Loading Content...

پرسپولیس بود که گل

Loading...


Unique profiles
56
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, ایستگاه متروی شهید نواب صفوی, Iran
Average media age
830.9 days
to ratio
6.7
. پرسپوليس قهرمان اولین دوره رقابت های لیگ برتر در اولین دوره لیگ برتر، پرسپوليس با سرمربیگری علي ...
Media Removed
. پرسپوليس قهرمان اولین دوره رقابت های لیگ برتر در اولین دوره لیگ برتر، پرسپوليس با سرمربیگری علي پروين در فصل ٨١-٨٠ قهرمان شد. پرسپولیس در حالی جام را بالای سر برد که هواداران این زیاد به ورزشگاه آزادی نرفته بودند. آنها فکر می کردند اسقلال در انزلی، حداقل یک تساوی از ملوان می گیرد اما آبی ها شکست ... .
پرسپوليس قهرمان اولین دوره رقابت های لیگ برتر
در اولین دوره لیگ برتر، پرسپوليس با سرمربیگری علي پروين در فصل ٨١-٨٠ قهرمان شد. پرسپولیس در حالی جام را بالای سر برد که هواداران این زیاد به ورزشگاه آزادی نرفته بودند. آنها فکر می کردند اسقلال در انزلی، حداقل یک تساوی از ملوان می گیرد اما آبی ها شکست خوردند تا پرسپولیس قهرمان اولین دوره شود. درهفته آخر در حاليكه استقلال با سرمربیگری پورحيدري با يك تساوي هم قهرمان مي شد با شكست استقلال در انزلي، این پرسپولیس بود که توانست با تك گل ابراهيم اسدي فجر سپاسي را شكست دهد.
#ليگ_برتر
#حميد_استيلي
#ليگ_برتر
#علي_پروين
#پرسپوليس
#ali_parvin
#perspolis
#hamid_estili
Read more
Loading...
.. بیست و هشت اردیبهشت هشتاد و هفت ترسناکه بگیم دقیقا ده سال گذشت انگار همین چند وقت پیش بود ک توی استرس کنکور با کلی هیاهو بالاخره تونستیم مجوز تماشای فوتبال رو از مدیر دبیرستان نمونه دولتی مون بگیریم و نشستیم پای دراماتیک ترین قهرمانی لیگ برتر .. از اول فصل بگم فوتبال زیبای تیم دنیزلی جز ... ..
بیست و هشت اردیبهشت هشتاد و هفت
ترسناکه بگیم دقیقا ده سال گذشت انگار همین چند وقت پیش بود ک
توی استرس کنکور با کلی هیاهو بالاخره تونستیم مجوز تماشای فوتبال رو از مدیر دبیرستان نمونه دولتی مون بگیریم
و نشستیم پای دراماتیک ترین قهرمانی لیگ برتر
..
از اول فصل بگم
فوتبال زیبای تیم دنیزلی جز رضایت هوادار چیزی عایدمون نکرده بود
کاشانی اومده بود تا با سیاست پرهیز از جنجال و حاشیه یه تیم یکدست ببنده
تا روزای اخر حرف از سرمربی بودن استیلی بود ک تا اونروز دستیاری مربیای بزرگی رو تجربه کرده بود
و قرار شد یه دستیار قوی به استیلی کمک کنه ،سوژه افشین قطبی کمک مربی تیم ملی کره بود دستیار اسبق پیم وربیک و گاس هیدینگ
قطبی حاضر نشد دستیار بشه و گفت بشرطی میاد ک سرمربی تیم باشه،و در حالی ک استیلی تیم رو بسته بود نهایتا با صحبت کاشانی با استیلی ،قطبی اولین تجربه سرمربیگریشو اغاز کرد
روحیه جنگ طلبیش سبب شد قبل ازینک سرتمرین بره قول قهرمانی بده
اولین واکنش رو قلعه نویی و منصوریان داشتن ک گفتن هرکی قول قهرمانی بده احمقه
در کمال متانت قطبی قلب شیر رو به تک تک بازیکناش القاء کرد تا یه تیم ستاره داشته باشیم
شش امتیازمون در مقابل بی خیالی مسئولین کم شداما قلب شیر همچنان می تپید کار رسید به بازی اخر ، فینال لیگ با فینالیست لیگ قهرمانان اسیا
قوی ترین ورژن سپاهان تاریخ
فرصت برای انتقام شکست دور رفت
گل استثنایی محسن اقای گل که بجای ا ارش برهانی که با پرسپولیس داخلی بسته بود توسط کیسه ، جذب پرسپولیس شد خیلی زود توسط حاج صفی جواب داده شد سپاهان کلا کشید دفاع
سخت بود نا امید شدن از قهرمانی تیمی که فصل حماسی وار برتر بود
کار ب دقایق اخر کشید
صدای تپش قلب ب اسمان رسیده بود
حسین کاظمی کیسه کش خطای اخر رو انجام داد فقط یک دقیقه تا زردشدن روبان جام
ضربه ی مستقیم اشوبی تحت استرس به دیواره دفاعی و سپس خطا رف توپ اتفاقی در نزدیکی خط اوت به
کاپیتان باقری رسید
تجربه گرانبهای مرد استوار تاریخ پرسپولیس سبب شد بجای شلیک تحت استرس توپ سمت دروازه
به موازات خط دروازه سانتر شه
توپ به سرطلایی دفاع رسید
سپهر حیدری
سپهر بار اخرین امید میلیون ها پرسپولیسی که شش سال منتظر قهرمانی بودند رو به دوش میکشید ضربه ی خوبی نتونست ب توپ بزنه
اما تقدیر همین بود چرا ک با توجه ب شیرجه بلند همامی گلر سپاهان اگر توپ مستقیم میرفت احتمالا دفع میشد
اما قوسی وار
توپ ب تورچسبید تا دراماتیک ترین قهرمانی ممکن شکل بگیره
پ ن:کیسه سیزدهم شد اما طبق معمول جام حذفی رو دادن بهش ک راضی بمونن
Read more
علی محمدی: سپاهان مدعی قهرمانی لیگ هجدهم است هافبک سپاهان اعلام کرد تیمش در فصل آینده مدعی قهرمانی ...
Media Removed
علی محمدی: سپاهان مدعی قهرمانی لیگ هجدهم است هافبک سپاهان اعلام کرد تیمش در فصل آینده مدعی قهرمانی خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از"ورزش‌سه"، با اینکه سپاهان در لیگ هفدهم کارنامه خوبی از خودش به جا نگذاشت اما در این تیم بازیکنانی بودند که در حد توان‌شان بازی‌های قابل قبولی ... علی محمدی: سپاهان مدعی قهرمانی لیگ هجدهم است

هافبک سپاهان اعلام کرد تیمش در فصل آینده مدعی قهرمانی خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از"ورزش‌سه"، با اینکه سپاهان در لیگ هفدهم کارنامه خوبی از خودش به جا نگذاشت اما در این تیم بازیکنانی بودند که در حد توان‌شان بازی‌های قابل قبولی را ارائه دادند. جلال الدین علی محمدی یکی از آنها بود. بازیکنی که هم گل ساخت هم خوب گل زد. شاید اگر دچار مصدومیت نمی‌شد آمار بهتری را از او شاهد می‌بودیم. جلال الدین علی محمدی دلایل زیادی را برای نتیجه نگرفتن تیمش مطرح می‌کند. او در این خصوص گفت: از نظر نتیجه‌گیری قبول دارم اما از لحاظ فنی نه. البته قصد توجیه و دفاع ندارم اما فوتبال ضعیفی را به نمایش نمی‌گذاشتیم. من پیش از این هم در سپاهان بودم و در بدترین شرایط چهارم یا پنجم می‌شدیم.
وی درباره دلایل ناکامی‌ها بیان کرد: دلایل زیادی داشت. تیم ما از ابتدای فصل در میان تیم‌های انتهای جدول قرار گرفت و همین مهم به لحاظ روحی روانی تاثیر منفی روی عملکرد بازیکنان می‌گذاشت. غیر از پرسپولیس و استقلال که در اصفهان مقابل ما فوتبال بازی کردند اکثر تیم‌ها فقط برای دفاع کردن و گل نخوردن به زمین می‌آمدند. در واقع با اینکه تیم ته جدولی بودیم اما خیلی از تیم‌ها جرأت بازی هجومی را مقابل ما نداشتند.
هافبک سپاهان ادامه داد: بدون تردید اتفاقات زیادی دست به دست هم داد تا این نتایج رقم خورد. وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد به هر حال بسیاری از مسائلش با هم هماهنگی ندارد. ما تیم خوبی نبودیم. در واقع هیچ‌وقت یک تیم 11 نفره خوب نبودیم. شاید به لحاظ فردی بازیکنان خوبی داشتیم که انصافا هم در ابتدای فصل تیم خوبی بسته شد اما در قالب یک تیم خوب نبودیم. قطعا مسائل فنی هم تاثیرگذار بود و در مجموع جنس تیم ما جور نبود.
علی محمدی درباره عملکرد خوب خودش تاکید کرد: من 7 بازی را به دلیل مصدومیت و محرومیت از دست دادم. شما می‌دانید که یک بازیکن بعد از مصدومیت برای بازگشت به شرایط ایده‌آلش به زمان نیاز دارد. با این حال اگر مصدوم نمی‌شدم شرایط و عملکردم خیلی بهتر می‌شد. من هفت گل زدم و سه پاس گل دادم و از نظر آماری خوب است اما این آمار می‌توانست بهتر هم باشد، همانطور که گفتم مصدومیت‌ها باعث شد تا از شرایط مسابقه دور باشم.
وی درباره آینده سپاهان بیان کرد: من مطمئنم که سپاهان فصل آینده با تفکر برگشتن به روزهای اوجش وارد لیگ می‌شود چون همانطور که شما گفتید این تیم به بودن در میان تیم‌های بالای جدول عادت دارد. سپاهان این ظرفی
Read more
فوتبالفارسی اشتباهات موسمی بازیکنان و به خصوص مدافعان پرسپولیس که هر از چندگاهی در بازی‌های آسیایی ...
Media Removed
فوتبالفارسی اشتباهات موسمی بازیکنان و به خصوص مدافعان پرسپولیس که هر از چندگاهی در بازی‌های آسیایی رخ می‌دهد، دیگر تبدیل به یک عادت شده است. مدافعان ودروازبان‌هایی که اگر روز بدشان باشد به خوردن کمتر از سه گل رضایت نمی‌دهند! باید پذیرفت که انتخاب کیروش از بین بازیکنان پرسپولیس دقیقا مبتنی ... فوتبالفارسی

اشتباهات موسمی بازیکنان و به خصوص مدافعان پرسپولیس که هر از چندگاهی در بازی‌های آسیایی رخ می‌دهد، دیگر تبدیل به یک عادت شده است. مدافعان ودروازبان‌هایی که اگر روز بدشان باشد به خوردن کمتر از سه گل رضایت نمی‌دهند!

باید پذیرفت که انتخاب کیروش از بین بازیکنان پرسپولیس دقیقا مبتنی بر نمایش آنها در بازی‌های بین‌المللی است. خلیل‌زاده، کامیابی‌نیا، احمدزاده و ... تقریبا در بازی‌های آسیایی بازیکنانی کاملا معمولی هستند. مسلمان هم که فصل قبل ثابت کرده بود چگونه در بازی‌های حساس هنگ می‌کند. اگر قبلا پرسپولیس و بازیکنانش در مقابل تیم‌های چون الهلال و السد به اشتباه می‌افتادند، اما حریف امروز پرسپولیس در حدی نبود که بخواهد با فشار زیاد روی خط دفاعی پرسپولیس، مدافعان این تیم را به اشتباه اندازد.

آمار پایان بازی نشان می‌دهد که تعداد پاس‌های پرسپولیس کمتر از الجزیره است و به ۴۰۰ پاس هم نرسیده است. این همان ضعف و افتی است که همه به آن اقرار دارند جز برانکو ایوانکوویچ. شاید با این کلاس بازیکنان، برانکو هم عذر موجه‌ای برای کیفیت بازی اخیر تیمش داشته باشد. تاسف‌بار است که مهاجمان و بازیکنان هجومی پرسپولیس حتی به اندازه رقبای‌شان در الجزیره، قادر به انجام حرکات ترکیبی و یا بازی بدون توپ نیستند. تکنیک دریبل‌زنی آنها هم که انگار خشکیده و هر کدام از این بازیکنان برای برداشتن یک در مقابل یک‌ها به زحمت می‌افتند و اغلب هم ناموفق‌اند.

خلاقیت و زیبایی از بازی پرسپولیس رخت بربسته است. مدت‌زمان زیادی است که این نقیصه پشت نتایج خوب پرسپولیس در لیگ پنهان مانده اما هر چه به انتهای فصل نزدیک شدیم این ضعف بیشتر به چشم آمد. حالا پرسپولیس می‌ماند و بازی برگشت در تهران مقابل الجزیره. اما صعود محتمل پرسپولیس از این مرحله باز هم باعث خواهد شد این تیم به همین سبک بازی ادامه دهد.

اغلب بازیکنان پرسپولیس کیفیت فصل قبل را ندارند. این موضوع یا به تمرینات آماده‌سازی پرسپولیس برمی‌گردد و یا اینکه فرض کنیم کارایی بازیکنان این تیم در این سیستم بازی کم شده. در هر صورت این موضوع در ارتباط مستقیم با مسئولیت کادر فنی تیم است. برانکو حالا رقیبی به نام گذشته خود در پرسپولیس دارد و عملکرد او و تیمش با عملکرد پرسپولیس فصل قبل سنجیده می‌شود.
Read more
...فوتبال اتفاقات دیروز #ورزشگاه_غدیر_اهواز اصلا تازه و عجیب نیست. متاسفانه طی چند سال گذشته ...
Media Removed
...فوتبال اتفاقات دیروز #ورزشگاه_غدیر_اهواز اصلا تازه و عجیب نیست. متاسفانه طی چند سال گذشته همیشه شاهد چنین رفتارهای زشتی از سوی تماشاگران اهوازی بودیم. حال دوستان دارند برای توجیه اعمال زشت خود به بازی هفته گذشته با فولاد خوزستان اشاره می کنند. اما سوال اینجاست که مگر در فصل های گذشته هم ... ...فوتبال

اتفاقات دیروز #ورزشگاه_غدیر_اهواز اصلا تازه و عجیب نیست. متاسفانه طی چند سال گذشته همیشه شاهد چنین رفتارهای زشتی از سوی تماشاگران اهوازی بودیم. حال دوستان دارند برای توجیه اعمال زشت خود به بازی هفته گذشته با فولاد خوزستان اشاره می کنند. اما سوال اینجاست که مگر در فصل های گذشته هم شاهد چنین رفتاری از سوی تماشاگران اهوازی نبودیم که گزارشگر غیر محترم شهر اهواز می فرمایند « زدی ضربتی، ضربتی نوش کن » حکایت هواداران تیم های دیگر هم کاملا مشخص است، آنها وقتی می بینند طی سه سال اخیر حریف تیم #برانکو نبوده و امسال هم با وجود محرومیت این تیم بازهم حریف نیستند باهم اتحاد کرده و برای زمین زدن #پرسپولیس دست به هرکاری می زنند. اما آتش صداگذاری روی اتفاقات هفته گذشته و تحریک کردن هواداران اهوازی بی شک دامن خود آنها را هم خواهد گرفت. مربی حریف هم با نهایت وقاحت از تماشاگران تمجید کرده و می گوید هواداران سنگ تمام گذاشتند!! اما جناب آقای #سعید_فتاحی شما در کنار داور مسابقه و ناظر بازی بزرگترین خیانت را به فوتبال ایران کردید، بی شک این بازی باید به دلیل عدم امنیت کافی نیمه تمام میماند. شمایی که در جواب سوال خبرنگار #روزنامه_گل که اول بازی می گوید اتوبوس تیم پرسپولیس نتوانسته وارد ورزشگاه شود با اعتماد به نفس تمام می فرمایید خود پرسپولیسی ها اشتباه کردند که از مسیر دیگر وارد ورزشگاه شدند و اینجا همه چیز آرام است، براستی اگر اتفاقی برای بازیکن ها و هواداران پرسپولیس می افتاد شما پاسخگو بودید؟؟ البته که نبودید، شما در حد و اندازه های پاسخگو بودن و قبول مسئولیت نیستید. دیروز همه دست به دست هم دادند که ترمز تیم برانکو را بکشند، آفرین بر شما، اما #هواداران_پرسپولیس جواب سختی به اتفاقات اهواز خواهند داد و ایمان داشته باشید تیم برانکو امسال هم قهرمان خواهد شد. اگر میتوانید در میدان مسابقه جلوی قهرمانی این تیم را بگیرید بسم الله، در مطلب قبلی گفتم باید مواظب اتفاق های پشت پرده بود چرا که میخواهند به صورت کاملا ناجوانمردانه پرسپولیس را وارد بحران کنند. آقای #حسین_ماهینی اتفاقات استادیوم غدیر اهواز هیچ ارتباطی به #لیدرها و بازی مقابل فولاد خوزستان ندارد. سال های گذشته هم شاهد چنین رفتارهایی از سوی تماشاگران اهوازی بودیم. اما شما از آب گل آلود میخواهید ماهی گرفته و دار و دسته #وحید _اسماعیلی را جایگزین #عباس_اسماعیل_بیگی کنید. وحید اسماعیلی که نوچه #حسین_هدایتی است و به همین دلیل باشگاه او را از #کانون_هواداران اخراج کرد. شما پشتیبان این فرد هستید
ادامه در کامنت

#فوتبال_با_فواد
Read more
.... #پرسپولیس امروز در #استادیوم_آزادی از نمایش تیم محبوبم لذت بردم. آنچه مشخص است با حضور #برانکو_ایوانکوویچ سه فصل است که از نمایش تیم محبوبم لذت میبرم و این برای یک هوادار کافی است. گرچه فوتبال نتیجه گرای ایران تا حدودی فضا را برای لذت بردن از یک نمایش سطح بالا مسموم کرده اما هیچ چیز بیشتر ... .... #پرسپولیس

امروز در #استادیوم_آزادی از نمایش تیم محبوبم لذت بردم. آنچه مشخص است با حضور #برانکو_ایوانکوویچ سه فصل است که از نمایش تیم محبوبم لذت میبرم و این برای یک هوادار کافی است. گرچه فوتبال نتیجه گرای ایران تا حدودی فضا را برای لذت بردن از یک نمایش سطح بالا مسموم کرده اما هیچ چیز بیشتر از اینکه میبینی تیم محبوبت چه فوتبال سطح بالایی بازی میکند باعث نمی شود که شما بخاطر داشتن چنین تیمی احساس غرور کنید. #پرسپولیس ما سه سال تمام با اختلاف بهترین تیم ایران بوده و تمام رکوردهای #فوتبال_ایران را جا به جا کرده است. پرسپولیس ما بهترین خط دفاع و خط حمله تاریخ لیگ برتر را به نام خود کرده است. پرسپولیس ما طی این سه سال سه عنوان #آقای_گل و دو عنوان #آقای_پاس_گل را از آن خود کرده است. پرسپولیس ما #۶۵_هفته_صدرنشین_فوتبال_ایران شده و دو سال عنوان #بهترین_تیم_ایران را از آن خود کرده است. پرسپولیس ما تیمی است که فوتبال را مالکانه بازی میکند و به لحاظ میزان دوندگی، تعداد پاس، سرعت تیمی و حرکات ترکیبی به استانداردهای فوتبال حرفه ای نزدیک شده است. براستی کدام تیم چنین در یک سوم دفاعی حریف پاسکاری کرده و با حرکات ترکیبی به عمق دفاع حریف میزند؟ کدام تیم در فوتبال ایران چنین اصل پرس را رعایت میکند؟ به خدا جدایی #محسن_مسلمان #سروش_رفیعی #وحید_امیری #رامین_رضائیان #فرشاد_احمدزاده #صادق_محرمی و #مهدی_طارمی طی دو سال اخیر می توانست هر تیمی را وارد بحران کند. به این اسامی نگاه کنید، در بدترین حالت دو نفر از این بازیکن ها #مرد_سال_فوتبال ایران بودند.اما پرسپولیس ما یک تیم است که ساختار فنی قوی دارد. این تیم اصول دارد و متفکرانه فوتبال بازی میکند. بازیکنان این تیم با اعتماد به نفس بالا به توپ ضربه زده و هر حریفی را مدیریت می کنند.تمامی این موارد بخاطر حضور مربی بی نظیر و بزرگی مثل برانکو ایوانکوویچ است. مهدی طارمی میرود #علی_علیپور ستاره می شود، محسن مسلمان و وحید امیری می روند #سیامک_نعمتی و #امید_عالیشاه ستاره می شوند. اینها همه به دلیل ساختار فنی درست و تمرینات کادرفنی است. در پایان خوشحالم که هوادار چنین تیمی هستم و به داشتن این تیم افتخار میکنم. دست مریزاد مربی، عجب تیمی ساختی، به احترام تو و شاگردانت کلاه از سر برمیدارم و تا آخرین نفس پشت تو و بازیکنانت خواهم بود

نظرتون درباره بازی با فولاد خوزستان؟

#فوتبال_با_فواد #لیگ_برتر #هفته_دوم #فولاد_خوزستان #صدرنشینی #هتریک_قهرمانی
Read more
Loading...
روزپزشك بر پزشكان عزيز پاشگاه وتمام پزشگان دلسوزمردم عزيز ايران زمين وطنم مبارك.٢ساعت · برای دوستانی ...
Media Removed
روزپزشك بر پزشكان عزيز پاشگاه وتمام پزشگان دلسوزمردم عزيز ايران زمين وطنم مبارك.٢ساعت · برای دوستانی که دنبال نتیجه بودند خب مساوی شد و البته روی یک اشتباه فاحش بیرانوند که با یک توپ داغ و خطرناک زیادی ور رفت البته یکی دوبار هم تکرار کرد این حرکت رو . ولی برای دوستانی که دنبال پیشرفت تیم و حرکات تاکتیکی ... روزپزشك بر پزشكان عزيز پاشگاه وتمام پزشگان دلسوزمردم عزيز ايران زمين وطنم مبارك.٢ساعت ·
برای دوستانی که دنبال نتیجه بودند خب مساوی شد و البته روی یک اشتباه فاحش بیرانوند که با یک توپ داغ و خطرناک زیادی ور رفت البته یکی دوبار هم تکرار کرد این حرکت رو . ولی برای دوستانی که دنبال پیشرفت تیم و حرکات تاکتیکی پرسپولیس هستند عالی بودیم . اولا تو دمای ۴۲ درجه ۹۰ دقیقه دویدیم و نیمه دوم دوبرابر فشار آوردیم . ضریب اشتباهات نسبت به بازیهای گذشته خیلی کمتر شده بود ، عالیشاه واقعا متحول شده و علیپور همه جا بود ، خط دفاع کاملا هماهنگ شده و بشار و سیامک عالی بودند . هدف عمق و پشت دفاع نفت بود و نیمه دوم بازی رو باز کردیم و عالیشاه با سرعتی قابل قبول پاس گل رو داد . اگه بازی رو واگذار کرده بودیم هم همینها رو‌میگفتم . البته تیر دروازه هم مثل همیشه یار دوازدهم تیم مقابل بود . از این خوشحالم که برانکو ثابت کرد برای هر بازی برنامه داره و می دونه چی میخواد . وقت بخیر .عموموسي
Read more
. این صدای #هواداران مستقل پرسپولیسه، هوادارانی که به هیچ باند و دار و دسته ای وصل نیستن، الحمدلله ...
Media Removed
. این صدای #هواداران مستقل پرسپولیسه، هوادارانی که به هیچ باند و دار و دسته ای وصل نیستن، الحمدلله یک قرون هم از هیچکس تا بحال نگرفتیم که زیر دینش باشیم و بترسیم از زدن حرف حق . آقای #طاهری قبل از بازی یک کلام راجع به این پرونده حرف نزدیم تا مثل #فردوسی_پور و سایر لجن های #سعودی تیمو به #حاشیه نبریم. اما ... .
این صدای #هواداران مستقل پرسپولیسه، هوادارانی که به هیچ باند و دار و دسته ای وصل نیستن، الحمدلله یک قرون هم از هیچکس تا بحال نگرفتیم که زیر دینش باشیم و بترسیم از زدن حرف حق
.
آقای #طاهری قبل از بازی یک کلام راجع به این پرونده حرف نزدیم تا مثل #فردوسی_پور و سایر لجن های #سعودی تیمو به #حاشیه نبریم.
اما حالا داریم اخطار میدیم :
.
✔ #باشگاه_پرسپولیس باید باید باید به این حکم اعتراض کنه، حتی اگر یک درصد احتمال موفقیت میدین. حتی اگر کل پول رو هم #طارمی الان قبول کنه که میده باز هم نباید از اعتراض چشم پوشی کنید ( که عمرا نمیده و دوباره بدبختیش برا ما هواداران هست که نفری 66 تومن بریزیم و این مسخره بازیا ) .
مشکل مهمتر از پول #محرومیت از نقل و انتقالاته، سال بعد نصف تیم قراردادشون تموم میشه و مطمئنا خیلی ها یا پول های نجومی میخوان یا میرن از تیم.
.
درد ما هواداران اینه که شایعاتی شنیده میشه که بخاطر اینکه اگر ما اعتراض کنیم مدت محرومیت #مهدی_طارمی ممکنه بیافته توی #جام_جهانی باشگاه میخواد اعتراض نکنه و این حکم ظالمانه رو قبول کنه!!!! وا مصیبتا اگر این حرف راست باشه...
.
به درک که نتونه بازی کنه، فدای سر #پرسپولیس. برای ما پرسپولیس مهمه. وکیل عزیزش بره براش درست کنه به ما چه مربوط؟ اون موقعی که اول فصل هی میرفت و می اومد که از دو قرون بیشتر از باشگاه بگیره رو فراموش کردین؟ از قدیم گفتن برا کسی بمیر که برات تب کنه.
.
این باخت اولین عواقب #استرس و بی مهره بودن بود. تو همین بازی اگر طارمی ( یا هر بازیکنی در حد طارمی و منشا که میتونستیم تو #نقل_و_انتقالات تابستون بخریم) دقیقه 60 به بعد می اومد تو مطمئنا دو تا گل میزدیم. این آقا و #وکیل احمقش باعث شدن استرس و فشار شدیدی به تیم وارد بشه و تیمی که دو بازی قبلی بزور از ما مساوی گرفت بخاطر استرس بازیکن هامون 4 تا گل زد به ما. بعد آقا راحت شکمش رو میده جلو با خنده میگه #خیریتی بوده! سرنوشت یک تیم یا میلیون ها هوادار شده بازیچه یک مشت احمق
.
آقای #دکتر_طاهری عزیز ، خیلی بی پرده می‌گیم : .
✔ اولا منتظر شنیدن توضیحات شفاف شما راجع به این پرونده ایم که ببینیم خود شما چقدر قصور داشته اید.
.
✔ دوما هرچه سریعتر به حکم فیفا اعتراض کنید. که اگر نکنید خود شما هم جز خیانت کنندگان به پرسپولیس و هوادارانش خواهید بود
ضمنا فراموش نکرده ایم پرونده #گولچ و #اوکراینی ها هم بزودی رای‌اش صادر می شود.
_____________________________

#نظر_ادمین : در کامنت اول
Read more
Loading...
اصفهان تشنه بازگشت جام حذفی تیم های اصفهانی مدتی است که در جام حذفی کم فروغ ظاهر شده اند اما امسال ...
Media Removed
اصفهان تشنه بازگشت جام حذفی تیم های اصفهانی مدتی است که در جام حذفی کم فروغ ظاهر شده اند اما امسال با توجه به تیم های خوبی که دارند، می توانند از مدعیان این جام باشند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا، تیم های سپاهان و ذوب آهن به عنوان دو نماینده فوتبال اصفهان در مرحله یک شانزدهم ... اصفهان تشنه بازگشت جام حذفی

تیم های اصفهانی مدتی است که در جام حذفی کم فروغ ظاهر شده اند اما امسال با توجه به تیم های خوبی که دارند، می توانند از مدعیان این جام باشند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا، تیم های سپاهان و ذوب آهن به عنوان دو نماینده فوتبال اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باید به ترتیب به مصاف شهرداری ماهشهر و پدیده مشهد بروند که هر دو دیدار به میزبانی تیم های اصفهانی است.
سپاهان و ذوب آهن با چهار قهرمانی در جام حذفی پس از استقلال و پرسپولیس که به ترتیب ۷ و ۵ قهرمانی به دست آورده اند، پرافتخارترین تیم های ایران در این جام محسوب می شوند اما هر دو تیم، مدتی است که در این جام موفقیتی کسب نکرده اند.
پس از آخرین قهرمانی سپاهان در سال ۹۲ که با پیروزی برابر پرسپولیس همراه بود، دیگر این تیم نتوانسته موقیت چشمگیری در جام حذفی کسب کند و اکثرا در مراحل ابتدایی از دور مسابقات کنار رفته است. زردپوشان اصفهانی، در فصل ۹۳-۹۲ در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر صنعت نفت آبادان شکست خوردند تا حتی یک مرحله نیز در جام حذفی پیش نروند. در فصل بعدی نیز سپاهان در یک بازی باورنکردنی در برابر گل گهر سیرجان شکست خورد تا باز هم طلایی پوشان قربانی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شوند.
اما تیم زردپوش نصف جهان در فصل ۹۵-۹۴ با پیروزی برابر سفیر قزوین و کارای شیراز جام حذفی را آغاز کرد و در مرحله یک چهارم نهایی نیز از سد راه آهن گذشت. با این حال این تیم در مرحله نیمه نهایی، در برابر تیم هم‌شهری خود یعنی ذوب آهن شکست خورد تا باز هم رنگ فینال را نبیند. البته ذوب آهن در آن سال با برتری برابر استقلال به قهرمانی جام حذفی رسید.
سپاهان در فصل بعدی نیز بار دیگر پس از شکست دادن پارس جنوبی، آلومینیوم اراک و سایپا به نیمه نهایی رسید اما تیم نفت علی دایی، ترمز سپاهان را کشید تا این تیم باز هم در مرحله نیمه نهایی با جام حذفی وداع کند. در فصل گذشته نیز سپاهان در همان گام نخست مغلوب صنعت نفت آبادان شد و طلسم ناکامی طلایی پوشان در جام حذفی به ۵ سال رسید.
ذوب آهنی ها اما در سال های ۹۴ و ۹۵، دو بار پیاپی طعم قهرمانی در جام حذفی را با یحیی گل محمدی چشیدند و در فصل ۹۶-۹۵ جام حذفی، با قبول شکست برابر تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی، شانس هتریک قهرمانی در جام حذفی را از دست دادند. اما فصل گذشته، سبزپوشان اصفهانی حضور کابوس واری در جام خدفی داشتند و در همان مرحله یک شانزدهم نهایی، توسط فجر س
Read more
... پرسپولیس زمان آن رسیده که از هیجان نمایش قابل قبول شاگردان #برانکو مقابل #الدحیل خارج شده و ...
Media Removed
... پرسپولیس زمان آن رسیده که از هیجان نمایش قابل قبول شاگردان #برانکو مقابل #الدحیل خارج شده و بی جهت انتظارها را بالا نبریم. آنچه مشخص است بازی مقابل الدحیل بعد از سه تساوی متوالی در لیگ که هواداران را نگران کرده بود تا حدودی امیدواری ایجاد کرد که البته نباید این امیدواری به توقع تبدیل شود. #پرسپولیس_مدل_برانکو ... ... پرسپولیس

زمان آن رسیده که از هیجان نمایش قابل قبول شاگردان #برانکو مقابل #الدحیل خارج شده و بی جهت انتظارها را بالا نبریم. آنچه مشخص است بازی مقابل الدحیل بعد از سه تساوی متوالی در لیگ که هواداران را نگران کرده بود تا حدودی امیدواری ایجاد کرد که البته نباید این امیدواری به توقع تبدیل شود. #پرسپولیس_مدل_برانکو در فصل جدید تیمی قدرتمند در فاز دفاع و بی آزار در فاز حمله است. #قرمزپوشان_پایتخت اگر به دنبال موفقیت در #لیگ_برتر و #لیگ_قهرمانان_آسیا هستند ابتدا باید سرعت انتقال توپ در فاز حمله را بالا برده و در مرحله بعد با حرکات ترکیبی به دروازه حریف نزدیک شوند.اما نکته حائز اهمیت دیگر استفاده مناسب از کنارها برای دور زدن دفاع حریف است که به هیچ عنوان در فاز حمله رعایت نشده و ارسال های کناری بسیار بی کیفیت و بی هدف است،انگاری بازیکنان کناری برای رفع تکلیف توپ ها را ارسال می کنند.حال آنکه ارسال از کنارها و ضربات ایستگاهی یکی از مهمترین تاکتیک ها برای گلزنی به شمار می روند.شاگردان برانکو در فصل جاری یک عادت خوب پیدا کردند و آن شوت زدن از راه دور است. حال که این مبحث به دیگر مباحث تاکتیکی تیم اضافه شده بهتر است برای آن برنامه ویژه ای در تمرینات داشته تا بتوان از آن بهترین بهره را برد. به طور مثال بازی بدون توپ و فضاسازی برای بازیکن شوت زن یکی از تاکتیک های مهم در تیم های بزرگ و سطح اول برای گلزنی است.کادرفنی قرمزپوشان برای حل مشکلات گلزنی باید روی آمادگی و هماهنگی #علی_علیپور #سیامک_نعمتی و #امید_عالیشاه تمرکز بیشتری کرده و برنامه ویژه ای برای این سه بازیکن در نظر بگیرند. شاید بهتر باشد محدود بازی برای این سه بازیکن مشخص کرده و در کنار آن آزادی عملی بیشتری به #بشار_رسن داد.بی شک بازی مقابل #نساجی_مازندران در ادامه روند آماده سازی بوده و تغییری در سبک بازی و تفکر تاکتیکی ایجاد نخواهد شد، حداقل اینکه تا زمانی که قرمزپوشان در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند ساختار این تیم براساس گل نخوردن و سپس باز کردن دروازه حریف است. اما نباید فراموش کنیم که برای صعود در بازی برگشت نیاز به گلزنی داریم. در نتیجه در بازی با نساجی مازندران میتوان تاکتیک های مختلف را برای گلزنی مرور کرد. شاید بهتر باشد کادرفنی در این بازی همان ترکیب بازی با الدحیل را روانه میدان کند. در پایان باید گفت در بازی الدحیل شاهد لشگرکشی هشتاد هزار نفری هواداران خواهیم بود اما نباید فراموش کرد که فوتبال نود دقیقه است و صرف نظر از هر اتفاقی در میدان مسابقه باید تا پایان بازی تیم را تشویق کرد
Read more
سرنوشت دو بازیکن یکی بخت را به اغوش کشید و دیگری لگد ب بخت خویش زد .. اواخر سال 93بود ک تیم های پایه ...
Media Removed
سرنوشت دو بازیکن یکی بخت را به اغوش کشید و دیگری لگد ب بخت خویش زد .. اواخر سال 93بود ک تیم های پایه راه اهن منحل شد و بازیکنانش قانونا ازاد شدند.پرسپولیس انروزها بشدت ب بازبکن خوب نیاز داشت حمید درخشان و همکارانش با وضعیت رخ داده برای راه اهن قصد بهره بردن از شرایط را داشتند،زیرا سن و قیمت کمی داشتند. بهنام ... سرنوشت دو بازیکن
یکی بخت را به اغوش کشید و دیگری لگد ب بخت خویش زد
..
اواخر سال 93بود ک تیم های پایه راه اهن منحل شد و بازیکنانش قانونا ازاد شدند.پرسپولیس انروزها بشدت ب بازبکن خوب نیاز داشت
حمید درخشان و همکارانش با وضعیت رخ داده برای راه اهن قصد بهره بردن از شرایط را داشتند،زیرا سن و قیمت کمی داشتند.
بهنام برزای و علی علیپور بازیکنان هدف پرسپولیس در این رنج سنی بودند
برزای کاپیتان وقت تیم ملی امید بود و بازیکنی بود ک مربی تیم ایتالیا بعد از بازی تیمش با ایران از او در کنار جهانبخش و سردار ازمون، بازیکنی در سطح کلاس سری آ نام برده بود
و علی علیپور که سابقه بازی در تیم جوانان را داشت و گلش ب پرسپولیس در لباس راه اهن به نوعی جلوی قهرمانی پرسپولیس در لیگ سیزدهم را گرفته بود و ب نسبت برزای بسیار ناشناخته و کم خواهان تر بود
مذاکره با این دو همزمان انجام شد
علیپور بسرعت قرارداد بست اما برزای از پرسپولیسی ها وقت خواست ،وی در فضای مجازی به انتشار عکس هایی با نماد پرسپولیس پرداخت تا ضمن کری خوانی جایی در دل هواداران بازکند و ب نوعی قیمتش را بالا ببرد
و همزمان به تلاش دلالی ک به او قول پیوستن ب لیگ روسیه را داده بود ،دل بست.بعد از ناکامی در لژیونر شدن دوباره با بازی رسانه ای سعی در جلب توجه و افزایش فشار هواداران برای جذبش داشت و در حالی ک با پرسپولیس به توافق رسیده بود و حتی درخشان خبر جذبش را تایید کرده بود با پیشنهاد مالی بهتر کیسه مواجه شد،و سریعا ب کیسه پیوست.کیسه انروزهای قلعه نویی از نظر نفرات کمبودی نداشت این درحالی بود ک اوضاع در پرسپولیس بشدت برعکس بود و برزای این امکان را داشت که با درخشش در پرسپولیس که اتفاقا ب او نیاز هم داشت جای پای خود را در این تیم محکم کند.اما پول بیشتر سبب شد تا برزای ب یکباره چهار نشان دهد،ای دی اینستایش را عوض کند و بالکل منکرهمه چیز شود و اعلام کند بخاطر خواهر مرحوم استقلالی اش ک دوماه قبل فوت شده ب این تیم رفته.
برزای در کیسه تمام تلاشش را بکار برد،قلعه نویی ،مظلومی،منصوریان و شفر هم ب نوبه ی خود ب او فرصت دادند اما نهایتا او برای بار دوم در لیست مازاد کیسه با بدون خواهان دیگری قرارداده شده است.
اما علی علیپور هم تیمی برزای با توجه ب فقر بازیکن پرسپولیس در این تیم ب میدان رفت بخت با او یار بود تا برانکو مربی تیم شود و گلش در دربی توجهات را به خود جلب کرد.
علیپور شاید در انروزها در سطح پایین تری از برزای قرار داشت اما با انتخابی درست همکنون اقای گل ایران و مهاجمی شاخص در اسیاست،سرنوشت دو بازیکن درس عبرت خوبی میتواند برای همگان
Read more
<span class="emoji emoji2733"></span>️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت دوم) ✍️رضا متانی <span class="emoji emoji2705"></span>ششمین دوره لیگ برتر که در سایه تعلیق فوتبال کشورمان ...
Media Removed
️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت دوم) ✍️رضا متانی ششمین دوره لیگ برتر که در سایه تعلیق فوتبال کشورمان بود با قهرمانی سایپا با سرمربیگری علی دایی به پایان رسید. در این دوره تمرینات سایپا با سرمربی خارجی این تیم انگین فیرات شروع شد ولی این مربی با مسئولان سایپا به توافق نرسید تا اولین تجربه سرمربیگری ... ✳️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت دوم) ✍️رضا متانی ✅ششمین دوره لیگ برتر که در سایه تعلیق فوتبال کشورمان بود با قهرمانی سایپا با سرمربیگری علی دایی به پایان رسید. در این دوره تمرینات سایپا با سرمربی خارجی این تیم انگین فیرات شروع شد ولی این مربی با مسئولان سایپا به توافق نرسید تا اولین تجربه سرمربیگری علی دایی با سایپا آغاز شود. در این دوره کمتر کسی فکر می کرد که علی دایی به عنوان سرمربی و بازیکن بتواند سایپا تهران را به عنوان قهرمانی برساند.
در این فصل پرسپولیس با دنیزلی نتایج نسبتا خوبی گرفته بود و استقلال تهران با صمد مرفاوی در برهه ای از زمان در بالای جدول بود اما آبی ها در اواخر لیگ افت کردند و تنها رقیب سایپا در راه کسب عنوان قهرمانی استقلال اهواز بود. علی دایی در پایان این فصل از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد تا پایان خوشی در دوران بازیگری خود داشته باشد. در این دوره دنی آلوروم و مهدی رجب زاده با ۱۷ گل آقای گل شدند و دو تیم فولاد خوزستان و راه آهن تهران به لیگ آزادگان سقوط کردند. ✅هفتمین دوره لیگ برتر با قهرمانی دراماتیک پرسپولیس در ثانیه های آخر با سرمربیگری افشین قطبی به اتمام رسید. در این دوره از رقابت ها افشین قطبی که تجربه دستیاری در لیگ کره جنوبی را داشت این بار به لیگ ایران آمد تا در یکی از پرهوادارترین تیم های پایتخت موفق باشد. او در پرسپولیس فوق العاده نتیجه گرفت. همگان در میانه فصل قهرمانی پرسپولیس را قطعی می دانستند ولی به یکباره شوکی به پرسپولیس قطبی وارد شد و شش امتیاز از پرسپولیس بابت طلب بازیکن خارجی کسر شد اما شاگردان قطبی ناامید نشدند. افشین قطبی علاوه بر سیستم و تاکتیک از نظر مسائل روحی و روانی با بازیکنان خود کار می کرد تا هرگز از پیش بازنده نباشند.
رقیب پرسپولیس در این فصل سپاهان اصفهان بود و از کسر امتیاز پرسپولیس کمال استفاده را کرد و خود را به صدر جدول رساند تا همه چیز به بازی آخر کشیده شود.
سپاهان با پرسپولیس دو امتیاز اختلاف داشت و فقط با یک تساوی دومین قهرمانی لیگ را به خود اختصاص می داد. بازی در ورزشگاه آزادی با بیش از ۱۰۰ هزار هوادار برگزار شد و تا دقیقه ۹۶ با تساوی یک بر یک در جریان بود اما شاگردان قطبی همچنان امیدوار بودند و روی یک ضربه ایستگاهی توپ به سپهر حیدری رسید و او با یک ضربه سر دروازه تیم حریف را باز کرد تا پرسپولیس با یک بازی دراماتیک و با فرشته نجاتی مثل سپهر حیدری بتواند دومین قهرمانی لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.
Read more
Loading...
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در ...
Media Removed
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: قسمت ... نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان)

در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم:

قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان *پرسپولیس تهران: برانکو ایوانکوویچ سرمربی ۶۴ ساله کروات برای چهارمین فصل متوالی هدایت این تیم را به عهده دارد. وی که سابقه سرمربی گری در تیم ملی ایران و باشگاه هایی نظیر دینامو زاگرب، الاتفاق عربستان و الوحده امارات را دارد در دو فصل اخیر تیمش را قهرمان قاطع ایران کرد و این اتفاق پس از ۹ سال عدم قهرمانی پرسپولیس در لیگ باعث محبوبیت وی نزد هواداران شد. البته به علت محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، این تیم نتوانسته بازیکن جدیدی جذب کند.
از رکوردهای برانکو می توان قرار گرفتن ایران در رده ی پانزدهم رنکینگ فیفا در سال ۲۰۰۵ اشاره کرد. * سایپا: علی دایی سرمربی ۴۹ ساله، بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی و آقای گل تیم های ملی جهان و بازيكن سال آسیا در سال ۱۹۹۹، برای دومین فصل متوالی هدایت نارنجی پوشان پایتخت را عهده دار است. وی سال گذشته با کسب رتبه چهارم موفق به کسب سهمیه آسیایی شد. علی دایی از سال ۱۳۸۵ و زمانی که بازیکن بود سرمربی گری را آغاز کرد و موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر شد. وی سپس به عنوان سرمربی تیم ملی رسید که علی رغم قهرمانی در جام ملت های غرب آسیا، با عدم صعود به جام جهانی برکنار شد. سپس به مدت ۲ سال هدایت تیم پرسپولیس را به عهده گرفت و موفق شد در هر ۲ سال قهرمان جام حذفی شود. پس از آن ۲ سال هدایت راه آهن را به عهده گرفت و سپس به پرسپولیس بازگشت و این تیم را نایب قهرمان لیگ برتر کرد. سپس یک فصل در صبای قم و یک سال در نفت تهران مربیگری کرد و با نفت قهرمان جام حذفی شد. * پیکان تهران: مجید جلالی دبیر کل کانون مربيان فوتبال ایران مانند فصل گذشته هدایت این تیم را بر عهده دارد. این سرمربی ۶۱ ساله هدایت تیم های فراوانی را عهده دار بوده است. وی سه سال سرمربی هما، دو سال پیام مشهد، سه سال تیم ملی ارتش ایران، یک فصل سرمربی پاس که موفق به قهرمانی در لیگ برتر شد، یک فصل صباباتری که موفق به قهرمانی در جام حذفی شد و تیم های دیگری نظیر شهید قندی یزد، استقلال اهواز، فولاد،  تراکتورسازی و سایپا را عهده دار بود. آخرین افتخار و مقام وی در سال ۱۳۸۴ به همراه صباباتری بوده است.
Read more
... پرسپولیس شاگردان #برانکو_ایوانکوویچ در دومین بازی خود نمایش قابل قبولی از خود ارائه کردند.آنچه ...
Media Removed
... پرسپولیس شاگردان #برانکو_ایوانکوویچ در دومین بازی خود نمایش قابل قبولی از خود ارائه کردند.آنچه مشخص است #پرسپولیس در دو فاز حمله و دفاع به تعادلی مناسب رسیده و به خوبی میتواند حریف را کنترل کند.حضور #کمال_کامیابی_نیا #احمد_نورالهی #بشار_رسن #امید_عالیشاه و #سیامک_نعمتی باعث شده ... ... پرسپولیس

شاگردان #برانکو_ایوانکوویچ در دومین بازی خود نمایش قابل قبولی از خود ارائه کردند.آنچه مشخص است #پرسپولیس در دو فاز حمله و دفاع به تعادلی مناسب رسیده و به خوبی میتواند حریف را کنترل کند.حضور #کمال_کامیابی_نیا #احمد_نورالهی #بشار_رسن #امید_عالیشاه و #سیامک_نعمتی باعث شده که برانکو ابزار لازم برای بازی در سیستم های مختلف را در اختیار داشته باشد.اما نکته حائز اهمیت میزان دونگی زیاد در بخش پرس و بالا رفتن سرعت تیمی است.حال آنکه با حضور این بازیکن ها شاهد حرکات ترکیبی بیشتری در یک سوم دفاعی حریف هستیم. سرمربی قرمزپوشان با آنالیز درست به خوبی مشکلات فنی بازی مقابل #پدیده را شناسایی کرده بود چرا که دیگر شاهد ارسال توپ های بلند بدون هدف از سوی مدافعان پرسپولیس نبودیم. رعایت فاصله خطوط سه گانه و نظم تیمی در میانه میدان مشکلات دیگری بودند که در بازی مقابل #فولاد_خوزستان برطرف شده بود.عملکرد درخشان احمد نورالهی در میانه میدان که با بازیسازی و بشار رسن و حرکات سرعتی امید‌ عالیشاه و سیامک نعمتی همراه بود نشان میدهد که این تیم توانایی بازی در هر سیستمی را دارد به شرط آنکه همین میزان از دوندگی را از سوی بازیکن ها شاهد باشیم. تیم برانکو در فاز دفاعی بهترین تیم ایران است و حال با تنوع تاکتیکی در فاز حمله میتواند هر حریفی را از پیش روی بردارد. یکی از موارد فاز حمله مشارکت مدافعان کناری در حملات است. این مورد مهم تنها نقطه ضعف تیم برانکو در بازی مقابل فولاد خوزستان بود.در نهایت تیم برانکو در خط حمله نیازمند یک مهاجم هدف است.مهاجمی چارچوب شناس که داخل محوطه جریمه بتواند از تک موقعیت ها نهایت استفاده را بکند.آنچه مشخص است دو گل از سه گل تیم برانکو با شوت از راه دور به دست آمد و مهاجمان تنها در یک گل نقش داشتند. اساسا مهاجمانی مثل #گادوین_منشا و #علی_علیپور نقش مهاجم مکمل را بازی کرد و مهاجم هدف نیستند، به همین دلیل بارها این دو بازیکن به عقب آمده و در منطقه بازی خود که محوطه جریمه است حضور نداشتند.در مجموع پرسپولیس مدل برانکو یک الگوی مناسب برای فوتبالی است که همچنان داشتن بازیکن را عامل موفقیت میداند. سرمربی کروات سرخ پوشان نشان داد که می شود با بازیکن های معمولی یک تیم خوب تشکیل داده و آنها را تبدیل به ستاره کرد. شاید سیامک نعمتی فصل جدید بهترین مثال برای این فرضیه باشد

بازی مقابل فولاد خوزستان را چطور دیدید؟

#فوتبال_با_فواد #نشر_مطلب_با_ذکر_منبع #لیگ_برتر
Read more
... پرسپولیس پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی یک مساوی دیگر کسب کرد که به لحاظ فنی تیم برتر و حاکم بی چون ...
Media Removed
... پرسپولیس پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی یک مساوی دیگر کسب کرد که به لحاظ فنی تیم برتر و حاکم بی چون و چرای میدان بود.گرچه از دست رفتن موقعیت به دلیل عدم تمرکز و عدم آمادگی مهاجمان خود یک مشکل بزرگ به حساب می آید اما دریافت یک گل ساده روی اشتباه فردی #علیرضا_بیرانوند و دوبار به لرزه درآمدن تیرک دروازه ... ... پرسپولیس
پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی یک مساوی دیگر کسب کرد که به لحاظ فنی تیم برتر و حاکم بی چون و چرای میدان بود.گرچه از دست رفتن موقعیت به دلیل عدم تمرکز و عدم آمادگی مهاجمان خود یک مشکل بزرگ به حساب می آید اما دریافت یک گل ساده روی اشتباه فردی #علیرضا_بیرانوند و دوبار به لرزه درآمدن تیرک دروازه #نفت_آبادان بار دیگر ثابت میکند که در فوتبال برای پیروزی علاوه بر مسائل فنی نیازمند شانس هم هستید.بازی به لحاظ فنی همان حکایت سه فصل اخیر را داشت،همچنان تیم #برانکو در مبحث مالکیت توپ، تعداد پاس و شوت در چارچوب به لحاظ آماری تیم برتر میدان بود اما نکته حائز اهمیت در سرعت بازی و تنوع تاکتیکی در فاز حمله است‌.متاسفانه تیم برانکو به دلیل عملکرد سطح پایین عناصر هجومی خود مشکلات زیادی برای گلزنی دارد.در واقع سرعت انتقال توپ و حرکات ترکیبی برای رسیدن به دروازه حریف به هیچ عنوان در هافبک ها و مهاجمان #پرسپولیس دیده نمی شود.پرسپولیسی ها بعد از پرس شدید و بازپس‌گیری توپ نمی توانند بلافاصله فاز حمله را تشکیل داده و حریف را غافلگیر کنند.آنچه مشخص است هافبک ها در زمان حمله جایگیری مناسبی نداشته و بعد از دریافت توپ به جای بازیسازی با پاس های عرضی و رو به عقب اجازه میدهند حریف در یک سوم دفاعی خود نظم پیدا کند. این مهم به دلیل عدم فضاسازی و قرار گرفتن در موقعیت برای دریافت توپ روی میدهد.در چنین شرایطی #کمال_کامیابی_نیا و #احمد_نورالهی بعد از دریافت توپ بازی را نگه داشته و به ناچار با پاس های عرضی و رو به عقب اجازه نمیدهند ریتم بازی #قرمزپوشان شکل بگیرد.جالب تر آنکه اکثر پاس ها در میانه میدان بسیار آرام است و شاهد پاس سرعتی و روبه جلو برای رسیدن به دروازه حریف نیستیم در نهایت این مدل بازی به ارسال های بلند و بدون هدف مدافعان میانی ختم می شود.اینکه شاگردان برانکو اصرار به ارسال از جناحین دارند آن هم در شرایطی که هیچ بازیکن سرزنی در محوطه جریمه حریف حضور ندارد یک تفکر عجیب است که در نهایت کمکی به این تیم نخواهد کرد.وقتی پنج بازی اول تیم برانکو را مرور می کنیم اول نکته این است که عناصر هجومی آنجایی که باید باشند حضور نداشته و برخلاف دو فصل گذشته از موقعیت خود استفاده نمی کنند.جایگیری مناسب برای دریافت توپ و بهترین تصمیم در سریع ترین زمان ممکن مهمترین عامل برای خلق موقعیت است که در پرسپولیس دیده نمی شود.حال به این موارد عدم مشارکت در حمله و ارسال های سطح پایین مدافعان کناری را اضافه کنید تا بیش از پیش متوجه مشکلات قهرمانی دو فصل اخیر فوتبال ایران شوید
Read more
Loading...
پورقاز: تیم ما تهاجمی‌ترین تیم لیگ برتر است مدافع سپاهان با عملکرد خوبش تا به اینجای لیگ نشان داده ...
Media Removed
پورقاز: تیم ما تهاجمی‌ترین تیم لیگ برتر است مدافع سپاهان با عملکرد خوبش تا به اینجای لیگ نشان داده که می‌خواهد دوباره پیراهن تیم ملی را به تن کند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روزنامه خبرورزشی، عزت‌الله پورقاز که فصل گذشته در بازی با پرسپولیس به شدت مصدوم شد و بعد از آن به دلیل حضور کج‌دار ... پورقاز: تیم ما تهاجمی‌ترین تیم لیگ برتر است
مدافع سپاهان با عملکرد خوبش تا به اینجای لیگ نشان داده که می‌خواهد دوباره پیراهن تیم ملی را به تن کند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از روزنامه خبرورزشی، عزت‌الله پورقاز که فصل گذشته در بازی با پرسپولیس به شدت مصدوم شد و بعد از آن به دلیل حضور کج‌دار و مریز در ترکیب تیم، تیم ملی و جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست داد بازگشت اثرگذاری به ترکیب سپاهان داشته است. دو گل در دو هفته پیاپی نشان می‌دهد که عزت دوباره نیت به بازگشت به اردوی تیم ملی دارد. 
او در این باره می‌گوید: بی‌تعارف ابتدا باید از امیر قلعه‌نویی تشکر کنم. قرارداد من با تیم سپاهان تمام شده بود و اگر نگاه گذشته وجود داشت شاید مجبور به ترک تیم می‌شدم، اما امیر قلعه‌نویی آمد، از من حمایت کرد و روحیه داد و حالا خودم را پیدا کرده‌ام و از این بابت خوشحالم و البته معتقدم دعای خیر پدر و مادرم همیشه همراه من است. 
عزت در مورد بازی خوب و وجدآور سپاهان- تراکتورسازی می‌گوید: تیم ما در ۵ بازی ۱۰ گل زده و این نشان می‌دهد تیم ما تهاجمی‌ترین تیم لیگ برتر است. این به خاطر نگاهی است که سرمربی تیم به بازیکنان القا کرده. روحیه ما روحیه برتری‌طلبی است و وارد زمین می‌شویم که تهاجمی بازی کنیم. حالا اگر در اجرای این ایده‌ها خوب عمل نمی‌کنیم باید بیشتر تمرین کنیم و ایراد از ما بازیکنان است. اینکه من در دو هفته پیاپی گل زده‌ام به خاطر همین روحیه است. البته ضرباتی که من زدم حاصل تلاش همه بازیکنان بود. گل من در بازی با تراکتورسازی اصلاً به من نچسبید به این خاطر که در پایان بازی ما از رسیدن به سه امتیاز مسابقه باز ماندیم. 
پورقاز در خصوص اینکه آیا برای حضور دوباره در اردوی تیم ملی، امید دارد یا نه؟ گفت: قطعاً امیدوار هستم. من از کی‌روش همیشه امیدوار بودن را یاد گرفته‌ام. اینکه همیشه برای بودن در فوتبال باید زحمت بکشم و مبارزه می‌کنم. اگر به اردوی تیم ملی برگردم بیشترین کمک را به من امیر قلعه‌نویی کرده است، به خاطر اعتمادی که به من کرد و به خاطر تاکتیکی که برای بازی برگزیده است. از حضور در این تیم لذت می‌برم و امیدوارم باز هم بتوانم برای سپاهان خوب بازی کنم و مردم اصفهان را خوشحال کنم. 
عزت در پایان در پاسخ به این سؤال که چطور بعد از مصدومیت شدید و خط خوردن از تیم ملی روحیه خود را برای درخشش در لیگ برتر حفظ کرده است؟
Read more
شفر در کنفرانس مطبوعاتی: در نیمه اول روی دروازه حریف فشار وارد کردیم و اصلا از یک گل خوشحال نبودم. ...
Media Removed
شفر در کنفرانس مطبوعاتی: در نیمه اول روی دروازه حریف فشار وارد کردیم و اصلا از یک گل خوشحال نبودم. در یکی از دقایق بازی در نیمه اول یک شوت خوب به سمت ما زدند که حسینی به خوبی توپ را دفع کرد. در شروع نیمه دوم نیز ما مانند نیمه اول به خوبی روی دروازه حریف فشار آوردیم و به خوبی توپ گیری کردیم. در رابطه با گل ... شفر در کنفرانس مطبوعاتی:

در نیمه اول روی دروازه حریف فشار وارد کردیم و اصلا از یک گل خوشحال نبودم. در یکی از دقایق بازی در نیمه اول یک شوت خوب به سمت ما زدند که حسینی به خوبی توپ را دفع کرد. در شروع نیمه دوم نیز ما مانند نیمه اول به خوبی روی دروازه حریف فشار آوردیم و به خوبی توپ گیری کردیم. در رابطه با گل که علی قربانی زد باید بگویم که در بین او در دو نیمه گفتم که باید بیشتر به دروازه حمله کند و گل او با شانس همراه بود و شانس جزئی از فوتبال است. از سه گلی که زدیم، دو گل را مدافعان زدند که این موضوع بسیار خوب است. گلی که روزبه زد، گلی است که باید در خانه و اتوبوس و اتاق آنالیز مجددا و بارها نگاه کنیم. روزبه پسر و بازیکن خوبی است و از روند او خوشحالم. او با روحیه و احساساتی که دارد برای تیم ما مفید است. می خواستم در نیمه دوم منتظری را ببینم.
روزبه به دلیل کارت زردی که گرفت در بازی بعدی غایب است و منتظری به جای او بازی می کند. منتظری بازیکن باهوشی است که به خوبی می تواند دفاع را رصد کند و مشکلی برای حضور در ترکیب در دیدار بعدی ندارد .
شانس برای گرفتن پرسپولیس؟

اصلا غیر ممکن نیست و نتایج سایر بازی ها هنوز مشخص نشده است. 13 امتیاز با پرسپولیس فاصله داریم اما هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل مانده است. همانطور که در هفته های قبل گفتم ما باید سخت کار و تلاش کنیم. همه بازیکنان در تمرین و بازی با تمام وجود خود کار می کنند و نتیجه آن را در بازی گذشته و امروز می بینیم. این نتایج برای ما کافی نیست و باید بهتر و بهتر شویم.
نقل و انتقالات استقلال ادامه دارد؟

ما فقط لیگ را نداریم و جام حذفی و لیگ قهرمانان در انتظار ما هستند. در بازی بعدی روزبه و سرور جپاروف نخواهند بود. باید برنامه را نگاه کنیم تا ببینیم چه رویدادهایی در انتظار ما هستند. فاصله دیدارهای ما در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بسیار کم است. شاید یک بازیکن مصدوم و محروم باشد و مجبور شویم ترکیب را تغییر دهیم. مدیرعامل باشگاه افتخاری و توفیقی در جریان موضوعات هستند و من خواسته هایم را به آنها گفتم و امیدوارم مهاجم مد نظر ما به زودی اضافه شود. من یک مهاجم می خواهم و شاید لازم شود چند بازیکن جدید جذب شود.
Read more
... پرسپولیس پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی مقابل نماینده قدرتمند فوتبال قطر بازی را با اختلاف ...
Media Removed
... پرسپولیس پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی مقابل نماینده قدرتمند فوتبال قطر بازی را با اختلاف یک گل واگذار کرد که براحتی می‌توانست این تیم را در خانه اش متوقف کند اما عدم خودباوری بازیکن ها بخصوص در بیست دقیقه ابتدایی باعث دریافت گل شد.حال آنکه دلیل این عدم خودباوری و استرس بازیکن ها بزرگ کردن ... ... پرسپولیس

پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی مقابل نماینده قدرتمند فوتبال قطر بازی را با اختلاف یک گل واگذار کرد که براحتی می‌توانست این تیم را در خانه اش متوقف کند اما عدم خودباوری بازیکن ها بخصوص در بیست دقیقه ابتدایی باعث دریافت گل شد.حال آنکه دلیل این عدم خودباوری و استرس بازیکن ها بزرگ کردن بیش از اندازه حریف از سوی رسانه ها، پیشکسوتان و هواداران است.دوستان از الدحیل چنان هیولایی ساختند که انگاری پرسپولیس با رئال مادرید بازی دارد.متاسفانه ناله کردن هواداران در فضای مجازی و اینکه ما بازیکن نداریم و از الدحیل یک رقیب غیرقابل شکست ساختن در کنار رسانه هایی که الدحیل را مدعی اول کسب عنوان کردند عامل اصلی نمایش پراشتباه شاگردان برانکو در نیمه اول بود. این بازی نشان داد که چرا برانکو طی یکسال اخیر و بعد از آن شکست تلخ مقابل الهلال به بازی با دو هافبک دفاعی اصرار دارد.در لیگ قهرمانان تیمی به موفقیت خواهد رسید که میانه میدان را کنترل کرده و اجازه ندهد هافبک های حریف بازیسازی کرده و برای مهاجمان ایجاد موقعیت کنند.در چنین شرایطی فشار هم از روی خط دفاع برداشته شده و نظم دفاعی برهم نخواهد خورد.مبحث مهمی که در بازی استقلال شاهد آن نبودیم و هافبک السد قطر بارها برای مهاجمان موقعیت گل ایجاد کردند. آنچه مشخص است وقتی تیم شما به لحاظ بازیکن سطح پایین تری نسبت به حریف دارد ابتدا باید این مبحث را قبول و برای آن چاره ای کنید.الدحیل یه تیم چند ملیتی است که باید مقابل آنها با پرس شدید و درگیری در میانه میدان بازی کرد چرا که اگر ریتم بازی آنها شکل بگیرد براحتی می توانند شما را با چند گل تنبیه کنند.اما پرس شدید و بازی تحت فشار بازیکنان پرسپولیس در میانه میدان باعث شد الدحیلی ها بارها توپ را از دست بدهند و نتوانند با حرکات ترکیبی به عمق دفاع تیم برانکو نفوذ کنند. در چنین شرایطی بازی به کنارها کشیده و عملکرد عالی چهار نفر خط دفاع بخصوص در نیمه دوم و بازی بی نظیر احمد نورالهی و کمال کامیابی نیا روند بازی را تغییر داد. به جرات میتوان گفت اگر بازیکنانی مثل وحید امیری و مهدی طارمی در ترکیب تیم برانکو حضور داشت که می‌توانست در ضد حملات فضاسازی کرده و سرعت حمله را بالا ببرد بی شک بازی با چنین نتیجه ای تمام نشده و پرسپولیس می‌توانست در بدترین حالت یک مساوی از حریف بگیرد اما بازی ساکن علی علیپور و سیامک نعمتی این اجازه را به حریف میداد در زمانی که توپ را از دست می دهند بتوانند نظم دفاعی خود را پیدا کنند

ادامه در کامنت
Read more
Loading...
شکست سنگین تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد تا النعیمه، اسطوره و کاپیتان سابق تیم فوتبال الهلال به نوعی ...
Media Removed
شکست سنگین تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد تا النعیمه، اسطوره و کاپیتان سابق تیم فوتبال الهلال به نوعی علی دایی را به تمسخر گیرد و بنویسد: "آقای دایی بعد از این چهار گل به چند سال زمان نیاز داری تا بیدار شوی. هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی تو را شکست دادیم. الان می‌دانی که رئیس قاره کیست". . . . . واکنش ... شکست سنگین تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد تا النعیمه، اسطوره و کاپیتان سابق تیم فوتبال الهلال به نوعی علی دایی را به تمسخر گیرد و بنویسد: "آقای دایی بعد از این چهار گل به چند سال زمان نیاز داری تا بیدار شوی. هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی تو را شکست دادیم. الان می‌دانی که رئیس قاره کیست".
.
.
.
.

واکنش علی دایی اما بسیار جالب بود. او با انتشار ویدئویی از گل های خود به تیم ملی عربستان در اینستاگرام پاسخ محکمی به این شیخ عرب نشین داد
.
.
.
.
پ ن: مرتیکه ی سوسمارخور اون روزی که عربستان زنگ تفریح ایران بود تو چه غلطی میکردی؟؟ .
.

پ ن:همون بهتر که دایی غیرمستقیم جوابشو داد و مصاحبه نکرد... لوس میشدن اونوقت...
.
.
. ⚘❤تیشرت پرسپولیس با طرح دلخواه
برای خرید به وب سایت که در بیو گذاشته شده بروید و وارد دسته بندی محصولات آماده شوید.⚘❤@Editionfa.ir
.
.

#النعیمه
#دایی
#علی_دایی
#عربستان
#ایران
#برانکو
#هر_چی_برانکو_بگه
#روزای_خوب_دوباره_بر_میگرده
#برانکو_ایوانکویچ
#عربستان_یادت_نره_ایران_سرورته
#منتظر_بازی_برگشت_با_الهلال_باشید
#perspolis
#بازی_برگشت_برمیگردیم
#پرسپولیس_قهرمان
#آبروی_فوتبال_ایران
#آبروی_فوتبال_ایرانیم
#پرسپولیس_آبروی_فوتبال_ایران
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#آسیا
#پرسپولیس
#الهلال_عربستان
#الهلال
#پرسپولیسی #پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#ارتش_سرخ
#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#فوتبال
Read more
به به<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span>داغ داغ<span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span>کاپیتان در برنامه ی فوتبال برتر<span class="emoji emoji1f60a"></span>چه عکسایی گرفتم <span class="emoji emoji1f605"></span><span class="emoji emoji1f605"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span>خب از تلویزیون عکس گرفتم برا ...
Media Removed
به بهداغ داغکاپیتان در برنامه ی فوتبال برترچه عکسایی گرفتم خب از تلویزیون عکس گرفتم برا همین یکمی کیفیتش اومده پایین وگرنه که عالین خب خب،اون دسته از دوستانی که برنامه رو ندیدن،چکیده ی صحبتای کاپیتان رو میگم براتوناز هیجانات و استرسشون و فشارای قبل از دربی که از سمت دوست،آشنا،خانواده ... به به😍😍داغ داغ💙😍کاپیتان در برنامه ی فوتبال برتر😊چه عکسایی گرفتم 😅😅😍😍خب از تلویزیون عکس گرفتم برا همین یکمی کیفیتش اومده پایین وگرنه که عالین😊👌😅
خب خب،اون دسته از دوستانی که برنامه رو ندیدن،چکیده ی صحبتای کاپیتان رو میگم براتون😊از هیجانات و استرسشون و فشارای قبل از دربی که از سمت دوست،آشنا،خانواده و مغازدارای محله شون رو ایشون بود گفتن ،از امکانات کم زمان بازیشون،از شرایط متفاوت دربی و حساسیت بالای این بازی برای هوادارا گفتن و اینکه از همبازیاشون و بازی درکنار آقای پیروز قربانی گفتن،و همچنین گفتن که بازی که اقای پیروز قربانی گل زدن و بازی رو سه-دو بردیم چون زمان پاییز بود بازیکنای پرسپولیس مثل برگ درخت ریختن از شدت ناراحتی😅😅و اینکه وقتی سه تا از پرسپولیس خورده بودیم ایشون تراکتور بازی میکردن،برای تلافی و جبران درصدد زدن ایمون زاید بودن😅و اون بازی پرسپولیس با سه یا چهار گل بازی رو واگذار کرد😉و همچنین از علاقه شون به بازگشت به استقلال گفتن که بتونن با برگشتنشون رکورد آقای پروین رو بزنن و الان هم با آقای مختاری(مربیشون) و باشگاهی مشغول تمرین هستن و آمادگی بالایی دارنو ان شاالله نیم فصل بازی میکنن و اینکه گفتن اگه میتونستن یک نفر رو از تاریخ باشگاه استقلال انتخاب کنن که امروز تو ترکیب باشن،مرحوم غلامحسین مظلومی سرطلایی استقلال رو تو ترکیب میذاشتن که مشکل گل نزدن استقلال رو برطرف کنن.. و از بسته بودن دسته آقای شفر نسبت به اقای برانکو گفتن که خالی نیمکتشون ..هلی شات😉
پ.ن:آقای میثاقی من عکسای خیلی قشنگی ازتون گرفتم😐😂چون میخواستم از کاپیتان صادقی عکس بگیرم یهو دوربین میومد رو شما😅
پ.ن:خوب تعریف کردم دیگه😅ادمین به این خوبی😉مو به مو تعریف کردم براتون😎
@sadeghi1360.4 💙💙💙💙
Read more
استقلال با کون گل نخورده بود که خورد #پرسپولیس #استقلال #دربی #دفاع #پرویزمظلومی #برانکو
Media Removed
استقلال با کون گل نخورده بود که خورد #پرسپولیس #استقلال #دربی #دفاع #پرویزمظلومی #برانکو استقلال با کون گل نخورده بود که خورد
#پرسپولیس #استقلال #دربی #دفاع #پرویزمظلومی #برانکو
فوری فوری الهلال در آستانه حذف از آسیا.. کاملا جدی پس از بازبینی مجدد فیلم بازی الهلال ظاهرا حضور ...
Media Removed
فوری فوری الهلال در آستانه حذف از آسیا.. کاملا جدی پس از بازبینی مجدد فیلم بازی الهلال ظاهرا حضور دوازده بازیکن آبی پوش در دقایق زیادی از بازی مسجل شده و که این امر خلاف قانون می باشد هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با خبرگزاری ایرنا اعلام کرد تخلف بازی کردن یار اضافه حتی به مدت یک ثانیه باعث سه -صفر شدن ... فوری فوری
الهلال در آستانه حذف از آسیا..
کاملا جدی
پس از بازبینی مجدد فیلم بازی الهلال ظاهرا حضور دوازده بازیکن آبی پوش در دقایق زیادی از بازی مسجل شده و که این امر خلاف قانون می باشد
هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با خبرگزاری ایرنا اعلام کرد تخلف بازی کردن یار اضافه حتی به مدت یک ثانیه باعث سه -صفر شدن نتیجه به نفع رقیب و تقریبا حذف از اسیا می گردد
محمد حسین نژاد فلاح پس از شنیدن این موضوع در جلسه ای فوری با مسئولان فدراسیون فوتبال خواستار بررسی این تخلف شدند که جلسه ساعاتی قبل به پایان رسید و طبق اطلاعات موثق پرسپولیس قصد شکایت به ای اف سی را ندارد .
زیرا که بعد از بازبینی دقیق فیلم بازی متوجه شدند یار دوازدهم بازیکن الهلال نبود
بلکه حنیف عمران زاده بود که از جمعه قبلی تو محوطه جریمه مونده و هی داره زور میزنه اما نمیتونه گل بزنه ...
Read more
استقلال دهم مهر ماه تیمی نا آماده را پس از کش و قوس های فراوان در اختیار #سرمربی #آلمانی قرار داد که بسیاری ...
Media Removed
استقلال دهم مهر ماه تیمی نا آماده را پس از کش و قوس های فراوان در اختیار #سرمربی #آلمانی قرار داد که بسیاری از پیشکسوتان با او اختلاف نظر داشتند و عقیده داشتند که نباید از او استفاده کرد. سن و سال، ملیت و سبک فوتبالی از جمله مواردی بود که #هواداران #استقلال را وادار کرد تا با گارد منفی برابر #شفر ایستادگی ... استقلال دهم مهر ماه تیمی نا آماده را پس از کش و قوس های فراوان در اختیار #سرمربی #آلمانی قرار داد که بسیاری از پیشکسوتان با او اختلاف نظر داشتند و عقیده داشتند که نباید از او استفاده کرد. سن و سال، ملیت و سبک فوتبالی از جمله مواردی بود که #هواداران #استقلال را وادار کرد تا با گارد منفی برابر #شفر ایستادگی کنند و حتی به اینستاگرام وی حمله کردند و تلاش کردند وی را بازدارند. او در نخستین بازی اش دربی را با یک پنالتی باخت .

اما شفر با کمک کادرفنی خود هفته به هفته با استقلال پیشرفت کرد. استقلال شفر بسیار روان و زیبا و تماشگر پسند بازی می کند و بسیار خوب نتیجه می گیرد. استقلال با شفر و تیم فنی او به #فینال #جام_حذفی رسید و در لیگ برتر از رتبه شانزدهم به سوم جدول پر کشیده . حتی اتهام عدم نتیجه گیری در بازی های بزرگ که بعد از شکست از ذوب آهن به اوج خود رسید باعث نشد شفر را باز دارد تا با آغاز #لیگ_قهرمانان_آسیا ، نظرات درباره شفر تغییر کرد تا اندک منتقدان او دیگر بهانه ای برای انتقاد از شفر نداشته باشند.

استقلال برابر #الریان جسور و شجاع بازی کرد و توانست بازگشت رویایی یک امتیاز حساس کسب کند و سپس الهلال را شکست داد تا هواداران به شفر ایمانی مضاعف پیدا کنند. استقلال فولاد رده دومی را با چهار گل شکست داد و با بهترین فرم به دربی رسید تا با شکست #پرسپولیس در یک بازی منطقی ، شفر چهره ای فوق العاده محبوب برای هواداران شود.

شفر در یکصد و پنجاه روز از حداقل #محبوبیت به حداکثر محبوبیت دست پیدا کرد و البته به خوبی نشان داد که بلد است چگونه قلب هواداران استقلال را تسخیر کند.

پ.ن. با اقتباس از سایت ورزش سه
@winfried.schaefer
#شاهنشاه_وینفرد_شفر
#شاهنشاه_شفر
#winfried_schaefer #winfriedschaefer #winfriedschäfer
#winnieschaefer #winnieschäfer
#king_schaefer #kingschaefer
#king_winfried_schaefer #kingwinfridschaefer
#king_winnie_schaefer #kingwinnieschaefer
Read more
... پرسپولیس این روزها اخباری خوبی پیرامون باشگاه محبوب مان شنیده نمی شود.آنچه مشخص است تیم برانکو ...
Media Removed
... پرسپولیس این روزها اخباری خوبی پیرامون باشگاه محبوب مان شنیده نمی شود.آنچه مشخص است تیم برانکو فصل به فصل بازیکنان تاثیرگذار خود را بنا به دلایل مختلف از دست داده و البته در مبحث مدیریتی مشکلات زیادی برایش به وجود آمده است. پرسپولیسی که سه سال تمام با مدیریت علی اکبر طاهری به آرامش، ثبات و ... ... پرسپولیس

این روزها اخباری خوبی پیرامون باشگاه محبوب مان شنیده نمی شود.آنچه مشخص است تیم برانکو فصل به فصل بازیکنان تاثیرگذار خود را بنا به دلایل مختلف از دست داده و البته در مبحث مدیریتی مشکلات زیادی برایش به وجود آمده است. پرسپولیسی که سه سال تمام با مدیریت علی اکبر طاهری به آرامش، ثبات و حتی خودکفایی مالی رسیده بود به یکباره تمام آنچه که ساخته بود را از دست رفته می بیند.تیمی که بهترین مهاجم خود « مهدی طارمی » بهترین هافبک خود‌ « سروش رفیعی » و بهترین مدافعان کناری خود « رامین رضائیان و صادق محرمی » را از دست میدهد و در کنار آن چند بازیکن دیگر خود را در آستانه جدایی می بیند.تیمی که نه مهاجم میلیاردی جایگزین میکند و نه بهترین های لیگ از جمله بختیار رحمانی و حسن بیت سعید را حیف و میل کرده است.تیمی که بازیکن مازاد « محسن مسلمان » را تبدیل به بهترین پاسور لیگ میکند، از علی علیپور آقای گل میسازد و بازیکن تستی « محمد انصاری » را ملی پوش میکند.تیمی که تا بازیکنی را ستاره میکند در آستانه بهره برداری با قانون هایی چون خدمت سربازی از دست میدهد. تیمی که طی سه سال اخیر نه تنها هیچ حمایتی از سوی فدراسیون فوتبال نمی شود بلکه با داوری های عجیب یک قهرمانی لیگ را از دست داده و در جام حذفی قربانی می شود.تیمی که رسانه ها با وجود این همه قهرمانی و موفقیت های مختلف به چشم دشمنی بزرگ نگاهش کرده و در مقاطع مختلف به جای حمایت و تقدیر به بدترین شکل ممکن تخریبش می کنند.تیمی که برخی از هواداران زیاده خواه آن برایش حاشیه درست می کنند.در چنین شرایطی هر تیم دیگری بود اکنون به صورت کامل نابود شده و به مانند دوران سیاسی و درخشان در نیمه دوم جدول دست و پا میزد.اما تفاوت این تیم با آن تیم فقط در یک نفر خلاصه می شود.مرد بزرگی که پرسپولیس هر آنچه دستاورد طی سه سال اخیر دارد از اوست،او که با حضور خود اعتبار از دست رفته پرسپولیس را دوباره به او بازگرداند.او که غرور خدشه دار شده هواداران را دوباره به آنها هدیه کرد.برانکو ایوانکوویچ لجباز است چون شخصیت و اعتبار پیراهن قرمز را با هیچ چیز معامله نمیکند.برانکو ایوانکوویچ لجباز است چون اصول خود را زیر پا نگذاشته و اجازه بازیکن سالاری نمی‌دهد.او زیبا بازی کردن را فدای نظم و انضباط تیمی کرد چرا که میداند با اولین کوتاه آمدن بازیکن های امروزی چمدان هایش را بسته و او را راهی کشورش می کنند.او بازیکن مازاد را بهترین پاسور لیگ میکند اما همان بازیکن در جلسه تمدید قرارداد باشگاه را بابت نیمکت نشینی تحت فشار می‌گذارد

ادامه در کامنت
Read more
خداحافظی پورموسوی با بوسیدن چهارگوشه زمین سرمربی فولاد خوزستان بعد از برتری تیمش مقابل نساجی ...
Media Removed
خداحافظی پورموسوی با بوسیدن چهارگوشه زمین سرمربی فولاد خوزستان بعد از برتری تیمش مقابل نساجی مازندران اقدام به خداحافظی از این تیم کرد. سید سیروس پورموسوی فصل گذشته با وجود نتایج خوبی که همراه این تیم تا پایان دور رفت بود و همواره جزو پنج تیم بالای جدول قرار داشت، اما تساوی‌های پُر تعداد در ... خداحافظی پورموسوی با بوسیدن چهارگوشه زمین

سرمربی فولاد خوزستان بعد از برتری تیمش مقابل نساجی مازندران اقدام به خداحافظی از این تیم کرد.
سید سیروس پورموسوی فصل گذشته با وجود نتایج خوبی که همراه این تیم تا پایان دور رفت بود و همواره جزو پنج تیم بالای جدول قرار داشت، اما تساوی‌های پُر تعداد در نیم‌فصل دوم موجب شد تا هواداران این تیم در چند بازی خانگی علیه او شعار سر دهند و روی روند نتایج این تیم تاثیر بگذارند.
پورموسوی با وجود انتقادات تعدادی از هواداران فولاد، اما لیگ هجدهم را هم با این باشگاه آغاز کرد و توانست در نخستین مسابقه فصل جدید به برتری 2 بر یک مقابل پارس جنوبی جم برسد ولی باخت 3 بر صفر در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس موجب شد تا موج جدید شعارها علیه او شنیده شود.
او که همواره در میان انتقادات، با آرامش با هواداران فولاد صحبت کرده و پس از دیدار هفته دوم مقابل پرسپولیس نیز از آنها فرصت خواست تا تیمش شکل بگیرد، بعد از پایان مسابقه امشب تیمش مقابل نساجی مازندران تصمیمی جنجالی گرفت.
نساجی مازندران در دقیقه 10 با گلزنی محمد عباس‌زاده پیش افتاد که پیش بودن شاگردان نکونام باعث شد تا تماشاگران فولاد نه فقط در دقایق پایانی مسابقه، بلکه پیش از اتمام نیمه اول علیه پورموسوی شعار سر دهند و خواستار برکناری او شوند.
بعد از آنکه فولاد در نیمه دوم 2 گل برابر نساجی به ثمر رساند و به دومین برد خود در این فصل دست پیدا کرد، سید سیروس پورموسوی در اقدامی ناگهانی قصد داشت چهار گوشه زمین چمن ورزشگاه غدیر را ببوسد و از فولاد خداحافظی کند که بازیکنان فولاد ازجمله سروش رفیعی و ایوب والی مانع از ادامه کار او شدند و درخواست کردند تا این کار را انجام ندهد.
حال مشخص نیست پورموسوی تصمیم خود مبنی بر استعفا از سرمربیگری فولاد خوزستان را به طور جدی گرفته یا با میانجی‌گری بازیکنان قصد دارد به کارش در این تیم ادامه دهد.
Read more
مطلبي نغز و كامل و بحق از خانم زهره فلاح زاده ژورناليست جوان و بي ادعا دست مريزاد استاد جوان <span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span> ...
Media Removed
مطلبي نغز و كامل و بحق از خانم زهره فلاح زاده ژورناليست جوان و بي ادعا دست مريزاد استاد جوان فوتسال آسیا در تسخیر ایرانی‌ها/ شیرزنان فوتسالیست باز هم گل کاشتند. ✍زهره فلاح زاده این روزها که خبرهای خوشی نشنیدیم. از بی برجامی، از فیلتر شدن تلگرام، از گرانی دلار، از کودک ... مطلبي نغز و كامل و بحق از خانم زهره فلاح زاده ژورناليست جوان و بي ادعا دست مريزاد استاد جوان 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏 🔵📣 فوتسال آسیا در تسخیر ایرانی‌ها/ شیرزنان فوتسالیست باز هم گل کاشتند. ✍زهره فلاح زاده 📘این روزها که خبرهای خوشی نشنیدیم. از بی برجامی، از فیلتر شدن تلگرام، از گرانی دلار، از کودک آزاری، فقر و تنگدستی، اختلاس..
تنها خبر مسرت بخشی که توانست حال مَردمانم را خوب کند و مرهمی باشد بر زخم دل های غم زده‌شان، "قهرمانی شیرزنان سرزمینم" بود. 📘شیرزنانی که نه برایشان بهایی پرداخت می شود و نه مانند آقایان خبرهای امیدوار کننده‌ای انعکاس پیدا می کند. (قهرمانی زنان فوتسالیست در سکوت خبری!) 📘این روزها که بانوان فوتسالیست تیم های آسیایی را یکی پس از دیگری از پیش رو بر می داشتند، طبق عادت دیرینه، خبرها بیشتر معطوف به این بود که چرا کی روش سر تمرین نرفته است؟
کدام بازیکن در لیست تیم ملی برای جام جهانی روسیه قرار گرفته است؟
شفر بهتر از یا برانکو؟
قلی زاده به پیشنهاد استقلال بی اعتنایی می کند.
تیام می رود یا نمی رود؟
پرسپولیس محرومیتش بخشیده می شود یا نه ؟
و.... خبرهای نه چندان مهم در حالی پشت هم تیتر می شد که بانوان ما توانستند در عرصه ملی باز هم غوغا به پا کنند.
ساده نیست! 📘تنها خبر درج شده از این افتخار بزرگ طی دو خط خلاصه می شود، آنهم تبریک حضرات والا مقام کشورم!
از فردا دیگر کسی یادش نمی آید مدال طلای زنان کشور من از چنگ چشم بادامی های ژاپنی درآورده شده است!
می دانی 5-2 بردن ژاپنی ها یعنی چه؟
می دانی فوتسال آسیا درتسخیر ماست؟ 📘زنان کشورم که حتی تابلوی ورود ممنوع را مقابل دیدگان خود برای رسیدن به استادیوم ها می بینند و همه درب ها به رویشان بسته‌است! 📘مسئولین فدراسیون ما تنها از این جهت به این قهرمانی نگاه می‌کنند که یک جام دیگر به ویترین افتخارات فوتبال اضافه کردند و دیگر هیچ! 🔵 @SSreporters

lish.ir/O2u
Read more
سلام دوستان ، عصر بخیر کاش اونی که طارمی گل نکرد خواب بود و این کلیپ واقعیت حالا اونوقت کیروش ببین چها که نمیکرد @ivankovic_branko  @[email protected]_jalal_hosseini4 @[email protected]_mahini_13 @[email protected] @[email protected]_ahmadzadeh10 @[email protected] @[email protected] @[email protected]_khalilzadeh @[email protected] @[email protected] @[email protected] @[email protected] @mstile7 @[email protected] @[email protected]__ali @[email protected] @[email protected] @[email protected] @hamedtehrani7 @[email protected] @[email protected] @hosseinhedayatidoolabi ______ #fcperspolis #fcpersepolis_champion #fcpersepoliis #fcpersepolis #perspolis_champion #perspolis_iran #perspolis_tehran #afc #fifa #پرسپولیس #پرسپولیس_قهرمان #پرسپولیس_تهران #پرسپولیس_ایران #شیشتایی_چهارتایی #دسته_سه #ده_دقیقه_ده_نفره #دکتر_طاهری #برانکو_ایوانکویچ #هرچی_برانکو_بگه #تیم_و_ببین_یاعلی #پرسپولیس #پرسپولیس_قهرمان #پرسپولیس_تهران #پرسپولیس_ایران #شیشتایی_چهارتایی #دسته_سه #ده_دقیقه_ده_نفره #دکتر_طاهری #برانکو_ایوانکویچ #هرچی_برانکو_بگه #تیم_و_ببین_یاعلی #تیم_ملی_پرسپولیس #کانون_هواداران_باشگاه_پرسپولیس #کمیته_مجازی_کانون_هواداران_پرسپولیس #پرسپولیس_کبیر #پرسپولیسی_به_رنگ_خون #طوفان_سرخ_آسیا #مکتب_شاهین سلام دوستان ، عصر بخیر
کاش اونی که طارمی گل نکرد خواب بود و این کلیپ واقعیت😁
حالا اونوقت کیروش ببین چها که نمیکرد

@ivankovic_branko 
@[email protected]_jalal_hosseini4 @[email protected]_mahini_13 @[email protected] @[email protected]_ahmadzadeh10 @[email protected] @[email protected] @[email protected]_khalilzadeh @[email protected] @[email protected] @[email protected] @[email protected] @mstile7 @[email protected] @[email protected]__ali @[email protected] @[email protected] @[email protected] @hamedtehrani7 @[email protected] @[email protected] @hosseinhedayatidoolabi

______

#fcperspolis
#fcpersepolis_champion
#fcpersepoliis
#fcpersepolis
#perspolis_champion
#perspolis_iran
#perspolis_tehran
#afc
#fifa
#پرسپولیس
#پرسپولیس_قهرمان
#پرسپولیس_تهران
#پرسپولیس_ایران
#شیشتایی_چهارتایی
#دسته_سه
#ده_دقیقه_ده_نفره
#دکتر_طاهری
#برانکو_ایوانکویچ
#هرچی_برانکو_بگه
#تیم_و_ببین_یاعلی

#پرسپولیس
#پرسپولیس_قهرمان
#پرسپولیس_تهران
#پرسپولیس_ایران
#شیشتایی_چهارتایی
#دسته_سه
#ده_دقیقه_ده_نفره
#دکتر_طاهری
#برانکو_ایوانکویچ
#هرچی_برانکو_بگه
#تیم_و_ببین_یاعلی
#تیم_ملی_پرسپولیس
#کانون_هواداران_باشگاه_پرسپولیس
#کمیته_مجازی_کانون_هواداران_پرسپولیس
#پرسپولیس_کبیر
#پرسپولیسی_به_رنگ_خون
#طوفان_سرخ_آسیا
#مکتب_شاهین
- PERS <span class="emoji emoji2b50"></span>️ POLIS - شادند جهانیان به نوروز و به عید عید من و نوروز من امروز تویی #مولانا 50 سال گذشت... از ...
Media Removed
- PERS ️ POLIS - شادند جهانیان به نوروز و به عید عید من و نوروز من امروز تویی #مولانا 50 سال گذشت... از وجود اومدنت، 50 ساله که عشق بوجود اومده.. عشقی که؛ با تموم وجود دوسش داریم... عشقی که؛ با روزای بدش اشک ریختیم..! با روزای خوبش شاد بودیم و حالمون رو خوب کرد... عشقی که؛ هرچی بیشتر باهاشی ... - PERS ⭐️ POLIS -
شادند جهانیان به نوروز و به عید
عید من و نوروز من امروز تویی #مولانا
50 سال گذشت...
از وجود اومدنت،
50 ساله که عشق بوجود اومده..
عشقی که؛
با تموم وجود دوسش داریم...
عشقی که؛
با روزای بدش اشک ریختیم..!
با روزای خوبش شاد بودیم و حالمون رو
خوب کرد...
عشقی که؛
هرچی بیشتر باهاشی بیشتر عاشقشی...
عشقی که؛
وصف ناپذیره...
عشقی که؛
خالق صحنه‌هایی حماسی و جذابه،
از گل سپهر تو اون قهرمانی شورانگیز تا گل افشین پیروانی تو فینال جام حذفی به رقیب دیرینه..!
یا حماسه ایمون زاید،
یا، یا، یا ...
عشقی که میوه‌های خودشو از دست داد اما این درخت بزرگ و بزرگتر شد...
بهترین اتفاق زندگی من آشنایی با تو بود...
عشقی که؛
مطمئنی بهت خیانت نمیکنه.!
و میدونی با تموم وجود دوسش داری...
عشق ما به پرسپولیس از بین نمیره
مگر روزی که خورشید نتابد و خدا بخوابد...
خدایا همیشه سربلندی تیممو از تو میخوام...
هیچوقت نمیخوام اشکی از ناراحتی تو چشم خواهر یا برادر پرسپولیسی خودم ببینم
تولد محبوبم:
1347/01/01
#با_افتخار_پرسپولیسیم
#پرسپولیسیم✌
#perspolis
Read more
Isis was fully destroyed by one person! The man in those pictures(aka general Soleimani) faught ...
Media Removed
Isis was fully destroyed by one person! The man in those pictures(aka general Soleimani) faught Isis while he WASN'T even wearing clothes usually used for war!(as you can see in the pictures) #isis #daesh #suria #terrorist #terrorists #terrorism #iraq #war #frightened #frightening ... Isis was fully destroyed by one person!
The man in those pictures(aka general Soleimani) faught Isis while he WASN'T even wearing clothes usually used for war!(as you can see in the pictures)
#isis #daesh #suria #terrorist #terrorists #terrorism #iraq #war #frightened #frightening #peace #shahid #islam #shia #تروریست #داعش
چند خط بالا خطابی بود به دوستانی که از این جا به بعد رو نمیفهمن:) کپشن رو اگه وقت دارید بخونید و نظراتتون رو بنویسید بحث جالبی میشه
خبر بسیار خوبی که منتشر شده و دست به دست میگرده خبر نابودی داعشه
الحمد لله
اما مهم تر از این، تفکر داعش هست که خطرناک هست و بعیده از بین بره
تفکری که شما یک طرفه به همه چیز نگاه میکنی
مثال؟
فوتبال دیدن: شما وقتی تلویزیون رو روشن میکنی که مثلا فوتبال استقلال یا پرسپولیس رو ببینی برات فرق نمی کنه که کدوم تیم بهتر بازی میکنه یعنی تیم محبوب شما اگه به دسته پنج هم سقوط کنه، اگه بیست و هفت تا گل تو یک بازی بخوره باز هم برای شما مهم نیست و هنوز طرفدار همون تیم هستید. به خاطر همینه که کل کل های فوتبالی همیشه بی نتیجه هست و هر کسی همون نظرات خودشو نسبت به تیم مورد علاقه‌ش داره
یعنی این که من درست میگم و هر حرفی غیر از حرف من غلطه
حالا داعش صاحب های اندیشه های متفاوت رو شایستهٔ زنده موندن نمی دونست ولی من و شما به اون درجه نرسیدیم و این باور داعشی توی ذهنمون ضعیفه
البته که همون باور ضعیف هم میتونه مثل یه شعله کوچیک توی یه جنگل سرسبز باشه و به وقتش پدر آدمو در بیاره
خب راه حل؟
به نظر من اگه توی دعواهای سیاسی و ....... ازخودتون بپرسید که اگه من توی جناح مخالف بودم نظرم راجع به این موضوع چی بود
یه جورایی مثل شطرنج بازی کردن که باید خودت رو جای رقیب بذاری
اگه این سوال رو از خودتون بپرسید میبینید که نباید هر حرفی رو زد
چند وقتیه من از خودم این سوالو میپرسم
نتایج جالبی داره
.
.
اگه توی متن انگلیسی ایرادی هست بگید
شما هم اگه تصویری از حاج قاسم رو پست کنید و با هشتگ هایی مثل #isis انتشار بدید حرکت جالبی اتفاق میافته
منتظر کامنت هاتون هستم
Read more
پرسپولیس الجزیره ورزشگاه آزادی و پایان خوش یک فصل رویایی.برای این پایان شیرین و جشن صعود نیاز به حمایت هواداران است و هدیه باشگاه به هواداران با بلیط رایگان یا نیم بها. باید فکری کرد نه اینکه مثل فصل قبل دنبال افزایش قیمت بلیط ها باشند. درآمد این باشگاه هم طی این سالها با مشارکت هواداران در طرح ها ... پرسپولیس الجزیره ورزشگاه آزادی و پایان خوش یک فصل رویایی.برای این پایان شیرین و جشن صعود نیاز به حمایت هواداران است و هدیه باشگاه به هواداران با بلیط رایگان یا نیم بها. باید فکری کرد نه اینکه مثل فصل قبل دنبال افزایش قیمت بلیط ها باشند. درآمد این باشگاه هم طی این سالها با مشارکت هواداران در طرح ها به حد عالی و اعلا تامین شده‌ و اینجا باید نگاهی متفاوت داشت و سرنوشت صعود را به اما و اگر نسپرد. لطفا کاری کنید هوادار راحت تر بیاید و با پرشدن استادیوم راه صعود هموار شود. ممنون.
خط قرمز ما پرسپولیس است و هواداران. چیزهایی می بینم و می شنوم که بخاطر مصلحت تیم در این مقطع درباره اش حرف نمی زنم.فعلا فقط می توان گفت برانکو رمز دبل قهرمانی بوده و حمایت تمام قد از او وظیفه همه ما. تیمی که با دسته گل به آب دادن ها محروم از جذب بازیکن است اگر مربی و رکن اصلی قهرمانی هایش هم برود یعنی اینکه........ برانکو انشاله می ماند. بنا و تلاش باشگاه هم بر ماندن اوست. این را فقط گفتم که برخی بدانند برانکو هم مثل پرسپولیس و هواداران خط قرمز ماست و مبادا پس فردا بشنویم می گویند من نبودم دستم بود..... یا علی. #مهرداد_میناوند #مدال_شو #مدال #مهردادمیناوند
Read more
جقدر مسخرست این دنیا و زندگی.. بیچاره صدهزار بار گفتم غلط کردم رفتم استقلال منو ببخشید ولی بازم همه ...
Media Removed
جقدر مسخرست این دنیا و زندگی.. بیچاره صدهزار بار گفتم غلط کردم رفتم استقلال منو ببخشید ولی بازم همه بهش فحش میدادند... اون بخاطر اشتباهش یکبار قبل از دیروز مرده بود وقتی همه فراموشش کردن و از عرش رسیده بود به فرش و یه عده هم فقط فحش... حتی هیچ تیمی هم نمیخواستش.. فکر میکنم راحت شد دیگه... یاد ... جقدر مسخرست این دنیا و زندگی..
بیچاره صدهزار بار گفتم غلط کردم رفتم استقلال منو ببخشید ولی بازم همه بهش فحش میدادند...
اون بخاطر اشتباهش یکبار قبل از دیروز مرده بود وقتی همه فراموشش کردن و از عرش رسیده بود به فرش و یه عده هم فقط فحش... حتی هیچ تیمی هم نمیخواستش..😔😔
فکر میکنم راحت شد دیگه... یاد اون روزهای خوبش... یاد اون گلهایی که برامون زد با اون شادی های بعد از گلش... 😔
اونقدر بی معرفتیم که حتی سایت پرسپولیس نیوز و باشگاهم انگار نه انگار بازیکنمون بوده یه زمونی عادیه عادی ، با چهارتا پست ساده مثل مابقی سایتها... نامردیه بخدا 😢😢😔😔
د لامصب یکبار که باعث شادیمون شده بود!؟ گل به استقلال که زده بود بازی رو بخاطرش بردیم یبار.... چقدر نامردی در حق اشتباه یک ادم.
فقط یک سوال، بازیکن تیم ملی این مملکت نبوده؟!حقش نبود اول توی ازادی و شیرودی براش یه مراسمی میگرفتن مردم بیان بخاطرش؟! اینقدر بی معرفت.
Read more
قصد پست گذاشتن نداشتم فقط چندتا نکته: 1-استقلال جوان سه- تیم ملی پرسپولیس دو 2-امید نورافکن با ...
Media Removed
قصد پست گذاشتن نداشتم فقط چندتا نکته: 1-استقلال جوان سه- تیم ملی پرسپولیس دو 2-امید نورافکن با این سن و سال کمش واقعا فوق العاده است و وسط میدون داشت آقایی میکرد و پاس گل فوق العاده اش هم به کاوه رضایی که کامل کننده بازی فوق العاده اش بود 3-نکته بسیار مهم اینکه این برد استقلال باعث شد که خیلی از دوستان ... قصد پست گذاشتن نداشتم فقط چندتا نکته:
1-استقلال جوان سه- تیم ملی پرسپولیس دو
2-امید نورافکن با این سن و سال کمش واقعا فوق العاده است و وسط میدون داشت آقایی میکرد و پاس گل فوق العاده اش هم به کاوه رضایی که کامل کننده بازی فوق العاده اش بود
3-نکته بسیار مهم اینکه این برد استقلال باعث شد که خیلی از دوستان یادشون بیوفته که طرفدار پرسپولیس هستن و انقدر که پرسپولیسیها پست گذاشتن ما طرفدار پرسپولیس هستیم استقلالیها درباره بردشون پست نذاشتن عزیزانم حالا اگه شماها میبردید چیکار میکردید؟؟؟!!!
4-به قول باران کوثری کل کل نمیکنیم نگاه کردیم دیدیم کیا طرفدار پیروزی هستن کیا طرفدار استقلال ترجیح دادیم طرفدار استقلال باشیم(البته با عرض معذرت دوستان عزیز پرسپولیسیم به خودشون نگیرن)
Read more
دایی سرطلایی سرورتاجیای توروخدا برگرد به تیمت افسوس قدرتو ندونستن بخدا فصل قبل میذاشتن بازم سهمیه ...
Media Removed
دایی سرطلایی سرورتاجیای توروخدا برگرد به تیمت افسوس قدرتو ندونستن بخدا فصل قبل میذاشتن بازم سهمیه میگرفتی یا حذفی به اون راحتی میگرفتی سابقه نشون دادبابچها حذفی گرفتی اونم دوسال این عکس مال بازی معروف گل آقاکریم چهل متری خداکن برگردی سخت ترین دوره لیگ که شش تیم مدعی بودن پرسپولیس دوم کردی که شش ... دایی سرطلایی سرورتاجیای توروخدا برگرد به تیمت افسوس قدرتو ندونستن بخدا فصل قبل میذاشتن بازم سهمیه میگرفتی یا حذفی به اون راحتی میگرفتی سابقه نشون دادبابچها حذفی گرفتی اونم دوسال این عکس مال بازی معروف گل آقاکریم چهل متری خداکن برگردی سخت ترین دوره لیگ که شش تیم مدعی بودن پرسپولیس دوم کردی که شش سال پنجم نذاشتن بشه خرم فهمید نذاشتن پرسپولیس دایی قهرمان بشه هوادارنماها نفهمیدن افسوس بازیای شش امتیاز حق پرسپولیس خوردن فرکی دوستدارم امادوسال با تبانی دوجام آورد امسال حق تراکتور بود پارسال حق پرسپولیس خود دایی میاد پرسپولیس قهرمان میکن حالاببینید
Read more
کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی ...
Media Removed
کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی من را بسیار ناراحت کرده است. @Sepidrood_fc حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با "ورزش سه" و در خصوص لیست تیم ملی و انتقاداتی که به همراه داشته گفت: انتقادات همیشه وجود ... کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی من را بسیار ناراحت کرده است.

@Sepidrood_fc
حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با "ورزش سه" و در خصوص لیست تیم ملی و انتقاداتی که به همراه داشته گفت: انتقادات همیشه وجود داشته و این دوره هم وجود دارد. بازیکنانی که خط خوردند امسال بهترین سال های فوتبالی خود را پشت سر گذاشتند. سیدجلال نیازی به تعریف ندارد. وریا غفوری هم با اینکه در دفاع بود شش هفت گل زد. فکر می کنم بازیکنانی که خط خوردند، اگر به بچه ۶ ساله هم بگویید، باور نمی کند. این دیگر تصمیم مربی است ولی فقط نگران سیدجلال هستم که دلیل خط خوردنش را بدانم و برای سیدجلال خیلی ناراحت شدم. سیدجلال خیلی آماده است. به سیدجلال می گویم که ما حمایتت می کنیم و بداند که کاپیتان تیم بزرگی مثل پرسپولیس است.

کعبی در خصوص اینکه او هم با این شرایط یکی از منتقدان کی روش است، افزود: اصلا دلیلی ندارد از کسی انتقاد کنیم. این تیم برای ایران است. کی روش می رود و این تیم برای چند میلیون ایرانی است. من فقط نگران سیدجلال و بازیکنان دیگر بودم و حرفم را زدم.
مدافع راست تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ در خصوص حذف وریا از لیست تیم ملی و جایگزین هایی که دارد نیز اضافه کرد: من بازی وریا رو دوست دارم و قبلا هم گفتم که توانایی هجومی دارد. به نظرم یکی از بازیکنانی است که می تواند به تیم ملی کمک کند و این را در جام ملت های آسیا در استرالیا هم نشان داد.
کعبی در ادامه با انتقاد از حضور نام اشکان دژاگه در لیست تیم ملی تاکید کرد: اشکان یکی از بازیکنان خیلی خوب است؛ولی چرا کسی در این مورد حرفی نمی زند. چرا کسی نمی تواند بگوید دو سال است که بازی نکرده. من فوتبال اشکان را دوست دارم ولی برایم عجیب است که چرا بعضی ها در تیم خودشان بازی نکرده اند ولی در لیست تیم ملی هستند.

گوش راست سابق پرسپولیس در مورد گروه ایران در جام جهانی توضیح داد: به نظرم گروه خیلی سختی است. کار سختی داریم و مطمئن باشید که نتیجه گرفتن سخت است. بازیکنان خیلی خوبی داریم که در باشگاه های خوبی بازی می کنند. خدا کند در تیم ملی هم خوب بازی کنند. جهانبخش یکی از بازیکنانی است که خیلی خوب است و امیدوارم در تیم ملی هم کمک کند.
کعبی در خصوص شرایط خود در تیم سپیدرود نیز خاطرنشان کرد: فعلا هیچ چیز مشخص نیست. من تا شرایط مهیا نشود نمی توانم با این آقایانی که هستند کار کنم. چون...
ادامه را در كانال ما مطالعه كنيد
@sepidrood_fc
Read more
سلام شب همه بخیر..قبل از اینکه این بزرگان خدمت شما معرفی کنم..خاک پای تک تک شما دوستان هستم با لا یک ...
Media Removed
سلام شب همه بخیر..قبل از اینکه این بزرگان خدمت شما معرفی کنم..خاک پای تک تک شما دوستان هستم با لا یک هایی که از خاطرات بنده دارید و کامنت های زیبای خودتون چه مخالف و چه موافق باعث شده همیشه زنده باشم.. افتخار من هستید و خواهید بود....و شرمنده تک تک شما هستم که نمیتونم عکسهای زیبای شما ها را لا یک کنم...به ... سلام شب همه بخیر..قبل از اینکه این بزرگان خدمت شما معرفی کنم..خاک پای تک تک شما دوستان هستم با لا یک هایی که از خاطرات بنده دارید و کامنت های زیبای خودتون چه مخالف و چه موافق باعث شده همیشه زنده باشم.. افتخار من هستید و خواهید بود....و شرمنده تک تک شما هستم که نمیتونم عکسهای زیبای شما ها را لا یک کنم...به حساب غروریم نگذارید ....فقط موضوع اینه که من لیاقت لا یک کردن عکساتون را ندارم..همین که میبینمتون هستید خداراشکر..امروز پیشکسوتان رسانه بوشهر به یاد دوشهید عزیزعلیرضا و ابراهیم ماهینی روبروی بزرگان صنعت نفت آبادان صف آرایی کردند که صنعت نفت آبادان موفق شد بانتیجه سه بردو یاران بوشهری را مغلوب خود کنند..دوگل لطیف جنامی ومحمود شجاعی برادر مسعود شجایی بازیکن ملی پوش ایرانی برای صنعت و دو گل کلاسیک سعید درویشی با ضربه سری بسیار محکم و دیدنی و کاشته بی نظیر حسین باستین برای رسانه...از راست حسین بهاریان بزرگترین بازیکن تاریخی صنعت نفت و پرسپولیس تهران و تیم ملی ایران..مجید چاهی بخش اسطوره بوشهر و ایرانجوان ...احمد حسن ابراهیمی..حبیب گله دار بازیکن دوست داشتنی صنعت نفت آبادان..احمد رزمی اسطوره فراموش شدنی شاهین بوشهر..واما شناسنامه بوشهر و فوتبال بوشهر محمد علی(معروف به دلو)درویشی..مرد بی ریا و بزرگ که..هیچ وقت از کار کردن برای ایرانجوان خسته نشده و نخواهد شد..افتخاری بود ایستادن در محضر شماها و تشکر ویژه دارم از حسن غریبی مرد خسته ناپذیر و دوست داشتنی رسانه که همیشه در کارهای انسان دوستانه حضوری پررنگ دارد
Read more
نظرتون درباره نود امشب چی بود؟ . اتفاقات برنامه امشب به صورت تیتروار: شروع برنامع در ساعت بیست ...
Media Removed
نظرتون درباره نود امشب چی بود؟ . اتفاقات برنامه امشب به صورت تیتروار: شروع برنامع در ساعت بیست و سه و دو دقیقه، پخش آیتم بهترین #بازیکن ماه (محمد کریمی) و بهترین #مربی ماه (یحیی گل محمدی) از نگاه نود، پخش آیتم مربی که با وجود #معلولیت به هدف خودش رسیده، پخش آیتم بازی پرسپولیس الدحیل، شروع بحث اصلی ... نظرتون درباره نود امشب چی بود؟
.
اتفاقات برنامه امشب به صورت تیتروار:
شروع برنامع در ساعت بیست و سه و دو دقیقه، پخش آیتم بهترین #بازیکن ماه (محمد کریمی) و بهترین #مربی ماه (یحیی گل محمدی) از نگاه نود، پخش آیتم مربی که با وجود #معلولیت به هدف خودش رسیده، پخش آیتم بازی پرسپولیس الدحیل، شروع بحث اصلی برنامه امشب و گفتگو مفصل با آقای کارلوس کی روش، پخش آیتم نود درجه، پخش آیتم در چنین روزی، پخش آیتم آنالیز هفته درباره بازی استقلال ، پخش آیتم بدترین باخت های تاریخ تیم های ایرانی از تیم های آسیایی در لیگ قهرمانان آسیا، شروع پخش آیتم بازی های هفته گذشته #لیگ_برتر ،پخش آیتم اولین گل های بازیکنان لژیونر پس از بازگشت به لیگ ایران، بررسی صحبت های آقای محسن قهرمانی درباره گل استقلال و فلش بک به اون بازی و بررسی آن، پخش آیتم از نود تا نود، بررسی داوری های با کارشناسی آقای سلیمانی و پایان برنامه در ساعت دو و چهل و دو دقیقه بامداد
.
.
عکس و فیلم در کانال #تلگرام ما(لینک در بیو)
#90TV3
#adel_ferdosi_pour_fans #adelferdosipor #adelferdosipoor #adelferdosipour #عادل_فردوسي_پور #عادل_فردوسی_پور #IRIB3HD #IRIB3 #IRIB #90 #عادل
Read more
عالی هستی پروفسور😎<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️ برانکو گفته کدام کیروش مهاجم ذوب آهن؟عالی بود<span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ...
Media Removed
عالی هستی پروفسور😎️ برانکو گفته کدام کیروش مهاجم ذوب آهن؟عالی بود️ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه سرمربی تیم ملی او را متهم کرده است، گفت: چه کسی مرا متهم کرده است؟؛ منظورتان استنلی کی‌روش است؟ طرفداری-برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس گفت: شنبه به کرواسی ... عالی هستی پروفسور😎😍❤️
برانکو گفته کدام کیروش مهاجم ذوب آهن؟عالی بود😂😂❤️ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه سرمربی تیم ملی او را متهم کرده است، گفت: چه کسی مرا متهم کرده است؟؛ منظورتان استنلی کی‌روش است؟

طرفداری-برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس گفت:

شنبه به کرواسی می‌رویم. 14 روز آنجا هستیم و چهار بازی دوستانه انجام می‌دهیم. تیم امید قبلا واراژین بوده است. بعد از آن در بوسان توانستیم قهرمان شویم. امیدواریم امسال هم این اتفاق تکرار شود.

وی افزود:‌ بازیکنان تمرینات خوب و سنگینی داشتند. این تمرین چهارم در دو روز اخیر بود. یک مقدار خسته می‌شوند اما تیم خوب خواهد شد. یک مقدار عصبی هستم به خاطر اینکه کمال بیمار است. شجاع هم گردنش گرفته و او تمرین نکرد تا مشکلی پیدا نکند.در کل همه چیز خوب است.

به گزارش فارس، برانکو در واکنش به این موضوع که سفر تیم به کرواسی خیلی خوب است و باعث می‌شود او از این فضا دور شود، گفت:

کدام فضا را می‌گویید. فضای گرانی دلار را می‌گویید؟

خبرنگاران اعلام کردند در مورد فضای فعلی که کی‌روش او را متهم کرده صحبت می‌کنند، که برانکو در پاسخ اعلام کرد:

چه کسی مرا متهم کرده است؟
وقتی خبرنگاران گفتند این کار را کی‌روش کرده است برانکو در جواب اعلام کرد:
کی‌روش بازیکن ذوب آهن که به سپاهان رفته است را می‌گویید که دقیقه آخر به ما گل زد؟ منظورتان استنلی کی‌روش است؟

برانکو در پاسخ به این سوال که منظور خبرنگاران کی‌روش سرمربی تیم ملی است، خاطرنشان کرد:‌ او مربی قهرمان است. البته قهرمانی تا به حال نداشته اما مربی قهرمان است دیگر. وقت ندارم به این مسائل بپردازم.

وی در مورد اینکه کی‌روش در مصاحبه خودش اعلام کرد که ایران یا جای او است یا جای برانکو، اظهار داشت:

اگر خوب فهمیده باشم ظاهرا او می‌خواهد من را از پرسپولیس بیرون کند. پس اول باید با مدیرعامل ما صحبت کند.

برانکو در مورد اینکه  چرا وقتی پرسپولیس قهرمان شده و تیم ملی هم به نتایج مدنظر کی‌روش دست یافته این فضای دو دستگی از سوی کی‌روش ایجاد می‌شود، گفت:

این مسئله را از او بپرسید. این سوال را چرا از من می‌پرسید؟

وی در مورد اینکه هر دو طرف برای فوتبال ایران زحمت کشیدند و این اختلافات به ضرر فوتبال ایران تمام می‌شود، گفت:

من با او مشکلی ندارم. نمی‌فهمم چرا این سوالات را از من می‌پرسید. من با چه کسی مشکل دارم؟ از عادل سوال کنید او همه چیز را می‌داند.

ادامه دارد...
Read more
 #نظرتون درباره نود امشب چی بود؟؟ . اتفاقات #نود امشب به صورت تیتروار: شروع برنامه در ساعت بیست ...
Media Removed
#نظرتون درباره نود امشب چی بود؟؟ . اتفاقات #نود امشب به صورت تیتروار: شروع برنامه در ساعت بیست و سه و پانزده دقیقه، پخش آیتم آنچه در برنامه امشب خواهید دید، پخش آیتم گزارش از تیم پرسپولیس در فرودگاه و هواپیما پیش از بازی با الدوحیل، پخش آیتم کلیپ هفته ، شروع پخش آیتم های بازی های این هفته #لیگ_برتر ... #نظرتون درباره نود امشب چی بود؟؟
.
اتفاقات #نود امشب به صورت تیتروار:
شروع برنامه در ساعت بیست و سه و پانزده دقیقه، پخش آیتم آنچه در برنامه امشب خواهید دید، پخش آیتم گزارش از تیم پرسپولیس در فرودگاه و هواپیما پیش از بازی با الدوحیل، پخش آیتم کلیپ هفته ، شروع پخش آیتم های بازی های این هفته #لیگ_برتر ،پخش آیتم ترین ها، پخش آیتم چیپ هایی که در تاریخ لیگ برتر گل نشده اند، پخش آیتم نود درجه، بررسی #داوری ها با کارشناسی آقای رفیعی، پخش آیتم معروف احتمال تبانی نساجی و راه آهن پس از تاخیر سه هفته ای و شروع این بحث به عنوان بحث اصلی برنامه، ارتباط تلفنی با آقای مهران کاظمی معاون اجرایی باشگاه نساجی، ارتباط تلفنی با آقای غلامرضا رفیعی مشاور حقوقی باشگاه خونه به خونه، پخش آیتم در چنین روزی، پخش آیتم آنالیز هفته، پخش آیتم آنالیز رفتار های غیر حرفه ای کرار، پخش آیتم بررسی عملکرد تیم ملی امید در بازی های آسیایی،پخش آیتم سوپر گل های از راه دور تاریخ لیگ برتر، قرار بود ارتباطی با آقای استیلی برقرار بشه که ایشون خوابیده بودند اما با تلاش های فراوان بیدار شدند و درباره مسئله باختن عمدی صحبت هایی مطرح شد، پخش آیتم #لژیونر ها، پخش آیتم بازی استقلال السد و بررسی داوری های باقی مانده و پایان برنامه در ساعت دو و سی و شش دقیقه بامداد
....
....
....
عکس و فیلم در کانال #تلگرام ما(لینک در بیو)
#90TV3 #عادل
#adel_ferdosi_pour_fans #adelferdosipor #adelferdosipoor #adelferdosipour #عادل_فردوسي_پور #عادل_فردوسی_پور 90 #IRIB3HD #IRIB3 #IRIB
Read more
سلام. جناب آقای کارلوس کیروش میخواستم ازتون تشکر کنم به خاطر حضورتون در ایران کشوری که نه فوتبال ...
Media Removed
سلام. جناب آقای کارلوس کیروش میخواستم ازتون تشکر کنم به خاطر حضورتون در ایران کشوری که نه فوتبال میشناخت و نه پیشکسوتان آن چیزی از فوتبال میفهمند، کشوری که آقای گل فوتبال جهان گلهایش را شانسی زده و علی کریمی، کریم باقری، علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، خداداد عزیزی و دیگر نام آوران فوتبال جملگی با پارتی ... سلام. جناب آقای کارلوس کیروش میخواستم ازتون تشکر کنم به خاطر
حضورتون در ایران کشوری که نه فوتبال میشناخت و نه پیشکسوتان آن چیزی از فوتبال میفهمند، کشوری که آقای گل فوتبال جهان گلهایش را شانسی زده و علی کریمی، کریم باقری، علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، خداداد عزیزی و دیگر نام آوران فوتبال جملگی با پارتی بازی به عناوین مختلف دست پیدا کرده و با قرعه شانس سالها در اروپا موفق بوده اند.🤔🤔نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم که در این هفت سال فوتبال ایران را جهانی کردین وبه آرزوی ما ایرانی ها که حضور در جام جهانی فوتبال بود تحقق بخشیدی و از اعتبار خودتون برای ما خرج کردین 🏆 🏅ببخشید که حقوق شما گاهی چند روز عقب افتاده و کارگران معدن دوساله که رنگ پول و ندیده اند. میدونم رکود اقتصادی در کشور ما به شما ربطی نداره🤔🤔خلاصه ببخشید مردانی که عاشق ایران و پرچم کشور هستند برای بلند نشدن اعتراض و مصاحبه های پر حاشیه شما دست به جیب میشوند و پول و اعتبارو اعتماد شمارو و همه لوازم مورد نیاز برای تمرینات و برای شما تهیه میکنند تا جنابعالی بلیط هواپیما را پس بدی و به تمرینات برگردی بله منظورم همان حاج حسین هدایتی مردی که برای فوتبال ایران، و باشگاه پرسپولیس و پیشکسوتان دست بجیب شده و برای دلگرمی سکوها و جوانان پول خرج میکنند و در آخر از نظر شما دلال شناخته میشوند آخه جناب کیروش این آقای به قول شما دلال وقتی اومد تو فوتبال نمیدونست مدیران نالایق و مربیان ناکارامد وقتی از پس مشکلات تیم برنمی آیند همه کاسه کوزه ها برسر عابر بانک ریخته میشود و مرد مهربان دیروز را امروز دلال ومیخوانند🤔جناب کیروش از شما زیاد گله ای نیست چون مربیان بزرگ در سالهای آخر مربیگری سراغ تیم های متول آسیایی میروند تا حساب های بانکی خودشون و چرب تر کنند و بیچاره کشور هایی که پول و سرمایه و وقت خودشون و صرف حضور در جام جهانی میکنند🤔گله اصلی از مدیران وطنی ست که حواشی رو گردن جناب هدایتی و امثال ایشان انداخته و خود محکم به صندلی های مدیریت مینشینند و کلام آخر جناب حاج حسین هدایتی عزیز نمیدونم این متن و تا آخر میخوانید یا خیر میدونم صحبت ها و دلنوشته من اثری بر مرام و معرفت و مردانگی شما نخواهد گذاشت اما بدانید همه جوانان دلسوز وطن قدر دان زحمات و خدمات شما خواهند بود و فراموش نمیکنند چطور در روزهای سخت به کمک پرسپولیس،تیم ملی ایران و......شتافتید🤔
@hosseinhedayatidoolabi
@carlosqueiroz_oficial
@aliiiiiiiikarimi8
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>اولین‌های هفته دوم <span class="emoji emoji1f4a2"></span>هفته دوم لیگ برتر با ثبت چندین اولین به پایان رسد، بازیکنانی که برای اولین بار ...
Media Removed
اولین‌های هفته دوم هفته دوم لیگ برتر با ثبت چندین اولین به پایان رسد، بازیکنانی که برای اولین بار در لیگ برتر گل زدند، تیم هایی که اولین گل خورد را زدند و... اولین دبل(زدن دو گل) وریا غفوری و اولین گل و امتیاز نساجی در تاریخ لیگ برتر از جمله اول‌های مهم بازیهای پنج شنبه و جمعه بود؛ *اولین شکست استقلال ... 🔴اولین‌های هفته دوم 💢هفته دوم لیگ برتر با ثبت چندین اولین به پایان رسد، بازیکنانی که برای اولین بار در لیگ برتر گل زدند، تیم هایی که اولین گل خورد را زدند و... 💯اولین دبل(زدن دو گل) وریا غفوری و اولین گل و امتیاز نساجی در تاریخ لیگ برتر از جمله اول‌های مهم بازیهای پنج شنبه و جمعه بود؛ *اولین شکست استقلال خوزستان برابر پدیده در تاریخ لیگ برتر *اولین امتیاز وینفرد شفر در فولادشهر *اولین دبل وریا غفوری در استقلال *اولین امتیاز نساجی در تاریخ لیگ برتر *اولین گل نساجی در تاریخ لیگ برتر، زننده این گل محمد مهدی نظری بود *سپاهان برای اولین بار در بازی خارج از خانه ۶ گل زد *سپیدرود برای اولین بار در طول تاریخ در یک بازی ۶ گل خورد *اولین دبل دوران بازیگری نعمتی در لیگ برتر *پرسپولیس برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر در ۲ هفته اول به دو برد با کلین شیت دست یافت *آنتونی استوکس و جعفر سلمانی در این هفته اولین گل خود در تاریخ لیگ برتر را به ثمر رساندند. *پارس جنوبی، پدیده، پیکان و سپاهان اولین برد فصلشان را کسب کردند. نفت مسجد سلیمان، استقلال خوزستان، سایپا و فولاد خوزستان هم اولین باخت را تجربه کردند.

منبع: سایت نود
Read more
یک روز تا شروع کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم / مروری بر اولین قهرمانی سپاهان؛ یکی از تاریخی‌ترین قهرمانی‌های ...
Media Removed
یک روز تا شروع کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم / مروری بر اولین قهرمانی سپاهان؛ یکی از تاریخی‌ترین قهرمانی‌های تاریخ فوتبال ایران . ۱۳۸۱-۸۲ /2002/03 تا پیش از سال ۸۲ هیچ تیم غیر تهرانی نتوانسته بود بر تمامیت‌طلبی مرکز‌نشینان چیره شود و جام را از آن شهر خارج کند. سپاهان اما در فصل ۸۱-۸۲ کاری کرد ... یک روز تا شروع کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم / مروری بر اولین قهرمانی سپاهان؛ یکی از تاریخی‌ترین قهرمانی‌های تاریخ فوتبال ایران .

۱۳۸۱-۸۲ /2002/03

تا پیش از سال ۸۲ هیچ تیم غیر تهرانی نتوانسته بود بر تمامیت‌طلبی مرکز‌نشینان چیره شود و جام را از آن شهر خارج کند. سپاهان اما در فصل ۸۱-۸۲ کاری کرد کارستان و با ترکیبی از بازیکنان باغیرت و با استعداد، مربی‌گری فرهاد کاظمی و مدیریت محمدرضا ساکت فاتح دومین دوره لیگ برتر شد. آن قهرمانی سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها با تساوی یک بر یک برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به دست آمد تا سپاهان از این حیث هم رکورددار شود .

در آن فصل محرم نویدکیای جوان، لئون استپانیان و ادموند بزیک ستاره‌های خط آتش سپاهان بودند که در اولین فصل حضور سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان کولاک کردند و در پایان هم مشترکاً جام قهرمانی را بالای سر بردند. ادموند بزیک در آن فصل با ۱۳ گل آقای گل شد .

از دیگر نکات تاریخی آن فصل این است که سپاهان پنج بار با استقلال تهران رو‌به‌رو شد و هر پنج بار این تیم را شکست داد .

آن قهرمانی نقطۀ عطفی در تاریخ فوتبال ایران به شمار می‌رفت زیرا برای اولین بار ثابت شد تیمی غیر از سوگلی‌های رسانه‌ها و غیر تهرانی هم می‌تواند بر بام فوتبال ایران بایستد. قطب‌شکنی تاریخی سپاهان، خودباوری و اعتمادبه‌نفس را در ساير تیم‌های غیر تهرانی هم به وجود آورد تا حالا شاهد درخشش آن‌ها و همچنین بازیکنان لژیونر شده از آنها باشیم .

صحنه‌هایی کمتر دیده شده از مراسم قهرمانی آن فصل که در زمان خود بی نظیر بود را مشاهده می‌کنید .

#سپاهان #اصفهان #تهران #استقلال #پرسپولیس #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نویدکیا #لئون_استپانیان #ادموند_بزیک #نوستالژی #م_س_ح_ح_ق #نقش_جهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran #Nostalgia
Read more
<span class="emoji emoji2733"></span>️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت سوم) ✍️رضا متانی <span class="emoji emoji2705"></span>دهمین دوره لیگ برتر با دبل قهرمانی سپاهان همراه ...
Media Removed
️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت سوم) ✍️رضا متانی دهمین دوره لیگ برتر با دبل قهرمانی سپاهان همراه بود. امیر قلعه نوعی چهارمین قهرمانی خود را با دو تیم استقلال و سپاهان به دست آورد. در این دوره از رقابت ها استقلال با پرویز مظلومی و پرسپولیس با علی دایی نتایج خوبی کسب کردند اما تیم قلعه نوعی بهتر از ... ✳️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت سوم) ✍️رضا متانی ✅دهمین دوره لیگ برتر با دبل قهرمانی سپاهان همراه بود. امیر قلعه نوعی چهارمین قهرمانی خود را با دو تیم استقلال و سپاهان به دست آورد. در این دوره از رقابت ها استقلال با پرویز مظلومی و پرسپولیس با علی دایی نتایج خوبی کسب کردند اما تیم قلعه نوعی بهتر از دو تیم پایتخت کار کرد و توانست از قهرمانی سال قبل خود دفاع کند و به اولین سرمربی در لیگ برتر تبدیل شود که با یک تیم دو سال پیاپی به قهرمانی برسد.
در این دوره رضا نوروزی با ۲۴ گل آقای گل شد و سه تیم پاس همدان، پیکان تهران و استیل آذین به لیگ آزادگان سقوط کردند. ✅یازدهمین دوره لیگ برتر نیز با هت تریک قهرمانی سپاهان با زلاتکو کرانچار به پایان رسید. وقتی لیگ یازدهم آغاز شد کسی از سپاهان انتظار قهرمانی نداشت چون امیر قلعه نوعی و محمدرضا ساکت به عنوان سرمربی و مدیر نمونه و بازیکنان بزرگی همچون سید مهدی رحمتی، هادی عقیلی، خسرو حیدری و ابراهیم توره از این تیم جدا شدند و در اواسط نیم فصل زلاتکو کرانچار جای هموطن خود بوناچیچ را گرفت. در آن سو استقلال تهران بازیکنان بزرگی چون مجتبی جباری، آندو تیموریان، فرهاد مجیدی و جاسم کرار را در اختیار داشت و تا نیم فصل فاصله قابل قبولی با تیم دوم جدول گرفته بود ولی در نیم فصل با جدایی کرار و فرهاد مجیدی و مصدومیت خسرو حیدری و آندو تیم مظلومی افت کرد و سپاهان کرانچار هفته به هفته بهتر شد تا اینکه در آخر فصل قهرمانی را به خود اختصاص داد و به اولین تیمی تبدیل شدند که سه بار پشت هم قهرمانی لیگ را از آن خود کردند.
در این دوره کریم انصاری فرد با ۲۱ گل آقای گل شد و سه تیم شهرداری تبریز، شاهین بوشهر و مس سرچشمه کرمان به لیگ آزادگان سقوط کردند. ✅دوازدهمین قهرمانی لیگ برتر به استقلال تهران رسید. امیر قلعه نوعی برای سومین بار توانست استقلال را قهرمان لیگ برتر کند تا با توجه به قهرمانی هایش در سپاهان، عنوان پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.
در این دوره استقلال ابتدای فصل را کم فروغ آغاز کرد ولی هفته به هفته که می گذشت استقلال به ثبات بیشتری می رسید و در هفته چهاردهم به صدر جدول رسید. استقلال همین روند را تا انتهای فصل ادامه داد که در یک بازی مانده به آخر فصل در خوزستان با تک گل جواد نکونام از روی نقطه پنالتی به برتری دست یافت تا در هفته ماقبل پایانی به قهرمانی دست یابد.
Read more
طارمی؛ از شادی پس از گلم پشیمان نیستم / این شادی برای عربستانی ها لازم بود! جوان مستعد و بوشهری پرسپولیس ...
Media Removed
طارمی؛ از شادی پس از گلم پشیمان نیستم / این شادی برای عربستانی ها لازم بود! جوان مستعد و بوشهری پرسپولیس گفت: «از قبل می‌دانستم در غیاب محمد نوری من باید پنالتی بزنم و تصمیم گرفتم ضربه‌ام را چیپ بزنم و الحمدلله گل شد.» به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، ضربه پنالتی چیپ آن هم در دقیقه 60 و جلوی چشم یک صد ... طارمی؛
از شادی پس از گلم پشیمان نیستم / این شادی برای عربستانی ها لازم بود!

جوان مستعد و بوشهری پرسپولیس گفت: «از قبل می‌دانستم در غیاب محمد نوری من باید پنالتی بزنم و تصمیم گرفتم ضربه‌ام را چیپ بزنم و الحمدلله گل شد.» به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، ضربه پنالتی چیپ آن هم در دقیقه 60 و جلوی چشم یک صد هزار تماشاگر احساساتی پرسپولیس جگر شیر می خواست که مهدی طارمی داشت!
مهاجم سرخ ها در این رابطه اظهار داشت: «از آنجایی که محمد نوری به دلیل محرومیت غایب بود کادر فنی قبل از مسابقه تصمیم گرفت که در صورت وقوع پنالتی به نفع پرسپولیس من پشت ضربه بایستم.» وی با حرارت خاصی ادامه داد: «من هم از همان لحظه اعلام کادر فنی تصمیم گرفتم به خاطر یکسری مسائل ضربه ام را چیپ بزنم تا خیلی چیزها به عربستانی ها ثابت شود و وقتی نقشه ام به لطف خدا و دعای هواداران به ثمر رسید آن خوشحالی را انجام دادم.» طارمی در پایان تاکید کرد: «بابت آن شادی خاص پس از گلزنی به هیچ عنوان پشیمان نیستم و اگر زمان به عقب برگردد باز هم به همان شکل خوشحالی خواهم کرد. این شادی برای آنها لازم بود!»
Read more
...فوتبال فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه ... ...فوتبال

فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه #تیم_ملی_فوتبال_ایران با #پرتغال، #مراکش و #اسپانیا قابل مقایسه است؟چگونه انتظار فوتبال مالکانه از تیم ملی دارید وقتی اکثر تیم های فوتبال ایران با مربیانی چون شما ضد فوتبال بازی می کنند؟آقای افاضلی عزیز شما مربی آمار هستید،لطفا اعلام کنید آمار مالکیت توپ باشگاه های فوتبال ایران در لیگ برتر چند درصد بوده و تعداد پاس های بازیکنان در طول نود دقیقه چند تا پاس است؟اگر پرسپولیس #برانکو و البته با یه سطح پایین تر استقلال #شفر را کنار بگذاریم،چند تیم در فوتبال ایران مالکیت توپ بالای پنجاه درصد دارند؟در ضمن شما چگونه انتظار دارید تیمی که بازیکنان آن ابتدایی ترین امکانات مثل لباس و کفش مناسب ندارد و با بدترین آماده سازی تاریخ فوتبال ایران راهی جام جهانی می شودمقابل قهرمان اروپا، قهرمان آفریقا و قهرمان جهان حمله کند؟آیا کسب چهار امتیاز با هر سبک فوتبالی در این گروه برای فوتبال ایران دستاورد بزرگی نیست؟امتیازی که در میان تیم های آسیایی فقط ژاپن موفق به کسب آن شد آن هم در گروهی که به مراتب از گروه ایران آسان تر بود؟آقای افاضلی شما که یک مربی تحصیل کرده هستید و خوب می دانید سبک بازی فوتبال یک کشور از فوتبال پایه و آموزش بازیکن ها شکل گرفته و اجرای آن ابتدا باید در باشگاه ها آغاز و به تیم ملی بزرگسالان برسد.براستی فوتبالی که حتی زمین چمن مناسب که اولین ابزار فوتبال تهاجمی است را ندارد چگونه باید به سمت دروازه کشورهای بزرگ جهان فوتبال حمله کند؟آقای افاضلی، مربی آمار فوتبال ایران شما به ما بگویید که میانگین گل زده در هر بازی فوتبال ایران چند گل است؟آقای افاضلی شما نگران گلزنی در جام ملت های آسیا نباشید.تیم ملی همانگونه که در مقدماتی جام جهانی مقابل چین، قطر و کره جنوبی گلزنی کرد،در جام ملت ها هم گلزنی میکند مگر اینکه امثال شما با سم پاشی های خود فضا را به مانند روزهای قبل از جام جهانی مسموم کنید و با حاشیه سازی اجازه ندهید فوتبال ایران در آرامش به موفقیت برسد.ماجرای ایفمارک هم بماند برای آینده که حرف های زیادی برای گفتن داریم.اینکه چگونه شما به عنوان کارشناس به تلویزیون میروید هم به رسم امانت پیش ما بماند.کارنامه کاری شما کاملا مشخص است، این حرف ها باید از زبان یک مربی موفق بیان شود
Read more
این عزیزی که با این شکم در تصویر مشاهده میکنید از مربیان اسبق پرسپولیس بودند بزارید شفاف تر معرفی ...
Media Removed
این عزیزی که با این شکم در تصویر مشاهده میکنید از مربیان اسبق پرسپولیس بودند بزارید شفاف تر معرفی کنم ایشون حضرت نادر باقری هستند گلر و مربی اسبق دروازه بان های پرسپولیس ایشون دو مقطع در تیم حضور داشتند که یک مقطع به عنوان گلر بودند ک هرگز عملکردش جوری نبوده ک ازش بعنوان یه گلر موفق یاد شه حتی سابقه ... این عزیزی که با این شکم در تصویر مشاهده میکنید
از مربیان اسبق پرسپولیس بودند
بزارید شفاف تر معرفی کنم
ایشون حضرت نادر باقری هستند گلر و مربی اسبق دروازه بان های پرسپولیس
ایشون دو مقطع در تیم حضور داشتند
که یک مقطع به عنوان گلر بودند ک هرگز عملکردش جوری نبوده ک ازش بعنوان یه گلر موفق یاد شه حتی سابقه او هم به سختی در اینترنت پیدا میشه و در مقطع دیگری به عنوان مربی دروازه بان ها در کادر حمید درخشان حاضر بود
در پایان مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس مصاحبه کردند که رادوشویچ هیچ منفعتی برای پرسپولیس نداشته وحتی طبق شنیده و حدسیات خودش احتمال داده فامیل برانکو بوده
او همچین انتقاداتی رو به بیرانوند روا داشته و کادر فنی تیم رو در گل خوردن بیرو مقصر دونسته
اقای نادر باقری همچنین فرمودند ک چون برانکو سه سال مربی تیم بوده در نتیجه دستش رو شده و نمیتونه موفق بشه
..
..
قبل از هرچیز دعوت از همچنین افرادی در برنامه عجیب ب نظر میرسه
اما لازم دیدیم به ایشون یاداوری ک
زمان زیادی برای فراموش کردن شاهکارهایتان،جناب باقری
نگذشته است
عملکرد گلرهای پرسپولیس رو یادمونه بخوبی
و اشتباهات متعدد و مرتبا تکرار شدنی سوشا مکانی رو هیچ کس فراموش نکرده
واقعا تاثیر شما در کاهش اشتباهاتش چی بود دقیقا?
اقای باقری شما با شکم و دانشی ک با خود ب پرسپولیس آوردید چه برای تیم داشتید?
همین شما بودید ک گلر مطمئنی چون نیلسون را بخاطر هم سطح بودن با سوشا البتع طبق نظر خودتان
فراری دادید
همین شما بودید ک در کنار کادرهمکارانتان مایه سرافکندگی هوادار بودید
منچستر فرگوسن هرگز نمیتوانست انقد افتخار کسب کند اگر مسئولین تیمشان افکاری مثل شما داشتند
یا مثلا سیمئونه ...ایا اتلتیکو باید سیمئونه را عوض کند??درحالی ک بدون شک ستاره تیم خود اوست و عامل موفقیت تیم ...
لطف کنید اگر ممکن است
شما دیگر ب پرسپولیس هیچ لطفی نکنید
مارا به خیرتان امیدی نیست
شر نرسانید
Read more
ورق بزنید.. بازی خداحافظی پدرم از داوری فوتبال. ورزشگاه آزادی ،بازی بین دو تیم پرسپولیس و تیم ملی ...
Media Removed
ورق بزنید.. بازی خداحافظی پدرم از داوری فوتبال. ورزشگاه آزادی ،بازی بین دو تیم پرسپولیس و تیم ملی سنگاپور. سال ۱۳۷۵ بود و من ۱۰ سال داشتم. کاش که قدر امثال شماهارو بیشتر بدونن.شماهایی که شاگردانی مثل فغانی رو پروروندین و کل ایران با غرور اسمش رو میبرن. من هم با غرور اسمت رو میبرم پدر جانم سایت ... ورق بزنید.. بازی خداحافظی پدرم از داوری فوتبال.
ورزشگاه آزادی ،بازی بین دو تیم پرسپولیس و تیم ملی سنگاپور.
سال ۱۳۷۵ بود و من ۱۰ سال داشتم.
کاش که قدر امثال شماهارو بیشتر بدونن.شماهایی که شاگردانی مثل فغانی رو پروروندین و کل ایران با غرور اسمش رو میبرن.
من هم با غرور اسمت رو میبرم پدر جانم❤❤❤❤
سایت همیشه بالای سرمون باشه.

بازیکنان پرسپولیس:

احمدرضا عابدزاده،حسین عبدی،رضا شاهرودی،کریم باقری،بهروز رهبری فرد،یحیی گل محمدی،مجید نامجو مطلق،فرشاد پیوس ،نعیم سعداوی،سرمربی استانکو،مربی حمید درخشان
بقیه رو دیگه نمیبینمشون.. #محمد_ریاحی
#فوتبال
#پرسپولیس
#داور
#داور _وسط
Read more
این متن مربوط به کنفرانس خبری بعد از چهارتایی شدن استقلاله: آی اسپورت - پس از پایان بازی و زمانی که ...
Media Removed
این متن مربوط به کنفرانس خبری بعد از چهارتایی شدن استقلاله: آی اسپورت - پس از پایان بازی و زمانی که می خواست کنفرانس مطبوعاتی شروع شود، یکی از لیدرهای پرسپولیس چهار گل رز سرخ را در بدو ورود برانکو به سالن کنفرانس به وی هدیه کرد. برانکو با آن چهارگل رز با چند نفر عکس گرفت. البته قبل از برانکو، پرویز مظلومی ... این متن مربوط به کنفرانس خبری بعد از چهارتایی شدن استقلاله:
آی اسپورت - پس از پایان بازی و زمانی که می خواست کنفرانس مطبوعاتی شروع شود، یکی از لیدرهای پرسپولیس چهار گل رز سرخ را در بدو ورود برانکو به سالن کنفرانس به وی هدیه کرد. برانکو با آن چهارگل رز با چند نفر عکس گرفت. البته قبل از برانکو، پرویز مظلومی کنفرانس داشت که کنفرانس سنگینی هم بود. طوری که اصلا حال پرویز مظلومی خوب به نظر نمی آمد.
درهر حال زمانی که برانکو وارد سالن شد، به یکباره دید که چهار گل سرخ را روی میز کنفرانس و کنار میکروفون ها و توپ برگزاری بازی چیده اند. صحنه را که دید، عصبانی شد و هر چهار گل رز را به گوشه سالن پرتاب کرد تا نشان دهد که برای استقلال احترام ویژه ای قائل است و با چهار گل رز سرخ کری نمی خواند.
زمانی که کنفرانس تمام شد و از وی پرسیدند که چرا اجازه ندادی گلهای رز قرمز روی میز بماند جواب داد:« من برای استقلال احترام قائل هستم و پس از بازی اهل این کارها نیستم. همین که چهار گل سرخ را دیدم آنها را به گوشه ای پرت کردم. بازی مقابل استقلال برایمان تمام شده و من به فکر بقیه بازیها هستم. در واقع من برای همه حریفانم احترام ویژه ای قائلم. فوتبال فراتر از این حرفهاست.»
اگر فیلمبردارهایی که در کنفرانس حضور داشتند، زودتر از شروع کنفرانس دگمه ضبط را فشار می دادند، می توانستند این صحنه را ثبت کنند. صحنه ای که برانکو در حالیکه سگرمه هایش در هم بود، گلها را به گوشه سالن پرتاب کرد!
Read more
. جعفر مختاریفر یکی از تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ استقلال و نابغه ای که حتی در یک وجب جا، بازیکنان ...
Media Removed
. جعفر مختاریفر یکی از تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ استقلال و نابغه ای که حتی در یک وجب جا، بازیکنان تیم رقیب را با تکنیک ناب خود انگشت به دهان می گذاشت. اگر در مورد این خصوصیات از هواداران قدیمی استقلال بپرسید به یک جواب روشن خواهید رسید، جعفر مختاری فرد. مختاری فرد متولد شهریور سال 1336 در شهر تهران ... .
جعفر مختاریفر

یکی از تکنیکی ترین بازیکنان تاریخ استقلال و نابغه ای که حتی در یک وجب جا، بازیکنان تیم رقیب را با تکنیک ناب خود انگشت به دهان می گذاشت. اگر در مورد این خصوصیات از هواداران قدیمی استقلال بپرسید به یک جواب روشن خواهید رسید، جعفر مختاری فرد. مختاری فرد متولد شهریور سال 1336 در شهر تهران بوده و فوتبال خود را از زمین‌های خاکی جوادیه آغاز کرد و سپس به تیم‌های مهرنور و دارایی پیوست. او یکی از بهترین مهاجمان دهه شصت و اوایل دهه هفتاد باشگاه استقلال و تیم ملی بود. در سال 1362 و بنا به درخواست مرحوم منصور پورحیدری مربی وقت استقلال، وی به این تیم آمد و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد. از گل های مهم مختاری فرد، گل به تیم هما در نیمه نهایی جام باشگاه های تهران که استقلال را به فینال این مسابقات رساند و گل تساوی در دربی شمارۀ 29 در سال 67 می باشد. شهرآوردی که همه پیش از آغاز آن پرسپولیس را برنده می دانستند. جعفر مختاری فرد همچنین در 50 بازی برای تیم ملی ایران به میدان رفته و نقش کلیدی در قهرمانی دوم استقلال در جام باشگاه‌های آسیا در سال 1370 داشت. در سال 1384 و در سن 47 سالگی در بازی دوستانه استقلال مقابل تیم سائوپولو برزیل او و عباس سرخاب از دنیای فوتبال خداحافظی کردند.

افتخارات جعفر مختاری فر

قهرمانی در جام باشگاه های آسیا در سال 1370 به همراه تیم استقلال تهران

قهرمانی در لیگ قدس فصل 69-68 به همراه تیم استقلال تهران

سه عنوان قهرمانی در جام باشگاه های تهران در سال های 62، 64 و 70 .
.
.
.
.
.
.
.

@betforward @betforward
⏩واریز جوایز در ۶ ساعت
⏩سود نمایندگی ۴۰‎٪
⏩بونوس های متنوع
⏩فروش شرط
⏩حداقل ثبت شرط ۱ هزار تومان
⏩حداقل مبلغ تسویه ۲۰ هزار تومان
⏩واریز و‌برداشت ساده توسط کارت شتاب
@betforward @betforward
Read more
نگاهی به تیم های حاضر در لیگ برتر در فصل ۹۷-۹۸ (قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان ...
Media Removed
نگاهی به تیم های حاضر در لیگ برتر در فصل ۹۷-۹۸ (قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت) به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: ️قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت  استقلال تهران: وینفرد شفر مربی ۶۸ ساله ... نگاهی به تیم های حاضر در لیگ برتر در فصل ۹۷-۹۸ (قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت)

به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: ✔️قسمت اول - استقلال تهران، پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و سپیدرود رشت  استقلال تهران: وینفرد شفر مربی ۶۸ ساله آلمانی فصل گذشته استقلال بحران زده ای را تحویل گرفت که از هفت هفته ی نخست تنها یک پیروزی و دو گل زده داشت. این سرمربی که سابقه هدایت کارلسروهه، اشتوتگارت، تیم ملی کامرون، هم چنین العین و الاهلی امارات را دارد در ادامه فصل بسیار موفق عمل کرد و علاوه بر قهرمان کردن تیمش در جام حذفی، این تیم را به جمع هشت تیم برتر آسیا رساند و در لیگ نیز استقلال را تا رده سوم بالا کشید.  هواداران استقلال امسال نیز به این سرمربی دل بسته اند و با توحه به عملکرد استقلال در نقل و انتقالات هواداران منتظر دیدن عملکرد استقلال در این فصل هستند. *پارس جنوبی جم: این تیم که سال گذشته توسط مهدی تارتار به ليگ برتر راه یافت در اولین فصل حضورش در لیگ برتر با این سرمربی نتایج درخشانی کسب نمود و موفق به کسب رتبه ششم شد. تارتار از ده سال قبل به دنیای مربی گری پیوست. در این سال ها وی یک سال به عنوان دستیار در پرسپولیس و به عنوان سرمربی يک سال راه آهن، يک سال داماش گیلان،  يک سال گهر زاگرس، يک سال گسترش فولاد و یک سال صبای قم را هدایت نموده است. *فولاد خوزستان: سيروس پورموسوی سرمربی ۴۷ ساله و ایذه ای؛ هدایت این تیم را در دومین فصل متوالی بر عهده دارد. وی دو فصل قبل سرمربی استقلال خوزستان بود که توانست این تیم را در لیگ برتر حفظ نماید. پیش از این وی ۴ سال دستیار سرمربی استقلال خوزستان بوده است. *سپیدرود رشت: این باشگاه که سال گذشته همراه با نظرمحمدی به ليگ برتر آمد در اواسط فصل پس از اخراج وی با علی کریمی موفق به ماندگاری در لیگ برتر شد. در حالی که در ابتدای فصل هدایت این تیم به نادر دست نشان سپرده شده بود، دست نشان اعلام کرد تا روشن شدن وضعیت علی کریمی به این تیم نمی آید. در روزهای گذشته ظاهراً مسئولان باشگاه با علی کریمی به توافق نرسیدند و هنوز تکلیف سرمربی این تیم مشخص نیست.
تهیه کننده : محمد صالحی
Read more
دو روز تا آغاز کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم؛ مروری بر دومین قهرمانی در لیگ‌برتر : ۱۳۸۸-۸۹ / 2009-10 سپاهان ...
Media Removed
دو روز تا آغاز کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم؛ مروری بر دومین قهرمانی در لیگ‌برتر : ۱۳۸۸-۸۹ / 2009-10 سپاهان لیگ نهم را با به کار گرفتن امیر قلعه‌نویی، سرمربی قهرمان فصل گذشته آغاز کرد و با تغییرات زیاد خود، در تیم رنسانس به وجود آورد . هفته‌های ابتدایی با نتایج پرفراز و نشیب همراه شد اما موتور ... دو روز تا آغاز کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم؛ مروری بر دومین قهرمانی در لیگ‌برتر :

۱۳۸۸-۸۹ / 2009-10

سپاهان لیگ نهم را با به کار گرفتن امیر قلعه‌نویی، سرمربی قهرمان فصل گذشته آغاز کرد و با تغییرات زیاد خود، در تیم رنسانس به وجود آورد .

هفته‌های ابتدایی با نتایج پرفراز و نشیب همراه شد اما موتور سپاهان از اواسط نیم‌فصل با درخشش ابراهیم‌ توره و عماد رضا در خط آتش و چندین ستاره مثل محرم نویدکیا، مهدی کریمیان و احمد جمشیدیان پشت سر آنها روشن شد .

در فصلی که ذوب‌آهن و استقلال در تعقیب سپاهان قرار داشتند، این‌ زردپوشان دیار نصف جهان بودند که یک هفته مانده به پایان، قهرمانی خود را مقابل پیکان در فولادشهر‌ مسجل‌ کردند و هفته پایانی در ورزشگاه پرخاطره آزادی تهران پس از تساوی یک بر یک برابر پرسپولیس جشن قهرمانی را برپا کردند .

۲۸ اردیبهشت ۸۹ روزی بود که در ورزشگاه آزادی و مقابل چشمان پرسپولیسی‌ها دومین قهرمانی خود در لیگ برتر را جشن گرفتیم؛ عماد رضا هم با ۱۹گل، آقای گل شد .

صحنه‌هایی از آن فصل را مشاهده می‌کنید؛ فیلمی از جشن قهرمانی و تصاویری از دو بازی برفی مقابل پرسپولیس و فجر سپاسی .

#سپاهان #ذوب_آهن #اصفهان #تهران #استقلال #پرسپولیس #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نویدکیا #نوستالژی #م_س_ح_ح_ق
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran #Nostalgia
Read more
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در مورد شکست ...
Media Removed
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در مورد شکست سرخپوشان مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: الهلال ما را برد اما این نتیجه نمی‌تواند در زمین منطقی باشد. آنها یکی از بهترین بازی‌های خود را ارائه کردند و ما یکی از بدترین بازی‌های خود. . . وی در ... برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در مورد شکست سرخپوشان مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: الهلال ما را برد اما این نتیجه نمی‌تواند در زمین منطقی باشد. آنها یکی از بهترین بازی‌های خود را ارائه کردند و ما یکی از بدترین بازی‌های خود.
.
.

وی در ادامه افزود: ما در این بازی چهار ملی‌پوش خود را در اختیار نداشتیم و این مسئله خیلی کارمان را سخت کرد. شما در نظر بگیرید الهلال ادواردو و یکی از بهترین هافبک‌ها و دو مدافع آخرش را در این بازی در اختیار نداشت، آن وقت فکر می‌کردید چه نتیجه‌ای به دست می‌آمد. واقعاً غیبت ملی‌پوشان ما یک فقدان بزرگ بود.
.
.

برانکو اضافه کرد: در این بازی یکسری اشتباهات ساده در تیم ما اتفاق افتاد. اول اینکه گل اول آنها آفساید بود. بازی در چنین سطحی شرایطی دارد که شما باید از تک موقعیت هم نه، نیم موقعیت خود بیشترین بهره را ببرید، اما ما این کار را نکردیم. در همان اوایل مسابقه علی علیپور و فرشاد احمدزاده بعد از یک همکاری خوب می‌توانستند گل بزنند، اما این اتفاق رخ نداد. وحید امیری نیز یک موقعیت خیلی خوب دیگر را از دست داد.
.
.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تأکید کرد: ما در این بازی حتی بعد از اینکه دو گل هم خوردیم موقعیت‌هایی گیرمان آمد که از آنها هم استفاده نکردیم و نیازی نیست بگویم چه صحنه‌هایی بود. وقتی آنها یک یار کمتر داشتند بهترین فرصت بود که ما شرایط را تغییر دهیم، اما خیلی عجولانه حمله کردیم و کاملاً خلاف آن چیزی که باید انجام می‌دادیم به سرانجام رساندیم و بازی به آن نتیجه به اتمام رسید.
.
.
.
. .
. ❤تیشرت پرسپولیس با طرح دلخواه
برای خرید به وب سایت که در بیو گذاشته شده بروید و وارد دسته بندی محصولات آماده شوید.
❤@Editionfa.ir
.
.
‌. #پرسپولیس_قهرمان
#آبروی_فوتبال_ایران
#آبروی_فوتبال_ایرانیم
#پرسپولیس_آبروی_فوتبال_ایران
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#آسیا
#پرسپولیس
#الهلال_عربستان
#الهلال
#پرسپولیسی #پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#ارتش_پنجاه_میلیونی
#ارتش_سرخ
#ارتش_سرخ_آسیا
#طوفان_سرخ_آسیا
#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#دربی
#فوتبال
#قهرمان
#خلیج_فارس_ایران_پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی_لیگ
#قهرمانی_آسیا
#پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی
Read more
...فوتبال حدود دو سال پیش و در نیم فصلی که شایعه حضور سروش رفیعی در سرخابی ها مطرح بود مطلبی نوشتم ...
Media Removed
...فوتبال حدود دو سال پیش و در نیم فصلی که شایعه حضور سروش رفیعی در سرخابی ها مطرح بود مطلبی نوشتم تحت این عنوان که #مرتضی_پورعلی_گنجی #مهدی_ترابی، #میلاد_محمدی، #اشکان_دژاگه، #سردار_آزمون، #علیرضا_جهانبخش و #سروش_رفیعی پرسپولیسی هستند. البته من نه فامیل و نه دوست این بازیکن ها هستم ... ...فوتبال

حدود دو سال پیش و در نیم فصلی که شایعه حضور سروش رفیعی در سرخابی ها مطرح بود مطلبی نوشتم تحت این عنوان که #مرتضی_پورعلی_گنجی #مهدی_ترابی، #میلاد_محمدی، #اشکان_دژاگه، #سردار_آزمون، #علیرضا_جهانبخش و #سروش_رفیعی پرسپولیسی هستند. البته من نه فامیل و نه دوست این بازیکن ها هستم و استناد من فقط مصاحبه های تصویری و البته دوستان مشترکی بود که از #پرسپولیسی بودن این بازیکن ها صحبت می کردند. البته حضور آنها کنار بازیکنان #پرسپولیس تا حدودی نشان دهنده تعلق خاطر آنها به رنگ #قرمز بود. اما مصاحبه های تصویری این بازیکن ها مهر تاییدی بر علاقه آنها به پرسپولیس بود. ابتدا شایعه ساختند که سروش رفیعی زمانی که در ترکیب #تراکتورسازی به #استقلال گل زد خوشحالی نکرد در نتیجه استقلالی بوده و آبی پوش می شود. اما در نهایت سروش پرسپولیسی شد و عکس خود در دوران کودکی با پیراهن پرسپولیس را نشان داد تا تهمت بخاطر پول قرمزپوش شده کاملا خنثی شود. مورد مهمی که در مورد #مهدی_ترابی هم با گذاشتن عکس با لباس پرسپولیس در دوران کودکی خنثی شد. حال صحبت از مرتضی پورعلی گنجی است، از همینجا با قدرت اعلام میکنم که مرتضی یک پرسپولیسی دو آتیشه است و هرگز به استقلال نخواهد رفت. همانطور که میلاد و #مهرداد_محمدی در #برنامه_نود گفتند که چگونه میتوانیم برای تیمی بازی کنیم که همیشه آرزوی شکست آن را داشتیم. در مورد اشکان دژاگه هم باید گفت پرسپولیس به این بازیکن هیچ پیشنهادی نداده و #برانکو او را نمی خواست، اشکان بعد از چند جلسه صحبت با #وینفرد_شفر در نهایت راضی نشد پیراهن آبی را برتن کرده و راهی تراکتورسازی شد.شاید در فوتبال حرفه ای علاقه های رنگی دیگر دورانش به سر رسیده باشد اما واقعیت این است که در ایران هنوز از این مرحله عبور نکردیم و بازیکن ها همچنان براساس علاقه های شخصی تیم آینده خود را انتخاب می کنند. حال بماند که چند مورد استثنا هم وجود دارد. بازیکنانی که اول استقلالی بودن و بعد از آمدن به پرسپولیس یک پرسپولیسی دو آتیشه شدند و یا پرسپولیسی هایی که به استقلال رفتند و یک استقلالی دو آتیشه تبدیل شدند‌. اما برخی از بازیکن ها به هیچ عنوان حاضر نیستند در تیم رقیب بازی کنند و بی شک یکی از آنها عمو مرتضی پورعلی گنجی است. انشالله بزودی او را در پیراهن تیم محبوبش خواهیم دید

#فوتبال_با_فواد #نقل_و_انتقالات #نشر_مطلب_با_ذکر_منبع
Read more
... پرسپولیس #پرسپولیس_مدل_برانکو فردا در یک بازی حساس به مصاف نماینده قدرتمند فوتبال #قطر می ...
Media Removed
... پرسپولیس #پرسپولیس_مدل_برانکو فردا در یک بازی حساس به مصاف نماینده قدرتمند فوتبال #قطر می رود.آنچه مشخص است سرمربی #کروات قرمزپوشان چند بازی اول #لیگ را قربانی بازی با #الدحیل کرده و تمام برنامه ریزی ها براساس این بازی صورت گرفته است. #برانکو_ایوانکوویچ با شروع فصل جدید تمام تمرکز خود ... ... پرسپولیس

#پرسپولیس_مدل_برانکو فردا در یک بازی حساس به مصاف نماینده قدرتمند فوتبال #قطر می رود.آنچه مشخص است سرمربی #کروات قرمزپوشان چند بازی اول #لیگ را قربانی بازی با #الدحیل کرده و تمام برنامه ریزی ها براساس این بازی صورت گرفته است. #برانکو_ایوانکوویچ با شروع فصل جدید تمام تمرکز خود را بر روی ساختار دفاعی تیمش گذاشته و به هیچ عنوان دوست ندارند اتفاقات تلخ بازی با #الهلال تکرار شود.‌گرچه در آن بازی چند مهره تاثیرگذار و بدون جانشین در فاز دفاعی از جمله #کمال_کامیابی_نیا #سید_جلال_حسینی و #محمد_انصاری غایب بوده و در آن بازی حضور نداشتند اما عامل اصلی آن شکست تلخ ساختار دفاعی نامناسب و عدم یارگیری بازیکنان پرسپولیس بود. در واقع در بازی مقابل الهلال هافبک های تیم برانکو کاملا از جریان بازی خارج شده و خط میانی الهلال فشار زیادی به خط دفاعی #پرسپولیس وارد کرد.از آن تاریخ به بعد تفکر سرمربی #قرمزپوشان تغییر کرد و در اکثر بازی ها با دو هافبک دفاعی مقابل حریفان قرار گرفت.حال شاگردان او یکسال تمام است که در قالب سیستم ۲_۴_۴ خطی به بازی با دو هافبک دفاعی عادت کرده و اساس تیم برانکو با تفکر دفاعی شکل گرفته است.حال زمان است که #قرمزپوشان_پایتخت از این مدل بازی نهایت استفاده را کرده و بهره لازم را ببرند چرا که تجربه ثابت کرده در تورنمنت های بین المللی تیمی موفق است که ساختار دفاعی مناسبی داشته باشد. #پرسپولیس در فصل جاری تنها یک گل آن هم روی اشتباه فردی #علیرضا_بیرانوند دریافت کرده و نظم دفاعی فوق العاده ای دارد.حضور احمد نورالهی و کمال کامیابی نیا در مرکز میدان و البته بازیکنان قدرتی چون امید‌ عالیشاه و علیپور در خط حمله باعث می شود که حریف به راحتی نتواند در خط دفاع بازیسازی کرده و میانه میدان را تحت کنترل خود قرار دهد.کافیست سبک بازی پرسپولیس در فاز دفاع و نوع پرس کردن بازیکن های این تیم را در فصل جاری یکبار دیگر مرور کنید،آنگاه متوجه خواهید شد که تا توپ به دست بازیکن حریف در هر نقطه ای از زمین برسد بلافاصله سه پرسپولیسی روی پای آن بازیکن می روند.در واقع برخلاف فصل گذشته از آن تیم سرعتی که با پاس های زیاد به عمق دفاع حریف حمله میزد خبری نیست و بازیکنان فانتزی چون #محسن_مسلمان #وحید_امیری #فرشاد_احمدزاده و #مهدی_طارمی جای خود را به بازیکنان قدرتی چون #احمد_نورالهی #سیامک_نعمتی #امید_عالیشاه و #علی_علیپور داده اند.در چنین شرایطی میزان دوندگی تیم‌ برانکو افزایش پیدا کرده و فضای کمی در اختیار حریف قرار می گیرد

ادامه در کامنت اول

#فوتبال_با_فواد #نشر_مطلب_با_ذکر_منبع
Read more
...فوتبال #فرشاد_پیوس بهترین مهاجم تاریخ #فوتبال_ایران است. یک #مهاجم_هدف کلاسیک که هیچ موقعیت گلی را از دست نمی‌داد. مهاجمی که به او لقب #فرشاد_آقای_گل را دادند چرا که به هیچ دروازه بانی رحم نکرده و قاتل محوطه جریمه بود.بی شک فرشاد پیوس کامل ترین مهاجم هدف #تاریخ فوتبال ایران است و فوتبال ... ...فوتبال

#فرشاد_پیوس بهترین مهاجم تاریخ #فوتبال_ایران است. یک #مهاجم_هدف کلاسیک که هیچ موقعیت گلی را از دست نمی‌داد. مهاجمی که به او لقب #فرشاد_آقای_گل را دادند چرا که به هیچ دروازه بانی رحم نکرده و قاتل محوطه جریمه بود.بی شک فرشاد پیوس کامل ترین مهاجم هدف #تاریخ فوتبال ایران است و فوتبال ایران بعد از او دیگر چنین مهاجمی به خود ندیده است. جالب تر اینکه همه مدل گلی در هر زاویه ای میزد.حتی آخرین ضربه ای که به توپ زد یک ضربه کاشته در #دربی_تهران به #بهزاد_غلامپور بود که با بدشانسی وارد دروازه نشد.سبک بازی فرشاد پیوس به شدت به #مارکو_فان_باستن هلندی شبیه بود.شماره #۱۷ جاودانه #ارتش_سرخ تکرار شدنی نیست، آقا فرشاد اسطوره فوتبالی نسل من است. نسلی که فن پیج نمی‌زد اما روی دیوار اتاق شان جای خالی دیده نمیشد. نسلی که با عکس برگردان بازیکنانی چون فرشاد پیوس کتاب و دفترش را تزئین می کرد.نسلی که با تماشای بازی چنین فوتبالیست های بزرگی عاشق فوتبال شد.نسلی که دروازه بان محبوبش #احمدرضا_عابدزاده بود.مدافعان محبوبش #مجتبی_محرمی، #محمد_پنجعلی و #جواد_زرینچه بود. نسلی که #حمید_علیدوستی، #محمد_حسن_انصاری_فرد، #شاهرخ_بیانی، #حمید_درخشان، #محسن_عاشوری و #سیروس_قایقران هافبک های محبوبش بودند و در نهایت بازیکنانی چون #ناصر_محمدخانی، #صمد_مرفاوی و #فرشاد_پیوس مهاجمان محبوبش بودند. نسلی که شعارش بود « پرسپولیس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه / به لطف یزدان و بچه ها، پرسپولیس قهرمان میشه »
پی نوشت اول: اگر خاطره ای از آن دوران دارید کامنت کنید

پی نوشت دوم: بازیکن محبوب شما در آن دوران کدام بازیکن بود؟

پی نوشت سوم: #فیلم_مستند_فرشاد_آقای_گل در سینمای #هنر_و_تجربه اکران شده، اگر میخواهید خاطرات تان از آن دوران زنده شود حتما فیلم را تماشا کنید. تماشای این فیلم به نسل جدید میتواند کمک کند تا با تاریخ باشگاه محبوب شان آشنا شده و اسطوره های ارتش سرخ را بیشتر بشناسند. شاید با تماشای این فیلم دیگر به هر بازیکنی بعد از چند بازی گلزنی لقب آقای گل ندهند

#فوتبال_با_فواد #نشر_مطالب_با_ذکر_منبع

@farshadpius17
Read more
پدیده جدید پرسپولیسی ها در راه است برانکو دوباره استعداد کشف می کند! برانکو ایوانکوویچ سرمربی ...
Media Removed
پدیده جدید پرسپولیسی ها در راه است برانکو دوباره استعداد کشف می کند! برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس به خوبی نشان داده که استعداد خاصی در کار کردن با بازیکنان جوان و با استعداد را دارد و می تواند در هر فصل حداقل یک پدیده را به فوتبال ایران معرفی کند. طارمی در دوران برانکو به اوج فوتبال ... پدیده جدید پرسپولیسی ها در راه است

برانکو دوباره استعداد کشف می کند!

برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس به خوبی نشان داده که استعداد خاصی در کار کردن با بازیکنان جوان و با استعداد را دارد و می تواند در هر فصل حداقل یک پدیده را به فوتبال ایران معرفی کند.

طارمی در دوران برانکو به اوج فوتبال خود رسید و دو بار به عنوان آقای گل لیگ انتخاب شد

محمد انصاری قبل از پیوستن به پرسپولیس اسمی ناشناخته بود اما با برانکو به تیم ملی فوتبال ایران رسید و حتی پیشنهاد خارجی هم داشت.

فصل قبل هم نوبت به چهره شدن صادق محرمی رسید که توانست با عملکرد خوب خود خیال هواداران پرسپولیس را از کنار گذاشتن رامین رضاییان راحت کند و نوید یک مهدوی کیای جدید را به فوتبال ایران و پرسپولیس دهد

پرسپولیس با برانکو قالب لازم خود را پیدا کرده است و هر بازیکنی می تواند در این قالب خود را بیابد و بدرخشد. به نظر می رسد که باید در فصل جدید هم منتظر رو کردن یک پدیده توسط برانکو باشیم و شاید این پدیده و استعداد جدید سعید حسین پور هافبک تیم ملی جوانان باشد

حسین پور در دیدار دوستانه پرسپولیس فرصت حضور پیدا کرد و توانست بسیار امیدوار کننده ظاهر شود. او دو گل از شش گل سرخ پوشان را به ثمر رساند تا ثابت کند که از آینده درخشانی برخوردار است و اگر فرصت بازی به او داده شود می تواند پدیده جدید سرخ پوشان لقب گیرد.

حسین پور بعد از درخشش در تیم ملی نوجوانان بود که مورد توجه مجید جلالی قرار گرفت و با پیکان قرارداد سه ساله امضا کرد. او الان در پرسپولیس حضور دارد و می تواند در تیم برانکو به چهره بزرگی تبدیل شود البته او کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب پرسپولیس پر مهره برانکو دارد
Read more
سیزده سوال از آقای کیروش! یک) دلیل نتیجه گرفتن شما جام جهانی ۲۰۱۴ چه بود؟ در شرایطی که در ساده ترین ...
Media Removed
سیزده سوال از آقای کیروش! یک) دلیل نتیجه گرفتن شما جام جهانی ۲۰۱۴ چه بود؟ در شرایطی که در ساده ترین گروه تاریخمان قرار گرفتیم و همه چیز برای صعود مهیا بود و البته برانکویی هم در کار نبود! دو) دلیل عدم موفقیت شما در جام ملتهای ۲۰۱۵ چه بود؟ ما که در جام جهانی حماسه آفریده بودیم و خیلی کارمان درست بود! سه) ... سیزده سوال از آقای کیروش!
یک) دلیل نتیجه گرفتن شما جام جهانی ۲۰۱۴ چه بود؟ در شرایطی که در ساده ترین گروه تاریخمان قرار گرفتیم و همه چیز برای صعود مهیا بود و البته برانکویی هم در کار نبود!
دو) دلیل عدم موفقیت شما در جام ملتهای ۲۰۱۵ چه بود؟ ما که در جام جهانی حماسه آفریده بودیم و خیلی کارمان درست بود!
سه) به عقبتر برویم! دلیل ناکامی شما در پرستاره ترین رئال مادرید تاریخ و البته تیم ملی پرتغال چه بود؟ آن موقع برانکو چه کارتان کرده بود؟ چرا شما در کشورتان (پرتغال) محبوبیت ندارید؟ چرا حتی به تمرینات رئال هم راهتان نمی دهند؟!
چهار) چه گونه بود که در برنامه ۲۰۱۴ در مصاحبه با همین عادل فردوسی پور، از برانکو به عنوان استاد خودتان یاد کردید و به محض بازگشت برانکو به ایران به یکباره شد دشمنتان؟! چه دلیلی جز احساس خطر وجود داشت؟!
پنج) از آغاز ورودتان به ایران و مشکلاتتان با خوزه و قلعه نویی و کرانچار و بقیه چه دلیلی جز فرار رو به جلو و انداختن تقصیر گردن این و آن داشت؟
شش) از بازیکنان اکراینی گفتید! اجازه بدهید پرونده ی بیت آشور و دنیل داوری را با هم ورق بزنیم! چه شد که آمدند و چه شد که رفتند؟ از پورسانت فیفا چه خبر؟
از دژاگه چه بگوییم؟ از امیر عابدزاده چطور؟
هفت) از محرومیت پرسولیس و جدایی رامین و طارمی گفتید! چه کسی زیر پایشان نشست که اگر میخواهید فیکس باشید باید خارج از ایران بازی کنید؟ چه کسی رضاییان را مقابل برانکو قرار داد؟ چه کسی بازیکنان پرسپولیس را تحریک کرد که مقابل برانکو بایستند؟!
هشت) دلیل مشکلتان با برانکو چیست؟ از حضور برانکو احساس خطر میکنید و یا دلتان نمی خواهد چشمان مردم به فوتبال زیبا عادت کند؟! چرا مربیان تیم ملی را مجبور کردید علیه برانکو مصاحبه کنند؟
نه) مصاحبه هایتان در مورد عدم آمادگی بازیکنان داخلی را فراموش کرده اید؟ شما در مورد ابراهیمی و امیری و سید جلال و بقیه چه گفتید؟
ده) دلیل مشکلتان با پرسپولیس و هوادارانش چیست؟ چه دلیلی جز عدم مقبولیت شما نزد هواداران حقیقی پرسپولیس وجود دارد؟
یازده) چرا تیم ملی ایران با این همه پتانسیل ضد فوتبال بازی میکند و کوچکترین برنامه ای برای حمله و بازیسازی ندارد؟
دوازده) چرا کارشناسان و تحلیلگران خبره ی دنیا از سبک بازی ما تقدیر نکردند و آنرا به تمسخر گرفتند؟
سیزده) اگر پنالتی رونالدو گل شده بود و مدافع مراکش گل به خودی نمیزد الان کجای داستان ایستاده بودید؟!
البته که شما و تیم رسانه ای شما فکر همه جا کرده بودید و برانکو را در آب نمک داشتید که همه چیز را گردنش بیاندازید!
Read more
سیزده سوال از آقای کیروش! یک) دلیل نتیجه نگرفتن شما جام جهانی ۲۰۱۴ چه بود؟ در شرایطی که در ساده ترین ...
Media Removed
سیزده سوال از آقای کیروش! یک) دلیل نتیجه نگرفتن شما جام جهانی ۲۰۱۴ چه بود؟ در شرایطی که در ساده ترین گروه تاریخمان قرار گرفتیم و همه چیز برای صعود مهیا بود و البته برانکویی هم در کار نبود! دو) دلیل عدم موفقیت شما در جام ملتهای ۲۰۱۵ چه بود؟ ما که در جام جهانی حماسه آفریده بودیم و خیلی کارمان درست بود! سه) ... سیزده سوال از آقای کیروش!
یک) دلیل نتیجه نگرفتن شما جام جهانی ۲۰۱۴ چه بود؟ در شرایطی که در ساده ترین گروه تاریخمان قرار گرفتیم و همه چیز برای صعود مهیا بود و البته برانکویی هم در کار نبود!
دو) دلیل عدم موفقیت شما در جام ملتهای ۲۰۱۵ چه بود؟ ما که در جام جهانی حماسه آفریده بودیم و خیلی کارمان درست بود!
سه) به عقبتر برویم! دلیل ناکامی شما در پرستاره ترین رئال مادرید تاریخ و البته تیم ملی پرتغال چه بود؟ آن موقع برانکو چه کارتان کرده بود؟ چرا شما در کشورتان (پرتغال) محبوبیت ندارید؟ چرا حتی به تمرینات رئال هم راهتان نمی دهند؟!
چهار) چه گونه بود که در برنامه ۲۰۱۴ در مصاحبه با همین عادل فردوسی پور، از برانکو به عنوان استاد خودتان یاد کردید و به محض بازگشت برانکو به ایران به یکباره شد دشمنتان؟! چه دلیلی جز احساس خطر وجود داشت؟!
پنج) از آغاز ورودتان به ایران و مشکلاتتان با خوزه و قلعه نویی و کرانچار و بقیه چه دلیلی جز فرار رو به جلو و انداختن تقصیر گردن این و آن داشت؟
شش) از بازیکنان اکراینی گفتید! اجازه بدهید پرونده ی بیت آشور و دنیل داوری را با هم ورق بزنیم! چه شد که آمدند و چه شد که رفتند؟ از پورسانت فیفا چه خبر؟
از دژاگه چه بگوییم؟ از امیر عابدزاده چطور؟
هفت) از محرومیت پرسولیس و جدایی رامین و طارمی گفتید! چه کسی زیر پایشان نشست که اگر میخواهید فیکس باشید باید خارج از ایران بازی کنید؟ چه کسی رضاییان را مقابل برانکو قرار داد؟ چه کسی بازیکنان پرسپولیس را تحریک کرد که مقابل برانکو بایستند؟!
هشت) دلیل مشکلتان با برانکو چیست؟ از حضور برانکو احساس خطر میکنید و یا دلتان نمی خواهد چشمان مردم به فوتبال زیبا عادت کند؟! چرا مربیان تیم ملی را مجبور کردید علیه برانکو مصاحبه کنند؟
نه) مصاحبه هایتان در مورد عدم آمادگی بازیکنان داخلی را فراموش کرده اید؟ شما در مورد ابراهیمی و امیری و سید جلال و بقیه چه گفتید؟
ده) دلیل مشکلتان با پرسپولیس و هوادارانش چیست؟ چه دلیلی جز عدم مقبولیت شما نزد هواداران حقیقی پرسپولیس وجود دارد؟
یازده) چرا تیم ملی ایران با این همه پتانسیل ضد فوتبال بازی میکند و کوچکترین برنامه ای برای حمله و بازیسازی ندارد؟
دوازده) چرا کارشناسان و تحلیلگران خبره ی دنیا از سبک بازی ما تقدیر نکردند و آنرا به تمسخر گرفتند؟
سیزده) اگر پنالتی رونالدو گل شده بود و مدافع مراکش گل به خودی نمیزد الان کجای داستان ایستاده بودید؟!
البته که شما و تیم رسانه ای شما فکر همه جا کرده بودید و برانکو را در آب نمک داشتید که همه چیز را گردنش بیاندازید!
به قلم استاد #امیر_مسعود
Read more
وقتی حرف از اومدن برانکو اومد خیلیا گفتن عمرا اگ برانکو بیاد میگفتن برانکو اعتبارشو برای پرسپولیس ...
Media Removed
وقتی حرف از اومدن برانکو اومد خیلیا گفتن عمرا اگ برانکو بیاد میگفتن برانکو اعتبارشو برای پرسپولیس بحران زده و بدون بازیکن خرج نمیکنه ، میگفتن برانکو مشکلات مالیاتی داره عمرا اگ بیاد اما برانکو اومد وقتی اومد باز یه عده گفتند برانکو تیماش فوتبالشون دفاعیه میگفتن برانکو اگ مربی خوبی بود ... وقتی حرف از اومدن برانکو اومد خیلیا گفتن
عمرا اگ برانکو بیاد
میگفتن برانکو اعتبارشو برای پرسپولیس بحران زده و بدون بازیکن خرج نمیکنه ، میگفتن برانکو مشکلات مالیاتی داره عمرا اگ بیاد
اما برانکو اومد
وقتی اومد
باز یه عده گفتند برانکو تیماش فوتبالشون دفاعیه
میگفتن برانکو اگ مربی خوبی بود ایران نمیومد ک
میگفتن مربی خارجی تو سرخابیا جواب نمیده نشون ب این نشون ک تو لیگ برتر هیچ کدوم از مربیای خارجی سرخابیا موفق نشدن
میگفتن پرسپولیس بازیکن نداره
برانکو ده بازی اخر رو نیمکت نشست و سعی کرد نظم تیمی رو یاد بازیکناش بده نتیجش برد دربی مقابل قلعه نویی شد و رتبه هشتم .اونم در حالی ک کیسه ششم شده بود و پرسپولیس ضعیف ترین تیم تاریخ از نظر بازیکن رو داشت .
باز یه عده گفتن فصل بعد(لیگ پانزدهم)
برانکو از پرسپولیس اخراج میشه
گفتن بابا این هیچ اثری رو پرسپولیس نذاشت ک
اما برانکو ب رغم یارگیری معمولی و مشکلات مالی اطراف تیم و اشتباهات وحشتناک داوری که سبب محروم شدن حداقل چهار داور بعلت سوت های اشتباه ب ضرر پرسپولیس شده بود، و با وجود از دست دادن کاپیتانش نهایتا با تفاضل گل تیمش نایب قهرمان شد
این در حالی بود ک وقتی قول قهرمانی داد همه خندیدند.
فصل شانزدهم رسید
باز گفتن دیگ دست برانکو رو شده
گفتند بچه های پرسپولیس انگیزشون رو اد دست دادن
گفتن کیسه ی منصوریان بمب ترکونده ،گفتن پرسپولیس موفقیت نمیشه
اما برانکو مقتدرانه ترین قهرمانی تاریخ لیگ رو بدست اورد و تیمش رو به جمع هشت تا رسونده بود
فصل بعد ینی لیگ هفدهم
گفتن عاقا اینا دیگ اشباع شدن
گفتن دیگ دست برانکو رو شده
گفتن کیسه فصل قبل از نیم فصل متحول شد و اخرش دوم شد، این فصل حتما حتما قهرمان میشه چون تو پندار تایم کلی بمب جدید ترکونده
گفتن رضاییان و سروش از تیم رفتن پرسپولیس ب مشکل برمیخوره
گفتن این فصل دیگ کارشون تمومه
ولی تنها چیزی ک ته فصل تغییر کرد رکوردهای پرسپولیس بود ک بهتر شده بود
با وجود محرومیت طارمی و محرومیت نقل و انتقالاتی نیم فصل برانکو تیمشو قهرمان کرد اینبار اما مقتدرانه تر
علاوه براین تیمش ب نیمه نهایی اسیا رفت ک با وجود ناملایمتی ها و سنگ اندازی داخلیا خیلیم عالی بود.
سوپر جام گرفت و بازم مثل فصل قبل ،اقای گل روکرد و همچنین اقای پاس گل معرفی کرد.
حالا بازم فصل جدید اومده
بازم خیلیا و بازم همون حرفای تکراری تحت لفاف جدید
شاید خیلی مسیرمون سخت شده باشه
اما مطمئنیم پرسپولیس سربلند این ازمون خواهد بود
اری
از اعتماد ب برانکو و تصمیماتش دو قهرمانی لیگ بجای ده سال در ده ماه کسب کردیم
پس بازم بهش اعتماد داریم
Read more
<span class="emoji emoji2733"></span>️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت اول) ✍️رضا متانی <span class="emoji emoji2705"></span>لیگ برتر ایران بالاترین سطح مسابقات لیگ فوتبال ...
Media Removed
️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت اول) ✍️رضا متانی لیگ برتر ایران بالاترین سطح مسابقات لیگ فوتبال در ایران از آغاز تاکنون با نام های جام منطقه ای، تخت جمشید، جام قدس، جام آزادگان و لیگ برتر طی ۳۵ دوره برگزار شد. تیم های پرسپولیس تهران با ۱۱ قهرمانی، استقلال تهران با ۸ قهرمانی و دو تیم پاس تهران و ... ✳️مروری بر تاریخچه لیگ برتر (قسمت اول) ✍️رضا متانی ✅لیگ برتر ایران بالاترین سطح مسابقات لیگ فوتبال در ایران از آغاز تاکنون با نام های جام منطقه ای، تخت جمشید، جام قدس، جام آزادگان و لیگ برتر طی ۳۵ دوره برگزار شد.
تیم های پرسپولیس تهران با ۱۱ قهرمانی، استقلال تهران با ۸ قهرمانی و دو تیم پاس تهران و سپاهان اصفهان با ۵ قهرمانی در رتبه های اول تا سوم پرافتخارترین تیم های این مسابقات قرار دارند. ♦️بررسی لیگ فوتبال کشور پس از حرفه ای شدن و نام گذاری آن به نام لیگ برتر جام خلیج فارس ✅اولین دوره لیگ حرفه ای فصل ۸۱-۸۰ کلید خورد.
در آن سال ابومسلم مشهد و ملوان بندرانزلی از لیگ آزادگان به لیگ برتر صعود کردند و به همراه ۱۲ تیم دیگر، اولین دوره لیگ حرفه ای را شروع کر‌دند.
در آن دوره همه چیز برای قهرمانی استقلال تهران مهیا بود تا فقط با یک تساوی مقابل ملوان بندرانزلی به قهرمانی اولین دوره لیگ برتر برسد اما آبی های پایتخت در مرداب انزلی گیر کردند و مقابل قوهای سپید انزلی شکست خوردند و این پرسپولیس تهران بود که در ورزشگاه آزادی با گل ابراهیم اسدی مقابل زردپوشان فجر شهیدسپاسی شیراز، طعم اولین قهرمانی لیگ برتر را بچشد. ✅دومین دوره لیگ برتر با قهرمانی سپاهان اصفهان با سرمربیگری فرهاد کاظمی به پایان رسید.
با قهرمانی سپاهان، قطب جدیدی در فوتبال ایران ظهور کرد تا فوتبال کشور از دوقطبی بودن آبی و قرمز پایتخت درآید.
در این دوره ی لیگ برتر، استقلال و پرسپولیس به علت بازسازی ورزشگاه آزادی در ورزشگاه تختی به میدان رفتند. کیفیت بد چمن ورزشگاه تختی هم مزید علت شد تا سرخابی های پایتخت در این فصل نتایج خوبی کسب نکنند. در حدی که استقلال تهران با رولند کخ آلمانی رتبه ای بهتر از نهمی دست نیافت و این سپاهان اصفهان بود که از دو رقیب سبقت گرفت و در هفته بیست و سوم با شکست پرسپولیس سه هفته مانده به پایان بازی ها قهرمان دومین دوره لیگ برتر شد. در این دوره ادموند بزیک با ۱۲ گل آقای گلی را به خود اختصاص داد و دو تیم ملوان بندرانزلی و صنعت نفت آبادان به لیگ آزادگان سقوط کردند. ✅سومین دوره لیگ برتر با قهرمانی پاس تهران با سرمربیگری مجید جلالی به اتمام رسید. این آخرین قهرمانی پاس تهران که بعدها به پاس همدان تغییر نام داد بود.
سومین دوره لیگ برتر با شروع خوب پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و گلباران پگاه گیلان با برد قاطع ۲-۸ با سرمربی کروات خود وینگو بگوویچ آغاز شد و همگان را به این باور رساند که پرسپولیس دومین قهرمانی خود را تجربه می کند ولی در هفته های بعد، پرسپولیس دچار نزول شد و از قهرمانی دور و این
Read more
بنگر:دوست دارم در دربی گل بزنم/طارمی حق داشت شوکه شود بعد از مدت ها تراکتور را شکست دادید، انگیزه ...
Media Removed
بنگر:دوست دارم در دربی گل بزنم/طارمی حق داشت شوکه شود بعد از مدت ها تراکتور را شکست دادید، انگیزه خاصی برای این برد داشتید؟ ما 14 بازی بود که تراکتور را نبرده بودیم که همین آمار به ما انگیزه داده که ما بتوانیم این تیم را شکست دهیم. ما با هم قسم شده بودیم تا هر طوری شده تراکتور را شکست دهیم و دوباره ... بنگر:دوست دارم در دربی گل بزنم/طارمی حق داشت شوکه شود

بعد از مدت ها تراکتور را شکست دادید، انگیزه خاصی برای این برد داشتید؟

ما 14 بازی بود که تراکتور را نبرده بودیم که همین آمار به ما انگیزه داده که ما بتوانیم این تیم را شکست دهیم. ما با هم قسم شده بودیم تا هر طوری شده تراکتور را شکست دهیم و دوباره به  جدول برگردیم. می خواستیم این رکورد را خراب کنیم و به همین خاطر بردیم. البته مدیریت باشگاه هم قول داده بود در صورت برد پول های مان را زودتر بدهند. * به عنوان بزرگ تر تیم به مهدی طارمی حق می دهید به خاطر پنالتی ناراحت شود؟

برانکو از قبل طارمی را به عنوان پنالتی زن اول انتخاب کرده بود اما در یک لحظه نظرش عوض شد. طارمی برای زدن ضربه پشت توپ رفته بود که نورمحمدی به سمت او رفت و گفت باید بن سون پنالتی را بزند. به همین دلیل او شوکه شد. طارمی حق داشت در یک لحظه شوکه شود اما مساله خاصی نبود و او هم از برد تیم مثل بقیه بچه ها خوشحال شد. * ظاهرا از جو ورزشگاه تبریز هم خیلی ناراحت بودی؟

ما در تبریز چه ببریم و چه ببازیم، فحش می خوریم. امیدوارم مسوولان فکری بکنند تا این مشکل حل شود. درست نیست جو ورزشگاه اینطور باشد. * قبول داری پرسپولیس در هفت هفته ابتدای لیگ راضی کننده ظاهر نشده است؟

باید بگویم پرسپولیس مهره های خوبی دارد که از نظر فنی و بازی کارآمد هستند. در دو بازی ذوب آهن و سایپا هم ما به داوری باختیم. اگر آن شش امتیاز را الان داشتیم بالای جدول بودیم. واقعا این داوری ها به تیم ما ضربه زده چون بازیکنان تکنیکی مان نهایت تلاش شان را کرده اند. پرسپولیس از نظر سرمربی هم مشکلی ندارد. برانکو مربی بزرگی است و این مساله را ثابت کرده است. حضور او در پرسپولیس روی روند بازی های تیم تاثیرگذار بوده و همه دیدند که این تیم خیلی خوب بازی می کند. او مربی بزرگی است و مطمئئن باشید در آینده نتیجه می گیرد. * در این سه بازی با نورمحمدی زوج خوبی را تشکیل داده اید، فکر می کنی حضور همزمان شما دو نفر در زمین باعث شود در بازی های آینده هم رکورد گل نخوردن را  حفظ کنی؟

من و رضا چهارمین سالی است که کنار هم بازی می کنیم و به همین خاطر هماهنگی خیلی خوبی داریم. ماریچ که تازه به پرسپولیس آمده و مایکل هم از سال قبل بوده است. بنابراین ما دو نفر خیلی با هم هماهنگ هستیم و می خواهیم یک زوج ایرانی خیلی خوب در خط دفاع درست کنیم. در واقع مکمل های خوبی برای هم هستیم.
Read more
️کاش حلالمان کنی ✍️ حسین غفوری از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. دستگیرت شده بود که ای دل غافل باز رباط داده‌ای! دستت را حایل صورتت کرده بودی که لابد بارانی شدنت را نبینیم. آن پاس لعنتی را که میدادی حتما زانویت صدا داد که با خودت گفتی تمام شد محسن خانه‌نشین شدی. سوار برانکارد ... ️کاش حلالمان کنی ✍️ حسین غفوری از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. دستگیرت شده بود که ای دل غافل باز رباط داده‌ای! دستت را حایل صورتت کرده بودی که لابد بارانی شدنت را نبینیم.
آن پاس لعنتی را که میدادی حتما زانویت صدا داد که با خودت گفتی تمام شد محسن خانه‌نشین شدی. سوار برانکارد که میامدی تا پای نیمکت انگار هزار سال گذشت. گفتند در رختکن با بغض گفته‌ای راحت شدم، هم خودم هم هواداران. روی نیمکت دیگر بازی را نمیدیدی، هزاران فکر در سرت قیقاج میرفت. همان بازیهای اول و یک اشتباه کافی بود تا اسمت در لیست ابدی «بدها» ثبت شود و تا امروز -روز آخر- پاک نشود، اما تو در دفاع چپ، ماهینی در دفاع راست و سید جلال و انصاری محکمترین دفاع را برای پرسپولیس رقم زده بودید، آنهم برای پرسپولیسی که فصل قبلش آنقدر گل خورد که قهرمانی مفت و مسلم از چنگش پرید. انتقادات اما دست از سرت برنداشت. خاصه امسال که با مصدومیتهای کمال و فقدان احمد هافبک دفاعی هم بودی. تو شمشیر داموکلسی بودی برای زخم زدن به برانکو، اما مگر برانکو از هافبک دفاعی‌اش چه میخواست؟ قدرت بدنی، دوندگی بالا و حواس جمع که هرسه را داشتی. به جهنم که پاس عقب میدهی و محتاطی، به اسفل السافلین که پاس عمقی نمیدهی. هیچوقت اهل نمایش نبودی، هیچوقت سهم طلب نکردی، برای ضربه ایستگاهی‌ها سر و دست نشکستی، گفتی همه جلو بکشید من عقب را دارم. با تو باکمان نبود، با تو ضدحمله نمیخوردیم. در مقابل حریف سینه سپر کردی اما در برابر انتقاد هوادار سر به زیر انداختی. چرا یکبار «هیس» نشانمان ندادی. بلد نبودی؟ اینجا اینطوری جواب انتقادات را میدهند. یکبار نگفتی «بعد از ده سال قهرمانتان کردم». نگفتی قراردادم کم است، برای «خیریه» بازی میکنم، ادای مربی و هم‌تیمی ات را در نیاوردی، اهل قلیان و ماجراهای رنگارنگ اینستاگرام هم که نبودی، افسوس که هوادار اینها را نمیدید. ️ محتاط و ترسو و بی‌استعدادت خواندند. انگار که قبلا هافبک دفاعی های پرسپولیس «بوسکتس» و «تونی کروس» بودند. انگار پرسپولیس سالهای سال روی کاکل امثال «سامان آقازمانی» نمی‌چرخید! بخدا اگر چند سال قبل به پرسپولیس می‌آمدی، حلوا حلوایت می‌کردند، اما چون کمال را دیده بودند فقط او به چشمشان می‌آمد، این تماشاگرانِ «کمال طلب!» محاسنت را کسی ندید. برای پرسپولیس که همیشه تاوان اخراجهای بچگانه آقازمانی، کفشگری، مازیار زارع و حتی کمال را میداد کم کارت گرفتن تو موهبت آسمانی بود. اینها را ندیدند. موقعیت ندادنت را ندیدند. هیچکس یادش نمیاید پشت محوطه جریمه خودی خطا
ادامه در کامنت
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f534"></span> کاش حلالمان کنی ✍️ حسین غفوری <span class="emoji emoji2666"></span>️از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. دستگیرت ...
Media Removed
کاش حلالمان کنی ✍️ حسین غفوری ️از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. دستگیرت شده بود که ای دل غافل باز رباط داده‌ای! دستت را حایل صورتت کرده بودی که لابد بارانی شدنت را نبینیم. آن پاس لعنتی را که میدادی حتما زانویت صدا داد که با خودت گفتی تمام شد محسن خانه‌نشین شدی. سوار برانکارد ... ‌ 🔴 کاش حلالمان کنی ✍️ حسین غفوری ♦️از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. دستگیرت شده بود که ای دل غافل باز رباط داده‌ای! دستت را حایل صورتت کرده بودی که لابد بارانی شدنت را نبینیم.
آن پاس لعنتی را که میدادی حتما زانویت صدا داد که با خودت گفتی تمام شد محسن خانه‌نشین شدی. سوار برانکارد که میامدی تا پای نیمکت انگار هزار سال گذشت. گفتند در رختکن با بغض گفته‌ای راحت شدم، هم خودم هم هواداران. ♦️روی نیمکت دیگر بازی را نمیدیدی، هزاران فکر در سرت قیقاج میرفت. همان بازیهای اول و یک اشتباه کافی بود تا اسمت در لیست ابدی «بدها» ثبت شود و تا امروز -روز آخر- پاک نشود، اما تو در دفاع چپ، ماهینی در دفاع راست و سید جلال و انصاری محکمترین دفاع را برای پرسپولیس رقم زده بودید، آنهم برای پرسپولیسی که فصل قبلش آنقدر گل خورد که قهرمانی مفت و مسلم از چنگش پرید. انتقادات اما دست از سرت برنداشت. خاصه امسال که با مصدومیتهای کمال و فقدان احمد هافبک دفاعی هم بودی. ♦️محتاط و ترسو و بی‌استعدادت خواندند. انگار که قبلا هافبک دفاعی های پرسپولیس «بوسکتس» و «تونی کروس» بودند. انگار پرسپولیس سالهای سال روی کاکل امثال «سامان آقازمانی» نمی‌چرخید! بخدا اگر چند سال قبل به پرسپولیس می‌آمدی، حلوا حلوایت می‌کردند، اما چون کمال را دیده بودند فقط او به چشمشان می‌آمد، این تماشاگرانِ «کمال طلب!» محاسنت را کسی ندید. برای پرسپولیس که همیشه تاوان اخراجهای بچگانه آقازمانی، کفشگری، مازیار زارع و حتی کمال را میداد کم کارت گرفتن تو موهبت آسمانی بود. اینها را ندیدند. موقعیت ندادنت را ندیدند. هیچکس یادش نمیاید پشت محوطه جریمه خودی خطا داده باشی. اینها را ندیدند. یعنی دیدند اما نادیده‌ات گرفتند. ♦️معلوم نبود جای که را تنگ کرده بودی که اینهمه عرصه را برایت تنگ کردند. یک روز بازی نکردن رضاییان را تقصیر تو میدانستند، یک روز مسلمان را. هیچوقت از خودت دفاع نکردی، هیچوقت نگفتی مگر اینها هم‌پستی من هستند؟ هیچوقت از اینهمه تغییر پست خم به ابرو نیاوردی. ادا و اطفار بلد نبودی، پاک کردن پستهای اینستاگرام و برداشتن عکسهایت با لباس پرسپولیس را نیاموختی. از اول هم اهل دلبری و ۶ نشان دادن و «نمایش تعصب‌» نبودی. روزی که به باشگاه آمدی نگفتی از بچگی پرسپولیس بودم، گفتی به تیمی که در آن بازی میکنم تعصب دارم. حالا شهادت میدهیم که تعصب داشتی. تو در آزمون عرق و تعصب برنده شدی و ما رفوزه. یکبار به خاطر هادی رد شدیم و این بار بخاطر تو. هادی در یک پنجشنبه تلخ رفت، تو هم در این یکی پنجشنبه. کاش حلالمان کنی.
Read more
<span class="emoji emoji2705"></span>عباس‌زاده: ما برای یک هدف "می‌جنگیم" <span class="emoji emoji2b05"></span>️محمد شهمیری شورمستی <span class="emoji emoji1f4a2"></span>پس از برد شیرین نساجی مقابل ماشین‌سازی ...
Media Removed
عباس‌زاده: ما برای یک هدف "می‌جنگیم" ️محمد شهمیری شورمستی پس از برد شیرین نساجی مقابل ماشین‌سازی تبریز و افزایش امید برای صعود به لیگ برتر، به سراغ آقای گل و کاپیتان این فصل نساجی رفتیم. محمد عباس‌زاده در مدت زمان کوتاهی که در نیم فصل دوم به جمع ببرهای مازنی برگشته، رکورد خارق‌العاده 12 گل در ... ✅عباس‌زاده: ما برای یک هدف "می‌جنگیم" ⬅️محمد شهمیری شورمستی 💢پس از برد شیرین نساجی مقابل ماشین‌سازی تبریز و افزایش امید برای صعود به لیگ برتر، به سراغ آقای گل و کاپیتان این فصل نساجی رفتیم. محمد عباس‌زاده در مدت زمان کوتاهی که در نیم فصل دوم به جمع ببرهای مازنی برگشته، رکورد خارق‌العاده 12 گل در 11 بازی را ثبت کرده است و امید زیادی برای کسب عنوان آقای گلی دارد. با گفت‌و‌گوی ما با این بازیکن همراه باشید. 🔰در ابتدا بازی با ماشین‌سازی را چطور ارزیابی می‌کنید؟
✅بازی بسیار سختی بود. بازیکنان حریف برای کسب یک امتیاز به میدان آمده ‌بودند و بسیار بسته بازی می‌کردند و اتلاف وقت زیادی داشتند. طبق صحبت‌های کادر فنی با بازیکنان، این نکته پیش‌بینی شده بود که این بازی بسیار سخت خواهد بود و ماشین‌سازی با بازی بسته سعی در کسب امتیاز از قائمشهر دارد. خدا را شکر توانستیم گل بزنیم و بازی را ببریم. 🔰جو ورزشگاه در بازی با ماشین‌سازی چقدر در کسب نتیجه تاثیرگدار بود؟
✅جو ورزشگاه شهید وطنی کمتر از بازی در تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیست. دست تک تک هواداران را می‌بوسم که هیچ‌گاه ما را تنها نمی‌گذارند. مثل همه بازی‌ها، از این جو این بازی هم بسیار لذت بردیم. امیدوارم در انتهای فصل شرمنده هوادارانمان نشویم.
استرس نتیجه بازی در میان هواداران روی سکو به صورت مشهودی وجود داشت. آیا این استرس در میان بازیکنان هم وجود داشت؟
هر بازی برای ما حکم فینال را دارد. طبیعی است که مقداری استرس وجود داشته باشد. حتی برای خود من که بارها در این ورزشگاه و حتی برای پرسپولیس در آن جو بازی کرده بودم، باز هم استرس این بازی را داشتم چرا که بازی بسیار مهمی برای ما بود؛ مثل بقیه فینال‌هایی که پیش رو داریم. 🔰در صحنه‌ی مشکوک محوطه جریمه که شما سرنگون شدید، خطایی بر روی شما صورت گرفت؟
✅آقای فغانی بهترین داور ایران و آسیا است و من خیلی ایشان را دوست دارم اما در این صحنه من فیلم بازی را هم نگاه کردم و مطمئن هستم که پنالتی صورت گرفت. اعتراضی هم در این صحنه نکردم اما کارت زرد گرفتم که به هر حال داور زمین هستند و من به ایشان احترام می‌گذارم. ⬅ادامه در کامنت اول

#نساجی #نساجی_اسپرت #مازندران #نساجی_قائمشهر #قائمشهر #نساجی_مازندران #فوتبال
#nassaji #nassajisport
Read more
صعود تاریخی پرسپولیس به نیمه نهایی باشگاههای آسیا در یک بازی پرهیجان تیم فوتبال پرسپولیس ایران ...
Media Removed
صعود تاریخی پرسپولیس به نیمه نهایی باشگاههای آسیا در یک بازی پرهیجان تیم فوتبال پرسپولیس ایران موفق شد در یک بازی پرفراز و نشیب تیم الاهلی عربستان را با نتیجه سه بر یک شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود. تیم پرسپولیس که دیدار رفت با الاهلی را در عمان با نتیجه دو بر دو به پایان ... صعود تاریخی پرسپولیس به نیمه نهایی باشگاههای آسیا در یک بازی پرهیجان
تیم فوتبال پرسپولیس ایران موفق شد در یک بازی پرفراز و نشیب تیم الاهلی عربستان را با نتیجه سه بر یک شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.

تیم پرسپولیس که دیدار رفت با الاهلی را در عمان با نتیجه دو بر دو به پایان رسانده بود، نیاز به برد در این دیدار داشت چرا که مساوی دو بر دو در بازی رفت که تیم تهرانی میزبانی را بر عهده داشت، موجب شده بود که نتایج مساوی بدون گل یا یک بر یک به صعود تیم عربستانی شود.

پرسپولیسی ها که با ترکیب بیرانوند، ماهینی، انصاری، خلیل‌زاده، ربیع‌خواه، کامیابی‌‌نیا، مسلمان، امیری، احمدزاده، طارمی و علیپور بازی را آغاز کرد در یک ضدحمله در دقیقه چهار توسط علیپور به گل رسید.

شادی قرمزپوشان اما چند دقیقه بیشتر طول نکشید و کمال کامیابی نیا در دقیقه ۱۲ در پی یک خطای خطرناک با کارت قرمز از بازی اخراج شد.

بازیکنان پرسپولیس که باید بیش از هفتاد دقیقه ده نفره بازی می‌کردند، در ادامه بازی در نیمه اول نیز در ضدحملات خطرناک ظاهر شدند، اما هیچ یک از دو تیم در این نیمه موفق نشد گل دیگری به ثمر برساند.

نیمه دوم در حالیکه پرسپولیس در زمین خود به دفاع روی آورده بود، در دقیقه ۵۲ دروازه خود را باز شده دید. در این لحظه، صالح الامری با یک دریبل و ضربه چرخشی دقیق به گوشه دروازه بیرانوند نتیجه بازی را مساوی کرد. با این نتیجه پرسپولیس از این رقابت‌ها حذف می‌شد.

پس از این گل، برانکو دست به سه تغییر در تیم خود زد و گادوین منشا را به جای علی علیپور، شایان مصلح را به جای فرشاد احمدزاده و بشار رسن را به جای محسن مسلمان وارد زمین کرد.

بازیکنان تعویضی برانکو موثر واقع شدند و در دقیقه ۸۰ پس از ارسال بشار رسن، مدافع الاهلی با دست مانع از گل شدن شوت شایان مصلح شد و داور ضمن اعلام پنالتی مدافع عربستانی را اخراج کرد. پنالتی را گادوین منشا گل کرد تا نتیجه دو بر دو شود.

در ادامه بازی نیز روی یک ضدحمله دفاع الاهلی بشار رسن را داخل محوطه جریمه متوقف کرد تا یک پنالتی دیگر به سود پرسپولیس اعلام شود. این پنالتی را نیز مهدی طارمی به گل تبدیل کرد.

بدین ترتیب تیم پرسپولیس که سایه حذف را روی خود احساس می‌کرد، موفق شد با یک بازیکن کمتر نتیجه را به سود خود عوض کند و در پایان با زدن گل سوم خیال خود را از صعود به نیمه نهایی راحت کند.
Read more
اتفاقات عجيب در بازيهاي رده پايه !!!!داور، سرمربی پرسپولیس را مضروب کرد هفته پنجم رقابت‌های پایه ...
Media Removed
اتفاقات عجيب در بازيهاي رده پايه !!!!داور، سرمربی پرسپولیس را مضروب کرد هفته پنجم رقابت‌های پایه تهران با دو پیروزی برای سرخپوشان و صحنه‌های ضرب و شتم مربی توسط داور مسابقه همراه بود که این رویداد باعث تاثر و تاسف فراوان است. هفته پنجم رقابت‌های فوتبال پایه تهران آسیاویژن، روز گذشته در حالی ... اتفاقات عجيب در بازيهاي رده پايه !!!!داور، سرمربی پرسپولیس را مضروب کرد

هفته پنجم رقابت‌های پایه تهران با دو پیروزی برای سرخپوشان و صحنه‌های ضرب و شتم مربی توسط داور مسابقه همراه بود که این رویداد باعث تاثر و تاسف فراوان است.

هفته پنجم رقابت‌های فوتبال پایه تهران آسیاویژن، روز گذشته در حالی به پایان رسید که مضروب شدن سرمربی نوجوانان پرسپولیس توسط داور مسابقه برابر دیدگان نوجوانان و نونهالان آینده‌ساز فوتبال ایران روی داد و باعث تاسف و تاثر فراوان حاضران در ورزشگاه شد.

تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس دیروز شنبه در چارچوب دیدارهای هفته پنجم این رقابت‌ها، در حالی که با 6 امتیاز از 4 بازی قبلی خود در مکان هفتم جدول قرار داشت، میزبان تیم المپیک اندیشه بود که با سه امتیاز از سه بازی در مکان نهم بود.

این بازی با برتری سرخپوشان نوجوان آغاز شد که اکثر نفرات آن را اعضای تیم نونهالان باشگاه به خود اختصاص می‌دادند. سرخپوشان در این بازی ابتدا با دو گل علی محمدزاده و علیجانی (بازیکن کمکی از تیم نونهالان) به سود سرخپوشان جریان داشت. بازیکنان حریف در جریان بازی یکی از گل‌ها را جبران کردند.

شاگردان رضا جباری می‌توانستند با وجود سن و سال کمتر، این بازی را با اشتباهات داوری که بنابر اعلام مسوولان تیم، ناظر مسابقه نیز به بعضی از آنها معترف بود، با همین نتیجه به پایان برسانند اما داور مسابقه حتی با وجود به پایان رسیدن وقت‌های اضافه، سوت پایان بازی را نزد تا این بازی با تساوی خاتمه یابد.

در پایان این بازی پس از اعتراض رضا جباری به داوری، وی بنابر اعلام محمد پنجعلی مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس، با برخورد فیزیکی داور مسابقه روبرو شد.

در دیگر بازی‌های این هفته، تیم نونهالان پرسپولیس با توجه به عدم حضور تیم نفت تهران سه بر صفر برنده اعلام شد. جوانان پرسپولیس هم با هدایت منصور هاشمی و با گل علی خدایی که در دربی هم دو گل زده بود، تیم شهرداری قدس را در خانه‌اش با یک گل مغلوب کرد.

امیدهای پرسپولیس هم برابر تیم مقاومت که پیش از این بازی، سه پیروزی از سه بازی داشت و در صدر جدول بود با نتیجه سه بر یک باخت. در این بازی مهدی عبدی برای سرخپوشان گلزنی کرد. او از پدیده‌های تهران است که تا اینجا 5 گل زده و دو پاس گل داده است.
Read more
- PERS <span class="emoji emoji2b50"></span>️ POLIS - رِندان تشنه لب را،  آبی نمیدهد کَس، گویی ولی شِناسان، رَفتن از این ولایت: ‏‎ #حافظ<span class="emoji emoji2665"></span>️ ‏اگه ...
Media Removed
- PERS ️ POLIS - رِندان تشنه لب را،  آبی نمیدهد کَس، گویی ولی شِناسان، رَفتن از این ولایت: ‏‎ #حافظ️ ‏اگه قرار بود هر چیزی راحت به دست بیاد که دیگه هیچ چیزی جذابیتی نداشت.!! واسه رسیدن به بعضی چیزا باید سختیایی بکشی، که وقتی رسیدی با تمام وجودت ازش لذت ببری.! مربی خوبی نداشتیم، برانکو هم تیمی ... - PERS ⭐️ POLIS -
رِندان تشنه لب را،  آبی نمیدهد کَس،
گویی ولی شِناسان، رَفتن از این ولایت: ‏‎ #حافظ♥️
‏اگه قرار بود هر چیزی راحت به دست بیاد که دیگه هیچ چیزی جذابیتی نداشت.!!
واسه رسیدن به بعضی چیزا باید سختیایی بکشی، که وقتی رسیدی با تمام وجودت ازش لذت ببری.!
مربی خوبی نداشتیم، برانکو هم تیمی رو تحویل گرفته بود که بازیکنا داشتن نابود میشدن!
فصل رو هم خوب شروع نکردیم، حالا بگذریم که بازی‌های خوب و هزاران اتفاق نمیذاشت که طعم خوشی و خوشحالی رو در کنار بازی‌های خوبمون ببینیم!
تو اون سال پرسپولیس و برانکو نیاز به یه تلنگر داشتن تا به خودشون بیان!
کاپیتان #هادی💔 شد بزرگترین شوک!
پرسپولیس، هوادار و برانکو هم قسم و متحد شدن برا کاپیتان!
چون خودشون مدیون هادی میدونستن!
درسته تو اونسال اخرش فقط فقط بخاطر تفاضل گل جام از دست دادیم ولی هم قسم و متحد بودن رو از دست ندادیم!
همونجور متحد فصل رو شروع کردیم برا ادای دِین به کاپیتان؛
همه سنگ‌اندازی‌ها از خودی و ناخودی پشت سر گذاشتیم آخرسر جام بالاسر بردیم!
اونم با چه شور عشقی!
فصل با همه اتفاقات به پایان رسوندیم، رسیدیم به این فصل!
این فصل ولی داستان فرق کرد؛
کری خوندیم، پز دادیم، پست گذاشتیم، حریف طلبیدیم و...
اما همه اینا تو روزایی بود که حال تیم وقف مراد دل خودم بود!
من شدم رفیق روزای عشق و حال!
من به این کاری ندارم که سه سال پیاپی صدر رو قبضه کردی، در حالی که بهترین ستارگانت کوچ کردن، دو پنجره نقل و انتقالاتی محرومی،
و هزاران اتفاق که سرمون اوردن!
واسه من مهم فقط ارنجی که دوست دارمه، مهم بازیکنایی که دوست دارمه، مهم فحش دادن منه!!
پرسپولیس عزیزم امسال مهم فقط شدم خودم!!!!!!
هوادار، دوست، رفیق یاهرچی که خودت دوست داری؛
ما بازم با فاصله قهرمانیم و بعنوان اولین تیم ایرانی به دور بعدی آسیا صعود کردیم!
با این حال بازم اینهمه غرولند و شکایت میشنویم!!
نمیگم ضعیف و فرسوده نشدیم ولی نه در این حد غر زدن آه و ناله!
بنظرتون تو اوضاع ما هر تیمی بود بازم اینجوری میکرد!
این اوضاع تیم قهرمانه!
فردا هنوز فصل تموم نشده ما قهرمانیمون مسجل میشه ولی دریغ از یه پست مثبت!
ولی بجاش هر روز داریم فقط انرژی منفی به هم میدیم!
واقعا چمون شده!
این بود اتحاد و همدلی که دم ازش میزدیم!
یادمون، یادتون نره!
ما هنوز مدیونن #کاپیتانیم!
به امید برد بازی فردا و مسجل شدن قهرمانی مقتدرمون❤
در پایان پرسپولیسم عشق تو؛
جهان نکته‌ی ارزنده‌ای نداره.!
#پرسپولیسیم✌
#perspolisiam❤
Read more
.. لیگ دهم را بخوبی یادمان است .زمانی که استاد استیلی سعی داشت به هوای تکرار نتایج تیم قطبی ،تیمی کم ...
Media Removed
.. لیگ دهم را بخوبی یادمان است .زمانی که استاد استیلی سعی داشت به هوای تکرار نتایج تیم قطبی ،تیمی کم ستاره اما منسجم ببندد ،اما تلاش او منجر به جمع شدن بازیکنانی متوسط دور هم در پرسپولیس شد. عدم کار صحیح و اصولی و عدم اماده سازی پیش فصل و بدنسازی مناسب سبب شده بود که تیم علاوه بر ثبت نتایج متوسط و ضعیف ... ..
لیگ دهم را بخوبی یادمان است .زمانی که استاد استیلی سعی داشت به هوای تکرار نتایج تیم قطبی ،تیمی کم ستاره اما منسجم ببندد ،اما تلاش او منجر به جمع شدن بازیکنانی متوسط دور هم در پرسپولیس شد.
عدم کار صحیح و اصولی و عدم اماده سازی پیش فصل و بدنسازی مناسب سبب شده بود که تیم علاوه بر ثبت نتایج متوسط و ضعیف با انبوهی از مصدومیت ها و البته محرومیت ها دچار شود.
پرسپولیس در جام حذفی و در اصفهان پس از مدتها فوتبالی زیبا ارائه کرد و با گذر از ذوب آهن به دور بعد صعود کرد و از قضا رقیب کیسه در مرحله ی بعد شده بود
همان برهه بود که مصدومیت بازیکنان کلیدی تیم و همچنین محرومیت انضباطی تعدادی از بازیکنان سبب شد تا دست مربی تیم برای بازیها خالی باشد
در همین اثنی ، جناب فتح ا... زاده با لابی کثیف خود
درحالی که برنامه آن هفته ی لیگ رسما چند روز قبل هم اعلام شده بود
تاریخ دربی حذفی را تغییر داد و درست به زمانی اورد که تیم ،فقیر از همان بازیکنان متوسط و معدود ستاره های حاضر در تیم شده بود،زیرا معتقد بود این بهترین فرصت برای خلق نتیجه ای تاریخی و گرفتن انتقام شش تایی ها و ثبت نامش در تاریخ بود،لابی فتل جواب داد
سازمان لیگ در اقدامی کثیف با تغییر برنامه قبلی لیگ و جام حذفی بازی های پرسپولیس و کیسه را به زمان دیگری موکول کرد تا تنها جام حذفی در ان دور را برگزار کند و سایر بازی های حذفی را مطابق تاریخ اعلام شده ی قبلی برگزار کرد.
اعتراض پرسپولیسی ها مقابل لابی فتل به جایی نرسید و نهایتا دربی 73برگزار شد،پرسپولیس به سختی یازده بازیکن اصلی اش را جور کرده بود وبجز دو گلر روی نیمکت و یک یا دوبازیکن دیگر سایر نفراتش روی نیمکت را از بین تیم های پایه اش انتخاب کرده بود نود دقیقه با دست خالی جلوی کیسه مقاومت کرد اما نهایتا توان بدنیشان تحلیل رفت و کیسه با تعویض های خود توانست از این ضعف استفاده کند و در وقت های اضافه به گل برسد و سپس در ضد حملات نتیجه را نهایتا سه صفر به نام خود به اتمام برساند .
البته بعدها مشخص شد تست دوپینگ کیسه کشا مثبت اعلام شده و کل تیم از جک تری دی استفاده کرده بودند که ب بهانه درگیر بودن بازیکنان کیسه در تیم ملی و تحت الشعاع قرارگرفتن نتایج ملی، ماجرا مسکوت ماند
خب تیمی که در گذشته اینگونه به ان پروبال داده شده معلوم است حال چون تمریناتش را دیر شروع کرده و خواستار تعویق سوپر جام شده ،وقتی با درخواستش موافقت نمیکنند ، طلبکار میشود و تازه تهمت جانبداری هم می زندد
حقیقت اینست که بدعادت شده اند و اگر مثل قبل جانبداریشان را نکنند و رقبا را برایشان نکوبند ناراضی میشوند
Read more
مهدی تارتار:روی یک تعلل از پرسپولیس گل خوردیم!استان بوشهر قدر این تیم را بداند سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: بازی جذابی بود بخصوص در نیمه دوم، ما به گل رسیدیم. به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از وبسایت نود، مهدی تارتار بعد از تساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی جذابی بود بخصوص ... مهدی تارتار:روی یک تعلل از پرسپولیس گل خوردیم!استان بوشهر قدر این تیم را بداند
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: بازی جذابی بود بخصوص در نیمه دوم، ما به گل رسیدیم.
به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از وبسایت نود، مهدی تارتار بعد از تساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی جذابی بود بخصوص در نیمه دوم، ما به گل رسیدیم خیلی زود، پرسپولیس هم بی محابا و با ریسک بالا حمله کرد و در ضد حملات توپ های خوبی به دست ما رسید که استفاده نکردیم. دو تبریک به پرسپولیس می‌گویم اول قهرمانی زودهنگام و دوم بازی امروزشان که انگار هنوز قهرمان نشده بودند و با انگیزه بودند که به خاطر تفکر حرفه ای‌شان بود که از کادرفنی به بازیکنان منتقل شد.
* روی یک ارسال تعلل کردیم و گل خوردیم
وی افزود: روی یک ارسال تعلل کردیم و گل خوردیم، نتیجه مساوی هم عادلانه بود. ما در این بازی یک لحظه غافل شدیم و یک گل دریافت کردیم، تیم جوان و نوپایی هستیم. انصافاً بازیکنان ما خوب کار می‌کنند و توانایی‌های خود را ثابت کرده‌اند و لیاقت دعوت شدن به تیم ملی را هم دارند و امیدوارم دیده شوند.
* امیدوارم بازیکنان ما دیده شوند
وی افزود: یکی از مشکلات ما کم‌تجربگی تیم در لیگ برتر بود. باخت اول ما مقابل فولاد بود و سپس بعد از اینکه مقابل پرسپولیس باختیم کمی دچار مشکل شدیم، به هر حال برخی از بازیکنان ما کم‌تجربه بودند و تیم ما از لیگ دسته اول بالا آمده بود. کار بزرگی انجام دادیم و امروز مشخص شد حضور ما در نیمه اول جدول بی‌دلیل نیست. کیفیت تیم ما بالا است و امیدواریم بازیکنان ما دیده شوند.
* مسئولان استان باید راهکاری پیدا کنند
سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم در رابطه با اینکه بهرام رضاییان اعلام کرده خواهان تمدید با تارتار هستم و آیا او در این تیم می‌ماند، عنوان کرد: از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم. رضاییان و هیئت مدیره به جوانان اعتماد می‌کنند و اگر من بمانم برای سال سوم است که در این تیم فعالیت دارم. روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. مسئولان استان هم باید به فکر باشند و راهکاری پیدا کنند تا پارس جنوبی از نظر مالی ثبات پیدا کند و حرکت رو به رشدی داشته باشد. ما امسال در این جایگاه هستیم و باید سال بعد برای سهمیه تلاش کنیم، اگر مشکلات حل شود دوست دارم بمانم و در کنار هواداران نتیجه قابل قبولی بگیریم.
Read more
به مناسبت تولد ناصر محمدخانی زمانی شهرتش در فوتبال او را تبدیل به مرد شماره یک رسانه‌ها کرده بود ...
Media Removed
به مناسبت تولد ناصر محمدخانی زمانی شهرتش در فوتبال او را تبدیل به مرد شماره یک رسانه‌ها کرده بود و دوره‌ای هم به واسطه حاشیه‌های زندگی اش، سوژه اول بحث روز بود. ناصر محمدخانی مهاجم سرعتی و گریزپای پرسپولیس در دهه شصت یکی از خوش‌تکنیک‌ترین بازیکنان فوتبال ایران بود که اگر الان دوره بازیگری‌اش ... به مناسبت تولد ناصر محمدخانی

زمانی شهرتش در فوتبال او را تبدیل به مرد شماره یک رسانه‌ها کرده بود و دوره‌ای هم به واسطه حاشیه‌های زندگی اش، سوژه اول بحث روز بود. ناصر محمدخانی مهاجم سرعتی و گریزپای پرسپولیس در دهه شصت یکی از خوش‌تکنیک‌ترین بازیکنان فوتبال ایران بود که اگر الان دوره بازیگری‌اش بود، بیش از ده میلیارد می‌ارزید. ناصر متولد شانزده شهریور سی و شش در شهرری است که با آقای گلی در جام باشگاه‌های تهران نامش را در فوتبال ایران مطرح کرد و پس از آن به جمع پرسپولیسی‌ها پیوست. محمدخانی در صد و پنجاه و دو بازی، پنجاه و نه گل برای سرخپوشان به ثمر رساند و بیست و پنج بار هم پیراهن تیم‌ملی را بر تن کرد که حاصل آن نوزده گل ملی بود. کسب عنوان بهترین گلزن جام ملت‌های آسیا در سال هشتاد و چهار میلادی، قهرمانی در بازی‌های آسیایی نود پکن، چند دوره قهرمانی با پرسپولیس در فوتبال ایران و قهرمانی جام در جام آسیا در سال نود به همراه پرسپولیس، از افتخارات دوران بازیگری ناصر محمدخانی است. او که پس از خداحافظی
از دنیای بازیگری مشغول مربیگری درپرسپولیس شده بود، درگیر حاشیه‌ای شد که هم زندگی شخصی‌اش را متلاشی کرد و هم اینکه باعث دوری او از فوتبال شد.
Read more
. توپ پلاستیکی دولایه همیشه فکر میکنم چند نفر مثل #علی_کریمی بوده اند که در کوچه های خاکی و تازه آسفالت شده این کشور، با آن توپ های دولایه پلاستیکی،با آن حرکات عجیب و غریب و یک پا ها دو پاها، چه نمایش #نوستالژیک از #فوتبال پایه در آن نسل برگزار می کرده اند. آنها حتی اگر به تیم های بزرگ شهرشان می‌پیوستند ... .
توپ پلاستیکی دولایه
همیشه فکر میکنم چند نفر مثل #علی_کریمی بوده اند که در کوچه های خاکی و تازه آسفالت شده این کشور، با آن توپ های دولایه پلاستیکی،با آن حرکات عجیب و غریب و یک پا ها دو پاها، چه نمایش #نوستالژیک از #فوتبال پایه در آن نسل برگزار می کرده اند.
آنها حتی اگر به تیم های بزرگ شهرشان می‌پیوستند باز هم #گل_کوچک بازی میکردند
وفادار به سنت های کودکی
چه #نابغه هایی بودند که هیچ کس آنها را نشناخت
آنها تناقض های آشکار علم و آموزش هستند
این کوچه ها مثل ساحل ریو و محله های فقیرنشین #بوینس_آیرس  برای نقض قوانین و لذت بردن از فوتبال ساخته شده بود.
کسی به آنها نگفته بود حرفه ای باشند و شب ها زود بخوابند و سخت تمرین کنند
آنها فقط #رقص با توپ را بلد بودند.

بر خلاف باقی روایت ها من #تولد جناب #کریمی را پیشاپیش تبریک می‌گویم.
آخرین گل کوچک باز فوتبال بین المللی که آنقدر دریبل زد تا ورلدساکر نوشت: او با #هیپنوتیزم دریبل میزند.
این #نابغه_ایرانی محصول هیچ آکادمی فوتبالی نیست
او محصول همان فوتبال های شش نفره محله های ایرانی است
بدون مربی پایه و بدون مشاور تا فتح تهران او را به عنوان #سرباز بپذیرد و تا #جام_رمضان های آن سال بزرگان فوتبال ایران را درو کند.
این #تکنیکی ذاتاً #پرسپولیسی برای اولین بار توسط #منصورخان_پورحیدری به تیم ملی دعوت شد
ولی همه می دانند شاید او #محبوب ترین پرسپولیسی برای #استقلالی های ایران باشد
او هم با راز توپ آشنا بود
بدن گذاشتن های بی نقص او در فوتبال و ویران کردن هر خط دفاعی شاید امروز جز #خاطرات باشد ولی ان روزها کابوس مدافعان بود.
آن #داربی معروف #تهران و دریبل های ویرانگرش گواه این مدعاست که شاید در روزهای خوبش حتی #بالاک و دفاع های آلمانی هم جلودارش نبودند.
همه میدانند چرا یک سال از فوتبال محروم شد و چرا در برهه های خاصی به تیم ملی دعوت نمیشد و چرا از #پرسپولیس رفت و چرا با #دایی مشکل داشت.
همه می‌دانند چه گلهایی و چه دریبلهایی زده و چه آماری دارد.
حتی همه می‌دانند او آنقدر به دایی لایی انداخت که ریشه یک اختلاف دیرینه شد.
این را هم میدانند که او در ایران و امارات شاید و باید تمرین نمیکرد و #آقای_گل و بهترین بازیکن هفته میشد.
ولی هیچ کس نمیداند چرا پیشنهاد #اتلتیکو را رد کرد چرا بهترین #استعداد #آسیا در امارات بازی میکرد و چرا #مونیخ و ماگات و سرمای سخت مونیخ...
هیچ.کس نمیداند چرا برای چشمه جوشان استعداد ایرانی، این حسرت همسایگان ما هیچ برنامه ریزی نشده بود و چرا هیچ کس به او نگفته بود که فوتبال اسپانیا برای تو مناسب ترین فوتبال است
.

ادامه در کامنت👇
.
. #sig4r🚬
Read more
هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال ...
Media Removed
هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند. . . . سرخپوشان از همان ابتدای دیدار، بازی هجومی را دستور کار خود قرار دادند. طولی نکشید که حملات پر تعداد پرسپولیس نتیجه داد ... هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند.
.
.
.
سرخپوشان از همان ابتدای دیدار، بازی هجومی را دستور کار خود قرار دادند. طولی نکشید که حملات پر تعداد پرسپولیس نتیجه داد و علی علیپور گلزن این روزهای سرخپوشان در دقیقه 16 موفق شد برای این تیم گلزنی کند. تنها دو دقیقه از گل پرسپولیس نگذشته بود که باز هم علی علیپور از راه رسید و در دقیقه 18 گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند. طوفان حملات پرسپولیس حتی پس از گل دوم نیز فروکش نکرد و شاگردان برانکو در دقیقه 25 توسط شجاع خلیل زاده به گل سوم خود دست یافتند.
پس از گل سوم پرسپولیس سعی بر حفظ بازی داشت اما رضا کرملا چعب بازیکن سابق پرسپولیس که به صورت قرضی در استقلال خوزستان توپ می زند، موفق شد در دقیقه 34 یکی از گل های خورده اهوازی ها را جبران کند تا اختلاف به دو گل کاهش پیدا کند. شاگردان ویسی که با به زدن این گل کمی امیدوار شده بودند، بازی را با انرژی بیشتری ادامه دادند اما اخراج موسی کولیبالی در دقیقه 38 کار آنها را یکسره کرد تا امیدهای استقلال برای بازگشت به بازی کمتر شود. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و با شروع نیمه دوم به جز موقعیت خوبی که محسن مسلمان از دست داد، موقعیت خطرناک دیگری روی دروازه ها ایجاد نشد تا این بازی در نهایت با همین نتیجه 3_1 به پایان برسد.
پرسپولیس با این پیروزی 17 امتیازی شد و به رتبه دوم جدول لیگ برتر ایران صعود کرد و استقلال خوزستان هم با قبول این شکست با همان هفت امتیاز پیشین در رتبه پانزدهم جدول ایستاد. گفتنی است که پرسپولیس یک دیدار عقب افتاده با صنعت نفت آبادان دارد و به همین دلیل یک بازی نسبت با سایر تیم ها کمتر به میدان رفته است
.
.
. ❤تیشرت پرسپولیس با طرح دلخواه
برای خرید به وب سایت که در بیو گذاشته شده بروید و وارد دسته بندی محصولات آماده شوید.
❤@Editionfa.ir
.
.
‌.
#پرسپولیس
#استقلال_خوزستان
#علیپور
#پرسپولیس_قهرمان
#آبروی_فوتبال_ایران
#آبروی_فوتبال_ایرانیم
#پرسپولیس_آبروی_فوتبال_ایران
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#آسیا
#الهلال_عربستان
#الهلال
#بازی_برگشت_جبران_میکنیم
#بازی_برگشت_هنوز_وجود_داره
#پرسپولیسی #پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#ارتش_چهل_میلیونی
#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#دربی
#فوتبال
#قهرمان
#خلیج_فارس_ایران_پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی_لیگ
#قهرمانی_آسیا
#پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی
Read more
‌ من هم از تساوی مقابل الریان در تهران ناراحت و عصبی‌ام. اما در اوج این خشم و غم لازم میدانم برانکو را ...
Media Removed
‌ من هم از تساوی مقابل الریان در تهران ناراحت و عصبی‌ام. اما در اوج این خشم و غم لازم میدانم برانکو را تحسین کنم. او یک تیم خوب ساخته، یک پرسپولیس هیجان‌انگیز. تیمی که خوب فوتبال بازی می‌کند، شجاعانه بازی می‌کند، با برنامه بازی می‌کند، با پرنسیب بازی می‌کند، و در یک کلام پرسپولیس بعد از سال‌ها «پرسپولیسی» ...
من هم از تساوی مقابل الریان در تهران ناراحت و عصبی‌ام. اما در اوج این خشم و غم لازم میدانم برانکو را تحسین کنم. او یک تیم خوب ساخته، یک پرسپولیس هیجان‌انگیز. تیمی که خوب فوتبال بازی می‌کند، شجاعانه بازی می‌کند، با برنامه بازی می‌کند، با پرنسیب بازی می‌کند، و در یک کلام پرسپولیس بعد از سال‌ها «پرسپولیسی» فوتبال می‌کند. این پرسپولیس را برانکو ایوانکوویچ به اینجا رسانده، خشت خشت این پرسپولیس را برانکو چیده است. او تیمی ساخته که تماشاگران از نمایش آن حظ می‌کنند. پس لایق تحسین و تقدیر است.

اما حالا باید سوال کرد؛
چرا این تیم خوب امشب نتوانست از بازی خوب خود پیروزی بسازد؟
جواب این سوال مهم است زیرا پروژه نهایی پرسپولیس که قهرمانی در آسیا است به این پرسش بستگی دارد.
جواب من شامل چند بخش است که در این نوشته به سه قسمت آن اشاره می‌کنم.

یک/ پرسپولیس باید از نظر نیروی انسانی تقویت شود. بازیکنان این تیم اگرچه برای لیگ‌برتر ایران کافیست اما برای موفقیت در آسیا کمبودهای آشکاری دارند. پرسپولیس باید با نظر «برانکو» تقویت شود.

دو/ پرسپولیس آنقدر که حمله می‌کند و موقعیت خلق می‌کند گل نمی‌زند. این نقص هم تیمی است، هم فردی. اما کلید آن فقط تمرین است. تمرین و تمرین و تمرین. ایوانکوویچ «استاد طراحی تمرین» است. او باید این مشکل را در تمرین حل کند. اما چگونه؟ شاید لازم است برانکو دستیاری به کادر فنی اضافه کند، متخصصی برای تمرین با مردانی که در موقعیت گل قرار می‌گیرند. این دستیار (چه ایرانی، چه خارجی) البته باید تحت نظر برانکو و با نظر و میل برانکو بیاید. نباید اجباری در کار باشد. ‌
سه/ پرسپولیس اکنون با یک مسئله بزرگ مواجه است؛ مهدی طارمی.
می‌خواهم همه را دعوت به یک مقایسه کنم، قیاس رفتار و عملکرد و کردار و بازی طارمی در «پرسپولیس» و «تیم‌ملی».
این تفاوت از کجا می‌آید؟
فلاش بکی می‌زنم به ماجرای پنالتی ریسکی مشترک مهدی طارمی و رامین رضائیان ، رامین رضائیانی که بازیکن فوق‌العاده‌ای بود اما به درستی و با اصرار صحیح برانکو «اخراج» شد. آن ریسک اگرچه به گل نشست اما واکنش برانکو محدود شد به اخم کردن در تمرین بعد از بازی. آیا کافی بود؟ رامین نشان داد که نه. امروز طارمی هم ثابت کرد که آن واکنش خیلی کم بوده است. اینکه یک بازیکن پنالتی را خراب کند اصلا مهم نیست، مقصر هم نیست. اما وقتی طارمی چنین می‌کند که امشب برابر الریان کرد، رفتارش خبرهایی برای ما دارد...
(ادامه مطلب در کانال تلگرامی ام، که آدرس آن در صفحه بیوگرافی من موجود است)
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ #طارمی #پرسپولیس #برانکو #برانکوایوانکوویچ
Read more
فاتح جام ها و معمار #پرسپولیس_نوین. پرسپولیس در دوران خانه نشینی علی پروین به استانکو پناه برد و او ...
Media Removed
فاتح جام ها و معمار #پرسپولیس_نوین. پرسپولیس در دوران خانه نشینی علی پروین به استانکو پناه برد و او علاوه بر شکستن طلسم هفت سال شکست ناپذیری #استقلال، سرخ ها را فاتح لیگ آزادگان در سال‌های 74و75کرد و علاوه بر دبل قهرمانی لیگ، عنوان سومی آسیا و جام حذفی را هم به هواداران این تیم هدیه داد. در زمان استانکو ... فاتح جام ها و معمار #پرسپولیس_نوین. پرسپولیس در دوران خانه نشینی علی پروین به استانکو پناه برد و او علاوه بر شکستن طلسم هفت سال شکست ناپذیری #استقلال، سرخ ها را فاتح لیگ آزادگان در سال‌های 74و75کرد و علاوه بر دبل قهرمانی لیگ، عنوان سومی آسیا و جام حذفی را هم به هواداران این تیم هدیه داد.
در زمان استانکو بود که #شاهرودی، #میناوند، #دایی، #باقری، #پیروانی، #رهبری_فرد، #ترابیان، #گل_محمدی. #بزیک، #نکیسا، #مهدوی_کیاو خیلی های دیگر به #پرسپولیس آمدند و اوج گرفتند و البته #مایلی_کهن هم با شجاعت و دعوت شان به تیم ملی کار #استانکو را به عنوان رنسانسی در فوتبال ما تکمیل کرد.
استانکو با ان سه، شش، یکی که به سه چهار سه تبدیل می شد انقلابی در #فوتبال_ایران و پرسپولیس ایجاد کرد که هنوز اثرات آن را می بینیم. از راهیابی به جام جهانی تا لژیونر داشتن در بوندس لیگا و اروپا و قهرمانی در آسیا و درآمدهای کلانی که علاوه بر جام ها عاید پرسپولیس شد بدون شاگردانی که استانکو پرورش داد محال بود و به همین دلیل است که می گوییم فوتبال ما و پرسپولیس تا ابد مدیون این مرد خواهد بود. بدرود #استانکو_پوکله_پوویچ دوست داشتنی /قدوسی
Read more
<span class="emoji emoji26d4"></span>️کاش حلالمان کنی . ✍️ حسین غفوری . <span class="emoji emoji1f537"></span><span class="emoji emoji1f536"></span> از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. ...
Media Removed
️کاش حلالمان کنی . ✍️ حسین غفوری . از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. دستگیرت شده بود که ای دل غافل باز رباط داده‌ای! دستت را حایل صورتت کرده بودی که لابد بارانی شدنت را نبینیم. . آن پاس لعنتی را که میدادی حتما زانویت صدا داد که با خودت گفتی تمام شد محسن خانه‌نشین شدی. ... ⛔️کاش حلالمان کنی
.
✍️ حسین غفوری
.
🔷🔶 از زمین که بیرون می‌آوردنت انگار که خودت حالی‌ات شده بود. دستگیرت شده بود که ای دل غافل باز رباط داده‌ای! دستت را حایل صورتت کرده بودی که لابد بارانی شدنت را نبینیم.
.
آن پاس لعنتی را که میدادی حتما زانویت صدا داد که با خودت گفتی تمام شد محسن خانه‌نشین شدی. سوار برانکارد که میامدی تا پای نیمکت انگار هزار سال گذشت. گفتند در رختکن با بغض گفته‌ای راحت شدم، هم خودم هم هواداران.
.
🔰 روی نیمکت دیگر بازی را نمیدیدی، هزاران فکر در سرت قیقاج میرفت. همان بازیهای اول و یک اشتباه کافی بود تا اسمت در لیست ابدی «بدها» ثبت شود و تا امروز -روز آخر- پاک نشود، اما تو در دفاع چپ، ماهینی در دفاع راست و سید جلال و انصاری محکمترین دفاع را برای پرسپولیس رقم زده بودید، آنهم برای پرسپولیسی که فصل قبلش آنقدر گل خورد که قهرمانی مفت و مسلم از چنگش پرید. انتقادات اما دست از سرت برنداشت. خاصه امسال که با مصدومیتهای کمال و فقدان احمد هافبک دفاعی هم بودی.
.
♻️ محتاط و ترسو و بی‌استعدادت خواندند. انگار که قبلا هافبک دفاعی های پرسپولیس «بوسکتس» و «تونی کروس» بودند. انگار پرسپولیس سالهای سال روی کاکل امثال «سامان آقازمانی» نمی‌چرخید! بخدا اگر چند سال قبل به پرسپولیس می‌آمدی، حلوا حلوایت می‌کردند، اما چون کمال را دیده بودند فقط او به چشمشان می‌آمد، این تماشاگرانِ «کمال طلب!» محاسنت را کسی ندید. برای پرسپولیس که همیشه تاوان اخراجهای بچگانه آقازمانی، کفشگری، مازیار زارع و حتی کمال را میداد کم کارت گرفتن تو موهبت آسمانی بود. اینها را ندیدند. موقعیت ندادنت را ندیدند. هیچکس یادش نمیاید پشت محوطه جریمه خودی خطا داده باشی. اینها را ندیدند. یعنی دیدند اما نادیده‌ات گرفتند.
.
🔶🔷 معلوم نبود جای که را تنگ کرده بودی که اینهمه عرصه را برایت تنگ کردند. یک روز بازی نکردن رضاییان را تقصیر تو میدانستند، یک روز مسلمان را. هیچوقت از خودت دفاع نکردی، هیچوقت نگفتی مگر اینها هم‌پستی من هستند؟ هیچوقت از اینهمه تغییر پست خم به ابرو نیاوردی. ادا و اطفار بلد نبودی، پاک کردن پستهای اینستاگرام و برداشتن عکسهایت با لباس پرسپولیس را نیاموختی. از اول هم اهل دلبری و ۶ نشان دادن و «نمایش تعصب‌» نبودی. روزی که به باشگاه آمدی نگفتی از بچگی پرسپولیس بودم، گفتی به تیمی که در آن بازی میکنم تعصب دارم. حالا شهادت میدهیم که تعصب داشتی. تو در آزمون عرق و تعصب برنده شدی و ما رفوزه. یکبار به خاطر هادی رد شدیم و این بار بخاطر تو. هادی در یک پنجشنبه تلخ رفت، تو هم در این یکی پنجشنبه. کاش حلالمان
Read more
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هادی طباطبایی: مسئولان استقلال کاری کردند هواداران تحقیر شوند؛ آقای فتحی، دریافت ...
Media Removed
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هادی طباطبایی: مسئولان استقلال کاری کردند هواداران تحقیر شوند؛ آقای فتحی، دریافت ۳۵۰ هزار دلار از تیام برای استقلال ستاره سوم می شود؟! ‌ ‌‌ *با استقلال ما کاری کرده اند که ما یعنی هواداران باید در دیدار مقابل السد تحقیر شویم. بعد از اینکه استقلال در دیدار مقابل السد گل دوم را دریافت ... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
هادی طباطبایی: مسئولان استقلال کاری کردند هواداران تحقیر شوند؛ آقای فتحی، دریافت ۳۵۰ هزار دلار از تیام برای استقلال ستاره سوم می شود؟!

‌‌
*با استقلال ما کاری کرده اند که ما یعنی هواداران باید در دیدار مقابل السد تحقیر شویم. بعد از اینکه استقلال در دیدار مقابل السد گل دوم را دریافت کرد اشک من در آمد اما می دیدم مسئولان عین خیالشان نیست! من این تیم را می دیدم که می تواند راهی حتی فینال شود. مسئولان کاری با این تیم کردند که باید در تاریخ نوشته شود.

*انتقاد فنی در دیدار با السد به استقلال وارد است اما مقصر اصلی نه شفر است و نه بازیکنان. بلکه مقصر اصلی کسانی هستند که این تیم را به این روز انداختند. زمانی که نقل و انتقالات شروع شد کاملا مشخص بود که مسئولان هیچ کاری برای این تیم انجام نمی دهند. مگر مسئولان با این وضعیت اقتصادی و ارزی 3 بازیکن خارجی جذب نکردند؟

*روی صحبتم با وزارت ورزش است. من افتخاری را مدیرعامل استقلال گذاشتم؟ یا فتحی را من گذاشتم؟ چرا باید یک پرسپولیسی مدیرعامل استقلال باشد؟ بحث من استقلال و پرسپولیس نیست اما باید جایگاه ها مشخص باشد. یعنی در تاریخ ۶۰-۷۰ ساله استقلال و پرسپولیس در درون این تیم ها کسی نیست تا مدیرعامل دو تیم شود؟ باید حتما دوست و رفیق خودشان مدیرعامل باشد؟ کجای قانون می گوید رئیس مجمع هر دو باشگاه باید یک نفر باشد؟ که بعد از این هواداران پرسپولیس بیرون وزرات ورزش اعتراض کنند و از آن ها پذیرایی شود آن وقت هواداران استقلال دستگیر شوند!

*آقایان مسئولین؛ چطور می گویید پول نداشتیم؟ برای دو بازیکن مصدوم آقاخان و تیموری نزدیک ۳ میلیارد هزینه شده است. پولی که برای بازیکنان جدید هزینه شده است از مبلغ درخواستی تیام و جپاروف بیشتر است! آقای فتحی من از شما سوال دارم. دریافت ۳۵۰ هزار دلار از تیام برای استقلال ستاره سوم می شود؟ شما عوام فریبی می کنید.


#Esteghlal | #استقلال
Read more
علی کریمی؛ یکی از گل هایی که خیلی دوست داشتم و همیشه برایم جالب بود در بازی بایرن مونیخ - دورتمند بود ...
Media Removed
علی کریمی؛ یکی از گل هایی که خیلی دوست داشتم و همیشه برایم جالب بود در بازی بایرن مونیخ - دورتمند بود که قبل از بازی و در نیمه اول خوب کار نکرده بودم و خیلی آقای ماگات هم به من گیر داد و در این حد که این جا دوبی نیست و شرایط فرق می‌کند که در نیمه دوم گل زدم و همیشه این اتفاق در خاطرم مانده است . . . . علی کریمی ... علی کریمی؛
یکی از گل هایی که خیلی دوست داشتم و همیشه برایم جالب بود در بازی بایرن مونیخ - دورتمند بود
که قبل از بازی و در نیمه اول خوب کار نکرده بودم و خیلی آقای ماگات هم به من گیر داد و در این حد که این جا دوبی نیست و شرایط فرق می‌کند که در نیمه دوم گل زدم و همیشه این اتفاق در خاطرم مانده است . .
.
.
♥علی کریمی♥ .
#شرف_فوتبال_ایران . .
.
تو اسطوره قلبهایی آهای علی کریمی .
پیج اتحاد #اتحاد_هواداران_علی_کریمی 👇 ‌‏@etehade_havadarane_ali_karimi
‌‏@etehade_havadarane_ali_karimi
‌‏@etehade_havadarane_ali_karimi
‌‏@etehade_havadarane_ali_karimi.
#اتحاد_هواداران_علی_کریمی
#اتحاد_هواداران_علی_کریمی
#علی_کریمی
#پرسپولیس
#استقلال
#پرسپولیسی
#محبوب
#فوتبال
#کاپیتان
#محبوب_ملی
#مرد
‏ #aliiiiiiiikarimi8
‏ #alikarimi
‏ #perspolis
‏ #ali_karimi
#esteghlal
Read more
. . دهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان"/تماشای جشنواره گل سپاهان در فرهنگسرای اسوه/روزگار ...
Media Removed
. . دهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان"/تماشای جشنواره گل سپاهان در فرهنگسرای اسوه/روزگار سپیدرود، سیاه شد!! . . دهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد. . این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و ... .
.
دهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان"/تماشای جشنواره گل سپاهان در فرهنگسرای اسوه/روزگار سپیدرود، سیاه شد!!
.
.
دهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.
.
این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی همچون رقابت های جام جهانی، لیگ برتر ایران، جام ملت های اروپا و آسیا، لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، دیدارهای مهم و حساس لیگ های معتبر اروپا به همراه آیتم های جذاب دیگر، میزگردهای ورزشی و تحلیل و بررسی بازی ها با حضور ستارگان و بزرگان فوتبال برپا شده است.
دهمین برنامه این سلسله از ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدار تیم های سپاهان و سپیدرود و استقبال فوق العاده هواداران همراه بود.
اما حاشیه های جالب این ویژه برنامه:
- استقبال از این برنامه بسیار باشکوه بود، به گونه ای که تعداد قابل توجهی از هواداران به صورت ایستاده این دیدار را دنبال می کردند.
- هواداران سپاهان که قبل از آغاز برنامه به شدت سپاهان را تشویق می کردند و سرود قهرمانی سر میدادند، در طول پخش بازی هم با موقعیت هایی که سپاهان بر روی دروازه سپیدرود ابجاد میکردند به شدت به وجد می آمدند.۶ گل زردپوشان در این دیدار ۶ بار فرهنگسرای اسوه را با شادی های زاید الوصف هواداران به مرز انفجار رساند.
- مرتضی رمضانی راد مجری و مدیر سلسله ویژه برنامه های " فوتبال به وقت اصفهان" اعلام کرد که در ادامه هم عمده دیدارهای خارج از خانه سپاهان و دیدارهای مهم خارج از خانه ذوب آهن هم از طریق این برنامه در فرهنگسرای اسوه پخش می شود و از حضار خواست در ادامه هم از این ویژه برنامه ها استقبال نمایند. وی همچنین گفت که پخش شهر آورد اصفهان هم در دستور کار این برنامه قرار دارد.
- حسین طلاکش ستاره سپاهان در دهه های ۵۰ و ۶۰ یکی از مهمانان ویژه این برنامه بود که قبل از شروع بازی و همچنین بین دو نیمه در مورد سپاهان امسال برای حضار صحبت کرد. وی همچنین یکی از خاطرات جالب خود از دیدار سپاهان- پرسپولیس در دهه۶۰ را بیان کرد که باعث خنده حضار شد.
- سپهر محمدی گلر تیم ملی فوتسال یکی دیگر از مهمانان ویژه این برنامه بود.
_ مهدی شفیعی خواننده جوان سپاهانی دو ترانه با نام های خورشید شب و سپاهان طلایی را در وصف باشگاه محبوب خود اجرا کرد که با استقبال مخاطبان مواجه شد.
- جمعی از اصحاب رسانه در این ویژه برنامه حاضر بودند.
- محمد مصطفایی معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان و اسما نکویی مدیر فرهنگسرای اسوه نیز در این برنامه حاضر بودند
Read more
. #دکتر_عراقچی : آقای ظریف، سر همین بازی آخر پرسپولیس-استقلال که ساعت ۱۵ برگزار می‌شد، به من و آقای ...
Media Removed
. #دکتر_عراقچی : آقای ظریف، سر همین بازی آخر پرسپولیس-استقلال که ساعت ۱۵ برگزار می‌شد، به من و آقای تخت‌روانچی زنگ زدند و گفتتند که بیایید بالا کارتان دارم. رفتیم و گفتیم الان بازی است، اما نشستیم و صحبت کردیم. آقای روانچی، بیش‌تر دلشوره داشت و پیگیرتر بود و دلش طاقت نمی‌آورد. به بهانه‌ای بلند ... .
#دکتر_عراقچی : آقای ظریف، سر همین بازی آخر پرسپولیس-استقلال که ساعت ۱۵ برگزار می‌شد، به من و آقای تخت‌روانچی زنگ زدند و گفتتند که بیایید بالا کارتان دارم. رفتیم و گفتیم الان بازی است، اما نشستیم و صحبت کردیم. آقای روانچی، بیش‌تر دلشوره داشت و پیگیرتر بود و دلش طاقت نمی‌آورد. به بهانه‌ای بلند می‌شد و بیرون می‌رفت و پیگیری می‌کرد. به یاد دارم که رفت بیرون و برگشت و گفت یکی جلوییم! اما یک ربع بعد، دوباره رفت و گفت دو بر یک عقب هستیم. گفتم یعنی چه؟ گفت نمی‌دانم دو تا گل خورده‌ایم. بعد جلسه تمام شد و آمدیم بیرون. در دفتر آقاي ظريف بچه‌ها داشتند بازی را نگاه می‌کردند. دقیقه‌های آخر نیمه اول بود که دیگر حال‌مان گرفته شد و سومی را هم خوردیم. اما نیمه دوم را رفتیم دفتر خودمان دیدیم.
#پرسپولیس
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>آشنایی با پارس جنوبی جم؛ حریف سوم نساجی مازندران در لیگ برتر/ تاریخچه تقابل های دو تیم ✍️ حسین یوسفی ...
Media Removed
آشنایی با پارس جنوبی جم؛ حریف سوم نساجی مازندران در لیگ برتر/ تاریخچه تقابل های دو تیم ✍️ حسین یوسفی باشگاه فوتبال پارس جنوبی جم در سال ۱۳۸۶ در جم تاسیس شد. مدیر عامل این تیم بهرام رضاییان است و سرمربیگری این تیم برای سومین سال پیاپی به مهدی تارتار سپرده شده است که دو فصل قبل با این تیم قهرمان لیگ یک ... 🔴آشنایی با پارس جنوبی جم؛ حریف سوم نساجی مازندران در لیگ برتر/ تاریخچه تقابل های دو تیم ✍️ حسین یوسفی 💢باشگاه فوتبال پارس جنوبی جم در سال ۱۳۸۶ در جم تاسیس شد. مدیر عامل این تیم بهرام رضاییان است و سرمربیگری این تیم برای سومین سال پیاپی به مهدی تارتار سپرده شده است که دو فصل قبل با این تیم قهرمان لیگ یک شد و به لیگ برتر صعود کرد.
پارس جنوبی در فصل ۹۵-۹۴ از لیگ‌ دو به لیگ یک صعود کرد و در فصل بعد با شایستگی در اولین فصل حضور در لیگ یک در حضور مدعیان صعود، قهرمان آن رقابت ها شد و به لیگ برتر راه یافت. 🔸جمی ها فصل قبل در نخستین حضور در لیگ برتر بسیار خوب نتیجه گرفتند و از ابتدای فصل در جمع صدرنشینان حضور داشتند و در پایان لیگ سزاوارانه در رتبه شایسته و قابل قبول پنجم قرار گرفتند تا توجه همگان را به خود جلب کنند. ✳️دو تیم نساجی مازندران و پارس جنوبی جم تا به حال سه دیدار با یکدیگر برگزار کردند که دو بازی در قالب لیگ یک و یک دیدار در جام حذفی بوده است. 🔸دیدار اول دو تیم در ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در هفته سیزدهم لیگ یک بود که دو تیم به تساوی ۱-۱ دست یافتند. تک گل نساجی را در این دیدار محمد قاسمی نژاد به ثمر رساند. محمود فکری هدایت نساجی را در این بازی برعهده داشت. 🔸دیدار دوم دو تیم در بازی برگشت لیگ یک فصل ۹۶-۹۵ در ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ بوده که پارس جنوبی جم موفق شد با نتیجه ۰-۲ نساجی را شکست دهد. حسین مسگرساروی سرمربی نساجی در این بازی بود. 🔸اما اوج کار نساجی در برابر زردپوشان جمی، دیدار مرحله یک شانزدهم جام حذفی در ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ بوده که نساجی موفق شد پس از ۱۲۰ دقیقه جدال با شاگردان تارتار و متوقف کردن این تیم لیگ برتری با نتیجه ۰-۰ ؛ در ضربات پنالتی ۳-۴ این تیم را شکست دهد تا شگفتی بزرگی در جام حذفی رقم بخورد. امید سینک بازیکن این فصل نساجی در آن بازی در ترکیب پارس جنوبی حضور داشت. 🔸عرفان معصومی بازیکن این فصل نساجی؛ سال قبل در پارس حنوبی جم بود. 🔸جمی ها در هفته اول بازی های این فصل لیگ برتر در اهواز با نتیجه ۱-۲ مغلوب فولاد شدند و در هفته دوم در ورزشگاه خانگی خود؛ ۰-۲ نفت مسجدسلیمان را شکست دادند و با سه امتیاز در رتبه پنجم جدول حضور دارند. 🔸قابل ذکر است محسن بنگر مدافع مازندرانی و باتجربه سابق پرسپولیس امروز با عقد قرادادی یک ساله به پارس جنوبی جم پیوست.
Read more
... پرسپولیس #برانکو_ایوانکوویچ باید نگاه خود مقابل تیم های ضد فوتبال و دفاعی را عوض کند.آنچه ...
Media Removed
... پرسپولیس #برانکو_ایوانکوویچ باید نگاه خود مقابل تیم های ضد فوتبال و دفاعی را عوض کند.آنچه مشخص است سرعت تیمی #پرسپولیس به شدت پایین بوده و در فاز تهاجمی شاهد پاس های سرعتی و حرکات ترکیبی نیستیم.بی شک عدم بازیسازی دو هافبک دفاعی و عملکرد سطح پایین #عالیشاه، #نعمتی و بخصوص علیپور باعث شده ... ... پرسپولیس

#برانکو_ایوانکوویچ باید نگاه خود مقابل تیم های ضد فوتبال و دفاعی را عوض کند.آنچه مشخص است سرعت تیمی #پرسپولیس به شدت پایین بوده و در فاز تهاجمی شاهد پاس های سرعتی و حرکات ترکیبی نیستیم.بی شک عدم بازیسازی دو هافبک دفاعی و عملکرد سطح پایین #عالیشاه، #نعمتی و بخصوص علیپور باعث شده که مدافعان روی به ارسال های بلند آورده و تیم وارد یک بن بست تاکتیکی شود.اگر در این بازی #بشار_رسن را فاکتور بگیریم بازیکن های دیگر به هیچ عنوان در مسیر پاس قرار نگرفته و برای مکمل های خود فضاسازی نمی کردند.سرمربی کروات سرخپوشان باید بداند تفکر ابتدا گل نخوردن و سپس دروازه حریف را بازی کردن مقابل تیم های دفاعی آن هم در ورزشگاه آزادی جواب نداده و اصرار به استفاده از سیستم ۲_۴_۴ خطی که با حضور دو هافبک دفاعی همراه است تیمش را در مبحث کسب نتیجه دچار مشکل خواهد کرد.آن هم در شرایطی که یک #کمال_کامیابی_نیای نا آماده به تنهایی میتواند نظم بازی را برهم زد و با پاس های رو به عقب و عرضی تیم را در فاز حمله دچار سکته کند.گرچه فکر برانکو به بازی با #الدحیل است و میخواهد با همان تفکر در لیگ بازی کرده و آماده نبرد با نماینده قطر شود.اما بازی با الدحیل نباید باعث شود که لیگ را قربانی کرده و سه امتیاز بازی هایی مثل #نفت_مسجد_سلیمان از دست برود.در چند بازی گذشته حضور #گادوین_منشا تیم برانکو را در فاز تهاجمی قدرتمند تر میکند چرا که #علی_علیپور کاملا از جریان بازی خارج است و با حضور گادوین منشا تحرک و سرعت تیمی بالا میرود. از سویی دیگر ترکیب حسین ماهینی و بشار رسن در سمت راست و محمد انصاری و امید عالیشاه در سمت چپ به هیچ عنوان کمکی به مهاجمان برای گلزنی نمیکند چرا که ارسال های آنها از کیفیت مناسب برخوردار نبوده و اصرار به ارسال از جناحین درست همان چیزی بود که مسجدسلیمانی ها دنبال آن بودند. از سوی دیگر احمد نورالهی باید بداند از دست دادن بیش از حد اندازه توپ و پاس های آرام باعث خواهد بازی تیم در فاز حمله شکل نگیرد.در نهایت عدم اخراج طالب ریکانی،تیر دروازه، ز دست رفتن موقعیت های مختلف به دلیل عدم تمرکز و ضد فوتبال تیم #عبدالله_ویسی که مدام بازی را از جریان می انداختند از عوامل این تساوی هستند.در فوتبال یک قانون بزرگ مقابل تیم های ضد فوتبال تاکید میکنم ضد فوتبال نه تیم های دفاعی وجود دارد و آن اینکه به این تیم ها باید در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی گل زد تا آنها تازه به فکر فوتبال بازی کردن افتاده و برای گلزنی باز شوند.بی شک دفاع اتوبوسی با ضد فوتبال کاملا متفاوت است و نفت مسجد سلیمان یک تیم ضد فوتبال است
Read more
نوستالژی| یحیی و بهروز در دهه هفتاد یحیی گل‌محمدی یکی از بهترین مدافعان پرسپولیس در دهه هفتاد بود ...
Media Removed
نوستالژی| یحیی و بهروز در دهه هفتاد یحیی گل‌محمدی یکی از بهترین مدافعان پرسپولیس در دهه هفتاد بود که حتی در مقطعی سرمربیگری این تیم را برعهده داشت. یحیی حالا قرار است به عنوان سرمربی پدیده مقابل پرسپولیس دیدار افتتاحیه را برگزار کند و روبه‌روی تیم محبوب خود قرار بگیرد. این عکس مربوط به اواسط ... نوستالژی| یحیی و بهروز در دهه هفتاد

یحیی گل‌محمدی یکی از بهترین مدافعان پرسپولیس در دهه هفتاد بود که حتی در مقطعی سرمربیگری این تیم را برعهده داشت. یحیی حالا قرار است به عنوان سرمربی پدیده مقابل پرسپولیس دیدار افتتاحیه را برگزار کند و روبه‌روی تیم محبوب خود قرار بگیرد. این عکس مربوط به اواسط دهه هفتاد است زمانی که یحیی و بهروز خط دفاعی سرخپوشان را بیمه کرده بودند. در این بین گل‌محمدی شانس حضور در جام جهانی۲۰۰۶ و گلزنی به مکزیک را پیدا کرد، ولی رهبری‌فرد نتوانست جام جهانی را تجربه کند.
عکس از علیرضا طاهری‌نیا
#روزنامه_خبرورزشی #خبرورزشی_آنلاین #نوستالژی #یحیی_گل_محمدی #پرسپولیس
#khabarvarzeshi #perspolis
Read more
فوتبالفارسی برانکو برای دومین فصل متوالی پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کرد آن هم با مجموع امتیازاتی ...
Media Removed
فوتبالفارسی برانکو برای دومین فصل متوالی پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کرد آن هم با مجموع امتیازاتی بی‌نظیر در تاریخ لیگ برتر. ارزش کار برانکو وقتی مشخص می‌شود که بدانیم هم استقلال فصل پیش و هم ذوب‌آهن این فصل امتیازاتی در حد یک قهرمان دوره‌های سابق لیگ‌ شانزده تیمی کسب کرده‌اند ولی رکورد پرسپولیس ... فوتبالفارسی

برانکو برای دومین فصل متوالی پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کرد آن هم با مجموع امتیازاتی بی‌نظیر در تاریخ لیگ برتر. ارزش کار برانکو وقتی مشخص می‌شود که بدانیم هم استقلال فصل پیش و هم ذوب‌آهن این فصل امتیازاتی در حد یک قهرمان دوره‌های سابق لیگ‌ شانزده تیمی کسب کرده‌اند ولی رکورد پرسپولیس در امتیازگیری باعث شده تا این دو تیم به نایب‌قهرمانی رضایت دهند.

هر چند تیم برانکو در بازی‌های اخیرش چشم‌نواز بازی نکرده و سه باخت در اسفند و فروردین از ابهت آن کاسته اما این موضوع باعث نمی‌شود تا قهرمانی قرمزها را زیر سوال برد.ارتباط دادن قهرمانی پرسپولیس در دوفصل اخیر به ضعیف شدن تیم‌های دیگر، ظلم در حق برانکو و بازیکنانی است که مقتدرانه امتیازات بیشتری را کسب کردند. هم استقلال و هم سپاهان و تراکتورسازی در دو فصل اخیر کمتر از پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات پول خرج نکرده‌اند،اما آنچه برانکو را در مصاف با این تیم‌ها قهرمان کرده، ثبات و نظمی است که او به تیمش داده است.

استقلال با وینفرد شفر وارد روزهای خوب خود شده و چه بسا این تیم در صورت حفظ کیفیت فنی فعلی‌اش بتواند مدعی اول کسب قهرمانی در لیگ هجدهم باشد. اما اوج گرفتن استقلال منافاتی با تایید ارزش کار برانکو و پرسپولیس ندارد. فراموش نکنیم که برانکو لیگ پانزدهم را به خاطر تفاضل گل از دست داد. این برانکو بود که از بازیکنان معمولی ستاره ساخت، طارمی را تبدیل به مهاجم اول ایران کرد و پس از جدایی طارمی این عنوان را نصیب علیپور ساخت تا نشان دهد کارش در ستاره ساختن از طارمی اتفافی نبوده. کامیابی‌نیا زیر نظر برانکو ملی‌پوش شد و مسلمان با او عنوان بهترین پاسور لیگ را بدست آورد.

شفر هم می‌تواند مانند برانکو تبدیل به یک مربی جریان‌ساز در استقلال شود. خوب بودن شفر نافی خوب بودن برانکو نیست، همان‌طور که کسی در دانش فنی کیروش شکی ندارد. ایجاد دو قطبی‌های ژورنالیستی مثل برانکو-شفر یا برانکو-کیروش نباید منجر به زیر سوال بردن دیگری تا حد یک مربی بد و خوش شانس وبالا بردن دیگری در حد یک مربی کامل شود.
Read more
زمانی که کاوه رضایی ازاستقلال جداشد باشگاه استقلال علیه او بیانیه ای صادرکرد و "اروپا ندیده"خطابش کرد...کاری به واکنش باشگاه استقلال و اینکه آقای رضایی باعملکردش خلاف این را ثابت کرد ندارم، حال دوسال و اندی از زمانیکه آقایان رضائیان وطارمی تیم را ول کردند و رفتند ترکیه و باسرافکندگی برگشتند،گذشته ... زمانی که کاوه رضایی ازاستقلال جداشد باشگاه استقلال علیه او بیانیه ای صادرکرد و "اروپا ندیده"خطابش کرد...کاری به واکنش باشگاه استقلال و اینکه آقای رضایی باعملکردش خلاف این را ثابت کرد ندارم،
حال دوسال و اندی از زمانیکه آقایان رضائیان وطارمی تیم را ول کردند و رفتند ترکیه و باسرافکندگی برگشتند،گذشته و یکی شان دربلژیک نیمکت نشین تیمی ته جدولی ست ودیگری پس ازمحروم کردن پرسپولیس از دوپنجره ی نقل وانتقالات وخسارات مالی زیاد وصدمات فراوان روحی روانی،تیم را برای بارسوم ول کرد و به هوای اروپا! جاخوش کرد درقطر.
.
ناخودآگاه درصفحه ی هوادارپرسپولیس به این فیلم برمیخورم،
تعاریف دوستان ازپرسپولیس دهه ی شصت وهفتاد را بیاد می آورم واینکه بعضی ازپیشکسوتان تیم محبوبم این پرسپولیس را باپرسپولیس دهه ی شصت مقایسه می کنند وحتی آنرا شبیه ترین تیم به پرسپولیس آن دوران می دانند...
با خود فکرمی کنم چیزی که من از زبان پرسپولیسی های قدیمی شنیدم زمین تاآسمان باچیزی که می بینم فرق دارد!!! بازیکنانی که بعداز یک مساوی نمی توانستند درمقابل هوادار سر بلند کنند چه شباهتی به بازیکنان پول پرست امروزی دارند؟!
یک ثانیه تصورکنید مجتبی محرمی یا رضاشاهرودی مانندطارمی به تیم پشت پا می زدند و بامظلوم نمایی و اشک تمساح بازمیگشتند و پس از پاینکه خرشان از پل گذشت با پرویی تمام و به حالت مسخره پیش چشم هوادار اوروپااااا اووووروپاااا می کردند!!! اگر آنان جرئت چنین بی حرمتی به تیم و هوادار را داشتند چه سرنوشتی از جانب باشگاه و سلطان پروین درانتظارشان بود؟
منفورترین بازیکن آن دوران مهدی هاشمی نسب،الآن که بیش از ۲دهه ازآن انتقال جنجالی میگذرد صادقانه اعتراف می کند نه استقلالی ست و نه پرسپولیسی... حداقل آنقدر شهامت دارد که بنده ی پول بودنش را جاربزند ومثل این وصله های نچسب دوروبازی درنیاورد...!
به پرچم سرخ پرسپولیس قسم که ما هم دیگر آن هوادارسابق نیستیم،ماهایی که دربرابر تونل افتخار زدن دیگربازیکنان مان برای جیره خوراعظم ساکت ماندیم و دوباره با شعار مهدی آقای گل ازاو استقبال کردیم،ماهایی که وقتی بازیکن هزاااارتا توپ و پنالتی خراب می کند بازهم فردایش سرتمرین تشویقش می کنیم،ماهایی که اشتباهات یک نفر را برای بارهزارم می بخشیم و خم به ابرو نمی آوریم هیچ شباهتی به آن هواداری که بهترین بازیکنان دهه ی شصت برای یک دقیقه سرخ پوش شدن و تشویق شدن روی سکوهای مان حاضر می شدند قید دلارهای خوشرنگ تیم های عربی را بزنند نداریم!
تخم همه ی این دودوزه بازی ها و بی معرفتی ها را خود کاشتیم!!!
ادامه در کامنت 👇
Read more
کاپیتاااان ... کجااااا پاااشووو بابا .. دربی نزدیکه یادمونه پارسال رفت و برگشت با سانتر عالی ...
Media Removed
کاپیتاااان ... کجااااا پاااشووو بابا .. دربی نزدیکه یادمونه پارسال رفت و برگشت با سانتر عالی تو بود که بازی رو بردیم .. پاس گل دربی رفت واسه امید عالیشاه پاس گل دربی برگشت واسه علیپور .. گل استثناییت با پدیده اول فصل که مارو یاد گل آقا کریم انداخت . کجا رفتی آخه مرد با غیرت پرسپولیس. پاشو شوخی ... کاپیتاااان ...
کجااااا
پاااشووو بابا .. دربی نزدیکه
یادمونه پارسال رفت و برگشت با سانتر عالی تو بود که بازی رو بردیم .. پاس گل دربی رفت واسه امید عالیشاه
پاس گل دربی برگشت واسه علیپور .. گل استثناییت با پدیده اول فصل که مارو یاد گل آقا کریم انداخت .
کجا رفتی آخه مرد با غیرت پرسپولیس.
پاشو شوخی خوبی نیستااااااااا.. بخدا تیم روحیش خراب میشه با این شوخیت .
تو که نمیخوای بچه ها کم بیارن.
چرااااااااااا آخه تو که 30 سال بیشتر نداشتی ‌ پاشو بهمون بگو دروغه.. پاااااشووووووووووو
نمیخوام باور کنم هنوز .
اشکام قطع نمیشه بخدا .. خیلی زود بود
Read more
کاپیتاااان ... کجااااا پاااشووو بابا .. دربی نزدیکه یادمونه پارسال رفت و برگشت با سانتر عالی ...
Media Removed
کاپیتاااان ... کجااااا پاااشووو بابا .. دربی نزدیکه یادمونه پارسال رفت و برگشت با سانتر عالی تو بود که بازی رو بردیم .. پاس گل دربی رفت واسه امید عالیشاه پاس گل دربی برگشت واسه علیپور .. گل استثناییت با پدیده اول فصل که مارو یاد گل آقا کریم انداخت . کجا رفتی آخه مرد با غیرت پرسپولیس. پاشو شوخی ... کاپیتاااان ...
کجااااا
پاااشووو بابا .. دربی نزدیکه
یادمونه پارسال رفت و برگشت با سانتر عالی تو بود که بازی رو بردیم .. پاس گل دربی رفت واسه امید عالیشاه
پاس گل دربی برگشت واسه علیپور .. گل استثناییت با پدیده اول فصل که مارو یاد گل آقا کریم انداخت .
کجا رفتی آخه مرد با غیرت پرسپولیس.
پاشو شوخی خوبی نیستااااااااا.. بخدا تیم روحیش خراب میشه با این شوخیت .
تو که نمیخوای بچه ها کم بیارن.
چرااااااااااا آخه تو که 30 سال بیشتر نداشتی ‌ پاشو بهمون بگو دروغه.. پاااااشووووووووووو
نمیخوام باور کنم هنوز .
اشکام قطع نمیشه بخدا .. خیلی زود بود

صفحه اینستا گرام مهدی طارمی
#تسليت
😔😔😥😥😭😭😭😭
خدا رحمتش کنه😭😭😭✌
Read more
پورقاز: هوای پادووانی را داشتند، برعکس من! خط دفاعی تیم سپاهان با وجود اینکه به نسبت فصل گذشته فقط ...
Media Removed
پورقاز: هوای پادووانی را داشتند، برعکس من! خط دفاعی تیم سپاهان با وجود اینکه به نسبت فصل گذشته فقط یک تغییر داشته عملکرد متفاوتی از خود به نمایش گذاشته و در سه بازی تنها یک گل خورده است. به گزارش پایگاه خبر ی طوفان زرد ، عزت الله پورقاز، مدافع میانی سپاهان در توضیح این عملکرد به «ورزش سه»، می گوید: ... پورقاز: هوای پادووانی را داشتند، برعکس من!

خط دفاعی تیم سپاهان با وجود اینکه به نسبت فصل گذشته فقط یک تغییر داشته عملکرد متفاوتی از خود به نمایش گذاشته و در سه بازی تنها یک گل خورده است.
به گزارش پایگاه خبر ی طوفان زرد ، عزت الله پورقاز، مدافع میانی سپاهان در توضیح این عملکرد به «ورزش سه»، می گوید: اگر چه خط دفاعی ما به نسبت فصل گذشته تنها یک تغییر داشته است اما آنچه که موجب شده در این فصل به مراتب بهتراز فصل گذشته عمل کنیم آرامش روحی و روانی تیم است. امیر قلعه نویی تشنه موفقیت است و این انگیزه را به بچه های تیم انتقال داده است. ضمن اینکه ما از نظر تاکتیکی به نسبت فصل گذشته تغییر کرده ایم اما آنچه که باعث استحکام خط دفاعی شده است آرامش روحی و روانی بچه ها است.
مدافع تیم سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا تیم در دو بازی گذشته و در دیدارهای خانگی موفق به گل زنی نشده است؟ گفت: ما در هر دو بازی آنچه که سرمربی در زمین گفته بود در حد توان پیاده کردیم. همه بچه ها زحمت کشیدند. ما برای بردن وارد زمین شدیم اما واقعیت این است تیم هایی که به اصفهان می آیند هدفشان دفاع کردن و یک امتیاز گرفتن است. این کمی کار را برای ما سخت کرده است. البته من شک ندارم کادر فنی راهکار مقابله با چنین تیم هایی را پیدا خواهد کرد. واقعیت این است ما نمی توانیم به تیم حریف بگوییم چگونه بازی کند و خودمان باید تلاش کنیم در برابر تیم های دفاعی هم پیروز شویم. دیدید در برابر سپیدرود که در برابر ما تهاجمی بازی کرد، گل های زیادی زدیم.
عزت الله پورقاز یادی از پادوانی کرد و در این باره گفت: فصل گذشته به شدت و در بازی با پرسپولیس مصدوم شدم. دعای خیر پدر و مادرم بود که دوباره سر پا شده ام و می توانم فوتبال بازی کنم. مادرم همیشه در کنارم هست و الان هم در اصفهان با او زندگی می کنم. آسیب دیدگی خیلی سخت است و پادوانی را که دیدم به یاد روزهای سخت خودم افتادم. او از نظر اخلاقی و فنی یکی از بهترین خارجی هایی است که در برابر او بازی کردم و امیدوارم هر چه زودتر خوب خوب شود و بتواند فوتبال بازی کند. خواهش من از همه همبازیان پادو و باشگاه استقلال این است که اینروزها هوای پادوانی را بیشتر داشته باشند. اتفاقی که فصل گذشته در تیم برای من رخ نداد و من به همین بهانه تیم ملی و جام جهانی را از دست دادم. وقتی خوب شدم انتظار داشتم مربی به من کمک کند و بازی کنم تا دوباره به تیم ملی برگردم اما بالعکس نیمکت نشین شدم. اما خدا را شکر که این دوران گذشت و اینبار مطمئن هستم با کم
Read more
چهار سال پیش مثل همین روزها تیم ملی ایران در جام جهانی رودر روی آرژانتین قرار گرفت و در حالی‌که پابه‌پای ...
Media Removed
چهار سال پیش مثل همین روزها تیم ملی ایران در جام جهانی رودر روی آرژانتین قرار گرفت و در حالی‌که پابه‌پای این تیم پرآوازه بازی می‌کرد و حتی چند موقعیت گلزنی داشت، عادل فردوسی‌‌پور گزارشگر بازی در کامنتی قابل تامل گفت که کاش هر چه زودتر بازی تمام شود!! گمان می‌کردیم فردوسی‌پور در طی این چهار سال تفکرش ... چهار سال پیش مثل همین روزها تیم ملی ایران در جام جهانی رودر روی آرژانتین قرار گرفت و در حالی‌که پابه‌پای این تیم پرآوازه بازی می‌کرد و حتی چند موقعیت گلزنی داشت، عادل فردوسی‌‌پور گزارشگر بازی در کامنتی قابل تامل گفت که کاش هر چه زودتر بازی تمام شود!!
گمان می‌کردیم فردوسی‌پور در طی این چهار سال تفکرش تغییر کرده باشد اما گویا نه تنها محافظه‌کارتر، که خودباخته‌تر هم شده است.
در بازی مقابل تیم ملی در برابر مراکش وقتی‌ در دقایق ابتدایی بازی، تیم ایران تحت فشار زیاد مراکشی‌ها قرار گرفته بود- که با توجه به عدم بازی‌های تدارکاتی کافی و دوری از جو ورزشگاه، قابل پیش‌بینی بود- فردوسی‌پور گزارش‌گر صدا و سیما، در همان دقیقه دهم آرزو کرد که ای کاش همین حالا داور سوت پایان را بزند تا به زعم خودش، ایران نبازد‌!
فردوسی‌پور بارها نشان داده که از آن دست آدم‌هایی است که از ترس باختن هیچ بازی‌ای را شروع نمی‌کنند و بدتر از آن، در لحظات سخت، دیگران را هم به جای آنکه ترغیب به تلاش و جنگندگی بیشتر کنند، ته دل‌شان را خالی می‌کنند و باورِ بردن را در آن‌ها می‌کشند. این شاید حاصل سال‌ها نفس کشیدن در فضای انحصاری و خارج از رقابت باشد.
چند روز پیش کریس رونالدو و قبل از نخستین بازی تیم ملی پرتغال در جام جهانی، کلیپی را در اینستاگرام‌اش منتشر کرد درباره بهترین گلی که تابه‌حال زده، کریس می‌گوید: «ارتفاع توپ خیلی زیاد بود، با خودم گفتم شاید نتونم توپ رو بزنم، اما با خودم گفتم که تلاش‌ام رو می‌کنم، همیشه ذهنیت مثبتی دارم.»
لحظه‌ای بعد دیالوگی خیالی مابین رونالدو و رونالدونت (ور منفی رونالدو) را در لحظه همان گل می‌بینیم، جایی که رونالدو به توپ بالای سرش نگاه می‌کند و می‌گوید:
«همونی که می‌خواستیم، این لحظه‌ی ماست.»
و رونالدونت می‌گوید: «مطمئنی الان وقتشه؟ ما تا حالا این کار رو نکردیم، کلی آدم داره تماشامون می‌کنه. می‌تونی یه ضربه معمولی بزنی خیلی بد نمی‌شه، اصن آخرین بار کی تونستیم همچین توپی رو گل کنیم؟
و رونالدو با چهره‌ای مصمم می‌گه: «همین الان»!
و بلند می‌شود و آن برگردان شاهکار و تماشایی را می‌زند. و انتهای کلیپ جمله همیشگی رونالدوست:
believe, just do it.

بازی که تمام شد داشتم فکر می‌کردم چه خوب که فردوسی‌پور و فردوسی‌پورها، سرمربی تیم ملی ایران نیستند... .
.
.
پ.ن:کامنت بذارید استفاده کنیم
.
.
#ایران #جام_جهانی #فردوسی_پور #پرسپولیس #استقلال #روسیه2018
Read more
... پرسپولیس جناب آقای #گرشاسبی لطفاً با کمک قانون و نیروهای انتظامی اجازه ورود برخی از افراد را به #استادیوم_آزادی و محل تمرین #پرسپولیس ندهید.آنچه مشخص است پرسپولیس نیاز به یک سرپرست کارکشته و با تجربه دارد.سرپرستی که بتواند بازیکن ها و هواداران را کنترل کند.سرپرستی که روی #کانون_هواداران ... ... پرسپولیس

جناب آقای #گرشاسبی لطفاً با کمک قانون و نیروهای انتظامی اجازه ورود برخی از افراد را به #استادیوم_آزادی و محل تمرین #پرسپولیس ندهید.آنچه مشخص است پرسپولیس نیاز به یک سرپرست کارکشته و با تجربه دارد.سرپرستی که بتواند بازیکن ها و هواداران را کنترل کند.سرپرستی که روی #کانون_هواداران نظارت داشته باشد. اما عامل اصلی جو متشنج به وجود آمده #وحید_اسماعیلی و نوچه های ایشان هستند و متاسفانه کانون هواداران هم توانایی برخورد با این افراد و مدیریت اوضاع را ندارد.در بازی مقابل فولاد خوزستان بعد از گل سوم پرسپولیس به یکباره جو را متشنج کرده و درگیری ایجاد کردند،جالب تر اینکه در تمرین امروز هم وقتی با وساطت مدیرعامل باشگاه کاپیتان های تیم و مسئول کانون هواداران با هم آشتی کردند بازهم همین افراد آمدند و جو را متشنج کردند تا جایی که روی سکوها دو دستگی ایجاد شد و هواداران باهم درگیر شدند.متاسفانه چنان جو تمرین را به هم ریخته بودند که رسماً تمرین در شرایط غیرعادی تمام شد.آقایانی که برانکو بازیکنان محبوب شان را از پرسپولیس اخراج کرد بعد از آنکه با صدرنشینی پرسپولیس تیرشان به سنگ خورد و نمی توانند بر علیه سرمربی تیم شعار دهند، نقشه کشیدند تیم را وارد بحران کنند،این روزها من را یاد دوران #وینگو_بگوویچ می اندازد که چگونه دشمنان باشگاه با دو دستگی ایجاد کردن روی سکوها آن تیم بی نظیر را متلاشی کردند.حال همان حکایت توسط نوچه #حسین_هدایتی که به دلیل مسائل قضایی به کشوری دیگر مهاجرت کرده در حال تکرار شدن است.اما نکته حائز اهمیت این است که اطرافیان وحید اسماعیلی وقتی تماشاگران در حال تشویق تیم بودند با خراب کردن جو تمرین و تشویق بازیکنان با لیدرهای باشگاه درگیر شده از این درگیری فیلم و لایو می گرفتند.آنقدر سطح پایین این کار را کردند که یک بچه هم متوجه میشد این حاشیه ها از کجا آب میخورد،اما ماجرای تلخ زمانی بود که آقای وحید اسماعیلی از لایو کامنت میزاشت که چه شعاری بدهند و آنها با سر دادن این شعارها جو را متشنج کردند.از این جای مطلب به بعد روی صحبتم با عباس اسماعیل بیگی و حسین ماهینی است،آقای اسماعیل بیگی شما و دیگر لیدرهای پرسپولیس نباید جلوی تشویق بازیکن ها رو بگیرید و از آن مهمتر رفتار حسین ماهینی است که به جای آنکه اجازه ندهد حاشیه ها به تیم ضربه بزند خودش آتیش بیار معرکه شده و حاشیه درست کرده است.هواداران عزیز آژیر خطر با صدای بلند برای تیم #برانکو به صدا در آمده و باید با اتحاد مقابل هر گروهی که حاشیه ایجاد می کنند قرار گرفته و پشت تیم باشیم

ادامه در کامنت
Read more
یک شب ساکش را روی دوشش انداخت و به اردوی تیم ملی رفت. نگهبان بهت‌زده سرتاپای این جوانک لاغر اندام را نگریست و از قصد و مقصدش پرسید. جوان با لحن مصمم گفت: آقای ایویچ اعلام کرده هرکس در اندازه های تیم ملی است، درهای تیم ملی به رویش باز است، من «محمدعلی کریمی» هستم. خودم را در حد تیم ملی میدانم! آن شب نگهبانان ... یک شب ساکش را روی دوشش انداخت و به اردوی تیم ملی رفت. نگهبان بهت‌زده سرتاپای این جوانک لاغر اندام را نگریست و از قصد و مقصدش پرسید. جوان با لحن مصمم گفت: آقای ایویچ اعلام کرده هرکس در اندازه های تیم ملی است، درهای تیم ملی به رویش باز است، من «محمدعلی کریمی» هستم. خودم را در حد تیم ملی میدانم!
آن شب نگهبانان با تحیّر و تمسخر جوان مدعی را برگرداندند، اما هیچکدام نمی‌دانستند چه جواهر بی‌نظیری را می‌رانند. او افسانه‌ی نسل ما، علی کریمی بود.

آن شب گذشت. علی کریمی جام جهانی فرانسه و فرصت آتش‌بازی و خاطره‌سازی کنار نسل طلایی ۹۸ را از دست داد. چه بسا اگر ستاره اقبال او نیز مانند همقطار محجوبش «مهدوی کیا» یک سال زودتر طلوع میکرد، سرنوشت ما در جام متفاوت میشد.
هرچه بود فوتبال برای دیدن معجزه‌ی او باید انتظار میکشید، انتظاری که طولانی نشد. بازی‌های جام رمضان، شعبده‌بازی با فتح، تحقیر استقلال و پرسپولیس و سرانجام پسر ماجراجو به تیم سرخ پایتخت پیوست. سال برای کریمی رویایی پیش میرفت. اولین گل در هفته چهارم به سایپا، دعوت به تیم ملی و قهرمانی در بازی‌های آسیایی. کریمی که در پست عجیب دفاع چپ به میدان رفته بود، یک گل در فینال زد تا در آسیا رونمایی‌ باشکوهی داشته باشد. در بازگشت به لیگ نبوغ کریمی سرمای تبریز را ذوب کرد و با دریبل هفت بازیکن تراکتورسازی زیباترین گل مسابقات را به ثمر رساند. همان‌جا اولین زنگ خطر به صدا درآمد وقتی جادوگر بدلیل هل دادن حریف کارت گرفت، «علی پروین» اعلام کرد اگر خودش را اصلاح نکند، طعم محرومیت را خواهد چشید. پیش‌بینی تلخی که یک ماه بعد به حقیقت پیوست. درست زمانی که آسیا مهیا میشد در مقابل مارادونای جدید تعظیم کند، ناگهان محرومیت بدموقع از راه رسید. تورو کامیکاوا خروس بی‌وقتی بود که یکسال نه کریمی را، که چمن را از این کیمیاگر جوان محروم کرد.
بازگشت کریمی پرسپولیس را به قهرمانی دوگانه در لیگ و حذفی و دو عنوان سومی آسیا رساند. استاد در میانه میدان تمام افتخارات فردی و گروهی را درو می‌کرد.
شاه‌ماهی تکنیکی ما با دو پای هنرمندش شوت میزد، در یک قاب دستمال چهار نفر را دریبل می‌زد، فرقی هم نمی‌کرد از مدافعان پلی‌اکریل تا بوندس‌لیگا همه مقهور ظرافت جادوگر آسیا می‌شدند.
#دلتنگ_جادوگر
به قلم دوست خوبم
@hosseinghafoorii
Read more
دربی بازگشت پارسال تو استادیوم آزادی بودم.پرسپولیس با اختلاف حدود ده امتیاز از استقلال جلو بود و ...
Media Removed
دربی بازگشت پارسال تو استادیوم آزادی بودم.پرسپولیس با اختلاف حدود ده امتیاز از استقلال جلو بود و اگه بازی رو میبرد هم دربی رو برده بود و هم قهرمان میشد.قبل از بازی پر از هیجان و استرس بودم.طوری که احساس می کردم اگه کسی تو این صدهزار نفر قرار باشه از استرس بمیره اون یه نفر منم.بازی شروع شد و باختیم.با ... دربی بازگشت پارسال تو استادیوم آزادی بودم.پرسپولیس با اختلاف حدود ده امتیاز از استقلال جلو بود و اگه بازی رو میبرد هم دربی رو برده بود و هم قهرمان میشد.قبل از بازی پر از هیجان و استرس بودم.طوری که احساس می کردم اگه کسی تو این صدهزار نفر قرار باشه از استرس بمیره اون یه نفر منم.بازی شروع شد و باختیم.با گل وریا غفوری.داور که سوت پایانو زد یه آدم دیگه بودم. پاشدم و تشویق کردم.دست زدم.تیممو دوسش داشتم.باخته بودیم ولی خب میدونستم بازی بعد قهرمان میشیم.باخته بودیم ولی بازی رفت رو برده بودیم.ولی از سمت چپ و راست و جلو و پشت سرم فقط فحش ناموسی وحشتناک میشنیدم.به کی؟ به برانکو،که چرا مهندسشون رو نذاشته تو بازی.به علیپور که گل نزده.به بیرانوند که نتونست توپ وریا رو بگیره و هزار فحش ناموسی و.....و من همش به خودم میگفتم اینا چشونه؟! پس اون قهرمانی ها اون شادی ها و اون همه بردها همش با یه باخت تموم شد؟ تا قبل گل وریا جون میدادین برای برانکو الان فحش میدین؟! به خودم میگفتم خدا نکنه برانکو یه زمانی توی جدول دوم بشه.از این جماعت کوفی بعید نیست هزار لعنت و فحش براش بفرستن.بگذریم.طارمی رفت،رامین رفت،سروش رفت. و حالا هم مسلمان و امید ابراهیمی و مجید حسینی و....همین ها که القاب مهندس و فرمانده و...بهشون دادیم.همه ی این ها رفتن ولی کوچکترین خللی به هدف و اقتدار تیم وارد نشد.دوستم،رفیقم، جای فحاشی شاید بهتر باشه بگیم دستت درد نکنه برای زحمت هایی که کشیدی! ممنون که روزای خوبی برامون ساختی! مرسی که فرماندمون بودی! متشکر که آقای گل شدی!امید ابراهیمی که قطعا بی غیرت نیست میره چون دلایل شخصی خودشو داره.همونطور که طارمی و سروش و...داشتن.برانکو رامین و مسلمان رو انداخت بیرون چون دلایل خاص خودشو داشت.تو اگه هواداری همراه با اون تعصب کشنده ات کمی منطق هم داشته باش.کمی انصاف هم داشته باش.درک کن که امید ابراهیمی زندگی شخصی و فوتبالی خودشو داره.تو اگه هوادار باشی باید بابت تمامی زحماتی که امید و طارمی و...برات کشیده یک روز ایستاده دست بزنی و با دعا بدرقه اش کنی.اون چیزی که بخاطرش فحاشی می کنی و رگ غیرتت واسش باد می کنه ترس از قهرمان نشدنه،ترس از باخت تو دربیه، ترس از پایین تر قرار گرفتن از حریف سنتیه و گرنه هر عاقلی میدونه که هواداری یعنی کنار تیمت باشی.چه قهرمان بشی و چه نشی.چه دربی رو ببازی و چه ببری.همش میگین بدموقع تیمو تنها گذاشت.سوالم اینه که اگه پارسال می رفت مشکلی نبود؟ یا مثلا سال دیگه می رفت فحشش نمیدادین؟!شرط هواداری ما شیدایی و شوریدگی ست/گر یار ما خواهی شدن شوریده و شیدا بیا
Read more
قبل ازهرچیز قهرمانی پرسپولیس رو به تمام هواداران که سرمایه اصلی تیممونن تبریک میگم آقای برانکوی ...
Media Removed
قبل ازهرچیز قهرمانی پرسپولیس رو به تمام هواداران که سرمایه اصلی تیممونن تبریک میگم آقای برانکوی عزیز شمازحمات زیادی برای پرسپولیس کشیدین ولی اینو بدونین که قهرمانی پرسپولیس با بردن استقلال لذت بیشتری داشت آقای برانکو تیمی که دوفصل پیاپی صدر جدول چرا باید با یک مهاجم بازی کنه چراباید بدون یک ... قبل ازهرچیز قهرمانی پرسپولیس رو به تمام هواداران که سرمایه اصلی تیممونن تبریک میگم آقای برانکوی عزیز شمازحمات زیادی برای پرسپولیس کشیدین ولی اینو بدونین که قهرمانی پرسپولیس با بردن استقلال لذت بیشتری داشت آقای برانکو تیمی که دوفصل پیاپی صدر جدول چرا باید با یک مهاجم بازی کنه چراباید بدون یک بازیکن طراح بازی کنه چرا سیامک نعمتی که در دوبازی آخر گل زده نباید امروز بازی کنه همه ایران میدونن که علی پروین مربی ای بود که ازنظرمدیریت ونظم انضباط حرف اول رو میزد ولی بعضی مواقع بخاطر صلاح تیم چشمش رو روی بعضی بی انضباطیها میبست ولی شما بازهم امروز صلاح تیم رو نخواستین وتنها هافبک طراح تیم خود را که محسن مسلمان بود به بازی نگرفتین آقای برانکو این تیم نه مال شماست و نه هیچکس دیگه این تیم مال هواداران عزیزمونه که میدونم چند میلیون هوادارامشب خواب ندارن . ازتمام بازیکنای پرسپولیس تشکر میکنم که تیم محبوبمون را قهرمان کردن به امید قهرمانی در آسیا که واقعآ لیاقتشو دارین🌹
Read more
عذر خواهی باشگاه پرسپولیس از تمام مردم ایران و هواداران دوستداران پرسپولیس توجه کنند که برگردوندن ...
Media Removed
عذر خواهی باشگاه پرسپولیس از تمام مردم ایران و هواداران دوستداران پرسپولیس توجه کنند که برگردوندن روند تیم و روحیه تیم قبل از بازی بدون چند بازیکن اصلی غیر ممکن بود قضاوت شما منطقی و صحیح اما وقتی بازیکن اصلی تیم محروم باشه و بازیکن جایگزین اون عملکرد خواسته شده رو نتونه ارائه بده مربی چه کسی رو ... عذر خواهی باشگاه پرسپولیس از تمام مردم ایران و هواداران
دوستداران پرسپولیس توجه کنند که برگردوندن روند تیم و روحیه تیم قبل از بازی بدون چند بازیکن اصلی غیر ممکن بود
قضاوت شما منطقی و صحیح اما وقتی بازیکن اصلی تیم محروم باشه و بازیکن جایگزین اون عملکرد خواسته شده رو نتونه ارائه بده مربی چه کسی رو میتونه جایگزین کنه؟
اشتباه از ما هم بود که مشکلات بازیکنان رو نادیده می گیریم و بدون برطرف شدن اونها راهی میدان نبرد میشیم
در مورد دروازه بان و تمام بازیکن های تیم اعلام می کنیم که همه خوب بودن.متأسفانه از چند طرف به ما ظلم شد به خصوص داوری ها.
باخت با این نتیجه هم یک هشدار برای شما هواداران بود که بدونید تیم هرچی برد داشته باشه دلیل بر گرفتن پیروزی یا مساوی پشت سر هم نیست
گاهی باید منطقی برخورد کرد
عملکرد بازیکنان هم ضعیف بود قبول اما با صحبت دیگران به بازیکنان تیم بی احترامی نکنید.
هواداران خون گرم پرسپولیس اونایین که تیمشون رو همونجوری که هست دوست داشته باشن.برد و باخت برای همه تیم هاست
تیم های اروپایی فینال ببینید چند گل ردوبدل میشه.
قضاوت با دید باز
بازی برگشت با کمک خدا و شما هواداران انشالله پیروز و سربلند از زمین بیرون می آییم.
یا حق
Read more
 #repost @perspolisfcfc چرا فقط پرسپولیس؟ پرسپولیس تنها تیم مشترک،۸تیم نهایی #لیگ_قهرمانان_آسیا ...
Media Removed
#repost @perspolisfcfc چرا فقط پرسپولیس؟ پرسپولیس تنها تیم مشترک،۸تیم نهایی #لیگ_قهرمانان_آسیا این دو فصل است،برای چرایی این موضوع۷تیم دیگر را بررسی کرده ایم #اوراواردز:تا پارسال این موقع یک مربی صرب داشت که از کار برکنار شد.سپس تیم ساخته شده به دست مربی ژاپنی افتاد که این تیم را به فینال ... #repost @perspolisfcfc
چرا فقط پرسپولیس؟
پرسپولیس تنها تیم مشترک،۸تیم نهایی #لیگ_قهرمانان_آسیا این دو فصل است،برای چرایی این موضوع۷تیم دیگر را بررسی کرده ایم

#اوراواردز:تا پارسال این موقع یک مربی صرب داشت که از کار برکنار شد.سپس تیم ساخته شده به دست مربی ژاپنی افتاد که این تیم را به فینال رساند و آنجا الهلال را هم برده و قهرمان شد،اما آن قدر در جی لیگ ضعیف عمل کرد که سهمیه آسیایی هم کسب نکرد و برکنار شد

#کاوازاکی:دقیقا قبل لیگ قهرمانان سال قبل اونیکی جای کازاما را که۴سال مربی تیم بود گرفت. تیم ثبات یافته در یکچهارم مغلوب شد. اما امسال در رقابتهای گروهی نتایج به شدت ضعیفی گرفت و بدون برد با سه امتیاز قعرنشین گروه خود بوده و حذف شد

#گوانگژو:قهرمان۷سال اخیر چین،قبلا با خرج بسیار دوبار قهرمان آسیا شده،اما با تغییر پی در پی مربی و روی کار آمدن کاناوارو از ۲۰۱۷ این تیم سال گذشته در یکچهارم مغلوب شانگهای شد و امسال پسرفت داشته و یک مرحله جلوتر به هموطن خود باخت، تا مسئولین کم حوصله این تیم نشان دهند که از لیپی و اسکولاری که به کاناوارو درست نبوده است.

#شانگهای_spig:سال گذشته در نیمه نهایی مغلوب اوراواردز شد،اما مسئولین این تیم طاقت نیاورده و ویاش بواش را برکنار کردند و ویتور پریرا را جانشین او کردند و ثمره اش را با حذف در مرحله یکهشتم امسال مقابل نماینده کم امید ژاپن دیدند

#الاهلی:مقابل پرسپولیس حذف شد،امسال از همان اواسط فصل به مربی خود ربروف فشار آورده و گفتند در پایان فصل او جدا خواهد شد، همین خودزنی باعث شد تا از پس ضعیفترین الهلال سالهای اخیر هم برنیاید و با تساوی در خانه آخر قهرمان نشود، در یک هشتم هم در مجموع چهار سه به السدی باخت که کسی انتظارش را نداشت

#الهلال:چیزی از اوراواردز برای قهرمانی سال قبل کم نداشت،دیاز تیمی ساخته بود که کسی از پس آن بر نمی آمد، اما موج مصدومیتها در مقطعی باعث افت تیمش شد، وزیر ورزش عربستان پس از باخت الهلال با گل به خودی به استقلال او را برکنار کرد

#العین:مامیچ،سال ۲۰۱۷ مربی این تیم شد و از همان ابتدا تاثیرش را روی تیم گذاشت. پس از برد تاریخی مقابل #استقلال،در بازی برگشت مقابل الهلال کم آورد و حذف شد. #ثبات این تیم باعث قهرمانی در لیگ امارات شد،با این حال شاید علت حذف این تیم را تنها در کیفیت بسیار بالای #الدوحیل دانست.الدوحیلی که ثبات خود را پس از حذف مقابل پرسپولیس حفظ کرد و اکنون ثمره اش را میبیند

حال با این توضیحات به سوال اول برمیگردیم چرا فقط پرسپولیس توانست؟

پاسخ یک کلمه چهار حرفی است: ثبات

#صدرا
Read more
فوتبالفارسی نیمه دوم دربی رفت لیگ پانزدهم بود که مشخص شد برانکو ایوانکوویچ چه صیدی در پست هافبک ...
Media Removed
فوتبالفارسی نیمه دوم دربی رفت لیگ پانزدهم بود که مشخص شد برانکو ایوانکوویچ چه صیدی در پست هافبک دفاعی کرده است. در شرایطی که پرسپولیس برای جبران گل خورده مجبور به خیمه زدن روی دروازه استقلال بود، بازی بی‌اشتباه کمال کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی باعث شد تا استقلال فرصت انجام ضدحمله را پیدا ... فوتبالفارسی

نیمه دوم دربی رفت لیگ پانزدهم بود که مشخص شد برانکو ایوانکوویچ چه صیدی در پست هافبک دفاعی کرده است. در شرایطی که پرسپولیس برای جبران گل خورده مجبور به خیمه زدن روی دروازه استقلال بود، بازی بی‌اشتباه کمال کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی باعث شد تا استقلال فرصت انجام ضدحمله را پیدا نکند. در آن بازی کامیابی‌نیا هوش، جسارت و آمادگی خود را به رخ کشید تا خیال قرمزها از خرید نه چندان نامدار خود در پست هافبک دفاعی راضی شوند.

عملکرد کامیابی‌نیا در لیگ شانزدهم بهتر هم شد و او یک‌تنه به عنوان تنها هافبک‌دفاعی پرسپولیس، خیال برانکو را از حملات پردامنه و با تعداد زیاد بازیکنان هجومی را راحت می‌کرد. باخت در دربی برگشت مقابل استقلال آن هم در غیاب کمال، اهمیت و میزان تاثیر این بازیکن را در تاکتیک تیمی پرسپولیس نشان داد.

اما تعلل در تمدید قرارداد با پرسپولیس در ابتدای فصل و مصدومیتی که به سراغ کامیابی‌نیا آمد باعث شد تا او لیگ هفدهم را با نیمکت‌نشینی آغاز کند. نبود او در بازی رفت مقابل الهلال ضربه مهلکی به پرسپولیس زد اما در ادامه لیگ مشخص شد که کامیابی‌نیای لیگ هفدهم از آمادگی لیگ قبل برخوردار نیست و همین شد که برانکو در سپردن عنان پست هافبک دفاعی به او دچار تردید شد و در نهایت مجبور به قرار دادن دو هافبک دفاعی در ترکیب تیمش شد. اگر کمال آن کمال کامل فصل قبل بود چه بسا پرسپولیس هم با تعداد نفرات هجومی بیشتر و تاکتیک تهاجمی‌تر در لیگ هفدهم به مصاف حریفانش می‌رفت.

اگرچه عدم آمادگی کامیابی‌نیا در ابتدای فصل به مصدومیت او ربط داده شد، اما عود کردن مجدد مصدومیتش به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای و متعاقب آن دور شدنش از تمرینات، او را همچنان ناآماده نگه داشت. کامیابی‌نیای چند ماه اخیر اگرچه همچنان پرتلاش بازی می‌کند، اما کارایی سابق را ندارد. راحت‌تر جا می‌ماند، بیشتر از قبل خطا می‌کند و خطاهای بی‌مورد زیادی دارد. در کورس‌ها جا می‌ماند و دقت پاس‌هایش هم کمتر از قبل شده است.
Read more
چشم بسته و دهان باز رضا خدادادی سردبير @reza.khoda جلد روزنامه گل موجی بزرگ را در فضای مجازی به راه ...
Media Removed
چشم بسته و دهان باز رضا خدادادی سردبير @reza.khoda جلد روزنامه گل موجی بزرگ را در فضای مجازی به راه انداخت. افزایش بی‌سابقه قیمت دلار در یک روز و رسیدن آن به مرز 6هزار تومان دستاویز گزارشی درمورد تاثیرات آن در باشگاه‌های فوتبال شد. «گل» به سبک و سیاق خودش این پرونده را با کاور و جلدی ویژه بست. تصویری ... چشم بسته و دهان باز
رضا خدادادی سردبير @reza.khoda
جلد روزنامه گل موجی بزرگ را در فضای مجازی به راه انداخت. افزایش بی‌سابقه قیمت دلار در یک روز و رسیدن آن به مرز 6هزار تومان دستاویز گزارشی درمورد تاثیرات آن در باشگاه‌های فوتبال شد. «گل» به سبک و سیاق خودش این پرونده را با کاور و جلدی ویژه بست. تصویری از دلار با چهره شفر.این ابتکار اما به مذاق استقلالی‌ها – البته بخشی از آنها – خوش نیامد و آنها که مترصد فحاشی هستند و هر روز به دنبال بهانه‌اي تازه از این اتفاق هم درهمین راستا استفاده کردند. برخی «گل» را به کارشکنی در عقد قرارداد شفر متهم کردند که شاید دم دست‌ترین و تهی‌ترین استدلال از منظر منطق باشد. آنها هرگز «گل» نخوانده‌اند و برآنها جای نقد هم وارد نیست کسی که نمی‌داند و نمی‌خواند توقعی هم نیست که خط‌مشی و خط فکری «گل» را بفهمد. همین چند روز پیش بود که ما در گزارشی تحلیلی و بلند‌بالا با اين تیتر نوشتیم: «هیچ گرانی بی‌حکمت نیست» و در آن تاکید کردیم که اگر مربیان خوب و موفقی مثل شفر برانکو و کی‌روش را مي‌خواهیم که کارنامه و توان فنی خود را ثابت کرده‌اند باید هزینه آنها را هم بپردازیم. در تمام طول این سال‌ها گل از توانایی و دانش این مربیان گفته و بر لزوم استفاده از مربیانی از این دست دفاع کرده است. البته که این خط‌مشی باعث نشده ما چشم‌مان را بر رفتارهای خارج از عرف کی‌روش یا ماجراي بازیکنان اوکراینی برانکو یا اشتباهات دیگر آنها ببنديم.
اما چرا از جمع سه مربی‌اي که در روتیتر مطلب از ایشان نام برده شد عکس شفر روی دلار رفت؟موضوع خیلی ساده است. قرارداد برانکو با پرسپولیس بسته شده و برهیچ‌کس هم پوشیده نیست كه این عدد سنگین‌تر از شفر است. بنابراین مدیران باشگاه پرسپولیس فقط با چالش جور کردن دلار مواجه هستند. اما این شرایط برای استقلال سخت‌تر است چون آنها اول باید او را برای تمدید مجاب کنند و بعد به فکر جور کردن پول باشند. اینکه طرفین بر سر برخی بندها اختلاف هم دارند بر کسی پوشیده نیست. همین دیروز علی جباری اسطوره باشگاه و رییس کمیته پیشکسوتان باشگاه رسما اعلام کرد که شفر تحت تاثیر برخی اطرافیانش قرار گرفته و به او «دبه» کردن یاد داده‌اند. آيا در این اختلاف نظر هم «گل» گناهکار است؟ شفر سوژه روز است والبته که استقلال و فوتبال ایران نباید از فرصت موفقیت او در این باشگاه به راحتی عبور کند حتی اگر بهای این کار چندین میلیارد تومان پول باشد که در این مملکت برای بسیاری از غیرواجب‌ترها حيف وميل شده است. لطفا قبل از فحاشي كمي فقط كمي با دقت مطالعه كنيد.
Read more
. تصویر باشکوه ادای احترام به یک سرباز ملی/اشک های سوشا و بغض ملی پوشان پرسپولیس صبح که شد شوک زده ...
Media Removed
. تصویر باشکوه ادای احترام به یک سرباز ملی/اشک های سوشا و بغض ملی پوشان پرسپولیس صبح که شد شوک زده از خواب بیدار شدند ، خبر بدی که روی گوشی همراه شان می دیدند را باور نداشتند. اردوی پیش از بازی تیم ملی فوتبال با عمان در باشگاه ایرانیان دوبی ، خیلی تلخ آغاز شد. 4 ملی پوش پرسپولیس یکباره با خبر از دست ... .
تصویر باشکوه ادای احترام به یک سرباز ملی/اشک های سوشا و بغض ملی پوشان پرسپولیس

صبح که شد شوک زده از خواب بیدار شدند ، خبر بدی که روی گوشی همراه شان می دیدند را باور نداشتند.
اردوی پیش از بازی تیم ملی فوتبال با عمان در باشگاه ایرانیان دوبی ، خیلی تلخ آغاز شد. 4 ملی پوش پرسپولیس یکباره با خبر از دست دادن کاپیتان شان روبرو شدند و باقی بچه های تیم ، یک همبازی را از دست داده بودند. سوشا بغض کرده بود ، امید باور نداشت دوست خوبش را از دست داده. رامین احساسی ، چشمانش خیس بود و سکوت اردو را در خود فرو برده بود. کسی نای خوردن صبحانه نداشت که کارلوس از همه خواست قیام کنند. یک دقیقه سکوت ف قطرات اشک و یک نطق کوتاه از سرمربی:« آقایان! امروز روز ناراحت کننده ای برای همه ماست.روز بسیار غمگین و جانگدازی برای تک تک ماست. یک دوست، یک برادر و یک هم تیمی خوبمان را از دست دادیم. از شما می خواهم به احترام هادی بایستید و یک دقیقه سکوت کنید و برای آمرزش او دعا کنید. از خداوند بزرگ عاجزانه درخواست می کنیم که این دوست عزیز، این پسر گل، این برادر عزیز و این پدر مهربان را مورد رحمت و مغفرت خودش قرار بدهد.» دوباره سکوت دوباره غم . سردار که یک هوادار پرسپولیس است سری به اینستاگرامش زد و از این غم نوشت. ، سوشا نتوانست اشک هایش را کنترل کند که نریزند و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی پیام تسلیتی منتشر کردند:« خبر درگذشت جانسوز هادی عزیز ما را در بهت بزرگی فرو برده است. این خبر به قدری جانگداز و دردناک بود که نمی دانیم چه مدت باید بگذرد تا آن را باور کنیم و با این فقدان کنار بیاییم. برای ما که روزهای شیرینی را کنارش گذرانده ایم، دشوار است که خاطرات او را از یاد ببریم؛ هادی عزیزی که برای ما جز خاطره خوب چیز دیگری به یادگار نگذاشته است. از خداوند بزرگ هم صبر فراوان برای خانواده و به ویژه همسر و پسر نازنینش مسئلت داریم.»
ورزشگاه آزادی فراموش نشه
Read more
آقای رونالدو شما با تیم یوونتوس چکار کردید؟ با بوفون چکار کردید؟ ببینید کسانی که از پشت محوطه به ...
Media Removed
آقای رونالدو شما با تیم یوونتوس چکار کردید؟ با بوفون چکار کردید؟ ببینید کسانی که از پشت محوطه به بوفون گل میزنند و او را تحقیر میکنن در کدام تیم هستند . . . بارسایی های عزیز آزمودنی ها را نمی توان بار دیگر آزمود باید به فکر یک مربی دیگر بود . . . مردم عزیز اسپانیا یادتان می آید رئال ده دوازده ... آقای رونالدو شما با تیم یوونتوس چکار کردید؟
با بوفون چکار کردید؟
ببینید کسانی که از پشت محوطه به بوفون گل میزنند و او را تحقیر میکنن در کدام تیم هستند
.
.
.
بارسایی های عزیز
آزمودنی ها را نمی توان بار دیگر آزمود
باید به فکر یک مربی دیگر بود
.
.
.
مردم عزیز اسپانیا
یادتان می آید رئال ده دوازده سال بود که چمپیونز لیگ نگرفته بود؟
یادتان می آید در کل شهر مادرید یک لیگ هم پیدا نمی شد؟
.
.
.
مردم عزیز ایران
یادتان می آید پرسپولیس ده سال بود قهرمان لیگ نشده بود؟
یادتان می آید استقلال در آسیا شش گل نخورده بود؟
ای وای! این که چیزه! یعنی باید چیز باشه! (فک کنم این مال هشت سال پیش باشه)
اها یادم اومد
یادتان می آید پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا نرفته بود؟
عه اینم که اشتباه شد
مظلومیت دولت را ببینید( بغض می کند)
Read more
فوتبالفارسی صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال متوالی، اتفاقی است ...
Media Removed
فوتبالفارسی صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال متوالی، اتفاقی است که برای اولین بار در پرسپولیس رخ می‌دهد. البته قرمزهای پایتخت قبلا در سال‌های ۷۵ و ۷۶ و همچنین ۷۸ و ۷۹ به صورت متوالی به نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا رسیده بودند. احتمالا اغلب هواداران پرسپولیس ... فوتبالفارسی

صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال متوالی، اتفاقی است که برای اولین بار در پرسپولیس رخ می‌دهد. البته قرمزهای پایتخت قبلا در سال‌های ۷۵ و ۷۶ و همچنین ۷۸ و ۷۹ به صورت متوالی به نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا رسیده بودند.

احتمالا اغلب هواداران پرسپولیس از اینکه فصل برای تیم‌شان به پایان رسید خوشحال‌اند. اوضاع برای برانکو و تیمش در دو ماه اخیر در حال بدتر شدن بود. پرسپولیس برانکو به وضوح در دو سه ماه اخیر دارای مشکل تاکتیکی به خصوص در فاز حمله بود و حالا که گل دقیقه نود سیدجلال حسینی از پایان تلخ فصل برای قرمزها جلوگیری کرد هواداران این تیم نفسی به راحتی خواهند کشید.

برانکو مرد تکرارهاست. تکرار یک ترکیب، تعویض‌های تکراری و تاکتیک‌ها و سیستم‌های تکراری. او به سختی اندیشه‌ها و روش‌های خود را تغییر می‌دهد و همین مقاومت او در برابر تغییر باعث شده تا انتقاداتی به سمت این مربی روانه شود. هر چند اهل فن نظرشان با نظرات عامه در مورد برانکو متفاوت است و این اصرار برانکو به تکرار تاکتیک‌های همیشگی را به عنوان متد مربیگری او پذیرفته‌اند. از نطر برانکو بهترین ترکیب و سیستم برای پرسپولیس همانی است که او انتخاب کرده. انتخاب او نیز بر اساس استراتژی‌اش است. برای برانکو دیگر بازی زیبا اهمیت چندانی ندارد چراکه او در فصل اول برای اثبات خودش نیاز به باژی زیبا داشت اما او در ماه‌های اخیر فقط به تکرار قهرمانی و ماندن تیمش در کورس توجه داشته و بنابرابن با همین هدف پرسپولیس را به میدان فرستاده. پرسپولیسی که باید راحت‌تر از اینها از سد تیمی مثل الجزیره عبور می‌کرد. بی.آنکه نیازی به گل دقیقه نود سیدجلال داشته باشد به جایی رسیده که با سکته دادن هوادارش صعود می‌کند.
Read more
حکایت میان ماه من تا ماه گردون این روزها در ایران شاهد وقایع عجیب و غریبی هستیم که نشان از فقر فرهنگی ...
Media Removed
حکایت میان ماه من تا ماه گردون این روزها در ایران شاهد وقایع عجیب و غریبی هستیم که نشان از فقر فرهنگی و سطحی نگری من من بودن فخر فروشی در لایه هایی از سطوح طبقات بالای جامعه است خبرهایی که خبر از شکاف عمیق و شدید طبقاتی که نشات آن اقتصاد رانتی یا مافیایی اقتصاد ورشکسته ایران میباشد داستان سردار آزمون ... حکایت میان ماه من تا ماه گردون

این روزها در ایران شاهد وقایع عجیب و غریبی هستیم که نشان از فقر فرهنگی و سطحی نگری من من بودن فخر فروشی در لایه هایی از سطوح طبقات بالای جامعه است خبرهایی که خبر از شکاف عمیق و شدید طبقاتی که نشات آن اقتصاد رانتی یا مافیایی اقتصاد ورشکسته ایران میباشد داستان سردار آزمون وفیلم مستند اسبش که بقول مهدی رستم پور (مستند اسب دوپینگی) وآن شومن بازی در حضور چهره های سیاسی و هنری می توان تعبیر سرپوش گذاشتن روی روند عملکرد این گلزن تیم ملی در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دانست البته سردار خود مدعی علی دایی دوم بودکه یاد دهه شصت ظهور گلزنی مادرزاد بنام فرشاد پیوس افتادم دهه شصت جنگ وآژیر قرمز کوپن و کمبود همه چیز ولی چیزی که کمبود نبود عشق بود عشق بود و عشق ....در برهوت مصیبت کمبود ها در فوتبال نامی بر سر زبانها افتاد که قرمز و آبی را مدهوش خود ساخت و با گلهای ملی خود لقب مار زنگی آسیا را بنام خود کرد فرشاد رکودی در فوتبال ایران و آسیا از خود بیادگار بنا نهاد که شاید ادورارها و سالهای زیادی خواهد گذشت تا کسی بتواند شاید به آن نزدیک شود زدن دویست و دوازده گل در عرصه های بین المللی و فوتبال باشگاههای تهران و لیگ آزادگان در لباس پرسپولیس مهر فرشادآقای گل را در دل فوتبال دوستان تا ابد انداخت فرشاد از دل مردم بود و هست و خواهد بود خصوصیات اخلاقی فرشاد زبانزد اهالی فوتبال و مردم است فروتنی اخلاق مرام خنده رو خوش خلق مردمدار همیشه در بزنگاههای اجتماعی هنری ورزشی جلوه گری خاص را در اذهان عمومی روشن میسازد
اینها را گفتم تا شاید سردار زیاد به خود نبالد و با اجرای این دست مراسمات بداند که نمیتوان محبوب شد شاید سردار مشهور باشد ولی باید بداند محبوب دل مردم شدن این جنگولک بازی ها و قیف بازی نیست باید از جنس مردم باشی تا در دل مردم محبوب باشی پیوس اگر پیوس شد اگر آقای گل شد به عشق مردم بود وبا عشق مردم سختی به جان خرید محرومیت کشید و ولی گل زد گل زد تا دل مردم شاد کند ...
نه اینکه دو روز برای تیم ملی بازی کنی و بیایی و منت بر سر ملت گذاری...سردار بدان ملت بر سر تو منت میذارد چون حق آب و گل دارد
البته وقتی از تصادف زنجیره ای و متضرر شدن اتومبیل های مردم شما وصف باحال مینویسی انتظاری بیش از تو نیست ....
در اینجاست که باید گفت ..
میان ماه من تا ماه گردون ..... تفاوت از زمین تا آسمان است
@persepolis_mellat
Read more
سوپرمن ... . روی دیواری فروریخته در سوریه به عربی نوشته شده بود:«دوستت دارم مثل گل دقیقه ٩٠»! گل دقیقه آخر که منجر به پیروزی می شود همیشه لذتبخش است، مثل یک هدیه از طرف کسی که انتظارش را نداری. (احسان محمدی) تماشاى اين گل با اين گزارش از شبكه الكأس لذت بيشترى داره با آرزوى موفقيت براى تمام ورزشكاران ... سوپرمن ...
.
روی دیواری فروریخته در سوریه به عربی نوشته شده بود:«دوستت دارم مثل گل دقیقه ٩٠»! گل دقیقه آخر که منجر به پیروزی می شود همیشه لذتبخش است، مثل یک هدیه از طرف کسی که انتظارش را نداری.
(احسان محمدی)
تماشاى اين گل با اين گزارش از شبكه الكأس لذت بيشترى داره
با آرزوى موفقيت براى تمام ورزشكاران ميهن هر جا كه نام ايران
در ميان است.
پ.ن: سيد جلال يكى از بينندگان پر و پاقرص شونشينى است.
@seyed_jalal_hosseini4 @hossein_mahini_13 @mehditaremiofficial9 @hassan_gholami.henel
#ايران #پرسپولیس #استقلال #سيدجلال_حسيني
و صحبتهاى گزارشگر:
پاس توى عرض، چه كار مى كنن؟ دور ميكنه
اين خطرناكه، اووووووووووووووو
جلال حسينى گل دوم رو براى پرسپوليس به ثمر ميرسونه
در دقيقه ٨٩
در زمان كشته شده، نفس ميكشه آقاى برانكو و دستيارنش
بزرگترين بازيكن در زمين بازى
جلال حسينى، گل دوم رو ميزنه
از روى اشتباه در قطع كردن توپ
از روى اشتباه در رقابت
در زمان مرده، چيه اين فوتبال؟
ديوانگيش رو از هيچ چيز ديگه نميشه توقع داشت حتى تا سوت پايان. از هيچ چيز ديگه نميشه توقع داشت حتى تا سوت پايان.
Read more
Loading...
Load More
Loading...