کاش های را حسن

Loading...


Unique profiles
21
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Iran, Tehran Province
Average media age
696 days
to ratio
20
امسال ایرانجوان بزرگترین کار تاریخ فوتبال رادربوشهر استارت زده.. باجوانان گمنام استان.. خیلی ...
Media Removed
امسال ایرانجوان بزرگترین کار تاریخ فوتبال رادربوشهر استارت زده.. باجوانان گمنام استان.. خیلی دیر متوجه شدیم باید چنین کاری انجام شود ولی هنوز وقت هست تا جلوی خرابی های گذشته رابگیریم ونگذاریم بازیکنان تحمیلی ورباط پاره به تیمی های استان تزریق شوند ای کاش مربیان قبل هم سالهای پیش توی فکر چنین ... امسال ایرانجوان بزرگترین کار تاریخ فوتبال رادربوشهر استارت زده.. باجوانان گمنام استان.. خیلی دیر متوجه شدیم باید چنین کاری انجام شود ولی هنوز وقت هست تا جلوی خرابی های گذشته رابگیریم ونگذاریم بازیکنان تحمیلی ورباط پاره به تیمی های استان تزریق شوند ای کاش مربیان قبل هم سالهای پیش توی فکر چنین کاری بودند... شاید به علت بیش از حد جوان بودن نتیجه نگیریند هیچ اشکالی نداره سالهای آینده بهترین ها خواهند بود... بازیکنانی چون رضا حسن پور سرعتی و با اخلاق... محمد پولادی مارادونای دوست داشتنی.. نیما خالق پناه پاسور ی باهوش و گلزن ... محمدرضا احمدی خوش استایل و گلزن... محمدرضا میرشکاری جنگنده و خوش تکنیک... حسین خروجی کوتاه قد خوش فکر... مهدی مارگیر جسور و جنگنده.. ودریبل زن به تمام معنا.. غلامرضاسرتلی خوش قامت بارفلکس های عالی... حسن حاجب خوش فکردر رهبری تیمی که یکسال افتخارداشتم لیگ امیدهای کشور در کنارشان از مربیگری ام لذت ببرم.. برایم بسیار حس خوبی بود... والان مربی جوان و دوست داشتنی ایرانجوان عبدالرحیم خرمزی میخواهد نام همه این عزیزان ذکرشده رادرایران صادر کند.. دیروز درشیرازبافجرسپاسی هفت نفر از این بزرگان به میدان رفتند وبازی چشمگیری انجام دادند...ای کاش آقای خرمزی بازیکنانی چون رضا جمالی خوش اخلاق بهترین دفاع امید.. محمد چاپی بهترین هافبک.. عماد رفعت بهترین پیستون راست امید و جواد محمد پور خوش نقش و آریا ماهینی جوان گلزن وآینده دار بوشهری . تیزبر خلاق .. آرش علیزاده خوش تکنیک. صادق جمالی دژ محکم دفاعی .علی جمالی خوش فکر و کاپیتان تیم... وطوفان جوان جویای نام سالهای آینده را از قلم نمیانداخت... جای خالی همه شما احساس میشود... دعایم همیشه بدرقه راه شماست انشاءالله روزی شمارا رادربهترین تیمهای دنیا ببینم تا منم به نوعی به خودم ببالم که روزی کنارشما بودم بدرود
Read more
Loading...
. #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ ...
Media Removed
. #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى السَّلامُ ... .
#پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع
‌‌ ‌
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا أَوْلادَ رَســُولِ اللهِ
‌‌‌
‌‌
‌ #جانم_امام_حسن_مجتبی_علیه_السلام ❤🍃
‌‌‌
‌روزی امام حسن(ع) هنگام عبور از كوچه‌ای، چند فقیر را دید كه روی خاك نشسته‌اند و به خوردن نان‌های خرده و خشك مشغولند. آن ها تا امام را دیدند، گفتند: ‌‌
‌بفرما از غذای ما بخور! امام حسن(ع) نزد آن ها رفت و فرمود:
‌‌
‌«خداوند متكبران را دوست ندارد.» سپس با آن ها غذا خورد و آن ها را به خانه خود دعوت كرد. آن ها به خانه امام حسن(ع) آمدند و غذا خوردند. هنگام رفتن نیز امام حسن(ع) به هر یك لباسی عطا فرمود.

.
📖 سیره ی پیشوایان ‌
‌‌‌
‌‌
ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌‌‌ #تا_بقیع_ای_کاش_میشد_پر_کشید ..
‌‌‌‌
‌‌‌سالیانی ست که با داغ بقیع میسوزیم
فانی شعله ی عشقیم، جهان افروزیم

مژده بر دیده که زائر شدنی خواهد بود
مجلس هروله دایر شدنی خواهد بود

عاقبت چشم عدو نیز خزان خواهد دید
عوض آنچه به ما رفت گران خواهد دید

بنویسید " بقیع " گریه به راه اندازید
رخنه در سینه نمایید وَ آه اندازید ...

#مرگ_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت
‌‌‌‌
‌‌
‌ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌
‌‌
روزی رسد که با مدد از ذکر یاحسن (ع) ...
خــواهیم شکست گــردن آل ســعود را‌‌‌ ..‌
‌‌
‌‌
و زنده ایم به یک انتقام تاریخی ....
‌‌‌
تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب
الزمـــان و نــابــودی وهابیت وآل سعود #صلوات
‌‌‌‌
🍃🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹🍃

‌‌‌
🍃✔ طرح #پست_مشترک ‌
🔹هـمه ی بزرگواران میتوانند در ایـن طـرح بزرگ سهیم باشند. برای دریافت مطالب و تصاویر جهت شرکت در طرح به کانال ما در پیامرسان #بله مراجعه بفرمـایید .‌‌‌‌‌‌‌
‌‌

(✅لینک کانال در قسمت بیوگرافی موجود است✅)
‌‌‌‌‌‌‌‌
🍃📱▶✅Ble.im/Behesht8


🍃🌸🔹ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج
‌‌
‌‌
‌‌‌‌‌‌ #بقیع #هشتم_شوال #روضه_هشتم_ماه
#امام_رضایی_ها #ما_بقيع_را_ميسازيم
#امام_حسنی_ها #ما_بقیع_را_میسازیم
#مرگ_بر_آل_سعود #لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت‌‌ #آل_سقوط #آل_یهود
‌ #از_آل_سعود_نخواهیم_گذشت ...
‌‌
Read more
درسی از امام # کتاب وعده دیدار شامل نامه های حضرت امام خمینی وحاج احمد آقا به یکدیگر و مشحون از نصایح ...
Media Removed
درسی از امام # کتاب وعده دیدار شامل نامه های حضرت امام خمینی وحاج احمد آقا به یکدیگر و مشحون از نصایح و درسهای اخلاقی و مدیریتی ؛ # آنچه در مجموع نامه ها بیشتر از همه خودنمایی میکند رعایت عدالت، مراقبت از نفس، مواظبت از بیت المال، تربیت و نظارت بر فرزندان، تیز هوشی در سیاست، جامعیت در رهبری، عطوفت ... درسی از امام
# کتاب وعده دیدار شامل نامه های حضرت امام خمینی وحاج احمد آقا به یکدیگر و مشحون از نصایح و درسهای اخلاقی و مدیریتی ؛
# آنچه در مجموع نامه ها بیشتر از همه خودنمایی میکند رعایت عدالت، مراقبت از نفس، مواظبت از بیت المال، تربیت و نظارت بر فرزندان، تیز هوشی در سیاست، جامعیت در رهبری، عطوفت و مهربانی در خانواده حضرت امام و بسیاری نکات ریز و مورد توجه دیگر بوده است .
# در این نامه ها، مهر و محبت و عشق و وفاداری احمد به پدر پیرش چه قبل از رهبری و چه بعد از آن نیز کلاس درس است.
# پس از تولد حسن آقا اولین فرزند احمد آقا، حضرت امام در پایان همه نامه ها نوشت؛حسن را می بوسم.
#از جملات زیبای این نامه ها ؛ ای کاش اسب سرکش چموش نفس اندکی آرام بگیرد، هر موجودی در دنیا مشمول رحمت حق است پس به همه محبت کن، هر موجودی علاقمند به کمال مطلق یعنی خداست و بسویش گرایش دارد.
# وفاداری به آرمانهای امام راحل و ایده ها و تفکراتش رافع بسیاری از مشکلات و موانع مسیر توسعه و پیشرفت و رفاه کشور و ملت است.
روحشان شاد، یادشان گرامی
#کمال_زارعی #حضرت_امام_خمینی #احمد_آقا #
Read more
. هر که اندک ارتباطی با فضای رسانه ای کشور داشته باشد، نیک و در می یابد که موضوع این هجوم رسانه ای به خبر ...
Media Removed
. هر که اندک ارتباطی با فضای رسانه ای کشور داشته باشد، نیک و در می یابد که موضوع این هجوم رسانه ای به خبر معمم شدن سید احمد خمینی، شخص سید احمد نبوده و در پس این های و هوی رسانه ای، برنامه ای دیگر دنبال می شود. نکات مطرح شده در باب مراسم عمامه گذاری سید احمد خمینی نیز جالب توجه است؛ "اینکه احمد با «غرور» ... .
هر که اندک ارتباطی با فضای رسانه ای کشور داشته باشد، نیک و در می یابد که موضوع این هجوم رسانه ای به خبر معمم شدن سید احمد خمینی، شخص سید احمد نبوده و در پس این های و هوی رسانه ای، برنامه ای دیگر دنبال می شود.

نکات مطرح شده در باب مراسم عمامه گذاری سید احمد خمینی نیز جالب توجه است؛ "اینکه احمد با «غرور» بر صندلی نشسته و مرسوم آن است که طلاب در مقابل اساتید زانو می زنند"، "حضور برخی میهمانان"، و... همه و همه بهانه هایی است که مستمسک این هجمه واقع شده است و الحق و الانصاف که در فضای ملتهب رسانه ای کشور، چه بهانه های نیکی فراهم آمده است؟! ◀️نکته قابل ذکر درباره زندگی آیت الله سید حسن خمینی همان شفافیت حاکم بر زندگی ایشان است.
نکته ای که خود ایشان در همین روزها با عنوان «اتاق شیشه ای» از آن یاد کرده اند؛ در حقیقت بیت امام در تمام این سالها در همین اتاق شیشه ای سکونت دارند و همه رفتارهای ایشان، در مرئی و منظر همگان است و هیچ چیز پنهانی درباره ایشان وجود ندارد.
نکته جالب درباره مراسم عمامه گذاری سید احمد، در اصطلاح «لاکچری» بودن آن است و ای کاش همه مراسمات لاکچری، همین گونه باشد؛ بر روی زیلو، کنار میزی که یک پارچه سفید (اتو نشده) بر آن نهاده اند و یک جلد کلام الله مجید!

متن کامل را در سایت جماران ببینید.
@ahmadkhomeini
#سید_حسن_خمینی
#سید_احمد_خمینی
#سید_محمود_صادقی
Read more
به‌زودی از #نشر_نیماژ صدای زوزه‌های باد مدام بیشتر می‌شد. ترس افتاده بود به دل دخترک، با خودش گفت ...
Media Removed
به‌زودی از #نشر_نیماژ صدای زوزه‌های باد مدام بیشتر می‌شد. ترس افتاده بود به دل دخترک، با خودش گفت کاش مادرم اینجا بود. مادرش را سال‌ها پیش باد برده بود. یک شب پاییزی هوا طوفانی شد و باد پیچید میان خانه‌های مردم و چند نفری را با خود برد. مادر او هم جزو بربادرفته‌ها بود. از آن شب به بعد «باد» کابوس دخترک ... به‌زودی از #نشر_نیماژ
صدای زوزه‌های باد مدام بیشتر می‌شد. ترس افتاده بود به دل دخترک، با خودش گفت کاش مادرم اینجا بود.
مادرش را سال‌ها پیش باد برده بود. یک شب پاییزی هوا طوفانی شد و باد پیچید میان خانه‌های مردم و چند نفری را با خود برد. مادر او هم جزو بربادرفته‌ها بود. از آن شب به بعد «باد» کابوس دخترک شد و هر وقت صدایش را می‌شنید دلش می‌لرزید. «نهال» تنها دلخوشی دخترک بود.

#قصه_های_بی_وقتی
#حسن_غلامعلی_فرد
Read more
نماز بی ولای او عبادتی ست بی وضو . رائفی پور به سخنان عجیب و نادرست دیروز روحانی رئیس جمهور پاسخ داد<span class="emoji emoji1f447"></span> با ...
Media Removed
نماز بی ولای او عبادتی ست بی وضو . رائفی پور به سخنان عجیب و نادرست دیروز روحانی رئیس جمهور پاسخ داد با خبر شدم جناب آقای دکتر_روحانی رئیس جمهور محترم فرموده اند : امیرالمومنین مبنای #ولایت و حکومت را نظر_مردم و انتخاب_مردم می‌داند. گفت هرکسی که شماها او را برگزینید من هم اطاعت می‌کنم" ای ... نماز بی ولای او عبادتی ست بی وضو .

رائفی پور به سخنان عجیب و نادرست دیروز روحانی رئیس جمهور پاسخ داد👇

با خبر شدم جناب آقای دکتر_روحانی رئیس جمهور محترم فرموده اند :

امیرالمومنین مبنای #ولایت و حکومت را نظر_مردم و انتخاب_مردم می‌داند. گفت هرکسی که شماها او را برگزینید من هم اطاعت می‌کنم"

ای کاش حضرت_زهرا (س) به اندازه رئیس_جمهور محترم با عقاید و اندیشه های امام_علی (ع) آشنا بودند و بی خود در مقابل کسانی که آمده بودند علی را با دستان بسته برای #بیعت ببرند مقاومت نمی کردند و جان شریفشان را در مقابل انتخاب_مردم و #شورای_سقیفه قرار نمی دادند!
.

افسوس که امام_حسین (ع) و یارانش هم به اندازه جناب روحانی با منظومه فکری امیرالمومنین (ع) آشنا نیستند و اِلا نه_عاشورایی برپا میشد و نه_کربلایی و نه آن همه خونریزی !!! خوب که نگاه میکنم العیاذ_بالله خود خدا هم به اندازه ایشان آگاه به مسائل نیستند و اِلا قرآن را پر از فراز های زیر نمی کردند
.
أَكْثَرُهُمْ لايُؤْمِنُون اکثرشان ایمان نمی آورند
أَكْثَرُهُم ُالْفاسِقُون اکثرشان فاسقند
أَكْثَرُهُم ْلايَعْقِلُون اکثرشان عقل ندارند
أَكْثَرَهُمْ لايَعْلَمُون اکثرشان علم ندارند
َّأَكْثَرَهُمْ يَجْهَلُون اکثرشان جاهلند
أَكْثَرُهُم ُالْكافِرُون اکثرشان کافرند
َأَكْثَرُهُمْ لِلْحَق ِّكارِهُون اکثرشان نسبت به پذیرش حق کراهت دارند
َأَكْثَرُهُم ْكاذِبُون اکثرشان دروغ گویند
أَكْثَرَهم ْلايَشْكُرُون اکثرشان شاکر نیستند

آقای دکتر !!! همان فرمایشاتتان راجع به "مذاکرات امام علی (ع) و زبیر" و "مذاکرات امام حسین (ع) و عمربن سعد " و " صلح امام حسن (ع) " که این آخری را همین چند روز پیش افاضه فرموده بودید برای هفت پشت ما و هزار و دویست سال فقاهت شیعی بس است. در #مظلومیت_علی ابن ابی طالب (ع) همین بس که رئیس جمهور تنها حکومت شیعی جهان این سخنان را بگوید!

آقای رئیس جمهور شما را بخدا به همان برجامتان برسید و با اهل_بیت کاری نداشته باشید!

الفاتحه

علی اکبر رائفی پور شب شهادت امام مظلوم شیعیان رمضان ۱۴۳۸ .
.
.
#بی_بصیرتی_یعنی_تا_آمدن_حسین_با_قاتل_مسلم_بیعت_کردن
#سایه_ولایت_بر_ماست_الحمدلله
#جنگ_فرهنگی
#جنگ_اعتقادی .
.
یاعلی بحق علی عجل لولیک الفرج
Read more
Loading...
فحش‌خور «علی» همیشه ملس است! صدا و سیما مثل همیشه، خودش را زده به نفهمی به این‌که لابد مصلحت در ندیدن ...
Media Removed
فحش‌خور «علی» همیشه ملس است! صدا و سیما مثل همیشه، خودش را زده به نفهمی به این‌که لابد مصلحت در ندیدن است! و ان‌شاءالله گربه است! و شاید هم #شتر دیدی، ندیدی! . من اما در شب #۹دی می‌خواهم «رسانه‌ی ملی» باشم و حرف حق بزنم و فاش بگویم؛ «مرگ بر #خمینی» چکیده‌ی تام و تمام سخنان #شیخ‌حسن بود در مناظره و ... فحش‌خور «علی» همیشه ملس است!
صدا و سیما مثل همیشه، خودش را زده به نفهمی
به این‌که لابد مصلحت در ندیدن است!
و ان‌شاءالله گربه است! و شاید هم #شتر دیدی، ندیدی!
.
من اما در شب #۹دی می‌خواهم «رسانه‌ی ملی» باشم
و حرف حق بزنم و فاش بگویم؛ «مرگ بر #خمینی»
چکیده‌ی تام و تمام سخنان #شیخ‌حسن بود در مناظره
و خلاصه‌ی اباطیل جناب #تخم_لق آن‌هم به تأیید #شورای_نگهبان
.
پس خیلی اتفاق جدیدی نیفتاده!
بخشکی از مردم یا گروهکی از مردم‌نماها اصلا بگو فریب‌خورده‌ها یا ضد #انقلاب
دارند به خود خود خود #خامنه‌ای فحش می‌دهند!
تازه شده‌اند مثل #روحانی
.
کاش ماشین آب‌پاش، روی مناظره‌ها هم آب می‌پاشید
کاش #پلیس ضد شورش، روحانی را هم می‌زد
.
آری!
اتفاق جدیدی نیفتاده! و قصه همان است که بود
و هنوز هم فحش‌خور «علی» ملس است!
.
پول #طلحه، زیور #زبیر
حقوق نجومی ابوموسی، الاغ شاسی‌بلند آقازاده‌ها
گرانی #تخم_مرغ، بیکاری جوانان بازار #کوفه
.
خرفهمی #خوارج ، خرجام، قطع یارانه‌ها
افزایش نرخ کرایه‌ی تاکسی‌های خط انقلاب - #آزادی
.
دعوای #اسنپ و تپسی، #کرباسچی و #جهانگیری
کره‌الاغ کدخدا و #ترامپ
همه تقصیر «سیدعلی» است!
.
هم دیسکوی دیروز، هم اعتراض امروز
گاهی با خود زمزمه می‌کنم؛
کاش خامنه‌ای، زیر بار رأی #خبرگان نمی‌رفت
خرداد ۶۸، کاش نمی‌پذیرفت رهبریِ ما مردم #دمدمی‌مزاج را
.
رضاشاه ! ، روحت شاد که با کودتای انگلیسی‌ها سر کار آمدی!
و آن توله‌ی عنترت، که با کودتای یانکی‌ها!
.
اما نه! مرگ بر #دیکتاتور ، خون‌ریز ۱۶ آذر و ۱۷ شهریور
مرگ بر دیکتاتور که وسط رأی‌گیری ۸۸ لاف زد که با اختلاف برنده‌ی انتخابات شده!
.
مرگ بر موسوی و کروبی و #خاتمی و بر احمدی‌نژاد و بر هر فتنه‌گر خائنی
.
آقای روحانی ! اگر از رنگ ریش‌تان بعد از ۵ سال راضی شده‌اید؟!
پس اینک بچسبید به #اقتصاد
.
تا کی ژست #اپوزیسیون؟!
تا کی «علی» از دست شما فحش بخورد؟!
.
بشنوید! خوب بشنوید...
این آه بلندی است که از دست شما می‌کشد
یک فرزند شهید ناقابل می‌فهمید یا نه
که «سیدعلی» بابای ماست!
.
گمانم خامنه‌ای آن‌ روز نیمه‌ی #خرداد
مثل همیشه‌ی خدا اطاعت از خدا کرد
و الا لیاقت شما این رهبر نبود
والله نبود...
.
و من چون سیاست‌مدار نیستم و سخن‌وری هم بلد نیستم
واگذارتان می‌کنم به خدای خون #شهیدان
#همین...
#برای_مهدی_فاطمه_عج حسین قدیانی
Read more
آقای حسن روحانی شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ...
Media Removed
آقای حسن روحانی شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ما (دولت و نماینده‌ها) هستند.» در نتیجه من هم لازم دیدم شما را با نوشتن یک نامه از نگرانی دربیاورم: واقعا آدم گاهی دوست دارد حرف‌های سطحی بزند. مثل این که کاش مسوولان ما هم اتوبوس و مترو سوار می‌شدند. ... آقای حسن روحانی
شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ما (دولت و نماینده‌ها) هستند.» در نتیجه من هم لازم دیدم شما را با نوشتن یک نامه از نگرانی دربیاورم:
واقعا آدم گاهی دوست دارد حرف‌های سطحی بزند. مثل این که کاش مسوولان ما هم اتوبوس و مترو سوار می‌شدند. کرایه تاکسی می‌دادند. کرایه خانه داشتند و الان سر سال‌شان بود و باید پنجاه میلیون تومان می‌گذاشتند روی پول پیش. یا یک میلیون به کرایه ماهانه اضافه می‌کردند. بعد نگاه می‌کردند می‌دیدند حقوق پایه یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۲۶۹ تومان است و سکه طلا شده سه – چهار میلیون تومان و دلار هم که ۱۵ هزار تومان؛ خیرش را ببینی. بعد می‌دیدند از پنیر و نان بگیر تا شلوار و پول برق و گاز همه چیز دولا – پهنا گران شده. بعد می‌خواندی خط فقر شده ۵ میلیون تومان ناقابل. بعد این وسط یک مرضی هم می‌افتاد به جان مسوولان و مجبور می‌شدند دفترچه به دست بروند بیمارستان دولتی و بمانند لای در و بعد دکتر و دکتربازی و زیرمیزی و شیتیل و بعد نسخه به دست می‌دویدند سمت داروخانه (خب خیلی از داروها را توی دفترچه نمی‌نویسند چون بیمه قبول نمی‌کند.) بعد دو شب بیمارستان ناقابل هم می‌رفت توی پاچه‌شان و دستخوش دکتر را هم جدا واریز می‌‌کردند. بعد می‌دیدند پسرشان می‌خواهد برود دانشگاه و پول کلاس کنکور می‌دادند. بعد به دخترشان می‌گفتند چشمم کف پات لطفا تو درس نخوان و زودتر ازدواج کن که هزینه‌ها کم شود. و بعد می‌ماندند توی جهیزیه. یخچال ۴ میلیون تومان و تلویزیون ۲ میلوین تومان و مبل ۳ میلیون تومان و کوف ۱ میلیون تومان و زهر مار ۶ میلیون تومان.
نه واقعا آقای رییس‌جمهور. ما نگران تحریم نیستیم. نگران دعوای شماییم. خود من روی مشت اول پنجاه تومان شرط بسته‌ام.
آقای ظریف هم حق دارد می‌گوید هر کشوری یک‌طوری است ما این‌طوری انتخاب کردیم که با هیچ کشوری رابطه نداشته باشیم. وقتی می‌گویید ما، یعنی شما. وقتی می‌گویید شما، یعنی ما.
نه این‌که فکر کنید ما از رای دادن به شما پشیمان شدیم یا خسته هستیم ها، نه. ما به آقای قالیباف و رییسی هم رای می‌دادیم همین آش بود و کاسه. مگر به احمدی‌نژاد رای ندادیم تاثیری در حال اقتصاد و سیاست داشت؟ ما شانزده بار دیگر هم شما کاندیدا بشوید به شما رای می‌دهیم. وقتی می‌گویم شما یعنی همه شما. چون ما که نمی‌توانیم کاندیدا بشویم. ما نهایتا خانه‌نشین می‌شویم و توی اینترنت کمی غر می‌زنیم و کمی لایک می‌کنیم...
👈
بخشی از نامه در #روزنامه_شرق منتشرشده.
...
ادامه در کامنت اول
#پوریا_عالمی
عکس: روزنامه ایران
Read more
Loading...
 #قاعده_بازی یک سال و چند ماه از #انتخابات_96 و حدود یکسال از شروع به کار #دولت_دوازدهم دومین #دولت ...
Media Removed
#قاعده_بازی یک سال و چند ماه از #انتخابات_96 و حدود یکسال از شروع به کار #دولت_دوازدهم دومین #دولت جناب #روحانی گذشت چند روز پس از #انتخابات دوستی از من پرسید فلانی چه شد که با تمام انتقادات و اعتراضات و بی فرجامی #برجام و خستگی دولت و #ناکارآمدی باز هم همین #حسن_روحانی رای اورد عرض کردم بازی ... #قاعده_بازی

یک سال و چند ماه از #انتخابات_96 و حدود یکسال از شروع به کار #دولت_دوازدهم دومین #دولت جناب #روحانی گذشت

چند روز پس از #انتخابات دوستی از من پرسید فلانی چه شد که با تمام انتقادات و اعتراضات و بی فرجامی #برجام و خستگی دولت و #ناکارآمدی باز هم همین #حسن_روحانی رای اورد
عرض کردم بازی کردن خارج از بازی و #قانون بازی
گفت #تقلب ؟
گفتم تقلب که نه ولی آن زمان هم این تصویر را برای پاسخ کوتاهم به او نشانش دادم

در میدان و قانون بازی منتقدان و مخالفان بیشتر اما بنظر پیروزی انتخابات با جناب #رئیس_جمهور است

از #رقیب_هراسی و ترساندن مردم از جنگ گرفته تا استفاده از چهره ها و سوء استفاده از فراموشکاری ملت همه و همه در نتیجه انتخابات نقش موثر داشت

حالا در #هفته_دولت ضمن قدردانی از خرده زحمات و اندک خدمات #دولتمردان وظیفه خدمت رسانی و پاسخگویی را به ایشان متذکر و خواستار تلاش بیشتر در ایام باقیمانده مدت کوتاه انجام وظیفه را یاد اور میشویم

نکته
کاش دولتمردان در این چند روز هفته دولت بجای #علی_برکت_الله و افتتاح های نمایشی و نیمه نمایشی به میان #مردم و رای دهندگان خود بیایند ، بلکه باد روزهای جیغ و دست و هورای زمان انتخابات از سر و گوششان ییرون بیاید و صدای مردم را بهتر بشنوند
Read more
. باز نشر از صفحه دوست عزیزم پوریا عالمی عزیز @pouria.alami آقای حسن روحانی شما گفتی ما نگران ...
Media Removed
. باز نشر از صفحه دوست عزیزم پوریا عالمی عزیز @pouria.alami آقای حسن روحانی شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ما (دولت و نماینده‌ها) هستند.» در نتیجه من هم لازم دیدم شما را با نوشتن یک نامه از نگرانی دربیاورم: واقعا آدم گاهی دوست دارد حرف‌های ... .
باز نشر از صفحه دوست عزیزم پوریا عالمی عزیز
@pouria.alami

آقای حسن روحانی
شما گفتی ما نگران شماییم. یعنی توی مجلس گفتی: «مردم نگران تحریم نیستند و نگران دعوای ما (دولت و نماینده‌ها) هستند.» در نتیجه من هم لازم دیدم شما را با نوشتن یک نامه از نگرانی دربیاورم:
واقعا آدم گاهی دوست دارد حرف‌های سطحی بزند. مثل این که کاش مسوولان ما هم اتوبوس و مترو سوار می‌شدند. کرایه تاکسی می‌دادند. کرایه خانه داشتند و الان سر سال‌شان بود و باید پنجاه میلیون تومان می‌گذاشتند روی پول پیش. یا یک میلیون به کرایه ماهانه اضافه می‌کردند. بعد نگاه می‌کردند می‌دیدند حقوق پایه یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۲۶۹ تومان است و سکه طلا شده سه – چهار میلیون تومان و دلار هم که ۱۵ هزار تومان؛ خیرش را ببینی. بعد می‌دیدند از پنیر و نان بگیر تا شلوار و پول برق و گاز همه چیز دولا – پهنا گران شده. بعد می‌خواندی خط فقر شده ۵ میلیون تومان ناقابل. بعد این وسط یک مرضی هم می‌افتاد به جان مسوولان و مجبور می‌شدند دفترچه به دست بروند بیمارستان دولتی و بمانند لای در و بعد دکتر و دکتربازی و زیرمیزی و شیتیل و بعد نسخه به دست می‌دویدند سمت داروخانه (خب خیلی از داروها را توی دفترچه نمی‌نویسند چون بیمه قبول نمی‌کند.) بعد دو شب بیمارستان ناقابل هم می‌رفت توی پاچه‌شان و دستخوش دکتر را هم جدا واریز می‌‌کردند. بعد می‌دیدند پسرشان می‌خواهد برود دانشگاه و پول کلاس کنکور می‌دادند. بعد به دخترشان می‌گفتند چشمم کف پات لطفا تو درس نخوان و زودتر ازدواج کن که هزینه‌ها کم شود. و بعد می‌ماندند توی جهیزیه. یخچال ۴ میلیون تومان و تلویزیون ۲ میلوین تومان و مبل ۳ میلیون تومان و کوف ۱ میلیون تومان و زهر مار ۶ میلیون تومان.
نه واقعا آقای رییس‌جمهور. ما نگران تحریم نیستیم. نگران دعوای شماییم. خود من روی مشت اول پنجاه تومان شرط بسته‌ام.
آقای ظریف هم حق دارد می‌گوید هر کشوری یک‌طوری است ما این‌طوری انتخاب کردیم که با هیچ کشوری رابطه نداشته باشیم. وقتی می‌گویید ما، یعنی شما. وقتی می‌گویید شما، یعنی ما.
نه این‌که فکر کنید ما از رای دادن به شما پشیمان شدیم یا خسته هستیم ها، نه. ما به آقای قالیباف و رییسی هم رای می‌دادیم همین آش بود و کاسه. مگر به احمدی‌نژاد رای ندادیم تاثیری در حال اقتصاد و سیاست داشت؟ ما شانزده بار دیگر هم شما کاندیدا بشوید به شما رای می‌دهیم. وقتی می‌گویم شما یعنی همه شما. چون ما که نمی‌توانیم کاندیدا بشویم. ما نهایتا خانه‌نشین می‌شویم و توی اینترنت کمی غر می‌زنیم و کمی لایک می‌کنیم... بخشی از نامه در  #روزنامه_شرق منتشرشد
Read more
. #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ ...
Media Removed
. #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى السَّلامُ ... .
#پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع
‌‌ ‌
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا أَوْلادَ رَســُولِ اللهِ
‌‌‌
‌‌
‌ #جانم_امام_حسن_مجتبی_علیه_السلام ❤🍃
‌‌‌
‌روزی امام حسن(ع) هنگام عبور از كوچه‌ای، چند فقیر را دید كه روی خاك نشسته‌اند و به خوردن نان‌های خرده و خشك مشغولند. آن ها تا امام را دیدند، گفتند: ‌‌
‌بفرما از غذای ما بخور! امام حسن(ع) نزد آن ها رفت و فرمود:
‌‌
‌«خداوند متكبران را دوست ندارد.» سپس با آن ها غذا خورد و آن ها را به خانه خود دعوت كرد. آن ها به خانه امام حسن(ع) آمدند و غذا خوردند. هنگام رفتن نیز امام حسن(ع) به هر یك لباسی عطا فرمود.

.
📖 سیره ی پیشوایان ‌
‌‌‌
‌‌
ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌‌‌ #تا_بقیع_ای_کاش_میشد_پر_کشید ..
‌‌‌‌
‌‌‌سالیانی ست که با داغ بقیع میسوزیم
فانی شعله ی عشقیم، جهان افروزیم

مژده بر دیده که زائر شدنی خواهد بود
مجلس هروله دایر شدنی خواهد بود

عاقبت چشم عدو نیز خزان خواهد دید
عوض آنچه به ما رفت گران خواهد دید

بنویسید " بقیع " گریه به راه اندازید
رخنه در سینه نمایید وَ آه اندازید ...

#مرگ_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت
‌‌‌‌
‌‌
‌ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌
‌‌
روزی رسد که با مدد از ذکر یاحسن (ع) ...
خــواهیم شکست گــردن آل ســعود را‌‌‌ ..‌
‌‌
‌‌
و زنده ایم به یک انتقام تاریخی ....
‌‌‌
تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب
الزمـــان و نــابــودی وهابیت وآل سعود #صلوات
‌‌‌‌
🍃🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹🍃

‌‌‌
🍃✔ طرح #پست_مشترک ‌
🔹هـمه ی بزرگواران میتوانند در ایـن طـرح بزرگ سهیم باشند. برای دریافت مطالب و تصاویر جهت شرکت در طرح به کانال ما در پیامرسان #بله مراجعه بفرمـایید .‌‌‌‌‌‌‌
‌‌

(✅لینک کانال در قسمت بیوگرافی موجود است✅)
‌‌‌‌‌‌‌‌
🍃📱▶✅Ble.im/Behesht8


🍃🌸🔹ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج
‌‌
‌‌
‌‌‌‌‌‌ #بقیع #هشتم_شوال #روضه_هشتم_ماه
#امام_رضایی_ها #ما_بقيع_را_ميسازيم
#امام_حسنی_ها #ما_بقیع_را_میسازیم
#مرگ_بر_آل_سعود #لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت‌‌ #آل_سقوط #آل_یهود
‌ #از_آل_سعود_نخواهیم_گذشت ...
‌‌
Read more
* تصورش هم زنده به گورم میکند.... . هوای داغ جنوب، لباس تنگ، چسبان وپلاستیکی غواصی.... . درست ...
Media Removed
* تصورش هم زنده به گورم میکند.... . هوای داغ جنوب، لباس تنگ، چسبان وپلاستیکی غواصی.... . درست تازیر لبت را محکم پوشانده... . دست وپاهای بسته... . دراز به دراز کنار رفقای جوان، زخمی وترسیده ات.... . نمیدانی چه میشود، تیرخلاص، یا شکنجه در اردوگاه.... . اما... صدای بلدوزر وحشت را درنفست ... *
تصورش هم زنده به گورم میکند.... .
هوای داغ جنوب، لباس تنگ، چسبان وپلاستیکی غواصی....
.
درست تازیر لبت را محکم پوشانده...
.
دست وپاهای بسته...
.
دراز به دراز کنار رفقای جوان، زخمی وترسیده ات.... .
نمیدانی چه میشود، تیرخلاص، یا شکنجه در اردوگاه.... .
اما... صدای بلدوزر وحشت را درنفست به بازی میگیرد...
.
ترس..چشمهای مادر..دستهای پدر..زبان درازی های خواهر..کتانی های برادر..
.
گل کوچیک با توپ پلاستیکی با بچه های محل.... .
آب یخ که شقیقه ات را درد می آورد....
.
گل های حسن یوسف توی حیاط... .
آه....خدایا به دادم برس....
.
بلدوزر پذیرایی اش را آغاز میکند... خاک.......خاک.....خاک...... .

نفست را حبس میکنی به یاد زمان خریدن در زیر آب....
.
صدای فریاد های خفه دوستانت قلبت را تکه تکه میکند....
.
بدنت روی زمین داغ، زیر خاک سرد،چسبیده به لباس غواصی آتش میگیرد...
.
دست های بسته ات را تکان میدهی... .
دلت با تمام بزرگیش قربان صدقه های مادر را میخواهد... .
هوا....برای نفس کشیدن نیست.... .
اکسیژن ذخیره شده ات را به یاد دریا مهمان ریه های خاک میکنی... .
اما انگار خاک ظالم است...هی سنگین وسنگین تر میشود...
.
دلت نفس میخواهد... .
ریه هایت گدایی میکنند جرعه ای زندگی را... .
مهمان نوازی میکنی...اما خاک....
.
نه فقط خاک است که در ریه ات گل میشود... .
خدایا کی تمام میشود.... .
صدای ترک خوردن استخوان های قفسه سینه ات را میشنوی... .
دوست داری گریه کنی ومادر باشد تا بغلت کند... .
کاش دستانت را محکم نمی بست....
.
حداقل تا دلت میخواست جان میدادی.... .
الهی مادر بمیرد... سلام ما برشهدای غواص... .
برآنان که از کربلا ها خبر آورده اند.... .
وعده ما فردا...
Read more
Loading...
_ کاش سمت حرمت باز شود پنجره ها باز از دوریت افتاده به کارم گره ها _ دلتنگ که باشی هوای پاییزی هم طعم لبخند تورا میدهد بوی باران هم بوی عطر نفسهای تورا میدهد اصلا دلتنگ که باشی پاییز یاد تورا اشک گونه های مرا عاشقانه بدرقه راهت خواهد کرد ( #سام_تهامی ) _ باران نوشت:و کانک درب بلا نهایه ... _
کاش سمت حرمت باز شود پنجره ها
باز از دوریت افتاده به کارم گره ها
_
دلتنگ که باشی
هوای پاییزی هم
طعم لبخند تورا میدهد
بوی باران هم
بوی عطر نفسهای تورا میدهد
اصلا دلتنگ که باشی
پاییز یاد تورا
اشک گونه های مرا
عاشقانه بدرقه راهت
خواهد کرد
( #سام_تهامی )
_
👈باران نوشت:و کانک درب بلا نهایه و انا خلقت لهنا السفر
انگار که تو جاده بی انتهایی و من برای این سفر آفریده شده ام
👈توضیح نوشت: نمیدانم رابطه چهارم آذر و این دعا در چیست انگار یک جور چسبیده به این موقع از سال.چند سالیست که ناخداگاه و انگار با خواست خدا در مرز بین چهارم و پنجم آذر این دعا در #فضای_مجازی به اشتراک گذاشته میشود شاید به اجابت نزدیک است
👈آرزونوشت:برای آنانکه دوستشان داریم تنها آرزویمان #خوشبختی ست و #عاقبت_بخیری. برایتان بهترینها و دلی آرام همراه با عشقی به پهنای آفتاب و امیدی به وسعت مهتاب آرزومندم.شادیتان پایدار و روزهای پیش رویتان زیبا و رویایی
👈پی نوشت:این دعا تقدیم همه عزیزان و بنده را نیز از دعای خیرتان بی نصیب نفرمایید. ملتمس دعایتان هستم
👈رهانوشت: راستی راست بگو جانم قبله چشمانت را به کدامین سو تغییر داده ای دو رکعت نماز قضا دارم
_
#پاییز #الخریف #بهار #ربیع #باران #المطر #دعا #معجزه #فصل_نرگس #وعده_الهی #یا_ام_البنین #یا_فاطمه_الزهرا #یا_ام_ابیها #السلام_علیک_یا_فاطمه_الزهرا #آذر #نرگس #امام_حسن #السلام_علیک_یا_علی_بن_موسی_الرضا #السلام_علیک_یا_صاحب_الزمان #حرم #اجابت_دعا #رهبر_زمان #خادم_مردم #خادم_الحسنین #یادت_هست #ربیع_الاول
Read more
... تئاتر امشب #تئاتر_ایران را به شکلی کاملا زشت تحقیر کردند. بازداشت #سعید_اسدی و #مریم_کاظمی ...
Media Removed
... تئاتر امشب #تئاتر_ایران را به شکلی کاملا زشت تحقیر کردند. بازداشت #سعید_اسدی و #مریم_کاظمی به اتهام بخش تیزر تبلیغاتی یک نمایش، لکه ننگی بزرگ در دوران ریاست جناب آقای #حسن_روحانی است. دولتی که با شعار #تدبیر_و_امید کارش را آغاز کرد اما نه تنها تدبیری نداشت بلکه همان ته مانده امیدمان را ... ... تئاتر

امشب #تئاتر_ایران را به شکلی کاملا زشت تحقیر کردند. بازداشت #سعید_اسدی و #مریم_کاظمی به اتهام بخش تیزر تبلیغاتی یک نمایش، لکه ننگی بزرگ در دوران ریاست جناب آقای #حسن_روحانی است. دولتی که با شعار #تدبیر_و_امید کارش را آغاز کرد اما نه تنها تدبیری نداشت بلکه همان ته مانده امیدمان را هم ناامید کرد. آنچه مشخص است ریشه #هنر_نمایش را خیلی سال است که با تیشه زدند. اصلا مگر تئاتری باقی مانده که بخاطرش افراد شاغل در آن را بازداشت می کنید؟؟ مگر تئاتری باقی مانده که #مدیر_تئاتر_شهر آن را بازداشت می کنید؟؟ مگر اجازه دادید تئاتری باشد که یکی از کارگردان های قدیمی و #دبیر_جشنواره_تئاتر_کودک آن را بازداشت می کنید؟؟ این تئاتر را تعطیل کنید تا تکلیف همه مشخص شود. البته با این بازداشت ها در عمل ثابت کردید که به دنبال تعطیلی #تئاتر هستید. حال زمان آن است که اهالی تئاتر تا بیش از این تحقیر نشدند خودشان محترمانه استعفا داده و تئاتر را تعطیل کنند. براستی این چه تئاتری است که در آن فعالیت می کنیم؟؟ تئاتر امروز چه ارزشی به لحاظ هنری دارد که اهالی آن باید چنین بهایی برایش بپردازیم؟ اساسا این تئاتر چه کمک به #فرهنگ و #رشد_جامعه میکند که باید بخاطر آن شخصیت خودمان را زیر سوال ببریم؟؟ شاید استعفای دسته جمعی مدیران و کنار کشیدن اهالی تئاتر بتواند این هنر را از برزخی که در آن گرفتار شده رها کند.کاش برای یکبار هم که شده #متحد باشیم و بدون در نظر گرفتن منافع خود پشت هم ایستاده و شرایط را تغییر دهیم. امروز سعید اسدی و مریم کاظمی را بازداشت کردند و فردا نوبت مابقی اهالی تئاتر است که روانه #زندان شوند. آنچه مشخص است #بازداشت این دو #هنرمند یک توهین بزرگ به اهالی تئاتر است و باید جلوی ادامه این رفتار دیکتاتوری و قرون وسطایی را گرفت. اصلا مگر چیزی مانده که بخاطر آن اهالی تئاتر را بازداشت می کنند؟؟ آنقدر تئاتر دچار #ممیزی شده و اهالی آن را #خانه_نشین کردند که این هنر به هنری #خنثی تبدیل شد. روزی که #نمایش_روز_عقیم به کارگردانی #حسین_کیانی را در #جشنواره_فجر توقیف کردند باید‌ می دانستیم که در آینده چنین روزهای سیاه و بی سابقه ای را تجربه می کنیم. در سالیان گذشته بهترین #مبارزه خالی نکردن میدان بود اما امروز باید میدان را خالی کنیم تا تکلیف مان یکبار برای همیشه مشخص شود. گرچه این مهم آروزی دست نیافتی، فردا صبح که خورشید طلوع کند دوباره این مسیر نادرست را ادامه داده و اجازه می دهیم دیگران سرنوشت ما را رقم بزنند. #فردا_روز_از_نو_و_روزی_از_نو
Read more
 #امام_زاده_ی_آبادی_ام_حرم_دارد #ولی_برادر_زینب_هنوز_بی_حرم_است #خوشبحال_ما_همه_دور_حسن_گردیده_ها ...
Media Removed
#امام_زاده_ی_آبادی_ام_حرم_دارد #ولی_برادر_زینب_هنوز_بی_حرم_است #خوشبحال_ما_همه_دور_حسن_گردیده_ها #ان_شالله_تو_مدینه_انتشارات_آستان_امام_مجتبی_رو_راه_اندازی_میکنیم #همه_محصولاتمون_رو_به_کوری_چشم_دشمناش_به_زائرای_امام_حسن_میدیم #هشت_شوال #شعر_رو_حتما_حتما_بخونید . . . نا ... #امام_زاده_ی_آبادی_ام_حرم_دارد
#ولی_برادر_زینب_هنوز_بی_حرم_است
#خوشبحال_ما_همه_دور_حسن_گردیده_ها
#ان_شالله_تو_مدینه_انتشارات_آستان_امام_مجتبی_رو_راه_اندازی_میکنیم
#همه_محصولاتمون_رو_به_کوری_چشم_دشمناش_به_زائرای_امام_حسن_میدیم
#هشت_شوال
#شعر_رو_حتما_حتما_بخونید
.
.
.
نا جوانمردان از اینجا صحن را برداشتند
کاش می گفتند گنبد را چرا برداشتند
زائری آمد کنار قبر آقایش نشست
با کتک او را ز قبر #مجتبی برداشتند
خاک اینجا برتر از خاک تمام عالم است
خاک اینجا را همه بهر شفابرداشتند
 تا که خاک کربلا هم مادری باشد کمی
ازهمین ها را برای کربلا برداشتند
خواستند آثار جرم شهر مخفی ترشود
ازمیان نقشه اسم #کوچه را برداشتند
آنقدر با گریه مردی بر رخ خود لطمه زد
تا که از قبر امام شیعه پا برداشتند
یک #مفاتیح_الجنان آورده بودیم،ازچه رو
دو نگهبان آمدند ازپیش ما برداشتند! .
خاک اینجا بوی سیلی مکرر می دهد
بوی گریه های دختر بهرمادر می دهد .
آخرش این خاک ایوانش طلایی می شود
گنبد و گلدسته های باصفایی می شود
این حرم با چار گنبد می شود #بیت_الحسن
هرکسی اینجا بیاید مجتبایی می شود
پنجره فولاد اینجا چه قیامت می کند
واقعاَ اینجاعجب دارالشفایی می شود
نقشه این صحن را باید که از زهرا گرفت
نقشه را مادر دهد وه چه بنایی می شود
گنبد صادق ضریح باقر و صحن حسن
پرچم سجاد،دارد دل هوایی می شود!
حتم دارم ساخت و ساز حرم های بقیع
ازهمان لحظه که آقا تو میایی می شود
می رسد روزی که بادستان پرمهر شما
از رواق و صحن اینجا رونمایی می شود .
آخرش من مطمئنم این گره وا می شود
این #حرم زیباترین تصویر دنیا می شود .
#ما_بقیع_را_میسازیم
#ماامت_حسنیم
#یوم_الهدم
#یقین_کنید_که_روزی_به_چشم_خواهم_دید
#پیاده_میروم_آخر_به_کربلای_حسن
#آخر_یه_روز_شیعه_برات_حرم_میسازه
#امام_حسنی_ها
.
.
از فروشگاه امام حسنی ها هم دیدن کنید
@emamhasanihamarket118
Read more
Loading...
. خبر (ایسنا): د‌زد‌ پیرمرد‌ها د‌ستگیر شد‌. . سوال اول: اصولا چرا یک نفر باید‌ پیرمرد‌ها را بد‌زد‌د‌؟ . الف) ...
Media Removed
. خبر (ایسنا): د‌زد‌ پیرمرد‌ها د‌ستگیر شد‌. . سوال اول: اصولا چرا یک نفر باید‌ پیرمرد‌ها را بد‌زد‌د‌؟ . الف) نیت نیکوکارانه د‌ارد‌. . ب) خود‌ش کرم د‌ارد‌ که نصیحت بشود‌. . ج) احتمال می‌د‌اد‌ه پیرمرد‌ د‌ر آیند‌ه نزد‌یک نایاب شود‌. . د‌) با پد‌ر من (کارشناس اقتصاد‌ و امور ورشکستگی) ... .
خبر (ایسنا): د‌زد‌ پیرمرد‌ها د‌ستگیر شد‌.
.
سوال اول: اصولا چرا یک نفر باید‌ پیرمرد‌ها را بد‌زد‌د‌؟
.
الف) نیت نیکوکارانه د‌ارد‌.
.
ب) خود‌ش کرم د‌ارد‌ که نصیحت بشود‌.
.
ج) احتمال می‌د‌اد‌ه پیرمرد‌ د‌ر آیند‌ه نزد‌یک نایاب شود‌.
.
د‌) با پد‌ر من (کارشناس اقتصاد‌ و امور ورشکستگی) مشورت کرد‌ و پد‌ر گفت: الان نون تو فروش پیرمرد‌ه.
.
ه) به ایزی لایف پیرمرد‌ها چشم د‌اشت. .

سوال د‌وم: د‌ر واکنش به این خبر د‌ر فضای مجازی احتمال کد‌ام یک از «کپشن»های زیر بیشتر است؟
.
الف) به جای گرفتن د‌زد‌ پیرمرد‌ها، پیرمرد‌های د‌زد‌ رو بگیرین. بوس به همه تون. (احمد‌ ایراند‌وست و جمعی از چهره‌های کنش‌گر)
.
ب) ای وای آقای آل پاچینو رو د‌زد‌ید‌ن؟ چقد‌ر هم پیر شد‌ه طفلک. (سحر قریشی د‌ر حالی که عکس احمد‌پورمخبر را آپلود‌ کرد‌ه.)
.
ج) آن‌ها که د‌زد‌ پیرمرد‌ را گرفته‌اند‌ ای کاش نگذارند‌ د‌هان من باز شود‌ و بگویم آن جوانی که د‌ر تابستان د‌اغ پارسال د‌ر چهارراه استانبول با زوجه‌اش از کنار آن کفش فروشی کذایی می‌گذشت و آقای ش.ح هم از این موضوع باخبرند‌ کیست! اسرار ازل را نه تو د‌انی و نه من. (تويیت معناد‌ار حسام‌الد‌ین آشنا)
.
د‌) رفتار عجیب مرد‌م بعد‌ از خبر د‌زد‌ی پیرمرد‌ها/ ریختن تو مغازه‌ها پیرمرد‌ می‌گیرن احتکار می‌کنن/ اگه با احتکار پیرمرد‌ها مخالفی لایک کن. (پیج وید‌یوی فان)
.
ه) ژست پیرمرد‌ی جالب ریحانه پارسا/ حمله مجری معروف به افراد‌ کهنسال/ این پسره به پیرمرد‌ه هم رحم نکرد‌/ افشاگری بی‌سابقه ساشا سبحانی د‌رباره جمشید‌ مشایخی/ پیرمرد‌ه د‌زد‌ه رو با خاک یکسان کرد‌.
.
سوال سوم: د‌زد‌ پیرمرد‌ها چگونه د‌ستگیر شد‌؟
.
الف) پیرمرد‌ها را گروگان گرفت. به خانواد‌ه‌شان زنگ زد‌ تا اخاذی کند‌. ند‌اد‌ند‌. بازد‌اشت شد‌.
.
ب) پیرمرد‌ها د‌وره‌اش کرد‌ند‌ که زمان ما اینجوری نبود‌ و جوون‌ها اینقد‌ر بی‌خاصیت نبود‌ند‌ و تو هم آخرش هیچی نمیشی، افسرد‌گی گرفت و خود‌ش را معرفی کرد‌.
.
ج) اشتباهی، فرامرز صد‌یقی را د‌زد‌ید‌. فرامرز صد‌یقی ناگهان اسلحه د‌رآورد‌ و گفت «بازی د‌یگر تمام شد‌ه است» و او را بازد‌اشت کرد‌.
.
د‌) د‌چار اشتباه محاسباتی شد‌. به خانه سالمند‌ان رفت. د‌ر را باز کرد‌. د‌ید‌ حسن روحانی و وزرا همگی نشسته‌اند‌. اظهار شرمند‌گی کرد‌ و خواست برود‌ اما د‌یگر د‌یر بود‌.
.
(د‌یالوگ ماند‌گار؛ د‌زد‌: خسته نباشین. ببخشید‌ پیرمرد‌ اضافی نمی‌خواین؟ روحانی: نه. د‌زد‌: پس من یه آذری جهرمی برد‌اشتم.) .

بقیه در کامنت اول 👇👇
Read more
. به راستی قدرت چه طعمی دارد و چه بر سر ما می آورد که بعد از مدتی، مهم ترین کارکرد آن حفظ و توسعه خودش می ...
Media Removed
. به راستی قدرت چه طعمی دارد و چه بر سر ما می آورد که بعد از مدتی، مهم ترین کارکرد آن حفظ و توسعه خودش می شود؟! تلاش های گذشته و امروز آن معجزه هزاره را حداقل از سال 88 تا امروز که مفاهیم جدیدی را در ادبیات سیاسی و اجتماعی ایران تولید و مفاهیم دیگری را ویران و لگدمال کرد، به یاد داریم. اینها هم جملات امروز ... .
به راستی قدرت چه طعمی دارد و چه بر سر ما می آورد که بعد از مدتی، مهم ترین کارکرد آن حفظ و توسعه خودش می شود؟!
تلاش های گذشته و امروز آن معجزه هزاره را حداقل از سال 88 تا امروز که مفاهیم جدیدی را در ادبیات سیاسی و اجتماعی ایران تولید و مفاهیم دیگری را ویران و لگدمال کرد، به یاد داریم.
اینها هم جملات امروز آقای روحانی در همدان(به نقل از عصرایران) است:
- "اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید.
- شما اینها را نمی شناسید من اینها را می شناسم.
- اینها در جلسه ای تصمیم گرفته بودند در خیابان دیوار بکشند/ اینها می خواستند خیابان ها را زنانه مردانه کنند.
- از شما می خواهم روز ۲۹ اردیبهشت هر نفر با ۱۱ نفر پای صندوق رای بیایند. برای اینکه ناامنی به کشور نیاید پای صندوق بیایید.
- هربار که شعار دادید، اسرائیل 3 میلیارد دلار اضافه از آمریکا برای تقویت قدرت نظامی شان گرفتند.
- 29 اردیبهشت دروغ را از ایران ریشه کن کنیم."
.
فقط کاش بعضی بفهمند هرچه هست تف سربالاست و همه در یک هوا نفس میکشیم و زیر یک آسمان هستیم!
برای حسن عاقبت همدیگه و صاحبان قدرت دعا کنیم.
Read more
 #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ ...
Media Removed
#پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى السَّلامُ ... #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع
‌‌ ‌
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا أَوْلادَ رَســُولِ اللهِ
‌‌‌
‌‌
‌ #جانم_امام_حسن_مجتبی_علیه_السلام ❤🍃
‌‌‌
‌روزی امام حسن(ع) هنگام عبور از كوچه‌ای، چند فقیر را دید كه روی خاك نشسته‌اند و به خوردن نان‌های خرده و خشك مشغولند. آن ها تا امام را دیدند، گفتند: ‌‌
‌بفرما از غذای ما بخور! امام حسن(ع) نزد آن ها رفت و فرمود:
‌‌
‌«خداوند متكبران را دوست ندارد.» سپس با آن ها غذا خورد و آن ها را به خانه خود دعوت كرد. آن ها به خانه امام حسن(ع) آمدند و غذا خوردند. هنگام رفتن نیز امام حسن(ع) به هر یك لباسی عطا فرمود.

.
📖 سیره ی پیشوایان ‌
‌‌‌
‌‌
ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌‌‌ #تا_بقیع_ای_کاش_میشد_پر_کشید ..
‌‌‌‌
‌‌‌سالیانی ست که با داغ بقیع میسوزیم
فانی شعله ی عشقیم، جهان افروزیم

مژده بر دیده که زائر شدنی خواهد بود
مجلس هروله دایر شدنی خواهد بود

عاقبت چشم عدو نیز خزان خواهد دید
عوض آنچه به ما رفت گران خواهد دید

بنویسید " بقیع " گریه به راه اندازید
رخنه در سینه نمایید وَ آه اندازید ...

#مرگ_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت
‌‌‌‌
‌‌
‌ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌
‌‌
روزی رسد که با مدد از ذکر یاحسن (ع) ...
خــواهیم شکست گــردن آل ســعود را‌‌‌ ..‌
‌‌
‌‌
و زنده ایم به یک انتقام تاریخی ....
‌‌‌
تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب
الزمـــان و نــابــودی وهابیت وآل سعود #صلوات
‌‌‌‌
🍃🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹🍃

‌‌‌
🍃✔ طرح #پست_مشترک ‌
🔹هـمه ی بزرگواران میتوانند در ایـن طـرح بزرگ سهیم باشند. برای دریافت مطالب و تصاویر جهت شرکت در طرح به کانال ما در پیامرسان #بله مراجعه بفرمـایید .‌‌‌‌‌‌‌
‌‌

(✅لینک کانال در قسمت بیوگرافی موجود است✅)
‌‌‌‌‌‌‌‌
🍃📱▶✅Ble.im/Behesht8


🍃🌸🔹ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج
‌‌
‌‌
‌‌‌‌‌‌ #بقیع #هشتم_شوال #روضه_هشتم_ماه
#امام_رضایی_ها #ما_بقيع_را_ميسازيم
#امام_حسنی_ها #ما_بقیع_را_میسازیم
#مرگ_بر_آل_سعود #لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت‌‌ #آل_سقوط #آل_یهود
‌ #از_آل_سعود_نخواهیم_گذشت ...
‌‌
Read more
Loading...
 #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ ...
Media Removed
#پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع ‌‌ ‌ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى السَّلامُ ... #پست_مشترک_به_مناسبت_سالروز_تخریب_بقیع
‌‌ ‌
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا خــُزَّانَ عِــلْــمِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا تَرَاجِمَةَ وَحْیِ اللهِ
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یـــَا أَئــِمَّـــةَ الْــهُــدَى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَـــا أَعــْلامَ التــُّقَــى
السَّلامُ عَلَیْکُمْ یَا أَوْلادَ رَســُولِ اللهِ
‌‌‌
‌‌
‌ #جانم_امام_حسن_مجتبی_علیه_السلام ❤🍃
‌‌‌
‌روزی امام حسن(ع) هنگام عبور از كوچه‌ای، چند فقیر را دید كه روی خاك نشسته‌اند و به خوردن نان‌های خرده و خشك مشغولند. آن ها تا امام را دیدند، گفتند: ‌‌
‌بفرما از غذای ما بخور! امام حسن(ع) نزد آن ها رفت و فرمود:
‌‌
‌«خداوند متكبران را دوست ندارد.» سپس با آن ها غذا خورد و آن ها را به خانه خود دعوت كرد. آن ها به خانه امام حسن(ع) آمدند و غذا خوردند. هنگام رفتن نیز امام حسن(ع) به هر یك لباسی عطا فرمود.

.
📖 سیره ی پیشوایان ‌
‌‌‌
‌‌
ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌‌‌ #تا_بقیع_ای_کاش_میشد_پر_کشید ..
‌‌‌‌
‌‌‌سالیانی ست که با داغ بقیع میسوزیم
فانی شعله ی عشقیم، جهان افروزیم

مژده بر دیده که زائر شدنی خواهد بود
مجلس هروله دایر شدنی خواهد بود

عاقبت چشم عدو نیز خزان خواهد دید
عوض آنچه به ما رفت گران خواهد دید

بنویسید " بقیع " گریه به راه اندازید
رخنه در سینه نمایید وَ آه اندازید ...

#مرگ_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت
‌‌‌‌
‌‌
‌ـــــــــــــــــــــــــ
‌‌
‌‌
روزی رسد که با مدد از ذکر یاحسن (ع) ...
خــواهیم شکست گــردن آل ســعود را‌‌‌ ..‌
‌‌
‌‌
و زنده ایم به یک انتقام تاریخی ....
‌‌‌
تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب
الزمـــان و نــابــودی وهابیت وآل سعود #صلوات
‌‌‌‌
🍃🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹🍃

‌‌‌
🍃✔ طرح #پست_مشترک ‌
🔹هـمه ی بزرگواران میتوانند در ایـن طـرح بزرگ سهیم باشند. برای دریافت مطالب و تصاویر جهت شرکت در طرح به کانال ما در پیامرسان #بله مراجعه بفرمـایید .‌‌‌‌‌‌‌
‌‌

(✅لینک کانال در قسمت بیوگرافی موجود است✅)
‌‌‌‌‌‌‌‌
🍃📱▶✅Ble.im/Behesht8


🍃🌸🔹ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج
‌‌
‌‌
‌‌‌‌‌‌ #بقیع #هشتم_شوال #روضه_هشتم_ماه
#امام_رضایی_ها #ما_بقيع_را_ميسازيم
#امام_حسنی_ها #ما_بقیع_را_میسازیم
#مرگ_بر_آل_سعود #لعنت_بر_آل_سعود
#لعنت_بر_وهابیت‌‌ #آل_سقوط #آل_یهود
‌ #از_آل_سعود_نخواهیم_گذشت ...
‌‌
Read more
. کارلوش کیروش را باید ستود نه به خاطر اینکه مربی بزرگی است و بهترین نتیجه را برای ایران در ادوار جام ...
Media Removed
. کارلوش کیروش را باید ستود نه به خاطر اینکه مربی بزرگی است و بهترین نتیجه را برای ایران در ادوار جام جهانی کسب کرد، بلکه به این خاطر که روانشناس بسیار بزرگی است و خوب می داند که چگونه انگیزه و اتحاد تیمی را در بین شاگردانش به وجود آورد. او برخلاف بسیاری از مربیان وطنی که برای موفقیت به قربانی کردن گوسفند، ... .
کارلوش کیروش را باید ستود نه به خاطر اینکه مربی بزرگی است و بهترین نتیجه را برای ایران در ادوار جام جهانی کسب کرد، بلکه به این خاطر که روانشناس بسیار بزرگی است و خوب می داند که چگونه انگیزه و اتحاد تیمی را در بین شاگردانش به وجود آورد. او برخلاف بسیاری از مربیان وطنی که برای موفقیت به قربانی کردن گوسفند، و یا حتی خرید دعا و طلسم متوسل می شوند، پیش از بازی با پرتغال فیلم #نجات_سرباز_رایان را برای شاگردانش به نمایش گذاشت. .
به یاد بیاورید مشهورترین دیالوگ فیلم «نجات سرباز رایان» آنجا که فرمانده میلر(تام هنکس) می‌گوید «نترسین، برید جلو، خدا با ماست» و سرباز می‌گوید «اگه خدا با ماست، پس کی با اوناست که دارن ما رو تیکه پاره می‌کنن.» و اینچنین کارلوس کی روش بازیکنانش را به چند جنگجوی فرمانده میلر تشبیه کرد که برای نجات رایان و بازگشت او به خانواده جانشان را گذاشتند و تا آخرین نفس جنگیدند تا آخرین پسر خانواده به دامان مادرش برگردد. .
کی روش طی این سالها برای موفقیت تیم ملی با بسیاری در داخل ایران جنگید و با چنگ و دندان موفق شد ساختمانی مجهز به نام مرکز پک برای تیم ملی ایران ایجاد کند. تیم ملی ایران به علت مشکلات مالی، تحریم و سومدیریت مدیرانش نتوانست بازیهای تدارکاتی خوبی برگزار کند و حتی کمپانی نایکی هم ممنوعیت استفاده از البسه این کمپانی را برای بازیکنان تیم ملی اعلام کرد. .
همچون سربازان فرمانده میلر که با تعدادی اندک، به جنگ لشگری مجهز و بسیار زیاد از آلمان ها می روند و یک به یک جانشان را از دست می دهند. کی روش با شبیه سازی چنین وضعیتی انگیزه های شاگردانش را بالا برد، تا اندازه ای که شاگردان او پس از بازی با پرتغال روی زمین نشستند و اشک ریختند. .
هنگامی که در آخرین سکانس های فیلم رایان در آخرین لحظات زندگی فرمانده میلر به پیش او می‌رود و میلر در آخرین جمله‌اش به رایان می‌گوید که:«جیمز، سزاورش باش، لیاقتش [کاری را که برایت انجام شد] را داشته باش.»
.
.
امیدوارم #کارلوس_کی_روش حداقل تا پایان جام ملت های اسیا با تیم ملی ایران بماند و موفقیت هایش را تکمیل کند، هرچند تا همین جا فرمانده کی روش به خاطر اتحاد، شادی و امیدی که در ایرانیان به وجود آورده شایسته ستایش است. کاری که دولتمردان ایران نه تنها در ایجاد آن عاجزند، بلکه با اقداماتشان هر روز باعث تفرقه، نا امیدی و گسترش یاس و اعتراضات در جامعه می شوند. کاش حاکمان ایران، #حسن_روحانی و کابینه اش قبل از یکی از جلسات هیات دولت فیلم "نجات سرباز رایان" را تماشا کنند. .
.
#مصطفی_قاجار
Read more
. . <span class="emoji emoji1f534"></span> «سید حسن نصرالله» خطاب به نیروهایی انقلابی یمن: ای کاش می‌توانستم در کنار شما باشم و بجنگم. . <span class="emoji emoji1f53a"></span>ائتلاف ...
Media Removed
. . «سید حسن نصرالله» خطاب به نیروهایی انقلابی یمن: ای کاش می‌توانستم در کنار شما باشم و بجنگم. . ائتلاف سعودی از چند ماه پیش برای عملیات «پیروزی طلایی» ، خود را آماده و مجهز کرد ، ولی از همان ابتدا شکست مفتضحانه‌ای در «الحدیده» خورد. . . ️دبیر کل حزب الله لبنان: آنچه در سوریه می‌گذرد بعلاوه ... .
.
🔴 «سید حسن نصرالله» خطاب به نیروهایی انقلابی یمن: ای کاش می‌توانستم در کنار شما باشم و بجنگم.
.
🔺ائتلاف سعودی از چند ماه پیش برای عملیات «پیروزی طلایی» ، خود را آماده و مجهز کرد ، ولی از همان ابتدا شکست مفتضحانه‌ای در «الحدیده» خورد.
.
.
♦️دبیر کل حزب الله لبنان: آنچه در سوریه می‌گذرد بعلاوه خروج آمریکا از توافق هسته‌‌ای و تهدید به اعمال تحریم علیه ایران و نفت این کشور،‌ همه و همه در راستای طرح آمریکا یعنی معامله قرن است که هدف آن تسویه مسأله فلسطین است.
.
🔹پرونده‌ای که در منطقه اولویت دارد ، معامله قرن است. تحریکات برای این پرونده آغاز شده و در آستانه اعلام رسمی آن توسط آمریکا هستیم.
.
🔹همه برآوردهایی که در رسانه‌های شنیده می‌شود حاکی از شکست‌های تروریست‌هاست.
.
🔹آنها در جنوب سوریه خواه در "درعا" یا "قنیطره" دچار شکست شده‌اند و به سمت آشتی خواهند آمد.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
✅ مشاهده اخبار کامل تر در «کانال تلگرام تقدم»
.
Read more
Loading...