کردن ها های جوانان

Loading...


Unique profiles
78
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Ahar, Venice, Italy
Average media age
570.2 days
to ratio
20.8
. بعضی کارها هستن که هیچ وقت از انجام دادنشون خسته نمیشی و در نهایت خستگی و مریضی سعی می کنی هرطور شده ...
Media Removed
. بعضی کارها هستن که هیچ وقت از انجام دادنشون خسته نمیشی و در نهایت خستگی و مریضی سعی می کنی هرطور شده اونو انجام بدی، چند وقت پیش ( ۹ الی ۱۱ اسفند ۹۶ ) به لطف بعضی دوستان مارو به عنوان مربی برنامه نویسی سه تیم در یک رویدادی به اسم #تواناشو انتخاب کردند؛ من به شدت مریض بودم و کل بدنم سرماخورده بود و در حالت ... .
بعضی کارها هستن که هیچ وقت از انجام دادنشون خسته نمیشی و در نهایت خستگی و مریضی سعی می کنی هرطور شده اونو انجام بدی، چند وقت پیش ( ۹ الی ۱۱ اسفند ۹۶ ) به لطف بعضی دوستان مارو به عنوان مربی برنامه نویسی سه تیم در یک رویدادی به اسم #تواناشو انتخاب کردند؛ من به شدت مریض بودم و کل بدنم سرماخورده بود و در حالت تب و لرز و با اینکه با قرص سرپا بودم خودم رو به تیم ها رسوندم و سعی کردم حاصل تجربه خودم رو بهشون بدم که البته از سه تیمی که دست من بود یکی از تیم ها در نهایت دوم شد و باعث افتخار بود؛ امروز داشتم بعد مدتی عکس هاش رو نگاه می کردم و این عکس رو انتخاب کردم تا با شما همراهان به اشتراک بزارم و چند کلامی صحبت کنم؛ این عکس منو یاد چند سال پیش انداخت که در برج میلاد برنامه ای داشتیم به اسم #دهکده_جوانی که دوماهی به طول انجامید و شکل کارش تقریبا شبیه این برنامه بود؛ خاطراتی برای من زنده شده و باعث شد این پست را به اشتراک بزارم؛ عالم بسیار جالبیست دنیای استارتاپ و جوانان و ایده های نو و تلاش ها و شکست ها و پیروزی ها و فکر کردن ها و رقابت و نوعی اکسیر برای جوان ماندن و دور شدن از دنیای پر از سیاهیست؛ شاید استارتاپ راه فراری نوین برای جوانان از بیکاریست؛ شاید شکل کار کردن در دنیای امروز تغییر کرده و باید جوانان برای خود با ایده های نو کسب و کارهای جدیدی راه بندازن؛ البته لازم به ذکر نیاز نیست حتما ایده ای فضایی باشه؛ همین که یک مشکل رو حل کنه و یا کاری رو ساده تر بکنه کفایت می کنه؛ به نظرم یک تیم جوان با مقداری توجه به محیط و کمی فکر قطعا با تلاش می تونه دنیای خودش و دیگران رو بهتر کنه و برای خودش کسب و کاری راه بندازه؛ در پایان دوست دارم فقط بگم که باید "دوباره فکر کرد"؛ .
#استارتاپ
.
#جوانی
.
۱۶ اسفند ۹۶
Read more
Loading...
. به‌هم‌ریختگی اقتصاد کشور ناشی از #بی_تدبیری است مدیریت‌ به عقل و تقوا نیاز دارد نه‌ #پدرسوختگی! . اقتصاد ...
Media Removed
. به‌هم‌ریختگی اقتصاد کشور ناشی از #بی_تدبیری است مدیریت‌ به عقل و تقوا نیاز دارد نه‌ #پدرسوختگی! . اقتصاد مملکت در اثر «بی‌تدبیری» این‌گونه به‌هم ریخت. بی‌تدبیری یعنی بی‌دینی، چون دین تدبیر آدم را افزایش می‌دهد. دین که فقط نماز و روزه نیست! . ظاهراً این تصور که «مدیریت‌های کلان سیاسی، ... .
به‌هم‌ریختگی اقتصاد کشور ناشی از #بی_تدبیری است
مدیریت‌ به عقل و تقوا نیاز دارد نه‌ #پدرسوختگی!
.
اقتصاد مملکت در اثر «بی‌تدبیری» این‌گونه به‌هم ریخت. بی‌تدبیری یعنی بی‌دینی، چون دین تدبیر آدم را افزایش می‌دهد. دین که فقط نماز و روزه نیست!
.
ظاهراً این تصور که «مدیریت‌های کلان سیاسی، یک‌مقدار پدرسوختگی می‌خواهد!» برای مردم #ضرب‌المثل شده است، درحالی‌که این‌گونه نیست. مدیریت‌ به صفای باطن و عقل نیاز دارد نه‌ پدرسوختگی
.
متأسفانه در طول تاریخ، مردم به کسانی که یک‌مقدار پدرسوختگی دارند، بیشتر اعتماد کردند تا کسانی که اصلاً در کارشان عیبی نیست؛ کمااینکه مردم در اثر #بی_بصیرتی و #تبلیغات_مسموم، معاویه را باهوش‌تر از امام علی(ع) می‌دانستند، چون قدرت تشخیص #مدیریت_هوشمندانه امام را نداشتند
.
ما طلبه‌ها مقصریم که حرف‌های بسیار هوشمندانۀ دین را در باب اداره زندگی و اقتصاد و معیشت، برای مردم نگفتیم، در نتیجه مردم به اینکه «دین به انسان #مدیریت و #سیاست یاد می‌دهد» اعتماد نکرده
و گمان می‌کنند دین‌دارها بلد نیستند جامعه را اداره کنند!
.
مثلاً اینکه دین مضاربه و سپرده‌کردن پول و سودگرفتن را نمی‌پسندد؛
اگر انسان پولش را به کسی یا به بانکی بسپارد و خودش بیکار بنشیند
به‌مرور باعث می‌شود که عقلش زائل شود.
اهل‌بیت(ع) سفارش می‌کردند که خودتان با پولتان کار کنید
.
امیرالمؤمنین(ع) استخدام‌شدن را مذموم می‌شمارند
و سفارش می‌کنند که «جوان تا می‌تواند نباید کارمند شود» (إِنِ اسْتَطَعْتَ أَلَّا يَكُونَ بَيْنَكَ وَ بَيْنَ اللَّهِ ذُو نِعْمَةٍ فَافْعَلْ؛ نهج‌البلاغه/نامه 31)
ولی امروز، کدام‌یک از جوانان ما این موضوع را می‌دانند؟!
در کدام کتاب درسی این موضوع را خوانده‌اند؟!
.
#حرم_رضوی- ۹۷.۰۵.۲۲
‌.
#استاد_پناهیان #استاد #پناهيان #پناهيانی
.
Read more
حمله روحانی به ترامپ در همایش روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور: <span class="emoji emoji1f4a0"></span> آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن ...
Media Removed
حمله روحانی به ترامپ در همایش روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور: آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکن، پشیمان کننده است تنگه های زیادی داریم؛ تنگه هرمز فقط یکی از آنهاست به ملت ایران اعلام جنگ می کنید و دم از حمایت می زنید؟ در همه منطقه پهن ... حمله روحانی به ترامپ در همایش روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور: 💠 آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکن، پشیمان کننده است
🔸 تنگه های زیادی داریم؛ تنگه هرمز فقط یکی از آنهاست
🔸 به ملت ایران اعلام جنگ می کنید و دم از حمایت می زنید؟
🔸 در همه منطقه پهن شده اید؛ معنای حرف هایتان را بفهمید
🔸 آمریکایی ها باید خوب بفهمند که صلح با ایران مادر صلح ها و جنگ با ایران مادر جنگهاست
🔸 آقایی که آمریکا روی کار است، هم تهدید و هم فرصت است 🔸 برجام تصمیم یکپارچه تمام ارکان نظام بود
🔸 توطئه آخر آمریکا، تلاش برای خسته کردن ملت ایران است
🔸 بدانید؛ ملت ایران آقاست و هرگز نوکر کسی نخواهد شد
🔸 تهدید نمی پذیریم و توان ما بازدارنده است
🔸 تهدید، ما را منسجم تر می کند؛ حتما آمریکا را شکست می دهیم
🔸 هزینه هایی خواهیم داد اما منافع بیشتری بدست می آوریم
🔸 آژانس را تحریک کردند و باز هم موفق نشدند
🔸 ترامپ زور زیادی زد اما مجبور شد تنهایی از برجام خارج شود
🔸 ایران در برابر نپختگی ترامپ، هوشمندانه عمل کرد
🔸 آمریکای منزوی نباید جان بگیرد 🔸 فرصت برای ارتباط سفرا با افکار عمومی و جوانان جهان در فضای حقیقی و مجازی گسترده است
🔸 وظایف دیپلماتهای توانمند و عزیز سنگین تر از هر زمان دیگری است
🔸 عمق راهبردی ایران از شرق تا شبه قاره، در غرب تا مدیترانه، در جنوب تا دریای سرخ و در شمال تا ‌‌‌قفقاز است
🔸 به قیمت خون جوانانمان تروریست ها را شکست دادیم
🔸 در شرایط جدید بدنبال اصلاح روابط عربستان، امارات و بحرین با ایران هستیم
🔸 روابط ما با روسیه بر مبنای همسایگی و منافع متقابل است
🔸 روز طلایی دیپلماتهاست؛ با تمام شرکتهای کوچک تا بزرگ ارتباط بگیرید
🔸 دربهای ایران بروی فناوری و سرمایه باز است؛ سفرا تحرک جدید آغاز کنند.
Read more
. کولر آبی! . <span class="emoji emoji1f538"></span>بالاخره شیطون رو لعنت کردم و دیروز یک کولر آبی جدید خریدم. . <span class="emoji emoji1f538"></span>کولر قبلی چند سال بود ...
Media Removed
. کولر آبی! . بالاخره شیطون رو لعنت کردم و دیروز یک کولر آبی جدید خریدم. . کولر قبلی چند سال بود که به سروصدا افتاده بود. هر چه تسمه و یاتاقان عوض می‌کردم و محل استقرارش را تنظیم می‌کردم، فایده نداشت. دیگه 14 سال بود که کار می‌کرد. موقع خداحافظی بود! . با کولر گازی هم میانه‌ای ندارم. هم گران ... .
کولر آبی!
.
🔸بالاخره شیطون رو لعنت کردم و دیروز یک کولر آبی جدید خریدم. .
🔸کولر قبلی چند سال بود که به سروصدا افتاده بود. هر چه تسمه و یاتاقان عوض می‌کردم و محل استقرارش را تنظیم می‌کردم، فایده نداشت. دیگه 14 سال بود که کار می‌کرد. موقع خداحافظی بود!
.
🔸با کولر گازی هم میانه‌ای ندارم. هم گران است و هم امکان کانال کشی به دیگر اتاقها را ندارد.
.
🔸از خرید جدیدم راضیم. مدل جدید کولر آبی وطنی، هم کم مصرف است و هم چند امکان اضافه دارد. یه خورده گران است ولی نهایتاً به صرفه است. .
🔸اگر خواستید کولر 8000 آبسال بخرید قیمت‌¬اش 1 میلیون و هشتصد و هشتاد هزار تومان است. سرتان کلاه نرود.
با اینکه از یکی از نمایندگی‌ها در جنوب شهر (هلال احمر – چهارراه عباسی) محل قدیم‌مان خریدم ولی مغازه بغلی 50 هزار تومان گران‌تر می‌داد!
.
🔸همکارم توصیه کرد آرم «آبسال» را از تصویر ، بردارم که شبهه تبلیغ تجاری نشود! به این توصیه توجه نکردم. تبلیغ برند ایرانی نه تنها بد نیست، خیلی هم خوب است. ضمناً قیمت را هم، حداقل برای چند روز تثبیت کردم!
.
. *پی نوشت*
.
.
🔸شناور، قسمتی از کولر است که سطح آب را ثابت نگه می‌دارد. از جمله خرابی‌های شایع کولرهای آبی خرابی شناور و یا تنظیم نبودن آن است. آب زیادی هدر می‌رود و ممکن است به آب بندی سطح پشت بام یا بالکن هم آسیب برساند. .
🔸امکانات و تسهیلات حکومتی برای رفاه مردم و یا حمایت از تولید ملی مانند همین شناور باید مرتباً توسط نهادهای دولتی و نظارتی کنترل شود.
.
🔸وظیفه دولت، برقراری مکانیسم‌های استانداردی است که اتوماتیک وار فرآیند سالم چرخش امور را کنترل کند؛ همانگونه که شناور کولر عمل می‌کند.
عرضه بی حساب و کتاب سکه و ارز به بازار، بدون سیستم کنترلی، همان می‌شود که دیدیم. .
🔸وظیفه دستگاههای نظارتی هم، کنترل دقیق و دائمی نقاط استراتژیک این فرآیندهاست.
تجربه این سالها نشان می‌دهد که مجلس و قوه قضائیه، عملکردی انفعالی، دیرهنگام و بعضاً سیاسی نسبت به تخلفات داشته‌اند. فساد، دولتی و حاکمیتی و نهاد عمومی نمی‌شناسد. .
🔸همین الان که با هم حرف می‌زنیم رویه‌های غلط و فسادآفرین نظام اجرایی کشور در حال پر کردن جیب مفسدان اقتصادی است. .
🔸جوان گرایی در این حوزه بیداد می‌کند! خلاقیت و نوآوری و روشهای میان بر و بهینه سازی جوانان با استعداد! بدجوری در حوزه دلالی و خوردن مال مردم بسیج شده است.
.
🔸اصلاح شناور، پیش کش! حداقل روزی یک بار به پشت بام سر بزنید و شیر آب را باز و بسته کنید!
نه اینکه همسایه‌ها به شما بگویند آب، پشت بام شما را برداشته!
.
#کولر
Read more
چیزی نشده رنگ همه پریده ، همش فیلم بود! داعشی در کار نبود ،جلوی دوربین فیلم بازی میکردن! اون لگد هم اصلاً ...
Media Removed
چیزی نشده رنگ همه پریده ، همش فیلم بود! داعشی در کار نبود ،جلوی دوربین فیلم بازی میکردن! اون لگد هم اصلاً نخورد، پشت تلفن هم کسی نبود که بیاد سراغ بچه ها! همش فیلم بود! اما واقعیت ماجرا میدونید کجاست؟ واقعیت ماجرا،تو بیابون های تنف و تلعفعر بود، اون جایی که داعش، محسن حججی رو زنده و زخمی و تشنه گرفتن! اون ... چیزی نشده رنگ همه پریده ، همش فیلم بود! داعشی در کار نبود ،جلوی دوربین فیلم بازی میکردن! اون لگد هم اصلاً نخورد، پشت تلفن هم کسی نبود که بیاد سراغ بچه ها! همش فیلم بود! 🔸اما واقعیت ماجرا میدونید کجاست؟ 🔹واقعیت ماجرا،تو بیابون های تنف و تلعفعر بود، اون جایی که داعش، محسن حججی رو زنده و زخمی و تشنه گرفتن!
اون جایی که این پاسدار انقلاب و مثل شیر شرزه تو چشم های دواعش نگاه میکرد و مرگ و به سخره گرفته بود، اونجا دیگه فیلمنامه و کارگردان نبود که کات بده! 🔹واقعیت ماجرا خانطومان بود و لشگر 25 کربلا که 16 نفر از رعنا ترین جوانان این مملکت، که بعضی ها هم تازه داماد بودن مثل برگ پاییزی رو زمین ریختند! سکانس یک بار فیلمبرداری میشد اونم توسط خوده خدا! 🔹واقعیت ماجرا رو باید از همسر شهید حاج عباس عبداللهی پرسید که وقتی فیلم دوره کردن پیکر شهیدش توسط داعش و دید چی بهش گذشت! 🔹واقعیت ماجرا رو باید از همسر شهید اسکندری پرسید که وقتی سر شوهرش رو روی نیزه دید چه حالی شد!
🔹واقعیت ماجرا رو باید از اون نو عروسی پرسید که دو هفته قبل تو خرید عروسی بود و حالا باید بند های کفن و باز کنه تا مردشو برای آخرین بار ببینه! 🔹واقعیت ماجرا رو باید از همسر تازه عقد کرده شهید سیاوشی شنید که ماشین عروسش کنار مراسم تشییع شوهرش پارک بود! 🔸عزیز جان پایتخت همش الکی بود!
فیلم اصلی رو مدافعان حرم زینب کبری بازی کردند که فیلمشون تو عرش اعلی اکران خصوصی بود برای خود خدا

@afsaran

#پایتخت۵
#مدافعان_حرم
#مدیون_شهداییم
.
.
.
#در_کوی_نیکنامان_ما_را_گذر_ندادند
#گر_تو_نمی_پسندی_تغییر_ده_قضا_را
Read more
@samira_brm عکس: متن: @f.salar13 #شهر_خرس .یکی از سخت ترین کارها در دوران پیری اقرار به اشتباهاتی ...
Media Removed
@samira_brm عکس: متن: @f.salar13 #شهر_خرس .یکی از سخت ترین کارها در دوران پیری اقرار به اشتباهاتی است که دیگر نمی توان درستشان کرد.بدترین چیز قدرت نفوذ داشتن در زندگی دیگران این است که گاهی ممکن است اشتباه کنی. واژه ها خیلی ناچیزند و هیچ کس قصد آزار کسی را با آن ها ندارد. همه همین را می گویند.هر ... @samira_brm عکس:
متن: @f.salar13
#شهر_خرس .یکی از سخت ترین کارها در دوران پیری اقرار به اشتباهاتی است که دیگر نمی توان درستشان کرد.بدترین چیز قدرت نفوذ داشتن در زندگی دیگران این است که گاهی ممکن است اشتباه کنی.

واژه ها خیلی ناچیزند و هیچ کس قصد آزار کسی را با آن ها ندارد. همه همین را می گویند.هر کس فقط دارد وظیفه اش را انجام می دهد.

سکوت می تواند مثل آب عمل کند.اگر بگذاری زیادی به درونت نفوذ کند،یخ می زند و قلبت را می شکند.

می توان عاشق چیزی بود بدون آنکه همه ی جنبه های آن را دوست داشت.

تنفر می تواند انگیزه ای عمیق باشد. دنیا ساده تر قابل درک تر می شود اگر بتوانی همه کس و همه چیز را تقسیم کنی به دوست و دشمن،ما و آن ها،نیکی و بدی.ساده ترین راه متحد کردن یک گروه عشق نیست؛ عشق سخت است،خواسته ها دارد. ساده ترین راه تنفر است.

رشد یعنی بقا.کارآفرینی که حرکت نمی کند نخواهد توانست سرپا بماند،پسرفت هم نوعی حرکت است.

پ.ن:داستان در مورد شهری است که هاکی همه امید این شهر است برای بقا و پابرجا بودن این شهر هاکی باید زنده باشد.شبی بعد از برد هاکی جوانان، جشنی برگزار میشه در این جشن ماجرایی برای یه دختر جوان پیش می آید.وقتی ماجرای ان شب برملا می شود شهر بهم می ریزد همه شهر مردم به فکر هاکی هستند نه کسی که در این اتفاق صدمه دیده.
کتاب را دوست دارم،یک شهر، ورزش هاکی،جنسیت،بقا،شغل،عشق همه در این فوق العاده بود.از این نویسنده مردی به نام اوه خوندم این کتابش شهر خرس،خیلی متفاوت و عالی بود.

#شهر_خرس #فردریک_بکمن #الهام_رعایی #نشرنون #کتابهای_خوب_بخوان #کتاب_بخوانیم #کتابهای_من_
Read more
Loading...
... بَر و بچه های بهارستان، قرعه کشی کردن که نقی و ارسطو و بابا پنجعلی ، عین الله و زنش و شمس الله و مادرش ...
Media Removed
... بَر و بچه های بهارستان، قرعه کشی کردن که نقی و ارسطو و بابا پنجعلی ، عین الله و زنش و شمس الله و مادرش ، با عباس معصومی و رحمن و رحیم... پا شَن برن مسابقات فوتبال، دست بزنن با جیغ و هورااا... . . وختی ازشون پرسیدن که داداچ، با کدوم پول میخوای بری؟! مملکت تحریمه، دلار شده جن و سکه شده بسم الله... حالا ... ...
بَر و بچه های بهارستان،
قرعه کشی کردن که نقی و ارسطو و بابا پنجعلی ، عین الله و زنش و شمس الله و مادرش ، با عباس معصومی و رحمن و رحیم... پا شَن برن مسابقات فوتبال، دست بزنن با جیغ و هورااا...
.
.
وختی ازشون پرسیدن که داداچ، با کدوم پول میخوای بری؟! مملکت تحریمه، دلار شده جن و سکه شده بسم الله... حالا صد میلیون تومن از کجا بیاریم که شما باهاش ناپلئونی بخری؟! جواب بسیار قانع کننده ای اِخ کردن کف دست ملت شریف ایران!
👇👇👇👇👇👇
میفرماد که :
اولندش وظیفه وزارت ورزش و جوانان هستش که پول رفتن ما رو بده...
👇👇👇👇👇👇
عارضیم در جواب که ورزش و جوانان موظفه پول رفتن ورزشکارا رو بده نه عطا و اوتا، دراز و کوتاه پاشن برن! .
دومندش این همه هزینه واسه ورزشکارا میشه، از پول تمرینات و خورد و خوراکشون تا مربی خارجکیشون
حالا وااااااااسه یه صد میلیون ناقابل،
دارین سیم جیم می کنید؟! این صدتومن پشم مثقال پوله که توی این هزینه ها گمه
👇👇👇👇👇👇
عارضیم که شما داداش ازین پولای گم و گور شده داری، بفرست بیاد این ور بدجور ما بهش نیاز داریم.
👇👇👇👇👇👇
میدونید
آخه ما یه هموطنانی داریم که شب عیدی یا توی کانکس بودن یا زیر چادر... زمستون از سر ما بچه شون مرد
بهار از دست مار و جک و جونور موزی زندگی نداشتن،
بارون اومد زندگیشون رو آب برد
آفتاب که شد، از گرما هلاک شدن. 👇👇👇👇👇👇
میدونید
آخه ما یه هموطنانی داریم که سالی به دوازده ماه هوای صاف واسه نفس کشیدن ندارن! بارون که میاد اسیدیه، رنگ آسمون آبی رو از یاد بردن... کارون خشک شده... زمینای زراعی از کار افتاده... اونا آخه هشت سال رو سرشون موشک نه متری باریده... حالا خاک و گرد و غبار و میکروب می باره...
👇👇👇👇👇👇
میدونید
آخه ما یه هموطنانی داریم که خیلی تلاش می کنن زندگی آبرومند داشته باشن اما نه راه کسب درآمد امن دارن نه تحصیل به درد بخور نه خونه و زندگی مطمئن
سنشون داره میره بالا و ازدواج نکردن...
👇👇👇👇👇👇
ازین پولای گم و گور شده اگر دارید
بدید بیاد که
کِیفش از صدتا جام جهانی بیشتره
اگر دست بجنبونید و یه حرکتی بزنید .
.
.
.

ما کوچیکتر از اونیم که به شما بگیم
اما یادتون نره
ورزش باید مرام پَهلوونی رو رواج بده
نه خرج دَدَر رفتن و پز و ریخت و پاش
.
.
باشد که بفهمیم
#مرجان_خاتون
#منم_ابابیل
Read more
. . #رئيس_جمهور در ديدار با سفرای ايران : بازی با دم شير پشيمانی ابدی دارد. . . سخنان رییس جمهوری علیه ترامپ در همایش روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور: . آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکن، پشیمان کننده است. . تنگه های زیادی داریم؛ ... .
.
#رئيس_جمهور در ديدار با سفرای ايران : بازی با دم شير پشيمانی ابدی دارد.
.
.
🔴 سخنان رییس جمهوری علیه ترامپ در همایش روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور:
.
💠 آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکن، پشیمان کننده است.
.
🔸 تنگه های زیادی داریم؛ تنگه هرمز فقط یکی از آنهاست.
.
🔸 به ملت ایران اعلام جنگ می کنید و دم از حمایت می زنید؟
.
🔸 در همه منطقه پهن شده اید؛ معنای حرف هایتان را بفهمید.
.
🔸 آمریکایی ها باید خوب بفهمند که صلح با ایران مادر صلح ها و جنگ با ایران مادر جنگهاست.
.
🔸 آقایی که در آمریکا روی کار است، هم تهدید و هم فرصت است.
.
🔸 برجام تصمیم یکپارچه تمام ارکان نظام بود.
.
🔸 توطئه آخر آمریکا، تلاش برای خسته کردن ملت ایران است.
.
🔸 بدانید؛ ملت ایران آقاست و هرگز نوکر کسی نخواهد شد.
.
🔸 تهدید نمی پذیریم و توان ما بازدارنده است.
.
🔸 تهدید، ما را منسجم تر می کند؛ حتما آمریکا را شکست می دهیم.
.
🔸 هزینه هایی خواهیم داد اما منافع بیشتری بدست می آوریم.
.
🔸 آژانس را تحریک کردند و باز هم موفق نشدند.
.
🔸 ترامپ زور زیادی زد اما مجبور شد تنهایی از برجام خارج شود.
.
🔸 ایران در برابر نپختگی ترامپ، هوشمندانه عمل کرد.
.
🔸 آمریکای منزوی نباید جان بگیرد.
.
🔸 فرصت برای ارتباط سفرا با افکار عمومی و جوانان جهان در فضای حقیقی و مجازی گسترده است.
.
🔸 وظایف دیپلمات های توانمند و عزیز سنگین تر از هر زمان دیگری است.
.
🔸 عمق راهبردی ایران از شرق تا شبه قاره، در غرب تا مدیترانه، در جنوب تا دریای سرخ و در شمال تا ‌‌‌قفقاز است.
.
🔸 به قیمت خون جوانانمان تروریست ها را شکست دادیم.
.
🔸 در شرایط جدید بدنبال اصلاح روابط عربستان، امارات و بحرین با ایران هستیم.
.
🔸 روابط ما با روسیه بر مبنای همسایگی و منافع متقابل است.
.
🔸 روز طلایی دیپلمات هاست؛ با تمام شرکتهای کوچک تا بزرگ ارتباط بگیرید.
.
.
.
.
.
.
.
.
✅ مشاهده اخبار کامل تر در «کانال تلگرام تقدم»
.
‏@Taghadom
.
Read more
Loading...
 #پارادوکس بس کنید دیگر... عادت کرده ایم گند همه چی را در بیاوریم اسم #داریوش و کوروش که بیاید رگ ...
Media Removed
#پارادوکس بس کنید دیگر... عادت کرده ایم گند همه چی را در بیاوریم اسم #داریوش و کوروش که بیاید رگ غیرتمان سه متر بالا میزند ، که ما اریایی هستیم #کوروش کجا گفته پسران سرزمینم رژ به لب های بی صاحابتان بزنید و ابرو بردارید، کجای وصیت داریوش نوشته دخترها لبشان را عین شتر بکنند و الگوی زیباییشان خوک ... #پارادوکس
بس کنید دیگر...
عادت کرده ایم گند همه چی را در بیاوریم
اسم #داریوش و کوروش که بیاید رگ غیرتمان سه متر بالا میزند ، که ما اریایی هستیم
#کوروش کجا گفته پسران سرزمینم رژ به لب های بی صاحابتان بزنید و ابرو بردارید، کجای وصیت داریوش نوشته دخترها لبشان را عین شتر بکنند و الگوی زیباییشان خوک و گرگ و ..بشود، کجای پادشاهی هخامنشی نوشته به جوانان مملکتم بگویید شلوار پاره بپوشند... اینستا گرام شده پر از ادم هایی که بی غیرتی شان را با ادعای روشنفکری توجیه میکنند...
پز میدهیم که غرب زده شده ایم؟ توهم سنگینی زده ایم
غربی ها کره ی ماه فتح میکنند و اسمشان را در سفر بی بازگشت به مریخ نوشته اند...
از لحظه لحظه ی زندگی تان برای عرض اندام استفاده میکنید
یکی لخت میشود ،میشود فلان بانوی ایرانی.. یکی به انتخاب خودش #حجاب میکند میشود فاحشه...
با اینهمه ادعا توقع داریم جهان سوم نباشیم؟ خودمان چه قدمی برداشته ایم برای ایران؟
به اینه نگاه میکنید؟به جنسیتتان؟
بخدا حیوان هم برای جفتش حریم دارد...
گند بزند این روشنفکری را
مرده شور این نگاه روشنفکرانه را ببرد که زن و مرد
در هم بغلتند..
#فقر داریم . #فساد_مالی داریم.. اما همه ی #خودفروشی ها به خاطر فقر است؟
پس زنی که دف میزند در خیابان تهران برای امرار معاش چه بگوید؟
اتفاقا بدبختی اینجاست خودفروشی ها از سر بی نیازی است... اینهمه عقده از کجا میاید؟ ما کی وقت کردیم
اینقدر عوض شویم که حتی جرات نکنیم عکس های قدیمی مان را ببینیم... شما را بخدا حداقل یک ساعت فکر کنید به کارهایتان..
فقط بفهمید مرد به زن زندگی نیاز دارد و زن به مردی برای تکیه کردن ... همین
#سحر_رستگار
.
By : @wintergirl_n
.
#دختر #خز #شاخ_اینستاگرام #پرسپولیس #روحانی #استقلال #سحرقریشی #ترلان_پروانه #صدف_طاهریان #وحیدخزایی #محسن_افشانی #دنیاجهانبخت #سیناولی_الله #امیرتتلو #ترامپ #بهاره_رهنما #بهنوش_بختیاری #روحانی #جام_جهانی #جناب_خان #رامبدجوان . .
👈👈 جهت ارتباط با ما از هشتگ های زیر استفاده کنید
👇👇👇
#esfahanaks
#isfahanaks
Read more
بی تدبیری و سیاه بازی متولیان ورزش. رسول خادم خدمتگذار کشتی را از ورزش اول جدا کرد به گزارش سایت www.soori.ir # ...
Media Removed
بی تدبیری و سیاه بازی متولیان ورزش. رسول خادم خدمتگذار کشتی را از ورزش اول جدا کرد به گزارش سایت www.soori.ir # رسول خادم پس از حضور در جلسه مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی و انتقاد از عدم حمایت از این فدراسیون، جلسه را ترک کرد و پس از آن بیانیه‌ای از سوی رییس مستعفی فدراسیون خطاب به اعضای مجمع منتشر ... بی تدبیری و سیاه بازی متولیان ورزش. رسول خادم خدمتگذار کشتی را از ورزش اول جدا کرد
به گزارش سایت www.soori.ir
# رسول خادم پس از حضور در جلسه مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی و انتقاد از عدم حمایت از این فدراسیون، جلسه را ترک کرد و پس از آن بیانیه‌ای از سوی رییس مستعفی فدراسیون خطاب به اعضای مجمع منتشر شد.
# متن بیانیه رسول خادم خطاب به مجمع کشتی به این شرح است:
# "با سلام  و درود به اعضا محترم مجمع فدراسیون کشتی بویژه روسای محترم هیات کشتی استان ها که یار و یاور کشتی کشور در اجرای برنامه های سنگین و فشرده آن بوده و هستند. در این چندسال شاهد مظلومیت مدیریت کشتی کشور در برابر مواضع ناخوشایند آشکار و پنهان وزارت ورزش و جوانان نسبت به ورزش ملی کشور بوده‌اید.
# از نظر من مشی و  مرامنامه عملی مدیریت ورزش در کشور به گونه‌ای است که با روحیات و زوایایی رفتاری دیگر متقاضیان محترم کاندیداتوری فدراسیون کشتی، هماهنگی و همخوانی بیشتری دارد...
# حضور من اسباب تحمیل بی مهری های مضاعفی بر کشتی خواهد بود. در این چند سال تلاش کردم که از کنار تمامی تنگناهای حاصل از بی توجهی‌های مدیریت کلان ورزش به کشتی کشور، با اتکاء به بزرگی خانواده کشتی بگذرم....
# حتی این تلاش را با شرکت مجدد در انتخابات فدراسیون کشتی نیز ادامه دادم، اما خواهران و برادران عزیزم .......
# بهتر است دیگر کتمان نکنیم... کشتی به اندازه کافی تنها هست و منصفانه نیست به واسطه تلاش ناموفق آقایان برای همراه کردن فردی چون من، که تمامی سلول های وجودش از کشتی است، بیش از این، آب را به روی کشتی ببندند.
# نکته آخر اینکه، حضور من در کشتی برای خودم نبوده و نیست..... من مدیون کشتی بوده و هستم... هیچ‌گاه هم از خانواده کشتی جدا نخواهم شد.
# اجازه بدهیم فردی مسوولیت فدراسیون کشتی را بپذیرد که بتواند با ادبیات و افکار مورد نظر آقایان وزارتی، فدراسیون را اداره کند...
# شاید این اتفاق کمی از تنهایی ورزش ملی کشور بکاهد...."
# لازم به ذکر است. گرچه بارها مسئولان و متولیان ورزش کشور اعلام کردند با استعفای رسول خادم موافقت نخواهند کرد. اما نا مهربانی و سیاهکاری بعضی از آقایان باعث کناره گیری خادم از ورزش پر افتخار کشتی کشور شد تا آنها به خواسته های واقعی خود رسیده باشند.
# کانال (جهان کشتی)👇
https://t.me/jahane_koshti
Read more
. به‌هم‌ریختگی اقتصاد کشور ناشی از #بی_تدبیری است مدیریت‌ به عقل و تقوا نیاز دارد نه‌ #پدرسوختگی! . اقتصاد ...
Media Removed
. به‌هم‌ریختگی اقتصاد کشور ناشی از #بی_تدبیری است مدیریت‌ به عقل و تقوا نیاز دارد نه‌ #پدرسوختگی! . اقتصاد مملکت در اثر «بی‌تدبیری» این‌گونه به‌هم ریخت. بی‌تدبیری یعنی بی‌دینی، چون دین تدبیر آدم را افزایش می‌دهد. دین که فقط نماز و روزه نیست! . ظاهراً این تصور که «مدیریت‌های کلان سیاسی، ... .
به‌هم‌ریختگی اقتصاد کشور ناشی از #بی_تدبیری است
مدیریت‌ به عقل و تقوا نیاز دارد نه‌ #پدرسوختگی!
.
اقتصاد مملکت در اثر «بی‌تدبیری» این‌گونه به‌هم ریخت. بی‌تدبیری یعنی بی‌دینی، چون دین تدبیر آدم را افزایش می‌دهد. دین که فقط نماز و روزه نیست!
.
ظاهراً این تصور که «مدیریت‌های کلان سیاسی، یک‌مقدار پدرسوختگی می‌خواهد!» برای مردم #ضرب‌المثل شده است، درحالی‌که این‌گونه نیست. مدیریت‌ به صفای باطن و عقل نیاز دارد نه‌ پدرسوختگی
.
متأسفانه در طول تاریخ، مردم به کسانی که یک‌مقدار پدرسوختگی دارند، بیشتر اعتماد کردند تا کسانی که اصلاً در کارشان عیبی نیست؛ کمااینکه مردم در اثر #بی_بصیرتی و #تبلیغات_مسموم، معاویه را باهوش‌تر از امام علی(ع) می‌دانستند، چون قدرت تشخیص #مدیریت_هوشمندانه امام را نداشتند
.
ما طلبه‌ها مقصریم که حرف‌های بسیار هوشمندانۀ دین را در باب اداره زندگی و اقتصاد و معیشت، برای مردم نگفتیم، در نتیجه مردم به اینکه «دین به انسان #مدیریت و #سیاست یاد می‌دهد» اعتماد نکرده
و گمان می‌کنند دین‌دارها بلد نیستند جامعه را اداره کنند!
.
مثلاً اینکه دین مضاربه و سپرده‌کردن پول و سودگرفتن را نمی‌پسندد؛
اگر انسان پولش را به کسی یا به بانکی بسپارد و خودش بیکار بنشیند
به‌مرور باعث می‌شود که عقلش زائل شود.
اهل‌بیت(ع) سفارش می‌کردند که خودتان با پولتان کار کنید
.
امیرالمؤمنین(ع) استخدام‌شدن را مذموم می‌شمارند
و سفارش می‌کنند که «جوان تا می‌تواند نباید کارمند شود» (إِنِ اسْتَطَعْتَ أَلَّا يَكُونَ بَيْنَكَ وَ بَيْنَ اللَّهِ ذُو نِعْمَةٍ فَافْعَلْ؛ نهج‌البلاغه/نامه 31)
ولی امروز، کدام‌یک از جوانان ما این موضوع را می‌دانند؟!
در کدام کتاب درسی این موضوع را خوانده‌اند؟!
.
#حرم_رضوی- ۹۷.۰۵.۲۲
‌.
#استاد_پناهیان #استاد #پناهيان #پناهيانی
.
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>هولناک‌ترین ماده مخدر «گل»‌‌ است که دومین مخدر مصرفی کشور است. <span class="emoji emoji1f534"></span>پس از اشغال افغانستان، تولید مواد ...
Media Removed
هولناک‌ترین ماده مخدر «گل»‌‌ است که دومین مخدر مصرفی کشور است. پس از اشغال افغانستان، تولید مواد مخدر در افغانستان به شدت افزایش یافت. طوری که امروز 95 درصد مخدر جهان در افغانستان تولید میشود. آنها با دستکاری ژنتیکی و ترکیب گیاه مخدر شاهدانه‌ افغانی با گیاه مخدر ماریجوانا، مخدر جدیدی تولید ... 🔴هولناک‌ترین ماده مخدر «گل»‌‌ است که دومین مخدر مصرفی کشور است. 🔴پس از اشغال افغانستان، تولید مواد مخدر در افغانستان به شدت افزایش یافت. 🔴طوری که امروز 95 درصد مخدر جهان در افغانستان تولید میشود. 🔴آنها با دستکاری ژنتیکی و ترکیب گیاه مخدر شاهدانه‌ افغانی با گیاه مخدر ماریجوانا، مخدر جدیدی تولید کردند که بسیار قوی تر از حشیش و هروئین است. 🔴طوری که با یکبار بو کردن، فرد معتاد میشود! آنقدر قوی است که اگر از کنار بوته آن عبور کنید، دچار توهم می‌شوید. 🔴آمریکا و اسرائیل گل را بصورت قرص سبزرنگ و درقالب مواد نیروزا به داعش میدهند تا مغز آنها را در اختیار گرفته و درجنگها، توهم مانع از تفکر گردد. 🔴داعش از این قرص برای مقاومت نکردن کسانی که میخواهند سر ببرند هم استفاده میکند. 😡از ۸-۹ سال قبل توسط فردی با نام مستعار آرتا به ایران آورده شده و در شیراز کشت شد. 😳اما حالا در همه جا، حتی گلدان آپارتمانی هم یافت میشود. ⚠❗گل که در باور عمومی حتی کم خطر‌تر از حشیش و ماریجوانا و علف معرفی شده است، می‌تواند آنقدر خطرناک باشد که با یک بار مصرف، برای همیشه باعث اعتیاد شود. ⚠چون به طور مستقیم بخش‌های مسئول آرامش بخشی را در مغز فلج کرده و خودش جایگزین آن می‌شود. ⚠بنابراین با مصرف نکردن گل، فرد دچار اضطراب شدید، بیقراری، وحشت زدگی، تپش قلب شدید و... می‌شود. ⭕اعتیادی که پزشکان آن را غیرقابل ترک می‌دانند. ❌گل پودر سبز رنگی است که برخلاف مواد مخدر سنتی نظیر تریاک، توهم زا هم هست و حتی خطرناکتر از شیشه میباشد. ❌دکتر یزدان‌نیاز در این‌باره می‌گوید: «گل خطرناک‌ترین مخدر امروز است و با یک بار استفاده، ممکن است فرد به مدت شش ماه تا یک سال دچار توهم عصرگاهی شود» 🔴به حدی مواد مخدر توهم زای صنعتی و گل زیاد شده که عوارض خطرناک اونها مسئولین را ناچار به تسلیم کرده. 🔴تریاک هرچی که بود، توهم نداشت! طرف زن و بچه اش را مثل گوسفند سر نمیبرید.
❌سن مصرف به دبیرستان‌ها رسیده است. ❌روش استعمال آن در کاغذ سیگار است. ❌خانواده‌ها اطلاع دقیقی درباره این مخدر ندارند و جوان‌ها تصور می‌کنند گیاهی طبیعی و بی‌ضرر است. ❌در واقع ضعف اطلاع رسانی درباره این مخدر باعث شده که خیلی از جوانان تصور کنند می‌توانند خیلی راحت مصرف گل را کنار بگذارند. تصوری که به هیچ وجه درست ن
مرکز ترک اعتیاد جمشیدیه
26121253
26122446
22831037
@campjamshidieh
Read more
Loading...
جمشیدیان: دربی اصفهان زیباترین دربی ایران است کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به اینکه ...
Media Removed
جمشیدیان: دربی اصفهان زیباترین دربی ایران است کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به اینکه دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستند دیدار سپاهان و ذوب آهن زیباترین دربی ایران می شود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، احمد جمشیدیان در گفتگو با خبرنگار ایمنا، در مورد شهرآورد اصفهان، گفت: ... جمشیدیان: دربی اصفهان زیباترین دربی ایران است

کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به اینکه دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستند دیدار سپاهان و ذوب آهن زیباترین دربی ایران می شود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، احمد جمشیدیان در گفتگو با خبرنگار ایمنا، در مورد شهرآورد اصفهان، گفت: جدای از جذابیت دربی، هر دو تیم در این فصل کیفیت خوبی را در این بازی ها داشتند و می توانستند امتیازات بیشتری کسب کنند، به نظر من دربی این فصل اصفهان می تواند یک بازی جذاب و دیدنی باشد.
وی افزود: دربی اصفهان هم حساسیت های خود را دارد، اما با توجه به اینکه دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستند دیدار سپاهان و ذوب آهن زیباترین دربی ایران می شود. ضمن اینکه قلعه نویی به خوبی با ساختار سپاهان آشنایی دارد و به راحتی می تواند تفکرات خود را در این تیم پیاده کند. 
بازیکن اسبق تیم فوتبال سپاهان در مورد جذاب ترین شهرآوردی که خودش در آن بازی کرده است، اظهار کرد: در سال ۹۱ یا ۹۲، با مربیگری کرانچار، بازی با نتیجه چهار بر ۳ به پایان رسید که یک بازی پرگل و جذاب بود، ما پس از این که ۳ بر ۱ پیش افتادیم، بازی ۳ بر سه مساوی شد اما با گل دقایق پایانی محرم نویدکیا از روی نقطه پنالتی توانستیم با ده نفر حریف را ۴ بر سه شکست دهیم.
جمشیدیان ادامه داد: حُسن دربی اصفهان این است که آرام تر از سایر شهرآوردها است، هواداران با احترام و به خوبی برخورد می کنند و مشکلاتی را برای سایرین، رقم نمی زنند. فکر می کنم که این مثبت ترین نکته دربی اصفهان است.
وی در خصوص رابطه خود با بازیکنان ذوب آهن، تصریح کرد: با بازیکنان قدیمی و هم دوره ای خودم در ذوب آهن، در ارتباط هستم اما بهترین دوستی که در تیم ذوب آهن داشتم مرتضی تبریزی بود که به استقلال پیوست و امیدوارم در این تیم نیز موفق باشد.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان در مورد شرایط سپاهان در این فصل، خاطرنشان کرد: در این چند فصلی که از سپاهان دور بوده ام، همیشه مثل یک هوادار این تیم را دنبال می کنم. سپاهان در این فصل، تیم خوبی را شکل داده است و ترکیب جوانان و بازیکنان با تجربه در این تیم می تواند برای آن ها عامل موفقیت باشد. برای مثال مهرداد محمدی که در دو فصل اخیر، انتظارات را برآورده نکرد در این فصل، توانسته کیفیت خوبی ارائه دهد.
جمشیدیان تاکید کرد: فکر می کنم که دو تیم اصفهانی، به همراه دو تیم تهرانی، مربع قهرمانی لیگ هستند، لیگ امسال، جذاب تر و پویا تر از سال های اخیر خواهد بود و...
Read more
امنیت چیست؟ ////// <span class="emoji emoji274c"></span>بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده همش فیلم بود! تیاتر بود آقا! داعشی در ...
Media Removed
امنیت چیست؟ ////// بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده همش فیلم بود! تیاتر بود آقا! داعشی در کار نبود، همه عینه نقی معمولی بازیگر بودن! جلوی دوربین فیلم بازی میکردن! پشت دوربین هم سیروس مقدم اشاره میکرد کات میکردن،همه عوامل فیلم کنار هم چایی میزدن اون لگد هم اصلاً نخورد پشت تلفن هم کسی ... امنیت چیست؟
//////
❌بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده
همش فیلم بود!
تیاتر بود آقا!
داعشی در کار نبود، همه عینه نقی معمولی بازیگر بودن!
جلوی دوربین فیلم بازی میکردن!
❌پشت دوربین هم سیروس مقدم اشاره میکرد کات میکردن،همه عوامل فیلم کنار هم چایی میزدن
اون لگد هم اصلاً نخورد
پشت تلفن هم کسی نبود که بیاد سراغ بچه ها!
همش فیلم بود!
////////
❌اما واقعیت ماجرا میدونی کجاست؟
واقعیت ماجرا،تو بیابون های تنف و تلعفعر بود، اون جایی که داعش، محسن حججی رو زنده و زخمی و تشنه گرفتن!
اون جایی که این پاسدار انقلاب و مثل شیر شرزه تو چشم های دواعش نگاه میکرد و مرگ و به سخره گرفته بود! ❌واقعیت ماجرا خانطومان بود و لشگر 25 کربلا که 16 نفر از رعنا ترین جوانان این مملکت، که بعضی ها هم تازه داماد بودن مثل برگ پاییزی رو زمین ریختند!
واقعیت ماجرا رو باید از خانواده شهدا، از و همسر و مادر شهید حججی پرسید که وقتی عکس جوون رعناشونو، تو چنگال داعش دیدند، خنجر کفر و رو پهلوی جوونشون دیدن چی بهشون گذشت!
اونجا دیگه فیلمنامه و کارگردان نبود که کات بده!
سکانس یک بار فیلمبرداری میشد اونم توسط خوده خدا! ///////
❌واقعیت ماجرا رو باید از همسر شهید حاج عباس عبداللهی پرسید که وقتی فیلم دوره کردن پیکر شهیدش توسط داعش و دید چی بهش گذشت!
واقعیت ماجرا رو باید از همسر شهید اسکندری پرسید که وقتی سر شوهرش رو روی نیزه دید چه حالی شد!
واقعیت ماجرا رو باید از اون نو عروسی پرسید که دو هفته قبل تو خرید عروسی بود و حالا باید بند های کفن و باز کنه تا مردشو برای آخرین بار ببینه!
واقعیت ماجرا رو باید سالها بعد از نوزاد چند ماهه شهید بلباسی پرسید که از چهار ماهگی یتیم شدن یعنی چی!
واقعیت ماجرا رو باید از دختر بچه های شهدای مدافع حرم پرسید که از الان تا شب عروسی باید ماکت بابا شونو بغل کنن!
واقعیت ماجرا رو باید از همسر تازه عقد کرده شهید سیاوشی شنید که ماشین عروسش کنار مراسم تشییع شوهرش پارک بود!
////////
❌پسر جون اینا همش الکی بود!
فیلم اصلی رو مدافعان حرم زینب کبری بازی کردند که فیلمشون تو عرش اعلی اکران خصوصی بود برای خوده خدا، فرش قرمز شونم با خونشون رنگین شد و جایزه بهترین بازیگر مرد هم از دست های حضرت زهرا گرفتن!
آره داداش
اینا همه فیلمه!
قهرمان های اصلی جای دیگه ان!

آگه نبودن مدافعان حرم، لباس ناموس خیلی از این روشنفکرا، سر کلاشینکف بود!!
////////// کانال آنسوی سیاست.
Read more
<span class="emoji emoji274c"></span>بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده همش فیلم بود! تیاتر بود آقا! داعشی در کار نبود، همه عینه نقی ...
Media Removed
بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده همش فیلم بود! تیاتر بود آقا! داعشی در کار نبود، همه عینه نقی معمولی بازیگر بودن! جلوی دوربین فیلم بازی میکردن! پشت دوربین هم سیروس مقدم اشاره میکرد کات میکردن،همه عوامل فیلم کنار هم چایی میزدن اون لگد هم اصلاً نخورد پشت تلفن هم کسی نبود که بیاد سراغ بچه ... ❌بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده
همش فیلم بود!
تیاتر بود آقا!
داعشی در کار نبود، همه عینه نقی معمولی بازیگر بودن!
جلوی دوربین فیلم بازی میکردن!
❌پشت دوربین هم سیروس مقدم اشاره میکرد کات میکردن،همه عوامل فیلم کنار هم چایی میزدن
اون لگد هم اصلاً نخورد
پشت تلفن هم کسی نبود که بیاد سراغ بچه ها!
همش فیلم بود! ❌اما واقعیت ماجرا میدونی کجاست؟
واقعیت ماجرا،تو بیابون های تنف و تلعفعر بود، اون جایی که داعش، محسن حججی رو زنده و زخمی و تشنه گرفتن!
اون جایی که این پاسدار انقلاب و مثل شیر شرزه تو چشم های دواعش نگاه میکرد و مرگ و به سخره گرفته بود! ❌واقعیت ماجرا خانطومان بود و لشگر 25 کربلا که 16 نفر از رعنا ترین جوانان این مملکت، که بعضی ها هم تازه داماد بودن مثل برگ پاییزی رو زمین ریختند!
واقعیت ماجرا رو باید از خانواده شهدا، از و همسر و مادر شهید حججی پرسید که وقتی عکس جوون رعناشونو، تو چنگال داعش دیدند، خنجر کفر و رو پهلوی جوونشون دیدن چی بهشون گذشت!
اونجا دیگه فیلمنامه و کارگردان نبود که کات بده!
سکانس یک بار فیلمبرداری میشد اونم توسط خوده خدا! ❌واقعیت ماجرا رو باید از همسر شهید حاج عباس عبداللهی پرسید که وقتی فیلم دوره کردن پیکر شهیدش توسط داعش و دید چی بهش گذشت!
واقعیت ماجرا رو باید از همسر شهید اسکندری پرسید که وقتی سر شوهرش رو روی نیزه دید چه حالی شد!
واقعیت ماجرا رو باید از اون نو عروسی پرسید که دو هفته قبل تو خرید عروسی بود و حالا باید بند های کفن و باز کنه تا مردشو برای آخرین بار ببینه!
واقعیت ماجرا رو باید سالها بعد از نوزاد چند ماهه شهید بلباسی پرسید که از چهار ماهگی یتیم شدن یعنی چی!
واقعیت ماجرا رو باید از دختر بچه های شهدای مدافع حرم پرسید که از الان تا شب عروسی باید ماکت بابا شونو بغل کنن!
واقعیت ماجرا رو باید از همسر تازه عقد کرده شهید سیاوشی شنید که ماشین عروسش کنار مراسم تشییع شوهرش پارک بود! ❌پسر جون اینا همش الکی بود!
فیلم اصلی رو مدافعان حرم زینب کبری بازی کردند که فیلمشون تو عرش اعلی اکران خصوصی بود برای خوده خدا، فرش قرمز شونم با خونشون رنگین شد و جایزه بهترین بازیگر مرد هم از دست های حضرت زهرا گرفتن!
آره داداش
اینا همه فیلمه!
قهرمان های اصلی جای دیگه ان!

آگه نبودن مدافعان حرم، لباس ناموس خیلی از این روشنفکرا، سر کلاشینکف بود! .
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f64c"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> ... گپ و گفت من درباره #پیلاتس در صفحه ۱۵روزنامه اعتماد ۲۴ اسفند ۹۶ گپ گفتگوی کامل را در وب‌سایت ...
Media Removed
... گپ و گفت من درباره #پیلاتس در صفحه ۱۵روزنامه اعتماد ۲۴ اسفند ۹۶ گپ گفتگوی کامل را در وب‌سایت روزنامه اعتماد بخوانید... یا از لینک زیر دانلود کنید https://goo.gl/7zZ3aY . پیلاتس در رفع چه بیماری، ناهنجاری و ناراحتی‌هایی موثر ا ست؟ . پیلاتس یک روند بازگشت به زندگی طبیعی است و اصولا ... 🙌👇 ...
گپ و گفت من درباره #پیلاتس در صفحه ۱۵روزنامه اعتماد ۲۴ اسفند ۹۶

گپ گفتگوی کامل را در وب‌سایت روزنامه اعتماد بخوانید...
یا از لینک زیر دانلود کنید
https://goo.gl/7zZ3aY
.
🔸 پیلاتس در رفع چه بیماری، ناهنجاری و ناراحتی‌هایی موثر ا ست؟ .
🔹 پیلاتس یک روند بازگشت به زندگی طبیعی است و اصولا با هر آنچه غیرطبیعی است منافات دارد. سیستم ورزشی امن و معقولی است که به شما کمک می‌کند نسبت به خود شناخت بیشتر و بهتری پیدا کنید. متاسفانه شیوه زندگی و عادت‌های نادرست باعث بروز ناهنجاری‌های مختلف به ویژه در نوجوانان و جوانان شده و روز به روز به تعداد افرادی که از ساختار طبیعی بدن فاصله می‌گیرند و دچار عارضه‌های مختلف جسمی و روانی اعم از استرس، سرددرد، درد‌های گردنی، کمری و... می‌شوند، افزوده می‌شود. پیلاتس می‌تواند در برطرف کردن این عوارض کمک کننده باشد. اگر آسیب دیده‌اید، متوجه خواهید شد این تمرین‌ها بدن شما را کاملا محسوس و به سرعت ترمیم می‌کند و قدرت عضلانی و انعطاف بدنی‌‌تان را افزایش می‌دهد. پیلاتس با تحریک حواس درگیر در تعادل، شرایطی برای به چالش کشیدن دستگاه تعادل فراهم می‌کند و از این طریق در بهبود تعادل بسیار موثر است. در پژوهش‌های بسیاری ثابت شده شیوه صحیح تنفس می‌تواند قوای ایمنی بدن را تقویت کند، اضطراب و افسردگی را کاهش دهد و آهنگ پیری را کند سازد، همچنین تاثیر ورزش‌های تنفسی بر عمل هضم و تقویت دستگاه گوارش نیز غیرقابل انکار است. تنفس یک فرآیند ناخودآگاه و خودکار است؛ کاری که ما هر لحظه، بدون اینکه بر آن تمرکز داشته باشیم، انجام می‌دهیم. از مهم‌ترین ویژگی‌ها و اصول پیلاتس روش تنفسی آن است، با مداومت بر انجام این تمرینات که منجر به تقویت عضلات بین‌دنده‌ای می‌شود می‌توان حجم ریه را افزایش داد، فرآیند خودآگاه تنفس را تجربه و ریتم تنفس را تنظیم کرد، در نتیجه طعم رهایی و در لحظه بودن را چشید. در طول این چند سال به تجربه برای من ثابت شده افرادی که دچار ناهنجاری‌های اکتسابی آناتومیکی از قبیل گودی کمر، افتادگی شانه، کوتاهی عضلات مختلف بدن یا سندرم متابولیک یا خستگی و فرسودگی بوده‌اند با این تمرینات به شکل محسوسی بهبود می‌یابند.

#پیلاتس #تحرک #درمان #تمرین #مربی #سلامتی #ورزش #تندرستی #حال_خوب
#pilates #pilateseveryday #pilatesexercises
Read more
. #نازدونه_ظریفی . ◆ کمی تفکر و تعقل<span class="emoji emoji2714"></span> اینهمه خون ریختن در روزی به نام عید هیچ نشان زیبایی نیست<span class="emoji emoji270b"></span>خدای ...
Media Removed
. #نازدونه_ظریفی . ◆ کمی تفکر و تعقل اینهمه خون ریختن در روزی به نام عید هیچ نشان زیبایی نیستخدای ما خالق وجدان استاو خون بها نمیخواهدلطفا با کاشت نهال های زیبا به جای اینهمه خونریزیشهرتانزندگیمان🏞و جهانمان🌎را زیباتر کنیمبه جای ترویج خشونتباور کنین در همه روزهای عادی به اندازه ... .
#نازدونه_ظریفی .
◆ کمی تفکر و تعقل✔ اینهمه خون ریختن در روزی به نام عید هیچ نشان زیبایی نیست✋خدای ما خالق وجدان است💎او خون بها نمیخواهد👊لطفا با کاشت نهال های زیبا 🌱🌿به جای اینهمه خونریزی😔شهرتان🌁زندگیمان🏞و جهانمان🌎را زیباتر کنیم🙌به جای ترویج خشونت✊باور کنین در همه روزهای عادی به اندازه کافی جون این موجودات زیبا برای تامین گوشت گرفته میشه دیگه تو اون روز دوبرابرش نکنین👎و یقین داشته باشین هر انرژی منفی بازتاب دارد و کارما🔄 یک باور حقیقیست #نازدونه_ظریفی
🔴 دریای خزر را چپاول کردند , خون شهیدان را با تن فروشی ناموسی که سالها برایش جوانان در میادین جنگ پرپر شدند در برخی شهرها به عراقی ها و دیگران پایمال نمودند , ارزش پول کشور را به صفر رساندند و کشور را مضحکه خاص و عام کردند . اما هنوز عده ای درگیر عزا کردن یک عید با سرخ کردن خیابانها هستند , میگویند مردم چیزی برای خوردن ندارند ولی همین مردم برای عیدشان چه خونها که نمیریزند برای خدایی که در باورشان خون بها میخواهد . و تر و خشک همچنان در قهر خالق گیتی در این کشور با هم خواهند سوخت🔥هوای نفس , و ذات سرکش و هوسران و بی وجدانی را در درونتان قربانی کنید این باعث میشود دنیایتان زیباتر گردد اینرا خالقتان میخواهد , انسانیت داشته باشید , که برترین آیین است و دنیای ما اکنون عجیب محتاج انسانیت ماست ✔ ..... #نازدونه_ظریفی🖋 .....
⚫ راستی کسی هم اگر در برابر این کپشن پرمغز نقدی هم دارد در کمال احترام و بدون تعصب و با توجه به در نظر گرفتن بند بند نوشته هام میتواند ابراز دارد ☝
📌در صورت کپی متن حتما نام صفحه و هشتگ ذکر شود 🏳 #زندگی_نستان_زندگی_ببخش
#iran_animal_helper
.
#عزای_قربان .
.
#عیدقربان #عید_قربان #جهل #قربانی #سلاخی #eydghorban #eyd_ghorban #gosfand #گوسفند #گاو #شتر #gav # #کارما #خون #نذر #نذری #قربان #قربانی #حمایت_از_حیوانات
Read more
نامه مردم ایران به تمام مقامات کشور منتشر شده در فضای مجازی : عرض سلام خدمت شما ما مردم ایران اگر نگوییم ...
Media Removed
نامه مردم ایران به تمام مقامات کشور منتشر شده در فضای مجازی : عرض سلام خدمت شما ما مردم ایران اگر نگوییم همه اما بخش بزرگی از مردم نیازی نداریم که از جانب ما حرفهایی بزنید و داد و هوار هایی کنید که نه حرف ما مردم است و نه به انها اعتقادی داریم و نه به شماها اعتمادی.ما مردم دهه شصت نیستیم و دنبال ارمان هایی ... نامه مردم ایران به تمام مقامات کشور منتشر شده در فضای مجازی :
عرض سلام خدمت شما
ما مردم ایران اگر نگوییم همه اما بخش بزرگی از مردم نیازی نداریم که از جانب ما حرفهایی بزنید و داد و هوار هایی کنید که نه حرف ما مردم است و نه به انها اعتقادی داریم و نه به شماها اعتمادی.ما مردم دهه شصت نیستیم و دنبال ارمان هایی که خیال میکردیم با این حکومت به انها میرسیم نیستیم.ما مردمی هستیم که از بعد از پایان جنگ در حسرت یک زندگی ساده و بدون دغدغه فردا مانده ایم و از ساده ترین امکانات زندگی هم محروم شده ایم.در دهه شصت از استین کوتاه شلوار لی لباسهای رنگی موسیقی اواز شادی دوستی و ......محروم شده و امروز هم از داشتن شغل معیشت ارامش فکری لب خندان ارتباط با دنیا و مردمش در صلح و ارامش.دیروز صدای اژیر قرمز ترس و وحشت را در دل و جان زن و فرزندانمان جاری میساخت و امروز بیکاری و بی ارزش شدن ریال و گرانی اجناس. دیروز شعار میدادید راه قدس از کربلا میگذرد و امروز هم میخواهید کاخ سفید را حسینیه کنید.به کدامش رسیده اید؟؟؟ چهل سال است مرگ بر این و ان میگویید و در نماز جمعه ها مرگ و نیستی و نفاق را فریاد میزنید که همه انها بر سر خود ما مردم نازل شد.دیروز رئیس بانک مرکزی رژیم گذشته را به جرم تورم و گرانی اعدام کردید و امروز رئیس بانک مرکزی دو تابعیتی دلار را یازده هزار تومان تحویل میدهد و میرود و اب از اب تکان نمیخورد.دیروز ادعای ساده زیستی و دوری از تجملات داشتید امروز در اشرافی گری با هم مسابقه گذاشته اید.دیروز مقامات رژیم گذشته را به جرم مفسد اقتصادی و سوءاستفاده از بیت المال اعدام کردید و امروز اختلاس های سه هزار میلیاردی و هشت هزار میلیاردی و.......امری عادی شده و نکبت زاده های این جماعت با پول مردم در اروپا کانادا و امریکا جولان میدهند و حساب ارزی انان به صد و چهل و هفت میلیارد دلار میرسد و کسی جرات ندارد بگوید بالای چشمشان ابرو. دیروز جوانان ما مومن و انقلابی نامیده میشدند و در جبهه ها حماسه میافریدند و امروز بسیاری از جوانان در اینستاگرام دنبال کلاهبرداری جمع کردن لایک و نهایتا رانندگی اسنپ اوقات طلایی جوانی را هدر میدهند.اری اقایان مثلا سردار حرف بسیار است و حوصله کم.ما مردم رویاهایمان شده ساده ترین امکانات اولیه مردمان کشورهای دیگر.داشتن شغل درامد یک سقف و خانواده برای بسیاری رویا شده رویایی دست نیافتنی. #ایران #ایرانی #فقر #روحانی #گرانی #اعتراضات👇🏻👇🏻👇🏻ادامه
Read more
Loading...
. #یادداشت . دکتر محمود احمدی نژاد ؛ . کاخهای عنکبوتی ظالمان بسیار سست است و بر سر آنان فرو خواهد ...
Media Removed
. #یادداشت . دکتر محمود احمدی نژاد ؛ . کاخهای عنکبوتی ظالمان بسیار سست است و بر سر آنان فرو خواهد ریخت . دکتر #احمدی نژاد با انتشار یادداشتی، اسارت ۱۳۰ روزه آقای اسفندیار رحیم #مشایی و رفتارهای ظالمانه صورت گرفته علیه ایشان را به شدت محکوم کرد و افزود: کاخ های ظلم بسیار سست و عنکبوتی است و در ... .
#یادداشت
.
دکتر محمود احمدی نژاد ؛
.
کاخهای عنکبوتی ظالمان بسیار سست است و بر سر آنان فرو خواهد ریخت
.
دکتر #احمدی نژاد با انتشار یادداشتی، اسارت ۱۳۰ روزه آقای اسفندیار رحیم #مشایی و رفتارهای ظالمانه صورت گرفته علیه ایشان را به شدت محکوم کرد و افزود: کاخ های ظلم بسیار سست و عنکبوتی است و در اندک زمانی بر سر ظالمین فروخواهد ریخت.
.
متن این یادداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
.
بیش از 130 روز است که جناب آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی، انسان بزرگ، انقلابی، اندیشمند و خادم ملت را به اتهام اعتراض به احکام ظالمانه دستگاه قضایی و دخالت‌های استعمار پیر در امور کشور به اسارت گرفته اند.
.
بازداشت ایشان از ابتدا، یک اقدام غیرقانونی بوده و باید در ابتدای امر و بلافاصله پس از انجام بازپرسی، آزاد می شد.
.
معلوم است که نمی توانند این مرد بزرگ را با آن اتهامات دروغین محکوم نمایند، لذا با طراحی بازی های سخیف و به ظاهر قضایی و امنیتی، از آزاد کردن ایشان خودداری کرده و مشغول پرونده سازی هستند.
.
علاوه بر این، ضمن استفاده از همه قدرت حکومت، بسیاری از جوانان مومن و انقلابی را به صرف کوچکترین انتقاد از دستگاه قضایی و حمایت از مظلومین، با بدترین وجه، دستگیر نموده و برخلاف قانون، ماه‌ها در اسارت نگه داشته اند.
.
این رفتارها، ننگ تاریخ و توهین به شخصیت و فرهنگ ملت ایران و در نقطه مقابل اهداف و آرمانهای انقلاب است.
.
مسببین این اقدامات ظالمانه در گزارش به مقامات ارشد و در بولتن های سری و محرمانه ارسالی برای آنان، ضمن نمایش اقدامات ظالمانه خود به عنوان پیروزی های بزرگ و درخشان، ادعا می کنند که با دستگیری عزیزان بهاری، این خادم کوچک ملت را نیز مهار کرده اند.
.
در واقع این مدعیان دروغین اقرار و اعتراف می کنند که یاران اینجانب و دیگر دوستان بهاری را به گروگان گرفته‌ اند.
.
توصیه این سرباز کوچک وطن و انقلاب به آنان این است که چشم‌هایشان را باز کنند و رفتار و گفتار ملت را مشاهده نمایند.
.
اولا آنان از دریافت این حقیقت عاجز مانده اند که با ملتی بزرگ طرف هستند، ملتی که از شرایط کشور ناراضی بوده و به دنبال احیای آرمانها و تحقق اهداف انقلاب و بازگرداندن نحوه اداره کشور به مسیر اصلی است و موج توفنده او نیز در راه است!.
.
جوانان بهاری، بنده و دوستانم، فقط قطره هایی از اقیانوس بی پایان و زلال ملت تحول آفرین و انقلابی ایران هستیم.
.
جهت مشاهده متن کامل #یادداشت به کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد مراجعه نمائید.
Read more
 #بصره . . حتما خبر دارید در بصره  #کنسولگری_ایران را آتش زدند. فقط این نیست، دفاتر احزاب و شخصیت‌های ...
Media Removed
#بصره . . حتما خبر دارید در بصره  #کنسولگری_ایران را آتش زدند. فقط این نیست، دفاتر احزاب و شخصیت‌های مختلف و مقرهای  #حشد_شعبی را هم آتش زدند. در شهری با اکثریت شیعه که شهدای بسیاری هم در راه مبارزه با تکفیری ها داده، چطور این اتفاق افتاده است؟ پروژه ای دقیقا مشابه وضع ایران. رسیدگی نکردن ... #بصره
.
.
حتما خبر دارید در بصره  #کنسولگری_ایران را آتش زدند. فقط این نیست، دفاتر احزاب و شخصیت‌های مختلف و مقرهای  #حشد_شعبی را هم آتش زدند. در شهری با اکثریت شیعه که شهدای بسیاری هم در راه مبارزه با تکفیری ها داده، چطور این اتفاق افتاده است؟
پروژه ای دقیقا مشابه وضع ایران. رسیدگی نکردن عمدی حکومت و مقامات حکومت محلی به وضع معیشتی مردم، جهت دادن به اعتراضات از خارج، حمله به مراکز همسو با جبهه مقاومت و متهم کردن آنها به اینکه عامل مشکلات هستند.
این درحالی است که مرجعیت عراق و جوانان حشد شعبی دقیقا چند روز پیش ۲۱ پمپ آب عظیم در پروژه آبرسانی را نصب کردند و حکومت محلی از هرگونه کمک خودداری کرد.
جالب است بدانید شعار تظاهراتچی های  #بصره این است که ایران جلوی آب بصره را گرفته، و در ایران چو می اندازند که ایران آب خودش را به بصره می دهد؟
شایع کرده اند ایران  #سپاه را در مرز روبروی بصره مستقر کرده و می خواهد حمله کند، آمریکا هم در مرز بصره و کویت هزاران چادر برای پناهندگان فراری از جنگ برپا کرده است!
وقتی در بصره دفاتر احزاب و شخصیت های ملی و مقاوم می سوزد، جالب است که کنسولگری  #آمریکا و دفتر #مقتدا_صدر سالم می ماند! پیدا کنید پرتقال فروش را! .
.
#البصره_تحترق🔥🔥 #فتنه_البصره
#فتنه_در_بصره
#فتنه_بصره
#العراق
#البصره
#محمد_نجاح_علی
Read more
سپیدرود در نخستین مسابقه لیگ برتر یک شکست یک طرفه و تحقیر آمیز در برابر سایپایی متحمل شد که سال گذشته ...
Media Removed
سپیدرود در نخستین مسابقه لیگ برتر یک شکست یک طرفه و تحقیر آمیز در برابر سایپایی متحمل شد که سال گذشته موفق شده بود چهار امتیاز از آن دشت کند. یک باخت سه گله که اگر مهار پنالتی دقیقه ۱۹ کوروش ملکی نبود، ممکن بود نتیجه ای به مراتب فاجعه بار تر هم رقم بخورد! این باخت را با احترام به دوستان مان در اداره ... سپیدرود در نخستین مسابقه لیگ برتر یک شکست یک طرفه و تحقیر آمیز در برابر سایپایی متحمل شد که سال گذشته موفق شده بود چهار امتیاز از آن دشت کند.

یک باخت سه گله که اگر مهار پنالتی دقیقه ۱۹ کوروش ملکی نبود، ممکن بود نتیجه ای به مراتب فاجعه بار تر هم رقم بخورد!

این باخت را با احترام به دوستان مان در اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان تقدیم می کنیم که با دخالت های بی جا و مخرب خود کمر به نابودی قدیمی ترین تیم گیلان بسته اند.

دوستانی که با دخالت های خود #داماش_گیلان را به نابودی کشاندند و حالا برای کامل کردن ماموریت ناتمام خود چشم به سقوط دیگر سوگلی رشتی ها دوخته اند!

این باخت تحقیرآمیز را البته بعد از اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال، تقدیم می کنیم به تمام نان به نرخ روزخورهای پیرامون عشق کهن مان و البته هرگز این روزهای سخت را فراموش نخواهیم کرد!
.
#منبع: وبسايت رسمى باشگاه #سپيدرود_رشت
Read more
--- . وقتی مانچینی سرمربی شد و اولین لیست دعوت شده ها را اعلام کرد ، یه انتقادی بهش کردیم که خیلی از ...
Media Removed
--- . وقتی مانچینی سرمربی شد و اولین لیست دعوت شده ها را اعلام کرد ، یه انتقادی بهش کردیم که خیلی از دوستان جبهه گرفتن که " آقا تو اصن‌ میفهمی فوتبال چیه ؟ مانچینی لیپی دومه " و از این دست داستانا. بله دوستان ، سرمربی که تو بازی رسمی ، کیلینی و بونوچی را نیمکت نشین میکنه ، دو مدافع ۰ کیلومترو میذاره تو ... ---
.
وقتی مانچینی سرمربی شد و اولین لیست دعوت شده ها را اعلام کرد ، یه انتقادی بهش کردیم که خیلی از دوستان جبهه گرفتن که " آقا تو اصن‌ میفهمی فوتبال چیه ؟ مانچینی لیپی دومه " و از این دست داستانا.

بله دوستان ، سرمربی که تو بازی رسمی ، کیلینی و بونوچی را نیمکت نشین میکنه ، دو مدافع ۰ کیلومترو میذاره تو زمین ، امپراتوریو میذار دروازه که از هرجا شوت بزنی ( یورو جوانان ) گل میخوره ، واقعا جای دفاع کردن هم داره ؟

اون کنته بود که جاکیرینی تحت هدایتش ، جایزه بهترین گل دور گروهی یورو را دریافت کرد.

کارلو تاوکیو هم بعد از جامجهانی گفت " اگه فقط ۲ میلیون به حقوق کنته اضافه میکردیم ، حالا تو جامجهانی بودیم و یکی از شانس های قهرمانی.

مانچینی اگه میتونست ، تیمای باشگاهی خودشو جمع میکرد ، مانچینی مربی خوبی بود ، اما حالا خیلی وقته تفکراتش نم کشیده ، یا باید خودشو بروز کنه یا زحمتشو از آتزوری کم کنه تا حماسه ونتورا تکرار نشه.

بله ، وقتی سرمربی میاد تو تیم که از روی احساسات تصمیم میگیره ، نتیجه همین میشه. ونتورا که حتی مصدومای میلان رو دعوت میکرد ، و حالا مانچینی که مطمئن ترین زوج دفاعی ایتالیارو خط میزنه ؛ نتیجش میشه ۹ بازی و فقط ۱ برد اون هم در دیدار دوستانه.

کار هرکس نیست خرمن کوفتن!
آقای کنته ، وقتشه برگردی!
.
.
#AhmAd
____________
Read more
در غمِ ما روزها بى‌گاه شد امروز قصدِ دوش گرفتن داشتم که ديدم برق نداريم؛ شير آب را باز و با خودم فکر کردم ...
Media Removed
در غمِ ما روزها بى‌گاه شد امروز قصدِ دوش گرفتن داشتم که ديدم برق نداريم؛ شير آب را باز و با خودم فکر کردم با اين روند، چند سالِ‌ آینده، هنوز آبى از شيرِ آب‌ِ خانه‌هايمان سرازير می‌شود؟ بر اساس دانشِ من، آبِ موردِ استفاده‌ی مردم در خانه‌ها، حدود ٥ تا ١٠ درصد آب مصرفى كشور است و بقیه‌ی آن در كشاورزى و ... در غمِ ما روزها بى‌گاه شد
امروز قصدِ دوش گرفتن داشتم که ديدم برق نداريم؛ شير آب را باز و با خودم فکر کردم با اين روند، چند سالِ‌ آینده، هنوز آبى از شيرِ آب‌ِ خانه‌هايمان سرازير می‌شود؟
بر اساس دانشِ من، آبِ موردِ استفاده‌ی مردم در خانه‌ها، حدود ٥ تا ١٠ درصد آب مصرفى كشور است و بقیه‌ی آن در كشاورزى و صنعت مصرف مى‌شود و بر اساس شنيده‌ها و دیده‌ها و استدلال‌هایم، این بحران تنها بر اساس بی‌تدبیری و نبودِ تخصص و نگاهِ ملی در حوزه‌های مدیریتی، دامن‌گیر سرزمین ایران شده است.
بعد از این مرور در ذهنم یاد جلسه‌ای که ماهِ رمضانِ سال گذشته با دکتر نوبخت -مدیر خوش‌رو و متین سازمان برنامه ‌و بودجه- داشتم افتادم؛ (اين تنها جلسه‌‌‌ام با یکی از افرادِ حاکمیت برای صحبت درباره‌ی مشکلات فرهنگی بود و پیش و بعد از آن، انگیزه‌ای برای شرکت در این‌گونه جلسات نداشته‌ام) آن روز برای حل مشکلاتِ فرهنگ و دیگر مسایل از ایشان خواستم تا روی این موضوع تحقیق کنند که چرا در این چهل‌و‌اندی سال، تمام نخبگانِ فرهنگ و هنر این سرزمین از کار در دولت و تعدادی از فعالیت در ایران و برخی حتی از زندگی در ایران فراری‌اند؟(اساتید #سیحون، #شجریان، #بیضایی، #کیا‌رستمی و...) این نکته‌ی دردناک در تمام مراکز تصمیم‌گیری و مدیریتی ایران کم و بیش قابل لمس است؛ با اینکه امید به شنیدنِس حرف در مسوولین از صدر تا ذیل وجود ندارد؛ اما باز هم بر اساس خویش‌کاری این نکته را گوشزد می‌کنم که تنها راه نجات از نابودی ‌ایران در چند سال آینده، ‌استفاده از مغزهای کم نظیر ایرانی است که به هر دلیل خانه‌نشین شده‌ یا باعث مهاجرت‌شان شده‌اید؛ من به یقین به شما می‌گویم اگر نوابغ ایراني که در سراسر جهان در حال خدمت رساندن به کشورهای دیگرند زمینه مساعد و "امن" برای کار در ایران پیدا کنند؛ بی شک مدتی محدود قادر به نجات ایران خواهند بود؛ این که دیگر دست دراز کردن پیش غرب و شرق نیست و به گمانم آخرین فرصت برای جلوگیری از نابودی آب، هوا، منابع، زیست‌بوم، امید و آینده‌ی جوانان و پیران در این سرزمین است.
ایرانی که این میزان از خدمات را به بشریت کرد مستحق این روزگار نیست.
ایرانی که فرهنگ، هنر، پزشکی، مهندسی، نجوم، ریاضیات، هندسه و... را به جهان و بشریت هدیه کرد؛ لایق این سرنوشت نیست.
باور کنید، کافی ‌است.
باور بفرمایید روزی نیست از این غم چشمانمان تر نباشد.
لطفا فرمان را عوض کنید؛
بدون شعار و حرف سیاسی ... بدونِ تعارف #خسته‌ایم...
.
.
تصویر؛ #دریاچه_ارومیه
.
#ايران
#سهراب_پورناظری
#Iran
#sohrabpournazeri
Read more
<span class="emoji emoji2665"></span>️<span class="emoji emoji2665"></span>️علیرضابیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران:<span class="emoji emoji2665"></span>️<span class="emoji emoji2665"></span>️ کارگر نانوا بودم رفتگر شهرداری بودم ماشین ...
Media Removed
️علیرضابیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران:️ کارگر نانوا بودم رفتگر شهرداری بودم ماشین میشستم در رستوران ظرف میشستم شبها در میدان آزادی میخوابیدم او هیچگاه درمانده نشد تا اینکه.... علیرضا بیرانوند که این سال‌ها با قراردادهای میلیاردی در تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی بازی می‌کند، ... ♥️♥️علیرضابیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران:♥️♥️ کارگر نانوا بودم

رفتگر شهرداری بودم

ماشین میشستم

در رستوران ظرف میشستم
شبها در میدان آزادی میخوابیدم
او هیچگاه درمانده نشد تا اینکه.... علیرضا بیرانوند که این سال‌ها با قراردادهای میلیاردی در تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی بازی می‌کند، از آن دسته افرادی است که از خانواده‌ای بسیار فقیر و بدون داشتن هیچ امکاناتی خود را به این مرحله رسانده است.
به گفته خودش بیش از 10 بار داستان زندگی خود را برای هم‌تیمی‌هایش تعریف کرده ولی هیچ‌کس از شنیدن این ماجراها خسته نمی‌شود و همیشه همه گوش شنوای ماجراهای تلخ و سخت زندگی او هستند.
او که متولد سال 71 در خرم‌آباد است، از بچگی علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشته و این علاقه به‌شدت مورد نارضایتی پدرش بوده
علیرضا در این‌باره می‌گوید: «پدرم اصرار داشت به جای اینکه وقت خود را برای بازی فوتبال بگذرانم کارگری کنم و بتوانم پول دربیاورم.»
این‌طور که دروازه‌بان تیم ملی می‌گوید پدر او هیچ‌وقت او را کتک نزده و همیشه توپ، لباس فوتبال یا وسایل فوتبالی او را پاره می‌کرده که دیگر نتواند بازی کند زیرا می‌دانسته علیرضا چه علاقه‌ای به این ورزش دارد اما او هیچ‌وقت خسته نشده و بالاخره با کار کردن در نانوایی بربری در خرم‌آباد توانسته پدرش را راضی کند که فوتبال هم بازی کند.
این دروازه‌بان می‌گوید: «بالاخره پول‌هایم را جمع کردم و بلیت اتوبوس خریدم و به تهران آمدم. در راه با حسین فیض که مربی تیم وحدت تهران بود همسفر شدم و او به من گفت اگر 250 هزار تومان بدهم من را به تیم می‌برد.» او ادامه می‌دهد: «من هیچ پولی نداشتم و همین را به فیض گفتم و او با این حال من را به تیم برد. در بازی تدارکاتی درخشیدم ولی این تیم خوابگاه نداشت و در میدان آزادی می‌خوابیدم.» او با بیان اینکه همه دستفروش‌های آنجا او را می‌شناختند، ادامه داد: «بعدا قرار شد در ازای شستن ظروف یک پیتزا‌فروشی شب‌ها را آنجا بخوابم. در آن روزها به تیم جوانان هما رفتم و در آنجا هم بازی می‌کردم.» او به‌عنوان تلخ‌ترین خاطره‌اش در آن روزها می‌گوید: «یک بار سعید ریاضی مربی‌مان ساعت یک و نیم شب به رستوران آمد. نمی‌خواستم مرا ببیند اما تصادفا دید و برایم گریه کرد و گفت چرا تا به حال درباره کار به او نگفته‌ام. بعد از آن به یک کارواش رفتم و مدتی در آنجا کار می‌کردم.
بعد معرفی شدم به شهرداری و هر روز از ساعت 5 در خزانه در حوالی مترو رفتگری کردم.
در همه این مدت پدر و مادرم نمی‌دانستند من در تهران کار می‌کنم.» تلاش كن ‎برای رسیدن به رویاهات
Read more
: James #Milner has hailed Curtis #Jones’ impact on the Reds’ US tour this summer. “The more games ...
Media Removed
: James #Milner has hailed Curtis #Jones’ impact on the Reds’ US tour this summer. “The more games he gets with us and the more sessions, you see him getting better and better. “It’s a big transition from youth football to the first team but you can see him improving massively each day and that’s ... :
James #Milner has hailed Curtis #Jones’ impact on the Reds’ US tour this summer. “The more games he gets with us and the more sessions, you see him getting better and better. “It’s a big transition from youth football to the first team but you can see him improving massively each day and that’s just being around the lads and watching what they’re doing and how they’re playing. “[Young players are] still going to make mistakes, that’s what we’re there for, to try and help them along. “But you can see how much ability he’s got and the more time he spends with us the better he’ll get.”
•••••
جیمز #میلنر از عملکرد کورتیس #جونز در تور تابستانی #لیورپول در ایالات متحده تمجید کرد.

هرچه بازی بیشتری او در کنار ما است و هرچه او جلسه‌های تمرینی بیشتری در کنار ما می‌گذراند، شما می‌بینید که او بهتر و بهتر می‌شود.

این یک تغییر بزرگ است که از تیم جوانان به تیم اصلی بیایید اما می‌توانید پیشرفت گسترده او را هر روز ببینید و این‌ها فقط به‌خاطر این است که او کنار بازیکنان اصلی است و کاری که آنها می‌کنند را تماشا می‌کند و بازیشان را زیر نظر می‌گیرد.

بازیکنان جوان هنوز در حال اشتباه کردن هستند، و به‌خاطر همین است که ما اینجا هستیم تا آنها تلاش کنند و ما کمکشان کنیم.

اما شما می‌توانید ببینید که چقدر توانایی او دارد و بیشتر اوقاتی که او کنار ما است عملکرد بهتری نسبت به ما دارد.
Read more
Paolo Maldini interview with #Gazzetta first part: <span class="emoji emoji25b6"></span>"Who is Paolo Maldini today?" Maldini: Former ...
Media Removed
Paolo Maldini interview with #Gazzetta first part: "Who is Paolo Maldini today?" Maldini: Former athlete, husband, father and a happy man ..‌ "The memory of every decade of your age - 5 memories -?" .. Maldini: 1-10 years start studing and the beginning of football, 11-20 years of my ... Paolo Maldini interview with #Gazzetta first part:
▶"Who is Paolo Maldini today?" Maldini: Former athlete, husband, father and a happy man ..‌
▶"The memory of every decade of your age - 5 memories -?" .. Maldini: 1-10 years start studing and the beginning of football, 11-20 years of my encounter with Adriana and the first match in Serie A, 21-30 Christian and World Cup and First Championship, 31-40 Daniele's birth and Manchester final, 41-50 loss of my father and my retirement.‌
▶"The most beautiful year?" Maldini: 1996 and 2001 because they are Christian and Daniele's birth year. Also the 2002-2003 season is the best.‌
▶"Time is running fast now or when you played?" Maldini: Now time flies. Previously time was less rapid despite matches and commitments.‌
▶"Your relationship with Cristian and Daniele?" Maldini: I like playing and joking with them .. I want them to be serious people .. wonderful boys and I am happy with them ..‌

مصاحبه مفصل پائولو مالدینی با نشریه‌ی گاتزتا به مناسبت تولد پنجاه سالگی اش: ◀پائولو مالدینی امروز کیست؟ ورزشکار سابق، همسر، پدر و یک انسان خوشحال.‌
◀یک خاطره از هر دهه از عمرت؟ دهه اول در حال یادگیری فوتبال دهه دوم آشنایی با آدریانا و اولین بازی در سری‌آ دهه سوم کریستین، جام‌جهانی و اولین س ال دهه چهارم دنیل و فینال منچستر و دهه پجم از دست دادن پدرم و بازنشستگی.‌
◀زیباترین سالها؟96 و 2001 به خاطر تولد بچه‌هایم. فصل 2002-2003 هم بهترین فصل بود.‌
◀پدر وقتی 50 ساله بود به عنوان مربی قهرمان جهان شد. وقتی در دیم جوانان میلان بودی از خودت نمیپرسیدی که در آن سن در کجا خواهی بود؟ نه. زمانی ارزش کار پدرم را فهمیدم که بزرگ شده بودم.‌
◀الان زمان زود می‌گذرد یا وقتی بازی میکردی؟ الان زمان مثل برق و باد می‌گذرد. قبلا اینقدر سریع نبود با اینکه مسابقات وجود داشتند.‌
◀رابطه‌ات با بچه‌ها؟ از بازی کردن و وقت گذراندن با آنها لذت میبرم. دوست دارم آدم های جدی ای باشند. پسرهای فوق‌العاده ای هستند و با آنها خوشحالم.‌

#Transfermarket #SerieA #SerieATim #Milanisti #Rossoneri #milan #acmilan #calcio #italy #football #soccer #MilanNews #forzamilan #MilanTv #tbt #InstaMilan #weareacmilan #InsideACM #Rossonero #ACMPersian #weareacmilan
Read more
 #bighanoon #zahrasarokhani هفته گذشته طرحی در مجلس به راي گذاشته شد كه مطابق اون توي شرایطی دختران ...
Media Removed
#bighanoon #zahrasarokhani هفته گذشته طرحی در مجلس به راي گذاشته شد كه مطابق اون توي شرایطی دختران لازم نيست واسه ازدواج با آقايي از بابايي اجازه بگیرن. البته به نظر من اونايي كه تنها مانع ازدواجشون اجازه پدره، خيلي لاكچري تشريف دارن. چون امروز دغدغه اصلي جوانان در درجه اول پيدا شدن طرف و در درجه ... #bighanoon #zahrasarokhani
هفته گذشته طرحی در مجلس به راي گذاشته شد كه مطابق اون توي شرایطی دختران لازم نيست واسه ازدواج با آقايي از بابايي اجازه بگیرن. البته به نظر من اونايي كه تنها مانع ازدواجشون اجازه پدره، خيلي لاكچري تشريف دارن. چون امروز دغدغه اصلي جوانان در درجه اول پيدا شدن طرف و در درجه دوم پوله. در هر حال توضیحات تکمیلی رو درباره این طرح بهتون میگيم، به حرف سایر رسانه‌ها هم توجه نکنید، حقیقت اینجاست:
.
شرط اول: سن ۲۸ سال به شرط احراز رشد از سوی مرجع قضایی

براي شرط اول سه جور شرایط احراز داریم: سن جسمی، سن عقلی، سن دستپختی

الف) جسمی: قد حداقل ۱۵۰ و وزن بین ۴۵ تا ۹۰. اگه وزنتون بالای نوده شما نه تنها هیچ‌وقت به اجازه پدر نیازی نداشتید بلکه به اجازه همسر آیندتون هم نیازی ندارید، قشنگ دستش‌رو بگیرید ببرید محضر بگید امضا کنه، اگه مخالفت کرد، دستش‌رو بشکنید،‌ اگه بازم مقاومت كرد، جفت پاهاش‌رو قلم کنید، بنده هم به شخصه خیلی مخلصم آبجی.
.
ب) عقلی: فهم و شعورتون بايد در حدي باشه كه بدونید چه وقت با تشت شیر کولاک کنید، چه وقت از کانال خانم‌های قری برای مقاصد خاص کمک بگیرید و اينكه هيچ‌وقت «هرچي آقامون بگه» و «بله سرورم» از دهنتون نيفته. رعايت اين موارد نشون دهنده‌ پختگی و احراز سلامت عقلی شماست. تعریف و تمجید مداوم از قوم شووَر نیز امتياز شما رو در این مرحله بالاتر میبره.
.
ج) دستپختی: سرخ کردن سبزی قورمه‌سبزی، جا افتادن فسنجون، دون دون شدن و قد كشيدن برنج، كتلت به شكل قلب، آبدار شدن جوجه‌کباب، تهیه انواع ژله چند رنگ و ترکیبی با آلوئه ورا، انواع فینگرفود و همچنین سفره‌آرایی با آناناس و هندونه شرایط شما رو برای رضایت شوشو و عدم نیاز به اذن ددي تامین میکنه. خدايي نكرده اگه برنجتون شفته ميشه يا اعتقاد داريد سوپ غذاست، 100 سالتون هم باشه احراز صلاحيت نميشيد، اصرار نكنيد.
.
شرط دوم: دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد

این بخش یه تبصره خيلي مهم داره: شرط معدل. شما دختر خانمی رو در نظر بگیرید که دانشگاه خوب دولتی درس خونده، معدل بالا، بدون مشروطی، اَسیستنت استاد هم بوده، سه بار هم کاپ اخلاق گرفته، همیشه هم با مریم رفته با مریم اومده. واقعا این آدم كلا صلاحیت ازدواج داره؟ اونم بدون اذن بزرگ‌تر؟ شرط احراز رو دخترهايي پاس ميكنن که هدف اول و آخرشون از رفتن به دانشگاه یافتن نیمه گمشده‌شونه. اينا اساسا وقت درس خوندن ندارن. واسه همین معدل بالای ۱۳ اصلا احراز نمیشه.

بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
داریوش اقبالی: خوانندگی را همیشه دوست داشته ام زیرا در تنهاییم مونس و مرهم زخمهای من بوده است. در نوجوانی ...
Media Removed
داریوش اقبالی: خوانندگی را همیشه دوست داشته ام زیرا در تنهاییم مونس و مرهم زخمهای من بوده است. در نوجوانی برای دلم میخواندم که اتفاقی توسط دوست بزرگوار آقای خیاطباشی به دنیای موسیقی معرفی شدم و به مرور به شهرت رسیدم. شهرت و تشویق مردم طبیعتاً برای هر انسانی لذت دارد ولی شهرت هم مانند قدرت گاه با خود ... داریوش اقبالی: خوانندگی را همیشه دوست داشته ام زیرا در تنهاییم مونس و مرهم زخمهای من بوده است. در نوجوانی برای دلم میخواندم که اتفاقی توسط دوست بزرگوار آقای خیاطباشی به دنیای موسیقی معرفی شدم و به مرور به شهرت رسیدم. شهرت و تشویق مردم طبیعتاً برای هر انسانی لذت دارد ولی شهرت هم مانند قدرت گاه با خود غرور و امکانات سو استفاده میآورد. من همیشه به "قدرت به عشق" معتقد بوده ام و نه "عشق به قدرت." البته من نیز اشتباهاتی کرده ام و شهرت گاه برایم مخرب هم بوده است از حسادتها و اذیتهای دیگران (اسید پاشی و ..) گرفته تا مشکلات قانونی و ... امروزه بسیاری مجذوب "نور صحنه" شده و با خرج کردن پول و به کمک برخی کمپانی های تولید موسیقی و رسانه ها معروف میشوند اما جوانان ما باید غافل نشوند که به کجا میروند و دچار چرخه باطل و سراب نشده و مورد سو استفاده قرار نگیرند. شاید مشهور شوند و حتی پولی هم درآورند اما خواننده شدن مانند هر حرفه دیگری مقررت خود را داشته و سالها طول میکشد.
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f534"></span> رهبرانقلاب در حکمی حجت‌الاسلام محمد قمی، را به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کردند ‌ ‌ <span class="emoji emoji1f4dd"></span> ...
Media Removed
رهبرانقلاب در حکمی حجت‌الاسلام محمد قمی، را به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کردند ‌ ‌ از متن حکم رهبر انقلاب: تبیین و عرضه‌ی فکر و فرهنگ و معارف اسلامی با توجه به نیازهای روز و با نوآوری در #ادبیات و روش‌ها بگونه‌ای که بر جان و دل مخاطبان بنشیند و وجود آنان را از کوثر حقیقت دین سیراب نماید، ...
🔴 رهبرانقلاب در حکمی حجت‌الاسلام محمد قمی، را به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کردند


📝 از متن حکم رهبر انقلاب: تبیین و عرضه‌ی فکر و فرهنگ و معارف اسلامی با توجه به نیازهای روز و با نوآوری در #ادبیات و روش‌ها بگونه‌ای که بر جان و دل مخاطبان بنشیند و وجود آنان را از کوثر حقیقت دین سیراب نماید، رسالت بسیار مهم این سازمان است.

📝رسالت دیگر این سازمان رصد و مقابله‌ی هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی و تبلیغی و رسانه‌ای دشمنان دین و انقلاب و کشور است. دشمنانی که نه امروز بلکه از چند دهه پیش، هویت و شخصیت و باور و رفتار و سبک زندگی اسلامی- ایرانی مردم خصوصاً #جوانان را هدف قرار داده و با شیوه‌ها و ابزارهای متکی به فناوری‌های ارتباطی و رسانه‌ای اعم از هنر و #سینما و #فضای_مجازی و غیره، درصدد تهی کردن #انقلاب از عقبه دینی و ایمانی و مردمی آن می‌باشند.

‌ #خبرگزای_فارس 🇮🇷
Read more
. #قوره_جیلی: در حقم اجحاف کردند . تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در خصوص ...
Media Removed
. #قوره_جیلی: در حقم اجحاف کردند . تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در خصوص نفرات اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا با اعتراض و انتقادهایی همراه بود. . . شهاب قوره جیلی فرنگی کار وزن 130 کیلوگرم یکی از معترضین به این فهرست اعلامی است که با انتشار پستی کنایه آمیز در صفحه شخصی ... .
#قوره_جیلی: در حقم اجحاف کردند
.
تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در خصوص نفرات اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا با اعتراض و انتقادهایی همراه بود.
.
.
شهاب قوره جیلی فرنگی کار وزن 130 کیلوگرم یکی از معترضین به این فهرست اعلامی است که با انتشار پستی کنایه آمیز در صفحه شخصی خود بدون آنکه اشاره ای به فدراسیون و کادر فنی تیم ملی کشتی داشته باشد، نارضایتی خود را اعلام کرد.
این قهرمان تحصیل کرده سنگین وزن کشورمان روز چهارشنبه در این خصوص به ایرنا گفت: به عنوان یک ورزشکار به تصمیمات و صلاحدید شورای فنی احترام می گذارم و تابع نظر فدراسیون کشتی هستم. اما طبیعتا نمی توانم از اتفاقات رخ داده راضی باشم. گرچه عهد کرده ام فقط روی تشک با رقیبانم مبارزه کنم و حرفهایم را آنجا بزنم اما هفت ماه تمام ذهنم درگیر وقایعی بود که از آن می ترسیدم.
قوره جیلی ادامه داد: هفت ماه تمام به جای فکر کردن به رقبای خارجی به روزهای این چنینی می اندیشیدم. به اینکه این همه تلاش و مشقت من دیده نشود که اینطور هم شد.
عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ ادامه داد: به عنوان تنها ملی پوش حاضر در مسابقات جهانی که در همه مراحل مسابقات انتخابی تیم ملی حضور داشتم برای خودم این شانس را متصور بودم که عضو تیم ملی در بازیهای آسیایی باشم. من روی قهرمانی در این رقابتها و مزایای آن حساب می کردم. معافیت از خدمت و پاداش هایی که برای یک شهروند منطقه محروم و ضعیف شهر قدس چشمگیر و کارگشا بود؛ اما نشد. البته دنیا برای من به آخر نرسیده و مسابقات جهانی مجارستان و بازیهای المپیک ۲۰۲۰ را پیش رو دارم. برای رسیدن به بالاترین سکوی قهرمانی حتی یک لحظه هم از تمرین و تلاش فروگذار نخواهم کرد.
قوره جیلی در خصوص مطلب منتشر شده در صفحه شخصی خود نیز گفت: زمانی که فهرست تیم ملی اعلام شد انگار دنیا را روی سرم خراب کردند. بخصوص اینکه 2 بار در مسابقات انتخابی و تورنمنت گرجستان برابر نفر منتخب شورای فنی تیم ملی کشتی فرنگی پیروز شده بودم اما او را بر من که به زعم خودم و بسیاری از کارشناسان بهتر بودم، ترجیح دادند. دلیل انتشار آن مطلب اعتراضی همین مساله بود. اگرچه چند روز پس از انتشار آن به پاس احترام رسول خادم رییس فدراسیون و اعضای شورای فنی کشتی آن را حذف کردم.
قهرمان سابق کشتی فرنگی جوانان جهان از خادم به عنوان الگوی اخلاقی خود یاد کرد و گفت: وقتی مدیری همچون او در راس فدراسیون کشتی باشد با ناملایمتی ها هم می توان ساخت و کنار آمد، چرا که یقین پیدا می کنی نادیده گرفتنت تعمدی نبوده است.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
‍ ‍ <span class="emoji emoji1f4a0"></span>علیرضا بیرانوند دروازه بان و یکی از ستارگان تیم ملی ایران؛ <span class="emoji emoji1f538"></span>کارگر نانوا بودم رفتگر شهرداری بودم ماشین ...
Media Removed
‍ ‍ علیرضا بیرانوند دروازه بان و یکی از ستارگان تیم ملی ایران؛ کارگر نانوا بودم رفتگر شهرداری بودم ماشین میشستم در رستوران ظرف میشستم شبها در میدان آزادی میخوابیدم او هیچگاه درمانده نشد تا اینکه.... علیرضا بیرانوند که این سال‌ها با قراردادهای میلیاردی در تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی ... ‍ ‍ 💠علیرضا بیرانوند دروازه بان و یکی از ستارگان تیم ملی ایران؛ 🔸کارگر نانوا بودم
رفتگر شهرداری بودم
ماشین میشستم
در رستوران ظرف میشستم
شبها در میدان آزادی میخوابیدم
او هیچگاه درمانده نشد تا اینکه.... 🔹علیرضا بیرانوند که این سال‌ها با قراردادهای میلیاردی در تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی بازی می‌کند، از آن دسته افرادی است که از خانواده‌ای بسیار فقیر و بدون داشتن هیچ امکاناتی خود را به این مرحله رسانده است. به گفته خودش بیش از 10 بار داستان زندگی خود را برای هم‌تیمی‌هایش تعریف کرده ولی هیچ‌کس از شنیدن این ماجراها خسته نمی‌شود و همیشه همه گوش شنوای ماجراهای تلخ و سخت زندگی او هستند. 🔸او که متولد سال 71 در خرم‌آباد است، از بچگی علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشته و این علاقه به‌شدت مورد نارضایتی پدرش بوده؛ «پدرم اصرار داشت به جای اینکه وقت خود را برای بازی فوتبال بگذرانم کارگری کنم و بتوانم پول دربیاورم. پدر مرا کتک نمی‌زد اما همیشه توپ، لباس فوتبال یا وسایل فوتبال‌ام را پاره می‌کرد تا نتوانم بازی کنم.»اما او هیچ‌وقت خسته نشده و بالاخره با کار کردن در نانوایی بربری در خرم‌آباد توانسته پدرش را راضی کند که فوتبال هم بازی کند. 🔹علیرضا می‌گوید: «بالاخره پول‌هایم را جمع کردم و بلیت اتوبوس خریدم و به تهران آمدم. تنهای تنها...در راه با حسین فیض که مربی تیم وحدت تهران بود همسفر شدم و او به من گفت اگر 250 هزار تومان بدهم من را به تیم می‌برد. من هیچ پولی نداشتم و همین را به فیض گفتم و او با این حال من را به تیم برد. در بازی تدارکاتی درخشیدم ولی این تیم خوابگاه نداشت و در میدان آزادی می‌خوابیدم.» 🔸همه دستفروش‌های آنجا او را می‌شناختند، ادامه داد: «بعدا قرار شد در ازای شستن ظروف یک پیتزا‌فروشی شب‌ها را آنجا بخوابم. در آن روزها به تیم جوانان هما رفتم و در آنجا هم بازی می‌کردم.» 🔹علیرضا تلخ‌ترین خاطره‌اش در آن روزها می‌گوید: «یک بار سعید ریاضی مربی‌مان ساعت یک و نیم شب به رستوران آمد. نمی‌خواستم مرا ببیند اما تصادفا دید و برایم گریه کرد و گفت چرا تا به حال درباره کار به او نگفته‌ام. بعد از آن به یک کارواش رفتم و مدتی در آنجا کار می‌کردم. 🔸بعد معرفی شدم به شهرداری و هر روز از ساعت 5 در خزانه در حوالی مترو رفتگری کردم. «در همه این مدت پدر و مادرم نمی‌دانستند من در تهران کار می‌کنم.» اولین قرارداد این بازیکن با تیم نوجوانان نفت بود. 800 هزار تومان به او پول دادند که آن را به خانواده‌اش داد و به آنها گفت در تهران فوتبال بازی می‌کند.
ادامه در کامنت اول ....👇👇
Read more
علیرضابیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران: کارگر نانوا بودم رفتگر شهرداری بودم ماشین میشستم در ...
Media Removed
علیرضابیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران: کارگر نانوا بودم رفتگر شهرداری بودم ماشین میشستم در رستوران ظرف میشستم شبها در میدان آزادی میخوابیدم او هیچگاه درمانده نشد تا اینکه.... علیرضا بیرانوند که این سال‌ها با قراردادهای میلیاردی در تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی بازی می‌کند، ... علیرضابیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران:
کارگر نانوا بودم

رفتگر شهرداری بودم

ماشین میشستم

در رستوران ظرف میشستم

شبها در میدان آزادی میخوابیدم

او هیچگاه درمانده نشد تا اینکه.... علیرضا بیرانوند که این سال‌ها با قراردادهای میلیاردی در تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی بازی می‌کند، از آن دسته افرادی است که از خانواده‌ای بسیار فقیر و بدون داشتن هیچ امکاناتی خود را به این مرحله رسانده است.
به گفته خودش بیش از 10 بار داستان زندگی خود را برای هم‌تیمی‌هایش تعریف کرده ولی هیچ‌کس از شنیدن این ماجراها خسته نمی‌شود و همیشه همه گوش شنوای ماجراهای تلخ و سخت زندگی او هستند.

او که متولد سال 71 در خرم‌آباد است، از بچگی علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشته و این علاقه به‌شدت مورد نارضایتی پدرش بوده
علیرضا در این‌باره می‌گوید: «پدرم اصرار داشت به جای اینکه وقت خود را برای بازی فوتبال بگذرانم کارگری کنم و بتوانم پول دربیاورم.»
این‌طور که دروازه‌بان تیم ملی می‌گوید پدر او هیچ‌وقت او را کتک نزده و همیشه توپ، لباس فوتبال یا وسایل فوتبالی او را پاره می‌کرده که دیگر نتواند بازی کند زیرا می‌دانسته علیرضا چه علاقه‌ای به این ورزش دارد اما او هیچ‌وقت خسته نشده و بالاخره با کار کردن در نانوایی بربری در خرم‌آباد توانسته پدرش را راضی کند که فوتبال هم بازی کند.

این دروازه‌بان می‌گوید: «بالاخره پول‌هایم را جمع کردم و بلیت اتوبوس خریدم و به تهران آمدم. در راه با حسین فیض که مربی تیم وحدت تهران بود همسفر شدم و او به من گفت اگر 250 هزار تومان بدهم من را به تیم می‌برد.» او ادامه می‌دهد: «من هیچ پولی نداشتم و همین را به فیض گفتم و او با این حال من را به تیم برد. در بازی تدارکاتی درخشیدم ولی این تیم خوابگاه نداشت و در میدان آزادی می‌خوابیدم.» او با بیان اینکه همه دستفروش‌های آنجا او را می‌شناختند، ادامه داد: «بعدا قرار شد در ازای شستن ظروف یک پیتزا‌فروشی شب‌ها را آنجا بخوابم. در آن روزها به تیم جوانان هما رفتم و در آنجا هم بازی می‌کردم.» او به‌عنوان تلخ‌ترین خاطره‌اش در آن روزها می‌گوید: «یک بار سعید ریاضی مربی‌مان ساعت یک و نیم شب به رستوران آمد. نمی‌خواستم مرا ببیند اما تصادفا دید و برایم گریه کرد و گفت چرا تا به حال درباره کار به او نگفته‌ام. بعد از آن به یک کارواش رفتم و مدتی در آنجا کار می‌کردم.
بعد معرفی شدم به شهرداری و هر روز از ساعت 5 در خزانه در حوالی مترو رفتگری کردم.
در همه این مدت پدر و مادرم نمی‌دانستند من در تهران کار می‌کنم.» اولین قرارداد این بازیکن با تیم نوجوانان نفت
Read more
. . حسی که از روزهای پایانی سال می گیرم، کم شباهت به احساس حزن انگیز روز تولد نیست، دقیقا" آن هنگام ...
Media Removed
. . حسی که از روزهای پایانی سال می گیرم، کم شباهت به احساس حزن انگیز روز تولد نیست، دقیقا" آن هنگام که می نشینی و از خود می پرسی در یک سال گذشته حاصل ام چه بوده است؟ از نصیحت کردن و امر به معروف بیزارم چه آن که بر ما مشخص نیست معروف چیست. همیشه هم در جمع دوستان جوان، از خودم به عنوان آیینه ی عبرت یاد می کنم ... .
.
حسی که از روزهای پایانی سال می گیرم، کم شباهت به احساس حزن انگیز روز تولد نیست، دقیقا" آن هنگام که می نشینی و از خود می پرسی در یک سال گذشته حاصل ام چه بوده است؟
از نصیحت کردن و امر به معروف بیزارم چه آن که بر ما مشخص نیست معروف چیست. همیشه هم در جمع دوستان جوان، از خودم به عنوان آیینه ی عبرت یاد می کنم که دست کم اشتباهات من را عزیزان جوان، مرتکب نشوند. یاد این شعر زنده یاد ایرج میرزا می افتم که در حاشیه ی یکی از عکس هایش نوشته است:
. «سپارم من جوانان وطن را ... که گاهی بنگرند این عکس من را
ز کِید مهر و مه غافل نمانند... جوانی را به غفلت نگذارنند»

حکایت رویکرد من در به اشتراک گذاری تجربه ها نیز چیزی جز این نیست.
.
.
به هر روی، هدفِ درست و مناسب در زندگی و کار، هر چه باشد، باید برای رسیدن به آن برنامه داشت و دست کم فرصت نایابِ زندگی را از دست نداد. به همین خاطر هم هست که مروج این رویکرد هستم که باید برای زندگی و کار برنامه ی سالانه داشت و روزهای نوروز بهترین زمان برای پرداختن به این موضوع است. تصور می کنم توضیح بیش از این، نیازی نباشد. برای این کار یک قلم و کاغذ نیاز است و اندکی فکر.
.
.
#برنامه #برنامه_توسعه_شخصی #IDP #PDP .
.

پ.ن.1. عکس های انتخاب شده برای این پست، عمدتا" مبتنی بر برنامه هایی‌ست که برای سال به پایان رسیده ی 96 ترسیم کرده بودم که طبیعتا" به صورت نمونه آورده ام و البته بدیهی ست مواردی وجود دارد که از رسیدن به آن ها، در مانده ام.
پ.ن.2. در باب رسیدن به اهداف سالانه خوب است به این نکته اشاره کنم که با یکی از عزیزان قرار گذاشته بودیم هر کدام 10 کیلوگرم از وزن خود را کم کنیم و من در این راه موفق شدم و این عزیز بزرگوار، سه کیلوگرم هم چاق شده است و دست آخر با زیر سوال بردن این نکته که مگر چاقی یا لاغری یک فضیلت به حساب می آید، چنین عنوان می کند که: «من شکم‌ام را دوست دارم!» 😁
پ.ن.3. در باب برنامه ریزی استراتژیک شخصی، یک مطلب سی دقیقه ای از من در آپارات هست که شاید کمک کند.
Read more
. امروز، دوم فروردین، سالروز تولد شماست استاد محمدعلی اینانلو . انسانی که در فرهنگ عصر ما کوشید ...
Media Removed
. امروز، دوم فروردین، سالروز تولد شماست استاد محمدعلی اینانلو . انسانی که در فرهنگ عصر ما کوشید بیاموزد چگونه از هر اتفاقی در طبیعت، ارزیابی درست و واقع بینانه داشته باشیم و چگونه به ترمیم و درمان آن بکوشیم . زیرا که خوب میدانست این روزها آدم ها بیش از هر زمان در حفره ی "فراموشی تاریخی" غرق اند . او ... .
امروز، دوم فروردین، سالروز تولد شماست
استاد محمدعلی اینانلو
.
انسانی که در فرهنگ عصر ما کوشید بیاموزد چگونه از هر اتفاقی در طبیعت، ارزیابی درست و واقع بینانه داشته باشیم و چگونه به ترمیم و درمان آن بکوشیم
.
زیرا که خوب میدانست این روزها آدم ها بیش از هر زمان در حفره ی "فراموشی تاریخی" غرق اند
.
او هیچ وقت عبارات فخر آمیز نداشت
و هیچ وقت نگاه خیال انگیزِ گذشته گرا به تاریخ باستان نکرد
.
او ذهن اش از جنس واقعیت بود
.
از تیره اندیشی دور بود
بینشی خردورزانه داشت
و چقدر کوشید تا ما را از بی تعادلی و گرفتاری ِ مخرّب "جو زدگی" و آنچه که خود، "مُد" می خواند، بیرون بیاورد
و اخلاق صحیح اجتماعی را در حفظ میراث طبیعی و معنوی ایران به ساده ترین زبان بیاموزد
.
قلم اش اصالت داشت
کلماتش، خردِ نگارش داشت
دوربینش، رها بود و جذبه‌ی سازگاری با هر قشری داشت
روحیه اش، همه پژوهش بود و با اربابان جهل ، مخالفتی سرسخت داشت
.
حتی در اولین برخورد، نگاهش به انسانها، عمیق می‌شد
همیشه در شخصیت آنها، به دنبال چالش بیداری بود
و چه بسیار شاگردان لایقی که در سایه و به مدد باور مثبت معلمانه‌اش، بال پرواز گرفتند
و امروز، میراث دار شایسته‌ای برای امر حفاظت، آموزش و مبارزه با خرافات تاریخی و فرهنگی در عصر  گسست شیرازه‌ی طبیعت ایران اند
.
به خیلی عرصه‌ها دعوت شد و نرفت
به خیلی مکان‌ها قدم گذاشت و بازگشت
هرجا که بوی روزمرگی میداد، حوصله‌اش تاب نمی آورد
در تمام سالن ها صندلی‌اش، یکی مانده به آخر بود
و ردیف اول، برایش مفهومی نداشت
.
او خوب میدانست که جسارت در این روزگار کم است
و صداقت
که ایران، کشورِ انسانهای تنها است
و بین آدم های آن فرسنگ ها راه است در گمان و باور و عمل
.
بارها می‌گفت:
این نسل به اعجازِ پیش آگاهی نیاز دارد
اعجازِ مطالعه
و اعجازِ بیشتر خواندن و بیشتر عمل کردن
که در افراط و خودنگریِ فردیت، غرق است
و در توهمی پاره پاره از گذشته ای تاریخی که با تمام فضیلت اش،
هنوز در پسِ ارادت و دانش تک تک شما جوانان
کمرنگ و بیرنگ است
.
استاد!
فقدانِ نبودنت در پیوند اخلاق حرفه ای و عملکرد حرفه ای
بیش از هر چیز،  برایم غم انگیز است
در مزرعه ای که تنها است
هبوطی که بین غرب زدگی و شرق گرایی اش توازنی نیست
.
اما با تمام سکوتی که بر این سیطره پهن شده، همین برایم کافی است ؛
که هنوز زیر پای "طبیعت" نام بلند تو را امضا می کنم
.
یادتان تا همیشه با ماست
.
.
#mohammad_ali_inanloo
#birthdayanniversary #march22
#محمد_علی_اینانلو #اینانلو #سالروزتولد #طبیعت #ایران_زیباست
Read more
سه شنبه؛ دکتر فرزانه ترکان عضو شورای مرکزی حزب"کارگزاران سازندگی" در گفتگو با "آرمان امروز" در ...
Media Removed
سه شنبه؛ دکتر فرزانه ترکان عضو شورای مرکزی حزب"کارگزاران سازندگی" در گفتگو با "آرمان امروز" در خصوص مشکلات اقتصادی در جامعه و لزوم تغییرات در دولت: رئیس جمهور اگر بخواهد با منش جدید و لایک کردن پست یک وزیر و لایک نکردن پست وزیری دیگر، امور را پیش ببرد بازار آشفته ما درست نخواهد شد. ما اکنون در شرایط ... سه شنبه؛
دکتر فرزانه ترکان عضو شورای مرکزی حزب"کارگزاران سازندگی" در گفتگو با "آرمان امروز" در خصوص مشکلات اقتصادی در جامعه و لزوم تغییرات در دولت:
رئیس جمهور اگر بخواهد با منش جدید و لایک کردن پست یک وزیر و لایک نکردن پست وزیری دیگر، امور را پیش ببرد بازار آشفته ما درست نخواهد شد. ما اکنون در شرایط خاصی قرار داریم که به قاطعیت جدی و کنار گذاشتن رودربایستی ها از سوی رئیس جمهور نیازمندیم/ رئیس جمهور در دوره دوم بزرگترین فرصت را برای به میدان آوردن جوانان از دست داد. رئیس جمهور می توانست حداقل در کنار وزرای با تجربه معاونان جوانی به کار بگمارد که حداقل تجربه کسب کنند و مدیرپروری انجام دهد، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد/ دولتمردان باید با صراحت مثل وزیر ارتباطات لیست کسانی را که ارز ۴۲۰۰تومانی می گیرند، بدون ترس و واهمه منتشر کنند/ وزرایی که با رئیس جمهور همراه نیستند باید تغییر کنند/ ما با تمام انتقاداتی که به دولت آقای احمدی نژاد داشتیم وی نکته مثبتی داشت که به محض اینکه احساس می کرد وزیری ذره ای با او زاویه دارد و سخنش را نمی خواند بلافاصله و بدون رودربایستی شخص مورد نظر را تغییر می داد. ما الان وزرایی داریم که زاویه بسیار زیادی در اجرا با رئیس جمهور و سیاست های اصلی دولت دارند، اما همچنان با رودربایستی سر جای خود نشسته اند. من فکر می کنم ما وامدار به هیچکس نیستیم و مردم به گردن رئیس جمهور حق دارند و آقای روحانی نیز حق دارد که هر وزیری را که بر اساس سیاست های درست عمل نمی کند جابجا کند/ من نمی توانم بگویم که رئیس جمهور صد در صد به اصولگرایان روی آورده، اما آقای روحانی به این دلیل که فردی سیاستمدار است و شرایط را سبک و سنگین می کند در برخی انتصابات وزنه اصولگرایان را سنگین تر گذاشته است/ اکنون عقلای جامعه به خاطر شرایط جامعه اتفاق نظر دارند و چه اصلاح طلبان میانه رو و چه اصولگرایان میانه رو معتقدند که باید به دولت کمک کنند/ ما هم با توجه به تمام انتقاداتی که به آقای روحانی داریم اعتقادمان بر این است که باید در شرایط فعلی بتوانیم زمینه حرکت را برای پیشرفت دولت آقای روحانی انجام دهیم...
دوازدهم تیرماه1397/هرجا
Read more
نمی دانم چرا وقتی داشت انقلاب می شد ،( همان انقلاب ۵۷ را می گویم) ملت چنان متحد شدند برای بیچاره کردن ...
Media Removed
نمی دانم چرا وقتی داشت انقلاب می شد ،( همان انقلاب ۵۷ را می گویم) ملت چنان متحد شدند برای بیچاره کردن خودشان که نگو و نپرس . از خانم نود ساله گرفته تا مامان خودم که باردار بود تا چپی و راستی و مجاهد و دانشگاهی و توده ی مردم و ....می رفتند تظاهرات تا دور هم خوش باشند. خیلی ها هم برای تفریح می رفتند که در آینده ... نمی دانم چرا وقتی داشت انقلاب می شد ،( همان انقلاب ۵۷ را می گویم) ملت چنان متحد شدند برای بیچاره کردن خودشان که نگو و نپرس . از خانم نود ساله گرفته تا مامان خودم که باردار بود تا چپی و راستی و مجاهد و دانشگاهی و توده ی مردم و ....می رفتند تظاهرات تا دور هم خوش باشند. خیلی ها هم برای تفریح می رفتند که در آینده دخل ما بیاید. نمی دانم این اصلاح طلب های کوفتی در آن رژیم وجود نداشتند؟ متحد و یک صدا باید انقلاب می کردید؟🤔. جالب اینجاست که وسایل ارتباط جمعی هم در دسترس نبوده. نه موبایل ، نه تلفن و نه ماهواره و غیره. ملت شبنامه پخش می کردند و با بدبختی شعار رو دیوار می نوشتند و نوار سخنرانی رد و بدل می کردند اینکه یک دفعه هواپیما بیاید بنشیند وسط فرودگاه و رهبر انقلاب از تبعید عذاب آور در فرانسه خیلی شیک پیاده شوند بسیار عجیب است. والا به خدا الان با تلگرام و اینیستاگرام و ماهواره و هزار و یک کوفت و زهره مار نمی توانیم چنین اتحادی داشته باشیم . مثل اینکه زهر ما را کشیده اند و ولمان کرده اند که همینجور با هر بدبختی که هست گذران عمر کنیم و در نهایت عصبانیت نیشمان را بیرون بیاوریم ولی چه فایده که قدرت نیش زدن نداریم. یاد ضحاک بخیر خوراک مارهایش مغز جوانان بود ، گویا خوراک مارهای ضحاک های ما زهری است که از تک تک ما کشیده اند. اینجوری هم به ما تجاوز می کنند هم در نهایت فقر و افسردگی نگه داشته می شویم و پدر هفت جد و آبادمان را در می آورند و سپس می گویند: اگر فلان دارید متحد شوید. شانس هم نداشتیم یک رهبر یا روشنفکر پیشرو داشته باشیم مثل گاندی که همه چیز را از خودش شروع کند و از خودش مایه بگذارد که ما هم برایش جان فدا کنیم. مانده ایم یتیم و بی کس وسط این همه اژدهای هفت سر نه زهر داریم نه فلان به فرض مثال هم که داشتیم درفش کاویانی را چه کسی در دست می گرفت؟
Read more
قلعه‌نویی: همیشه به دنبال بازی هجومی هستم سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مطالبات به حق جامعه ما ...
Media Removed
قلعه‌نویی: همیشه به دنبال بازی هجومی هستم سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مطالبات به حق جامعه ما بای پیگیری شود و نسل جوان و مردم مطالبات به حقی دارند که دولت و مسؤولان در چندسال اخیر هیچ کاری انجام نداده است و برخی‌ها هم در کنار این جوانان به ورزشگاه می‌آیند و خط می‌دهند و این مسائل ناگوار رخ می‌دهد. به ... قلعه‌نویی: همیشه به دنبال بازی هجومی هستم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مطالبات به حق جامعه ما بای پیگیری شود و نسل جوان و مردم مطالبات به حقی دارند که دولت و مسؤولان در چندسال اخیر هیچ کاری انجام نداده است و برخی‌ها هم در کنار این جوانان به ورزشگاه می‌آیند و خط می‌دهند و این مسائل ناگوار رخ می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس ، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دربی نصف‌جهان در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال در اظهار کرد: یک سال خوبی در ذوب‌آهن داشتم؛ فراز و نشیب داشتیم ولی سال خوبی بود و اگر کم لطفی برخی از دوستان هم نبود، لیاقت قهرمانی هم داشتیم.
وی افزود: این هفتمین تجربه دربی من است؛ خارج از فضای مسابقه همیشه مسابقات دربی اصفهان یک فضای اخلاقی و حتی معنوی خوب بوده است که به آن افتخار می‌کنم و اکثرا هم برنده داشته است.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان تصریح کرد: شهرآورد اصفهان همیشه نمونه بوده است و کاهش قیمت بلیت‌ها و نصف کردن ورزشگاه نشان می‌دهد که فرهنگ در اولویت است و امیدوارم همه از بازی لذت ببرند.
وی ادامه داد: امید نمازی یک سرمربی خوب است و با از قدیم رفیق هستیم و امیدوارم ذوب‌آهن هم در لیگ و هم در جام باشگاه‌های آسیا نماینده خوبی باشد.
قلعه‌نویی عنوان کرد: خوشحالم که به سپاهان تیمی که به آن علاقه داشتم، آمدم و تیم دوم را تحویل دادم و تیم چهاردهم را تحویل گرفتم که فقط و فقط به خاطر مردم و هواداران سپاهان آمدم؛ همه سرمربیان دوست دارند که در آسیا حضور داشته باشند.
وی مطرح کرد: شرایط تیمی خوبی داریم و در دوبازی که پیروز نشدیم، لیاقت داشتیم و در بازی با پیکان اشکلات داوری هم موثر بود؛ در بازی فردا نقاط قوت و ضعف ذوب‌آهن را می‌شناسیم و هدف ما این است که خط هافبک آن‌ها را از کار بندازیم چون دو بازیکن فانتزی در این خط دارند و در مجموع امیدوارم بازی خوبی باشد.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان خاطر نشان کرد: عاشق فوتبال هجومی هستم و هرجا قهرمان شدم، بهترین آمارها را در این زمینه داشتم و شاید هر سرمربی دیگری بود، در بازی مقابل استقلال نوع دیگر بازی می‌کرد.
وی ادامه داد: به دنبال سه امتیاز بازی هستیم و جالب است سرمربیانی که با ما بازی می‌کنند، می‌گویند قلعه‌نویی بازی مستقیم انجام می‌دهد درحالی که اگر نگاهی به مالکیت توپ کنند، خودشان متوجه می‌شوند.
قلعه‌نویی بیان کرد: مالکیت توپ ما در همه مسابقات خوب است و در همه آمارها از حریفات برتر هستیم و اگر نگاهی به بازی پیکان بیندازید، متوجه خواهید
ادامه در کامنت ...
Read more
نامه ارسالی رامین خلیلی لیدر تیم شهرداری به ادعای یک عضو شورای شهر اورمیه به کانال اورمیه . . امروز ...
Media Removed
نامه ارسالی رامین خلیلی لیدر تیم شهرداری به ادعای یک عضو شورای شهر اورمیه به کانال اورمیه . . امروز صحبتی از یکی از اعضای شورای شهر در صفحات مجازی پخش شد که ایشان گفته اند مربی لیدر وبازیکنان تیم به اندازه ی کارگران پول بگیرند تا عشقشون به والیبالو به ما ثابت کنند . . لازم دونستم به نوبه ی خودم به ... نامه ارسالی رامین خلیلی لیدر تیم شهرداری به ادعای یک عضو شورای شهر اورمیه به کانال اورمیه
.
.

امروز صحبتی از یکی از اعضای شورای شهر در صفحات مجازی پخش شد که ایشان گفته اند مربی لیدر وبازیکنان تیم به اندازه ی کارگران پول بگیرند تا عشقشون به والیبالو به ما ثابت کنند .
. لازم دونستم به نوبه ی خودم به عنوان لیدر تیم توضیحی خدمتشون ارایه کنم.
.
.
جناب اقای شورای شهر لیدرهای تیم شهرداری ازسال ۹۳ هنوز مطالبات خود را دریافت نکرده اند و در این چهار سال با وعده و وعیدهای جنابعالی که در جهت پیروزی در انتخابات دادید سر کردیم.
.
.

من صراحتا اعلام میکنم تمام پول یک فصل لیدر شهرداری به اندازه یک ماه حقوق پارکبان های عزیز نیست.
.
.
آیا سال قبل همین جنابعالی نبودید ک سرپرست و چند بازیکن از کار افتاده رو بدلیل زحمت کشیدن در ستاد تبلیغاتیتون با مبلغی که چهار برابر بیشتر از ارزش واقعیشون بود به تیم قالب کردید؟!!!
.
.

چرا امسال به فکر این کم کردن هزینه ها افتاده اید؟
.
.
لطفا با احساسات جوانان با این حرفها بازی نکنید.
.
.

مربی و بازیکنان سالها زحمت کشیده اند و اونایی ک ارزشمندن هرجا برن پول خوبی میگیرن چون ارزش دارن و این حرف کاملا غیر منطقیست ک بازیکنی ک افتخارهای فراوانی داره با حقوق کارگر ساده به تیم بیاد.
.
.

فراموش نکنید پیروز میدان مردم اورمیست و بازنده کسانی هستند که با احساسات جوانان در این مدت بازی کردند.
.
.

با تشکر از کانال اورمیه لیدر تیم شهرداری اورمیه رامین خلیلی
Read more
. نامه ارسالی رامین خلیلی لیدر تیم شهرداری به ادعای یک عضو شورای شهر اورمیه امروز صحبتی از یکی از ...
Media Removed
. نامه ارسالی رامین خلیلی لیدر تیم شهرداری به ادعای یک عضو شورای شهر اورمیه امروز صحبتی از یکی از اعضای شورای شهر در صفحات مجازی پخش شد که ایشان گفته اند مربی لیدر و بازیکنان تیم به اندازه ی کارگران پول بگیرند تا عشقشون به والیبال رو به ما ثابت کنند. لازم دونستم به نوبه ی خودم به عنوان لیدر تیم توضیحی ... .
نامه ارسالی رامین خلیلی لیدر تیم شهرداری به ادعای یک عضو شورای شهر اورمیه

امروز صحبتی از یکی از اعضای شورای شهر در صفحات مجازی پخش شد که ایشان گفته اند مربی لیدر و بازیکنان تیم به اندازه ی کارگران پول بگیرند تا عشقشون به والیبال رو به ما ثابت کنند. لازم دونستم به نوبه ی خودم به عنوان لیدر تیم توضیحی خدمتشون ارائه کنم.

جناب اقای شورای شهر لیدرهای تیم شهرداری از سال ۹۳ هنوز مطالبات خود را دریافت نکرده اند و در این چهار سال با وعده و وعیدهای جنابعالی که در جهت پیروزی در انتخابات دادید سر کردیم.

من صراحتا اعلام میکنم تمام پول یک فصل لیدر شهرداری به اندازه یک ماه حقوق پارکبان های عزیز نیست.

آیا سال قبل همین جنابعالی نبودید که سرپرست و چند بازیکن از کار افتاده رو بدلیل زحمت کشیدن در ستاد تبلیغاتیتون با مبلغی که چهار برابر بیشتر از ارزش واقعیشون بود به تیم قالب کردید؟!!! چرا امسال به فکر این کم کردن هزینه ها افتاده اید؟

لطفا با احساسات جوانان با این حرفها بازی نکنید.

مربی و بازیکنان سالها زحمت کشیده اند و اونایی که ارزشمندن هرجا برن پول خوبی میگیرن چون ارزش دارن و این حرف کاملا غیر منطقیست که بازیکنی که افتخارهای فراوانی داره با حقوق کارگر ساده به تیم بیاد.

فراموش نکنید پیروز میدان مردم اورمیه ست و بازنده کسانی هستند که با احساسات جوانان در این مدت بازی کردند.

با تشکر لیدر تیم شهرداری اورمیه رامین خلیلی

منبع : کانال تلگرامی اورمیه
Read more
. سرباز رفت. . سی سال پیش در فصلی سرد؛ برای طی کردن دوران خدمت مقدس سربازی؛ راهی یکی از سردترین استان ...
Media Removed
. سرباز رفت. . سی سال پیش در فصلی سرد؛ برای طی کردن دوران خدمت مقدس سربازی؛ راهی یکی از سردترین استان های کشور شدم. سی سال گذشت؛ امشب پسرم در آغاز فصلی گرم؛ عازم یکی از گرمترین مناطق مرکزی ایران شد تا از صبح فردا؛ خدمت سربازیش آغاز شود . . . ‌کارگر زاده ای بودم و به معنای امروزی ها، #آقا_زاده نبودم، ... .
سرباز رفت.
.
سی سال پیش در فصلی سرد؛ برای طی کردن دوران خدمت مقدس سربازی؛ راهی یکی از سردترین استان های کشور شدم. سی سال گذشت؛ امشب پسرم در آغاز فصلی گرم؛ عازم یکی از گرمترین مناطق مرکزی ایران شد تا از صبح فردا؛ خدمت سربازیش آغاز شود .
.
. ‌کارگر زاده ای بودم و به معنای امروزی ها، #آقا_زاده نبودم، اما پشتم به حاج عباس گرم بود و احساس غرور می کردم ، از مرامش؛ معرفتش؛ مردم داریش؛ حلال خوریش و آقاییش. .

نمی دانم امشب یاسین، که نخبه ای از نخبگان دانشگاهشان هست؛ وقت خدا حافظی؛ آیا چنین حسی را داشت؟! .

خیلی ها گفتن چرا پیگیر مدتی که در دفاع مقدس بودی و چند یادگاری کوچکش نشدی تا شاید پسرت از خدمت معاف شود، خیلی هایی که اگر چه بارها گفته بودم اما نمی دانستند، که سه دهه پس از دفاع مقدس هم گذشته است و تاکنون حتی به اندازه یک برگ کاغذ نشانی از آن روزها و درصدی از یادگاریش؛ هیچ جا ثبت نکرده ام و نبرده ام ، که اساسا آن ها قابل عرضه و ارائه نیست و هدف چیز دیگری بود که خدا عالم است . .

پسرم را به خدا سپردم؛ همه جوانان عازم سربازی و سربازان وطن را به خدا می سپارم، باشد که وقتی با خواست خدا بازگشت، مردتر از قبل باشد، اگرچه همین الان هم برای خود مردی است؛ بزرگ .

#فالله_خیر_حافظا_و_هو_ارحم_الراحمین
.
#برو_بسلامت_پسر_جان
#خدا_به_همراهت
Read more
مضرات قهوه:  #قهوه در سراسر دنیا محبوبیت دارد اما آیا می‌دانید که در صورت رعایت نشدن مواردی خاص هنگام ...
Media Removed
مضرات قهوه:  #قهوه در سراسر دنیا محبوبیت دارد اما آیا می‌دانید که در صورت رعایت نشدن مواردی خاص هنگام تهیه آن، آثار جبران‌ناپذیری برای بدن ایجاد می‌شود؟ قهوه یکی از پرطرفدارترین #نوشیدنی های دنیاست که علی‌رغم محبوبیت زیاد، بسیاری از مردمی که هر روز آن را مصرف می کنند، اطلاع چندانی از آن ندارند. این ... مضرات قهوه:  #قهوه در سراسر دنیا محبوبیت دارد اما آیا می‌دانید که در صورت رعایت نشدن مواردی خاص هنگام تهیه آن، آثار جبران‌ناپذیری برای بدن ایجاد می‌شود؟
قهوه یکی از پرطرفدارترین #نوشیدنی های دنیاست که علی‌رغم محبوبیت زیاد، بسیاری از مردمی که هر روز آن را مصرف می کنند، اطلاع چندانی از آن ندارند.
این نوشیدنی طبیعی نیز مانند بسیاری از خوراکی ها مضراتی دارد و باید در مصرف آن تعادل رعایت شود.
کافئین زیاد در قهوه منجر به مشکلاتی برای سلامتی بدن می‌شود که از جمله آن می‌توان به فشار خون بالا، نرمی استخوان ها، اختلال در خواب و حتی زود رنجی و کج خلقی اشاهره کرد.
اکثر خانواده ها به دختران و پسران جوان خود قهوه را به عنوان یک نوشیدنی انرژی زا پیشنهاد می کنند.
این استاد تغذیه همچنین در خصوص کافئین موجود در قهوه می‌گوید: این ماده غذایی برای جوانان و نوجوانان در حال رشد بسیار خطرناک است زیرا کافئین, کلسیم مورد نیاز استخوان ها را از بین می برد و با مصرف هر ۱۷۰ گرم قهوه، پنج میلی گرم کلسیم در بدن از دست می رود.
اما خبر خوب این است که شما می توانید بعضی از این مواد مغذی از دست رفته را با اضافه کردن ۲ قاشق سوپخوری شیر به قهوه تان به بدن باز گردانید.
Read more
: شما را نمی دانم... اما من و همنسلانم، همان دهه پنجاهی ها و دهه شصتی های درگیر قحطی جنگ و قوانین اوایل ...
Media Removed
: شما را نمی دانم... اما من و همنسلانم، همان دهه پنجاهی ها و دهه شصتی های درگیر قحطی جنگ و قوانین اوایل انقلاب خوب می دانیم که حداقل حجاب امروز با دوره ی کودکی نوجوانی و جوانی ما زمین تا آسمان فرق کرده. این که عزیزان دهه هفتاد و هشتاد و... از نبود آزادی دم بزنند حداقل برای من مسخره و خنده دار است. چون در ... :
شما را نمی دانم... اما من و همنسلانم، همان دهه پنجاهی ها و دهه شصتی های درگیر قحطی جنگ و قوانین اوایل انقلاب خوب می دانیم که حداقل حجاب امروز با دوره ی کودکی نوجوانی و جوانی ما زمین تا آسمان فرق کرده. این که عزیزان دهه هفتاد و هشتاد و... از نبود آزادی دم بزنند حداقل برای من مسخره و خنده دار است. چون در زمان نوجوانی ما آزادی، آرزوی پوشیدن یک جفت جوراب پارازین و کفش پاشنه بلند بود، آزادی اجازه بلند کردن ناخن انگشت کوچمان بود، آزادی برداشتن چند تار مو از زیر ابروها بود و ... برای پسرهای هم نسل ما هم همین مشکلات... اما به شکل دیگری...
من این روزها وقتی در خیابان قدم میزنم و دختران و پسران امروزی را می بینم که چطور آزادانه رنگ مو و لباس و لاکشان را انتخاب می کنند، با شلوارهای کوتاه و یقه های باز، با یک شال یا روسری به زور بند شده روی موهایشان، برایم این همه فریاد آزادی حجاب قابل درک نیست. نمی گویم این حق مردم نیست که به نوع پوشش خود اعتراض کنند، نه اتفاقا کار خوبی ست، اما این اعتراض ها وقتی معنی پیدا می کند که جوانان هموطن من مشکل کار و بی پولی و اعتیاد نداشته باشند. وقتی که پدران بی گناهمان که هشت سال برای دفاع از این خاک جنگیدند محتاج نان شب شان نباشند، وقتی که یک لیوان آب تمیز و سالم آرزوی خیلی از هموطنانم نباشد، وقتی که گرانی و نبود دارو کسی را به کام مرگ نکشاند. من حاضرم قسم بخورم هشتاد درصد افرادی که مشارکت می کنند در انتشار اخبار جامعه، از مرگ فلان قاتل در زندان گرفته تا مشکلات واقعی و جدی جامعه فقط و فقط به دنبال سرگرمی هستند و هیچ هدف و انگیزه ای از انتشار این اخبار ندارند. از خواب نازشان برمی خیزند، صبحانه و چای داغشان را نوش جان می کنند، زیر باد خنک کولر می نشینند و می پرند وسط دنیای مجازی تا ببینند امروز چه بلایی سر مردم کشورشان آمده تا خودشان را با آن سرگرم کنند.
اصلا فرض کنید از فردا همه مجاز هستید برهنه توی خیابان بچرخید، با شکم گرسنه و جیب خالی... درگیر اعتیاد و مواد مخدر... چه لذتی دارد واقعا؟!!
همین...
Read more
. <span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span>رهبر انقلاب: اگر ایران مقتدر نبود، یک دهم تلاش امروز دشمن کافی بود تا نظام محبوب را از ملت بگیرد/فشارهای ...
Media Removed
. رهبر انقلاب: اگر ایران مقتدر نبود، یک دهم تلاش امروز دشمن کافی بود تا نظام محبوب را از ملت بگیرد/فشارهای اقتصادی را وارد می‌کنند تا ملت را از نظام جدا کنند اما به حول‌وقوه الهی ما پیوندمان را با ملت بیشتر و انسجام دشمن‌شکن خود را حفظ خواهیم کرد/بعضی می‌گویند «تسلیم بشویم تا موذیگری دشمن ادامه ... .
🔴🔴رهبر انقلاب: اگر ایران مقتدر نبود، یک دهم تلاش امروز دشمن کافی بود تا نظام محبوب را از ملت بگیرد/فشارهای اقتصادی را وارد می‌کنند تا ملت را از نظام جدا کنند اما به حول‌وقوه الهی ما پیوندمان را با ملت بیشتر و انسجام دشمن‌شکن خود را حفظ خواهیم کرد/بعضی می‌گویند «تسلیم بشویم تا موذیگری دشمن ادامه پیدا نکند»، اما نمی‌دانند هزینه تسلیم شدن به‌مراتب بیشتر از ایستادگی کردن است
.
.
🔴🔹امروز برنامه دشمن ایجاد شکاف بین نظام و ملت است اما حماقت می‌کنند، نمی‌دانند که نظام چیزی جز #ملت_ایران نیست
.
🔴🔹بعضی می‌گویند «تسلیم بشویم تا موذیگری دشمن ادامه پیدا نکند»، اما نمی‌دانند هزینه تسلیم شدن به‌مراتب بیشتر از ایستادگی کردن است. ایستادگی کردن هزینه‌هایی دارد اما دستاوردهای آن صدها برابرِ هزینه‌ها فایده دارد.
.
🔴🔹نسل جوان بداند که دشمن با استقلال، عزت و پیشرفت و حضور او در میدان علم و سیاست مخالف است؛ باید یقین داشت که [اقدامات او] نتیجه‌ای نخواهد داشت به‌شرطی که ملت، راه #ایستادگی و صبر و تقوا همراه با هوشیاری و تدبیر و انسجام ملی را ادامه دهد.
.
🔴🔹معنی « #اقتدار_ملی» این نیست که
پول‌های کشور را به کشوری دیگر بدهید و اسلحه بخرید؛ این حماقت است. اقتدار ملی این نیست که کشوری از آن سر دنیا بیاید و برای حمایت از کشوری پایگاه بزند و خون ملتی را بمکد تا اقتدار خاندانی را حفظ کند. این اقتدار نیست، این ذلت است؛ اقتدار از #دل_ملت می‌جوشد.
.
🔴🔹از مردم معمولی تا مسئولین، مراقب کار خودمان باشیم. از سهل‌انگاری، غفلت، تنبلی، اشرافیگری، تکبر و تکیه به جایگاه چندروزه ریاست پرهیز کنیم/ان‌شاءالله #جوانان روزی را که جمهوری اسلامی در جایگاهی قرار بگیرد که دشمنان جرات نکنند او را تهدید نظامی و اقتصادی کنند خواهند دید
.
🔴🔹اگر شما ایستادید، نسل‌های آینده به قله دست خواهند یافت؛ آن‌ها به قله می‌رسند اما ایستادگی و افتخار مال شماست. انقلاب، ریشه‌دار و آینده‌دار است به شرط «صبر» و «تقوا».
.
.
.
#ایستادگی ✌️⁩
#آرامش_امت 🌸
#خبرگزاری_فارس ⁦🇮🇷⁩
Read more
لطفاًکپشن را نخوانید! اتفاقی نیوفتاده. روز های پایانی بهمن ۹۶، زمستان، هوای شمال و شمال شرقی کشور ...
Media Removed
لطفاًکپشن را نخوانید! اتفاقی نیوفتاده. روز های پایانی بهمن ۹۶، زمستان، هوای شمال و شمال شرقی کشور سرد و بارانیست. هوای تهران و کلانشهر ها آلوده و برای گروه های حساس بسیار خطرناک است. آسمان مناطق زلزله زده سرپل ذهاب بارانی و زمینش غرق در آب است. بخت و اقبال اهالی و ساکنینش تا کمر در آب است. چادرها ... لطفاًکپشن را نخوانید! اتفاقی نیوفتاده.
روز های پایانی بهمن ۹۶، زمستان، هوای شمال و شمال شرقی کشور سرد و بارانیست.
هوای تهران و کلانشهر ها آلوده و برای گروه های حساس بسیار خطرناک است. آسمان مناطق زلزله زده سرپل ذهاب بارانی و زمینش غرق در آب است. بخت و اقبال اهالی و ساکنینش تا کمر در آب است. چادرها و کانکس ها تبدیل به وان لبریز حمام شده اند. هوای مناطق جنوبی کشور غرق در خاک است. اهواز در حال تجربه مرگ تدیریجیست. رویای خاک گرفته مردم اما هنوز نفس می کشد .ولتناین امسال با شکوه تر از همیشه با عروسک های غولپیکر برگذار شد و جوانان وطن باز حماسه آفریدند.تمام آقاپسر های مملکت نگران حال الناز شاکردوست هستند. حوالی سمیرم از آسمان خون می بارد... دکه نذری محلمان چای و فلافل سرو می کند. سلبریتی های نازنین کشور، نیم خیز در انتظار مصیبت جدید هستند تا سیل پیام ها و پست های تسلیت عاشقانه یا انتقادی را روانه فضای زبان بسته مجازی کنند.پلاسکو. سانچی.کرمانشاه. آخ جان ! هواپیمای یاسوج. کولاک می کنیم با این پست ! گروه های امداد مشغول جان کندن هستند. در جلسه علنی مجلس امروز مراسم سینه زنی داشتند. دکه نذری محلمان امشب فلافل با قارچ پنیر سرو میکند. لطفا سلفی بگیرید. رادیو موسیقی سوزناک پخش می کند. دلار قدری گران شده. سکه به روزهای اوج خود رسیده. نیروهای امدادی باز مشغول جان کندن هستند. ستاد مدیریت بحران به عشق سیگار و چای، جلسات فوری برگذار می کنند. آروغ های بعد از صرف غذایشان گویا به راه است و هیچ بحرانی در مملکت نیست. ۲ ساعت فرصت هست برای پیدا کردن پیکر هواپیمای آسمان... ابراهیم حاتمی کیا همچنان عصبانی است. ایران ۱۳۹۶
Read more
پروژه بازسازی ورزشگاه شهید وطنی؛ زمانی برای احقاق ِحقِ هواداران هجدهمین دوره لیگ برتر، هفته اول ...
Media Removed
پروژه بازسازی ورزشگاه شهید وطنی؛ زمانی برای احقاق ِحقِ هواداران هجدهمین دوره لیگ برتر، هفته اول مردادماه شروع می‌شود و این یعنی تا اولین سوتِ حضورِ نساجی مازندران در سطح اول فوتبال ایران کمتر از ۷۰ روز باقی مانده است. این حضور در سطح اول نیاز به ملزومات حرفه‌ای و اولیه‌ای دارد که یکی از مهم‌ترین ... پروژه بازسازی ورزشگاه شهید وطنی؛ زمانی برای احقاق ِحقِ هواداران

هجدهمین دوره لیگ برتر، هفته اول مردادماه شروع می‌شود و این یعنی تا اولین سوتِ حضورِ نساجی مازندران در سطح اول فوتبال ایران کمتر از ۷۰ روز باقی مانده است.

این حضور در سطح اول نیاز به ملزومات حرفه‌ای و اولیه‌ای دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها را باید ورزشگاه خانگی هر تیم دانست‌. زوم کردن رسانه‌ها روی تیم تازه‌وارد، فوکوس ای‌اف‌سی روی لیگ برتر ایران و البته تلاش برای هرچه بهتر و امن‌تر برگزار کردن بازی‌های نساجی در ورزشگاه شهیدوطنی که در قلب شهر قرار دارد، می‌طلبد که همه دستگاه‌های اجرایی، به خصوص اداره ورزش و جوانان استان مازندران، نگاه ویژه‌ای به محل برگزاری بازی‌های خانگی نساجی داشته باشند؛ و از این فرصت حدودا دو ماهه نهایت استفاده را ببرند و ورزشگاهی با امکانات ِدر خور شان مردم استان مازندران فراهم کنند.

در حال حاضر اداره ورزش و جوانان استان با وجود تاکید وزیر ورزش بر اجرای هرچه سریع‌تر و کامل‌تر پروژه ورزشگاه شهیدوطنی و تخصیص بودجه لازم، قصدی برای ساخت سکوهای ضلع غربی ورزشگاه ندارد و روند بازسازی دیگر سکوها هم هنوز شفاف نیست که به عنوان مثال در ضلع شرقی ورزشگاه چه می‌گذرد و نهایتا قرار است چه میزان و متراژ سکو در اختیار تماشاگران قرار بگیرد؟ با وجود این که از درب ورودی ورزشگاه تا درب پشتی، فضای کاملا مناسبی برای ایجاد و گسترش سکوهای تماشاگران در دست اداره ورزش و پیمان‌کاران‌اش قرار دارد، اما خبری از طرح و نقشه‌ای مدون نیست؛ و اگر هست، چه دلیلی برای پنهان‌کاری از مردمی که نگران بازسازی تنها ورزشگاه نسبتا استاندارد استان‌شان هستند وجود دارد که در جریان ِروند آن قرار نمی‌گیرند؟

نساجی متعلق به تمام استان مازندران است. حضور مردم از شهرهای مختلف در هر بازی خانگی نساجی و حضور مثمرثمر همه مردم استان در آخرین بازی لیگ یکی ِنساجی در تهران برابر راه‌آهن را شاهدی قابل‌دفاع برای استانی بودن ِاین تیم ریشه‌دار می‌گیریم. حضوری که قطعا در لیگ برتر پررنگ‌تر هم خواهد شد و گنجایش امروز ورزشگاه وطنی، توان میزبانی از مردم یک استان پرجمعیت را ندارد.

ادامه متن در کامنت اول
Read more
• از استاد بزرگوار دکتر علی شریعتی آموخته‌ام که سرمایه هر کسی حرف‌هایی است که برای نگفتن دارد. در ...
Media Removed
• از استاد بزرگوار دکتر علی شریعتی آموخته‌ام که سرمایه هر کسی حرف‌هایی است که برای نگفتن دارد. در طول چهار دهه خدمت‌گزاری به مردم صدای انتقادها را شنیده‌ام و آنچه که امروز مطرح کردم فشرده و خلاصه‌ای از انتظارات مردم است. مردم از غوغاها و تنش‌های ما خسته هستند. در روزهایی که بلند صحبت کردن در رسانه‌ها ...
از استاد بزرگوار دکتر علی شریعتی آموخته‌ام که سرمایه هر کسی حرف‌هایی است که برای نگفتن دارد.
در طول چهار دهه خدمت‌گزاری به مردم صدای انتقادها را شنیده‌ام و آنچه که امروز مطرح کردم فشرده و خلاصه‌ای از انتظارات مردم است. مردم از غوغاها و تنش‌های ما خسته هستند. در روزهایی که بلند صحبت کردن در رسانه‌ها جذابیت دارد؛ توجه به زیرساخت‌ها و در آرامش به زیربناها پرداختن جسارت و شهامت می‌خواهد. امروز پیگیری مطالبات جزو اولویت‌ها و زیرساختی‌ترین امور است که باید به آنها بپردازیم.
--------
خود تحریمی و خودزنی داخلی را کنار بگذاریم.
کشورداری سلیقه‌ای مانع پیشرفت شده است، تنگ نظری‌های حزبی، جریانی و قبیله‌ای دل‌ها را از هم دور کرده است؛ لذا کدورت ها را کنار گذاشته و آغوش خود را باز کنیم، همه باید دست به دست هم داده و محصورین و دلسوزین انقلاب را به آغوش جامعه بازگردانیم.
-
هنرمندان، نخبگان و سرمایه‌داران و دانشمندان ایرانی هرجا باشند، پاره تن ما هستند. درهای کشور را برای بازگشت آنان بگشاییم. چه بسیار دانشمندان و هنرمندان و کارآفرینانی که در غربت از دست می‌دهیم و بعد از مرگشان در رسانه ها از آنان تجلیل می کنیم. این درد مزمن جامعه را بدون جستجو در احوال یکدیگر و با ترویج تحمل تفاوت‌ها و تاکید بر نقاط مشترک درمان کنیم و نقطه عطف و تحولی را در تاریخ کشورمان رقم بزنیم.
-
اینکه مردم بخواهند شغلی آبرومند داشته باشند حق مسلم آنهاست و این میسر نمی‌شود مگر آنکه منابع محدود را به سمت خانواده‌های آسیب‌پذیر سوق دهیم.
-
سطح نشاط اجتماعی در ایران به شدت سقوط کرده است. شادی و نشاط اجتماعی حق طبیعی مردم و بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی هر جامعه‌ای است.
-
امروز با بحران‌های زمینی و آبی و خاک و هوا مواجه هستیم. باید اقداماتی صورت گیرد که از تمام ظرفیت‌های کشور و منطقه و دیپلماسی سازنده با کشورهای منطقه استفاده کنیم و از اقدامات امنیتی و اطلاعاتی بی‌مورد نسبت به دانشمندان پرهیز کنیم.
-
از طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان حمایت می‌کنیم و امیدواریم با اجرای این طرح پوست اندازی مناسبی در مدیریت اجرایی کشور رخ دهد و حلقه بسته و خسته مدیریتی در کشور شکسته شود و هوای تازه به جان نظام مدیریتی کشور بدمد.
--------
نطق میان دستور - مجلس شورای اسلامی
--------
#محمدرضا_عارف
#مجلس_شورای_اسلامی #نطق_میان_دستور #محمدرضاعارف #محصورین #گفتگوی_ملی #عارف #طرح_ممنوعیت_بکارگیری_بازنشستگان #جوانان #اقتصاد #نشاط #ایرانیان #محیط_زیست #همدلی
Read more
عرشیان سالار متخصص همیشگی برگزاری تورهای شاد و مهیج... تور خاص و شاد مازندران ... ویژه ی جوانان و ...
Media Removed
عرشیان سالار متخصص همیشگی برگزاری تورهای شاد و مهیج... تور خاص و شاد مازندران ... ویژه ی جوانان و خوش سفران... یک شب اقامت گروهی در روستای بی نظیر کندلوس... قدمت این روستا به 3000 سال پیش از میلاد میرسد...بازدید از موزه مردم شناسی و آبشار کندلوس و  معاشرت با مردم مهماننواز کندلوس و چشیدن غذاهای ... عرشیان سالار متخصص همیشگی برگزاری تورهای شاد و مهیج... تور خاص و شاد مازندران ...
ویژه ی جوانان و خوش سفران... 🔵یک شب اقامت گروهی در روستای بی نظیر کندلوس...🏡 ✅قدمت این روستا به 3000 سال پیش از میلاد میرسد...بازدید از موزه مردم شناسی و آبشار کندلوس و  معاشرت با مردم مهماننواز کندلوس و چشیدن غذاهای سنتی..
بازدید از دریاچه و روشن کردن آتیش درکنار دریاچه و به همراه عصرانه،موسیقی و بازی های گروهی ..🎻🎶🔥
🔵بازدید از اقیانوس ابرها درمازندران(فیلبند)
شب اقامت گروهی در ویلای ساحلی، موسیقی و روشن کردن آتیش در ساحل اختصاصی و چایی ذغالی ...🌊🏠
🔵یک روز کمپینگ در بکر ترین نقطه ی ییلاقات کلاردشت🌄
و 1کلبه و 2سرویس بهداشتی برای آسایش بیشتر در کنار محل کمپ!
🎃جهت اطلاع تعداد زیادی پلنگ مازندران ،خرس، گرگ،گوزن و ... به شدت دراین منطقه محافظت میشن !!!
✔میریم تا از شنیدن صدای حیوانات در طلوع و غروب و طبیعت بکر لذت ببریم و گله های اسب و گاومیش را در مه زیبا به تماشا بشینیم! ... در این جنگل بی انتها لذت ببریم و یک کمپ سرشاراز آدرنالین 🙆و هیجان داشته باشیم با مجوزمنطقه و لیدر محلی و بیمه ورود به این محل💪⛺ 🔴خدمات تور:
🔵گشت ها و ترنسفرهای مسیر های غیر اتوبوسی گروه :با مینیبوس و نیسان
🔵بیمه و مجوز ورود به مناطق
🔵4وعده صبحانه گروه...🍞🍳
🔵2وعده عصرانه...🍰☕
🔵چایی ذغالی 🔵اتوبوس وی آی پی تخت خواب شو 25 نفره...🚌
🔵هزینه ی این تور فقط 590،000تومان
حرکت:2مهر از آژانس عرشیان سالار
بازگشت:7مهر صبح زود شیرازیم.
لیدر تور:رستا صادق زاده
برای آگاهی از اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرید:
شماره تماس:
09170756356
Whatsapp:09178017115
Instagram:@rasta1077
دفتر خدمات مسافرتی عرشیان سالار:(خط چهار رقمی)
071_3399
✔***توجه:داشتن سلامتی جسمی الزامیست..
Telegram:@arshiansalar
instagram: @arshiansalar_shiraz
Read more
«مروری بر کتاب #داماد_یخ_زده» به قلم #مهدي خطيبي این کتاب از نه داستان کوتاه تشکیل شده است که انتشارات ...
Media Removed
«مروری بر کتاب #داماد_یخ_زده» به قلم #مهدي خطيبي این کتاب از نه داستان کوتاه تشکیل شده است که انتشارات #کتاب_کوله_پشتی در 312 صفحه، به قطع رقعی، در شمارگان 500 نسخه و به قیمت بیست‌وپنج هزار تومان در سال 1396 چاپ و منتشرش کرده است. من نیز در مقام ویراستار نقشی در انتشار آن داشته‌ام. سه داستان آغازین ... «مروری بر کتاب #داماد_یخ_زده» به قلم #مهدي خطيبي
این کتاب از نه داستان کوتاه تشکیل شده است که انتشارات #کتاب_کوله_پشتی در 312 صفحه، به قطع رقعی، در شمارگان 500 نسخه و به قیمت بیست‌وپنج هزار تومان در سال 1396 چاپ و منتشرش کرده است. من نیز در مقام ویراستار نقشی در انتشار آن داشته‌ام.
سه داستان آغازین از لحاظ شخصیت‌ها و برخی حوادث، به‌هم پیوسته است. سطح بیرونی روایت، تقابل زنان با مردان زن‌باره است که در برهه‌های مختلف زندگی، در جایگاه همسر یا معشوق مردان بوده‌اند. لایه درونی روایت اما عشق را از سه نگاه زنانه نشان می‌دهد. نکته جالب توجه، حضور شخصیت‌ها و مکان‌های فانتزی‌ در این مجموعه است که برگرفته از افسانه‌های بومی آمریکاست؛ مانند «میلزرت دستْ‌قرمز» و حتی «الفین‌لند» که تجسد مکانی‌ست که گذشته ندارد و میعادگاه عاشقان راستین است.
تقابل زنان و مردان، از جمله موتیف‌های این مجموعه است که می‌توان در داستان پنجم، ششم، هفتم و هشتم دوباره ردی از آن را دید؛ اگرچه گاهی رنگ تند زنانه‌ای می‌یابد، بااین‌همه، حوادث باورپذیر هستند؛ حتی اگر به انتقامی رعب‌آور بینجامد. (داستان هشتم.) یکی از ویژگی‌های اصلی این مجموعه فوکوس کردن بر تیپی خاص از جامعه است. حدس می‌زنم این تمرکز دید، به دلیل تجربهٔ خود اتوود باشد. او در مرحلهٔ پیری‌ست و بیشتر شخصیت‌های این مجموعه نیز در این مرحله قرار دارند. نگاه حسرت‌زا به گذشته، واکاوی درون، بی‌پناهی، عشق، انتقام و خیلی موتیف‌های دیگر از نگاه این تیپ نشان داده شده است. نمونهٔ تراژیک و تأثیرگذار آن، داستان نهم است. اعتراف می‌کنم هر بار که این داستان را خوانده‌ام گریسته‌ام. هستهٔ اصلی روایت حذف پیران به دست جوانان است. آنان به خانه‌های سالمندان می‌روند و آنجا را به آتش می‌کشند.
در میان داستان‌های این مجموعه، داستان چهارم با بقیه فرق دارد. می‌بینیم که نادرترین شخصیت‌های جهان عینی وارد جهان داستان شده‌اند. اتوود با خلق زنی که نقصی ژنتیک دارد، و همه گمان می‌کنند که خون‌آشام است؛ به خلق جهانی از زاویه دید او می‌پردازد. در یکی از صحنه‌های پایانی، تشنج‌های حاصل از عشقبازی زن و مردی را با تجربهٔ هرروزهٔ خود یکی می‌انگارد. شوق زندگی به تراژیک‌ترین شکل در سطرهای پایانی داستان جریان دارد:
«او آنجا لابه‌لای سبزی چمن‌های له‌شده خوابیده بود. مثل اینکه در بشقابی تعارفش کنند. متأسفم! ولی کنترل خود را از دست دادم. دست‌های ناخن‌قرمزِ خود را روی او گذاشتم و گردنش را گاز گرفتم. ازسرِ شهوت بود یا گرسنگی؟ چگونه می‌توانستم تفاوت این دو را تشخیص دهم؟»
ادامه در کامنت اول
Read more
فضای مجازی، تهدید یا فرصت باسمه تعالی شانه العزیز محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی سبحانی دامت ...
Media Removed
فضای مجازی، تهدید یا فرصت باسمه تعالی شانه العزیز محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی سبحانی دامت برکاته پس از تحیت و سلام و تبریک اعیاد ماه رجب المرجب و حلول سال جدید، احتراما معروض می دارد؛ ابراز نگرانی آن مرجع حکیم و علامه کم نظیر پیرامون فضای مجازی که کرارا توسط آن جناب بازگو شده است، این طلبه ... فضای مجازی، تهدید یا فرصت

باسمه تعالی شانه العزیز
محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی سبحانی دامت برکاته

پس از تحیت و سلام و تبریک اعیاد ماه رجب المرجب و حلول سال جدید، احتراما معروض می دارد؛ ابراز نگرانی آن مرجع حکیم و علامه کم نظیر پیرامون فضای مجازی که کرارا توسط آن جناب بازگو شده است، این طلبه کوچک را بر آن داشت که از باب دغدغه های فرهنگی چند سطری را به پیشگاه ذی شرافت آن استاد معظم عرضه بدارد‌.
حضرتعالی در دیدار نوروزی چند روز قبل با فرمانده ناجا به (هدف قرار دادن اخلاق جوانان و جامعه توسط فضای مجازی) اشاره فرموده و در دیدار با دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مهرماه سال گذشته (فضای مجازی را بلایی به جان جوانان و خانواده ها) قلمداد فرمودید و در ادامه بازگو نموده که (هر چه پیرامون فضای مجازی داد می زنیم، فایده ای ندارد). براستی #فضای_مجازی اینقدر نگران کننده بوده که از این زاویه به آن نگریسته شود؟ این بستر از رسانه تنها یک ابزار انتقال مفاهیم و داده هاست و نیک مستحضرید در دهکده کنونی جهانی نمی توان درب ها را بست و حقایق را ندید.
هیچ گاه پزشکان حاذق چشم خود را بروی سموم و بیماری ها نمی بندند، بلکه با تدابیر خویش به واکسینه کردن انسان فکر کرده و چاره را در پادزهر می بینند.

اگر بسترهای تفریحی و ورزشی سالم و کم هزینه، تولید برنامه های مفرح و سرگرم کننده در سیما، تسهیل در امر اشتغال و ازدواج و مانند آن توسط مسئولان برای جوانان مهیا شود، آنگاه فضای مجازی نه تنها تهدید‌، بلکه فرصتی مناسب برای نشر حقایق دین و تعالی فکر و روح جامعه خواهد بود‌.
البته وقتی مراکز ورزشی با هزینه های گزاف و کیفیت نامطلوب، اماکن تفریحی با ضعف های بنیادین، برنامه های سیما با تکرار و ضعف شدید محتوا و امکان اشتغال، مسکن و ازدواج به امری دست نیافتنی مبدل گردد، فضای مجازی به مکانی برای سرگرمی های خطر آفرین تبدیل شده و راهی برای به بطالت گذراندن وقت جوانان و اوقات فراغت آنان محسوب می شود.
قطعا تذکراتی از این قبیل توسط آن استاد عالی مقدار که گنجینه تالیفات و منظومه تدریس او افتخار بی بدیل عالم تشییع محسوب می شود، برای مسئولان غافل ما بی تاثیر نخواهد بود.
امید که جان خسته جامعه با ارشادات و فیوضات حضرتعالی و دیگر مراجع معظم تقلید (دامت برکاتهم) به نشاط واقعی بار یافته و انوار تابناک قرآن و عترت به واسطه آن بر قلب جوانان ما تلالو روز افزون یابد.

ارادتمند همیشگی و ذره ناچیز
علیرضا بروجردی. ششم فروردین نود و هفت
Read more
خواهش میکنم با دقت بخونید <span class="emoji emoji1f447"></span> بارها در پیجم در خصوص مربی نماهای دارو فروش بی وجدان تذکر دادم. اما ظاهرا ...
Media Removed
خواهش میکنم با دقت بخونید بارها در پیجم در خصوص مربی نماهای دارو فروش بی وجدان تذکر دادم. اما ظاهرا مردمی هستیم که نمی خواهیم واقعیت ها رو ببینیم و دوست داریم فریب بخوریم. متن همکاران خوبم در مرکز آراتن رو بخونید و ببینید چه بلائی داره سر علاقه مندان به تناسب اندام میاد . . .توجهتوجه . . ️ورق ... خواهش میکنم با دقت بخونید 👇
بارها در پیجم در خصوص مربی نماهای دارو فروش بی وجدان تذکر دادم. اما ظاهرا مردمی هستیم که نمی خواهیم واقعیت ها رو ببینیم و دوست داریم فریب بخوریم. متن همکاران خوبم در مرکز آراتن رو بخونید و ببینید چه بلائی داره سر علاقه مندان به تناسب اندام میاد👇
.
. .توجه❌❌❌❌❌❌توجه
.
.
🔷️ورق بزنید...ورق بزنید....
.
.
باز هم حماسه ایی دیگر و بازهم سواستفاده و بی علمی که نتیجه آن را در عکس مشاهده میکنید.
.
بافت پوست این بانوی زیبای ۲۰ساله....چرا باید اینگونه شود😭😭😭
.
بازی با جان و سلامتی بانوان سرزمین ما که هر روز بیشتر و بیشتر میشود😡😡😡😔
.
آیا ارزش دارد؟؟؟ ارزش بازی کردن با سلامتی یک انسان؟؟.
.
❌ازشما سوال میکنم جناب آقای..😡...
.
بهتر است بازهم اسمی برده نشود اما این به معنای سکوت خانواده آراتن نیست.
.❌❌❌❌
باز هم با یک حکم قهرمانی و چند مدال و به ظاهر قهرمانی جهان ،جان جوانان این مرز و بوم را که بدنبال تناسب اندام هستند به خطر میندازد..
AratanHc
روی صحبتم با شما قهرمان کشوری است که بدون اطلاع از عوارض این داروها و بدون هیچ علمی جسارت تجویز آن ها را در کنارهم به یک بانو داده اید.
.
🔺️آخه دگزا ؟؟؟؟؟؟؟ دگزای ممنوعه و دشمن سلامتی انسان ها در تمام دنیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا باید در برنامه ورزشی گنجانده شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
..
آگاه باشید کار بجایی پیش نخواهید برد،آنهم تنها بواسطه چندهزار تومان بیشتر.
.
هم در این دنیا و هم در آن دنیا مسوول هستید و پاسخگو.
.
و روی صحبت با شما جوانان و علاقمند به ورزش و این رشته بدنسازی،فیتنس....👇👇👇
Aratanhc
🔺️در درجه اول خواهش میکنم فریب حکم قهرمانی و مدال های رنگارنگ افراد از خدا بیخبر را نخورید ،این افراد صلاحیت تجویز دارو و مکمل را ندارند،درواقع علم آن را ندارد و فقط بدنبال پر کردن جیب خود و افزایش دور بازوی خود هستند و بفکر سلامتی شما و آینده شما و فرزندان آینده شما نیستند..
.
🔺️بانوان و خواهران گرامی ما هر روز درحال اطلاع رسانی هستیم، به خدا قسم با دست خالی نمیتوانیم مبارزه کنیم...به کمک شما نیاز داریم....
چرا آخر با وجود این همه رسانه و اطلاع رسانی بازهم باید اینگونه شود😭😭😭😭😭
AratanHc
.
توصیه آخر اینکه هرکس ک قهرمان شد و فیتنس مدل بود و مدال گرفت متخصص نیست....هرکس که سیکس پک داشت متخصص نیست.....پس خواهش میکنم با چشم باز پیش بروید..
.
آگاه باشید......🚫🚫🚫
.
به امید فردایی بهتر
Read more
روز جهانی #مهارت جوانان، روزی برای افزایش آگاهی مردم و جوانان در مورد اهمیت سرمایه‌گذاری در توسعه ...
Media Removed
روز جهانی #مهارت جوانان، روزی برای افزایش آگاهی مردم و جوانان در مورد اهمیت سرمایه‌گذاری در توسعه کسب مهارت توسط جوانان است. این مناسبت توسط مجمع عمومی سازمان ملل برای 15 جولای (25 تیر) تعیین گردید. در این روز بر حمایت از برنامه‌ریزی و ابتکارات مختلف جهت مجهز کردن جوانان به ابزارها و منابع لازم ... روز جهانی #مهارت جوانان، روزی برای افزایش آگاهی مردم و جوانان در مورد اهمیت سرمایه‌گذاری در توسعه کسب مهارت توسط جوانان است. این مناسبت توسط مجمع عمومی سازمان ملل برای 15 جولای (25 تیر) تعیین گردید.
در این روز بر حمایت از برنامه‌ریزی و ابتکارات مختلف جهت مجهز کردن جوانان به ابزارها و منابع لازم جهت پیشرفت توانایی‌های آن‌ها برای ساختن یک زندگی مبتنی بر #آگاهی و گزینه‌های کاری مناسب تأکید می‌شود.

حتی باوجود پیشرفت‌های آموزشی، بیکاری جوانان در اکثر مناطق جهان به‌صورت معضلی باقی خواهد ماند.

در آینده هیچ‌گاه پتانسیل‌های پیشرفت #اقتصادی و #اجتماعی که تاکنون بوده، وجود نخواهد داشت. اینکه چگونه نیازها و آرزوهای جوانان کشورهای مختلف برآورده شود بستگی به آینده دارد.
افراد ماهر و مجهز به آموزش‌های مناسب کسب‌وکار به‌عنوان عاملی در نظر گرفته می‌شوند که در بحران جهانی نیروی کار جوانان نقش اساسی دارند. با این ‌همه ساختارهای اداری ضعیف به‌عنوان عامل کلیدی در عقب نگه‌داشتن افزایش فرصت‌های شغلی جوانان و توسعه پایدار در کشورها و اقتصادهای مختلف عمل می‌کنند.

سیستم‌های موجود قادر به تصحیح نیازهای آموزشی جوانان نیستند و بررسی نتیجه این فرایندهای #آموزشی و مهارت نشان می‌دهد که تعداد زیادی از جوانان ازنظر #سواد و محاسبات ضعیف می‌باشند. بنابراین در دستور کار 2030 سازمان ملل مهارت و #شغل برای جوان‌ها برای رسیدن به توسعه پایدار بااهمیت تلقی شده است.

#روز_جهانی_مهارت_جوانان
#سعیدغفوری
#غفورغفوری
#شبکه_آموزش_غفوری
#موسسه_فرهنگی_هنری_غفوری
#مجتمع_فنی_تبریز
Read more
کسب مجوز حرفه‌ای به تاخیر می‌افتد؟ با گذشت بیش از ۳ سال از واگذاری مدیریت اجرایی ورزشگاه نقش‌جهان ...
Media Removed
کسب مجوز حرفه‌ای به تاخیر می‌افتد؟ با گذشت بیش از ۳ سال از واگذاری مدیریت اجرایی ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولادمبارکه اصفهان، صدور اجاره‌نامه آن در انتظار امضای مجوز ترک تشریفات از سوی ۳ وزیر دولت است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم ، وزارت ورزش و جوانان هشتم آذرماه سال 93 مدیریت ... کسب مجوز حرفه‌ای به تاخیر می‌افتد؟

با گذشت بیش از ۳ سال از واگذاری مدیریت اجرایی ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولادمبارکه اصفهان، صدور اجاره‌نامه آن در انتظار امضای مجوز ترک تشریفات از سوی ۳ وزیر دولت است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم ، وزارت ورزش و جوانان هشتم آذرماه سال 93 مدیریت اجرایی ورزشگاه نیمه‌کاره نقش‌جهان را برای تکمیل و بهره‌برداری به شرکت فولادمبارکه واگذار کرد. فولادمبارکه با هزینه کردن 40 میلیارد تومان در این ورزشگاه، آن را تا حدودی آماده برگزاری مسابقات کرد و برخی اقدامات مانند صندلی‌گذاری طبقه دوم، نصب پروژکتورها و ... پس از افتتاح آن در آبان ماه 95 انجام شد.
اما با گذشت نزدیک به 4 سال از واگذاری مدیریت ورزشگاه نقش‌جهان به فولادمبارکه، و با اینکه باشگاه سپاهان هم‌اکنون برای نگهداری آن هزینه می‌کند هنوز قرارداد اجاره‌نامه آن از سوی دولت و وزارت ورزش و جوانان به شرکت فولادمبارکه واگذار نشده است. مشکلی که به همراه برخی نواقص ورزشگاه مانع صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه سپاهان شد و مسئولان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و وزارت ورزش و جوانان همچنان به درخواست‌ها و نامه‌نگاری‌های طرف اصفهانی برای صدور اجاره‌نامه بی‌توجه بودند.
احمد سعیدبخش معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه اردیبهشت ماه امسال در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، گفته بود "با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و احمد سالک نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی، جلسه‌ای با 2 تن از معاونان وزارت ورزش و جوانان در مجلس برگزار کردیم و قول دادند که تا 2 ماه دیگر، موانع قانونی این کار برطرف شود و امضای 3 وزیری که برای صدور مجوز ترک تشریفات لازم است را بگیرند."
اجاره‌نامه نقش‌جهان به دست فولادمبارکه می‌رسد؟
وی درباره آخرین شرایط صدور این مجوز اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان 31 خردادماه در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور خواستار صدور این مجوز شد و خوشبختانه معاون اول رئیس‌جمهور نیز چهارم تیرماه امسال دستوری را صادر کرده تا 3 وزیر مربوطه مجوز ترک تشریفات را امضا کنند و ما منتظر هستیم تا با تصویب هیئت وزیران اجاره‌نامه ورزشگاه صادر شود و به دست وزیر ورزش و جوانان و سپس به شرکت فولادمبارکه برسد. رونوشت این نامه به وزارت ورزش و جوانان نیز ارسال شده است.
سعیدبخش درباره آخرین شرایط تقویت اسکلت فلزی سقف برای نصب چادرها گفت: پیمانکار جدید برخلاف پیمانکار قبلی به خوبی در حال انجام امور است و ناظرانی که از طرف شرکت
ادامه در سایت #طوفان_زرد
Read more
. . . من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟ . _یک ...
Media Removed
. . . من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟ . _یک صهیونیست مرموز به اسم ابوبکر البغدادی رو تربیت میکردم و ازش حمایت مالی و تسلیحاتی میکردم و بهش یاد میدادم چطور جوری جنایت کنه که تاثیر گذارتر و خوفناک تر باشه!!! هالیوود و تکنیک های فیلم برداری رو ... .
.
.
من اگر جای یک استراتژیست آمریکایی بودم برای جلوگیری از این پیشرفت چه کار میکردم؟؟؟
.
_یک صهیونیست مرموز به اسم ابوبکر البغدادی رو تربیت میکردم و ازش حمایت مالی و تسلیحاتی میکردم و بهش یاد میدادم چطور جوری جنایت کنه که تاثیر گذارتر و خوفناک تر باشه!!!
هالیوود و تکنیک های فیلم برداری رو یادش میدادم تا تصاویر با کیفیتی از جنایاتش بگیره و به اسم اسلام به خورد عوام الناس بده!!!
.
_همه ظرفیت هامو به کار میگرفتم که اولا منابع و ثروت های مسلمانان و کشورهاشونو غارت کنم و یا حداقل کاری کنم که باقیمانده ثروت هاشونو هم خرج اهداف من کنن...
اینجوری عوام الناس اون کشورها که دینشون و اطلاعات تاریخی ضعیف تری دارن همه تقصیر ها رو از مسلمان بودنشون بدونن و حسرت زندگی هایی رو بخورن که باز هم هالیوود از غرب ارایه میده...
.
_از اخلافات بین دو شاخه این دین استفاده میکردم!
پول میدادم تا عده ای از هر دو شاخه علیه همدیگه اون هم با زمین و امکانات من (لندن) علیه همدیگه تولید نفرت کنند و نهایتا با ته مونده پولشون از من سلاح بخرن و همدیگه رو بکوبن!
.
_با همه این سناریو ها باز هم هدف اصلی من جوانان این مذهب بودن...
.
اونان که توانایی تربیت نسل بعدی رو دارن و اونان که بزرگترین سد نفوذ من به سرزمین هاشونن..
.
راه حل مقابله با جوانان مسلمان؛
تحریک شهوات و سرگرم کردن اونها به شراب و موسیقی و جنس مخالف
اگر حکومتی هم با این تحریک های شهوانی مخالفت کرد به اسم نبود آزادی جووناشو علیهش تحریک میکنم!
.
برای جووناش تاریخ دروغین و اسطوره هایی غیر از اسطوره های دینی مشترکشون تولید میکردم!
.
برای ایران خاینینی چون رژیم قبلی و تاریخ قبل اسلام رو می پروروندم و برای جوانان عرب از پیروزی های آنچنانیشون بر عجمان میگفتم!!!!
اینجوری احساسات ملی گرایانه و ناسیونالیستیشون باورهای دینی مشترکشون علیه من رو به حاشیه میبرد..
.
براشون صدها کانال و هزاران سایت راه مینداختم و دروغ های بزرگ رو اونقدر تو گوششون میخوندم تا یا شک کنند و یا کلا منحرف شن و اگه تو کشورشون دلسوزانی ریش سفید علیه این دروغ گویی ها قد علم کرد به دهها روش براش مشکل درست میکردم.
.
قانون جدید؛
.
هر توهین به ما و‌دین ما=پاسخ به یکی از شبهات و رسوا کردن جعلیات باورهایتان
ذکر نام فحاش در پست بعدی
.
.
#حصر
#حقوق_بشر
#کذاب_هدایت
#صادق_هدایت
#کذاب_ضلالت
#کوروش #کوروش_کبیر #کوروش_بزرگ #هخامنش #هخامنشی #هخامنشیان #پدر_ایران #ایران #ایرانی #ایرانیان #تاریخ #تاریخی #تاریخ_ایران #تمدن #تمدن_ایران #باستان #باستانی #ایران_باستان #آریایی #پهلوی
Read more
Photo By Sevil Alkan عکاسی یعنی هنر دیده شدن عکس ها باید گرفته شوند و دیده شوند ما در جایی زندگی میکنیم ...
Media Removed
Photo By Sevil Alkan عکاسی یعنی هنر دیده شدن عکس ها باید گرفته شوند و دیده شوند ما در جایی زندگی میکنیم که گالری ها گویا کم لطف هستند و جوانان و عکاسان حرفه ای بسیاری نمی‌توانند کار خود را به معرض نمایش گذارند به خود فکر کردم که از این به بعد در پیج افکاری هنری، شخصی خود، فاین ارت فتوگرافی کمی بیشتر ... Photo By Sevil Alkan
عکاسی یعنی هنر دیده شدن
عکس ها باید گرفته شوند و دیده شوند
ما در جایی زندگی میکنیم که گالری ها گویا کم لطف هستند و جوانان و عکاسان حرفه ای بسیاری نمی‌توانند کار خود را به معرض نمایش گذارند
به خود فکر کردم که از این به بعد در پیج افکاری هنری، شخصی خود، فاین ارت فتوگرافی کمی بیشتر به انتشار اثار عکاسان با استعداد وطنی بپردازم
به شرطی که در مرور زمان به حق گرفتنی برخی البته تبدیل نشود البته!
من و همکارم اینجا بسیار مشغولیم و دیدن اثار نیز زمان بر است. و انتخاب اثار بر عهده من، پس صبور باشید و بدانید که این یک حرکت دوستانه است و پیج من از روال حرفه ای خود نباید خارج شود
فقط میخواهم کار جوانان با استعداد این کشور را از طریق پیج خود بدون چشم داشتی معرفی کنم بلکه قدم کوچکی باشد برای ایجاد انگیزه

از امروز چند اثر عکاسی خود را به همراه چند خط از سابقه هنری تحصیلی و عکاسی خود، دایرکت کنید و مطمین باشید حتا بعد از گذشت 2 ماه کار شمارا میبینیم، چون قطعا دایرکت ها زیاداست و انتخاب ما سلیقه ای خواهد بود
و حتما دوست دارم فقط اثار مخاطبین پیجم را منتشر کنم، فقط کسانی که عضو پیجم هستند
چون میدانیم که حتما اثار با ارزش زیاد است
اثار کپی خود را نفرستید چون در صورت لو رفتن کارتان خود و شخصبت خود را زیر سوال خواهید برد
و حتما میدانید که اینجا مخاطبین حرفه ای داریم و عکس ها باید در حد انتشار باشند
میتوانید اسم پیج مرا بر روی عکس هایتان تگ کنید
یک هشتک جدید را نیز از امروز به هشتگ های پیج اضافه میکنم که میتوانید در پیج خودتان با این هشتگ اضافه کنید
روزی که
#Fineartphg
را ساختم فکر نمیکردم امروز به هشتگ معروف ایسنتاگرام تبدیل شود و بالای 100 هزار استفاده داشته باشد
از همین لحظه میتوانید برای معرفی اثارتان، از این هشتگ استفاده کنید، به مرور این هشتگ را چک میکنم :

#FineartPhgShams

دوستان چک کنید که اولین استفاده این هشتگ هست
باز بعدا مثل #Fineartphg نگویند که کار شما نبوده 🙂
ما به اصل میپرداریم و بعضی از عزیزان در حاشیه هستند !
نگران هم نباشید دیگران نیز اگر از این هشتگ استفاده کنند فقط عزیزانی که عضو فاین ارت هستند را منتشر میکنیم

پس از امروز منتظر دیدن اثار بیشتری از عکاسان ایرانی باشید، بعد از 4 سال میخواهم بیشتر از ایرانی ها کار ببینید

این از قدم دیگر من برای هنر ,اگر گالری ها تلاشی برای منتشر کردن اثار جوانان انجام نمیدهند
چه بد که من و امثال من نیز کمکی نکنیم

دوستان خود را نیز باخبر کنید
درود
امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
<span class="emoji emojia9"></span> Amir Shams | عکس از امیر شمس زمانی سفر ،کشف کردن و جستجو بود میتوانست خلوتی باشد برای ذهن و توشه ای ...
Media Removed
Amir Shams | عکس از امیر شمس زمانی سفر ،کشف کردن و جستجو بود میتوانست خلوتی باشد برای ذهن و توشه ای شود برای اینده! یک سرمایه گذاری روانی حال و با دلار 10.500 تومانی و یورو 13 تا 14 هزار تومانی فکر نمیکنم دیگر حتا برای روان انسان بصرفد ! با خود فکر میکنم چرا فقط مردم کشور ما باید ده برابر هزینه همه ... © Amir Shams | عکس از امیر شمس
زمانی سفر ،کشف کردن و جستجو بود
میتوانست خلوتی باشد برای ذهن و توشه ای شود برای اینده!
یک سرمایه گذاری روانی
حال و با دلار 10.500 تومانی و یورو 13 تا 14 هزار تومانی فکر نمیکنم دیگر حتا برای روان انسان بصرفد !
با خود فکر میکنم چرا فقط مردم کشور ما باید ده برابر هزینه همه جای دنیا ، پول سفر و ماشین و ما یحتاج روزانه خود را بپردازند بگذریم !
گیریم ما و شما و امثال کسانی که عاشق سفرند داشته باشیم !
ایا واقعا میصرفد که برای یک هفته تفریح و دیدن ان طرف ها بیش از 50 میلیون هزینه کرد !
تازه فقط با حساب اینکه شما صرفه جو باشید و فقط 3 هزار یورو داشته باشید و با خرج بلیط و هتل !
شگفتا
پس جوانان این کشور کی دیگر باید افق دیدگاهشان را وسعت بخشند
باور کنید شگفت زده ام
شاید از امسال حتا سفر به کشور های ناشایسته ای چون ترکیه و دوبی که با ایرانی جماعت مثل یک موجود اضافی برخورد میکنند نیز به یک دهم کاهش یابد!
گویا دیگر همه یا باید در کافه شاپ ها بشینند و به پلشتی و تکرار روی اورند و یا به اینده نداشته شان افسوس بکشند و یا حسرت بخورند
هر چند با دلار 4 تومنی نیز خیلی ها از سفر محروم بودند
حتا دیگر سفر داخلی نیز نمیشه رفت
نگاهی به بلیط هپاپیماهای داخلی بیندازید !
مسخره است ،شبیه جک !
و اف بر مردمی که میگویند زرنگ باشید و بیشتر در بیاورید !
اف بر انسان هایی که خوشحالند که دیگر بقیه نمیتوانند جایی بروند!
اف بر انهایی که دزد بودن پدر و مادر و شوهر و همسرشان را افتخار و زرنگی میدانند!
نه دوست عزیز همه مردم ژن خوب و دزد نیستند !
کمی سرمایه دار ارثی هستند و اندکی خیلی کمی با نون مغز و فکر و تحصیل زیاد به جایی رسیده اند
بقیه مثل همه دنیا مسیرشان را پیموده اند ،درس خوانده اند کار ازاد دارند یا در حرفه اس مشغولند
چه کنند که اسیر این اقتصاد مریض هستند
پس دیدن هنر خدا در دیگر کشورها را گویا باید به خواب ببینیند !
و این اغاز پسرفت یک قشر بزرگی از جوانان خواهد بود
وقتی بیشتر نیبینند کمتر نیز خواهند فهمید و کمتر دل خواهند بست
و حیف، به عکاسان خیابانی و مستند کار و عکاسان معماری ایرانی فکر میکنم!
اتنهایی که گویا دیگر نمیتوانند به پس کوچه های غم زده مجارستان سفر کنند
در کوچه های ونیز گم شوند
به محله قدیمی والنسیا قدم گذارند و ارتفاعات الپ را از نزدیک ببینند!
کی باید با دیگر فرهنگ ها اشنا شوند
کی باید از قبایل افریقایی بازدید کنند
انها عکاس هستند باید جهانی را به اندازه حد خود ببینند
متاسفم
برای تمامی لحظاتی که از دست میرود
امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
سلام براي جوانان دانشجوي ساكن تهران كه تمايل دارند در #كلاس_مجردها شركت كنند يك #ثبت_نام تابستاني ...
Media Removed
سلام براي جوانان دانشجوي ساكن تهران كه تمايل دارند در #كلاس_مجردها شركت كنند يك #ثبت_نام تابستاني براي يك جلسه اختصاصي مهمانان قرار داده‌ام. ۱. این کار به دلیل اصرار جوانان و بیشتر خانواده‌هاشون انجام می‌شه ۲. این ثبت نام دوره جدید یعنی هشتم نیست اما حتما اینها اولویت دارند. چون دانشجوی ... سلام
براي جوانان دانشجوي ساكن تهران كه تمايل دارند در #كلاس_مجردها شركت كنند يك #ثبت_نام تابستاني براي يك جلسه اختصاصي مهمانان قرار داده‌ام.
۱. این کار به دلیل اصرار جوانان و بیشتر خانواده‌هاشون انجام می‌شه
۲. این ثبت نام دوره جدید یعنی هشتم نیست اما حتما اینها اولویت دارند. چون دانشجوی یکی از دانشگاه‌های شهر تهران خصوصا غیرتهرانی‌ها [خوابگاهی] که در ایام تعطیلی دانشگاه از استان دیگری فقط برای یک جلسه، تنهایی یا با همراهی خانواده‌اش میاد ؛ بعدا هم منظم‌تر میاد و حتما ارزش وقت‌ و فکر و اندیشه را بیشتر می‌داند.
۳. پیدا کردن لینک ثبت نام خیلی #ساده است در گوگل عبارت سایت شهاب مرادی را سرچ کنید و در سایت همه چی آسان در دسترس است و پاسخ تمام سوالات معمول در همان مقدمات ثبت نام هست با اجازه‌تون مزاح کنم: اگر کسی اینو متوجه نشه اصلا کلاس و صحبت‌های من به دردش نمی‌خوره
#برمحمدوآل_پاکش_صلوات
#شادباشید و سرفراز
#پست_موقت 🔻کامنت ها 🔻را موقتا بستم 🔻تا افراد جدید🔻 تنبلی نکنند🔻 و بروند در سایت مشروح‌ توضیحات را 🔻بخوانند🔻 به جای سوال از سایر مخاطبین
التماس دعا
#شهاب_مرادی
Read more
‌ نبود امنیت در هر فضایی ممکن است انسان را به رفتارهایی ناصواب بکشاند؛ به طور مثال وقتی مشکلات اقتصادی ...
Media Removed
‌ نبود امنیت در هر فضایی ممکن است انسان را به رفتارهایی ناصواب بکشاند؛ به طور مثال وقتی مشکلات اقتصادی به وجود می‌آید هر کس برای این‌که گلیم خود را از آب بیرون بکشد، ممکن است دست به کارهای خطرناکی بزند که دودش به چشم خود و اطرافیان برود. در بحث ما که همان مساله مهم ازدواج می‌باشد، وقتی نابسامانی‌های ...
نبود امنیت در هر فضایی ممکن است انسان را به رفتارهایی ناصواب بکشاند؛ به طور مثال وقتی مشکلات اقتصادی به وجود می‌آید هر کس برای این‌که گلیم خود را از آب بیرون بکشد، ممکن است دست به کارهای خطرناکی بزند که دودش به چشم خود و اطرافیان برود.
در بحث ما که همان مساله مهم ازدواج می‌باشد، وقتی نابسامانی‌های متعددی در فضای ازدواج جوانان دیده می‌شود، دیگر عجیب نیست اگر دختر کم سن و سالی ترجیح دهد به جای ازدواج با یک جوان، تن به ازدواج با فردی دهد که سنش از پدرش بیشتر است و یا برعکس، پسر جوانی را مشاهده نماییم که حاضر به ازدواج با پیرزنی غیرجذاب شود؛ این در حالی است که دین ما توصیه به ازدواج با فرد جوان دارد مثل آنجایی که پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله از ازدواج با پیرزن با تعبیر کردن به لفظ "هَيْدَرَة" منع می‌نماید.[1]
قطعا دلایل این‌ها در یک بیان کلی (که البته می‌توان آن را جزئی‌تر نیز بیان کرد) همان احساس ناامنی است که در ذهن و روان آن جوان رسوخ پیدا کرده است که اگر بخواهیم برخی از آن ناامنی‌ها و تشویش‌ها را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
1.وقتی هر کدام از دختر و پسر جوانی که بدون هیچ تعهد و نگاه عاقلانه وارد رابطه‌ای شده به خود اجازه می‌دهد که با یک رفتار احساسی، به راحتی هرچه تمام‌تر، احساسات طرف مقابل را برهم بزند و رابطه را با اندک تنشی به پایان برساند، دیگر چه انتظاری است که او که آسیب‌دیده‌ی این‌گونه روابط است و گاه چندبار این شکست‌های عشقی را تجربه کرده است، به این نوع ارتباطات بد بین نباشد و به دنبال تامین نیاز خود از طرقی که به خیال خود مطمئن هستند مانند ازدواج با افراد مسن که دیگر دوران احساسات را گذرانده‌اند نرود.
2.گاه ترس از ازدواج نکردن، به دلیل نبود شرایط آن، اعم از بالارفتن سطح انتظارات، نبود شغل مناسب و روحیه‌های ضعیف، نیز باعث می‌شود که فرد از ترس این‌که نکند ازدواجش به تاخیر بیفتد، تن به ازدواج با افراد مسن بدهد.
3.در بعضی از موارد نیز برخی از جوانان به هدف طی کردن راه صد ساله در یک شب و رسیدن به امکاناتی که سال‌ها اگر تلاش می‌کرد نصیبشان نمی‌شد، تن به ازدواج با افراد مسن می‌دهند.
4. در نهایت یکی از مهم‌ترین مواردی که فرد جوان را به این‌گونه ازدواج‌ها سوق می‌دهد، تبلیغ این‌گونه ازدواج‌ها از طریق سریال‌های ماهواره‌‌ای و فضاهای مجازی است.
ممکن است برای این ازدواج‌ها دلایل دیگری نیز پیدا شود ولی آنچه مهم است یا ترس از چیزی و یا رغبت به چیزی، که غیر از خود فرد مسن است،

ادامه مطلب در کپشن ...

#خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #ازدواج
Read more
. یک شب سرد دی ماه سال 1348 بود که می‌توانست یک روز عادی باشد اما مسعود ده‌نمکی به دنیا آمد تا ‏این روز ...
Media Removed
. یک شب سرد دی ماه سال 1348 بود که می‌توانست یک روز عادی باشد اما مسعود ده‌نمکی به دنیا آمد تا ‏این روز را تبدیل به یک روز خاص کند. روزی که در تاریخ باید به عنوان روز «پارادوکس» یا «تناقض» یا ‌‏«فشار» از آن نام برده شود.‏ . مسعود ده‌نمکی یک عادت جالبی دارد، اصولا با هرچیزی که مشکل دارد، اصرار به انجام ... .
یک شب سرد دی ماه سال 1348 بود که می‌توانست یک روز عادی باشد اما مسعود ده‌نمکی به دنیا آمد تا ‏این روز را تبدیل به یک روز خاص کند. روزی که در تاریخ باید به عنوان روز «پارادوکس» یا «تناقض» یا ‌‏«فشار» از آن نام برده شود.‏
.
مسعود ده‌نمکی یک عادت جالبی دارد، اصولا با هرچیزی که مشکل دارد، اصرار به انجام آن دارد. مثلا در ‏دهه هفتاد ده‌نمکی مخالف سرسخت مطبوعات بود. مدام با خودش می‌گفت: «یعنی چی که یه چیزی رو ‏انگلیس روباه‌پیر داره، ما هم داشته باشیم؟ پس فرق ما با اونا چیه؟» منظورش مطبوعات بود، در نتیجه با تمام ‏قوا تلاش کرد تا این لکه ننگ را از دامان کشور پاک کند، اما زمانی که متوجه شد، مطبوعات خیلی وقت ‏است وارد ایران شده با خودش گفت: «فکر کردم توی بسته تهاجم فرهنگی جدید اینم بهمون چپوندن! پس ‏حالا که اینجوریه، منم روزنامه می‌خوام!» و در نتیجه رفت و مجوز نشریه گرفت و کارکردهای جدیدی از ‏نشریه را به بزرگان مطبوعات نشان داد. روزنامه‌نگاران همان روزها بود که فهمیدند: «ببین حواست رو جمع ‏نکنی، میام برات!» هم می‌تواند تیتر یک مجلات و روزنامه‌ها باشد.‏
.
ده‌نمکی وقتی کارش با مطبوعات تمام شد، ادامه آن کار را (یعنی هرچه باقی مانده بود) را در سینما انجام ‏داد. او ابتدا مخالف سینما بود، یعنی فیلم‌هایی که به او نشان داده بودند، احتمالا فیلم‌های هیچکاک و فِلینی و ‏ایناریتو و این‌ها نبود، یک سری فیلم دیگر بود و ده‌نمکی هم بر این باور بود که جوانان، اول سینما می‌روند و ‏بعد سیگاری می‌شوند، پس اگر سینما نروند، سیگاری هم نمی‌شوند، پس با پاک کردن مساله اول، که ‏سینماست، می‌توان به مبارزه با اعتیاد پرداخت اما وقتی فهمید که بحث مبارزه با مواد مخدر دست جمشید ‏هاشم‌پور است، عاشق سینما شد.‏ او با ساخت یک سری فیلم مستند ضربه مهلکی به پیکر سینمای مستند زد اما روزی که متوجه شد یک سری ‏شغل‌ها در جهان هستند که اسم‌شان بد است اما درآمد‌شان خوب است، تصمیم به ساخت فیلم کمدی گرفت و ‏اخراجی‌های یک، دو و سه را ساخت. کسی هم نبود به او بگوید عزیزم آن ترمیناتور بود که یک و دو و سه و ‏این‌ها داشت، اخراجی‌ها نهایتا اگر در نقطه صفر می‌ماند می‌توانست اثر موفقی باشد. در اخراجی‌ها او وجه ‏جدیدی از سینمای کمدی را با استفاده از «بوی باقالی!» و... به وودی آلن که تا چند سال پیش فکر می‌کرد ‏مالک شرکت «آچار آلن» است، نشان داد. او همچنین با استفاده از «حسام نواب صفوی» که الویس پریسلی ‏بدل اوست در نقش لوطی، کاری کرد که داش آکل از آن دنیا بگوید
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
. . از یک لحظه غفلت اسکای استفاده کردم و چند شلغم از چاشت آخر هفته اش را در جیب لباس گذاشتم و آوردم که ...
Media Removed
. . از یک لحظه غفلت اسکای استفاده کردم و چند شلغم از چاشت آخر هفته اش را در جیب لباس گذاشتم و آوردم که آب پز کنم و بخورم. @sky_nakhjavani به شادی، مشغول تمیز کردن شلغم ها بودم که احساس شادی یادشده، در شرایطی که هر کسی، غم های خود را دارد و من نیز از این قاعده، جدا نیستم، انگیزه ی نگارش این نوشتار شد. . . شاید ... .
.
از یک لحظه غفلت اسکای استفاده کردم و چند شلغم از چاشت آخر هفته اش را در جیب لباس گذاشتم و آوردم که آب پز کنم و بخورم.
@sky_nakhjavani

به شادی، مشغول تمیز کردن شلغم ها بودم که احساس شادی یادشده، در شرایطی که هر کسی، غم های خود را دارد و من نیز از این قاعده، جدا نیستم، انگیزه ی نگارش این نوشتار شد.
.
.
شاید تا دو دهه ی قبل، تصور دیگری درباره زندگی داشتم. من هم مانند بسیاری از جوانان، خوشی زیر دلم می زد و در بسیاری از موارد، ناشکر شرایط زندگی بودم. اما روزگار، آن چنان مسایلی را در حوزه های مختلف زندگی پیش روی ام نهاد و غم های ناگفتنی بر دلم گذاشت که آموختم آدمی تا زنده است، باید در جست و جوی یک لحظه شادی باشد؛ خواه این شادی، پختن چند شلغم باشد. .
.
تا این جای پست را نوشته بودم که بوی شلغمِ سوخته، خانه را برداشت و غمی برای شستن دیگِ سیاه شده، بر خاطرم نشست!
بر این اساس، دو درس بزرگ تر آموختم. اول این که نصیحت کردن، کار کسی ست که چیزی برای از دست دادن ندارد و نگران نیست شلغم هایش بسوزد. 😁 دوم این که، «شادی» زمانی معنی دارد که «غم» هم باشد. پس نباید از این افت و خیزهای زندگی خرده گرفت.
.
.
#نصیحت #ناشکری #شلغم
.
.
پ.ن.1. یک درس دیگر هم یاد گرفتم. هیچ گاه نباید حق یک اسب معصوم را خورد! عاقبت ندارد! 😐
پ.ن.2. ماجرایی که به اشتراک گذاشتم، عین واقعیت بود و سوختن شلغم ها، مسیر نوشتار را در این پست تغییر داد.😉
Read more
An old man After losing his righteous son in a war. AliAkbar #ofHussain حاج آقا،پدربزرگ پدری خدابیامرزم ...
Media Removed
An old man After losing his righteous son in a war. AliAkbar #ofHussain حاج آقا،پدربزرگ پدری خدابیامرزم نمی خندید.اگر دست دادن های محکمش با ما و تعارف های زیادش سر گرفتن چیزی ازش با همان حالت جدی اش نبود، شک می کردم اصلا دوستمان دارد یا نه. پدرم در توضیح ناخندانی حاج آقا می گفت :حاج آقا بنا بوده،سخت ... An old man After losing his righteous son in a war. AliAkbar #ofHussain
حاج آقا،پدربزرگ پدری خدابیامرزم نمی خندید.اگر دست دادن های محکمش با ما و تعارف های زیادش سر گرفتن چیزی ازش با همان حالت جدی اش نبود، شک می کردم اصلا دوستمان دارد یا نه.
پدرم در توضیح ناخندانی حاج آقا می گفت :حاج آقا بنا بوده،سخت کار کرده،آدم سختی شده.این اما همه ی ماجرا نبود و حاج آقای خاطرات عمه ها فرد دیگری بود.
اعصابم خورد می شد که تمام بچه های مدرسه پدربزرگ های کلاسیک دارند و من نه.پدربزرگ های جوک بلد، پدربزرگ هایی که می رفتند پارک و با خنده پشمک دست نوه ها می دادند.

نوجوانی آن غصه معما شد.وقتی حاج آقا خدا بیامرز شد اولین گریه های شدید عمرم را صورت دادم.نمی دانستم آن قدر دوستش داشتم.
لا به لای گریه های ختم و پیدا کردن عکسی از پیرمرد برای زدن به دیوار ، عمه چیزی گفت که برای من رمزگشایی معمایی بود که با رفتن حاج آقا ناامید شده بودم از حلش.
گفت:طفلک بِرارُم بعد شهادت محمد،خنده نیومد رو لبش دیگه... صبح این ها را یادم آمد.وسط روضه ای که امام بعد رفتن جوان شان گفتند :
بعد از تو ،خاک بر سر دنیا.
بله. خاک بر سر دنیا،باید چنین چیزی بوده باشد بعد از شهادت جوان بلندبالایی برای پدری.

#گره_هشتم : گره عمامه وقتی به سر #علی_اکبر بسته می شد و بیشتر شبیه پیغمبر می شد.
وقتی وارد میدان می شد و شبیه پیغمبرِ فرمانده ی حنین شده بود.
وقتی به سرش سنگ می زدند و شبیه پیغمبر تنها در طائف شده بود.

وقتی آن تن دیگر شبیه هیچ کسی نبود اما پیغمبر آنجا بود .
بالای سر امامی که قاسم را برده بود. اما این علی ؟
جوانان بنی هاشم بیایید.
Read more
#ما_میتوانیم یعنی واقعا هیچ راهی نیست؟ یعنی به بن بست خوردیم؟ یعنی درست بشو نیست؟ یعنی تمام...؟؟؟ قطعا نه... کی گفته و از کجاش در آورده که دیگه نمیشه و به رئیس جمهور نیست، روحانی هیچکاره ست و هر کی بود اینطوری میشد و...؟! اینا همه ش در حد حرف در راستای #ما_نمیتوانیم هستش! اگه مردم‌ و مسئولین ... #ما_میتوانیم
یعنی واقعا هیچ راهی نیست؟
یعنی به بن بست خوردیم؟
یعنی درست بشو نیست؟
یعنی تمام...؟؟؟
قطعا نه...
کی گفته و از کجاش در آورده که دیگه نمیشه و به رئیس جمهور نیست، روحانی هیچکاره ست و هر کی بود اینطوری میشد و...؟!
اینا همه ش در حد حرف در راستای #ما_نمیتوانیم هستش!

اگه مردم‌ و مسئولین دست به دست هم بدن در راستای تقویت تولید داخلی با کیفیت و #صادرات و #واردات درست و اجرایی کردن سیاست های #اقتصاد_مقاومتی که بسیاری از #اقتصادان ها تایید میکنن، و بیان وسط میشه و قطعا #ما_میتوانیم...
.
اون موقع دیگه تحریم و دخالت های خارجی هیچ اثری نخواهد گذاشت...
ما در زمان تحریم هسته ای مون به اون عظمت رسید...
ما در زمان تحریم به قدرت موشکی دست پیدا کردیم...
ما در زمان تحریم بهترین خودروهای نظامی و ادوات نظامی رو تولید کردیم...
پس تحریم نیست که جلوی ما رو گرفته، روحیه ی #ما_نمیتوانیم هستش که بدبختمون کرده...!
.
#پ_ن:
از #مذاکره نون و #آب در نمیاد، #برجام و برجام‌های قبلی ثابت کرد باید #اعتماد به نیروی #جوان #داخلی کرد...
اون جوونی که مخترع و خالق خیلی چیزاست که #دنیا رو انگشت به دهن کرده...
.
.
#ایرانی
#تولید_داخلی
#حمایت_از_کالای_ایرانی
#با_هم_قهرمانیم
#اعتماد_به_جوانان
#جوان_مومن_انقلابی
#جوان_ایرانی
#آتش_به_اختیار
#آب_خوردن
Read more
لایو مناظره علی علیزاده و زیباکلام رو ببینید! عالی بود. واضح تر از این نمی شد دلایل و نشانه های جنگ امریالیسم ...
Media Removed
لایو مناظره علی علیزاده و زیباکلام رو ببینید! عالی بود. واضح تر از این نمی شد دلایل و نشانه های جنگ امریالیسم و هدف قرار دادن همه ی ما با تفکرات به ظاهر روشن فکر ضد حکومت با رسانه ها رو بیان کرد. وقت بیداری است. خیلی خوب و پرشور علیزاده از بیداری مردم به حقیقت خودشون و درک توانمندی خود برای ایجاد تغییر ... لایو مناظره علی علیزاده و زیباکلام رو ببینید! عالی بود. واضح تر از این نمی شد دلایل و نشانه های جنگ امریالیسم و هدف قرار دادن همه ی ما با تفکرات به ظاهر روشن فکر ضد حکومت با رسانه ها رو بیان کرد.
وقت بیداری است. خیلی خوب و پرشور علیزاده از بیداری مردم به حقیقت خودشون و درک توانمندی خود برای ایجاد تغییر حرف زد‌. مدت زیادی است علیزاده رو دنبال می کنم و با همه ی شک ها و نا امیدی هایی که از توهم چشم پوشندگان به واقعیت خاورمیانه و داستانی که براش پیچیده شده (مثل آمریکای جنوبی دهه ۷۰) ، باز هم میبینم که کسی به اندازه علیزاده بدون درگیر احساسات شخصی و اعتقادات شخصی خودش باشه، بتونه کاملا و تماما به صلاح کشور و ملت خودش حرف بزنه‌. با تحقیق و اطلاعات دقیق و رسمی حرف بزنه.
حتی اگر محبوبیت خودش رو ازدست بده یا همیشه زیر بار مسخره کردن و تحقیر جوانان مثلا تحصیل کرده و برنامه ریزی شده توسط بی بی سی و رادیو فردا و خونواده ها.
وقت بیدار شدن و دیدن حقیقت ایران و نسبت و رابطه ی واقعی اش با جهانه.
وقت بیدار شدن از توهم اینکه نداشتن رابطه با غرب باعث بوجود اومدن جهنم شده و چه بهشتی در اون رابطه است.
وقت اینطور نگاه کردنه که غرب بهشتی ذهن های ما، اصلا علاقه ای به وضع خوب‌ایران درصورت مستقل بودن و دفاع از لبنان و فلسطین و ۰۰۰ نداره.
من به شخصه از تجربه خودم میگم، با چند سال وقت گذروندن و کار با گروه های حامی مهاجر و جنبش های مردمی.
از هر وضع ناگوار سیاسی و اجتماعی ، یه گروهی دارن سود مالی میبرن و به هیچ وجه حاضر نیستن تغییری ایجاد شه مگر اینکه سود بیشتر مالی در کار باشه.
تا جایی که بتونن و اختلالی در نظم حکومتی ایجاد نکنه هم محدودیت و کسر بودجه و غیره ایجاد می کنن.
@ali.alizadeh.insta
#علی_علیزاده #صادق_زیباکلام #ایران #تغییر #قدرت_مردمی #استقلال
Read more
«مروارید آذربایجان» حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری، یکی از پرورش دهندگان موفق ماهی قزل آلا ...
Media Removed
«مروارید آذربایجان» حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری، یکی از پرورش دهندگان موفق ماهی قزل آلا در استان آذربایجان شرقی است. او با وجود برخورداری از شغل دولتی، کار تولیدی را ترجیح داده و در روستای محل تولدش سالانه ۲۰ تن ماهی قزل آلا تولید می کند. او هم اکنون از استخر پروش ماهی اش ماهانه ۶ میلیون تومان ... «مروارید آذربایجان»

حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری، یکی از پرورش دهندگان موفق ماهی قزل آلا در استان آذربایجان شرقی است. او با وجود برخورداری از شغل دولتی، کار تولیدی را ترجیح داده و در روستای محل تولدش سالانه ۲۰ تن ماهی قزل آلا تولید می کند. او هم اکنون از استخر پروش ماهی اش ماهانه ۶ میلیون تومان در آمد دارد. رحیم جعفری با اشاره به سفارشات اقتصادی اهل بیت (س)، خاطرنشان می کند: «قنبر که غلام امیرالمومنین (ع) است، می گوید وقتی مردم خرما را می خوردند، هسته اش را روی زمین می انداختند. یک بار دیدم حضرت امیر (ع) مشغول جمع کردن هسته های خرما از روی زمین است، از ایشان پرسیدم علت این کار چیست؟ حضرت فرمودند مردم نمی دانند، می خواهم این هسته ها را بکارم تا در آینده نخل خرما شوند. بر اساس یافته های من حضرت امیر (ع) با آن همه مشغله و ماموریت مهم، نزدیک به ۲۰۰ هکتار باغ خرما ایجاد کرده و در اختیار مردم قرار داده است. محاسبات من از تبدیل سکه آن روز به ریال امروز نشان می دهد این مجموعه ماهانه ۸ میلیارد تومان ارزش اقتصادی تولید می کرده که حضرت امیر (ع) به صورت عام المنفعه در اختیار مردم قرار داده است.» او درباره واکنش مردم به پرورش ماهی قزل آلا توسط یک روحانی می گوید: «من شغل دولتی را هم تجربه کردم اما اداره محل کارم برای من مثل یک قفس بود، لحظه شماری می کردم تا پایم به استخر ماهی باز شود. مردم وقتی می بینند که من شخصا وارد استخر می شوم و فضولات ماهی ها را پاک می کنم یا خودم شخصا ماهی ها را در بازار می فروشم تعجب می کنند. باید مرام اقتصادی امیرالمومنین (ع) و اهل بیت (س) را زنده کنیم.» رحیم جعفری همزمان با کار اقتصادی، فعالیت های فرهنگی و تبلیغی را هم به طور جدی دنبال می کند. حضور در پارک ها و گپ و گفت با جوانان از جمله علاقمندی های اوست.
به قلم :
@mohammad_hosein_heydari
#ده_شب_ده_قصه #ستارگان_اقتصاد_مقاومتی
#نمایشگاه_عکس #نمایشگاه_عکس_ده_شب_ده_قصه
#مجتبی_حیدری #نمایشگاه_مجازی #مجازی
#محرومیت_زدایی #اقتصاد_مقاومتی #دهه_فجر
#عکس_مستند #مستند #عکاسان_جهادی
#photography #photographer #ReportageSpotlight #Instagram #lenscultur #lensculturestreets #documentaryphotography
@khamenei_ir @hrouhani @eshaqjahangiri @alirabiei.ir @sh.mowlaverdi @mounesan_ir @sorenasattari @m.shariatmadari @m.ebtekar @masoudsoltanifar @rahmanifazli @azarijahromi @vaezi_ir
Read more
ali abozodeh: همه به تیم ملی فوتبال ایران امیدوار هستند. به گزارش خبرنگار ورزشی ذاکرنیوز، در نظر ...
Media Removed
ali abozodeh: همه به تیم ملی فوتبال ایران امیدوار هستند. به گزارش خبرنگار ورزشی ذاکرنیوز، در نظر سنجی که در این چند روز اخیر از ورزش دوستان به عمل آمد اکثرا به تیم ملی فوتبال ایران خوشبین هستند. بیشتر مردم از نتایج به دست آمده در مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا به تیم ملی فوتبال ایران امیدوار ... ali abozodeh:
همه به تیم ملی فوتبال ایران امیدوار هستند.
به گزارش خبرنگار ورزشی ذاکرنیوز، در نظر سنجی که در این چند روز اخیر از ورزش دوستان به عمل آمد اکثرا به تیم ملی فوتبال ایران خوشبین هستند. بیشتر مردم از نتایج به دست آمده در مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا به تیم ملی فوتبال ایران امیدوار شده‌اند.

صاحبنظران فوتبال ما مدیریت سرمربی تیم ملی ایران کارلوس کیروش را می‌پسندند.خاتمه دادن به بازیکن سالاری،در خدمت تیم بودن،تلاش تا آخرین لحظه،حذف حرکات اضافی و نمایشی،تاکتیک پذیری و دوری کردن از بازی احساسی از ارمغان‌هایی است که این مربی به تیم ما هدیه کرده است.شناخت کیروش از فوتبال حرفه‌ای از تدارکات گرفته تا نحوه تمرین و مسابقه به تیم ملی ایران اعتماد به نفس و شخصیت تیمی فراتر از آسیا بخشیده است.

به دلیل اضافه شدن کادر فنی مجرب و متخصص در کنار تیم ایران انتظارات همگان از فوتبال ایران را بالا برده،اگر فدراسیون فوتبال با آینده نگری امکانات سخت افزاری به ویژه زمین تمرین و کمپ های برگزاری اردو‌ها را به خوبی تامین می‌کرد جوانان عزیز کشور ما می توانستند نهایت بهره را از کادر فنی تیم ملی ببرنند.

البته ناگفته نماند بعضی از مربیان وطن ما سبک و سیاق بازی تیم ملی را نمی پسندند و آن را یک نوع بازی دفاعی و بسته تلقی می‌کنند و انتقاداتی در این زمینه در رسانه ها داشته‌اند اما نتایج به دست آمده و راهیابی ایران به جام جهانی روسیه آنان را وادار به سکوت کرد.کارشناسان خبره فوتبال کارلوس کیروش را متخصص پرکردن فضا های خالی در زمین فوتبال می‌دانند تراکم بازیکنان در زمین خودی و پر کردن فضا‌های خالی و مالکیت توپ در طول زمان بازی باعث شده است که ایران در این مسابقات حداقل گل را دریافت کند این موضوع باعث شد بعضی از منتقدین بازی تیم ملی ما را دفاعی قلمداد کنند.

اگر نگاهی به سبک فوتبال تیم های اروپا بیندازید دقیقا همین شیوه را ملاحظه خواهید کرد. امروزه فوتبال بر مبنای کار تیمی و شرکت همه در دفاع و حمله قرار دارد بنابراین بازیکنانی با فیزیک و قدرت بدنی مناسب را می‌طلبد که توان دویدن و بازی‌‌کردن موثر در طول نود دقیقه مسابقه در زمین فوتبال را داشته باشند.

خبرنگار ورزشی ذاکرنیوز_علی ابوزوده
Read more
پدر من ، عمه خانمی در شاهرود داشتند که شبیه کتیبه های محرمی بود.یعنی که هرچه سنش بالاتر می رفت دوست داشتنی ...
Media Removed
پدر من ، عمه خانمی در شاهرود داشتند که شبیه کتیبه های محرمی بود.یعنی که هرچه سنش بالاتر می رفت دوست داشتنی تر می شد. . روح همه گذشتگان شاد ؛ بعد عمری رنج کشیدن از مسائل بیرون و درون خانه مثل نازایی و نهایتاً هوو و جدایی، شاید سی سالی می شد که بانو تنها زندگی می کرد. دلخوشی روزهای تنهایی یک خانه ی قدیمی ... پدر من ، عمه خانمی در شاهرود داشتند که شبیه کتیبه های محرمی بود.یعنی که هرچه سنش بالاتر می رفت دوست داشتنی تر می شد. . روح همه گذشتگان شاد ؛ بعد عمری رنج کشیدن از مسائل بیرون و درون خانه مثل نازایی و نهایتاً هوو و جدایی، شاید سی سالی می شد که بانو تنها زندگی می کرد.

دلخوشی روزهای تنهایی یک خانه ی قدیمی با حیاطی پر از نعناع بود و مجالس روضه .آن هم روضه های قدیمی شاهرود که در لوکیشن های خاصی مثل #تکیه ی صدو چندساله ی آق دایی برگزار می شوند. بعد چندسال ، دلخوشی خوب دیگری هم اضافه شد.در شاهرودی که چایی به نوعی مایه‌ی حیاتی درحد آب است لذا هرکسی حق ندارد پای سماور بنشیند دیدند که عمه خانم نه تنها پختگی ، که سوختگی لازم برای نشستن پای سماور هیئت را دارد.
می دیدم که عمه خانم بانشاط تر از قبل اند . سقای چای بعدازظهر در آن حیات پرازنعناع درختان را آب می داد و برای خودش روضه می خواند و خوش بود :
مشکی از اشک به دوش مژگانم شب و روز /عشق تو داده به من منصب سقائی را
گر طبیبانه بیایی به سر بالینم / به دو عالم ندهم لذت بیماری را !

عمه خانم چهارسال پیش فوت کرد و خانه ی رویایی ، با حیات پر از نعناهای هنوز سبز فروخته شد . سماور هم طبق وصیت ش رسید به عاشقی دیگر . همان عاشق هفته ی پیش داشت برایم تعریف می کرد که لحظات آخر عمه در بیمارستان ، در میان صدای لعنتی وسایل اندوسکوپی ، از حال عمه خانم می فهمد که وقت تلقین است. گفت که تلقین را خودش داده ؛ ولی دیگر حالش بد شده و بقیه ی ماجرا را ندیده . فقط آخرین تصویر را خوب یادش بود که عمه خانم لبخند زده اند و چشم ها را بسته اند.

انگار که مهربانی طبیبانه به سر بالین شان آمده باشد ، "طبتم" گفته باشد و بانوی عاشق قصه را با خود برده باشد .
ء
#گره_دوم : گره خیمه ای که جوانان کاروان می بستندش به زمین صحرایی که نامش شده بود کربلا.
بانوی کاروان اما نگران بود. برادرش اورا آرام کرده بود که:" توکلمان به خدا خواهرجان ، همه چیز دست اوست." خواهر یازده روزبعد هم نگران شد ؛
اما این بار تنها بود.
می دوید به دنبال جمع کردن کودکان هراسان میان آتش، تنها بین دشمنان.
#حضرت_زینب دختر #حضرت_زهرا
Gathering in the memory of a lady who didnt have anyone to help and support her amongst invasive enemies.
Zeynab #OfHussain
Read more
...پاره حرف این آقا پسر با اعتماد به نفس که خدا را بنده نیست فرزند #سفیر_ایران_در_ونزوئلا هستند. متاسفانه در مملکتی که دولت مردان آن فاسد هستند انتظاری از فرزندان آنها نمی‌رود. اگر به دنبال دلیل برای بدبختی‌های این روزهای مردم ایران هستید زیاد به ذهن خودتان فشار نیاورید. فقط کافیست یکبار ... ...پاره حرف

این آقا پسر با اعتماد به نفس که خدا را بنده نیست فرزند #سفیر_ایران_در_ونزوئلا هستند. متاسفانه در مملکتی که دولت مردان آن فاسد هستند انتظاری از فرزندان آنها نمی‌رود. اگر به دنبال دلیل برای بدبختی‌های این روزهای مردم ایران هستید زیاد به ذهن خودتان فشار نیاورید. فقط کافیست یکبار این فیلم را دقیق ببینید. آقایانی که با شرکت در چالش #فرزندت_کجاست به نوعی به شعور مردم ایران توهین کردید،لطفا سکوت کنید و بیش از این خودتان را زیر سوال نبرید.از کوزه همان برون تراود که در اوست، کشوری که چهل سال قبل همه چیز داشت و برای حفظ آن خون های زیادی ریخته شد، از صدقه سری این آقازاده ها دیگر هیچ ندارد.آقایان چنان تاراج کردند که دیگر راه بازگشتی نیست.حال روی سخنم با این آقا پسر است، هنر تو چیست؟؟چه میزان سواد داری؟؟ آیا این ثروت را از کار کردن و تخصصی که داشتی به دست آوردی؟؟چه داری که اینگونه برای مردم ایران شاخ و شانه میکشی؟؟آن چیزی که ما در این ویدئو شاهد آن هستیم یک انسان بی هنر، نازپرورده،بی سواد و فاسد است.شما به چه چیز می‌نازید؟؟به پدران دزدی می نازید که خون مردم را شیشه کردند؟؟ الان مثلا داری فخر می‌فروشی؟؟مگر غیر از این است که این ویدئو را برای معروف کردن خودت انتشار دادی؟؟جوانان این سرزمین کار نداشته و غم نان دارند چرا که امثال پدر تو با واسطه گری کاری باقی نگذاشته و تمام نان ها را در خیک بی هنرهایی مثل تو ریختند.تمام امتیازها را به امثال تو دادند تا از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را تحت اختیار گرفته و با صادرات و واردات چرخه اقتصادی این مملکت را معیوب کنیدبعد هم بیایی برای مردم شاخ و شانه کشیده و بهشان بگویید بروند بمیرند!! در گذشته یک خانواده پهلوی بود و فقط آنها چپاول می کردند،اما در نهایت بخاطر آینده و ادامه پادشاهی فرزندان خود به فکر آبادانی ایران هم بودند. اما الان چه؟؟طی این چهل سال هر دولتی آمد فقط تا توانست چپاول کرد چرا که نهایت هشت سال در راس حکومت بود و آینده اصلا برایشان مهم نبود.آقا پسر تو شهر بی کلانتر قورباغه هم هفت تیر میکشد، تو هم بخور و برای مردم این سرزمین شاخ و شانه بکشه، فعلا چرخ گردون بر وفق مراد شما میچرخد، پس فردا هم اگر اتفاقی افتاد امثال شما آنقدر دارید که تا چند نسل بعد از شما هم در بهترین کشورها راحت زندگی کنند. آقا پسر اینطور نخواهد ماند و ما هم برای امثال تو که آفت این سرزمین و انتشار دهنده بی سوادی، دزدی، فساد و ناآگاهی هستی آرزوی مرگ می کنیم و خودمان به خدمتتان خواهیم رسید تا آرزوی مان برآورده شود
Read more
. . ■پست قدردانی شماره 1 . لیگ ملت ها برای ایران با قرار گرفتن در جایگاه دهم به پایان رسید جا داره ...
Media Removed
. . ■پست قدردانی شماره 1 . لیگ ملت ها برای ایران با قرار گرفتن در جایگاه دهم به پایان رسید جا داره یک تشکر ویژه داشته باشیم از کسی که تو این 5 هفته پدرانه توی زمین زحمت کشید... یک رهبر فوق‌العاده برای تیمش بود (هست) جوانان رو راهنمایی کرد ... دلداری داد ... تشویق کرد ... از حق تیمش دفاع کرد... بیشتر ... .
.
■پست قدردانی شماره 1
.
لیگ ملت ها برای ایران با قرار گرفتن در جایگاه دهم به پایان رسید
جا داره یک تشکر ویژه داشته باشیم از کسی که تو این 5 هفته پدرانه توی زمین زحمت کشید...
یک رهبر فوق‌العاده برای تیمش بود (هست)
جوانان رو راهنمایی کرد ... دلداری داد ... تشویق کرد ... از حق تیمش دفاع کرد... بیشتر از پست خودش تلاش کرد و برای هر امتیاز حرص خورد...
تمام خبرگزاری های دنیا اونو یک جادوگر والیبال میدونن و همه مربی ها آرزوی کار کردن باهاش رو دارن...
مطمئنم روزی میر سعید یک مربی بی نظیر خواهد شد☺
کاش تو ایران هم قدرش و بیشتر بدونن...
.
میر سعید عزیز ازت ممنونیم برای همه چی..
کار کردن با جوان ها کار ساده ای نیست...
امید به اینکه جوانان با غیرت کنار شما رشد کنن و افتخار آینده والیبال ایران باشن...
بمان برای والیبال ایران 🙏
.
@saeedmaroof4444 💖💖💖💖
.
⚠متن کپی نشه⚠
.
#saeedmaroof #saeedmarouf #saeedmaroof4444 #best_setter #voolleyball #vnl #voliball #volleyball #volleyballiran #iranvolleyball #iran #FIVB
Read more
یکسال قبل در چنین روزهایی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شده بود و مردم در پی برگزاری جشن پیروزی ...
Media Removed
یکسال قبل در چنین روزهایی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شده بود و مردم در پی برگزاری جشن پیروزی دولت تدبیر و امید بودند. انتخابی که در فضایی پر از امید و رقابت صورت گرفت. اما با گذشت یک سال و در شرایطی که رقابت ها و مانع تراشی ها علیه دولت همچنان پا بر جا مانده، حال و روز امید در میان مردم و به ویژه ... یکسال قبل در چنین روزهایی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شده بود و مردم در پی برگزاری جشن پیروزی دولت تدبیر و امید بودند. انتخابی که در فضایی پر از امید و رقابت صورت گرفت. اما با گذشت یک سال و در شرایطی که رقابت ها و مانع تراشی ها علیه دولت همچنان پا بر جا مانده، حال و روز امید در میان مردم و به ویژه جوانان دستخوش فراز و فرودهایی شده است.

در این میان یکی از فعالین سیاسی اصلاح طلب معتقد است که رقبای دولت نباید موفق به ایجاد این تصور شوند که اگر یک سردار چکمه پوش غیر مدرن جای روحانی را بگیرد، همه مشکلات داخلی و خارجی کشور یکجا حل خواهد شد.

آذر منصوری در گفت و گو با خبرنگار جماران، با ارزیابی موقعیت رئیس جمهور پس از فیلتر تلگرام و در خطر قرار گرفتن برجام، گفت: آقای روحانی نباید فراموش کند که ۲۴میلیون نفر به برنامه های او اقبال نشان دادند و به ادامه کار این دولت امید بستند. بدون تردید کمتر کسی پیش بینی می کرد که این دولت در دور دوم فعالیتش با مشکلات کمتری نسبت به دور اول مواجه شود.

وی افزود: دقیقاً از روز نخست پس از انتخابات سال گذشته، کسانی که دراین رقابت ناکام مانده بودند را در تریبون های رسمی کشور مشاهده کردیم که برای دولتمردان خط و نشان می کشند و با اینکه رئیس جمهور و مجموعه حامیان وی صحبت از آشتی ملی و گفت و گوی ملی می کردند، اما از همان روزهای پس از پیروزی، کار شکنی ها علیه دولت آغاز شد.
این فعال سیاسی اصلاح طلب بیان کرد: البته این کارشکنی ها تا حدودی قابل پیش بینی و در ادامه دستورکار دولت موازی بود که با قدرتی بیشتر در دور دوم، درصدد ناکارآمد جلوه دادن دولت و القای یأس و ناامیدی در میان پایگاه اجتماعی و حامیان متشکل آن، به ویژه اصلاح طلبان هستند. متاسفانه این قدرت نمایی، تمامی حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و حتی حریم خصوصی شهروندان را تحت تاثیر خود قرار داده است. برای نمونه جریان رقیب، حتی در برابر برگزاری یک کنسرت موسیقی نیز، غائله و بحران به راه می اندازد.

وی با بیان اینکه هدف جریان ناکام، پشیمان کردن کسانی است که این دولت را انتخاب کردند، گفت: آنها گمان می کنند، مردم با پشت کردن به دولت به رقبایش اقبال نشان خواهند داد. البته واقعیت های موجود نشان می دهد، چنین تصوری بیانگر یک اشتباه محاسباتی است .چنانکه دیدیم زمانی که این عده کلید اعتراضات هفتم دیماه را علیه دولت و در بازار تهران زدند و آن را به مشهد کشاندند، جهت گیری اعتراضات به چه سمت و سویی رفت. آنها در نهایت اعلام کردند که اعتراض به دولت اشکال ندارد، اما کسی نباید شعارهای ساختار
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>بررسی کنترل و محدود کردن آزادی تظاهرات و آزادی بیان از سوی #مرکز_آدم مرکز آدم برای دفاع از حقوق ...
Media Removed
. بررسی کنترل و محدود کردن آزادی تظاهرات و آزادی بیان از سوی #مرکز_آدم مرکز آدم برای دفاع از حقوق بشر و آزادی ها نشست هفتگی خود را در مؤسسه فرهنگی ـ رسانه ای #النبأ در کربلای معلی برگزار کرد. در این همایش که جمعی از مدیران مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی، اساتید دانشگاه ها، فعالانِ حقوق بشری و جامعه ... .
🔸بررسی کنترل و محدود کردن آزادی تظاهرات و آزادی بیان از سوی #مرکز_آدم

مرکز آدم برای دفاع از حقوق بشر و آزادی ها نشست هفتگی خود را در مؤسسه فرهنگی ـ رسانه ای #النبأ در کربلای معلی برگزار کرد. در این همایش که جمعی از مدیران مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی، اساتید دانشگاه ها، فعالانِ حقوق بشری و جامعه مدنی و همچنین اصحاب مطبوعات حضور داشتند، استادیار دانشکده قانون و پژوهشگر مرکز آدم مطالبی را در زمینه «مشروعیت یا عدم مشروعیت محدود کردن آزادی تظاهرات و اظهارنظرها» در جمع حاضران بیان کرد.

وی در این خصوص به منابع خبری گفت: طی چند هفته گذشته بیشتر استان های #عراق در جوش و خروش بوده و هست و نارضایتی آنان روند روزانه به خود گرفته است که حقوق شهروندی و خدماتی خود را مطالبه می کنند. این تظاهرات، خودجوش و حرکتِ جوانان خوانده شده که در ماده 38 قانون اساسی بدان اشاره و تصریح شده است: «اگر تظاهرات، مخل نظم عمومی نباشد، نظام، آزادی بیان را به هر صورت و وسایلی که باشد و همینطور آزادی مطبوعات، چاپ و نشر، تبلیغات، آزادی اجتماعات و تظاهراتِ مسالمت آمیزِ منطبق بر قانون را تضمین می کند». او افزود: همایش مذکور نیز به بیان و برشمردن برخی از قوانین و مواد قانون اساسی همانند حق تظاهرات، آزادی بیان، حفظ کرامت انسانی و حق استفاده از رسانه ها و ارتباطات زمینی، بی سیم و ارتباطات جمعی که موارد فراوانی از آن از سوی حکومت نادیده گرفته شده، پرداخته است.
پژوهشگر مرکز آدم در ادامه از حکومت فدرال و حکومت های محلی خواست که حقوق، آزادی و کرامت پایمال شده ملت را محترم شمرند و با محترم شمردن قانون اساسی کشور مطالبات مشروع مردم را برآورده سازند و از رفتارهای ناروا و اقدام های ناشایست در حق آنان خودداری کنند.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7246
.
🔹عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
حمید رضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور به همراه معاونان و روسای مراکز استان ها در آستانه 16 مرداد سالروز ...
Media Removed
حمید رضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور به همراه معاونان و روسای مراکز استان ها در آستانه 16 مرداد سالروز تشکیل این نهاد انقلابی با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب با آرمان های والای ایشان، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب ... حمید رضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور به همراه معاونان و روسای مراکز استان ها در آستانه 16 مرداد سالروز تشکیل این نهاد انقلابی با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب با آرمان های والای ایشان، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار آستان، کارکنان جهاد دانشگاهی ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشتند.

رئیس جهاد دانشگاهی کشور در ادامه این آیین معنوی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) روح خود باوری را در میان ملت ایران زنده کرد، گفت: جهاد دانشگاهی حاصل خودباوری جوانان به ویژه دانشجویان علاقه مند به امام راحل است.

وی افزود: هدف اصلی جهاد دانشگاهی توسعه فرهنگ و کاربردی کردن علم در کشور است تا بدین وسیله شاخص ها و زیر ساخت های اصلی پیشرفت در کشور ایجاد شود.

وی با بیان اینکه توسعه پایدار کشور در گرو کاربردی کردن علم و ایجاد فن آوری های نوین است، عنوان کرد: جهاد دانشگاهی از بدو تاسیس به دنبال توسعه مراکز دانش بنیان در حوزه های مختلف علمی است.

طیبی یادآور شد: امروز جهاد دانشگاهی در پیچیده ترین علوم روز دنیا به خصوص دانش پزشکی و سلول های بنیادی در مرز علم حرکت می کند و توانسته علم خود را تبدیل به فن آوری و سلول درمانی کند.

وی ادامه داد: سال گذشته پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی با سرمایه گذاری ستاد فرمان حضرت امام(ره) توانست بزرگترین کارخانه تولید سلول های بنیادی در منطقه و جهان را ایجاد کرد.
Read more
• زنوزى تنها مشترى تراكتور : در قدم اول یک مربی خارجی طراز اول جذب خواهیم کرد . . هوادار گزارش می ...
Media Removed
• زنوزى تنها مشترى تراكتور : در قدم اول یک مربی خارجی طراز اول جذب خواهیم کرد . . هوادار گزارش می دهد - مالک باشگاه گسترش فولاد تنها خریداری است که تا این لحظه درخواستش برای مالکیت تراکتورسازی را تقدیم کرده و اعتقاد دارد که با سرمایه ای به نام هوادار، می تواند تراکتورسازی را دوباره احیا کند. . . به ...
زنوزى تنها مشترى تراكتور : در قدم اول یک مربی خارجی طراز اول جذب خواهیم کرد
.
.

هوادار گزارش می دهد - مالک باشگاه گسترش فولاد تنها خریداری است که تا این لحظه درخواستش برای مالکیت تراکتورسازی را تقدیم کرده و اعتقاد دارد که با سرمایه ای به نام هوادار، می تواند تراکتورسازی را دوباره احیا کند.
.
.

به گزارش هوادار، محمدرضا زنوزی، تنها خریدار روز اول مزایده باشگاه تراکتورسازی در مورد حضور زودهنگام خود در این مزایده به عنوان نفر اول اظهار داشت: "از مدت ها پیش اعلام آمادگی کرده بودم که برای کمک به تراکتورسازی هر کاری نیاز باشد انجام می دهم. روز اول مزایده نیز درخواست خود را نقدیم کردم تا نشان دهم عزم راسخی در این کار دارم. حضور در این وادی را را یک تکلیف برای خود می دانم چرا که در این مدت که در فوتبال بوده ام همیشه هواداران تراکتورسازی به من لطف داشته اند و من هم تا حد امکان تلاش کرده ام موجبات رضایت آنها را فراهم کنم. مقطع فعلی، مقطعی است که وضعیت باشگاه تراکتورسازی به دغدغه مهمی برای جوانان خطه آذربایجان تبدیل شده و ما قصد داریم با ورود به این وادی بار دیگر تراکتور را به روزهای اوج خود برسانیم."
.
.

وی در مورد برنامه های خود برای تراکتورسازی یادآور شد: "ابتدا باید به این موضوع اشاره کنم که تراکتورسازی با همه تیم های ایران فرق دارد و کار کردن در آن علاوه بر همه موارد فنی و علمی نیاز به عرق و عشقی خالص دارد. برای تراکتورسازی برنامه های بسیاری داریم که به امید خدا اگر تیم را تحویل بگیریم قدم به قدم آنها را اجرایی خواهیم کرد. با توجه به شرایط فنی تیم در دو سال اخیر در قدم اول یک مربی طراز اول فوتبال دنیا را برای هدایت تراکتورسازی به تبریز خواهیم آورد. به این ترتیب باید بگویم  سورپرایز اولم برای هواداران تراکتور جذب یک مربی خارجی طراز اول خواهد بود. البته همان گونه که گفتم در سطوح کلان مدیریتی برنامه های زیادی داریم و بحث فنی تنها گوشه ای از برنامه هایمان را تشکیل می دهد."
.
.

مالک باشگاه گسترش فولاد در انتها یادآور شد: "هزینه کردن برای تراکتورسازی را یک نوع سرمایه گذاری می دانم چرا که خاک آذربایجان برای من همیشه برکت داشته است. تراکتورسازی نماد میلیون ها ایرانی است که با پیروزی هایش شاد و با شکست هایش غمگین می شوند. روزهای سختی در این سال ها برای هواداران رقم خورده که به هیچ عنوان شایسته آنها و نام تیم شان نیست. برای شروع کار و ادامه قدرتمندانه آن روی سرمایه بزرگی به نام هوادار حساب ویژه ای باز کرده ام چرا که مهمترین هدف من از ورود به این وادی این قشر عظیم هستند."
Read more
‌ شکایت یک فیلساز فیلم کوتاه به کپی برداری از فیلمش . امیرمهدی صادقی ادعا کرده که فیلم کوتاه « #پاگرد» ...
Media Removed
‌ شکایت یک فیلساز فیلم کوتاه به کپی برداری از فیلمش . امیرمهدی صادقی ادعا کرده که فیلم کوتاه « #پاگرد» توسط فیلم‌نامه نویسش مورد سرقت هنری قرار گرفته و در دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کرده است. او به محمدمهدی حیدریان نامه نوشته و آقای منوچهر شاهسواری پیگر شکایتش است. . نکته جالب حضور توماج دانش ...
شکایت یک فیلساز فیلم کوتاه به کپی برداری از فیلمش
.
امیرمهدی صادقی ادعا کرده که فیلم کوتاه « #پاگرد» توسط فیلم‌نامه نویسش مورد سرقت هنری قرار گرفته و در دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کرده است. او به محمدمهدی حیدریان نامه نوشته و آقای منوچهر شاهسواری پیگر شکایتش است.
.
نکته جالب حضور توماج دانش بهزادی و کاملیا غزلی، دو بازیگر مشترک در هر دو فیلم کوتاه است. به نقل از 24فریم، هر دو نسخه‌ی فیلم پاگرد به تصمیم هییت مدیره‌ ایسفا تا مشخص شدن مسائل حقوقی آن‌ها از جشن نهم فیلم کوتاه کنار گذاشته شدند. پیش از این پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نهال نیز هر دو نسخه‌ فیلم را از جشنواره کنار گذاشته بود.
.
فیلم کوتاه «پاگرد» به عنوان نماینده سینمای ایران در بخش رقابتی «ُافق های نو» در جشنواره «ونیز» حضور خواهد داشت.
.
نامه اعتراضی امیرمهدی صادقی به کپی برداری از فیلمش:
سه سال پیش به پیشنهاد جشنواره‌ای با موضوع اعتیاد در استان البرز فیلمنامه‌ای کوتاه برای تولید نوشتم.
فیلمنامه با نام «پاگرد» ماجرای زنی است که دادگاه حضانت فرزندش را از او گرفته است و درآستانه جدایی از پسر 7ساله‌اش با وابسته کردن کودک به تریاک از طریق شیر سعی در حفظ و نگهداری او و وابسته کردن فرزند به خود را دارد.
پس از مدتی با شخصی به نام «محسن بنی هاشمی» آشنا شدم که ابراز تمایل کرد فیلمنامه را برایم بازنویسی کند. در نهایت فیلمنامه «پاگرد» با ایده و طرح اولیه من توسط ایشان بازنویسی شد و فیلمنامه نهایی را به انجمن سینمای جوانان برای تولید دادم و با موافقت انجمن فیلم کوتاه «پاگرد» براساس همان فیلمنامه تولید شد.
در مرحله تدوین به دلیل اشکالات فنی در صدا پروژه نهایی با فاصله‌ای یک ساله آماده نمایش شد. اما درست زمانی که در حال ثبت نام فیلم در جشنواره‌ها بودم متوجه شدم که «محسن بنی هاشمی» فیلمنامه‌ام را مجددا ساخته و او هم مشغول ثبت نام فیلم در جشنواره‌هاست!
پس از اعتراض به ایشان متوجه شدم فیلمنامه‌ام را به اسم خودش در همان زمان تولید فیلمم در بانک فیلمنامه خانه سینما ثبت و مجددا آن را تولید کرده.
حالا دو فیلم با فیلمنامه مشترک به اسم «پاگرد» وجود دارد و به دلیل اعتماد من به ایشان و اینکه قراردادی فی مابین نبوده؛ ایشان در عملی غیراخلاقی دست به سرقت هنری زده.
فیلم کوتاه «پاگرد» با طرح وایده و فیلمنامه اولیه من با صرف 2 سال انرژی و هزینه ساخته شده و درست زمانی که می‌توانستم نتیجه زحماتم را ببینم با چنین بی‌اخلاقی مواجه شدم.
Read more
جق چیست و چگونه؟ جق عملی است که طی این سال ها جزیی از کار های روزمره ی ۹۹ درصد جوانان شده و حتی در بعضی ...
Media Removed
جق چیست و چگونه؟ جق عملی است که طی این سال ها جزیی از کار های روزمره ی ۹۹ درصد جوانان شده و حتی در بعضی از موارد باعث اعتیاد شدید و بگایی شده است. این عمل به ظاهر ساده و معمولی است، اما پشت هر جقِ دو دقیقه ای تعداد بسیار زیادی کار انجام میشود. اول از همه یک چیزِ تحریک کننده باید وجود داشته باشد تا فرد را ... جق چیست و چگونه؟

جق عملی است که طی این سال ها جزیی از کار های روزمره ی ۹۹ درصد جوانان شده و حتی در بعضی از موارد باعث اعتیاد شدید و بگایی شده است.
این عمل به ظاهر ساده و معمولی است، اما پشت هر جقِ دو دقیقه ای تعداد بسیار زیادی کار انجام میشود.
اول از همه یک چیزِ تحریک کننده باید وجود داشته باشد تا فرد را دچارِ شق درد یا نمناک شدنِ کُس کند، این چیز تحریک کننده میتواند فیلم، عکس، یک فرد دیگر، در مواردی خیار، کونِ زن دایی، کرست زن همسایه، کون مرغ، دسته بیل و... باشد.
فردی که تحریک شده است اکنون باید خود را به گونه ای خالی کند. این فرد اگر دختر باشد میتواند از لوازم آرایش خود مثل خط چشم و شیشه ی ادکلن یا برخی میوه جات مانند خیار، هویج، بادمجان و در مواردی لامپ و کمک فنر و یا انگشتان دست خود برای عمل استمنا استفاده کند.
کار دختران برای عمل جق به مراتب سخت تر است،آن ها باید مکان مناسبی برای دراز کشیدن و آه و ناله کردن پیدا کنند اما پسران به این گونه نیستند.
پسر ها اگر در وسط خیابان هم راست کنند میتوانند به گوشه ای پناه برده و کار خود را انجام دهند، این خود یک آپشن مثبت برای پسران است که کمتر کسی به آن توجه دارد.
پسر ها برای عمل جق اکثرا از دست خود استفاده میکنند و خودکفا هستند، اما بعضی از پسر های دیگر که دوست دارند تجربه ی بهتری داشته باشند و در عمل جق بسیار حرفه ای و خبره هستند از وسایلی مانند پتوی گل بافت، نایلون پر از آب گرم، دست آغشته به انواع کِرِم و نرم کننده، لوله ی جارو برقی، بالشت، لباس های نرم، جوراب و... استفاده میکنند.
بخش دوم عمل جق بخش هیجان انگیز و اصلی کار است.
دختران هنگام جق زدن و رسیدن به نقطه ی اوج، هرچی دم دست باشد را تا لوز المعده ی خود فرو میکنند، سرعت دست آن ها به ۲۳۰ کیلومتر در ساعت میرسد و چشم های آن ها به عقب برمیگردد و با دهانی باز همچون کسی که سکته ی ناقص زده شروع به داد زدن و نعره کشیدن میکنند.
پسر ها در این مرحله نیز مانند دخترانند، دودول کوچک خود را در زمین و زمان فرو میکنند و با سرعتی زیاد دست خود را بالا و پایین میکنند به گونه ای که بعد از جق، پشت بازوی آن ها دم میکند.
آن ها در این مرحله صدا های ناهنجاری مانند صدای گاوی که فندک زیر پستان هایش گرفته باشند، از خود تولید میکنند .
و مرحله ی آخر این ورزش باستانی، مرحله ی توبه و پشیمانی است.
انواع و اقسام دعا ها و التماس ها و توبه ها در این مرحله انجام میشوند و فردِ جقی قول میدهد که دیگر نزند و اگر فیلمی داشته باشد آن را به سرعت پاک میکند.
ادامه در کامنت اول👇👇👇
Read more
در گذشته تعداد ساقدوش‌ها به تعداد مهمان‌ها وابسته بود و بنا به سنت های کهن عروس و داماد باید به ازای ...
Media Removed
در گذشته تعداد ساقدوش‌ها به تعداد مهمان‌ها وابسته بود و بنا به سنت های کهن عروس و داماد باید به ازای هر 40 مهمان 1 زوج ساقدوش را کنار خود داشته باشند؛ اما این روزها که عروسی‌ها مجلل شده و در هر جشن حداقل 200 مهمان حضور دارند شاید پیدا کردن این همه ساقدوش ممکن نباشد؛ با این حال شما سعی خودتان را بکنید و به ... در گذشته تعداد ساقدوش‌ها به تعداد مهمان‌ها وابسته بود و بنا به سنت های کهن عروس و داماد باید به ازای هر 40 مهمان 1 زوج ساقدوش را کنار خود داشته باشند؛ اما این روزها که عروسی‌ها مجلل شده و در هر جشن حداقل 200 مهمان حضور دارند شاید پیدا کردن این همه ساقدوش ممکن نباشد؛ با این حال شما سعی خودتان را بکنید و به جوانان فامیل و آشنا پیشنهاد ساقدوشی بدهید؛ 3-4 جفت ساقدوش هم کافی است.

وجود ساقدوش‌ها جلوه خاصی به جشن می‌بخشد عروس و داماد در آن لباس‌های کلاسیک سفید و سیاه و عده‌ای جوان خنده‌رو در پیراهن‌های یک رنگ و یک مدل. اما چه لباسی برای ساقدوش شما مناسب است و اصلا راه و رسم انتخاب ساقدوش ها چیست و ساقدوش ها باید چه ویِژگی هایی داشته باشند؟

می‌توانید در سایت‌های مد لباس که لباس عروس خودتان را انتخاب کرده‌اید به دنبال واژه Bridesmaid هم بگردید و لباس‌های شکیلی را برای ساقدوش‌های دوست‌داشتنی خود برگزینید. ژورنال‌ها و سایت ها طیف وسیعی از انتخاب را در اختیارتان می‌گذارند. البته رنگ و مدل لباس ساقدوش‌ها به دکور و آذین‌بندی جشن و فرهنگ دو خانواده‌ هم وابسته است.
#ژمیس #تشریفات #خدمات_مجالس #تشریفات_مراسم #عروسي #تشریفات_مجالس #مراسم_عروسی #تشریفات_عروسی #عروس #تشریفات_تولد #عروسی_لاکچری #تشریفاتی #بله_برون #نامزدی #افتتاحیه #خدمات_عروسی #باغ #تالار #سفره_عقد #آتلیه #موزیک #عروس

#wedding #weddingplanner #weddingdecor #jemiscatering #weddingplanning
.
☎️02126854781
📞09121934781
📞09122835108
Read more
. - با وجود جوان گرایی در اکثر پست های تیم ملی توسط کولاکوویچ، ترکیب ثابت این تیم هم چنان یک پای ثابت دارد؛ سعید معروف. . - کاپیتان تیم ملی والیبال، که با وجود رسیدن به ۳۲ سالگی هم چنان از انگیزه ی بالایی برای بازی های ملی برخوردار است، جدا از مباحث فنی، نقش کلیدی در هماهنگی بازیکنان در زمین دارد. . - ... .
- با وجود جوان گرایی در اکثر پست های تیم ملی توسط کولاکوویچ، ترکیب ثابت این تیم هم چنان یک پای ثابت دارد؛ سعید معروف.
.
- کاپیتان تیم ملی والیبال، که با وجود رسیدن به ۳۲ سالگی هم چنان از انگیزه ی بالایی برای بازی های ملی برخوردار است، جدا از مباحث فنی، نقش کلیدی در هماهنگی بازیکنان در زمین دارد.
.
- سعید معروف که هیچ وقت به تیم ملی پشت نکرده و همواره با انگیزه به کارش در ترکیب ثابت با کمترین حاشیه ادامه داده، نقطه ی اتکای سرمربی در ترکیب تیم ملی به حساب می آید.
.
- در واقع اگر او به عنوان کاپیتان در زمین حضور نداشت، قطعا نقشه جوانگرایی کولاکوویچ در لیگ ملت های ۲۰۱۸ به این خوبی پیش نمی رفت.
.
- خود آقای سرمربی هم بارها سعید معروف را به خاطر عملکردش در زمین و روحیه دادن به جوان ها ستوده است.
.
- حالا که چند روزی از پایان لیگ ملت ها می گذرد، کافی است فیلم بازی های ایران را مرور کنید.
.
- بازیکنان جوانی مثل شریفی، کاظمی، توخته و یلی، که کمتر از ۲۰ سال سن دارند، برای اولین بار لیگ ملت ها را در بالاترین سطح والیبال جهان تجربه می کردند.
.
- جدا از اعتماد کولاکوویچ به این بازیکنان که با هدر دادن یک سرویس و بیرون زدن یک اسپک از بین نمی رفت، نقش سعید معروف هم در این میان کلیدی بود.
.
- کاپیتان با تجربه در نقش پاسور با اعتماد به این جوان ها در لحظات حساس اعتماد به نفس آن ها را به شکل ویژه ای بالا برد.
.
- حالا چند تن از این بازیکنان، که باید در ترکیب تیم ملی جوانان به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام شوند، برای خودشان آوازه ی جهانی پیدا کرده اند و شاید بخش عمده ای از آن را مدیون سعید معروف باشند.
.
- اختلاف سنی سعید معروف با برخی از این بازیکنان شاید نزدیک به ۱۵ سال بود؛ اما رابطه ی نزدیکی که کاپیتان با این جوان ها برقرار کرده بود، به هیچ وجه چنین تفاوتی را نشان نمی داد.
.
- کولاکوویچ اگر یک «معروف» نداشت، شاید به این خوبی نمی توانست نقشه خود را در سال ۲۰۱۸ پیش ببرد.
.
⏹آرام کردن بازیکنان در زمین و بر عهده گرفتنِ مسئولیتِ از دست رفتن برخی از امتیازات، برای نیفتادن فشار روانی روی این جوان ها، لطف بزرگی بود که کاپیتان معروف به جوان ها کرد.
.
- قطعا رابطه ی بیرون از زمین سعید معروف با بازیکنان با تجربه صمیمی تر است؛ اما او اجازه نداد این موضوع روی عملکردش در زمین تاثیرگذار باشد.
.
- باید دید که در بازی های آسیایی و مسابقات جهانیِ پیش رو، سعید معروف چه درس های دیگری به این جوان ها می دهد.
.
منبع: ورزش سه
.
.
.
۹۷.۰۴.۱۶
Read more
. یک خبر خوب برای علاقمندان هنر خوشنویسی: اعلام حمایت اساتید خوشنویسی از برنامه های کمیسیون ملی ...
Media Removed
. یک خبر خوب برای علاقمندان هنر خوشنویسی: اعلام حمایت اساتید خوشنویسی از برنامه های کمیسیون ملی یونسکو- ایران دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران در دیدار با اساتید خوشنویسی ایران، تاکید کرد: باید از ظرفیت های یونسکو برای شناسایی، معرفی، تشویق و مطرح کردن جوانان خلاق در حوزه خوشنویسی استفاده ... .
یک خبر خوب برای علاقمندان هنر خوشنویسی:
اعلام حمایت اساتید خوشنویسی از برنامه های کمیسیون ملی یونسکو- ایران

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران در دیدار با اساتید خوشنویسی ایران، تاکید کرد: باید از ظرفیت های یونسکو برای شناسایی، معرفی، تشویق و مطرح کردن جوانان خلاق در حوزه خوشنویسی استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیسیون ملی یونسکو- ایران در این دیدار که 30 اردیبهشت 1396 در دفتر دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران، تشکیل شد، دکتر حجت اله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران، ضمن اشاره به ضرورت توجه ویژه به هنر کهن خوشنویسی در ایران به عنوان شناسنامه هویت فرهنگی- ایرانی، اظهار کرد: باید به طور جدی به شناسایی اسناد و میراث بجا مانده از بزرگان خوشنویس ایران و تلاش برای معرفی آنها در داخل و خارج از کشور پرداخت تا این هنر اصیل ایرانی در جایگاه درست خود قرار گیرد.

وی همچنین به تقویت همکاری ها جهت ثبت ملی و بین المللی میراث ناملموس ایران در عرصه خوشنویسی اشاره داشت و تاکید کرد: باید ضمن معرفی پیشکسوتان این هنر و تجلیل از آنها از ظرفیت های یونسکو برای شناسایی، معرفی، تشویق و مطرح کردن جوانان خلاق در این حوزه استفاده کرد.

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران، برگزاری نمایشگاه هایی با رعایت استانداردهای جهانی در حوزه خوشنویسی و خط و نقاشی را از دیگر راه های شناسایی این هنر در سطح ملی و بین المللی برشمرد و گفت: حتی برپایی چنین نمایشگاه هایی می تواند در قالب برنامه ای مشترک با کمیسیون های ملی کشورهای صاحب این هنر، صورت پذیرد تا بدین وسیله از سندسازی جعلی برخی از کشورها در تصاحب نام مفاخر ایرانی، جلوگیری شود.

لازم به ذکر است که در این نشست اساتید شهیر خوشنویسی ایران همچون غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی، محمد حیدری، یداله کابلی و سید رضا بنی رضی، حضور داشتند.

همچنین گفتنی است ایوبی با تاکید بر تشکیل شورای سیاستگذاری خط و خوشنویسی، اذعان داشت: تشکیل چنین شورایی مرکب از پیشکسوتان و بزرگان این رشته می تواند منشا اقدامات
#خوشنویسی #ایران #یونسکو
Read more
. بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده همش فیلم بود! تیاتر بود آقا، داعشی در کار نبود، همه عینه #نقی_معمولی ...
Media Removed
. بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده همش فیلم بود! تیاتر بود آقا، داعشی در کار نبود، همه عینه #نقی_معمولی بازیگر بودن! جلوی دوربین فیلم بازی میکردن! پشت دوربین هم #سیروس_مقدم اشاره میکرد کات میکردن،همه عوامل فیلم کنار هم چایی میزدن اون لگد هم اصلاً نخورد پشت تلفن هم کسی نبود که بیاد سراغ ... .
بابا چیزی نشده تشتشک های همه پریده
همش فیلم بود!
تیاتر بود آقا، داعشی در کار نبود، همه عینه #نقی_معمولی بازیگر بودن!
جلوی دوربین فیلم بازی میکردن!
پشت دوربین هم #سیروس_مقدم اشاره میکرد کات میکردن،همه عوامل فیلم کنار هم چایی میزدن
اون لگد هم اصلاً نخورد
پشت تلفن هم کسی نبود که بیاد سراغ بچه ها!
همش فیلم بود!
اما واقعیت ماجرا میدونی کجاست؟
واقعیت ماجرا،تو بیابون های #تنف و تلعفعر بود، اون جایی که محسن حججی رو زنده و زخمی و تشنه گرفتن!
و این بسیجی #خمینی مثل شیر شرزه تو چشم های دواعش نگاه میکرد و مرگ و به سخره گرفته بود!
واقعیت ماجرا #خانطومان بود و لشگر 25 کربلا که 16 نفر از رعنا ترین جوانان این مملکت، که بعضی ها، تازه داماد بودن مثل برگ پاییزی رو زمین ریختند!
واقعیت ماجرا رو باید از خانواده شهدا، از و همسر و مادر #شهید_حججی پرسید که وقتی عکس جوون رعناشونو، تو چنگال داعش دیدند، خنجر کفر و رو پهلوی جوونشون دیدن چی بهشون گذشت!
اونجا دیگه فیلمنامه و کارگردان نبود که کات بده!
سکانس یک بار فیلمبرداری میشد اونم توسط خوده خدا!
واقعیت ماجرا رو باید از همسر شهید حاج عباس عبداللهی پرسید که وقتی فیلم دوره کردن پیکر شهیدش توسط داعش و دید چی بهش گذشت!
واقعیت ماجرا رو باید از همسر #شهید_اسکندری پرسید که وقتی سر شوهرش رو روی نیزه دید چه حالی شد!
واقعیت ماجرا رو باید از اون نو عروسی پرسید که دو هفته قبل تو خرید عروسی بود و حالا باید بند های کفن و باز کنه تا مردشو برای آخرین بار ببینه!
واقعیت ماجرا رو باید سالها بعد از نوزاد چند ماهه #شهید_بلباسی پرسید که از نوزادی یتیم شدن یعنی چی!
واقعیت ماجرا رو باید از دختر بچه های شهدای مدافع حرم پرسید که از الان تا شب عروسی باید ماکت بابا شونو بغل کنن!
واقعیت ماجرا رو باید از همسر تازه عقد کرده #شهید_سیاوشی شنید که ماشین عروسش کنار مراسم تشییع شوهرش پارک بود!

پسر جون اینا همش الکی بود!
فیلم اصلی رو #مدافعان_حرم زینب کبری بازی کردند که فیلمشون تو عرش اعلی اکران خصوصی بود برای خوده خدا، فرش قرمز شونم با خونشون رنگین شد و جایزه بهترین بازیگر مرد هم از دست های حضرت زهرا گرفتن!
آره داداش
اینا همه فیلمه!
قهرمان های اصلی جای دیگه ان!
اگه نبودن مدافعان حرم، لباس ناموس خیلی از این روشنفکر ها سر کلاشینکف بود!
#پایتخت۵
@meysam_zlf
Read more
. #معرفی_کتاب «تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم» خواننده این رمان حس می‌کند که نویسنده در آن ...
Media Removed
. #معرفی_کتاب «تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم» خواننده این رمان حس می‌کند که نویسنده در آن مقطع خود حضور داشته و زندگی کرده که می‌تواند چنین دقیق به توصیف جزئیات بپردازد ماری-لور با پدر خود در پاریس نزدیک موزه‌ی تاریخ طبیعی زندگی می‌کند جایی که او به عنوان استاد هزاران قفل آن کار می‌کند. ... .
#معرفی_کتاب «تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم»

خواننده این رمان حس می‌کند که نویسنده در آن مقطع خود حضور داشته و زندگی کرده که می‌تواند چنین دقیق به توصیف جزئیات بپردازد ماری-لور با پدر خود در پاریس نزدیک موزه‌ی تاریخ طبیعی زندگی می‌کند جایی که او به عنوان استاد هزاران قفل آن کار می‌کند. ماری لور در شش سالگی نابینا می‌شود و پدرش مینیاتور کاملی از همسایگی آن‌ها می‌سازد تا او بتواند با لمس کردن آن را به خاطر بسپارد و راه خانه را پیدا کند. زمانی که او 20 ساله می‌شود، نازی ها پاریس را اشغال می‌کنند و پدر و دختر به سنگر دیواری سنت مالو فرار می‌کنند جایی که عموی بزرگ منزوی ماری لور در یک خانه بلند کنار دریا زندگی می‌کند. همراه آن‌ها چیزی است که احتمالا با ارزش‌ترین و خطرناک‌ترین جواهر آن موزه است. در یک شهر استخراج معدن در آلمان، ورنر یتیم که همراه خواهر کوچکتر خود زندگی می‌کند، مسحور رادیوی ساده‌ای که پیدا کرده‌اند می‌شود. ورنر در ساخت و تعمیر این وسیله‌ی جدید مهم متخصص می‌شود، استعدادی که منجر به بردن جایگاهی در یک آکادمی بی رحم برای جوانان هیتلر و سپس یک ماموریت ویژه برای ردیابی مقاومت می‌شود. ورنر هر چه بیشتر از هزینه‌های انسانی هوش خود آگاه می‌شود، به درون قلب جنگ سفر می‌کند و در نهایت در سنت مالو داستان او با ماری لور همسو می‌شود. احساس فوق العاده‌ی جزییات فیزیکی و استعاره‌های زیبای دوئر خیره کننده‌است. او زندگی ماری لور و ورنر را به طرز ماهرانه‌ای در هم می‌بافد و روشنگر راه است، در برابر تمام مشکلات و نابرابری‌ها مردم تلاش می‌کنند با یکدیگر خوب باشند.

عنوان کتاب: #تمام_نورهایی_که_نمی‌توانیم_ببینیم
نویسنده: #آنتونی_دوئر

لینک این کتاب:
https://goo.gl/gtLUkJ

@shahreketabonline
Read more
. آقای دکتر شما طرفدار درمان هستید یا پیشگیری؟ . هوشنگ عطاپور مدیرکل سابق امور اجتماعی و فرهنگی ...
Media Removed
. آقای دکتر شما طرفدار درمان هستید یا پیشگیری؟ . هوشنگ عطاپور مدیرکل سابق امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی و پزشک حاذق عمومی ، که از او به عنوان فعال اجتماعی نیز نام می برند در مصاحبه ای از لزوم #انحلال باشگاه حمایت کرده است. از این مقام مسئول چند سوال ساده داریم؟؟؟ . زمانی که ... .
آقای دکتر شما طرفدار درمان هستید یا پیشگیری؟
.
هوشنگ عطاپور مدیرکل سابق امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی و پزشک حاذق عمومی ، که از او به عنوان فعال اجتماعی نیز نام می برند در مصاحبه ای از لزوم #انحلال باشگاه حمایت کرده است.

از این مقام مسئول چند سوال ساده داریم؟؟؟
.
زمانی که در حساس ترین پست مرتبط با جوانان با بودجه کلان بودید چه اقدامات زیرساختی فرهنگی_ ورزشی در مناطق محروم و حاشیه نشین برای همگانی کردن آن انجام دادید ؟

بعید است اجرای ( طرح ورزش صبحگاهی رایگان سلامت همگانی ) را که شخص اول استان جناب آقای سعادت دستور داده بود و شما مدیرکل ایشان در آن دوران بودید را فراموش کرده باشید؛ طرحی که در سطح استان اجرایی شد ولی با عدم همکاری نهادهای متولی و مشکلا مالی خیلی زود شکست خورد؛ پس‌حال چگونه باز از توسعه ورزش همگانی صحبت میکنید که خود در آن تجربه شکست خورده اید؟

در زمان مدیرکلی شما آیا اجازه داده می شود و یا حال داده می شود؛ جوانان این شهر تنها با ۵هزار تومان در مجموعه بزرگ و مجهز خانه جوان که متعلق به استانداری بود و هم اکنون نیز هست؛ سه الی چهار ساعت فعالیت کنند؟ شما حال از انحلال باشگاهی صحبت میکنید که تنها با ۵ هزار تومان ده ها هزار هوادار را به سالن می کشاند و صدها هزار نفر را پای رسانه های تصویری و صوتی میخ کوب میکند؟

طبق گزارشات میدانی عوامل انتظامی هنگام میزبانی مسابقات والیبال در اورمیه، میزان آسیب های اجتماعی در آن روز به شدت در سطح شهر کاهش پیدا میکند آیا زیر ساختی برای جایگزینی این خیل عظیم شش الی نه هزار نفری هواداران را دارید؟

آقای دکتر از شما که سابقه مدیریت در استانداری را دارید بعید است طرح‌ تیمداری اداره کل ورزش و جوانان و هیات والیبال را مطرح‌ کنید؛ در کدام نقطه از دنیا ادارات دولتی بویژه ورزش و جوانان اجازه تیم داری در ورزش حرفه ای را دارند؟

راستی این عزم عمومی جهت کم رنگ نمودن جایگاه و اهمیت کارکردی ورزش در ابعاد مختلف از کجا نشات می گیرد؟ این چنین برداشت می شود شما طرفدار سیستم درمان هستید تا پیشگیری به دلیل شغل پزشکی که دارید.

سخن آخر آقای عطاپور پزشک‌ عمومی شهرمان، همه میتوانند حرف بزنند ولی ارائه راه حل و عمل کردن به آن کار هر شخص نیست.
Read more
نهم_دی برخواسته از بصیرت تا عمرمان باقیست، تا پایان دنیا #فتنه و #فتنه_گر را از یاد نخواهیم برد کسانی ...
Media Removed
نهم_دی برخواسته از بصیرت تا عمرمان باقیست، تا پایان دنیا #فتنه و #فتنه_گر را از یاد نخواهیم برد کسانی که ۸ ماه تمام کشور رو به آشوب کشوندن به بهانه های واهی و توهمات خودشون با دستور دشمن آمریکایی_صهیونیستی_سعودی بهترین جوانان این مملکت رو به خاک و خون کشیدند و از خدا نترسیدند الان هم با وقاهت ... نهم_دی برخواسته از بصیرت
تا عمرمان باقیست، تا پایان دنیا #فتنه و #فتنه_گر را از یاد نخواهیم برد
کسانی که ۸ ماه تمام کشور رو به آشوب کشوندن به بهانه های واهی و توهمات خودشون با دستور دشمن آمریکایی_صهیونیستی_سعودی
بهترین جوانان این مملکت رو به خاک و خون کشیدند و از خدا نترسیدند
الان هم با وقاهت تمام رفتار میکنن و عده ای هم چون #علی_مطهری ها هم همنوا با اون ها هستن
عده ای که انگار تاریخ نخوندن و براشون عبرت نشده
#نمی_بخشم افرادی رو که روز عاشورا کف زدند و سوت کشیدند و هلهله کردن
#نمی_بخشیم اون هایی رو که به خونه های مردم حمله کردن
زن مردم رو توی خیابون لخت کردن و پسر مردم رو آتش زدن
#نمی_بخشیم سردمداران فتنه رو که به خیال براندازی نظام دل مردم خون کردن! عده ای رو فریب دادن،جاسوس پروری کردن و هنوز هم توبه نکردن
آره به نظر ما هم #حصر باید بشکنه و #سردمداران_فتنه #کف_خیابون اعدام بشن
درست همون جایی که جوان بسیجی بی گناه به خون کشیده شد
دوستان امروزی فتنه گران یادشون باشه که هرچقدر هم خودشون به آب و آتش بزنن ما از #نظام_رهبر_و_انقلاب_دست-نمیکشیم
ما برای این ها شهید دادیم
#هیهات_من_الذله
#فراموش_نمی_کنیم
#۹_دی
#فتنه_88
Read more
کورد ها دین خود را به این آب و خاک با نگهبانی چندین هزار ساله از مرز هایش ادا کرده اند، کورد ها لبریز از ...
Media Removed
کورد ها دین خود را به این آب و خاک با نگهبانی چندین هزار ساله از مرز هایش ادا کرده اند، کورد ها لبریز از مردانگی و مهربانی و یک رنگی هستن،کورد ها مرد هستن ،مرد روزهای سخت،کورد ها انسانیت را معنا کردند و دلاوری را دیکته. کوردها نماد استقامت و مقاومت هستند، موصل اشغال شد ،سلیمانیه و اربیل مقاومت کرد حلب ... کورد ها دین خود را به این آب و خاک با نگهبانی چندین هزار ساله از مرز هایش ادا کرده اند،
کورد ها لبریز از مردانگی و مهربانی و یک رنگی هستن،کورد ها مرد هستن ،مرد روزهای سخت،کورد ها انسانیت را معنا کردند و دلاوری را دیکته.
کوردها نماد استقامت و مقاومت هستند،
موصل اشغال شد ،سلیمانیه و اربیل مقاومت کرد
حلب سقوط کرد کوبانی مقاومت کرد!!!
هشت سال تمام جوانان سینه ستبر و شیر جگر کرمانشاهان و کوردستان و ایلام خون دل کردن دشمن بعثی را،هشت سال تمام بمب های امریکایی بر سر مردمان بی پناه ولی با اصالت این سه دیار فرود امد و دم نزدن اما جنگ که تمام شد فراموش شدن و و امکانات و کارخانه ها و مجتمع های صنعتی و بودجه های کلانشان به تبریز و مشهد و اصفهان تعلق گرفت!!!
ولی با این وجود کماکان کورد ها کشورشان را و زادگاشان را و خانه اجدادی چندین هزار ساله شان را دوست دارند و جانها نثار خاکش میکنند،ولی افسوس...
انگاه که شیپور جنگ به صدا دراید،مرد از نامرد مشخص خواهد شد!!!
مثل اینکه بعضی ها فراموش کردن هشت سال جنگ با عراق از کرمانشاه شروع و از خود کرمانشاه به پایان رسید
استان کرمانشاه در جنگ ایران و عراق یکی از مناطق محوری جنگ بود. طی این جنگ که طولانی‌ترین جنگ متعارف در قرن بیستم و دومین جنگ طولانی این قرن پس از جنگ ویتنام بود و به صورت رسمی در سی ویک شهریور پنجاه ونه آغاز شد و در بیست ونه مرداد ۶۷
به پایان رسید، استان کرمانشاه از روز اول تا آخر درگیر جنگ زمینی و هوایی بود و حتی پیش و پس از این تاریخ نیز هدف حملات نیروهای متخاصم و صحنهٔ درگیری این نیروها بود. جنگ ایران عراق در این استان آغاز و در این استان نیز به پایان رسید.

#هرجا_کورد_باشد_انجا_ایران_است
#کوهستان_تنها_رفیق_کوردهاست
#کوردها_ازادگی_مردانگی_درس_دادند
#کرمانشاهان_ایلام_سنندج #kurd #kord
Read more
. اگر در جریان #مائده_هژبری به کار ضعیف رسانه ای قوه قضاییه نقد داریم که نه تنها نتوانست افکار عمومی ...
Media Removed
. اگر در جریان #مائده_هژبری به کار ضعیف رسانه ای قوه قضاییه نقد داریم که نه تنها نتوانست افکار عمومی را مدیریت کند بلکه سبب شد تا شیرینی این کار به کاممان تلخ شود, اما قرار نیست در برابر کسانی که از این آب گل آلود به دنبال صید ماهی بی عفتی و بی غیرتی هستند نیز سکوت کنیم. . متاسفانه اسلام تاکنون از جانب ... .
اگر در جریان #مائده_هژبری به کار ضعیف رسانه ای قوه قضاییه نقد داریم که نه تنها نتوانست افکار عمومی را مدیریت کند بلکه سبب شد تا شیرینی این کار به کاممان تلخ شود, اما قرار نیست در برابر کسانی که از این آب گل آلود به دنبال صید ماهی بی عفتی و بی غیرتی هستند نیز سکوت کنیم.
.
متاسفانه اسلام تاکنون از جانب افرادی جاهل یا خائن در لباس دین , کم ضربه ندیده است و التقاط فکری این جماعت کم سبب انحراف فکری ملت نشده است. جنابی از همین جنابان فرموده اند: "قرن ها ادبيات اباحي و جنسي آيا چيزي از اقتدار و صلابت فكر ديني كاست؟
قرن ها مردم رقصيدند و برهنه شدند و رفتند و آمدند، اما دين آسيبي نديد!
آنچه دين و ايمان را متلاشي و نظام را نابود مي كند لرزش كمر دختري نوجوان نيست، لغزش قلم قاضي كهنسال است!"
.
جناب زائری وقتی قلمتان را برای نوشتن چند خط متن سراسر مغالطه میچرخانید آیا به چرایی سقوط اندلس فکر نکردید؟چگونه معتقدید اباحی گیری لطمه ای به دین نمی زند وقتی یکی از عوامل فروپاشی و غلطیدن اندلس به دامان غرب همین ترویج فساد و فحشاء میان جوانان بود. یعنی شما از ترویج رقاصی و رقاصه پروری از زمان معاویه بی اطلاعید؟این حرف شما یعنی صحه گذاردن بر روی افعال معاویه که با همین اباحه گریها عاشورایی آنچنین را آفرید.آیا از فساد و فحشاء یزید نشنیده اید که تا جایی پیش رفته بود که وقتی سپاه اسلام زمین گیر تب شده بود گفت :"مرا چه باک که تمام لشکر اسلام در غذقدونه از مرض آبله و تب مردند...ام کلثوم در آغوش من است"
.
مگر شما هم لباس با شهید مطهری نیستید که می گوید"تاریخ بشر نشان می‌دهد که هر گاه قدرت های حاکم می‌خواهند ،جامعه ای را تحت سلطه خود در آورند و آن را استثمار کنند ،تلاش می‌کنند تا روح جامعه را فاسد کنند و برای این منظور ؛ تسهیلات شهوت رانی را برای مردم مهیا می‌کنند...مسحیان برای خارج کردن اسپانیا از چنگ مسلمانان از راه فاسد کردن روحیه و اخلاق جوانان مسلمان وارد عمل شدند." .
اینها همه هیچ !آیا از خروجی اندیشکده های آمریکایی هم بی اطلاعید وقتی از زنانی می گوید که با بدن خود در مقابل نظام اسلامی می ایستند.با اینهمه آیا باز هم معتقدید لرزش کمر رقاصه ها نظام را نابود نمی کند؟آیا عجیب نیست هم نظر بودن شما با #علینژاد معلوم الحال؟
.
چرا باور ندارید فساد اخلاقی و اقتصادی دو لبه یک قیچی اند که دشمن برای بریدن اعتقادات یک ملت بکار می برد، آیا همزمانی این هیاهوی اقتصادی و هجمه فرهنگی برا شما سوال برانگیز نیست؟ که حالا هشتک #برقص_تا_برقصیم را هم به هشتکهای دیگر براندازان اضافه کرده است...یاحق
Read more
<span class="emoji emoji1f4da"></span> بزهکاری نوجوانان و دادرسی آن‌ها (جلد اوّل) ـــــــــــــــــــــ * نویسندگان: دیوید وی. اسپرینجر، ...
Media Removed
بزهکاری نوجوانان و دادرسی آن‌ها (جلد اوّل) ـــــــــــــــــــــ * نویسندگان: دیوید وی. اسپرینجر، آلبرت آر. روبرتز ـــــــــــــــــــــ *‌ مترجم: سوسن اردبیلی ـــــــــــــــــــــ *‌ تعداد صفحات: ۳۲۰ ص. ـــــــــــــــــــــ * قیمت: ۲۳۰۰۰ تومان. ـــــــــــــــــــــ * ... 📚 بزهکاری نوجوانان و دادرسی آن‌ها (جلد اوّل)
ـــــــــــــــــــــ
* نویسندگان: دیوید وی. اسپرینجر، آلبرت آر. روبرتز
ـــــــــــــــــــــ
*‌ مترجم: سوسن اردبیلی
ـــــــــــــــــــــ
*‌ تعداد صفحات: ۳۲۰ ص.
ـــــــــــــــــــــ
* قیمت: ۲۳۰۰۰ تومان.
ـــــــــــــــــــــ
* چاپ اول: بهار ۱۳۹۷.
ـــــــــــــــــــــ
🖇این کتاب جدید درسی با همکاری ۴۰ کارشناس سرشناس دادرسی نوجوانان، اقدام به تهیه منبع موثقی درباره بزهکاری نوجوانان و دادرسی آن‌ها می‌کند.
پژوهش‌ها نشان می‌دهد که زندان جوانان رفتار‌های بزهکارانه آینده را پیش‌بینی می‌کند؛ مانند وابستگی به باندها، مالکیت اسلحه و کژ رفتاری در خانواده. بازداری نوجوانان از ادامه سبک زندگی بزهکارانه، مالیات دهندگان را از پرداخت میلیون‌ها دلار نجات می‌دهد. هدف نهایی متوقف کردن چرخش خشونت است که نوجوانان را تا بزرگسالی تقویت می‌کند، مسیری که بسیاری از جوانان و خانواده‌ها به دام آن می‌افتند.
بخش اول نظری اجمالی به بزهکاری نوجوانان و نظام دادرسی آنان دارد. در این بخش ما مسیر تاریخی، سیاسی، قانونی و بازداشتن بزهکاری‌ها را بررسی می‌کنیم و برنامه‌ریزی اجتماعی جامع مانند سیاست بهبود نظام دادرسی نوجوانان را مورد توجه قرار می‌دهیم. بخش دوم درباره برنامه‌های مؤثر بازداری از جرم در گذشته است که برای کاهش رفتار ضد اجتماعی، زورگویی در مدرسه و ارتباط قدرتمند میان رسوایی در مدرسه و بزهکاری نوجوانان به کار می‌رفت. بخش سوم دامنه‌ای از نظریه‌های بالندگی، خانوادگی و جامعه شناختی را بررسی و از آن انتقاد می‌کند. این نظریه‌ها به طور معمول بزهکاری نوجوانان را توضیح می‌داد و آن را در می‌یافت.
Read more
. حجة الاسلام #محمد_قمی به عنوان رییس سازمان تبلیغات اسلامی معرفی شد حضرت آیت الله خامنه‌ای در ...
Media Removed
. حجة الاسلام #محمد_قمی به عنوان رییس سازمان تبلیغات اسلامی معرفی شد حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام آقای شیخ محمد قمی را به ریاست #سازمان_تبلیغات_اسلامی منصوب کردند. متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: . بسمه تعالی جناب حجت‌الاسلام آقای شیخ محمد قمی دامت توفیقاته اکنون ... .
حجة الاسلام #محمد_قمی به عنوان رییس سازمان تبلیغات اسلامی معرفی شد

حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام آقای شیخ محمد قمی را به ریاست #سازمان_تبلیغات_اسلامی منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
.
بسمه تعالی
جناب حجت‌الاسلام آقای شیخ محمد قمی دامت توفیقاته
اکنون که سازمان تبلیغات اسلامی پس از یک دوره‌ی طولانی به مدیریت جناب حجت‌الاسلام آقای سیدمهدی خاموشی به رشد و توسعه‌ی کمّی و کیفی قابل توجه نائل گشته است، با تشکر از زحمات و تلاش‌ها و خدمات متراکم ایشان، جنابعالی را که بحمدالله از دانش و ابتکار و انگیزه و نشاط جوانی برخوردارید به ریاست این سازمان منصوب میکنم.

سازمان تبلیغات اسلامی یکی از مهم‌ترین رویش‌های انقلاب اسلامی است که با تصمیمی روشن‌بینانه و ژرف‌نگرانه با هدف تبلیغ و عرضه‌ی اندیشه‌ی تابناک اسلام ناب محمدی (صلوات‌الله علیه و آله) به جامعه‌ی انقلابی بویژه جوانان جویای حقیقت و معرفت، شکل گرفت.
این سازمان بحمدالله طی حدود ۴ دهه اخیر منشاء خدمات و برکاتی بوده است و امروز ضرورت وجودی آن نه تنها کاهش نیافته بلکه ضریبی فزاینده یافته است.
تبیین و عرضه‌ی فکر و فرهنگ و معارف اسلامی با توجه به نیازهای روز و با نوآوری در ادبیات و روش‌ها بگونه‌ای که بر جان و دل مخاطبان بنشیند و وجود آنان را از کوثر حقیقت دین سیراب نماید، رسالت بسیار مهم این سازمان است.

رسالت دیگر این سازمان رصد و مقابله‌ی هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی و تبلیغی و رسانه‌ای دشمنان دین و انقلاب و کشور است. دشمنانی که نه امروز بلکه از چند دهه‌ی پیش، هویت و شخصیت و باور و رفتار و سبک زندگی اسلامی- ایرانی مردم خصوصاً جوانان را هدف قرار داده و با شیوه‌ها و ابزارهای متکی به فناوری‌های ارتباطی و رسانه‌ای اعم از هنر و سینما و فضای مجازی و غیره، درصدد تهی کردن انقلاب از عقبه‌ی دینی و ایمانی و مردمی آن میباشند.

در این مسیر نورانی و بالنده، توفیق شما را از درگاه حضرت احدیت (جل و علا) خواستارم و شما را به تقوای الهی و سعه‌ی صدر، استفاده از ظرفیت‌های موجود و جذب همکاران فهیم و پر انگیزه و بهره‌گیری از اندیشه‌ها و روش‌ها و ابزارهای کارآمد و مؤثر توصیه می‌نمایم.

لازم است مسئولان کشور و نهادهای مختلف این سازمان را در انجام هر چه بهتر مسئولیت‌های مهم خود یاری کنند.

سیّدعلی خامنه‌ای
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
@Khamenei_ir
.
.
.
Read more
دروغ است ، قهرمان نمی شوید خیلی وقت ها راه درست به جوانان مشتاق ورزش نشان داده نمی شود و قدم گذاشتن در ...
Media Removed
دروغ است ، قهرمان نمی شوید خیلی وقت ها راه درست به جوانان مشتاق ورزش نشان داده نمی شود و قدم گذاشتن در بیراهه برای آنها گران تمام می شود ، هم از نظر مالی و هم سلامتی جوانان زیادی روزانه به عشق فیت شدن وارد باشگاه های بدنسازی می شوند و در بسیار از موارد مربی ها با دادن وعده مسابقه به این جوانان هزینه های ... دروغ است ، قهرمان نمی شوید
خیلی وقت ها راه درست به جوانان مشتاق ورزش نشان داده نمی شود و قدم گذاشتن در بیراهه برای آنها گران تمام می شود ، هم از نظر مالی و هم سلامتی
جوانان زیادی روزانه به عشق فیت شدن وارد باشگاه های بدنسازی می شوند و در بسیار از موارد مربی ها با دادن وعده مسابقه به این جوانان هزینه های میلیونی رو دست آنها می گذارند و در انتها این جوان می ماند و هزارن چرا ؟
توصیه ما به جوانان این است ، شما می توانید با پیروی از یک رژیم غذایی علمی ، تمرینات مداوم و استفاده از مکمل های استاندارد به یک هیکل استاندارد دست پیدا کنید
مسابقه دادن شرایط خاص خودش را دارد اگر این شرایط را ندارد پول و وقت خود را الکی هزینه نکنید ، این شرایط به شرح زیر هستند :
داشتن ژنتیک خاص برای ادامه دادن این رشته به صورت حرفه ای
زمان مناسب برای تمرین و استراحت
پول کافی برای هزینه کردن
یک مربی با علم و تجربه کافی
محسن رمضانی
Read more
اکبر آقا ۷۶ ساله، بازنشسته و شوهر عمه و از خوبای فامیل است. نماز خوان، عاشق سریال حریم سلطان و فاطما ...
Media Removed
اکبر آقا ۷۶ ساله، بازنشسته و شوهر عمه و از خوبای فامیل است. نماز خوان، عاشق سریال حریم سلطان و فاطما گل، مخالف سر سخت رژیم پهلوی، متنفر از آخوند اما پیرو خط رهبری، متعهد، متکبر، بچه باز، بی اعصاب، دارای گوش سنگین و دندان منصوعی، عینکی و حشری است. از تفریحات سالم وی میتوان به خاموش کردن مکرر کولر در ... اکبر آقا ۷۶ ساله، بازنشسته و شوهر عمه و از خوبای فامیل است.
نماز خوان، عاشق سریال حریم سلطان و فاطما گل، مخالف سر سخت رژیم پهلوی، متنفر از آخوند اما پیرو خط رهبری، متعهد، متکبر، بچه باز، بی اعصاب، دارای گوش سنگین و دندان منصوعی، عینکی و حشری است.
از تفریحات سالم وی میتوان به خاموش کردن مکرر کولر در تابستان، نانوایی رفتن، نصیحت کردن کون بچه های دبیرستانی، تخته بازی کردن با هم سن و سال هایش و بازگو کردن خاطرات جق زدن در جوانی، خیره شدن به چاک سینه ی مجری بی بی سی، فحاشی پایِ اخبار صدا و سیما و جنگ و دعوا با زنش (عمه ی من) ، اشاره کرد.
او گاهی اوقات هم با مترو و اتوبوس های بین شهری تردد میکند تا صرفاً بالای سر جوانان بایستد و جای آن ها را بگیرد.
او دولِ خسته ای دارد و در طول شبانه روز ساعاتی را به تلاش برای بلند کردنش اختصاص میدهد.
از ویژگی های مثبت او و هم سن و سالانش که جوانان در حسرت آن هستند میتوان به راحت بوسیدن و بغل کردن دختران جوان فامیل اشاره کرد.
Read more
فرزانه فصیحی سریعترین دختر آسیا <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f53b"></span>فدراسیون بی هیچ دلیلی اسم ش رو خط زده <span class="emoji emoji1f633"></span><span class="emoji emoji1f633"></span> <span class="emoji emoji1f53b"></span>ایران کشوری ک فقط انسانها ...
Media Removed
فرزانه فصیحی سریعترین دختر آسیا فدراسیون بی هیچ دلیلی اسم ش رو خط زده ایران کشوری ک فقط انسانها به دنبال ضدحال زدن بهم نفس میکشند مسئولان عقده یی و تنها وظیفه شان ضدحال زدن به جوانان و نابودی استعدادهای کشور میباشد . . دلنوشته های یک قهرمان آسیا روزهای عمرم… فدراسیون دوومیدانی ... فرزانه فصیحی سریعترین دختر آسیا 👇👇👇
🔻فدراسیون بی هیچ دلیلی اسم ش رو خط زده 😳😳
🔻ایران کشوری ک فقط انسانها به دنبال ضدحال زدن بهم نفس میکشند
🔻مسئولان عقده یی و تنها وظیفه شان ضدحال زدن به جوانان و نابودی استعدادهای کشور میباشد .
.
دلنوشته های یک قهرمان آسیا 👇👇 ✔روزهای عمرم… فدراسیون دوومیدانی ایران به همین راحتی از سریعترین دونده دختر خود چشم پوشی کرد و تلاش ها و ثبت رکوردهای قابل توجه مرا در ۶۰ متر ۱۰۰متر و ۲۰۰متر نادیده گرفت،منی که بارها و مخصوصا در تلاشهای اخیرِ کسب سهمیه ،صلاحیت و توانایی خود را در سه رشته سرعت ایران به رخ کشیدم میبایست(علی رغم وجود سهمیه)از اعزام به بازیهای آسیایی جاکارتا حذف میشدم تا بار دیگر یادمان نرود که هیچ اتفاق خوبی قرار نیست رخ دهد و نه هیچ رویایی برای تحقق و دویدن… ➡➡ دریغ کردن فرصت طلایی بازیهای آسیایی خط بطلانی بود برای تمام عمری که به مشقت گذشت.میروم تا به زندگیم سرو سامانی دوباره دهم فرزانه فصیحی (متولد ۱۳۷۱) عضو تیم ملی دو و میدانی زنان ایران است. فصیحی در سال ۲۰۱۸ مدال برنز رشتهٔ دو ۶۰ مترِ هشتمین دورهٔ مسابقات قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا ‏(en)‏ را به دست آورد. او همچنین رکورددار دو ۶۰ متر زنان ایران است.
#آسیا #ورزش #فرزانه_فصیحی #دومیدانی
Read more
Loading...