کروات تیم ملی ایران

Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
598.4 days
to ratio
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در ...
Media Removed
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: قسمت ... نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان)

در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم:

قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان *پرسپولیس تهران: برانکو ایوانکوویچ سرمربی ۶۴ ساله کروات برای چهارمین فصل متوالی هدایت این تیم را به عهده دارد. وی که سابقه سرمربی گری در تیم ملی ایران و باشگاه هایی نظیر دینامو زاگرب، الاتفاق عربستان و الوحده امارات را دارد در دو فصل اخیر تیمش را قهرمان قاطع ایران کرد و این اتفاق پس از ۹ سال عدم قهرمانی پرسپولیس در لیگ باعث محبوبیت وی نزد هواداران شد. البته به علت محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، این تیم نتوانسته بازیکن جدیدی جذب کند.
از رکوردهای برانکو می توان قرار گرفتن ایران در رده ی پانزدهم رنکینگ فیفا در سال ۲۰۰۵ اشاره کرد. * سایپا: علی دایی سرمربی ۴۹ ساله، بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی و آقای گل تیم های ملی جهان و بازيكن سال آسیا در سال ۱۹۹۹، برای دومین فصل متوالی هدایت نارنجی پوشان پایتخت را عهده دار است. وی سال گذشته با کسب رتبه چهارم موفق به کسب سهمیه آسیایی شد. علی دایی از سال ۱۳۸۵ و زمانی که بازیکن بود سرمربی گری را آغاز کرد و موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر شد. وی سپس به عنوان سرمربی تیم ملی رسید که علی رغم قهرمانی در جام ملت های غرب آسیا، با عدم صعود به جام جهانی برکنار شد. سپس به مدت ۲ سال هدایت تیم پرسپولیس را به عهده گرفت و موفق شد در هر ۲ سال قهرمان جام حذفی شود. پس از آن ۲ سال هدایت راه آهن را به عهده گرفت و سپس به پرسپولیس بازگشت و این تیم را نایب قهرمان لیگ برتر کرد. سپس یک فصل در صبای قم و یک سال در نفت تهران مربیگری کرد و با نفت قهرمان جام حذفی شد. * پیکان تهران: مجید جلالی دبیر کل کانون مربيان فوتبال ایران مانند فصل گذشته هدایت این تیم را بر عهده دارد. این سرمربی ۶۱ ساله هدایت تیم های فراوانی را عهده دار بوده است. وی سه سال سرمربی هما، دو سال پیام مشهد، سه سال تیم ملی ارتش ایران، یک فصل سرمربی پاس که موفق به قهرمانی در لیگ برتر شد، یک فصل صباباتری که موفق به قهرمانی در جام حذفی شد و تیم های دیگری نظیر شهید قندی یزد، استقلال اهواز، فولاد،  تراکتورسازی و سایپا را عهده دار بود. آخرین افتخار و مقام وی در سال ۱۳۸۴ به همراه صباباتری بوده است.
Read more
Loading...
پدیده جدید پرسپولیسی ها در راه است برانکو دوباره استعداد کشف می کند! برانکو ایوانکوویچ سرمربی ...
Media Removed
پدیده جدید پرسپولیسی ها در راه است برانکو دوباره استعداد کشف می کند! برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس به خوبی نشان داده که استعداد خاصی در کار کردن با بازیکنان جوان و با استعداد را دارد و می تواند در هر فصل حداقل یک پدیده را به فوتبال ایران معرفی کند. طارمی در دوران برانکو به اوج فوتبال ... پدیده جدید پرسپولیسی ها در راه است

برانکو دوباره استعداد کشف می کند!

برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس به خوبی نشان داده که استعداد خاصی در کار کردن با بازیکنان جوان و با استعداد را دارد و می تواند در هر فصل حداقل یک پدیده را به فوتبال ایران معرفی کند.

طارمی در دوران برانکو به اوج فوتبال خود رسید و دو بار به عنوان آقای گل لیگ انتخاب شد

محمد انصاری قبل از پیوستن به پرسپولیس اسمی ناشناخته بود اما با برانکو به تیم ملی فوتبال ایران رسید و حتی پیشنهاد خارجی هم داشت.

فصل قبل هم نوبت به چهره شدن صادق محرمی رسید که توانست با عملکرد خوب خود خیال هواداران پرسپولیس را از کنار گذاشتن رامین رضاییان راحت کند و نوید یک مهدوی کیای جدید را به فوتبال ایران و پرسپولیس دهد

پرسپولیس با برانکو قالب لازم خود را پیدا کرده است و هر بازیکنی می تواند در این قالب خود را بیابد و بدرخشد. به نظر می رسد که باید در فصل جدید هم منتظر رو کردن یک پدیده توسط برانکو باشیم و شاید این پدیده و استعداد جدید سعید حسین پور هافبک تیم ملی جوانان باشد

حسین پور در دیدار دوستانه پرسپولیس فرصت حضور پیدا کرد و توانست بسیار امیدوار کننده ظاهر شود. او دو گل از شش گل سرخ پوشان را به ثمر رساند تا ثابت کند که از آینده درخشانی برخوردار است و اگر فرصت بازی به او داده شود می تواند پدیده جدید سرخ پوشان لقب گیرد.

حسین پور بعد از درخشش در تیم ملی نوجوانان بود که مورد توجه مجید جلالی قرار گرفت و با پیکان قرارداد سه ساله امضا کرد. او الان در پرسپولیس حضور دارد و می تواند در تیم برانکو به چهره بزرگی تبدیل شود البته او کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب پرسپولیس پر مهره برانکو دارد
Read more
Loading...