کنار دریا عاشق ir

Loading...


Unique profiles
1
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
729.9 days
to ratio
آکیکو ژاپنی است اما عاشق و علاقمند و صد البته آشنا به فرهنگ ایران،با لهجه زیبا فارسی را به خوبی صحبت ...
Media Removed
آکیکو ژاپنی است اما عاشق و علاقمند و صد البته آشنا به فرهنگ ایران،با لهجه زیبا فارسی را به خوبی صحبت میکند. گپ زدن با او درباره تفاوتهای فرهنگ ایران و ژاپن برای من بسیار درس آموز بود.آکیکو در زمان سونامی ژاپن نامه ای برای مردم ایران نوشت: پیش از سونامی در شهر ما ٦٠ هزار درخت کاج کنار دریا روییده بود، ... آکیکو ژاپنی است اما عاشق و علاقمند و صد البته آشنا به فرهنگ ایران،با لهجه زیبا فارسی را به خوبی صحبت میکند.
گپ زدن با او درباره تفاوتهای فرهنگ ایران و ژاپن برای من بسیار درس آموز بود.آکیکو در زمان سونامی ژاپن نامه ای برای مردم ایران نوشت:
پیش از سونامی در شهر ما ٦٠ هزار درخت کاج کنار دریا روییده بود، اما صبح روز بعد تنها یک کاج مانده بود. در آن روزها بسیاری از ایرانی‌های ساکن ژاپن، فورا به ایواته آمدند و برای آسیب‌دیدگان غذا درست کردند. ممکن است فکر کنید که کمک‌کردن به مردم آسیب‌زده امری معمول است، اما در روزهای بلافاصله پس از مصیبت سونامی هیچ‌چیز «معمولی» نبود.
زهرا عمرانی دوست و همکار عزیزم نامه کامل آکیکو رو در روزنامه شرق منتشر کرده است این نامه خواندنی است.
لینک نامه:
http://www.sharghdaily.ir/News/162916/%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-60-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%AC @zahraemrani
Read more
Loading...
Loading...