Loading Content...

که و اول

Loading...


Unique profiles
81
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Shiraz, Iran, Rasht, Iran, Ab-o-Atash Park
Average media age
733.6 days
to ratio
13.3
اول اینکه حرکت زشت و #تروریستی دیروز #اهواز رو تسلیت می‌گم. . دوم اینکه؛ سندروم #اول_مهر دارم ... نمی‌دونم ...
Media Removed
اول اینکه حرکت زشت و #تروریستی دیروز #اهواز رو تسلیت می‌گم. . دوم اینکه؛ سندروم #اول_مهر دارم ... نمی‌دونم براش شاد باشم یا غمگین. مثل این می‌مونه که عاااااشق کسی باشی، حالا که رفته و ازش دوری نمی‌دونی نفرین‌ش کنی که رفته، یا دعاش کنی که کلا وجود داره و تجربه چنین عشقی رو برات ممکن کرده. من و مدرسه، ... اول اینکه حرکت زشت و #تروریستی دیروز #اهواز رو تسلیت می‌گم.
.
دوم اینکه؛ سندروم #اول_مهر دارم ...
نمی‌دونم براش شاد باشم یا غمگین.
مثل این می‌مونه که عاااااشق کسی باشی، حالا که رفته و ازش دوری نمی‌دونی نفرین‌ش کنی که رفته، یا دعاش کنی که کلا وجود داره و تجربه چنین عشقی رو برات ممکن کرده. من و مدرسه، من و اول مهر، من و دانش‌آموز، من و تخته سیاه، من و عااااااااشقی‌های مکرر.

نمی‌دونم تا حالا چند بار عاشق شدید و چند تا #عاشق دیدید. من از اون کسانی هستم که باید جایی توی دفاترِ عاشقی ثبت‌ش کنن. عاشقِ بچه‌ها، عاشق مردم، عاشق مدرسه، ...، نمی‌دونید دیدن صف منظم و طویل کلاس‌ها در اول مهر که تا انتهای خدایی خدا قد می‌کشه من رو تا کجاها بالا می‌بره. تا خود خدا. من عااااشق خداییِ خدا هستم، عاشق خودِ خدا که بچه‌ها رو به من داده ... دیدن صف اول مهر ... کاش بدونید دیدن بچه‌ها چه حس عجیب و فوق‌العاده‌ای بهم می‌ده ...
خدا عاشقی رو قسمت همه‌تون بکنه تا ببینید از دوری مدرسه چه می‌کشم ...
.
اول مهر و آغوشی برای یار و یاری ... تب‌دارِیار بودم. تب عاشقی و غم یار ... امروز از صبح خیلی زود بیداری و غمی عمیق بر من مستولی بود. غم یار و غم یار و غم یار ...
.
از اول مهر سال شصت به عنوان معلم در مدرسه بودم ولی از مهر نود و سه، پنج سالِ آخر از سی و چند سال خدمت رو نگذاشتند مدرسه باشم. به موقع به ثبت اون خاطرات هم خواهم پرداخت. قطعاً با هدف #بهبود_شرایط_در_آموزش_و_پرورش به مبارزه مدنی خود ادامه خواهم داد و خواهم گفت که چه کسانی نگذاشتند، چه کسانی همراهی کردند، چه کسانی بی‌توجه رد شدند ...
.
#غم_یار_و_غم_یار_و_دگر_هیچ
.
Read more
Loading...
شهریورگان یا آذر جشن از جملهٔ جشنهای دوازدگانهٔ سال ایران باستان بوده‌است و از شمار جشن‌های آتش بوده‌است. ...
Media Removed
شهریورگان یا آذر جشن از جملهٔ جشنهای دوازدگانهٔ سال ایران باستان بوده‌است و از شمار جشن‌های آتش بوده‌است. روز چهارم از هر ماه به نام شهریور می‌باشد و چهارم ماه شهریور جشن شهریورگان می‌باشد. امروزه زرتشتیان این جشن را به عنوان روز پدر درنظر می‌گیرند. به موجب یزدان‌شناسی اوستایی شهریور میان ... شهریورگان یا آذر جشن از جملهٔ جشنهای دوازدگانهٔ سال ایران باستان بوده‌است و از شمار جشن‌های آتش بوده‌است. روز چهارم از هر ماه به نام شهریور می‌باشد و چهارم ماه شهریور جشن شهریورگان می‌باشد. امروزه زرتشتیان این جشن را به عنوان روز پدر درنظر می‌گیرند.

به موجب یزدان‌شناسی اوستایی شهریور میان امشاسپندان یا ملائک و ایزدان شش‌گانه از لحاظ مرتبت و مقام دومین است. نخست بهمن و دوم شهریور. این نام در اوستا خشتر وئیریه آمده که جزء اول به معنی کشور و پادشاهی و جزء دوم به معنی آرزو شده می‌باشد پس رویهم به معنی پادشاهی یا کشور آرزو شده و مجازاً به مفهوم عام از آن بهشت نیز اراده شده‌است.
چنان‌که همهٔ امشاسپندان دارای دو وجه مینوی و زمینی هستند این امشاسپند در جهان مینوی نمایندهٔ قدرت و شهریاری مطلقهٔ اهورامزدا و در زمین نگاهبانی و سرپرست فلزات و جنگ ابزارها و سلاح‌ها بدو محول است. ما نمی‌دانیم چرا شهریورگان از شمار جشنهای آتش به‌شمار می‌رفته‌است.
این جشن آتش‌های خانگی محسوب می‌شد. مردم در خانه‌ها آتش می‌افروختند و ستایش خداوند و شکر نعمت‌های او می‌گزاردند. در خانه‌ها اغلب میهمانی برپا کرده و خوراک‌های متنوع و ویژه تدارک می‌بینند و به مناسبت تغییر هوا شب هنگام در بام‌ها نیز آتش می‌افروزند اما متأسفانه بقایای این جشن نیز میان زرتشتیان فراموش شده و فقط برخی از خانواده‌های قدیم در کرمان به گونهٔ محدودی این جشن را برگزار می‌نمایند.

در دوران اخیر زرتشتیان جشن شهریورگان را به عنوان روز پدر انتخاب کرده‌اند چرا که شهریور از امشاسپندان مردگونه؛ و به معنای شهریاری بر اراده و نفس است.
.
.
. 🔹🔶زهي مايه خرسندي است كه در اين روز ميمون و فرح زا چشم به جهاني گشودم كه بزرگ مرد تاريخ ايران #كورورش_بزرگ در آن پا به گستره زمين نهاد و آرزويش شهر آرماني بود و نام ماناي شهرياريش با رفتار انسان مدارانه بر پيشاني تاريخ نقش بسته است . شهرياري كه نخستين_منشور_حقوق_بشر را بر استوانه اي گلين براي جهانيان به ارث .گذاشت
.
🔹🔸خرسندم كه در اين روز. همزاد عزيز و بي مثالي. چون #دكتر_مرتضي_شهبازي_نيا دوست و استاد عزيز را دارم. و در همينجا زاد روز آن عزيز فرزانه را شاد باش خدمتشان عرض مي كنم.
.
.
🔹🔶🔹همچنين زاد روز شاعر ناني زمستان مهدي اخوان ثالث خجسته باد .

ب.ن: تولد من و دكتر شهبازي نيا هر دو در ٤شهريور٤٨ است👍🌹
.
. #شهريورگان_خجسته_باد
#شهريورروز #جشن_شهريورگان #جشن_شهريور #روز_پدر #روز_پدر_بر_تمام_پدران_سرزمینم_مبارک_باد
#روز_پدران_آسمانی_مبارک
#وكيل_پايه_يك_دادگستري
#گفتمان_وكيل_گفتمان_ارزش_هاست
Read more
سلام عرض شد 🤩خوبید چند سال بود همش دلم میخواست کباب کوبیده بزنم ولی انگار طلسم شده بود و جور درنمیومد ...
Media Removed
سلام عرض شد 🤩خوبید چند سال بود همش دلم میخواست کباب کوبیده بزنم ولی انگار طلسم شده بود و جور درنمیومد بلاخره طلسم شکسته شد یه مقدار گوشت برای خونه خریده بودم ازش جدا کردم گفتم من باید بزنم تا آماده بشه نصف شب شد چون درگیر همبرگر درست کردنم بودم 🤪یکم تناسب رعایت نشد تو سایز چاقالو هم زدمولی برای اولین ... سلام عرض شد 🤩خوبید
چند سال بود همش دلم میخواست کباب کوبیده بزنم ولی انگار طلسم شده بود و جور درنمیومد بلاخره طلسم شکسته شد یه مقدار گوشت برای خونه خریده بودم ازش جدا کردم گفتم من باید بزنم تا آماده بشه نصف شب شد چون درگیر همبرگر درست کردنم بودم 🤪یکم تناسب رعایت نشد تو سایز چاقالو هم زدم😁ولی برای اولین بار به نظرم خیلی خوب بود 😉😝
خلاصه جاتون خالی نتیجه این شد که بهتر از این نمیشد 😋
.
دستور اضافه شد 👇👇
یه توضیحی بدم در اصل این هست مخلوط گوشت گوساله و قلوه گاه گوسفند رو میریزن و از اونجایی که این قسمت همیشه در دسترس نیست من به این صورت درست کردم مطمین باشید خوب میشه منم تجربه اول بود
من مخلوطی از گوشت گوساله و گوسفند و دمبه گوسفند برای چرب و خوش طعم شدنش زدم چون گوشت گوساله ام بدون چربی ب
صدو پنجاه تا دویست گرم گوشت گوسفندی + هفتصد گرم گوشت گوساله + صد گرم دنبه+یه کف دست نه بیشتر نون بربری که من اول خیس دادم تا نرم بشه و آبش رو کشیدم و با چرخ گوشت چرخ کردم بعدش اندازه دویست گرم تا دویست و پنجاه گرم پیاز رو با همون چرخ گوشت چرخ کردم و ریختم تو پارچه ی حریر (پارچه ی تمیز هروی میشه)آبش رو حسابی چلوندم و مواد اضافه کردم ..
آب پیاز رو هم نگه داشتم برای سیخ کشیدن
بهش نمک و یه ق چ کوچیک جوش شیرین و ادویه کباب کوبیده که از عطاری خریدم رو‌ اضافه کردم که خیلی خوشبو می‌کنه و ورز دادم تا یکدست بشه ..
دستم رو بجای آب زدم تو آب پیاز و اول یکم به سیخ زدم و اندازه یه مشت گوشت برداشتم زدم به سیخ خوب‌با دستم مرتبش کردم و در آخر چند خط انداختم روش (دیگه مطمینا دیدید و میدونید منظورم چیه)
بعد سیخ ها رو تو سینی ردیف کردم و گذاشتم تو سوال برای استراحت
من یه ساعت استراحت دادم بعد کباب کردم.
.
.
نکات
من برام پیش نیومد از سیخ بیافته یا خراب بشه ولی تا اونجایی که شنیدم گوشت نباید خیلی کم چرب یا پرچرب باشه
حتما وقتی روی منقل میزارید مرتب پشت رو کنید تا هم خوب بپزه هم فیکس بشه
شنیده بودم آب پیاز هم خوشمزه می‌کنه هم به نریختنش کمک می‌کنه منم بجای اینکه آب به دستم بزنم دستم رو به آب پیاز آغشته میکردم .
تجربه ی کباب زن خانواده امون اینه که خیلی زیاد ورز دادن هم لاستیکی می‌کنه کباب رو
من طبق همین دستور و مقدار پیش رفتم و از نتیجه رضایت کامل داشتم پس اونایی که مثل من می‌ترسیدند ویا...حتما امتحان کنن .
.
.
با مقدار کم هم میتونید درست کنید کافیه گوشت گوساله رو با یه کم گوشت کوشت گوسفندی (مثل من از گوشت سهمیه خورشتی استفاده کنید) با یه چهار انگشت نون و ...مخلوط کنید
@ashpazi.sahar
Read more
... ﷽ <span class="emoji emoji1f4dd"></span> ویژه ماه رجب المرجب اعمال شب و روز اول ماه رجب <span class="emoji emoji1f342"></span>‍‍ شب اول <span class="emoji emoji1f342"></span>‍ این شب، شب شریفى است و در آن چند عمل ...
Media Removed
... ﷽ ویژه ماه رجب المرجب اعمال شب و روز اول ماه رجب ‍‍ شب اول ‍ این شب، شب شریفى است و در آن چند عمل وارد شده است . ❶ وقتی هلال ماه دیده شد فرد بگوید: «اللَّهُمَّ أَهِلَّهُ عَلَیْنَا بِالْأَمْنِ وَ الْإِیمَانِ وَ السَّلامَةِ وَ الْإِسْلامِ رَبِّى وَ رَبُّكَ اللهُ عَزَّ وَ جَلَّ.» و از حضرت ... ...
﷽ 📝 ویژه ماه رجب المرجب
اعمال شب و روز اول ماه رجب 🍂‍‍ شب اول 🍂‍ این شب، شب شریفى است و در آن چند عمل وارد شده است .

❶ وقتی هلال ماه دیده شد فرد بگوید: «اللَّهُمَّ أَهِلَّهُ عَلَیْنَا بِالْأَمْنِ وَ الْإِیمَانِ وَ السَّلامَةِ وَ الْإِسْلامِ رَبِّى وَ رَبُّكَ اللهُ عَزَّ وَ جَلَّ.» و از حضرت رسول صلى الله علیه و آله منقول است كه چون هلال رجب را می دید می ‏گفت: «اللَّهُمَّ بَارِكْ لَنَا فِى رَجَبٍ وَ شَعْبَانَ وَ بَلِّغْنَا شَهْرَ رَمَضَانَ وَ أَعِنَّا عَلَى الصِّیَامِ وَ الْقِیَامِ وَ حِفْظِ اللِّسَانِ وَ غَضِّ الْبَصَرِ وَلا تَجْعَلْ حَظَّنَا مِنْهُ الْجُوعَ وَ الْعَطَشَ.» ❷ غسل.
حضرت رسول اکرم(صلى الله علیه و آله) فرموده‌اند: هر كس ماه رجب را درك كند و اول و وسط و آخر آن ماه را غسل نماید، از گناهان خود پاک می‌شود مانند روزى كه از مادر متولد شده است.

❸ زیارت امام حسین علیه السلام .

❹ بعد از نماز مغرب بیست ركعت، یعنی 10 تا دو رکعتی نماز گزارده شود. تا خود، اهل، مال و اولادش محفوظ بماند و از عذاب قبر در پناه باشد.

❺ بعد از نماز عشاء دو ركعت نماز گزارده شود بدین نحو:
در ركعت اول حمد و ألم نشرح یك مرتبه و توحید سه مرتبه و در ركعت دوم حمد و ألم نشرح و توحید و معوذتین خوانده شود و پس از سلام، سى مرتبه لا إِلَهَ إِلا اللهُ بگوید و سى مرتبه صلوات بفرستد تا حق تعالى گناهان او را بیامرزد مانند روزى كه از مادر متولد شده است. 🍂‍ روز اول 🍂‍ این روز، روز شریفى است و برای آن چند عمل ذکر شده است:

❶ روزه .
روایت شده كه حضرت نوح (علیه السلام) در این روز به كشتى سوار شد و به كسانى كه همراه او بودند امر فرمود روزه بگیرند که هر كس این روز را روزه بگیرد، آتش جهنم یك سال از او دور شود .

❷ غسل

❸ زیارت امام حسین علیه السلام.
از امام جعفر صادق(علیه السلام) روایت شده است که: هر كس امام حسین (علیه السلام) را در روز اول رجب زیارت کند، خداوند او را بیامرزد. البته قابل ذکر است که زیارت از راه دور هم مورد قبول است ان شاء الله.
.
#خادم_الرضا_عليه_السلام_بهشت_١٠٠١
Read more
زمان گذشته کامل (ماضی بعید) Past Perfect Tense شكل مثبت : فاعل + had + اسم مفعول برای ساختن زمان ...
Media Removed
زمان گذشته کامل (ماضی بعید) Past Perfect Tense شكل مثبت : فاعل + had + اسم مفعول برای ساختن زمان گذشته کامل با صرف زمان گذشته فعل to have یعنی had و استفاده از اسم مفعول فعل اصلی مورد نظر ساخته می شود. مثال: نوشته بودیم. We had written. نوشته بودم. I had written. نوشته بودید. You ... زمان گذشته کامل (ماضی بعید)
Past Perfect Tense

شكل مثبت :
فاعل + had + اسم مفعول

برای ساختن زمان گذشته کامل با صرف زمان گذشته فعل to have یعنی had و استفاده از اسم مفعول فعل اصلی مورد نظر ساخته می شود.

مثال:
نوشته بودیم. We had written.
نوشته بودم. I had written.
نوشته بودید. You had written.
نوشته بودی. You had written.
نوشته بود. (مذکر) He had written.
نوشته بودند. They had written
نوشته بود. (مؤنث) She had written.
نوشته بود. (غیر انسان) It had written.
شروع کرده بودیم.
We had started.

شروع کرده بودم.
I had started.

شروع کرده بودید.
You had started.

شروع کرده بودی.
You had started.
شروع کرده بود. (مذکر)
He had started.

شروع کرده بودند.
They had started.

شروع کرده بود. (مؤنث)
She had started.
شروع کرده بود. (غیر انسان)
It had started.

شکل سوالی و منفی: Question & Negative Form:

او مطالعه کرده بود. (جمله مثبت)
He had studied.

آیا او مطالعه کرده بود؟ (جمله سؤالی)
Had he studied.

او مطالعه نکرده بود. (جمله منفی)
He had not (hadn’t) studied.
موارد کاربرد زمان گذشته کامل (ماضی بعید): Usage:
برای بیان عملی که قبل از عمل دیگر در زمان گذشته صورت گرفته باشد.

مثال:
گل هایی را که قبلاً خریده بودم به او دادم.
I gave her the flowers which I had bought before.

کتابی را که به من داده بودی خواندم.
I read the book which you had given me. باید توجه داشت که عمل اول همیشه گذشته کامل و برای عمل دوم گذشته ساده به کار می رود.

مثال:
(عمل نخست)
you had given me. (عمل دوم)
I read the book.

before به معنی قبل یا پیش در جمله گذشته کامل بعد از قید زمان قرار می گیرد.

مثال:
من دیروز او را دیدم، روز قبلش هم به منزل آنها رفته بودم.
I saw him yesterday. I had gone to his house the day before.

روز جمعه او اینجا بود، دو روز قبلش از او دعوت کرده بودم که بیاید.
He was here on Friday and I had invited her to come here two days before.
به ساختارهای زیر و مثال های مربوط به آنها توجه نمایید.

گذشتۀ ساده +before +گذشتۀ کامل

گذشتۀ کامل +after +گذشتۀ ساده

مثال:
قبل از اینکه اینجا بیایم، به تو تلفن کردم.
I had phoned you before I came here.

بعداز اینکه ازخانه بیرون آمدم به خاطر آوردم که کتابم راجا گذاشته ام.
I remembered that I had left my book at home after I had left there.
#زبان_انگليسي #زبان_انگلیسی #آموزش #آموزش_زبان #گرامر #مكالمه #شيراز
Read more
. <span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f447"></span>. . هنر دوست عزیز @byazdani40 #بادمجون_برگر سلاااااام خوبید؟ دستور فلافل منو که بارها ...
Media Removed
. . . هنر دوست عزیز @byazdani40 #بادمجون_برگر سلاااااام خوبید؟ دستور فلافل منو که بارها تو پیج با روشهای مختلف گذاشتم .من فقط امروز به موادش پودر انبه اضافه کردم که بنظرم خیلیییی دلچسبتر و خوشمزه تر شد. قطعا فلافل بدون پیاز و جعفری کنارش فلافل نمیشه. واما... بادمجون برگر روشهای ... . 👇 👇 👇. .
هنر دوست عزیز
@byazdani40
#بادمجون_برگر

سلاااااام
خوبید؟
دستور فلافل منو که بارها تو پیج با روشهای مختلف گذاشتم .من فقط امروز به موادش پودر انبه اضافه کردم که بنظرم خیلیییی دلچسبتر و خوشمزه تر شد.
قطعا فلافل بدون پیاز و جعفری کنارش فلافل نمیشه.😉
واما...
بادمجون برگر
روشهای متفاوتی براش هست ولی این مدل که من امروز درست کردم از یوتیوپ هندی برداشتم باید بگم واقعاااااااااا خوشمزه بود و باورنکردنی و البته کم کالری.
برای پختش اول دوتا دونه بادمجون بزرگ و کمی تپل رو کبابی کنید(می تونید سرخ کنید ولی طبعا روغن بیشتری جذب میکنه و دیگه کم کالری نیست)بعد 3حبه سیر له شده 2/3پ پودر نان باگت و 3ق غ جعفری خرد شده و نمک وفلفل و اضافه کنید و یک خمیر منسجم بدست بیارید.
اگر هنوز شل بود کمی دیگه پودر نون بزنید.
🛇البته دقت کنید اول 1/2از پودر نون اولیه رو اضافه کنید در صورت نیاز بقیشو اضافه کنید.
بعد به شکل و سایزهمبرگر گرد کنید .
تو دستور اصلی به این مرحله که رسید کف تابه رو گرم کرد و با قلمو چرب کرد و سرخش کرد.ولی من از اونجاییکه ترسیدم وابره 1ق غ پنیر پیتزا رنده شده اضافه کردم وبرای سرخ کردن 2ق غ روغن تو تابه ریختم و بعد سرخ کردم.
🛇البته اگر پودر نون اندازه باشه اصلا وانمیره با اینحال من احتیاط کردم😆
در اخر با کاهو و ریحووووووووون و گوجه و خیارشور و ماست موسیر سروش کردم واقعا عالی بود.😋 .

برای روش ساده و معمولش بادمجون رو حلقه کنید کمی نمک بزنید نیم ساعت بعد بشویین و خشک کنید و اول تو ارد بعد تخم مرغ و اخرش پودر سوخاری بغلطونید و با شعله ملایم سرخ کنید.
ولی بمن اعتماد کنید من قبلا اونو امتحان کردم روش اول بی نهااااااایت خوشمزه تره.
🚫 پودر انبه رو همه عطاریها دارن.راستی چرا تا حالا امتحانش نکرده بودم؟🤔 .
.
___

برای فلافل از 2روز قبل نخود رو خیس کردم و چندین بار ابش رو خالی کردم و دوباره اب روی نخودها ریختم تا نفخش کامل گرفته بشه. بعد با 5حبه سیر 1پیاز کوچیک و 1ق چ زردچوبه 1ق غ زیره 1ق غ پودر تخم گشنیز و1ق چ فلفل قرمز ریختم تو غذاساز. (بهتره خیلی خمیر نشه چون بعد پخت هم سفت میشه هم اگر دون دونه باشه بنظرم لذت بخش تره)تخم مرغ نزدم می بینید اصلا وانمیره.بعد هم با قالب فلافل که همه لوازم قنادیها دارن قالب زدم و تو روغن داغ سرخ کردم.
برای دیدن دستورات مشابه هشتک زیر را لمس  کنید.
#فست_فود_پرشین_شفز
___________________
Tag your photos with 👇.
#persian_chefs
___________________
Read more
Loading...
ما هرچی خط و نشون کشیدیم که برای سفارشاتتون دقیقه نود اقدام نکنید، گفتم کار عجله ای قبول نمیکنیم ، هزینه ...
Media Removed
ما هرچی خط و نشون کشیدیم که برای سفارشاتتون دقیقه نود اقدام نکنید، گفتم کار عجله ای قبول نمیکنیم ، هزینه اضافی داره ، کار باب میلتون نمیشه ...بازهم این معضل حل نشد که نشد .همیشه در نهایت کارو به موقع رسوندم ولی باکلی بدو بدو و استرس مخصوصا وقتی کار برای هدیه تولد، سالگرد ازدواج یاهرموعد مقرریه همیشه ... ما هرچی خط و نشون کشیدیم که برای سفارشاتتون دقیقه نود اقدام نکنید، گفتم کار عجله ای قبول نمیکنیم ، هزینه اضافی داره ، کار باب میلتون نمیشه ...بازهم این معضل حل نشد که نشد .همیشه در نهایت کارو به موقع رسوندم ولی باکلی بدو بدو و استرس😩
مخصوصا وقتی کار برای هدیه تولد، سالگرد ازدواج یاهرموعد مقرریه همیشه عجله ایه . دلیلش خوب میتونه این باشه که احتمالا تو مدت زیادی همه گزینه ها را زیر و رو کردید و آخرش به این گزینه رسیدید. ولی خوب همون پروسه زیر و روکردن گزینه ها را هم زودتر شروع کنید .گناه دارم آخه 😢.من خودم میتونم از خواب و خوراکم بزنم سرعتمو بالا ببرم اما گاهی عوامل جانبی مثل تهیه کار خام و کارایی که قراره برون سپاری بشه همکاری نمیکنن و کم کاری اونا راهم من بایدجبران کنم که شرمنده تون نشم یه وقت.
نکنید این کارها رو با ما و
ازهم اکنون به فکر فردای خود باشید😉
#هدیه #هدیه_تولد #هدیه_خاص
حرف دیوارکوب اول اسم متشکل از حدود ۲۰ تا ۳۰ عکس
ازسفارشات خانم روغنی عزیز از اهواز
پ.ن:درست موقعی که چندساعت بیشتر تا ارسال کار وقت نداشتم ، متوجه شدم که برخلاف تاکید بسیار من بازهم فایل درخواستیمو کوچکتر از اون سایزی که باید، چاپ کردن .وقت چاپ مجدد نبود البته تضمینی هم نبود که اینبار مشکلی تو چاپ نباشه.خلاااااصه خلاقیتهای ما همچنان تراوش کرد و اول اسم عروس خانم و چندتا قلب گوگولی راهم اون بالا اضافه کردیم تا فضا را پرکنیم و صدالبته که اینبار بسی بخت باما یار بوده است که حرف اول اسم عروس خانم دقیقا یکی از دوحرفی بود که من برش خورده در صندوقچه خرت و پرت آلات خود داشتم 😃
Read more
امسال اولين ساليه كه من ميتونم راى بدم. خيلى خوشحالم يا بهتره بگم خوشحال بودم كه اولين راى من براى ...
Media Removed
امسال اولين ساليه كه من ميتونم راى بدم. خيلى خوشحالم يا بهتره بگم خوشحال بودم كه اولين راى من براى ایجاد امید و تغییر در ايران استفاده ميشود؛ اين هفته اما، ترسم زياد شده... خيلى ها رو می بینم که راى نميدند و اين براى من دردناكه. وقتى ميپرسم ميگن كه نميشه انتخاب كرد، يا اینکه چه فايده، راى ما كه اهميت ... امسال اولين ساليه كه من ميتونم راى بدم.
خيلى خوشحالم يا بهتره بگم خوشحال بودم كه اولين راى من براى ایجاد امید و تغییر در ايران استفاده ميشود؛ اين هفته اما، ترسم زياد شده... خيلى ها رو می بینم که راى نميدند و اين براى من دردناكه. وقتى ميپرسم ميگن كه نميشه انتخاب كرد، يا اینکه چه فايده، راى ما كه اهميت ندارد…
به نظر من این طور نیست. راى ندادن هيچوقت راه درست نيست و الان شاید اشتباه ترین راه ممکن.
اینکه یک عده از ترس تکرار اتفاقات ۸۸، دزدیده شدن رای و سوختن کورسوی امید رای نمی دن، قابل درک هست اما منطقی نیست.
الان وقت عقب کشیدن نیست. ما نمی تونیم اجازه بدیم ترس مانع امیدمون بشه... اگه شما راى بديد، چه به تاثیرش معتقد باشید یا نه، فرصت اعتراض پیدا می کنید…
اگه شما راى داده باشيد ميتونيد احقاق حق کنید…
ولی اگه راى نديد و دوباره ١٨ ميليون راى بى نتيجه باقى مونده باشه،
اون موقع فقط شما می مونید و حسرت یک <شاید>
من ميدونم كه نميتونم نظر همه رو عوض كنم. ولى به عنوان یه کسی که تازه اول راهه و تمام زندگیش رو پیش روش داره، ازتون خواهش ميكنم كه اگه ميتونيد لطفاً راى بديد. الان وقتشه که كارى كه از دستمون بر مياد رو انجام بدیم.
من فکر نمی کنم دولت روحانی تمامی درخواست های ما رو عملی کنه. اما فکر می کنم این دولت می تونه دروازه ای باشه برای ایجاد گفتگو های تازه.
برای همین من، اولین رای تمام زندگیم رو به آقای حسن روحانی می دم. باشد که روسفیدمان کند.

#تا۱۴۰۰باروحانی #روحانی #بنفش #انتخابات۹۶ #رای‌می‌دهم #ایران
Read more
Loading...
. درباره استوریها: یکی از روشهای زوج درمانی استعاره‌ای(متافوریک) استفاده از روش «ده کوپن برای ...
Media Removed
. درباره استوریها: یکی از روشهای زوج درمانی استعاره‌ای(متافوریک) استفاده از روش «ده کوپن برای ازدواج» است. فرض کنید ده کوپن دارید و با آنها می‌توانید ویژگیهای همسرتان را مشخص کنید. کوپن‌ها را چطور خرج می‌کنید؟ دوستان جواب را دادند و تعدادی از آنها را منتشر کردم. عذرخواهی میکنم از عزیزانی ... .
درباره استوریها:
یکی از روشهای زوج درمانی استعاره‌ای(متافوریک) استفاده از روش «ده کوپن برای ازدواج» است. فرض کنید ده کوپن دارید و با آنها می‌توانید ویژگیهای همسرتان را مشخص کنید. کوپن‌ها را چطور خرج می‌کنید؟
دوستان جواب را دادند و تعدادی از آنها را منتشر کردم. عذرخواهی میکنم از عزیزانی که نتونستم پاسخشون رو بذارم چون نزدیک هزار پیام داشتم و امکانپذیر نبود.
اما قسمت دوم داستان این است که حالا در مورد خودمان پاسخ بدهیم:
فرض کنید کسی تصمیم به ازدواج با شما دارد. او ده کوپن دارد که می‌خواهد خرج کند. اگر چه چیزهایی بخواهد شما دارید؟ مثلا می‌توانید اینگونه جواب بدهید:
دختر- ۲۲ ساله
به اندازه سه کوپن متعهد هستم
به اندازه دو کوپن خانواده خوبی دارم
به اندازه یک کوپن به سکس علاقه دارم
به اندازه دو کوپن با شعور هستم
به اندازه یک کوپن پول دارم.
به اندازه یک کوپن مهربان هستم.
لطفا برای حفظ رازداری فقط دایرکت بفرستید تا بتوانم بدون ذکر نام منتشر کنم.
توجه: فقط پاسخهایی منتشر می‌شود که هر دو قسمت جواب داده شود. دوستانی که قسمت اول را جواب دادند لطفا دوباره دو قسمت را با هم جواب دهند طوری که در یک صفحه باشد و بتوان اسکرین شات گرفت.
در پست بعدی توضیح خواهم داد که این بازی چه کمکهایی به ما خواهد کرد.
Read more
Iranian Fakour AAM . . تصاویری از مراسم افتتاح خط تولید موشک فکور را مشاهده میکنید. . . درباره ...
Media Removed
Iranian Fakour AAM . . تصاویری از مراسم افتتاح خط تولید موشک فکور را مشاهده میکنید. . . درباره موشک فکور اطلاعات کمی منتشر شده از این رو مشخصات آن نامعلوم هست. . . نکته اول درباره برد موشک هست که دو مطلب درباره آن بیان شده است، اول اینکه موشک به عنوان موشک "میانبرد" نام برده شده و این فرضیه ... Iranian Fakour AAM
.
.
تصاویری از مراسم افتتاح خط تولید موشک فکور را مشاهده میکنید.
.
.
درباره موشک فکور اطلاعات کمی منتشر شده از این رو مشخصات آن نامعلوم هست.
.
.
نکته اول درباره برد موشک هست که دو مطلب درباره آن بیان شده است، اول اینکه موشک به عنوان موشک "میانبرد" نام برده شده و این فرضیه را محتمل میکند که برد موشک زیر 100 کیلومتر باشد.
مساله بعدی درباره برد موشک در یکی از گزارش‌های خبری بیان شد و خبرنگار، برد موشک را 160 کیلومتر و سرعت آن را 5 ماخ بیان کرد. چون این مطلب توسط مقامات رسمی نظامی بیان نشده، نمی‌توان صحت آن را قطعی دانست و احتمال اشتباه در آن محتمل هست، بنابراین برد موشک بصورت مبهم باقی مانده است.

مساله بعدی درباره نوع هدایت موشک هست، موشک فونیکس، دارای هدایت دو فاز هست، که فاز اول راداری نیمه فعال و فاز آخر از نوع راداری فعال هست. درباره موشک فکور نوع هدایت، صریحا گفته نشده است و از عبارات مبهمی مثل "داشتن رادار رهگیر" استفاده شده‌است که به احتمال زیاد منظور همان هدایت فعال راداری میباشد، بنابراین مساله هدایت موشک فکور نیز همچنان مبهم باقی مانده است.

مساله بعدی درباره ارتباط موشک با موشک هاوک و محصولات بومی بر اساس آن هست. در اطلاعات مندرج بر روی موشک مشاهده میشود که نوع موتور M-112 ذکر شده که همان موتور بکار رفته در موشک هاوک هست که با توجه به بومی سازی موشک هاوک در پروژه های شاهین و شلمچه، این موتور نیز قاعدتا در داخل تولید می‌شود. پس اشتراکاتی بین این پروژه ها و در سطح نامشخصی وجود دارد که تا مواردی مثل برد و نوع هدایت مشخص نشود، این موضوع مبهم می‌ماند. مثلا اگر نوع هدایت فعال باشد که به احتمال زیاد همینطور هست، در اینصورت اویونیک و رادار موشک فونیکس با پروژه های شاهین و شلمچه تفاوت چشمگیر خواهد داشت، یا مثلا اگر برد گفته شده برای موشک صحیح باشد، در اینصورت علیرغم یکسان بودن موتور، مواردی مثل نوع سوخت بکار رفته در فکور تفاوت چشمگیر با شاهین و شلمچه خواهد داشت.
مساله بعد اعلام شده توسط خبرنگار گزارش، برای موشک فکور 5 ماخ اعلام شده که معادل موشک فونیکس و حدود 2 برابر بیشتر از شاهین و شلمچه خواهد بود.

در کنار تمام این مسائل سایز موشک فکور نیز مبهم هست و مشخص نیست دقیقا شبیه فونیکس هست یا نه، و چنانچه بزرگتر باشد در مسائلی مثل میزان سوخت قابل حمل و درنتیجه برد، می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

نتیجه آخر اینکه اطلاعات در دست از موشک فکور در حدی نیست که بتوان اظهار نظر قطعی داشت.
.
.
#arteshban #ارتشبان
.
.
Read more
. امروز زاد روز صداى آشناى روايت فتح،شهيد آوينىاست یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد زنده یاد ...
Media Removed
. امروز زاد روز صداى آشناى روايت فتح،شهيد آوينىاست یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد زنده یاد سید مرتضی آوینی در شهریور سال ۱۳۲۶ در شهر ری متولد شد. وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه‌ خود را در شهرهای زنجان، کرمان و تهران به پایان رساند و سپس به عنوان دانشجوی معماری وارد دانشکده‌ هنرهای زیبای دانشگاه ... . امروز زاد روز صداى آشناى روايت فتح،شهيد آوينىاست
یاد و نامش همیشه جاویدان و ماندگار باد زنده یاد سید مرتضی آوینی در شهریور سال ۱۳۲۶ در شهر ری متولد شد. وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه‌ خود را در شهرهای زنجان، کرمان و تهران به پایان رساند و سپس به عنوان دانشجوی معماری وارد دانشکده‌ هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد. بعد از انقلاب معماری را کنار گذاشت و به اقتضای ضرورت‌های انقلاب به فیلمسازی پرداخت. آوینی فیلمسازی را در اوایل پیروزی انقلاب با ساختن چند مجموعه درباره‌ غائله‌ گنبد(مجموعه‌ شش روز در ترکمن صحرا)، سیل خوزستان و ظلم خوانین (مجموعه‌ مستند‌خان گزیده‌ها) آغاز کرد. وی فعالیت‌های مطبوعاتی خود را در اواخر سال ۱۳۶۲، همزمان با مشارکت در جبهه‌ها و تهیه‌ فیلم‌های مستند درباره جنگ، با نگارش مقالاتی در ماهنامه اعتصام ارگان انجمن اسلامی آغاز کرد. آوینی در زمان جنگ در گروه جهاد فعالیت‌های بسیاری داشت. او در این دوره به سینما،‌ هنر،‌ فرهنگ واحد جهانی و مواجهه آن با مسائل مختلف فکر می‌کرد. مجموعه تحقیقات و مباحثات و نوشته‌های آوینی در ماهنامه هنری سوره منتشر ‌و بعدها در کتاب آینه جادو که جلد اول از مجموعه مقالات و نقدهای سینمایی اوست جمع آوری شد. اواخر سال ۱۳۷۰ مؤسسه فرهنگی روایت فتح تأسیس شد تا به کار فیلمسازی مستند و سینمایی درباره دفاع مقدس بپردازد و تهیه‌‌مجموعه‌روایت فتح را که بعد از پذیرش قطعنامه رها شده بود، ادامه دهد. آوینی و بقیه گروه، سفر به مناطق جنگی را از سر گرفتند و طی مدتی کم‌تر از یک سال، کار تهیه‌شش برنامه از مجموعه ده قسمتی «شهری در آسمان» را به پایان رساندند و مقدمات تهیه مجموعه‌های دیگری درباره‌ آبادان، سوسنگرد، هویزه و فکه را تدارک دیدند. اگرچه مقارن با همین زمان، فعالیت‌های مطبوعاتی او نیز ادامه داشت. شهری در آسمان که به واقعه محاصره، سقوط و بازپس‌گیری خرمشهر می‌پرداخت، در ماه‌های آخر سال ۱۳۷۱ از تلویزیون پخش شد، اما برنامه وی برای تکمیل این مجموعه و ساختن مجموعه‌های دیگر با شهادتش در فکه ناتمام ماند. سید مرتضی آوینی، بیستم فروردین ۱۳۷۲ در فکه و در حال ساخت مجموعه مستند و تلویزیونی روایت فتح، بر اثر برخورد با مین‌های باقیمانده از زمان جنگ به شهادت رسید. پیکر شهید سید مرتضی آوینی ۲۲ فروردین، تشییع و در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.
#مرتضی_آوینی
Read more
ماهیگیر پیری باشم در دورترین بندر دنیا. صبح‌ها قایق کهنه‌ام را به آب بیندازم، صورت چروکیده و آفتاب ...
Media Removed
ماهیگیر پیری باشم در دورترین بندر دنیا. صبح‌ها قایق کهنه‌ام را به آب بیندازم، صورت چروکیده و آفتاب سوخته‌ام را بگذارم چشم در چشم خورشید و بروم تا میانه‌های آبی دریا، نقطه شوم از چشم زنم که در ساحل نشسته و رادیو گوش می‌کند و به جوانی‌هایش فکر می‌کند که چه مچ‌های پایش نازک بود و چه قشنگ بود وقتی می‌رقصید. برسم ... ماهیگیر پیری باشم در دورترین بندر دنیا. صبح‌ها قایق کهنه‌ام را به آب بیندازم، صورت چروکیده و آفتاب سوخته‌ام را بگذارم چشم در چشم خورشید و بروم تا میانه‌های آبی دریا، نقطه شوم از چشم زنم که در ساحل نشسته و رادیو گوش می‌کند و به جوانی‌هایش فکر می‌کند که چه مچ‌های پایش نازک بود و چه قشنگ بود وقتی می‌رقصید.
برسم وسط آبهای آزاد. تورم را بیندازم، دراز بکشم داخل قایق، کلاه کهنه‌ام را روی سرم بگذارم و بی هیچ فکر تلخی بخوابم و چند ساعت بعد بیدار شوم و تور را جمع کنم و برگردم به ساحل که شلوغ شده و ماهی‌ها را به توریستها بفروشم و پولش را ببرم خانه، با زنِ چاقِ مهربان و نوه‌های کچل شلوغم غذا بخورم، تلویزیون نگاه کنم و اول شب با مرد همسایه مست کنیم و با هم درباره زنانی که با آنها خوابیده‌ایم خالی ببندیم و از بازی فوتبال و عرق فروشی‌های شهرهای دور حرف بزنیم و بعد، بخوابم.
ساده باشم، ساده ساده. شبها بتوانم بخوابم. روزها بتوانم به همه چیزهای دنیا فکر کنم بدون بغض کردن.
هرگز تو را ندیده باشم، هرگز تو را از دست نداده باشم ...
#حمیدسلیمی
Read more
Loading...
هفته پیش برای جشنواره یلدا رفته بودم پیش خانم #دکتربهاره_شهیدی . <span class="emoji emoji1f3af"></span>کلی باهم صحبت کردیم درباره تزریق ...
Media Removed
هفته پیش برای جشنواره یلدا رفته بودم پیش خانم #دکتربهاره_شهیدی . کلی باهم صحبت کردیم درباره تزریق های زیبایی مثل ژل و بوتاکس و ...‌ اینکه کدوما تقلبی هستن و کدوما استاندارد. خانم دکتر شهیدی اصول زیبایی شناسی و خوب بلدن و اول صورت رو تحلیل میکنن. @dr_bahareh_shahidi @dr_bahareh_shahidi ... هفته پیش برای جشنواره یلدا رفته بودم پیش خانم #دکتربهاره_شهیدی
. 🎯کلی باهم صحبت کردیم درباره تزریق های زیبایی مثل ژل و بوتاکس و ...‌ اینکه کدوما تقلبی هستن و کدوما استاندارد. 🎀خانم دکتر شهیدی اصول زیبایی شناسی و خوب بلدن و اول صورت رو تحلیل میکنن.
@dr_bahareh_shahidi
@dr_bahareh_shahidi .
🎥این ویدیوها رو ورق بزنین و بگین خودتون فکر میکنین کدوم یک از قسمتهایی که خانم دکتر توی ویدیو میگه در صورت شما نیاز به زیباسازی داره؟
دکتر شهیدی تا دهم دی جشنواره یلدا دارن با تخفیف های ویژه🎁🎀🎁🎀 مثلا تزریق ژل رو بجای ۴۵۰ تومن، ۳۷۰ میگیرن👏👏👏 جزئیاتش رو زنگ بزنین مطب بپرسین. ☎️تلفن مطب: ۴۴۰۳۶۲۷۷. 📱۰۹۳۸۴۰۵۵۶۸۹

پستهای بعدی خانم دکتر درباره بوتاکس و ژل خیلی مطالب جالبی داره. اونا رو. دنبال کنید. بزودی میذارم
Read more
. صبح لباسهای کهنه ترمون رو پوشیدیم که قدم در کارزار رنگپاشی بگذاریم. یک ریکشا گرفتیم و به سمت مرکز ...
Media Removed
. صبح لباسهای کهنه ترمون رو پوشیدیم که قدم در کارزار رنگپاشی بگذاریم. یک ریکشا گرفتیم و به سمت مرکز شهر حرکت کردیم. به اولین گروه رنگ پاشنده که رسیدیم از چپ و راست بهمون حمله شد. یکی هم با تمام قدرت خاک صورتی رنگی رو بصورت روناک زد که در دم جنگ مغلوبه شد و عقبگرد کرده به پایگاه برگشتیم. اول فکر کردم که ... .
صبح لباسهای کهنه ترمون رو پوشیدیم که قدم در کارزار رنگپاشی بگذاریم. یک ریکشا گرفتیم و به سمت مرکز شهر حرکت کردیم. به اولین گروه رنگ پاشنده که رسیدیم از چپ و راست بهمون حمله شد. یکی هم با تمام قدرت خاک صورتی رنگی رو بصورت روناک زد که در دم جنگ مغلوبه شد و عقبگرد کرده به پایگاه برگشتیم.
اول فکر کردم که در برابر این سپاه اشقیا که از صبح صف آرایی کرده اند و همچون حرمله به همسر کوچک جثه ما هم رحم نمی کردند چه رسالتی برای عکاسی داریم که برویم و بلکه هم ناقص العضو برگردیم. اما بعد از ریکاوری و با علم به اینکه بیرون جنگی در جریانه تا جشن، با روسری، سر و صورت رو پوشوندیم و دوربین رو هم چندلایه نایلون پیچ کردیم و رفتیم.
راه که افتادیم اول به این فکر کردم اگر مثلا در یک محله حتی متوسط شهر جیپور یا جادپور بودیم حتما ملت خیلی سوسول وار به هم گرد رنگی می پاشیدن و بعدش شاید فیلم هندی وار عاشق می شدن و چه بسا کار به تولید مثل هم میرسید، مسلما که این جمعیت میلیاردی با مشوقهای کمتر هم به تولیدات خود پرداخته اند اما اینجا که ما آمدیم نژاد بشر در معرض نابودی بود!
بعد هم فکر کردم که توی منطقه راجستان اکثر بناها از سنگ قرمز ساخته شده اند و مسلما اون کیسه های برنج مانند با گرد صورتی دردناک در اصل خاک سنگ هست و به نظرم زائران ویرانداوان که اکثرا از روستاها اتوبوسی آمده بودند به دلایل اقتصادی از این خاک دردناک بصورت گسترده استفاده می کردند.
در نوع نرمال می آمدند و مقداری رنگ را با دست به صورتمان می مالیدند بعد هم بغل می کردند و دو طرف لبخند میزدیم و تمام. در نوع غیر نرمال و تهاجمی اول با رنگ از چند جهت مورد حمله قرار می گرفتی و معمولا یک نفر هم بود که برای اینکه پودر رنگش در هوا هرز نرود آنرا قبلا در سطل آبی حل کرده بوده و می پاشید تا رنگها قبلی و بعدی خوب به خوردت برود.
اون روز صدمه جدی ندیدیم و طرفای ظهر تا وسطهای سپاه دشمن پیش رفته بودیم که دیدیم همه سلاح ها رو بر زمین گذاشتند و برای دعا به معابد میروند ما هم به پایگاه رجعت کردیم . .
#uspiran #ronakrezvan #سفرنوشته #سفر #هندوستان #theweekoninstagram  #exploretehran #aksiine  #doubleyedge #dailymomentums  #streetphotography #friendsinstreets  #bnw_demand #streetphoto_iran  #thestreetphotographyhub #streetPhotographerscommunity #akasimagazine  #urban_photography_ir #everybodystreet  #hikaricreative  #MySPC #myspc17  #MEdailytlife  #roozdaily #lensculture  #lensculturestreets #life_is_street  #hartcollective  #capturestreets #india
Read more
باتری سکه‌ای باتری‌های سکه‌ای که باتری ساعت نیز شناحته می‌شوند، گونه‌ای از پیل‌های گالوانی هستند ...
Media Removed
باتری سکه‌ای باتری‌های سکه‌ای که باتری ساعت نیز شناحته می‌شوند، گونه‌ای از پیل‌های گالوانی هستند که به شکل یک سیلندر با قطر ۵ تا ۲۰ میلی متر و ارتفاع ۱ تا ۶ میلی متر ساخته می‌شوند. این نوع از باتری‌ها عمدتاً برای استفاده در وسایل برقی کوچک و قابل حمل مانند ساعت‌های مچی به کار می‌رود. در این نوع از ... باتری سکه‌ای
باتری‌های سکه‌ای که باتری ساعت نیز شناحته می‌شوند، گونه‌ای از پیل‌های گالوانی هستند که به شکل یک سیلندر با قطر ۵ تا ۲۰ میلی متر و ارتفاع ۱ تا ۶ میلی متر ساخته می‌شوند. این نوع از باتری‌ها عمدتاً برای استفاده در وسایل برقی کوچک و قابل حمل مانند ساعت‌های مچی به کار می‌رود. در این نوع از باتری‌ها پایانه‌های مثبت و منفی باتری در دو وجه بالا و پایین قرار دارند.
نامگذاری باتری های سکه ای
اگر نگاه دقیقی به روی باتری های سکه ای داشته باشیم می توانیم کدی مشابه کد زیر ببیینیم CR2032. که حرف اول اطلاعاتی درباره وضعیت شیمیایی باتری به ما میدهد که مثلا در این مورد خاص c نشانه لیتیوم است. حرف دوم اطلاعاتی درباره شکل باتری میدهد که مثلا R نشان دهنده Round بوده به معنی دایره .نهایتا 20 بیانگر شعاع باتری است که باتری فوق دارای قطر 20 میلیمتر می باشد و 32 بیانگر ضخامت باتری است که 3.2 میلیمتر است
جدول علائم شیمیایی باتری ها به شرح زیر است:
عنصر شیمیایی نماد
Alkaline L
Silver S
Zinc-air P
Lithium C
Lithium B
Lithium G
Mercury M or N
Alkaline LR
Alkaline AG
Silver Oxide SR
Silver Oxide SG
Lithium BR
Lithium CR
با ما به روز باشيد
زمان نما
www.t.me/zamanNamaTehran
Read more
Loading...
@nakhle.sabz . . <span class="emoji emoji1f539"></span>3dmax <span class="emoji emoji1f538"></span>V_ray <span class="emoji emoji1f539"></span>revit <span class="emoji emoji1f538"></span>auto cad <span class="emoji emoji1f539"></span> طراحی داخلی و نما <span class="emoji emoji1f538"></span> ضوابط شهرداری <span class="emoji emoji1f539"></span>فاز ...
Media Removed
@nakhle.sabz . . 3dmax V_ray revit auto cad طراحی داخلی و نما ضوابط شهرداری فاز دو و نکات اجرایی . ️وجه تمایز ما با سایرین: . دوره هایی کم جمعیت با 7 نفر ظرفیت . عدم نیاز به آوردن لپ تاپ و سیستم . ما فیلم کلاس را به صورت کامل و با لایسنس مخصوص شما به شما تحویل می دهیم تا هیچ ... @nakhle.sabz
.
.
🔹3dmax
🔸V_ray
🔹revit
🔸auto cad
🔹 طراحی داخلی و نما
🔸 ضوابط شهرداری
🔹فاز دو و نکات اجرایی
.
⚡️وجه تمایز ما با سایرین:
.
🔶 دوره هایی کم جمعیت با 7 نفر ظرفیت
.
🔶 عدم نیاز به آوردن لپ تاپ و سیستم
.
🔶ما فیلم کلاس را به صورت کامل و با لایسنس مخصوص شما به شما تحویل می دهیم تا هیچ وقت نگران فراموش کردن مباحث آموزشی نباشید . خیلی از آموزشگاه ها این کار را نمی کنند .
🔶 بسیاری از آموزشگاه ها فقط منو ها را درس می دهند و شما هم شاید منو ها را خوب یاد بگیرید ولی وقتی سر کار می روید نمیدانید چطور از منو ها برای آن کار استفاده کنید . ما به گونه ای آموزش می دهیم که برای حل پروژه از منو ها استفاده کنید و اول با پروژه ها آشنا می شوید و بعد از منو ها در پروژه ها استفاده میکنید .
.
🔶ما دانشجویان خود را پس از پایان کلاس فراموش نمی کنیم و آنها را به پروژه های مختلف معرفی می کنیم و اطلاعیه های مشاغلی که نیاز به نرم افزار های فوق دارند را برای آنها پیامک می کنیم .
.
🔶 ما در پرداخت وجه و هزینه کلاس سختگیری نمی کنیم و شما میتوانید هزینه کلاس را به صورت اقساط بپردازید و حتی با معرفی دوستان خود برای ثبت نام در کلاس تخفیف ویژه بگیرید .
آدرس : حد فاصل خیابان بهشتی و مطهری خیابان قائم مقام فراهانی خیابان ششم پلاک 29 طبقه اول نخل سبز
.
☎️021-88177892/88504751
.
⬇️⬇️صفحه ما در اينستاگرام⬇️⬇️
@nakhle.sabz
@nakhle.sabz
@nakhle.sabz
.
لينك كانال نخل سبز⬇️
https://telegram.me/joinchat/Cz-Xnj6xY94B_xQgGtawKw
Read more
Shirini nokhodchi Persian chickpea cookies ____________________________ شیرینی نخودچی سه چهارم پیمانه یا لیوان کوچک آرد نخودچی اعلا و یک چهارم پیمانه آرد سفید چهار صفر را سه بار از الک حریر رد می کنیم. روغن صافی که طبق ویدیو توضیح دادم که روغن نیمه جامد رو کمی حرارت می دهیم، خنک که شد در ... Shirini nokhodchi
Persian chickpea cookies
____________________________

شیرینی نخودچی

سه چهارم پیمانه یا لیوان کوچک آرد نخودچی اعلا و یک چهارم پیمانه آرد سفید چهار صفر را سه بار از الک حریر رد می کنیم. روغن صافی که طبق ویدیو توضیح دادم که روغن نیمه جامد رو کمی حرارت می دهیم، خنک که شد در ظرف در دار در یخچال چند ساعتی می ذاریم و کمی قبل از شروع کار خارج می کنیم. از روغن صاف قنادی استفاده نکنید که بخاطر وجود روغن پالم مضر هست

بقیه ی مراحل را طبق تصاویر انجام دهید.چهار ق غ روغن را با یک چهارم پیمانه پودر قند نرم الک شده با همزن بزنید، نصف ق چ پودر هل ساییده نرم و سه تا چهار قطره زعفران دم کرده غلیظ هم در زمان زدن پودر قند و روغن اضافه کنید. فر را روی حرارت صدو هفتاد گذاشته به مدت ده تا پانزده دقیقه بگذارید تا شیرینی پخته شود. روی شیرینی ها رو با دقت یک ورق کاغذ روغنی گذاشته تا رنگ شیرینی موقع پخت تغییر نکنه. سینی رو طبقه وسط بگذارید
وقتی خوب خنک شد آهسته از کاغذ جدا کرده در ظرف دردار نگهداری کنید. یک پیمانه آرد ۳۰_۳۵ عدد شیرینی به ما می ده. خمیر این شیرینی احتیاج به استراحت نداره.می توانید خمیر را بین دو کیسه فریزر با وردنه به قطر یک سانت باز کنید و قالب بزنید.استفاده از زعفران سلیقه ای هست ولی طعم بسیار خوبی به شیرینی می ده. دستورهای مختلفی برای تهیه این شیرینی هست ولی این دستور حتی برای دوستانی که بار اول می خوان این شیرینی رو امتحان کنند خیلی راحت و سریع آماده می شه

سلام دوستان خوب و همراهان مهربانم، خوبین؟ امیدوارم آخر هفته عالی پیش رو داشته باشین🙏🙋 ممنون از محبت و همراهیتون در پست قبل. دلتون خوش، لبتون خندان 😊🌹❤
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : "بله" در راه است . ( این پست حاوی ۲ قسمت میباشد ...
Media Removed
. بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : "بله" در راه است . ( این پست حاوی ۲ قسمت میباشد ) این ویدیو رو حتما ببینید ! . این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید t.me/jol_osteen . . پیشنهادی ویژه تخفیف و هدیه رایگان بگیرید . نام محصول : مجموعه سخنرانی ... .
🎬 بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی
با عنوان : "بله" در راه است
.
( این پست حاوی ۲ قسمت میباشد )
این ویدیو رو حتما ببینید !
.
این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید
t.me/jol_osteen
.
📦📦📦
.
پیشنهادی ویژه 👇
🎁 تخفیف و هدیه رایگان بگیرید 🎁
.
✅ نام محصول :
🎬 مجموعه سخنرانی های جول اوستین دوست داشتنی
✔350دقیقه سخنرانی و ویدیوتصویری
✔8 کتاب کوتاه الکترونیکی تهیه شده از سخنرانی ها به صورت (PDF)
✔بیوگرافی + گالری عکس
✔تخفیف + هدیه ویژه رایگان
✔ارسال به سراسر کشور رایگان میباشد
.
🔵 پس اگه شما هم به سخنرانی های جول اوستین علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این محصول ارزشمند و دیدنی رو از دست ندهید .
.
🔵 برای مشاهده توضیحات بیشتر پیرامون ارزش این محصول و همینطور هدیه و نحوه سفارش آن #دایرکت دهید و همینطور بر روی لینک زیر کلیک کنید :
.
http://www.movafaghiyatshop.blogfa.com/post/13
.
توضیحات کامل پیرامون این محصول رو حتما در لینک بالا ببینید !
.
🔴 اطلاعیه جدید : راه #دومی هم جهت خریداری این مجموعه به همراه هدیه آن ایجاد کرده ایم ! که می توانید تمامی محتویات این محصول رو پس از ثبت سفارش، از طریق تلگرام خود #بلافاصله به صورت آنی دریافت و دانلود و مشاهده کنید ! که با انتخاب این راه، علاوه بر تخفیف و هدیه در نظر گرفته شده قبلی، تخفیفی #جدید و بیشتر نیز شامل شما می شود، به عبارتی 50 % تخفیف شگفت انگیز شامل می شوید !!! 😱✔ 😊👌
✔ تمامی محتوای ذکر شده فقط و فقط به ارزش ۴۰ هزار تومان
.
جهت ثبت سفارش خود، به آیدی پایین در تلگرام پیام دهید
.
@ManMitavanamGroup
.
و یا از طریق #دایرکت پیج من میتونم پیام دهید
.
📣 قابل توجه دوستداران جول که این محصول رو تهیه کرده اند و چشم انتظار محصول جدیدش هستند که قول داده بودیم 🤗 به زودی نسخه دوم و جدیدی از مجموعه سخنرانی جول اوستین ارائه می شود همراه با شرایطی ویژه برای کسانی که نسخه اول رو تهیه کرده اند ✔
.
با ما همراه باشید ...
Read more
Loading...
مهر را با مهربانی آغاز خواهیم کرد. تحصیل و برخورداری از آموزش، حق همه فرزندان ماست. بوی ماه مهر که ...
Media Removed
مهر را با مهربانی آغاز خواهیم کرد. تحصیل و برخورداری از آموزش، حق همه فرزندان ماست. بوی ماه مهر که نزدیک می شود دانش آموزان سراغ کوله پشتی های خود می روند تا برای شروع یک سال دیگر تحصیلی خود را آماده کنند.تمام خواسته و آرزوی ما این است که روز اول مهر، هیچ خانواده ای به خاطر عدم توانایی مالی، از بدرقه ... مهر را با مهربانی آغاز خواهیم کرد.
تحصیل و برخورداری از آموزش، حق همه فرزندان ماست. بوی ماه مهر که نزدیک می شود دانش آموزان سراغ کوله پشتی های خود می روند تا برای شروع یک سال دیگر تحصیلی خود را آماده کنند.تمام خواسته و آرزوی ما این است که روز اول مهر، هیچ خانواده ای به خاطر عدم توانایی مالی، از بدرقه کردن فرزندش به مدرسه بازنمانده باشد.
کمپین «مهر با مهربانی» در قالب تامین بسته های لوازم تحریر و یا تخصیص کمک هزینه خرید به دانش آموزان تحت پوشش و یا فرزندان خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش‌پور و با همت واحد کتابخانه کودکان و واحد هزینه تحصیلی (یاران بی بی گل) کار خود را آغاز کرده است. شما نیز می توانید با ما همراه شوید تا روز اول مهر برای همه این عزیزان خاطره ای خوش و ماندگار شود.
میزان همراهی شما هر چند اندک ما را در این مسیر مصمم تر خواهد کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی های ۱۰۳ ، ۱۱۴ ، ۱۰۵ طی ساعات اداری(۸ تا ۱۶) تماس حاصل نمایید.
***********************
چگونه می توانم در این کمپین مشارکت داشته باشم:
پرداخت از طریق آپ:
*733*200 #
پرداخت از طریق وب سایت موسسه:
https://behnamcharity.org.ir

پرداخت از طریق اپلیکیشن موسسه:
https://behnamcharity.org.ir/app

در صورت واریز نقدی به حساب و یا شماره کارت بانک ملی، حتما مشخصات واریز به شماره تماس های ذکر شده اعلام گردد. شماره کارت:
6037_9911_9951_2470
شماره حساب:
0104660912005
به نام موسسه خیریه بهنام دهش پور
  #مشارکت_در_پیشگیری_از_سرطان
#مشاركت_درپيشگيري_ازسرطان
#پیش_به_سوی_جهانی_سالم_تر
#من_همراه_شدم
#موسسه_خیریه_بهنام_دهش_پور
#خیریه_بهنام_دهش_پور #بهنام_دهش_پور #بهنام #دهش_پور #حمایت_از_بیماران_مبتلا_به_سرطان #خیریه #کارنیک #خدایا_تو_بر_کار_خیرم_بدار #بیشتر_بدانیم_ایمن_بمانیم
#سبک_زندگی_سالم
#جهان_بدون_ترس_از_بیماری_سرطان
#جهان_بدون_سرطان
#آپ_آسان_پرداخت
#behnamdaheshpourcharity #daheshpourcharity #behnamdaheshpour #cancerpaitentsupport #cancer  #volunteering #goodwill #ngo #charity
Read more
نویدکیا و رجب زاده، در کلاس مربیگری B آسیا اسطوره های باشگاه سپاهان و ذوب آهن، در حال حاضر در کلاس ...
Media Removed
نویدکیا و رجب زاده، در کلاس مربیگری B آسیا اسطوره های باشگاه سپاهان و ذوب آهن، در حال حاضر در کلاس های مربیگری B آسیا شرکت می کنند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد رضا صادقی مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال اصفهان، در گفتگو با ایمنا درخصوص برگزاری کلاس مربیگری B فوتبال آسیا در اصفهان، گفت: دوازدهمین ... نویدکیا و رجب زاده، در کلاس مربیگری B آسیا

اسطوره های باشگاه سپاهان و ذوب آهن، در حال حاضر در کلاس های مربیگری B آسیا شرکت می کنند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد رضا صادقی مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال اصفهان، در گفتگو با ایمنا درخصوص برگزاری کلاس مربیگری B فوتبال آسیا در اصفهان، گفت: دوازدهمین دوره مربیگری B آسیا به میزبانی اصفهان از روز گذشته - ۱۲ شهریورماه - با حضور میرشاد ماجدی رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال، افتتاح شد که مرحله اول آن تا ۲۱ شهریور ادامه دارد و شرکت کنندگان دو آزمون کوچینگ را پشت سر می گذارند.
وی افزود: مرحله دوم این دوره از ۱۱ مهرماه تا ۲۰ برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان موظف به گذراندن آزمون کوچینگ سوم، کنفرانس و امتحان تئوری هستند.
مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال اصفهان، تصریح کرد: مدرسین این دوره، آقایان توتونی و جعفری هستند که سال ها سابقه تدریس دارند و از مدرسین اصفهانی و صاحب نام فدراسیون به شمار می روند. همچنین محرم نویدکیا، محمد صلصالی، مهدی رجب زاده، عباس قاسمی، فرشاد بهادرانی، جواد ماهری، جمال حق شناس، حمید شفیعی و محمود ابراهیمی از جمله فوتبالیست های مطرح و حاضر در این کلاس هستند.
صادقی در خصوص برنامه های کمیته آموزش هیئت فوتبال در سال جاری خاطرنشان کرد: با هماهنگی صورت گرفته با رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال و با حضور میرشاد ماجدی روز جمعه گذشته - 9 شهریور ماه - همایشی با شرکت ۴۰۰ نفر از مربیان آقایان و بانوان فعال استان اصفهان برگزار کردیم که مرتصی محصص و مجید جلالی به همراه مدرسین کلاس B در این مراسم حضور داشتند و آخرین متد مربیگری برای شرکت کنندگان تدریس شد.
وی ادامه داد: در آینده نزدیک دوره مربیگری C آسیا و دوره های مربیگری فوتسال بانوان، را میزبانی خواهیم کرد و کلاس های دانش افزایی اختصاصی در زمینه فوتسال و فوتبال ساحلی نیز در برنامه های کمیته آموزش دیده شده است.
Read more
صحبت های امیر قلعه نوعی در کنفرانس خبری پیش از بازی با پیکان:(قسمت اول) پیکان تیم خوبی است و با برنامه ...
Media Removed
صحبت های امیر قلعه نوعی در کنفرانس خبری پیش از بازی با پیکان:(قسمت اول) پیکان تیم خوبی است و با برنامه کار می‌کند. یقینا تیمی که در دو بازی اول ۴ امتیاز گرفته یعنی توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. آن ها در این بازی به دنبال این خواهند بود که در وهله اول گل نخورند و از طریق ضد حمله به ما آسیب بزنند. ما در ... صحبت های امیر قلعه نوعی در کنفرانس خبری پیش از بازی با پیکان:(قسمت اول)
پیکان تیم خوبی است و با برنامه کار می‌کند. یقینا تیمی که در دو بازی اول ۴ امتیاز گرفته یعنی توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. آن ها در این بازی به دنبال این خواهند بود که در وهله اول گل نخورند و از طریق ضد حمله به ما آسیب بزنند. ما در این بازی کار آسانی نداریم و تیم ما احتیاج به زمان دارد تا به شرایط ایده‌آل برسد. قلعه نویی با اشاره به دو بازی گذشته شاگردانش افزود: ما در دوبازی اول توانستیم ۴ امتیاز به دست آوریم و هفته به هفته بهتر می‌شویم. بچه‌ها در حال حاضر دو مشکل دارند یکی بحث نگرش است که کم کم حل می شود و مشکل بعدی مساله هماهنگی است که آن هم رو به بهبود است.
قلعه نویی در مورد هواداران سپاهان و اینکه چه صحبتی با آنها دارد، بیان کرد: ما با آن‌ها صحبتی نداریم. آن‌ها با تیم صحبت دارند. تیم برای هواداران است. حتما در بازی فردا استقبال خوبی از بازی می‌شود. ما دو خواسته از هواداران داشتیم که خواسته اول ما این بود که تحت هر شرایطی به تیم حریف احترام بگذارند و دو، تیم خودشان را تشویق کنند. بازیکنانی که فردا بازی می‌کنند تجربه بازی مقابل هواداران را دارند. ما با توجه به تغییراتی که داشتیم نیاز به زمان داریم. مطمئنا هواداران این فرصت را در اختیار ما قرار می‌دهند. مطمئنا با حضور آن‌ها به ما قوت قلب می‌دهند.او درباره کومان هافبک مجارستانی که تازه به تیم اضافه شده نیز گفت: او از یک قاره دیگر آمده است. طوری صحبت کردند که نمی‌خواست به ایران بیاید اما الان نگرشش درباره ایران تغییر کرده است و می‌خواهد خانواده‌اش هم بیاورد. فکر می‌کنم تا دو هفته آینده به شرایط ایده‌آل برسد. او از یک ارتفاع دیگر به اصفهان آمده و کمی شرایط این شهر برای او سخت است.
Read more
‌ یه مسابقه به مناسبت تولد! ‌ خاطرتون هست چه زمانی ما شدیم «همراه اول» ؟! ۱۹ مردادماه ۱۳۷۳ برای اولین بار در ایران، اولین سیم‌کارت رو ارائه کردیم یعنی ۲۴ سال پیش اما، ۱۹ تیرماه ۱۳۸۶ روزی بود که اپراتور اول ایران رو با نام و علامت تجاری «همراه اول» معرفی کردیم؛ روزی که برند و هویت ما خلق و متولد ...
یه مسابقه به مناسبت تولد! 😊

خاطرتون هست چه زمانی ما شدیم «همراه اول» ؟!
۱۹ مردادماه ۱۳۷۳ برای اولین بار در ایران، اولین سیم‌کارت رو ارائه کردیم یعنی ۲۴ سال پیش اما،
۱۹ تیرماه ۱۳۸۶ روزی بود که اپراتور اول ایران رو با نام و علامت تجاری «همراه اول» معرفی کردیم؛
روزی که برند و هویت ما خلق و متولد شد تا بتونیم به عنوان اولین همراه همیشگی شما، در تک تک لحظه‌های زندگی‌تون، کنارتون باشیم و ارتباط شما با عزیزان‌تون رو راحت‌تر کنیم.
آرزومون اینه که سال‌های سال همراهتون باشیم و چه افتخاری بزرگتر از اینکه بخش مهمی از ارتباطات و زندگی شما مردم نازنین ایران هستیم ❤

خُب، تولده و میخوایم جایزه بدیم 😊‌
خیلی راحت می‌تونین برنده بشین؛
مِنشن بیشتر = شانس بیشتر‌
📌 پیج همراه اول (همین صفحه) رو فالوو کنین.
📌 هر کدوم از دوستان‌تون رو در کامنت جداگانه مِنشن (تگ) کنین.
📌 هر چی کامنت (مِنشن) بیشتر یعنی شانس بیشتر در قرعه‌کشی.

🎁جایزه:
قرعه‌کشی ۱۱ کارت هدیه اینترنت بین کامنت‌هایی که در اونها، دوست‌تون رو مِنشن کردین.

مهلت این مسابقه: تا فردا شب ۲۰ تیرماه

چند نکته مهم:‌
📌 فالوو برای این مسابقه اجباریه😉‌
📌 در هر کامنت فقط یک دوست رو مِنشن (تگ) کنین.‌
📌 لطفا دوستانی رو مِنشن کنین که می‌شناسیدشون. یه وقت خدای نکرده کاربران ناآشنا رو مِنشن نکنین، شاید ناراحت بشن.

#همراه_اول #تولد #برند
Read more
رستورانهاي زنجيره اي ايتاليايي مازستا در دوران کهن فرهنگ اوستایی، سال با فصل سرد آغاز می شد که در اوستا، واژه سَرِدَ (Sareda)به مفهوم «سال» و خود به معنی بشارتِ پیروزی اورمزد بر اهریمن و روشنی بر تاریکی بود. مردم در یلدا که شب اول زمستان و درازترین شب آن است، آتش روشن میکردند تا تاریکی که نماینده ... رستورانهاي زنجيره اي ايتاليايي مازستا

در دوران کهن فرهنگ اوستایی، سال با فصل سرد آغاز می شد که در اوستا، واژه سَرِدَ (Sareda)به مفهوم «سال» و خود به معنی بشارتِ پیروزی اورمزد بر اهریمن و روشنی بر تاریکی بود. مردم در یلدا که شب اول زمستان و درازترین شب آن است، آتش روشن میکردند تا تاریکی که نماینده اهریمن بود و عاملان اهریمنی و شیطانی نابود شوند و بگریزند، همچنین مردم گرد هم جمع می شدند و شب را با خوردن، نوشیدن، شادی و پایکوبی و گفتگو می گذراندند و هرچه میوه تازه فصل و میوه های خشک که در انبار نگه داشته بودند در سفره می گذاشتند. انار و هندوانه جزو مهم‌ترین ملزومات شب یلدا بودند زیرا رنگ قرمز (نماد نور خورشید) گرامی بود، رنگ سرخ انار و هندوانه و انتخاب سیب قرمز و سنجد در سفره شب یلدا چه بسا اشاره به همین موضوع دارد.
يلدا بر شما فرخنده باد، عمرتان و تندرستي تان همچون يلدا طولاني باد

امشب هم مانند شب هاي يلداي قبل منتظر ديدار شما دوستان گرامي هستيم.

ادرس: تقاطع خيابان طالقاني و خيابان وليعصر مركز تجاري نور طبقه همكف دوم رستوران مازستا
Read more
یک روزی هم آنقدر پولدار خواهم شد که هلیکوپتری اجاره می‌کنم ، سوار میشوم و از بالا میشاشم به شهری که تمام ...
Media Removed
یک روزی هم آنقدر پولدار خواهم شد که هلیکوپتری اجاره می‌کنم ، سوار میشوم و از بالا میشاشم به شهری که تمام حسرت‌های زندگی‌ من را در خودش جا داده . . . . . . پ.ن یکم : عکس و کپشن بیربط . پ.نون دویوم : جدا پیر شده ام ، یه خیلی مریض شاید . حرف هارا درست نمیشنوم ، موقع راه رفتن از همه استخوان ها صدا میاید ، قلب ... یک روزی هم آنقدر پولدار خواهم شد که هلیکوپتری اجاره می‌کنم ، سوار میشوم و از بالا میشاشم به شهری که تمام حسرت‌های زندگی‌ من را در خودش جا داده .
.
.
.
.
.
پ.ن یکم : عکس و کپشن بیربط .
پ.نون دویوم : جدا پیر شده ام ، یه خیلی مریض شاید . حرف هارا درست نمیشنوم ، موقع راه رفتن از همه استخوان ها صدا میاید ، قلب درست کار نمیکند ، عقل را که از اول نداشتم و این وسط شوخی های دوستان دور و نزدیک پرتم میکند به این واقعیت که واقعا پیر شده ام ظاهرا . خیلی زود و خیلی پیرتر از حد . گرچه این عکس مربوط به دورانی است که این مشکلات کمتر بود .
Read more
من به طلاب عزیز هشدار مى‏دهم که علاوه بر اینکه باید مواظب القائات روحانى نماها و #مقدس_مآب ها باشند، ...
Media Removed
من به طلاب عزیز هشدار مى‏دهم که علاوه بر اینکه باید مواظب القائات روحانى نماها و #مقدس_مآب ها باشند، از تجربه تلخ روى کار آمدن انقلابى نماها و به ظاهر عقلاى قوم که هرگز با اصول و اهداف روحانیت آشتى نکرده‏ اند عبرت بگیرند که مبادا گذشته تفکر و خیانت آنان فراموش و دلسوزی هاى بیمورد و ساده اندیشیها سبب ... من به طلاب عزیز هشدار مى‏دهم که علاوه بر اینکه باید مواظب القائات روحانى نماها و #مقدس_مآب ها باشند، از تجربه تلخ روى کار آمدن انقلابى نماها و به ظاهر عقلاى قوم که هرگز با اصول و اهداف روحانیت آشتى نکرده‏ اند عبرت بگیرند که مبادا گذشته تفکر و خیانت آنان فراموش و دلسوزی هاى بیمورد و ساده اندیشیها سبب مراجعت آنان به پستهاى کلیدى و سرنوشت ساز نظام شود ..
.

من امروز بعد از ده سال از پیروزى انقلاب اسلامى همچون گذشته #اعتراف مى‏کنم که بعض تصمیمات اول انقلاب در سپردن پستها و امور مهمه کشور به گروهى که عقیده خالص و واقعى به اسلام ناب محمدى نداشته‏اند، اشتباهى بوده است که تلخى آثار آن به راحتى از میان نمى‏رود، گر چه در آن موقع هم من شخصاً مایل به روى کار آمدن آنان نبودم ولى با صلاحدید و تأیید دوستان قبول نمودم و الآن هم سخت معتقدم که آنان به چیزى کمتر از #انحراف انقلاب از تمامى اصولش و هر حرکت به سوى امریکاى جهانخوار قناعت نمى‏کنند، در حالى که در کارهاى دیگر نیز جز حرف و ادعا هنرى ندارند
.
امروز هیچ تأسفى نمى‏خوریم که آنان در کنار ما نیستند چرا که از اول هم نبوده‏ اند.
انقلاب به هیچ گروهى بدهکارى ندارد و ما هنوز هم چوب اعتمادهاى فراوان‏خود را به گروهها و #لیبرال ها مى‏خوریم، آغوش کشور و انقلاب همیشه براى پذیرفتن همه کسانى که قصد خدمت و آهنگ مراجعت داشته و دارند گشوده است ،
ولى نه به قیمت طلبکارى آنان از همه اصول، که چرا مرگ بر امریکا گفتید! چرا جنگ کردید! چرا نسبت به #منافقین و ضدانقلابیون حکم خدا را جارى مى‏کنید؟ چرا شعار #نه_شرقى_و_نه_غربى داده‏ اید؟ چرا #لانه_جاسوسى را اشغال کرده‏ ایم و صدها چراى دیگر
.
نکته مهم در این رابطه اینکه نباید تحت تأثیر ترحمهاى بیجا و بیمورد نسبت به دشمنان خدا و مخالفین و متخلفین نظام، به گونه‏ اى تبلیغ کنیم که احکام خدا و حدود الهى زیر سئوال بروند. من بعض از این موارد را نه تنها به سود کشور نمى‏دانم که معتقدم دشمنان از آن بهره مى‏برند
.
دیگه من چیزی نگم که؟
عکسم #هویجوری نیست. لاقل دهه فجر #صحیفه_امام_خمینی رو بخونیم
.
#مرگ_بر_آمریکا
#مرگ_بر_اسرائیل
#مرگ_بر_آمریکا_شعار_نیست_اعتقاد_ماست
#انقلاب_اسلامی
#دختر_خیابان_انقلاب #امام_روح_الله #دهه_فجر #روحانی_نما #اعتراف_خمینی #هشدار #دولت_تدبیر_و_امید
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خواسته های شما در راه است ) . ( این پست حاوی ...
Media Removed
. بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خواسته های شما در راه است ) . ( این پست حاوی ۳ قسمت میباشد ) این ویدیو رو حتما ببینید ! . این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید t.me/jol_osteen . . پیشنهادی ویژه تخفیف و هدیه رایگان بگیرید . نام محصول : ... .
🎬 بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خواسته های شما در راه است )
.
( این پست حاوی ۳ قسمت میباشد )
این ویدیو رو حتما ببینید !
.
این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید
t.me/jol_osteen
.
📦📦📦
.
پیشنهادی ویژه 👇
🎁 تخفیف و هدیه رایگان بگیرید 🎁
.
✅ نام محصول :
🎬 مجموعه سخنرانی های جول اوستین دوست داشتنی
✔350دقیقه سخنرانی و ویدیوتصویری
✔8 کتاب کوتاه الکترونیکی تهیه شده از سخنرانی ها به صورت (PDF)
✔بیوگرافی + گالری عکس
✔تخفیف + هدیه ویژه رایگان
✔ارسال به سراسر کشور رایگان میباشد
.
🔵 پس اگه شما هم به سخنرانی های جول اوستین علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این محصول ارزشمند و دیدنی رو از دست ندهید .
.
🔵 برای مشاهده توضیحات بیشتر پیرامون ارزش این محصول و همینطور هدیه و نحوه سفارش آن #دایرکت دهید و همینطور بر روی لینک زیر کلیک کنید :
.
http://www.movafaghiyatshop.blogfa.com/post/13
.
توضیحات کامل پیرامون این محصول رو حتما در لینک بالا ببینید !
.
🔴 اطلاعیه جدید : راه #دومی هم جهت خریداری این مجموعه به همراه هدیه آن ایجاد کرده ایم ! که می توانید تمامی محتویات این محصول رو پس از ثبت سفارش، از طریق تلگرام خود #بلافاصله به صورت آنی دریافت و دانلود و مشاهده کنید ! که با انتخاب این راه، علاوه بر تخفیف و هدیه در نظر گرفته شده قبلی، تخفیفی #جدید و بیشتر نیز شامل شما می شود، به عبارتی 50 % تخفیف شگفت انگیز شامل می شوید !!! 😱✔ 😊👌
✔ تمامی محتوای ذکر شده فقط و فقط به ارزش ۴۰ هزار تومان
.
جهت ثبت سفارش خود، به آیدی پایین در تلگرام پیام دهید
.
@ManMitavanamGroup
.
و یا از طریق #دایرکت پیج من میتونم پیام دهید
.
📣 قابل توجه دوستداران جول که این محصول رو تهیه کرده اند و چشم انتظار محصول جدیدش هستند که قول داده بودیم 🤗 به زودی نسخه دوم و جدیدی از مجموعه سخنرانی جول اوستین ارائه می شود همراه با شرایطی ویژه برای کسانی که نسخه اول رو تهیه کرده اند ✔
.
با ما همراه باشید ...
Read more
@elnazshakerdoost . . با «گلِ یخ» برای اولین بار یخِ قلب‌هایمان برایت آب شد و «سلام بر عشق» دادیم، ...
Media Removed
@elnazshakerdoost . . با «گلِ یخ» برای اولین بار یخِ قلب‌هایمان برایت آب شد و «سلام بر عشق» دادیم، راستش در همان اولین نگاه «کیش و ماتِ» بازیِ هنرمندانه‌ات بودیم و با «قاعده‌ی بازیِ» عاشق بودن آشنا شدیم و دیگر با دیدنِ زهره‌ی «بی وفا» از وفادارترین هوادارانت شدیم و این تازه «حرکتِ اولِ» یک هوادار ... @elnazshakerdoost
.
.
با «گلِ یخ» برای اولین بار یخِ قلب‌هایمان برایت آب شد و «سلام بر عشق» دادیم، راستش در همان اولین نگاه «کیش و ماتِ» بازیِ هنرمندانه‌ات بودیم و با «قاعده‌ی بازیِ» عاشق بودن آشنا شدیم و دیگر با دیدنِ زهره‌ی «بی وفا» از وفادارترین هوادارانت شدیم و این تازه «حرکتِ اولِ» یک هوادار بود. بعدتر‌ها با دیدنِ ماریِ «اسبِ سفیدِ پادشاه» به معنای واقعی «دلخون» شدیم و با او همزاد پنداری کردیم. سالها دوری و «فاصله» از جانانمان را مانندِ «مجنونِ لیلی» تحمل کردیم تا بالاخره روزِ «مبارکِ» دیدارت برایمان فراهم شد، آن روز انگار «در میانِ ابرها» سِیر می‌کردیم، راستَش با دیدنِ مهربانی‌هایت فهمیدیم که «خدا نزدیک است» به قلبت و در تک تکِ لحظه‌های زندگی‌ات حضور دارد، آنجا بود که به روحِ و قلبِ پاکت غبطه خوردیم و فهمیدیم که «شرطِ اولِ» انسانیت، داشتنِ قلبی مهربان مانند قلبِ توست و باید «ناسپاس» بودن را کنار گذاشت و لحظه به لحظه خدا را شکر کرد. با شوکای «باد در علفزار می‌پیچد» لحظه به لحظه به هنرت افتخار کردیم و بعدترها با «خفه‌گی» که «تابو»ی بازی‌هایت را شکستی و به طرزِ عجیبی «پوسته»‌های درونِ تنهایت را شکافتی و درخشیدی، صحرایَت تا ابد در ذهن‌هایمان حک شد. شاید باورت نشود اما همه‌ی ما با تک تک فیلم‌هایت ساعت‌ها در دنیای خودمان «گم‌وگور» شدیم و عشق کردیم و افتخار. از اینکه وقتی پنجاه شب در «سراسرِ شب» تلاشت را دیدیم، یاد گرفتیم که برای رسیدن به موفقیت باید در هر موقعیتی سختی‌ها را تحمل کرد، تا اینکه با حادثه‌ای که اخیرا برایت پیش آمد، احساس کردیم «اینجا آخرِ دنیاست» و ساعت‌ها برایت اشک ریختیم، اما با مرورِ جملاتت در «رالیِ ایرانی» و لبخندهایت در اوجِ درد کشیدن، یادمان آمد که تو قوی‌ترین دخترِ دنیایی و کمی قلبمان آرام‌تر شد اما حالا هم همچنان به دعاهایمان ادامه می‌دهیم. اینک ما هوادارانت، به مناسبت (روز بازیگر) برایت بهترین‌ها را آرزومندیم و سلامتی و شادیِ تو دعای هر روز ماست. بی صبرانه منتظرِ درخششِ دوباره‌ات در «شبی که ماه کامل شد» هستیم و میدانیم که روزی، تشتِ «رسواییِ» آن‌هایی که نادیده‌ات گرفته‌اند، ‌بر زمین خواهد افتاد و « از ما بهتران» روزگاری به استعداد و بازی‌های بی‌نظیرت غبطه خواهند خورد.
آن روز دیر نیست...
.
تک سوپراستارِ خانمِ سینمای ایران
روزت مبارک❤️🎬🎭💐 Edit and Text by: @elnaz_elnazi_6377 .
.
#النازشاکردوست_تک_سوپراستار_خانم_سینمای_ایران ❤👑
#اتحاد_هواداران_النازشاکردوست ✌️😌
Read more
. اول . دیدم راننده ی تاکسی پرچم ایران زده توی ماشینش. بهش میگم آماده ی بازی امشبید آره؟ می خنده ...
Media Removed
. اول . دیدم راننده ی تاکسی پرچم ایران زده توی ماشینش. بهش میگم آماده ی بازی امشبید آره؟ می خنده میگه اره حسابی . دارم لپتاپم رو باز می کنم که چهل دقیقه ی مسیر رو کار کنم. راننده میگه میدونید خانم ما پسرها برد واسمون مهم نیست. بازی خوب واسمون مهمه. می خوام بگم چرا شما پسرها حالا؟ می خوام بگم مگه فوتبال ... .
اول
.

دیدم راننده ی تاکسی پرچم ایران زده توی ماشینش. بهش میگم آماده ی بازی امشبید آره؟ می خنده میگه اره حسابی . دارم لپتاپم رو باز می کنم که چهل دقیقه ی مسیر رو کار کنم. راننده میگه میدونید خانم ما پسرها برد واسمون مهم نیست. بازی خوب واسمون مهمه. می خوام بگم چرا شما پسرها حالا؟ می خوام بگم مگه فوتبال مال یه جنسیته. اما نمی گم. خسته ام و کار دارم. سکوت می کنم میرم توی لپتاپم. یه دقیقه می گذره. اقای راننده میگه خانم نمی دونم چرا گفتم پسرها. بهتره بگم فوتبال دوست ها، هان؟ خستگیم کمرنگ میشه. بهش میگم اره خیلی بهتر شد. میگه کردن تو مخ مون این چیزهای مسخره رو. میگم اره . ولی داریم کم کم مخ هامون رو تمیز می کنیم .

دوم
.

قراره رفقا بیان خونه ی ما با هم بازی رو ببینیم. من هیچ وقت فوتبالی نبودم. هنوز هم نیستم. اما شادی همگانی‌قلبم رو مچاله می کنه. دوست دارم ایران ببره چون دوست دارم صدای بوق و شادی بشنوم. ساعت هشت و چهل و پنج شب کارم تموم‌میشه. می‌زنم بیرون که برم سمت خونه. وحید انلاین رو چک می‌کنم. می‌بینم نوشته باز درهای استادیوم رو بستن و راه ندادن. می دونم امیر و نسترن قرار بود برن. یه غمِ آشنای کهنه می شینه تو قلبم. وقتی می رسم خونه خبرها اینه که دوباره باز شده درها
.
سوم
.
اون لحظه ی جادویی که خیلی ها ازش گفتن، اون لحظه که از دل و جون با هم اونطوری دفاع کردن جلوی دروازه. وقتی با چنگ و دندون افتاده بودن روی زمین و نمی ذاشتن گل بشه. اون لحظه بغض اشنای کهنه می شینه تو‌ چشم هام . بغض کسی که سال هاست در سرزمینی غارت شده زیسته و امید و تلاش رو هر روز دیده که جوونه زده. توی دلم میگم اخه مگه ما چقدر جون داریم که اینقدر امید توی دل هامونه. مگه خاک دل مون چقدر باروره که امید اینطوری هر روز توش جوونه می زنه .

چهارم .

امروز ظهر، توی رستوران دارم واسه مجتبا تعریف می‌کنم که دیشب وقتی درهای استادیوم رو بستن و اول راه ندادن، نسترن زده زیر گریه و ... بعد یکهو سکوت می کنم. بغضم داره می شکنه. مجتبا هم سکوت می کنه دستم رو می‌گیره. بغضم رو‌ قورت میدم و به باغچه ی دلم فکر می کنم. به جوونه هایی که هر روز می زنه بیرون و توان دوباره ایستادن رو میده
.

.
حالِ تون رو دوسْت دارَم این روزها. حواسِ مون به آلودِگی هامون هَستْ وَ این یِک شروعِ خوبه .

این کلمه ها با بُغض نوشته شدند..
Read more
. <span class="emoji emoji2705"></span> آيا تمركز و توجه بر روي عضله در طول تمرين باعث رشد بيشتر ميشود؟🤔 . . <span class="emoji emoji1f53a"></span> ما از تحقیقات قبلی و حتي بصورت ...
Media Removed
. آيا تمركز و توجه بر روي عضله در طول تمرين باعث رشد بيشتر ميشود؟🤔 . . ما از تحقیقات قبلی و حتي بصورت تجربي میدونیم که تمرکز ذهنی روی یک گروه عضلانی که در حال تمرین هستن میتونه فعال شدن عضله رو افزایش بده. [1-4]. اما در حال حاضر هیچ تحقیق تجربی کاربردی وجود نداره که داشتن چنین "اتصال ذهنی-عضلانی" ... .
✅ آيا تمركز و توجه بر روي عضله در طول تمرين باعث رشد بيشتر ميشود؟🤔 .
.
🔺 ما از تحقیقات قبلی و حتي بصورت تجربي میدونیم که تمرکز ذهنی روی یک گروه عضلانی که در حال تمرین هستن میتونه فعال شدن عضله رو افزایش بده. [1-4]. اما در حال حاضر هیچ تحقیق تجربی کاربردی وجود نداره که داشتن چنین "اتصال ذهنی-عضلانی" رو نشون بده
-
◀️ با تشکر از دکتر شوئنفلد ([email protected]) و همکارانش، كه در هفته گذشته، یک مطالعه كاربردي و تمريني منتشر كردن که در مورد اثرات ارتباطی ذهن با عضله (تمرکز و توجه داخلی) بیش از 8 هفته تمرين دادن ماهيچه هاي دوسربازويي و چهارسر منتشر شد [5].
-
🔺محققان 30 تن از داوطلبان مرد را به دو گروه تقسیم کردن: گروه اول، گروهی که در حالی که "تمرکز بر عضلات" تمرین کرده بودن و گروهی که فقط روی بلند کردن وزنه تمرکز داشتن تمرین می کردن. پس از 8 هفته، محققان دریافتند که گروه اول به طور قابل ملاحظه ای در ماهيچه دوسربازويي رشد داشتن(و اين بازهم نشون ميده كه همه چيز ذهن ماست😉)
اما همچين نتيجه مشابهي در ماهيچه چهارسر ديده نشد.
-
🔺محققان به اين شكل نتيجه گيري كردن دليل اينكه رشد چهارسر كم بوده اين هست كه تمركز و توجه داخلي بر اندام تحتاني سخت هستش، اما تمركز و توجه به دوسربازويي رو راحت تر ميشه حس و كنترل كرد. -
🔺در کل، به نظر می رسه که اين روش تمريني ''ذهن و عضله'' برای رشد عضلات مفیده.
شما بايد توجه داخلي بر روي عضلاتي كه در حال تمرين دادن اونا هستيد داشته باشيد، مخصوصا بالاتنه و محدوده تكرارهاي متوسط تا بالا و حركات ساده كه نياز توجه بيشتر به خود حركت نباشه تا به رشد عضله توجه كرد.[6].من خودم يادمه قبلا موقع تمرين توجه ميكردم روي افزايش قدرت و ميگفتم داره زورم زياد ميشه😡👊
-

منابع:
1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2681207/
2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19826287
3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19826307
4. http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0167945717300301
5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29533715
6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22076100
.
اميررضا نقاش / فيزيولوژيست ورزش / مربي بدنسازازآكادمي ملي المپيك
.
.
جهت مشاوره و يا دريافت برنامه غذايي و تمريني
خانمها : آقايان - از طريق آنلاين 👇🏻در تماس باشيد
@physiology_ir
09190760408
Read more
لطفا این گرافیِ #قفسه_سینه رو ببینید و متن رو بعد از اتمام،مجددا مطالعه بفرمایید،غَرَضی هست! انگار ...
Media Removed
لطفا این گرافیِ #قفسه_سینه رو ببینید و متن رو بعد از اتمام،مجددا مطالعه بفرمایید،غَرَضی هست! انگار پیداش نیست... مجموعه زنده اس هااااا اما اون چیزی که مد نظره انگار دیده نمیشه! پس چون مجموعه سرپاس اونم حتما هست! حالا این که ما نمیبینیمش معنیش این نیست که نیست! یعنی هست، اما سرجاش نیست! درواقع ... لطفا این گرافیِ #قفسه_سینه رو ببینید و متن رو بعد از اتمام،مجددا مطالعه بفرمایید،غَرَضی هست!

انگار پیداش نیست...
مجموعه زنده اس هااااا اما اون چیزی که مد نظره انگار دیده نمیشه!
پس چون مجموعه سرپاس اونم حتما هست! حالا این که ما نمیبینیمش معنیش این نیست که نیست!
یعنی هست، اما سرجاش نیست!
درواقع هست هااااا، اما اون جایی که ما انتظار داریم نیست! پس عیب از ما و داشته های ماست احتمالا که نمیتونیم ببینیمش!
حالا یه نفرم پیدا میشه که میگه نیست،منظورش اینه که کلا نیست! میگه کو؟ اگر میگی هست نشونم بده؟ شما میدونی داخل این گرافی نیست،صحیح، اما اگر گرافی شکم بگیری میبینی که هست،خوبم هست! اما اون میگه نمیخوام بگیرم، بازم میگه نیست چون اون باید در این محدوده ای که من تعیین میکنم باشه! با احترام میگی: شما؟ میگی طرف زنده اس اما تونمیتونی ببینیش و اگر اون نباشه مجموعه زنده نخواهد بود، پس هست! بازم میگه نیست چون من نمیبینمش! میگیم نه میری گرافی ای که میگیم رو بگیری تا ببینی که هست، نه قبول میکنی که اون اگر نباشه قطعا مجموعه زنده نخواهد بود چون واسطه برقراری #حیات هستش! بازم میگه نیست چون نمیبینمش و استدلالش هم اینه که بدون حضورش هم زندگی درجریان خواهد بود! خب دیگه ادامه دادن این موضوع به این نحو صحیح نیست؛ باید بری از اول و اصل موضوع براش توضیح بدی تا متوجه بشه که آقاجان تا #قلب نباشه،شخص زنده نخواهد بود! ایشون چون #اصل و اول و پایه یه موضوع رو نمیدونه درمقابل پذیرش نتایج اون اصل مقاومت میکنه پس ما هم نباید چون از اصل و پایه موضوع مطلعیم از سر به کرسی نشوندن حرف خودمون وارد بشیم،باید سریع بریم سراغ #استدلال های پایه ای تا بعد برسیم به موضوع حاضر! تا احتمال قانع شدن شخص بالا بره.(تا لوکوموتیو راه نیفته، واگن های وسط و انتهایی راه نمی افتند)

پ.ن یک: قلب این شخص به دلیل اختلالات #جنین_شناسی داخل قفسه سینه نیست و داخل شکم قرار گرفته!

پ.ن دو: یه بار دیگه این متن رو با درنظر گرفتن #امام_غایب_اما_حاضر مطالعه بفرمایید.
Read more
. .. ... . می‌گفت: اوایل دوره طلبگی برنامه ثابت مسجد #جمکران داشتم، سه‌شنبه‌ها غروب تا اذان و ...
Media Removed
. .. ... . می‌گفت: اوایل دوره طلبگی برنامه ثابت مسجد #جمکران داشتم، سه‌شنبه‌ها غروب تا اذان و مراسم #دعای_توسل و... یادم نمی‌آید رمضان بود یا شعبان ولی روزه بودم، حال معنوی خوبی داشتم. سخنران مراسم قبل از دعا داشت در مورد حدیث "القلب حرم الله و..." صحبت می‌کرد. یادم نمی‌آید چه‌ها گفت و شنیدم ... .
..
...
.
می‌گفت: اوایل دوره طلبگی برنامه ثابت مسجد #جمکران داشتم، سه‌شنبه‌ها غروب تا اذان و مراسم #دعای_توسل و...
یادم نمی‌آید رمضان بود یا شعبان ولی روزه بودم، حال معنوی خوبی داشتم. سخنران مراسم قبل از دعا داشت در مورد حدیث "القلب حرم الله و..." صحبت می‌کرد. یادم نمی‌آید چه‌ها گفت و شنیدم اما آن وسط‌ها یک دعا کرد: 《خدایا هر چیزی که قرار است جای تو را در دل‌مان بگیرد از دل‌مان بیرون کن.》
من هم آمین گفتم و... نمی‌دانم دقیقا چند سالی از آن روز گذشته، ولی هرباری به چیزی یا کسی دل می‌بندم(ینی‌دل می‌بندم‌هااا نه دل می‌بندم) [کمی لب‌و‌لوچه‌اش را بالاپایین می‌کند که اولی را با شدت بگوید و دومی را بی‌اهمیت] چنان خدای عزیز نقره داغم می‌کند که نگو و نپرس... .
..
پ.ن: این‌ها برش کوتاهی از یک صحبت یک ساعتِ است و طبیعتا مقدمه و موخره کامل‌تری داشت که ننوشتم.
پ.ن: دیروز که سید داشت می‌رفت دکتر، حسین بهش گفت: خوش به حالِ سید که روز اول #صفر مریض شدی؛ من گفتم یعنی چی که خوش به حالش و... حسین گفت: مادربزرگم می‌گه هر کی اول صفر مریض شه ینی تو #محرم همه جونشو گذاشته واسه آقاش و عزاداریاش قبول شده. [شکسته نویسی در متن افتضاح است اما گاهی...]
پ.ن: نزدیکای #اربعین یه حال بدی داری یه ترسی یه اضطرابی، یه نجوای درونی که نکنه نشه... نکنه نباشم... نکنه نرم. می‌شینی پای حساب کارای سال گذشتت گریه‌ات می‌گیره از غصه، یاد کرم ارباب‌ات می‌کنی، گریه‌ات می‌گیره از محبت‌اش و همچنان معلق....دعا کنیم برای هم که #هم‌مسیر باشیم.
پ.ن: عده‌ای به خدا وابسته می‌شوند و می‌تازند در مسیر وصل، عده‌ای به فرزند و همسر، عده‌ای به پست و مقام، عده‌ای به دوستی و رفیقی و عده‌‌ای به مال و منال و.... کاش دل ببریم از هر چه غیر اوست.
#هیئت_هنر
#لطف_حسین_ما_را_تنها_نمی_گذارد
ب.ن: این طلبه قطعا استاد #پناهیان نبودند. عکس و متن مالِ شب‌های هیئت بود.
Read more
. گاهی وقت ها نباید دست از دوست داشتن بعضی ها برداشت <span class="emoji emoji1f496"></span> مخصوصا از کسی که نفسات به نفساش بنده کسی که،اولین ...
Media Removed
. گاهی وقت ها نباید دست از دوست داشتن بعضی ها برداشت مخصوصا از کسی که نفسات به نفساش بنده کسی که،اولین نفر توی زندگیت بود که بهت #رفاقت و #عشق بین دو تا #دوست رو بهت یاد داد. کسی که، وقتی چشاتو به این #دنیا باز کردی اولین کسی بود که باهات #بازی کرد. اولین کسی که فهمیدم خاله بازی و #باربی بازی یعنی ... .
گاهی وقت ها نباید دست از دوست داشتن بعضی ها برداشت 💖
مخصوصا از کسی که نفسات به نفساش بنده
کسی که،اولین نفر توی زندگیت بود که بهت #رفاقت و #عشق بین دو تا #دوست رو بهت یاد داد. 😍
کسی که، وقتی چشاتو به این #دنیا باز کردی اولین کسی بود که باهات #بازی کرد.
اولین کسی که فهمیدم خاله بازی و #باربی بازی یعنی چی...
کسی که،وقتی یه سال ازم بزرگتره داشت میرفت کلاس اول داشتم از حسودی میترکیدم.
کسی که، تا کلاس #چهارم هم هنوز جلو در و حیاط خونمون بساط راه مینداختیم بازی میکردیم.
کسی که،ماه #رمضون ها به بهونه #نماز خوندن شبا میریم #مسجد ولی همش حرف میزنیم. 😁
کسی که،خودم از رو قصد #کلید نمیبرم بیرون بعد وقتی برمیگردم مستقیم میرم خونشون. 😜
کسی که،با دنیا عوضش نمیکنم کسی که از اول عمرم کنارم بوده.
کسی که،همیشه باهم خندیدیم و شوخی و مسخره بازی کردیم .
کسی که، #شبا از پشت #پنجره همو نگاه میکنیم و ادا در میاریم میخندیم.
واقعا هر چه قدرم ازش تعریف کنم و بگم چه قدر برام #ارزشمنده و عزیزه بازم کمه اون مثل خواهر بزرگم بوده و همیشم هست .. 💕 خیلی دوست دارم بیشتر از اونی که بخوایی فکرشو بکنی.
Read more
. از پیج @ashpazi.shayli . . . سلام دوستان مهربونم،روزتون بخیر . کیک سورپرایز نارگیلی مواد لازم: آرد ۲ لیوان شکر یک لیوان تخم مرغ ۳ عدد شیر سه چهارم لیوان روغن مایع نصف لیوان پودر کاکائو ۳ قاشق غذاخوری پر بکینگ پودر نصف قاشق غذاخوری وانیل نصف قاشق چایخوری مواد لازم برای توپکهای ... .
از پیج
@ashpazi.shayli
.
. .
سلام دوستان مهربونم،روزتون بخیر🙋
.
کیک سورپرایز نارگیلی
مواد لازم:
آرد ۲ لیوان
شکر یک لیوان
تخم مرغ ۳ عدد
شیر سه چهارم لیوان
روغن مایع نصف لیوان
پودر کاکائو ۳ قاشق غذاخوری پر
بکینگ پودر نصف قاشق غذاخوری
وانیل نصف قاشق چایخوری

مواد لازم برای توپکهای نارگیلی:
پودرنارگیل ۲ پیمانه
پودر قند یک پیمانه
سفیده تخم مرغ ۲ عدد
طرز تهیه:
برای درست کردن توپکهای نارگیلی اول دوتا سفیده رو با همزن خوب میزنیم تا کف کند بعد پودر قند رو کم کم اضافه میکنیم و همزمان با همزن میزنیم،پودر نارگیل رو هم اضافه کرده و اول کمی با دورکند همزن بعد با لیسک مخلوط میکنیم و با دست توپکهایی به اندازه گردو درست میکنیم و توپکها رو نیم ساعتی داخل یخچال قرار میدیم تا خودشونو بگیرن و در این فاصله مایه ی کیک رو آماده می کنیم.
تخم مرغها،وانیل و شکر را با همزن آنقدر میزنیم تا کشدار و کرم رنگ شوند،بعد شیر و روغن مایع رو اضافه کرده و دوباره با همزن میزنیم.
آرد،بکینگ پودر و پودرکاکائو را با هم مخلوط میکنیم و سه بار الک میکنیم ،مخلوط آرد رو در سه مرحله به موادمون اضافه کرده و با لیسک به خوبی مخلوط میکنیم.
قالبمون رو با کره یا روغن جامد چرب و آردپاشی میکنیم و نصف مواد رو داخل قالب میریزیم و توپکهای نارگیلی رو روی مواد میچینیم بعد بقیه مواد رو توی قالب میریزیم و قالب رو بمدت ۴۵ دقیقه داخل فری که از یه ربع قبل با ۱۷۵ درجه گرم شده قرار میدیم بعد از اینکه کیک پخت اجازه میدیم کاملا خنک بشه بعد از قالب خارج میکنیم و روش شکلات آب شده و پودر پسته میریزیم. . . .
#کیک_سورپرایز_آشپزی_شما
#کیک_آشپزی_شما
#ویدیو_آشپزی_شما .
.
لینک کانال تلگرام👇👇👇👇👇👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEDStHv6b1WSuJs0ow
.
👇👇👇👇
@bread.page
@ashpazi_shoma


Tag photo: #ashpazi_shoma

#insiran #persianfood #persiandessert #persian_foods #persianshot #persianstyle #persiancuisine #persiagram #instapic #insta_persia #insiranian #آشپزی #food
Read more
حمودی: می‌توانیم برای سپاهان دردسرساز شویم مدافع تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد که سپاهان تیم بزرگی ...
Media Removed
حمودی: می‌توانیم برای سپاهان دردسرساز شویم مدافع تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد که سپاهان تیم بزرگی است و اینکه خودروسازان می‌توانند برای میزبان اصفهانی خود در هفته سوم لیگ برتر دردسرساز شود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد علی حمودی در گفت‌وگو با تسنیم درباره پیش‌بینی‌اش از فصل پیش‌روی پیکان ... حمودی: می‌توانیم برای سپاهان دردسرساز شویم

مدافع تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد که سپاهان تیم بزرگی است و اینکه خودروسازان می‌توانند برای میزبان اصفهانی خود در هفته سوم لیگ برتر دردسرساز شود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد علی حمودی در گفت‌وگو با تسنیم درباره پیش‌بینی‌اش از فصل پیش‌روی پیکان پس از گذشت دو هفته از لیگ هجدهم اظهار داشت: خدا را شکر ما در دو بازی ابتدایی لیگ موفق شدیم چهار امتیاز کسب کنیم که نتیجه‌ای راضی‌کننده برای ماست. ما جزو تیم‌هایی هستیم که زود تمرینات‌مان را آغاز کردیم، به شرایطی خوب رسیدیم و بازی‌های تدارکاتی خوبی هم داشتیم. از وقتی هم قرعه‌کشی انجام شد منتظر حریفان سخت در هفته‌های ابتدایی بودیم و با اینکه پیش از آغاز لیگ به 60، 70 درصد آمادگی خود رسیده بودیم، اما از مصاف با حریفان سخت ترسی هم نداشتیم.
وی افزود: در هفته اول به مصاف استقلال قدرتمند رفتیم و در هفته دوم هم با سایپا بازی داشتیم که هر دو تیم فصل گذشته موفق به کسب سهمیه آسیایی شدند. در دیدار مقابل استقلال در خارج از خانه توانستیم یک امتیاز بگیریم و سایپایی را هم که هفته اول نتیجه خوبی گرفته بود، شکست دادیم. خوشبختانه همه چیز خوب است و امیدوارم این روند را در فصل جاری ادامه بدهیم و رو به رشد باشیم.
مدافع تیم فوتبال پیکان درباره تغییراتی که در این تیم به وجود آمده است و اینکه با وجود تغییرات زیاد آیا به هماهنگی لازم رسیده‌اند یا نه، گفت: ما این فصل چند بازیکن را از دست دادیم و جایگزین آنها در تیم‌مان بازیکنانی بودند که بین آنها بازیکنان جوان هم حضور دارند. شاید بازیکنانی که قرار است جایگزین شوند، در صورت رسیدن به مرز آمادگی بتوانند بیشتر به ما کمک کنند. البته این را بگویم بازیکنانی که فیکس بازی می‌کنند و روی نیمکت هستند در یک سطح هستند و فاصله‌ای بین دو گروه نیست. حتی در یکسری پست‌ها شاید نفرات بهتری هم وجود داشته باشند. با این حال بازیکنانی که این فصل به ما اضافه شدند، خودشان را زود با شرایط تیم ما وفق دادند و مشکل خاصی نبوده است. در دو بازی ابتدایی هم ناهماهنگی خاصی که به شرایط تیم لطمه بزند، وجود نداشت و خدا را شکر زود هماهنگ شدیم.
حمودی در واکنش به این سؤال که به نظر می‌رسد دیدار پیش‌روی پیکان مقابل سپاهان در اصفهان که پس از برتری 6 بر یک مقابل سپیدرود اعتمادبه‌نفس زیادی گرفته دیدار سختی باشد و چه برنامه‌ای برای گرفتن امتیاز از این تیم دارند، اظهار داشت: کادرفنی‌مان بازی به بازی خصوصیات تیم مقابل را برای ما شرح می‌دهد و ...
Read more
 #bighanoon #farivarkharabati هاییتی کشوری در دریای کاراییب است که هیچ چیزی ندارد، باور کنید هیچ ...
Media Removed
#bighanoon #farivarkharabati هاییتی کشوری در دریای کاراییب است که هیچ چیزی ندارد، باور کنید هیچ چیزی ندارد. به جز زلزله و دزد دریایی، این کشور هیچ چیز قابل اشاره‌ای ندارد. اسپانیایی‌ها زمانی که هاییتی را کشف کردند و به این جزیره رسیدند، با خودشان گفتند: «حالا ما اینجا ر کشف کردیم اما اینجا جا ... #bighanoon #farivarkharabati
هاییتی کشوری در دریای کاراییب است که هیچ چیزی ندارد، باور کنید هیچ چیزی ندارد. به جز زلزله و دزد دریایی، این کشور هیچ چیز قابل اشاره‌ای ندارد. اسپانیایی‌ها زمانی که هاییتی را کشف کردند و به این جزیره رسیدند، با خودشان گفتند: «حالا ما اینجا ر کشف کردیم اما اینجا جا نیست شما توش زندگی‌ می‌کنید!» اسپانیایی‌ها با این جمله وارد هاییتی شدند، توقع داشتید بمانند؟! آن‌هایی که روز اول می‌گویند: «عشقم من اومدم که بمونم» تهش می‌روند، پس چه توقعی از اسپانیا دارید؟! در نتیجه آن‌ها رفتند و به جای‌شان فرانسوی‌ها آمدند، مردم هاییتی هم خوشحال بودند، زدند اسپانیا را بلاک کردند، با فرانسه وارد رابطه شدند و با خودشان گفتند: «این فرانسوی‌ها عاشق پیشه‌ان کلا، اینا بیان دیگه نمیرن!». فرانسوی‌ها جوری به هاییتی آمدند که مردم این کشور در نامه‌ای از اسپانیایی‌ها بابت رفتار زشت‌شان عذرخواهی کردند. در هاییتی رویه به این صورت است که اگر چیزی برای خوردن و زندگی کردن باشد، دزدان دریایی مثل ملخ می‌زنند و می‌برند، اگر چیزی بماند که زلزله می‌آید و بقیه را با خودش می‌برد و مردم هاییتی می‌مانند و یک تعدادی لایک که از زلزله و دزدان دریایی به جا مانده است. اما همین هاییتی که ممکن است مردم کشورهای دیگر به آن بخندند، در قرن هجدهم به فرماندهی لواورتو، ژان دسالین، هانری کریستوف علیه فرانسوی‌ها قیام کردند. فرمانده ارتش فرانسه هم گفت: «لااقل اسماتون رو فرانسوی انتخاب نمی‌کردید!» در واقع ناپلئون هاییتی را به آمریکا فروخت، مردم هاییتی ضمن تشکر از آمریکایی‌ها خطاب به فرانسوی‌ها گفتند: «مرسی که با ما در حد پراید و کفتر برخورد می‌کنید!». فرانسوی‌ها هاییتی را راحت به آمریکا فروختند، وقتی آمریکا وارد مذاکره با فرانسه شد، فرانسوی‌ها گفتند: «یه تن به هاییتی بزنید، واسه خواهر خودمم از همینا برداشتم!» بعد آمریکایی‌ها گفتند: «یه کم کوچیک نیست!؟» که فرانسوی‌ها گفتند: «یه دور بپوشی جا وا میکنه!».
.
از وضعیت این کشور همین قدر بدانید که رییس جمهور فعلی‌اش، استاد میشل مارتلی از خوانندگان پاپ این کشور است كه با شعاری خطاب به زلزله خواند: «هر بار این کشورو، محکم نکوب نرو!» که سپس معروف و در نهایت رییس‌جمهور شد. پس از انتخاب مارتلی بسیاری از خوانندگان پاپ این کشور افسوس خوردند چرا این کار به فکر آن‌ها نرسیده و البته امیدواریم این مساله در کشورهای دیگر باب نشود که بدبخت خواهیم شد. اسم هنری میشل مارتلی، «سوییت میکی!» یا همان میکی شیرین است.
.

بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
 #bighanoon #alizarandooz سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دیدار و مذاکره رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ ...
Media Removed
#bighanoon #alizarandooz سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دیدار و مذاکره رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ که 40 سال است به تعویق می‌افتد، سرانجام امسال در برنامه ماه عسل و با حضور احسان علیخانی، انجام می‌شود. احسان علیخانی درباره اینکه برای این دیدار چه برنامه‌ای دارد، به خبرنگار ما گفت: «من مادر و فرزند ... #bighanoon #alizarandooz
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دیدار و مذاکره رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ که 40 سال است به تعویق می‌افتد، سرانجام امسال در برنامه ماه عسل و با حضور احسان علیخانی، انجام می‌شود. احسان علیخانی درباره اینکه برای این دیدار چه برنامه‌ای دارد، به خبرنگار ما گفت: «من مادر و فرزند و زن و شوهرهای زیادی را به هم رسانده‌ام ولی این اولین بار است که دو تا سیاستمدار را به هم می‌رسانم و کلا در این باره هنوز تردید دارم که خودم هم در لحظه‌ای که این دو نفر در آغوش چاق یکدیگر قرار می‌گیرند، بزنم زیر گریه یا بگردم یکی از همسران یواشکی ترامپ را پیدا کنم و یهویی وارد برنامه‌اش کنم تا تمرکز او را به هم بزنم. البته گزینه حضور ناگهانی آقای ظریف و جان کری در استودیو هم از گزینه‌های روی میز است!». .
دونالد ترامپ اعلام کرد قصد دارد به زودی خود را از دنیای سیاست بازنشسته کند و برود سراغ کاری که از اول در آن استعداد داشت ولی متاسفانه چندان فرصت نکرده به آن بپردازد. پس از آن بود که خبرنگاران شروع کردند به حدس زدن اینکه ترامپ می‌خواهد برود سراغ چه کاری؟ یکی گفت: «ساخت و ساز؟» دیگری گفت: «انداختن توپ گلف در سوراخ؟» و نفر سوم هم گفت: «واردات جنس از چین!» اما ترامپ همه این گمانه‌زنی‌ها را رد کرد و گفت: «دبه! من از بچگی عاشق دبه کردن و دبه درآوردن بودم! الان هم می‌خواهم بروم کارخانه بزرگ دبه‌سازی ترامپ را افتتاح کنم... که البته برای کاندیداهای ریاست‌جمهوری و وزرای امور خارجه آمریکا که می‌روند پای میز مذاکره با بقیه کشورهای جهان، تا 90 درصد تخفیف داریم!» وی شعار صنایع دبه‌سازی ترامپ را این طور بيان کرد: «اونجا یه دبه درآر، بیا اینجا دو تا ببر!». .
یکی از مسئولان دانشگاهی کشور اعلام کرد از 40 سال قبل که گفتیم فرار مغزهای ما از میانگین جهانی هم پایین‌تر است، تا امروز به حدی این فرار مغزها از کشور کم شده که قیمت مغز در کله‌پزی‌ها حتی از پاچه هم ارزان‌تر است و در ساندویچی‌ها هم ساندویچ مغز و زبان حتی از فلافل هم با قیمت کمتری به متقاضیان عرضه می‌شود! همزمان با اعلام این خبر، رییس انجمن مغزهای موندنی اعلام کرد: احترام اینجا، کار اینجا، رفاه و تسهیلات اینجا... مغزهای ما کجا بروند به از اینجا؟ وی در ادامه از دولت درخواست کرد از برگشتن مغزهایی که در سال‌های گذشته از ایران خارج شده‌اند به کشور جلوگیری کند زیرا در حال حاضر ایران با افزایش ضریب جینی مغز روبه‌رو شده!
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
1/100 #100daysofproductivity یا صد روز بهره وری یا صد روز سودمندی!هر چیزی که میخواین اسمشو بذارین ...
Media Removed
1/100 #100daysofproductivity یا صد روز بهره وری یا صد روز سودمندی!هر چیزی که میخواین اسمشو بذارین فرقی نمیکنه.مهم تصمیمیه که میگیریم و عملیش می کنیم. اولین قدم واسه این کار اینه که کلا قصدمونو از انجام این چالش بدونیم. اول از همه این که اگه حس کنیم که میخوایم پروداکتیو باشیم یعنی این که قصد ... 1/100
#100daysofproductivity
یا صد روز بهره وری یا صد روز سودمندی!هر چیزی که میخواین اسمشو بذارین فرقی نمیکنه.مهم تصمیمیه که میگیریم و عملیش می کنیم.😊
اولین قدم واسه این کار اینه که کلا قصدمونو از انجام این چالش بدونیم.
اول از همه این که اگه حس کنیم که میخوایم پروداکتیو باشیم یعنی این که قصد داریم یه چیزی رو عوض کنیم.
این که ما میخوایم چیو تغییر بدیم و به چی برسیم بعد این همه سختی کشیدن، میشه هدف ما.
پس اولین کار اینه که یه دفتر برداریم و اول تعیین کنیم که هدفمون از این کار چیه
من هدفامو خیلی کلی واسه خودم تعریف کردم ولی این که ما چی میخوایم یه موضوع شخصیه و هر کسی میتونه مدل خاص خودشو داشته باشه.
من خودم چیزایی که میخواستمو به ۱۰۰ روز محدود نکردم .مثلا شاید رسیدن به بعضی چیزا حتی چند سال زمان ببره ولی خب واسه روشن شدن موتور استارت لازم داریم بالاخره.
بعد نشستم واسه هر کدوم از هدفام یه نمودار درختی کشیدم و به هدفا و وظیفه های کوچیک تر تبدیلشون کردم تا جایی که یه هدف بزرگ مثلا یه ساله رسید به این که من هر روز برای رسیدن به چیزی که میخوام چه کارایی میتونم انجام بدم.
و بعد شروع کردم به اولویت بندی همه چیزایی که نوشته بودم و از چیزی که بیشتر از همه واسم مهمه از یک شروع کردم به کارایی که باید انجام بدم شماره دادن.
تا پست بعدی رو بذارم چند روز طول میکشه تو این مدت وقت دارین تا کارایی که من انجام دادمو شما هم انجام بدین.
اگه بخواین تو استوری بیشتر واستون توضیح میدم یا اگه دوست داشتین هدفاتونو واسم بنویسید و بگین به نظرتون واسه رسیدن بهش چی کار باید کرد اینجوری از نظرای همدیگه هم استفاده میکنیم و فقط من گوینده نیستم 🙂
یه خسته نباشید جانانه هم به هر کسی این کپشنو خوند😁
Read more
 #bighanoon #bashgahtanzpardazanjavan خوشبختانه خانواده ما از اون خانواده‌های پرسپولیسیه ...
Media Removed
#bighanoon #bashgahtanzpardazanjavan خوشبختانه خانواده ما از اون خانواده‌های پرسپولیسیه که ورزش نه فقط با گوشت و پوست و استخونمون بلکه با روده و معده و لوز‌المعده‌مون هم عجين شده و از هر انگشتمون یه رشته ورزشی میچکه؛ اوج هنر و استعداد و هوش ورزشیمون هم تو برادرم خلاصه میشه که از همون بچگی به ... #bighanoon #bashgahtanzpardazanjavan
خوشبختانه خانواده ما از اون خانواده‌های پرسپولیسیه که ورزش نه فقط با گوشت و پوست و استخونمون بلکه با روده و معده و لوز‌المعده‌مون هم عجين شده و از هر انگشتمون یه رشته ورزشی میچکه؛ اوج هنر و استعداد و هوش ورزشیمون هم تو برادرم خلاصه میشه که از همون بچگی به هیچ رشته‌ای نه نگفت و برخلاف مدیران فدراسیون‌ها که حتی یه عکس پرسنلى با شورت ورزشی ندارند، فول آلبوم عکس و فيلم با انواع و اقسام شورت و مایو و دوبنده کشتی و لباس کاراته و دست‌کش بوکس و... تو کارنامه حرفه‌ایش داره اما متاسفانه در عین ناباوری حقش رو خوردن و حتی به تیم‌های محل هم دعوت نشد؛ البته اینکه یه هفته بعد از ثبت نام تو هر رشته ورزشی در اثر فشار زياد تمرینات مجبور می‌شد چهار گوشه باشگاه رو ببوسه و تو اوج خداحافظی کنه هم بی‌تاثیر نبود. با این حال هیچ چیز از ارزش‌های ما کم نشد و ما ترجيح داديم استعدادمون رو در مسير حمايت از تيم‌هاى ملى (به‌خصوص تيم‌ملى فوتبال) به‌كار بگيريم. اما مهم‌ترین اتفاق ورزشی تو خانواده ما میزبانی از هواداران فوتبال جام جهانی 1998 بود که همزمان با فرانسه تو خونه ما برگزار شد به این صورت که با شروع مسابقات، تلويزیون 14 اینچی توشیبا رو وسط حیاط گذاشتیم و دور تا دورش رو فرش و موکت پهن کردیم و با پرت كردن اولين پوست تخمه وسط گل قالی، میزبانی خودمون رو رسما اعلام کردیم البته اول ميهمانمون سه چهار نفر از دوستان بودن اما اندک اندک، اندك اندك جمع طرفداران رسیدن و طوری شد که بعد از هر بازی ضمن تشکر از عزیزانی که از راه‌های دور و نزدیک تشریف آورده بودن، اعلام می‌کردیم که اتوبوس دم در منتظره، یه عده هم که از شهرهای اطراف اومده بودن دیدن نمیصرفه هی بخوان برن و بیان همون‌جا روبه‌روی تلويزیون چادر زدن. در کل اوضاع جوری بود که ردیف اول هم صدا داشتن هم تصویر، ردیف‌های وسط با صدا حال میکردن و ردیف‌های آخر هم، از واکنش رديف‌هاى جلو روند بازی رو حدس میزدن. خلاصه که میزبانی از هوداران جام جهانیِ اون سال با کمترین آمار تلفات برگزار شد البته بدون در نظر گرفتن اون‌هايى که موقع شادی بعد از گل حمید استیلی به آمریکا زیر دست و پا له شدن. (بالاخره مرگ حقه دیگه) و بگذريم از اون تماشاگرنماهايى هم که با سوءاستفاده از شلوغی فضا به میوه‌های درختاى حياط حمله کردن و به کم‌تر از قلع و قمع بنا و درختا راضی نشدن.الان هم داریم با عزیزانی که از سال 98 وسط حیاط چادر زدن بازی‌های امسال رو می‌بینیم. واقعا چيه اين فوتبال.
Read more
نوشتن از پاییز را با این بیت امین پور بس می کنم : سراپا اگر زرد و پژمرده ایم ولی دل به پاییز نسپرده ایم... ...
Media Removed
نوشتن از پاییز را با این بیت امین پور بس می کنم : سراپا اگر زرد و پژمرده ایم ولی دل به پاییز نسپرده ایم... یادش را گرامی می دارم که در فصل پاییز به #بهار رسید. همین دیروز بود انگار، هشتم آبان 86 که تیتر اول روزنامه را برایش چنین انتخاب کردم: با «دلی سربلند و سری سر به زیر» ، رفت! #پاییز #باغ_صبا #قیصر_امین_پور #سرخاب نوشتن از پاییز را با این بیت امین پور بس می کنم :
سراپا اگر زرد و پژمرده ایم ولی دل به پاییز نسپرده ایم... یادش را گرامی می دارم که در فصل پاییز به #بهار رسید.
همین دیروز بود انگار، هشتم آبان 86 که تیتر اول روزنامه را برایش چنین انتخاب کردم:

با «دلی سربلند و سری سر به زیر» ، رفت!

#پاییز
#باغ_صبا
#قیصر_امین_پور
#سرخاب
نامزد پیشتاز انتخابات برزیل با چاقو مورد حمله قرار گرفت ژایر بولسونارو، نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری برزیل روز پنجشنبه در گردهمایی انتخاباتی خود با چاقو مورد حمله قرار گرفت. حال عمومی ژایر بولسونارو که گرایش راست افراطی دارد پس از این حمله وخیم ولی با ثبات گزارش شده است. پزشک معالج ... نامزد پیشتاز انتخابات برزیل با چاقو مورد حمله قرار گرفت
ژایر بولسونارو، نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری برزیل روز پنجشنبه در گردهمایی انتخاباتی خود با چاقو مورد حمله قرار گرفت.

حال عمومی ژایر بولسونارو که گرایش راست افراطی دارد پس از این حمله وخیم ولی با ثبات گزارش شده است. پزشک معالج نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری برزیل گفته است که او حداقل باید یک هفته در بیمارستان بستری باشد و بهبودی وی نیز دو ماه طول خواهد کشید.
حمله روز پنجشنبه به ژایر بولسونارو، ۶۳ ساله می تواند انتخابات ریاست جمهوری برزیل را که دور اول آن قرار است روز هفتم اکتبر (۱۵ مهر) برگزار شود تحت تاثیر قرار دهد.

به دنبال حمله روز پنجشنبه رقبای ژایر بولسونارو فعالیتهای انتخاباتی خود را برای روز جمعه به تعویق انداختند.

طرفداران ژایر بولسونارو ضارب وی را پس از حمله به کمیساریای پلیس منتقل کردند. بنا به گزاشها ضارب ژایر بولسونارو یک مرد ۴۰ ساله است که دلیل حمله خود به نامزد پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری را «شخصی» عنوان کرده است. وی مدعی است که به «دستور خدا» به ژایر بولسونارو چاقو زده است.

ژایر بولسونارو از علاقمندان به حکومت دیکتاتوری نظامی در این کشور است. نظامیان برزیل بین سالهای ۱۹۶۴ تا ۱۹۸۵ میلادی قدرت را در دست داشتند. ژایر بولسونارو همچنین با سخنان خود علیه همجنسگرایان و اظهاراتی که نژادپرستانه و جنسیت زده تلقی می شود انتقادهای زیادی را برانگیخته است.

به دنبال حمله روز پنجشنبه به ژایر بولسونارو نگرانی هایی بابت بروز خشونت در برزیل طی روز جمعه پدید آمده است.

تصاویری ویدئویی در شبکه های اجتماعی از لحظه حمله به ژایر بولسونارو در شهر ژوئیزدوفورا منتشر شده است.
#euronews #euronewspersian #euronewspe
Read more
چند وقتی بود که این جمله در فضای مجازی به عنوان یک جمله ی بازاریابی و فروش دست به دست شده بود اما سوال ...
Media Removed
چند وقتی بود که این جمله در فضای مجازی به عنوان یک جمله ی بازاریابی و فروش دست به دست شده بود اما سوال اصلی اینجاست مگه بازاریابی براوردن نیاز مخاطبان نیست؟ در دهه های قبل و قبل از اینکه نیاز بازاریابی اساسی بشه ، دیدگاهی بود به اسم فلسفه ی فروش که یعنی اول تولید میکنیم بعد با چک و زور و کتک میفروشیم(حالا ... چند وقتی بود که این جمله در فضای مجازی به عنوان یک جمله ی بازاریابی و فروش دست به دست شده بود
اما سوال اصلی اینجاست
مگه بازاریابی براوردن نیاز مخاطبان نیست؟
در دهه های قبل و قبل از اینکه نیاز بازاریابی اساسی بشه ، دیدگاهی بود به اسم فلسفه ی فروش که یعنی اول تولید میکنیم بعد با چک و زور و کتک میفروشیم(حالا انقدر تند نه ولی از نظر من همینه😂)
مثالش هم میشه شرکتهای بیمه و ...(گارد نگیرین من نگفتم کاتلر جان گفته)
اما در فلسفه ی بازاریابی
ما به مخاطب عشق میورزیم
با برطرف کردن نیاز اون ،در هر سطحی از نیاز ثروتمند میشیم
و قبل از تولید مشتری و خواسته هاش رو در نظر میگیریم !
#نیازسنجی پایه و اساس فلسفه ی بازاریابیه
در صورتیکه در فروش ما هرچی هست تولید میکنیم و انتظار داریم مشتری هرجور که هست بخره کالا و خدمات مارو !
حالا هر بیزینسی از این قانون پیروی کنه یعنی منسوخه اقا منسووووخ
وسلام 🤷🏻‍♀️
Read more
من معتادم... اولین قدم و مهمترین عمل برای ترک اینستاگرام گفتن و قبول کردن همین جمله است؛ من معتادم. ...
Media Removed
من معتادم... اولین قدم و مهمترین عمل برای ترک اینستاگرام گفتن و قبول کردن همین جمله است؛ من معتادم. درست مثل کنار گذاشتن کارهای مضر دیگر؛ مثل وقتی که می خواهیم لاغر شویم و باید قبول کنیم که چاقیم و یا به قول #خاویر_کرمنت در کتاب #بی_شعوری که گفت اول بی شعور بودنتان را باور کنید و بعد قدمهای دیگر.(البته ... من معتادم... اولین قدم و مهمترین عمل برای ترک اینستاگرام گفتن و قبول کردن همین جمله است؛ من معتادم. درست مثل کنار گذاشتن کارهای مضر دیگر؛ مثل وقتی که می خواهیم لاغر شویم و باید قبول کنیم که چاقیم و یا به قول #خاویر_کرمنت در کتاب #بی_شعوری که گفت اول بی شعور بودنتان را باور کنید و بعد قدمهای دیگر.(البته بلا نسبت) نگویید: "با زدن یکی دو تا لایک تفریحی و با حال کردن و تمسخر خل و چل بازی شاخهای اینستا که آدم معتاد نمی شود." می شوید. مثل پینوکیو که بعد از کیف کردن در شهر بازی گوشهایش دراز شد تاثیرش را می بینید. لامصب اعتیادش فرا تر از این صحبت هاست. به جان خودم. در گام بعد پیشنهاد می کنم جهشی بلند داشته باشید. یک جهش خرکی. اینها را امتحان کرده ام که می گویم ها. لابد می گویید کَل اگر طبیب بودی چرا بازم تو اینستایی؟ حق با شماست. معتادم. ولی اگر خوب به حرفهایم دقت کنید می بینید که بی راه هم نمی گویم و پشت پیشنهادهایم یک جور تفکر و تعقل و حساب کتاب هست. پس گوش کنید. جهش خرکی...باید هر کار بدی را یک دفعه کنار گذاشت. با سوسول بازی نمی شود. به جان خودم. چند سال پیش در برنامه ی صبحگاهیِ #جوان_ایرانی_سلام رادیو جوان کارشناسی درباره ی کاهش وزن هر روز بصورت تلفنی دقایقی صحبت می کرد. می گفت از کارهای سبک شروع کنید. ظرف بشوئید، سر کار پایتان را تکان بدهید و از این جور اباطیل. سر ماه نشده گونی اش را دادند گُرده اش. حق هم داشتند. به جاش جوان سنگین وزنی را می شناختم که برای لاغر شدن مسافتهای چندین کیلومتری را رکاب زد. آخر سر به حدی لاغر و ورزشکار شد که توی مسابقات کشوری مقام می آورد. پس یکهو به میدان بیایید. همان جهشی که عرض شد. پیشنهاد می کنم یک روز (شنبه نباشد)گوشی را به کناری بیاندازید و به خودتان فحش بدهید که به سراغش نمی روید. نکته ای که اینجا باید بگویم این است که در فحاشی افراط نکنید. اول کاری فحش سنگین ندهید. مثلا از چیز شروع کنید...چه می دانم...اصلا خودتان بهتر می دانید. احمد نام چتر بازی را می شناختم که از ممد نامی سیگار می گرفت. یک روز دعوایشان شد و احمد گفت: من فلانِ عالمم اگه از تو سیگار بگیرم. احمد یک روز که حواسش نبود فلانِ عالم شد. ممد سیگار را دو دستی تقدیمش کرد و با لبخند گفت بفرمایید. این جهش خیلی کار ساز است. حداقل تا چند روز به اراده ی شما تافت می زند و سر حرفتان می مانید. فعلا...
#کامبیز_آریان_زاد
#ترک_اعتیاد
#استخوان_درد
#اینستاگرام
#موبایل
#عدم_تمرکز
#طنز
Read more
از صبح خونه مثل آهن ربا منو‌چسبونده بود به خودش... اول کلاس۸:۳۰، بعد ۹:۴۵، بعد وقتی به زور از خونه زدم ...
Media Removed
از صبح خونه مثل آهن ربا منو‌چسبونده بود به خودش... اول کلاس۸:۳۰، بعد ۹:۴۵، بعد وقتی به زور از خونه زدم ‌بیرون کلاس ساعت ۱۲ و بعد وقتی اتوبوس از جلوم‌گذشت و‌من جون دویدن تا ایستگاه بعدی رو نداشتم کلاس ۱۲:۱۵ رو از دست دادم. با یه کیف منفجر شده از ظرف نهار و‌لباس و حوله و‌فلان پیچیدم تو‌مغازه لوازم خونه ... از صبح خونه مثل آهن ربا منو‌چسبونده بود به خودش... اول کلاس۸:۳۰، بعد ۹:۴۵، بعد وقتی به زور از خونه زدم ‌بیرون کلاس ساعت ۱۲ و بعد وقتی اتوبوس از جلوم‌گذشت و‌من جون دویدن تا ایستگاه بعدی رو نداشتم کلاس ۱۲:۱۵ رو از دست دادم. با یه کیف منفجر شده از ظرف نهار و‌لباس و حوله و‌فلان پیچیدم تو‌مغازه لوازم خونه فروشی و یه مبل پیدا کردم و نشستم روش و حالا نمیتونم ازش کنده شم... اول خوشبینانه به خودم میگم که از اول هم قرارم بر ۶ روز در هفته یوگا بود و هنوز یکشنبه رو دارم. ولی ته دلم هم میدونم که من هیچ وقت آدم چالش واسه خودت درست کن و تا تهش برو نبودم. به اندازه کافی تو مغزم گره گوره وجود داره... منم که متخصص بهانه تراشیدن.
حالا این حرفا به این معنی نیست که دیگه برنامه ام رو ادامه نمیدم. ولی خب این هفته کلا هفته خسته ای بود برام. انگار ۳۰۰ کیلو به وزنم اضافه شده بود و هر کار میخواستم بکنم برام سختترین کار دنیا بود. کل هفته دووم آوردم و به خودم افتخار کردم که به برنامه ام پایبندم ولی خب امروز دیگه بدنم نکشید... حالا این حرفا که چی؟ هیچی! یکی بیاد منو ازینجا با جرثقیل جمع کنه!🙄
Read more
 #کوچ_بختیاری #عَلَف نبرد یک ملت برای زندگی، (به انگلیسی:Grass: A Nation's Battle for Life) ...
Media Removed
#کوچ_بختیاری #عَلَف نبرد یک ملت برای زندگی، (به انگلیسی:Grass: A Nation's Battle for Life) فیلمی #صامت و سیاه‌سفید محصول ۱۹۲۵ (۱۳۰۴) در  #ایالات_متحده_آمریکااست، که از #نخستین_فیلم‌های_مردم_‌نگارانه به شمار می‌آید. این فیلم که توسط  #مریان_کوپر و  #ارنست_بی_شودزاک کارگردانی ... #کوچ_بختیاری

#عَلَف نبرد یک ملت برای زندگی، (به انگلیسی:Grass: A Nation's Battle for Life) فیلمی #صامت و سیاه‌سفید محصول ۱۹۲۵ (۱۳۰۴) در  #ایالات_متحده_آمریکااست، که از #نخستین_فیلم‌های_مردم_‌نگارانه به شمار می‌آید. این فیلم که توسط  #مریان_کوپر و  #ارنست_بی_شودزاک کارگردانی شده، به  #کوچ  #طایفه_بابااحمدی (بختیاری‌ها #بامدی گویند) از #طوایف_ایل_بختیاری می‌پردازد و دوربین همراه با  #عشایر_بختیاری از گذرگاه‌ها و ارتفاعات سخت‌گذر عبور کرده، تا از سردسیر، در  #استان_چهارمحال_و_بختیاری، برای دستیابی به چراگاه، به #گرمسیر این طایفه، در  #استان_خوزستان، منتقل شوند.

فیلم ۷۱ دقیقه‌ای علف، برای نخستین بار در تاریخ ۲۰ مارس ۱۹۲۵ توسط پارامونت پیکچرز تولید شد و مریان کوپر و ارنست بی. شودسک نیز تهیه‌کنندگان علف محسوب می‌شدند.

عبور افراد ایل و گذراندن گله ها از رودخانه کارون که شش روز به طول می انجامد، یکی از جذاب‌ترین صحنه‌های فیلم است. این فیلم بدون هیچ پژوهش مردم‌شناسانه‌ای تهیه شده است. سخن معروفی دربارهٔ این فیلم وجود دارد که سازندگان آن حتی نمی‌دانستند، از کوچی فیلم می‌سازند، که هر ساله و بصورت متناوب صورت می‌پذیرد.

شهاب‌الدین عادل معتقد است همین عدم اشراف بر موضوع پژوهشی‌ای که در علف مطرح است، در سایر فیلم‌های مردم‌شناختی دربارهٔ ایلات ایران که بعدها ساخته شد نیز مشهود است. آنچنانکه در ابتدای فیلم، تصویر نامه‌ای ظاهر می‌شود از امیر جنگ ایل بختیاری که رابرت ایمبری، کنسول‌یار آمریکا نیز آنرا تأیید کرده است. متن این تأییدیه بدین قرار است:

مریان کوپر، ارنست شودساک و مارگرت هریسون اول مسافری هستند که از زردکوهبختیاری عبور کرده‌اند و اول اشخاصی می‌باشند که چهل و شش روز در این راه همراه ایل بختیاری مسافرت نموده‌اند. از چونگاری تا دره چهارمحال بختیاری.

موفقیت و استقبال جهانی از علف، کوپر را بر آن داشت که فیلم دیگری دربارهٔ بختیاری‌ها بسازد. این‌بار اما دستیارش را برای این مقصود فرستاد. چند روزی فیلم‌برداری انجام شد، اما نهایتاً نیمه‌کاره ماند. ظاهراً آنها این بار قصد داشتند تا مرکز توجه‌شان را به یک خانواده متمرکز کنند. چیزی که موفق به انجام آن نشدند.

فیلم علف به سبب حس همدلی‌اش با مردم ایل و شخص حیدرخان و ناهمخوانی‌اش با سیاست‌های رضاشاه که مسألۀ خلع سلاح قبایل و عشایر را پیگیرانه دنبال می‌کرد، در آن سال‌ها در ایران اجازۀ نمایش نگرفت و ۴۲ سال بعد، در سال ۱۳۴۶ در فیلمخانه ملی ایران به نمایش درآمد. هنوز نام این فیلم جزو فیلم‌های مطرح مستند و مردم‌نگارانه است.
Read more
معرفی نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی جشن حافظ نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی هجدهمین جشن حافظ ...
Media Removed
معرفی نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی جشن حافظ نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی هجدهمین جشن حافظ اعلام شدند. نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی امسال جشن حافظ از میان برنامه‌هایی انتخاب شده اند که از اول فروردین سال ۹۶ تا پایان اسفندماه ۹۶ روی آنتن تلویزیون رفته یا در اینترنت انتشار یافته اند ... معرفی نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی جشن حافظ

نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی هجدهمین جشن حافظ اعلام شدند.
نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی امسال جشن حافظ از میان برنامه‌هایی انتخاب شده اند که از اول فروردین سال ۹۶ تا پایان اسفندماه ۹۶ روی آنتن تلویزیون رفته یا در اینترنت انتشار یافته اند و انتخاب چهره برگزیده‌ی سال برای اولین بار توسط مردم صورت می‌گیرد.

نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی عبارتند از:

پژمان بازغی با برنامه «کودک شو»
کامران تفتی با برنامه «وقتشه»
رامبد جوان با برنامه «خندوانه»
فریدون جیرانی با برنامه «سی و پنج»
حسین دهباشی با برنامه «خشت خام»
رضا رشیدپور با برنامه «حالا خورشید»
محمد صالح‌علا با برنامه «چشم شب روشن»
سروش صحت با برنامه «کتاب باز»
علی ضیاء با برنامه «فرمول یک»
آرش ظلی‌پور با برنامه «من و شما»
احسان علیخانی با برنامه «ماه عسل»
عادل فردوسی‌پور با برنامه «نود»
مهران مدیری با برنامه «دورهمی»
محمدحسین میثاقی با برنامه «فوتبال صد و بیست»

علاقمندان می‌توانند برای انتخاب چهره برگزیده‌ی سال، از طریق لینک زیر در نظر سنجی شرکت کنند.
همچنین برای افرادی که در نظرسنجی شرکت می‌کنند، پنج گوشی تلفن همراه (آیفون x) و ده کارت ورود به جشن حافظ در نظر گرفته شده است که به قید قرعه به افراد برنده اهدا می‌شود.
لینک شرکت در نظر سنجی و انتخاب چهره‌ی برگزیده‌ سال:
http://dtonline.ir/vote/
هجدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر (جشن حافظ)، بیست و دوم مردادماه برگزار می‌شود.
Read more
. در #استارتاپ ویکند #پارک #دانشگاه #تهران تیم 3dream ثابت کرد چطور میشه یه #ایده معمولی را خیلی ...
Media Removed
. در #استارتاپ ویکند #پارک #دانشگاه #تهران تیم 3dream ثابت کرد چطور میشه یه #ایده معمولی را خیلی خوب ارائه کرد و اول شد... من بارها در صحبت هام با #دوستان و همکاران تاکید کردم سعی کنید خوب ارائه بدید ، خوب منظورتون را تشریح کنید ، از تمام ابزار برای انتقال منظورتون کمک بگیرید... قطعا #پرزنت ... .
در #استارتاپ ویکند #پارک #دانشگاه #تهران تیم
3dream
ثابت کرد چطور میشه یه #ایده معمولی را خیلی خوب ارائه کرد و اول شد...
من بارها در صحبت هام با #دوستان و همکاران تاکید کردم سعی کنید خوب ارائه بدید ، خوب منظورتون را تشریح کنید ، از تمام ابزار برای انتقال منظورتون کمک بگیرید...
قطعا #پرزنت خوب علاوه بر #کار ، خیلی هم بدرد #زندگی و روابط شخصی شما خواهد خورد....
.

پ.ن : دم همه دوستان و افرادی که در این #رویداد اومدن گرم ، خیلی ازتون یاد گرفتم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی و کار موفق باشید....
Read more
. @bread.page . از پیج @byazdani40 . . #بادمجون_برگر سلاااااام دستور فلافل منو که بارها ...
Media Removed
. @bread.page . از پیج @byazdani40 . . #بادمجون_برگر سلاااااام دستور فلافل منو که بارها تو پیج با روشهای مختلف گذاشتم وشما دیدین دستورشم اینجاست #فلافل_بهار من فقط امروز به موادش پودر انبه اضافه کردم که بنظرم خیلیییی دلچسبتر و خوشمزه تر شد. قطعا فلافل بدون پیاز و جعفری کنارش فلافل ... .
@bread.page
.
از پیج
@byazdani40
. .
#بادمجون_برگر

سلاااااام
دستور فلافل منو که بارها تو پیج با روشهای مختلف گذاشتم وشما دیدین دستورشم اینجاست 👈 #فلافل_بهار من فقط امروز به موادش پودر انبه اضافه کردم که بنظرم خیلیییی دلچسبتر و خوشمزه تر شد.
قطعا فلافل بدون پیاز و جعفری کنارش فلافل نمیشه.😉
واما...
بادمجون برگر
روشهای متفاوتی براش هست ولی این مدل که من امروز درست کردم از یوتیوپ هندی برداشتم باید بگم واقعاااااااااا خوشمزه بود و باورنکردنی و البته کم کالری.
برای پختش اول دوتا دونه بادمجون بزرگ و کمی تپل رو کبابی کنید(می تونید سرخ کنید ولی طبعا روغن بیشتری جذب میکنه و دیگه کم کالری نیست)بعد 3حبه سیر له شده 2/3پ پودر نان باگت و 3ق غ جعفری خرد شده و نمک وفلفل و اضافه کنید و یک خمیر منسجم بدست بیارید.
اگر هنوز شل بود کمی دیگه پودر نون بزنید.
🛇البته دقت کنید اول 1/2از پودر نون اولیه رو اضافه کنید در صورت نیاز بقیشو اضافه کنید.
بعد به شکل و سایزهمبرگر گرد کنید .
تو دستور اصلی به این مرحله که رسید کف تابه رو گرم کرد و با قلمو چرب کرد و سرخش کرد.ولی من از اونجاییکه ترسیدم وابره 1ق غ پنیر پیتزا رنده شده اضافه کردم وبرای سرخ کردن 2ق غ روغن تو تابه ریختم و بعد سرخ کردم.
🛇البته اگر پودر نون اندازه باشه اصلا وانمیره با اینحال من احتیاط کردم😆
در اخر با کاهو و ریحووووووووون و گوجه و خیارشور و ماست موسیر سروش کردم واقعا عالی بود.😋 امیدوارم امتحان کنید و نظرتونو بگید.
عکس دوم برگر مشخصه

برای روش ساده و معمولش بادمجون رو حلقه کنید کمی نمک بزنید نیم ساعت بعد بشویین و خشک کنید و اول تو ارد بعد تخم مرغ و اخرش پودر سوخاری بغلطونید و با شعله ملایم سرخ کنید.
ولی بمن اعتماد کنید من قبلا اونو امتحان کردم روش اول بی نهااااااایت خوشمزه تره.
🚫 پودر انبه رو همه عطاریها دارن.راستی چرا تا حالا امتحانش نکرده بودم؟🤔 .
کپی با ذکر منبع لطفا حتما.😊
. . .
#فلافل_آشپزی_شما
#بادمجون_برگر_آشپزی_شما
. . .
لینک کانال تلگرام👇👇👇👇👇👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEDStHv6b1WSuJs0ow
.
👇👇👇👇
@bread.page
@ashpazi_shoma


Tag photo: #ashpazi_shoma

#insiran #persianfood #persiandessert #persian_foods #persianshot #persianstyle #persiancuisine #persiagram #instapic #insta_persia #insiranian #آشپزی #food
Read more
همیشه زندگیه نا آرومی داشتم. بلند پرواز بودم و این اصلا خوب نبود. هیچ چی راضیم نمیکرد. فقط باید تو همه ...
Media Removed
همیشه زندگیه نا آرومی داشتم. بلند پرواز بودم و این اصلا خوب نبود. هیچ چی راضیم نمیکرد. فقط باید تو همه چی اول میشدم. با تلاش شبانه روزی بدون تفریح و استراحت زندگی کردم. همیشه جسور بودمو زیاده خواه. خیلیا بهم میگن خودخواه و مغروری. نمیدونم. شایدم هستم. اما، یه چیزیو ازش مطمئنم. که هر انسانی هر آنچه ... همیشه زندگیه نا آرومی داشتم. بلند پرواز بودم و این اصلا خوب نبود. هیچ چی راضیم نمیکرد. فقط باید تو همه چی اول میشدم. با تلاش شبانه روزی بدون تفریح و استراحت زندگی کردم. همیشه جسور بودمو زیاده خواه. خیلیا بهم میگن خودخواه و مغروری. نمیدونم. شایدم هستم. اما، یه چیزیو ازش مطمئنم. که هر انسانی هر آنچه که با تمام وجودش بخواد، بهش میرسه. من ریسک زیاد کردم. حتی تو همین عرصه حرفه موسیقیم. مرور که میکنم از اغلب تصمیماتم راضیم. خیلیاشون ریسک بزرگی بود از جمله تمدید کنسرت قبل. اونم‌تو این سالن. کنسرت ارکسترال من خودش و تمدیدش تا الان مجموعا نزدیک به ۱۴۰۰ صندلی فروش داشت که این برای من یه رکورد بزرگ بود. بخوام رو راست باشم اول سال فکرشم نمیکردم. مطمئنا بعد از لطف الهی و دعای پدر و مادرم، معرفت شما طرفدارانم که چهار ساله مثل خانواده کنار من هستین تنها عامل موفقیت های من بوده. موفقیت هایی که تااااازه اول راهشم. کنسرت این هفته من، پانزدهمین و در واقع آخرین کنسرت من بعد از ۴ سال خواهد بود که به این شکل برگزار میشه و مدتیو میرم برای ایده های بزرگ تر و تکمیل آلبومم. برام حس جالبی داره ۴شنبه شب تا مدت ها رو استیج نمیرم بنابراین از هر لحظش میخوام نهایت لذتو ببرم. کمکم کنین که برام بهترین خاطره بشه. کنار شما؛ که هررررررچی دارم از شماها دارم ❤️
.
.
#ShahabFamily
#SSband
#shahabsadeghi
#babakvosoughi
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : با خودتون در صلح باشید ... . ( این پست حاوی ...
Media Removed
. بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : با خودتون در صلح باشید ... . ( این پست حاوی ۳ قسمت میباشد ) این ویدیو رو حتما ببینید ! . این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید t.me/jol_osteen . . پیشنهادی ویژه تخفیف و هدیه رایگان بگیرید . نام محصول : ... .
🎬 بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی
با عنوان : با خودتون در صلح باشید ...
.
( این پست حاوی ۳ قسمت میباشد )
این ویدیو رو حتما ببینید !
.
این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید
t.me/jol_osteen
.
📦📦📦
.
پیشنهادی ویژه 👇
🎁 تخفیف و هدیه رایگان بگیرید 🎁
.
✅ نام محصول :
🎬 مجموعه سخنرانی های جول اوستین دوست داشتنی
✔350دقیقه سخنرانی و ویدیوتصویری
✔8 کتاب کوتاه الکترونیکی تهیه شده از سخنرانی ها به صورت (PDF)
✔بیوگرافی + گالری عکس
✔تخفیف + هدیه ویژه رایگان
✔ارسال به سراسر کشور رایگان میباشد
.
🔵 پس اگه شما هم به سخنرانی های جول اوستین علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این محصول ارزشمند و دیدنی رو از دست ندهید .
.
🔵 برای مشاهده توضیحات بیشتر پیرامون ارزش این محصول و همینطور هدیه و نحوه سفارش آن #دایرکت دهید و همینطور بر روی لینک زیر کلیک کنید :
.
http://www.movafaghiyatshop.blogfa.com/post/13
.
توضیحات کامل پیرامون این محصول رو حتما در لینک بالا ببینید !
.
🔴 اطلاعیه جدید : راه #دومی هم جهت خریداری این مجموعه به همراه هدیه آن ایجاد کرده ایم ! که می توانید تمامی محتویات این محصول رو پس از ثبت سفارش، از طریق تلگرام خود #بلافاصله به صورت آنی دریافت و دانلود و مشاهده کنید ! که با انتخاب این راه، علاوه بر تخفیف و هدیه در نظر گرفته شده قبلی، تخفیفی #جدید و بیشتر نیز شامل شما می شود، به عبارتی 50 % تخفیف شگفت انگیز شامل می شوید !!! 😱✔ 😊👌
✔ تمامی محتوای ذکر شده فقط و فقط به ارزش ۴۰ هزار تومان
.
جهت ثبت سفارش خود، به آیدی پایین در تلگرام پیام دهید
.
@ManMitavanamGroup
.
و یا از طریق #دایرکت پیج من میتونم پیام دهید
.
📣 قابل توجه دوستداران جول که این محصول رو تهیه کرده اند و چشم انتظار محصول جدیدش هستند که قول داده بودیم 🤗 به زودی نسخه دوم و جدیدی از مجموعه سخنرانی جول اوستین ارائه می شود همراه با شرایطی ویژه برای کسانی که نسخه اول رو تهیه کرده اند ✔
.
با ما همراه باشید ...
Read more
@nakhle.sabz . . <span class="emoji emoji1f539"></span>3dmax <span class="emoji emoji1f538"></span>V_ray <span class="emoji emoji1f539"></span>revit <span class="emoji emoji1f538"></span>auto cad <span class="emoji emoji1f539"></span> طراحی داخلی و نما <span class="emoji emoji1f538"></span> ضوابط شهرداری <span class="emoji emoji1f539"></span>فاز ...
Media Removed
@nakhle.sabz . . 3dmax V_ray revit auto cad طراحی داخلی و نما ضوابط شهرداری فاز دو و نکات اجرایی . ️وجه تمایز ما با سایرین: دوره هایی کم جمعیت با 7 نفر ظرفیت . عدم نیاز به آوردن لپ تاپ و سیستم . ما فیلم کلاس را به صورت کامل و با لایسنس مخصوص شما به شما تحویل می دهیم تا هیچ وقت نگران ... @nakhle.sabz
.
.
🔹3dmax
🔸V_ray
🔹revit
🔸auto cad
🔹 طراحی داخلی و نما
🔸 ضوابط شهرداری 🔹فاز دو و نکات اجرایی
.
⚡️وجه تمایز ما با سایرین: 🔶 دوره هایی کم جمعیت با 7 نفر ظرفیت .
🔶 عدم نیاز به آوردن لپ تاپ و سیستم .
🔶ما فیلم کلاس را به صورت کامل و با لایسنس مخصوص شما به شما تحویل می دهیم تا هیچ وقت نگران فراموش کردن مباحث آموزشی نباشید . خیلی از آموزشگاه ها این کار را نمی کنند .
🔶 بسیاری از آموزشگاه ها فقط منو ها را درس می دهند و شما هم شاید منو ها را خوب یاد بگیرید ولی وقتی سر کار می روید نمیدانید چطور از منو ها برای آن کار استفاده کنید . ما به گونه ای آموزش می دهیم که برای حل پروژه از منو ها استفاده کنید و اول با پروژه ها آشنا می شوید و بعد از منو ها در پروژه ها استفاده میکنید . .
🔶ما دانشجویان خود را پس از پایان کلاس فراموش نمی کنیم و آنها را به پروژه های مختلف معرفی می کنیم و اطلاعیه های مشاغلی که نیاز به نرم افزار های فوق دارند را برای آنها پیامک می کنیم . .
🔶 ما در پرداخت وجه و هزینه کلاس سختگیری نمی کنیم و شما میتوانید هزینه کلاس را به صورت اقساط بپردازید و حتی با معرفی دوستان خود برای ثبت نام در کلاس تخفیف ویژه بگیرید .
آدرس : حد فاصل خیابان بهشتی و مطهری خیابان قائم مقام فراهانی خیابان ششم پلاک 29 طبقه اول نخل سبز
..
☎️021-88177892/88504751
..
⬇️⬇️صفحه ما در اينستاگرام⬇️⬇️
@nakhle.sabz
@nakhle.sabz
@nakhle.sabz
.
لينك كانال نخل سبز⬇️
https://telegram.me/joinchat/Cz-Xnj6xY94B_xQgGtawKw
Read more
<span class="emoji emoji274c"></span>چله بزرگه و چله کوچیکه<span class="emoji emoji274c"></span> با سلام ما دم از فرهنگ ایرانی می‌زنیم ولی کمتر کسی داستان دوازده برادر ...
Media Removed
چله بزرگه و چله کوچیکه با سلام ما دم از فرهنگ ایرانی می‌زنیم ولی کمتر کسی داستان دوازده برادر و ننه سرما و چله بزرگ و چله کوچیکه رو برای بچه‌ها و نوه هایش تعریف می‌کنه خواهشاً بخونید و اشتراک بگذارید، تا نسل امروزمون هم اینارو یاد بگیرن چله‌ی بزرگ ... چله‌ی کوچک ... چارچار ... سده ... اَهمن‌وبهمن ... ❌چله بزرگه و چله کوچیکه❌

با سلام
ما دم از فرهنگ ایرانی می‌زنیم ولی کمتر کسی داستان دوازده برادر و ننه سرما و چله بزرگ و چله کوچیکه رو برای بچه‌ها و نوه هایش تعریف می‌کنه
خواهشاً بخونید و اشتراک بگذارید، تا نسل امروزمون هم اینارو یاد بگیرن❤

چله‌ی بزرگ ... چله‌ی کوچک ...
چارچار ...
سده ...
اَهمن‌وبهمن ...
سیاه‌بهار ... و سرماپیرزن ... زمستان به دو بخش :
چله بزرگ(چله کلان ) و
چله کوچک (چله خرد )
تقسیم می شده است .
که چله بزرگ از ( اول دی ماه تا دهم بهمن ماه) وچهل روز کامل می‌باشد و
چله کوچک از ( یازدهم بهمن تا پایان بهمن ماه ) و 20روز کامله
وبه همین دلیل چون 20روزکمتر است چله کوچک نامیده شده است .
غروب آخرین روز چله بزرگ جشن سده برگزار می شده و،مردم دور هم جمع می شدند واز این جشن لذت می بردند ودر نهایت با برپایی آتش و خواندن شعر و پایکوپی بدور آتش، سده را جشن می گرفتند.
این دوبرادر ( چله بزرگ وچله کوچک ) در هشت روزی که در کنار همدیگر هستند آن 8 روز را ( چار چار) می نامند .
به چهار روز آخر چله بزرگ و چهار روز اول چله کوچک« چار چار» می گویند.

پس از چار چار نوبت به« اهمن وبهمن» پسران پیرزن (ننه سرما ) می رسد
که خودی نشان دهند.
10 روز اول اسفند را اهمن
و10روز دوم اسفند را بهمن می گویند واین 20روز ممکن است
آنقدر بارندگی باشد که این دوبرادر به دوچله طعنه بزنند ،
با توجه به شعری که قدیمی های نازنین می خواندند::
(اهمن وبهمن ،آرد كن صدمن ،روغن بیار ده من ،
هیزم بکن خرمن، عهده همه بامن )
تا اینجا 20روز از اسفند به نام اهمن وبهمن نامگذاری شده اند
ومی ماند 10 روز آخر اسفند ماه که 5روز اول سیاه بهار نام گرفته وشعری هم که قدیمی ها میخوانند :

سیاه بهار شب ببار و روز بکار
از این شعر هم مشخص می شود
در این ایام شبها بارندگی فراوان
بوده وروزها کشاورزان مشغول
کشت وزراعت بوده اند ،
5 روز آخر هم سرماپیرزن نام گرفته است که در این روزها آسمان گاهی
ابری گاهی آفتابی ،گاهی همراه با باد واکثر اوقات از آسمان تگرگ می بارد که قدیمی های دل پاک، براین باور بودند
که گردنبند پیرزن پاره شده ومُهره‌های آن به زمین میريزد.

حیف است بچه های ما اینهارا نشنوند و این قصه ها از صفحه روزگار محو شود!🍊🍋🍁🍁🍁🍎🍇🌰
Read more
 #desert #house #iran #shotonnote8 از این سفر برای دیدن بارش شهابی و اقامت در کاروانسرا، عکس‌های ...
Media Removed
#desert #house #iran #shotonnote8 از این سفر برای دیدن بارش شهابی و اقامت در کاروانسرا، عکس‌های زیادی دارم. عکس‌های با بک‌گراند تمیز، نور بهتر و چیدمان مرتب‌ترو مینیمال‌تر. اما بذارین این عکس واقعی از خواب بعدازظهرِ جلو کولر، اینجا بمونه تا از خستگی و سختی یه سفر کوتاه دو روزه بگم و از همسفرها. ... #desert #house #iran #shotonnote8
از این سفر برای دیدن بارش شهابی و اقامت در کاروانسرا، عکس‌های زیادی دارم. عکس‌های با بک‌گراند تمیز، نور بهتر و چیدمان مرتب‌ترو مینیمال‌تر. اما بذارین این عکس واقعی از خواب بعدازظهرِ جلو کولر، اینجا بمونه تا از خستگی و سختی یه سفر کوتاه دو روزه بگم و از همسفرها.
سفر دو روزه‌ی چهارده دختر و پسر، از چند گروه دوستی مختلف، که با چند ماشین راهی سفری شدیم که فکرش رو هم نمیکردیم به بی‌خوابی، گرما، گزیدگی حشره و بی غذایی برسه. این سفرکوتاه هم با سختی‌هاش تموم شد و احتمالا خاطرات خوبش یادمون می‌مونه.
اما باید بگم که هیچ گروه همسفری بزرگی وجود نداره که از اول اسمشون باشه اکیپ. گروهی که همه جوره باهم کنار بیان و هیچکسی و هیچی تو سفر اذیتشون نکنه. اصلا ماهیت سفر به سختی‌ها و تغییر فضاییه که معمولا باعث اذیت میشه. آدم‌ها از دایره و فضای امن روزمره‌شون خارج شدن و قراره وقت و فضاشون رو باهم شریک شن و همه به این تقسیم و به این تغییر از اول عادت ندارن. همین میشه که آدم‌ها تو سفر از هم دلگیر میشن و خیلی راحت میشه از یک جمع شاد، با اتفاق کوچیک پیش‌پا افتاده‌ای فضای ملتهب ساخت.
من فکر میکنم هیچ گروه بزرگ و جمعیتی از اول و اون هم به شکل اتفاقی باهم راهی نمیشن که تا همیشه بدون مشکل و دغدغه باهم سفر کنن، بلکه تو سفر آدم‌ها یاد میگیرن از درصد خودخواهی و راحتیشون کم کنن و برای بالا بردن حال خوب جمعی، که خودشون جزئشونن تلاش کنن و گاهی سختی بکشن. یاد میگیرن همکاری کنن، از چیزهای پیش پا افتاده بگذرن، گاهی سکوت کنن و گاهی رای‌شون رو قاطع اعلام کنن. همسفری یعنی تعامل و یادگیری این مسیرِ رسیدن به تعامل.
درست مثل خواب یه گروه بزرگ ِ نه خیلی آشنا، برای تقسیم باد کولر ِ بی جونی در یک بعداز ظهر گرم کویری کنار هم!
Read more
. نام فیلم : Avengers: Infinity War | انتقام‌جویان: جنگ ابدیت . ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی مدت ...
Media Removed
. نام فیلم : Avengers: Infinity War | انتقام‌جویان: جنگ ابدیت . ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی مدت زمان: 149 دقیقه تاریخ اکران : جمعه 14 ارديبهشت 1397 سال اکران : 2018 حجم : 999 مگابایت كيفيت : HDTC 720p x264 – پرده ای سینما زبان : انگلیسی زیرنویس فارسی : دارد، با لینک مستقیم. کارگردانان ... .
نام فیلم : Avengers: Infinity War | انتقام‌جویان: جنگ ابدیت
.
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی
مدت زمان: 149 دقیقه
تاریخ اکران : جمعه 14 ارديبهشت 1397
سال اکران : 2018
حجم : 999 مگابایت
كيفيت : HDTC 720p x264 – پرده ای سینما

زبان : انگلیسی
زیرنویس فارسی : دارد، با لینک مستقیم.
کارگردانان : Anthony Russo, Joe Russo
نویسندگان : Jack Kirby (comic book by), Christopher Markus
بازیگران : Tom Holland, Karen Gillan, Brie Larson
امتیاز منتقدین : 68 از 100
رتبه ی 17 در میان 250 فیلم برتر IMDB و نامزد دریافت 3 جایزه.
IMDB : 8.8 از 10 | تعداد آرا: 336,983 کاربر
خلاصه داستان : انتقام‌جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) یک فیلم نام آشنا برای دوستداران دنیای کمیک و به طور کل ابرقهرمان های خیالی می باشد که هر چند سال یکبار توسط شرکت مارول برروی پرده های سینما می رود و تا چند هفته ای در سطر اخبار و باکس آفیس نیز قرار داد. این فیلم پتانسیل شکستن رکورد پر فروش ترین فیلم هالیوودی را نیز دارد چرا که ستاره های بسیاری در آن ایفای نقش کرده اند که از معروف ترین آن ها می توان به رابرت داونی جونیور، جاش برولین، مارک روفالو، تام هیدلستون، کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی رنر، ، کریس پرت، الیزابت اولسن، سباستین استن، بندیکت کامبربچ، پل بتانی، ساموئل ال. جکسون، کوبی اسمالدرز، بندیکت وانگ، زویی سالدانا، کارن گیلان، وین دیزل، دیوید باتیستا، پام کلمنتیئف، اسکارلت جوهانسون، بنیسیو دل تورو و تام هالند اشاره کرد. این فیلم ادامه ی نسخه ی اول و دوم فیلم انتقام جویان می باشد که عنوان اول آن در سال 2014 منتشر شد و 1 سال بعد انتقام‌جویان: عصر اولتران 2015 ادامه ی این فیلم بود که فروش خوبی نیز داشت. این بار قرار است مرزهای ابرقهرمان ها به بیرون از سیاره ی زمین کشیده شود و در کهشکان شاهد مبارزه ی آن ها با موجودی شرور به نام “تانوس” خواهیم بود. Thanos قصد دارد شش سنگ قدرتمند را جمع کند و با استفاده از قدرت بی نهایشان، اراده های شوم خود را عملی سازد. این وظیفه ی گروه انتقام جویان می باشد که باری دیگر از زمین محافظت کنند و تاکنون سرنوشت زمین و ساکنانش تا این حد تهدید نشده است. بعد از نابودی سیاره ی ثور ، تانوس کشتی هایی را به خدمت می گیرد تا سنگ هایی قدرتمند را از دل بازمانده های آسگارد بیرون بکشد، هالک ، ثور و لوکی که توان مقابله با او را ندارند، تصمیم میگیرند از گروه انتقام جویان کمک بگیرند. نگهبانان کهکشان، در پاسخ به یک تماس اضطراری از کشتی Asgardian، ثور را پیدا می کنند و آن ها نیز بخشی از دا
Read more
 #BladeRunner2049 #ترجمه خب برخلاف #دانکرک وقت شد و تونستم به فیلم جدید کارگردان مورد علاقه‌ام ...
Media Removed
#BladeRunner2049 #ترجمه خب برخلاف #دانکرک وقت شد و تونستم به فیلم جدید کارگردان مورد علاقه‌ام یعنی بلید رانر2049 برسم. اول از هر چیز شدیدا پیشنهاد میکنم که نسخه اول فیلم که برای سال 1982 هست رو ببینید چون داستان در ادامه آن فیلم و یا بهتر بگم Sequel هست. کار ترجمه و زیرنویس این فیلم هم با دوست ... #BladeRunner2049
#ترجمه
خب برخلاف #دانکرک وقت شد و تونستم به فیلم جدید کارگردان مورد علاقه‌ام یعنی بلید رانر2049 برسم.
اول از هر چیز شدیدا پیشنهاد میکنم که نسخه اول فیلم که برای سال 1982 هست رو ببینید چون داستان در ادامه آن فیلم و یا بهتر بگم Sequel هست.
کار ترجمه و زیرنویس این فیلم هم با دوست خوبم سپهر عدوانی و امیر طهماسبی عزیز انجام شد که امیدواریم از تماشای این اثر با برگردان ما لذت ببرید.

همانطوری که شاید قبلا خوانده باشید تیم بازیگری خاص و شناخته شده‌ای برای این کار انتخاب شده. از جمله هریسون فورد که بعد از 35 سال از نسخه ابتدایی فیلم، در نسخه جدید هم حضور دارد. همچنین رایان گاسلینگ، جرد لتو، رابین رایت، باتیستا و... یکی از موزیک‌های متن این کار به شکل جالب در قسمتی از فیلم به نمایش گذاشته شد و روایتگر داستانی مشابه داستان یکی از کاراکترهای اصلی هست. کاری از فرانک سیناترا به نام One For My Baby

و اما کارگردان کار یعنی دنیس ویلنو که خب با کارهای قبلیش ثابت کرده کارگردان قابل اعتمادی هست و همیشه کارهای متفاوتی ازش دیدیم. استایل کارهای این کارگردان در این فیلم هم به نظرم حفظ شده و به عنوان کوچکترین مورد میتونم بگم این اثر هم مثل فیلمهای دیگرش رنگ و لعاب خاص خودش رو داشت. سینماگرافی مختصری از کارهای این کارگردان رو قبلا آماده کردم که در پستهای قبل میتونین مشاهده کنید.

#RyanGosling #HarrisonFord #AnadeArmas #SylviaHoeks #RobinWright #MackenzieDavis #CarlaJuri #LennieJames #DaveBautista #JaredLeto #DenisVilleneuve #Movie #TvFan #سینما #سینماگرافی #بلیدرانر2049 #بلیدرانر #نقد #فیلم #زیرنویس #زیرنویس_فارسی #ترجمه
Read more
. سلااااام <span class="emoji emoji1f64c"></span> خوبین , خوشین ؟ تو این مدتی که نبودم هر از گاهی که اینستا رو چک میکردم مهربونیاتون رو تو ...
Media Removed
. سلااااام خوبین , خوشین ؟ تو این مدتی که نبودم هر از گاهی که اینستا رو چک میکردم مهربونیاتون رو تو دایرکت و کامنت ها میدیدم و کلی به خودم میبالیدم که دوستای خیلی مهربونی دارم که بیادمند . و امشب که شب اول ماه رمضان هست تصمیم گرفتم با گذاشتن این پست هم ماه مبارک رمضان رو تبریک بگم و هم اینکه از همه ... .
سلااااام 🙌 خوبین , خوشین ؟
تو این مدتی که نبودم هر از گاهی که اینستا رو چک میکردم مهربونیاتون رو تو دایرکت و کامنت ها میدیدم و کلی به خودم میبالیدم که دوستای خیلی مهربونی دارم که بیادمند 😘🌹❤
.
و امشب که شب اول ماه رمضان هست تصمیم گرفتم با گذاشتن این پست هم ماه مبارک رمضان رو تبریک بگم و هم اینکه از همه شما دوستان عزیزم تشکر کنم و بگم محتاج دعای همتون هستم 🙏

17خرداد 95
______________________________
Read more
چطور کتابخون شدم ؟ آیا افسانه های «داعجمی» کنار آتش زمستانی بودند یا «متل»های داشازده به زیر آسمان ...
Media Removed
چطور کتابخون شدم ؟ آیا افسانه های «داعجمی» کنار آتش زمستانی بودند یا «متل»های داشازده به زیر آسمان سیاه و‌پرستاره زاگرس که که مفتون قصه هایم کردند ؟ یا بعدتر آن سال که سوم دبستان بودم، پدر و‌مادر به ایل بودند که معلم و مدرسه ای نداشت و ما را به شهر فرستادند که درس بخوانیم در خانه اقوام. آن‌سال اما موشک ... چطور کتابخون شدم ؟ آیا افسانه های «داعجمی» کنار آتش زمستانی بودند یا «متل»های داشازده به زیر آسمان سیاه و‌پرستاره زاگرس که که مفتون قصه هایم کردند ؟ یا بعدتر آن سال که سوم دبستان بودم، پدر و‌مادر به ایل بودند که معلم و مدرسه ای نداشت و ما را به شهر فرستادند که درس بخوانیم در خانه اقوام. آن‌سال اما موشک باران صدام ما را هم جنگزده کرد و‌رفتیم به دشتگل به خانه پدربزرگ آحیدرقلی که درس بخوانیم. معلم ها مسابقه ای گذاشتند و کتاب زیبای «جزیره اسرار آمیز» جایزه من شد که نفر اول شده بودم با قطعی بزرگ و‌پر از نقاشی. توی راه شروع کردم به خواندن کتاب و بچه ها به شوق دیدن آنهمه نقاشی قشنگ مگر می‌گذاشتند! .تا رسیدیم خانه هم پسین دایی لهراسب کتابم را گرفت که نگاه کند و فردایش با ترکیبی از چرب زبانی و تهدید گولم زد و کتابم را برد اما همان یک روز ، همان نیم روز ! کافی بود تا مزه این جزیره ی همیشه اسرارآمیز در ذهنم باقی بماند و شوق کشف و دیدن چیزها و مفاهیم و منظرهای تازه مدامت به سفر، به جستجو در دنیای کلمات بکشاند ...با اینهمه باید چهل سالت شود تا معنی بعضی چیزها را بفهمی و «نفهمیدن »هایت را هم متوجه شوی .حالا نرم نرمک معنی «من یار مهربانم » را می فهمم و اصلا معنی خود «مهربانی» را و حتی پیش از آن کم کمک معنی «یار»را... روز جاهنی کتاب مبارک باشد بر عاشقان کتاب و ازین عشق محرومانش هم 😊.............................................. پ.ن؛ عکس های اول تا سوم سه بخش متفاوت کتابخانه ام هست در پذیرایی و هال و اتاق خوابم و عکس چهارم شبی کنار آتش به یاد کودکی هاست . طبقه های کتابخانه اتاق خواب به وسایل کوهنوردی هم آراسته هستند😉 که همسرجان بخاطر کمبودفضا و شاید کمی لجاجت در کتابخانه جاشان داده است.
Read more
Part #1 اگه ویدیو رو از اول با دقت ببینید همینطوریه که میگم...!! : اول تیلور با دوستاش (خواهران هیم) بیرون واستادن. تیلور که از همون اول دوربین هارو دیده و سرشو به گوشیش بند میکنه. یکم بعد هری میاد. هری از دوربین خبر نداره میگه و میگه و میخنده ولی تیلور بهش محل نمیزاره. (خیلیا اینجا میگفتن چرا اصلا ... Part #1
اگه ویدیو رو از اول با دقت ببینید همینطوریه که میگم...!! :
اول تیلور با دوستاش (خواهران هیم) بیرون واستادن. تیلور که از همون اول دوربین هارو دیده و سرشو به گوشیش بند میکنه. یکم بعد هری میاد. هری از دوربین خبر نداره میگه و میگه و میخنده ولی تیلور بهش محل نمیزاره. (خیلیا اینجا میگفتن چرا اصلا بهش سلام نکرد :| خب تو رستوران سلام کرده بودن 😐)
ادامه تو پست بعد! =>
پستای قبل رو هم ببینین...
Read more
| جام جهانی ۲۰۱۸ | . . از صعود به جام جهانی دلمون قرص بود که تیم خوبی داریم جز بازی با سوریه خیلی وقت ...
Media Removed
| جام جهانی ۲۰۱۸ | . . از صعود به جام جهانی دلمون قرص بود که تیم خوبی داریم جز بازی با سوریه خیلی وقت بود گل نخورده بودیم :)) صعودمون مثل مقدماتی های قبلی تو بازی آخر مشخص نشد .... مرییمون رو از سال دو هزار و یازده حفظ کردیم .... قبل از قرعه کشی میشستیم تخیل و بررسی میکردیم با چه تیم هایی بیوفتیم میریم ... | جام جهانی ۲۰۱۸ |
.
.
از صعود به جام جهانی دلمون قرص بود که تیم خوبی داریم جز بازی با سوریه خیلی وقت بود گل نخورده بودیم :))
صعودمون مثل مقدماتی های قبلی تو بازی آخر مشخص نشد .... مرییمون رو از سال دو هزار و یازده حفظ کردیم .... قبل از قرعه کشی میشستیم تخیل و بررسی میکردیم با چه تیم هایی بیوفتیم میریم مرحله بعد :) ولی یکدفعه افتادیم تو‌ گروه مرگ : پرتغال که قهرمان یورو دو هزار و شانزده شده بود.. یعنی مدافع قهرمانی اروپا ....
اسپانیا : متشکل از رئال مادرید و بارسلونا و تیم های باشکاهی بزرگ جهان ...
مراکش : قهرمان رقابت های ملت های آفریقا دوهزار و هجده که اولین سال برگذاری آن بود
و ایران : تیمی که افتخاری در ملی ثبت نکرده بود ولی همه میدونستن چه زهری داره .... امیدها نا امید شد....
این نا امیدی با دیدار های تدارکاتی ما بیشتر شد .... ما با تیم های خوب بازی دوستانه انجام ندادیم !!!!
و در آخر بیست و سه نفری که دعوت شدند هواداران ایرانی رو مایوس کرد و ما فقط دعا میکردیم که با آبرو از جام روسیه بیرون برویم ولی این پایان کار نبود.
تحریم نایک فشار عصبی روی ما رو بیشتر کرد ...
حواشی مربیان لیگ برتر فقط و فقط به روحیه تیم ما دامن زد...
و در آخر این طرفداران بودند که با جک هایی که میساختند و کارهای دیگر باعث بدتر شدن روحیه بازیکنان میشد.
همه ی این ها گذشت و جام جهانی شروع شد.
.
بازی اول مقابل مراکش شروع شد و ما بیست دقیقه ای زمان میخواستیم تا سرمربی تیم ملی فوتبال دست مراکشی ها رو بخونه و ما با پیروزی از این دیدار بیرون بیایم ... ولی طرفداران فوتبال ندیده ی ایران با سبک بازی حال نکردند و گل به خودی مراکشی ها رو سوژه ی اصلی خود قرار دادند... ولی هیچکس به دفاع ایران مقابل مراکش فکر نکرد که ما تو اون بازی کلین شیت کردیم و حواشی سردار آزمون را شروع کردند...
بازی مقابل اسپانیا در ورزشگاه تیم قبلی سردار آزمون یعنی کازان انجام میشد ولی وقتی سردار رو در بازی دیدند شروع کردند به هوووو کشیدن او، ولی این ایران بود که نیمه اول رو با تساوی مقابل آرایش هندبالی اسپانیا به پایان رسوند.
نیمه دوم شروع شد و ما گل خوردیم و بعد از گل ایران چند موقعیتی ساخت که با کمی بدشانسی و تکنولوژی وار گل لایی عزت اللهی به دخیا دروازه بان منچستریونایتد مردود اعلام شد ولی باز ما بودیم که به پیکه لایی زدیم و باز چند موقعیت ساختیم ولی با شکست یک صفر از زمین بیرون اومدیم ....
.
یه پست دیگه میذارم ادامش تو اون پست :)))
Read more
<span class="emoji emoji1f354"></span><span class="emoji emoji1f357"></span><span class="emoji emoji1f35f"></span> در استوری گفته بودم که این دخترهٔ آذرماهی، الههٔ «پایه» در یونان و روم باستان بوده<span class="emoji emoji1f601"></span> امروز هی ...
Media Removed
در استوری گفته بودم که این دخترهٔ آذرماهی، الههٔ «پایه» در یونان و روم باستان بوده امروز هی گفت من «زرشک‌پلو با مرغ» می‌خوام. من گفتم «پیتزا» می‌خوام... اسم رستوران‌های اطراف‌مون رو که می‌تونستیم بریم، به اضافهٔ شخص شخیص زرشک‌پلو با مرغ رو که هوسانهٔ علیاحضرت بود، نوشتیم روی چندتیکه ... 🍔🍗🍟
در استوری گفته بودم که این دخترهٔ آذرماهی، الههٔ «پایه» در یونان و روم باستان بوده😁
امروز هی گفت من «زرشک‌پلو با مرغ» می‌خوام. من گفتم «پیتزا» می‌خوام... اسم رستوران‌های اطراف‌مون رو که می‌تونستیم بریم، به اضافهٔ شخص شخیص زرشک‌پلو با مرغ رو که هوسانهٔ علیاحضرت بود، نوشتیم روی چندتیکه کاغذ و قرارشد قرعه به هرکدوم افتاد همون‌جا بریم یا همون غذا رو میل کنیم.
من قرعه کشیدم. کاغذ باز شد، چی نوشته بود؟ زرشک‌پلو با مرغ!
بعد خودمون زدیم زیرِ نتیجهٔ قرعه‌کشی و راه افتادیم ببینیم دنیا ما رو کجا می‌بره.
اولین رستوران سر راه رو نپسندیدیم، ‌دومی رو یه روز بارونی رفته بودیم که باغ ایرانی رو گشته بودیم و موش آب‌کشیده شده بودیم. تکراری بود.
سومین جا کجا بود؟ برگرلند! من: 🤓 غزال: 😈... من تو دلم گفتم: همبرگر تو گزینه‌های قرعه‌کشی‌مون نبود چرا؟! 🤔
شما نمی‌دونین که از اول ترم دوم ما‌ چقدر گفتیم همبرگر ولی هی نشده بود و نرفته بودیم همبرگرچی. با نگاه‌های خبیثانه‌ای که بین من و غزال ردوبدل شد، ثانیه‌ای نگذشت که ما بر سر یکی از میزهای برگرلند بودیم.

اما... آخر ماجرا رو بشنوین! موقع برگشتن از دانشگاه تو اتوبوس، مادر غزال زنگ زد. دخترک پرسید شام چی داریم؟ یهو چشماش شد اندازه دوتا قدح! قطع که کرد، گفتم: شام چی دارین؟
گفت: زرشک‌پلو با مرغ!
😁
پ.ن: خدایا یه ذره هم به ما گوش کن! 😁
Read more
چه خوش بُوَد بخدا؛ روزی که این شعر رو با صدای دکتر سروش شنیدم، لحظه ای که توو کتاب خوندم،و لحظه ای که زمزمه ...
Media Removed
چه خوش بُوَد بخدا؛ روزی که این شعر رو با صدای دکتر سروش شنیدم، لحظه ای که توو کتاب خوندم،و لحظه ای که زمزمه کردم جملاتشو هیچ برنامه ای براش نداشتم..فقط شبانه روز ابیات در ذهنم فریاد میکشیدند.انقدر که این شعر جذبه داشت..انقدر که مولانا نفسش حق هست..هر جمله ای که از اول در ناخوداگاهم شنیدم رو ثبت کردم ... چه خوش بُوَد بخدا؛ روزی که این شعر رو با صدای دکتر سروش شنیدم، لحظه ای که توو کتاب خوندم،و لحظه ای که زمزمه کردم جملاتشو هیچ برنامه ای براش نداشتم..فقط شبانه روز ابیات در ذهنم فریاد میکشیدند.انقدر که این شعر جذبه داشت..انقدر که مولانا نفسش حق هست..هر جمله ای که از اول در ناخوداگاهم شنیدم رو ثبت کردم بدونِ هیچ ادیت و بازنویسی. مثل آبِ روون ضبط شد بی هیچ تشویشی .این اثر از من و تیدا عبور کرد و مطمئنن راهِ خودش رو ادامه خواهد داد نه به خاطرِ ما؛که مولانا نَفَسش حقّه..
چو جانِ زارِ بلا دیده با خدا گوید
که جز تو هیچ ندارم ،چه خوش بود بخدا
جوابش آید از آن سو که من تو را پس از این
به هیچ کس نسپارم چه خوش بود بخدا

بی هیچ تردیدی این کار واسه من خاص ترین نوشته هست چون انگار یکی در وجودم فریاد کشیده:به جز تو هیچ ندارم...
خوشحالم که اجراش با این دوستان عزیزم همراه شد.که غیر ازصفا و مهر ازشون ندیدم.
به زودی خواهیم شنید.
@targolkhalighi
@asal_mlk
@fayezehkamyab
@bita_ghasemi
@soroush_kamalian
@samaneh_golkar
@amirnaserranjbar
@navid_norouzii
@tidaband
#سیاوش_ولی_پور
Read more
 #ورق_بزنید و با دقت بخوانید . در مورد سرقت #عادل_دانتیسم . می‌دانم از این داستان سرقت ادبی خسته ...
Media Removed
#ورق_بزنید و با دقت بخوانید . در مورد سرقت #عادل_دانتیسم . می‌دانم از این داستان سرقت ادبی خسته شده‌اید اما این یک روایت را هم ممنون میشوم که با دقت بخوانید . بعضی از دوستان بیان می‌کردند که آیا عادل دانتیسم از من هم سرقتی کرده است یا خیر؟ . بله دوستان عزیزم.. از من در حدود ۵ تا ۷ سال پیش سرقت ... #ورق_بزنید و با دقت بخوانید
.
در مورد سرقت #عادل_دانتیسم
.
می‌دانم از این داستان سرقت ادبی خسته شده‌اید اما این یک روایت را هم ممنون میشوم که با دقت بخوانید
.
بعضی از دوستان بیان می‌کردند که آیا عادل دانتیسم از من هم سرقتی کرده است یا خیر؟
.
بله دوستان عزیزم..
از من در حدود ۵ تا ۷ سال پیش سرقت می‌کردند که در ادامه بیان می‌کنم:
.
یکی از نخستین سرقت‌های #عادل_دانتیسم از من را پیرو آلبوم بالا با مدرک و سند مشاهده می‌کنید:
.
عکس اول: یکی از صفحات کتاب دانتیسم را نشان می‌دهد که شعر اول آن در واقع بخش و گزیده‌ای از یکی از نوشته‌های من است که با وقاحت تمام به نام خودشان منتشر کرده‌اند
.
عکس دوم: اولین انتشار متن کامل این شعر را نشان می‌دهد که در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۳ منتشر شده است که لینک این پست در پیوست شماره ۱ همین پست ذکر شده است
.
عکس سوم: باز نشر متن کامل همین شعر را توسط صفحه شعر و ادب در فیسبوک نشان می‌دهد
.
عکس چهارم: انتشار مجدد متن کامل شعر در صفحه فیسبوک من را در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۳ نشان می‌دهد که لینک آن در پیوست شماره ۲ ذکر شده است
.
عکس پنجم: برشی از عکس چهارم است که نشان می‌دهد این شعر توسط خانم ستاره نوربخش دکلمه شده است که لینک آن در سایت ساوند کلاود در پیوست شماره ۳ ذکر شده است
.
عکس ششم: پروفایل شخصی من در سایت #ساوندکلاود را نشان می‌دهد که موزیک دکلمه در آنجا در «۵ سال پیش» آپلود شده است
.
عکس هفتم: همان قسمت شعر که توسط دانتیسم سرقت شده را نشان می‌دهد که در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۳ توسط دوستی منتشر شده است و ذکر گردیده که بخشی از شعر اینجانب است
.
و در انتها: ۱ دقیقه پایانی دکلمه شامل قسمتی که سرقت شده است و بصورت فایل ویدئویی تقدیم‌تان می‌شود و نشان می‌دهد که این شعر من در ۵ سال پیش دکلمه شده است و چند سال بعد در کتاب عزیز روزهای من عادل دانتیسم بصورت دزدی منتشر شده است
.
.
پیوست ۱) لینک انتشار نخست در فیسبوک من:
https://www.facebook.com/hendi.hamidreza/photos/a.247673108686408/378508855602832/?type=3
.
پیوست ۲) لینک انتشار دوم در فیسبوک من
https://www.facebook.com/hendi.hamidreza/photos/a.247673108686408/472076802912703/?type=3
.
پیوست ۳) لینک دکلمه متن کامل همین شعر در صفحه شخصی من در سایت ساوند کلاود
https://soundcloud.com/hamidrezahendi/bikasiha
.
نکته:
در عکس اول در صفحه کتاب عادل دانتیسم نوشته دوم این صفحه کتاب هم متعلق به آقای #افشین_صالحی است.. و شعر سوم هم مطمئنا به نویسندهٔ دیگری تعلق دارد که از هویت ایشان فعلا اطلاعی در دست نیست
.
لطفاً منتشر کنید
Read more
. خیلیا به من میگن شما که نویسنده برنامه خنداننده‌شو بودی، خودت چرا تا حالا استنداپ اجرا نکردی؟ واقعیت ...
Media Removed
. خیلیا به من میگن شما که نویسنده برنامه خنداننده‌شو بودی، خودت چرا تا حالا استنداپ اجرا نکردی؟ واقعیت اینه که اتفاقا به اجرای استنداپ فکر کردم اما یه چیز باعث شده سراغش نرم. اونم اینه که مطمئنم با اولین اجرای استنداپم، اون دو زار آبرویی که توی نویسندگی داشتم هم به باد میره! بعدشم من کلا توی زندگیم ... .
خیلیا به من میگن شما که نویسنده برنامه خنداننده‌شو بودی، خودت چرا تا حالا استنداپ اجرا نکردی؟ واقعیت اینه که اتفاقا به اجرای استنداپ فکر کردم اما یه چیز باعث شده سراغش نرم. اونم اینه که مطمئنم با اولین اجرای استنداپم، اون دو زار آبرویی که توی نویسندگی داشتم هم به باد میره! بعدشم من کلا توی زندگیم سه بار جلوی دوربین قرار گرفتم! بار اول ده سال پیش بود که سر مزار مادربزرگم فیلم می‌گرفتن و سه ثانیه از منم هست که توش دستم تا آرنج توی دهنمه و دارم حلوایی که خوردم رو تمیز می‌کنم! دومیش یه فیلم کوتاه درباره فیلم آپارتمان (بیلی وایلدر) بود که خودم ساختم، که چون کسی حاضر نشد توش بازی کنه، مجبور شدم خودم بازی کنم! برای همین توی اون سکانسها مجبور شدم دوربین رو روی طاقچه بذارم تا فیلم بگیره! (چون آخه فیلمبردار هم نداشتم! نمی‌دونم کلا چرا کسی حاضر نبود همکاری کنه باهام!) ولی خب فیلم بازخوردهای بشدت مثبتی برام داشت. یادمه وقتی به جشنواره فیلم جوان فرستادم، آقای تارخ که داور بود فقط یک سوال ازم پرسید: «که اصلا فیلم آپارتمان بیلی وایلدر رو دیدی؟» سومین تجربه‌م هم توی همین خندوانه بود که در حد شش ثانیه جلوی دوربین آقای کریمی توی اتاق اعترافات بودم و نقشم فقط این بود که فکر می‌کردم این اتاق توالت فرنگیه و دنبال دستمال توالت می‌گشتم! که یادمه وقتی بابام دید، گفت: «ای کاش فقط به نویسندگی بسنده کنی! بذار وقتی مُردی حداقل بتونیم الکی ادعا کنیم آدم عمیقی بودی!»
.
ولی از این مسائل که بگذریم، بنظرم نویسنده‌ها خیلی طفلکی‌ان... بذارید چند تا از تجارب خندوانه‌ایم رو بگم براتون:
.
یه بارم حس کردم یکی از بچه‌ها از متنی که نوشتم یه کم ناراحته! حالا چرا این حسو داشتم؟ چون آدمی که دور اول، اول شده بود، دور دوم با متنِ من که در مورد شایسته سالاری بود، نفرِ آخر شد! رفتم گفتم آقا من عذر میخوام. نمی‌دونستم موضوع اینقدر حساسه که نصفش پخش میشه فقط! گفت: کاش میذاشتی آدمای شایسته‌تر در جایگاهت باشن، ای کاش عوض نوشتنِ اون متن، از خودت شروع می‌کردی!
.
سر استنداپ نجات سهیل غلامرضاپور مادرم گفت مهرداد سهیل خیلی بامزه‌س، اگه حذف بشه آق والدینت می‌کنم! گفتم مادرِ من، دیر گفتی، سهیل ضبط شد و اتفاقا حذف شد! ما نمی‌دونستیم سهیل قراره استنداپ نجات اجرا کنه، متن آماده نکردیم! که مامانم گفت: شاید بخاطر همین رفتاراته که بابات چند ساله از خونه بیرونت کرده و جواب سلامت رو هم نمیده! حالم ازت بهم می‌خوره!
.
یکی از نقاط درخشان کاریم سر استنداپ یک چهارم نهایی محمد معتضدی بود.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇
Read more
از همراهیه صمیمانتون خیلی ممنونم<span class="emoji emoji1f64f"></span> ژله لیوانی مورب مواد لازم: ژله بلوبری دو بسته ژله آلوورا یک ...
Media Removed
از همراهیه صمیمانتون خیلی ممنونم ژله لیوانی مورب مواد لازم: ژله بلوبری دو بسته ژله آلوورا یک بسته شیر پرچرب یک لیوان طرز تهیه: هر کدوم از ژله ها رو جداگونه در یک لیوان آب جوش حل کردم و روی سماور در حال جوش گذاشتم به یکی از ژله های حل شده بلوبری یک لیوان آب سرد اضافه کردم و یکی دو قطره رنگ آبی هم بهش ... از همراهیه صمیمانتون خیلی ممنونم🙏
ژله لیوانی مورب
مواد لازم:
ژله بلوبری دو بسته
ژله آلوورا یک بسته
شیر پرچرب یک لیوان
طرز تهیه:
هر کدوم از ژله ها رو جداگونه در یک لیوان آب جوش حل کردم و روی سماور در حال جوش گذاشتم به یکی از ژله های حل شده بلوبری یک لیوان آب سرد اضافه کردم و یکی دو قطره رنگ آبی هم بهش زدم تا خوشرنگتر بشه و برای قسمت شفاف استفاده کردم و ژله بلوبری بعدی رو که در آب جوش حل کرده بودم گذاشتم خنک شد بعد بهش نصف لیوان شیری که به دمای محیط رسیده اضافه کردم و برای قسمت آبی کمرنگ استفاده کردم و به ژله آلوورایی که خنک شده هم نصف لیوان شیری که به دمای محیط رسیده اضافه کردم و برای قسمت سفید استفاده کردم. دو لیوان هم اندازه انتخاب کردم و اول ژله شفاف آبی توش ریختم و توی قالب مافین بصورت کج یا مورب گذاشتم توی یخچال تا خودشو گرفت بعد ژله ی سفید رو در طرف مقابل ژله آبی ریختم و دوباره کج توی یخچال گذاشتم تا خودشو گرفت بعد دوباره در طرف مقابل ژله سفید ژله آبی کمرنگ ریختم و کج توی یخچال گذاشتم و به همین صورت ادامه دادم تا لیوانها پر شد،ورق بزنید عکس مراحلشم براتون گذاشتم تا بهتر متوجه بشین.
من مقداری از ژله هام اضافی اومد قالب ژله تخم مرغی رو از وسط جدا کردم و چرب کردم و در یک طرفش اول کمی ژله سفید ریختم اون که نیم بند شد کمی ژله آبی کمرنگ ریختم و اون که نیم بند شد ژله آبی شفاف ریختم و گذاشتم تا خودشو کامل گرفت بعد با چاقو دور تا دورشو آزاد کردم و با کمک دست خارج کردم
@ashpazi.shayli
Read more
. به دو گروه غبطه می‌خورم. شاعرها و نقاش‌ها. چرا که می‌توانند هرآنچه خیال می‌کنند، بسرایند و هرآنچه ...
Media Removed
. به دو گروه غبطه می‌خورم. شاعرها و نقاش‌ها. چرا که می‌توانند هرآنچه خیال می‌کنند، بسرایند و هرآنچه در نظر دارند به بند تصویر بکشند. زینب السادات السلطنه حفظه‌الله :| _ نقاشی‌های مونا رو خیلی دوست دارم، خودش رو هم. یکی از کارهای پیج نقاشی‌ش یک مادر و سه تا بچه بود. هی نگاهش کردم هی دیدم نمی‌تونم ... .
به دو گروه غبطه می‌خورم. شاعرها و نقاش‌ها. چرا که می‌توانند هرآنچه خیال می‌کنند، بسرایند و هرآنچه در نظر دارند به بند تصویر بکشند.
زینب السادات السلطنه حفظه‌الله :|
_
نقاشی‌های مونا رو خیلی دوست دارم، خودش رو هم. یکی از کارهای پیج نقاشی‌ش یک مادر و سه تا بچه بود. هی نگاهش کردم هی دیدم نمی‌تونم نداشته باشمش. بهش گفتم من این رو می‌خوام. تنها توضیحی هم که بهش دادم رنگ موهای بچه‌ها بود که از تیره به روشنه.
_
داشتم با خودم فکر میکردم قابی که فقط من و بچه‌ها توش باشیم خیلی ناقصه که مونا عکس نقاشی رو برام فرستاد. بیشتر از هفتاد درصد کار پیش رفته بود. گفتم خیلیییی خوب شده ولی کاش میشد همسرم هم توی قاب بود، مثلا توی یه ابر بالای سرمون!!.. چند تا ایده‌ی دیگه هم داشتم که اصلا قابل بیان نبودن انقدر که بی‌ربط بودن. واقعا هیچ چیز به درد بخوری به ذهنم نمی‌رسید و تقریبا مطمئن بودم مونا هم می‌گه دیگه الان نمی‌شه کاریش کرد.
_
بهم گفت دو دقیقه صبر کن... و بعد اتدی که زد و فرستاد انقدر خوب بود، که رسما اشکم رو درآورد! انگار که از اول نقاشی رو پنج نفره سفارش داده باشم نه چهارنفره!
_
اینجا بود که فهمیدم من حتی اگر نقاش هم بودم، ایده‌پرداز خوبی برای نقاشی‌هام نبودم :)
_
#از_مادرانه_هااا
#از_همسرانه_ها
#از_پدرانه_ها
#سیدیوسفـ
#سیدمحمدحسامـ
#فاطمهحورا
_
پیج‌های مونا رو روی عکس تگ کردم. نوشته‌هاش، نقاشی‌هاش و طبیعت‌گردی‌هاش
Read more
‌ اوایل سعی میکردم نکُشمشون، هرجوری بود می‌فرستادمشون بیرون. سوسَریا رو می‌گم، همون سوسکای حمام. ...
Media Removed
‌ اوایل سعی میکردم نکُشمشون، هرجوری بود می‌فرستادمشون بیرون. سوسَریا رو می‌گم، همون سوسکای حمام. خوب همیشه هم موفق نبودم، گاهی فرار میکردن زیر کابینت و یخچال و... 😶 همون چنتایی که تونستن در مقابل بیرون شدن مقاومت کنن خیلی زود تبدیل شدن به یه گروهک و تحرکات خرابکارانه‌شون شروع شد، هیچی تو دلشون ...
اوایل سعی میکردم نکُشمشون، هرجوری بود می‌فرستادمشون بیرون. سوسَریا رو می‌گم، همون سوسکای حمام. خوب همیشه هم موفق نبودم، گاهی فرار میکردن زیر کابینت و یخچال و... 😶
همون چنتایی که تونستن در مقابل بیرون شدن مقاومت کنن خیلی زود تبدیل شدن به یه گروهک و تحرکات خرابکارانه‌شون شروع شد، هیچی تو دلشون نیستا، سبک زندگیشونه دیگه 😑 دو سه جفت سوسری میتونن خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنید خونه‌تون رو تسخیر کنن، سرعت تولید مثلشون بالاست و توی شرایط سختم دووم میارن😑 اصولا هیچ علاقه ای به کشتن نداشتم و ندارم ولی مجبورم کردن...😒 کل قبیله‌شون به دست منی که همون اول حاضر نشدم اون دو سه تا رو بکشم قتل عام شدن. قطعا کشتن چندده‌تا موجود زنده از کشتن دو سه‌تا سخت‌تر و دردناک‌تره😓
میخوام بگم گاهی همون اول باید کُشت!
نباید بذاری به جایی برسه که درد بیشتری بکشی و درد بیشتری منتقل کنی. مهربونی خوبه ولی ترحم نه! اگه قراره یه تیر رو از بدن یکی بکشی بیرون همون اول بکِش، قبل از اینکه زخمش التیام پیدا کنه. درد داره ولی نه به اندازه باز کردن زخمی که خوب شده بوده. اگه یه درخت جاش اینجا نیست باید همون اول که نهاله و ریشه هاش ضعیفن از ریشه درش آورد😑
اصلا مثال چرا؟ قلبی که بالاخره یه روز قراره بشکنه رو همون اول باید شکست، هرچی بیشتر بگذره بدتر میشکنه. به نظرم تحمل یه تَرَک راحت تر از اینه که یه حجم از هم‌پاشیده رو تو قفسه سینه‌ت تحمل کنی.😒 ‌
پ‌ن: برا فالوورای صغر سنی: ببینید بچه‌های گلم، اینکه شما وقتی مریضید همون اول یه آمپول بزنید خیلی بهتر از اینه که بذارید مریضیتون بدتر بشه و آخر یه گونی آمپول بهتون بزنن تا حالتون جا بیاد😌
پ‌ن۲: بیکار نشینید، پاشید چارتا قلب بشکونید، چارتا درخت بکَنید👀👀😌😌‌
پ‌ن۳: اثر هنریمم که دیگه تعریف لازم نداره😌‌ ‌
#سوسک #سوسری # درخت #ریشه #آمپول #گونی #سایر_هشتگ_های_مربوطه #بستگان
Read more
در ادامه بحثمون در خصوص #تجهیزات_سفر بعد اینکه چادر و کیسه خواب و کوله و زیر انداز میرسیم به تجهیزات ...
Media Removed
در ادامه بحثمون در خصوص #تجهیزات_سفر بعد اینکه چادر و کیسه خواب و کوله و زیر انداز میرسیم به تجهیزات اشپزی و وسایل پخت و پز مثل قابلمه و گاز و کتری و لیوان و قاشق و چنگال و چاقو. که حتما نیاز نیست اول کار برین بخرین و میتونین از خونه ببرید و کم کم تجهیزاتتون رو تکمیل کنین. واسه اینکه هر سفر بار اضافی نبرید ... در ادامه بحثمون در خصوص #تجهیزات_سفر
بعد اینکه چادر و کیسه خواب و کوله و زیر انداز
میرسیم به تجهیزات اشپزی و وسایل پخت و پز مثل قابلمه و گاز و کتری و لیوان و قاشق و چنگال و چاقو. که حتما نیاز نیست اول کار برین بخرین و میتونین از خونه ببرید و کم کم تجهیزاتتون رو تکمیل کنین. واسه اینکه هر سفر بار اضافی نبرید هم حساب کنین غذاتون قراره چیا باشه و فقط وسایلیو ببرین که نیاز همون وعده‌های اشپزیه. ظروف پلاستیکی سبک و کوچیک هم میتونید از پلاسکو فروشیا بگیرید، ترجیجا تو انتخابتون همیشه سبک بودن رو مد نظر داشته باشید.
.
مسئله بعدی وسایل بهداشتیه. دستمال مرطوب و کرم مرطوب کننده ‌، دستمال کاغذی و صابون و مسواک و لوازم شوینده‌ست. بقیه لوازم شخصی هم که میدونید دیگه..
کلا من وقتی میخوام کوله ببندم به این فکر میکنم چه چیزایی ممکنه تو طول سفر نیازم شه، از صبح که بیدار میشم تا فرداش تصور میکنم هر لحظه ممکنه به چه چیزایی نیاز پیدا کنم و یه کیف کوچیک دارم که لوازم بهداشتی از دستمال و مسواک و صابون گرفته تا دارو و کرم و برس و نخ دندون که مخصوص سفره رو توی اون میذارم و دیگه دم هر سفر فکر نمیکنم چی بردارم و چی نه و خیالم از بابتشون راحته.
دارو هم در حد مسکن و قرص سرماخوردگی و ویتامین سی و داروی معده و چسب زخم و گاز استریل و الکل همراهتون باشه ضرر نداره.
درمورد لباس برداشتن برای سفرهای طبیعتگردی، راحت بودن انتخاب اول منه. بعد اینکه همیشه یه دست لباس اضافه همراهتون باشه، یه حوله کوچیک، نخ و سوزن و سنجاق،یه دونه لباس گرم حتی واسه سفرای گرمسیری، کلاه افتابگیر و ضد افتاب.
بقیه وسایل خیلی وابسته به مقصد سفر و تعداد روزهای سفرتون داره. همیشه کل برنامه سفر و مقصدهاتون رو مرور کنید. کفش و صندل مناسب هم بردارید که اصل اول طبیعتگردی انتخاب کفش راحته .
.
تجهیزات سفر یه اقیانوس بی نهایته که تو هرچی بخری بازم خیلی چیزا هست که نداری!.. و قیمت تجهیزاتم تقریبا بالاست. من خودم اولین سفر کمپیم نه کوله داشتم نه کیسه خواب نه وسایل اشپزی مخصوص. با کوله معمولی و پتو مسافرتی و کاسه بشقاب پاشدم رفتم و مشکلی هم نداشتم. اما کم کم دستم اومد به چه چیزایی بیشتر نیاز دارم، اولویت بندی کردم و کم کم وسایلمو تکمیل کردم.
پس روز اول اتیش نزنین به مالتون😅بذارین کم کم و با تجربه خودتون وسایلیو بخرین که نیاز دارین، نه خرت و پرتایی که سال به سال استفاده نکنین.🧐
.
.
#صحرا_میره_سفر
#طبیعتگردی_پایدار
#تجربه‌_های_سفر_با_صحرا
Read more
 #100daysofproductivity . از اونجایی‌ تو نظرسنجی گفتین پروداکتیویتی رو ادامه بدم میریم سراغ ...
Media Removed
#100daysofproductivity . از اونجایی‌ تو نظرسنجی گفتین پروداکتیویتی رو ادامه بدم میریم سراغ بقیه ی بحث چطور کتابخون بشیم؟ یکی دیگه از پیشنهادای من اینه که همون اول کتابایی که ادبیات یا مضمون سنگین دارن نخونید حتی اگه تحصیلات یا اطلاعات بالایی داریم و خودمونو آماده میبینیم ممکنه اگه همون ... #100daysofproductivity
.
از اونجایی‌ تو نظرسنجی گفتین پروداکتیویتی رو ادامه بدم میریم سراغ بقیه ی بحث چطور کتابخون بشیم؟
یکی دیگه از پیشنهادای من اینه که همون اول کتابایی که ادبیات یا مضمون سنگین دارن نخونید حتی اگه تحصیلات یا اطلاعات بالایی داریم و خودمونو آماده میبینیم ممکنه اگه همون اول کار بریم سراغ کتابایی که مثلا نوبل ادبی بردن خیلی تجربه رضایت بخشی نداشته باشیم از کتاب خوندن!پس اول بگردین دنبال کتابای خوب ولی ساده و رَوون .
یه راه حل دیگه که من خیلی به کار می برم اینه که اگه کتاب داستانی باشه خودمو کاملا شخصیت اول داستان تصور میکنم بعضی وقتا دیالوگا رو با صدای بلند یا توی ذهنم با یه لحن خاص مرور میکنم و موقع مکالمه ها خیلی جدی تصور میکنم قراره مثه فیلم دیالوگ بگم!اگه کتاب شخصیت خاصی نداشته باشه خودمو جای نویسنده میذارم و به این فکر میکنم که چه چیزایی میتونه از ذهنش گذشته باشه وقتی فلان جمله یه پاراگرافو نوشته.یا مثلا به این فکر میکنم که خب اگه نویسنده یا همون شخصیت اصلی من بودم چی؟چی کار می کردم؟چی میگفتم یا چی می نوشتم؟حتی قدیما یه دفتر ایده داشتم که چیزایی که به ذهنم می رسیدو می نوشتم!
در آخر این که خیلی به خودتون برای کتاب خوندن فشار نیارین قرار نیست که من حتما روزی ۱۰ صفحه کتاب بخونم یا اگه ۴ تا کتاب در ماه نخونم از بقیه عقب میوفتم مخصوصا این روزا که یه عده هستن فقط کتاب می خونن که کتاب خونده باشن نه این که چیزی به اطلاعات و تفکراتشون اضافه بشه .گاهی مغزمون خسته میشه و زمان لازم داره واسه درک و تجزیه تحلیل.مثلا خود من تو یه هفته دوتا کتابو کامل خوندم ولی بعد از کتاب جز از کل تا همین امروز حس میکنم مغزم هنوز درگیر همون کتابه پس نرفتم سراغ چیز دیگه.درسته که باید خودمونو به کتاب عادت بدیم ولی وقتی کارمون شبیه وظیفه بشه دیگه فایده ای نداره!
و فکر کنم واسه حسن ختام بیایم یه دونه بهترین کتاب به هم معرفی کنیم و علتشم بگیم!
من خودم شخصا هیچ کتابی به خوبی "روزی که زندگی کردن آموختم"نخوندم هنوز .دلیلشم تو یه پست قبلا گفتم یعنی روزی بعد از خوندن این کتاب نبوده که یه چیزی رو ببینم و نگم تو این کتابم فلان حرف با ربط به این موضوعو زده بود
و یادمون نره:
"انسانی که به شناخت خويش نرسيده باشد، بی سواد حقيقی است،
هر چند تمام کتاب های دنيا را خوانده باشد...!
اگر درونت پر از خشم، نفرت، خودخواهی و غرور، حسادت و زباله‌های ديگر است، بدان که هيچگاه چيزی را نياموخته‌ای و هنوز رشد نکرده‌ای." #رهايی_از_دانستگی
#کریشنا_مورتی
Read more
. یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست، با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ...
Media Removed
. یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست، با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ردت کردم... در آخر مصاحبه طبق معمول کلیاتی را از #بازاریابی گفتم برای اینکه همه راه ها را هم نبسته باشم، گفتم برو طبق این سرفصل ها مطالعه و آزمایش کن و اگر آماده شدی برگرد.... اصلا فکرش را نمی کردم ... .
یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست،
با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ردت کردم...
در آخر مصاحبه طبق معمول کلیاتی را از #بازاریابی گفتم برای اینکه همه راه ها را هم نبسته باشم، گفتم برو طبق این سرفصل ها مطالعه و آزمایش کن و اگر آماده شدی برگرد....
اصلا فکرش را نمی کردم که بری و برگردی و زمانی
که گفتند درخواست دادی برای مصاحبه مجدد اصلا فکر نمی کردم اینقدر خوب شده باشی که بخوام تاییدت کنم...
اما خیلی خوب بودی در مصاحبه !! مطالعات و تجربه هایی که پیدا کرده بودی را نشانم دادی و واقعا لذت بردم از پشت کارت و اینکه در حدود یکی دوماه اینقدر پیشرفت کرده ای....
تو، توی کار هم، در مدتی هم که همکار بودیم هر روز پیشرفت و رشد کردی
و اگر اتفاق ابتدای سال نبود، قطعا جایگاهت را، خودت بهتر از هر کسی می دانستی که چه چیزی قرار بود، باشد،
اما تصمیم تو برای جدایی جدی بود؛
چاره ای نبود جز اینکه در چند ماه اخیر کم و بیش همکاری و همراهی داشته باشیم.....
و اما حالا !
اینکه سرپرست بازاریابی و توسعه بازار یک شرکت با بیش از چند هزار مشتری با آن سابقه و ... شده ای،
اینکه درآمد امروزت حداقل دو سه برابر چیزی هست که روز اول برای حقوق انتظار داشتی،
اینکه یه شرکت بزرگ و خوشنام چارت سازمانی اش را بخاطر حضور و استفاده از تخصص تو تغییر داده
و هزار چیز دیگر، حداقل چیزی بود که مزد این همه پشتکار است و این پیشرفت سخت مرا خشنود کرده است.....
@shirinfarahani67
قطعا لیاقت امروز و این جایگاه را داشتی و
از اینکه روزی با هم همکار بودیم، بی نهایت خوشحالم
برای تو و همه آنهایی که برای پیشرفت و ارتقا تلاش می کنند، بهترین ها را آرزو دارم....
موفق باشی دوست گرامی.....
.

پ.ن : ببخشید عکس بی ربط هست، عکس بهتری پیدا نکردم و این را هم یکی از دوستان لطف کرد و برای من فرستاد.
Read more
. من ندیدم تا حالا در #هیأتی بگن #بحث_اخلاقی_نکن حوصلمون سر رفت بگو چه جوری #کار_سیاسی کنیم، #امام ...
Media Removed
. من ندیدم تا حالا در #هیأتی بگن #بحث_اخلاقی_نکن حوصلمون سر رفت بگو چه جوری #کار_سیاسی کنیم، #امام زمانمون رو بر گردونیم بزرگترین ثوابها و گناهها در عرصه سیاسته مهمترین نمود عقل چیه؟ مقدار سیاسی بودنه سیاسی حسین حسین بگو یکجوری یا حسین بگو که به درد بشریت بخوره . دهه اول محرم #سیاسی_ترین_دهه ... .
من ندیدم تا حالا در #هیأتی بگن
#بحث_اخلاقی_نکن حوصلمون سر رفت
بگو چه جوری #کار_سیاسی کنیم، #امام زمانمون رو بر گردونیم
بزرگترین ثوابها و گناهها در عرصه سیاسته
مهمترین نمود عقل چیه؟ مقدار سیاسی بودنه
سیاسی حسین حسین بگو
یکجوری یا حسین بگو که به درد بشریت بخوره
.
دهه اول محرم #سیاسی_ترین_دهه سال است
.
#امام_خمینی(ره) می فرمودند: #اسلام همه اش #سیاست است
سیاست شغل انبیاست
اسلام سیاستش بیشتر از معنویاتش است
.
ان شاء الله که دهه اول #محرم دهه پرباری برای ما باشد
شاید ما اگر بپذیریم که دهۀ اول محرم یا هفته اول محرم را #هفته امر به معروف و نهی از منکر قرار دهیم
طبیعتاً  این هفته #سیاسی ترین هفتۀ سال خواهد بود
چون #امر_به_معروف_و_نهی_از_منکر اولا سیاسی است
این که ما با شنیدن امر به معروف و نهی از منکر یاد بی حجاب و مسائلی از این دست می افتیم، این ناشی از اشتباه ما در دینداری است
امر به معروف و نهی از منکر اول به مسائل کلان مربوط می شود
بعد به مسائل جزئی تر
#اباعبدالله الحسین (ع) که فرمودند:
« اُرِیدُ اَن آمِر بِالمَعروفِ وَ اَنهَی عَنِ المُنکَرِ»
یک حرکت سیاسی انجام دادند و جلو رفتند که از یارانشان-که البته بی وفا شدند- برای کوبیدن #قدرت سیاسی باطل کمک بگیرند
.
ما نه تنها باید سیاسی شویم، بلکه باید سیاست را کنترل کنیم
نگذاریم سیاست به هر راهی که دلش می خواهد برود
بلکه باید از دین در عرصه سیاست به گونه ای استفاده کنیم که موجب سعادت فردی و اجتماعی ما شود
در این شرایط بیشترین نور را هم می گیریم
دین ما را جوری بار می آورد که آدم های باهوش و حساسی نسبت به اطرافمان باشیم.
دین ما را منفعل بار نمی آورد بلکه فعال بار می آورد
یک عالم ربانی شاگردش را صدا کرد و فرمود:
#همسایه تو چند روز است #گرسنه است بعد تو اسمت را شاگرد امام جعفر صادق (ع) و پیرو #امیرالمومنین (ع) گذاشته ای؟!
گفت :من خبر نداشتم
فرمود: اگر خبر داشتی که نابودت کرده بودم من الان صدایت کردم که بگویم
#چرا_خبر_نداشتی! تو دینداری؟!
این یعنی #دین به ما می گوید حواست باشد، تمام تکلیفی که داری، جلوی پایت و سر راهت نیست
باید سرت را بگردانی تا تکالیفت را پیدا کنی
اینجا کار سخت می شود
اهل بیت علیهم السلام به این سادگی نمی گویند شما از ما نیستید ولی یک جایی که خیلی راحت این حرف را زدند اینجاست:
از ما نیست کسی که هر روز صبح خودش را محاسبه نکند
این یعنی ما باید دنبال روزنه های نفوذ #شیطان بگردیم
امشب #استغفار کنیم
برای فردا صبح به #خدا توکل و به اهل بیت توسل کنیم که مبادا گمراه شویم
.
#استاد_پناهیان #استاد #پناهيان #پناهیانی
.
Read more
. من ندیدم تا حالا در #هیأتی بگن #بحث_اخلاقی_نکن حوصلمون سر رفت بگو چه جوری #کار_سیاسی کنیم، #امام ...
Media Removed
. من ندیدم تا حالا در #هیأتی بگن #بحث_اخلاقی_نکن حوصلمون سر رفت بگو چه جوری #کار_سیاسی کنیم، #امام زمانمون رو بر گردونیم بزرگترین ثوابها و گناهها در عرصه سیاسته مهمترین نمود عقل چیه؟ مقدار سیاسی بودنه سیاسی حسین حسین بگو یکجوری یا حسین بگو که به درد بشریت بخوره . دهه اول محرم #سیاسی_ترین_دهه ... .
من ندیدم تا حالا در #هیأتی بگن
#بحث_اخلاقی_نکن حوصلمون سر رفت
بگو چه جوری #کار_سیاسی کنیم، #امام زمانمون رو بر گردونیم
بزرگترین ثوابها و گناهها در عرصه سیاسته
مهمترین نمود عقل چیه؟ مقدار سیاسی بودنه
سیاسی حسین حسین بگو
یکجوری یا حسین بگو که به درد بشریت بخوره
.
دهه اول محرم #سیاسی_ترین_دهه سال است
.
#امام_خمینی(ره) می فرمودند: #اسلام همه اش #سیاست است
سیاست شغل انبیاست
اسلام سیاستش بیشتر از معنویاتش است
.
ان شاء الله که دهه اول #محرم دهه پرباری برای ما باشد
شاید ما اگر بپذیریم که دهۀ اول محرم یا هفته اول محرم را #هفته امر به معروف و نهی از منکر قرار دهیم
طبیعتاً  این هفته #سیاسی ترین هفتۀ سال خواهد بود
چون #امر_به_معروف_و_نهی_از_منکر اولا سیاسی است
این که ما با شنیدن امر به معروف و نهی از منکر یاد بی حجاب و مسائلی از این دست می افتیم، این ناشی از اشتباه ما در دینداری است
امر به معروف و نهی از منکر اول به مسائل کلان مربوط می شود
بعد به مسائل جزئی تر
#اباعبدالله الحسین (ع) که فرمودند:
« اُرِیدُ اَن آمِر بِالمَعروفِ وَ اَنهَی عَنِ المُنکَرِ»
یک حرکت سیاسی انجام دادند و جلو رفتند که از یارانشان-که البته بی وفا شدند- برای کوبیدن #قدرت سیاسی باطل کمک بگیرند
.
ما نه تنها باید سیاسی شویم، بلکه باید سیاست را کنترل کنیم
نگذاریم سیاست به هر راهی که دلش می خواهد برود
بلکه باید از دین در عرصه سیاست به گونه ای استفاده کنیم که موجب سعادت فردی و اجتماعی ما شود
در این شرایط بیشترین نور را هم می گیریم
دین ما را جوری بار می آورد که آدم های باهوش و حساسی نسبت به اطرافمان باشیم.
دین ما را منفعل بار نمی آورد بلکه فعال بار می آورد
یک عالم ربانی شاگردش را صدا کرد و فرمود:
#همسایه تو چند روز است #گرسنه است بعد تو اسمت را شاگرد امام جعفر صادق (ع) و پیرو #امیرالمومنین (ع) گذاشته ای؟!
گفت :من خبر نداشتم
فرمود: اگر خبر داشتی که نابودت کرده بودم من الان صدایت کردم که بگویم
#چرا_خبر_نداشتی! تو دینداری؟!
این یعنی #دین به ما می گوید حواست باشد، تمام تکلیفی که داری، جلوی پایت و سر راهت نیست
باید سرت را بگردانی تا تکالیفت را پیدا کنی
اینجا کار سخت می شود
اهل بیت علیهم السلام به این سادگی نمی گویند شما از ما نیستید ولی یک جایی که خیلی راحت این حرف را زدند اینجاست:
از ما نیست کسی که هر روز صبح خودش را محاسبه نکند
این یعنی ما باید دنبال روزنه های نفوذ #شیطان بگردیم
امشب #استغفار کنیم
برای فردا صبح به #خدا توکل و به اهل بیت توسل کنیم که مبادا گمراه شویم
.

#استاد_پناهیان #استاد #پناهيان #پناهیانی
.
Read more
. نازنین لیلی که یه شب پیش مادرم بمونه به اضافه ی خونه ،اتاق دخترا رو کامل مرتب میکنم ، تمام کشوها و قفسه ...
Media Removed
. نازنین لیلی که یه شب پیش مادرم بمونه به اضافه ی خونه ،اتاق دخترا رو کامل مرتب میکنم ، تمام کشوها و قفسه ها رو نظم میدم و برای یه روز از خونه ی تمیز لذت میبرم. لیانا با لگو مشغوله ، میگه آبرنگ میخواد ازش میخوام لگو رو جمع کنه ببره تو اتاق تا آبرنگ و دفتر رو میارم و یاد حرفهای دیشب لیلی میفتم که به پدرش میگفت ... .
نازنین لیلی که یه شب پیش مادرم بمونه به اضافه ی خونه ،اتاق دخترا رو کامل مرتب میکنم ، تمام کشوها و قفسه ها رو نظم میدم و برای یه روز از خونه ی تمیز لذت میبرم.
لیانا با لگو مشغوله ، میگه آبرنگ میخواد ازش میخوام لگو رو جمع کنه ببره تو اتاق تا آبرنگ و دفتر رو میارم و یاد حرفهای دیشب لیلی میفتم که به پدرش میگفت ، این مامان میخواد من خدمتکارش بشم میگه وسایلت جمع کن وسایلت جمع کن ! .
میدونم لیانا تو سنی هست که براش مهمه من راضی باشم برعکس لیلی میخواد به من و خودش ثابت کنه مجبور نیست به حرف من گوش بده، میدونم نظم و بی نظمی هم مثل خیلی خصوصیات دیگه تا حدی شخصیتی هست ، همینطور تیزهوشی و کم هوشی ، پر جنب و جوش و اجتماعی بودن یا درون گرا و کم حرف بودن ، هیچ کدوم نه نشونه ی لیاقت مادره و نه کم کاریش.
.
اما باز خندم میگیره ، دو تا خواهرن تو یه خونه با یه رویکرد و تربیت بزرگ میشن و احتمالا اگر فقط لیانا رو داشتم الان براتون کپشن مینوشتم چنان و چنین که چطور با تدبیر و درایت و راهکارهای هوشمندانم اینطور گل دختری دارم و شما هم جا پای من بذارید و چه
معنی داره بچه گوش به فرمان ما نباشه
.
این سوتفاهم های مادرانه برا هیچ کدوم ما بیگانه نیست و نتیجش بادی که به اشتباه تو غبغب میفته! و نگاهی از بالا به مادرهای با شرایط متفاوت . تو نوزادی دخترا به غایت دیدم که کولیک و ناراحتی پزشکی بچه رو چطور ابعاد روانشناختی میدادن متخصصان امر و حتی پا فراتر میرفت و آرامش دوران بارداری زیر سوال میرفت! چیزی که دیده نمیشد تفاوت بچه ها بود که الزاما هیچ ارتباطی به رفتار و راهکار والدین نداره . و مطمئنا هر مادری خوشبخت ترینه اگه نوزادش خوب بخوابه و خوب شیر بخوره و به وقتش عاقان اوقون کنه ! .
مخصوصا الان که اون دوران سپری شده میفهمم هیچ فرمول پیچیده ای نداره و فقط بچه هان که تعیین کننده هستن و دلم میخواد جلوی زهرای اون روزا رو بگیرم تا به اون حجم فشار، خود سرزنشی رو اضافه
نکنه
.
ما مادرهای این نسل که چهارتا کتاب خوندیم و دوتا کلاس رفتیم ، جسته گریخته دنبال جوابای سوالامون میریم و سراغ مشاور رو میگیریم تا حدی آگاه هستیم ، پس اگر بچه هامون مثل هم نیستن و جواب متفاوتی میگیریم دلیلش اینه که از اول قرار نبوده همه ما یه جور
باشیم ، یه نقاط قوت و یه مدل گیر و گرفت داشته باشیم
.
حالا که دخترا بزرگ تر شدن فک میکنم وظیفه ی من فقط اینه که نقاط قوتشون پیدا کنم و راه رو برا پیشرفتش باز کنم و فردا تو موفقیتشون بازم افتخار برا من نیست چون از جوهر درون خودشون بوده و فقط شکرگزاری و غرق لذت شدنش سهم منه✨
Read more
. امشب من ترجیح میدهم باور کنم که یک قهرمان هستم. قهرمان لزوما آن کسی نیست که کاپ را بلند کرده و بالای ...
Media Removed
. امشب من ترجیح میدهم باور کنم که یک قهرمان هستم. قهرمان لزوما آن کسی نیست که کاپ را بلند کرده و بالای سرش برده و فریاد میکشد، من هم هستم که پای تلویزیون تا سر حد مرگ میروم و برمیگردم و چه بسا برنگردم. همین من که دست هام را مشت میکنم و میکوبم توی روح داوری که قضاوتش مطلوبم نیست، همین من که میپرم بالا تا مانعی ... .
امشب من ترجیح میدهم باور کنم که یک قهرمان هستم. قهرمان لزوما آن کسی نیست که کاپ را بلند کرده و بالای سرش برده و فریاد میکشد، من هم هستم که پای تلویزیون تا سر حد مرگ میروم و برمیگردم و چه بسا برنگردم. همین من که دست هام را مشت میکنم و میکوبم توی روح داوری که قضاوتش مطلوبم نیست، همین من که میپرم بالا تا مانعی باشم برای روح دروازه مان تا هیچ توپی واردش نشود.
همین من که از اول تا آخر بازی گریه میکنم و حتی گُلها را نمیبینم و بازیکنها را نمیشناسم. من یک طرفدارم که قهرمان است. خوشِمان باشد جشن قهرمانی و کیفش را ببریم جوری که اشک و لبخند تمام فرداشبمان را پر کند. جوری که صبح یکشنبه بیست آبان مثل اول فروردین پر از نور و گرمی و سبزی باشد و عیدوار با هم رو به رو شویم. اینکه فرداشب پرسپولیس چه میکند مهم نیست تا همینجاش که دو تا شنبه ی متفاوت برای ما ارمغان آورده خودش یک دنیاست. میتوانیم تصور کنیم که فرداشب قهرمانی آسیا را جشن گرفته ایم و حظ برده ایم از کنار هم بودن و فریاد شادی ما گوش فلک را پر کرده است. همین ما طرفدارهای توی خانه، پای گاز و کنار ماشین لباسشویی و در حال پذیرایی از مهمان و سینی چای به دست، همین مایی که توی استادیوم تعریفی از طرفداری مان وجود ندارد. همین ما زنهایی که فوتبال بینی مان را هم قبول ندارند.
عکس از سایت جماران است که آزادی را نشان می دهد، شبِ قبل از قهرمانی پرسپولیس.
#ارتش_سرخ_آسیا
#پرسپولیس
#قهرمان_آسیا
Read more
. یک شب سرد دی ماه سال 1348 بود که می‌توانست یک روز عادی باشد اما مسعود ده‌نمکی به دنیا آمد تا ‏این روز ...
Media Removed
. یک شب سرد دی ماه سال 1348 بود که می‌توانست یک روز عادی باشد اما مسعود ده‌نمکی به دنیا آمد تا ‏این روز را تبدیل به یک روز خاص کند. روزی که در تاریخ باید به عنوان روز «پارادوکس» یا «تناقض» یا ‌‏«فشار» از آن نام برده شود.‏ . مسعود ده‌نمکی یک عادت جالبی دارد، اصولا با هرچیزی که مشکل دارد، اصرار به انجام ... .
یک شب سرد دی ماه سال 1348 بود که می‌توانست یک روز عادی باشد اما مسعود ده‌نمکی به دنیا آمد تا ‏این روز را تبدیل به یک روز خاص کند. روزی که در تاریخ باید به عنوان روز «پارادوکس» یا «تناقض» یا ‌‏«فشار» از آن نام برده شود.‏
.
مسعود ده‌نمکی یک عادت جالبی دارد، اصولا با هرچیزی که مشکل دارد، اصرار به انجام آن دارد. مثلا در ‏دهه هفتاد ده‌نمکی مخالف سرسخت مطبوعات بود. مدام با خودش می‌گفت: «یعنی چی که یه چیزی رو ‏انگلیس روباه‌پیر داره، ما هم داشته باشیم؟ پس فرق ما با اونا چیه؟» منظورش مطبوعات بود، در نتیجه با تمام ‏قوا تلاش کرد تا این لکه ننگ را از دامان کشور پاک کند، اما زمانی که متوجه شد، مطبوعات خیلی وقت ‏است وارد ایران شده با خودش گفت: «فکر کردم توی بسته تهاجم فرهنگی جدید اینم بهمون چپوندن! پس ‏حالا که اینجوریه، منم روزنامه می‌خوام!» و در نتیجه رفت و مجوز نشریه گرفت و کارکردهای جدیدی از ‏نشریه را به بزرگان مطبوعات نشان داد. روزنامه‌نگاران همان روزها بود که فهمیدند: «ببین حواست رو جمع ‏نکنی، میام برات!» هم می‌تواند تیتر یک مجلات و روزنامه‌ها باشد.‏
.
ده‌نمکی وقتی کارش با مطبوعات تمام شد، ادامه آن کار را (یعنی هرچه باقی مانده بود) را در سینما انجام ‏داد. او ابتدا مخالف سینما بود، یعنی فیلم‌هایی که به او نشان داده بودند، احتمالا فیلم‌های هیچکاک و فِلینی و ‏ایناریتو و این‌ها نبود، یک سری فیلم دیگر بود و ده‌نمکی هم بر این باور بود که جوانان، اول سینما می‌روند و ‏بعد سیگاری می‌شوند، پس اگر سینما نروند، سیگاری هم نمی‌شوند، پس با پاک کردن مساله اول، که ‏سینماست، می‌توان به مبارزه با اعتیاد پرداخت اما وقتی فهمید که بحث مبارزه با مواد مخدر دست جمشید ‏هاشم‌پور است، عاشق سینما شد.‏ او با ساخت یک سری فیلم مستند ضربه مهلکی به پیکر سینمای مستند زد اما روزی که متوجه شد یک سری ‏شغل‌ها در جهان هستند که اسم‌شان بد است اما درآمد‌شان خوب است، تصمیم به ساخت فیلم کمدی گرفت و ‏اخراجی‌های یک، دو و سه را ساخت. کسی هم نبود به او بگوید عزیزم آن ترمیناتور بود که یک و دو و سه و ‏این‌ها داشت، اخراجی‌ها نهایتا اگر در نقطه صفر می‌ماند می‌توانست اثر موفقی باشد. در اخراجی‌ها او وجه ‏جدیدی از سینمای کمدی را با استفاده از «بوی باقالی!» و... به وودی آلن که تا چند سال پیش فکر می‌کرد ‏مالک شرکت «آچار آلن» است، نشان داد. او همچنین با استفاده از «حسام نواب صفوی» که الویس پریسلی ‏بدل اوست در نقش لوطی، کاری کرد که داش آکل از آن دنیا بگوید
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
این کلمات را غریبه‌ها نخوانند تیر بود، باران می‌بارید تیر بود، باران می‌بارید توی شهری که حالا ...
Media Removed
این کلمات را غریبه‌ها نخوانند تیر بود، باران می‌بارید تیر بود، باران می‌بارید توی شهری که حالا یک نفر قرار بود برود، یا رفته بود و تابوتی که پشت سر آن راه می‌رفتیم راکب نداشت. رسیدم در خانه‌ای که بار اول که وارد شدم پدرت خانه نبود، بار دوم هم! یادت هست؟ بار اول این همه تسلیت روی نرده های حیاط نزده ... این کلمات را غریبه‌ها نخوانند
تیر بود، باران می‌بارید

تیر بود، باران می‌بارید توی شهری که حالا یک نفر قرار بود برود، یا رفته بود و تابوتی که پشت سر آن راه می‌رفتیم راکب نداشت.

رسیدم در خانه‌ای که بار اول که وارد شدم پدرت خانه نبود، بار دوم هم! یادت هست؟ بار اول این همه تسلیت روی نرده های حیاط نزده بودند و پدرت آمد.

بار دوم اما پدرت را آوردند. آوردند که با چاردیواری خداحافظی کند. چهاردیواری که با تمام کوچه فرق دارد، چهاردیواری که با تمام کوچه فرق داشت.

دو
آدم‌ها مقصد نیستند، آدم‌ها راه‌اند! مثل خیابان‌ها که تو تصمیم می‌گیری کجا بروند، مثل کوچه‌ها که با آدم‌ها معنی می‌گیرند.

خیابان‌های دنیا همه تمام می‌شوند و یک روز بالاخره تمام مقصدهای دنیا از راه می‌رسند، هرکس اما از راهی رسیده است. از آدمی رسیده است.

سه
پدرها نمی‌میرند، پدرها یک روز انگار که بی تصمیم می‌روند. انگار که از این به بعد فقط نمی‌خواهند بمانند.

پدرها یک لحظه می‌روند و حتی پشت سرشان را هم نگاه نمی‌کنند. با این فرق که پدرها را تا آخرین نفس زندگی می‌کنی، هرچند، خودشان زندگی نکنند.

چهار
پدرهامان با هم جبهه بودند، ما هم کربلا بودیم، یک روز هم ما پدر می‌شویم و پسر یکی به دیگری سرسلامتی می‌دهد!

چه فرقی می‌کند کدام یک از ما کدام یکی را بدرقه می‌کند، مهم این است که راه بماند، که راه می‌ماند.

پی‌نوشت یک
اللهم انا لا نعلم منه الا خیرا
اینجایش را بلندتر می‌خوانم و قلبم را محکم فشار می‌دهم. با همان دستی که توی سینه دارم. دلم می‌خواهد درد بکشم وقتی می‌رود کسی که لا نعلم منه الا خیرا!

پی‌نوشت دو
حاج محمدنقی تقوی‌زاد، پدر مجتبای عزیز، بی صدا و آرام از کوچه شقایق رفت. لطفا صلوات و فاتحه قرائت شود

#تسلیت #پدر #دوست #رفیق #برادر #رزمنده #مسافر #کربلا #ومن_الله_التوفیق
Read more
Part #2 تیلور اصلا یه جوری میخواد به هری بفهمونه دوربین اینجاست. خلاصه هری نمیفهمه تا دوربین ها فلش میزنن و بالاخره دوزاریش میوفته :| و بعد تعجب میکنهو بلافاصله میزنه رو دستش و سریع خداحافظی میکنه میره!! اخرشم اگه ببینین یه مردی میاد به کسی که داره فیلم میگیره میگه برن بیرون چون عکسبرداری یا فیلمبرداری ... Part #2
تیلور اصلا یه جوری میخواد به هری بفهمونه دوربین اینجاست. خلاصه هری نمیفهمه تا دوربین ها فلش میزنن و بالاخره دوزاریش میوفته :| و بعد تعجب میکنهو بلافاصله میزنه رو دستش و سریع خداحافظی میکنه میره!! اخرشم اگه ببینین یه مردی میاد به کسی که داره فیلم میگیره میگه برن بیرون چون عکسبرداری یا فیلمبرداری ممنوع بوده. چندین بارم بهشون گفت No flash. ولی بیشتر دایرکشنرا و سویفتی ها میگفتن نه نه اصلا بهم محل نزاشتن از هم بدشون میاد و... :| اول اینکه توی رستوران رو هیچ کس نمیدونه چی شده. بیرونشم هری که دوربین رو ندیده بود داشت میخندید. کنار تیلور که اونجا بود. پس مشکلی ندارن. اصلا معلوم نیس این یک قرار بوده باشه یا یک تصادف. اگه هم قرار بوده به عنوان دو تا دوست میتونسته باشه. ولی همون شب فقط اینجا با هم نبودن و به تولد بهاتی هم رفتن...
پست بعد =>
#taylorswift #harrystyles #haylor
پستای قبل رو هم ببینین
Read more
@nakhle.sabz . <span class="emoji emoji1f539"></span>3dmax <span class="emoji emoji1f538"></span>V_ray <span class="emoji emoji1f539"></span>revit <span class="emoji emoji1f538"></span>auto cad <span class="emoji emoji1f539"></span> طراحی داخلی و نما <span class="emoji emoji1f538"></span> ضوابط شهرداری <span class="emoji emoji1f539"></span>فاز دو و ...
Media Removed
@nakhle.sabz . 3dmax V_ray revit auto cad طراحی داخلی و نما ضوابط شهرداری فاز دو و نکات اجرایی . ️وجه تمایز ما با سایرین: دوره هایی کم جمعیت با 7 نفر ظرفیت عدم نیاز به آوردن لپ تاپ و سیستم ما فیلم کلاس را به صورت کامل و با لایسنس مخصوص شما به شما تحویل می دهیم تا هیچ وقت نگران فراموش ... @nakhle.sabz .
🔹3dmax
🔸V_ray
🔹revit
🔸auto cad
🔹 طراحی داخلی و نما
🔸 ضوابط شهرداری 🔹فاز دو و نکات اجرایی
.
⚡️وجه تمایز ما با سایرین: 🔶 دوره هایی کم جمعیت با 7 نفر ظرفیت 🔶 عدم نیاز به آوردن لپ تاپ و سیستم 🔶ما فیلم کلاس را به صورت کامل و با لایسنس مخصوص شما به شما تحویل می دهیم تا هیچ وقت نگران فراموش کردن مباحث آموزشی نباشید . خیلی از آموزشگاه ها این کار را نمی کنند .
🔶 بسیاری از آموزشگاه ها فقط منو ها را درس می دهند و شما هم شاید منو ها را خوب یاد بگیرید ولی وقتی سر کار می روید نمیدانید چطور از منو ها برای آن کار استفاده کنید . ما به گونه ای آموزش می دهیم که برای حل پروژه از منو ها استفاده کنید و اول با پروژه ها آشنا می شوید و بعد از منو ها در پروژه ها استفاده میکنید . 🔶ما دانشجویان خود را پس از پایان کلاس فراموش نمی کنیم و آنها را به پروژه های مختلف معرفی می کنیم و اطلاعیه های مشاغلی که نیاز به نرم افزار های فوق دارند را برای آنها پیامک می کنیم . 🔶 ما در پرداخت وجه و هزینه کلاس سختگیری نمی کنیم و شما میتوانید هزینه کلاس را به صورت اقساط بپردازید و حتی با معرفی دوستان خود برای ثبت نام در کلاس تخفیف ویژه بگیرید .
آدرس : حد فاصل خیابان بهشتی و مطهری خیابان قائم مقام فراهانی خیابان ششم پلاک 29 طبقه اول نخل سبز
.
☎️021-88177892/88504751
.
⬇️⬇️صفحه ما در اينستاگرام⬇️⬇️
@nakhle.sabz
@nakhle.sabz
@nakhle.sabz
.
لينك كانال نخل سبز⬇️
https://telegram.me/joinchat/Cz-Xnj6xY94B_xQgGtawKw
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خداوند از ثروتمند شدن شما خشنود می شود ) . ( ...
Media Removed
. بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خداوند از ثروتمند شدن شما خشنود می شود ) . ( این پست حاوی ۲ قسمت میباشد ) این ویدیو رو حتما ببینید ! . این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید t.me/jol_osteen . . پیشنهادی ویژه تخفیف و هدیه رایگان بگیرید . ... .
🎬 بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خداوند از ثروتمند شدن شما خشنود می شود )
.
( این پست حاوی ۲ قسمت میباشد )
این ویدیو رو حتما ببینید !
.
این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید
t.me/jol_osteen
.
📦📦📦
.
پیشنهادی ویژه 👇
🎁 تخفیف و هدیه رایگان بگیرید 🎁
.
✅ نام محصول :
🎬 مجموعه سخنرانی های جول اوستین دوست داشتنی
✔350دقیقه سخنرانی و ویدیوتصویری
✔8 کتاب کوتاه الکترونیکی تهیه شده از سخنرانی ها به صورت (PDF)
✔بیوگرافی + گالری عکس
✔تخفیف + هدیه ویژه رایگان
✔ارسال به سراسر کشور رایگان میباشد
.
🔵 پس اگه شما هم به سخنرانی های جول اوستین علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این محصول ارزشمند و دیدنی رو از دست ندهید .
.
🔵 برای مشاهده توضیحات بیشتر پیرامون ارزش این محصول و همینطور هدیه و نحوه سفارش آن #دایرکت دهید و همینطور بر روی لینک زیر کلیک کنید :
.
http://www.movafaghiyatshop.blogfa.com/post/13
.
توضیحات کامل پیرامون این محصول رو حتما در لینک بالا ببینید !
.
🔴 اطلاعیه جدید : راه #دومی هم جهت خریداری این مجموعه به همراه هدیه آن ایجاد کرده ایم ! که می توانید تمامی محتویات این محصول رو پس از ثبت سفارش، از طریق تلگرام خود #بلافاصله به صورت آنی دریافت و دانلود و مشاهده کنید ! که با انتخاب این راه، علاوه بر تخفیف و هدیه در نظر گرفته شده قبلی، تخفیفی #جدید و بیشتر نیز شامل شما می شود، به عبارتی 50 % تخفیف شگفت انگیز شامل می شوید !!! 😱✔ 😊👌
✔ تمامی محتوای ذکر شده فقط و فقط به ارزش ۴۰ هزار تومان
.
جهت ثبت سفارش خود، به آیدی پایین در تلگرام پیام دهید
.
@ManMitavanamGroup
.
و یا از طریق #دایرکت پیج من میتونم پیام دهید
.
📣 قابل توجه دوستداران جول که این محصول رو تهیه کرده اند و چشم انتظار محصول جدیدش هستند که قول داده بودیم 🤗 به زودی نسخه دوم و جدیدی از مجموعه سخنرانی جول اوستین ارائه می شود همراه با شرایطی ویژه برای کسانی که نسخه اول رو تهیه کرده اند ✔
.
با ما همراه باشید ...
.
از این ویدیو در محصول استفاده نشده است
.
سعی می کنیم به خاطر حمایت از کسانی که محصول رو تهیه کرده اند، تا جای ممکن از ویدیوهایی که در محصول وجود دارند اینجا ( در پیج و کانال ) استفاده نکنیم و محفوظ بمانند ❤
Read more
سلام و عصربخیر دوستان با یه بیسکوئیت ساده عصرونه اومدم خدمتتون میشه با یه فنجون چای و چندتا از این ...
Media Removed
سلام و عصربخیر دوستان با یه بیسکوئیت ساده عصرونه اومدم خدمتتون میشه با یه فنجون چای و چندتا از این بیسکوئیتهای خوشمزه یه دورهمی صمیمانه با دوست،همسر یا هر عزیزی که درکنارش حس خوبی دارید داشته باشید. خیلی ساده تهیه میشه به این صورت که؛ 100گرم کره رو با نصف پیمونه پودرشکر و کمی وانیل با همزن ... سلام و عصربخیر دوستان
با یه بیسکوئیت ساده عصرونه اومدم خدمتتون
میشه با یه فنجون چای و چندتا از این بیسکوئیتهای خوشمزه یه دورهمی صمیمانه با دوست،همسر یا هر عزیزی که درکنارش حس خوبی دارید داشته باشید.
خیلی ساده تهیه میشه به این صورت که؛
100گرم کره رو با
نصف پیمونه پودرشکر و کمی وانیل
با همزن برقی حسابی مخلوط میکنیم بعد
یه دونه تخم مرغ بهش اضافه میکنیم و مخلوط میکنیم .
دو پیمونه آرد رو با نوک قاشق بیکینگ پودر و سه قاشق کافی میت یا شیرخشک مخلوط میکنیم و روی مواد الک میکنیم و اول با قاشق وبعد با نوک انگشت مخلوط میکنیم ،خمیرکه جمع شد تو کیسه نیم ساعت تو یخچال بهش استراحت میدیم وبعد روی کاغذ روغنی بازش میکنیم و با قالب دلخواه قالب میزنیم و بعد تو سینی که کاغذ روغنی پهن کردیم میچینیم وتو فر 170درجه که از قبل گرم شده میذاریم به مدت10 تا 15 دقیقه یا تا زمانی که زیر بیسکوئیت ها طلایی بشه .
از فر که دراومد کمی که خنک شد از سینی جدا میکنیم که سفت نشه.
#بیسکوئیت #خونگی #کوکی #خوشمزه #بیسکوییت #شیرینی #قنادی #آشپزی_باهم #شیرینی_پزی
Read more
• داشتم به این عکس نگاه می‌کردم و از اینکه فهمیدم منظورش از ۲+۲=۵ چیه، حال می‌کردم. عکس رو نشون دادم ...
Media Removed
• داشتم به این عکس نگاه می‌کردم و از اینکه فهمیدم منظورش از ۲+۲=۵ چیه، حال می‌کردم. عکس رو نشون دادم به برادرم که به نظر من مغز ریاضیه تا بهش نشون بدم که ببین چقدر خفن ثابت کرده. مثل همیشه با یک نگاه خنثی عکس رو دید و گفت میدونی که اشتباهش کجاست؟ گفتم کجا؟ گفت: عامل صفر رو از دو طرف معادله حذف کرده. اگر ...
داشتم به این عکس نگاه می‌کردم و از اینکه فهمیدم منظورش از ۲+۲=۵ چیه، حال می‌کردم. عکس رو نشون دادم به برادرم که به نظر من مغز ریاضیه تا بهش نشون بدم که ببین چقدر خفن ثابت کرده.
مثل همیشه با یک نگاه خنثی عکس رو دید و گفت میدونی که اشتباهش کجاست؟
گفتم کجا؟
گفت: عامل صفر رو از دو طرف معادله حذف کرده. اگر دقیق‌تر بخوام بگم...
و شروع کرد ۱۰ دقیقه‌ای توضیح دادن که از اول که نوشته ۰=۰ نباید که...
.
بله
همیشه یه نفر هست که حقیقت و منطق رو بکوبونه تو صورتت. که وقتی به این نتیجه رسیدی که یه کاری کردی کارستون، یه اتفاقی رو در سر داری که هرگز شدنی نبوده، بیاد با دلیل و منطق بگه «نمیشه» «این کار منطقی نیست»
خانم‌ها آقایون، گویا ۲+۲ همیشه میشه ۴
.
#ایشششش 😏
#ناممکن_من_باش
Read more
<span class="emoji emoji1f349"></span>️مفهوم #شب_یلدا یلدا از دو بخش "یل" به اضافه "دا" تشکیل شده است « یل + دا = یلدا » در زبان لری که از بازمانده ...
Media Removed
️مفهوم #شب_یلدا یلدا از دو بخش "یل" به اضافه "دا" تشکیل شده است « یل + دا = یلدا » در زبان لری که از بازمانده های زبان هخامنشیان است ‌"یل" را به معنای بزرگ دانند و به مادر " دا ‌" گویند هخامنشیان اعتقاد داشتند که شب اول زمستان دانه های گیاهان در زیر خاک جوانه میزنند و شروع به روییدن میکنند و به همین سبب ... 🍉️مفهوم #شب_یلدا
یلدا از دو بخش "یل" به اضافه "دا" تشکیل شده است « یل + دا = یلدا »
در زبان لری که از بازمانده های زبان هخامنشیان است ‌"یل" را به معنای بزرگ دانند و به مادر " دا ‌" گویند
هخامنشیان اعتقاد داشتند که شب اول زمستان دانه های گیاهان در زیر خاک جوانه میزنند و شروع به روییدن میکنند و به همین سبب اولین ماه زمستان را دی می گویند!
پس یلدا به معنی رویش و زایش است یلدا = رویش بزرگ 🍎پیشاپیش یلداتون مبارکباد😍🙏 🍌🍅🍈🍊🍇🍑🎊🌙⭐🍒🎊💐🎂
سلام 😍✋دوستان خوبم🌻🍃
یه روز خوب🌹
یه حس خوب🌱
یه اتفاق قشنگ🌼
یه رویای دست یافتنی🍄
یه زندگی عاشقانه🍂🍁🍃💕
آرزوے🙏قلب💙ےمن
براے تک💎 تک شماست👈
روز🌞تان مملوازشادی🎉🎊ومحبت💕 🍃تا همیشه عزیزان گرانقدر
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : با نگرانی ها و استرس چیکار کنیم ؟ . ( این پست ...
Media Removed
. بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : با نگرانی ها و استرس چیکار کنیم ؟ . ( این پست حاوی 2 قسمت میباشد ) این ویدیو رو حتما ببینید ! . این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید t.me/jol_osteen . . پیشنهادی ویژه تخفیف و هدیه رایگان بگیرید . نام محصول ... .
🎬 بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی
با عنوان : با نگرانی ها و استرس چیکار کنیم ؟
.
( این پست حاوی 2 قسمت میباشد )
این ویدیو رو حتما ببینید !
.
این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید
t.me/jol_osteen
.
📦📦📦
.
پیشنهادی ویژه 👇
🎁 تخفیف و هدیه رایگان بگیرید 🎁
.
✅ نام محصول :
🎬 مجموعه سخنرانی های جول اوستین دوست داشتنی
✔350دقیقه سخنرانی و ویدیوتصویری
✔8 کتاب کوتاه الکترونیکی تهیه شده از سخنرانی ها به صورت (PDF)
✔بیوگرافی + گالری عکس
✔تخفیف + هدیه ویژه رایگان
✔ارسال به سراسر کشور رایگان میباشد
.
🔵 پس اگه شما هم به سخنرانی های جول اوستین علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این محصول ارزشمند و دیدنی رو از دست ندهید .
.
🔵 برای مشاهده توضیحات بیشتر پیرامون ارزش این محصول و همینطور هدیه و نحوه سفارش آن #دایرکت دهید و همینطور بر روی لینک زیر کلیک کنید :
.
http://www.movafaghiyatshop.blogfa.com/post/13
.
توضیحات کامل پیرامون این محصول رو حتما در لینک بالا ببینید !
.
🔴 اطلاعیه جدید : راه #دومی هم جهت خریداری این مجموعه به همراه هدیه آن ایجاد کرده ایم ! که می توانید تمامی محتویات این محصول رو پس از ثبت سفارش، از طریق تلگرام خود #بلافاصله به صورت آنی دریافت و دانلود و مشاهده کنید ! که با انتخاب این راه، علاوه بر تخفیف و هدیه در نظر گرفته شده قبلی، تخفیفی #جدید و بیشتر نیز شامل شما می شود، به عبارتی 50 % تخفیف شگفت انگیز شامل می شوید !!! 😱✔ 😊👌
✔ تمامی محتوای ذکر شده فقط و فقط به ارزش ۴۰ هزار تومان
.
جهت ثبت سفارش خود، به آیدی پایین در تلگرام پیام دهید
.
@ManMitavanamGroup
.
و یا از طریق #دایرکت پیج من میتونم پیام دهید
.
📣 قابل توجه دوستداران جول که این محصول رو تهیه کرده اند و چشم انتظار محصول جدیدش هستند که قول داده بودیم 🤗 به زودی نسخه دوم و جدیدی از مجموعه سخنرانی جول اوستین ارائه می شود همراه با شرایطی ویژه برای کسانی که نسخه اول رو تهیه کرده اند ✔
.
با ما همراه باشید ...
Read more
Follow<span class="emoji emoji1f449"></span>@ashpazi_page<span class="emoji emoji1f448"></span> سلام دوستان وقت به خیر چون در زمینه خارج کردن ژله از قالب خیلی از دوستان ...
Media Removed
Follow@ashpazi_page سلام دوستان وقت به خیر چون در زمینه خارج کردن ژله از قالب خیلی از دوستان مشکل داشتن برای همین قبل گذاشتن دستور چند مورد رو میگم...اول قالب ژله است توی ظروف پلاستیکی .شیشه ای.استیل و فلزی می تونید درست کنید من تو هر جنس درست کردم و مشکلی پیش نیومده فقط ظروف سیلیکونی برای ژله ... Follow👉@ashpazi_page👈

سلام دوستان وقت به خیر چون در زمینه خارج کردن ژله از قالب خیلی از دوستان مشکل داشتن برای همین قبل گذاشتن دستور چند مورد رو میگم...اول قالب ژله است توی ظروف پلاستیکی .شیشه ای.استیل و فلزی می تونید درست کنید من تو هر جنس درست کردم و مشکلی پیش نیومده فقط ظروف سیلیکونی برای ژله بستنی و دسر مناسبه و بهتره برای ژله های معمولی ازش استفاده نکنید
چند روش برای در آوردن ژله از قالب وجود داره...روش اول که خودم همیشه از اون استفاده میکنم اینه ژله تون که کامل بست و سفت شد نیم ساعت داخل فریزر بزارین بیشتر نشه بعد آب رو جوش بیارین و ژله رو از لبه ها جدا کنید داخل ظرف آبجوش حدود پانزده ثانیه قرار بدین بعد داخل بشقاب برگردانید ضربه بزنید بهش اگر برگشت که هیچ اگر نه چند ثانیه دیگه داخل آب بزارید....روش دوم اینه که قالب رو با روغن مایع خوب چرب کنید کامل چرب کنید بعد مایع ژله رو داخلش بزارین و بزارین ببنده بعد از لبه ها جدا کنید و داخل ظرف برگردانید به راحتی جدا میشه این روش فقط یک ایراد داره اگر ژله چند لایه باشه لایه اول وقتی برگردانید جدا میشه البته من برای این مشکل روش ژله چاقوی داخل می کشم و لایه اول رو میزارم روش میزارم تو یخچال میچسبه...روش سوم اینه قالب رو خوب خیش کنید برگردانید تا آب اضافی اش خارج بشه بعد بزارین داخل فریزر حدود دو ساعت بمونه بعد مایع ژله که کامل سرد باید باشه رو داخلش بریزید و بزارین یخچال وقتی بست ژله به راحتی از داخلش خارج میشه
نکته:ظرفی که ژله رو داخلش میزارین حتما خیس کنید چون وقتی ژله رو برمیگردونید اگر خشک باشه میچسبه و نمیشه حرکتش داد
ژله تخم شربتی:مواد لازم ژله آلوئه ورا یک بسته+یک لیوان آب جوش +نصف لیوان ماست همزده...ژله بلوبری+یک و نیم لیوان آبجوش ...تخم شربتی یک ق م
ابتدا ژله آب رو با آبجوش و تخم شربتی مخلوط میکنیم نصفش رو داخل قالب میزلریم و میزلریم داخل یخچال ببنده بعد ژله آلوئه ورا رو با آبجوش مخلوط میکنیم و میزلریم خنک بشه بعد ماست رو اضافه میکنیم خوب بزنید تا یکدست بشه می تونید از نصف لیوان شیر یا بستنی هم استفاده کنید اما باید ژله با دمای کاملا سرد سرد بشه بعد که ژله اول بست نصف ژله سفید رو اضافه میکنیم میزلریم یخچال ژله سفید حتما باید سرد سرد باشه بعد که بست باقی ژله آبی اون هم که بست باقی ژله سفید رو می ریزیم بعد که ژله بست طبق روشهای بالا از قالب خارج کنید
من برای داخل ژله از ژله رزت گذاشتم که یه پست قبل مراحل کار و دستور کامل گذاشتم
.
.
.
.

کاری از کدبانوی باسلیقه

@ashpazi.saeede
Read more
عرض سلام و احترام از بس به من گفتن شما خوب, با اخلاق و بی حاشیه ای, دیگه از هر چی خوب بودن بیزار شدم اقایان ...
Media Removed
عرض سلام و احترام از بس به من گفتن شما خوب, با اخلاق و بی حاشیه ای, دیگه از هر چی خوب بودن بیزار شدم اقایان محترم؟, داوران عزیز؟, کمیته ی باصطلاح فنی؟؟ شما ادم خوب نمیخواهید, باید بد بود تا به حقت برسی باید مثل بعضیها همون روی سکو بنر مسابقاتو پاره کنی و سال بعد عضو ثابت تیم ملی بشی و قهرمان جهان, فکر ... عرض سلام و احترام
از بس به من گفتن شما خوب, با اخلاق و بی حاشیه ای, دیگه از هر چی خوب بودن بیزار شدم
اقایان محترم؟, داوران عزیز؟, کمیته ی باصطلاح فنی؟؟ شما ادم خوب نمیخواهید, باید بد بود تا به حقت برسی باید مثل بعضیها همون روی سکو بنر مسابقاتو پاره کنی و سال بعد عضو ثابت تیم ملی بشی و قهرمان جهان,
فکر نکنید فقط شما میفهمید و دیگران حالیشون نیست اگه شمارو گذاشتن بعنوان مسعول, ورزشکاری که چندین میلیون هزینه میکنه و مسابقه میده و حقش خورده میشه, این یعنی دزدی,منظورم فقط خودم نیست دلم برای جوونایی میسوزه که به امید شماها از سلامتی و خوشیهای زندگی میگذرن و با در این راه میذارن
بیست و سه ساله که ورزش میکنم اگه با این سن و سال همچنان مسابقه میدم بخاطره این بوده که هدفم اول سلامتی بعد ورزش و قهرمانی بوده و هست و همیشه تو مسابقات از شهر و استان خودم تو مسابقات شرکت کرده و زیر پرچم کسی نبودم, بدون لابی و ادعا و چاپلوسی. وبخاطره همین خصوصیاتم چندین دوره تو اردوی تیم ملی با وجود امادگیه کامل خط خوردم
تو مسابقات انتخابیه شیراز تو دسته ی مثبت اقای علوی ورزشکار با اخلاق و زحمت کش اول شد من روی سخنم به ایشون نیست اونجا شرایط میزبانی و تماشاگر طوری بود که وقتی نفر دوم اعلامم کردن فقط خندیدم وگفتم مهم نیست انشالله اردو, و به نظر داورا احترام گذاشتم و حتی تماشاگرهای شیرازی هم ازم عذر خواهی کردن ولی از کمیته ی فنی دیگه انتظار نداشتم که دعوتم نکنن جناب علیشاهی میگن تو مثبت کسی کات نبود اگه کسی کات نبود پس کسیو دعوت نمیکردین, در ضمن کدوم سال و کدوم مسابقه مثبت کات اومد تو انتخابی که دو ماه مونده به مسابقات برون مرزی؟؟؟ من هم کارت داوری دارم هم مربی هستم هم سالهاست که دارم مسابقه میدم اخرش ما نفهمیدیم شما چی میخواهید؟ یه سال میگین اناتومی مهمه تا مسابقه خوب میشه, یه سال میگین کات!!! به عکس دقت کنید خودتون قضاوت کنید کمر پهن, سرشونه جم, و حجم زیر بغل و مابقی, گذشته از این کسی که وزنش با بدنه به قول شما ابدار صد و چهار کیلوعه روز مسابقه با چه وزنی میخواد شرکت کنه احتمال زیاد 98 ,
البته این بار اول نبود که شاهد این نا حقی بودیم
تو اردوی انتخابیه اسیاییه ژاپن هم نظر کمیته ی فنی بین من و اقای صمدی که بازم ازیشون عذر خواهی میکنم و روی سخنم به ایشون نیست, اقای صمدی رو انتخاب کردن, که با اعتراض و پیگیری بنده ودر نهایت تصمیم بر این شد که هردو اعزام بشیم و نتیجه رو خودتون دیدین من با دوازده امتیاز منفی اول شدم و اقای صمدی با سی و دو امتیاز منفی دوم, مابقی در کامنت👇
Read more
سالی که نکوست از بهرش پیداس !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ کار به اون قسمتی که تقدیر الهی و‌بلاخره پیش امد و خواست ...
Media Removed
سالی که نکوست از بهرش پیداس !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ کار به اون قسمتی که تقدیر الهی و‌بلاخره پیش امد و خواست خداس ندارم ، اون بحث جدایی هست که البته که در انتها بر میگرده به بحث پایین یعنی خودما ((از ماست که بر ماست ،ایه که میگه اصلا ما برای شما بد نمیخوایم این خودتونید که برای خودتون بدی ایجاد میکنید ، و خب قانون ... سالی که نکوست از بهرش پیداس !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ کار به اون قسمتی که تقدیر الهی و‌بلاخره پیش امد و خواست خداس ندارم ، اون بحث جدایی هست که البته که در انتها بر میگرده به بحث پایین یعنی خودما ((از ماست که بر ماست ،ایه که میگه اصلا ما برای شما بد نمیخوایم این خودتونید که برای خودتون بدی ایجاد میکنید ، و خب قانون نیوتون که به هرچی هرقدر نیرو وارد‌ کنی به خودت بر میگرده ، که کار بهش نداریم .... گیر من قسمتیه که دست خودمونه / جاییه که من اختیارشو دارم ،بازم کار ندارم که لطف خدا همراهشه. و..... اما اقا بیایم تمام تمرکز رو بزاریم روی دو موضوع ،
موضوع اول : قدرت اختیار
موضوع دوم :توکل
اگر ما با دقت تمام و تمرکز بالا به موضع اول نکاه کنیم و روش کار کنیم
و موضوع دوم رو دقت کنیم به نشونه هاش و باورش داشته باشیم
بازی خیلی عوض میشه !! چیزی به نام شانس خیلی کم رنگ میشه .... چیزی به نام بد بیاری دیگه مفهومی نداره .... این که ما هیچ کاری نکنیم و بگیم ادما بد شدن ((دور از جون خوانندگان محترم )) و همه دروغ میگن ، همه دزدی میکنن ، همه بازاریا فلانن ، همه مسئولین جای جای جا میزنن و شل میکنن و میترسن ، همه خیلی کارای دیگه میکنن میشه عدم توانایی فردی ، اصلا داریم خودمونو میبریم زیر سوال ،! چطور میتونم یه ماشین رو یه عشق زمینی رو یه .... رو دوست داشته باشم و به خاطر رسیدنش هر کاری بکنم. ....اما دروغ رو نمیتونم از دوری کنم ؟ نمیتونم از کارهای غیر انسانی ((بثنام دیگش گناه هست )) دوری کنم مخصوصا کارایی که به دیگران صدمه میزنه !؟ چرا چون سخته !؟ چون حرف و حدیث زیاد میشه پشت سر !؟ این عادلانس این دنیایی که از زمینش گلایی به این قشنگی در میاد رو بگیم کثیف ، بعد ادمایی که به خاطر اینکه پول بگیره ادم میکشه ((طرق مستقیم وغیر مستقیم))تا به پول برسه و از پول به قدرت و از قدرت به نیاز های فردی خودش و اخرشم پوچی !؟ این ادم کثیف نیست دنیا کثیفه !؟یا دنیا کثیف شده !؟ دنیا رو ما کثیف کردیم ((خودمو میگم )) ««به قول بابام تعریف میکنه :معلم دبستانش به خاطر ننوشتن تکالیفش دانش اموزان اول زد کف دست داداش خودش تا بقیه بدونن قانون قانونه و اول‌واسه خودت .... دنیا قشنگه اگر فقط و فقط خودت درست رفتار کنی ، وابسطه به دیگران نباشی ، سخت هست کم هست ولی هست ، سفت بچسبی به خوبیا ، ساختن همیشه سخت تر از خراب کردنه خوبی سخته هزینه داره ، فقط باید الوده شد ، الوده همه ادما رو دوست داشتن ((البته به اندازه )) الوده زندگی کردن به خاطر شاد کردن ادما حتی با یه سلام به یه پیر مرد ...ادما کیان !؟...ادامه کامنت
Read more
هی دست می‌رود به کمرها یکی یکی وقتی که می‌رسند خبرها یکی یکی خم گشته است قد پدرها دوتا دوتا وقتی ...
Media Removed
هی دست می‌رود به کمرها یکی یکی وقتی که می‌رسند خبرها یکی یکی خم گشته است قد پدرها دوتا دوتا وقتی که می‌رسند پسرها یکی یکی ..... این که از خیلیها صدا در نمیاد جای تعجبی نداره... اخه این بچه ها بسیجی بودند ... اقازاده نبودند که معاون اول براشون دم تکون بده...دستشون به جایی بند نبود که سلبریتیا اینستا ... هی دست می‌رود به کمرها یکی یکی
وقتی که می‌رسند خبرها یکی یکی

خم گشته است قد پدرها دوتا دوتا
وقتی که می‌رسند پسرها یکی یکی .....
این که از خیلیها صدا در نمیاد جای تعجبی نداره... اخه این بچه ها بسیجی بودند ... اقازاده نبودند که معاون اول براشون دم تکون بده...دستشون به جایی بند نبود که سلبریتیا اینستا و خودشونو براشون خفه کنند ... جدایی طلبو مفت خور و جیره خور نبودند که بی بی سی خبر براشون کار کنه...
اونا بسیجی بودند ... وظیفشون کشته شدن برا اسلامه...
آقای سپاه پاسداران ننگ بر شماها اگه از خون این بچه ها راحت بگذرید.. به بقیه دولت و مجلس و قوه غذایی که امیدی نداریم کلا...
صبح شهید شدند عصر دفن شدند و تمام.. من موندم و بیچارگی ... خوبا همه پریدند...اف بر ماهایی که تو دنیا غرق شدیم ...
#واحسرتا_جامونده_ایم_از_شهدا
#اللهم_ارزقنا_شهادت_فی_سبیلک
#شادی_روح_شهدا_صلوات
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج
#اللهم_احفظ_قائدنا_الامام_خامنه_ای
#آخر_منم_شهید_میشم
Read more
‌ با بهترین آرزوها در سال جدید، من و زهرا می‌خوایم بهتون یه عیدی بدیم... این راز سلامتی و طول عمر شرق ...
Media Removed
‌ با بهترین آرزوها در سال جدید، من و زهرا می‌خوایم بهتون یه عیدی بدیم... این راز سلامتی و طول عمر شرق دور رو من از ژاپنی‌های تایوان یاد گرفتم. ‌ دو قاشق برنج قهوه‌ای یا سبوس‌دار رو با دو قاشق چای سبز تو یه ماهیتابه یا قابلمه برای چند دقیقه با حرارت متوسط برشته میکنیم تا خشک و بودار بشه. بهتره ظرف رو ...
با بهترین آرزوها در سال جدید، من و زهرا می‌خوایم بهتون یه عیدی بدیم... این راز سلامتی و طول عمر شرق دور رو من از ژاپنی‌های تایوان یاد گرفتم.

دو قاشق برنج قهوه‌ای یا سبوس‌دار رو با دو قاشق چای سبز تو یه ماهیتابه یا قابلمه برای چند دقیقه با حرارت متوسط برشته میکنیم تا خشک و بودار بشه. بهتره ظرف رو داغ کنیم و اول برنج رو حرارت بدیم تا رنگش تیره تر بشه و بوش دربیاد بعد چای سبز رو بریزیم. ممکنه بعضی از دونه‌های برنج مثل پُفیلا بشکفند و باز بشن که چه بهتر!

بعد تو یه قوری بزرگ پر آب جوش میریزیم تا به مدت هشت تا ده دقیقه دم بکشه. باید برای شش نفر کافی باشه.

این چای "گِنمایچا" نام داره و اصالتش به ژاپن برمیگرده و توسط مردم عامی نوشیده میشده. طعم گرم و مطبوعی داره و حس گرسنگی رو از بین میبره. بخصوص که عطر برنج داره و حس غذا خوردن به آدم میده.

سالها پیش که چای بسیار گرون و مخصوص اشراف متمول شرق دور بود، مردم عادی و فقیر برنج و سبوسش که ارزون و در دسترس همه بود رو قاطی مقدار کمی چای میکردن و با برشته کردن عطر و طعمش بیشتر میشد تا مقرون به صرفه بشه. اون موقع شاید نمیدونستن که خواص سلامتی برنج قهوه‌ای چقدر زیاده ولی امروزه این چای یکی از رموز طول عمر مردمان شرق دور بحساب میاد و خواص متعدد سبوس برنج و چای سبز دیگه از هیچکس پوشیده نیست.

عمرتان طولانی و با عزت و سلامت، مهرتان مستدام و سال نو مبارک🌹❤ #Genmaicha #Japanese_tea
Read more
قلعه نویی: از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:برخی ...
Media Removed
قلعه نویی: از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:برخی ها قرارداد 1.8 میلیاردی می بندند که همان اول 800 میلیون آن را می گیرند اما من از سازمان لیگ می خواهم امسال اول قرارداد من را منتشر کند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، امیر قلعه ... قلعه نویی: از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:برخی ها قرارداد 1.8 میلیاردی می بندند که همان اول 800 میلیون آن را می گیرند اما من از سازمان لیگ می خواهم امسال اول قرارداد من را منتشر کند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس، امیر قلعه نویی پرافتخارترین سرمربی لیگ فوتبال ایران بار دیگر به سپاهان اصفهان برگشت تا بتواند این تیم را که سال گذشته نتایج ضعیفی کسب کرده بود نجات دهد. قلعه‌نویی به عنوان مردی که معمولا از کی روش انتقاد می کند در این مصاحبه از عادل فردوسی پور هم مجددا انتقاد کرد و مدعی شد که کارشناسان نباید در مورد تیم ملی نظر بدهند بلکه عادل فردوسی پور باید در مورد تیم ملی و کی روش صحبت کند.
متن گفت و گوی سرمربی سپاهان با خبرنگار ورزشی فارس را در زیر می خوانید:
* باید یک هافبک بازیساز خوب جذب کنیم
فارس: سپاهان را در لیگ امسال چطور می‌بینید و آیا می‌توانید نتایج خوبی کسب کنید؟
سال سختی پیش‌رو داریم، این تیم احتیاج به تغییراتی زیادی دارد و مهم‌تر از آن سعی کردیم تغییر نگرشی داشته باشیم که با کمک خدا این اتفاق افتاد. از مدیران باشگاه تشکر می‌کنم چرا که بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند و نفرات با تمام توان‌شان تمرین می‌کنند ولی هنوز از آن چیزی که انتظارم دارم فاصله داریم. باید یک هافبک بازیساز خوب جذب کنیم. تیم خوبی جمع کردیم، در تمام پست‌ها دو بازیکن داریم ولی در بعضی از پست‌ها کمبودهایی احساس می‌شود که باید برطرف کنیم. احساس می‌کنم با آمدن یک هافبک بازیساز خوب این مشکل برطرف شود.
* از سازمان لیگ می خواهم اول قرارداد من را منتشر کند
فارس:‌با آغاز فعالیت نقل و انتقالات حرف و حدیث های زیادی در مورد خریدهای سپاهان مطرح و عنوان شد سپاهان قراردادهای میلیاردی بسته است. نظر شما در این باره چیست؟
این افراد با امیرقلعه‌نویی مشکل دارند و به دنبال این هستند تا حواشی درست کنند از سازمان لیگ خواهش می‌کنم تا تمام قراردادهایی که بین بازیکنان و باشگاه‌ها منعقد شده است را منتشر کند. خواهش می‌کنم اول قرارداد من را منتشر کنند و بعد از آن بازیکنان سپاهان و همه تیم‌هایی که در لیگ حضور دارند را انتشار دهند. آن زمان مردم واقعیت‌ها را می‌بینند. همان افراد قرارداد یک میلیارد و ۸۰۰ میلیونی امضا می‌کنند و جالب است که ۸۰۰ میلیون همان اول دریافت می‌کنند. ان‌شاءالله سازمان لیگ دست به کار شود و تمام قراردادها را منتشر کند تا مردم متوجه شوند.
ادامه در سایت #طوفان_زرد
Read more
 #وحید_رحیمیان پرده اول #عقل هایمان یک اندازه نیست #احساسات هم تفاوت معیارهای بعضی با بقیه ...
Media Removed
#وحید_رحیمیان پرده اول #عقل هایمان یک اندازه نیست #احساسات هم تفاوت معیارهای بعضی با بقیه از زمین است تا اسمان بعضی ها را نمیشود در چهارچوب ها و در دقیقه ها محبوس کرد زمان و مکان را هرگز نمیشناسند اگر به انها بگویی یک دقیقه چیزی نگو شاید چند ثانیه محض رضای دلت چیزی نگویند ولی کمی بعد تر حرفش ... #وحید_رحیمیان
پرده اول

#عقل هایمان یک اندازه نیست
#احساسات هم
تفاوت معیارهای بعضی با بقیه از زمین است تا اسمان
بعضی ها را نمیشود در چهارچوب ها و در دقیقه ها محبوس کرد
زمان و مکان را هرگز نمیشناسند

اگر به انها بگویی یک دقیقه چیزی نگو شاید چند ثانیه محض رضای دلت چیزی نگویند ولی کمی بعد تر حرفش را میزند و میگوید یک دقیقه من تمام شد
و تو نگاه میکنی به ساعتت که هنوز اول راه است
اگر به انها بگویی از جایت تکان نخور و از این محدوده خارج نشو ، بعد از لحظه ای جابجا میشود ، شاید مثل فنری که از جا در میرود
اما به خیال خودش جایش همانجاییست که خودش میخواهد و هنوز از محدوده اش خارج نشده

یک مربی بلکه تمام مربی ها هم به انها بگوید #دیسیپلین ، فایده ندارد
قانون گذاری برای این جماعت خنده دار و بی معناست
باید و نباید هم

نهایت ماجرا باید به انها دوباره #فرصت داد برای #جبران
حتی اگر قانون بازی این نباشد

پرده دوم

بعضی ها هستند که میخورند و چپاول میکنند
برمیدارند و سعی میکنند یادشان برود سر جایش بگذارند
هر چه به آنها بگویی #مسئولیت جای پر کردن جیب خودت و خانواده و بستگان و وابستگان تو نیست در سرشان نمیرود

بزرگ یک ملت بگوید #مردم_گله_مندند بیایید در این چند سال مسئول بودنتان به درد #مردم برسید ، نه مردم را باور میکنند نه دردشان را

خدا بگوید پیغمبر بگوید ، کتاب و احادیث و یک ملت به آنها بگوید ، فایده ندارد

چاره کار این جماعت سختگیری در اجرای #قانون است و اشد مجازات
هر چه دل جماعت اول پاک است و اماده پذیرش اشتباه و اعتراف به اشتباه ، جماعت دوم لجوج است و سرکش
هر چه جماعت اول لایق بخششند و مهربانی ، جماعت دوم غیر قابل بخشش و لایق به قاطعیت

صد حیف که گاهی ادمها را با هم اشتباه میگیرند
ضابطان قانون و قضا

پس نوشت نظر شخصی

#رحیمیان وقتی #استند_آپ #کمدی خودش رو تموم کرد که جناب #رامبد_جوان اومد و جلوی وحید اونطوری از #آیت_بیغم تعریف کرد
این پسر سراسر احساس همونجا تموم شد
باید یاد بگیره پوست کلفت بشه
قبل از کمدین شدن
Read more
Regrann from @meysam_zlf -. . #با_سربازان_درون_گهواره_خامنه_ای_چه_میکنید؟ اگر آن روز ...
Media Removed
Regrann from @meysam_zlf -. . #با_سربازان_درون_گهواره_خامنه_ای_چه_میکنید؟ اگر آن روز که ساواک گرداگرد خمینی بت شکن را گرفته بود و زخم زبان میزد که سربازانت کجااند؟ و روح خدا فرمود سربازان من در گهواره اند! روح آیزنهاور و کارتر خبردار میشد که روزی سربازان در گهواره خمینی،طومار 2500 ... Regrann from @meysam_zlf -.
.

#با_سربازان_درون_گهواره_خامنه_ای_چه_میکنید؟
اگر آن روز که ساواک گرداگرد خمینی بت شکن را گرفته بود و زخم زبان میزد که سربازانت کجااند؟
و روح خدا فرمود سربازان من در گهواره اند!
روح آیزنهاور و کارتر خبردار میشد که روزی سربازان در گهواره خمینی،طومار 2500 سال رژیم ‌شاهنشاهی را در هم می‌پیچند،و دیگر نه ژاندارمی دارند و نه کاپیتولاسیون و نه سفارتخانه و نه سفیری!
او را که هیچ، هواپیماش را هم که هیچ، دودمانش را در آسمان میزدند!
تا سالها بعد روح لینکلن و جرج واشنگتن در گور به خود نلرزد،که وقتی پترائوس چهار ستاره پیام یکی از همین سربازان خمینی را خواند،که در آن نوشته شده بود:
"من،!قاسم سلیمانی،سیاست‌های ايران را در عراق، لبنان،غزه و افغانستان تدوين مي كنم!"
خمینی را نگاه داشت،همان که محمد ص را با تار عنکبوتی در غار نگاه داشته بود!
قرن هاست که تاریخ انتظار این سربازان را میکشد!
چه شد فتح سه روزه صدام با آمریکا؟
مگر چند ساعته کویت را نگرفت بدون آمریکا؟
کجا رفت از نیل تا فرات رایس؟برخورد تمدن های هانتینگتون؟
هلال شیعه کسینجر،پایان دنیا فوکویاما؟
از نیل تا فرات که هیچ از هرات و پنج شیر و صنعا تا لاذقیه و سامرا،
آب نمیخوردند مگر با اجازه قاسم سلیمانی آن سرباز در گهواره خمینی!
حسن طهرانی مقدم کابوس شب های یهود که و وصیت کرد بر سنگ مزارم بنویسید اینجا مدفن کسی است که میخواست اسرائیل را نابود کند!
سرباز در گهواره خمینی بود که کرور کرور سجیل و رعد و عماد ساخت،تا تلاویو و حیفا را از حالا شخم خورده بدانند و التماس کنند که فقط بگویید تهدید نکنند!
روی دیوار های خرمشهر نوشته بودند،آمدیم تا بمانیم،اما این
حسن باقری،احمد متوسلیان،صیاد شیرازی، سربازان در گهواره خمینی بودند،که کارستانی کرد که حالا در زادگاه صدام عکس امام را بالا میرود!
تمام شد آن دوران که آواکس هایتان بر سر غواص های خمینی فرود می آمد و آنها را،دست بسته زنده به گور میکرد،خردل میخوردند و تن به تانک میجنگیدند!
حالا باید برای کشتن سربازهای سید علی آخرین نسل عمود پرواز های لاکهید مارتین،تا یمن،نیجریه و سوریه پرواز کنند!
گذشت زمان بزن در رو که سربازان خمینی در شلمچه و خرمشهر شهید میشدند!
سربازان خامنه ای در خانطومان و قنیطره و حلب میجنگند و به گفته خودتان،7تریلیون دلار هزینه ایجاد داعش را پودر میکنند و شهید میشوند که نزدیکترین جاهاست به قبله اول!
و چه نزدیک است فتح آخر!
این سربازان در گهواره خمینی بودند که با دست خالی بر هم زدند تمام نظم نوین جهانیتان را!
با سربازان درون گهواره خامنه
Read more
‌ . با یه تغییر کوچیک میشه تنوع به غذاها داد ، قبلا کباب دورنگ رو توی پیج گذاشته بودم و خیلی از شما دوستان ...
Media Removed
‌ . با یه تغییر کوچیک میشه تنوع به غذاها داد ، قبلا کباب دورنگ رو توی پیج گذاشته بودم و خیلی از شما دوستان برام عکس فرستادین اینبار این کباب دیگی که زبرا شده با یه سس مخصوص که طعمش دو چندان بهتر میشه . از مراحش براتون عکس انداختم . دستورش هم اضافه میشه . یعنی بزارم ؟؟🤔 . . . #طرز_تهیه_کباب . #کته #کباب گوشت ...
.
با یه تغییر کوچیک میشه تنوع به غذاها داد ، قبلا کباب دورنگ رو توی پیج گذاشته بودم و خیلی از شما دوستان برام عکس فرستادین اینبار این کباب دیگی که زبرا شده با یه سس مخصوص که طعمش دو چندان بهتر میشه .
از مراحش براتون عکس انداختم .
دستورش هم اضافه میشه . یعنی بزارم ؟؟🤔😉
.
. . #طرز_تهیه_کباب
. #کته #کباب
✔گوشت چرخکرده ( بهتره برای کباب از مخلوط گوسفندی وگوساله باشه) دویست گرم.
✔سینه ی مرغ چرخ کرده دویست گرم .✔ پیاز رنده شده و اب گرفته چهار عدد متوسط کوچیک .نمک و فلفل
✔ کره ده گرم ( یا یک قاشق خامه  چون  کباب مرغ کمی سفت میشه اگر چرب نباشه ). .
✔گوشت چرخکرده را با دو عدد پیاز رنده شده که خوب آبش رو گرفتیم و نمک و فلفل و کمی سماق ورز میدیم.
✔سینه ی مرغ را هم چرخ کنید یا اینکه توی غذاساز میریزیم بادو عدد پیاز رنده شده و آب گرفته  و نمک و فلفل و پودر سیر و یک قاشق کره  خیلی خوب ورز میدیم.
یکساعت میزاریم توی یخچال که استراحت کنه
.
.✔برای کباب تابه ای دورنگ گلوله هایی از گوشت برداشته ولوله میکنیم کف تابه میزاریم و بعد  بصورت افقی با انگشت صاف می کنیم .
. ✔برای کباب مرغ هم به همین روش عمل میکنیم  در کنار هم میزاریم و خوب با انگشت صاف میکنی . در نهایت که همه ی تابه پر شد دستتون رو کمی خیس کنید و خوب روی گوشت بکشید که دو لایه به هم خوب بچسبه و صاف و صوفش میکنیم . ✔و بعد روی حرارت متوسط  میزاریم ( اولش حرارت خیلی کم نباشه کمی که خودش رو گرفت حرارت کم میکنیم) و یه قاشق آب جوش و کمی روغن میریزیم و یه کمی که خودش رو گرفت با کاردک یا چاقو برشهای عمودی میزنیم و روی کباب هم فلفل دلمه ای بزارین خوش طعمش میکنه
توی تابه کمی روغن و دو قاشق آب جوش میریزیم و اول با حرارت متوسط باشه تا خودش رو بگیره وسفت بشه و بعد با حرارت کم و در بسته میزاریم بپزه و چند بار هم زیر و رو میکنیم که نسوزه.
برای سس هم یه دونه پیاز نگینی خرد کرده و با زردچوبه تفت داده حدود پنج تا گوجه فرنگی پوره کنید ( بارنده یا غذاساز) بهش اصافه کرده کمی پودر سیر و نمک و فلفل هم زدم . وقتی آبش تبخیر شد و به روغن افتاد دوباره کمی آب میریزیم تا بپزه و درنهایت روی کبابها میریزیم و سریع خاموش میکنیم
به کباب مرغ دو ق جعفری خرد شده و یه ق فلفل دلمه هم زدم .
#کباب #بزن_چاق_شی
Read more
طرز_تهیه_کباب_عاطفه <span class="emoji emoji2714"></span>گوشت چرخکرده ( بهتره برای کباب از مخلوط گوسفندی وگوساله باشه) دویست گرم. <span class="emoji emoji2714"></span>سینه ...
Media Removed
طرز_تهیه_کباب_عاطفه گوشت چرخکرده ( بهتره برای کباب از مخلوط گوسفندی وگوساله باشه) دویست گرم. سینه ی مرغ چرخ کرده دویست گرم . پیاز رنده شده و اب گرفته چهار عدد متوسط کوچیک .نمک و فلفل  کره ده گرم ( یا یک قاشق خامه  چون  کباب مرغ کمی سفت میشه اگر چرب نباشه ). . گوشت چرخکرده را با دو عدد پیاز رنده ... طرز_تهیه_کباب_عاطفه ✔گوشت چرخکرده ( بهتره برای کباب از مخلوط گوسفندی وگوساله باشه) دویست گرم.
✔سینه ی مرغ چرخ کرده دویست گرم .✔ پیاز رنده شده و اب گرفته چهار عدد متوسط کوچیک .نمک و فلفل
✔ کره ده گرم ( یا یک قاشق خامه  چون  کباب مرغ کمی سفت میشه اگر چرب نباشه ). .
✔گوشت چرخکرده را با دو عدد پیاز رنده شده که خوب آبش رو گرفتیم و نمک و فلفل و کمی سماق ورز میدیم.
✔سینه ی مرغ را هم چرخ کنید یا اینکه توی غذاساز میریزیم بادو عدد پیاز رنده شده و آب گرفته  و نمک و فلفل و پودر سیر و یک قاشق کره  خیلی خوب ورز میدیم.
یکساعت میزاریم توی یخچال که استراحت کنه
.
.✔برای کباب تابه ای دورنگ گلوله هایی از گوشت برداشته ولوله میکنیم کف تابه میزاریم و بعد  بصورت افقی با انگشت صاف می کنیم .
. ✔برای کباب مرغ هم به همین روش عمل میکنیم  در کنار هم میزاریم و خوب با انگشت صاف میکنی . در نهایت که همه ی تابه پر شد دستتون رو کمی خیس کنید و خوب روی گوشت بکشید که دو لایه به هم خوب بچسبه و صاف و صوفش میکنیم . ✔و بعد روی حرارت متوسط  میزاریم ( اولش حرارت خیلی کم نباشه کمی که خودش رو گرفت حرارت کم میکنیم) و یه قاشق آب جوش و کمی روغن میریزیم و یه کمی که خودش رو گرفت با کاردک یا چاقو برشهای عمودی میزنیم و روی کباب هم فلفل دلمه ای بزارین خوش طعمش میکنه
توی تابه کمی روغن و دو قاشق آب جوش میریزیم و اول با حرارت متوسط باشه تا خودش رو بگیره وسفت بشه و بعد با حرارت کم و در بسته میزاریم بپزه و چند بار هم زیر و رو میکنیم که نسوزه.
برای سس هم یه دونه پیاز نگینی خرد کرده و با زردچوبه تفت داده حدود پنج تا گوجه فرنگی پوره کنید ( بارنده یا غذاساز) بهش اصافه کرده کمی پودر سیر و نمک و فلفل هم زدم . وقتی آبش تبخیر شد و به روغن افتاد دوباره کمی آب میریزیم تا بپزه و درنهایت روی کبابها میریزیم و سریع خاموش میکنیم
به کباب مرغ دو ق جعفری خرد شده و یه ق فلفل دلمه هم زدم . .
.

کاری از کدبانوی باسلیقه
@atefeh.ghanbarei
Read more
دلنوشته استاد اردشیر لارودی برای سهراب استقلال که اگر هزار بار هم خوانده شود باز سیر نخواهیم شد از ...
Media Removed
دلنوشته استاد اردشیر لارودی برای سهراب استقلال که اگر هزار بار هم خوانده شود باز سیر نخواهیم شد از این جملات ناب و گرانقدر: بوقش طنین دیگری داشت! بوقچی‌ها زیاد بودند، ولی سهراب یکی بود! سهراب تک بود و تنها نبود! والا می‌گفتیم تنهاترین بوقچی! تنهاترین استقلالی حقیقی! اما او به اندازه همه استقلالی‌ها ... دلنوشته استاد اردشیر لارودی برای سهراب استقلال که اگر هزار بار هم خوانده شود باز سیر نخواهیم شد از این جملات ناب و گرانقدر:
بوقش طنین دیگری داشت!
بوقچی‌ها زیاد بودند، ولی سهراب یکی بود! سهراب تک بود و تنها نبود! والا می‌گفتیم تنهاترین بوقچی! تنهاترین استقلالی حقیقی! اما او به اندازه همه استقلالی‌ها دوستدار داشت!
سهراب دلش با استقلال بود! سهراب دلش به بوقش خوش بود! سهراب دلش به این خوش بود که جای حسن تارزان را گرفته بود و جای محمد بوقی – بوقچی سرخ‌ها را – پر کرده بود!
تا زمانی که اوضاع عوض نشده بود، تا روزی که زمانه عوضی نشده بود، سهراب ارکستر آزادی ۱۰۰ هزار نفره را و ارکستر ۲۵ هزار نفره شهید شیرودی را – از وقتی که هنوز امجدیه بود – به همسرائی وامی داشت! تا او نمی‌آمد – که همیشه اول همه در ورزشگاه بود – دست و دل کسی به تشویق و تشجیع و تهییج نمی‌رفت!
با بوق ۱۲ دهنه سهراب، امجدیه و شیرودی خوش‌آهنگ‌تر بود و آزادی پرده‌های بدیعی از هوا‌داری آهنگین و از طرفداری موزون به چشم‌ها و گوش‌ها و حنجره‌ها تقدیم می‌کرد! سهراب تک‌نوازی بود که همه خود را با او تراز می‌کردند!
***
سهراب رفت! سهراب بوقی رفت! با مناعت زندگی کرد و با احترام زیست! از دست خود پلی برای عبور از آبرو نساخت که همه عمر آبروداری کرد! درگذشت او، از روزی آغاز شد که بوقش را به صدا در نیاورد! سهراب اصیل بود و عشقش به استقلال اصالت داشت! درست شبیه و نظیر مرحوم داود جورابلو! جای سهراب در نبرد استقلال – السد خالی خواهد ماند! استقلالی‌ها، البته روح او را شاد خواهند کرد!
Read more
و اول مهر از رگ گردن ب شما نزدیک تر است😧 *و تو چه میدانی ۱ مهر چیست؟<span class="emoji emoji1f622"></span> * زمانی که 7 صبح ساعت ها به صدا درمی ...
Media Removed
و اول مهر از رگ گردن ب شما نزدیک تر است😧 *و تو چه میدانی ۱ مهر چیست؟ * زمانی که 7 صبح ساعت ها به صدا درمی ایند😴 *و آنچه در آسمانها و انچه در زمین است از وحشت در هم میپیچند * و گروه گروه به سمت مدارس و دانشگاه ها رانده میشوید * و زیانکاران از ما میخواهند که آنان را به اول تابستان برگردانیم تا اندکی بخوابند ... و اول مهر از رگ گردن ب شما نزدیک تر است😧
*و تو چه میدانی ۱ مهر چیست؟😢 * زمانی که 7 صبح ساعت ها به صدا درمی ایند😴
*و آنچه در آسمانها و انچه در زمین است از وحشت در هم میپیچند 😨
* و گروه گروه به سمت مدارس و دانشگاه ها رانده میشوید😲 * و زیانکاران از ما میخواهند که آنان را به اول تابستان برگردانیم تا اندکی بخوابند😩 *در آن زمان نگهبانان به آنان گویند آیا ب شما نگفته بودیم که تعطيلات تابستان فانیست و عذابی دردناک در انتظار شماست؟😭
همانا که بازگشت همه بسوی مدرسه و دانشگاست!😁😂
Read more
كافه #پاسيو این کافه تقریبا دو هفته اس شروع به کار کرده و ما هم به دعوت خودشون رفتیم اينجا. پاسيو یه ...
Media Removed
كافه #پاسيو این کافه تقریبا دو هفته اس شروع به کار کرده و ما هم به دعوت خودشون رفتیم اينجا. پاسيو یه کافه شیک و بزرگه که تقریبا ٣٠، ٤٠ نفر ظرفیت داره (هم داخل و هم بیرون) محیط و فضاشم خیلی حس خوبی میده به آدم. ما واسه شام رفتیم و بیشتر از منوی غذاهاشون سفارش دادیم، یه #تست_سالامی سفارش دادیم که طعم خیلی ... كافه #پاسيو
این کافه تقریبا دو هفته اس شروع به کار کرده و ما هم به دعوت خودشون رفتیم اينجا.
پاسيو یه کافه شیک و بزرگه که تقریبا ٣٠، ٤٠ نفر ظرفیت داره (هم داخل و هم بیرون) محیط و فضاشم خیلی حس خوبی میده به آدم.
ما واسه شام رفتیم و بیشتر از منوی غذاهاشون سفارش دادیم، یه #تست_سالامی سفارش دادیم که طعم خیلی خوبی داشت و ٢١ تومن بود، یه #پنه_مرغ داشتیم که خوشمزه بود و حجمشم زياد بود و اونم ٢١ تومن بود، یه #پنه_سبزیجات داشتیم که در واقع همون پنه مرغ بود (البته بدون مرغ) که جاى كارداشت و میتونست خیلی بهتر باشه و از سبزیجات دیگه ای علاوه بر قارچ استفاده بشه داخلش، پنه سبزيجات هم ٢١ تومن بود، یه #کروسان_شکلات داشتیم که همینطور که از ظاهرش پیداست خیلی خوشمزه بود و اول از همه تموم شد و قيمتش هم ١٧ تومن بود. يه نوشيدنى #ردلایک سفارش دادیم که ترش و بود و به کسایی که به نوشیدنی های ترش علاقه دارن توصیه میکنيم. سرويس #چايى تك نفره شون هم ٥ تومنه.
آدرس پاسيو كافه خيابان #چهارباغ_عباسى، كوچه #كازرونى هست، آدرس پيجشون رو هم ميذاريم اگه دوست داشتين فالو كنيد
@pasio.cafe
@pasio.cafe
اين پست قرعه كشى هم داره و سه نفر از كسانى كه دوستاشون رو زير اين پست تگ كنن به قيد قرعه ميتونن برن پاسيو كافه و تا سقف ٣٠ تومن مهمونشون باشن.😊🍹
(واسه اينكه شانس بيشترى داشته باشين در هر كامنت يه نفرو تگ كنيد)
تا فردا شب اينموقع وقت دارين دوستاتونو تگ كنيد و بعدشم اسم برنده ها به همين پست اضافه ميشه.
@isfahan_restaurants
@isfahan_restaurants
@isfahan_restaurants
#اصفهان #اصفهان_رستوران #اصفهان_رستوران_گردى
Read more
@hoseinghadyani - <span class="emoji emoji2712"></span> از #شهید_احمد_کاظمی تا #شهید_محسن_حججی احمد کاظمی سال‌ها بعد از جنگ هم زندگی ...
Media Removed
@hoseinghadyani - از #شهید_احمد_کاظمی تا #شهید_محسن_حججی احمد کاظمی سال‌ها بعد از جنگ هم زندگی کرد تا محسن حججی الگوی خود را پیدا کند! محسن حججی جوانی بود که نه بهمن ۵۷ را درک کرد و نه والفجر ۸ را اما خداوند منان آن‌قدر حاج‌احمد را زنده نگه داشت تا برای قهرمان جوان‌مرد ما اسوه‌ای باشد در رفتار ... @hoseinghadyani - ✒
از #شهید_احمد_کاظمی تا #شهید_محسن_حججی
احمد کاظمی سال‌ها بعد از جنگ هم زندگی کرد تا محسن حججی الگوی خود را پیدا کند! محسن حججی جوانی بود که نه بهمن ۵۷ را درک کرد و نه والفجر ۸ را اما خداوند منان آن‌قدر حاج‌احمد را زنده نگه داشت تا برای قهرمان جوان‌مرد ما اسوه‌ای باشد در رفتار و گفتار! حضرت حق در «روزگار جنگ» از شهید احمد کاظمی، عکسی تاریخی گرفت لیکن ظهور این عکس را تا «جنگ روزگار» به تأخیر انداخت! آری! لنز دوربین خدا وقتی عکس از علی‌بن ابی‌طالب‌ می‌گیرد، ظهورش می‌شود عباس‌بن علی! هم‌چنان که محسن حججی، ظهور احمد کاظمی بود! تو فکر کن عکس خدا از این یکی حاج‌احمد، کی ظاهر شود! متوسلیان را می‌گویم که این همه عاشق دارد میان نسل جوان! متوسلیان را می‌گویم که ان‌شاءالله هم‌چنان زنده است! و ما نیز راستش را بخواهی، زنده به حیات طیبه‌ی شهدا هستیم! ما از شهدا می‌نویسیم، چرا که محسن حججی از احمد کاظمی می‌نوشت! اگر احمد کاظمی نمی‌بود، محسن حججی می‌مرد و اگر محسن حججی نمی‌بود، ما نیز مرده بودیم! اگر باد می‌وزد، به عشق آن است که پرچم بلندبالای شهید را به رقص درآورد! هر روز خورشید طلوع می‌کند تا به شهید سلام کند! هر شب ماه می‌درخشد تا به شهید عرض ادب کند! «شهید» دردانه‌ی خداست و خداوند، هستی را عاشق و شیدای شهیدان آفریده است! کجا از بهشت زهرا، زیباتر است؟! کجا از گل‌زار شهدای نجف‌آباد، زیباتر است؟! در هر خاکی که شهیدی هست، عطری از کربلا به مشام می‌رسد! بلند بگو؛ «سلام بر حسین»! والله هرچه اسلام دارد، از این «سلام» است! سربلند می‌کند این «سلام» آدمی را! از صدقه‌سر همین «سلام» بود که محسن حججی عاشق احمد کاظمی شده بود! از بس در سر محسن، سودای احمد کاظمی بود که خدا اول سر حججی را از او گرفت! هیهات! حریف رهبر ما نخواهد شد کدخدا، با وجود آن احمد و این محسن! مکتب ولایت فقیه، انسان‌ساز است! در تحریم سیم‌خاردار هم که باشیم، باز خمینی قادر است چمران بسازد! الان برد موشک‌های ما چقدر است؟! برد خون طهرانی‌مقدم اما از آن هم بیشتر است! و هیچ کدام از قطرات خون شهید شهریاری، پلمب‌شدنی نیست! شک ندارم می‌شکافند احمدی‌روشن و رضایی‌نژاد، این سیمان روزگار را، که ما کم از خون شهدا معجزه ندیده‌ایم! ما تنها نیستیم! ستاره‌ها در سپاه ما هستند! محمد بلباسی ستاره‌ای است که با شهادت، نورافشانی مضاعف می‌کند! خداوند از جمیع شهدای مدافع حرم، یک عکس تاریخی انداخته که ظهورش را موکول کرده به عصر ظهور! عاقبت، در و دیوار مسجدالاقصی، یک قاب ناب که می‌خواهد! خدایا! چه خواهی کرد با دل ما...
.
.
Read more
شادیهاتون طولانی و مستدام و سلامتی و موفقیت و برکت همیشه همراهتون.یلداتون مبااااااارک<span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f618"></span><span class="emoji emoji1f349"></span><span class="emoji emoji1f382"></span><span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span>⚘<span class="emoji emoji1f34e"></span><span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span> ' ⚃این ...
Media Removed
شادیهاتون طولانی و مستدام و سلامتی و موفقیت و برکت همیشه همراهتون.یلداتون مبااااااارک ' ⚃این هم توضیح مختصری در مورد معنای یلدا؛ یلدا از دو بخش "یل" به اضافه "دا" تشکیل شده است؛ یل + دا = یلدا. در زبان لری که از بازمانده‌های زبان هخامنشیان است، یل را به معنای بزرگ دانند و به مادر دا ... شادیهاتون طولانی و مستدام و سلامتی و موفقیت و برکت همیشه همراهتون.یلداتون مبااااااارک🌷😘🍉🎂❤😍⚘🍎❤🎊
'
⚃این هم توضیح مختصری در مورد معنای یلدا؛
یلدا از دو بخش "یل" به اضافه "دا" تشکیل شده است؛ یل + دا = یلدا. در زبان لری که از بازمانده‌های زبان هخامنشیان است، یل را به معنای بزرگ دانند و به مادر دا گویند( به مادر دَی هم می‌گویند)
مادر = دا = دی
هخامنشیان اعتقاد داشتند که شب اول زمستان دانه‌های گیاهان در زیر خاک جوانه می‌زنند و شروع به روییدن می‌کنند و به همین سبب اولین ماه زمستان را دی می‌گویند.پس یلدا به معنی رویش و زایش می‌باشد.
یلدا = رویش بزرگ 🌱❤🌷
Read more
سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران: شرمنده هواداران شدیم سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران ...
Media Removed
سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران: شرمنده هواداران شدیم سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران گفت: ما از نظر ذهنی آماده این دیدار نبودیم و پراشتباه ظاهر شدیم و پنالتی‌های فراوانی را از دست دادیم. متاسفم که شرمنده هواداران پرشور گرگانی شدیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، علی آرزومندی ... سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران: شرمنده هواداران شدیم
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران گفت: ما از نظر ذهنی آماده این دیدار نبودیم و پراشتباه ظاهر شدیم و پنالتی‌های فراوانی را از دست دادیم. متاسفم که شرمنده هواداران پرشور گرگانی شدیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، علی آرزومندی عصر امروز در پایان دیدار تیم‌های نوجوانان ایران و لبنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چیزی که از اول به ما یاد دادند این است که تیمی که از نظر ذهنی آماده است برنده می‌شود.

وی افزود: ما از نظر ذهنی آماده این دیدار نبودیم و پراشتباه ظاهر شدیم و پنالتی‌های فراوانی را از دست دادیم. متاسفم که شرمنده هواداران پرشور گرگانی شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران درباره پنالتی‌های از دست رفته ایران افزود: فکر می‌کنم پرتاب آزاد یک مهارت روحی و روانی است و فشاری روی بازیکنان نیست. ما خیلی اشتباه داشتیم و پنالتی بخشی از آن بود. به هرحال من نیمه پر لیوان را می‌بینیم. این‌ها بچه‌ها 15 ساله‌اند و بسیار بااستعدادند. روزی که آن‌ها را انتخاب می‌کردیم به آینده می‌اندیشیدیم نه اینکه در 2 ماه نتیجه بگیریم. خوشبختانه اگر فردا سوریه را ببریم، برای بازی‌های آسیایی انتخاب می‌شویم. سعی می‌کنیم با زمانی که در اختیار داریم ضعف‌هایمان را بر طرف کنیم.

وی گفت: تیم حریف خیلی با تجربه‌تر بازی کرد و ما پراشتباه ظاهر شدیم. 10 امتیاز عقب بودیم اما این فاصله را جبران کردیم و یک امتیاز هم پیش افتادیم و بازی را گرفتیم. اگر توپ را نگه می‌داشتیم آن‌ها باید روی ما فول می‌کردند اما همان توپ را لو دادیم و آنطرف سه خوردیم اما این بخشی از بسکتبال است.

سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران اظهار کرد: من دنبال بهانه نیستم. من در همه مصاحبه‌هایم این را گفته‌ام که این نسل با تغییراتی که فدراسیون اعمال کرده، 3 سال است در رده خود بازی نکرده‌اند و این دیدار تنها بازی تجربه برای ما بود. آن‌ها با تجربه تر از ما بودند و ما 40 روز دور هم جمع شدیم و این تیم را تشکیل دادیم. بسکتبال لبنان بسیار با کیفیت است.

سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران درباره اعتراض شدید به داور که منجر به تکنیکال شد، گفت: ببینید ما میزبانیم اما داوران خطاهای واضح را نمی‌گیرند. نمی‌خواهم راجع به داوری صحبت کنم اما ما تنها تیمی در غرب آسیا هستیم که عرب نیستیم اما همه داوران عرب زبانند. دوست ندارم شائبه درست کنم و این‌ها بهانه است ولی نمی‌دانم چرا داور خطای واضح زیر سبد را نمی‌گرفت.

Http://justgorganbasketball.blog.ir/post/227
Read more
 #Westworld شاید اولین خبر خوب سریالی امسال این باشه که باید کم کم وقت رو برای فصل دوم وست ورلد خالی ...
Media Removed
#Westworld شاید اولین خبر خوب سریالی امسال این باشه که باید کم کم وقت رو برای فصل دوم وست ورلد خالی کنیم. شاهکاری که از همان ثانیه های ابتدایی و اون تیتراژ معرکه و موسیقی متن بی نظر رامین جوادی آدم رو جذب خودش میکنه. همچنین یادمه قبل از پخش فصل اولش از اون به عنوان "ورژن جدیدی از بازی تاج و تخت" اسم میبردن. ... #Westworld
شاید اولین خبر خوب سریالی امسال این باشه که باید کم کم وقت رو برای فصل دوم وست ورلد خالی کنیم.
شاهکاری که از همان ثانیه های ابتدایی و اون تیتراژ معرکه و موسیقی متن بی نظر رامین جوادی آدم رو جذب خودش میکنه. همچنین یادمه قبل از پخش فصل اولش از اون به عنوان "ورژن جدیدی از بازی تاج و تخت" اسم میبردن. پس اصلا بدون اینکه برین سراغ تحقیق در مورد داستان سریال همین الان برین تو کار دانلودش!
اونهایی هم که فصل اول رو دیدن، عمدتا همه مون بعد از تماشای فصل اول به جاناتان نولان و کارگردان‌های کار فحش دادیم. نامردها اولش اومدن سرمون رو با الفاظی مثل پارک و ربات و... گرم کردن اما قسمت های آخر دیگه... 😐 اصلا هر آتیشی هست از گور همین جاناتان بلند میشه.
خلاصه خواستم زودتر اعلام کرده باشم که اگر فصل قبل رو ندیدین حتما شروع کنین که با پخش فصل دوم این شاهکار رو هفته به هفته دنبال کنید.
فصل دوم از دوشنبه 3 اردیبهشت آغاز خواهد شد.

#AnthonyHopkins #EdHarris #EvanRachelWood #JamesMarsden #ThandieNewton #JeffreyWright #TessaThompson #JimmiSimpson #ShannonWoodward #IngridBolsøBerdal #BenBarnes #AngelaSarafyan #VivienneTaylor #RodrigoSantoro #TvWorld #TvFan #TvSeries
#سریال #نقد #وست_ورلد #رامین_جوادی #زیرنویس #ترجمه
Read more
یلدا به معنی زایش یا زادروز و تولد است شب یلدا یکی از شب های مقدس در ایران باستان از سال ۵۰۲ قبل از میلاد ...
Media Removed
یلدا به معنی زایش یا زادروز و تولد است شب یلدا یکی از شب های مقدس در ایران باستان از سال ۵۰۲ قبل از میلاد به تقویم رسمی ایران راه یافت . مردم گذشته که زندگی شان بر اساس کشاورزی بنیان نهاده شده بود ملاحظه می کردند در بعضی ایام و فضول روزها بسیار بلند تر می شود در نتیجه در آن روزها از روشنی و نور خورشید بیشتر ... یلدا به معنی زایش یا زادروز و تولد است
شب یلدا یکی از شب های مقدس در ایران باستان از سال ۵۰۲ قبل از میلاد به تقویم رسمی ایران راه یافت .

مردم گذشته که زندگی شان بر اساس کشاورزی بنیان نهاده شده بود ملاحظه می کردند در بعضی ایام و فضول روزها بسیار بلند تر می شود در نتیجه در آن روزها از روشنی و نور خورشید بیشتر می توانستند استفاده کنند .

سپس این اعتقاد یه وجود آمد چه نور و روشنایی و تابش خورشید نماد نیک و موافق بوده و تاریکی و ظلمت شب در نبرد و کشمکش است .
ایرانیان باستان بر این باورند فردای شب یلدا با دمیدن خورشید روزها بلند تر می شوند و تابش نور ایزدی افزونی می یابد . بنابراین آخرین شب پاییز و اول زمستان را شب زایش مهر یا زایش خورشید می خواندند و برای آن جشن بزرگی بر پا می کردند و از این رو به دهمین ماه سال دی به معنای روز می گفتند که ماه تولد خورشید است
Read more
سفرنامه تهران-شمال پیاده (روز اول) از چند ماه قبل که دنبال مسیرای کوهنوردی میگشتم، برنامه تهران-شمال ...
Media Removed
سفرنامه تهران-شمال پیاده (روز اول) از چند ماه قبل که دنبال مسیرای کوهنوردی میگشتم، برنامه تهران-شمال پیاده به چشمم خورده بود و حدس میزدم که باید برنامه جذابی باشه، خلاصه عید بعد از برنامه جنوب تصمیم گرفتم این برنامه رو عملیش کنم و ارتحال هالیدی بهترین موقع به نظرم رسید، به سعید (همنورد قدیمی) ... سفرنامه تهران-شمال پیاده (روز اول)
از چند ماه قبل که دنبال مسیرای کوهنوردی میگشتم، برنامه تهران-شمال پیاده به چشمم خورده بود و حدس میزدم که باید برنامه جذابی باشه، خلاصه عید بعد از برنامه جنوب تصمیم گرفتم این برنامه رو عملیش کنم و ارتحال هالیدی بهترین موقع به نظرم رسید، به سعید (همنورد قدیمی) که گفتم اول موافقت کرد ولی بعدا به دلیل فراخی مزمن مارو پیچوند، دنبال همنورد میگشتم که محمد (خیلی غیر منتظره) اعلام آمادگی کرد و بعدش هم وحید بهمون ملحق شد. خلاصه ظهر پنج شنبه ۱۱ خرداد برنامه رو شروع کردیم، از شابدوالعظیم رفتیم مترو علم و صنعت و از اونجا یه تاکسی گرفتیم تا گرمابدر، رسیدیم به ابتدای محدوده محیط بانی و پیاده روی و کوهنوردی ما شروع شد، از گرمابدر ۱۵ کیلومتر راه داشتیم به دشت لار و برناممون این بود که شب رو دشت لار کمپ کنیم، در مسیرمون به انواع گیاه و کندوی عسل و چشمه و مرتع و حیوانات مرده و ... برخوردیم (یه چیزای دیگه هم دیدیم که نمیشه گفت😁) طبیعت بسیار زیبا و دلچسب بود دیگه هوا داشت تاریک میشد که ما رسیدیم به مرحله حرکت از داخل رودخانه، با صعوبت از روی یخچال ها و رودخانه رد شدیم ، هوا تاریک شده بود و زیر نور مهتاب و آسمون پر ستاره رفتیم تا وسطای دشت لار، ساعت حدود ۱۱ بود که اتراق کردیم و شامو زدیم و ...
Read more
Loading...
Load More
Loading...