Loading Content...

یاران خمینی انقلاب ای

Loading...


Unique profiles
4
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
1022.2 days
to ratio
3
• . . من نمیدونم این ناسیونالیست ها…. . <span class="emoji emoji25c0"></span>️چطور حرف از #خاک ایران میزنن… در صورتی که شاه ایران، ...
Media Removed
• . . من نمیدونم این ناسیونالیست ها…. . ️چطور حرف از #خاک ایران میزنن… در صورتی که شاه ایران، خیلی راحت بحرینو به انگلیسی ها داد! در پیمان سعدآباد؛ قسمتی از ارتفاعات آرارات به ترکیه و اروند رود به عراق واگذار شد…! . ️چطور حرف از #خون آریایی میزنن… در صورتی که وقتی صدام به پشتوانه آمریکا ...
.
.
من نمیدونم این ناسیونالیست ها….
.
◀️چطور حرف از #خاک ایران میزنن…
در صورتی که شاه ایران، خیلی راحت بحرینو به انگلیسی ها داد! در پیمان سعدآباد؛ قسمتی از ارتفاعات آرارات به ترکیه و اروند رود به عراق واگذار شد…!
.
◀️چطور حرف از #خون آریایی میزنن…
در صورتی که وقتی صدام به پشتوانه آمریکا و غرب به ایران حمله کرد، فقط این یاران خمینی بودن که هشت سال جنگیدن و تن ها را سپر توپ و تانک دشمن کردند تا یک وجب از خاک ایران کم نشه و ناموس مردم به دست بیگانگان نیفتد!
.
◀️چطور حرف از #غیرت ایرانی میزنن…
در صورتی که محمدرضا میخواست قانون کاپیتولاسیون رو علیه مردم کشورش امضا کنه، که به موجب آن؛ ارزش یک سگ آمریکایی از پادشاه ایران بالاتر میشد! و باز هم این خمینی بود که زیر بار ذلت این ننگ نرفت!
.
◀️چطور حرف از #وفاداری شاه به مردم کشورش میزنن…
در صورتی که شاه کشور، از مملکت میگریزد و بعدش یک هواپیما از طلا و جواهرات این مردم با خود میبرد!
.
◀️چطور حرف از #فرهنگ سه هزار ساله ایرانی میزنن…
در صورتی که خود آنها با برهنگی، هم در داخل کشور و هم آن طرف مرزها، آبروی ایرانو بردن! حال آنکه فردوسی در شاهنامه یکی از امتیازات دختران ایران را پوشیدگی میداند و میگوید:
چنین گفت شیرین که ای مهتران

جهان گشته و کار دیده سران

به سه چیز باشد زنان را بهی

که باشند زیبای گاه مهی

یکی آنک با شرم و با خواستست

که جفتش بدو خانه آراستست

دگر آنک فرخ پسر زاید او

ز شوی خجسته بیفزاید او

سه دیگر که بالا و رویش بود

بپوشیدگی نیز مویش بود ...
.
.
.
____
#شاه #ایران #فارس #پارس #حکومت #مملکت #پهلوی #قاجار #اسلام #رضاشاه #امام #خمینی #انقلاب #رهبری #شهدا #iran #_حفا_ #شاهنشاه #کوروش #فردوسی #شاهنامه #آریایی #محمدرضاشاه #بزن #بپسند
Read more
Loading...
آیا تا بحال شلمچه رفته اید ... شهید سید مجتبی علمدار وصیت نامه : بسم الله الرحمن الرحیم اولین وصیت من به شما راجع به نماز است چیزی را که فردای قیامت به آن رسیدگی می کنند نماز است پس سعی کنید در حد توانتان نمازهایتان را سر وقت بخوانید و قبل از شروع نماز از خداوند منان توفیق حضور قلب و خضوع در نماز طلب ... آیا تا بحال شلمچه رفته اید ...
🔴شهید سید مجتبی علمدار
🔶وصیت نامه :
بسم الله الرحمن الرحیم
اولین وصیت من به شما راجع به نماز است چیزی را که فردای قیامت به آن رسیدگی می کنند نماز است پس سعی کنید در حد توانتان نمازهایتان را سر وقت بخوانید و قبل از شروع نماز از خداوند منان توفیق حضور قلب و خضوع در نماز طلب کنید.
به همه شما وصیت می کنم همه شمائیکه این صفحه را می خوانید قرآن را بیشتر بخوانید بیشتر بشناسید بیشتر عشق بورزید بیشتر معرفت به قرآن داشته باشید بیشتر دردهایتان را با قرآن درمان کنید سعی کنید قرآن انیس و مونستان باشد نه زینت دکورها و طاقچه های منزلتان بهتر است قرآن را زینت قلبتان کنید.
به دوستان و برادران عزیزم وصیت می کنم کاری نکنند که صدای قربت فرزند فاطمه (س) ( مقام معظم رهبری ) را که همان ناله غریبانه فاطمه (س) خواهد بود به گوش برسد همان طوری که زمان امام خمینی ( ره ) گوش به فرمان بودید و در صحنه های انقلاب حاضر و آماده ایثار از جان و مال و زندگی جهت هر چه بارورتر شدن درخت تنومند اسلام ناب که 1400 سال پیش بدست توانای خاتم پیغمبران محمد بن عبدالله ( ص ) کاشته شده و با خون فاطمه زهرا( س )  بین درب و دیوار و عرق خون آلود پیشانی حیدر ، جگر پاره امام حسن ( ع ) در میان تشت ، بدن پاره پاره و رگ بریده حلقوم ابی عبدالله ( ع ) و خونهای جاری شده از ابدان شهدای کربلا و کربلای ایران آبیاری شد باشند نگذارید که آن واقعه تکرار شود! حتما می پرسید کدام واقعه ؟ همان واقعه ای که بی بی فاطمه زهرا ( س ) نیمه دل شب دست به دعا بردارد که اللهم عجل وفاتی همان واقعه ای که علی ( ع ) از تنهایی با چاه درد دل کند همان واقعه ای که امام حسن مجتبی ( ع ) را سنگ بزنند و آنقدر مظلوم و غریبش کنند که بعد از مرگش جنازه اش را تیرباران کنند ، همان واقعه ای که امام حسین ( ع ) فریاد بزند ( هل من ناصر ینصرنی ) فقط پیکرهای بی سر شهدا تکان بخورد همان واقعه ای که امام صادق ( ع ) بفرمایند : به تعداد انگشتان یک دست یار و یاور واقعی ندارم همان واقعه ای که... و نهایتا همان واقعه ای که امام خمینی ( ره ) بگویند : من جام زهر نوشیده ام و ناله غریبانه ( اللهم عجل وفاتی ) او فاطمه ( س ) را به گریه آورد.
بر همه واجب است مطیع محض فرمایشات مقام معظم رهبری که همان ولی فقیه می باشد ، باشند چون دشمنان اسلام کمر همت بستند و ولایت را از ما بگیرند و شما همت کنید متحد و یکدل باشید تا کمر دشمنان بشکند و ولایت باقی بماند.
🌷یاد همه شهدا بخیر
#یادمان_یاران_دوکوهه
#یک_میدان_مسابقه_بهشت
#نقطه_رهایی
#حرم_مطهر_شهدای_گمنام
Read more
. <span class="emoji emoji1f53c"></span>اظهار نظر عجیب آیت الله العظمی سیستانی در مورد مرجعیت امام خمینی"ره" در دهه چهل و عدم تایید اعلمیت ...
Media Removed
. اظهار نظر عجیب آیت الله العظمی سیستانی در مورد مرجعیت امام خمینی"ره" در دهه چهل و عدم تایید اعلمیت آیت الله العظمي خویی "ره" !!!!! آیت الله حاج سید حسن طاهری خرم آبادی در خاطراتش چنین آورده است؛ آقای فردوسی پور از قول آقای سیستانی که اکنون[زمان نقل خاطره] جزو مراجع معروف است٬ برای من نقل می ... .
🔼اظهار نظر عجیب آیت الله العظمی سیستانی در مورد مرجعیت امام خمینی"ره" در دهه چهل و عدم تایید اعلمیت آیت الله العظمي خویی "ره" !!!!! آیت الله حاج سید حسن طاهری خرم آبادی در خاطراتش چنین آورده است؛

آقای فردوسی پور از قول آقای سیستانی که اکنون[زمان نقل خاطره] جزو مراجع معروف است٬ برای من نقل می کرد که بعد از فوت آقای حکیم٬ نوشته ای را درباره اعلمیت آقای خویی٬ نزد آقای سیستانی می برند و از ایشان هم می خواهند که اعلمیت آقای خویی را امضا کند. آقای سیستانی می گوید که با وجود آقای خمینی٬ من چطور می توانم بنویسم که آقای خویی اعلم است.
در آن زمان٬ این مساله مهمی بود که آقای سیستانی از فضلای معروف نجف و از شاگردان آقای خویی با آن همه مسائلی که در نجف مطرح بود٬ حاضر نشود اعلمیت آقای خویی را امضا کند و بگوید با حضور آقای خمینی٬ من نمی توانم چنین مطلبی را بنویسم.

آخر هم آن نوشته را امضا نکردند٬ هر چند دیگران نوشتند و امضا کردند. خوب٬ این مساله کوچکی نبود و در محیط نجف هم خبر زود منتشر می شد و بعد هم به ایران سرازیر می شد!

منبع: خاطرات آیت الله طاهری خرم آبادی٬ ص ۸۲. مرکز اسناد انقلاب اسلامی.

هدیه به روح علما ، امام امت و یاران امام صلوات. 📷 تصویر مربوط میشود به تریبون نماز جمعه تهران و ایراد خطبه توسط مرحوم آیت الله طاهری خرم آبادی "ره"

#امام_خمینی #آیت_الله_خویی
#مرجعیت #نجف #قم
#آیت_الله_سیستانی
# #آیت_الله_طاهری_خرم_آبادی
#امام_جمعه_تهران
#طاهری_خرم_آبادی
Read more
انتخاب زیر از سخنان امام خمینی( ره ) را نتوانستم با شما تقسیمش نکنم ___________________________ بگذار ...
Media Removed
انتخاب زیر از سخنان امام خمینی( ره ) را نتوانستم با شما تقسیمش نکنم ___________________________ بگذار نزدیکانش مقبره‌ او را به کاخ تبدیل کنند یا یاران قدیمش کلمه عدالت را از جملاتش حذف کنند . اما او هنوز هم امام محرومان است و از ورای تاریخ با «امروز» صریح و انقلابی سخن میگوید و استحاله انقلاب ... انتخاب زیر از سخنان امام خمینی( ره ) را نتوانستم با شما تقسیمش نکنم
___________________________
بگذار نزدیکانش مقبره‌ او را به کاخ تبدیل کنند یا یاران قدیمش کلمه عدالت را از جملاتش حذف کنند . اما او هنوز هم امام محرومان است و از ورای تاریخ با «امروز» صریح و انقلابی سخن میگوید و استحاله انقلاب عدالتخواهانه را به نئولیبرالیسمی که همذات با فساد و شکل گیری طبقه اشراف است برنمیتابد:
—————- 🔹سرچشمۀ همۀ مصیبت هایی که ملت‌ها می‌‏کشند این است که متصدیان امورشان از قشر مرفه و از اشراف و اعیان است. 🔸ملت توجه داشته باشند رئیس جمهور و وکلاى مجلس از طبقه‏ اى باشند؛ که محرومیت و مظلومیت مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فکر رفاه آنان باشند، نه از سرمایه‏ داران و زمین خواران و صدرنشینان مرفه و غرق در لذات و شهوات که تلخى محرومیت و رنج گرسنگان و پابرهنگان را نمى‏ توانند بفهمند.
.
🔹طبع قضیۀ کاخ‏ نشینی، توجه به عیش و عشرت و توجه به دنیا و توجه به مال و منال است و نمی‌‏تواند شهوت و شکم، این طبقه را مهلت بدهد که در یک امر تفکری وارد بشوند و فکر بکنند. آنهایی که اختراع کرده ‏اند، آنهایی که زحمت کشیده ‏اند و کتاب های ارزنده تحویل جامعه داده ‏اند در هر رشته‏ ای، این کوخ ‏نشینان بوده ‏اند. طبع کاخ‏ نشینی منافات دارد با تربیت صحیح، منافات دارد با اختراع و تصنیف و تألیف و زحمت.
.
🔸آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحۀ دولت و ملت را بخوانیم. آن روزی که رئیس جمهور ما خدای نخواسته، از آن خوی کوخ ‏نشینی بیرون برود و به کاخ‏ نشینی توجه بکند، آن روز است که انحطاط برای خود و برای کسانی که با او تماس دارند پیدا می‌‏شود. آن روزی که مجلسیان خوی کاخ‏ نشینی پیدا کنند خدای نخواسته، و از این خوی ارزندۀ کوخ‏ نشینی بیرون بروند، آن روز است که ما برای این کشور باید فاتحه بخوانیم.
.
🔹ملت عدالت می‌‏خواهد، اتاق بزرگ نمی‌‏خواهد. ملت وزارتخانه می‌‏خواهد، وزارتخانۀ اسلامی، نه آن وزارتخانۀ کاخ دادگستری، کاخ نخست‏ وزیری، کاخ وزارتِ مالی، هی کاخ...
. -(۷/۶/۱۳۶۱)
-(بخشی از وصیت نامه)
-( ۰۱/۰۱/۱۳۶۲)
-( ۰۱/۰۱/۱۳۶۲)
-(۱۵/۱۲/۱۳۵۷
Read more
Loading...