یکشنبه ی های و

Unique profiles
58
Most used tags
#محمد_جلیلی, #یکشنبه, #یارآوا, #یکشنبه_های_فاطمی, #شهرکتاب, #شهرکتاب_بوستان
Total likes
56,981
Top locations
New Media Projects - پروژ‌ه‌های نیو مدیا, میرداماد شریعتی, Tehran, Iran
Average media age
721.3 days
to ratio
7.3
. می‌رود و فکر می‌کنی از یاد برده‌ای. اما برمی‌گردد. شب‌ها در خواب‌هایت و روزها در گوشه و کنار خانه ...
Media Removed
. می‌رود و فکر می‌کنی از یاد برده‌ای. اما برمی‌گردد. شب‌ها در خواب‌هایت و روزها در گوشه و کنار خانه و خیابان و شهر. در انبوه آدم‌ها و در خنده‌های شاد و شلوغ یک مهمانی، لحظه‌ای ظاهر می‌شود و پیش از آنکه درست ببینی‌اش محو شده، می‌رود و می‌ماند. شبحی می‌شود که از تو به تو نزدیک‌تر است و از ماه دست‌نیافتنی‌تر. ... .
می‌رود و فکر می‌کنی از یاد برده‌ای. اما برمی‌گردد. شب‌ها در خواب‌هایت و روزها در گوشه و کنار خانه و خیابان و شهر. در انبوه آدم‌ها و در خنده‌های شاد و شلوغ یک مهمانی، لحظه‌ای ظاهر می‌شود و پیش از آنکه درست ببینی‌اش محو شده، می‌رود و می‌ماند. شبحی می‌شود که از تو به تو نزدیک‌تر است و از ماه دست‌نیافتنی‌تر. سایه‌ای که تا ابد میان تو و دیگران می‌نشیند.
در دومین جلسه‌ی باشگاه کتابخوانی سفیر به تاریخ ۲۶ آذر ماه با حضور خانم گیتا گرکانی به بحث در مورد کتاب «سایه‌ها» خواهیم پرداخت. اطلاعات بیشتر در پست‌های بعدی.

#دپارتمان_ترجمه‌ی_سفیر #باشگاه_کتابخوانی_سفیر #سایه‌ها #گیتا_گرکانی #آخرین_یکشنبه‌ی_هر_ماه #کتاب_بخوانیم #کتاب
Read more
<span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji1f535"></span> ''هدف رو نباید از دست داد ؛ حالا باید عاقلانه تر پیش رفت .'' . دو شکست متوالی مقابل دو تیم نچندان ...
Media Removed
''هدف رو نباید از دست داد ؛ حالا باید عاقلانه تر پیش رفت .'' . دو شکست متوالی مقابل دو تیم نچندان قدرتمند سری آ ، اینتر و هوادارنش رو از رویای شیرینی که برای قهرمانی متصور می شدند بیدار کرد . . تو این متن خبری از تحلیل های حوصله سر بر نیست میخوایم یکم شرایط رو سبک و سنگین کنیم و ببینیم در آینده قراره ... ⚫🔵
''هدف رو نباید از دست داد ؛ حالا باید عاقلانه تر پیش رفت .''
.
دو شکست متوالی مقابل دو تیم نچندان قدرتمند سری آ ، اینتر و هوادارنش رو از رویای شیرینی که برای قهرمانی متصور می شدند بیدار کرد .
.
تو این متن خبری از تحلیل های حوصله سر بر نیست میخوایم یکم شرایط رو سبک و سنگین کنیم و ببینیم در آینده قراره چه اتفاقی بیوفته .
.
تا قبل از یکشنبه ی گذشته و شکست عجیب خانگی مقابل اودینزه که اولین شکست تیم در این فصل محسوب میشد ... اینتر مقابل کیه وو با پنج گل برنده شده بود ، اینتری ها همه راضی و خوشحال از نتایج به دست آمده و امیدوار به فتح اسکودتو ؛ اما دو باخت اخیر تلنگری به موقع و مفید بود تا زخم های تیم در بهترین زمان ممکن سر باز کنند و اسپالتی کار راحت تری برای داشتن خرید های خوب در ژانویه داشته باشه . چیزی که مشخصه اینه که اینتر از نبود تنوع تاکتیکی رنج میبره ، بازیکن خلاقی که بشه بهش تکیه کرد وجود نداره و کانال های کناری کماکان تنها راه اینتر برای رسیدن به دروازه حریفه ... مسلما اسپالتی هم از ضعف تیمش با خبره و درخواست هایی که برای پاستوره و میخیتاریان داره گواه بر این قضیس . ما بازی های زیادی رو به وسیله ی استراتژی های اسپالتی با موفقیت پشت سر گذاشتیم و تنها کاری که باید انجام بدیم حمایت و پشتیبانی از این تیم خوب و با برنامه ایه که سالها از داشتنش محروم بودیم .
.
یادمون هم باشه که امید آخرین چیزیه که میمیره ، شاید رویای قهرمانی داره محو میشه اما هدف یعنی رسیدن به UCL فصل آینده همچنان در دسترسه ، چیزی که اسپالتی و زانتی کبیر همیشه به ما یادآوریش میکردن . زنده باد اینتر 💙
.
#Ibranetti
_
#Spaletti #Icardi #Inter #Nerazzurri #ForzaInter #Amala
Read more
Advertisement
. "صدای ساعت شنی" در تهران می‌پیچد شاهرخ خواجه‌نوری (آهنگساز) که اکنون برای حضور در فستیوال «کاگل» ...
Media Removed
. "صدای ساعت شنی" در تهران می‌پیچد شاهرخ خواجه‌نوری (آهنگساز) که اکنون برای حضور در فستیوال «کاگل» در آلمان است، در سومین «یکشنبه‌های موسیقی» حضور پیدا خواهد کرد. مدیر هنری و رهبر ارکستر مدرن «یارآوا» در این‌باره به خبرنگار سرویس موسیقی ایسنا، توضیح داد: سومین برنامه‌ی «یکشنبه‌های ... .
"صدای ساعت شنی" در تهران می‌پیچد

شاهرخ خواجه‌نوری (آهنگساز) که اکنون برای حضور در فستیوال «کاگل» در آلمان است، در سومین «یکشنبه‌های موسیقی» حضور پیدا خواهد کرد.

مدیر هنری و رهبر ارکستر مدرن «یارآوا» در این‌باره به خبرنگار سرویس موسیقی ایسنا، توضیح داد: سومین برنامه‌ی «یکشنبه‌های موسیقی» که در اولین یکشنبه‌ی اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد به سومین اجرا از قطعه‌ی «صدای ساعت شنی» اثر شاهرخ خواجه‌نوری اختصاص دارد.

مهدی جلالی ادامه داد: شاهرخ خواجه‌نوری این قطعه را هشت سال پیش برای گروه موسیقی «یارآوا» نوشت که در کنسرت‌های شب ایرانی 3 و شب ایرانی 5 توسط این ارکستر اجرا شده است. این اثر برای هفت Singing Bowl یا «کاسه‌ی تبتی» نوشته شده و عمیق‌ترین فلسفه‌ی موسیقایی خواجه‌نوری را دربر دارد. در سبک‌شناسی آثار خواجه‌نوری شاید این اثر مهمترین اثر دوره‌ی چهارم آهنگسازی او باشد که از فلسفه‌ی ته‌نشین‌ شدن ایده‌ها در تمام طول قطعه استفاده شده است.

او گفت: در این تِز یا فلسفه که از دوران نخست آهنگسازی او شکل گرفته، پس از پیمودن پیچ و خم‌های فراوان و پشت سر گذاشتن دینامیک‌های قدرتمند، به فضایی آرام و بدون تشویش می‌رسیم که انگار ایده‌ها در حال ته‌نشین شدن هستند و به تعبیری، به یک آرامش بعد از طوفان می‌رسیم که خود آرامش قبل از طوفان دیگری است که دیگر از سازها شنیده نمی‌شود و در درون مخاطب اتفاق می‌افتد.

رهبر ارکستر مدرن یارآوا در این‌باره اظهار کرد: در برخی قطعات دوران چهارم او مانند «صدای ساعت شنی» قطعه تماما از این ایده تبعیت می‌کند و از ابتدا اتفاقی خاص، ارائه و بسط یک ایده یا حتی دینامیک شدید و قدرتمند وجود ندارد و ظاهرا همه‌چیز از همان‌جایی که شروع شده، ادامه پیدا می‌کند و در همان‌جا هم به پایان می‌رسد.

وی درباره‌ی برنامه «یکشنبه‌های موسیقی» نیز بیان کرد: این برنامه‌ها از اسفندماه سال 1394 با همکاری شهر کتاب بوستان آغاز شده است. برنامه‌ی دوم ما نیز با سخنرانی محسن میرمهدی (آهنگساز ایرانی مقیم آلمان) در تعطیلات نوروزی برگزار شد. در این برنامه که با عنوان «تداعی و تصویر در موسیقی دستگاهی ایران» به اجرا درآمد، حامد زند‌کریم‌خانی و من در کنار محسن میرمهدی، مباحثی را در این ارتباط مطرح کردیم و به نظر می‌رسد جا برای ادامه‌ی این مبحث بسیار است.

به گزارش ایسنا، برنامه‌ی «یکشنبه‌های موسیقی» در اولین یکشنبه‌ی هر ماه، در شهر کتاب بوستان واقع در میدان پونک برگزار می‌شود.
ادامه در کامنت اول
Read more
جَوادُالأئِمه(ع) . #آقا_جان_سلام تسلیت عرض میکنم سالروز #شهادت پسر والامقامِ شما آقا #جواد ...
Media Removed
جَوادُالأئِمه(ع) . #آقا_جان_سلام تسلیت عرض میکنم سالروز #شهادت پسر والامقامِ شما آقا #جواد الأئمه(علیه السلام) رو خدمتتون . بلکه به شما تبریک میگم بخاطر پرورش چنین #فرزند با کفایت و پر ثمری برای جهانیان و تسلیت عرض میکنم به خودم و انسانهای تاریخ بخاطر از دست دادن چنین شخصیت عظیمی از میانِ ... جَوادُالأئِمه(ع)
.
#آقا_جان_سلام
تسلیت عرض میکنم سالروز #شهادت پسر والامقامِ شما آقا #جواد الأئمه(علیه السلام) رو خدمتتون
.
بلکه به شما تبریک میگم بخاطر پرورش چنین #فرزند با کفایت و پر ثمری برای جهانیان و تسلیت عرض میکنم به خودم و انسانهای تاریخ بخاطر از دست دادن چنین شخصیت عظیمی از میانِ خود!… چرا که ما انسانهایی هستیم که محتاج الگو های والای #علمی و #اخلاقی و انسانهای کامل تاریخیم… و شما و پدران و فرزندانتان #حیات بخشِ #جامعه ی انسانی و #معیار شایسته ی رفتاری برای ما #انسان نما ها! اگر چنین شبی رو عزادار هستیم، نه فقط بخاطر طرز شهادت مظلومانه ی فرزندِ شماست! بلکه بخاطر مظلومیتِ #فرهنگ #زندگی خاندان شما در بین ما و زجرهای هزار و سیصد ساله ایست که برای آدمیتمان میکشید!
.
اگر اشک میریزیم، بخاطر فاصله هاست! اگر ناله میکنیم بخاطر ناهماهنگی ملاک های زندگیمان با ارزشهای انسانی و اسلامی شماست! اگر به سینه میزنیم… سوزِ #محبت شما را در دل داریم و برای تکرارِ ظلم های بین خود شرمنده ایم و #خجالت زده ی رنگ سیاهِ مطالبات زندگیمان بدونِ رنگِ سبزِ حضورِ شماست! ما زندگی میکنیم تا از شما یاد بگیریم طرزِ زندگی کردن و چگونه مفید بودن و چگونه بندگی کردن را! آنچه را که شما در پی یاد دادن به ما بودید و ما فقط درگیر اسم ها و ادا و اصول ها شدیم و یادمان رفت اصل و اصول، لحظه لحظه های زندگی و آرمان و اهداف و انگیزه هایمان است… نه یک ساعت عزاداری و دو رکعت #نماز و سه صفحه دعا!!!
.
فرزند شما با #برکت ترین فرزند بشر نامیده شد… بیست و هشت سال زندگی کردند و از هفت سالگی #امامت #شیعیان را به #علم خدادای برعهده داشتند و در این مدت یاد دادند که چگونه میشود نفس کشیدنهای آدمی وقفِ خیر رسانی به انسانهای جامعه باشد… وقفِ #مبارزه با بی عدالتی و ظلم و جورِ ستمگران و مستکبران باشد! وقفِ احیای علم و #ارزش ها و پاسداشتِ احترام به خوبی ها در سخت ترین شرایط… و نمایشِ تمام عیارِ ابراز اخلاقِ کامل انسانی و برخوردِ سنجیده با مسائل #روزگار آدمی باشد! آنچه یک روز و شب هم بلد نبودیم شبیهش باشیم!
.
بحقِ جوادتان… از سر #غفلت امروزمان بگذرید و اگر چه رنگ و بوی زندگیمان خوردن و خوابیدن و چگونه به #آسایش و #پول و خودنمایی رسیدن است! اما به یک جرعه محبتی که به چشمان مهربانتان داریم ببخشید و اصلاحمان کنید! حیف است #شیعه نمیریم و به این محبتِ خالی و دروغین دل خوش کنیم و هر روز پی دغدغه های مزخرف دیروزمان، عمر بسوزیم و #فرصت تباه کنیم!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۲۲_شهریور_۱۳۹۴
#عکس_مرداد_۱۳۹۴_صحن_انقلاب_مشهد_مقدس
.
Read more
‌<span class="emoji emoji1f337"></span>بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم<span class="emoji emoji1f337"></span>‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌. ‌‌اللــهم صــَل عـَلَی امیرالمومنین ...
Media Removed
بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌. ‌‌اللــهم صــَل عـَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ اَخــِی نَبــیک وَ وَلیهِ وَ وَصــِیِّهِ وَ وَزِیرِهِ وَ مُستَودَعِ عِلمِهِ وَ مَوضِعِ سِرِّهِ وَ بَابِ حِکمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ وَ الــدَّاعِی ... ‌🌷بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم🌷‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌.
‌‌اللــهم صــَل عـَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ
اَخــِی نَبــیک وَ وَلیهِ وَ وَصــِیِّهِ وَ وَزِیرِهِ وَ مُستَودَعِ
عِلمِهِ وَ مَوضِعِ سِرِّهِ وَ بَابِ حِکمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ
وَ الــدَّاعِی إلَی شــَریِعَتِهِ وَ خَلِفَتِهِ فِی اُمَّتِهِ وَ مُفَرِّجِ
الکُروُبِ عَن وَجهِهِ وَ قَاصِمِ الکَفَرَةِ وَ مُرغِمِ الــفَجَرَةِ
الَّــذِی جــَعَلتَهُ مــِن نَبِیِّکَ بِمَنزِلَةِ هــَارُونَ مِن مُوسَی
اللَّهُمَّ وَالِ مَن وَالَاهُ وَ عـَادِ مــَن عَــادَاهُ وَ انـصـُر مَن
نَــصَرَهُ وَ اخــذُل مَــن خَذَلَهُ وَ العَن مَن نَصَبَ لَهُ مِنَ
الاَوَّلِـینَ وَ الآخــِرِینَ وَ صـَلِّ عـَلَیهِ اَفـضَلَ مَا صَلَّیتَ
عَلـَی آَحَــدٍ مـِن اَوصــِیَاءِ اَنـبِیَائِکَ یـَا رَبَّ الـعَالَمِینَ.
.
.
.
‌‌ ‌‌حدیث 🌷🍃
.
‌.
کلامکم_نور 🌷🍃
‌.
.
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
❤️الاِْمامُ عــَلِی عليه السلام❤️‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌.
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ما أَضمَرَ أَحَدٌ شَيئا إِلاّ ظَهَرَ فى فَلَتاتِ لِسانِهِ وَ صَفَحاتِ و َجهِه
.
‌هيچ كس چيزى را در دل پنهان نداشت، جز اين كه در لغزش هاى زبان و خطوط چهره او آشكار شد.‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌.
‌.
📖نهج البلاغه، حكمت 26‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌📖
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.
.
‌.
#دلتنگ_نجف
.
ــــــــــــــ🍃🌷🍃ــــــــــــــ

#سلام_مولای_مهربانم ❤🌷

قلم در دست می گیرم ولی ذهنم پریشان است
چه بنویسم از اوصافش؟ که او پیدا و پنهان است

صراط المستقیم و نقطه ی در باء بسم الله
علی تفسیر قرآن نه علی خود روح قرآن است

اگر مولا نخواهد، برگی از شاخه نمی افتد
امیرالمومنین شان نزول باد و باران است

تورق کرده ام تاریخ بیت الله را کامل
فقط مولای ما مولای ما مولود این خانه ست

فقط مولای ما در بستر مرگ نبی خوابید
و ثابت کرد تنها او برای مصطفی، جان است

خدا در آسمان هایش برایش تخت شاهی بست
ولی او در زمین در فکر نان مستمندان است

یتیمان مدینه دردهایش را نمی دانند
دلش لبریز از داغ است با این حال خندان است

اگر انسان علی باشد، دگر ما را چه می نامند
جهانی کافرند انگار اگر حیدر مسلمان است

مرا با یک نگاه لطف خود از غم رها گردان
جهان بی لطف چشمانت برایم مثل زندان است
.
ــــــــــــــ🍃🌷🍃ــــــــــــــ
.
#یکشنبه_های_علوی_و_فاطمی

التماس دعا........
Read more
مذاکره با آمریکا (۷) . #مقام_معظم_رهبری: . در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با امریکا، مذاکره ...
Media Removed
مذاکره با آمریکا (۷) . #مقام_معظم_رهبری: . در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با امریکا، مذاکره نمیکنیم. دلیل آن هم یک امر واضحی است؛ مذاکره برای امریکاییها یک ابزاری است برای تحمیل خواسته‌های خودشان به طرف مذاکره.  وقتی دو دوست در یک مسئله‌ی مورد اختلاف با هم مذاکره میکنند، برای این ... مذاکره با آمریکا (۷)
.
#مقام_معظم_رهبری:
.
در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با امریکا، مذاکره نمیکنیم. دلیل آن هم یک امر واضحی است؛ مذاکره برای امریکاییها یک ابزاری است برای تحمیل خواسته‌های خودشان به طرف مذاکره.  وقتی دو دوست در یک مسئله‌ی مورد اختلاف با هم مذاکره میکنند، برای این است که هر کدام از نقطه‌ای که قرار دارند، حرکت کنند و به یک نقطه‌ی مورد توافق برسند. امریکا مذاکره را به این معنا نمیداند. مذاکره با امریکا در همه‌ی مسائل معنا ندارد.
.
#سه_شنبه_۱_فروردین_۱۳۸۵
.
یک ملتی که در طول قرنهای متوالی بر اثر فساد دستگاههای حاکم، دچار عقب‌ماندگی شده، از قافله‌ی علم و تمدن و همه چیز عقب افتاده، بعد هم استعمار وارد شده با شیوه‌ها و روشهای بسیار پیچیده و مرموز، اینها را در آن حالت نگه داشته، منابع حیاتی آنها، ارزشهای تاریخی و فرهنگی آنها را نابود کرده و زمام این کشور را در دست گرفته است، بخواهد ورق را برگرداند، به چه احتیاج دارد؟ میشود رفت پیش استعمارگر ظالم و غدار و از او خواهش کرد: آقا شما بیائید از استعمار دست بردارید، از منافع خودتان صرفنظر کنید؟ میشود طعمه را از دهان گرگ با مذاکره، با حرف حساب گرفت؟… ملتها در چنین مقاطعی یک راه بیشتر ندارند و آن اینکه جوهر خودشان را نشان بدهند، قدرت خودشان را به صحنه بیاورند… جز این راهی وجود ندارد.
.
#یکشنبه_۲۸_بهمن_۱۳۸۶
.
ما خطوط قرمز مشخصی داریم. اگر طرفهای مذاکره با احترام به ملت ایران، با احترام به شأن نظام جمهوری اسلامی و با رعایت این خطوط قرمز وارد مذاکره بشوند، مسئولین کشور ما مذاکره میکنند؛ مشروط بر اینکه کسی نخواهد ملت ایران را تهدید کند.
.
#چهارشنبه_۲۶_تیر_۱۳۸۷
.
دعوا بر سر چند مسئله‌ی سیاسی نیست، که با مذاکره… حل میکنند. مسئله‌… ریشه‌ای تر است. پنجاه و چند سال موذیگری و خباثت از سوی آن رژیم نسبت به ملت ایران است؛ از سال ۱۳۳۲ تا امروز، آنچه خواستند علیه ملت ایران توطئه کردند، ضربه زدند، خیانت کردند، فشار وارد آوردند و انواع و اقسام شیوه‌های مستکبرانه را با این ملت به کار بردند. بعد از پیروزی انقلاب هیچ روزی نبوده است که آمریکا نسبت به ملت ایران نیت خیری داشته باشد؛ از کارهای گذشته‌ی خودش عذر خواهی بکند؛ صادقانه دست از استکبار و طمع‌ورزی… بردارد. مسئله‌ی ما با آمریکا این نیست که حالا بر سر دو تا موضوع جهانی یا بین‌المللی یا منطقه‌ای با هم اختلاف نظر داریم، برویم بنشینیم با مذاکره حل کنیم. مسئله‌ی مرگ و زندگی است؛ مسئله‌ی هست و نیست است.
.
#چهارشنبه_۸_آبان_۱۳۸۷
.
#محمد_جلیلی
#معامله_با_شیطان
.
Read more
Advertisement
مذاکره با آمریکا (۷) . #مقام_معظم_رهبری: . در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با #امریکا، ...
Media Removed
مذاکره با آمریکا (۷) . #مقام_معظم_رهبری: . در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با #امریکا، #مذاکره_نمیکنیم. دلیل آن هم یک #امر_واضحی است؛ مذاکره برای امریکاییها یک ابزاری است برای #تحمیل خواسته‌های خودشان به طرف مذاکره.  وقتی دو دوست در یک مسئله‌ی مورد اختلاف با هم مذاکره میکنند، برای ... مذاکره با آمریکا (۷)
.
#مقام_معظم_رهبری:
.
در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با #امریکا، #مذاکره_نمیکنیم. دلیل آن هم یک #امر_واضحی است؛ مذاکره برای امریکاییها یک ابزاری است برای #تحمیل خواسته‌های خودشان به طرف مذاکره.  وقتی دو دوست در یک مسئله‌ی مورد اختلاف با هم مذاکره میکنند، برای این است که هر کدام از نقطه‌ای که قرار دارند، حرکت کنند و به یک نقطه‌ی مورد توافق برسند. امریکا مذاکره را به این معنا نمیداند. مذاکره با امریکا در همه‌ی مسائل #معنا_ندارد.
.
#سه_شنبه_۱_فروردین_۱۳۸۵
.
یک ملتی که در طول قرنهای متوالی بر اثر فساد دستگاههای حاکم، دچار عقب‌ماندگی شده، از قافله‌ی علم و تمدن و همه چیز عقب افتاده، بعد هم #استعمار وارد شده با شیوه‌ها و روشهای بسیار #پیچیده و #مرموز، اینها را در آن حالت نگه داشته، منابع حیاتی آنها، ارزشهای تاریخی و فرهنگی آنها را نابود کرده و زمام این کشور را در دست گرفته است، بخواهد ورق را برگرداند، به چه احتیاج دارد؟ میشود رفت پیش استعمارگر ظالم و غدار و از او خواهش کرد: آقا شما بیائید از استعمار دست بردارید، از منافع خودتان صرف نظر کنید؟ میشود طعمه را از #دهان_گرگ با مذاکره، با حرف حساب گرفت؟… ملتها در چنین مقاطعی #یک_راه بیشتر ندارند و آن اینکه جوهر خودشان را نشان بدهند، قدرت خودشان را به صحنه بیاورند… جز این راهی وجود ندارد.
.
#یکشنبه_۲۸_بهمن_۱۳۸۶
.
ما #خطوط_قرمز مشخصی داریم. اگر طرفهای مذاکره با احترام به ملت ایران، با احترام به #شأن_نظام جمهوری اسلامی و با رعایت این خطوط قرمز وارد مذاکره بشوند، مسئولین کشور ما مذاکره میکنند؛ مشروط بر اینکه کسی نخواهد ملت ایران را #تهدید کند.
.
#چهارشنبه_۲۶_تیر_۱۳۸۷
.
دعوا بر سر چند مسئله‌ی سیاسی نیست، که با مذاکره… حل میکنند. مسئله‌… ریشه‌ای تر است. پنجاه و چند سال #موذیگری و #خباثت از سوی آن رژیم نسبت به ملت ایران است؛ از سال ۱۳۳۲ تا امروز، آنچه خواستند علیه ملت ایران #توطئه کردند، #ضربه زدند، #خیانت کردند، #فشار وارد آوردند و انواع و اقسام شیوه‌های مستکبرانه را با این ملت به کار بردند. بعد از پیروزی انقلاب هیچ روزی نبوده است که آمریکا نسبت به ملت ایران نیت خیری داشته باشد؛ از کارهای گذشته‌ی خودش عذرخواهی بکند؛ صادقانه دست از #استکبار و #طمع‌ورزی… بردارد. مسئله‌ی ما با آمریکا این نیست که حالا بر سر دو تا موضوع جهانی… یا منطقه‌ای با هم اختلاف نظر داریم، برویم بنشینیم با مذاکره حل کنیم. مسئله‌ی #مرگ_و_زندگی است؛ مسئله‌ی #هست_و_نیست است.
.
#چهارشنبه_۸_آبان_۱۳۸۷
.
#محمد_جلیلی
#معامله_با_شیطان
.
Read more
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . #یکشنبه_های_فاطمی . #مجتبی ...
Media Removed
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . #یکشنبه_های_فاطمی . #مجتبی گل پسر فاطمه بود همه جا دور و بر فاطمه بود پاره های #جگر فاطمه بود #شاهد چشم تر فاطمه بود . بین کوچه سپر #فاطمه بود مادرش را همه با هم زده اند چه #لگد ها که دمادم ... ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ
.
#یکشنبه_های_فاطمی
.
#مجتبی گل پسر فاطمه بود
همه جا دور و بر فاطمه بود
پاره های #جگر فاطمه بود
#شاهد چشم تر فاطمه بود
.
🌷بین کوچه سپر #فاطمه بود

مادرش را همه با هم زده اند
چه #لگد ها که دمادم زده اند
#سیلی بر روش چه محکم زده اند
بر دل اهل ولا #غم زده اند
.
🌷جای پا در کمر #فاطمه بود

چقدر غصه و غم خورد #حسن
با چه وضعی #مادرش برد حسن
تا که او خورد زمین مُرد حسن
شد همه بال و پرش خرد حسن
.
🌷چونکه او بال و پر #فاطمه بود

شب به شب کار اَبش گریه شده
روزگار زینبش #گریه شده
همه ی تاب و تبش گریه شده
مجتبایی که شبش گریه شده
.
🌷اشک چشمان تر #فاطمه بود

بعد آن #واقعه بیمار شده
خیره بر آن در و دیوار شده
سینه اش مخزن اسرار شده
همه ی عمر #عزادار شده
.
🌷سبط اکبر قمر #فاطمه بود

ابراهیم لآلی
.
#یکشنبه_ها_مهمان_روضه_مادریم
#خاطرات_تلخ_اربابم_حسن
#حسن_مادری_است
#السلام_علیک_ایتها_الصدیقة_الشهیدة
#سلام_بر_بانوی_بی_مزار
#سلام_بر_مادر_حسن
.
#کبوتر_بقیع
.
.
.
Read more
Advertisement
. گروه موسیقی "یارآوا" در سال 1380 توسط مهدی جلالی، ابراهیم الهیاری و حامد زندکریم‌خانی با هدف معرفی ...
Media Removed
. گروه موسیقی "یارآوا" در سال 1380 توسط مهدی جلالی، ابراهیم الهیاری و حامد زندکریم‌خانی با هدف معرفی گونه‌ای متفاوت از موسیقی سنتی و ترویج موسیقی بی‌کلام یا غیرِ کلام محور، تاسیس شد. در سال 1382 و با تشکیل ارکستر مدرن یارآوا به پیشنهاد علیرضا مشایخی، یارآوا فعالیت هنری خود را با هدف معرفی آهنگسازان ... .
گروه موسیقی "یارآوا" در سال 1380 توسط مهدی جلالی، ابراهیم الهیاری و حامد زندکریم‌خانی با هدف معرفی گونه‌ای متفاوت از موسیقی سنتی و ترویج موسیقی بی‌کلام یا غیرِ کلام محور، تاسیس شد. در سال 1382 و با تشکیل ارکستر مدرن یارآوا به پیشنهاد علیرضا مشایخی، یارآوا فعالیت هنری خود را با هدف معرفی آهنگسازان و نوازندگان معاصر در زمینه‌ی موسیقی مدرن و اشاعه‌ی موسیقی جدی و علمی ادامه داد. از کنسرت‌های گروه و ارکستر مدرن یارآوا می‌توان به اجرای برنامه در کاخ نیاوران، تالارهای رودکی، فارابی، آوینی، حرکت، نظامی گنجوی، تئاتر شهر، مرکز همایش‌های برج میلاد، مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره‌ی کیش و فرهنگسرای نیاوران اشاره کرد.
.
شهرکتاب بوستان، با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
.
عکس: مهدی جلالی
.
Telegram.me/boostanbookcity
Read more
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج ...
Media Removed
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... .
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
Telegram.me/boostanbookcity
Read more
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج ...
Media Removed
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... .
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
Telegram.me/boostanbookcity
Read more
فوبیای ذهنی . هر روز-صبح که در چهار کلاس #فقه و #اصول شرکت میکنم… همیشه عادت دارم که رو به روی استاد ...
Media Removed
فوبیای ذهنی . هر روز-صبح که در چهار کلاس #فقه و #اصول شرکت میکنم… همیشه عادت دارم که رو به روی استاد ردیف جلو می شینم! . خب برخی اوقات بخاطر حجم مطالب #درسی و متوالی بودن #کلاس ها و همینطور، نبودِ فاصله بین اتمام یک درس و شروع کلاس بعدی(در عمل!)… کم حوصله میشم! گاهی بین صحبت ها و افاضات استاد… از اونچه ... فوبیای ذهنی
.
هر روز-صبح که در چهار کلاس #فقه و #اصول شرکت میکنم… همیشه عادت دارم که رو به روی استاد ردیف جلو می شینم!
.
خب برخی اوقات بخاطر حجم مطالب #درسی و متوالی بودن #کلاس ها و همینطور، نبودِ فاصله بین اتمام یک درس و شروع کلاس بعدی(در عمل!)… کم حوصله میشم! گاهی بین صحبت ها و افاضات استاد… از اونچه که فی الحال داره در حوزه و اجتماع محقق میشه… تا اون تناسبی که باید بهش برسیم… حواسم از #استدلال و اشکال، پیش دردهای دلم پرت میشه! البته خستگی این روزها بیشتر بخاطر #بی_خوابی و بهم خوردن تنظیم ساعت بدن و دغدغه های #فکری که دارمه… ولی خب در هر حال از نشستن پای درس #اساتید و #سوال و #اشکال و #جواب، لذت میبرم.
.
گاهی هم احساس میکنم روزی از اینکه بیشتر تلاش نکردم پشیمون خواهم شد!! (فوبیای فانتزی)… علی رغم اینکه از شروع #طلبگی سعیم بر این بوده، به گونه ای #درس بخونم که شرمنده ی خودم و انتظاراتم نباشم. ولی خب بعضی از #طلبه ها واقعا" خیلی بهتر از من درس میخونن اگر چه گاها" علی رغم این زحمات، متاسفانه بین صحبت هاشون می بینی که #دغدغه های درستی برای حل #معضلات اجتماع ندارن و اهداف جامعی برای آینده تعریف نکردن! همونطور که قلیلی هم نه خوب درس میخونن و نه دغدغه مندند! عده ای هستند که هم #درد درستی دارند و هم تلاشی درخور… بیچاره اونا و حوادث #روزگارِ فردا!
.
گاهی از #فاصله ی تئوریک دروس تا اونچه در جامعه نیاز حقیقی #مردم هست، قلبم بدرد میاد!… البته محتوای عموم دروس #حوزه، مباحث مناسبیه برای رسیدن به قوه ی #اجتهاد دینی… ولی عملا" مصادیق مورد #مطالعه در کتب، با نیازهای عمیقِ روز جامعه فاصله ی بسیاری داره! جدای از اینکه خوب خوندن همین دروس فعلی، شرط اولیه و شاید راهی ناگزیر و ضروری برای یک طلبه محسوب میشه…، اما برای حل #مبتلابهات اقشار گوناگون #جامعه و سوالات اذهان… اصلا" کافی نیست!!!
.
بی خیال! دور هم باشیم…
چرا از درد ها میگم؟؟!
#عاقبتمون_بخیر
.
#متن_و_عکس_یکشنبه_۲۹_شهریور_۱۳۹۴
#موسسه_علمی_پژوهشی_امام_خمینی_ره_قم
.
Read more
Advertisement
رمان #یکشنبه ماجرای زندگی جوانی‌‌ست که در نوعی بحران هویت به‌سر می‌برد. او نمی‌داند کیست و کجاست ...
Media Removed
رمان #یکشنبه ماجرای زندگی جوانی‌‌ست که در نوعی بحران هویت به‌سر می‌برد. او نمی‌داند کیست و کجاست و مهم‌تر این‌که چرا هست. در برهه‌ای دست به‌خودکشی می‌زند و مابقی زندگی‌اش را نیز به ‌فکر‌کردن به این اشتباه تباه می‌کند. او نمی‌دانسته چرا زنده است و دست به‌خودکشی زده و بعد از این خودکشی ناموفق هر‌چه ... رمان #یکشنبه ماجرای زندگی جوانی‌‌ست که در نوعی بحران هویت به‌سر می‌برد. او نمی‌داند کیست و کجاست و مهم‌تر این‌که چرا هست. در برهه‌ای دست به‌خودکشی می‌زند و مابقی زندگی‌اش را نیز به ‌فکر‌کردن به این اشتباه تباه می‌کند. او نمی‌دانسته چرا زنده است و دست به‌خودکشی زده و بعد از این خودکشی ناموفق هر‌چه فکر می‌کند نمی‌داند چرا چنین کرده.
نخستین رمان « #آراز_بارسقیان» تمرکزی‌ست روی پوچی و سرخوردگی نسل جوان ایران امروز.

آراز بارسقيان، متولد بهمن ۱۳۶۲، کار داستان‌نويسی را از کلاس‌های داستان‌نويسی شروع کرد. اما بيشتر فعاليتش در زمينه‌ی تئاتر و ترجمه‌ی ادبيات نمايشی بوده است. از جمله کارهای ترجمه‌شده‌ی وی می‌توان به دفتر يادداشت تريگورين اثر تنسی ويليامز، زبردست / زيردست اثر سوزان لوری پارکس،‌ بوفالوِ امريکايي اثر ديويد ممت، آگوست در اُسيج‌ کانتی اثر ترسی لتس و نزديک‌تر اثر پاتريک مارجر اشاره کرد.
او در زمينه‌ی سينما هم آثار ترجمه‌شده‌ای دارد که از مهم‌ترين آن‌ها می‌توان به درخشش ابدی ذهن بی‌آلايش، نيويورک جز به کل، هر دو نوشته‌ی چارلی کافمن،‌ مگنوليا نوشته‌ی پل توماس اندرسن و پيش از طلوع، پيش از غروب نوشته‌ی ريچارد لينکليتر اشاره کرد. تنها اثر ترجمه‌ای منتشره‌ی او در حوزه‌ی ادبيات خلق داستان کوتاه نوشته‌ی ديمن نايت است.

او در سال ۱۳۸۵ در پنجمين دوره‌ی #داستان_‌نويسى_صادق_هدايت به‌خاطر داستان « #غريبه» شايسته‌ی تقدير شناخته شد.
مجموعه داستان باسگا اولين مجموعه داستان اوست که‌ #نشرافراز آن ‌را منتشر کرده است.

عنوان : يكشنبه
نويسنده : آراز بارسقيان
ناشر : چشمه
@cheshmeh.ir
@cheshmehpublication_2
Read more
 #نماز_یکشنبه_ذی_قعده رهبرانقلاب: روزهای یکشنبه‌ی ماه ذی‌قعده ایّام توبه و انابه است و عملی دارد ...
Media Removed
#نماز_یکشنبه_ذی_قعده رهبرانقلاب: روزهای یکشنبه‌ی ماه ذی‌قعده ایّام توبه و انابه است و عملی دارد که مرحوم عارف بزرگوار حاج میرزا جواد آقای ملکی در المراقبات نقل میکند از رسول مکرّم اسلام که خطاب به اصحاب خود فرمود: کدامِ از شماها مایلید توبه کنید؟ همه گفتند ما میخواهیم توبه کنیم -ظاهراً ماه ... #نماز_یکشنبه_ذی_قعده
رهبرانقلاب: روزهای یکشنبه‌ی ماه ذی‌قعده ایّام توبه و انابه است و عملی دارد که مرحوم عارف بزرگوار حاج میرزا جواد آقای ملکی در المراقبات نقل میکند از رسول مکرّم اسلام که خطاب به اصحاب خود فرمود: کدامِ از شماها مایلید توبه کنید؟ همه گفتند ما میخواهیم توبه کنیم -ظاهراً ماه ذی‌قعده بوده است- طبق این نقل و این روایت حضرت فرمودند که در روزهای یکشنبه‌ی این ماه این نماز را -یک نمازی با یک خصوصیّتی در مراقبات ایشان ذکر میکنند- انجام بدهید.۹۴/۰۶/۱۸
🔹برگرفته از کتاب المراقبات مرحوم حاج‌میرزا جواد آقای ملکی:
روز يكشنبه غسل بجا آورد، وضو بگيرد و
چهار ركعت نماز بخواند (۲نماز دو رکعتی) ،
در هر ركعت بعد از«حمد»، سوره «توحيد» ۳مرتبه و سوره‌های «فلق» و «ناس» را یک‌مرتبه بخواند و بعد از سلام نماز هفتاد مرتبه استغفار كند، و سپس بگوید:
لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ إِلّا بِالله الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ
سپس بگويد:
يَا عَزِيزُ يَا غَفَّارُ اغْفِرْ لِي ذُنُوبِي وَ ذُنُوبَ جَمِيعِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ فَإِنَّهُ لا يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلّا أَنْتَ .
__
#khamenei
‏ #rahbar
‏ #khamenei_ir
‏ #supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#رهبر
#خامنه_ای
#آرامش_امت
#الخامنئي
#رهبری
#خامنه_ای_دات_آی_آر
#ماه_ذي_قعده
#ماه_ذي_القعده
#ذي_القعده
#ذی_قعده
#ذی_القعده
#نماز_یکشنبه_ماه_ذی_القعده
Read more
. به امید یکشنبه‌ی موسیقی بعدی! . ممنونیم از تک‌تک اعضای گروه موسیقی یارآوا، مدیریت شهرکتاب بوستان ...
Media Removed
. به امید یکشنبه‌ی موسیقی بعدی! . ممنونیم از تک‌تک اعضای گروه موسیقی یارآوا، مدیریت شهرکتاب بوستان سرکار خانم سلطانی و کارشناس بخش هنری خانم آنا غلامی. . یکشنبه‌های موسیقی؛ که در اولین یک‌شنبه‌ی هر ماه به همت گروه موسیقی یارآوا برگزار خواهد شد، برای علاقمندان به موسیقی برنامه‌های متنوع ... .
به امید یکشنبه‌ی موسیقی بعدی!
.
ممنونیم از تک‌تک اعضای گروه موسیقی یارآوا، مدیریت شهرکتاب بوستان سرکار خانم سلطانی و کارشناس بخش هنری خانم آنا غلامی.
.
یکشنبه‌های موسیقی؛ که در اولین یک‌شنبه‌ی هر ماه به همت گروه موسیقی یارآوا برگزار خواهد شد، برای علاقمندان به موسیقی برنامه‌های متنوع با هدف شنود انواع موسیقی و گفتگو و سخنرانی پیرامون آن‌ها تدارک دیده است.
Read more
Advertisement
. محسن ميرمهدي (١٣٢٧تهران) محسن میرمهدی آهنگساز و دکترای فلسفه، بيش از چهل سال است که در برلين ...
Media Removed
. محسن ميرمهدي (١٣٢٧تهران) محسن میرمهدی آهنگساز و دکترای فلسفه، بيش از چهل سال است که در برلين زندگی و تدريس می­کند. موزيکولوژی را نزد كارل دال هاوس و تئوری موسيقی و آهنگسازي را نزد  هاينريش پوز فرا گرفت. در سال ١٣٧٢ به درجه­ ی دکترای فلسفه نزد کلاوس هاينريش در رشته­ ی علوم اديان و فلسفه از دانشگاه ... .
محسن ميرمهدي (١٣٢٧تهران)

محسن میرمهدی آهنگساز و دکترای فلسفه، بيش از چهل سال است که در برلين زندگی و تدريس می­کند. موزيکولوژی را نزد كارل دال هاوس و تئوری موسيقی و آهنگسازي را نزد  هاينريش پوز فرا گرفت. در سال ١٣٧٢ به درجه­ ی دکترای فلسفه نزد کلاوس هاينريش در رشته­ ی علوم اديان و فلسفه از دانشگاه آزاد برلين نائل آمد. از سال ١٣۵٧ در رابطه با موضوعات مختلف مذهب، فرهنگ، هنر، استتيک و موسيقی مقالاتی متعدد از او به چاپ رسيده و نيز سخنرانی ­هاي فراوانی در آلمان و ايران داشته است. وی سه سمفونی، قطعاتی برای ارکستر، آثاری برای پيانو، موسيقی مجلسی، اركستر و آواز و ليدهاي پيانو، همچنین آثاري برای صحنه، پرفورمنس و فيلم تصنیف کرده است.

شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی با همت گروه موسیقی یارآوا در اولین یکشنبه ی هرماه میزبان شما خواهد بود.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است.

دومین نشست "یک شنبه های موسیقی" اختصاص دارد به سخنرانی استاد محسن میرمهدی با موضوع تداعی و تصویر در موسیقی دستگاهی ایران.
هشتم فروردین
ساعت 16 الی 16:45
میدان پونک؛ مجتمع تجاری بوستان، طبقه سوم شهرکتاب بوستان
Read more
*** تغییرات کوچک برای ایجاد تفاوت های بزرگ – شماره ۷ تا سال ۱۹۵۴ باور تمام دنيا بر این بود که یک انسان ...
Media Removed
*** تغییرات کوچک برای ایجاد تفاوت های بزرگ – شماره ۷ تا سال ۱۹۵۴ باور تمام دنيا بر این بود که یک انسان نمی تواند یک مایل را زیر ۴ دقیقه بدود . آنها باور داشتند که انسان محدودیتهای فیزیکی دارد که هیچگاه نخواهد توانست یک مایل را زیر چهار دقیقه بدود!!! تا اینکه سر و کله راجر بنستر پیدا شد و در یک مسابقه ... ***
تغییرات کوچک برای ایجاد تفاوت های بزرگ – شماره ۷

تا سال ۱۹۵۴ باور تمام دنيا بر این بود که یک انسان نمی تواند یک مایل را زیر ۴ دقیقه بدود . آنها باور داشتند که انسان محدودیتهای فیزیکی دارد که هیچگاه نخواهد توانست یک مایل را زیر چهار دقیقه بدود!!! تا اینکه سر و کله راجر بنستر پیدا شد و در یک مسابقه یک مایل را در کمتر از ۴ دقیقه دوید .
از آن به بعد در یکسال حدود بیست هزارنفر این رکورد را زدند و کم کم این کار به سطح دبیرستانها کشیده شد.!!! چه چیزی فرق کرد؟ درعرض یکسال؟
هیچ چیز فقط یک کلمه : باور...
باور انسانها عوض شد که میتوانند.. حتما برای شما هم پیش آمده که در راه رسیدن به هدف همیشه دو قدم به جلو و یک قدم به عقب برمی دارید، دلیل این موضوع این است که از موضوعات مختلف، تصورات در هم آمیخته ای دارید. یعنی دستیابی به هدفتان را توام با احساسات مثبت و منفی تصور می کنید.
یکی از اهداف خود را در نظر بگیرید. در وسط کاغذ، خطی از بالا به پایین بکشید. در سمت چپ، احساسات منفی خود درباره ی آن و در سمت راست، احساسات مثبت خود را بنویسید.
آیا تصور منفی ای وجود دارد که تمام تصورات مثبت را تحت الشعاع خود قرار میدهد؟ آیا احساسات منفی بیشتر از مثبت ها هستند؟
با این تمرین شما آگاهانه با احساسات منفی خود درباره هدف روبرو می شوید و می توانید هوشیارانه آن ها را از خود دور کنید.
برای رسیدن به هدف کافی است نقطه ی تمرکز خود را روی آن قرار دهید. "نمی توانم" ها را از ذهن خود پاک کنید چرا که تمامی آن ها به مثابه ی راه فراری هستند که در سختی هایی که در رسیدن به هدف با آن ها مواجه هستید، ناخودآگاه بعنوان راه گریز از آنها استفاده کرده و این گونه از هدف خود دور می شوید.
اینگونه تصور کنید که به هدف رسیده اید، جزئیات آن را متصور شوید... همواره روی هدف با تمام وجود متمرکز شوید.
برخی از ساده ترین چیزها، می توانند بزرگترین تفاوت ها را ایجاد کنند.

طیبه توخان بیگی
یکشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۴
منتشر شده در کانال فریان آکادمی @faryanacademy
#تغییرات_کوچک_برای_ایجاد_تفاوت_های_بزرگ #کارگاه #آنلاین #رایگان #موفقیت #کارآفرینی #فریان_آکادمی #طیبه_توخان_بیگی #هدف #تصور #باور #بينش #نگرش #آموزش #مشاوره #موفق #احساسات #انرژي_مثبت #انرژی_مثبت
Read more
. سومین نشست یکشنبه های موسیقی عصر پنجم اردیبهشت در شهرکتاب بوستان برگزار شد. با تشکر از جناب آقای ...
Media Removed
. سومین نشست یکشنبه های موسیقی عصر پنجم اردیبهشت در شهرکتاب بوستان برگزار شد. با تشکر از جناب آقای جلالی؛ عوامل گروه موسیقی یارآوا؛ مدیریت شهرکتاب بوستان؛ کارشناس بخش هنر شهرکتاب بوستان خانم آنا غلامی؛ و تمامی پرسنل شهرکتاب بوستان . چهارمین نشست یکشنبه های موسیقی در اولین یکشنبه ی خرداد ... .
سومین نشست یکشنبه های موسیقی عصر پنجم اردیبهشت در شهرکتاب بوستان برگزار شد.
با تشکر از جناب آقای جلالی؛ عوامل گروه موسیقی یارآوا؛ مدیریت شهرکتاب بوستان؛ کارشناس بخش هنر شهرکتاب بوستان خانم آنا غلامی؛ و تمامی پرسنل شهرکتاب بوستان
.
چهارمین نشست یکشنبه های موسیقی در اولین یکشنبه ی خرداد ماه در شهرکتاب بوستان برگزار خواهد شد.
-روابط عمومی شهرکتاب بوستان-
Read more
Advertisement
. «ابد و یک روز» بهترین فیلم منتقدان / شکایت سینماگران از نشریه‌ی هتاک #جشن #منتقدان سینما با معرفی ...
Media Removed
. «ابد و یک روز» بهترین فیلم منتقدان / شکایت سینماگران از نشریه‌ی هتاک #جشن #منتقدان سینما با معرفی « #ابد_و_یک_روز» به عنوان #بهترین_فیلم، #اعتراض #سینماگران و اعلام #شکایت چند سینماگر نسبت به اهانتهای یک #نشریه، به کار خود پایان داد. دهمین جشن منتقدان و #نویسندگان سینمایی که عصر امروز ... .
«ابد و یک روز» بهترین فیلم منتقدان / شکایت سینماگران از نشریه‌ی هتاک
#جشن #منتقدان سینما با معرفی « #ابد_و_یک_روز» به عنوان #بهترین_فیلم، #اعتراض #سینماگران و اعلام #شکایت چند سینماگر نسبت به اهانتهای یک #نشریه، به کار خود پایان داد.
دهمین جشن منتقدان و #نویسندگان سینمایی که عصر امروز (یکشنبه ۲۸شهریور) برگزارشد، علاوه بر حضور چهره‌های سینمایی و معرفی برگزیدگان، با واکنش  #مانی_حقیقی، #ابراهیم_حاتمی‌_کیا و #پیمان_معادی به اهانت یک نشریه به سینماگران همراه بود.
#برگزیدگان دهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی که با #تندیس و #لوح یادبود از آنان قدردانی شد، به شرح زیر است:
#بهترین_فیلم: سعید #ملکان برای «ابد و یک روز »
بهترین #کارگردانی: سعید #روستایی برای «ابد و یک روز»
بهترین #فیلمنامه: سعید روستایی برای «ابد و یک روز»
بهترین #بازیگر #نقش_اول_مرد: پیمان معادی برای «ابد و یک روز»
بهترین #نقش_مکمل_مرد: #نوید_محمدزاده برای «ابد و یک روز»
بهترین بازیگر #نقش_اول_زن: #لیلا_حاتمی برای فیلم «من»
در این بخش همچنین #پریناز_ایزدیار برای «ابد و یک روز» دیپلم افتخار گرفت.
بهترین بازیگر نقش مکمل زن: شبنم مقدمی برای فیلم « #نفس»
در این بخش همچنین سارا بهرامی برای بازی در «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» دیپلم افتخار گرفت.
بهترین فیلم‌برداری: هومن بهمنش برای «اژدها وارد می‌شود»
بهترین موسیقی متن: کریستف رضاعی «برای اژدها وارد می‌شود»
بهترین تدوین: هایده صفی‌یاری برای «اژدها وارد می‌شود»
بهترین طراحی صحنه و لباس: امیرحسین قدسی و نگار نعمتی برای «اژدها وارد می‌شود»
بهترین صدای فیلم: سعید بجنوردی، محمدرضا دلپاک و حسن مهدوی برای «لانتوری»
بهترین دستاورد فنی و هنری: سعید ملکان برای طراحی چهره‌پردازی «ابد و یک روز» و امیر رضا معتمدی برای جلوه‌های بصری «سینما نیمکت»
جایزه‌ی خلاقیت و استعداد درخشان جشن نیز به محمد حسین #مهدویان برای ساخت فیلم« #ایستاده_در_غبار» رسید.
در این بخش نیز احسان بیگلری برای «برادرم خسرو» دیپلم افتخار گرفت.
  #سینماتیکت
ادامه در پست بعدی...
Read more
#ChetFaker - Archangel #یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال اجرای زنده ایی از Chet Faker خواننده ی بیست و هفت ساله ی استرالیایی همراه با گروهش رو میبینیم که موزیکش از جنس #الکترونیک با طعم #Downtempo و #TripHop ه! اجرای معروف به Live Sessions! ویدیوی کامل تو کانال #اورسی قابل دریافته. #Owrsi ... #ChetFaker - Archangel

#یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال

اجرای زنده ایی از Chet Faker خواننده ی بیست و هفت ساله ی استرالیایی همراه با گروهش رو میبینیم که موزیکش از جنس #الکترونیک با طعم #Downtempo و #TripHop ه!
اجرای معروف به Live Sessions!

ویدیوی کامل تو کانال #اورسی قابل دریافته.
#Owrsi | #OwrsiChannel
Read more
یک شنبه ای بسیار مهم برای والیبال آذربایجان آخین گلین، یاخین گلین، جوشوب گلین یک قدم مانده است، ...
Media Removed
یک شنبه ای بسیار مهم برای والیبال آذربایجان آخین گلین، یاخین گلین، جوشوب گلین یک قدم مانده است، آری یک قدم مانده است تا شهر #اورمیه به عنوان #پایتخت والیبال آسیا، صاحب #دو تیم در لیگ ‌برتر گردد. در یک‌ بازی بسیار مهم و حساس دورناهای غیرتمند شهرداری جوان اورمیه روز #یکشنبه ی پیش رو از ساعت ۱۵:۳۰ ... یک شنبه ای بسیار مهم برای والیبال آذربایجان

آخین گلین، یاخین گلین، جوشوب گلین

یک قدم مانده است، آری یک قدم مانده است تا شهر #اورمیه به عنوان #پایتخت والیبال آسیا، صاحب #دو تیم در لیگ ‌برتر گردد.
در یک‌ بازی بسیار مهم و حساس دورناهای غیرتمند شهرداری جوان اورمیه روز #یکشنبه ی پیش رو از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن #دورنالاریوواسی به مصاف رعد پدافند #اصفهان خواهند رفت تا میخ آخر را محکم بر تخته بکوبند و راهی لیگ برتر شوند تا دوباره نام و آوازه حضور دو تیم اورمیه ای در لیگ برتر را زنده نمایند.
حال ای هوادار #آذربایجانی؛ اگر غیرت #تورک داری، اگر نسبت به والیبال شهرت متعصب می باشی و اگر فکر می نمایی که با حضورت یار و یاور جوانان شهرت خواهی شد، روز یک شنبه ساعت ۱۵:۳۰ در سالن دورنالاریوواسی حاضر شو و تا آخرین امتیاز، آخرین فریاد و آخرین نفس بچه های غیرتمند و بی ادعای اورمیه را تشویق نما تا بتوانی سربلند اعلام‌ نمایی که اورمیه لیاقت #سروری لیگ #ایران را دارد.
یک شنبه غیرت و تعصب حرف اول و آخر را می زند، تماشاگر و افراد چیپس خور به کار این جوانان نخواهند آمد پس هواداران‌ متعصب و #دلی قانلی در دورنالار یوواسی حاضر شوند تا سالن را برای تیم اصفهانی به #جهنمی تمام عیار تبدیل نماییم.

من وارام سن‌نجه؟
Read more
. فیلم دلِ سگ . کارگردان: لوری اندرسون تهیه کننده: لوری اندرسون، دن جَن وِی، شبکه ی آرته . خلاصه: ...
Media Removed
. فیلم دلِ سگ . کارگردان: لوری اندرسون تهیه کننده: لوری اندرسون، دن جَن وِی، شبکه ی آرته . خلاصه: فیلمی درخشان از یکی از بزرگ‌ترین شمایل‌های هنری نیمه‌ی دوم قرن بیستم. از لوری اندرسون، نوازنده، آهنگساز، نقاش و فیلمساز نوآور و آوانگارد. از همسر «لو رید» آهنگساز و خواننده‌ی بزرگ. تفکری اشراقی ... .
فیلم دلِ سگ
.
کارگردان: لوری اندرسون
تهیه کننده: لوری اندرسون، دن جَن وِی، شبکه ی آرته
.
خلاصه: فیلمی درخشان از یکی از بزرگ‌ترین شمایل‌های هنری نیمه‌ی دوم قرن بیستم. از لوری اندرسون، نوازنده، آهنگساز، نقاش و فیلمساز نوآور و آوانگارد. از همسر «لو رید» آهنگساز و خواننده‌ی بزرگ. تفکری اشراقی و خلسه‌آور درباب مرگ، عشق و زندگی. تاملات آزاد فیلمسازی مولف پس از مرگ سگ محبوبش «للابل»، آمیزه‌ای از آموزه‌های کتاب تبتی مردگان درباب مرگ، ضرورت سوگواری، نگاه سراسربین و متهاجم دوربین‌های مداربسته، جهان پس از یازده سپتامبر و.... فیلم مقاله‌ای بدیع برساخته‌ی تصاویر آرشیوی، عکس، انیمیشن و بازسازی‌های تصویری و گفتار و موسیقی اصیل و درخشان.
.
📍 موزه هنرهای معاصر تهران
📅 یکشنبه ۱۹ آذر | ⏰ ۱۷:۰۰
⏳ ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
💳 بها: ۱۰,۰۰۰ تومان
.
متن و گفتار: لوری اندرسون
فیلمبردار: لوری اندرسون، توشیاکی اُزاوا، جاشوا زاکر، پلودا
تدوین: ملادی لاندن، کاترین نالفی
موسیقی: لوری اندرسون
انیمیشن: لوری اندرسون
.
جشنواره ها:
جشنواره‌ی فیلم ونیز (نامزد شیر طلا، نامزد جایزه قطره ی سبز، برنده جایزه مانگیاکاپره)
نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم مستند سال 2016
جشنواره‌ی فیلم شیکاگو (نامزد بهترین فیلم مستند)
جشنواره‌ی فیلم آدلاید (نامزد بهترین فیلم مستند)
جشنواره‌ی فیلم ترومسوی نروژ (بهترین جایزه فیلم مستند)
جایزه‌ی افتخاری «سینما آی» (بهترین دستاورد هنری در رشته موسیقی و کارگردانی)
نامزد دریافت جایزه ایندیپندنت اسپپیریت
جایزه‌ی حلقه ی منتقدان فیلم فلوریدا
نامزد جایزه‌ی تماشاگران و بهترین فیلم مستند در رقابت های سینمایی «گات هَم»
پنجمین مستند برتر سال به انتخاب منتقدان مجله ی «ایندی وایر»
پنجمین مستند برتر سال به انتخاب منتقدان مجله ی «ویلِج وُیس»
و جشنواره‌ی های فیلم مستند داک ویل، جشنواره فیلم نیوزیلند، نیویورک، تراورس سیتی، بلفاست، لینکلن سنتر، ریگا، کلگری، کانبرا، استانبول، تلورید .....
.
@filmwall
Read more
برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی دوشنبه ...
Media Removed
برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی دوشنبه های خوش خُلق را آرزو میکنم برایت یک فیلم با خاطرات مشترک نوشیدن شراب با دوستانت ویک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو میکنم شنیدن واژه های مهربان دیدن زندگیِ درحال عبور رویت شبی ... برایت
عطر باغ وُ میوه های جنگلی را
عشق بازیِ آستانه ی در
شنبه های لبریز از عشق
یکشنبه های آفتابی
دوشنبه های خوش خُلق را
آرزو میکنم

برایت
یک فیلم با خاطرات مشترک
نوشیدن شراب با دوستانت
ویک نفر که تو را بسیار دوست دارد
آرزو میکنم

شنیدن واژه های مهربان
دیدن زندگیِ درحال عبور
رویت شبی با ماه کامل
مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق
و ایمان به خدا را
برایت دوست دارم

خنده های بی حساب مانندکودکان
گوش سپردن به پرنده وقتی می خواند
ونشنیدن خداحافظی را
برایت دوست دارم

سرودهای عاشقانه
دوش گرفتن زیر آبشار
خواندن آوازهای نو
انتظاری عاشقانه در ایستگاه قطار
ویک مهمانی پر از صدای گیتار
برایت آرزو می کنم

یافتن خاطرات یک عشق قدیمی
داشتن شانه های صمیمی
کف زدن های شادمانه
بعدازظهرهای آرام
نواختن گیتار برای اوکه دوستش داری
شرابی سفید
ویک دنیاعشق از من
برایت آرزومی کنم
کارلوس دروموند دآندراده
.
گردنبندهای رزینی با طرح پیج 20هزار تومان و با طرح سفارشی 25هزار تومان
Read more
. . من اگر جای ِ تو بودم عاشق ِ "من" میشدم دلبر ِ ابرو طلای ِ چشم روشن میشدم قصرها میساختم از خشت خشت ِ آینه قد بلند و خوشتراش و مرمری تن میشدم . تا تو رام ِ من شوی مثل ِ پلنگ ِ زاگرس حضرت ِ آهوی ِ ناز ِ دشت ِ ارژن میشدم طبق ِ آیین ِ نیاکان دل میاوردم به دست بیخیال ِ راه و رسم ِ دل شکستن میشدم با خط ِ میخی ... .
.

من اگر جای ِ تو بودم عاشق ِ "من" میشدم
دلبر ِ ابرو طلای ِ چشم روشن میشدم

قصرها میساختم از خشت خشت ِ آینه
قد بلند و خوشتراش و مرمری تن میشدم
. تا تو رام ِ من شوی مثل ِ پلنگ ِ زاگرس
حضرت ِ آهوی ِ ناز ِ دشت ِ ارژن میشدم

طبق ِ آیین ِ نیاکان دل میاوردم به دست
بیخیال ِ راه و رسم ِ دل شکستن میشدم

با خط ِ میخی ِ مژگان می نوشتم عشق را
مثل ِ قانون ِ "حمورابی" مدوّن میشدم

هفت خان را می گشودم با فقط یک خنده ام
تا ابد "تهمینه" بانوی ِ "تهمتن" میشدم

لب سمرقند و بخارا چشم ِ دوران ِ قدیم
"بوی ِ جوی ِ مولیان" در قرن ِ آهن میشدم

دف به دف بر روی ِ پنجه می خرامیدم به ناز
از تو دل می بردم و رقص ِ مطنطن میشدم

خانه را از عطر ِ یاس و پونه می آراستم
پله پله مقدمت گلدان ِ سوسن میشدم

با نوازش های ِ داغ و لهجه ی ِ غرق ِ عسل
بوسه شیرین، لب کلوچه اهل ِ "فومن" میشدم

حیف! من زن نیستم تا اینچنین غوغا کنم
آه.. فکرش را بکن روزی اگر زن میشدم .
.
.
.

دو فنجان چای با من، قند با تو

نگـــاه از من، کمی لبخنـــد با تو

به من زل میزنی بیرحـم و زیبـا

نفسهــــایم میــــاید بنـــــد با تو .
.
.
. .

هنــوز آوای تو در گـوش من هست

پر از عطر تنت تن پوش من هست

چرا در قــــاب میلـــرزی عزیــــزم؟

اگر سردت شده آغــوش من هست .
.
.
.
.

قهوه ای دم کُن برایم تا بیایم دیدنت
بیش از اینها کُن هوایم تا بیایم دیدنت

قصرِ آیینه بساز از خِشت خِشتِ آفتاب
دلبرِ پیکر طلایم! تا بیایم دیدنت

شانه بر مویت بزن وقتی که می آید نسیم
تازه کُن حال و هوایم تا بیایم دیدنت

زیرِ نم نم هایِ پاییزی به رویِ سنگفرش
فرش کن گُل زیرِ پایم تا بیایم دیدنت

نه! نگو بی پرده با مهتابِ پشتِ پنجره
از من و از ماجرایم تا بیایم دیدنت

همصدا با "هایده" بگذار از شب تا به صبح
"سر به رویِ شانه هایم" تا بیایم دیدنت

از جوانی تا به پیری پا به پایِ من بیا
پشتِ در بگذار عصایم تا بیایم دیدنت

این غزل "عشق" است، پس عشقِ مرا تکرار کن
تا بیایم، تا بیایم، تا بیایم دیدنت
.
.
.
.
.
همه #اشعار بالا از #شهراد_میدری بود
امیدوارم از #شعر ها و کلیپ عشقی مونم لذت ببرید ...
یکشنبه 19 آذر و 10 دسامبر هم الهی که به خیر و خوشی .
.
.
.
.
. .
اما بعد یه سوال : به نظرتون آیا به هر سوالی باید پاسخ داد ؟
و سوال دوم : آیا هر چیزی به ما ربط دارد؟
و سوال سوم : آیا می شود برای همه شرح داد که چه چیزی به شما ربط دارد و ندارد؟!!!
پاسخ این سوالات و سوالات مشابه اش لازم نیست 👌👈✌ولی برای تفکر عالی است ...
😅😉😊
ایام به کام
روزگارتان بر وفق مراد .
.
Read more
Part1 خبرهای خوبی در راه است بزودی.. فراخوان گروه هنرهای آئینی ایستم از تمامی دوستان و #ورزشکارن علاقه مند به فرهنگ ارزنده قوم #کرمانج( #رقص محلی ) جهت آموزش و یادگیری و شرکت در #جشنواره های داخلی و فستیوال هایی خارجی با شرایط گروه دعوت به عمل می نماید. . پ ن: کلاس های اموزشی مختص ... Part1
خبرهای خوبی در راه است💣💥
بزودی..
🔹🔹🔹 فراخوان
🔹🔹🔹
گروه هنرهای آئینی ایستم از تمامی دوستان و #ورزشکارن علاقه مند به فرهنگ ارزنده قوم #کرمانج( #رقص محلی ) جهت آموزش و یادگیری و شرکت در #جشنواره های داخلی و فستیوال هایی خارجی با شرایط گروه دعوت به عمل می نماید.
.
پ ن: کلاس های اموزشی مختص اقایون میباشد🌷
.
مکان:
#خراسان شمالی _ #بجنورد _مجموعه علیدخت(سالن کاراته )
روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه ساعت 10 شب
جهت ارتباط و اطلاعات بیشتر شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید.
09361327896شاهین علیزاده
@shahin_alizadh
@shahab.alizadeh75
@nazanin.ghahremanlo
.
ADMIN: SHAHAB
Read more
Part2 خبرهای خوبی در راه است بزودی.. فراخوان گروه هنرهای آئینی ایستم از تمامی دوستان و #ورزشکارن علاقه مند به فرهنگ ارزنده قوم #کرمانج( #رقص محلی ) جهت آموزش و یادگیری و شرکت در #جشنواره های داخلی و فستیوال هایی خارجی با شرایط گروه دعوت به عمل می نماید. . پ ن: کلاس های اموزشی مختص ... Part2
خبرهای خوبی در راه است💣💥
بزودی..
🔹🔹🔹 فراخوان
🔹🔹🔹
گروه هنرهای آئینی ایستم از تمامی دوستان و #ورزشکارن علاقه مند به فرهنگ ارزنده قوم #کرمانج( #رقص محلی ) جهت آموزش و یادگیری و شرکت در #جشنواره های داخلی و فستیوال هایی خارجی با شرایط گروه دعوت به عمل می نماید.
.
پ ن: کلاس های اموزشی مختص اقایون میباشد🌷
.
مکان:
#خراسان شمالی _ #بجنورد _مجموعه علیدخت(سالن کاراته )
روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه ساعت 10 شب
جهت ارتباط و اطلاعات بیشتر شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید.
09361327896شاهین علیزاده
@shahin_alizadh
@shahab.alizadeh75
@nazanin.ghahremanlo
.
ADMIN: SHAHAB
Read more
 #یکشنبه_های_فاطمی . #برای_روضه_ی_زهرا_به_ما_توان_بدهید #به_چشم_گریه_کنان_اشک_بی_امان_بدهید برای ...
Media Removed
#یکشنبه_های_فاطمی . #برای_روضه_ی_زهرا_به_ما_توان_بدهید #به_چشم_گریه_کنان_اشک_بی_امان_بدهید برای سینه زدن در عزای مادرمان در این #حسینیه ها بیشتر زمان بدهید میان روضه که همسایه ایم بین #بهشت کنار خانه ی زهرا به ما مکان بدهید برای گریه بر آنچه که آمده سرمان به جای اشک به ما چشم ... #یکشنبه_های_فاطمی
.
#برای_روضه_ی_زهرا_به_ما_توان_بدهید
#به_چشم_گریه_کنان_اشک_بی_امان_بدهید
برای سینه زدن در عزای مادرمان
در این #حسینیه ها بیشتر زمان بدهید
میان روضه که همسایه ایم بین #بهشت
کنار خانه ی زهرا به ما مکان بدهید
برای گریه بر آنچه که آمده سرمان
به جای اشک به ما چشم خون فشان بدهید
به آه و زمزمه در روضه ها تسلایی
به #قلب غم زده ی #صاحب–الزمان بدهید
اگر سوال شد آخر چه شد به مادر ما
فقط به دیده ی حسرت سری تکان بدهید
نمی شود که بگوییم بین #کوچه چه شد
برای مرثیه خواندن اگر زبان بدهید
به روز حشر زمان حساب ناله زنیم:
فقط به خاطر #زهرا به ما امان بدهید
قسم به #عصمت آن چادری که #خاکی شد
#مزار_مادرمان را نشانمان بدهید
اگر که روزی ما دیدن #مدینه نشد
برات کرب و بلایی به دستمان بدهید
.
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
......PERSPOLIS یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر شاهد نبرد دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن هستیم. این برای ...
Media Removed
......PERSPOLIS یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر شاهد نبرد دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن هستیم. این برای بار سوم است که دو تیم در طول فصل به مصاف هم خواهند رفت. در دو بازی گذشته عملکرد ضعیف داور مسابقه شرایط فنی بازی را تحت تاثیر قرار داد. بدون شک پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ و ذوب آهن با یحیی گل محمدی از ... ......PERSPOLIS

یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر شاهد نبرد دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن هستیم. این برای بار سوم است که دو تیم در طول فصل به مصاف هم خواهند رفت. در دو بازی گذشته عملکرد ضعیف داور مسابقه شرایط فنی بازی را تحت تاثیر قرار داد. بدون شک پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ و ذوب آهن با یحیی گل محمدی از بهترین تیم های لیگ امسال هستند. بازی روز یکشنبه بخاطر حاشیه های دو بازی گذشته این دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است. در این میان نقش بازیکنان باتجربه سرخ پوشان بسیار مهم و تاثیرگذار است.بازیکنان جوان برانکو باید آرامش خود را در طول بازی حفظ کرده و اسیر جو ورزشگاه پر حاشیه ی فولادشهر نشوند و این وظیفه بر عهده ی بزرگترهای تیم است. رضانورمحمدی و محسن بنگر نباید اجازه دهند اتفاقات خارج از میدان روی بازی بازیکنان تاثیر بگذارد. چند سالی می شود تیم ها در اصفهان مشکل پیدا می کنند، آنها به هر شکلی و با ایجاد هرگونه حاشیه دنبال کسب نتیجه هستند. گرچه امسال سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن بعد از بازی با شلوغ کاری و مصاحبه های عجیب جو عمومی را منحرف کرده و مسیر اتفاقات را به سمت و سوی دیگری میبرد اما علاقه مندان به فوتبال ایران دیگر به شرایط بازی در اصفهان و استادیوم فولادشهر آگاه هستند. باید قبول کنیم فوتبال ایران سال هاست در دست آقایان اصفهانی است و آنها قدرت را در دست دارند. در نتیجه برای بازی مقابل تیم های اصفهانی در ورزشگاه فولادشهر ابتدا باید تیم آرامش خود را حفظ کند، از خطاهای بی مورد در هیجده قدم دوری کرده و با صبر و حوصله فوتبال بازی کند. دفاع فشرده و فیزیکی در اینگونه بازی ها باید با تفکر صورت بگیرد. شاگردان گل محمدی به فوتبال سرعتی و بازی روی زمین علاقه مند هستند.نقطه قوت این تیم خط هافبک و در رأس آنها قاسم حدادی فرد است. یکشنبه روز کامیابی نیا، نور الهی و مسلمان است، هر تیمی میانه ی میدان را از آن خود کند قطعا نتیجه خواهد گرفت. شاگردان برانکو جلوی تیم یحیی حق اشتباه ندارند. مهاجمان تیم باید از تک موقعیت ها استفاده کنند. بازیکنان خط دفاع روز سختی را خواهند داشت، کوچکترین اشتباه مقابل مهاجمان خوب ذوب آهن جبران ناپذیر خواهد بود. ذوب آهن با داشتن بازیکنی مثل احسان پهلوان از کنارها بسیار خطرناک است، محمد انصاری و رامین رضائیان باید با تمرکز و دوندگی زیاد اجازه خودنمایی به بازیکنان کناری ذوب آهن را ندهند. یکشنبه جنگ تاکتیک و تفکر دو تن از بهترین مربیان لیگ برتر است

ادامه در کامنت اول به کانال تلگرام فوتبال به روایت فواد خراباتی بپیوندید.
@fuad_kharabati
Read more
 #خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که ...
Media Removed
#خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی میشود! . #متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب ... #خشم_غیر_حقوقی (۱)
.
#پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی میشود!
.
#متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب در مورد جنایات چند ماهه ی سعودی ها، در آخر موجب طغیان خشم مردم غیور کشور گردید که البته در پی آن، مصلحت نسنجی و عدم محاسبه ی صحیح برخی افراد، منجر به هزینه های کلان سیاسی و اطلاق انگ افراطی بر جوانان انقلابی شد. متاسفانه زمانیکه عواطف پاک ناشی از عزت منشی، بدون محاسبه ی هزینه های حقوقی و بدون توجه درست به نصایح رهبری آزاد گردد، نه تنها دارویی برای دردها نخواهد بود، بلکه چون نمکی بر روی زخم عمل خواهد کرد.
.
#آیت_الله_خامنه_ای در ۲۸ بهمن ۱۳۶۷ در مقام ریاست جمهوری به صراحت فرموده بودند: «من شنیدم که بعضی‌ها رفتند سراغ بعضی از سفارتخانه ‌ها! من الان دارم به شما ابلاغ می‌کنم… به سفارتخانه ‌ها نزدیک نشوید… راهش این نیست… این قطعا و قطعا به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است… احساسات صادقانه و درست و منطبق با منطق، در این هیچ شکی نیست… اما به سفارتخانه‌ها نباید نزدیک بشوند… بدانید این کار قطعا بد است و جرم است و به ضرر و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند این خیانت است»
.
#و_در_١٦_مرداد_١٣٩١ بعنوان رهبری معظم انقلاب مجددا این تذکر را تکرار فرمودند: «آرمانگرایی نباید با پرخاشگری اشتباه شود بلکه می توان بدون این مسئله بشدت پایبند به ارزشها و اصول بود… در قضیه اخیر اشغال آن سفارت خبیث، احساسات جوانان درست بود، ولی رفتنشان درست نبود»
.
#آن_کسانی_که_پس_از ماجرای تعرض به دو نوجوان ایرانی و نیز قتل عام ۵۰۰ تن از هم وطنانمان در منا و آن همه بدرفتاری و اهانت مسئولان سعودی به کشور، رگ غیرت اعتراضشان باد نکرد و پس از سر بردیدن مظلومانه ی بزرگ ترین عالم شیعی عربستان، قلبشان جریحه دار نشد! حقا" از دایره ی انسانیت، وطن پرستی و اسلام خارجند و صحبتی از آنان نیست! اما در این سوی ماجرا نیز بایستی بصیرت داشت و رفتاری عاقلانه به خرج داد و اعتراض را به شیوه ی صحیح ابلاغ کرد.
.
#البته_پیش_از_همه این وظیفه ی وزارت خارجه ی کشور است که با صلابت وارد شود و اعاده ی حیثیت کند و پیگیری حقوقی داشته باشد! اما وقتی بی غیرتی جزئی از سیاست حقارت بود، حتی پس از کشتار ایرانیان، در پیگیری دریافت جنازه هایمان نیز اهمال میشود که نتیجه اش فوران آتش زیانبار خشم است.
.
#ادامه_دارد
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۴_بهمن_۱۳۹۴
.
Read more
 #خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که ...
Media Removed
#خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی ها میشود! . #متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب ... #خشم_غیر_حقوقی (۱)
.
#پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی ها میشود!
.
#متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب در مورد جنایات چند ماهه ی سعودی ها، در آخر موجب طغیان خشم مردم غیور کشور گردید که البته در پی آن، مصلحت نسنجی و عدم محاسبه ی صحیح برخی افراد، منجر به هزینه های کلان سیاسی و اطلاق انگ افراطی بر جوانان انقلابی شد. متاسفانه زمانیکه عواطف پاک ناشی از عزت منشی، بدون محاسبه ی هزینه های حقوقی و بدون توجه درست به نصایح رهبری آزاد گردد، نه تنها دارویی برای دردها نخواهد بود، بلکه چون نمکی بر روی زخم عمل خواهد کرد.
.
#آیت_الله_خامنه_ای در ۲۸ بهمن ۱۳۶۷ در مقام ریاست جمهوری به صراحت فرموده بودند: «من شنیدم که بعضی‌ها رفتند سراغ بعضی از سفارتخانه ‌ها! من الان دارم به شما ابلاغ می‌کنم… به سفارتخانه ‌ها نزدیک نشوید… راهش این نیست… این قطعا و قطعا به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است… احساسات صادقانه و درست و منطبق با منطق، در این هیچ شکی نیست… اما به سفارتخانه‌ها نباید نزدیک بشوند… بدانید این کار قطعا بد است و جرم است و به ضرر و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند این خیانت است»
.
#و_در_١٦_مرداد_١٣٩١ بعنوان رهبری معظم انقلاب مجددا این تذکر را تکرار فرمودند: «آرمانگرایی نباید با پرخاشگری اشتباه شود بلکه می توان بدون این مسئله بشدت پایبند به ارزشها و اصول بود… در قضیه اخیر اشغال آن سفارت خبیث، احساسات جوانان درست بود، ولی رفتنشان درست نبود»
.
#آن_کسانی_که_پس_از ماجرای تعرض به دو نوجوان ایرانی و نیز قتل عام ۵۰۰ تن از هم وطنانمان در منا و آن همه بدرفتاری و اهانت مسئولان سعودی به کشور، رگ غیرت اعتراضشان باد نکرد و پس از سر بردیدن مظلومانه ی بزرگ ترین عالم شیعی عربستان، قلبشان جریحه دار نشد! حقا" از دایره ی انسانیت، وطن پرستی و اسلام خارجند و صحبتی از آنان نیست! اما در این سوی ماجرا نیز بایستی بصیرت داشت و رفتاری عاقلانه به خرج داد و اعتراض را به شیوه ی صحیح ابلاغ کرد.
.
#البته_پیش_از_همه این وظیفه ی وزارت خارجه ی کشور است که با صلابت وارد شود و اعاده ی حیثیت کند و پیگیری حقوقی داشته باشد! اما وقتی بی غیرتی جزئی از سیاست حقارت بود، حتی پس از کشتار ایرانیان، در پیگیری دریافت جنازه هایمان نیز اهمال میشود که نتیجه اش فوران آتش زیانبار خشم است.
.
#ادامه_دارد
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۴_بهمن_۱۳۹۴
.
Read more
تسليت <span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻 پرچم ایران و پرچم کمیته بین المللی پارالمپیک به حالت نیمه افراشته درآمد کمیته بین‌المللی ...
Media Removed
تسليت 🏻🏻🏻 پرچم ایران و پرچم کمیته بین المللی پارالمپیک به حالت نیمه افراشته درآمد کمیته بین‌المللی پارالمپیک در بیانیه‌ای، با تسلیت درگذشت بهمن گلبارنژاد اعلام کرد: "در پی درگذشت بهمن گلبارنژاد، پرچم ایران در دهکده‌ی بازیها به حالت نیمه افراشته درآمد. پرچم پارالمپیک نیز در دهکده‌ی ... تسليت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
پرچم ایران و پرچم کمیته بین المللی پارالمپیک به حالت نیمه افراشته درآمد
کمیته بین‌المللی پارالمپیک در بیانیه‌ای، با تسلیت درگذشت بهمن گلبارنژاد اعلام کرد: "در پی درگذشت بهمن گلبارنژاد، پرچم ایران در دهکده‌ی بازیها به حالت نیمه افراشته درآمد. پرچم پارالمپیک نیز در دهکده‌ی بازیها، و نیز در محل برگزاری مسابقه فینال والیبال بین ایران و بوسنی هرزگوین، فردا (یکشنبه 18 سپتامبر) به حالت نیمه افراشته درخواهد آمد. در مراسم پایانی بازی‌های پارالمپیک ریو (یکشنبه 18 سپتامبر) نیز به یاد بهمن یک دقیقه سکوت اعلام خواهد شد".
متن کامل بیانیه کمیته بین‌المللی پارالمپیک به شرح زیر است:
"با کمال تاسف و اندوه، کمیته بین‌المللی پارالمپیک فوت دوچرخه‌سوار ایرانی پارالمپیک را تایید می‌کند که در پی حادثه‌ای در صبح روز شنبه، 17 سپتامبر، در مسابقه جاده‌ای در رقابت‌های پارالمپیک 2016 ریو اتفاق افتاد.
بهمن گلبارنژاد، 48 ساله، حوالی ساعت 10:40 دقیقه صبح، در بخش اول مسیر "گرومری" که بخش کوهستانی مسیر مسابقه است، دچار سانحه شد. این ورزشکار در محل مسابقه مورد مراقبت پزشکی قرار گرفت و در جریان انتقال به بیمارستان ورزشکاران، دچار حمله قلبی شد. آمبولانس در همان لحظه به سمت بیمارستان "یونایتد ریو" در "بارا" تغییر مسیر داد اما او لحظاتی پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.
خانواده‌ی این ورزشکار که در ایران بسر می‌برند، عصر امروز خبر را دریافت کردند و تیم ایران نیز بعدازظهر امروز در دهکده ورزشکاران گرد هم آمدند و خبر به آنها داده شد.
فیلیپ کریون، رئیس کمیته بین‌المللی پارالمپیک در این باره گفت: "این خبر واقعا ناراحت کننده است. جنبش پارالمپیک با خانواده‌ی بهمن، هم‌تیمی‌ها و نیز با کمیته ملی پارالمپیک ایران ابراز همدردی می‌کند. خانواده‌ی پارالمپیک همگی اندوهگین هستند برای این تراژدی هولناکی که روی بازی‌های پارالمپیک بزرگ در ریو سایه انداخته است".
کارلوس نازمن، مسئول بازی‌های ریو 2016 نیز گفت: "این خبر بدی برای ورزش و برای جنبش پارالمپیک است. قلب و دعای ما همراه خانواده‌ی بهمن، هم‌تیمی‌ها و همه‌ی مردم ایران است".
برایان کوکسن ، رئیس انجمن بین‌المللی دوچرخه سواری نیز گفت: "از فوت دوچرخه سوار ایرانی، بهمن گلبارنژاد بسیار ناراحتم. به یاد خانواده‌ی او و دوستانش هستیم و به کمیته ملی پارالمپیک ایران تسلیت می‌گوییم".
Read more
بامداد یکشنبه جدال پویریر و جانسون در UFC FIGHT NIGHT هیدالگو مسابقات UFC Fight Night 94 بامداد ...
Media Removed
بامداد یکشنبه جدال پویریر و جانسون در UFC FIGHT NIGHT هیدالگو مسابقات UFC Fight Night 94 بامداد یکشنبه ۲۸ شهریور ۹۵ به وقت ایران (شنبه شب 17 سپتامبر 2016 به وقت محلی) و در سالن اِستِیت فارم آرِنا،شهر هیدالگو ایالت تگزاس برگدار خواهد شد. جدال داستین پیوریِر و مایکل جانسون تیتر اصلی این رویداد ... بامداد یکشنبه جدال پویریر و جانسون در
UFC FIGHT NIGHT
هیدالگو

مسابقات UFC Fight Night 94 بامداد یکشنبه ۲۸ شهریور ۹۵ به وقت ایران (شنبه شب 17 سپتامبر 2016 به وقت محلی) و در سالن اِستِیت فارم آرِنا،شهر هیدالگو ایالت تگزاس برگدار خواهد شد.
جدال داستین پیوریِر و مایکل جانسون تیتر اصلی این رویداد است.فایت کارت این رویداد بدین شرح می باشد:

فایت کارت مقدماتی شماره ۱:
خروس وزن: آلخاندرو پِرِز با آلبرا مورالِس
فوق سبک وزن: اِریک مونتانو با رَندی براون

فایت کارت مقدماتی شماره ۲:
خروس وزن: خوزه آلبرتو کوینونِز با جوئی گومِز
میان وزن: آنتونیو کارلوس جونیور با لئوناردو آگوستو گیمارِش
فوق سبک وزن: آگوستو مونتانو با بلال محمد
پَر وزن: گابریل بنیتِز با سَم سیسیلیا

فایت کارت اصلی:
پَر وزن: چاس اِسکِلی با ماکسیمو بلانکو
سبک وزن: کریس وِید با اسلام ماخاچِف
فوق سبک وزن: رُوان کارنِیرو با کِنی رابرتسون
سبک وزن: اِوان دانهَم با ریک گِلِن
میان وزن: یوریاه هال با دِرِک برونسون
سبک وزن: داستین پویریِر با مایکل جانسون

منبع متن توضیحات بالا: کانال تلگرام "MMA News"، به نشانی اینترنتی:
telegram.me/mixedmartialartsnews

رزم آنلاین: زمان شروع رویداد و نحوه ی تماشای این رویداد، به شرح زیر است:

مبارزات مقدماتی زود هنگام: 3:31 بامداد یکشنبه به وقت ایران

مبارزات مقدماتی: 4:30 بامداد یکشنبه به وقت ایران

مبارزات اصلی: 6:30 صبح یکشنبه به وقت ایران

توجه داشته باشید که زمان شروع هر لیست به صورت پیش فرض تعیین شده است و قاعدتا با زودتر تمام شدن هر مبارزه، مبارزه ی بعدی زودتر شروع می شود.

شبکه های ماهواره ای که رزم آنلاین برای تماشای این رویداد معرفی می کند:

فاکس اسپورتس وان (مسیر این شبکه را در اینترنت جستجو کنید)

اکستریم اسپورتس اچ دی (پخش لبست اصلی مبارزات)، به فرکانس:

مسیر (فرکانس) این شبکه:

12284 / 27500 / H

برای تماشای آنلاین این رویداد می توانید با خرید حق تماشای این رویداد، از نرم افزار ها و وبسایت رسمی سازمان یو اف سی، به نشانی:
ufc.com
این رویداد را تماشا کنید.

برای تماشای آنلاین و رایگان این رویداد نیز، شما می توانید با جستجوی عبارت
"UFC Fight Night 94 free extreme online"

انتظار می رود که در صورت دارا بودن شرایط تماشا با خرید حق تماشا، شما به این صورت اقدام کنید.
رزم آنلاین راه تماشای آنلاین و رایگان را به دلیل وجود محدودیت های خرید آنلاین با کارت های اعتباری در ایران، معرفی کرده است.

منبع پوستر: ufc.com

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی
Read more
. در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی مریم که مقدس شده یک ...
Media Removed
. در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی مریم که مقدس شده یک عیسی داشت تو مــــــادر یـــازده مســیــحا هســتی . . . پـ.ن: در مناطق عملیاتی جنوب ... . . #یکشنبه_های_فاطمی . . #زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه: السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ ... .
در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی
در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی
مریم که مقدس شده یک عیسی داشت
تو مــــــادر یـــازده مســیــحا هســتی
.
.
.
پـ.ن: در مناطق عملیاتی جنوب ...
.
.
#یکشنبه_های_فاطمی
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
. . . بهار را گذاشته ام پشتِ چین هایِ دامنت تو بیایی چای دارچین که هیچ چایِ بهارنارنج هم آماده است تو بیا من عطرِ اردیبهشت را از همین حالا از همین زمستان یخ زده به تمامِ دنیا می پاشم گفته بودم به معجزه ی عشق ایمان بیاور نیاوردی ! من با همین چای و همین تو یک دنیا را عاشق می کنم دیوانه جان ! تو ... .
.
.

بهار را گذاشته ام پشتِ چین هایِ دامنت
تو بیایی چای دارچین که هیچ
چایِ بهارنارنج هم آماده است
تو بیا
من عطرِ اردیبهشت را از همین حالا
از همین زمستان یخ زده
به تمامِ دنیا می پاشم
گفته بودم به معجزه ی عشق ایمان بیاور
نیاوردی !
من با همین چای و همین تو
یک دنیا را عاشق می کنم
دیوانه جان !
تو چه می دانی کسی که همه چیز را می سپارد به دل
چه رسوایی می شود
حالا هِی نیا
حالا هِی نباش
حالا هِی گوش هایت را بگیر
چشمانت را ببند
و باور نکن که عشق
مرا چه لامذهبی کرده است
که به هیچ صراطی جز تو
مستقیم نمی شود
بهار را گذاشته ام پشتِ لبخندِ تو
تا هربار برایِ من می خندی
تمامِ دنیا را در زمستانی ترین فصل
بوسه بارانی کنم به گرمایِ مرداد

#عادل_دانتیسم .
.
.
.

بوسیدمش
و یک نفس
تا خانه مان دویدم
آنروز همه چیز زیبا بود ...
حتی قار قار کلاغ !

#محمد_شیرین‌زاده ‌
.
.
.
.

سلام دیوانه جان
امروز یک شنبه است
ساعت ۷ صبح بیدار شدم که بیدارت کنم...
اما مثل دیروز و شنبه ی قبل و قبل ترش نبودی...
صبحانه آماده کردم...نام کوچکت رااز عمق جان بایک "جانمِ" جانانه صدا زدم
اما مثل یکشنبه های دیگر نیامدی که نیامدی....
لباس هایت را اتو زدم و روی جا لباسی آویزان کردم،اما مثل هفته قبل و قبل و قبل ترش برشان نداشتی...
دیوانه جان...ادکلن تلخت روی میز جلوی آینه دارد خاک میخورد ها...مثل ماه قبل و ماه قبل تَرَش....
دیوانه جان این قلب من یخ زد از این همه نبودنت ها...
این گوش های من کر شد که دیگر، از نشنیدن سلام های بلندت ...
برنمیگردی دیوانه جان...؟
آخر مُــرد که این خانـه بدون تو....! #فاطمه_صابری_نیا
#آلپرازولامـ .
.
.
.
.
وقتی می گوید
دوستت دارم
زل زل در چشم هایش نگاه نکن
بی هیچ حرفی؛بی هیچ عکس العملی!
تنها با گفتن من هم دوستت دارم
این لحظه را تمام نکن
گاهی جیغ بزن.... محکم در آغوشش بگیر
بوسه بارانش کن
بگذار آنقدر از گفتن این کلمات
به شوق بیاید
که اگر فردا باز هم خواست بگوید
جور دیگر بگوید
یا اصلا نگوید؛ دستت را بگیرد
ببرد تمام دوست داشتن را نشانت دهد
مثلا روبه روی آینه به ایستد کنار تو
بگوید:چه میبینی؟
بگویی:خودمان را
بگوید: اما من تنها تو را میبینم
همه ی دنیایم را میبینم!
یادت باشد؛یادت بماند
دوستت دارم مقدس است
گفتنش مسئولیت دارد
شنیدنش مسئولیت پذیری
حواست باشد جانم! .
#عادل_دانتیسم
.
.
.
.
سلااااااام الهی یکشنبه همتون گرم و #عاشقانه
امیدوارم حسابی لذت ببرید 😊👌🌹
پست بعدی هم میخوام بذارم👌👍
.
.
.
#شعر #فیلم #ویدیو #اشعار #ادبی #فارسی #ایران #ایرانی
Read more
. در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی مریم که مقدس شده یک ...
Media Removed
. در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی مریم که مقدس شده یک عیسی داشت تو مــــــادر یـــازده مســیــحا هســتی . . . پـ.ن: در مناطق عملیاتی جنوب ... . . #یکشنبه_های_فاطمی . . #زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه: السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ ... .
در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی
در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی
مریم که مقدس شده یک عیسی داشت
تو مــــــادر یـــازده مســیــحا هســتی
.
.
.
پـ.ن: در مناطق عملیاتی جنوب ...
.
.
#یکشنبه_های_فاطمی
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
سکه ی دو رو (۱۲) . وقتی روز های اول #طلبگی شروع شد… #احساس عجیبے بر دلم غالب بود… حسی مضطرب توأم با سنگینی ...
Media Removed
سکه ی دو رو (۱۲) . وقتی روز های اول #طلبگی شروع شد… #احساس عجیبے بر دلم غالب بود… حسی مضطرب توأم با سنگینی مسئولیتی خطیر و پیچیدگی راهی بی انتها که درش قدم گذاشته بودم. . از یک بُعد کنار گذاشتن سیر عادے #تحصیلی و جایگاه متعارف اجتماعی مثل پیگیری رشته ی مورد علاقم #معماری، موجب ناراحتی بود و از طرفی ... سکه ی دو رو (۱۲)
.
وقتی روز های اول #طلبگی شروع شد… #احساس عجیبے بر دلم غالب بود… حسی مضطرب توأم با سنگینی مسئولیتی خطیر و پیچیدگی راهی بی انتها که درش قدم گذاشته بودم.
.
از یک بُعد کنار گذاشتن سیر عادے #تحصیلی و جایگاه متعارف اجتماعی مثل پیگیری رشته ی مورد علاقم #معماری، موجب ناراحتی بود و از طرفی طمأنینه اے در #قلبم نسبت به انتخاب #راه و رسم طلبگے و #روحانیت حس میشد که ظاهر تمام معادلات رو با #آرامش درونش بهم میریخت! طلبگے راه سختی بود… از این به بعد من همون #محمد بودم ولی دیگران نگاهشون به من تغییر میکرد… نزدیکان و خویشاوندانی که در ذهنشون شخصیتی کاملا" مقبول و پسندیده داشتم غالبا" نگاهی سنگین و غریبه پیدا میکردند و ژستی طلبکارانه و #انتقادی به خود میگرفتن…
.
از یک سو، انحراف اشخاص معدودی که در این لباس رفتاری غیر منتظره داشتند، نگاه غیر #دوستانه ی اطرافیان رو برای منِ بی ادعا به جون می خرید!… و همینطور انگیزه ی ادامه دادنِ راه بزرگانی که در این لباس عمرے مصلح ناهنجاری های #جامعه بودند و موجب افتخار #تاریخ، انرژی مضاعفے رو برای طی مسیر طلبگے بهم القا میکرد. من راه سختی رو انتخاب کرده بودم و شاید خواسته بودن که انتخاب کنم. هم باید سفت و سخت درس میخوندم تا بتونم به درستی پاسخگوی مطالبات و نیازهای دینی و #اخلاقی جامعه باشم… هم سعی میکردم رفتار شخصی و عادات خرابم رو به مرور اصلاح کنم!… و هم باید با نامتعارف بودن این لباس پیش عمومِ #مردم با هزاران #قضاوت و برخورد متفاوت، کنار میومدم.
.
نه دوست داشتم مثل عده ای بشینم و گوشه اے از هیاهوی اجتماع، تسبیحی دست بگیرم و خوش باشم از اینکه به #خیال خودم بنده ی خوب خدام و سرمو بکنم زیر #عبا تا خودم رو از بار مسئولیت #هدایت و درمان #اندیشه ی مردمم راحت کنم! و نه دوست داشتم مثل عده اے این لباس به تنم بشینه ولی هزاران فرسخ دورتر از #انسانیت و #اسلام… آخوندی #سکولار و #غرب زده باشم که این لباس پوست میشی باشه به کَفتارِ تنش! موجودی که برای کف و سوت دیگران حاضره #دین خدارو هم خرجِ جیب و حزب و شهرتش کنه ولی همچنان مورد تایید هر کسی جز خدا بمونه!
.
دوست داشتم انسان باشم و مروج فرهنگِ زندگی #رسول_الله(ص)، اسلامی که از نفس کشیدن های حضرت #روح_الله فهمیده بودم!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۲۲_شهریور_۱۳۹۴
#عکس_فروردین_۱۳۹۳_عقداء_یزد
.
Read more
سکه ی دو رو (۸) . #بعد_از_خوندن_نهج_البلاغه تقریبا" نظامِ فکریم دچار تغییراتِ اساسی شد. انگار ...
Media Removed
سکه ی دو رو (۸) . #بعد_از_خوندن_نهج_البلاغه تقریبا" نظامِ فکریم دچار تغییراتِ اساسی شد. انگار لحظه ی حساسِ دویدن، کسی دستمو گرفت و گفت: صبر کن! کمی بچرخ و قله ی کوهی که پشت ابرها مونده رو ببین! . #چراغی_نو در اتاق کم نور ذهنم روشن شد، دیدم اونچه باعث بدبختی انسان میشه بداندیشیه! و این فقط خالق ... سکه ی دو رو (۸)
.
#بعد_از_خوندن_نهج_البلاغه تقریبا" نظامِ فکریم دچار تغییراتِ اساسی شد. انگار لحظه ی حساسِ دویدن، کسی دستمو گرفت و گفت: صبر کن! کمی بچرخ و قله ی کوهی که پشت ابرها مونده رو ببین!
.
#چراغی_نو در اتاق کم نور ذهنم روشن شد، دیدم اونچه باعث بدبختی انسان میشه بداندیشیه! و این فقط خالق انسانه که میتونه راهِ درست زندگی کردنو نشونمون بده نه آدمِ تن پرور و ناقص عقل! پس از اون نیازِ تا ببینم چه کسانی در حوزه ی دین حرف دارن و به کدوم نظرات میشه اعتنا و اطمینان کرد. با دیدن نهج البلاغه دلم قرص بود… حرف و حدیثی نمیموند. بیش از اونچه به ذهن خودم و مدعیان میومد، نویسنده هم سوال میکرد و هم جواب میداد! بعد از اون، وسعت دیدم محدود به شهرسازی نبود… پِیِ آدم سازی میگشتم!…
.
#حالا_باید_میدیدم چجور میتونم حرف خدارو بفهمم… چجور میتونم به اندیشه ی علی(ع) دست پیدا کنم! چجور میتونم کامل ترین پروسه رو برای شناخت اندیشه ی سالم انسانی طی کنم؟! تا بتونم نقاط ضعف و اشتباه عقاید انسانی رو تشخیص بدم و راه درمونشونو بیابم. تمام دروس دانشگاهی، رشته های انسانی و حتی فلسفه و الهیات… حق هدفی که داشتمو ادا نمیکرد! در حقیقت با چیدمانی عقلی- فلسفی به دین رسیده بودم و حالا نیاز داشتم خودِ دین رو بشناسم… نه اینکه به حقانیتش پی ببرم. علی(ع) محکم ترین سند بود…
.
#اون_روزا، از اینکه به گزینه ی روحانیت نزدیک میشدم، تو ذهنم طفره میرفتم! راهِ خیلی متفاوتی بود… جرئت و جسارت زیادی میطلبید. اونم با اوضاع اجتماعی و نگاه سنگین و طلبکارانه ای که شهر به آخوند جماعت داشت، توأم با چماق خطاکاری عده ای تو این لباس!… اما برای من اهمیتی پیدا نمیکرد! انگار پدرم علی(ع)، کاری بهم سپرده بود و راهی رو نشونم میداد که ارزشی بالاتر از انجامش نمیدیدم و هیچ ترس و واهمه ای از انجامش نداشتم. کامل ترین و سالم ترین راهِ فهمیدنِ علی(ع)، طلبگی بود!… و البته پرهزینه ترینش…
.
#یادمه_اوایل_اغتشاشات هشتاد و هشت، تو اوج بحبوحه های اجتماعی و تهدیدات ضد مذهبی، تصمیمم قطعی شد. اوایل تابستون بود که یه شب اومدم خونه و به خونواده نگاه کردم و گفتم: یه چیزی میخوام بگم… همه با تعجب برگشتن و نگام کردن! خندیدم و گفتم: من معماری نمیرم، میخوام طلبه شم!!!… 😉
.
#ضمیمه: کاپشن پدر جان تنمونه!
هوا سرد شد و لباسم نبود و… 😃
.
#محمد_جلیلی
#سکه_ی_دو_رو
#متن_یکشنبه_۴_مرداد_۱۳۹۴
#عکس_آذر_۱۳۹۰_امامزاده_موسی_برغان_کرج
.
Read more
 #داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ...
Media Removed
#داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو… . #تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، ... #داستان_مجنون
.
#بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو…
.
#تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، بی اغراق بگم که فضای مهرشهر عوض شده بود و گویی روح مجدد و پر طراوتی بر محیط می دمید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ی شهر می جوشید… بنر های عرض تبریک و تسلیت، خیابان اصلی تا درب منزل پدری محمد رو مزین به چهره ی زیباش کرده بود. دمِ درب ورودی که رسیدم، زنگ زدم به مصطفی، برادر عزیزش که خیلی دوسش دارم… با اینکه درب باز بود، و قبلش گفته بودم، ولی روم نمیشد داخل بشم!
.
#صبر_کردم_تا_کسی_بیاد_اجازه_بگیرم! وقتی داخل شدم، بهتم زد… پدر بزرگوار محمد، خندان و شادمان، با رویی باز، به گرمی در آغوشم کشید! سلام، خوش آمدید!! باورم نمیشد… این همه بهجت و سرور، با گذشتِ دو هفته از پر کشیدنِ محمد، برای یک پدر که تمام عمر خودش رو صرف پرورش پسر بزرگش کرده، حیرت برانگیز بود! بغضم رو فرو میخوردم، خیلی سعی کردم تا اشکامو نگه دارم!… روی زمین دو زانو نشستم و کنار مردی که امروز پدرِ شهید نام داشت، دل به صحبت ها سپردم…
.
#احساس_میکردم_داخل_منزل_پدر_خودم هستم… حتی مادر و همسرشون که تشریف آوردند، احساس میکردم با مادر و خواهر خودم مواجه شدم… چیزی جز شرمندگی برای ابراز نبود!… صمیمیت و شیرینی آرامش عجیبی در فضای خانه حاکم شده بود! از نگاهِ بغض فروخورده ی مصطفی تا سکوتِ سنگین و صلابتِ چادر سیاهِ مادر و کوه صبور وجودِ پر حیای همسر! و حتی چشمانِ معصوم و زیبای حِلما(دختر یکساله ی شهید)… همگی خوابِ عمه ی گرامی شهید رو به زیبایی معنا میکرد!
.
#رویای_صادقی_که_محمد… با لبخند بیان کرده بود:
“آری… #معشوقه_به_سامان_شد…!"
.
#دل_نوشت: آخر صفر، محمد بهم زنگ زد و گفت: حاجی یه هیئت خونگی داریم، میای برامون صحبت کنی؟! چشمم رو بستم و به خودم گفتم: مجلس امام حسینِ(ع)! مگه دنبال اسم و رسمی؟! تعلل نکن! بی درنگ پاسخ دادم: بله… کجا بیام؟!
.
#دیروز_خدا_بهم_گفت: محمد! اون روز انتخابت کردم برای منزل شخصی که از شهدا بود! تا در آخرین محرم عمرش، تو براش از زینب(س) بگی!… حالا، امروز یه دعاش کربلاییت میکنه! پس برای حسینم تا آخر عمرت تعلل نکن! من همون خداییم که شب عاشورای زینب(س)، تسکین قلبش بودم! محمد، بنده ی معشوقه شو… مثلِ محمد!!!
.
#محمد_جلیلی
#شهید_محمد_اینانلو
#متن_یکشنبه_۱۱_بهمن_۱۳۹۴
#عکس_شنبه_۱۰_بهمن_۱۳۹۴_منزل_شهید_اینانلو_مهرشهر_کرج
.
Read more
 #داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ...
Media Removed
#داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو… . #تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، ... #داستان_مجنون
.
#بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو…
.
#تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، بی اغراق بگم که فضای مهرشهر عوض شده بود و گویی روح مجدد و پر طراوتی بر محیط می دمید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ی شهر می جوشید… بنر های عرض تبریک و تسلیت، خیابان اصلی تا درب منزل پدری محمد رو مزین به چهره ی زیباش کرده بود. دمِ درب ورودی که رسیدم، زنگ زدم به مصطفی، برادر عزیزش که خیلی دوسش دارم… با اینکه درب باز بود، و قبلش گفته بودم، ولی روم نمیشد داخل بشم!
.
#صبر_کردم_تا_کسی_بیاد_اجازه_بگیرم! وقتی داخل شدم، بهتم زد… پدر بزرگوار محمد، خندان و شادمان، با رویی باز، به گرمی در آغوشم کشید! سلام، خوش آمدید!! باورم نمیشد… این همه بهجت و سرور، با گذشتِ دو هفته از پر کشیدنِ محمد، برای یک پدر که تمام عمر خودش رو صرف پرورش پسر بزرگش کرده، حیرت برانگیز بود! بغضم رو فرو میخوردم، خیلی سعی کردم تا اشکامو نگه دارم!… روی زمین دو زانو نشستم و کنار مردی که امروز پدرِ شهید نام داشت، دل به صحبت ها سپردم…
.
#احساس_میکردم_داخل_منزل_پدر_خودم هستم… حتی مادر و همسرشون که تشریف آوردند، احساس میکردم با مادر و خواهر خودم مواجه شدم… چیزی جز شرمندگی برای ابراز نبود!… صمیمیت و شیرینی آرامش عجیبی در فضای خانه حاکم شده بود! از نگاهِ بغض فروخورده ی مصطفی تا سکوتِ سنگین و صلابتِ چادر سیاهِ مادر و کوه صبور وجودِ پر حیای همسر! و حتی چشمانِ معصوم و زیبای حِلما(دختر یکساله ی محمد)… همگی خوابِ عمه ی گرامی شهید رو به زیبایی معنا میکرد!
.
#رویای_صادقی_که_محمد… با لبخند بیان کرده بود:
“آری… #معشوقه_به_سامان_شد…!"
.
#دل_نوشت: آخر صفر، محمد بهم زنگ زد و گفت: حاجی یه هیئت خونگی داریم، میای برامون صحبت کنی؟! چشمم رو بستم و به خودم گفتم: مجلس امام حسینِ(ع)! مگه دنبال اسم و رسمی؟! تعلل نکن! بی درنگ پاسخ دادم: بله… کجا بیام؟!
.
#دیروز_خدا_بهم_گفت: محمد! ۱۲ ده شب انتخابت کردم برای منزل شخصی که از شهدا بود! تا در آخرین محرم عمرش، تو براش از زینب(س) بگی!… حالا، امروز یه دعاش کربلاییت میکنه! پس برای حسینم تا آخر عمرت تعلل نکن! من همون خداییم که شب عاشورای زینب(س)، تسکین قلبش بودم! محمد، بنده ی معشوقه شو… مثلِ محمد!!!
.
#محمد_جلیلی
#شهید_محمد_اینانلو
#متن_یکشنبه_۱۱_بهمن_۱۳۹۴
#عکس_شنبه_۱۰_بهمن_۱۳۹۴_منزل_شهید_اینانلو_مهرشهر_کرج
.
Read more
 #داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ...
Media Removed
#داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو… . #تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، ... #داستان_مجنون
.
#بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو…
.
#تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، بی اغراق بگم که فضای مهرشهر عوض شده بود و گویی روح مجدد و پر طراوتی بر محیط می دمید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ی شهر می جوشید… بنر های عرض تبریک و تسلیت، خیابان اصلی تا درب منزل پدری محمد رو مزین به چهره ی زیباش کرده بود. دمِ درب ورودی که رسیدم، زنگ زدم به مصطفی، برادر عزیزش که خیلی دوسش دارم… با اینکه درب باز بود، و قبلش گفته بودم، ولی روم نمیشد داخل بشم!
.
#صبر_کردم_تا_کسی_بیاد_اجازه_بگیرم! وقتی داخل شدم، بهتم زد… پدر بزرگوار محمد، خندان و شادمان، با رویی باز، به گرمی در آغوشم کشید! سلام، خوش آمدید!! باورم نمیشد… این همه بهجت و سرور، با گذشتِ دو هفته از پر کشیدنِ محمد، برای یک پدر که تمام عمر خودش رو صرف پرورش پسر بزرگش کرده، حیرت برانگیز بود! بغضم رو فرو میخوردم، خیلی سعی کردم تا اشکامو نگه دارم!… روی زمین دو زانو نشستم و کنار مردی که امروز پدرِ شهید نام داشت، دل به صحبت ها سپردم…
.
#احساس_میکردم_داخل_منزل_پدر_خودم هستم… حتی مادر و همسرشون که تشریف آوردند، احساس میکردم با مادر و خواهر خودم مواجه شدم… چیزی جز شرمندگی برای ابراز نبود!… صمیمیت و شیرینی آرامش عجیبی در فضای خانه حاکم شده بود! از نگاهِ بغض فروخورده ی مصطفی تا سکوتِ سنگین و صلابتِ چادر سیاهِ مادر و کوه صبور وجودِ پر حیای همسر! و حتی چشمانِ معصوم و زیبای حِلما(دختر یکساله ی محمد)… همگی خوابِ عمه ی گرامی شهید رو به زیبایی معنا میکرد!
.
#رویای_صادقی_که_محمد… با لبخند بیان کرده بود:
“آری… #معشوقه_به_سامان_شد…!"
.
#دل_نوشت: آخر صفر، محمد بهم زنگ زد و گفت: حاجی یه هیئت خونگی داریم، میای برامون صحبت کنی؟! چشمم رو بستم و به خودم گفتم: مجلس امام حسینِ(ع)! مگه دنبال اسم و رسمی؟! تعلل نکن! بی درنگ پاسخ دادم: بله… کجا بیام؟!
.
#دیروز_خدا_بهم_گفت: محمد! ۱۲ شب انتخابت کردم برای منزل شخصی که از شهدا بود! تا در آخرین محرم عمرش، تو براش از زینب(س) بگی!… حالا، امروز یه دعاش کربلاییت میکنه! پس برای حسینم تا آخر عمرت تعلل نکن! من همون خداییم که شب عاشورای زینب(س)، تسکین قلبش بودم! محمد، بنده ی معشوقه شو… مثلِ محمد!!!
.
#محمد_جلیلی
#شهید_محمد_اینانلو
#متن_یکشنبه_۱۱_بهمن_۱۳۹۴
#عکس_شنبه_۱۰_بهمن_۱۳۹۴_منزل_شهید_اینانلو_مهرشهر_کرج
.
Read more
اقامت در قصر لوکس چراغان پالاس در استانبول . هتل چراغان پالاس کمپینسکی در سواحل اروپایی بسفر و در ...
Media Removed
اقامت در قصر لوکس چراغان پالاس در استانبول . هتل چراغان پالاس کمپینسکی در سواحل اروپایی بسفر و در مکانی مناسب بین محلات Besiktas و Ortakoy واقع شده است. ساختمان این هتل 5 ستاره در حقیقت یک کاخ عثمانی قرن نوزدهمی است و دارای یک استخر بینهایت infinity pool می باشد که دیدهای بسیار زیبایی را به تنگه ... اقامت در قصر لوکس چراغان پالاس در استانبول
.
هتل چراغان پالاس کمپینسکی در سواحل اروپایی بسفر و در مکانی مناسب بین محلات Besiktas و Ortakoy واقع شده است. ساختمان این هتل 5 ستاره در حقیقت یک کاخ عثمانی قرن نوزدهمی است و دارای یک استخر بینهایت infinity pool می باشد که دیدهای بسیار زیبایی را به تنگه ی بسفر فراهم می کند. اخیرا در برنامه جوایز جهانی ‏گردشگری (World Travel Awards) این هتل به عنوان هتل برتر میراث فرهنگی در جهان، هتل برتر اروپا و برترین سوییت در هتل ‏های ترکیه (سوییت سلطان) معرفی شد.‏‏ اتاق های این هتل در سه دسته قرار می گیرند: 1) اتاق ها و سوئیت ها 2) سوئیت های منحصر به فرد 3) کاخ- سوئیت های منحصر به فرد و هر کدام از این دسته ها خود نیز انواعی دارند به عنوان مثال در گروه دوم سوئیت والی و وزیر و در گروه سوم سوئیت سلطان قرار دارند. به طور کلی اتاق های هتل چراغان پالاس کمپینسکی دارای رختخواب های لوکس و پنجره های قدی هستند. علاوه بر این، اتاق ها مجهز به تلویزیون ماهواره ای و یخچال بوده و در تمام آنها بالکن هایی با دید به باغ یا دریا وجود دارد.
صبحانه ی هتل هر روز از ساعت 6.30 تا 11 در رستوران لاله دان سرو می شود که خوراکی های آن بالغ بر 250 آیتم بوده و 80% مواد اولیه ی مورد استفاده در آنها ارگانیک هستند، ضمن اینکه فضاهایی نیز به صبحانه ی عربی و آسیایی اختصاص داده شده اند. علاوه بر آنچه گفته شد، شما می توانید در تمام اوقات روز از غذا خوردن در این رستوران با منوی غذاهای لذیذ و اختصاصی منطقه در کنار تنگه ی بسفر لذت ببرید. لازم به ذکر است که رستوران لاله دان بهترین صبحانه و برانچ استانبول را ارائه می دهد. برانچ افسانه ای چراغان پالاس نیز روزهای یکشنبه از ساعت 12 تا 16 سرو شده و شامل 300 آیتم خوشمزه می باشد.
رستوران تغرا در طبقه ی اول هتل چراغان پالاس تاریخی واقع شده و دیدهای نفس گیری را به تنگه ی بسفر فراهم می کند. کلمه ی «تغرا» در حقیقت امضای خوشنویسی شده ی سلاطین عثمانی را توصیف می کند و به عنوان سربرگ یا مهر و موم سلطنتی از آن استفاده می کردند که بر کف بشقاب های این رستوران نیز تصویر شده است. هر شب در این رستوران می توان لذت غذا خوردن به سبک عثمانی را به همراه موسیقی سنتی زنده تجربه نمود. لازم به ذکر است که غذای مخصوص این رستوران The Testi Lamb Casserole می باشد. .
.
آژانس هواپیمایی ایرانیان مهر .
.
📞 02122220333 .
.
#تور
#سفر
#هواپیمایی
#تفریح
#انرژی
#مسافرت
#تورارزان
#تور_لحظه_آخری
#تورارزان
#تورلوکس
#تور_دبی
#تور_اروپا
#تور_آمریکا
#ویزا
Read more
رؤیای برجام . سرانجام با رای اکثریت مجلس، طرح جامع اقدام مشترک به تصویب رسید و پس از آن رهبر معظم انقلاب، ...
Media Removed
رؤیای برجام . سرانجام با رای اکثریت مجلس، طرح جامع اقدام مشترک به تصویب رسید و پس از آن رهبر معظم انقلاب، آن را به شرطِ رعایت ۹ تبصره قبول فرمودند. در شرط اول به صراحت آمده است: "اعلام کتبی رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه‌ اروپا مبنی بر لغو تحریمها…" سوال: این تعهد کتبی و حقوقی را از جناب اوباما و اتحادیه ... رؤیای برجام
.
سرانجام با رای اکثریت مجلس، طرح جامع اقدام مشترک به تصویب رسید و پس از آن رهبر معظم انقلاب، آن را به شرطِ رعایت ۹ تبصره قبول فرمودند. در شرط اول به صراحت آمده است: "اعلام کتبی رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه‌ اروپا مبنی بر لغو تحریمها…" سوال: این تعهد کتبی و حقوقی را از جناب اوباما و اتحادیه اروپا کِی گرفتید؟!!! در دومین بند از شروط اجرای برجام، فرمودند: "وضع هرگونه تحریم در هر سطح و به هر بهانه‌ای توسط هر یک از کشورهای طرف مذاکرات، نقض برجام محسوب خواهد شد و دولت موظّف است طبق بند ۳ مصوّبه‌ی مجلس، اقدامهای لازم را انجام دهد و فعّالیّتهای برجام را متوقّف کند." ۲۹ مهر ۹۴
.
و ما شاهد آن بودیم که پس از این دستور، آمریکا طرح تحریم ۳۴ کشور تحت تجارت با ایران را تصویب نمود! همچنین، لایحه اعمال ۱۲ تحریم جدید، من جمله تحریم هایی علیه سپاه پاسداران، به کنگره امریکا ابلاغ گردید و اکنون در شرف تصویب است! ایضا"، ایران برای چندمین بار در ماه های اخیر به حمایت از تروریسم! (حزب الله لبنان، یمن و سوریه) و نیز عاملِ شرارت! و بی ثباتی در منطقه معرفی گردید!! و هکذا ناقض برجام خوانده شد!! چرا که موشک متعارف عماد را برای تضمین دفاعی خود آزمایش کرد. اما واکنش جناب رئیس جمهور: "تولید انواع موشک ها، با سرعت و جدیت ادامه یابد" عجب! این پاسخ کوبنده دو سوال میطلبد: ۱. آیا روند نظامی و دفاعی کشور، اصولا" تحت نظارت شماست یا رهبر معظم انقلاب؟! ۲. چرا امریکایی ها آزمایش متعارف موشکی ما را نقض برجام نامیدند؟! مگر در توافق محدود به مذاکرات هسته ای، تعهدی در توان نظامی و امنیتی ایران هم داده بودید؟!؟
.
وقتی رئسای مجلس، قوه قضائیه و نیز دکتر ظریف فرمودند: طرح اخیر کنگره ی امریکا به صراحت، نقص برجام است!!! پاسخ ریاست محترم جمهور باید به اطاعت از شروط رهبری نظام، اعلام توقف برجام باشد! یا دستور ادامه ی تولید موشک؟!؟ یعنی چشمتان را بر نقض صریح برجام و دستور صریح رهبر انقلاب بسته اید؟! و با رویه ای منفعلانه و در سیاستی ذلت بار در برابر گستاخی های دشمن، دستور به چیزی می دهید که اساسا" صحبت از آن، از ابتدا دخلی به حضرتتان نداشته؟! این واکنش حضرتعالی فرار به جلوست! و ما را بیاد رفتار فخرالتواریخ، حضرت ظریف انداخت. زمانیکه پس از تهدیدات هر روزه ی امریکا پشت میز مذاکرات، بالاخره یک روز غیرتشان به جوش آمد و فرمودند: " هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکنید!"
.
خب! بعد از آن روز، نه یک بار… بلکه بارها تهدید و توهین شدیم!! پاسخ کوبنده ی حضرات چه بوده؟!! توقفِ برجام؟!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۱۳_دی_۹۴
.
Read more
... پرونده‌ی شهریورماه سینماتک موزه‌ی هنرهای معاصر تهران به «معماری و سینما» اختصاص دارد و در آن ...
Media Removed
... پرونده‌ی شهریورماه سینماتک موزه‌ی هنرهای معاصر تهران به «معماری و سینما» اختصاص دارد و در آن گزیده‌ای از فیلم‌هایی سینمایی به نمایش درمی‌آید که از حیث مطالعات معماری یا شهرسازی واجد ارزش‌های ویژه اند: سرچشمه (1949) که شاید مهم‌ترین فیلم تاریخ سینما درباره‌ی معمار و معماری باشد؛ درخشش ... ...
پرونده‌ی شهریورماه سینماتک موزه‌ی هنرهای معاصر تهران به «معماری و سینما» اختصاص دارد و در آن گزیده‌ای از فیلم‌هایی سینمایی به نمایش درمی‌آید که از حیث مطالعات معماری یا شهرسازی واجد ارزش‌های ویژه اند:

سرچشمه (1949) که شاید مهم‌ترین فیلم تاریخ سینما درباره‌ی معمار و معماری باشد؛
درخشش (1980) و کشتی روسی (2002) که هرکدام به‌شکلی ویژه از معماری در ساختار روایی‌شان بهره برده‌اند؛
زنگ تفریح (1967) که بازنمایی منحصربه‌فردی است از معماری و شهر مدرن اروپایی؛
مطب دکتر کالیگاری (1920) نمونه‌ی کلاسیکی از طراحی صحنه برای بیان درونیات شخصیت‌ها؛
برزیل (1985) یکی از نمونه‌های تحسین‌شده از ترسیم شهر آینده (کابوس‌شهر آینده)؛
ام را به نشانه‌ی مرگ بگیر (1954) که از عناصر کوچک و بزرگ فضای داخلی یک خانه، بهره‌های متنوعی در روایت قصه برده‌است؛
و نمایش ترومن (1998) که نمونه‌ی شاخصی است در نقد نوشهرسازی، یکی از تئوری‌های مهم شهرسازی معاصر.
جلسات این پرونده که با همکاری کانون معماری و شهر موزه‌ی هنرهای معاصر برنامه‌ریزی شده‌است، مطابق با برنامه‌های همیشگی سینماتک، در بعد از ظهرهای یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها، راس ساعت 17، در محل موزه، به نمایش درمی‌آیند (استثنائاً نمایش فیلم‌های درخشش و برزیل در ساعت 16 آغاز می‌شود). برخی از اکران‌ها با جلسات نقد و بررسی و با حضور صاحب‌نظران حوزه‌های معماری، شهرسازی و فیلم همراه خواهندبود که جزئیات آن متعاقباً از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی سینماتک و کانون معماری و شهر به اطلاع خواهد رسید.

برای تهیه‌ی بلیط برنامه‌ها، به وب‌سایت تیوال مراجعه کنید.
www.tiwall.com
@a.u.circle
@tehran.cinematheque
...
_______________________________________________
وبسایت معماری معاصر ایران
برنامه های تخصصی خود را ارسال کنید.
www.caoi.ir
________________________________________________
Read more
. گزارش باکس آفیس: بن افلک، مارتین اسکورسیزی و تازه‌اکران‌ها ناکام ماندند! . خبر خوب این است که بعد از دو هفته کسادی بازار، این هفته با باکس آفیس شلوغی از لحاظ اکران فیلم‌های مختلف طرفیم، اما خبر بد این است که از میان سه تاره‌اکران گسترده‌ی جدید و سه فیلمی که در جریان آخرهفته‌ی تعطیلاتِ مارتین ... .
🌟گزارش باکس آفیس: بن افلک، مارتین اسکورسیزی و تازه‌اکران‌ها ناکام ماندند!
.
🔹خبر خوب این است که بعد از دو هفته کسادی بازار، این هفته با باکس آفیس شلوغی از لحاظ اکران فیلم‌های مختلف طرفیم، اما خبر بد این است که از میان سه تاره‌اکران گسترده‌ی جدید و سه فیلمی که در جریان آخرهفته‌ی تعطیلاتِ مارتین لوتر کینگ با افزایش تعداد سینما مواجه شدند، تقریبا تمامی‌شان ناامیدکننده ظاهر شدند یا یکراست شکست خوردند
.
🔸برای شروع بگذارید از «بای ‌بای من» (The Bye Bye Man) بگویم که بهتر از بقیه‌ی تازه‌اکران‌ها عمل کرد. این فیلم ترسناک ارزان‌قیمت که فقط با بودجه‌ی ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار ساخته شده ۱۵ میلیون دلار کسب کرد
.
🔹دومین تازه‌اکران این هفته «کامیون‌های هیولایی» (Monster Trucks) است که در حد و اندازه‌ی همان چیزی که انتظار می‌رفت ظاهر شد. اين فيلم با وجود بودجه‌ی 125 میلیون دلاری‌اش نخستین هفته‌ی اکران را تنها با 10 میلیون دلار پشت سر گذاشت و به نظر نمی‌رسد در هفته‌های آتی نیز بتواند نظر تماشاگران زیادی را جلب کند
.
🔸سومین اکران جدید این هفته «بی‌خوابی» (Sleepless) است. این اکشن تریلر که جیمی فاکس و میشل موناهن را به عنوان بازیگران اصلی‌اش دارد و با بودجه‌ی ۳۰ میلیون دلار ساخته شده، در جریان افتتاحیه‌ی جمعه تا یکشنبه‌اش ۸ میلیون دلار فروخت
.
🔹بالاخره به «سکوت» (Silence)، جدیدترین اثر مارتین اسکورسیزی می‌رسیم که به‌طرز قابل‌انتظاری در اکران نیمه‌گسترده‌اش شکست خورد. این درام مذهبی/تاریخی که ۵۰ میلیون دلار خرج ساختش شده، اندرو گارفیلد، آدام درایور و لیام نیسون را به عنوان بازیگران اصلی‌اش دارد. این فیلم حدودا سه ساعته با نقدهای بسیار خوبی روبه‌رو شد، اما تقریبا در میان فیلم‌های پرگفتگوی فصل جوایز غایب بود و این بزرگ‌ترین ضربه را به آن زد
.
🔸سکوت یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلار کسب کرد و احتمالا با احتساب فروش روز دوشنبه به مجموع درآمد جدید ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار دست پیدا می‌کند
.
🔹فیلم "لا لا لند" که ستاره‌ی فصل جوایز سینمایی امسال نام گرفته است ششمین هفته‌ی اکران خود با ۱۴.۵ میلیون دلار به پایان رساند و توانست به رتبه بهتری نسبت به هفته های پیشین خود دست پیدا کند. ناگفته نماند که فیلم عاشقانه‌ی اِما استون و رایان گاسلینگ تاکنون ۱۳۳ میلیون دلار در دنیا فروخته که البته هنوز اسکناس‌های زیادی هم در راه هستند. با این شرایط حتی اگر فیلم دست‌ خالی از اسکار مرخص شود هم موفقیت غول‌پیکری برای همه محسوب می‌شود و اگر برنده شود که دیگر هیچی!
➖➖➖➖
#BoxOffice #2017
#CinemaNewss_BoxOffice
Read more
نشست نیومدیا شماره‌ی سی و یک | یوانا کومنِنیچ در کدام جهان زندگی می کنی؟ یکشنبه بیست و سه آبان، ...
Media Removed
نشست نیومدیا شماره‌ی سی و یک | یوانا کومنِنیچ در کدام جهان زندگی می کنی؟ یکشنبه بیست و سه آبان، ساعت هفت عصر یوانا کومنیچ‏ که برای اقامت فرهنگی و حضور در نمایشگاه گروهی ”همه‌ی پاسپورت‌های دیگر” به تهران سفر کرده است‏‏، در روز پایانی این نمایشگاه  در نشستی در گفتگو با امیرعلی قاسمی شرکت خواهد ... نشست نیومدیا شماره‌ی سی و یک | یوانا کومنِنیچ

در کدام جهان زندگی می کنی؟

یکشنبه بیست و سه آبان، ساعت هفت عصر
یوانا کومنیچ‏ که برای اقامت فرهنگی و حضور در نمایشگاه گروهی ”همه‌ی پاسپورت‌های دیگر” به تهران سفر کرده است‏‏، در روز پایانی این نمایشگاه  در نشستی در گفتگو با امیرعلی قاسمی شرکت خواهد کرد و به ارایه نمونه‌هایی از کارهای هنری خود خواهد پرداخت و در پایان میزگردی با هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه برگزار خواهد شد.
این جلسه رایگان بوده و به زبان انگلیسی و فارسی برگزار می‌شود.

یوانا کومنیچ، هنرمند و‌مدرس هنر، متولد ۱۹۸۱ در پانچِوو صربستان است. او از سال ۲۰۰۹ در پانجوو و برلین به کار و زندگی مشغول است. او دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته نقاشی از دانشگاه هنر بلگراد و‌همچنین دانش آموخته‌ی  رشته «هنر دربافتار» از دانشگاه هنر برلین است. یوانا در طی سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ در آکادمی هنرهای زیبای ونیز به فراگیری نقاشی و‌ هنر چند رسانه‌ای پرداخته  و در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته‌ی نظریه زیباشناسی در مقطع دکترا در دانشگاه هنر برلین است.

کومنیچ در فعالیت هنری خود از رسانه‌های متنوعی مدد می‌گیرد و تحقیقاتش بر موضوعی با عنوان « نامرئی اما حاضر» متمرکز است. او‌ به صورت انفرادی، یا با همراهی گروه‌هایی از افراد حرفه‌ای و آماتور بر پیوند بین رسانه های مختلف و یا جنبه‌های ادراکی متفاوت کار می‌کند. در این کار از افرادی با  پیش زمینه های گوناگون و‌توانایی‌های ادراکی بسیار متفاوت به خصوص کسانی که در ادراک بصری دارای مشکلاتی هستند یاری می‌جوید تا بتواند در سطحی شخصی یا اجتماعی بر روش های برقراری ارتباط ،دریافت، تبادل و‌خلق اثر بازنگری کند.

وی تا کنون در پروژه‌ها و نمایشگاه های گروهی متعددی در کشورهای یوگسلاوی سابق، ایتالیا، آلمان، هلند، رومانی و آمریکا از جمله مرکز Baumwollspinnerei در لاپزیک آلمان،  DA - Kunsthaus Kloster در گراون‌هورست و گالری Mole Vanvitelliana در آنکونا وحسادتهای شهری؛  بینال سرگردان تهران، در  ام‌کی‌ام در بلگراد شرکت داشته است.

او همچنین در زمینه اشاعه‌ی هنر و مشارکت دادن مخاطب با موزه‌‌ها، گالری‌ها و مراکز آموزشی متعددی همکاری کرده است  که از میان آنها می‌توان به جامعه‌ی نو هنر‌های بصری برلین‌ (ان‌‌گ‌بی‌کی)، بینال برلین و آکادمی هنر برلین اشاره داشت.
Photo: Die Auflösung des Sehens / The Resolution of Sight
Dancing Feather (detail of installation)
Jovana Komnenić and Dirk Sorge
DA Kunsthaus Gravenhorst 2014
Read more
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در دیدار حجت‌الاسلام عمار حکیم، رئیس ...
Media Removed
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در دیدار حجت‌الاسلام عمار حکیم، رئیس تحالف ملّی شیعیان عراق و اعضای اصلی این ائتلاف، ضمن ابراز خرسندی از شکل‌گیری ائتلاف در میان گروه‌های شیعه‌ی عراق، آن را حادثه‌ای مهم خواندند و بر لزوم حفظ و تقویت پایه‌های این وحدت و نگاه پدرانه و ... حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در دیدار حجت‌الاسلام عمار حکیم، رئیس تحالف ملّی شیعیان عراق و اعضای اصلی این ائتلاف، ضمن ابراز خرسندی از شکل‌گیری ائتلاف در میان گروه‌های شیعه‌ی عراق، آن را حادثه‌ای مهم خواندند و بر لزوم حفظ و تقویت پایه‌های این وحدت و نگاه پدرانه و آغوش باز به همه‌ی جریان‌ها و اقوام و مذاهب مختلف عراق تأکید کردند.
.
رهبر انقلاب اسلامی با تبریک ایام ولادت پیامبر اسلام(صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) و حضرت امام صادق (علیه‌السلام) و همچنین پیروزی‌های موصل، وظیفه‌ی رئیس و اعضای اصلی و همه‌ی جریان‌های داخل تحالف ملی شیعیان عراق را بسیار سنگین و هرگونه تصمیم و عملکرد آنها را تأثیرگذار بر «عراق، منطقه و اسلام» دانستند و افزودند: رسیدن به اهداف ارزشمند تحالف ملی، فقط با حفظ انسجام و وحدت، امکان‌پذیر است و باید برای استمرار این موضوع، مراقبت شود.
.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای یکی از وظایف مهم تحالف ملی را حمایت از دولت‌های مستقر در عراق برشمردند و ضمن ابراز خرسندی از اقدامات دولت آقای عبادی به‌ویژه همراهی با حشدالشعبی، تأکید کردند: حشدالشعبی یا همان نیروهای مردمی یک ثروت عظیم و ذخیره‌ی بزرگ برای امروز و فردای عراق است که باید حمایت و تقویت شود.
.
ایشان موضوع علم و تحقیق را برای پیشرفت و اقتدار عراق بسیار مهم ارزیابی کردند و گفتند: تقویت دانشگاه‌‌ها و استحکام بخشیدن به پایه‌های علم و تحقیق در عراق حتماً باید مورد توجه جدی قرار گیرد، به‌خصوص آنکه آمریکایی‌ها و دیگر دشمنان ملت عراق، بسیاری از دانشمندان این کشور را به قتل رسانده‌اند.
.
رهبر انقلاب اسلامی یک توصیه‌ی مهم دیگر هم به ائتلاف شیعیان عراق داشتند: «به آمریکایی‌ها اصلاً اعتماد نکنید.»
.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در همین خصوص افزودند: آمریکایی‌ها همواره با اقتدار کشورهای اسلامی ازجمله عراق مخالفند و هیچ‌گاه نباید فریب ظاهرسازی‌ها و لبخندهای آنها را خورد.
.
ایشان با تأکید بر اینکه توصیه‌ی همیشگی انقلاب اسلامی به ما، اعتماد نکردن به آمریکا بوده است، خاطرنشان کردند: ما در جمهوری اسلامی ایران، هرگاه این توصیه را رعایت کردیم سود بردیم و هرگاه به فراموشی سپردیم، ضرر کردیم.
Read more
. #دوره_های_آموزشی_شهرکتاب @bookcitycc هگل در چشم دشمنانش: باتای، لویناس، دلوز، دریدا مدرس: ...
Media Removed
. #دوره_های_آموزشی_شهرکتاب @bookcitycc هگل در چشم دشمنانش: باتای، لویناس، دلوز، دریدا مدرس: دکتر محمدمهدی اردبیلی دیالکتیک هگلی از ابتدای ظهور خویش، بر اندیشه‌ی متفکران معاصر و پس از هگل تأثیرگذار بوده است. در اواخر قرن ۱۹ این تأثیر را می‌توان هم نزد هگلیان جوان (مانند مارکس و ... .
#دوره_های_آموزشی_شهرکتاب

@bookcitycc

هگل در چشم دشمنانش: باتای، لویناس، دلوز، دریدا

مدرس: دکتر محمدمهدی اردبیلی

دیالکتیک هگلی از ابتدای ظهور خویش، بر اندیشه‌ی متفکران معاصر و پس از هگل تأثیرگذار بوده است. در اواخر قرن ۱۹ این تأثیر را می‌توان هم نزد هگلیان جوان (مانند مارکس و فویرباخ) و هم نزد آنان که به هگل ستیزی شهرت دارند (مانند نیچه و کی‌یرکه‌گور) مشاهده کرد. این تأثیرگذاری در قرن بیستم و به‌ویژه نزد متفکرانی که به «پست‌مدرن» مشهورند، به شکلی دیگر ادامه یافت. تمام این متفکران، بلااستثنا برای نقد مبانی مدرن، ابتدا به نقد عظیم‌ترین تجلی آن، یعنی فلسفه‌ی هگل، پرداختند و در نتیجه به‌عنوان متفکرانی ضدهگلی شهرت یافتند. اما در سطحی دیگر، واکاوی مبانی و خاستگاه‌های اندیشه‌ی این متفکران می‌تواند ریشه‌های دیالکتیکی-هگلی آن‌ها را، حتی در همان زمانی که به نقد هگل مشغول‌اند، آشکار سازد.

دوره‌ی آموزشی «هگل در چشم دشمنانش»، خواهد کوشید تا از این منظر به بازخوانی و واکاوی اندیشه‌های چهار متفکر مهم فرانسوی‌زبان منتقد هگل در قرن بیستم بپردازد: ژرژ باتای (۱۸۹۷-۱۹۶۲)، امانوئل لویناس (۱۹۰۶-۱۹۹۵)، ژیل دلوز (۱۹۲۵-۱۹۹۵) و ژاک دریدا (۱۹۳۰-۲۰۰۴). روشن است که مواجهه با این متفکران در این دوره، در چهارچوب خود رویکرد پست‌مدرن صورت نخواهد گرفت و تلاش می‌شود تا حتی‌الامکان، تمامی این متفکران به‌طور خاص، و اندیشه‌ی پست‌مدرن فرانسوی به‌طور عام، در پرتو نسبتشان با هگل و چه بسا از منظری هگلی بازخوانی شود. بدین معنا، هدف از این دوره تحلیل و بررسی فروپاشی هیولای هگلی در قرن بیستم، در عین ردیابی غنایمِ تکه‌پاره‌ی این «هگلِ فروپاشیده» نزد دشمنانش است.

این دوره با تدریس دکتر محمدمهدی اردبیلی در هفت جلسه، روزهای یکشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ برگزار می‌شود. آغاز آن ۲۲ آذرماه است. علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این دوره‌ی آموزشی تا ۱۵ آذرماه فرصت دارند در ساعات اداری به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرند.
Read more
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . تمـــــــام ...
Media Removed
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . تمـــــــام اهـــــــل عالــــــــم دم گرفتند به حال خانه ی ما #غم گرفتند کــــه روزی روزگاری خـــــانه ی ما صفایی داشت آن راهم گرفتند . کنــــون افتــــاده نالـــــه در دل بــــاد و حتی ... ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ
.
تمـــــــام اهـــــــل عالــــــــم دم گرفتند
به حال خانه ی ما #غم گرفتند
کــــه روزی روزگاری خـــــانه ی ما
صفایی داشت آن راهم گرفتند
.
کنــــون افتــــاده نالـــــه در دل بــــاد
و حتی #آسمان هم ناله سر داد
نمی دانی چه شد در آن سیاهی
خودم دیدم که بین #کوچه افتاد
.
زچشمش #سیلی کین سو گرفته
که حتی از #علی هم رو گرفته
خودم دیدم که مـــادر زیر #چادر
دو دســــتی دست بر پهـــلو گرفته
.
به قلب مادرم زخم #فدک خورد
دل ریــــش پدر جـــــانم نمک خورد
خــــرابــــم شــــد به ســــر انــــگار دنیا
که پیش چشم من #مادر کتک خورد
.
کمی با #درد و شبنم راه می رفت
و با دنیایی از غم راه می رفت
اگر چه دست بر دیوار می زد
ولی با قامتی #خم راه می رفت
.
شدم این روزها غمخوار زهرا(س)
و مدیون سوال چشم #بابا
همین الان حدود چند روز است
که می ترسم ببوسم صورتش را
.
و دارد می رود از خانه کم کم
و چشمان پدر با #اشک نم نم
و در زانوی او دیگر رمق نیست
به روی شانه اش دنیای #ماتم
.
#یا_رب_نصیب_هیچ_غریبی_دگر_مکن
#داغی_که_گیسوان_حسن_را_سفید_کرد
.
.
#یکشنبه_های_فاطمی
#یکشنبه_ها_مهمان_روضه_مادریم
#خاطرات_تلخ_اربابم_حسن
#السلام_علیک_ایتها_الصدیقة_الشهیدة
#سلام_بر_مادر_حسن
#سلام_بر_بانوی_بی_مزار #امان_از_داغ_سیلی
#حسن_مادری_است
#مدینه #کوچه #سیلی #مادر #شهیدة #حسن #غریب #غربت #مظلومة
.
#کبوتر_بقیع
.
.
.
Read more
. 🌳<span class="emoji emoji1f341"></span><span class="emoji emoji1f340"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f308"></span><span class="emoji emoji2601"></span><span class="emoji emoji26c5"></span>🌞 روزهای هفته هر کدام شکل و رنگ و بوی خودشان را دارند. شنبه بدترکیب و تلخ و موذی است و شبیه ...
Media Removed
. 🌳🌞 روزهای هفته هر کدام شکل و رنگ و بوی خودشان را دارند. شنبه بدترکیب و تلخ و موذی است و شبیه به دختر ترشیده‌ی طوبی خانم است: دراز، لاغر، با چشم‌های ریز بدجنس. یک‌شنبه ساده و خر است و برای خودش الکی آن وسط می‌چرخد. دوشنبه شکل آقای حشمت الممالک است: متین، موقر، با کت و شلوار خاکستری و عصا. سه‌شنبه ... .
🌳🍁🍀🌹🌈☁⛅🌞
روزهای هفته هر کدام شکل و رنگ و بوی خودشان را دارند. شنبه بدترکیب و تلخ و موذی است و شبیه به دختر ترشیده‌ی طوبی خانم است: دراز، لاغر، با چشم‌های ریز بدجنس. یک‌شنبه ساده و خر است و برای خودش الکی آن وسط می‌چرخد. دوشنبه شکل آقای حشمت الممالک است: متین، موقر، با کت و شلوار خاکستری و عصا. سه‌شنبه خجالتی و آرام است و رنگش سبز روشن یا زرد لیمویی است. چهارشنبه خل است. چاق و چله و بگو بخند است. بوی عدس پلوی خوشمزه‌ی حسن آقا را می‌دهد. پنجشنبه بهشت است و جمعه دو قسمت دارد: صبح تا ظهرش زنده و پر جنب و جوش است. مثل پدر، پر از کار و ورزش و پول و سلامتی. رو به غروب، سنگین و دلگیر می‌شود، پر از دلهره‌های پراکنده و غصه‌های بی‌دلیل و یک جور احساس گناه و دل درد از پرخوری ظهر.
.
.
هروزتون زیبا و پر از عشق و آرامش 💚 🌹 🌹 💞 .
اینجا متل قو 💗 جای همتوووووون سبزززززز 💚 .
# # # # # # # # # # # # # # # #
Location : Iran, Mazandaran, Motelghoo .
photo by : @aligraphy1 .
برای دیدن زیبایی های شمال ایران به کانال تلگرام ما بپیوندید 👇
https://telegram.me/motelghoo_channel .
#متل_قو #دریاگوشه #شمال #مازندران #ایران #متلقو #سلمانشهر #ساقیکلایه #متل_قو #هفته #شنبه #یکشنبه #دوشنبه #سه_شنبه #چهارشنبه #پنج_شنبه #جمعه #north #iran #caspian #everydayiran #natgeo #instagram #traveling #love #shomal #irantravel #motelghoo #beautiful
Read more
 #وحشی_های_معتدل . #هنوز_۶_سالی_از_اون_روزا_نمیگذره که سران فتنه با رمز تقلب، عده ای از مردم ...
Media Removed
#وحشی_های_معتدل . #هنوز_۶_سالی_از_اون_روزا_نمیگذره که سران فتنه با رمز تقلب، عده ای از مردم رو تحریک کردن که بریزید تو خیابونا و اصل انتخابات و قانون رو زیر سوال بردن… تا جایی که مسجد و پرچم امام حسین(ع) هم آتیش زدن و فریاد نه غزه و نه لبنان سردادن و عربده کشیدن مرگ بر دیکتاتور (خطاب به رهبر انقلاب)!! . #خیلی_جالبه… . سال ... #وحشی_های_معتدل
.
#هنوز_۶_سالی_از_اون_روزا_نمیگذره که سران فتنه با رمز تقلب، عده ای از مردم رو تحریک کردن که بریزید تو خیابونا و اصل انتخابات و قانون رو زیر سوال بردن… تا جایی که مسجد و پرچم امام حسین(ع) هم آتیش زدن و فریاد نه غزه و نه لبنان سردادن و عربده کشیدن مرگ بر دیکتاتور (خطاب به رهبر انقلاب)!!
.
#خیلی_جالبه…
.
سال ۸۸ اختلاف ۱۳ میلیونی رای احمدی نژاد و موسوی رو گفتن تقلبه!! ولی سال ۹۲ وقتی روحانی با اختلاف صد و پنجاه هزار رای، رئیس جمهور شد… برا ردِ سلامت انتخابات، زبونشون جای دیگه بود!
.
#همین_جماعتی_که_۲۴_نفر از بسیجیای پاک این مملکت رو تو اغتشاشات به شهادت رسوندن و صدها نفر از پلیس و سپاه و مدافعان انقلاب رو ضرب و شتم کردن و دختر چادری تهرانی رو لخت کردن و ازش فیلم گرفتن!… وقتی دیدن داعش به ۴۰ کیلومتری مرز ایران رسیده… عکس حاج قاسم رو گرفتن رو دست و گفتن: سردار بهت افتخار میکنیم!!
.
نه بخاطر اینکه احترام میفهمن!! چون الان باید امنیت اونایی رو تامین کنه که تو ۸۸ شال سیادت می بستن گردن سگاشون!!… حاج قاسم فعلا شده آدم خوبه و… اون هرزه های بازیگری که برا فوت استاد سلحشور، جای تسلیت بهم تبریک گفتنم، عکسشو میزنن تو پیجاشونو خدا قوت میگن! و الا اینا همون بی شرفای گرانقدری هستن که هنوز میگن صدها شهید داوطلب ایران تو سوریه پولای چند ده میلیونی میگیرن!!
.
#همون_جماعتی_که_سال_۷۸ داشتن میرفتن برا تصاحب بیت رهبری و حذف ولایت فقیه و سال ۸۸ جار میزدن خامنه ایه دیکتاتور و عکس امام(ره) پاره میکردن… حالا یه ساله میگن رهبر انقلاب امرشون لازم الاجراست! چون زیر فشار دولت و بخاطر جهل و سستی اکثریت… فعلا با طرح نفوذی برجام با قرار دادنِ ۹ شرطِ زیر پا مونده، موافقت کردن!… ولی این بی نمازا ژست ولایتمداری گرفتن و انقلابیا رو ضد ولایت میخونن!!
.
#همونایی_که_بیشتر_از_۱۰_ماه آرامش این ملت رو خرج رذالتشون کردن و از سطل آشغال گرفته تا اموال شخصی و عمومی مردم رو به آتیش کشیدن… حالا به اونایی که معتقد به اسلام و انقلابن، انگ افراطی می چسبونن!! چرا؟ چون میگن آمریکا خوبه و باید سگ کدخدا بود تا جهانی شد!! همونا که یه روز جبهه نبودن و موقع جنگ تو انگلیس و آمریکا عیاشی میکردن! اومدن به نماینده های جانباز مجلس میگن تندرو… چرا؟ چون از ترس اینکه جنگ نشه حاضرن ماتحت اوبامارم ببوسن…!
.
#تهران_زاده_ی_من!… همون جاییه که سر حسین(ع) به طمع گندمش بالای نی رفت! تا زمانیکه حماقت جایگزین فهم بشه و عزت، حراجِ ذلت… دور ابن زیادن و مسلم تنهاست! و تهران جولان کوفیان…
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۹_اسفند_۹۴
.
Read more
New Media Society & Assar Art Gallery present New Media Talk Series #43 | Payam Mofidi Variations ...
Media Removed
New Media Society & Assar Art Gallery present New Media Talk Series #43 | Payam Mofidi Variations on An Instrument of a Human Anatomy Sunday 7 May, 2017 6:30 pm New Media Projects On the occasion of Payam Mofidi’s recent solo exhibition at Assar art Gallery titled Variations on An Instrument ... New Media Society & Assar Art Gallery present
New Media Talk Series #43 | Payam Mofidi
Variations on An Instrument of a Human Anatomy
Sunday 7 May, 2017
6:30 pm
New Media Projects
On the occasion of Payam Mofidi’s recent solo exhibition at Assar art Gallery titled Variations on An Instrument of a Human Anatomy, Behrang
Samadzadegan & Homayoun Sirizi will be joining us for a conversation about the project at New Media Projects on Sunday 7 May, 2017 at 6:30 pm.
The exhibition revolves around an interactive installation as its core that is translated through various media including etching prints, the original
copper plates and videos narrating the concept behind the exhibition and documenting the installation procedure of the disjointed sculpture on
a plinth. Hence the exhibition becomes a ground for having the works deconstructed and reconstructed at the same time. In this process, “cycle”
turns to an influential keyword for deciphering these body/bodiless figures that are sometimes diminished to beheaded heads placed in various
landscapes.
For more information contact us:
[email protected]

جامعه‌ی نیومدیا با همکاری گالری اثر برگزار می‌کند
نشست نیومدیا شماره ی چهل و سه | پیام مفیدی
واریاسیون‌هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶
ساعت ۱۸:۳۰
پروژه‌های نیومدیا
به مناسبت سومین نمایشگاه انفرادی پیام مفیدی در گالری اثر با عنوان «واریاسیون‌هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی »، برای گفتگویی با حضور بهرنگ صمدزادگان و همایون سیریزی روز یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه ساعت شش و نیم در پروژه‌های نیومدیا گرد هم می‌آییم.
مجموعه‌ی حاضر گرد چیدمانی تعاملی می‌گردد که ستون اصلی پروژه را شکل داده است و از طریق رسانه‌های مختلف ترجمه می‌شود، از چاپ دستی - به همراه کلیشه‌های مسی فتو اِچینگ - گرفته تا ویدیو - و نیز مستندهایی که مرحله به مرحله سرهم کردن، تنظیم و قلق‌گیری این مجسمه را به نمایش می‌گذارند. به این ترتیب نمایشگاه به عرصه‌ای بدل می‌شود که آزادانه آثار به نمایش در آمده را ساختارشکنی می‌کند در آنی که به موازات آنها را سوار هم می‌کند. در این پروسه «چرخه»، کلیدی تاثیرگذار برای گشودن رمز این بدن/ بی‌بدن‌ها است که گاه به سرهایی در مناظری متغیر فرو کاسته می‌شوند.

نشانی : تهران، خیابان کریمخان، خردمند شمالی، اعرابی سه، پلاک سه
تلفن:88829253
Read more
. . گاهی از میان باران و برگ ها صدایی می شنوم گاهی درست غروب یکشنبه ی خاموش که پله های پشت در ناتمام ...
Media Removed
. . گاهی از میان باران و برگ ها صدایی می شنوم گاهی درست غروب یکشنبه ی خاموش که پله های پشت در ناتمام می مانند تو از مکث ناگهان من جدا می شوی چتر می گشایی و رو به باران و برگ ها می روی کنار پله های ناتمام پشت دری خسته که با نیم رخی خیس باز می شود صدایی می شنوم که تویی دو چشم از باران آورده ام که همیشه ... .
.
گاهی از میان باران و برگ ها
صدایی می شنوم
گاهی درست غروب یکشنبه ی خاموش
که پله های پشت در ناتمام می مانند
تو از
مکث ناگهان من جدا می شوی
چتر می گشایی و
رو به باران و برگ ها می روی
کنار پله های ناتمام
پشت دری خسته که با نیم رخی خیس باز می شود
صدایی می شنوم که تویی
دو چشم از باران آورده ام
که همیشه از خواب های خیس می گذرد
می آیی و انگار پس از یک قرن آمده ای
باچتری خسته و
صدایی که منم
کنار آخرین پله و مکث ناگهان
سر بر شانه ام می گذاری و
گوش بر دهان زمزمه ام
تا صدایی بشنوی که منم
و می شنوی
آرام می شنوی
صبحگاهی از همین شهر بزرگ
از کنار همین پنجره های رو به هر کجا
از کنار همین کتاب
بزرگ
که رو به خاموشی تو بسته است
که رو به بیداری من آغاز می شود
آمدم
صبحگاهی از کنار خاموشی خسته که تویی
ذکری از دفتر سوم
به خانه و پله ها
و میان باران و برگها پر کشید
روی بر دیوار کن تنها نشین
وز وجود خویش هم خلوت گزین
گاهی از میان
باران و غروب یکشنبه
صدایی می شنوم
گاهی
نه تویی
نه منی
نه صدایی که از دفتر سوم
من و این صدای یکشنبه
من و این صدایی که تویی
کنار گوش و چتر خسته سکوت می شویم
رو به همین دهان بسته که منم
رو به همین مکث ناگهان که تویی
سکوت می شوی
نه
منی
نه تویی
نه صدایی
همیشه از دفتر سوم
ذو به باران و چتر پر از حرف های با خودم
صدایی می شنوم که تویی
صدایی می شنوم که منم
Read more
شایعات، رسواییها، زندان: ساد با نوعی هرزگی رسوایی آور، غیرقابل تصور و افتضاح فاحشه های جوان زیادی ...
Media Removed
شایعات، رسواییها، زندان: ساد با نوعی هرزگی رسوایی آور، غیرقابل تصور و افتضاح فاحشه های جوان زیادی را برای اعمال شنیع و سکسی در قصر خود (lacoste) به کارمیگرفت. همچنین او متهم به کفرگویی و توهین به مقدسات نیز بوده است، در حقیقت استنباط من از شخصیت ساد ” یک تهاجم همه جانبه به هرچیزی که مقدس جلوه میکرد ... شایعات، رسواییها، زندان:

ساد با نوعی هرزگی رسوایی آور، غیرقابل تصور و افتضاح فاحشه های جوان زیادی را برای اعمال شنیع و سکسی در قصر خود (lacoste) به کارمیگرفت. همچنین او متهم به کفرگویی و توهین به مقدسات نیز بوده است، در حقیقت استنباط من از شخصیت ساد ” یک تهاجم همه جانبه به هرچیزی که مقدس جلوه میکرد و حرمت داشت” می باشد.

از جمله رفتارهای عجیب او عشـقبازی با خواهرزنش است که او نیز در همان قصر سکونت داشت! اولین رفتار مذهب ستیزانه ی دوساد در یکشنبه ی عیدپاک ۱۷۶۸ علنی شد، زمانی که در این روز مقدس به زنی به نام “رز کلر” تـجاورز نمود؛ در فـاحشه بودن یا نبودن این زن مناقشات و روایات فراوان است که به نظر من در توجیح رفتار غیر اخلاقی ساد در یک روز مقدس نقش چندانی ندارد، این اتفاق زمانی رخداد که او این زن را به قصر ییلاقی خود دعوت نمود و در آنجا او را حبس نموده مجبور به تحمل شکنجه های سـکـسی و جسمی نمود. این زن با فرار از پنجره ی طبقه ی دوم قصر!! این راز را برملا ساخت؛ مادر زن ساد با مطلع شدن از این حادثه نامه ای به مقامات جهت محاکمه ی دوساد نوشت که این نامه بعدها محدودیتها و مشکلات فراوانی برای ساد به وجود آورد. پیش از این حادثه و در آغاز ۱۷۶۳ساد عموما در حوالی پاریس زندگی میکرد، فـاحشه های زیادی از بدرفتاریهای او به پلیس شکایت برده بودند که ساد شرح این وقایع و شیوه ی گریز از پلیسها را با تمام جزئیاتش در روز نوشته هایش آورده ، در هر صورت او در این مدت تحت نظارت پلیس بود و زندانها و بازداشتهای کوتاه مدتی را متحمل شده بود که نهایتا در سال ۱۷۶۸ به قصر خودش “لاکوسته” تبعید شد.

شایان ذکر است یک داستان ضمنی جالب مربوط به سال ۱۷۷۲ وجود دارد که راجع به مسمومیت غیر کشنده ی فاحشه ها به وسیله ی داروهای محرک جنسی (Spanish fly)و نهایتا تجـاوز به آنهاست است؛ این حادثه به دوساد و لاتور-(خدمتکار دوساد)- نسبت داده شد و منجر به فرار این دو نفر به همراه خواهر زن دوساد به ایتالیا شد!!! دو ساد و لاتور که در پایان سال ۱۷۷۳در منطقه ی نظامی Mio lans تحت نظر بودند بعد از چهار ماه موفق به فرار شدند. ساد بعد از این فرار به لاکوسته بازمی گردد و مجددا به همسرش می پیوندد که با سکوتش و پناه دادن به او شریک جرم پیامدهای رفتار ساد به حساب می آمد.
#مارکی_دو_ساد #فلاسف #متفکران #دانشمند #علم #منطق #اندیشمند #متفکر
#معترض
#مخالف
#مبارز
بنده سه تا از داستان های دوساد را مطالعه کردم. جالب بود دیدگاهشان، از جنبه نگرش ایشان به مذهب متحیر شدم و گیرا بود اما از دیدگاه سکس فلسفی شان ترجیح میدهم چیزی نگویم
Read more
. در آستانه ی پخش سریال #Westworld / نظر منتقدان درباره‌ی بمب بعدی HBO چیست؟ . اچ‌بی‌اُ مدت‌هاست به عنوان جریان‌سازترین برنامه‌ساز تلویزیون می‌شناسیم. شبکه‌ای که کماکان به عنوان تنها جاه‌طلب این مدیوم شناخته می‌شود . چون مثلا «بازی تاج و تخت» فقط یک سریال فانتزی خارق‌العاده با پروداکشنی ... .
♨ در آستانه ی پخش سریال #Westworld / نظر منتقدان درباره‌ی بمب بعدی HBO چیست؟
.
🔹اچ‌بی‌اُ مدت‌هاست به عنوان جریان‌سازترین برنامه‌ساز تلویزیون می‌شناسیم. شبکه‌ای که کماکان به عنوان تنها جاه‌طلب این مدیوم شناخته می‌شود
.
🔹چون مثلا «بازی تاج و تخت» فقط یک سریال فانتزی خارق‌العاده با پروداکشنی زیباتر و قوی‌تر از فیلم‌های سینمایی نبود، بلکه باعث شد تا همه‌ی شبکه‌ها به فکر ساخت یک سریال فانتزی بیافتند. بنابراین وقتی می‌گوییم «وست‌ورلد» بمب بعدی اچ‌بی‌اُ است، یعنی این سریال فقط قرار نیست به سرگرمی بحث‌برانگیز جدیدمان تبدیل شود، بلکه آن‌قدر بزرگ و دگرگون‌کننده است که می‌تواند به سنگ‌بنای بعدی این شبکه تبدیل شود و بعد از اژدهایان و هیولاهای یخی، پای هوش‌های مصنوعی و آنتونی هاپکینز را به گفتگوهای تلویزیونی هفتگی‌مان باز کند
.
🔹تریلرها شامل تصاویر زیبایی از مناظر کویری امریکا و در مقابل لوکیشن‌های داخلی خفقان‌آوری می‌شود که آدم را یاد کارهای استنلی کوبریک می‌اندازد. باید هم این‌طور باشد. چون علاوه‌بر اینکه نیتن کراولی به عنوان طراح تولید سه‌گانه‌ی «بتمن» در این کار حضور دارد، بلکه پس‌زمینه‌ی پارک هم مکانی به اسم «کسل وَلی» در ایالت یوتاست
.
🔹منتقد سایت آی‌جی‌ان: «با توجه به اپیزود افتتاحیه‌ی معرکه و درگیرکننده‌ای که به سرعت شما به درون خودش می‌کشد، جواب یک بله‌ی بلند است. از گروه بازیگران برجسته گرفته تا تصاویر فوق‌العاده و موسیقی به‌یاماندنی‌ای از رامین جوادی بزرگ (آهنگساز بازی تاج و تخت و مظنون)، این سریال از همه نظر تلویزیون را در عالی‌ترین درجه‌اش به نمایش می‌گذارد»
.
🔹نویسنده‌ی سایت گیمز رادار: «در همان پانزده‌ی دقیقه‌ی اپیزود افتتاحیه‌ی "وست‌ورلد"، هیچ شکی برای شما باقی نمی‌ماند که این می‌تواند بمب بعدی اچ‌بی‌اُ باشد. در یک صحنه‌ی تیراندازی نفسگیر، جاناتان نولان، خالق سریال و نویسنده/کارگردان اپیزود اول، علاوه بر اینکه به فیلم ۱۹۷۳ مایکل کرایتون ادای دین می‌‌کند، تصورات قبلی‌تان را نیز در هم می‌کشند، چندتا سوال عمیق اخلاقی می‌پرسد و حتی کمی جنجال هم به پا می‌کند. این رویداد بزرگ بعدی تلویزیون است!»
.
🔹نهایتا نویسنده‌ی گاردین: «برای آن دسته از ما که عاشق قصه‌اند- آن هم دنیا دنیا قصه! "وست‌ورلد" در حد "بازی تاج و تخت" توی خال می‌زند. یا خدا، ماجراهای زیادی وجود دارد..»
.
🔹پخش اولین قسمت این سریال از روز یکشنبه ۲ اکتبر (۱۱ مهر) امسال از شبکه HBO آغاز خواهد شد
________
#Western #JonathanNolan
#BenBarnes #AnthonyHopkins #EdHarris
#ThandieNewton #TVSeries #TvShow #HBO
Read more
. اینکه چارشنبه های دیگه ی امسال چجوری گذشت دقیق یادم نمیاد , اصلا یادم نمیاد چی شد که امسال به این زودی ...
Media Removed
. اینکه چارشنبه های دیگه ی امسال چجوری گذشت دقیق یادم نمیاد , اصلا یادم نمیاد چی شد که امسال به این زودی به آخر رسیدو فقط چند قدم مونده تا واسه همیشه ی همیشه ی همیشه تموم بشه و دیگه هیچوقت تکرار نشه , هیچوقت هیچوقت.... این مدل فکر کردن خیلی غم انگیزه, اینکه فکر کنی یه سال از زندگیت به این راحتی رفت و ثانیه ... .
اینکه چارشنبه های دیگه ی امسال چجوری گذشت دقیق یادم نمیاد , اصلا یادم نمیاد چی شد که امسال به این زودی به آخر رسیدو فقط چند قدم مونده تا واسه همیشه ی همیشه ی همیشه تموم بشه و دیگه هیچوقت تکرار نشه , هیچوقت هیچوقت....
این مدل فکر کردن خیلی غم انگیزه, اینکه فکر کنی یه سال از زندگیت به این راحتی رفت و ثانیه ها و دقیقه ها و ساعت هاشو با خودش برد که جز خاطره های خوب و بد از خودش چیزی بجا نذاره و دستتو رها کنه...
غم انگیزه اما باید بهش فکر کرد , باید بدور از تق و توق ترقه ها به صدای چارشنبه ی آخر گوش کنیم و خیلی چیزا رو به یاد بیاریم..
امشب میخوام خیلی فکر کنم, به سالی که داره نفس های آخرشو میکشه و منی که هنوز نفس دارم و باید فکر ادامه ی راه و برنامه های جدید زندگیم باشم , به هدف های جدید و زندگی خوبی که قراره بسازم... امشب میخوام خیلی فکر کنم و خیلی از روزهای امسالو به یاد بیارم...چارشنبه هارو , یکشنبه هارو , جمعه هارو...
..............
چارشنبه ,
برای آخر هرسال
گفتنی های زیادی دارد
لطفا
با دقت
بشنوید....
.
.
#یادداشت
......
@nazi_abedinpur
......
.
.
عکس از @r.a_baran_58
#لنگرود #چهارشنبه_سوری #شمال #عید
Read more
New Media Media Talk Serie #24 | Armin Zoghi Sunday, May 1, 2016 - 7 pm New Media Projects - Tehran #NewMediaProjects #arminzoghi نشست ...
Media Removed
New Media Media Talk Serie #24 | Armin Zoghi Sunday, May 1, 2016 - 7 pm New Media Projects - Tehran #NewMediaProjects #arminzoghi نشست بیست و چهارم نیومدیا به دیدار و گفتگو با آرمین ذوقی عکاس، ویدئو آرتیست، هنرمند تجسمی و کیوریتور و مدرس هنر ساکن فرانسه، اختصاص دارد. او که برای ساخت فیلم ... New Media Media Talk Serie #24 | Armin Zoghi
Sunday, May 1, 2016 - 7 pm
New Media Projects - Tehran
#NewMediaProjects
#arminzoghi
نشست بیست و چهارم نیومدیا به دیدار و گفتگو با آرمین ذوقی عکاس، ویدئو آرتیست، هنرمند تجسمی و کیوریتور و مدرس هنر ساکن فرانسه، اختصاص دارد. او که برای ساخت فیلم جدیدش در تهران به سر میبرد، دعوت جامعه نیومدیا را پذیرفت تا آثار و فعالیتهای جدیدش را به اشتراک بگذارد.
جلسه روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت، از ساعت هفت در پروژه‌های نیو‌مدیا برگزار می‌شود و علیار راستی میزبان این گفتگو خواهد بود.
آرمین ذوقی متولد 1358، عکاس، ویدئو آرتیست، هنرمند تجسمی و کیوریتور و مدرس هنر است. او فارق التحصیل کارشناسی ارشد عکاسی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد (2003) و همینطور کارشناس ارشد هنرهای تجسمی از دانشگاه Marc Bloch فرانسه (2008) است. آثار آرمین ذوقی تا کنون در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی بسیاری در ایران، دوبی و اروپا نمایش داده شده است و از سوی دیگر به عنوان کیوریتور و گالری دار و مدرس هنر فعالیت داشته است. با وجود تخصص در زمینه ی عکاسی و ویدئو، وی هیچگاه خود را به استفاده از مدیوم مشخصی محدود نکرده است و به اقتضای ایده و پروژه‌اش رسانه‌های مورد نیارش را انتخاب می‌کند. موضوع غالب آثار این هنرمند استوار بر فردگرایی است؛ لذا فلسفه‌ی غرب و همینطور سینمای اروپا و امریکا منابع مورد استفاده‌ی وی هستند.
با توجه به حیطه‌ی گسترده و مستمر فعالیت آرمین ذوقی در زمینه‌ی تولید اثر هنری، تدریس دروس تخصصی هنر در دانشگاه، کیوریتوری و گالری‌داری و همچنین برگزاری کنفرانس‌های تخصصی، ورک شاپ و نشستهای متعدد، تلاش بسیاری در انجام وظیفه‌ی اجتماعی‌اش به عنوان هنرمند داشته است.
پوستر از سامان خسروی، آتلیه ورشو
Read more
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده ...
Media Removed
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید ... معماری و نوشتار برای رسانه
علی اعطا
در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید گفتمان های معماری و شهرسازی در اجتماع، فزونی خواهد یافت. تردیدی نیست که رسانه های عمومی، ابزار اصلی در شکل دهی به افکار عمومی و تولید گفتمان های معنادار حوزه ی معماری و شهرسازی هستند. معماران و شهرسازان در رسانه های مکتوب می نویسند، اما در موارد بسیار از مهارت های کافی برای نوشتار برخوردار نیستند.
این دوره به هدف ایجاد مهارت در معماران و شهرسازان برای تولید محتوای رسانه ای در حوزه ی معماری و شهرسازی برنامه ریزی شده است. این دوره که به صورت کارگاهی تنظیم شده است، بر مهارت های نوشتار با تاکید بر یادداشت نویسی و گزارش نویسی برای رسانه های مکتوب و مجازی تنظیم شده است.
در این دوره، مباحثی همچون ایده پردازی برای نوشتار، کشف و خلق سوژه، قالب های نوشتار، زبان نوشتار، ساختار متن، تیتر نویسی و مواردی از این دست مورد گفتگو قرار خواهد گرفت.
مخاطبین این دوره آن دسته از معماران، شهرسازان و دانشجویان هستند که تمایل دارند با ارتقای مهارت های نوشتاری، با رسانه های گروهی همکاری کنند.

مدت دوره: 4 جلسه
زمان برگزاری: یکشنبه 17 تا 21
شروع دوره: دوم دی ماه
شهریه: 220000 تومان
Read more
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده ...
Media Removed
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید ... معماری و نوشتار برای رسانه
علی اعطا
در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید گفتمان های معماری و شهرسازی در اجتماع، فزونی خواهد یافت. تردیدی نیست که رسانه های عمومی، ابزار اصلی در شکل دهی به افکار عمومی و تولید گفتمان های معنادار حوزه ی معماری و شهرسازی هستند. معماران و شهرسازان در رسانه های مکتوب می نویسند، اما در موارد بسیار از مهارت های کافی برای نوشتار برخوردار نیستند.
این دوره به هدف ایجاد مهارت در معماران و شهرسازان برای تولید محتوای رسانه ای در حوزه ی معماری و شهرسازی برنامه ریزی شده است. این دوره که به صورت کارگاهی تنظیم شده است، بر مهارت های نوشتار با تاکید بر یادداشت نویسی و گزارش نویسی برای رسانه های مکتوب و مجازی تنظیم شده است.
در این دوره، مباحثی همچون ایده پردازی برای نوشتار، کشف و خلق سوژه، قالب های نوشتار، زبان نوشتار، ساختار متن، تیتر نویسی و مواردی از این دست مورد گفتگو قرار خواهد گرفت.
مخاطبین این دوره آن دسته از معماران، شهرسازان و دانشجویان هستند که تمایل دارند با ارتقای مهارت های نوشتاری، با رسانه های گروهی همکاری کنند.

مدت دوره: 4 جلسه
زمان برگزاری: یکشنبه 17 تا 21
شروع دوره: دوم دی ماه
شهریه: 220000 تومان
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span> پيش فروش هفته ی پايانی نمايش "شنيدن" آغاز شد. نمایش #شنیدن به كارگردانی #اميررضا_كوهستانی ...
Media Removed
پيش فروش هفته ی پايانی نمايش "شنيدن" آغاز شد. نمایش #شنیدن به كارگردانی #اميررضا_كوهستانی با بازی #الهام_کردا مهین صدری، مونا احمدی، آیناز آذرهوش، به دلیل شب های قدر تا یکشنبه اجرا نخواهد داشت و اجراهای خود را مجددا از یکشنبه 28 خرداد آغاز ميكند. . پیش فروش بلیت های هفته ی پايانی هم اكنون ... 🎭
پيش فروش هفته ی پايانی نمايش "شنيدن" آغاز شد.

نمایش #شنیدن به كارگردانی #اميررضا_كوهستانی با بازی #الهام_کردا مهین صدری، مونا احمدی، آیناز آذرهوش، به دلیل شب های قدر تا یکشنبه اجرا نخواهد داشت و اجراهای خود را مجددا از یکشنبه 28 خرداد آغاز ميكند. .
پیش فروش بلیت های هفته ی پايانی هم اكنون بر روی سایت تیوال آغاز شده است.
.
همچنين روزهای یکشنبه تا چهارشنبه تخفیف ویژه ی دانشجویان و به صورت حضوری امکان پذیر است.
.
«شنيدن» اولين نمايش ايرانی اجرا شده در بخش اصلي فستيوال آوينيون فرانسه می باشد كه بيش از ١٠٠ اجرا در تهران، بروكسل، زوريخ، آوينيون، مارسی، اسلو، تورينو، پاريس، مونيخ، آتن و... داشته است. .
عکس : نوشین جعفری
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span> پيش فروش هفته ی پايانی نمايش "شنيدن" آغاز شد . نمایش "شنیدن" به كارگردانی اميررضا كوهستانی با ...
Media Removed
پيش فروش هفته ی پايانی نمايش "شنيدن" آغاز شد . نمایش "شنیدن" به كارگردانی اميررضا كوهستانی با بازی الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی، آیناز آذرهوش، به دلیل شب های قدر تا یکشنبه اجرا نخواهد داشت و اجراهای خود را مجددا از یکشنبه 28 خرداد آغاز ميكند. . پیش فروش بلیت های هفته ی پايانی هم اكنون بر ... 🎭
پيش فروش هفته ی پايانی نمايش "شنيدن" آغاز شد
.
نمایش "شنیدن" به كارگردانی اميررضا كوهستانی با بازی الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی، آیناز آذرهوش، به دلیل شب های قدر تا یکشنبه اجرا نخواهد داشت و اجراهای خود را مجددا از یکشنبه 28 خرداد آغاز ميكند. .
پیش فروش بلیت های هفته ی پايانی هم اكنون بر روی سایت تیوال آغاز شده است.
.
همچنين روزهای یکشنبه تا چهارشنبه تخفیف ویژه ی دانشجویان و به صورت حضوری امکان پذیر است.
.
«شنيدن» اولين نمايش ايرانی اجرا شده در بخش اصلي فستيوال آوينيون فرانسه می باشد كه بيش از ١٠٠ اجرا در تهران، بروكسل، زوريخ، آوينيون، مارسی، اسلو، تورينو، پاريس، مونيخ، آتن و... داشته است. .
عکس : نوشین جعفری
Read more
. این هم یکی دیگه از بهترین رمان‌هایی بود که خوندم <span class="emoji emoji1f44c"></span>🏻<span class="emoji emoji1f338"></span> . خلاصه داستان: یکشنبه‌ی بعد از روز مادر ...
Media Removed
. این هم یکی دیگه از بهترین رمان‌هایی بود که خوندم 🏻 . خلاصه داستان: یکشنبه‌ی بعد از روز مادر (مجموعه داستان)، روایتی واقع گرایانه و شخصی از ادوارد پی. جونز در مورد زندگی سیاه‌پوستان طبقۀ کارگر شهر نیویورک است. حدود شش و نیم صبح، ساموئل گفت: «خیلی بهش چاقو زدم» تمام صحبتش دربارۀ قتل زنی بود ... .
این هم یکی دیگه از
بهترین رمان‌هایی بود که خوندم 👌🏻🌸
.
خلاصه داستان:
یکشنبه‌ی بعد از روز مادر (مجموعه داستان)، روایتی واقع گرایانه و شخصی از ادوارد پی. جونز در مورد زندگی سیاه‌پوستان طبقۀ کارگر شهر نیویورک است. حدود شش و نیم صبح، ساموئل گفت: «خیلی بهش چاقو زدم» تمام صحبتش دربارۀ قتل زنی بود که به عقیدۀ همه بیش از هر کسی در دنیا عاشقش بود، حالا چه باور کنیم یا نکنیم.
شهر در این داستان‌ها خود یک شخصیت مستقل است. برخی شخصیت‌ها در این شهر گم شده‌اند و برخی دیگر «کمی راهشان را پیدا کرده‌اند.» به گفته‌ی یکی از منتقدان پابلیشر ویکلی، جونز با این «چهره‌های خردمندانه» و «تصاویر بی هیاهو از معضلات اجتماعی هولناک» نامزد جایزۀ کتاب ملی شد همچنین جایزۀ جشنوارۀ پن (همینگوی) در سال 1993 را از آن خود کرده است.
ادوارد پی. جونز در یکشنبۀ بعد از روز مادر می‌خواست شخصیت‌ها و موقعیت‌های هر داستانی متفاوت و متمایز باشد. جز داستان «روز نخست» که به وضوح نشانه‌ای از اتوبیوگرافی نویسنده را در بردارد سایر داستان‌ها بازآفرینی جامعه‌ای است که جونز در سالهای 1950 و 1960 در آن بزرگ شده است
در این داستان آمده: وقتی مادلین ویلیامز چهار ساله بود و برادرش، سام ده سال داشت، پدرشان شبی اوایل ماه آوریل مادرشان را کشت. اگر مادرشان فریادی زد یا کمکی خواست، بچه‌ها نشنیدند یا دست‌کم درحدی نبود کنجکاوشان کند و هر دو تا صبح، تخت خوابیدند. حدود شش و نیم صبح، پدرشان، ساموئل به خواهرش، مدی زنگ زد تا بگوید چه کار کرده و چطور. ساموئل گفت: «خیلی بهش چاقو زدم»، گرچه مدی تازه داشت از خواب بیدار می‌شد اما او که حرف می‌زد آن کلمات برای همیشه در ذهنش حک شد. ساموئل ازش خواست بیاید و بچه‌ها را ببرد، خیلی زود تا بیدار نشده‌اند و صبحانه نخورده‌اند. تا جایی‌که دیگران می‌گفتند این گفتگوی دو دقیقه‌ای با مدی، تمام صحبتش دربارۀ قتل زنی بود که به عقیدۀ همه بیش از هر کسی در دنیا عاشقش بود، حالا چه باور کنیم یا نکنیم. بعد از آن ساموئل به دیگران از جمله وکیلش فقط یک جمله گفت: «کار من بود.»...
.
عنوان کتاب: یکشنبه‌ی بعد از روز مادر
طراح : امیر علایی
به سفارش انتشارات کوله پشتی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
book cover
Koolehposhti Publication
Designer: Amir Alaei
Read more
. . <span class="emoji emoji1f537"></span><span class="emoji emoji1f539"></span>نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است. . . <span class="emoji emoji1f536"></span><span class="emoji emoji1f538"></span>علاقه‌مندان می‌توانند ...
Media Removed
. . نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است. . . علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند. نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس ... .
.
🔷🔹نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است.
.
. 🔶🔸علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند.

نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس دانشگاه و گزارشگر منتشر کرده که کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» به چاپ بیست و پنجم رسیده است.

این کتاب در ۹۹ بخش مختلف که هر کدام عنوان‌ و موضوع مجزایی دارند به بررسی دقیق استدلال‌های معیوبی می‌پردازد که منجر به تکرار اشتباهات از طرف اشخاص، حرفه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دوبلی در این کتاب مجذوب‌کننده، دستورالعملی برای شادمانی ارائه نمی‌دهد، بلکه شناختی فوق‌العاده درمورد چگونگی کارکرد ذهن ما ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت این کتاب اثری موشکافانه است درباره‌ی پیشگیری از «غمگینی خود ساخته». «رابرت چالدینی» نویسنده‌ی کتاب «تاثیر»، درباره‌ی این کتاب می‌گوید: «دوبلی متدوال‌ترین ایرادهای تصمیم‌گیری ما را با فصاحت بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد چگونه می‌توان به کمک حس مثبت و آموزنده با آن‌ها مقابله کرد.» رولف دوبلی نویسنده‌ی کتاب، متولد سال ۱۹۶۶، رمان‌نویس و کارآفرین سویسی است. او فارغ‌التحصیل ام‌بی‌اِی و دکترای فلسفه‌ی اقتصاد از دانشگاه سنت گالن سویس است. دوبلی از موسسان getAbstract، بزرگ‌ترین فراهم‌آورنده‌ی خلاصه‌ی کتاب و عمده‌ی شهرت او به خاطر تالیف کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» است که خیلی سریع به موفقیت دست یافت و در صدر جدول کتاب‌های پرفروش آلمان قرار گرفت. این کتاب به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است.
Read more
. <span class="emoji emoji1f536"></span><span class="emoji emoji1f538"></span>علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» ...
Media Removed
. علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند. نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس دانشگاه و گزارشگر منتشر کرده که کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» به چاپ بیست ... . 🔶🔸علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند.

نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس دانشگاه و گزارشگر منتشر کرده که کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» به چاپ بیست و پنجم رسیده است.

این کتاب در ۹۹ بخش مختلف که هر کدام عنوان‌ و موضوع مجزایی دارند به بررسی دقیق استدلال‌های معیوبی می‌پردازد که منجر به تکرار اشتباهات از طرف اشخاص، حرفه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دوبلی در این کتاب مجذوب‌کننده، دستورالعملی برای شادمانی ارائه نمی‌دهد، بلکه شناختی فوق‌العاده درمورد چگونگی کارکرد ذهن ما ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت این کتاب اثری موشکافانه است درباره‌ی پیشگیری از «غمگینی خود ساخته». «رابرت چالدینی» نویسنده‌ی کتاب «تاثیر»، درباره‌ی این کتاب می‌گوید: «دوبلی متدوال‌ترین ایرادهای تصمیم‌گیری ما را با فصاحت بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد چگونه می‌توان به کمک حس مثبت و آموزنده با آن‌ها مقابله کرد.» رولف دوبلی نویسنده‌ی کتاب، متولد سال ۱۹۶۶، رمان‌نویس و کارآفرین سویسی است. او فارغ‌التحصیل ام‌بی‌اِی و دکترای فلسفه‌ی اقتصاد از دانشگاه سنت گالن سویس است. دوبلی از موسسان getAbstract، بزرگ‌ترین فراهم‌آورنده‌ی خلاصه‌ی کتاب و عمده‌ی شهرت او به خاطر تالیف کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» است که خیلی سریع به موفقیت دست یافت و در صدر جدول کتاب‌های پرفروش آلمان قرار گرفت. این کتاب به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است.
Read more
. . <span class="emoji emoji1f537"></span><span class="emoji emoji1f539"></span>نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است. . . <span class="emoji emoji1f536"></span><span class="emoji emoji1f538"></span>علاقه‌مندان می‌توانند ...
Media Removed
. . نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است. . . علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند. نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس ... .
.
🔷🔹نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است.
.
. 🔶🔸علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند.

نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس دانشگاه و گزارشگر منتشر کرده که کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» به چاپ بیست و پنجم رسیده است.

این کتاب در ۹۹ بخش مختلف که هر کدام عنوان‌ و موضوع مجزایی دارند به بررسی دقیق استدلال‌های معیوبی می‌پردازد که منجر به تکرار اشتباهات از طرف اشخاص، حرفه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دوبلی در این کتاب مجذوب‌کننده، دستورالعملی برای شادمانی ارائه نمی‌دهد، بلکه شناختی فوق‌العاده درمورد چگونگی کارکرد ذهن ما ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت این کتاب اثری موشکافانه است درباره‌ی پیشگیری از «غمگینی خود ساخته». «رابرت چالدینی» نویسنده‌ی کتاب «تاثیر»، درباره‌ی این کتاب می‌گوید: «دوبلی متدوال‌ترین ایرادهای تصمیم‌گیری ما را با فصاحت بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد چگونه می‌توان به کمک حس مثبت و آموزنده با آن‌ها مقابله کرد.» رولف دوبلی نویسنده‌ی کتاب، متولد سال ۱۹۶۶، رمان‌نویس و کارآفرین سویسی است. او فارغ‌التحصیل ام‌بی‌اِی و دکترای فلسفه‌ی اقتصاد از دانشگاه سنت گالن سویس است. دوبلی از موسسان getAbstract، بزرگ‌ترین فراهم‌آورنده‌ی خلاصه‌ی کتاب و عمده‌ی شهرت او به خاطر تالیف کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» است که خیلی سریع به موفقیت دست یافت و در صدر جدول کتاب‌های پرفروش آلمان قرار گرفت. این کتاب به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است.
Read more
. در اعتراض به قداره‌کش‌های داعشی‌مسلک | حسین زمان . . ‬ این قصه اهانت و حرمت‌شکنی در حق هنرمندان ...
Media Removed
. در اعتراض به قداره‌کش‌های داعشی‌مسلک | حسین زمان . . ‬ این قصه اهانت و حرمت‌شکنی در حق هنرمندان خاتمه ندارد. جماعت بی‌هنر و هنرستیز به هر بهانه‌ای و در هر فرصتی، چنگ و دندان نشان می‌دهند و به وحشی‌گری‌های‌شان ادامه می‌دهند و هنرمندان ارزشمند این آب و خاک را آزار می‌دهند و دریغ از دفاعِ مراجع ... .
در اعتراض به قداره‌کش‌های داعشی‌مسلک | حسین زمان
.
.
‬ این قصه اهانت و حرمت‌شکنی در حق هنرمندان خاتمه ندارد. جماعت بی‌هنر و هنرستیز به هر بهانه‌ای و در هر فرصتی، چنگ و دندان نشان می‌دهند و به وحشی‌گری‌های‌شان ادامه می‌دهند و هنرمندان ارزشمند این آب و خاک را آزار می‌دهند و دریغ از دفاعِ مراجع مسوول از حقوق هنرمندان مظلوم‌مان.

یکشنبه‌ی این هفته، مردم کاشان شاهد تعرض عده‌ای بی‌فرهنگ داعشی‌مسلک به یکی از ارزشمند‌ترین بازیگران کشورمان بودند. با وحشی‌گری تمام، مقابل سینمای محل نمایش فیلم «یحیی سکوت نکرد»، به خانم فاطمه معتمدآریا حمله‌ور شده و به این بانوی هنرمند اهانت کرده‌اند و به حضور او در شهر کاشان معترض شده‌اند. امام‌جمعه این شهر از حضور این هنرمند باسابقه و محبوب ملت به عنوان مصیبت یاد می‌کند و آن را اتفاقی می‌داند که جا دارد به مناسبت آن عزای عمومی اعلام شود.

این اقدامات نفرت‌انگیز و این موضع‌گیری نامعقول و زشت و غیراخلاقی یک امام‌جمعه نباید بی‌پاسخ بماند. امثال فاطمه معتمدآریا سرمایه‌های هنری این کشورند و توهین به ایشان توهین به فرهنگ و هنر یک ملت است.

این‌همه غارت و چپاول و دزدی و جنایت در لباس دین و مذهب و شریعت رخ می‌دهد، میلیارد میلیارد از جیب این مردم مظلوم، توسط مسوولان نظام به سرقت می‌رود، انسان‌های بی‌گناه به جرم ابراز عقیده، سال‌ها را در حبس و حصر، از همه حقوق انسانی محروم می‌شوند، رگ غیرت‌شان ورم نمی‌کند و یک کلمه‌ی اعتراضی از دهان‌شان خارج نمی‌شود ولی به بهانه حضور یک بانوی هنرمند در شهر کاشان، جامه بر تن می‌درند و قداره‌کشی می‌کنند.

جا دارد همه‌ی هنرمندان واقعی، سازمان‌های هنری و وزارت ارشاد، رسما در مقابل این وحشی‌گری بایستند و انزجار خود را اعلام نمایند.

اینجانب ضمن ابراز ارادت قلبی‌ام به فاطمه معتمدآریا، بانوی بزرگ سینمای ایران، اقدامات صورت‌گرفته در کاشان را غیرانسانی و غیراخلاقی می‌دانم و مراتب اعتراض خود را اعلام می‌نمایم.
--------------------------
منتشرشده در صفحه‌ی فیسبوک نویسنده
Hossein Zaman ( حسین زمان)
Fb.com/hosseinzamanmusic
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمد_آریا #معتمدآریا #بازیگر #بازیگران #بازیگرزن #هنرمند #هنرپیشه #هنرپیشه_زن #بازیگران_ایرانی #کاشان #فیلم #سینما #سینمای_ایران #بازیگرمعروف #بازیگران_زن_ایرانی #عکس_بازیگران
#fatemehmotamedaria #bazigar #bazigaran #bazigaranirani #honarpishe #kashan #instairan #instairanian #persianlikes #honarmand #honarmandan #instapersian #iran_insta_pic #insta_iran
Read more
. معرفی یکی از تأثیرگذارترین تصاویر تاریخ به انتخاب مجله تایم عنوان عکس : یکشنبه‌ی خونین عکاس: ...
Media Removed
. معرفی یکی از تأثیرگذارترین تصاویر تاریخ به انتخاب مجله تایم عنوان عکس : یکشنبه‌ی خونین عکاس: ایچ، اس وونگ (H.S Wong) . همان موج خواست‌های امپریالیستی که روزی دامن‌گیر اروپا شده بود، رفته‌رفته مسیر خود را به سمت آسیا کج کرد. در آن زمان هنوز هم بسیاری از آمریکاییان بر این باور بودند که می‌بایست ... .
معرفی یکی از تأثیرگذارترین تصاویر تاریخ به انتخاب مجله تایم
عنوان عکس : یکشنبه‌ی خونین
عکاس: ایچ، اس وونگ (H.S Wong)
.
همان موج خواست‌های امپریالیستی که روزی دامن‌گیر اروپا شده بود، رفته‌رفته مسیر خود را به سمت آسیا کج کرد. در آن زمان هنوز هم بسیاری از آمریکاییان بر این باور بودند که می‌بایست تا حد ممکن از درگیر شدن و دخالت در مسائل کشورهای خارجی اجتناب نمود. اما زمانی که در تابستان سال ۱۹۳۷ ارتش ژاپن آهسته‌آهسته به شانگهای نزدیک شد، این فکر رفته‌رفته تغییر کرد
.
نبرد در ماه آگوست آغاز شد و به خاطر بمباران‌های صورت گرفته بسیاری جان باختند.اما در آن زمان دنیا ترجیح می‌داد که روی خود را به سمت دیگری برگرداند. اما سرانجام زمانی که بمب‌افکن‌های ژاپنی در ۲۸ آگوست حمله‌ای گسترده انجام دادند، اوضاع دستخوش تغییر شد
.
عکاسی به نام وونگ در همان لحظات نخست به محل تخریب‌شده ایستگاه جنوبی شهر رسید، جایی که به گفته خودش در میان خون قدم برمی‌داشت. در مرکز محل انفجار، وونگ کودکی چینی را مشاهده کرد که در کنار مادرش -که کشته شده بود- نشسته بود و گریه می‌کرد. او به‌سرعت عکسی گرفت و به‌سوی کودک رفت تا او را به محلی امن برساند؛ اما پدر بچه همان موقع از راه رسید و او را به کناری انداخت
.
تصویر ونگ از کودکی خردسال مجروح و تنها مانده، به نیویورک و حتی مجله‌ی لایف ارسال شد و بازدیدکنندگان بسیاری پیدا کرد. درواقع تصویر یکشنبه خونین توسط بیش از ۱۳۶ میلیون نفر بازدید و به یکی از قدرتمندترین تصاویر خبری تاریخ تبدیل شد. درنهایت، این تصویر واکنش ایالات متحده و بریتانیا را برانگیخت تا نسبت به این حملات اعتراض کنند
.
و این پایان‌ بخش نخست مطلب ما است. در مطالب بعدی به‌مرور این تصاویر ارزشمند و تاریخی ادامه خواهیم داد. همچنان ما را همراهی کنید
.
منبع:سایت زومیت
Read more
 #PEUGEOT ساعاتی پیش، شرایط فروش و قیمت نقدی سدان پژو 508 در مرحله‌ی اول عرضه و به تعداد بسیار محدود، ...
Media Removed
#PEUGEOT ساعاتی پیش، شرایط فروش و قیمت نقدی سدان پژو 508 در مرحله‌ی اول عرضه و به تعداد بسیار محدود، اعلام شد سدان ۵۰۸ یکی از محصولات جذاب پژو است که برای عرضه در بازار داخلی در نظر گرفته شده است. طبق اعلام مسئولان گروه ایکاپ، این خودرو همانند برادران کوچک‌تر خود در ایران مونتاژ نخواهد شد و به صورت ... #PEUGEOT
ساعاتی پیش، شرایط فروش و قیمت نقدی سدان پژو 508 در مرحله‌ی اول عرضه و به تعداد بسیار محدود، اعلام شد
سدان ۵۰۸ یکی از محصولات جذاب پژو است که برای عرضه در بازار داخلی در نظر گرفته شده است. طبق اعلام مسئولان گروه ایکاپ، این خودرو همانند برادران کوچک‌تر خود در ایران مونتاژ نخواهد شد و به صورت وارداتی در بازار داخلی عرضه می‌شود.
لحظاتی پیش و طبق بیانیه‌ ایران خودرو، پژو ۵۰۸ به زودی و به صورت محدود به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو که به جعبه‌دنده‌ی خودکار و پیشرانه‌ی ۱.۶ لیتری مجهز به توربوشارژر با توان خروجی ۱۶۵ اسب بخار مجهز شده، در رنگ‌های سفید، مشکی و نقره‌ای عرضه خواهد شد. طبق این اعلامیه، در این وهله، فروش تنها به صورت نقدی خواهد بود. در این طرح، بهای کارخانه پژو ۵۰۸ برابر ۱٬۵۸۷٬۳۰۷٬۳۴۱ ریال اعلام شده است که ۲۰۲٬۶۹۲٬۶۵۹ ریال پرداخت‌های الزامی و قانونی اعم از هزینه‌ی شماره‌گذاری، عوارض شهرداری، مالیات بر ارزش افزوده، بیمه‌ی شخص ثالث، پست و خدمات کارت هوشمند خودرو به آن افزوده خواهد شد. بدین ترتیب قیمت نهایی فروش نقدی پژو ۵۰۸ برابر با ۱۷۹ میلیون تومان خواهد بود.
پیش از این نیز مصطفی کریم‌خانی مدیر بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو، از قیمت ۱۶۵ تا ۱۸۵ میلیون تومانی پژو ۵۰۸ در زمان عرضه توسط شرکت سرمایه‌گذاری مشترک ایران خودرو و پژو (ایکاپ) خبر داده بود. زمان آغاز فروش پژو ۵۰۸ به نمایندگی‌های ایران خودرو، روز شنبه ۱۷ تیرماه خواهد بود و با توجه به ظرفیت بسیار محدود عرضه‌ی این خودرو، حداکثر ظرفیت تعیین شده برای نمایندگی‌ها طی روز‌های شنبه و یکشنبه، ۱۷ و ۱۸ تیرماه، ۳ دستگاه خواهد بود.
➖➖➖➖➖
#ماشین #خودرو #اتومبیل #سایپا #پراید #اشتغال #دولت #وزیر #روحانی #اقتصاد #ایرانخودرو #پژو #تولبد #اینستا #اینستاگرام #کانال #تلگرام #ویتک #گجت #تکنولوژی #دیجیتال #فناوری #هوشمند #ایران
➖➖➖➖➖
📢خبرهای این پیج را همزمان در کانال تلگرام ما دنبال کنید.لینک کانال تلگرام در بیو همین پیج میباشد.📢
➖➖➖➖➖
Read more
 #یکشنبه_های_فاطمی . تو خانه دار علی هستی و پری #علی تویی کمال عروج کبوتری علی نشان دهنده ی بالایی ...
Media Removed
#یکشنبه_های_فاطمی . تو خانه دار علی هستی و پری #علی تویی کمال عروج کبوتری علی نشان دهنده ی بالایی تکامل توست همین روایت با تو برابری علی علی به همسری ات باید #افتخار کند و یا تو #فخر بورزی به همسری علی هزار سال دگر هم نمی بریم از یاد حماسه ایی که تو دادی به دلبری علی قسم به حرمت تو مثل تو نمی خواهیم حکومتی ... #یکشنبه_های_فاطمی
.
تو خانه دار علی هستی و پری #علی
تویی کمال عروج کبوتری علی
نشان دهنده ی بالایی تکامل توست
همین روایت با تو برابری علی
علی به همسری ات باید #افتخار کند
و یا تو #فخر بورزی به همسری علی
هزار سال دگر هم نمی بریم از یاد
حماسه ایی که تو دادی به دلبری علی
قسم به حرمت تو مثل تو نمی خواهیم
حکومتی که نباشد به #رهبری_علی
.
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
 #نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست ...
Media Removed
#نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست در آن پیداست که سال مادر سادات است . #نوروز_فاطمی_مبارک . ‌. . #یکشنبه_های_فاطمی . . #زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه: السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي ... #نوروز_فاطمی
امسال برآورده همه حاجات است
هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است
سالی که دو مولودی زهراست در آن
پیداست که سال مادر سادات است
.
#نوروز_فاطمی_مبارک
.
‌.
.
#یکشنبه_های_فاطمی .
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
<span class="emoji emoji21a9"></span> مراسم رونمایی آلبوم‌های زنجیر گیسو ودلبر طناز، عصر روز یکشنبه 10 آبان ماه در مکتب تهران برگزار ...
Media Removed
مراسم رونمایی آلبوم‌های زنجیر گیسو ودلبر طناز، عصر روز یکشنبه 10 آبان ماه در مکتب تهران برگزار شد. این مراسم با حضور خواننده‌ی آلبوم زنجیر گیسو، آقای ابراهیم یوسفی‌نژاد، برگزار شد. خانم مینو افتاده یکی از سخنرانان این مراسم بودند که به دلیل بارندگی شدید و ترافیک شهری امکان حضور در مراسم را ...
مراسم رونمایی آلبوم‌های زنجیر گیسو ودلبر طناز، عصر روز یکشنبه 10 آبان ماه در مکتب تهران برگزار شد. این مراسم با حضور خواننده‌ی آلبوم زنجیر گیسو، آقای ابراهیم یوسفی‌نژاد، برگزار شد. خانم مینو افتاده یکی از سخنرانان این مراسم بودند که به دلیل بارندگی شدید و ترافیک شهری امکان حضور در مراسم را نیافت. مکتب تهران مراسم فوق را برای مراعات شرایط حضار و دیگر سخنرانانی که به موقع نرسیده بودند مراسم را با یک ساعت و نیم تاخیر آغاز کرد.

در ابتدای این مراسم سیاوش آریامنش آهنگساز و سرپرست گروه به همراه سعید حسین‌پور به اجرای سنتور و تنبک پرداختند.

سپس رضا مهدوی، مدیر مؤسسه‌ی راوی و نوازنده‌ی سنتور، صحبت کرد. ایشان ضمن تشکر از اجرای نوازندگان گفت که با شنیدن قطعات اجراشده، گویی به دهه‌ی شصت سفر کرده‌ است. ایشان به این نکته نیز اشاره کرد که فرامرز پایور با آثار بدیع خود توانسته شاگردان خوبی همچون سیاوش آریامنش را تربیت کند. شیوه‌ی اجرایی سیاوش آریامنش به گونه‌ای‌ست که شنونده تصور می‌کند این مرحوم پایور است که می‌نوازد. در این آثار اصالت موسیقی همچنان به طور کامل حفظ شده است. وی همچنین افزود که این قطعات باید برطرف‌کننده‌ی نیاز مردم در رسانه‌های مختلف همچون رادیو و تلویزیون باشد. رضا مهدوی به این مهم اشاره کرد که از آن جا که موسیقی کلاسیک در هر جای دنیا هویت واقعی آن مملکت را حفظ می‌کند در نتیجه ما به این سبک از موسیقی در کشورمان نیازمندیم. ما همچنان می‌بینیم  که علی‌رغم موسیقی پاپ و وارداتی، در کلاس‌های موسیقی شاگردان مستعدی هستند که موسیقی کلاسیک می‌آموزند. در آخر آقای مهدوی به این نکته اشاره کرد که سیاوش آریامنش با ازخودگذشتگی فراوان و به خاطر عشق به استادش، با اجرای دقیق آثار وی به ایشان ادای دین کرده است.

در ادامه‌ی مراسم سوسن دهلوی از زحمات آقای آریامنش تشکر کرد و گفت که اجرای ایشان یاد استاد پایور را زنده کرده و شب به یاد ماندنی را رقم زده است.

در ادامه پیمان آذرمینا نیز همانند سخنرانان قبلی از رنگ و بوی موسیقی استاد پایور سخن گفت. این که چگونه موسیقی استاد پایور جلوتراز زمان خود بوده و همچنان تازگی خود را حفظ کرده است. پیمان آذرمینا در پایان سخنان خود گفت تنها از چنین سنگ بسترهایی می‌توان بنای رفیع به پا کرد.
Read more
 #نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست ...
Media Removed
#نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست در آن پیداست که سال مادر سادات است . #نوروز_فاطمی_مبارک . ‌. . #یکشنبه_های_فاطمی . . #زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه: السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي ... #نوروز_فاطمی
امسال برآورده همه حاجات است
هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است
سالی که دو مولودی زهراست در آن
پیداست که سال مادر سادات است
.
#نوروز_فاطمی_مبارک
.
‌.
.
#یکشنبه_های_فاطمی .
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
. . مشهد<span class="emoji emoji1f4e1"></span> تماشای گروهی مسابقه ی حساس آرسنال و چلسی در مشهد پس از گذشت دوسال و نیم سابقه ی میتینگ ...
Media Removed
. . مشهد تماشای گروهی مسابقه ی حساس آرسنال و چلسی در مشهد پس از گذشت دوسال و نیم سابقه ی میتینگ های پرشور و مکرر هواداران آرسنال در مشهد اینبار بار دیگر در کنار هم تقسیم کننده ی شور و هیجان و شادی خواهیم بود،قائدتا هواداران افراطی و دو آتیشه توپچی در مشهد بی صبرانه منتظر تماشای بازی زیبای ستاره ... .
.
مشهد📡
تماشای گروهی مسابقه ی حساس آرسنال و چلسی در مشهد

پس از گذشت دوسال و نیم سابقه ی میتینگ های پرشور و مکرر هواداران آرسنال در مشهد اینبار بار دیگر در کنار هم تقسیم کننده ی شور و هیجان و شادی خواهیم بود،قائدتا هواداران افراطی و دو آتیشه توپچی در مشهد بی صبرانه منتظر تماشای بازی زیبای ستاره های خود در لندن خواهند بود و بی شک چه بهتر که شادی و شور خود را در کنار دیگر توپچیها برپا کنند،بی صبرانه منتظر تک تک شما توپچی های دوست داشتنی در مشهد خواهیم بود

با تشکر سجاد پلنگی🙏

زمان:یکشنبه ساعت 19:30

مکان:خراسان بزرگ،مشهد،حد فاصل میدان فردوسی تا میدان جانباز،نرسیده به میدان جانباز هتل بزرگ ارس

نکته:ظرفیت سالن 100 نفر،در ضمن سالن مخصوص هتل ارس دارای سیستم دیتا و صدای دیجیتال می باشد و بی صبرانه آماده ی میزبانی خاص و شیک از شما دوستان خواهد بود

هزینه ی پذیرایی:7000 تومان
در ضمن دوستان حتما برای رزرو جا با ما تماس بگیرند چون امکان پر شدن ظرفیت سالن میباشد

برای هماهنگی و رزرو با شماره ی زیر تماس بگیرید👇
09379498102
.
.
.
پ.ن: در حال حاضر ظرفیت میتینگ " تهران" تکمیل شده
.
.
#Arsenalism #Bahar
Read more
. #مرکز_فرهنگی_شهرکتاب . <span class="emoji emoji2b55"></span>️نوبل‌خوانی با توماس مان . با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی . توماس ...
Media Removed
. #مرکز_فرهنگی_شهرکتاب . ️نوبل‌خوانی با توماس مان . با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی . توماس مان، نویسنده و منتقد برجسته‌ی آلمانی است که هنرمندی بسیار درون‌گرا بود و موضوعات آثارش را از تجربه‌ها و اندیشه‌های درونی خود می‌گرفت. دل‌مشغولی او در اواسط زندگی، مساله‌ی مرگ و موقعیت ... .
#مرکز_فرهنگی_شهرکتاب
.
⭕️نوبل‌خوانی با توماس مان
.
با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی
.
توماس مان، نویسنده و منتقد برجسته‌ی آلمانی است که هنرمندی بسیار درون‌گرا بود و موضوعات آثارش را از تجربه‌ها و اندیشه‌های درونی خود می‌گرفت. دل‌مشغولی او در اواسط زندگی، مساله‌ی مرگ و موقعیت هنرمند در قبال جامعه بود. توماس مان در ۱۸۷۵ به دنیا آمد و در ۱۹۵۵ درگذشت. بیشتر آثار او چون کوه جادو، بودنبروک‌ها، مرگ در ونیز، تریستان و ... به فارسی ترجمه و منتشر شده است. توماس مان در ۱۹۲۹ برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات شد.

نحوه‌ی زندگی و رفتار روشنفکران و تاثیر آن در ارتباط‌شان با مردم، همواره از درون‌مایه‌های اصلی در آثار اوست. توماس مان نخستین آلمانی بود که جایزه‌ی نوبل را به دست آورد.

بیست‌ودومین نشست نوبل‌خوانی شهر کتاب در روز یکشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۱۶:۳۰ به نوبل‌‌خوانی با توماس مان اختصاص دارد که با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهیدبهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود.
.
کتاب های توماس مان در شهرکتاب آنلاین:
http://shahreketabonline.com/products/author/توماس%20مان/
.
#شهرکتاب_آنلاین #نوبل #نوبل_خوانی #توماس_مان
Read more
<span class="emoji emoji1f4e3"></span> لیلا حاتمی و علی مصفا به پاس ٢٠ سال فعالیت مستمر سینمایی تقدیرنامه‌ای از طرف «کاتلین وین» نخست وزیر ...
Media Removed
لیلا حاتمی و علی مصفا به پاس ٢٠ سال فعالیت مستمر سینمایی تقدیرنامه‌ای از طرف «کاتلین وین» نخست وزیر انتاریو کانادا دریافت کردند . برنامه‌ی ویژه‌ای در اوایل هفته با حضور لیلا حاتمی بازیگر سینمای ایران در تورنتو کانادا برگزار شد و در ادامه 21 مرداد ماه نیز این برنامه در ونکوور برگزار خواهد ... 📣
لیلا حاتمی و علی مصفا به پاس ٢٠ سال فعالیت مستمر سینمایی تقدیرنامه‌ای از طرف «کاتلین وین» نخست وزیر انتاریو کانادا دریافت کردند
.

برنامه‌ی ویژه‌ای در اوایل هفته با حضور لیلا حاتمی بازیگر سینمای ایران در تورنتو کانادا برگزار شد و در ادامه 21 مرداد ماه نیز این برنامه در ونکوور برگزار خواهد شد.
«امیر گنجوی» مدیرِ مرکز فرهنگی «فینیکس» و جشنواره‌ی «سینه ایران» در تشریح برنامه‌ای که برگزار شده است، توضیح داد: در این برنامه که 31 تیر و اول مرداد ماه در «تیف بل لایت باکس» ساختمان اصلی جشنواره‌ی تورنتو برگزار شد، فیلم‌های «لیلا» و «در دنیای تو ساعت چند است؟» پخش و بعد از آن‌ها جلسات پرسش و پاسخ با حضور لیلا حاتمی برگزار شد.
به گفته‌ی او؛ لیلا حاتمی در این برنامه با ابراز خوشحالی از حضور در جلسه‌ی «لیلا» اذعان داشت که این فیلم برای او خاطره‌ای خاصی در سینماست؛ همزمانی بازی در این فیلم با آشنایی با همسرش «علی مصفا» و همچنین زمانی که در طول آن پدرش «علی حاتمی» کارگردان بزرگ سینمای ایران را از دست داد، در نهایت اولین فیلم مهم و جدی او در کارنامه‌ی هنری‌اش محسوب می‌شود.
او همچنین ابراز خرسندی کرد که در این جلسه شرکت کرده و توانسته است با تماشاگران به تماشای نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این فیلم در بیستمین سالگرد تولیدش بنشیند.
در ادامه فیلمِ «در دنیای تو ساعت چند است؟» پخش شد.
امیر گنجوی درباره‌ی این برنامه توضیح داد: هر دو فیلم ذکر شده با استقبال بسیار خوبِ جامعه‌ی ایرانی و کانادایی روبرو شد و سوالات مختلفی از لیلا حاتمی در این زمینه پرسیده شد و به پاس ٢٠ سال فعالیت مستمر سینمایی تقدیرنامه‌ای از طرف کاتلین وین، نخست وزیر انتاریو، به خانواده حاتمی-مصفا اهدا شد.
او همچنین گفت که در تاریخ یکشنبه ۲۳ جولای (اول مرداد ماه) هم کارگاه آموزشی بازیگری با حضور «لیلا حاتمی» و «حسین معززی‌نیا» از منتقدان سینمای ایران برگزار شد.
در این کارگاهِ سه ساعته که به صورت «مستر کلاس» اداره شد، لیلا حاتمی سعی کرد، شیوه‌های مختلف بازیگری خود را در اختیار علاقمندان قرار دهد.
در ادامه‌ی برنامه‌ی فوق، لیلا حاتمی در ۱۲ آگوست (21 مرداد ماه) در ونکوور حضور خواهد داشت و با مخاطبانِ این شهر به بحث و گفتگو پیرامون فیلم «لیلا» خواهند پرداخت.

#ليلاحاتمي #على_مصفا #رگ_خواب #فيلميران
Read more
<span class="emoji emoji1f64b"></span><span class="emoji emoji1f64b"></span><span class="emoji emoji1f64b"></span> دوستان خوبم بارها و بارها اینجا و دایرکت،سوال کردید که به توصیه ها (فرمولاسیون های طبی<span class="emoji emoji1f609"></span>) خانم ...
Media Removed
دوستان خوبم بارها و بارها اینجا و دایرکت،سوال کردید که به توصیه ها (فرمولاسیون های طبی) خانم دکتر شیربیگی چطور دسترسی داشته باشید. همینطور در مورد: چگونگیِ دسترسی داشتن،به نکات برجسته یی که پزشکان محترم در برنامه،عنوان میکنند، همیشه سوال کردید؛ مژده بدم خدمتتون که از این به بعد ... 🙋🙋🙋
دوستان خوبم
بارها و بارها اینجا و دایرکت،سوال کردید که به توصیه ها (فرمولاسیون های طبی😉) خانم دکتر شیربیگی چطور دسترسی داشته باشید.
👈همینطور در مورد: چگونگیِ دسترسی داشتن،به نکات برجسته یی که پزشکان محترم در برنامه،عنوان میکنند، همیشه سوال کردید؛
👈مژده بدم خدمتتون که از این به بعد کلیه ی این اطلاعات رو در کانال تلگرام برنامه قرار خواهیم داد:
http://telegram.me/noskhehtv1 👈برای نزدیک شدن این ارتباط این سعادت نصیبم شده که شخصا مطالب رو براتون به اشتراک بگذارم(با حمایت همکار ارجمند دکتر میدانچی)
به این خاطر میتونم بهتون قول بدم که هرآن چیزی که مد نظرتون هست بفرمایید تا در کمترین زمان ،از طریق کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام ،به اشتراک بگذاریم😊🌼
👈دوستان خوبم در پایان هر هفته لینک کلیه ی برنامه های اون هفته رو در کانال تلگرام به اشتراک میگزاریم تا اگر، فرصت نکردید برنامه ی مربوط به موضوع مورد نظرتون رو تماشا کنید،بتونید از این طریق خیلی راحت اون برنامه رو ببینید🌿

#شبکه_یک_سیما #صبح #نسخه #برنامه_پزشکی #متخصص #فوق_تخصص
#شنبه #یکشنبه #دوشنبه #سه_شنبه #چهارشنبه
#دکترمیدانچی #زهرا_خاتمی_راد
#drmeidanchi
Read more
<span class="emoji emoji1f64b"></span><span class="emoji emoji1f64b"></span><span class="emoji emoji1f64b"></span> دوستان خوبم بارها و بارها اینجا و دایرکت،سوال کردید که به توصیه ها (فرمولاسیون های طبی<span class="emoji emoji1f609"></span>) خانم ...
Media Removed
دوستان خوبم بارها و بارها اینجا و دایرکت،سوال کردید که به توصیه ها (فرمولاسیون های طبی) خانم دکتر شیربیگی چطور دسترسی داشته باشید. همینطور در مورد: چگونگیِ دسترسی داشتن،به نکات برجسته یی که پزشکان محترم در برنامه،عنوان میکنند... مژده بدم خدمتتون که از این به بعد کلیه ی این اطلاعات ... 🙋🙋🙋
دوستان خوبم
بارها و بارها اینجا و دایرکت،سوال کردید که به توصیه ها (فرمولاسیون های طبی😉) خانم دکتر شیربیگی چطور دسترسی داشته باشید.
👈همینطور در مورد: چگونگیِ دسترسی داشتن،به نکات برجسته یی که پزشکان محترم در برنامه،عنوان میکنند... 👈مژده بدم خدمتتون که از این به بعد کلیه ی این اطلاعات رو در کانال تلگرام برنامه قرار خواهیم داد:
http://telegram.me/noskhehtv1 👈برای نزدیک شدن این ارتباط این سعادت نصیبم شده که شخصا مطالب رو براتون به اشتراک بگذارم(با حمایت همکار ارجمند دکتر میدانچی)
به این خاطر میتونم بهتون قول بدم که هرآن چیزی که مد نظرتون هست بفرمایید تا در کمترین زمان ،از طریق کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام ،به اشتراک بگذاریم😊🌼
👈دوستان خوبم در پایان هر هفته لینک کلیه ی برنامه های اون هفته رو در کانال تلگرام به اشتراک میگزاریم تا اگر، فرصت نکردید برنامه ی مربوط به موضوع مورد نظرتون رو تماشا کنید،بتونید از این طریق خیلی راحت اون برنامه رو ببینید🌿

#شبکه_یک_سیما #صبح #نسخه #برنامه_پزشکی #متخصص #فوق_تخصص
#شنبه #یکشنبه #دوشنبه #سه_شنبه #چهارشنبه
#دکترمیدانچی #زهرا_خاتمی_راد
#drmeidanchi
Read more
@Prueam – Melancholic Nebulas موزیک ابر ملانکولیک در سبک Ambient کار دوست خوبمون حسین کرمی که بر اساس آهنگ فولک ساری گلین ساخته شده.به همراه شعری از خودش که حال و هوای موسیقی رو بیان می‌کنه. آن روزهای تلخ و گس آن روز های بد آن روز ها که شکوفه ها می گریختند به گوشه ی جهان آن روز های شکلات و دانشگاه آن ... @Prueam – Melancholic Nebulas
موزیک ابر ملانکولیک در سبک Ambient کار دوست خوبمون حسین کرمی که بر اساس آهنگ فولک ساری گلین ساخته شده.به همراه شعری از خودش که حال و هوای موسیقی رو بیان می‌کنه.
آن روزهای تلخ و گس
آن روز های بد
آن روز ها که شکوفه ها
می گریختند به گوشه ی جهان
آن روز های شکلات و دانشگاه
آن روز ها امن ترین گوشه ی جهان
برای من تختم بود
و دیوانگی نام مشترکمان بود
مثل بنفشها میخواستم ببرمت هر کجا که دلم خواست
شاید بر هم زدن صف مجالی برای بوسه باشد
تاریخ ما بی قراری بود
نه باوری
نه وطنی

#یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال - @owrsichannel
Read more
رویداد یو اف سی دویست و سه متن: اختصاصی رزم آنلاین فردا شب (بامداد یکشنبه، 10 سپتامبر 2016 مصادف ...
Media Removed
رویداد یو اف سی دویست و سه متن: اختصاصی رزم آنلاین فردا شب (بامداد یکشنبه، 10 سپتامبر 2016 مصادف با 21 شهریور 95)، رویداد بزرگ "یو اف سی 203" در "کویکن لوآنس آرنا" در شهر کلیولند ایالت اوهایوی کشور آمریکا برگزار خواهد شد. رویدادی که در مبارزه ی اصلی آن، میوچیچ تازه بر تخت نشسته، از جایگاه در ... رویداد یو اف سی دویست و سه

متن: اختصاصی رزم آنلاین

فردا شب (بامداد یکشنبه، 10 سپتامبر 2016 مصادف با 21 شهریور 95)، رویداد بزرگ "یو اف سی 203" در "کویکن لوآنس آرنا" در شهر کلیولند ایالت اوهایوی کشور آمریکا برگزار خواهد شد.

رویدادی که در مبارزه ی اصلی آن، میوچیچ تازه بر تخت نشسته، از جایگاه در برابر اووریم با انگیزه و پرقدرت دفاع خواهد کرد.

در مبارزه ی اصلی این رویداد، در دسته ی وزنی سنگین وزن، استیپ میوچیج، قهرمان 34 ساله ی سنگین وزن یو اف سی و قهرمان سابق دسته ی سنگین وزن سازمان "ان ای ای اف اس" (NAAFS) به مصاف، آلستیر اووریم، مبارز 36 ساله ی هلندی و قهرمان سابق دسته ی سنگین وزن سازمان های "دریم"، "استرایک فورس" و تورنومنت کیک بوکسینگ "کی وان ورلد گرند پریکس 2010"، برای دفاع از کمربند سنگین وزن سازمان یو اف سی خواهد رفت.

در مبارزه ی جالب این رویداد، سی ام پانک، از سوپراستار های سازمان "دبلیو دبلیو ای" (WWE)
کشتی حرفه ای، در اولین مبارزه ی حرفه ای خود به مصاف میکی گال خواهد رفت که این باعث می شود که این رویداد بیش از پیش توجه علاقه مندان به کشتی حرفه ای یا اصطلاحا کشتی کچ را به خود جلب کند.
گال نیز بیش از دو مبارزه ی ام ام ای با رکورد حرفه ای را ندارد که هر دو را برنده ی مبارزه بوده است. ️جالب تر اینجاست که این مبارزه در لیست مبارزات اصلی این رویداد جای داده شده است.

این مسائل و این توجه ها به سوپراستار یک رشته ی نمایشی، باعث می شود که سطح کیفی مبارزات یو اف سی پایین بیاید مگر اینکه یو اف سی تمهیدات خاصی را برای این مسئله بیاندیشد و روی هر دو مبارز برای اجرای یک مبارزه ی سطح بالا کار کرده باشد.

در پست بعد، اطلاعات مبارزات و ساعت ها و نحوه ی تماشای این رویداد را اعلام خواهیم کرد.
#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی
#razmonline #martialarts #mma #ufc #ufc203 #stipemiocic #alistairovereem
Read more
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم ...
Media Removed
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن ... @feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره مرحوم خادمی، خاطرنشان کردند ظرفیت ورزش فیشور هم در زمینه ی فوتبال و هم در زمینه ی رشته های دیگر خیلی بیشتر از آن چیزی است که وجود دارد و برای شکوفایی این استعدادها لازم است مسئولین و خیّرین از جوانان ورزشکار در رشته های مختلف حمایت نموده تا با دلگرمی بیشتری به کار خود ادامه دهند. سیدیوسف حسینی با اشاره به تیم اتحاد فیشور در دبی، این تیم را یکی از تیمهای منسجم و قوی منطقه در خارج از کشور دانست و تأکید کرد همین پتانسیل ها نشان از استعداد فراوان جوانان فیشوری در زمینه ی ورزش می باشد. حبیب الله قادری عضو هیأت ورزش فیشور نیز با تشکر از برگزارکنندگان این مسابقات و جوانان پرشور و با اخلاق فیشور و همچنین تیمهای شرکت کننده، از عموم مردم فیشور جهت تشویق جوانان و ورزشکاران دعوت کرد تا با حضور در سالن ورزشی باعث دلگرمی و شور و هیجان هر چه بیشتر باشند.
لازم به ذکر است این مسابقات با حضور ده تیم و در دو گروه پنج تیمی برگزار می گردد. تیمهای تلاش، شاهین، شهاب، مشعل و یاران خادمی از فیشور و تیمهای ستاره جنوب ارد، سده جوان، امید اوز، شهداء گراش و شهید جعفریان کهنه در این دوره از مسابقات حضور دارند. این مسابقات زیر نظر هیأت ورزش و کمیته ی فوتبال فیشور برگزار می گردد.
در اولین بازی از این مسابقات دو تیم یاران خادمی از فیشور و امید اوز مقابل هم قرار گرفتند که در پایان امید اوز با نتیجه ی 4 بر 3 به پیرزوی رسید. در دومین بازی نیز دو تیم شهداء گراش و شاهین فیشور به رقابت پرداختند که این بازی با نتیجه ی 9 بر 2 به سود تیم شهداء گراش به پایان رسید.
ردیف
تاریخ
هفته
ساعت 19/30
ساعت 20/30
1
5/11/94
دوشنبه
یاران خادمی – امید اوز
شاهین– شهداء گراش
2
6/11/94
سه شنبه
شهاب – سده جوان
مشعل – تلاش
3
7/11/94
چهارشنبه
امید اوز – شهید جعفریان کهنه
شهداء گراش – ستاره جنوب ارد
4
8/11/94
پنج شنبه
یاران خادمی – تلاش
شاهین - سده جوان
5
9/11/94
جمعه
شهاب – ستاره جنوب ارد
مشعل – شهید جعفریان کهنه
6
10/11/94
شنبه
تلاش – امید اوز
شهاب – شهداء گراش
7
11/11/94
یکشنبه
یاران خادمی – شهید جعفریان کهنه
سده جوان – شهداء گراش
8
12/11/94
دوشنبه
شاهین – ستاره جنوب ارد
مشعل – امید اوز
9
13/11/94
سه شنبه
شهید
Read more
آقا دوتا واکسن خیلی خیلی جالب، که سفارش میکنم حتما این مطلب رو بخونید..یکی واکسن فلو،..یکی هم واکسن ...
Media Removed
آقا دوتا واکسن خیلی خیلی جالب، که سفارش میکنم حتما این مطلب رو بخونید..یکی واکسن فلو،..یکی هم واکسن ضدحاملگی!!!! باورتون میشه؟امروز یکشنبه بود و تعطیل و فرصت کردم یکی دوتا از کارهایی که چند وقت بود عقب افتاده بود رو انجام بدم...اونم زدن واکسن بودانگلیس خدمات پزشکی نه تنها مجانیه، بلکه واقعا ... آقا دوتا واکسن خیلی خیلی جالب، که سفارش میکنم حتما این مطلب رو بخونید..یکی واکسن فلو،..یکی هم واکسن ضدحاملگی!!!! باورتون میشه؟💕امروز یکشنبه بود و تعطیل و فرصت کردم یکی دوتا از کارهایی که چند وقت بود عقب افتاده بود رو انجام بدم...اونم زدن واکسن بود💉انگلیس خدمات پزشکی نه تنها مجانیه، بلکه واقعا بهترین تو دنیا هم هستن..این «واکسن فلو» رو که بهش «فلو جَب» میگن، خیلی جالبه،مواد داخلش هرسال تغییر میکنه..اینها هرسال آمار میگیرن و تحقیق و غیره که چه نوع ویروسها و باکتریهایی توی هوا و بین مردم و مریضها «امسال» بیشتر از همه و احتمالش بیشتره، و طبق همون این واکسن رو میسازن و در اختیار مردم قرار میدن..البته خودشون میگن کاری به سرماخوردگی نداره، ولی هربار این واکسن رو اول پاییز میزنم تا آخر زمستون و حتی تابستون بعدش دیگه حتی سرما هم نمیخورم و راحتم..مثل معجزه میمونه... قیمتش هم برای اونایی که کار میکنن و درآمد دارن، ده پوند هست و داروخونه ها خودشون میزنن..💕💉💕 واکسن دومم، که بطرز معجزه آسا و وحشتناکی جالبه، که از اتفاق امروز دیدمش و درست از همین امروز هم فروش آزاد و بدون نسخه اون شروع شد، واکسن ضدحاملگی «مخصوص خانمها»هست..واکسنی که شما خودت میخری، خودت به راحتی تزریق میکنی و تا سیزده هفته!!!! راحتی..سیزده هفته!!! یعنی سه ماه و خورده ای!!! مثلا کل تابستون!! یادمه تو ایران این دخترها و زنها و مخصوصا مادرها، بیچاره ها چقدر این قرص های شنبه یکشنبه دوشنبه ی شیمیایی و خطرناک رو هرشب میخوردن و چقدرهم عوارض جانبی داشت.. البته الان روشهای بهتر و شاید همین واکسن هم ایران باشه، ولی جالبیش اینجاس که این واکسن قبلا با نسخه پزشک بود، ولی الان آزاد و تو داروخانه و از اونهم جالبتر اینکه اجازه فروش اون رو به دخترهای از دوازده سال به بالا رو دادن!!!!! دوازده سال!!! اینجا تو انگلیس یکی از مشکلات دیگه شون علاوه بر الکل و موادمخدر، همین حاملگی های زودهنگام و حتی تو سن های به این پایینی هست...😨 از بس ملت مسافرت به سانفرانسیکو رو از همون مدرسه و دبیرستان و سن های پایین شروع میکنن 😄 بهرحال امیدوارم این واکسن ها و داروها، با همین کیفیت داخل ایران هم باشه و یا وارد بشه، مخصوصا اون ضدحاملگی که واقعا جایگزین عالی و بی خطری هست برای اون قرص ها و اون روشهای خطرناک...💉💕💉💕 گفتم سانفرانسیکو یاد سعید خاک برسر افتادم..اگه یه سفر، تا حتی حومه و اطراف سانفرانسیکو هم با لیلی رفته بود حالا روزش بهتر از روزگارش بود 😄😄ههه
.
#Flu_Jab #Contraseptive_Jab
#انگلیس #انگلیسی #لندن #سرماخوردگی #حاملگی #واکسن
Read more
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم ...
Media Removed
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن ... @feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره مرحوم خادمی، خاطرنشان کردند ظرفیت ورزش فیشور هم در زمینه ی فوتبال و هم در زمینه ی رشته های دیگر خیلی بیشتر از آن چیزی است که وجود دارد و برای شکوفایی این استعدادها لازم است مسئولین و خیّرین از جوانان ورزشکار در رشته های مختلف حمایت نموده تا با دلگرمی بیشتری به کار خود ادامه دهند. سیدیوسف حسینی با اشاره به تیم اتحاد فیشور در دبی، این تیم را یکی از تیمهای منسجم و قوی منطقه در خارج از کشور دانست و تأکید کرد همین پتانسیل ها نشان از استعداد فراوان جوانان فیشوری در زمینه ی ورزش می باشد. حبیب الله قادری عضو هیأت ورزش فیشور نیز با تشکر از برگزارکنندگان این مسابقات و جوانان پرشور و با اخلاق فیشور و همچنین تیمهای شرکت کننده، از عموم مردم فیشور جهت تشویق جوانان و ورزشکاران دعوت کرد تا با حضور در سالن ورزشی باعث دلگرمی و شور و هیجان هر چه بیشتر باشند.
لازم به ذکر است این مسابقات با حضور ده تیم و در دو گروه پنج تیمی برگزار می گردد. تیمهای تلاش، شاهین، شهاب، مشعل و یاران خادمی از فیشور و تیمهای ستاره جنوب ارد، سده جوان، امید اوز، شهداء گراش و شهید جعفریان کهنه در این دوره از مسابقات حضور دارند. این مسابقات زیر نظر هیأت ورزش و کمیته ی فوتبال فیشور برگزار می گردد.
در اولین بازی از این مسابقات دو تیم یاران خادمی از فیشور و امید اوز مقابل هم قرار گرفتند که در پایان امید اوز با نتیجه ی 4 بر 3 به پیرزوی رسید. در دومین بازی نیز دو تیم شهداء گراش و شاهین فیشور به رقابت پرداختند که این بازی با نتیجه ی 9 بر 2 به سود تیم شهداء گراش به پایان رسید.
ردیف
تاریخ
هفته
ساعت 19/30
ساعت 20/30
1
5/11/94
دوشنبه
یاران خادمی – امید اوز
شاهین– شهداء گراش
2
6/11/94
سه شنبه
شهاب – سده جوان
مشعل – تلاش
3
7/11/94
چهارشنبه
امید اوز – شهید جعفریان کهنه
شهداء گراش – ستاره جنوب ارد
4
8/11/94
پنج شنبه
یاران خادمی – تلاش
شاهین - سده جوان
5
9/11/94
جمعه
شهاب – ستاره جنوب ارد
مشعل – شهید جعفریان کهنه
6
10/11/94
شنبه
تلاش – امید اوز
شهاب – شهداء گراش
7
11/11/94
یکشنبه
یاران خادمی – شهید جعفریان کهنه
سده جوان – شهداء گراش
8
12/11/94
دوشنبه
شاهین – ستاره جنوب ارد
مشعل – امید اوز
9
13/11/94
سه شنبه
شهید
Read more
 #Tehran ایستگاه عرضه‌ی دام و سامانه‌ی نشاط در بلوار میرداماد همزمان با عید سعید قربان ایستگاه ...
Media Removed
#Tehran ایستگاه عرضه‌ی دام و سامانه‌ی نشاط در بلوار میرداماد همزمان با عید سعید قربان ایستگاه عرضه #بهداشتی دام و سامانه‌ی نشاط از سوی شهرداری منطقه سه تهران در بلوار #میرداماد برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی شهرداری #منطقه۳، به منظور ادای سنت نبوی قربانی غرفه‌ی عرضه بهداشتی دام ... #Tehran

ایستگاه عرضه‌ی دام و سامانه‌ی نشاط در بلوار میرداماد

همزمان با عید سعید قربان ایستگاه عرضه #بهداشتی دام و سامانه‌ی نشاط از سوی شهرداری منطقه سه تهران در بلوار #میرداماد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری #منطقه۳، به منظور ادای سنت نبوی قربانی غرفه‌ی عرضه بهداشتی دام از ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه تا ساعت ۱۵ بعداز ظهر روز دوشنبه در #بلوار_میرداماد، نبش شمس تبریزی جنوبی برپا می‌شود.
مهدی گلپین جم رئیس اداره ساماندهی این منطقه با اشاره به اینکه دامپزشکان نیز بر عرضه و ذبح بهداشتی دام نظارت می‌کنند افزود: ۶ آغول و دامدار و تعداد ۷۰۰ راس گوسفند برای عرضه‌ی دام به شهروندان پیش‌بینی شده است و دام‌های خریداری شده به روش اسلامی ذبح و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: از سوی دیگر خودروهای #اورژانس، #آتش‌نشانی و پایگاه اطلاع‌رسانی کنترل و مبارزه به جانوران موذی نیز در ایستگاه مستقر می‌شوند.
از سوی دیگر جنگ شادی در روز عید سعید قربان با اجرای مسابقات و غرفه‌های بازی، نقاشی به ارائه برنامه‌های متنوع هنری، فرهنگی و پذیرایی از مراجعان و دیگر شهروندان می‌پردازند.

#ایران #تهران #شهرداری_تهران #تابستان #گردشگری #دیدنی
  #Iran #TehranMunicipality #TehranMunicipal
Read more
. کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا . <span class="emoji emoji1f4c6"></span> آذر، دی و بهمن . <span class="emoji emoji1f3e2"></span> تالار محراب . کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا ...
Media Removed
. کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا . آذر، دی و بهمن . تالار محراب . کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا (صدا، بیان، تنفس) از تاریخ 95/9/14 تا 95/11/4 از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته در آذرماه از ساعت 17 الی 20 و در ادامه از ساعت 14 تا 17 برگزار خواهد شد. . اسامی سخنرانان: رضا شیرمرز مربی اصلی (زبانشناس ... .
کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا
.
📆 آذر، دی و بهمن
.
🏢 تالار محراب
.
کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا (صدا، بیان، تنفس) از تاریخ 95/9/14 تا 95/11/4 از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته در آذرماه از ساعت 17 الی 20 و در ادامه از ساعت 14 تا 17 برگزار خواهد شد.
.
اسامی سخنرانان:
رضا شیرمرز مربی اصلی
(زبانشناس خبره در مؤسسۀ سلطنتی زبان شناسان لندن / عضو پیوستۀ انجمن نمایشنامه نویسان آمریکا /عضو حرفه ای انجمن قلم آمریکا. دانش آموخته ی تئاترولوژی از دانشگاه آتن (در حال اتمام مقطع دکتری)/ مؤلف کتب تربیت صدا و بیان و مدرّس این رشته‌های مرتبط، در کشور یونان
روزبه حسینی سرپرست و مشاور برگزاری
کاری از گروه فیلم و تئاتر و ناگهان با مجموعه تالار محراب
.
سرفصل موضوعات:
1. تمرینات تنفس صحیح
2. تمرینات مربوط به صداسازی
3. تمرینات برگرفته از سیستم الکساندر: وضعیت بدن برای ایجاد صدای تئاتریکال و در عین حال طبیعی
4. کنترل تنفس از طریق یوگا و حرکت
5. تمرینات گروهی و فردی صدا و بیان
6. بازیگر و متن: کار بر نمایش‌نامه‌ی «پرندگان» و آموزش برخورد صحیح با متن نمایشی
.
لازم به ذکر است که کارگاه های یکشنبه تا پنجشنبه یکسان و مجزا از هم هستند که بعد از تعیین سطح هرکدام از روزها معین می شود
.
💳 خرید بلیط: tik8.com
.
#تیکت #بلیط #تئاتر #کنسرت #سینما #همایش #هنرمندان #اخبارهنری
#mytik8 #tik8 #theatre #concert #cinema #conference
Read more
. . برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی، ...
Media Removed
. . برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی، دوشنبه های خوش خُلق را آرزو می کنم. برایت یک فیلم با خاطرات مشترک و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو می کنم. شنیدن واژه های مهربان، دیدن زندگیِ درحال عبور رویت شبی با ماه کامل، مرور یک رابطه ... .
.
برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را
عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق
یکشنبه های آفتابی، دوشنبه های خوش خُلق را
آرزو می کنم.
برایت یک فیلم با خاطرات مشترک
و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد
آرزو می کنم.

شنیدن واژه های مهربان، دیدن زندگیِ درحال عبور
رویت شبی با ماه کامل، مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق
و ایمان به خدا را برایت دوست دارم.
خنده های بی حساب مانند کودکان،
گوش سپردن به پرنده وقتی می خواند
و نشنیدن خداحافظی را برایت دوست دارم.

سرودهای عاشقانه، دوش گرفتن زیر آبشار
خواندن آوازهای نو، انتظاری عاشقانه در ایستگاه قطار
و‌ یک مهمانی پر از صدای گیتار
برایت آرزو می کنم.
یافتن خاطرات یک عشق قدیمی، داشتن شانه های صمیمی
کف زدن های شادمانه، بعدازظهرهای آرام
نواختن گیتار برای او که دوستش داری
و یک دنیا عشق از من
برایت آرزو می کنم
.
.
«کارلوس دروموند دآندراده»
.
#يلدا_مبارک😍
#يلدا_در_بيمارستان
#شيفت_يلداگونه
#نه_به_خشونت_عليه_پرستاران_طرحى 😂😂
Read more
. برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی، ...
Media Removed
. برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی، دوشنبه های خوش خُلق را آرزو می کنم. برایت یک فیلم با خاطرات مشترک و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو می کنم. شنیدن واژه های مهربان، دیدن زندگیِ درحال عبور رویت شبی با ماه کامل، مرور یک رابطه ... .
برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را
عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق
یکشنبه های آفتابی، دوشنبه های خوش خُلق را
آرزو می کنم.
برایت یک فیلم با خاطرات مشترک
و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد
آرزو می کنم.
شنیدن واژه های مهربان، دیدن زندگیِ درحال عبور
رویت شبی با ماه کامل، مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق
و ایمان به خدا را برایت دوست دارم.
خنده های بی حساب مانند کودکان،
گوش سپردن به پرنده وقتی می خواند
و نشنیدن خداحافظی را برایت دوست دارم.
سرودهای عاشقانه، دوش گرفتن زیر آبشار
خواندن آوازهای نو، انتظاری عاشقانه در ایستگاه قطار
و‌ یک مهمانی پر از صدای گیتار
برایت آرزو می کنم.
یافتن خاطرات یک عشق قدیمی، داشتن شانه های صمیمی
کف زدن های شادمانه، بعدازظهرهای آرام
نواختن گیتار برای او که دوستش داری
و یک دنیا عشق از من
برایت آرزو می کنم
.
«کارلوس دروموند دآندراده»
Read more
. درباره شاهرخ خواجه نوری مهمان سومین نشست «یکشنبه‌های موسیقی»: . او در نوجوانی نوازندگی پیانو ...
Media Removed
. درباره شاهرخ خواجه نوری مهمان سومین نشست «یکشنبه‌های موسیقی»: . او در نوجوانی نوازندگی پیانو را نزد امانوئل ملیک اصلانیان آغاز کرد و در سال ۱۳۵۰ عازم انگلستان شد و تا سال ۱۳۶۲ به تحصیل و تجربهٔ موسیقی آکادمیک ادامه داد. در مدرسهٔ موسیقی Guild Hall به فراگیری‌ هارمونی و کنترپوان پرداخت. سپس ... .
درباره شاهرخ خواجه نوری مهمان سومین نشست «یکشنبه‌های موسیقی»:
.
او در نوجوانی نوازندگی پیانو را نزد امانوئل ملیک اصلانیان آغاز کرد و در سال ۱۳۵۰ عازم انگلستان شد و تا سال ۱۳۶۲ به تحصیل و تجربهٔ موسیقی آکادمیک ادامه داد. در مدرسهٔ موسیقی Guild Hall به فراگیری‌ هارمونی و کنترپوان پرداخت. سپس وارد کالج موسیقی لندن شد و دورهٔ کامل آهنگسازی، تئوری موسیقی و پیانو را فرا گرفت و مدرک L. L. C. M را کسب کرد. در ادامه، دیپلم مخصوص آهنگسازی و درجهٔ F. L. C. M (بالا‌ترین مدرک آهنگسازی انگلستان) را به دست آورد. سونات برای پیانو اپوس ۶ اثر خواجه‌نوری در دوران تحصیل، جایزهٔ نخست مسابقات دانشگاهی را برای او به همراه داشت. سپس وارد کالج مورلی شد و به مدت دو سال موسیقی الکترونیک را نزد Michael Graubertآموخت. وی در زمینهٔ موسیقی الکترونیک، هنر، فلسفه و ادبیات انگلیسی در کالج مورلی لندن در دههٔ هفتاد و اوایل هشتاد میلادی به تجربه و تحصیل پرداخت. پس از بازگشت به ایران، در دو دههٔ اخیر به تدریس در دانشکدهٔ صدا و سیما و دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک در زمینهٔ آشنایی با موسیقی علمی، موسیقی فیلم، موسیقی و هنرهای تجسمی (انیمیشن) و تدریس آهنگسازی برای مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه هنر، مشغول بوده است. از سال ۲۰۰۵ در دو دانشگاه موسیقی و هنر بِرِمن و هانوفرآلمان به عنوان آهنگساز و استاد مدعو همکاری داشته است. او در طول این سال‌ها شاگردان بسیاری را پرورش داده و اولین هنرجویان موسیقی الکترونیک در ایران، در کلاس‌ها و کارگاه‌های موسیقی الکترونیک وی آموزش دیده‌اند. وی بیش از صد اثر برای ارکس‌تر سمفونیک، ارکس‌تر مجلسی، سازهای سولو، موسیقی کامپیو‌تر، موسیقی الکترونیک و موسیقی مستند تلویزیونی نوشته است که برخی از این آثار در ایران و اروپا به اجرا درآمده‌اند. کوارتت شماره-ی یک خواجه‌نوری در سال ۱۹۹۱ جایزهٔ ویژهٔ هیأت داوران را درBesancon فرانسه درFedration des Festivals de France Musique et Dance کسب کرد. وی در کارنامهٔ کاری خود، ترجمه و تألیف کتاب موسیقی فیلم، آثاری در زمینهٔ شعر انگلیسی در سه دوره (سال‌های ۱۹۹۸، ۲۰۰۰ و ۲۰۰۲) کتاب انجمن کتابخانهٔ ملی شاعران ایالات متحدهٔ آمریکا و کارهای هنرهای تجسمی از جمله اولین نمایشگاه هنر مفهومی در موزهٔ هنرهای معاصر تهران با اجرای کاری به نام «همصدا با کالدر» (۲۰۰۴) نمایش چند ویدئو‌آرت در کنسرت شب...
.
ادامه در کامنت اول
Read more
ارومیه - پدر سعید معروف با تبریک پیروزی های غرورآفرین تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی گفت: از دیدن ...
Media Removed
ارومیه - پدر سعید معروف با تبریک پیروزی های غرورآفرین تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی گفت: از دیدن صحنه های شادی و شعف فرزندم و سایر هم تیمی هایش که توانستند دل میلیونها ایرانی را شاد کنند بسیار خوشحالم. سید محمود معروف روز یکشنبه پس از کسب دومین پیروزی تیم ملی ایران در برابر کوبا در گفت و گو با ... ارومیه - پدر سعید معروف با تبریک پیروزی های غرورآفرین تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی گفت: از دیدن صحنه های شادی و شعف فرزندم و سایر هم تیمی هایش که توانستند دل میلیونها ایرانی را شاد کنند بسیار خوشحالم.

سید محمود معروف روز یکشنبه پس از کسب دومین پیروزی تیم ملی ایران در برابر کوبا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از اینکه فرزندم به عنوان یک جوان موفق و نام آشنا موجب غرور و اعتلای نام ایران اسلامی می شود به خود می بالم. 
وی اظهار کرد: موفقیت تمامی جوانان ایران اسلامی آرزوی قلبی من و تمامی پدران ایرانی است و دوست دارم تمامی جوانان این مرز و بوم با گرایش به سمت و سوی ورزش و فعالیت های مثبت اجتماعی آینده خود و ایران اسلامی را به سوی قله های افتخار و موفقیت رقم بزنند. 
سید محمود معروف افزود: قبل از دیدار ایران با ایتالیا فکر می کردم ایران با نتیجه 3 بر صفر مقابل این تیم قدرتمند اروپایی شکست بخورد ولی در عین ناباوری دیدیم که این نتیجه برعکس شد و همت، مردانگی و انسجام تیمی بازیکنان ما بر ادعاها و خودخواهی های ایتالیا چیره شد
.
.
.

وی ادامه داد: سعید معروف در بازی با ایتالیا با رساندن پاس های متنوع و حساب شده به مهاجمین روی تور ایران، دفاع های بلند قد حریف را گیج و سردرگم کرده بود و مدافعان بلند قامت تیم ایتالیا واقعا نمی دانستند که از کدام قسمت تور باید محافظت کنند. 
وی ادامه داد: ست اول بازی با کوبا را نتوانستم ببینم ولی حدس می زدم شاید ایران نتواند حتی از امتیاز 17 نیز بالاتر رود که بعدا متوجه شدم با نتیجه نزدیک 25 - 22 باخته ایم. 
وی گفت: سعید از همان دوران کودکی از هوش سرشاری برخوردار بود و با وجود اینکه ورزش را از دوران ابتدایی آغاز کرده بود و اغلب اوقاتش را در سالن های ورزشی می گذراند ولی همواره نمراتش در حد شاگرد اول کلاس بود و رتبه ممتاز می آورد. 
پدر بهترین پاسور آسیا و ایران ادامه داد: سعید بیش از 20 سال است والیبال بازی می کند و مدت 9 سال است که در معیت تیم ملی می باشد. .
.
.
.اینم ی عکس و ی مصاحبه از پدر کاپیتان معروف عزیز😉
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> برنامه ويژه اى با حضور ليلا حاتمى در كانادا . برنامه‌ ویژه ‌ای در اوایل هفته با حضور لیلا حاتمی ...
Media Removed
برنامه ويژه اى با حضور ليلا حاتمى در كانادا . برنامه‌ ویژه ‌ای در اوایل هفته با حضور لیلا حاتمی بازیگر سینمای ایران در تورنتو کانادا برگزار شد و در ادامه 21 مرداد ماه نیز این برنامه در ونکوور برگزار خواهد شد . امیر گنجوی مدیرِ مرکز فرهنگی فینیکس و جشنواره‌ی سینه ایران در تشریح برنامه‌ای که ... 🎬
برنامه ويژه اى با حضور ليلا حاتمى در كانادا
.
برنامه‌ ویژه ‌ای در اوایل هفته با حضور لیلا حاتمی بازیگر سینمای ایران در تورنتو کانادا برگزار شد و در ادامه 21 مرداد ماه نیز این برنامه در ونکوور برگزار خواهد شد
.
امیر گنجوی مدیرِ مرکز فرهنگی فینیکس و جشنواره‌ی سینه ایران در تشریح برنامه‌ای که برگزار شده است، توضیح داد: در این برنامه که 31 تیر و اول مرداد ماه در "تیف بل لایت باکس" ساختمان اصلی جشنواره‌ی تورنتو برگزار شد، فیلم‌های "لیلا" و "در دنیای تو ساعت چند است؟" پخش و بعد از آن‌ها جلسات پرسش و پاسخ با حضور لیلا حاتمی برگزار شد
.
به گفته‌ او؛ لیلا حاتمی در این برنامه با ابراز خوشحالی از حضور در جلسه‌ "لیلا" اذعان داشت که این فیلم برای او خاطره‌ای خاصی در سینماست؛ همزمانی بازی در این فیلم با آشنایی با همسرش "علی مصفا" و همچنین زمانی که در طول آن پدرش "علی حاتمی" کارگردان بزرگ سینمای ایران را از دست داد، در نهایت اولین فیلم مهم وجدی او در کارنامه‌ی هنری‌اش محسوب می‌شود
.
امیر گنجوی درباره‌ی این برنامه توضیح داد: هر دو فیلم ذکر شده با استقبال بسیار خوبِ جامعه‌ی ایرانی و کانادایی روبرو شد و سوالات مختلفی از لیلا حاتمی در این زمینه پرسیده شد و به پاس ٢٠ سال فعالیت مستمر سینمایی تقدیر نامه‌ای از طرف کاتلین وین، نخست وزیر انتاریو ، به خانواده حاتمی-مصفا اهدا شد
.
او همچنین گفت که در تاریخ یکشنبه ۲۳ جولای (اول مرداد ماه) هم کارگاه آموزشی بازیگری با حضور لیلا حاتمی و حسین معززی ‌نیا از منتقدان سینمای ایران برگزار شد. در این کارگاهِ سه ساعته که به صورت مستر کلاس اداره شد، لیلا حاتمی سعی کرد، شیوه‌های مختلف بازیگری خود را در اختیار علاقمندان قرار دهد
.
در ادامه‌ی برنامه‌ی فوق، لیلا حاتمی در ۱۲ آگوست (21 مرداد ماه) در ونکوور حضور خواهد داشت و با مخاطبانِ این شهر به بحث و گفتگو پیرامون فیلم "لیلا" خواهند پرداخت
.
عكس: نگين صميمى، نينا كبريايى
Read more
. <span class="emoji emoji2b50"></span>️ نمازی که رهبر انقلاب توصیه کردند در یک‌شنبه‌های ماه ذی‌قعده اقامه شود؛ . <span class="emoji emoji1f339"></span>مخصوص کسانی‌که ...
Media Removed
. ️ نمازی که رهبر انقلاب توصیه کردند در یک‌شنبه‌های ماه ذی‌قعده اقامه شود؛ . مخصوص کسانی‌که می‌خواهند توبه کنند . سید ابن طاووس در روایتی نقل کرده که ذی القعده محل اجابت دعاء است در وقت شدت و در روز یکشنبه ی این ماه نمازی با فضیلت بسیار از رسول خدا صلی الله علیه و آله روایت کرده که مجملش آن است ... .
⭐️ نمازی که رهبر انقلاب توصیه کردند در یک‌شنبه‌های ماه ذی‌قعده اقامه شود؛
.
🌹مخصوص کسانی‌که می‌خواهند توبه کنند
.
سید ابن طاووس در روایتی نقل کرده که ذی القعده محل اجابت دعاء است در وقت شدت و در روز یکشنبه ی این ماه نمازی با فضیلت بسیار از رسول خدا صلی الله علیه و آله روایت کرده که مجملش آن است که هر که آن را بجا آورد، توبه اش مقبول و گناهش آمرزیده شود و خُصَماء او در روز قیامت از او راضی شوند و با ایمان بمیرد و دینش گرفته نشود و قبرش گشاده و نورانی گردد و والدینش از او راضی گردند و مغفرت شامل حال او و والدین او و ذریه او گردد و توسعه ی رزق پیدا کند و ملک الموت با او در وقت مردن مدارا کند و به آسانی جان او بیرون شود.
.
كیفیت نماز:
در روز یکشنبه غسل کند (به نیت غسل توبه) و وضو بگیرد و چهار رکعت نماز گزارد(دو نماز دو رکعتی)، در هر رکعت حمد یک مرتبه، و قل هُوَ اللهُ أحَدُ سه مرتبه و معوذتین(سوره فلق و سوره ناس) یک مرتبه. پس استغفار کند هفتاد مرتبه (بگوید أستغفراللهَ رَبّی و أتوبُ إلَیهِ) و ختم کند استغفار را به لاحَولَ وَ لاقُوّةَ إلاّ بــِالله العَلیّ ِ العَظیم ِ پس بگوید: یا عزیزُ یا غَفّارُ إغفِر لی ذُنُوبی وَ ذُنُبَ جَمیع ِ المُؤمِنینَ وَ المُؤمِنات ِ فَإنَّهُ لایَغفِرُ الذُّنُوبَ إلاّ أنتَ.
فقیر گوید ظاهر آن است که این استغفار مذکور و دعای بعد را بعد از نماز به جا آورد.
منبع: کتاب شریف مفاتیح الجنان؛ اعمال ماه ذی القعده
#نماز_يكشنبه_ماه_ذيقعده .
#امام__المهدی
#ظهور #غیبت
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#انتظار #انتظار_فرج #منتظر
#منتظران_ظهور #منتظران_موعود #امام_دوازدهم #امام_زمان #امام_مهدی
#آخرین_حجت_خدا
#ظهور_نزدیک_است
#imam__almahdi
Read more
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... .
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
Telegram.me/boostanbookcity
.
.
ویدیو: اجرای تک‌نوازی علیرضا دزفولیان
@yarava_music_group
Read more
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... .
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است.
.
Telegram.me/boostanbookcity
.
.
ویدیو: اجرای تک‌نوازی امین میراحمدی
@yarava_music_group
Read more
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود ...
Media Removed
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
Telegram.me/boostanbookcity
Read more
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج ...
Media Removed
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... .
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
Telegram.me/boostanbookcity
Read more
#Eels - Souljacker Part I #یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال گروه آمریکایی و البته جالب Eels (که البته معمولا به صورت eels یا EELS نوشته میشه) سال ۱۹۹۵ در کالیفرنیای کار خودشون رو شروع میکنن. گیتاریست و خواننده ی اصلی گروه #MarkOliverEverett یا E ، فرزند فیزیکدان مشهور معاصر، هیو اورت ... #Eels - Souljacker Part I

#یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال

گروه آمریکایی و البته جالب Eels (که البته معمولا به صورت eels یا EELS نوشته میشه) سال ۱۹۹۵ در کالیفرنیای کار خودشون رو شروع میکنن.
گیتاریست و خواننده ی اصلی گروه #MarkOliverEverett یا E ، فرزند فیزیکدان مشهور معاصر، هیو اورت ( کسی که با نظریه ی تفسیر دنیاهای چندگانه حسابی جنجالی شد!) مشخصا تنها فرد ثابت گروه از سال نود و پنج تا الان است. گروهی که هرکدوم از اعضا واسه خودشون نام مستعار بخصوصی دارن!
اما آلبوم Souljacker در سال ۲۰۰۱ منتشر شد و کمی بعدترش ویدیویی از ترک پنجم این آلبوم یعنی Souljacker Part I منتشر شد که کارگردان آلمانی مشهور #WimWenders اون رو ساخته بود. ویدیویی که در منطقه ی ممنوعه ی زندان برلین شرقی ساخته شده!

#Owrsi
join us #owrsichannel
Read more
. این یک تبلیغ نیست،قصد ما معرفی موزه‌ی گرافیک و طراحی جلده !به موزه‌ها سر بزن و حتما متن رو بخون<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> . نمایشگاه ...
Media Removed
. این یک تبلیغ نیست،قصد ما معرفی موزه‌ی گرافیک و طراحی جلده !به موزه‌ها سر بزن و حتما متن رو بخون . نمایشگاه با چشم‌های کودکی که در موزه‌ی گرافیک ایران برپاست ، بازنمایی آثار برجسته ی تصویرگری و طراحی گرافیک کتاب کودک ، در صد سال گذشته ی ایران است. سیر تحول و تطور کتاب کودک در ایران، از  ورورد فن ... .
این یک تبلیغ نیست،قصد ما معرفی موزه‌ی گرافیک و طراحی جلده !به موزه‌ها سر بزن و حتما متن رو بخون👇👇
.
نمایشگاه با چشم‌های کودکی که در موزه‌ی گرافیک ایران برپاست ، بازنمایی آثار برجسته ی تصویرگری و طراحی گرافیک کتاب کودک ، در صد سال گذشته ی ایران است. سیر تحول و تطور کتاب کودک در ایران، از  ورورد فن آوری چاپ و عکاسی تا ظهور طراحی گرافیک، تحت تأثیر تحولات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دوران مختلف بوده است.
آثار این نمایشگاه مجموعه‌ای از کتاب‌های چاپی است که با توجه به تحولات یکصد سال اخیر ایران به ۴ بخش تقسیم شده‌اند. در کنار کتاب‌ها، دو مجموعه ی پوستر از هنرمندان ایرانی و  بین المللی نیز با موضوع و محتوای کتاب کودک بر غنای نمایشگاه افزوده‌اند.
.
ساعات بازدید از موزه:
یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰
جمعه ۱۲ تا ۱۸
آدرس : تهران ، بزرگراه بابایی، خیابان استخر ، بلوار استقلال، خیابان توحید، محوطه ی شمالی پارك پليس
.
برای اطلاعات بیشتر به سایت و پیج موزه مراجعه کنید:
Site : www.imogd.com
Page : @imogd
.
Read more
. چاشنی: رمان ماجرایی، خوراک طرفدارهای آلفونس دوده و داستان‌های فرانسوی «ماجراهای حیرت‌انگیز ...
Media Removed
. چاشنی: رمان ماجرایی، خوراک طرفدارهای آلفونس دوده و داستان‌های فرانسوی «ماجراهای حیرت‌انگیز تارتارینِ تاراسکُنی»، رمانی از «آلفونس دوده»‌ی فرانسویه که اولین بار سال 1872 منتشر شد. داستان از این قراره که تو شهر تاراسکُنی، همه اون‌قدر عاشق شکارَن که هیچ بازی و سرگرمیِ دیگه‌ای تو شهر که ... .
چاشنی: رمان ماجرایی، خوراک طرفدارهای آلفونس دوده و داستان‌های فرانسوی
«ماجراهای حیرت‌انگیز تارتارینِ تاراسکُنی»، رمانی از «آلفونس دوده»‌ی فرانسویه که اولین بار سال 1872 منتشر شد.
داستان از این قراره که تو شهر تاراسکُنی، همه اون‌قدر عاشق شکارَن که هیچ بازی و سرگرمیِ دیگه‌ای تو شهر که هیچ، حتا حوالی اون هم پیدا نمی‌شه. کار و سرگرمی‌ِ همیشگی اهالی این شهر هم اینه که کلاه‌هاشون رو پرت کنن هوا و با تیر بزننشون. تارتارین، که یه مرد میانسالِ چاقاله‌ست، رئیس شکارچی‌های کلاهه، اما یه روز که یه شیر الجزیره‌ای رو تو نمایشگاه جونورها می‌بینه، پیش مردم شهر حسابی قُپی می‌آد که می‌خواد واسه شکارش به الجزیره سفر کنه. پس، برای حفظ آبروش هم که شده، کُلی تجهیزات و اسلحه‌ی به‌دردنخور جمع می‌کنه و مجبور به رفتن می‌شه. تو این سفر، به خاطر ساده‌لوحی زیادش، کلی بلا سرش می‌آد. آخر سر هم بی‌پول، اما پر افتخار به خونه برمی‌گرده؛ چون تونسته یه شیر رام و کور رو شکار کنه!
جالب این‌که این داستان اون‌قدر محبوب شد که از سال 1985 یه موزه‌ی کوچیک تو شهر تاسکُنی رو به شخصیت خیالی تارتارین اختصاص دادن. آخرین یکشنبه‌ی ژوئنِ هر سال هم یه فستیوال به یاد تارتارین تو اون شهر برگزار می‌شه.
سه بار هم تو سال‌های 1908، 1934 و 1962 از روی این کتاب آثار سینمایی ساختن که دومی از همه قابل توجه‌تر بود.
www.30book.com
.
ماجراهای حیرت انگیز #تارتارن تاراسکنی
نام نویسنده : #آلفونس_دوده
نام مترجم : #فریبا_میرزاآقا
نام انتشارات : روزنه
سال انتشار : ۱۳۹۵
نوبت چاپ: ۱
وزن کتاب : ۱۵٠ گرم
قیمت اصلی : ۹۵,٠٠٠ریال
قیمت با تخفیف : ۷۶,٠٠٠ریال
.
#کتاب #معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #سی_بوک #خرید_کتاب #30book #فروش_ویژه #خرید #خرید_آنلاین #فروشگاه_کتاب #تخفیف #نویسنده #بازار #ارزان #رمان
Read more
http://sahamnews.org/2016/10/302795/ <span class="emoji emoji1f4cc"></span> در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده؛ «سحرخیز» اعتصاب ...
Media Removed
http://sahamnews.org/2016/10/302795/ در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده؛ «سحرخیز» اعتصاب غذای خود را دوباره شروع کرد «عیسی سحرخیز» روزنامه‌نگار سرشناس که از آبان‌ماه پارسال و تحت عنوان پروژه «نفوذ» توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده در اعتراض به روند دادرسی و فشارهای غیرقانونی، اعتصاب غذای ... http://sahamnews.org/2016/10/302795/ 📌 در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده؛ «سحرخیز» اعتصاب غذای خود را دوباره شروع کرد 🔺«عیسی سحرخیز» روزنامه‌نگار سرشناس که از آبان‌ماه پارسال و تحت عنوان پروژه «نفوذ» توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده در اعتراض به روند دادرسی و فشارهای غیرقانونی، اعتصاب غذای تر و چند باره‌ی خود را از صبح دیروز آغاز کرد.
🔺به گزارش سحام، سحرخیز که پس از تحمل دوران زندان و پس از کودتای انتخاباتی سال ۸۸ دچار بیماری‌های قلبی ـ عروقی و کلیوی شد و علاوه‌بر آن نوسان بالای فشار خون سبب می‌شد که وی روزانه چندین و چند داروی مختلف مصرف کند.
🔺فشارها بر مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوران اصلاحات تا آنجا پیش رفت که شرکت بیمه از پرداخت هزینه‌های بیمارستان سر باز زد و علاوه‌بر آن هزینه‌ی خورد و خوراک سه مامور مراقب وی نیز از هزینه‌ی شخصی سحرخیز پرداخت شد.
🔺آقای سحرخیز مطابق بند ۵۰۲ و ۵۲۲ آیین دادرسی که به تازگی به تصویب رسیده الزامی برای تحمل کیفر ندارد چرا که صحت بیماری‌ها و وضعیت وخیم جسمانی وی به تایید پزشکی قانونی رسیده اما نه‌تنها با مرخصی منجر به آزادی وی موافقت نشده بلکه در آخرین حکم از سوی قاضی مقیسه به ۲۱ ماه حبس دوباره محکوم شده است.
🔺«مهدی سحرخیز» فرزند این روزنامه‌نگار زندانی به سحام گفت: «اتهام پدر من توهین به رهبری و اتهامی واهی است چراکه وی به هیچکس توهین نکرده و از آنجاییکه به این دلیل و برای چندمین بار طی این ۹ ماه دست به اعتصاب غذا زده، هرگونه پیامدهای جانی و جسمانی که سلامت وی را به خطر اندازد برعهده‌ی آیت‌الله خامنه‌ای است».
🔺عیسی سحرخیز مدیر پیشین دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در سازمان ملل در دوران سازندگی صبح دیروز یکشنبه ۱۱ مهرماه اعتصاب غذای خود را شروع و اعلام کرده که پس از دو هفته اعتصاب دارو را نیز آغاز خواهد کرد.
🔺گفتنی است در زمستان پارسال که سحرخیز یک بار دیگر اعتصاب غذا کرده بود ـ «آیت‌الله یوسف صانعی»، «دکتر ابراهیم یزدی» و «سیدمحمد خاتمی» از وی خواستند که دست از اعتصاب غذا بردارد.
🔺همچنین احسان مازندرانی، هم پرونده‌ی سحرخیز که اکنون در زندان اعتصاب غذا کرده از سحرخیز خواسته که برای حفظ سلامتی خود دست به اعتصاب غذا نزند. ✅ #Sahamnewsorg
Read more
تاریخ هر کشوری برساخته و برخاسته از بروز و حضور شخصیت‌های ویژه‌ای است که از دل مردم آن جامعه، برجسته ...
Media Removed
تاریخ هر کشوری برساخته و برخاسته از بروز و حضور شخصیت‌های ویژه‌ای است که از دل مردم آن جامعه، برجسته و راهبر می‌شوند. بی‌شک، تاریخ معاصر ایران، انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و دوران پس از آن، وامدار و تاثیرپذیرفته‌ی جدی از شخصیت ویژه‌ی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است. او که در سال‌های مبارزات انقلابی، ... تاریخ هر کشوری برساخته و برخاسته از بروز و حضور شخصیت‌های ویژه‌ای است که از دل مردم آن جامعه، برجسته و راهبر می‌شوند.
بی‌شک، تاریخ معاصر ایران، انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و دوران پس از آن، وامدار و تاثیرپذیرفته‌ی جدی از شخصیت ویژه‌ی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است.
او که در سال‌های مبارزات انقلابی، یار دیرین و امین و در خیل همراهان مبارز و دوستدار حضرت امام خمینی (ره)  و  یاوری باوفا و مشاوری دلسوز برای مقام معظم رهبری  بود پس از یک عمر مجاهدت و مبارزه در راه اعتلای آرمانهای انقلاب غروب یکشنبه دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
تیم ایران 250 با ابراز تاثر و تاسف از درگذشت این چهره‌ی برجسته و تاریخ‌ساز میهن اسلامی، این ضایعه اسفبار را به مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری، عموم هموطنان، خانواده‌ی معظم شهدا،  و خانواده‌ی ایشان  تسلیت می‌گوید
Read more
برایت عطر باغ و میوه های جنگلی را شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی دوشنبه های خوش خُلق را ...
Media Removed
برایت عطر باغ و میوه های جنگلی را شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی دوشنبه های خوش خُلق را آرزو می کنم برایت یک فیلم با خاطرات مشترک و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو می کنم شنیدن واژه های مهربان دیدن زندگیِ درحال عبور رویت شبی با ماه کامل مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق و ایمان به خدا ... برایت عطر باغ
و میوه های جنگلی را
شنبه های لبریز از عشق
یکشنبه های آفتابی
دوشنبه های خوش خُلق را آرزو می کنم
برایت یک فیلم با خاطرات مشترک
و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو می کنم
شنیدن واژه های مهربان
دیدن زندگیِ درحال عبور
رویت شبی با ماه کامل
مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق
و ایمان به خدا را برایت دوست دارم
خنده های بی حساب مانند کودکان
گوش سپردن به پرنده وقتی می خواند
و نشنیدن خداحافظی را برایت دوست دارم
سرودهای عاشقانه
دوش گرفتن زیر آبشار
خواندن آوازهای نو
انتظاری عاشقانه در ایستگاه قطار
و‌ یک مهمانی پر از صدای گیتار برایت آرزو می کنم
یافتن خاطرات یک عشق قدیمی
داشتن شانه های صمیمی
کف زدن های شادمانه
بعدازظهرهای آرام
و یک دنیا عشق از من برایت آرزو می کنم
-
کارلوس دروموند دآندراده
Read more
Loading...
Load More