یکشنبه ی های و

جَوادُالأئِمه(ع) . #آقا_جان_سلام تسلیت عرض میکنم سالروز #شهادت پسر والامقامِ شما آقا #جواد ...
Media Removed
جَوادُالأئِمه(ع) . #آقا_جان_سلام تسلیت عرض میکنم سالروز #شهادت پسر والامقامِ شما آقا #جواد الأئمه(علیه السلام) رو خدمتتون . بلکه به شما تبریک میگم بخاطر پرورش چنین #فرزند با کفایت و پر ثمری برای جهانیان و تسلیت عرض میکنم به خودم و انسانهای تاریخ بخاطر از دست دادن چنین شخصیت عظیمی از میانِ ... جَوادُالأئِمه(ع)
.
#آقا_جان_سلام
تسلیت عرض میکنم سالروز #شهادت پسر والامقامِ شما آقا #جواد الأئمه(علیه السلام) رو خدمتتون
.
بلکه به شما تبریک میگم بخاطر پرورش چنین #فرزند با کفایت و پر ثمری برای جهانیان و تسلیت عرض میکنم به خودم و انسانهای تاریخ بخاطر از دست دادن چنین شخصیت عظیمی از میانِ خود!… چرا که ما انسانهایی هستیم که محتاج الگو های والای #علمی و #اخلاقی و انسانهای کامل تاریخیم… و شما و پدران و فرزندانتان #حیات بخشِ #جامعه ی انسانی و #معیار شایسته ی رفتاری برای ما #انسان نما ها! اگر چنین شبی رو عزادار هستیم، نه فقط بخاطر طرز شهادت مظلومانه ی فرزندِ شماست! بلکه بخاطر مظلومیتِ #فرهنگ #زندگی خاندان شما در بین ما و زجرهای هزار و سیصد ساله ایست که برای آدمیتمان میکشید!
.
اگر اشک میریزیم، بخاطر فاصله هاست! اگر ناله میکنیم بخاطر ناهماهنگی ملاک های زندگیمان با ارزشهای انسانی و اسلامی شماست! اگر به سینه میزنیم… سوزِ #محبت شما را در دل داریم و برای تکرارِ ظلم های بین خود شرمنده ایم و #خجالت زده ی رنگ سیاهِ مطالبات زندگیمان بدونِ رنگِ سبزِ حضورِ شماست! ما زندگی میکنیم تا از شما یاد بگیریم طرزِ زندگی کردن و چگونه مفید بودن و چگونه بندگی کردن را! آنچه را که شما در پی یاد دادن به ما بودید و ما فقط درگیر اسم ها و ادا و اصول ها شدیم و یادمان رفت اصل و اصول، لحظه لحظه های زندگی و آرمان و اهداف و انگیزه هایمان است… نه یک ساعت عزاداری و دو رکعت #نماز و سه صفحه دعا!!!
.
فرزند شما با #برکت ترین فرزند بشر نامیده شد… بیست و هشت سال زندگی کردند و از هفت سالگی #امامت #شیعیان را به #علم خدادای برعهده داشتند و در این مدت یاد دادند که چگونه میشود نفس کشیدنهای آدمی وقفِ خیر رسانی به انسانهای جامعه باشد… وقفِ #مبارزه با بی عدالتی و ظلم و جورِ ستمگران و مستکبران باشد! وقفِ احیای علم و #ارزش ها و پاسداشتِ احترام به خوبی ها در سخت ترین شرایط… و نمایشِ تمام عیارِ ابراز اخلاقِ کامل انسانی و برخوردِ سنجیده با مسائل #روزگار آدمی باشد! آنچه یک روز و شب هم بلد نبودیم شبیهش باشیم!
.
بحقِ جوادتان… از سر #غفلت امروزمان بگذرید و اگر چه رنگ و بوی زندگیمان خوردن و خوابیدن و چگونه به #آسایش و #پول و خودنمایی رسیدن است! اما به یک جرعه محبتی که به چشمان مهربانتان داریم ببخشید و اصلاحمان کنید! حیف است #شیعه نمیریم و به این محبتِ خالی و دروغین دل خوش کنیم و هر روز پی دغدغه های مزخرف دیروزمان، عمر بسوزیم و #فرصت تباه کنیم!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۲۲_شهریور_۱۳۹۴
#عکس_مرداد_۱۳۹۴_صحن_انقلاب_مشهد_مقدس
.
Read more
مذاکره با آمریکا (۷) . #مقام_معظم_رهبری: . در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با #امریکا، ...
Media Removed
مذاکره با آمریکا (۷) . #مقام_معظم_رهبری: . در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با #امریکا، #مذاکره_نمیکنیم. دلیل آن هم یک #امر_واضحی است؛ مذاکره برای امریکاییها یک ابزاری است برای #تحمیل خواسته‌های خودشان به طرف مذاکره.  وقتی دو دوست در یک مسئله‌ی مورد اختلاف با هم مذاکره میکنند، برای ... مذاکره با آمریکا (۷)
.
#مقام_معظم_رهبری:
.
در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف خودمان با #امریکا، #مذاکره_نمیکنیم. دلیل آن هم یک #امر_واضحی است؛ مذاکره برای امریکاییها یک ابزاری است برای #تحمیل خواسته‌های خودشان به طرف مذاکره.  وقتی دو دوست در یک مسئله‌ی مورد اختلاف با هم مذاکره میکنند، برای این است که هر کدام از نقطه‌ای که قرار دارند، حرکت کنند و به یک نقطه‌ی مورد توافق برسند. امریکا مذاکره را به این معنا نمیداند. مذاکره با امریکا در همه‌ی مسائل #معنا_ندارد.
.
#سه_شنبه_۱_فروردین_۱۳۸۵
.
یک ملتی که در طول قرنهای متوالی بر اثر فساد دستگاههای حاکم، دچار عقب‌ماندگی شده، از قافله‌ی علم و تمدن و همه چیز عقب افتاده، بعد هم #استعمار وارد شده با شیوه‌ها و روشهای بسیار #پیچیده و #مرموز، اینها را در آن حالت نگه داشته، منابع حیاتی آنها، ارزشهای تاریخی و فرهنگی آنها را نابود کرده و زمام این کشور را در دست گرفته است، بخواهد ورق را برگرداند، به چه احتیاج دارد؟ میشود رفت پیش استعمارگر ظالم و غدار و از او خواهش کرد: آقا شما بیائید از استعمار دست بردارید، از منافع خودتان صرف نظر کنید؟ میشود طعمه را از #دهان_گرگ با مذاکره، با حرف حساب گرفت؟… ملتها در چنین مقاطعی #یک_راه بیشتر ندارند و آن اینکه جوهر خودشان را نشان بدهند، قدرت خودشان را به صحنه بیاورند… جز این راهی وجود ندارد.
.
#یکشنبه_۲۸_بهمن_۱۳۸۶
.
ما #خطوط_قرمز مشخصی داریم. اگر طرفهای مذاکره با احترام به ملت ایران، با احترام به #شأن_نظام جمهوری اسلامی و با رعایت این خطوط قرمز وارد مذاکره بشوند، مسئولین کشور ما مذاکره میکنند؛ مشروط بر اینکه کسی نخواهد ملت ایران را #تهدید کند.
.
#چهارشنبه_۲۶_تیر_۱۳۸۷
.
دعوا بر سر چند مسئله‌ی سیاسی نیست، که با مذاکره… حل میکنند. مسئله‌… ریشه‌ای تر است. پنجاه و چند سال #موذیگری و #خباثت از سوی آن رژیم نسبت به ملت ایران است؛ از سال ۱۳۳۲ تا امروز، آنچه خواستند علیه ملت ایران #توطئه کردند، #ضربه زدند، #خیانت کردند، #فشار وارد آوردند و انواع و اقسام شیوه‌های مستکبرانه را با این ملت به کار بردند. بعد از پیروزی انقلاب هیچ روزی نبوده است که آمریکا نسبت به ملت ایران نیت خیری داشته باشد؛ از کارهای گذشته‌ی خودش عذرخواهی بکند؛ صادقانه دست از #استکبار و #طمع‌ورزی… بردارد. مسئله‌ی ما با آمریکا این نیست که حالا بر سر دو تا موضوع جهانی… یا منطقه‌ای با هم اختلاف نظر داریم، برویم بنشینیم با مذاکره حل کنیم. مسئله‌ی #مرگ_و_زندگی است؛ مسئله‌ی #هست_و_نیست است.
.
#چهارشنبه_۸_آبان_۱۳۸۷
.
#محمد_جلیلی
#معامله_با_شیطان
.
Read more
Advertisement
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . #یکشنبه_های_فاطمی . #مجتبی ...
Media Removed
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . #یکشنبه_های_فاطمی . #مجتبی گل پسر فاطمه بود همه جا دور و بر فاطمه بود پاره های #جگر فاطمه بود #شاهد چشم تر فاطمه بود . بین کوچه سپر #فاطمه بود مادرش را همه با هم زده اند چه #لگد ها که دمادم ... ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ
.
#یکشنبه_های_فاطمی
.
#مجتبی گل پسر فاطمه بود
همه جا دور و بر فاطمه بود
پاره های #جگر فاطمه بود
#شاهد چشم تر فاطمه بود
.
🌷بین کوچه سپر #فاطمه بود

مادرش را همه با هم زده اند
چه #لگد ها که دمادم زده اند
#سیلی بر روش چه محکم زده اند
بر دل اهل ولا #غم زده اند
.
🌷جای پا در کمر #فاطمه بود

چقدر غصه و غم خورد #حسن
با چه وضعی #مادرش برد حسن
تا که او خورد زمین مُرد حسن
شد همه بال و پرش خرد حسن
.
🌷چونکه او بال و پر #فاطمه بود

شب به شب کار اَبش گریه شده
روزگار زینبش #گریه شده
همه ی تاب و تبش گریه شده
مجتبایی که شبش گریه شده
.
🌷اشک چشمان تر #فاطمه بود

بعد آن #واقعه بیمار شده
خیره بر آن در و دیوار شده
سینه اش مخزن اسرار شده
همه ی عمر #عزادار شده
.
🌷سبط اکبر قمر #فاطمه بود

ابراهیم لآلی
.
#یکشنبه_ها_مهمان_روضه_مادریم
#خاطرات_تلخ_اربابم_حسن
#حسن_مادری_است
#السلام_علیک_ایتها_الصدیقة_الشهیدة
#سلام_بر_بانوی_بی_مزار
#سلام_بر_مادر_حسن
.
#کبوتر_بقیع
.
.
.
Read more
. گروه موسیقی "یارآوا" در سال 1380 توسط مهدی جلالی، ابراهیم الهیاری و حامد زندکریم‌خانی با هدف معرفی ...
Media Removed
. گروه موسیقی "یارآوا" در سال 1380 توسط مهدی جلالی، ابراهیم الهیاری و حامد زندکریم‌خانی با هدف معرفی گونه‌ای متفاوت از موسیقی سنتی و ترویج موسیقی بی‌کلام یا غیرِ کلام محور، تاسیس شد. در سال 1382 و با تشکیل ارکستر مدرن یارآوا به پیشنهاد علیرضا مشایخی، یارآوا فعالیت هنری خود را با هدف معرفی آهنگسازان ... .
گروه موسیقی "یارآوا" در سال 1380 توسط مهدی جلالی، ابراهیم الهیاری و حامد زندکریم‌خانی با هدف معرفی گونه‌ای متفاوت از موسیقی سنتی و ترویج موسیقی بی‌کلام یا غیرِ کلام محور، تاسیس شد. در سال 1382 و با تشکیل ارکستر مدرن یارآوا به پیشنهاد علیرضا مشایخی، یارآوا فعالیت هنری خود را با هدف معرفی آهنگسازان و نوازندگان معاصر در زمینه‌ی موسیقی مدرن و اشاعه‌ی موسیقی جدی و علمی ادامه داد. از کنسرت‌های گروه و ارکستر مدرن یارآوا می‌توان به اجرای برنامه در کاخ نیاوران، تالارهای رودکی، فارابی، آوینی، حرکت، نظامی گنجوی، تئاتر شهر، مرکز همایش‌های برج میلاد، مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره‌ی کیش و فرهنگسرای نیاوران اشاره کرد.
.
شهرکتاب بوستان، با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
.
عکس: مهدی جلالی
.
Telegram.me/boostanbookcity
Read more
فوبیای ذهنی . هر روز-صبح که در چهار کلاس #فقه و #اصول شرکت میکنم… همیشه عادت دارم که رو به روی استاد ...
Media Removed
فوبیای ذهنی . هر روز-صبح که در چهار کلاس #فقه و #اصول شرکت میکنم… همیشه عادت دارم که رو به روی استاد ردیف جلو می شینم! . خب برخی اوقات بخاطر حجم مطالب #درسی و متوالی بودن #کلاس ها و همینطور، نبودِ فاصله بین اتمام یک درس و شروع کلاس بعدی(در عمل!)… کم حوصله میشم! گاهی بین صحبت ها و افاضات استاد… از اونچه ... فوبیای ذهنی
.
هر روز-صبح که در چهار کلاس #فقه و #اصول شرکت میکنم… همیشه عادت دارم که رو به روی استاد ردیف جلو می شینم!
.
خب برخی اوقات بخاطر حجم مطالب #درسی و متوالی بودن #کلاس ها و همینطور، نبودِ فاصله بین اتمام یک درس و شروع کلاس بعدی(در عمل!)… کم حوصله میشم! گاهی بین صحبت ها و افاضات استاد… از اونچه که فی الحال داره در حوزه و اجتماع محقق میشه… تا اون تناسبی که باید بهش برسیم… حواسم از #استدلال و اشکال، پیش دردهای دلم پرت میشه! البته خستگی این روزها بیشتر بخاطر #بی_خوابی و بهم خوردن تنظیم ساعت بدن و دغدغه های #فکری که دارمه… ولی خب در هر حال از نشستن پای درس #اساتید و #سوال و #اشکال و #جواب، لذت میبرم.
.
گاهی هم احساس میکنم روزی از اینکه بیشتر تلاش نکردم پشیمون خواهم شد!! (فوبیای فانتزی)… علی رغم اینکه از شروع #طلبگی سعیم بر این بوده، به گونه ای #درس بخونم که شرمنده ی خودم و انتظاراتم نباشم. ولی خب بعضی از #طلبه ها واقعا" خیلی بهتر از من درس میخونن اگر چه گاها" علی رغم این زحمات، متاسفانه بین صحبت هاشون می بینی که #دغدغه های درستی برای حل #معضلات اجتماع ندارن و اهداف جامعی برای آینده تعریف نکردن! همونطور که قلیلی هم نه خوب درس میخونن و نه دغدغه مندند! عده ای هستند که هم #درد درستی دارند و هم تلاشی درخور… بیچاره اونا و حوادث #روزگارِ فردا!
.
گاهی از #فاصله ی تئوریک دروس تا اونچه در جامعه نیاز حقیقی #مردم هست، قلبم بدرد میاد!… البته محتوای عموم دروس #حوزه، مباحث مناسبیه برای رسیدن به قوه ی #اجتهاد دینی… ولی عملا" مصادیق مورد #مطالعه در کتب، با نیازهای عمیقِ روز جامعه فاصله ی بسیاری داره! جدای از اینکه خوب خوندن همین دروس فعلی، شرط اولیه و شاید راهی ناگزیر و ضروری برای یک طلبه محسوب میشه…، اما برای حل #مبتلابهات اقشار گوناگون #جامعه و سوالات اذهان… اصلا" کافی نیست!!!
.
بی خیال! دور هم باشیم…
چرا از درد ها میگم؟؟!
#عاقبتمون_بخیر
.
#متن_و_عکس_یکشنبه_۲۹_شهریور_۱۳۹۴
#موسسه_علمی_پژوهشی_امام_خمینی_ره_قم
.
Read more
رمان #یکشنبه ماجرای زندگی جوانی‌‌ست که در نوعی بحران هویت به‌سر می‌برد. او نمی‌داند کیست و کجاست ...
Media Removed
رمان #یکشنبه ماجرای زندگی جوانی‌‌ست که در نوعی بحران هویت به‌سر می‌برد. او نمی‌داند کیست و کجاست و مهم‌تر این‌که چرا هست. در برهه‌ای دست به‌خودکشی می‌زند و مابقی زندگی‌اش را نیز به ‌فکر‌کردن به این اشتباه تباه می‌کند. او نمی‌دانسته چرا زنده است و دست به‌خودکشی زده و بعد از این خودکشی ناموفق هر‌چه ... رمان #یکشنبه ماجرای زندگی جوانی‌‌ست که در نوعی بحران هویت به‌سر می‌برد. او نمی‌داند کیست و کجاست و مهم‌تر این‌که چرا هست. در برهه‌ای دست به‌خودکشی می‌زند و مابقی زندگی‌اش را نیز به ‌فکر‌کردن به این اشتباه تباه می‌کند. او نمی‌دانسته چرا زنده است و دست به‌خودکشی زده و بعد از این خودکشی ناموفق هر‌چه فکر می‌کند نمی‌داند چرا چنین کرده.
نخستین رمان « #آراز_بارسقیان» تمرکزی‌ست روی پوچی و سرخوردگی نسل جوان ایران امروز.

آراز بارسقيان، متولد بهمن ۱۳۶۲، کار داستان‌نويسی را از کلاس‌های داستان‌نويسی شروع کرد. اما بيشتر فعاليتش در زمينه‌ی تئاتر و ترجمه‌ی ادبيات نمايشی بوده است. از جمله کارهای ترجمه‌شده‌ی وی می‌توان به دفتر يادداشت تريگورين اثر تنسی ويليامز، زبردست / زيردست اثر سوزان لوری پارکس،‌ بوفالوِ امريکايي اثر ديويد ممت، آگوست در اُسيج‌ کانتی اثر ترسی لتس و نزديک‌تر اثر پاتريک مارجر اشاره کرد.
او در زمينه‌ی سينما هم آثار ترجمه‌شده‌ای دارد که از مهم‌ترين آن‌ها می‌توان به درخشش ابدی ذهن بی‌آلايش، نيويورک جز به کل، هر دو نوشته‌ی چارلی کافمن،‌ مگنوليا نوشته‌ی پل توماس اندرسن و پيش از طلوع، پيش از غروب نوشته‌ی ريچارد لينکليتر اشاره کرد. تنها اثر ترجمه‌ای منتشره‌ی او در حوزه‌ی ادبيات خلق داستان کوتاه نوشته‌ی ديمن نايت است.

او در سال ۱۳۸۵ در پنجمين دوره‌ی #داستان_‌نويسى_صادق_هدايت به‌خاطر داستان « #غريبه» شايسته‌ی تقدير شناخته شد.
مجموعه داستان باسگا اولين مجموعه داستان اوست که‌ #نشرافراز آن ‌را منتشر کرده است.

عنوان : يكشنبه
نويسنده : آراز بارسقيان
ناشر : چشمه
@cheshmeh.ir
@cheshmehpublication_2
Read more
Advertisement
. سومین نشست یکشنبه های موسیقی عصر پنجم اردیبهشت در شهرکتاب بوستان برگزار شد. با تشکر از جناب آقای ...
Media Removed
. سومین نشست یکشنبه های موسیقی عصر پنجم اردیبهشت در شهرکتاب بوستان برگزار شد. با تشکر از جناب آقای جلالی؛ عوامل گروه موسیقی یارآوا؛ مدیریت شهرکتاب بوستان؛ کارشناس بخش هنر شهرکتاب بوستان خانم آنا غلامی؛ و تمامی پرسنل شهرکتاب بوستان . چهارمین نشست یکشنبه های موسیقی در اولین یکشنبه ی خرداد ... .
سومین نشست یکشنبه های موسیقی عصر پنجم اردیبهشت در شهرکتاب بوستان برگزار شد.
با تشکر از جناب آقای جلالی؛ عوامل گروه موسیقی یارآوا؛ مدیریت شهرکتاب بوستان؛ کارشناس بخش هنر شهرکتاب بوستان خانم آنا غلامی؛ و تمامی پرسنل شهرکتاب بوستان
.
چهارمین نشست یکشنبه های موسیقی در اولین یکشنبه ی خرداد ماه در شهرکتاب بوستان برگزار خواهد شد.
-روابط عمومی شهرکتاب بوستان-
Read more
#ChetFaker - Archangel #یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال اجرای زنده ایی از Chet Faker خواننده ی بیست و هفت ساله ی استرالیایی همراه با گروهش رو میبینیم که موزیکش از جنس #الکترونیک با طعم #Downtempo و #TripHop ه! اجرای معروف به Live Sessions! ویدیوی کامل تو کانال #اورسی قابل دریافته. #Owrsi ... #ChetFaker - Archangel

#یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال

اجرای زنده ایی از Chet Faker خواننده ی بیست و هفت ساله ی استرالیایی همراه با گروهش رو میبینیم که موزیکش از جنس #الکترونیک با طعم #Downtempo و #TripHop ه!
اجرای معروف به Live Sessions!

ویدیوی کامل تو کانال #اورسی قابل دریافته.
#Owrsi | #OwrsiChannel
Read more
Advertisement
. گزارش باکس آفیس: بن افلک، مارتین اسکورسیزی و تازه‌اکران‌ها ناکام ماندند! . خبر خوب این است که بعد از دو هفته کسادی بازار، این هفته با باکس آفیس شلوغی از لحاظ اکران فیلم‌های مختلف طرفیم، اما خبر بد این است که از میان سه تاره‌اکران گسترده‌ی جدید و سه فیلمی که در جریان آخرهفته‌ی تعطیلاتِ مارتین ... .
🌟گزارش باکس آفیس: بن افلک، مارتین اسکورسیزی و تازه‌اکران‌ها ناکام ماندند!
.
🔹خبر خوب این است که بعد از دو هفته کسادی بازار، این هفته با باکس آفیس شلوغی از لحاظ اکران فیلم‌های مختلف طرفیم، اما خبر بد این است که از میان سه تاره‌اکران گسترده‌ی جدید و سه فیلمی که در جریان آخرهفته‌ی تعطیلاتِ مارتین لوتر کینگ با افزایش تعداد سینما مواجه شدند، تقریبا تمامی‌شان ناامیدکننده ظاهر شدند یا یکراست شکست خوردند
.
🔸برای شروع بگذارید از «بای ‌بای من» (The Bye Bye Man) بگویم که بهتر از بقیه‌ی تازه‌اکران‌ها عمل کرد. این فیلم ترسناک ارزان‌قیمت که فقط با بودجه‌ی ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار ساخته شده ۱۵ میلیون دلار کسب کرد
.
🔹دومین تازه‌اکران این هفته «کامیون‌های هیولایی» (Monster Trucks) است که در حد و اندازه‌ی همان چیزی که انتظار می‌رفت ظاهر شد. اين فيلم با وجود بودجه‌ی 125 میلیون دلاری‌اش نخستین هفته‌ی اکران را تنها با 10 میلیون دلار پشت سر گذاشت و به نظر نمی‌رسد در هفته‌های آتی نیز بتواند نظر تماشاگران زیادی را جلب کند
.
🔸سومین اکران جدید این هفته «بی‌خوابی» (Sleepless) است. این اکشن تریلر که جیمی فاکس و میشل موناهن را به عنوان بازیگران اصلی‌اش دارد و با بودجه‌ی ۳۰ میلیون دلار ساخته شده، در جریان افتتاحیه‌ی جمعه تا یکشنبه‌اش ۸ میلیون دلار فروخت
.
🔹بالاخره به «سکوت» (Silence)، جدیدترین اثر مارتین اسکورسیزی می‌رسیم که به‌طرز قابل‌انتظاری در اکران نیمه‌گسترده‌اش شکست خورد. این درام مذهبی/تاریخی که ۵۰ میلیون دلار خرج ساختش شده، اندرو گارفیلد، آدام درایور و لیام نیسون را به عنوان بازیگران اصلی‌اش دارد. این فیلم حدودا سه ساعته با نقدهای بسیار خوبی روبه‌رو شد، اما تقریبا در میان فیلم‌های پرگفتگوی فصل جوایز غایب بود و این بزرگ‌ترین ضربه را به آن زد
.
🔸سکوت یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلار کسب کرد و احتمالا با احتساب فروش روز دوشنبه به مجموع درآمد جدید ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار دست پیدا می‌کند
.
🔹فیلم "لا لا لند" که ستاره‌ی فصل جوایز سینمایی امسال نام گرفته است ششمین هفته‌ی اکران خود با ۱۴.۵ میلیون دلار به پایان رساند و توانست به رتبه بهتری نسبت به هفته های پیشین خود دست پیدا کند. ناگفته نماند که فیلم عاشقانه‌ی اِما استون و رایان گاسلینگ تاکنون ۱۳۳ میلیون دلار در دنیا فروخته که البته هنوز اسکناس‌های زیادی هم در راه هستند. با این شرایط حتی اگر فیلم دست‌ خالی از اسکار مرخص شود هم موفقیت غول‌پیکری برای همه محسوب می‌شود و اگر برنده شود که دیگر هیچی!
➖➖➖➖
#BoxOffice #2017
#CinemaNewss_BoxOffice
Read more
. معرفی یکی از تأثیرگذارترین تصاویر تاریخ به انتخاب مجله تایم عنوان عکس : یکشنبه‌ی خونین عکاس: ...
Media Removed
. معرفی یکی از تأثیرگذارترین تصاویر تاریخ به انتخاب مجله تایم عنوان عکس : یکشنبه‌ی خونین عکاس: ایچ، اس وونگ (H.S Wong) . همان موج خواست‌های امپریالیستی که روزی دامن‌گیر اروپا شده بود، رفته‌رفته مسیر خود را به سمت آسیا کج کرد. در آن زمان هنوز هم بسیاری از آمریکاییان بر این باور بودند که می‌بایست ... .
معرفی یکی از تأثیرگذارترین تصاویر تاریخ به انتخاب مجله تایم
عنوان عکس : یکشنبه‌ی خونین
عکاس: ایچ، اس وونگ (H.S Wong)
.
همان موج خواست‌های امپریالیستی که روزی دامن‌گیر اروپا شده بود، رفته‌رفته مسیر خود را به سمت آسیا کج کرد. در آن زمان هنوز هم بسیاری از آمریکاییان بر این باور بودند که می‌بایست تا حد ممکن از درگیر شدن و دخالت در مسائل کشورهای خارجی اجتناب نمود. اما زمانی که در تابستان سال ۱۹۳۷ ارتش ژاپن آهسته‌آهسته به شانگهای نزدیک شد، این فکر رفته‌رفته تغییر کرد
.
نبرد در ماه آگوست آغاز شد و به خاطر بمباران‌های صورت گرفته بسیاری جان باختند.اما در آن زمان دنیا ترجیح می‌داد که روی خود را به سمت دیگری برگرداند. اما سرانجام زمانی که بمب‌افکن‌های ژاپنی در ۲۸ آگوست حمله‌ای گسترده انجام دادند، اوضاع دستخوش تغییر شد
.
عکاسی به نام وونگ در همان لحظات نخست به محل تخریب‌شده ایستگاه جنوبی شهر رسید، جایی که به گفته خودش در میان خون قدم برمی‌داشت. در مرکز محل انفجار، وونگ کودکی چینی را مشاهده کرد که در کنار مادرش -که کشته شده بود- نشسته بود و گریه می‌کرد. او به‌سرعت عکسی گرفت و به‌سوی کودک رفت تا او را به محلی امن برساند؛ اما پدر بچه همان موقع از راه رسید و او را به کناری انداخت
.
تصویر ونگ از کودکی خردسال مجروح و تنها مانده، به نیویورک و حتی مجله‌ی لایف ارسال شد و بازدیدکنندگان بسیاری پیدا کرد. درواقع تصویر یکشنبه خونین توسط بیش از ۱۳۶ میلیون نفر بازدید و به یکی از قدرتمندترین تصاویر خبری تاریخ تبدیل شد. درنهایت، این تصویر واکنش ایالات متحده و بریتانیا را برانگیخت تا نسبت به این حملات اعتراض کنند
.
و این پایان‌ بخش نخست مطلب ما است. در مطالب بعدی به‌مرور این تصاویر ارزشمند و تاریخی ادامه خواهیم داد. همچنان ما را همراهی کنید
.
منبع:سایت زومیت
Read more
تاریخ هر کشوری برساخته و برخاسته از بروز و حضور شخصیت‌های ویژه‌ای است که از دل مردم آن جامعه، برجسته ...
Media Removed
تاریخ هر کشوری برساخته و برخاسته از بروز و حضور شخصیت‌های ویژه‌ای است که از دل مردم آن جامعه، برجسته و راهبر می‌شوند. بی‌شک، تاریخ معاصر ایران، انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و دوران پس از آن، وامدار و تاثیرپذیرفته‌ی جدی از شخصیت ویژه‌ی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است. او که در سال‌های مبارزات انقلابی، ... تاریخ هر کشوری برساخته و برخاسته از بروز و حضور شخصیت‌های ویژه‌ای است که از دل مردم آن جامعه، برجسته و راهبر می‌شوند.
بی‌شک، تاریخ معاصر ایران، انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و دوران پس از آن، وامدار و تاثیرپذیرفته‌ی جدی از شخصیت ویژه‌ی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است.
او که در سال‌های مبارزات انقلابی، یار دیرین و امین و در خیل همراهان مبارز و دوستدار حضرت امام خمینی (ره)  و  یاوری باوفا و مشاوری دلسوز برای مقام معظم رهبری  بود پس از یک عمر مجاهدت و مبارزه در راه اعتلای آرمانهای انقلاب غروب یکشنبه دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
تیم ایران 250 با ابراز تاثر و تاسف از درگذشت این چهره‌ی برجسته و تاریخ‌ساز میهن اسلامی، این ضایعه اسفبار را به مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری، عموم هموطنان، خانواده‌ی معظم شهدا،  و خانواده‌ی ایشان  تسلیت می‌گوید
Read more
... نقد آلبوم "عکس زمستونی تهران" در کانون ادبیات آهنگین با حضور کامران تفتی و عوامل آلبوم برگزار می‌شود به امید دیدار همه ی دوستان نشست این هفتهء کانون ادبیات آهنگین خانه‌ء شعر و ادبیات به نقد آلبوم موسیقی "عکس زمستونی تهران" اختصاص دارد در این نشست که از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۴ آذر ۹۵ با حضور ... ...
نقد آلبوم "عکس زمستونی تهران" در کانون ادبیات آهنگین
با حضور کامران تفتی و عوامل آلبوم برگزار می‌شود

به امید دیدار همه ی دوستان

نشست این هفتهء کانون ادبیات آهنگین خانه‌ء شعر و ادبیات به نقد آلبوم موسیقی "عکس زمستونی تهران" اختصاص دارد
در این نشست که از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۴ آذر ۹۵ با حضور عوامل آلبوم برگزار خواهد شد، چهره‌های برجستهء شعر، موسیقی و رسانه کشور از جمله استاد محمدعلی بهمنی، غلامرضا طریقی، سعید امیراصلانی، مهرداد نصرتی، فرزاد فرومند و حمید منبتی نیز سخن خواهند گفت.
به گفته‌ی ابراهیم اسماعیلی اراضی که مدیریت این کانون را بر عهده دارد، موضوع محوری سری نشست‌های کانون ادبیات آهنگین، بررسی و نقد تخصصی انواع گونه‌های ادبی ـ موسیقایی از جمله تصنیف، ترانه و شعر محاوره است که در قالب سخنرانی، نقد آلبوم و کتاب و میزگردهای موضوعی برگزار می‌شود.
خانه‌ء شعر و ادبیات در منطقهء فرهنگی - گردشگری عباس آباد واقع شده
آدرس :بزرگراه حقانی (بلوار کتابخانه ملی، باغ هنر) خانه ی شعر و ادبیات
همچنین ایستگاه مترو حقانی دسترسی دارد.
حضور علاقه‌مندان در این نشست، آزاد است
Read more
Advertisement
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمُزدِ رِسالَتـْ اَداٰشُدـــــــ . #یکشنبه_های_فاطمی . آه!..خورشیـــد ...
Media Removed
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمُزدِ رِسالَتـْ اَداٰشُدـــــــ . #یکشنبه_های_فاطمی . آه!..خورشیـــد محک داشــــت؟ نداشت روز روشن به تو شک داشت؟ نداشت . تــــوی ایــــن باغ بــــه هــــم سوختـــــه؛...آه گــــل هــــوای شاپــــرک ... ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمُزدِ رِسالَتـْ اَداٰشُدـــــــ
.
#یکشنبه_های_فاطمی
.
آه!..خورشیـــد محک داشــــت؟ نداشت
روز روشن به تو شک داشت؟ نداشت
.
تــــوی ایــــن باغ بــــه هــــم سوختـــــه؛...آه
گــــل هــــوای شاپــــرک داشت ؟ نداشت
.
آسمــــــانی کــــــه فلــــــک مـــــی بخشـــــــید
احتیـــاجی به #فدک داشت؟ نداشت
.
غیـــــــر دیــــــــوار و... در و..... آوارش
شانه ی #وحی کمک داشت؟ نداشت
.
ظاهـــــــراً بــــال #فرشته مـــی ســـــوخت
#شعله کاری به ملـک داشت؟ نداشت
.
مــــــردم شهــــــر به هـــــم مــــی گفتنــــــد :
در ایـــن #خانه تــــرک داشت؟ نداشت
.
شـــــب شـــــد و باز دل   #ماه شکســـــت
دست این مـــرد نمک داشت؟ نداشـت
.
استاد حاج رحمان نوازنی
.
پ،ن:
به هیچ وجه قائل به برپائی دهه محسنیه نیستم!!!✋
.

ولی سالروز این اتفاق شوم(تشکیل سقیفه بنی صاعده)رو به همه محبین اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت و تعزیت عرض میکنم،
.
#کشته_شد_محسن_و_آنان_که_تماشا_کردند
#سند_تیر_به_اصغر_زدن_امضا_کردند
.
جریان سقیفه به قول شریف امام صادق(ع) سنگ بنای تمام مصائب و بلایای اهل بیت و به تبع آن شیعیانه....
#اللهم_العن_اول_ظالم_ظلم_حق_محمد_و_آل_محمد_و_آخر_تابع_له_علی_ذلک
#اللهم_العنهم_جمیعا
.
#یکشنبه_های_فاطمی
#یکشنبه_ها_مهمان_روضه_مادریم
#خاطرات_تلخ_اربابم_حسن(ع)
#السلام_علیک_ایتها_الصدیقة_الشهیده
#سلام_بر_مادر_حسن
#حسن_مادری_است
#سلام_بر_بانوی_بی_مزار
.
#کبوتر_بقیع
.
.
.
Read more
آنگاه؛ یه مجله ی خوبه برای اونا که اهل مطالعه ن _ شماره یک، ویژه‌ی کافه و کافه‌نشینی _ از یکشنبه تو کیوسک‌ها ...
Media Removed
آنگاه؛ یه مجله ی خوبه برای اونا که اهل مطالعه ن _ شماره یک، ویژه‌ی کافه و کافه‌نشینی _ از یکشنبه تو کیوسک‌ها و کتابفروشی‌های معتبر تهران :) www.angahmag.com @angahmag آنگاه؛ یه مجله ی خوبه برای اونا که اهل مطالعه ن _ شماره یک، ویژه‌ی کافه و کافه‌نشینی _ از یکشنبه تو کیوسک‌ها و کتابفروشی‌های معتبر تهران :) www.angahmag.com
@angahmag
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوااُمــّــــــــــٰاهــــ . فقط ...
Media Removed
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوااُمــّــــــــــٰاهــــ . فقط نه اینکه پـــدر را غمت ز پا انداخت که مجتبــــــای تـــــو را نیـــــز از نــوا انداخت . نبــــــــودن تـــــــو چــــــه بر روز خـــــانــــه آورده که زندگانـــــی ... ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوااُمــّــــــــــٰاهــــ
.

فقط نه اینکه پـــدر را غمت ز پا انداخت
که مجتبــــــای تـــــو را نیـــــز از نــوا انداخت
.
نبــــــــودن تـــــــو چــــــه بر روز خـــــانــــه آورده
که زندگانـــــی مــــا را هـم از صفا انداخت
.
چـه قــدر تلــــخ و عجیب است بازی دنیا
ز مادری دو ســـه تا بچـه جدا را انداخت
.
قسم به حُرمت آن چادری که خاکی شد
و شعــــله بر جگر زخــــم مجتبی انداخت
.
خــدای نگــذرد از آن حســــود کـــــور دلــــی
کـــه سنــــگ جانــــب آئینــــۀ خــــدا انداخت
.
هنــــوز گـــــرم سخــــن بودی و تو را نامــرد
چه بی هوا زد و یکباره از صدا انداخت
.
تمام دور و برم خـــاک بود و گــــرد و غبار
چه با شتاب تو را بین کوچه ها انداخت
.
عجـــــب کشـــــیده پُر قدرتــی که بر رخ تو
به مدت نـــــود و پنـــــج روز جـــــــا انداخت
.
تو کوه بودی و سیلی که بر زمین نزدت
تو را توســـــط آن ضـــــربه های پا انداخت
.
چگونه زد که سرت خـــــورد گوشه دیوار
همینکه پرت شدی گوشواره را انداخت
.
علی صالحی
.
#یا_رب_نصیب_هیچ_غریبی_دگر_مکن
#داغی_که_گیسوان_حسن_را_سفید_کرد
.
.
#یکشنبه_های_فاطمی
#یکشنبه_ها_مهمان_روضه_مادریم
#خاطرات_تلخ_اربابم_حسن
#امان_از_داغ_سیلی
#سلام_بر_مادر_حسن(ع)
#سلام_بر_بانوی_بی_مزار
.
به رسم هر یکشنبه دست به سینه رو به حرم بی نشانش زمزمه میکنیم:
.
🌴السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة🌴
.
#کبوتر_بقیع
.
.
.
Read more
Advertisement
. #یکشنبه_های_فاطمی . عالم تمام غـرق تـمـنای فاطمه سـت اصلا دلیل خلق، تماشای فاطمه ست باشد ...
Media Removed
. #یکشنبه_های_فاطمی . عالم تمام غـرق تـمـنای فاطمه سـت اصلا دلیل خلق، تماشای فاطمه ست باشد به زیر سایه ی مهرش تمام خلق... هـرذره ای کـه زیر قدمـهـای فاطمه ست... #هاجر که زمزم از قدم کودکش شکفت در آرزوی بوسه ای از پای فاطمه ست عیسی که مرده از نفسش جان گرفته بود در آرزوی فـیــض نـفـس هـای ... .
#یکشنبه_های_فاطمی
.
عالم تمام غـرق تـمـنای فاطمه سـت
اصلا دلیل خلق، تماشای فاطمه ست
باشد به زیر سایه ی مهرش تمام خلق...
هـرذره ای کـه زیر قدمـهـای فاطمه ست...
#هاجر که زمزم از قدم کودکش شکفت
در آرزوی بوسه ای از پای فاطمه ست
عیسی که مرده از نفسش جان گرفته بود
در آرزوی فـیــض نـفـس هـای فـاطـمـه ست
#موسی که با عصاش دل بحر می شکافت
بی بادبان فــتـاده به دریــای فـاطـمه سـت
مـریـم کجا و رسیدن بر گرد پای او
#مریم کنیز #زینب کبرای #فاطمه ست
او زن بُــوَد ولـــی بــه خــداونـد تا به ابد
مردانگی خلاصه ی معنای فاطمه ست
امــا بــه جـز #علی که سزاوار #مدح اوست؟
آری فقط علیست که همتای فاطمه ست
رخسار نیلی و قدِ خم ، بازوی كبود
این ها همه نشان ز تولای فاطمه ست
.
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
 #خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که ...
Media Removed
#خشم_غیر_حقوقی (۱) . #پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی ها میشود! . #متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب ... #خشم_غیر_حقوقی (۱)
.
#پس_از_شهادت_شیخ_باقر_النمر و ماجرای سفارت عربستان، شاهد آن بودیم که یک احساس غیرت کنترل نشده، چگونه منجر به هزینه های حقوقی و سوء استفاده های مغرضانه در تخریب چهره ی انقلابی ها میشود!
.
#متاسفانه_رویکرد_ذلیلانه و ضعف شدید دستگاه دیپلماسی خارجی و عدم موضع گیری متناسب در مورد جنایات چند ماهه ی سعودی ها، در آخر موجب طغیان خشم مردم غیور کشور گردید که البته در پی آن، مصلحت نسنجی و عدم محاسبه ی صحیح برخی افراد، منجر به هزینه های کلان سیاسی و اطلاق انگ افراطی بر جوانان انقلابی شد. متاسفانه زمانیکه عواطف پاک ناشی از عزت منشی، بدون محاسبه ی هزینه های حقوقی و بدون توجه درست به نصایح رهبری آزاد گردد، نه تنها دارویی برای دردها نخواهد بود، بلکه چون نمکی بر روی زخم عمل خواهد کرد.
.
#آیت_الله_خامنه_ای در ۲۸ بهمن ۱۳۶۷ در مقام ریاست جمهوری به صراحت فرموده بودند: «من شنیدم که بعضی‌ها رفتند سراغ بعضی از سفارتخانه ‌ها! من الان دارم به شما ابلاغ می‌کنم… به سفارتخانه ‌ها نزدیک نشوید… راهش این نیست… این قطعا و قطعا به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است… احساسات صادقانه و درست و منطبق با منطق، در این هیچ شکی نیست… اما به سفارتخانه‌ها نباید نزدیک بشوند… بدانید این کار قطعا بد است و جرم است و به ضرر و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند این خیانت است»
.
#و_در_١٦_مرداد_١٣٩١ بعنوان رهبری معظم انقلاب مجددا این تذکر را تکرار فرمودند: «آرمانگرایی نباید با پرخاشگری اشتباه شود بلکه می توان بدون این مسئله بشدت پایبند به ارزشها و اصول بود… در قضیه اخیر اشغال آن سفارت خبیث، احساسات جوانان درست بود، ولی رفتنشان درست نبود»
.
#آن_کسانی_که_پس_از ماجرای تعرض به دو نوجوان ایرانی و نیز قتل عام ۵۰۰ تن از هم وطنانمان در منا و آن همه بدرفتاری و اهانت مسئولان سعودی به کشور، رگ غیرت اعتراضشان باد نکرد و پس از سر بردیدن مظلومانه ی بزرگ ترین عالم شیعی عربستان، قلبشان جریحه دار نشد! حقا" از دایره ی انسانیت، وطن پرستی و اسلام خارجند و صحبتی از آنان نیست! اما در این سوی ماجرا نیز بایستی بصیرت داشت و رفتاری عاقلانه به خرج داد و اعتراض را به شیوه ی صحیح ابلاغ کرد.
.
#البته_پیش_از_همه این وظیفه ی وزارت خارجه ی کشور است که با صلابت وارد شود و اعاده ی حیثیت کند و پیگیری حقوقی داشته باشد! اما وقتی بی غیرتی جزئی از سیاست حقارت بود، حتی پس از کشتار ایرانیان، در پیگیری دریافت جنازه هایمان نیز اهمال میشود که نتیجه اش فوران آتش زیانبار خشم است.
.
#ادامه_دارد
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۴_بهمن_۱۳۹۴
.
Read more
 #یکشنبه_های_فاطمی . #برای_روضه_ی_زهرا_به_ما_توان_بدهید #به_چشم_گریه_کنان_اشک_بی_امان_بدهید برای ...
Media Removed
#یکشنبه_های_فاطمی . #برای_روضه_ی_زهرا_به_ما_توان_بدهید #به_چشم_گریه_کنان_اشک_بی_امان_بدهید برای سینه زدن در عزای مادرمان در این #حسینیه ها بیشتر زمان بدهید میان روضه که همسایه ایم بین #بهشت کنار خانه ی زهرا به ما مکان بدهید برای گریه بر آنچه که آمده سرمان به جای اشک به ما چشم ... #یکشنبه_های_فاطمی
.
#برای_روضه_ی_زهرا_به_ما_توان_بدهید
#به_چشم_گریه_کنان_اشک_بی_امان_بدهید
برای سینه زدن در عزای مادرمان
در این #حسینیه ها بیشتر زمان بدهید
میان روضه که همسایه ایم بین #بهشت
کنار خانه ی زهرا به ما مکان بدهید
برای گریه بر آنچه که آمده سرمان
به جای اشک به ما چشم خون فشان بدهید
به آه و زمزمه در روضه ها تسلایی
به #قلب غم زده ی #صاحب–الزمان بدهید
اگر سوال شد آخر چه شد به مادر ما
فقط به دیده ی حسرت سری تکان بدهید
نمی شود که بگوییم بین #کوچه چه شد
برای مرثیه خواندن اگر زبان بدهید
به روز حشر زمان حساب ناله زنیم:
فقط به خاطر #زهرا به ما امان بدهید
قسم به #عصمت آن چادری که #خاکی شد
#مزار_مادرمان را نشانمان بدهید
اگر که روزی ما دیدن #مدینه نشد
برات کرب و بلایی به دستمان بدهید
.
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
Advertisement
تسليت <span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻 پرچم ایران و پرچم کمیته بین المللی پارالمپیک به حالت نیمه افراشته درآمد کمیته بین‌المللی ...
Media Removed
تسليت 🏻🏻🏻 پرچم ایران و پرچم کمیته بین المللی پارالمپیک به حالت نیمه افراشته درآمد کمیته بین‌المللی پارالمپیک در بیانیه‌ای، با تسلیت درگذشت بهمن گلبارنژاد اعلام کرد: "در پی درگذشت بهمن گلبارنژاد، پرچم ایران در دهکده‌ی بازیها به حالت نیمه افراشته درآمد. پرچم پارالمپیک نیز در دهکده‌ی ... تسليت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
پرچم ایران و پرچم کمیته بین المللی پارالمپیک به حالت نیمه افراشته درآمد
کمیته بین‌المللی پارالمپیک در بیانیه‌ای، با تسلیت درگذشت بهمن گلبارنژاد اعلام کرد: "در پی درگذشت بهمن گلبارنژاد، پرچم ایران در دهکده‌ی بازیها به حالت نیمه افراشته درآمد. پرچم پارالمپیک نیز در دهکده‌ی بازیها، و نیز در محل برگزاری مسابقه فینال والیبال بین ایران و بوسنی هرزگوین، فردا (یکشنبه 18 سپتامبر) به حالت نیمه افراشته درخواهد آمد. در مراسم پایانی بازی‌های پارالمپیک ریو (یکشنبه 18 سپتامبر) نیز به یاد بهمن یک دقیقه سکوت اعلام خواهد شد".
متن کامل بیانیه کمیته بین‌المللی پارالمپیک به شرح زیر است:
"با کمال تاسف و اندوه، کمیته بین‌المللی پارالمپیک فوت دوچرخه‌سوار ایرانی پارالمپیک را تایید می‌کند که در پی حادثه‌ای در صبح روز شنبه، 17 سپتامبر، در مسابقه جاده‌ای در رقابت‌های پارالمپیک 2016 ریو اتفاق افتاد.
بهمن گلبارنژاد، 48 ساله، حوالی ساعت 10:40 دقیقه صبح، در بخش اول مسیر "گرومری" که بخش کوهستانی مسیر مسابقه است، دچار سانحه شد. این ورزشکار در محل مسابقه مورد مراقبت پزشکی قرار گرفت و در جریان انتقال به بیمارستان ورزشکاران، دچار حمله قلبی شد. آمبولانس در همان لحظه به سمت بیمارستان "یونایتد ریو" در "بارا" تغییر مسیر داد اما او لحظاتی پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.
خانواده‌ی این ورزشکار که در ایران بسر می‌برند، عصر امروز خبر را دریافت کردند و تیم ایران نیز بعدازظهر امروز در دهکده ورزشکاران گرد هم آمدند و خبر به آنها داده شد.
فیلیپ کریون، رئیس کمیته بین‌المللی پارالمپیک در این باره گفت: "این خبر واقعا ناراحت کننده است. جنبش پارالمپیک با خانواده‌ی بهمن، هم‌تیمی‌ها و نیز با کمیته ملی پارالمپیک ایران ابراز همدردی می‌کند. خانواده‌ی پارالمپیک همگی اندوهگین هستند برای این تراژدی هولناکی که روی بازی‌های پارالمپیک بزرگ در ریو سایه انداخته است".
کارلوس نازمن، مسئول بازی‌های ریو 2016 نیز گفت: "این خبر بدی برای ورزش و برای جنبش پارالمپیک است. قلب و دعای ما همراه خانواده‌ی بهمن، هم‌تیمی‌ها و همه‌ی مردم ایران است".
برایان کوکسن ، رئیس انجمن بین‌المللی دوچرخه سواری نیز گفت: "از فوت دوچرخه سوار ایرانی، بهمن گلبارنژاد بسیار ناراحتم. به یاد خانواده‌ی او و دوستانش هستیم و به کمیته ملی پارالمپیک ایران تسلیت می‌گوییم".
Read more
. در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی مریم که مقدس شده یک ...
Media Removed
. در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی مریم که مقدس شده یک عیسی داشت تو مــــــادر یـــازده مســیــحا هســتی . . . پـ.ن: در مناطق عملیاتی جنوب ... . . #یکشنبه_های_فاطمی . . #زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه: السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ ... .
در مَـجد وشــرف یکّـه و تنــها هستی
در فخــر تـو بـس، اُمّ ابــیــها هســتی
مریم که مقدس شده یک عیسی داشت
تو مــــــادر یـــازده مســیــحا هســتی
.
.
.
پـ.ن: در مناطق عملیاتی جنوب ...
.
.
#یکشنبه_های_فاطمی
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
سکه ی دو رو (۸) . #بعد_از_خوندن_نهج_البلاغه تقریبا" نظامِ فکریم دچار تغییراتِ اساسی شد. انگار ...
Media Removed
سکه ی دو رو (۸) . #بعد_از_خوندن_نهج_البلاغه تقریبا" نظامِ فکریم دچار تغییراتِ اساسی شد. انگار لحظه ی حساسِ دویدن، کسی دستمو گرفت و گفت: صبر کن! کمی بچرخ و قله ی کوهی که پشت ابرها مونده رو ببین! . #چراغی_نو در اتاق کم نور ذهنم روشن شد، دیدم اونچه باعث بدبختی انسان میشه بداندیشیه! و این فقط خالق ... سکه ی دو رو (۸)
.
#بعد_از_خوندن_نهج_البلاغه تقریبا" نظامِ فکریم دچار تغییراتِ اساسی شد. انگار لحظه ی حساسِ دویدن، کسی دستمو گرفت و گفت: صبر کن! کمی بچرخ و قله ی کوهی که پشت ابرها مونده رو ببین!
.
#چراغی_نو در اتاق کم نور ذهنم روشن شد، دیدم اونچه باعث بدبختی انسان میشه بداندیشیه! و این فقط خالق انسانه که میتونه راهِ درست زندگی کردنو نشونمون بده نه آدمِ تن پرور و ناقص عقل! پس از اون نیازِ تا ببینم چه کسانی در حوزه ی دین حرف دارن و به کدوم نظرات میشه اعتنا و اطمینان کرد. با دیدن نهج البلاغه دلم قرص بود… حرف و حدیثی نمیموند. بیش از اونچه به ذهن خودم و مدعیان میومد، نویسنده هم سوال میکرد و هم جواب میداد! بعد از اون، وسعت دیدم محدود به شهرسازی نبود… پِیِ آدم سازی میگشتم!…
.
#حالا_باید_میدیدم چجور میتونم حرف خدارو بفهمم… چجور میتونم به اندیشه ی علی(ع) دست پیدا کنم! چجور میتونم کامل ترین پروسه رو برای شناخت اندیشه ی سالم انسانی طی کنم؟! تا بتونم نقاط ضعف و اشتباه عقاید انسانی رو تشخیص بدم و راه درمونشونو بیابم. تمام دروس دانشگاهی، رشته های انسانی و حتی فلسفه و الهیات… حق هدفی که داشتمو ادا نمیکرد! در حقیقت با چیدمانی عقلی- فلسفی به دین رسیده بودم و حالا نیاز داشتم خودِ دین رو بشناسم… نه اینکه به حقانیتش پی ببرم. علی(ع) محکم ترین سند بود…
.
#اون_روزا، از اینکه به گزینه ی روحانیت نزدیک میشدم، تو ذهنم طفره میرفتم! راهِ خیلی متفاوتی بود… جرئت و جسارت زیادی میطلبید. اونم با اوضاع اجتماعی و نگاه سنگین و طلبکارانه ای که شهر به آخوند جماعت داشت، توأم با چماق خطاکاری عده ای تو این لباس!… اما برای من اهمیتی پیدا نمیکرد! انگار پدرم علی(ع)، کاری بهم سپرده بود و راهی رو نشونم میداد که ارزشی بالاتر از انجامش نمیدیدم و هیچ ترس و واهمه ای از انجامش نداشتم. کامل ترین و سالم ترین راهِ فهمیدنِ علی(ع)، طلبگی بود!… و البته پرهزینه ترینش…
.
#یادمه_اوایل_اغتشاشات هشتاد و هشت، تو اوج بحبوحه های اجتماعی و تهدیدات ضد مذهبی، تصمیمم قطعی شد. اوایل تابستون بود که یه شب اومدم خونه و به خونواده نگاه کردم و گفتم: یه چیزی میخوام بگم… همه با تعجب برگشتن و نگام کردن! خندیدم و گفتم: من معماری نمیرم، میخوام طلبه شم!!!… 😉
.
#ضمیمه: کاپشن پدر جان تنمونه!
هوا سرد شد و لباسم نبود و… 😃
.
#محمد_جلیلی
#سکه_ی_دو_رو
#متن_یکشنبه_۴_مرداد_۱۳۹۴
#عکس_آذر_۱۳۹۰_امامزاده_موسی_برغان_کرج
.
Read more
سکه ی دو رو (۱۲) . وقتی روز های اول #طلبگی شروع شد… #احساس عجیبے بر دلم غالب بود… حسی مضطرب توأم با سنگینی ...
Media Removed
سکه ی دو رو (۱۲) . وقتی روز های اول #طلبگی شروع شد… #احساس عجیبے بر دلم غالب بود… حسی مضطرب توأم با سنگینی مسئولیتی خطیر و پیچیدگی راهی بی انتها که درش قدم گذاشته بودم. . از یک بُعد کنار گذاشتن سیر عادے #تحصیلی و جایگاه متعارف اجتماعی مثل پیگیری رشته ی مورد علاقم #معماری، موجب ناراحتی بود و از طرفی ... سکه ی دو رو (۱۲)
.
وقتی روز های اول #طلبگی شروع شد… #احساس عجیبے بر دلم غالب بود… حسی مضطرب توأم با سنگینی مسئولیتی خطیر و پیچیدگی راهی بی انتها که درش قدم گذاشته بودم.
.
از یک بُعد کنار گذاشتن سیر عادے #تحصیلی و جایگاه متعارف اجتماعی مثل پیگیری رشته ی مورد علاقم #معماری، موجب ناراحتی بود و از طرفی طمأنینه اے در #قلبم نسبت به انتخاب #راه و رسم طلبگے و #روحانیت حس میشد که ظاهر تمام معادلات رو با #آرامش درونش بهم میریخت! طلبگے راه سختی بود… از این به بعد من همون #محمد بودم ولی دیگران نگاهشون به من تغییر میکرد… نزدیکان و خویشاوندانی که در ذهنشون شخصیتی کاملا" مقبول و پسندیده داشتم غالبا" نگاهی سنگین و غریبه پیدا میکردند و ژستی طلبکارانه و #انتقادی به خود میگرفتن…
.
از یک سو، انحراف اشخاص معدودی که در این لباس رفتاری غیر منتظره داشتند، نگاه غیر #دوستانه ی اطرافیان رو برای منِ بی ادعا به جون می خرید!… و همینطور انگیزه ی ادامه دادنِ راه بزرگانی که در این لباس عمرے مصلح ناهنجاری های #جامعه بودند و موجب افتخار #تاریخ، انرژی مضاعفے رو برای طی مسیر طلبگے بهم القا میکرد. من راه سختی رو انتخاب کرده بودم و شاید خواسته بودن که انتخاب کنم. هم باید سفت و سخت درس میخوندم تا بتونم به درستی پاسخگوی مطالبات و نیازهای دینی و #اخلاقی جامعه باشم… هم سعی میکردم رفتار شخصی و عادات خرابم رو به مرور اصلاح کنم!… و هم باید با نامتعارف بودن این لباس پیش عمومِ #مردم با هزاران #قضاوت و برخورد متفاوت، کنار میومدم.
.
نه دوست داشتم مثل عده ای بشینم و گوشه اے از هیاهوی اجتماع، تسبیحی دست بگیرم و خوش باشم از اینکه به #خیال خودم بنده ی خوب خدام و سرمو بکنم زیر #عبا تا خودم رو از بار مسئولیت #هدایت و درمان #اندیشه ی مردمم راحت کنم! و نه دوست داشتم مثل عده اے این لباس به تنم بشینه ولی هزاران فرسخ دورتر از #انسانیت و #اسلام… آخوندی #سکولار و #غرب زده باشم که این لباس پوست میشی باشه به کَفتارِ تنش! موجودی که برای کف و سوت دیگران حاضره #دین خدارو هم خرجِ جیب و حزب و شهرتش کنه ولی همچنان مورد تایید هر کسی جز خدا بمونه!
.
دوست داشتم انسان باشم و مروج فرهنگِ زندگی #رسول_الله(ص)، اسلامی که از نفس کشیدن های حضرت #روح_الله فهمیده بودم!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۲۲_شهریور_۱۳۹۴
#عکس_فروردین_۱۳۹۳_عقداء_یزد
.
Read more
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنـــ . مردک ...
Media Removed
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنـــ . مردک پســــت که عمــــری نمک #حیدر خورد نعــــره زد بــــر ســــر #مادر به غــــرورم برخورد ایستـــــادم به نوک پنجـــــه ی پا امــا... حیف! دستش از روی سرم رد شد و بر مادر خورد هــــرچـــــه ... ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنـــ
.

مردک پســــت که عمــــری نمک #حیدر خورد
نعــــره زد بــــر ســــر #مادر به غــــرورم برخورد

ایستـــــادم به نوک پنجـــــه ی پا امــا... حیف!
دستش از روی سرم رد شد و بر مادر خورد

هــــرچـــــه کـــــردم #سپر درد و بلایــــش گـــردم
نشد ای وای که #سیلی به رخش آخر خورد

آه #زینب تــــو ندیــــدی!... به خـــدا من دیدم
مــــادرم خــــورد به #دیوار ولـــی با سـر خورد

سیــــــلی #محکم او چشـــــم مـــــرا تـــــار نمــــود
مــــادر از من دو سه تا سیلی محکمتر خورد

#لگدی خــــــورد به پهلـــــوم و نفـــــس بنــد آمد
مـــــادر اما لگـــــدی محــــکم و سنگین تر خورد

حسن ازغصه سرش رابه زمین زد،غش کرد
باز زینـــــب #غم یک مرثیـــــه ی دیگــــــر خورد

قصه ی #کوچه عجـــیب است (مهاجـــر) اما
وای از آن لحظه که #زهرا لگدی از در خورد
.
محمد بنواری
.
#یکشنبه_های_فاطمی
#یکشنبه_ها_مهمان_روضه_مادریم
#خاطرات_تلخ_اربابم_حسن
#حسن_مادری_است
#السلام_علیک_ایتها_الصدیقة_الشهیدة
#سلام_بر_مادر_حسن
#سلام_بر_بانوی_بی_مزار
.
#چهار_روز_مانده_تا_شهادت_اربابم_حسن(ع)
#هفت_صفر_را_زنده_کنیم
#کبوتر_بقیع
.
.
.
Read more
. #یکشنبه_های_فاطمی . #یگانه #مادر_خون_خدا، خدای تو کیست؟ بهشت، #شیربهای تـو، #خونبهای تو ...
Media Removed
. #یکشنبه_های_فاطمی . #یگانه #مادر_خون_خدا، خدای تو کیست؟ بهشت، #شیربهای تـو، #خونبهای تو کیست؟ جهـان بـه نـزد سـرای تـو سائـل اعماست وگرنـه مَحـرم خـاک درِ سرای تـو کیست؟ کـسی کـه عـارف قــدرِ محبتت بـاشد جز آنکه گفت به نزد تو من فدای تو کیست؟ قسم بـه طـول نمازت بگو خداوندی که می‌دهد ... .
#یکشنبه_های_فاطمی
.
#یگانه #مادر_خون_خدا، خدای تو کیست؟
بهشت، #شیربهای تـو، #خونبهای تو کیست؟
جهـان بـه نـزد سـرای تـو سائـل اعماست
وگرنـه مَحـرم خـاک درِ سرای تـو کیست؟
کـسی کـه عـارف قــدرِ محبتت بـاشد
جز آنکه گفت به نزد تو من فدای تو کیست؟
قسم بـه طـول نمازت بگو خداوندی
که می‌دهد عوضِ زخمهای پای تو کیست؟
بــه رحمتـی کــه دعـا می‌کنی به همسایه
بگو که در دو جهان لایق دعای تو کیست؟
ای استجـابت پیـش از دعا! به غیر رسول
بگو کسـی که دعا می‌کند برای تو کیست؟
نسیمی از نفست #زینب است و زینت عرش
غباری از قدمت فضّه شد، طلای تو کیست؟
.
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
.
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
اقامت در قصر لوکس چراغان پالاس در استانبول . هتل چراغان پالاس کمپینسکی در سواحل اروپایی بسفر و در ...
Media Removed
اقامت در قصر لوکس چراغان پالاس در استانبول . هتل چراغان پالاس کمپینسکی در سواحل اروپایی بسفر و در مکانی مناسب بین محلات Besiktas و Ortakoy واقع شده است. ساختمان این هتل 5 ستاره در حقیقت یک کاخ عثمانی قرن نوزدهمی است و دارای یک استخر بینهایت infinity pool می باشد که دیدهای بسیار زیبایی را به تنگه ... اقامت در قصر لوکس چراغان پالاس در استانبول
.
هتل چراغان پالاس کمپینسکی در سواحل اروپایی بسفر و در مکانی مناسب بین محلات Besiktas و Ortakoy واقع شده است. ساختمان این هتل 5 ستاره در حقیقت یک کاخ عثمانی قرن نوزدهمی است و دارای یک استخر بینهایت infinity pool می باشد که دیدهای بسیار زیبایی را به تنگه ی بسفر فراهم می کند. اخیرا در برنامه جوایز جهانی ‏گردشگری (World Travel Awards) این هتل به عنوان هتل برتر میراث فرهنگی در جهان، هتل برتر اروپا و برترین سوییت در هتل ‏های ترکیه (سوییت سلطان) معرفی شد.‏‏ اتاق های این هتل در سه دسته قرار می گیرند: 1) اتاق ها و سوئیت ها 2) سوئیت های منحصر به فرد 3) کاخ- سوئیت های منحصر به فرد و هر کدام از این دسته ها خود نیز انواعی دارند به عنوان مثال در گروه دوم سوئیت والی و وزیر و در گروه سوم سوئیت سلطان قرار دارند. به طور کلی اتاق های هتل چراغان پالاس کمپینسکی دارای رختخواب های لوکس و پنجره های قدی هستند. علاوه بر این، اتاق ها مجهز به تلویزیون ماهواره ای و یخچال بوده و در تمام آنها بالکن هایی با دید به باغ یا دریا وجود دارد.
صبحانه ی هتل هر روز از ساعت 6.30 تا 11 در رستوران لاله دان سرو می شود که خوراکی های آن بالغ بر 250 آیتم بوده و 80% مواد اولیه ی مورد استفاده در آنها ارگانیک هستند، ضمن اینکه فضاهایی نیز به صبحانه ی عربی و آسیایی اختصاص داده شده اند. علاوه بر آنچه گفته شد، شما می توانید در تمام اوقات روز از غذا خوردن در این رستوران با منوی غذاهای لذیذ و اختصاصی منطقه در کنار تنگه ی بسفر لذت ببرید. لازم به ذکر است که رستوران لاله دان بهترین صبحانه و برانچ استانبول را ارائه می دهد. برانچ افسانه ای چراغان پالاس نیز روزهای یکشنبه از ساعت 12 تا 16 سرو شده و شامل 300 آیتم خوشمزه می باشد.
رستوران تغرا در طبقه ی اول هتل چراغان پالاس تاریخی واقع شده و دیدهای نفس گیری را به تنگه ی بسفر فراهم می کند. کلمه ی «تغرا» در حقیقت امضای خوشنویسی شده ی سلاطین عثمانی را توصیف می کند و به عنوان سربرگ یا مهر و موم سلطنتی از آن استفاده می کردند که بر کف بشقاب های این رستوران نیز تصویر شده است. هر شب در این رستوران می توان لذت غذا خوردن به سبک عثمانی را به همراه موسیقی سنتی زنده تجربه نمود. لازم به ذکر است که غذای مخصوص این رستوران The Testi Lamb Casserole می باشد. .
.
آژانس هواپیمایی ایرانیان مهر .
.
📞 02122220333 .
.
#تور
#سفر
#هواپیمایی
#تفریح
#انرژی
#مسافرت
#تورارزان
#تور_لحظه_آخری
#تورارزان
#تورلوکس
#تور_دبی
#تور_اروپا
#تور_آمریکا
#ویزا
Read more
 #داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ...
Media Removed
#داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو… . #تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، ... #داستان_مجنون
.
#بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو…
.
#تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، بی اغراق بگم که فضای مهرشهر عوض شده بود و گویی روح مجدد و پر طراوتی بر محیط می دمید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ی شهر می جوشید… بنر های عرض تبریک و تسلیت، خیابان اصلی تا درب منزل پدری محمد رو مزین به چهره ی زیباش کرده بود. دمِ درب ورودی که رسیدم، زنگ زدم به مصطفی، برادر عزیزش که خیلی دوسش دارم… با اینکه درب باز بود، و قبلش گفته بودم، ولی روم نمیشد داخل بشم!
.
#صبر_کردم_تا_کسی_بیاد_اجازه_بگیرم! وقتی داخل شدم، بهتم زد… پدر بزرگوار محمد، خندان و شادمان، با رویی باز، به گرمی در آغوشم کشید! سلام، خوش آمدید!! باورم نمیشد… این همه بهجت و سرور، با گذشتِ دو هفته از پر کشیدنِ محمد، برای یک پدر که تمام عمر خودش رو صرف پرورش پسر بزرگش کرده، حیرت برانگیز بود! بغضم رو فرو میخوردم، خیلی سعی کردم تا اشکامو نگه دارم!… روی زمین دو زانو نشستم و کنار مردی که امروز پدرِ شهید نام داشت، دل به صحبت ها سپردم…
.
#احساس_میکردم_داخل_منزل_پدر_خودم هستم… حتی مادر و همسرشون که تشریف آوردند، احساس میکردم با مادر و خواهر خودم مواجه شدم… چیزی جز شرمندگی برای ابراز نبود!… صمیمیت و شیرینی آرامش عجیبی در فضای خانه حاکم شده بود! از نگاهِ بغض فروخورده ی مصطفی تا سکوتِ سنگین و صلابتِ چادر سیاهِ مادر و کوه صبور وجودِ پر حیای همسر! و حتی چشمانِ معصوم و زیبای حِلما(دختر یکساله ی شهید)… همگی خوابِ عمه ی گرامی شهید رو به زیبایی معنا میکرد!
.
#رویای_صادقی_که_محمد… با لبخند بیان کرده بود:
“آری… #معشوقه_به_سامان_شد…!"
.
#دل_نوشت: آخر صفر، محمد بهم زنگ زد و گفت: حاجی یه هیئت خونگی داریم، میای برامون صحبت کنی؟! چشمم رو بستم و به خودم گفتم: مجلس امام حسینِ(ع)! مگه دنبال اسم و رسمی؟! تعلل نکن! بی درنگ پاسخ دادم: بله… کجا بیام؟!
.
#دیروز_خدا_بهم_گفت: محمد! اون روز انتخابت کردم برای منزل شخصی که از شهدا بود! تا در آخرین محرم عمرش، تو براش از زینب(س) بگی!… حالا، امروز یه دعاش کربلاییت میکنه! پس برای حسینم تا آخر عمرت تعلل نکن! من همون خداییم که شب عاشورای زینب(س)، تسکین قلبش بودم! محمد، بنده ی معشوقه شو… مثلِ محمد!!!
.
#محمد_جلیلی
#شهید_محمد_اینانلو
#متن_یکشنبه_۱۱_بهمن_۱۳۹۴
#عکس_شنبه_۱۰_بهمن_۱۳۹۴_منزل_شهید_اینانلو_مهرشهر_کرج
.
Read more
 #داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ...
Media Removed
#داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو… . #تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، ... #داستان_مجنون
.
#بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو…
.
#تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، بی اغراق بگم که فضای مهرشهر عوض شده بود و گویی روح مجدد و پر طراوتی بر محیط می دمید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ی شهر می جوشید… بنر های عرض تبریک و تسلیت، خیابان اصلی تا درب منزل پدری محمد رو مزین به چهره ی زیباش کرده بود. دمِ درب ورودی که رسیدم، زنگ زدم به مصطفی، برادر عزیزش که خیلی دوسش دارم… با اینکه درب باز بود، و قبلش گفته بودم، ولی روم نمیشد داخل بشم!
.
#صبر_کردم_تا_کسی_بیاد_اجازه_بگیرم! وقتی داخل شدم، بهتم زد… پدر بزرگوار محمد، خندان و شادمان، با رویی باز، به گرمی در آغوشم کشید! سلام، خوش آمدید!! باورم نمیشد… این همه بهجت و سرور، با گذشتِ دو هفته از پر کشیدنِ محمد، برای یک پدر که تمام عمر خودش رو صرف پرورش پسر بزرگش کرده، حیرت برانگیز بود! بغضم رو فرو میخوردم، خیلی سعی کردم تا اشکامو نگه دارم!… روی زمین دو زانو نشستم و کنار مردی که امروز پدرِ شهید نام داشت، دل به صحبت ها سپردم…
.
#احساس_میکردم_داخل_منزل_پدر_خودم هستم… حتی مادر و همسرشون که تشریف آوردند، احساس میکردم با مادر و خواهر خودم مواجه شدم… چیزی جز شرمندگی برای ابراز نبود!… صمیمیت و شیرینی آرامش عجیبی در فضای خانه حاکم شده بود! از نگاهِ بغض فروخورده ی مصطفی تا سکوتِ سنگین و صلابتِ چادر سیاهِ مادر و کوه صبور وجودِ پر حیای همسر! و حتی چشمانِ معصوم و زیبای حِلما(دختر یکساله ی محمد)… همگی خوابِ عمه ی گرامی شهید رو به زیبایی معنا میکرد!
.
#رویای_صادقی_که_محمد… با لبخند بیان کرده بود:
“آری… #معشوقه_به_سامان_شد…!"
.
#دل_نوشت: آخر صفر، محمد بهم زنگ زد و گفت: حاجی یه هیئت خونگی داریم، میای برامون صحبت کنی؟! چشمم رو بستم و به خودم گفتم: مجلس امام حسینِ(ع)! مگه دنبال اسم و رسمی؟! تعلل نکن! بی درنگ پاسخ دادم: بله… کجا بیام؟!
.
#دیروز_خدا_بهم_گفت: محمد! ۱۲ ده شب انتخابت کردم برای منزل شخصی که از شهدا بود! تا در آخرین محرم عمرش، تو براش از زینب(س) بگی!… حالا، امروز یه دعاش کربلاییت میکنه! پس برای حسینم تا آخر عمرت تعلل نکن! من همون خداییم که شب عاشورای زینب(س)، تسکین قلبش بودم! محمد، بنده ی معشوقه شو… مثلِ محمد!!!
.
#محمد_جلیلی
#شهید_محمد_اینانلو
#متن_یکشنبه_۱۱_بهمن_۱۳۹۴
#عکس_شنبه_۱۰_بهمن_۱۳۹۴_منزل_شهید_اینانلو_مهرشهر_کرج
.
Read more
 #داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ...
Media Removed
#داستان_مجنون . #بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو… . #تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، ... #داستان_مجنون
.
#بعد_از_سه_هفته_ای_که قم مشغول درس و امتحان بودم، تونستم برای دو روزی به منزل ابوی در کرج بیام… اول وظیفه ای که داشتم، رسیدن محضر خانواده ی محمد بود… بهتر بگم: مدافع حریم حرم حضرت زینب سلام الله علیها، شهید محمد اینانلو…
.
#تو_راه_که_میومدم، بخشی از مسیر رو پیاده قدم میزدم، بی اغراق بگم که فضای مهرشهر عوض شده بود و گویی روح مجدد و پر طراوتی بر محیط می دمید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ی شهر می جوشید… بنر های عرض تبریک و تسلیت، خیابان اصلی تا درب منزل پدری محمد رو مزین به چهره ی زیباش کرده بود. دمِ درب ورودی که رسیدم، زنگ زدم به مصطفی، برادر عزیزش که خیلی دوسش دارم… با اینکه درب باز بود، و قبلش گفته بودم، ولی روم نمیشد داخل بشم!
.
#صبر_کردم_تا_کسی_بیاد_اجازه_بگیرم! وقتی داخل شدم، بهتم زد… پدر بزرگوار محمد، خندان و شادمان، با رویی باز، به گرمی در آغوشم کشید! سلام، خوش آمدید!! باورم نمیشد… این همه بهجت و سرور، با گذشتِ دو هفته از پر کشیدنِ محمد، برای یک پدر که تمام عمر خودش رو صرف پرورش پسر بزرگش کرده، حیرت برانگیز بود! بغضم رو فرو میخوردم، خیلی سعی کردم تا اشکامو نگه دارم!… روی زمین دو زانو نشستم و کنار مردی که امروز پدرِ شهید نام داشت، دل به صحبت ها سپردم…
.
#احساس_میکردم_داخل_منزل_پدر_خودم هستم… حتی مادر و همسرشون که تشریف آوردند، احساس میکردم با مادر و خواهر خودم مواجه شدم… چیزی جز شرمندگی برای ابراز نبود!… صمیمیت و شیرینی آرامش عجیبی در فضای خانه حاکم شده بود! از نگاهِ بغض فروخورده ی مصطفی تا سکوتِ سنگین و صلابتِ چادر سیاهِ مادر و کوه صبور وجودِ پر حیای همسر! و حتی چشمانِ معصوم و زیبای حِلما(دختر یکساله ی محمد)… همگی خوابِ عمه ی گرامی شهید رو به زیبایی معنا میکرد!
.
#رویای_صادقی_که_محمد… با لبخند بیان کرده بود:
“آری… #معشوقه_به_سامان_شد…!"
.
#دل_نوشت: آخر صفر، محمد بهم زنگ زد و گفت: حاجی یه هیئت خونگی داریم، میای برامون صحبت کنی؟! چشمم رو بستم و به خودم گفتم: مجلس امام حسینِ(ع)! مگه دنبال اسم و رسمی؟! تعلل نکن! بی درنگ پاسخ دادم: بله… کجا بیام؟!
.
#دیروز_خدا_بهم_گفت: محمد! ۱۲ شب انتخابت کردم برای منزل شخصی که از شهدا بود! تا در آخرین محرم عمرش، تو براش از زینب(س) بگی!… حالا، امروز یه دعاش کربلاییت میکنه! پس برای حسینم تا آخر عمرت تعلل نکن! من همون خداییم که شب عاشورای زینب(س)، تسکین قلبش بودم! محمد، بنده ی معشوقه شو… مثلِ محمد!!!
.
#محمد_جلیلی
#شهید_محمد_اینانلو
#متن_یکشنبه_۱۱_بهمن_۱۳۹۴
#عکس_شنبه_۱۰_بهمن_۱۳۹۴_منزل_شهید_اینانلو_مهرشهر_کرج
.
Read more
... پرونده‌ی شهریورماه سینماتک موزه‌ی هنرهای معاصر تهران به «معماری و سینما» اختصاص دارد و در آن ...
Media Removed
... پرونده‌ی شهریورماه سینماتک موزه‌ی هنرهای معاصر تهران به «معماری و سینما» اختصاص دارد و در آن گزیده‌ای از فیلم‌هایی سینمایی به نمایش درمی‌آید که از حیث مطالعات معماری یا شهرسازی واجد ارزش‌های ویژه اند: سرچشمه (1949) که شاید مهم‌ترین فیلم تاریخ سینما درباره‌ی معمار و معماری باشد؛ درخشش ... ...
پرونده‌ی شهریورماه سینماتک موزه‌ی هنرهای معاصر تهران به «معماری و سینما» اختصاص دارد و در آن گزیده‌ای از فیلم‌هایی سینمایی به نمایش درمی‌آید که از حیث مطالعات معماری یا شهرسازی واجد ارزش‌های ویژه اند:

سرچشمه (1949) که شاید مهم‌ترین فیلم تاریخ سینما درباره‌ی معمار و معماری باشد؛
درخشش (1980) و کشتی روسی (2002) که هرکدام به‌شکلی ویژه از معماری در ساختار روایی‌شان بهره برده‌اند؛
زنگ تفریح (1967) که بازنمایی منحصربه‌فردی است از معماری و شهر مدرن اروپایی؛
مطب دکتر کالیگاری (1920) نمونه‌ی کلاسیکی از طراحی صحنه برای بیان درونیات شخصیت‌ها؛
برزیل (1985) یکی از نمونه‌های تحسین‌شده از ترسیم شهر آینده (کابوس‌شهر آینده)؛
ام را به نشانه‌ی مرگ بگیر (1954) که از عناصر کوچک و بزرگ فضای داخلی یک خانه، بهره‌های متنوعی در روایت قصه برده‌است؛
و نمایش ترومن (1998) که نمونه‌ی شاخصی است در نقد نوشهرسازی، یکی از تئوری‌های مهم شهرسازی معاصر.
جلسات این پرونده که با همکاری کانون معماری و شهر موزه‌ی هنرهای معاصر برنامه‌ریزی شده‌است، مطابق با برنامه‌های همیشگی سینماتک، در بعد از ظهرهای یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها، راس ساعت 17، در محل موزه، به نمایش درمی‌آیند (استثنائاً نمایش فیلم‌های درخشش و برزیل در ساعت 16 آغاز می‌شود). برخی از اکران‌ها با جلسات نقد و بررسی و با حضور صاحب‌نظران حوزه‌های معماری، شهرسازی و فیلم همراه خواهندبود که جزئیات آن متعاقباً از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی سینماتک و کانون معماری و شهر به اطلاع خواهد رسید.

برای تهیه‌ی بلیط برنامه‌ها، به وب‌سایت تیوال مراجعه کنید.
www.tiwall.com
@a.u.circle
@tehran.cinematheque
...
_______________________________________________
وبسایت معماری معاصر ایران
برنامه های تخصصی خود را ارسال کنید.
www.caoi.ir
________________________________________________
Read more
رؤیای برجام . سرانجام با رای اکثریت مجلس، طرح جامع اقدام مشترک به تصویب رسید و پس از آن رهبر معظم انقلاب، ...
Media Removed
رؤیای برجام . سرانجام با رای اکثریت مجلس، طرح جامع اقدام مشترک به تصویب رسید و پس از آن رهبر معظم انقلاب، آن را به شرطِ رعایت ۹ تبصره قبول فرمودند. در شرط اول به صراحت آمده است: "اعلام کتبی رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه‌ اروپا مبنی بر لغو تحریمها…" سوال: این تعهد کتبی و حقوقی را از جناب اوباما و اتحادیه ... رؤیای برجام
.
سرانجام با رای اکثریت مجلس، طرح جامع اقدام مشترک به تصویب رسید و پس از آن رهبر معظم انقلاب، آن را به شرطِ رعایت ۹ تبصره قبول فرمودند. در شرط اول به صراحت آمده است: "اعلام کتبی رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه‌ اروپا مبنی بر لغو تحریمها…" سوال: این تعهد کتبی و حقوقی را از جناب اوباما و اتحادیه اروپا کِی گرفتید؟!!! در دومین بند از شروط اجرای برجام، فرمودند: "وضع هرگونه تحریم در هر سطح و به هر بهانه‌ای توسط هر یک از کشورهای طرف مذاکرات، نقض برجام محسوب خواهد شد و دولت موظّف است طبق بند ۳ مصوّبه‌ی مجلس، اقدامهای لازم را انجام دهد و فعّالیّتهای برجام را متوقّف کند." ۲۹ مهر ۹۴
.
و ما شاهد آن بودیم که پس از این دستور، آمریکا طرح تحریم ۳۴ کشور تحت تجارت با ایران را تصویب نمود! همچنین، لایحه اعمال ۱۲ تحریم جدید، من جمله تحریم هایی علیه سپاه پاسداران، به کنگره امریکا ابلاغ گردید و اکنون در شرف تصویب است! ایضا"، ایران برای چندمین بار در ماه های اخیر به حمایت از تروریسم! (حزب الله لبنان، یمن و سوریه) و نیز عاملِ شرارت! و بی ثباتی در منطقه معرفی گردید!! و هکذا ناقض برجام خوانده شد!! چرا که موشک متعارف عماد را برای تضمین دفاعی خود آزمایش کرد. اما واکنش جناب رئیس جمهور: "تولید انواع موشک ها، با سرعت و جدیت ادامه یابد" عجب! این پاسخ کوبنده دو سوال میطلبد: ۱. آیا روند نظامی و دفاعی کشور، اصولا" تحت نظارت شماست یا رهبر معظم انقلاب؟! ۲. چرا امریکایی ها آزمایش متعارف موشکی ما را نقض برجام نامیدند؟! مگر در توافق محدود به مذاکرات هسته ای، تعهدی در توان نظامی و امنیتی ایران هم داده بودید؟!؟
.
وقتی رئسای مجلس، قوه قضائیه و نیز دکتر ظریف فرمودند: طرح اخیر کنگره ی امریکا به صراحت، نقص برجام است!!! پاسخ ریاست محترم جمهور باید به اطاعت از شروط رهبری نظام، اعلام توقف برجام باشد! یا دستور ادامه ی تولید موشک؟!؟ یعنی چشمتان را بر نقض صریح برجام و دستور صریح رهبر انقلاب بسته اید؟! و با رویه ای منفعلانه و در سیاستی ذلت بار در برابر گستاخی های دشمن، دستور به چیزی می دهید که اساسا" صحبت از آن، از ابتدا دخلی به حضرتتان نداشته؟! این واکنش حضرتعالی فرار به جلوست! و ما را بیاد رفتار فخرالتواریخ، حضرت ظریف انداخت. زمانیکه پس از تهدیدات هر روزه ی امریکا پشت میز مذاکرات، بالاخره یک روز غیرتشان به جوش آمد و فرمودند: " هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکنید!"
.
خب! بعد از آن روز، نه یک بار… بلکه بارها تهدید و توهین شدیم!! پاسخ کوبنده ی حضرات چه بوده؟!! توقفِ برجام؟!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۱۳_دی_۹۴
.
Read more
نشست نیومدیا شماره‌ی سی و یک | یوانا کومنِنیچ در کدام جهان زندگی می کنی؟ یکشنبه بیست و سه آبان، ...
Media Removed
نشست نیومدیا شماره‌ی سی و یک | یوانا کومنِنیچ در کدام جهان زندگی می کنی؟ یکشنبه بیست و سه آبان، ساعت هفت عصر یوانا کومنیچ‏ که برای اقامت فرهنگی و حضور در نمایشگاه گروهی ”همه‌ی پاسپورت‌های دیگر” به تهران سفر کرده است‏‏، در روز پایانی این نمایشگاه  در نشستی در گفتگو با امیرعلی قاسمی شرکت خواهد ... نشست نیومدیا شماره‌ی سی و یک | یوانا کومنِنیچ

در کدام جهان زندگی می کنی؟

یکشنبه بیست و سه آبان، ساعت هفت عصر
یوانا کومنیچ‏ که برای اقامت فرهنگی و حضور در نمایشگاه گروهی ”همه‌ی پاسپورت‌های دیگر” به تهران سفر کرده است‏‏، در روز پایانی این نمایشگاه  در نشستی در گفتگو با امیرعلی قاسمی شرکت خواهد کرد و به ارایه نمونه‌هایی از کارهای هنری خود خواهد پرداخت و در پایان میزگردی با هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه برگزار خواهد شد.
این جلسه رایگان بوده و به زبان انگلیسی و فارسی برگزار می‌شود.

یوانا کومنیچ، هنرمند و‌مدرس هنر، متولد ۱۹۸۱ در پانچِوو صربستان است. او از سال ۲۰۰۹ در پانجوو و برلین به کار و زندگی مشغول است. او دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته نقاشی از دانشگاه هنر بلگراد و‌همچنین دانش آموخته‌ی  رشته «هنر دربافتار» از دانشگاه هنر برلین است. یوانا در طی سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ در آکادمی هنرهای زیبای ونیز به فراگیری نقاشی و‌ هنر چند رسانه‌ای پرداخته  و در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته‌ی نظریه زیباشناسی در مقطع دکترا در دانشگاه هنر برلین است.

کومنیچ در فعالیت هنری خود از رسانه‌های متنوعی مدد می‌گیرد و تحقیقاتش بر موضوعی با عنوان « نامرئی اما حاضر» متمرکز است. او‌ به صورت انفرادی، یا با همراهی گروه‌هایی از افراد حرفه‌ای و آماتور بر پیوند بین رسانه های مختلف و یا جنبه‌های ادراکی متفاوت کار می‌کند. در این کار از افرادی با  پیش زمینه های گوناگون و‌توانایی‌های ادراکی بسیار متفاوت به خصوص کسانی که در ادراک بصری دارای مشکلاتی هستند یاری می‌جوید تا بتواند در سطحی شخصی یا اجتماعی بر روش های برقراری ارتباط ،دریافت، تبادل و‌خلق اثر بازنگری کند.

وی تا کنون در پروژه‌ها و نمایشگاه های گروهی متعددی در کشورهای یوگسلاوی سابق، ایتالیا، آلمان، هلند، رومانی و آمریکا از جمله مرکز Baumwollspinnerei در لاپزیک آلمان،  DA - Kunsthaus Kloster در گراون‌هورست و گالری Mole Vanvitelliana در آنکونا وحسادتهای شهری؛  بینال سرگردان تهران، در  ام‌کی‌ام در بلگراد شرکت داشته است.

او همچنین در زمینه اشاعه‌ی هنر و مشارکت دادن مخاطب با موزه‌‌ها، گالری‌ها و مراکز آموزشی متعددی همکاری کرده است  که از میان آنها می‌توان به جامعه‌ی نو هنر‌های بصری برلین‌ (ان‌‌گ‌بی‌کی)، بینال برلین و آکادمی هنر برلین اشاره داشت.
Photo: Die Auflösung des Sehens / The Resolution of Sight
Dancing Feather (detail of installation)
Jovana Komnenić and Dirk Sorge
DA Kunsthaus Gravenhorst 2014
Read more
. #دوره_های_آموزشی_شهرکتاب @bookcitycc هگل در چشم دشمنانش: باتای، لویناس، دلوز، دریدا مدرس: ...
Media Removed
. #دوره_های_آموزشی_شهرکتاب @bookcitycc هگل در چشم دشمنانش: باتای، لویناس، دلوز، دریدا مدرس: دکتر محمدمهدی اردبیلی دیالکتیک هگلی از ابتدای ظهور خویش، بر اندیشه‌ی متفکران معاصر و پس از هگل تأثیرگذار بوده است. در اواخر قرن ۱۹ این تأثیر را می‌توان هم نزد هگلیان جوان (مانند مارکس و ... .
#دوره_های_آموزشی_شهرکتاب

@bookcitycc

هگل در چشم دشمنانش: باتای، لویناس، دلوز، دریدا

مدرس: دکتر محمدمهدی اردبیلی

دیالکتیک هگلی از ابتدای ظهور خویش، بر اندیشه‌ی متفکران معاصر و پس از هگل تأثیرگذار بوده است. در اواخر قرن ۱۹ این تأثیر را می‌توان هم نزد هگلیان جوان (مانند مارکس و فویرباخ) و هم نزد آنان که به هگل ستیزی شهرت دارند (مانند نیچه و کی‌یرکه‌گور) مشاهده کرد. این تأثیرگذاری در قرن بیستم و به‌ویژه نزد متفکرانی که به «پست‌مدرن» مشهورند، به شکلی دیگر ادامه یافت. تمام این متفکران، بلااستثنا برای نقد مبانی مدرن، ابتدا به نقد عظیم‌ترین تجلی آن، یعنی فلسفه‌ی هگل، پرداختند و در نتیجه به‌عنوان متفکرانی ضدهگلی شهرت یافتند. اما در سطحی دیگر، واکاوی مبانی و خاستگاه‌های اندیشه‌ی این متفکران می‌تواند ریشه‌های دیالکتیکی-هگلی آن‌ها را، حتی در همان زمانی که به نقد هگل مشغول‌اند، آشکار سازد.

دوره‌ی آموزشی «هگل در چشم دشمنانش»، خواهد کوشید تا از این منظر به بازخوانی و واکاوی اندیشه‌های چهار متفکر مهم فرانسوی‌زبان منتقد هگل در قرن بیستم بپردازد: ژرژ باتای (۱۸۹۷-۱۹۶۲)، امانوئل لویناس (۱۹۰۶-۱۹۹۵)، ژیل دلوز (۱۹۲۵-۱۹۹۵) و ژاک دریدا (۱۹۳۰-۲۰۰۴). روشن است که مواجهه با این متفکران در این دوره، در چهارچوب خود رویکرد پست‌مدرن صورت نخواهد گرفت و تلاش می‌شود تا حتی‌الامکان، تمامی این متفکران به‌طور خاص، و اندیشه‌ی پست‌مدرن فرانسوی به‌طور عام، در پرتو نسبتشان با هگل و چه بسا از منظری هگلی بازخوانی شود. بدین معنا، هدف از این دوره تحلیل و بررسی فروپاشی هیولای هگلی در قرن بیستم، در عین ردیابی غنایمِ تکه‌پاره‌ی این «هگلِ فروپاشیده» نزد دشمنانش است.

این دوره با تدریس دکتر محمدمهدی اردبیلی در هفت جلسه، روزهای یکشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ برگزار می‌شود. آغاز آن ۲۲ آذرماه است. علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این دوره‌ی آموزشی تا ۱۵ آذرماه فرصت دارند در ساعات اداری به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرند.
Read more
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . تمـــــــام ...
Media Removed
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ . تمـــــــام اهـــــــل عالــــــــم دم گرفتند به حال خانه ی ما #غم گرفتند کــــه روزی روزگاری خـــــانه ی ما صفایی داشت آن راهم گرفتند . کنــــون افتــــاده نالـــــه در دل بــــاد و حتی ... ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسلامـ برمادرحسنــ
.
تمـــــــام اهـــــــل عالــــــــم دم گرفتند
به حال خانه ی ما #غم گرفتند
کــــه روزی روزگاری خـــــانه ی ما
صفایی داشت آن راهم گرفتند
.
کنــــون افتــــاده نالـــــه در دل بــــاد
و حتی #آسمان هم ناله سر داد
نمی دانی چه شد در آن سیاهی
خودم دیدم که بین #کوچه افتاد
.
زچشمش #سیلی کین سو گرفته
که حتی از #علی هم رو گرفته
خودم دیدم که مـــادر زیر #چادر
دو دســــتی دست بر پهـــلو گرفته
.
به قلب مادرم زخم #فدک خورد
دل ریــــش پدر جـــــانم نمک خورد
خــــرابــــم شــــد به ســــر انــــگار دنیا
که پیش چشم من #مادر کتک خورد
.
کمی با #درد و شبنم راه می رفت
و با دنیایی از غم راه می رفت
اگر چه دست بر دیوار می زد
ولی با قامتی #خم راه می رفت
.
شدم این روزها غمخوار زهرا(س)
و مدیون سوال چشم #بابا
همین الان حدود چند روز است
که می ترسم ببوسم صورتش را
.
و دارد می رود از خانه کم کم
و چشمان پدر با #اشک نم نم
و در زانوی او دیگر رمق نیست
به روی شانه اش دنیای #ماتم
.
#یا_رب_نصیب_هیچ_غریبی_دگر_مکن
#داغی_که_گیسوان_حسن_را_سفید_کرد
.
.
#یکشنبه_های_فاطمی
#یکشنبه_ها_مهمان_روضه_مادریم
#خاطرات_تلخ_اربابم_حسن
#السلام_علیک_ایتها_الصدیقة_الشهیدة
#سلام_بر_مادر_حسن
#سلام_بر_بانوی_بی_مزار #امان_از_داغ_سیلی
#حسن_مادری_است
#مدینه #کوچه #سیلی #مادر #شهیدة #حسن #غریب #غربت #مظلومة
.
#کبوتر_بقیع
.
.
.
Read more
 #وحشی_های_معتدل . #هنوز_۶_سالی_از_اون_روزا_نمیگذره که سران فتنه با رمز تقلب، عده ای از مردم ...
Media Removed
#وحشی_های_معتدل . #هنوز_۶_سالی_از_اون_روزا_نمیگذره که سران فتنه با رمز تقلب، عده ای از مردم رو تحریک کردن که بریزید تو خیابونا و اصل انتخابات و قانون رو زیر سوال بردن… تا جایی که مسجد و پرچم امام حسین(ع) هم آتیش زدن و فریاد نه غزه و نه لبنان سردادن و عربده کشیدن مرگ بر دیکتاتور (خطاب به رهبر انقلاب)!! . #خیلی_جالبه… . سال ... #وحشی_های_معتدل
.
#هنوز_۶_سالی_از_اون_روزا_نمیگذره که سران فتنه با رمز تقلب، عده ای از مردم رو تحریک کردن که بریزید تو خیابونا و اصل انتخابات و قانون رو زیر سوال بردن… تا جایی که مسجد و پرچم امام حسین(ع) هم آتیش زدن و فریاد نه غزه و نه لبنان سردادن و عربده کشیدن مرگ بر دیکتاتور (خطاب به رهبر انقلاب)!!
.
#خیلی_جالبه…
.
سال ۸۸ اختلاف ۱۳ میلیونی رای احمدی نژاد و موسوی رو گفتن تقلبه!! ولی سال ۹۲ وقتی روحانی با اختلاف صد و پنجاه هزار رای، رئیس جمهور شد… برا ردِ سلامت انتخابات، زبونشون جای دیگه بود!
.
#همین_جماعتی_که_۲۴_نفر از بسیجیای پاک این مملکت رو تو اغتشاشات به شهادت رسوندن و صدها نفر از پلیس و سپاه و مدافعان انقلاب رو ضرب و شتم کردن و دختر چادری تهرانی رو لخت کردن و ازش فیلم گرفتن!… وقتی دیدن داعش به ۴۰ کیلومتری مرز ایران رسیده… عکس حاج قاسم رو گرفتن رو دست و گفتن: سردار بهت افتخار میکنیم!!
.
نه بخاطر اینکه احترام میفهمن!! چون الان باید امنیت اونایی رو تامین کنه که تو ۸۸ شال سیادت می بستن گردن سگاشون!!… حاج قاسم فعلا شده آدم خوبه و… اون هرزه های بازیگری که برا فوت استاد سلحشور، جای تسلیت بهم تبریک گفتنم، عکسشو میزنن تو پیجاشونو خدا قوت میگن! و الا اینا همون بی شرفای گرانقدری هستن که هنوز میگن صدها شهید داوطلب ایران تو سوریه پولای چند ده میلیونی میگیرن!!
.
#همون_جماعتی_که_سال_۷۸ داشتن میرفتن برا تصاحب بیت رهبری و حذف ولایت فقیه و سال ۸۸ جار میزدن خامنه ایه دیکتاتور و عکس امام(ره) پاره میکردن… حالا یه ساله میگن رهبر انقلاب امرشون لازم الاجراست! چون زیر فشار دولت و بخاطر جهل و سستی اکثریت… فعلا با طرح نفوذی برجام با قرار دادنِ ۹ شرطِ زیر پا مونده، موافقت کردن!… ولی این بی نمازا ژست ولایتمداری گرفتن و انقلابیا رو ضد ولایت میخونن!!
.
#همونایی_که_بیشتر_از_۱۰_ماه آرامش این ملت رو خرج رذالتشون کردن و از سطل آشغال گرفته تا اموال شخصی و عمومی مردم رو به آتیش کشیدن… حالا به اونایی که معتقد به اسلام و انقلابن، انگ افراطی می چسبونن!! چرا؟ چون میگن آمریکا خوبه و باید سگ کدخدا بود تا جهانی شد!! همونا که یه روز جبهه نبودن و موقع جنگ تو انگلیس و آمریکا عیاشی میکردن! اومدن به نماینده های جانباز مجلس میگن تندرو… چرا؟ چون از ترس اینکه جنگ نشه حاضرن ماتحت اوبامارم ببوسن…!
.
#تهران_زاده_ی_من!… همون جاییه که سر حسین(ع) به طمع گندمش بالای نی رفت! تا زمانیکه حماقت جایگزین فهم بشه و عزت، حراجِ ذلت… دور ابن زیادن و مسلم تنهاست! و تهران جولان کوفیان…
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۹_اسفند_۹۴
.
Read more
شایعات، رسواییها، زندان: ساد با نوعی هرزگی رسوایی آور، غیرقابل تصور و افتضاح فاحشه های جوان زیادی ...
Media Removed
شایعات، رسواییها، زندان: ساد با نوعی هرزگی رسوایی آور، غیرقابل تصور و افتضاح فاحشه های جوان زیادی را برای اعمال شنیع و سکسی در قصر خود (lacoste) به کارمیگرفت. همچنین او متهم به کفرگویی و توهین به مقدسات نیز بوده است، در حقیقت استنباط من از شخصیت ساد ” یک تهاجم همه جانبه به هرچیزی که مقدس جلوه میکرد ... شایعات، رسواییها، زندان:

ساد با نوعی هرزگی رسوایی آور، غیرقابل تصور و افتضاح فاحشه های جوان زیادی را برای اعمال شنیع و سکسی در قصر خود (lacoste) به کارمیگرفت. همچنین او متهم به کفرگویی و توهین به مقدسات نیز بوده است، در حقیقت استنباط من از شخصیت ساد ” یک تهاجم همه جانبه به هرچیزی که مقدس جلوه میکرد و حرمت داشت” می باشد.

از جمله رفتارهای عجیب او عشـقبازی با خواهرزنش است که او نیز در همان قصر سکونت داشت! اولین رفتار مذهب ستیزانه ی دوساد در یکشنبه ی عیدپاک ۱۷۶۸ علنی شد، زمانی که در این روز مقدس به زنی به نام “رز کلر” تـجاورز نمود؛ در فـاحشه بودن یا نبودن این زن مناقشات و روایات فراوان است که به نظر من در توجیح رفتار غیر اخلاقی ساد در یک روز مقدس نقش چندانی ندارد، این اتفاق زمانی رخداد که او این زن را به قصر ییلاقی خود دعوت نمود و در آنجا او را حبس نموده مجبور به تحمل شکنجه های سـکـسی و جسمی نمود. این زن با فرار از پنجره ی طبقه ی دوم قصر!! این راز را برملا ساخت؛ مادر زن ساد با مطلع شدن از این حادثه نامه ای به مقامات جهت محاکمه ی دوساد نوشت که این نامه بعدها محدودیتها و مشکلات فراوانی برای ساد به وجود آورد. پیش از این حادثه و در آغاز ۱۷۶۳ساد عموما در حوالی پاریس زندگی میکرد، فـاحشه های زیادی از بدرفتاریهای او به پلیس شکایت برده بودند که ساد شرح این وقایع و شیوه ی گریز از پلیسها را با تمام جزئیاتش در روز نوشته هایش آورده ، در هر صورت او در این مدت تحت نظارت پلیس بود و زندانها و بازداشتهای کوتاه مدتی را متحمل شده بود که نهایتا در سال ۱۷۶۸ به قصر خودش “لاکوسته” تبعید شد.

شایان ذکر است یک داستان ضمنی جالب مربوط به سال ۱۷۷۲ وجود دارد که راجع به مسمومیت غیر کشنده ی فاحشه ها به وسیله ی داروهای محرک جنسی (Spanish fly)و نهایتا تجـاوز به آنهاست است؛ این حادثه به دوساد و لاتور-(خدمتکار دوساد)- نسبت داده شد و منجر به فرار این دو نفر به همراه خواهر زن دوساد به ایتالیا شد!!! دو ساد و لاتور که در پایان سال ۱۷۷۳در منطقه ی نظامی Mio lans تحت نظر بودند بعد از چهار ماه موفق به فرار شدند. ساد بعد از این فرار به لاکوسته بازمی گردد و مجددا به همسرش می پیوندد که با سکوتش و پناه دادن به او شریک جرم پیامدهای رفتار ساد به حساب می آمد.
#مارکی_دو_ساد #فلاسف #متفکران #دانشمند #علم #منطق #اندیشمند #متفکر
#معترض
#مخالف
#مبارز
بنده سه تا از داستان های دوساد را مطالعه کردم. جالب بود دیدگاهشان، از جنبه نگرش ایشان به مذهب متحیر شدم و گیرا بود اما از دیدگاه سکس فلسفی شان ترجیح میدهم چیزی نگویم
Read more
اروپا همچنان در حال شکل گیری است، ژاک لوگوف در پیشگفتارش بر مجموعه کتاب های "شکل گیری اروپا" بر اروپا ...
Media Removed
اروپا همچنان در حال شکل گیری است، ژاک لوگوف در پیشگفتارش بر مجموعه کتاب های "شکل گیری اروپا" بر اروپا به مثابه یک وضعیت جغرافیایی، تاریخی و احتمالا معرفت شناسانه ی ناتمام و از درون متعارض تاکید می گذارد، این تاکید اما در تعارض ساختاری با ایده پساعصر روشنگریِ غربِ جهانشمول قرار دارد، غربی که ریشه ... اروپا همچنان در حال شکل گیری است، ژاک لوگوف در پیشگفتارش بر مجموعه کتاب های "شکل گیری اروپا" بر اروپا به مثابه یک وضعیت جغرافیایی، تاریخی و احتمالا معرفت شناسانه ی ناتمام و از درون متعارض تاکید می گذارد، این تاکید اما در تعارض ساختاری با ایده پساعصر روشنگریِ غربِ جهانشمول قرار دارد، غربی که ریشه های فکریِ پروژه بسط مفهومی اش در اروپای جغرافیایی پی‌ریزی شده اما مرزهای این بسط مفهومی، تمام جغرافیای جهان را هدف قرار داده و این تعارضِ میان غرب و اروپا به ناچار، بستر گفت و گوی چند سویه را برای غرب [ها] فراهم اورده است؛ گفت‌و‌گو با بیرون، گفت و گو با پیرامون و گفت‌و‌گو با درون. ماحصل این گفت و گوهای گوناگون، شکل گیری غربْ پارادایم های متنوعی بوده است؛ غرب [های] مدرن، غرب [های] رادیکال، غرب [های] آوانگارد، غرب [های] مابعد مدرن، غرب [های] پُست کولونیال. . .
نشست یک روزه "معماری غرب در گفت و گوی درونی با خود" که با پی گیری های انسان شناسی و فرهنگ و در قالب برنامه یکشنبه های انسان شناسی و فرهنگ برگزار می گردد، به دنبال یافت کنش معماری غرب، تحت شمول این وضعیت متعارض و در عین حال گفت و گویی است، علیرضا تغابنی و آرش بصیرت در قالب درسگفتارهایی با عناوین "منطق جریان" و "غرب به رغم غرب" چگونگی حضور فرم، زبان و پروژه [های] فکری معماری غرب در گستره های جغرافیایی پیرامونی نسبت به غرب را شرح داده و برْهمْ کنشِ معمارانه این مواجه را صورت بندی می کنند و به این پرسش پاسخ می دهند که ایا جهان معماری می تواند مدرن[هایِ] [غیر]غربی یا معماری [های] جهان های [غیر] موازی [غیر] جهانشمول نیز داشته باشد، یا همچنان تمام راه ها به غربِ اروپا محور ختم می شود.
نشست معماری غرب در گفت و گوی درونی با خود راس ساعت 16 روز یکشنبه مورخ 24 ابان ماه 1394 در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می گردد.
Read more
. در آستانه ی پخش سریال #Westworld / نظر منتقدان درباره‌ی بمب بعدی HBO چیست؟ . اچ‌بی‌اُ مدت‌هاست به عنوان جریان‌سازترین برنامه‌ساز تلویزیون می‌شناسیم. شبکه‌ای که کماکان به عنوان تنها جاه‌طلب این مدیوم شناخته می‌شود . چون مثلا «بازی تاج و تخت» فقط یک سریال فانتزی خارق‌العاده با پروداکشنی ... .
♨ در آستانه ی پخش سریال #Westworld / نظر منتقدان درباره‌ی بمب بعدی HBO چیست؟
.
🔹اچ‌بی‌اُ مدت‌هاست به عنوان جریان‌سازترین برنامه‌ساز تلویزیون می‌شناسیم. شبکه‌ای که کماکان به عنوان تنها جاه‌طلب این مدیوم شناخته می‌شود
.
🔹چون مثلا «بازی تاج و تخت» فقط یک سریال فانتزی خارق‌العاده با پروداکشنی زیباتر و قوی‌تر از فیلم‌های سینمایی نبود، بلکه باعث شد تا همه‌ی شبکه‌ها به فکر ساخت یک سریال فانتزی بیافتند. بنابراین وقتی می‌گوییم «وست‌ورلد» بمب بعدی اچ‌بی‌اُ است، یعنی این سریال فقط قرار نیست به سرگرمی بحث‌برانگیز جدیدمان تبدیل شود، بلکه آن‌قدر بزرگ و دگرگون‌کننده است که می‌تواند به سنگ‌بنای بعدی این شبکه تبدیل شود و بعد از اژدهایان و هیولاهای یخی، پای هوش‌های مصنوعی و آنتونی هاپکینز را به گفتگوهای تلویزیونی هفتگی‌مان باز کند
.
🔹تریلرها شامل تصاویر زیبایی از مناظر کویری امریکا و در مقابل لوکیشن‌های داخلی خفقان‌آوری می‌شود که آدم را یاد کارهای استنلی کوبریک می‌اندازد. باید هم این‌طور باشد. چون علاوه‌بر اینکه نیتن کراولی به عنوان طراح تولید سه‌گانه‌ی «بتمن» در این کار حضور دارد، بلکه پس‌زمینه‌ی پارک هم مکانی به اسم «کسل وَلی» در ایالت یوتاست
.
🔹منتقد سایت آی‌جی‌ان: «با توجه به اپیزود افتتاحیه‌ی معرکه و درگیرکننده‌ای که به سرعت شما به درون خودش می‌کشد، جواب یک بله‌ی بلند است. از گروه بازیگران برجسته گرفته تا تصاویر فوق‌العاده و موسیقی به‌یاماندنی‌ای از رامین جوادی بزرگ (آهنگساز بازی تاج و تخت و مظنون)، این سریال از همه نظر تلویزیون را در عالی‌ترین درجه‌اش به نمایش می‌گذارد»
.
🔹نویسنده‌ی سایت گیمز رادار: «در همان پانزده‌ی دقیقه‌ی اپیزود افتتاحیه‌ی "وست‌ورلد"، هیچ شکی برای شما باقی نمی‌ماند که این می‌تواند بمب بعدی اچ‌بی‌اُ باشد. در یک صحنه‌ی تیراندازی نفسگیر، جاناتان نولان، خالق سریال و نویسنده/کارگردان اپیزود اول، علاوه بر اینکه به فیلم ۱۹۷۳ مایکل کرایتون ادای دین می‌‌کند، تصورات قبلی‌تان را نیز در هم می‌کشند، چندتا سوال عمیق اخلاقی می‌پرسد و حتی کمی جنجال هم به پا می‌کند. این رویداد بزرگ بعدی تلویزیون است!»
.
🔹نهایتا نویسنده‌ی گاردین: «برای آن دسته از ما که عاشق قصه‌اند- آن هم دنیا دنیا قصه! "وست‌ورلد" در حد "بازی تاج و تخت" توی خال می‌زند. یا خدا، ماجراهای زیادی وجود دارد..»
.
🔹پخش اولین قسمت این سریال از روز یکشنبه ۲ اکتبر (۱۱ مهر) امسال از شبکه HBO آغاز خواهد شد
________
#Western #JonathanNolan
#BenBarnes #AnthonyHopkins #EdHarris
#ThandieNewton #TVSeries #TvShow #HBO
Read more
New Media Media Talk Serie #24 | Armin Zoghi Sunday, May 1, 2016 - 7 pm New Media Projects - Tehran #NewMediaProjects #arminzoghi نشست ...
Media Removed
New Media Media Talk Serie #24 | Armin Zoghi Sunday, May 1, 2016 - 7 pm New Media Projects - Tehran #NewMediaProjects #arminzoghi نشست بیست و چهارم نیومدیا به دیدار و گفتگو با آرمین ذوقی عکاس، ویدئو آرتیست، هنرمند تجسمی و کیوریتور و مدرس هنر ساکن فرانسه، اختصاص دارد. او که برای ساخت فیلم ... New Media Media Talk Serie #24 | Armin Zoghi
Sunday, May 1, 2016 - 7 pm
New Media Projects - Tehran
#NewMediaProjects
#arminzoghi
نشست بیست و چهارم نیومدیا به دیدار و گفتگو با آرمین ذوقی عکاس، ویدئو آرتیست، هنرمند تجسمی و کیوریتور و مدرس هنر ساکن فرانسه، اختصاص دارد. او که برای ساخت فیلم جدیدش در تهران به سر میبرد، دعوت جامعه نیومدیا را پذیرفت تا آثار و فعالیتهای جدیدش را به اشتراک بگذارد.
جلسه روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت، از ساعت هفت در پروژه‌های نیو‌مدیا برگزار می‌شود و علیار راستی میزبان این گفتگو خواهد بود.
آرمین ذوقی متولد 1358، عکاس، ویدئو آرتیست، هنرمند تجسمی و کیوریتور و مدرس هنر است. او فارق التحصیل کارشناسی ارشد عکاسی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد (2003) و همینطور کارشناس ارشد هنرهای تجسمی از دانشگاه Marc Bloch فرانسه (2008) است. آثار آرمین ذوقی تا کنون در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی بسیاری در ایران، دوبی و اروپا نمایش داده شده است و از سوی دیگر به عنوان کیوریتور و گالری دار و مدرس هنر فعالیت داشته است. با وجود تخصص در زمینه ی عکاسی و ویدئو، وی هیچگاه خود را به استفاده از مدیوم مشخصی محدود نکرده است و به اقتضای ایده و پروژه‌اش رسانه‌های مورد نیارش را انتخاب می‌کند. موضوع غالب آثار این هنرمند استوار بر فردگرایی است؛ لذا فلسفه‌ی غرب و همینطور سینمای اروپا و امریکا منابع مورد استفاده‌ی وی هستند.
با توجه به حیطه‌ی گسترده و مستمر فعالیت آرمین ذوقی در زمینه‌ی تولید اثر هنری، تدریس دروس تخصصی هنر در دانشگاه، کیوریتوری و گالری‌داری و همچنین برگزاری کنفرانس‌های تخصصی، ورک شاپ و نشستهای متعدد، تلاش بسیاری در انجام وظیفه‌ی اجتماعی‌اش به عنوان هنرمند داشته است.
پوستر از سامان خسروی، آتلیه ورشو
Read more
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده ...
Media Removed
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید ... معماری و نوشتار برای رسانه
علی اعطا
در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید گفتمان های معماری و شهرسازی در اجتماع، فزونی خواهد یافت. تردیدی نیست که رسانه های عمومی، ابزار اصلی در شکل دهی به افکار عمومی و تولید گفتمان های معنادار حوزه ی معماری و شهرسازی هستند. معماران و شهرسازان در رسانه های مکتوب می نویسند، اما در موارد بسیار از مهارت های کافی برای نوشتار برخوردار نیستند.
این دوره به هدف ایجاد مهارت در معماران و شهرسازان برای تولید محتوای رسانه ای در حوزه ی معماری و شهرسازی برنامه ریزی شده است. این دوره که به صورت کارگاهی تنظیم شده است، بر مهارت های نوشتار با تاکید بر یادداشت نویسی و گزارش نویسی برای رسانه های مکتوب و مجازی تنظیم شده است.
در این دوره، مباحثی همچون ایده پردازی برای نوشتار، کشف و خلق سوژه، قالب های نوشتار، زبان نوشتار، ساختار متن، تیتر نویسی و مواردی از این دست مورد گفتگو قرار خواهد گرفت.
مخاطبین این دوره آن دسته از معماران، شهرسازان و دانشجویان هستند که تمایل دارند با ارتقای مهارت های نوشتاری، با رسانه های گروهی همکاری کنند.

مدت دوره: 4 جلسه
زمان برگزاری: یکشنبه 17 تا 21
شروع دوره: دوم دی ماه
شهریه: 220000 تومان
Read more
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده ...
Media Removed
معماری و نوشتار برای رسانه علی اعطا در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید ... معماری و نوشتار برای رسانه
علی اعطا
در دهه های اخیر، معماری و شهرسازی از مرزهای آکادمیک عبور کرده اند و به عرصه ی عمومی وارد شده اند. با پدید آمدن این تغییر، معماران و شهرسازان رسالت جدی تری را در عرصه های فرهنگی و شکل دادن به ذهنیت شهروندان برعهده گرفته اند و به نظر می رسد نقش فرهنگی متخصصان در تولید گفتمان های معماری و شهرسازی در اجتماع، فزونی خواهد یافت. تردیدی نیست که رسانه های عمومی، ابزار اصلی در شکل دهی به افکار عمومی و تولید گفتمان های معنادار حوزه ی معماری و شهرسازی هستند. معماران و شهرسازان در رسانه های مکتوب می نویسند، اما در موارد بسیار از مهارت های کافی برای نوشتار برخوردار نیستند.
این دوره به هدف ایجاد مهارت در معماران و شهرسازان برای تولید محتوای رسانه ای در حوزه ی معماری و شهرسازی برنامه ریزی شده است. این دوره که به صورت کارگاهی تنظیم شده است، بر مهارت های نوشتار با تاکید بر یادداشت نویسی و گزارش نویسی برای رسانه های مکتوب و مجازی تنظیم شده است.
در این دوره، مباحثی همچون ایده پردازی برای نوشتار، کشف و خلق سوژه، قالب های نوشتار، زبان نوشتار، ساختار متن، تیتر نویسی و مواردی از این دست مورد گفتگو قرار خواهد گرفت.
مخاطبین این دوره آن دسته از معماران، شهرسازان و دانشجویان هستند که تمایل دارند با ارتقای مهارت های نوشتاری، با رسانه های گروهی همکاری کنند.

مدت دوره: 4 جلسه
زمان برگزاری: یکشنبه 17 تا 21
شروع دوره: دی ماه
شهریه: 220000 تومان
Read more
. در اعتراض به قداره‌کش‌های داعشی‌مسلک | حسین زمان . . ‬ این قصه اهانت و حرمت‌شکنی در حق هنرمندان ...
Media Removed
. در اعتراض به قداره‌کش‌های داعشی‌مسلک | حسین زمان . . ‬ این قصه اهانت و حرمت‌شکنی در حق هنرمندان خاتمه ندارد. جماعت بی‌هنر و هنرستیز به هر بهانه‌ای و در هر فرصتی، چنگ و دندان نشان می‌دهند و به وحشی‌گری‌های‌شان ادامه می‌دهند و هنرمندان ارزشمند این آب و خاک را آزار می‌دهند و دریغ از دفاعِ مراجع ... .
در اعتراض به قداره‌کش‌های داعشی‌مسلک | حسین زمان
.
.
‬ این قصه اهانت و حرمت‌شکنی در حق هنرمندان خاتمه ندارد. جماعت بی‌هنر و هنرستیز به هر بهانه‌ای و در هر فرصتی، چنگ و دندان نشان می‌دهند و به وحشی‌گری‌های‌شان ادامه می‌دهند و هنرمندان ارزشمند این آب و خاک را آزار می‌دهند و دریغ از دفاعِ مراجع مسوول از حقوق هنرمندان مظلوم‌مان.

یکشنبه‌ی این هفته، مردم کاشان شاهد تعرض عده‌ای بی‌فرهنگ داعشی‌مسلک به یکی از ارزشمند‌ترین بازیگران کشورمان بودند. با وحشی‌گری تمام، مقابل سینمای محل نمایش فیلم «یحیی سکوت نکرد»، به خانم فاطمه معتمدآریا حمله‌ور شده و به این بانوی هنرمند اهانت کرده‌اند و به حضور او در شهر کاشان معترض شده‌اند. امام‌جمعه این شهر از حضور این هنرمند باسابقه و محبوب ملت به عنوان مصیبت یاد می‌کند و آن را اتفاقی می‌داند که جا دارد به مناسبت آن عزای عمومی اعلام شود.

این اقدامات نفرت‌انگیز و این موضع‌گیری نامعقول و زشت و غیراخلاقی یک امام‌جمعه نباید بی‌پاسخ بماند. امثال فاطمه معتمدآریا سرمایه‌های هنری این کشورند و توهین به ایشان توهین به فرهنگ و هنر یک ملت است.

این‌همه غارت و چپاول و دزدی و جنایت در لباس دین و مذهب و شریعت رخ می‌دهد، میلیارد میلیارد از جیب این مردم مظلوم، توسط مسوولان نظام به سرقت می‌رود، انسان‌های بی‌گناه به جرم ابراز عقیده، سال‌ها را در حبس و حصر، از همه حقوق انسانی محروم می‌شوند، رگ غیرت‌شان ورم نمی‌کند و یک کلمه‌ی اعتراضی از دهان‌شان خارج نمی‌شود ولی به بهانه حضور یک بانوی هنرمند در شهر کاشان، جامه بر تن می‌درند و قداره‌کشی می‌کنند.

جا دارد همه‌ی هنرمندان واقعی، سازمان‌های هنری و وزارت ارشاد، رسما در مقابل این وحشی‌گری بایستند و انزجار خود را اعلام نمایند.

اینجانب ضمن ابراز ارادت قلبی‌ام به فاطمه معتمدآریا، بانوی بزرگ سینمای ایران، اقدامات صورت‌گرفته در کاشان را غیرانسانی و غیراخلاقی می‌دانم و مراتب اعتراض خود را اعلام می‌نمایم.
--------------------------
منتشرشده در صفحه‌ی فیسبوک نویسنده
Hossein Zaman ( حسین زمان)
Fb.com/hosseinzamanmusic
.
.
.
.
.
.
#فاطمه_معتمد_آریا #معتمدآریا #بازیگر #بازیگران #بازیگرزن #هنرمند #هنرپیشه #هنرپیشه_زن #بازیگران_ایرانی #کاشان #فیلم #سینما #سینمای_ایران #بازیگرمعروف #بازیگران_زن_ایرانی #عکس_بازیگران
#fatemehmotamedaria #bazigar #bazigaran #bazigaranirani #honarpishe #kashan #instairan #instairanian #persianlikes #honarmand #honarmandan #instapersian #iran_insta_pic #insta_iran
Read more
. . <span class="emoji emoji1f537"></span><span class="emoji emoji1f539"></span>نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است. . . <span class="emoji emoji1f536"></span><span class="emoji emoji1f538"></span>علاقه‌مندان می‌توانند ...
Media Removed
. . نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است. . . علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند. نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس ... .
.
🔷🔹نشرچشمه در روزهای نمایشگاه کتاب میزبان دوستان اهل قلم است.
.
. 🔶🔸علاقه‌مندان می‌توانند در پنجمین روز نمایشگاه، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ با «عادل فردوسی‌پور» دیدار کنند.

نشرچشمه تاکنون کتاب‌های «فوتبال علیه دشمن» و «هنر شفاف‌اندیشیدن» را از این مترجم، روزنامه‌نگار، مدرس دانشگاه و گزارشگر منتشر کرده که کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» به چاپ بیست و پنجم رسیده است.

این کتاب در ۹۹ بخش مختلف که هر کدام عنوان‌ و موضوع مجزایی دارند به بررسی دقیق استدلال‌های معیوبی می‌پردازد که منجر به تکرار اشتباهات از طرف اشخاص، حرفه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دوبلی در این کتاب مجذوب‌کننده، دستورالعملی برای شادمانی ارائه نمی‌دهد، بلکه شناختی فوق‌العاده درمورد چگونگی کارکرد ذهن ما ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت این کتاب اثری موشکافانه است درباره‌ی پیشگیری از «غمگینی خود ساخته». «رابرت چالدینی» نویسنده‌ی کتاب «تاثیر»، درباره‌ی این کتاب می‌گوید: «دوبلی متدوال‌ترین ایرادهای تصمیم‌گیری ما را با فصاحت بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد چگونه می‌توان به کمک حس مثبت و آموزنده با آن‌ها مقابله کرد.» رولف دوبلی نویسنده‌ی کتاب، متولد سال ۱۹۶۶، رمان‌نویس و کارآفرین سویسی است. او فارغ‌التحصیل ام‌بی‌اِی و دکترای فلسفه‌ی اقتصاد از دانشگاه سنت گالن سویس است. دوبلی از موسسان getAbstract، بزرگ‌ترین فراهم‌آورنده‌ی خلاصه‌ی کتاب و عمده‌ی شهرت او به خاطر تالیف کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» است که خیلی سریع به موفقیت دست یافت و در صدر جدول کتاب‌های پرفروش آلمان قرار گرفت. این کتاب به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است.
Read more
 #یکشنبه_های_فاطمی . تو خانه دار علی هستی و پری #علی تویی کمال عروج کبوتری علی نشان دهنده ی بالایی ...
Media Removed
#یکشنبه_های_فاطمی . تو خانه دار علی هستی و پری #علی تویی کمال عروج کبوتری علی نشان دهنده ی بالایی تکامل توست همین روایت با تو برابری علی علی به همسری ات باید #افتخار کند و یا تو #فخر بورزی به همسری علی هزار سال دگر هم نمی بریم از یاد حماسه ایی که تو دادی به دلبری علی قسم به حرمت تو مثل تو نمی خواهیم حکومتی ... #یکشنبه_های_فاطمی
.
تو خانه دار علی هستی و پری #علی
تویی کمال عروج کبوتری علی
نشان دهنده ی بالایی تکامل توست
همین روایت با تو برابری علی
علی به همسری ات باید #افتخار کند
و یا تو #فخر بورزی به همسری علی
هزار سال دگر هم نمی بریم از یاد
حماسه ایی که تو دادی به دلبری علی
قسم به حرمت تو مثل تو نمی خواهیم
حکومتی که نباشد به #رهبری_علی
.
.
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
 #نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست ...
Media Removed
#نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست در آن پیداست که سال مادر سادات است . #نوروز_فاطمی_مبارک . ‌. . #یکشنبه_های_فاطمی . . #زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه: السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي ... #نوروز_فاطمی
امسال برآورده همه حاجات است
هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است
سالی که دو مولودی زهراست در آن
پیداست که سال مادر سادات است
.
#نوروز_فاطمی_مبارک
.
‌.
.
#یکشنبه_های_فاطمی .
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
<span class="emoji emoji21a9"></span> مراسم رونمایی آلبوم‌های زنجیر گیسو ودلبر طناز، عصر روز یکشنبه 10 آبان ماه در مکتب تهران برگزار ...
Media Removed
مراسم رونمایی آلبوم‌های زنجیر گیسو ودلبر طناز، عصر روز یکشنبه 10 آبان ماه در مکتب تهران برگزار شد. این مراسم با حضور خواننده‌ی آلبوم زنجیر گیسو، آقای ابراهیم یوسفی‌نژاد، برگزار شد. خانم مینو افتاده یکی از سخنرانان این مراسم بودند که به دلیل بارندگی شدید و ترافیک شهری امکان حضور در مراسم را ...
مراسم رونمایی آلبوم‌های زنجیر گیسو ودلبر طناز، عصر روز یکشنبه 10 آبان ماه در مکتب تهران برگزار شد. این مراسم با حضور خواننده‌ی آلبوم زنجیر گیسو، آقای ابراهیم یوسفی‌نژاد، برگزار شد. خانم مینو افتاده یکی از سخنرانان این مراسم بودند که به دلیل بارندگی شدید و ترافیک شهری امکان حضور در مراسم را نیافت. مکتب تهران مراسم فوق را برای مراعات شرایط حضار و دیگر سخنرانانی که به موقع نرسیده بودند مراسم را با یک ساعت و نیم تاخیر آغاز کرد.

در ابتدای این مراسم سیاوش آریامنش آهنگساز و سرپرست گروه به همراه سعید حسین‌پور به اجرای سنتور و تنبک پرداختند.

سپس رضا مهدوی، مدیر مؤسسه‌ی راوی و نوازنده‌ی سنتور، صحبت کرد. ایشان ضمن تشکر از اجرای نوازندگان گفت که با شنیدن قطعات اجراشده، گویی به دهه‌ی شصت سفر کرده‌ است. ایشان به این نکته نیز اشاره کرد که فرامرز پایور با آثار بدیع خود توانسته شاگردان خوبی همچون سیاوش آریامنش را تربیت کند. شیوه‌ی اجرایی سیاوش آریامنش به گونه‌ای‌ست که شنونده تصور می‌کند این مرحوم پایور است که می‌نوازد. در این آثار اصالت موسیقی همچنان به طور کامل حفظ شده است. وی همچنین افزود که این قطعات باید برطرف‌کننده‌ی نیاز مردم در رسانه‌های مختلف همچون رادیو و تلویزیون باشد. رضا مهدوی به این مهم اشاره کرد که از آن جا که موسیقی کلاسیک در هر جای دنیا هویت واقعی آن مملکت را حفظ می‌کند در نتیجه ما به این سبک از موسیقی در کشورمان نیازمندیم. ما همچنان می‌بینیم  که علی‌رغم موسیقی پاپ و وارداتی، در کلاس‌های موسیقی شاگردان مستعدی هستند که موسیقی کلاسیک می‌آموزند. در آخر آقای مهدوی به این نکته اشاره کرد که سیاوش آریامنش با ازخودگذشتگی فراوان و به خاطر عشق به استادش، با اجرای دقیق آثار وی به ایشان ادای دین کرده است.

در ادامه‌ی مراسم سوسن دهلوی از زحمات آقای آریامنش تشکر کرد و گفت که اجرای ایشان یاد استاد پایور را زنده کرده و شب به یاد ماندنی را رقم زده است.

در ادامه پیمان آذرمینا نیز همانند سخنرانان قبلی از رنگ و بوی موسیقی استاد پایور سخن گفت. این که چگونه موسیقی استاد پایور جلوتراز زمان خود بوده و همچنان تازگی خود را حفظ کرده است. پیمان آذرمینا در پایان سخنان خود گفت تنها از چنین سنگ بسترهایی می‌توان بنای رفیع به پا کرد.
Read more
. #مرکز_فرهنگی_شهرکتاب . <span class="emoji emoji2b55"></span>️نوبل‌خوانی با توماس مان . با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی . توماس ...
Media Removed
. #مرکز_فرهنگی_شهرکتاب . ️نوبل‌خوانی با توماس مان . با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی . توماس مان، نویسنده و منتقد برجسته‌ی آلمانی است که هنرمندی بسیار درون‌گرا بود و موضوعات آثارش را از تجربه‌ها و اندیشه‌های درونی خود می‌گرفت. دل‌مشغولی او در اواسط زندگی، مساله‌ی مرگ و موقعیت ... .
#مرکز_فرهنگی_شهرکتاب
.
⭕️نوبل‌خوانی با توماس مان
.
با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی
.
توماس مان، نویسنده و منتقد برجسته‌ی آلمانی است که هنرمندی بسیار درون‌گرا بود و موضوعات آثارش را از تجربه‌ها و اندیشه‌های درونی خود می‌گرفت. دل‌مشغولی او در اواسط زندگی، مساله‌ی مرگ و موقعیت هنرمند در قبال جامعه بود. توماس مان در ۱۸۷۵ به دنیا آمد و در ۱۹۵۵ درگذشت. بیشتر آثار او چون کوه جادو، بودنبروک‌ها، مرگ در ونیز، تریستان و ... به فارسی ترجمه و منتشر شده است. توماس مان در ۱۹۲۹ برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات شد.

نحوه‌ی زندگی و رفتار روشنفکران و تاثیر آن در ارتباط‌شان با مردم، همواره از درون‌مایه‌های اصلی در آثار اوست. توماس مان نخستین آلمانی بود که جایزه‌ی نوبل را به دست آورد.

بیست‌ودومین نشست نوبل‌خوانی شهر کتاب در روز یکشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۱۶:۳۰ به نوبل‌‌خوانی با توماس مان اختصاص دارد که با حضور دکتر محمود حدادی و دکتر سعید رضوانی در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهیدبهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود.
.
کتاب های توماس مان در شهرکتاب آنلاین:
http://shahreketabonline.com/products/author/توماس%20مان/
.
#شهرکتاب_آنلاین #نوبل #نوبل_خوانی #توماس_مان
Read more
 #نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست ...
Media Removed
#نوروز_فاطمی امسال برآورده همه حاجات است هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است سالی که دو مولودی زهراست در آن پیداست که سال مادر سادات است . #نوروز_فاطمی_مبارک . ‌. . #یکشنبه_های_فاطمی . . #زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه: السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي ... #نوروز_فاطمی
امسال برآورده همه حاجات است
هرلحظه ی آن سرآمد اوقات است
سالی که دو مولودی زهراست در آن
پیداست که سال مادر سادات است
.
#نوروز_فاطمی_مبارک
.
‌.
.
#یکشنبه_های_فاطمی .
.
#زیارت_حضرت_زهرا_در_روز_یکشنبه:
السَّلامُ عَلَيْكِ يَا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَكِ الَّذِي خَلَقَكِ فَوَجَدَكِ لِمَا امْتَحَنَكِ صَابِرَةً أَنَا لَكِ مُصَدِّقٌ صَابِرٌ عَلَى مَا أَتَى بِهِ أَبُوكِ وَ وَصِيُّهُ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمَا وَ أَنَا أَسْأَلُكِ إِنْ كُنْتُ صَدَّقْتُكِ إِلا أَلْحَقْتِنِي بِتَصْدِيقِي لَهُمَا لِتُسَرَّ نَفْسِي فَاشْهَدِي أَنِّي ظَاهِرٌ [طَاهِرٌ] بِوِلايَتِكِ وَ وِلايَةِ آلِ بَيْتِكِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ أَجْمَعِين
.
سلام بر تو اى آزموده شده،آن‏كه تو را آفريد آزمودت،پس تو را به آنچه آزمود شكيبا يافت، من از صميم قلب به تو ايمان دارم و بر آنچه پدر بزرگوارت و جانشينش(درود خدا بر آن دو باد)آوردند بردبارم و از تو مى‏خواهم‏ از آنجا كه مومن به تو هستم مرا به گروندگان آن دو ملحق سازى تا دلشاد گردم،پس گواه باش‏ كه همانا من تنها به ولايت تو و ولايت اهل بيتت(كه درود خدا بر همه آنان باد)پاك گشته و دلگرمم.
.
.
#عبدالزهراﺀ
.
Read more
رویداد یو اف سی دویست و سه متن: اختصاصی رزم آنلاین فردا شب (بامداد یکشنبه، 10 سپتامبر 2016 مصادف ...
Media Removed
رویداد یو اف سی دویست و سه متن: اختصاصی رزم آنلاین فردا شب (بامداد یکشنبه، 10 سپتامبر 2016 مصادف با 21 شهریور 95)، رویداد بزرگ "یو اف سی 203" در "کویکن لوآنس آرنا" در شهر کلیولند ایالت اوهایوی کشور آمریکا برگزار خواهد شد. رویدادی که در مبارزه ی اصلی آن، میوچیچ تازه بر تخت نشسته، از جایگاه در ... رویداد یو اف سی دویست و سه

متن: اختصاصی رزم آنلاین

فردا شب (بامداد یکشنبه، 10 سپتامبر 2016 مصادف با 21 شهریور 95)، رویداد بزرگ "یو اف سی 203" در "کویکن لوآنس آرنا" در شهر کلیولند ایالت اوهایوی کشور آمریکا برگزار خواهد شد.

رویدادی که در مبارزه ی اصلی آن، میوچیچ تازه بر تخت نشسته، از جایگاه در برابر اووریم با انگیزه و پرقدرت دفاع خواهد کرد.

در مبارزه ی اصلی این رویداد، در دسته ی وزنی سنگین وزن، استیپ میوچیج، قهرمان 34 ساله ی سنگین وزن یو اف سی و قهرمان سابق دسته ی سنگین وزن سازمان "ان ای ای اف اس" (NAAFS) به مصاف، آلستیر اووریم، مبارز 36 ساله ی هلندی و قهرمان سابق دسته ی سنگین وزن سازمان های "دریم"، "استرایک فورس" و تورنومنت کیک بوکسینگ "کی وان ورلد گرند پریکس 2010"، برای دفاع از کمربند سنگین وزن سازمان یو اف سی خواهد رفت.

در مبارزه ی جالب این رویداد، سی ام پانک، از سوپراستار های سازمان "دبلیو دبلیو ای" (WWE)
کشتی حرفه ای، در اولین مبارزه ی حرفه ای خود به مصاف میکی گال خواهد رفت که این باعث می شود که این رویداد بیش از پیش توجه علاقه مندان به کشتی حرفه ای یا اصطلاحا کشتی کچ را به خود جلب کند.
گال نیز بیش از دو مبارزه ی ام ام ای با رکورد حرفه ای را ندارد که هر دو را برنده ی مبارزه بوده است. ️جالب تر اینجاست که این مبارزه در لیست مبارزات اصلی این رویداد جای داده شده است.

این مسائل و این توجه ها به سوپراستار یک رشته ی نمایشی، باعث می شود که سطح کیفی مبارزات یو اف سی پایین بیاید مگر اینکه یو اف سی تمهیدات خاصی را برای این مسئله بیاندیشد و روی هر دو مبارز برای اجرای یک مبارزه ی سطح بالا کار کرده باشد.

در پست بعد، اطلاعات مبارزات و ساعت ها و نحوه ی تماشای این رویداد را اعلام خواهیم کرد.
#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی
#razmonline #martialarts #mma #ufc #ufc203 #stipemiocic #alistairovereem
Read more
. برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی، ...
Media Removed
. برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی، دوشنبه های خوش خُلق را آرزو می کنم. برایت یک فیلم با خاطرات مشترک و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو می کنم. شنیدن واژه های مهربان، دیدن زندگیِ درحال عبور رویت شبی با ماه کامل، مرور یک رابطه ... .
برایت عطر باغ وُ میوه های جنگلی را
عشق بازیِ آستانه ی در شنبه های لبریز از عشق
یکشنبه های آفتابی، دوشنبه های خوش خُلق را
آرزو می کنم.
برایت یک فیلم با خاطرات مشترک
و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد
آرزو می کنم.
شنیدن واژه های مهربان، دیدن زندگیِ درحال عبور
رویت شبی با ماه کامل، مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق
و ایمان به خدا را برایت دوست دارم.
خنده های بی حساب مانند کودکان،
گوش سپردن به پرنده وقتی می خواند
و نشنیدن خداحافظی را برایت دوست دارم.
سرودهای عاشقانه، دوش گرفتن زیر آبشار
خواندن آوازهای نو، انتظاری عاشقانه در ایستگاه قطار
و‌ یک مهمانی پر از صدای گیتار
برایت آرزو می کنم.
یافتن خاطرات یک عشق قدیمی، داشتن شانه های صمیمی
کف زدن های شادمانه، بعدازظهرهای آرام
نواختن گیتار برای او که دوستش داری
و یک دنیا عشق از من
برایت آرزو می کنم
.
«کارلوس دروموند دآندراده»
Read more
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم ...
Media Removed
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن ... @feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره مرحوم خادمی، خاطرنشان کردند ظرفیت ورزش فیشور هم در زمینه ی فوتبال و هم در زمینه ی رشته های دیگر خیلی بیشتر از آن چیزی است که وجود دارد و برای شکوفایی این استعدادها لازم است مسئولین و خیّرین از جوانان ورزشکار در رشته های مختلف حمایت نموده تا با دلگرمی بیشتری به کار خود ادامه دهند. سیدیوسف حسینی با اشاره به تیم اتحاد فیشور در دبی، این تیم را یکی از تیمهای منسجم و قوی منطقه در خارج از کشور دانست و تأکید کرد همین پتانسیل ها نشان از استعداد فراوان جوانان فیشوری در زمینه ی ورزش می باشد. حبیب الله قادری عضو هیأت ورزش فیشور نیز با تشکر از برگزارکنندگان این مسابقات و جوانان پرشور و با اخلاق فیشور و همچنین تیمهای شرکت کننده، از عموم مردم فیشور جهت تشویق جوانان و ورزشکاران دعوت کرد تا با حضور در سالن ورزشی باعث دلگرمی و شور و هیجان هر چه بیشتر باشند.
لازم به ذکر است این مسابقات با حضور ده تیم و در دو گروه پنج تیمی برگزار می گردد. تیمهای تلاش، شاهین، شهاب، مشعل و یاران خادمی از فیشور و تیمهای ستاره جنوب ارد، سده جوان، امید اوز، شهداء گراش و شهید جعفریان کهنه در این دوره از مسابقات حضور دارند. این مسابقات زیر نظر هیأت ورزش و کمیته ی فوتبال فیشور برگزار می گردد.
در اولین بازی از این مسابقات دو تیم یاران خادمی از فیشور و امید اوز مقابل هم قرار گرفتند که در پایان امید اوز با نتیجه ی 4 بر 3 به پیرزوی رسید. در دومین بازی نیز دو تیم شهداء گراش و شاهین فیشور به رقابت پرداختند که این بازی با نتیجه ی 9 بر 2 به سود تیم شهداء گراش به پایان رسید.
ردیف
تاریخ
هفته
ساعت 19/30
ساعت 20/30
1
5/11/94
دوشنبه
یاران خادمی – امید اوز
شاهین– شهداء گراش
2
6/11/94
سه شنبه
شهاب – سده جوان
مشعل – تلاش
3
7/11/94
چهارشنبه
امید اوز – شهید جعفریان کهنه
شهداء گراش – ستاره جنوب ارد
4
8/11/94
پنج شنبه
یاران خادمی – تلاش
شاهین - سده جوان
5
9/11/94
جمعه
شهاب – ستاره جنوب ارد
مشعل – شهید جعفریان کهنه
6
10/11/94
شنبه
تلاش – امید اوز
شهاب – شهداء گراش
7
11/11/94
یکشنبه
یاران خادمی – شهید جعفریان کهنه
سده جوان – شهداء گراش
8
12/11/94
دوشنبه
شاهین – ستاره جنوب ارد
مشعل – امید اوز
9
13/11/94
سه شنبه
شهید
Read more
. درباره شاهرخ خواجه نوری مهمان سومین نشست «یکشنبه‌های موسیقی»: . او در نوجوانی نوازندگی پیانو ...
Media Removed
. درباره شاهرخ خواجه نوری مهمان سومین نشست «یکشنبه‌های موسیقی»: . او در نوجوانی نوازندگی پیانو را نزد امانوئل ملیک اصلانیان آغاز کرد و در سال ۱۳۵۰ عازم انگلستان شد و تا سال ۱۳۶۲ به تحصیل و تجربهٔ موسیقی آکادمیک ادامه داد. در مدرسهٔ موسیقی Guild Hall به فراگیری‌ هارمونی و کنترپوان پرداخت. سپس ... .
درباره شاهرخ خواجه نوری مهمان سومین نشست «یکشنبه‌های موسیقی»:
.
او در نوجوانی نوازندگی پیانو را نزد امانوئل ملیک اصلانیان آغاز کرد و در سال ۱۳۵۰ عازم انگلستان شد و تا سال ۱۳۶۲ به تحصیل و تجربهٔ موسیقی آکادمیک ادامه داد. در مدرسهٔ موسیقی Guild Hall به فراگیری‌ هارمونی و کنترپوان پرداخت. سپس وارد کالج موسیقی لندن شد و دورهٔ کامل آهنگسازی، تئوری موسیقی و پیانو را فرا گرفت و مدرک L. L. C. M را کسب کرد. در ادامه، دیپلم مخصوص آهنگسازی و درجهٔ F. L. C. M (بالا‌ترین مدرک آهنگسازی انگلستان) را به دست آورد. سونات برای پیانو اپوس ۶ اثر خواجه‌نوری در دوران تحصیل، جایزهٔ نخست مسابقات دانشگاهی را برای او به همراه داشت. سپس وارد کالج مورلی شد و به مدت دو سال موسیقی الکترونیک را نزد Michael Graubertآموخت. وی در زمینهٔ موسیقی الکترونیک، هنر، فلسفه و ادبیات انگلیسی در کالج مورلی لندن در دههٔ هفتاد و اوایل هشتاد میلادی به تجربه و تحصیل پرداخت. پس از بازگشت به ایران، در دو دههٔ اخیر به تدریس در دانشکدهٔ صدا و سیما و دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک در زمینهٔ آشنایی با موسیقی علمی، موسیقی فیلم، موسیقی و هنرهای تجسمی (انیمیشن) و تدریس آهنگسازی برای مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه هنر، مشغول بوده است. از سال ۲۰۰۵ در دو دانشگاه موسیقی و هنر بِرِمن و هانوفرآلمان به عنوان آهنگساز و استاد مدعو همکاری داشته است. او در طول این سال‌ها شاگردان بسیاری را پرورش داده و اولین هنرجویان موسیقی الکترونیک در ایران، در کلاس‌ها و کارگاه‌های موسیقی الکترونیک وی آموزش دیده‌اند. وی بیش از صد اثر برای ارکس‌تر سمفونیک، ارکس‌تر مجلسی، سازهای سولو، موسیقی کامپیو‌تر، موسیقی الکترونیک و موسیقی مستند تلویزیونی نوشته است که برخی از این آثار در ایران و اروپا به اجرا درآمده‌اند. کوارتت شماره-ی یک خواجه‌نوری در سال ۱۹۹۱ جایزهٔ ویژهٔ هیأت داوران را درBesancon فرانسه درFedration des Festivals de France Musique et Dance کسب کرد. وی در کارنامهٔ کاری خود، ترجمه و تألیف کتاب موسیقی فیلم، آثاری در زمینهٔ شعر انگلیسی در سه دوره (سال‌های ۱۹۹۸، ۲۰۰۰ و ۲۰۰۲) کتاب انجمن کتابخانهٔ ملی شاعران ایالات متحدهٔ آمریکا و کارهای هنرهای تجسمی از جمله اولین نمایشگاه هنر مفهومی در موزهٔ هنرهای معاصر تهران با اجرای کاری به نام «همصدا با کالدر» (۲۰۰۴) نمایش چند ویدئو‌آرت در کنسرت شب...
.
ادامه در کامنت اول
Read more
آقا دوتا واکسن خیلی خیلی جالب، که سفارش میکنم حتما این مطلب رو بخونید..یکی واکسن فلو،..یکی هم واکسن ...
Media Removed
آقا دوتا واکسن خیلی خیلی جالب، که سفارش میکنم حتما این مطلب رو بخونید..یکی واکسن فلو،..یکی هم واکسن ضدحاملگی!!!! باورتون میشه؟امروز یکشنبه بود و تعطیل و فرصت کردم یکی دوتا از کارهایی که چند وقت بود عقب افتاده بود رو انجام بدم...اونم زدن واکسن بودانگلیس خدمات پزشکی نه تنها مجانیه، بلکه واقعا ... آقا دوتا واکسن خیلی خیلی جالب، که سفارش میکنم حتما این مطلب رو بخونید..یکی واکسن فلو،..یکی هم واکسن ضدحاملگی!!!! باورتون میشه؟💕امروز یکشنبه بود و تعطیل و فرصت کردم یکی دوتا از کارهایی که چند وقت بود عقب افتاده بود رو انجام بدم...اونم زدن واکسن بود💉انگلیس خدمات پزشکی نه تنها مجانیه، بلکه واقعا بهترین تو دنیا هم هستن..این «واکسن فلو» رو که بهش «فلو جَب» میگن، خیلی جالبه،مواد داخلش هرسال تغییر میکنه..اینها هرسال آمار میگیرن و تحقیق و غیره که چه نوع ویروسها و باکتریهایی توی هوا و بین مردم و مریضها «امسال» بیشتر از همه و احتمالش بیشتره، و طبق همون این واکسن رو میسازن و در اختیار مردم قرار میدن..البته خودشون میگن کاری به سرماخوردگی نداره، ولی هربار این واکسن رو اول پاییز میزنم تا آخر زمستون و حتی تابستون بعدش دیگه حتی سرما هم نمیخورم و راحتم..مثل معجزه میمونه... قیمتش هم برای اونایی که کار میکنن و درآمد دارن، ده پوند هست و داروخونه ها خودشون میزنن..💕💉💕 واکسن دومم، که بطرز معجزه آسا و وحشتناکی جالبه، که از اتفاق امروز دیدمش و درست از همین امروز هم فروش آزاد و بدون نسخه اون شروع شد، واکسن ضدحاملگی «مخصوص خانمها»هست..واکسنی که شما خودت میخری، خودت به راحتی تزریق میکنی و تا سیزده هفته!!!! راحتی..سیزده هفته!!! یعنی سه ماه و خورده ای!!! مثلا کل تابستون!! یادمه تو ایران این دخترها و زنها و مخصوصا مادرها، بیچاره ها چقدر این قرص های شنبه یکشنبه دوشنبه ی شیمیایی و خطرناک رو هرشب میخوردن و چقدرهم عوارض جانبی داشت.. البته الان روشهای بهتر و شاید همین واکسن هم ایران باشه، ولی جالبیش اینجاس که این واکسن قبلا با نسخه پزشک بود، ولی الان آزاد و تو داروخانه و از اونهم جالبتر اینکه اجازه فروش اون رو به دخترهای از دوازده سال به بالا رو دادن!!!!! دوازده سال!!! اینجا تو انگلیس یکی از مشکلات دیگه شون علاوه بر الکل و موادمخدر، همین حاملگی های زودهنگام و حتی تو سن های به این پایینی هست...😨 از بس ملت مسافرت به سانفرانسیکو رو از همون مدرسه و دبیرستان و سن های پایین شروع میکنن 😄 بهرحال امیدوارم این واکسن ها و داروها، با همین کیفیت داخل ایران هم باشه و یا وارد بشه، مخصوصا اون ضدحاملگی که واقعا جایگزین عالی و بی خطری هست برای اون قرص ها و اون روشهای خطرناک...💉💕💉💕 گفتم سانفرانسیکو یاد سعید خاک برسر افتادم..اگه یه سفر، تا حتی حومه و اطراف سانفرانسیکو هم با لیلی رفته بود حالا روزش بهتر از روزگارش بود 😄😄ههه
.
#Flu_Jab #Contraseptive_Jab
#انگلیس #انگلیسی #لندن #سرماخوردگی #حاملگی #واکسن
Read more
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم ...
Media Removed
@feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن ... @feshwarدر این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حسینعلی حسینی نسب ضمن بازگو نمودن فضایل و زحمات مرحوم محمد خادمی، وی را فردی دانست که از هر نظر برای جامعه مفید بود و تأکید کردند آن مرحوم حتی بعد از فوتشان هم منشإ خیر و برکاتی هستند.در ادامه ی مراسم ریاست اداره ورزش و جوانان بخش اوز طی سخنانی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره مرحوم خادمی، خاطرنشان کردند ظرفیت ورزش فیشور هم در زمینه ی فوتبال و هم در زمینه ی رشته های دیگر خیلی بیشتر از آن چیزی است که وجود دارد و برای شکوفایی این استعدادها لازم است مسئولین و خیّرین از جوانان ورزشکار در رشته های مختلف حمایت نموده تا با دلگرمی بیشتری به کار خود ادامه دهند. سیدیوسف حسینی با اشاره به تیم اتحاد فیشور در دبی، این تیم را یکی از تیمهای منسجم و قوی منطقه در خارج از کشور دانست و تأکید کرد همین پتانسیل ها نشان از استعداد فراوان جوانان فیشوری در زمینه ی ورزش می باشد. حبیب الله قادری عضو هیأت ورزش فیشور نیز با تشکر از برگزارکنندگان این مسابقات و جوانان پرشور و با اخلاق فیشور و همچنین تیمهای شرکت کننده، از عموم مردم فیشور جهت تشویق جوانان و ورزشکاران دعوت کرد تا با حضور در سالن ورزشی باعث دلگرمی و شور و هیجان هر چه بیشتر باشند.
لازم به ذکر است این مسابقات با حضور ده تیم و در دو گروه پنج تیمی برگزار می گردد. تیمهای تلاش، شاهین، شهاب، مشعل و یاران خادمی از فیشور و تیمهای ستاره جنوب ارد، سده جوان، امید اوز، شهداء گراش و شهید جعفریان کهنه در این دوره از مسابقات حضور دارند. این مسابقات زیر نظر هیأت ورزش و کمیته ی فوتبال فیشور برگزار می گردد.
در اولین بازی از این مسابقات دو تیم یاران خادمی از فیشور و امید اوز مقابل هم قرار گرفتند که در پایان امید اوز با نتیجه ی 4 بر 3 به پیرزوی رسید. در دومین بازی نیز دو تیم شهداء گراش و شاهین فیشور به رقابت پرداختند که این بازی با نتیجه ی 9 بر 2 به سود تیم شهداء گراش به پایان رسید.
ردیف
تاریخ
هفته
ساعت 19/30
ساعت 20/30
1
5/11/94
دوشنبه
یاران خادمی – امید اوز
شاهین– شهداء گراش
2
6/11/94
سه شنبه
شهاب – سده جوان
مشعل – تلاش
3
7/11/94
چهارشنبه
امید اوز – شهید جعفریان کهنه
شهداء گراش – ستاره جنوب ارد
4
8/11/94
پنج شنبه
یاران خادمی – تلاش
شاهین - سده جوان
5
9/11/94
جمعه
شهاب – ستاره جنوب ارد
مشعل – شهید جعفریان کهنه
6
10/11/94
شنبه
تلاش – امید اوز
شهاب – شهداء گراش
7
11/11/94
یکشنبه
یاران خادمی – شهید جعفریان کهنه
سده جوان – شهداء گراش
8
12/11/94
دوشنبه
شاهین – ستاره جنوب ارد
مشعل – امید اوز
9
13/11/94
سه شنبه
شهید
Read more
ارومیه - پدر سعید معروف با تبریک پیروزی های غرورآفرین تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی گفت: از دیدن ...
Media Removed
ارومیه - پدر سعید معروف با تبریک پیروزی های غرورآفرین تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی گفت: از دیدن صحنه های شادی و شعف فرزندم و سایر هم تیمی هایش که توانستند دل میلیونها ایرانی را شاد کنند بسیار خوشحالم. سید محمود معروف روز یکشنبه پس از کسب دومین پیروزی تیم ملی ایران در برابر کوبا در گفت و گو با ... ارومیه - پدر سعید معروف با تبریک پیروزی های غرورآفرین تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی گفت: از دیدن صحنه های شادی و شعف فرزندم و سایر هم تیمی هایش که توانستند دل میلیونها ایرانی را شاد کنند بسیار خوشحالم.

سید محمود معروف روز یکشنبه پس از کسب دومین پیروزی تیم ملی ایران در برابر کوبا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از اینکه فرزندم به عنوان یک جوان موفق و نام آشنا موجب غرور و اعتلای نام ایران اسلامی می شود به خود می بالم. 
وی اظهار کرد: موفقیت تمامی جوانان ایران اسلامی آرزوی قلبی من و تمامی پدران ایرانی است و دوست دارم تمامی جوانان این مرز و بوم با گرایش به سمت و سوی ورزش و فعالیت های مثبت اجتماعی آینده خود و ایران اسلامی را به سوی قله های افتخار و موفقیت رقم بزنند. 
سید محمود معروف افزود: قبل از دیدار ایران با ایتالیا فکر می کردم ایران با نتیجه 3 بر صفر مقابل این تیم قدرتمند اروپایی شکست بخورد ولی در عین ناباوری دیدیم که این نتیجه برعکس شد و همت، مردانگی و انسجام تیمی بازیکنان ما بر ادعاها و خودخواهی های ایتالیا چیره شد
.
.
.

وی ادامه داد: سعید معروف در بازی با ایتالیا با رساندن پاس های متنوع و حساب شده به مهاجمین روی تور ایران، دفاع های بلند قد حریف را گیج و سردرگم کرده بود و مدافعان بلند قامت تیم ایتالیا واقعا نمی دانستند که از کدام قسمت تور باید محافظت کنند. 
وی ادامه داد: ست اول بازی با کوبا را نتوانستم ببینم ولی حدس می زدم شاید ایران نتواند حتی از امتیاز 17 نیز بالاتر رود که بعدا متوجه شدم با نتیجه نزدیک 25 - 22 باخته ایم. 
وی گفت: سعید از همان دوران کودکی از هوش سرشاری برخوردار بود و با وجود اینکه ورزش را از دوران ابتدایی آغاز کرده بود و اغلب اوقاتش را در سالن های ورزشی می گذراند ولی همواره نمراتش در حد شاگرد اول کلاس بود و رتبه ممتاز می آورد. 
پدر بهترین پاسور آسیا و ایران ادامه داد: سعید بیش از 20 سال است والیبال بازی می کند و مدت 9 سال است که در معیت تیم ملی می باشد. .
.
.
.اینم ی عکس و ی مصاحبه از پدر کاپیتان معروف عزیز😉
Read more
. کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا . <span class="emoji emoji1f4c6"></span> آذر، دی و بهمن . <span class="emoji emoji1f3e2"></span> تالار محراب . کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا ...
Media Removed
. کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا . آذر، دی و بهمن . تالار محراب . کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا (صدا، بیان، تنفس) از تاریخ 95/9/14 تا 95/11/4 از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته در آذرماه از ساعت 17 الی 20 و در ادامه از ساعت 14 تا 17 برگزار خواهد شد. . اسامی سخنرانان: رضا شیرمرز مربی اصلی (زبانشناس ... .
کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا
.
📆 آذر، دی و بهمن
.
🏢 تالار محراب
.
کارگاه آموزشی از بیان تا اجرا (صدا، بیان، تنفس) از تاریخ 95/9/14 تا 95/11/4 از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته در آذرماه از ساعت 17 الی 20 و در ادامه از ساعت 14 تا 17 برگزار خواهد شد.
.
اسامی سخنرانان:
رضا شیرمرز مربی اصلی
(زبانشناس خبره در مؤسسۀ سلطنتی زبان شناسان لندن / عضو پیوستۀ انجمن نمایشنامه نویسان آمریکا /عضو حرفه ای انجمن قلم آمریکا. دانش آموخته ی تئاترولوژی از دانشگاه آتن (در حال اتمام مقطع دکتری)/ مؤلف کتب تربیت صدا و بیان و مدرّس این رشته‌های مرتبط، در کشور یونان
روزبه حسینی سرپرست و مشاور برگزاری
کاری از گروه فیلم و تئاتر و ناگهان با مجموعه تالار محراب
.
سرفصل موضوعات:
1. تمرینات تنفس صحیح
2. تمرینات مربوط به صداسازی
3. تمرینات برگرفته از سیستم الکساندر: وضعیت بدن برای ایجاد صدای تئاتریکال و در عین حال طبیعی
4. کنترل تنفس از طریق یوگا و حرکت
5. تمرینات گروهی و فردی صدا و بیان
6. بازیگر و متن: کار بر نمایش‌نامه‌ی «پرندگان» و آموزش برخورد صحیح با متن نمایشی
.
لازم به ذکر است که کارگاه های یکشنبه تا پنجشنبه یکسان و مجزا از هم هستند که بعد از تعیین سطح هرکدام از روزها معین می شود
.
💳 خرید بلیط: tik8.com
.
#تیکت #بلیط #تئاتر #کنسرت #سینما #همایش #هنرمندان #اخبارهنری
#mytik8 #tik8 #theatre #concert #cinema #conference
Read more
http://sahamnews.org/2016/10/302795/ <span class="emoji emoji1f4cc"></span> در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده؛ «سحرخیز» اعتصاب ...
Media Removed
http://sahamnews.org/2016/10/302795/ در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده؛ «سحرخیز» اعتصاب غذای خود را دوباره شروع کرد «عیسی سحرخیز» روزنامه‌نگار سرشناس که از آبان‌ماه پارسال و تحت عنوان پروژه «نفوذ» توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده در اعتراض به روند دادرسی و فشارهای غیرقانونی، اعتصاب غذای ... http://sahamnews.org/2016/10/302795/ 📌 در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده؛ «سحرخیز» اعتصاب غذای خود را دوباره شروع کرد 🔺«عیسی سحرخیز» روزنامه‌نگار سرشناس که از آبان‌ماه پارسال و تحت عنوان پروژه «نفوذ» توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده در اعتراض به روند دادرسی و فشارهای غیرقانونی، اعتصاب غذای تر و چند باره‌ی خود را از صبح دیروز آغاز کرد.
🔺به گزارش سحام، سحرخیز که پس از تحمل دوران زندان و پس از کودتای انتخاباتی سال ۸۸ دچار بیماری‌های قلبی ـ عروقی و کلیوی شد و علاوه‌بر آن نوسان بالای فشار خون سبب می‌شد که وی روزانه چندین و چند داروی مختلف مصرف کند.
🔺فشارها بر مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوران اصلاحات تا آنجا پیش رفت که شرکت بیمه از پرداخت هزینه‌های بیمارستان سر باز زد و علاوه‌بر آن هزینه‌ی خورد و خوراک سه مامور مراقب وی نیز از هزینه‌ی شخصی سحرخیز پرداخت شد.
🔺آقای سحرخیز مطابق بند ۵۰۲ و ۵۲۲ آیین دادرسی که به تازگی به تصویب رسیده الزامی برای تحمل کیفر ندارد چرا که صحت بیماری‌ها و وضعیت وخیم جسمانی وی به تایید پزشکی قانونی رسیده اما نه‌تنها با مرخصی منجر به آزادی وی موافقت نشده بلکه در آخرین حکم از سوی قاضی مقیسه به ۲۱ ماه حبس دوباره محکوم شده است.
🔺«مهدی سحرخیز» فرزند این روزنامه‌نگار زندانی به سحام گفت: «اتهام پدر من توهین به رهبری و اتهامی واهی است چراکه وی به هیچکس توهین نکرده و از آنجاییکه به این دلیل و برای چندمین بار طی این ۹ ماه دست به اعتصاب غذا زده، هرگونه پیامدهای جانی و جسمانی که سلامت وی را به خطر اندازد برعهده‌ی آیت‌الله خامنه‌ای است».
🔺عیسی سحرخیز مدیر پیشین دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در سازمان ملل در دوران سازندگی صبح دیروز یکشنبه ۱۱ مهرماه اعتصاب غذای خود را شروع و اعلام کرده که پس از دو هفته اعتصاب دارو را نیز آغاز خواهد کرد.
🔺گفتنی است در زمستان پارسال که سحرخیز یک بار دیگر اعتصاب غذا کرده بود ـ «آیت‌الله یوسف صانعی»، «دکتر ابراهیم یزدی» و «سیدمحمد خاتمی» از وی خواستند که دست از اعتصاب غذا بردارد.
🔺همچنین احسان مازندرانی، هم پرونده‌ی سحرخیز که اکنون در زندان اعتصاب غذا کرده از سحرخیز خواسته که برای حفظ سلامتی خود دست به اعتصاب غذا نزند. ✅ #Sahamnewsorg
Read more
. این یک تبلیغ نیست،قصد ما معرفی موزه‌ی گرافیک و طراحی جلده !به موزه‌ها سر بزن و حتما متن رو بخون<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> . نمایشگاه ...
Media Removed
. این یک تبلیغ نیست،قصد ما معرفی موزه‌ی گرافیک و طراحی جلده !به موزه‌ها سر بزن و حتما متن رو بخون . نمایشگاه با چشم‌های کودکی که در موزه‌ی گرافیک ایران برپاست ، بازنمایی آثار برجسته ی تصویرگری و طراحی گرافیک کتاب کودک ، در صد سال گذشته ی ایران است. سیر تحول و تطور کتاب کودک در ایران، از  ورورد فن ... .
این یک تبلیغ نیست،قصد ما معرفی موزه‌ی گرافیک و طراحی جلده !به موزه‌ها سر بزن و حتما متن رو بخون👇👇
.
نمایشگاه با چشم‌های کودکی که در موزه‌ی گرافیک ایران برپاست ، بازنمایی آثار برجسته ی تصویرگری و طراحی گرافیک کتاب کودک ، در صد سال گذشته ی ایران است. سیر تحول و تطور کتاب کودک در ایران، از  ورورد فن آوری چاپ و عکاسی تا ظهور طراحی گرافیک، تحت تأثیر تحولات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دوران مختلف بوده است.
آثار این نمایشگاه مجموعه‌ای از کتاب‌های چاپی است که با توجه به تحولات یکصد سال اخیر ایران به ۴ بخش تقسیم شده‌اند. در کنار کتاب‌ها، دو مجموعه ی پوستر از هنرمندان ایرانی و  بین المللی نیز با موضوع و محتوای کتاب کودک بر غنای نمایشگاه افزوده‌اند.
.
ساعات بازدید از موزه:
یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰
جمعه ۱۲ تا ۱۸
آدرس : تهران ، بزرگراه بابایی، خیابان استخر ، بلوار استقلال، خیابان توحید، محوطه ی شمالی پارك پليس
.
برای اطلاعات بیشتر به سایت و پیج موزه مراجعه کنید:
Site : www.imogd.com
Page : @imogd
.
Read more
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج ...
Media Removed
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... .
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است. .
Telegram.me/boostanbookcity
Read more
در هفدهمین پاتوق یکشنبه های تئاتر یکشنبه ی گذشته به پاس قدردانی از زحمات باارزش ناصرخان کوشان و محمدعلی ...
Media Removed
در هفدهمین پاتوق یکشنبه های تئاتر یکشنبه ی گذشته به پاس قدردانی از زحمات باارزش ناصرخان کوشان و محمدعلی آقا میاندار، از حوزه هنری، تالار هنر و انجمن هنرهای نمایش اصفهان خواستم به این عزیزان هدیه بدهند. ممنون از آقای هنرمند، آقای بکتاشیان و آقای شاهین فر که به من اعتماد کردند و هدیه های خودشان را ... در هفدهمین پاتوق یکشنبه های تئاتر
یکشنبه ی گذشته به پاس قدردانی از زحمات باارزش ناصرخان کوشان و محمدعلی آقا میاندار، از حوزه هنری، تالار هنر و انجمن هنرهای نمایش اصفهان خواستم به این عزیزان هدیه بدهند. ممنون از آقای هنرمند، آقای بکتاشیان و آقای شاهین فر که به من اعتماد کردند و هدیه های خودشان را فرستادند. از طرف حوزه هنری مجموعه کتاب «در جستجوی زمان از دس رفته» اثر مارسل پروست، از طرف تالار هنر یک بشقاب مینای اعلا و از طرف انجمن هنرهای نمایش مجموعه ماهنامه ی نمایش در یکسال اخیر به همراه یک کارت هدیه به هر یک از بزرگ واران تقدیم شد.
Read more
. یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان! اولین یکشنبه‌ی هر ماه . شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. . برنامه‌ی ۱ خلاقیت در موسیقی ایران سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور: امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان . یکشنبه ... .
یک‌شنبه‌های موسیقی در شهرکتاب بوستان!
اولین یکشنبه‌ی هر ماه
.
شهرکتاب بوستان با هدف ترویج شنود انواع موسیقی، با همت گروه موسیقی یارآوا، در یکشنبه‌ی اول هر ماه میزبان موسیقی خواهد بود. .
برنامه‌ی ۱
خلاقیت در موسیقی ایران
سخنرانی و اجرای موسیقی با حضور:
امین میراحمدی، علیرضا دزفولیان
.
یکشنبه ۲ اسفند؛ ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵
میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، طبقه‌ی سوم شهرکتاب بوستان
.
ورود به این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است.
.
Telegram.me/boostanbookcity
.
.
ویدیو: اجرای تک‌نوازی امین میراحمدی
@yarava_music_group
Read more
*** ستایش پروردگار عالمیان را سزاست که بار دیگر توفیق خدمت به آن عزیزان را مهیا نمود و با تشکر از همراهانی ...
Media Removed
*** ستایش پروردگار عالمیان را سزاست که بار دیگر توفیق خدمت به آن عزیزان را مهیا نمود و با تشکر از همراهانی که در این همایش حضور به هم رساندند و تمامی همکارانی که ما را در اجرای این برنامه همراهی نمودند. همایش "سفری از کارمندی به کارآفرینی" در روز 29 بهمن برگزار شد و فرصتی پیش آمد تا دیداری با دوستان ... ***
ستایش پروردگار عالمیان را سزاست که بار دیگر توفیق خدمت به آن عزیزان را مهیا نمود و با تشکر از همراهانی که در این همایش حضور به هم رساندند و تمامی همکارانی که ما را در اجرای این برنامه همراهی نمودند. همایش "سفری از کارمندی به کارآفرینی" در روز 29 بهمن برگزار شد و فرصتی پیش آمد تا دیداری با دوستان و علاقه مندان به مباحث کسب و کار تازه شود، کسانی که تشنه ی یک تغییر بزرگ و به دست آوردن انگیزه برای ساختن زندگی بهتر هستند.
هر سخن و یا رویدادی می تواند از سوی خداوند و کائناتش برای شما پیامی داشته باشد، این شما هستید که باید با آگاهی و هوشیاری پیام ها را دریافت کرده و بر اساس آنها اقدام نمایید تا زندگی زیباتر و متفاوت تر از آنچه پیش از این داشته اید برای خود و دیگران خلق نمایید.
در این همایش مطالبی چند در حوزه کارمندی و کارآفرینی گفته شد، برخی از رئوس آن به شرح زیر می باشد:
- تغییرات شرایط اقتصادی در دهه های گذشته
- شناسایی فرصت های جدید کسب ثروت
- مراحل پیاده سازی ایده و راه اندازی کسب و کار
- جایگاه کسب و کارهای آنلاین
- ورود به دنیای کارآفرینی و کسب و کارهای شخصی
- دستیابی به استقلال مالی
- افزایش مخاطب و فروش در بازاریابی نوین
با توجه به استقبال دوستان از مباحث مطرح شده و درخواست های مکرر بر اجرای همایش در استان های دیگر، مجموعه‌ی فریان آکادمی بر آن شد برنامه ای برای سال 95 تدوین نماید تا بتوانیم در شهرهای دیگر نیز این همایش را اجرا نماییم.
فریان آکادمی امیدوار است که این حرکت به عنوان گامی کوچک در توسعه اقتصاد خانواده ها موثر افتد.
با آرزوی "موفقیت بیشتر برای همه"
اوژن استوار
یکشنبه - ۲ اسفند ۱۳۹۴
***
#كار #كارمند #كارآفريني #كارآفرينى #کارافرینی #كارآفرين #كسب_و_كار #آموزش #اموزش #سمینار #همايش #كارگاه #گردهمایی #تغيير #باور #ثروت #اوژن_استوار #موفقیت
Read more
تفاوت گروه بعثی تکفیری جهادی داعش با برادران اهل سنت "تفرقه بیانداز و حکومت کن " شاید به نوعی سرمشق ...
Media Removed
تفاوت گروه بعثی تکفیری جهادی داعش با برادران اهل سنت "تفرقه بیانداز و حکومت کن " شاید به نوعی سرمشق و سرلوحه ی موضع گیری های آمریکایی ها در مقابل کشتار و اعمال گروه " بعثی تکفیری جهادی " داعش است ... آن ها این رفتار و اعمال داعش را به جنگ قومی و جنگ میان اهل سنت و شیعیان تعبیر می کنند ... امن زدن اختلافات ... تفاوت گروه بعثی تکفیری جهادی داعش با برادران اهل سنت "تفرقه بیانداز و حکومت کن " شاید به نوعی سرمشق و سرلوحه ی موضع گیری های آمریکایی ها در مقابل کشتار و اعمال گروه " بعثی تکفیری جهادی " داعش است ... آن ها این رفتار و اعمال داعش را به جنگ قومی و جنگ میان اهل سنت و شیعیان تعبیر می کنند ...
امن زدن اختلافات بین شیعه و سنی، تحریک ملتها و اقوام در جهان اسلام، دفاع از حکومتهای لائیک و سکولار و نامشروع، شایعه سازی و شبهه افکنی، جلوگیری از آشنایی مسلمین نسبت به یکدیگر، بزرگ‌نمایی اختلافات، نشر کتب تفرقه افکنانه، حمایت از افراد مساله‌دار و حمایت از گروههای مساله‌دار در استراتژی آمریکا برای تفرقه در جهان اسلام جایگاه ویژه‌ای دارند و در مقابل تکیه بر مشترکات نزدیک کردن کشورهای اسلامی به یکدیگر، تقویت جامعه اسلامی در برابر تهدیدات دشمن، تشکیل امت واحده، مساعدت علما، شناخت کامل از یکدیگر و شناخت دشمن زمینه‌های ایجاد وحدت در جهان اسلام است که در این برنامه سعی بر آن شده تا تفاوت ها ی این گروه یعنی داعش و برادران اهل سنت و موضع گیری و دیدگاه آن ها را در قبال این گروه بیان کند . برنامه ی "راه و بیراه" را می توانید هر یکشنبه ف ساعت 14:30 از شبکه ی رادیویی جوان بشنوید .
Read more
برایت عطر باغ و میوه های جنگلی را شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی دوشنبه های خوش خُلق را ...
Media Removed
برایت عطر باغ و میوه های جنگلی را شنبه های لبریز از عشق یکشنبه های آفتابی دوشنبه های خوش خُلق را آرزو می کنم برایت یک فیلم با خاطرات مشترک و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو می کنم شنیدن واژه های مهربان دیدن زندگیِ درحال عبور رویت شبی با ماه کامل مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق و ایمان به خدا ... برایت عطر باغ
و میوه های جنگلی را
شنبه های لبریز از عشق
یکشنبه های آفتابی
دوشنبه های خوش خُلق را آرزو می کنم
برایت یک فیلم با خاطرات مشترک
و یک نفر که تو را بسیار دوست دارد آرزو می کنم
شنیدن واژه های مهربان
دیدن زندگیِ درحال عبور
رویت شبی با ماه کامل
مرور یک رابطه ی دوستانه ی عمیق
و ایمان به خدا را برایت دوست دارم
خنده های بی حساب مانند کودکان
گوش سپردن به پرنده وقتی می خواند
و نشنیدن خداحافظی را برایت دوست دارم
سرودهای عاشقانه
دوش گرفتن زیر آبشار
خواندن آوازهای نو
انتظاری عاشقانه در ایستگاه قطار
و‌ یک مهمانی پر از صدای گیتار برایت آرزو می کنم
یافتن خاطرات یک عشق قدیمی
داشتن شانه های صمیمی
کف زدن های شادمانه
بعدازظهرهای آرام
و یک دنیا عشق از من برایت آرزو می کنم
-
کارلوس دروموند دآندراده
Read more
یکشنبه هیجده اکتبردوهزاروپانزده<span class="emoji emoji1f352"></span>امروز تعطیل بود و تونستم بعد از مدتها برم شرق لندن دیدن یکی از دوستام..من ...
Media Removed
یکشنبه هیجده اکتبردوهزاروپانزدهامروز تعطیل بود و تونستم بعد از مدتها برم شرق لندن دیدن یکی از دوستام..من غرب لندن زندگی میکنم و رفتن تا شرق لندن خودش یه مسافرت تمام عیاره!!اگه یادتون باشه تو یکی از پستهای یکی دوهفته پیش گفتم میشه سه تا تهران با اون عظمتش رو در محدوده لندن جا داد..این رفتن منم به ... یکشنبه هیجده اکتبردوهزاروپانزده🍒امروز تعطیل بود و تونستم بعد از مدتها برم شرق لندن دیدن یکی از دوستام..من غرب لندن زندگی میکنم و رفتن تا شرق لندن خودش یه مسافرت تمام عیاره!!اگه یادتون باشه تو یکی از پستهای یکی دوهفته پیش گفتم میشه سه تا تهران با اون عظمتش رو در محدوده لندن جا داد..این رفتن منم به شرق لندن،مثل سه بار رفتن و اومدن از غرب به شرق تهرانه، بدون توقف!!😨برنامه مون اونجا نهار بیرون، قدم زدن کنار رودخونه تایمز و دیدن این کالج تاریخی بود که توی عکس می بینید..دوستم دخترش رو هم همراه خودش آورد، که اونم همکلاسی شو همراه خودش آورد😄توی عکس، این همون کالجه که یه ساختمان دوقلو هست، که یکی دیگه هم شبیه این در سمت راست، و قدمتی بالای سیصدسال داره..توی عکس شاید معلوم نباشه ولی بطرز وحشتناکی بزرگ و وسیعه و کلی فیلم و سریال مهم و مشهور اینجا فیلمبرداری شده, مثل شرلوک هولمز، جیمزباند و غیره.. اسمش هم هست «رویال ناوال کالج» که یعنی دانشکده نیروی دریایی سلطنتی..و در قلب محله گرینویچ در شرق لندن و در حاشیه رودخانه تایمزه💒این دوتا خانوم خوشگلها رو هم که می بینید یکیش همون دختر دوستمه، مو بلونده، که اسمش اِیمی و اونم دوست و همکلاسی اِیمی هست که همرامون اومد/اسم اونم از اتفاق اِیمی بود ولی با یه اسپل دیگه!!! حالا اسپل این اسمها رو این پایین می نویسم، ولی کلا این اسامی انگلیسی دنیای جالبی دارن که حالا یه بار مفصل درموردش براتون میگم/.. اِیمی، دختر دوستم، فوق العاده خوشگل و خوشمزه و شاد و شنگول و دوست داشتنی بود... عاشقش شدم... اصلا مدل هم هست... مامانش میگفت تا حالا چندبار از طرف کمپانی های بزرگ مثل دبنهامز/ که تو ایرانم شنیدم شعبه داره/بعنوان مدل لباس بچه ها اومدن دنبالش و توی کاتالوگاشون عکسش هست..💕💕 وای خدا چقدر خوبه آدم بچه باشه.. اگه بدونید این دوتا چقدر خندیدن و جیغ و داد کردن و مثل دوتا پرنده ی کوچولوی سبکبال کنار این رودخونه دنبال هم دویدن و شاد بودن و ما رو هم به وجد آورده بودن💕یعنی این عکس و اینکه به شمام نشون شون بدم و معرفی شون کنم و اینجا بمونن بعنوان یادگاری از این یکشنبه ی محشر، کمترین حقشون بود..حالا شاید خودشم بیاد و اینجا رو ببینه،اگه دوس داشتین یه قلب براش بزارین تو کامنتها..یه آیفون داشت که مثل فرفره تو منوهاش میچرخید و هی عکس و مسجاشو نشونم میداد..شاخم دراومده بود..این دختر بچه ها، آخه چقدر ناز و بامزه و دوست داشتنین..مگه میشه؟؟ مگه داریم؟؟هههه
.
#Royal_Naval_College #Aimee #Amy #Greenwich #Debenhams
#انگلیس #انگلیسی #لندن #گرینویچ #رودخانه_تایمز
Read more
تدبیرِ استحمار . چه خودروساز شخیص و چه دولت عزیز و چه بانک دلسوزی… چقدر راحت ۱۰۰ هزار خودرویی که ۳ ...
Media Removed
تدبیرِ استحمار . چه خودروساز شخیص و چه دولت عزیز و چه بانک دلسوزی… چقدر راحت ۱۰۰ هزار خودرویی که ۳ سال خاک میخوردنو کسی نگاشون نمیکرد، عرض دو هفته به دو برابر قیمت تقدیم شد! . چه ماشینای با کیفیتی! چه خودروسازان دلسوز و حلال خوری! یه ماشین ۳/۵ میلیون هزینه شده رو، ۲۳ میلیون عرضه کن و یه وام ۲۵ میلیونی ... تدبیرِ استحمار
.
چه خودروساز شخیص و چه دولت عزیز و چه بانک دلسوزی… چقدر راحت ۱۰۰ هزار خودرویی که ۳ سال خاک میخوردنو کسی نگاشون نمیکرد، عرض دو هفته به دو برابر قیمت تقدیم شد!
.
چه ماشینای با کیفیتی! چه خودروسازان دلسوز و حلال خوری! یه ماشین ۳/۵ میلیون هزینه شده رو، ۲۳ میلیون عرضه کن و یه وام ۲۵ میلیونی بده و ۴۲ میلیون پس بگیر!!! تا ۷ سالِ بعد… یه ماشینِ ۱۷-۱۸ تومنی داشته باشن که تا اون موقع بهش بستنی چوبیم نمیدن! چه بانکای ضعیف پرستی داریم که با سود ۱۶ درصد تو مملکته مسلمونا، بفکر صاحب ماشین شدنه مردمن!!!
.
تو کشور اسلامی که اقتصادش دست بانک و لیبرال های رباخور باشه و دولت فعلیش برا ۱۲ میلیون جوونه مجرد… بعدِ گذروندنه هفت خان رستم، فقط ۳ میلیون وام داره!!! اوضاع دین و فرهنگِ ملت بهتر از این نیست. چون دولتش یاد گرفته هر جا صحبته سلامتِ دین و زندگی مردمه، بگه خزانه خالیه! ولی برا پر کردنه جیبِ سرمایه دارا همیشه پول هست!!! عجیبه که برا باندِ حلال خواران و زحمت کِشانِ کارخونه دارِ در شرف ورشکستگی و فروشِ ماشینای بنجوله قوطی حلبیش که مامورِ عزرائیلن و جیب پر کنه چین و فرانسه، تا وسیله ی نقلیه!… ۱۰۰ هزار وامِ ۲۵ میلیون تومنی داره!!! ولی برا سر و سامون دادن به جوونه دمه بختِ این مملکت یک هشتمه این پولم تو خزانه نیست!!!
.
بله! گویا احادیثِ پیامبر شما فرق داره: "المرکبُ سنتی و الرباءُ اجرتی و من رَغِبَ عن سنتی فلیسَ السارق!" و دستور فرموده تا برا گسترش فحشا تو مملکتِ شیعی و به گناه افتادنِ جوونای طفله معصوم… نباید امکان ازدواجی وجود داشته باشه! تا آمار فساد و بدحجابی و بی بند و باری… روز به روز با افزایش سن ازدواج و توقع مردم… و تغییر فرهنگ جامعه با فیلم و سریالای مروج تجمل و بی مسئولیتی، بالا بره… رشد جمعیت منفی بشه!… زندگی اسلامی هم: فروپاشی خانوادگی و طلاق و اعتیاد و ناهنجاری!
.
چون جوون این مملکت، اگه زود ازدواج کنه نمیره تو کوچه خیابونا هیجان جنسیشو با عیاشی و اختلاط و هرزگی خالی کنه، که آخر مجبور شن با گشت ارشاد جمعش کنن! اونوقت کسی نمیتونه برا خریدنِ کف و سوتِ کسایی که پای ماهواره بزرگ میکنه… بگه: بهشت زورکی نمیشه و مردم گشت ارشاد نمیخوان!!! بله… نمی دونستیم نتیجه ی بی کاری و فشار جنسی و رفاه پرستی، دین داریه!!! وام ازدواج ۳ میلیونی معقوله! مسکن مهر با ۴ درصد سود اَخِ! یارانه به مردم پیفه! ولی وام با سود دو رقمی خودِ اسلامه!! نوش جونتون… ما که بی سوادیم! ان شاالله جهنم به ما یه سری بزن… در تدبیر آمریکایی مسلمون بمیریم صوات!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۲۴_آبان_۱۳۹۴
.
Read more
تدبیرِ استحمار . چه خودروساز شخیص و چه دولت عزیز و چه بانک دلسوزی… چقدر راحت ۱۰۰ هزار خودرویی که ۳ ...
Media Removed
تدبیرِ استحمار . چه خودروساز شخیص و چه دولت عزیز و چه بانک دلسوزی… چقدر راحت ۱۰۰ هزار خودرویی که ۳ سال خاک میخوردنو کسی نگاشون نمیکرد، عرض دو هفته به دو برابر قیمت تقدیم شد! . چه ماشینای با کیفیتی! چه خودروسازان دلسوز و حلال خوری! یه ماشین ۳/۵ میلیون هزینه شده رو، ۲۳ میلیون عرضه کن و یه وام ۲۵ میلیونی ... تدبیرِ استحمار
.
چه خودروساز شخیص و چه دولت عزیز و چه بانک دلسوزی… چقدر راحت ۱۰۰ هزار خودرویی که ۳ سال خاک میخوردنو کسی نگاشون نمیکرد، عرض دو هفته به دو برابر قیمت تقدیم شد!
.
چه ماشینای با کیفیتی! چه خودروسازان دلسوز و حلال خوری! یه ماشین ۳/۵ میلیون هزینه شده رو، ۲۳ میلیون عرضه کن و یه وام ۲۵ میلیونی بده و ۴۲ میلیون پس بگیر!!! تا ۷ سالِ بعد… یه ماشینِ ۱۷-۱۸ تومنی داشته باشن که تا اون موقع بهش بستنی چوبیم نمیدن! چه بانکای ضعیف پرستی داریم که با سود ۱۶ درصد تو مملکته مسلمونا، بفکر صاحب ماشین شدنه مردمن!!!
.
تو کشور اسلامی که اقتصادش دست بانک و لیبرال های رباخور باشه و دولت فعلیش برا ۱۲ میلیون جوونه مجرد… بعدِ گذروندنه هفت خان رستم، فقط ۳ میلیون وام داره!!! اوضاع دین و فرهنگِ ملت بهتر از این نیست. چون دولتش یاد گرفته هر جا صحبته سلامتِ دین و زندگی مردمه، بگه خزانه خالیه! ولی برا پر کردنه جیبِ سرمایه دارا همیشه پول هست!!! عجیبه که برا باندِ حلال خواران و زحمت کِشانِ کارخونه دارِ در شرف ورشکستگی و فروشِ ماشینای بنجوله قوطی حلبیش که مامورِ عزرائیلن و جیب پر کنه چین و فرانسه، تا وسیله ی نقلیه!… ۱۰۰ هزار وامِ ۲۵ میلیون تومنی داره!!! ولی برا سر و سامون دادن به جوونه دمه بختِ این مملکت یک هشتمه این پولم تو خزانه نیست!!!
.
بله! گویا احادیثِ پیامبر شما فرق داره: "المرکبُ سنتی و الرباءُ اجرتی و من رَغِبَ عن سنتی فلیسَ السارق!" و دستور فرموده تا برا گسترش فحشا تو مملکتِ شیعی و به گناه افتادنِ جوونای طفله معصوم… نباید امکان ازدواجی وجود داشته باشه! تا آمار فساد و بدحجابی و بی بند و باری… روز به روز با افزایش سن ازدواج و توقع مردم… و تغییر فرهنگ جامعه با فیلم و سریالای مروج تجمل و بی مسئولیتی، بالا بره… رشد جمعیت منفی بشه!… زندگی اسلامی هم: فروپاشی خانوادگی و طلاق و اعتیاد و ناهنجاری! چون جوون این مملکت، اگه زود ازدواج کنه نمیره تو کوچه خیابونا هیجان جنسیشو با عیاشی و اختلاط و هرزگی خالی کنه، که آخر مجبور شن با گشت ارشاد جمعش کنن!
.
اونوقت کسی نمیتونه برا خریدنِ کف و سوتِ کسایی که پای ماهواره بزرگ میکنه… بگه: بهشت زورکی نمیشه و مردم گشت ارشاد نمیخوان!!! بله… نمی دونستیم نتیجه ی بی کاری و فشار جنسی و رفاه پرستی، دین داریه!!! وام ازدواج ۳ میلیونی معقوله! مسکن مهر با ۴ درصد سود اَخِ! یارانه به مردم پیفه! ولی وام با سود دو رقمی خودِ اسلامه!! نوش جونتون… ما که بی سوادیم! ان شاالله جهنم به ما یه سری بزن… در تدبیر آمریکایی مسلمون بمیریم صوات!
.
#محمد_جلیلی
#متن_یکشنبه_۲۴_آبان_۱۳۹۴
.
Read more
رابرت فرناندز مدیر ورزشی تیم بارسلونا اطمینان دارد که نیمار با بارسلونا تمدید خواهد کرد و گفت که آنها ...
Media Removed
رابرت فرناندز مدیر ورزشی تیم بارسلونا اطمینان دارد که نیمار با بارسلونا تمدید خواهد کرد و گفت که آنها پس از اتفاقات جشن تولدش، پشتش ر گرفته اند و از او حمایت می کنند. بارسا به دنبال حفظ ستاره ی برزیلی خود است  که زمزمه های فراوانی از علاقه ی شدید رئال مادرید به جذب او شنیده می شود. پدر نیمار چند روزی ... رابرت فرناندز مدیر ورزشی تیم بارسلونا اطمینان دارد که نیمار با بارسلونا تمدید خواهد کرد و گفت که آنها پس از اتفاقات جشن تولدش، پشتش ر گرفته اند و از او حمایت می کنند.
بارسا به دنبال حفظ ستاره ی برزیلی خود است  که زمزمه های فراوانی از علاقه ی شدید رئال مادرید به جذب او شنیده می شود.
پدر نیمار چند روزی سوژه ی رسانه بود. او در شب جشن تولد 24 سالگی نیمار با خبرنگاران تلویزیونی درگیری لفظی پیدا کرد و از آنها خواست که تنهایشان بگذارند.
باشگاه بارسلونا هم پس از آن بیانیه ای منتشر کرد و خواستار آن شد که رسانه ها احترام بیشتری به بازیکنان این تیم بگذراند. فرناندز هم اصرار دارد که هم نیمار وهم پدرش از بودن در بارسلونا خوشحالند.
فرناندز به روزنامه مارکای اسپانیا گفت:

نیمار و مدیر برنامه اش بسیار خوشحالند و خیالشان از همه چیز راحت است. باشگاه از نیمار حمایت می کند. این چیزها اتفاق می افتد ما نباید پیاز داغش را زیاد کنیم.  چیزی که مهم است، خوشحال  بودن اوست و اینکه ببینیم در هر بازی به میدان می رود.
فرناندز همچنین از پیروزی 2-0  یکشنبه ی بارسا برابر لوانته ابراز خوشحالی کرد و بیان کرد که از موفقیت های لویییز انریکه مسرور است.
#rezabahadori123 #barçairan #barcelona__persian #fcblive #fcbarca #fcb
Read more
. اولین نشست یک‌شنبه‌های موسیقی عصر امروز در شهرکتاب بوستان برگزار شد. . یکشنبه‌های موسیقی؛ ...
Media Removed
. اولین نشست یک‌شنبه‌های موسیقی عصر امروز در شهرکتاب بوستان برگزار شد. . یکشنبه‌های موسیقی؛ که در اولین یک‌شنبه‌ی هر ماه به همت گروه موسیقی یارآوا برگزار خواهد شد، برای علاقمندان به موسیقی برنامه‌های متنوع با هدف شنود انواع موسیقی و گفتگو و سخنرانی پیرامون آن‌ها تدارک دیده است. . اولین ... .
اولین نشست یک‌شنبه‌های موسیقی عصر امروز در شهرکتاب بوستان برگزار شد.
.
یکشنبه‌های موسیقی؛ که در اولین یک‌شنبه‌ی هر ماه به همت گروه موسیقی یارآوا برگزار خواهد شد، برای علاقمندان به موسیقی برنامه‌های متنوع با هدف شنود انواع موسیقی و گفتگو و سخنرانی پیرامون آن‌ها تدارک دیده است.
.
اولین برنامه با موضوع خلاقیت در موسیقی در دو بخش اجرا و سخنرانی با حضور امین میر احمدی و علیرضا دزفولیان برگزار شد.

@yarava_music_group
Read more
قسمت 233-قسمت اول فصل 3 ادیبه میاد و گوشی غزل که داشت زنگ میخورد رو براش میاره غزل هم به گوشی نگاه میکنه ...
Media Removed
قسمت 233-قسمت اول فصل 3 ادیبه میاد و گوشی غزل که داشت زنگ میخورد رو براش میاره غزل هم به گوشی نگاه میکنه و با عصبانیت میره تو اتاقش بعد از چند دقیقه غزل از اتاقش بیرون میاد و اوزان میره تو اتاق غزل و آخرین شماره ای که به غزل زنگ زده رو [email protected] هم با جمیله(مادر واقعی عایشه) زندگی ... قسمت 233-قسمت اول فصل 3
ادیبه میاد و گوشی غزل که داشت زنگ میخورد رو براش میاره غزل هم به گوشی نگاه میکنه و با عصبانیت میره تو اتاقش بعد از چند دقیقه غزل از اتاقش بیرون میاد و اوزان میره تو اتاق غزل و آخرین شماره ای که به غزل زنگ زده رو [email protected] هم با جمیله(مادر واقعی عایشه) زندگی میکنه...اوزان زنگ میزنه به همون شماره ای که از گوشی غزل برداشته بود که جمیله گوشی رو برمیداره و اوزان میگه میخوام با مسئول اونجا حرف بزنم،جمیله میگه اینجا خونست مسئول نداره،خونه ی مائده ارگوچ هست،اوزان هم از این طریق میفهمه که غزل با مائده در ارتباطه.اوزان به آذرخش میگه نکنه غزل داره برای مائده جاسوسی میکنه آذرخش میگه نه اینطور نیست شاید غزل بی ادب و گستاخ باشه ولی اینکارو نمیکنه...شب:هارون و دلارا یه مهمونی در ویلا میگیرن اما اوزان و آیسو نمیان و فقط غزل [email protected] و دنیز تو خونه ی خودشون هستند آیسو میگه امشب مامانم مهمونی داشت،دنیز میگه خب برو،آیسو میگه نمیرم اون خونه دیگه خونه ی من نیست،چون بابام و اوزان نيستن،بابام هنوز منو نبخشیده،بیشتر از یه سال گذشته اما هیچ خبری ازش نیست و رفته...پایان...کپی ممنوع🚫
✔پیج دوم را برای دیدن کلیپ های سریال گوزل و ماه پیکر را فالو کنید👇👇
@gemtv.iran @gemtv.iran
✔همونطور که قبلا گفتم سریال گوزل روز های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از gem series ساعت 23 پخش میشه و روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از جم تیوی ساعت 20 و ریور ساعت 22 پخش میشه
#ErkanPetekkaya #EbruÖzkanSaban #BarışFalay #MineTugay #IlhanŞeşen #CivanCanova #SinemUslu #TolgaTekin #NurselKöse #SarpAkkaya #AhuYağtu #BurakTozkoparan #AlinaBoz #LeylaTanlar #CeyhunMengiroğlu #AyhanBozkurt #SarpcanKöroğlu #AylinEren #gemtv #gemseries #turkishseries #river
Read more
<span class="emoji emoji1f388"></span><span class="emoji emoji1f49d"></span><span class="emoji emoji1f388"></span> #viva #iran #zarif رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند . چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند #happy #all #iran #2016 #یکشنبه #جشن #ملی #دی #94 #nations ...
Media Removed
#viva #iran #zarif رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند . چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند #happy #all #iran #2016 #یکشنبه #جشن #ملی #دی #94 #nations #unies #vienne # #miladtower انرژی منفیاتونو بریزید دور با همین خوشی های لحظه ایی تو این دنیای پر از غبار و وحشی دلتون و بزنید به دریا به ... 🎈💝🎈
#viva #iran #zarif
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند .
چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند
#happy #all #iran #2016 #یکشنبه #جشن #ملی #دی #94
#nations #unies #vienne # #miladtower
انرژی منفیاتونو بریزید دور با همین خوشی های لحظه ایی تو این دنیای پر از غبار و وحشی دلتون و بزنید به دریا به روزای پر امید نه برای نسل من که سوختن و حسرت دار شدن خیلیاشون برای نسل های بعدی ، برای مریضایی که تحریم بیچارشون کرده بود برای شما ها که سالم هستید کمی سختی کشیدن چیزی نیست من فقط برای اونا خوشحالم همین ،والسلام

فقط جون مادرتون دلار و بیارین پایین من کلی وسیله باید بگیرم😂😂😂
ایران سوریه و فلسطین و لبنان و عراق نیست ❌یادمون باشه کشورای دور و برمون چه حالی دارن، یادمون باشه بعضی وقتا مقاومت خیلی هارو زخمی میکنه ولی روی دشمن و میزنه زمین به زانو درش میاره تا بیاد پای مذاکره
و تسلیتی جانانه برای آنها که این چندسال از خون در شیشه ی مردم روزگار گذراندند و تاختند
Read more
🏴 آمادگی آستان های مقدس حسینی و عباسی، برای استقبال از قمه زنان روز عاشورا -------------- خادمان آستان های مقدس حسینی و عباسی در شهر مقدس #کربلا خود را برای استقبال از دسته های #قمه_زنی روز #عاشورا مهیا میکنند. پله های درب های ورودی حرم جهت سهولت ورود قمه زنان با خاک پوشیده شده و مسیر های منتهی ... 🏴
آمادگی آستان های مقدس حسینی و عباسی، برای استقبال از قمه زنان روز عاشورا
--------------
خادمان آستان های مقدس حسینی و عباسی در شهر مقدس #کربلا خود را برای استقبال از دسته های #قمه_زنی روز #عاشورا مهیا میکنند.

پله های درب های ورودی حرم جهت سهولت ورود قمه زنان با خاک پوشیده شده و مسیر های منتهی به حرم های مطهر برای دسته ها قمه زنی آماده شده اند.

پیشتر نیز صحن های مطهر حرم #امام_حسین و حرم #حضرت_عباس علیهم السلام فرش های حرم مطهر جای خود را به موکت قرمز رنگ خاص #عزا ی خون و شمشیر داده بودند.

لازم به ذکر است شعیره مقدس قمه زنی همچون سنوات گذشته با حضور میلیونی #شیعیان در شهر های مقدس کربلا، #نجف، #کاظمین و #سامرا برگزار میگردد و از شبکه های ماهواره ای امام حسین علیه السلام 1و 2 و 3 بصورت زنده و مستقیم پخش میشود. #شیعه_ویوز #اخبار_شیعیان_جهان

یکشنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۵
الأحد - ٧ محرم ١٤٣٨
Sunday - 2016 October 09

#آیت_الله_العظمی_سید_صادق_شیرازی #الحسين_يوحدنا #حسین_محور_اتحاد #محرم_1438 #کربلا #امام_حسین #فرهنگ_عاشورایی #سید_صادق_شیرازی #عزا #روضه #شهيد #كربلاء_المقدسة #هيأت #شبکه_جهانی_مرجعیت #هيئت #لبيك_يا_حسين #الحسين #الحسين_قدوة_الثائرين #عاشوراء_تلاحم_وتراحم #لن_تمحو_ذكرنا #
Read more
The #Flashbulb - Undiscovered Colors #یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال موزیسین آمریکایی #BennJordan سالهاست تحت نام هنری Flashbulb فعالیت میکنه. ژانر اصلی فعالیتش تقریبن #پست_راک ه اما از محدوده ی وسیعی از سازها و حتی ژانرها واسه ی ایجاد فضایی ک میخواد استفاده میکنه. اون  از سال ... The #Flashbulb - Undiscovered Colors

#یکشنبه های #الکترونیک و #اکسپریمنتال

موزیسین آمریکایی #BennJordan سالهاست تحت نام هنری Flashbulb فعالیت میکنه. ژانر اصلی فعالیتش تقریبن #پست_راک ه اما از محدوده ی وسیعی از سازها و حتی ژانرها واسه ی ایجاد فضایی ک میخواد استفاده میکنه. اون  از سال ۲۰۱۴ شهر شیکاگو رو ترک کرده و استودیوی خونگی ش رو به خونه ایی تقریبن متروکه تو شهری کوچک تو ایالت جورجیا منتقل کرده.

ویدیو رسمی که از این کار موجوده توسط هزاران عکس از طبیعت بکر منطقه ی داکوتای جنوبی گرفته شده رو میتونین توی کانال #اورسی بصورت کامل داشته باشین.
Join us #owrsichannel
Read more
یادش بخیر آن روزها که تا ۱ ساعت قبل از بازی حداقل ۴۰ ـ ۳۰ هزار هوادار روی سکوها منتظر بود تا بازی استقلال ...
Media Removed
یادش بخیر آن روزها که تا ۱ ساعت قبل از بازی حداقل ۴۰ ـ ۳۰ هزار هوادار روی سکوها منتظر بود تا بازی استقلال شروع شود و مثل آوار روی سر تیم حریف خراب شود! اما حالا... اما حالا درست در زمانی که تیم ، پشت و حامی میخواهد باید نشست و سکوت و سرمای سکوهای آزادی را تماشا کرد! البته حق را همیشه باید گفت که هوادار استقلال ... یادش بخیر آن روزها که تا ۱ ساعت قبل از بازی حداقل ۴۰ ـ ۳۰ هزار هوادار روی سکوها منتظر بود تا بازی استقلال شروع شود و مثل آوار روی سر تیم حریف خراب شود!

اما حالا... اما حالا درست در زمانی که تیم ، پشت و حامی میخواهد باید نشست و سکوت و سرمای سکوهای آزادی را تماشا کرد! البته حق را همیشه باید گفت که هوادار استقلال حتی اگر ۱۰۰ نفر هم باشند می توانند مثل باروت سکوها را منفجر کنند اما واقعیت امر چیز دیگریست که هم اکنون مشاهده میکنیم

بلیطِ گران ! فوتبال افت کرده! هوا سرد ! و خیلی مسائل دیگر در کم تماشاگر شدن بازی های فوتبال دخیل است اما دلیل نمیشود که استقلال تنها باشد و مورد حمایت قرار نگیرد

این تیم نیاز به حمایت و دلگرمی دارد تا بتواند خواسته ی من و شمای هوادار را عملی کند پس یکشنبه پرچم آبی ات را بردار و به آزادی بیا تا با فریاد های خود گرمای صد چندان به سکوها دهیم
.
٭٭یکشنبه منتظر تیفوسی ها هستیم٭٭
٭٭لیـدرهای باشـگاه استـقلال ایـران٭٭ @esteghlal_leaders
Read more
#حكومت_فاشيست_اسلامي_ايران #داعش_اخوندي #داعش_إيران هشتگ #قبل_و_بعد_انتخابات رو خاطرتون هست !!!! #پروانه_سلحشوری #پروانه_سلحشوري ، یکی از اعضای فهرست ۳۰‌نفره‌ی حامیان دولت در انتخابات مجلس #شورای_اسلامی در #حوزه‌_تهران ، که گفته ميشود با کسب یک میلیون رای به این مجلس راه یافته، ... #حكومت_فاشيست_اسلامي_ايران #داعش_اخوندي #داعش_إيران هشتگ #قبل_و_بعد_انتخابات رو خاطرتون هست !!!! #پروانه_سلحشوری #پروانه_سلحشوري ، یکی از اعضای فهرست ۳۰‌نفره‌ی حامیان دولت در انتخابات مجلس #شورای_اسلامی در #حوزه‌_تهران ، که گفته ميشود با کسب یک میلیون رای به این مجلس راه یافته، می‌گوید از اظهاراتش مبنی بر این‌که روزی " #حجاب " در ایران انتخابی می‌شود، "سوءبرداشت" شده و او معتقد است «در اصل رعایت حجاب هیچ تشکیکی نمی‌توان و نباید داشت» و «التزام به آن از سوی زنان مسلمان ایرانی امری بدیهی است». #سلحشوری «شیوه تدوین» مصاحبه‌اش با رسانه خارجی منتشرکننده‌ی آن اظهارات را «امری مذموم و غیراخلاقی» خوانده و گفته «نگرانی‌هایی را که در این باره به درستی ایجاد شده است، به خوبی درک، و از این بابت عذرخواهی می‌کند». او هم‌چنین «برخی رسانه‌های خارجی از جمله رسانه‌های معاند نظام» را به "سوءاستفاده" از اظهاراتش متهم کرده است.

این عضو "اصلاح‌طلب" مجلس آینده‌ی شورای اسلامی اضافه کرده: «شاید عده‌ای تمایل داشته باشند با بزرگ جلوه دادن این مصاحبه که به صورت ناقص منتشر شده، حماسه بزرگ ملت ایران در هفتم اسفند را که جلوه‌ای باشکوه از مردم‌سالاری دینی بود، تحت‌الشعاع قرار دهند.» گفتنی است روز یکشنبه (۹ اسفند ) ویویانا ماتزا"، خبرنگار ایتالیایی، ویدئویی از گفتگوی خود با پروانه سلحشوری را در روزهای پیش از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر کرد که وی در آن ابراز امیدواری کرده روزی زنان ایران از حق انتخاب پوشش برخوردار شوند.
Read more
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> عصر روز ...
Media Removed
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون ... حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇
دکتر احمدی نژاد:
مستکبران و غارتگران جهانی اصرار دارند که آزادی ملت ایران به عنوان پرچمدار آزادی و آزادی سایر ملت ها را در هم بکوبند و محدود کنند. می خواهند مانع از آزادی حقیقی انسانها بشوند.
– با صدای بلند اعلام می کنم پرچمی که ملت ایران با هدایت یک مرد الهی برافراشته است تا تحقق همه اهداف، هرگز بر زمین نخواهد افتاد.
– خواب غارتگران جهانی برای تسلط مجدد بر ملت ایران خوابی آشفته است و تعبیر نخواهد شد.
👇👇👇
در پست های بعدی گزارش ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> عصر روز ...
Media Removed
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون ... حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇
دکتر احمدی نژاد:
مستکبران و غارتگران جهانی اصرار دارند که آزادی ملت ایران به عنوان پرچمدار آزادی و آزادی سایر ملت ها را در هم بکوبند و محدود کنند. می خواهند مانع از آزادی حقیقی انسانها بشوند.
– با صدای بلند اعلام می کنم پرچمی که ملت ایران با هدایت یک مرد الهی برافراشته است تا تحقق همه اهداف، هرگز بر زمین نخواهد افتاد.
– خواب غارتگران جهانی برای تسلط مجدد بر ملت ایران خوابی آشفته است و تعبیر نخواهد شد.
👇👇👇
در پست های بعدی گزارش تصویری؛ و ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب #احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
حاشیه های خداحافظی و بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> عصر روز ...
Media Removed
حاشیه های خداحافظی و بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل ... حاشیه های خداحافظی و بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش تصویری؛ و ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب کرده

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> عصر روز ...
Media Removed
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون ... حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇
دکتر احمدی نژاد:
مستکبران و غارتگران جهانی اصرار دارند که آزادی ملت ایران به عنوان پرچمدار آزادی و آزادی سایر ملت ها را در هم بکوبند و محدود کنند. می خواهند مانع از آزادی حقیقی انسانها بشوند.
– با صدای بلند اعلام می کنم پرچمی که ملت ایران با هدایت یک مرد الهی برافراشته است تا تحقق همه اهداف، هرگز بر زمین نخواهد افتاد.
– خواب غارتگران جهانی برای تسلط مجدد بر ملت ایران خوابی آشفته است و تعبیر نخواهد شد.
👇👇👇
در پست های بعدی گزارش ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
... <span class="emoji emoji25ab"></span>️نمایشگاه گروهی «فردیت انبوه: فرمی از کثرت» <span class="emoji emoji25ab"></span>️ ۲۷ فروردین-۳۱ اردیبهشت <span class="emoji emoji25ab"></span>️ یکشنبه تا جمعه، ...
Media Removed
... ️نمایشگاه گروهی «فردیت انبوه: فرمی از کثرت» ️ ۲۷ فروردین-۳۱ اردیبهشت ️ یکشنبه تا جمعه، ساعت ۱۲ الی ۲۰ ️ تهران،میدان هفت تیر،خ. مفتح جنوبی بعد از تقاطع سمیه،خ. بوربور،خ. خاقانی،بن بست روشن منش، پلاک ۲ .......... درباره نمایشگاه: فردیت انبوه / آب‌انبار مفتخر به برگذاری نمایشگاه ... ...
▫️نمایشگاه گروهی «فردیت انبوه: فرمی از کثرت»
▫️ ۲۷ فروردین-۳۱ اردیبهشت
▫️ یکشنبه تا جمعه، ساعت ۱۲ الی ۲۰
▫️ تهران،میدان هفت تیر،خ. مفتح جنوبی بعد از تقاطع سمیه،خ. بوربور،خ. خاقانی،بن بست روشن منش، پلاک ۲
..........
▫درباره نمایشگاه:
▫فردیت انبوه / آب‌انبار مفتخر به برگذاری نمایشگاه گروهی «فردیت انبوه: فرمی از کثرت» می باشد.
.
▫فرمی از کثرت
سیا ارمجانی، شهاب فتوحی، بابک گلکار، شیرازه هوشیاری، وای.زد کامی، آویش خبره‌زاده، آرش مظفری، تیمو ناصری، و نیوشا توکلیان
.
⏪️این نمایشگاه رابطه‌ی در حال تغییر حوزه های عمومی و خصوصی و نقش معماری در تحقق این دگرگونی را از طریق آثار هنری مورد بررسی قرار می‌دهد. مجموعه‌ی این آثار دید جدیدی به روابط اجتماعی، سیاسی و تکنولوژیک مخاطب داده واین روابط را به چالش می‌کشد؛ روابطی که بر مبنای آن افراد به نحو فزاینده‌ای در درک رابطه‌ی خود با یک‌دیگر و با جامعه اطرافشان با دشواری مواجهند.
.
🔹کیوریتور نمایشگاه «فردیت انبوه: فرمی از کثرت» آزاده زعفرانی، معمار، طراح شهری و پژوهشگر است و در تهران و تورنتو اقامت دارد. زعفرانی بنیان‌گذار پلتفرم ۲۸ در زمینه‌ی هنر و معماری بوده که عموما جایگاهی است برای فعالیت‌ها و پروژه‌ها‌ی پژوهشی معماری و شهری
.
...........
🔔️ پلتفرم 28، همکار آموزشی وب سایت معماری معاصر ایران می باشد.
.
🔔صفحه پلتفرم 28 را در وب سایت معماری معاصر ایران مشاهده کنید.(لوگوی پلتفرم ۲۸ در صفحه نخست وبسایت موجود است)
⚫www.caoi.ir
.
....................................... ............ ......
🔶 پیج دوم وبسایت م.م.ا
[email protected]_contemporary_architecture
....................................... ............ .......
Read more
شعار های حماسی انقلابی و عشق علاقه مردم به #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود ... 🎥 شعار های حماسی انقلابی و عشق علاقه مردم به
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iranian
Read more
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> عصر روز ...
Media Removed
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون ... حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش تصویری؛ و ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب کرده

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
شعار های انقلابی مردم دقایقی پیش از ورود #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای ... 🎥 شعار های انقلابی مردم دقایقی پیش از ورود
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> عصر روز ...
Media Removed
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون ... حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش تصویری؛ و ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب کرده

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
شعار های مردم دقایقی پیش از ورود #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل ... 🎥 شعار های مردم دقایقی پیش از ورود
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> عصر روز ...
Media Removed
حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون ... حاشیه های خداحافظ بدرقه مردم با #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش تصویری؛ و ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب کرده

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
شعار های حماسی انقلابی مردم هنگام ورود #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای ... 🎥 شعار های حماسی انقلابی مردم هنگام ورود
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
تبریک نوروزی ایمون زاید به دنبال کنندگان ترول فوتبال پرشین, مصاحبه ی بسیار جالب و متفاوت ما با ایمون زاید در یکشنبه ی آینده در مجله ی ترول فوتبال منتشر خواهد شد. پرسش ها و نظرات خود را مطرح کنید. تعدادی از سوالات مصاحبه, از میان پرسش های طرح شده از سوی شما در زیر این پست انتخاب خواهد شد. پ.ن: آیا ... تبریک نوروزی ایمون زاید به دنبال کنندگان ترول فوتبال پرشین,
مصاحبه ی بسیار جالب و متفاوت ما با ایمون زاید در یکشنبه ی آینده در مجله ی ترول فوتبال منتشر خواهد شد.

پرسش ها و نظرات خود را مطرح کنید. تعدادی از سوالات مصاحبه, از میان پرسش های طرح شده از سوی شما در زیر این پست انتخاب خواهد شد.

پ.ن: آیا میدانستید پیج اینستاگرام ایمون زاید فیک است؟ 😉 سوال و جواب های جنجالی و جالب, همه و همه در ویژه نامه هفته آینده تقدیم به دنبال کنندگان ترول فوتبال پرشین❤️
Read more
تبریک نوروزی ایمون زاید به دنبال کنندگان ترول فوتبال پرشین, مصاحبه ی بسیار جالب و متفاوت ما با ایمون زاید در یکشنبه ی آینده در مجله ی ترول فوتبال منتشر خواهد شد. پرسش ها و نظرات خود را مطرح کنید. تعدادی از سوالات مصاحبه, از میان پرسش های طرح شده از سوی شما در زیر این پست انتخاب خواهد شد. پ.ن: آیا ... تبریک نوروزی ایمون زاید به دنبال کنندگان ترول فوتبال پرشین,
مصاحبه ی بسیار جالب و متفاوت ما با ایمون زاید در یکشنبه ی آینده در مجله ی ترول فوتبال منتشر خواهد شد.

پرسش ها و نظرات خود را مطرح کنید. تعدادی از سوالات مصاحبه, از میان پرسش های طرح شده از سوی شما در زیر این پست انتخاب خواهد شد.

پ.ن: آیا میدانستید‍ پیج اینستاگرام ایمون زاید فیک است؟ 😉 سوال و جواب های جنجالی و جالب, همه و همه در ویژه نامه هفته آینده تقدیم به دنبال کنندگان ترول فوتبال پرشین❤️
.
دوستان هر سوالی از ایمون زاید دارید زیر همین پست بگید تا ازش پرسیده شه
.
@trollfootball_persian
Read more
شعار های انقلابی مردم قبل از ورود #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل ... 🎥 شعار های انقلابی مردم قبل از ورود
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد به مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇
مردم از ساعت قبل با حضور خود فضای داخل و بیرون مصلا را تکمیل کرده بودن، مردم انقلابی جیرفت با شعارهای حماسی خود(صل علی محمد(ص) یاور رهبر آمد. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده. دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محمد بوی رجایی آمد، احمدی دلاور پیرو خط رهبر. شعار جمع ملت مهرورزی عدالت . جنوبی با غیرت مهروزی عدالت، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست، ما همه سرباز توایم خامنه ای به گوش به فرمان توایم خامنه ای ، صل علی محمد خادم ملت آمد، دست گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، صل علی محد یاور رهبر آمد، احمدی دوستت داریم..) از خادم دلسوز انقلابی خود استقبال با شکوهی کردن.. 👇👇👇👇👇👇 👇👇👇
در پست های بعدی گزارش ویدیو،
حاشیه های دیدار مردم با دکتر احمدی نژاد و مصلا و بدرقه دکتر احمدی نژاد ، بارگذاری خواهیم کرد..
👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iran
Read more
بخشی از سخنرانی #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. – همه این عنایات الهی بسیار مهم و عزیزند لیکن در محضر شما ... 🎥 بخشی از سخنرانی
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. 👇👇👇👇 – همه این عنایات الهی بسیار مهم و عزیزند لیکن در محضر شما می خواهم از اختیار ، اراده و آزادی صحبت کنم.
– معلوم است که آنچه ظرفیت لازم برای این شرافت انسانی را مهیا می سازد عقل است.
– به یک تعبیر ، همه فطرت و همه تفاوت انسان با دیگر موجودات عقل است.
– عقل است که وحی و هدایت را دریافت می کند.
– عقل است که اسماء الهی را می فهمد و در وجود انسان متجلی می کند.
– اما عقل فقط در سایه اراده و انتخاب، کمال می یابد و ماموریت خود را انجام می دهد.
– بدون اراده و انتخاب عقل کاری نمی تواند بکند و کمال عقل در توسعه اراده و انتخاب انسان است.
– معلوم است که اراده و انتخاب نیز مستلزم اختیار و آزادی است.
– بدون آزادی و اختیار ماموریت انسان امکان تحقق عملی ندارد.
– شکوفایی عقل و اراده و حرکت کمالی انسان نیازمند آزادی است.
عزیزان ارجمند!
– می دانید که انسان در متن و بستر قیدها و اسارت ها خلق شده است.
👇👇👇 📢📌📎 با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇

@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iranian
Read more
. <span class="emoji emoji1f4f0"></span> اخبار - ۹ بهمن ۱۳۹۴ - منتظر میکستیپ جدید #سینا_تهم به نام #دگران باشید. آهنگ های این مجموعه بصورت ...
Media Removed
. اخبار - ۹ بهمن ۱۳۹۴ - منتظر میکستیپ جدید #سینا_تهم به نام #دگران باشید. آهنگ های این مجموعه بصورت جداگونه از یکشنبه ۱۱ ام تا یکشنبه ی هفته ی آینده ۱۸ ام بهمن پخش خواهد شد. - آلبوم #الفبت از #پوریا_پوتک و #علی_مجیدی نیز یکشنبه ۱۱ ام بهمن ساعت ۷ شب منتشر میشود. برای حمایت از این مجموعه میتوانید ... .
📰 اخبار - ۹ بهمن ۱۳۹۴
- منتظر میکستیپ جدید #سینا_تهم به نام #دگران باشید. آهنگ های این مجموعه بصورت جداگونه از یکشنبه ۱۱ ام تا یکشنبه ی هفته ی آینده ۱۸ ام بهمن پخش خواهد شد.
- آلبوم #الفبت از #پوریا_پوتک و #علی_مجیدی نیز یکشنبه ۱۱ ام بهمن ساعت ۷ شب منتشر میشود. برای حمایت از این مجموعه میتوانید با مراجعه به سایت زیر اقدام نماید:
buy.alimajidimusic.com
_________________________
⬇️ دریافت آخرین آهنگ ها از کانال تلگرام ما
https://telegram.me/rapfarsi247
_________________________
🙈 صفحه ی ما را به دوستانتان با تگ/منشن کردن آنها در زیر این پست معرفی کنید.
_________________________
#SinaTaham #Paydar #Degaran #Alfbt #AliMajidi #PooriaPutak - #rapfarsi247 #رپفارسی۲۴۷
Read more
بخشی از سخنرانی #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. – انسان بدون آزادی بی معناست. – در مراتب بالاتر حتی حد شکوفایی ... 🎥 بخشی از سخنرانی
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. 👇👇👇👇 – انسان بدون آزادی بی معناست.
– در مراتب بالاتر حتی حد شکوفایی و تجلی گری ممکن است خود به اسارت و حجاب تبدیل شود و انسان را در بند کند.
– رشد انسان مرزی ندارد چرا که به سوی بی نهایت هستی یعنی تجلی گری خداوند است. خداوندی که هیچ حد و نهایتی ندارد.
– آیا علم ، عزت ، کرامت و اسماء الهی حدی دارد؟
– اگر ندارد پس مسیر کمال انسان و مسیر آزادی انسان نیز حدی ندارد.
– هیچکس حق ندارد آزادی انسان را محدود کند.
– بدون آزادی ، سخن گفتن از ارزشهای الهی و انسانی بی معناست.
– تاریخ ، روایت حرکت و مجاهدت پیوسته و تکاملی انسانها و صالحان برای آزادی است.
– ارزش هر عمل صالحی نیز در آزادی انتخاب و اختیار آن است و عمل صالح اجباری ، ارزشی ندارد و کمالی نمی آفریند.
– عمل زشت تحت اکراه و اجبار نیز مسئولیتی نمی آورد.
– فلسفه خلقت عالم ، آزادی حقیقی انسانهاست.
– حتی دین آمده است تا انسانها را آزاد کند. انسان هرچه از قیدها آزاد شود، انسان تر و کمال یافته تر است. 👇👇👇 📢📌📎 با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iranian
Read more
بخشی از سخنرانی #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. فرصت مناسبی است که در باره آرمانهای بلند الهی سخن بگوییم. اگر ... 🎥 بخشی از سخنرانی
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند.
👇👇👇👇 فرصت مناسبی است که در باره آرمانهای بلند الهی سخن بگوییم.

اگر آرمانها الهی نباشند تک تک این حوادث بی معنا است.. بدون روح است بی هدف است. – آرمان توحید ، آرمان عدالت آزادی، آرمان کرامت انسانی ،آرمان عشق ، عزت ، صلح و امنیت ،آرمان پیشرفت رفاه، برخورداری ،آرمان کمال انسانی و نهایتا آرمان برپا کردن یک جامعه سعادتمند، پیشرفته منظم و انسانی. مشترک همه این مناسبت ها و حلقه اتصال و تفسیر و تحلیل این حوادث است.
– همه این حوادث و مناسبت ها در یک راستا و برای تحقق آرمانهای مشترک الهی معنا و مفهوم پیدا می کنند. 👇👇👇
📢📌📎
با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iranian
Read more
. ظهر آخرین یکشنبه ی سال تون بخیر . دوستان ما در پیج ترول فوتبال چند وقتی هست که مجله ی اینترنتی ساختن ...
Media Removed
. ظهر آخرین یکشنبه ی سال تون بخیر . دوستان ما در پیج ترول فوتبال چند وقتی هست که مجله ی اینترنتی ساختن و کلی هم زحمت کشیدن برای مطالبش ، تصاویر اختصاصیش و مصاحبه ی اختصاصی این شماره با "ایمون زائد" پیشنهاد میکنم حتما این مجله ی خواندنی رو دانلود کنید و مصاحبه ی جالب ایمون زائد رو بخونید کار جالب و ... .
ظهر آخرین یکشنبه ی سال تون بخیر .
دوستان ما در پیج ترول فوتبال چند وقتی هست که مجله ی اینترنتی ساختن و کلی هم زحمت کشیدن برای مطالبش ، تصاویر اختصاصیش و مصاحبه ی اختصاصی این شماره با "ایمون زائد"
پیشنهاد میکنم حتما این مجله ی خواندنی رو دانلود کنید و مصاحبه ی جالب ایمون زائد رو بخونید
کار جالب و نواوری خوبی هست 👌
.
از طریق لینکی که تو بیوی پیج میزارم برید داخل سایت و این شماره و شماره های قبل رو دانلود کنید .
.
#بیلی
Read more
بخشی از سخنرانی #خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. خیلی ها درباره آزادی صحبت میکنن بعض ها هم آزاذی خاصی تحریف ... 🎥 بخشی از سخنرانی
#خادم_ملت #دکتر_محمود_احمدی_نژاد در مصلا جیرفت 👇👇👇👇👇👇 عصر روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ دکتر محمود احمدی نژاد در جمع باشکوه پنجاه هزار نفر از مردم به مناسبت #یادواره_شهدا #جیرفت در مصلی این شهر به سخنرانی پرداختند. 👇👇👇👇 خیلی ها درباره آزادی صحبت میکنن بعض ها هم آزاذی خاصی تحریف میکن...پس مشکل کجاست تو عالم: به نظرم مشکل از سه ناحیه است. اولین مشکل جامعه بشری.. : نشناختن حقیقت و قدر و ماموریت انسان و نشناختن واقف نشدن به حقیقت و منزلت آزادی

مشکل دوم : انحصار آزادی در دست عده ای خاص و محدود کردن عموم مردم از آزادی است.. مشکل سوم: اغوای انسانها و عرضه کردن اسارت به نام آزادی
شیطان میاد اغوا میکند و اصالت به نام آزادی عرضه میکند. 👇👇👇 📢📌📎 با ما به روز باشید خبرهای فوری و تحلیل ها متن های خبرهای مهم و حواشی و سخنرانی های دکتر احمدی نژاد را 📌در لینک کانال تلگرام احمدی نژادی های ایران که در قسمت بیو اینستاگرام گذاشته شده عضو بشوید.. 💠 برای ورود به کانال حامیان دکتر احمدی نژاد
روی آدرس 👇
@Ahmadinejadia_iran
کلیک کرده 💠و یا از طریق آدرس: 👇

Telegram.me/Ahmadinejadia_iran

وارد کانال حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد شوید. ✅برای دریافت دلنوشته ها متن های و دوستداران دکتر احمدی نژاد حتما گزینه ی join(پیوستن) را انتخاب

#احمدی_نژاد_دات_آی_آر
#شهادت_استاد_مطهری
#روز_معلم
#راه_انقلاب
#گفتمان_انقلاب
#برعهدخودمیمانیم
#احمدي_نجاد
#جهاد_ادامه_دارد
#راه_امام
#گفتمان_انقلاب
#khamenei
#rahbar.
#khamenei_ir
#supremeleader
#خامنئي_دات_آي_آر
#خامنه_ای #آرامش_امت
#رهبری
#خمینی #امام_خمینی
#بهاری_شویم
#Ahmadinejad
#iranian
Read more
. #سال_های_سخت #دوری_از_فرزند و #سال_های_طولانی #چشم_انتظاری براي شنيدن خبري از #جگرگوشه‌ شان را #صبورانه #انتظار كشيدند تا شايد كسي، در #هياهو شلوغي زندگي‌هاي امروزمان، #قاصد_خوش_خبرشان باشد. #مادران_چشم_انتظار عجيب سخت و #مقاوم اند. با تمامي #بی_‌قراری ‌هايشان، آدم از #آرامش‌ ... .
#سال_های_سخت #دوری_از_فرزند
و #سال_های_طولانی #چشم_انتظاری براي شنيدن خبري از #جگرگوشه‌ شان را #صبورانه #انتظار كشيدند
تا شايد كسي، در #هياهو شلوغي زندگي‌هاي امروزمان، #قاصد_خوش_خبرشان باشد.
#مادران_چشم_انتظار عجيب سخت و #مقاوم اند.
با تمامي #بی_‌قراری ‌هايشان،
آدم از #آرامش‌ شان جان مي‌گيرد ...
.
#لحظه_وصل
به یک چشم زدن میگذرد..
این #فراق است
که هر ثانیه اش یکسال است...
.
.
.
" دلم " میخواست
بگویی
❤️ " #مادر" ❤️
و من فقط بگویم " #جانم"
و بعد در آغوشم آرام بگیری...
ولی حالا
من ماندم و یک دنیا #آرزو...
.
.
.
.
پ. ن :
كوچه‏ هايى كه هر كدام به نام شهيدى آذين شده
#فراموشى ما را جار مى ‏زند
آن گاه كه از مرثيه خون شهيد، تنها آهنگ پروازش را مى ‏شنويم،
آن گاه كه در پس گريه‏ هاى #مادر_شهيد، زبانى براى تسلى نداريم؛
جز مشتى واژه‏ هاى كليشه ای ؛
جز الفاظى كه نشان بی دردى ماست...
.
.
.
از تربت عاشقان فغان آمده است
این کیست که #بی_نام_و_نشان آمده است
در آتش عاشقی چنان سوخته ام
کز من #دو_سه_تکه_استخوان آمده است...
.
.
.
بیایید بار دیگر هم عهد شویم با قهرمانان وطن..
وعده دیدار
شنبه و یکشنبه ۷ و ۸ آذر
#تشییع_شهدای_گمنام در سراسر کشور...
.
.
.
مــرا بـالـی اسـت از پـرواز مـانـده

قـدمهـایی اسـت در آغـاز مـانــده

شهیــدان! دستهایم را بگیـریـــــــد

منــم همـــراهِ از ره بــاز مـانـــــده...
.
.
#شهید_بهروز_صبوری
#مادران_چشم_به_راه
#اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#التماس_دعا
.
Read more
هوالشافی آیا می دانید طب سنتی برای اکثر دردها و بیماریهای شایع درمان دارد! درمان مکمل در کنار طب ...
Media Removed
هوالشافی آیا می دانید طب سنتی برای اکثر دردها و بیماریهای شایع درمان دارد! درمان مکمل در کنار طب مدرن را تجربه کنید و بهبودی را هرچه سریعتر برای خود به ارمغان آورید. شما هم می توانید درمان همه دردها و بیماریهای خود و اطرافیانتان را به ما بسپارید کافیست یکبار امتحان کنید! علی ملک محمدی متخصص ... هوالشافی
آیا می دانید طب سنتی برای اکثر دردها و بیماریهای شایع درمان دارد!
درمان مکمل در کنار طب مدرن را تجربه کنید و بهبودی را هرچه سریعتر برای خود به ارمغان آورید.
شما هم می توانید درمان همه دردها و بیماریهای خود و اطرافیانتان را به ما بسپارید
کافیست یکبار امتحان کنید!
علی ملک محمدی
متخصص و محقق طب سنتی و تغذیه گیاهی
مدیر توسعه طب سنتی و نماینده موسسه تحقیقات حجامت ایران
👈نشانی: رشت، خ معلم، کوچه گلها (کوچه دوم بعد از استانداری) ساختمان فارس، طبقه ۲
تلفن: ۳۳۲۳۱۰۹۴
ساعت کاری: یکشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۵ الی ۲۰ اسطوخودوس درخت کوچکی  است که به  علت عطر و مزه گل هایش به رنگ بنفش است. این گیاه بومی قسمتهای کوهستانی  نواحی مدیترانه ای است ولی در کل جهان کشت می شود. اسطوخودوس مصارف دارویی خیلی زیادی در طب سنتی ایران دارد. در طب سنتی از اسطوخودوس به صورت دمنوش و گیاهان دارویی خشک استفاده می شود.

دمنوش اسطوخودوس چه فوایدی دارد؟ •  آرام بخشی

دمنوش اسطوخودوس با عطر بی نظیر و آرام بخش خود، شما را آرام می کند. مطالعات نشان می دهند که اسطوخودوس سرعت فعالیت دستگاه عصبی را پایین می آورد و باعث آرامش فرد می شود.
این خاصیت به رفع اضطراب، بی خوابی، استرس و افسردگی کمک می کند. یافته های تحقیقات نشان می دهد روغن اسطوخودوس، میزان درد ناشی از تزریق زیرجلدی را کاهش می دهد. روغن های فرار و عطر آرام بخش اسطوخودوس در هنگام دم کردن، آزاد می شوند. •  رفع مشکلات گوارشی

یکی دیگر از کاربردهای سنتی دمنوش اسطوخودوس، درمان مشکلات گوارشی همچون معده ی عصبی و سوءهاضمه است. طبق مطالعات جدید، این کاربرد اسطوخودوس از لحاظ علمی نیز ثابت شده است. پژوهش ها نشان می دهد ماساژ روغن اسطوخودوس به آرامش عضلات صاف روده کمک می کند. پژوهش دیگری نشان می دهد روغن اسطوخودوس از تشکیل زخم معده جلوگیری می کند و گوارش را تسهیل می کند. •  ضدّ تشنّج و اسپاسم

تشنّج به دنبال انقباض و شل شدن سریع و غیرارادی عضلات ایجاد می شود و موجب لرزش بدن می شود. اسپاسم هم به همین صورت است با این تفاوت که عضلات منقبض باقی می مانند.
روغن اسطوخودوس به کاهش تشنّج و اسپاسم کمک می کند. محققان بر این باورند که اسطوخودوس، کانال های کلسیم را مسدود می کند و به این ترتیب مانع از انقباض عضلانی می شود.

کاربردهای دیگر

دمنوش #اسطوخودوس کاربردهای سنتی دیگری هم دارد. دمنوش اسطوخودوس برای درمان میگرن، قولنج، بی اشتهایی، دندان درد، آکنه،‌ تهوّع، استفراغ و سرطان مفید است و حتی دفع کننده حشرات است.
Read more
هوالشافی آیا می دانید طب سنتی برای اکثر دردها و بیماریهای شایع درمان دارد! درمان مکمل در کنار طب ...
Media Removed
هوالشافی آیا می دانید طب سنتی برای اکثر دردها و بیماریهای شایع درمان دارد! درمان مکمل در کنار طب مدرن را تجربه کنید و بهبودی را هرچه سریعتر برای خود به ارمغان آورید. شما هم می توانید درمان همه دردها و بیماریهای خود و اطرافیانتان را به ما بسپارید کافیست یکبار امتحان کنید! علی ملک محمدی متخصص ... هوالشافی
آیا می دانید طب سنتی برای اکثر دردها و بیماریهای شایع درمان دارد!
درمان مکمل در کنار طب مدرن را تجربه کنید و بهبودی را هرچه سریعتر برای خود به ارمغان آورید.
شما هم می توانید درمان همه دردها و بیماریهای خود و اطرافیانتان را به ما بسپارید
کافیست یکبار امتحان کنید!
علی ملک محمدی
متخصص و محقق طب سنتی و تغذیه گیاهی
مدیر توسعه طب سنتی و نماینده موسسه تحقیقات حجامت ایران
👈نشانی: رشت، خ معلم، کوچه گلها (کوچه دوم بعد از استانداری) ساختمان فارس، طبقه ۲
تلفن: ۳۳۲۳۱۰۹۴
ساعت کاری: یکشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۵ الی ۲۰ اسطوخودوس درخت کوچکی  است که به  علت عطر و مزه گل هایش به رنگ بنفش است. این گیاه بومی قسمتهای کوهستانی  نواحی مدیترانه ای است ولی در کل جهان کشت می شود. اسطوخودوس مصارف دارویی خیلی زیادی در طب سنتی ایران دارد. در طب سنتی از اسطوخودوس به صورت دمنوش و گیاهان دارویی خشک استفاده می شود.

دمنوش اسطوخودوس چه فوایدی دارد؟ •  آرام بخشی

دمنوش اسطوخودوس با عطر بی نظیر و آرام بخش خود، شما را آرام می کند. مطالعات نشان می دهند که اسطوخودوس سرعت فعالیت دستگاه عصبی را پایین می آورد و باعث آرامش فرد می شود.
این خاصیت به رفع اضطراب، بی خوابی، استرس و افسردگی کمک می کند. یافته های تحقیقات نشان می دهد روغن اسطوخودوس، میزان درد ناشی از تزریق زیرجلدی را کاهش می دهد. روغن های فرار و عطر آرام بخش اسطوخودوس در هنگام دم کردن، آزاد می شوند. •  رفع مشکلات گوارشی

یکی دیگر از کاربردهای سنتی دمنوش اسطوخودوس، درمان مشکلات گوارشی همچون معده ی عصبی و سوءهاضمه است. طبق مطالعات جدید، این کاربرد اسطوخودوس از لحاظ علمی نیز ثابت شده است. پژوهش ها نشان می دهد ماساژ روغن اسطوخودوس به آرامش عضلات صاف روده کمک می کند. پژوهش دیگری نشان می دهد روغن اسطوخودوس از تشکیل زخم معده جلوگیری می کند و گوارش را تسهیل می کند. •  ضدّ تشنّج و اسپاسم

تشنّج به دنبال انقباض و شل شدن سریع و غیرارادی عضلات ایجاد می شود و موجب لرزش بدن می شود. اسپاسم هم به همین صورت است با این تفاوت که عضلات منقبض باقی می مانند.
روغن اسطوخودوس به کاهش تشنّج و اسپاسم کمک می کند. محققان بر این باورند که اسطوخودوس، کانال های کلسیم را مسدود می کند و به این ترتیب مانع از انقباض عضلانی می شود.

کاربردهای دیگر

دمنوش #اسطوخودوس کاربردهای سنتی دیگری هم دارد. دمنوش اسطوخودوس برای درمان میگرن، قولنج، بی اشتهایی، دندان درد، آکنه،‌ تهوّع، استفراغ و سرطان مفید است و حتی دفع کننده حشرات است.
Read more
253 Reza Yazdani #rezayazdani #reza #yazdani #lyric #mehdiayoubi #taranenevesht #رضا_یزدانی ...
Media Removed
253 Reza Yazdani #rezayazdani #reza #yazdani #lyric #mehdiayoubi #taranenevesht #رضا_یزدانی #هفته_دلتنگی #هفته_ی_دلتنگی #ترانه #ترانه_سرا #مهدی_ایوبی #ترانه_نوشت ... #photo : @amir.ali_gh ... . . هفته بدون تو شرو می شه با شنبه ای که بدتر از مرگه فرقی نداره تو کدوم فصلیم دنیای ... 253
Reza Yazdani
#rezayazdani #reza #yazdani #lyric #mehdiayoubi #taranenevesht
#رضا_یزدانی #هفته_دلتنگی #هفته_ی_دلتنگی #ترانه #ترانه_سرا #مهدی_ایوبی #ترانه_نوشت ...
#photo : @amir.ali_gh
...
.
.
هفته بدون تو شرو می شه
با شنبه ای که بدتر از مرگه
فرقی نداره تو کدوم فصلیم
دنیای من بی تو پر از برگه
یکشنبه رو باید مدارا کرد
با خاطراتی که پرم کردن
با ادمایی که تو این مدت
با حرف هاشون دلخورم کردن
با هر دوشنبه اشک می ریزم
کی گفته دیوونگی حد داره؟
نیستی بگی خیلی دوسم داری
نیستی بگی امشب نود داره!
بی تو که چیزی مثل سابق نیست
رفتی و بی تو دلخوشی رفته
رفتی و تیکه تیکه ی قلبم
جامونده بین روزای هفته
حافظ یا تجریش، سعدی یا ملت
امشب اگه بودی کجا بودیم؟
با نصف قیمت فیلم می دیدیم
ما هر سه شنبه سینما بودیم!
جز لحظه ای که دس تکون دادی
از چارشنبه چیزی یادم نیست
ابرای بارون زا رو برگردون
مردی که اشک نریزه آدم نیست
من موندم و این کوچه های خیس
من موندم و  همراهی چترت
هر پنج شنبه شعر می خونم
تو سالنای خالی از عطرت
من تک تک بغضای دنیا رو
به آخر هفته بدهکارم
با هر غروب جمعه می میرم
با هر غروب جمعه می بارم

از وقتی چشماتو رو من بستی
خورشید از دنیای من رفته
من موندم و دلواپسی هام و
دلتنگیای آخر هفته...
.
.
.
لینـک کـانـال در بـیــو🌹
بـــهتریــن دوسـتاتونو تـگ کنــین❤❤🌹
.
.
Admin : @aliaqatnr
Read more
567 Reza Yazdani #rezayazdani #reza #yazdani #lyric #mehdiayoubi #taranenevesht #رضا_یزدانی ...
Media Removed
567 Reza Yazdani #rezayazdani #reza #yazdani #lyric #mehdiayoubi #taranenevesht #رضا_یزدانی #هفته_دلتنگی #هفته_ی_دلتنگی #ترانه #ترانه_سرا #مهدی_ایوبی #ترانه_نوشت ... #photo : @rezvane_masroor ... . . هفته بدون تو شرو می شه با شنبه ای که بدتر از مرگه فرقی نداره تو کدوم فصلیم دنیای ... 567
Reza Yazdani
#rezayazdani #reza #yazdani #lyric #mehdiayoubi #taranenevesht
#رضا_یزدانی #هفته_دلتنگی #هفته_ی_دلتنگی #ترانه #ترانه_سرا #مهدی_ایوبی #ترانه_نوشت ...
#photo : @rezvane_masroor
...
.
.
هفته بدون تو شرو می شه
با شنبه ای که بدتر از مرگه
فرقی نداره تو کدوم فصلیم
دنیای من بی تو پر از برگه
یکشنبه رو باید مدارا کرد
با خاطراتی که پرم کردن
با ادمایی که تو این مدت
با حرف هاشون دلخورم کردن
با هر دوشنبه اشک می ریزم
کی گفته دیوونگی حد داره؟
نیستی بگی خیلی دوسم داری
نیستی بگی امشب نود داره!
بی تو که چیزی مثل سابق نیست
رفتی و بی تو دلخوشی رفته
رفتی و تیکه تیکه ی قلبم
جامونده بین روزای هفته
حافظ یا تجریش، سعدی یا ملت
امشب اگه بودی کجا بودیم؟
با نصف قیمت فیلم می دیدیم
ما هر سه شنبه سینما بودیم!
جز لحظه ای که دس تکون دادی
از چارشنبه چیزی یادم نیست
ابرای بارون زا رو برگردون
مردی که اشک نریزه آدم نیست
من موندم و این کوچه های خیس
من موندم و  همراهی چترت
هر پنج شنبه شعر می خونم
تو سالنای خالی از عطرت
من تک تک بغضای دنیا رو
به آخر هفته بدهکارم
با هر غروب جمعه می میرم
با هر غروب جمعه می بارم

از وقتی چشماتو رو من بستی
خورشید از دنیای من رفته
من موندم و دلواپسی هام و
دلتنگیای آخر هفته...
.
.
.
لینـک کـانـال در بـیــو🌹
بـــهتریــن دوسـتاتونو تـگ کنــین❤❤🌹
.
.
Admin : @aliaqatnr
Read more
Loading...
Load More

NO ADS
PERSONALISED FEED
UPDATES 24/7