Loading Content...

Aşkımla istanbul türkiye

Loading...


Unique profiles
5
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Sibel demir Güzellik okulu, Istanbul, Turkey, Bujin Fight Club
Average media age
635.4 days
to ratio
1
 #Repost @pragyaakademi (@get_repost) ・・・ Bazen yol gözümüzde büyür, zor gelir yola çıkmak. ...
Media Removed
#Repost @pragyaakademi (@get_repost) ・・・ Bazen yol gözümüzde büyür, zor gelir yola çıkmak. ‍♀️Rahata alışmışızdır. Bildik rotalar daha güvende hissettirir bizi. İçten içe biliriz aslında, o çıkamadığımız yolda akmaktadır hayat. Dedim ya, zor gelir bilinmezlikler, hele bir ... #Repost @pragyaakademi (@get_repost)
・・・
Bazen yol gözümüzde büyür, zor gelir yola çıkmak. 🚶‍♀️Rahata alışmışızdır. Bildik rotalar daha güvende hissettirir bizi. İçten içe biliriz aslında, o çıkamadığımız yolda akmaktadır hayat. Dedim ya, zor gelir bilinmezlikler, hele bir de risk almayı sevmiyorsak... Oysa, yolda başımıza ne gelirse gelsin, bizi büyütecek de odur. Korkuyorsak korkumuzu, inanıyorsak inancımızı besler yol.🛤 Tökezlemeler elbet olur, çıkmaz yollarla elbet karşılaşılır ama önemli olan o küçük adımı atıp yola çıkmaktır. O küçük adımla başlar hayat akmaya, o küçük adımla şekilleniriz. 🚶‍♂️Biraz daha tanıyıp kendimizi, biraz daha büyüdüğümüzü fark ederiz. Anlamlanır hayat yeniden, zorluklar kolaylıklara dönüşür. Mutluluk çıkar gelir bir yerlerden. 🤸‍♀️Yolda olma heyecanı kaplar her yeri. Yol ne getirirse getirsin, kabulle büyür anlamı. Hayat, her yeni yolun başlangıcında içimizdeki korkuyu ve merakı aynı anda yaşama serüvenidir. Serüvenlerin bol olsun... Yola çık, yol açık... 👣
#pragyaakademi #eğitim #kurumsaleğitim #kişiselgelişim #özgürlük #freedom #yol #ilham #tutku #duygular #neşe #hüzün #acı #gününsözü #koçluk #takımkoçluğu #coaching #instacoaching #inspiration #passion #feelings #pain #joy #photooftheday #istanbul #türkiye #yolacikyolacik
Read more
Loading...
ERDOĞAN ABD’YE TAVİZ VERMEDİ! TÜRKİYE, KENDİSİNE NE YAPILDIYSA AYNISINI ABD’YE YAPIYOR. MAL VARLIKLARI DONDURULDU! Başkan Erdoğan AK Parti Kadın Kolları Kongresinde konuşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "ABD'nin attığı adım stratejik ortağa yakışmaz. ABD Adalet ve içişleri bakanlarının ... ERDOĞAN ABD’YE TAVİZ VERMEDİ!
TÜRKİYE, KENDİSİNE NE YAPILDIYSA AYNISINI
ABD’YE YAPIYOR. MAL VARLIKLARI DONDURULDU!
Başkan Erdoğan AK Parti Kadın Kolları Kongresinde konuşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "ABD'nin attığı adım stratejik ortağa yakışmaz. ABD Adalet ve içişleri bakanlarının Türkiye'deki mal varlıklarını donduracağız." dedi.
İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları...
"ABD'Lİ İKİ BAKANIN TÜRKİYE'DEKİ MAL VARLIKLARINI DURDURACAĞIZ"
Amerika özellikle İzmir'deki Papaz Brunson ile ilgili attığı adım stratejik ortağa yakışmayacak adımdır. Amerika bu adımla Türkiye'ye karşı ciddi saygısızlık yapmıştır. Samimi hareket edeceksek stratejik ortaksak ortaklığımızın gereğini yapmalıyız. Türkiye bu anlayışla, bu yaklaşımla terbiye edilemez. Benim kalkıp İçişleri Bakanımı, Adalet Bakanımı, Brunson ile ilgili olarak, 'onu yakından takip etti, ona şöyle yaptılar, böyle yaptılar' demek suretiyle, Amerika'da hiçbir mal varlığı oladığı halde, Amerika'daki mal varlıklarına el koyuyoruz mantığı, mantık değildir. Ben de buna karşılık olarak bugün talimatı veriyorum. ABD'nin Adalet ve İçişleri bakanlarına ait Türkiye'deki mal varlıklarını durduracağız. Siz bunu yaparsanız, biz de bunu yaparız. Sn. Trump'a bunları söyledim. Türkiye ile bu alanda bu şekilde bir yaklaşım doğru değildir. Eğer samimi hareket edeceksek, gerçekten stratejik bir ortaksak ortaklığımızın gereğini yapalım. Benim kalkıp İçişleri Bakanımı, Adalet Bakanımı, Brunson ile ilgili olarak, 'onu yakından takip etti, ona şöyle yaptılar, böyle yaptılar' demek suretiyle Amerika'daki mal varlıklarına el koyuyoruz mantığı, mantık değildir." HABERİN TAMAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ... #canlıyayın #televizyon #gündem #güncel #magazinprogramı #rating #fashion #follow #like #life #istanbul #instagram #eğlence #magazin #sosyalmedya #haber #ünlü #sanatçılar #oyuncu #gece #uçankuştv #uçankuş #uçankuşmedya #sanat #siyaset #erdoğan #reis #cumhurbaşkanı #başkan #abd
Read more
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BAYRAM MESAJI! “EKONOMİYE SALDIRI EZANA, BAYRAĞA SALDIRIDAN FARKI YOK!” Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı görüntülü mesajına, "Aziz milletim, sevgili kardeşlerim sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, ... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BAYRAM MESAJI! “EKONOMİYE SALDIRI EZANA, BAYRAĞA SALDIRIDAN FARKI YOK!”
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı görüntülü mesajına, "Aziz milletim, sevgili kardeşlerim sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, mübarek Kurban Bayramı'nızı tebrik ediyorum. Bizleri bir Kurban Bayramı'na daha kavuşturan Rabbimize hamdediyorum." sözleriyle başladı.
Bayramın tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni eden Erdoğan, Kurban Bayramı'nın rahmet ve bereketinin sıkıntılardan kurtulmaya vesile olmasını diledi.
Türk milletinin iyi günde, kötü günde birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başardığını ifade eden Erdoğan, son yıllarda karşılaşılan her saldırının, darbe girişiminin, tuzağın bu sayede bertaraf edildiğini belirtti. Erdoğan, bugün de milletin aynı erdemli tavrı gösterdiğini dile getirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kurban Bayramı'mızın hemen ardından 947. yıl dönümünü bizzat yerinde idrak edeceğiniz Malazgirt Zaferi'mizden bu yana, nice badirelere göğüs germiş bir milletiz. Özgürlüğümüzün sembolleri olan ezanımıza ve bayrağımıza yönelik her saldırıya aynı azim, kararlılık ve dirayetle karşılık verdik." diye konuştu.
HABERİN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKE TIKLAYINIZ
#erdoğan #kurbanbayramı #canlıyayın #televizyon #gündem #güncel #magazinprogramı #rating #fashion #follow #like #life #istanbul #instagram #eğlence #magazin #sosyalmedya #haber #ünlü #sanatçılar #oyuncu #gece #uçankuştv #uçankuş #uçankuşmedya #sanat
Read more
Sağa kaydır <span class="emoji emoji1f449"></span> Bizim hikayelerimiz hep güzellik üzerine yazılır...🤗 Sibel Demir Sevgili zeynep ...
Media Removed
Sağa kaydır Bizim hikayelerimiz hep güzellik üzerine yazılır...🤗 Sibel Demir Sevgili zeynep hanımla 1 yıl önce yollarımız kesişmişti ve bugün yine kaşlarını tereddütsüz bize emanet etti güzel günlerde kullanmasını temenni ediyoruz... youtube : Sibel Demir Güzellik Kursu web: ... Sağa kaydır 👉 Bizim hikayelerimiz hep güzellik üzerine yazılır...🤗 Sibel Demir
Sevgili zeynep hanımla 1 yıl önce yollarımız kesişmişti ve bugün yine kaşlarını tereddütsüz bize emanet etti güzel günlerde kullanmasını temenni ediyoruz...❤❤❤
✔ youtube : Sibel Demir Güzellik Kursu
✔web: www.sibeldemir.com
✔Daha Güçlü Bakışlar İçin...👇👇👇
✔Yaptır O Kaşı...😍
✔ İfadeni Güçlendir...👊👊👊
✔ Doğallığın adı SibelDemirGüzellik
✔ Hemen Randevu Al...👇👇👇
✔ Uygulama merkez Beylikdüzü / Bakırköy ☎️ 05367456497 / 08503390756
#kaşgözgerisisöz #sibeldemirguzellik #microblading #micropigmentasyon #3dkıltekniği #kıltekniği #kalıcıkaşuygulaması #kaşkontür #beauty #beautiful #selfie #follow4follow #followme #hair #güzellik #eyemakeup #kaştasarım #beykent #beylikdüzü #bahçeşehir #bakırköy #bahçelievler #yeşilyurt #yeşilköy #florya #istanbul #türkiye
Read more
Zor günlerden mi geçiyorsun? . Elbette hepimizin dertleri, çözmesi gereken problemleri , bazen umutsuzluğa kapıldığı anları var. Ama bunların çoğu aslında göreceli dertler. Oysa kendini hayatının merkezinden çıkarıp senden daha zor durumdaki canlılar için birşeyler yapmaya başladığında ... Zor günlerden mi geçiyorsun? . Elbette hepimizin dertleri, çözmesi gereken problemleri , bazen umutsuzluğa kapıldığı anları var. Ama bunların çoğu aslında göreceli dertler.
Oysa kendini hayatının merkezinden çıkarıp senden daha zor durumdaki canlılar için birşeyler yapmaya başladığında bu dertlerin çok büyük bir kısmının yok oluverdiğini görüyorsun.
Başkalarına yardım etmek, kendine yardım etmenin en güzel yolu.
İşte acı, zorluk, imkansızlık, umut üzerine gerçek bir yaşam hikayesi.

Maya Merhi doğuştan ayakları olmayan ve Suriye savaşından dolayı Halep’ten İdlip’ e kaçan ve oradaki bir kampta yaşayan küçücük bir Suriyeli kız. Babasının yürüyebilmesi için kampta bulabildiği çuval bezi, karton kutu ve tuna balığı konserve kutusundan yaptığı takma ayaklarla kendi başına yürümeye, hatta kamptaki okula gitmeye devam etmiş.
İyi kalpli Türk doktor Mehmet Zeki Çulcu ücretsiz tedavi etmek için Kızılay’la birlikte Maya’yı kendisi gibi ayakları olmayan babası ile birlikte Türkiye’ye getirip tedavisini yapıyor.
Artık Maya gülümsüyor , ileride yürüyecek, hem de konserve kutusu yerine pembe ayakkabıları ile .
Mehmet Zeki Çulcu @prosthetic_artist ve #Kızılay ‘ a içten teşekkür ve sevgiler.
#umut #sevgi. #yardımlaşma —————————————————————- Maya Merhi, who was born with no legs because of a rare congenital condition, had been living with her father in a refugee camp after fighting forced them from their home in Aleppo, Syria.
After fleeing to
Idlib, Maya was photographed struggling to move on homemade prosthetics made from tubes and tuna cans.
Designed by her father Mohammad, who suffers from the same congenital disorder, the improvised legs were created to protect her from the hot, dirty and dusty ground.
With the impromptu prosthetics, Maya was able to walk outside of her tent and could even attend the camp's school.
But after pictures of her plight were seen around the world, the Turkish Red Crescent intervened and the father and daughter were evacuated and brought to Istanbul for treatment. Dr Mehmet Zeki Culcu, a prosthetics specialist who provided the life-changing treatment for free Said "She is smiling, in good health and learning to walk,” @prosthetic_artist
Read more
Bu iki birbirinden tatlı kızlarımız biri Lüleburgaz biride Çorlu,dan Araştırıp araştırıp kime ...
Media Removed
Bu iki birbirinden tatlı kızlarımız biri Lüleburgaz biride Çorlu,dan Araştırıp araştırıp kime sorsalar Sibel Demir ismi ile karşı karşıya kalmış ve bütün kapılar bize açılmış Artık sizde birer Sibel Demir Güzellik Okulu Uzmanlarısınız Yolunuz açık ve aydınlık olsun...🤗 Biz bundan ... Bu iki birbirinden tatlı kızlarımız biri Lüleburgaz biride Çorlu,dan Araştırıp araştırıp kime sorsalar 👉 Sibel Demir ismi ile karşı karşıya kalmış ve bütün kapılar bize açılmış 😊 Artık sizde birer Sibel Demir Güzellik Okulu Uzmanlarısınız Yolunuz açık ve aydınlık olsun...🤗 Biz bundan sonraki yeni Mesleğinizde bugün gibi her daim yanınızda olacağız sevgi ve saygılarımla ...🤗🤗🤗
Sibel Demir
☎️ 05367456497 / 08503390756 Büyükçekmece / İstanbul
sibeldemirgüzellikkursu #sibeldemirguzellik #proteztırnak #proteztırnaktürkiye #proteztırnakeğitimi #proteztirnakistanbul #kalıcıoje #jeltırnak #jeltırnakuygulamasıkalıcıoje #jeltirnakeğitimi #akriliktırnak #akriliktırnakeğitimi #beykent #beylikdüzü #bahçeşehir #bahcelievler #bakırköy #florya #mimaroba #çorlu #tekirdağ #kuaför #hair #beauty #güzellik #istanbul
Read more
Loading...
Bu iki birbirinden tatlı kızlarımız biri Lüleburgaz biride Çorlu,dan Araştırıp araştırıp kime ...
Media Removed
Bu iki birbirinden tatlı kızlarımız biri Lüleburgaz biride Çorlu,dan Araştırıp araştırıp kime sorsalar Sibel Demir ismi ile karşı karşıya kalmış ve bütün kapılar bize açılmış Artık sizde birer Sibel Demir Güzellik Okulu Uzmanlarısınız Yolunuz açık ve aydınlık olsun...🤗 Biz bundan ... Bu iki birbirinden tatlı kızlarımız biri Lüleburgaz biride Çorlu,dan Araştırıp araştırıp kime sorsalar 👉 Sibel Demir ismi ile karşı karşıya kalmış ve bütün kapılar bize açılmış 😊 Artık sizde birer Sibel Demir Güzellik Okulu Uzmanlarısınız Yolunuz açık ve aydınlık olsun...🤗 Biz bundan sonraki yeni Mesleğinizde bugün gibi her daim yanınızda olacağız sevgi ve saygılarımla ...🤗🤗🤗
Sibel Demir
☎️ 05367456497 / 08503390756 Büyükçekmece / İstanbul
sibeldemirgüzellikkursu #sibeldemirguzellik #proteztırnak #proteztırnaktürkiye #proteztırnakeğitimi #proteztirnakistanbul #kalıcıoje #jeltırnak #jeltırnakuygulamasıkalıcıoje #jeltirnakeğitimi #akriliktırnak #akriliktırnakeğitimi #beykent #beylikdüzü #bahçeşehir #bahcelievler #bakırköy #florya #mimaroba #çorlu #tekirdağ #kuaför #hair #beauty #güzellik #istanbul
Read more
#Türkiye #MuayThai 🇹🇷🏻 #MilliTakımı #Avrupa Şampiyonası için #Cuma günü Çek Cumhuriyeti #Prag ta olacağız 1 hafta sürecek turnuvada Avrupa ödemeli tüm Çekleri tahsil edeceğiz artık. Karşılıksız Çek ve Aşk karşıtıyız ve yine aşkla o kadar çalıştık tüm takımla tahsilatı yapar gelirik ... #Türkiye #MuayThai 🇹🇷👊🏻 #MilliTakımı #Avrupa Şampiyonası için #Cuma günü Çek Cumhuriyeti #Prag ta olacağız 1 hafta sürecek turnuvada Avrupa ödemeli tüm Çekleri tahsil edeceğiz artık. Karşılıksız Çek ve Aşk karşıtıyız ve yine aşkla o kadar çalıştık tüm takımla tahsilatı yapar gelirik 🥊 #ifmaec #eurochampionship #czech | #represent #bujinfightclub #bfcm #amsb @fitchef_tr @newbalancetr @sportsoultr @performanslab @cryoturkey | #thesaintsofthesemt ⚒⚖️🛠 #bektasemirhanoglu B.e. #istanbul
Read more
Loading...
Loading...