Akşam yaşam aşk spor

Loading...


Unique profiles
45
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Yogatime, Ankara, Turkey, Saint Petersburg
Average media age
623.5 days
to ratio
10.4
Aspir yağını, salata ve yemeklerde kullanıyorum. Son araştırmalara göre yeni faydalarını öğrendim, ...
Media Removed
Aspir yağını, salata ve yemeklerde kullanıyorum. Son araştırmalara göre yeni faydalarını öğrendim, sizlerle paylaşmak isterim. Saç dökülmesine çözüm: Yüksek oranda E vitamini içeren aspir yağı, saç derisi ve köklerine bakım yapıyor. Saç dökülmesini azaltıyor. Yağ yakımını ... Aspir yağını, salata ve yemeklerde kullanıyorum. Son araştırmalara göre yeni faydalarını öğrendim, sizlerle paylaşmak isterim.

Saç dökülmesine çözüm: Yüksek oranda E vitamini içeren aspir yağı, saç derisi ve köklerine bakım yapıyor. Saç dökülmesini azaltıyor.

Yağ yakımını hızlandırıyor: Doğal formda CLA içeren aspir yağı, vücuttaki fazla yağların hızla yakılıp enerji olarak kullanılmasını ve dışarı atılmasını destekliyor.

Kalp ve beyin sağlığını güçlendiriyor: Omega 6 ve 3 yağları içeren aspir yağı, kalp ve beyin sağlığını güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Açlık hissini dengeliyor: İnsülin hormon dengesini sağlayıp açlık, tokluk hissini düzenlemeye yardımcı oluyor. Bu etkisiyle diyet yapmayı kolaylaştırıp kilo vermeyi sağlıyor.

Aspir yağını kilo vermek için sabah ve akşam yemeklerden önce bir çay kaşığı içebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için günlük toplam 2 tatlı kaşığı olmak üzere, salata ve yemeklerde kullanabilirsiniz.

Ancak farkında olun: Sadece aspir yağı içerek kilo verilmez. Bu tür destek ürünleri, diyet ve spor yaparken kilo verme hızını yükseltir. İşinizi kolaylaştırıp diyete devam etmenizi sağlar.

Soğuk sıkım aspir yağı olarak ben "Bera Life" marka kullanıyorum. Uşak'ta üretiliyor. Instagram sayfası veya İnternet sitesinden sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme de var 😊 Sayfası ise:
🍃@beralifearomatikyaglar
🍃@beralifearomatikyaglar
🍃@beralifearomatikyaglar
🍃@beralifearomatikyaglar
.
.
.
#diyetteyiz #diyetyapanlar #diyetisyen #diyet #diyetönerileri #kiloverme #kiloverenler #kiloveriyorum #diyetkardeşliği #detoks #aspiryağı
Read more
Loading...
Düşler Akademisi' ne hoşgeldiniz! :) Yolumun sıklıkla Kaş' a düştüğü yıllardan 2014' te tanıştığım ...
Media Removed
Düşler Akademisi' ne hoşgeldiniz! :) Yolumun sıklıkla Kaş' a düştüğü yıllardan 2014' te tanıştığım Düşler Akademisi ile geçtiğimiz günlerde tanışan sevgili arkadaşlarım Bahar Akıncı ve Sefa Yamak' ın paylaşımlarını görünce çok mutlu oldum. Hemen o yıl çektiğim fotoğrafları buldum ... Düşler Akademisi' ne hoşgeldiniz! :)
Yolumun sıklıkla Kaş' a düştüğü yıllardan 2014' te tanıştığım Düşler Akademisi ile geçtiğimiz günlerde tanışan sevgili arkadaşlarım Bahar Akıncı ve Sefa Yamak' ın paylaşımlarını görünce çok mutlu oldum. Hemen o yıl çektiğim fotoğrafları buldum heyecanla sizlerle paylaşmak için. Hatta Bahar' ın @baharakinci Eylül ayında şiddet görmüş ve koruma altına alınmış kızkardeşlerimize "dijital yazarlık atölyesi" eğitimi vereceğini duyunca çok ama çok heyecanladım!
Düşler Akademisi, 10 yıl önce @vodafonevakfi 'na başvuran @alternatifyasam Derneği girişimiyle kuruldu.
Akademide aile içi şiddet görüp devlet korumasına alınan veya zihinsel ya da bedensel engeli olup da toplum içinde sıkıntılar yaşayan kardeşlerimiz için eğitimler ve kamplar yapılıyor. Meslek edinme kursları, sualtı dalışı dahil olmak üzere spor faaliyetleri, çeşitli atölyeler düzenleniyor. Alternatif Yaşam Derneği kurucusu sayın Ercan Tutal önderliğinde kurulan Düşler Akademisi @vodafonevakfi ve UNDP(Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) desteğiyle her yıl yüzlerce kardeşimizin hayatına güzellik dolu destekler sağlıyor.
Yolunu akademiye çevirmek isteyenler; eğitimler, konaklama, gönüllülük bilgilerini almak için @duslerakademisi_kas hesabıyla bağlantıya geçebilir.
Böyle güzelliklerin çoğalması dileğiyle ♥️ #düşlesenyeter
Read more
Biz bugun Sevgili Birgül’ün @birgulunlezzetleri #iyigelecekelcileri daveti ile Küçükçiftlik ...
Media Removed
Biz bugun Sevgili Birgül’ün @birgulunlezzetleri #iyigelecekelcileri daveti ile Küçükçiftlik Parkta Migros İyi Yaşam Festivalindeydik #migros etkinlik alanında Dilara Koçak’la başlayan İyi Yaşam la ilgili söyleşide harika bilgiler edindik @dilarakocakiyiyasam 🏻devamında ... Biz bugun Sevgili Birgül’ün @birgulunlezzetleri #iyigelecekelcileri daveti ile Küçükçiftlik Parkta Migros İyi Yaşam Festivalindeydik🎊
🌿🌿🌿🌿🌿
#migros 🚩etkinlik alanında Dilara Koçak’la başlayan İyi Yaşam la ilgili söyleşide harika bilgiler edindik @dilarakocakiyiyasam 🚩
👉🏻devamında blogger arkadaslarla
Sağlık, spor, beslenme, güzellik, kişisel gelişim, müzik ve eğlenceye dair ne varsa; markaların kurulmuş olan stanlarını gezdik yarışmalara katıldık ve çok keyifli bir gün geçirdik
🎊🎊🎊
Festival Pazar akşamına kadar devam edicek yarın fırsatınız varsa bence ma aile gidin derim
Açık Havada keyifli bir gün geçirip devamında👇🏻
Sertap Erener , Allen Hulsey ve Can Hatipoglu &Giselle Tavilson ‘un canlı performanslarını dinleyip keyifli dakikalar geçirebilirsiniz
🎊🎊🎊
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim🙏🏻
.
.
#kucukciftlikpark #migros #iyiyasamfestivali #festival #migrosyasamfestivali
Read more
Peki ne kadar protein yeterli protein? dediğinizi duyar gibiyim<span class="emoji emoji1f442"></span>🏼<span class="emoji emoji1f60a"></span> Günlük olarak vücut ağırlığınız ...
Media Removed
Peki ne kadar protein yeterli protein? dediğinizi duyar gibiyim🏼 Günlük olarak vücut ağırlığınız x 1.5 - 2 gram civarında bir miktar protein alımı kas gelişimi için yeterli olacaktır . Bu protein miktarı her öğüne dengeli olarak bölünmelidir . Bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, ... Peki ne kadar protein yeterli protein? dediğinizi duyar gibiyim👂🏼😊 Günlük olarak vücut ağırlığınız x 1.5 - 2 gram civarında bir miktar protein alımı kas gelişimi için yeterli olacaktır ✅. Bu protein miktarı her öğüne dengeli olarak bölünmelidir ✅. Bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, ana amaç kas kazanımıysa gün içinde 4-5 öğün gün içinde 2 öğün tüketilmesine göre, kas kazanımı açısından çok daha avantajlı ✅. Amaç yine kas kazanımıysa protein kaynağı olarak hayvansal besinleri tercih etmek daha yaralı olacaktır çünkü çalışmalar leucine amino asidinin kas gelişmesi için en önemli amino asit olduğunu gösteriyor☝🏼. Bu amino asit ise hayvansal protein kaynaklarda yeterli miktarda bulunmaktadır, kısaca et, tavuk, balık, yumurta, süt, peynir, yoğurt vb (takviyelere şu an girmiyorum) ✅.
__
🌱Veganım ve kas kazanmak istiyorum, ne yapacağım 🤔 derseniz de genel olarak günlük protein alımını yeterli düzeye çekmeye odaklanabilir ✅ ve öğünlere dışardan leucine takviyesi yapılabilir ✅.
__
💁🏻‍♀️Kısace amaç kas kazanımıysa, 1) Gün içinde tüketilen toplam protein miktarı, 2) Bu proteinin 4-5 öğüne dengeli bir şekilde dağıtılması 3) Protein kaynağının leucine içeriği oldukça önemlidir ✅✅✅.
__
👙Yağ kaybetmek için ise günlük olarak ihtiyacınız olan enerjiden daha azını yiyeceklerden almalı yani kalori açığı oluşturmalısınız ✅. Bu ne demek diye düşünüyorsanız iyibesleniyihisset.net 2 nolu yazıma bakmanızı tavsiye edebilirim 🤓. 👉🏼Kim ne derse desin yağ kaybetmenin arkasında yatan temel prensip budur ✅. Bunun dışında gün içinde aldığınız karbonhidrattan yoğun besinleri yoğunlukla spor öncesi ve sonrası tüketmeye dikkat ederseniz, yağ kaybı anlamında böyle bir besinsel dağılım, biraz daha yardımcı olacaktır☝🏼. Örneğin, ana amacınız yağ kaybetmekse ve sporu akşam yapıyorsanız, sabah kahvaltıda yulaf yerine o yulafı spordan önce yemeniz, kalori açığına ek olarak ufak bir yarar daha sağlayabilir ✅. Son olarak, bu bahsettiklerim özellikle dr leucine, spor öncesi sonrası karbonhidrat falan ince detay, ince detaya girmeden önce beslenmenin kabasını hallettiğimizden emin olmak gerekli tabii ki 😇✅. Yarın örneklerle nerde ne yenmeli anlatmaya devam edicem 😊 #cerenyavuz #iyibesleniyihisset
Read more
Bugün sürpriz bir rotadayız. 2011 yılı Haziran ayında almış olduğu Cittaslow ünvanı ile dünyanın ...
Media Removed
Bugün sürpriz bir rotadayız. 2011 yılı Haziran ayında almış olduğu Cittaslow ünvanı ile dünyanın ilk ve tek sakin adası olan Gökçeada'dayız.😇 “Çorak topraklarda bereket” tanrısı olarak adlandırılan Imbrasos’un bolluk diyarı olarak bilinen İmroz, bugünkü adıyla Gökçeada, ... Bugün sürpriz bir rotadayız. 2011 yılı Haziran ayında almış olduğu Cittaslow ünvanı ile dünyanın ilk ve tek sakin adası olan Gökçeada'dayız.😇
🔸🔹🔸
“Çorak topraklarda bereket” tanrısı olarak adlandırılan Imbrasos’un bolluk diyarı olarak bilinen İmroz, bugünkü adıyla Gökçeada, Homeros’un İlyada destanında deniz tanrısı Poseidon’un adası olarak geçiyor.
🔸🔹🔸
Türkiye’nin en batı noktasında yer alan ve en büyük adası olan Gökçeada, nostaljik evleri, doğal yaşamı, organik ürünleri ve alternatif spor olanakları ile son yıllarda önemli bir turizm merkezi.
🔸🔹🔸
Yol arkadaşımız @prontotour'un profesyonel hizmeti ve dolu dolu programı heyecanımızı yenmemizde yardımcı oldu. Fakat her türlü restoran ve aktivite tavsiyelerinize açığız.❤ Yorumlarınızı bekliyoruz.🙇
🔸🔹🔸
İstanbul'dan sabah erken saatlerde başlayan yolculuğumuz öğlen 13.00'te @camlibelrestaurant'ta verdiğimiz meşhur Keşan satır et ve kaşarlı köfte molası ile devam etti. Manda yoğurdu, taze salatası ve fiyatları ile bizi memnun eden Çamlıbel Restaurant'a yine yörenin meşhurlarından peynir helvası ile veda ettik.
🔸🔹🔸
Daha sonra 16.00 feribotu ile 1.5 saatlik bir yolculuk sonunda sakin şehir Gökçeada'ya ulaştık. Ada'ya sadece tek bir feribot seferi var. Gidiş geliş yaklaşık 3-4 saatlik aralıklarla çalışıyor.
🔸🔹🔸
Adanın en iyi otellerinden @kayabaliotel'e yerleştikten sonra tarihi Zeytinli köye geldik. Tarihi taş evleri ve zakkum çiçekleri ile Ada ruhunu ilk günden hissettik.
🔸🔹🔸
Muhteşem ada kokulu mutfağı ile bizi büyüleyen @sonvapurimroz restoranda akşam yemeğimizi yedikten sonra otelimize geri döndük.
🔸🔹🔸
Bozulmamış bir doğa, her adımda tarihin en hoş anları ve organik ürünlerle harmanlanmış, çok kültürlülüğün ahengini sonuna kadar duyumsayacağınız bir tatil için Gökçeada eşsiz bir seçenek. Birkaç gün daha Gökçeada ruhunu sizlere hissettirmeye devam edeceğiz. Takipte kalın.🙌 _____________________
#gurmex #gurmexgökçeada #dünyayıbirbilenesor #türkiyeyibirbilenesor #prontotour #kayabalıotel #gökçeada #gokceada #gurmexçanakkale #gurme
Read more
Mutluluk değilse nedir? Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Akademi’nin sevgili @psikolog_serdarvatansever ...
Media Removed
Mutluluk değilse nedir? Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Akademi’nin sevgili @psikolog_serdarvatansever ve beni konuşmacı olarak davet ettikleri #Bilgipaylastikcaguzel felsefesi ile şahane bir yola çıktıkları Mental Gelişim Semineri’nde nasıl güzel yürekli insanlarla tanıştım ... Mutluluk değilse nedir? Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Akademi’nin sevgili @psikolog_serdarvatansever ve beni konuşmacı olarak davet ettikleri #Bilgipaylastikcaguzel felsefesi ile şahane bir yola çıktıkları Mental Gelişim Semineri’nde nasıl güzel yürekli insanlarla tanıştım anlatamam. Bilgiye, insana, paylaşıma çokca değer veren, nazik, duyarlı, farkındalığı yüksek, misafirperver, dinamik, genç, tutku dolu bir aile ve onların şahane misafirleri ile birlikteydim bugün de.. 🙏🏻💛♥️ Seminerleri, eğitimleri en güzel kılan gerçekten tutku dolu, kreatif, değişime ve gelişime açık katılımcılardır. Tabii ki Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Şubesi Menajeri Sayın Ömer Yalçınkaya’ya @omeryalcinkaya68 ve Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Alt Yapı Sorumlusu Sayın Hasan Serbest’e @hasanaserbest , tüm @gsbasketakademi ailesine bu güzel günü paylaştığımız ve davetleri için müteşekkirim. Bu arada 🎱 numaralı formam için de büyük teşekkür ederim. 🙏🏻💛♥️🎱☺️
Evet; değer vermenin ve değer görmenin yalnızca bir duygu değil, bir eylem olduğunu bir kez daha kalpten söylemekte fayda var. Etrafımızdaki insanlara önemsendiklerini hissettirdiğimizde hayat da bize bambaşka harikûlade yüzünü gösterir. Bunu derinlemesine tekrar düşündüğüm bugünün akşamında yüzüme gerçekte kocaman bir tebessüm yayıldı ve güzel değer vermenin, değer görmenin ne muazzam bir şey olduğunu düşündüm yine.
Bu duyguyu yaşamak için önce siz bu alanda tanıdığınız en büyük usta olun. Şayet ister profesyonel ister sosyal hayatınızdaki kişi/kişiler seçimlerinde hatalı değilseniz hayatın herkese görünmeyen sihirli odaları sizi bekliyor olacaktır. 🙌🏻🎱🖤 #Gununmottosu bu ilhâmla gelsin; ‘Hayatına fazla gün katmak senin elinde değil. Ama gününe fazla hayat katmak senin elindedir. Hayatından gün çalanlara değil, gününe hayat katanlara değer vermek gerekir!' {La Edri} 🙌🏻 🎱♠️🕊
#istanbuldabugun #mondayoclock #Galatasaray #gratefuloftoday #herseyguzelolacak #benimhikayem #senbirmarkasin #newbeginnings #comingsoon #isimbenimhayatstilim #byddm #mutluluk #love #loveit #I♥️Marka #kurumsalim #marka #akademi #seminer #girlboss #girlpower #ladyboss #womaninbiz #isdunyasi #ishayati #mutluolmakicinkucukseyler #mesajyerineulastiysasorunyok
Read more
Loading...
Size Ayvalık için unutulmaz bir deneyim yaşayacağınız bir öneri de bulunacağım @muratreisayvalik ...
Media Removed
Size Ayvalık için unutulmaz bir deneyim yaşayacağınız bir öneri de bulunacağım @muratreisayvalik 🏻🧡 Ayvalık ‘ta aile yazlık evi olmasına rağmen her gidişimizde bir - iki gece kalırız . Çünkü bir kere o deneyimi yaşadıktan sonra bağımlılık yapıyor . Hele restorasyon sonrası arzu ... Size Ayvalık için unutulmaz bir deneyim yaşayacağınız bir öneri de bulunacağım
@muratreisayvalik 👌🏻🧡
Ayvalık ‘ta aile yazlık evi olmasına rağmen her gidişimizde bir - iki gece kalırız .
Çünkü bir kere o deneyimi yaşadıktan sonra bağımlılık yapıyor .
Hele restorasyon sonrası arzu nesnesi haline geldi .
Gece konaklama yapmadığımız zaman gün boyu plajın keyfini çıkarırız . Aynı zamanda akşam yemeği için de en sevdiğimiz yerlerden .
Tatil anlayışını temelden değiştiren Murat Reis Ayvalık; konforlu, zevkli ve lüks bir konaklama deneyimi için bilinen standartların üzerindeki detaylarla , her andan keyif almayı sağlıyor.
Ayvalık ve Cunda ‘nın sürprizlerle dolu sokaklarını arşınlamak keyifli bir konaklama ile ve ideal lokasyonla daha da taçlanıyor .
Büyüleyici panoramaya ve çam ağaçları arasındaki doğal konuma uyumluluk gösteren modern bir anlayış ve minimalist bir mimari yaklaşımla baştan aşağı yenilenen Murat Reis Ayvalık; benzersiz doğasının yanı sıra, her türlü ihtiyacın düşünüldüğü misafir odaklı hizmet politikası, her anın dolu dolu yaşanmasını amaçlayan aktivite zenginliği, SPA merkezi, spor salonu, eşsiz lezzetteki yemekleri ve güler yüzlü profesyonel ekibiyle misafirlerine unutulmayacak bir tatili vadediyor. Benden gönül rahatlığı ile tavsiye 👌🏻🤗 #MuratreisAyvalık 💙
Read more
<span class="emoji emoji2757"></span>️ Spor ve varis sözcükleri sıkça yan yana anılıyor. <span class="emoji emoji2757"></span>️Peki, gerçekte sporun varis hastalığı ...
Media Removed
️ Spor ve varis sözcükleri sıkça yan yana anılıyor. ️Peki, gerçekte sporun varis hastalığı ile olan ilişkisi nedir? Bu ilişkiyi değerlendiren Acıbadem Fulya Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk, türüne bağlı olarak sporun varis hastalığından ... ❗️ Spor ve varis sözcükleri sıkça yan yana anılıyor. ❗️Peki, gerçekte sporun varis hastalığı ile olan ilişkisi nedir? ❓Bu ilişkiyi değerlendiren Acıbadem Fulya Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk, türüne bağlı olarak sporun varis hastalığından korunmaya, şikayetleri azaltmaya yarayabileceği gibi aynı zamanda bu hastalığın oluşumuna zemin hazırlayabileceğini de söylüyor:
➥ Oluşum nedenleri arasında hareketsizlik ve sürekli oturmanın sayıldığı bir hastalık için yürüme, koşma, bisiklete binme ve yüzme gibi egzersizlerin faydalı olacağını söylemek pek de şaşırtıcı olmaz. Özellikle baldır ve uyluk kaslarının sürekli kasılıp gevşemesini sağlayan bu spor dallarında, pasif toplardamar akımının bu kas hareketleri ile desteklenmesi; toplardamarlarda yetmezlik oluşumunu ve ilerlemesini engelleyen en önemli faktör.
➥ Bununla birlikte kontrolsüz yapılan her türlü egzersiz, özellikle vücut geliştirme, halter gibi ağırlık kaldırmayı gerektiren, dolayısıyla da kişinin sürekli olarak ıkınma hareketi ile karın içi basıncını arttırdığı spor dalları varis oluşumuna yol açabiliyor. #formsante #sağlık #spor #varis #sağlıklıyaşam #egzersiz #hareket
Read more
Loading...
 #repost @evrenayna Bu zor günlerde yılmadan Hava Harp Okulu’nu hedefleyen genç arkadaşlarımın ...
Media Removed
#repost @evrenayna Bu zor günlerde yılmadan Hava Harp Okulu’nu hedefleyen genç arkadaşlarımın sorduğu sorulara buradan toplu bir yanıt vermek istedim ... Havacılık sayfalarının adminleri de daha geniş kitlelere ulaşması için paylaşırsa sevinirim... 1. Dersleriniz iyi olsun, ... #repost @evrenayna
Bu zor günlerde yılmadan Hava Harp Okulu’nu hedefleyen genç arkadaşlarımın sorduğu sorulara buradan toplu bir yanıt vermek istedim ... Havacılık sayfalarının adminleri de daha geniş kitlelere ulaşması için paylaşırsa sevinirim...
1. Dersleriniz iyi olsun, sıkı çalışın. “Bilgi güçtür” unutmayın.
2. Spor yapın. Hayatınız boyunca size lazım olacak. Savaş pilotluğu çok yıpratıcı bir iştir.
3. Sağlığınıza dikkat edin. Pilotlukta da hayatta da herşeyin başı sağlık.
4. Merak edin. Okuyun, elinize ne geçerse okumaya, anlamaya çalışın. Dünyada ve ülkemizde olup bitenden haberiniz olsun. Sadece inandığınız fikirlere değil, karşıtlarına da bakın, araştırın, objektif olun ve kendi fikirlerinizi edinin. Genel kültürünüzü arttırın. Hava Harp Okulu ile sadece pilotluğa değil, yöneticiliğe, liderliğe de talipsiniz unutmayın.
5. Bir hobi edinin. Askeri öğrenciliğinizde de, subaylık yaşantınızda da çok faydasını göreceksiniz. Stresinizi alır, kafanızı dağıtırsınız.
6. Hava Harp Okulu’na giren herkes pilot olmuyor, olamıyor. Ne olursa olsun ülkenize hizmet etmek öncelikli hedefiniz olsun. Bunu unutmayın.
7. Şahsi disiplininizi geliştirin. Harp okulunu kazanmak, bitirmek, pilot olmak için bu şart. Fedakarlık yapmadan bu işler olmaz.
8. Şu cep telefonlarınızı bir kenera bırakın. Hayat sadece sosyal medya değil. Dışarı çıkın, doğaya karışın, gözlem yapın, hayatı, yaşamı ve kendinizi anlamaya çalışın. Bakalım gerçekten siz düşündüğünüz kişi misiniz?
9. Unutmayın, pilot adam namlunun ucunda ki adamdır. Aldığın bütün eğitimler bunun içindir. Gökyüzünü koruyamayan milletler geleceklerini de koruyamazlar. Gözünü kırpmadan verilecek görevlere gitmeye hazır olmalısın.
10. Ve son olarak....Pilotlar kaç lira kazanıyor? Askeri pilot mu olsam sivil pilot mu? Pilotluğun çalışma şartları nasıl, evden çok ayrı kalır mıyım? Uçak düşünce parasını ödetiyorlar mı? gibi sorular ilk aklına gelen şeylerse, kendin ve ülken için değil başkaları için bu işi istiyorsan, emin ol bu iş sana göre değil.
Ama “Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” bir gençsen, havacılık benim için bir yaşam tarzıdır diyorsan, gökyüzüne sen de imzanı atmak istiyorsan, o zaman aradığını bulacacaksın...
Read more
Herkes orucunu açtıysa, 2 gndr neler yedimi içtim ne spor yaptım anlatıyorum . Henüz tartımadım, ...
Media Removed
Herkes orucunu açtıysa, 2 gndr neler yedimi içtim ne spor yaptım anlatıyorum . Henüz tartımadım, 16 snda başldım sabah, ay sonunda 15 günlük tamamlyıp tartılayım ne dersniz? Haftalık mı olsun?90 dan geri sayım başldı. Sabah kahvaltım, akşam yemeğim olark sıralılar 2 -2 . Br avuc çiğ ... Herkes orucunu açtıysa, 2 gndr neler yedimi içtim ne spor yaptım anlatıyorum . Henüz tartımadım, 16 snda başldım sabah, ay sonunda 15 günlük tamamlyıp tartılayım ne dersniz? Haftalık mı olsun?90 dan geri sayım başldı.😊
Sabah kahvaltım, akşam yemeğim olark sıralılar 2 -2 . Br avuc çiğ fındık fıstığı da öğlen yedim genellikle bir ayran ile.
Dün spor yapmadım bugün yaptım. 500 kaloriyi eliptikte yaktım, sonra abdominalde(karın) 30 küsür kiloda 20 lik 5 set, pectoral fly da(omuz göğüs kol)14 flndı bi üstü 21 di zorladı 33 lük 3 set yaptım. Sonuncu da bel ve kalça kaslarım için ters mekik aletiydi ve toplamda 50 yaptm kendi ağırlığımla.
Bu arada derdim iyice kaslanarak kilo-yağ kaybetmek, sadece zayıflamak değil. İyice şekle girmek, güçlenmek ama cidden fit görünmek.

Yarından itibaren arasız 2 öğüne düşürme planım var. Karatay teyze haklıymıs, insan acıkmıyor iyi beslenince, o arayı bile yqpmasam olur,sizce?

Ve bu işte birlikte miyiz?😂
Read more
“Ramazan 2018 Beslenme ve Spor Düzeni Planım” İFTAR: <span class="emoji emoji1f538"></span>Oruç 1 bardak limonlu ve zencefilli su(normal ...
Media Removed
“Ramazan 2018 Beslenme ve Spor Düzeni Planım” İFTAR: Oruç 1 bardak limonlu ve zencefilli su(normal suda olur) ile açılacak,akabinde 3 zeytin(tuzsuz) ya da 1 adet hurma yenilecek. 1 kase çorba (mercimek,sebze,tarhana,ayran aşı vs.) ve 1 porsiyon salata ile (roka,marul,domates,çeyrek ... “Ramazan 2018 Beslenme ve Spor Düzeni Planım”
İFTAR:
🔸Oruç 1 bardak limonlu ve zencefilli su(normal suda olur) ile açılacak,akabinde 3 zeytin(tuzsuz) ya da 1 adet hurma yenilecek.
🔸1 kase çorba
(mercimek,sebze,tarhana,ayran aşı vs.) ve 1 porsiyon salata ile (roka,marul,domates,çeyrek avokado,yarım pancar,limon) ile devam edilip 5 dakika mola verilecek.(Yoğurtta eklenebilir)
🔸Ana yemekte; sebze yemekleri,etli sebze yemekleri ve baklagiller haftaya bölünecek(Mantarlı et sote,yağsız kuşbaşı dana ile pişirilmiş yeşil mercimek,zeytinyağlı fasulye...)
🔸Pide yenecekse avuç içi kadar🤚🏻
🔸Spor; iftar sonrası 1 saat yürüyüş
🔸Ara öğün; 8-10 badem ve biraz mevsim meyvesi(kiraz,erik,çilek...)
🔸Bazen meyve yanında yoğurt
🔸Tatlı olarak mümkünse hafif tatlılar haftada 2-3 kez(güllaç,sütlaş vs.)
🔸Çok kaçırılan günün ertesi akşamı porsiyonlar küçültülüp dengelenecek.
🔸Yemek sonrası 1 bardak(ya da 1 şişeyi geçmeyecek şekilde) maden suyu tüketilebilir(Tansiyon problemi olanlar bu adıma dikkat etsin! )
SAHUR:
🔹Menemen,Yulaf &meyve &yoğurt &tarçın,
tahıllı ekmekten tost ya da klasik kahvaltı:Haşlanmış yumurta,peynir-zeytin(tuzlu ise suda bekleterek),ekmek olarak 1-2 dilim tahıllı ekmek,bitki çayı
(Bunların içinden seçim yapılacak ama hep kahvaltı türü tercih edilecek çünkü akşamdan kalan yemekler ağır geldiği için mideyi yoruyor)
🔸Sahurda pide tercih etmemeye çalışılacak çünkü beyaz un ve çabuk acıktırıyor
🔸Sahurda ısırgan çayı ve hindistan cevizi suyu susuzluğa iyi geldiğinden elde mevcutsa içilecek.
🔸İftardan sahura kadar olan sürede 2-2.5 litre su içilmeye çalışılacak
🔸İftar-Sahur arası evde yapılan soğuk çay içilecek(Tarifini paylaşacağım yakında!) Ramazan ayı,bedenen ve ruhen bir detokstur.
Amacına uygun davrandığınızda,kilo almanız zaten mümkün değil korkmayın.
Bu farkındalıkla geçirebilmek ve maddi&manevi arınabilmek ümidiyle...
Hayırlı Ramazanlar!🌙 #ramazan2018 #ramadan2018 #modakasmirledubai
Read more
Kilo güncellemsi: 82 . . Kardiyo ve bikaç parça göğüs sıkılaştırma aleti yapıyorum 2 günde bir,şimdilik. ...
Media Removed
Kilo güncellemsi: 82 . . Kardiyo ve bikaç parça göğüs sıkılaştırma aleti yapıyorum 2 günde bir,şimdilik. Bir sonraki fotoda yediklerimin uslu kısmı var, şu bikaç günde kahvaltılar genelde üstteki gibiydi, ama öğle ve akşam yemeklerine birer defa fast food eklendi, hatta bir gece ... Kilo güncellemsi: 82
.
.
Kardiyo ve bikaç parça göğüs sıkılaştırma aleti yapıyorum 2 günde bir,şimdilik. Bir sonraki fotoda yediklerimin uslu kısmı var, şu bikaç günde kahvaltılar genelde üstteki gibiydi, ama öğle ve akşam yemeklerine birer defa fast food eklendi, hatta bir gece de sabaha karşı kalkıp dondurma çikolata, snraki sabaha karşı da peynir karpuz yedim. Ortadaki cevizleri kahv sonrası,alttaki meyveleri de akş yeöeği sonrası lüplettüm,hem de avuç avuç. Ama naptım? Sonraki gün-öğün biraz kıstım ve kendimce dengeledim. Ve de hemen uyumadım,kalkıp ev işi yapıp,çekmece vs düzenleyip,kitap okuyup daha snra uyudum,uyandım. Bi şekilde kalori açığı yarattım ve sporla dengeledim.

80 in 100 gr bile olsa altına inene kadar, bildiğim gibi Devam. Sonra bir şekersiz 21gün ya da dayanabildiim kadar gün yaparız birlikte.
İnşallah o zaman ins.direncim azalır da ekşi meyve-tatlı aşkıyla ölmem.

#spor #diyet #diyetkardeşliği #motivasyon #zayıflıyoruz
Read more
Loading...
Detoksumun 3. Gunu, sağa kaydırıp menüleri görebilirsiniz Glüten içerikli ( buğday arpa çavdar ...
Media Removed
Detoksumun 3. Gunu, sağa kaydırıp menüleri görebilirsiniz Glüten içerikli ( buğday arpa çavdar yulaf) gıdalardan uzak durdugum icin bir kucuk el ayak titremesi sozkonusu Dr. Christine Ziondıuo ve bir grup uzman Gluten içeren besin türlerinin (Zamanımızda yüzlerce çeşit besin ... Detoksumun 3. Gunu, sağa kaydırıp menüleri görebilirsiniz
Glüten içerikli ( buğday arpa çavdar yulaf) gıdalardan uzak durdugum icin bir kucuk el ayak titremesi sozkonusu 😊
Dr. Christine Ziondıuo ve bir grup uzman Gluten içeren besin türlerinin (Zamanımızda yüzlerce çeşit besin türünde Gluten bulunur) midedeki sindirimi sırasında morfine benzer kimyasal meydana geldiğini, bu kimyasalın sindirim, kana karışım yoluyla beyne ulaştığını, beyinde Exorphine adlı bu kimyasalın afyon türevlerini algılayan sistemi uyararak tıpkı uyuşturucu almış gibi etkileyip, bağımlılık yarattığını belgelediler.
Çölyak hastası olun olmayin gluten içeren besinleri minimum seviyede tüketmeye dikkat edin
Beyin omega 3 ve sağlıklı çiğ yağlara ihtiyaç duyar. Enerji kaynağı olarak bakarsak da yüksek enerji kaynağı birinci derecede yağlardır.” Beyin sağlığı için karbonhidrat kısıtlaması kalori hesabından daha mantıklı ve gerçekçi olacaktır.
Sabah kahvaltısında zamanım olmadığı için 1 tam avokado tercih ettim
Peki Neden #avokado Antioksidandır: hücrelerin yaşlanmasını önler ki asıl tüketim amacım bu 😊
Vücut direncini arttırmaya ve mikrop, parazitlerden kaynaklanan hastalıklara karşı savaşmaya yardımcı olur.
İnceltir ve yağları yakar
Ayrıca bağırsakları iyileştiren ve tok hissetmenizi sağlayan çözünür lif içerir.
Afrodizyak etkisiyle libidoyu yükseltir.
Bitkinlik ve stres durumlarında canlandırıcı etkiye sahiptir.
kas ağrılarını dindirir spor sonrası tüketmek faydali olacaktır
Tiroid düzensizliklerine iyi gelir.
Kollajen üretimini arttırdığından, yenildiğinde veya uygulandığında cilt üzerinde gençleştirici bir etkiye sahiptir.
Akşam ihtiyacım olan omega 3 o yüzden portakal soslu balık tercihim
Balığı detoks döneminde sade tüketmeye dikkat ediyorum salata ve sebzelerle degil c vitamini içeren bir sosla
#detoks3 #arinma #3.gün #detoks #hafifle #befit #belight #glutensizyasam #yesilyasam #hafifyasam #instafit
Read more
@cagdassporsalonu YAZA FİT GİRMEYE HAZIRMISINIZ? <span class="emoji emoji1f449"></span>BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR<span class="emoji emoji1f448"></span> SAĞLIKLI ...
Media Removed
@cagdassporsalonu YAZA FİT GİRMEYE HAZIRMISINIZ? BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU KICK BOKS SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE ... @cagdassporsalonu YAZA FİT GİRMEYE HAZIRMISINIZ?
👉BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR👈
SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN
MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU
👉KICK BOKS 👈
SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
👉KİLO VERME👈
👉KİLO ALMA👈
👉VÜCUT GELİŞTİRME👈
SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN 👉ÇAĞDAŞ SPOR KOMPLEKSİ'ni👈SEÇİN
TEL:04143162525
ADRES:YENİŞEHİR MAH.228.SOK.HALİL ÖZBAY APT.YENİŞEHİR CAMİİSİ KARŞISI ŞANLIURFA
GÜLER YÜZLÜ KADROSUYLA, TEMİZ VE FERRAH SALONUYLA BÜTÜN URFA HALKININ HİZMETİNDE
☝Sizden Gelen☝
👉💚💛@urfa_diyari💛💚👈
✔ #urfa_diyarı ⏩ #HARRANÜNİVERSİTESİ ⭐ #urfa ❇ #şanlıurfa ➡ #diyarbakır 🔹 #van 🔷 #konya 🔶 #gaziantep ➰ #adıyaman 🔓 #adana ↪ #izmir 🔘 #suruç 🔎 #ceylanpınar 🔏 #akçakale 🔃 #viranşehir 🔊 #hilvan ☑ #elazig ◼ #birecik ⬜ #bozova 📧 #harran 🔆 #halfeti 💢 #siverek 💥 #malatya ✳ #ankara 🎋 #lezzet 🎀 #konya 🎄 #bursa 🔮 #mardin 🐋 #istanbul 🍭 #turkiye🍂
Read more
Sevgili Odtu’lu Arkadaslarim, Geleneksel bahar senlikleri bir gune indirilmisken kocsporfest ...
Media Removed
Sevgili Odtu’lu Arkadaslarim, Geleneksel bahar senlikleri bir gune indirilmisken kocsporfest etkinliklerinin devam etmesi konusundaki hakli sitemlerinizi okudum. Sizi gayet net duydugumu ve anladigimi bilmenizi istiyorum. Konudan haberdar oldugumdan beri Kocsporfest yetkilileriyle ... Sevgili Odtu’lu Arkadaslarim,
Geleneksel bahar senlikleri bir gune indirilmisken kocsporfest etkinliklerinin devam etmesi konusundaki hakli sitemlerinizi okudum. Sizi gayet net duydugumu ve anladigimi bilmenizi istiyorum. Konudan haberdar oldugumdan beri Kocsporfest yetkilileriyle makul bir cozum uretmek icin calistik. Eski bir odtu’lu de olarak gelinen noktanin iletisim ve anlayis acisindan onemli bir emsal oldugunu dusunuyorum. Sahne hepimizin. Muzik hepimizin. Sevgi ve saygilarimla... #Repost @kocsporfest
・・・
Değerli ODTÜ’lüler,
2006 senesinden beri düzenlenmekte olan Koç Spor Fest, ülkemizin en geniş katılımlı spor organizasyonu olup, 2018 senesinde 181 üniversiteden 26.000’i aşkın sporcunun 57 branşta mücadelesine ev sahipliği yapmaktadır. Sene boyunca devam eden “Üniversite Spor Oyunları”nın, sadece final müsabakalarının yapıldığı üniversitelerde ise sporu, müzik, saha etkinlikleri ve konferanslarla zenginleştiren bir kurguyla Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerle buluşulmaktadır.
En son 2006 senesinde gelmiş olduğumuz ODTÜ’ye bu sene final müsabakalarına ev sahipliği yapması nedeniyle yeniden gelmiş olmak bizi çok mutlu etmekte ve heyecanlandırmaktadır.
Bununla birlikte; ODTÜ’nün geleneksel bahar şenliğinin süresinin kısaltılma kararı üzerine bazı üniversiteli arkadaşlarımızın tepkisi ile karşı karşıya kaldık. Bu durum konunun muhatabı olmayan bizleri son derece şaşırtmış ve üzmüştür. Zira Koç Spor Fest’in temel amaçlarından biri, festivallerin üniversitelerde devam etmesini sağlamaktır.
Özetle; sizleri dinledik, ne demek istediğinizi duyduk. Ve bu yaklaşımınıza saygı göstererek, bu sabah itibarıyla markalarımızın bulunduğu etkinlik alanımızı kaldırma kararı aldık. Spor müsabakaları ve konferanslar planlandığı şekilde devam etmektedir. Ayrıca bu akşam 21:30’da gerçekleşecek olan Şebnem Ferah konseri öncesinde ve yarın gün boyunca dileyen müzik gruplarımıza sahnelerimizi açıyoruz.
Sahne sizin, festival sizin!
Sevgi ve Saygılarımızla,
Koç Spor Fest Ekibi
Read more
Loading...
@cagdassporsalonu <span class="emoji emoji1f449"></span>BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR<span class="emoji emoji1f448"></span> SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ...
Media Removed
@cagdassporsalonu BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU KICK BOKS SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ ... @cagdassporsalonu
👉BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR👈
SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN
MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU
👉KICK BOKS 👈
SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
👉KİLO VERME👈
👉KİLO ALMA👈
👉VÜCUT GELİŞTİRME👈
SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN 👉ÇAĞDAŞ SPOR KOMPLEKSİ'ni👈SEÇİN
TEL:04143162525
ADRES:YENİŞEHİR MAH.228.SOK.HALİL ÖZBAY APT.YENİŞEHİR CAMİİSİ KARŞISI ŞANLIURFA
GÜLER YÜZLÜ KADROSUYLA, TEMİZ VE FERRAH SALONUYLA BÜTÜN URFA HALKININ HİZMETİNDE
☝Sizden Gelen☝
👉💚💛@urfa_diyari💛💚👈
✔ #urfa_diyarı ⏩ #HARRANÜNİVERSİTESİ ⭐ #urfa ❇ #şanlıurfa ➡ #diyarbakır 🔹 #van 🔷 #konya 🔶 #gaziantep ➰ #adıyaman 🔓 #adana ↪ #izmir 🔘 #suruç 🔎 #ceylanpınar 🔏 #akçakale 🔃 #viranşehir 🔊 #hilvan ☑ #elazig ◼ #birecik ⬜ #bozova 📧 #harran 🔆 #halfeti 💢 #siverek 💥 #malatya ✳ #ankara 🎋 #lezzet 🎀 #konya 🎄 #bursa 🔮 #mardin 🐋 #istanbul 🍭 #turkiye🍂
Read more
@cagdassporsalonu <span class="emoji emoji1f449"></span>BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR<span class="emoji emoji1f448"></span> SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ...
Media Removed
@cagdassporsalonu BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU KICK BOKS SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ ... @cagdassporsalonu
👉BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR👈
SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN
MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU
👉KICK BOKS 👈
SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
👉KİLO VERME👈
👉KİLO ALMA👈
👉VÜCUT GELİŞTİRME👈
SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN 👉ÇAĞDAŞ SPOR KOMPLEKSİ'ni👈SEÇİN
TEL:04143162525
ADRES:YENİŞEHİR MAH.228.SOK.HALİL ÖZBAY APT.YENİŞEHİR CAMİİSİ KARŞISI ŞANLIURFA
GÜLER YÜZLÜ KADROSUYLA, TEMİZ VE FERRAH SALONUYLA BÜTÜN URFA HALKININ HİZMETİNDE
☝Sizden Gelen☝
👉💚💛@urfa_diyari💛💚👈
✔ #urfa_diyarı ⏩ #HARRANÜNİVERSİTESİ ⭐ #urfa ❇ #şanlıurfa ➡ #diyarbakır 🔹 #van 🔷 #konya 🔶 #gaziantep ➰ #adıyaman 🔓 #adana ↪ #izmir 🔘 #suruç 🔎 #ceylanpınar 🔏 #akçakale 🔃 #viranşehir 🔊 #hilvan ☑ #elazig ◼ #birecik ⬜ #bozova 📧 #harran 🔆 #halfeti 💢 #siverek 💥 #malatya ✳ #ankara 🎋 #lezzet 🎀 #konya 🎄 #bursa 🔮 #mardin 🐋 #istanbul 🍭 #turkiye🍂
Read more
<span class="emoji emoji203c"></span>️Şimdiye kadar gittiğiniz bütün tatilleri bir kenara atın ve unutulmaz rüya gibi bi tatile hazır ...
Media Removed
️Şimdiye kadar gittiğiniz bütün tatilleri bir kenara atın ve unutulmaz rüya gibi bi tatile hazır olun ! ! ! Spring Fest Seni Bekliyor. . . Spring Fest 2018 Mayıs 3-6 Hira Beach Hotel Bodrum'da 3 Gece 4 Gün Boyunca  Bol Eğlenceli Bir Tatilde Yerini Hemen Ayırt . . Konaklama Açık Büfe ... ‼️Şimdiye kadar gittiğiniz bütün tatilleri bir kenara atın ve unutulmaz rüya gibi bi tatile hazır olun ! ! ! ❗Spring Fest Seni Bekliyor. . . ❗Spring Fest 2018 Mayıs 3-6
Hira Beach Hotel Bodrum'da 3 Gece 4 Gün Boyunca  Bol Eğlenceli Bir Tatilde Yerini Hemen Ayırt . . 💃💃
✔Konaklama
✔Açık Büfe Kahvaltı
✔Açık Büfe Geç Kahvaltı
✔Açık Büfe Öglen Yemeği
✔Snack Bar
✔Açık Büfe Akşam Yemeği ✔Gece Çorbası
✔Sınırsız Alkollü&Alkolsüz İçecek ✖✖Hersey Dahil + Ulaşım 419 TL✖✖ ↗️↗️Tesis Olanakları↙️↙️ Açık Havuz, Kapalı Havuz , Türk Hamamı , Sauna , Spor Salonu , Masaj , Aqua Park , İnternet Cafe , WiFi , Oyun Parkı , Kuru Temizleme , Animasyon , Mini Club , Masa Tenisi , Restorant , Dart , Bilardo , Bar

Yalnızca 100 TL Kapora İle Yerini Ayırt.🏖 🎀İnfo-Rezervasyon🎀
#spring #fest #bodrum #tatil #klu #kayalı #kavaklı #istasyon #gümbet #bodrum #beirut  #davidpeople #kırklareli #babaeskimyo #burgazmyo #vizemyo #babaeski #burgaz #288mixclub #vize #lüleburgaz #lüleburgazmyo #pınarhisar #pınarhisarmyo #festival #club #music #alaçatı #istanbul #kırklareli
Read more
Loading...
@cagdassporsalonu <span class="emoji emoji1f449"></span>BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR<span class="emoji emoji1f448"></span> SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ...
Media Removed
@cagdassporsalonu BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU KICK BOKS SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ ... @cagdassporsalonu
👉BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR👈
SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN
MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU
👉KICK BOKS 👈
SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
👉KİLO VERME👈
👉KİLO ALMA👈
👉VÜCUT GELİŞTİRME👈
SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN 👉ÇAĞDAŞ SPOR KOMPLEKSİ'ni👈SEÇİN
TEL:04143162525
ADRES:YENİŞEHİR MAH.228.SOK.HALİL ÖZBAY APT.YENİŞEHİR CAMİİSİ KARŞISI ŞANLIURFA
GÜLER YÜZLÜ KADROSUYLA, TEMİZ VE FERRAH SALONUYLA BÜTÜN URFA HALKININ HİZMETİNDE
☝Sizden Gelen☝
👉💚💛@urfa_diyari💛💚👈
✔ #urfa_diyarı ⏩ #HARRANÜNİVERSİTESİ ⭐ #urfa ❇ #şanlıurfa ➡ #diyarbakır 🔹 #van 🔷 #konya 🔶 #gaziantep ➰ #adıyaman 🔓 #adana ↪ #izmir 🔘 #suruç 🔎 #ceylanpınar 🔏 #akçakale 🔃 #viranşehir 🔊 #hilvan ☑ #elazig ◼ #birecik ⬜ #bozova 📧 #harran 🔆 #halfeti 💢 #siverek 💥 #malatya ✳ #ankara 🎋 #lezzet 🎀 #konya 🎄 #bursa 🔮 #mardin 🐋 #istanbul 🍭 #turkiye🍂
Read more
SİZCE TEKRAR BERABER OLURLAR MI? . Ünlü futbolcu Alper Potukla bir dargın bir barışık aşk yaşayan oyuncu Tuvana Türkay dün akşam objektiflerimize yansıdı. Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde Potuk’la ayrıldıklarını duyurmuştu. Bakın ayrılığa dair hangi çarpıcı açıklamalarda bulundu! Tuvana ... SİZCE TEKRAR BERABER OLURLAR MI?
.
Ünlü futbolcu Alper Potukla bir dargın bir barışık aşk yaşayan oyuncu Tuvana Türkay dün akşam objektiflerimize yansıdı. Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde Potuk’la ayrıldıklarını duyurmuştu. Bakın ayrılığa dair hangi çarpıcı açıklamalarda bulundu!
Tuvana Türkay ve Alper Potuk cephesinden yine bir ayrılık haberi geldi…

İkilinin bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilişkisi tekrar çıkmaza girdi.

Ve ayrılığa dair ilk sözler Türkay’dan geldi. “BİTEN HİÇBİR ŞEYİN ÜZERİNE KONUŞULMAZ!” Magazin muhabirlerinin ayrılıkla ilgili sorularına Türkay özel hayatıyla ilgili konuşmak istemediğini belirterek, “Biten hiçbir şeyin üzerine konuşulmaz.” dedi. “UZAKTAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL!” Tuvana Türkay, ayrılık öncesi yaptığı röportajlarda ilişkisinin güzel gittiğini her fırsatta dile getiriyordu.

Sosyal medyadan da oldukça keyifli paylaşımlar yaptığı görülen Türkay, “Hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değilmiş. Sorularınızı karşı tarafa sorun bana değil.” diyerek net konuştu.

Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu ayrılık haberinden sonra ortaya çeşitli “ihanet” iddiaları atılmıştı.

Türkay konuyla ilgili sadece “Ayrılığı kader istedi” demekle yetindi.

GERİ DÖNÜŞ OLUR MU?

Türkay, Alper Potuk’la tekrar bir barışma olup olmayacağıyla ilgili ise bakın neler söyledi!
.
#alperpotuk #tuvanatürkay #tuvanaturkay #ünlü #magazin #futbolcu #sporcu #oyuncu #fenerbahçe #fenerbahce #f̸̸̸̸̸b #spor #futbol #dizi #sinema #film #televizyon #eğlence #eglence
Read more
İstanbul Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu çok sayıda programda öğrenci mezun etmenin tecrübesiyle sizlere ...
Media Removed
İstanbul Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu çok sayıda programda öğrenci mezun etmenin tecrübesiyle sizlere kapılarını açmaktadır. Okulumuz örgün öğretim, ikinci öğretim, İngilizce eğitim ve uzaktan eğitim program çeşitliliğiyle, bir çok programda sizlere hem teorik hem ... İstanbul Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu çok sayıda programda öğrenci mezun etmenin tecrübesiyle
sizlere kapılarını açmaktadır.
Okulumuz örgün öğretim, ikinci öğretim, İngilizce eğitim ve uzaktan eğitim program
çeşitliliğiyle, bir çok programda sizlere hem teorik hem de
uygulamalı olarak eğitim vererek meslek sahibi olmanızı
hedeflemektedir.
Tercih ve Tanıtım Günleri 31 Temmuz'da başlıyor!
Adalet
Aşçılık
Bankacılık ve Sigortacılık
Bilgisayar Programcılığı
Dış Ticaret
Elektrik
Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
Grafik Tasarımı
Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Harita ve Kadastro
İç Mekan Tasarımı
İnsan Kaynakları Yönetimi
İnşaat Teknolojisi
İş Sağlığı ve Güvenliği
İşletme Yönetimi
Lojistik
Makine
Mekatronik
Mimari Restorasyon
Mobil Teknolojileri
Moda Tasarımı
Radyo ve Televizyon Programcılığı
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Spor Yönetimi
Turizm ve Otel İşletmeciliği
Uçak Teknolojisi
Uçuş Harekat Yöneticiliği
Yerel Yönetimler
#İşYaşamınaEnYakınÜniversite #GeleceğimOKAN #istanbul #OkanÜniversitesi #OkanEdu #Yks #Tercih
Read more
Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum  geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum  ağzımda ...
Media Removed
Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum  geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum  ağzımda fiyakalı bir ıslık  zulamda ağır yarası sevdanın  ali bakkalın çırağı metin anlıyor halinden insanın  metin nedir senin niyetin  kap bakalım abine bir taze ekmek biraz zeytin  bu akşam ... Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum 
geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum 
ağzımda fiyakalı bir ıslık 
zulamda ağır yarası sevdanın 
ali bakkalın çırağı metin anlıyor halinden insanın 
metin nedir senin niyetin 
kap bakalım abine bir taze ekmek biraz zeytin 
bu akşam yine odamda efkar var 
anlarsın ya metin adamın halinden adam anlar

#İbrahimsadri

#antalya #huzur #şiir
#Spor #sağlık #aşk
Read more
Bu ara gerçekten çok yoğunuz. Arabada ve şantiyede yaşıyoruz. Öğle aralarında emzirmeye (süt ...
Media Removed
Bu ara gerçekten çok yoğunuz. Arabada ve şantiyede yaşıyoruz. Öğle aralarında emzirmeye (süt sağmaya) eve gidip yemek yiyip çıkıyorum, sonra akşam Göksu’yu kreşten almaya zor yetişiyorum. Bi de spor sığdırmaya çalılıyorum her boşluğa. Allahtan spor/ev/ofis arası yürüyerek 2 şer ... Bu ara gerçekten çok yoğunuz. Arabada ve şantiyede yaşıyoruz. Öğle aralarında emzirmeye (süt sağmaya) eve gidip yemek yiyip çıkıyorum, sonra akşam Göksu’yu kreşten almaya zor yetişiyorum. Bi de spor sığdırmaya çalılıyorum her boşluğa. Allahtan spor/ev/ofis arası yürüyerek 2 şer dk :) @diyetisyentugbaaslan geçen hafta kahvaltılarımda siyah çay görmüş olacak ki bu haftanın listesinde rezene diye özellikle belirtmiş 🙈😂 emziren annelerin halinden anlayan diyetisyen kalp ben. 😘 #insangibiyedim
Read more
Ne zaman sonra spora gttiğime ve bikaç gündür aynı tartıya döndüğüme göre kilo güncellemesi gelsin. ...
Media Removed
Ne zaman sonra spora gttiğime ve bikaç gündür aynı tartıya döndüğüme göre kilo güncellemesi gelsin. An itibariyle <81 diyelim. 2.fotoda kahvaltılarım,3.fotoda maşallah hep dışarda hep aburcuburun görece iyisi olan akşam yemeklerim ve en alt altta da gün içinde acıktıkça yediğim ... Ne zaman sonra spora gttiğime ve bikaç gündür aynı tartıya döndüğüme göre kilo güncellemesi gelsin. An itibariyle <81 diyelim.
2.fotoda kahvaltılarım,3.fotoda maşallah hep dışarda hep aburcuburun görece iyisi olan akşam yemeklerim ve en alt altta da gün içinde acıktıkça yediğim örnek meyve kuruyemiş ıvır zıvırlar var. Şekersiz 21 günü Ant'da gece yediğimiz dondurmalar ve yoldaki bisküvilerle kolalarla bozdum,ama ertesi günlerde güzelce yüzdüm,bisiklet sürdüm belki toplamıştır. Önemli olan devam etmek. 80 in altına düştüğüm hatta 79 oldugum gün hediyelerim olcak,hem bana,sabızrızlıkla bekliyorum o günü, hem benden size😘 unutmadan boyum gerçek 1.68😂 spor sayesinde hep görece sıkıydım ve göstermiyordum kilomu. Sanırım hala o sporlarının ekmeğini yiyorum. 110 kiloyken bile,iyi ki hareket etmeyi seviyormuşum.
Read more
BAŞKANIMIZ FİKRET ORMAN'DAN KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT NEDENİYLE AÇIKLAMA... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> Türk futbol ailesinin ...
Media Removed
BAŞKANIMIZ FİKRET ORMAN'DAN KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT NEDENİYLE AÇIKLAMA... Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının ortak hedefi, futbolu güzelleştirmek ve sevdirmektir. Bu ortak hedef doğrultusunda ülke futbolunda yaşanan sorunları çözmenin tek yolu takımlarına gönül veren ... BAŞKANIMIZ FİKRET ORMAN'DAN KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT NEDENİYLE AÇIKLAMA...
⚫⚪🔴
Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının ortak hedefi, futbolu güzelleştirmek ve sevdirmektir.

Bu ortak hedef doğrultusunda ülke futbolunda yaşanan sorunları çözmenin tek yolu takımlarına gönül veren futbol sevdalılarının birlikte hareket etmesidir.

Bu anlayışla Beşiktaşımızın dün akşam B36 Torshavn mücadelesi sırasında rakiplerimize yönelik tribünlerdeki kötü tezahüratı kesinlikle tasvip etmiyoruz.

Beşiktaş'ın büyük taraftarı, geleneklerinden gelen rakibe saygı ve adil rekabet duygusuyla tarihimizin her döneminde centilmenliğiyle Türk spor tarihine adını yazdırmıştır.

Taraftarlarımızın bu sezon boyunca da kulübümüzün şanlı tarihine ve geleneklerine uygun şekilde, rakiplerimize saygı konusunda bundan sonraki mücadelelerde daha duyarlı davranacağına yürekten inanıyorum.

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Haber Kaynağı: bjk.com.tr
Read more
Gün ortası sürprizi gelsin mi? Yepyeni bir çekiliş ve 1 şanslı <span class="emoji emoji1f340"></span> takipçime efsane bir hediye <span class="emoji emoji1f381"></span> veriyorum ...
Media Removed
Gün ortası sürprizi gelsin mi? Yepyeni bir çekiliş ve 1 şanslı takipçime efsane bir hediye veriyorum ️ Dünyada ilk olan 13-19 yaşlarında gençler için özel formülasyon Ve gençlerin kız, erkek ihtiyaçlarına göre formüle edilmiş Türkiye’nin de ilk vitamin desteği #wellteen #wellteenher ... Gün ortası sürprizi gelsin mi? Yepyeni bir çekiliş ve 1 şanslı 🍀 takipçime efsane bir hediye 🎁 veriyorum ✌️ Dünyada ilk olan 13-19 yaşlarında gençler için özel formülasyon 💪 Ve gençlerin kız, erkek ihtiyaçlarına göre formüle edilmiş Türkiye’nin de ilk vitamin desteği #wellteen #wellteenher #wellteenhim yoğun okul ve kurs temposu, spor hayatı, kemik gelişimi, hormonal değişimler ve duygusal strese göre farklı ihtiyaçları karşılıyor ⭐️ Yapmanız gereken @vitabioticstr ile birlikte en az 2 arkadaşınızı etiketlemek ☀️ Bol şans 🍀 Kazananı akşam açıklayacağım 👏 #vitabioticstr
Read more
Arkadaşım Şeyda Şule Erkahraman. Gururdan göğsüm kabararak yazıyorum. Dünya’nın en zor ekstrem ...
Media Removed
Arkadaşım Şeyda Şule Erkahraman. Gururdan göğsüm kabararak yazıyorum. Dünya’nın en zor ekstrem uzun mesafe triatlonu olarak kabul edilen Norseman’de yarışan tarihteki ilk Türk kadın ekstrem atletimiz olacak. Katılımı başararak tarihe geçti bile. Ne kadar çok çalıştı bilen biliyor. ... Arkadaşım Şeyda Şule Erkahraman. Gururdan göğsüm kabararak yazıyorum. Dünya’nın en zor ekstrem uzun mesafe triatlonu olarak kabul edilen Norseman’de yarışan tarihteki ilk Türk kadın ekstrem atletimiz olacak. Katılımı başararak tarihe geçti bile. Ne kadar çok çalıştı bilen biliyor. Nasıl bir özveri, nasıl bir disiplin tanık olanlar suskun saygıdan. 50 yaşında, cesur sağlam azim ve tanıdığım en sevgi dolu yürek! Yüzbinkoş’un kuruluşundan beri sporcusu olan demirbaşı. Norseman’in mesafeleri, standart bir uzun mesafe triatlon yarışının mesafeleri. Yani 3800m yüzme, 180km bisiklet ve 42.2km koşu. Olayı ekstrem zor kılan ise ortamlar ve koşullar. Dünya’nın en zor yarışlarından “biri” unvanını fazlasıyla hak ediyor.
Bisiklette toplam irtifa kazancı 3000-3500m. Koşuda ise yaklaşık 1700m. Yüzmeyi anmıyorum o ayrı delilik. Yarış boyunca her türlü hava koşulu ile karşılaşmak mümkün. Hani bi triatlon daha ne kadar zor olabilirse, bu o. Şeyda’nın göğüs numarası 36. Yanında 2. fotoda göreceğiniz mükemmel ekip var. Ablası Müstesna ve tanıdığım en şahane spor adamları tecrübeli Özhan ve Bora -ki onlar da akıllara zarar nice triatlon yaptılar. Heyecandan ne yazacağımı şaşırdım. Canlı takip için live.nxtri.com linki var. Deli bir şey! Yüzbinkoş olarak nefesimizi tuttuk, ciğerimizi, bacaklarımızı, yüreğimizi Şeyda’ya saklıyoruz. Destek ekibi zaten 10 numara 5 yıldız. Her şeyden önemlisi Şeyda, o gülümseyen, mütevazi ve en sade ihtişamıyla çoktan örnek hepimize. Gerisi vallahi boş billahi boş. Sağlıkla start alsın, sağlıkla bitsin. Şeydacım, sakın yalnız hissetme! Cesaret yalnız. Hele de ilklere kalkışan cesur kadınlar için bu daha da geçerli. Bugün değil, yarın bi gün anlayacaklar ülkesinin bence hayli cengaver eşsiz kadınlarından birisin ve seni tanıyor olmak, senle eşzamanlı yaşayarak tarihi izlemek bizim şansımız! Kulacına ciğerine bacağına yüreğine cesaretine kuvvet! Sağlıkla başla sağlıkla bitir. Bakiye Abla, “kahvaltımızı ettik, yatmaya yetişelim” der her uzun startta... yolculuğun keyifli olsun! Ekibin de sen de sağlamsın. Benim için bundan sonra en büyük Viking Kraliçesi sensin! ❤️ #nxtri #norseman2018 @seydaerkahraman 🌀 #yuzbinkos
Read more
Temmuz sayımızla karşındayız! Kapağımızı fit model Chloe Loughnan Ortaç @chloe_coco_lou süslüyor; ...
Media Removed
Temmuz sayımızla karşındayız! Kapağımızı fit model Chloe Loughnan Ortaç @chloe_coco_lou süslüyor; formda kalma sırlarını & hakkında merak edilenleri anlatıyor. Yaz sıcaklarında keyifle okuman için, dopdolu bir sayı hazırladık! Bu ay Dyt. Dilara Koçak @dilarakocakiyiyasam ... Temmuz sayımızla karşındayız! Kapağımızı fit model Chloe Loughnan Ortaç @chloe_coco_lou süslüyor; formda kalma sırlarını & hakkında merak edilenleri anlatıyor. ✨
Yaz sıcaklarında keyifle okuman için, dopdolu bir sayı hazırladık! Bu ay Dyt. Dilara Koçak @dilarakocakiyiyasam clean eating (temiz beslenme) kavramını; Dyt.&Psk. M. Pırıl Şenol Duru @simdipirilla fit bir tatil geçirmek için dikkat etmen gerekenleri; Diyetisyen Berrin Yiğit @diyetisyenberrinyigit fazla kilolarından kurtulduktan sonra kilonu korumanın yollarını, Genetik Bilimi Uzmanı & Moleküler Biyolog Miray Karayılan @miraykryln yaşlanma nedenlerini ve gardını almak için yapabileceklerini anlatıyor. Yoga Eğitmeni İpek Darga @ipekdarga deniz suyuyla şifa bulmana, Yaşam Koçu & Sanat Terapisti Talyaa Vardar @talyaavardar ise duygu ve inançlarında dönüşüm yaratarak negatiflikten uzaklaşmana yardımcı oluyor.
✨✨✨
Temmuz sayımızdan ilham alacağın çok şey var: Egzersizi alışkanlığa dönüştürmenin sırlarını keşfet. ✔ Yürüyüş yaparak karın kaslarını sıkılaştır. ✔ Etkili egzersiz planımızla seksi & şekilli omuzlara sahip ol. ✔Spor salonunda yaptığın hataları ve uzak durma yollarını öğren. ✔ Ölçülerine ve yaptığın antrenmana uygun spor sütyenini seç. ✔ Fit alışveriş listeni hazırla + sağlıklı ve pratik akşam yemekleri yap. ✔ Hayallerindeki tatil rotasını bul. ✔Kaygılarından kurtul. ✔ İyi okumalar 💕
Read more
Dün takip edenlerden biri mesaj atmış. Sormuş "bütün gün evde bebekle sıkılmıyor musunuz?" sonra ...
Media Removed
Dün takip edenlerden biri mesaj atmış. Sormuş "bütün gün evde bebekle sıkılmıyor musunuz?" sonra da "ben sıkılıyorum" diye de eklemiş Annelikte yaşadığımız duygular çok karışık oluyor bazen. O yüzden o duyguları yaşayan birileri daha olsun istiyoruz. Aslında bir nevi vicdan temizliği ... Dün takip edenlerden biri mesaj atmış. Sormuş "bütün gün evde bebekle sıkılmıyor musunuz?" sonra da "ben sıkılıyorum" diye de eklemiş 🙈 Annelikte yaşadığımız duygular çok karışık oluyor bazen. O yüzden o duyguları yaşayan birileri daha olsun istiyoruz. Aslında bir nevi vicdan temizliği yapıyoruz 😍 Öncelikle şunu söyleyeyim tabi ki ben de etten kemikten (hatta şimdilik bolca etten 😂🤦‍♀️) oluşan bir insanım ve ben de her bebek annesi gibi zaman zaman bunalıyorum, karamsarlığa düşüyorum, hatta "Ben bir bakkala gidiyorum 5 dk" diyip Müge Anlı'da aranasım geliyor 😂 Kimse kusura bakmasın ama aksini söyleyene de pek inanmam 🤷‍♀️ Ancak yine de depresif zamanlarımda bile kendimi elimden geldiğince olduğum ruh halinden çıkarmaya çalışıyorum. Günlük rutinler dışında kendimce yaptığım aktiviteler var 😍 Mesela günde 2 defa bangır bangır müzik açıyorum evde 🎵 (tabi ki Bade'nin kulaklarının tolere edebileceği kadar), Bade'yi de yatırıyorum kolumun üstüne şöyle bi 5 şarkılık dans ediyorum onunla. Hem zaman geçiriyoruz, hem benim keyfim yerine geliyor, hem de terleyecek derecede spor yapmış oluyorum 🙈 Akşamüstüne doğru iyice bunalıp, uyumayan bir çocukla ne yapacağımı düşünürken "hadi diyorum üşenme Sezin", Puseti kaptığım gibi yürüyüşe çıkıyorum. Yarım saat hem temiz hava, hem hareket... Haftasonları neresi olursa olsun dışarı çıkmaktan korkmuyorum. Geçen haftasonu örneğin sabah 9da çıktık evden akşam 9'da geldik. Efe'yle bunu ancak 1 yaşından sonra yapabilmiştim. O zamana kadar hep kısıtlı sürelerle çıkmış, gideceğim yerler konusunda çok seçici davranmıştım. Bade'yle kolay oluyor sanıyorsanız çok yanılırsınız 😂 Bir kere saat başı memede olan bir bebek var. Dolayısıyla bu sıcakta, her ortamda emzirmek durumunda kalıyorum. Pusette uyumuyor kendisi, çok da sevmiyor doğrusu 5. dakikada başlıyor çığlık kıyamet,kucağıma alıyorum. Zaman zaman yemeğimi bile Murat yediriyor ama farketmez ben dışarda oluyorum, insan görüyorum, Efe'nin gönlünü yapıyorum ya benim için daha güzel aktivite olamaz. Küçücük şeylerle hayatı güzelleştirmeye gayret ediyorum.Peki sizler ne aktiviteler yapıyorsunuz bebişlerle? #anneler #annelervebebekleri #iganneleri #anneolmak #internetanneleri
Read more
 #Repost @adimadim_izmir (@get_repost) ・・・ Merhaba <span class="emoji emoji1f170"></span><span class="emoji emoji1f170"></span>Izmir, Bayram şekeri ve hediyesi tadında ...
Media Removed
#Repost @adimadim_izmir (@get_repost) ・・・ Merhaba Izmir, Bayram şekeri ve hediyesi tadında Harika bir fikirle daha karşınızdayız!! 8 Eylül 2018, Cumartesi günü Izmir, Karagöl'de "Spor Kampı" düzenledik! Ayrica, sadece Koşu değil Pilates, Kuvvet, Yürüyüşü de eklediğimiz ... #Repost @adimadim_izmir (@get_repost)
・・・
Merhaba 🅰🅰Izmir,
Bayram şekeri ve hediyesi tadında Harika bir fikirle daha karşınızdayız!!❤
8 Eylül 2018, Cumartesi günü Izmir, Karagöl'de "Spor Kampı" düzenledik! Ayrica, sadece Koşu değil Pilates, Kuvvet, Yürüyüşü de eklediğimiz ve 🅰🅰 'ya yakışan , temelinde iyilik barındıran bir projeyi de işin içine her zamanki gibi dahil ettik.. Iyilik Peşinde Koşarken , Karagöl Parkuru'nda çevreye atılan çöpleri de temizleyeceğiz ve Doğa'ya sahip çıkacağız! Başka bir Dünya yok ve bizler Iyilik Peşinde Koş'anlar olarak üstümüze düşen görevleri yerine getireceğiz!
Herkese uygun parkurumuz hazır bile! Bir uzun , bir kısa parkurla Karagöl'de 24 saat harika vakit geçireceğimiz spor ve muhabbet dolu bir hafta sonu bizi bekliyor.

Detaylar altta 🌺
📆Tarih: 08.09.2018 -09.09.2018 Cumartesi - Pazar
⛺Yer: Karagöl Tabiat Parkı girişi
(Harita tarafınıza gönderilecektir.)
⏰Saat: 10:00( cumartesi)
🗒Program: Cumartesi buluşma, çadırlarımızı kurma, biraz dinlenip yemek, sohbet ve muhabbet..akşam üstü "Kuvvet Antrenmanı" ve "Basic Pilates" , Pazar sabahı ise saat 07.30 da Uzun Parkur ve Kısa Parkur koşularının başlangıcı.. Dönüşte soğuma, hafif pilates ve sonrasında doğa ananın kollarında pazar kahvaltısı ve ne zaman istersek o zaman geriye dönüş vakti😇 ⛺Gerekli Malzemeler:
- Çadır ve gerekli malzemeleri
- 2 günlük tüketeceğiniz yiyecekleriniz ve içecekleriniz. (Oneriler: konserve ton baligi, barbunya gibi bozulmayacak malzemeler, ateste pisirilebilecek sucuk olabilir)
-Koşu kıyafetleriniz, yedekleri ile birlikte.
-Mat, lastik, havlu
-kişisel ilaçlarınız ve kullandığınız malzemeleriniz. 🌸NOT: her zaman olduğu gibi 🅰🅰 organizasyonlarında asla ücret alınmaz, bizler gönüllülük esasına göre hareket ederiz! ❤😇 Doyasiya eglenmenin keyfini çıkarın. !Bilgi icin instagram directten ya da facebook üzerinden yazabilirsiniz.

NOT.Kamp'a çocuklarınızla katılabilirsiniz. Çocuklar için düzenlediğimiz harika parkurlarda eğlenip, spor dolu bir hafta sonunu doyasiya 7'den 70'e çocuk, büyük hep birlikte yaşayalım! ❤
Read more
Dün akşam ki şehir turumuzdan #özçekim ler .Güzel ve keyifli bir tur oldu , katılan herkese teşekkürler ...
Media Removed
Dün akşam ki şehir turumuzdan #özçekim ler .Güzel ve keyifli bir tur oldu , katılan herkese teşekkürler . Haftaya gorusmek üzere , #velespit ile kalın. #Sağlık için spor, #Spor için velespit . #antalyavelespit #07velespit #pazartesipozitiftir #yolaçık #baspedala #hayatıyaşa #cycling ... Dün akşam ki şehir turumuzdan #özçekim ler .Güzel ve keyifli bir tur oldu , katılan herkese teşekkürler . Haftaya gorusmek üzere , #velespit ile kalın.
#Sağlık için spor, #Spor için velespit . #antalyavelespit #07velespit #pazartesipozitiftir #yolaçık #baspedala #hayatıyaşa #cycling #bicycle #eveningtour #citytour #bisikletturu #bisikletizm #mtbtrails #welovecycling #motivation #bikelove #bike #bikelife #citytour
Read more
"Aynı diyeti ve sporu yapıyoruz ama arkadaşım daha hızlı kilo veriyor. Neden olabilir?" sorusunu ...
Media Removed
"Aynı diyeti ve sporu yapıyoruz ama arkadaşım daha hızlı kilo veriyor. Neden olabilir?" sorusunu sık sık duyuyorum. Haydi, hep beraber çözüm yollarını konuşalım. Öncelikle kendinize yakından bakın. Gece on iki ile sabah altı arasında uyuyor musunuz? Uyku sırasında vücut yenilenir, ... "Aynı diyeti ve sporu yapıyoruz ama arkadaşım daha hızlı kilo veriyor. Neden olabilir?" sorusunu sık sık duyuyorum. Haydi, hep beraber çözüm yollarını konuşalım.

Öncelikle kendinize yakından bakın. Gece on iki ile sabah altı arasında uyuyor musunuz? Uyku sırasında vücut yenilenir, yağ yakımı gerçekleşir, iştah dengesi sağlanır.

Kaç yıldır fazla kilonuz var? Bir yıl ile dört yıldır vücutta biriken kilonun verilme süresi farklıdır. Yeni gelen, önce gider. Ama her şeye rağmen umudunuzu canlı tutun. Temiz beslenme ve sporla, bütün fazla kilolar yok olur.

Saat başı bir bardak su içiyor musunuz? Susuz kalan vücut, yağ depolamaya başlar. Beyin, açlık ve susuzluk isteğini karıştırıp daha çok yemeğe yönlendirebilir. Bu sadece yanılsamadır, su içerek iştahınızı kesip yağ yakımı için vücudu destekleyebilirsiniz.

Kaç yaşındasınız? Yaş ilerledikçe metabolizma hızı yavaşlayabilir. Yirmi yaşındaki birinin metabolizması, otuz yaşındaki birine göre daha hızlıdır. Ancak, hangi yaşta olursanız olun, kilo vermek mümkündür. 72 yaşındaki annem 13 kilo verdi.

En son yemeği ne zaman yiyorsunuz? Uyumadan dört-beş saat öncesine kadar akşam yemeğini yemiş olmalısınız. Biyolojik çalışma sistemine göre, en ideali budur. Hatta, biraz aç uyumak kilo vermek için faydalıdır.

Hangi sporu, ne kadar süre yapıyorsunuz? Bir çıktığınızda üç saat yürüyüp sonraki günler az yürüyorsanız, kilo vermek zorlaşır. En doğrusu, düzenli ve kararında spor yapmaktır. Örneğin, haftanın en az dört günü, kırk beş dakika yürümek faydalıdır.

Doğum kontrol hapı veya benzeri hormon ilacı kullanıyor musunuz? Bu tür ilaçlar vücutta ödem tutulmasına sebep olabilir. Doktorunuz önermedikçe ilacı bırakmayın veya ilacı kilo sorumlusu olarak görmeyin. Herkes iki litre su içiyorsa, siz üç litre için. Her öğünde yeşillik yiyin. Her gün bir saat yürüyün.

Unutmayın, sabır ve kararlılıkla doğru yöntemler uygulandığında yirmi, kırk, beş, elli, on iki... Miktarı önemli değil, illa ki o kilolar gider.
.
.
.
.
#diyetteyiz #diyetyapanlar #diyetisyen #diyet #diyetönerileri #kiloverme #kiloverenler #kiloveriyorum #diyetkardeşliği
Read more
Yarın akşam İzgören Akademinin 57’inci “Kültür Günü” etkinliğinde sahnede ben olacağım, benim ...
Media Removed
Yarın akşam İzgören Akademinin 57’inci “Kültür Günü” etkinliğinde sahnede ben olacağım, benim için çok önemli birgün olacak, vaktiniz varsa sizleri de yanımda görmekten çok mutlu olurum. Rezervasyon için bana özelden yazabilirsiniz. İzgören Akademinin 57’inci “Kültür Günü” ... Yarın akşam İzgören Akademinin 57’inci “Kültür Günü” etkinliğinde sahnede ben olacağım, benim için çok önemli birgün olacak, vaktiniz varsa sizleri de yanımda görmekten çok mutlu olurum. 😉😉😉 Rezervasyon için bana özelden yazabilirsiniz.
İzgören Akademinin 57’inci “Kültür Günü” etkinliğinde Mart Ayı’nın konuğu Eğitmen Uzmanlık Programı mezunu, gayrimenkul sektörü uzmanı ve içindeki spor aşkıyla Emrah Erkalp “Nasıl Şampiyon Oldum?” semineriyle bizlerle. “Çocukluğumun ve hayatımın uzun bir bölümü parkeler üstünde ve spor merkezlerinde geçirdim ve bu süreçte neler gördüm neler ve gördüklerim beni nereye getirdi.
Basketbol sahalarındaki yıldızları görüyoruz ve hepsini imrenerek izliyoruz ama peki yıldız olana kadar acaba bu süreç nasıl geçiyor, sporcular en kuvvetli yönünü ortaya çıkarmak ve onu keşfetmek için çok ciddi antrenman süreçlerinden geçer ve uzmanlaşmaya çok önem verirler, iyi olduğu konuda daha iyi olmak ve devamını sağlamak için çok çalışırlar.
Spor sahalarda; zeka: genetiktir, akıl; tercih ve fikir yürütmedir ve akıl her zaman yeteneğin önüne geçer…
Küçük ve görünmeyen işler vardır, bunları kim daha iyi yapıyorsa "ŞAMPİYON" o olur.
Seminerimiz 29 Mart Perşembe günü 18:30-20:00 saatleri arasında İzgören Akademi Bülent Yerlikaya eğitim salonunda gerçekleştirilecektir.
Eğitmen Emrah Erkalp;
9 Ocak 1977 doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Balıkesir’de, Lise öğrenimini İstanbul’da Özel Çavuşoğlu Kolejinde tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesinden Beden Öğretmeni olarak mezun olmuştur. Daha sonrasında Emlak ve Emlak Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.
Efes Pilsen Basketbol Spor Kulübü alt yapısından A takımına kadar birçok takımda Türkiye Şampiyonluğu ve Dünya 2.liği yaşamıştır. Türkiye Basketbol 1.Liginde çeşitli takımlarda basketbol oynamış ve sayısız başarılar imza atmıştır. Mirsad Türkcan, Ömer Onan, Hidayet Türkoğlu, Kerem Tunceri gibi bir çok oyuncuyla aynı takımda oynamış ve takım kaptanlığı yapmıştır. Daha sonrasında Alarko Turizm Grubu bünyesinde Hillside City Club’lar da Kulüp Müdürlüğü yapmıştır. Ankara’da RenewaClub ve Base Life Club gibi turizm işletmelerinde Genel Müdür olarak Üst Düzey Yöneticilik yapmıştır.
Read more
Neler oluyor orada? 🏽 @festivalkampta . Ne çok istedik bir buluşma yapmayı.. @balkabagiatolye dediki madem öyle "Aktivite kampına" girelim. 1 gece, dolu dolu 2 gün boyunca Anne/Baba/Çocuk Spor Sanat ve Eğlencenin dibine vuralımm. Kolları sıvadıı ve yaptı yapacağını, nasıl güzel ... Neler oluyor orada? 👉🏽 @festivalkampta .
Ne çok istedik bir buluşma yapmayı.. @balkabagiatolye dediki madem öyle "Aktivite kampına" girelim. 1 gece, dolu dolu 2 gün boyunca Anne/Baba/Çocuk Spor Sanat ve Eğlencenin dibine vuralımm. Kolları sıvadıı ve yaptı yapacağını, nasıl güzel bir yer anlatamammm😍 Sabah/Öğle/Akşam muhteşem yemekler, şahane tek katlı evlerde konaklayacağız, denizin sesiyle uyanıcaz.. Bu arada ben de durur muyum? Bir kamp ateşi yakma ritueli yaptık bi anlatsak survivor dükkanı kapatır gider 🙈 Çocuklar uyur, O kamp ateşi sabaha kadar sönmezzzz 🔥 Biz çok heyecanlıyız.. .
💥Kontenjan sınırlıdır💥
Ayrıntılar için lütfen sadece sadece ve sadece @festivalkampta hesabına DM atmanızı rica edicem🌺)
. (En sık sorulacak soru olacağına emin olduğum cevabı buradan yazayım, Dilerseniz sadece çocuğunuzla, ya da bakıcı/anneanne/babaanne/teyze eşliğinde katılım sağlayabilirsiniz)
.
Not: @festivalkampta hesabının bir önceki adı @izmiranneleri2 ydi. Dolayısıyla çoğunuz bu hesabı zaten takip ediyorsunuz. Şaşırmayın 😊
Read more
■akşam yemeği (17.00) Bugünü kaçamaksız geçirdim ve umarim bunu yatana kadar devam ettirebilirim ...
Media Removed
■akşam yemeği (17.00) Bugünü kaçamaksız geçirdim ve umarim bunu yatana kadar devam ettirebilirim ve evet aksam yemeğimi değistirmeyi düşünmüyorum çünkü bu ikiliyi ömrümün sonuna kadar yiyebilirim gerçekten tek sıkılmadığım yemek bu ikili ayrica yapması kısa ve basit 2 saat ... ■akşam yemeği (17.00)
Bugünü kaçamaksız geçirdim ve umarim bunu yatana kadar devam ettirebilirim 😁😁 ve evet aksam yemeğimi değistirmeyi düşünmüyorum çünkü bu ikiliyi ömrümün sonuna kadar yiyebilirim 😍 gerçekten tek sıkılmadığım yemek bu ikili ayrica yapması kısa ve basit😊 2 saat sonra spor vakti ☺ ben de bazen canlı yayın açmayi düşünüyorum katılan olmaz diye açmıyorum 😕😕 #diyet #diet #sağlıklıbeslenme #spor #sağlıklıyaşam #healthlife #healthyfood #zayiflamakistiyorum #zayıflama #dengelibeslenme #düzenlibeslenme #spor #gymfit #gymfood #health #gym #akşamyemeği #bugünneyedim #kendinisev #kaçkalori #nekadaryediğindeğilneyediğinönemli #instafood #instafit #azim #sabır #hırs #güven #kendineinan #kendinegüven #bukezbaşka
Read more
Kış ayları boyunca kapalı ayakkabılar içinde havasız kalan ayakların şımartılma zamanı geldi. ...
Media Removed
Kış ayları boyunca kapalı ayakkabılar içinde havasız kalan ayakların şımartılma zamanı geldi. Manikür Pedikür yağımızı, tırnak ve tırnak diplerinize sürün ve kısa bir süre bekleyin. Doğal reçine yağı strax, soğuk sıkım jojoba ve limon uçucu yağından oluşan Manükür Pedikür Yağımız ... Kış ayları boyunca kapalı ayakkabılar içinde havasız kalan ayakların şımartılma zamanı geldi. 🌿

Manikür Pedikür yağımızı, tırnak ve tırnak diplerinize sürün ve kısa bir süre bekleyin. Doğal reçine yağı strax, soğuk sıkım jojoba ve limon uçucu yağından oluşan Manükür Pedikür Yağımız ile pediküre gerek kalmadan tırnaklarınızın bakımını yapabilirsiniz.

Ayak bakımı için ayaklarınızı yumuşacık yapacak shea butter ve mantar oluşumunu önlemeye yardımcı tea-tree yağından oluşan ayak bakım kremimizi her gün kullanabilirsiniz. Günümüzde oldukça yaygınlaşan ayak mantarını önlemek için sauna, yüzme havuzları, spor salonları gibi çok kişinin kullandığı nemli, ılık ortamlarda mutlaka terlik kullanın. Eğer ayak mantarınız varsa, rafine olmamış kaya tuzu, soğuk sıkım susam yağı ve Tea Tree ve Lavanta uçucu yağlarından oluşan ovmamızı, her akşam kuru ayağa uygulayıp, ılık suda akıtabilir ve daha sonrasında da 1 damla tea trea uçucu yağını direkt damlatabilirsiniz. Mantardan korunmak için ayaklarınızı nemli bırakmayın, tamamen kurulayın. Online mağaza www.homemadearomaterapi.com #aromaterapi #aromatherapy #ayakbakımı #uçucuyağlar #essentialoils #wellbeing
Read more
#pilateslovers #pilates #cadillacpilates #biceps #core Düzenli egzersiz yapıyorsunuz, peki yediklerinize de dikkat ediyor musunuz? Kas yapımı için tek başına egzersiz yeterli değil dir. Aynı zamanda doğru beslenme şart tır. Üç gündür yurtdışında olduğum için pilates yapamıyorum ... #pilateslovers #pilates #cadillacpilates #biceps #core
Düzenli egzersiz yapıyorsunuz, peki yediklerinize de dikkat ediyor musunuz? Kas yapımı için tek başına egzersiz yeterli değil dir. Aynı zamanda doğru beslenme şart tır. Üç gündür yurtdışında olduğum için pilates yapamıyorum ancak bu dönemi yürüyerek değerlendiriyorum. @dr.betulsengor ile hergün 8k yürüyoruz.Kardiyo çalışması yaparak en azından bedenimin yağlanmasına engel oluyorum.Bunun yanı sıra beş günlük kendime balık kürü uyguluyorum. Sabah kahvaltımı erken saatte yapıp, öğlen ızgara balık ve salata, akşam ızgara balık ve salata şeklinde beş gün boyunca besleneceğim.Omega 3 alımımı artırarak,güneşsiz ve pilatessiz haftayı daha rahat tolere etmeye çalışıyorum. Omega 3, insan vücudu tarafından üretilemez, bu yüzden dışarıdan alınması gerekir. Badem, fındık, keten tohumu, somon , uskumru gibi gıdalarda bulunur. Omega-3 ihtiyacı genel olarak anne karnında başlar ve yaşlılık dönemi de dahil olmak üzere her evrede görülür. Ancak en çok ihtiyaç duyduğumuz dönem çocukluk dönemi,lohusalık dönemi Ve ağır spor yapma dönemimiz dir.

Omega 3 alımının faydaları neler?
Kolesterol ve Trigliseritler düşer, bu sayede kalp krizi riski en aza indirgenir.
Kalp krizinin tekrarlaması ya da inme inmesi gibi durumları önler.
Gözde yaşa bağlı olarak gelişen sarı nokta tehlikesini azaltır.
Alzheimer ve bunama gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltır.
Konsantre olmaya ve dikkatin dağılmamasına yardımcı olur.
Kan akışını rahatlatarak kanın pıhtılaşmasını önler.
Kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olur.
Kemik,kas ve bağ dokusunu güçlendirir. #healthyfood #eatfish #omega3
Read more
Ağustos sayımızla karşındayız! Kapağımızı Güney Afrikalı model @jessleebuchanan süslüyor. ...
Media Removed
Ağustos sayımızla karşındayız! Kapağımızı Güney Afrikalı model @jessleebuchanan süslüyor. Jess, Instagram’da fotoğraf paylaşma sırlarından, makyaj ipuçlarına kadar birçok şeyi WH’e anlattı. Bu ay @diyetisyenberrinyigit seyahat ettiğin ülkelerde nasıl sağlıklı yeme alışkanlıklarını ... Ağustos sayımızla karşındayız! Kapağımızı Güney Afrikalı model @jessleebuchanan süslüyor. Jess, Instagram’da fotoğraf paylaşma sırlarından, makyaj ipuçlarına kadar birçok şeyi WH’e anlattı. ✨
Bu ay @diyetisyenberrinyigit seyahat ettiğin ülkelerde nasıl sağlıklı yeme alışkanlıklarını sürdürebileceğini, Diyetisyen @dilarakocakiyiyasam alkali beslenme ile ilgili merak ettiklerini; Spor, Genetik Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Miray Karayılan @miraykryln genlerinin egzersiz motivasyonun üzerindeki etkilerini; Yaşam Koçu & Sanat Terapisti @talyaavardar yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmak için çakralarını nasıl şifalandıracağını anlatıyor. Diyetisyen & Psikolog M.Pırıl Şenol Duru @simdipirilla ise yeni yazı dizisinin ilk bölümünde Psikolog Dilara Yüksekbaş ile birlikte egzersiz ve beslenme konularındaki baskı, takıntı, suçluluk ve beden algısı konularını masaya yatırıyor…
✨✨✨
Ağustos sayımızdan ilham alacağın çok şey var: Patlayıcı kuvvet egzersizleri içeren 4 haftalık sıkı antrenman planımızla, yaz bitmeden potansiyelini keşfet. ✔ Hamilelikte karşına çıkabilecek senaryolara karşı gardını al. ✔ Afterburn etkisiyle egzersizden sonra da yağ yakmaya devam et. ✔ Yoga yaparken sakatlık riskinden uzak durmak için dikkat etmen gerekenleri öğren. ✔ Uzman kabin görevlilerinin tavsiyeleriyle uçak seyahatlerini sorun olmaktan çıkar. ✔ Endişelerinden kurtul, seni korkutan durumların üstesinden gel. ✔ Sağlık konusunda bilgilerini güncelleyecek araştırma sonuçlarına göz at ✔İyi hissettiren yiyeceklerle hem bedenini hem ruhunu besle ✔ Hızlı bakım tüyolarıyla yaz partilerine hazır ol. ✔ İyi okumalar 💕
Read more
Ramazan ayında öğrenci evlerine konuk olmaya başlayalı tam 3 sene oldu. Her ev çok zevkli geçiyor ...
Media Removed
Ramazan ayında öğrenci evlerine konuk olmaya başlayalı tam 3 sene oldu. Her ev çok zevkli geçiyor ama @bengikurtcebe’nin olduğu evlerden ekstra mutlu ayrılıyoruz. Geçen sene @lefirin’da bizim için yaptığı pastadan sonra Bengi şimdi de efsanevi browniesiyle geldi. Bu akşamki evde ... Ramazan ayında öğrenci evlerine konuk olmaya başlayalı tam 3 sene oldu. Her ev çok zevkli geçiyor ama @bengikurtcebe’nin olduğu evlerden ekstra mutlu ayrılıyoruz. Geçen sene @lefirin’da bizim için yaptığı pastadan sonra Bengi şimdi de efsanevi browniesiyle geldi.
Bu akşamki evde hep sporla içli dışlı bir grup vardı. Hem de ne spor 🏉
@bilgiofficial’de farklı bölümlerde okuyan 6 öğrenci @bilgihunters’ta futbolcu.
Bu akşam konumuz amerikan futbolu, spor ve tabiki yemek 😁
Menümüzde ise minestrone çorbası, çıtır tavuk kanat, sosisli mac’n cheese, mini burger, süzük ve salata vardı. Hepsini ve yapım aşamalarını storielerde paylaştım. ✌🏻
Destekçilerimiz sayesinde sizlere daha fazla evden sesleneceğiz. Bu haftanın son evine Cihangir’de konuk olduk. Gelecek hafta ise şehir dışında farklı yerlerden sizlere sesleneceğiz.
Destekçilerimiz
@toyota_turkiye
@komili.zeytinyagi
@banvit
ve
@nescafe3u1arada’ya teşekkür ederiz.
Gelecek haftaya kadar kendinize iyi bakın ✌🏻
#ucakyolcusu #uçakyolcusu #ucakyolcusutr #iftardasizdeyiz
Read more
 #Repost @kiloaldimgelemem with Merhaba güzel insanlar, Bu akşam sizle @theslimfit deneyimimle ...
Media Removed
#Repost @kiloaldimgelemem with Merhaba güzel insanlar, Bu akşam sizle @theslimfit deneyimimle ilgili birkaç istatistik paylaşmak istedim. Çok fazla soru sordunuz, umarım hepsini bir postta yanıtlayabileceğim🏼‍♀️ Artık bir dur demeliyim dediğim kilomdayken tanıştığım sevgili ... #Repost @kiloaldimgelemem with
Merhaba güzel insanlar,
Bu akşam sizle @theslimfit deneyimimle ilgili birkaç istatistik paylaşmak istedim. Çok fazla soru sordunuz, umarım hepsini bir postta yanıtlayabileceğim🙋🏼‍♀️
Artık bir dur demeliyim dediğim kilomdayken tanıştığım sevgili diyetisyenim @dytmehmetakifatay ile 20 günü tamamladık. Bu sürenin 5 gününde herhangi bir diyet yapmadım tatilde olduğum için.
Peki bu artık dur demeliyim dediğim kilom neydi? 77,8 idi. Diyetisyenim beni ölçtüğünde çıkan kilom 75,7 idi (ödemliyim diye ağladığım dönemleri hatırlarsınız). Güncel kilom 71,1.
Yani arkadaşlar 2 haftalık programımızda 4,6 kilo verdim. Bu arada 5 günlük molada pek dikkat etmedim ve 2 kilo aldım. Ancak ödem olduğunu tahmin ettiğim kilolarımı da hemencik verdim bu sistem ile. Eğer o tatili yapmasa ve ara vermiş olmasaydım toplamda 6,6 kilo vermiş olacaktım ki bu muhteşem bir sonuç 2 hafta için!
Diyetisyenime ve bilgisine sonuna kadar güveniyorum💓 Beni çok güzel yönlendirdi, whatsapp’tan her zaman tüm sorularıma içtenlikle ve ivedilikle yanıt verdi.
Peki bu @theslimfit nedir derseniz, kişiye özel beslenme ve spor programı diyebilirim. Ben aslında #thefitmenu uygulamasını deneyimleyecektim ancak hem rahatsızlıklarım hem de yemek seçme durumum sebebiyle diyetisyenimin de yönlendirmesiyle @theslimfit ile ilerledim. Eğer benim gibi yemek seçmiyorsanız diğer daha hesaplı programı denemenizi de öneririm. Bu programların da mantığı, porsiyon kontrolü ile dolmadan sarmaya, analı kızlıdan ayran aşına ve hatta un helvasına geniş bir yelpazeden tüm yemekleri yiyerek ve mutlu olarak kilo vermek.
İlk günler açlık atakları yaşadım evet, ancak 4. günde artık alışmış ve gelen porsiyonlarla doymaya başlamıştım. Bu program sayesinde de hangi yiyecekten ne porsiyonda yemem gerektiğini öğrenmiş oldum.
Gün gün neler yediğimi “the slim fit” başlığı ile hikayelerime sabitledim. Hem size hem de bana referans olması açısından iyi bir kaynak olduğunu düşünüyorum.
Şimdiden uyarayım: fiyat sormayı çok ayıp buluyorum. Lütfen üşenmeyin ve @dytmehmetakifatay a tüm sorularınızı yöneltin. İnanın benden daha doğru ve daha hızlı yanıtlayacaktır🙃
Sevgilerimle🌟☎️05531426815 www.theSlimFit.com
Read more
O her ne kadar Türkiye’nin milli atletlerinden Üzeyir Söylemez olsa da Cemre’nin Üzeyir Abisi, ...
Media Removed
O her ne kadar Türkiye’nin milli atletlerinden Üzeyir Söylemez olsa da Cemre’nin Üzeyir Abisi, Can’ın Üzo’su, bizim ailenin fertlerinden birisi... Aslında yaşam ve spor hayatı ile tam bir Türkiye hikayesi; Erzurum’un köyünden, Türkiye’nin olimpiyat umudu haline gelen gerçek bir ... O her ne kadar Türkiye’nin milli atletlerinden Üzeyir Söylemez olsa da Cemre’nin Üzeyir Abisi, Can’ın Üzo’su, bizim ailenin fertlerinden birisi... Aslında yaşam ve spor hayatı ile tam bir Türkiye hikayesi; Erzurum’un köyünden, Türkiye’nin olimpiyat umudu haline gelen gerçek bir Türkiye hikayesi... antremanlarından bir gününü bize ayırdı, geldi, tüm Bahçeşehir Koleji Alanya öğrencileri ile hayat hikayesini paylaştı, tüm gününü öğrencilere ayırdı. Bana küçükken yol gösterenler sayesinde buralardayım abi, seve seve öğrenciler ile bir araya gelebilirim diyebilecek kadar alçak gönüllü, tek bir isteğim var akşam uyku saatime yetişmeliyim diyebilecek kadar disiplinli, yaşadığı büyük sakatlığa rağmen daha Türkiye’ye kazandıracağım çok madalyalar var diyebilecek kadar kahraman...
Değerli vaktin için teşekkürler dostum, dokunuşun tüm öğrenciler için umut olacak...
En son ne diyoruz #goüzo @uzeyir_soylemez @bahcesehiralanya
Read more
@cagdassporsalonu <span class="emoji emoji1f449"></span>BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR<span class="emoji emoji1f448"></span> SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ...
Media Removed
@cagdassporsalonu BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU KICK BOKS SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ ... @cagdassporsalonu
👉BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR👈
SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN
MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU
👉KICK BOKS 👈
SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
👉KİLO VERME👈
👉KİLO ALMA👈
👉VÜCUT GELİŞTİRME👈
SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN 👉ÇAĞDAŞ SPOR KOMPLEKSİ'ni👈SEÇİN
TEL:04143162525
ADRES:YENİŞEHİR MAH.228.SOK.HALİL ÖZBAY APT.YENİŞEHİR CAMİİSİ KARŞISI ŞANLIURFA
GÜLER YÜZLÜ KADROSUYLA, TEMİZ VE FERRAH SALONUYLA BÜTÜN URFA HALKININ HİZMETİNDE
☝Sizden Gelen☝
👉💚💛@urfa_diyari💛💚👈
✔ #urfa_diyarı ⏩ #HARRANÜNİVERSİTESİ ⭐ #urfa ❇ #şanlıurfa ➡ #diyarbakır 🔹 #van 🔷 #konya 🔶 #gaziantep ➰ #adıyaman 🔓 #adana ↪ #izmir 🔘 #suruç 🔎 #ceylanpınar 🔏 #akçakale 🔃 #viranşehir 🔊 #hilvan ☑ #elazig ◼ #birecik ⬜ #bozova 📧 #harran 🔆 #halfeti 💢 #siverek 💥 #malatya ✳ #ankara 🎋 #lezzet 🎀 #konya 🎄 #bursa 🔮 #mardin 🐋 #istanbul 🍭 #turkiye🍂
Read more
 #Repost @yogatimestudio ・・・ Yenilenmek, umut taşır içinde. Umutlu olmak da yenilenmek için ...
Media Removed
#Repost @yogatimestudio ・・・ Yenilenmek, umut taşır içinde. Umutlu olmak da yenilenmek için güçlü bir adımdır. İşte bu yüzden yeni yıla yeni niyetlerle giriyor ve 1 Ocak'ta başlayacak bol hediyeli #yeniyilyeniniyetler challenge’ımıza sen de katıl istiyoruz. 5 hocamız (@taner_yoga ... #Repost @yogatimestudio
・・・
Yenilenmek, umut taşır içinde. Umutlu olmak da yenilenmek için güçlü bir adımdır. İşte bu yüzden yeni yıla yeni niyetlerle giriyor ve 1 Ocak'ta başlayacak bol hediyeli #yeniyilyeniniyetler challenge’ımıza sen de katıl istiyoruz.
5 hocamız (@taner_yoga - @denizbagan - @aycaogus_daily [email protected] - @cansetyoga ) 15 gün boyunca (1-15 Ocak) niyetleriyle birlikte paylaşımda bulunacaklar.
Hocalarımızın yaptığı paylaşımlar; yoganın güçlü duruşlarını, Yin Yoga pozlarının derinliğini, sanatı, mini akışları ve şifayı içerecek. Sen de bizimle birlikte niyet et, challenge boyunca niyetinle ilgili fotoğraflarını paylaş, hediye kazanma şansı yakala!
20 kişiye birbirinden güzel hediyeler var ve üstelik tüm challange katılımcıları için alacakları Yogatime üyeliklerinin hepsi Şubat ayı boyunca öğrenci indirimli!
Hediyelerimiz (İstanbul'dan hediye kazanan katılımcıların hediyelerini Yogatime stüdyodan alması gerekmektedir.):
5 kişiye Rawsome’dan 5li karışık bar paketi
5 kişiye Petiçim’den 1 haftalık taze sıkılmış buğday çimi suyu (Şehir dışına gönderim yapılamamaktadır)
1 kişiye Chikirina’dan 1 spor sütyeni + 1 tayt
1 kişiye Chikirina’dan 1 spor sütyeni + 1 kapri tayt
1 kişiye Chikirina’dan 50 TL'lik hediye çeki
3 kişiye SuCo'dan kırmızı SuCo ve yeni yıl taşıma ipi
3 kişiye Yogatime'dan 5 ders hediye
1 kişiye Maya Mala'dan 1 adet mala

Ne yapman gerekiyor?
1- Bu postu repost et ve en az 3 arkadaşını etiketle.
2- Sponsorlarımızı takip et: @rawsomebar - @peticim2016 - @chikirina - @su.co - @yogatimestudio - @maya.mala
3- Hocalarımızı takip et: @taner_yoga - @denizbagan - @aycaogus_daily [email protected] - @cansetyoga
4- Her günün niyetiyle ilgili deneyimlerini hesabında paylaş.
5- Paylaşımlarında sponsorlarımızı ve hocalarımızı etiketlemeyi ve #yeniyilyeniniyetler hashtag’ini yazmayı unutma.
6- Seni görebilmemiz için hesap ayarını (varsa) gizlilikten çıkarıp herkese açık konuma getir.
#yogachallenge #challenge #meditation #transformation #acceptance #unity
#yogatime #yogalife #yogalove #yogaeverydamnday #instayoga #yogaeveryday #yogi #health #healthylife #yogajournal #yogajournalturkiye #egzersizgunlugu #fitspiration #sağlıklıyaşam #healthyspine
Read more
Sevgili dostlar her ne kadar bazı takipcilere gore hala kilolu olsam da ben şuan ki halimden cok ...
Media Removed
Sevgili dostlar her ne kadar bazı takipcilere gore hala kilolu olsam da ben şuan ki halimden cok memnunum. Tartıdaki rakamlara degil aynada mutlu olduğum görüntüme bakiyorum. Ve gecmisim morbit obez olduğu icin zayıfladıkça sarkmalarımın cok fena görünmesini istemiyorum(cunku spor ... Sevgili dostlar her ne kadar bazı takipcilere gore hala kilolu olsam da ben şuan ki halimden cok memnunum. Tartıdaki rakamlara degil aynada mutlu olduğum görüntüme bakiyorum. Ve gecmisim morbit obez olduğu icin zayıfladıkça sarkmalarımın cok fena görünmesini istemiyorum(cunku spor yapmayıp zayıfladıkça sarkmalar fena gorunuyor). Hep söylüyorum boyuma gore 45kg olmam gerekiyor ama ben kıvrımlarımin yok olduğu zayıflıktan hoşlanmıyorum, 45kilo olanlara ve olmak isteyenlere de saygi duyuyorum. Ben 59-63kiloya sabitledim kendimi. 62kusur olunca bir hafta sıkı program yapip 59lara düşüyor ve herseyden yiyip ictigim hayatima devam ediyorum. Tek sikintim is yogunlugum nedeniyle eve gidince spor yapacak vaktim kalmiyor, kizimla zor ilgilenip yatakta siziyorum. (Ahhh cocuksuz hayat ne kadar kolaymis,bazen o günleri nasil ozluyorum🤦🏼‍♀️😅) 🎈🎈3 gün için : 🎈🎈
Sabah: 2 yumurta + 1 dilim peynir + maydanoz
Öğle: Kabak detoxu
İkindi: 2 orta boy meyve
Akşam: Kabak detoxu
Şeklinde yapalım, çay ve kahve serbest.
2 kabak rendelensin, yağsız tavada öldürülsün, soğutulup içerisine 2 yemek kaşığı kadar yoğurt konsun, 2 ceviz, baharatlar ve dereotuyla süslensin, işte sizi bildiğiniz kabak mezesinin yemek hali🔥 🎈🎈3 gün için : 🎈🎈
Sabah: 2 yumurta + 1 dilim peynir + maydanoz
Öğle: Kabak detoxu
İkindi: 2 orta boy meyve
Akşam: Kabak detoxu
Şeklinde yapalım, çay ve kahve serbest.
💁🏼‍♀️Nihan'dan not: Tup mideli olarak sabah 2yumurta yiyecegim, yeşillik ve peynir hakkımı öğle öncesi ve sonrası aciktigimda ara öğün olarak kullanacağım.
💪🏻💪🏻💪🏻 💕🎈👏😊Motivation😊👏🎈💕
#diet #diyet #spor #zayifliyoruz #motivasyon #diyetkardesligi #weightloss #tartigunu #beforeafter #yarisma #gym #lifestyle #exercise #weights #workout #healthy #tupmide #obezite #obezitecerrahisi  #tüpmide #gym #fitlife #fit #fitness #dukan #motivation #nilaykececi #kabakdetoxu 👉🏻@nilaykececi👈🏻
Read more
<span class="emoji emoji1f469"></span>🏻 Ayşe sabah, öğle ve akşam her öğününde düzenli olarak proteinden zengin bir şeyler tüketsin ...
Media Removed
🏻 Ayşe sabah, öğle ve akşam her öğününde düzenli olarak proteinden zengin bir şeyler tüketsin . Sabah omlet yanında bol yeşillik ve sebze ya da bol yoğurtlu meyveli yulaf yiyebilir mesela. Spordan 1 saat önce bir muz ya da kuru meyve yesin, belki kuru meyve ve kuruyemişten yapılmış barlardan ... 👩🏻 Ayşe sabah, öğle ve akşam her öğününde düzenli olarak proteinden zengin bir şeyler tüketsin ✅. Sabah omlet 🍳 yanında bol yeşillik ve sebze ya da bol yoğurtlu meyveli yulaf 🍧yiyebilir mesela. Spordan 1 saat önce bir muz ya da kuru meyve yesin, belki kuru meyve ve kuruyemişten yapılmış barlardan da tüketebilir 🍌, yanında da kahve içsin ☕️✅. Ayşe’ye bu yedikleri güç olsun, kahveden gelen kafein gücünü ve performansını arttırsın 💪🏼. Ayşe spor sonrası eve gidene kadar, açlıktan bayılacak gibi oluyorsa proteinli süt ya da protein tozu içmesinde 🍼 ya da proteinli yoğurt 🍧 gibi bir şeyler yemesinde bir sakınca yok. Fakat Ayşe yanında yemek taşıyabiliyorsa 🍲 ya da eve gidene kadar dayanabiliyorsa 🍲, çıkışta ekstra proteinli bir şeylere gerek yok ✅. Ayşe akşam yemeğinde yine proteinden zengin bir şeyler tercih etsin 🍗🧀🍳🍶🥩, ağırlık çalıştığı günler yanında sadece sebze tüketsin 🥗. Koşu/spinning gibi yüksek tempo kardiyo yaptığı günler azcık düşük glisemik indeksli bulgur, buğday, kinoa, karabuğday gibi bir şeyler de tüketsin akşam yemeğinin yanında 🌾🍚. Bunu yapsın çünkü bu tarz yüksek tempolu sporlar vücuttaki glikojen depolarını boşalttığı için ertesi gün boş glikojen depolarının Ayşe’ye iştah ve yorgunluk olarak geri dönme ihtimali oldukça yüksek ☝🏼🤓🙈. Yüksek tempo spor sonrası biraz karbonhidratla glikojen depolarını doldurmak, ertesi gün iştah kontrolünde sıkıntı yaratmaz ✅. Ayşe akıllı bir kız olduğu için biliyor ki kilo vermede en önemli şey uzun vadede yaktığından az yemektir ve istikrar en önemli şeydir 😇.
__
Not: Ceren bunları yazıyor çünkü size yardım etmek, genel konsepti anlamanızı istiyor. Fakat miktar, zamanlama gibi şeyler sormayın çünkü Ceren sizin tam olarak ne yaptığınızı, kilonuzu, yaşınızı, yaşam tarzınızı bilmiyor. Bilse de IG üzerinden kişiye özel tavsiye vermiyor. Size, hayatınıza, antrenman programınıza göre kişisel beslenme tavsiyeleri istiyorsanız Ceren’den eylül itibariyle ya da başka birinden profesyonel yardım almayı düşünebilirsiniz 😇 #cerenyavuz #iyibesleniyihisset
Read more
KADRO DEĞİŞİYOR... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> Beşiktaş'ta 4 maçtır geliyorum diyen felaket Antalyaspor maçında yaşandı. Siyah ...
Media Removed
KADRO DEĞİŞİYOR... Beşiktaş'ta 4 maçtır geliyorum diyen felaket Antalyaspor maçında yaşandı. Siyah beyazlılar, açıldığından bu yana Süper Lig maçlarında yenilmediği ve kalesi haline gelen Vodafone Park Stadı'nda ilk mağlubiyetini Antalyaspor karşısında aldı. Toplamda ... KADRO DEĞİŞİYOR...
⚫⚪🔴
Beşiktaş'ta 4 maçtır geliyorum diyen felaket Antalyaspor maçında yaşandı.

Siyah beyazlılar, açıldığından bu yana Süper Lig maçlarında yenilmediği ve kalesi haline gelen Vodafone Park Stadı'nda ilk mağlubiyetini Antalyaspor karşısında aldı. Toplamda 45, Vodafone Park'ta 38 olan yenilmezlik serisinin son bulduğu 3-2'lik mağlubiyet aynı zamanda Vodafone Park Stadı'nda bir lig maçında en çok gol yenilen lig maçı oldu.

OYUN PLANI ÇÖZÜLDÜ KALE DÜŞTÜ

Dün akşamki maç aslında Beşiktaş için bir kaç haftadır 'geliyorum' diyen bir maçtı.

Hatta geçen sezondan kalma alışkanlıkların ve bireysel oyuncuların farkı ile kazanılan maçların uyarılarının dikkate alınmadığının bir göstergesiydi. Şenol Güneş'in ilk döneminde Atiba-Oğuzhan-Sosa merkezli ve pasa dayalı oyunun son iki sezonda uzun top ve kanat ortalarına dayalı sisteme dönüşmesi ve ikinci bir planın oyun içinde geliştirilememesi siyah beyazlılar için tehlike sinyali demekti. Ancak iki sezonda takımı sırtlayan Talisca, Cenk Tosun ve Babel gibi oyuncular maçların kazanılmasında en büyük etken olarak öne çıktı.

Bu sezon ise Talisca ve Cenk Tosun'un olmadığı, Babel'in de formsuz olduğu takıma Atiba'nın da yokluğu eklenince ilk yarı ile 2. yarıyı 'siyahla beyaz' gibi oynayan bir takım ortaya çıktı. İstanbul'daki Linz maçının 2. yarısı, Erzurum'daki maçın ilk yarısı, Avusturya'daki Linz maçının ilk yarısı ve dün akşam ki Antalyaspor maçının ilk yarısı adeta birer kopya gibiydi. Kanatları kapatıp Medel'in sabit Necip,Tolgay ve Oğuzhan'ın değişmeli oynadığı orta saha üzerinden çok kolay kontra atağa çıkan rakipler Beşiktaş'ın kalesini resmen zapt etti ve siyah beyazlılar 6 resmi maçta 8 gol yedi. Bu gollere karşılık vermek ise bir hayli zor oldu. Linz maçında son dakikada Negredo'nun golü ile tur geçildi, Erzurum maçında rakip tamamen geri yaslanınca maç çevrildi ama Antalyaspor karşısında mağlubiyet engellenemedi.

10 NUMARA TRANSFER EDİLMEZSE OĞUZHAN KAYBEDİLEBİLİR

Beşiktaş'ın içinde bulunduğu durum spor kamuoyunun büyük bir kısmı için sürpriz sayılmayan bir durum.

Haber Kaynağı: DHA
Read more
@cagdassporsalonu KIŞ AYLARINDA SAĞLIKLI SPOR YAPMAYA HAZIRMISINIZ? <span class="emoji emoji1f449"></span>BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN ...
Media Removed
@cagdassporsalonu KIŞ AYLARINDA SAĞLIKLI SPOR YAPMAYA HAZIRMISINIZ? BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN MİLLİ TAKIM TÜRKİYE  ŞAMPİYONU KICK BOKS SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ ... @cagdassporsalonu KIŞ AYLARINDA SAĞLIKLI SPOR YAPMAYA HAZIRMISINIZ?
👉BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR👈
SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN
MİLLİ TAKIM TÜRKİYE  ŞAMPİYONU
👉KICK BOKS 👈
SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
👉KİLO VERME👈
👉KİLO ALMA👈
👉VÜCUT GELİŞTİRME👈
SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN 👉ÇAĞDAŞ SPOR KOMPLEKSİ'ni👈SEÇİN
TEL:04143162525
ADRES:YENİŞEHİR MAH.228.SOK.HALİL ÖZBAY APT.YENİŞEHİR CAMİİSİ KARŞISI ŞANLIURFA
GÜLER YÜZLÜ KADROSUYLA, TEMİZ VE FERRAH  SALONUYLA BÜTÜN URFA HALKININ HİZMETİNDE
☝Sizden Gelen☝
👉💚💛@urfa_diyari💛💚👈
✔ #urfa_diyarı ⏩ #HARRANÜNİVERSİTESİ ⭐ #urfa ❇ #şanlıurfa ➡ #diyarbakır 🔹 #van 🔷 #konya 🔶 #gaziantep ➰ #adıyaman 🔓 #adana ↪ #izmir 🔘 #suruç 🔎 #ceylanpınar 🔏 #akçakale 🔃 #viranşehir 🔊 #hilvan ☑ #elazig ◼ #birecik ⬜ #bozova 📧 #harran 🔆 #halfeti 💢 #siverek 💥 #malatya ✳ #ankara 🎋 #lezzet 🎀 #konya 🎄 #bursa 🔮 #mardin 🐋 #istanbul 🍭 #turkiye🍂
Read more
VEGFEST REKORA HAZIRLANIYOR 20/ 23 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Didim VegFest bu sene bir rekora imza atmaya hazırlanıyor. Nefes, Spor, Sağlık eğitmeni Neslihan Yavuzcan Yaşam ve Nefes akademi önderliğinde ‘Dünya Didim'de nefes alıyor'' projesi ile 22 Nisan akşamı Didim ... VEGFEST REKORA HAZIRLANIYOR

20/ 23 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Didim VegFest bu sene bir rekora imza atmaya hazırlanıyor.
Nefes, Spor, Sağlık eğitmeni Neslihan Yavuzcan Yaşam ve Nefes akademi önderliğinde ‘Dünya Didim'de nefes alıyor'' projesi ile
22 Nisan akşamı Didim VegFest'te, Onbinlere ilk kez gerçekleşecek olan ‘Dönüştürücü, Doğal Nefes alma egzersizi” rekor denemesiyle bir dünya rekoru kırarak Guiness rekorlar kitabında yer almayı hedefliyor.

Ünlü Nefes, Spor, Sağlık eğitmeni Yavuzcan, Didim’e gelerek Apollon Tapınağın’dan tüm takipçilerine seslendi.
Yaşam ve Nefes akademisi Nefes koçları ile
20 - 23 Nisan tarihlerinde Türkiye’nin ilk Vegan festivali
Didim Vegfest’te Nefes çadırlarında Nefes, Spor, Sağlık seminerleri ile yer alacak ... 22 Nisan akşamı saat 19:00’da gün batımıyla birlikte Apollon tapınağının mistik havasında binlerce kişiyle bir rekor denemesine imza atacaklarını duyurdu.
Rekor denemesi için festivalin resmi facebook adresinden form doldurabilirsiniz.
Festival boyunca ilgili stantlardan da kayıt yaptırmak mümkün.
Festival’den, Didim VegFest'te başka rekor denemelerinin ve yarışmaların da gerçekleşeceğini netlik kazandığında bunların da
duyurulacağı bildirildi.

Nefes eğitmeni Neslihan Yavuzcan, ''Dünya Didim'de nefes alıyor'' projesi kapsamında 22 Nisan akşamı Didim VegFest'te. Guiness rekorlar kitabında yer alacak rekor denemesinde yer almak için katılım formu burada; https://goo.gl/rhzqzD
#neslihanyavuzcanlanefes #nefes #aşk @yasamvenefes @gokcegol @denizgoncay @speedygandalf #nawellfit #artofbreath @speedygandalf @aysekaracaa @nasidehande @humabeyhan @zumzumboz @cananerener @hulyacamcioglu @ikarabay @ism_ile @ozlemerrcin @emecelii @durgup @purnuroz @sevmalskan @sendegisdunyadegissin @newage_yaynlar @demonemo #huzur #sağlık #değişim #doğalnefes #dönüştürücüdoğalnefes #yaşam #sağlık #ruh #beden #zihin #egzsersiz #mutluluk #mucize #neşe #bolluk #bereket #sevgi #özgürlük #şifa #hareket #dans #an #şükür #şimdi @didimvegfest #didim #didimvegfest
Read more
@cagdassporsalonu <span class="emoji emoji1f449"></span>BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR<span class="emoji emoji1f448"></span> SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ...
Media Removed
@cagdassporsalonu BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU KICK BOKS SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ ... @cagdassporsalonu
👉BAŞARILARIMIZ BAŞARACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR👈
SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇAĞDAŞ SPOR KOMLEKSİNİ SEÇİN
MİLLİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU
👉KICK BOKS 👈
SPORCULARIMIZLA VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERMİZLE KİCK BOKS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
👉KİLO VERME👈
👉KİLO ALMA👈
👉VÜCUT GELİŞTİRME👈
SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN 👉ÇAĞDAŞ SPOR KOMPLEKSİ'ni👈SEÇİN
TEL:04143162525
ADRES:YENİŞEHİR MAH.228.SOK.HALİL ÖZBAY APT.YENİŞEHİR CAMİİSİ KARŞISI ŞANLIURFA
GÜLER YÜZLÜ KADROSUYLA, TEMİZ VE FERRAH SALONUYLA BÜTÜN URFA HALKININ HİZMETİNDE
☝Sizden Gelen☝
👉💚💛@urfa_diyari💛💚👈
✔ #urfa_diyarı ⏩ #HARRANÜNİVERSİTESİ ⭐ #urfa ❇ #şanlıurfa ➡ #diyarbakır 🔹 #van 🔷 #konya 🔶 #gaziantep ➰ #adıyaman 🔓 #adana ↪ #izmir 🔘 #suruç 🔎 #ceylanpınar 🔏 #akçakale 🔃 #viranşehir 🔊 #hilvan ☑ #elazig ◼ #birecik ⬜ #bozova 📧 #harran 🔆 #halfeti 💢 #siverek 💥 #malatya ✳ #ankara 🎋 #lezzet 🎀 #konya 🎄 #bursa 🔮 #mardin 🐋 #istanbul 🍭 #turkiye🍂
Read more
Bir önceki paylaşımda bahsettiğim belimin feci şekilde beni ortada bırakması durumuna nasıl ...
Media Removed
Bir önceki paylaşımda bahsettiğim belimin feci şekilde beni ortada bırakması durumuna nasıl geldiğimi anlatayım istedim. Ali Mazhar 8 aylıktı, kanguruya koyup koyup sokaklarda geziyordum. Kanguru haricinde bir yerde uyumuyordu gündüzleri. Ayakta sallama, hamakta yuvarlama, ... Bir önceki paylaşımda bahsettiğim belimin feci şekilde beni ortada bırakması durumuna nasıl geldiğimi anlatayım istedim.
Ali Mazhar 8 aylıktı, kanguruya koyup koyup sokaklarda geziyordum. Kanguru haricinde bir yerde uyumuyordu gündüzleri. Ayakta sallama, hamakta yuvarlama, battaniyede sersemletme, hiçbiri onda işe yaramamıştı. Neyse ki kanguruda uyuyordu, mutluydum. Hamilelikte, doğumdan sonra, hattâ hayatının hiçbir döneminde spor yapmamış biri olarak belim errör vermeye başlamıştı. Ara ara iki büklüm kaldığım bel tutulmaları yaşıyor, emzirdiğim için ilaç alamıyor, doğal birtakım kremler masajlar ile belimi rahatlatmaya çalışıyordum. Gündüzleri yalnız olduğum için yemek işini bazen geçiştiriyor, makarna, lahmacun, pide vs yararına zararına bakmadan karnımı doyurmaya çalışıyordum. Ali Mazhar uyuduğunda yavaş yavaş boyamalara başlamış, 4 kitap işi almıştım. Gündüzleri pek uyumayan yavrum akşam erkenden yattığı için gece 12lere kadar masabaşı çalışıyordum. Bir gün yine pazara gittim, dönüşte alt sepeti sebze-meyve yığılı bebek arabası ile çıktığım yokuşun sonu çabucak gelsin diye hızlı hızlı yürürken sırtımın ufak çaplı bir heyelan sonucu ikiye ayrıldığını hissettim. Sırtımın düşen yarısını yerden toplayıp yerine koyar gibi birkaç hareket yaptım. Hah tamam yerine geldi dedim, devam ettim yokuşu tırmanmaya. Eve geldiğimde belim adeta yanıyordu. Pazardan aldıklarımı dolaba koymak için filan kıpırdayacak durumda değildim. Bi süre yattım yerde öylece. Işık işten erken çıktı, geldiğinde ben de biraz toparlandım, yemek yapmaya giriştim.🤦‍♀️ Yemeği yaptım yedik, angaryalıkta sınır tanımayan ne iş varsa giriştim yine. Gece yatağa yattığımda sağa sola dönemeyecek hâldeydim. Bi sıcak su torbası koydum, kâr etmeyince sıcak su tutayım diye banyoya girdim fakat banyodan çıktığımda bacaklarım belimi taşımıyordu. Kesinlikle ayakta dikilemiyordum. Ağlayarak banyodan odaya 500 saat süren bi yolculuk yaptım ve yatağa yatabildim. Önümdeki 15 gün boyunca yerimden kalkamayacağımı, tuvalete bile gidemeyeceğimi, oturmak şöyle dursun, bacaklarımı sağdan sola bile döndüremeyeceğimi bilmeden, yatabildim.
Read more
#Repost @misedor (@get_repost) ・・・ Natural,Karbonat Katkılı STAR Extra Etkili Çamaşır Beyazlatıcı özellikleri;Beyaz ve renkli çamaşırlarda meyve suyu,çimen,kahve,çay, su bazlı mürekkep,çamur gibi zor lekeleri güvenle çıkaracak biçimde formüle edilmiştir.Bebek giysileri,tül,perde,masa ... #Repost @misedor (@get_repost)
・・・
Natural,Karbonat Katkılı STAR Extra Etkili Çamaşır Beyazlatıcı özellikleri;Beyaz ve renkli çamaşırlarda meyve suyu,çimen,kahve,çay, su bazlı mürekkep,çamur gibi zor lekeleri güvenle çıkaracak biçimde formüle edilmiştir.Bebek giysileri,tül,perde,masa örtüsü,spor giysiler,havlu,iç çamaşırı gibi kumaşların dokusuna nüfuz ederek en inatçı lekeleri hızla uzaklaştırır.Star Extra Etkili Çam.Beyazlatıcı,kaynama derecesinde sıcak olan suda çözdürülmelidir,ürün kaynar su ile anında aktif hale geçer,lekelere çok hızlı ve kısa sürede etki eder.Beyaz ve Renkli çamaşırlarda güvenle kullanılır,Çamaşırda yıpratma yapmaz,içeriğindeki Perkarbonat ile özel formüle edilmiş,özel ve mükemmel bir üründür.Star Extra Etkili Çamaşır BeyazIatıci Kullanım Alanları Çamaşır yıkamada kullanırken;Beyaz ve renkliler,rengi solmayan kumaş ve giysi temizliğinde,deterjana ilave kullanılır.Mutfakta kullanırken;özellikle çay ve kahve lekesinden dolayı sararmış, demlik,çaydanlık,çaycı,fincan ve bardak temizliğinde kullanılır.Yanısıra rengi değişmiş,sararmış çatal-kaşık, bıçak,çay tabağı ve her türlü metal eşyalarda bastırma yöntemi ile olağanüstü sonuçlar alınır.
NOT: STAR Extra Etkili Çamaşır Beyazlatıcı kokusuz, kolay arınabilir nitelikte özel formüle edilmiştir. Çabuk arınma özelliği ile su tasarrufu sağlayan, ekonomik ve mükemmel bır üründür.. Star Extra Etkili Çamaşır Beyazlatıcı DOĞA DOSTU bir yapıya sahiptir, ayrıca KARBONAT Bazlı ve etki gücü yüksektir. Renkli ve beyazlarda kullanıma uygun, özel üretilmiş mükemmel bir üründür.. #çamaşır #beyazlatma #mutfak #bulaşık #çocuk #temizlik #misedor #doğal #organik #doğadostu #çevre #yeşil #natural #ev #home #leke #lekecikarici #doğadostutemizlik #renkliçamaşır #beyazçamaşır #star
Read more
Gunaydın Pazar miskinliği <span class="emoji emoji1f60d"></span> Kahvaltıya ne yapsam diye düşünüyorum <span class="emoji emoji1f60a"></span> Hem açım, hem uğraşmak istemiyorum ...
Media Removed
Gunaydın Pazar miskinliği Kahvaltıya ne yapsam diye düşünüyorum Hem açım, hem uğraşmak istemiyorum Dinom gibi yatmak istiyorum. Hem de acilen bilgisayar başına oturmam lazım. Artık kitabın sonlarına geldim, çok az kaldı. Yayınevine teslim etmek üzereyim. Bari ben kendime kahvaltı ... Gunaydın Pazar miskinliği 😍 Kahvaltıya ne yapsam diye düşünüyorum 😊 Hem açım, hem uğraşmak istemiyorum 🙈 Dinom gibi yatmak istiyorum. Hem de acilen bilgisayar başına oturmam lazım. Artık kitabın sonlarına geldim, çok az kaldı. Yayınevine teslim etmek üzereyim. Bari ben kendime kahvaltı salatası yapayım 😊 Bu ara sizlere hiç yemek tarifi veremiyorum çünkü ben de detaylı pişiremiyorum. Kitabımı yazmak tüm vaktimi alıyor, üstüne bir de dersim çok. Spor saatlerim hariç kendime özel vakit bile hiç ayıramıyorum ama şurada kaldı 10-15 gün 😊 Mutfakta da bildiğiniz şeyler var evde, salata, zeytinyağlılar, balık, sebze, saglikli kizartma (bir koca borcam yaptim, yogunlukta rahat oldu) nohut, mercimek vs. Bunları da paylaşma gereği duymuyorum ama acaba pratik ogunlerimi de paylassim mi? Ister misiniz? Görsellik, süs vs yok ama 😊
Aayy neyse şöyle sabah sabah size durumumu anlatayım dedim 😬 bir erik crumble yapıcam, günlerdir erikler bıktı beklemekten 😬 Belki o gün bugündür 😍 Blogdaki (www.semasumeli.com) tarifler ve aşağılardakiler belki bu ara size yardımcı olur 😊 Herkese çok güzel dinlenmeli bir Pazar dilerim 💗 Akşam bilgi paylaşmalı post yaparım, aklımda size anlatacak bir şey var 😊 📷 : Dinomun Aslı Halası @asliakkoc
Read more
Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, eşi Diana Şahenk ve kızları Defne ile geçtiğimiz ...
Media Removed
Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, eşi Diana Şahenk ve kızları Defne ile geçtiğimiz hafta İstinyePark’ta objektifimize yanısıdı. İş dünyasının başarılı ismi Ferit Şahenk, alışkın olunanın aksine spor giyimi ile dikkat çekerken, eşi Diana Hanım ve kızı Defne beyazlar ... Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, eşi Diana Şahenk ve kızları Defne ile geçtiğimiz hafta İstinyePark’ta objektifimize yanısıdı. İş dünyasının başarılı ismi Ferit Şahenk, alışkın olunanın aksine spor giyimi ile dikkat çekerken, eşi Diana Hanım ve kızı Defne beyazlar içerisindeydi. Yeni sezon ürünleri inceleyen ve alışveriş yapan Şahenk Ailesi, daha sonra Zuma’ya geçerek yemek yedi. Tüm günü baş başa geçiren aile, akşam saatlerinde alışveriş merkezinden ayrıldı. #şamdanplus #cemiyet #elite #lüks #feritsahenk #dianasahenk #defneşahenk
Haber ve fotoğraflar: @sgomleksiz
Read more
Kilo verme serüvenimle ilgili gerek yorumlarda gerekse özel mesajlarınızla verdiğiniz motivasyon ...
Media Removed
Kilo verme serüvenimle ilgili gerek yorumlarda gerekse özel mesajlarınızla verdiğiniz motivasyon için özel bir teşekkür etmek istedim. Soruları cevaplamaya çalıştım ama bir genel özet de geçmek istiyorum. Biliyorum ki kilo konusu özellikle biz kadınlar için hassas bir konu. * Boyum ... Kilo verme serüvenimle ilgili gerek yorumlarda gerekse özel mesajlarınızla verdiğiniz motivasyon için özel bir teşekkür etmek istedim. Soruları cevaplamaya çalıştım ama bir genel özet de geçmek istiyorum. Biliyorum ki kilo konusu özellikle biz kadınlar için hassas bir konu. * Boyum kaç? Kaç kiloydum? Kaç kilo oldum? Hedefim kaç kilo?
1.70 boyundayım. 79,5 kilo ile başladım, şu anda 68,5 kiloyum. Hedefim 57 kilo olmak.
* Ne yaptım?
22 Şubat'ta şekersiz beslenmeye karar verdim ve aynı gün @nilaykececi 'den online diyet hizmeti almaya başladım. * Şekersiz beslenmede ne yiyorum / ne yemiyorum ?
Bununla ilgili detaylı bir video çektim. İzlememiş olanlar için profilimde link var. Ama özet geçmek gerekirse işlenmiş şeker içeren hiçbir gıdayı, paketli gıdaları, beyaz ekmek, pirinç, hamur işi, makarna gibi nişasta içeren gıdaları tüketmiyorum. Tam buğday ekmeği, yulaf, chia, keten tohumu, taze meyve, kuru meyve, kuru yemiş tüketiyorum. Bal ve pekmez tüketmek istersem yerim ama 2 aydır hiç yemedim. En büyük destekçim hurma oldu. Çok canım istediğinde profilimde tarifi olan hurma-kakao-kuru yemiş toplarından yaptım. Benim diyen 3'ten fazla yiyemez, iddialıyım 😂
* Spor yaptım mı?
Hayır, hiç spor yapmadım. Diyetisyenim 4-5 kilo daha verdikten sonra yürüyüş ya da pilates önerdi. Böylece daha sıkı ve fit görüneceksin dedi.
* Motivasyonumu nasıl korudum? Zorlandım mı?
İlk günler çok zordu, inkar edemem. Ama bu sefer başaracağım diye kendime söz verdim. Yeni beslenme düzenine başlamadan aylar önce düşüncelerimi, isteklerimi, hayallerimi, hedeflerimi yazmaya başladım. İnce ince kurdum beynimi. Zaten kilo vermeye başladıkça, etkilerini gördükçe artık geri dönemem diye düşünür oldum. Kızıma beslenme konusunda örnek olmak en büyük hedeflerimden biriydi. Beni en çok Azra motive etti💖
* Nasıl besleniyorum ?
Kahvaltı, öğle yemeği, 1 ya da 2 ara öğün, akşam yemeği şeklinde besleniyorum. Kahvaltıda listeme göre değişse de peynir, yumurta, ekmek, domates, salatalık, zeytin, yeşillik yiyorum. Yani bildiğimiz kahvaltı. Ara öğün olarak kuru yemiş, meyve, yoğurt tüketiyorum. Öğle ve akşam yemeklerinde de sebze ağırlıklı, bol salatalı, protein olarak da benim tercihim köfteli yemekler.
Read more
Zodiac kuşağının son burcu Balık Burcu'nun ayında burca özgü hazırladığımız kombin ile karışınızdayız.<span class="emoji emoji1f48e"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f48e"></span>Balık ...
Media Removed
Zodiac kuşağının son burcu Balık Burcu'nun ayında burca özgü hazırladığımız kombin ile karışınızdayız.Balık burcu insanlarını kısaca incelersek sabırlı olmak, duyarlı olmak,eli açık olmak bu burca sahip kişilerin ortak özelliği. Diğer burçlara nazaran dış etkenlerden en fazla ... Zodiac kuşağının son burcu Balık Burcu'nun ayında burca özgü hazırladığımız kombin ile karışınızdayız.💎😍💎Balık burcu insanlarını kısaca incelersek sabırlı olmak, duyarlı olmak,eli açık olmak bu burca sahip kişilerin ortak özelliği. Diğer burçlara nazaran dış etkenlerden en fazla etkilenen burç olmakla birlikte akıllı ve kurnaz bir yapıya sahiptirler. Sinirli bir mizaca sahiptir. Duygusal bir burç olmakla beraber göz yaşlarını kısa sürede kurutur ve yeni bir yaşamın içinde kendini bulur. Biz de siz duygusal balık burçları için dış etkenlerden daha az etkilenin amacı ile size huzur vermesi için mavi ağırlıklı bir kombin hazırladık. Burç kolyeniz ile beraber lisanne uzun kolyeyi kullanabilirsiniz spor kıyafetleriniz ile şık ve tarz bir çoklu görünüm elde etmis olursunuz. Burç kolyeniz ile beraber lisanne kupeleri kullabilir lisanne uzun kolyeyi çoklu bileklik haline getirebilirsiniz bileginize iş ortamında, günlük yaşantınızda veya şık bir akşam yemeginde kullanaileceginiz mükemmel bir kombin sizinle olmuş olacak.Işıltılı günler dileriz.... #20Subat-20Mart #zodiac #astrology #astroloji #coolromance #summerglam #lisanne #pisces #balık #pisces♓ #ankara #ankaradayaşam #ankaralife #gününkaresi #paylasim_askina #paylasimplatformu #armada #panora #swarovski #BrillianceForAll #givebrilliant #bebrilliant #brilliant
Read more
Herkese merhaba<span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻<span class="emoji emoji263a"></span>️ (1 dakikanızı ayırırsanız ne de güzel olur.Yazdıklarımız genellikle okunmuyor ...
Media Removed
Herkese merhaba🏻️ (1 dakikanızı ayırırsanız ne de güzel olur.Yazdıklarımız genellikle okunmuyor sanki?!😬) Ramazan beslenmesinde benim kilit noktam; tatlıya ve pideye mesafeli olmak. Onun dışında az yedim çok yedim hesabına girmiyorum.Kan şekerimin durumu bir sonraki günkü ... Herkese merhaba🙋🏻☺️
(1 dakikanızı ayırırsanız ne de güzel olur.Yazdıklarımız genellikle okunmuyor sanki?!😬)
Ramazan beslenmesinde benim kilit noktam; tatlıya ve pideye mesafeli olmak.
Onun dışında az yedim çok yedim hesabına girmiyorum.Kan şekerimin durumu bir sonraki günkü niyetimi belirliyor.Bu şekilde sürdürebildiğim ölçüde devam ediyorum. .

Spor planına gelince saldım çayıra mevlam kayıra.😂Nasip,kader,kısmet,alın yazısı.
.
.
Ama yediklerimi bastırma konusunda bir dünya markasıyım.Mesela tarçınlı sade türk kahvesi süper bir seçenek.☺️Maden suyu zaten olmazsa olmaz.Yine de yazalım🙈
.
Paylaşımlar konusunda da kısa bir şeyler yazıp konuyu bitireyim.Aslında burayı yemekle doldurmak istemiyorum.Biraz bana da dinlence olsun istiyorum.Güzel öğünler hazırladıkça koyacağım.Zaten 11 ay aşağı yukarı aynı şeyleri yediğimi gördünüz.Yine aynı şekilde devam.Size hazırlayabileceğiniz öğün alternatiflerini gösteren paylaşımlar yapacağım.
Mesela bu akşam bizde yoğurtlu kabak çorbası,taze fasulye,salata vardı.
Bu şekilde eski paylaşımlarımdan derlemeler olacak.💥✅
.
Fırsat bu fırsat diyerek,kafa dinlemek için sosyal medyadan az bir miktarda olsa uzaklaşsam iyi olur.Çok sosyalleştik😂Şaka bir yana iyi gelir🙏🏻
Kendinize iyi bakıyorsunuz.Hadi yediniz diyelim spor yapıyorsunuz.Bir de beni takip etmeyi unutmuyorsunuz☺️👍🏻
Keyifli akşamlar🙋🏻Herkese mutlu Ramazanlar!
#ramazan #diyet #diyetblogu #zayıflama #saglıklıyaşam #kiloverme #diyetteyiz
Read more
Selam, once bugun yaptıgım sporu paylaşacaktım ama fazla detay yazacak vaktim yok, işe yetişmem ...
Media Removed
Selam, once bugun yaptıgım sporu paylaşacaktım ama fazla detay yazacak vaktim yok, işe yetişmem lazım. Bugun yine oruç halinde, bir sey yemeden sporumu yaptım. Spor sonrası haşlanmış yumurta uzerinde sızma zeytinyağı, zerdecal, kara ve kırmızı biber,yanında avokado ve @missfitsnutrition ... Selam, once bugun yaptıgım sporu paylaşacaktım ama fazla detay yazacak vaktim yok, işe yetişmem lazım. Bugun yine oruç halinde, bir sey yemeden sporumu yaptım. Spor sonrası haşlanmış yumurta uzerinde sızma zeytinyağı, zerdecal, kara ve kırmızı biber,yanında avokado ve @missfitsnutrition vanilya karışımı. Bu ogun protein yonunden ağırlıklı olsa da( spor sonrası oldugu için sorun yok, kasların tamire ihtiyacı var), akşama kadar yağ alımını artırmış olurum. Bu arada yine my fitnesspal’a girerek olçulu ketojenik beslenmeye karar verdim, boylece kendimi kontrol edebiliyorum. Goruşmek üzere! / Hi, I tought about sharing today’s workout first however don’t have much time writing details, have to go to work so I am sharing my #breakfast instead. I’ve done gym session #fasted . #postgym boiled egg with extra virgin olive oil, turmeric, black pepper and paprika with some avocado. Made a @missfitsnutrition vanilla shake as well! It looks like a protein based meal ( not really important cos it’s post gym, protein is good for repearing muscles) I will reach my #fatmacros till evening. Btw, I’ve decided to track my macros & nutrition so that I can control myself. #ketogenic #burcusketodiary #ketojenik #ketogenicfood #missfitsnutrition #ketogeniclife #fatloss #kahvaltıdanevar #zencefiteats
Read more
Loading...