Loading Content...

Asit bir vitamin

Loading...


Unique profiles
31
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Vanity Plastic Surgery, Dr.Meltem Çetin Dipnot Güzellik ve Estetik Salonu, Dr. Mehtap Bayramoğlu
Average media age
693.5 days
to ratio
3.2
<span class="emoji emoji1f381"></span>HEDİYE ÇEKİLİŞİ<span class="emoji emoji1f381"></span> Merhaba beybilerim. Dün storylerimde sizinle @vanityestetik te yaptırdığım ...
Media Removed
HEDİYE ÇEKİLİŞİ Merhaba beybilerim. Dün storylerimde sizinle @vanityestetik te yaptırdığım #güzellik işlemlerini paylaştım ve bu #hediye çekilişini yapmak için bir gün bekledim bakalım nasıl etki alacağım diye..Çok memnun kaldım gerçekten de. Sizlerden gelen “Hediye çekilişi ... 🎁HEDİYE ÇEKİLİŞİ🎁 Merhaba beybilerim. Dün storylerimde sizinle @vanityestetik te yaptırdığım #güzellik işlemlerini paylaştım ve bu #hediye çekilişini yapmak için bir gün bekledim bakalım nasıl etki alacağım diye..Çok memnun kaldım gerçekten de. Sizlerden gelen “Hediye çekilişi yap Berro” dm lerine istinaden ben de cildinizi gençleştirmek icin PRP yada mezoterapi veya kırışıklıklardan kurtulmak icin botox işlemlerinden istediğiniz birini 2 kişiye hediye edeceğim.

Tek yapmanız gereken: @vanityestetik ve @berrakberroo hesaplarını takibe almak, bu fotoğrafı beğenmek, kaydetmek ve altına sevdiğiniz 1 kişinin ismini etiketlemek. Ayrı yorumlarda Sınırsız sayıda yapabilirsiniz. Ne kadar yorum o kadar şans❤️ Çekiliş salı akşamı son bulacak. Kazananı hem instasnap imde hem de bu fotoğrafın altında bildireceğim☺️ Erkeklerin de ilgisini çekecek işlemler var👍🏻 Özellikle saçı dökülenler için
Saç prp’si: Saç seyrelmesi ve incelmesi olan, erkek tipi saç dökülmesi (androjenik alopesi) olan kadın ve erkek hastalara da uygulanabilir. Saçın canlanmasini, gürleşmesini ve yenilenmesini sağlar.

Prp: Kendi kanınız alınarak kanınızdaki iyileştirici etkisi olan beyaz hücreler özel bir vitamin karışımıyla birleştirilip yüzünüze enjekte ediliyor. Yüzünüz daha parlak, daha canlı ve sıkı hale geliyor.

Mezoterapi: Yüz mezoterapisi (mezolift) yönteminde cildi yenileyen hyaluronik asit, antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve amino asitler cilt altına minik iğnelerle uygulanıyor. Bu faydalı maddelerin direk cilde verilmesi ve cildin uyarılması cildin kollajen ve elastin üretimini arttırıyor, ciltte nemlenme artıyor ve yenileniyor.

Botox: Kırışıklıları giderme için cerrahi olmayan, kozmetik olarak kabul edilen etkili bir yöntem. Etkisi 6 ay sürüyor.

Not: Vanity’ye gidip herhangi bir işlem yaptırmak isterseniz benim adımı verdiğinizde güzel bir indirim sağlayacaklar. #mezoterapi #prp #botoks #botox #yüzgerme #lifting #antiage #estetik #bakım #fulya #vanityestetik #beauty #beautiful #hediyeçekilişi #çekiliş #cekilisvar #cekilis #cekiliszamani #sevgiliyehediye #hediyefikri #hediyecekilisi #çekilişvakti
Read more
Loading...
Vitamin ve mineral açısından zengin bir bitkidir. A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminlerini içerir. ...
Media Removed
Vitamin ve mineral açısından zengin bir bitkidir. A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminlerini içerir. Ayrıca B12 vitamini açısından da iyi bir kaynaktır. Aloe vera folik asit, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum, demir, krom, sodyum, potasyum, manganez ve bakır minerallerini içeren bir ... Vitamin ve mineral açısından zengin bir bitkidir. A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminlerini içerir. Ayrıca B12 vitamini açısından da iyi bir kaynaktır. Aloe vera folik asit, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum, demir, krom, sodyum, potasyum, manganez ve bakır minerallerini içeren bir bitkidir.
#healthy #healthyfood #healthydrink #juice #juicebaba #juicebabablends #yoga #yogi #gym #cihangir #beyoğlu #istanbul #haveagoodday 🍀
Read more
Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte ... Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Mezoterapi deri altına yapılan çok küçük dozlarda ilaç enjeksiyonudur. Vitaminler, bitkisel ...
Media Removed
Mezoterapi deri altına yapılan çok küçük dozlarda ilaç enjeksiyonudur. Vitaminler, bitkisel ürünler, mineraller, ilaçlar enjekte edilebilir.Mezoterapi yüz, dekolte, eller, tüm vücut, saçlı deri, göz çevresi gibi bölgelerde kullanılabilir.Bölgesel zayıflamada, cilt gençleştirmede, ... Mezoterapi deri altına yapılan çok küçük dozlarda ilaç enjeksiyonudur. Vitaminler, bitkisel ürünler, mineraller, ilaçlar enjekte edilebilir.Mezoterapi yüz, dekolte, eller, tüm vücut, saçlı deri, göz çevresi gibi bölgelerde kullanılabilir.Bölgesel zayıflamada, cilt gençleştirmede, sellulit tedavisinde ve saç dokulmesinde kullanilabilir. En sık olarak bölgesel yağ azaltmada, zayıflama, incelme, sellülit tedavisinde kullanılır.

Yüz mezoterapisi

Yüz bolgesine uygulanan mezoterapide yuzdeki sarkmanin toparlanmasi, cildin nem oranının artması, ince kırışıklarda azalmanın olması beklenir. Deriye vitamin, mineral, antioksidan maddeler, somon DNA’sı, aminoasit ve hyaluronik asit karışımları enjekte edilir. Amaç deri altına uygulanan ilacın kolajen ve elastin yapısını stimüle etmesidir.

Saç mezoterapisi

Saç dökülmesi tedavisinde destek amaçlı kullanılan en güvenilir metodlardan biri saç mezoterapisidir. Erkekte ve kadında yaygın saç dökülmesinde, erkek tipi saç dökülmesinde tek başına veya sistemik tedaviye destek olarak da kullanılabilir. Saç mezoterapisinde tedavi aralığı haftada birdir. Toplam 10 seans yapılır. Gerekirse idame tedaviye geçilir. Işlemde saçlı deriye 4 mm derinliğinde mezoterapi iğneleri kullanılır. Tüm saçlı deriye mesoterapi ilacı enjekte edilir. İşlemde çok hafif bir ağrı olur. Hasta işlem günü sosyal hayata hemen geri döner. Saç mezoterapisinde amaç saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç çıkışını sağlamaktır.

Vücut mezoterapisi

Sellülit tedavisinde, cilt sarkmalarında, doğum sonrası deride oluşan gevşemelerde cildi toparlamak elastikiyetini arttırmak için deri altına yapılan enjeksiyon işlemidir. Karın bölgesine, kollara, bacaklara haftada 1 kez 15 mm uzunluğunda mezoterapi iğneleriyle uygulanır. Yaklaşık 10 seans önerilir. Sellülit tedavisinde mezoterapi başka metodlar ile de kombine edilebilir.

Ayrıntılı bilgi için link bio'da ➰

Dr. Eda Kumbasar
Dermatoloji Uzmanı / Dermatologist M.D.
☎Tel: 0212 583 82 00 ⌨
Web: www.edakumbasar.com
🐦Twitter: dredakumbasar
📒Facebook: dredakumbasar
📧 Mail:[email protected]umbasar.com

#mezoterapi #selulit #saçdökülmesi #ciltgenclestirme #dermatolog #dredakumbasar #dr #bakirkoydermatoloji #dermatoloji
Read more
Cildinizde türlü sebeplerle, özellikle ilaç kullanımı ya da yapılan bir işlem kaynaklı aşırı ...
Media Removed
Cildinizde türlü sebeplerle, özellikle ilaç kullanımı ya da yapılan bir işlem kaynaklı aşırı kuruma, pullanma ve hassasiyet var ise baş ucu nemlendiriciniz, böyle dönemler için PhFormula SOS krem olabilir. . . Bu ürün, cildinizde bariyer taklidi yapan glycofilm, hyaluronik asit, ... Cildinizde türlü sebeplerle, özellikle ilaç kullanımı ya da yapılan bir işlem kaynaklı aşırı kuruma, pullanma ve hassasiyet var ise baş ucu nemlendiriciniz, böyle dönemler için PhFormula SOS krem olabilir. .
.
Bu ürün, cildinizde bariyer taklidi yapan glycofilm, hyaluronik asit, Vitamin E, üre içerir. .
.
SOS Rescue Cream'i yatıştırıcı, bariyer güçlendirici ve onarıcı olarak banyonuza dahil etmeniz #melissimatavsiyesi
Read more
Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. 02862141818 ☏05061671256 #drmeltemçetin ... Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Loading...
Güncelleme😮 #Repost @dr.ercument (@get_repost) ・・・ Omega-3 balık yağları kalp damar hastalıklarını ...
Media Removed
Güncelleme😮 #Repost @dr.ercument (@get_repost) ・・・ Omega-3 balık yağları kalp damar hastalıklarını önlediği amacıyla son yıllarda yaygın olarak kullanılıyor. Geçen ay Cochran Library'de yayınlanan ve 79 klinik çalışmada 112.000 kişinin dahil olduğu metaanalitik çalışmanın ... Güncelleme😮
#Repost @dr.ercument (@get_repost)
・・・
Omega-3 balık yağları kalp damar hastalıklarını önlediği amacıyla son yıllarda yaygın olarak kullanılıyor. 📌
Geçen ay Cochran Library'de yayınlanan ve 79 klinik çalışmada 112.000 kişinin dahil olduğu metaanalitik çalışmanın sonucuna göre durum hiç de öyle değil.
📌
Çalışmaya göre, omega-3 kullanımı ile kalp damar hastalıkları ve kalp krizi riski azalmıyor. Kan trigliserid düzeyini düşürüyor ancak HDL kolesterol de düşüyor ve bu iyi bir şey değil.
📌
Çalışmada alfa lipoic asit de değerlendirilmiş ve onun da etkisi yok denecek kadar az.
📌
İşte bilim böyle birşey. Değişmez sandığınız, doğru kabul ettiğiniz herşey için günün birinde aksi söylenebiliyor. 📌
Size bir eleştiri yapayım. Bilim bile bu haldeyken, herşey net değilken, sosyal medyada okuduklarınıza öyle inanıyor ve kendinizde deniyorsunuz ki, inanılacak gibi değil. Ağır metallerin akut zehirlenmeler dışında bir hastalığa yol açtığı kesin değildir, aşıların otizme yol açtığı gösterilemedi, bazı eser mineral ve vitamin takviyelerinin her zaman hastalıkları iyileştirdiğinin kanıtı yok, hatta zararlı. Bu yüzden, kendiniz için tehlikeli olabilecek birşeyi kullanmayın. Esas olan sağlıklı yaşam ve beslenme kurallarına uymak, stresi azaltmak ve en önemlisi 100 yıl önce atalarımız ne yer ne içerse aynı onlar gibi beslenmek. Daha da önemlisi iç huzuru yakalamak.
🙏🏻
Çalışmanın tam metni için http://sci-hub.tw/downloads/9e3e/[email protected]?download=true
📌

#sağlık #wellness #diyet #diyetisyen #sağlıklıyaşam #sağlıklıbeslenme #omega3 #balıkyağı #fishoil #kalp #heart #eczacı #antiaging #otc #nişantaşı #istanbul
Read more
Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte ... Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Loading...
Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. 02862141818 ☏05061671256 #drmeltemçetin ... Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle ...
Media Removed
Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. 02862141818 ☏05061671256 #drmeltemçetin ... Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Mezolift nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, ...
Media Removed
Mezolift nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. 02862141818 ☏05061671256 #drmeltemçetin ... Mezolift nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Saçlarınızı bu şekilde toplamayın Saçları sıkı bir şekilde toplamak kopmalara neden olabiliyor. Sağlıklı ...
Media Removed
Saçlarınızı bu şekilde toplamayın Saçları sıkı bir şekilde toplamak kopmalara neden olabiliyor. Sağlıklı ve bakımlı saçlar için kış aylarında saçlarınızın bakımına daha fazla özen göstermelisiniz. İşte saç bakımınızda dikkat etmeniz gerekenler... Sağlıklı ve güzel saçlara ... Saçlarınızı bu şekilde toplamayın
Saçları sıkı bir şekilde toplamak kopmalara neden olabiliyor.

Sağlıklı ve bakımlı saçlar için kış aylarında saçlarınızın bakımına daha fazla özen göstermelisiniz. İşte saç bakımınızda dikkat etmeniz gerekenler... Sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Sağlıklı saçlar için saçınızı ılık suyla yıkamanızda fayda var. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

Kış aylarında hava fazla kuru olduğu için saçlara daha fazla özen gösterilmesi gerektiğini belirten Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, "Fazla yıkamak saçı kurutur, kırılarak yıpranmasına neden olur. 3 günde bir yıkamak büyük şehir yaşamanın kirli havasında zorunludur. Saç dipleri ve saç üzerinde yer alan asit ve koruyucu lipit tabakayı erittiği için saçınızı çok sıcak suyla yıkamayın. Ilık suyu tercih edin" diye belirtti.

Saçı gergin toplamak kopmasına neden oluyor

Saçları yüksek sıcaklığa maruz bırakmanın saça verdiği zararlardan bahseden Dr. Ata Nejat Ertek, "Saç kurutma makinesini yüksek sıcaklıkta çalıştırmayın. Yüksek sıcaklık, fön çekmek ve aşırı sıcak maşalarla saçı şekillendirmek zararlıdır. Saçınızı çok gergin bağlayan ağır toka ve taçlar kullanmayın. Bu şekilde kullandığınız toka ve taçlar saçlarınızın köklerinden çekilmesine ve kopmasına neden olur" dedi.

Dr. Ertek, saçlarında sedef, egzama gibi özel bir hastalığı olanlara ya da dökülme problemi yaşayanlara şu öneride bulundu: "Dermatoloğunuzun önereceği kükürt ve katran içeren; mantar ve bakterilere karşı koruyucu özelliği olan ilaçlı şampuanları kullanın" diye ifade etti.

Saç için doğru vitamin önemli "Saç dökülmeniz yoğunsa saçınızı beslemek için dermatoloji uzmanınızın önerdiği biotin, çinko, selenyum, metionin, E, B, D vitaminlerini içeren destek ilaçları kullanın" diyen Dr. Ertek, saç için doğru vitaminlerin oldukça önemli olduğunu vurguladı ve şöyle devam etti: "A vitamini eksikliği, saçları kırılganlaşır ve kepek oluşumunu artırır.

B1 veya B6 vitaminleri eksikliği, saç dökülmesine sebebiyet verir. C vitamini saç köklerini uyarır ve saç uzamasını ve saç tellerindeki pigment üretimini düzene sokar. B12 vitamini, saç köklerini besler."
Read more
Loading...
AloeVera bitkisini duymayan kalmamıştır. <span class="emoji emoji1f33f"></span>Peki nedir bu Aloe vera ve ne işe yarar <span class="emoji emoji2049"></span>️ Vitamin ve ...
Media Removed
AloeVera bitkisini duymayan kalmamıştır. Peki nedir bu Aloe vera ve ne işe yarar ️ Vitamin ve mineral açısından zengin bir bitkidir. A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminlerini içerir. Ayrıca B12 vitamini açısından da iyi bir kaynaktır. Aloe vera folik asit, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum, ... AloeVera bitkisini duymayan kalmamıştır. 🌿Peki nedir bu Aloe vera ve ne işe yarar ⁉️ Vitamin ve mineral açısından zengin bir bitkidir. A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminlerini içerir. Ayrıca B12 vitamini açısından da iyi bir kaynaktır. Aloe vera folik asit, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum, demir, krom, sodyum, potasyum, manganez ve bakır minerallerini içeren bir bitkidir.

Bu şifalı bitkinin deri üzerine iyileştirici, yumuşatıcı, nemlendirici ve yaşlanmayı önleyici etkisi vardır.

Sizde bu mucizevi bitkinin güzelliklerinden faydalanmak istiyorsanız hemen www.dermokilshop.com dan sipariş verebilirsiniz.
Read more
Günaydıııın 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ güne şöyle yeşillikle başlayalımmm🤗🤗🤗🤗<span class="emoji emoji1f449"></span>🏻Semizotunun faydaları<span class="emoji emoji1f448"></span>🏻 ...
Media Removed
Günaydıııın 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ güne şöyle yeşillikle başlayalımmm🤗🤗🤗🤗🏻Semizotunun faydaları🏻 Sağlığa bir çok faydası bulunan ve tam da mevsiminde olduğumuz bu güzel sebzenin yararları saymakla bitmezz... 100 gramında 32 kalori olan semizotu; içeriğinde A, B1, B2, B6, C, E, niasin, ... Günaydıııın 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ güne şöyle yeşillikle başlayalımmm🤗🤗🤗🤗👉🏻Semizotunun faydaları👈🏻 Sağlığa bir çok faydası bulunan ve tam da mevsiminde olduğumuz bu güzel sebzenin yararları saymakla bitmezz...😉 100 gramında 32 kalori olan semizotu; içeriğinde A, B1, B2, B6, C, E, niasin, nikotinik asit, beta karoten, riboflavin, folat, gibi minerallerin yanı sıra K, Ca, Fe, Mg, Na, P, Cu, Zn, Mn mineralleri bakımından oldukça zengindir. 💪🏻💪🏻💪🏻 Semizotu bu içeriğiyle kalbi koruyor. Doymamış yağ asitlerinden özellikle omega 3 yağ asitleri,a-linolenik asit ve aspartik asit bakımından zengin olan semizotu bu özelliğinden dolayı kötü kolesterolü düşürüyor,kan basıncını dengeliyor,bakteri ve mantar üremesine karşı koruyor, hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı koruyor💪🏻💪🏻. Antioksidan ve antiinflamatuar etkisinden ötürü bağışıklık sistemini güçlendiriyor,kansere karşı koruyor, böbrekte kum ve taşı düşürüyor,idrar söktürücü ve toksin temizleyici özelliği bulunmakta ve içerdiği yüksek oranlı lif ile kabızlığı önlüyor,bağırsakları çalıştırıyor. Vitamin ve mineraller sayesinde yorgunluk,halsizlik ve depresyona karşı iyi geliyor,formda kalmaya yardımcı oluyor😉😉.Düşük kalori ve düşük glisemik indeksi ile kan şekerini dengeler cildi ve gözü koruyor. 💁🏼‍♀💁🏼‍♀
.
.
.
#semizotu #bitki #yeşil #green #sabah #morning #öğün #kahvaltı #food #meyve #fruit #fresh #drink #yemek #smile #kahve #istanbul #ankara #izmir #bursa #ankara #antalya #neyaparsanyapaşkileyap #slim #city #ekip
Read more
Sevgili anneler bebeklerinizin ilk dişi nezaman çıktı ??? Bebeklerde ilk diş 4_6 ay içinde çıkabilir ...
Media Removed
Sevgili anneler bebeklerinizin ilk dişi nezaman çıktı ??? Bebeklerde ilk diş 4_6 ay içinde çıkabilir .3 yada 3.5 yaşına kadar sürebilir .Fakat 12 ay bazı hekimler göre 15 aya kadar bebeğinizin hiç dişi çıkmadiysa mutlaka hekime danışın .Bazen erken çıkması genetik faktörlere bağlı olabiliyor ... Sevgili anneler bebeklerinizin ilk dişi nezaman çıktı ??? Bebeklerde ilk diş 4_6 ay içinde çıkabilir .3 yada 3.5 yaşına kadar sürebilir .Fakat 12 ay bazı hekimler göre 15 aya kadar bebeğinizin hiç dişi çıkmadiysa mutlaka hekime danışın .Bazen erken çıkması genetik faktörlere bağlı olabiliyor .Yada geç çıkması d vitamin eksikliğine bağlı olabiliyor .
Diş dönemine bağlı iştahsızlık ise geçici bir süreçtir. Çıkan diş diş etine baskı yaptığı için ağrısının olması normaldır.Buna bağlı katı gıdaları da diş döneminde red edebilir .Hiç endişe etmeyin .Tekrar eski iştahını dönecektir . 👉 Bebeklerde diş temizliği ilk dişi çıkmaya başladığında yapılmalıdır. Çünkü 6. aydan itibaren bebekler katı gıdaya başladığında aldığı gıdalarda şeker ve asit olduğu için süt dişlerine zarar verir .Temiz bir bez yada bir önceki görselde gördüğünüz @dogalbebegim 'den ( ana bayi çakma ürün almayın) Jack N 'Jill dış fırçası alarak dişlerini temizleyebilirsiniz.

Görsel 👉🏻 @mamgelina 💕
Read more
Loading...
Dünkü canlı yayında belirgin gözenekleri nasıl görünmez hale getirdik? Yüzünüzdeki çizgilere, ...
Media Removed
Dünkü canlı yayında belirgin gözenekleri nasıl görünmez hale getirdik? Yüzünüzdeki çizgilere, hatta dudağınıza ve gözenek olan bölgelere bu ürünü uygulayın, adeta bir silgi gibi hepsini silin 🏻Üzerne uygulayacağınız fondöten ve kapatıcı çizgilere ve gözeneklere dolmayacak; ... Dünkü canlı yayında belirgin gözenekleri nasıl görünmez hale getirdik? Yüzünüzdeki çizgilere, hatta dudağınıza ve gözenek olan bölgelere bu ürünü uygulayın, adeta bir silgi gibi hepsini silin 👊🏻Üzerne uygulayacağınız fondöten ve kapatıcı çizgilere ve gözeneklere dolmayacak; ayrıca ürünü fondötensiz tek başına da rahatça kullanabilirsiniz. Ürünün etkisini detaylı görmek için lütfen YAnA KAYDIRIN. - Hyalüronik asit içerdiğinden cildi nemlendirir. - Vitamin A, C ve E ile zenginleştirilen Nars Instant Line&Pore Perfector yağsız bir formüle sahip olmasına rağmen cildi kurutmadan parlaklığını alır ve cildi besler. - Ürün, cildi düzgünleştirerek pürüzsüz bir zemin yaratır ve üstüne uygulanan kapatıcı ve/veya fondötenin de kusursuz görünmesini sağlar. - Tüm yüzde kullanılabilir, göz çevresi dahil.

Fiyat:135 TL. Direk ürün üzerine tıklayın ve ürüne ulaşıp, satın alın😉 #narsporeandlineperfector #narsproprimeinstantlineandporeperfector #
Read more
Kirazın sağlıkla çok ilişkisi var! Kiraz, hem sağlıklı hem de düşük kalorili ve zayıflamaya yardımcı ...
Media Removed
Kirazın sağlıkla çok ilişkisi var! Kiraz, hem sağlıklı hem de düşük kalorili ve zayıflamaya yardımcı olan bir meyvedir. Detoks uygulamalarında da sıkça kullanılır, kanserle savaşmakta ve antioksidan etkisiyle hastalıklara yakalanmayı önlemekte ayrıca yaşlanmayı geciktirmektedir. Cilt ... Kirazın sağlıkla çok ilişkisi var!
Kiraz, hem sağlıklı hem de düşük kalorili ve zayıflamaya yardımcı olan bir meyvedir.
Detoks uygulamalarında da sıkça kullanılır, kanserle savaşmakta ve antioksidan etkisiyle hastalıklara yakalanmayı önlemekte ayrıca yaşlanmayı geciktirmektedir.
Cilt lekeleri tedavisinde de fayda sağlayan bir meyvedir. İçerisinde bulunan yağ yakıcı enzimler sayesinde zayıflama sürecine katkı sağlar. Hazım sorunlarına iyi gelir. İçeriğindeki, vitamin C, Beta-Karoten, folik asit; kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum ve flavanoidlerce zengin bir meyvedir bu da sağlık deposu olduğu anlamına gelir. #kiraz #cvitamini #meyve #sağlık #fosfor #cilt #detoks #yağ #yaz
Read more
MEZOTERAPİDE DEVRİM <span class="emoji emoji1f31f"></span><span class="emoji emoji1f31f"></span><span class="emoji emoji1f31f"></span><span class="emoji emoji1f31f"></span> İĞNE VE ENJEKSİYON KORKUNUZ MU VAR 🤔AQUA GOLD İLE ENJEKSİYONSUZ VİTAMİN ...
Media Removed
MEZOTERAPİDE DEVRİM İĞNE VE ENJEKSİYON KORKUNUZ MU VAR 🤔AQUA GOLD İLE ENJEKSİYONSUZ VİTAMİN KOKTEYLİ UYGULAMASI!!! Q-10 vitamini Antioksidanlar H-100 aşısı Somon DNA Hyaluronik asit ile hazırlanan kişiye özel vitamin kokteyli,24 karat 20 adet mikro altın iğneler ... MEZOTERAPİDE DEVRİM 🌟🌟🌟🌟
İĞNE VE ENJEKSİYON KORKUNUZ MU VAR 🤔AQUA GOLD İLE ENJEKSİYONSUZ VİTAMİN KOKTEYLİ UYGULAMASI!!!
🌟Q-10 vitamini
🌟Antioksidanlar
🌟H-100 aşısı 🌟Somon DNA
🌟Hyaluronik asit ile hazırlanan kişiye özel vitamin kokteyli,24 karat 20 adet mikro altın iğneler ile direkt deri altına aktarılır.Ağrısız acısız bir uygulamadır.
🌟Cilde anında dolgunluk,ışıltı ve canlılık verir.
🌟Kırışıklıkları azaltır.
🌟İlk seanstan itibaren etkisi görülür
🌟Yüz,boyun,dekolte ve ellere uygulanılır
MİNİK DOKUNUŞLARLA ACISIZ AĞRISIZ MEZOTERAPİ YAPTIRMAK İÇİN BİZİ ARAYIN !!!☎️02122570505 veya 05462570504 ten ulaşabilirsiniz
#lisyabeautybebek #güzellik #güzellikmerkezi #lisyabeauty #beauty #gençlik #gençlikaşısı #aquagold #vitamin #prp #botoks #mezoterapi #skin #skincare #ciltbakımı #ciltlekeleri
Read more
Loading...
Öncemizi sonramızı 15 gün sonra paylaşacağız .Takipte kalın Peki ama Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel ... Öncemizi sonramızı 15 gün sonra paylaşacağız .Takipte kalın 😘Peki ama Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
..☎📞02862141818
☏📞05061671256
#mezolifting #drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #kırışıklık #ciltgençleştirme #kalıcı #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #botoks #dolgu #sivilcetedavis #ayakkabi #çanta #kolye #makyaj #gecekıyafeti #gelinlik #sivilcekremi #ojesizgezmeyenlerkulubu #Botoks #prptedavisi #smile
Read more
Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. ..02862141818 ☏05061671256 #mezolifting ... Mezolifting nedir ? Mezolift ,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
..☎📞02862141818
☏📞05061671256
#mezolifting #drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #kırışıklık #ciltgençleştirme #kalıcı #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #botoks #dolgu #sivilcetedavis #ayakkabi #çanta #kolye #makyaj #gecekıyafeti #gelinlik #sivilcekremi #ojesizgezmeyenlerkulubu #Botoks #prptedavisi #smile
Read more
İsmi görümceye benzeyen<span class="emoji emoji1f449"></span>🏻Börülcenin faydaları saymakla bitmiyooor<span class="emoji emoji1f44c"></span>🏻<span class="emoji emoji1f448"></span>🏻 Börülcenin içerdiği ...
Media Removed
İsmi görümceye benzeyen🏻Börülcenin faydaları saymakla bitmiyooor🏻🏻 Börülcenin içerdiği protein, vitamin, demir, çinko, potasyum ve manganez mineralleri kötü kolesterolü azaltır, kabızlığı giderir.🏻Yüksek tansiyon ve şekerin zararlarını azaltır. Bir bardak börülceyle ... İsmi görümceye benzeyen👉🏻Börülcenin faydaları saymakla bitmiyooor👌🏻👈🏻 Börülcenin içerdiği protein, vitamin, demir, çinko, potasyum ve manganez mineralleri kötü kolesterolü azaltır, kabızlığı giderir.👌🏻Yüksek tansiyon ve şekerin zararlarını azaltır. Bir bardak börülceyle vücudumuzun ihtiyaç duyduğu günlük A vitamininin % 50’sini karşılayabiliriz💪🏻💪🏻. İçeriğindeki Manganez minerali vücudumuzdaki proteinin sentezlenmesi, sindirim ve besinlerden enerji üretilmesini sağlamaktadır💪🏻. Aynı zamanda börülce folis asit olarak bilinen B9 vitamini açısından zengindir ve bir bardak börülceyle günlük alınması gereken B9 mineralinin %50’si karşılanmaktadır🤗.Börülce içeriğindeki lif sayesinde besinlerin daha yavaş sindirilmesini sağladığı için tokluk hissi verir ve kilo vermede büyük rol oynar👏🏻👏🏻😍😍
.
.
.
#börülce #vegatable #green #vegan #bitki #yeşil #sebze #akşam #beslenme #food #diyet #sağlık #health #yemek #smile #kahve #istanbul #ankara #izmir #bursa #ankara #antalya #neyaparsanyapaşkileyap #slim #city #ekip
Read more
Pumpkin Peel Sindirella Bakımı; cildi doğal organik peelinglerle derinlemesine temizleyen, ...
Media Removed
Pumpkin Peel Sindirella Bakımı; cildi doğal organik peelinglerle derinlemesine temizleyen, cildin mat görüntüsünü anında ortadan kaldıran, ışıltı ve parlaklık veren sihirli bir bakım. HÜCRELERİN YENİLENME HIZINI ARTIRIYOR Ana maddesi kabak olan pumpkin peel, cildinizi yenileyerek ... Pumpkin Peel Sindirella Bakımı; cildi doğal organik peelinglerle derinlemesine temizleyen, cildin mat görüntüsünü anında ortadan kaldıran, ışıltı ve parlaklık veren sihirli bir bakım.

HÜCRELERİN YENİLENME HIZINI ARTIRIYOR

Ana maddesi kabak olan pumpkin peel, cildinizi yenileyerek ciltteki kuruluk, yaşlanma ve akne problemlerine karşı hücrelerin yenilenmesini sağlıyor."Modern bilim adamları balkabağı içerisinde pro-vitamin A gibi bazı peeling içerikleri buldu. Hücrelerde yenilenme hızını artıran alfo hidroksi asit, cildin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken cilde yumuşaklık kazandırıyor, üstelik doğal ve organik yollarla yapılıyor" dedi.

Balkabağı ile yapılacak cilt bakımı, cildin en üst tabakası arındırarak lekelerin giderilmesine yardımcı olurken çil tedavisine de katkı sağlıyor. Yaza hazırlık olarak *Genç ciltler : 3 Seans (7-10 günde)
*Orta yaşlı ciltler : 4-5 Seans (7-10 günde )
*Yıpranmış ciltler : 6-7 Seans (07 günde )
Read more
Günaydın❣️ Selamlar herkese <span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji1f4cc"></span>GENÇKEN; Zaman <span class="emoji emoji2714"></span>️ Para<span class="emoji emoji274c"></span> Enerji<span class="emoji emoji2714"></span>️ <span class="emoji emoji1f4cc"></span>YETİŞKİNKEN; Zaman<span class="emoji emoji274c"></span> Para<span class="emoji emoji2714"></span>️ Enerji<span class="emoji emoji2714"></span>️ YAŞLIYKEN; Zaman<span class="emoji emoji2714"></span>️ Para<span class="emoji emoji2714"></span>️ Enerji<span class="emoji emoji274c"></span> Bu ...
Media Removed
Günaydın❣️ Selamlar herkese GENÇKEN; Zaman ️ Para EnerjiYETİŞKİNKEN; Zaman Para️ Enerji️ YAŞLIYKEN; Zaman️ Para️ Enerji Bu 3 parametrenin bir arada olması için de önce sağlık diyorum🏻😇 Sizlerin de bana hep sorduğu formunuzu nasıl koruyorsunuz ve nasıl ... Günaydın❣️ Selamlar herkese 😍
📌GENÇKEN;
Zaman ✔️
Para❌
Enerji✔️
📌YETİŞKİNKEN;
Zaman❌
Para✔️
Enerji✔️
YAŞLIYKEN;
Zaman✔️
Para✔️
Enerji❌
Bu 3 parametrenin bir arada olması için de önce sağlık diyorum👍🏻😇
Sizlerin de bana hep sorduğu formunuzu nasıl koruyorsunuz ve nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsunuz sorusunun cevabını, sırrımı açıklıyorum ✌🏻😎 Gün içindeki yoğun tempom sabah 7’de başlayıp gece 12’de sona eriyor. Ve beni bilenler bilir sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile 2 öğün olarak günü bitiriyorum 🙈 Bir de buna kalitesiz uyku eklersek 🤦🏼‍♀️ Dengeli beslenemediğim ve protein alımını kısıtlamak durumunda kaldığımda
100 yıllık Alman markası olan Doppelherz Amino asit “vitamin takviyesi” ile protein ihtiyacımı dengeliyorum. Artık daha enerjik ve zindeyim ✌🏻😎
SAÇ DÖKÜLMESİ
TIRNAK KIRILMALARINA KARŞI  ETKİLİ DESTEK.
İLAÇ DEĞİLDİR... SADECE TAKVİYE EDİCİ GIDA... Eczacınıza danışarak kullanabilirsiniz.
@doppelherzturkey #saglikaskina #doppelherzturkey #doppelherztürkiye
#magnezyum #kalsiyum #L-arjinin
#koenzimQ10 #çiftkalp #queisserpharmaturkiye #queisserfarma
 Websitesi de www.queisser.com.tr
Read more
Avokado sevmeyen var mı acaba? Hiç sanmıyorum <span class="emoji emoji1f602"></span> Hem leziz hem çok faydalı bir meyvedir (yağ grubuna ...
Media Removed
Avokado sevmeyen var mı acaba? Hiç sanmıyorum Hem leziz hem çok faydalı bir meyvedir (yağ grubuna girse de)! Avokado en faydalı besinlerden biridir çünkü 🥑 onkoloji ve kalp hastalıklardan korur 🥑 gençliği uzatan doğal hormonlar içerir (fitosterol) 🥑 kötü kolesterolü (LDL) düşürebilir, ... Avokado sevmeyen var mı acaba? Hiç sanmıyorum 😂 Hem leziz hem çok faydalı bir meyvedir (yağ grubuna girse de)!
Avokado en faydalı besinlerden biridir çünkü
🥑 onkoloji ve kalp hastalıklardan korur
🥑 gençliği uzatan doğal hormonlar içerir (fitosterol)
🥑 kötü kolesterolü (LDL) düşürebilir, iyi kolesterolü (HDL) ise yükseltebilir 🥑 hamile olan ve gebeliği planlayan kadınlar için çok faydalı, çünkü folik asit içerir
🥑 vitamin E, linoleik, linolenik ve araşidonik asitleri içerdiğinden dolayı cilt sağlığı için sihirli bir besindir! ⚠️Avokado çiğ tüketin çünkü ısıl işlemi uyguladıktan sonra #avokado hem acılaşır (tanin içerdiği için) hem bazı vitaminler etkisini kaybeder.
Read more
Mezoterapi vücuttaki hastalıkların, ağrıların, belli yaraların, yara/sivilce/cilt kusuru ...
Media Removed
Mezoterapi vücuttaki hastalıkların, ağrıların, belli yaraların, yara/sivilce/cilt kusuru izlerinin yok olması için, küçük iğneler aracılığı ile uygulanmasi yonteminin genel adıdır. En çok bilinen uygulamalar “Somon DNA, vitamin enjeksiyonu, hyaluronik asit enjeksiyonu” olarak ... Mezoterapi vücuttaki hastalıkların, ağrıların, belli yaraların, yara/sivilce/cilt kusuru izlerinin yok olması için, küçük iğneler aracılığı ile uygulanmasi yonteminin genel adıdır. En çok bilinen uygulamalar “Somon DNA, vitamin enjeksiyonu, hyaluronik asit enjeksiyonu” olarak geçse de mezoterapi detayli bir cilt analizi sonrasi hekim tarafindan belirlenen protokolde uygulanir.
🍀 Mezoterapi igneli ve enjeksiyonlu bir yontem oldugundan uzman doktor tarafindan uygulanabilir. Estetisyenlerce uygulanamaz.
🍀 Bu paylasim sonrasi sizlerin de aklina takildigi gibi “Fiyat nedir? kac seanstir?” Sorulari sizi gormeden cevaplanamaz.
🍀 Kisiye ozel planlama ve farkli protokollerle ozellikle yüzde lifting etkisi, cene ovalinin belirginlesmesi, cilt neminin geri kazanilmasi ve akne izlerinin yok edilmesi gibi basarili sonuclari vardir.

Mezoterapi ve PRP seansi satin alanlar icin Nisan Ayinda profesyonel cilt analizi ve tek seans bakimi hediyemizdir. Bekleriz 👌🏼🍀
#mezoterapi #somondna #hyaluronikasit #vitaminenjeksiyonu #prp #ciltanalizi #drufukaskeroglu #uaesthetics
Read more
Beyaz dut beyaz dut yaprakları dut kurusu ve dut yaprağı tozu. <span class="emoji emoji2747"></span>️BEYAZ DUT potasyum kalsiyum fosfor ...
Media Removed
Beyaz dut beyaz dut yaprakları dut kurusu ve dut yaprağı tozu. ️BEYAZ DUT potasyum kalsiyum fosfor magnezyum kükürt ve demir içerir. Serotonin üretimi için gerekli kan beyin arası iletimi artıran trypthophan ın taşınmasını kolaylaştırır. Beyaz dut yüksek oranda antioksidan vitamin ... Beyaz dut beyaz dut yaprakları dut kurusu ve dut yaprağı tozu.
❇️BEYAZ DUT potasyum kalsiyum fosfor magnezyum kükürt ve demir içerir. Serotonin üretimi için gerekli kan beyin arası iletimi artıran trypthophan ın taşınmasını kolaylaştırır. Beyaz dut yüksek oranda antioksidan vitamin içerir.
❇️BEYAZ DUT TOZU insanın kendi bünyesinde üretemediği sadece gıdalardan alabildiği yağ asitleri içerir bu yağ asitleri hücre zarının oluşmasında kullanılır Ayrıca beyin ve sinir sisteminin gelişmesi için de gereklidir beyaz dut yüksek miktarda meyve şekeri Vitamin mineral ve organik asit içermesinden dolayı insan beslenmesi açısından özellikle bebekler ve çocuklar için son derece yararlı bir üründür. Beyaz dut tozu ile şeker kullanmadan birbirinden lezzetli pastalar ve atıştırmalıklar yapılabilir.
❇️DUT YAPRAĞI TOZU dut yaprağı tozu yüksek oranda protein içerir proteinler vücut için gerekli olan aminoasitleri taşır Ayrıca dut yaprağı tozu yüksek oranda kalsiyum fosfor magnezyum demir ve çinko taşımaktadır c d ve B vitaminleri açısından da zengindir sadece beyaz dut yapraklarında bulunan Deoksinojirimisin maddesi bağırsaklarda bulunan bir enzimi inhibe ederek kompleks Karbonhidratları nişastalı mazotu ve sakkarozun glikoza dönüşmesi ne engeller ve şekerlerin kan dolaşımına girmesini engeller şeker hastalarının güvenlik kullanabileceği bir gıdadır metabolizmayı hızlandırır ve vücuttaki yağ ve trigliserit dengesini düzenler Diyet yaparken sağlıklı kilo vermeye yardımcı olur dut yaprağı tozu ekmeklerde çörekler de hamur işlerinde kullanabilirsiniz Ara öğün olarak da Yoğurt ile birlikte tüketebilirsiniz. #immunflex #dutunu #dutkurusu #dutyaprağı #dutyaprağıtozu #sağlıkiçin #herşeysağlıklagüzel # sağlığımızı kaybetmeden koruyalım
Read more
H 100 Aşısı Nedir? H 100 Aşısı, Derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine ...
Media Removed
H 100 Aşısı Nedir? H 100 Aşısı, Derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, ... H 100 Aşısı Nedir?
H 100 Aşısı, Derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronic Asit, vitamin, mineral, amino-asit ve yardımcı ek içerikler barındıran profesyonel kullanım ürünüdür.
Kimler H 100 Aşısı Yaptırmalı ?
Yüz – Boyun – Gıdı – Dekolte ve El üzeri bölgelerinde,
Elastikiyet kaybından / kırışıklıklardan / aşırı kuruluk – nem kaybından şikayetçi olanlar ve daha canlı aydınlık bir görünüm isteyenler.
Yaptırmak için Uygun Yaş Aralığı Nedir ?
20 yaşından itibaren doktorların uygun gördüğü her yaştaki kişilere uygulanabilir.
Ne kadar Süre Yaptırmalıyım?
-Derinizdeki şikayete göre uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir
*Genç ciltler : 2 Seans (14 – 21 gün)
*Orta yaşlı ciltler : 2-3 Seans (14 – 21 gün)
*Yıpranmış ciltler : 3-5 Seans (07 – 14 gün)
#h100
#gençlikaşısı
Read more
MANGO... Buradaki mangolar İstanbul’dakilerden oldukça farklı...Daha büyükler ve sarı renkteler.Ve bence daha lezzetliler. Aromasındaki çam tadı beni benden alıyor. Küçük bir araştırma yapınca Meme ca koruyucusu olduğunu öğrendim ya benim için 10 numara 5 yıldızdır ️ ... MANGO... Buradaki mangolar İstanbul’dakilerden oldukça farklı...Daha büyükler ve sarı renkteler.Ve bence daha lezzetliler. Aromasındaki çam tadı beni benden alıyor.😊😊 Küçük bir araştırma yapınca Meme ca koruyucusu olduğunu öğrendim ya benim için 10 numara 5 yıldızdır ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ artık kendisi... Ama bir anlaşma yapalım Avakado gibi olmasın bu iş ( Herkes yarın manavına mango sormasın ) sonra fiyatı iki , üç katına çıkıyor 😬
Hımm birde kabuğunu sakın atmayın yüzünüze maske yapın ...🤩 *kuersetin), isoquercitrin, astragalin, fisetin, gallik asit ve metilgallat gibi antioksidan maddeler yardımıyla lösemi, kolon, meme ve prostat kanserlerine karşı koruyucudur. *
Özellikle hamilelerin, anne karnındaki bebeklerinin sağlığı için tüketmesi gereken folik asitin iyi bir kaynağıdır. *
Bağışıklığı güçlendirir. *
Kemik sağlığı için önemli bir vitamin olan K vitaminini bol miktarda içermektedir. Ayrıca kalsiyumun da iyi bir kaynağıdır. Bu özellikleri sayesinde kemik sağlığını korumada yardımcı olur ve kalsiyum ile K vitamini eksikliğine bağlı olarak oluşan kemik rahatsızlıklarının oluşumunu önlemeye yardımcı olur. #irandabirtürk #irandakadinolmak #iran #tahran #persian
Read more
BHA, BHT VE TBHQ SAĞLIĞIMIZA NASIL ZARAR VERİYOR? Sağlıklı Yaşıyoruz Danışmanı Uzm. Dr. Canan ...
Media Removed
BHA, BHT VE TBHQ SAĞLIĞIMIZA NASIL ZARAR VERİYOR? Sağlıklı Yaşıyoruz Danışmanı Uzm. Dr. Canan Sunay @dr.canansunay gıda takviyelerinde kullanılan zararlı katkı maddeleri ile ilgili yazmaya devam ediyor. Bu yazısı D vitamini ampul ve damlalarında kullanılan BHA ve BHT ile ilgili. ... BHA, BHT VE TBHQ SAĞLIĞIMIZA NASIL ZARAR VERİYOR?

Sağlıklı Yaşıyoruz Danışmanı Uzm. Dr. Canan Sunay @dr.canansunay gıda takviyelerinde kullanılan zararlı katkı maddeleri ile ilgili yazmaya devam ediyor. Bu yazısı D vitamini ampul ve damlalarında kullanılan BHA ve BHT ile ilgili. “Hem doğal hem de sentetik antioksidanlar gıda ve ilaç endüstrisi tarafından, gıdaların, ilaçların görünümünü ve lezzetini arttırmak ve raf ömrünü uzatmak için kullanılır. BHA, BHT, TBHQ en problemli sentetik antioksidanlardandır.
Tam adları:
▪️ BHA: Butile hidroksianizol (E320)
▪️ BHT: Butile hidroksitolüen (E321)
▪️ TBHQ: Tersiyer-butil hidrokinon (E319)

Üçü de yağ içeren çok sayıda gıdada ve vitamin takviyelerinde antioksidan olarak kullanılır. BHA en yaygın kullanılanıdır.

BHA, BHT, TBHQ içeren gıda ve takviyeler:

Yağ ve yağ içeren gıdalarda, takviyelerde bulunur. Neredeyse tüm işlenmiş gıdalarda zenginleştirilmiş bir koruyucu olarak kullanılır veya gıda ambalajına dahil edilmiştir.
BHA ve BHT bazen bir yiyecekte yalnız görünürler ama sıklıkla bir antioksidan aktivitesi olan diğer kimyasallar ile propil galat (E310), sitrik asit, fosforik asit ve askorbik asit (E300) ile birlikte kullanılırlar.

Kozmetik, banyo malzemeleri ve ilaçlar da dahil olmak üzere birçok gıda dışı üründe de kullanılır. Petrol ürünleri, silgi, kauçuk, mum, yağlı kağıt, boyalar bolca BHA ve BHT içerir. Bu sentetik antioksidanlar, hayvan yeminde sıklıkla bulunur. Bu yemle beslenmiş hayvan (özellikle kümes hayvanları) tüketildiğinde, bazı insanlarda BHT'nin neden olduğu aflatoksikoz tablosu ortaya çıkar.

Bu katkı maddelerinin sağlığımıza verdiği zararlar şöyle özetlenebilir: merkezi sinir sistemini etkiler, değiştirir, karaciğer hasarı yapar, vücudunuzda kansere neden olan reaktif bileşikler oluştururlar.

BHA, BHT ve / veya TBHQ'ya karşı bildirilmiş reaksiyonlar:
Eklem ağrıları, alerjik rinit, anjioödem, astım, mide problemleri, dermatit, inmemiş testisler, aşırı terleme, ürtiker, göz problemleri, vaskülit, cilt ve mukozalarda kızarma, kilo alımı, baş ağrısı, uyku hali, retrosternal ağrı. ▶️ Devamı yorumlarda @saglikliyasiyoruzcom #sağlıklıyaşıyoruz #sağlık #beslenme #diyet #bha #bht
Read more
<span class="emoji emoji1f381"></span>ÇEKİLİŞ ZAMANI<span class="emoji emoji1f381"></span> Yaz sıcakları iyice bastırmadan geçen hafta cilt ve saç bakımı için gittiğim ...
Media Removed
ÇEKİLİŞ ZAMANI Yaz sıcakları iyice bastırmadan geçen hafta cilt ve saç bakımı için gittiğim @vanityestetik te @op.dr.gurayyesiladali in yaptığı işlemlerden çok memnun kalınca sizlere de hediye etmek istedim. Çekiliş sonucunda kazanan 2 şanslı takipçim kendilerine @vanityestetik ... 🎁ÇEKİLİŞ ZAMANI🎁
Yaz sıcakları iyice bastırmadan geçen hafta cilt ve saç bakımı için gittiğim @vanityestetik te @op.dr.gurayyesiladali in yaptığı işlemlerden çok memnun kalınca sizlere de hediye etmek istedim.😃😃
Çekiliş sonucunda kazanan 2 şanslı takipçim kendilerine @vanityestetik ten aşağıdaki işlemlerden istediğini herhangi birini yaptırabilecek.👍👍
🌟PRP
Cildi gençleştirmek için kandaki beyaz hücreler özel bir vitamin karışımı ile birleştirilip yüze enjekte ediliyor.
🌟SAÇ PRP si
Saç seyrelmesi ve incelmesini engelleyerek saçların canlanmasını, gürleşmesini ve yenilenmesini sağlar.
🌟MEZOTERAPİ
Yüz mezoterapisinde, cildi yenileyen hyaluronik asit, antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve amino asitler cilt altına minik iğnelerle uygulanarak cildin kollajen ve elastin üretimi artırılıyor, cilt yenileniyor.
🌟BOTOX
Ciltteki kırışıklıkları cerrahi müdahale gerekmeden gideren 6 ay etkili bir yöntem.
Çekilişe katılmak için yapmanız gereken çok kolay. ⬇️⬇️⬇️
📌@vanityestetik ve @negezdik hesaplarını takip edin👈
📌Bu paylaşımı beğenin👈👈
📌Yorum olarak en az bir arkadaşınızı etiketleyin👈👈👈
Unutmayın farklı arkadaşınızı etiketlediğiniz her yorum ayrı bir çekiliş hakkı demek!
🎁🎁🎁
Son katılım 24 Mayıs Perşembe 24.00 🔚
Kazananları 25 Mayıs Cuma günü yapacağım çekilişle açıklayacağım.
🌟🌟🌟
Herkese bol şans!🎉🎊 ____________________________________________________
#cekilis #cekilisvar #cekiliszamani #çekiliş #botox #mezoterapi #cerrahi #fulya #nişantaşı #istanbul #turkey #çekilişvar #doktor #ciltbakımı #prp #gününkaresi #gununkaresi #hediye #hediyezamanı #NeGezdik
Read more
Kişisel imajın önemi giderek artıyor🤳 Pek çoğumuz kendi imkanlarımız ölçüsünde fiziksel görünümüze ...
Media Removed
Kişisel imajın önemi giderek artıyor🤳 Pek çoğumuz kendi imkanlarımız ölçüsünde fiziksel görünümüze eskiye göre daha çok önem veriyoruz. Güçlü bir kişisel imajda ilk bakışta en önemli şey,sağlıklı temiz ve bakımlı bir cilt görüntüsüdür. Şehir hayatının ögeleri cildimizin en büyük ... Kişisel imajın önemi giderek artıyor🤳
Pek çoğumuz kendi imkanlarımız ölçüsünde fiziksel görünümüze eskiye göre daha çok önem veriyoruz.
Güçlü bir kişisel imajda ilk bakışta en önemli şey,sağlıklı temiz ve bakımlı bir cilt görüntüsüdür.
Şehir hayatının ögeleri cildimizin en büyük düşmanı.Sigara,stres,olumsuz düşünceler,solaryum,antidepresanların havada uçması,ofislerdeki az oksijen bol klima düzeni,penceresi olmayan rezidans ofislerindeki çalışma ortamı,sağlıksız beslenme,uyku bozukluğu vs ❌
Nedenleri en aza indirmek✅
Cilt temizliğine önem vermek✅
Makyajı silmeden yatmamak✅
Cildinize uygun bir nemlendirme ve güneş koruma✅
Haftada bir peeling evde✅
Yeterli ve kaliteli su✅
Yediklerinizin ne olduğunu bilerek yemek,kaliteli beslenme✅
Düzenli ve kaliteli uyku✅
İyi düşünmek,iyi hissettiren dostlar❇️❇️❇️
💏❤️(en iyi antiaging😉)
Aktivite🏃‍♀️💪
Vitamin ve hyaluronik asit enjeksiyonları(imkanlar varsa)
Lazer destekli Baby Face bakımı(imkanlar varsa)
Detoks bakımı(uygun bütçeli bir bakım)
Mevsim geçişlerinde buharlı cilt temizliği (en uygun bütçeli bir bakım)
Her sonbahar kış profesyonel medikal bitkisel peelingle cilt yenileme(en uygun bütçeli bakımdır👍)
Kollajen Likid tavsiye ederim✅👩🏼‍⚕️
Bunlar hızlıca aklıma gelenler.
Ben cildim için neler yapıyorum?
Tek seans kök hücre Baby Face bakımı bana yetiyor✅
Mevsim geçişlerinde somon ve Mannitol,aminoasit ve saf hyaluronik asit içeren mezoterapiler ✅
MAD nemlendirici ✅
MAD Retinol gece kremi ✅
MAD BB koruyucu krem ✅
Makyaj temizliği mutlaka✅
Evde her pazar peeling✅
Günde 2 litre alkali su zorla da olsa içiyorum✅
Fırsat yarattıkça açık havada yürüyüş🏃‍♀️ Izgara Balık,avakado,domates salata olarak✅
Kaliteli uyku⁉️🤔
Yüzümü güldüren dostlar🙏🤗
Glutenli gıdalar az,gluten hassasiyeti cildi de etkiliyor.
Sizi en iyi siz tanırsınız,hangi gıdalar sizi olumsuz etkiliyor hassasiyet ve intolerans var uzak durun✅
Uçak,seyahat,hava değişimi en çok sevdiğim ve ruhuma iyi gelen şey olsa da yüzümü şişiriyor desem,bunun için de yapıcak bir şey yok🙄
Bunların içinde en önemlisi ⁉️
Kadınlarda iyi bir makyaj temizliği ve nemlendirme,güneş koruma✅
Erkeklerde traş malzemelerinin temizliği,nemlendirme,güneş koruma,arada buharlı cilt temizliği✅
Sigara❌
Read more
Son zamanlarda sıkça duyduğumuz ve herkesin merak ettiği <span class="emoji emoji1f4a7"></span>Hyaluronik asit nedir? Ne işe yarar? ...
Media Removed
Son zamanlarda sıkça duyduğumuz ve herkesin merak ettiği Hyaluronik asit nedir? Ne işe yarar? Hyaluronik asit cildin yapısında bulunan, cilde nemini ve esnekliğini veren çok önemli bir etken maddedir. Çok yüksek su tutma kapasitesine sahiptir. Cildimizin 25'li yaşlara kadar ... Son zamanlarda sıkça duyduğumuz ve herkesin merak ettiği 💧Hyaluronik asit nedir? Ne işe yarar? 💧Hyaluronik asit cildin yapısında bulunan, cilde nemini ve esnekliğini veren çok önemli bir etken maddedir. 💧Çok yüksek su tutma kapasitesine sahiptir. 💧Cildimizin 25'li yaşlara kadar parlak, gergin ve kırışıksız olmasının nedeni budur. Fakat 30'lu yaşlardan itibaren cildin Hyaluronik asit üretimi yavaşlar. Güneşin zararlı ışınları da ciltteki hyaluronik asidin azalmasına sebep olur.Sonuç olarak cildimiz mat, kuru, donuk bir hal alır ve kırışıklıklarımız belirginleşmeye başlar. Bu etken maddeyi dışarıdan yani Hyaluronik asit içeren krem ve serumlarla günlük uygulamalarla alabiliriz. Ayrıca en etkilisi 6 ayda bir, en az 3 kez olmak kaydıyla🌸 GENÇLİK AŞISI uygulaması....🌟AQUA GOLD cihazı ile yapılan bu uygulama ağrısız,acısız ve anında etkisini gösterir.Bu uygulama dolgu işlemi değildir.Vitamin uygulamasıdır.Yaz aylarında da yapılabilir.💆🏻👄👌🏻💫🌺 Sevgilerimle, Selda Özkök.

#LisyaBeauty #beautiful #skin #vitamin #çatlak #bestoftheday #skincare #instadaily #tagsforlikes #photooftheday #blogger #igers #ciltbakımı #cilt #bakım #boyundekoltesi #gençlik #aquagold #perfectskin #instagood #antiaging #blog #ameliyatsızestetik #vitamin #güzellik #güzellikmerkezi #TFLers #sağlıklıbeslenme #nutrionist #healthylife
Read more
<span class="emoji emoji1f31f"></span> K E F İ R <span class="emoji emoji1f31f"></span> <span class="emoji emoji1f42e"></span><span class="emoji emoji1f42e"></span>Kefir; laktik asit bakterileri, asetik asit bakterileri ve mayadan süt fermantasyonu ...
Media Removed
K E F İ R Kefir; laktik asit bakterileri, asetik asit bakterileri ve mayadan süt fermantasyonu ile oluşan bir içecektir. 🥛🥛Süt ürünleri içinde probiyotik bakteriler bakımından zengindir. Tadını bilmeyenler için🏼 hafif ekşi, biraz ayrana benziyor ️Kefirin faydaları nelerdir? ️Laktik ... 🌟 K E F İ R 🌟
🐮🐮Kefir; laktik asit bakterileri, asetik asit bakterileri ve mayadan süt fermantasyonu ile oluşan bir içecektir. 🥛🥛Süt ürünleri içinde probiyotik bakteriler bakımından zengindir. ❔Tadını bilmeyenler için👉🏼 hafif ekşi, biraz ayrana benziyor 😝
✳️Kefirin faydaları nelerdir?
✔️Laktik asit bakterileri bağışıklık sistemini destekler. Vücuda alınan yararlı bakteriler bağırsaklara yerleşerek, buradaki mikroflorayı düzeltirler.
✔️Bağırsaklardaki zararlı mikroorganizmaların gelişmesini önler.(Antimikrobiyal etki)
✔️Sindirim sisteminin sağlıklı olmasını sağlar. 👉🏼Sindirim sisteminin motor ve boşalma işlevi üzerine uyarıcı etki gösterir.
✔️Fermentasyonun etkisiyle laktozun parçalanır; laktoz intoleransını azaltıcı etki gösterir.
✔️Kefirde bulunan çeşitli bakteri grupları yağ emilimini azaltarak, yağın vücutta depolanmasını azaltır. Kilo vermeye yardımcı olabilir.
✔️Kemik ve kasların güçlenmesini sağlar.
✔️Kolesterol düşürücü etkisi vardır.
✔️Kan şekerini düzenleyici etkisi vardır.
✔️Kalp ve karaciğer sağlığı için faydalıdır.
✔️Barsak kanserini önleyici etkisi olduğu ileri sürülmektedir.
✔️Allerjik hastalıkların tedavisi ve korunmasında etkili olabileceği öne sürülmüştür.
🌟 ❗️A, B1, B12, D, E, K Vitaminleri ve  Magnezyum, Kalsiyum, Fosfor,Selenyum ve Flor mineralleri içerir.❗️ 🌟 🔥🚫Kefirin sıcak yemeğe ilave edilmesi  kefirdeki probiyotik mayaların ölümüne neden olur.
✅🥛Kefir çoğu insanın tüketmesi için güvenlidir ve tek bir bardağı vitamin ve probiyotiklerle doludur.
🍶🍶Günde en az 100 ml tüketilmesi gerektiği belirtiliyor.
🔍📚Kaynak:
Kefir and Its Importance for Health AKÜ FEMÜBİD 17
Kefir and Health KSÜ Doğa Bil. Derg., 18(1), 2015
Health with Kefir . / IU. J. Inst. Sci. & Tech
Read more
KUPKURU BIR CILT IÇIN YOĞUN NEM AMPULÜ ILE MEZOTERAPI... Mezo Terapi nedir? Mezo Terapi bir mikro ...
Media Removed
KUPKURU BIR CILT IÇIN YOĞUN NEM AMPULÜ ILE MEZOTERAPI... Mezo Terapi nedir? Mezo Terapi bir mikro iğneleme yöntemidir. Cildimize uyguladığımız krem, serum ve maskeler cildin en üst katmanına uygulanır ve maalesef hiç bir etkisi bulunmamaktadır. Eğer cildimize fayda etmesini istiyorsak ... KUPKURU BIR CILT IÇIN YOĞUN NEM AMPULÜ ILE MEZOTERAPI... Mezo Terapi nedir?
Mezo Terapi bir mikro iğneleme yöntemidir.

Cildimize uyguladığımız krem, serum ve maskeler cildin en üst katmanına uygulanır ve maalesef hiç bir etkisi bulunmamaktadır. Eğer cildimize fayda etmesini istiyorsak bu maddeleri cildin en alt katmanı epidermise uygulamamız gerekmektedir. Cilt yüzeyine sürülen bir maddenin epidermise ulaşabilmesi için de en etkili yöntem Mezo Terapidir. Mezo Terapi’nin kişiye özel olarak kullanılan silikon başlıkları ile cilde mikro delikler açılır, bu deliklerden faydalı maddeler nüfus ederek cilt ihtiyacı olan nem ve vitaminleri alır. Böylece ciltteki uyuyan hücreler uyanır, kolojen üretimi artar ve cilt yenilenme sağlanır.

Mezo Terapi ile cilde uygulanan serumlar nelerdir?

Hyaluronik asit, Bakır DMAE (dimethylaminoethanol) Hyaluronik asit Lidocaine Mağnezyum Selenyum Silica Vitamin A Vitamin B1, B2, B3, B5, B6 VitaminC Çinko Amino asitlr Nükleik asitler Alfa lipoik asit Glutatyon içeriklerine sahip serumlar uygulanır.

Mezoterapi sonrası cilt nasıl gözükür?

Mezoterapi sonrası cilt daha taze ve dinlenmiş görünür. Cildin elastikiyeti artar ve cilt sarkması azalır. Kırışıklıklar hafifler. Cilt aydınlık bir görünüme kavuşur.

Mezoterapi ne sıklıkta uygulanır?

Mezoterapi 15 gün aralıklarla uygulanır. Kesin sonuçlar almak için önerilen seans sayısı 8’dir. 8 seans sonrası 6 aya kadar etkisi devam eder.  Mezoterapi başka yöntemlerle beraber uygulanabilir mi?

Evet kullanılabilir. JOJO MAY YOĞUN BAKIM MEZO PLUS’da olduğu gibi sono effect gibi cilt gençleştiren diğer makine parkurları ile birlikte de kullanılarak etkisi arttırılabilir.

Mezo Terapi kimlere uygulanmaz?

hamilelere, emziren annelere, deride aktif enfeksiyonu olanlara ve uygulanan maddeye karşı alerjisi olanlara yapılmaz. Ayrıca aşırı derecede sarkmış ciltte, derin izler ve lekelerde ilk ve tek tedavi seçeneği olamaz. Diğer tedavi yöntemleri ile birlikte kullanılması daha uygundur.
Read more
Aç bir Freşa, hayatını yaşa! Maden suyu kalori ve yağ içermez. Maden suyunun doğal vitaminlerini ...
Media Removed
Aç bir Freşa, hayatını yaşa! Maden suyu kalori ve yağ içermez. Maden suyunun doğal vitaminlerini meyve aromaları ile bir araya getirip tüketicilere sunan Freşa, Fresher’ın her çeşidinde %4 oranında kendi meyvesinden elde edilen meyve suyu bulunuyor . İçerdiği vitamin B6, vitamin ... Aç bir Freşa, hayatını yaşa!
Maden suyu kalori ve yağ içermez.
Maden suyunun doğal vitaminlerini meyve aromaları ile bir araya getirip tüketicilere sunan Freşa, Fresher’ın her çeşidinde %4 oranında kendi meyvesinden elde edilen meyve suyu bulunuyor .
İçerdiği vitamin B6, vitamin B12, niasin, pantotik asit, folik asit ve biotin ile sağlığına özen gösterenler için ideal bir içecek özelliği taşıyor.
Fresher; Yeşil elma 🍏 mandalina 🍊 çilek 🍓 ananas🍍limon🍋 çilek karpuz 🍓 🍉 üzüm 🍇 gibi çeşitleri mevcut..
Freşa’nın ürettiği ‘’İnişdibi Limonlu” maden suyu alışkanlıklarınızı değiştirecek...
Benim gibi maden suyu içine limon sıkarak içmeyi sevenlere özel olarak geliştirilen bu ürün içindeki sıfır şeker ve sıfır tatlandırıcı ile raflardaki yerini aldı.
Sıfır bakterili ve nitrit bulundurmayan Ca-HCO3 tipi bir maden suyu olan İnişdibi Limonlu, litresindeki Sodyum miktarı 20 mg’ dan az olduğu için sodyum diyeti yapanların rahatlıkla tüketebileceği bir yapıda.
İçerdiği minerallerle birlikte hamile ve çocukların güvenle tüketebileceği bir içecek.
Doğal maden suyu ve limon suyunun buluşturulması ile oluşan İnişdibi Limonlu, %4 oranında limon meyvesinden elde edilen meyve suyu bulunduruyor. Hazırlanışında hiçbir şeker veya tatlandırıcı kullanılmadığı için şekersiz. Üstelik bir şişede yalnızca 4 kcal olduğu için yok denilecek kadar, düşük kalorili bir ürün.

Doğal Maden Suyunun Faydalar nelerdir?
✅Kan Basıncını Dengeler
✅Kötü Kolesterolü Düşürür
✅Sindirime Yardımcı Olur
✅Kilo Vermeye Yardımcı olur
✅Kemik Sağlığını Destekler
✅Vücudumuzdaki Mineral Dengesini Korur...
Freşa C Plus Limon Aromalı Doğal Maden Suyu, içeriğindeki vitamin ve mineraller aynı zamanda C vitamini ilavesi ile kış hastalıklarına karşı önlem almanızı sağlıyor.
1 şişesi ise günlük tüm C vitamini ihtiyacınızı karşılıyor...
#freşa #açbirfreşahayatiniyaşa #sodadegilmadensuyu
Read more
Şimdi canlı yayında yanağının bir tarafına hyaluronikasit yapıp diğer tarafını paylaştığım ...
Media Removed
Şimdi canlı yayında yanağının bir tarafına hyaluronikasit yapıp diğer tarafını paylaştığım hastamın sol tarafınada uygulama yaptıktan sonra en son halini görmenizi istedim.Hyaluronik asit 2 2,5 bucuk yıl kalıcığını olan çimento görevi gören yanaktaki oluk ,çukurluk ve kırışıklıklarda ... Şimdi canlı yayında yanağının bir tarafına hyaluronikasit yapıp diğer tarafını paylaştığım hastamın sol tarafınada uygulama yaptıktan sonra en son halini görmenizi istedim.Hyaluronik asit 2 2,5 bucuk yıl kalıcığını olan çimento görevi gören yanaktaki oluk ,çukurluk ve kırışıklıklarda yapar yapmaz hemen etkisini gördüğüm vücutla uyumlu bir proteindir.
#2yılkullanıcak #drmeltemçetin #kırışıklıktedavisiçanakkale #drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #kırışıklık #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #kalıcı #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #botoks #dolgu #sivilcetedavisiçanakkale
Read more
<span class="emoji emoji1f338"></span>AYDINLIK BİR TEN İLE GELİNLERİMİZ GÖZ KAMAŞTIRACAK!<span class="emoji emoji1f31f"></span><span class="emoji emoji1f31f"></span><span class="emoji emoji1f31f"></span> <span class="emoji emoji1f338"></span>Lisya Beauty’nin Los Angeles’ten ...
Media Removed
AYDINLIK BİR TEN İLE GELİNLERİMİZ GÖZ KAMAŞTIRACAK! Lisya Beauty’nin Los Angeles’ten getirdiği ve Kim Kardashian ‘ın da uygulattırdığı bakım uygulaması, gelinlerimizin cildini tazeleyen, güzelleştiren ve ışıldamasını sağlayan tek seansta dahi etki eden bir güzellik ritüeli... Endymed ... 🌸AYDINLIK BİR TEN İLE GELİNLERİMİZ GÖZ KAMAŞTIRACAK!🌟🌟🌟
🌸Lisya Beauty’nin Los Angeles’ten getirdiği ve Kim Kardashian ‘ın da uygulattırdığı bakım uygulaması, gelinlerimizin cildini tazeleyen, güzelleştiren ve ışıldamasını sağlayan tek seansta dahi etki eden bir güzellik ritüeli...
🌸Endymed Prodeep3 Radyofrekans🌟ile başlayan bu bakım, kolajeni tetiklerken aynı zamanda lifting konusunda ve cilt canlandırmada tek seansta son derece etkili sonuçlar veriyor. Hem de 30 dakika kadar kısa bir sürede…💆🏻
🌸Sihirli 20 dakika bu bakım kürünün ikinci adımı…🌟
Mat, donuk, yorgun ve stres altındaki ciltlerin 20 dakikada canlandırıp, nemlendirip, ışıldatıyor. Başka bir özelliği de akneli ciltleri tedavi etmesi ve kızarıklıkları yatıştırması…
Ayrıca Egzamalı ve rosacealı ciltlere de uygulanabiliyor.💫
🌸Üçüncü adım ise vitamin kürü…🌟
C vitamini, B vitaminleri,koenzim10, Hyaluronik asit, H-100 aşısı ve 23 çeşit antioksidanla kişiye özel hazırlanan vitamin kokteyli anında ışıltı ve canlılık kazandırır, yorgun ifade kaybolur.
Dudaklar ise eskisinden daha dolgun, daha nemli, daha belirgin…💋👄🔥
🌸Sonuç: TEK SEANSTA MUHTEŞEM BİR CİLT!🌟🌟🌟🌟
#weddingdress #chiaraferragni #chic #gelinbakımı #güzellik #güzellikmerkezi #lisyabeautybebek #bebeksahili #wedding #party #chic #bridemakeup #ciltbakımı #ciltlekeleri #beauty #dermapen #bbkrem
Read more
Cildinizin güneş, deniz ve klorun etkisiyle kaybettiği nem dengesini yeniden kurmayı hedefleyen ...
Media Removed
Cildinizin güneş, deniz ve klorun etkisiyle kaybettiği nem dengesini yeniden kurmayı hedefleyen Redensity 1’in fırsat kampanyasından yararlanacak ilk kişiden biri olmak ister misiniz? * cildi nemlendiren * canlandıran * parlaklık kazandıran ve * cilt tonunu düzenleyen Redensity ... Cildinizin güneş, deniz ve klorun etkisiyle kaybettiği nem dengesini yeniden kurmayı hedefleyen Redensity 1’in fırsat kampanyasından yararlanacak ilk 💯 kişiden biri olmak ister misiniz?
* cildi nemlendiren * canlandıran * parlaklık kazandıran ve * cilt tonunu düzenleyen
Redensity 1, tümü cildin yapıtaşlarında varolan 8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral, vitamin ve nemlendirici hyalüronik asit içeren tümüyle saf bir ürün olmakla birlikte:
* yüzünüz * boynunuz
* dekolte bölgeniz
* ellerinizdeki donuk cilt * ince çizgiler ve kurumuş ve nemini kaybetmiş cildi hedef alacak ve yenileyecek şekilde özel olarak tasarlandı ❤️ Cildin, hiçbir yüz kremi veya serumun erişemeyeceği tabakalarına erişerek cildi içten dışa onaran ve nemlendiren bu eşsiz uygulama için bizi hemen arayın, ilk randevu alan 💯 kişiden biri olun ve bu özel fırsat kampanyasını kaçırmayın ❤️
_______________
#CiltYenileme #Nemlendirici #HyaluronikAsit #CiltBakımı #Mezoterapi #Redensity1 #CiltBakımı #GüzellikSırları #SculpturePolikliniği #SculpturelaGüzelYaşa #GüzelYaşAl
_________________________
Photo©️ Peter Lindbergh for Vogue
Read more
Herkese merhabalar🤗 Ben döndüm🤳 Telefonu bir süre elimden düşürmek gerçekten çok iyi geldi! ...
Media Removed
Herkese merhabalar🤗 Ben döndüm🤳 Telefonu bir süre elimden düşürmek gerçekten çok iyi geldi! Bütün enerjimi yaşadığım ana ve oğluma verdim. Bir de ben uzun uzun yazıyorum ya, fark ettim ki çok fazla zamanımı alıyormuş. 🦋 Ama dürüstçe itiraf edeyim ki, özellikle son günlerde sosyal ... Herkese merhabalar🤗
Ben döndüm🤳
Telefonu bir süre elimden düşürmek gerçekten çok iyi geldi! Bütün enerjimi yaşadığım ana ve oğluma verdim.
Bir de ben uzun uzun yazıyorum ya, fark ettim ki çok fazla zamanımı alıyormuş.
🦋
Ama dürüstçe itiraf edeyim ki, özellikle son günlerde sosyal medyayı da özledim.
🙈
Bu mecra bizim için bir iletişim yolu, haber kaynağı, araştırma ve haberdar olma metodu, kendini ifade ediş şekli olmuş bir kere:) Kaçmak anlamsız. Ben de kaçmadan, bu işin bir dengesini kurmaya karar verdim.

Aslında bayram boyunca her açıdan, üzerinde durduğum tek şey dengeydi.
Avusturya - Salzburg'a 1.5 saat uzaklıkta, Althausee adında, göl kenarında şahane bir kasabadaydım.
Vücut dengesini bağırsaklardan başlayarak dengeye koyan, Vivamayr adında bir sağlık kliniğinde.
🔬
Burada kısaca, önce kanını alıp, vücutta eksik mineral, vitamin, antioksidanlar ve en önemlisi asit-baz dengesi, ne varsa tespit edip, sonra tedaviye başlıyorlar.
Ama asıl temel bağırsaklar.
🔍
Bir dahaki postumda bana kilo verdiren, enerjimi artıran,uykumu düzenleyen, cildimi parlatan, bakışlarımı bile değiştiren “Mayr Yöntemleri” nden bahsedeceğim.
🌀
Ama şunu bir kez daha teyid ettim ki, insanın kök sistemi bağırsaklarmış.
Siz sağlığın bağırsaklarda başladığını biliyor muydunuz? #vivamayr #mayrprinciple #detox #göldeyüzmekeyfi
Read more
Öncesi sonrası birazdan TAKİPTE KALIN 🤗Gözaltı ışık dolgusu ,göz bölgesinde zamanla oluşan morluk,yaşlanmaya bağlı olarak artan çökmeler gibi yüzümüzü olduğundan daha yaşlı gösteren problemleri tedavi etmek amacıyla uygulanan medikal bir dolgu uygulamasıdır.İçerisinde barındırdığı ... Öncesi sonrası birazdan TAKİPTE KALIN 🤗Gözaltı ışık dolgusu ,göz bölgesinde zamanla oluşan morluk,yaşlanmaya bağlı olarak artan çökmeler gibi yüzümüzü olduğundan daha yaşlı gösteren problemleri tedavi etmek amacıyla uygulanan medikal bir dolgu uygulamasıdır.İçerisinde barındırdığı hyaluronik asit sayesinde uygulandığı bölgede etkisini gösteren gençleştiren bir formüle sahiptir.
.☎📞02862141818
☏📞05061671256 #gözaltıışıkdolgusu
#oxygeneo #drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #kırışıklık #ciltgençleştirme #kalıcı #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #botoks #dolgu #sivilcetedavis #ayakkabi #çanta #kolye #makyaj #gecekıyafeti #gelinlik #sivilcekremi #ojesizgezmeyenlerkulubu #Brooks
Read more
Cildinizin görünümü yaşınızı değerlendirmede önemli bir kriterdir. Sağlıklı cilt; her cinsin yaşı ne olursa olsun istediği görüntüdür  ve kaliteli cilt bütünlüğünün temel ilkesidir. Cildimizin canlılığını ve destek görevini sağlayan alt deridir .Bu temel tabakanın nemi ... Cildinizin görünümü yaşınızı değerlendirmede önemli bir kriterdir.

Sağlıklı cilt; her cinsin yaşı ne olursa olsun istediği görüntüdür  ve kaliteli cilt bütünlüğünün temel ilkesidir.

Cildimizin canlılığını ve destek görevini sağlayan alt deridir .Bu temel tabakanın nemi ve sağlamlığı yaşın ilerlemesi ile azalır .Çünkü deri altında doğal olarak bulunan Hyaluronik  asit  40 lı yaşlardan itibaren önemli bir kayba uğrar.Hyaluronık asid ,bulunduğu dokuya sağlamlık ve esneklik veren ,her molekülü 1000 katı kapasitede su tutma özelliğine sahiptir.Vücudumuzda en çok deride bulunur.

Derideki hyaluronıc asit azalmaya başladıkça deri sarkar, kırışır yani yaşlanır.

Özellikle yüz boyun dekolte bölgeleri Nem aşısı olarak adlandırdığımız enjeksiyon yoluyla cildin gençleştirilmesi ve yeniden yapılandırılması işlemidir. Bu yöntem cilt altına Hyaluronık asidin özel iğneler yardımıyla verilmesidir. Bu sayede deri daha gergin sıkı ve kırışıksız görünür. Kişiyi sosyal hayatından alıkoymayan bir işlemdir. yaz kış yapılabilir. İhtyacı olan cilde ve her yaş grubuna uygulanabilir.

Tek seanslık olan yöntem cildinizin nem ihtiyacını sağlar.
.☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #kırışıklık #ciltgençleştirme #kalıcı #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #botoks #dolgu #sivilcetedavis #ayakkabi #çanta #kolye #makyaj #gecekıyafeti #gelinlik #sivilcekremi #ojesizgezmeyenlerkulubu #Botoks #prptedavisi
Read more
Gençlik aşısı (IAL-Sistem), zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, ...
Media Removed
Gençlik aşısı (IAL-Sistem), zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan bir tedavidir. Tedavinin temelinde cilde uygulanan “hyalüronik asit” bulunmaktadır. En çok bebek cildinde bulunan “hyalüronik ... Gençlik aşısı (IAL-Sistem), zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan bir tedavidir. Tedavinin temelinde cilde uygulanan “hyalüronik asit” bulunmaktadır. En çok bebek cildinde bulunan “hyalüronik asit”, cilde nem, parlaklık, esneklik ve canlılık verir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajenin de yapı taşı olması itibariyle, cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlamakta, diğer taraftan kolajen üretimini tetikleyerek cildin sağlıklı ve sıkı kalmasına etki etmektedir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği “yenilenme” ve dokularda yarattığı “geri dönüşüm” sebebiyle “gençlik aşısı” olarak anılmaktadır.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#gençlikaşısı #mezolifting #drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #kırışıklık #ciltgençleştirme #kalıcı #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #botoks #dolgu #sivilcetedavis #ayakkabi #çanta #kolye #makyaj #gecekıyafeti #gelinlik #sivilcekremi #ojesizgezmeyenlerkulubu
Read more
Bağışıklık sistemini güçlendiren arı sütü birçok hastalığa karşı korurken, aynı zamanda gençleştiriyor ...
Media Removed
Bağışıklık sistemini güçlendiren arı sütü birçok hastalığa karşı korurken, aynı zamanda gençleştiriyor Arı sütü nedir? Arı sütü, arılar tarafından üretilen beyaz, kremsi yapıda bir sıvıdır. İşçi arılar tarafından üretilen arı sütü, yalnızca kraliçe arı tarafından tüketilir. ... Bağışıklık sistemini güçlendiren arı sütü birçok hastalığa karşı korurken, aynı zamanda gençleştiriyor 🐝

Arı sütü nedir?
Arı sütü, arılar tarafından üretilen beyaz, kremsi yapıda bir sıvıdır. İşçi arılar tarafından üretilen arı sütü, yalnızca kraliçe arı tarafından tüketilir. Kraliçe arının diğer arılara kıyasla 10 kat daha uzun yaşaması, çok daha iri olması, günde 2500 kez yumurtlayabilme kapasitesi, zengin içerikli bir besin olan arı sütü sayesinde mümkün olabilmektedir.

Nasıl tüketilir?
Balın içerisine karıştırılıp macun gibi tüketilebilen arı sütü, tek başına ya da içeceğe karıştırılarak da alınabilir. Çok fazla miktarlarda tüketilmemeli, günde maksimum 1 gram kadar kullanılmalıdır. Küçük çocuklarda miktar yarıya indirilebilir.

Faydaları nelerdir?
A, B1, B2, B3, B5, B6, B9 (folik asit), B12, C, D, E, K vitaminleri bakımından zengindir.
Kalsiyum, bakır, demir, florin, iyot, demir, magnezyum, manganez, fosfor, potasyum, selenyum, sodyum, sülfür, çinko minerallerini içerir.
17 çeşit aminoasit içeren arı sütü, bağışıklık sistemini güçlendirmek için birebirdir.
Pet şişe, biberon gibi şeffaf plastik ürünlerden geçerek sağlığımızı olumsuz etkileyen, çocuklarda büyüme ve davranış bozukluklarına neden olabilen Bisfenol A (BPA) maddesinin etkilerini azaltır.
Kan basıncını düzenleyerek tansiyon ve benzeri şikayetlerin azaltılmasını sağlar, kalp-damar sağlığını korur.
Enerji verir, vücudu canlandırır.
Stresin vücut üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olur.
İçeriğindeki vitamin ve mineraller vücuttaki kolajen üretimini destekleyerek saçlara ve cilde güzellik, canlılık verir.
Çok iyi bir yara iyileştiricidir.
Şeker hastaları tarafından güvenle kullanılabilecek bir ürün olan arı sütü, kan şekerini dengelemeye yardımcıdır.
Beyin sağlığını ve sinir sistemini korur, Alzheimer gibi hastalıklara karşı korunmayı kolaylaştırır.
Doğurganlığı destekler. Düzenli olarak tüketilen arı sütü, sperm sayısını artırmaya yardımcı olduğu gibi kadınlarda da hormonal dengeyi korumaya yardımcı olur.
Mevsim geçişlerinde yaşanan yorgunluk, aşırı uyku isteği gibi durumları engeller.
Depresyon, kaygı, panik atak benzeri psikolojik rahatsızlıkları atlatmaya yardımcı olur.
Read more
 #gününbesini #ceviz #tammevsimi #tazeceviz #bebekler #ekgida #blw #bebekyemekleritarifleri ...
Media Removed
#gününbesini #ceviz #tammevsimi #tazeceviz #bebekler #ekgida #blw #bebekyemekleritarifleri #sağlıklıbebek #coçuk Rahat uyumaya yardımcı olduğunu biliyor musunuz? Bunun nedeni içinde melatonin olması... Araştırmacılar ceviz yiyenlerin kanındaki melatonin seviyesinin ... #gününbesini #ceviz #tammevsimi #tazeceviz #bebekler #ekgida #blw #bebekyemekleritarifleri #sağlıklıbebek #coçuk

Rahat uyumaya yardımcı olduğunu biliyor musunuz? Bunun nedeni içinde melatonin olması... Araştırmacılar ceviz yiyenlerin kanındaki melatonin seviyesinin üç kat arttığını gözlemlemiş. Çok etkili bir antioksidan.Kalp damar sağlığı açısından çok önemli bir besin. Kemikleri güçlendiriyor, zekayı açıyor. Beden sağlığına olduğu kadar ruh sağlığına da çok iyi geldiği biliniyor. Diğer kuruyemişlere oranla cevizin omega-3 yağ oranı daha yüksek. Aynı zamanda tiyamin, B6, folik asit, fosfor, magnezyum, bakır gibi vitamin ve minerallerden de zengin. Çok iyi bir E vitamini kaynağı. Cevizin şekli tıpkı insan beynine benziyor. Birçok kültür onun “beyin besini” olarak kabul etmiş durumda. Asya’da öğrenciler sınavdan önce ceviz yiyor. Bizdeki küp şekerin yerine çok daha sağlıklı bir uygulama olduğu kesin :)
Read more
Mezolift edir ? Mezolift yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. 02862141818 ☏05061671256 #drmeltemçetin ... Mezolift edir ? Mezolift yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle ...
Media Removed
Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte ... Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Mezolift edir ? Mezolift yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir. 02862141818 ☏05061671256 #drmeltemçetin ... Mezolift edir ? Mezolift yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Canim Cananıma minicik dokundum <span class="emoji emoji1f60d"></span>🤗<span class="emoji emoji1f618"></span> Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en ...
Media Removed
Canim Cananıma minicik dokundum 🤗 Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek ... Canim Cananıma minicik dokundum 😍🤗😘
Mezolifting nedir ? Mezolifting,yüz gençleştirmede en etkili yöntemlerden biridir. Genellikle A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hiyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir karışım haline getirilerek derinin alt tabakalarına enjekte edilir.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Yüz seklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında bir yenilik olan Bio Expander; cilt altında kolaylıkla yerleşerek zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları desteklip, hacim kazandırmaktadır. ... Hem volüm içeren çapraz bağlı hyaluronic asit, hem de cilde su ve nem veren ... Yüz seklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında bir yenilik olan Bio Expander; cilt altında kolaylıkla yerleşerek zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları desteklip, hacim kazandırmaktadır. ... Hem volüm içeren çapraz bağlı hyaluronic asit, hem de cilde su ve nem veren saf hyaluronic asit içerir
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Atalık tohum olarak bilinen siyez buğdayının tek mucizesi, ekmeklerimizi daha lezzetli yapmak ...
Media Removed
Atalık tohum olarak bilinen siyez buğdayının tek mucizesi, ekmeklerimizi daha lezzetli yapmak değil. Gıda Mühendisi Tuğba Bayburtluoğlu, en çok Kastamonu bölgesinde üretilen siyezin lif ve doymamış yağ açısından zengin olduğunu söylüyor ve ekliyor; “Temiz beslenmede önemli bir ... Atalık tohum olarak bilinen siyez buğdayının tek mucizesi, ekmeklerimizi daha lezzetli yapmak değil. Gıda Mühendisi Tuğba Bayburtluoğlu, en çok Kastamonu bölgesinde üretilen siyezin lif ve doymamış yağ açısından zengin olduğunu söylüyor ve ekliyor; “Temiz beslenmede önemli bir rol oynayan siyezin içeriğinde birçok vitamin ve folik asit mevcut. Aynı zamanda glisemik indeksi düşük ve glüten oranı çok az.” Siyezi birçok farklı şekilde kullanman mümkün. Pazar kahvaltılarına pankek yapmaya ne dersin? 📸: @healthienut
Read more
Yüz seklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında bir yenilik olan Bio Expander; cilt altında kolaylıkla yerleşerek zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları desteklip, hacim kazandırmaktadır. ... Hem volüm içeren çapraz bağlı hyaluronic asit, hem de cilde su ve nem veren ... Yüz seklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında bir yenilik olan Bio Expander; cilt altında kolaylıkla yerleşerek zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları desteklip, hacim kazandırmaktadır. ... Hem volüm içeren çapraz bağlı hyaluronic asit, hem de cilde su ve nem veren saf hyaluronic asit içerir
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #dövme #vitamin # #instalike #instagood #ciltbakımı #leke #genişgözenek #ciltgençleştirme #abiye #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #ayakkabı #çanta #sivilcetedavisi #aksesuar #takiben.
Read more
Gençlik aşısı (IAL-Sistem), zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, ...
Media Removed
Gençlik aşısı (IAL-Sistem), zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan bir tedavidir. Tedavinin temelinde cilde uygulanan “hyalüronik asit” bulunmaktadır. En çok bebek cildinde bulunan “hyalüronik ... Gençlik aşısı (IAL-Sistem), zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan bir tedavidir. Tedavinin temelinde cilde uygulanan “hyalüronik asit” bulunmaktadır. En çok bebek cildinde bulunan “hyalüronik asit”, cilde nem, parlaklık, esneklik ve canlılık verir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajenin de yapı taşı olması itibariyle, cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlamakta, diğer taraftan kolajen üretimini tetikleyerek cildin sağlıklı ve sıkı kalmasına etki etmektedir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği “yenilenme” ve dokularda yarattığı “geri dönüşüm” sebebiyle “gençlik aşısı” olarak anılmaktadır.
☎📞02862141818
☏📞05061671256
#gençlikaşısı #mezolifting #drmeltemçetin #vitamin #mezoterapi #dolgu #botoks #gözçevresi #somon #vitamin #gençlikasısı #kırışıklıktedavisiçanakkale #kırışıklık #ciltgençleştirme #kalıcı #doğal #smile #prptedavisi #somondna #ciltgermeyontemi #boyundakırışıklık #botoks #dolgu #sivilcetedavis #ayakkabi #çanta #kolye #makyaj #gecekıyafeti #gelinlik #sivilcekremi #ojesizgezmeyenlerkulubu
Read more
 #Repost @madamesahin with @get_repost ・・・ Öncelikle bu postu güneş kremi ile ilgili benim gibi ...
Media Removed
#Repost @madamesahin with @get_repost ・・・ Öncelikle bu postu güneş kremi ile ilgili benim gibi yanlış ya da eksik bilgileri olan anneler için paylaşıyorum Sevgili eşim @gokhsahin günlerce araştırdı sağolsun🏻Açıkçası bebiş olana kadar bu markanın varlığını bile bilmiyodum ... #Repost @madamesahin with @get_repost
・・・
Öncelikle bu postu güneş kremi ile ilgili benim gibi yanlış ya da eksik bilgileri olan anneler için paylaşıyorum😌 Sevgili eşim @gokhsahin günlerce araştırdı sağolsun🙏🏻Açıkçası bebiş olana kadar bu markanın varlığını bile bilmiyodum🙈
Peki yanlış bildiğimiz şeyler neler ve aslında bebekler ve çocuklar için güneş kremi nasıl olmalı; ✨ Öncelikle hep sanırız ki koruyucu faktör ne kadar fazlaysa koruma yüzdesi de o kadar fazla ama aslında öyle değilmiş🤔 Yani 50 faktörlü güneş kremi %98 koruyorsa, 30 faktörlü de %95 koruyormuş. Aradaki %3 lük faktör için 50 faktörlüye daha fazla kimyasal konuyormuş 🙄 Ve zaten hiç bir krem de %100 korumuyomuş.
✨Tamamıyla doğal içerikten oluşması gerekiyor kremin, hiçbir kimyasal madde olmaması gerekiyor. Peki içinde neler olmamalı bu çok önemli ; paraben, sls glüten, fitalat, 1,4 dioxane vitamin A, BPA parfüm, silikon ve yapay kokulandırıcı gibi zararlı maddelerin hiç biri bulunmamalıdır. ✨ Test sonuçlarına göre lezyon ve tümör oluşumlarını hızlandırdığı kanıtlanan A vitamini bulunmamalıdır.(Mesela vitamin diye önemsemezdim herhalde ama A vitaminin zararları da varmış🙄)
✨ Güneş koruyucuların laboratuvar testlerini yapan EWG (Environmental Working Group)’ye göre insana ve doğaya en az zararlı ürün seçilmiştir.Böyle bir şirket olduğunu bile bilmezken, gerçekten sitesine girdik ve bir sürü liste vardı, ama sadece Trukid markası vardı güneş kremlerinin arasında🤔
✨ Amerika Birleşik Devletlerinde 2011 yılının en doğal içerikli güneş koruyucusu seçilmiş ve tüketicinin birinci tercihi olmasından ötürü tüketici ödülü almıştır 👏🏻
✨Son olarak İçindekiler; %20 çinko oksit, aloe barbadensis yaprak suyu, hindistancevizi, poligliseril 4 izostearat, heksil laurat, setil dimetikon, hintyağı, epsom tuzu, ayçiçeği tohumu yağı, jojoba tohumu yağı, salatalık meyve özü, yeşil çay yağı, tokoferol, nar suyu, hiyalüronik asit, TruKid tescilli koku karışımı.
Çocuklarımız için en iyisini araştırıp en iyisini kullanmaya çalışıyoruz tabiki.
Bütün anneler bebişleriyle birlikte güneşten korkmadan mutlu mutlu bir yaz geçirsin inşallah🙏🏻
#trukid #güneşkremi #çocukgüneşkremi #güneşkoruyucu
Read more
Leke tedavisinde tek seansta elde ettiğimiz yoğun bakım mezoplus paketimizin ilk seansi... VITAMIN ...
Media Removed
Leke tedavisinde tek seansta elde ettiğimiz yoğun bakım mezoplus paketimizin ilk seansi... VITAMIN C AMPULUMUZUN OZELLIKLERI..Melanyc Peptide; biyomimetik peptitler, stabil C vitamini, Arbutin ve farklı bitki özlerinin bulunduğu 9 aktif içeriğe sahip, beyazlatıcı ve pigmentasyon ... Leke tedavisinde tek seansta elde ettiğimiz yoğun bakım mezoplus paketimizin ilk seansi... VITAMIN C AMPULUMUZUN OZELLIKLERI..Melanyc Peptide; biyomimetik peptitler, stabil C vitamini, Arbutin ve farklı bitki özlerinin bulunduğu 9 aktif içeriğe sahip, beyazlatıcı ve pigmentasyon önleyici bir kozmetik formülasyondur. Formülasyonu sayesinde DOPA ve tirozin enziminin aktivitesini azaltarak melanin biyosentezini inhibe eder, tüm cilt tiplerinin renk tonunu eşitlemeye ve cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Antioksidandır, reaktif oksijen türlerini (ROS) nötralize ederken, kolajen sentezini geliştirir.

Teknolojinin geldiği son nokta!
4 MUHTEŞEM MAKİNE 1 MUCİZE SONUÇ
1 Aşama -MEDİKAL ROBOT İLE TEŞHİS
Sphere 2 Medikal Robot ile cildinize uygulanacak bakımın yoğunluğu ve uygun ürünler belirlenir. %99,9 hatasız teşhis ile JOJO MAY YOĞUN BAKIM MEZO PLUS+ ritüeliniz başlar.

2 Aşama -ABRASION KRİSTALLE HASSAS CİLT SOYMA
Güneşten ve çevre faktörlerden hasar görmüş, lekelenmiş, matlaşmış cilde mikro kristaller ile hassas cilt soyma yapılır.

3 Aşama -MEZOTERAPİ İLE MUCİZE KIRIŞIKLIK ONARIMI
Kişiye özel mezoterapi başlıklarıyla %40’a kadar saflaştırılmış hiloronik asit cilt altına yükleme yapılır. 8 ay boyunca nem verir ve kolojeni tetikler.

4 Aşama -ULTRASOUND İLE 3D YÜZ GERME VE ŞEKİLLENDİRME
Alman SONO EFFECT güzellik ünitesi ile ciltteki gözenekler kapatılır. Sarkık, kırışık ve yağlı bölgelere anti aging jel yardımıyla şekillendirme ve yüz germe yapılır. Cilde uygun maske ve kremlerle 90 dk’lık JOJO MAY YOĞUN BAKIM MEZO PLUS+ sona erer. Randevu ve bilgi için 02126721829

#galvano
#galvanicakim
#kasguclendirme
#yuzkasi
#antiaging
#ciltbakimi
#vucutbakimi
#epilasyon #kubratoksoy
Read more
Loading...