Loading Content...

Beni bu repost instagram

Loading...


Unique profiles
26
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Hayal Kahvesi Kocaeli, Yalıkavak, Muğla, Turkey, Ella Tasarım
Average media age
904.3 days
to ratio
4.4
Daha net ifade edilemezdi! Şu koltuk sevdasından artık vazgeçseniz de biz de gerçekten gönül verip ...
Media Removed
Daha net ifade edilemezdi! Şu koltuk sevdasından artık vazgeçseniz de biz de gerçekten gönül verip sizlerin beceremedeğini artık becersek ve ülkemize sahip çıksak! Siz o koltukta oturmaya devam ettikçe ben ve benim gibi bir sürü vatanseverin oyunu bundan sonra kaybedeceksiniz! #Repost ... Daha net ifade edilemezdi! Şu koltuk sevdasından artık vazgeçseniz de biz de gerçekten gönül verip sizlerin beceremedeğini artık becersek ve ülkemize sahip çıksak! Siz o koltukta oturmaya devam ettikçe ben ve benim gibi bir sürü vatanseverin oyunu bundan sonra kaybedeceksiniz!
#Repost @kaansekban.sacmalar
・・・
Sayın @kilicdaroglu , basın toplantınızı baştan sona izlemiş birisi olarak içine düştüğüm hayret ve hayal kırıklığını paylaşmak isterim. Zira sonuçları bilmeden bu toplantıyı izleyen birisi seçimi kazandığınızı zannedebilir. Neden mi?
❗️AKP'deki düşüşü partinizin başarısına bağladınız ancak partinizin %22'ye düşmesini açıklayamadınız.
❗️Partinizin 40 yıldaki en yüksek oyunu almış adayını tebrik etme nezaketini bile göstermediniz. Basın sorusu gelene kadar adını ağzınıza bile almadınız.
❗️Sayın @vekilince 'nin seçimi kazananları tebrik etmesini eleştirdiniz. Zaten kendisi de tek adamlık rejimine dönüşebilmesi riskine vurgu yapmıştı ancak girdiği yarıştaki rakibini tebrik etmeyi de ihmal etmedi.
❗️Sandıkları o kadar iyi kontrol ediyordunuz da kurmaylarınızın sayım sırasında canlı yayına çıkıp "2. tura kaldık" şeklindeki açıklamalarıyla halkı galeyana getirmesini yine açıklayamadınız. Malesef İstanbul'da bile pek çok sandıkta gözlemciniz yoktu.
❗️Koltuk sevdası olanların bu partide yeri yoktur dediniz ancak kaç seçim kaybetmenize rağmen o koltuğu bırakmadınız. En çok çalışan pek çok genç ismi liste dışı bırakıp Sağlık durumuna rağmen Deniz Baykal'ı aday göstermek mi koltuk sevdasına karşı durmak?
❗️Genel başkanlığa devam etmeniz halinde partinizdeki "yapılan yol ve köprüleri kemirirler, artık buzdolaplarını yalayarak beslenirler" şeklinde diğer partilerin seçmenlerini hakir gören Mahmut Tanal gibi adamları partide tutarak gerçekten iktidar ortağı olabileceğinize inanıyor musunuz?
❗️Son olarak Adalet Yürüyüşü, İYİ Parti'ye verdiğiniz destek ve nezaketinizi demokrasi adına takdire şayan bulduğumu belirterek bir vatandaş olarak teşekkürlerimi iletiyor, ancak başında siz ve yönetiminizin bulunduğu bir CHP'ye yerel ya da genel hiçbir seçimde asla oy vermeyeceğimi beyan ediyorum.
Not: Twitter'da yıllar önce beni engellemiştiniz, instagram'da da engelley
Read more
Loading...
Bu güzel haberi, 2 takipçimize bu kitabı hediye ederek kutlamak istiyoruz. @dogannovus ve @dogan_kitap ...
Media Removed
Bu güzel haberi, 2 takipçimize bu kitabı hediye ederek kutlamak istiyoruz. @dogannovus ve @dogan_kitap Instagram hesaplarını takip et, görselimizin altına 2 arkadaşını etiketle, Liz Behmoaras'dan Sevmenin Zamanı kitabını kazanacak 2 takipçimizden biri sen ol! (Yarışma Perşembe ... Bu güzel haberi, 2 takipçimize bu kitabı hediye ederek kutlamak istiyoruz. @dogannovus ve @dogan_kitap Instagram hesaplarını takip et, görselimizin altına 2 arkadaşını etiketle, Liz Behmoaras'dan Sevmenin Zamanı kitabını kazanacak 2 takipçimizden biri sen ol! (Yarışma Perşembe günü sonuçlanacaktır.) #Repost @mollaoglunermin
・・・
Tam 7 yıl önce yayımlanmış. 3 baskı yapmış. İçinde benden de minicik bir parça olan bu çok sevdiğim LİZ BEHMOARAS romanının ilk çeviri haklarını bugün RUSYA’ya sattık. Evet şekerim yahu güya tatildeyiz! Elimin altında bilgisayar varsa çalışmayıp #şahanekocademirtaş gibi oyun mu oynayayım? Bi eve bir oyuncu yeter. OOO ÇOK SEVİNÇLİYİM, yıllardır Ruslara bir şey satamadığım için dost ve kardeş Ruslara öfkelenip duruyordum. Bu kitapla kader değişsin, Ruslar Türkçeden çeviriler okusunlar, daha çok Rusça-Türkçe çevirmen bulalım, herkes birbirini sevsin, sen beni sev şekerim, dünyaya SEVMENİN ZAMANI gelsin. @lizbehmoaras #17072018nermin #turkishliterature #turkishliteratureinrussian #turkishliteratureintranslation #sevmeninzamanı #lizbehmoaras #kalemagency #kalemajans @dogan_kitap
Read more
Arkadaşlar nedir bu Penguen Medya ve Figaro Kuaför'ün saçlarımla derdi... Son kararı siz verin. ...
Media Removed
Arkadaşlar nedir bu Penguen Medya ve Figaro Kuaför'ün saçlarımla derdi... Son kararı siz verin. Sizce DOĞAL hali ile kalmalı mı DEĞİŞMELİ mi? Beni de kurtarın!!! #hairstyle #figarokuaför @figaroconceptkuafor #instagood #instagram #like4like #repost #life #smile #cute #likeforlike ... Arkadaşlar nedir bu Penguen Medya ve Figaro Kuaför'ün saçlarımla derdi... Son kararı siz verin. Sizce DOĞAL hali ile kalmalı mı DEĞİŞMELİ mi? Beni de kurtarın!!! #hairstyle #figarokuaför @figaroconceptkuafor #instagood #instagram #like4like #repost #life #smile #cute #likeforlike #istanbul #turkey
Read more
BEN SENDEN VAZGEÇTİM... Sen Yüreğimde, Defne Dalında Solmaz Bi̇r Çiçek Gibiydin... Nadide Bulunan ...
Media Removed
BEN SENDEN VAZGEÇTİM... Sen Yüreğimde, Defne Dalında Solmaz Bi̇r Çiçek Gibiydin... Nadide Bulunan Bir Kuş Misali,Sanki Cennetten Uçarak Gelirdin... Sen Yüreğinde Bana Sevginden Bir Yer Etmedin... Neyleyimki BEN SENDEN VAZGEÇTİM İçimdeki Dört Mevsimlik Hasadı Kurak Eyledin, İçilir ... BEN SENDEN VAZGEÇTİM... Sen Yüreğimde, Defne Dalında Solmaz Bi̇r Çiçek Gibiydin...
Nadide Bulunan Bir Kuş Misali,Sanki Cennetten Uçarak Gelirdin...
Sen Yüreğinde Bana Sevginden Bir Yer Etmedin... Neyleyimki
BEN SENDEN VAZGEÇTİM

İçimdeki Dört Mevsimlik Hasadı Kurak Eyledin,
İçilir Saf Temiz Suyumu, Çamurlu Bulanık Ettin,
Sevgiden Düz Olan Gönül Yollarımı Dik Bayır Eyledin,
Yüreğimdeki Sığ Çukurları Bataklıktan Derin Ettin.

Neyleyimki
BEN SENDEN VAZGEÇTİM... Kötü Sözlerinle Acımasızca Göğsümü Kestin,
Sen Diye Atan Yüreğime Paslı Neşterler Diktin,
Gönül Dilime Gem Vurup Beni Suskun, Lal Ettin,
Aşkla Bakan Gözlerime Ateşten Demir Miller Çektin.

Neyleyimki
BEN SENDEN VAZGEÇTİM

Çakıl Taşı Gözlerinden, Buğday Kokan Teninden,
Türküler Söyleyen Dilinden,Sevgi Cümleleri Yazan Kaleminden,

Neyleyimki
BEN SENDEN VAZGEÇTİM...
BEN SENDEN VAZGEÇTİM... Bilger Güneş
#love #like4like #repost #radio #life #smile #cute #follow #şair #turkey #istanbul #instagram #aşk #night #smart #new #story #lovely #loveyou #news #holiday #friday
Read more
 #Repost @acepkimim #alinti || "Ey Oğul! Lokman Hekim'in oğluna şöyle bir öğüt verdiği rivayet ...
Media Removed
#Repost @acepkimim #alinti || "Ey Oğul! Lokman Hekim'in oğluna şöyle bir öğüt verdiği rivayet edilmiştir: "Ey oğulcağızım, Seher vakitlerinde uyuyarak, öten horozu kendinden akıllı kılmayasın." Şair ne güzel söylemiştir! "Gece ben uyurken, bir daldaki güvercin aşkından ağlıyordu, Allah'ın ... #Repost @acepkimim #alinti || "Ey Oğul!
Lokman Hekim'in oğluna şöyle bir öğüt verdiği rivayet edilmiştir: "Ey oğulcağızım, Seher vakitlerinde uyuyarak, öten horozu kendinden akıllı kılmayasın." Şair ne güzel söylemiştir!
"Gece ben uyurken, bir daldaki güvercin aşkından ağlıyordu,
Allah'ın evine yemin olsun ki, yalancıyım ben,
Âşık olsaydım eğer, ağlamakta güvercinler beni geçemezdi.
Kendimi Rabbime âşık zannederdim.
Oysaki hayvanlar bile ağlarken ben ağlamıyormuşum." . .
.
.
#kitapyorumu
Yoldayız belki ama nereden ve nereye yürüyeceğimizi bilmeden yürüyoruz. Bu kıymetli eser yolun neresinden yürüyeceğimizi gösteriyor. Doğru yöne yürümeyi bırak koşasın geliyor. Yanından ayırma. Varsa gücün ezberle. Ama en önemlisi uygulayabilmek için çabala.
Selametle.
.
.
#book  #onerikitap  #kitap  #vsco  #love #instagram  #instragoods  #instragood  #canon #yazar  #siir  #okumalistem  #okuyorum  #okudubitti   #книга  #buch  #كتاب  #libri  #livre  #libro  #książka #livro  #carte  #black #imamgazali #eyogul #öğüt
Read more
 #Repost @ugurludukkan with @repostapp. ・・・ Uğurlu dükkan 2007 yılında buralar dutlukken uykumda ...
Media Removed
#Repost @ugurludukkan with @repostapp. ・・・ Uğurlu dükkan 2007 yılında buralar dutlukken uykumda yarattığım bir siteydi evet adı dükkan ama kendi bir web sitesiydi. Facebook yeni yayılmış, twitter henüz tutulmamış, instagram kollektif bilinçten çekilmemişti. GG'ye rakip olmak ... #Repost @ugurludukkan with @repostapp.
・・・
Uğurlu dükkan 2007 yılında buralar dutlukken uykumda yarattığım bir siteydi😂 evet adı dükkan ama kendi bir web sitesiydi. Facebook yeni yayılmış, twitter henüz tutulmamış, instagram kollektif bilinçten çekilmemişti. GG'ye rakip olmak ise düşüncede harikaydı... Çocukluğumdan beri hep bir iş fikrim, birilerine fayda sağlayacak projelerim oldu. Altın Örümcek'li bir sosyal sorumluluk sitem bile var.
Yaratıcı bir girişimciyim ama çok yavaş kalırım hemen harekete geçemem, dışarıdan motivasyon beklerim çünkü ne zaman harakete geçsem başarılı olurum ve tuhaf ki bunu bilmek beni çok korkutur. 😁 farkındalıklı yaşamı tercih edenler için bu tip yüzleşmeler ilginç gelmeyecektir.
Bahaneleri çeşitli ama altta yatan sebebin KORKU olduğu bir 7 yıl bekledim.
Şimdi ise harekete geçmiş olmamın sonucu bana harika hissettiriyor. Uğurlu dükkan Kermeslerde, yılbaşı etkinliklerinde gözükmeyip, ünlülerin bloggerların sayfalarını süslemediği, İG takipçisi yeni yeni 1000'e yaklaştığı halde stoklarını tüketen harika müşterilere sahip. (Saydıklarıma asla karşı değilim yeni projemize ağırlık verdiğimizden hiç zaman ayıramadım Tamam tamam üfff duyulmaktan korkuyorum 😂😂😂 şarkı söylerken bile dinleyenlerin gözlerini kapattırırım ben)

Eğer inandığınız, yeteneğiniz olan ve ticarete dönüştürmeye çekindiğiniz bir iş fikriniz varsa lütfen artık ertelemeyin... Harekete geçmek için motive edilmeyi beklemeyin... Denemeden asla bilemeyeceksiniz... Aklınızdan geçenleri çok iyi biliyorum, hatta o üşenmelerinizin veya kaynak yokki bahanelerinizin altında bile yetersizlik, başarısız olma korkularınız yatıyor. Lütfen buna kanmayın. Kimse beğenmese bile o size ait olduğu için bile çok çook güzel... Geçenlerle O sese katılan bir kız kimse dönmese bile kendime güveniyorum sonuç ne olursa olsun ben çok iyiyim ve orada eğlenicem dedi... Kimse dönmedi O sahne kendine göre ebru gündeşti, çok eğlendi kocaman gülümsedi, fikri hiç değişmedi ve teşekkür edip indi. Taktir ettim... Hepimiz için; esasında etrafımızı kuşatmış olan aşk, keyif, sağlık, para ve başarıya bir çırpıda kavuşmamızı sağlayan kalıplarımızdan özgürleşmeyi diliyorum
#ayneyazasımvarmış #2016dileğim #
Read more
Loading...
 #Repost @hayat_kitapta_sakli (@get_repost) ・・・ #okudumbitti <span class="emoji emoji1f4cc"></span>”İnsanlar parfüm markalarını ...
Media Removed
#Repost @hayat_kitapta_sakli (@get_repost) ・・・ #okudumbitti ”İnsanlar parfüm markalarını tartışadursun hangisi daha iyi diye. Rabbim bana öyle bir kokuyu tattırdı ki evlat adı altında... Gerisi sadece dünyevi hikaye...” ”Sevildiğini sandığı yerde başlıyor kendini ... #Repost @hayat_kitapta_sakli (@get_repost)
・・・
#okudumbitti
📌”İnsanlar parfüm markalarını tartışadursun hangisi daha iyi diye.
Rabbim bana öyle bir kokuyu tattırdı ki evlat adı altında...
Gerisi sadece dünyevi hikaye...”
📌”Sevildiğini sandığı yerde başlıyor
kendini kandırmacaları insanın...
Önce kendine yalan söylüyorsun...
Sonra mutluyum diye herkese..."
✔️Nice kadınlarımız var etrafımızda şiddete maruz kalan,evlatları uğruna hep sessiz kalıp,kendi iç dünyasına gömülen onların sesi oluyor bu kitap.Özellikle genç kızlarımız okuduğunda gözleri Aşk ile kör olmuşken böyle bir ilişki ile karşı karşıya gelirlerse ders almaları için yazılmış adeta👌🏻
#kitapkonusu ✔️ilk aşkı ,gözü hiç bir şey görmeyen,Tutku ile bağlanmış sevdiğine Nida,tatışmalarında bile kendini haksız gören “beni kıskanıyor,seviyor”diye düşünen yediği tokatı aşk,mutluluk sandığı şiddeti,makyaj ile kamufle etmeye çalışan,bir özür ile kendine yenik düştüğünün farkında bile değil,evlendikten sonra neler mi yaşanıyor siz tahmin edin,sayfaları sinirle çevirdim,yapma demekten mahvoldum ama sonunda koca bir ohhhhh çektim.İşte kadın budur 👏🏻👏🏻
❤️pia ‘nın ikinci kitabını okudum ve hayran kaldım,kalemine yüreğine sağlık,hep yazın bizler okuyalım📚Ders veren,kendi iç sesini dışarı çıkartmayı sağlayan ,sessiz kalan ,bizim kadınların yazarı @piagridenbozma kaf dağı’ndaki yazarlardan değil ,tam yanıbaşımızda ,bir arkadaş bir dost gibi ,sevgisini yüreğinde hissediyorsunuz mutlaka kitabını okuyup,tanışın ne demek istediğimi anlayacaksınız ❤️❤️❤️
Beraber okuduğum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum,nice böyle güzel kitaplarda buluşmak dileğiyle 🙏🏻📚❤️
#kadınaşiddetehayır #aldatılmak #ihanet #kadın #kitap #kitapyorumu #instagood #instagram #instalike #bookstagram #hayat_kitapta_sakli #kitapvatani #üveykırmızı
Read more
 #Repost @ezgioneriyor with @get_repost ・・・ TruKid - Summer Daily Spf30 <span class="emoji emoji2600"></span>️ Sonunda bahar geldi<span class="emoji emoji1f338"></span> ...
Media Removed
#Repost @ezgioneriyor with @get_repost ・・・ TruKid - Summer Daily Spf30 ️ Sonunda bahar geldi Güneş iyice etkisini göstermeye başladı. Malum Lina’da beyaz tenli ve hassas ciltli olduğu için güneş kremi sürmeden dışarı çıkaramıyorum. ️Güneş kremi alacağım dönem çok araştırdım ... #Repost @ezgioneriyor with @get_repost
・・・
TruKid - Summer Daily Spf30 ☀️ Sonunda bahar geldi🌸 Güneş iyice etkisini göstermeye başladı. Malum Lina’da beyaz tenli ve hassas ciltli olduğu için güneş kremi sürmeden dışarı çıkaramıyorum.
▪️Güneş kremi alacağım dönem çok araştırdım ve anneler tarafından çok beğenilen önerilen Trukid markasının sunny days daily isimli güneş koruyucusunda karar kıldım. Ayrıca yalan haber değilse bazı sitelerde bu güneş kreminin ödül aldığını okudum🤔
▪️Gerçi beni ikna eden kısmı organik ve içerisinde koruyucu herhangi bir maddenin olmaması oldu. Ben @bebekhouse internet sitesinden satın aldım.
▪️Fiyat: 99,90 tl•

#trukid #sunnydays #babycare #babyskin #trubaby #momanddaughter #instagood #instagram #instadaily #instablog #instagramers #instablogger #güneşkremi #guneskremi #trukidgüneşkremi #bebekgüneşkremi #çocukgüneşkremi #güneşkoruma
Read more
Loading...
#Repost @soydankizgin ・・・ Varol Yaşaroğlu'nun Stop Motion atölyesindeki ilk çalışmamı sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyorum. Hikâye hayli hüzünlü aslında; Fil Necati parkenin üzerinde aheste aheste gezerken, yıllar önce evlatlık verilmiş olduğunu düşündüğü ikiz kardeşini ... #Repost @soydankizgin
・・・
Varol Yaşaroğlu'nun Stop Motion atölyesindeki ilk çalışmamı sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyorum. 😊

Hikâye hayli hüzünlü aslında; Fil Necati parkenin üzerinde aheste aheste gezerken, yıllar önce evlatlık verilmiş olduğunu düşündüğü ikiz kardeşini görür, bağırır, koşar arkasından ama kardeşi onu duymaz. Gerçi bir ara arkasına bakar ama hızını durup bekleme, hattâ hızını kesmez, aksine daha da hızlanır. Fil Necati topukları yağlar, nefes nefese koşar kardeşinin ya da kardeşi sandığı filin peşinden.

Sonunda yetişir, "Kardeşim, dur, beni tanımadın mı?" diye bağırır, ama yine karşılık bulamaz, bu durum Fil Necati'yi çileden çıkarır. Elini kaldırdığı gibi filin kulağına bir tokat patlatır; Necati'nin eli öyle ağırdır ki filin kafası gövdesi üzerinde tam tur atar. Fil Necati bu fiskenin, kardeşi sandığını kişinin aklını başına getireceğini umar ama nafile. Fil kardeşin sadece bir tesadüf olduğunu, kaçıp gitmesinden anlar Necati, "Zaten ben eşsisizim, yok benzerim," der, gezinmeye devam eder.

@varolyasaroglu @kralsakir

#instagram #stopmotion #çizgi #motiongraphics #cartoon #çizgifilm #filnecati #varolyaşaroğlu #cartoonist #film #movie #movies #instamovies #cartoonmovie #benimfilmim #fil #elefant #filler #instamovies @kirpi_yapim #kralşakir #kralsakir @varolyasaroglu
Read more
 #Repost @solmazilemakyaj ・・・ Instagramda ilk çekilişimi yapıyorum!<span class="emoji emoji1f60a"></span> <span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f389"></span>Ülkemize yeni gelen ...
Media Removed
#Repost @solmazilemakyaj ・・・ Instagramda ilk çekilişimi yapıyorum! Ülkemize yeni gelen benimde bayılarak kullandığım meşhur beauty blenderlardan birini instagram takipçilerime hediye ediyorum. Yapmanız gereken 2 şey var sadece: 1-instagram hesabımı takip etmeniz 2-bu ... #Repost @solmazilemakyaj
・・・
Instagramda ilk çekilişimi yapıyorum!😊 🎉🎉Ülkemize yeni gelen benimde bayılarak kullandığım meşhur beauty blenderlardan birini instagram takipçilerime hediye ediyorum. 📣📣📣 Yapmanız gereken 2 şey var sadece:
1-instagram hesabımı takip etmeniz
2-bu fotoğrafı instagram hesabınızda #solmazilemakyajcekilis tagiyle paylaşıp beni etiketlemeniz.
Cekilişin bitiş tarihi henüz belirlemedim,instagramdan netleşince duyuracağım. Başarılar herkese 😊 Not:yurtdışına maalesef gönderim yapamıyorum.
Read more
Repost from @patilere.acil.yuva on Instagram: “Küçükçekmece sahil Metrobüs durağından inince ...
Media Removed
Repost from @patilere.acil.yuva on Instagram: “Küçükçekmece sahil Metrobüs durağından inince sahil tarafında geçtim ve terrier bu canı gördüm…” using @RepostRegramApp - Küçükçekmece sahil Metrobüs durağından inince sahil tarafında geçtim ve terrier bu canı gördüm terkedildiği ... Repost from @patilere.acil.yuva on Instagram: “Küçükçekmece sahil Metrobüs durağından inince sahil tarafında geçtim ve terrier bu canı gördüm…” using @RepostRegramApp - Küçükçekmece sahil Metrobüs durağından inince sahil tarafında geçtim ve terrier bu canı gördüm terkedildiği çok açık kirli ve sevgi dolu yanına yaklaştım beni kurtar der gibi baktı bir duyuru yapabilir miyiz belki kurtarma şansımız olur Küçükçekmece/İstanbul... iletisim @shoreshomar
Read more
 #Repost @selenozens with @repostapp ・・・ Melek <span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻 #Repost @aslisen_1907 with @repostapp. ・・・ Ayşenur ...
Media Removed
#Repost @selenozens with @repostapp ・・・ Melek 🏻 #Repost @aslisen_1907 with @repostapp. ・・・ Ayşenur Kamuş... Ölüceksin dediler, yapılacak birşey yok dediler ama allah işte, mucizeleri her an etrafımızda Van'lı inşaat işcisi bir ailenin güzel kızı. 3 yıllık serüveninde neler ... #Repost @selenozens with @repostapp
・・・
Melek 🙏🏻 #Repost @aslisen_1907 with @repostapp.
・・・
Ayşenur Kamuş... Ölüceksin dediler, yapılacak birşey yok dediler ama allah işte, mucizeleri her an etrafımızda ✨
Van'lı inşaat işcisi bir ailenin güzel kızı. 3 yıllık serüveninde neler yaşamamışki. Hikayesini beni çokkk ama çok etkiledi :( Bu güzel kız yemek borusu kanseri, Liv Hospital'da şu anda. Liv Hastenesi Medikal Direktör Prof. Dr. Oktar Asoğlu hiç bir hekimlik ücreti almadan, bir çok doktorun cesaret edemedyip Yapmadığı, açıp ta yapamam dediği ameliyatı ekibiyle beraber yapmış. Yaşayabilmes için 2-3 ameliyat daha gerekli. Gözlerindeki enerji inanılmaz, umutlu, hevesli, ve tek istediği boğazından bir lokma yemek geçmesi :(
Tahmin edersinizki hiç paraları yok. Bir çok gönüllü destek oluyor ama eğer sizlerinde gönlünden az çok demeden birşeyler kopar, bir duanızı alırsa çokk mutlu olucaklar. Lütfen ama lütfen sizde dokunun Ayşenur'a 🙏
Daha detaylı bilgi için Liv Hastanesinde ufuk hn var, ondan da bilgi alabilrsnz.+90 (530) 662 78 61
Ayrıca bir hesap ( hastanenin hesap numarasıdır) var, 10 lira ile 10 bin lira hiç farketmez, kim ne kdr verebiliyorsa diye paylaşıcam 🙏 MLP Sağlık hizmetleri, Ulus Şubesi; Akbank Rumeli Kurumsal Şube, iban: 5700 0460 1232 8880 0001 2107 AÇIKLAMA kısmına mutlaka Ayşenur için yazın lütfen. Hastana hesap numarası olduğu için bilemezler kimin adına yatırıldığını, unutmayın lütfen.
Bu karamsar günlerde Ayşenur'a umut olmak isteyen hayırseverleri bekliyoruz, hadi instagram gücünü göster. #livhospital #livhastanesi #aysenurkamus #oktarasoglu
Read more
Loading...
Prova ve ürün teslimatında muhteşem pozitif enerjileri ile bizi kendilerine hayran bırakan sevgili Acar ailesine minik prensesleri Eliz ile birlikte kutlayacakları nice güzel yaşlar dileriz @edaozerkan @timuracar Repost; 08.08.17/17:17 Geçen sene bugün;ha bugün, ha yarın, ... Prova ve ürün teslimatında muhteşem pozitif enerjileri ile bizi kendilerine hayran bırakan sevgili Acar ailesine minik prensesleri Eliz ile birlikte kutlayacakları nice güzel yaşlar dileriz🎂🌸 @edaozerkan @timuracar
Repost; 08.08.17/17:17🎈
Geçen sene bugün;ha bugün, ha yarın, ha doğdu, ha doğacak derken,bir de baktık ki koca bir seneyi devirmişiz ve minik kızımız 1 yaşına basmış..🎂🌀iyi ki seni doğurmuşum,iyi ki benim kızım olmuş,canım’a can olmuşsun.iyi ki🙏🏻👼🏻benim kıymetli,biricik,minik kızım hayatın boyunca bütün güzellikler seninle olsun ve o gülen gözlerin hiç solmasın meleğimm.❤️bütün bu güzellikler için bin şükür.🙏🏻
Nice adımlara prensesim🎉
Doğum günün kutlu olsun 🎂
seni ç🌀🌀kk seviyoruz❤️ #elizkız1yaşında❤️ Gelen,gelemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz🙏🏻🌸iyi ki varsınız💕

Bu özel günüm de teşekkür etmek istediğim o kadar çok arkadaşım var ki..
öncelikle beni ve kızımı prenses gibi hissettiren @ellatasarim tek kelime ile muhteşemsiniz..👗👏🏻yolculuğumuzun en başından bu yana,her an’ımızı ölümsüzleştiren @studyosuleyman1970 @ismailburhanozsoy @officialmuratalp şahane ekip,harikasınız👏🏻📸doğumdan bu yana bizinle olan @pinkshineevents hepinize teşekkür ederim.🙏🏻
#edaozerkan #edaözerkan #timuracar #elizkız #instagram #instalike #instafoto #instagood #hayatandanibarettir #yesmutluluk #maşallahdiyelim 🌀
Read more
TAM DESTEK BİZDEN SİZ DE DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN #Repost @aslidemirkann ・・・ Engellerle senelerce ...
Media Removed
TAM DESTEK BİZDEN SİZ DE DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN #Repost @aslidemirkann ・・・ Engellerle senelerce mücadele etmiş, engellere yenilmemiş, engelleri olanlara destek vermiş güzel bir gönül Aslı.. Aslı kendi mücadelesini sürdürürken, onun kadar şanslı olmayanların seslerini duyurmak ... TAM DESTEK BİZDEN SİZ DE DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN #Repost @aslidemirkann
・・・
Engellerle senelerce mücadele etmiş, engellere yenilmemiş, engelleri olanlara destek vermiş güzel bir gönül Aslı.. Aslı kendi mücadelesini sürdürürken, onun kadar şanslı olmayanların seslerini duyurmak için çaba sarfediyor. Lütfen Aslı’yı ve mücadelesini onu YouTube da ve Instagram da takip ederek destekleyin.. #Repost @aslitumerr with @get_repost
・・・
Takip ettiğim bütün vlogger’lara göndermek için kendimi ve YouTube kanalımı tanıtan bir yazı yazıyordum. Bir an duraksadım ve halime güldüm bundan 2 ay öncesine kadar çok sayıda takipçisi olan insanların fotoğraflarının altına “ sayfama beklerim” size bir dm artım lütfen bakarmısınız “ tarzı yorumlar yapanları garipserdim ama gelin görün ki bende utana sıkıla da olsa bunları yapıyorum. Çünkü herhangi bir mecrada içerik üretmek motivasyonla ciddi anlamda doğru orantılı. Benim motivasyonum da “ Benim de çocuğum engelli bana onun geleceği için umut verdin” mesajları , bu sebeple daha çok insana ulaşmak için elimden geleni yapıyorum ve yapacağım niye bilmiyorum ama içimi dökmek istedim, iyi de geldi 😊 Bu vesileyle ilk videomu YouTube a yüklediğimden beri bana verdiği sonsuz destek için @iremguzey e çok teşekkür ederim. Keşke hayat bizi hep onun gibi egosu küçük kalbi büyük insanlarla karşılaştırsa. Beni hiç tanımadan takip edenler ,güzel yorumlarını esirgemeyenler size de çok ama çok teşekkürler 🙏🏻💙 içimi döktüğüme göre artık gidebilirim, iyi geceler 😘
Read more
Benim guzel kuzenlerim izmit konserimizde beni ziyarete geldiler, ne iyi ettiler, cok mutlu ettiler ...
Media Removed
Benim guzel kuzenlerim izmit konserimizde beni ziyarete geldiler, ne iyi ettiler, cok mutlu ettiler beni.. Repost from @iremyldz @TopRankRepost #TopRankRepost Kuzenlik bu akşam için çok teşekkür ederiz @yaman_hadi ️ #kuzen #kuzenler #can #canlarım #aile #family #cousin #cousins ... Benim guzel kuzenlerim izmit konserimizde beni ziyarete geldiler, ne iyi ettiler, cok mutlu ettiler beni.. 😊😊 Repost from @iremyldz @TopRankRepost #TopRankRepost Kuzenlik 💕 bu akşam için çok teşekkür ederiz @yaman_hadi ☺️ #kuzen #kuzenler #can #canlarım #aile #family #cousin #cousins #sakarya #adapazarı #instagram #instagood #instapic #instaphoto #instalike #instacool #instalove #instadaily #instahappy #instafamily #kocaeli #izmit #turkey #instaturkey #concert #music #hakanaltun #konser
Read more
Loading...
 #Repost @aslidemirkann ・・・ Engellerle senelerce mücadele etmiş, engellere yenilmemiş, engelleri ...
Media Removed
#Repost @aslidemirkann ・・・ Engellerle senelerce mücadele etmiş, engellere yenilmemiş, engelleri olanlara destek vermiş bir güzel gönül Aslı.. Aslı kendi mücadelesini sürdürürken, onun kadar şanslı olmayanların seslerini duyurmak için çaba sarfediyor. Lütfen Aslı’yı ve mücadelesini ... #Repost @aslidemirkann
・・・
Engellerle senelerce mücadele etmiş, engellere yenilmemiş, engelleri olanlara destek vermiş bir güzel gönül Aslı.. Aslı kendi mücadelesini sürdürürken, onun kadar şanslı olmayanların seslerini duyurmak için çaba sarfediyor. Lütfen Aslı’yı ve mücadelesini onu YouTube da ve Instagram da takip ederek destekleyin.. #Repost @aslitumerr with @get_repost
・・・
Takip ettiğim bütün vlogger’lara göndermek için kendimi ve YouTube kanalımı tanıtan bir yazı yazıyordum. Bir an duraksadım ve halime güldüm bundan 2 ay öncesine kadar çok sayıda takipçisi olan insanların fotoğraflarının altına “ sayfama beklerim” size bir dm artım lütfen bakarmısınız “ tarzı yorumlar yapanları garipserdim ama gelin görün ki bende utana sıkıla da olsa bunları yapıyorum. Çünkü herhangi bir mecrada içerik üretmek motivasyonla ciddi anlamda doğru orantılı. Benim motivasyonum da “ Benim de çocuğum engelli bana onun geleceği için umut verdin” mesajları , bu sebeple daha çok insana ulaşmak için elimden geleni yapıyorum ve yapacağım niye bilmiyorum ama içimi dökmek istedim, iyi de geldi 😊 Bu vesileyle ilk videomu YouTube a yüklediğimden beri bana verdiği sonsuz destek için @iremguzey e çok teşekkür ederim. Keşke hayat bizi hep onun gibi egosu küçük kalbi büyük insanlarla karşılaştırsa. Beni hiç tanımadan takip edenler ,güzel yorumlarını esirgemeyenler size de çok ama çok teşekkürler 🙏🏻💙 içimi döktüğüme göre artık gidebilirim, iyi geceler 😘
Read more
@doanesin Arda’nın ablasının evinden döndüğümüzde birbirimize sorduğumuz soruyu hatırladım. ...
Media Removed
@doanesin Arda’nın ablasının evinden döndüğümüzde birbirimize sorduğumuz soruyu hatırladım. Dün orada olanlar, birbirinin gözünün içine bakarken ağlarken inanamazken birbirine sarılırken bu cümlelerde gezinip duruyordu işte. Canım Arda. #Repost @oralish ・・・ Önce Uğur gitti ... @doanesin Arda’nın ablasının evinden döndüğümüzde birbirimize sorduğumuz soruyu hatırladım. Dün orada olanlar, birbirinin gözünün içine bakarken ağlarken inanamazken birbirine sarılırken bu cümlelerde gezinip duruyordu işte. Canım Arda. #Repost @oralish
・・・
Önce Uğur gitti kavşağın birinde. Bugün Arda. Aynı dönem başka bir tanıdığımın üzerine bina çöktü depremde. Muhtemelen çok göz önünde olmayan bazımızı tümör almış götürmüştür... Abi bak, seni herkes kadar, yani çok severdim, ne düzgün adamdın, şu an bunu okuyan GSF'li herkes biliyor bu yazı gerekirse öyle bi biter ki sonunda herkes gözyaşına patlar ve haberlere maberlere çıkarız. Ama o değil işte olay. Hayatlarımızın en mutlu olduğunu sonradan anlayacağımız yılları dandik bir kantinde, birkaç yüz kişi birbirimizin gözleri önünde geçti. Kimbilir hangimizin derinliklerinde nerelerden kaynaklanan ne ihtiyaçlarımız vardı. Kimimiz paraya, kimimiz şöhrete, kimimiz şu an benim yaptığım gibi üç beş instagram beğenisi ile elde edilmiş ikiyüzelli gram ego tatminine yöneldi gizlice. Lakin bunların hiçbiri hayatlarımızın bu aşamasında soru işaretinden öteye anlamlandıramadığımız, bilgimizin algımızın beynimizin kalbimizin yetmediği, senin bu ani gidişini açıklamaya yetiyor. Şöhreti milyar kişiye, serveti milyar yuroya varan adamlar var hayatlarımızda, listelerimizde. Kimsenin hayatını bir dakika uzatmaya yetmiyor hiçbiri.
Abi, huyum değildir, şov gibi konuşmam kimsenin arkasından. Ama bu kez yapıcam. Neden biliyor musun, ileride burada kendi postlarıma her narsist bakışta karşıma çık, beni kendime getir diye. Burada ekranı kaydırırken bin tane çok önemli dertlerimiz arasında gerçekleri yüzüme vur, hayatın bu ani kırılganlığını hatırlat diye. Seni buraya koyuyorum abi. Nur içinde yat. Mekanın cennet olsun. Ne güzel adamdın. Atladığımız biri varsa, selam söyle abi. 💙
Read more
Biz bile paramparça olurken onlar bu acıya nasıl katlanacak? #kazadeğilcinayet #karatren #Repost ...
Media Removed
Biz bile paramparça olurken onlar bu acıya nasıl katlanacak? #kazadeğilcinayet #karatren #Repost @misra_oz83 with @get_repost ・・・ Sen benden gideli kaç gün oldu bilmiyorum.. En son baban göndermişti bu fotoğraflarını senin instagram hesabına atmam için..Trende beni görüntülü ... Biz bile paramparça olurken onlar bu acıya nasıl katlanacak? #kazadeğilcinayet #karatren #Repost @misra_oz83 with @get_repost
・・・
Sen benden gideli kaç gün oldu bilmiyorum.. En son baban göndermişti bu fotoğraflarını senin instagram hesabına atmam için..Trende beni görüntülü arayıp “anne bak nası hızlanıyor..Bu sefer masalı koltukta oturuyoruz. Sabah giderken karşılıklıydı koltuklar. İkisi de keyifli..Saat 7’de ineceğiz” demiştin.. “Evde Bekliyorum” dedim..Gelmedin.
#oğuzarda #karatren #çorlutrenkazası #trenfaciası #kazadeğilcinayet #hesapvereceksiniz
Read more
Loading...
 #Repost from @ece.zaim with @repost.app Günaydın sıra geldi Zwilling J.A Henkcels ve Staub ile ...
Media Removed
#Repost from @ece.zaim with @repost.app Günaydın sıra geldi Zwilling J.A Henkcels ve Staub ile yaptığım projenin en keyifli kısmına.Size gerçekten muhteşem bir hediyemiz var.Ben bile kazanacak kişi için şimdiden heyecanlandımİlk hafta burdan tanıttığım Four Star Blok Set'i bir ... #Repost from @ece.zaim with @repost.app Günaydın sıra geldi Zwilling J.A Henkcels ve Staub ile yaptığım projenin en keyifli kısmına.🙆Size gerçekten muhteşem bir hediyemiz var.Ben bile kazanacak kişi için şimdiden heyecanlandım🎈İlk hafta burdan tanıttığım Four Star Blok Set'i bir takipçimize çekiliş ile hediye ediyoruz.6 parça'dan oluşan bu sette Şef Bıçağı,çok amaçlı küçük bıçak,orta boy tırtıklı soyma bıçağı,fileto bıçağı,masat,mutfak makası var.Çekilişe katılmanız için yapmanız gerekenler
[email protected]_tr 'ı ve beni takip edin.
2-Bu fotoğrafı metin ile birlikte repost edin veya sayfanızda paylaşın.
3-3 arkadaşınızı bu sayfadaki yorumlara etiketleyin.
4-Tüm şartları uyguladıktan sonra [email protected] 'a İsim Soyadınızı ve Instagram kullanıcı adınızı yazıp ben herşeyi tamamladım yazın:)
Çekiliş süresi Cumartesi Gece 12:00'ye kadar.Kazanan'da 14 Nisan Salı günü 19:00'da açıklanacak şimdiden Booool Şanssss👯
#ecezaim #staub #zwilling #ecezaimzwillingişbirliği #instagramproject #kitchen #birömürlük #enbüyükyardımcı #zwilling_tr #belkisizinolur #takibedevam #çekiliş
Read more
 #Repost @gulben_gazete with @get_repost ・・・ İletişimin insan yaşamındaki yoksunluğu ve önemi ...
Media Removed
#Repost @gulben_gazete with @get_repost ・・・ İletişimin insan yaşamındaki yoksunluğu ve önemi üzerine araştırmalar yapan genç bir yazar @yeldakircuval . Instagram’da yaşanan, gerçeklerden uzak, yüreği, hissi olmayan sanal ilişkileri anlattı bana. Geçtiğimiz haftalarda kendi ... #Repost @gulben_gazete with @get_repost
・・・
İletişimin insan yaşamındaki yoksunluğu ve önemi üzerine araştırmalar yapan genç bir yazar @yeldakircuval . Instagram’da yaşanan, gerçeklerden uzak, yüreği, hissi olmayan sanal ilişkileri anlattı bana. Geçtiğimiz haftalarda kendi @gulben123 adıma uzaklaştığım, hayatı sadece kendim için yaşamaya başladığım bugünlerde iyi geldi bana anlattıkları. O beni yöneteceğine ben hükmetmek istedim sosyal medyaya. Yelda Hanım da yazdığı kitapta günümüz çağında yaşanan ilişkilerin gerçekliğine bu açıdan bakıyor... 🔷Yelda Hanım, ne iş yapıyorsunuz?Televizyoncuyum. 17 yıldır medya sektörünün içindeyim. 12 yıllık bir habercilik geçmişim var. TRT kökenliyim. Bir süre orada çalıştıktan sonra özel kanallarda programlar yaptım. Bir yandan da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde, Sinema ve Televizyon bölüm başkanıyım. Sinema-TV, yapım-yönetim ve diksiyon dersleri veriyorum. Son olarak da kitap yazdım...
🔷Kitabınızın adı “Adapsız Kadınlar Hayâsız Erkekler”. Ne demek adapsız be hayâsız? Neden yola çıktınız bu ismi koyarken?Mesleğim gereği çok gözlem yapan bir insanım. Aslında adabımuaşaret üzerinden yola çıktım. Çünkü adabımuaşeret günümüzde yitirdiğimiz bir kavram. Siz istemeseniz de birileri sizi değiştirmeye ya da düzeltmeye çalışıyor. Ama o düzeltme sizi günden güne adapsızlığa itiyor.
🔷Adapsızlık biraz sert bir ifade değil mi?Evet sert ama günümüz ilişkileri değerden yoksun olduğu için beraberinde bu sertlik kaçınılmaz oluyor.
🔷Adabımuaşeretin tanımını yapar mısınız?Adabımuaşeret tamamen insanı diğer canlılardan ayıran, bedeniyle, ruhuyla farklı ve değerli kılan davranış modelidir. Ve evrenseldir de. Yani insanı insan yapan görgü kurallarıdır. Sadece yeme-içme, oturma-kalkma değil... Toplum içinde başkalarının özgürlüğüne saygı göstermeyi getiren bir statüdür. Bazen ruhumuz bunu istemese de davranışlarınızla bunu yansıtırsınız. Ruhunuzla çekişirsiniz. Aslında bu kitabın adını “Adapsız Muaşeret” yapmıştık. Sonra “Biraz sert mi oldu?” diye düşündük. Daha sonra kitabın içeriğini yansıtan bu isme karar verdik. Kitap için 137 kadının hikayesini dinledim. Ve 5 tanesine kitapta yer verdik. Aslında o 5 kadın tüm mağdur kadınların dili oldu.
Read more
 #Repost @dr.sevilyavuz (@get_repost) ・・・ Şeyma Subaşı, "kızının bu şekilde fotografını paylaşmasının ...
Media Removed
#Repost @dr.sevilyavuz (@get_repost) ・・・ Şeyma Subaşı, "kızının bu şekilde fotografını paylaşmasının sakıncalı olacağı konusunda bilgi verdi" diye @feyzalt Avukat Feyza Altun'a dava açacakmış. Tüm magazin sayfaları bu konuyu haber yapmış. Ben de repost yapmak istedim. Doğru ... #Repost @dr.sevilyavuz (@get_repost)
・・・
Şeyma Subaşı, "kızının bu şekilde fotografını paylaşmasının sakıncalı olacağı konusunda bilgi verdi" diye @feyzalt Avukat Feyza Altun'a dava açacakmış. Tüm magazin sayfaları bu konuyu haber yapmış. Ben de repost yapmak istedim. Doğru söyleyen dokuz köyden kovulur sözünü hatırladım yine...
@get_repost @feyzalt ・・・
Şeyma Subaşı’nın özel hayatı beni zerre ilgilendirmiyor umrumda da değil ama bir çocuğun bu şekilde giydirilmesi umrumda. Geçen gün bunu düşündüm, instagram öncesi büyüyen bizler çok çok şanslıyız. Kadınların çocuklarını şekilde şekile sokup beğeni, takipçi, şöhret, para için hunharca instagramda paylaşması artık kabul edilebilir gibi değil. Herkes çocuğunu istediği gibi giydirir ama topuklu parlak çizme, yüzde makyaj, bir çocuk için abdürd denebilecek bu kıyafet bu kapsama girmiyor. Bir de bunu instagrama koymak? ÇOCUK, ÇOCUK GİBİ GİYİNMELİ ve çocukların instagrama bir fotoğrafı konarken önce:
✅1-Bu fotoğraf gerekli mi?
✅2- Çocuğun bu fotoğrafın çekilmesine ve konmasına rızası var mı , çocuğa kaç kişinin bakacağı açıklandı mı ?
✅3- Rıza olsa dahi bu fotoğraf onum özel hayatının gizliliğini ihlal ediyor mu? Soruları sorulmalı. Bu durumda rıza geçersiz sayılmalı. Sonra da ❌❌❌❌Pedofililer düşünerek konmalı. Bu nedenler çocuğu festivale götürmekten daha önemlisi onun haklarına saygı göstermek olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden ÇOCUĞUNUZU TEŞHİR ETMEYİN #cocugunuteshiretme #seymasubasi #feyzaaltun #melisailicali
Read more
Bu ne harika bi yazı videodakiler ne güzel “anlar” ve daha nice yaşanacak “anılar” bizden önce, bizi bize ne de güzel anlatmışsın. @anilpelin Çok teşekkür ederek bunu paylaşmak istedim ️ #Repost @anilpelin with @get_repost ・・・ Değişmeden, üzmeden, kırmadan, incitmeden.. Dikkat ... Bu ne harika bi yazı videodakiler ne güzel “anlar” ve daha nice yaşanacak “anılar” bizden önce, bizi bize ne de güzel anlatmışsın. @anilpelin Çok teşekkür ederek bunu paylaşmak istedim ♥️ #Repost @anilpelin with @get_repost
・・・
Değişmeden, üzmeden, kırmadan, incitmeden..
Dikkat ederek, önemseyerek, ilgi göstererek, hissederek ve iz bırakarak, anlayış gösterip güven duyarak sevmek.. Sevmenin ne demek olduğunu defalarca kanıtlayan bir adam.. O sevgiye aynı şekilde karşılık veren ve kıymet bilen, sadakat dolu bir kadın... Evlenirken erkeğin en güzel hediyesi kadınına verdiği soyadıdır.. Anıl bey soyadını hediye etti Pelin'ine.. Miniğim diye seven bir adam.. Başını sevdiği adamın omzuna yaslayıp huzurla dolan bir kadın.. Uyurken nefes alıp verişini kontrol eden bir adam.. Uyurken sevdiği adamın saçlarından öpen bir kadın.. Sevginin bana göre tanımı Anıl & Pelin.. Bana göre 5 harflik küçük bir kelimeyi, yaptığınız büyük şeylerle dolduruyorsunuz.. Kocaman seviyorsunuz.. Eskisi gibi değil bu aşk.. Eskisinden de fazla.. Her geçen gün biraz daha fazla.. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun güzellikler.. İnşallah koca bir ömür böyle mutlu ve sevgi dolu olursunuz.. 🙏🏻 Beni benden alan bu aşkınız hep canlı ve ilk gün ki gibi olsun.. Videoya eklenmesi gereken bir sürü anı var ama sığmıyor..❤️ Açıklamaya yazılması gereken bir çok güzel cümle var ama olmuyor... Kelimeler anlamsız kalıyor sizin yanınızda.. Gerçekten şahanesiniz..siz birlikte güzelsiniz ❤️ Dünyanın her yerinde ayak izleriniz, dokunuşlarınız olsun.. Siz birbirinizi, ben sizi.. ❤️ 'çok seviyorum' hep hep hep.. [umarım günün birinde fotoğraf atıp "Biz bu fotoğrafta 3 kişiyiz" dersiniz...🙏🏻❤️😻 En yakın zamanda.. Amin.. 🤲🏻❣️💭]
* Bu arada Pelin Altan Oley, Pelin Altan Oley, Pelin Altan Oleeeeeyy 👏🏻👏🏻 '01.09.2016 ♥️🎈 @pelinakil @anilaltann

#pelinanilaltan  #pelinakil #anilaltan #pelinanil #anilpelin #happy #iloveyou #best #valentines #askligram #kalbimdehuzur #aşkadair #instagram #love #bestlove #bestlovestory #bestkiss #bestcouple
Read more
İzmir’imizin kurtuluşuna İzmirli sanatçı kardeşlerimle evimin bahçesinde hazırladığımız özel video emeği geçen herkese teşekkürler️🇹🇷 @duyguatakancom programında kazanan sevgili Necdet’e de sözümüzü böylece tütmüş olduk canım🦋 #Repost @necdetkuruu ・・・ Tamamı Youtube ... İzmir’imizin kurtuluşuna İzmirli sanatçı kardeşlerimle evimin bahçesinde hazırladığımız özel video emeği geçen herkese teşekkürler❤️🇹🇷 @duyguatakancom programında kazanan sevgili Necdet’e de sözümüzü böylece tütmüş olduk canım🙏🦋 #Repost @necdetkuruu
・・・
Tamamı Youtube ' ta yayında !!! Bu çok özel buluşma için aracı olan @duyguatakancom @superfm ' e ve bize en başından beri çok yardımcı olan @banupercingngrmz ' e sonsuz teşekkürler ...
.

TUĞBA ÖZERK ' in 2007 yılında yayınlanan "YIKILDI DUVARLARIM" albümünün sözü HABİL CEYHAN , müziği MURAT GÜNEŞ'e ait şarkısı "İzmir" , İZMİR ŞARKILARI projesinin ikinci çalışması olarak sizlerle buluşuyor. Çok özel bir sohbet ve şarkının hikayesi de bu videoda sizlerle . İZMİR ŞARKILARI sürpriz isimlerle çalışmalara devam edecek... İZMİR

Dostum bana İzmir'i anlat
Hüznüme biraz imbat kat
Eski günlere geri dönelim
Kederlerimi denizlere at
Yolum düşer uğrarım sana
Kordonda bir çay ısmarla bana
Oturup konuşalım kana kana
İstanbul bir yalan
Söylenenlere inanma
Alsancak'ta o yaralı gençliğim hala beni bekler
Sen aklıma düştükçe hala kalbim tekler
İçimde sancır İstanbul benim darağacım
Gidiş o gidiş bir dahada senden
Haber bile alamadım
Bu şehir süslü boyalı kadın
İzmir sen benim anamdın
Gel yine kol kanat ger bana
Ben koynunda uyumalıyım
Yolum düşer uğrarım sana
Kordonda bir çay ısmarla bana
Oturup konuşalım kana kana
İstanbul bir yalan
Söylenenlere inanma
Alsancak'ta o yaralı gençliğim hala beni bekler
Sen aklıma düştükçe hala kalbim tekler
İçimde sancır İstanbul benim darağacım
Gidiş o gidiş bir dahada senden
Haber bile alamadım.

Mix, Mastering : Soner Kırmızıgül
@sonerkirmizigul
https://www.instagram.com/nxsproduction
Nexus Production
Video by: Mojo Works Izmir - Muzaffer Erol & Okan Guleryuz
@mojoworksizmir
Video Montaj : Alperen Gören & Barışcan Özkalay
@alperengoren0
@bozkalay
www.bariscanozkalay.com
Gitar : Yunus Özübelli
@yunusozubelli
Saksafon : Caner Şentürk
@cnr.sntrk
@necdetkuruu
https://www.instagram.com/tugbaozerk/
https://www.instagram.com/necdetkuruu/
@ceyhanhabil
@muratgunes
@tugbaozerk
Read more
#Repost @tugbaozerk (@get_repost) ・・・ İzmir’imizin kurtuluşuna İzmirli sanatçı kardeşlerimle evimin bahçesinde hazırladığımız özel video emeği geçen herkese teşekkürler️🇹🇷 @duyguatakancom programında kazanan sevgili Necdet’e de sözümüzü böylece tütmüş olduk canım🦋 ... #Repost @tugbaozerk (@get_repost)
・・・
İzmir’imizin kurtuluşuna İzmirli sanatçı kardeşlerimle evimin bahçesinde hazırladığımız özel video emeği geçen herkese teşekkürler❤️🇹🇷 @duyguatakancom programında kazanan sevgili Necdet’e de sözümüzü böylece tütmüş olduk canım🙏🦋 #Repost @necdetkuruu
・・・
Tamamı Youtube ' ta yayında !!! Bu çok özel buluşma için aracı olan @duyguatakancom @superfm ' e ve bize en başından beri çok yardımcı olan @banupercingngrmz ' e sonsuz teşekkürler ...
.

TUĞBA ÖZERK ' in 2007 yılında yayınlanan "YIKILDI DUVARLARIM" albümünün sözü HABİL CEYHAN , müziği MURAT GÜNEŞ'e ait şarkısı "İzmir" , İZMİR ŞARKILARI projesinin ikinci çalışması olarak sizlerle buluşuyor. Çok özel bir sohbet ve şarkının hikayesi de bu videoda sizlerle . İZMİR ŞARKILARI sürpriz isimlerle çalışmalara devam edecek... İZMİR

Dostum bana İzmir'i anlat
Hüznüme biraz imbat kat
Eski günlere geri dönelim
Kederlerimi denizlere at
Yolum düşer uğrarım sana
Kordonda bir çay ısmarla bana
Oturup konuşalım kana kana
İstanbul bir yalan
Söylenenlere inanma
Alsancak'ta o yaralı gençliğim hala beni bekler
Sen aklıma düştükçe hala kalbim tekler
İçimde sancır İstanbul benim darağacım
Gidiş o gidiş bir dahada senden
Haber bile alamadım
Bu şehir süslü boyalı kadın
İzmir sen benim anamdın
Gel yine kol kanat ger bana
Ben koynunda uyumalıyım
Yolum düşer uğrarım sana
Kordonda bir çay ısmarla bana
Oturup konuşalım kana kana
İstanbul bir yalan
Söylenenlere inanma
Alsancak'ta o yaralı gençliğim hala beni bekler
Sen aklıma düştükçe hala kalbim tekler
İçimde sancın İstanbul benim darağacım
Gidiş o gidiş bir dahada senden
Haber bile alamadım.

Mix, Mastering : Soner Kırmızıgül
@sonerkirmizigul
https://www.instagram.com/nxsproduction
Nexus Production
Video by: Mojo Works Izmir - Muzaffer Erol & Okan Guleryuz
@mojoworksizmir
Video Montaj : Alperen Gören & Barışcan Özkalay
@alperengoren0
@bozkalay
www.bariscanozkalay.com
Gitar : Yunus Özübelli
@yunusozubelli
Saksafon : Caner Şentürk
@cnr.sntrk
@necdetkuruu
https://www.instagram.com/tugbaozerk/
https://www.instagram.com/necdetkuruu/
@ceyhanhabil
@muratgunes
@tugbaozerk
Read more
. Bize ve bir çok kadına ilham olan @blogcuanne senle gurur duyduk . Süper annelik mitini hep ...
Media Removed
. Bize ve bir çok kadına ilham olan @blogcuanne senle gurur duyduk . Süper annelik mitini hep birlikte az daha sarsalım düşürelim!! #Repost @blogcuanne ・・・ “Yazar [Nasıl yetişiyorum? isimli yazısında] ayrıntılı bir şekilde ev işleri, çocuk bakımı gibi konularda dışarıdan yardım ... .
Bize ve bir çok kadına ilham olan @blogcuanne senle gurur duyduk
.
Süper annelik mitini hep birlikte az daha sarsalım düşürelim!! #Repost @blogcuanne ・・・
“Yazar [Nasıl yetişiyorum? isimli yazısında] ayrıntılı bir şekilde ev işleri, çocuk bakımı gibi konularda dışarıdan yardım istemesine rağmen hiçbir şeye yetişemediği, yetişmek zorunda da olmadığını anlatırken, eşi ile iş bölümü yaptıklarının altını çizmektedir. ... Yazısını ‘Instagram’da, gazetelerde, haberlerde, orada burada gördüğümüz süper-bakımlı-ve-her-şeye-yeten-harika-kadın-ve-anneler var ya… Yoklar.’ eleştirisi ile sonlandıran yazar popüler kültürün dayattığı süper annelik/kadınlık mitini de temelden sarsmaktadır” demiş @ozgeatalayk “Postmodern Kadın Kamusallığının Olanak ve Sınırlılıkları: Blogcu Anne Bloğu Örneği” başlıklı yüksek lisans tezinde. Blogumu tez konusu olmaya değer bulmuş, 48 tane yazımı tek tek incelemiş, feminist kuramlara oturtup tez yazmış.
✍🏼
Bugüne kadar beni bu kadar onurlandıran bir şey herhalde okumamıştım. #annelikherzamantozpembedeğil diye kendi küçük isyanımla yola çıkmıştım, meğer o sırada “süper annelik/kadınlık mitini” de temelden sarsmışım. İyi olmuş; az daha sarsalım, düşecek 💪🏻
Read more
 #Repost @asliozdel ・・・ Bugün yaptığımız canlı yayında sizlerle hazırladığım makyaj setini ...
Media Removed
#Repost @asliozdel ・・・ Bugün yaptığımız canlı yayında sizlerle hazırladığım makyaj setini 5 kişiye hediye ediyorummmevet evet yanlış okumuyosunuz hepsini 5 ayrı kişiye hediye edicem🤩 Bu dopdolu makyaj setini kazanmak için yapmanız gereken Beni ve @Cosmeticatr instagram ... #Repost @asliozdel ・・・
Bugün yaptığımız canlı yayında sizlerle hazırladığım makyaj setini 5 kişiye hediye ediyorummm😱❤evet evet yanlış okumuyosunuz hepsini 5 ayrı kişiye hediye edicem🤩🎉
Bu dopdolu makyaj setini kazanmak için yapmanız gereken👇 🎁 Beni ve @Cosmeticatr instagram sayfasını takip edip,bu postun altına #CosmeticaVar hashtagini kullanarak,2 arkadaşınızı etiketlemek. 🎊
✨Çekiliş Pazartesi gününe kadar devam edecek ve 17.00’da @cosmeticatr hesabında kazananlar açıklanacak🙌
Ayrıca cosmetica.com.tr’de her çarşamba ‘şanslı çarşamba’ var,harika indirimler oluyor, kaçırmayın🤓
Bol şans bebekler❤️
Read more
 #Repost @alicemakyajdiyarinda with @repostapp ・・・ Mua ürünleriniz Alice'ten ^-^ Çekiliş ...
Media Removed
#Repost @alicemakyajdiyarinda with @repostapp ・・・ Mua ürünleriniz Alice'ten ^-^ Çekiliş içeriği; ☆ Mua Heaven and Earth palet, ★ Mua Bubblegum allık, ☆ Mua Bonbon allık, ★ Mua Candyfloss allık. Çekilişe katılmanız içinse şartlar oldukça basit . Zorunlu şartlar: Beni Instagram'dan ... #Repost @alicemakyajdiyarinda with @repostapp
・・・
Mua ürünleriniz Alice'ten ^-^ Çekiliş içeriği;
☆ Mua Heaven and Earth palet,
★ Mua Bubblegum allık,
☆ Mua Bonbon allık,
★ Mua Candyfloss allık.

Çekilişe katılmanız içinse şartlar oldukça basit .
Zorunlu şartlar:
♥ Beni Instagram'dan takip etmek,
♡ Çekilişi #alicetenmua @alicemakyajdiyarinda diye ekleyerek paylaşmak. .
▶ Zorunlu olmasa da #cekilis #cekilisvar diye eklerseniz sevinirim.
▶ Bu resmin altına 3 arkadaşınızı etiketleyerek yorum yaparsanız +1 hak vereceğim.
▶ Kontrol etmem için hesabınız açık olmalı.
▶ Çekiliş tarihi ertelendi. 10 Agustos'da sonlanacak.
▶ Kargo bana ait ve sadece yurtiçine yollayabiliyorum.

@vintage_istanbul @buyukanneminsandigi @ikincielnazdolap
Read more
Loading...