Benim sevgi sen güzel

Loading...


Unique profiles
63
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Istanbul, Turkey, Çıldır Gölü, Stevenage Old Town
Average media age
639.4 days
to ratio
21
<span class="emoji emoji1f388"></span><span class="emoji emoji1f382"></span> TODAY IS MY BIRTHD<span class="emoji emoji1f614"></span>Y <span class="emoji emoji1f382"></span><span class="emoji emoji1f388"></span> 19 Ağustos 19.. <span class="emoji emoji1f622"></span> Evet, bugün benim doğum günüm.. Her yıl Kendimi en mutlu, ...
Media Removed
TODAY IS MY BIRTHDY 19 Ağustos 19.. Evet, bugün benim doğum günüm.. Her yıl Kendimi en mutlu, en özel, en sevgi dolu ve en duygu yüklü hissettiğim bir gündü 19 Ağustoslar benim için. Ama 2018’in Ağustos ayının 19’u olan bugün de ne yazık ki duygularım tarifsiz büyük bir burukluğa, ... 🎈🎂 TODAY IS MY BIRTHD😔Y 🎂🎈
19 Ağustos 19.. 😢
Evet, bugün benim doğum günüm.. Her yıl Kendimi en mutlu, en özel, en sevgi dolu ve en duygu yüklü hissettiğim bir gündü 19 Ağustoslar benim için. Ama 2018’in Ağustos ayının 19’u olan bugün de ne yazık ki duygularım tarifsiz büyük bir burukluğa, hüzne, boşluğa, acıya, yürek yangınına döndü. Haziran’da yüreğimden yaralayan bir kara hikaye Temmuz’da Dünyamı başıma yıktı; senin ateşinle içimi yaktı geçti..
Babamm;
Arkamdaki dağım, gölgesi yeten çınarım benimm.. Bu yaz nasıl bir ateş düşürdün içimize. Nasıl bir yara açtın kalbimin en hassas yerine!.. Yokluğun çok acı, yokluğun yakıcı...
Eğer bugün aramızda olsaydın; Biliyorum ki sen şimdi geceden başlayacak ve büyük harflerle sosyal medyadan doğum günümü kutlayacaktın. Yetmeyecekti telefonuma mesajla bana olan sevgini yazacaktın. Ve yine yetmeyecekti sabah olduğunda ilk arayanlarımdan olup sesinle bir kez daha “İYİ Kİ DOĞDUN” un her tonunu ve her şeklini söyleyecektin!.. Sevginle, dualarınla, en güzel temennilerinle bu günümü taçlandıracaktın.. Hissediyorum ama ben baba hissediyorum; Her daim Yanımda olduğunu, benim için güzel şeyler dilediğini, belki esen bir rüzgarla saçımı okşadığını, akan gözyaşımı ellerinle sildiğini, güzel haberlerime yine çok sevindiğini, baktığım yerde olduğunu hissediyorum... Ve öğrendim ki baba, her yıl artan yaşıma inat hayattan bir şeyler azalmakta.. Ve öğrendim ki baba, hayat bir anda ters yüz olmakta.. Ve öğrendim ki baba, zaman sevdiklerimize her zaman kavuşturmayıp bizi sevdiklerimizden de ayırmakta.. Giderken bile çok şey öğrettin baba çok şey ! . . Hala kabullenemesem ve alışamasam da yokluğunu ifade eden kelimelere MEKANIN CENNET OLSUN BABAM, soyadın gibi IŞIKLAR İÇİNDE HUZURLA UYU, TOPRAĞIN BOL OLSUN 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Read more
Loading...
Bir adam gibi adam sevdim, o adam benim babam. Kalbi sevgi dolu, merhametli, cömert, kibar, kucağı ...
Media Removed
Bir adam gibi adam sevdim, o adam benim babam. Kalbi sevgi dolu, merhametli, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek Canım babam…Bizi bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını ... Bir adam gibi adam sevdim, o adam benim babam.
Kalbi sevgi dolu, merhametli, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum.
Benim için dünyadaki en özel erkek Canım babam…Bizi bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz kahramanımız.
Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.
Seni çok seviyorum. Ilk Babalar günün kutlu olsun babacım. Oğlun Deniz Yiğit Aslantaş —> @cem_aslantas_music
___________________________________
#fathersday #love #u #dad #daddy #family #happy #me #aşk #goals #mom #babyboy #say #maşallah #my #boys
Read more
Bu pazar ne güzel gün.. Anneler günü. Annelik demek, kahraman olmak demek. ️Annelik demek, hayatta olan ne olursa olsun, yüzünde kocaman bir gülümseme ile evlatlarının karşısına çıkmak demek. Yumuşak ama güçlü, esnek ama kararlı, şefkatli ve disiplinli ama her şeyden önemlisi eğlenceli ... Bu pazar ne güzel gün.. Anneler günü. 🌟Annelik demek, kahraman olmak demek. ⭐️Annelik demek, hayatta olan ne olursa olsun, yüzünde kocaman bir gülümseme ile evlatlarının karşısına çıkmak demek. 💟Yumuşak ama güçlü, esnek ama kararlı, şefkatli ve disiplinli ama her şeyden önemlisi eğlenceli olmak demek. Bana göre, annelik demek bir insanın dünyaya gelmesine vesile olmak ve onun büyütmek değil, onla beraber kendini de doğurup, büyümek demek. Evlat kolay yetişmiyor derler di de anlamazdım. Anne olunca anlıyormuş insan. Kızımın doğumundan sonra, dünya üzerinde yaşayan her insanın bir annenin evladı olduğunu anladığımdan beri, her insana derin bir şefkat besler oldum.
Anneler üzerine ilk anneler gününde bana gelen hediyenin üstünden yazarını bilmediğim şahane bir hikaye paylaşmak isterim.
Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir çocuk varmış.Bir gün Allah’a sormuş; -Allahım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler. Fakat, ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım?" -Tüm meleklerin arasında senin için bir tanesini seçtim, O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. -Meleğin sana hergün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın."
-Peki, insanlar bana birşey söylediklerinde, dillerini bilmeden, söylediklerini nasıl anlayacağım? -Meleğin sana dünyada duyabileceğin en tatlı ve en güzel sözcükleri söyleyecek. Sana konuşmayı, dikkatle ve sevgi ile öğretecek. -Peki, ben seninle konuşmak istersem ne yapacağım? -Meleğin sana ellerini açarak bana dua etmeyi de öğretecek. -Dünyada kötüler olduğunu da duydum. Beni onlardan kim koruyacak? -Meleğin seni kendi hayatı pahasına da olsa koruyacak..
O sırada cennette bir sessizlik olur ve dünyanın sesleri cennete kadar ulaşır. Çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar;
-Şimdi gitmek üzere isem, benim Meleğimin adı ne? -Meleğinin adının önemi yok yavrum. Sen onu, "ANNE" diye çağıracaksın.
Hayatta olan, olmayan, doğuran doğurmayan bir canlıya annelik eden tüm analar, ellerinizden öpüyorum.
Read more
<span class="emoji emoji2665"></span> Varlığına şükür ettiğim. Bugün Benim Biricik oğlumun Umut' umun doğum günü. İyiki oğlum canımsın ...
Media Removed
Varlığına şükür ettiğim. Bugün Benim Biricik oğlumun Umut' umun doğum günü. İyiki oğlum canımsın Dünyam cantanemsin iyiki annenim sen benim hayatta birtanem sontanemsin inşallah seninde yoluna hep iyilikler Güzellikler çıksın. Allah'ım seni esirgesin. Allah'ımın Başettiği ... ♥ Varlığına şükür ettiğim. Bugün Benim Biricik oğlumun Umut' umun doğum günü. İyiki oğlum canımsın Dünyam cantanemsin iyiki annenim sen benim hayatta birtanem ♥sontanemsin inşallah seninde yoluna hep iyilikler Güzellikler çıksın. Allah'ım seni esirgesin. Allah'ımın Başettiği Evladım oğlum sen bambaşka Mukaddes bir duygusun🙏. Seninle ne kadar öğünsem azdır. Sende yavrularınla mutlu olan çok iyi bir babasın eşine de iyi bir eş. Evlat karşılıksız sevilen tek bir candır. Dünyamsın Allahım hep güzel günlerinizi göstersin Allah'ım Bağışlasın. Sağlıklı Huzurlu Musmutlu Başarılı Işıl Işıl bir Ömrün Olsun. İyiki seni Dünyaya getirmişim iyiki varsın. Seni canımdan çokkkk seviyorum. Canım yavrum.
♥ Doğum günün Kutlu Olsun♥
Happy Birthday Umut Çakır🐞🍀🐞🍀🐞😘😘😘🎆🎆🎉🎇🎆🎆🎂🍾🥂 ✨ Umut Yolcu Yaşam Treni✨
✨ Doğarken bindiğimiz trende anne ve babamızla tanıştık. O zamanlar onların hep bizimle seyahat edeceklerini sanıyorduk. Oysa istasyonun birinde onlar trenden ineceklerdi ve bizi yolculuğumuzda yalnız bırakacaklar dı. Zamanla Umut Yaşam trenine başkalarıda bindi ve bizi yolculuğumuzda yalnız bırakacaklar dı. Ve bizim için önemliydiler ailemiz, kardeşlerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız, çocuklarımız, torunlarımız ve hatta hayatımızın Aşkı.... birçoğu inmiştir arkalarında üstelik de kalıcı bir boşluk bırakarak. Kimisinin eksikliği farkedilmez olmuştur ki, yerlerinin boşluğunu bile farkedememişizdir.
Bu Umut Yolcu Treni yolculuğu keder, neşe, hayaller, beklentiler, merhabalar ve vedalarla doludur.
Burada esas başarı tüm yolcularla iyi ilişkiler içinde olmaktır. Bunun içinde elimizden geleni yapmalıyız.
Hiçbirimiz hangi istasyonda ineceğimizi bilmiyoruz.
İşte bunun için en iyi şekilde yaşamalı, en iyi şekilde sevmeli, affetmeli ve olduğumuzun en iyisini yansıtmalıyız.
Bu Umut Yolcu treninde size iyi yolculuklar diliyorum. Çok sevgi verin başarı biçin.
Son olarak da Umut Yolcu trenimde yolcu olduğunuz için teşekkür ederim.
Bu aralar bu Umut Yolcu treninden hiç inmeye niyetim yok. Olaki indim. Sizlerle Seyahat bir zevkti.
Can dostlarım sizleride çok seviyorum ♥♥♥♥♥🇹🇷🇩🇪🇹🇷🇩🇪🇹🇷♥♥♥♥♥
Read more
Yüce Allah'ım, ben kendimi sana teslim ettim. Benim düzenimi sen kur, beni Sen yönlendir!  Yuvamın ...
Media Removed
Yüce Allah'ım, ben kendimi sana teslim ettim. Benim düzenimi sen kur, beni Sen yönlendir!  Yuvamın huzuru, mutluluğu; işimin bereketi, keyfi Senin sonsuz şifa kaynağından gelir! Ben bu kaynağa kendimi sevgiyle açıyorum! Bu ilahi desteği sevgiyle kabul ediyorum!  Nasip olan bu güzel ... Yüce Allah'ım, ben kendimi sana teslim ettim. Benim düzenimi sen kur, beni Sen yönlendir! 
Yuvamın huzuru, mutluluğu; işimin bereketi, keyfi Senin sonsuz şifa kaynağından gelir! Ben bu kaynağa kendimi sevgiyle açıyorum! Bu ilahi desteği sevgiyle kabul ediyorum! 
Nasip olan bu güzel destek için şükürler olsun!
Işık Sarsın Sizi. Ve öyle de oldu.
Sevgiyle...
.
.
.
#sevgi #sabır #merhamet #isiksarsinsizii #bollukdestesi #bollukbilinci #hayatiniziiyilestirin #healyourlife #louishay #love #abundance #bereket #şükürlerolsun #huzur #dua #şükür #güven #şükürsebeplerim #trust #hooponopono #gününsözü #gununfotografi #sevgi #kosulsuzsevgi #healyourlife
Read more
Dilin suçu ne Kim düşmüş dengine bak sağa sola Hak yazmış'sa bunda el'in suçu ne Sabrını ilaç ...
Media Removed
Dilin suçu ne Kim düşmüş dengine bak sağa sola Hak yazmış'sa bunda el'in suçu ne Sabrını ilaç yap yarana dola Kavgada kemiksiz dil'in suçu ne Sen okyanus oldun ben dalmadımmı Aç kalbini aşk'la doyurmadımmı Sen kıvılcım oldun ben yanmadımmı Şimdi savurduğun kül'ün suçu ne Geçti ... Dilin suçu ne

Kim düşmüş dengine bak sağa sola
Hak yazmış'sa bunda el'in suçu ne
Sabrını ilaç yap yarana dola
Kavgada kemiksiz dil'in suçu ne

Sen okyanus oldun ben dalmadımmı
Aç kalbini aşk'la doyurmadımmı
Sen kıvılcım oldun ben yanmadımmı
Şimdi savurduğun kül'ün suçu ne

Geçti güzel günler ihtiyarladık
yolları tükettik son'a dayandık
Yani boşunamı güldük ağladık
Yaşlı gözlerdeki sel'in suçu ne

Bazen saç baş kıl tüy kalmadı yolduk
Taştık,bendimizi zorladık durduk
Ne yazık soğuduk,nefretle dolduk
Çör çöp birikmişse göl'ün suçu ne

Kabahatli benim,söyledin sustum
Sen kırılma diye hayata küstüm
Gönlümdeki bağ'ın suyunu kestim
Kuruttum gönlümü çöl'ün suçu ne

Kuruyan bahçede bülbül ötmüyor
Sevgisiz sözlerde çiçek bitmiyor
Tükenen sevgi aşk bize yetmiyor
Susuz ot bitmezse gül'ün suçu ne.
Read more
Loading...
Rivayet olunur ki Hz. Ali'nin huzuruna bir adam gelir ve " Ya Ali ! Ben seni çok seviyorum " der. Hz. ...
Media Removed
Rivayet olunur ki Hz. Ali'nin huzuruna bir adam gelir ve " Ya Ali ! Ben seni çok seviyorum " der. Hz. Ali bir anlık sükutun ardından adama döner ve " Sen yalan söylüyorsun " der. Adam , Hz. Ali'ye bir kaç kez aynı şeyi söylemesine rağmen Hz. Ali'nin kararlı tavrı neticesi itiraf etmek zorunda ... Rivayet olunur ki Hz. Ali'nin huzuruna bir adam gelir ve " Ya Ali ! Ben seni çok seviyorum " der. Hz. Ali bir anlık sükutun ardından adama döner ve " Sen yalan söylüyorsun " der. Adam , Hz. Ali'ye bir kaç kez aynı şeyi söylemesine rağmen Hz. Ali'nin kararlı tavrı neticesi itiraf etmek zorunda kalır ve " Ya Ali , benim yalan söylediğimi nasıl anladın ? " der. Hz. Ali adama şöyle cevap verir : " Sen yanıma gelip ' Ya Ali , ben seni çok seviyorum ' dediğinde , ben dönüp kalbime baktım. Kalbimde sana karşı bir sevgi bulamadım. Buradan yalan söylediğini anladım. Eğer sözün doğru olsa idi benimde kalbimde sana karşı sevgi olduğunu görürdüm " der. ------------------ Kalbinin sesini duyabilenler için bu güzel bir ölçü , şaşmaz bir terazidir. Yalnız dikkat edilmesi gereken bir şey vardır ki , kişi nefsinin ya da şeytanın seslenişini kalbinin seslenişi sanmasın ! Kalbin sesi Rabbinin seslenişi , Allah'ın emri ile meleğin seslenişidir. Bunu ayırt edebilecek ilme sahip olan büyük bir nimet elde etmiş olur. @huzur571 @tevekkulvakti
.
.
.
.👥Arkadaslarınızı da etiketleyerek hayra vesile olabilirsiniz 📌Hayra vesile olan yapan gibidir.(Hadis-i Şerif)
Read more
Canım ablam ailemizin en önemli en kıymetli insanı sen iyiki varsın hayatımda sırdaş yoldaş yeri ...
Media Removed
Canım ablam ailemizin en önemli en kıymetli insanı sen iyiki varsın hayatımda sırdaş yoldaş yeri geldiğinde arkadaş bile oldun bana senin yerin benim kalbimde çok başka senin gibi bir ablam olduğu için çok şanslıyım bana her geçen yılda abla olarak elinden geleni yaptin umarım bende sana ... Canım ablam ailemizin en önemli en kıymetli insanı sen iyiki varsın hayatımda sırdaş yoldaş yeri geldiğinde arkadaş bile oldun bana senin yerin benim kalbimde çok başka senin gibi bir ablam olduğu için çok şanslıyım bana her geçen yılda abla olarak elinden geleni yaptin umarım bende sana güzel bir kardeş olabilmişimdir rabbim bizi hiç ayırmaz inşallah ayirmayacagini şu şekilde dusunuyorumki kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır sen benim kalbime çoktan baglandin seni çok seviyorum bitanem doğum günün kutlu olsun . #tbt
Read more
Loading...
Bir varmış bir yokmuş diye başlar masallar tüm çocuklar için oysa ne kadar değerli zamanlardır.. ...
Media Removed
Bir varmış bir yokmuş diye başlar masallar tüm çocuklar için oysa ne kadar değerli zamanlardır.. ama büyüyüp de yanlız kalınca anlıyor insan kaybettiklerinin değerini ansızın gittin bir şaka gibi bakamadım son kez yüzüne çünkü sen benim için hala bir hafta önce bıraktığım yerdesin görmesemde ... Bir varmış bir yokmuş diye başlar masallar tüm çocuklar için oysa ne kadar değerli zamanlardır.. ama büyüyüp de yanlız kalınca anlıyor insan kaybettiklerinin değerini ansızın gittin bir şaka gibi bakamadım son kez yüzüne çünkü sen benim için hala bir hafta önce bıraktığım yerdesin görmesemde duymasamda en derinlerimde yaşıyorsun💛 öyle güzel yere ev yaptın ki eminim herkesi görüyorsun tıpkı senin istediğin gibi bahçede hep kalabalık gelenler gidenler bir senin yokluğun eksik rabbim mekanını cennet eylesin yıllar da geçse hep dün gibi yine bir babalar günü diyorlar oysaki babalar günü bir gün değil hergün en azından benim için hakkın ödenmez her kelimeni her öğüdünü küpe yaptım kulağıma dilerim senin izinde sana layık yürüyebilirim... Tüm babaların baba adaylarının günü kutlu olsun aramızda olamayanların ise mekanları cennet olsun🙏 hala vaktiniz varsa iyi değerlendirin kimse onların yerini tutamaz en canım dediğin bile bir bakmışsın yalanmış bu hayatta herşey yalan tek gerçek karşılıksız sevgi oda sadece anne ve baba da bulunur kıymetini bilin🤗💛
Read more
En küçüğüm minnak tavşanım en mutsuz anlarımda bile gülme sebebim <span class="emoji emoji2665"></span>️ en mutlu anlarında kahkaha ...
Media Removed
En küçüğüm minnak tavşanım en mutsuz anlarımda bile gülme sebebim ️ en mutlu anlarında kahkaha atarken birden aglayabilen psikolojik delim oğlumun ilk adımlarını attıran konusmayı öğreten yüreği sevgi dolu güzelim benim aniden aldığım bütün kararlarımın ilk haberdarı hiç inanmasa ... En küçüğüm minnak tavşanım en mutsuz anlarımda bile gülme sebebim ♥️ en mutlu anlarında kahkaha atarken birden aglayabilen psikolojik delim 😵 oğlumun ilk adımlarını attıran konusmayı öğreten yüreği sevgi dolu güzelim benim 💕 aniden aldığım bütün kararlarımın ilk haberdarı hiç inanmasa bile hep destek olanım ( bu pazartesi baslıorum ) 🙈 en cok sevdiğimi benden ötürü daha sevenim ♥️🕺 yasının rakamsal olarak küçük olması hiç bisey ifade etmiyor sen benim gözümde hep en iyi arkadasım yanımda olanım desteğimsin ve ben bi abla olarak değil tüm kalbimle her zaman senin herseyin olarak yanındayim 🤩 benden asla kurtulamayacaksın 👹 nice güzel yaşların olsun bebeğim seni cok seviyorum doğum günün kutlu olsun 💜💜💜💜💜
Read more
Sen nasıl güzelsin bebeğim <span class="emoji emoji2601"></span>️ İyiki doğdun prensim.. Sen benim en güzel doğum günü hediyemsin Tarif ...
Media Removed
Sen nasıl güzelsin bebeğim ️ İyiki doğdun prensim.. Sen benim en güzel doğum günü hediyemsin Tarif edilemez bir sevgi minnoş bir emanetsin.. Bir yıl önce bu gün kavuştum sana korkuları olumsuzlukları arkada bırakıp sımsıkı sarıldın bana iyiki geldin meleğim iyiki iyiki doğdun #bulutprens ... Sen nasıl güzelsin bebeğim ☁️ İyiki doğdun prensim.. Sen benim en güzel doğum günü hediyemsin Tarif edilemez bir sevgi minnoş bir emanetsin.. Bir yıl önce bu gün kavuştum sana korkuları olumsuzlukları arkada bırakıp sımsıkı sarıldın bana iyiki geldin meleğim iyiki iyiki doğdun #bulutprens #bulut1yaşında #bulutbebek #bulutbebekbüyüyor #happybirthdaybaby #baby #babyboy #cutebaby #bebek #bebe_bebe11 #bebeklehayat #hamileanneler #harikabebekler #iyikidoğdunbebeğim 29.03.2017 💕 31.03.2017
Read more
Bazen insan bir yer arar kendine... ‘’ ben buraya aitim’’ demek ister... öyle bir hayat var ki burada ...
Media Removed
Bazen insan bir yer arar kendine... ‘’ ben buraya aitim’’ demek ister... öyle bir hayat var ki burada ... öyle insanlar... ne cebindeki para önemli onlar için ne kredi kartın ne de nerede neyi ne kadar ödediğin... onlar seni seviyorlar sadece sen olduğun için... herkes ayrı bir uğraşta misafirlerini ... Bazen insan bir yer arar kendine... ‘’ ben buraya aitim’’ demek ister... öyle bir hayat var ki burada ... öyle insanlar... ne cebindeki para önemli onlar için ne kredi kartın ne de nerede neyi ne kadar ödediğin... onlar seni seviyorlar sadece sen olduğun için... herkes ayrı bir uğraşta misafirlerini ağırlamak için... hepsi öyle güzel öyle özel insanlar... cepler boş, fakirlik en üst seviyede ama insanlıkları, sevgileri tavan yapmış... herkesin hayatında böyle insanlar olsun tıpkı benim gibi hayatımızı arkadaşlık şekillendirsin, sevgi doldursun... para değil, aşk değil sadece sevgi ..:
Read more
Loading...
Başıma gelen en güzel şeysin sen canım kızım<span class="emoji emoji2764"></span>️Büyüdü benim küçük bebeğim poz vermeye başladı maşallah ...
Media Removed
Başıma gelen en güzel şeysin sen canım kızım️Büyüdü benim küçük bebeğim poz vermeye başladı maşallah kuzuma #evlat #kızçocuğu #kız #fotoğraf #pozvermek #5yaş #kızım #sevgi #aşk #maşallah #güzel #güzellik #insta #instagram #instalife #instagood #instamood #instalike Başıma gelen en güzel şeysin sen canım kızım❤️Büyüdü benim küçük bebeğim poz vermeye başladı maşallah kuzuma 🙏 #evlat #kızçocuğu #kız #fotoğraf #pozvermek #5yaş #kızım #sevgi #aşk #maşallah #güzel #güzellik #insta #instagram #instalife #instagood #instamood #instalike
Babam.. Canım babam..Allah basımızdan eksik etmesin seni <span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span> . . Benim babamın ağzından afilli ...
Media Removed
Babam.. Canım babam..Allah basımızdan eksik etmesin seni . . Benim babamın ağzından afilli sevgi sözcükleri duyamazsın ama sevildiğini iliklerine kadar hissedersin, hissettirir çünkü.. . . Bak kızım dedenin kollları su hayatta bulup bulabileceğin en güvenli kollardan biridir ... Babam.. Canım babam..Allah basımızdan eksik etmesin seni 🙏🙏 .
.
Benim babamın ağzından afilli sevgi sözcükleri duyamazsın ama sevildiğini iliklerine kadar hissedersin, hissettirir çünkü.. .
.
Bak kızım dedenin kollları su hayatta bulup bulabileceğin en güvenli kollardan biridir sana belki seni çok seviyorum canım torunum demeyecek ama bilki hissedeceksin sevgisini hoş sen daha şimdiden hissettin de gelmek bilmiyorsun bir türlü dedenin yanından ☺️😌 .
.
Senin haberini ilk aldığımız zamanlarda deden üşenmemiş okumuş araştırmış katkısız sabun nasıl yaparım torunum yıkansın diye uğraşmış ve sen daha dünyaya gelmeden senin için çeşit çeşit zeytinyağlı sabunlar yapmıştı ☺️☺️ .
.
O böyle biri işte annem.. Sevdiği için sürekli elinden geleni yapan sevgisini bin bir türlü farklı yollardan gösteren biri...Bu kimi zaman bir sabun ...kimi zaman mangalda kestane kimi zaman enginar dolması ..kimi zaman başka bişey.. ama illaki kalbe giden yolu bulur 😌😌 .
.
İyiki ama iyiki doğdun canım babam güzel dede 🙏🙏
Read more
Benim güzel meleğim sana ne söylesem ne yazsam tam olarak duygularımı dile getiremem biliyorum. ...
Media Removed
Benim güzel meleğim sana ne söylesem ne yazsam tam olarak duygularımı dile getiremem biliyorum. O yüzden bir kaç satır burda dursun istiyorum. Bugün tam 10 gün oldu sen aramıza geleli... Öyle huzur dolu ki içim, öyle mutlu,öyle sevgi dolu... iyi ki bizimsin iyi ki bizimlesin. Çok şükür ... Benim güzel meleğim sana ne söylesem ne yazsam tam olarak duygularımı dile getiremem biliyorum. O yüzden bir kaç satır burda dursun istiyorum. Bugün tam 10 gün oldu sen aramıza geleli... Öyle huzur dolu ki içim, öyle mutlu,öyle sevgi dolu... iyi ki bizimsin iyi ki bizimlesin. Çok şükür bin şükür 🙏🏻 Seni çooook seviyorum güzel kızım Akasyam 💕 bir maşallahınızı alırız 💕 #akasyasahin
Read more
Loading...
Zaman nasıl da çabuk geçiyor ,İpek ilk okula gidiyor Kartal 2 yaşında ee bizim saçlar beyazlamış,yaşlanıyor ...
Media Removed
Zaman nasıl da çabuk geçiyor ,İpek ilk okula gidiyor Kartal 2 yaşında ee bizim saçlar beyazlamış,yaşlanıyor muyuz ne? güzel ailem benim ,maşallah bize .Sevgi olduğu sürece herşey güzel olur,sen yeter ki iste,içinde hisset.Sizi çok seviyorum canlarım ️ #aile #Ailemerkezi #evlat ... Zaman nasıl da çabuk geçiyor ,İpek ilk okula gidiyor Kartal 2 yaşında ee bizim saçlar beyazlamış,yaşlanıyor muyuz ne? 😍 güzel ailem benim ,maşallah bize .Sevgi olduğu sürece herşey güzel olur,sen yeter ki iste,içinde hisset.Sizi çok seviyorum canlarım ❤️ #aile #Ailemerkezi #evlat #es #cocuk #ask #14subatgeliyor #14şubat #10numara5yildiz #family #love #hadisendecekbirfotograf
Read more
@2009_sinemir_2016 #benyazdımsenoku 💭🥀ℰ✍🏻 #happybirthdaytomysister #iyikidogduncanimablam ...
Media Removed
@2009_sinemir_2016 #benyazdımsenoku 💭🥀ℰ✍🏻 #happybirthdaytomysister #iyikidogduncanimablam #mynephewsandniecesarethecutest Müzeyyen isminin anlamını bilir misin?💭 Süslenmiş, kıymetlendirilmiş anlamına gelir.. İşte benim ablamın gönlünün güzellikler ile süslenmiş ... @2009_sinemir_2016
#benyazdımsenoku 💭🥀ℰ✍🏻
#happybirthdaytomysister #iyikidogduncanimablam #mynephewsandniecesarethecutest 🐣✨💙 Müzeyyen isminin anlamını bilir misin?💭 Süslenmiş, kıymetlendirilmiş anlamına gelir..✨
İşte benim ablamın gönlünün güzellikler ile süslenmiş olması da isminin anlamından kaynaklanıyor..💙 Sana en büyük teşekkürüm yüreğimi süsleyen teyzelik duygusunu bana tattırmış olman adına. 🐣
Mutluluktan doğan, Sînemimin ve Emir Alimin varoluşu ile gözlerimde beliren parıltıyı sağlamanin adına. 👁

Bir gün anne olursam tavsiye hazinelerimin en değerlisi sen olacaksın. 🍼
Güzel anne. 💫
Senin gibi gözlerimin ışığını armağan edeceğim onlara ki umudumu kaybedince gözümün aydınlığı olsunlar.. 🌖
Sende çiçeklere ışığını armağan etmeyi asla eksik etme ki çiçekler şarkı söyler gibi her zaman huzur açsın bahçende.🌷
Fakat kendi saksını su ile buluşturmayı unutma ki ruhunun bahçesi renksizliğe hapsolmasın. 💧
Bir çekmece boşluğunu doldurur misali doldursun güzel anılar gözlerini..🍃
Tıpkı şefkatinin yürekleri doldurduğu gibi..🥀
Tıpkı tavsiyelerinin zihnimi doldurduğu gibi..🌤 Olgunluk denince duruşunla ve konuşmalarınla aklıma gelen isimlerden birisi sensin benim için canım ablam.
Görgü ve hoşgörü tohumları ekmilmiş misali düşüncelerine..🌱
Bahar okşamış sanki ruhunu..🌸
İki ana mevsimi birbirine bağlayan mevsim misali bağlıyor yürekleri yüreğine.
Işığı en zifrî karanlıkta bile göz alıcı..🌑
Gamzeleri süslemiş gülüşünü.✨ Canım ablam..🥀
Yeni yaşında ruhunun güneşini bulutlar örtmesin.. ✨
Yeni yasinda saglik, huzur ve sevgi eksik olmasın.🙏🏻💫
Doğum günün kutlu olsun.🎂
Seni çok seviyorum..💙 #burayakadarokudunmucidden 🙄🌚😂
Read more
BAYRAM ARİFESİNDE... İlk kim dedi "Bayramlarda el öpmeyin , el öpmek geriliktir , tokalaşın" diye ...
Media Removed
BAYRAM ARİFESİNDE... İlk kim dedi "Bayramlarda el öpmeyin , el öpmek geriliktir , tokalaşın" diye ...? Ve ilk kim inandı ? İlk kim "Aman hastalık bulaşıyor , dikkat çok sarılmayın bayramlarda" dedi ve ilk kim buna itibar etti ? İlk kim "Bayramlar tatildir , güneye inelim" dedi , ilk hangi ... BAYRAM ARİFESİNDE... İlk kim dedi "Bayramlarda el öpmeyin , el öpmek geriliktir , tokalaşın" diye ...? Ve ilk kim inandı ?
İlk kim "Aman hastalık bulaşıyor , dikkat çok sarılmayın bayramlarda" dedi ve ilk kim buna itibar etti ?
İlk kim "Bayramlar tatildir , güneye inelim" dedi , ilk hangi araba , yolunu memleketten sahile çevirdi ?
İlk hangi evde kalkılmadı bayram namazına , erkenden uyanmadı ev halkı, ilk hangi evde bayramlaşılmadı ?
Hangi hain bayramda kapısına gelen çocukları kaçırdı ilk kez ? Annelerin gönlüne şüphe , korku tohumları ekti . Onun yüzünden kapılar kapandı ve çalınmaz oldu . Çocuklar bir film geri sarıyormuş gibi anlamsızca uzaklaştılar kapı önlerinden . Şekerler , mendiller , kolonyalar kapının arkasında kaldı .
İlk kim kucak kucak kıyafet , ayakkabı taşıdı eve , bayramlık denen o güzelim heyecanın bir önemi kalmadı ... İlk kim yatağımızın başından bayramlıklarımızı , kalbimizden bayram heyecanını alıp kaçtı ...? Kim yırtıp attı kartpostalları ? İlk SMS'i kim gönderdi ? İlk kim "Dur yaa boşuna arıyoruz milleti , yazıverelim facebook'tan olsun bitsin" dedi ?
Kenarı işli mendilleri kim kaldırıp yerine kağıt mendil koydu ? Yahu el kadar mendilden , içindeki 5 liradan ne istedin ?
Ne istedin sen benim en güzel günlerimden , çocukluğumdan , bayramımdan ...?
Alan daraldı , daraldı , daraldı , küçücük köylere , beldelere sıkışıp kaldı bayram . Bir avuç insanın yaşatma telaşı var bugün . Kolonyanın , baklavanın , sarmanın , kahvenin belki de son demleri . Kim yaptı bunu ...?
Modernizm mi ? Şehirleşme mi ? Bireysel mutluluğun toplumsal mutluluğa tercih edilmesi mi ? Her neyse , biri yaptı , biz de alkış tuttuk . Başlı başına bir mutluluk vesilesi olan bayramları el birliğiyle geride bıraktık . Şimdi "nerde o eski bayramlar" demek kolayımıza gidiyor . Bayramlar burada , her yıl iki kez , düzenli olarak geliyor . Kapıyı açmayan biziz ...
Açalım ve tutalım ellerinden . Çünkü bayramlarda kapımıza gelen çocuklar poşetlerinde ağır yükler taşır . Biz onlara şeker veririz , onlar bize çocukluğumuzu ... (Alıntıdır)
Sevgi ve hoşgörünün olduğu Şeker tadında bir bayram dilerim...
Read more
Loading...
ℰmir Alimizin #sünnetdüğünü <span class="emoji emoji1f476"></span>🏻🍼<span class="emoji emoji2728"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> 𝒸𝒶𝓃𝒾𝓂 𝒶𝒷𝓁𝒶𝓁𝒶𝓇𝒾𝓂 𝓖 <span class="emoji emoji1f499"></span> 𝓜 <span class="emoji emoji1f499"></span> 𝓝 <span class="emoji emoji1f499"></span> 𝓔 @gulorink12 @2009_sinemir_2016 ...
Media Removed
ℰmir Alimizin #sünnetdüğünü 🏻🍼 𝒸𝒶𝓃𝒾𝓂 𝒶𝒷𝓁𝒶𝓁𝒶𝓇𝒾𝓂 𝓖 𝓜 𝓝 𝓔 @gulorink12 @2009_sinemir_2016 @denizali_nursel_cengiz #benyazdımsenoku 💭🥀 #tbt 02.01.2018 ✍🏻 Benim en miniğim.. Emir Alim.. Neşe kaynağımız, yüzünde tebessüm hiç eksik olmayan küçüğüm.. Çocukların saf, ... ℰmir Alimizin #sünnetdüğünü 👶🏻🍼✨💙 𝒸𝒶𝓃𝒾𝓂 𝒶𝒷𝓁𝒶𝓁𝒶𝓇𝒾𝓂
𝓖 💙 𝓜 💙 𝓝 💙 𝓔
@gulorink12
@2009_sinemir_2016 @denizali_nursel_cengiz
#benyazdımsenoku 💭🥀
#tbt 02.01.2018 ✍🏻 Benim en miniğim..🐣
Emir Alim..💙
Neşe kaynağımız, yüzünde tebessüm hiç eksik olmayan küçüğüm..✨
Çocukların saf, masum sevgisini ve neşesini vurgulayan bir birey misali..⭐️
Teyzesinin birtanesi ne kadar büyürsen büyü, kaç yaşına girersen gir, büyüdükçe ne yaşarsan yaşa yıllar neşenden hiç bir şey götürmesin..🙏🏻 Daha bir sene öncesine kadar elimi uzattığımda elimden destek alarak ilk adımlarını atan küçük prens bugün adımlarından ve kendinden o kadar emin ki..🍼
Küçük prensim çok çabuk büyüyorsun..
Büyürken çok şey öğreniyorsun, bilgilerin çoğaldıkça kendine güveninde çoğalıyor..💫
Sana en güzel tavsiyem öğrenmen gerekenlerin arasına yalnızlığında ışık olmayı öğrenmeyide ekle..🌌
Kendi ışığın olmayı..🌕
Kaybolduğunda tek başına yürümeyi..🛤✨
Dualarım üstünden hiç eksilmeyecek olsada, uzattığım el sana hep açık olsada..🙏🏻🖐🏻👶🏻
Ne güneşe, ne aya ne yıldızlara olsun güvenin.🌅
Kendine.⭐️ Ay ışığı gibi içeri sız en karanlık anlarda..🌙
Hareketliliğin, canlılığın, konuşkanlığın, cesurluğun ve atılganlığın asla eksilmesin küçüğüm.. ✨
Yaşamda başarıya erişmen gerektiğini düşündüğün ve kendine çizdiğin amaçlarına doğru ilerle hep..🌠
Ucunu bilmediğin kıyılara yüz bazen..
Fakat ne olursa olsun, asla vazgeçme, mücadele et..🦁💪🏻
Umudun sonsuz bir mavi olsun.💙 Yeni yaşında hep olduğun gibi kal. 👼
Kocaman gözlerindeki parlaklık, tatlı öpücüklerindeki masum sevgi ve yüreğindeki heyecan, neşe ve huzur hiç eksilmesin..🙏🏻
Sağlığı, mutluluğu huzuru, neşeyi, sevgiyi ve umudu toprağına ekiyorum ki gönlündeki tohumlar filizlensin ve asla koparılmasın sen koparmadığın sürece.. 🌱✨ Iyi ki varsın ve iyi ki doğmuşsun! 🎂
Seni çok ama çoook seviyorum küçüğüm.💙
Read more
İstesek çekeriz... de istemiyoruz fotoğrafı olarak dursun bir kenarda bu kare. Diyor ki : fotoğraf ...
Media Removed
İstesek çekeriz... de istemiyoruz fotoğrafı olarak dursun bir kenarda bu kare. Diyor ki : fotoğraf durum tespiti yapmalı, yok altın kesim noktalarında ilgi merkezi olmalı, White blans(rot balansdan aklıma geliyor) ayarları iyi yapılmalı, kompozisyona hiç girmeyeyim onbinlerce ... İstesek çekeriz... de istemiyoruz fotoğrafı olarak dursun bir kenarda bu kare.
Diyor ki : fotoğraf durum tespiti yapmalı, yok altın kesim noktalarında ilgi merkezi olmalı, White blans(rot balansdan aklıma geliyor) ayarları iyi yapılmalı, kompozisyona hiç girmeyeyim onbinlerce sağlam kriteri var...
Hepsinden önemlisi ufuk çizgisi sorunsalı var ki iknaya imkan ihtimal yok.
İyi de ben bu kadar fiziksel, geometrik ve kimyasal endişenin arasında bir sanat şahaseri yaratabilir miyim? Hiç imkan yok bana kalırsa... Ha bir de photoshop denen dünyanın en modern buluşu bizim eve giremez, üstü çarpıyla çizili sigara paketi gibi sağlığa zararlı. (gerçi onu da öğrenmek zor yani, bir ara dünya para verip kursa gitmişliğim var, bir defter not almış, uygulamada başarı gösterememiş, karakolda doğru söyleyip mahkemede şaşan" yalan mıydın Yaşar" gibi evde ekran bana ben ekrana bakakalmıştım)... Onu da geç yani. Bence o kadar da gerek yok ki canım eğitim şart, eğitim şart demeye.
Gidip facebook hesabının değişmez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez fotoğrafına bakıyorsunuz @lightstain in, neymiş diye kim çekmiş diye. @aukalender, yani Ata Umur çekmiş, ellerine sağlık bir tanecik oğlumun. Ömürlük fotoğraf çekmeyi biliyor.Hesapsız kitapsız bir kare. Çekmiş işte el kadarken çocuk.
Pek bilimsel olnayacak şimdi yazacaklarım ama sanırım bir lafzi öğrenme var, yani anlatılanı dinleyerek, bir de yapılanı görerek, başka bir deyişle üzüm üzüme baka baka. Bizim ki o kategoriye girer yüzde yüz.
Yani istesek çekeriz, ama istemiyoruz o kadar. Evde fotoğraf tanrısıyla yaşıyoruz, adam elini uzatıyor makinaya "fotoğraf "çıkıyor. Oğlan dersen ha keza. Biz de çekmeyiverelim dedik... Az biraz gönderme var sanırım yazdıklarımda. Sivrisineklere saz, isteyene caz olsun.Evimizin hiç kapanmayan radyosundan yükselen ses "sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun". Günaydın dünya😊
(Bu yazıyı dün yazdığı güzel mesajla çok mutlu olduğum sevgili @iliyafikirsanattasarim, sevgili İnci ye ithaf ediyorum. Eskiden yazdıklarımı severek okuduğunu söyledi., o bir profesyonel sahne, sanatçısı.İnci ye sevgi, bütün İnci lere selam olsun.) #kadınlar sahneye, #aslasahnedeninmeyeceğiz, #bizhepşarkılarsöyleyeceğiz
Read more
Canimmmm annemmmmm sen annelerin en anlayışlı en sevgi dolu en fedakar en güzel en tarz en merhametli ...
Media Removed
Canimmmm annemmmmm sen annelerin en anlayışlı en sevgi dolu en fedakar en güzel en tarz en merhametli en affedici herşeyden önce çocuklarini düşünen canimin içişisin...Eğer üniversitelerde annelik diye bir ders olsaydi sen o dersin başöğretmeni olurdun...İyi ki doğdun 🥂🍾🥂🍾🥂🍾🥂🍾🥂Ve ... Canimmmm annemmmmm sen annelerin en anlayışlı en sevgi dolu en fedakar en güzel en tarz en merhametli en affedici herşeyden önce çocuklarini düşünen canimin içişisin...Eğer üniversitelerde annelik diye bir ders olsaydi sen o dersin başöğretmeni olurdun...İyi ki doğdun 🎂🎂🎂🎂🎂 🥂🍾🥂🍾🥂🍾🥂🍾🥂💐💐💐💐💐💐Ve benim annem oldun ❤️ @nevindogramacilar
Read more
Aceleci, tezcanlı, huysuz, tahammülsüz ve daimi açlığın son günlerindeyiz Baran. Daha kalıcı ...
Media Removed
Aceleci, tezcanlı, huysuz, tahammülsüz ve daimi açlığın son günlerindeyiz Baran. Daha kalıcı hallerde devam eden sevgi duygumu her ne kadar bazen sınırlarına kadar zorlasanda sevgimi seninle paylaşmaktan vazgeçmeyeceğim😎 Hayatın telaşına kapılıp, çalışıp, koşturmanın dışında ... Aceleci, tezcanlı, huysuz, tahammülsüz ve daimi açlığın son günlerindeyiz Baran. Daha kalıcı hallerde devam eden sevgi duygumu her ne kadar bazen sınırlarına kadar zorlasanda sevgimi seninle paylaşmaktan vazgeçmeyeceğim😎 Hayatın telaşına kapılıp, çalışıp, koşturmanın dışında kendimize, kendimizi unutturmadık :) henüz açlıktan ölmedik ve sevgimizi tek düze evreye sokmadık 🦍 her seyden önce canım dostum, hayat arkadaşım, canım sevgilim iyi ki yanındayım... Az kaldı devam 🍟🍔🌭🍖🍗🥞🍝🍕🍱 (Benim için en güzel renk mor ve o rengin içinde son derece kusursuz sen) 😈
Read more
Dogum gunumu kutlayan, kutlamayan, yanimda olan, olmayan herkese cok tesekkur ederim<span class="emoji emoji1f339"></span> Ama öncelikle ...
Media Removed
Dogum gunumu kutlayan, kutlamayan, yanimda olan, olmayan herkese cok tesekkur ederim Ama öncelikle özellikle teşekkür etmem gereken kişiler var. İlk olarak o gün yaşadığım tüm güzel anların mimarı @ceydaxofficial 🏻 Sen dunyanin en iyi kardesisin! ve @kadikoycheongdo ailesi️ ... Dogum gunumu kutlayan, kutlamayan, yanimda olan, olmayan herkese cok tesekkur ederim🌹 Ama öncelikle özellikle teşekkür etmem gereken kişiler var. İlk olarak o gün yaşadığım tüm güzel anların mimarı @ceydaxofficial 🙏🏻 Sen dunyanin en iyi kardesisin! ve @kadikoycheongdo ailesi❤️ Size ne kadar tesekkur etsem az. Her birinize teker teker bana verdiginiz emek ve sevgi icin cok tesekkur ederim. @yoonjeongjae527 hediye icin de ayrica cok tesekkur ederim cok dusuncelisiniz🙏🏻 @sy.bta beni sehir disina tasiniyorum diye kandirdin ama bir baktim kapida elinde pasta ile karsima ciktin! @selinbhtyrr @blackb127 gercekten gelemeyeceginizi dusunmustum! @melisaturneer @dilaraturner full calistigini sanmistim taa ki sahilde boynuma atlayana kadar!^^ Gonderdiginiz videolar... Degeri paha bicilemez. Benim icin vaktinizi ayirdiginiz ve tum iyi dilekleriniz icin sonsuz tesekkur ederim🎈 Dogum gunum icin hic bir planim yokken en iyisini yasadim. Sayenizde💫
Read more
Sen benim hayatta başıma gelen en güzel şeylerden birisin <span class="emoji emoji2764"></span>️ #aşk #couple #love #sevgi #goals @gedik96
Media Removed
Sen benim hayatta başıma gelen en güzel şeylerden birisin ️ #aşk #couple #love #sevgi #goals @gedik96 Sen benim hayatta başıma gelen en güzel şeylerden birisin ❤️ #aşk #couple #love #sevgi #goals @gedik96
<span class="emoji emoji1f466"></span>🏻Anne ben seni dünyalar kadar çok seviyorum! Sen benim torunumsun <span class="emoji emoji2764"></span>️ Duyduğum en güzel sevgi ...
Media Removed
🏻Anne ben seni dünyalar kadar çok seviyorum! Sen benim torunumsun ️ Duyduğum en güzel sevgi cümlesi çünkü o da farkında torun çok sevilir 👦🏻Anne ben seni dünyalar kadar çok seviyorum! Sen benim torunumsun ❤️
Duyduğum en güzel sevgi cümlesi çünkü o da farkında torun çok sevilir 😂
Bu anneye dikkat etmenizi istiyorum. @kozadancikmak Ondan öğrenmenizi ondan güç bulmanızı.. Ona veya yavrusuna acımanızı veya çok şükür benim yavrum öyle değil demenizi değil... Ben Beyza’dan o kadar çok şey öğreniyorum ki. Bana yol gösteriyor güç veriyor anneliği öğretiyor. Koşulsuz ... Bu anneye dikkat etmenizi istiyorum. @kozadancikmak Ondan öğrenmenizi ondan güç bulmanızı.. Ona veya yavrusuna acımanızı veya çok şükür benim yavrum öyle değil demenizi değil... Ben Beyza’dan o kadar çok şey öğreniyorum ki. Bana yol gösteriyor güç veriyor anneliği öğretiyor. Koşulsuz sevgi, kesintisiz iletişim ve kocaman anne kalbi nasıl olur ondan öğrenebilirsiniz. Çocuğunuzu nasıl hayata katarsınız? Görmek isteyene hepsini öğretiyor. Hassas Anne Kitabımdaki 16 Anne hikayesinden biri onunki. Bana bu onuru verdi teşekkür ediyorum. Şimdi de muhteşem bir şarkı yapmış, dinlemeye doyamadım. (Videonun tamamı için https://youtu.be/Henffu_9vts )
Veee “Kozadan Çıkmak” kitabı şarkı oldu.
Okuyucu kitapta bulsun İpek Bade’nin izlerini, dinleyici şarkıda. Hatıra olsun her bir yanda.
İpekböceğimin vesilesiyle farkındalık olsun tüm ÖZEL çocuklara.
Ağlamaktan kaydı tamamlamakta zorlansam da, 'yaşamaz' denilen kızımı kitaptan sonra bu şarkıyla da ölümsüzleştirdiğim için huzurluyum yüreğim sızlasa da.
Sen çok yaşa e mi kızım,bedenen olmasa da ruhen hep yaşa. Evlatlar ölmez zaten, anaların yüreğinde yaşar daima.
Şükürler olsun Yaradan’a.
Şükürler olsun, İpek Bade ve Ali Aras gibi evlatlar vererek kendisine kavuşturana...
İkinci kitabım ''Kozanın Sırrı; Aşk’' ın yayımlanmasına günler kala şarkının paylaşımını yapmak için de heyecan içerisindeydim bi süredir. Özel olsun, anlamlı olsun, faydalı olsun istedim ve bugünü bekledim.
Eylül ayı serebral palsi farkındalık ayı. Bu ayda, bu günde, her günümüzde serebral palsi’li çocukların ve ailelerin farkında olmamız dileğiyle.
Haydi Can'lar,BİR olma zamanı.Benimle söyle,paylaş,paylaştır şarkıyı.Farket,farkettir hastalığı..
Serebral Palsi (beyin felci), bebeklikte ya da çocukluk çağının başlarında ortaya çıkan ve vücut hareketlerini ve kas koordinasyonunu kalıcı şekilde etkileyen, fakat zaman içinde kötüleşme sergilemeyen bir dizi nörolojik bozukluktan herhangi birini tanımlamak için kullanılan bir terimdir.
Bağış yapmak için;
@bircanbinumutderneği
Bir Can Bin Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği
Iban: TR72 0006 2000 1600 0006 2975 14
Söz-Müzik:H.Beyza BULUT,
@nilgun2630
Düzenleme:@sinancecelimix @koraypuskul
Read more
Mutluluğun tek bir tanımı olmadığına inananlardanım. Mutluluk herkes için farklı anlamlar taşır. ...
Media Removed
Mutluluğun tek bir tanımı olmadığına inananlardanım. Mutluluk herkes için farklı anlamlar taşır. Minik bir kuş için bir damla su mutlulukların en büyüğü olabilir. Benim en büyük mutluluğum ise bu karelerde saklı. Sen ve kızımız. Sevgiye o kadar susamışım ki bana hissettirdiğin duyguların ... Mutluluğun tek bir tanımı olmadığına inananlardanım. Mutluluk herkes için farklı anlamlar taşır. Minik bir kuş için bir damla su mutlulukların en büyüğü olabilir. Benim en büyük mutluluğum ise bu karelerde saklı. Sen ve kızımız. Sevgiye o kadar susamışım ki bana hissettirdiğin duyguların tanımını yapmakta her geçen gün daha da zorlanmaya başlıyorum.

İnsanın ömrü boyunca yaşadığı en önemli olay, yol arkadaşıyla birlikte attığı ilk adımmış. Seninle çıktığımız yolun ilk adımında bunu anladım. Bana kattıklarını, sana olan sevgimi, yaşattığın emsalsiz mutluluğu hangi övgü sözcükleri karşılar inan bilmiyorum.
Bildiğim tek şey beni dünyanın en mutlu adamı yaptığın. Evliliğimiz, hayatımız, birlikte gittiğimiz yol sınırsız olsun!
3 yıl önce bugün bizim düğünümüz oldu. En özel #tbt lerden birisi benim için!

#throwback #throwbackthursday #memories #bestoftheday #photooftheday #family #love #amazing #oş10 #nofilterneeded #nofilter #ask #sevgi
Read more
@gulorink12 𝒢özlerini sabaha aç, 𝒢üzel kadın. 𝒢üçlü kadın. 🌗 𝒢ulamîn. 🥀 Sen bana sevmeyi ...
Media Removed
@gulorink12 𝒢özlerini sabaha aç, 𝒢üzel kadın. 𝒢üçlü kadın. 🌗 𝒢ulamîn. 🥀 Sen bana sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. Sen bana abla olmanın, abladan öte olmanın ne demek olduğunu öğrettin. 🍼 Sen bana küçükken tanımadığım kişilerden şeker almamamı öğrettin. Damağımda ... @gulorink12
𝒢özlerini sabaha aç,
𝒢üzel kadın.
𝒢üçlü kadın. 🌗
𝒢ulamîn. 🥀

Sen bana sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. ✨
Sen bana abla olmanın, abladan öte olmanın ne demek olduğunu öğrettin. 🐣🍼
Sen bana küçükken tanımadığım kişilerden şeker almamamı öğrettin. 🍬
Damağımda acı şekerlerin tadı kalınca anladım ne demek istediğini. 🌑
Trafik ışıklarında beklerken kırmızıda durmam, yeşilde geçmem gerektiğini öğrettin. 🚦
Bazen yeşilde duraksadığımda aklıma geldi bana öğrettiklerin ve ben yine yoluma devam ettim. 💭🍂 Bazen dünya aya ağladığında zihnimin bulutlarını farkeden sendin. 🌍🌙
Bazen ise yağmurlarının sesini duyan bendim. ☔️ Şemsiye açmani diledim sana iyi gelmeyen herşeye. ☂️
herkese. ☂️
heryere. ☂️
Perdelerini herkese açmamanı diledim, sana zayıf noktandan isabet edemesinler diye.🏹
Herşey herkese anlatılmaz ki. 🕳
Bazen ruhuna şarkılar söyleyeceksin. 🎶
Bazen kalem kağıda anlatacak. ✍🏻 Benim güzeller güzeli ablam..🥀
En çok seni sevdim, en çok sana kızdım. 🕳
En çok sana kırıldım, en çok seni affettim.
En çok senin için açtım ellerimi gökyüzüne belki de. 🌌
Küçükken dünyamın prensesiydin sen..👸🏼✨
Cinderellam. 😍🙂
Artık prenseslerim ve prenslerim yeğenlerim..🐰🐻🐥🐣
Size en büyük teşekkürüm onların hayatıma kattığı anlam adına aslında. 💙
Hayatımın rengi onlar.
Aileme olan bağımın kuvveti onlar. ✨

Canım ablam..
Gülom.🌹
Doğum günün kutlu olsun.🎂
Yeni yasinda saglik, huzur ve sevgi eksik olmasin.
Yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa.✨ -Fedakâr. 🥀💙 #benyazdımsenoku 💭🥀ℰ✍🏻
#iyikidogdun #iyikibenimablamsin #happybirthday #sisterlove
Read more
Hayatımın en anlamlı kelimesi ANNE<span class="emoji emoji2764"></span> Her anneler günü sana mektup yazma gelenegimi burdan devam ...
Media Removed
Hayatımın en anlamlı kelimesi ANNE Her anneler günü sana mektup yazma gelenegimi burdan devam ettiriyorum NİLÜFER ' im kalbim nasıl can çekişiyo bilemezsin yokluğunla asla baş edemiyorum.. güçlü görünüyorum senin gibi ama yine senin gibi içime atıyorum.. Çünkü sana çekmişim ... Hayatımın en anlamlı kelimesi
ANNE❤
Her anneler günü sana mektup yazma gelenegimi burdan devam ettiriyorum NİLÜFER ' im❤ kalbim nasıl can çekişiyo bilemezsin😢 yokluğunla asla baş edemiyorum.. güçlü görünüyorum senin gibi ama yine senin gibi içime atıyorum.. Çünkü sana çekmişim😢 ne bu kelimeye dayanabiliyorum, Ne birinin yanımda annesiyle telefonda konuşmasına, ne birisinin annesinden bahsetmesine, ne de sokakta anne-kız görmeye😢 kimsenin nisanına düğününe gidemiyorum o manzarayı görmeye dayanamıyorum.. sana şarkılar dinletmeyi çok özledim😢 yeni şarkı çıktığında anne gel bak dinleyelim diye kulaklığı sana takmayı özledim😢 sabahları yatağına gelip küçük çocuk gibi sokulmayi özledim😢 boncuğum benim diye bana sarilmani özledim😢 herkesi seviyorum diyorum ama kalbimde onlar çiçek açmiyo.. bir tek senin sevginin olduğun bölüm de çiçekler açıyo.. sadece hala hissedebilicgm sevgi belirtisini senin kısmın veriyo😢❤ bana söz vermiştin seni asla birakmiycam diye.. Ama bıraktın bunu isteyerek yapmasanda benim çok canımı yakıyo anne😢 seni özlemek.. bu çok ağır.. özlemekten bir hal oldum.. bazen ölüyorum gibi oluyo ama ölmüyorum bu daha kötü.. zamanı geriye almak için her şeyimi verirdim.. Ama lanet olsun giden zaman geri gelmiyo.. Hayatımın en anlamlı en özel kadını hiç bisey değişmedi.. boncuğun seni hala uğruna gebericek kadar çok seviyo..❤ nefesin en büyük şükretme sebebim❤ nefesin olsun.. Her sabah seni göruym yeter ki❤ buna da razıyım yıllardır❤🙏 sen hep ol❤ bu dünyada en çok seni seviyorum hiç kimseyi senin kadar sevmedim sevmiycemde.. Canım Annem❤ Canım Nilüfer'im adın gibi o çiçekteki ışığını kalbimden hiç çekme❤ seni çok aşırı aşırı aşırı seviyorum❤ Anneler günün kutlu olsun CANSUYUM❤
NOT: Annesini kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum.. lütfen göze sokmadan kutlayın şu günü.. Çünkü bizim gibilerin canı çok yanıyo siz kutlarken.. NOT 2: Annesi hayatta olup sağlıklı olup tartisanlar söylenenler şikayet edenler bağıranlar kızanlar HAYATINIZIN EN BÜYÜK APTALLIGINI YAPIYORSUNUZ.. VE ÇOK PISMAN OLUCAKSINIZ GÜNÜN BİRİNDE.. BILIN ISTEDIM..😡
Herkesin anneler günü kutlu olsun💗
.
.
.
.
#annelergünü #anne #mom #annelergunukutluolsun #lugat365 #happymothersday
Read more
 #Repost @mervegulcemal with @get_repost ・・・ Tatilde, parkta, piknikte çok sık işittiğim teyze ...
Media Removed
#Repost @mervegulcemal with @get_repost ・・・ Tatilde, parkta, piknikte çok sık işittiğim teyze vecizelerini bu sefer de duydum "Çok şımartma çocukları, sonra üzülürsün" "Sen böyle yapınca, seni sırtında mı taşıyacaklar?" "Tepene çıkarma, tepene altın mı yumurtlayacaklar?" Peki ... #Repost @mervegulcemal with @get_repost
・・・
Tatilde, parkta, piknikte çok sık işittiğim teyze vecizelerini bu sefer de duydum "Çok şımartma çocukları, sonra üzülürsün" "Sen böyle yapınca, seni sırtında mı taşıyacaklar?" "Tepene çıkarma, tepene altın mı yumurtlayacaklar?" Peki bu sözler hangi haller üzere işitiliyor: -Sahile 2 poşet oyuncak indirdiğim için -Ayağındaki deniz çorabıyla öğlen sıcağında yürürken ayakları yanan evladı sırtımda taşıdığım için, -Kumla oynarken ağzına kum kaçtı diye yerimden fırlayıp, itinayla temizlediğim için -İki seksen şezloga uzanıp takılmak varken ( ki bence aşırı sıkıcı bir şey:) çocuklarla oynadığım için -Ali kalabalıkta huzursuz olduğundan tatil boyunca hanımlara özel aqua parka gitmediğim için... İyi de bunların hiçbiri "Şımartmak"değil ki!

Bunlar KIYMET VERMEK!

Ve bunların hiçbirisini beni sırtlarında taşısınlar, ben onlara baktım onlar da bana baksınlar düşüncesiyle yapmıyorum ki :) Sadece teyzeler değil; biz genç anneler de yanlış yorumluyoruz bazı zamanlar :)
Onlardan da işitiyorum.

Ama işte şumartmakla KIYMET VERMEK arasındaki o ince çizgiyi kaçırıyoruz.

Çocuklarıma kıymet veriyorum;

Yanlış yaptıklarında hoşgörmeye çalışıyorum,

Ancak bile bile hatada ısrarcı oluyorlarsa koşul ve zamana göre değişen tepkiler veriyorum. (Çok çeşitli:)) Hayır ağlayıp, zırladıkları, onlar istedikleri için onlarla oynamıyorum (ki bu hiç olmaz bizim hanede), bundan sahiden keyif alıyorum.

Onların sorumluluklarını üstlenmiyorum. Eşyasını taşımak, dağıttığını toplamak, iki ayağı üzerinde yürümek onalrın görevi; çocuğumun ayağını yakmamaksa benim görevim.

İstedikleri herşeyi yapmıyorum.
Benim için uygunsa isteklerini gerçekleştirmeye gayret ediyorum; ama değilse yerlerde bile tepinseler (ki bu noktaya getirmemeye çalışırım ama geldiği de vakidir) istediklerini yapmıyorum:) Mükemmel bir anne değilim, onlarca hata yapıyorum.

Ama teyzeler ve içine teyze kaçanların :) "Şımartmak" ile KIYMET VERMEK arasındaki ince çizgiyi kaçırdığını düşünüyorum.

Bu teyzelere "Allah Rasulü (s.a.v) in hayatını bol bol okumalarını ve evlatlarla vakit geçirmenin keyfini çıkarmaya çalışmalarını tavsiye ediyorum:))) Sevgi ve saygıyla...
Read more
Her çocuk özeldir ve sevgi her çocuğa gereklidir. Sadece kendi çocuklarını seven, onları diğer ...
Media Removed
Her çocuk özeldir ve sevgi her çocuğa gereklidir. Sadece kendi çocuklarını seven, onları diğer çocuklardan üstün gören ebeveynleri anlamıyorum. Bu dünyayı hırs, hedef, birincilikler alınan notlar değil sevgi kurtaracak ben anne değilim evet çocuğum yok zaten çocuk sevmek ve büyütmek ... Her çocuk özeldir ve sevgi her çocuğa gereklidir. Sadece kendi çocuklarını seven, onları diğer çocuklardan üstün gören ebeveynleri anlamıyorum. Bu dünyayı hırs, hedef, birincilikler alınan notlar değil sevgi kurtaracak💜 ben anne değilim evet çocuğum yok zaten çocuk sevmek ve büyütmek için illa anne baba olmaya gerek yok. Ama her anne babanın sevgiye ihtiyacı var. Bugün mina tanımadığı birinin masasına gidip, o masadaki çocuğun oyuncaklarına bakmak istedi ve çocuğun annesi minayı iterek annenin yanına git dedi. 🙈 (ortaya bir ejderha çıktı orda 🤣)bu olay bizim masada yaşansaydı biz şimdi o çocukla arkadaş olmuştuk. Yani aile önemli, sevgi önemli, paylaşmak önemli. Biz her halimizle çocuklara örneğiz💜 biz dedecimin bize verdiği sevgiyle büyüdük, şimdi sıra minada💜 ve benim sevgim sadece sana da değil minam , tüm çocuklara💜💜💜💜 ama sen bi başka😍😜
Not: seni harcadığım için özür minnoşum da teyzen diğer fotolarda daha beterböcek çıkmıştı🤣
#mina #teyzeolmak #anneolmak #anneruhu #minaligünler #sevmekgüzelşey #sevelimarkadaş #enbüyükşükür #sevgidoluaile #çocukbüyütmek #anneolmadandaolur #herşeyçocuklariçin #sizgülündiye #anıyakala #mutluolmakiçinküçükşeyler #herfotoğrafınbiröyküsüvardır #budabenimhikayem #yazankızlarkardeştir #aslıyazıyor #aslıkafası #yazmasamolmazdı #ig #igers #photo #photography #photooftheday #photographer #instaphoto #instaphotographer
Read more
Bu fotograflar 2017’de en çok like alanlarmış 📸 2017 şüphesiz en özel senelerimden biri olarak ...
Media Removed
Bu fotograflar 2017’de en çok like alanlarmış 📸 2017 şüphesiz en özel senelerimden biri olarak kalacak aklımda. Hayatım için çok önemli olan farkındalıklarla tanıştığım, en gerçek en etkili duygunun sevgi olduğunu anladığım, geçmişteki travmaları geçmişte bırakmayarak aslında ... Bu fotograflar 2017’de en çok like alanlarmış 📸 2017 şüphesiz en özel senelerimden biri olarak kalacak aklımda. Hayatım için çok önemli olan farkındalıklarla tanıştığım, en gerçek en etkili duygunun sevgi olduğunu anladığım, geçmişteki travmaları geçmişte bırakmayarak aslında bizim travma haline getirdiğimizi anladığım, söylenmemiş sözlerin, temizlenmemiş alanların, bitirilmemiş işlerin boyunda yük vücutta ağrı, ruhta huzursuzluk yarattığını gördüğüm, karşımdakiyle “sen” diliyle değil “ben” diliyle konuşmanın aslında iletişimin kilit noktası olduğunu gördüğüm, duyduklarıma duyduklarımın ötesinde anlam yüklememem gerektiğini fark ettiğim, edindiğimiz tonlarca sahte kimliğin mevcudiyetini idrak ettiğim, tek gerçek zamanın “şimdi” olduğunu farkettiğim, hayatı anlamlandıran şeylerin materyaller değil ruhumuz, enerjimiz ve sevgimiz olduğunu özümsediğim bir yıl 2017. Kısacası büyüdüğüm, olgunlaştığım, tam olduğum bir yıl. Bunların yanında hep istediğim ama aksiyon almadığım şeyleri aksiyona döktüğüm bir yıl. Makyaj sanatçısı olmak mesela 💋 Sevgilimle unutulmaz anılara sebep olmuş DJ’lik eğitimimiz mesela 🎧 Hayatımın aşkı @mertovali ya hayat arkadaşlığı yolunda “evet” dediğim bir yıl 2017 👰🏼 “Kim Milyoner Olmak İster?” anımı da unutmayalım🙅🏼💰nasıl özel olmasın bu yıl benim için? Çok güzel çok özelsin 2017! 2018 senden beklentim büyük, biliyorum çok güzel olacaksın🙌🏼🎄Herkese muhteşem bir yeni yıl diliyorum, mucizeleriyle gelsin 2018 🙏🏼
Read more
İnsan şaşıyor! Her güne yeni heyçanla başlıyorum,yeni yerler,yeni insanlar,yeni duygular,yeni ...
Media Removed
İnsan şaşıyor! Her güne yeni heyçanla başlıyorum,yeni yerler,yeni insanlar,yeni duygular,yeni yeni yeni! Aşığım dünyaya,dünyada var olan her şeye. Şu görüntüyü görmek için bir tepeye çıkıyorsunuz ve karşı tarafı görünce şok oluyorsunuz.Zamanım olsaydı saatlerce orda durup ... İnsan şaşıyor!
Her güne yeni heyçanla başlıyorum,yeni yerler,yeni insanlar,yeni duygular,yeni yeni yeni!
Aşığım dünyaya,dünyada var olan her şeye.
Şu görüntüyü görmek için bir tepeye çıkıyorsunuz ve karşı tarafı görünce şok oluyorsunuz.Zamanım olsaydı saatlerce orda durup karşıya bakardım..çünkü bakılacak çok yer,yazılacak çok söz var.
‘Elimden geldiğince etrafıma sevgi tohumları ekmeye çalıştım.Bazen onlara su vermeyi unuttum,kurudular;bazen de çok su verdim,çürüdüler.Hiç pes etmedim.Yeni tohumlar ekmeye devam ettim.Sonunda bazılarını yeşertmeyi becerebildim.Ve fark ettim ki bunun yolu yılmamaktan geçiyor.’
☘️
Ve ben 8 ayda sayamayacagım kadar çok çocigime sarıldım ve sizler sayesinde çikolata,kek,süt partisi yaptılar.Yine sizlerin sayesinde birçogunun yeni ayakkabısı oldu.Sizler sayesinde oyuncakları,kalemleri,mektupları,tokaları ve önemlisi GÜLÜMSEMELERİ oldu.Yanımda olan canım güzel insanlar birçok şey sizin sayenizde oldu.Ben sadece gidip sarıldım çocikleerime,hediyelerinizi teslim ettim💁🏿‍♀️
Hayatına dokundugum,gülümsemesinde oldugum her çocigimle hayatımın sonuna kadar ilgilenmek istiyorum..çünkü yarınım onlarla güzel.❣️
Dün balat sokaklarında gezerken duvarda bir yazı gözüme çarpıtı’yollar memleketimdir’gerçekten bu kadar basit yaşam!Yol,insan,memleket.Şuan bu satırları yazarken de yoldayım,anın tadını çıkarayım diyorum İstanbul trafigi izin vermiyor🤦🏿‍♀️Ben de duygularımı paylaşayım dedim.Bir müddet sınavlarıma,okula odaklanmam gerek.Çünkü sen dik bir yokussun ve benim finallerim başlayacak👼🏿Ama finallerden sonra kaldıgımız yerden devam edebiliiriz sarılmalara,oyunlara,çocikle çocik olmaya🧞‍♂️
Diyecegim şu ki:Yarın var mıyız,yok muyuz bilmiyorum.Şuan varım ama!Varlıgımın bilincindeyim ve seviyorum,sarılıyorum,gülüyorum!
Sizin dünyanızı bilmem ama benim dünyamı güzelleştiren üç kelime belli:
#sev #sarıl #gülümse #çocuklargülsündiye #balatsokakları #mutluyumçünkü #günaydın #vsco #anıyakala
Read more
Mutlu Yıllar Sol Yanım; Senle hikayemiz ne zaman başladı tam olarak hatırlamıyorum ama hayatıma ...
Media Removed
Mutlu Yıllar Sol Yanım; Senle hikayemiz ne zaman başladı tam olarak hatırlamıyorum ama hayatıma bir girdin pir girdin. Öyle ki hayatımdaki en özel kadınlar arasındaki yerini çoktan almışsın da ben bile farkında olmamışım. Bilirsin kendimi kolay kolay açmam kimseye ama sen hep ... Mutlu Yıllar Sol Yanım;
Senle hikayemiz ne zaman başladı tam olarak hatırlamıyorum ama
hayatıma bir girdin pir girdin. Öyle ki hayatımdaki en özel kadınlar
arasındaki yerini çoktan almışsın da ben bile farkında olmamışım.

Bilirsin kendimi kolay kolay açmam kimseye ama sen hep benim için
farklı, hep benim için özel oldun.Hayatıma öyle bir girdin ki
tüm duvarlarımı birer birer yıktın ve sol yanıma yerleştin. Öyle ki sen
güldüğün, o gözlerinin içi parladığında mutlu olup, sen o güzel yüzünü astığında ben de mutsuz oluyorum.
Mutlu olduğum her anımda yanımdaydın. Düştüğüm zamanlarda elini uzatıp beni kaldırmaya çalışmanı asla ama asla unutamam. Birbirimizin sıkınıtısını, derdini beraber çektik. Birbirimizin mutluluğu ile ikimiz de dünyanın en mutlu insanı olduk. Bir bakışımız ile neler hissetiğimizi anlar hale geldik. Eleştirdik, gurur duyduk, yanlışlarımızı düzelttik. Sevgi ile, dostluk ile bu kadar zamanı geride bıraktık.
Dediğim gibi her zaman yanımda olan ver her zaman yanında olacağım hayatımın en özel kadınlarının başında gelen SEVGİ SELVİ KARACA... Doğum günü kutlu olsun bitanem nice mutlu yıllara...İYİ Kİ VARSIN...
Read more
Hem sevgi hem anlamını çözemediğim bağlılık..Adını koyamadığım duygularımın sebebi,güzel ...
Media Removed
Hem sevgi hem anlamını çözemediğim bağlılık..Adını koyamadığım duygularımın sebebi,güzel insanım..Kelimeler acizliğini ilan ediyor adın geldiği zaman.Asaletin sözlüklerin gereksizliğini haykırıyor.Gözlerinin yeşili tüm ormanlara bedel sanki.Ah benim çerkez güzelim,öyle ... Hem sevgi hem anlamını çözemediğim bağlılık..Adını koyamadığım duygularımın sebebi,güzel insanım..Kelimeler acizliğini ilan ediyor adın geldiği zaman.Asaletin sözlüklerin gereksizliğini haykırıyor.Gözlerinin yeşili tüm ormanlara bedel sanki.Ah benim çerkez güzelim,öyle benimsemişim ki sanki içim sen dolmuş.Nasıl oldu,ne ara oldu tam bir muamma,fakat "iyi ki" diyorum.İyi ki sevgini tatmışım.Ruhumu besliyorum seninle.Benliğim süsleniyor sanki yüzünün aydınlığı ile.Duygular var ya.. Onlar hep sen.Sana aşina.Senden bana kalan koskocaman bir mutluluk.Bugün çok özel bir gün.25 yıl önce bugün benim güzel gözlüm-Neslihan'ım doğmuş.O, gülüşüyle içimi ısıdan,oyunculuğuyla  her geçen gün gururlandıran biri.Bana en güzel iyi ki leri yaşattığın için teşekkürler❣Hero'nla birlikte çok mutlu ol.Çünki hakkediyorsun.İster karakterinle,ister güzelliğinle,isterse de oyunculuğunla gönlümde taht kurdun.Güzel şeyler hiç bir zaman peşini bırakmasın.
Bana kattığın şeyler çok.4. doğum günün bu kutlaya bildiğim.Değerin apayrı.20 ağustos mucizem öpüyorum yeşil gözlerinden.💚Bir gün seni görmek nasibim olur mu bilmem ama ben hep seni seviceğim.İyi ki varsın.İyi ki seni tanımışım.Her zaman yanındayım/ız.Kalbimiz seninle.İyi ki doğdun, güzelim.Doğum günün kutlu olsun.Mutlu kal.💕
@neslihanatagul #NeslihanAtagul #NeslihanAtagül #NeslihanDoğulu #NeslihanDogulu
Read more
Hayat sevince güzel biliyordum da... Sevilirken daha güzel olduğunu sayende öğrendim. Aslında ...
Media Removed
Hayat sevince güzel biliyordum da... Sevilirken daha güzel olduğunu sayende öğrendim. Aslında su gibi akıp giden, ama dolu dolu geçerek devirdik 2. yılımızı🏼 sen benim en doğru kararım, en ince yanım, hayatta ki sağlam diğer dalımsın. Hiç eksilmesin huzur yuvamızdan, sevgi gönlümüzden, ... Hayat sevince güzel biliyordum da... Sevilirken daha güzel olduğunu sayende öğrendim. Aslında su gibi akıp giden, ama dolu dolu geçerek devirdik 2. yılımızı🙏🏼 sen benim en doğru kararım, en ince yanım, hayatta ki sağlam diğer dalımsın. Hiç eksilmesin huzur yuvamızdan, sevgi gönlümüzden, saygı özümüzden. Sen sevilmeyi hak edensin...bu yüzden seni çok sevdim, hepte seveceğim. ❤️ sana olan hislerim yazmakla bitmez, sen benim içimi en iyi bilensin. Dilerim her yılımız geçen yıldan daha da güzel geçsin. 🧿
Read more
Herkesin bir ablası olmalı <span class="emoji emoji1f49a"></span>o yüzden ben çok şanslıyım <span class="emoji emoji1f49a"></span>koruyup kollayan , sahiplenen, onun gözünde ...
Media Removed
Herkesin bir ablası olmalı o yüzden ben çok şanslıyım koruyup kollayan , sahiplenen, onun gözünde hep küçük kardeş kalan....benim için bu çok güzel bir duygu, ama ablam için zor bir durum olmalı Anne & Babanın görevini üstlenmek...hemde fazlasıyla İyi ki varsın iyi ki....Vicdan ... Herkesin bir ablası olmalı 💚o yüzden ben çok şanslıyım 💚koruyup kollayan , sahiplenen, onun gözünde hep küçük kardeş kalan....benim için bu çok güzel bir duygu, ama ablam için zor bir durum olmalı 💚 Anne & Babanın görevini üstlenmek...hemde fazlasıyla 😊 İyi ki varsın iyi ki....Vicdan demek sen demek 💚 sevgi demek sen demek ,cesaret, merhamet, aşk hepsi sende 💚 Tuttuğunu koparan, olmazı oldurtan, savaşçıl, deli dolu....senin gibi olmayı çok isterdim 😏 korkak, çekingen, cesareti sıfır olan bi kardeşin var 🤗 senin tam tersin 💚 ikinciler böyle oluyo herhalde 😊 hep senin koruman altında büyüdüğümden belkide...."Benim ablam var bana bişey olmaz "🤗 Bu gün senin günün 🎂 seni anlatmakla bitmez, seninle yaşamak lazım 😉 Canımın içi 💚diğer yarım 💚ömrüm benim İYİ Kİ DOĞMUŞSUN 🎂🎂Sağlıklı yaşların olsun....sen hep iyi ol hep yanımda ol 🙏
Küçük kardeşin sana emanet biliyosun 🙏💚🎂💚🎂💚🎂💚🎂💚🎂💚🎂
Varlığına şükrettiğim 🙏💚🙏😘😘😘😘
Read more
 #2017 #NAMESTE %100 gerçek,%0 ‘FAKE’... Benim Hikayemin,En gerçek olduğu ‘Post’tur bu! Sadece ...
Media Removed
#2017 #NAMESTE %100 gerçek,%0 ‘FAKE’... Benim Hikayemin,En gerçek olduğu ‘Post’tur bu! Sadece ondan güzel bir anı kalsın diye fotoğraf çekilip 'öptüm' onu;üzerine binip Kars’ın -5 derece soğuğunda 'Çıldır Gölü'nü gezmedim,en azından ben ona bunu yapmadım! O Yollardadır ki;kuzeye ... #2017 #NAMESTE
%100 gerçek,%0 ‘FAKE’... Benim Hikayemin,En gerçek olduğu ‘Post’tur bu! Sadece ondan güzel bir anı kalsın diye fotoğraf çekilip 'öptüm' onu;üzerine binip Kars’ın -5 derece soğuğunda 'Çıldır Gölü'nü gezmedim,en azından ben ona bunu yapmadım!
O Yollardadır ki;kuzeye güneş,Güney'e ışık yürürken;Onca yükün altında '26' sene boyunca bir adam;kalbini ve gövdesini silerek kurduğu dünya'sını,hiçbir adımı için hesap vermeden,Kimse için 'zaman' saymadan yeniden görür;Ne kadar derin,ne kadar yakıcı bir ateş bu;görünmez bir boşluğu görünür kılan!
Yollarda Özgürlük,Bu Özgürlükte Aşk',Güzel İnsanlarla Dolu Hatıralar,Kırk İki Drama köprüsü Bre Hasan,Safi 'Sevgi',Bir Erkeği 'Adam'laştıracak ACI dolu detayları bulabilme,Kendiyle barışıp,Tüm Suçluluğunu Bağışlamak İsteyen bir Adama,Tanrı'nın dahi açılmış elleri var. O trende 'Anadolu',Anadolu'da ‘Mükremin Baba'lar Var,'İstanbul Üniversitesi' var,Ki üniversiten;gittiğin her yere seninle gelen tek yer,çünkü orası senin ait olduğun yer! Şarkılarla,Türkülerle,Sazla,Sözle Yürürken;Uyandığın tüm sabahlar adına,esirgediklerine bir özür;Arkanı Dön,Emanet et;Eşiğinden,sonbahardan güze geçiş,Sevgiyle Başı okşanmış bir köpeğin 'Kahraman'ı olabilmek,Dokunabilmek,Hissedebilmek,Çok Sevebilmek;Gökkuşağı'nın Toprağa gömüldüğü yerlerde Soluğundaki Yalnızlığı 'Nameste'ye dönüştüren Anarşist bir Özgür Ruh,’Seher Yeli Çıkarak Güneş Toplamak’... İşte Genç 'Adam' İşte;Orada sen varsın,O 'NAMESTE'de SEN DE olmalısın. PS;Mami,Öpüyorum BRUDER’im 😝 #günaydın #goodmorning #gutenmorgen #доброеутро #vsco #vscocam #internasyonel #Iambackagain #kars #karsrail #doğuekspresi #anadolu #travel #traveler #goingtoroad #FREEDOM #İNTOTHEWİLD #BESTTİME #gotomypassions #maniacanimallover #be #hero #for #one #animal #anarchinmymind
Read more
Afrin'deki Zeytin Dalı Harekâtı'nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan'ın ...
Media Removed
Afrin'deki Zeytin Dalı Harekâtı'nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan'ın eşi Gamze Mehmethan, düğün fotoğraflarını yeniden çektirdi ancak bu kez yalnız. . . . "Sevgili canım güzel kocam, sen dünyanın en eğlenceli eşi, en iyi arkadaşı, en iyi akıl hocasıydın ... Afrin'deki Zeytin Dalı Harekâtı'nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan'ın eşi Gamze Mehmethan, düğün fotoğraflarını yeniden çektirdi ancak bu kez yalnız.
.
.
.
"Sevgili canım güzel kocam, sen dünyanın en eğlenceli eşi, en iyi arkadaşı, en iyi akıl hocasıydın hep öyle kalacaksın. Sensiz çoktan 13 gün geçmişken artık ağlamayı bıraktım. Tebessümle 10 yıllık anılarımıza bakıyorum. Geride bana güzel bir aile bıraktın sevgi dolu. Hiç kimse senin kadar güzel sevemez.. Bana tüm zenginlikleri bırakıp gittin ama tek eksik sensin. Hayalini kurduğumuz evimiz şimdi cennet temennimiz. Rabbim beni sana kavuşturduğunda yine sana dırdır ediyor olacağım kızacağım “canımı çok acıttın be Fatih” diye.. sen ki bu kadar korkardın beni acıtmaktan. Hayal kadar güzeldin. Bu kadar iyiliğin hayal olduğunu düşünürdüm. Şimdi 26 yıllık hayatımdan hayal kadar güzel geçtin. Anlatmakla bitmezsin de ancak yaşanırsın.Ve sevgilim bugün senin 27. yaşın. İyi ki doğmuştun ve benim olmuştun. Ölene kadar seninim, öldükten sonra benimsin" #fatihmehmethan 🌿 #gamzemehmethan
Read more
Bugün günlerden ASYAM, 25 Ağustos Saflığın duruluğun temsilcisi BAŞAK'ın Güneşi aydınlattığı ...
Media Removed
Bugün günlerden ASYAM, 25 Ağustos Saflığın duruluğun temsilcisi BAŞAK'ın Güneşi aydınlattığı gün. Canım kızım kıymetlim Asyam sana bir başka duygularla yazıyorum bugün, Daha dolu dolu daha derinden yüreğimin en derinliklerinden... Bunu büyüdüğünde de okumanı umuyorum. Hayat ... Bugün günlerden ASYAM, 25 Ağustos Saflığın duruluğun temsilcisi BAŞAK'ın Güneşi aydınlattığı gün.
Canım kızım kıymetlim Asyam sana bir başka duygularla yazıyorum bugün, Daha dolu dolu daha derinden yüreğimin en derinliklerinden... Bunu büyüdüğünde de okumanı umuyorum.
Hayat yolumda varlığınla tamamlandığım Aslan yürekli güzel kızım
Aldığım her nefes te seni hep daha çok hep artarak sevdiğimi sakın aklından çıkarma. Bazen bir çok şeye yetişmek için belki yarışır oldum zamanla ve seninle yeteri kadar ilgilenemedim. Ama bil ve hiç unutma her nefes alış verişimde kalbim seninleydi. Annen seninleydi. Sen hep annenin kalbindesin. Benim çikilatam lattem minnak kedim topestom ballı çöreğim ve daha adlandıramadığım bir sürü şeysin sensin ama en güzelisin. Hayat sana hep güzellikler hep kolaylıklar hep sevgi hep en güzelini getirsin ve sen her dem de kıymet bil kıymet ver şükret sabret ve yenilen her doğan günle. Emek ver yürek ver ve hiç vazgeçme seni sen yapan tüm değerlerinden özgürlüğünden özünden. SENİ ÇOK SEVİYORUM BEBEĞİM İYİKİ DOĞDUN İYİKİ ANNEN OLDUM Gökyüzünün tüm güzellikleri her anda tüm zamanlarda seninle olsun.
Annen...
Read more
Bugün benim için özel bir gün... Evlilik yıldönümüm. Hakkımda yazan yeri okuyanlar bilir. İşkoliklikten ...
Media Removed
Bugün benim için özel bir gün... Evlilik yıldönümüm. Hakkımda yazan yeri okuyanlar bilir. İşkoliklikten buralara geldim. 49 yaşında evlendim. O zamana kadar sevgili egom tarafından yönetiliyordum. Her şey bana göre tam olmalıydı.:) Çok başarılıydım, güzel para kazanıyordum, dünyayı ... Bugün benim için özel bir gün... Evlilik yıldönümüm.
Hakkımda yazan yeri okuyanlar bilir. İşkoliklikten buralara geldim. 49 yaşında evlendim. O zamana kadar sevgili egom tarafından yönetiliyordum. Her şey bana göre tam olmalıydı.:) Çok başarılıydım, güzel para kazanıyordum, dünyayı geziyordum, çok arkadaşım vardı, çok eğleniyordum, çok çalışıyordum. Uçuyordum, dalıyordum...bol hobi...Ama evlenmek için tam bana göre biri karşıma çıkmıyordu. Hep bir şeyler eksik oluyordu. Armutun sapı, üzümün çekirdeği misali...Bedenim başladı sinyaller vermeye...Ağrılar (fibromiyalji) gibi...İyice gözüme sokmaya başladığı an, dönüşümüm de başladı.
Meşhur soru: Ben kimim? Bu dünyadaki amacım neydi? Ben benden kaçmışım, sorunların üstünü kapatmışıp ama hep gülümsemişim. Arındım.. arındım.. taki kalbime küçük Işıl'a ulaşana dek. Orda beni bekliyordu... Onunla kucaklaştığımda koşulsuz sevgiyle tanıştım. Önce kendimi her halimle suçlamadan, yargılamadan sevdim. Sonra karşıma eşim çıktı. Eşim ile biz 20 sene önce birlikte çalışmıştık. Ben firmasının reklam işlerini yapmıştım. 20 sene sonra tesadüfen karşıma çıktı. O da hayatında büyümüş, olgunlaşmış ve koşulsuz sevgiye adım atmıştı.
Şimdi bizim için her gün evlilik yıldönümü. Her saniyemiz çok kıymetli. Bana diyorlar ki sen her sene gençleşiyorsun. Nedeni SEVGİ... Sevgi ile hücrelerimin mutluluğunu hissediyorum. Birbirimize bir bardak suyu verirken içine sevgimizi de koyuyoruz.
Hep empati yapıyoruz.
Ben değil evimizde BİZİZ.
Birbirimizin lafını kesmeden dinlemeyi, yargılamadan önce düşüncelerimizin farkına varmayı, birbirimizden beklenti yerine herşeyi konuşmayı, isteklerimizi sevgiyle birbirimize söylemeyi öğrendik.
Her gün önce birlikteliğimize, sonra her şeye şükrediyoruz.
Yargısız, beklentisiz yani koşulsuz sevgi ile her saniyenizin çok mutlu geçmesini dilerim.

Sevgiyle aşkla kalın💕 #evlilikyıldönümü #evlilik #ilişki #ilişkidanışmanlığı
Read more
Anzeige, weil ich mein Koca sehr liebe<span class="emoji emoji2764"></span>️ Benim Hayatim.. Benim Askim.. Benim bu dünyada yaptigim ...
Media Removed
Anzeige, weil ich mein Koca sehr liebe️ Benim Hayatim.. Benim Askim.. Benim bu dünyada yaptigim en dogru secimim.. Sen iyiki varsin.️ Sensiz bir hayat düsünemiyorum bile.. Sen benim herseyimsin! Sen benim dertlerime cagre, yaralarima merhem, en büyük bosluklarimi dolduransin️ ... Anzeige, weil ich mein Koca sehr liebe❤️ Benim Hayatim.. Benim Askim.. Benim bu dünyada yaptigim en dogru secimim.. Sen iyiki varsin.❤️ Sensiz bir hayat düsünemiyorum bile.. Sen benim herseyimsin! Sen benim dertlerime cagre, yaralarima merhem, en büyük bosluklarimi dolduransin❤️ Sirdasim.. yoldasimsin.. Sen benim ince ruhlu askimsin.. Sen bana nasil kiyamiyorsan bende sana ayni sekilde kiyamiyorum.. sen ise gittiginde cok üzülüyorum mesela :( Bukadar cok calismasa diyorum keske.. Sen beni nasil seviyorsan bende seni öyle seviyorum birtanem. Hatta gün gectikce dahada cogaliyor bu sevgi Kurban oldugum.. Dünyada ne kadar güzel söz varsa hepsi senin icin yazilmis. Benim Merhametli Esim❤️ Güzel günler bizi bekliyor Inshaallah askim.. Gerci sen yanimdayken bana samanlik bela seyran olur.. Seni Seviyorum @67srkan ❤️ •

#hijabi #hijab #hijabista #muslimcouple #hijabfashion #hijabstyle #hijaber #hijabers #couplegoals #couple #hijabdaily
Read more
Abim beniim<span class="emoji emoji1f49e"></span> İnan bana seni o kadar çoook seviyorum ki, Batuhanist olmaktan BAFC ailesinden olmaktan ...
Media Removed
Abim beniim İnan bana seni o kadar çoook seviyorum ki, Batuhanist olmaktan BAFC ailesinden olmaktan hep gurur duydum, gurur duymayada devam ediyorum Bu yılda doğum gününü kutluyorum ve bu o kadar güzel bir duygu ki... Çünkü hala senin fanın olmaktan vazgeçmedim, hala sana olan sevgim ... Abim beniim💞 İnan bana seni o kadar çoook seviyorum ki, Batuhanist olmaktan BAFC ailesinden olmaktan hep gurur duydum, gurur duymayada devam ediyorum💝 Bu yılda doğum gününü kutluyorum ve bu o kadar güzel bir duygu ki... Çünkü hala senin fanın olmaktan vazgeçmedim, hala sana olan sevgim aynı. 3 yıldır doğum gününü kutlamak, sana yeniden yine sevgimi anlatmak gibisi yok💕 Sen mükemmel bir adamsın abim, sen her şeyin enn güzelini hak ediyorsun😘 Seni 'Deniz' karakteri ile tanıma fırsatı buldum ve iyi ki de tanımışım iyi ki de hala fanınım😍 'Deniz' karakterini benim için bambaşka yaptın, onu o kadar çok sevdim ki... 💕 Ama her güzel şeyin bir sonu vardır ve maalesef dizi bitince Deniz karakteride bitti. O kadar özlüyorum ki Ötesiz İnsanlar'ı, Deniz'i. Şu bir gerçek ki diziyi ve Deniz'i bu kadar çok sevmemi sağlayan sensin abicim❤️ İyi ki Deniz karakterini sen canlandırmışsın, ve iyi ki bu sayede seni tanıma fırsatı bulmuşum💖 Seni o kadar çok seviyorum ki, bu sevgi 3 yıldır devam ediyor, edicekte💓 Çünkü sen benim için bambaşkasın, mükemmel bir insansın abim💝 Benim bir abim yoktu, ta ki seni tanıyana kadar... Seni tanıdıktan sonra benim bir abim oldu ve bu abi benim için dünyada görebileceğim en mükemmel abi oldu💗 Sen benim her zaman abim olarak kalıcaksın abilerin bitanesi, iyi ki varsın iyi ki doğmuşsun💝 Tekrar söylüyorum seni çooooooook seviyorum, doğum günün kutlu olsun abim❤️ Yeni yaşında hep mutlu ol, hiç üzülme. Nice mutlu senelere🙏🏻🎂 @aydarbatuhan
Read more
 #Repost @cuneyt_arkin1 (@get_repost) ・・・ Sevgili Dostlarım Günlerdir internet sayfasında ...
Media Removed
#Repost @cuneyt_arkin1 (@get_repost) ・・・ Sevgili Dostlarım Günlerdir internet sayfasında bana yazdıklarınız o vefalı, sımsıcak, içten,sevgi, saygı dolu yazılarınızı okuyorum. zenginleşiyorum. güzelleşiyorum. karmaklarışık, anlamsız, derme çatma, günler yaşıyoruz. dünya ... #Repost @cuneyt_arkin1 (@get_repost)
・・・
Sevgili Dostlarım
Günlerdir internet sayfasında bana yazdıklarınız o vefalı, sımsıcak, içten,sevgi, saygı dolu yazılarınızı okuyorum.
zenginleşiyorum. güzelleşiyorum.
karmaklarışık, anlamsız, derme çatma, günler yaşıyoruz.
dünya çıldırmış.
insanı insan yapan ne varsa; sevgi, vefa, dostluk, aşk, iyilik, vicdan, merhamet, hepsine acımasızca saldırıyorlar.
dünyamızda özgürlükler can çekişiyor.
tabiat çırılçıplak, sırt üstü düşmüş, yaralarından kan akıyor. akbabalar etlerini parçalıyor. insanlar üstünde tepiniyor.
benim güzelim gençler umutsuzluk içinde işsiz, yarınsız alkol, uyuşturucu belasıyla boğuşuyor.
her gün onların hayallerini öldürüyoruz.
işte bunları can alıcı, bir şekilde yaşıyorum.
kederliyim, acı çekiyorum.
ancak internet sayfasında yazılanları okuyunca umutlarım yeniden yeşeriyor. kendimi iyi hissediyorum.
hayata katılıyorum. içimde bir huzur, bir ümit çoğalıyor.
sevdiğimi fark ediyorum.
işte beni böylesine beni iyileştiren , bu güzel, vefalı, dost yazıları yazan kardeşlerimin, dostlarımı hasretle kucaklıyor, minnetle gözlerinden öpüyorum. Cüneyt Arkın 🙏💙Yazdıklarınızla aynı ruhaniyeti taşıyorum canım yanıyor acıyor...
🙏Rabbimden şifa diliyorum Cüneyt Ağabeyciğim... Sen bu dünyaya gelen koca yüreksin gerçek Türksün VATANIM SENSİN. #cüneytarkin @cuneyt_arkin1
Read more
Sen; benim kalbimsin. Her adımın, her kararın ile şu ana kadar gurur duydum. Seni asla yargılamadım. ...
Media Removed
Sen; benim kalbimsin. Her adımın, her kararın ile şu ana kadar gurur duydum. Seni asla yargılamadım. Bir hareketini beğenmediğim bir an bile olmadı. Her zaman, ne olursa olsun, her düşüncene, kararına, attığın adıma saygı duydum ve destekledim. Ne olursa olsun. Çünkü bu senin hayatındı ... Sen; benim kalbimsin. Her adımın, her kararın ile şu ana kadar gurur duydum. Seni asla yargılamadım. Bir hareketini beğenmediğim bir an bile olmadı. Her zaman, ne olursa olsun, her düşüncene, kararına, attığın adıma saygı duydum ve destekledim. Ne olursa olsun. Çünkü bu senin hayatındı ve ben senin hayranındım. Yaptığın her adımın, hareketin doğru olduğunu düşündüm. Çünkü her şey dışardan bakıldığı gibi değil. Hayatımız var, hepimizin. Farklı farklı görüşleri, düşünceleri, kararları var. Biliyordum içinde ne fırtınalar koptuğunu ve mutlu olmak istediğini. İçindeki masum, küçük kız çocuğunu gözüne, Aysenur'a bakınca görebiliyordum ben. Bu yüzden şu ana kadar hep yanında oldum. İçinin tertemiz, sevgi dolu olduğunu biliyordum. Herkesi mutlu etmek isteyen bir kalbin vardı. Sen, bu dünyaya ve hayata uyum sağlamak istedin. Kendi ayakların üstünde durmak, bir şeyler yapmak istedin. Küçük yaşına rağmen radikal kararlar aldın. Hep güçlüydün, bizi şaşırtıyordun. Ben seninle, bir cümlen ve bir hareketinle gurur duyup, 'işte bu yüzden sen' diyordum. Ben pek uzun yazı yazamam. Ama ben, seni çok seviyorum ve su ana kadar hep yanında oldum her kararın ve her adımında. Yeri geldi seni korudum, 'Biz buradayız, o yalnız değil' dedim, hepsini seni koşulsuz olarak, severek yaptım. Ve şimdi; beni hayatımda ilk kez bu kadar gururlandırdın. Bana bir kez daha neden seni seçtiğimi kanıtladın. Öyle güzel, öyle temiz bir adım attın ki sen, şu ana kadar hep mutlu olmak için birseyler için çabaladın ama en güzeli bu oldu inan bana ve en çok bu yolda mutlu olacaksın sen. Geçmiş geride kaldı ve önümüzde yaşanacak çok güzel günler var. Hiçbir şey için pişman olma. Sen hep bizi gururlandırdın. Ama en çok bu kararınla. Ve biz, bu kararın karşısında hep seninle olacağız, her zaman olduğu gibi. Kendini asla yalnız hissetme. Seni aydınlık, mutluluk dolu yarınlar bekliyor. Kendini sev. Kendinle gurur duy. En önemlisi kendini geçmişinle sev en azından saygı duy. Sen bunu hakediyorsun çünkü.Hep mutlu olacaksın hayatının bundan sonraki kısmında, buna adım kadar eminim.Sen benim her zaman dualarımda oldun, bundan sonra da böyle olacak.Hep güzel, hep güçlüydün sen.Böyle kal.
Nolur gör @aysnrrblci 🙏
Read more
LİNAM benim ,canımın içi benim ,en kıymetlilerimden bugün doğmuş iyikide doğmuş. Büyüdükce daha ...
Media Removed
LİNAM benim ,canımın içi benim ,en kıymetlilerimden bugün doğmuş iyikide doğmuş. Büyüdükce daha da özel ve daha da güzel olan LİNAM sen hep böyle sevgi dolu, empatisi, iletişimimi kuvvetli, bilgiyi öğrenmeyi seven, soran sorgulayan, ailen ve seni sevenlerle yeni yeni yaşlar al büyü ... LİNAM benim ,canımın içi benim ,en kıymetlilerimden bugün doğmuş iyikide doğmuş. Büyüdükce daha da özel ve daha da güzel olan LİNAM sen hep böyle sevgi dolu, empatisi, iletişimimi kuvvetli, bilgiyi öğrenmeyi seven, soran sorgulayan, ailen ve seni sevenlerle yeni yeni yaşlar al büyü her yaşın sana sağlık ,şans ve başarı getirsin .Benim hep özlediğim ,beni iyi hissettiren linammm. Özgemm sende iyiki doğurmuşsun annelerin kıymetlisi en objektif olanı sizi seviyorum ❤❤❤❤.🙋🏻🙋🏻🙋🏻🙋🏻🙋🏻sen anladın 🙈🙈🎂🎂🎂🙏🏼🙏🏼🙏🏼 #linapeker #linabirthday @ozgepekerrr
Read more
Az önce uykumdan sıçrayarak uyandım başımın altındaki yastık ne kadar sert diye mırıldandım sonrasında ...
Media Removed
Az önce uykumdan sıçrayarak uyandım başımın altındaki yastık ne kadar sert diye mırıldandım sonrasında ise bu gece annemin yerin altında soğuk mezarın içinde olduğunu bilince geçti mırıldanmam... Bu kadın bu dünyada yapması gereken her şeyi yaptı hatta giderken bile sadakatiyle ... Az önce uykumdan sıçrayarak uyandım başımın altındaki yastık ne kadar sert diye mırıldandım sonrasında ise bu gece annemin yerin altında soğuk mezarın içinde olduğunu bilince geçti mırıldanmam...
Bu kadın bu dünyada yapması gereken her şeyi yaptı hatta giderken bile sadakatiyle gitti eşinin yanına...
Her kadının harcı değildir yaptığı..
Babam.. Kendi doğum gününden 2 gün sonra vefat etmişti.
Annem..kendi doğum gününden 2gün sonra vefat etti..
Benim sadık, merhametli, çalışkan, sevgi pıtırcığı annem..
Hep sözünün eri bir kadındın..
Yine öyle yaptın mekanın cennet olsun benim pamuk annem..
Sen zaten bu dünya'ya fazla idin.
Çok çektin. Bu akşam senin duruşman var, rabbim sana cennet kapılarını açsın açsın ki bu dünya da göremediğin huzuru , o güzel çiçek kokulu bahçeleri ve daha da güzellerini yaşayabilesin..
İşte şimdi yeniden doğdun
Doğum günün kutlu olsun annem🙏
Hep güldün ne yaşadıysan içinde yaşadın ve sen hep güldün..
Bugün gasılhane de olduğun gibi gittiğini bildim ya o bana yetti..
Son kez açtın gözlerini ve sen bize gülüp gittin ya benim acım geçti annem..
Ben değil ama sen bize hakkını helal et🙏
Gözleri zeytin, gülüşü güzel, kaşları saçları beyaz, buruşuk ellim.
Hoşçakal..
Seni çok ama çok seviyoruz..
15.03.1946
17.03.2018
Read more
Günler geçer, Milam 1 yaşına gelir.... Ne sevgiler birikir içimde, ne anılar, ne umutlar... Sen ...
Media Removed
Günler geçer, Milam 1 yaşına gelir.... Ne sevgiler birikir içimde, ne anılar, ne umutlar... Sen geldiğinden beri hayatımızın her anı lunapark her anı kahkaha... Anne olmak seninle güzel, seninle anlamlı... Sen hep gül benim güzel kızım, kirli kalpler dokunmasın yüreğine , seni ... Günler geçer, Milam 1 yaşına gelir....
Ne sevgiler birikir içimde, ne anılar, ne umutlar...
Sen geldiğinden beri hayatımızın her anı lunapark her anı kahkaha...
Anne olmak seninle güzel, seninle anlamlı...
Sen hep gül benim güzel kızım, kirli kalpler dokunmasın yüreğine , seni sen gibi sevenler çıksın hep karşına,
hep masum hep sevgi dolu bakan gözlerin olsun yanımda...
Iyi ki benim kızım oldun, varlığına bin şükür...
Bu güzel günümüzde bize eşlik eden , sevimcimize ortak olan ailemize ve arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler...
Iyi doğdun da benim kızım oldun...
Read more
<span class="emoji emoji1f3bc"></span> Cebinde iki ayrı not taşıyacaksın. Birinde, ''dünyanın merkezi sensin'' diğerinde, ''bir ...
Media Removed
Cebinde iki ayrı not taşıyacaksın. Birinde, ''dünyanın merkezi sensin'' diğerinde, ''bir hiçsin'' yazacak... - Üstün Dökmen - - - Bugün ve her zaman dünyanın merkezi benim .....ailem , sevdiklerim ve kendim için Başkaları İçin hiç olsam da️ - - - Kızım birkaç ... 🎼
Cebinde iki ayrı not taşıyacaksın.
Birinde, ''dünyanın merkezi sensin''
diğerinde,
''bir hiçsin'' yazacak...
-
Üstün Dökmen
-
-
-
Bugün ve her zaman dünyanın merkezi benim .....ailem , sevdiklerim ve kendim için ☺️❤️🙏
Başkaları İçin hiç olsam da☺️😉☺️
-
-
-
Kızım birkaç gün önce bana ; yahu sen nasıl bir annesin, bu enerjiyi nereden buluyorsun, hem herkese yetiyorsun, hem kendine zaman ayırıyorsun....hasta olunca günlerce uyumadan sabaha kadar bakıyorsun, sınav zamanı bizimle yatıyorsun , daima bizden önce kalkıp bizden sonra yatıp yemeğimizi hazırlıyor her yere götürüyorsun , hem sürekli geziyorsun, hem de bize dünyanın her yerinden yemekler yapıyor dengeli besliyorsun, ev işlerini kendin yaparken , ziyafet veriyorsun , sonra da bir bakıyoruz, dağa da çıkıyor ve akşam dansa gidiyorsun ,arkadaşlarına da zaman ayırırken evde bizi bekliyorsun , hem daima yanımızdasın hem her yerdesin , eğlenceli , komik ve çok kafa dengisin , hem hazır cevap , hem tek kelime ile ne dediğimizi anlayıp yorum yapıyorsun, hem bizimle aynı şeylerden zevk alıyor Patti Smith ve onlarca konsere gelip dans ediyor sonra da babamla fasıl dinleyip , arabeske bağlıyorsun ....sen benim rol modelimsin biliyormusun benim arkadaşlarım bile sana hayran iyi ki klasik anne değilsin çok şekersin seni çok seviyorum........babam da ne tatlı adam ya çok komik ama bazen gıcıklık ediyor çocuk gibi seviyorum onu dedi☺️☺️😍❤️🙏
-
Oğlum da ; aşkım ya sen niye böyle yaşından genç ve güzelsin , arkadaşlarımda seni çok seviyor.....babam da çok iyi ,çalışkan bir adam ya ne istersek yapıyor ve kızmıyor çok tatlı seviyorum onu dedi 😉☺️😁😂😁😁💙🙏
-
Ortak nokta arkadaşları beni seviyor😄😄☺️☺️❤️❤️
-
-
Ben kızımı kendim oğlumu da , babası gibi yetiştirmişim biz kadınlar ıncık cıncık sorgulayarak , mucuk mucuk seviyoruz ..ama erkekler güzel ve iyiyse hemen seviyor ☺️☺️tabii ki oğlumun temeli , sorgulaması değeri farklı ileride ben gibi bir kadını isteyecek, sevecek ve tabii ki bulamayacak benim gibi bir kadını 😁😉çünkü daha da iyisini bulacak ve ona dünyanın en güzel ve akıllı kadını gibi davranıp saygı duyacak ama kızım sanırım babası gibi , sevgi dolu çalışkan ve hayattan zevk alan, akıllı ,eğitimli,saygılı.
Read more
12-01-2004 08:43 @alindkyl Bir kadın için hayattaki en büyük değer olan anneliği bana yaşattığın için sana milyonlarca teşekkür ediyorum. Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Yüzünde gülümseme yüreğinde sevgi hiç eksik olmasın. 14 mü oldun sen 🏽 Kızım. Herşeyim. ... 12-01-2004 08:43 @alindkyl
Bir kadın için hayattaki en büyük değer olan anneliği bana yaşattığın için sana milyonlarca teşekkür ediyorum. Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Yüzünde gülümseme yüreğinde sevgi hiç eksik olmasın.

14 mü oldun sen 😊🙏🏽 Kızım. Herşeyim. Balım. Prensesim. Nazar boncuğum. Sarı Meleğim. Canımın içi.
İyi ki doğdun.
İyi ki varsın.
Seni büyütmek, seninle büyümek çok güzel. 
Seni çok seviyorum.

Hep sımsıkı tutun hayata. Hep bu kadar güzel gül. Hep böyle mutlu, sevgi dolu, sıcacık bir insan ol. Güzel gülüşlüm ... #myangelsbirthday #mydaughtersbirthday #myeverything❤
Read more
Yüreği kırılgan,bir çiçek kadar tertemiz ve narin,derin... sevgi dolu insan gibi insan Dileğim ...
Media Removed
Yüreği kırılgan,bir çiçek kadar tertemiz ve narin,derin... sevgi dolu insan gibi insan Dileğim benim inan bana sadece kanatların yok senin... gözükmüyor,çünkü sen gerçekten bir MELEKSİN... yeryüzünde oh be gerçekten varmış temiz yürekli bir insan daha dediklerimdensin sen!iyikimsin!!! ... Yüreği kırılgan,bir çiçek kadar tertemiz ve narin,derin...
sevgi dolu insan gibi insan Dileğim benim🙏💕💙💕💙 inan bana sadece kanatların yok senin... gözükmüyor,çünkü sen gerçekten bir MELEKSİN... yeryüzünde oh be gerçekten varmış temiz yürekli bir insan daha dediklerimdensin sen!iyikimsin!!! hayatında hiçbir şey seni incitmesin... hiç bir taş ayaklarına takılmasın yüreğinin şeffaflığı saflığı masumluğu yüzüne yansımış nur yüzlüm benim🍀🌹🌺🍃🍃 sen iyi ki doğmuşsun ve iyi ki dünyamdasın.
bizim tanışmamıza vesile olan can şükoma da teşekkürü her zaman bir borç bileceğim💜🙏 Anaçlıgın, fedakar yapın merhametin gibi yüce yaşa ömrünü duamda şükrümde olacaksın her daim 💙 beşeri duyguların öyle sağlam ki senin👏👏 muhteşem bir kadınsın sen dostum benim! mutluluklarla ve en güzel tebessümlerinle geçsin yeni yaşların 🙏🍃sevdiklerinle kıymet verenlerinle ve kıymet bildiklerinle yaşa bir ömür boyu... seni tüm kalbimle çok seviyor o mis yüreğinden sonsuz öpüyorum meleğim benim musmutlu yıllar!!! zeynebin her zaman yanında unutma 💕💕💕💕🙏🍀🍀🍀🍀🍀💙💙💙💙🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙃🙃🙃🙃💋💋💋💋 #thebest #birthday #happy #amazing #obirmelek
Read more
Şöyle bir yüzüğümüz olmadı.<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f48d"></span> olursa da böyle yakışır mı bilmem... Rahmetli eşinin hediyesi, ...
Media Removed
Şöyle bir yüzüğümüz olmadı. olursa da böyle yakışır mı bilmem... Rahmetli eşinin hediyesi, hiç çıkarmazmış. Eşi Yakut’u çok severmiş, ve ‘’ sen benim Yakut’umsun..’’ dermiş.. Ben de olsam çıkarmazdım ️ ‘’çok sevdim, çok da sevildim. O benim en büyük şansımdı...’’ diyor.. ve içtenlikle ... Şöyle bir yüzüğümüz olmadı.😍💍 olursa da böyle yakışır mı bilmem... Rahmetli eşinin hediyesi, hiç çıkarmazmış. Eşi Yakut’u çok severmiş, ve ‘’ sen benim Yakut’umsun..’’ dermiş.. Ben de olsam çıkarmazdım ☺️ ‘’çok sevdim, çok da sevildim. O benim en büyük şansımdı...’’ diyor.. ve içtenlikle ekliyor; ‘’hayat arkadaşını iyi seç kızım.. yol’a çıktığını yolda bulduğuna değişme..tuttuğun eli de bırakma.Her koşulda, dünya yansa yanında olmalı, olmalısın. Seven için iyi gün kötü olmaz..Bileceksin ki, o varsa bana birşeycik olmaz.. En çok da kötü günde varlığını hissetmelisin..Dağ gibi.. Sözünün eri olmalı, olmalısın..Gözü kapalı güvenebilmeli. Gözü senden gayrısına kör olmalı, kör olmalısın.. yıkmak yerine onarmalı, onarmalısın.. Sahip çıkmalı,çıkmalısın..Vefayı bilmeli,incitmeye korkmalı,korkmalısın..gözüne yaş,yoluna taş koymamalı, koymamalısın.. Edepli olmalısın,edepli olmalı,mert olmalı, merhametli olmalı...korkaktan, kork kızım..Hayat kısa,ahh kızım...güzel sevin, sevilin...’’ diyor..Ne güzel ve doğru diyor... Anlattıklarında para dillenmiyor, pul da.. karşılıklı katıksız sevgi, vicdanlı bir yürek,sağlam bir karakter, bolca vefa ve sabır.. zor değil, yeter ki iste! Nasıl da iç sesime, duygularıma tercüman oldun teyzem.. insanı insan yapan düşünce,vicdan, ve değerlerdir.Gerisi et ve kemik..Kısacası; maymun gibi daldan dala olanlar..bugün birine ‘’sensiz olamam, seni çok seviyorum.söz,söz.. bağışla beni...’’ vs.. deyip sevgisinden, iyi niyetinden, güveninden, hayatından, zamanından vicdansızca çalıp.. yarın pek kolay öbürüne meyillenenler.. yola çıktığını yolda her bulduğuna değişenler.. kısa sürede çıkar ve menfaat kokan ilşkilere tezgah kuranlar... o sahte gülüşler, ucuz hesaplar, tiksinç yürekler..o aşağlık, çivi çiviyi söker mantalitesindeki beyinler... Ne aşağı ne yukarı.. Tam da denginize denkler düşsün yaşamınıza..🙏🏻 Ben vakti gelip, kısmet de olursa..eski kafalı birini istiyorum.Hayatını bir kişiye adayan, sevmek ve sevilmenin her şeyden daha güzel olduğuna inanan birini istiyorum. Yoksa da hiç olmasın. İşte bu akşam da böyle! Sevgi ve vefa dolu bir sohbet..şefkatle dokunan sıcacık bir el; şifalı, ilaç gibi... ah ne iyi geldi..🙏🏻💕
Read more
Ne de güzel bir gelin oldun... Ne de güzel bir çift oldunuz... Bende olan yerini anlatmaya kelimeler ...
Media Removed
Ne de güzel bir gelin oldun... Ne de güzel bir çift oldunuz... Bende olan yerini anlatmaya kelimeler yetmiyor. Seneler geçtikçe daha da kazınıyor kalbimdeki yerin ve anlamın. İyi ki bu hayat türlü yollarla seni bana kazandırmış. Sen benim sevgi dolu, kalbi tertemiz, enerjisi en güzel, ... Ne de güzel bir gelin oldun... Ne de güzel bir çift oldunuz... Bende olan yerini anlatmaya kelimeler yetmiyor. Seneler geçtikçe daha da kazınıyor kalbimdeki yerin ve anlamın. İyi ki bu hayat türlü yollarla seni bana kazandırmış. Sen benim sevgi dolu, kalbi tertemiz, enerjisi en güzel, gülüşüyle etrafına neşe katan, içi dışı bir, dostluğu da insanlığı da kusursuz canım Feyzam'sın. Ne mutlu bize ki saymakla bitmeyen, hatırladıkça hala gülme krizlerine sokan en güzel anıları biriktirdik seninle; birlikte büyüdük, kendimiz kadar bilir olduk birbirimizi. Güzel düşünen, güzel bakan, güzel gören, temiz kalpli insanları güzelin ve iyinin bulduğuna hep inandım... Sen de en güzel örneği oldun Murat'la... Muhteşem bir başlangıç yaptınız, devamı daha da güzel gelsin. En samimiyetinden ve en güzelinden, aşkı dolu dolu yaşatan müthiş bir törendi. Çok güzelsiniz, yolunuz da hep güzel olsun. Çok mutlu olun! Sizi çok seviyorum. HEP beraberiz. ❤ #feyzamurat #feyzamuratwedding
Read more
20 Mayıs 2013 sabahı erkenden gittik hastaneye. Bir rahatlık bende sanırsın 10 tane doğurmuşum. ...
Media Removed
20 Mayıs 2013 sabahı erkenden gittik hastaneye. Bir rahatlık bende sanırsın 10 tane doğurmuşum. Meğer işte o bilmemezliğin rahatlığıymış, seni kucağıma aldığım an anladım. Meğer anne olana öyle rahatım yokmuş, anne olan endişeyi heyecanı hep yüreğinde taşıyormuş. 3800 kilosu dediklerinde ... 20 Mayıs 2013 sabahı erkenden gittik hastaneye. Bir rahatlık bende sanırsın 10 tane doğurmuşum. Meğer işte o bilmemezliğin rahatlığıymış, seni kucağıma aldığım an anladım. Meğer anne olana öyle rahatım yokmuş, anne olan endişeyi heyecanı hep yüreğinde taşıyormuş. 3800 kilosu dediklerinde "Vay be" dedim içimden, "Kocaman bir bebek doğurmuşum". Sonra kollarıma koydular seni. 3800 bu muymuş? Bu kadar kuş kadar mı büyütebilmişim 9 aydır seni karnımda? Peki bundan sonra nasıl büyüteceğiz seni? Karnının aç mı tok mu olduğunu nasıl bileceğiz? O narin vücudunu nasıl temizleyeceğiz? Büyüttük seni, kocaman yaptık...Karnın aç mı tok mu hep bildik. Narin vücudunu temizledik daha en ufak bir kir yüzü görmeden...Ama bunların hiç biri aslında çok da önemli değildi. Hiç biri seni sen yapan detaylar değildi. Seni sen yapan her şey bizim sevgimizde saklı oldu hep...Biz seni öyle çok sevdik ki oğlum! Her gün biraz daha fazla olamaz herhalde bu sevgi diye diye geldik bugüne. Birazdan 5. Yaşına uyandığında seni yine her zamankinden çok seviyor olacağız. Ve biliyorum ki sen o sevgiyi alacak, çoğaltacak bize, kardeşine, bahçedeki ağaca, çiçeğe, yoldan geçen bir köpeğe vereceksin. Çünkü sen böylesin. İyi şeyleri alıp, daha da iyi şeylere çeviren minik bir süper kahramansın benim gözümde. Hayatta bir çok şey olabilirsin kuzum. Okulda başarılı bir öğrenci olabilirsin mesela. "Bana çekmiş" diye havamı atarım kesin😂. Büyüdüğünde bir pilot olabilirsin örneğin, baban "Oğlum pilot oldu" diye ne kasılır düşünemiyorum bile. Ama bunların hiç biri olamayadabilirsin. Olmadığın hiç bir şey ne bizim seninle daha az gurur duymamıza sebep olur, ne de seni daha az sevmemize. Sen attığı top karıncaya geldi diye vicdan azabı çeken o güzel yürek olduğun sürece oğlum, başka hiç bir şey önemli değil bizim için. Sarı kafam, kirpikleri gözüne değen minik adamım, güzel kalpli, güzel ruhlu çocuğum. Bana bu hayatta yaşattığın ilkler için çok teşekkür ederim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki beni annen olarak seçmişsin. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum ❤❤❤
Read more
1 sene olmak üzere gideli... Çok özlüyorum...İsyanda, mutsuz ya da bunalımda değilim... Ama yokluğuna ...
Media Removed
1 sene olmak üzere gideli... Çok özlüyorum...İsyanda, mutsuz ya da bunalımda değilim... Ama yokluğuna alışmış da sayılmam hala, eksikliğini her an yaşıyorum... Eski fotolarına bakıyorum, bana yazdığı mailleri okuyorum. İyi geliyor... Tanıdığım en sevgi dolu, fedakar ve yüce gönüllü ... 1 sene olmak üzere gideli... Çok özlüyorum...İsyanda, mutsuz ya da bunalımda değilim... Ama yokluğuna alışmış da sayılmam hala, eksikliğini her an yaşıyorum... Eski fotolarına bakıyorum, bana yazdığı mailleri okuyorum. İyi geliyor... Tanıdığım en sevgi dolu, fedakar ve yüce gönüllü insanlardandı... Nur kalplimin, kıymetlimin, annemin 2013 yılında bana ve kardeşime yazdığı maili paylaşmak istiyorum, bence hepimize iyi gelecek çünkü... “Annecim selam ,
geçen gün reiki hocasından bir görüş öğrendim ve uyguluyorum.
Sana da ve kardeşine de ileteyim dedim. Arkadaşlarıma ve sevile filan da bahsettim. reiki hocamız “Mahalledeki çöp bidonunun çok dikkatsizce kullanıldığını ve hep kirli ve dağınık” diye düşünüyorlarmış. Hocası da ( odağını değiştir) demiş. “Bak etrafta çok güzel ağaçları gör, çiçeklerin etrafın ne kadar güzel olduğınu fark et ve dillendir” demiş. “Biz de ana kız bunu yaptık ve çevremizi güzel düşünüp güzel gördüklerimize teşekkür ettik ve şimdi aynı çöp aynı mahalle ama artık çöp düzgün duruyor” dedi. Hocamız bunu deneyimlemiş ve öğretiyi çok beğenip ben de uygulamaya çalışıyorum . Olana da olmayana da teşekkür ederek, iyi yönde değiştirebileceğimi fark ettim.
Seçimlerimiz bize yansıyor. Güzel düşününce, ifade etmesek bile enerjimiz olumlanıyor ve etrafımız da olumlu oluyor.
Annecim, bizler çok güçlüyüz güzel ve olumlu düşünmeyi seçerek olumlu güzellikleri yaşamayı seçmeliyiz. Allah bize düşünüp yaratma yeteneği vermiş. “iste ya kulum ve teşekkür et ben bolluk sağlık bereket maddi ve manevi sana veriyorum benim sonsuz gücüm ve kaynağımdan sen de faydalan” diyor. konuşmalarımızı güzel seçmeli ve yutkunup konuşmalıyız. sevgi herzaman önderimiz olmalı. sevdiğimiz yanlarını olayları düşündükçe onları gelliştiriyoruz..sizlerle de paylaşayım istedim. çok öpüyorum sağolun sevgililerim.
Anneniz Serpil” #bonilerinanneannesi @serpil_ksk
Read more
Bu Hayatta Görmediğin Birini; Sevebilir misin ? Özleyebilir misin? Çoğu insana göre bu bir saçmalık ...
Media Removed
Bu Hayatta Görmediğin Birini; Sevebilir misin ? Özleyebilir misin? Çoğu insana göre bu bir saçmalık ama bana göre değil.Çünkü ben bu hayatta en yakınımdakinden değil  en uzağımdakinden merhamet, sevgi gördüm. En zor zamanımda o yanımdaydı. Belki de bu hayatta pişman olmadan sevdiğim ... Bu Hayatta Görmediğin Birini; Sevebilir misin ?
Özleyebilir misin?
Çoğu insana göre bu bir saçmalık ama bana göre değil.Çünkü ben bu hayatta en yakınımdakinden değil  en uzağımdakinden merhamet, sevgi gördüm.
En zor zamanımda o yanımdaydı.
Belki de bu hayatta pişman olmadan sevdiğim kişi sensin .
Örnek aldığım , beraber büyüdüğüm, sevgisini iliklerime kadar hissettiğim , düştüğüm de  elini tuttuğum,  ağladığım da omzumda elini hissettiğimsin.
Dimdik duruşun, başarıya giderken gösterdiğin azmin, o bakışlarındaki ışıltı...
Sen bana her zerren ile örnek oldun Derya'm..
Benim sana olan sevgim çok farklı ..
o ellerini tuttuğum, gözlerine baktığım , sımsıkı sarıldığım , kokunu içime çektiğim an benim için o kadar değerli ki ..
Seni sevmenin ne kadar  güzel olduğunu o gün bi kez  daha anladim.
Yüzündeki o gülüş ,  bizleri gördüğün de sevgi ile el sallayışın Ve o bakışlarındaki ışık hiç sönmesin meleğim...
En güzel Anlar , hisler , anılar hep seninle olsun...
Seni çok seviyorum Derya'm.
Nice Yaşların , sağlıklı , mutlu ve başarı dolu olsun 🙏♥
Iyi ki doğdun Her şeyim. ..
Iyi ki Varsin Küçük Aşkım ♥
Sevgilerimle;
Berfin Çınar ( hadiseberfin)Follow/Takip ↪ @hadiseberfin@hadise
@deryaacikgoz @11h09
#hadise #hadiseberfin #teamhadise #女子会 #女子力 #大人女子 #女子旅 #コーデ #ファッション #ダイエット #青汁 #スムージー #ホットヨガ #ピラティス #ランニング #20代 #30代 #アラサー #エステ #フェイシャル #マツエク #スタバ #カフェ #ランチ #ラテアート #おうちごはん #一人暮らし #自炊 #like #followmenow
Read more
İLK VE SON AŞKIMA... Kız babası olmak başkadır.. Başka bi özeldir,zordur ağırdır yükleri.. ama ...
Media Removed
İLK VE SON AŞKIMA... Kız babası olmak başkadır.. Başka bi özeldir,zordur ağırdır yükleri.. ama başkadır işte bambaşka.. İlk aşktır kız babası olmak aslında.. ilerde seveceği adamların yol göstericileridir biraz... bazende ürkütücüdür... Senden başkasına aşık olacaktır gün gelecek ... İLK VE SON AŞKIMA... Kız babası olmak başkadır.. Başka bi özeldir,zordur ağırdır yükleri.. ama başkadır işte bambaşka.. İlk aşktır kız babası olmak aslında.. ilerde seveceği adamların yol göstericileridir biraz... bazende ürkütücüdür... Senden başkasına aşık olacaktır gün gelecek ve o gün hiç gelmesin isterler içten içe..:) en özelide vicdanlıdır kız babaları.. Gözleri sevgi doludur.. Söyleyemez bazen sevdiğini ama hissettirir ve sen bunu her an hissedersin.. Uzakta olsa da sesinden anlar mutsuzlugunu ve öyle bir zamanda öyle bir şey söyler ki siler bütün hüznünü.. yeniden umut verir sana.. koyverme der aslında sakın vazgeçme der.. Sen babanın kızısın asla pes etme der cümlelere dökmesede sen anlarsın demek istediği şeyi.. Bir babanın kızı olmak mı? daha güzeldir ama hele ki aşık bir kız evlatsa bu başarmışsındır layık baba olmayı.. Babasına aşık kızlar hep biraz çocuk kalırlar biraz şımarık en güzelide herşeye rağmen masumiyetlerini kaybetmezler korkudan değildir o aşktandır ilk aşkını yanıltmak istememelerindendir.. hata da yaparlar her insan her evlat gibi ama hataları bile güzeldir masumca yaparlar,babalarına aşık kızlar.. Büyümüş gibi davransalarda hiç bir zaman büyümek istemezler hep ilgi görmek korunmak isterler.. Sana aşık bir kız evladın varsa başarmısındır demektir.. Korkma asla korkma her ne olursa olsun bil ki evladın seni asla utandırmayacak o ilk aşkını asla hayal kırıklığına ugratmayacaktır.. zorluklar çeksede göğüs gereçektir her zorluğa, tıpkı babası gibi güçlü duracaktır çünkü öğrenmiştir zorluklarla mücadeleyi ilk aşkından.. Sen benim bu hayatta başıma gelen en güzel aşksın canım babam.. Herkes baba olamıyor maalesef ben şanslı doğanlardanım işte doğuştan şanslı olanlardan.. çünkü benim dağ gibi babam var arkamda.. Babalar günün kutlu olsun ilk ve son aşkım..💜Seni tahmininden de çok seven şımarık kızın Buse’n... Veee tabiki canım dedem görüyorsun hissediyorsun biliyorum..çünkü bende hissediyorum yanıma gelişlerini.. bana güç verişlerini.. ölüm yürekten bağlı olanları asla ayıramaz.. asla.. Bi tanecik torunun inan seni hiç unutmuyor ve inan sözlerin hala kulagında yaşıyor... 🙏🏻
Read more
Güzel, melek öz ablama ;Benim güzeller güzeli cnm ablam;bana öyle bir acı yaşattın ki tarifi imkansız<span class="emoji emoji1f629"></span> ...
Media Removed
Güzel, melek öz ablama ;Benim güzeller güzeli cnm ablam;bana öyle bir acı yaşattın ki tarifi imkansız nefes alamıyorum ve hala inanamyrm,ben şimdi kimi arıyacagm canın sıkıldığında ara derdin sendin benm ailem,yetimdim dahada yetim bıraktın cnm kardeşim planlarımızvardı senle ... Güzel, melek öz ablama ;Benim güzeller güzeli cnm ablam;bana öyle bir acı yaşattın ki tarifi imkansız😩 nefes alamıyorum ve hala inanamyrm,ben şimdi kimi arıyacagm canın sıkıldığında ara derdin sendin benm ailem,yetimdim dahada yetim bıraktın cnm kardeşim planlarımızvardı senle hayalimiz vardı yarım kaldı dün yanımdaydın bugün toprakta bu acı nası diner söyleyin bana keşke rüya olsaydı da gitmeseydin 😢uzaklara... beni düşünmeden ardına bakmadan gittin acıların en büyüğünü yaşattın bana bu acı nasıl dinicek şimdi söyle bana ben sana ne yaptım da gittin ?Güzel ablam herşeyim cnm kardeşim ,kara toprağa yakışmadın sen ,sen vedanı etmişsn bize meğer... sarıldm tabutuna son defa seni çok sevdiğimi söyledim usulca...!Ahh erkendi be kardeşimm ölmek yakışmadı sana kabrine attığım topraklar sana huzur versin ,bağladığım al yazma seni korusun güneşten..!sakın korkma gökgürültüsünden yağmurdan ben varım ben seni düşünüp hergün dua edıyrm kabrini sulayıp dualar edyrm, rahat uyu mekanın cennet ışık ve sevgi dolsun ben hep kendimi güçlü zannederdim
sen de biliyorsun
yaşamda nelerle yüz yüze gelip
ne denli göğüs gerdiğimi
ama gücüm senin yokluğunu
taşıyamıyor be
çok erkendi
ve çok ağır geldi
apansız gidişin cnm ablm seni çok seven kardeşin!💕 #mekanıncennetolsun Dualarınızı eksik etmeyin engüzel yardm duadır.Raziye Karabal adına dua istyrm.🙏
Read more
 #Repost @sonbahar_kitap (@get_repost) ・・・ #okudumbitti #sonbaharkitapyorumluyor #barut Uzun ...
Media Removed
#Repost @sonbahar_kitap (@get_repost) ・・・ #okudumbitti #sonbaharkitapyorumluyor #barut Uzun bir zaman sonra Nehir Erdem okumak! Çok özlemişim ve yine müthiş güzel bir kitaptı. ▼ #alıntı "Fırtına çıktığında dalgaların suyuna gitmeyi bize sen öğrettin Reis. Şimdi kendi ... #Repost @sonbahar_kitap (@get_repost)
・・・
#okudumbitti
#sonbaharkitapyorumluyor
#barut
Uzun bir zaman sonra Nehir Erdem okumak! Çok özlemişim ve yine müthiş güzel bir kitaptı. ♥

#alıntı
"Fırtına çıktığında dalgaların suyuna gitmeyi bize sen öğrettin Reis. Şimdi kendi fırtınana direnmek neden?"

#kitapyorumu
Arkadaşlar Nehir Erdem'in kalemi demek mutlu olmak, kahkaha atmak demek! Bu kitapta tam olarak mutluluk kaynağı ve bolca kahkaha sebebi oldu benim için. ♥

Ben kitapta kız karakteri çok sevdim. O kadar tatlı ve şapşal bir masumlukla kaleme alınmış bir karakterdi ki sevmemek imkansızdı sanırım. :D Korktuğun da bir saçmalaması var - ki Naz'ın dediği gibi Leyla'nın saçmalaması için bence korkmasına da gerek yok! :D :D - mübarek insanda devre denilen bir şey bırakmıyor! Ama çok samimiydi ve böyle samimi - tatlı karakterler okumak paha biçilemez. ♥

Ahh Mustafa! Bu adam ne güzel sevdi bee! Duygularını inkâr etmeyip olgunlukla karşılaması.. Gemi de Barut Reis oluşu.. Hepsi çok güzeldi. Aslında bu karakterin kendisi güzeldi. 😍❣

Karakterler öyle zengin iş adamı veya iş kadını değil. Bu hikaye İstanbul'dan, denizlerden Karadeniz'in yaylalarına kadar uzanan bir hikaye. Zaten şu yayla bile benim kalbimi fethederken bu kadar güzel anlatım, anlatımdaki doğallık, betimlemeler ile daha da güzel bir kitap ortaya çıkmış. Bu arada gemiler hakkında bir süry bilgi öğrendim. :D

Ben Lodos'un oğullarının hepsini çok sevdim. Filinta'nın sürekli Mustafa'nın damarına basması ve sonrasında gelişen olaylar.. :D ♥ Korsan'ın nadir konuşmaları..- kendisini cidden çok merak ediyorum - Ve Tiryaki! Bir anlamadım bu adamı ya! Çok esrarengiz bir kişiydi. Bütün hepsini ayrı ayrı çok merak ediyorum. ♥

Sevgili Nehir Erdem ♥ Lütfen diğer Lodos'un Oğulları için bizleri fazla bekletme. ♥♥♥

Puanım; 10/10

Sevgi ve Saygılarımla
Sibel Üstüner

#kitap #kitapkurdu #book #bookstagram #books #bookworm #booklover #instabook
Read more
@mu.mineyildiz paylaşımını repost yapmaya çok çalıştım ama sistem sürekli hata verdi. Fakat ...
Media Removed
@mu.mineyildiz paylaşımını repost yapmaya çok çalıştım ama sistem sürekli hata verdi. Fakat bu durum paylaşımıma engel değil️ @mu.mineyildiz hesabında bu görselin altını okuyun lütfen. Öyle güzel aktarmış ki.. Benim yaşadıklarım ise(her zaman değil bazen oluyor) bu kişide ışık ... @mu.mineyildiz paylaşımını repost yapmaya çok çalıştım ama sistem sürekli hata verdi. Fakat bu durum paylaşımıma engel değil😊♥️ @mu.mineyildiz hesabında bu görselin altını okuyun lütfen. Öyle güzel aktarmış ki.. Benim yaşadıklarım ise(her zaman değil bazen oluyor) bu kişide ışık var diyorum. Paylaş iyiliği & güzelliği böylece evrensel bütüne bir güven, bir sevgi damlası daha eklenecek. Öyle ya; damlaya damlaya göl olur diyerek büyüyen bir nesil idi bizimkisi.. Keşke Instagram hesabını bilseydim Selda Hanım. Bugünkü ışık sizdiniz benim için. Hesabını hatırlamadığım ama kalbimizin bir olduğu, birbirimize ışık olduğumuz kişiler zaten anladı kendilerini♥️😊 yakın zaman olduğu için hesabını hatırladığım @ibonun_fatosu sen de bu ışıklardan birisin benim için. Güzele bakalım, güzeli görelim, kalbimiz & niyetimiz hep güzel kalır böylece. Kimbilir.. Belki biz de birilerinin ışığı oluruz bu vesile ile. Sevgiyle & sağlıcakla kalın. Devrim
Read more
Şu noktayı anlayalım artık: . “Huzur İnsanın İçinden Gelir, Başkalarından Değil.” . Başkalarında ...
Media Removed
Şu noktayı anlayalım artık: . “Huzur İnsanın İçinden Gelir, Başkalarından Değil.” . Başkalarında belki mutluluğu bulabilirsiniz ama mutluluk geçici bir durum olduğu için daim olmaz. Lakin huzur varsa mutluluk olmasada olur çünkü huzur birilerine veya maddeye bağlı bir his değildir ... Şu noktayı anlayalım artık:
. “Huzur İnsanın İçinden Gelir, Başkalarından Değil.”
.

Başkalarında belki mutluluğu bulabilirsiniz ama mutluluk geçici bir durum olduğu için daim olmaz. Lakin huzur varsa mutluluk olmasada olur çünkü huzur birilerine veya maddeye bağlı bir his değildir tamamen içten gelen bir histir ve Allah’ın izni ile daimidir.
.

Nasıl olacak peki derseniz, nasıl ki Allahtan dua ile eş, ev, araba, mal mülk ve çocuk istiyorsanız, huzuru da dua ile Rabbinizden temenni edebilirsiniz.
.

Mesela ki şöyle🤲🏻: “Ya Rabbi senden herşeyden önce iç huzuru sonrada hakkımda herşeyin hayırlısını diliyorum, sen ki benim hakkımda neyin hayırlı olup olmadığını en iyi bilensin” (Amin)😊
.
.
.
#çay #vijdan #keyif #kahve #coffee #kaffee #objektifimden #kadrajımdan #gününkaresi #kitap #okumak #aşk #huzur #insan #samimiyet #muhabbet #love #life #vsco #vscocam #sevgi #rengarenk #zaman #hayat #güzel #tebessüm #teyze #masal #yeğen
Read more
Regrann from @cansunun_kitapligi - Kafamdaki Fillerin Hepsi Mavi <span class="emoji emoji1f499"></span> . . Sen nasıl tatlı bir kitapsın ...
Media Removed
Regrann from @cansunun_kitapligi - Kafamdaki Fillerin Hepsi Mavi . . Sen nasıl tatlı bir kitapsın öyle! . . Son zamanlarda okuduğum en anlamlı kitaplardan bir tanesi ile geldim bu kez. Nisan ayının ilk yorumu olmasını istedim çünkü çok güzel bir yorumu hak ediyor bu sevimli kitap. ... Regrann from @cansunun_kitapligi - Kafamdaki Fillerin Hepsi Mavi 💙
.
.
Sen nasıl tatlı bir kitapsın öyle!
.
.
Son zamanlarda okuduğum en anlamlı kitaplardan bir tanesi ile geldim bu kez. Nisan ayının ilk yorumu olmasını istedim çünkü çok güzel bir yorumu hak ediyor bu sevimli kitap. 😌
.
.
Eğer siz de altını çizmelik kitapları seviyorsanız, mutlaka bu kitaba bir şans vermelisiniz. İçinde öyle güzel cümleler var ki, resmen benim duygum ya bu, evet ya aynen diyorsunuz içinizden ve tüm kitaptaki cümlelerin altını çizesiniz geliyor. 👏👏
.
.
Sevgi, Barış ve Galip'in hikâyesi bu. Bakış açınızı değiştiren, dünya ile düşü yeniden sorgulamanızı sağlayan bir galibiyetin kitabı. Bir özgürlük şarkısı gibi. Düşlerinin peşinden gitmek gibi. Kendin olmak gibi. Sevginin, Barışın, Semânın, özgürlüğün, düşün ve gerçeğin, küçük bir mavi filin hikâyesi bu.. .
.
Beni çok etkiledi. Özellikle de kitaptaki karakterlerin adı öyle özenle seçilmiş ki duyguyu çok güzel hissetmenizi sağlıyor. En çok bunu sevdim. Bir de kitabın adı neden bu diye çok düşünmüştüm okumadan önce ve şimdi diyorum ki başka bir kitap adı bu kadar güzel olamazdı bence! 😊 .
.
Yazarın ilk bu kitabıyla başladım ve diğer kitabını da ilerleyen günlerde okuyacağım. Eminim o da en az bu kitap kadar güzeldir. Bence en kısa zamanda okumalısınız, kesinlikle tavsiyemdir güzel insanlar. 😋 Aslında altını çizdiğim on yüz bin milyon tane cümle var ancak buraya sadece bir tane alıntı bırakabiliyorum. Çünkü alın ve okuyun 😄 Mutlu, keyifli okumalar diliyorum hepinize 😊
.
.
💙 Bence erkek çocuklarımızın eline oyuncak silah yerine kitap; kız çocuklarımızın eline de oyuncak bebek yerine, bir müzik aleti verelim, düşman olmamayı, özgürlüğü ve anlayışı öğretmeliyiz.
.
.
@muratgulen_ #kafamdakifillerinhepsimavi #muratgülen #okudumbitti #kitapyorumu #neokudum #kitaptavsiyesi #kitap #kitapokuyorum #oku #kitapoku #readingbooks #instakitap #vscokitap #like4likes #kitapyorumum #okudumbitti📚 #cansununkitapligi #mylibrary #kitaplar #kitapaşktır #okumakayrıcalıktır #bookstagram #booklove #lovebooks #books #kitapfotografi #bookphoto - #regrann
Read more
melekler korusunun güzel asi adı kadar özgür kızı Benim İçin Üzülme'nin kırılgan duygusal sevdiği ...
Media Removed
melekler korusunun güzel asi adı kadar özgür kızı Benim İçin Üzülme'nin kırılgan duygusal sevdiği için herşeyi yapacak kadar güçlü cesur kararlı Irmağı Kaçak Gelinler dizisinin İzmir kadar asil İzmir kadar güzel ,deli dolu kızı Acı Aşk ın kırılgan sevgi pıtırcığı Rengarenk ve Kaçın ... melekler korusunun güzel asi adı kadar özgür kızı Benim İçin Üzülme'nin kırılgan duygusal sevdiği için herşeyi yapacak kadar güçlü cesur kararlı Irmağı
Kaçak Gelinler dizisinin İzmir kadar asil İzmir kadar güzel ,deli dolu kızı
Acı Aşk ın kırılgan sevgi pıtırcığı
Rengarenk ve Kaçın Kurasının kendi gibi deli dolu eglenceli Renk i
Çoban yıldızının Güzel cesur Aşık kızı
Siyah Beyaz Aşk ın gözü pek kararlı tuttuğunu koparan asil Avukat Ayhanı!
Her projende kendinden bir iz senden. Bir ozelilik taşıyan güzel kalpli Artık bizden biri gördüğüm Güzel Asil Kadın! kalbin,gülüşün,empatin,duygusallığın,yardım severliliğin,hayvan severliğin...
seni içimizden biri olarak görmemizde en büyük etkenler Seni sayende çok güzel nacizane insanlar tanıdım.Çok çok mutsuz olduğum günlerde bile yüzümü güldüren sen oldun.Çoğu şeyleri senin sayende aştım.İyi ki Varsın Asil Kadın!👑
İyi ki tanımışız sevmişiz benimsemişiz seni..
Yeni yaşın sağlık huzur güven sadakat şans ve aşk getirsin yanında olan destekçilerin hep artsın o güzel yüzün o güzel gülümsemen hiç solmasın hayatta sadece mutluluktan incilerini Dökmen dileğiyle.. Çünkü o Koca gözlerine ağlamak hiç yakışmıyor umarım mutsuzluktan hiç İncileri dökmezsin..Sana burada sevgimi anlatmaya çalışsam ne kağıt kalır yazabilecek ne de mürekkep tükenmez.. Gökyüzüne yazsam geceler,gündüz gündüzler gece olur yine bitiremem sana sevgimi anlatmaya çalışsam kelimeler kifayetsiz sözcükler işlevsiz kalır..İyi ki doğdun bir kez daha söylüyorum iyi ki tanımış sevmişim seni..Seni çok ama çok..Seviyorum❤..Nice yıllara...Doğum Günün Kutlu Olsun🎂🎈..
@selinsekerci #selinşekerci #selinsekerci #1haziranmucizesi
Read more
 #Doğduğun gün hiç hafızamdan slinmedi𗀃Gözümün önünde büyüdün ama bir türlü büyüdüğünü kabul ...
Media Removed
#Doğduğun gün hiç hafızamdan slinmedi𗀃Gözümün önünde büyüdün ama bir türlü büyüdüğünü kabul edemediğim fındığım, sen hala benim küçük ceylanımsın𗀃Sırt sırta o kadar yol aldık ki seninle küçücük kalbine kocaman şeyler sığdırdın, omuzladın acını hiç kimseye göstermedin, kabuğuna ... #Doğduğun gün hiç hafızamdan slinmedi𗀃Gözümün önünde büyüdün ama bir türlü büyüdüğünü kabul edemediğim fındığım, sen hala benim küçük ceylanımsın𗀃Sırt sırta o kadar yol aldık ki seninle küçücük kalbine kocaman şeyler sığdırdın, omuzladın acını hiç kimseye göstermedin, kabuğuna çekilip tek başına yaşadın dimdik durdun, evlatlarını aileni herkesten sakındın, herkese ayrı ayrı kucak açtın kucakladın.Kimseye kötülük düşünmeksizin tanıdığın tanımadığın etrafındaki herkese yardım ettin.O kadar büyük o kadar sevgi dolu kalbin yüreğin var ki sen omuzumuzdaki meleksin😇Fındığım seninle hep gurur duydum benim mert onurlu gururlu ablasının canı Canan’ı güzeller güzeli kardeşim Aşiretimizin Kraliçesi👑İYİ Kİ DOĞDUN FINDIĞIM CEYLOM💕Mevlam seni beladan şer’denkorusun, evlatlarınla sevenlerinle huzurlu mutlu geçen güzel günlerin ömrün olsun.SENİ ÇOK SEVİYORUM.𗁧
Read more
Ah Tarçın’ımız, güzel bebeğimiz.. “Her sokak hayvanı, bizim bahçemizdekiler kadar şanslı olsun. ...
Media Removed
Ah Tarçın’ımız, güzel bebeğimiz.. “Her sokak hayvanı, bizim bahçemizdekiler kadar şanslı olsun. Her insan, bir sokak kedisine bir kulübeyi boyle sevgiyle yapabilecek kadar hayvan dostu, sevgi dolu olsun. Herkesin, sokakta veya evde beslediği bir Tarçın’ı olsun, #4ekimhayvanlarikorumagunu ... Ah Tarçın’ımız, güzel bebeğimiz..
“Her sokak hayvanı, bizim bahçemizdekiler kadar şanslı olsun. Her insan, bir sokak kedisine bir kulübeyi boyle sevgiyle yapabilecek kadar hayvan dostu, sevgi dolu olsun. Herkesin, sokakta veya evde beslediği bir Tarçın’ı olsun, #4ekimhayvanlarikorumagunu 'muz kutlu olsun.” yazmışım bu fotoğrafın altına 4 sene önce. Esas biz çok şanslıyız sen hayatımıza geldiğin için..
Minik Tarçın’ımız; bebekliğinden beri bizimle olan apartmanımızın güzel prensesi, apartmanın önünde babamı da beni de karşılayan; her eve gelip asansöre bindiğimizde merdivenden çıkıp bizden önce kapının önüne varan, bacaklarıma sürtünen, kendini sevdirmeye bayılan, hep yüzümü güldüren; Çakıl ve Bambam bu evde yaşarken onların gergin bakışlarına hiç aldırmadan kapımızın önündeki mamasını yiyen, Çakıl ve Bambam’la benim evime taşındıktan sonra eve girip kendi kendine dolanan, karşı komşumuzun veya bizim paspasımızda uyuyan; arabamın üstünde yatan, miyavlamayı beceremeyip tuhaf cırlak bir ses çıkaran; apartmanımızın maskotu, en ufak bir rahatsızlığında endişelendiğimiz, hastalandığında apartmanın seferber olduğu, bahçede tüm kedilerle uyum içinde yaşayan; sakin, küçük, sessiz, uysal, sevgi dolu, pembe patili pamuk bebeğimizi yaklaşık 5 yaşında, FIP virüsü yüzünden kaybettik.
Ne kadar üzgün olduğumu anlatabilecek kelimeler yok.
Daha güzel bir yerde olduğundan şüphem yok küçüğüm, bir gün yeniden görüşmek üzere Tarçikom, seni çok çok seviyorum.. ❤️
Tarçın’ı ve apartmanımızın tüm kedilerini her zaman koruyan, onların sağlığı ve mutluluğu için uğraşan, veteriner masraflarının karşılanması için ön ayak olan, tüm apartmanı hassasiyetle bilgilendiren sevgili karşı komşum ve yöneticimiz @arzu_hn ve bebekliğinden beri onunla ilgilenen apartman görevlimiz Beytullah’a çok teşekkürler. İyi ki sizlerle birlikte yaşıyoruz.
Read more
Anneler ve kızları... Canım annem, biliyorum ki benim bu hayatta ki en büyük ödülüm senin gibi her ...
Media Removed
Anneler ve kızları... Canım annem, biliyorum ki benim bu hayatta ki en büyük ödülüm senin gibi her cana merhametle yaklaşan olağan üstü, özel bir kadının kızı olmak... Biricik annem, hayatta ki tek varlığım... İçimden taşan bu koca sevgi, ve beni her gün hayata hazırlayan bu kocaman güç ... Anneler ve kızları... Canım annem, biliyorum ki benim bu hayatta ki en büyük ödülüm senin gibi her cana merhametle yaklaşan olağan üstü, özel bir kadının kızı olmak... Biricik annem, hayatta ki tek varlığım... İçimden taşan bu koca sevgi, ve beni her gün hayata hazırlayan bu kocaman güç senin eserin.. Sen koydun onu oraya.. Tek dileğim Ömrün çoookk sağlıklı ve uzun olsun Ömür kadın ... Çoook işimiz var daha seninle.. Seni çok seviyorum..Anneler günün kutlu olsun 😘❤️
Read more
Loading...