Loading Content...
Loading...


Unique profiles
90
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Zdolni, Warsaw, Poland, Chojnice
Average media age
668.3 days
to ratio
32.3
W nowym roku, czasie, kiedy najsilniej czujemy, że mamy do wypełnienia pustą kartkę, chciałabym ...
Media Removed
W nowym roku, czasie, kiedy najsilniej czujemy, że mamy do wypełnienia pustą kartkę, chciałabym życzyć ci odwagi, byś mógł sprostać oczekiwaniom i zadaniom, jakie nad tobą zawisną, spełnić marzenia, zawalczyć o swoje dobro i szczęście, o siebie. Spokoju ducha. Zawziętości oraz siły ... W nowym roku, czasie, kiedy najsilniej czujemy, że mamy do wypełnienia pustą kartkę, chciałabym życzyć ci odwagi, byś mógł sprostać oczekiwaniom i zadaniom, jakie nad tobą zawisną, spełnić marzenia, zawalczyć o swoje dobro i szczęście, o siebie. Spokoju ducha. Zawziętości oraz siły do stawiania czoła wszystkim tym, którzy będą chcieli burzyć twoje szczęście i spokój. Szybkiego przyswojenia sztuki zdrowego egoizmu bo tylko to pozwoli ci nie stracić ani grama z poczucia twojej wartości oraz czerpania radości z małych codziennych rzeczy, aby uśmiech nie znikał z twojej twarzy. Naprawdę, - doceń poranną kawę, czas poświęcany ci przez przyjaciół, zapach nowej książki, zakupy, eksperymenty. Zrób w tym nowym roku wszystko to, czego nie odważyłeś się zrobić w poprzednim! Częściej mów "tak", mniej zastanawiaj się nad konsekwencjami i przestań, do cholery, bać się ryzyka, miłości, bólu, ran. Przestań być życiowym warzywem i zacznij korzystać z mnóstwa okazji podsyłanych przez los każdego dnia. Częściej rób to, co cię uszczęśliwia, wyrzuć z głowy i życia śmieci, toksycznych ludzi, zakończ znajomości nie mające szansy na zaowocowanie. Załóż demonom obrożę, weź je na smycz, tak jak one mają na smyczy ciebie. A co najważniejsze - bądź sobą w każdej sytuacji bo nie ma drugiego takiego jak ty!

#brunette #longhair #polishgirl #selfie #ladyinred #black #classic #smile #happy #classicmakeup #makeup #motocyklistka #motogirl #itssogoodtobebad #darkeye #browneye #glam #glamour #photooftheday #outfit #fashion #hudabeauty #mattelips #wkruk #ladyinblack #redlips #koszula #red #guess #szpilki
Read more
Loading...
"Kocham cię wystarczająco, że zapraszam Cię do wspólnego spędzenia jednego z tych popołudni stąpając ...
Media Removed
"Kocham cię wystarczająco, że zapraszam Cię do wspólnego spędzenia jednego z tych popołudni stąpając po suchych liściach. Kocham Cię wystarczająco by iść z Tobą i rozmawiać o miłości po drodze kopiąc kamyki. Kocham Cię wystarczająco by śmiać się do rozpuku, być pijany szczęściem ... "Kocham cię wystarczająco, że zapraszam Cię do wspólnego spędzenia jednego z tych popołudni stąpając po suchych liściach.
Kocham Cię wystarczająco by iść z Tobą i rozmawiać o miłości po drodze kopiąc kamyki.

Kocham Cię wystarczająco by śmiać się do rozpuku, być pijany szczęściem i swobodnie spacerować ulicami.

Kocham Cię wystarczająco by pokazać Ci miejsca w których bywam najczęściej i powiedzieć Ci, że to tutaj siedzę i myślę o Tobie.
Kocham Cię wystarczająco by słuchać Twojego śmiechu przez całą noc.
Kocham Cię wystarczająco, by nigdy cię nie zawieźć.

Kocham Cię z namiętnością ku prawdzie, staromodną miłością, z duszą, nigdy nie patrząc wstecz.”
Valentine’s Day ❤️
#love #loveistheair #walentyki #mylove #famili #kocham
Read more
model: @luba_polska / @magnesmodels Chciałabym pokazać Wam wszystkie zdjęcia z tego pracowitego ...
Media Removed
model: @luba_polska / @magnesmodels Chciałabym pokazać Wam wszystkie zdjęcia z tego pracowitego weekendu, ale z publikacja części z nich muszę jeszcze poczekać Uwaga! Zwolnił mi się jeden termin na zdjęcia w weekend- kontakt dm 📸 #photography #photoshoot #magnesgirl #canon77d ... model: @luba_polska / @magnesmodels Chciałabym pokazać Wam wszystkie zdjęcia z tego pracowitego weekendu, ale z publikacja części z nich muszę jeszcze poczekać 📰 Uwaga! Zwolnił mi się jeden termin na zdjęcia w weekend- kontakt dm 💗📸 #photography #photoshoot #magnesgirl #canon77d #bw #model #portrait
Read more
Plan na wieczór idealny ? Miękka poduszka, dobra książka, ciepły kocyk i zimowa herbata <span class="emoji emoji1f34a"></span><span class="emoji emoji1f36f"></span> i goździki ...
Media Removed
Plan na wieczór idealny ? Miękka poduszka, dobra książka, ciepły kocyk i zimowa herbata i goździki ma ktoś lepszy przepis ? (Wykluczając wieczór, w którym zamieniamy książkę na serial) „Uniesienie” to kolejna genialna powieść, którą napisał @stephenking 🥰 domyślam się, że wszyscy ... Plan na wieczór idealny ? Miękka poduszka, dobra książka, ciepły kocyk i zimowa herbata 🍊🍯 i goździki 😋 ma ktoś lepszy przepis ? (Wykluczając wieczór, w którym zamieniamy książkę na serial) „Uniesienie” to kolejna genialna powieść, którą napisał @stephenking 🥰 domyślam się, że wszyscy nie będą patrzeć na moją opinie bo nie potrafię powiedzieć o nim złego słowa 😅 ale to na prawdę powieść pokroju „Wielki Marsz” „blaze” „Joyland” etc - podpowiedz dla osób, które miały styczność z Kingiem 👏🏻 dla osób, które jej nie miały styczności z mistrzem - to powieść, od której WARTO zacząć swoją przygodę 🥰 piękne wydanie @wydawnictwoalbatros umila tylko lekturę 💪🏻 czytał już ktoś ? A może ma w planach ? jak Wasze plany na wieczór? ❤️😋
Ps.Ja wymodziłam pyszna kolacje a przepis tylko na tiktok : dziedzicweronika 🥰🎞——————————————————————
#uniesienie #albatros #wydawnictwoalbatros #polskablogerka #polskakobieta #polskadziewczyna #influencer #teatime #zdjeciednia #empik #potd #polska
Read more
Dzień dobry :) . Ktoś mi się tu wcisnął między moją osobę a jej poranne przyjemności <span class="emoji emoji2615"></span>️<span class="emoji emoji1f4f0"></span><span class="emoji emoji1f4d6"></span> Ktoś tu ...
Media Removed
Dzień dobry :) . Ktoś mi się tu wcisnął między moją osobę a jej poranne przyjemności Ktoś tu uważa, że jest lepszą przyjemnością chyba 🤔 . . Dziś troszkę propagandy szczęścia. Wiem, wiem . . . „Nieszczęśliwych z wyboru” proszę o pominięcie tego posta - czytajcie Ci, którzy chcą być ... Dzień dobry :) .
Ktoś mi się tu wcisnął między moją osobę a jej poranne przyjemności ☕️📰📖 Ktoś tu uważa, że jest lepszą przyjemnością chyba 🤔😽 .
.
Dziś troszkę propagandy szczęścia. Wiem, wiem . . . „Nieszczęśliwych z wyboru”
proszę o pominięcie tego posta - czytajcie Ci, którzy chcą być szczęśliwi bardziej i mocniej 😂 [ taki żarcik ] Wśród gatunku homo sapiens obowiązuje niemal schemat: „osiągnę to i wtedy będę szczęśliwy”. A potem nie osiąga często i nie jest. Są naukowcy, którzy badają te zjawiska i udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że schemat trzeba odwrócić. Czyli „jak będę szczęśliwy to to osiągnę”. Oczywiście pisze o tym w uproszczeniu, nie sposób tu, w krótkim poście być szczegółowym ale jeśli chcecie poznać podstawy i korzyści z takiego właśnie mechanizmu - sięgnijcie po publikacje Shawna Achora, który bada i propaguje takie zagadnienia jak szczęście w życiu, szczęście w pracy. A zaczął od własnych spostrzeżeń, gdy dostał się na renomowaną, wyższą uczelnię. Sam ogromnie z tego dumny i szczęśliwy zauważył, że większość studentów nie czuje tej dumy, tej ekscytacji z powodu takiego niewątpliwego sukcesu a jedynie zatapia się w rywalizacji, porównywaniu się do innych, koncentruje na osiąganiu kolejnych, co raz bardziej wyśrubowanych celów. Wciąż nie osiągając satysfakcji i szczęścia. Na początek przygody z S.Achor’em polecam Wam fantastyczne jego wystąpienie na konferencji TED - link wstawiam tu: .
.
▶️ https://www.ted.com/talks/mihaly_csikszentmihalyi_on_flow/up-next .
.
A tak w zasadzie, to mam jednak nadzieję, że obejrzą to też „nieszczęśliwi z wyboru” i zrozumieją wtedy tych szczęśliwych: zrozumieją, że to nie głupki- wiecznie uśmiechnięte i z wszystkiego zadowolone tylko ludzie, którzy zrozumieli pojęcie szczęścia w życiu i ciężko pracowali by to swoje szczęście osiągnąć. A to zrozumienie niech będzie początkiem drogi do własnej zmiany.
Teraz życzę Wam pięknego dnia. Ja dziś też mam swoje szczęście: ogromnie cieszę się zimną nocą, która pięknie mi schłodziła i przewietrzyła mieszkanie - teraz dzisiejszy upał mi nie straszny .
.
#morning #coffee #cat #morningpleasure #slowonadzis #myday #newday #coffeeinbed #butfirstcoffee #
Read more
Dziś miał być zupełnie inny temat na IG, ale właśnie przeczytałam komentarze pod postem u @mamaginekolog ...
Media Removed
Dziś miał być zupełnie inny temat na IG, ale właśnie przeczytałam komentarze pod postem u @mamaginekolog oraz kilka wiadomości prywatnych i jestem w wielkim szoku. Czuję się, jak złodziej - chociaż niczego nie ukradłam; jak debilka - chociaż głupia nie jestem; jak egoistka - chociaż ... Dziś miał być zupełnie inny temat na IG, ale właśnie przeczytałam komentarze pod postem u @mamaginekolog oraz kilka wiadomości prywatnych i jestem w wielkim szoku.
Czuję się, jak złodziej - chociaż niczego nie ukradłam; jak debilka - chociaż głupia nie jestem; jak egoistka - chociaż bardzo daleko mi do patrzenia tylko na czubek własnego nosa. Dalej nawet nie chce mi się opisywać mojego samopoczucia, bo brak słów. A dlaczego tak się czuję? Bo kupiłam Zestaw dla noworodka 90 stopni dla naszego Kurczaczka 🐥 Dzisiaj w samo południe. Kupiłam i rozpętała się burza. Wg autorek hejtu kupiłam za wcześnie, ominęłam kolejkę, bo one są w bardziej zaawansowanej ciąży i im bardziej potrzeba tych śpioszków, a zabrakło w sklepie... Mowę mi odebrało.

Na szczęście od 12:00 do teraz byłam bez telefonu i najgorsze komentarze zostały skasowane przez autorów - a ja mam w skrzynce wiadomości z przeprosinami. Przeprosinami za... hejt i nagonkę na mnie. Bo kupiłam śpioszki... Potraficie to sobie wyobrazić? Ja do dzisiaj chyba nie zdawałam sobie sprawy z tego ile jadu, złości i hejtu potrafi być w kobiecie... w dodatku w kobiecie w ciąży!
Mamy tutaj bardzo kameralną grupę dziewczyn i bardzo sobie cenię to, że myślimy tak samo, mamy podobny punkt widzenia, że wspieramy się nawzajem, lubimy, szanujemy. Ale serio jest tak, że na innym koncie, nie znając kogoś, tak łatwo jest obrazić, napisać przykre słowo? Dać upust negatywnym emocjom, bo ktoś kupił śpioszki??? Kobieta kobiecie wilkiem. Musi tak być?
Ja mimo wszystko, każdemu życzę dobrze - bo tak zostałam wychowana, bo wiem, że dobre słowa wracają, złe również.
Życzę i sobie, i Wam więcej życzliwości, bo warto być miłym, żeby później nie mieć wyrzutów sumienia. Ja nie zrobiłam nikomu nic złego. Absolutnie nic. I wyrzutów sumienia też nie mam. Więcej spokoju, luzu i serdeczności dziewczyny! ❤️😘❤️ #przemyslenia #dobranoc #instamatki
Read more
Loading...
Jak Wasze nastroje po Świętach? <span class="emoji emoji1f60a"></span> Nadrobiliście zaległości w jedzeniu i spotkaniach rodzinnych? ...
Media Removed
Jak Wasze nastroje po Świętach? Nadrobiliście zaległości w jedzeniu i spotkaniach rodzinnych? . . . Ci z Was, którzy nie czytali jeszcze "Lewej strony życia" mogą się zastanawiać, dlaczego na zdjęciu jest tylko połowa serca (o ile w ogóle przypomina Wam to serce ). Słyszeliście ... Jak Wasze nastroje po Świętach? 😊 Nadrobiliście zaległości w jedzeniu i spotkaniach rodzinnych? 😁
.
.
.
Ci z Was, którzy nie czytali jeszcze "Lewej strony życia" mogą się zastanawiać, dlaczego na zdjęciu jest tylko połowa serca (o ile w ogóle przypomina Wam to serce 😅). Słyszeliście kiedykolwiek o takim urazie mózgu jak zespół nieuwagi stronnej? Dokładnie z takim zaburzeniem musi się zmierzyć główna bohaterka książki - Sarah. Życie Sarah dzieli się na to przed wypadkiem i po. Przed kobieta była typem pracoholika, bizneswoman, całkowicie poświęcała się ukochanej pracy, ale również i wychowywaniu trójki dzieci.
Jednak w skutek nieszczęśliwego wypadku, Sarah doznaje skomplikowanego uszkodzenia prawej półkuli mózgu, przez co traci zdolność postrzegania lewej strony. Dla kobiety lewa strona po prostu nie istnieje. Nie jest świadoma tego, że posiada lewą stronę ciała (rękę, nogę itd) i nie dostrzega kompletnie nic, co nie znajduje się po jej prawej stronie. Wyobraźcie sobie jak trudno jest tak zapracowanej i dobrze zorganizowanej kobiecie poradzić sobie z czymś takim, gdy teraz nawet samodzielne poruszanie się jest praktycznie niewykonalne. Czy istnieje nadzieja, że długie i wyczerpujące miesiące rehabilitacji będą w stanie pomóc Sarah i przywrócą jej poprzednie życie?
Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić, jak ciężko i bezradnie w takiej sytuacji mogła się czuć bohaterka książki. To tak jakby nagle z dnia na dzień, straciło się połowę serca i połowę dotychczasowego życia, na które tak ciężko się pracowało. To co spotkało Sarah dotknęło nie tylko ją samą, ale również całą jej rodzinę, ukochanego męża, małe dzieci i nawet matkę z którą od lat nie miała kontaktu. Wszyscy zostali zmuszeni do przewartościowania swojego dotychczasowego życia i podporządkowania go chorej kobiecie. Trudno jest się pogodzić z tak krzywdzącą rzeczywistością, ale w tej sytuacji można też dostrzec kilka pozytywnych aspektów. Zapytacie "niby jakich?", ale najlepiej będzie jeśli przekonacie się o tym sami, sięgając po "Lewą stronę życia" Lisy Genovy. Jesteście na to gotowi?
.
"Jesteśmy tu, by celebrować życie jakie mamy, a nie rozczulać się nad tym, które straciliśmy." #lewastronażycia
Read more
Gdzie ja trafiłem? Czy to dalej Afryka? - pytania kłębiły się w głowie z każdą kolejną mijaną uliczką. ...
Media Removed
Gdzie ja trafiłem? Czy to dalej Afryka? - pytania kłębiły się w głowie z każdą kolejną mijaną uliczką. Zaraz, zaraz, jeszcze kilka godzin temu mijałem z lotniska blaszane, prowizoryczne chatki sklecone na szybko z czegokolwiek, co było pod ręką, tymczasem mijam ekskluzywne restauracje, ... Gdzie ja trafiłem? Czy to dalej Afryka? - pytania kłębiły się w głowie z każdą kolejną mijaną uliczką.
Zaraz, zaraz, jeszcze kilka godzin temu mijałem z lotniska blaszane, prowizoryczne chatki sklecone na szybko z czegokolwiek, co było pod ręką, tymczasem mijam ekskluzywne restauracje, uśmiechnięte rodziny z torbami wyładowanymi zakupami, jakby przez tydzień miały być zamknięte sklepy, wszędzie gra muzyka, turyści robią selfie, a pan na skrzypcach zgarnia kolejne randy.
(...)
Jedziemy z Abi dokądkolwiek. Zostały mi dwa dni. Komunikacja miejska działa na bardzo wysokim poziomie, jest czysto, nowocześnie i przede wszystkim bezpiecznie. Ludzie rzucają dziwne spojrzenia jakby byli zdziwieni, że czarny rozmawia z białym. Uczy mnie języka xhosa, który dla Europejczyków brzmi komicznie, ja również słyszę tylko mlaskanie, jednak próbuję się nie roześmiać i naśladować za nim.
Naszą naukę przerywa smutny widok- świat podzielony kreską nienawiści, z jednej strony afrykańskie fawele, jedna obok drugiej, standard życia na poziomie zerowym, po drugiej stronie ogromne rezydencje z basenami, lasami, boiskami i o zgrozo- miejscami do parkowania dla samolotów.

Przerażający, przygnębiający widok. Cholera, ile jeszcze lat będzie to trwało? Widzę, że jest lepiej, dużo się zmienia, ale rany wciąż się leczą. Czy kiedykolwiek będzie dobrze?
Nie wiedzieliśmy co dalej zrobić. *Hout Bay Station*
Zobacz! To premier sportu RPA!
Wychodzimy?- usłyszałem zdezorientowany, wyrwany z nurtujących przemyśleń, nie ogarniając co się do końca dzieje.
-Czemu nie- odrzekłem. I wyszliśmy.

RPA to trudny kraj. Ciężko się o nim pisze, jeszcze ciężej się o nim rozmawia.
Mówi się, że świat nie jest zero-jedynkowy i nic nie jest czarno-białe. Nie tu.
Nie da się rozmawiać o Południowej Afryce bez ciągłego używania słów „czarny”, „biały”.
Bieda jest wszędzie, ale to właśnie tu dotyka człowieka ona najbardziej. Ten przeogromny kontrast, który podzielił ludzi nie tylko ze względu na majątek, ale też kolor skóry.
Z każdej podróży prowadzę notatki, zdjęcia pokazują moment. Widzicie piękne widoki, rajskie plaże, szczęśliwych ludzi, a za tym wszystkim kryją się historie, których instagram nigdy nie usłyszał.
Read more
Loading...
Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki. Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste ...
Media Removed
Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki. Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste czy cukierkowe. Codziennie czuję, że rola ta jest najtrudniejszą i najbardziej wymagającą z możliwych. Juz w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety ... Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki.
Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste czy cukierkowe. Codziennie czuję, że rola ta jest najtrudniejszą i najbardziej wymagającą z możliwych.
Juz w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety bez dzieci w kobietę matkę będzie wyboisty.
Ta metamorfoza w ciąży zachodziła nie tylko wewnątrz mojego ciała, w moich emocjach, myślach. Oczywiście widoczna była też na zewnątrz, bo coraz większa była piłka, którą nosiłam przed sobą. A ja miałam wrażenie, ze nie pasuje do tego procesu, ze moje Ja jest odklejone i najchętniej by zwiało. Jakkolwiek głupie to może się wydawać nie pasowała mi nawet moja fryzura (krótkie włosy z ciężką grzywą), którą kojarzyłam z aktywnością, z siłą, ze sceną, z niezależnością.
Właśnie wtedy poczułam, ze aby sobie ułatwić przejście przez ciąże, przez cały ten proces przemiany, potrzebuję pomocy. Tą pomocą okazała się m.in. decyzja o zapuszczeniu włosów.
Kiedy pierwszy raz @jagahupalo wyczarowała kok na mojej głowie dosłownie poczułam ulgę.
U mnie proces zaczął się od zewnątrz. Potrzebowałam zmiękczenia, złagodzenia.
Juz w salonie u Jagi, tego dnia powiedziałam, że zetnę włosy jak będę gotowa.
Od tego dnia włosy sobie rosły...
A ja byłam od początku przekonana, że oddam je kiedyś na perukę.
No i zbliża się ten czas;) 25 cm do oddania już mam. Jeszcze dam im chwilę...
A potem #ciach w pracowni @jagahupalo dla #dajwłos #raknroll @fundacjaraknroll #peruka

I niech wiatr tarmosi je komuś kto ich będzie teraz bardziej potrzebował niż ja.
Może przydadzą się kobiecie, która przechodzi swoją przemianę i potrzebuję wsparcia. Właśnie z zewnątrz w postaci takiej drobnej metamorfozy.

I najlepszego dla wszystkich Mam!
A oko puszczam do tych, które nie ogarniają wszystkiego, które zadają sobie pytanie gdzie jestem w tym wszystkim Ja, które po prostu tęsknią czasem za sobą;).
Read more
Ja i mój tytanowy łokieć. 8 Marca 2014, to był najgorszy dzień w moim życiu. W pracy spadłam ze schodów. ...
Media Removed
Ja i mój tytanowy łokieć. 8 Marca 2014, to był najgorszy dzień w moim życiu. W pracy spadłam ze schodów. Zemdlałam. Pamiętam tylko jak mnie posadzono i próbowano budzić. Cały ten dzień jest jak za mgłą bo co kika minut traciłam przytomność. Złamałam łokieć. Dwie kości z przemieszczeniem, ... Ja i mój tytanowy łokieć. 8 Marca 2014, to był najgorszy dzień w moim życiu. W pracy spadłam ze schodów. Zemdlałam. Pamiętam tylko jak mnie posadzono i próbowano budzić. Cały ten dzień jest jak za mgłą bo co kika minut traciłam przytomność. Złamałam łokieć. Dwie kości z przemieszczeniem, złamana kość przemieściła się do stawu, wszystkie mięśnie zerwane. Szpital, jeden (brak chirurga-weekend), drugi (mogą zoperować ale odłamków kości nie złożą bo nie mają narzędzi, nastawili TYLKO kości co było największym bólem i cierpieniem jaki w życiu czułam. 4 lekarzy mnie musiało trzymać i oczywiście zemdlałam po tym) zagrożenie? Niesprawna ręka. Jadę do trzeciego szpitala: „płacze, krzyczę z bólu, trzęsę się, nie mogę chodzić, minęły 4 h od złamania, (wstawili mi tylko rękę w szynę na czas transportu)i słyszę „niech pani nawet nie ma nadziei, że ręka będzie sprawna, takie przypadki się nie zdarzają, nie mogę nic obiecać. Płacz panika. Ale „spróbujemy złożyć”. Dostałam morfinę, bo z bólu podczas rozmów z lekarzami i badań mdlałam, nie dało się poruszyć ręką choćby na milimetr.. koszmar. Straciłam wiarę. Usypiając mnie na stole operacyjnym myślałam, że z niego spadne było mi tak zimno i tak się trzęsłam. Usypiałam z myślą, że obudzę się bez ręki. A potem tylko słyszę „RUSZAJ DŁONIĄ, NO PRÓBUJ! JESTEŚ Z NAMI? SŁYSZYSZ? PRÓBUJ RUSZAĆ? CZUJESZ Dłoń? MAMY TO! RUSZYŁA PALCEM! UDAŁO SIĘ! Płaczę wracając do tych wspomnień. To i prawie roczna rehabilitacja nauczyło mnie doceniać to, co mam, zachować skromność i nigdy się nie wywyższać ale niestety spowodowała, że boję się lekarzy, wysokości, schodów, niestabilnych gruntów, wszystkiego z czego mogę spaść 😢
Read more
Gyan Mudra jest jedną z najbardziej popularnych metod medytacji. Bardzo łatwa i prosta w wykonaniu. ...
Media Removed
Gyan Mudra jest jedną z najbardziej popularnych metod medytacji. Bardzo łatwa i prosta w wykonaniu. Gdy tylko możesz, chociaż przez chwilę usiądź w spokoju, rozluźnij swoje ciało i wyprostuj plecy.  Połóż dłonie na kolanach i przyłóż czubek kciuka do palca wskazującego. Ważne jest, ... Gyan Mudra jest jedną z najbardziej popularnych metod medytacji. Bardzo łatwa i prosta w wykonaniu. Gdy tylko możesz, chociaż przez chwilę usiądź w spokoju, rozluźnij swoje ciało i wyprostuj plecy. 🙏 Połóż dłonie na kolanach i przyłóż czubek kciuka do palca wskazującego. Ważne jest, aby upewnić się, że dotykasz końcówki palców, a nie paznokcia. Trzymaj wszystkie pozostałe palce w prostej i zrelaksowanej pozycji.
KORZYŚCI Z GYAN MUDRA
Medytacja jest jednym z najlepszych ćwiczeń umysłu. Pomoga rozładować napięcie i osiągnąć poczucie spokoju. Gyan Mudra pomaga skoncentrować się i odnaleźć wewnętrzną mądrość. Ten układ rąk wywiera wpływ na pracę mózgu - oczyszcza umysł, wpływa na przysadkę mózgową, wzmacnia koncentrację i koi nerwy. Niektóre udowodnione naukowo korzyści płynące z Gyan Mudra to:
pomaga w koncentracji i jest najlepszym lekarstwem na brak entuzjazmu i kreatywności.
Mudra pomaga w pobudzaniu mózgu - ułatwia przepływ krwi, pomagając w rozwiązaniu problemów z pamięcią. Polecana osobom cierpiącym na chorobę Alzheimera, problemy układu nerwowego, zaburzenia senności i wszelkie inne problemy związane z umysłem.
Gyan Mudra pomaga w leczeniu chorób takich jak niedoczynność tarczycy j nadnerczy, niedoczynność przysadki i inne podobne dolegliwości.
Pomaga w leczeniu problemów z oddychaniem, jak również w stymulowaniu układu hormonalnego ❤️🙏❤️🌿❤️ Takie proste, a tyle korzyści... ❤️🙏❤️ Polecam Wam bardzo... ❤️❤️❤️ #gyanmudra #gyanmudra👌 #jogazagnieszkamaciag #medytacja #harmonia
#spokoj #madrosc
Read more
Bądź sobą. Ale tak na maksa, do szpiku kości, bez wstydu. Bez strachu. Uwierz mi, piękniejszego ...
Media Removed
Bądź sobą. Ale tak na maksa, do szpiku kości, bez wstydu. Bez strachu. Uwierz mi, piękniejszego i bardziej wyzwalającego uczucia nie ma. A ludzie? Ci, którym się to nie spodoba, odejdą. Zostaną Ci, z którymi możesz wszystko. A to najpiękniejsza wolność, jaka może być ️ A więc jesteś sobą, ... Bądź sobą. Ale tak na maksa, do szpiku kości, bez wstydu. Bez strachu. Uwierz mi, piękniejszego i bardziej wyzwalającego uczucia nie ma. A ludzie? Ci, którym się to nie spodoba, odejdą. Zostaną Ci, z którymi możesz wszystko. A to najpiękniejsza wolność, jaka może być ❤️
A więc jesteś sobą, czy nie?
___
___
Be yourself. Be yourself to the maximum, to the bones, without any hesitation. Without fear or shame. Trust me, there is nothing more liberating. And people? Those who won’t like it will leave. But those who stay... you can do everything and anything with them. And the the most beautiful freedom ❤️
Are you #YOU, or not?
Read more
Loading...
Po trudach i bojach na uczelni, udało się wszystko zdać, więc z czystym sumieniem można rozpocząć ...
Media Removed
Po trudach i bojach na uczelni, udało się wszystko zdać, więc z czystym sumieniem można rozpocząć wakacje 🏽🤪 Wrócić z aktywnością i mini raportami na insta, bo zapowiada się naprawdę dobrze 😎😈 1️⃣6️⃣ dni i urlop!!! ️ #polishgirl #polskadziewczyna #motivation #fitness #gym #workout #totalfitness #wilanow #warsaw #warszawa #nike #nikewomen #trainhard #mamcel #fitgirl Po trudach i bojach na uczelni, udało się wszystko zdać, więc z czystym sumieniem można rozpocząć wakacje 🙏🏽🤪 Wrócić z aktywnością i mini raportami na insta, bo zapowiada się naprawdę dobrze 😎😈
1️⃣6️⃣ dni i urlop!!! ❤️ #polishgirl #polskadziewczyna #motivation #fitness #gym #workout #totalfitness #wilanow #warsaw #warszawa #nike #nikewomen #trainhard #mamcel #fitgirl
Kiedy zasypiałaś w marcu nie sądziłaś, że kiedy zbudzisz się w kwietniu, słońce przebiegle przeczesze ...
Media Removed
Kiedy zasypiałaś w marcu nie sądziłaś, że kiedy zbudzisz się w kwietniu, słońce przebiegle przeczesze ci chatę i z dzikim błyskiem w oku uświadomi Ci zakres twojej klęski, pokazując, jak bardzo nie umiesz w relaks, a tym bardziej - w perfekcyjną panią domu. Z odciśniętym w okolicy lewej ... Kiedy zasypiałaś w marcu nie sądziłaś, że kiedy zbudzisz się w kwietniu, słońce przebiegle przeczesze ci chatę i z dzikim błyskiem w oku uświadomi Ci zakres twojej klęski, pokazując, jak bardzo nie umiesz w relaks, a tym bardziej - w perfekcyjną panią domu. Z odciśniętym w okolicy lewej brwi śladem po nocnej konsumpcji sernika zastygasz nieruchomo, usiłując trzeźwo ocenić poziom niekompatybilności, ale zanim na dobre otworzysz powiekę, mleczny potwór, ukryty w tajnych zasiekach na terytorium dziecka nr 1 sklejonego z twoim biodrem wysyła telepatyczny wink do brata bliźniaka po drugiej stronie twojej miednicy - ON WIE, że jesteś tu, że już przekminiasz jakąś akcję w stylu clean-up i jest jeden jedyny sposób, żeby wybić ci z głowy tę głupotę (i cały szereg innych), więc sprytnie unosi powiekę dziecka z lewej, puszczając zalotnie oko do tego z prawej i dzikim susem wyskakuje ustami tego pierwszego. Ma w garści decybele i listę postulatów spożywczych. Od co najmniej dziesięciu minut jesteś na straconej pozycji, mimo to grasz w zen, na zwłokę. Szybko oceniasz, czy symulacja paraliżu prawej stopy pozwoli ci zaoszczędzić kilka dodatkowych sekund na streczing, ale nie. Budzisz się w 100%, gdy gong w twoim uchu wybrzmiewa w stereo, postulaty z hukiem wjeżdżają na scenę, kotłują kołdrę i rozdmuchują wysepki kurzu obnażone przez pierwsze wiosenne słońce. W ułamku sekundy rzeczywistość dokonuje transferu do wersji beta (to ta scena, w której odpuszczasz), kurz zamienia się w gwiezdny pył, a łóżko w planetę giligili. Najlepiej. Kosmicznie sprzęgasz się z nadzieją na dzień dobry, poczuciem, że może jeszcze nie perfekcyjnie, ale całkiem całkiem umiesz w oswajanie potworów/poranków (uczysz się sztuki survivalu, hello!) i bezgraniczną wiarą w otaczające cię rośliny. I miłość.
Przede wszystkim - w miłość.
Ona potrafi we wszystko. ❤️ #morningslikethese
Read more
czerwiec 2017<span class="emoji emoji27a1"></span>kwiecień 2018. +6kg. <span class="emoji emoji1f648"></span> Progres? Dla mnie ogromny i to nie tylko zewnętrzny ale przede ...
Media Removed
czerwiec 2017kwiecień 2018. +6kg. Progres? Dla mnie ogromny i to nie tylko zewnętrzny ale przede wszystkim wewnętrzny. Codziennie pokonuje własne słabości dlatego, że to co robię robię tylko i wyłącznie dla samej siebie, dla własnej satysfakcji i z miłości do tego sportu i stylu życia ... czerwiec 2017➡kwiecień 2018. +6kg. 🙈 Progres? Dla mnie ogromny i to nie tylko zewnętrzny ale przede wszystkim wewnętrzny. Codziennie pokonuje własne słabości dlatego, że to co robię robię tylko i wyłącznie dla samej siebie, dla własnej satysfakcji i z miłości do tego sportu i stylu życia ❤ zdjęcia? Dodaje je raz na jakiś czas. Wiem też, że wielu osobą moga sie nie spodobać ale wstawiam tutaj tylko dlatego, że tak wiele ludzi siedzi i narzeka na swój wygląd, zazdrości innym wielu rzeczy zamiast wstać i zawalczyć o samych siebie. Wiele razy tez spotkałam sie ze słowami "bo tobie to tak łatwo mówić, wszystko przychodzi Ci z łatwością". Taa.. sorry ale mi nie dano niczego z góry. To co wypracowalam to nie kwestia miesiaca czy 2, a wieksza połowa mojego życia bo już od podstawówki byłam aktywnym dzieckiem. Na silownie zaczełam chodzic 2 lata temu gdzie jeszcze wtedy nie wiedzialam do końca "co sie z czym je", wcześniej biegałam i gralam w siatkówkę, której również poświęciłam dużo serca. Konsekwentnie i wytrwale na wszystko codziennie zapierdzielam.
Także ludzie koniec narzekania, to wlasnie teraz jest idealny moment żeby zmienić coś w swoim zyciu. Narzekanie nic nie daje i na prawdę szkoda na nie czasu, który jest bardzo cenny i tak szybko ucieka. Nie trać go a wykorzystaj na tyle dobrze żeby za rok, dwa powiedzieć sobie, że to co postanowiłeś/aś i zrealizowałeś dzisiaj to jedna z lepszych decyzji w twoim życiu ✊
Realizujcie sie i spełniajcie marzenia. Nieważne w jakiej dziedzinie życia. Ważne żeby sprawiało wam to radość:) Coś co wydaje się wam teraz niemożliwe za jakiś czas będzie dla was na wyciągnięcie ręki Jeżeli waszym celem jest progres sylwetkowy to z mojej strony mogę wam polecić osobę, ktora mi pomogła znaleźć się w miejscu w którym teraz jestem. W marcu minął rok naszej współpracy a mowa tutaj o nikim innym jak o @kurlap_gymmachine. Dobrze mieć osobę, która wierzy w Ciebie jeszcze bardziej niż Ty sam 👌😃 Nawet jeżeli przeczyta to tylko jedna osoba i cokolwiek zmieni sie na lepsze w jej życiu to wiem, że było warto napisać ten post :)
DOSTANIESZ OD ŻYCIA TO O CO MASZ ODWAGE WALCZYĆ 🙈💪
#gym #mylife #progres #trening #motivation #pasja
Read more
Loading...
Nie pojawiły się w tym roku niestety nowe przepisy wielkanocne, ale są na blogu przecież niektóre ...
Media Removed
Nie pojawiły się w tym roku niestety nowe przepisy wielkanocne, ale są na blogu przecież niektóre moje hity, np te zajączki 🙂Składniki (7-8szt): ZACZYN•30 g świeżych drożdży (pokruszone) •5 łyżek letniego mleka •2 łyżki mąki pszennej •10 g cukru CIASTO WŁAŚCIWE•550 g mąki pszennej ... Nie pojawiły się w tym roku niestety nowe przepisy wielkanocne, ale są na blogu przecież niektóre moje hity, np te zajączki 🙂🐰😁Składniki (7-8szt): 🔸ZACZYN🔸•30 g świeżych drożdży (pokruszone) •5 łyżek letniego mleka •2 łyżki mąki pszennej •10 g cukru 🔸CIASTO WŁAŚCIWE🔸•550 g mąki pszennej •150 g letniego mleka •100 g letniej wody •30g miękkiego masła •jajko •łyżeczka soli himalajskiej @purerein ➡️ Przygotowujemy zaczyn mieszając w miseczce wszystkie jego składniki, a następnie odstawiając go pod przykryciem na 15 minut, żeby uaktywnić drożdże (zaczyn powinien zwiększyć w tym czasie swoją objętość). Do dużej miski wlewamy mleko i wodę, a następnie dodajemy pozostałe składniki oraz zaczyn. Całość wyrabiamy dłońmi (lub mikserem – końcówkami do ciasta drożdżowego), a następnie przekładamy ciasto na stolnicę, zagniatamy w kulkę i wkładamy do miski wysmarowanej cienko tłuszczem. Miskę przykrywamy i odstawiamy w ciepłe miejsce na 45min (ciasto powinno znacząc urosnąć). Wyrośnięte ciasto przekładamy na stolnicę wysypaną cienko mąką i dzielimy na 7-8 części – każda część będzie potrzebna do przygotowania jednego zajączka (tj. jednej bułki). Z każdej części wydzielamy dwa elementy: jedną dużą część (4/5 całości) i jedną małą (1/4 całości). Z dużej części formujemy kulkę, którą delikatnie spłaszczamy i układamy na dużej blaszce wyłożonej papierem do pieczenia – to będzie nasz tułów. Małą kulkę dzielimy ponownie – tym razem na 2/3 i 1/3. Z większej części ponownie formujemy kulkę i doczepiamy do tułowia – to będzie głowa. Z mniejszej kulki odrywamy dwa małe kawałki (jeden wielkości ziarnka grochu, drugi trochę większy) – mniejszy doczepiamy jako nosek, większy z tyłu jako ogon. Z pozostałej części formujemy dwa ruloniki, które spłaszczamy i doczepiamy jako uszy. Można dodatkowo uszy docisnąć wzdłuż wykałaczką tworząc wgłębienia. Wykałaczką również robimy wgłębienie na pyszczek i – ewentualnie – wąsy. Oczy robimy z dwóch ziarenek czarnego pieprzu.
Króliczki odstawiamy jeszcze na 15 min (musi być między nimi odległość, bo jeszcze urosną), a następnie wstawiamy do piekarnika rozgrzanego do 180st (góra-dół) i pieczemy 25min. #wielkanoc #wielkanoc2018 #wiellanocneśniadanie
Read more
Czy dobry.. Ale wieczór. Temat dość powszechny i stający się głównym problemem tego świata.Zaczyna ...
Media Removed
Czy dobry.. Ale wieczór. Temat dość powszechny i stający się głównym problemem tego świata.Zaczyna się od poczucia samotności aż po lekarza specjalistę,który mówi Ci że jesteś smutnym człowiekiem.Jeśli w pewnym momencie bez powodu czujesz smutek to oznacza samotność.Czujesz się ... Czy dobry.. Ale wieczór.
Temat dość powszechny i stający się głównym problemem tego świata.Zaczyna się od poczucia samotności aż po lekarza specjalistę,który mówi Ci że jesteś smutnym człowiekiem.Jeśli w pewnym momencie bez powodu czujesz smutek to oznacza samotność.Czujesz się taki?Na pewno nie raz poczułes jak milion igieł wbija Ci się do serca.Ale wiesz nie jesteś temu winien.Tak działa pewien układ,który w pewnym sensie ma kontrolę.Jestes od niej silniejszy jako człowiek,więc dlaczego mówisz "nic"?żeby nie robić innym problemu?A może to wstyd?
••••••
Pamiętaj aby wyjść z bagna musisz się go pozbyć,a nie zostawiać go w sobie i jeszcze sobie go dodawać.Po to są bliscy,by Cię wysłuchać kiedy trzeba.Kiedy potrzebujesz.Zostajesz z tym sam,zwinięty w kłębek i nagle każdy staje się zły,bo Ty nie sięgasz po kolejne ręce,które Cię z tego wykopią.No dobra,a jeżeli faktycznie jestem sam/sama w tej chwili?To pomyśl czy warto zadręczać się czymś co tak naprawdę może nie mieć istotnego znaczenia?Wiem, że Ci przykro,ale mimo wszystko to co dobre zaraz wróci jeśli tylko dasz sobie szansę na zrozumienie. Cierpliwość i zrozumienie brzmi trudno?A może Ci bardzo ułatwić sytuację.Ale mi na kimś zależy i stało się to i to.Okej,a czy ta osoba mówiła Ci jak jej zależy?ile razy Ty mówiłeś/mówiłaś,że też Ci zależy?On/ona czuje się swobodnie i ufa,że nie będziesz płakać,więc dlaczego znowu nie chcesz być silny/silna?Robisz sobie krzywdę,bo w głębi czujesz,że to koniec.Nigdy nie będzie koniec dopóki nie nastanie ten moment.Ciesz się,że budzisz się z ludźmi w sercu i nie spisuj ich na straty.❗Oczywiscie mowa o tych,którzy nie biorą tylko twojej energi,ale potrafią dac też Tobie.Wspominalam już o dystansie i jeśli jest Ciebie więcej dla innych to widzisz efekt.Pomyśl o tym❗.Ktos tak łatwo został stracony w twoich oczach?tylko o tym myślisz i nie łączy was nic więcej?Spójrz w głąb siebie i nie myśl teraz,że problem jest w Tobie.Wszystko wskazuje na troskę i widzę,że już dużo przeżyłeś/przeżyłaś.Tęsknota to jedno,ale masz świadomość,że tam gdzie tęsknią za kimś to ten ktoś na pewno do nich wróci.Juz niedługo. Dziękuję.
#trueStory #sad #cry #miss #heart
Bądź silny i trenuj innych. #follow
Read more
W obecnej modzie teraźniejszość nie istnieje. Wszystko opiera się na przeszłości lub przyszłości. ...
Media Removed
W obecnej modzie teraźniejszość nie istnieje. Wszystko opiera się na przeszłości lub przyszłości. Nie istnieją już rzeczy modne. Akceptujemy każdą długość, każdy kolor, każdy fason. Nic nas już nie szokuje, niczemu nie przyklejamy łatki "démodé". Projektanci operują estetyką zaczerpniętą ... W obecnej modzie teraźniejszość nie istnieje.
Wszystko opiera się na przeszłości lub przyszłości. Nie istnieją już rzeczy modne. Akceptujemy każdą długość, każdy kolor, każdy fason. Nic nas już nie szokuje, niczemu nie przyklejamy łatki "démodé". Projektanci operują estetyką zaczerpniętą sprzed 20 lat lub taką, którą umiejscowilibyśmy na linii czasu razem z latającymi samochodami.
Pokaz Marca Jacobsa do złudzenia przypominał sylwetki Diora z 2004 roku, Chirstopher Bailey umieścił logo Burberry's które nie istnieje od 1999 roku. Na pokazie Balmain modelki w metalicznych, futurystycznych stylizacjach przechadzały się w rytm "When the rain begins to fall" - hitu z 1984 roku. Kolekcja Galliano dla Margieli została nazwana garderobą kobiet, które spodziewają się apokalipsy. To, co widzimy (bo paryski fashion week wciąż trwa) to mariaż sylwetek z przeszłości z futurystyczną estetyką. Teraźniejszość jakby była nieważna.
Zakładając jednak czysto hipotetycznie, że coraz częściej bliżej będzie nam stylizacjami do podboju kosmosu niż szarej dresówki, co w takim razie z kolekcjami, które jednak nadają się do noszenia na co dzień. Można je wprawdzie policzyć na palcach jednej ręki, ale istnieją. Jeśli futuryzm staje się obecną stylistyką, gdzie w takim razie osadzić na pozór zwyczajną kolekcję Loewe czy Jacquemus na sezon jesień/zima 18/19? W przeszłości? Czy można zaliczyć do przeszłości coś, co jeszcze się nawet nie wydarzyło? Czy naprawdę dobre kolekcje trzeba odrzucić, bo przecież nie są w większości czyli z definicji nie zaliczają się do mody?

Ot, pytania.
I w takim razie czy następnej zimy będziemy przypominać bohaterów Star Treka? Wątpię. Niemniej jedno jest pewne. Przyszłość właśnie się zaczęła.
Read more
Loading...
Mąż wrócił z morza a ona pojechała sobie. Zostawiła dzieci, i to przed świętami. Jak tak można??? 🤣🤣🤣 Można, ...
Media Removed
Mąż wrócił z morza a ona pojechała sobie. Zostawiła dzieci, i to przed świętami. Jak tak można??? 🤣🤣🤣 Można, dorzucę do tego zwiedzanie, zakupy i wino.I będę krzyczeć o tym, że tak było, wspominać to i cieszyć się, że mam czasem tę odwagę, fajnego męża, który mówi- jedź i się baw, i w dupie ... Mąż wrócił z morza a ona pojechała sobie.
Zostawiła dzieci, i to przed świętami.
Jak tak można???
🤣🤣🤣
Można, dorzucę do tego zwiedzanie, zakupy i wino.I będę krzyczeć o tym, że tak było, wspominać to i cieszyć się, że mam czasem tę odwagę, fajnego męża, który mówi- jedź i się baw, i w dupie to co ludzie myślą. Ja też czasme coś chcę, poza codziennością.
Dziękuję 😘
Jeśli też coś robisz dla siebie oznacz zdjecie hasztagami #dlasiebie i #zonamarynarza a znajdę cię.👍👍👍👍
___________
#zonamarynarza #żonamarynarza #dziewczynamarynarza #kotwica #statek #anchor #home #mąż #morskababka #love #związki #rodzinamarynarza #rodzina #związek #miło #anchor #followme #love #nautical #moja #plaża #panimarynarzowa #panmarynarz #plaża #czas #morze #travel #morze #pub #dublin #polishgirl #dlasiebie
Read more
Pewnie masz teraz wiele tego typu wiadomości, oznaczeń itp., ale nie byłabym sobą, gdybym też nie ...
Media Removed
Pewnie masz teraz wiele tego typu wiadomości, oznaczeń itp., ale nie byłabym sobą, gdybym też nie napisała czegoś od siebie. Nie ukrywam, że kiedy przeczytałam informację na stronie Unii, że odchodzisz popłynęły łzy. Mimo tego, że przeczuwałam co zdecydujesz nie byłam gotowa na taką ... Pewnie masz teraz wiele tego typu wiadomości, oznaczeń itp., ale nie byłabym sobą, gdybym też nie napisała czegoś od siebie.
Nie ukrywam, że kiedy przeczytałam informację na stronie Unii, że odchodzisz popłynęły łzy. Mimo tego, że przeczuwałam co zdecydujesz nie byłam gotowa na taką decyzję. Teraz ani nigdy. Jednak wierzę, że jest ona dla Ciebie dobra. Wierzę, że zmiana klubu pomoże Ci się rozwinąć jeszcze bardziej, da Ci możliwość jazdy i rozprostowania skrzydeł. Mam nadzieję, że doprowadzi Cię to do zdobycia tytułu IMP, który jest jednym z Twoich marzeń - zasługujesz na to od wielu lat, jak nikt inny. Życzę Ci abyś w klubie, który teraz wybierzesz czuł się dobrze, żeby kibice wspierali Cię z całych sił, a ich doping napędzał Cię tak mocno jak się tylko da.
Dziękuję Ci za każde zdjęcie, każdy autograf, każdą rozmowę, każdy punkt, za uśmiech. Za wszystko.
Dodaję tu tylko kilka zdjęć, ponieważ niestety wszystkie się nie zmieszczą. Wiem, że doskonale pamiętasz kiedy zostało zrobione każde z nich. Przekonałam się o tym kiedy ostatni raz się widzieliśmy. Kiedy je podpisywałeś wywołały one uśmiech na Twojej twarzy (jedno szczególnie 😂). Zobaczyłeś ile zmieniło się przez te 5 lat w Unii, ale ja zawsze byłam z Tobą, zawsze Cię wspierałam. Wstawiam je też dlatego, żebyś pamiętał, że, gdzieś tam w Lesznie jest pewna osóbka, która zawsze będzie trzymała za Ciebie kciuki, zawsze będzie Cię wspierała nie ważne co się stanie. U tej osoby liczba 29, jej właściciel i wszystko co z nim związane będą zawsze bardzo ważne w jej życiu, będą zajmowały szczególne miejsce w jej serduszku.
Zapewne jeszcze w sezonie 2018 spotkamy się na Smoku, będę wtedy dumnie stała na trybunach w Twojej bluzie, czapce na głowie i z szalikiem w rękach. To, że zmieniasz barwy klubowe nie zmienia moich stosunków do Ciebie - byłeś, jesteś i będziesz moim najważniejszym idolem.
Nie chcę mówić 'Cześć' czy 'Żegnaj', dlatego mówię 'Do zobaczenia' - oby jak najszybciej. Wierzę, że jeszcze zaśpiewamy wspólnie 'Liga jest nasza'. Pamiętaj, że Leszno to Twój drugi dom i tu zawsze będziesz miał wsparcie

#GrzesiekZengota #Zengi #ZRT #29 #Byk #Bykzkrwiikości #5years #dziękuję #dozobaczeniawkrótce #ZRFan #ZRforever
Read more
Hejka🏻 Wpadłam tu na chwilkę po krótkiej nieobecności. Z małym przekazem i wielkim stresem związanym z odbiorem tego posta😛.Wstawiam nagranie które ma wam pokazać że nie wszystko wychodzi nam odrazu perfekcyjnie i trzeba do czegoś przysiąść(poświecić więcej czasu) aby wyszło dobrze.To ... Hejka🙏🏻
Wpadłam tu na chwilkę po krótkiej nieobecności. Z małym przekazem i wielkim stresem związanym z odbiorem tego posta😛.Wstawiam nagranie które ma wam pokazać że nie wszystko wychodzi nam odrazu perfekcyjnie i trzeba do czegoś przysiąść(poświecić więcej czasu) aby wyszło dobrze.To nie jest tak , że ja sobie usiądę przed telefonem i laptopem ,włączę muzykę i odrazu wszystko super mi wychodzi.Potrafię siedzieć kilka godzin bądź kilka dni pod rząd i katować jedna piosenkę aby była taka jaką bym chciała abyście usłyszeli.Mogę nagrywać i nagrywać potem odsłuchać i stwierdzić , że żadna piosenka się nie nadaje bo tu gdzieś źle, tu nie taka mina,pomylony tekst🤦🏼‍♀️.Żyjemy w takim wieku ,że każdy boi się krytyki z strony innych ludzi. Pamietajmy że jesteśmy tylko ludźmi i nikt ani nic nie jest idealne.Tutaj macie przykład.👸🏼
Jeżeli ponownie się nie rozchoruje to na dniach powinen pojawić się filmik z kolejna piosenka już bardziej dopracowana niż ta🙋 Życzę miłej nocy❣️ #natural #nomakeup #polskadziewczyna #poland🇵🇱 #singer #nieidealna #goodnight #cover #nataliaszroeder #polishsinger
#song #music #followme @natalia_szroeder
Read more
Wczoraj trochę popadało to chyba się wybiorę na grzyby<span class="emoji emoji1f61d"></span><span class="emoji emoji1f602"></span>🤪 a z internetów wiem, że teraz na grzybobraniu ...
Media Removed
Wczoraj trochę popadało to chyba się wybiorę na grzyby🤪 a z internetów wiem, że teraz na grzybobraniu dresy, bluzy i wszystko co zabezpiecza przed kleszczami jest mocno passe dlatego z @dorota.jaska uderzamy w las na wysokim stylu zgodnie z zasadą: moje grzyby mój outfit A teraz ... Wczoraj trochę popadało to chyba się wybiorę na grzyby😝😂🤪 a z internetów wiem, że teraz na grzybobraniu dresy, bluzy i wszystko co zabezpiecza przed kleszczami jest mocno passe dlatego z @dorota.jaska uderzamy w las na wysokim stylu zgodnie z zasadą: moje grzyby mój outfit😂😂😂
A teraz challenge dnia: gdzie w niehandlową środę dostanę białe kaloszki? (Mogą być bez hunterka😉)
Radości z tej wolnej środy😘😘
#przecena #kochamwyprzedaże #zakupy #kalosze #środa #grzybobranie #zakupoholizm #zakupoholiczka #zakupy #dzienwolny
Read more
Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad wybielaniem zębów, jednak taki zabieg jest trochę kosztowny. ...
Media Removed
Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad wybielaniem zębów, jednak taki zabieg jest trochę kosztowny. Z nieba spadł mi nowy produkt! A mianowicie wybielające pasty do zębów @opalescencepoland 🙂 Produkowane są przez światowego lidera w wybielaniu zębów. Postanowiłam wypróbować. ... Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad wybielaniem zębów,
jednak taki zabieg jest trochę kosztowny. Z nieba spadł mi nowy produkt! A mianowicie wybielające pasty do zębów @opalescencepoland 🙂
Produkowane są przez światowego lidera w wybielaniu zębów.
Postanowiłam wypróbować. Wiem, że efektu nie ma od razu, ale warto czekać! Testuję pasty już jakiś czas i powiem Wam, że widzę różnice.

Ząbki wydają się dużo bielsze. W dodatku nawet WY piszecie do mnie wiele wiadomości z pytaniami czy wybielałam ząbki! Czyli coś widać! Wciąż będę ich używać i mam nadzieję, że efekt będzie już tylko coraz lepszy! Moi znajomi też widzą różnice i wiem, że wiele z nich już sięgnęło po te pasty.
Czego się nie robi dla pięknych białych ząbków? Dla mnie zęby to wizytówka człowieka więc trzeba o nie dobrze dbać.

Dowiedziałam się, że pasta łagodzi również zapalenie dziąseł, nie zawiera glutenu, zapobiega próchnicy zębów, ma meeega miętowy
smak, chyba pierwsza moja pasta, w której aż ta czuć miętę 🙂

A Wy jak dbacie o swoje ząbki?
#pasta #pastadozebow #polishgirl #polskadziewczyna #polskakobieta #lato #wakacje #bialezeby #opalescence #blondynka
Read more
No tak... To jest ta przeszłość... A gdzie podziała się ta dziewczynka? Czy przybił ją czas, który ...
Media Removed
No tak... To jest ta przeszłość... A gdzie podziała się ta dziewczynka? Czy przybił ją czas, który tylko leci i leci? A może to ludzie których spotyka każdego dnia, nigdy nie wie czy pozna dziś kogoś nowego, czy znowu będzie widziała te same twarze, a może spotka starego przyjaciela i minie ... No tak... To jest ta przeszłość... A gdzie podziała się ta dziewczynka? Czy przybił ją czas, który tylko leci i leci? A może to ludzie których spotyka każdego dnia, nigdy nie wie czy pozna dziś kogoś nowego, czy znowu będzie widziała te same twarze, a może spotka starego przyjaciela i minie się z nim na ulicy bez słowa, rzucą sobie tylko cień uśmiechu... wtedy wrócą wspomnienia. Wraz z wspomnieniami pojawi się ta straszna myśl "A co jeśli to co dla mnie ważne, to co dzieje się teraz, to co jest czymś bez czego nie chcę żyć, przejdzie do historii?" Okropne. Nie chce takiego życia. Dziewczynka nabiera bagaż doświadczeń. Przeszłość pochłania ją w teraźniejszości, a jednocześnie goni ją przyszłość. Dziewczynka traci wyraz. Wychodzi ze znajomymi szaleje, śmieje się do upadłego, jest wesoła, pozytywna, ludzie ją poznają i mówią "Ile ona ma w sobie szczęścia, ona to dopiero ma idealne życie, taka radosna! Oh... ahh..." Bla, bla, bla. Ile ma w sobie szczęścia? No właśnie nie ma wcale. Jest opakowana w smutek w ciszy stoi po kolana, swoją "radością" woła "Ej zauważ mnie! Tak ty! Halo!! Tutaj jestem! Tutaj! Na samym dnie. Pomóż mi! Nie zostawiaj mnie samej...". Pogrąża się coraz bardziej, zaczyna zamykać się w sobie z dnia na dzień... coraz bardziej... bardziej... I bardziej. Aż przychodzi pewna chwilą gdy poznaje nową osobę... Nie chce jej dopuścić do siebie, ale ta osoba chce do niej dotrzeć. Nawiązują relację, pojawia się między nimi więź, ta osoba sprawia, że dziewczynka z dnia na dzień zaczyna wyglądać jak dawniej, wyraz który straciła wraca. O! To ona! Widzisz! Znów ma wielkie radosne oczy... tym razem radosne prawdziwie. Dobrze jest zyskać prawdziwego przyjaciela, który wyciągnie nas z samego dna. Tym przyjacielem jest Jezus. Jezus który jest w każdym z nas. Dlatego czasem posługuje się właśnie tym chłopakiem, którego poznałaś wtedy przez zupełny przypadek. To właśnie dlatego przychodzi do Ciebie jako ta dziewczyna z sąsiedztwa, która była blisko zawsze. Jezus wyciąga Cię z samego dna i daje Ci radość w życiu. Czy dopuścisz go do siebie, czy chcesz przezwyciężyć pęd życia? Czy chcesz zwolnić tępo? Z Jezusem jest to możliwe.
Do zobaczenia przy kolejnej herbacie W.🙂
Read more
No dobře, není to celá naše výbava, co jsme měli ve spolupráci s @cocacolaczech s sebou <span class="emoji emoji1f602"></span> Ale sluníčko ...
Media Removed
No dobře, není to celá naše výbava, co jsme měli ve spolupráci s @cocacolaczech s sebou Ale sluníčko už zapadalo a nechtěl jsem holkám úplně vytahat věci z jejich báglů A třeba takovej stolek, židličky a gril by zabrali místo jak my všichni dohromady A taky jsem se bál, že @vitek_m spadne ... No dobře, není to celá naše výbava, co jsme měli ve spolupráci s @cocacolaczech s sebou 😂 Ale sluníčko už zapadalo a nechtěl jsem holkám úplně vytahat věci z jejich báglů 😂 A třeba takovej stolek, židličky a gril by zabrali místo jak my všichni dohromady 😂 A taky jsem se bál, že @vitek_m spadne z větve, když to fotil 😂 #cocacolaroadtrip #letoscolinem
VÝBAVA:
Karimatky, spacáky, foťáky, batohy s věcmi, mikiny, @barasedlakova, longboard, @natali_kot, repráček, @timetofit a další kraviny 😂😂😂❤️
.
.
.
.
.
#dnescestujem #vanliving #megapixelcz #folkmagazine #folksouls #vanlifestyle #vanlifeeurope #stayandwander #folkgood #theweekoninstagram #iglifecz #ikoktejlcz #wildculturecz #discoverglobe #insta_svk #igerscz #earthstoke #projectvanlife #earthfocus #wildernessculture #fotoskoda #roamtheplanet #folkgrid #modernoutdoorsman #visualcreators #artofvisuals #mountaingirls #livefolk
Read more
Jeśli ktoś przychodzi do ciebie z podarunkiem i ty go nie przyjmujesz, to do kogo wtedy należy ten ...
Media Removed
Jeśli ktoś przychodzi do ciebie z podarunkiem i ty go nie przyjmujesz, to do kogo wtedy należy ten prezent? - spytał samuraj. - Do darczyńcy - opowiedzieli uczniowie. - To samo dotyczy zawiści, złości i obelg - rzekł ich nauczyciel. Jeśli nie są przyjęte, pozostają własnością osoby, która ... Jeśli ktoś przychodzi do ciebie z podarunkiem i ty go nie przyjmujesz, to do kogo wtedy należy ten prezent? - spytał samuraj.
- Do darczyńcy - opowiedzieli uczniowie.
- To samo dotyczy zawiści, złości i obelg - rzekł ich nauczyciel. Jeśli nie są przyjęte, pozostają własnością osoby, która nosi je w sobie. ✌🏿
#goodmorning #haveaniceday #girl #polishgirl #polishbloggr #elegante #dress #reddress #ootd #ootn #outfit #makeup #brunette #body #legs #tan #selfie #fashion #kiss
Read more
Dziś na story poruszyłam ważny temat. Urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Każda z nas powinna ...
Media Removed
Dziś na story poruszyłam ważny temat. Urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Każda z nas powinna widzieć dokładnie jaki zasiłek jej się należy, w jakim wymiarze, jak można rozłożyć to w czasie oraz czy może podjąć w tym okresie pracę. Jak to było/jest u Was? Zdjęcia te przedstawiają ... Dziś na story poruszyłam ważny temat. Urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Każda z nas powinna widzieć dokładnie jaki zasiłek jej się należy, w jakim wymiarze, jak można rozłożyć to w czasie oraz czy może podjąć w tym okresie pracę. Jak to było/jest u Was?
Zdjęcia te przedstawiają różne nasze aktywności z ostatnich miesięcy. Jestem mamą, ale realizuje się również zawodowo. Nie pytam czy robie słusznie czy nie, ponieważ na to pytanie znam odpowiedź. Ciekawa jednak jestem czy któraś z Was podejmuje jakieś działania zawodowe. Znam sporo mam, które pracują z domu, wpadają na fajne pomysły. Najlepsze jest to, że dopiero na urlopie macierzyńskim złapały takiego biznesowego bakcyla. Jeżeli nie do końca wiecie jaką pracę możecie podjąć podczas urlopu, bądź macie sporo zapytań a propos urlopu macierzyńskiego/rodzicielskiego to wbijajcie do @mama_prawniczka Stworzyła ona rewelacyjnego ebooka dla mam! I teraz jest jeszcze -15% na kod:URLOP15
#work #mom #buisness #job #siostryadihd #siostry #lodz #avon #miss #seebloggers #love
Read more
Opowieści z niepamięci. Ciekawe, polecam :3 #play #dolls
Media Removed
Opowieści z niepamięci. Ciekawe, polecam :3 #play #dolls Opowieści z niepamięci. Ciekawe, polecam :3 #play #dolls
Hej świecie, przychodzę ze (s)pokojem <span class="emoji emoji1f343"></span> przed nami weeken, więc porzucam ciężkie tematy. Życze ...
Media Removed
Hej świecie, przychodzę ze (s)pokojem przed nami weeken, więc porzucam ciężkie tematy. Życze Wam rodości z ostatniego dnia wakacji, bezpiecznych powrotów. Mam dobre wieści - karabinczyki w drodze, więc pojawią się torby. Tymczasem zapraszam po fartuchy i inne dobiazgi, link do sklepu ... Hej świecie, przychodzę ze (s)pokojem 🍃 przed nami weeken, więc porzucam ciężkie tematy. Życze Wam rodości z ostatniego dnia wakacji, bezpiecznych powrotów. Mam dobre wieści - karabinczyki w drodze, więc pojawią się torby. Tymczasem zapraszam po fartuchy i inne dobiazgi, link do sklepu w bio.
Ten lninsy fartuch #kielo_dress też jest w sklepie 👌 udanego piątku #an #szycie #sewing #calm #green #linen #japanesestyle #japanesegarden
Read more
“Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu ...
Media Removed
“Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wysoko ... “Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wysoko stawianych poprzeczek każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie.
Nie poświęcę już ani minuty tym, którzy lubią manipulować. Postanowiłam więcej nie współpracować z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuje mi plotkowanie. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat pełen różnorodności i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie potrafią innych chwalić lub choćby dawać słów zachęty. Mam trudności z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość.“
- Meryl Streep

Masz coś takiego, co z wiekiem przestałeś akceptować? Ja wyrobiłam sobie alergię na ludzi, którzy lepiej ode mnie wiedzą co czuję i myślę, jakie miałam pobudki. Jeśli ktoś od razu „swoje wie” zamiast zapytać - całkowicie gdzieś mam jego zdanie i opinię. Tak totalnie, po całości.
A Ty? Było coś, co znosiłeś kiedyś, a teraz się na to nie godzisz?
#dziendobry #warszawa #polskadziewczyna #blogerka #sukienka #100dnibezspodni #czerwonebuty #gerbery #kwiaty #gerbera #floraldress #kwiatki #bloglovinfashion #bloglovin #onthebed #flatlay #legselfie #nogi #buty #reneegirls #reneeshoes #nakdfashion #nakdxpolska (Psst! Na hasło aniamalujex20 jest 20% rabatu na ofertę @nakdfashion)
Read more
D z i e ń d o b r y . . Najpierw kawa. Potem nordic. Bo tak ⛱ bo niedziela słońcem się rozpoczęła . . Na ...
Media Removed
D z i e ń d o b r y . . Najpierw kawa. Potem nordic. Bo tak ⛱ bo niedziela słońcem się rozpoczęła . . Na plaży o 8.00 my i trzy osoby plus pies. Wszystkie pięć wystawia buźki do porannego, łaskawego delikatnością słonka. Nawet pies jakby też wyciąga pyszczek w jego stronę siedząc koło pana. ... D z i e ń d o b r y .
.
Najpierw kawa. Potem nordic. Bo tak ⛱ bo niedziela słońcem się rozpoczęła
.
.
Na plaży o 8.00 my i trzy osoby plus pies. Wszystkie pięć wystawia buźki do porannego, łaskawego delikatnością słonka. Nawet pies jakby też wyciąga pyszczek w jego stronę siedząc koło pana. Coś takiego jest w porannych spacerowiczami po plaży wspólnego. Wszyscy błodzy na twarzach. Wszyscy spowolnieni. Widać, że są tu z miłości, z potrzeby duszy i serca wstali w niedziele rankiem i tu są. To zupełnie inaczej niż na twarzach licznych w południe biesiadników. Z tych czasem część przymuszona się wydaje - przez zwyczaj, rodzinę, okoliczności. A ja tu tak siedzę, z miłością w oczach, do zapachu, kolorów, linii, dźwięków. I myślę sobie, że ja nie dałabym się przymusić ani przymuszać bym nie chciała. .
Pięknej niedzieli, słońce podobno dziś ma być wszędzie więc wystawiajcie buzie do niego dla przyjemności wyłącznie 🙂
.
.
.
#onthebeach #morning #coffee #sunnyday #slowonadzis #morningcoffee #seaside #balticsea #
Read more
Kochany syneczku ♡ Pisze to i rycze jak głupia <span class="emoji emoji1f62d"></span>🤷🏼‍♀️ Wiedz , ze jesteś promyczkiem w naszym życiu ...
Media Removed
Kochany syneczku ♡ Pisze to i rycze jak głupia 🤷🏼‍♀️ Wiedz , ze jesteś promyczkiem w naszym życiu , słoneczkiem kiedy zżera nas codzienność i największą nagrodą każdego dnia ! To Ty nauczyłeś nas cierpliwości, nieustającego uśmiechu i radości z życia 🤗 Dzięki Tobie ten dzień jest tak szczególnie ... Kochany syneczku ♡ Pisze to i rycze jak głupia 😭🤷🏼‍♀️ Wiedz , ze jesteś promyczkiem w naszym życiu , słoneczkiem kiedy zżera nas codzienność i największą nagrodą każdego dnia ! To Ty nauczyłeś nas cierpliwości, nieustającego uśmiechu i radości z życia 🤗 Dzięki Tobie ten dzień jest tak szczególnie ważny😍 Obiecujemy Ci, że będziemy robić wszystko, abyś miał błogie dzieciństwo! A resztę życzeń wyszeptamy Ci do uszka, jak tylko tata wróci ♡ BIGLOVE ♡
Ps. Zdjęcie z sesji noworodkowej 🙂 • PRZESYŁAMY mnóstwo buziaków dla wszystkich szkrabów 😘💛 Oby uśmiech nie schodził z Waszych buziek , bo czynicie świat piękniejszym 💛 •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #dziendziecka #sesja #rodzina #family #instamama #ciąża #mamawdwupaku #2w1 #32tc #mylove #pregnant #babyloading #blondhair #rodzewlipcu #rodzew2018 #brzuszatka #polishgirl #womenstyle #modnamama #instamum #instatata #instaboy #mlodamama #wearewaitingforyou #happymom #truelove #zarazrodze #blondehair #synek
Read more
Cześć i czołem! Nie odzywam się, bo dużo się działo i nadal dzieje. Ostatnio wszystkie posty nt. ...
Media Removed
Cześć i czołem! Nie odzywam się, bo dużo się działo i nadal dzieje. Ostatnio wszystkie posty nt. kotów były raczej śmieszkujące i wszystkie rozpływałyśmy się nad pięknem małych kociątek, ALE musicie wiedzieć, że tysiące kociaķów rodzi się właśnie gdzies po krzakach, by następnie umrzeć ... Cześć i czołem! Nie odzywam się, bo dużo się działo i nadal dzieje. Ostatnio wszystkie posty nt. kotów były raczej śmieszkujące i wszystkie rozpływałyśmy się nad pięknem małych kociątek, ALE musicie wiedzieć, że tysiące kociaķów rodzi się właśnie gdzies po krzakach, by następnie umrzeć powoli na koci katar lub przy większej ilości szczęścia wpaść pod auto i zginąć od razu. Inne zje lis, część pogryzą psy, a kilka innych zostanie zamęczona przez dzieciaki. Niektóre, tak jak Serduszko i Puchatka będą miały życiowego farta i ktoś je uratuje, albo przeżyją, zdzieczeją i będą rodzić kolejne... Sezon w pełni.To są realia, to jest rzeczywistość tych wszystkich kociąt, których jest ZA DUŻO! Niewielki procent z nich dostaje szanse na dom, dlatego tak ważna jest STERYLIZACJA! Kastrujcie swoje koty, nie pozwalajcie im się rozmnażać, nie przykładajcie ręki do zwiększenia skali bezdomności. Reagujcie, jesli widzicie, ze w waszej okolicy koty potrzebują pomocy - kotkę można wysterylizować w ciąży, jest to zgodne z polskim prawem i jeśli widzicie brzuch nie czekajcie aż urodzi. Nim zdąży wykarmić małe, może być w kolejnej ciąży. 😑Kazdy moze pomoc kotu wolno zyjacemu bez dotykania go nawet. Wystarczy klatka łapka, odrobina czasu i chęci. I tak, wiem, że części z Was to zapewne kompletnie nie obchodzi, ale tak jak juz mowilam - nie bede kreować siebie na kogos kim nie jestem, by ktos mnie lubil bardziej. :) Koty, to ja i będę o tym mówić, będę wałkować ten temat zawsze. I w momencie, gdy mamy z @_ackk_ pod opieką 8 kociąt, które urodziły się przez ludzką głupotę, wierzę, że te moje wypociny zmienią myślenie choć jednej osoby. ✌ #sterylizacja #sterylizujnierozmnażaj #nierozmnazaj #kittens #babycat
Read more
Trzy modele bluz z nowej kolekcji BodyPositive są już w sprzedaży <span class="emoji emoji2665"></span>️ Kochaj siebie! Nowa kolekcja ...
Media Removed
Trzy modele bluz z nowej kolekcji BodyPositive są już w sprzedaży ️ Kochaj siebie! Nowa kolekcja Gym Hero - Body Positive! Żadna z nas nie jest idealna. Nasze ciała mają różne kształty, niektóre jego części są naszymi powodami do dumy, inne chciałybyśmy zakryć. Różnimy się wrażliwością, ... Trzy modele bluz z nowej kolekcji BodyPositive są już w sprzedaży ♥️ Kochaj siebie! Nowa kolekcja Gym Hero - Body Positive!

Żadna z nas nie jest idealna. Nasze ciała mają różne kształty, niektóre jego części są naszymi powodami do dumy, inne chciałybyśmy zakryć. Różnimy się wrażliwością, sposobem patrzenia na świat i nas samych. To, co nas łączy to poczucie solidarności z innymi kobietami. 
Dla Gym Hero Girls każda kobieta ma w sobie wiele piękna. Dlatego przedstawiamy Wam nową serię ubrań, stworzoną w hołdzie każdej z Was. Naszą misją jest sprawienie, byście pokochały siebie w całości. Niech nurt body positive zakiełkuje w sercach każdej z nas, byśmy zawsze pamiętamy, że przecież gramy w jednej drużynie! 
Poznajcie nową, pełną miłości i akceptacji kolekcję Gym Hero - Body Positive!
Koniecznie zajrzyjcie na Insta Story i obejrzyjcie dlaczego takie napisy na bluzy wymyśliliśmy i czemu one odpowiadają ♥️♥️♥️🙌🏻
#gymhero #gymherogirl #gymhero_official #bodypositive #fitnessmodel #gymgirl #fitfam #fitness #fitgirl #gymgirl
Read more
To 10-lecie bloga to jakieś szaleństwo! <span class="emoji emoji2764"></span>️ Nawet nie przypuszczałam, że dostanę od Was tak pozytywnego ...
Media Removed
To 10-lecie bloga to jakieś szaleństwo! ️ Nawet nie przypuszczałam, że dostanę od Was tak pozytywnego kopa do działania w postaci komentarzy i wiadomości (z których w dalszym ciągu próbuje się odkopać i odpisać praktycznie na każda z nich, bo cały czas przychodzą nowe). W tym świętowaniu ... To 10-lecie bloga to jakieś szaleństwo! ❤️
Nawet nie przypuszczałam, że dostanę od Was tak pozytywnego kopa do działania w postaci komentarzy i wiadomości (z których w dalszym ciągu próbuje się odkopać i odpisać praktycznie na każda z nich, bo cały czas przychodzą nowe🙈).
W tym świętowaniu najlepsze jest to, że mogę to robić razem z Wami. Jesteście dla mnie inspiracją a każdy komentarz jaki od Was dostaję motywuje mnie do dalszego działania i udoskonalania bloga.
Gdyby nie Wy, nie miałabym dla kogo tworzyć treści, które trafiają na bloga 😍
Pomyślałam, że fajną formą odwdzięczenia się Wam (poza słowem dziękuje) byłby konkurs. Taki, którego jeszcze nigdy nie było. W najnowszym wpisie na blogu, przygotowałam dla Was pytanie konkursowe związane z Wami. Dzięki niemu poznam teraz Wasze historie ❤️ Jeśli chodzi o nagrody to muszę przyznać, że przeszłam samą siebie 🙈 Mam dla Was 10 takich samych paczek pełnych świetnych produktów o wartości ponad 5000 zł każda(zawartość paki znajdziecie też na blogu). Liczę na to, że przeczytam opowieści, które zmotywują mnie, wzruszą lub sprawią, że wybuchnę śmiechem. Macie czas do 7 czerwca 2018 (link do konkursu w bio)😻#anniversarygift #birthdaycake #springvibes
Read more
• P R A C A • dzisiaj choć sobota wieczór się zbliża to czeka mnie praca, i choć jutro wolna niedziela ...
Media Removed
• P R A C A • dzisiaj choć sobota wieczór się zbliża to czeka mnie praca, i choć jutro wolna niedziela to czeka mnie praca z jednej strony nie fajnie ale z drugiej to wspaniale: kocham to co robię i sama decyduję kiedy to robię, a moje weekendowe poświęcenie opłaci się za kilka tygodni kiedy będę ... • P R A C A • dzisiaj choć sobota wieczór się zbliża to czeka mnie praca, i choć jutro wolna niedziela to czeka mnie praca 🙊 z jednej strony nie fajnie ale z drugiej to wspaniale: kocham to co robię i sama decyduję kiedy to robię, a moje weekendowe poświęcenie opłaci się za kilka tygodni kiedy będę mogła zrobić sobie wymarzoną 4 tyg przerwę wakacyjną 💕 wiele osób mówiło mi, (nawet mój własny tato) że się nie uda pójść na swoje, mieć swoją działalności, spełniać marzenia i mieć na chleb jednocześnie 💕 a dzisiaj po 2 latach ciężkiej pracy, często orania jak wół i nie przespanych nocy, jestem szczęśliwa jak nigdy i dziękuje BOGU 💕💕💕 że tak prowadzi nasze życie 💕 nie wierze już że czegoś się nie da 💕 prawda jest taka że często to tylko kwestia czasu, wytrwałości i ciężkiej pracy 💕 żyjemy w czasach że wszyscy szukają szybkiego biznesu a prawda jest taka że nikt kto gdzieś doszedł nie zrobił tego przez jedną noc 💕 trzeba nam wszystkim cierpliwości i jakości 💕 ✋🏻✋🏻✋🏻 macham więc dzisiaj do was z radością z mojej oazy spokoju, ładu, organizacji, plannerów, harmonogramów, katalogów, długopisów i pudełek @leitzworld choć wolałabym obejrzeć sobie film na tarasie 💕💕💕 róbcie to co kochacie: najpierw dla siebie, potem dla bliskich a potem dla innych 💕 próbujcie powoli budować to o czym marzycie 💕 nie poddawajcie się 💕 na końcu jest nagroda 💕💕💕 • W O R K • I’m working tonight and I’m so happy I can 💕 I know it’s crazy cause it’s Saturday night but in few weeks this will pay off in the means of having 4 weeks long holidays #box #leitzworld #MyBox #leitzmybox #office #myoffice #mywork #homeoffice #shelves #shelfie #evening #saturdayevening #imac #apple #pudelka #praca #mojapraca #organizacja #biuro #domoweinspiracje #domowebiuro #slowamadrosci
Read more
Kruszyniany, tatarska wieś na Podlasiu <span class="emoji emoji1f60d"></span> Hetman Jan Sobieski zapewnił gotowość oddziałów tatarskich ...
Media Removed
Kruszyniany, tatarska wieś na Podlasiu Hetman Jan Sobieski zapewnił gotowość oddziałów tatarskich - znakomitych wojowników - do walki po stronie wojsk polskich poprzez nadanie Tatarom tytułów szlacheckich wraz z ziemiami. Osiedli oni w kilkunastu wsiach na Podlasiu i w części ... Kruszyniany, tatarska wieś na Podlasiu 😍

Hetman Jan Sobieski zapewnił gotowość oddziałów tatarskich - znakomitych wojowników - do walki po stronie wojsk polskich poprzez nadanie Tatarom tytułów szlacheckich wraz z ziemiami. Osiedli oni w kilkunastu wsiach na Podlasiu i w części z nich mieszkają do dziś. Jedną z takich wsi są Kruszyniany, gdzie zobaczyć można jeden z dwóch istniejących w Polsce zabytkowych drewnianych meczetów.

Polscy Tatarzy z czasem utracili znajomość arabskiego - zarówno języka, jak i alfabetu. Dzisiaj znają go tylko duchowni, dlatego też w księgach religijnych pod tekstami arabskimi zapisane są tłumaczenia po polsku lub białorusku.

#Kruszyniany #Podlasie #polandphotos #polskajestpiękna #naszlaku #huntgrampoland #zwiedzanie #shootermag_poland #ig_poland #polskafotografia #dziejesiewpolsce #wdrodze #polskawinnychkolorach #wycieczka #bestofpoland #PolskaTakaPiekna #instagrampl #eurotravel #gosomewhere #ink361_europe #photoworld_star #europe_pics #worldtravels #shots_super_pics #goingplaces #eyeem #top_10_pics_of_the_week #lifeauthentic #exploreeurope #worldrunners
Read more
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1) Wysyłka zamówień PRZEorderowych nastąpi wcześniej niż podaliśmy ...
Media Removed
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1) Wysyłka zamówień PRZEorderowych nastąpi wcześniej niż podaliśmy na stronie. Prawdopodobnie zaczynamy nadawać od wtorku w kolejności złożonych zamówień. 2) Od wtorku czarna Loża i dodatek Dziarskie Dramy wracają do ceny regularnej. 3) Wyprodukowaliśmy ... OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1) Wysyłka zamówień PRZEorderowych nastąpi wcześniej niż podaliśmy na stronie. Prawdopodobnie zaczynamy nadawać od wtorku w kolejności złożonych zamówień.
2) Od wtorku czarna Loża i dodatek Dziarskie Dramy wracają do ceny regularnej.
3) Wyprodukowaliśmy ostatnią partię białej Loży. Jesienią wjedzie na salony nowa wersja pudła wraz z dziką zawartością.
4) Szukam dobrego grafika do stałej współpracy przy nowym projekcie gry MMORPG!
5) Zamówienia możecie składać tutaj: www.lozaszydercow.com/sklep
Read more
Ja to tylko wrzucę i pozwolę sobie zacytować Natalkę! Mega robota <span class="emoji emoji1f4aa"></span><span class="emoji emoji1f525"></span>: „Obiecałam Wam porównanie, ...
Media Removed
Ja to tylko wrzucę i pozwolę sobie zacytować Natalkę! Mega robota : „Obiecałam Wam porównanie, więc wrzucam. Dla wszystkich, którzy mówili i pisali mi 'gdzie Ty jesteś ulana?' 'Z czego się odchudzasz?', no to właśnie kurde z tego. 😀 Wstydzę się tego zdjęcia po lewo i wstydzę się tego, że ... Ja to tylko wrzucę i pozwolę sobie zacytować Natalkę! Mega robota 💪🔥: „Obiecałam Wam porównanie, więc wrzucam. Dla wszystkich, którzy mówili i pisali mi 'gdzie Ty jesteś ulana?' 'Z czego się odchudzasz?', no to właśnie kurde z tego. 😀 Wstydzę się tego zdjęcia po lewo i wstydzę się tego, że tak popłynęlam, ale nie mogę tego nie wstawić, bo większą, niż wstyd czuję dumę, że jestem teraz tą wersją po prawej stronie. 🙂
Nie myślcie sobie, że
uważam, że ta wersja z lewej to ogólnie tragedia i ten, kto tak wygląda powinien się wstydzić. Ni chuji, każdy niech wygląda jak chce, o ile jest zdrowy i dobrze czuje się we własnym ciele, ale dla mnie to nie był naturalny stan i na pewno nie była to sylwetka, którą chciałabym komukolwiek pokazywać. Odwaliłam dwa miesiące ciężkiej roboty. Byłam zdemotywowana, wkuwiona na siebie i na cały świat, zmęczona, ale zrobiłam to i wiem, że jestem silna. Tylko ja, @pachol_123 i mój facet wiemy jak ciężko to zniosłam. 😂 Nie konkuruję z nikim, jestem coraz strasza, pozbywam się zazdrości z gamy swoich uczuć.
Konkuruję tylko ze sobą i tylko sobie potrzebuję cokolwiek udowadniać. Obiecuję sobie i Wam, że już nigdy się tak nie uleje, serio. 😂 Jeśli chodzi o różnicę czasu to i zalałam się tak w dwa miesiące i skończyłam z tym ulaństwem w dwa miesiące. Zalać się oczywko było o stokroć łatwiej i przyjemniej. 🙃 Nic bym nie zrobiła gdyby nie pomoc i wsparcie już po raz kolejny @pachol_123. ❤️ Jeśli wydaje Wam się, że trener nie potrzebuje swojego trenera i po co współpracować z kimś, jeśli można wszystko zrobić samemu to weźcie pod uwagę mój przykład i odpowiedzcie sobie na pytanie czy Wy sami jesteście w stanie obiektywnie na siebie spojrzeć. Ja nie, bo kiedy patrzę na siebie jestem największym krytykiem na świecie. Z drugiej strony jestem też największym leniem na świecie. 😀 Gdyby nie Szymon to powiedziałabym sobie na tej redukcji, że nie mam siły i zeszłabym z ciężaru, ale dzięki jego obiektywnemu spojrzeniu prawie na półmetku dźwigałam swoje rekordy. 🙂 Teraz mam dwa dni luzu, a później redukuję dalej, już na spokojnie. Wstawiam ten post dla swojej i Waszej motywacji. Wszystko się da. 👊” - @ndoadot
Read more
Obiecałam Wam porównanie, więc wrzucam. Dla wszystkich, którzy mówili i pisali mi 'gdzie Ty jesteś ...
Media Removed
Obiecałam Wam porównanie, więc wrzucam. Dla wszystkich, którzy mówili i pisali mi 'gdzie Ty jesteś ulana?' 'Z czego się odchudzasz?', no to właśnie kurde z tego. 😀 Wstydzę się tego zdjęcia po lewo i wstydzę się tego, że tak popłynęlam, ale nie mogę tego nie wstawić, bo większą, niż wstyd czuję ... Obiecałam Wam porównanie, więc wrzucam. Dla wszystkich, którzy mówili i pisali mi 'gdzie Ty jesteś ulana?' 'Z czego się odchudzasz?', no to właśnie kurde z tego. 😀 Wstydzę się tego zdjęcia po lewo i wstydzę się tego, że tak popłynęlam, ale nie mogę tego nie wstawić, bo większą, niż wstyd czuję dumę, że jestem teraz tą wersją po prawej stronie. 🙂 Nie myślcie sobie, że uważam, że ta wersja z lewej to ogólnie tragedia i ten, kto tak wygląda powinien się wstydzić. Ni chuji, każdy niech wygląda jak chce, o ile jest zdrowy i dobrze czuje się we własnym ciele, ale dla mnie to nie był naturalny stan i na pewno nie była to sylwetka, którą chciałabym komukolwiek pokazywać. Odwaliłam dwa miesiące ciężkiej roboty. Byłam zdemotywowana, wkuwiona na siebie i na cały świat, zmęczona, ale zrobiłam to i wiem, że jestem silna. Tylko ja, @pachol_123 i mój facet wiemy jak ciężko to zniosłam. 😂 Nie konkuruję z nikim, jestem coraz strasza, pozbywam się zazdrości z gamy swoich uczuć. Konkuruję tylko ze sobą i tylko sobie potrzebuję cokolwiek udowadniać. Obiecuję sobie i Wam, że już nigdy się tak nie uleje, serio. 😂 Jeśli chodzi o różnicę czasu to i zalałam się tak w dwa miesiące i skończyłam z tym ulaństwem w dwa miesiące. Zalać się oczywko było o stokroć łatwiej i przyjemniej. 🙃 Nic bym nie zrobiła gdyby nie pomoc i wsparcie już po raz kolejny @pachol_123. ❤️ Jeśli wydaje Wam się, że trener nie potrzebuje swojego trenera i po co współpracować z kimś, jeśli można wszystko zrobić samemu to weźcie pod uwagę mój przykład i odpowiedzcie sobie na pytanie czy Wy sami jesteście w stanie obiektywnie na siebie spojrzeć. Ja nie, bo kiedy patrzę na siebie jestem największym krytykiem na świecie. Z drugiej strony jestem też największym leniem na świecie. 😀 Gdyby nie Szymon to powiedziałabym sobie na tej redukcji, że nie mam siły i zeszłabym z ciężaru, ale dzięki jego obiektywnemu spojrzeniu prawie na półmetku dźwigałam swoje rekordy. 🙂 Teraz mam dwa dni luzu, a później redukuję dalej, już na spokojnie. Wstawiam ten post dla swojej i Waszej motywacji. Wszystko się da. 👊 #polishgirl #warsawgirl #body #transformation #diet #redukcja #shape #shelifts #lingerie #sexy #abs #muscles #gymgirl
Read more
Drodzy, myślę, że w obliczu ostatnich wydarzeń warto sprostować jedną rzecz. Mianowicie, większość ...
Media Removed
Drodzy, myślę, że w obliczu ostatnich wydarzeń warto sprostować jedną rzecz. Mianowicie, większość z Was zapewne, i słusznie, utożsamia ostatnie protesty z walką przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Postanowiłam uściślić postulat większości z moich przyjaciół, rodziny oraz ... Drodzy,
myślę, że w obliczu ostatnich wydarzeń warto sprostować jedną rzecz. Mianowicie, większość z Was zapewne, i słusznie, utożsamia ostatnie protesty z walką przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Postanowiłam uściślić postulat większości z moich przyjaciół, rodziny oraz oczywiście przede wszystkim swój.
Nie protestuję jedynie przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Kwestia usunięcia uszkodzonego płodu jest tutaj jedynie przykładem.
Protestuję przeciwko ograniczeniu wolności. Wolności wyboru.
Nikt z nas nie ma prawa ingerować w życie drugiej osoby czy podejmować za nią dotyczące jej decyzje, ponieważ nikt z nas nie będzie ponosił za nie konsekwencji. Nigdy nie ośmieliłabym się nakazać komuś usunięcie uszkodzonego płodu, ponieważ każdy posiada swoje sumienie i od niego zależy decyzja, którą podejmie. Jedyne czego w zamian oczekuję, to że nikt nigdy nie zdecydowałby za mnie w tej kwestii. Stąd mój protest przeciwko ustawie, która odgórnie decydowałaby w tej sytuacji o dalszym losie mojego organizmu.
Myślę, że w świetle ostatnich wydarzeń, fali nienawiści i kontrargumentów łatwo zapomnieć co tak naprawdę jest przedmiotem naszych protestów.

Nie dla ograniczenia wolności. Słowa, poglądów czy wyboru. Są to fundamentalne prawa człowieka, których nie pozwolimy naruszyć.

#czarnyprotest
Read more
DB Hang Power Clean & Press to jedna z odmian ćwiczeń w stylu olimpijskim dla sportowców. ————————————————————— Jedną z najważniejszych zalet tego ćwiczenia jest bezpieczeństwo. Bardzo często zawodnicy uprawiający koszykówkę, siatkówkę, czy piłkę ręczną mają problem z ruchomością ... DB Hang Power Clean & Press to jedna z odmian ćwiczeń w stylu olimpijskim dla sportowców.
—————————————————————
Jedną z najważniejszych zalet tego ćwiczenia jest bezpieczeństwo. Bardzo często zawodnicy uprawiający koszykówkę, siatkówkę, czy piłkę ręczną mają problem z ruchomością w stawie nadgarstkowym, co doprowadza w trakcie wykonywania ćwiczeń ze sztangą do bólu. W tej odmianie ćwiczenia nadgarstki znajdują się w pozycji neutralnej co zabezpiecza je przed urazami. Osoba ćwicząca znajduje się ,,wewnątrz” ciężaru pozwalając lepiej kontrolować środek ciężkości ciała, a w konsekwencji szybciej nauczyć się ćwiczenia.—————————————————————
Do najważniejszych korzyści z wykonywania ćwiczeń w stylu olimpijskim zaliczamy:
1. Poprawa mocy generowanej przez staw biodrowy.
2. Stymulacja połączeń mięśniowo - ścięgnistych oraz powięzi.
3. Nauka absorbowania energii w trakcie wyhamowywania i kontroli poruszanej sztangi w trakcie opadania.
4. Utrzymanie ekspresji mocy w stałej proporcji ze zwiększającym się poziomem siły maksymalnej. —————————————————————
Zwiększ swoją produkcje mocy❗️Skorzystaj z #GetbetterJumpProgram📕 link w BIO❗️
#przygotowaniemotoryczne #getbetter #plkpl @bigmike151
Read more
Bądź fit! Bądź zmotywowany! Jesteś zwycięzcą! <span class="emoji emoji1f601"></span><span class="emoji emoji1f4aa"></span>🏼 Teraz zewsząd te hasła do nas mówią. Widzimy ...
Media Removed
Bądź fit! Bądź zmotywowany! Jesteś zwycięzcą! 🏼 Teraz zewsząd te hasła do nas mówią. Widzimy fajne sylwetki i mówimy sobie „eeee ale o taką to u mnie ciężko”...”fajnie, tylko ja mam swoje przyzwyczajenia i trudno mi będzie je zmienić”...”spoko, ale ona ma na pewno gen” itp. Nikt nie ... Bądź fit! Bądź zmotywowany! Jesteś zwycięzcą! 😁💪🏼
Teraz zewsząd te hasła do nas mówią. Widzimy fajne sylwetki i mówimy sobie „eeee ale o taką to u mnie ciężko”...”fajnie, tylko ja mam swoje przyzwyczajenia i trudno mi będzie je zmienić”...”spoko, ale ona ma na pewno gen” itp.
Nikt nie rodzi się od razu człowiekiem, jakim się staje. Ostatnio wysyłałam jednej z dziewczyn warunki współpracy, w odpowiedzi na wiadomość „spróbuję ostatni raz, inaczej pogodzę się ze swoim losem” HEEEEY! Twój los to kwestie na które nie masz zawsze wpływu. Zarówno pozytywne, jak i negatywne, ale masz wpływ na decyzje, jakich w życiu dokonujesz. Nie od razu są one mądre. Mało kto stawia na swoich postanowieniach i już zawsze idzie tylko tą drogą. Szczerze mówiąc, nie znam ani jednej takiej osoby. Jeśli Ci na czymś zależy, będziesz iść w danym kierunku, ale musisz coś robić, musisz się starać, musisz czasem spiąć tyłek. Jeśli z góry zakładasz, że pewnych rzeczy nie zmienisz, że czegoście osiągniesz- to bądź pewny, że tero nie zrobisz. Na zdjęciu dawna ja. Mało kto by mnie poznał. O niemal anorektycznymi wyglądzie, lubiąca papierosy i żyjąca z dnia na dzień. Nikt nie przyszedł do mnie proponując zmianę. Należę trochę do dziwnych ludzi, bo aby uwolnić się od wiecznych diet- poszłam z dnia na dzień na siłownię. Aby rzucić palenie- w drodze na siłownie wyrzuciłam do śmieci paczkę fajek mówiąc sobie, że to ostatnia. Gdy miałam depresję, z dnia na dzień stwierdziłam, że nie chcę tak żyć i zaczęłam naprawiać siebie. Nawet jako mała dziewczynka, jeżdżąc na rowerku 4 kołkami, które non stop się odkręcały, zezłościłam się, że muszę czekać aż tata wróci z pracy i je przykręci, wiec zdjęłam je i zaczęłam po prostu jeździć na rowerze bez wspomagania.
Nie zawsze wszystko jest proste, ale zawsze trzeba podjąć jakaś decyzję, żeby coś zmienić. Gdyby nie to...pewnie do teraz jeździłam bym na przysłowiowym rowerze z 4 kołami. 😉 📸 @richardwarrennyc #sylwiaszostak #fitness #tips #inprogress #gym
Read more
Dziękuję Łotwo! @poletheatrelatvia dobiegło końca, a ja mam teraz moment, żeby naskrobać kilka ...
Media Removed
Dziękuję Łotwo! @poletheatrelatvia dobiegło końca, a ja mam teraz moment, żeby naskrobać kilka słów :) Ten występ miał być dla mnie przede wszystkim zabawą i rzeczywiście, bawiłam się świetnie. Wytarzałam się, wiłam, uśmiechałam, a największy luz czułam, kiedy puszczałam do sędziów ... Dziękuję Łotwo!

@poletheatrelatvia dobiegło końca, a ja mam teraz moment, żeby naskrobać kilka słów :) Ten występ miał być dla mnie przede wszystkim zabawą i rzeczywiście, bawiłam się świetnie. Wytarzałam się, wiłam, uśmiechałam, a największy luz czułam, kiedy puszczałam do sędziów oczko... w #pdspatchcock :D
Ten występ był też ważny - mam nadzieję, Kiniuś, że go zobaczysz, że usłyszysz opis historii i będziesz wiedziała, co robić. Kocham Cię Siostro i pamiętaj, że masz w sobie więcej siły, niż przypuszczasz ❤️ Tym razem nie udało mi się wejść na podium - a zwycięzca był tylko jeden. Trudno. Tak właśnie wygląda rywalizacja. Na szczęście mogę powiedzieć, że pomimo niedociągnięć (były, wiem, teraz ponarzekam, ale chcę być coraz lepsza) jestem zadowolona. Może nie przeszczęśliwa, ale uważam to za jeden z moich bardziej udanych występów. Wiem, nad czym muszę popracować, co zmienić, co wzmocnić jako swoje najlepsze punkty.
Mam nadzieję, że ci z Was, którzy oglądali livestream, podrzucicie mi jakieś uwagi odnośnie występu 😁

Dziękuję Wam, którzy byliście tam razem ze mną - @t.krajewski @avarja @aneczka.ania.l @emilia_nienadowska - Wasze wsparcie, krzyki i brawa niosły jak na skrzydłach ❤️
I ogromne gratulacje dla @dominika.tatoj która na backstage’u pomagała mi uspokoić nerwy, a sama zgarnęła wgraną w kategorii pro: najpierw art, a następnie overall 🔥

P.S. Nie pytajcie o zdjęcia i film, jak tylko się pokażą, to uwierzcie, udostępnię to najszybciej jak się da 😁😎 A teraz dobranoc! ❤️ #poletheatrelatvia #poledance #exotic #exoticpoledance #fun #riga #lotofworktodo #tiredbuthappy #passion #somanyideas #lovemylife
Read more
Jeśli miałabym wybrać największego sabotażystę mojej walki o zdrową dietę dziecka, byłby nim... ...
Media Removed
Jeśli miałabym wybrać największego sabotażystę mojej walki o zdrową dietę dziecka, byłby nim... KOMPOCIK 🤓 Nie dajcie się zwieść tej jego niewinnej nazwie! Kompocik to mocarz wśród wszystkich „dzieciństwoumilaczy”. No bo przecież to same owocki są! 🤪 I troszeczkę cukierku albo miodziku ... Jeśli miałabym wybrać największego sabotażystę mojej walki o zdrową dietę dziecka, byłby nim... KOMPOCIK 🤓 Nie dajcie się zwieść tej jego niewinnej nazwie! Kompocik to mocarz wśród wszystkich „dzieciństwoumilaczy”. No bo przecież to same owocki są! 🙈🤪 I troszeczkę cukierku albo miodziku dla smaczku. Bo jak dziecko słodkiego nie zazna to co to za dzieciństwo jest! I ja się z tym nawet zgadzam. Życie bez słodyczy byłoby... smutne. A dupa i tak znajdzie sposób żeby przytyć więc nie ma co z tej ziemskiej egzystencji robić dramatu i robić z siebie i dziecka słodyczowych amiszów, ale ja akurat jestem zdania, że rodzic WIE CO ROBI i warto w kwestii żywienia, stanąć po jego stronie, a nie przeciwko. Bo przeciwko to są całe te szalone czasy, z którymi rodzice walczą jak z wiatrakami. A przecież nikt tu nie mówi o tym, żeby dziecko do 18 nie uaktywniło słodkich kubków na języku! Po prostu w tej kwestii przydałby się jeden decydujący, żeby nie robić bałaganu. Ene due rike fake... a niech, że będzie, że RODZIC 😉 Niech ma 😉 A więcej się matka rozwija w tym temacie w nowym wpisie (link w bio @bakusiowo.pl ) w którym się chwalę takim moim małym zwycięstewkiem w tej nierównej walce 😎 A u Was jakie wieści z pola bitwy? 😂
———
#familygoals #motherhood #motherhoodunplugged #cameramama #childhoodunplugged #goldenhour ———
@magnesia_pl #magnesia #magnesiapl #wodamineralna #uzupelniajmagnez
Read more
Longyearbyen momentami wręcz poraża swoją surowością, ale miasteczko da się uchwycić także z ...
Media Removed
Longyearbyen momentami wręcz poraża swoją surowością, ale miasteczko da się uchwycić także z tej ładniejszej strony. Mieszka tutaj niespełna 2 tys. osób i jest to najliczniejsza osada na całej wyspie. Po ulicach chodzą renifery i wszędzie da się zauważyć pozostałości z różnych kopalni. ... Longyearbyen momentami wręcz poraża swoją surowością, ale miasteczko da się uchwycić także z tej ładniejszej strony. Mieszka tutaj niespełna 2 tys. osób i jest to najliczniejsza osada na całej wyspie. Po ulicach chodzą renifery i wszędzie da się zauważyć pozostałości z różnych kopalni. Klimat jest niesamowity 🖤 @discoversvalbard #discoversvalbard #svalbard #longyearbyen #spitsbergen #norway #norge #visitnorway #openmyworld #passionpassport #artystycznapodroz #arctic #travellingthroughtheworld #natgeo #theculturetrip
Read more
Halo tu Basia <span class="emoji emoji1f61c"></span> #dubbing -Praca z głosem to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie :) Wiem już, że ...
Media Removed
Halo tu Basia #dubbing -Praca z głosem to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie :) Wiem już, że ciało może być narzędziem pracy. W tańcu wyraża wszystkie treści, a w aktorstwie jego świadomość pomaga budować konkretne cechy postaci. Tylko nasza wyobraźnia zatacza krąg możliwości. ... Halo tu Basia 😜
#dubbing -Praca z głosem to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie :) Wiem już, że ciało może być narzędziem pracy. W tańcu wyraża wszystkie treści, a w aktorstwie jego świadomość pomaga budować konkretne cechy postaci. Tylko nasza wyobraźnia zatacza krąg możliwości. Z głosem jest jeszcze ciekawiej. Mam wielką frajdę widząc w obrazku 8-letnią dziewczynkę, która w animowanym świecie mówi moim głosem ... a właściwie już nie moim, bo dźwięk, który udało mi się wykreować jest zaskoczeniem również dla mnie☀️☀️☀️ Ciekawa jestem, jak Wam się spodoba? Chcielibyście usłyszeć jego małą próbkę?
#księżniczkaismok #basia #dziewczynka #wdzięk #radość #przyjaciele #książki #wyobraźnia #przygoda
Read more
Chokery Simple Black <span class="emoji emoji2728"></span> Wykonane są w całości z najwyższej jakości żółtego złota próby 585. Noszą ...
Media Removed
Chokery Simple Black Wykonane są w całości z najwyższej jakości żółtego złota próby 585. Noszą się idealnie! Nie musicie się martwic, aby je zdejmować do opalania, czy treningów. Na każdą okazje sprawdzą się wspaniale! Chokery Simple Black ✨ Wykonane są w całości z najwyższej jakości żółtego złota próby 585. Noszą się idealnie! Nie musicie się martwic, aby je zdejmować do opalania, czy treningów. Na każdą okazje sprawdzą się wspaniale!
<span class="emoji emoji1f495"></span> NOWOŚĆ ! <span class="emoji emoji1f495"></span>PETER THOMAS ROTH You Got The Power ! <span class="emoji emoji1f495"></span> Czteroczęściowy zestaw przeciwstarzeniowy ...
Media Removed
NOWOŚĆ ! PETER THOMAS ROTH You Got The Power ! Czteroczęściowy zestaw przeciwstarzeniowy do oczyszczania, złuszczania, pielęgnacji i nawilżenia skóry. ZESTAW, KTÓRY MA WSZYSTKO CO LALECZKI KOCHAJĄ NAJBARDZIEJ ‍♀️ Anti-Aging Cleansing Gel zapewnia rozkoszną, brzoskwiniową ... 💕 NOWOŚĆ ! 💕PETER THOMAS ROTH
You Got The Power ! 💕
Czteroczęściowy zestaw przeciwstarzeniowy do oczyszczania, złuszczania, pielęgnacji i nawilżenia skóry. ZESTAW, KTÓRY MA WSZYSTKO CO LALECZKI KOCHAJĄ NAJBARDZIEJ 👯‍♀️ Anti-Aging Cleansing Gel zapewnia rozkoszną, brzoskwiniową świeżość i pomaga wyraźnie rozjaśnić skórę dzięki mocy kwasu glikolowego salicylowego i ekstraktu z roślin 👯‍♀️ ❤️ Żel FIRMx®️ widocznie unosi i usuwa niedoskonałości z twarzy wszystko po to żeby pomóc odkryć gładszą i świeższą cerę.
Power Serum uwalnia moc silnych przeciwutleniaczy i THB askorbinianu, ultra-stabilnego naukowego przełomowego składnika 50 razy silniejszego niż tradycyjna witamina C, aby poprawić wygląd siedmiu oznak starzenia w ciągu siedmiu dni.
Węgierski mineralny krem na bazie wody termalnej wykorzystuje moc węgierskiej wody termalnej, roślin i nowoczesnych technologii, aby odżywić skórę i poprawić wygląd cienkich linii, zmarszczek i nierównego koloru skóry 💕 👯‍♀️ Zestaw zawiera : - 4.2 oz/125 mL Anti-Aging Cleansing Gel
- 0.5 oz/15 mL FIRMx®️ Peeling Gel
- 1 oz/30 mL Potent-C™️ Power Serum
- 0.64 oz/19 mL Hungarian Thermal Water Mineral-Rich Moisturizer
💕 cena 569zł 💕 zamówienia można składać do szufladki 📥📥📥lub mailowo: [email protected] wysyłka 19zł , poza Polskę 25zł 👯‍♀️ 👯‍♀️
Read more
Niema nic złego w tym by kochać całym sercem i dawać z siebie wszystko by relacja z drugą osobą była ...
Media Removed
Niema nic złego w tym by kochać całym sercem i dawać z siebie wszystko by relacja z drugą osobą była piękna... każdy negatywny człowiek który Ci mówi, że nie warto po prostu stracił wiarę w piękno... A Ty ? Pełna entuzjazmu piękna istoto nie daj się zniszczy przez negatywne myśli ! Daj tyle miłości ... Niema nic złego w tym by kochać całym sercem i dawać z siebie wszystko by relacja z drugą osobą była piękna... każdy negatywny człowiek który Ci mówi, że nie warto po prostu stracił wiarę w piękno... A Ty ? Pełna entuzjazmu piękna istoto nie daj się zniszczy przez negatywne myśli ! Daj tyle miłości z siebie ile chcesz dać i ile byś pragnęła dostać ! Bo rozdawanie pozytywnej energii, to piękne doświadczenie. 😘

#frendstime #bestfriends #love #polnisgirls #wariatki #letztesamstag #nevergiveup #20
Read more
Mój #11listopada2017, czyli "ile kosztuje kurs taksówką na stację Szczecin Dąbie?" <span class="emoji emoji2764"></span>. Na dziś ...
Media Removed
Mój #11listopada2017, czyli "ile kosztuje kurs taksówką na stację Szczecin Dąbie?" . Na dziś w planach uroczystości z okazji #ŚwiętoNiepodległości w Koszalinie, na których muszę być obecny. Na dworzec jadę – jak zwykle – taksówką . Pociąg odjeżdża z dworca Szczecin Główny o 7:16. Po ... Mój #11listopada2017, czyli "ile kosztuje kurs taksówką na stację Szczecin Dąbie?" ❤. Na dziś w planach uroczystości z okazji #ŚwiętoNiepodległości w Koszalinie, na których muszę być obecny. Na dworzec jadę – jak zwykle – taksówką 🚕. Pociąg odjeżdża z dworca Szczecin Główny o 7:16. Po drodze łapiemy czerwone światło wszędzie, gdzie tylko się da. O 7:15 stoimy na światłach na Alei Wojska Polskiego, nie będąc jeszcze nawet przed Bramą Portową i przestaję już liczyć na cud, że zdążymy. Sprawdzam w telefonie godzinę odjazdu z najbliższej stacji, czyli Szczecin Dąbie. 7:32 - jest nadzieja. Mówię kierowcy, że zmieniamy punkt docelowy i pytam, czy uda nam się wyprzedzić pociąg, a ten zdziwiony odpowiada czemu nie powiedziałem, że jadę w podróż pociągiem 🚅 (jakby to, że jadę na dworzec z bagażem nie wystarczało do wywnioskowania sobie tego samodzielnie). Kierowca doznaje nagłego przyśpieszenia i mknie niczym rajdowiec. Do stacji Szczecin Dąbie dojeżdżamy o 7:24. Jest nawet zapas czasu, żebym zdążył zrobić zdjęcia 📷. PS. Kurs taksówką z osiedla Zawadzkiego-Klonowica na stację Szczecin Dąbie kosztuje 60 złotych. Miła podróż przez niemal całe miasto, trzecie co do wielkości pod względem powierzchni w Polsce.
PS2. Radosnego Święta Niepodległości! 🇵🇱 Niech żyje wolność (także wolność spóźnienia się na pociąg 😊)! #podróż #journey #taxi #pociąg #train #praca #work #IndependenceDay #uroczystości #celebrations #Szczecin #Koszalin #zachodniopomorskie #Polska #Poland
Read more
Sylwester 2018 - kubańska candela w Bydgoszczy <span class="emoji emoji1f525"></span> pisałam Wam już o moim powrocie pełnym sercem do ...
Media Removed
Sylwester 2018 - kubańska candela w Bydgoszczy pisałam Wam już o moim powrocie pełnym sercem do tańca i kultury Kuby, czasem trzeba zatęsknić za czymś, odczuć tego brak, żeby wrócić z jeszcze większym zapałem, miłością i pasją - i tak było w tym przypadku. Wieje truizmem na pierwszego stycznia, ... Sylwester 2018 - kubańska candela w Bydgoszczy 🔥 pisałam Wam już o moim powrocie pełnym sercem do tańca i kultury Kuby, czasem trzeba zatęsknić za czymś, odczuć tego brak, żeby wrócić z jeszcze większym zapałem, miłością i pasją - i tak było w tym przypadku. Wieje truizmem na pierwszego stycznia, ale nie ma co ukrywać: dokładnie rok temu byłam w punkcie wyparcia a dzisiaj jestem totalnie w negatywie i zerwana w środku nocy pojadę zatańczyć salsę na mrozie, w deszczu, na żwirze, gdziekolwiek. Ważne że będzie muzyka i taniec, bo to po prostu kocham. I nie ma chyba przypadku w tym, że akurat tego Sylwestra spędziłam razem z moją salsową Familią Jose Torres & Havana Dreams (tylko bez jednej ważnej osoby niestety) oraz z Torres Salsa Group w dużym składem, wraz z naszymi profes Izą, Jacqueline i Waldemarem, który przyleciał 5 dni wcześniej i prosto z Kuby wskoczył z nami na scenę. 🇨🇺 Co tu dużo mówić: ten rok to będzie taneczny rok. Jestem gotowa jak nigdy wcześniej na kolejne wyzwania, zakwasy, ogrom nowej wiedzy i kroków, choreografie i wszystko co dotyczy tego, co jest moja największa w życiu pasją 🙌🏽 dziękuję 2018 byłeś piękny i wspaniale mnie przygotowałeś na 2019, estoy lista, bring it on! ✨
#bydgoszcz #sylwester2018 #torressalsagroup #salsa #josetorres #havanadreams #dance #dancer #baile #bailarina #loveit #candela #passion #work #hadablast #happines #sylwestermiejski #backstage #music #livemusic #tanecznysylwester #hello2019 photo: @jakub_klawikowski + Miasto Bydgoszcz
Read more
Koniec dnia, koniec historii bronzera z ww w roli głównej! Marc Jacobs 102 tantric <span class="emoji emoji2728"></span> to to cudo! Czy ...
Media Removed
Koniec dnia, koniec historii bronzera z ww w roli głównej! Marc Jacobs 102 tantric to to cudo! Czy jest wart swojej ceny sama powiem za jakiś czas, natomiast z Waszych wiadomości wiem że tak, ufam Agnieszce która bardzo go chwaliła i dziewczynom z Sephory które powiedziały że to jeden z tych ... Koniec dnia, koniec historii bronzera z ww w roli głównej! Marc Jacobs 102 tantric ✨ to to cudo! Czy jest wart swojej ceny sama powiem za jakiś czas, natomiast z Waszych wiadomości wiem że tak, ufam Agnieszce która bardzo go chwaliła i dziewczynom z Sephory które powiedziały że to jeden z tych produktów które jak tylko się pojawiają w dostawie znikają w ciągu kilku dni. Decydujcie same!:) ja sobie nie wyobrażam makijażu bez opalonej buzi i rozświetlacza. To moje must have, ale to pewnie tak jak i większości z Was #bronzer #marcjacobstantric #musthave #newin #spontanicznezakupy #bedepiekna #hopeso #makeupgoals #makeup #marcjacobspolska
Read more
"Try to remember the kind of September when life was slow and so mellow, try to remember the kind of ...
Media Removed
"Try to remember the kind of September when life was slow and so mellow, try to remember the kind of September when grass was green and grain so yellow, try to remember and if you remember then follow me" Tom J. • Wydawało mi się, że już nastał koniec tych pięknych, słonecznych i ciepłych dni, ... "Try to remember the kind of September when life was slow and so mellow, try to remember the kind of September when grass was green and grain so yellow, try to remember and if you remember then follow me" Tom J.

Wydawało mi się, że już nastał koniec tych pięknych, słonecznych i ciepłych dni, a tu, ku mojemu zaskoczeniu, dzisiaj była idealna pogoda z pogranicza lata i jesieni - tak mogłoby być całą zimę! ☀🍁 Jeżeli chodzi o modę, to uwielbiam połączenie letnich rzeczy z jesiennymi i mam nadzieję, że ten miesiąc będzie sprzyjał takim stylizacjom 😏 •

Jadąc dzisiaj autobusem do pracy obserwowałam tych wszystkich, którzy w strojach galowych szli na swoje rozpoczęcia roku i czułam delikatne połączenie radości z melancholią. Radości, bo bardzo się cieszę, że już nie jestem jedną z tych osób, a melancholii dlatego, że swoje ostatnie rozpoczęcie roku w liceum pamiętam, jakby było wczoraj. Jak to się stało, że coś co wydawałoby się wydarzyło się chwilkę temu, miało miejsce pare lat temu ?! Cieszę się jednak, że jestem już na innym etapie życia i że przez ten czas, jaki upłynął od mojego ostatniego rozpoczęcia roku szkolnego, tak dużo się o sobie dowiedziałam i w związku z tym jestem tu, gdzie jestem. Fajnie powspominać tamte czasy, ale nie chciałabym już do nich wrócić. Nigdy 😌

Zdjęcie ➡@shufter
#sesja #photoshoot #ootd #cracowgirl #kazimierz #krakow #fall #autumn #vibes #jesiennyklimat
Read more
PIERWSZY PODCAST PBR! SoundCloud <span class="emoji emoji27a1"></span> https://bit.ly/2svuOwR Mamy dla Was prezent z okazji dnia ...
Media Removed
PIERWSZY PODCAST PBR! SoundCloud https://bit.ly/2svuOwR Mamy dla Was prezent z okazji dnia dziecka, dedykowany szczególnie tym, którzy chcieli być w zeszłym tygodniu na Łukasz Rusznica. Subterranean River | Premiera książki ale nie mogli oraz tym, którzy mają uszy wolne ale a) ... PIERWSZY PODCAST PBR!
SoundCloud ➡ https://bit.ly/2svuOwR

Mamy dla Was prezent z okazji dnia dziecka, dedykowany szczególnie tym, którzy chcieli być w zeszłym tygodniu na Łukasz Rusznica. Subterranean River | Premiera książki ale nie mogli oraz tym, którzy mają uszy wolne ale a) mają ręce zajęte wkładaniem prac w teczki na http://photomonth.com/…/wydarzenia…/xiii-przeglad-portfolio/ b) trzymają kierownice i patrzą na drogę jadąc na Miesiąc Fotografii w Krakowie / Krakow Photomonth Festival c) są zajęci klaskaniem w tańcu radości z racji bycia nominowanymi do Fotograficzna Publikacja Roku, d) nie idą na Why Exhibit? | Symposium a chcą czegoś posłuchać lub e) tak na prawdę dla wszystkich zainteresowanych :) Mamy dla Was rozmowę z Łukasz Rusznica. Łukasz mówi o sobie, o pracy nad książką i tym, jakie wyzwania rzuca Japonia fotografom. Zapraszamy!

Kolejne rozmowy z autorami są już w przygotowaniu także stay tuned!

Sluchajcie teraz na SoundCloud ➡ LINK IN BIO
lub wpiszcie PAPER BEATS ROCK w podcastach iTunes, w aplikacji Apple Podcasts (Wasz iPhone już ją ma), Overcast, Pocket Casts lub Anchor - od połowy czerwca także w Spotify!
Read more
Oto moja choinka !! 😀 Element kawy został zachowany <span class="emoji emoji1f609"></span> Nie będę się specjalnie rozpisywał, nie ...
Media Removed
Oto moja choinka !! 😀 Element kawy został zachowany Nie będę się specjalnie rozpisywał, nie dzisiaj Chciałem wam złożyć życzenia Niech ten czas będzie dla was wyjątkowy, dajcie sobie dużo uśmiechu, radości z małych rzeczy, pozwólcie sobie na chwilę wytchnienia, nie bądźcie ... Oto moja choinka !! 😀

Element kawy został zachowany 😉

Nie będę się specjalnie rozpisywał, nie dzisiaj😉

Chciałem wam złożyć życzenia🎄

Niech ten czas będzie dla was wyjątkowy, dajcie sobie dużo uśmiechu, radości z małych rzeczy, pozwólcie sobie na chwilę wytchnienia, nie bądźcie na siebie źli w tym roku, przecież miał być lepszy niż poprzedni. Czego jeszcze życzę Wam w tym nowym roku?
Więcej wiary w siebie i swoje możliwości, otwartości oraz mniej strachu przed próbowaniem nowych rzeczy, więcej znajomości, więcej rozmów z ludźmi😉

Nie ma życzeń złych i dobrych😉

Jedyne czego sobie życzę? Dotrzymywania słowa, wytrwałości i pokonania wszelkich barier, usunięcia rzeczy, które mnie ograniczają oraz jak najmniej toksycznych relacji !! Uwielbiam Was, zdrowych i pogodnych !! #odmieniec_istny #filtercoffee #kawazfiltra #weslołychświąt #choinka #oryginalny #niepowtarzalny #ponadczasowy #ambitny #odmieniec #kawa #prezenty #zdjęciednia #wszystkiegonajlepszego #nowyrok #bezbarier #bezstrachu #rozwójosobisty #parzona #pięknychświąt #mikolaj
Read more
...i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz <span class="emoji emoji2764"></span>️🕊 .... Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki ...
Media Removed
...i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz ️🕊 .... Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki , a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. ️ Czas by podzielić się z Wami naszym małym, ... ...i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz ❤️🕊
....
Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki 🚕 , a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. ❤️ Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam,że dopiero teraz 🙈 więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek.. a w zasadzie Minioneczka 👧🏼 Nareszcie jest z nami I tak cudownie pachnie!!🤩🤩🤩😭😭😭😭 ....
Przez ostatnie miesiące towarzyszyliście nam wszyscy w tej niezwykłej podróży, przez ten czas dostałam od Was dziesiątki wiadomości, z podziękowaniem za tę ciąże, że w dobie dzisiejszego świata, pogoni za karierą, byciem turbo aktywnym, podróżami, świętym spokojem ciężko jest się zdecydować na dziecko. Ja to wiem. Dlatego cieszę się, że znajdujecie tu inspiracje. A ja dziękuje Wam, że przez ten czas byliście z nami i tak strasznie wspieraliście na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia nie byłoby tak łatwo przeżyć wszystko na własnych zasadach.
....
Z boho dziewczyny do boho mamy.👱🏻‍♀️🥥🐚
Pamiętaj, że możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią.Jeśli tylko chcesz! ....
#NeverSayNever #MyBohoBaby #szalenstwo #WhoAnnaLoves #41weeks 🤭 #Mom&dad
Read more
Jak tam się ma Twoja marka? Pracujesz nad jej wizerunkiem, czy liczysz po cichu, że "sam się zrobi"? ...
Media Removed
Jak tam się ma Twoja marka? Pracujesz nad jej wizerunkiem, czy liczysz po cichu, że "sam się zrobi"? ;) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Jak widzisz, tutaj na tablicy i w moich projektach - jestem fanką minimalizmu. Głęboko wierzę w to, że prostota jest kluczem do naszych umysłów i serc! Sam pomyśl, ... Jak tam się ma Twoja marka? Pracujesz nad jej wizerunkiem, czy liczysz po cichu, że "sam się zrobi"? ;) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Jak widzisz, tutaj na tablicy i w moich projektach - jestem fanką minimalizmu. Głęboko wierzę w to, że prostota jest kluczem do naszych umysłów i serc! Sam pomyśl, czy widząc skomplikowaną, nafaszerowaną treściami i obrazkami reklamę jesteś w stanie w ułamku sekundy się nią zaciekawić, czy od razu stwierdzasz, że to jest za trudne i idziesz dalej? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Wyobraź sobie, że jedziesz samochodem i mijasz różne billboardy. Postaraj się przypomnieć sobie jeden, który najbardziej utknął Ci w pamięci. Podejrzewam, że u większości z Was będzie to reklama z jakimś jednym elementem + chwytliwym tekstem. Billboardy mają to do siebie, że mijasz je bardzo szybko i decydujący jest to właśnie ten ułamek sekundy. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ale czy inaczej jest ze scrollowaniem Facebooka, czy Instagrama? Przecież tutaj też liczą się ułamki sekund, teżmasz tylko chwilę, aby coś zwróciło Twoją uwagę. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Dlatego jeśli chcesz postawić na czytelność swojego przekazu i w ułamku sekundy przyciągać czyjś wzrok - naucz się eliminować niepotrzebne detale i zostawiać tylko te, które faktycznie są esencją Twojego przekazu! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Masz jakieś pomysły jak to zrobić? ;) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#detale #details #advertising #reklama #brand #branding #brandidentity #brandimage #wizerunekmarki #startuplife #entrepreneur #style #marketing #promotion #pr #socialmedia #content #contentmarketing #blogging #marketingstrategy #blogger
Read more
... który się nazywa Katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie ( #duomodimilano - Katedra w Mediolanie). ...
Media Removed
... który się nazywa Katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie ( #duomodimilano - Katedra w Mediolanie). Pod nim chodzą ci sami ludzie-naciągacze, ale zamiast bransoletek dają okruchy i zwołują #gołębie , żeby jadły ci z ręki- czujesz się wtedy jak ta babeczka z #kevinsamwdomu , co żyła z ... ... który się nazywa Katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie ( #duomodimilano - Katedra w Mediolanie). Pod nim chodzą ci sami ludzie-naciągacze, ale zamiast bransoletek dają okruchy i zwołują #gołębie , żeby jadły ci z ręki- czujesz się wtedy jak ta babeczka z #kevinsamwdomu , co żyła z nimi za pan brat. Jak wszystko zjedzą, pan znowu prosi o #coins , my odpowiadamy "No cash, only card", a pan znowu rozumie i odchodzi; dobrze, że w pobliżu nie ma bankomatu. Obok placu pod kościołem jest Galleria Vittorio Emanuele II (podróbka galerii z Brukseli XD) z drogimi sklepami, np. #DolceandGabbana , od którego kolorowe światełka są nad moją głową na foto- na nim modlę się do boga Dolce&Gabbana , bo do katedry bilety były wyprzedane.
Read more
 #kasprowywierch Tu powinienem napisać kocham #góry i takie tam. Nie. Wyszliśmy o 12 z zamiarem ...
Media Removed
#kasprowywierch Tu powinienem napisać kocham #góry i takie tam. Nie. Wyszliśmy o 12 z zamiarem wejścia zielonym i zejścia żółtym/niebieskim. Pogoda świetna do ostatnich kilkuset metrów. #wiatr #mgła #zimno. Nie polecam. #Wysoko bo #1987m. A na samej górze myślałem tylko o zejściu ... #kasprowywierch
Tu powinienem napisać kocham #góry i takie tam. Nie.
Wyszliśmy o 12 z zamiarem wejścia zielonym i zejścia żółtym/niebieskim. Pogoda świetna do ostatnich kilkuset metrów. #wiatr #mgła #zimno. Nie polecam. #Wysoko bo #1987m. A na samej górze myślałem tylko o zejściu na stację kolejki linowej żeby się ogrzać 😂🤣😅 #januszegór po całości z nas. Do pewnego momentu widoki piękne. Od chwili ze zmianą pogody to żałowałem że się wybraliśmy na górę. Chwila zastanowienia czy realizować plan i zejść z drugiej dużo łagodniejszej strony 🤔🤨 ale deszcz pomógł w wyborze. Zjechaliśmy kolejką. Nie żałuję. Wejście na koniec było bardzo męczące. Może wejdziemy tam z @to.ja.pat jak trafimy pogodę od drugiej strony. Z #natura się nie wygra. Gdyby nie ona nasze odczucia pewnie byłyby inne 😀😊😎
Ciekawa #przygoda dla totalnego amatora. Chyba mam lęk wysokości i przed dużymi otwartymi przestrzeniami.
#uff zaraz powrót i odpoczynek od aktywnego wypoczynku.
Read more
Zwykle brałam na głowę wiele spraw na raz, za dużo. Chciałam pogodzić pracę z macierzyństwem i cisnąć ...
Media Removed
Zwykle brałam na głowę wiele spraw na raz, za dużo. Chciałam pogodzić pracę z macierzyństwem i cisnąć na maxa. Wykorzystać czas, który powinnam spędzać z dzieckiem na czynności, które wymagają zaangażowania, wolnej głowy i mnóstwa energii. A tego mi brakowało, plus ciągłe niedosypianie. Ja ... Zwykle brałam na głowę wiele spraw na raz, za dużo. Chciałam pogodzić pracę z macierzyństwem i cisnąć na maxa. Wykorzystać czas, który powinnam spędzać z dzieckiem na czynności, które wymagają zaangażowania, wolnej głowy i mnóstwa energii. A tego mi brakowało, plus ciągłe niedosypianie.

Ja jestem totalnym aktywatorem i chcę robić więcej i więcej. A potem orientuję się, że zupełnie nie odpoczywam. Muszę się stopować. I dopiero teraz zaczynam rozumieć, jak ważna jest umiejętność odpuszczania. Skupianie się na jednym ważnym celu i planowanie warunkowe. Praca zawodowa i wychowywanie niemowlaka nie powinno iść w parze!
Plan na lipiec i sierpień mam taki, aby zwolnić i skupić się na spokojniej codzienności. Z końcem lipca kończę ślubne fotoreportaże i nie biorę nowych zleceń, wiec reszta weekendów będzie już tylko dla rodziny.

A jak jest u Was? Ciagniecie kilka srok za ogon, czy odpuszczacie? Pracujecie majac dziecko w domu?
Read more
Być może do niektórych dotarła już wieść o pojawieniu się na mapie Szczecina nowego cocktail baru, ...
Media Removed
Być może do niektórych dotarła już wieść o pojawieniu się na mapie Szczecina nowego cocktail baru, ale postanowiłem pozwolić sobie na jeszcze kilka osobistych i nieskładnych zdań . To miejsce stworzone przez moich znajomych: Krystiana z którym uczyliśmy się w podstawówce i jego brata, ... Być może do niektórych dotarła już wieść o pojawieniu się na mapie Szczecina nowego cocktail baru, ale postanowiłem pozwolić sobie na jeszcze kilka osobistych i nieskładnych zdań 😉. To miejsce stworzone przez moich znajomych: Krystiana z którym uczyliśmy się w podstawówce i jego brata, których wiele lat temu los rzucił do USA, Michała z którym przyjaźnimy się od czasów liceum i Sebastiana z którym nieprzerwana przyjaźń łączy nas już lat osiemnaście 🤝. Nie mam wątpliwości, że każdy z nich dołożył coś bardzo ważnego dla tego projektu 👏. Jestem też jednak świadomy, że Pawilon 48 powstał przede wszystkim z pasji Sebastiana, prawdziwego artysty sztuki barmańskiej, znawcy dobrych alkoholi, niezwykle inspirującego człowieka, a przy tym wspaniałego kumpla ❤. Najlepsze trunki od Belvedere i Hennessy, znakomite szkockie, amerykańskie i irlandzkie whisky, doskonała karta białych i czerwonych win, szampany od Moët, a przede wszystkim niepowtarzalne menu cocktailowe 🥃🍹🍸. Zaangażowana i doświadczona załoga 💪. Nieporównywalny do żadnego innego miejsca dizajn, o który zadbali prawdziwi artyści z F-Studio 🖼. Klimat. Przekonajcie się sami!
Kto jeszcze nie odwiedził Pawilon 48, niech koniecznie to nadrobi. Deptak Bogusława 48/2. Będziemy się tam często widywać, oby jak najdłużej! 😎
Read more
Gdyby ktoś szukał prawdziwej motywacji do aktywności, do zmian, do ruszenia z miejsca to szczerze ...
Media Removed
Gdyby ktoś szukał prawdziwej motywacji do aktywności, do zmian, do ruszenia z miejsca to szczerze polecam obejrzeć sobie np. Fittest on Earth: A Decade of Fitness jak i poprzednie części z wcześniejszych lat 🏼 Dokument dotyczący zmagań podczas #crossfitgames Ja zbieram szczękę ... Gdyby ktoś szukał prawdziwej motywacji do aktywności, do zmian, do ruszenia z miejsca to szczerze polecam obejrzeć sobie np. Fittest on Earth: A Decade of Fitness 🔥🔥🔥 jak i poprzednie części z wcześniejszych lat 💪🏼 Dokument dotyczący zmagań podczas #crossfitgames 😱 Ja zbieram szczękę z łóżka (bo oglądałam do poduszki 😁) - to co Ci ludzie potrafią 😱 Nie wiem jak to opisać, to trzeba obejrzeć ❗Ich sprawność, szybkość, wytrwałość, siła - prawdziwa motywacja 🙌🏼 i nieważne czy trenujesz Cf czy biegasz czy dźwigasz czy tańczysz, warto zobaczyć 🎬 Najlepsza dawka motywacji zachęcająca do "ruchu" jaką widziałam 🔝
ps. Wiem, że wiele kobiet materiał może odstraszyć ze względu na wygląd niektórych Pań, ale polecam nie skupiać się na wyglądzie (bo ten i tak przemija), tam chodzi zupełnie o coś innego - o ciężką pracę, która jest jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu na każdym polu 🙌🏼
Wyprzedzając pytania, dokument oglądałam na #netflixie 😊
Read more
Fragment choreografii naszej grupy z Up to Stage przygotowanej przez @kachamieczkowska Pomyślałam, ...
Media Removed
Fragment choreografii naszej grupy z Up to Stage przygotowanej przez @kachamieczkowska Pomyślałam, że warto byłoby napisać kilka słów. Każdy może interpretować to na swój sposób, ale moim zdaniem pokazuje to jeden z większych problemów XXI wieku. To, jak bardzo jesteśmy zamknięci ... Fragment choreografii naszej grupy z Up to Stage przygotowanej przez @kachamieczkowska
Pomyślałam, że warto byłoby napisać kilka słów. Każdy może interpretować to na swój sposób, ale moim zdaniem pokazuje to jeden z większych problemów XXI wieku. To, jak bardzo jesteśmy zamknięci w świecie naszych telefonów, że nie odrywamy ich od rąk wykonując wszystkie czynności, czy aktywności z kimś innym. Sama miałam okazję spędzić miesiąc z dużym ograniczeniem posiadania telefonu (15 min co 3dni) i chociaż na początku było trudno, to później nauczyłam się jak ważny jest kontakt wzrokowy z partnerem do rozmowy, jak dużo można dostrzec dookoła. Jeśli się zgubię to nie użyję google maps tylko będę musiała zmagać się z mapą. Nie wyszukam też tłumaczenia w translatorze, a muszę sięgnąć po słownik. Wiecie jaką satysfakcję to daje? I jak dużo można zapamiętać?
A co moim zdaniem najważniejsze, dostrzega się prawdziwe emocje ludzi. Dostrzega się to, że ktoś się z czymś zmaga, bo nie może uciec w internetowy świat, żeby sobie z tym poradzić. Jeśli chcesz coś komuś powiedzieć, musisz zrobić to w twarz. Musisz uruchomić w sobie empatię, bo widzisz przed sobą realną osobę, która czuje, która zareaguje przed Tobą. Nie będziesz mógł/mogła uciec.
Od powrotu z Agenta dość ograniczam swój kontakt z telefonem. Oczywiście noszę go wszędzie, ale to dlatego że na nim pracuję oraz społeczeństwo tego ode mnie wymaga. Posiadanie telefonu jest już obowiązkiem.
Jednak to nie znaczy, że nie możemy dostrzegać wyżej przedstawionych rzeczy. Zwiedzając, idąc gdzieś czy będąc ze znajomymi odłóż telefon, spójrz w oczy, spójrz głębiej.
Decyzja należy do Ciebie.
#dance #jazzdance #uptostage #etiuda #theatre #performance ✨🔥
Read more
Halki, halko! <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f64a"></span> Czy Wy słyszeliście o zmianach w jednej z kultowych, poznańskich knajp? <span class="emoji emoji1f60c"></span> Nie dość, ...
Media Removed
Halki, halko! Czy Wy słyszeliście o zmianach w jednej z kultowych, poznańskich knajp? Nie dość, że @zdolni się powiększają, co oznacza więcej miejsca dla wszystkich głodomorów spragnionych pyszności z kategorii MASA & RRZEŹBA, to jeszcze... w menu zagościły nowości 🍽🤫 A kto zna Zdolnych ... Halki, halko! 💛🙊 Czy Wy słyszeliście o zmianach w jednej z kultowych, poznańskich knajp? 😌 Nie dość, że @zdolni się powiększają, co oznacza więcej miejsca dla wszystkich głodomorów spragnionych pyszności z kategorii MASA & RRZEŹBA, to jeszcze... w menu zagościły nowości 🍽🤫 A kto zna Zdolnych wie, że będzie duuuuuuużo i mega pysznie 💫👊🏻 Podczas ostatniej wizyty skusiliśmy się na WEGAŃSKI bigos z czerwoną soczewicą, suszonymi morelami, śliwkami i żubrówką z panierowanymi boczniakami i pieczonymi ziemniaczkami z wędzoną papryką 🥄🥔🥘 OKEEEEEJ. Brzmiało szalenie, a smakowo tak domowo, tak ciekawie! 🤲🏻 Baliśmy się, że może trochę zbyt słodko będzie, a otrzymaliśmy totalnie doskonałą kompozycje pełną smaków domu 😋 Dodatkowo w menu znajdziecie jeszcze dwie nowości, a nowa sala, choć do połowy skończona, czeka na Was na Piekarach 😃 Jaramy się, bo to jedno ze sprawdzonych smacznych miejsc + mega destynacja na obiady rodzinne lub gdy chcecie pokazać znajomym z zagranicy polską szamę ♥️ No przyznać się, kto kocha tutejszego SCHABOSZCZAKA? 🙊🙊🙊 Aaaa i cena 👉🏻 za danie ze zdjęcia zapłacicie 25 PLN ☀️ Uciekamy dalej, dziś wieczorem na Stories szukajcie pewnej wakacyjnej relacji 🤭 Madzix odkrywa Grecję i już dzisiaj coś Wam pokaże 🍃👙 Beeeeesos! 💋 #mytujemy #mytujemypoznan #poznan #vegan #veganfood #bigos #food #foodie #foodies #foodporn #instafood #jedzenie #szamka #miastopoznan #weganski #dinner #dinnertime #eating #polska #polishfood #foodphotography #bigostime #vsco #vscocam #vzco #foods #foody #foodtrip
Read more
Paaanie.. Kiedyś to była forma, nie to co teraz. <span class="emoji emoji1f525"></span><span class="emoji emoji1f525"></span> Rok 2015. Chłopak z super formą, ale brakuje ...
Media Removed
Paaanie.. Kiedyś to była forma, nie to co teraz. Rok 2015. Chłopak z super formą, ale brakuje radości z życia. Gdy cofam się w czasie i przypominam sobie sposób mojego odżywiania, to nie mieści mi się to w głowie. Jakim cudem mogłem jeść kilka razy dziennie, dzień w dzień to samo? Dziś tylko ... Paaanie.. Kiedyś to była forma, nie to co teraz. 🔥🔥
Rok 2015. Chłopak z super formą, ale brakuje radości z życia. Gdy cofam się w czasie i przypominam sobie sposób mojego odżywiania, to nie mieści mi się to w głowie. Jakim cudem mogłem jeść kilka razy dziennie, dzień w dzień to samo? Dziś tylko myśląc o tym mam obrzydzenie, ale wtedy nie liczyło się dla mnie nic po za dietą, treningiem i formą.
Wczoraj naszło mnie na wspominki i przeglądanie starych zdjęć. Trafiając na te zastanawiam się co mną wtedy kierowało. Na pewno tego nie żałuję, ale chyba dobrze się stało że udało mi się z tego wyrwać i zobaczyć inne ważne rzeczy w moim życiu.
Wydźwięk może trochę pseudo motywacyjny, ale chcę odsłaniać nowym osobom moją przeszłość, i wiem że nie tylko ja goniłem za wiecznie idealną formą.
Jakie z tego wnioski?
Ten temat jeszcze powróci 🙏
#fit #fitness #bodybuilding #powerlifting #gym #motivation #diet #me #personaltrainer #lifestyle #food #wk #kfd #abs #trainhard #gymtime #tbt #teamkokos
Read more
Wstyd przyznać, ale po całonocnym montażu, obudziłam się o 17:30 i właściwie dopiero teraz zaczynam ...
Media Removed
Wstyd przyznać, ale po całonocnym montażu, obudziłam się o 17:30 i właściwie dopiero teraz zaczynam swój dzień Za to w niedzielę o 10:00 mam nadzieję, że wpadniecie na kanał obejrzeć nowy odcinek z podsumowaniem roku, ale i o moich kolejnych celach. Już teraz zdradzę Wam najważniejsze ... Wstyd przyznać, ale po całonocnym montażu, obudziłam się o 17:30 i właściwie dopiero teraz zaczynam swój dzień 🙈 Za to w niedzielę o 10:00 mam nadzieję, że wpadniecie na kanał obejrzeć nowy odcinek z podsumowaniem roku, ale i o moich kolejnych celach. Już teraz zdradzę Wam najważniejsze postanowienie- szczęście. Nie chcę go zdobywać, dążyć do niego i traktować jako cel. Chcę je przeżywać w każdym dniu i w czasie teraźniejszym. W całej pogoni za sylwetką i kolejnymi kilogramami na sztandze mimo przyjemności z samego procesu, czułam, że prawdziwie szczęśliwa będę gdy „wystartuję w zawodach” „będę mieć na wadze 5 z przodu” „wycisnę 50kg”. Dni leciały, wbrew pozorom żaden osiągnięty cel nie dawał mi wcześniej założonego szczęścia, ego wciąż podwyższało poprzeczkę. Przepraszam za patetyczną gadkę, ale właśnie to jest mój główny cel na ten rok- przeżywanie szczęścia każdego dnia, bez rozpamiętywania przeszłości, czy ciągłego myślenia o przyszłości ❤️
Read more
Dobra, mam tu cholernie głupią minę, ale kto ma normalną, gdy się kręci? Całkowicie wyzdrowiałam ...
Media Removed
Dobra, mam tu cholernie głupią minę, ale kto ma normalną, gdy się kręci? Całkowicie wyzdrowiałam i mam dzisiaj super dzień. Mam nadzieję, że pamiętacie o ćwiczeniu wdzięczności! Bardzo ważne jest, by pielęgnować w sobie poczucie wdzięczności za to, co się ma. Moje małe radości z dzisiaj ️ ... Dobra, mam tu cholernie głupią minę, ale kto ma normalną, gdy się kręci? Całkowicie wyzdrowiałam i mam dzisiaj super dzień. Mam nadzieję, że pamiętacie o ćwiczeniu wdzięczności! Bardzo ważne jest, by pielęgnować w sobie poczucie wdzięczności za to, co się ma. Moje małe radości z dzisiaj
⭐️ pyszny #serniczek ⭐️ idealna pogoda ⭐️100% rzeczy z listy zadań odhaczone ⭐️ moja monstera wypuściła nowy liść
Głupie? Błahe? Może się tak wydawać, ale codziennie spisywanie (lub wymienianie w głowie) takich rzeczy daje według badań przeogromne korzyści dla zdrowia psychicznego. Szczegóły i linki do badań podpinam na swipe-up. A sukienka o którą pytacie na stories jest z polskiej marki @lemoniadepl - na hasło ANIA jest 10% rabatu. Wrzosowe #szpilki z #reneeshoes - kiedyś z nimi współpracowałam, ale #buty lubię nadal.
PS. Śliczna ta Polska, co? #Politechnika to mój ulubiony budynek w #Warszawa :) #warsawgirl #stolica #architecture #bloglovinfashion #styleblogger #styleoftheday #sukienka #100dnibezspodni #highheels #legs #warsaw #reneegirls #sobota
Read more
Cześć, nie ważne czy zajmujesz się teraz polowaniem na czarownice, strzelaniem z procy, dłubaniem ...
Media Removed
Cześć, nie ważne czy zajmujesz się teraz polowaniem na czarownice, strzelaniem z procy, dłubaniem w nosie a może poszukiwaniami zaginionej brody Merlina warto zrobić sobie przerwę na BANOFFEE w czekoladowej kołderce z karmelu i cytrynową żelką oraz LEMON CURD z karmelizowanymi ... Cześć,
nie ważne czy zajmujesz się teraz polowaniem na czarownice, strzelaniem z procy, dłubaniem w nosie a może poszukiwaniami zaginionej brody Merlina warto zrobić sobie przerwę na 💚 BANOFFEE w czekoladowej kołderce z karmelu i cytrynową żelką oraz 💚 LEMON CURD z karmelizowanymi gruszkami i tajemniczymi chrupkami z kokosa. Po wszystkim możecie wrócić do swoich codziennych aktywności z gwarancją pomyślności.
Piątka!🖐🏻 #vegan #veganfriendly #weganizm #glutenfree #cake #vegancake #instacake #pastry #veganpastry #banoffee #banana #dates #chocolate #lemon #lemoncurd #pears #coconut #crisps #bakersgonnabake #makecakenotwar✌️
Read more
Nigdy nie biorę udziału w żadnych konkursach, ale tego nie mogłam sobie odpuścić, bo #efektburzy ...
Media Removed
Nigdy nie biorę udziału w żadnych konkursach, ale tego nie mogłam sobie odpuścić, bo #efektburzy dosięgnął mnie już dawno dzięki @agaburza odkryłam wiele wspaniałych kosmetyków kolorowych, ale przede wszystkim kosmetyków do pielęgnacji cery. Ciężko wybrać jeden kosmetyk ponieważ ... Nigdy nie biorę udziału w żadnych konkursach, ale tego nie mogłam sobie odpuścić, bo #efektburzy dosięgnął mnie już dawno 🙈dzięki @agaburza odkryłam wiele wspaniałych kosmetyków kolorowych, ale przede wszystkim kosmetyków do pielęgnacji cery. Ciężko wybrać jeden kosmetyk ponieważ u właścicielek skór tłustych i porowatych najlepiej sprawdza się layering czyli wieloetapowa pielęgnacja skóry, gdzie każdy starannie dobrany kosmetyk ma znaczący wpływ na jej kondycję. Jeżeli jednak mam wybierać, numerem jeden jest Cicapair Dr. Jarta, który posiada filtr mineralny - niezbędny przy regularnym stosowaniu kosmetyków do eksfoliacji, czy też kwasów w gabinecie. Krem ten, w składzie zawiera wąkrotek azjatycki, który działa przeciwzapalnie, kojąco, łagodzi zaczerwienienia. Skórom tłustym ciężko dobrać krem, który dobrze współgra z makijażem, ale ten spełnia moje oczekiwania! Buzia prezentuje się świetnie nawet bez make-upu, gdyż podczas nakładania zmienia swoją barwę z zielonej na beżową 💚 gdy przesunięcie w 👉zobaczycie pozostałe produkty. Części z nich nie ma na zdjęciu. Muszę przyznać, że w naszym domu nie tylko ja jestem „zakładnikiem Burzy”, moja druga połówka ma również pokaźną kolekcję, jednakże nie posiadam praw autorskich na jej publikowanie 😅 szepnę tylko, że uwielbia sesderme oraz Paula’s Choice. Na ostatnim zdjęciu widać lektury, dzięki którym zaczęłam zgłębiać swoją wiedzę, odkryłam swoją nową pasję i chciałabym jeszcze bardziej pogłębiać ją w przyszłości. Przy okazji chcę podziękować Pani Agnieszce za to, że dzięki Niej trafiłam do @skin__concept a konkretnie do Ani, która dba o moją skórę. 💙 dzięki dwóm wspaniałym kobietom moja skóra zmieniła się o 180 stopni! Wielkie dzięki! #skinfreak #skincare #cosmetology #cosmetics #theordinary #origins #drjart #pixi #rosewater #makemebio #dobreskłady #givenchy #hudabeauty #eyeko #becca #sephora #skinoren #nimueskintechnology #arkana #caudalie #minus417
Read more
"Kler". Najnowszy film pana Smarzowskiego który w mojej opinii wyrządzi więcej złego, niż dobrego. Smarzowski w zajawce do filmu pisze, iż jest oburzony tym, że Kościół chroni z zaciekłością godną większej sprawy wszelkiego rodzaju dewiantów i pedofilia jest tu najbardziej krzyczącym ... "Kler". Najnowszy film pana Smarzowskiego który w mojej opinii wyrządzi więcej złego, niż dobrego. Smarzowski w zajawce do filmu pisze, iż jest oburzony tym, że Kościół chroni z zaciekłością godną większej sprawy wszelkiego rodzaju dewiantów i pedofilia jest tu najbardziej krzyczącym przykładem. Myślę jednak, że cele Smarzowskiego są trochę inne i mniej szlachetne. Opisuje On zjawisko obrzydliwe nie próbując dociec skąd to się wzięło i kto za tym stoi. Pedofilia nie jest specjalnością Kościoła katolickiego i dotyczy ludzi wszelkich opcji i poglądów. Jest więc zjawiskiem o wiele bardziej szerokim. I nie chcę tu bynajmniej bronić katolickiego kleru o którym nie mam najlepszej opinii. Ale ten moment w jakim pojawia się ów film i towarzyszące mu okoliczności z pewnością nie jest przypadkowy. Oaza stabilności jaką jest Polska powoli zapada się w otchłań szaleństwa - nad czym ubolewam. Co jakiś czas pojawiają się ślady, że sieć pedofilska jak najbardziej istnieje i podejście kościoła katolickiego niekoniecznie jest takie jakie mamy na myśli. Oczywiście obrzydliwość tego typu działalności nie podlega żadnej dyskusji ale dziwaczna postawa kościoła i ukrywanie tego typu działań pod pozorem tajemnicy pontyfikalnej sugeruje, że wiedza na temat tej sieci służy być może (bo jest to czysta spekulacja) do celów politycznych i jako narzędzie nacisku w postaci szantażu. Czy Kościół katolicki jest w stanie rozprawić się z różnymi aberracjami w swoich szeregach z pedofilią na czele?
Mark Twain kiedyś powiedział, że "Każdy jest księżycem i ma swoją ciemną stronę, której nikomu nie pokazuje" 🌚

Tak, czy owak obejrzę ✌🏼
___

#Kler #ArkadiuszJakubik #RobertWięckiewicz #JoannaKulig #WojciechSmarzowski #WojtekSmarzowski #Smarzowski #kościół #church #zwiastun #zapowiedź #trailer #Polska #film #kino #movie #cinema #opinia #recenzja #OFilmachDlaSportu #kinopolskie #premiera #goodvibesonly
Read more
Pamiętacie ten odcinek Przyjaciół, w którym Phoebe i Rachel razem biegają? A raczej próbują razem ...
Media Removed
Pamiętacie ten odcinek Przyjaciół, w którym Phoebe i Rachel razem biegają? A raczej próbują razem biegać i totalnie im to nie wychodzi, bo Pheebs biega jak szalona, macha niekoordynowanie rękami i nogami, w niczym nie przypominając profesjonalnych biegaczy. Potem tłumaczy, że biega ... Pamiętacie ten odcinek Przyjaciół, w którym Phoebe i Rachel razem biegają? A raczej próbują razem biegać i totalnie im to nie wychodzi, bo Pheebs biega jak szalona, macha niekoordynowanie rękami i nogami, w niczym nie przypominając profesjonalnych biegaczy. Potem tłumaczy, że biega tak, bo celebruje radość z tej czynności.
Jedna sprawa jest taka, że biegam tak jak Phoebe, bo jestem pokraką 😂🙉😬... a druga jest taka, że takie czerpanie radości z najmniejszych rzeczy to jest głównie domena dzieci. Dzieciaki są niekwestionowanymi mistrzami w tej dziedzinie.
Mamo, jobać: samojot, jobak, kfiatek, kawałek starej kupy kota... Jak jedzenie jest niedobre, to usłyszymy, że „fuj ble nie ciem”. Jeśli jest dobre, to dostaniemy sygnał „omniom niom pyśneeee”. I wtedy je się całym sobą - tak jak ten rosół z makaronem ze zdjęcia.

Dziecko zjeżdża czterdzieści razy pod rząd ze zjeżdżalni i za każdym razem piszczy z radości. Nie analizuje, czy wypada, czy to aby na pewno odpowiednio poważna sprawa, żeby się tak cieszyć, po prostu rechocze w najlepsze, bo przez ślizg serce bije na moment mocniej, a włosy unoszą się od wiatru. I to jest warte wielkiej radości.

Moja babcia mówi, że dzieci mają wszystko w jednym woreczku: radość, smutek, złość, ekscytację, strach. Łatwo przechodzą między stanami, jak błyskawica. Ale dzięki temu, dziecku niewiele trzeba, żeby chichrało się jak mały szajbus. Dzisiaj na przykład Adaś padł ze śmiechu, bo tata polował na owocówki ze ścierą 👶🏼😅😇. I wiecie co jest najlepsze? To wszystko jest szczere. Nie ma udawania. Dziecko nie śmieje się z grzeczności, bo tego wymaga sytuacja, nie śmieje się, żeby komuś było miło. Jeśli się śmieje, to dlatego że jakaś na maksa prosta rzecz (jak lody) albo czynność (jak jedzenie makaronu) daje mu radość. Jest szczęśliwe!

Nieźle nie? Gdyby każdy nauczył się tak naprawdę, naprawdę celebrować małe radości, to bylibyśmy dużo bardziej szczęśliwi 👌🏻. #babyboy #myhappiness #happybaby #myboy #littlehappythings #mojewszystko #jestembojestes
Read more
8 rano, miałem ponad 40 nieodebranych połączeń, dziesiątki smsow i wiadomości. Wczoraj w biurze ...
Media Removed
8 rano, miałem ponad 40 nieodebranych połączeń, dziesiątki smsow i wiadomości. Wczoraj w biurze zastanawialiśmy się, czy u Ricka wszystko dobrze. Mówiłem, że muszę się do niego odezwać, bo przez odległość i brak czasu nie mieliśmy ostatnio kontaktu. Ponad 2 lata wspólnej przygody, ... 8 rano, miałem ponad 40 nieodebranych połączeń, dziesiątki smsow i wiadomości. Wczoraj w biurze zastanawialiśmy się, czy u Ricka wszystko dobrze. Mówiłem, że muszę się do niego odezwać, bo przez odległość i brak czasu nie mieliśmy ostatnio kontaktu.

Ponad 2 lata wspólnej przygody, wiele udanych projektów i świetna zawodowo-prywatna relacja.
Ikoniczny człowiek, dobra osoba, która nikomu nie chciała zrobić krzywdy, robiła ją tylko sobie.
To z nim zacząłem poważna przygodę z show-biznesem ponad 8 lat temu, to przy nim zostałem rzucony na głęboka wodę, która razem przeszliśmy mimo wszystko bardzo spokojnie.
Rick, pamietam naszą pierwszą rozmowę, potem wiele kolejnych i te wszystkie dziwne historie, których nigdy nie zapomnę.
Pod swoją wytatuowaną skóra chowałeś wiele problemów, które pokazywałeś swoim wyglądem. Uzewnętrzniles się całemu światu, w ten sposób walczyłeś ze sobą. Ze soba, swoją chorobą i ludźmi.
Byłeś osobą kochana przez tłumy. Nie tylko przez to, że „byłeś dziwakiem”. Ty po prostu miałeś energię, którą ludzie kochali.
Taka mała tajemnica, o której chyba wie niewiele osób- to ja poznałem Cię z Twoja dziewczyną i pamietam widok jak leżeliście na kacu na planie klipu Honoraty. Mimo zmęczenia byłeś profesjonalistą. Uwielbiałem ten luz i spontaniczność.
Pamiętam jak od 6 rano musiałem Cię szukać po klubach i barach, bo wyszedłeś wieczorem na miasto, mając rano nagrania programu porannego, na które ostatecznie nie dotarłeś. Wróciłeś z imprezy po 14. Ale Ty taki właśnie byłeś i nikt nigdy nie mógł Cię zmienić. Chciałeś być zawsze sobą.
Pamietam nasze wspólne wyjście do studia tatuażu. Byłem przerażony. Ty się położyłeś, chwilę się zastanowiłeś, gdzie masz jeszcze miejsce i wydziarałeś sobie robaka. Na stopie, bo tylko tam się mieścił.
Przy tej okazji ciężko nie wspomnieć o ważnej rzeczy jaką są problemy z zaburzeniami psychicznymi, depresjami. Wielu z nas je ma, wielu je ukrywa i wielu tak jak Rick ucieka od pomocy idąc w inne, „lepsze” rozrywki. Dbajcie o siebie i bliskich- zastanówcie się czy wszystko u nich ok. Rozmawiajmy. Idąc słowami Gagi o Ricku „We must save each other”. Do zobaczenia, Przyjacielu!

f. M.Stankiewicz
#ZombieBoy #RickGenest
Read more
O tym, że wiosną 2017 roku spędziłam z Matim 2 tygodnie w szpitalu przyznałam się dopiero po roku, ...
Media Removed
O tym, że wiosną 2017 roku spędziłam z Matim 2 tygodnie w szpitalu przyznałam się dopiero po roku, podczas jednego z lajwów na IG. Trafiliśmy tam z podejrzeniem strasznej choroby… Dzisiaj mam ważny powód, żeby Wam o tym opowiedzieć ️ — To był zdecydowanie jeden z tych momentów, w których ... O tym, że wiosną 2017 roku spędziłam z Matim 2 tygodnie w szpitalu przyznałam się dopiero po roku, podczas jednego z lajwów na IG. Trafiliśmy tam z podejrzeniem strasznej choroby… Dzisiaj mam ważny powód, żeby Wam o tym opowiedzieć ❤️

To był zdecydowanie jeden z tych momentów, w których bycie blogerką bardzo mnie uwierało, bo to jeszcze były czasy, w których byłam obecna na socialach właściwie codziennie, więc mój nagły brak budził wielkie zainteresowanie. Do tego musiałam się tłumaczyć partnerom z tego co się ze mną dzieje a ja chciałam w tym czasie być tylko z moim dzieckiem. Nigdy nie czułam takiej potrzeby nierozerwalności z Matim… chyba mogłabym ją porównać do pierwszych chwil po narodzinach dziecka, kiedy zabierają je od młodej mamy na badania a ona czuje, że ktoś rozrywa jej serce. Coś w tym stylu tylko, że tu dochodzi niesamowity strach, który trawi Cię od środka, ale na zewnątrz musisz być twarda, żeby Twoje dziecko czuło się bezpiecznie…

Resztę mojej opowieści doczytacie na blogu (link w bio @bakusiowo.pl 🌸)

PS. Macie takie doświadczenia na koncie, czy udało się Wam przed nimi uchronić❓

#instamatki #instamateczki #mamalife #coffeeholic #matka #instamatka #instamamusie #mojewszystko #jestembojestes
Read more
Athena <span class="emoji emoji2693"></span>️ | tak naprawdę to chciałem wstawić inne zdjęcie... parawany... miało być śmieszkowanie, ...
Media Removed
Athena ️ | tak naprawdę to chciałem wstawić inne zdjęcie... parawany... miało być śmieszkowanie, ale jak to w życiu bywa zmieniłem zdanie, bo jaka to sztuka śmiać się z czyjejś głupoty. I wcale nie chodzi o to, że każdy ma prawo postawić sobie parawan i pokazać swoją przestrzeń i że poprzez ... Athena ⚓️ | tak naprawdę to chciałem wstawić inne zdjęcie... parawany... miało być śmieszkowanie, ale jak to w życiu bywa zmieniłem zdanie, bo jaka to sztuka śmiać się z czyjejś głupoty. I wcale nie chodzi o to, że każdy ma prawo postawić sobie parawan i pokazać swoją przestrzeń i że poprzez szyderę trzeba to napiętnować. Nie. Wszystko trzeba robić z rozsądkiem. Każda akcja wywołuje reakcję. Moja pani profesor od niemieckiego z liceum wbiła mi do głowy coś oczywistego. W przyrodzie nic nie ginie, najwyżej zmienia swoją postać. Pani Maria była jednakowoż mądrą, co wymagającą kobietą. Chciałbym móc wykorzystać te wszystkie mądrości z przeszłości i nie popełniać ciągle tych samych błędów. No ale w sumie, gdybym pewnych błędów nie popełnił, niczego bym się nie nauczył. Pewne błędy popełnia się świadomie bez względu na konsekwencje, bo jest to po prostu przyjemne. Dziś będą lody 😉 #guiltypleasure #weroampoland #artystycznapodroz #shotoniphone
Read more
W każdą środę pokazujemy Wam stolicę z wysoka w serii #nowawarszawa_zdrona <span class="emoji emoji2708"></span>️ Dzisiaj naszym pilotem ...
Media Removed
W każdą środę pokazujemy Wam stolicę z wysoka w serii #nowawarszawa_zdrona ️ Dzisiaj naszym pilotem jest Andrzej Szewczyk @szewocom:️"Wyciskarka do cytrusów, Makabryła, Kloc - architekturę Świątyni Opatrzności Bożej naprawdę trudno obronić. Wśród czteropiętrowych osiedli ... W każdą środę pokazujemy Wam stolicę z wysoka w serii #nowawarszawa_zdrona ✈️ Dzisiaj naszym pilotem jest Andrzej Szewczyk @szewocom:➡️"Wyciskarka do cytrusów, Makabryła, Kloc - architekturę Świątyni Opatrzności
Bożej naprawdę trudno obronić. Wśród czteropiętrowych osiedli budynek przytłacza. Spróbowałem spojrzeć na kościół z perspektywy, w której nie widać tej góry betonu. Po więcej zapraszam do siebie."⬅️
#nowawarszawa 📸 #cityview #Warszawa #Warsaw #Варшава #Warschau #Polska #Poland #Polen #Польша #polonia #Europa #Europe #Европа #architektura #miasto #budynek #sierpień #lato #wakacje #dron #drone #środa #wilanów #miasteczkowilanow #panorama #kościół #świątynia #niebo
Read more
<span class="emoji emoji1f539"></span>MENU NA PIĄTEK: „Zabójczy Pocisk. Polska Krew” <span class="emoji emoji1f539"></span>CENA ZA ZESTAW: Obejmuje 15 propozycji dań do ...
Media Removed
MENU NA PIĄTEK: „Zabójczy Pocisk. Polska Krew” CENA ZA ZESTAW: Obejmuje 15 propozycji dań do wyboru, wszystkie polskiej produkcji w oparciu o receptury z kryminalnych spraw. Biorąc cały zestaw, wspieracie @soswioskidzieciece SKŁADNIKI: Dużo krwi, uboju, koktajli aromatów ... 🔹MENU NA PIĄTEK: „Zabójczy Pocisk. Polska Krew”
🔹CENA ZA ZESTAW: Obejmuje 15 propozycji dań do wyboru, wszystkie polskiej produkcji w oparciu o receptury z kryminalnych spraw. Biorąc cały zestaw, wspieracie @soswioskidzieciece
🔹SKŁADNIKI: Dużo krwi, uboju, koktajli aromatów i esencji prosto z serca. Jedne mogą wywołać problemy gastryczne, inne mogą stanąć w gardle jak uporczywa ość, ale są i takie, od których Wasze kubki smakowe zwariują. Wierzymy, że każdy znajdzie tu dla siebie odrobinę pieszczot podniebienia.
🔹PRZYSTAWKA: „Kimkolwiek jesteś” Kimkolwiek byście nie byli, to ta przekąska zaserwowana przez @alekrogozinski , Was miło zaskoczy. Zgrabnie i bez zbytniego używania zębów, wślizgnie się w Was i zostawi przyjemny posmak w ustach. Idealna na rozpoczęcie, doskonała na szybko, skomponowana bez przesadnej ekstrawagancji. Idealna, aby wywołać uśmiech już na początku uczty.
🔹PIERWSZE DANIE: „Czerwona Mgła” to bogata w składniki zupa z rosyjsko-polskim rodowodem. Można się w niej zakochać ze względu na zawarte wysublimowane składniki, momenty zaskoczenia, a z ostatnią łyżeczką wyzwala upragnione spełnienie. Będziecie mieli ochotę, jeszcze nie raz posmakować kunsztu @bochuskrzysztof
🔹DRUGIE DANE: „Pan od roweru” To jest nasze popisowe danie. Krwisty stek ociekający kreatywnością, z nutą dynamizmu, wychodzący poza ramy wszelkich dotychczasowych przepisów. Mistrz @maxczornyj nigdy nie zawodzi, a tym daniem udowodnił, że nawet przy tak na pozór prostym posiłku potrafi rozkochać klientów na nowo.
🔹DESER: „Styczna” słodko-gorzki finał naszej uczty, pomimo że to deser nie obyło się bez ofiar i w dodatku przyrządzana na opak, by jeszcze bardziej zachwycić Wasze nienasycone brzuchy. @bartosz_szczygielski zawsze zaskakuje i jest nieprzewidywalny w swoich działaniach. Dlatego jego desery zawsze smakują jak wspomnienie gorącego romansu z przymrużeniem oka.
🔹🔹🔹
#zabójczypociskpolskakrew #maxczornyj #bartoszszczygielski #krzysztofbochus #alekrogoziński #opowiadania #bookaddict #bookstagramfeature #bookishgirl #książki #dobraksiazka #czytaniejestsexy #bookstagrampl #kochamczytac #zdjeciedlaksiazki #dobraksiazka #books4life #zacieszblog #czytamwszędzie #bookreader
Read more
Drugi rok działania za nami. Przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych i trudnych chwil. Udało nam się ...
Media Removed
Drugi rok działania za nami. Przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych i trudnych chwil. Udało nam się utworzyć "Fundację Południe" i za jej pomocą zorganizować międzynarodowy Poznan Tango Salon Festival przy współpracy z Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Gościliśmy trójkę wspaniałych ... Drugi rok działania za nami.
Przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych i trudnych chwil.
Udało nam się utworzyć "Fundację Południe" i za jej pomocą zorganizować międzynarodowy Poznan Tango Salon Festival przy współpracy z Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
Gościliśmy trójkę wspaniałych tancerzy z Argentyny.
Niektórzy zostali mężami,
inni ojcami,
a Południe będzie miało siostrę-
Północ AutoSauna i będzie ona sauną obwoźną.

Powstaliśmy dzięki własnemu szaleństwu, ale jesteśmy tu dzięki Wam i temu, że chce się Wam przychodzić, jeść i tańczyć.
Serdecznie Was zapraszamy do wizyty w naszych skromnych progach i dzielenia radości z nami. Szykujemy coś wyjątkowego do jedzenia.
Roboczy jadłospis urodzinowy:
1. Zupa z wołowiną
2. Zupa jarska lub rybna
--------
3. Danie jarskie
4. Empanady
5. Wołowina
6. Wołowina
7. Wołowina
--------
8. Gorące ciasto czekoladowe z naszymi lodami
9. Klasiczny czoklet

Znajomych i nieznajomych prosimy o telefoniczną rezerwacyję
tel. 608 54 30 54
Do zobaczenia!
kucharz i kelnerz
Syl i Dan

#kuchnia #tango #stek #empanady #pasta #knajpa #mickiewicza #jezyce #jeżyce #poznan #poznań #tangoargentino #milonga #sobota
Read more
Historia pewnej torebki. Dostałam od was dziesiątki wiadomości z zapytaniem jak to się stało, ...
Media Removed
Historia pewnej torebki. Dostałam od was dziesiątki wiadomości z zapytaniem jak to się stało, ze stałam się posiadaczka @chylak.bags kilka miesięcy temu wraz z siostra zapisaliśmy się na listę oczekujących. Ja nawet o tym zapomniałam, ale pierwotny prezent urodzinowy od rodziny mi ... Historia pewnej torebki. Dostałam od was dziesiątki wiadomości z zapytaniem jak to się stało, ze stałam się posiadaczka @chylak.bags kilka miesięcy temu wraz z siostra zapisaliśmy się na listę oczekujących. Ja nawet o tym zapomniałam, ale pierwotny prezent urodzinowy od rodziny mi o tym fakcie przypomniał. Dostałam etui na telefon właśnie z tej marki, ale rodzinka pomyliła model mojego iphona i musiałyśmy go odesłać. Przeglądać stronę, na której są aktualnie dostępne tylko niektóre akcesoria (podobał mi się tez breloczek) stwierdziłam, ze wole poczekać na torebkę. Dwa dni potem przyszedł mail, ze jest i wczoraj kurier przyniósł pudełeczko. Przyglądam jej się dobrze, bo niestety nie jest to możliwe nawet w ich butiku w Warszawie. Jest pojemna (jak na ten rozmiar) i praktyczna, ma piękne wykończenie i fakturę. Ładnie leży pod pachą, ale by nosić ja w pasie muszę trochę zrzucić brzucha. Dostałam tez wiele wiadomości od Was/użytkowniczek Chylakow i zdecydowana większość jest nimi oczarowana. Nie rysują się, są ponadczasowe i #madeinpoland Więcej Wam opowiem przy okazji filmu z zakupami. Miłego dnia, ja zaczynam się pakować
Read more
Ciepła, słońca, uśmiechu, miłości, mniej zmartwień i więcej radości z małych rzeczy! Tego Wam ...
Media Removed
Ciepła, słońca, uśmiechu, miłości, mniej zmartwień i więcej radości z małych rzeczy! Tego Wam życzę :* Mi w te Święta nie brakuje niczego ️ może zabraknąć tylko pierogów ale z tym jakoś sobie poradzę 🏼‍🏻 📸 one&only @wolisphoto Ciepła, słońca, uśmiechu, miłości, mniej zmartwień i więcej radości z małych rzeczy! Tego Wam życzę :* Mi w te Święta nie brakuje niczego ❤️ może zabraknąć tylko pierogów ale z tym jakoś sobie poradzę 👩🏼‍🍳🎅🏻
📸 one&only @wolisphoto ❤️
<span class="emoji emoji1f385"></span>HO HO HO <span class="emoji emoji1f385"></span> Gotowi już, bo Mikołaj już do Was jedzie na swojej nowej Pantherze od @apcopl <span class="emoji emoji2764"></span> Mikołaj ...
Media Removed
HO HO HO Gotowi już, bo Mikołaj już do Was jedzie na swojej nowej Pantherze od @apcopl Mikołaj zadowolony, bo tak szybkiej bryki jeszcze nie miał na te święta. A więc Kochani obserwatorzy nakolkach.com W imieniu całej trójcy, chciałabym z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzyć ... 🎅HO HO HO 🎅

Gotowi już, bo Mikołaj już do Was jedzie na swojej nowej Pantherze od @apcopl ❤
Mikołaj zadowolony, bo tak szybkiej bryki jeszcze nie miał na te święta.
A więc Kochani obserwatorzy nakolkach.com 🎄
W imieniu całej trójcy, chciałabym z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzyć Wam dużo zdrowia.
Jego nie można kupić, dostać na bazarku, lecz trzeba o nie mocno dbać i pielęgnować. Bo jak jest zdrowie to jesteśmy wstanie o wszystko inne zawalczyć❄️
Uśmiechu, radości z tych dużych jak i też malutkich chwil, pogody ducha, cierpliwości, bycia sobą i znalezienia sposobu na zwolnienie w tym dzisiejszym świecie.
i śniegu na te święta ❤ 🎄🎄🎄Wesołych Świąt 🎄🎄🎄
Read more
On wrócił ...z nową płytą! <span class="emoji emoji2764"></span>️ Zapraszam na zapowiedź rozmowy z @czeslaw_spiewa_official <span class="emoji emoji2764"></span>️ Ile ...
Media Removed
On wrócił ...z nową płytą! ️ Zapraszam na zapowiedź rozmowy z @czeslaw_spiewa_official ️ Ile znacie osób, które tak wspaniale i skromnie potrafią powiedzieć o drugiej osobie, partnerze czy żonie, tak jak mówi Czesław? Wywiad w niedzielę zaskoczy, a teraz zobacz zapowiedź! Link w bio! ... On wrócił ...z nową płytą! ❤️ Zapraszam na zapowiedź rozmowy z @czeslaw_spiewa_official ❤️ Ile znacie osób, które tak wspaniale i skromnie potrafią powiedzieć o drugiej osobie, partnerze czy żonie, tak jak mówi Czesław? Wywiad w niedzielę zaskoczy, a teraz zobacz zapowiedź! Link w bio! #mozil #grajkowieprzyszłości
Read more
Kościół z XII wieku, zbudowany bez jednego gwoździa i przeniesiony w całości do Karpacza z Norwegii ...
Media Removed
Kościół z XII wieku, zbudowany bez jednego gwoździa i przeniesiony w całości do Karpacza z Norwegii 🤔. #swiatyniawang #swiatyniawikingow #karpacz #jakonitozrobili 🏔🏛 Kościół z XII wieku, zbudowany bez jednego gwoździa i przeniesiony w całości do Karpacza z Norwegii 😳🤔. #swiatyniawang #swiatyniawikingow #karpacz #jakonitozrobili 🏔🏛
Ładny kwadrat z poezji, w większości mojej, po części z lepszej. Na @grupa.MULTImedia
Media Removed
Ładny kwadrat z poezji, w większości mojej, po części z lepszej. Na @grupa.MULTImedia Ładny kwadrat z poezji, w większości mojej, po części z lepszej. Na @grupa.MULTImedia
Zdjęcie, które w 2018 zdobyło najwięcej Waszych „<span class="emoji emoji2764"></span>️” . Na blogu podsumowałam dla Was, ale przede ...
Media Removed
Zdjęcie, które w 2018 zdobyło najwięcej Waszych „️” . Na blogu podsumowałam dla Was, ale przede wszystkim dla siebie cały poprzedni rok. Dzięki temu go doceniłam i diametralnie zmieniłam o nim zdanie! . 2019 też musi być dobry ️ na starcie zdecydowałam się nie przedłużać długofalowej ... Zdjęcie, które w 2018 zdobyło najwięcej Waszych „❤️”
.
Na blogu podsumowałam dla Was, ale przede wszystkim dla siebie cały poprzedni rok. Dzięki temu go doceniłam i diametralnie zmieniłam o nim zdanie!
.
2019 też musi być dobry ❤️ na starcie zdecydowałam się nie przedłużać długofalowej współpracy z jedną z firm (głównie ze względu na Was), dzisiaj załatwiałam masę spraw związanych z naszym 🏠, a już za dwa dni będę świętować 3. urodziny mojej firmy 🎉 z pewnością z tej okazji pojawi się jakaś promocja na pakiety żywieniowe i treningowe😎
.
Dobra! To teraz Wy się pochwalcie jakie jest Wasze najlepsze wspomnienie związane z ubiegłym rokiem?
Read more
Mieszkamy tu dwa lata i wreszcie sprawiliśmy sobie przyzwoite (za to nieprzyzwoicie tanie <span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f4aa"></span>🏼) ...
Media Removed
Mieszkamy tu dwa lata i wreszcie sprawiliśmy sobie przyzwoite (za to nieprzyzwoicie tanie 🏼) meble na balkon i z tą chwilą nasze życie uzyskało nową jakość ! Słuchajcie, wczoraj zapytałam Was o to, co drażni Was w instagramie, celowo bez żadnego komentarza z mojej strony i widzę, że ... Mieszkamy tu dwa lata i wreszcie sprawiliśmy sobie przyzwoite (za to nieprzyzwoicie tanie 😂😂💪🏼) meble na balkon i z tą chwilą nasze życie uzyskało nową jakość 😁😁! Słuchajcie, wczoraj zapytałam Was o to, co drażni Was w instagramie, celowo bez żadnego komentarza z mojej strony i widzę, że wszystkie myślimy podobnie. Wszystkich nas drażnią REKLAMY, ale takie nachalne, wszędobylskie, kretyńskie. Mówi się, że „śmieje się jak głupi do sera” - No to cały Instagram śmieje się jak głupi do szamponu/kremu/krakersów/jogurtu/wafelków i Bóg jeszcze wie do czego. To jest tak idiotyczne, tak żenujące, na tak niskim poziomie, że ja wysiadam. Myślałam nad tym już od dawna. Ci z Was, którzy obserwują mnie już od jakiegoś czasu to na pewno widzą - reklama na moim instagramie zdarza się raz na ruski rok. Uważam, że profile, na których na każdym zdjęciu jest ulokowany produkt, to patola internetu. To jest idealny przykład jak NIE dotrzeć do wartościowych ludzi, którzy nie są tępymi owieczkami i którzy nie polecą na inscenizowane scenki ku czci odżywki do włosów. Dlatego podjęłam decyzję, że odcinam się od przyjmowania jakichkolwiek ofert reklamy na instagramie. To medium nie będzie u mnie jakimkolwiek źródłem zarobku. Większe, przemyślane, wartościowe akcje na blogu - jasne. Ale chcę, żeby mój Instagram był tylko mój, nie chcę, żebyście miały namieszane w głowach. Po prostu wystarczy. Rzygam tym. Rzygam inscenizacją rzeczywistości, nachalnym lokowaniem maszynki do golenia w krzaczkach pomidorów, czy cholerę jedna wie gdzie jeszcze. KOCHAM piękne zdjęcia, uwielbiam estetyczną obróbkę, cudowne kadry, łapanie idealnych momentów. Ale bez tego całego szitu, tych batoników i pasty do zębów. Wystarczy już 🙋🏻‍♀️. #mychilloutroom #fridaythoughts #enoughisenough
Read more
TRUDNOŚCI Z ODDYCHANIEM. Jestem dopiero na początku 2 trymestru ciąży, ale muszę przyznać, że ...
Media Removed
TRUDNOŚCI Z ODDYCHANIEM. Jestem dopiero na początku 2 trymestru ciąży, ale muszę przyznać, że czasami mam już trudności z oddychaniem - w dodatku nie od wczoraj, ale od kilku tygodni. Bywają dni, że szybko się męczę, mam płytki oddech lub zadyszkę. Mam też brak tchu przy wysiłku, a nawet ... TRUDNOŚCI Z ODDYCHANIEM. Jestem dopiero na początku 2 trymestru ciąży, ale muszę przyznać, że czasami mam już trudności z oddychaniem - w dodatku nie od wczoraj, ale od kilku tygodni. Bywają dni, że szybko się męczę, mam płytki oddech lub zadyszkę. Mam też brak tchu przy wysiłku, a nawet podczas zwykłej rozmowy! 😳 Trudności z oddychaniem najczęściej dotyczą kobiet w 3 trymestrze ciąży, ale mnie dopadło już teraz - być może z powodu lata... ☀️ Wiesz jaka jest przyczyna trudności z oddychaniem w ciąży? Dowiedziałam się, że pod koniec ciąży (a w moim przypadku już teraz) rosnące dziecko zaczyna naciskać na przeponę, a to utrudnia oddychanie. Dolegliwość często zanika na miesiąc przed porodem - w wyniku obniżania się brzuszka. Trudności z oddychaniem bywają też wywołane anemią. 🤰🏻
Co należy robić, gdy masz trudności z oddychaniem?
Jak najwięcej odpoczywać - ja odpoczywam zawsze, gdy tylko poczuję taką potrzebę. Gdy czujesz nagły brak tchu to usiądź lub przykucnij.
Podczas snu podkładaj pod głowę dodatkową poduszkę - ułatwi ona oddychanie w nocy.
Można też nauczyć się oddychać przeponą - ta umiejętność bardzo się przyda podczas całej ciąży!
Jeśli masz ciążę bez żadnych komplikacji zapisz się na pilates dla kobiet w ciąży lub inne zajęcia ruchowe.
Jeżeli masz poważne trudności z oddychaniem skontaktuj się z lekarzem prowadzącym ciążę lub z położną. Zrób to koniecznie, gdy występuje: nagła silna duszność, która wcześniej nie występowała, utrata przytomności, krwioplucie, ból umiejscowiony za mostkiem, duszność nieustępująca pomimo stosowania się do zaleceń lekarza.

Znasz temat trudności z oddychaniem? Masz lub miałaś taką dolegliwość w ciąży? Jeśli tak, to daj znać w którym trymestrze ciąży? I jak sobie z nimi radziłaś? Mnie to już spotkało w 2 trymestrze - a co będzie później? 🙈

#babyboomMarysi #dolegliwosci #ciaza #DolegliwościCążowe #23weekspregnant
#23tydzień #rodzew2018 #brzuchatka
Read more
Be a #badass with a good ass 🤘🏻 serio królewny <span class="emoji emoji1f451"></span> sama bieżnia, orbitrek czy rowerek to troszkę za mało ...
Media Removed
Be a #badass with a good ass 🤘🏻 serio królewny sama bieżnia, orbitrek czy rowerek to troszkę za mało 🤷🏼‍♀️ (nie od dziś wiadomo, że strefa cardio mieści lub mieściła się w strefie komfortu większości z nas 🤦🏼‍♀️ ale smutny naleśnik zwisający z dołu bikini jest naprawdę passé) aktywizacja ... Be a #badass with a good ass 🤘🏻 serio królewny 👑 sama bieżnia, orbitrek czy rowerek to troszkę za mało 🤷🏼‍♀️ (nie od dziś wiadomo, że strefa cardio mieści lub mieściła się w strefie komfortu większości z nas 🤦🏼‍♀️ ale smutny naleśnik zwisający z dołu bikini jest naprawdę passé)
aktywizacja pośladków + martwe ciągi + hip thrusty + ćwiczenia akcesoryjne + lekko zwiększony bilans kaloryczny = 🍑
A może powinnam nagrać moje dwa ulubione zestawy? 🧐 #booty #training #wolskatrenuje #legday #workout #bikinibody
Read more
Dobry wieczór, kochani! <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f319"></span> Nadajemy świeżo po wizycie na FALLowym ogródku i wypróbowaniu ich pyszności ...
Media Removed
Dobry wieczór, kochani! Nadajemy świeżo po wizycie na FALLowym ogródku i wypróbowaniu ich pyszności z nowego menu! 🍽 Słuchajcie, co to była za uczta... Z pomidorem w roli głównej, a Madzix jako dziedzic Fabryki Pomidorów (tata Leonard hoduje te czerwone warzywa) o wie wszystko! ... Dobry wieczór, kochani! 💛🌙 Nadajemy świeżo po wizycie na FALLowym ogródku i wypróbowaniu ich pyszności z nowego menu! 🍽 Słuchajcie, co to była za uczta... Z pomidorem w roli głównej, a Madzix jako dziedzic Fabryki Pomidorów (tata Leonard hoduje te czerwone warzywa) o 🍅🍅🍅 wie wszystko! 🌿😫 Więc do szczegółów. W lekko już zachodzącym słońcu (wierzycie, że ciemno robi się już o 19.15? 🤯) na słynnym, niebieskim stole wylądowały: 1️⃣ sałatka z trzech odmian pomidorów z melonem, grecką fetą, podana na kremie z sezonowych ziół 🍃 (21 PLN) 2️⃣ Wyjątkowa Zupa z polskich 🍅 z kremem z 🥑 (16 PLN) 3️⃣ hummus 🍅 (15 PLN) oraz król 4️⃣ FALLOWE BBQ, o którym już Mateo donosił z Warszawy, czyli wegańskie szaszłyki, grillowana kukurydza, pieczony ziemniak, dwa colesławy, domowy BBQ i greckie tzatziki (31 PLN) 🥗🍡🍴 My naprawdę nie wiemy, jak oni to robią. Zawsze, kiedy myślimy, że przejedliśmy już sporo, że wszystko już było, pojawia się FALLA z nowym menu, które rozwala nam mózgi 😍 Absolutny sztos, którego spróbować musicie? GRILL. Totalne zaskoczenie i jedna z najpyszniejszych sałatek dostępnych w PZN? 🥗 To czerwone cudo ze środka stołu ♥️ Proste smaki. Dojrzałe, słodkie pomidorki. Kremowy sos ziołowy. Chrupiąca cebulka. Aromatyczna feta. Tyle i aż tyle! ☀️ @falla_falafel róbcie to, co robicie do końca świata, bo jesteście mistrzami jedzeniowych inspiracji, świeżości i kulinarnych podróży! 🤲🏻 Na te szaszłyczki nabierzecie każdego mięsożercę! 🍖 Chyba nadchodzi mocny konkurent dla VEGAPA 💫 BTW. Podobno budka FALLI WRAP spod Kupca Poznańskiego znów działa i karmi 👉🏻 sprawdźcie ich dowozy i wynosy, jeśli Wam nie po drodze na Jeżyce 💛 Kto już z Was smakował tych pychotek? 🥄 Dają radę, prawda? 🙊 #mytujemy #mytujemypoznan #jezyce #poznan #falla #food #foodie #foodporn #foodies #instafood #vegetarian #veganfood #vegandinner #dinner #dinnertime #eating #delicious #yummy #smacznego #foodphotography
Read more
<span class="emoji emoji1f495"></span>PETER THOMAS ROTH You Got The Power <span class="emoji emoji1f495"></span> Czteroczęściowy zestaw przeciwstarzeniowy do oczyszczania, ...
Media Removed
PETER THOMAS ROTH You Got The Power Czteroczęściowy zestaw przeciwstarzeniowy do oczyszczania, złuszczania, pielęgnacji i nawilżenia skóry. ZESTAW, KTÓRY MA WSZYSTKO CO LALECZKI KOCHAJĄ NAJBARDZIEJ ‍♀️ Anti-Aging Cleansing Gel zapewnia rozkoszną, brzoskwiniową świeżość ... 💕PETER THOMAS ROTH
You Got The Power 💕
Czteroczęściowy zestaw przeciwstarzeniowy do oczyszczania, złuszczania, pielęgnacji i nawilżenia skóry. ZESTAW, KTÓRY MA WSZYSTKO CO LALECZKI KOCHAJĄ NAJBARDZIEJ 👯‍♀️ Anti-Aging Cleansing Gel zapewnia rozkoszną, brzoskwiniową świeżość i pomaga wyraźnie rozjaśnić skórę dzięki mocy kwasu glikolowego salicylowego i ekstraktu z roślin 👯‍♀️ ❤️ Żel FIRMx®️ widocznie unosi i usuwa niedoskonałości z twarzy wszystko po to żeby pomóc odkryć gładszą i świeższą cerę.
Power Serum uwalnia moc silnych przeciwutleniaczy i THB askorbinianu, ultra-stabilnego naukowego przełomowego składnika 50 razy silniejszego niż tradycyjna witamina C, aby poprawić wygląd siedmiu oznak starzenia w ciągu siedmiu dni.
Węgierski mineralny krem na bazie wody termalnej wykorzystuje moc węgierskiej wody termalnej, roślin i nowoczesnych technologii, aby odżywić skórę i poprawić wygląd cienkich linii, zmarszczek i nierównego koloru skóry 💕 👯‍♀️ Samo serum (dostepne tez w zestawie w cenie 569zl)
💕 cena samego serum - 509 zł 💕 Serum C 5ml- 89 zł ⭐️⭐️ zamówienia można składać do szufladki 📥📥📥lub mailowo: [email protected] wysyłka 19zł , poza Polskę 25zł 👯‍♀️ 👯‍♀️
Read more
W zasadzie nie wiem jak zacząć ten post…  Bardzo się cieszę, że mogłam współpracować z Grzegorzem ...
Media Removed
W zasadzie nie wiem jak zacząć ten post…  Bardzo się cieszę, że mogłam współpracować z Grzegorzem Daukszewiczem - człowiekiem pełnym humoru, wrażliwości i wyrozumiałości, z którym nie można się nudzić! ON sam postanowił zakończyć pewien rozdział na zawsze, i z początku bardzo mnie ... W zasadzie nie wiem jak zacząć ten post…
 Bardzo się cieszę, że mogłam współpracować z Grzegorzem Daukszewiczem - człowiekiem pełnym humoru, wrażliwości i wyrozumiałości, z którym nie można się nudzić! ON sam postanowił zakończyć pewien rozdział na zawsze, i z początku bardzo mnie to zasmuciło, ale zrozumiałam, że przecież Grzegorz, którego wszyscy znają na planie (i poza nim) przecież nie umiera naprawdę, to tylko pewnien etap. Jednak 
było to naprawdę dziwne i przykre uczucie zagrać i faktycznie przytulić go po raz ostatni w scenie @nadobreinazle.official ! :)
Czasami ciężko jest Nam zaakceptować czyjąś decyzję, ale każdy idzie swoją drogą. Droga Adama Krajewskiego dobiegła końca, ale droga Grzegorza Daukszewicza będzie miała swój nowy początek!
Dziękuje za wszystko! - bo tylko tak niczego nie pominę ❤️🌹
Read more
Wystawa „Czym jest Oświecenie? 200 lat gabinetu rycin BUW” jest próbą stworzenia dialogu teraźniejszości ...
Media Removed
Wystawa „Czym jest Oświecenie? 200 lat gabinetu rycin BUW” jest próbą stworzenia dialogu teraźniejszości z przyszłością oraz początkiem refleksji nad złożoną relacją między tym, co jest dla nas pozornie historyczne, a tym, co się dzieje obecnie. Oglądając wystawę można szybko dojść ... Wystawa „Czym jest Oświecenie? 200 lat gabinetu rycin BUW” jest próbą stworzenia dialogu teraźniejszości z przyszłością oraz początkiem refleksji nad złożoną relacją między tym, co jest dla nas pozornie historyczne, a tym, co się dzieje obecnie. Oglądając wystawę można szybko dojść do wniosku, że „Historia zatacza koło”, a problemy dotyczące demokracji, własności, religii i wolności były obecne już w oświeceniu. Zaskakujące, że znajdziemy tutaj więcej podobieństw niż różnic. Kuratorzy wystawy podjeli się w próby przedstawienia historii współczesnej nam Polski w dość unikalny sposób, dla mnie zaskakujący. Znajdziemy tutaj np. ryciny przedstawiające czarny protest. Podoba mi się również pomysł na bilet wstępu, można go odczytać w sali przykładając do lustra, które też ma tutaj symboliczne znaczenie.

#polandarchitecture #fall_in_love_with_warsaw #super_polska #warszawa_love #archiporn #warsawdaily #archilovers #architektura #architecturestudent #warsawpics #igerswarsaw #nowawarszawa #ryciny #buw #muzeumnadwisłą #pawilon #oświecenie #wystawa #historiawarszawy #lustro #bulwarywiślane #polandarchitecture #muzeum #sztukanowoczesna #sztuka
Read more
Co niedzielę podpytujemy turystów o miejsca, które zapadły im w pamięci z wizyty w Warszawie #nowawarszawa_turystycznie ...
Media Removed
Co niedzielę podpytujemy turystów o miejsca, które zapadły im w pamięci z wizyty w Warszawie #nowawarszawa_turystycznie Dzisiaj na to pytanie odpowie nam Szymon Koszczuk @komar_gda:️"Pierwsze zdjęcie to Pałac kultury w liściach. Już wiele razy widziałem ten budynek na zdjęciach, ... Co niedzielę podpytujemy turystów o miejsca, które zapadły im w pamięci z wizyty w Warszawie #nowawarszawa_turystycznie 🎒 Dzisiaj na to pytanie odpowie nam Szymon Koszczuk @komar_gda:➡️"Pierwsze zdjęcie to Pałac kultury w liściach. Już wiele razy widziałem ten budynek na zdjęciach, ale zawsze chciałem zrobić coś nietypowego. Surowa architektura Pałacu idealnie wpasowała się w ramkę jesiennych liści, co ociepliło trochę klimat tej pięknej architektury. 🍁 Jako drugie zdjęcie, wybrałem budynek Złota 44. Ten futurystyczny wygląd, w połączeniu z nocnym klimatem, sprawia, że człowiek czuje się jakby był jedną z postaci w filmie "Łowca androidow". 🤖"⬅️
#nowawarszawa 📸 #cityview #Warszawa #Warsaw #Варшава #Warschau #Polska #Poland #Polen #Польша #polonia #Europa #Europe #Европа #architektura #miasto #budynek #sierpień #lato #wakacje #pałackultury #pkin #złota44 #niedziela #dzieńdobry #poranek #liście #jesień
Read more
"Ludzie wszedzie widzą dziwactwa i absurdy, nie zastanawiają się nad przyczynami(...).Nie rozumiał, ...
Media Removed
"Ludzie wszedzie widzą dziwactwa i absurdy, nie zastanawiają się nad przyczynami(...).Nie rozumiał, że akceptuje się podejscie, aby najlepsze lata życia spedzić w boksie, przdz wiele godzin dziennie siedząc przed komputerem za pieniadze, a relaks pod namiotem w lesie uznaje się za ... "Ludzie wszedzie widzą dziwactwa i absurdy, nie zastanawiają się nad przyczynami(...).Nie rozumiał, że akceptuje się podejscie, aby najlepsze lata życia spedzić w boksie, przdz wiele godzin dziennie siedząc przed komputerem za pieniadze, a relaks pod namiotem w lesie uznaje się za dziwactwo . Obserwowanie drzew to lenistwo, ścinanie ich -dobry interes. Czym zajmował się Knight? Po prostu żył dla życia".
Niesamowita jest ta analiza samotności z wyboru. Życia na skraju cywilizacji, bez chęci kontaktu i wpisywania się w ramy społeczne. Bohater cierpiał na pewno i to nie z powodu izolacji, którą sam wybrał...jak na początku...ludzie nie widzą przyczyn tylko dziwactwa. Niesamowita. Smutna. Daje do myślenia. " Ostatni pustelnik. 27lat samotności z wyboru". Michel Finkel #czytambolubię #samotność #pustelnik #natura #las
Read more
<span class="emoji emoji1f525"></span> fire fire fire . Często zadawane pytanie : jak dbasz o sylwetkę .. wszystko zaczyna się w kuchni. ...
Media Removed
fire fire fire . Często zadawane pytanie : jak dbasz o sylwetkę .. wszystko zaczyna się w kuchni. To co jemy ma największy wpływ na formę , samopoczucie i nasza sylwetkę :) z racji tego ze dużo pracuje .. ciagle się przemieszczam to najlepszym wyjściem jest catering . Idealnie zbilansowana ... 🔥 fire fire fire . Często zadawane pytanie : jak dbasz o sylwetkę .. wszystko zaczyna się w kuchni. To co jemy ma największy wpływ na formę , samopoczucie i nasza sylwetkę :) z racji tego ze dużo pracuje .. ciagle się przemieszczam to najlepszym wyjściem jest catering . Idealnie zbilansowana dieta to podstawa . Aktualnie jem pyszności z @ntfy.pl .. z góry zaznaczę , ze nie jest to reklama ..z czystym sumieniem polecam ten catering . Przepyszne dania .. bardzo urozmaicone. @ntfy.pl posiadają tez możliwośc wyboru dań. Korzystając z aplikacji sami decydujecie co zjecie danego dnia 🙌🏽 wielu moich znajomych spróbowało ode mnie kilku posiłków i już drugiego dnia zamawiali pudełka dla siebie 💪🏼 w mojej diecie nie ma mięsa , glutenu i nabiału .. ale możliwości jest wiele wiec na pewno znajdziecie coś dla siebie ;) jeśli chodzi o sport .. od kilku miesiącu trenuje boks pod okiem mistrza @michal_olas_proboxer . To moja ulubiona forma ruchu z jaka dotychczas miałam styczność . W najnowszym magazynie @shape.pl na którego jestem okładce - znajdziecie więcej info dotyczących boksu rekreacyjnego 🙌🏽 dziewczyny ..!! Serio.. ten sport rzeźbi .. nie tylko ciało ale tez psychikę 💁🏼 polecam :) ale to bardzo uzależniający sport .. zdarza się ze w tygodniu mam nawet 7 treningów 😱 #sport #fit #body #fitbody #health #catering #clothes @mar.ska #hair #photo @damienkoba ❤️
Read more
„Dzisiaj nikt już prawie nie telefonuje. Dzisiaj przede wszystkim się pisze. To pozwala ograniczyć ...
Media Removed
„Dzisiaj nikt już prawie nie telefonuje. Dzisiaj przede wszystkim się pisze. To pozwala ograniczyć ryzyko. Przynajmniej na pozór. Można się spokojnie zastanowić nad odpowiedzią. Wyeliminować niebezpieczeństwo, że powie się coś niewłaściwego albo spontanicznie zareaguje w nieodpowiedni ... „Dzisiaj nikt już prawie nie telefonuje. Dzisiaj przede wszystkim się pisze. To pozwala ograniczyć ryzyko. Przynajmniej na pozór. Można się spokojnie zastanowić nad odpowiedzią. Wyeliminować niebezpieczeństwo, że powie się coś niewłaściwego albo spontanicznie zareaguje w nieodpowiedni sposób. Lepiej już wysłać wiadomość, którą można wielorako interpretować. Problemem jest jednak dystans w tego rodzaju komunikacji. Nie zbliża nas ona do siebie. Ten rodzaj komunikacji jest idealną pożywką dla wszystkich domysłów. Nie tylko z powodu pola do interpretacji, które stwarzają takie wiadomości, lecz również dlatego, że dziś możemy już sprawdzić, kiedy dana osoba po raz ostatni "była widziana" albo czy już przeczytała naszą wiadomość. To jedna z wad transperantności, z jaką dzisiaj możemy się komunikować. Niepokój ogarnia już na samą myśl, jak wielką wagę zaczęliśmy przywiązywać do informacji "ostatnio widziany" - i do ilu nieprzyjaznych wniosków dochodzimy, jeżeli ktoś wprawdzie przeczytał naszą wiadomość, ale jeszcze nie odpowiedział. — Michael Nast "Pokolenie JA. Niezdolni do relacji"
#sunday #polishgirl #blondgirl #blondehair
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span>„Od czasu do czasu ludzie mówią mi: “Spokojnie, to tylko pies.” Jeśli ty także myślisz, że to “tylko ...
Media Removed
„Od czasu do czasu ludzie mówią mi: “Spokojnie, to tylko pies.” Jeśli ty także myślisz, że to “tylko pies”, to może  używasz też określeń takich jak: “tylko przyjaciel”, “tylko wschód słońca”, “tylko obietnica”. “Tylko pies” wniósł do mego życia istotę przyjaźni, zaufania i czystej, ... ❤„Od czasu do czasu ludzie mówią mi: “Spokojnie, to tylko pies.” Jeśli ty także myślisz, że to “tylko pies”, to może  używasz też określeń takich jak: “tylko przyjaciel”, “tylko wschód słońca”, “tylko obietnica”. “Tylko pies” wniósł do mego życia istotę przyjaźni, zaufania i czystej, nieposkromionej radości. “Tylko pies” okazuje mi współczucie i cierpliwość, które sprawiają, że staję się lepszym człowiekiem. Z powodu „tylko psa” wstaję rano, chodzę na długie spacery i patrzę ze spokojem w przyszłość. Bo dla mnie i ludzi takich jak ja, to nie “tylko pies”, ale ucieleśnienie wszystkich nadziei i marzeń o przyszłości, dobrych wspomnień i czystej radości z chwili, która trwa. “Tylko pies” wydobywa to, co we mnie dobre i odwraca moje myśli ode mnie i codziennych trosk. Mam nadzieję, że pewnego dnia zrozumieją, że to nie “tylko pies”, ale istota, która uczy mnie człowieczeństwa i sprawia, że jestem czymś więcej niż „tylko człowiekiem” – Sandra Dee #dog #love #bestfriend
Read more
Wracam jako ósma zawodniczka w Polsce z bardzo wysoko uniesioną głową 🙂 Jestem z siebie dumna. ...
Media Removed
Wracam jako ósma zawodniczka w Polsce z bardzo wysoko uniesioną głową 🙂 Jestem z siebie dumna. Dlaczego? Bo mimo wielu przeciwności podjęłam walkę sama ze sobą i ją wygrałam. Walczyłam od maja. Mając wiele chwil zwątpienia. Chcąc odpuścić. Z niemocy, z bólu, zrezygnowana i zapłakana ... Wracam jako ósma zawodniczka w Polsce z bardzo wysoko uniesioną głową 🙂
Jestem z siebie dumna. Dlaczego? Bo mimo wielu przeciwności podjęłam walkę sama ze sobą i ją wygrałam. Walczyłam od maja. Mając wiele chwil zwątpienia. Chcąc odpuścić. Z niemocy, z bólu, zrezygnowana i zapłakana co drugi dzień. Zaciskałam zęby i robiłam tyle na ile pozwolił mi organizm (a niekiedy pozwalał na bardzo mało).
Dzisiejszy konkurs skakałam na dużej dawcę ketonalu, chcąc wyciszyć poważną kontuzje pleców 🙈 Dzisiejszy konkurs skakałam w deszczu 🌧 I w końcu, dzisiejszy konkurs skakałam z największym wsparciem na trybunach, pewna siebie i gotowa na starcie z najmocniejszymi zawodniczkami w Polsce. Kończę te Mistrzostwa jako wygrana. Dziękuje.
Dziękuje @reebokpl za nieustanne wsparcie od ponad roku ❤️ To Wy daliście mi mnóstwo siły i wiary w siebie. Bycie Ambasadorką tak wspaniałej marki to dla mnie ogromne wyróżnienie ❤️
Wielkie podziękowania ślę rownież do @trener_darek i @myszawkuchni z @createdwithlove_catering 🤗 Dzięki Wam mój organizm działał na najwyższych obrotach i każdy dzień był smakowity 🍝
A gdybyście kiedykolwiek potrzebowali wsparcia fizjo to zawsze do porządku doprowadzał mnie Maciek Wojtkowski 😍 Najlepszy fizjo ever!!!
@yeziersky , Ty wiesz, ze bez Ciebie by mnie nie było! Jesteś niezastąpiony! 😘
Kochani, także pamiętajcie, cierpliwość, wiara w siebie i walka mimo wszystko. To był bardzo cieżko sezon, ale cieszę się, ze dotrwałam do końca i powalczyłam na tych Mistrzostwach. Do zobaczenia na stadionach we wrześniu ❤️
#mistrzostwapolski #zawody #lekkoatletyka #reebokruncrew #reebokpl
Read more
„Kraków miał, i do dzisiaj ma, w sobie - pomimo turystycznego zgiełku i związanej z tym nieuchronnej ...
Media Removed
„Kraków miał, i do dzisiaj ma, w sobie - pomimo turystycznego zgiełku i związanej z tym nieuchronnej komercji - aurę nastroju, który powoduje w człowieku rodzaj spowolnienia, zadumy i spokoju. O ile Warszawa kojarzy się Polakom z pośpiechem, gonitwą, zadyszką podczas wyścigu szczurów, ... „Kraków miał, i do dzisiaj ma, w sobie - pomimo turystycznego zgiełku i związanej z tym nieuchronnej komercji - aurę nastroju, który powoduje w człowieku rodzaj spowolnienia, zadumy i spokoju. O ile Warszawa kojarzy się Polakom z pośpiechem, gonitwą, zadyszką podczas wyścigu szczurów, drobnomieszczańskim blichtrem, rozrzutnością i nowobogackim zadęciem, o tyle Kraków z pewną ślamazarnością, z tradycją, pielęgnacją arystokratycznych upodobań, skąpstwem, historią i przede wszystkim z kulturą.” J.L. Wiśniewski
.
Dzień dobry z Krakowa! Jak tu jest pięknie! Na każdym kroku można spotkać ślady historii. Tylko te maski antysmogowe 🤭
.
.
.
#dziendobry #krakow #krk #goodmorningpost #100lecieniepodległości #independenceday #polska #otopolska #travel #travelpics #oldtown #rynekwkrakowie #staremiasto #jestpieknie #traveltheworld #placetovisit #travelgirl #discoverunder1k #slowlife #theartofslowliving #ofsimplethings #darlingescapes #thatsdarling #pursuepretty #placetovisit #outdooractivities #outdooradventures #capturethemoment #goodvibesonly
Read more
Po tę powieść sięgnęłam, ponieważ spodobała mi się okładka. W drugiej kolejności przeczytam opis ...
Media Removed
Po tę powieść sięgnęłam, ponieważ spodobała mi się okładka. W drugiej kolejności przeczytam opis i wiecie co? Książka rozczuliła moje serce i spodobała mi się, więc bardzo chętnie poczekam na kolejne nowości z tej serii ️‍ ----> https://www.taniaksiazka.pl/wiecej-tom-1-wiecej-niz-my-jay-mclean-p-1122128.html #więcejniżmy ... Po tę powieść sięgnęłam, ponieważ spodobała mi się okładka. W drugiej kolejności przeczytam opis i wiecie co? Książka rozczuliła moje serce i spodobała mi się, więc bardzo chętnie poczekam na kolejne nowości z tej serii 📚😍👩‍❤️‍💋‍👨 ----> https://www.taniaksiazka.pl/wiecej-tom-1-wiecej-niz-my-jay-mclean-p-1122128.html
#więcejniżmy #jaymclean #wydawnictwokobiece #ksiegarniataniaksiazkapl #love 😊
Read more
Loading...
Load More
Loading...