Dünya şampiyonu dünyaşampiyonu

Loading...


Unique profiles
91
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Meyra Palace Hotel Ankara, WiZink Center, Acapulco Resort Convention SPA & Casino
Average media age
689.9 days
to ratio
4.3
Günü güzel bir gelişmeyle sonlandıralım: "Balıkların da kolları yok" diyerek yüzmeye başlayan ...
Media Removed
Günü güzel bir gelişmeyle sonlandıralım: "Balıkların da kolları yok" diyerek yüzmeye başlayan 15 yaşındaki milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı, Dublin'de yapılan Paralimpik Yüzme Şampiyonası "Kadınlar 50 Metre Sırtüstü"nde altın madalya kazandı. Sümeyye, daha önce de Brezilya'da ... Günü güzel bir gelişmeyle sonlandıralım: "Balıkların da kolları yok" diyerek yüzmeye başlayan 15 yaşındaki milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı, Dublin'de yapılan Paralimpik Yüzme Şampiyonası "Kadınlar 50 Metre Sırtüstü"nde altın madalya kazandı. Sümeyye, daha önce de Brezilya'da düzenlenen şampiyonada dünya şampiyonu olmuştu. Kendisini yürekten tebrik ediyoruz! İyi ki varsın Sümeyye!
Read more
Loading...
İlkokul eğitimini özel bir okulda aldı ve ayaklarıyla yazı yazmayı öğrendi. 4.5 yaşında ayağıyla ...
Media Removed
İlkokul eğitimini özel bir okulda aldı ve ayaklarıyla yazı yazmayı öğrendi. 4.5 yaşında ayağıyla resim yapmaya başladı, sulu boya eserleri Moskova’da sergilendi. 2014 yılında yaptığı ebru sanatıyla bir sergiye katıldı. Akvaryumundaki balıkları izleyerek yüzmek için kollara ... İlkokul eğitimini özel bir okulda aldı ve ayaklarıyla yazı yazmayı öğrendi.
4.5 yaşında ayağıyla resim yapmaya başladı, sulu boya eserleri Moskova’da sergilendi. 2014 yılında yaptığı ebru sanatıyla bir sergiye katıldı.
Akvaryumundaki balıkları izleyerek yüzmek için kollara ihtiyacı olmadığını keşfetti.
Brezilya’da düzenlenen Açık Yüzme Dünya Şampiyonası (Open Water Swimming World Championships 2018) ’nda dünya şampiyonu olarak hepimizin göğsünü kabarttı.
Onun adı Cesaret, Onun adı Azim, Onun Adı Sümeyye...
#sümeyyeboyacı #şampiyon
#paralimpik
#engellerikaldır
Read more
Son derece sıcak geçen bir Pazar'ı da geride bıraktıktan sonra aylar önce @kahhvecom'dan alıp ...
Media Removed
Son derece sıcak geçen bir Pazar'ı da geride bıraktıktan sonra aylar önce @kahhvecom'dan alıp daha yeni inceleme fırsatı bulduğum Hario V60 02 Termos Server'dan bahsedebilirim. Açıkçası cam server'lardan muzdarip pek çok kafe ve ev kullanıcısı olduğunu biliyorum. Çevremde neredeyse ... Son derece sıcak geçen bir Pazar'ı da geride bıraktıktan sonra aylar önce @kahhvecom'dan alıp daha yeni inceleme fırsatı bulduğum Hario V60 02 Termos Server'dan bahsedebilirim. Açıkçası cam server'lardan muzdarip pek çok kafe ve ev kullanıcısı olduğunu biliyorum. Çevremde neredeyse ayda bir server kıran da var. Açıkçası bugüne kadar hiç server kırmamış olsam da geçenlerde bir server'ımı nasıl olduğunu anlamadan çatlatmayı başardım.

Termos server sürekli kırılan camlara çok iyi bir alternatif olabilir. Ayrıca gerçekten çok iyi olan ısı yalıtımı özelliği ile sağlamlığı birleşince kahve severler için harika bir ürün olacağını düşünüyorum. Bir de çok karizmatik yani 😂

Yaptığım denemelerde 93 derecelik suyla demlenen kahveyi yaklaşık bir saat sonra 88 °C, 2 saat sonra 83 °C ve 4 saat sonra 72 °C derecede içebiliyorsunuz. Kahvenin aromasını da en az 2 saat boyunca çok kaybetmediğini söyleyebilirim.

Detaylı incelemek isteyenler için ürünün linkini hikayede paylaşacağım.

Unutmadan son olarak Pazartesi Saat 19:00 @tuckcoffee Bornova şubesinde @izmircoffeefestival 'in ilk etkinliği kahvede öğütmenin önemi ve dünya kavurma şampiyonu @gardellicoffees 'in kahvelerinin tadımını @tin.coffee @togayinay ile birlikte yapacağız. Tüm kahve severler davetlidir.

#hario #harioinsulatedrangeserver #kahhvecom #fellow #fellowstaggkettle #staggkettle #eurekamignonperfetto #eurekagrinders #tincoffee #coffee #coffeerem #coffeeoftheday #photooftheday #gununkaresi #gardellicoffee #gardellicoffees #kenyakaraniaa #specialtycoffee #niteliklikahve #brewingcoffee #black #white
Read more
Sporcum Ezgi HAMAL 07.01.2018 Padwork çalışması -Muay thai Türkiye şampiyonu -Kick Boks Türkiye şampiyonu -Balkan Kick Boks şampiyonu -Best Fighter Dünya kupası şampiyonu -Kick Boks ve Muay thai branşlarında Sayısız il ve bölge şampiyonlukları -Kick Boks ve Muay thai branşlarında ... Sporcum Ezgi HAMAL 07.01.2018 Padwork çalışması
-Muay thai Türkiye şampiyonu
-Kick Boks Türkiye şampiyonu
-Balkan Kick Boks şampiyonu
-Best Fighter Dünya kupası şampiyonu
-Kick Boks ve Muay thai branşlarında Sayısız il ve bölge şampiyonlukları
-Kick Boks ve Muay thai branşlarında Sayısız Türkiye dereceleri

#fsa #conquer #fetihsporakademisi #fetihfightteam
Read more
Magnus Carlsen üst üste 4.kez dünya satranç şampiyonu oldu. İlk 12 maç berabere de bitse, hızlı turda 3-0 kazanarak kendisine neden "yıldırım şampiyon" dendiğini ispatladı. Hızlı turda yek kelimeyle 'kusursuz' oynadı. Tebrikler satrancın dahi çocuğu. #chess #wcc2018 #carlsencaruana ... Magnus Carlsen üst üste 4.kez dünya satranç şampiyonu oldu. İlk 12 maç berabere de bitse, hızlı turda 3-0 kazanarak kendisine neden "yıldırım şampiyon" dendiğini ispatladı. Hızlı turda yek kelimeyle 'kusursuz' oynadı. Tebrikler satrancın dahi çocuğu.
#chess #wcc2018 #carlsencaruana #carlsencaruana2018 #magnuscarlsen #fabianacaruana
Read more
BETO'DAN RONALDO'YA ÖVGÜ Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin de kalesini koruyan Beto, ...
Media Removed
BETO'DAN RONALDO'YA ÖVGÜ Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin de kalesini koruyan Beto, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takım arkadaşı Ronaldo'nun çok büyük bir futbolcu ve lider olduğunun altını çizerek, Arjantinli Lionel Messi ile kıyaslanmaları hakkında ... BETO'DAN RONALDO'YA ÖVGÜ

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin de kalesini koruyan Beto, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takım arkadaşı Ronaldo'nun çok büyük bir futbolcu ve lider olduğunun altını çizerek, Arjantinli Lionel Messi ile kıyaslanmaları hakkında şu yorumda bulundu: "Ronaldo ve Messi iki farklı, iki büyük oyuncu. Ronaldo ile Messi başka gezegenlerden. İkisi de sürekli olarak kendilerini geliştiriyor. Ronaldo çok önemli başarılara ve kupalara ulaştı, bu devam edecektir. Ronaldo benim için yalnızca müthiş bir futbolcu değil aynı zamanda dünya tarihinin en büyük atletlerinden biri." - "Dünya Kupası'nda kolay eşleşme yok"

Beto, son 16 turunda Uruguay ile eşleşmeleri konusunda, şu ifadeleri kullandı: "Dünya Kupası'nda kolay eşleşme yok. Grupta İspanya, İran ve Fas gibi harika takımlarla karşılaştık ve çok zorlu maçlar yaptık. Her rakibimize saygı gösterdik. Bundan sonra da tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Zafer için tüm maçlara yüksek konsantrasyonla çıkmalı ve savaşmalıyız. Kendi kimliğini ortaya koyan, kenetlenen, yüzde yüz bir takım olmalıyız." - "Avrupa şampiyonluğumuz bizi Dünya Kupası'nın favorisi yapmıyor"

Son Avrupa şampiyonu olarak Dünya Kupası'na katılmalarının kendileri için baskı oluşturmadığını vurgulayan Beto, "Dünya Kupası, futbolun en büyük organizasyonu. Çok önemli ama Avrupa şampiyonluğumuz bizi Dünya Kupası'nın favorisi yapmıyor." diye görüş belirtti.

Portekiz'in futbol tarihinin önemli başarılarla dolu olduğunu hatırlatan deneyimli file bekçisi, "Bu bize hiçbir zaman yetmeyecektir. Tarihimiz iyi ama biz her zaman daha iyisini yapmak istiyoruz. Halkımıza vereceğimiz söz, her zaman daha iyisini yapmak için çok çalışacağımız olacaktır. Takım olarak herkesin saygısını kazandık ve kendimizi geliştirmeye devam etmeliyiz." şeklinde konuştu.

#Göztepe #Göztepelilercom
Read more
Loading...
2018 Dünya Kupa’sının 2.gününde 2 maçta da son dakika golleri izledik ve geldik günün esas maçınaa 21:00’de Portekizİspanya yarı final tadında, gruplarının ilk maçında karşı karşı geliyor, biz de maç öncesinde #kupabende ‘de @ozgurbuzbas ‘la kim kime ne yapar, skor ne olur takımlarımızı ... 2018 Dünya Kupa’sının 2.gününde 2 maçta da son dakika golleri izledik ve geldik günün esas maçınaa⚽️💨 21:00’de Portekiz🔥İspanya yarı final tadında, gruplarının ilk maçında karşı karşı geliyor, biz de maç öncesinde #kupabende ‘de @ozgurbuzbas ‘la kim kime ne yapar, skor ne olur takımlarımızı savunduk👊🏻
Karşınızda son Avrupa Şampiyonu Portekiz ve bendeniz; karşımızda 2010 Dünya Kupası Şampiyonu İspanya ve Özgür Buzbaş🙃 Sevgili müdürüm Portekiz’in galibiyet formülünü çözedursun sizler;
Videonun tamamı için profilimdeki linke tık tık👉🏻
Read more
Hollanda da yaşayan Ali Günyar ile 2003 yılının sonunda tanıştım.Türkiyede düzenlenen özel organizasyon ...
Media Removed
Hollanda da yaşayan Ali Günyar ile 2003 yılının sonunda tanıştım.Türkiyede düzenlenen özel organizasyon için gelmişti.Rakibi şuan MMA yapan eski Thaiboxer Ole Laursen di.Ole ,Thailanda yaşayan kendine ait Muay Kampı olan o dönem K1 Max de maçlar yapan güçlü bir sporcuydu.Ali’yle ... Hollanda da yaşayan Ali Günyar ile 2003 yılının sonunda tanıştım.Türkiyede düzenlenen özel organizasyon için gelmişti.Rakibi şuan MMA yapan eski Thaiboxer Ole Laursen di.Ole ,Thailanda yaşayan kendine ait Muay Kampı olan o dönem K1 Max de maçlar yapan güçlü bir sporcuydu.Ali’yle maça hazırlanırken antreman sırasında rakibini sorduğumda ,yüzünde tebessüm olmuş bana’’Yıllarca Dünyada arkamda Türkiye bayrağıyla en büyük organizasyonlarda maçlar yaptım,ülkemde kimse bunu bilmedi ,en büyük hayalim kendi ülkemde maç yapmaktı ve gerçek oluyor , bu maçı kazanmama kimse engel olamaz!’’ ve Ali maçı kazandı..2004 senesinde bir daha maç için Türkiye geldi,ona iki rakip sunuldu ,1 .rakip Ali nin 1. da KO edebileceği biri ,böylece alkışlar içinde ringten inebilirdi ,2 .rakip Ali yi zorlayacak bir rakipti ama seyirci için göz dolduran bir maç olacaktı,Ali en zor kimse onu çıkarın demişti,tüm bu sıralarda ve Maçı sırasında köşesinde beraberdik,zoru yendi..Tüm bunlara rağmen malesef ülkemizde yine tanınmadı ..Ali nin o dönem hayalinde yurt özlemi sevgisi nedenli pek çok hayali vardı,Türkiye ye yerleşmek okul açmak sporcu yetiştirmek vs.Malesef birlikte geçirdiğimiz zaman içinde ülkemizde benim için yıllardır alışa gelen ancak onun için kabul edilemez ,nereden tutarsan elinde kalacak sıkıntıların farkına vardı ..Hollanda ya geri döndü ve başarılı yoluna devam etti.Buradaki dostlarını hiç unutmadı, Yumruk tekmelerimiz o süreden sonra ayrı devam etse de daima Dostluk,kardeşlik baki kaldı..2004 den günümüze ülkede Show programlarında kendini ‘’en donanımlı veya hiç yenilmemiş veya en en xxx Dünya Şampiyonu ilan eden kişiler oldu ,popüler oldular ,kediler gitti fareler bey oldu..İnternette yazı yazmayı sevmesemde Ali Günyarı vs onunla ilgili bir kaç hatırayı yazıp gerçek bir gönül Dostunu tanıyın istedim ... 🙏
Read more
Loading...
Dünya Barista Şampiyonu Sesa Sestic. Avustralya Barista Şampiyonası, geçtiğimiz ay Melbourne’da ...
Media Removed
Dünya Barista Şampiyonu Sesa Sestic. Avustralya Barista Şampiyonası, geçtiğimiz ay Melbourne’da gerçekleştirildi. Rekabetin kıran kırana olduğu Avustralyalı baristaların yarışında, yarışmaya 6. kez katılan Sesa Sestic, şeytanın bacağını kırdı ve Avustralya'nın şampiyon ... Dünya Barista Şampiyonu Sesa Sestic.
Avustralya Barista Şampiyonası, geçtiğimiz ay Melbourne’da gerçekleştirildi. Rekabetin kıran kırana olduğu Avustralyalı baristaların yarışında, yarışmaya 6. kez katılan Sesa Sestic, şeytanın bacağını kırdı ve Avustralya'nın şampiyon baristası oldu. Sesa Sestic'in adı artık kahve meraklılarının dünyasında sıkça duyulacak; zira o artık Dünya Barista Şampiyonu.
50 finalistin katıldığı Dünya Barista Şampiyonası bu hafta sonuçlandı. Yarışmanın formatı gereği, finale kalan baristalardan 15 dakika içerisinde, 4 espresso, 4 cappucino ve özel içeceklerinden 4 adet hazırlamaları istendi.
Baristaların, “Signature drink” denilen bu özel içeceklerinin kahve içermesi ve alkolsüz olması gerekiyordu.
Sesa Sestic "imzasını" hazırladığı içecekle atarken, Columbia'da yetişen, "Washed Carbonic Maceration" denilen ve esasen şarap üreticilerinin kullandığı bir fermantasyon tekniğine tabi tutulan kahve çekirdeklerinden elde ettiği espressoyu, Canberra’da yetişen Shiraz üzümlerini de aynı tekniğe tabi tutarak elde ettiği alkolsüz şurup ve buz ile karıştırdı. Kahve konusunda önde gelen bloglar, Sestic'e şampiyonluğu getirenin bu sıradışı ve yenilikçi yöntemleri kullanması olduğu hususunda fikir birliği içerisindeler.

Fotoğraflar için: http://sprudge.com/sasa-sestic-of-australia-wins-the-2015-w…
Sesa Sestic aynı zamanda Canberra’da @ona_coffee_house nin de sahibi photo credit: @sprudge http://sprudge.com/sasa-sestic-of-australia-wins-the-2015-world-barista-championship-75365.html
Read more
Brezilya da devam eden Üniversiteler Arası Dünya Serbest Stil Güreş Müsabakalarında 92. Kg Güreşçi ...
Media Removed
Brezilya da devam eden Üniversiteler Arası Dünya Serbest Stil Güreş Müsabakalarında 92. Kg Güreşçi miz Mustafa Sessiz Brezilyalı, Polonya lı , Japon güreşçi den sonra Final de Karşılaştığı Macar Güreşçi yi de yenerek Dünya Şampiyonu Olmuş tur. Sporcumuzu Tebrik Ediyor.Kazanılan Altın ... Brezilya da devam eden Üniversiteler Arası Dünya Serbest Stil Güreş Müsabakalarında 92. Kg Güreşçi miz Mustafa Sessiz Brezilyalı, Polonya lı , Japon güreşçi den sonra Final de Karşılaştığı Macar Güreşçi yi de yenerek Dünya Şampiyonu Olmuş tur. Sporcumuzu Tebrik Ediyor.Kazanılan Altın Madalya Camiamıza ve Ülkemize Hayırlı olmasını diliyoruz.
Read more
WWF’in dünya çapında düzenlediği Tek Dünya Kentleri yarışmasında İzmir, Türkiye ulusal şampiyonu ...
Media Removed
WWF’in dünya çapında düzenlediği Tek Dünya Kentleri yarışmasında İzmir, Türkiye ulusal şampiyonu oldu! İzmir Büyükşehir Belediyesi, İklim değişikliği ile mücadele etmek için 2020 yılına kadar sera gazı salımını % 20 azaltmayı hedefliyor. Bu kapsamda kentin sera gazı envanterini ... WWF’in dünya çapında düzenlediği Tek Dünya Kentleri yarışmasında İzmir, Türkiye ulusal şampiyonu oldu!
İzmir Büyükşehir Belediyesi, İklim değişikliği ile mücadele etmek için 2020 yılına kadar sera gazı salımını % 20 azaltmayı hedefliyor. Bu kapsamda kentin sera gazı envanterini içeren “İzmir İli Sürdürülebilir Enerji Eylem Planı” hazırlandı. Enerji verimliliği konusunda bilinçlendirme, yenilenebilir enerji kullanımı, ulaşımda toplu taşımanın yaygınlaştırılması, elektrikli araç ve otobüslerin kullanılması, yaya ve bisiklet ulaşımının payının arttırılması gibi hedefler belirlendi.
İzmir, geleceğin sürdürülebilir kentlerinden biri olma yolunda ilerliyor. İklim değişikliğini durdurmak #BirlikteMümkün
Read more
Mekanı cennet olsun Milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu vefat etmiştir Başarıları ; İlk dünya ...
Media Removed
Mekanı cennet olsun Milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu vefat etmiştir Başarıları ; İlk dünya rekorunu kırdığında sadece 15 yaşındaydı. 1984, 1985 ve 1986 yıllarında dünyada 'yılın haltercisi' seçildi. 1988 Seul, 1992 Barcelona ve 1996 Atlanta Olimpiyatları olmak üzere üç kez ... Mekanı cennet olsun Milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu vefat etmiştir Başarıları ; İlk dünya rekorunu kırdığında sadece 15 yaşındaydı.
1984, 1985 ve 1986 yıllarında dünyada 'yılın haltercisi' seçildi.
1988 Seul, 1992 Barcelona ve 1996 Atlanta Olimpiyatları olmak üzere üç kez olimpiyat şampiyonu oldu.
8 Kez dünya şampiyonu oldu, 46 dünya rekoru kırdı.
Kendi kilosunun üç katından fazla kaldırarak, 'efsane' oldu.
Spor otoritelerine göre 'tüm zamanların en iyi haltercisi.
1988 yılında Time dergisine kapak oldu.
60 kg'de koparmada 200 kg kaldırarak dünya rekoru kırdı.
1988 yılında Seul olimpiyatlarında 9 dünya 6 Olimpiyat rekoru kırarak büyük bir zafer kazanmıştır.
Türkiyeye Olimpiyatlarda güreş dışında ilk altın madalyasını kazandıran sporcudur.
1992 yılında Uluslararası Halter Basın Komisyonu tarafından "Dünyanın En İyi Sporcusu" seçildi.
Read more
Loading...
10 dakika içinde en fazla ne kadar sosisli yiyebilirsin?🌭 <span class="emoji emoji270c"></span>🏻Sosisli yeme şampiyonu ben olurum ...
Media Removed
10 dakika içinde en fazla ne kadar sosisli yiyebilirsin?🌭 🏻Sosisli yeme şampiyonu ben olurum diyorsan “Dünya Hot Dog Günü” olan 18 Temmuz Çarşamba saat 19:00 ‘da @saucissemoda ’da buluşuyoruz! ️Bu büyük meydan okumaya katılmak için yapman gereken @calve_tr hesabını takip edip, ... 10 dakika içinde en fazla ne kadar sosisli yiyebilirsin?🌭
✌🏻Sosisli yeme şampiyonu ben olurum diyorsan “Dünya Hot Dog Günü” olan 18 Temmuz Çarşamba saat 19:00 ‘da @saucissemoda ’da buluşuyoruz!
ℹ️Bu büyük meydan okumaya katılmak için yapman gereken @calve_tr hesabını takip edip, son paylaşımlarına 2 arkadaşını etiketlemek
🌭Çarşamba günü ben de orda olup 12 kişinin şampiyonluk mücadelelsini sizlerle paylaşacağım!Takipte kalın🙋🏼‍♀️
#calveilesosisle
______________________________________________
#sosisli #hotdog #sosis #saucisse #sausage #food #foods #streetfood #fastfood #foodie #yemek #sokaklezzetleri #calve #moda #kadıköy #instafood #instagood #worldhotdogday #dünyahotdoggünü #lezzet #delicious #foodphotography #yemekfilozofu #istanbul #yarışma
Read more
WABBA TURKEY HARDLINE TEAM 🇹🇷2016-2017-2018 National Team Champion <span class="emoji emoji1f3c6"></span><span class="emoji emoji1f3c6"></span><span class="emoji emoji1f3c6"></span>🇹🇷🇹🇷🇹🇷 . . 86 sı sporcu, ...
Media Removed
WABBA TURKEY HARDLINE TEAM 🇹🇷2016-2017-2018 National Team Champion 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 . . 86 sı sporcu, 7 si yönetim, toplam 130 kişilik dev bir Takım halinde 26-27 Mayıs 2018 / Girnede WABBA WORLD federasyonunun düzenlemiş olduğu Dünya Şampiyonasında Ülke olarak Dünya şampiyonu olduk... Emeği ... WABBA TURKEY HARDLINE TEAM 🇹🇷2016-2017-2018 National Team Champion 🏆🏆🏆🇹🇷🇹🇷🇹🇷
.
.
86 sı sporcu, 7 si yönetim, toplam 130 kişilik dev bir Takım halinde 26-27 Mayıs 2018 / Girnede WABBA WORLD federasyonunun düzenlemiş olduğu Dünya Şampiyonasında Ülke olarak Dünya şampiyonu olduk...
Emeği geçen 130 kişi. Her bir ferdin şampiyonluğumuzda ki katkısı tartışılmaz! “Türkiyenin En İyileri” artık “ Dünyanın En İyileri” 🎉🇹🇷🏆🔝 ...
Emeği geçen, “girne de” destan yazan ,birbirinden değerli Sporcu, Misafir ve Antrenörlerimize şükranlarımız sonsuzdur ... sağolun , varolun 🎉🏆🇹🇷🔝 @cihadatay @ersinkuruel71 @ugurutkusezer @1mehmetkilic @neconecco_pt @fatihsoguttt @dogucandogan1 @ridvankoc82 @orkunesatoglu
@coachingokhan @kemaldoganpt @sarvar_sarvarov26 @hakankoc81 @ermanulusal @aykutates33 @serhatgocturk @erkanmecitt @oliviaerk @alp.akdogan @serhatsaim.fit @tunasilecek @mert_kocabeyler @timucincanel @alaz_albay @h.gungor26 @hasanyanar16 @barbersirjohn @hakantreis @body_force_ @kadirt14 @ernuernu @serkanyosunlu @emnkmc @mrshn1098 @erdemturkozz @m.cicekdag @hasanbozkurt6108 @fahrettincoroglu @marcusgreerfitness @tolga_yildiz_fitness @tahirhanvural @adonis_fitnesss @yigit_fit @utarerdal @anilafsar @coachyalcin @ufukkcelikk @tatarmehmett @melihlevi @akndncr20 @ali_kemal_kose_ @serkanknk5 @hkucukk @cuneytturna_ @evrim_kutz @oktay_yavuzarslan @oguzaydemir35 @egedorukcetiner @serdaraktolga @murattonya_ @murat_kekec1453 @mucahitaydn44 @numanbezaroglu @okankorkut @ahmetkoc18 @oguz.ozkaan @okansarmusak61 @onlinecoach.powerzone @kutaygrgn
@srcgunay @_alperkoroglu_ @cm.fitnessss @sinaghalichi @ahmethamdigozcu @clgnbedis @a.alp.er.demir.d
@leventkaracengel ...
@melekebruekin w.v.president
@belenmurat head coach
@aydnaslan team chief
@ibrahimsirrional judge
@tuna_wolf judge
@orhanyilmazofficial president
@alp.akdogan assistant
...
#wabbaturkeyhardlineteam
Read more
Dünya Ralli Şampiyonu Finlandiyalı Tommi Mäkinen’le tozu dumana kattıydık. <span class="emoji emoji1f680"></span><span class="emoji emoji1f680"></span><span class="emoji emoji1f680"></span> Öyle hızlı sürüyordu ...
Media Removed
Dünya Ralli Şampiyonu Finlandiyalı Tommi Mäkinen’le tozu dumana kattıydık. Öyle hızlı sürüyordu ki arabayı, iyi ki devrilmediydik. Bir zamanlar Portekiz’de Dünya Ralli Şampiyonası’nda, midem alt üst olduydu ve fakat nezaketimden gıkım çıkmadıydı #tbt ‘si. #tommimakinen ... Dünya Ralli Şampiyonu Finlandiyalı Tommi Mäkinen’le tozu dumana kattıydık. 🚀🚀🚀
Öyle hızlı sürüyordu ki arabayı, iyi ki devrilmediydik.
Bir zamanlar Portekiz’de Dünya Ralli Şampiyonası’nda, midem alt üst olduydu ve fakat nezaketimden gıkım çıkmadıydı #tbt ‘si.
#tommimakinen #rally #portugal #worldrallychampionship
@canan.ozgun 😘
Read more
Loading...
RAMİL GULİYEV REKORLA AVRUPA ŞAMPİYONU! Milli atlet Ramil Guliyev, 19,76'lık derecesiyle şampiyona ve Türkiye rekoru kırarak altın madalya elde etti. 2017 Londra Dünya Şampiyonası'nda da altın madalya kazanan Guliyev, kariyerinin ilk Avrupa şampiyonluğuna rekor kırarak ulaştı. #ramilguliyev ... RAMİL GULİYEV REKORLA AVRUPA ŞAMPİYONU!
Milli atlet Ramil Guliyev, 19,76'lık derecesiyle şampiyona ve Türkiye rekoru kırarak altın madalya elde etti. 2017 Londra Dünya Şampiyonası'nda da altın madalya kazanan Guliyev, kariyerinin ilk Avrupa şampiyonluğuna rekor kırarak ulaştı.
#ramilguliyev #türkiye #avrupa #rekor #altınmadalya  #milli #şampiyon #avrupatletizmşampiyonası #türkiyerekoru #avrupaşampiyonu #korayspor
Read more
Okçulukta Dünya Şampiyonu olarak bizlere büyük bir gurur yaşatan milli sporcumuz Mete Gazoz bugün ...
Media Removed
Okçulukta Dünya Şampiyonu olarak bizlere büyük bir gurur yaşatan milli sporcumuz Mete Gazoz bugün müzemizi ziyaret etti. Kendisine başarılarının devamını dileriz :) #istanbuloyuncakmüzesi #istanbultoymuseum #metegazoz Okçulukta Dünya Şampiyonu olarak bizlere büyük bir gurur yaşatan milli sporcumuz Mete Gazoz bugün müzemizi ziyaret etti. Kendisine başarılarının devamını dileriz :) #istanbuloyuncakmüzesi #istanbultoymuseum #metegazoz
Drogbalarin Tourelerin yetiştiği stadyum yeni şampiyon sporcularını yetiştiriyor. 13 Yaş grubunda ...
Media Removed
Drogbalarin Tourelerin yetiştiği stadyum yeni şampiyon sporcularını yetiştiriyor. 13 Yaş grubunda Dünya Şampiyonu Fildişi Sahili Milli Takımı. Atletizmde bu tatlı şampiyon kızlar gibi altyapımız var mı ? Drogbalarin Tourelerin yetiştiği stadyum yeni şampiyon sporcularını yetiştiriyor. 13 Yaş grubunda Dünya Şampiyonu Fildişi Sahili Milli Takımı. Atletizmde bu tatlı şampiyon kızlar gibi altyapımız var mı ?
Loading...
#bokskralı #dünyaşampiyonu @anthony_joshua #bokskralı #dünyaşampiyonu @anthony_joshua
Bu gün çok güzel bir toplantı oldu bizim için. Ekip İstanbulda bir araya geldi. Ayrıca 2 dünya şampiyonu ...
Media Removed
Bu gün çok güzel bir toplantı oldu bizim için. Ekip İstanbulda bir araya geldi. Ayrıca 2 dünya şampiyonu bir araya gelmesi başka bir güzel oldu :)) Bu gün ayrıca çok değerli büyüğümüz Harun ASLAN ilede istişareler ettik. Çok güzel ve uzun yıllar bizi bekliyor. #joachimlöw #germany #worldchampion ... Bu gün çok güzel bir toplantı oldu bizim için. Ekip İstanbulda bir araya geldi. Ayrıca 2 dünya şampiyonu bir araya gelmesi başka bir güzel oldu :)) Bu gün ayrıca çok değerli büyüğümüz Harun ASLAN ilede istişareler ettik. Çok güzel ve uzun yıllar bizi bekliyor. #joachimlöw #germany #worldchampion #coach #harunaslan #erkutsöğüt #ilhangündoğan #istanbul
Read more
Bilek güreşi il hakemi olduk şükürler olsun <span class="emoji emoji1f4aa"></span><span class="emoji emoji1f60a"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span> Yanımdaki abim bilek güreşi dünya şampiyonu @ahmettyenererr ...
Media Removed
Bilek güreşi il hakemi olduk şükürler olsun Yanımdaki abim bilek güreşi dünya şampiyonu @ahmettyenererr #armwrestling #training #sport #sportlife #sporttime #fitlife #fitfitness #body #bodybuilding #gym #motivation #wrestling #lifestyle #healthylife #fitness #crossfit ... Bilek güreşi il hakemi olduk şükürler olsun 💪😊🙏 Yanımdaki abim bilek güreşi dünya şampiyonu @ahmettyenererr 👈
#armwrestling #training #sport #sportlife #sporttime #fitlife #fitfitness #body #bodybuilding #gym #motivation #wrestling #lifestyle #healthylife #fitness #crossfit #workout #bilekgüreşi #instagram #instalife #instamood #goodday #goodlife
Read more
 #dünyaşampiyonu #naimsüleymanoğlu #gulegule #sampiyon #rip #champion
Media Removed
#dünyaşampiyonu #naimsüleymanoğlu #gulegule #sampiyon #rip #champion #dünyaşampiyonu #naimsüleymanoğlu #gulegule #sampiyon #rip #champion
Ömrümde foto istediğim ilk ve tek ünlü. Birakupası taşıma dünya şampiyonu. <span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37b"></span><span class="emoji emoji1f37a"></span> kapı ...
Media Removed
Ömrümde foto istediğim ilk ve tek ünlü. Birakupası taşıma dünya şampiyonu. kapı gibi Adam eğilmese resmen koltuk altında kalıyorum, kolları var bacaklarım bile sıska duruyor yanında. Ama kalbi tam bi pelüş ayıcık, çok sevimli. #wiesn #weltmeister im #maßkrugtragen Ömrümde foto istediğim ilk ve tek ünlü. Birakupası taşıma dünya şampiyonu. 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍺 kapı gibi Adam eğilmese resmen koltuk altında kalıyorum, kolları var bacaklarım bile sıska duruyor yanında. Ama kalbi tam bi pelüş ayıcık, çok sevimli. 😊 #wiesn #weltmeister im #maßkrugtragen
Bana en çok sorulan soru.."Nereden eğitim aldınız?"..İşte beni yetiştiren güzel kadın canım ...
Media Removed
Bana en çok sorulan soru.."Nereden eğitim aldınız?"..İşte beni yetiştiren güzel kadın canım annem ve 25 yıl önce DİLAMED i kuran kişi @ayseemanetgunaydin.. @kariyeregitim Kurumlarından temel eğitimi,Topuz ve saç tasarım eğitimimi dünya topuz şampiyonu @muhittinyusan hocamdan,@dilamedsakarya ... Bana en çok sorulan soru.."Nereden eğitim aldınız?"..İşte beni yetiştiren güzel kadın canım annem ve 25 yıl önce DİLAMED i kuran kişi @ayseemanetgunaydin.. @kariyeregitim Kurumlarından temel eğitimi,Topuz ve saç tasarım eğitimimi dünya topuz şampiyonu @muhittinyusan hocamdan,@dilamedsakarya Sevil ablamdan (13 yaşımdan beri hayatımda) makyaj eğitimi , kıymetli annemden türban tasarım ve işletmecilik eğitimimi aldım😊Ve ilk ustam annemden sürekli yeni bir şeyler öğreniyorum bunun sonu yok.Çok donanımlı bir annem olduğu için çok şanslıyım hani "10 parmağında 10 marifet var " derler ya benim annemin 10 parmağında 9999 marifet var.Tabi bu beni yormuyor değil🙈Rabbim başımızdan eksik etmesin🙏
.
.
.
.
#gelinsaci #gelin #gelinlik #wedding #weddingday #weddingdress #weddingphotography #bridal #photography #mac #mua #makyaj #hijab #hijabstyle #hijabfashion #hijaber #muslim #muslimah #muslimahfashion #l4l #tagsforlikesapp #photographer #istanbulturban #gelinbasimodelleri #tesettur #turkey
Read more
Socrates @socratesdergi #41 diğer deyişle Ağustos 2018 sayısı bugünden itibaren önce İstanbul ...
Media Removed
Socrates @socratesdergi #41 diğer deyişle Ağustos 2018 sayısı bugünden itibaren önce İstanbul sonra tüm Türkiye'de bayilerde olacak. Bu ay merkez kort konumuz Trend olurken, kapak konuklarımız Dünya Kupası’nda süperstar tahtına yükselen Kylian Mbappe, kadınlar tenisinin son liderlerinden ... Socrates @socratesdergi #41 diğer deyişle Ağustos 2018 sayısı bugünden itibaren önce İstanbul sonra tüm Türkiye'de bayilerde olacak. Bu ay merkez kort konumuz Trend olurken, kapak konuklarımız Dünya Kupası’nda süperstar tahtına yükselen Kylian Mbappe, kadınlar tenisinin son liderlerinden Wimbledon şampiyonu Angelique Kerber ve NBA’de Lakers’a giderek herkese ters köşe yapan LeBron James oldu. Bu kez uzatmıyorum zira reklam gurusu, sanat yönetmeni-tasarımcı ve trendlere yön veren kişilik George Lois’in dediği gibi “Uzun düşünün, kısa yazın” cümlesini bu seferlik şiar ediniyorum. İyi okumalar.
Kapak illüstrasyon: @huseyinsandik
#socratesdergi #socrates #41 #ağustos2018 #trend #sportsmagazine
Read more
Türkiye'den dünya şampiyonu geçti @poldi_official #dankepoldi
Media Removed
Türkiye'den dünya şampiyonu geçti @poldi_official #dankepoldi Türkiye'den dünya şampiyonu geçti @poldi_official #dankepoldi
Bilgilendirme | Sporcumuz Ramil Guliyev Dünya Atletizm Şampiyonası 200 metre finalinde altın ...
Media Removed
Bilgilendirme | Sporcumuz Ramil Guliyev Dünya Atletizm Şampiyonası 200 metre finalinde altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu oldu. Bilgilendirme | Sporcumuz Ramil Guliyev Dünya Atletizm Şampiyonası 200 metre finalinde altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu oldu.
#bboy #bboying #breakdance #mounir #düziçi #duzici 2012 Dünya Break Dans Şampiyonu Mounirin DÜZİÇİNE SELAMI VAR @hwe_mounir #bboy #bboying #breakdance #mounir #düziçi #duzici 2012 Dünya Break Dans Şampiyonu Mounirin DÜZİÇİNE SELAMI VAR @hwe_mounir
Hayatım, emek verdiğim her şey, sevdiklerim için! Ruhumun kaptanı benim <span class="emoji emoji1f64c"></span> Çok uzun bir yolculuk ...
Media Removed
Hayatım, emek verdiğim her şey, sevdiklerim için! Ruhumun kaptanı benim Çok uzun bir yolculuk içindeyim. π kadar...Keşfedemeyecek kadar kelimeler yetmeyecek biliyorum. Bir macera hayatım. Macera devam ediyor... Kaç yılımı kapsayacak bilmiyorum bu maceram, sevdiğim her ... Hayatım, emek verdiğim her şey, sevdiklerim için!
Ruhumun kaptanı benim 🙌
Çok uzun bir yolculuk içindeyim.
π kadar...Keşfedemeyecek kadar kelimeler yetmeyecek biliyorum.
Bir macera hayatım.
Macera devam ediyor...
Kaç yılımı kapsayacak bilmiyorum bu maceram, sevdiğim her şey tüm hayatım içinde olacak, 90 m2 lik bir alana hayatımda edinebildiğim her duyguyu resmetmek ve yazmak olacak.
İmgesel Modül sanat ...
Bana hayatımı veren, can veren, güç ve en önemlisi farkindalığımı sağlayan emeği büyük canım anneme ithaf ediyorum.
Kadın olmak, gemisinin kaptanı olup, bütün dünyaya iz bırakan olmaktır.
Dünyadaki bütün kadınlarımızı saygıyla selamlıyorum. ✍ Halide Edip Adıvar
İlk kadın yazar 🎬 Bedia Muhavvid
Türkiye'nin ilk kadın sinema oyuncusu 🎓 Süreyya Ağaoğlu
İlk kadın avukat 🔬 Aysima Altınok
İlk kadın beyin cerrah 🚗 Samiye Morkaya
İlk ehliyetli kadın ve ilk otomobil yarışları şampiyonu 📷 Yıldız Moran
İlk akademik kadın fotoğrafçı ✏Perihan Ongan
İlk kadın öğretmen ⚽ Lale Orta
İlk FIFA kokartlı kadın hakem 📕 Fatma Aliye
İlk romancı ve felsefeci 🎼 İnci Özdil
İlk kadın orkestra şefi 👤Sabiha Bengütaş
İlk kadın heykeltraş 👸 Keriman Halis
Dünya Güzeli ilk Türk kadın ✍ Mualla Eyüboğlu
İlk kadın mimar ✈ Sabiha Gökçen
İlk kadın pilot 🎤Emel Gazimihal
İlk kadın Radyo spikeri 🎭 Afife Jale
İlk kadın tiyatro oyuncusu 🚂 Seher Aytaç
İlk kadın makinist 🎭 Semiha Berksoy
İlk kadın opera sanatçısı

@gamysart
@aralmelahat
@_berker
@ilaydaaktann .
.
.
#art #fineart #sanat #tbt #mask #maske #polimerkil #polymerclay #oilpainting #yagliboya #resim #antalya #turkey #atolye #artstudio #elyapımı #homemade #muralart #resimsergisi #madonnari #duvarresmi #iching #drawing #exhibition #powderpastel #tozpastel #kelimekavanozu #gamzeaktan #gamysart #gamysarthome
Read more
@emrahusluu ile bu akşam 22:30’da @ucankusmedya’dayız... #Repost @usludurmakyok with @get_repost ・・・ Pazar akşamlarınıza sendromsuz pazartesi çiçekleri eken program Uslu Durmak Yok!!! Bu akşam da bomba gibi...Emrah Uslu nun bu hafta konukları Türkiye kadınlar Rali şampiyonu ... @emrahusluu ile bu akşam 22:30’da @ucankusmedya’dayız... #Repost @usludurmakyok with @get_repost
・・・
Pazar akşamlarınıza sendromsuz pazartesi çiçekleri eken program Uslu Durmak Yok!!! Bu akşam da bomba gibi...Emrah Uslu nun bu hafta konukları Türkiye kadınlar Rali şampiyonu Simin Bıçakçıoğlu ve Eşkiya Dünya hükümdar olmaz ın Sam i Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Ümit Belen...bu program da Uslu Durmak Yok!!! @siminbicakcioglu @umitnbelen65 @emrahusluu @ucankusmedya #digiturk #dsmart #tivibu #teledünya #kablolu #filbox #turkcelltvplus #vodafonetv #turksat #latenight #latelatenight #eğlence #guncel #show #latenightshow #edho #siminbicakcioglu #emrahuslu #ümitbelen
Read more
21 yaşındaki ünlü eskrim şampiyonu Race Imboden, son Londra olimpiyatlarında 198 sağlak arasından ...
Media Removed
21 yaşındaki ünlü eskrim şampiyonu Race Imboden, son Londra olimpiyatlarında 198 sağlak arasından sıyrılarak şampiyon olan bir sporcu. Amerikan Psikoloji Günlüğü dergisinin araştırması, solakların sanatçı olmaya çok daha yatkın olduğunu söylüyor. Ayrıca düşünce kabiliyetleri ... 21 yaşındaki ünlü eskrim şampiyonu Race Imboden, son Londra olimpiyatlarında 198 sağlak arasından sıyrılarak şampiyon olan bir sporcu.

Amerikan Psikoloji Günlüğü dergisinin araştırması, solakların sanatçı olmaya çok daha yatkın olduğunu söylüyor. Ayrıca düşünce kabiliyetleri de daha pratik çözümler bulmaya yatkın. Dünyaca ünlü ressam Leonardo Da Vinci, Michelangelo, Picasso ve Rafael de solaktı.

Solaklar, sağlaklara oranla iş hayatında yüzde 10-15 arası daha çok kazanıyor. Dünya zenginler listesindeki solakların oranı genel nüfustaki solak oranından daha fazla. Bill Gates'ten Steve Jobs örnekleri hepimiz için yeterliyse, dağılabiliriz.

#DünyaSolaklarGünün kutlu olsun Ege'cim.. @egesaygac
#worldlefthandersday
#worldlefthandedday •🤺💪

#eskrim #eskrimci #eskrimciler #fencer #fencing #fencingpost #fencingteam #fencinglife #fencingtime #esgrima #scherma #foil #flöre #epee #sabre #team #victory #fencinglessons #fencers #izmir #fencingtournament
Read more
“Balıkların da kolu yok ki” deyip kocaman yüreği ile kulaç atmayı hiç bırakmadı. İrlanda'nın başkenti ...
Media Removed
“Balıkların da kolu yok ki” deyip kocaman yüreği ile kulaç atmayı hiç bırakmadı. İrlanda'nın başkenti Dublin'de Paralimpik Avrupa Yüzme Şampiyonası'nda altın madalya için suya atladı. 50 m sırtüstünü 45.21 le tamamladı. 15 Ağustos 2018. ・・・ Bu gururu bize yaşatan kocaman yürekli, ... “Balıkların da kolu yok ki” deyip kocaman yüreği ile kulaç atmayı hiç bırakmadı. İrlanda'nın başkenti Dublin'de Paralimpik Avrupa Yüzme Şampiyonası'nda altın madalya için suya atladı. 50 m sırtüstünü 45.21 le tamamladı. 15 Ağustos 2018.
・・・
Bu gururu bize yaşatan kocaman yürekli, azim sembolü Sevgili Sümeyye Boyacı ve aynı yarışmaya katılan diğer müthiş, Türk Kızlarımız ki onlar da öncesinde defalarca yarışmalara katılıp, madalyalar almışlar Sevilay Öztürk ve Özge Üstün’e teşekkür, alkış, kutlama, aferin yetmez!
・・・
Hayatı: Sümeyye Boyacı, 5 Şubat 2003’de, Eskişehir’de 2 kolu olmadan ve kalça kemiği çıkık doğdu. İlkokul eğitimini özel bir okulda aldı. Ayaklarıyla yazı yazmayı öğrendi. 4.5 yaşında ayağıyla resim yapmaya başladı. Alexander Pushkin’in Altın Balık adlı ünlü kitabının Türkçe çevirisi için resim yaptı. Yaptığı bu resim Cumh. Bşk. A. Gül’e Rusya ziyareti sırasında sunuldu. 2009’da yani 6 yaşında, sulu boya eserleri Moskova’da sergilendi. 2014’de yaptığı ebru sanatıyla bir sergiye katıldı. 26-28 Nisan’da Brezilya - Sao Paulo’daki Açık Yüzme Dünya Şampiyonası’nda sırt üstü 45,92 ile dünya şampiyonu, 50 metre kelebekte de 3. lükle bronz madalya kazandı.
・・・
Canımız evlatlarımıza destek olan ailelerine, hocalarına, tüm iyi insanlara da sonsuz teşekkürler.🙏🏻👏🏻👍🏻💪🏻
・・・
Fazla Söze gerek yok! Hepimiz çıkarmamız gereken dersleri çıkarıp, almamız gereken ilham-ı alalım🙏🏻
・・・
#SumeyyeBoyaci #SevilayOzturk #OzgeUstun
・・・
#futurist #futurism #ufuktarhan #Tinsan #yılıneninovatifişkitabı #futuristufuksözü
#gelecekgüzelgelecek #yarınınişiniyarınabırakma #augmentedreading #arttırılmışokuma #keynotespeaker #moderator www.t-insan.com
Read more
İngiltere'nin Dünya Kupası'nı Almanya'dan önde bitirdiği son turnuva: 1966 1966 Dünya Kupası ...
Media Removed
İngiltere'nin Dünya Kupası'nı Almanya'dan önde bitirdiği son turnuva: 1966 1966 Dünya Kupası Şampiyonu: İngiltere Tarih tekerrür eder mi? #WorldCup #England #Germany İngiltere'nin Dünya Kupası'nı Almanya'dan önde bitirdiği son turnuva: 1966
1966 Dünya Kupası Şampiyonu: İngiltere
Tarih tekerrür eder mi?
#WorldCup #England #Germany
Dünya Kupası son şampiyonu Almanya, Güney Kore ile kader maçına çıkarken; kupanın güçlü favorisi Brezilya’ya Sırbistan karşısında beraberlik yetiyor. Dünya Kupası coşkusu #TRT1’de. Dünya Kupası son şampiyonu Almanya, Güney Kore ile kader maçına çıkarken; kupanın güçlü favorisi Brezilya’ya Sırbistan karşısında beraberlik yetiyor.

Dünya Kupası coşkusu #TRT1’de.
Sultanbeyli Belediye Spor Dan Sporcum Mehmet Zeki Kaya Büyükler Kickboks Dünya kupasında 60kg ...
Media Removed
Sultanbeyli Belediye Spor Dan Sporcum Mehmet Zeki Kaya Büyükler Kickboks Dünya kupasında 60kg Lowkick De Dünya Şampiyonu Olmuştur Destekleyen Herkese çok Teşekkür ediyorum #wako #kickboxing #italya #sultanbeyli Sultanbeyli Belediye Spor Dan
Sporcum Mehmet Zeki Kaya
Büyükler Kickboks Dünya kupasında
60kg Lowkick De Dünya Şampiyonu Olmuştur Destekleyen Herkese çok Teşekkür ediyorum
#wako #kickboxing #italya #sultanbeyli
Dünya çapında tanınan Adem Bozkur Sabriye Şengül Erkan Varol gibi sporcularında boy gösterecegi ...
Media Removed
Dünya çapında tanınan Adem Bozkur Sabriye Şengül Erkan Varol gibi sporcularında boy gösterecegi WORLD FIGHT NIGHT MUAY THAİ GECESİNDE 14 Nisan Tv8,5 da yayınlanacak olan galada alt maç olarak yarışmasına ragmen yaşına göre büyük deneyimler kazanan zorluklar içerisinde başarılar ... Dünya çapında tanınan Adem Bozkur Sabriye Şengül Erkan Varol gibi sporcularında boy gösterecegi WORLD FIGHT NIGHT MUAY THAİ GECESİNDE 14 Nisan Tv8,5 da yayınlanacak olan galada alt maç olarak yarışmasına ragmen yaşına göre büyük deneyimler kazanan zorluklar içerisinde başarılar elde eden Genç Muaythai İFMA Dünya Şampiyonu Zahra Armani maça çok yüklü bi tempoda çalıştığını ve pes etmicegini verdiği emeklere karşı Leon spor kulubü antrenörü Eldar Elizade’nin emeklerini boşa çıkarmıcağını dile getirdi. Ve son olarak bana maddi manevi destegini esirgemeyen is adamlarına kastamonu halkına teşekkürlerini sundu. Bundan sonraki başarılarımı Kastamonu halkı için başarıcağını söyledi.
#kastamonu #kastamonuüniversitesi #leonsporkulübü #
Read more
Liseler Türkiye Şampiyonasında Balıkesir Cumhuriyet Anadolu lisesi sporcuları Türkiye şampiyonu ...
Media Removed
Liseler Türkiye Şampiyonasında Balıkesir Cumhuriyet Anadolu lisesi sporcuları Türkiye şampiyonu olarak İtalya'da yapılacak dünya şampiyonasına gitmeye hak kazandılar . Şimdi hedef Dünya derecesi . Liseler Türkiye Şampiyonasında Balıkesir Cumhuriyet Anadolu lisesi sporcuları Türkiye şampiyonu olarak İtalya'da yapılacak dünya şampiyonasına gitmeye hak kazandılar .
Şimdi hedef Dünya derecesi .
Cumartesi günü Türkiye’de uluslararası çapta düzenlenen en büyük e-spor şenliğini sundum. 😎Internet ...
Media Removed
Cumartesi günü Türkiye’de uluslararası çapta düzenlenen en büyük e-spor şenliğini sundum. 😎Internet üzerinden canlı yayınlanan uluslararası takımların kırana kırana yarıştığı bir e-spor şenliği sunmak ne kadar heyecanlıymış (Sondaki videoyu izleyin mutlaka) Gün boyu yorumlarıyla ... Cumartesi günü Türkiye’de uluslararası çapta düzenlenen en büyük e-spor şenliğini sundum. 😎Internet üzerinden canlı yayınlanan uluslararası takımların kırana kırana yarıştığı bir e-spor şenliği sunmak ne kadar heyecanlıymış 🎉 (Sondaki videoyu izleyin mutlaka)
Gün boyu yorumlarıyla yanımda olan @captainatx Ve @tburaksahin e teşekkür ediyorum.
@zulaoyun nun yakaladığı bu başarı gurur verici, tüm ekibi tebrik ediyorum.
Ve bu müthiş organizasyon için Think’e de (www.think.com.tr) kocaman alkış... #zulaworldcup
Turnuvanın özeti şöyle:
Türkiye’nin uluslararası alandaki en büyük e-spor şenliği Zula Dünya Kupası sahibini buldu. 3 kıta 80 ülkeden 1200’den fazla takımın katıldığı eleme maçları sonunda büyük finale kalan 6 takım arasından Polonya ekibi Izako Boars Dünya Şampiyonu, Türkiye ekibi WeMakeTheFuture Dünya İkincisi oldu.
Read more
 #MeteGazoz, Berlin’de yapılan Okçuluk Dünya Kupası’nda, Güney Kore’li Woo Seok’u yenerek Dünya ...
Media Removed
#MeteGazoz, Berlin’de yapılan Okçuluk Dünya Kupası’nda, Güney Kore’li Woo Seok’u yenerek Dünya şampiyonu oldu🇹🇷 Bravo sana @metegazoz🏻 #türkiye #turkey #MeteGazoz, Berlin’de yapılan Okçuluk Dünya Kupası’nda, Güney Kore’li Woo Seok’u yenerek Dünya şampiyonu oldu🇹🇷 Bravo sana @metegazoz👏🏻 #türkiye #turkey
2018 Dünya Kupası Fransa'nın! Fransa, finalde Hırvatistan'ı 4-2 ile geçerek 2018 Dünya Kupası'nın şampiyonu oldu . #worldcup #dünyakupası #fransa #hırvatistan #final #maç #2018 #nike #fifa #rusya #sport #Türkiye #football #futbol #soccer #tagsforlikes #man #sport #acetango 2018 Dünya Kupası Fransa'nın!
Fransa, finalde Hırvatistan'ı 4-2 ile geçerek 2018 Dünya Kupası'nın şampiyonu oldu
.
#worldcup #dünyakupası
#fransa #hırvatistan #final #maç #2018 #nike #fifa #rusya #sport #Türkiye #football #futbol #soccer #tagsforlikes #man #sport #acetango
Sevgili dostlarım. Dün canım arkadaşım dünya serbest dalış şampiyonu @sahikaercumen ile müthiş ...
Media Removed
Sevgili dostlarım. Dün canım arkadaşım dünya serbest dalış şampiyonu @sahikaercumen ile müthiş bir gün yaşadık. Değerli yavrularımızın madalyaları ve şampiyonlukları iLE gurur duyduk. Onların kıymetli annelerinin anneler gününü kutladık. Bu anlamlı günde bize destek olan herkese ... Sevgili dostlarım. Dün canım arkadaşım dünya serbest dalış şampiyonu @sahikaercumen ile müthiş bir gün yaşadık. Değerli yavrularımızın madalyaları ve şampiyonlukları iLE gurur duyduk. Onların kıymetli annelerinin anneler gününü kutladık. Bu anlamlı günde bize destek olan herkese sonsuz şükranlarımı sünüyorum iyiki varsınız #Repost @kutahyaporselen with @repostapp
・・・
10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nda, başarının önünde hiçbir engelin olmadığını gösteren otizmli ve bedensel engelli milli yüzücülerimizi, Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen ile ziyaret ettik.

Şampiyonluklarıyla bizleri gururlandıran genç sporcularımız; Muammer Can Demirci’yi, Koral Berkin Kutlu’yu, Betül Malkoç’u, Melih Onur Şırlak’ı ve Miraç Mola’yı tebrik ediyoruz.
#EngellilerHaftası #engelyok #engeltanımayanlar #engelsizsporcuyum
Read more
Yiğit Caner Aydın @yigitcaner 4yıl önce geçirdiği bir kaza sonucu boyun omuru zedelendi ve belden ...
Media Removed
Yiğit Caner Aydın @yigitcaner 4yıl önce geçirdiği bir kaza sonucu boyun omuru zedelendi ve belden aşağısı felç oldu. 2016'da okçuluğa başladı.🏹Eylül 2017'de Pekin'de düzenlenen Paralimpik Okçuluk Dünya Şampiyonası'nda W1 Milli Takım ile dünya şampiyonu oldu. 🏅Bu akşam @adim_adim ... Yiğit Caner Aydın @yigitcaner 4yıl önce geçirdiği bir kaza sonucu boyun omuru zedelendi ve belden aşağısı felç oldu. 2016'da okçuluğa başladı.🏹Eylül 2017'de Pekin'de düzenlenen Paralimpik Okçuluk Dünya Şampiyonası'nda W1 Milli Takım ile dünya şampiyonu oldu. 🏅Bu akşam @adim_adim Caddebostan Çaylak antrenmanı sonrası kahveye geldi ve bize başarı öyküsünü anlattı, amacı önce akıllardaki engelleri kaldırmak, istenirse ve cesaret edilirse herşeyin üstesinden gelinebileceğini insanlara anlatmak ve farkındalık yaratmak. @yigitcaner instagram hesabından takip edip daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz 😊🎯 #yiğitcaneraydın #paralimpikokçu #adimadim #aacaylaklar #archery #paralimpicarchery #tiralarc #paralympic
Read more
İzmir ve Gaziantep, Kentimi Seviyorum kampanyasında ilk 10’a girdi! WWF’in dünya çapında düzenlediği ...
Media Removed
İzmir ve Gaziantep, Kentimi Seviyorum kampanyasında ilk 10’a girdi! WWF’in dünya çapında düzenlediği Tek Dünya Kentleri Yarışması’nda İzmir ve Gaziantep 23 ülkeden 132 kent arasında finale kalarak büyük bir başarı sağladı ve İzmir, yarışmanın ulusal şampiyonu oldu! Yarışmanın ikinci ... İzmir ve Gaziantep, Kentimi Seviyorum kampanyasında ilk 10’a girdi! WWF’in dünya çapında düzenlediği Tek Dünya Kentleri Yarışması’nda İzmir ve Gaziantep 23 ülkeden 132 kent arasında finale kalarak büyük bir başarı sağladı ve İzmir, yarışmanın ulusal şampiyonu oldu! Yarışmanın ikinci bölümü olan Kentimi Seviyorum kampanyasında ise İzmir dünyanın en sevilen 6’ıncı, Gaziantep ise 8’inci kenti oldu! Geleceğin sürdürülebilir kentlerinden biri olma yolunda ilerleyen İzmir ve Gaziantep’i kutlar, kentlerimize destek olan herkese teşekkür ederiz. #BirlikteMümkün
Read more
24/25 Mart tarihlerinde  Adana da yapilan Muaythai Milli takım seçmesini kazanarak Dünya şampiyonasına ...
Media Removed
24/25 Mart tarihlerinde  Adana da yapilan Muaythai Milli takım seçmesini kazanarak Dünya şampiyonasına gitmeye hak kazanan sporcum Ceren Yilmaz ile Mengen Kaymakamımız sayın Hasan Günaydın ı makamında ziyaret ettik. Bizlere herzaman destek olan sayin Kaymakamimiz yine desteklerinin ... 24/25 Mart tarihlerinde  Adana da yapilan Muaythai Milli takım seçmesini kazanarak Dünya şampiyonasına gitmeye hak kazanan sporcum Ceren Yilmaz ile Mengen Kaymakamımız sayın Hasan Günaydın ı makamında ziyaret ettik. Bizlere herzaman destek olan sayin Kaymakamimiz yine desteklerinin devam edeceğini belirtti. sayın kaymakamımıza tesekkur ederiz. #kazanmakgibisiyok
# #seçmeler #millitakım #millitakim #tebrik
#kaymakam #destek #tesekkurederiz #muaythai #dünyaşampiyonu #@cceren_ylmzz @canturk_orkun @acar_erkut @ifmamuaythaiofficial @kadir.mersin333 @turgayerikci
Read more
Stefan Zweig, çok geniş bir psikoloji birikimini eserlerinde bütünüyle kullanmış ender yazarlardandır. ...
Media Removed
Stefan Zweig, çok geniş bir psikoloji birikimini eserlerinde bütünüyle kullanmış ender yazarlardandır. Onun dünya edebiyatında bir biyografi yazarı olarak kazandığı haklı ünün temelinde de bu özelliği, yani yazarlığının yanı sıra çok usta bir psikolog olması yatar. Satranç, ... Stefan Zweig, çok geniş bir psikoloji birikimini eserlerinde bütünüyle kullanmış ender yazarlardandır. Onun dünya edebiyatında bir biyografi yazarı olarak kazandığı haklı ünün temelinde de bu özelliği, yani yazarlığının yanı sıra çok usta bir psikolog olması yatar.

Satranç, Zweig’ın psikolojik birikimini bütünüyle devreye soktuğu bir öyküdür ve bu öykünün baş kişileri, tamamen yazarın biyografilerinde ele aldığı kişileri işleyiş biçimiyle sergilenmiştir.

Zweig ölümünden hemen önce tamamladığı birkaç düzyazı metinden biri olan Satranç’ı kaleme aldığı sırada, karısı Lotte Zweig ile birlikte göç ettiği Brezilya’da yaşamaktaydı. Satranç’ta da, olay yeri olarak New York’dan Buenos Aires’e gitmekte olan bir yolcu gemisini seçmiştir. Bu gemide tamamen rastlantı sonucu karşılaşan üç kişi: yeni dünya satranç şampiyonu Mirko Czentovic, sıradan bir satranç oyuncusu olan anlatıcı ve bir zamanlar çok usta bir satranç oyuncusu olan, ama hayli zamandır satrançtan uzak kalmış bulunan Dr. B., öykünün aktörleridir.
Türkiyədən Kitab Sifarişi direct mesaj ya da whatsapp 055 775 17 21
#turkiyedenkitabsifarisi
#kitab_tks #stefanzweig_tks #satranç #aztagram #onlinesifaris #bookstagram #oxucu #kitablar #hikaye_tks #hikaye
Read more
ELSA DTÖ Hukuku Farazi Dava Yarışması Avrupa Şampiyonu BİLGİ Takımı, Cenevre’de yapılacak Dünya ...
Media Removed
ELSA DTÖ Hukuku Farazi Dava Yarışması Avrupa Şampiyonu BİLGİ Takımı, Cenevre’de yapılacak Dünya Şampiyonası’na gidiyor. Türkiye’nin ilk defa 2017’de Üniversitemiz tarafından temsil edildiği Yarışma’da “Avrupa Bölge Birincisi” ve “Dünya İkincisi” olmasının ardından, bu yılki ... ELSA DTÖ Hukuku Farazi Dava Yarışması Avrupa Şampiyonu BİLGİ Takımı, Cenevre’de yapılacak Dünya Şampiyonası’na gidiyor.
Türkiye’nin ilk defa 2017’de Üniversitemiz tarafından temsil edildiği Yarışma’da “Avrupa Bölge Birincisi” ve “Dünya İkincisi” olmasının ardından, bu yılki Yarışma’da “Avrupa Şampiyonluğu”nu yeniden elde etmesiyle başarısını perçinledi. 19-23 Haziran 2018 tarihlerinde Cenevre’de yapılacak Dünya Şampiyonası’na katılacak BİLGİ Hukuk Takımı’na başarılar dileriz!
*****************
BİLGİ Law Team, Winner of 2018 European Regional Round of ELSA Moot Court Competition on WTO Law is heading to Geneva for the Final Oral Rounds.
İstanbul Bilgi University Faculty of Law Team is once again the Winner of the European Regional Round of the ELSA Moot Court Competition on WTO Law (emc²) following the success of last year’s edition where it completed the Competition both as the Winner of the European Regional Round and World Runner-Up Global Final Oral Rounds behind Harvard Law School. #elsamootcourt #WTO
Read more
Dünya ve Avrupa Şampiyonu voleybolcular yetiştiren VakıfBank altyapısı, yıldız adaylarını ...
Media Removed
Dünya ve Avrupa Şampiyonu voleybolcular yetiştiren VakıfBank altyapısı, yıldız adaylarını seçmelere çağırıyor. Altyapı seçmeleri 2007-2008-2009 doğumlu çocuklar için 29-30 Eylül 2018 tarihlerinde saat 12.00 - 13.30 arasında VakıfBank Spor Sarayı'nda gerçekleşecektir. Detaylı ... Dünya ve Avrupa Şampiyonu voleybolcular yetiştiren VakıfBank altyapısı, yıldız adaylarını seçmelere çağırıyor. Altyapı seçmeleri 2007-2008-2009 doğumlu çocuklar için 29-30 Eylül 2018 tarihlerinde saat 12.00 - 13.30 arasında VakıfBank Spor Sarayı'nda gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi için: www.vakifbanksporkulubu.com
Read more
10 kez Dünya Kitesurf Şampiyonu @giselapulido , Ege kıyılarından rüzgar gibi geçti! <span class="emoji emoji1f30a"></span><span class="emoji emoji1f3c4"></span>‍♀️ 📸: ...
Media Removed
10 kez Dünya Kitesurf Şampiyonu @giselapulido , Ege kıyılarından rüzgar gibi geçti! ‍♀️ 📸: @mahmutcinci_photographer #LocalHeroTour #kitesurfing 10 kez Dünya Kitesurf Şampiyonu @giselapulido , Ege kıyılarından rüzgar gibi geçti! 🌊🏄‍♀️
📸: @mahmutcinci_photographer
#LocalHeroTour #kitesurfing
Dünya şampiyonu bir Barista ve inanılmaz mütevazi inanılmaz kaliteli bir insan teşekkürler @gurkankumak ...
Media Removed
Dünya şampiyonu bir Barista ve inanılmaz mütevazi inanılmaz kaliteli bir insan teşekkürler @gurkankumak Dünya şampiyonu bir Barista ve inanılmaz mütevazi inanılmaz kaliteli bir insan teşekkürler @gurkankumak ✌️😉
RAMİL GULİYEV REKORLA AVRUPA ŞAMPİYONU! Milli atlet Ramil Guliyev, 19,76'lık derecesiyle şampiyona ve Türkiye rekoru kırarak altın madalya elde etti. 2017 Londra Dünya Şampiyonası'nda da altın madalya kazanan Guliyev, kariyerinin ilk Avrupa şampiyonluğuna rekor kırarak ulaştı. #ramilguliyev ... RAMİL GULİYEV REKORLA AVRUPA ŞAMPİYONU!
Milli atlet Ramil Guliyev, 19,76'lık derecesiyle şampiyona ve Türkiye rekoru kırarak altın madalya elde etti. 2017 Londra Dünya Şampiyonası'nda da altın madalya kazanan Guliyev, kariyerinin ilk Avrupa şampiyonluğuna rekor kırarak ulaştı.
#ramilguliyev #türkiye #avrupa #rekor #altınmadalya #milli #şampiyon #avrupatletizmşampiyonası #türkiyerekoru #avrupaşampiyonu #korayspor
Read more
Hoşça kal hemşehrim. Rahat uyu şampiyon! #naimsüleymanoğlu #şampiyon #olimpiyatşampiyonu ...
Media Removed
Hoşça kal hemşehrim. Rahat uyu şampiyon! #naimsüleymanoğlu #şampiyon #olimpiyatşampiyonu #dünyaşampiyonu #halter #cepherkülü Hoşça kal hemşehrim.
Rahat uyu şampiyon! #naimsüleymanoğlu #şampiyon #olimpiyatşampiyonu #dünyaşampiyonu #halter #cepherkülü
5 kez Dünya Şampiyonu Brezilya'da kulüpler halen alt yaş gruplarında salon futbolu kullanmaktadır. ...
Media Removed
5 kez Dünya Şampiyonu Brezilya'da kulüpler halen alt yaş gruplarında salon futbolu kullanmaktadır. Minikler futbola sadece bu güzel ve değerli oyun ile başlar. Bunu ve Brezilya'nın futbol başarısını bildiğimiz için bu orjinal oyunu yani Futebol de Salâo'u eğitimde temel aldık. Ülkemiz ... 5 kez Dünya Şampiyonu Brezilya'da kulüpler halen alt yaş gruplarında salon futbolu kullanmaktadır. Minikler futbola sadece bu güzel ve değerli oyun ile başlar. Bunu ve Brezilya'nın futbol başarısını bildiğimiz için bu orjinal oyunu yani Futebol de Salâo'u eğitimde temel aldık.
Ülkemiz için çok uygun bu sistemi gelin hep beraber yayalım. BSS şubesi açmak için bize yazın.
Read more
Tüylerimi diken diken ettin.Helal sana Sümeyye sana ne söylesek az Türkiye seninle gurur duyuyor #dünyaşampiyonu #sümeyyeboyacı #turkey #shampion Tüylerimi diken diken ettin.Helal sana Sümeyye sana ne söylesek az Türkiye seninle gurur duyuyor 👍🙏 #dünyaşampiyonu #sümeyyeboyacı #turkey #shampion
Dünya Şampiyonu,Asrın Güreşçisi! Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Kıymetli abim ve hemşehrim @hamzayerlikayaa ...
Media Removed
Dünya Şampiyonu,Asrın Güreşçisi! Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Kıymetli abim ve hemşehrim @hamzayerlikayaa ile güzel bir günün ardından hatıra... He is the World Champion Wrestler of the Century Chief presidential advisor @rterdogan With my elder Brother @hamzayerlikayaa ... Dünya Şampiyonu,Asrın Güreşçisi!
Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Kıymetli abim ve hemşehrim @hamzayerlikayaa ile güzel bir günün ardından hatıra...
He is the World Champion🏆
Wrestler of the Century💪
Chief presidential advisor @rterdogan
With my elder Brother @hamzayerlikayaa 😀
#worldchampion #wrestling #wrestler #fila #güreş #şampiyon #hamzayerlikaya #rte #receptayyiperdogan #akparti
Read more
Lucescu ısrarla aynı kulüpten 5-6 oyuncum olsa vurgusunu yapıyor. Dünya Şampiyonu Fransa ve finalisti ...
Media Removed
Lucescu ısrarla aynı kulüpten 5-6 oyuncum olsa vurgusunu yapıyor. Dünya Şampiyonu Fransa ve finalisti Hırvatistan’ın tüm oyuncuları farklı kulüplerde oynamıyor mu? Lucescu ısrarla aynı kulüpten 5-6 oyuncum olsa vurgusunu yapıyor. Dünya Şampiyonu Fransa ve finalisti Hırvatistan’ın tüm oyuncuları farklı kulüplerde oynamıyor mu?
W.A.B.B.A. WORLD CHAMPIONSHIP‘18 Kyrenia/ T.R.N.C. 26-27 May. ——————————————————————— WABBA ...
Media Removed
W.A.B.B.A. WORLD CHAMPIONSHIP‘18 Kyrenia/ T.R.N.C. 26-27 May. ——————————————————————— WABBA TURKEY HARDLINE TEAM 🇹🇷“Türkiyenin en iyileri”🇹🇷 Sadece çok çalıştık. ...ben bir takım kurdum,baş ucuma koydum 🏼 Dünya şampiyonu olan takımımızı gönülden tebrik ederim 🏼 ... W.A.B.B.A. WORLD
CHAMPIONSHIP‘18 Kyrenia/ T.R.N.C. 26-27 May.
———————————————————————
WABBA TURKEY HARDLINE TEAM 🇹🇷“Türkiyenin en iyileri”🇹🇷
Sadece çok çalıştık.
...ben bir takım kurdum,baş ucuma koydum 🙏🏼
Dünya şampiyonu olan takımımızı gönülden tebrik ederim 👏🏼 🏆🏆🏆 ———————————————————————@hardline.nutrition
#tam130kişiydik 🎉
#wabbaturkeyhardlineteam
#jimspor_jimlife
#wabbaturkeyteam
#wabba #wabbaworld #wabbaworldturkey #wabbaworldturkeyteam #worldchampionship #worldchampionship2018 #bodybuilding #fitness #menmodel #menfitnessmodel #musclemodel
#bikinimodel #mruniverse #hardlinenutrition #jimspor_jimlife
@jimspor_jimlife
Read more
Sümeyye Boyacı, sırt üstü yüzmede Nisan ayında Brezilya’da Dünya Şampiyonu olmuştu... Yetmedi, ...
Media Removed
Sümeyye Boyacı, sırt üstü yüzmede Nisan ayında Brezilya’da Dünya Şampiyonu olmuştu... Yetmedi, İrlanda’da düzenlenen yarışmalarda Olimpiyat Şampiyonu olarak altın madalya kazandırdı ülkemize... Güzel yüreğe, Türkiye’nin değerini spor alanında yükselttiği için çok teşekkür ... Sümeyye Boyacı, sırt üstü yüzmede Nisan ayında Brezilya’da Dünya Şampiyonu olmuştu... Yetmedi, İrlanda’da düzenlenen yarışmalarda Olimpiyat Şampiyonu olarak altın madalya kazandırdı ülkemize... Güzel yüreğe, Türkiye’nin değerini spor alanında yükselttiği için çok teşekkür ediyor ve sizleri ayakta alkışlamaya davet ediyorum... @sumeyye.boyaci
Read more
Filenin Sultanları finalde <span class="emoji emoji1f44a"></span>🏻<span class="emoji emoji1f44f"></span> Çin'in ev sahipliğinde düzenlenen FIVB Voleybol Milletler Ligi ...
Media Removed
Filenin Sultanları finalde 🏻 Çin'in ev sahipliğinde düzenlenen FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri'nde, B Grubu'nda son Dünya Şampiyonu A.B.D. ve son Avrupa şampiyonu Sırbistan ile mücadele eden A Bayan Voleybol Milli Takımımız, yarı finalde Brezilya'yı 3-0'la geçerek finale ... Filenin Sultanları finalde 👊🏻👏 Çin'in ev sahipliğinde düzenlenen FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri'nde, B Grubu'nda son Dünya Şampiyonu A.B.D. ve son Avrupa şampiyonu Sırbistan ile mücadele eden A Bayan Voleybol Milli Takımımız, yarı finalde Brezilya'yı 3-0'la geçerek finale yükseldi.
Read more
KRAL Seni örnek alarak pist şampiyonasına başladım sen olmasaydın bizler öğrencilerin buralara ...
Media Removed
KRAL Seni örnek alarak pist şampiyonasına başladım sen olmasaydın bizler öğrencilerin buralara kadar gelemezdik seninn açtığın yollardan geçtik sen yapacağını yaptın 5 kez dünya şampiyonu oldun bizlere bu şampiyonluk sevinçlerini yaşattın hayırlısı olsun artık bizler senin bıraktığın ... KRAL Seni örnek alarak pist şampiyonasına başladım sen olmasaydın bizler öğrencilerin buralara kadar gelemezdik seninn açtığın yollardan geçtik sen yapacağını yaptın 5 kez dünya şampiyonu oldun bizlere bu şampiyonluk sevinçlerini yaşattın hayırlısı olsun artık bizler senin bıraktığın bayrağı en iyi yerlerde temsil etmek için elimizden geleni yapacağız @kenansofuoglu 🇹🇷 CUMHURBAŞKANIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE YARIŞ KARİYERİMİ NOKTALIYORUM!
Bu hafta sonu italya'da "JÜBİLE" yapma kararı aldık. Son zamanlarda yaşamış olduğumuz sakatlıklar, ailemin korkuları ve Cumhurbaşkanımın artık bırakmam gerektiği talimatı düşündüğümden erken bir zamanda bu kararı almamıza sebep oldu. Gözüm arkada kalmayacak çünkü Ülkemizi Dünya arenasında temsil edecek sporcular yetiştirdik,Şanlı Bayrağımızı onlara teslim ediyorum.20 yıl önce başlayan kariyerimizde hayalim Dünya Şampiyonalarında yarışabilmekti Şükürler olsunki Rabbim bize 5 kez şampiyon olmayı nasip etti. Bu şampiyonlukları almamızda çok kişinin emeği var! Bizi bu yolda destekleyen ve Dua'larını esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunarım.Yarıştığım takım ve sevenlerim için 12-13 Mayıs İtalya'da jubile yapacağız! “As how the President wishes I am going to retire from racing this weekend. I will celebrate my 20 years of racing anniversary this weekend! Last couple of months I had a few injures which made my family very afraid, also our President. We decide to retire from racing earlier then what I was thinking. I can’t say I am sad because I have already a few Turkish riders which I trained to race and carry our flag. Twenty years ago I started my racing career with a goal to race in the world championships. We won five times the world title. I am very thankful for that. Many people supported me while winning these titles I want to thank everyone for that. Kawasaki Racing Team and for my fans I will be last time on the track on 12-13 May in Italy”.
Read more
 #mizginay #100 #metre #dünya #şampiyonu #atletizm
Media Removed
#mizginay #100 #metre #dünya #şampiyonu #atletizm #mizginay #100 #metre #dünya #şampiyonu #atletizm
 #Repost @gulben_gazete with @get_repost ・・・ Gülben Ergen @gulben123 bu hafta, Avrupa ve dünya ...
Media Removed
#Repost @gulben_gazete with @get_repost ・・・ Gülben Ergen @gulben123 bu hafta, Avrupa ve dünya şampiyonu olan milli paralimpik yüzücümüz Beytullah Eroğlu @beytullaherogluu ile bir araya geldi. Ergen, Eroğlu ile geçen haftaki Brezilya zaferinden yüzmeye başlama ... #Repost @gulben_gazete with @get_repost
・・・
Gülben Ergen @gulben123 bu hafta, Avrupa ve dünya şampiyonu olan milli paralimpik yüzücümüz Beytullah Eroğlu @beytullaherogluu ile bir araya geldi. Ergen, Eroğlu ile geçen haftaki Brezilya zaferinden yüzmeye başlama hikayesine, sporun yaşamını nasıl değiştirdiğinden aile hayatına her şeyi konuştu. #BeytullahEroğlu #şampiyon #dünyaşampiyonu #yüzücü #yüzmek #spor #gurur #başarı #emek #çalışmak #azim #champion #hayat #türkiye #gülbenergen #gulbenergen #hürriyet #hurriyet #hürriyetkelebek #gazete #röportaj #çarşamba #instagood #instadaily #iyigeceler #worldchampion #swim #swimmer #madalya
Read more
Yaşadığı tüm zorluklara rağmen hayat sımsıkı tutunan Kenan Sofuoğlu 4.kez Dünya şampiyonu Tebrikler ...
Media Removed
Yaşadığı tüm zorluklara rağmen hayat sımsıkı tutunan Kenan Sofuoğlu 4.kez Dünya şampiyonu Tebrikler Kenan ! #bugüngünlerdentrabzonspor #trabzon #trabzonspor #türkiye #karadeniz #bordoylamavi #bizeheryertrabzon #bordomavi #kenansofuoglu Yaşadığı tüm zorluklara rağmen hayat sımsıkı tutunan Kenan Sofuoğlu 4.kez Dünya şampiyonu Tebrikler Kenan ! #bugüngünlerdentrabzonspor #trabzon #trabzonspor #türkiye #karadeniz #bordoylamavi #bizeheryertrabzon #bordomavi #kenansofuoglu
Emre Kutalmış Ateşli dünya şampiyonu!🥋 Dünya Gençler #Taekwondo Şampiyonası’nın son gününde ...
Media Removed
Emre Kutalmış Ateşli dünya şampiyonu!🥋 Dünya Gençler #Taekwondo Şampiyonası’nın son gününde milli taekwondocu Emre Kutalmış Ateşli finalde Tayvanlı rakibi Meng-En Lee’yi 9-8 yenerek altın madalya kazandı🥇🇹🇷 @tkdfed @emreateslii Emre Kutalmış Ateşli dünya şampiyonu!🥋
Dünya Gençler #Taekwondo Şampiyonası’nın son gününde milli taekwondocu Emre Kutalmış Ateşli finalde Tayvanlı rakibi Meng-En Lee’yi 9-8 yenerek altın madalya kazandı🥇🇹🇷 @tkdfed @emreateslii
“Balıkların da kolları yok” dedi. İki kolu olmasa bile yüzmeye başladı. Hiçbir engeli tanımadı. Dublin’de yapılan Paralimpik Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu oldu. Diyetisyen Dünyası camiası adına daha önce de Brezilya’da Dünya Şampiyonu ünvanı almış olan kadın sporcumuz ... “Balıkların da kolları yok” dedi. İki kolu olmasa bile yüzmeye başladı. Hiçbir engeli tanımadı. Dublin’de yapılan Paralimpik Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu oldu. Diyetisyen Dünyası camiası adına daha önce de Brezilya’da Dünya Şampiyonu ünvanı almış olan kadın sporcumuz Sümeyye Boyacı'yı (@smeyye.boyaci) ve onu yetiştiren spor kulübümüzü tüm gücümüz ile alkışlıyor, canı gönülden tebrik ediyoruz.
@yilmazbuyukersen @eskisehirbelediyesi #Eskişehir #sümeyyeboyacı #dublin #Avrupa #paralimpik #yüzme #Avrupaşampiyonu #şampiyon #spor
Read more
Nike, farklı spor dallarından genç ve profesyonel sporcuların ünlülerle bir araya geldiği kampanyası ...
Media Removed
Nike, farklı spor dallarından genç ve profesyonel sporcuların ünlülerle bir araya geldiği kampanyası ‘Çık, Oyna’ ile herkesi spor yapmaya çağırıyor. Nike’ın yeni kampanyasında Türkiye A Milli Futbol Takımı yıldızlarından Arda Turan ve Abdülkadir Ömür, Taekwondo Dünya Şampiyonu ... Nike, farklı spor dallarından genç ve profesyonel sporcuların ünlülerle bir araya geldiği kampanyası ‘Çık, Oyna’ ile herkesi spor yapmaya çağırıyor. Nike’ın yeni kampanyasında Türkiye A Milli Futbol Takımı yıldızlarından Arda Turan ve Abdülkadir Ömür, Taekwondo Dünya Şampiyonu Milli sporcu İrem Yaman ve 400m İşitme Engelliler Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Yasin Süzen gibi sporcuların yanı sıra aktris Melisa Şenolsun, Elvin Levinler ve aktör Birkan Sokullu yer alıyor. Dudulluspor Kadın Futbol Takımı’ndan 17 yaşındaki Berdan Bozkurt, BMX sürücüsü Taner Erdaş, Freerunner Emir Ünder ve Dans Fabrika ekibinden Sam Gizem Sözer gibi isimler de projeye destek veren isimler arasında bulunuyor. #spor #formsantedergisi #nike #çıkoyna
Read more
 #Repost @gulben_gazete with @get_repost ・・・ O kadar değerli ki Beytullah @beytullaherogluu ...
Media Removed
#Repost @gulben_gazete with @get_repost ・・・ O kadar değerli ki Beytullah @beytullaherogluu ... O, anlattıkça büyüyenlerden. Dağ gibi bir yürek, aslan gibi bir özgüven ve sonsuz bir yaşama sevinci var. Doğuştan iki kolu yok ve o bir Dünya Şampiyonu. Engel tanımıyor! Hep çalışıyor, ... #Repost @gulben_gazete with @get_repost
・・・
O kadar değerli ki Beytullah @beytullaherogluu ... O, anlattıkça büyüyenlerden. Dağ gibi bir yürek, aslan gibi bir özgüven ve sonsuz bir yaşama sevinci var.
Doğuştan iki kolu yok ve o bir Dünya Şampiyonu. Engel tanımıyor! Hep çalışıyor, hep çabalıyor. “Eve kapatmayın bedenindeki eksiklikten dolayı evlatlarınızı” diyor.
Onu antrenmanlara götüren anne ve babasına minnettar. “İlk can simidinin içine girdiğim günü unutmam, dibe çöküşüm ve suyun üstüne çıkışım miladım oldu” diyor. Yüzün gençler! Aşın engelleri... @gulben123 #BeytullahEroğlu #şampiyon #dünyaşampiyonu #yüzücü #yüzmek #spor #gurur #başarı #emek #çalışmak #azim #champion #hayat #türkiye #gülbenergen #gulbenergen #hürriyet #hurriyet #hürriyetkelebek #gazete #röportaj #çarşamba #instagood #instadaily #günaydın #worldchampion #swim #swimmer #madalya
Read more
Vücut geliştirme sporunu Türkiye'ye tanıtan tüm zamanların en iyisi Ahmet Enünlü.1970'de Belgrad'da, ...
Media Removed
Vücut geliştirme sporunu Türkiye'ye tanıtan tüm zamanların en iyisi Ahmet Enünlü.1970'de Belgrad'da, 1974'de Verona'da, 1977'de Paris'te, 1978'de Madrid'te, 1979'da Londra'da, 1982'de Brugge'de, 1992'de Ankara'da, 1994'de İzmir'de tam 8 kez Dünya şampiyonu, 1978 yılında Madrid'te ... Vücut geliştirme sporunu Türkiye'ye tanıtan tüm zamanların en iyisi Ahmet Enünlü.1970'de Belgrad'da, 1974'de Verona'da, 1977'de Paris'te, 1978'de Madrid'te, 1979'da Londra'da, 1982'de Brugge'de, 1992'de Ankara'da, 1994'de İzmir'de tam 8 kez Dünya şampiyonu, 1978 yılında Madrid'te Dünya Şampiyonlar şampiyonu olan bir adamı bu sporu yapan herkesin tanıması, bilmesi gerek.
#sportech #gym #body #workout #bodybuilding #fitness #vücutgeliştirme #antreman #instafit #instafitness #instagym #gym💪 #fitnessmodel #bodymodel # #gymlife #biceps #triceps #herbalife #h24 #h_24
#athlete #train #fitnessfreak #fitsgram #igfit #fitspo #fitgram #fitnessaddict #muscle #muscles
Read more
Dünya Şampiyonu genç güreşçi kardeşim @hamzabakir61 misafirim oldu. <span class="emoji emoji2705"></span> Daha 17 yaşında ama maşallah ...
Media Removed
Dünya Şampiyonu genç güreşçi kardeşim @hamzabakir61 misafirim oldu. Daha 17 yaşında ama maşallah vaziyet ortada, kadraja sığmadı ya da ben küçüldüm(büyük foto hikayemde) 😀 Madalya ve kemerini kaptım... Sloganım “ Döverim seni, hepinizi döverim ulen” Kardeşimin yolu açık olsun🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ... Dünya Şampiyonu genç güreşçi kardeşim @hamzabakir61 misafirim oldu. ✅ Daha 17 yaşında ama maşallah vaziyet ortada, kadraja sığmadı ya da ben küçüldüm(büyük foto hikayemde) 😀 Madalya ve kemerini kaptım... Sloganım “ Döverim seni, hepinizi döverim ulen”😁 Kardeşimin yolu açık olsun🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Bu vesile ile güreşin imparatoru @hamzayerlikayaa ya selamlar ✅ #yenidoğuokulları #güreş
Read more
yaşayan kupa koleksiyoncusu; <span class="emoji emoji1f447"></span>🏼 Zeljko Obradovic . <span class="emoji emoji1f3c6"></span>🥇🏅 . <span class="emoji emoji1f4a5"></span>1990 FIBA Dünya Şampiyonu <span class="emoji emoji1f4a5"></span>9 ...
Media Removed
yaşayan kupa koleksiyoncusu; 🏼 Zeljko Obradovic . 🥇🏅 . 1990 FIBA Dünya Şampiyonu 9 Euroleague Şampiyonu Yunanistan Basketbol Ligi Şampiyonu (8 kez) Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonu (3 kez) 1997 Avrupa Basketbol Şampiyonu 1996 Yaz Olimpiyatları-Gümüş Madalya 1999 ... yaşayan kupa koleksiyoncusu;
👇🏼
Zeljko Obradovic
.
🏆🥇🏅
.
💥1990 FIBA Dünya Şampiyonu
💥9 Euroleague Şampiyonu
💥Yunanistan Basketbol Ligi Şampiyonu (8 kez)
💥Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonu (3 kez)
💥1997 Avrupa Basketbol Şampiyonu
💥1996 Yaz Olimpiyatları-Gümüş Madalya
💥1999 Avrupa Basketbol Şampiyonu
💥12 Euroleague Final Four
💥Yunanistan Basketbol Kupası (7 kez)
💥1997 Italya Süper Kupası
💥1989 Koraç Kupası
💥1997-1999 Saporta Kupası
💥2016 Türkiye Kupası
💥1992 Yugoslavya Kupası
💥Türkiye Cumhurbaşkanlığı Kupası (3 kez)
.
.
#Fenerbahçe #NeverEnough
Read more
WBC Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Mikey Garcia ve IBF Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Robert Easter ...
Media Removed
WBC Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Mikey Garcia ve IBF Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Robert Easter Jr Unvan Birleştirme Maçında karşı karşıya... Luis Ortiz vs Razvan Cojanu ağır sıklet maçının da yer aldığı bu çok büyük heyecan 22.45'te DMAX'te... #boksgecesi @dmaxtr WBC Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Mikey Garcia ve IBF Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Robert Easter Jr Unvan Birleştirme Maçında karşı karşıya... Luis Ortiz vs Razvan Cojanu ağır sıklet maçının da yer aldığı bu çok büyük heyecan 22.45'te DMAX'te... #boksgecesi @dmaxtr
@bemanmagazine Eylül sayısında yer alan @djfunkycmusic röportajı kaçmaz, bizden söylemesi! ...
Media Removed
@bemanmagazine Eylül sayısında yer alan @djfunkycmusic röportajı kaçmaz, bizden söylemesi! 🏻 #Repost @with @bemanmagazine ・・・ Amerika’da yaşadığı dönemde Dünya şampiyonu İtalyan müzisyen Mario Ballestra’dan özel müzik dersi alan ve bununla birlikte 9 yıl akordeon eşliğinde ... @bemanmagazine Eylül sayısında yer alan @djfunkycmusic röportajı kaçmaz, bizden söylemesi! 🙌🏻🎧 #Repost @with @bemanmagazine ・・・
Amerika’da yaşadığı dönemde Dünya şampiyonu İtalyan müzisyen Mario Ballestra’dan özel müzik dersi alan ve bununla birlikte 9 yıl akordeon eşliğinde klasik müzik eğitimini tamamlayan Cem Nadiran (Dj Funky‘’C’’), 1993 yılında Türkiye’de Power FM’in düzenlediği yarışmada, Türkiye DJ şampiyonu oldu. 3 yıl üst üste DMC Dünya DJ Şampiyonaları’nda, jüri üyesi olarak Türkiye’yi temsil eden @djfunkycmusic ile yaptığımız röportaj, Eylül sayımızda ve web sitemizde sizleri bekliyor.
#beman #cemnadiran #djfunkycmusic
Read more
Tam 10 kez dünya kitesurf şampiyonu olmuş, bu başarısıyla 'kitesurf tarihinin en genç şampiyonu' ...
Media Removed
Tam 10 kez dünya kitesurf şampiyonu olmuş, bu başarısıyla 'kitesurf tarihinin en genç şampiyonu' olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiş. 2007'de 13 yaşındayken, sporun Oscar'ı olarak kabul edilen Laureus Dünya Spor Ödülleri'nde ekstrem sporlar dalında aday gösterilmiş ve bu ... Tam 10 kez dünya kitesurf şampiyonu olmuş, bu başarısıyla 'kitesurf tarihinin en genç şampiyonu' olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiş. 2007'de 13 yaşındayken, sporun Oscar'ı olarak kabul edilen Laureus Dünya Spor Ödülleri'nde ekstrem sporlar dalında aday gösterilmiş ve bu ödüle aday olan en genç sporcu unvanını almış... 24 yaşındaki İspanyol sporcu Gisela Pulido'dan bahsediyorum... Red Bull Local Hero Tour kapsamında Türkiye'ye gelen Gisela ile Akyaka'da bir araya geldik. Detaylar bugünkü Sabah’la Günaydın’da #linkbioda #sabahgazetesi #fundakarayel #takemeback #giselapulido
Read more
Kiksboks Dünya şampiyonu İbrahim Telli kardeşimizi Ukrayna’da yapılacak şampiyonaya yakışıklı ...
Media Removed
Kiksboks Dünya şampiyonu İbrahim Telli kardeşimizi Ukrayna’da yapılacak şampiyonaya yakışıklı gönderiyoruz. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🌎🌎🌎🥇🥇🥇🥊🥊🥊️ #regnumsports #dünyaşampiyonu #ibrahimtelli Kiksboks Dünya şampiyonu İbrahim Telli kardeşimizi Ukrayna’da yapılacak şampiyonaya yakışıklı gönderiyoruz. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🌎🌎🌎🥇🥇🥇🥊🥊🥊🏆🏆🏆✈️ #regnumsports #dünyaşampiyonu #ibrahimtelli
O bir fenomen...2015-2017 yılları arasında 3 kez Dünya Şampiyonu oldu. PETER SAGAN.... iki teker Dünya'ya yeter! O bir fenomen...2015-2017 yılları arasında 3 kez Dünya Şampiyonu oldu. PETER SAGAN.... iki teker Dünya'ya yeter!
Dünya Şampiyonu Fransa oldu. Tebrikler. Dilerim bir gün dünya kupası Türkiye'de oynanır.
Media Removed
Dünya Şampiyonu Fransa oldu. Tebrikler. Dilerim bir gün dünya kupası Türkiye'de oynanır. Dünya Şampiyonu Fransa oldu. Tebrikler. Dilerim bir gün dünya kupası Türkiye'de oynanır.
Almanya'da Klasik Yay Erkekler finalinde tüm rakiplerini yenerek dünya şampiyonu olan ve altın madalyayı Türkiye'ye kazandıran Mete Gazoz'u tebrik ediyoruz. #metegazoz #altın #madalya #türkiye #şampiyon #almanya Almanya'da Klasik Yay Erkekler finalinde tüm rakiplerini yenerek dünya şampiyonu olan ve altın madalyayı Türkiye'ye kazandıran Mete Gazoz'u tebrik ediyoruz.
#metegazoz #altın #madalya #türkiye #şampiyon #almanya
#Repost @alemdergisi (@get_repost) ・・・ Avrupa ve Dünya Şampiyonu VakıfBank Bayan Voleybol Takımı ile stüdyoda buluştuk. Bu hafta ALEM'de! @vakifbanksk⠀ ⠀ Video: @fevziondu⠀ Prodüksiyon: @ceylanysimsek⠀ Fotoğraf: @larasayilganofficial⠀ Styling: @bengisugurell⠀ Saç: @fatih.korpe, ... #Repost @alemdergisi (@get_repost)
・・・
Avrupa ve Dünya Şampiyonu VakıfBank Bayan Voleybol Takımı ile stüdyoda buluştuk. Bu hafta ALEM'de! @vakifbanksk⠀

Video: @fevziondu⠀
Prodüksiyon: @ceylanysimsek⠀
Fotoğraf: @larasayilganofficial⠀
Styling: @bengisugurell⠀
Saç: @fatih.korpe, Barış Özdemir, @ilkermrngozz, Cem @yildirimozdemir Aydoğdu, Acara Mederova⠀
Makyaj: @cesur.albayrak, @gamzetepee⠀

#ALEM #alemdergisi #alemcomtr #vakifbank #yildirimozdemir
Read more
Türk Milletinin gurur kaynağı olan Dünya Şampiyonu Sporcularımızdan; Milli Haltercimiz Halil ...
Media Removed
Türk Milletinin gurur kaynağı olan Dünya Şampiyonu Sporcularımızdan; Milli Haltercimiz Halil Mutlu, Milli Haltercimiz Resul Elvan ve Milli Güreşcimiz Ufuk Tapan'ın Genel Merkezimize gelerek hayırlı olsun ziyaretinde bulunması bizleri onurlandırmıştır. Rabbim güç kuvvet versin Türk Milletinin gurur kaynağı olan Dünya Şampiyonu Sporcularımızdan; Milli Haltercimiz Halil Mutlu, Milli Haltercimiz Resul Elvan ve Milli Güreşcimiz Ufuk Tapan'ın Genel Merkezimize gelerek hayırlı olsun ziyaretinde bulunması bizleri onurlandırmıştır. Rabbim güç kuvvet versin
 #KylianMbappe, 19 yaşında dünya şampiyonu olmanın tadını çıkarıyor. (<span class="emoji emoji1f4f7"></span>: @cultfootball)
Media Removed
#KylianMbappe, 19 yaşında dünya şampiyonu olmanın tadını çıkarıyor. (: @cultfootball) #KylianMbappe, 19 yaşında dünya şampiyonu olmanın tadını çıkarıyor. (📷: @cultfootball)
‪ #Rusya 2018’de dünya şampiyonu olan #Fransa’nın kilit isimlerinden #AntoineGriezmann, 1998’de Fransa Milli Takım kampını ziyaret ederken...‬ ‪ #Rusya 2018’de dünya şampiyonu olan #Fransa’nın kilit isimlerinden #AntoineGriezmann, 1998’de Fransa Milli Takım kampını ziyaret ederken...‬
Mutlu son. Dünya Şampiyonu. @paulpogba is #HereToCreate - #WorldCupFinal #Football #Soccer ...
Media Removed
Mutlu son. Dünya Şampiyonu. @paulpogba is #HereToCreate - #WorldCupFinal #Football #Soccer #adidasFootball #France Mutlu son. Dünya Şampiyonu.
@paulpogba is #HereToCreate
-
#WorldCupFinal #Football #Soccer #adidasFootball #France
[Portre] Kenan Sofuoğlu: Türkiye’nin 5 kez dünya şampiyonu olan gururu... Mücadelesini artık ...
Media Removed
[Portre] Kenan Sofuoğlu: Türkiye’nin 5 kez dünya şampiyonu olan gururu... Mücadelesini artık TBMM’de sürdürecek. Kendi deyimiyle, ‘genç sporcuların vekil ağabeyi’ olacak. [Portre] Kenan Sofuoğlu: Türkiye’nin 5 kez dünya şampiyonu olan gururu... Mücadelesini artık TBMM’de sürdürecek. Kendi deyimiyle, ‘genç sporcuların vekil ağabeyi’ olacak.
🎗8 Avrupa, 3 Dünya Şampiyonu, Olimpiyat 2.si @rizakayaalp Kardeşimiz Yeni Rengi İçin Tekrardan ...
Media Removed
🎗8 Avrupa, 3 Dünya Şampiyonu, Olimpiyat 2.si @rizakayaalp Kardeşimiz Yeni Rengi İçin Tekrardan Bizlerle 🤩 Çok Yakında Yeni Rengiyle Görüşmek Üzere 🏻 #gmg #gmggarage #cars #supercars #carsofinstagram #audi #a5 #rs5 #wrap #wrapking #luxury #luxurylife #luxurylifestyle #istanbul ... 🎗8 Avrupa, 3 Dünya Şampiyonu, Olimpiyat 2.si @rizakayaalp Kardeşimiz Yeni Rengi İçin Tekrardan Bizlerle 🤩 Çok Yakında Yeni Rengiyle Görüşmek Üzere 😉👍🏻 #gmg #gmggarage #cars #supercars #carsofinstagram #audi #a5 #rs5 #wrap #wrapking #luxury #luxurylife #luxurylifestyle #istanbul #ankara #izmir #antalya #bodrum #çeşme #dubai #london #turkey🇹🇷 #yozgat
Read more
Avrupa ve Dünya Şampiyonu Tekvandocumuz @iremyamany ‘la tanıştınız mı? <span class="emoji emoji1f389"></span> . Kendisi için oluşturduğumuz ...
Media Removed
Avrupa ve Dünya Şampiyonu Tekvandocumuz @iremyamany ‘la tanıştınız mı? . Kendisi için oluşturduğumuz özel programlarla her geçen gün daha da kuvvetlenecek ve hedeflerine daha da yaklaşacak. . Kendisi ilk müsabık sporcumuz olur ve hedefimiz #tokyo2020 ‘de Altın Madalya!🥇 . . #olympics ... Avrupa ve Dünya Şampiyonu Tekvandocumuz @iremyamany ‘la tanıştınız mı? 🎉
.
Kendisi için oluşturduğumuz özel programlarla her geçen gün daha da kuvvetlenecek ve hedeflerine daha da yaklaşacak.💪
.
Kendisi ilk müsabık sporcumuz olur ve hedefimiz #tokyo2020 ‘de Altın Madalya!🥇
.
.
#olympics #goldhunter
Read more
Hayali varsa, umudu varsa, en önemlisi de cesareti varsa, tarlada çalışan bir kız da dünya şampiyonu olabilir. Mizgin’in öyküsü 29 Mart’ta, sadece BluTV’de. #HepKendiYolumuzda #BuKızınÖyküsü blutv.co/bukizinoykusu Hayali varsa, umudu varsa, en önemlisi de cesareti varsa, tarlada çalışan bir kız da dünya şampiyonu olabilir. 🏆
Mizgin’in öyküsü 29 Mart’ta, sadece BluTV’de.💪 #HepKendiYolumuzda #BuKızınÖyküsü blutv.co/bukizinoykusu
Aynı bizim gibiler +1 farkla. Üstüne bir de Avrupa şampiyonu. DÜNYA DOWN SENDROMLULAR FARKINDALIK ...
Media Removed
Aynı bizim gibiler +1 farkla. Üstüne bir de Avrupa şampiyonu. DÜNYA DOWN SENDROMLULAR FARKINDALIK GÜNÜ KUTLU OLSUN.Aynı bizim gibiler +1 farkla. Üstüne bir de Avrupa şampiyonu. DÜNYA DOWN SENDROMLULAR FARKINDALIK GÜNÜ KUTLU OLSUN.❤️❤️❤️
Geleceğin Türk Dünya şampiyonu @toprak_tr54 Next Turkish World Champion!
Media Removed
Geleceğin Türk Dünya şampiyonu @toprak_tr54 Next Turkish World Champion! Geleceğin Türk Dünya şampiyonu @toprak_tr54
Next Turkish World Champion!
Milli güreşçimiz TAHA AKÜL ABİMLE sempozyum sonrası bi harita kendisiyle eğlenceli bir gün geçirdik ...
Media Removed
Milli güreşçimiz TAHA AKÜL ABİMLE sempozyum sonrası bi harita kendisiyle eğlenceli bir gün geçirdik allah başrlarnin devamini nasip etsin inşallah bizde ŞANLI BAYRĞMIZİ ONUN GİBİ HERYERDE DALGALNDİRİ ve dünya şampiyonu olurz Milli güreşçimiz TAHA AKÜL ABİMLE sempozyum sonrası bi harita kendisiyle eğlenceli bir gün geçirdik allah başrlarnin devamini nasip etsin inşallah bizde ŞANLI BAYRĞMIZİ ONUN GİBİ HERYERDE DALGALNDİRİ ve dünya şampiyonu olurz
Başaramızı izledikce sevinçle gülüyorum!"Kanal 34" kanalında Dünya şampiyonu "İSTMET SAĞLAM" ...
Media Removed
Başaramızı izledikce sevinçle gülüyorum!"Kanal 34" kanalında Dünya şampiyonu "İSTMET SAĞLAM" hocamızın "ALTIN ADAMLAR" programında Mankenim canlı yayında ve ben mutluyum,mankenim mutlu,biz mutluyuz😎 Mankenimi aldığı ödülden,kristal kupadan dolayı tebrik ederim başarı bizim ... Başaramızı izledikce sevinçle gülüyorum!"Kanal 34" kanalında Dünya şampiyonu "İSTMET SAĞLAM" hocamızın "ALTIN ADAMLAR" programında Mankenim canlı yayında ve ben mutluyum,mankenim mutlu,biz mutluyuz😎 Mankenimi aldığı ödülden,kristal kupadan dolayı tebrik ederim başarı bizim başarımızdır.
#kanal34 #serhadajansmanken # #serhadajansistanbul2018 #fashionmanken #eyyarserhad #ajanskurucu #ajansyönetici #mankenmenager #serhadajans #istanbulbakumanken #türkiyemanken #ödülmanken2018kanal34
#photograpy #canon #klipmanken #dizimanken #dizisinemamanken #bestmankenmisterstareyyatserhad #bayyıldız #azerbaijan #eyyarserhad #istanbul2018 #manken #eyyarserhad
Read more
@grame90 @mizginay11.57 @melike__malkoc #start #sprint #training #practice #iki #dünya #şampiyonu ...
Media Removed
@grame90 @mizginay11.57 @melike__malkoc #start #sprint #training #practice #iki #dünya #şampiyonu #yanyana @grame90 @mizginay11.57 @melike__malkoc #start #sprint #training #practice #iki #dünya #şampiyonu #yanyana
3kez dünya şampiyonu olan Gankhuyag Naranbat ile azıcık güreştim
Media Removed
3kez dünya şampiyonu olan Gankhuyag Naranbat ile azıcık güreştim 3kez dünya şampiyonu olan Gankhuyag Naranbat ile azıcık güreştim
Dünya şampiyonu Hakan yağlı & aslan sincar
Media Removed
Dünya şampiyonu Hakan yağlı & aslan sincar Dünya şampiyonu Hakan yağlı & aslan sincar
Öğrenci gider ama hocalar herdaim kalıcıdır. Rakipte olsak en güzeli sarılıp da mücadele vermek....sporun ...
Media Removed
Öğrenci gider ama hocalar herdaim kalıcıdır. Rakipte olsak en güzeli sarılıp da mücadele vermek....sporun en güzel yanı da bu olmak gerek... 2005 yılindan beri milli takım arkadaşım,abim dünya şampiyonu hüseyin oflu... #kickboks @huseyinoflu Öğrenci gider ama hocalar herdaim kalıcıdır.
Rakipte olsak en güzeli sarılıp da mücadele vermek....sporun en güzel yanı da bu olmak gerek...
2005 yılindan beri milli takım arkadaşım,abim dünya şampiyonu hüseyin oflu...
#kickboks @huseyinoflu
#SinanŞamilSam, Dünya Şampiyonu olarak yurda döndüğünde sevincini yaşayamaz. Nedeni ise... 🇹🇷 #VeSonra belgeselimizin bu bölümünün tamamı: https://youtu.be/lrrgLJPY_S4 #TRTBelgesel #17Ağustos #SinanŞamilSam, Dünya Şampiyonu olarak yurda döndüğünde sevincini yaşayamaz. Nedeni ise... 🇹🇷
#VeSonra belgeselimizin bu bölümünün tamamı:
https://youtu.be/lrrgLJPY_S4
#TRTBelgesel #17Ağustos
 #Habertürk Türk medeniyetlerinde ve Osmanlı’da astrolojinin, astronominin ve müneccimbaşılığın ...
Media Removed
#Habertürk Türk medeniyetlerinde ve Osmanlı’da astrolojinin, astronominin ve müneccimbaşılığın ele alındığı çalışmada, astroloji ve astronominin tarihsel süreçteki değişimi ve devlet yönetimindeki etkisi de irdeleniyor. Batı astrolojisinin kökenlerine, Türklerin kullandığı ... #Habertürk Türk medeniyetlerinde ve Osmanlı’da astrolojinin, astronominin ve müneccimbaşılığın ele alındığı çalışmada, astroloji ve astronominin tarihsel süreçteki değişimi ve devlet yönetimindeki etkisi de irdeleniyor.

Batı astrolojisinin kökenlerine, Türklerin kullandığı ilk astroloji gereçlerine, astroloji ve astronomi alanlarında önemli eserler veren Türk âlimlerine de değinen Devi, tarih, astroloji ve astronomi okurları için zengin bir yapıt ortaya koyuyor.

Dr. ASTROLOG ŞENAY DEVİ
İstanbul'da doğdu. Profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy International'da tamamladı. Devi, Uluslararası Vedic astroloji Başkanı Guru Profesör Gary Gomes'in ve Türkiye'de Vedic Astrolog Yücel Sügen'in öğretmen öğrencisi olup uluslararası çalışma ve araştırmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik ve Hint astrolojisi olan Yangel, 2007 yılında www.astrodeha.com internet sitesini, 2008 yılında ise AstrodehA Danışmanlık Merkezi'ni kurdu. Hint Felsefesi üzerine doktorasını yaptı. 1 Aralık 2016'da Pandit Dr. David Frawley'in kurucusu ve başkanı olduğu Vedik Araştırmaları Amerikan Enstitüsü'nde, Ayurvedik Astroloji üzerine 300 saatlik eğitim programını başarı ile tamamlayan Dr. Astrolog Şenay Devi, uzmanlık alanlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.
2008 yılından bu yana profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmaya devam eden Devi, Washington'da bulunan Kepler College'nin Türkiye bölüm başkanı olarak Batı ve Hint astrolojisi eğitimlerine devam etmekte olup yine merkezi ABD'de bulunan çok dilli eğitim sistemini kapsayan The Great International School of Astrology’nin de kurucularındandır.
Kitapları: Temel Astroloji, Ay Burcu Mucizesi, Aşktroloji

İlgilendiği sporlar: Dünya şampiyonu milli boksörler Serkan Tatar ve profesyonel milli boksör Gülsüm Tatar ile boks çalışmalarını sürdürmektedir. Boks sporunun önemine dikkat çekebilmek için etkinlikler düzenleyerek kız çocukları başta olmak üzere tüm hemcinslerini boks sporunu yapmaları için teşvik etmektedir. @inkilapkitabevi
Read more
Son dönemin en büyük maçı için saat 22.45'ten itibaren DMAX'te ekran başına geçin ve bu iki süper starın maçına hep birlikte tanıklık edelim... WBC Hafif Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Adonis "Süperman" Stevenson, Floyd'un boksörü Badou Jack ile karşı karşıya gelecek. Bekleriz... #boksgecesi ... Son dönemin en büyük maçı için saat 22.45'ten itibaren DMAX'te ekran başına geçin ve bu iki süper starın maçına hep birlikte tanıklık edelim... WBC Hafif Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Adonis "Süperman" Stevenson, Floyd'un boksörü Badou Jack ile karşı karşıya gelecek. Bekleriz... #boksgecesi #boxing @dmaxtr
Read more
 #Repost @astrodeha (@get_repost) ・・・ 29 Nisan Perşembe günü dünyaca ünlü profosyonel boks ...
Media Removed
#Repost @astrodeha (@get_repost) ・・・ 29 Nisan Perşembe günü dünyaca ünlü profosyonel boks yarışmasında Türkiye’nin ilk kadın profosyonel boksörü Avrupa ve Dünya şampiyonu Gülsüm Tatar altın kemere giden yolda 3. Profosyonel boks maçına çıkacak... Tabiki şampiyon @gulsum_tatar ... #Repost @astrodeha (@get_repost)
・・・
29 Nisan Perşembe günü dünyaca ünlü profosyonel boks yarışmasında Türkiye’nin ilk kadın profosyonel boksörü Avrupa ve Dünya şampiyonu Gülsüm Tatar altın kemere giden yolda 3. Profosyonel boks maçına çıkacak... Tabiki şampiyon @gulsum_tatar icin hazirlanan muhteşem kostümüyle 🥊🥊🥊
Read more
Avrupa ve Dünya Şampiyonu VakıfBank Bayan Voleybol Takımı ile Dünyaca ünlü ayakkabı markası Cat'i ...
Media Removed
Avrupa ve Dünya Şampiyonu VakıfBank Bayan Voleybol Takımı ile Dünyaca ünlü ayakkabı markası Cat'i bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. #volleyball #vakıfbanksk #catfootwearturkiye Avrupa ve Dünya Şampiyonu VakıfBank Bayan Voleybol Takımı ile Dünyaca ünlü ayakkabı markası Cat'i bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. #volleyball #vakıfbanksk #catfootwearturkiye 🏆
Kick Boks Dünya Şampiyonu #dövüş #antrenör #idman #anılar #madalyalar #kupalar
Media Removed
Kick Boks Dünya Şampiyonu #dövüş #antrenör #idman #anılar #madalyalar #kupalar Kick Boks Dünya Şampiyonu #dövüş #antrenör #idman #anılar #madalyalar #kupalar
Bugun Kadıköy'de ki @askstupidquestions 'a uğradık. Kardeşim kadar sevdiğim @kahvekolik.barista ...
Media Removed
Bugun Kadıköy'de ki @askstupidquestions 'a uğradık. Kardeşim kadar sevdiğim @kahvekolik.barista Koray artık yoluna burada devam ediyor. Hem Manifesto ailesini hem de Koray'ı çok sevdiğim için birlikte çalışmalarının harika bir karar olduğunu söyleyebilirim. Koray'la herhalde ... Bugun Kadıköy'de ki @askstupidquestions 'a uğradık. Kardeşim kadar sevdiğim @kahvekolik.barista Koray artık yoluna burada devam ediyor. Hem Manifesto ailesini hem de Koray'ı çok sevdiğim için birlikte çalışmalarının harika bir karar olduğunu söyleyebilirim.

Koray'la herhalde 3 sene önce tanışmıştım. Doğru ve düzgün karakteriyle kısa zaman içinde kahve sektöründe tanıyıp en sevdiğim insanlardan biri oldu. Bugüne kadar 1 barista şampiyonluğu ve 3 kere'de Türkiye Cezve ibrik (Türk Kahvesi) şampiyonu olan Koray bu sene de dünya Cezve ibrik şampiyonasında 3. Oldu ve büyük bir başarıya imza atarak ülkemizi gururla temsil etti. Koray'in elinden Türk kahvesi içmek ve Türk kahvesini nasıl daha iyi yapacağınıza dair tüyolar almak isterseniz Manifesto'ya mutlaka uğrayın derim 😉

#korayerdogdu #coffeemanifesto #askstupidquestions #türkkahvesi #turkishcoffee #cezveibrik #coffee #coffeeoftheday #coffeerem
Read more
Loading...
Load More
Loading...