Loading Content...

Dhe ne e tijenjeluledielli

Loading...


Unique profiles
1
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
694.5 days
to ratio
0
#Repost @you_are_a_sunflower ・・・ Love is the most powerful thing that is free, blessed are people who are sharing from hearts with all they have ! Dashuria eshte gjeja me e fuqishme në bote dhe na eshte dhuruar falas! Te bekuar jane ata qe e japin pa pritur asgje në kthim ! Keto dy zonjusha vendosen ... #Repost @you_are_a_sunflower ・・・
Love is the most powerful thing that is free, blessed are people who are sharing from hearts with all they have ! Dashuria eshte gjeja me e fuqishme në bote dhe na eshte dhuruar falas! Te bekuar jane ata qe e japin pa pritur asgje në kthim ! Keto dy zonjusha vendosen te dhurojne floket e tyre per nje vajze te mrekullueshme e cila shume shpejt do gezoje duke pritur me te gjithe ne në pak kohe diten kur te kete floket e saj dhe shendetin e plote ! Buljeta dhe Anxhela Zoti ju bekofte per xhest in tuaj human ! God bless your life’s! Videon e plote mund ta ndiqni ne FB tone You are a Sunflower 🌻 #youareasunflower #tijenjeluledielli @manurapaj_0719 ❤️❤️🙏🏻🙏🏻 #thankyou #charity #wonderful #people #love #from #hearts #wonderful #life special thanks to our artist who did post production video @blenda.cikollari thank you @royal_sallon Faleminderit gjithashtu @paruke_extensions_nova.center per punen tuaj per te realizuar floket ne menyre perfekte ! #thankyou
Read more
Loading...
Loading...