Erdi sona günü bir

Loading...


Unique profiles
94
Most used tags
Total likes
0
Top locations
The Cambrian Adelboden, Istanbul, Turkey, Babakamp
Average media age
682.2 days
to ratio
11.5
İsviçre günlükleri -4- Hayatın kendisi uyanıkken görülen rüya değil midir? “Tahmin ettiğim ...
Media Removed
İsviçre günlükleri -4- Hayatın kendisi uyanıkken görülen rüya değil midir? “Tahmin ettiğim gibi, hatta tahminimden de etkileyici güzellikte idi gördüklerim” diyor Can. Ben “uyanıkken gördüğüm rüya” olarak adlandırıyorum bu tatili. 🏞🌞🌲 Bu sabahın ilk saatlerinde oğlumla ... İsviçre günlükleri -4-

Hayatın kendisi uyanıkken görülen rüya değil midir?
“Tahmin ettiğim gibi, hatta tahminimden de etkileyici güzellikte idi gördüklerim” diyor Can.
Ben “uyanıkken gördüğüm rüya” olarak adlandırıyorum bu tatili.
🏞🌞🌲
Bu sabahın ilk saatlerinde oğlumla dört gün yaşadığım İsviçre maceramız sona erdi.
İlk günü #Berninaexpress
maceramızı video ve fotoğraflarla paylaşmıştım,
İkinci günü Chur’dan araba kiraladık .En kestirme yoldan otobana çıkıp direk otelimizin olduğu Adelboden girmek yerine dağ yollarına girip, turkuaz göllerin yanından geçip, kısa mollalarla geçirdik yolculuğu.
Chur ile Adelboden arasında giderken önce Heidi romanına konu olan St. Gallen ve Graubünden kantonları sınırındaki Heidiland bölgesi yakınından geçiyorsunuz. Yol üzerinde Heidiland tabelaları sizi yönlendiriyor. Aklımız kaldı ama hedefimiz başka rota olduğu için girmedik, devam ettik.
🏞🌞🌲
İsviçre’nin o muhteşem göllerinin kıyısından geçerken durup doğanın güzelliğini izlemeden yola devam edemiyor insan.
Walensee ve Obersee göllerinin ardından Luzern yönüne dönüp, size videosunu izlettiğim beni benden alan “Dört Kanton Gölü’nü “ dolaşarak İnterlaken istikametinde devam ettik.
Kelime anlamı gibi iki gölün arasında (Thun ve Brienz) doğa ile sarmaş dolaş olmuş bir yerleşim. Başımızı gökyüzüne çevirip, yamaç paraşütü yapanları izledik gıpta ile.
Burası aynı zamanda Avrupa’nın çatısı olarak adlandırılan “Jungfrau” zirvesine çıkmak için de ara durak.

İnterlaken’den sonra Spiez ve Frutigen üzerinden aslında bir kayak merkezi olan Adelboden’e vardık.
🏞🌞🌲
Aynı rotayı yapmak isterseniz ve zamanınız varsa Luzern ve İnterlaken konaklama ve coğrafyanın tadını çıkarmak için şahane ara duraklar olabilir.
Biz neden Adelboden’i seçtik sorusunun cevabı @thecambrianadelboden
Google amcadan bulup beğendik😀
Ve sadece internetten fotoğraflarını beğenerek iki gece kaldığımız otelin servis kalitesi ve keyifli atmosferi büyük şanstı.
🏞🌞🌲
Fotoğrafı havuzdaki bir çekik misafire rica edip çektirdim. Telefonu adamın eline tutuşturunca Can itiraz edemedi beraber fotoğrafa. Ama ben onun bu manzarada birçok fotoğrafını çektim gizli gizli✌️ Yarın otelden detaylar geliyor. İyi gecelerrrr
Read more
Loading...
Norveç ve dünya edebiyatının en büyük yazarlarından, 1920 Nobel ödülü sahibi Knut Hamsun, Ikinci ...
Media Removed
Norveç ve dünya edebiyatının en büyük yazarlarından, 1920 Nobel ödülü sahibi Knut Hamsun, Ikinci Dünya Savaşı yıllarında, henüz ülkesi işgal edilmeden evvel Nazi taraftarlığı ve propagandası yapıp ülkesinin işgaline zemin hazırlamaya çalışır. Ve sonunda Norveç işgal edilir. Acı ... Norveç ve dünya edebiyatının en büyük yazarlarından, 1920 Nobel ödülü sahibi Knut Hamsun, Ikinci Dünya Savaşı yıllarında, henüz ülkesi işgal edilmeden evvel Nazi taraftarlığı ve propagandası yapıp ülkesinin işgaline zemin hazırlamaya çalışır.
Ve sonunda Norveç işgal edilir. Acı dolu günler yaşanır.
Savaş bitip işgal sona erdiğinde son derece kırgındır Norveçliler en büyük yazarlarına. Devlet tarafından yargılanır ve cezalandırılır.
Fakat Norveçliler ne hakaret ederler, ne bağırıp çağırırlar ne de intikam hissiyle saldırıya geçerler.
Peki, ne mi yaparlar?
Bir sabah, genç bir Norveçli, elindeki Hamsun kitabını yazarın evinin önüne bırakıp sessizce uzaklaşır. Bir süre sonra biri daha kitap bırakır aynı yere. Sonra biri daha, biri daha, biri daha...
Oslolular ellerindeki Hamsun kitaplarını yığarlar yazarın kapısının önüne. Ne bir arbede yaşanır, ne de kötü bir laf edilir.
Kırgın Norveçliler kitapları sessizce bırakıp dağılırlar. Adeta kendi kitaplarından bir dağ oluşur Hamsun'un bahçesinde.
Bu zarif tepki, doksan küsur yaşındaki yazara ömrünün en acı dersini verir. Pişman, mutsuz ve utanç içinde yumar hayata gözlerini…
#artfulliving
Read more
<span class="emoji emoji1f6b2"></span>Trabzon Yol Bisikleti yarışları %10 eğim ortalamasına sahip epik bir tırmanış rotasıyla sona ...
Media Removed
Trabzon Yol Bisikleti yarışları %10 eğim ortalamasına sahip epik bir tırmanış rotasıyla sona erdi. Tüm takım bugün güzel derecelerle yarışı tamamladık Fiberli Antalya, Giresun, Brisaspor ve yurt genelindeki diğer kulüpler arasında takımlar klasmanında yer edindik. 🎗Bu güzel ... 🚲Trabzon Yol Bisikleti yarışları %10 eğim ortalamasına sahip epik bir tırmanış rotasıyla sona erdi. 🏆Tüm takım bugün güzel derecelerle yarışı tamamladık Fiberli Antalya, Giresun, Brisaspor ve yurt genelindeki diğer kulüpler arasında takımlar klasmanında yer edindik. 🎗Bu güzel organizasyon için sporcunun halinden anlayan kendisi de milli sporcu olan usta pedal Behçet Usta'ya Tarkan Kalaycıoğlu'na ve Yasin Yaman'a marka değerini sporcular nezdinde perçinleyen elini sonuna kadar taşın altına koyan Kron Bisiklet'e çok teşekkür ederiz. Umarım ülkemdeki diğer endüstriyel dinamikler de fırsatçılıktan öteye geçip bu şekilde duyarlı tavırlar sergileyebilir. 🎉Mesafeler çok uzak olsa da Karadeniz yarışlarına senelerdir katılırım, elim boş dönmediğim gibi kimsenin de memnuniyetsiz şekilde döndüğünü görmedim. 24 saatlik yolculuk sonrası evimizde gibiydik. Beni tam olarak motive eden şey,  bu tarz etkinliklerin süreklilik kazanması. Takımımın hepsi kaçak dövüşmeyen düzgün sporculardan ibaret kazanacağımız kupa ve madalyalardan öte rakiplerin saygısı kazanmaya önem veriyoruz. Hakemlerin her kategorideki sıralama hatası bu keyifli günde ufak bir detay olabilirdi. 🎄Biz nerede olduğumuzu ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı biliyoruz. Kürsümüz, takım olmak adına önemli bir basamaktı. Buna imkan sağlayan lokal dinamikleri bir araya getiren  Kulüp Başkanımız Mecit Tatlıcılar'a mesaisi ve emekleri için teşekkür ederiz. Adam gibi adamların düzenlediği yarışta adam gibi adamlarla adam gibi yarıştık. Kulüp arkadaşlarıma ve yönetime teşekkürler😊
.
.
.
.
@mertbarkinn
@eyup_durgun_
@cngzgnr
@oguzhantaskan
@mertcancavusoglu
@batuhan__cakmakk
@cemilcan_sertkaya
@srcn_balci
@behcetusta61
@kronbisiklet
.
.
.
.
#trabzon #kronbisiklet #bursapeloton #yesilpedal #aptiv #orbea #workhard💪 #playhard #spartanlaw #noretreat #nosurrender #rocksandclimbs #roadbike #rockforever #raisedonrock
Read more
Kurban İbâdetinin Hikmetleri Kurban bâdeti her şeyden evvel, kökünde bulunan ‘yakınlık’ mânâsına ...
Media Removed
Kurban İbâdetinin Hikmetleri Kurban bâdeti her şeyden evvel, kökünde bulunan ‘yakınlık’ mânâsına bağlı olarak kulu Rabbine yaklaştırır. İnsanın dıştan fark edilemeyen, rûhunun derinliklerinde bulunan hissiyat ortaya, Kurbân gibi pek az yolla zahirî olarak ortaya çıkar. Akıtılan ... Kurban İbâdetinin Hikmetleri

Kurban bâdeti her şeyden evvel, kökünde bulunan ‘yakınlık’ mânâsına bağlı olarak kulu Rabbine yaklaştırır. İnsanın dıştan fark edilemeyen, rûhunun derinliklerinde bulunan hissiyat ortaya, Kurbân gibi pek az yolla zahirî olarak ortaya çıkar. Akıtılan kan, Mevlâ Te‘âlâ’nın uğrunda fedakârlığı gösterir. Bu işi meslek olarak yapmayan ve hayvancılıkla da uğraşmayan insanlar yalnızca kurban bayramlarında hayvan boğazlar ve kan akıtırlar. Bu yolla insan, Allâh Te‘âlâ’nın emrini teslimiyetle yerine getirir. Bu durum en açık ve etkileyici şekilde Hazreti İbrahim ve İsmail (Aleyhimesselâm)ın kıssasında görülür.

Dışarıdan bakıldığında boğazlamak ve kan akıtmak olarak görülen bu ibâdet esasında, kulun takvasını izhâr eden bir semboldür. Bu hakikat Kur’ân-ı Kerîm’de: “(Hâlbuki) onların ne etleri ne de kanları asla Allâh’a ulaşacak değildir! Ve lâkin sizden O’na (ancak) takvâ (nedeniyle yapmış olduğunuz kurban ibâdeti) ulaşmaktadır…”[1] kavliyle beyân edilmiştir.

Kadîm Bir İnancın Tashîh ve Tecdîdi
Kurban ibâdetinin tarihinin Hazreti Âdem (Aleyhisselâm)ın devrine kadar gittiği, Hâbil ve Kabil’in kurbanlarını konu alan kıssadan anlaşılmaktadır. Kurbân ibâdetiyle ilgili inanç ve kavramsal yapı da diğer bazı konularda olduğu gibi zamanla bozulmuş ve İslâm’ın ‘ıslâh’ fonksiyonu ile aslına çevrilmiştir. Nitekim Câhiliyye Araplarının kestiklerin kurbanların kanlarını Kâbe’ye bulaştırdıkları ve kanların bu yolla Allâh’a ulaşacağına inandıkları kaydedilmiştir. Nakletmiş olduğumuz âyet-i kerîme, bu bozuk ve hatalı inancı da tashîh etmiş ve kurban ibâdetini aslî hüviyetine kavuşturmuştur.

Âyet-i kerîmenin sona erdiği: “…(Habîbim! Emirlerimi tutan ve ihlâsla ibadet yapan) o güzel amel sâhibi kimseleri müjdele!” hitabı, emre riayet ve ihlâsı vurgulama açısından kurban ibâdetinin özünü işaret buyurmaktadır.

Kalıcı Bir Sabır Tâlimi
Başta, Kur’ân-ı Kerîm’in bizlere ‘Usve-i Hasene’ (en güzel örnek) olarak ittibayı emrettiği Peygamber Efendimiz (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem) olmak üzere Peygamberler, hâlleri ve kıssalarıyla bizler açısından öncü şahsiyetlerdir. Hazreti İsmail (Aleyhisselâm)ın Allah Te‘âlâ’nın emri karşısındaki: “…Ey benim babam! Emrolunmakta⤵⤵
Read more
HERŞEYE RAĞMEN HAYATA ASILMAK Hayat Altmışlarda başlar; İlk bakışta buna inanmamıştım. Kendi ...
Media Removed
HERŞEYE RAĞMEN HAYATA ASILMAK Hayat Altmışlarda başlar; İlk bakışta buna inanmamıştım. Kendi kendime hadi oradan demiştim böyle bir şey olabilir mi? Mümkün değil bu bir palavra, moral motivasyon için söylenen yazılan bir cümle. Bu cümle hep aklımı kurcalıyordu, taa ki sıra bana ... HERŞEYE RAĞMEN HAYATA ASILMAK
Hayat Altmışlarda başlar;
İlk bakışta buna inanmamıştım. Kendi kendime hadi oradan demiştim böyle bir şey olabilir mi? Mümkün değil bu bir palavra, moral motivasyon için söylenen yazılan bir cümle.

Bu cümle hep aklımı kurcalıyordu, taa ki sıra bana geldi; yaş oldu altmış!

Eğer hayatın özgürlük olduğunu veya özgürlüğün hayat olduğunu kabul edecek olursak, evet hayat ve gerçek anlamda özgürlük altmışında başlar. "Kendine inanmama, güvenmeme" zincirinden kopma; hep iyilik meleği görünme isteğinden uzaklaşma ve "kendine şefkat ve ilgi gösterme" yaşıdır altmışlar.
Kendi karakterini kabul etme ve onu değiştirme çabasından vazgeçme yaşıdır altmışlar.

Özgürlük içinde olduğunu hissetme, kendini eleştirmeme, serzenişte bulunmama ve sukünetle kendini kabullenme yaşıdır altmışlar.
Hep orada burada kendi hatalarını anlatmanın sona erdiği; hatta yaptığın hatalarla gurur duyma yaşıdır altmışlar.
Çalışma mecburiyetinden kurtulduğun; ya da hobi için, zevk için calistigin dönemdir altmışlar.

Aşırı yemek yemekten kurtulmaktır; yesen de sağlıklı olmak ve yaşamak icin kadardır altmışlar.

Karşı cinse olan ilgin dengesini bulmuş, canını ruhunu besleyecek kadardır altmışlar.
Bu özgürlükler sana ayrı bir boyut katar, zevk katar, ruh katar.
Elbetteki altmışından önce ölenler bunu yaşayamazlar.
Aynaya baktığında gençlik tebessümlerini alnındaki kırışıklıklardan görebilirsin.

İstediğin kadar uyanık kalma ve istediğin saatte uyumaktır altmışlar.

Sevdiğin dostlarınla birlikte olma özgürlüğü, televizyonda istediğin programı seyretme istediğin kadar gençlik şarkılarını söyleme yaşıdır altmışlar.
Uzaklara yakınlara seyahat etme, sahilde yürüyerek martıları izleme, dalgaların sesine kulak verirken gençlik aşklarını hatırlamaktır altmışlar.
Bunları kimse senden alamaz zira sen yeni bir hayata başladın.

Evet sen altmişına vardığında bu özgürlüğü kazandın. Artık özgürsün sen; iş ve pozisyon peşinde koşuşturmayacaksın.

Aynalardan kurtuldun. Saçın başın artık seni fazla bağlamayacak, hatta kendini daha yakışıklı ve daha karizmatik bulacaksın.
Read more
Önce sağlık... Ben de şu an yeniden diploma almış kadar mutluyum. @medicanasaglik Kadıköy de Ultra ...
Media Removed
Önce sağlık... Ben de şu an yeniden diploma almış kadar mutluyum. @medicanasaglik Kadıköy de Ultra Check Up yaptırdım. Ultra yani herşey ve sabah saat 9.00 da başlayan kontrollerim 15.00 de ancak sona erdi. Özellikle #survivor da yıpranan vücudum ne durumda görmek istedim... Tüm tahlillerimizi ... Önce sağlık... Ben de şu an yeniden diploma almış kadar mutluyum. @medicanasaglik Kadıköy de Ultra Check Up yaptırdım. Ultra yani herşey ve sabah saat 9.00 da başlayan kontrollerim 15.00 de ancak sona erdi. Özellikle #survivor da yıpranan vücudum ne durumda görmek istedim... Tüm tahlillerimizi ve kontrollerimizi yaptırdık. Çok şükür herşey iyi. Survivorda yaşadığım boyun sakatlığım bana ufak bi boyun fıtığı bırakmış ama inşallah o da düzelecek... Bugün check up sayesinde çok değerli doktor ve çalışanlar da tanıdım. Başta @medicanasaglik olmak üzere bana tıbbi desteklerini esirgemeyen @aliosmanonat12 @prof.dr.bengibaser @drihsanramadan @hataydumlupinar Prof Dr. Kadir Vehbi Baykal, Op. Dr. Hakan Somay, Medicana Kadıköy Genel Müdürü sevgili abim @dr.gursoyyildirim Kurumsal İletişim Müdürü @cistak ve @aniluyucu & Ceyda hanıma çok teşekkürler. Bugün şunu anladım; hangi sektör olursa olsun iletişimi iyi insanlar çok farklı... ister doktor olun ister bir işletmeci, iletişiminiz kuvvetli olmalı. Hocalarıma tekrar teşekkürler. Ve son olarak sağlığınızın kıymetini bilin. Daha da önemlisi kendinizi ihmal etmeyin... #kadıköy #medicana #sağlık #checkup Detaylar storyde
Read more
Loading...
 #U12IZMIRCUP açılışına katılan Bakan @oaskinbak ile @alexcfc10 56 takımın kaptana karşı tarihi ...
Media Removed
#U12IZMIRCUP açılışına katılan Bakan @oaskinbak ile @alexcfc10 56 takımın kaptana karşı tarihi bir gösteri maçı yaptı... #petrolofisi #BasarıGelecek ALTINORDU’muzun düzenlediği 5. U12 İzmir Cup’a katılan Gençlik ve Spor Bakın Osman Aşkın Bak ile efsane oyuncu Alex de Souza, uzun ... #U12IZMIRCUP açılışına katılan Bakan @oaskinbak ile @alexcfc10 56 takımın kaptana karşı tarihi bir gösteri maçı yaptı...
#petrolofisi #BasarıGelecek
ALTINORDU’muzun düzenlediği 5. U12 İzmir Cup’a katılan Gençlik ve Spor Bakın Osman Aşkın Bak ile efsane oyuncu Alex de Souza, uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir maçın kahramanları oldu. Bakan Bak ve Alex, açılıştan hemen sonra organize edilen gösteri maçında, U12 İzmir Cup’a katılan 56 takımın kaptanına karşı oynadı.
Üzerlerindeki Altınordu formaları ile sahaya çıkan Bakan Bak ve Alex, hakemin düdüğü ile birlikte  ilk atağı gerçekleştirdi. Bakan Bak’ın pasını iyi değerlendiren Alex, topu formasının altında saklayıp 56 kişilik savunmanın arkasına sızıp vuruşunu yaptı, ancak kaleci gole izin vermedi. Çocukların atağını Bakan Bak çizgiden çıkarırken, derinlemesine pasında topla buluşan Alex’in vuruşunda savunma bir kez daha gole izin vermedi. Ancak çocuklar üçüncü atakta gole buldu ve maç 1-0 sona erdi.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ KULÜPLER

Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın ile bir çok ismin izlediği 5. U12 İzmir Cup’ın başlama vuruşunu Bakan Bak, Alex, Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Altınordu U12 takımı oyuncusu Onuralp Çevikkan ile maskot Atakan hep birlikte yaptı. Bakan Bak, Alex ve Özkan açılışta da topla keyifli bir gösteri yaptı.

ALEX: KEŞKE 12 YAŞINDA OLSAYIM

Alex de Souza açılışta yaptığı konuşmada, turnuvanın çok güzel olduğunu söyleyerek, 2Altınordu, çocuklara müthiş imkanlar sağlıyor. U12 İzmir Cup, bunlardan sadece biri. İki gündür İzmir’deyim. Burada gördüklerimden sonra tek bir şey söyleyebilirim; keşke 12 yaşında olup sahaya çıkabilsem” dedi.
Read more
Bugün sona erecek "Ustaların Izinde" Sergisini kaçırmayın derim. Geleceğin sanatçılarını şimdiden ...
Media Removed
Bugün sona erecek "Ustaların Izinde" Sergisini kaçırmayın derim. Geleceğin sanatçılarını şimdiden keşfederek , usta sanatçılar ile beraber açmış oldukları sergiyi gezin. Tebrikler @nurdanlikos Nurdan Likos’un yaşları 5 ile 13 arasında değişen öğrencileriyle, 2012 ... Bugün sona erecek "Ustaların Izinde" Sergisini kaçırmayın derim. Geleceğin sanatçılarını şimdiden keşfederek , usta sanatçılar ile beraber açmış oldukları sergiyi gezin. 👏 Tebrikler @nurdanlikos 👏👏👏👨‍🎨👩‍🎨
Nurdan Likos’un yaşları 5 ile 13 arasında değişen öğrencileriyle, 2012 yılından beri her yıl
hazırladığı “Ustaların İzinde” Sergisi, yarınlarımız olan çocuklarımıza farkındalığı yüksek,
çevrelerine duyarlı, empati kurabilen bireyler olabilmeleri için yol gösterici olmayı
hedefliyor.
Her yıl sonunda açılan serginin geliri bir sosyal yardım projesine aktarılıyor. Hem çocuklara
yardımlaşma bilinci vermek hem de seçilen sosyal yardım projesine dikkat çekerek
farkındalık yaratmak hedefinde olan Nurdan Likos, bu yıl serginin tüm gelirini sokak
hayvanlarına ayırdı. ‘Ustaların İzinde’ sergisi bu yılki gelirini, Bodrum Turgutreis Geçici Bakım Evi hayvan
barınağına yapılacak ek binaya katkı sağlamak amacıyla Başka Bir Hayat Diliyorum
Derneği’ne bağışlıyor.
Projede yer alan öğrenciler; Ada Onataslan, Can Serttaş, Deniz Kızıltuğ, Derin Atakan, Dila
Topuz, Ece Harput, Ece Törün, Ecrin İnci Kocaman, Ela Eceviz, Mert Kızıltuğ, Nil Genç,
Selin Genç, Simge Salbaş, Talya Deniz Minareci, Uras Tanrıverdi, Zeynep Avcı, Zümra
Öztürk, Türk ve dünya sanatının öncü sanatçılarının eserlerinden yola çıkarak yaptıkları
resimlerini bu sergide izleyici ile buluşturuyor.
Projeye destek olmak amacı ile eserlerini bağışlayan sanatçılar arasında Baki Bodur,
Burçin Erdi, Bilal Hakan Karakaya, Duygu Aydoğan, Ekin Su Koç, Gamze Zorlu, Joel
Menemşe, Kadir Akyol, Merve Topuz, Metin Kalkızoğlu, Mevlüt Akar, Mustafa Horasan,
Nur Gürel, Nurdan Likos, Tuğçe Diri, Samed Arda Selim ve Yusuf Aygeç yer alıyor.
Her yıl farklı bir alanda farkındalık yaratmayı hedefleyen “Ustaların İzinde” sergileri sanatın
yaratıcı ve birleştirici gücü ile büyüyor. Bugün sona erecek olan sergiyi Açık Alan’da görebilirsiniz. @nurdanlikos @acik.alan.atolye
#acikalan #nurdanlikos #art #artlife #artoftheday #kadikoy #istanbul #sanat #sergi #hayvandostlari
Read more
Loading...
Herkese GÜNAYDIN 🤗 Kampa gelirken hepimiz için küçük bir valizde kıyafet getirdim. 🏕 Onun için ...
Media Removed
Herkese GÜNAYDIN 🤗 Kampa gelirken hepimiz için küçük bir valizde kıyafet getirdim. 🏕 Onun için hem elde hem makinede bol bol çamaşır yıkadık.🚰 Çocuklar her ikisinde de bana yardımcı oldular ama elde yıkama kısmında baya eğlendiler. 🤩 Kampa doğal ortama uygun harika bir deterjanla geldik. ... Herkese GÜNAYDIN 🤗 Kampa gelirken hepimiz için küçük bir valizde kıyafet getirdim. 🏕 Onun için hem elde hem makinede bol bol çamaşır yıkadık.🚰 Çocuklar her ikisinde de bana yardımcı oldular ama elde yıkama kısmında baya eğlendiler. 🤩 Kampa doğal ortama uygun harika bir deterjanla geldik. Güçlendirilen Leke çıkarma performansı, 💯yerli ve Antialerjik @minorisbaby çamaşırı temizleme sıvısı bitkilerden elde edilen aktif bileşenlerden üretilmiş. 👍🏻 Atık sulara zarar vermediği gibi suların geri dönüştürebilirliğini %98 oranında destekliyor. 🤗
Doğal yumuşatıcı içerdiğinden ilave yumuşatıcıya gerek kalmadan çamaşırları yumuşacık yıkadık. Az eşya bol çamaşır yıkama mottosuyla tatilimiz yakın zamanda sona erecek. 😂
Read more
#Repost @varboyletipler with @get_repost ・・・ Bir yıl daha sona erdi gülüm. Yaşlanıyoz valla diye düşünme hayat yeni başlıyor! Bu yüzden bu yıl yaşadığın tüm dertleri, sıkıntıları, bunaltıları #SavuşturGitsin Hepinize kahkaha dolu bir yıl dilerim! #Repost @varboyletipler with @get_repost
・・・
Bir yıl daha sona erdi gülüm. Yaşlanıyoz valla diye düşünme hayat yeni başlıyor! Bu yüzden bu yıl yaşadığın tüm dertleri, sıkıntıları, bunaltıları #SavuşturGitsin 🌸 Hepinize kahkaha dolu bir yıl dilerim!
“Gerçekten size Allah’tan bir nur, apaçık bir kitap geldi. Rızasını arayanı Allah onunla kurtuluş ...
Media Removed
“Gerçekten size Allah’tan bir nur, apaçık bir kitap geldi. Rızasını arayanı Allah onunla kurtuluş yollarına götürür ve onları iradesiyle karanlıklardan aydınlığa çıkarır, dosdoğru bir yola iletir.” (Mâide 15, 16) Elhamdülillah kampanyamız sona erdi ve hatimler bitti şimdi sıra ... “Gerçekten size Allah’tan bir nur, apaçık bir kitap geldi. Rızasını arayanı Allah onunla kurtuluş yollarına götürür ve onları iradesiyle karanlıklardan aydınlığa çıkarır, dosdoğru bir yola iletir.” (Mâide 15, 16) Elhamdülillah kampanyamız sona erdi ve hatimler bitti şimdi sıra bizleri yetiştirenlere yüreklerimizde sevgilerini özlemlerini taşıdıklarımıza nefsimize ve emanetlerimize hediye ve dua vakti... 🌹💞😊 Rabbim kabul etsin inşallah 💌
Read more
Yıl 1914…Yer Sarıkamış… Sarıkamış‘ta 60 bini donarak olmak üzere 78 bin şehit vermiştik. 1914 ...
Media Removed
Yıl 1914…Yer Sarıkamış… Sarıkamış‘ta 60 bini donarak olmak üzere 78 bin şehit vermiştik. 1914 yılının 15-22 Aralık tarihleri arasında, Sarıkamış yakınındaki Allahuekber dağlarında, Kars’ı Ruslardan geri almak için harekata katılan 60 bin asker donarak öldü. Başkumandan ... Yıl 1914…Yer Sarıkamış…

Sarıkamış‘ta 60 bini donarak olmak üzere 78 bin şehit vermiştik.

1914 yılının 15-22 Aralık tarihleri arasında, Sarıkamış yakınındaki Allahuekber dağlarında, Kars’ı Ruslardan geri almak için harekata katılan 60 bin asker donarak öldü.

Başkumandan vekili Enver Paşa büyük bir güçle, Rusları hiç beklemedikleri bir yerden, Allahüekber dağlarından aşarak vurmayı ve Kars‘ı yeniden vatan topraklarına katmayı hedeflemişti.

Allahuekber dağlarının yer yer 2-3 bin rakımlı geçitlerinde ısı sıfırın altında 30 dereceye kadar düşüyordu. Türk askerlerinin büyük bölümü ise çölden gelmişti ve üzerlerinde yazlık üniformalar vardı.

Sarıkamış’ta dondurucu soğuk altında askerlerimizin durumunu Kurmay Subay Şerif Bey “Sarıkamış” adlı kitabında şöyle anlatıyor: “Yol kenarında karların içinde çömelmiş bir asker, bir yığın karı kollarıyla kucaklamış, titreyerek, feryat ederek dişleriyle kemiriyordu. Kaldırıp yola sevketmek istedim. Beni hiç görmedi. zavallı çıldırmıştı. Bu suretle şu lanetli buzullar içinde biz belki on bin kişiden fazla insanı bir günde karların altına bıraktık ve geçtik”. Rus Kafkas Ordusu Kurmay Başkan Vekili Dük Aleksandroviç Pietroviç Sarıkamış’ta gördüklerine anılarında şöyle yer vermiş: “İlk sırada diz çökmüş 9 kahraman. Mavzerleriyle nişan almışlar, tetiğe asılmak üzereler ama asılamamışlar… İkinci sırada cephane taşıyanlar var, sandıkları bir avuçlamışlar ki, kainattan hırslarını almak istiyor gibiler. Öylesine kaskatı kesilmişler… Ve sağ başta Binbaşı Nihat. Dimdik ayakta, başı açık, saçları beyaza boyanmış, gözleri karşıda…Allahuekber dağlarındaki son Türk müfrezesini teslim alamadım. Bizden çok evvel, Allah’larına teslim olmuşlardı.” Allahuekber dağları, 37 bin şehit verilerek aşıldı ve Sarıkamış kuşatıldı. Sarıkamış kuşatma harekatı aşırı soğuk ve açlık yüzünden, hedef ele geçirilemeden, 5 Ocak 1915’de sona erdi.

Osmanlı Ordusu bu dağlarda, 60 bini donma sonucu tam 78 bin şehit verdi. Rus birlikleri de bu savaşlarda 32 bin askerini kaybetti.
Read more
Loading...
Benim için büyük bir açık kapanmış oldu <span class="emoji emoji1f64f"></span> #Repost @onegratitudemoment (@get_repost) ・・・ Arka ...
Media Removed
Benim için büyük bir açık kapanmış oldu #Repost @onegratitudemoment (@get_repost) ・・・ Arka arkaya bir sürü güzel şey oluyor, çok ama çok şükür. Zai Kütüphane’deki söyleşi haberinden sonra bir de kitap haberim var. Uzun sürmüş ayrılık sona erdi, Mutfaktaki Yaban (@yapikrediyayinlari), ... Benim için büyük bir açık kapanmış oldu 🙏
#Repost @onegratitudemoment (@get_repost)
・・・
Arka arkaya bir sürü güzel şey oluyor, çok ama çok şükür. Zai Kütüphane’deki söyleşi haberinden sonra bir de kitap haberim var. Uzun sürmüş ayrılık sona erdi, Mutfaktaki Yaban (@yapikrediyayinlari), sonunda indeks eklenmiş (haftalarca uğraştırdı beni namussuz indeks!) yeni baskısıyla piyasada. Bu aslında kitabın 3. baskısı. İlki büyük boy ciltliydi, ikincisi ciltsiz, ufaltılmış format (yani ilkine göre, yoksa ufak sayılmaz). Bu ufak boy olanın 2. baskısı. Mürekkep kokusuyla elimde tutmak ne güzel. Sizden ricam sayfanızda kitap haberine yer verebilir misiniz? Tabii gönlünüzden geçerse. Epey bir bekleyeni vardı, umarım hepsi haberdar olabilir. 🦋
#mutfaktakiyaban #tijeninaltong #yapıkrediyayınları #anadolununyenenotları #yky #yapikrediyayinlari
Read more
Çok şükür Allahım 14 martta başlayan hastahane serüvenimiz bu gün sona erdi meğer evimiz bir cennetmis,anneciğim ...
Media Removed
Çok şükür Allahım 14 martta başlayan hastahane serüvenimiz bu gün sona erdi meğer evimiz bir cennetmis,anneciğim sağlığına biz evimize kavuştuk. #once sağlık #sonrasaglik #hepsaglikolsun🤗 Çok şükür Allahım 14 martta başlayan hastahane serüvenimiz bu gün sona erdi meğer evimiz bir cennetmis,anneciğim sağlığına biz evimize kavuştuk. #once sağlık #sonrasaglik #hepsaglikolsun🤗
Bir #ailedizimi günü daha kahkahayla, hafiflemeyle sona erdi... #şifa olsun. #familyconstellations ...
Media Removed
Bir #ailedizimi günü daha kahkahayla, hafiflemeyle sona erdi... #şifa olsun. #familyconstellations #love my #core #group Bir #ailedizimi günü daha kahkahayla, hafiflemeyle sona erdi... #şifa olsun. #familyconstellations #love my #core #group
Loading...
 #ALLescape sona erdi. Harika bir 3 gün geçirmemize vesile olan @akrahotels ailesine, eksilmeyen ...
Media Removed
#ALLescape sona erdi. Harika bir 3 gün geçirmemize vesile olan @akrahotels ailesine, eksilmeyen güler yüzü ve kusursuz ev sahipliği için çok teşekkür ederiz... @ezgikasapoglu #AkraHotels #UrbanSocial #ALLescape sona erdi. Harika bir 3 gün geçirmemize vesile olan @akrahotels ailesine, eksilmeyen güler yüzü ve kusursuz ev sahipliği için çok teşekkür ederiz...
📷 @ezgikasapoglu
#AkraHotels #UrbanSocial
Güzel bir gün daha sona erdi <span class="emoji emoji263a"></span><span class="emoji emoji1f60a"></span><span class="emoji emoji263a"></span><span class="emoji emoji1f60a"></span>
Media Removed
Güzel bir gün daha sona erdi Güzel bir gün daha sona erdi ☺😊☺😊
Sevgili Minopolisliler; Bu haftaki yarışmamız sona erdi ve kazananlar belli oldu. Bütün katılımcılarımıza ...
Media Removed
Sevgili Minopolisliler; Bu haftaki yarışmamız sona erdi ve kazananlar belli oldu. Bütün katılımcılarımıza teşekkür ediyor ve kazanan takipçilerimizi tebrik ediyoruz. Davetiye kazanan takipçilerimizin bizimle DM yoluyla iletişime geçmelerini; ad, soyad ve iletişim bilgilerini ... Sevgili Minopolisliler;
Bu haftaki yarışmamız sona erdi ve kazananlar belli oldu. Bütün katılımcılarımıza teşekkür ediyor ve kazanan takipçilerimizi tebrik ediyoruz.
Davetiye kazanan takipçilerimizin bizimle DM yoluyla iletişime geçmelerini; ad, soyad ve iletişim bilgilerini iletmelerini önemle rica ederiz.
Sizlere Minopolis'te eğlenceli ve öğretici bir gün dileriz :) Yarışma heyecanı gelecek hafta da burada devam edecek. Minopolis'i takipte kalın!..
Read more
Loading...
Bu gün ki 10 ki macera sona erdi eee palyona değiliz ya her güzel şeyin bir sonu da vardır alla yolumuzu ...
Media Removed
Bu gün ki 10 ki macera sona erdi eee palyona değiliz ya her güzel şeyin bir sonu da vardır alla yolumuzu açık etsin herşeyin en güzelini yaşadığım iş yerine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. 🏻‍♂️ today the place I work 10 years I left it I wish to success for everyone for everyone it's ... Bu gün ki 10 ki macera sona erdi eee palyona değiliz ya her güzel şeyin bir sonu da vardır alla yolumuzu açık etsin herşeyin en güzelini yaşadığım iş yerine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. 🙋🏻‍♂️ today the place I work 10 years I left it I wish to success for everyone for everyone it's time beginning for me 🙋🏻‍♂️ good luck to everybody 🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️
Read more
71. Cannes Film Festivali dün sona erdi! Festival bu yıl kadınlara emanetti ve protestolarıyla ...
Media Removed
71. Cannes Film Festivali dün sona erdi! Festival bu yıl kadınlara emanetti ve protestolarıyla konuşuldu Jüri üyeleri ve kadın oyuncular, jüri başkanı #CateBlanchett önderliğinde kırmızı halı üzerinde birlikte yürüyüp sessizce durarak sinema endüstrisindeki cinsiyet eşitsizliğini ... 71. Cannes Film Festivali dün sona erdi! Festival bu yıl kadınlara emanetti ve protestolarıyla konuşuldu💥 Jüri üyeleri ve kadın oyuncular, jüri başkanı #CateBlanchett önderliğinde kırmızı halı üzerinde birlikte yürüyüp sessizce durarak sinema endüstrisindeki cinsiyet eşitsizliğini protesto ettiler. Blanchett açılış günü verdiği bir demeçte; “Bugün, 1946'da Cannes Film Festivali'nin ilk yılından bu yana bu merdivenlerde yürüyen kadın yönetmenlerin sayısını temsil eden 82 kadın bulunuyor. Aynı dönemde 1688 erkek yönetmen aynı merdivenlerde yürüdü. Şu an ise dünyaca ünlü bu festivalde jürinin başında 12 kadın var. Prestijli Palme d'Or ödülü 71 erkek yönetmene verilirken, sadece iki kadın bu ödüle sahip olabildi’’ dedi. Festivalin kapanışında #CateBlanchett @alexandermcqueen, #LeaSeydoux @louisvuitton, #KristenStewart @chanelofficial giydi✨ #cannes #cannesfilmfestival #closingceremony #womanpower
Read more
🔈Çekiliş sona erdi 🤷🏼‍♀️ Hey kahve sever! ️Sevgililer günü yaklaşırken sevgilisini kahve görenlere bir sürprizimiz var. Bu tatlı V60 kitini sevenine hediye etmek istiyoruz. Kazanmak için yapmanız gereken de basit; @coffeedepartment ‘ı takip edip aşağıdaki yorumlarda ️ bu ... 🔈Çekiliş sona erdi 🤷🏼‍♀️ 😘 Hey kahve sever! ☕️Sevgililer günü yaklaşırken sevgilisini kahve görenlere bir sürprizimiz var. Bu tatlı V60 kitini sevenine hediye etmek istiyoruz. 🎁Kazanmak için yapmanız gereken de basit; @coffeedepartment ‘ı takip edip aşağıdaki yorumlarda ⬇️⬇️ bu kit ile kahve demleyip birlikte içeceğiniz iki arkadaşınızı etiketleyin. Kazananı yarın akşam 18.00’da açıklayacağız ❤️ // Hey coffee lover! ☕️St. Valentine’s day is around the corner and and we have one sweet little V60 kit to give away as the perfect gift 🎉 To win, simply follow @coffeedepartment and tag two friends in the comments below ⬇️⬇️ that you enjoy coffee together. Winner will be annonced tomorrow 18.00! 😘 #coffeedepartment #specialtycoffee #roastery
Read more
Güzel başladı, kötü bitti. Yakın bir zamanda basın açıklamasını yaparız ama bizim icin 5 Cocktails ...
Media Removed
Güzel başladı, kötü bitti. Yakın bir zamanda basın açıklamasını yaparız ama bizim icin 5 Cocktails & More hikayesi sona erdi. Yeni hikâyelerde görüşmek üzere! We Make Fun. @obenbudak @alexanderkoko @engininan #wemakefun #wemakestyle #wemakecocktails #wemakeparty #wemakeart #wemakelove ... Güzel başladı, kötü bitti. Yakın bir zamanda basın açıklamasını yaparız ama bizim icin 5 Cocktails & More hikayesi sona erdi. Yeni hikâyelerde görüşmek üzere! We Make Fun. @obenbudak @alexanderkoko @engininan #wemakefun #wemakestyle #wemakecocktails #wemakeparty #wemakeart #wemakelove #5cocktailsandmore
Read more
Her zaman olduğu gibi tempolu gün başladı <span class="emoji emoji1f609"></span> Herkese günaydın bu arada <span class="emoji emoji2600"></span>️ Evet biz #farketmedendiyetbaşarıhikayesi ...
Media Removed
Her zaman olduğu gibi tempolu gün başladı Herkese günaydın bu arada ️ Evet biz #farketmedendiyetbaşarıhikayesi ile kontrollerimize devam ediyoruz Çok değerli Hicabi Keleş Bey ile % 100 uyum ve % 100 zayıflama ama % 100’ü de #yağ’dan kilo verme yolculuğumuz sona erdi. Artık #ramazan ... Her zaman olduğu gibi tempolu gün başladı 😉 Herkese günaydın bu arada ☀️ Evet biz #farketmedendiyetbaşarıhikayesi ile kontrollerimize devam ediyoruz 👊 Çok değerli Hicabi Keleş Bey ile % 100 uyum ve % 100 zayıflama ama % 100’ü de #yağ’dan kilo verme yolculuğumuz sona erdi. Artık #ramazan için #oruç tutarak biraz daha zayıflayacağız 🙋‍♂️ Kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz bizi seçtiği ve #farketmedendiyet #hızlıdeğişimprogramı ile hedefine ulaştığı için ✌️ Ramazan özel bir dönem ve oruç tutmanın faydaları da çok özel 👍 Buradan ara ara oruç döneminde beslenme konusunda dikkat etmeniz gereken konuları da paylaşacağım. Ben Sahur’da 1 kase çorba biraz peynir biraz pide ve bol salatalık yedim. Sonra yarım muz. Siz neler yediniz sahurda? #selahattindönmez #oruç
Read more
İnsanların kaç yüzü olur?<span class="emoji emoji1f604"></span><span class="emoji emoji1f61e"></span><span class="emoji emoji1f633"></span><span class="emoji emoji1f628"></span> <span class="emoji emoji1f3ad"></span> Ljubljana’nın Ayakkabıcılar Köprüsü’ne çıkan bir sokak göreceksiniz ...
Media Removed
İnsanların kaç yüzü olur? Ljubljana’nın Ayakkabıcılar Köprüsü’ne çıkan bir sokak göreceksiniz ki baştan sona küçük yüzlerden oluşan bir heykelle süslenmiş. Heykeli yapan sanatçı Boşnak asıllı Sloven heykeltraş Jakov Brdar. Şehirde daha başka heykellerini de görebileceğiniz ... İnsanların kaç yüzü olur?😄😞😳😨
🎭
Ljubljana’nın Ayakkabıcılar Köprüsü’ne çıkan bir sokak göreceksiniz ki baştan sona küçük yüzlerden oluşan bir heykelle süslenmiş.
🎭
Heykeli yapan sanatçı Boşnak asıllı Sloven heykeltraş Jakov Brdar. Şehirde daha başka heykellerini de görebileceğiniz bu çılgın sanatçı, “Yüzler” adını vermiş bu eserine.
🎭
Bu esere bir kaç anlam yükleniyor. Sokağın başında bir musluktan başlayıp köprüye doğru akan sular boyunca küçük bronz yüzlerden ibaret olduğu için buna “Hayat Irmağı” da deniyor. 💫Sona erdiğinde toplanan yüzlerin ölümü simgelediği düşünülüyor.
🎭
Muzipler ise bu yüzleri insan dışkısına 💩benzetiyor :) Ortaçağ Avrupası’nda kanalizasyon olmadığı için sokak ortalarına kazılan bu çukurlara tuvalet kapları dökülürmüş çünkü.
🎭
Heykeltraş Jakov Brdar ise R M Rilke’nin şu sözlerinden esinlendiğini söylüyor: “Düşününce mesela, dünyada ne kadar çok yüz olduğunu fark ettim. Dünyada pek çok insan var ama insandan daha çok yüz var çünkü her insanın birden fazla yüzü var. Kimileri yıllarca taktığı yüz eskiyince onu atıyor, yeni bir yüz takıyor”
🤓☹️🤪🤔😲
Ne dersiniz? Sanatçılar haklı mı? Sizce de insanların nehir gibi akacak kadar çok yüzü var mı?
🎭
#centerslovenia #visitljubljana #ifeelslovenia #tkmoments #jakovbrdar @turkishairlines @visitljubljana
Read more
Güneysu ilçesinde, kıble yönünde olması ve ilçenin birçok yerinden görülebilmesi nedeniyle Kıbledağı ismiyle anılan 1130 rakımlı dağın zirvesine inşa edilen caminin yapımı yaklaşık 2 yıllık çalışmanın ardından sona erdi. Söz konusu proje çerçevesinde camiye giden yolun yapımı ... Güneysu ilçesinde, kıble yönünde olması ve ilçenin birçok yerinden görülebilmesi nedeniyle Kıbledağı ismiyle anılan 1130 rakımlı dağın zirvesine inşa edilen caminin yapımı yaklaşık 2 yıllık çalışmanın ardından sona erdi.
Söz konusu proje çerçevesinde camiye giden yolun yapımı tamamlandıktan sonra etrafında yürüyüş parkuru, dinlenme alanı, konukların çay içebileceği park alanı ve mesire yerleri inşa edilerek, güzel vakit geçirmek isteyen vatandaşların hizmetine sunuldu.
Tarihi bir geçmişi de olan Cami, ilk olarak 1800'lü yıllarda Meşula Mehmet Efendi ve Kuş Ahmed Efendi tarafından inşa ettirildi. 1960 yılında bu ahşap camide yangın çıkması nedeniyle Yusuf Yılmaz Hocaefendi tarafından yapı yeniden taştan yapıldı. Yapı uzun yıllar bir dua ve ibadet merkezi olarak kullanıldı. Bölgeye gelen insanların yaya olarak ulaştıkları camide konaklama imkânı da bulunmaktaydı #rizeblog #hayırlıcumalar
Read more
@handanoral <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji2728"></span> ・・・ #14GündePanteneSaçıDönüşümü programım bugün sona erdi. Program başında ...
Media Removed
@handanoral ・・・ #14GündePanteneSaçıDönüşümü programım bugün sona erdi. Program başında saçlarım daha kuru ve başına buyruktu. 14 günün sonunda daha kolay şekil alabilen canlı saçlarım oldu. Ayrıca geçen yazdan kalan olumsuz etkiyi de yok ettim. Yalnız düzenli kullanım çok önemli. ... @handanoral 💛✨
・・・
#14GündePanteneSaçıDönüşümü programım bugün sona erdi. Program başında saçlarım daha kuru ve başına buyruktu. 14 günün sonunda daha kolay şekil alabilen canlı saçlarım oldu. Ayrıca geçen yazdan kalan olumsuz etkiyi de yok ettim. Yalnız düzenli kullanım çok önemli. Ben en çok buna dikkat ettim ve harika bir sonuç aldım. #GüçlüOlmakGüzeldir
Read more
Gelişim Kampı Tamamlandı 2017/2018 sezonunu kiralık olarak farklı takımlarda geçiren ve altyapımızda ...
Media Removed
Gelişim Kampı Tamamlandı 2017/2018 sezonunu kiralık olarak farklı takımlarda geçiren ve altyapımızda yer alan oyuncularımızın yer aldığı gelişim kampı bugün gerçekleşen antrenman ile sona erdi. Bugün gerçekleşen antrenmanda ısınmanın ardından ters ayak çalışması yapan oyuncularımız ... Gelişim Kampı Tamamlandı

2017/2018 sezonunu kiralık olarak farklı takımlarda geçiren ve altyapımızda yer alan oyuncularımızın yer aldığı gelişim kampı bugün gerçekleşen antrenman ile sona erdi.

Bugün gerçekleşen antrenmanda ısınmanın ardından ters ayak çalışması yapan oyuncularımız son bölümde ise taktiksel çalışma yaparak antrenmanı tamamladı.

18-25 Haziran tarihleri arasında yoğun bir tempoda gerçekleşen gençlik kampı boyunca genç sporcularımız hem kondisyon hem de taktiksel antrenmanlar yaparak yeni sezonun hazırlıklarına başladı.

#Göztepe #GözGözTv
Read more
Cannes Film Festivali dün akşam sona erdi. Jüri başkanı olan #CateBlanchett ‘in #Cannes2018 görünümlerini ...
Media Removed
Cannes Film Festivali dün akşam sona erdi. Jüri başkanı olan #CateBlanchett ‘in #Cannes2018 görünümlerini bir araya getirdik. Peki siz en çok hangi halini sevdiniz? #ELLETurkey #ELLETurkiye @festivaldecannes Cannes Film Festivali dün akşam sona erdi. Jüri başkanı olan #CateBlanchett ‘in #Cannes2018 görünümlerini bir araya getirdik. Peki siz en çok hangi halini sevdiniz?
#ELLETurkey #ELLETurkiye @festivaldecannes
NOSTALJİ | 11 Mayıs 2013 | Bir devir sona erdi, İnönü Stadı'nda son maç oynandı. <span class="emoji emoji1f525"></span> #futbolekstra ...
Media Removed
NOSTALJİ | 11 Mayıs 2013 | Bir devir sona erdi, İnönü Stadı'nda son maç oynandı. #futbolekstra #besiktas #fenerbahçe #fenerbahce #galatasaray #trabzonspor #basaksehir #bjk #fb #gs #ts #ibfk #gururlan #gfb #ultraslan #bursaspor #gençlerbirligi #kayserispor #kasimpasa #göztepe ... NOSTALJİ | 11 Mayıs 2013 | Bir devir sona erdi, İnönü Stadı'nda son maç oynandı. 🔥 #futbolekstra #besiktas #fenerbahçe #fenerbahce #galatasaray #trabzonspor #basaksehir #bjk #fb #gs #ts #ibfk #gururlan #gfb #ultraslan #bursaspor #gençlerbirligi #kayserispor #kasimpasa #göztepe #superlig #laliga #premierleague #crsitianoronaldo #gomis #ce
Read more
Melekler 😇 “baby&me bebek bezi maxi” ile bebekler rahat, anneler mutlu <span class="emoji emoji2764"></span>️ Katkılarınızla sürdürdüğümüz ...
Media Removed
Melekler 😇 “baby&me bebek bezi maxi” ile bebekler rahat, anneler mutlu ️ Katkılarınızla sürdürdüğümüz #bananebenial Kampanyamız sona erdi. Hepinize teşekkür ediyoruz. Kampanya kapanış anketimizi yanıtlamayı lütfen unutmayın 🏼 Bir sonraki kampanyamızda görüşmek üzere. ... Melekler 😇
“baby&me bebek bezi maxi” ile
bebekler rahat, anneler mutlu ❤️ Katkılarınızla sürdürdüğümüz #bananebenial Kampanyamız sona erdi. Hepinize teşekkür ediyoruz.
Kampanya kapanış anketimizi yanıtlamayı lütfen unutmayın 🙋🏼 Bir sonraki kampanyamızda görüşmek üzere. "baby&me bebek bezi maxi” #TavsiyeKanali’ndaydı.
#anneolmak #annelik #bebek #ebebek
Read more
Duygusal anlar yaşamaktayım. Bu gördüğünüz fotoğrafta bir hasretin sona erdiği anı seyredebilirsiniz. ...
Media Removed
Duygusal anlar yaşamaktayım. Bu gördüğünüz fotoğrafta bir hasretin sona erdiği anı seyredebilirsiniz. Tekerimiz düz bassın. #cbf150 Duygusal anlar yaşamaktayım. Bu gördüğünüz fotoğrafta bir hasretin sona erdiği anı seyredebilirsiniz. Tekerimiz düz bassın. #cbf150
Samsunspor'umuz toplu imza töreni düzenledi Resmi anlaşma sağlanan yeni transferlerimiz ...
Media Removed
Samsunspor'umuz toplu imza töreni düzenledi Resmi anlaşma sağlanan yeni transferlerimiz basına tanıtıldı. Basın sözcümüz Suat Çakır, başkan yardımcımız Emin Kar, genel menajer yardımcıları Celil Sağır, Ercan Koloğlu, Hakkı Yeşilyurt ile yönetim kurulu üyesi Tarık Darende'nin ... Samsunspor'umuz toplu imza töreni düzenledi

Resmi anlaşma sağlanan yeni transferlerimiz basına tanıtıldı.

Basın sözcümüz Suat Çakır, başkan yardımcımız Emin Kar, genel menajer yardımcıları Celil Sağır, Ercan Koloğlu, Hakkı Yeşilyurt ile yönetim kurulu üyesi Tarık Darende'nin katıldığı imza töreninde futbolcular medyanın önünde bir kez daha imza attılar.
Erhan Kartal ile 3, Keçiörengücü'nden Şahin Şafakoğlu ile 2, Eyüpspor'dan Bilal Gülden ile 2, Bandırmaspor'dan Erhan Şentürk ile 2, Amedspor'dan Okan Dernek ile 2, Kırklarelispor'dan Metincan Cici ile 2, Atakum Belediyespor'dan Can Muhammed Vural ile 5 yıllık sözleşme imzalandı. Daha önce Samsunspor'un futbolcuları olan Burhan Arman ile 2, geçtiğimiz yıl Tokatspor'da kiralık oynayan Alperen Pak ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalandı.
İmza töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

#Samsunspor
Read more
<span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span> @beceriklihatun - Natalie kız sizin oralarda var mıdır anne köftesi 🤔 Var ya mis gibi yumuşacık ...
Media Removed
@beceriklihatun - Natalie kız sizin oralarda var mıdır anne köftesi 🤔 Var ya mis gibi yumuşacık ağızda lokum gibi dağılan anne eli değmiş gibi bu anne köftesini denemelisiniz Eee hadi tarif gelsin o zaman Nusrete kafa tutan hatundan mis gibi anne köftesi ANNE ... 👏👏👏 @beceriklihatun - Natalie kız sizin oralarda var mıdır anne köftesi 🤔
Var ya mis gibi yumuşacık ağızda lokum gibi dağılan anne eli değmiş gibi bu anne köftesini denemelisiniz😉
Eee hadi tarif gelsin o zaman Nusrete kafa tutan hatundan mis gibi anne köftesi 😉😉⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵ ⤵⤵⤵
ANNE KÖFTESİ
Köfte İçin Malzemeler:
1 kg dana kıyma
2 adet yumurta
2 adet kuru soğan
1 adet bayat ekmek içi ( ya da 3 yemek kaşığı galeta unu)
1 demet maydonoz
2 diş sarımsak (arzuya göre)
Baharatlar ( 1'er tatlı kaşığı kırmızı toz biber ve Tuz, 1'er er cay kaşığı kimyon, karabiber)
Kızartmak için sıvı yağ
Yapılışı:
Derin bir karıştırma kabına kıyma alınır. Kuru soğan rendelenir suyu süzülür kaba eklenir. Sarımsak rendelenir ekmek içi ile birlikte de kaba eklenir. Yumurtalar kırılır. Köftenin baharatları ayarlanır, ince kıyılmış maydonoz eklenir ve yoğrulur. Kıvam tutmazsa ilave un eklenebilir.
Yoğurma işlemi sona erdiğinde elimizle köftelere şekil verilir.
Teflon tavaya sıvı yağ konulur. Kızgın yağda köfteler arkalı önlü kızartılır.
Köftelerimiz servis tabağına alınır. İnce kıyılmış maydonoz ile süslenir. Közlenmiş veya kızartılmış biberlerle servis edilir.
Afiyet olsun 💕 .
.
.
.
.
.
.
#mukemmellezzetler #tencereyemegim
#mavipembesunum #lezzetrium #sahanelezzetler #paylasimplatformu #lezzetlerim #tarifsunum #paylasim_platformu #mutfakbecerileriniz #onlinelezzetler #nefisyemektarifleri #tarifsunum #anayemekler #kakulelimutfak #nurselintarifleri #yemekrium #tarifimcahideye #kesfet #eniyilerikesfet #keşfet #yummy #yumm #food #instafood #lezzet_haritamiz #instayemek #yemektarzimiz #videolutarifler #mutfaktakigurme @mukemmellezzetler @tarifsunum @tarifsepetiniz @lezzetlerim @lezzetrium @yemekrium @anayemekler @sunum.yeriniz @nefisyemektarifleri @misss_lezzetler
Read more
Bir İstanbul polisiyesi sona erdi. Görüştüğüm göreşemediğim abilerim kardeşlerim hakkınızı ...
Media Removed
Bir İstanbul polisiyesi sona erdi. Görüştüğüm göreşemediğim abilerim kardeşlerim hakkınızı helal edin benden yana helal olsun .Şimdi ŞIRNAK düşünsün🇹🇷 Bir İstanbul polisiyesi sona erdi.
Görüştüğüm göreşemediğim abilerim kardeşlerim hakkınızı helal edin benden yana helal olsun .Şimdi ŞIRNAK düşünsün🇹🇷
 #msgdeğişimhareketi ile girdiğimiz seçimi kazanmış olmanın mutluluğu içindeyiz..Tüm meslektaşlarımız ...
Media Removed
#msgdeğişimhareketi ile girdiğimiz seçimi kazanmış olmanın mutluluğu içindeyiz..Tüm meslektaşlarımız için hayırlı ve uğurlu olsun yeni başkanımız sevgili Candan Erçetin ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar dilerim.sevgiler #Repost @msgbenim ・・・ MSG ... #msgdeğişimhareketi ile girdiğimiz seçimi kazanmış olmanın mutluluğu içindeyiz..Tüm meslektaşlarımız için hayırlı ve uğurlu olsun 🙏 yeni başkanımız sevgili Candan Erçetin ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar dilerim.sevgiler #Repost @msgbenim
・・・
MSG 10. Olağan Genel Kurul toplantısında, 761 geçerli oy kullanıldı ve seçimi 121 oy farkla MSG Değişim Hareketi Kazandı.

Garo Mafyan başkanlığındaki ekibe karşı Candan Erçetin önderliğinde gerçekleşen seçimler saat 19.00 da sona erdi.

Teşekkür konuşmasında, 13 yıldır MSG’ye emek veren yönetim kadrosunu salondaki tüm misafirlere alkışlatan ve teşekkür eden Erçetin, “MSG’de yeni bir dönem başlıyor, işimiz çok ve bu yolda hepimize iş düşüyor” dedi. Kendisine oy veren ve vermeyen tüm üyelere teşekkür ederek “MSG’yi hep birlikte daha ileriye götüreceğiz” mesajını verdi.
Read more
-Çekiliş sona erdi- Kazanan: @mervememre 🧡Naked petite HEAT 🧡 Gerçekten çookk güzel<span class="emoji emoji1f60d"></span> <span class="emoji emoji25aa"></span>️Ama ...
Media Removed
-Çekiliş sona erdi- Kazanan: @mervememre 🧡Naked petite HEAT 🧡 Gerçekten çookk güzel ️Ama ben bunun hakkını veremeyeceğimi düşünüyorum, ve aranızdan bir kişiye hediye ediyorum ️Bu kez şartlar; beni takip etmeniz ve bu görseli beğenmeniz sadece🏻‍♀️ 20 Nisan Cuma, beğeniler ... -Çekiliş sona erdi-
Kazanan: @mervememre
🧡Naked petite HEAT 🧡
Gerçekten çookk güzel😍
▪️Ama ben bunun hakkını veremeyeceğimi düşünüyorum, ve aranızdan bir kişiye hediye ediyorum🎁
▪️Bu kez şartlar; beni takip etmeniz ve bu görseli beğenmeniz sadece🙋🏻‍♀️
20 Nisan Cuma, beğeniler arasından rastgele birini seçip, hediyesini göndereceğim🎨
💛Herkese mutlu haftasonları💛☀️😇
#makeuphints #nakedpetiteheat #petiteheat #filtresiz #nofilter
Read more
Üç gündür toplam 4 farklı ekip / 12 kişi ile birlikte aynı anda yürüterek hiç durmadan çalıştığımız ...
Media Removed
Üç gündür toplam 4 farklı ekip / 12 kişi ile birlikte aynı anda yürüterek hiç durmadan çalıştığımız Ankara sevkiyatlarımız bugün sona erdi ve İstanbul sınırlarına giriş yaptığımız bu saatlerde müşterilerimizden fotoğraflar gelmeye başladı. —————————————— İlk fotoğrafımız dünyada ... Üç gündür toplam 4 farklı ekip / 12 kişi ile birlikte aynı anda yürüterek hiç durmadan çalıştığımız Ankara sevkiyatlarımız bugün sona erdi ve İstanbul sınırlarına giriş yaptığımız bu saatlerde müşterilerimizden fotoğraflar gelmeye başladı.
——————————————
İlk fotoğrafımız dünyada sayısız projeye imza atmış çok özel bir mimara ait. İncek’te zevkle dekore edilmiş villasının yemek odasında Cast Alüminyumdan üretilen Universal Servis Arabasını tercih eden değerli müşterimize gönderdiği fotoğraf için teşekkür ederiz.
——————————————
0216 510 13 83

www.sprambar.com | [email protected]

Showroom: Necip Fazıl Bulvarı Keyap Caddesi No:140 Yukarı Dudullu İstanbul
——————————————
#sprambar #müşterimemnuniyeti #architect #universal #servisarabası #goldenpointbrown #castaluminum #bahçe #bahçemobilyası #paslanmaz #rustfree #luxury #keyif #tarz #tasarım #design #decoration #outdoorfurniture #patiofurniture #gardenfurniture #architecture #detay #highend #special #garden #indoor #outdoor
Read more
Merhabalar <span class="emoji emoji1f64b"></span> Büyük bir zevkle düzenlediğim çekiliş sona erdi. Öncelikle katılan bütün arkadaşlara ...
Media Removed
Merhabalar Büyük bir zevkle düzenlediğim çekiliş sona erdi. Öncelikle katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tekrar tekrar saydım, herkesi dahil ettim mi diye bütün etiketleri tek tek gezdim.. Sonra gözlerimi kapatıp çektim ve @deryakalcap arkadaşımız çekilişi kazanan ... Merhabalar 🙋 Büyük bir zevkle düzenlediğim çekiliş sona erdi. Öncelikle katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tekrar tekrar saydım, herkesi dahil ettim mi diye bütün etiketleri tek tek gezdim.. Sonra gözlerimi kapatıp çektim ve @deryakalcap arkadaşımız çekilişi kazanan isim oldu 😊 Büyük zevkle okudum. Beğeneceğini umuyorum. Kendisine bir de yitikulke yayinlarindan bir kitabı hediye etmek istedim 😊 Dm'den iletişim bilgilerini göndermesini rica ediyorum. Sevgiler 😊🙋
Read more
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde kurulan Expo 2016 Antalya Ajansı' ndaki idari ...
Media Removed
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde kurulan Expo 2016 Antalya Ajansı' ndaki idari görevimiz bugün itibariyle sona erdi. Çok kıymetli insanlar çok güzel işler yaptılar; güzel sesler duyduk, güzel suretler gördük, dahası güzel dostluklar kurduk. Bu güzel organizasyonda ... Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde kurulan Expo 2016 Antalya Ajansı' ndaki idari görevimiz bugün itibariyle sona erdi. Çok kıymetli insanlar çok güzel işler yaptılar; güzel sesler duyduk, güzel suretler gördük, dahası güzel dostluklar kurduk. Bu güzel organizasyonda çalışmak zor olduğu, itina gerektirdiği kadar keyif vericiydi ve en önemlisi kattığı tecrübelerdi. Velhasıl Expo 2016 Antalya kapanmadan yaşamaya devam edecek ve gelecek nesillere bir botanik kültür mirası olarak kalacaktır. Sevgi ve Saygılarımla...🌹🌾🌴⚘🌳🙎‍♂️👱‍♀️🙎‍♀️👱‍♂️🌍🇹🇷🙋‍♂️
Read more
2017<span class="emoji emoji27a1"></span>2018 2017 has been a year with many experiences, some good and some bad, with ups and downs ...
Media Removed
20172018 2017 has been a year with many experiences, some good and some bad, with ups and downs throughout. I believe that there is much success waiting for me in the future In Sha Allah! I have learnt that sometimes you just have to be patient and believe that ALLAH has a plan for you! I BELIEVE ... 2017➡2018
2017 has been a year with many experiences, some good and some bad, with ups and downs throughout.
I believe that there is much success waiting for me in the future In Sha Allah!
I have learnt that sometimes you just have to be patient and believe that ALLAH has a plan for you!
I BELIEVE IN ALLAH, and I believe that everything happens for a reason in life!
Thanks to everyone who has supported me!
I wish everybody a Happy New Year with a lot of love and success🙏🏽
See you soon, in a hopefully prosperous 2018!

2017➡2018
2017 inişli çıkışlı ve birçok iyi ve kötü tecrübeye sahip olmamla sona erdi.
Gelecekte beni büyük başarıların beklediğine inanıyorum inşallah!
Bazen sabredip ALLAH’IN sizin için bir planı olduğuna inanmanız gerektiğini öğrendim!
ALLAH'A ve hayatta her şeyin bir nedenden ötürü olduğuna İNANIYORUM!
Bana destek veren herkese teşekkür ederim!
Herkese sevgi dolu, başarılı ve mutlu yıllar dilerim 🙏🏽
Yakında umut dolu refah bir 2018'de görüşmek dileğiyle! #EM21 #Newyear #Celtavigo #Turkiye #2018 #Believeinyourself #BelieveinAllah
Read more
Hakan Balta: "Galatasaray’ın yeri bende apayrı. 11 senede burada kazandığım başarılardan ziyade ...
Media Removed
Hakan Balta: "Galatasaray’ın yeri bende apayrı. 11 senede burada kazandığım başarılardan ziyade benim için her zaman Galatasaray formasının ağırlığını taşıyabilmek ve sizlere saha içinde ve dışındaki futbolcu kimliğimle örnek olabilmek hep önceliğim oldu.Büyük Galatasaray taraftarı... ... Hakan Balta: "Galatasaray’ın yeri bende apayrı. 11 senede burada kazandığım başarılardan ziyade benim için her zaman Galatasaray formasının ağırlığını taşıyabilmek ve sizlere saha içinde ve dışındaki futbolcu kimliğimle örnek olabilmek hep önceliğim oldu.Büyük Galatasaray taraftarı... Geldiğim ilk günden beri beni bağrına basan, destekleyen ve adımı her bağırdıklarında iyiki buradayım dedirten Galatasaray taraftarı. Geriye dönüp baktığımda tüm güzel anılarımda sizler varsınız.Yarın sizlere stadyumda sadece Galatasaray’ın futbolcusu Hakan Balta olarak veda edeceğim. Biliyorum ki hep bir arada olacağız. Sizi çok seviyorum. Hakkınızı helal edin..." Hakan Balta’nın 11 yıllık Galatasaray kariyeri sona erdi. Galatasaray’a yakışır şekilde vedalaşmak boynumuz borcudur. 🏅253 maç
⚽️ 11 gol
🦁 (2007/2018)
Herşey için teşekkürler kaptan. Karakterin, sergiledin duruş ile hep iyi hatırlanacaksın, yolun açık olsun.. @hbalta22
#Galatasaray #HakanBalta
Read more
Bu hadisi şerifte, insanın dünyada işlemekte olduğu amellerinin sevabı, ölümüyle birlikte sona ...
Media Removed
Bu hadisi şerifte, insanın dünyada işlemekte olduğu amellerinin sevabı, ölümüyle birlikte sona erdiği ve artık bu amellerin sevabı, o kimsenin amel defterine bir daha yazılmadığı fakat şu üç amelin sevabının insanın ölümünden sonra da yazılmaya devam ettiği ifade edilmektedir. . . 1. ... Bu hadisi şerifte, insanın dünyada işlemekte olduğu amellerinin sevabı, ölümüyle birlikte sona erdiği ve artık bu amellerin sevabı, o kimsenin amel defterine bir daha yazılmadığı fakat şu üç amelin sevabının insanın ölümünden sonra da yazılmaya devam ettiği ifade edilmektedir.
.
.

1. Sadaka-i cariye: Bir kimsenin ölümünden sonra da devam eden ve Allah rızası için insanların istifadesine sunulmuş olan hayır müesseseleri, mektepler, camiler, çeşmeler ve vakıflardır. Sözü geçen bu hayırların sevapları kesilmediği için onlara "sürekli hayır" anlamına gelen "sadakay-ı cariye" ismi verilir.
2. Kendisinden (sürekli olarak) faydalanılan ilim kişinin sağlığında öğrenip, neşretmiş olduğu ilimdir. Neşir kitap yazıp yayımlama şeklinde olabileceği gibi, öğrenilen bilgileri başkalarına öğretme yoluyla da olabilir.
3. Dua eden salih evlât: İbn Hacer el-Mekki'ye göre, burada salih evlat sözüyle kasdedilen mümin evlattır.
.
.
.
👥Arkadaslarınızı da etiketleyerek hayra vesile olabilirsiniz 📌Hayra vesile olan yapan gibidir.(Hadis-i Şerif)
Read more
 #2018 #keşiftezhipsergisi #yeditepebienali ...sergimiz 9 nisan akşamı sona erdi .. sergimizi ...
Media Removed
#2018 #keşiftezhipsergisi #yeditepebienali ...sergimiz 9 nisan akşamı sona erdi .. sergimizi ziyaret eden birbirinden değerli hocalarımıza ,sanatseverlere ,koleksiyonerlere, sanatlar arkadaşlarımıza be talebelere çok teşekkür ederiz.. @emelturkmenvealtindanhaleler grubu ... #2018 #keşiftezhipsergisi #yeditepebienali ...sergimiz 9 nisan akşamı sona erdi .. sergimizi ziyaret eden birbirinden değerli hocalarımıza ,sanatseverlere ,koleksiyonerlere, sanatlar arkadaşlarımıza be talebelere çok teşekkür ederiz.. @emelturkmenvealtindanhaleler grubu olarak ilgiden çok memnun olduk övgülere ve temennilere layık olmaya çalışacağız .. eleştirileri de önemle dikkate alacağımız muhakkak.. sergimizin kapılarının açıldığı 1 nisan dan beri defaetle hem sözlü hem de sosyal ortamdan cevap vermeme rağmen tekrar buradan paylaşmak istedim... Resul'ün Tavafı isimli özgün tasarımımda ki üçgen formu Mekke'den bir koleksiyonere gönderilmiş olan Kabe-i Muazzama 'nın ORJİNAL örtüsündeki Lafza-i Celal dir..örtü bana verildiğinde zaten üçgen şeklinde kesilmişti ..üzerindeki elif harfini ve ya başka bir kısmının kesilmesi hiç doğru olmayacaktı..bu sebeple misler gibi kokan örtünün kenarına silikonla yapıştırılan alalade kurdeleyi çıkararak bu şekilde çerçeve yapıldı ..eserin sahibi Kabe örtüsüne dokunmak istediği için örtü müze camın üzerine bu şekilde yapıştırıldı... Allah Kabe'nin kendisine dokunmayı herkese nasip etsin vesselam ..🕋🕋🕋🕋
Read more
Eğitim döneminin sona erdiği bugünde eve karneleriyle dönen çocuklarınızı tepkilerinizde aşırıya ...
Media Removed
Eğitim döneminin sona erdiği bugünde eve karneleriyle dönen çocuklarınızı tepkilerinizde aşırıya kaçmadan karşılayın. Başarıda ve başarısızlıkta her zaman onu desteklediğinizi çocuğunuza hissettirin. Başkalarıyla kıyaslama yapmadan, başarısızlığın üstesinden gelebileceğini ... Eğitim döneminin sona erdiği bugünde eve karneleriyle dönen çocuklarınızı tepkilerinizde aşırıya kaçmadan karşılayın. Başarıda ve başarısızlıkta her zaman onu desteklediğinizi çocuğunuza hissettirin. Başkalarıyla kıyaslama yapmadan, başarısızlığın üstesinden gelebileceğini çocuğunuza hatırlatın. Genel bir tekrar yaparak öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi ve bir sonraki eğitim dönemi için motivasyon kazanılması adına yaz tatilinin önemli bir fırsat olduğunu unutmayın. ➡ bit.ly/karne_gunu
#karne #eğitim #öğretim #öğrenci #çocuksağlığı #okul #psikoloji #sağlık #sevgi #güven #herkesiçinsağlık #medicalpark
Read more
Can ekip 🤗🧡( böyle uğurlama mı olur arkadaş pek sevinmişler 🤔) #Savaşçılarım 🏼 Hazır bu videoyu paylaşmışken bir açıklık getirmek istiyorum. O kadar güzel yorumlar aldım ki .. beni gerçekten çok mutlu ettiniz temennilerinize ve dualarınıza her zaman şükrediyorum 🏻 fakat ... Can ekip 🤗🧡( böyle uğurlama mı olur arkadaş 😝😝😂😂 pek sevinmişler 🤔😜😂) #Savaşçılarım ✌🏼💫 🔻Hazır bu videoyu paylaşmışken bir açıklık getirmek istiyorum. O kadar güzel yorumlar aldım ki .. beni gerçekten çok mutlu ettiniz 🙈 temennilerinize ve dualarınıza her zaman şükrediyorum 🙏🏻 fakat bir o kadar da neden diziden çıktığıma dair sitemli mesajlar aldım 🙄 ( içtenliğinize.. 🙏🏻🧡)
Başından beri hikayeye bağlı olarak ne yaşanması gerekiyorsa o yaşandı. Ve senaryonun gidişatına göre benim bu hikayedeki görevim sona erdi.Bu yüzden lütfen bilinizki.. Ben, bu kadar kaliteli ve başarılı bir projede yer aldığımdan dolayı her zaman mutluyum 🙏🏻
Read more
 #Repost @mistikcil (@get_repost) ・・・ Eroğlu, bir kaç senedir hep ertelediğim yazarlardandı ...
Media Removed
#Repost @mistikcil (@get_repost) ・・・ Eroğlu, bir kaç senedir hep ertelediğim yazarlardandı bu seneye kısmetmiş arka arkaya 3 kitabını bitirdim yakın zamanda da külliyatını inşallah Belleğin Kış Uykusunun yorumunu kendimi hazır hissedince gireceğim hem güzel alıntılarına ... #Repost @mistikcil (@get_repost)
・・・
Eroğlu, bir kaç senedir hep ertelediğim yazarlardandı bu seneye kısmetmiş arka arkaya 3 kitabını bitirdim yakın zamanda da külliyatını inşallah❤
Belleğin Kış Uykusunun yorumunu kendimi hazır hissedince gireceğim hem güzel alıntılarına da yazık etmeyelim onlar için bir post mutlaka düşünüyordum.
5/5
.
.
.
.
.
.
#alıntılar
Edebiyat bize yaşamadığımız, yaşayamadığımız ya da yaşayıp da farkına varmadığımız hayatlar hediye eder.
.
.
.
.
"Ben, varlığı hazzın ipliğinden dokunmuş insanlardan hoşlanırım.."
.
.
.
.
Kim size mutlu olduğunu söylüyorsa ona kuşkuyla bakın. Çünkü bilinç, mutluluğu ancak sona erdiğinde algılar.
.
.
.
.
"Uyku gençlik, uykusuzluk yaşlılık hastalığıdır."
.
.
.
.
"İrademizin hükmetmediği tek yaşam benzeri şey rüyadır. İşte bu nedenle en özgür olduğumuz zaman da rüyalarımızdır. Ve rüyalar tatmin olmamış isteklerimizden doğar... Keşke birlikte rüya görebilseydik..."
.
.
.
.
@iletisimyayin
#mehmeteroğlu #belleğinkışuykusu
#kitapaşkı #neokudum #instakitap #okumahalleri #kitapyorumu #kitap #kitapkurdu #açkapıyıbengeldim
#okuyorum #tavsiyekitap #bookstagram
#kitapsever #kitapsevgisi #bookstagramfeature
#etkileşim
Read more
Tokyo’daki kısa ziyaretim sona erdi. Gösterişin mütevazilikle yarıştığı bir şehir. Gururun ...
Media Removed
Tokyo’daki kısa ziyaretim sona erdi. Gösterişin mütevazilikle yarıştığı bir şehir. Gururun ego olmadığı bir kültür. Japonya’nın ordusu olmadığı için savunma bütçesi yok. Her yıl Türkiye’nin 13 milyar dolarlık askeri bütçesini şehirlere, eğitime ve sağlığa yatırdığını ve üzerine ... Tokyo’daki kısa ziyaretim sona erdi. Gösterişin mütevazilikle yarıştığı bir şehir. Gururun ego olmadığı bir kültür. Japonya’nın ordusu olmadığı için savunma bütçesi yok. Her yıl Türkiye’nin 13 milyar dolarlık askeri bütçesini şehirlere, eğitime ve sağlığa yatırdığını ve üzerine halkın özverisinin eklendiğini düşünün. İşte öyle bir yer 😉 Şimdi ise Kore’ye dönüş vakti #japan #tokyo
Read more
Günaydın dünya 🌎 Canım @sacred7travel ile birlikte organize ettiğimiz #BaharlaLezzetYolculukları ...
Media Removed
Günaydın dünya 🌎 Canım @sacred7travel ile birlikte organize ettiğimiz #BaharlaLezzetYolculukları Sicilya turumuz sona erdi. An itibariyle uçak, “sizin hikayeleriniz sayesinde sizinle birlikte adayı gezdik” diyen tanımadığım ama tanışınca çok mutlu olduğum yolcularla dolu. ... Günaydın dünya 🌎 Canım @sacred7travel ile birlikte organize ettiğimiz #BaharlaLezzetYolculukları Sicilya turumuz sona erdi. An itibariyle uçak, “sizin hikayeleriniz sayesinde sizinle birlikte adayı gezdik” diyen tanımadığım ama tanışınca çok mutlu olduğum yolcularla dolu. Ne güzel.
🌸🌸🌸
Bazı arkadaşlarım ha bire söyleniyor “bu kadar tavsiyeyi neden veriyorsun seninle tura kim gelecek sonra?” diye.
🌿🌿🌿
Dünyanın en güzel şeyi bilgiyi paylaşmak. Benimle ya da işini harika yapan bir sürü profesyonel rehberle tura gelen de bulunur, yolcu da bulunur. Siz yeter ki gezin. Dünyanın pahalı olmayan köşelerine gidin. Bütçeniz mi az? Önce güzeller güzeli ülkenizi gezin. Siz yeter ki gezin.
👊🏻👊🏻👊🏻
Çünkü sadece seyahat etmek insanı alçakgönüllü yapar. Dünyada ne kadar az yer kapladığını fark edersin.
🌸🌸🌸
Not: Koşuşturmadan 5 gündür paylaşamadığım timeline fotoğraflarımı ve notlarımı hafta
boyu yayınlayacağım. Hikayelerimi
de Taormina ve Palermo dosyası olarak
profilime sabitliyorum az sonra.
Read more
Marul bayramı kutlamaları bu yıl bürokratik izinler alınamadığı için yedikule bostanları yerine ...
Media Removed
Marul bayramı kutlamaları bu yıl bürokratik izinler alınamadığı için yedikule bostanları yerine @saltgalata da yapıldı. Yapılan 4 sunumdan son ikisine katılabildik. Önce @nazlipiskin marulun tarihçesini ve günümüze kadar olan hikayesini detaylı bir şekilde anlattı. Ardından ... Marul bayramı kutlamaları bu yıl bürokratik izinler alınamadığı için yedikule bostanları yerine @saltgalata da yapıldı. Yapılan 4 sunumdan son ikisine katılabildik. Önce @nazlipiskin marulun tarihçesini ve günümüze kadar olan hikayesini detaylı bir şekilde anlattı. Ardından @fikirsahibidamaklar adına Ayşenur Hanım marul bayramı etkinliklerinin nasıl başladığına ve @marulbayrami nın yol haritasına dair kısa bilgiler verdi. Etkinlik, @lecordonbleuistanbul öğrencisi @nilucooks tarafından unutulmaya yüz tutmuş, geleneksel yöntemlere uygun tariflerle hazırlanan marul ağırlıklı lezzetlerin tadımıyla sona erdi. @firinimdanekmekler ekşi mayalı ekmekleriyle tadım menüsüne katkıda bulundu. Yerli lezzetlerimizi hatırlatma ve yaşatma adına başarılı bulduğumuz bir etkinlik oldu. #istanbul #yedikule #bostan #marul #lettuce #slowfood #gastronomi #tarih #marulbayramı2018 #slowfoodfikirsahibidamaklar
Read more
Bugünün gülen yüzleri <span class="emoji emoji1f495"></span> iyi ki geldiniz <span class="emoji emoji1f338"></span> @diyetisyenberrinyigit @gokcenarikan @gamzesanliak ...
Media Removed
Bugünün gülen yüzleri iyi ki geldiniz @diyetisyenberrinyigit @gokcenarikan @gamzesanliak @gunesaksus @gununegzersizi @murat.demirci @bazlama.kahvalti @tugce_alpay @dytmugebozok @alevgeziyor @gurmediyet @feel29forever @ozgebezirci @ipekdarga @ecevahapoglu @orkunkargoz ... Bugünün gülen yüzleri 💕 iyi ki geldiniz 🌸 @diyetisyenberrinyigit @gokcenarikan @gamzesanliak @gunesaksus @gununegzersizi @murat.demirci @bazlama.kahvalti @tugce_alpay @dytmugebozok @alevgeziyor @gurmediyet @feel29forever @ozgebezirci @ipekdarga @ecevahapoglu @orkunkargoz teşekkürler bizimle olduğunuz için 🙏🏻 şahane bir Women’s Health organizasyonu daha geride güzel anılar bırakarak sona erdi 🌺@cpkempinski nin muhteşem atmosferindeydik gün boyu🦋 Tüm detaylar, canlı yayınlar, story’ler için 👉🏻 @womenshealthtr #SaraydaFitBahar #womenshealthtr
Read more
Dünün anısına bu fotoğraf burada dursun <span class="emoji emoji1f33c"></span> 25 Temmuz ameliyatın 45 gün sonrasının tarihi. Yani ...
Media Removed
Dünün anısına bu fotoğraf burada dursun 25 Temmuz ameliyatın 45 gün sonrasının tarihi. Yani 45 günlük üstüne basmama durumumun sona erdiği gün. Dün doktor kontrolüm vardı. Röntgen çekildi. Yeni bir aylık sürece girdim. Bir ay boyunca ayağımın üstüne vücut ağırlığımın %10 ila 15'ini ... Dünün anısına bu fotoğraf burada dursun 🌼
25 Temmuz ameliyatın 45 gün sonrasının tarihi. Yani 45 günlük üstüne basmama durumumun sona erdiği gün.
Dün doktor kontrolüm vardı. Röntgen çekildi. Yeni bir aylık sürece girdim. Bir ay boyunca ayağımın üstüne vücut ağırlığımın %10 ila 15'ini vererek basabileceğim. 25 Ağustos'ta tekrar doktor kontrolü...
Çekilen röntgende ilk kez ameliyatlı halimi görmüş oldum. 15 vida varmış. Açıkçası ben bu denli ciddiyetinin farkında degildim. Huyumdur, korktuğum şeyleri sormam ve dinlemem. Ama dün görünce şaşkınlığımı gören doktor iki kemik paramparçaydı dedi 😔 Bu bende travma yarattı diyebilirim. Eve dönünce zaten düştüğümden beri bende oluşan merdiven fobisi tavan yaptı. En zor anlarımdan biriydi... Ağlama, korku, endişe, titreme... Bu şekilde inme fikrini canım dostum @ebruaykac önerdi. Fazıl da yanıma oturup şakaya vurarak inmeme yardım etti.
Iyilesmenin uzun bir süreç alacağını dün ilk kez idrak ettim. Bodruş'umun kaybının dalga dalga etkileriyle anlayacağınız zor günler benimle. Ama sizlerin duaları ve iyi dilekleri şifam 🙏 Hepinize çok teşekkür ederim 🙏
Ne olur hicbir şey için kendinizi boş yere üzmeyin. Her şeyin başı sağlık 🙏 Rabbim kimseyi hastalıkla sınamasın ve kimseye muhtaç, bağımlı hale getirmesin 🙏
Bir de bu güneş ve ay tutulmaları... Güneş tutulması yengeç burcunda gerçekleşti, ben 🦀
Ve 27 Temmuz ay tutulması. Felak süresinde ne diyor: ... tutulduğu zaman ayın... şerrinden koru Rabbim hepimizi 🙏
Read more
BİBER FESTİVALİ BAHADIR TATLIÖZ KONSERİYLE SON BULDU! “COŞKULU BİR KALABALIK VAR” Bursa’nın Yenişehir ilçesinde düzenlenen 5. Altın Biber Festivali etkinliklerinin son gecesi muhteşem final ile sona erdi. Ünlü sanatçı Bahadır Tatlıöz’ün Yenişehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür ... BİBER FESTİVALİ BAHADIR TATLIÖZ KONSERİYLE SON BULDU! “COŞKULU BİR KALABALIK VAR”
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde düzenlenen 5. Altın Biber Festivali etkinliklerinin son gecesi muhteşem final ile sona erdi. Ünlü sanatçı Bahadır Tatlıöz’ün Yenişehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür merkezinde verdiği konsere binlerce vatandaş katıldı. Konser öncesi açıklama yapan sanatçı Bahadır Tatlıöz, “ Festivalin son gününde burada olmaktan son derece mutluyum. Coşkulu bir kalabalık var. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “ Festivalimize katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Tatlıözün, konserine katılan konuklar sanatçının şarkılarına eşlik ederek keyifli bir gece yaşadılar.
Read more
Her gün aynı uyanmak mı? Evet aynı gün doğuyor, aynı şeyleri yapıyoruz. Ama ben her vapura bindiğimde, ...
Media Removed
Her gün aynı uyanmak mı? Evet aynı gün doğuyor, aynı şeyleri yapıyoruz. Ama ben her vapura bindiğimde, simidin kalanını illa bir iki martıya atıveriyorum. O rüzgar değmiyor mu yüzüme, değme keyfime. Sonra aynı çanta omuzda, ömrüne yaydığın günlerin birine daha çizmek için işe doğru ... Her gün aynı uyanmak mı?
Evet aynı gün doğuyor, aynı şeyleri yapıyoruz.
Ama ben her vapura bindiğimde, simidin kalanını illa bir iki martıya atıveriyorum.
O rüzgar değmiyor mu yüzüme, değme keyfime.
Sonra aynı çanta omuzda, ömrüne yaydığın günlerin birine daha çizmek için işe doğru gidiyorsun,
Portakal suyu alıyorum yine köşeden,
Bu sefer bozukluk çıkmamış, kalsın yarın ödeşiriz diyor elleri turunç kabuklu çocuk,
Bir de kıyak geçiyor, pipet var bugün abla diyor,
Bilmezsiniz siz, pipet bizim gizli sihrimiz.
Adımlarım yavaş,
Elimdeki kitabı çantaya atıyorum,
Ayraç koymama gerek yok, kaldığım yeri adım gibi biliyorum.
Hayatta her şeyi, bir çok şeyi kerelerce, defalarca yaşıyoruz.
Aklım bir şeye çalışıyorsa, zikrim iki.
Aklım iş’teyse, ruhum Japonya’daki kiraz çiçekleri festivalinde.
Of!
Hayat evime kanepe, başıma tek bi’ çatı, hane dediğimiz eve sırf bi’ tapu almak için kasmaya değmeyecek kadar kısa bence ve bir şeyin sahibi olmak için çalışma fikri ruhumu daraltıyor.
Sahiplik, aidiyet değil, yenilik için ve kendim için, en çok da göreceklerim, yapacaklarım için çalışmak adil geliyor.
Ama hayat ne kadar adil, tartışılır.
Yine de öyle şanslı, öyle şükür dolu olabilmeyi becermek meziyet.
Neyse öyle işte, portakal suyum, Galata Kulesi’ni kabak gibi gören bir bankta sona erdiğine göre;
Selam mesai.
Ben geldim. #istanbul #turkey #türkiye #gunaydin #today
Read more
Yaza sayılı günler kaldı!... CihaDOX ile 5 Günlük detox uygulama önerisi; 1 Bardak (250cc) şeker ...
Media Removed
Yaza sayılı günler kaldı!... CihaDOX ile 5 Günlük detox uygulama önerisi; 1 Bardak (250cc) şeker ilavesiz (portakal suyu hariç) herhangi bir meyve suyu tercihen Elma suyuna 2 ölçek ChiaDox  smothie karışımından ilave edilir ve iyice karıştırılır. Yaklaşık yarım saat bekledikten ... Yaza sayılı günler kaldı!...
CihaDOX ile 5 Günlük detox uygulama önerisi;
1 Bardak (250cc) şeker ilavesiz (portakal suyu hariç) herhangi bir meyve suyu tercihen Elma suyuna 2 ölçek ChiaDox  smothie karışımından ilave edilir ve iyice karıştırılır. Yaklaşık yarım saat bekledikten sonra içilir. Bu sıvı gıda programın bir öğünlük tüketimidir. Gün içerisinde bu içecekten 3 kez tüketilir. Detox 5 günü aşmayacak şekilde yapılmalıdır. Günde 3 öğün tüketilecek smothie içeceği sizi gün boyu tok tutacağı gibi enerjik kılacaktır. 5 günlük detox sırasında asla katı gıda ve hayvansal gıda tüketilmemelidir. Şekersiz olmak kaydıyla maden suyu, çay, kahve ve bitki çayları tüketilebilir. Detox yaparken muhakkak 2- 2.5  litre su tüketilmesi önerilir. 5 günlük detox sona erdiğinde isteğe bağlı olarak günde 1 ya da 2 kez katı yiyecekler yerine öğün yerine smothie içeceği kullanılabilir. Bu günlerde smothie hazırlarken ayran süt maden suyu gibi alternatiflerin kullanılmasında herhangi bir mahsur yoktur. Sadece sıvı gıda (smothie) ile uygulanan 5 günlük detox kişiye bağlı olarak en fazla senede 4 kez uygulanabilir. Özellikle kadınlarda regl döneminde detox önerilmez.
Peki ChiaDOX nedir ?

Bizim detox üzerine çalışmalarımızda Chia tohumu haricinde 43 Ayrı çeşit, Sebze, Meyve, Kuruyemiş, Arı ürünleri, Tıbbi ve aromatik bitki kullanılmıştır. Sizlerin de takdir edeceği üzere bu özel bir formül olup formülün tamamı alenen yayınlamasak da, Bileşiminde başlıca Domates, Ispanak, Dereotu, Lahana, Karabuğday, Kenevir tohumu, Gojiberry, Ananas, Kakao çekirdeği, Spirulina, Ganoderma mantarı, Yeşil çay, Toz Arısütü, Polen, gibi doğal hammaddelerden üretilmiştir. Ürün Ayhan Ercan tarafından tasarlanmış bugüne dek 100.000 kişi tarafından kullanılmıştır.
▪ #Detox #Arınma #Kilokontrol #Zayıflama #İncelme #Zayıflamak #YağYakımı #FormTutmak #Ödem #TemizGıda #ChiaDOX #SüperGıda #BioStore #AyhanErcan #Slimming #Metabolizma #WeightLoss #Diyet #DiyetLifi #HighProtein #HighFiber #Diet #Protein #SağlıklıYaşam
Read more
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 7886 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın altıncı finalisti ...
Media Removed
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 7886 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın altıncı finalisti @karaogluoyku. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 18.00'de yeni bir finalist seçeceğiz. ... Oylama sona erdi.
Toplam beğeni sayısı: 7886
Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın altıncı finalisti @karaogluoyku. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 18.00'de yeni bir finalist seçeceğiz. 22 Nisan'a kadar en yüksek beğeniyi alan kişi yarışmamızın 1.si olacak.
.
Yarışmanın kuralları:
▪ @tongucakademi'yi takip et.
▪ 23 Nisan temalı bir resim yap.
▪ #23NisaniCizmek etiketiyle fotoğrafını paylaş.
.
Her gün saat 18.00'de bir finalist seçeceğiz. Seçilen finalistler 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. En yüksek beğeniyi alan 1. olacak 😊 Son katılım tarihi 22 Nisan. Hediyemiz #instaxmini8 şipşak fotoğraf makinesi 📷
.
Resim yaparken istediğiniz boyaları kullanabilirsiniz. Yarışmaya katılmak için yaş sınırlaması bulunmuyor. Eskiden çizilen resimler bu yarışma için geçersizdir.
.
Son tarih 22 Nisan. Profilinizin herkese açık olduğuna emin olun. Eğer gizliyse biz paylaştığınız resmi göremeyiz. #yarisma
Read more
#Repost @yaylamutfagi ellerine sağl ・・・ BEYŞEHİR TARHANASI Çok güzel ama bir okadarda zahmetli bir iş. Yapım aşamalarının bir kısmını çekebildim sadece ama tarifte anlatmaya çalıştım. İşte tarif. Önce buğdayı güzelce yıkayıp temiz bir çuvala doldurduk.Sabaha kadar ıslak ... #Repost @yaylamutfagi ellerine sağl
・・・
BEYŞEHİR TARHANASI
Çok güzel ama bir okadarda zahmetli bir iş.
Yapım aşamalarının bir kısmını çekebildim sadece ama tarifte anlatmaya çalıştım. İşte tarif.😋
Önce buğdayı güzelce yıkayıp temiz bir çuvala doldurduk.Sabaha kadar ıslak buğdayı çuvalda bekletik ki kabarsın. Sabah temiz örtüleri terasımıza serip buğdayı üzerine serdik. Akşama kadar kuruttuk. Tıkır tıkır olunca.Selintlere döküp tek tek ayıkladık aman taşı çıkmasın çavdarı çöpü olmasın diye.😊 Sonra yüklendik çuvalı değirmene gittik . Yarmalık çektirecez dedik . Sonra tekrar yüklen çuvalı getir. Of of başlamadan yorulduk.😅 Sonra pazardan süzme yoğurt aldık.Köylülerden en doğalından mis mis . (Biz kese yoğurduda deriz. Mayalanmış ev yoğurdu keseye dökülüp suyu süzülür katılaşır sonra satmaya getirirler pazara. Onu bari kendimiz yapmıyoruz. yapan hanımlarda var Maşallah ki onlardan alabiliyoruz.) Böyle marketlerdekinler gibi değil mis gibi kokar. Yoğurdu aldık iş bittimi? Yok nerdeee eve getirdik.
Kocaman leğenlerde yoğurdu ezdik ayran yaptık süzgeçlerden geçirdik. 1 havay buğday 2 teneke ayranla bulanıyormuş. Bulanmak demek kazanda pişirmek işte.
Kazanın altını yaktık. Önce ayranı döküp özel tarhana küreğiyle kaynayıncaya kadar karıştırdık. Tuzunu ilave ediyoruz bu arada avuç avuç hemde. Yoğurdumuzda çok yağlıymış tereyağı üzerine toplanıyor kazan ısındıkça . Yağını almıyoruz tarhanamız çok lezzetli oluyor çünkü. Sonra ayran kaynayınca yarmayı içine salıyoruz tepsilere doldurup .Karıştırmak güçleçiyor koyulaştıkça biri yoruluyor karıştıranların öteki geçiyor yerine. Birde gözüne duman gelen kaçıyor 😄 benim gibi.Hah tarhana pişti . Hemen ateşi çek alttan yoksa dibi tutar. 😅.Bu arada ateş yanmışken köz boşamı gitsin hemen patlıcan közle.🍆🍆Tm şimdi ateşi söndürdük keyifli kısma geldi sıra büyükçe bir tepsiye sıcak sıcak tarhanayı doldurduk üzerine bolca tereyağını da koyduk tereyağ eriyor. herkese kaşıkları dağıt toplan başına kaşıkla. 😋 Sevenler evine de götürsün.Afiyet olsun. Sonra kazanın üstüne söğütten örülmüş bir sele ört onun üstünede bir sofra örtüsü soğumaya bırak kuşluk vaktinden ertesi sabah namazına kadar. Part 1 sona erdi. part 2 de görüşürüz. #v
Read more
Geleneksel Bayramlaşma Töreni Yapıldı Kulübümüzün geleneksel bayramlaşma töreni, Başkanımız ...
Media Removed
Geleneksel Bayramlaşma Töreni Yapıldı Kulübümüzün geleneksel bayramlaşma töreni, Başkanımız Fikret Orman, kurullarımızın ve kongre üyelerimizin, Boks ve Atletizm Takımlarımızın sporcularının katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi. Orman törende yaptığı konuşmada ... Geleneksel Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Kulübümüzün geleneksel bayramlaşma töreni, Başkanımız Fikret Orman, kurullarımızın ve kongre üyelerimizin, Boks ve Atletizm Takımlarımızın sporcularının katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Orman törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Hepinize iyi bayramlar diliyorum. Umarım iyi günlerde bir dahaki sene yine burada buluşuruz. Bugüne kadar camiamıza hizmet etmiş büyüklerimizi rahmetle anıyorum, Allah mekanlarını cennet etsin. Tekrardan hepinizin bayramını kutluyorum.” Bayramlaşma töreni iyi dileklerin sunulması ve hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından sona erdi.
#Beşiktaş
Read more
Bayram gibi bayramlara İnşaallah! İslam aleminin felaha erdiği,terör belasının tamamen sona ...
Media Removed
Bayram gibi bayramlara İnşaallah! İslam aleminin felaha erdiği,terör belasının tamamen sona erdiği,kadınların,çocukların açlıktan,bomba ve taciz-tecavüzden ölmediği bayramlara kavuşma duasıyla! “Her gününüz bayram olsun..! Bu paylaşımın altında kime ait olduğunu bilmediğim ... Bayram gibi bayramlara İnşaallah! İslam aleminin felaha erdiği,terör belasının tamamen sona erdiği,kadınların,çocukların açlıktan,bomba ve taciz-tecavüzden ölmediği bayramlara kavuşma duasıyla! “Her gününüz bayram olsun..! Bu paylaşımın altında kime ait olduğunu bilmediğim güzel bir yazı vardı. Ama yazanın kim olduğunu bildirdi takipçiler,sağolsunlar. Yazının içeriğiyle uyumlu bir şahıs olmadığı için sildim . Vatan hainlerinin gereken cezayı çektiği gün de bayramdır!
Read more
İdman Raporu: 10.09.2018 • Hafta sonu Gençlerbirliği ile oynanan hazırlık maçının ardından ...
Media Removed
İdman Raporu: 10.09.2018 • Hafta sonu Gençlerbirliği ile oynanan hazırlık maçının ardından bir gün izin yapan takımımız, bugün Beştepe Tesislerinde yaptığı antrenmanla Akhisarspor maçı hazırlıklarına başladı. • Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde çalışmalarını ... İdman Raporu: 10.09.2018

Hafta sonu Gençlerbirliği ile oynanan hazırlık maçının ardından bir gün izin yapan takımımız, bugün Beştepe Tesislerinde yaptığı antrenmanla Akhisarspor maçı hazırlıklarına başladı.
• Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde çalışmalarını sürdüren takımımız, antrenmana ısınma hareketleri ile başladı. Devam eden bölümünde core çalışması yapan takımımız, ardından dar alan oyunları oynayarak pas çalışması yaptı. Antrenman, yenilenme koşusu ile sona erdi.
• Takımımız, Akhisarspor maçı hazırlıklarını yarın Beştepe Tesislerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek.
Read more
Demir Grup Sivasspor´umuzun Bolu Kampı Sona Erdi Yeni sezona Bolu´nun Karacasu Beldesi´nde ...
Media Removed
Demir Grup Sivasspor´umuzun Bolu Kampı Sona Erdi Yeni sezona Bolu´nun Karacasu Beldesi´nde hazırlanan Demir Grup Sivasspor´umuz ikinci etap kamp çalışmalarını tamamladı. Spor Toto Süper Lig 2018-2019 sezonunun birinci etap kamp çalışmalarına 2 Temmuz'da Sivas'ta başlayan ... Demir Grup Sivasspor´umuzun Bolu Kampı Sona Erdi

Yeni sezona Bolu´nun Karacasu Beldesi´nde hazırlanan Demir Grup Sivasspor´umuz ikinci etap kamp çalışmalarını tamamladı.

Spor Toto Süper Lig 2018-2019 sezonunun birinci etap kamp çalışmalarına 2 Temmuz'da Sivas'ta başlayan ve ardından ikinci etap kamp çalışması için 12 Temmuz'da Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde toplanan Demir Grup Sivasspor'umuz 17 günlük kampı tamamladı.

Kamp süresince günde çift antrenman yaparak yeni sezona yoğun bir tempoyla hazırlanan ekibimiz bugün sabah Karaçayır Spor Tesisleri'nde kamptaki son çalışmasını yaparak Bolu kampını tamamladı.

Ekibimiz kamp süresinde 4 hazırlık maçı yaptı. İlk hazırlık maçında İran temsilcisi Tractor Sazi ile 1-1 berabere kalan takımımız, ikinci maçında Azerbaycan temsilcisi Sebail'i 2-1 mağlup etti. Üçüncü hazırlık maçında Boluspor'a 3-1 mağlup olan takımımız son hazırlık maçında ise Eskişehirspor ile 2-2 berabere kaldı.

Hazırlık maçlarında; Mert Hakan Yandaş 3, Arouna Kone, Paul Papp ve Zoro Cyriac 1'er kez gol sevinci yaşadı.

Kampta ayrıca takımımıza yeni isimler de dahil oldu. Geçtiğimiz sezon Demir Grup Sivasspor'umuzda kiralık olarak forma giyen Ukraynalı orta saha oyuncusu Serhiy Rybalka yeniden kadromuza dahil olurken, Gençlerbirliği'den Aydın Karabulut da 3 sezon sonra yeniden takımımıza döndü. Kampın son günlerine doğru ise Barcelona'nın Brezilyalı yıldızı Douglas Pereira dos Santos kafilemize dahil oldu ve çalışmalara başladı.

Ekibimiz ligin ilk haftasında oynayacağımız Alanyaspor maçının hazırlıklarına Sivas'ta devam edecek.

Demir Grup Sivasspor'umuz ligin 1. hafta maçında 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 19.30'da Yeni 4 Eylül Stadyumu'nda Alanyaspor'u konuk edecek.

www.sivasspor.org.tr/tr/haber-2387-demir-grup-sivasspor-umuzun-bolu-kampi-sona-erdi.html
Read more
Ben teşekkür ederim bu hayali benimle paylaştığınız için... #Repost @atcaractakip (@get_repost) ・・・ Yosi ...
Media Removed
Ben teşekkür ederim bu hayali benimle paylaştığınız için... #Repost @atcaractakip (@get_repost) ・・・ Yosi Mizrahi ile 1 Ağustos 2018 tarihinde başlayan 27 Ağustos tarihinde son bulan takibimiz eşliğinde gerçekleşen büyük serüven sona erdi. Motorsikleti ile toplamda 27 gün süren ... Ben teşekkür ederim bu hayali benimle paylaştığınız için... #Repost @atcaractakip (@get_repost)
・・・
Yosi Mizrahi ile 1 Ağustos 2018 tarihinde başlayan 27 Ağustos tarihinde son bulan takibimiz eşliğinde gerçekleşen büyük serüven sona erdi.
Motorsikleti ile toplamda 27 gün süren ve 11.800bin km yol yapan Yosi Mizrahi dün İstanbul'a döndü. Güvenle gerçekleşen bu yolculuğa eşlik etmek, ATC için büyük bir keyifti. Her anını takip ettiğimiz yolculuk için bizler de teşekkür ederiz.👏🏻👏🏻 #atc #aractakip #aractakipsistemleri #kuzeykutup #motorcycle #motorsiklet #gps #güvenlik #security #maps #ülkeler #adventure #kind #engine #instagram #instalike #instalove #instamaps #instapic #instagood #instaperfect #like4likes #thanksgod🙏
Read more
@eddingturkiye ile birlikte gerçekleştirdiğimiz #eddinglehepyaz etkinliğimiz dün sona erdi. ...
Media Removed
@eddingturkiye ile birlikte gerçekleştirdiğimiz #eddinglehepyaz etkinliğimiz dün sona erdi. random.org aracılığı ile çekilişimizi yaptık ve 10 kişiyi belirledik. Bu şanslı 10 kişi, @eddingturkiye’den harika bir tekstil kalem seti ve boyamak için de kaliteli, güzel bir boş kumaş ... @eddingturkiye ile birlikte gerçekleştirdiğimiz #eddinglehepyaz etkinliğimiz dün sona erdi. random.org aracılığı ile çekilişimizi yaptık ve 10 kişiyi belirledik. Bu şanslı 10 kişi, @eddingturkiye’den harika bir tekstil kalem seti ve boyamak için de kaliteli, güzel bir boş kumaş çanta kazandı. Katılıp etkinliği renklendiren herkese içtenlikle teşekkür ederiz. Çok güzel oldu, nefis oldu. Şimdi bu 10 kişiden ricamız, bizim e-mail adresimize isim-soyad, adres ve telefon bilgilerini iletmeleri. Hepsi tamamlanınca biz de isim listesini @eddingturkiye’ye aktaracağız ve onlar da hediye paketlerini yola çıkaracaklar. Eğer bu Cuma gününe kadar bilgisi gelmeyen talihli kalırsa, onun yerine yedek isim seçeceğimizi de ekleyelim. İşte hediye seti kazananlar: 1. @hatcikbatu 2. @merry_nin_atolyesi 3. @bisepetoyuncak 4. @_hulyanin_hobi_dunyasi_ 5. @gezenmeftun 6. @dodopal07 7. @neseli_gunler_dukkani 8. @kafadanbacakli 9. @sundushobi 10. @ergulerdoganokan Herkese tekrar çoooook teşekkürler ❤️ #10marifet #eddinglehepyaz
Read more
@philipsaventtr ana sponsorluğu ve @mustelaturkiye yan sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz ...
Media Removed
@philipsaventtr ana sponsorluğu ve @mustelaturkiye yan sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz “Yenidoğan günlük bakımı ve bebek banyosu semineri” keyifle sona erdi. Yine kalabalık bir grupla yaptığımız seminerde herkes ayrıntıları görebilsin diye yerde yaptığımız banyoyu normalde ... @philipsaventtr ana sponsorluğu ve @mustelaturkiye yan sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz “Yenidoğan günlük bakımı ve bebek banyosu semineri” keyifle sona erdi.
Yine kalabalık bir grupla yaptığımız seminerde herkes ayrıntıları görebilsin diye yerde yaptığımız banyoyu normalde ayaklığın üzerinde yapmanızı tavsiye ederiz. Neşeyle,sağlıkla, sevgi ile bebeklerinize kavuşmanızı dilerim🙏🏼
@philipsaventtr @mustelaturkiye @bebegiminyolarkadasi @karabacakcigdem
#bebekbakımı #bebekhemşiresi #eğitim #bebekbanyosu #ayşeöner
Read more
1´inci Etap Kamp Çalışmalarımız Sona Erdi Demir Grup Sivasspor´umuzda birinci etap kamp çalışmaları ...
Media Removed
1´inci Etap Kamp Çalışmalarımız Sona Erdi Demir Grup Sivasspor´umuzda birinci etap kamp çalışmaları sona erdi. 2 Temmuz'da Teknik Direktörümüz Tamer Tuna yönetiminde Sivas'ta top başı yaparak 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu için hazırlıklarına ... 1´inci Etap Kamp Çalışmalarımız Sona Erdi

Demir Grup Sivasspor´umuzda birinci etap kamp çalışmaları sona erdi.

2 Temmuz'da Teknik Direktörümüz Tamer Tuna yönetiminde Sivas'ta top başı yaparak 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu için hazırlıklarına başlayan Demir Grup Sivasspor'umuz, birinci etap kamp çalışmalarını tamamladı.

Bir haftalık kamp döneminde kulüp tesislerimizde toplam 14 antrenman yapan takımımız günde çift idmanla hazırlıklarını sürdürdü. Kırmızı-beyazlı ekibimiz dün akşam saatlerinde yaptığı son antrenmanla Sivas kampını tamamladı.

Teknik Direktörümüz Tamer Tuna tarafından 2 gün izne ayrılan takımımız 12 Temmuz'da Bolu'da toplanarak ikinci etap kamp çalışmalarına başlayacak.

12-27 Temmuz tarihleri arasında Bolu'da çalışmalarını sürdürecek takımımız hazırlık maçları da yapacak.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz ayrıca Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi'nin 03-04 Ağustos tarihleri arasında Ankara'da düzenleyeceği futbol turnuvasına da katılacak.

Programlarda her hangi bir değişiklik olduğu taktirde resmi internet sitemiz www.sivasspor.org.tr adresinden duyurulacak. 🖱️ www.sivasspor.org.tr/tr/haber-2345-1-acute-inci-etap-kamp-calismalarimiz-sona-erdi.html
Read more
Bu ülkede mutlu huzurlu özgür bir şekilde yaşabilmemizin en kolay yolu konuşmak... Birbirimizi ...
Media Removed
Bu ülkede mutlu huzurlu özgür bir şekilde yaşabilmemizin en kolay yolu konuşmak... Birbirimizi dinlemek, anlamak konuşmak ve konuşarak uzlaşmak. Konuştuğumuz anda çözemeyeceğimiz sorun olduğuna inanmıyorum. Beylikdüzü özelinde biz bunu başarmak için çok önemli adımlar attık ... Bu ülkede mutlu huzurlu özgür bir şekilde yaşabilmemizin en kolay yolu konuşmak... Birbirimizi dinlemek, anlamak konuşmak ve konuşarak uzlaşmak. Konuştuğumuz anda çözemeyeceğimiz sorun olduğuna inanmıyorum. Beylikdüzü özelinde biz bunu başarmak için çok önemli adımlar attık bu sohbetlerde bunun en güzel örneklerinden biri oldu. 5. Barış ve Sevgi Buluşmalarının bir klasiği haline gelen Çardak Altı Sohbetleri Prof Dr Betül Tanbay, Irmak Zileli ve Dilara Koçak’ın konuk olduğu “Eğitimde Matematiğin, Antropolojinin, Yazarlığın, Doğru Beslenmenin Rolü” konu başlığıyla sona erdi. Çardak Altı Sohbetlerine katılan tüm konuklarımıza, 10 gün boyunca moderatörlüğü üstlenen @yektakopan a sohbetlere yoğun ilgi gösteren vatandaşlarımıza ve organizasyonun sorunsuz geçmesi için emek veren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Read more
Elbette her güzel şeyin bir sonu var. Bizim de Bozburun tatilimiz sona erdi. Artık dönüş vakti. ...
Media Removed
Elbette her güzel şeyin bir sonu var. Bizim de Bozburun tatilimiz sona erdi. Artık dönüş vakti. Şimdi dönüş yolunda düşünüyorum. Bol bol yüzdük, güneşin batışını doya doya seyrettik, kekler, kurabiyeler pişirip keyifle beş çayları yaptık, çok güzel insanlarla tanıştık, bitmesini ... Elbette her güzel şeyin bir sonu var. Bizim de Bozburun tatilimiz sona erdi. Artık dönüş vakti. Şimdi dönüş yolunda düşünüyorum. Bol bol yüzdük, güneşin batışını doya doya seyrettik, kekler, kurabiyeler pişirip keyifle beş çayları yaptık, çok güzel insanlarla tanıştık, bitmesini istemedigimiz muhabbetlere ortak olduk, çok güldük, hayaller kurduk, bir yere yetişme telaşı olmadan, zamana takılmadan, günü ve saati unutup stresimizi boşalttık, harika fotoğraflar çektik, denizin sesini dinledik, yıldızları seyrettik, tatili dolu dolu yaşadık. Şimdilik hoşçakal Bozburun. Tekrar görüşmek dileğiyle🙋‍♀️❤
Read more
Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki sezonun ilk derbisi şanına yakışan bir mücadeleye sahne ...
Media Removed
Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki sezonun ilk derbisi şanına yakışan bir mücadeleye sahne oldu. Bin 300 gün sonra Dolmabahçe'de oynanan ilk derbinin ilk yarısına Galatasaray damga vurdu. Sarı Kırmızılar, oynadığı güzel oyununu Eren Derdiyok (8.dk.) ve Bruma'nın(44. dk.) golleriyle ... Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki sezonun ilk derbisi şanına yakışan bir mücadeleye sahne oldu. Bin 300 gün sonra Dolmabahçe'de oynanan ilk derbinin ilk yarısına Galatasaray damga vurdu. Sarı Kırmızılar, oynadığı güzel oyununu Eren Derdiyok (8.dk.) ve Bruma'nın(44. dk.) golleriyle süsledi ve devreyi 2-0 önde tamamladı. 2. yarıya Aboubakar ve Talisca'yı oyuna alarak başlayan Beşiktaş, Marcelo (73. dk.) ve Cenk Tosun'un (78. dk. ) golleriyle skoru eşitledi. İki takıkmın da net fırsatlar yakaladığı maçta başka gol olmadı ve karşılaşma 2-2 sona erdi. #besiktas #galatasaray #süperlig #gs #bjk
Read more
Güzel bir bekleyiş , huzurlu bir doğum ve coşkulu bir kavuşma ile sona erdi. Meryem ve Hasan çifti biricik yavrularına sağlıkla kavuştu. Onlarla düzenlediğim doğuma hazırlık eğitiminde tanıştım. Eğitimden sonra doğuma giden yolda birlikte yürümeye karar verdik. Bir doktor muayenesine ... Güzel bir bekleyiş , huzurlu bir doğum ve coşkulu bir kavuşma ile sona erdi. Meryem ve Hasan çifti biricik yavrularına sağlıkla kavuştu. Onlarla düzenlediğim doğuma hazırlık eğitiminde tanıştım. Eğitimden sonra doğuma giden yolda birlikte yürümeye karar verdik. Bir doktor muayenesine birlikte gittik ve doktorları ile tanıştım. Daha sonra evde doğum öncesi prova yaptık. Homeopati, hidroterapi , rebozo masajı,akubası ,aromaterapi gibi pek çok farklı alternatif yöntemle ilgili bilgi verdim ve Meryem de doğum esnasında bunlardan nasıl yardım alabileceğini öğrendi. Doktoru ile paylaştığı doğum tercihlerini bana da anlattı. Artık huzurlu bir geri sayım başlamıştı. Amine Hafsa ‘nın doğumunu başlattığı anda tekrar buluşmak üzere ayrıldık. İlerleyen günlerde bebeklerinin kilosunun 4.200 gram olduğunu öğrendiler. Doktorları doğal olarak riskler konusunda onlara bilgi vermiş ve önerilerde bulunmuştu. Meryem ve Hasan çifti sorumluluk alarak doğumun kendi başlamasını bekleyeceklerini doktorlarına bildirdiler. Doğuma hazırlık eğitiminde öğrenmişlerdi bir risk yoksa doğumu bebek başlatır. Amine Hafsa gayet sağlıklıydı. Gerçekten bir kaç gün sonra doğum kendiliğinden başladı. #doğumahazırlık #doğum #
#doulanevin #dogumahazirlik #dogumahazirlikegitimi #bebegehazirlik #gebeokulu #bursalıanneler #gebe #gebelik #hamile #dogum #gebeyim #hamileyim #hamileler #hamilelikhalleri #hamileanne #bebekgeliyor #bebegimyolda #dogumkocu #bebegimicin #anneoluyorum #dogum #normaldogum #dogaldogum #sezeryan #pozitifdogum #annevebebek #doğum #hamileyogası #hamilepilatesi
Read more
 #aestheticstanbul2018 sona erdi. Yanimda yamacımda gördüğünüz bu pırıl pırıl genç arkadaşlarım, ...
Media Removed
#aestheticstanbul2018 sona erdi. Yanimda yamacımda gördüğünüz bu pırıl pırıl genç arkadaşlarım, geleceğin doktorları... Bu sempozyum onlar için yapıldı, onlar faydalansın diye dünyanın dört bir yanından meslektaşlarım ricamı kırmadılar, geldiler. Hepinize katılımınızdan ... #aestheticstanbul2018 sona erdi. Yanimda yamacımda gördüğünüz bu pırıl pırıl genç arkadaşlarım, geleceğin doktorları... Bu sempozyum onlar için yapıldı, onlar faydalansın diye dünyanın dört bir yanından meslektaşlarım ricamı kırmadılar, geldiler. Hepinize katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Umuyorum güzel bir üç gün geçirmiş ve unutmayacağınız bilgilerle donanmışsınızıdır. Çoğunuzla resim çekinememişiz, çok üzgünüm, yoğunluğumu anladığınızı umuyorum.
Ben ülkesi için bir şeyler yapmaya çalışan bir dünya insanıyım. Sizler de öyle olun lütfen... Hepinizin yolu açık olsun gençler! Seneye görüşmek üzere✋
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
#aestheticstanbul2018 is finished... See you next year
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
#Doctorb #surgeon #PlasticSurgeon #makeup #surgeons #london #beautiful #paris #rhinoplasty #cosmeticsurgeon #totalbodyreshaping #totalfacerejuvenation #spiderwebtechnique #beauty #LA #dubai #doha #beauty #ny #hot #plasticsurgeons #makeup #sweet #la #plasticsurgery #boardcertifiedplasticsurgeon #istanbul #BeverlyHillsPlasticSurgeon #bestplasticsurgeon #doctorbangels
Read more
Qonej Nefes ailesi olarak @canan_karakol_nefes_egitmeni, birtanecik canımız hocamızın önderliğinde ...
Media Removed
Qonej Nefes ailesi olarak @canan_karakol_nefes_egitmeni, birtanecik canımız hocamızın önderliğinde @babakamp ta gerçekleştirdiğimiz "Doğada Nefes ile Arınma Kampı"mız ne yazık ki yaşanan tüm güzellikleriyle sona erdi. Herbirimiz evlerimize, büyük şifalanmalarla, değişim ... Qonej Nefes ailesi olarak @canan_karakol_nefes_egitmeni, birtanecik canımız hocamızın önderliğinde @babakamp ta gerçekleştirdiğimiz "Doğada Nefes ile Arınma Kampı"mız ne yazık ki yaşanan tüm güzellikleriyle sona erdi. Herbirimiz evlerimize, büyük şifalanmalarla, değişim ve dönüşümü en güzel halleriyle yaşayarak, "Bir" olarak, "Biz" olarak döndük.
Tabii, Babakampta bıraktığımız o güzel ruhlarla ayrılıyor olmanın hüznünü de içimizde yaşayarak... Fethiye'nin o muhteşem manzarasına 1300 metre yükseklikten, @babakamp tan bakmak başka bir ayrıcalıkmış... Hele hele, o muhteşem yerde Nefes kampı yapmak ve böyle güzel bir kampta hocamın yolunda ilerleyerek şifaya aracı olmak çok çok başka bir ayrıcalıkmış... Şükürler olsun!
Bize düşense; bundan sonraki kampı iple çekmek, hafızalarımızdaki ve fotoğraflarımızdaki görüntülerle o anları tekrar tekrar yaşamak olacak... Emeği geçen herkese sonsuz minnet ve şükranlarımla...
Nasıl bu kadar şanslı olabildim?
Bundan daha iyisi nasıl olur?
Bunun için neler mümkün?
📸Foto by: @denizaslaner
Read more
SÜPRİZLİ Güüünaydın<span class="emoji emoji1f499"></span> Güzel bir haberim var (hediye değildir). Çanta göre giyinme günü sona ...
Media Removed
SÜPRİZLİ Güüünaydın Güzel bir haberim var (hediye değildir). Çanta göre giyinme günü sona erdiğinden "dikiş makinesi"ne göre giyinme günü yapabiliriz. BERNINA (@berninaturkiye)'nin @stilakademisi dikiş makinesi destekçisi ve şahsımın marka yüzü olduğumu biliyoruz artık ... SÜPRİZLİ Güüünaydın💙

Güzel bir haberim var (hediye değildir).
Çanta göre giyinme günü sona erdiğinden "dikiş makinesi"ne göre giyinme günü yapabiliriz.
BERNINA (@berninaturkiye)'nin @stilakademisi dikiş makinesi destekçisi ve şahsımın marka yüzü olduğumu biliyoruz artık sanırım değil mi? 🤗
Her şeyden önce memnun kalmadığım, kullanmadığım bir şeyi sırf iş birliği için yayınlamadım yayınlamamda.
16 Stil Akademisi atölyesinde, bilen ya da hiç bilmeyen ortalama 112 kişi tarafından kullanılan ve çok sevilen Bernette Sew&Go serisinde, mevcut ekonomik durumları biraz iyileştirmek için #tubagun %20 indirimi oluşturttuk.
Herkes BERNINA kalitesine erişebilsin ve kaliteli üretim yapabilsin diye. (Almak isteyenler bu indirimi kaçırmasın, zor kaptım 🤭)
Makineler hakkında detaylı bilgi için bana sorabilir (Dm'den olmasın), ya da aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Kampanya Detayları:
📌 Kampanya Bernette Sew&Go 3,5,7,8 modellerinde geçerlidir.
📌 Yeni başlayanlar ve aktif kullanacaklar için en kullanışlı seridir.
📌 Fiyat bilgisi için ‭0 (212) 526 56 98‬ (BERNINA merkez mağaza- Mutluay Makina) numarayı arayarak #tubagun %20 indirimi, şeklinde belirtilmelidir.
📌 Kredi kartlarına 5, 6 ve 9 taksit seçenekleri bulunmaktadır. (9 taksit, Yapıkredi World Kart)
📌 Hangi şehirde olursanız olun, Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır.
📌 Bu kampanyadan makine alanlara "nervür seti" hediye edilmektedir.
📌 Kampanya 24.09.2018 tarihinde sona erecektir.
.
Etek ve bluz: #tubagun .

#dikismakinesi #dikişmakinesi #diy #doityourself #kampanya # #meineBERNINA #madetocreate #berninaturkiye #bernina #bernette #sewingmachine #sewing #sewinglovers #dikiyorum #nakış #dikiş #dikistagram #dikis #dikişmakinesi #overlock #piko #overlockmakinesi #embroidery #overlock
Read more
Sürgünü yaşadım.Bilmediğim topraklara,tanımadığım insanlara ve bir kalp sancısına mahkum ...
Media Removed
Sürgünü yaşadım.Bilmediğim topraklara,tanımadığım insanlara ve bir kalp sancısına mahkum edildim.Sonu bilinmez bir yola ve aşka düştüm.Yol gittikçe, aşk yaşandıkça ucunu göremediğim sırlara eriştim.Her adımda bir ben yitirdim. Dilini suskunluğa mecbur kılmış bir kadın tanıdım.O ... Sürgünü yaşadım.Bilmediğim topraklara,tanımadığım insanlara ve bir kalp sancısına mahkum edildim.Sonu bilinmez bir yola ve aşka düştüm.Yol gittikçe, aşk yaşandıkça ucunu göremediğim sırlara eriştim.Her adımda bir ben yitirdim.
Dilini suskunluğa mecbur kılmış bir kadın tanıdım.O suskun kadına,sevmeyi ve güvenmeyi öğrettim.Adım adım..ve sabırla.Sürgünüm sona erdiğinde ise hikayemiz yeni başlamıştı.
YORUM
Bir sürgün.Herkesin son gözüyle baktığı.Savcı Fatin ve dilini lal etmiş güzeller güzeli Esma’sının hikayesi.Herşey Fatin’in bir başkaldırı sonucu sürgün yemesiyle başlıyor.Oysa bir adım geri atsa yaşananların hiçbiri olmayacak,kader bu ya Fatin’in kırık kalbinin merhemini sürgün yerinde saklamış bunca zaman,peşinde getireceği tüm sırlarla beraber.Dilini lal etmeye mecbur kılan kaderine boyun eğerek yaşayan,adı köyün delisine çıkan Esma’nın aşkla ilk tanışmasaydı savcı bey.Suskun dilinin adını haykırmamak için zor durduğu,bir yanının delicesine koşmak istediği,diğer yanının korktuğu tek insan.İkisinin ortak noktasıydı aşk.Fatin bir güzelin aşkından meftun olmuşken Zaman,sabır ve güven aralarındaki en büyük imtihanın soruları olacaktı.Esma’nın sırları aralanır iken,araya giren insanlar,oyunlar canlarını yakıp,birbirlerinden kopmaya zorladı onları;yinede,bir gün elbet kavuşacaklardı.Ayşegül Kalay’ın kalemiyle tanışmamı sağlayan,uzun zaman önce okuyup kelimeleri ancak toparlayıp sağlam bir yorum yazabildiğim,çok beğenerek okuduğum,güzel bir kitaptı Ahraz.Kitabın kapağındaki yazı dikkatini çekiyor insanın ‘Yüreği Yarım Doğar İnsan’. Bu kitabı mutlaka okumalıyım dedirten belkide bu söz.Fatin ve Esma’nın hikayesi alışılmıştan biraz farklı,kasaba hikayesi ama kasabada kasaba hani Dallas gibi mübarek entrikası bol bir yer.Fatin’de tam o olayların üstüne geliyor,asi mizacına uygun davranarak,dayanamayıp olaylara karışıyor,tamda bu sırada Esma’yla tanışıyor.Ve asıl hikaye başlıyor.
ALINTI
“Niye gidiyorsun?”
‘Gitmem gerekiyor.Çünkü ben buraya sürgün edildim ve katılmam gereken bir dava var.’
“Bir daha dönmeyecek misin?”
“Döneceğim elbette. Ama görev için değil,seni almak için. Seni alıp evime götürmek için.”
📷: @teknikerinkitapligi
#ephesusyayınları #kitap #ahraz
Read more
Büşra Toraman'dan akıllarda kalacak güzel bir seri devamı sabırsızlıkla bekleniyor <span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji2764"></span> <span class="emoji emoji1f43e"></span>"Neden ...
Media Removed
Büşra Toraman'dan akıllarda kalacak güzel bir seri devamı sabırsızlıkla bekleniyor "Neden gülüyorsun?" "Üstüm kan ve kir içinde ama sen saçlarıma bir şey bulaşmasını engellemeye çalışıyorsun." "Saçlarını seviyorum." "Beni sevemiyorsun ama saçlarımı seviyorsun, öyle ... Büşra Toraman'dan akıllarda kalacak güzel bir seri devamı sabırsızlıkla bekleniyor ❤❤❤ 🐾"Neden gülüyorsun?"
"Üstüm kan ve kir içinde ama sen saçlarıma bir şey bulaşmasını engellemeye çalışıyorsun."
"Saçlarını seviyorum."
"Beni sevemiyorsun ama saçlarımı seviyorsun, öyle mi? Kendine ait bir parçayı kıskanan tek kişi olmalıyım."
"Ben de ölü bir adamı kıskanıyorum. Eşitiz bence." 📚 Av Dönencesi 🐾 Şarkı sona erdiğinde Ada kollarını çözmeden başını hafifçe geri çekti. Dawson onun konuşmasını bekledi fakat Ada sadece bakıyordu. Hayatında belki de ilk defa utangaç hisseden Dawson olduğu yerde kıpırdandı. "Yüzümde bir şey mi var?"
"Nereden başlasam ki?" dedi Ada oyunbaz bir şekilde omzuyla onu dürterken.
"Tüysüz, dikkat et. Benden etkileniyor gibisin." 📚 Cellat'ın Kalbi
#neseliyorumlar #bookstagram #instakitap #instabook #happy #read
#ephesusyayınları #büşratoraman #cellatınkalbi #avdönencesi #kitap #book #alıntı #kitapkurdu #BookstagramınHarikaları
Read more
 #alıntı Birileri sanki yıllardır kendi kendine oynadığı ve hep kazandığı bu oyunun artık sona ...
Media Removed
#alıntı Birileri sanki yıllardır kendi kendine oynadığı ve hep kazandığı bu oyunun artık sona erdiğini göstermek istiyordu. Komisere nur topu gibi bir kördüğüm armağan etmişler ve gücü yetiyorsa bunu çözmelerini istemişlerdi. • #kitapyorumu Gizemli bir bulmaca; kusursuz bir ... #alıntı
Birileri sanki yıllardır kendi kendine oynadığı ve hep kazandığı bu oyunun artık sona erdiğini göstermek istiyordu. Komisere nur topu gibi bir kördüğüm armağan etmişler ve gücü yetiyorsa bunu çözmelerini istemişlerdi.

#kitapyorumu
Gizemli bir bulmaca; kusursuz bir plan ve muhteşem bir kurgu.
Sanırım ilk defa bir Türk yazardan polisiye romanı okuyorum ve ilk kitabım 21.Yaş olduğu için çok şanslıyım. Kurgusuna kesinlikle bayıldım.
Kitap yirmi birinci yaşının ilk gününde kaybolan Azra’nın dosyasını araştırması için Atakan’ın Ankara’dan İstanbul’a çağrılması ile başlıyor. Atakan Polis Teşkilatı’nın en yetenekli komiserlerinden, ayrıca oldukça zeki bir komiser. İlerledikçe bu olayın kaybolma olayından daha fazlası olduğuna dair şeyler ortaya çıkıyor. Ve Atakan bu olayları çözmeye çalışıyor. Çok başarılı olduğunu bu olayda da kanıtlayan Atakan gerçekten kendine hayran ettiriyor.
Kitabı ilk çıktığından beri merak ediyordum ve sonunda bu merakımı giderebildim. Açıkçası beklentim çok yüksek değildi, merak ediyordum ama polisiye kitap okumayı sevdiğimden merak ediyordum. Beklentim normal düzeydeydi. Lakin kitap beklentimin öyle üstüne çıktı ki anlatamam. İlk 130 sayfa falan normal ilerledi, o kısımda biraz sıkıldım da diyebilirim fakat ilerledikçe hiç beklemediğim şeyler oldu. Kitabı pek bir tahmin yürütemeden okudum ki yürütsem de kesinlikle bu şekilde tahmin edemezdim. Yazarın anlatımını da beğendim; sürükleyici bir anlatımla kitap tamamlanmış.
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Okursanız pişman olmazsınız. Kitaplarla Kalıın 💁🏻‍♀️

Puan: 4,5/5
📷: @kitapcilbirisi
#ephesusyayınları #kitap #book #reader #mehmetkoçyiğit #21yaş #roman #kitapkurdu
Read more
1 aydan fazla süren okuyamama durumum (nam-ı değer reading slump) sona erdi<span class="emoji emoji1f386"></span><span class="emoji emoji1f483"></span> ve bir oturuşta 100 ...
Media Removed
1 aydan fazla süren okuyamama durumum (nam-ı değer reading slump) sona erdi ve bir oturuşta 100 küsür sayfa okumanın tadına tekrardan vardım Cinder bitti sonunda 22 gün sonra nihayete erdi 😀 Konusunu hepiniz biliyorsunuzdur ama tekrar etmek gerekirse külkedisinin hikayesinin ... 1 aydan fazla süren okuyamama durumum (nam-ı değer reading slump) sona erdi🎆💃 ve bir oturuşta 100 küsür sayfa okumanın tadına tekrardan vardım😊😊
Cinder bitti sonunda 22 gün sonra nihayete erdi 😀
Konusunu hepiniz biliyorsunuzdur ama tekrar etmek gerekirse külkedisinin hikayesinin yeni pekin denen ve vebaya çözüm bulmaya çalışılan bir ülkedede yeniden işlenişi.Külkedisi yani Cinder sayborg olan bir mekanik ustası bu arada.
Yeniden işlenişi olduğu için haliyle baştan sonunu tahmin edebiliyorsunuz. Şaşırtıcılık yok hani, olacak dedigim hersey oldu.Çok akıcıydı okuyamadığım dönemde olmasına rağmen elime aldığım 5-10dklik surede bir bölümü rahatlıkla bitiriyordum.Kitap tamamiyle bir giriş kitabı bana göre o yüzden ilk kitaptan çok büyük beklentide olamamak lazım.Ama seri devamından beklentim çok büyük ki gördüğüm okuduğum kadarıyla insan devamını daha çook beğenmiş.
Karakterlere değinmem gerekirse bir tek Iko'ya karşı bir sempatim oldu diğerleriyse meeeh(😞) seviyesinde sıradan karakterlerdi.Güzeldi , okuması eğlencelydi.
Giriş kitabı olarak gördüğümden puanım 4/5.Umarım diğerlerine 5i yapıştırırım☺
#book #books #bookstagram #instabook #bookworm #bookreview #kitapyorumu #read #reading #kitap #okumahalleri #okundu #finished #kitapkurdu #kitapdostu #kitapdelisi
Read more
İyi haftalarrr<span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻‍♀️<span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻‍♀️<span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻‍♀️<span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻‍♀️ Toskana gezimiz dün sona erdi. Gezgin dostlarımız memlekete ...
Media Removed
İyi haftalarrr🏻‍♀️🏻‍♀️🏻‍♀️🏻‍♀️ Toskana gezimiz dün sona erdi. Gezgin dostlarımız memlekete döndü. Ben iki gün daha Floransa’dayım. Kendimi sevgili Serra’nın şefkatli kollarına, harika misafirperverliğine bıraktım. Haftalık, hatta aylık eksik uykularımı tamamlıyorum. İki ... İyi haftalarrr🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️
Toskana gezimiz dün sona erdi. Gezgin dostlarımız memlekete döndü. Ben iki gün daha Floransa’dayım. Kendimi sevgili Serra’nın şefkatli kollarına, harika misafirperverliğine bıraktım.
Haftalık, hatta aylık eksik uykularımı tamamlıyorum.
İki gün bedenim dinlenecek ama zihnime tatil yok😀
Önümüzdeki aylar için bakalım ne süprizler çıkacak bu buluşmadan?
Sevdiklerinizle el ele, yanak yanağa bir hafta diliyorum.
#italy #floransa #traveler #sanatlarandevu #traveling #ig_florence #igtuscany #firenze
Read more
Bodrum'da 3 Günlük Hint Düğünü Hindistan'ın zengin ailelerinden biri düğün için Bodrum'u seçti. ...
Media Removed
Bodrum'da 3 Günlük Hint Düğünü Hindistan'ın zengin ailelerinden biri düğün için Bodrum'u seçti. Oğullarının düğünü Bodrum'da 3 gün 3 gece sürerken, 3 milyon dolar harcandı. 4 Temmuz akşamı başlayan Hint düğünü, 7'da sona erdi. Bodrum'daki bir otelde yapılan düğünde geleneksel ... Bodrum'da 3 Günlük Hint Düğünü

Hindistan'ın zengin ailelerinden biri düğün için Bodrum'u seçti. Oğullarının düğünü Bodrum'da 3 gün 3 gece sürerken, 3 milyon dolar harcandı.

4 Temmuz akşamı başlayan Hint düğünü, 7'da sona erdi. Bodrum'daki bir otelde yapılan düğünde geleneksel kıyafetler ve eğlenceler dikkat çekti. Düğün için Hindistan’dan gelen 250 kişilik misafir grubuna karşılık, yaklaşık 300 kişilik özel bir ekip Bodrum’a getirildi.

Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başladı ve hiçbir harcamadan kaçınmadı. #hintdüğünü #hindistan #bodrum #düğün #instagram
Read more
Türkiye’nin dört bir yanından meslek heyecanları dorukta, azimleriyle yüreklendiren Ebelik ...
Media Removed
Türkiye’nin dört bir yanından meslek heyecanları dorukta, azimleriyle yüreklendiren Ebelik Öğrencileri Çanakkale Onsekiz Mart, Giresun, Medipol, İstanbul, İnönü, Amasya, Sakarya, Ege, Osmangazi, Kocaeli, Sivas Üniversitesi’nin tatlı öğrencileri size kocaman sarılıyorum ... Türkiye’nin dört bir yanından meslek heyecanları dorukta, azimleriyle yüreklendiren Ebelik Öğrencileri 😉
Çanakkale Onsekiz Mart, Giresun, Medipol, İstanbul, İnönü, Amasya, Sakarya, Ege, Osmangazi, Kocaeli, Sivas Üniversitesi’nin tatlı öğrencileri size kocaman sarılıyorum 😘
Amasya Ebelik Öğrencileri Kongresi benim için sona erdi, seneye Sivas Üniversitesi ‘n de kongrede görüşmek üzere 😘😘😘
Dünya Ebeler Gününümüz Kutlu Olsun 👏
Read more
12 gün süren çılgın kosusturma nihayetinde sona erdi ve eve donduk. Telefonumda bu seyahatten ...
Media Removed
12 gün süren çılgın kosusturma nihayetinde sona erdi ve eve donduk. Telefonumda bu seyahatten 13 civari fotograf var. Berlin’den 3, Paris’ten 10 adet diyelim. Berlin’in cirkinlikten ölen bir sehir olmasini bir yana atiyorum, insan hakikaten is yaparken etrafini gormuyormus. Hala ... 12 gün süren çılgın kosusturma nihayetinde sona erdi ve eve donduk. Telefonumda bu seyahatten 13 civari fotograf var. Berlin’den 3, Paris’ten 10 adet diyelim. Berlin’in cirkinlikten ölen bir sehir olmasini bir yana atiyorum, insan hakikaten is yaparken etrafini gormuyormus. Hala agriyan tum kaslarimiz haricinde camera roll da oyle diyor. Wons Mous yeni koleksiyon tanitiminin nasil gectigini merak edenlere de bu fotografi ve bizde bu aralar fon muzigi olan ‘We are the champions’ sarkisini armagan ediyorum. Oyle iste. Istanbul’u bile ozlemisim. Bir de Parfe’yi ve Can’i cok ozledim, konudan alakasiz. Hoscakalin ❤️
Read more
Günaydın, bir çalışmamız daha sona erdi ve yola çıktı bile:) bu defa tatlı bir miniğin keçe bebeğini ...
Media Removed
Günaydın, bir çalışmamız daha sona erdi ve yola çıktı bile:) bu defa tatlı bir miniğin keçe bebeğini yaptım yaklaşık 30 cm büyüklüğünde bebeğimiz doğum gününde masada dekorda kullanılacak . . . . #keçe #kecekece #mutluyumçünkü #kişiyeözelhediye #kişiyeözeltasarım #doğumgünü #bebekodası Günaydın, bir çalışmamız daha sona erdi ve yola çıktı bile:) bu defa tatlı bir miniğin keçe bebeğini yaptım😊🎈 yaklaşık 30 cm büyüklüğünde bebeğimiz doğum gününde masada dekorda kullanılacak😊🌸 .
.
.
.
#keçe #kecekece #mutluyumçünkü #kişiyeözelhediye #kişiyeözeltasarım #doğumgünü #bebekodası
Gün batıyor ... Umutlara , iyiliklere doğsun Güneş Tren kazasında ölen 24 can ... Rabbim merhametiyle ...
Media Removed
Gün batıyor ... Umutlara , iyiliklere doğsun Güneş Tren kazasında ölen 24 can ... Rabbim merhametiyle sarsın . Ailelerine ve sevenlerine dayanma gücü için duacıyım . Bugün tarihe not düşeceğimiz bir gün . Parlementer sistem sona erdi . İçim buruk ... Yolum her daim Atatürk yolu ! Vatanıma ... Gün batıyor ... Umutlara , iyiliklere doğsun Güneş
Tren kazasında ölen 24 can ... Rabbim merhametiyle sarsın .
Ailelerine ve sevenlerine dayanma gücü için duacıyım .
Bugün tarihe not düşeceğimiz bir gün .
Parlementer sistem sona erdi .
İçim buruk ... Yolum her daim Atatürk yolu !
Vatanıma aşkım sonsuz ...
Hayırlısını diliyorum .
Read more
Yılın son haftası güzel bir etkinlikle sona erdi. “Garda Çay Molası” tarih ve müzik dolu muhteşem ...
Media Removed
Yılın son haftası güzel bir etkinlikle sona erdi. “Garda Çay Molası” tarih ve müzik dolu muhteşem 2 saat. Ekranda tesimli Flashback panoları , kulağımızda eşsiz piyano sesi. Ekrandaki güzel ve etkileyici söz . Bir insan tremi kaçırırsa başka bir tren gelir onu alır. Bir ulus treni kaçırırsa ... Yılın son haftası güzel bir etkinlikle sona erdi. “Garda Çay Molası” tarih ve müzik dolu muhteşem 2 saat. Ekranda tesimli Flashback panoları , kulağımızda eşsiz piyano sesi. Ekrandaki güzel ve etkileyici söz . Bir insan tremi kaçırırsa başka bir tren gelir onu alır. Bir ulus treni kaçırırsa başka bir ulus gelir onu alır. Özdemir ASAF. #pianoconcert #tuluyhanugurlu #trengarı #trains
Read more
Kardeş Payı Sezon Finali bölümü sona erdi. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz... Böyle ...
Media Removed
Kardeş Payı Sezon Finali bölümü sona erdi. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz... Böyle bir diziye böyle güzel bir sezon finali yakışırdı . Bize bu heyecanı , keyfi yaşattıgınız için tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz .. ! İyiki varsınız ! Kardeş Payı Fan Page ... Kardeş Payı Sezon Finali bölümü sona erdi. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz...
Böyle bir diziye böyle güzel bir sezon finali yakışırdı . Bize bu heyecanı , keyfi yaşattıgınız için tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz .. ! İyiki varsınız !
Kardeş Payı Fan Page © facebook.com/officialfan.kardespayi

#KardeşPayı #KardeşPayıSezonFinali #AhmetKural #MuratCemcir #ipekyaylacıoğlu #sedabakan #şinasiyurtsever #kadirpolatçı #barışyıldız #aliakdal #korhanherduran #cemilşahin #sezonfinali #ekib #startv #büyükhilmi #aliihsanvarol #berfuöngören #sadıkgürbüz #ayhantaş #istanbul #dizi
Read more
Tadı damaklarımızda kalan, manzaraları ruhumuza nakış gibi işleyen bir Toskana gezisi daha sona ...
Media Removed
Tadı damaklarımızda kalan, manzaraları ruhumuza nakış gibi işleyen bir Toskana gezisi daha sona erdi, ülkemize dün akşam döndük. 🌲 Sizler Toskana’nın cennet manzaralarını sevgili danışmanlarımız @saffetemretonguc @serdabuyukkoyuncu sosyal medya hesaplarından izlerken, ... Tadı damaklarımızda kalan, manzaraları ruhumuza nakış gibi işleyen bir Toskana gezisi daha sona erdi, ülkemize dün akşam döndük.
🌲🌿🌅🎶
Sizler Toskana’nın cennet manzaralarını sevgili danışmanlarımız @saffetemretonguc @serdabuyukkoyuncu sosyal medya hesaplarından izlerken, bizler çok keyifli, dolu dolu dört gün yaşadık.
Tüm bilgi birikimini bizlerle paylaşan rehberimiz sevgili @ismailerbas1 ‘a, renkli şapkaları ile bizlere çok hoş anı bırakan @dut30a’ya,
👒👒👒👒
Birlikte kaliteli zaman geçirmenin ayrıcalığını yaşatan çok değerli Toskana gezginlerimize yürekten teşekkür ederiz.
“Toskana’da Sanat ve Bocelli” gezimiz sona erse de @sanatlarandevu programlarımız farklı konser ve sanat gezileri ile devam edecektir.
Gezimizi hikayelerimizden takibiniz ve içten yorumlarınız için ayrıca sizlere de çok teşekkür ediyoruz🙏
———————-
Fotoğraflar @fotografoykuleri @erhanakbas @duyguakdemirbey
————-
@acavli @meleknur61 @akbasilkay @erolakbas @umitakbass @nazbacgeroglu @sirinbacgeroglu @pirayecem @neseyilmazfy @turgutism @esinkaragozasan @neslihankalyon @saffetemretonguc @serdabuyukkoyuncu @ismailerbas1 @_ilyas_burak_ @aysekaynarcali @sanatlarandevu @sacred7travel #tugcu ailesi #z.karaboga #yıldızailesi
Read more
SOL BEK ALARMI... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> Spor Toto Süper Lig’de pazar günü Osmanlıspor’la deplasmanda karşı karşıya ...
Media Removed
SOL BEK ALARMI... Spor Toto Süper Lig’de pazar günü Osmanlıspor’la deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş'ta sol bek mevkiindeki belirsizlik sürüyor. Spor Toto Süper Lig’de pazar günü Osmanlıspor’la deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş, bu maçın hazırlıklarına ... SOL BEK ALARMI...
⚫⚪🔴
Spor Toto Süper Lig’de pazar günü Osmanlıspor’la deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş'ta sol bek mevkiindeki belirsizlik sürüyor.

Spor Toto Süper Lig’de pazar günü Osmanlıspor’la deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş, bu maçın hazırlıklarına 2 günlük aranın ardından dün yaptıkları antrenmanla başladı.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda yıldızlar, taktik ve kondisyon çalıştı. İdmana ısınma koşularıyla başlayan oyuncular, sonrasında pas ve şut antrenmanı yaptı. Çalışma, yarı sahada yapılan çift kale maçla sona erdi. Hazırlıklar, bugün de devam edecek.

Sol bek alarmı!

Öte yandan Kara Kartal’ın yıldız oyuncusu Adriano Correia, hafta başında oynanan Kayserispor mücadelesinde ayağına darbe almış ve 84. dakikada yerini Mustafa Pekmetek’e bırakmıştı. Tedavisine hemen başlanan Brezilyalı futbolcunun, pazar günkü Osmanlıspor mücadelesi öncesinde belirsiz olması, teknik ekibi düşündürüyor.

Sağlık heyetenin, takımın bir diğer sol beki Caner Erkin’in de sakatlığı sebebiyle sezonu kapatması sonrasında alternatifsiz kalan Adriano’yu hafta sonuna yetiştirmek için çaba sarf ettiği öğrenildi.

Haber Kaynağı: Fanatik
Read more
Esselamu aleyküm. Hayırlı sabahlar 🌞 🌞 Bugün evde iş yok şükür. Güne enerjik başlayalım o zaman<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> ...
Media Removed
Esselamu aleyküm. Hayırlı sabahlar 🌞 🌞 Bugün evde iş yok şükür. Güne enerjik başlayalım o zaman dün temizlik sona erdiğinde yine birçok şeyin yeri değişmişti. Son durum bu. Dışarda biraz işlerim var. Enerji topladıysak güne başlayalım. Yeni projem de kenardan göz kırpıyor. Altıgen ... Esselamu aleyküm. Hayırlı sabahlar 🌞 🌞 Bugün evde iş yok şükür. Güne enerjik başlayalım o zaman😍😍😍 dün temizlik sona erdiğinde yine birçok şeyin yeri değişmişti. Son durum bu. Dışarda biraz işlerim var. Enerji topladıysak güne başlayalım. Yeni projem de kenardan göz kırpıyor. Altıgen motiflerle bir örtü öreceğim inşaallah. Göreve başlamama 2 gün kaldı. Koca tatili bitirdik maşaallah. Araya hemen bayram tatili giriyor gerçi. Bayramda kimler nerede?..
.
.
Runner ve kırlentler👉🏻 @evvmila ☘️☘️
.
.
#balkon
#balcony
#balkondekorasyonu
#balconydecor
#evdehuzur
#homedecor
#homedesign
#homeinterior
#homestyle
Read more
"Ağaç Kardeşliği" kampanyam dün sona erdi, tahmin bile edemeyeceğim kadar büyük, beni çok mutlu ...
Media Removed
"Ağaç Kardeşliği" kampanyam dün sona erdi, tahmin bile edemeyeceğim kadar büyük, beni çok mutlu eden ve son derece şaşırtan bir destekle 42 çocuğa ulaştım Çocukların bir avuç toprağa attıkları tohumun filizlendiğini görüp toprağın mucizesini anlamasına, güzel bir Türkiye ve yaşanabilir ... "Ağaç Kardeşliği" kampanyam dün sona erdi, tahmin bile edemeyeceğim kadar büyük, beni çok mutlu eden ve son derece şaşırtan bir destekle 42 çocuğa ulaştım 🌱 Çocukların bir avuç toprağa attıkları tohumun filizlendiğini görüp toprağın mucizesini anlamasına, güzel bir Türkiye ve yaşanabilir bir dünya hayaline katkısı olan herkese ve en büyük, en anlamlı desteği veren @kamileerturk öğretmenime sonsuz teşekkürler 🌍☀🌳🐾🌈🌊❄🌟
Read more
Güzel bir bayram daha sona erdi; şimdi dönüş zamanı. Dikkatli ve iyi yolculuklar dileriz. Güzel bir bayram daha sona erdi; şimdi dönüş zamanı.
Dikkatli ve iyi yolculuklar dileriz.
yorucu bir günün ardından yaklaşık 6,5 saatlik çalışmamız sona erdi. Bugün yine doğallığı bozmadığımız ...
Media Removed
yorucu bir günün ardından yaklaşık 6,5 saatlik çalışmamız sona erdi. Bugün yine doğallığı bozmadığımız bir @sacdovmesi yapabilmek için çaba harcadık. Çok sohbet ettik. Güldük. Tuvalimiz oldukça eğlenceliydi. Rahat bir çalışma oldu Herşeyi araştırmış. Piyasada bu işi yapan herkesi ... yorucu bir günün ardından yaklaşık 6,5 saatlik çalışmamız sona erdi. Bugün yine doğallığı bozmadığımız bir @sacdovmesi yapabilmek için çaba harcadık. Çok sohbet ettik. Güldük. Tuvalimiz oldukça eğlenceliydi. Rahat bir çalışma oldu 😉👍 Herşeyi araştırmış. Piyasada bu işi yapan herkesi arayıp, sorgulamış ve milletin kendini, bir müşteri edasıyla girip övdüğü forumlarda yazılanları hatim etmiş. Kararı @hairpigmentations dan yana kullanmış. Teşekkürler . En içten duygularla, sevgiler...
_________________________________________
Merhaba 😊 Saç simülasyon işlemi sorularınız için whatsapp yoluyla; tepe, sağ, sol, ön, arka fotolarınızı gönderip, yaptırmak istediğiniz işlemi açıklamanız yeterli. Uygulama bilgisi tarafınıza en kısa zamanda gönderilir.
_____________________________________

www.hairpigmentations.com
☎ +90 533 920 99 26
[email protected]
Turkey/İstanbul
Turkey/izmir
______________________________________
If you are having problems with your hair, please do send us your photos of your scalp from crown, right, left, front and back by whatsapp. We will get back to you shortly, with treatment cost and information about the treatment
______________________________________
#hairpigmentation #sacdovmesi #hairsimulation #saçsimülasyonu #sacsimulasyonu #saçsimulasyonu #hairpigmentationtraining #protezsaç #saçdökülmesi #hairtattoo #sacsimülasyonu #saçsimulasyonu #scalppigmentation #tattooartist #saçekimi #hairpigmentations #scalpmicropigmentation #saçgölgelendirme #sacpigmentasyonu #micropigmentasyon #sacekimi #sacdovmesi #alopecia #dovme #dövme #SmpTraining
Read more
5 Temmuz da başladığım @teffslim_zayiflamacayi ile 30 günlük yolculuğum bugün sona erdi ,Ben ...
Media Removed
5 Temmuz da başladığım @teffslim_zayiflamacayi ile 30 günlük yolculuğum bugün sona erdi ,Ben hiç bir zaman çok kilolu bir Kadın olmadım ,ama hiç zargana gibi zayıf da olmadım zaten olmayıda sevmem herzaman Ajda bardağı gibi olmam lazım diye düşünüyorum ️en fazla 3 yada 4 kilo fazlam olmuştur ... 5 Temmuz da başladığım @teffslim_zayiflamacayi ile 30 günlük yolculuğum bugün sona erdi ,Ben hiç bir zaman çok kilolu bir Kadın olmadım ,ama hiç zargana gibi zayıf da olmadım zaten olmayıda sevmem herzaman Ajda bardağı gibi olmam lazım diye düşünüyorum ☺️en fazla 3 yada 4 kilo fazlam olmuştur ,ama Dans ve spor ve Hareket hayatımdan hiç eksik olmadı ,Daha önce hiç bir zayıflama ürünü kulllanmadım denemedim bile ama teffslim zayıflama çayını aldım denedim ve çok memnun kaldım ,söylenenler gibi vücuda hiç bir yan etkisi yok ,Gün boyu hiç acıktırmıyorki ben çok yemek yerim ve yemek yemeyi çok severim üstelik bana su içme alışkanlığı kazandırdı teffslime başlamadan 65 kiloydum şu an ise 60 teşekkürler @teffslim_zayiflamacayi #tefftohumluçay #zayiflamaçayi #bitkisel #bolsuiç #sporyap #yüz #bisikletebin #platesyap #iştahkesici #ödemattırıcı #tefflifeslim
Read more
MİRAÇ NEDİR VE NE DEMEK? Mekke'de müşriklerin Müslümanlara uyguladıkları zulüm ve şiddet tahammül ...
Media Removed
MİRAÇ NEDİR VE NE DEMEK? Mekke'de müşriklerin Müslümanlara uyguladıkları zulüm ve şiddet tahammül sınırlarını aşmıştı. Müslümanlar üç yıl boyunca her türlü insani ve ticari ilişkiyi ortadan kaldıran büyük bir boykota maruz bırakılmışlardı. Boykotun sona erdiği günlerde Resûlullah ... MİRAÇ NEDİR VE NE DEMEK?

Mekke'de müşriklerin Müslümanlara uyguladıkları zulüm ve şiddet tahammül sınırlarını aşmıştı. Müslümanlar üç yıl boyunca her türlü insani ve ticari ilişkiyi ortadan kaldıran büyük bir boykota maruz bırakılmışlardı. Boykotun sona erdiği günlerde Resûlullah Efendimiz (s.a.s.), önce kendisini daima destekleyen amcası Ebû Tâlib'i, sonra da çok sevdiği hanımı Hz. Hatice'yi kaybetmişti. Hüznün gönülleri kuşattığı, ümitlerin tükenme noktasına geldiği bugünlerde Yüce Allah, habibi Muhammed Mustafa'yı huzuruna kabul ederek İsrâ ve Mirâç ile şereflendirdi.
Mirâç, rahmet ve hikmet dolu bu gecede, Peygamberimizin Mescid-i Aksâ'dan göklere yükselip Yüce Allah'tan vahiy almasıdır.
Miracın hediyesi, Allah'a ortak koşmayan kimselerin günahlarının bağışlanacağı ve sonunda cennete girecekleri müjdesidir.
Miracın bir diğer hediyesi ise "Âmenerrasulü" diye başlayan Bakara suresinin son iki ayetidir. Her gün yatsı namazından sonra bu ayetler okunur, iman dile getirilir.
Mirâç, Cenab-ı Hak'tan gelen davete icabet ederek kulluğun gereklerini yerine getirerek, her adımda O'na yaklaşmaktır. Mirâç, maddeden uzaklaşarak manaya ulaşmak; fânî olandan vazgeçip bâkî olana yönelmektir.
Read more
Son dakika kararıyla geldiğimiz Mikonos seyahatimiz sona erdi. 🇬🇷 Sabah 11:25’te gemiye bindik ...
Media Removed
Son dakika kararıyla geldiğimiz Mikonos seyahatimiz sona erdi. 🇬🇷 Sabah 11:25’te gemiye bindik ve yaklaşık 2 saat sonra en sakin Yunan adalarından biri olan İkaria’ya geldik. ️ Tabii ki tavsiyeler vermeyi ihmal etmiyorun. BUYURUN KAYDETMELİK BİLGİLER: Evet, Mikonos diğer ... Son dakika kararıyla geldiğimiz Mikonos seyahatimiz sona erdi. 🇬🇷 Sabah 11:25’te gemiye bindik ve yaklaşık 2 saat sonra en sakin Yunan adalarından biri olan İkaria’ya geldik. 🚢🚢🚢
➡️ Tabii ki tavsiyeler vermeyi ihmal etmiyorun. BUYURUN KAYDETMELİK BİLGİLER:
📌 Evet, Mikonos diğer Yunan adalarına kıyasla çok pahalı. Özellikle de isim yapmış olan mekanlar. Ana yemeklerin ücretleri çoğu yerde ortalama 30 Euro civarı.
📌 Biz ilk gece adanın en ünlü beach clublarından olan SCORPIOS’a gittik. Müzikler bana hitap etmese de ortam, ambiyans çok iyi. Bir de sanırım bu kadar güzel kadının bir arada olduğu nadir yerlerden birisi. Kokteyller 15 Euro’dan başlıyor.
📌 Dün akşam yemeği için önce ismini çok duyduğum INTERNİ’ye gidelim dedik ama rezervasyonumuz yoktu, en az 1 saat beklersiniz dediler, o yüzden Sea Satin’e geçtik.
📌 SEA SATİN denize nazır, oldukça büyük bir taverna. Mikonos’un en ünlülerinden birisi. Ana yemeklerin ücretleri ortalama 30 Euro civarı. Yemekler lezzetli ama servis çok yavaş. Yemek sonrası ortam diskoya dönüyor, hem de ortaya karışık. Arapça, Yunanca ve İngilizce şarkılar çalıyor karışık. İnsanlar masaların üstünde dans ediyor.
📌 Ben gitmedim ama öğle yemeği için SPETSE, İtalyan yemekleri için CASA DI GIORGIO’yu öneriyorlar.
📌 Kahvaltı için YUMMY ideal. Krepleri de sandviçleri de oldukça lezzetli. Her biri ortalama 5-8 Euro civarı.
📌 Bazı öğünleri suvlaki (dürüm tavuk şiş ama aşırı lezzetli) yiyerek geçirmek isterseniz en ünlü yer JİMMY’S ama isim yaptığı için her yerde 2,5 Euro olan suvlakiyi 5 Euro’ya satıyor.
📌 Daha eller havaya plaj partilerine katılmak istiyorsanız ideal yer NAMMOS. Bu arada tüm plajlara gitmeden o gün parti var mı sormanızda fayda var.
📌 Geç yenen yemek sonrası geceye devam etmek isterseniz gece kulübü olarak ASTRA’ya ya da Yunanca pop müzikler için BAOS’a gidebilirsiniz.
📌 Günbatımı için en iyi seçenek ise yeldeğirmenlerinin önünden Küçük Venedik’i izlemek.
🇬🇷 @nereyekacsak 🇬🇷
#nereyekacsak #mikonos #yunanistan #mykonos #greece #visitgreece #seyayat #traveling #viaggiare #nkmikonos #nkyunanistan #nereyekaçsak
Read more
Şiir seven bir anne olarak, Haydar Ergülen’in yazdığı, Serap Deliorman’ın resimlendirdiği, ...
Media Removed
Şiir seven bir anne olarak, Haydar Ergülen’in yazdığı, Serap Deliorman’ın resimlendirdiği, canım @kirmizikediyayinevi nin bastığı ‘Nar Alfabesi’ni görür görmez almış olmam şaşırtıcı değildi elbette. Bu konuda biraz yönlendirdiğimi, kitaptaki şiirleri biraz ballandırarak ... Şiir seven bir anne olarak, Haydar Ergülen’in yazdığı, Serap Deliorman’ın resimlendirdiği, canım @kirmizikediyayinevi nin bastığı ‘Nar Alfabesi’ni görür görmez almış olmam şaşırtıcı değildi elbette.😉
Bu konuda biraz yönlendirdiğimi, kitaptaki şiirleri biraz ballandırarak okuduğumu ve ön plana çıkarma çabası gösterdiğimi kabul ediyorum.
Pişman değilim, yine olsa yine yaparım. ☺️
Ama hiç beklemediğim bir şekilde çok etkileyici oldu ve gün, Öykü’nün şiir yapamadığını ancak resim yapabildiğini söylemesi ve “Ben de her harf için bir resim yapayım anne”si ile sona erdi.😉
İlk harfimiz A, resmin adı “Anne” 💙
.
.
.
#tugceacarozoguz #şiir #cocukresmi #cocukgelisimi #haydarergülen #kırmızıkediyayınları #naralfabesi #çocukkitabı #kidsart #art #kidsdrawing #çocukedebiyatı @haydarergulen @kirmizikediyayinevi @kirmizikedicocuk @serapdeliorman
Read more
Hem Yeni nesil için hemde bizlerden Kandil’in tam olarak ne olduğunu bilmeyenler yada zamanla ...
Media Removed
Hem Yeni nesil için hemde bizlerden Kandil’in tam olarak ne olduğunu bilmeyenler yada zamanla unutmuş olanların var olduğunu farkettim. Ondan dolayı Kandil’in tam olarak ne olduğundan bahsetmek istiyorum müsadenizle :) Mekke'de müşriklerin Müslümanlara uyguladıkları zulüm ve ... Hem Yeni nesil için hemde bizlerden Kandil’in tam olarak ne olduğunu bilmeyenler yada zamanla unutmuş olanların var olduğunu farkettim. Ondan dolayı Kandil’in tam olarak ne olduğundan bahsetmek istiyorum müsadenizle :) Mekke'de müşriklerin Müslümanlara uyguladıkları zulüm ve şiddet tahammül sınırlarını aşmıştı o zamanlar. Müslümanlar üç yıl boyunca her türlü insani ve ticari ilişkiyi ortadan kaldıran büyük bir boykota maruz bırakılmışlardı. Boykotun sona erdiği günlerde Peygamber Efendimiz (s.a.v.), önce kendisini daima destekleyen amcası Ebû Tâlib'i, sonra da çok sevdiği hanımı Hz. Hatice'yi kaybetmişti. Hüznün gönülleri kuşattığı, ümitlerin tükenme noktasına geldiği bugünlerde Yüce Allah, Muhammed Mustafa'yı huzuruna kabul ederek İsrâ ve Mirâç ile şereflendirdi. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in göğe yükselerek Allah'ın huzuruna kabul edilmesi olarak bilinen bir Miraç gecesine daha erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Ayrıca Miraç kandilin Cuma gününe denk gelmesi nedeniyle coşkusu bir başka içimizde.
Tüm Müslüman kardeşlerimin Miraç Kandilini kutluyorum, cumanız mübarek ve Dualarınız kabul olsun inşallah
Read more
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 17358 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın beşinci finalisti ...
Media Removed
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 17358 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın beşinci finalisti @kayafiliz7. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 17.00'da yeni bir finalist seçeceğiz. ... Oylama sona erdi.
Toplam beğeni sayısı: 17358
Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın beşinci finalisti @kayafiliz7. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 17.00'da yeni bir finalist seçeceğiz. 22 Nisan'a kadar en yüksek beğeniyi alan kişi yarışmamızın 1.si olacak.
.
Yarışmanın kuralları:
▪ @tongucakademi'yi takip et.
▪ 23 Nisan temalı bir resim yap.
▪ #23NisaniCizmek etiketiyle fotoğrafını paylaş.
.
Her gün saat 18.00'de bir finalist seçeceğiz. Seçilen finalistler 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. En yüksek beğeniyi alan 1. olacak 😊 Son katılım tarihi 22 Nisan. Hediyemiz #instaxmini8 şipşak fotoğraf makinesi 📷
.
Resim yaparken istediğiniz boyaları kullanabilirsiniz. Yarışmaya katılmak için yaş sınırlaması bulunmuyor. Eskiden çizilen resimler bu yarışma için geçersizdir.
.
Son tarih 22 Nisan. Profilinizin herkese açık olduğuna emin olun. Eğer gizliyse biz paylaştığınız resmi göremeyiz. #yarisma
Read more
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MÜNASEBETİYLE MENDERES GÖRECE ŞEHİTLİĞİNDE iZMİR ...
Media Removed
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MÜNASEBETİYLE MENDERES GÖRECE ŞEHİTLİĞİNDE iZMİR BAL-GÖÇ BİR PROGRAM DÜZENLEDİ. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Menderes Görece'deki Şehitliğinde İzmir BAL-GÖÇ Genel Merkez bir program düzenlendi. 17 ... 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MÜNASEBETİYLE MENDERES GÖRECE ŞEHİTLİĞİNDE iZMİR BAL-GÖÇ BİR PROGRAM DÜZENLEDİ.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Menderes Görece'deki Şehitliğinde İzmir BAL-GÖÇ Genel Merkez bir program düzenlendi.
17 Mart 2018 Cumartesi günü saat 10:00’da Şehitlerin anıtına çelenk konulmasıyla başlayan ,saygı duruşu ve İstiklal marşının söylenmesinin ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını İzmir BAL-GÖÇ Genel Başkanı Abdurrahim Nursoy'un yapmasıyla devam ettiği ve daha sonra şehit anıtlarına topluca çiçek konuldu.Anma Törenine İzmir BAL-GÖÇ Yönetim Kurulu üyeleri ,Görece,Gaziemir ,Bornova,Buca Şube Başkanları ,Yönetim Kurulu üyeleri ,Şehit aileleri ,yakınları ve birçok vatandaşımız hazır bulundular .Program tüm Şehitlerimizin için dua okunmasıyla sona erdi.
Read more
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 15700 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın onuncu finalisti ...
Media Removed
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 15700 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın onuncu finalisti @nurdilantkdmr. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 18.00'de yeni bir finalist seçeceğiz. ... Oylama sona erdi.
Toplam beğeni sayısı: 15700
Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın onuncu finalisti @nurdilantkdmr. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 18.00'de yeni bir finalist seçeceğiz. 22 Nisan'a kadar en yüksek beğeniyi alan kişi yarışmamızın 1.si olacak.
.
Yarışmanın kuralları:
▪ @tongucakademi'yi takip et.
▪ 23 Nisan temalı bir resim yap.
▪ #23NisaniCizmek etiketiyle fotoğrafını paylaş.
.
Her gün saat 18.00'de bir finalist seçeceğiz. Seçilen finalistler 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. En yüksek beğeniyi alan 1. olacak 😊 Son katılım tarihi 22 Nisan. Hediyemiz #instaxmini8 şipşak fotoğraf makinesi 📷
.
Resim yaparken istediğiniz boyaları kullanabilirsiniz. Yarışmaya katılmak için yaş sınırlaması bulunmuyor. Eskiden çizilen resimler bu yarışma için geçersizdir.
.
Son tarih 22 Nisan. Profilinizin herkese açık olduğuna emin olun. Eğer gizliyse biz paylaştığınız resmi göremeyiz. #yarisma
Read more
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 17307 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın dokuzuncu ...
Media Removed
Oylama sona erdi. Toplam beğeni sayısı: 17307 Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın dokuzuncu finalisti @mustafauqr. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 18.00'de yeni bir finalist seçeceğiz. ... Oylama sona erdi.
Toplam beğeni sayısı: 17307
Ödüllü 23 Nisan Resim Yarışmamızın dokuzuncu finalisti @mustafauqr. Bu gönderi 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. Eğer arkadaşınızı desteklemek istiyorsanız lütfen bu gönderiyi beğenin. Yarın saat 18.00'de yeni bir finalist seçeceğiz. 22 Nisan'a kadar en yüksek beğeniyi alan kişi yarışmamızın 1.si olacak.
.
Yarışmanın kuralları:
▪ @tongucakademi'yi takip et.
▪ 23 Nisan temalı bir resim yap.
▪ #23NisaniCizmek etiketiyle fotoğrafını paylaş.
.
Her gün saat 18.00'de bir finalist seçeceğiz. Seçilen finalistler 24 saat boyunca beğeni ile oylanacak. En yüksek beğeniyi alan 1. olacak 😊 Son katılım tarihi 22 Nisan. Hediyemiz #instaxmini8 şipşak fotoğraf makinesi 📷
.
Resim yaparken istediğiniz boyaları kullanabilirsiniz. Yarışmaya katılmak için yaş sınırlaması bulunmuyor. Eskiden çizilen resimler bu yarışma için geçersizdir.
.
Son tarih 22 Nisan. Profilinizin herkese açık olduğuna emin olun. Eğer gizliyse biz paylaştığınız resmi göremeyiz. #yarisma
Read more
5 aylık mücadelemiz dün sona erdi. Melek olup gitti güzel oğlum. Tarifsiz bir acı... Elinden gelen ...
Media Removed
5 aylık mücadelemiz dün sona erdi. Melek olup gitti güzel oğlum. Tarifsiz bir acı... Elinden gelen her şeyi yaparsın, kendini paralarsın ama bazen yetersiz kalırsın işte. Aşırı özleyeceğim seni... Tek tesellim acıların son buldu. Benim inatçı, hırçın ama pamuk kalpli, güzel oğlum; ... 5 aylık mücadelemiz dün sona erdi. Melek olup gitti güzel oğlum. Tarifsiz bir acı... Elinden gelen her şeyi yaparsın, kendini paralarsın ama bazen yetersiz kalırsın işte. Aşırı özleyeceğim seni... Tek tesellim acıların son buldu. Benim inatçı, hırçın ama pamuk kalpli, güzel oğlum; bir gün tekrar buluşacağız biliyorum. O gün gelene kadar içimde bir sızı olarak kalacaksın.
Read more
Geçtiğimiz ay Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi bünyesinde başlattığımız #KriptoParaAkademisi ...
Media Removed
Geçtiğimiz ay Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi bünyesinde başlattığımız #KriptoParaAkademisi Sertifika Programı'nın ilk dönemi bugünkü dersimizle sona erdi. 4 haftadan beri dersleri özveriyle eksiksiz takip eden ve #KriptoPara konusunda ilgi ve motivasyonları ... Geçtiğimiz ay Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi bünyesinde başlattığımız #KriptoParaAkademisi Sertifika Programı'nın ilk dönemi bugünkü dersimizle sona erdi. 4 haftadan beri dersleri özveriyle eksiksiz takip eden ve #KriptoPara konusunda ilgi ve motivasyonları yüksek 1. Dönem katılımcılarımıza teşekkür ediyor ve sektörde başarılı girişimler ve bol kazançlı bir kariyer diliyoruz. Nisan ayındaki 2. Dönem eğitimlerde görüşmek üzere🙋🏼‍♂️
Read more
Loading...
Load More
Loading...