Jeita ta ze je

Unique profiles
90
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Nin, Croatia, Rearguard Falls Provincial Park, Warsaw, Poland
Average media age
728.4 days
to ratio
49
Tak s tímhle výhledem jsme včera usínali. <span class="emoji emoji2600"></span>️<span class="emoji emoji1f305"></span> Pamatujete si na příspěvek na instagramu o tom, ...
Media Removed
Tak s tímhle výhledem jsme včera usínali. Pamatujete si na příspěvek na instagramu o tom, jak nádhernej sen se mi zdál? Seděla jsem v malý chýši pravděpodobně někde v Peru se starou babičkou, která mi na páteř kreslila a později tetovala šíp, který směřoval nahoru. Bylo mi v tom snu tak ... Tak s tímhle výhledem jsme včera usínali.
☀️🌅
Pamatujete si na příspěvek na instagramu o tom, jak nádhernej sen se mi zdál? Seděla jsem v malý chýši pravděpodobně někde v Peru se starou babičkou, která mi na páteř kreslila a později tetovala šíp, který směřoval nahoru. Bylo mi v tom snu tak krásně, správně ... a když jsem se vzbudila bylo mi stejně tak. Často se mi zdají živý sny, ale tenhle byl tak zvláštní, že jsem měla neuvěřitelný nutkání napsat na instragram a najít někoho, kdo sny vykládá. Přišel mi důležitý. Ozvala se mi paní, která mi sen vyložila jako propojení se Zemí i Vesmírem ✨a naplnění nějakého velkého snu.
Upřímně, nepřikládala jsem tomu velkou váhu - za ten rok, kdy jsme si miminko přáli jsem měla tolikrát pocit, že by to mohlo být "ono" a potom následovalo obrovský zklamání. Ale tentokrát, tentokrát k nám opravdu ta dušička přišla. Třeba rovnou z Peru a třeba vůbec ne … a je to vlastně úplně jedno.
Jsme neskutečně šťastný a vděčný nejen za to, co se nám děje, ale už i za to, že je to venku, protože pokud o něčem můžu mluvit a psát, stává se to pro mě ještě víc skutečný. Uvěřitelný. A tohle je ta nejkrásnější, nejskutečnější realita na světě, kterou jsem si mohla vůbec kdy přát.
Jsem teď na začátku druhého trimestru a upřímně jsem to chtěla tutlat co to jde, protože je to pro mě opravdu moc křehkej zázrak .. ale já nemohla dělat to, co dělám - nemohla jsem psát o věcech, o kterých bych chtěla. Musela jsem si všude zakrývat břicho, protože mi roste nějak rychle (upřímně z toho podezírám i to, že jím ani né za dva, ale tak za 4 zedníky a probíhá u mě transformace mořský víly na velrybu) a psát o pocitech, který prožívám - a nejen těch krásnejch, vědomejch … ale třeba i o tom, jak šílím ŠÍLÍM naprosto totálně šílím z hormonů. A ze sebe a z Lukáše a z Dači a ze všech vlastně. Ale ze sebe nejvíc.
Chtěla jsem to svý štěstí už vykřičet do světa a slyšet, že to šílenství je asi normální.
Tak to tu teď asi bude. Často.
Užijte si krásnej den a ještě jednou moc děkujeme za všechny reakce a zprávy a všechno … i když vás neznám a nejspíš nikdy nepoznám ... Je úžasný jak přejete štěstí a předáváte radost 💛 děkujeme.
Read more
Protože stories rychle mizí a toto tema si zaslouží co největší pozornost, píšu vám i sem a přidávám ...
Media Removed
Protože stories rychle mizí a toto tema si zaslouží co největší pozornost, píšu vám i sem a přidávám se k dalším, co podpořili tuhle vlnu tsunami. Podívejte se na dokument ČT uloženy ve stories v profilu a pak se rozhodnete, zda se přidáte k petici, na kterou je také uloženy odkaz ve stories ... Protože stories rychle mizí a toto tema si zaslouží co největší pozornost, píšu vám i sem a přidávám se k dalším, co podpořili tuhle vlnu tsunami.
📍Podívejte se na dokument ČT uloženy ve stories v profilu a pak se rozhodnete, zda se přidáte k petici, na kterou je také uloženy odkaz ve stories na mem profilu.
📍A moje osobní slova... Už od vzniku blogu v receptech uvádím “stastna” vejce, nebo vejce od “šťastných slepic” (stejný přístup mám i k ostatním potravinam). Nejen ze takovou výrobu považuji za týrání zvířat, tak si ani nemyslím že podporovat tento masakr někomu z nás zlepší karmu. Věřím v energii, která je ve všem okolo nás a nemyslím si, ze konzumace takových vajíček s označením 3 někomu udělá dobre. Tak vás všechny prosím nemějte zavřené oči, raději si trošku připlatit za vajíčka od slepiček žijících normálním životem. Tohle jsou fotky, které jsem fotila loni v Irsku, kdy Ruben chodil ráno s paní domácí na vajíčka. Do dnes si pamatuji jak ta žena pronesla “Ohhh i love my hens so much.”💔 Kez by takto mohla žít všechna domácí zvirata.
📍Mnoho řetězců už na petici zareagovalo a přislíbilo, ze budou pracovat na snížení prodeje vajíček “3”. Ale nezapomeňte, ze musíme začít u nás. Poptávka určuje nabídku. Zeptejte se ve vašich oblíbených restauracích a bistrech, jaké kupuji potraviny. Víte kolik vajec spotřebují v cukrarnach a pekarnach denně? #freerange #stastnevejce #kitchenettehome
Read more
Takže tohle je ta nejvíce zbytečná věc co si můžete koupit na většině hlavy mám svoji světlou přirodní ...
Media Removed
Takže tohle je ta nejvíce zbytečná věc co si můžete koupit na většině hlavy mám svoji světlou přirodní barvu vlasu no tam my to spis zesvetlilo než ztmavilo zbytečně vyhozene peníze všichni říkaly jak to chytá spis tmavěji a ono prt je to na hovno možná ze jiné ty tmave barvy jsou fajn ale tohle ... Takže tohle je ta nejvíce zbytečná věc co si můžete koupit na většině hlavy mám svoji světlou přirodní barvu vlasu no tam my to spis zesvetlilo než ztmavilo zbytečně vyhozene peníze všichni říkaly jak to chytá spis tmavěji a ono prt je to na hovno možná ze jiné ty tmave barvy jsou fajn ale tohle je úplně na prt odstín a i zbytecne stráceny čas barvení přitom to fakt nic neudělala už si příště radši koupim barvu a nevím jak by to melo kryt sediny když tohle nezakryje nic !!!!!!!!!!!!!!!! #palette #kosmetika #coametic #hair #hate
Read more
Dnešní #psychoPondělí <span class="emoji emoji1f469"></span>🏻‍⚕️ trochu jinak. Žádná lidsky podaná teorie ze světa duševních onemocnění. ...
Media Removed
Dnešní #psychoPondělí 🏻‍⚕️ trochu jinak. Žádná lidsky podaná teorie ze světa duševních onemocnění. Žádný destigma post. Dneska velmi subjektivně. Jak se na psychiatrii (mimo jiné) dívám a co na ní (taky) miluju. . Jsem moc vděčná, že mě “vychovává” místo, které si tolik zakládá na ... Dnešní #psychoPondělí 👩🏻‍⚕️ trochu jinak. Žádná lidsky podaná teorie ze světa duševních onemocnění. Žádný destigma post. Dneska velmi subjektivně. Jak se na psychiatrii (mimo jiné) dívám a co na ní (taky) miluju.
.
Jsem moc vděčná, že mě “vychovává” místo, které si tolik zakládá na spolupráci. Ta mezi mladými a staršími lékaři taky není pravidlem všude, ale teď mám na mysli hlavně mezioborový přístup.
.
Každé úterý se na vizitě kromě vedoucího oddělení, zkušených konzultujících odborníků a všech ostatních lékařů setká hned několik psychologů (každý třeba s trochu jiným přístupem), sestřičky, ergoterapeuti, paní učitelky a vychovatelky nebo fyzioterapeut. Když je třeba, pomůže i nutriční nebo sociální pracovník. Na některých odděleních nechybí klinický farmaceut.
A postupně se rozebírá každý jednotlivý pacient a jeho zdravotní stav. Co ho trápí. Co se mu daří. Co potřebuje. Jak to kdo z účastněných vidí. Co si myslí, že mu nejlépe můžeme nabídnout.
Různé odbornosti, různé úhly pohledu, multidisciplinární přístup s hlavním cílem najít tu nejlepší cestu🤝.
.
Mám hrozně ráda větu pana profesora: “Řekněte mi, co je to za člověka, odkud přišel, co je zač, jaký má příběh”.
Protože o tom to je. O příběhu. O spolupráci. Mezi lékaři, mezi odborníky, mezi zdravotníky a tím, kdo se chce uzdravit.
Tak to vidím. A proto to (taky) miluju❤️.
#jsmeVTomSpolu #naRovinu
Read more
Tyhle věcičky tu mám už nějakou dobu, viděli jste je ve stories, víte, že se soutěž chystá. A na co ...
Media Removed
Tyhle věcičky tu mám už nějakou dobu, viděli jste je ve stories, víte, že se soutěž chystá. A na co se čekalo? Ehm. Až udělám fotku. A ta je konečně tady, takže soutěž můžeme spustit. Hrajeme o zimní sadu od @ziaja_ceska_republika karamelizovaná mandle. Vsadîm se, ze vám vůbec (jako mně) nevadí, ... Tyhle věcičky tu mám už nějakou dobu, viděli jste je ve stories, víte, že se soutěž chystá. A na co se čekalo? Ehm. Až udělám fotku. A ta je konečně tady, takže soutěž můžeme spustit. Hrajeme o zimní sadu od @ziaja_ceska_republika karamelizovaná mandle. Vsadîm se, ze vám vůbec (jako mně) nevadí, že to je zimní sada protože ta vůně je božská kdykoliv. A nebude jeden vítěz, ale rovnou tři! Podmínky?
1️⃣ Sledujte můj profil.
2️⃣Označte do komentářů alespoň jednoho člověka, milovníka kosmetiky. Označit lidí můžete kolik chcete. Jeden komentář = jeden vstup. Víc komentářů = víc plusových vstupů = vícekrát vaše jméno v losovačce. Ale prosím vás, ať neotravujete lidi, které to vůbec nezajímá, takoví prudiči nebuďme 🙂
3️⃣ 3x plusový vstup, sdílení ve stories nebo ve feedu. Označte mě, ať si to můžu zapsat 😉
4️⃣ Držím palce! ❤️ Konec za dva týdny.
Read more
Ze by som sa naspat vratil k rumovemu obdobiu, ked uz je ta zima?💁🏻‍â<span class="emoji emoji2122"></span>‚️ Poznamka pod ...
Media Removed
Ze by som sa naspat vratil k rumovemu obdobiu, ked uz je ta zima?💁🏻‍â‚️ Poznamka pod ciarou, oakheart je v pomere cena/kvalita jeden z najlepsich rumov, ake existujuðŸðŸ» Ako spiced je chutovo velmi prijemny, lahky a nekope, co za cca 15€ Ze by som sa naspat vratil k rumovemu obdobiu, ked uz je ta zima?💁🏻‍♂️ Poznamka pod ciarou, oakheart je v pomere cena/kvalita jeden z najlepsich rumov, ake existuju🙏🏻 Ako spiced je chutovo velmi prijemny, lahky a nekope, co za cca 15€
Takovy to kdyz chces nafotit nejake fotky na koupáku ale zjistíš, ze nejlepsi svetlo je ve výtahu ...
Media Removed
Takovy to kdyz chces nafotit nejake fotky na koupáku ale zjistíš, ze nejlepsi svetlo je ve výtahu Ta forma diky tomu vypada tak skvele, ze to sem davam bez filtru komplet all natural. A myslim, ze je to lepsi jak tisíc pracně nafocenych rádoby fitness model poz, o ktere se snazim Kdo to jeste ... Takovy to kdyz chces nafotit nejake fotky na koupáku ale zjistíš, ze nejlepsi svetlo je ve výtahu 😂
Ta forma diky tomu vypada tak skvele, ze to sem davam bez filtru komplet all natural. A myslim, ze je to lepsi jak tisíc pracně nafocenych rádoby fitness model poz, o ktere se snazim 🙈
Kdo to jeste nevi, tak tuhle formu mam jen diky jidelnicku na klobaskach a jiných tučných vecech 😄👍
Jidelnicky na miru, on-line coaching, treninkove plany 📩
#brno #olomouc #ostrava #zlin #praha #pasohlavky #aqualandmoravia #shredded #sixpack #abs #jihlava #hodonin #kyjov #czechrepublic #motivation #inspiration #actifitcz
Read more
bocian biały (ciconia ciconia) gatunek ptaka brodzącego. wszystkie inne suche informacje znajdziecie ...
Media Removed
bocian biały (ciconia ciconia) gatunek ptaka brodzącego. wszystkie inne suche informacje znajdziecie na wikipedii, wiec tutaj czas na ciekawostki! czy wiedzieliście ze młode bocianów czarnych i białych maja zupełnie inny sposób obrony? w końcu pisklęta są bezbronne na 20-30 metrowych ... bocian biały (ciconia ciconia)
gatunek ptaka brodzącego. wszystkie inne suche informacje znajdziecie na wikipedii, wiec tutaj czas na ciekawostki!
czy wiedzieliście ze młode bocianów czarnych i białych maja zupełnie inny sposób obrony? w końcu pisklęta są bezbronne na 20-30 metrowych gniazdach na środku pola na słupach, dachach czy drzewach i coś musiały wymyślić. coś co nie jest ucieczka!
mialam ostatnio okazje zaobserwować jeden ze sposobów podczas obrączkowania!
bo przecież w końcu podczas zakładania obrączek czy nadajników następuje bezpośredni kontakt z dzieciakiem w jego naturalnym środowisku. proces ten wyglada następująco: obraczkarze wjeżdżają na wyciągu pod same gniazdo, tak by na wyciągnięcie ręki mieć wszystkie pisklęta w gnieździe. Nielatajace nie maja możliwości na ucieczkę. Układa się je obok siebie w gnieździe i pokolei oznacza.
oczywiście brzmi i wyglada to tak łatwo tylko w przypadku bociana białego, którego mechanizm ochronny w momencie potencjalnego zagrożenia to... udawanie martwego! ptaki są wiotkie, nieruchliwe i spokojne. grzecznie współpracują z ornitologami, za co dziękuje matce naturze :D
dla odmiany u bociana czarnego występuje nadmierna agresja, nawet u najmłodszych! nie miałam przyjemności pomagać przy tym gatunku, ale na podstawie historii i prac i dokumentów wiem , ze nie są to proste i milutkie ptaki do współpracy.
tak wiec, taka ot ciekawostka! niby podobne ptaki, nie różniące się wieloma cechami- a jednak!
miłego dnia!
ps. myślałam o założeniu yt gdzie będę luźno sobie wrzucać filmiki z ciekawostkami o zwierzętach i historie moich podopiecznych, co wy na to?
Read more
Naše včera bylo kouzelný <span class="emoji emoji1f49b"></span> Jela jsem udělat rozhovor do článku o českém start-upu @kvetinyzvenkova ...
Media Removed
Naše včera bylo kouzelný Jela jsem udělat rozhovor do článku o českém start-upu @kvetinyzvenkova a přitom jsme si udělali výlet do Prachovských skal, kde jsem byla naposledy, když mi bylo pět. Bylo to dechberoucí. Tak kdybyste nevěděli, co dneska, jeďte na výlet tam 🌲 A odpoledne jsme ... Naše včera bylo kouzelný 💛 Jela jsem udělat rozhovor do článku o českém start-upu @kvetinyzvenkova a přitom jsme si udělali výlet do Prachovských skal, kde jsem byla naposledy, když mi bylo pět. Bylo to dechberoucí. Tak kdybyste nevěděli, co dneska, jeďte na výlet tam 🌲 A odpoledne jsme strávili na nádherné zahradě jedné roubenky obklopené květinovými záhony a s Kačkou, která je duši celého projektu, bychom si mohly u kafe a meruňek ze zahrádky povídat až do aleluja. O květinách, o tom, co ji přimělo odejít z korporátu, o tom, jak tím nejtěžším na celém procesu vlastního podnikání je ta vlezlá nejistota, která je přítomná téměř pořád a všude. Taky jsme si Kačkou povídali o dětech, protože je máme skoro stejně starý a bylo nám tak příjemně. Jako kdybychom se znaly léta. To se mi poslední dobou stává nějak často, když vás potkám 💙 a je to vlastně kouzelný. Díky, že jste!
Read more
Dnes jsem se do fitka vymódila do růžova, ale nakonec jsem se vedrem stejně musela svlíknout <span class="emoji emoji1f648"></span> i když ...
Media Removed
Dnes jsem se do fitka vymódila do růžova, ale nakonec jsem se vedrem stejně musela svlíknout i když se na cvičení v podprdě nikdy moc necítím, cvičí se líp a člověk si stejně nikoho moc nevšímá, že jo aktuálně silově cvičím 3x týdně + jednou pouze core a vymýšlení nových cviků, někdy trošku ... Dnes jsem se do fitka vymódila do růžova, ale nakonec jsem se vedrem stejně musela svlíknout 🙈 i když se na cvičení v podprdě nikdy moc necítím, cvičí se líp a člověk si stejně nikoho moc nevšímá, že jo 😹 aktuálně silově cvičím 3x týdně + jednou pouze core a vymýšlení nových cviků, někdy trošku chůze na pásu, protože té chůze venku poslední dobou také moc nedám a ostatnímu pohybu taky ne. Kvůli celkovému zdraví jsem se rozhodla do ničeho nenutit, sundala jsem fitbit hodinky, které mě občas i stresovaly, že mám nachozených malinko kroků 🤷‍♀️ jím co chci, piju co chci, nepočítám nic, je to fajn pocit a počítám s tím, že i váha půjde ☝️. Vzhledem k tomu, že mým cílem není shazovat ani nabírat svaly, tak si myslím, že je tato cesta ta nejpříjemnější a zatím nejzdravější, co jsem kdy šla ☺️ jinak přiznám se k tomu, že jsem si zde musela trošku vyžehlit pleť, protože ta poslední týden opět není moc vzhledná 😂🙈🤫 jinak tričko a shaker najdete na @gymbeamcz a můžete tam využít slevu s kódem:Lily5 a objednat i ten výborný yum yum protein 🌸
Read more
Czasami wracam wspomnieniami do przeszłości. Do związków, w których byłam. Dziś bez emocji mogę ...
Media Removed
Czasami wracam wspomnieniami do przeszłości. Do związków, w których byłam. Dziś bez emocji mogę dojść do dziwnych wniosków. W tamtym czasie byłam szczęśliwa- tak mi się przynajmniej wydawało. Bywaly przecież i fajne chwile, gdzie miałam uśmiech od ucha do ucha. Niestety była tez masa ... Czasami wracam wspomnieniami do przeszłości. Do związków, w których byłam. Dziś bez emocji mogę dojść do dziwnych wniosków. W tamtym czasie byłam szczęśliwa- tak mi się przynajmniej wydawało. Bywaly przecież i fajne chwile, gdzie miałam uśmiech od ucha do ucha. Niestety była tez masa takich chwil przeplakanych w poduszkę. Jednak do prawdziwego szczęścia (którego wtedy jeszcze nie znałam) było daleko.
Dziś? No właśnie, dziś jestem w bajce ale to takiej prawdziwej. Uczę się miłości na nowo. To wszystko co mnie spotkało kiedyś, zostawiło we mnie ślad. Nie zawsze w pełni rozumiem swoje emocje i reakcje mimo ze jestem kwalifikowanym socjoterapeuta 🤷‍♀️ Nie zawsze wiem, jak się zachować. Ale to uczucie, ze komuś na Tobie zależy jest niesamowite 🙈
Już nie muszę prosić o to, by być kochana. Ja to dostaje bez żadnych warunków ❤️ To uczucie jest okazywane każdego dnia a nie tylko od święta. Gdybym wiedziała wtedy to co wiem teraz, nie marnowalabym tyle czasu na ludzi, którzy nie byli tego warci. Przede wszystkim szanowalabym siebie i swój cenny czas.
Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny. Może to wszystko podziało się po to, abym doceniła teraz to co mam ❤️
Kochajcie się i nie trwajcie w toksycznych relacjach. Jestem idealnym przykładem, ze może być zdrowo i fajnie ❤️❤️ Ps. To nie jest reklama płatna @lechpiwo choć uwielbiamy je 🎉
#polishgirl #polishboy #couplegoals #couple #loveislove #happytime #dzwigajdziewczyno #mylove
Read more
Když jsme šli s Milošem volit, tak šel Miloš v monterkach, protože byl v práci a jen si kvůli volbám ...
Media Removed
Když jsme šli s Milošem volit, tak šel Miloš v monterkach, protože byl v práci a jen si kvůli volbám odskočil, jinak by to nestihl. A když jsme vstoupili do školy, tak se mě zeptal jestli se za nej nestydím. A mě ta otázka úplně vykolejila a došlo mi,ze je hrozny, jak se v dnešní době lidi staví k ... Když jsme šli s Milošem volit, tak šel Miloš v monterkach, protože byl v práci a jen si kvůli volbám odskočil, jinak by to nestihl. A když jsme vstoupili do školy, tak se mě zeptal jestli se za nej nestydím. A mě ta otázka úplně vykolejila a došlo mi,ze je hrozny, jak se v dnešní době lidi staví k práci řemeslníků. A tak jsem mu rekla, ze jsem na neho naopak pysna,protoze je to pracující chlap, kterej i přes to, ze je v práci jde volit a hrdě jsem si ho vedla za tu prací umouněnou ruku! #hrdamama #hrdazena❤️
Read more
🇵🇱/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span> Mieliśmy dziś przyjemność obserwować wydarzenie bardzo wyjątkowe - Smiergust Wilamowski; ...
Media Removed
🇵🇱/ Mieliśmy dziś przyjemność obserwować wydarzenie bardzo wyjątkowe - Smiergust Wilamowski; bardzo tradycjonalna odmiana Śmigusa Dyngusa w małym śląskim miasteczku. Zabawa polewania się woda, typowa dla Poniedziałku Wielkanocnego, rozpoczyna się tu już w przeddzień święta. ... 🇵🇱/🇬🇧 Mieliśmy dziś przyjemność obserwować wydarzenie bardzo wyjątkowe - Smiergust Wilamowski; bardzo tradycjonalna odmiana Śmigusa Dyngusa w małym śląskim miasteczku. Zabawa polewania się woda, typowa dla Poniedziałku Wielkanocnego, rozpoczyna się tu już w przeddzień święta. W wigilie, grupy młodych chłopców, kolorowo przebranych, chodzą po domach panien i przyśpiewując tradycyjne pieśni polewają je woda. Następnie są zapraszani przez rodziny dziewcząt na hojny poczęstunek i zabawę przy muzyce. Spotkanie jest rodzajem podrywu, kolektywnej randki, a wybór domostwa świadczy o tym, ze panna lub panny mieszkające w nim cieszą się sympatia i zainteresowaniem kawalerów. Nocne wędrówki i hulaczki kończą się w poniedziałkowe przedpołudnie w centrum miasta, gdzie wracające z kościoła dziewczęta są wrzucane do wanny pełnej wody. Lokalni badacze Smiergusta opowiadają, że jeszcze na początku XX wieku tradycja polegała na przebieraniu się pań za panów i panów za panie i wspólne odwiedzanie domostw. Mimo iż strzępki informacji o takim sposobie świętowania można spotkać jeszcze w opowieściach z lat 60, to jednak dzisiejszy udział dziewcząt w zabawie jest dosyć pasywny i stoi niejako w sprzeczności z ogólnie postulowaną równością płci w wyborze partnera. Porzucenie protagonizmu kobiet w zabawie zbiega się w czasie ze znalezieniem się tych ziem w odrodzonej Polsce okresu międzywojennego.
------
Today, we had the pleasure of watching the very special event - Smiergust Wilamowski; a very traditional variant of Śmigus Dyngus in a small Silesian town. The fun of pouring water over others, typical of polish Easter Monday, begins here on the eve of the holiday. In the evening, groups of young boys, colorfully dressed, walk around the houses of girls, singing traditional songs, and pour some water on them. Then, they are invited by the girls’ families for a generous snack and play with music. The meeting is a kind of a pick-up, a collective date, and the choice of a home shows that the lady or the ladies who live in it enjoy the sympathy and interest of bachelors. Night wanderings and hoolools end on Monday morning in the city center, where girls,... (cont.in comments)
Read more
Tohle je ta nejlepší (preventivní) terapie ze všech 🌲<span class="emoji emoji2744"></span>️<span class="emoji emoji1f486"></span>🏼‍♀️ • #klid #jizerky #bedrichov #zapadslunce ...
Media Removed
Tohle je ta nejlepší (preventivní) terapie ze všech 🌲🏼‍♀️ • #klid #jizerky #bedrichov #zapadslunce #hory #les #snih #zima #milujemhory #milujemehory #igerscz #iglifecz #igcz #asventurer #asventurers #wanderer #wanderers #terapie #ceskehory #nasnezilo Tohle je ta nejlepší (preventivní) terapie ze všech 🌲❄️💆🏼‍♀️

#klid #jizerky #bedrichov #zapadslunce #hory #les #snih #zima #milujemhory #milujemehory #igerscz #iglifecz #igcz #asventurer #asventurers #wanderer #wanderers #terapie #ceskehory #nasnezilo
Poleťte s náma dřív, než budete starý jako tyhle krásný h'mongský babičky!<span class="emoji emoji1f604"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> Už je to tak, #vietnamsjajou ...
Media Removed
Poleťte s náma dřív, než budete starý jako tyhle krásný h'mongský babičky! Už je to tak, #vietnamsjajou vol. 2 už na jaře 2019! No fakt!🤩️ V pondělí jsme se Suzy @sapa_trip měly schůzku s holkama z @manao_travel, a ta naše podzimní cesta do severního Vietnamu měla dohromady takovej ... Poleťte s náma dřív, než budete starý jako tyhle krásný h'mongský babičky!😄😍 Už je to tak, #vietnamsjajou vol. 2 už na jaře 2019! No fakt!😂🙈🤩❤️ V pondělí jsme se Suzy @sapa_trip měly schůzku s holkama z @manao_travel, a ta naše podzimní cesta do severního Vietnamu měla dohromady takovej ohlas, že jsme do pěti minut našly hned místo v kalendáři, a tak vám chci dát s radostí vědět, že 6.–16. března 2019 můžem spolu zase vyrazit do kopců i měst, kolem jezer a na pouliční streetfood, do vesnic a na farmu... na kurzy vaření... do mýho milovanýho Vietnamu!🥰🇻🇳 Víc info dávám do odkazu v profilu tady na Instagramu nebo ho najdete u mě na webu. Děkuju vám ze srdce za takovej zájem o prakticky každou blbinu, kterou si vymyslim, jste vážně úžasný... fakticky nemám slov!💔🙏🏼 PS: výlet můžete věnovat i jako 🎁 pod🎄, holky v Manao.cz vám do 23.12. s potěšením vystaví dárkovou poukázku.😘 #dovietnamuazasezpatky #zijurychlostisvetla 🤣 a hlavně #zasadnezdrave
Read more
Přiznám se. Za celou dobu co jsme byli na severu, jsem se ani jednou nedokopal k tomu, abych vstal ...
Media Removed
Přiznám se. Za celou dobu co jsme byli na severu, jsem se ani jednou nedokopal k tomu, abych vstal na východ Ale když jsme dorazili do Dánska a ja viděl maják Rubjerg Knude, říkal jsem si, že tady ten východ proste vidět chci ! Počasí přálo a východ to byl jako z pohádky (viz. video) 🇩🇰Historické ... Přiznám se. Za celou dobu co jsme byli na severu, jsem se ani jednou nedokopal k tomu, abych vstal na východ 🙈 Ale když jsme dorazili do Dánska a ja viděl maják Rubjerg Knude, říkal jsem si, že tady ten východ proste vidět chci ! Počasí přálo a východ to byl jako z pohádky (viz. video)

🇩🇰Historické okénko🇩🇰

Maják byl postaven roku 1899-90 a v jeho okolí se nenacházely žádný vysoký duny. Kromě majáku tu byly v jeho okolí i další budovy. V roce 1968 ale nános písku směrem od pobřeží způsobil to, ze už nebyl viditelný z moře a musel být vyřazen z činnosti. V roce 1980 byl otevřen jako muzeum ale i to muselo být o dvacet let díky písku uzavřeno. Domy v okolí majáku byly natolik překryty pískem, že to vedlo k jejich destrukci a následně museli být zbourány. Teď už tam po nich zbyly jen základy a spousta cihel kolem ( video). Bohužel kvůli větru a tvoření se čím dál tím větších dun a posouvání linie pobřeží dojde k tomu, že bude maják zbourán nejpozději do konce roku 2019. Takže jestli máte někdo cestu do Dánska, rozhodne se tu stavte. Ta atmosféra je tu neskutečná a místo jako celek nádherný kor když chytnete takovej východ jako my. #VisitDenmark

#agameoftones #wanderfolk #outdoorfun #fujifilmcz #rsa_folknature #takemoreadventures #thegreatoutdoors #roamonenature #wildculturecz #mountainstories #cestujemeczsk #packandgo #iglifecz #rsa_outdoors #igerscz #peakdesignczsknacestach #the_folknature #fotkukazdejden #folkgreen #lf10k #dnesletim #czechroamers #dscvr_mood #wanderxwonder #outdoortones

@vzcomood @vzcocz @rsa_outdoors @rsa_folknature @folkgreen @folkscenery @roamtheplanet @fujifilmcz @fujigangcz @mirrorlessgeeks @govisitdenmark @govisitdenmark @czech_roamers
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f47b"></span>🤪.. “Laska, spravime si taku romanticku fotku s peknym vyhladom a dame si pusu? Aby sme mali pamiatku ...
Media Removed
🤪.. “Laska, spravime si taku romanticku fotku s peknym vyhladom a dame si pusu? Aby sme mali pamiatku na zasnuby? -Dobre.. 3...2...1...📸” #poruchovci 🤷🏻‍♀️.. No a takto.. vratim sa este k piatku.. Mali sme prve zasnubne “vymesacie” a poviem vam, ze je to sranda “mat snubenca” a byt “snubenicou” ... ❤️👻🤪.. “Laska, spravime si taku romanticku fotku s peknym vyhladom a dame si pusu? Aby sme mali pamiatku na zasnuby? -Dobre.. 3...2...1...📸” #poruchovci 🤷🏻‍♀️.. No a takto.. vratim sa este k piatku.. Mali sme prve zasnubne “vymesacie” 💍 a poviem vam, ze je to sranda “mat snubenca” a byt “snubenicou” 😍🙈.. celkom si to s Tonym uzivame 😜✌🏼.. Vlastne nas bavi robit si z toho tak trosku srandu-ako asi zo vsetkeho 😅🤦🏻‍♀️.. Ale mimo toho sme samozrejme brutal stastni❤️ a ja tomu este stale neviem uverit!🙈😍 Je to inak krasny pribeh a raz vam ho rozrozpravam 😜.. Teraz by som ale chcela spomenut, ze sa nam to zahadne spojilo s dnom deti 🤔🤪-co je teda dost priznacne 😂💁🏻‍♀️, lebo ci budeme alebo nebudeme rodicmi, my dvaja detmi zostaneme navzdy🎈a tak trochu dufam, ze nase babo🐠 bude rovnake-inak bude v tejto domacnosti stratene 😂🤷🏻‍♀️💜.. @tonyporucha Milujem Ta!☺️❤️ #love #happy #couple #goals
Read more
Budem vazna a jebnuta na chvilu <span class="emoji emoji1f603"></span> Par ludi mi pisalo co mi vlastne robili a preco som bola v nemocnici. ...
Media Removed
Budem vazna a jebnuta na chvilu Par ludi mi pisalo co mi vlastne robili a preco som bola v nemocnici. Mam od detstva autoimunitnu chorobu, Crohnovu chorobu - je to chronicky zapal traviaceho traktu. Robili mi teraz druhy krat resekciu creva, prvy krat mi vzali cez dva metre tenkeho creva ... Budem vazna a jebnuta na chvilu 😃 Par ludi mi pisalo co mi vlastne robili a preco som bola v nemocnici. Mam od detstva autoimunitnu chorobu, Crohnovu chorobu - je to chronicky zapal traviaceho traktu. Robili mi teraz druhy krat resekciu creva, prvy krat mi vzali cez dva metre tenkeho creva a teraz 30cm (cize CHILL😂). Velmi dlho som si to nechavala primarne pre seba lebo som sa citila ako attention whore ked som o tom rozpravala, ale uvedomila som si ze je to bohuzial sucast mojho zivota a mojej osoby a kedze je to nevyliecitelna choroba navzdy to tou sucastou bude. Neni to sranda, uz neraz som mala na male a zialbohu vo faze relapsu nie som schopna sa ani sama osprchovat, ale ten pocit ked sa vyskrabes z tych zlych vysledkov a dostanes sa do remisie je neopisatelny a pouci ta to. Uz mi predtym pisalo par ludi co ma tuto alebo inu chorobu, PROSIM piste dalej ❤️ je fajn si poklebetiť s niekym co preziva podobne veci a pomoct si navzajom 🙋🏻‍♀️ btw nesmierne dakujem kazdemu kto mi prial skore uzdravenie, uz len to ze uplne cudzi clovek na teba mysli aspon na tu stotinu sekundy je extrem haha ❤️ to je vsetko. nezabudnite skapať
Read more
... A tohle co jsem dostala, je mí vysvobození Ze světa šílenství, ze světa křivd a lží Ze světa ...
Media Removed
... A tohle co jsem dostala, je mí vysvobození Ze světa šílenství, ze světa křivd a lží Ze světa co mě ničí jen tím, že jsem součástí... 🖤 #czechgirl #normalday #blackday ... A tohle co jsem dostala, je mí vysvobození
Ze světa šílenství, ze světa křivd a lží
Ze světa co mě ničí jen tím, že jsem součástí... 🖤😜
#czechgirl #normalday #blackday
Tak je konečně, víc jak po roce, u konce mé nošení všeho potřebněho pro Eddíka v nákupním košíku 🤦🏼‍♀️<span class="emoji emoji1f601"></span> ...
Media Removed
Tak je konečně, víc jak po roce, u konce mé nošení všeho potřebněho pro Eddíka v nákupním košíku 🤦🏼‍♀️ (prostě takový plátěný košík 🤷🏼‍♀️). Ohledně kabelek jsem prostě nemožná a nikdy si nedokážu vybrat. Vždy, když jsem se už naštvala a řekla si, že prostě koupím první, kterou uvidím a konec, ... Tak je konečně, víc jak po roce, u konce mé nošení všeho potřebněho pro Eddíka v nákupním košíku 🤦🏼‍♀️😁 (prostě takový plátěný košík 🤷🏼‍♀️). Ohledně kabelek jsem prostě nemožná a nikdy si nedokážu vybrat. Vždy, když jsem se už naštvala a řekla si, že prostě koupím první, kterou uvidím a konec, tak mi pak bylo líto za ni ty peníze dát když prostě není dokonala. 🤷🏼‍♀️😁 No a teď jsem konečně tu dokonalou přebalovací tašku našla! A je to taška od Skip Hop riverside ultra light - black z eshopu @kasparekbabycz 😍. Má miliardu přihrádek a kapsiček, takže si vše můžu hezky uspořádat. Je lehká, vejde se do ní uplně vše a hlavně se mi prostě strašně moc líbí (víc ji uvidíte v dalším postu). Tento příspěvek je hlavně o tom, co všechno v přebalovací tašce nosím. Na žádnou cestu nám nesmí chybět hlavně šátek, nebo nosítko (například toto RS od @mamalatte_cz) a flaška s brčkem od @skiphop, kterou máme také z e-shopu @kasparekbabycz. Pak samozřejmě peněženka, mobil, náhradní oblečení, nějaké papání (křupky, pečivo, nebo ovoce), plenky a vlhčené ubrousky, dudlík a teď také kousátko (už zase se nám prořezávají další zuby).😪 Zajímalo by mě, bez čeho se neobejdete vy když vyrážíte z domu?
Napadlo mě nominovat další maminku, ať nám ukáže, co vše ve své přebalovací tašce nosí a vybrala jsem @sara.kanova 🌸. #travel #baby #babyboy #czechbaby #czechmommy #czechmom #mom #mother #mommy #momandson #motherandson #blonde #youngmom #littleman #littleboy #babyandme #momlife #mydarling #czechgirl #czechwoman #czechparents #czechblogger #mylife #czechfamily #family #youngfamily #withmyboy #momblogger #blogger
Read more
Už i já @marvel_gym Pro mě marvel znamená hodně konecne něco zvedam 🤗🤗 a to kvuli lidem marvelu jako ...
Media Removed
Už i já @marvel_gym Pro mě marvel znamená hodně konecne něco zvedam 🤗🤗 a to kvuli lidem marvelu jako je @katkakyptova nejlepsi trenerka !!! ( vím ze ta noha je obráceně jelikoz jsme se snažili s jedním klukem aby to vypadalo přirozeně ta fotka tak nak , tak jsem si ani neuvedomila ze tu nohu ... Už i já @marvel_gym Pro mě marvel znamená hodně konecne něco zvedam 🤗🤗 a to kvuli lidem marvelu jako je @katkakyptova nejlepsi trenerka !!! ( vím ze ta noha je obráceně 😂😂😂 jelikoz jsme se snažili s jedním klukem aby to vypadalo přirozeně ta fotka tak nak , tak jsem si ani neuvedomila ze tu nohu mám obráceně 🙈🙈🙈) jinak dneska jsem dala novou maximalku na mrtví tah 80kg 🤗☺️🤗 #today #back #backpack #in #the #marvelgym #fitness #fitnesslove #fitnessgirl #fitnessmotivation #likeforlike #like4like #like4tags #cz #czechgirl #brunette
Pro mě je to druhy domov 💞
Jedním slovem family marvel
Read more
Celkem by mě zajimalo, kolik z vás si tohle přečte dokonce. Nechci tady působit jako všeznalec všeho, ...
Media Removed
Celkem by mě zajimalo, kolik z vás si tohle přečte dokonce. Nechci tady působit jako všeznalec všeho, ale pouze jak na to koukám já. Včera sem měla 17. Narozeniny a uvědomila sem si, že za rok budu dospělá. A když se podívám na své rodiče, tak si přijdu jak 12. Letá holka, ale ne z důvodu, že bych ... Celkem by mě zajimalo, kolik z vás si tohle přečte dokonce. Nechci tady působit jako všeznalec všeho, ale pouze jak na to koukám já.
Včera sem měla 17. Narozeniny a uvědomila sem si, že za rok budu dospělá. A když se podívám na své rodiče, tak si přijdu jak 12. Letá holka, ale ne z důvodu, že bych byla jejich holčička nebo něco, ale ze jsem nic nedokázala a nejsem vyspělá jako většina z nás. Většinu rodičů, které já znám, tak vlastně spolu byli od 14 let a sou spolu doteď. V 18. letech šli bydlet i když na to neměli dostatek financí a ve 20 měli svatbu. Teď jsou znich úspěšní manažeři, podnikatele, ředitelé a spoustu dalšího, ale vlastně není se čemu divit. Za jejich mládí nebyly internety a sociální sítě. Vztahy jim vydržely doteď protože si věřili a byli si věrní. Nebyl nikdo třetí, kdo by jim ten vztah zničil. A tohle je asi největší problém naší generace a ano vím, že do ni patřím taky, ale nejsem za to upřímně rada. Náš život se řídí internetem. Nejsi slavná na netu ? Jsi Nicka.
Nemáš nejnovější iPhone X? Jsi Nicka.
Nespala si s 20 klukama ? Jsi Nicka.
Nemáš 2000 sledujících ? Si Nicka.
Říkáte si někdy otázku,co vlastně jednou budu říkat svým dětem až se mě zeptají, co jsem dělala v mládí?
Já ano a říkám si furt jednu a tu samou odpověď “ no vlastně hulili jsme trávu, chlastali, nadavali rodičům, spali jsme se všema, zkoušeli drogy?” To asi není ta správná odpověď. Když se na tuhle otázku zeptate svých rodičů, tak jakou odpověď dostanete ? “ jeli jsme na výlet tam a tam, byli jsme tam a tam, dělali jsme tohle a tamhleto”
Mají kupu zážitku, ale my ty zážitky vlastně nemáme. Většina z nás říká větu “ ale je jiná doba” není jiná doba, je úplně ta sama, ale s Tím rozdílem, že máme daleko více možnosti, ale jsme zhýčkaní natolik, že nás nebaví proto nic dělat. Cely dny sedíme u telefonu a jsme na internetu. Neříkám, ze taková nejsem. Ano jsem, ale každý den mě to štve více a více.
Neberte to jak nějakou narážku nebo tak neco, ale pouze můj vlastní pohled a názor na dnešní svět a naši generaci.
Read more
Ano obycajna fotka jedla z menzy. Nic neobvykle. Kazdodenna zalezitost pre tisicky ludi. Ja som ...
Media Removed
Ano obycajna fotka jedla z menzy. Nic neobvykle. Kazdodenna zalezitost pre tisicky ludi. Ja som si dnes pri obede uvedomil ako mam rad veci pod kontrolou. Zboznujem ked uspech zavisi od toho ako makam. Nespolieham sa na to ze mi nieco spadne z neba. Ked ta niekto podrzi je to pekne ale hore stupas ... Ano obycajna fotka jedla z menzy. Nic neobvykle. Kazdodenna zalezitost pre tisicky ludi. Ja som si dnes pri obede uvedomil ako mam rad veci pod kontrolou. Zboznujem ked uspech zavisi od toho ako makam. Nespolieham sa na to ze mi nieco spadne z neba. Ked ta niekto podrzi je to pekne ale hore stupas sam.

Priklad. Dnes v noci sa mi snivalo ze som opat zacal robit pre svojho predchadzajuceho zamestnavatela. Za podpis zmluvy som dostal 632k Kc a rolls phantom na vikend. Kupil som si byt. Ale nebol som spokojny. Lebo mi nieco spadlo z neba a vnutorne som nebol vyrovnany s tym ze si to zasluzim. Je podstatne si uzit kazdu chvilu zivote s tym ze to co mate je vasa praca. Nemusi to byt phantom. Ani len iphone. Staci tiramisu k obedu.
Read more
Přichází ta fáze, kdy vám je smutno, že už je to všechno pryč. Bylo to všechno naprosto úžasné <span class="emoji emoji2665"></span>️. ...
Media Removed
Přichází ta fáze, kdy vám je smutno, že už je to všechno pryč. Bylo to všechno naprosto úžasné ️. Máte kolem sebe celou rodinu a všechny přátele...to se asi jen tak nepodaří. Vsude kolem vás je jenom smích, radost, láska a úžasné prostředí️. Ten stres a všechny ty peníze za to stojí ️!!! Určitě ... Přichází ta fáze, kdy vám je smutno, že už je to všechno pryč. Bylo to všechno naprosto úžasné ♥️. Máte kolem sebe celou rodinu a všechny přátele...to se asi jen tak nepodaří. Vsude kolem vás je jenom smích, radost, láska a úžasné prostředí♥️. Ten stres a všechny ty peníze za to stojí ☺️!!! Určitě bychom si to zopakovali, kdyby to šlo 😂. #svatebnispam #budetuteddlouho #laska #miluji #on #mujmuz #wedding #weddingphotography
Read more
Myslim, ze tohle je ta hora, na ktery Moses napsal 10 prikazani <span class="emoji emoji1f601"></span>. ———————————————— I think that ...
Media Removed
Myslim, ze tohle je ta hora, na ktery Moses napsal 10 prikazani . ———————————————— I think that this is the mountain where Moses wrote the Ten Commandments ⛰! Myslim, ze tohle je ta hora, na ktery Moses napsal 10 prikazani 😁.
————————————————
I think that this is the mountain where Moses wrote the Ten Commandments ⛰!
Fragment choreografii naszej grupy z Up to Stage przygotowanej przez @kachamieczkowska Pomyślałam, ...
Media Removed
Fragment choreografii naszej grupy z Up to Stage przygotowanej przez @kachamieczkowska Pomyślałam, że warto byłoby napisać kilka słów. Każdy może interpretować to na swój sposób, ale moim zdaniem pokazuje to jeden z większych problemów XXI wieku. To, jak bardzo jesteśmy zamknięci ... Fragment choreografii naszej grupy z Up to Stage przygotowanej przez @kachamieczkowska
Pomyślałam, że warto byłoby napisać kilka słów. Każdy może interpretować to na swój sposób, ale moim zdaniem pokazuje to jeden z większych problemów XXI wieku. To, jak bardzo jesteśmy zamknięci w świecie naszych telefonów, że nie odrywamy ich od rąk wykonując wszystkie czynności, czy aktywności z kimś innym. Sama miałam okazję spędzić miesiąc z dużym ograniczeniem posiadania telefonu (15 min co 3dni) i chociaż na początku było trudno, to później nauczyłam się jak ważny jest kontakt wzrokowy z partnerem do rozmowy, jak dużo można dostrzec dookoła. Jeśli się zgubię to nie użyję google maps tylko będę musiała zmagać się z mapą. Nie wyszukam też tłumaczenia w translatorze, a muszę sięgnąć po słownik. Wiecie jaką satysfakcję to daje? I jak dużo można zapamiętać?
A co moim zdaniem najważniejsze, dostrzega się prawdziwe emocje ludzi. Dostrzega się to, że ktoś się z czymś zmaga, bo nie może uciec w internetowy świat, żeby sobie z tym poradzić. Jeśli chcesz coś komuś powiedzieć, musisz zrobić to w twarz. Musisz uruchomić w sobie empatię, bo widzisz przed sobą realną osobę, która czuje, która zareaguje przed Tobą. Nie będziesz mógł/mogła uciec.
Od powrotu z Agenta dość ograniczam swój kontakt z telefonem. Oczywiście noszę go wszędzie, ale to dlatego że na nim pracuję oraz społeczeństwo tego ode mnie wymaga. Posiadanie telefonu jest już obowiązkiem.
Jednak to nie znaczy, że nie możemy dostrzegać wyżej przedstawionych rzeczy. Zwiedzając, idąc gdzieś czy będąc ze znajomymi odłóż telefon, spójrz w oczy, spójrz głębiej.
Decyzja należy do Ciebie.
#dance #jazzdance #uptostage #etiuda #theatre #performance ✨🔥
Read more
Ikdyz dnes bylo cely den pod mrakem,coz mi po chuti moc nebylo. Jsem stastna ze jsem aspon na chvilku ...
Media Removed
Ikdyz dnes bylo cely den pod mrakem,coz mi po chuti moc nebylo. Jsem stastna ze jsem aspon na chvilku na rychlo vyrazila do jineho prostredi nacerpat trochu jine energie. Neni to ta moje dovolena snu kterou si preju uz asi 3 roky,ale je to pokrok v tom ze jsme vubec nekam vycestovali. Kvuli koncertum ... Ikdyz dnes bylo cely den pod mrakem,coz mi po chuti moc nebylo. Jsem stastna ze jsem aspon na chvilku na rychlo vyrazila do jineho prostredi nacerpat trochu jine energie. Neni to ta moje dovolena snu kterou si preju uz asi 3 roky,ale je to pokrok v tom ze jsme vubec nekam vycestovali. Kvuli koncertum a dalsim udalostem cestujeme maximalne po Cr,kdy kdyz potrebujene jsme za par hodin hned doma. Ale jak se mi potvrdilo ,vypinat,davat si offline mood je opravdu potreba a zacnu ho pravidelneji aplikovat do sveho zivota kdy jsem v poslednich mesicich byla dost pod tlakem,vystresovana,podrazdena,vycerpana a to byt prece nechci.🌹
Read more
Dlouho jsem k této osobě hledala cestu a snažila se ji pochopit... a snad se mi to konečně povedlo<span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f602"></span>. ...
Media Removed
Dlouho jsem k této osobě hledala cestu a snažila se ji pochopit... a snad se mi to konečně povedlo. Nikdy sice nepochopím tvoji cílevědomost a přehnanou urputnost, ale budu se s tím muset naučit žít . Vím, že nikdy nepochopíš, že si v naší gymfam říkáme i kolikrát jsme se šly vyčůrat a že řešíme ... Dlouho jsem k této osobě hledala cestu a snažila se ji pochopit... a snad se mi to konečně povedlo🎉😂. Nikdy sice nepochopím tvoji cílevědomost a přehnanou urputnost, ale budu se s tím muset naučit žít 😂. Vím, že nikdy nepochopíš, že si v naší gymfam říkáme i kolikrát jsme se šly vyčůrat a že řešíme věci, které ty považuješ za ty o kterých by se mluvit ve slušné společnosti nemělo😂❌ a že s námi nejsi dost dlouho na to, aby ses k nám přidávala, když děláme autistické věci, ale už dost dlouho na to, abys je tolerovala😂☝🏼a taky, že neumíš mít věci tak na háku jako já 😂. Ale ty si mě zase naučila, že ze Stodolní se dříve jak v 6 domů nechodí a že když se rozhoduješ jestli malou nebo velkou láhev tak radši velkou a ještě jednu k tomu😂🍾. Díky ti, že mě podporuješ v těch nejhorších chujovinach všeho druhu a většinou do nich jdeš semnou😂❤️Donekonečna a ještě dál...👯.. Jo a ta první fotka je focená v 8 ráno a na další sedíme na kovové srnce v parku, ale tyto fotky dokonale vyjadřují náš život tak, si tu nebudeme na nic hrát přece 😂🤷🏻‍♀️
#Rovina #MojeChvilkováMilujícíNálada
Read more
ˢᵁᴹᴹᴱᴿ ᴱˢˢᴱᴺᵀᴵᴬᴸˢ...<span class="emoji emoji2600"></span>️ Já vim... instagram je plnej různejch vychytávek a tipů všeho druhu,ale ...
Media Removed
ˢᵁᴹᴹᴱᴿ ᴱˢˢᴱᴺᵀᴵᴬᴸˢ...️ Já vim... instagram je plnej různejch vychytávek a tipů všeho druhu,ale jestli jste na tom s pitným režimem stejně jako já,tedy blbě,tak to doctěte až do konce! Já totiž dostala nabídku na spolupráci s @waterdrop_official ! Řikám... neznám,vyzkoušim,pak uvidíme... ... ˢᵁᴹᴹᴱᴿ ᴱˢˢᴱᴺᵀᴵᴬᴸˢ...☀️
Já vim... instagram je plnej různejch vychytávek a tipů všeho druhu,ale jestli jste na tom s pitným režimem stejně jako já,tedy blbě,tak to doctěte až do konce! Já totiž dostala nabídku na spolupráci s @waterdrop_official ! Řikám... neznám,vyzkoušim,pak uvidíme... tak jsem vyzkoušela a můžu doporučit dál! Můj “problém” je,že mi totiž moc nechutná voda... je to divný,protože voda vlastně žádnou chuť ani nemá, ale to je právě to... Takže sice jsem se jí naučila pít,ale trochu se nutim,abych dala denně aspoň litr a půl. Waterdrop jsou rozpustný tabletky plný výtažků ze superfoods, ruzných vitaminů a jsou bez cukru! Všechno přirodní,zdravý a voda má super chuť... #likeit 👍🏻 Teď jedu kombinaci Černý rybíz + černý bez + acai s vitaminy B6, B12 a C.
Btw dostanete k nim i stylovou lahev,do které si vodu připravujete,žádný zbytečný plastování 🌱
#waterdrop #waterdropmoment 💦
Read more
Naše Wilson teďka vypadá jak Frankensteinovo monstrum. Udělala se jí na zádech pod kůží boule, ...
Media Removed
Naše Wilson teďka vypadá jak Frankensteinovo monstrum. Udělala se jí na zádech pod kůží boule, která ji bolela. Čekáme na výsledky histologie a doufáme, že to nebude rakovina (nebo něco podobné strašného). Od naší slečny domácí jsme si vypůjčili klec na psa (teď je pro kočku), aby tady po ... Naše Wilson teďka vypadá jak Frankensteinovo monstrum. Udělala se jí na zádech pod kůží boule, která ji bolela. Čekáme na výsledky histologie a doufáme, že to nebude rakovina (nebo něco podobné strašného). Od naší slečny domácí jsme si vypůjčili klec na psa (teď je pro kočku), aby tady po narkóze nelezla a ještě si neodřela ta záda. Pro límec jsme jeli druhý den, protože veterináře nenapadlo, že by se kočka mohla dostat tlamičkou na záda a rvát si stehy. Na operaci byla ve čtvrtek a v sobotu tady lítala po bytě, jako kdyby neměla rozřízlá záda. Snáší to úplně parádně. A nebojte, v té kleci není permanentně, ale když je v ní, tak je víc v klidu a spí. Dneska jí budeme dávat poslední prášek proti bolesti, tak snad nebude pak trpět.
Read more
Deník z fakulty umění, zápis č.3. To, že si nerozumím s technikou je fakt, se kterým jsem se už smířila. ...
Media Removed
Deník z fakulty umění, zápis č.3. To, že si nerozumím s technikou je fakt, se kterým jsem se už smířila. Ale dneska to nabylo úplně nových rozměrů. Musíme v rámci školy vytisknout nějaké fotky, tak jsem se tohoto úkolu zhostila s dosti chladným nadšením a dojela dnes do školy už na 8:15 (byť ... Deník z fakulty umění, zápis č.3.
To, že si nerozumím s technikou je fakt, se kterým jsem se už smířila. Ale dneska to nabylo úplně nových rozměrů. Musíme v rámci školy vytisknout nějaké fotky, tak jsem se tohoto úkolu zhostila s dosti chladným nadšením a dojela dnes do školy už na 8:15 (byť mám jinak přednášku až na 12:30). Hrdě jsem se postavila před Mac(!) a chvilku na něj čuměla a objela všechny hrany monitoru (protože tak se Macy zapínají na digitálním zpracování obrazu, že jo), jenže tlačítko nikde. Pro uživatele normalnich notebooků s Windowsem je i zapnutí toho ďábelského stroje dost problém. Nakonec jsem však zvítězila a mohla pokračovat. Otevřela jsem tiskárnu, umístila papír a sedla si k počítači se sešitkem s poznámkami, na co že mám vlastně klikat, aby se to dobře vytisklo. Po počátečních neshodách mezi Bridgem a Photoshopem jsem se zorientovala a práce mi šla od ruky (bodejť by ne, učitel nám to ukazoval dvakrát). Nakonec jsem s pocitem uspokojení zmáčkla tlačítko TISK. A nic. Prý že je tiskárna odpojena. Haha, to na mě nezkoušej, všechny kabely jsou zapojené. No, zkrátím to. Tiskla jsem sama prvně a prostě mě nenapadlo zmáčknout tlačítko zapnutí i na tiskárně. Tak jsem tak tedy posléze učinila. Začala vydávat pekelné zvuky, kdy jsem se bála, že jsem něco pokazila (pouhým stiskem tlačítka power). Po asi pěti minutách ztichla a svítila kontrolka u poweru, což prý podle návodu, který jsem si stáhla (a kde vůbec nezmiňují, že ji musím zapnout) znamenalo, že je "ready". Tak jsem tedy stiskla TISK podruhé. A ona mi drze oznámila, že jí došel inkoust a dokud ji nenakrmím, tak se mnou nebude mluvit. Tak jsem všechno zase povypínala a nemluvíme spolu. Tak.
Read more
Je to tu! Dnes začíná 53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary @kviff . Vyrazte s námi do Varů ...
Media Removed
Je to tu! Dnes začíná 53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary @kviff . Vyrazte s námi do Varů a soutěžte každý den o dárkový balíček karlovarského festivalu a o dárkový balíček Dermacol. Vyfoťte se v našem fotokoutku v Dermacol Zóně krásy a sdílejte výsledek na svém instagramovém ... Je to tu! Dnes začíná 53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary @kviff . Vyrazte s námi do Varů a soutěžte každý den o dárkový balíček karlovarského festivalu a o dárkový balíček Dermacol. Vyfoťte se v našem fotokoutku v Dermacol Zóně krásy a sdílejte výsledek na svém instagramovém účtu s #dermacolvevaru. Každý den do 7. 7. vybereme jednoho vítěze - toho, kdo s nejzábavnější fotkou. Přijď se pobavit a vyhraj! Pravidla naší 9denní soutěže:
1. Vyfoť se v Dermacol fotokoutku v Hotelu Thermal a postni fotku na svůj IG profil
2. Označ hastagy #dermacolvevaru #dermacol_cz_sk 
3. Nejzábavnější fotku vyhlásíme každý den do Direct Message 
4. Výhrou je taška plná kosmetiky a dárků od společnosti Dermacol a karlovarského filmového festivalu
5. 9 dní, 9 tašek, 9 možností vyhrát! Soutěž nepořádá Instagram.
#dermacol_cz_sk #officialbeautyKVIFF #KVIFF2018 #dermacol #dermacolcosmetics #kviff #karlovyvary #dermacolvevaru
Read more
Být princeznou? Není to tak dávno, co jsem byla ještě solidní týpek🤔<span class="emoji emoji1f606"></span> Od nikoho jsem si nenechala ...
Media Removed
Být princeznou? Není to tak dávno, co jsem byla ještě solidní týpek🤔 Od nikoho jsem si nenechala pomoct, všechno jsem si zařizovala/vyřizovala sama, spoléhala se jen na sebe a rozhodně nikoho nenechala, aby se staral o mě. Časem jsem ale zjistila, že to není zrovna moc výhodný🧐a nejsem ... Být princeznou?
Není to tak dávno, co jsem byla ještě solidní týpek🤔😆 Od nikoho jsem si nenechala pomoct, všechno jsem si zařizovala/vyřizovala sama, spoléhala se jen na sebe a rozhodně nikoho nenechala, aby se staral o mě.
Časem jsem ale zjistila, že to není zrovna moc výhodný🧐a nejsem všemocná, “suprhýro” ani “oktopus”😅 Ulehčí vám to bytí a věřte, že jsou i lidi, kterým to dělá radost jakkoli pomáhat🤗
To jsem trochu odbočila🙈chtěla jsem napsat, že péče v @salonmichalzapomel je vyjímečná✨
Michal je umělec a #bojovnikzavlasykrasnejsi a hlavně zdravý. Ani jsem si vlastně neřekla co chci vytvořit, prostě jsem se mu svěřila do péče a začal kouzlit🙌 po ruce měl 1-2 asistentky, vše mi vysvětloval, usmíval se, hned na začátek jsem dostala raw dort s matcha drinkem😻i mojí @monciciendtova jen tak poradil co s vlasama, ale ta se k němu myslim taky objedná🙊
Nakonec vás vyfotí jak do časopisu jo a holky? Žádný strach ze “zastřižení konečků o půl metru”🙈Michal má rád dlouhé vlasy a snaží se je zachránit☺️
_____________________________________________
#adenike #neni #octopus #ani #superhero #ani #limitless @michalzapomel #je #umelec #hairdoctor #budte #princezny
Read more
12.4.2015.. Na tento den nikdy nezapomenu.. Když jsme za nim odpoledne byli v nemocnici. Byl mimo ...
Media Removed
12.4.2015.. Na tento den nikdy nezapomenu.. Když jsme za nim odpoledne byli v nemocnici. Byl mimo nevěděl co je. Já i mamka jsme něco citily, řekla jsem mamce at nás s dědou vyfotí. Silne jsem ho obejmula, dala pusu a jeli jsme domů. No a je to tady. Byla jsem ve sprše a bylo mi divně, nevěděla sem ... 12.4.2015.. Na tento den nikdy nezapomenu.. Když jsme za nim odpoledne byli v nemocnici. Byl mimo nevěděl co je. Já i mamka jsme něco citily, řekla jsem mamce at nás s dědou vyfotí. Silne jsem ho obejmula, dala pusu a jeli jsme domů. No a je to tady. Byla jsem ve sprše a bylo mi divně, nevěděla sem co se semnou děje ale neřešila sem to. Pak jsem přišla do obýváku kde seděla cela rodina (mamka, taťka, segra a babička) babička u nas byla proto, že další den měla jet do nemocnice řešit s doktorem rehabilitace pro dědu. Zazvonil telefon a babicka si myslela ze to vola strejda z pracovního..ale omyl volali z nemocnice.. slyšela jsem jak doktor řekl "upřímnou soustrast" a už jsem věděla která bije. Začala jsem vyšilovat, brečet a celou noc jsem nespala..
Ten den si pamatuju celej.
Píši o dědovi vždycky ve škole slohové práce ať už se jedná o vyprávění, charakteristiku apod. Myslím, že by byl na mě pyšný. To že jsem si vybrala takovou školu by ho potěšilo.❤❤
Dnes to jsou 3 roky a já na něj pořád myslím! Hodně z vás ví že mi na něm velmi záleželo a bolí mě že tu mezi námi už není. Je tam nahoře mezi anděly a je mu určitě dobře ❤👼👼 CHYBÍŠ MI!😭❤
Ps.omlouvam se za chyby, ale píši to z hlavy, nemám to připravené
Read more
Už nedávno jsem vás tu informovala o tom, že podstoupím bělení zubů @purewhitening ve spolupráci ...
Media Removed
Už nedávno jsem vás tu informovala o tom, že podstoupím bělení zubů @purewhitening ve spolupráci se zubním centrem @sanusdens. Tak to mám za sebou a výsledek je víc než skvělý🏻 Vaše nejčastější otázka byla kolik bělení stojí, a to 7900 Kč. To asi spoustě z vás přijde jako šílená cena,ale ... Už nedávno jsem vás tu informovala o tom, že podstoupím bělení zubů @purewhitening ve spolupráci se zubním centrem @sanusdens. Tak to mám za sebou a výsledek je víc než skvělý🙏🏻 Vaše nejčastější otázka byla kolik bělení stojí, a to 7900 Kč. To asi spoustě z vás přijde jako šílená cena,ale je to kombinace domácího a ordinačního bělení,takže je ta cena skvělá. Jenom gely na doma totiž vyjdou na šílené peníze. Abyste si dokázali představit, jak to probíhá, tak jsem se rozhodla vám to tu trochu přiblížit. Pure whitening je šetrné bělení,které dokáže obnovit schopnost skloviny absorbovat kyslík a bělící faktory z bělících gelů a garantuje tak vybělení zubů i u pacientů,kterým jiné bělení nepomáhá. První co, musíte udělat je zajít si do @sanusdens na otisky zubů. Po 14 dnech si přijdete vyzvednout hotové nosiče, do kterých potom dáváte bělící gel. Ten dostanete na 14 dní na doma, musíte ho uchovávat v lednici a bělíte přes noc. Já vim, já si taky říkala, že mít ty nosiče přes noc bude nepříjemný,ale zvykla jsem si hned. Problém byl spíš s citlivostí zubů, kterou jsem pociťovala asi první tři dny. Několik hodin jsem měla citlivější zuby na studené a teplé, ale dalo se to zvládnout. Nejhorší byla asi první noc, ale i na to jsem si zvykla a citlivost pak zmizela. No a 15.den jdete do ordinace,kde proběhne konečné bělení. To není vůbec nic nepříjemného, takže se nemusíte bát. Potom se zuby ještě tak týden mění než dosáhnou konečné barvy a vám pak stačí si ten gel doma nanášet jednou za 2-3 měsíce, aby se bělost udržela😬To je asi vše,co by jste měli vědět! A samozřejmě se mě tu můžete na cokoliv zeptat! | #spoluprace
Read more
Asi ste si všimli (ti, ktorí ma dlhšie sledujete), že to tu je už nejakú dobu celé tak trochu menej ...
Media Removed
Asi ste si všimli (ti, ktorí ma dlhšie sledujete), že to tu je už nejakú dobu celé tak trochu menej “fitness”. Rovnako už nezdieľam dookola aj svoje bývalé problémy s jedlom. Celé to tu nabralo trochu iný spád, radosť v živote som nasla v behu, zistila som, že celé to “moje fitness” bolo len niečo, ... Asi ste si všimli (ti, ktorí ma dlhšie sledujete), že to tu je už nejakú dobu celé tak trochu menej “fitness”. Rovnako už nezdieľam dookola aj svoje bývalé problémy s jedlom. Celé to tu nabralo trochu iný spád, radosť v živote som nasla v behu, zistila som, že celé to “moje fitness” bolo len niečo, čo som možno až moc hrotila a bola som oslepená a žila v jednej istej bubline, z ktorej som jednoducho musela vystupit. Takisto som prehodnotila priority a začala sa na všetko okolo seba a život ako taký pozerať úplne inak. Boze a viete aka šťastná a spokojná som? ❤️🙏 Ale čo som týmto prispevkom chcela docieliť..dúfam, že mi verní stále zostanete, že vam nevadí to, čo a ako postujem teraz a že to tak bude aj naďalej (viac lifestyle a viac travelling príspevkov) pretože som miestami už dostala pocit, ze to tu pre veľa z vás možno aj strati tu hlavnu pointu/myšlienku a ze ma prestanete sledovať. No a ďalšie, čo som týmto prispevkom chcela docieliť je spýtať sa vás, či by ste predsa prijali buď blog alebo znova YouTube videa. Čo sa videí týka, čo konkrétne by vás vlastne bavilo počúvať/vidiet? //
.
.
A v neposlednom rade: Ďakujem Vam za všetku podporu doteraz 🙏 som za Vás hrozne stastna a vďačná #instafam 🤗
.
.
📸: @klaudipoloncova_photography
Read more
Try to be the best version of yourself , better and stronger everyday. It s just You vs You <span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻 Těch ...
Media Removed
Try to be the best version of yourself , better and stronger everyday. It s just You vs You 🏻 Těch modřín si nevsimejte... Prave jsem spustil posledních 8-10 míst na jidelnicky na miru a coaching pro tenhle tyden. Na dnesek vecer max 5 vstupních konzultaci. Kdo pošle potvrzeni o platbě, ... Try to be the best version of yourself , better and stronger everyday. It s just You vs You 🙏🏻
Těch modřín si nevsimejte... 😂
Prave jsem spustil posledních 8-10 míst na jidelnicky na miru a coaching pro tenhle tyden. Na dnesek vecer max 5 vstupních konzultaci. Kdo pošle potvrzeni o platbě, muze to mit bez příplatku do zítřejšího vecera ready 🤗
Rano jsem navazil necelých 81kg,
takze se uz začínám krotit jak v praci, tak na treninku, skola diky bohu uz hotova 180/180 kreditu a statnice me čekají az v červnu . 😎Samozrejme je hodně voda kvuli kortizolu, pac jsem to trochu přehnal na campu, ale snad to brzo odtece na cca 79-80kg. V planu mam delat vahu az v den zavodu tzn v sobotu rano si privstanu a vahu vypotim na cardiu. Uvidime, zda to bude lepsi strategie, protože kdyz delam vahu uz vecer, tak mam problem usnout a cim mene casu budu dehydratovany, tim lip pro moje telo. Myslim, ze je to ta nejlepsi volba i vzhledem k tomu, ze zavody budou u nas v Brne, takze neni moc resit 😈
Jidelnicky na miru, on-line coaching a dalsi trenérské služby 📩📩📩
#brno #turany #olomouc #ostrava #praha #zlin #motivation #inspiration #workout #fitness #sixpack #shredded #czechboy #czechgirl #czechfitness #czechrepublic #fightclub #biceps #lats
Read more
Krzysztof Zalewski: Ja tylko robię swoje. Oczywiście, życzyłbym sobie mieć jak największe grono ...
Media Removed
Krzysztof Zalewski: Ja tylko robię swoje. Oczywiście, życzyłbym sobie mieć jak największe grono słuchaczy, ale nigdy nie próbowałem kalkulować, nie podchodzę do tego koniunkturalnie. Nie zastanawiam się, czy refren nie jest przypadkiem za mocny na radio, czy może zwrotkę da się tak ... Krzysztof Zalewski: Ja tylko robię swoje. Oczywiście, życzyłbym sobie mieć jak największe grono słuchaczy, ale nigdy nie próbowałem kalkulować, nie podchodzę do tego koniunkturalnie. Nie zastanawiam się, czy refren nie jest przypadkiem za mocny na radio, czy może zwrotkę da się tak przykroić, żeby był przebój. Wierzę, że ludzie doceniają takie podejście w zalewie sformatowanej muzyki. Słyszą, że nie proponuję im produktu skrojonego pod targety, ale kawałek szczerych emocji.

Myślę, że jest deficyt takich piosenek i dlatego ta powszechna akceptacja. Jeśli natomiast chodzi o publiczność woodstockową… Mam wiele wspólnego z tymi ludźmi. Powiedziałbym nawet, że jestem taki sam. Wywodzę się przecież ze środowiska metalowego.

Polecamy wywiad w Magazynie Świątecznym Wyborczej! 
#czytamy #instareading #weekendzwyborcza #wyborcza #gazetawyborcza #instaweekend #krzysztofzalewski @zalewskiofficial #polecamy #music #muzyka 
Fot. Adrianna Bochenek #AgencjaGazeta
Read more
Chcem zomret na Marse ako Elon Musk <span class="emoji emoji1f680"></span> Snazim sa prinasat inovacie a skusat nove veci, a nie len dokola ...
Media Removed
Chcem zomret na Marse ako Elon Musk Snazim sa prinasat inovacie a skusat nove veci, a nie len dokola opakovat to co mi fungovalo v minulosti.. Starboy neni Primetime.. Starboy neni Novy Človek.. ak si to ocakaval/a tak chapem ze si sklamany/a.. Starboy neni pre vsetkych.. uz davno sa nechcem ... Chcem zomret na Marse ako Elon Musk 🚀 Snazim sa prinasat inovacie a skusat nove veci, a nie len dokola opakovat to co mi fungovalo v minulosti.. Starboy neni Primetime.. Starboy neni Novy Človek.. ak si to ocakaval/a tak chapem ze si sklamany/a.. Starboy neni pre vsetkych.. uz davno sa nechcem pacit vsetkym.. hovorim k tym co sa neboja snivat velke sny, je to pre tych co maju odvahu nasledovat svoju viziu, pre tych co konaju, pre buducich vizionarov a vizionarky.. chapem ze je v mode byt negativny a ustipacny, a trolovat v komentaroch kreativitu inych ludi, ale ten/ta co vie kolko prace treba na zrealizovanie vizie nemoze hejtovat Starboya.. pozdravujem vsetkych ktori si uzivaju tento krasny singel ⭐️ video na Youtube, link v Bio 👻 #starboy #starboyspirit @elonmusk 💰 art by @peter_photelo 🙏
Read more
Rok temu o tej godzinie zbieraliśmy się z @magda.zareba.kargol do lekarza. Na wizytę kontrolną. ...
Media Removed
Rok temu o tej godzinie zbieraliśmy się z @magda.zareba.kargol do lekarza. Na wizytę kontrolną. Wcześniejszego wieczora obżarliśmy się lodów. Ból brzucha tłumaczyliśmy sobie tym, że Hanka na pewno lubi je jeść. Coś mi jednak mówiło, że prosto od lekarza możemy pojechać do szpitala. ... Rok temu o tej godzinie zbieraliśmy się z @magda.zareba.kargol do lekarza. Na wizytę kontrolną. Wcześniejszego wieczora obżarliśmy się lodów. Ból brzucha tłumaczyliśmy sobie tym, że Hanka na pewno lubi je jeść. Coś mi jednak mówiło, że prosto od lekarza możemy pojechać do szpitala. Choć bardziej traktowałem to w kategorii heheszków.
.
.
.
.
Heheszki skończyły się, kiedy o 16 weszliśmy do sali porodowej na Żelaznej. Wtedy zacząłem podejrzewać, że to nie są żarty, a jakaś grubsza akcja. Akcja, która chwilę po 23 skończyła się tym, że na świecie pojawiła się ona - cała na różowo, Hanna Dorota. [do końca życia będę pamiętać jedyny posiłek, jaki zjadłem w tym czasie - na raz, na parterze szpitala: jogurt, ciastki maltanki i kostka sera żółtego]
.
.
.
.
Była glutem, który nic nie ogarniał. Chwilę potem byłą nieco większym glutem, który zaczął się uśmiechać. Niedługo potem wyrosła z najpiękniejszego bodziaka, jaki miała, a który zachowam do końca życia (rzecz jasna różowego). Nie minął moment, a usiadła (zaraz, halo, gdzie mój niemowlak???). Minął kolejny krótki moment, a zaczęła się komunikować nie jak glut, a jak żywy człowiek. Teraz stoi na dwóch nogach, próbuje chodzić, pokazuje palcem, czego chce. Wie, gdzie ma brzuszek, gdzie tata ma nosek, robi hau hau, kiedy widzi pieska i miau, kiedy widzi kotka. Śmieje się, jak widzi dziewczynkę w książeczce. Potrafi jeszcze milion innych rzeczy, a ja ciągle zadaję sobie pytanie: jak to? Przecież to mój mały glut.
.
.
.
.
Teraz mały glut jest dziewczynką. Moją dziewczynką, która w ciągu ostatniego roku pokazała mi takie rzeczy w Kargolu, o których istnieniu nie miałem pojęcia. I nawet jeżeli się ze mną kłóci, jeżeli nie chce jeść i rzuca jedzenie na podłogę, jeżeli wierci się w nocy i kopie mnie po twarzy przez sen, to i tak, jeśli będzie trzeba, zrobię dla niej wszystko (ale z dyskoteki i tak będzie wracać góra o 22). .
.
.
.
#dziecko #kid #kids #love #hanka #parenting #birthday #urodziny #father #corka #coreczkatatusia #daddyslittlegirl #mojaciona #oneyear #firstyear #smile #radosc #happines #happy #rodzina #takmidobrze #family #portrait #daughter #littlegirl #fatherhood #firstbirthday
Read more
Tímto musím dnešek pasovat na svůj ŠŤASTNÝ den! <span class="emoji emoji2728"></span>Diky všem malickostem. Uz rano začalo skvěle, ...
Media Removed
Tímto musím dnešek pasovat na svůj ŠŤASTNÝ den! Diky všem malickostem. Uz rano začalo skvěle, při cestě do práce i z práce jsem nemusela asi půl hodiny čekat, než přijedou všechny vlaky a dostanu se pres koleje. Vazne je to radost, když místo červenýho blika i to žlutý Další skvělá zprava ... Tímto musím dnešek pasovat na svůj ŠŤASTNÝ den! ✨Diky všem malickostem. Uz rano začalo skvěle, při cestě do práce i z práce jsem nemusela asi půl hodiny čekat, než přijedou všechny vlaky a dostanu se pres koleje. Vazne je to radost, když místo červenýho blika i to žlutý😂🙏 Další skvělá zprava přišla v nemocvicne, když jsem zjistila, ze jsem VYHRÁLA jeden volnej vstup.🤩🤸‍♀️ (Normálně nic nevyhravam😂🙄, tak proto ta obrovská radost) A asi nejvíc me dostali v obchodě, s nákupem dvě hrušky, jablka a borůvky me pan ochotně pouštěl pred sebe, byl na radě a neměl o moc větší nákup než ja. Paní prodavačka mi hned s úsměvem dávala borůvky do sáčku ( normálně si o nej musím říkat), který zas uplne nebyl potřeba. 🍎🍐A nespočet dalších úsměvu během dneska .. Je hrozne fajn, ze máme okolo sebe jeste mile, hodne, usměvavé lidi .. Přej a bude Ti přáno ! 😊😍
Read more
[🇨🇿/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>] To, že kvůli našemu levnému oblečení nezacházejí na druhé straně světa dobře s lidmi je ...
Media Removed
[🇨🇿/] To, že kvůli našemu levnému oblečení nezacházejí na druhé straně světa dobře s lidmi je už celkem známá věc, mě by ale zajímalo kolik z vás ví, že značná část oblečení z těchto končin je nejen neetická, ale i zdraví škodlivá? 😶 Obsahuje totiž různé chemikálie, které mohou být i rakovinotvorné. ... [🇨🇿/🇬🇧]
To, že kvůli našemu levnému oblečení nezacházejí na druhé straně světa dobře s lidmi je už celkem známá věc, mě by ale zajímalo kolik z vás ví, že značná část oblečení z těchto končin je nejen neetická, ale i zdraví škodlivá? 😶 Obsahuje totiž různé chemikálie, které mohou být i rakovinotvorné. A takové oblečení nosíme denně na své kůži - na největším orgánu našeho těla. Tento fakt přidává bod navíc second handům, jelikož praním se tyto látky z oblečení vymývají pryč (do vody - což je potom další problém 💦), takže oblečení ze sekáče je méně škodlivé než oblečení koupené přímo z nějakého řetězce. A když ne sekáče, tak lze vybírat férové/eko značky 💚 Já se snažím kombinovat obojí. Sukně, co mám na fotce je tedy z nějakého australského obchodu (nemám už štítek se značkou, tak jen vím, že je z bavlny), croptop i brýle jsou pak vythriftované 🙌🏻
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
The fact that a lot of people on the other side of the world are treated inhumanly due to our cheap clothes is well known. What I would like to know though is how many of you are aware that the majority of these clothes is not just unethical, but also harmful to our health? 😶 It contains plenty of chemicals that can be considered carcinogenic. We wear these things daily and our biggest organ - skin - is exposed to this every day. This is also a reason why I support thrift shops. Because by washing the clothes the chemicals are being washed away as well (unfortunately to the water, which is another problem💦), so clothes from thrift shops are less harmful to you than from any other. Or try to buy fair / eco brands 💚 I try to combine both. The skirt that I'm wearing is from an Australian store (I forgot the name), croptop and the glasses are both thrifted 🙌🏻
#dewiiveg #dnesnosim #sustainablefashion #thriftshopping #instaczech #daybyme
Read more
Rozhodla jsem se sem dát fotku toho, jak za poslední týden na dovolený vypadám. Nemaluju se, nečešu ...
Media Removed
Rozhodla jsem se sem dát fotku toho, jak za poslední týden na dovolený vypadám. Nemaluju se, nečešu a ani si nežehlím vlasy a je mi to úplně jedno🏼‍♀️Románů o lásce k nám samotným tu bylo už hodně, ja vím, ale nějak mám potřebu vám tu k tomu taky něco napsat. Mohla jsem si vymazat ty pupínky a nebo ... Rozhodla jsem se sem dát fotku toho, jak za poslední týden na dovolený vypadám. Nemaluju se, nečešu a ani si nežehlím vlasy a je mi to úplně jedno💁🏼‍♀️Románů o lásce k nám samotným tu bylo už hodně, ja vím, ale nějak mám potřebu vám tu k tomu taky něco napsat. Mohla jsem si vymazat ty pupínky a nebo se vám prostě ukázat bez jakýhokoliv přikrášlování a vyhlazení. Tak teda ahoj, tohle jsem já. A taky mám dny s nedokonalou pletí, vlasy a nebo náladou naprd. Jako každej z nás. Tyhle instagramový dokonalý životy, vztahy a dokonalý lidi totiž mnohokrát tak dokonalý nejsou. Když budu citovat lyrics písničky od milovaný @annemarie “Love every single part of my body, top to the bottom. I'm not a supermodel from a magazine. I'm okay with not being perfect ‘cause that's perfect to me.”, tak tím asi vystihnu to podstatný❤️Dokonalost neexistuje, tak se mějte rádi. Vím, že v dnešní době je to těžký, když na nás ta “dokonalost” kouká z každýho časopisu a pomalu z každý fotky na sociálních sítích, ale nezapomeňte, že za každou tou fotkou stojí photoshop, nastavení nohou tak, aby vypadaly hubenější nebo vymazání pupínků a nedokonalostí. Sama to často dělám, je to prostě tak, ale kolikrát sem přidám i fotku, se kterou nejsem spokojená, ale řeknu si No a co🤷🏼‍♀️Takže tak vážení. Tohle je mé pravé já se světlým obočím, světlými řasami a pupínkem. I já mám mindráky ze svýho těla, obličeje a vidět tady ty dokonalý lidi je pro mě těžký. Ale mám se ve výsledku ráda a to je to nejhlavnější. Když se máte rádi, tak je to na vás vidět a z každýho to vyzařuje ať chce nebo ne. A pokud si vezmete krátkou sukni a řešíte, že v ní máte tlustý nohy a celý den na to myslíte a necítíte se, je to vidět. Ale když tu sukni se sebevědomím vynesete a kašlete na to, jak v ní ty vaše nohy zrovna vypadají, to je nejvíc. To je to vyzařování. A věřte, že ty nedokonalosti často vidíte a vnímáte zbytečně jen vy sami. Tak pardon za sloh a gratuluju tomu, co to dočte do konce!😄
Read more
O tom, že lze současně nabírat svalovou hmotu a spalovat tuk už v dnešní době není pochyb: Tisíce ...
Media Removed
O tom, že lze současně nabírat svalovou hmotu a spalovat tuk už v dnešní době není pochyb: Tisíce klientů PT jsou toho důkazem a staré paradigma o střídání objemu a diety tak bylo zbouráno. Procesy spalování tuků a nabírání svalové hmoty jsou totiž řízeny hormonálně a jsou to testosteron ... O tom, že lze současně nabírat svalovou hmotu a spalovat tuk už v dnešní době není pochyb: Tisíce klientů PT jsou toho důkazem a staré paradigma o střídání objemu a diety tak bylo zbouráno.
Procesy spalování tuků a nabírání svalové hmoty jsou totiž řízeny hormonálně a jsou to testosteron a růstový hormon, které plní obojí tento efekt současně. Proto logicky, pokud je naturálně zvýšíte, budete současně spalovat tuk a nabírat svalovou hmotu :) Kdo nevěří, ať si otevře učebnici biochemie a přečte si o tom, jak tyto dva hormony fungují v mužském těle.

Otázkou tedy není jestli, ale JAK současně spalovat tuk a budovat svalovou hmotu? Za ta léta jsem přišel na řadu metod, které nejenže dokáží obojí zároveň, ale současně zvyšují hustotu svalové hmoty a snižují množství zadržované vody v podkoží, takže pak vzniká efekt mramorování svalů (jako má na fotce moje prso a rameno). Zde jsou základní předpoklady:

1. Trénink - vysoká tréninková denzita, nutnost používat základní cviky (Hypertrophy specializace - vychází za pár týdnů).
2. Strava - optimalizující hormony (PL 3.0 Fat burning protokol).
3. Suplementace:
a) Fytoterapie zvyšující tesťák a snižující jeho konverzi na estrogeny (dali jsme do Brainmaxu 3.0).
b) Zbavování se vody v podkoží - Performance elektrolyt komplex.

Vidíte, že všechny tyto nástroje už jsou nějakou dobu dostupné a je tedy pouze nutné je vhodně zkombinovat dohromady. Všechno potřebné, včetně článků:
1. Proč lze současně nabírat svalovou hmotu a spalovat tuk (dal jsem odkaz i do profilu). 2. Mýtus č. 2- Objemová fáze.
3. Mýtus č. 3 Restriktivní diety. naleznete na blogu risebyperformance.cz
Read more
Řekni jaký je to pocit, jít na horu až z bláta. Řekni jaký je to pocit, když neplatí to táta.  Řekni ...
Media Removed
Řekni jaký je to pocit, jít na horu až z bláta. Řekni jaký je to pocit, když neplatí to táta.  Řekni jaký je to pocit, proč si ticho ej #Blbceccimenemajradi #michael #jordan #ma #draha #zlata #myslis #si #ze #sem #vataaa Řekni jaký je to pocit, jít na horu až z bláta.
Řekni jaký je to pocit, když neplatí to táta. 
Řekni jaký je to pocit, proč si ticho ej 👍🎩🔥
#Blbceccimenemajradi #michael #jordan #ma #draha #zlata #myslis #si #ze #sem #vataaa 💰😂🙏
Slibovala jsem Vám recenzi na knížku @tenkratsvet, knížka od pohledu má zajímavě zpracovaný design, ...
Media Removed
Slibovala jsem Vám recenzi na knížku @tenkratsvet, knížka od pohledu má zajímavě zpracovaný design, ale jak se říká “Nesuď knihu podle obalu”. Upřímně nejsem velký čtenář, ale chci Elence dopřát čtení pohádek, různých příběhů a není nic krásnějšího než “Chvilky s mamou a ditetem” u nás ... Slibovala jsem Vám recenzi na knížku @tenkratsvet, knížka od pohledu má zajímavě zpracovaný design, ale jak se říká “Nesuď knihu podle obalu”. Upřímně nejsem velký čtenář, ale chci Elence dopřát čtení pohádek, různých příběhů a není nic krásnějšího než “Chvilky s mamou a ditetem” u nás je to spíše “Chvilky s mamou a dcerou”. 🚼
.
Knížka podle názvu vypovídá, jaký byl svět před novým, ukazuje na to, jak člověk dokázal přírodu a vše živé ničit. Text na stránkách je přehledný a ne moc dlouhý takže se nemusíte bát, že by to byl nějaký román na pokračování. Příběh je sestaven do menších příběhů, které vypráví vždy jiná bytost. Hlavním hrdinou je malý chlapec jménem Vilík, který má spoustu otázek a objevuje svět, který tu byl před novým 🌿☀🌈
.
Ilustrace v knize je velmi zajímavá a určitě se bude líbit i dětem, příběh dokáže rozvíjet dětskou fantazii, je tu různé popisování postav jako jsou například víly, ale i popisování starého světa a lidí. Dá se říct, že kniha je spíše pro vegany. Občas v obsahu textu najdete výrazy typu že maso by se jíst nemělo, mě jako člověka, který maso jí, to od čtení neodrazuje, beru to tak, ze je to myšleno aby se omezila podpora kupovaní masa z velkochochovů, kde ty zvířata opravdu trpí a my bychom jim měli poskytnout lepší podmínky na život (i když není dlouhý) 🐓 a nejen to, ale i celkově se začít chovat k přírodě a zvířatům lépe.
.
Nechci Vám prozrazovat všechno, člověk si udělá vlastní obrázek a tato kniha je podle mě jeden z dobrých nápadů s dobrou myšlenkou, které stojí za přečtení a mít ji doma, někteří ji mohou zavrhnout a jiní si udělají obrázek podle svého mínění je jen na Vás jak knihu pochopíte. 🌱🌿
.
#maminka #miminko #nozicky #spolecne #matkaadcera #laskanacelyzivot #dcera #matka #dite #holcicka #domov #kniha #cteni #tenkratsvet #vegan #eko #bio #naramky #plenky #rucicky #animals #mom #mother #babygirl #momanddaughter #book #recenze #czechblogger #mombloggeer #tipnaknihu
Read more
Po článku na super.cz jste mě zasypali dotazy, který spalovač tuků používám na noc..tak tady ho máte.. Fat Direct je spalovač vyvinutý k odbourávání tuků ve spánku. Obsahuje maximum přírodních výtažků - např. mořské řasy wakame nebo extrakt ze zelené kávy, které podporují redukci tuků. ... Po článku na super.cz jste mě zasypali dotazy, který spalovač tuků používám na noc..tak tady ho máte.. Fat Direct je spalovač vyvinutý k odbourávání tuků ve spánku. Obsahuje maximum přírodních výtažků - např. mořské řasy wakame nebo extrakt ze zelené kávy, které podporují redukci tuků. Neobsahuje povzbuzující látky (i ta káva je zbavená kofeinu), takže je určený k večernímu použití. Jedna kapsle půl hodiny před spaním, balení vydrží dva měsíce a stojí 378 Kč. @nutrendactivelifestyle ☝️👍 doporučujuuuuu...fakt funguje🙌
Read more
🇭🇺🏛Tak to je pořádná Bašta🏛🇭🇺 #jenda #bašta #ze #zadu #v #budapesti #budapest #rybarskabasta #architecture #budapestcity #hungary #beautifulplace #budapestarchitecture #czechgirl #fishermansbastion ...
Media Removed
🇭🇺🏛Tak to je pořádná Bašta🏛🇭🇺 #jenda #bašta #ze #zadu #v #budapesti #budapest #rybarskabasta #architecture #budapestcity #hungary #beautifulplace #budapestarchitecture #czechgirl #fishermansbastion 🏛🇭🇺Fisherman’s bastion🇭🇺🏛 🇭🇺🏛Tak to je pořádná Bašta🏛🇭🇺 #jenda #bašta #ze #zadu #v #budapesti #budapest #rybarskabasta #architecture #budapestcity #hungary #beautifulplace #budapestarchitecture #czechgirl #fishermansbastion 🏛🇭🇺Fisherman’s bastion🇭🇺🏛
Pamatuji si to, jako by to bylo včera. Asi před rokem jsme byli s Jirkou v Maďarsku. Zažili jsme úžasný ...
Media Removed
Pamatuji si to, jako by to bylo včera. Asi před rokem jsme byli s Jirkou v Maďarsku. Zažili jsme úžasný den s autama na okruhu Hungaroring. Večer jsme byli lezevci, tak se nám nikam moc nechtělo, tak jsme zůstali na pokoji a povídali dlouho do noci. No a tehdy mi to řekl. Že už ví, jaký udělá speciál ... Pamatuji si to, jako by to bylo včera. Asi před rokem jsme byli s Jirkou v Maďarsku. Zažili jsme úžasný den s autama na okruhu Hungaroring. Večer jsme byli lezevci, tak se nám nikam moc nechtělo, tak jsme zůstali na pokoji a povídali dlouho do noci. No a tehdy mi to řekl. Že už ví, jaký udělá speciál za milión odběratelů. Já se ptám, jaký? A on: “Bude to moje poslední video na YouTube a tím skončím.” Hrozně jsem se začal smát. Nechápal jsem. Ne ani tak to, že by skončil. Ale nechápal jsem tu odvahu. Najdete opravdu jen málo lidí, kteří by dokázali tohle udělat. Udělat tlustou čáru za úspěšnou kariérou a jít do neznáma, do dobrodružství. A to jsem na tom rozhodnutí od počátku obdivoval. Naprosto jsem chápal co ho k tomu vede. Přeci jen, my jsme si zažili něco podobného v období Debilních Keců. V období, kdy jsme věděli, že každý nový díl má jasný 3 miliony zhlédnutí, už nás to přestávalo bavit, bylo to moc jednoduché, život už nebyl výzva. Proto jsme je tenkrát ze dne na den opustili a šli dobývat svět, protože to byla ta naše cesta do neznáma. Tím víc ještě obdivuji, jak to udělal Jirka. Udělal to jako král. Nevím, zda já bych měl takové koule, co nám ukázal právě on. Velký respekt. Opravdu velký respekt. Dle mého ani není potřeba přát spoustu štěstí. Ty ho nepotřebuješ, ty jsi srdcem vítěz a dokážeš cokoliv jen budeš chtít @jirkakral
Read more
Potrebujem poradiť. K tomuto skoro 200rocnemu Sequojovcovi mamutiemu chodievam uz niekolko ...
Media Removed
Potrebujem poradiť. K tomuto skoro 200rocnemu Sequojovcovi mamutiemu chodievam uz niekolko rokov. Pri tom strome sa dá nájst taký pokoj ako málo kde. Naposledy som tam bol v sobotu a vsimol som si povytrhávanú kôru a uz dlhsie si vsimam ze vela ludi je uplne bez respektu k tomu stromu nechaju ... Potrebujem poradiť. K tomuto skoro 200rocnemu Sequojovcovi mamutiemu chodievam uz niekolko rokov. Pri tom strome sa dá nájst taký pokoj ako málo kde. Naposledy som tam bol v sobotu a vsimol som si povytrhávanú kôru a uz dlhsie si vsimam ze vela ludi je uplne bez respektu k tomu stromu nechaju kludne deti behat vrtat s palickami do kory a otrhavat ju, slnieckary chodia strom objimat sposobom ze ho devastuju a kedze kora sequojovca je velmi makka tak uz je po stranach vydiet ako je kmen od toho zúžený. Park sa renovuje a stale viac ludi ho zacalo navstevovat a za posledny rok je ta devastacia na nom dost viditelna. Mam vas tu vela a preto by som sa chcel dopatrat k tomu ze kam sa ozvat aby sa strom aspon malym plotikom oplotil aj s cedulou a mohol nadajej pokojne rast lebo takto mu uz moc casu zrejme neostane.za kazdu radu dakujem. #dolnakrupa #sequoia
Read more
Ne není to zadnej zitnej, celozrnnej ani jiná verze zdravejsiho chleba - je to proste naše česká ...
Media Removed
Ne není to zadnej zitnej, celozrnnej ani jiná verze zdravejsiho chleba - je to proste naše česká Sázava - namazana domácí pastikou s brusinkovou marmeladu S CUKREM ! Stalo to za to! I ten cokoladovej bonbon, co na mě čekal hned po tom (ne jeden). To ze jim zdravě nebo se o to snažím, neni trapeni, ... Ne není to zadnej zitnej, celozrnnej ani jiná verze zdravejsiho chleba - je to proste naše česká Sázava - namazana domácí pastikou s brusinkovou marmeladu S CUKREM ! Stalo to za to! I ten cokoladovej bonbon, co na mě čekal hned po tom (ne jeden). To ze jim zdravě nebo se o to snažím, neni trapeni, ani by to nemělo byt, to je odměna pro vaše tělo. Tělo nám to vrátí. Vrátí nám energii, imunitu a dobrý pocit. Ze si někdy dáme neco co není podle tabulek? Nebo snad podle jídelníčku, není hřích ! To je vaše chvilka, možná vzpomínka. Ale! Myslím, ze všechno má svoje hranice, nejdůležitější je, je mít rad sam sebe (zdravá sebelaska) a umět si to uzit 🌸 neubirejte si na radosti, žijte tady a teď - přítomností, nechtějte mít všechno hned - všechno potřebuje čas - protože: musíš zpomalit, abys jel rychle 🏇 uzij si co je kolem tebe TADY a TEĎ, kde jsi, co se děje, kdo je vedle tebe - to je nejdůležitější a ta největší krasa života je prave kolem tebe a je jen na tobe, jak krásná bude 🌸 #chleba #sazava #konzum #radost #stesti #trochuchytrychkecu
Read more
Tajomstvo STASTIA spociva v pochopeni, ze nikto a nic nam nestoji v ceste za jeho prezivanim, iba ...
Media Removed
Tajomstvo STASTIA spociva v pochopeni, ze nikto a nic nam nestoji v ceste za jeho prezivanim, iba my sami. Branou k trvalemu stastiu prejdeme v momente, ked si uvedomime, ze je to len v nasich rukach. Od nekonecneho hladania "tam vonku" presmerovat pozornost do svojho vnutra, kde je ono po ... Tajomstvo STASTIA spociva v pochopeni, ze nikto a nic nam nestoji v ceste za jeho prezivanim, iba my sami. Branou k trvalemu stastiu prejdeme v momente, ked si uvedomime, ze je to len v nasich rukach. Od nekonecneho hladania "tam vonku" presmerovat pozornost do svojho vnutra, kde je ono po celu dobu pritomne. Vsetko zalezi iba na nasom vedomom rozhodnuti. Tu a teraz - kazdu jednu chvilu, ta volba je len na nas a v nas...
#stastiejevolba #stastiejenavyk #suve #suvereno #napojeni🕉 #premena🦋 #kniha #promena #menimsebamenimsvet #consciousliving
Read more
puvodne to bylo prani k narozeninam pro moji nejdrazsi sestru @petrasosnova , ale ta pisnicka ma tak hlubokej vzkaz, ze mi prislo lito se o to nepodelit. uznavam, vybrnkavani mi jeste moc nejde, ale myslim, ze na tom moc nezalezi. Ten text je tak pravdivej, ze neni duvod se nejak zabejvat hloupostma. ... puvodne to bylo prani k narozeninam pro moji nejdrazsi sestru @petrasosnova , ale ta pisnicka ma tak hlubokej vzkaz, ze mi prislo lito se o to nepodelit. uznavam, vybrnkavani mi jeste moc nejde, ale myslim, ze na tom moc nezalezi. Ten text je tak pravdivej, ze neni duvod se nejak zabejvat hloupostma. jde jen o to neztracet cas, zit naplno a nahlas! Tak tady jedno moje hlasity ukulele a epicky zvony jako amen na konci
soko- we might be dead by tomorrow
Read more
S Lukášem jezdíme moc rádi tady za ten kopec 🌲 Je tam malá vesnice - není to ale obyčejná vesnice. ...
Media Removed
S Lukášem jezdíme moc rádi tady za ten kopec 🌲 Je tam malá vesnice - není to ale obyčejná vesnice. Je totiž kouzelná! Mají tam krásný zahradnictví plný kytek, zeleniny i bylinek. I když v něm zrovna nikdo není, mají dveře otevřený a vy si tak můžete všechno, co potřebujete, sami natrhat do ... S Lukášem jezdíme moc rádi tady za ten kopec 🌲
Je tam malá vesnice - není to ale obyčejná vesnice. Je totiž kouzelná!✨
Mají tam krásný zahradnictví plný kytek, zeleniny i bylinek. I když v něm zrovna nikdo není, mají dveře otevřený a vy si tak můžete všechno, co potřebujete, sami natrhat do krabice🥒🍠🍅🌽 a při odchodu jen hodíte peníze do kasičky.
Hned vedle zahradnictví je pivovar, kam si zase chodí rád Lukáš pro pivo🍻 (kolik má zaplatit si musí sám spočítat) a v místním konzumu seženete nádherný, ručně malovaný hrníčky.
Je to tam takovej jinej svět. Člověk má nějak pocit, že správnej.
V celý vesnici je veškerá práce “vytvořená” pro lidi, kterým my “zdraví” tak rádi říkáme “mentálně postižení”.
Já vám ale nějak nevím ... Vždycky, když tam jsme, je nám mezi nima hrozně dobře.
Usmívají se, nebo ne - ale jsou opravdoví, přítomní🌞. Mají naprosto skvělej sarkastickej humor “můžeme si u vás koupit nějakou zeleninu?” “To teda nemůžete, ta je všechna moje!”. Bez zábran vám řeknou “jé, to je hnusný tričko” a “jé, vy máte krásnýho psa, můžu si ho koupit?” Lukášovi říkají Rumcajs a jedna z holek přesně ví, na co je která bylinka dobrá.
Je tam spousta slunce, i když je venku zataženo a my si po cestě domů jen vždy říkáme, jestli ti postižení nejsme spíš my - strachy, neustálými předsudky, soudy, egem … jestli to s náma vlastně není celý naopak. 🌻
Read more
🇨🇿 Jedna fotka, jedna tvář a přesto tři různé obličeje. Ze instagram často není realita, už všichni ...
Media Removed
🇨🇿 Jedna fotka, jedna tvář a přesto tři různé obličeje. Ze instagram často není realita, už všichni dávno víme. I já si rada přidám na fotku přírody HDR nebo upravim barvy, případně vyzmizíkuju pupinek, který by na fotce extrémně vystupoval. Každý chce mít hezké fotky, ale kde je ta hranice? ... 🇨🇿 Jedna fotka, jedna tvář a přesto tři různé obličeje. Ze instagram často není realita, už všichni dávno víme. I já si rada přidám na fotku přírody HDR nebo upravim barvy, případně vyzmizíkuju pupinek, který by na fotce extrémně vystupoval. Každý chce mít hezké fotky, ale kde je ta hranice? Pro každého asi jinde, já ale nechci, abyste měli nereálné představy o mně nebo diky těm umělým instagram účtům snad komplexy či nereálná očekávání od svého těla. Včera jsem na profilu @ssstructure a @zanormalniholky viděla úpravy fotek celebrit v HD, kdy je vytažená textury pleti na 100%, tato funkce je i tady na insta v úpravách. Rozhodla jsem se to taky zkusit a jako protipól další fotku hodně vyretušovat. Vidíte jak obrovský to udělá rozdíl a zvýrazní póry a vrásky, které na pleti jsou, jen ne tak markantní. V červenci mi bude 38 let, snažím se o svou plet a hlavně zdraví pečovat s láskou, nové tělo se nikde koupit nedá. Proto se mějte rady, neznamená to nedělat nic s věcmi, co vám vadí a daji se změnit, já na sobě neustále pracuji, znamená to nic neprehanet a mít zdravý selský rozum v hrsti, všechny extrémy jsou spatne. Vím, ze mít se rada je jedna z nejtěžších věci pro nás holky, jen chci říct, ze každá jsme ze stejného masa a kostí a ze je krasne se mezi sebou podporovat a ne shazovat a hejtovat. A hlavně, věřte tomu, ze duševní pohoda a přístup k životu se ve tváři nejvíce odráží. Proto i když to někdo bude brát jako “sluníčkářské” kecy každý moudrý člověk, který si už v životě něčím prošel, ví, ze je to ta největší pravda. Tak se na ten svět nemračte, ať vaši tvář v budoucnu zdobí jen ty vrásky od smíchu ❤️💋 #petralovelyhair #beforeandafter #zanormalniholky
Read more
Kochani! Dzisiejszy dzień spędzam na przygotowywaniu świątecznych słodkości <span class="emoji emoji1f60b"></span> Wśród nich nie ...
Media Removed
Kochani! Dzisiejszy dzień spędzam na przygotowywaniu świątecznych słodkości Wśród nich nie może zabraknąć mojego absolutnego hitu - bombek z mleka w proszku! Robię je tylko dwa razy w roku, na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Są mega słodkie, tłuste i na pewno niezbyt zdrowe, ale co tam - ... Kochani! Dzisiejszy dzień spędzam na przygotowywaniu świątecznych słodkości 😋 Wśród nich nie może zabraknąć mojego absolutnego hitu - bombek z mleka w proszku! Robię je tylko dwa razy w roku, na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Są mega słodkie, tłuste i na pewno niezbyt zdrowe, ale co tam - w końcu są święta! 😉
Przygotowanie jest bardzo proste, więc podaję Wam przepis - może ktoś się skusi! 😊
________________
BOMBKI Z MLEKA W PROSZKU:
▪️250g mleka w proszku
▪️kostka masła
▪️cukier puder (do smaku, ilość według preferencji)
▪️aromat waniliowy i opcjonalnie migdałowy (również w ilości dowolnej)
Wszystkie składniki przechowujemy w temperaturze pokojowej przez kilka godzin. Następnie mieszamy (ja w trakcie kosztuję i jeśli masa jest za mało słodka, to dosypuję trochę cukru pudru oraz dodaję olejki). Następnie formujemy kulki. Wyjdzie ich około 40-50, zależy od wielkości. Kulki można urozmaicić polewą, dodać do niej posypkę, migdały, co kto lubi. Ja rozpuściłam trochę gorzkiej czekolady, bo fajnie kontrastuje ze słodyczą kulek ☺️ Kulki przechowujemy w lodówce.
Smacznego! 🎄⭐
.
.
.
#swiateczneprzepisy
#świątecznemenu #naświęta #słodkości #świątecznie #święta2018 #pysznie #wmojejkuchni #wmoimdomu #przepisy #świątecznedekoracje #bozenarodzenie2018 #bozenarodzenie #swietabozegonarodzenia #corazblizejswieta #swieta2018 #xmas2018 #christmassweets
Read more
Laos.. jesteśmy tu od 3 dni, a już tyle skrajnych emocji. Jest pięknie,dziko, natura zachwyca, ...
Media Removed
Laos.. jesteśmy tu od 3 dni, a już tyle skrajnych emocji. Jest pięknie,dziko, natura zachwyca, raduje serce, zachwyca, ale... .... Dzisiejsze zdarzenie, choć jest kroplą w morzu (łez też) pokruszyło moje serce na kawałeczki Nie wiem czy dobrze postąpiłam, to sytuacja, gdzie nie ma ... Laos.. jesteśmy tu od 3 dni, a już tyle skrajnych emocji. Jest pięknie,dziko, natura zachwyca, raduje serce, zachwyca, ale...
....
Dzisiejsze zdarzenie, choć jest kroplą w morzu (łez też) pokruszyło moje serce na kawałeczki 💔Nie wiem czy dobrze postąpiłam, to sytuacja, gdzie nie ma dobrego rozwiązania. Wykupić wszystkie ptaki w klatkach by je wypuścić na wolność i tym samym pokazać, że „biznes się kręci”? Czy zostawić te ptaki (pewnie na pewną śmierć) i pokazać,że nie przyłożę ręki do takich zakupów? Ja zrobiłam to co podpowiadało mi serce choć wiem,że Tutaj nie ma dobrego rozwiązania 😪 Ale wierze,ze kto ratuje jedno życie ratuje cały świat.Nie obwiniam tych dzieci, bo wiem, że to ich brak świadomości tego,że robią źle.Duma dziewczynki, która przyniosła zarobione pieniądze była tak samo wielka jak dziura w moim sercu.Ptaki w klatkach jako zabawki, przejażdżki na słoniach? To i wiele innych „pamiątek z wakacji ”. [ PRZEJEDŹ W PRAWO OBEJRZYJ WSZYSTKIE FILMY]⛔️
....
napisze tutaj, o „atrakcjach”, których możecie być nie świadomi.Czemu ? Bo dostałam dziesiątki wiadomości o tym, że marzyłyście (do dzisiejszego dnia) pojeździć na słoniu, aprzyznajecie,że jeździłyście kiedyś, gdy nie wiedziałyście jak słonie są „przygotowywane” do przewożenia turystów. Nie oceniam tego, nie ważne co zrobiliście, ważne jak wiele osób możecie ciągle uświadomić by tego nie robili.Ja wciąż słyszę o „chęci pojeżdżenia na słoniu w Tajlandii” I dopóki turyści będą korzystać z tego, ludzie nie przestaną krzywdzić tych zwierząt. To czasami jedyna forma ich zarobku. Jeśli są nieświadomi tego, że robią źle to Wy bądźcie!
NIE RÓB TEGO ‼️
Więcej w filmie na stories, pozostanie on również—> w stories wyróżnionych LAOS.
⛔️ Słonie to dzikie zwierzęta, które powinny żyć na wolności. Są okrutnie tresowane (bite kijami, prętami, ostrymi hakami, a czasem również rażone prądem) by były posłuszne. Wszystkie sztuczki z podawaniem nogi, nie biorą się znikąd 😢 NIE JEŹDZIJ I ODRADZAJ JEŻDŻENIE NA SŁONIU SWOJEJ RODZINIE CZY ZNAJOMYM, którzy wybierają się do Azji.
⛔️ Nie kupuj żywych zwierząt, choć tu sądzę, że raczej nikt by tego nie zrobił.
#niejezdzijnasloniu #elephantthailand #Lao #Laos
Read more
🇨🇿 včerejši #autfitofddej můžu vám říct, ze vy Pražáci to v těchto vedrech nemáte jednoduché, ve ...
Media Removed
🇨🇿 včerejši #autfitofddej můžu vám říct, ze vy Pražáci to v těchto vedrech nemáte jednoduché, ve městě je na chcipnutí, dusno a vedro jako blázen a já si vzala černou a dlouhý rukáv a i když je ta látka letní a tenoučká, chladiva, tak jsem se pekla......ale co bych pro parádu neudělala. Ten overal ... 🇨🇿 včerejši #autfitofddej můžu vám říct, ze vy Pražáci to v těchto vedrech nemáte jednoduché, ve městě je na chcipnutí, dusno a vedro jako blázen a já si vzala černou a dlouhý rukáv a i když je ta látka letní a tenoučká, chladiva, tak jsem se pekla......ale co bych pro parádu neudělala. Ten overal je proste bozi a ta mala zrcátka hází na slunci prasatka všude kolem. Je z @missguided a sandalky z letní @lidlcz kolekce s Heidi, náušnice @lindexofficial 😊. Jak se vám look líbí?
Jo a fotky jsou trochu vyretušovaný, protože jsem včera vypadala děsně 🙈💩, nějak jsem neměla svůj den a nechci vás strašit i tady, stačí to na stories, žejo😂. 🇬🇧 Guys, I really love this jumpsuit, but I wore it yesterday and it was so boiling hot in Prague. So black&long sleeves in 35degrees od Celsius, not cool 😂🙈. This look is of my favourite this summer ❤️.
#ootd #dnesnosim #petralovelyhair #outfitinspo #outfitinspiration
Read more
🇨🇿 <span class="emoji emoji2764"></span>️ <span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span> Přátele a kamarádi, dnes je ten den D, je to venku a jsem neskutečně šťastná a vděčná za to, ...
Media Removed
🇨🇿 Přátele a kamarádi, dnes je ten den D, je to venku a jsem neskutečně šťastná a vděčná za to, co jsme spolu zažili a dokázali. Prošli jste se mnou krasna období, i ta špatná, znáte mě za ta léta jako své boty. A tahle paletka je nejen splněním mého blogerskeho snu, ale také podekovaní vám ... 🇨🇿 ❤️ 🇬🇧 Přátele a kamarádi, dnes je ten den D, je to venku a jsem neskutečně šťastná a vděčná za to, co jsme spolu zažili a dokázali. Prošli jste se mnou krasna období, i ta špatná, znáte mě za ta léta jako své boty. A tahle paletka je nejen splněním mého blogerskeho snu, ale také podekovaní vám všem, těm úžasným lidem, kteří me sleduji, podporují, kteří si mě denne zvou k sobě domů prostřednictvím internetu. Z celého ❤️ dekuji a doufam, ze se vám bude líbit. Už dnes večer ve 20:00 ji spolu otevřeme. Tak co myslíte, jaká bude uvnitř?
#revolutionbypetra @makeuprevolutionczsk 🇬🇧 Guys, I am so excited and nervous, I can ´t even describe every feeling right now. My huge dream come true ❤️. Here we go #revolutionxpetra Thank you from the bottom of my heart to every single one of you for huge support for the past 8 years. This is such an amazing experience! Hope you will love this palette as I do. Thank you @makeuprevolution and especially @adam_minto70 ❤️
#revoholic #revolutionbeauty
Read more
Co roku na Święta wycinanych jest 6 milionów choinek. Każde takie jedno drzewko, które przez tydzień, ...
Media Removed
Co roku na Święta wycinanych jest 6 milionów choinek. Każde takie jedno drzewko, które przez tydzień, dwa przyozdobi Wasz dom, a później wyląduje na śmietniku, to więcej dwutlenku węgla i mniej tlenu w powietrzu. Ze sztuczną, plastikową choinką, wcale nie jest lepiej! Kiedyś mieszkałam ... Co roku na Święta wycinanych jest 6 milionów choinek. Każde takie jedno drzewko, które przez tydzień, dwa przyozdobi Wasz dom, a później wyląduje na śmietniku, to więcej dwutlenku węgla i mniej tlenu w powietrzu. Ze sztuczną, plastikową choinką, wcale nie jest lepiej!
Kiedyś mieszkałam w bloku, w centrum miasta i nie miałam zielonego pojęcia, jak wielki wpływ na degradację środowiska ma każde nasze działanie. To wygodne. W bloku ciepło "robi się samo" , a jak odkręcasz kran, woda zawsze z niego leci.
Dopiero kiedy zamieszkałam blisko natury, w domu pod lasem, zaczęłam zauważać jak bardzo jest źle. Jak wielka odpowiedzialność ciąży na nas, ludziach.
Dlatego tak bardzo się cieszę, że właśnie zostałam Ambasadorem Zrównoważonego Rozwoju i razem z marką @volvocarpoland mogę spróbować przeciwdziałać wyniszczaniu środowiska! ❤ A Wy możecie się do nas przyłączyć już w tę Święta!
Od 17 do 22 grudnia w wybranych salonach Volvo w Polsce (adresy znajdziecie na stronie www.choinkavolvo.pl) będziecie mogli wypożyczyć ukorzenioną choinkę w doniczce. Wasz dom będzie pachniał lasem, a drzewko pięknie przyozdobi Wasz dom - jak co roku . Niby to tylko mała zmiana, ale od czegoś trzeba zacząć, prawda?
Po Świętach drzewko oddajecie do salonu w którym je wypożyczyliście , a marka Volvo oddaje je naturze . Drzewko wróci do szkółki leśnej i będzie powodem jeszcze niejednej radości!
A żeby było jeszcze piękniej, za każde wypożyczone i zwrócone przez Was drzewko, Volvo we współpracy z Lasami Państwowymi zasadzi aż 10 kolejnych! A to oznacza aż 5 tysięcy nowych drzewek!❤️ To co? Jaka choinka stanie w tym roku u Was?
PS. Pamiętajcie, każdy z nas może być Ambasadorem Zrównoważonego Rozwoju! Jesteś nim codziennie. W swoim domu. W swoim otoczeniu. W swoim miejscu na ziemi. Troszczmy się o siebie i o to co nas otocza. To nasza odpowiedzialność! <3 🎄🌲
#choinkavolvo #święta #christmas #snow #śnieg #volvo #volvocarspoland #eco #ekologia #natura #środowisko #las #choinka #zima #dbamośrodowisko #lasypaństwowe #zerowaste #wzgodzieznaturą
Read more
Kokedama s citrusem calamondin, který má krásné malé oranžové plody, které vypadají jako mandarinky, ...
Media Removed
Kokedama s citrusem calamondin, který má krásné malé oranžové plody, které vypadají jako mandarinky, ale jsou rak kyselé, že je používám spíš do čaje... Citrusy jsou jedny z těch náročnějších rostlin, které do kokedam používám a je dobré o nich něco málo vědět než je člověk začne pěstovat. ... Kokedama s citrusem calamondin, který má krásné malé oranžové plody, které vypadají jako mandarinky, ale jsou rak kyselé, že je používám spíš do čaje...
🍊🍊🍊
Citrusy jsou jedny z těch náročnějších rostlin, které do kokedam používám a je dobré o nich něco málo vědět než je člověk začne pěstovat. Třeba to, že přes zimu mají rádi vegetační klid s nízkými teplotami ideálně do 15 °C.
❄❄❄
Na rozdíl od subtropických a tropických pokojových rostlin citrusy pochází ze Středozemí a Blízkého východu, kde mrzne jen málokdy. Na zimu je dobré je umístit do zimní zahrady, mezi okna nebo na chodbu, kde se moc netopí, ale je zde dostatek světla. Nízké teploty také iniciují kvetení, které se objevuje na ročních výhonech, proto je důležité je při tvarování korunky neostříhat úplně!
☀️☀️☀️
Citrusy milují slunce a pokud si postupně zvykají snesou ho opravdu hodně, jen pozor na dostatek vody! Nesmí přeschnout, jinak vám úplně opadají.
🍃🍃🍃
Pár kokedamových citrusů mám právě v Zahradě k dispozici, čekají na nové majitele nebo na Ježíška!
🍊🍊🍊
P.s. víte jak voní rozkvetlé citrusovníky? Ta vůně je božská!
Read more
Pred vystupem jsem si na svycarske strane koupili nekolik syru, maslo a podmasli od mistniho farmare ...
Media Removed
Pred vystupem jsem si na svycarske strane koupili nekolik syru, maslo a podmasli od mistniho farmare a kousek cerstveho chleba. Nahore jsme si pak udelali kouzelny piknik. Mam pocit, ze se mi konecne na tomto krasnem priklade povedlo detem vysvetlit, co je mysleno tim “cesta je cilem”. ... Pred vystupem jsem si na svycarske strane koupili nekolik syru, maslo a podmasli od mistniho farmare a kousek cerstveho chleba. Nahore jsme si pak udelali kouzelny piknik. 🌟
Mam pocit, ze se mi konecne na tomto krasnem priklade povedlo detem vysvetlit, co je mysleno tim “cesta je cilem”. Protoze cestou samozrejme padlo alespon 1845 krat, “kdy uz tam budem” a ja jsem se snazila trpelive vysvetlovat, ze ta nase cesta a moznost si z okna prohlizet prekrasnou krajinu, ktera kazdou hodinu meni svuj charakter, zastavit na vyhlidce, nebo na piknik, je vlastne prekrasna a ze si ji musime/muzeme uzivat. 😅🙏🏻
A tak si rikam, ze diky rodicovstvi, oteviram oci casto I sama sobe a pripominam si tolik veci, na ktere bych “nemela cas”.
#kitchenettehome #spluga #splügenpass #splugenpass #passodellaspluga #cheese #farmerscheese #freshcheese #schwitzerland #piknik #slow
Read more
Hrozne jsem se tesila na to, az se o tohle s vama budu moct podelit. 🤩 Videli jste nekdy vic hvezd? Ja ...
Media Removed
Hrozne jsem se tesila na to, az se o tohle s vama budu moct podelit. 🤩 Videli jste nekdy vic hvezd? Ja ne, tak me omluvte za to, ze jsem z toho tak hotova. Moct vecer jen tak sedet, popijet vino a pozorovat tohle... Zadny drahy hotely nebo “smrtelnikum” nedostupny mista. Tohle je tu pro nas pro ... Hrozne jsem se tesila na to, az se o tohle s vama budu moct podelit. 🤩 Videli jste nekdy vic hvezd? Ja ne, tak me omluvte za to, ze jsem z toho tak hotova. 😂
Moct vecer jen tak sedet, popijet vino a pozorovat tohle... Zadny drahy hotely nebo “smrtelnikum” nedostupny mista. Tohle je tu pro nas pro vsechny stejne a zadarmo.
Jestli nekdo premyslite, ze se vykaslete na vsechny stereotypy a vyrazite za dobrodruzstvim, udelejte to! Nejenom, ze nasbirate spousty zkusenosti, poznate novou kulturu a lidi, ale taky navstivite prekrasny mista na tyhle planete. A verte mi, ze nic vam neda vic nez tohle. ❤️ Ja vim, jsem chytra co. 🙄 Ale pro me to byl taky vydrenej a splnenej sen. Tak jako clovek muze zhubnout, muze zacit cestovat a zit jinak. Splnte si to a jdete za tim, po cem vase srdce touzi. Protoze to klise, ktere slychame ze vsech stran, ze “zivot je prilis kratky na...” je pravda. Je prilis kratky na to, abychom vahali a premysleli nad tim, co se ma a nema a jak to delaji ostatni. Vetsinou je to prave ten strach z nejistoty, ktery nas zastavi... Nase rodice nam taky promlouvali do duse ( i kdyz samozrejme v tom nejstarostlivejsim slova smyslu): “Zustante radsi doma. Kdy budete resit bydleni? A co rodina? Ubiha vam cas...” Ale je to prave ten drahocenny a vzacny cas, ktery mame jen pro sebe. Tak bychom ho meli vyuzit na maximum. A ta nejistota je na tom to kouzelny. Nikdy nevite, kde se probudite nasledujici den, co uvidite a zazijete. Tenhle druh spontannosti sice neni stravitelny pro kazdyho, ale je to krasny, fakt. 😅
Myslete na to, ze kazdy je jiny a zije jiny zivot. Nezavidte, odprostete se od negativnich lidi i emoci a vazte si malickosti.
O zpusobu zivota si rozhodujete jen vy, tak ten zivot zacnete zit tak, at stoji za to! •


#universe #stars #sky #beauty #nature #nz #newzealand #photo #photography #love #life #travel #shooting #world #nightsky #night #traveling #dnescestujem
Read more
My zeny mame tendenciu stale nieco vylepsovat, ladit, vychytavat<span class="emoji emoji1f60a"></span>...Casto sa ma pytate na moj ...
Media Removed
My zeny mame tendenciu stale nieco vylepsovat, ladit, vychytavat...Casto sa ma pytate na moj “tuning”- kde/co PRESNE/jak casto etc. Ked budem uprimna a napisem co ano a hlavne co nikdy nie- polovicka z vas bude aj TAK tvrdit, ze nepriznavam vsetko a ze je na mojej tvari vidiet ze mam milion ... My zeny mame tendenciu stale nieco vylepsovat, ladit, vychytavat😊...Casto sa ma pytate na moj “tuning”- kde/co PRESNE/jak casto etc. Ked budem uprimna a napisem co ano a hlavne co nikdy nie- polovicka z vas bude aj TAK tvrdit, ze nepriznavam vsetko a ze je na mojej tvari vidiet ze mam milion zakrokov, uprav blablabla o ktorych ani neviem jak, cim a kade sa aplikuju:))🙏🏻🙈 🤣Ziadne kyseliny ani kolagenove vyplne sa mojej tvare nedotkli.( a nehadajte sa zas so mnou preboha:)🙏🏻Raz som si v nerozvaznej mladosti nechala “prifuknut” hornu peru a navzdy ma to z podobnych experimentov vyliecilo:))☠️V com idem, je botox, ktory si nechavam raz za pol roka pichnut medzi obocie.Ale aj tak si mozete mysliet a pisat co chcete, nevadi mi to a proti ziadnym tuningom vlastne nic nemam. Kazda mame inu kvalitu pleti, dispozicie tvorenia vrasok, tym padom aj ine nacasovanie potrieb veci riesit, ladit:). Nehovoriac o tom, ze je to v prvom rade kazdeho vec🙏🏻. Navyse som presvedcena aj o tom, ze s pribudajucim vekom svoj repertoar celkom prirodzene rozsirim🤣Ako to mam teraz? Pouzivam ROKY kvalitnu kozmetiku, sera a neinvazivne osetrenia pleti u prvotriednych kozmeticiek su pre mna v ramci mojej profesie samozrejmostou. No a preco DNES, v ramci nedelnej temy riesim moj “tuning”? Lebo vas casto zaujimaju moje oci, presnejsie mihalnice/řasy🙌🏼👀:) Ano, mam obdobia kedy aj ja vyuzivam tu moznost, mat ich #readyToGo uz od rana💫Proste non stop. Furt:). A tak som vam dnes v hotelovej kupelni(som sa nudila, lietadlo odlietalo az o tretej😁) cvakla par fotiek v ramci cyklu “Pred a Po”/ bez a S🤣☝🏼 Na fotke cislo 2 som este “bez”:) a pretoze viem ze vas zaujima KDE- ta slecna vedla mna @zanet.szajdova sa o tie moje mihy stara tu v Prahe❤️ #checkitout
Read more
 #onemore #jupijej <span class="emoji emoji1f43c"></span> Vcera za mnou prijel kamarad, s kterym jsem prakticky vyrustala, ale ted zije ...
Media Removed
#onemore #jupijej Vcera za mnou prijel kamarad, s kterym jsem prakticky vyrustala, ale ted zije tady, z Canmore si za mnou zajel 5,5 hodiny, coz je tady uplne nic vzdalenost, co to je 400km, ze? 🙄 No a vzal si volno, kdyz jsem mu napsala, ze jsem tady a to vam teda povidam, ze me uz ma za ty dva dny ... #onemore #jupijej 🐼 Vcera za mnou prijel kamarad, s kterym jsem prakticky vyrustala, ale ted zije tady, z Canmore si za mnou zajel 5,5 hodiny, coz je tady uplne nic vzdalenost, co to je 400km, ze? 🙄😂 No a vzal si volno, kdyz jsem mu napsala, ze jsem tady a to vam teda povidam, ze me uz ma za ty dva dny urcite plny zuby a totalne toho lituje (ne to snad ne 😄), protoze to je co pet sekund porad dokola jen jeeee to je krasny, jezisi koukej, aaaa ja to tady miluju, boze dejte mi uz to vizum, aaaaaa to je perfektni, jezis to je rozkosnyyy, koukej ta barva!, sezen mi manzela, pojd jeste sem koukej, jeee jeee jeee jezis heleeeee ... 🤷🏽‍♀️😬🤨 #spokojenkanejvic ... uz je to otravny, jak furt pisu, ze jsem happy? Kdyz ja ja ja ja ... nemuzu si pomoct 😭😍 #canada #travelmore #canadalove
Read more
Podaj mi ruku a povedz mi prosim ta, ze je to naozaj real. Chyt ma a povedz mi, ze pri mne niekedy budes ...
Media Removed
Podaj mi ruku a povedz mi prosim ta, ze je to naozaj real. Chyt ma a povedz mi, ze pri mne niekedy budes moct stat ty. :) #alessBejby Podaj mi ruku a povedz mi prosim ta, ze je to naozaj real.
Chyt ma a povedz mi, ze pri mne niekedy budes moct stat ty. :) #alessBejby
Another day, another you know what 🤷‍♀️ Taky na vás má počasí takový vliv? Protože ta energie ze ...
Media Removed
Another day, another you know what 🤷‍♀️ Taky na vás má počasí takový vliv? Protože ta energie ze sluníčka je na mě prostě znát 🌞 A dokonce i když se kouknu zpětně na svůj život, moje preferovaný počasí se odvíjí od zrovna prožívaného životního období. Když jsem byla malá a měla bezstarostný ... Another day, another you know what 🤷‍♀️
Taky na vás má počasí takový vliv? Protože ta energie ze sluníčka je na mě prostě znát 🌞 A dokonce i když se kouknu zpětně na svůj život, moje preferovaný počasí se odvíjí od zrovna prožívaného životního období. Když jsem byla malá a měla bezstarostný život, přirozeně jsem slunce milovala. Pak na 2. stupni přišel zlom, kdy se mi začal hroutit svět. Slunce s jeho pozitivní náladou jsem nevědomky odsunula pryč a hnusný, deštivý a chladný dny jsem si vyloženě vychutnávala. Při takovýhlech dnech jde myslet negativně vyloženě samo, ne?
No a teď slunce opět miluju. Chci ten bezstarostný život. Chci pozitivní náladu. Chci energii. Vědomě si to v hlavě nastavuju a slunce je v tom skvělý pomocník. Ale i když prší, tak se o to pořád snažím. Někdy to jde míň, ale to je normální.
Má to někdo taky tak? 🙈 Jinak krásný večer přeju 🌚
.
.
#easytastyquick #bezpodminecne #nicecream #nanacream #vegan #veganuvtalir #veganprotein #vegannataliri #veganfood #veganfoodshare #food #dnesjemvegan #dnesjem #dnessnidam #kazdydenjemvegan #plantbased #positivevibes #foodporn #whatveganseat #glutenfree #bezlepku #nourish
Read more
A ještě jednou ta zeď! Protože si to zaslouží, stejně jako celý Berlín. Snoubí se tam dohromady tolik ...
Media Removed
A ještě jednou ta zeď! Protože si to zaslouží, stejně jako celý Berlín. Snoubí se tam dohromady tolik historie, až je váš z toho smutno. A to pošmourné počasí, které tam vždy je (možná spíš na něj jen mám vždy štěstí), atmosféru jen umocní. Naštěstí existují hipsta čtvrťe, kde si člověk zvedne ... A ještě jednou ta zeď! Protože si to zaslouží, stejně jako celý Berlín. Snoubí se tam dohromady tolik historie, až je váš z toho smutno. A to pošmourné počasí, které tam vždy je (možná spíš na něj jen mám vždy štěstí), atmosféru jen umocní. Naštěstí existují hipsta čtvrťe, kde si člověk zvedne náladu.

#travelinggram #traveling #travel
#dnescestujem #cestology #cestolidi #berlinwall #berlin #eastside #eastartgallery #gallery #history #germany #german #europe #minveciviczazitku #wildculture #wildculturecz
Read more
SOUTĚŽ <span class="emoji emoji1f4a5"></span> o týdenní pobyt v Asturias plný surfování, jídla a téhle přírody a o lístky na surf film @nowaveback ...
Media Removed
SOUTĚŽ o týdenní pobyt v Asturias plný surfování, jídla a téhle přírody a o lístky na surf film @nowaveback 🏼‍♀️ včera jsem vám jí slibovala, tak tady je! Já vám tu hlavní cenu i závidím, protože Asturias a @wildhouse.cz je srdcovka, kde jsem všemu propadla (ta fotka je odtamtud, abych ... SOUTĚŽ 💥 o týdenní pobyt v Asturias plný surfování, jídla a téhle přírody a o lístky na surf film @nowaveback 😍🏄🏼‍♀️❤ včera jsem vám jí slibovala, tak tady je! Já vám tu hlavní cenu i závidím, protože Asturias a @wildhouse.cz je srdcovka, kde jsem všemu propadla (ta fotka je odtamtud, abych vás navnadila!)❤ Jak se do soutěže zapojit?
.
💥Napište mi do komentáře, proč a s kým byste se chtěli jet učit surfovat na @wildhouse.cz a který zážitek z mých článků a vlogů odtamtud vám přijde nejlepší! PLUS HLAVNĚ skočte na profil @nowaveback a dejte jim tam follow a fakt sledujte dění kolem filmu - budu to kontrolovat 😎😈 Ten pobyt si zaslouží opravdu ti z vás, kterého oceán táhne a bude si toho vážit ❤.
.
💥VÝHRA:.
1. místo - týdenní pobyt na @wildhouse.cz v Asturias pro 2 lidi (včetně 3 lekcí od @matej_novak , půjčení surf výbavy k tomu a grilovačka 🤙🏼😁 - hradíte si pouze letenku a jídlo) K tomu 2 lístky na premiéru @nowaveback 25.5. v Praze (S after party 😁) - kdo nebude moci dorazit, může si vybrat jiný termín promítání filmu v jiném městě ❤🎉.
.
2. a 3. místo - vyhrává každý 2 lístky také na premiéru 25.5. do Prahy s tím že platí to samé - pokud byste nemohli dorazit, tak pište a domluví se jiný termín, kam kluci jedou - ale pátek bude se všema ❤🏄🏼‍♀️.
.
Vítěze vyhlásím zde pod fotkou ve čtvrtek ráno (ať si stihnete ty plány na friday night změnit 😁🤙🏼).
.
Fu! Tak to je vše! Těším se na odpovědi a třeba se v pátek potkáme! Surfs up! 🤸🏼‍♀️🏄🏼‍♀️ a ve stories vás budu na Wildhouse a film navnaďovat, takže stay tuned😈❤.
.
PS: 18+ výhodou 😁
.
《 #THENATTINESS #nowaveback #wildhouse 》
Read more
„Literáta je ve mne málo, poslední sloh jsem psal o maturitě, ale už nevím, o čem to bylo, asi něco ...
Media Removed
„Literáta je ve mne málo, poslední sloh jsem psal o maturitě, ale už nevím, o čem to bylo, asi něco na Boženu Němcovou nebo Čapek nebo co. Kdo z nás to dneska ví, že? Ale co, má-li to být poutavé a zábavné, na druhou stranu poučné a mravokárné, proč ne. Nikdy není dost pozdě na to pokazit si reputaci ... „Literáta je ve mne málo, poslední sloh jsem psal o maturitě, ale už nevím, o čem to bylo, asi něco na Boženu Němcovou nebo Čapek nebo co. Kdo z nás to dneska ví, že? Ale co, má-li to být poutavé a zábavné, na druhou stranu poučné a mravokárné, proč ne. Nikdy není dost pozdě na to pokazit si reputaci ve společnosti, chtíc místo toho poučit a vychovat.⠀
Tedy jmenuji se Petr Bubák a též jako všichni Bubáci slyším na Bubu nebo Bubi. Je mi 51.⠀
Sleduju, že s přehledem v HoF mohu „tlouci o stůl svým občanským průkazem“ jak praví klasik. Je to dnes ale jen plastová kartička, tak to nemá takovou sílu, jako bývaly ty červené knížečky, co se z nich vytrhávala stránka 15. Byl o tom citlivě natočen pěkný film. Moje práce je zajímavá – jak se dneska zasvěceně říká „on dělá něco s počítačema“ – naplňuje mne spokojeností, protože dělám, co mne baví. Výsledkem je, že lidi se ocitnou v prostředí se správnou teplotou i vlhkostí a cítí se pak být Fresh 🙂 Jo a můžou si to všechno nastavovat doma po internetu třeba až z města. Bezvadná výhoda, avšak trochu to svádí k lenosti. Můj další tajný plán je takový: až mne to přestane bavit, budu chovat včely. Zatím hledím, kde by se jim na Žižkově dařilo nejlépe, abych to neměl daleko s vykusováním medu.⠀
Jsem náplava, však na Žižkově žiji delší polovinu života, snažím se hledět dopředu, rád vzpomínám na veselé příhody a těším se na další. Stále fandím – byť skrytě – Sklounion Teplice (i když už dávno jde o úplně jiný tým i spolek), fotbal však od doby základní školy hraji jen s přemáháním. Zdá se mi příliš týmový a nenahrává se povinně dozadu. Věnoval jsem se vždy spíš individuálním sportům: jízda na všem, co jde, co má kolečka, co se klouže, smeká a ujíždí, chůze nejlépe do kopce a z kopce. Rovina je nuda. Lození po stěně je též dobré. I do vyšších kopců, pak dobré s lanem a cepínem a namazat se proti slunci. Úpolové sporty mne též baví. Nejlepší však byl a je sportovní parašutismus, o tom žádná, tam jsem zažil dobré v největší míře a stále mám nejlepší žijící kamarády odtamtud. I čas šel a já toho zanechal..„⠀⠀
➡️www.freshkruhac.cz/82-humans-of-fresh/⬅️ #humansoffresh #hof #nejlepsikruhovytreninkvpraze #kruhovytrenink #kruhac #freshh
Read more
Dziś mamy święto! Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju <span class="emoji emoji1f468"></span>‍<span class="emoji emoji1f469"></span>‍<span class="emoji emoji1f467"></span><span class="emoji emoji1f469"></span>‍<span class="emoji emoji1f467"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> Nasze pierwsze - „mama” w jej ustach ...
Media Removed
Dziś mamy święto! Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju Nasze pierwsze - „mama” w jej ustach w najmniej oczekiwanym momencie jest dla mnie kolejnym momentem przełomowym macierzyństwa Cieszy tym bardziej, ze pierwsze było „ta-ta” i to równy tydzień temu. Nie to żebym była na tyle ... Dziś mamy święto! Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju 👨‍👩‍👧👩‍👧🌹 Nasze pierwsze - „mama” w jej ustach w najmniej oczekiwanym momencie jest dla mnie kolejnym momentem przełomowym macierzyństwa 😭
Cieszy tym bardziej, ze pierwsze było „ta-ta” i to równy tydzień temu. Nie to żebym była na tyle naiwna, by wierzyć że wie co mówi, ale słowo mama pojawiło się podczas szczepionki. wyartykułowała je patrząc mi prosto w oczy i wystawiając rączki! Chyba nie muszę dodawać co stało się dziś z moim sercem?! 🙏❤️
#mum #mama #mojewszystko #roza #babygirl #instamatki #baby #milosc #milion
Read more
Z końcem sierpnia zawsze zabieram się za generalne porządki. Robie je systematycznie zaczynajac ...
Media Removed
Z końcem sierpnia zawsze zabieram się za generalne porządki. Robie je systematycznie zaczynajac od sypialni. Dzięki temu nigdy nie zostawiam nic na ostatnia chwile, a dobra organizacja to klucz do sukcesu! I wczoraj właśnie nastał ten dzień! Tak intensywnie sprzątałam, ze aż dostałam ... Z końcem sierpnia zawsze zabieram się za generalne porządki. Robie je systematycznie zaczynajac od sypialni. Dzięki temu nigdy nie zostawiam nic na ostatnia chwile, a dobra organizacja to klucz do sukcesu! I wczoraj właśnie nastał ten dzień! Tak intensywnie sprzątałam, ze aż dostałam migrenę 😂😂😂 #calaja Oczywiście, żartuje choć bardzo Wam wszystkim dziękuje za życzenia zdrówka ❤️❤️❤️ —————————————————-
Lubie sprzątać, uwielbiam organizować sezonowo szafę, mogę robić praktycznie wszystko oprócz prasowania 😜 A czy jest jakaś czynność, której i Wy nie lubicie w codziennych obowiązkach? Jak motywujecie się do sprzątania? —————————————————
#codziennosc #organizacja #sprzatanie #porządki #pralnia #kobieta #kobietapracujaca #totallyme #positivegirl #perfekcyjnapanidomu #beorganized #laundry #laundryroom #laundryday
Read more
Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki. Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste ...
Media Removed
Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki. Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste czy cukierkowe. Codziennie czuję, że rola ta jest najtrudniejszą i najbardziej wymagającą z możliwych. Juz w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety ... Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki.
Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste czy cukierkowe. Codziennie czuję, że rola ta jest najtrudniejszą i najbardziej wymagającą z możliwych.
Juz w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety bez dzieci w kobietę matkę będzie wyboisty.
Ta metamorfoza w ciąży zachodziła nie tylko wewnątrz mojego ciała, w moich emocjach, myślach. Oczywiście widoczna była też na zewnątrz, bo coraz większa była piłka, którą nosiłam przed sobą. A ja miałam wrażenie, ze nie pasuje do tego procesu, ze moje Ja jest odklejone i najchętniej by zwiało. Jakkolwiek głupie to może się wydawać nie pasowała mi nawet moja fryzura (krótkie włosy z ciężką grzywą), którą kojarzyłam z aktywnością, z siłą, ze sceną, z niezależnością.
Właśnie wtedy poczułam, ze aby sobie ułatwić przejście przez ciąże, przez cały ten proces przemiany, potrzebuję pomocy. Tą pomocą okazała się m.in. decyzja o zapuszczeniu włosów.
Kiedy pierwszy raz @jagahupalo wyczarowała kok na mojej głowie dosłownie poczułam ulgę.
U mnie proces zaczął się od zewnątrz. Potrzebowałam zmiękczenia, złagodzenia.
Juz w salonie u Jagi, tego dnia powiedziałam, że zetnę włosy jak będę gotowa.
Od tego dnia włosy sobie rosły...
A ja byłam od początku przekonana, że oddam je kiedyś na perukę.
No i zbliża się ten czas;) 25 cm do oddania już mam. Jeszcze dam im chwilę...
A potem #ciach w pracowni @jagahupalo dla #dajwłos #raknroll @fundacjaraknroll #peruka

I niech wiatr tarmosi je komuś kto ich będzie teraz bardziej potrzebował niż ja.
Może przydadzą się kobiecie, która przechodzi swoją przemianę i potrzebuję wsparcia. Właśnie z zewnątrz w postaci takiej drobnej metamorfozy.

I najlepszego dla wszystkich Mam!
A oko puszczam do tych, które nie ogarniają wszystkiego, które zadają sobie pytanie gdzie jestem w tym wszystkim Ja, które po prostu tęsknią czasem za sobą;).
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span> Jakoby to bylo včera , když jsem zjistila , ze čekám miminko. Přišlo to nečekaně a neplánovaně. ...
Media Removed
Jakoby to bylo včera , když jsem zjistila , ze čekám miminko. Přišlo to nečekaně a neplánovaně. Ale od prvního dne jsem VEDELA A věřila v lasku. V lásku , která je vzájemná mezi lidmi, kteří tvoří tu nejcennější věc na světě Rodinu. I když je mnohdy těhotenství jenom bouře hormonu , tak já mohu ... 😍 Jakoby to bylo včera , když jsem zjistila , ze čekám miminko. Přišlo to nečekaně a neplánovaně. Ale od prvního dne jsem VEDELA A věřila v lasku. V lásku , která je vzájemná mezi lidmi, kteří tvoří tu nejcennější věc na světě Rodinu.
I když je mnohdy těhotenství jenom bouře hormonu , tak já mohu v klidu říct, ze kdyby bylo takové každé , klidně bych rodila děti těm ,kteří bohužel nemají to štěsti přivést na svet tento malý zazrak.
Emmičko moje nejmilovanější. Ty jsi ta , pro kterou tu 24hodin denne, 7dni v týdnů, 12 měsíců v roce a po zbytek tvého života.
Jediná verna láska je ta mezi matkou a dítětem.
Jenom ona zažívá vše co se děje v jejím bříšku po dobu 9 mesicu! První pohyby, radost z toho jak mu tam krásné je ale zároveň už od samyho začátku neuvěřitelný strach aby vše bylo v poradku.
I když si se na tenhle svet chtěla vydat celkem dřív než bylo plánováno, a bylo těžké zbytek měsíců jen ležet..tak to aby jsi byla zdravá a vše bylo tak jak ma tak jsem se té nakonec dockala.
Slyšet poprvé tvůj první nádech a křik byl zážitek vryty do alba ty a já💖 každá matka prožije tu velikou bolest a v okamžiku prvního pohledu na to maličké je vsechna bolest fuč, nic Vas nezajímá víc než to male stvořenícko.
Mela jsem strach a bala jsem se ze to nezvladnu. Ale naše pupeční šňůra je i po ustrihnuti nadále mezi nami. Jsi tu semnou už skoro 3 měsíce , je neskutečný jak to utíká , jak mi rostes před ocima...Kazdicky den umis něco nového a já sem ta nejpysnejsi maminka. Si můj největší a nejlepší dárek v životě. Jsi to NEJHODNEJSI MIMINKO pod sluncem..a me dělá velikou radost to , jak moc spokojené miminko jsi😍 Miluji tě !
Read more
Ja viem, ze je priskoro, ale za chvilu odpadnem do postele a nechcem na to zabudnut. Takze takto... ...
Media Removed
Ja viem, ze je priskoro, ale za chvilu odpadnem do postele a nechcem na to zabudnut. Takze takto... Brasko moj najdrahsi, milovany, lubezny! Opat o rok starsi, opat o rok mudrejsi. Ty nestarnes, ty rasties... Rastie z Teba skvely clovek, co zo mna robi tu najhrdejsiu sestru. Spolu sme si presli ... Ja viem, ze je priskoro, ale za chvilu odpadnem do postele a nechcem na to zabudnut. Takze takto... Brasko moj najdrahsi, milovany, lubezny! Opat o rok starsi, opat o rok mudrejsi. Ty nestarnes, ty rasties... Rastie z Teba skvely clovek, co zo mna robi tu najhrdejsiu sestru. Spolu sme si presli vsetkymi peklami akymi sa len dalo a aj napriek tomu je nas vztah silnejsi nez kedykolvek predtym. Som stastna, ze Ta mam a ze Ta mozem volat mojim bratom. Prajem Ti k Tvojim narodeninam len to najhorsie nech Ta obchadza, vela zdravia, stastia, vela nefajciarskych rokov a hlavne nesmierne mnozstvo lasky! Vzdy Tu budem pre Teba Ty moje srdco, no matter what... dufam, ze to vies... Lubim Ta najviac na svete!❤️ #brotherkeeper #brolove #birthdayboy #family #strongerthanever #jamming #tbt
Read more
@chefkamu to shrnula tak dobře, že mě to samotnou překvapilo. Už se známe pár let? Cože?! Vždyť jsem ...
Media Removed
@chefkamu to shrnula tak dobře, že mě to samotnou překvapilo. Už se známe pár let? Cože?! Vždyť jsem pro ni nedávno pekla na svatbu, kde vařila, oukej, pak jsme se potkávaly v M&K, kde jsem zase smažila a pekla, jo vlastně, pak ještě pár setkání a najednou mám Žof, Kamu skvělou kuchařku a obě ... @chefkamu to shrnula tak dobře, že mě to samotnou překvapilo. Už se známe pár let? Cože?! Vždyť jsem pro ni nedávno pekla na svatbu, kde vařila, oukej, pak jsme se potkávaly v M&K, kde jsem zase smažila a pekla, jo vlastně, pak ještě pár setkání a najednou mám Žof, Kamu skvělou kuchařku a obě jsme pořád v letu - už léta, k neuvěření. Natočily jsme pro vás základní celozrnný chleba, který zvládnete pouze z mouky, vody, soli, miskou a vařečkou. Už se těším, až to bude! A přiznání: donedávna mi nechutnalo kyselo. To svoje jsem vylila (málokdy uvařím tak zle, aby to nešlo sníst), na horách nechápala, co na té jíšence je, hodně hustá bramboračka... ale Kamu umí. Je to dobrý!
____
#Repost
・・・
CHLEBA! Kvas, mouka, nadýchaná střídka a křupavá kůrka. To je podle mě @maskrtnica 🍞
Talentovaná pekařka, která zaprodala celý svůj život studii pečení a já ji považuju za naprostou pekařskou modlu 🙏🥐
My dvě jsme dlouholetý kámošky, který kdysi spojilo jídlo a dneska na sebe nemaj vůbec čas. Takže jsem skákala radostí, když mi Juliana kývla na natočení videa o pečení chleba na náš youtube. Toho opravdickýho z chlebovýho kvasu.
Robimu do kamery Julka odhalila všechny svoje taje a kouzla, který dlouhá léta praktikovala např. v @masoakobliha_prague (Paul Day), nyní pořádá kurzy pečení v Laboratorio (@skolavareni), společně s @cuketka založili web www.pecempecen.cz, díky kterému zjistíte, kde sehnat kvas a jak správně péct chléb. Prostě ta holka je dělo! Počkejte si na naše video, protože tam ze zbytku kvásku vystřelim i poctivý krkonošský kyselo a veselou společnost nám dělá v hlavní roli malá Žofie👶🏻 Protože není chleba jako chleba a my ho máme děsně rádi!
#pecempecen #maskrtnica #juliana #zofie #koruproduction #korucouple #robikamu #bread #baking #bake #chleba #chleb #ryebread #rye #kvasek #kvas #pecempecen #videobrzy #videosoon #sourdough #realbread
Read more
Muj maly a nesplnitelny sen je mit kavarnu. Jednou jsem zburcovala celej barak a kamose na fejsu, ...
Media Removed
Muj maly a nesplnitelny sen je mit kavarnu. Jednou jsem zburcovala celej barak a kamose na fejsu, ze jako tu kavarnu udelam. U nas. Tady. Hned jsem si sestavila plan. Nasla si uzasny misto u nas v mestecku ihned na namesti. Dokonce jsem v tom planu, mela i plan, ze mi to to nase male mestecko ... Muj maly a nesplnitelny sen je mit kavarnu.
Jednou jsem zburcovala celej barak a kamose na fejsu, ze jako tu kavarnu udelam. U nas. Tady.
Hned jsem si sestavila plan.
Nasla si uzasny misto u nas v mestecku ihned na namesti.
Dokonce jsem v tom planu, mela i plan, ze mi to to nase male mestecko trosku zadotuje. Ze to bude studentska kavarnicka, protoze u nas je ta nejstarsi sklarska skola sveta vubec a uci tam stejne porad ti samí učitelé, co pri slavnostním zahajeni prvniho roku v roce Osmumnacetnevimkolik. (O tom, ale priste, v nejake ducharske povidce.) No a ti nasi nadani studenti nemaji kam chodit o prestavkach na cokosku a tak chodej, naprosto nedobrovolne na pivo. Vybrala jsem si ikeacky stolecky, dokonce i gaucik a tapety. Samozrejme poradne mastnej kavovar a dobrou brazilskou kavu. Stahla jsem si videa tipu "how to make best coffee ever" a "raw cakes easy peasy". V tom planu jsem si sestavila menicko. Byla jsem do zaru zapalu odena zena, co pila sklenku vina za sklenkou (dokud jsem nevyzahla celou lahvinku). Za hodku, ci dve, uz jsem mela vykresy, menicko, udelane dva raw dortiky a nachystanych par litru kavy na ochutnavku. Kdyz jsem designovala logo, doslo mi ze na to nikdy nesezenu lóve. Ze jsem holka chuda ze skromnych pomeru... ze na to nemam. Ze prvnacci ve zdejsi skole proste budou odsouzeni k tomu, ze jim kvuli brisnim vakum, nesedne ve ctvrtaku oblek. A ze jim vypadaj vlasy a narostou vousy. A ze se z nich stanou Senovsti papici, co chodi do zdejsi hospody "u Baby" na breznak. (😵)...a ze to bude moje vina. Dneska jsem si aspon v zari jarniho slunicka dovolila malou kavarnu otevrit na balkone. Podavalo se lahodné presicko. Hrala ziva muzika a detem se dostalo lahodneho kapucinka. Achjo. #nesplnenesny #coffee #kamenickysenov #coffeelover #todaythree #huaweip9
Read more
/V sluzbi/ "Danes sem tak hin, res se mi vlece...ko bo konec grem direkt na bus in domov spat. Sploh ...
Media Removed
/V sluzbi/ "Danes sem tak hin, res se mi vlece...ko bo konec grem direkt na bus in domov spat. Sploh ne morem vec drzat oci odprtih." /Takoj po sluzbi/ *Dobi sms da so fotografije razvite* "Aammm...mogoce bom vseeno stisnila zobe in sla pes tja. Saj je samo na drugem koncu mesta..saj bo vredno, ... /V sluzbi/
"Danes sem tak hin, res se mi vlece...ko bo konec grem direkt na bus in domov spat. Sploh ne morem vec drzat oci odprtih." /Takoj po sluzbi/
*Dobi sms da so fotografije razvite*
"Aammm...mogoce bom vseeno stisnila zobe in sla pes tja. Saj je samo na drugem koncu mesta..saj bo vredno, pa bom sla pol pac direkt spat ko pridem domov." /Po dvigu slik/
"Omgosh kak je ta skatlica lepa! Iiii that's that picture from that time!
...Ej Janez, Janez ...poglej no, lej, a se spomnis tega??! Oh wait, cakaj, do kod mam album ze napolnjen?.. Gdjdjdnd, absolutely HAVE to put this on the wall right away! ...Japan...i miss....when can i go back *cries a bit then proceeds to spam walls with pictures while grinning like an idiot* ... Finally going to sleep now. Oyasumi.
Read more
Na zdra tie #speed #tufka #15 #dajcigu #alibudeotvorena #kde #isla #ta #spata #daj #mi #cistu #vodu #bohuzial #u #teba #si #neni #kde #sadnut #hadie #plemeno #ta #rozslapem #bola #rada #ze #je #rada #ty #haraburda #daj #vohň #jebatrix
Media Removed
Na zdra tie #speed #tufka #15 #dajcigu #alibudeotvorena #kde #isla #ta #spata #daj #mi #cistu #vodu #bohuzial #u #teba #si #neni #kde #sadnut #hadie #plemeno #ta #rozslapem #bola #rada #ze #je #rada #ty #haraburda #daj #vohň #jebatrix Na zdra tie
#speed #tufka #15 #dajcigu #alibudeotvorena #kde #isla #ta #spata #daj #mi #cistu #vodu #bohuzial #u #teba #si #neni #kde #sadnut #hadie #plemeno #ta #rozslapem #bola #rada #ze #je #rada #ty #haraburda #daj #vohň #jebatrix
Dači, kam koukáš, sem koukej, pojď jim to říct! Oni se nás často ptají na to, proč jsme se odstěhovali ...
Media Removed
Dači, kam koukáš, sem koukej, pojď jim to říct! Oni se nás často ptají na to, proč jsme se odstěhovali z Bali, když je to ráj. Na to, proč nežijeme v dodávce a necestujeme po celým světě, když máme Karla🚍 … Já z toho mám vždycky takový dojem, že má spousta lidí pocit, že je to něco lepšího. Cestovat. ... Dači, kam koukáš, sem koukej, pojď jim to říct!
Oni se nás často ptají na to, proč jsme se odstěhovali z Bali, když je to ráj🌴. Na to, proč nežijeme v dodávce a necestujeme po celým světě, když máme Karla🚍 …
Já z toho mám vždycky takový dojem, že má spousta lidí pocit, že je to něco lepšího.
Cestovat. Žit jinde. V jurtě. Mít oceán za domem …
Žijeme ve svobodě. Pracovali jsme roky na tom, abychom mohli a jsme neuvěřitelně vděčný za to, že můžeme.
Žít ve svobodě pro nás ale neznamená žít na druhý straně světa, ani žít trvale v dodávce, stanu nebo vile. Znamená to pro nás dělat to, co dělat chceme, mít možnost být tím, kým opravdu jsme a být tam, kde chceme. Teď třeba s rodinou v kempu, i když jsme už měli být na cestě do Chorvatska. Tak pojedeme dýl.
Protože můžeme.
Mám pocit, že svoboda je pro spoustu lidí definicí útěku od reality. Od práce, která nás nebaví, od lidí, kteří nás štvou, od stereotypu … my ale nepotřebujeme (už) utíkat, nás ta realita většinou naplňuje přesně taková, jaká je - taky né vždycky prosimvás. Práce, rodina, páteční pivo🍻, grilování s kamarádama. Plány, který nám vznikají v hlavě a v realitě se potom boří jako bábovičky ze suchýho písku🏰, až je někdy vlastně dobře, že boří, protože spousta z nich vznikla né z touhy za poznáním, jako spíš z touhy utýct před tím, co se právě NEděje - to si v ten okamžik málokdy přiznám.
Naplňuje nás cestovat🏔 a spát v Karloj, naplňuje nás být v klidu doma a vařit polívku🍲, naplňuje nás čas s lidmi, který máme rádi. Někdy mě naplňuje ležet na gauči, koukat na televizi a drbat Pufu a někdy se nahatá koupat ve vodopádech.
A někdy mě nic z toho nenaplňuje a spíš mě to všechno štve.
VŠECHNO a VŠICHNI.
Ale je jedno, kde jsme🌎. Když jsme spokojený.
A to je to krásný. V tý dodávce, doma, ve světě … je to krásný všude, když jste svobodný a všechno je to vaše volba.
Tak, to je TO ono.
Ta naše volba.
Svoboda.
Read more
Občas si na insta přijdu trochu jako mimozemšťan<span class="emoji emoji1f633"></span> Nechápu, proč se lidi tak honí za trendy, nosí ...
Media Removed
Občas si na insta přijdu trochu jako mimozemšťan Nechápu, proč se lidi tak honí za trendy, nosí přesně to, co ostatní, i přes to, že jim to třeba vůbec nesedí a nesluší. Proč najednou všichni nosí ledvinku přes prsa. Proč se všichni fotí ve stejné restauraci v jakémsi rožku na terase. Všichni ... Občas si na insta přijdu trochu jako mimozemšťan😳 Nechápu, proč se lidi tak honí za trendy, nosí přesně to, co ostatní, i přes to, že jim to třeba vůbec nesedí a nesluší. Proč najednou všichni nosí ledvinku přes prsa. Proč se všichni fotí ve stejné restauraci v jakémsi rožku na terase. Všichni snídají to stejné. Do jídla si sypou prášky, aby zasytilo, místo, aby si pěkně navařili. Dětské pokojíčky jedině šedé nebo černé, nádhera😥 Udivují mě také popisky u fotek na profilech děti, kde vyjadřují tak hluboké myšlenky, jak kdyby prožily ne 10, ale 40 let života - to bude asi následek těch černo-šedých pokojčků😄 Všude nějaký motta, a že myslet pozitivně zaručí štěstí a blablabla – leda hovno. Člověk má přeci nějakou povahu, styl, vkus, jak se lidi dokáží měnit o 180 stupňů jen kvůli trendům nebo proto, že ta a ta celebrita to dělá, jí nebo nosí, nepochopím😬 Já třeba celej život nosím to samé. Jsem hrozně OUT a vyhovuje mi to😁 A nesmím zapomenout na vykloubené nohy, kterými jsem vám chtěla udělat radost. Ale bohužel, jakmile to vidím v zrcadle, jakoby mi někdo dal pohlavek a řekl, ježiši stoupni si normálně😅 No nic, vařím, tak jsem si krátila dlouhou chvíli🙂
Jo, inspirace je fajn.. Ale někdy mam proste pocit, kdyz vidim stejny styl fotky na 20 tem profilu, ze mi z toho praskne zilka v oku😂
☢️☢️☢️ Jen pro jistotu, protoze vyvracet neci nazor je taky na insta docela bezny jev. Muj nazor, na mem profilu. NIKOHO nenutim, aby ho mel stejny, nepotrebuji ho odkyvat, ale ani vyvracet😉 Je mi jasne, ze kazdy jsme jiny, nastesti.
P.s.: jo, varim, ale boli me hlava nad obocim, tak su nasrana!! 😂😂😂
#selfie #filter #trousers #handbag #mirror #instalife #life #ootd #blue #xiaomi
Read more
<span class="emoji emoji1f64b"></span>🏽‍♀️snad není nic horšího než myšlenka toho, ze tohle valeni dneškem konci 🙁 jeste o to je to horší ...
Media Removed
🏽‍♀️snad není nic horšího než myšlenka toho, ze tohle valeni dneškem konci 🙁 jeste o to je to horší když v našem kraji je o polovinu min stupnu než tady ️😕 kdyby to bylo aspoň z tepla do tepla a co chytá asi úplně horni příčky nejhoršího je ty povinnosti-práce-žádný ze za vas někdo poklidi a ... 🙋🏽‍♀️snad není nic horšího než myšlenka toho, ze tohle valeni dneškem konci 🙁 jeste o to je to horší když v našem kraji je o polovinu min stupnu než tady ☀️😕 kdyby to bylo aspoň z tepla do tepla 😂 a co chytá asi úplně horni příčky nejhoršího je ty povinnosti-práce-žádný ze za vas někdo poklidi a někdo vám uvaří 🤷🏽‍♀️🙈 skoda jen těch deseti kilo plus 😂😂😂to možná jen Dobre ze je u nás ještě jaro to do léta ještě shodim😂🐬🌴
Read more
Ten pán na obálce knížky je bratr mojí babičky. Pro mě to byl ale vždycky strejda z Kanady. Z Kanady, ...
Media Removed
Ten pán na obálce knížky je bratr mojí babičky. Pro mě to byl ale vždycky strejda z Kanady. Z Kanady, do které utekl v roce 68, aby neskončil znovu ve vězení, ve kterém jako politický vězeň strávil padesátá léta. Já tohle vyprávění z dětství znala, ale teprve až když jsem si sama přečetla celý ... Ten pán na obálce knížky je bratr mojí babičky. Pro mě to byl ale vždycky strejda z Kanady. Z Kanady, do které utekl v roce 68, aby neskončil znovu ve vězení, ve kterém jako politický vězeň strávil padesátá léta. Já tohle vyprávění z dětství znala, ale teprve až když jsem si sama přečetla celý příběh ve všech souvislostech, jak jej strejda zapsal do své knihy s trefným názvem Tři inkarnace, spoustu věcí jsem konečně pochopila. Tři různé zivoty prožité v jednom. Od bezstarostného dětství plného skautských výprav k létům strávených uprostřed vězeňské cely až k cestě na západ, titulu profesora a k polárním výpravám. Pokud bych ale měla říct jednou větou, o čem tahle knížka je, musím jednoznačně napsat, že o naději. O tom, že ať se v životě stane cokoli, vždy vede cesta dál, a že vždycky, dokud máme tenhle život, máme i možnost začít znovu. I když vše prožité si už napořád neseme v sobě a je jedno, jak hluboko. Můj strýc začal úplně nový život, v úplně nové zemi, když mu bylo čtyřicet let. Neuměl anglicky, přesto vystudoval na kanadské univerzitě. Sám pak jako profesor dlouhá léta přednášel. Zažil osobní úspěchy i životní krachy. Jak ale sám píše v úvodu knížky "Jde o vyprávění poutníka. Ne o nářek ukřivděného mukla ani o referát úspěšného vědátora, jen o svědectví člověka, který prošel místy, kam se běžně každý nedostane, a který vše přežil, snad aby o tom mohl druhým povědět." Musím popravdě říct, že i když to tu mám ráda, vždy mi ve srovnání s podobnými příběhy přijde tenhle uzavřený svět se všemi srdíčky a lajky vlastně prázdný. Ale ne, nechci nic soudit, snad jen trochu připomenout. Sama sobě v první řadě, že ten skutečný svět je tam venku, a že my všichni jsme poutníci na své cestě. Se všemi vzestupy i pády, i s tou nikdy nekončící nadějí. A proč to sem píšu? Abychom si stále připomínali, co opravdu znamenal "vítězný" únor. Můj strýc naději neztratil a to ani ve chvíli, kdy mu zcela náhle, zemřel doma o Vánocích na zástavu srdce jeho syn. Nebylo mu ani třicet let...tak jestli si chcete přečíst opravdu dobrý příběh, začtěte se #vzdyckyjenadeje
Read more
Olympiáda se blíží pomalu ke konci a já se nestačím divit, jak neskutečně rychle to uteklo. Vždyť ...
Media Removed
Olympiáda se blíží pomalu ke konci a já se nestačím divit, jak neskutečně rychle to uteklo. Vždyť začáteční ceremoniál byl včera ne? Při této olympiádě jsem prožívala neskutečné emoce. Přeměny nálady,vyřvané hlasivky,nervy,radost,pláč,strach. A to nejen u hokeje,ale i u dalších ... Olympiáda se blíží pomalu ke konci a já se nestačím divit, jak neskutečně rychle to uteklo. Vždyť začáteční ceremoniál byl včera ne?😃 Při této olympiádě jsem prožívala neskutečné emoce. Přeměny nálady,vyřvané hlasivky,nervy,radost,pláč,strach. A to nejen u hokeje,ale i u dalších disciplín jako je lyžování,rychlobruslení,krasobruslení,biatlon,snowboardcross,... V každém případě jsem se snažila naše sportovce podporovat (ať už jsem byla ve škole nebo v práci). Jsem moc ráda,že jsme jako taková malinká země ve střední Evropě, o které málokdo ví vyhráli 7 cenných medailí. První zlato nám přinesla Ester Ledecká ze super G.. Byl to obrovský šok pro celý svět, protože se Ester lyžování nevěnovala tolik jako snowbordcrossu.🏅O několik dní později získala jako první člověk v historii zimních olympijských her druhé olympijské zlato ze snowboardcrossu.🏅🏅 Ta ženská je prostě neuvěřitelná,uznejte sami!🇨🇿 Teď něco o hokeji,nebudu to prodlužovat,ne všichni jsou ochotní přečíst celý popisek😃. Kluci nás letos se svými výkony na ledě obrovsky překvapili. Šli si za svým snem - vybojovat olympijskou medaili. Ze začátku to bylo nadějné. Vyhráli jsme nad všemi týmy v tabulce a probojovali se do čtvrtfinále,kde nás čekali Američané. Ti nás však nezaskočili a dostali odvetu za vyřazení na ZOH 2014 v Soči. V semifinále jsme hostovali Rusko, se kterým jsme bohužel padli se skórem 0:3. 🙁 Na zápas jsem se koukala v práci, kde jsem se přede všemi rozplakala. Slzy nejsou znakem slabosti,ale znakem oddanosti a síly.♥ V zápase o bronz jsme prohráli nad houževnatou Kanadou 4-6, ale byl to boj!😊 Jsem na naše kluky hrdá, že se dostali tak daleko. I bez medaile jsou mým velkým vzorem. I s "bramborovou" medailí pro mě zůstanou mistři.♥ A věřím, že Nagano někdy zopakujem. Může to být třeba za 4 roky. Jak se říká, správný fanoušek má fandit celým svým srdcem a duší, a podporovat tým i v nejtěžších chvílích😊. Jsem tu pro náš tým ať se děje co se děje.♥ Hokej je přeci součástí mého srdce.♥ Je mou vášní i životem. (Kdo to celé přečetl, napište komentář).
Read more
Puvodne jsem dneska chtela psat o enzymech,ale vcerejsi post o makeupech a hlavne fotka “pred” ...
Media Removed
Puvodne jsem dneska chtela psat o enzymech,ale vcerejsi post o makeupech a hlavne fotka “pred” vas nektere donutila k akci a zacaly mi chodit vsemozne rady,co a jak mam delat,abych se vylecila zevnitr i z venku,popr. co delam spatne,co delat nemam apod..Chtela jsem to nechat byt,ale at ... Puvodne jsem dneska chtela psat o enzymech,ale vcerejsi post o makeupech a hlavne fotka “pred” vas nektere donutila k akci a zacaly mi chodit vsemozne rady,co a jak mam delat,abych se vylecila zevnitr i z venku,popr. co delam spatne,co delat nemam apod..Chtela jsem to nechat byt,ale at se to sebevic snazim brat,jako ze o me mate starost,nejde to a zere me to.Zaroven me zarazi rady od lidi,kteri nevi,jak ziju,co delam,co pouzivam,co je toho pricinou a nebo detail-co na fotce vlastne bylo a pisou,co vse delam blbe a jak blbe ziju.

Vazene,moc si vasi starosti cenim,opravdu,ale prosim,nebylo to volani o pomoc,o radu.Vim,cim jsem si to zpusobila,proc jsem osypana,jak se to stalo,co za to muze a verte mi,ze jen z meho blogu,IG a FB uctu nevite ani setinu toho.Treba to,ze ta fotka je presne mesic stara (foceno po alergicke reakci na vit C pletovou masku a prehnani to s enzym peelingem),ze se maluju cca 2-3x do mesice,ze vim velmi dobre,co na sebe mazu,v jake kvalite,co mazat abych dosahla urcitych vysledku,nebo treba to,ze jsem pred par lety podnikla dost drsny ajurvedsky detox organismu a od te doby rok co rok vzdy na jare podnikam zelene ocistne kury a hlavne uz do sebe ani na sebe necpu nic,co by ho zase toxikovalo.Ze vnitrni problem to neni (opravdu se znam moc dobre a vim,jak jsem na tom s pleti byla vyborne posledni roky) a taky nevite,ptz jsem se pres neustale behani za Dracici jeste nedostala k sepsani clanku na to tema,ze jsem posledni tydny delala na sve pleti pokusy,jestli stale reaguje na urcite latky,popripade na min. peci nebo naopak na vyzivnejsi oleje stale stejne.Jo,reaguje,uz muze byt ma dusicka zase klidna-furt nesnesu opuncii,vit C,aloe a vit A.

Takze kdyz vam sem hodim fotku sveho osypaneho cumaku,abyste videly kvalitu kryti recenzovaneho makeupu,neni to volani o pomoc.Spis mam ted chut se infantilne trucnout a prestat postovat fotky a psat o kosmetice-ten vcerejsi post s foto i popisky mi trval 3hod a s volnym casem,co mam,jsem na nem delala nekolikaty den a reakce nebyly na makeup/post,ale ze jsem nemocna,moc se maluju,neumim se starat o svou plet,nebo pouzivam nekvalitni peci a spatnou stravu.Psat budu dal,ale tohle muselo ven.Timto to 🚽 ✌️
Read more
Styl nema nic spolecneho s penezmi. Kabelka @zara za 599,- Kc, dziny @hm 350,- Kc, boticky @reserved ...
Media Removed
Styl nema nic spolecneho s penezmi. Kabelka @zara za 599,- Kc, dziny @hm 350,- Kc, boticky @reserved za 299,- Kc, klobouk @marksandspencerczechrepublic za 249,- Kc. Proc vam to, ale pisu. Sama jsem se pristihla, ze je mi kolikrat lito, ze nemam tuhle kabelku, tenhle pasecek atd. Ale pak ... Styl nema nic spolecneho s penezmi. Kabelka @zara za 599,- Kc, dziny @hm 350,- Kc, boticky @reserved za 299,- Kc, klobouk @marksandspencerczechrepublic za 249,- Kc. Proc vam to, ale pisu. Sama jsem se pristihla, ze je mi kolikrat lito, ze nemam tuhle kabelku, tenhle pasecek atd. Ale pak si uvedomim jaka je to blbost. Ze stejne nevim, co za tim vsim je. A ze kabelky a pasecky jeste nikoho stastnym neudelaly. A ze ta prava krasa jde stejne zevnitr ❤️ A ze ten styl si stejne za penize nekoupis ! #behappy #style #mystyle #fashion #inspiration
Read more
Ej wiecie co? Róbcie swoje! Nawet jeśli to niemodne, niewygodne i staroświeckie. Nawet jeśli wydaje ...
Media Removed
Ej wiecie co? Róbcie swoje! Nawet jeśli to niemodne, niewygodne i staroświeckie. Nawet jeśli wydaje Wam się, ze na tym tracicie - róbcie to! —————————————————— Jeśli tylko czujecie, ze tak podpowiada Wam serce i sumienie to trwajcie przy tym i stójcie za tym murem! —————————————————- Nawet ... Ej wiecie co? Róbcie swoje! Nawet jeśli to niemodne, niewygodne i staroświeckie. Nawet jeśli wydaje Wam się, ze na tym tracicie - róbcie to!
——————————————————
Jeśli tylko czujecie, ze tak podpowiada Wam serce i sumienie to trwajcie przy tym i stójcie za tym murem!
—————————————————-
Nawet jeśli nie macie już siły, brakuje Wam wytrwałości i zaczynacie przechodzić na druga stronę, to ogarnijcie się i róbcie swoje!
—————————————————-
To się Wam opłaci na WSZYSTKICH płaszczyznach. Grunt to pamiętać, ze to nagroda odroczona w czasie. Całe to dzisiejsze cierpienie, walka, pot i łzy to cena Waszej wolności. Wolności sumienia i serca.
—————————————————
To cos o co warto w życiu walczyć najzacieklej, choćby do krwi!!
——————————————————
Wiem, ze sporo z Was potrzebuje tych slow. Sama ich potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek 💪🏻
—————————————————-
Kto ze mną? Kto WALCZY? ❤️
Read more
<span class="emoji emoji1f494"></span>27.3.1998<span class="emoji emoji1f494"></span> Nikdy nezapomenu na to, jak jsi mě učil jíst krupicovou kaši lžičkou dokola, ja to ...
Media Removed
27.3.1998 Nikdy nezapomenu na to, jak jsi mě učil jíst krupicovou kaši lžičkou dokola, ja to stejne nakonec vzdycky rozmichala a jedla po svým...na to, jak jsme chodili na houby, ja Ti jednu zaslapla a druhou počůrala a Tys zaburácel na celej les “Kačenooo, zmiz mi z očí” a já se málem přerazila, ... 💔27.3.1998💔
Nikdy nezapomenu na to, jak jsi mě učil jíst krupicovou kaši lžičkou dokola, ja to stejne nakonec vzdycky rozmichala a jedla po svým...na to, jak jsme chodili na houby, ja Ti jednu zaslapla a druhou počůrala a Tys zaburácel na celej les “Kačenooo, zmiz mi z očí” a já se málem přerazila, jak jsem natahovala kalhoty a pelášila😄.. na to, jak jsi mě po letních večerech učil tahat kočky za ocas a dával mi jist letňáky 🍏... neprestanu se smát pri vyprávění toho, jak jsi mi vzdycky pouštěl “pudlovačky”, a mamca jednou přišla do obýváku, ja sedela na křesle, spokojeně dudlala dudlík a v televizi softporno ala Josefína 😂preci me nenaucis říkat porno, kdyz byl barák věčně plnej návštěv a ja Te neustale tahala za košili, ať mi to pustíš🤷🏻‍♀️jak jsi prede mnou o jedny “tetě” řekl, ze je to stará pí*a a ja proste šla a řekla ji to 🤦🏻‍♀️od ty doby vím, ze kdyz mi někdo neco řekne, mela bych si to nechat pro sebe.. 🤔😄 a taky mi nikdy nepřestane byt smutno, kdyz si vzpomenu na den, kdy nas se segrou taťka zavolal z okna domů a řekl, ze uz Te nikdy neuvidíme, ze uz tu s námi nebudeš.. uz je to 20 let a není den, kdy bych si na Tebe nevzpomnela.. Byl bys tak pysnej na všechny ty deticky, na nas, me bys sice za ta tetování a piercing v nose asi zabil, ale stejne jsem byla tvoje holcicka, tak cooo no 🤷🏻‍♀️😄 nepřestaneš chybět, NIKDY! 🖤
Jednou se zase setkáme a poradne Te objemu za všechny ty roky, co jsem nemohla🖤 #loveYou
#memories #brokenheart #grandpa #inmyheart #forever #20years #anniversaryofdeath #me #myself #grandfather
Read more
Kdybyste to slyseli...to ticho. <span class="emoji emoji1f601"></span> Deti jsou u babicky a ja jdu pripravovat zitrejsi oslavu. Do leta ...
Media Removed
Kdybyste to slyseli...to ticho. Deti jsou u babicky a ja jdu pripravovat zitrejsi oslavu. Do leta z nich nevyjdeme. Sestnact lidi jen v jedne pulce rodiny je opravdu znat. A to je jen ta "blizka rodina". Stejne je to hezky. Ne, ze bysme se obcas vsichni nehadali, a ze by byl nas zivot jen sluncem ... Kdybyste to slyseli...to ticho. 😁 Deti jsou u babicky a ja jdu pripravovat zitrejsi oslavu. Do leta z nich nevyjdeme. Sestnact lidi jen v jedne pulce rodiny je opravdu znat. A to je jen ta "blizka rodina". 😁🙈 Stejne je to hezky. Ne, ze bysme se obcas vsichni nehadali, a ze by byl nas zivot jen sluncem zality, ale hezky to je i tak. Kdyz jsme byly pred dvema lety s @misha_mamami oslovene, jestli bychom nechtely zpracovat nejakou tvorivou knizku, ten napad se nam libil. Jen jsme chtely, aby to byla knizka, ktera nebude jen o tvoreni, ale bude v ni i neco navic. A tak vznikly nase #bajecneoslavy. 🍰 Psaly jsme z toho co zname, co zijeme a cim zijeme. A vlastne jsme tenkrat netusily, ze prave tahle knizka nas dovede az k nasi nove praci. Tou je dnes #blogmamami , na kterem nepiseme o nicem mensim nez o domove. O tom, jaky je. Az do prazdnin probirame ZAKLADY tvoreni DOMOVA. Pet mesicu, pet temat. Tento mesic jsme u JIDLA. 😊 Bez nej by to doma tedy neslo, co myslite? No, neslo, takze ja jdu chystat obcerstveni na tu zitrejsi slavu. Dort jsem ale vzdala predem, protoze Bleska fakt neumim a Buraka uz vubec ne a bez nich by to pry nebyla ta prava oslava nebo co, rikal Maty 😊🙈 #domovjetohlavnicostojizatotvorit
Read more
...ked som otehotnela, tak som z kazdej strany pocuvala a citala ake je to krasne, co vsetko musim, ...
Media Removed
...ked som otehotnela, tak som z kazdej strany pocuvala a citala ake je to krasne, co vsetko musim, co nemam a na co sa mam tesit.. som mamou dvoch uzasnych chlapcov, ktori spoznavaju svet a ja chcem byt tou najlepsou mamou.. vychovat dobreho cloveka je sakra tazke... asi na to nie je sablona.. ... ...ked som otehotnela, tak som z kazdej strany pocuvala a citala ake je to krasne, co vsetko musim, co nemam a na co sa mam tesit.. som mamou dvoch uzasnych chlapcov, ktori spoznavaju svet a ja chcem byt tou najlepsou mamou.. vychovat dobreho cloveka je sakra tazke... asi na to nie je sablona.. kazdy sme iny.. vzdy ked mam pocit, ze toto som zvladla.. vyskoci na mna ina uloha.. kym najdem riesenie, je tu opat dalsia.. nikto mi nepovedal, ze ta cesta bude klukata, ze musim mat trpezlivost a ze sa stale budem ucit.. kamaratka @mysiak007 mi odporucila skvelu knihu, mala som ju v kniznici pol roka.. citam ju uz druhy krat.. je skvela.. budem ju citat 100x a viem, ze sa budem stale ucit byt lepsim rodicom.. vrelo odporucam kazdemu, ak ju este nemate.. 5 jazykov lasky pre deti ... prajem pekny den aj vecer😉☀️🍀☀️🍀🦋
.
#detipotrebujudotyky #laskajezaklad #jazyklasky #deti #bezpodmienecnalaska #detisupoklad #laska #nicniejeviac
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f420"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️.. 6mesiacov.. +2,5kg.. (ano, papam aj pizzu, aj cokoladu, aj chipsy, aj vsetko a hocikedy ...
Media Removed
️.. 6mesiacov.. +2,5kg.. (ano, papam aj pizzu, aj cokoladu, aj chipsy, aj vsetko a hocikedy 🤷🏻‍♀️) Vzdy som si myslela, ze budem v tehotenstve taky maly Vorvan Predsalen som skor typ zeny “krv a mlieko”.. ale nakoniec som prijemne prekvapena a vsetko si moc moc uzivam .. ALE🏼.. ... ❤️🐠☀️.. 6mesiacov.. +2,5kg.. (ano, papam aj pizzu, aj cokoladu, aj chipsy, aj vsetko a hocikedy 😂🤷🏻‍♀️) Vzdy som si myslela, ze budem v tehotenstve taky maly Vorvan 😅🙈 Predsalen som skor typ zeny “krv a mlieko”.. ale nakoniec som prijemne prekvapena a vsetko si moc moc uzivam 😍.. ALE☝🏼.. aj keby som pribrala 20kg (co sa este stale moze stat💁🏻‍♀️), tak mi to nevadi.. som na to pripravena a presvedcena, ze to k tehotenstvu patri.. kazda tehotna zena ma pravo priberat a vyzerat “trochu horsie”.. tehotenstvo je naozaj velmi narocne obdobie a preto vzhlad je to posledne, co by mali zeny (a ich muzi) riesit ☝🏼.. Som v soku ked vidim statusy tehotnych deprimovanych zien, ktore placu nad svojimi “starymi, dokonalopostavovymi” fotkami a to este ani neporodili 😳 akoze-vazne??🤦🏻‍♀️.. o zenach, ktore su tak posadnute svojou postavou, ze su schopne pocas tehotenstva v posilke pomaly robit vzpieranie asi radsej ani nebudem hovorit 😰🤬🤦🏻‍♀️.. Treba si uvedomit, ze tychto 9mesiacov patri proste tvojmu dietatu-si schopna sa pre nho obetovat? Lebo ked uz teraz nie a tvoja postava je pre teba dolezitejsia ako tvoje babo, tak “mat dieta” mozno pre teba nie je ta najlepsia volba 🤷🏻‍♀️.. Pozor-netvrdim, ze sa treba pocas tehotenstva opustit.. Da sa byt aj aktivna, upravena, krasna tehulka 😉.. len to nekladme na prve miesto.. lebo tam by malo byt BABO❤️.. Takze vsetky tehulky, ktore ste na tom mozno trochu horsie ako ste cakali, klud-MAME NA TO PRAVO! 😘 Sme schopne zazraku, rastie v nas zivot a to je to najhlavnejsie!🙏 Na “vratenie sa” do starej kondicie a formy bude po porode kopa casu 😜.. No a muzi, nemusite nas teraz vynimocne nosit na rukach 😅- staci nas za tu ruku drzat a podporovat v tomto obdobi, semtam nas potesit komplimentom, rozosmiat v emocnej chvili a my vam za to porodime zdraveho, krasneho cloviecika ❤️.. Zasluzime si to, no nie? 😉👑... Photo📸by: najlepsi tatinko ever😍❤️ @tonyporucha #happy #pregnant #girl #love #mom #6 #maternity #style #photooftheday
Read more
Takže DNES už k tomu došlo .. Nevíte o čem je řeč<span class="emoji emoji2753"></span>To se dovíte právě teď <span class="emoji emoji2199"></span>️ #WhatsFitness #WhatFitnessMeansForYou #CanYouPractiseWell #RealOrUnrealFitness .. Už ...
Media Removed
Takže DNES už k tomu došlo .. Nevíte o čem je řečTo se dovíte právě teď ️ #WhatsFitness #WhatFitnessMeansForYou #CanYouPractiseWell #RealOrUnrealFitness .. Už delší dobu cvičím, učím se, vzdělávám se čtením, chodím na kurzy atd. Jako trenér toto člověk musí a chce dělat, aby ... Takže DNES už k tomu došlo .. Nevíte o čem je řeč❓To se dovíte právě teď ↙️
#WhatsFitness
#WhatFitnessMeansForYou
#CanYouPractiseWell
#RealOrUnrealFitness
..
Už delší dobu cvičím, učím se, vzdělávám se čtením, chodím na kurzy atd. Jako trenér toto člověk musí a chce dělat, aby byl lepší a lepší. Každým dnem, každým chybným provedením, každým poznatkem od jiných lidí se učím a cítím, že moje znalosti se šíleně rozvíjí, ale pořád mám cíl, který je ještě daleko, ale moje kariéra je pořád na začátku. To si každý musí uvědomit, aby dokázal být úspěšný v tom, co dělá☑️
Ale co už jsem bohužel nevydržel je to, jak chtějí být všichni ,,fitnesáci’’ a ,,fitnesačky’’, ale kdo pro to udělá MAXIMUM? Kdo si řekne, dám si radši maso se zeleninou místo pizzy. Kdo si řekne, dám si ještě jednu sérii a radši ,,chcípnu’’ bolestí a budu lepší. Schválně KDO? Jestli toto dokážeš udělat, tak jsi napůl vyhrál. Protože pak je ta těžší fáze, jak strávíš zbylých 22-23 hodin mimo fitko. Vše se dá s prací skloubit a stačí pouze chtít a jít tomu naproti!
..
Toto byla 1/2 toho, co jsem chtěl napsat. Teď ta druhá ➡️ pozoruji všechny lidi ve fitku, venku, prostě všude, jak se pohybují, jak našlapují, kde jsou zkroucení, jestli mají protrakci ramen, jestli mají kyfózu apod. Bohužel jsem už došel do této fáze, ale jsem za to rád. Teď hlavně budu mluvit k lidem ve fitness centrech. Nevím, jestli koukáte na videa na internetu nebo pozorujete někoho jiného naživo jak cvičí nebo úplně máte jiné zdroje, ale zkuste si prvně promluvit s lidmi, kteří rozumí tělu, jak funguje, co je s čím propojené apod., protože jinak dopadnete, co se týče zdravotních problémů špatně. Někdy mi to nedá a už za těmi lidmi zajdu a když si nechají poradit, jsem za to moc rád. Takže PROSÍM, než vstoupíte do fitness centra, kde chcete zvedat 300 na bench atd., začněte prvně v hlavě a řekněte si: Chci nejprve umět ovládat své tělo, poté mohu zvedat velké váhy.. I velké váhy se dají zvedat v rámci silově zdravotního tréninku!!
JESTLI JSI TO DOČETL/A AŽ SEM, DĚKUJI 💪🏼
#training #fitnesslifeisnoteasy #anatomy #todayfitness #fitnessscene #personaltrainer #personaltraining #sarezafitness #individualfitness #PouzivejHlavu
Read more
Tak lidičky, konečně už lezim v posteli, dnešek byl pro mě opravdu narocnej, ale NEZAPOMENUTELNEJ<span class="emoji emoji2764"></span>️ ...
Media Removed
Tak lidičky, konečně už lezim v posteli, dnešek byl pro mě opravdu narocnej, ale NEZAPOMENUTELNEJ️ Ten pocit stát na podiu, ten pocit když netrpělivě cekas a tajně doufáš, ze tvé číslo bude vyhlášeno co nejpozději, ta nervozita, adrenalin, byla to fakt nádhera, jeden z nejlepších pocitu, ... Tak lidičky, konečně už lezim v posteli, dnešek byl pro mě opravdu narocnej, ale NEZAPOMENUTELNEJ❤️ Ten pocit stát na podiu, ten pocit když netrpělivě cekas a tajně doufáš, ze tvé číslo bude vyhlášeno co nejpozději, ta nervozita, adrenalin, byla to fakt nádhera, jeden z nejlepších pocitu, na který budu vzpomínat hodně dlouho, už jen proto, ze to byla moje první soutěž a vše bylo vlastně úplně poprvé 😀 Jak už asi víte, soutěžil jsem ve dvou kategoriich, v mužích a juniorech a u obou cinklo krasne 🥈místo 😊 Celá příprava byla dlouhá a náročná, nebudu Vám lhát a kolikrát jsem měl chut to vzdát. Vždycky jsem ale zabojoval, zatl zuby a pokračoval přes všechny ty překážky co mi za tu dobu stály v cestě. Za tu dobu jsem načerpal tolik zkušenosti, poznal tolik novych věci, které jsem driv delal špatně.
Nedá se vyjádřit slovy jak moc dekuju za vše te nejlepší trenerce @katkakyptova , která byla sice někdy dost přísná, ale vždy dokazala podporit🍀přineslo to svoje ovoce😻 ještě jednou Dekuju moc! Dále bych chtěl poděkovat @pospisilova.petra , která to semnou všechno ve zdraví přežila, ze byla silná a zatla zuby, kdy jsem poslední týdny nebyl zrovna dvakrát prijemnej, Dekuju zlato, bez tebe bych to sem taky nedotáhl ❤️ A v neposlední radě bych chtěl poděkovat své rodině která mi v posledních týdnech dodala potrebnou motivaci a důvěru 💞 Je toho tolik co bych chtěl napsat, ale nebudu Vás trápit vylevanim svého srdíčka😀 Fotky budu přidávat casem, až to ze mě všechno opadne, ať vidíte jak to probíhalo😊
Také bych chtěl ještě říct, ze si opravdu vážím toho, kolik lidi si dalo tu práci a napsalo mi zprávu, je to super když vidíte, ze někoho vaše cesta dokáže motivovat a fandí Vám😊 A teď už opravdu konec, jdu spát, zitra zase na 💯% a vidíme se příští tyden v Mladé Boleslavi na MČech😇 .
.
#KatkaKyptovaTeam #DreamComesTrue #NepopsatelnyPocit #MakeYourHistory #Feelings #Junior #ClassicBodybuilding #FirstShow #JedemeDal #DreamTeam
Read more
Nekdy vazne nevim, kdo ta holka na mych selfie vlastne je. . Hnede oci a cerne vlasy, to mame hodne ...
Media Removed
Nekdy vazne nevim, kdo ta holka na mych selfie vlastne je. . Hnede oci a cerne vlasy, to mame hodne co podobnyho. . Dokonce piha na krku. . Ma skorem i stejny tetování a nosi stejny hadry, jen vypadaj vyprany v perwolu ne v levnejch kapslich na praní z lidlu. . Urcite ma belejsi zuby. Stoprocentně. ... Nekdy vazne nevim, kdo ta holka na mych selfie vlastne je.
.
Hnede oci a cerne vlasy, to mame hodne co podobnyho. .
Dokonce piha na krku. .
Ma skorem i stejny tetování a nosi stejny hadry, jen vypadaj vyprany v perwolu ne v levnejch kapslich na praní z lidlu. .
Urcite ma belejsi zuby. Stoprocentně. A ma nejak moc bezchybnou plet. Kde ma dolicky po akne a pigmentove skvrnky?
.
Taky se taknak lip smeje. A vypada, ze ji je vsecko u prdele.
Ze ji zalezi jen na tom usmevu, co ja si nacvicovala deset minut pred zrcadlem a proste jsem se takhle nemohla, ne, ani zaboha zasmat. V kreci nalozeny usmev vyděsil kolemjdouciho kolegu. Tak jsem to vzdala. .
Nyni si hovim v pracovním kresle nejvyssiho stupne pohodlnosti a posloucham pisnicky od Keane na spotify misici se se zpevem ptacku z venku. Koukam na ne, jak poskakuji z vetve na vetev a jsou jen cernou teckou. Citim slabou vuni parfemu od Peti a uzivam si hrejicich prvojarnich paprsku slunicka, co se na nas taky jednou usmalo. Hadam, ze ptacci maji žlutá pirka a cervene hlavicky. A jsem rada, ze nejsem ta holka z te selfie. Ze tohle vsechno citim a k tomu, jak me lochta uzdravujici se kuze po tatto zasahu jednoho Vaska. .
O Vaskovi nekdy priste. Az po opravach. #me #selfie #tattoo
Read more
..nechapem, kedy sa z toho mini babanka stalo mini dievcatko. Rozumne, ucenlive, tak vnimave... ...
Media Removed
..nechapem, kedy sa z toho mini babanka stalo mini dievcatko. Rozumne, ucenlive, tak vnimave... ️ Ta materska je super cas, uz som to spominala? :) aj ked mam mierne znizenu kapacitu mozgovu a byt potme vonku je vesmirny zazitok, viem, ze vdaka nej rastiem a nemenila by sooom🏻 ️ #laskavsemocna ..nechapem, kedy sa z toho mini babanka stalo mini dievcatko. Rozumne, ucenlive, tak vnimave... ❤️ Ta materska je super cas, uz som to spominala? :) aj ked mam mierne znizenu kapacitu mozgovu a byt potme vonku je vesmirny zazitok, viem, ze vdaka nej rastiem a nemenila by sooom🙏🏻 ❤️ #laskavsemocna
Za každou takovou nadherou stojí neskutecna dřina, upřímně si pokazdy myslim ze je to nad moje síly, ...
Media Removed
Za každou takovou nadherou stojí neskutecna dřina, upřímně si pokazdy myslim ze je to nad moje síly, ze tam proste nedojdu, ale ta motivace je vzdycky tak velká ze musim😀 a taky mam hlavne jeho, to je ta nejvetsi motivace na svete, bez tebe lasko bych nikam nevylezla🏻️🏔 @2tomi8 #berchtesgaden ... Za každou takovou nadherou stojí neskutecna dřina, upřímně si pokazdy myslim ze je to nad moje síly, ze tam proste nedojdu, ale ta motivace je vzdycky tak velká ze musim😀 a taky mam hlavne jeho, to je ta nejvetsi motivace na svete, bez tebe lasko bych nikam nevylezla🙌🏻♥️🏔 @2tomi8
#berchtesgaden #königssee #watzmann #archenkanzel #top #sunshine #love #naturelovers #vyhledy #vyletzafotkou #mountains #alps
Read more
☃️ PROSINEC 2018 . . RUTH WARE- Hra na lháře <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span> Příběh čtyř nerozlučných kamarádek, jež skrývají ...
Media Removed
☃️ PROSINEC 2018 . . RUTH WARE- Hra na lháře Příběh čtyř nerozlučných kamarádek, jež skrývají jedno velké tajemství, které vyplouvá pomalu na povrch po téměř dvou desetiletích. Od Ženy z kajuty č. 10 velký pokrok ke skvělému námětu. Kniha je velmi čtivá, příběh graduje a nebýt jedné ... ☃️ PROSINEC 2018 .
.
RUTH WARE- Hra na lháře 💛💛💛💛
Příběh čtyř nerozlučných kamarádek, jež skrývají jedno velké tajemství, které vyplouvá pomalu na povrch po téměř dvou desetiletích. Od Ženy z kajuty č. 10 velký pokrok ke skvělému námětu. Kniha je velmi čtivá, příběh graduje a nebýt jedné z hlavních hrdinek, která nedělá nic jiného, než že má neustále dítě u prsu, tak má plný počet. Škoda toho kojence. .
.
ANNE FRASIER– Nejsem mrtvá💛💛💛💛💛
Perfektní thriller o detektivce z oddělení vražd Jude, které se podaří po třech letech svému zajatci uniknout a postupně se vrátit do normálního života, což samozřejmě není tak jednoduché, však po jejím návratu se začínají řešit vraždy mladých děvčat. Pět hvězd už jen za originalitu, ale také za hlavní postavu, která sama v sobě řeší boj mezi tím být ,,normální,, nebo pod vlivem Stockholmského syndromu.
.
.
JOJO MOYES- Sama sebou💛💛💛💛💛
Třetí a doufám, že poslední návrat Lou Clarkové. Než jsem tě poznala, byla má první koupená kniha na vysoké, pamatuji si, že jsem ji celou probrečela. Pak jsem bohužel koupila Život po tobě, což byl druhý díl Lou a jejím životě po smrti Willa a tam jsem se zařekla, že již nikdy nechci číst nic, co má společného s Clarkovou, protože to byl knižní odpad. Stejně mi to nedalo a dala jí druhou šanci a ta se vyplatila. Důstojné a velmi povedené rozloučení s Louisou Clarkovou. .
.
LAURENT GOUNELLE – Muž, který chtěl být šťastný💛
To takto jedu autobusem a slyším, jak si nějaké slečny za mnou povídají o výborné knize. Tak se nenápadně podívám, zda to jsou nějaké éterické osoby v batikovaném triku a jehličím ve vlasech…když však zjistím, že to jsou normální holky, tak při prvním potkání knihkupectví knihu hned beru. A teď se přesně dostáváme k tomu, že já na ty motivační bláboly nejsem. Netuším, zda jsem 100% realista, ale tohle… díky za to, že to mělo jen 148 stran. .
.
ANGELA MARSONS– Pohřbená pravda💛💛💛💛💛
Šestý díl ze série případů Kim Stone. Opět perfektní záležitost. Další díl bude kdy?
.

#book #booknerd #bookstagram #booklove #photo #photooftheday #picoftheday #pictureoftheday #vicecasunacteni #vicecasunaknihy #tipnaknihu #bestseller #cz #czechgirl #czech #girl #knihomol
Read more
Tak dneska zase po dlouhé době individuální školení. Juhuu, je to super zase se vrátit do svého živlu! ...
Media Removed
Tak dneska zase po dlouhé době individuální školení. Juhuu, je to super zase se vrátit do svého živlu! Miluji svojí práci! Ikdyž Fisho s malou je skoro furt s námi, tak je fajn strávit den s kolegyněmi z oboru A dneska zamnou přijela @naildesignicole_ z Hodonina, která se přijela naučit ... Tak dneska zase po dlouhé době individuální školení. Juhuu, je to super zase se vrátit do svého živlu! Miluji svojí práci! Ikdyž Fisho s malou je skoro furt s námi, tak je fajn strávit den s kolegyněmi z oboru

A dneska zamnou přijela @naildesignicole_ z Hodonina, která se přijela naučit stiletto. Z počátku u mě proběhla trochu skepse, když mi řekla, že dělá nehty 1,5 roku, protože nehtařky s takovou praxí považuji za začátečnice a stiletto zase za techniku pro zkušené nehtařky. No a vona ta Nikol není vůbec začátečnice a ješte k tomu hodně šikovná... no posuďte sami. Vytřela mi zrak
Niki děkuji ti za důvěru do mě vloženou, snažila jsem se ti předat to nejlepší ze mě!
Pozor dámy a pánové vše dělané gelem!!! #nails #nailart #naildesign #nailtech #nailpro #nailaddict #nailartaddict #nailswithlove #lovenails #nailartist #nailartappreciation #nailartoftheday #nailartpromote #nailartoohlala #nailartdesigns #nailartjunkie #nailartheaven #nailartdesign #nailartdiary #nailartswag #nailartlove #nailartcult #nailartclub #nailartwow #nehtyslaskou #904nails #nailartdivas
Read more
You know the feeling when you can't be bothered to cook? Well I have that today to be honest with you. ...
Media Removed
You know the feeling when you can't be bothered to cook? Well I have that today to be honest with you. Yes, even food bloggers sometimes cant be bothered to cook But belly wants to eat so I decided to make these "stacks". Basically you slice sweet potato into rings , bake them in the oven and them ... You know the feeling when you can't be bothered to cook? Well I have that today to be honest with you. Yes, even food bloggers sometimes cant be bothered to cook😝
But belly wants to eat so I decided to make these "stacks". Basically you slice sweet potato into rings , bake them in the oven and them stuff them in between with whatever you have in the fridge. So I have avocado, tomatoes, cucumber and then a bit of spice here and there.
It looks like I have spent hours to make this, but the reality is 20 minutes. Brilliant small snack for guest too! Yours lazy Hedi ps: Link in my profile ⬆️
======================= ==================
Znáte ten pocit, když se vam nechce vařit? No ja to mám dneska prave tak🙄
Ano, ano dokonce i food blogerkam se nekdy nechce vařit 😝
Ale břicho ma hlad , tak jsem se rozhodla udělat tyto "stacks". V podstatě nakrajíte sladké brambory na kolecka , upečete je v troube a pak je naplnite všim moznym , co máte v chladničce. Takže ja dala avokádo, rajčata, okurku a pak trochu koření.
Vypadá to, že jsem strávila hodiny kuchtenim , ale skutečnost je ta, ze to bylo necelych 20 minut. Brilantní malé občerstvení pro rodinku, ale i hosty! Vase lína Hedi 😁PS: link na recept je v profilu ⬆️
=======================================
#lazycooking #lazycookingideas #simplerecipes #simplerecipe #dinnerideas #dinnerideasforkids #vegandinnerideas #vegandinnerparty #partyfood #vecere #mnamka #mnamky #fitjidlo #ceskeblogerky #partyjidlo #jimzdrave #chutnamito #zdravestravovani #zdraverecepty
Read more
To je prostě v prde**, tady v Čechách je ta zima hrozně dlouhá, a ve finále nemůžeš nic dělat. Jit na ...
Media Removed
To je prostě v prde**, tady v Čechách je ta zima hrozně dlouhá, a ve finále nemůžeš nic dělat. Jit na prochazku sedět venku koukat na vodu na náplavce dát si fresh.Vždyt by byl ze mě rampouch po deseti minutách se zamrzlou nudlí u raťafáku. Chybí mi moře procházky po pláži a všechny tyhle věci. ... To je prostě v prde**, tady v Čechách je ta zima hrozně dlouhá, a ve finále nemůžeš nic dělat. Jit na prochazku sedět venku koukat na vodu na náplavce dát si fresh.Vždyt by byl ze mě rampouch po deseti minutách se zamrzlou nudlí u raťafáku. Chybí mi moře procházky po pláži a všechny tyhle věci. Ps: Ještě že jsem se nenarodila v Rusku to bych byla uplně v prdeli 😅 💙🌕 Můzete mi teda řict co děláte vy když máte volno v tomhle supr počasí??? 🙄😂 Jako vidim to tak že nejpozději ve 40ti už budu bydlet někde na pláži, mít dvě děti, slepice a oslíka na zahrade 🙏🏻 ILoveThisDays #Young #Wild #Free #Freedom #Sunn #Sunny #Beach #EcuaLife #SurfTime #SurfGirl #Happy #Ecuador #HappyMoments #HappyLive 🙏🏻🌊
Read more
Loading...
Load More