Loading Content...

Je j do body

Loading...


Unique profiles
56
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Europe/Prague, Budapest, Hungary, Hammer Strength Fitness LUKA
Average media age
749.8 days
to ratio
15.3
Já a tělo teď zažíváme docela hektický období. Učíme se, stresujeme se, trénujeme jak o život a jsme ...
Media Removed
Já a tělo teď zažíváme docela hektický období. Učíme se, stresujeme se, trénujeme jak o život a jsme permanentně unavený. Mě to baví, ale tělo by se občas rádo vyspalo dýl než jen šest hodin. Je ale pravda, že až teď jsem si ho začala vážit pořádně. Hodně lidí si to neuvědomuje, ale bez těla by ... Já a tělo teď zažíváme docela hektický období. Učíme se, stresujeme se, trénujeme jak o život a jsme permanentně unavený. Mě to baví, ale tělo by se občas rádo vyspalo dýl než jen šest hodin.
Je ale pravda, že až teď jsem si ho začala vážit pořádně. Hodně lidí si to neuvědomuje, ale bez těla by neudělali nic a přitom na něm pořád jenom hledají chyby. Já bych se bez něj například takhle šťastně neculila po výšlapu 4 kopců jako tady na fotce.
Často ho nedokážeme docenit. Mračíme se na akné, na stehna, zadek, břicho, vrásky, strie.. a přitom bychom to asi nikdy neudělali, kdybychom před sebou pořád neměli ty retušovaný fotky svalů, dlouhých nohou a hladký kůže, který mají k realitě asi stejně daleko jako já k tomu, že začnu chodit všude včas.
Taky by to bylo snazší, kdyby nám to pořád nepodsouvalo okolí. Kolikrát já jsem slyšela že mám nechutný strie, velkej zadek nebo velký ramena. V tu dobu mě to mrzelo. A teď bych se otočila a na takovej názor bych vykadila duhu, jak říká Kristýna ze @zanormalniholky . Ale k tomu si člověk asi musí dojít sám, protože tohle vám nikdo nevysvětlí. Ani máma, která vám pořád bude říkat, že jste nejhezčí na světě.
Často ty hloupí lidi, který pronáší tyhle poznámky, nenapadne, že tím můžou někomu způsobit velkej problém. A taky je třeba nenapadne držet pusu, protože na takový kritiky a poznámky nikdy neměli a nebudou mít právo, protože jediná poznámka, kterou můžou oprávněně položit je otázka, jestli je ten člověk šťastnej. Protože o to jediný jde. Ale tyhle lidi tady budou pořád, takže spíš my bychom se měli zastavit, nadechnout, poplácat se po rameni a říct si, že jsme nejlepší. Krásný. A že jsme rádi, že se máme. Protože to tělo je jenom jedno jediný. A když mu budeme podsouvat, že je ošklivý a k ničemu nikdy spolu nemůžeme vycházet.
Třeba tohle někomu pomůže. Nebo se někdo pobaví. Nebo se s tím někdo ztotožní. Někoho to třeba donutí se zamyslet. A nebo se někdo prostě poplácá po rameni a udělá mu to radost. To je jedno. Ale přála bych každýmu aby došel k tomu samýmu co já🙃
#body #selflove #prvniaposledniinstagramovaslohovka #cvicimnamaturitu
Read more
Loading...
Já už ležím třetí den doma s nemocí, ve fitku jsem byla naposledy v neděli, ale nohou se stále nemohu ...
Media Removed
Já už ležím třetí den doma s nemocí, ve fitku jsem byla naposledy v neděli, ale nohou se stále nemohu ani dotknout to je tak, když musíš jet prostě na 120% ikdyby ses měl poblinkat.. 😈 dneska je vážně krásně, tak jsem ráda, že jsem musela jet do centra podepsat smlouvu, trochu se vyvenčila a zase ... Já už ležím třetí den doma s nemocí, ve fitku jsem byla naposledy v neděli, ale nohou se stále nemohu ani dotknout😂 to je tak, když musíš jet prostě na 120% ikdyby ses měl poblinkat.. 😈 dneska je vážně krásně, tak jsem ráda, že jsem musela jet do centra podepsat smlouvu, trochu se vyvenčila a zase ležim doma s čajem🤧🙄 ale tak, všechno zlé je pro něco dobré, no ne ? 🙃 #prague #black #longhair #brunette #nomakeup #style #body #fashion #sneakers #today #booty #happy #girl #sunny #women #stylish #girly #hot #girls
Read more
Czy Wy też tak jak ja nie możecie się już doczekać lata i wakacji? <span class="emoji emoji2600"></span> Ostatnio udało mi się wrócić do ...
Media Removed
Czy Wy też tak jak ja nie możecie się już doczekać lata i wakacji? Ostatnio udało mi się wrócić do mojej pasji jaką są książki i ciągle wyszukuję ciekawe poradniki aby Wam je pokazać Aktualnie w moje ręce wpadła świetna książka wydana przez @wydawnictwoznak.pl pod tytułem "28 dni Bikini ... Czy Wy też tak jak ja nie możecie się już doczekać lata i wakacji? ☀ Ostatnio udało mi się wrócić do mojej pasji jaką są książki i ciągle wyszukuję ciekawe poradniki aby Wam je pokazać 📚 Aktualnie w moje ręce wpadła świetna książka wydana przez @wydawnictwoznak.pl pod tytułem "28 dni Bikini Body". Myślę że temat warty uwagi i akurat na czasie. Autorką książki jest @kayla_itsines - jedna z najbardziej znanych trenerek personalnych na całym świecie. W poradniku tym możemy znaleźć plan treningów i plan posiłków na 28 dni 💪 Ta książka to również prawdziwa skarbnica wiedzy na temat zdrowego odżywiania. A co najważniejsze autorka kieruje się podejściem, że to nie spalanie kilogramów, niska waga czy mały rozmiar są najważniejsze, a stan, w którym czujemy się pewni siebie, zdrowi oraz silni i właśnie takiego podejścia uczy. Jeśli będziecie chcieli dowiedzieć się więcej na temat tej książki i poznać ją trochę od środka to zdradzę Wam mały sekret 🙈 Tak mi się spodobał ten poradnik, że właśnie przygotowuję o nim post na moim blogu - poinformuję Was na Instastory gdy już będzie gotowy 🤗 A Wy jak dbacie o swoją formę?
#28dnibikinibody #kaylaitsines  #wydawnictwoznak #book #ilovereading #booklove #reading #healthy #fit
Read more
Tak blíži sa koniec tohto roku a ja začinam premyšlať čo všetko som prežila. Nejdem tu písať vety ...
Media Removed
Tak blíži sa koniec tohto roku a ja začinam premyšlať čo všetko som prežila. Nejdem tu písať vety ako do denníka. Toľko z môjho života sem myslím ani nedávam. Len to, že v tomto roku sa v mojom živote toho zmenilo naozaj veľa. Mnoho  nových vecí som spoznala a našla som aj svoju novú cestu. Niečo ... Tak blíži sa koniec tohto roku a ja začinam premyšlať čo všetko som prežila. Nejdem tu písať vety ako do denníka. Toľko z môjho života sem myslím ani nedávam. Len to, že v tomto roku sa v mojom živote toho zmenilo naozaj veľa. Mnoho  nových vecí som spoznala a našla som aj svoju novú cestu. Niečo prečo ešte stále žijem. A nebola som v tom nikdy sama aj keď v tých najhorších chvíľach som si to myslela a vyplakávala som ako to ďalej nejde. Ale vtedy tu boli pre mňa aj ľudia a samozrejme aj moja cesta (a vankúš s postelou a ohromné dobrútky). Niektorí už mne veľmi známi  a niektorí úplne noví alebo ich nové vnútro a tým sa chcem najviac poďakovať. Možno sa tu v tomto nájdu a možno nie,  ale vymenúvavať ich tu nechcem (no nie je ich až také množstvo :D). Boli ludia čo aj sklamali ako každý rok hlavne tí najbližši (ako každý rok). A tí tiež o tom podľa mňa vedia. Ale ďakujem aj tím lebo aj oni ma posúvajú.
Začala som stvárať moje dobroty, ktoré sa nie vždy vydarili, ale aj na to spomínam z úsmevom a veľmi ma to baví. Mojím menším kuchtením bol poznačený aj môj insta a zas som sa stretla aj s milými ohlasmi čo strašne potešilo aj ľuďmi ktorím vadilo čo ma baví :D (neskutočné). Teraz som na ceste, neviem čo je na jej konci, ale tá cesta ma baví a napĺňa a preto bol tento rok pre mňa takým neobyčajným. Bol novým začiatkom. Teraz keď toto píšem, idem vlakom. Mojou novou cestou. Tento vlak som skoro nestihla. Ani ten autobus čo mi šiel z dediny som skoro nestihla (a to by bolo horšie lebo z mojej dediny chodí málo autobusov :D). Ale napriek nepríjemnostiam som naskočila na vlak a idem. Idem a idem a viem, že zabrzdí až tam, kde mi bude dobre :). Ďakujem za nový pohľad, občas nadhľad, za novú šancu, za príjemné aj nepríjemné, za méty a nové dráhy a body, ktoré zbieram, aby som vyhrala keď dohrám . Nie nad vami, ale nad sebou. Prajem aj Vám nech nájdete SVOJE. Nie druhých VEC, ale SVOJU. Ak ste ju nenašli, nebojte sa. Ja tu nový rok. Nová šanca. Po nej ďalší a ďalší rok. Nový a nový svet . 😊😊😊 #niemocpeknafotka #lensomsachcelavyjadrit #sorrynotsorry #goodluck #ombre
Read more
Najważniejsze składowe w treningu siłowym czyli ciężko, dużo i często. W skrócie o tym co to jest ...
Media Removed
Najważniejsze składowe w treningu siłowym czyli ciężko, dużo i często. W skrócie o tym co to jest programowanie napisane luźnym językiem # # # SZTANGA I SZTANGIELKI Zastanawialiście się kiedyś dlaczego siłownia nazywa się siłownia?! Ciekawe, prawda? Jeden z moich nauczycieli pan ... Najważniejsze składowe w treningu siłowym czyli ciężko, dużo i często. W skrócie o tym co to jest programowanie napisane luźnym językiem

# # #
SZTANGA I SZTANGIELKI
Zastanawialiście się kiedyś dlaczego siłownia nazywa się siłownia?! Ciekawe, prawda? Jeden z moich nauczycieli pan Ryszard Rećko (WKS Flota) gdy przyjechałem do jego siłowienki pod domem na konsultacje powiedział mi takie zdanie. "Bo widzi pan, panie Bartku jeszcze nikt nie wymyślił nic lepszego niż sztanga i sztangielki" Pomyślałem, hmmm...fakt. Nie da się z tym nie zgodzić mimo, ostatnio nażelowani starają nam się wcisnąć bajki, że EMS jest skuteczniejszy i co jeszcze bardziej zabawne innowacyjny. A fizjoterapeuci, że stanie na Bosu dla 20 latka to wielkie wyzwanie.

# # #
WYSTARCZY CIĘŻKO?
Oczywiście w tym miejscu należałoby rozwinąć temat bo samo ciężko czy to z wykorzystaniem sztangi czy sztangielek nie będzie banglać tak jak powinno gdy nie jest odpowiednio dużo i odpowiednio często. Nie ma co do tego złudzeń, że osiągnięcie maksymalnego skurczu jest podstawą procesu treningowego. Żeby z tej mąki był chleb po prostu musi być ciężko. To jest fakt, a z faktami nie ma co dyskutować.

# # #
DUŻO CZY CZĘSTO?
Odwieczny problem bywalców siłowni.
Koksów vs reszty świata, chudych vs grubych, brzydkich vs ładnych. Czyli tak naprawdę Split (dużo) vs Full Body Workout (często) co jest lepsze?! Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jednak mając świadomość tego, że częstotliwość to w najprostszej linii powtarzalność bodźca treningowego, a objętość to suma pracy wykonanej na treningu możemy śmiało dojść do wniosku, że te 3 czynniki są prawdziwym clue procesu treningowego. Nie potrzebne są tutaj studia EMS z metoda z 1970r czy liny dla Gibonow żyjących u wybrzeży oceanu Indyjskiego. Tylko odrobina oleju w głowie bądź myślący trener.
# # #
BONUS
Jeśli dotarliście do końca tego artykułu to mam dla was mała ściąge. Warto, a nawet trzeba manipulować tymi czynnikami w przemyślany sposob to uchroni was przed niedotrenowaniem/ przetrenowaniem.

Niska częstotliwość - wysoka objętość/ intensywność
Wysoka częstotliwość - niska objętość, wysoka intensywność
Wysoka częstotliwość - wysoka objętość, niska intensyw
Read more
Tym razem w #wyprawkatrojaków torba dla dzieci, a w naszym przypadku dwie <span class="emoji emoji1f602"></span> Wiec po kolei ... <span class="emoji emoji1f6bc"></span>TORBA: ...
Media Removed
Tym razem w #wyprawkatrojaków torba dla dzieci, a w naszym przypadku dwie Wiec po kolei ... TORBA: nasze są z firmy Joissy. Zgrabna, mająca dużo kieszeni i przegródek co znacznie ułatwia organizacje. Posiada również kieszeń termiczna i matę do przewijania. KSIĄŻECZKA zdrowia dziecka, ... Tym razem w #wyprawkatrojaków torba dla dzieci, a w naszym przypadku dwie 😂 Wiec po kolei ... 🚼TORBA: nasze są z firmy Joissy. Zgrabna, mająca dużo kieszeni i przegródek co znacznie ułatwia organizacje. Posiada również kieszeń termiczna i matę do przewijania. 👜
🚼 KSIĄŻECZKA zdrowia dziecka, z nami jeździ zawsze! W sumie nie wyciągamy ich z torby 📚
🚼 BUTELKI: niezbędne gdy dzieci są karmione MM. u nas nasze kochane Twistshake na które cały czas działa mój kod rabatowy „Ikulaaa” 🍼🍼🍼
🚼 POJEMNIK na mleko: jak dla mnie te z BEABA są najlepsze. Zgrabne, a do tego posiadają nakrętkę ułatwiająca wsypywanie mleka do butelki 👌🏼
🚼 TERMOS: najprostszy z PEPCO 😉 dobrze trzyma ciepło, wiec nie nie widziałam potrzeby kupowania innego za miliony monet 🤣 🚼 PIELUSZKI (u nas po 2 szt. na jednego bąbla👦🏻👧🏻👦🏻) CHUSTECZKI NAWILŻANE, MAŚĆ do pupy i WORECZKI na zużyte pieluszki (zapachowe 😎) 🚼 UBRANKA na zmianę: u nas narazie tylko body, ale pewnie z czasem dojdzie jeszcze więcej garderoby 😁 🚼 Jakieś drobne ZABAWKI 😉 jakie to zależy od humoru, raz jest to grzechotka innym razem książeczka 🐰🐰🐰
🚼 środki do dezynfekcji smoczków, zabawek i rąk, choć dobrze jak nie trzeba ich używać prawda ? 😉
To takie nasze #musthave , a wy co pakujecie do swojej torby ? 😘❤️ P.S. Przypominam, że te rzeczy sprawdzają się u nas, nie gwarantuje, że tak będzie też w waszym przypadku ☝🏼❤️ #momlife
#happiness #mylove #myeverything #dumnamama #love #jestembojestes #trojaczki #triplets #trojakiwcześniaki #wcześniak #preemie #wyprawka #wyprawkatrojaków #ilovemilk #twistshake #beaba #joissy #hmkids 🍼
Read more
Loading...
Krásný den, pojďme oprášit recept na tento rychlý makový koláč z 5 hlavních ingrediencí, který ...
Media Removed
Krásný den, pojďme oprášit recept na tento rychlý makový koláč z 5 hlavních ingrediencí, který před nedávnem zklidil velký úspěch 🤷‍♀️ všechny ingredience máme určitě doma 50g mletý mák 1,5 vaničky tvarohu 20g mouky (já dala rýžovou) Sladidlo - flavdrops/stevie/2 lžíce medu/protein ... Krásný den, pojďme oprášit recept na tento rychlý makový koláč z 5 hlavních ingrediencí, který před nedávnem zklidil velký úspěch 🤷‍♀️😃 všechny ingredience máme určitě doma 😃

50g mletý mák
1,5 vaničky tvarohu
20g mouky (já dala rýžovou)
Sladidlo - flavdrops/stevie/2 lžíce medu/protein atd.
3 vyšlehané bílky
——
Vše smícháme a nakonec vmícháme vyšlehané bílky. Pokud bude hmota moc hustá, přidejte k tvarohům trochu vody, kdo nechce plýtvat žloutky, tak je tam samozřejmě také může dát, jen se tím zvedne kalorická hodnota ☺️🙈 Nalejeme do malé dortové formy (cca 20cm) pečeme na 170 stupňů cca 30 min. Kdo jde do něj? 🤩
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #dieta #zdraverecepty #recepty #fitrecepty #makovec
Read more
My real face! Swipe to the side <span class="emoji emoji1f60f"></span>🤪 No idea how girls always look so pretty with a face mask! I look like ...
Media Removed
My real face! Swipe to the side 🤪 No idea how girls always look so pretty with a face mask! I look like I am going to war 🦍 ____________ Najlepiej wychodzę na selfie jak używam filtra, albo mam na twarzy maseczkę. Dziś próbowałam po raz pierwszy maseczkę Coco Clear firmy @hellobody_pl Maseczka ... My real face! Swipe to the side 😏🤪
No idea how girls always look so pretty with a face mask! I look like I am going to war 😂🦍
____________
Najlepiej wychodzę na selfie jak używam filtra, albo mam na twarzy maseczkę. Dziś próbowałam po raz pierwszy maseczkę Coco Clear firmy @hellobody_pl
Maseczka detoksykująca, pozwala pozbyć się toksyn i zanieczyszczeń. Stworzona z naturalnych składników - pachnie przepięknie kokosowo 😍🥥 Nie testowana na zwierzaczkach 🐇 i przetestowana dermatologicznie.
____________
Co sądzę? Maseczka jest zabójczo „pyszna” i świetnie oczyszcza skórę. Po zmyciu pyszczek miałam lekko zaróżowiony - czyli działa (!) ale nigdzie mnie nie uczuliła, co jest dla mnie rewelacją. Jak dla mnie świetna, żeby przygotować skórę do letniego wydania „no make up”! 😏😏😏
Już się nie mogę doczekać jak Wam się będę prezentować po kilku „detoksach”! Myślę, że już filtr nie będzie potrzebny!
__________
Jeśli macie ochotę ją ze mną przetestować to mam dla Was kod rabatowy (-20%) do wykorzystania na stronie http://www.hello-body.pl - MÓJ KOD RABATOWY —> 🥥🦋 ROCKY20🥥🦋
___________
#HelloBody #PolishGirl #Detox #CocoClear #DetoxMask #FaceMask #Selfie #Silly
Read more
Loading...
YOU MUST DO THE THING WHICH YOU THINK YOU CAN’T DO [Flemme de poster depuis quelques temps. Bah ouais, ...
Media Removed
YOU MUST DO THE THING WHICH YOU THINK YOU CAN’T DO [Flemme de poster depuis quelques temps. Bah ouais, on est pas toujours au max, y’a des moments de down, et pas qu’au squat. Mais, on va revenir plus forte. Je pense que j’ai un peu trop forcé et que j’ai besoin de ralentir un peu pour revenir au max.] ... YOU MUST DO THE THING WHICH YOU THINK YOU CAN’T DO [Flemme de poster depuis quelques temps. Bah ouais, on est pas toujours au max, y’a des moments de down, et pas qu’au squat. Mais, on va revenir plus forte. Je pense que j’ai un peu trop forcé et que j’ai besoin de ralentir un peu pour revenir au max.] #fitness #fitlifestyle #sport #girlswholift #fitgirl #girlswithmuscle #fitchicks #muscles #bodyunderconstruction #fitnessaddict #training #french #fitlife #fitspo #motivation #fitfrenchies #fitnessfreak #fitnessgirl #fitfam #fitinspiration #fitgirls #lunge #fitnessmotivation #fitnessjourney #legday #glutes #squat #bodyfitness #shape #body
Read more
[🇨🇿/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>] Pokud byste mě potkali během dospívání, tak mě uvidíte spíše s krabicákem v ruce než s činkou ...
Media Removed
[🇨🇿/] Pokud byste mě potkali během dospívání, tak mě uvidíte spíše s krabicákem v ruce než s činkou 🤭 Sportu jsem propadla až během vejšky, kdy jsem sice byla hubená (o nějakých 7-8 kg lehčí než teď), ale bez oblečení jsem se cítila oplácaně. Jako většina lidí jsem se tedy do cvičení vrhla ... [🇨🇿/🇬🇧]
Pokud byste mě potkali během dospívání, tak mě uvidíte spíše s krabicákem v ruce než s činkou 🍷🤭 Sportu jsem propadla až během vejšky, kdy jsem sice byla hubená (o nějakých 7-8 kg lehčí než teď), ale bez oblečení jsem se cítila oplácaně. Jako většina lidí jsem se tedy do cvičení vrhla kvůli postavě a až postupem času přišla na to, že pohyb slouží jako úžasná psychická úleva. Ve fitku jsem jen já a činky a starosti hážu za hlavu 💆🏻‍♀️ Pokud nemám svůj den, tak mám o to větší důvod jít cvičit - ony starosti, zlost či smutek totiž slouží jako super motor, který mě nutí ze sebe všechno vybít. Po tréninku se pak cítím vyčerpaně a nabitě zároveň! Cvičit chodím zásadně hned ráno, protože tak začnu den tím, že udělám něco pro sebe a skvěle mě to nastartuje na zbytek dne. Stejně tak to mám s jógou a stejně tak to může být s čímkoliv - nejlepší pohyb je totiž ten, co vás baví! 🙏🏻 Tak zítra ráno 💪🏻
--------------------------
If you would have met me when I was growing up, more likely you would see me with a boxed wine than a dumbbell🍷🤭 I succumbed to movement as late as I studied at the university, when although I was thin (about 7-8 kgs lighter than now), I felt chubby without clothes. So as most of people I started to exercise because of my body, but with time I found out that it's also a great mental relief. It's only me and dumbbells at the gym and I throw all the worries behind me 💆🏻‍♀️ If I have a bad mood, it's another reason for me to go to the gym - the worries, anger or sadness serve as a great motor to work harder. Therefore I exercise in the morning, because with that I start my morning with doing something for myself and it's a great beginning for the rest of the day. It's the same with yoga for me and it's the same with everything - don't ask me what's the best sport, because the best sport is the one that you enjoy doing! 🙏🏻
Read more
| <span class="emoji emoji1f351"></span> ou <span class="emoji emoji1f36b"></span> | . J’entends souvent: pour une fille, c’est mieux d’avoir un <span class="emoji emoji1f351"></span> et pas d’abdos, que l’inverse ...
Media Removed
| ou | . J’entends souvent: pour une fille, c’est mieux d’avoir un et pas d’abdos, que l’inverse (car il faut le dire, avoir les 2, pour moi, c’est mission impossible) . Depuis quand une fille ça doit avoir ceci et pas cela? Et mon avis quant à mon propre corps? On s’en fou?🤔 Qu’il n’en ... | 🍑 ou 🍫 |
.
J’entends souvent: pour une fille, c’est mieux d’avoir un 🍑 et pas d’abdos, que l’inverse (car il faut le dire, avoir les 2, pour moi, c’est mission impossible)
.
Depuis quand une fille ça doit avoir ceci et pas cela? Et mon avis quant à mon propre corps? On s’en fou?🤔
Qu’il n’en déplaise!🖕🏻
Je compte bien perdre des fesses et retrouver mes abdos!💪🏻
.
👉🏻Vous êtes le/la seul(e) à vivre dans votre corps, ne vous laissez pas dicter ce que vous devez faire !
👙 Ensemble: @checkthatcurves
.
__________________________________________
.
🇺🇸 I often hear: for a girl, it's better to have a 🍑 and no abs, than the opposite
.
Since when must a girl have this and not that? And my opinion about my own body? don’t we care? P** o** !
I intend to lose my 🍑 and get my abs back!
.
👉🏻You are the only one to live in your body, do not let people dictate what you have to do!
.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Salle @fitnessparkvitry @fitnessparkofficiel #FrenchGirl #fitnesspark #legging
#salledesport #outfit #abs #abdos #muscu #musculation #teamshape #fitfrenchies #fitgirl #jordans #bench
Read more
J'ai toujours voulu avoir une belle ceinture abdominale, depuis mon adolescence, je n'ai jamais cesser de travailler mes abdos avec une haute intensité, alors, est ce nécessaire de les travailler tous les jours pour avoir des résultats ? Je ne pense pas, en revanche, pour les perfectionner, ... J'ai toujours voulu avoir une belle ceinture abdominale, depuis mon adolescence, je n'ai jamais cesser de travailler mes abdos avec une haute intensité, alors, est ce nécessaire de les travailler tous les jours pour avoir des résultats ? Je ne pense pas, en revanche, pour les perfectionner, il est primordial de connaître son corps et à sa manière de réagir, pour ma part, je fais en sorte de les solliciter un peu tous les jours afin que cette zone ne soit pas privilégié par la rétention d'eau.

I have always wanted to have a beautiful abdominal belt, since my teenage years, I never stop working my abs with a high intensity, so, is it necessary to work them every day to have results? I do not think, however, to improve, it is essential to know his body and his way of responding, for my part, I make sure to solicit a little every day so that this area is not privileged by the retention of water.

#abs #bodybuilding #shredded #fitness #healthy #french #fitfam #instagood #aesthetic #motivation #muscle #teamshape #gym #lifestyle #brazilian #ifbb
Read more
Loading...
Pózování, to je naše, hlavně se nekoukat do foťáku 🤷‍♀️<span class="emoji emoji1f602"></span>🏝 no kam to bude příště? Asi budou jiný plány, ...
Media Removed
Pózování, to je naše, hlavně se nekoukat do foťáku 🤷‍♀️🏝 no kam to bude příště? Asi budou jiný plány, o něco zajímavější A co se týče mých osobních pracovních? Těch mám zase plnou hlavu, jen zatím chybí čas na to je zrealizovat tak snad brzy . . . #fitnesscouple #fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #zdraverecepty #recepty #fitrecepty Pózování, to je naše, hlavně se nekoukat do foťáku 🤷‍♀️😂🏝 no kam to bude příště? Asi budou jiný plány, o něco zajímavější 😁 A co se týče mých osobních pracovních? Těch mám zase plnou hlavu, jen zatím chybí čas na to je zrealizovat 😊🙈 tak snad brzy 🙏
.
.
.
#fitnesscouple #fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #zdraverecepty #recepty #fitrecepty
[🇨🇿/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>] Kdyby bylo na světě víc lásky, to by se žilo! A co teprve kdyby šlo o TU lásku - o lásku, která ...
Media Removed
[🇨🇿/] Kdyby bylo na světě víc lásky, to by se žilo! A co teprve kdyby šlo o TU lásku - o lásku, která neomezuje, o lásku, která je empatická, o lásku, která neočekává, o lásku, která není jen převlečená žádostivost. Až moc často za lásku vydáváme stavy, které láska nejsou a i já sama jsem si ... [🇨🇿/🇬🇧]
Kdyby bylo na světě víc lásky, to by se žilo! A co teprve kdyby šlo o TU lásku - o lásku, která neomezuje, o lásku, která je empatická, o lásku, která neočekává, o lásku, která není jen převlečená žádostivost. Až moc často za lásku vydáváme stavy, které láska nejsou a i já sama jsem si dřív taky myslela bůhvíjak nemiluju a až později zjistila, že to vlastně nebyla láska. Láska nezraňuje, láska neničí svobodu, láska není závislá, žárlivá nebo majetnická. Láska nezpůsobuje nic z toho, to děláme jen a pouze my. Láska je potravou duše a stejně jako tělo potřebuje svou potravu, tak jí potřebuje i ta duše ❤️
- - - - - - - - - - - - -
How good would life be if there would be more love in the world! And even if it would be THAT love - love, which is not restrictive, love, which is emphatetic, love, which doesn't expect, love, which is not just a disguised possessiveness. We misinterpret what love is too often and even I thought in the past that I'm deeply in love, but after some time I found out that it wasn't love. Love doesn't hurt, love doesn't ruin one's freedom, love is not dependent, jealous or possessive. Love does nothing like this, we do. Love is the nourishment for the soul and as body needs its nourishment so does the soul ❤
#dewiiveg #nemleko #laska
Read more
[🇨🇿/] Chtěli jste cviky na vnitřní stranu stehen, máte je mít ️ Klasickou addukci na stroji ejkejej gynda stroj známe asi všichni, takže tady přináším pár trochu jiných tipů. 1️⃣ Sumo dřepy 2️⃣ Výpady do strany s fitsliderem (můžete použít i ručník) 3️⃣ Mačkání míčku 4️⃣ Mačkání ... [🇨🇿/🇬🇧]
Chtěli jste cviky na vnitřní stranu stehen, máte je mít ☺️ Klasickou addukci na stroji ejkejej gynda stroj známe asi všichni, takže tady přináším pár trochu jiných tipů.
1️⃣ Sumo dřepy
2️⃣ Výpady do strany s fitsliderem (můžete použít i ručník)
3️⃣ Mačkání míčku
4️⃣ Mačkání míče (těžší verze)
5️⃣ Zvedání nohy vleže
Každopádně je třeba zmínit, že tyto cviky vám zázračně nepomohou zhubnout tuk z vnitřní strany stehen a ani vytvořit "thigh gap" 🤷‍♀️ Pokud chcete zhubnout jakoukoliv část těla, musíte hubnout CELKOVĚ tím, že buď snížíte příjem jídla nebo navýšíte výdej energie. Zároveň by tyto cviky měly být doplňkem vašeho tréninku nohou, ne tréninkem samostatným. Vždy cvičte všechny části těla, abyste dosáhli rovnoměrně vypracované postavy. Cviky pouze na vnitřní stranu stehen na pěkně vytvarované nohy nestačí 🙏🏻
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
You wanted inner thigh exercises, so here you have it. I skipped the machine adduction, because I think you all know that one, so here are few other tips for you.
1️⃣ Sumo squats
2️⃣ Side lunges with fitslide (you can use towel instead)
3️⃣ Small ball squeezes
4️⃣ Ball squeezes (harder version)
5️⃣ Leg crossover raises
I definitely need to mention that these exercises don't make you loose fat on your inner thighs, neither will you get a thigh gap thanks to them 🤷‍♀️ If you wanna lose fat from any body part, you have to lose fat overall by lowering your caloric intake or increasing your energy output. Plus these exercises should be an addition to your usual leg workout, not a separate workout. You have to train all your body parts, not just one 🙏🏻
Song: Ikson - Harmony
#dewiiveg #innerthighs #workoutvideos #dnescvicim #czechfitness
Read more
Loading...
toujours sympathique de faire un peu de soulevé partiel pour terminer les trapèzes et renforcer le corps entier. Le mieux que j’avais fait quand je me concentrais dessus était 4x5 a 500kg me voici à faire une répétition tenue après de multiples exercices à 460kg plus une bande verte moyenne ... 🇫🇷toujours sympathique de faire un peu de soulevé partiel pour terminer les trapèzes et renforcer le corps entier. Le mieux que j’avais fait quand je me concentrais dessus était 4x5 a 500kg me voici à faire une répétition tenue après de multiples exercices à 460kg plus une bande verte moyenne double soit 52 à 90kg en plus donc on me dire que j’ai levé et tenu 512kg au minimum. La vie est belle 💪🏻 🇺🇸always a good feeling to do rack pull above the knee to finish my traps and strengthen the whole body. When I was focusing a lot on it few months back on it the best I did was 4x5 at 1100lbs now I can do a hold of 2-3s after ton of exercises at 1050lbs plus an average doubled green band so 120 to 200lbs added. That’s 1130lbs at least. Life is good. 💪🏻 #bodybuilding #muscle #deadlift #shredded #strong #strength #eatclean #training #fit #fitness #fitnessmodel #fitnessmotivation #fitnessjourney #shape #workout #gym #nopainnogain #musculation #instafit #instadaily #video #vikings #menstyle #malemodel #thursday #french #motivation #dedication #inspiration
Read more
J'adore cet exercice pour le biceps j'ai de très bon ressenti. J'utilise ce mouvement en fin de training pour avoir une meilleure congestion généralement je fais 3 séries jusqu'à l'échec pour bien brûler mon biceps. Que pensez vous de cet exercice? I love this exercise for the biceps ... 🇫🇷 J'adore cet exercice pour le biceps j'ai de très bon ressenti. J'utilise ce mouvement en fin de training pour avoir une meilleure congestion généralement je fais 3 séries jusqu'à l'échec pour bien brûler mon biceps. Que pensez vous de cet exercice? 🇬🇧 I love this exercise for the biceps I felt very good. I use this movement at the end of training to have better congestion I usually do 3 sets to failure to burn my biceps. What do you think of this exercise?
#sport #muscu #muscle #musculation #fit #fitness #fitgame #fitfam #fitfrench #fitboy #body #bodybuilding #bodygoal #eatclean #heathly #biceps #arms #training #trainhard #workhard #nopain #nogain #physique #menphysique #gym #temple #tatoo #sexy
Read more
Termix dort z 6 ingrediencí, ideální do tohoto počasí <span class="emoji emoji1f648"></span> a s přesným postupem, jak zacházet s želatinou ...
Media Removed
Termix dort z 6 ingrediencí, ideální do tohoto počasí a s přesným postupem, jak zacházet s želatinou miluju krémy, tak jsem připravila krémový dort s ovocem, můžete přidat ještě piškoty 😀 —— 1 pudink (čokoládový) 2 tvarohy 1 odměrka proteinu na ochucení (nemusí být) 15g kakaa a ... Termix dort z 6 ingrediencí, ideální do tohoto počasí 🙈 a s přesným postupem, jak zacházet s želatinou 😂🙈 miluju krémy, tak jsem připravila krémový dort s ovocem, můžete přidat ještě piškoty 😀
——
1 pudink (čokoládový)
2 tvarohy
1 odměrka proteinu na ochucení (nemusí být)
15g kakaa a sladidlo (flavor drops)
15g želatiny v prášku
Ovoce
——
Pudink uvaříme v 500ml vody/mléka (já dala půl na půl + lžíce sladidla (xylot nebo flavor drops). Pak smícháme tvarohy s proteinem, kakakem a sladidlem, tak aby to bylo sladké, necháme mírně vychladnout pudink a následně ho zamícháme do tvarohu. ‼️‼️15g sypké želatiny (pytlíček dr. Oekter 20g) rozmícháme ve 3 lžících vody a necháme pár minut nabobtnat, následně ji v kastrůlku zahřejeme a mícháme - nevaříme, želatina se hned rozpustí a my k ní přidáme 2 lžíce krému, rozmícháme a přidáme další 2 lžíce krému, aby se nám to nesrazilo 🙏😂 a pak vmícháme do zbylého krému. Nalejeme půlku do formy, přidáme nakrájený banán, mraženou lesní směs a zalejem zbytkem krému. Necháme v lednici ztuhnout (cca 4 hodiny). Dort se dá připravit i bez želatiny, jen to dejte do nějaké nádoby, ze které to pak budete rovnou jíst 😃🍫 kdo vyzkouší? .
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #dieta #zdraverecepty #recepty #fitrecepty
Read more
Loading...
Do You even body scrub? <span class="emoji emoji1f60f"></span>🥥 #StrongNotSkinny __________ Uwielbiam dbać o ciało. Kocham wszelkie ...
Media Removed
Do You even body scrub? 🥥 #StrongNotSkinny __________ Uwielbiam dbać o ciało. Kocham wszelkie peelingi, masełka, olejki, balsamy czy maseczki. Wychodzę z założenia, że tylko zadbane ciało to zdrowe i piękne ciało. Nie ważne w jakim rozmiarze, czy to XL czy XS Peeling czekoladowo-kawowy ... Do You even body scrub? 😏🥥 #StrongNotSkinny
__________
Uwielbiam dbać o ciało. Kocham wszelkie peelingi, masełka, olejki, balsamy czy maseczki. Wychodzę z założenia, że tylko zadbane ciało to zdrowe i piękne ciało. Nie ważne w jakim rozmiarze, czy to XL czy XS 💎 Peeling czekoladowo-kawowy Choco Glow firmy @hellobody_pl świetnie złuszcza, ujędrnia i nawilża skórę. Pięknie pachnie i super działa. Ja osobiście robię peeling 3 razy w tygodniu a zaraz potem nakładam balsam lub teraz olejek Coco Slim. Skóra jest mięciutka, cellulitu może nie zlikwiduję ale mogę ją ujędrnić i odżywić 🥥
Jeśli macie ochotę wypróbować tak jak ja, to mam dla Was kod rabatowy (-20%) - 🥥ROCKY20🥥 na produkty ze strony https://www.hello-body.pl
__________
I love taking care of my body. I love using scrubs, lotions, body butters, oils and any kind of masks. I just love how your skin is soft and tight and smells so good! I think that no matter what size You are XS or XL, as long as You take care of the condition of Your body - it is beautiful!
Here I’m using a choco - coffee body scrub (my fav is coffee scrub!) from our polish company @hellobody_pl It does not only smell wonderful but it also makes my skin so soft! 🥥 I must admit I use it about 3 times a week, and it makes my skin perfect. Are You using any kind of scrubs?
___________
#GetInShape #PolishGirl #BadAss #StrongLegs #FitAtEverySize #HelloBody #BodyScrub #SummerReady #NeverGiveUp #Healthy #Curvy #CurvyWomen #TryingToBeAfitGirl #BigLegs #SmallWaist #CurlyHair #OwnKindOfFit #Odchudzanie #Redukcja #GirlsWhoLift #FitGirl
Read more
Dobrý den<span class="emoji emoji1f44b"></span>, zde posílám svoji přeměnu po držení plánu Dostaň se do formy<span class="emoji emoji1f34f"></span>Děkuji moc za super jídelníček, ...
Media Removed
Dobrý den, zde posílám svoji přeměnu po držení plánu Dostaň se do formyDěkuji moc za super jídelníček, který je z dostupných potravin a domácí cvičení jelikož pracuji jako servírka, tak bych se do fitka nedostala. Komunikace také byla skvělá a pokud něčemu nerozumím vždy mám odpověď ... Dobrý den👋, zde posílám svoji přeměnu po držení plánu Dostaň se do formy🍏Děkuji moc za super jídelníček, který je z dostupných potravin a domácí cvičení jelikož pracuji jako servírka, tak bych se do fitka nedostala. Komunikace také byla skvělá a pokud něčemu nerozumím vždy mám odpověď dá se říci ihned. Ještě jednou díky Andrea (28 let)- Brno
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
Chcete taky podobnou přeměnu a cítit se lépe?😊 Napište do 📩 "Chci se dostat do formy" 💯výsledky bez jojo efektu‼️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
Máme pro vás 30ti denní přeměnu do <span class="emoji emoji1f459"></span><span class="emoji emoji1f525"></span> Pujdete do toho? (nabíráme maximálně cca 50 lidí převážně ženy, ...
Media Removed
Máme pro vás 30ti denní přeměnu do Pujdete do toho? (nabíráme maximálně cca 50 lidí převážně ženy, dívky), kteří budou mít zájem o změnu. Během 30ti dnů změníte kompletně svůj život a také se naučíte žít zdravě. Chcete zhubnout? Chcete zpevnit bříško, nebo zadeček? Chcete se cítit lépe? ... Máme pro vás 30ti denní přeměnu do 👙🔥 Pujdete do toho? (nabíráme maximálně cca 50 lidí převážně ženy, dívky), kteří budou mít zájem o změnu. Během 30ti dnů změníte kompletně svůj život a také se naučíte žít zdravě.

Chcete zhubnout? Chcete zpevnit bříško, nebo zadeček? Chcete se cítit lépe? Tak právě pro Vás má výzva smysl 💯🍏 30ti denní výzva bude obsahovat:
JÍDELNÍČEK sestavený dle objednávky, přímo pro vás :)
TRÉNINK na doma, či do posilovny.
E-BOOK Zhubnout není těžké, kde se naučíte základy správného stravování a vyvarujete se různým mýtům.
ONLINE KONZULTACE (lze se spojit přes skype, či telefon)
DENNÍ MOTIVACI na našich stránkách.

Tato výzva bude placená celková cena bude 1000,- v této ceně budete mít vše co je napsané nad 😊 Tak na co stále čekáte? Šup do toho. Zúčastnit se může každý na věku nezáleží 🙂 Čas utíká, tak ať to do léta stihnete. Kdo jde do toho s námi?
Zájemkyně pište do directu📩

#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
•<span class="emoji emoji1f633"></span><span class="emoji emoji1f633"></span><span class="emoji emoji1f633"></span>• Ma tete quand j'entends a la salle "je sais pas ce que je vais faire ce soir je vais voir" Genre ...
Media Removed
• Ma tete quand j'entends a la salle "je sais pas ce que je vais faire ce soir je vais voir" Genre le mec c est un peu comme au mac do ==> ce soir tilalilaloum qu est ce que je vais faire... je vais prendre un maxi best of biceps et en ptite faim je vais me prendre un ptit quadricepstraining et pour ... •😳😳😳•
Ma tete quand j'entends a la salle "je sais pas ce que je vais faire ce soir je vais voir"
Genre le mec c est un peu comme au mac do ==> ce soir tilalilaloum qu est ce que je vais faire... je vais prendre un maxi best of biceps et en ptite faim je vais me prendre un ptit quadricepstraining et pour finir un mollet caramel, a emporter svp 😂😂😂

⭕️-10% sur @optigura ⏩ 10DCDY
#picoftheday #diet #bsn #fitfam #healthyfood #bsnarmy #finishfirst #paris #fitness #Fitaddict #nutrition #body #pornfood #abdos #musculation #muscles #trainhard #instagood #instafood #fitnesspark #training #food #abs #sport #life
Read more
Ostatnio przykładam większa wagę do mojej pielęgnacji <span class="emoji emoji1f648"></span> Nie wiem czy znacie już kosmetyki od @hellobody_pl ...
Media Removed
Ostatnio przykładam większa wagę do mojej pielęgnacji Nie wiem czy znacie już kosmetyki od @hellobody_pl ale jeśli nie to polecam sprawdzić ich cudeńka. Na zdjęciu mój ulubieniec - krem na noc o zapachu kokosa (ten zapach to moje małe uzależnienie). Świetnie nawilża, a tego właśnie oczekuje ... Ostatnio przykładam większa wagę do mojej pielęgnacji 🙈 Nie wiem czy znacie już kosmetyki od @hellobody_pl ale jeśli nie to polecam sprawdzić ich cudeńka. Na zdjęciu mój ulubieniec - krem na noc o zapachu kokosa (ten zapach to moje małe uzależnienie). Świetnie nawilża, a tego właśnie oczekuje od kremów. Jeśli chcecie przetestować ten lub inny kosmetyk, możecie użyć mojego kodu roszakmagda20 na www.hello-body.pl ❤️ #hellobody #naturalisglamorous #kosmetyki #makijaż #cocosoft #makeuplover #polishgirl #polskadziewczyna #sobota #zakupy #zniżka #vsco #portrait
Read more
Ahoj. <span class="emoji emoji1f60a"></span> Už skoro dva roky na sobě makám,jooo je to dřina,ale i radost,super odreágowání,člověk ...
Media Removed
Ahoj. Už skoro dva roky na sobě makám,jooo je to dřina,ale i radost,super odreágowání,člověk pozná spoustu fajn lidí,všem doporučuju!️ Chci motivovat všechny,kdo si myslí,že už s takovou postavou udělat nic nejde. Jsem maminkou od dvou dětí a i přes tohle to jde. Stačilo si najít ... Ahoj. 😊 Už skoro dva roky na sobě makám,jooo je to dřina,ale i radost,super odreágowání,člověk pozná spoustu fajn lidí,všem doporučuju!😊❤️
Chci motivovat všechny,kdo si myslí,že už s takovou postavou udělat nic nejde. Jsem maminkou od dvou dětí a i přes tohle to jde. Stačilo si najít lásku ke sportu-u mě je to TRX,Kruháč. 😊
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
Chcete zhubnout, nebo zpevnit postavu?❤👍 Chcete se cítit lépe, nebo změnit svůj stravovací styl?🍴Napište do komentáře MÁM ZÁJEM a vybereme prvních 50 z vás 😊
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
Avant j'aimais pas trop faire les jambes mais depuis que j'ai gagné en puissance c'est un plaisir de les faire et de progresser de séance en séance même si je suis encore loin de ce que j'aimerais pouvoir faire. Et vous vous aimez les faire? Before I did not like to make legs but since I gained ... 🇫🇷 Avant j'aimais pas trop faire les jambes mais depuis que j'ai gagné en puissance c'est un plaisir de les faire et de progresser de séance en séance même si je suis encore loin de ce que j'aimerais pouvoir faire. Et vous vous aimez les faire?
🇬🇧 Before I did not like to make legs but since I gained power it's a pleasure to do them and progress from session to session even if I'm still far from what I would like to do. And do you like to do them?
#sport #muscle #muscu #musculation #training #train #legday #squats #fit #fitness #fitgame #fitfrench #fitboy #fitfam #body #bodybuilding #bodygoal #eatclean #heathly #trainhard #workhard #nopain #nogain #physique #menphysique #gym #temple #nike #tatoo #sexy
Read more
***ZAPISY/BOOKING CZERWIEC/LIPIEC JUNE/JULY POLAND/SOPOT CITY🇵🇱 FOR ENGLISH PLEASE READ ...
Media Removed
***ZAPISY/BOOKING CZERWIEC/LIPIEC JUNE/JULY POLAND/SOPOT CITY🇵🇱 FOR ENGLISH PLEASE READ BELOW Hej Polska/Trójmiasto/Sopot zapisy na okres Czerwiec/Lipiec studio Cykada Tattoo.Jesli jesteś zaintersowana/zainteresowany proszę o kontakt na [email protected] w wiadomości ... ***ZAPISY/BOOKING
CZERWIEC/LIPIEC
JUNE/JULY
POLAND/SOPOT CITY🇵🇱
FOR ENGLISH PLEASE READ BELOW
Hej Polska/Trójmiasto/Sopot zapisy na okres Czerwiec/Lipiec studio Cykada Tattoo.Jesli jesteś zaintersowana/zainteresowany proszę o kontakt na 📩[email protected] w wiadomości wpisz tematyka tatuażu/wielkość/umiejscowienie na ciele-proszę dołącz zdjęcie gdzie chcesz mieć wykonany tatuaż.Jesli posiadasz zdjecia które mogà być pomocne jako inspiracja dołącz je również (proszę o nie wysyłanie prac innych tatuatorow) postaraj się zwięźle i treściwie opisać swój pomysł.
Dzięki !🙌🏻
I'm taking booking for June-July I'll be working in Poland at Cykada Tattoo in Sopot city(close to Gdansk City)
If You're interested to book in please drop me an email at 📩[email protected]
Including your idea/roughly size/body placement -please add photo of placement too.Also if you have any references please attach aswell (don't send pictures of other tattoo artists works)
If You're interested to come to Poland and get tattoo by me I can give You a few advise what fly and hotel book to make your trip easy as possible 🙌🏻
Thanks!
#tattoo #tattoos #tattooart #tattooartist #tatuaż #dziara #polska #trójmiasto #gdansk #gdynia #sopot #inked #neotraditional #tatuaze #cykada #cykadatattoo #london #wheretheytatt #neotraditionaltattoo #thebesttattooartists #berlin #warszawa #poznan #stockholm #tattoolife #tattooist #piotrgietattooer
Read more
Na stories to bylo tedy spíše pro růžové 🤔 za mě asi lepší modré. Tak co ? <span class="emoji emoji1f604"></span> RŮŽOVÉ/MODRÉ ? <span class="emoji emoji1f459"></span>Jinak - koukali ...
Media Removed
Na stories to bylo tedy spíše pro růžové 🤔 za mě asi lepší modré. Tak co ? RŮŽOVÉ/MODRÉ ? Jinak - koukali jste na e-shop ? Ne není to reklama jen můj tip? Tezko říct, výběr plavek mají super, ale kvalita odpovídá ceně.. no, některé plavky co mají, ale v ČR prostě neseženeš a dojdou do 3 týdnů, ... Na stories to bylo tedy spíše pro růžové 🤔 za mě asi lepší modré. Tak co ? 😄 RŮŽOVÉ/MODRÉ ? 👙Jinak - koukali jste na e-shop ? Ne není to reklama 😄 jen můj tip? Tezko říct, výběr plavek mají super, ale kvalita odpovídá ceně.. no, některé plavky co mají, ale v ČR prostě neseženeš a dojdou do 3 týdnů, což je fajn 🤷🏽‍♀️ pokud víte o nějakém podobném, či lepším, šup sem s tím. Odkaz na tento najdeš ve stories. Krásný den ❤️ #bikini #summer #sunny #prague #shop #shopping #swimwear #women #body #girl #girly #fashion #fashionista #styl #stylish #color #photooftheday #photography #fit #fitness #bodybuilding #fitnessgirl #womenfashion
Read more
Tak jsem konečně zakusil výhru a to ne jen jednou. <span class="emoji emoji1f60f"></span> Kdyz jsem tam jel, byl jsem pod hroznym tlakem, ...
Media Removed
Tak jsem konečně zakusil výhru a to ne jen jednou. Kdyz jsem tam jel, byl jsem pod hroznym tlakem, protože stejne jako s formou, lidi chtějí vsechno videt hned... Pro me a vsechny, co to děláme, víme, že je to stejne dlouha cesta a neni to hned. Proto mym jediným cilem pro tyto zavody bylo vyhrat ... Tak jsem konečně zakusil výhru a to ne jen jednou. 😏
Kdyz jsem tam jel, byl jsem pod hroznym tlakem, protože stejne jako s formou, lidi chtějí vsechno videt hned... Pro me a vsechny, co to děláme, víme, že je to stejne dlouha cesta a neni to hned. Proto mym jediným cilem pro tyto zavody bylo vyhrat prvni zapas, dat si skvělou bryndzovou pizzu a jet domu. Nakonec jsem zápasil az do vecera a dokonce se mi uz ani ty posledni zapasy zapasit nechtělo (jeden jsem mel i s úplným vítězem kategorii a jeden spatne vyhlášeny no contest s nejakym jinym finalistou 😀), jak jsem byl uz s výsledkem spokojený a těšil se na tu pizzu. 😀
Asi bych sem mohl popsat cele zavody nejak v kostce, ale necháme si to asi na video na Youtube, kdyz uz jsem koupil tu novou kameru.
Takze pokud tahle fotka získá 1000likes (zatim očividně ultimate goal 😂), tocnu v prubehu tydne report a mozna přihodim nejake záběry ze zápasů 😉
Btw scrrnshot z videa z prvniho zapasu, ktery jsem vyhral pohodlně na jistotu a doslova si ho vylezel na soupeři 😂 myslim 15:2 na body - ten den myslim rekord bodu, co kdo vybodoval, co mi kluci rikali, ale sam nevim. Zbytek az ve videu 😎
Kazdopadne velky dik @honzastach ze me každým tréninkem posunuje mílovými kroky dopredu, totéž vsem kteri s námi ve @fightclubbrno grappling trénuji a Misovi Vodovozovi a Petovi Hulakovi, ze me takto kvalitně odkoucovali a taky, ze muzu trenovat i na fakultě. Zrovna hod, na ktery jsem vsechny dostal, jsem se naucil ve skole 🙂 a taky Peterovi Langerovi z Mma clubu Brno, ze se se mnou kvalitně rozcvicil, Brno proste jede 😀👍
V 77 se ted citim dost sebejiste a priste uz chci urcite přivést medaily 🙏🏻
Taky dik vsem, kteri jste mi fandili. Pro priste tam nasazejte 1000likes a tu medaily bych přivezl... 😄👍
A jeste samozrejme našim, ze si na me udělali cas a jeli tam se mnou na cely den 😇
#brno #trencin #fightclub #fightclubbrno #grappling #nogi #nogicup #underarmour #win #loveit #praha #olomouc #zlin #praha
Read more
Top body challenge dans 25 jours <span class="emoji emoji1f601"></span> vite vite j'en ai besoin ! Ce midi Mc do entre amis, hier pizza+brownies ...
Media Removed
Top body challenge dans 25 jours vite vite j'en ai besoin ! Ce midi Mc do entre amis, hier pizza+brownies .. Je craque totalement ! Bonne chance a vous faites du sport même si le soleil vous crame ! Bisous les filles Top body challenge dans 25 jours 😁 vite vite j'en ai besoin ! Ce midi Mc do entre amis, hier pizza+brownies .. Je craque totalement ! Bonne chance a vous faites du sport même si le soleil vous crame ! Bisous les filles 😘
Dobrý den. Také se ráda přidám s moji půlroční přeměnou. Mam tedy předěláné tetovani na břiše,tak ...
Media Removed
Dobrý den. Také se ráda přidám s moji půlroční přeměnou. Mam tedy předěláné tetovani na břiše,tak snad to nebude pro někoho matoucí.Dekuji a jen tak dál s vaší stránkou, je skvělá @veronikaeganova ️ On-line coaching Jídelníček na míru Tréninkový ... Dobrý den. Také se ráda přidám s moji půlroční přeměnou. Mam tedy předěláné tetovani na břiše,tak snad to nebude pro někoho matoucí.Dekuji a jen tak dál s vaší stránkou, je skvělá ❤❤❤ @veronikaeganova ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
On-line coaching📲
Jídelníček na míru🍴
Tréninkový plán na doma či do posilovny🏋🏼‍♀️
Online konzultace skype/direct📞
Týdenní kontroly‼️
💯Výsledky
Napiš si do directu📩
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
Dámy<span class="emoji emoji1f471"></span>🏻‍♀️to je ale fešák co?<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️<span class="emoji emoji25ab"></span>️ On-line coaching<span class="emoji emoji1f4f2"></span> Jídelníček ...
Media Removed
Dámy🏻‍♀️to je ale fešák co?️ On-line coaching Jídelníček na míru Tréninkový plán na doma či do posilovny🏋🏼‍♀️ Online konzultace skype/direct Týdenní kontrolyVýsledky Napiš si do directu ️ #czech ... Dámy👱🏻‍♀️to je ale fešák co?💕▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
On-line coaching📲
Jídelníček na míru🍴
Tréninkový plán na doma či do posilovny🏋🏼‍♀️
Online konzultace skype/direct📞
Týdenní kontroly‼️
💯Výsledky
Napiš si do directu📩
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cvicenidoma
Read more
W takiej odsłonie jeszcze mnie tu nie było 🙂 Mój synek stwierdził, że zamieniam się w Batmana 🤣🤣 A ...
Media Removed
W takiej odsłonie jeszcze mnie tu nie było 🙂 Mój synek stwierdził, że zamieniam się w Batmana 🤣🤣 A ja chciałam wysłać Wam serduszko w podziękowaniu za to, że jesteście, za każdą wiadomość, zdjęcie i rozmowy To naprawdę niesamowite, że tu zaglądacie, testujecie przepisy, opowiadacie ... W takiej odsłonie jeszcze mnie tu nie było 🙂 Mój synek stwierdził, że zamieniam się w Batmana 🤣🤣 A ja chciałam wysłać Wam serduszko ❤ w podziękowaniu za to, że jesteście, za każdą wiadomość, zdjęcie i rozmowy ❤ To naprawdę niesamowite, że tu zaglądacie, testujecie przepisy, opowiadacie co u Was słychać. Ostatnio też wyszliśmy poza kulinarne eksperymenty. Cieszy mnie to bardzo, bo chciałabym by to miejsce kojarzyło się nie tylko z jedzeniem. Zostawiam tu kawałek siebie, swoich kosmetycznych i modowych poszukiwań i dzielę się z Wami swoimi wrażeniami. Jestem zawsze ciekawa Waszych spostrzeżeń i uwielbiam z Wami rozmawiać 😚💛
A w naszym ostatnim kosmetycznym temacie dotyczącym maseczek do twarzy, o które ostatnio dopytujecie, kilka słów na temat mojego ostatniego odkrycia - maski Coco Clear. Poza działaniem oczyszczajacym, świetnie wygładza skórę i ma bardzo przyjemny zapach. Maskę zamówiłam w zestawie DETOX'N'SLIM z olejkiem Coco Slim z awokado, migdałów i nasion chia. Fajnie odżywia i wygładza ciało 👍👍To zdecydowanie moje wakacyjne niezbędniki 💛💛
Rozpisałam się dzisiaj 🤷‍♀️🤷‍♀️ To kto dotrwał do końca wpisu? Pięknego dnia 🌞🌞
.
.
Jeśli macie ochotę na wakacyjny zestaw lub inne produkty @hellobody_pl , łapcie kod ❌TETIISHERI20❌ze zniżką 20% na wszystkie produkty, te promocyjne również, na www.hello-body.pl ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#cardio #coffee #behappy #behealthy #staypositive #training #jemzdrowo #zdrowejedzenie #mymotivation #motywacja #weightloss #weightlossdiary #fitness #trening #lifestyle #fitstyle #odchudzanie #training #dieta #fitmum #fitmom #momlife #mumlife #mystyle #fashionmum #mood #kosmetyki #maska
Read more
Začala jsem jedním velikým snem, dnes jím žiju <span class="emoji emoji2764"></span> Zvládla jsem zhubnout přes 30 kg a cca 45 cm přes pupík....je ...
Media Removed
Začala jsem jedním velikým snem, dnes jím žiju Zvládla jsem zhubnout přes 30 kg a cca 45 cm přes pupík....je stále na čem pracovat, to asi vždycky bude, ale život se mi změnil moc a vzkázala bych všem: nevzdávejte se! A veliký díky za podporu 🙂 ️ Chcete taky podobnou ... Začala jsem jedním velikým snem, dnes jím žiju ❤ Zvládla jsem zhubnout přes 30 kg a cca 45 cm přes pupík....je stále na čem pracovat, to asi vždycky bude, ale život se mi změnil moc a vzkázala bych všem: nevzdávejte se! A veliký díky za podporu 🙂 👍
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
Chcete taky podobnou přeměnu a cítit se lépe?😊 Napište do 📩 "Chci se dostat do formy" ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
Dobrý den🤚🏻posílam svoji přeměnu -30 kg všechno jde když se chce<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻Hlavní je mít pohyb a správně ...
Media Removed
Dobrý den🤚🏻posílam svoji přeměnu -30 kg všechno jde když se chce🏻Hlavní je mít pohyb a správně nastavený jídelníček ️ Chcete taky podobnou přeměnu a cítit se lépe? Napište do "Chci se dostat do formy" ️ #czech ... Dobrý den🤚🏻posílam svoji přeměnu -30 kg všechno jde když se chce❤️🙏🏻Hlavní je mít pohyb a správně nastavený jídelníček🍴
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
Chcete taky podobnou přeměnu a cítit se lépe?😊 Napište do 📩 "Chci se dostat do formy"
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
Rychlý banánový chlebík z 6 ingrediencí <span class="emoji emoji1f60d"></span> Už tu dlouho nebyl nový recept, u nás doma se totiž peče ...
Media Removed
Rychlý banánový chlebík z 6 ingrediencí Už tu dlouho nebyl nový recept, u nás doma se totiž peče stále to samé a to banánové brownies takže malá obměna... recept, který jsem dávala na instagram už před dvěma lety 🤗 . ️Recept: 3 střední banány - rozmixujeme 80g jogurt (cca 2 lžíce) ... Rychlý banánový chlebík z 6 ingrediencí 😍 Už tu dlouho nebyl nový recept, u nás doma se totiž peče stále to samé a to banánové brownies 🙈 takže malá obměna... recept, který jsem dávala na instagram už před dvěma lety 🤗
.
‼️Recept:
🔸 3 střední banány - rozmixujeme
🔸 80g jogurt (cca 2 lžíce)
🔸 2 vajíčka
👉 smícháme, vmícháme vejce
🔸 100-150g celozrnné mouky
🔸 60g protein
🔸 skořice, perníkové koření, prášek do pečiva, popřípadě sladidlo 👉 smícháme obě směsi, vylejeme do formy s peč.papírem, navrch můžeme dát cokoliv (oříšky, semínka, brusinky) a pečeme na 180 stupňů cca 45 min. ‼️
.
Já ho dělala v trochu méně kalorické verzi, dala jsem 100g mouky a jen bílky, takže ho mám celkem doost vlhký - rozdělila jsem ho na 4 kusy a jeden má cca 230kcal. Vy můžete dát více mouky, chlebík bude vyšší, více nabyde, ale nezapomeňte, že ikdyž je zdravý, tak obsahuje kalorie 🤷‍♀️
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #ladylabgirl #zdraverecepty #recepty #fitrecepty
Read more
***ZAPISY/BOOKINGS ***FOR ENGLISH PLEASE READ BELOW Hej Polska/Trójmiasto/Sopot zapisy ...
Media Removed
***ZAPISY/BOOKINGS ***FOR ENGLISH PLEASE READ BELOW Hej Polska/Trójmiasto/Sopot zapisy na okres Czerwiec/Lipiec studio Cykada Tattoo.Jesli jesteś zaintersowana/zainteresowany proszę o kontakt na [email protected] w wiadomości wpisz tematyka tatuażu/wielkość/umiejscowienie ... ***ZAPISY/BOOKINGS
***FOR ENGLISH PLEASE READ BELOW
Hej Polska/Trójmiasto/Sopot zapisy na okres Czerwiec/Lipiec studio Cykada Tattoo.Jesli jesteś zaintersowana/zainteresowany proszę o kontakt na 📩[email protected] w wiadomości wpisz tematyka tatuażu/wielkość/umiejscowienie na ciele-proszę dołącz zdjęcie gdzie chcesz mieć wykonany tatuaż.Jesli posiadasz zdjecia które mogà być pomocne jako inspiracja dołącz je również (proszę o nie wysyłanie prac innych tatuatorow) postaraj się zwięźle i treściwie opisać swój pomysł.
Dzięki !🙌🏻
I'm taking booking for June-July I'll be working in Poland at Cykada Tattoo in Sopot city(close to Gdansk City)
If You're interested to book in please drop me an email at 📩[email protected]
Including your idea/roughly size/body placement -please add photo of placement too.Also if you have any references please attach aswell (don't send pictures of other tattoo artists works)
If You're interested to come to Poland and get tattoo by me I can give You a few advise what fly and hotel book to make your trip easy as possible 🙌🏻
Thanks!
#tattoo #tattoos #tattooart #tattooartist #tatuaż #dziara #polska #trójmiasto #gdansk #gdynia #sopot #inked #neotraditional #tatuaze #cykada #cykadatattoo #london #wheretheytatt #neotraditionaltattoo #thebesttattooartists #berlin #warszawa #poznan #stockholm #tattoolife #tattooist #piotrgietattooer
Read more
@maczifit - Jeżeli nie dbałaś przez lata, co jesz i nie ćwiczyłaś, Twoje ciało odpłaci Ci za to jak ...
Media Removed
@maczifit - Jeżeli nie dbałaś przez lata, co jesz i nie ćwiczyłaś, Twoje ciało odpłaci Ci za to jak je traktowałaś. Z utrzymaniem formy też jest tak, że organizm osoby wytrenowanej, zwracającej uwagę na to, co ląduje na jej talerzu (od dawna), będzie pracował na innym poziomie. Można powiedzieć, ... @maczifit - Jeżeli nie dbałaś przez lata, co jesz i nie ćwiczyłaś, Twoje ciało odpłaci Ci za to jak je traktowałaś.
Z utrzymaniem formy też jest tak, że organizm osoby wytrenowanej, zwracającej uwagę na to, co ląduje na jej talerzu (od dawna), będzie pracował na innym poziomie. Można powiedzieć, że łatwiej utrzymać formę i też łatwej do niej wrócić po np. tzw. wakacjach All inclusive 🤦🏽‍♀😜 Dbajmy o siebie cały czas a nie tylko okazjonalnie 🤗💪
Jak to mówi mój tata „co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie” 😆💪 #smile #fitness #fit #lifestyle #bikinifitness #aleteam #alewspiera #abs #body #bikini #gym
Read more
Bikini: @fashionnova IMPORTANT: Q&A!!! Usually I write messages here for girls, but let me ...
Media Removed
Bikini: @fashionnova IMPORTANT: Q&A!!! Usually I write messages here for girls, but let me make an exception. Last time during Q&A I got question which made my blood boil. One boy asked me how to persuade his girlfriend to look like me. I had only one answer in my head - if you don’t love her ... Bikini: @fashionnova
IMPORTANT:
Q&A!!!
Usually I write messages here for girls, but let me make an exception. Last time during Q&A I got question which made my blood boil. One boy asked me how to persuade his girlfriend to look like me. I had only one answer in my head - if you don’t love her how she is, you just don’t deserve her. When I make pictures on Instagram I look for the best light, my stomach is mostly empty (I was so stressed last days that I couldn’t eat so at least I can make nice pic in bikini), I choose the best pose and also sometimes I use apps to make it look a little better. Your girlfriend or wife should not be compared to girl from pictures, who dedicated her life to look good because it’s main part of her work. There are days when my body and face looks swollen, my skin gets worse, my hair looks messy 🤪 and I am too lazy to do make up. I am just a normal human, I am not perfect, but I don’t show here my imperfections because I am not brave enough to do it. I admire girls who make this work on instagram because they are real heroes.
Love you all! . .
.
🇵🇱
Zwykle piszę tu wiadomości dla dziewczyn, ale teraz zrobię wyjątek. Ostatnim razem podczas pytań i odpowiedzi dostałam pytanie, które sprawiło, że krew zaczęła mi wrzeć. Pewien chłopak zapytał mnie, jak przekonać swoją dziewczynę, żeby wyglądała jak ja. Miałam tylko jedną odpowiedź w głowie - jeśli nie kochasz jej taka jaka jest, po prostu nie zasługujesz na nią. Kiedy robię zdjęcia na Instagramie, szukam najlepszego światła, mój żołądek jest przeważnie pusty, wybieram najlepszą pozę, a także czasami używam aplikacji, aby wyglądały trochę lepiej. Twoja dziewczyna czy żona nie powinna być porównywana do dziewczyny z obrazka. Są dni kiedy moja twarz i ciało są spuchnięte, cera w gorszym stanie, włosy w nieładzie... jestem normalnym człowiekiem.
Dobrego wieczoru ❤️
Read more
Circuit full body au poids de corps <span class="emoji emoji1f483"></span>🏻 Vous pouvez le faire partout et n’importe quand cet été <span class="emoji emoji2600"></span>️ Il ...
Media Removed
Circuit full body au poids de corps 🏻 Vous pouvez le faire partout et n’importe quand cet été ️ Il prend peu de temps et il est efficace 🤗 40 secondes de travail / 10 secondes de repos pour chaque exo. Répétez le circuit 4x ️In & out squat jump x burpees. ️Plank jack x planche marchée. ️Mountain ... Circuit full body au poids de corps 💃🏻 Vous pouvez le faire partout et n’importe quand cet été ☀️ Il prend peu de temps et il est efficace 🤗💦 40 secondes de travail / 10 secondes de repos pour chaque exo. Répétez le circuit 4x
▫️In & out squat jump x burpees.
▫️Plank jack x planche marchée.
▫️Mountain climbers.
▫️Walk out x plank reach through.

Merci à tous ceux qui m’ont envoyé les noms des restaurants 🌱. J’ai remarqué que Jah Jah - Le Tricycle est revenu assez souvent 🧐 C’est que ça doit être sûrement trop bon la bas 😋 Je vais partager toutes les réponses en story pour ceux qui les voulaient aussi 🤗
————————————————————————
Bodyweight full body circuit 💃🏻 You can do it everywhere and anytime during this summer ☀️ It doesn’t take too much time and it’s effective 🤗💦 40 seconds working / 10 seconds rest for each exercise. Repeat the circuit 4x
▫️In & out squat jump x Burpees.
▫️Plank jack x commando.
▫️Mountain climbers.
▫️Walk out x plank reach through.
Read more
Salut les amies ! J’ai testé le Coco Fresh de @hellobody_fr ! Et j’ai A-DO-RE !!! <span class="emoji emoji1f60d"></span> 100% des ingrédients ...
Media Removed
Salut les amies ! J’ai testé le Coco Fresh de @hellobody_fr ! Et j’ai A-DO-RE !!! 100% des ingrédients sont naturels ! La texture , l’odeur de la noix de coco 🥥 Il en faut peu pour se sentir en vacances Bref je recommande ! Petit code promo de 20% à toutes celles qui veulent se le procurer sur www.hello-body.fr ... Salut les amies ! J’ai testé le Coco Fresh de @hellobody_fr ! Et j’ai A-DO-RE !!! 😍 100% des ingrédients sont naturels ! La texture , l’odeur de la noix de coco 🥥 Il en faut peu pour se sentir en vacances 😋 Bref je recommande ! Petit code promo de 20% à toutes celles qui veulent se le procurer sur www.hello-body.fr 👉🏻 “KSUCHA” Belle journée à tous 😘 #testmycocofresh #hellobody
Read more
V našem <span class="emoji emoji1f459"></span> Bikini Body In 4 Weeks programu jsme pro Tebe s @krausik89 na zítřejší den naplánovali ...
Media Removed
V našem Bikini Body In 4 Weeks programu jsme pro Tebe s @krausik89 na zítřejší den naplánovali AKTIVNÍ ODPOČINEK, aby si Tvoje tělo dalo pauzu od silového tréninku a kardia. . Aktivní odpočinek je stejně tak důležitý jako tréninkové dny. . Doporučujeme Ti zařadit nějakou formu stretchingu ... V našem 👙 Bikini Body In 4 Weeks programu jsme pro Tebe s @krausik89
na zítřejší den naplánovali AKTIVNÍ ODPOČINEK, aby si Tvoje tělo dalo pauzu od silového tréninku a kardia.
.
Aktivní odpočinek je stejně tak důležitý jako tréninkové dny. .
Doporučujeme Ti zařadit nějakou formu stretchingu nebo jógu a uvolnit a protáhnout bolavé namožené svaly. .
Můžeš také vyrazit na procházku, kolo, brusle nebo si jít zaplavat. Jednoduše se prostě "vyvětrat" 😉😂
.
Dej aktivně odpočinout nejen svalům ale i svojí mysli. Naber sílu do dalších tréninkových dní. 👊
👌Tělo Ti za to poděkuje! 🤗
.
#ActiveRestDay #RestDay #BikiniBody #BikiniBodyMaker #Stretching #Joga #Philippines #Boracay #Travelling #FitnessJourney
Read more
Voici comment je fais mon gommage naturel et bio pour préparer ma peau au soleil <span class="emoji emoji2600"></span>️<span class="emoji emoji1f481"></span>‍♀️ Here is how ...
Media Removed
Voici comment je fais mon gommage naturel et bio pour préparer ma peau au soleil ‍♀️ Here is how I make my natural and organic scrub to prepare my skin for the sun ‍♀️ • Avec 3 ingrédients seulement With only 3 recipesDu Sel rose d'Himalaya ( qui servira de base gommante, riche ... Voici comment je fais mon gommage naturel et bio pour préparer ma peau au soleil ☀️💁‍♀️
Here is how I make my natural and organic scrub to prepare my skin for the sun ☀️💁‍♀️

Avec 3 ingrédients seulement💡
With only 3 recipes💡

🗻Du Sel rose d'Himalaya ( qui servira de base gommante, riche en minéraux)
Pink Himalaya Salt
🌿De l'huile de jojoba (connue pour ses propriétés nourissantes, apaisante : donc parfaite pour le gommage)
Jojoba oil
🥕De l'huile de carotte (riche en beta carotene et provitamine A qui donne un hâlé naturel)
Carrot oil

⭐Recette (pour le corps entier) / Recipe (full body)
➡️3 cas sel rose + 3 cas huile jojoba + 2 cas huile de carotte.
➡️3 tbsp pink salt + 3 tbsp jojoba oil + 2 tbsp carrot oil.
J'ai pris les huiles de @melvitaofficiel car elles sont bio, et le laboratoire est en Ardeche (local). All is organic I use Melvita because they are from my place 😍 and good products.
⭐Melanger, appliquer sur le corps sous la douche et rincer.
⭐Mix apply on the body in the shower and rinse it.
Votre peau sera toute douce 🙏😍 tenez moi informez des resultats (gommage a faire 2 a 3 fois par mois)
Your skin is gonna so soft and prepare for the sun ( you can do this 2 or 3 time a month)
☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
🥕🥕🥕🥕🥕🥕🥕🥕🥕🥕
Read more
Když sem si v zimě stoupla na váhu a zjistila, že sem přibrala skoro 10 kilo tak sem si myslela že z toho ...
Media Removed
Když sem si v zimě stoupla na váhu a zjistila, že sem přibrala skoro 10 kilo tak sem si myslela že z toho odpadnu. Hned sem si plánovala jak se co nejrychleji dostat do "původní formy" se kterou sem z nějakýho důvodu byla spokojená. Asi proto, že mi každý říkal jak su hezky hubená, holky že by chtěly ... Když sem si v zimě stoupla na váhu a zjistila, že sem přibrala skoro 10 kilo tak sem si myslela že z toho odpadnu.🙈 Hned sem si plánovala jak se co nejrychleji dostat do "původní formy" se kterou sem z nějakýho důvodu byla spokojená. Asi proto, že mi každý říkal jak su hezky hubená, holky že by chtěly mít mojí postavu a jak že to dělám že vypadám tak dobře... (Jak sem to dělala? Prostě sem nejedla 🤷) Samozřejmě sem ale nezačala jíst míň, zdravěji a ani sem nezačala cvičit jak sem si říkala a proto mě začátek plavkové sezóny docela děsil..
No a je to tady, sezóna začala a já su nejvíc spokojená. A to jen díky těm co mě utvrdili v tom, že před tím to nebylo vůbec v pořádku.❤️ A vím, že teď nejsu tlustá, že mi to sluší, ale trvalo mi než jsem tomu uvěřila a opravdu s tou změnou začala být spokojená. Na druhé fotce jsem byla před 2 rokama taky spokojená, ale.... #happy #healthy #body
Read more
My article about triathlonist nutrition @body_challenge.pl 🚴🏻<span class="emoji emoji1f3c3"></span>🏻‍♀️<span class="emoji emoji1f3ca"></span>🏻 Ja dziś jeszcze na Mazurach ...
Media Removed
My article about triathlonist nutrition @body_challenge.pl 🚴🏻🏻‍♀️🏻 Ja dziś jeszcze na Mazurach wiec korzystam z pięknego poranka i przeglądam @body_challenge.pl W tym numerze mój artykuł o żywieniu triathlonistów, ale odnosi się też do ogólnie aktywnych osób 🏻‍♀️🚴🏻🏻 Jeśli ... My article about triathlonist nutrition @body_challenge.pl 🚴🏻🏃🏻‍♀️🏊🏻
Ja dziś jeszcze na Mazurach wiec korzystam z pięknego poranka i przeglądam @body_challenge.pl 😊
W tym numerze mój artykuł o żywieniu triathlonistów, ale odnosi się też do ogólnie aktywnych osób 🏃🏻‍♀️🚴🏻🏊🏻 Jeśli ktoś czytał - dajcie znać 😊😊
#love #my #job #my #article #for #triathon #nutrition #healthy #healthychoices #sport #lifestyle #enjoy #long #weekend #girl #fit #in #style #MAZURY #relax #chill #blue #sky #relax #outdoor #nature #yolo #smile #enjoy
Read more
Hledáme cca 50 dívek/žen co chtějí změnit svoji postavu a myslí to opravdu vážně a chtěji se co nejrychleji ...
Media Removed
Hledáme cca 50 dívek/žen co chtějí změnit svoji postavu a myslí to opravdu vážně a chtěji se co nejrychleji dostat do formy máme tu pro vás speciální balíček, který obsahuje: 🍽Jídelníček na míru 🏋️‍♀️Tréninkový plán na doma/posilovny Online konzultace Týdenní kontroly postavy Celková ... Hledáme cca 50 dívek/žen co chtějí změnit svoji postavu a myslí to opravdu vážně a chtěji se co nejrychleji dostat do formy máme tu pro vás speciální balíček🎁, který obsahuje: 🍽Jídelníček na míru
🏋️‍♀️Tréninkový plán na doma/posilovny 👩‍💻Online konzultace
📆Týdenní kontroly postavy

Celková cena je 700,- tak pište do komentáře "Chci se dostat do formy"

#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #igerscz #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #brno #ostrava #praha
Read more
Hledáme cca 50 dívek/žen co chtějí změnit svoji postavu a myslí to opravdu vážně a chtěji se co nejrychleji ...
Media Removed
Hledáme cca 50 dívek/žen co chtějí změnit svoji postavu a myslí to opravdu vážně a chtěji se co nejrychleji dostat do formy máme tu pro vás speciální balíček, který obsahuje: 🍽Jídelníček na míru 🏋️‍♀️Tréninkový plán na doma/posilovny Online konzultace Týdenní kontroly postavy Celková ... Hledáme cca 50 dívek/žen co chtějí změnit svoji postavu a myslí to opravdu vážně a chtěji se co nejrychleji dostat do formy máme tu pro vás speciální balíček🎁, který obsahuje: 🍽Jídelníček na míru
🏋️‍♀️Tréninkový plán na doma/posilovny 👩‍💻Online konzultace
📆Týdenní kontroly postavy

Celková cena je 700,- tak pište do komentáře "Chci se dostat do formy"

#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #igerscz #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #brno #ostrava #praha
Read more
Krok do kroku, powoli do celu. Treningi nigdy wcześniej nie dawały mi tyle radości , to jest moje ...
Media Removed
Krok do kroku, powoli do celu. Treningi nigdy wcześniej nie dawały mi tyle radości , to jest moje 1,5h , spokój głowy, odreagowanie. Czy jest łatwo? Sklamalbym gdybym powiedział, że tak. Ale nigdy tak mocno nie wierzyłem w to co robię, chociaż zawsze robiłem to tylko dla siebie. Cieszy każde ... Krok do kroku, powoli do celu. Treningi nigdy wcześniej nie dawały mi tyle radości , to jest moje 1,5h , spokój głowy, odreagowanie. Czy jest łatwo? Sklamalbym gdybym powiedział, że tak. Ale nigdy tak mocno nie wierzyłem w to co robię, chociaż zawsze robiłem to tylko dla siebie. Cieszy każde miłe słowo, nawet te w stylu " ale schudles "😂 trochę się rozpisałem, ale to chyba pierwszy i ostatni taki post✌dzięki, jeśli dotrwales/ dotrwalas do końca 😂
#me #boy #polishboy #handsome #fitness #fit #fitfam #fitlife #fitspo #gym #men #gymfreak #like #healthy #abs #cardio #diet #workout #healthy #body #chest #diet #motivation #fitnessmodel #fitnessaddict #progress #muscle #model #l4l #followme
Read more
Rozhodla jsem se, že budu chodit s kůží na trh mnohem častěji. Zjistila jsem, že mě teď nejvíce motivují ...
Media Removed
Rozhodla jsem se, že budu chodit s kůží na trh mnohem častěji. Zjistila jsem, že mě teď nejvíce motivují různé #bodypositive a #selflove stránky a profily, a já bych si moc přála, abych třeba mohla motivovat někoho z vás i já. Má pleť, ani tělo rozhodně není dokonalé. Přiznám se, že mám aktuálně ... Rozhodla jsem se, že budu chodit s kůží na trh mnohem častěji.
Zjistila jsem, že mě teď nejvíce motivují různé #bodypositive a #selflove stránky a profily, a já bych si moc přála, abych třeba mohla motivovat někoho z vás i já.
Má pleť, ani tělo rozhodně není dokonalé. Přiznám se, že mám aktuálně docela body krizi - přestala jsem teď na chvíli pořádně cvičit a na mé mysli se to docela podepsalo. Snažím se však stále myslet pozitivně a věřím, že to období zase přejde.
Zpět k mému obličeji - myslím, že je dost patrné, že jsem se teď zbláznila do péče o pleť. Mám atopický exém a růžovku, takže je to s mou pletí občas docela zábava. Každopádně jsem měla opravdu dlouhé období, kdy jsem si bez make upu přišla neuvěřitelně ošklivá a nevyšla bych bez něj ani s košem. Možná to však bylo i jinou dobou, kdy byly problémy s pletí tabu a kazdy musel vypadat jako z casopisu.

Dnes jsem navic mela nejvic inpirativni schuzku a chystam pro vas obrovske prekvapeni s uplne uzasnou dvojici holek❤️
Read more
Jsem na ní tak neskutečně pyšná. Nedokážu popsat ty momenty štěstí, napětí, nervozity. Pocity, ...
Media Removed
Jsem na ní tak neskutečně pyšná. Nedokážu popsat ty momenty štěstí, napětí, nervozity. Pocity, že tam vypustim žaludek a vyletí mi srdce jsem zažívala od začátku až do poslední minuty. Plus jsme si k tomu statečně zařvali, kdy hlasivky mi už dávaly pápá. Mimochodem je to rok od toho, co jsme ... Jsem na ní tak neskutečně pyšná. Nedokážu popsat ty momenty štěstí, napětí, nervozity. Pocity, že tam vypustim žaludek a vyletí mi srdce jsem zažívala od začátku až do poslední minuty. Plus jsme si k tomu statečně zařvali, kdy hlasivky mi už dávaly pápá. Mimochodem je to rok od toho, co jsme se poprvé viděli na živo a mě přijde, že se známé několik let. Je to ten nejsilnější člověk co znám a jsem za ní neskutečně vděčná. Je to můj lachtan srdcem a lachtaní rodina se nikdy nezapře! 💜
#love #loveher #withher #friends #friendshipgoals #friendship #goals #fitness #bikini #bikinifitness #mc #uhlirskejanovice #body #champion #queen #czech #girl #princess #girls #czechgirls #longhair #gymgirls #fitnessgirl #foodlover #lachtan #proud #happy #smile #beautiful
Read more
<span class="emoji emoji2755"></span><span class="emoji emoji2755"></span><span class="emoji emoji2755"></span> BIKINI BODY IN 4 WEEKS <span class="emoji emoji2755"></span><span class="emoji emoji2755"></span><span class="emoji emoji2755"></span> . <span class="emoji emoji1f4cd"></span>Je program, ve kterém Ti pomůžeme zlepšit formu před přicházejícím ...
Media Removed
BIKINI BODY IN 4 WEEKS . Je program, ve kterém Ti pomůžeme zlepšit formu před přicházejícím létem. 🏖🌞🌡 . Je to intenzivní program, kdy z Tvého potenciálu vytěžíme maximum, abys dosáhla co nejvýraznějších výsledků. . TRÉNINKOVÝ PLÁN je situovaný do posilovny. . Do ... ❕❕❕ BIKINI BODY IN 4 WEEKS ❕❕❕
.
📍Je program, ve kterém Ti pomůžeme zlepšit formu před přicházejícím létem. 👙🏖🌞🌡
.
📍Je to intenzivní program, kdy z Tvého potenciálu vytěžíme maximum, abys dosáhla co nejvýraznějších výsledků.👊
.
📍TRÉNINKOVÝ PLÁN je situovaný do posilovny. 💪
.
📍Do silových tréninků jsme zařadili plyometrické cviky 🤸‍♀️ a jako kardio HIIT 🏃‍♀️. .
.
📍Pokud totiž chceš krásné tělo 👙, musíš se pořádně zapotit! 💦
.
📍Tzn., že co nejvíce vyuziješ čas strávený cvičením tak, abys spálila co nejvíce kalorií. 🔥
.
📍Týdenní TRÉNINKOVÝ SPLIT bude rozdělený na jednotlivé svalové partie. 💪
.
📍Bude 5 tréninkových dní, 1 den aktivního odpočinku a 1 den volna.
.
Pondělí: NOHY + 20 min HIIT
Úterý: ZÁDA + PRSA + BŘICHO + 20 min HIIT
Středa: AKTIVNÍ ODPOČINEK (jóga, stretching, procházka, brusle, kolo, plavání ..)
Čtvrtek: ZADEK + LÝTKA + 20 min HIIT
Pátek: RAMENA + TRICEPS + BICEPS + 20 min HIIT
Sobota: KARDIO
Neděle: VOLNO (odpočinek, relax, sauna, masáž..)
.
📍Sestavený JÍDELNÍČEK spolu s přesným NÁVODEM, jak si DONASTAVIT denní příjem a příjem sacharidů, bílkovin a tuků PŘÍMO NA SEBE na základě BMR, celkového denního výdeje a kalorického deficitu 15-25%, můžeš stále stahovat ⬇️
.
📍Odkaz ke stažení je u 👉@krausik89
na profilu (poslední řádek v BIO)👈
.
📍Během naší #BikiniBodyMaker #challenge budeme přidávat spoustu zajímavých informací, které by ti neměly uniknout. .
.
📍Takže se určitě vyplatí sledovat naše profily @vitalbox.cz, @krausik89 a @fitnessevisek
Read more
Poslední dobou se setkávám s tím, že mnoho lidi kopíruje stravování druhých, protože zrovna jim ...
Media Removed
Poslední dobou se setkávám s tím, že mnoho lidi kopíruje stravování druhých, protože zrovna jim pomohlo ke shazování, snažíme se napodobovat cestu druhých, jíme 6x denně, protože oni díky tomu zhubli, jíme každé 2 hodiny, protože bez toho údajně nezhubneme, neustále kontrolujeme a obhajujeme ... Poslední dobou se setkávám s tím, že mnoho lidi kopíruje stravování druhých, protože zrovna jim pomohlo ke shazování, snažíme se napodobovat cestu druhých, jíme 6x denně, protože oni díky tomu zhubli, jíme každé 2 hodiny, protože bez toho údajně nezhubneme, neustále kontrolujeme a obhajujeme svoje ,,zdravé” jídlo a jsme nešťastní z toho, když ujedeme, máme pocit, že je to celé k ničemu a tak se celý víkend přejídáme a začínáme znovu od pondělí a opět pokračujeme v cestě, která je pro nás svým způsobem nepříjemná a omezující. Čteme všechny články a neustále doufáme, že konečně najdeme to kouzlo, které nám pomůže shodit. Co takhle se na tohle všechno vyprdnout, jíst tak, jak naše tělo potřebuje a řekne si o to, je jedno jestli 3x denně nebo 6x, nenutit se do jídla, které nám nechutná. Neomezovat sacharidy, když je milujeme. Necpat do sebe tunu zeleniny, protože to zrovna máme napsané v jídelníčku. Nestresovat se jedním capuccinem s dortíkem a radši si užívat svoji cestu, která je pro nás příjemná a udržitelná. Víme, že vše je o kalorickém deficitu, shazovat budeme právě tehdy, kdy náš výdej během dne bude vyšší než příjem jídla. Proto je někdo hubený, ikdyž jí každý den fastfoody a dortíčky 🙈 protože má výdej na úrovni svého příjmu nebo třeba ještě vyšší ☺️ hýbe se a to je to kouzlo ❤️ přestaňme se stresovat různými dietami omezující ,,špatné” potraviny a raději přidejme pohyb, nepřejídejme se a užívejme si každý svůj krok 😘 (mně k tomu pomohlo flexibilní stravování 🙏☺️ - e-book - 8 týdenní cesta za vysněnou postavou) krásný večer .
.
.
#fitnesscouple #fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #zdraverecepty #recepty #fitrecepty #promena
Read more
Něco na pobavení <span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f44d"></span> A co z toho vyplývá? Neexistují zázračné prášky, tablety, či koktejly na HUBNUTÍ! ...
Media Removed
Něco na pobavení A co z toho vyplývá? Neexistují zázračné prášky, tablety, či koktejly na HUBNUTÍ! Důležité je mít zvládnutou STRAVU! ️ On-line coaching Jídelníček na míru Tréninkový plán na doma či do posilovny🏋🏼‍♀️ Online konzultace ... Něco na pobavení 😂👍 A co z toho vyplývá? Neexistují zázračné prášky, tablety, či koktejly na HUBNUTÍ! Důležité je mít zvládnutou STRAVU!🍴
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
On-line coaching📲
Jídelníček na míru🍴
Tréninkový plán na doma či do posilovny🏋🏼‍♀️
Online konzultace skype/direct📞
Týdenní kontroly‼️
💯Výsledky
Napiš si do directu📩
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
JÍDELNÍČEK A TRÉNINKOVÝ PLÁN ZDARMA PRO VŠECHNY! Léto už je za dveřmi a ty bys na sobě ještě ráda ...
Media Removed
JÍDELNÍČEK A TRÉNINKOVÝ PLÁN ZDARMA PRO VŠECHNY! Léto už je za dveřmi a ty bys na sobě ještě ráda na poslední chvíli zamakala a vyladila formu do plavek?🏼 Tak fajn, pojď do toho se mnou a s dalšíma kočkama! S @krausik89 jsme vytvořili program BIKINI BODY IN 4 WEEKS, kde nalezneš jídelníček ... JÍDELNÍČEK A TRÉNINKOVÝ PLÁN ZDARMA PRO VŠECHNY!

Léto už je za dveřmi a ty bys na sobě ještě ráda na poslední chvíli zamakala a vyladila formu do plavek?💪🏼👙 Tak fajn, pojď do toho se mnou a s dalšíma kočkama! S @krausik89 jsme vytvořili program BIKINI BODY IN 4 WEEKS, kde nalezneš jídelníček a podrobný tréninkový plán a nejlepší na tom je, že ho dáme všem ÚPLNĚ ZDARMA!

Během následujících 48 hodin se na jednom z profilů @fitnessevisek, @krausik89 a @vitalbox.cz objeví link na stažení jídelníčku, který tam necháme POUZE NĚKOLIK HODIN! Pečlivě tedy tyto profily sleduj, ať ti tahle šance dostat zdarma super návod na letní formu neuteče!
A jak to bude s tréninkovým plánem? Vždy den dopředu budu na svém profilu @fitnessevisek zveřejňovat přesný popis tréninku a/nebo kardia VČETNĚ VIDEA! Připrav se na pět dní tréninků, jeden den aktivního odpočinku a jeden rest day týdně! Nebude to nic lehkého, ale o to víc na sebe budeš pyšná, až to dáš!
Chtěla bych, abychom se vzájemně podporovaly, hecovaly a motivovaly, jsou to jen čtyři týdny! Proto jsem vymyslela hashtag #BikiniBodyMaker, který můžeš přidávat ke svým příspěvkům a Instastories a nejen já potom uvidím, jak krásně makáš!

Tak co, těšíš se? Jdeš do toho se mnou? Napiš mi do komentáře, jak se ti nápad líbí a označ tam i kamarádky, které by do toho mohly jít s tebou, protože ve více lidech se to lépe táhne!
Těším se na ty fotky před a po, děvčata, bude to masakr!

Eva
Read more
Na nový týden nabíráme 20-25 zájemkyň na on-line coaching a jídelníčky<span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f374"></span>Napište do komentáře ...
Media Removed
Na nový týden nabíráme 20-25 zájemkyň na on-line coaching a jídelníčkyNapište do komentáře kolik chcete zhubnout a jaký je váš cílJídelníček je pestrý nejedná se o žádné hladovky, ani nejíte kuřecí na vodě s rýží ️ #czech #czechgirl #czechrepublic ... Na nový týden nabíráme 20-25 zájemkyň na
on-line coaching a jídelníčky🌸🍴Napište do komentáře kolik chcete zhubnout a jaký je váš cíl😊💯Jídelníček je pestrý nejedná se o žádné hladovky, ani nejíte kuřecí na vodě s rýží🍗🍚
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
Na nový týden nabíráme 20 zájemkyň na on-line coaching a jídelníčky<span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f374"></span>Napište do komentáře kolik ...
Media Removed
Na nový týden nabíráme 20 zájemkyň na on-line coaching a jídelníčkyNapište do komentáře kolik chcete zhubnout a jaký je váš cílJídelníček je pestrý nejedná se o žádné hladovky, ani nejíte kuřecí na vodě s rýží ️ #czech #czechgirl #czechrepublic ... Na nový týden nabíráme 20 zájemkyň na
on-line coaching a jídelníčky🌸🍴Napište do komentáře kolik chcete zhubnout a jaký je váš cíl😊💯Jídelníček je pestrý nejedná se o žádné hladovky, ani nejíte kuřecí na vodě s rýží🍗🍚
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
<span class="emoji emoji203c"></span>️50 % dolu na on-line spolupráci <span class="emoji emoji203c"></span>️ Chceš konečně vypadat k světu? Trápí te sixšpek, sloní nohy ...
Media Removed
️50 % dolu na on-line spolupráci ️ Chceš konečně vypadat k světu? Trápí te sixšpek, sloní nohy nebo naopak malé bicepsy🏼? Se vším si dokážu poradit a jelikož mám teď spoustu času, protože moje zavodni období skončilo a moje nejvytíženější kazdodenní činnost je najit v kaufu tu nejlepší ... ‼️50 % dolu na on-line spolupráci ‼️ Chceš konečně vypadat k světu? Trápí te sixšpek, sloní nohy nebo naopak malé bicepsy💪🏼? Se vším si dokážu poradit a jelikož mám teď spoustu času, protože moje zavodni období skončilo a moje nejvytíženější kazdodenní činnost je najit v kaufu tu nejlepší čokoládu.
Nabiram momentálně až 15 nových on-line klientů, kterým jsem odhodlaný se věnovat na 100%. A aby toho nebylo málo všechno s 50% slevou. A ten z vás kdo udělá největší progress, dostane ještě další měsíc on-line spolupráce zdarma. Tak přestaň remcat a pojď změnit svoje tělo k lepšímu. 💪🏼
Sleva se vztahuje na 8, 12 a 16 týdenní spolupráce✅
Akce platí do konce týdne⌛️
.
.
#Trainer #Change #Body #Workout #Sixpack #BodyTransformation #Progress #Gym #DreamChaser
Read more
Aplikacja samoopalacza krok po kroku... jak to wykonać, żeby było idealnie<span class="emoji emoji1f44c"></span>🤔 <span class="emoji emoji261d"></span>️Jeśli używasz ...
Media Removed
Aplikacja samoopalacza krok po kroku... jak to wykonać, żeby było idealnie🤔 ️Jeśli używasz kosmetyków natłuszczających, zaprzestań ich stosowania kilka dni przed aplikacją samoopalacza ️W dniu zabiegu wykonaj peeling całego ciała naszym Coconut Body Polish. ️Stopy (z kostkami), ... Aplikacja samoopalacza krok po kroku... jak to wykonać, żeby było idealnie👌🤔 ☝️Jeśli używasz kosmetyków natłuszczających, zaprzestań ich stosowania kilka dni przed aplikacją samoopalacza ☝️W dniu zabiegu wykonaj peeling całego ciała naszym Coconut Body Polish. ☝️Stopy (z kostkami), dłonie (z nadgarstkami), kolana oraz łokcie zabezpieczamy naszym balsamem nawilżającym Coconut Oil Free Moisturiser. Jeśli masz problematyczną cerę możesz ją także delikatnie nawilżyć przed zabiegiem. ☝️Aplikujemy samoopalacz Fake Bake delikatnie wcierając go w skórę. Pamiętaj, aby pozostawić wilgotną powłokę do wchłonięcia. Mocne wcieranie samoopalacza osłabia jego efekt nawet o kilkadziesiąt %%%. Na miejsca zabezpieczone balsamem nakładamy zdecydowanie mniej produktu. ☝️Produkty w płynie aplikujemy dzięki rękawicy Dual Mitt - podłużnymi ruchami. A te, które mają konsystencje balsamu - w rękawiczkach jednorazowych, kolistymi ruchami 👋🏾 ☝️Zakładamy luźne, ciemniejsze ubrania, najlepiej z długim rękawem i nogawką. ☝️Po odpowiednim czasie zmywamy samoopalacz pod ciepłą, bieżącą wodą, a następnie myjemy się płynem do higieny intymnej. Delikatnie osuszamy ciało ręcznikiem. ☝️Pamiętaj, że opalenizna rozwija się 24h od momentu aplikacji samoopalacza na skórę. Przez ten czas zrezygnuj z wysiłku fizycznego i nie używaj kosmetyków pielęgnujących do ciała.
A teraz marsz po samoopalacz i do dzieła😁👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐 #fakebakepl #fakebakefamily #spraytan #zdrowaopalenizna #fakebakegirls #tanningday #samoopalacz #original #flawlessdarker #flawless #60minutes #bezsmug #naturalna #healthytan #followthesun #saveyourskin #warszawa #bestproduct #aplikacja #perfekcyjna #zróbtosam #cocopeeling #cocobalsam #beztłuszczowekosmetyki
Read more
Body positivity - přístup, se kterým se, setkávám čím dál častěji. Lidé různých tvarů oslavují ...
Media Removed
Body positivity - přístup, se kterým se, setkávám čím dál častěji. Lidé různých tvarů oslavují své tělo a motivují ostatní aby to své milovali taky. Ačkoli jsem moc ráda a podporuji to, že si lidé začínají uvědomovat, že nejen ti s dokonalými a vypracovanými těly, mají právo to své tělo také ... Body positivity - přístup, se kterým se, setkávám čím dál častěji. Lidé různých tvarů oslavují své tělo a motivují ostatní aby to své milovali taky. Ačkoli jsem moc ráda a podporuji to, že si lidé začínají uvědomovat, že nejen ti s dokonalými a vypracovanými těly, mají právo to své tělo také milovat, já sama v tomhle přístupu vidím malý problém, tedy dva. Ne, že by na milování vlastního těla bylo něco špatně - naopak! Jen pro spoustu lidí (včetně mě) je nesmírně těžké z nenávisti vlastního těla přejít na čistou a bezmeznou lásku. Občas, když se podívám do zrcadla, tak se mi jednoduše to, co vidím, nelíbí. Mám se proto cítit provinile za to, že nejsem schopná milovat svou celulitidu a neforemná stehna? Je opravdu nutné své tělo buď milovat nebo nenávidět? A co takhle své tělo přijmout bez jakýchkoli negativních nebo pozitivních emocí? Další věcí je to, že se tento přístup až moc soustředí na naší vnější stránku. Pro člověka, který je až posedlý svým vzhledem je podle mě žádoucí odvést co nejvíce pozornost od toho, jak jeho tělo vypadá a soustředit se více na práci na té vnitřní stránce. Mně samotné v době, kdy jsem díky bulimii a záchvatovému přejídání přibrala 30kg za 2 měsíce nepomohlo to, že bych začala své o 4 velikosti větší tělo zbožňovat. Pomohlo mi to, že jsem se přestala na svůj vzhled tolik soustředit. Dovolila jsem si nebýt krásná. Odstranila jsem zrcadla, odstranila jsem váhu, přestala jsem se na ulici pozorovat ve výlohách. Uvědomila jsem si, že k uzdravení není nutné se milovat, ale je nutné své tělo přijmout a hlavně - přestat se nenávidět. Na světě nejsou jen hezké a líbivé věci, je naprosto normální, že se nám něco líbí a něco jiného ne. Stejně tak mi přijde v pořádku nemilovat své nohy kvůli tomu, jak vypadají, ale vážit si jich za to, že díky nim můžu chodit, běhat nebo jezdit na kole. Pomohlo mi přijmout to, že není mojí povinností být krásná (a ani si to o sobě myslet). Pomohlo mi uvědomit si to, že můj vzhled ani číslo na váze nedefinuje mou cenu. Body neutrality bylo to, co mi pomohlo přijmout své tělo a samu sebe a uvědomit si to, že vzhled neurčuje to, kým jsme. Třeba to pomůže i Vám.🧡 Photo credit @lucietheluce #bodyneutrality
Read more
Rozhodla jsem se sem dát fotku toho, jak za poslední týden na dovolený vypadám. Nemaluju se, nečešu ...
Media Removed
Rozhodla jsem se sem dát fotku toho, jak za poslední týden na dovolený vypadám. Nemaluju se, nečešu a ani si nežehlím vlasy a je mi to úplně jedno🏼‍♀️Románů o lásce k nám samotným tu bylo už hodně, ja vím, ale nějak mám potřebu vám tu k tomu taky něco napsat. Mohla jsem si vymazat ty pupínky a nebo ... Rozhodla jsem se sem dát fotku toho, jak za poslední týden na dovolený vypadám. Nemaluju se, nečešu a ani si nežehlím vlasy a je mi to úplně jedno💁🏼‍♀️Románů o lásce k nám samotným tu bylo už hodně, ja vím, ale nějak mám potřebu vám tu k tomu taky něco napsat. Mohla jsem si vymazat ty pupínky a nebo se vám prostě ukázat bez jakýhokoliv přikrášlování a vyhlazení. Tak teda ahoj, tohle jsem já. A taky mám dny s nedokonalou pletí, vlasy a nebo náladou naprd. Jako každej z nás. Tyhle instagramový dokonalý životy, vztahy a dokonalý lidi totiž mnohokrát tak dokonalý nejsou. Když budu citovat lyrics písničky od milovaný @annemarie “Love every single part of my body, top to the bottom. I'm not a supermodel from a magazine. I'm okay with not being perfect ‘cause that's perfect to me.”, tak tím asi vystihnu to podstatný❤️Dokonalost neexistuje, tak se mějte rádi. Vím, že v dnešní době je to těžký, když na nás ta “dokonalost” kouká z každýho časopisu a pomalu z každý fotky na sociálních sítích, ale nezapomeňte, že za každou tou fotkou stojí photoshop, nastavení nohou tak, aby vypadaly hubenější nebo vymazání pupínků a nedokonalostí. Sama to často dělám, je to prostě tak, ale kolikrát sem přidám i fotku, se kterou nejsem spokojená, ale řeknu si No a co🤷🏼‍♀️Takže tak vážení. Tohle je mé pravé já se světlým obočím, světlými řasami a pupínkem. I já mám mindráky ze svýho těla, obličeje a vidět tady ty dokonalý lidi je pro mě těžký. Ale mám se ve výsledku ráda a to je to nejhlavnější. Když se máte rádi, tak je to na vás vidět a z každýho to vyzařuje ať chce nebo ne. A pokud si vezmete krátkou sukni a řešíte, že v ní máte tlustý nohy a celý den na to myslíte a necítíte se, je to vidět. Ale když tu sukni se sebevědomím vynesete a kašlete na to, jak v ní ty vaše nohy zrovna vypadají, to je nejvíc. To je to vyzařování. A věřte, že ty nedokonalosti často vidíte a vnímáte zbytečně jen vy sami. Tak pardon za sloh a gratuluju tomu, co to dočte do konce!😄
Read more
<span class="emoji emoji1f1fa1f1f8"></span> <span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span> «Do you not know that your body is a temple of the Holy Spirit who is within you, whom you have [received ...
Media Removed
«Do you not know that your body is a temple of the Holy Spirit who is within you, whom you have [received as a gift] from God, and that you are not your own [property]?» ‭‭1 CORINTHIANS‬ ‭6:19‬. . Contrary to the trend on Instagram, I don’t feel the need to show my body on my pictures because ... 🇺🇸 🇬🇧 «Do you not know that your body is a temple of the Holy Spirit who is within you, whom you have [received as a gift] from God, and that you are not your own [property]?»
‭‭1 CORINTHIANS‬ ‭6:19‬.
.
Contrary to the trend on Instagram, I don’t feel the need to show my body on my pictures because I love the idea of being a precious and distinguished woman.
I love the truth that my body is the temple of the Holy Spirit, God’s residency on earth and that He owns my body.
Yeah I know that today we prefer thinking that we can do whatever we want in our lives, therefore,we can’t control the breath of life.
My body belongs to God first (who lent it to me graciously) then to my hubby.
I ain’t gonna show my body to the whole world 😅!
.
🇫🇷 «Ne savez-vous pas que votre corps est le temple du Saint-Esprit qui est en vous, que vous avez reçu de Dieu, et que vous ne vous appartenez point à vous-mêmes?»
‭‭1 Corinthiens‬ ‭6:19‬ ‭LSG‬‬‬.
.
Contrairement à la tendance du moment sur Instagram, je ne ressens pas le besoin de montrer mon corps sur mes photos car j’aime l’idée d’être une femme précieuse et distinguée.
J’aime la vérité que mon corps est le « temple du Saint-Esprit », la résidence de Dieu sur la terre et que mon corps Lui appartient.
Oui je sais aujourd’hui on préfère penser que nous pouvons faire ce que nous voulons de notre vie et par conséquent de notre corps et pourtant nous ne pouvons contrôler le souffle de vie.
Mon corps appartient en premier lieu à Dieu (qui me l’a gracieusement prêté) et deuxièmement à mon mari.
Je ne me vois mal partager mon intimité avec le monde entier quand même 😅!
Read more
je ne me suis pas toujours aimé, loin de là. Je détestais mon corps. J’écoutais ce que les gens autour ...
Media Removed
je ne me suis pas toujours aimé, loin de là. Je détestais mon corps. J’écoutais ce que les gens autour de moi disaient. « t’es grosse » , « t’es affreuse » , « cache toi » ... tout ça m’a affecté un bon moment . Je les croyais. Je me laissais pousser vers le bas , me faire dégradé par les autres. ... je ne me suis pas toujours aimé, loin de là. Je détestais mon corps. J’écoutais ce que les gens autour de moi disaient. « t’es grosse » , « t’es affreuse » , « cache toi » ... tout ça m’a affecté un bon moment . Je les croyais. Je me laissais pousser vers le bas , me faire dégradé par les autres. Puis, j’ai décidé de me relever. De travailler sur moi, d’apprendre à m’aimer , arrêter d’écouter ce que les autres disaient. Et maintenant , je suis fière de dire que je m’aime et que je suis bien avec moi-même. Personne ne pourra jamais changer cette confiance que j’ai acquise.Alors , j’ai un conseil à vous dire : aimez-vous. Laissez faire les gens puis regardez vous! Vous êtes tous magnifiques! Tout le monde est beau! Le plus beau corps est celui qui s’accepte et s’aime ❤️ #selfcare #curvygirl •~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~
I did not always love myself, far from it. I hated my body. I listened to what people around me were saying. "You're fat", "you're awful", "hide yourself" ... it affected me a long time. I believed them. I let myself grow down, let myself be degraded by others. Then, I decided to get up. To work on me, to learn to love myself, to stop listening to what others are saying. And now, I'm proud to say that I love myself and that I'm good with myself. No one will ever be able to change that trust that I have acquired. So, I have some advice to say to you: love yourself. Do not Listen people and look at you! You are all beautiful! Everybody is beautiful! The most beautiful body is the one who accepts and loves himself ❤️ #loveyourself #loveyourbody #selfesteem #selfconfidence #womanbody #bodypositive #loveanybody
Read more
Můžu slíbit jednu věc, nikdy nebudu přidávat recepty, které stojí za <span class="emoji emoji1f4a9"></span>a vydávat je za top jídla 🤷‍♀️<span class="emoji emoji1f602"></span> ...
Media Removed
Můžu slíbit jednu věc, nikdy nebudu přidávat recepty, které stojí za a vydávat je za top jídla 🤷‍♀️ další rychlo #foodporn je na světě, kdo taky miluje vlhkou buchtu se zakysankou? Připravila jsem ji ve fit verzi z celkem 6 hlavních ingrediencí (prášek do pečiva, sladidlo, skořice nepočítám ... Můžu slíbit jednu věc, nikdy nebudu přidávat recepty, které stojí za 💩a vydávat je za top jídla 🤷‍♀️😂 další rychlo #foodporn je na světě, kdo taky miluje vlhkou buchtu se zakysankou? Připravila jsem ji ve fit verzi z celkem 6 hlavních ingrediencí (prášek do pečiva, sladidlo, skořice nepočítám ☝️😂) dnes mi to zabralo asi 15 min noo 🙄 ‼️Recept:
🔸 20g kakaový pudinkový prášek
🔸 100ml mléka + 100ml vody
🔸 sladidlo 👉 připravíme pudink v troše mléka a vody, přidáme sladidlo (já dala flavdrops).
🔸 30g mouky (např. rýžovou, celozrnnou)
🔸 40g protein (sladší nebo přidat opět sladidlo) 🔸 prášek do pečiva 🔸3 bílky
👉 smícháme sypké ingredience a nakonec vmícháme pořádně vyšlehané bílky.
Těsto nalejeme do malé formy (20cm) a navrch nakydáme pudink - dáme péct na cca 20-25min na 180stupňů.
Nakonec jsem buchtu potřela bílým jogurtem a posypala skořicí. ‼️ půlka má pouze 250kcal 🤭 doporučuji do spodního těsta přidat ještě trochu jogurtu nebo nastrouhat šmakouna, aby bylo těsto vláčnější 😊
.
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #ladylabgirl #zdraverecepty #recepty #fitrecepty
Read more
<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>Hello everyone! We join the team! We are ready to break the machine now! So happy and glad to have ...
Media Removed
Hello everyone! We join the team! We are ready to break the machine now! So happy and glad to have someone beside me, who wants to push me to reach my target. I have even more strength to do what I loved to do at house now that I have a gym. I will be more productive and motivated to find my positive ... 🇬🇧Hello everyone! We join the team! We are ready to break the machine now!

So happy and glad to have someone beside me, who wants to push me to reach my target. I have even more strength to do what I loved to do at house now that I have a gym. I will be more productive and motivated to find my positive way to change my body as I wish. -♢-
Follow me to have more news about my days at basic fit! -
-🔹-
🇫🇷 Salut !!! Ça y est team #basicfit on est al ! On part cette année du bon pied, avec mon coéquipier d'acier ! On est prêt pour tout casser !!! Je suis heureuse d'avoir quelqu'un à mes côtes qui souhaite me pousser pour atteindre mes objectifs. Je n'ai pas d'excuses maintenant que j'ai une salle ! Je faisais mes exercices chez moi, mais ce n'était pas assez. Là avec tous les équipements j'ai de quoi rendre mon corps comme j'aurai rêvé l'avoir.
-🔹-
N'oubliez pas de vous entourer des gens qui vous soutiennent et qui vous poussent positivement à atteindre votre but. Je suis fière de moi, de mes démarches pour avoir le corps que je souhaite. -🔸-
Maintenant, il est temps de faire quelques achats soldés pour se préparer en équipement (leggings, haut, brassières) même si j'en ai quelques uns déjà ! On commence demain 💪💪 Pas d'excuses, encore moins maintenant que nous sommes inscrits !
--
-
@basicfitfr #teamfitcats #teamshape @teamshapefitness @teamshape_ @jujufitcats @coach_leksa #letemple #breakthemachine #temple #dreamteam #teamfit #fitness #motivation #muscles #body #fitgirl #fitnessgirl #frenchpeople #teamlitafit #asiangirl #frenchboy #fitpeople #fitgens #teamaznlow
Read more
Znáte ten pocit, když si vysníte v hlavě nějaký kousek oblečení, který se vám nedaří třeba i několik ...
Media Removed
Znáte ten pocit, když si vysníte v hlavě nějaký kousek oblečení, který se vám nedaří třeba i několik let splnit? Já to tak měla s jeansovýma šortkama. Prostě ne a ne nikde v sekáči ani obchodě narazit na šortky, ze kterých nepolezou půlky (v určitém věku už je to prostě nevhodné 🤷‍♀️), budou ... Znáte ten pocit, když si vysníte v hlavě nějaký kousek oblečení, který se vám nedaří třeba i několik let splnit?
Já to tak měla s jeansovýma šortkama. Prostě ne a ne nikde v sekáči ani obchodě narazit na šortky, ze kterých nepolezou půlky (v určitém věku už je to prostě nevhodné 🤷‍♀️), budou do pasu, načasové a univerzální - jak k lodičkám s košilí, tak teniskám. No a hlavně do kterých nacpu svůj 🍑

Nakonec jsem zjistila, že má #levis #501 normálně v nabídce?! 😍 Přesně všechny moje body splňují!! miluju! #jeansshorts
Read more
Info - klienti <span class="emoji emoji2757"></span>️ <span class="emoji emoji2b07"></span>️ <span class="emoji emoji1f4cc"></span>Momentálně mám plný počet míst na osobní tréninky, v případě jednorazoveho ...
Media Removed
Info - klienti Momentálně mám plný počet míst na osobní tréninky, v případě jednorazoveho tréninku se domluvit můžeme Dále, jak už asi víte, před časem jsem rozjel i on-line spoluprace. Ano, dělá to dnes každý, a ano..většina těchto spoluprací stojí za , zaplatíte - dostanete ... Info - klienti ❗️
⬇️
📌Momentálně mám plný počet míst na osobní tréninky, v případě jednorazoveho tréninku se domluvit můžeme😊 📌Dále, jak už asi víte, před časem jsem rozjel i on-line spoluprace. Ano, dělá to dnes každý, a ano..většina těchto spoluprací stojí za 💩, zaplatíte - dostanete odněkud zkopírovaný jídelníček, či tréninkový plán a tím to většinou konci (v tom lepším případě)
Momentálně mám 3-4 volna místa, počet je omezeny, protože já se svým lidem chci věnovat 100% a chci aby měly výsledky, takže pouze vážní zájemci‼️💪🏼
🥑 jídelní plán můžete stále objednávat v directu nebo na e-mailu 📩
A proto ze mám dobrou náladu z dnešního tréninku, od teď do zítřejší půlnoci platí akce 🔥
________________________________________20% sleva na jídelní plány a on-line spolupráce💎 Tak to nepropasni😉 .
#Personal #Trainer #Fitness #Fitnessmotivation #Workout #Summer #Body #LetsStart
Read more
Při pohledu na tyhle fotky mě napadá jen citát od Rockyho : “Svět není jen samé slunce a duha. Je to ...
Media Removed
Při pohledu na tyhle fotky mě napadá jen citát od Rockyho : “Svět není jen samé slunce a duha. Je to hodně drsný místo a i když jsi sebesilnější, srazí Tě na kolena a nechá Tě klečet, když to připustíš. Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život. Ale nejde o to jak inkasuješ, jde to, kolik ran uneseš ... Při pohledu na tyhle fotky mě napadá jen citát od Rockyho : “Svět není jen samé slunce a duha. Je to hodně drsný místo a i když jsi sebesilnější, srazí Tě na kolena a nechá Tě klečet, když to připustíš. Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život. Ale nejde o to jak inkasuješ, jde to, kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš. Kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví Tě. Jenom tak se vítězí! Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým. Ale musíš umět snášet rány a ne si stěžovat, že nejsi, tam kdes chtěl a ukazovat na toho nebo na toho, že to zavinili. to dělají zbabělci! A to Ty nejsi!" 🙌 🙏
O víkendu na našem @rocknride_motofestival jsem sebou takhle pleštil. Trochu jsem blbě škubnul, trochu mi fouknul vítr, trochu moc klouzal dopad, trochu jsem se asi málo soustředil...Prostě souhra nešťastných událostí🤷‍♀️. Kdybych jednu z nich zredukoval, možná by to tak nedopadlo. Ale vše se děje z nějakého důvodu, jezdilo se mi do té doby asi až moc dobře. Body varial, těžké flip triky... A pak sebou plesknu u větrného underflipu. Asi jsem potřeboval dostat přes prsty, abych opět našel pokoru k té mojí “práci”, ano dostal jsem ránu, ale zved jsemse a pokračuju dál...🙌
#motivace
When i look at pics from weekend i see Rocky Balboa saying:“Let me tell you something you already know. The world ain’t all sunshine and rainbows. It’s a very mean and nasty place, and I don’t care how tough you are, it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain’t about how hard you hit. It’s about how hard you can get hit and keep moving forward; how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done!”
So yeah i eat shit at our event. Did bodyvarial and hard flip tricks in this run, than i crashed in underflip, one of the easiest tricks of my run. It was a bit windy, i pull a bit wrong, landing was a bit too slippery, i was maybe a bit less concantrate as on big contest... i believe everything happens for reason... But now i stand up and im gonna keep moving forward🤘🙌.
#motivationmonday
#crash #fmx #motocross #thuglife #podmol #getup #moveforward 📸 @ondrejhoralekcz ⚡️
Read more
[🇨🇿/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>] Včera jsem v knize narazila na téma sebelásky jakožto sebepéče. Za mě je tahle její část ...
Media Removed
[🇨🇿/] Včera jsem v knize narazila na téma sebelásky jakožto sebepéče. Za mě je tahle její část stejně důležitá jako mít se rád/a, protože o tělo, které máte rádi byste měli dle toho pečovat - taky si to zaslouží za to, že vás každý den udržuje u života Tak mu uvařte dobré jídlo, dopřejte mu ... [🇨🇿/🇬🇧]
Včera jsem v knize narazila na téma sebelásky jakožto sebepéče. Za mě je tahle její část stejně důležitá jako mít se rád/a, protože o tělo, které máte rádi byste měli dle toho pečovat - taky si to zaslouží za to, že vás každý den udržuje u života 😄 Tak mu uvařte dobré jídlo, dopřejte mu masáž, dočtěte rozečtenou knihu nebo ho vemte na procházku 😌 Dopoledne jsem zrovna koukala na přednášku o tom, jak pohyb dokáže změnit mozek - zlepšuje dlouhodobou paměť, náladu, pozornost i množství energie. A to zmůže jen a jen cvičení, jen jedna složka, jak se o sebe můžete starat 💆🏻‍♀️ Že na to nemáte čas? Čas je o prioritách. A co jiného by ve vašem životě měla být priorita než vy sami.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Yesterday when I was reading a book the theme of selflove as a selfcare came along. I think that this is as important as loving yourselves, because when you love your body you should take care of it appropriately - and the body deserves it as it keeps you alive every day 😄 So cook it a good food, grant it a massage, finish reading your book or take it out for a walk 😌 This morning I watched a lecture about how exercise can change your brain - it can improve your long term memory, your mood, focus and the amount of your energy. And this can be done only by exercising, only by this one option you can take care of yourselves 💆🏻‍♀️ You say you don’t have time for that? Time is about priorities. And what else should be on top of your priority list than yourselves.
#dewiiveg #visitbudapest #dnescestujem #czechblogger
Read more
(English below)Entraînement du lundi fait🏻 9 mois post-partum mon corps est totalement remis alors je croyez-moi je suis hyper heureuse de reprendre en force mes TBC 🤩 Suis-je la seule à avoir hâte de faire ma séance ? N’est-ce pas trop bon de sentir son corps fort, résistant et transpirer ... (English below)Entraînement du lundi fait💪🏻 9 mois post-partum mon corps est totalement remis alors je croyez-moi je suis hyper heureuse de reprendre en force mes TBC 🤩 Suis-je la seule à avoir hâte de faire ma séance ? N’est-ce pas trop bon 😋de sentir son corps fort, résistant et transpirer d’effort ?? J’abuse un peu 😅
Commente un 💯💯💯 si tu as bougé ton popotin et un 🛌🛌🛌 si tu n’as pas pu ! ✅ TBC: www.shop.soniatlev.fr
✅ SBT + TBC3 (-50%) : www.app.soniatlev.com


Monday training done 💪🏻 9 months post-partum my body has totally recovered so you can believe that I’m really happy to go back to my TBC stronger than ever 🤩 Am I the only one who can’t wait to do my training session ? Isn’t it so good 😋 to feel your body strong, resistant and seating of trading ?? I’m talking a bit too much 😅
Comment a 💯💯💯 if you have moved your booty and a 🛌🛌🛌 if you couldn’t ! ✅ TBC: www.shop.soniatlev.fr
✅ SBT + TBC3 (50% off) : www.app.soniatlev.com
Read more
(English below) 🤰🤱<span class="emoji emoji1f3c3"></span>‍♀ Au début de ma grossesse j’ai eu le droit à : tu vas ruiner ton corps, tu vas ...
Media Removed
(English below) 🤰🤱‍♀ Au début de ma grossesse j’ai eu le droit à : tu vas ruiner ton corps, tu vas faire comment ton boulot c’est ton corps ( lol) tu n’auras plus le temps pour bosser, imagine si tu as des vergetures partout etc bref tout ce que tu n’as pas envie d’entendre enceinte 🤰 ! Voici ... (English below) 🤰🤱🏃‍♀
Au début de ma grossesse j’ai eu le droit à : tu vas ruiner ton corps, tu vas faire comment ton boulot c’est ton corps ( lol) tu n’auras plus le temps pour bosser, imagine si tu as des vergetures partout etc bref tout ce que tu n’as pas envie d’entendre enceinte 🤰😫😫😫 !
Voici mon évolution voir photo 2, et je vous rassure même en vivant seule avec Lyam depuis sa naissance et sans nounou, je trouve du temps pour moi, mon boulot et j’ai plein de projets futurs ! Alors effectivement rien n’est facile mais tout est possible et ce sont les petits efforts quotidiens qui vous rendent plus forte physiquement et moins vulnérable mentalement!
Les gens peuvent vite être toxiques, à vous de sélectionner qui peut marcher à vos côtés!
Un petit conseil d’une amie virtuelle mais bienveillante ❤❤❤
Commencez par être heureux de ce que vous avez aujourd’hui et vous aurez hâte d’être à demain!
Ps: Petites vergetures au popotin magnifiques cicatrices de ma grossesse 🤗🤗☺️ ✅ TBC : www.shop.soniatlev.fr
✅ SBT / TBC3 (- 50%) : www.app.soniatlev.com


🇬🇧 🤰🤱🏃‍♀
At the beginning of my pregnancy I heard a lot of : you’re gonna ruin your body, how will you do your body is your job (lol) you won’t have time to work, think about having stretch marks everywhere etc everything you don’t wanna hear while being pregnant 🤰!
Here is my evolution check picture 2 , and I reassure you even if I’m living alone with Lyam since his birth and without a nanny, I find time for me, my work and I have tons of projects for the future !
So yes nothing is easy but everything is possible and that are the little daily efforts that make you physically stronger and less mentally vulnerable !
People can quickly become toxic, it’s up to you to choose who can walk by your side !
A little advice from a virtual but well intentioned friend ❤❤❤
Start by being happy of what you have now and you’ll be excited for the day after !! ✅ TBC : www.shop.soniatlev.fr
✅ SBT / TBC3 (50% off) : www.app.soniatlev.com
Read more
Quelle est la partie que vous aimez le moins travailler mes beautés <span class="emoji emoji2753"></span><span class="emoji emoji2753"></span> . Moi pour pas changer les ...
Media Removed
Quelle est la partie que vous aimez le moins travailler mes beautés . Moi pour pas changer les bras ... Et c’est d’ailleurs un de mes complexes... Je n’ai jamais aimé mes bras et j’ai toujours eu du mal à les travailler... Je préfère 1000 fois plus bosser le bas du corps que de faire les bras... Beaucoup ... Quelle est la partie que vous aimez le moins travailler mes beautés ❓❓
.
Moi pour pas changer les bras💪😩 ... Et c’est d’ailleurs un de mes complexes... Je n’ai jamais aimé mes bras et j’ai toujours eu du mal à les travailler... Je préfère 1000 fois plus bosser le bas du corps que de faire les bras🙈...
Beaucoup de force dans les jambes🔥mais aucune force dans les bras ahaha😅🙈!!
Mais bon ce n’est pas une raison, il ne faut pas se reposer sur ses acquis et surtout ne pas rester dans sa zone de confort... Donc je me pousse et j’essaye de bosser là dessus👊!
.
Pour moi avoir des faiblesses ne veut pas dire être nulle, incapable ou autre bien au contraire!!! On a tous des faiblesses c’est tout à fait normal et justement elles peuvent petit à petit devenir une force en travaillant dessus🙏!! Par exemple j’ai toujours eu beaucoup de graisse stokée au niveau ventre/poignée d’amour et pourtant aujourd’hui j’ai réussi à atteindre mon objectif en l’affinant énormément alors que vraiment au début je n’aurais pas cru y arriver ...!! Et ça a mis beaucoup de temps !!
.
Donc ne baissez jamais les bras mes beautés soyez patientes💪❤️! Travaillez sur vos points faibles et soyez fières de chaque petit progrès que vous faites🙏! Sachez que rien n’est impossible, même si vous partez de très bas vous pouvez accomplir tellement de choses 🙌vous n’en n’êtes peut être pas conscientes mais croyez moi vous avez toutes cette force au fond de vous❤️!
.
Motivation au Max pour la dernière séance de la semaine let’s go👊🔥 !!
Je vous embrasse très fort mes beautés et vous souhaite un très bon week-end 💋❤️!!
.
.
.
🇺🇸What is the part of your body that you do not like to work beauties ❓❓
.
Me not to change my arms💪😩... And it's also one of my complexes ... I never liked my arms and I always had trouble working ... I prefer to work the lower part of the body than the arms. Lots of strength in the legs, but no strength in the arms😅🙈! But hey it's not a reason, do not rest on his achievements and especially not stay in your comfort zone. So I push myself and I try to work on it👊!
.
End of the text in comments⤵️
Read more
Na @naine.cz ode dneška běží sleva 20% na vybrané Freddy kousky, mimo wr.up.<span class="emoji emoji2665"></span>️ Ale wrup-newrup, ...
Media Removed
Na @naine.cz ode dneška běží sleva 20% na vybrané Freddy kousky, mimo wr.up.️ Ale wrup-newrup, zadek je v nich stejně boží! Myslela jsem si, že to nejlepší od Freddy už mam, no a tyhle legošky mě opět přesvědčily o opaku. Vínový teď letí, tak se jednou aspoň trochu cejtim, že jsem trendy. ... Na @naine.cz ode dneška běží sleva 20% na vybrané Freddy kousky, mimo wr.up.♥️ Ale wrup-newrup, zadek je v nich stejně boží! Myslela jsem si, že to nejlepší od Freddy už mam, no a tyhle legošky mě opět přesvědčily o opaku. Vínový teď letí, tak se jednou aspoň trochu cejtim, že jsem trendy. 😅
Jinak pózovat z bruslema neni až taková sranda.. ale když jitrnice jako já do tý vody nezahučela, tak si za to dávám další plusový body. 😏 Krásnej večer a vyrážejte za těma západama slunce! 👌 #jsemnaine #ceskaholka #zapadslunce #freddyzadek #zadek #dnessportujem #nainecz #zapadslunce #czechgirl #dnesnosim #freddywear #longhair #brunette #k2skates #rollerskating #sunset #happy
Read more
Another one by @tereza_j <span class="emoji emoji1f4f7"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> body: @marriedtothemobny from @snapbackscz Dneska mi došlo, že ...
Media Removed
Another one by @tereza_j body: @marriedtothemobny from @snapbackscz Dneska mi došlo, že mě čeká poslední měsíc v ČR, jak ten čas letí, nechápu mezitím ale stihnu ještě nějaký výlety, třeba hned zítra s mamkou Berlín 🖤 jdeme spíš na nákupy, chystáme se do @kadewe_berlin ale jestli ... Another one by @tereza_j 📷💕
body: @marriedtothemobny from @snapbackscz
Dneska mi došlo, že mě čeká poslední měsíc v ČR, jak ten čas letí, nechápu👀 mezitím ale stihnu ještě nějaký výlety, třeba hned zítra s mamkou Berlín 🖤 jdeme spíš na nákupy, chystáme se do @kadewe_berlin ale jestli máte nějaký další tipy tak sem s nima 🙌🏼
Read more
The heat is killing me this weekend! I’ve felt sick af! Craving wine and food while watching TV with ...
Media Removed
The heat is killing me this weekend! I’ve felt sick af! Craving wine and food while watching TV with my central A.C on! Yes I’m fat, and I love food and I love to chill and having nothing to do some days. Doesn’t make me being a lazy ass woman and it doesn’t give any body the right to be a hater and ... The heat is killing me this weekend! I’ve felt sick af! Craving wine and food while watching TV with my central A.C on!
Yes I’m fat, and I love food and I love to chill and having nothing to do some days.
Doesn’t make me being a lazy ass woman and it doesn’t give any body the right to be a hater and insulting. So just keep reminding yourself to mind your own business because that’s how everyone should be. Minding their own business. We don’t know each other’s life, so shut these people mouths and start living your life for yourself. Do what the f*** you want without thinking about what people might think about it! Okay, Postmates is at my door I have to leave you and enjoy my Sunday! ✌🏼😜
Wearing @fashionnovacurve @fashionnova #novababe #CWClookbook #netflixandchill #lazysunday #sundayfunday
🇫🇷 qu’est-ce que vous avez prévu de beau ce week-end? Qu’est-ce que vous avez fait? Dans tous les cas j’espère que vous avez pris soin de vous sans vous préoccuper de ce que les autres peuvent penser parce que c’est dans ces moments-là qu’on se sent réellement bien qu’on profite de la vie! Ne l’oublions pas.
Allez je vous laisse j’ai rendez vous avec mon breakfast et ma TV! Aujourd’hui c’est j’en ai rien à foutre de tout et je reste sur mon canapé à bouffer et à regarder mes séries préférées! Et si cela ne plaît pas que j’écrive que j’aime bouffer alors que je suis grosse. Je m’en bas les c****** complet. Parce que personne ne connaît réellement ma vie, mon quotidien, a sauter des repas, à vomir tous les jours mais bref juste pour vous dire de faire absolument ce que vous voulez parce que cela ne regarde que vous. Emmerdez ceux qui se permettent de cous juger! ✌🏼
Read more
[🇨🇿/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>] No není to veganský jídlo krásný? <span class="emoji emoji1f60d"></span> Jím tak sice už přes půl desetiletí, ale stejnak mě ty ...
Media Removed
[🇨🇿/] No není to veganský jídlo krásný? Jím tak sice už přes půl desetiletí, ale stejnak mě ty tvary a barvy někdy dostanou! Jako třeba u tohohle brunche v @mana_glowfood. Takovýhle bowls a plates plný různýho zobání miluju! Sem tam si ráda ulítnu na nějakém junku, ale pak se vždycky zase ... [🇨🇿/🇬🇧]
No není to veganský jídlo krásný? 😍 Jím tak sice už přes půl desetiletí, ale stejnak mě ty tvary a barvy někdy dostanou! Jako třeba u tohohle brunche v @mana_glowfood. Takovýhle bowls a plates plný různýho zobání miluju! Sem tam si ráda ulítnu na nějakém junku, ale pak se vždycky zase těším na ty svý zdravý mňamky. Protože už dávno vím, že zdravý nerovná se nudný a bez chuti, protože vím, že tělu tak dělám službu a protože se po tom prostě cítím skvěle ☺️ Ze začátku je přechod na zdravý životní styl celkem porod, jeden neví, jak pořádně na to a lákají ho mňamky, co jedl dřív. Jakmile do toho ale vklouzne, tak je to paráda. Pro tělo i mysl 💆🏻‍♀️ Protože nikdo mi nevymluví, že to, co jíme ovlivňuje i náš vnitřní život. Sama vím, že čím líp se o sebe starám, tím spokojenější se cítím 🙌🏻
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Isn’t vegan food beautiful? 😍 I've been eating vegan for more than a half of a decade, but sometimes the colors and shapes still get me! Like this brunch in @mana_glowfood. I love bowls and plates with lots of things to peck! I like to eat some junk food from time to time, but I’m always looking forward to my healthy food after that. Because I know now that healthy doesn’t equal boring or tasteless, because I know that this way I'm doing my body service and because I just feel great afterwards ☺️ From the beginning the transition might be difficult, one doesn't know how to start and is still lured by all those things he used to eat. But as soon as you get into it, it's awesome! For your body and for your mind 💆🏻‍♀️ No one can tell me that what we eat doesn't affect our lives. I know personally that the better I treat my body the happier I feel 🙌🏻 #dewiiveg #healthylifehappylife #choosehealthy #treatyourbodyright #veganliving #veganvibes #czechvegan
Read more
<span class="emoji emoji1f1eb1f1f7"></span> voici le makeup que je portais hier au congrès sur le stand @nyxcosmetics_france ! fun fact: j’assortis ...
Media Removed
voici le makeup que je portais hier au congrès sur le stand @nyxcosmetics_france ! fun fact: j’assortis toujours mon makeup à celui de mon body quand j’en fais un here is my makeup from yesterday’s event with @nyxcosmetics_france ! fun fact: I always do my makeup to match my body painting ... 🇫🇷 voici le makeup que je portais hier au congrès sur le stand @nyxcosmetics_france ! fun fact: j’assortis toujours mon makeup à celui de mon body quand j’en fais un 😏
🇺🇸 here is my makeup from yesterday’s event with @nyxcosmetics_france ! fun fact: I always do my makeup to match my body painting when I do one 😏
__
#nyxcosmetics #purplemakeup #cutcrease #semicutcrease #whiteliner #colorful #colorfulmakeup #makeup #glitters
Read more
(English below)<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻Ma propre transformation : <span class="emoji emoji1f31f"></span>Qu’est-ce qui t’as fait commencer ? Mes complexes, ...
Media Removed
(English below)🏻Ma propre transformation : Qu’est-ce qui t’as fait commencer ? Mes complexes, mon reflet au miroir ! Ne vous comparez pas on a tous notre propre vision des choses ! Comment as tu réussi tes objectifs sans être démotivée ? J’ai parfois été démotivée, eu des doutes, été ... (English below)🙏🏻Ma propre transformation : 🌟Qu’est-ce qui t’as fait commencer ?
Mes complexes, mon reflet au miroir ! Ne vous comparez pas on a tous notre propre vision des choses ! 🌟Comment as tu réussi tes objectifs sans être démotivée ?
J’ai parfois été démotivée, eu des doutes, été impatiente, je regardais ceux qui avaient des corps “parfaits” à mes yeux et me demandait, mais comment font-ils ?
La réponse c’est : LA DISCIPLINE 🌟J’ai fait du sport depuis l’enfance pour le challenge et l’énergie et quand je suis devenue une jeune femme pour me construire le physique de mes rêves dans un corps sain, fort et à mon goût !
LA MEILLEURE VERSION DE MOI-MÊME 🌟Peu importe les critiques, les gens qui vous rabaissent, les jugements inutiles ! A partir du moment où vous vous créez un mental d’acier c’est 100% de confiance en vous qui se forme pour être LA MEILLEURE version de vous-même ! 🌟Il y a 10 ans d’écart entre ces photos, j’ai obtenu des résultats rapidement, le reste du temps a été pour les conserver et continuer à me sentir 100% bien dans mes chaussures ! Je vous souhaite du fond du cœur d’avoir le déclic, la motivation et la discipline pour créer votre parcours jusqu’à votre meilleure version 😊😊😊❤••••••••••••••••••
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻My own transformation :
What made you start ?
My complexes, my reflect in the mirror ! Don’t compare yourself to others we all have our own vision about things !
How did you succeed in achieving your goals without being demotivated ?
I was demotivated sometimes, I had doubts, I have been impatient, I was looking at those who had “perfect” bodies according to me and I was asking myself, how do they do ? The answer is : discipline.
I have always done a lot of sport since my childhood because it was full of challenge and energy, and when I became a young woman it was to build the body of my dreams in a healthy and strong way ! THE BEST VERSION OF MYSELF

No matter the critics, people who put you down, useless opinions ! If you create your own strong spirit it is 100% self confidence which is built to let you become the BEST version of yourself ! ( rest in comment section) 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
Read more
Už je třeba se hodit do nějakého “toho” režimu a přestat jíst “nesmysly” a začít držet pěkně stravu ...
Media Removed
Už je třeba se hodit do nějakého “toho” režimu a přestat jíst “nesmysly” a začít držet pěkně stravu takže od příštího týdne se začínám dávat opět dohromady, protože na svůj onepack se už nemůžu dál dívat 🏼 navíc léto tu je každou chvíli, tak je třeba mít nějakou “přijatelnou formu” 🤩 #girl ... Už je třeba se hodit do nějakého “toho” režimu a přestat jíst “nesmysly” a začít držet pěkně stravu 😄🐽 takže od příštího týdne se začínám dávat opět dohromady, protože na svůj onepack se už nemůžu dál dívat 😁🔪💪🏼 navíc léto tu je každou chvíli, tak je třeba mít nějakou “přijatelnou formu” ☀️👙🤩
#girl #czechgirl #fitgirl #brunette #gym #workout #training #fitness #bodybuilding #fitnessaddict #athlete #body #inspiration #motivation #fitspiration #fitnessmotivation #fitlife #fitfam #fit #instafit #muscle #girlswholift #girlswithmuscle #eatclean #strong #positivevibes #love #lifestyle #followme #follow
Read more
Když ti není fajn. Srdce buší. Stahuje se hrudník. Cítíš neklid. Strach. Potí se ti ruce. Třeseš ...
Media Removed
Když ti není fajn. Srdce buší. Stahuje se hrudník. Cítíš neklid. Strach. Potí se ti ruce. Třeseš se. Špatně se ti dýchá. Nebo cokoli jiného. . Jdi ven. Vezmi psa nebo svoje lidi. Řekni si o pomoc. Hoď to na papír. Soustřeď se na svůj dech. Rozhlédni se a pojmenuj 5 věcí kolem sebe. Lehni ... Když ti není fajn.
Srdce buší. Stahuje se hrudník. Cítíš neklid. Strach. Potí se ti ruce. Třeseš se. Špatně se ti dýchá. Nebo cokoli jiného.
.
Jdi ven. Vezmi psa nebo svoje lidi.
Řekni si o pomoc.
Hoď to na papír.
Soustřeď se na svůj dech.
Rozhlédni se a pojmenuj 5 věcí kolem sebe.
Lehni na jóga matku a pusť si body scan na youtube.
Nazuj boty a utíkej.
Dej si ledovou sprchu.
Whatever works for you. Najdi si svůj způsob. Hlavně něco dělej.
.
Máš něco, co ti funguje, když je ti nehezky? Hoď do komentů a dej tip ostatním☺️✊🏻.
.
Mimochodem, úzkostnou poruchu zažije každý čtvrtý člověk. U žen je to nejčastější duš. potíž vůbec, u mužů druhá v řadě. Netvařme se, že to není. Že se to netýká našich blízkých, nebo nás. Mluvme o tom. #breakTheStigma #psychoPondělí ❤️
Read more
Je to přes měsíc, co jsem skončila svoji lehkou ,,dietku” která sloužila k mírnému vyrýsování <span class="emoji emoji263a"></span>️ ...
Media Removed
Je to přes měsíc, co jsem skončila svoji lehkou ,,dietku” která sloužila k mírnému vyrýsování ️ nebudu lhát, že předtím šla strava držet o mnoho lépe a lehčeji než dnes, protože jsem si šla za cílem a byla jsem opravdu poctivá Ikdyž v jídle zastávám rovnováhu a dřív jsem si sem tam něco dopřála ... Je to přes měsíc, co jsem skončila svoji lehkou ,,dietku” která sloužila k mírnému vyrýsování ☺️ nebudu lhát, že předtím šla strava držet o mnoho lépe a lehčeji než dnes, protože jsem si šla za cílem a byla jsem opravdu poctivá ☝️🙈 Ikdyž v jídle zastávám rovnováhu a dřív jsem si sem tam něco dopřála a započítala, dnes už je to na denním pořádku, sice to tvoří opravdu cca 15 % z mého denního příjmu ☺️ (v pátek ale lotuska plnila asi 50 % 😋😂) snažím se jet něco jako reverzní dietu a skoro každý 4. den navýšení kalorií na udržovací hodnoty. Aktuálně jsem na 1800 a 2100kcal 2x do týdne, což už je pořádně jídla a někdy se opravdu divím, že mi ráno ještě lezou 🍞🤔😂 nicméně zvyšování kalorického příjmu plánuji dále...více o stravování, kalorickém příjmu, deficitu, rozložení maker atd. píši ve svém e-booku - 8 týdenní cesta za vysněnou postavou, k němuž máte i moji online konzultaci a cvičební program na doma - http://www.lilymarvanova-fitness.cz ☺️
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #zdraverecepty #recepty #fitrecepty
Read more
Krásný večer, měla jsem chuť se trošku rozepsat, tak se omlouvám za sloh <span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji263a"></span>️🤒 ale třeba někdo dočte ...
Media Removed
Krásný večer, měla jsem chuť se trošku rozepsat, tak se omlouvám za sloh ️🤒 ale třeba někdo dočte dokonce proč vlastně držíme ,,dietu”? Abychom něco málo shodili, lehce se vyrýsovali, možná nasbírali nějaké zkušenosti atd atd.. proč dávám stále slovo ,,dieta” do uvozovek, protože ... Krásný večer, měla jsem chuť se trošku rozepsat, tak se omlouvám za sloh 😂☺️🤒 ale třeba někdo dočte dokonce 😂😘 proč vlastně držíme ,,dietu”? Abychom něco málo shodili, lehce se vyrýsovali, možná nasbírali nějaké zkušenosti atd atd.. proč dávám stále slovo ,,dieta” do uvozovek, protože sama tohle slovo nesnáším. Nic, co má v názvu dieta není udržitelné! Rozhodně nedoporučuji lidem, kteří potřebují shodit více kil, něco takového držet! Náš jídelníček by měl být vyvážený, zdravý a hlavně udržitelný.. člověk by se neměl cítit omezovaný, ale zároveň musí být ochoten něco, co dělal doteď špatně, změnit. A když už něco člověk chce, měl by si zatím jít a nehledat stále nějaké výmluvy, a to neplatí pouze ve stravování a pohybu. .
.
Já jsem nyní na sníženém kalorickém příjmu, nevážím každou potravinu, protože už to mám dost v oku, nevyřazuji žádnou potravinu, nejsem blázen, který když něco přešvihne, tak by šel na hodinu na pás nebo by si následně ubíral druhý den. Mám ráda svoje tělo a to je dle mého základ ☝️Jedním z důvodů, proč jsem se do tohoto pustila bylo lehce se vyrýsovat (shodit cca 3kg), dále zkušenost, kterou mohu následně předat dál. Za 12 týdnů jsem sama u sebe přišla na tolik užitecných věcí, které jsem se jen tak nikde nedočetla. Proto se snažím dietku dojet a co bude dál? Za 2 týdny letíme na dovču, tam budu jíst normálně a až se vrátím, tak začnu kalorický příjem pomalu navyšovat, následně přejdu na intuitivní stravování, jako tomu bylo do začátku diety 😊 to znamená, že nebudu takto důkladně počítat, budu mít přehled, co sním, ale nebudu to tak hrotit 🤷‍♀️😊 takže klídeček 🤭🌸
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #ladylabgirl #zdraverecepty #recepty #fitrecepty
Read more
Krásný den, tady malé shrnutí <span class="emoji emoji1f449"></span>moje dietka stále pokračuje, dávám tomu poslední měsíc a následně ...
Media Removed
Krásný den, tady malé shrnutí moje dietka stále pokračuje, dávám tomu poslední měsíc a následně se vrátím na vyšší hodnoty, protože miluju léto, miluju jídlo a dobré pití a tohle omezování prostě k létu nepatří s postavou jsem spokojená, ale dala jsem si nějaký cíl, za kterým si jdu a ke ... Krásný den, tady malé shrnutí 👉moje dietka stále pokračuje, dávám tomu poslední měsíc a následně se vrátím na vyšší hodnoty, protože miluju léto, miluju jídlo a dobré pití a tohle omezování prostě k létu nepatří 😂🙈 s postavou jsem spokojená, ale dala jsem si nějaký cíl, za kterým si jdu a ke kterému dojdu 🌸🙄 možná! Zatím jsem vždycky došla! Aktuálně jsem na 1550kcal, no není to moc, ale stále jsem dost nad bazálem 🤨 pohybu mám dost, ale hodinkám moc nevěřím, protože bych podle nich měla být v obrovským deficitu 😂🙈 víkendový prasení u mě taky neuvidíte 😀 jo a dnes jsem byla na snídani, na kterou jsem si teda došla pěšky 💪 ale když jsem si kolem oběda přibližně sepsala jídlo do tabulek, tak jsem se nestačila divit, jeden blbej plátek banana bread a půlka avokádového chleba 850kcal 😂 takže můj zbylý den byl celkem nuda.. zlatej můj mugcake za 370kcal 🤷‍♀️ a pochutnám si stejně. No tak dost o kaloriích, nemyslete si, nejsem takovýhle pošahanec celý rok 😂🙈 ale je potřeba si uvědomit, kolik určitá jídla skrývají kalorií 🙄 zdravé jídlo neznamená nízkokalorický!!!!
.
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #igcz #ladylab #ladylabgirl #zdraverecepty #recepty
Read more
YOUR FUTURE IS DEFINED BY WHAT YOU DO TODAY [et, croyez moi, y'a de quoi faire en ce moment. Je m'éloigne ...
Media Removed
YOUR FUTURE IS DEFINED BY WHAT YOU DO TODAY [et, croyez moi, y'a de quoi faire en ce moment. Je m'éloigne un peu d'instagram mais je vous surveille de Loin. J'ai Juste plus envie de tout ce paraître et de ce coté superficiel. Je prefere me concentrer sur ce qui se passe dans ma vie, ca m'apportera ... YOUR FUTURE IS DEFINED BY WHAT YOU DO TODAY [et, croyez moi, y'a de quoi faire en ce moment. Je m'éloigne un peu d'instagram mais je vous surveille de Loin. J'ai Juste plus envie de tout ce paraître et de ce coté superficiel. Je prefere me concentrer sur ce qui se passe dans ma vie, ca m'apportera beaucoup plus. En tout cas, Meme Si je poste Pas mes séances, c'est Pas Pour ca Que j'ai arrêté !] #fitness #fitlifestyle #sport #girlswholift #fitgirl #girlswithmuscle #fitchicks #muscles #bodyunderconstruction #fitnessaddict #training #french #fitlife #fitspo #motivation #fitfrenchies #fitnessfreak #fitnessgirl #fitfam #fitinspiration #fitgirls #squat #fitnessmotivation #fitnessjourney #strongwomen #legday #curves #bodyfitness #shape #body
Read more
J u s t D o I t !!! NEW POST on my BLOG! Link in BIO <span class="emoji emoji1f51d"></span>or www.ewaszabatin.pl If you want to get the body ...
Media Removed
J u s t D o I t !!! NEW POST on my BLOG! Link in BIO or www.ewaszabatin.pl If you want to get the body of your dreams then definitely you need to check my blog post! There are tips for you to get in shape and feel great. A beautiful and healthy body is the dream of every woman and every man. To achieve ... J u s t D o I t !!!
NEW POST on my BLOG! Link in BIO 🔝or www.ewaszabatin.pl
If you want to get the body of your dreams then definitely you need to check my blog post! There are tips for you to get in shape and feel great.
A beautiful and healthy body is the dream of every woman and every man. To achieve this you need to work on yourself and your body. It is necessary to wake up the motivation to train and overcome the worst - laziness! ••
NOWY POST na BLOGU! Link w BIO 🔝lub wwww.ewaszabatin.pl
Jeśli chcecie mieć ciało swoich marzeń, to koniecznie sprawdźcie mój wpis na blogu! Mam dla Was wskazówki, dzięki którym możecie zrobić formę i poczuć się świetnie.
Piękne i zdrowe ciało to marzenie każdej kobiety i każdego mężczyzny. Aby to osiągnąć trzeba pracować nad sobą i swoim ciałem. Konieczne jest obudzić w sobie motywację do treningu i pokonać najgorsze, czyli lenistwo! Lato jeszcze trwa, więc do dzieła kochani!!! 💪🏻♥️👙
________________________________________
#motivation #fitblogger #fitnessmotivation #bodypositive #bodytodiefor #bodyofyourdream #motywacja #sport #ciało #bikinibody #bikinigirl #fitgirl #healthylifestyle #zdroweżycie #befit #running #beachbody #fitfashionfreak
Read more
Tohle jídlo? To je za mě největší food porno<span class="emoji emoji1f648"></span> musela jsem to sem opět hodit, protože dnes se mi opravdu ...
Media Removed
Tohle jídlo? To je za mě největší food porno musela jsem to sem opět hodit, protože dnes se mi opravdu povedlo 🤔 potřebujeme 3-4 ingredience. Těstoviny Cuketa Paprika Mozzarella V osolené vodě uvaříme těstoviny (na jednu mozzarellu do 100g těstovin), k těstovinám přidáme vařit ... Tohle jídlo? To je za mě největší food porno🙈 musela jsem to sem opět hodit, protože dnes se mi opravdu povedlo 🤔 potřebujeme 3-4 ingredience.

Těstoviny
Cuketa
Paprika
Mozzarella

V osolené vodě uvaříme těstoviny (na jednu mozzarellu do 100g těstovin), k těstovinám přidáme vařit i nakrájenou cuketu a papriku, po změknutí těstovin slejeme vodu - ale malinko ji v hrnci ponecháme a přidáme mozzarellu a dál mícháme na zaplé plotýnce. Nejdřív se mozzarella zcvrkne na jedno místo a po chvíli míchání se rozpustí do celého jídla.
Za mě spolu s rizotem s žervé nejlepší slané sacharidové jídlo 😂🙈 kdo ještě nezkusil? 😍
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #dieta #zdraverecepty #recepty #fitrecepty #pasta
Read more
Tak ,,fit bublanina” sklidila takový úspěch, že bych to nečekala, ale mám pocit, že jste úplně zapomněli ...
Media Removed
Tak ,,fit bublanina” sklidila takový úspěch, že bych to nečekala, ale mám pocit, že jste úplně zapomněli na banánové brownies, které je přece jenom lepší, čokoládovější, rychlejší a ještě obsahuje pouze 4 ingredience? 🤔 🤷‍♀️ Označ v komentářích kámošku nebo přítelkyni, která Ti tohle ... Tak ,,fit bublanina” sklidila takový úspěch, že bych to nečekala, ale mám pocit, že jste úplně zapomněli na banánové brownies, které je přece jenom lepší, čokoládovější, rychlejší a ještě obsahuje pouze 4 ingredience? 🤔 🤷‍♀️ Označ v komentářích kámošku nebo přítelkyni, která Ti tohle jednoduché brownies určitě s radostí připraví 😂🙈❤️
❗️❗️Recept:
🔸3 banány (lžíce medu na doslazení)
🔸 2 vejce.
👉 rozmixujeme banány a vmícháme vejce, popřípadě sladidlo (flavdrops).
🔸 70g mouky (já dala rýžovou)
🔸 50g holandského kakaa, trošku prášku do pečiva (kdo chce dodat bílkoviny, může přidat odměrku proteinu a odebrat 20g mouky)
👉 vše smícháme a nalejeme do malé dortové formy (cca 20cm). Tvaroh smícháme se sladidlem a pokapeme těsto z vrchu, rozetřeme nožem a pečeme cca 15-18 min v rozehřáté troubě na 180 stupňů, já pěcu asi 16 min, nemělo by to být uplně upečené 😊‼️ Těším se na vaše výtvory 😏
.
( #bananabrownies - 4 ingredients 👉3x mashed banana (+ tsp honey or sweetener) + 2x eggs + 70g rice flour + 50g cocoa 👉🥧☝️curd and sweetener 👉 bake 15 min ☺️)
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #ladylabgirl #zdraverecepty #recepty #fitrecepty #bananovebrownies
Read more
Je démarre la semaine comme toujours avec un bon legday accompagné de mes nouveaux BCAA @womensbest.fr ...
Media Removed
Je démarre la semaine comme toujours avec un bon legday accompagné de mes nouveaux BCAA @womensbest.fr goût pêchetrop hâte de tester, je vous en dirai des nouvelles🤗!!! . En ce moment au niveau de mon programme: ️Je démarre le mardi par un legday avec des charges légères, hit, exos avec ... Je démarre la semaine comme toujours avec un bon legday accompagné de mes nouveaux BCAA @womensbest.fr goût pêche🍑trop hâte de tester, je vous en dirai des nouvelles🤗!!!
.
En ce moment au niveau de mon programme:
✔️Je démarre le mardi par un legday avec des charges légères, hit, exos avec altères/élastiques. ✔️Le mercredi Cardio/abdos.
✔️Le jeudi rappel fessiers et haut du corps.
✔️Le vendredi Legday avec charges plus lourdes.
.
Et vous mes beautés comment organisez vous vos semaines❓❓Dites moi tout🤗!
.
Pour moi l’essentiel pour évoluer et avoir de plus en plus de résultats c’est de varier au maximum !! Depuis que j’ai compris ça je peux vous dire que j’évolue de jour en jour 💪!! N’hésitez pas à tester de nouvelles choses, à sortir de votre zone de confort pour toujours évoluer☺️🙏!!
.
Petite parenthèse... Vous êtes de plus en plus nombreux à me suivre c’est juste incroyable...🙈🙈!! En plus de différents continents c’est vraiment dingue😻😻... merci encore et encore🙏❤️!! Je suis sur un petit nuage depuis quelques jours🌤... Du coup petite nouveauté je vais traduire (comme je peux 😅😂) mes textes en anglais en espérant que ça puisse en aider certains😇🙏!!
.
Belle soirée mes petites beautés ☺️💋!!
(Toujours -10 % avec le code Estelle10 #womensbest )
.
.
.
🇺🇸
I start the week as always with a legday with my new BCAA @womensbest.fr peach flavor💪😻!!
.
Details of my program of the week:
✔️Tuesday Legday with light loads, hit, exercises with alters / elastics.
✔️Wednesday Cardio/ Abs.
✔️Thursday glutes and upper body.
✔️Friday Legday with heavy loads.
.
And you how do you organize your weeks my beauties🤗❓❓
.
For me the essential to evolve and have more and more results is to vary to the maximum !! Since I understood that I can tell you that I evolve from day to day! Feel free to try new things, get out of your comfort zone and always evolve !!
.
You are more and more to follow me it's just incredible ...🙈🙈!! And to different continents it's really crazy😻😻 !! Thanks again and again❤️🙏!! I'm on a small cloud for a few days🌤 ... So little novelty I'll translate (as I can, sorry for my bad English😅😂) my texts in English, hoping that it can help some☺️🙏!!
Read more
<span class="emoji emoji1f1eb1f1f7"></span> Et voilà la prise de masse a bel et bien commencé, bon sa fait 3 semaine qu'elle est déjà commencé ...
Media Removed
Et voilà la prise de masse a bel et bien commencé, bon sa fait 3 semaine qu'elle est déjà commencé et je suis à 82 kilos. J'ai pris 4 kilos en 3 semaines alors que l'année dernière j'avais énormément de mal à prendre 500 grammes. Bon je mange pas du tout équilibré bien au contraire mais bon si j'arrive ... 🇫🇷 Et voilà la prise de masse a bel et bien commencé, bon sa fait 3 semaine qu'elle est déjà commencé et je suis à 82 kilos. J'ai pris 4 kilos en 3 semaines alors que l'année dernière j'avais énormément de mal à prendre 500 grammes. Bon je mange pas du tout équilibré bien au contraire mais bon si j'arrive à prendre du poids c'est le principal. Je suis bien gras j'aime pas sa du tout mais c'est pour la bonne cause. 🇬🇧 And here is the take of mass has really started, good its 3 week that it is already started and I am at 82 kilos. I took 4 pounds in 3 weeks whereas last year I had a lot of trouble taking 500 grams. Well I do not eat at all balanced quite the contrary but good if I can gain weight this is the main. I'm very fat I do not like it at all but it's for the good cause.
#muscu #musculation #fit #fitness #fitfam #fitgame #body #bodybuilding #trainhard #workhard #nopain #nogain #pdm #menphysique #physique #sexy #tatoo #gym #training #heatlhy #workout #fitfrench #muscle #bodygoal
Read more
Matko!!! Czytam „Ewka! Nie zrobiłam wczoraj przez ciebie treningu” 🤪🤪🤪 Baby!!! Jak nic zadane ...
Media Removed
Matko!!! Czytam „Ewka! Nie zrobiłam wczoraj przez ciebie treningu” 🤪🤪🤪 Baby!!! Jak nic zadane nie jest, to bierzemy pierwszy program z brzegu 🏽🏽 No nic.. z małym poślizgiem, wrzucam PLAN NA TEN TYDZIEŃ ️ trenujemy w niedziele, jeśli wczoraj zbijałaś bąki PLAN TRENINGOWY 🏽🏽 będzie ... Matko!!! Czytam „Ewka! Nie zrobiłam wczoraj przez ciebie treningu” 🤪🤪🤪 Baby!!! Jak nic zadane nie jest, to bierzemy pierwszy program z brzegu 💪🏽💪🏽 No nic.. z małym poślizgiem, wrzucam PLAN NA TEN TYDZIEŃ ❤️ trenujemy w niedziele, jeśli wczoraj zbijałaś bąki 🌴🌴 PLAN TRENINGOWY 💪🏽💪🏽 będzie paliło 🔥 będzie mokro.. BĘDĄ EFEKTY 👙👙 Każdy mój program to wersje ćwiczeń dla POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH .. wybierz te adekwatną do swoich możliwości ❤️ Jeśli nie masz moich programów treningowych na płytach lub nie masz wykupionego dostępu do moich programów online na www.BeActive.Tv.pl , korzystaj z YT 💪🏻💪🏻 i mieszaj wedle uznania 😍😍 WAŻNE ŻEBY NIE STAĆ W MIEJSCU 🚀

Nio! To lecimy!! A! I pamiętaj.. 70% sukcesu to indywidualnie ułożona DIETA .. taką diete możesz zamówić na www.bediet.pl ❤️ PLAN TYGODNIOWY 💦💦 WTOREK:
Początkująca: SKALPEL 2 + 15 min BRZUCH SUKCES
Zaawansowana: Rozgrzewka - HOT BODY
Pierwsze 5 rund HOT BODY
10 minut REWOLUCJA - PŁASKI BRZUCH
ŚRODA:
Początkująca: pierwsze 20 min TARGET
POSLADKI + pierwsze 20 min SLIM FIT

Zaawansowana: drugie 20 min TARGET POŚLADKI + drugie 20 min TARGET BRZUCH
CZWARTEK:

Początkująca: SECRET
Zaawansowana: SECRET

PIĄTEK:

Początkująca: MODEL LOOK
Zaawansowana: SUKCES HIT 15 min + 4 pierwsze rundy HOT BODY + SUKCES POŚLADKI 15 min + dodatek z mojego INSTAGRAMA

SOBOTA:

Początkująca: SKALPEL
Zaawansowana: REWOLUCJA - wybierz 3 10 minutowe części + dodatek z insta
NIEDZIELA:
Początkująca: pierwsze 20 min BIKINI (wybierz wersje ćwiczeń dla początkujących) + SKALPEL 2
Zaawansowana: 20 min BIKINI (wersja ćwiczeń dla zaawansowanych) + REWOLUCJA 10 min SMUKŁE NOGI + dodatek insta
Read more
Konečně došla řada na jídlo, na které mi přišlo snad nejvíc reakcí 🤷‍♀️ několikrát jsem recept psala ...
Media Removed
Konečně došla řada na jídlo, na které mi přišlo snad nejvíc reakcí 🤷‍♀️ několikrát jsem recept psala do stories a stejně jste se stále ptali Vzhledem k tomu, že podle mě vaří a pečou ženy, ale i muži, mám opravdu radost, že jsou moje rychlé recepty natolik oblíbené tohle jídlo jsem si zamilovala, ... Konečně došla řada na jídlo, na které mi přišlo snad nejvíc reakcí 🤷‍♀️ několikrát jsem recept psala do stories a stejně jste se stále ptali 😜 Vzhledem k tomu, že podle mě vaří a pečou ženy, ale i muži, mám opravdu radost, že jsou moje rychlé recepty natolik oblíbené 🙏 tohle jídlo jsem si zamilovala, ale je tak jednoduché, až je mi blbý to sem psát 😂.
‼️Recept:
🔸 těstoviny (celozrnné, žitné, kukuřičné , obyčejné).
🔸 mozzarella (může být light nebo normální)
🔸 zelenina (paprika, cuketa, špenát atd.)
🔸 sůl, pepř
👉 v osolené vodě uvaříme těstoviny, na pánvi si osmahneme zeleninu (můžeme přidat slaninu) přihodíme uvařené těstoviny a nakrájenou mozzarellu, osolíme a opepříme a na pánvi děláme tak dlouho, dokud se mozzarella úplně nerozpustí. Nejdřív se totiž zcucne na jedno místo a vy už si to dáváte na talíř 🤦‍♀️musíte ale následně dělat ještě tak 5 minut a ona se začne krásně rozpouštět a oblemcávat všechny těstoviny.‼️ Tak označujte, těším se na vaše výtvory v kuchyni 🙈😜 (když nestíhám, tak vše jen naházím do kastrolu ke slitým těstovinám a dělám to v něm, jen si pak ten ušetřený čas vykompenzuju mytím kastrolu 🤷‍♀️)
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #dieta #zdraverecepty #recepty #fitrecepty
Read more
Nikdy ale fakt nikdy!!! jsem si nevšimla jaký debilní názvy nese Pražská periferie až do týhle středy, ...
Media Removed
Nikdy ale fakt nikdy!!! jsem si nevšimla jaký debilní názvy nese Pražská periferie až do týhle středy, kdy se následující téma pro nás dobře na půl hodiny stalo nevyčerpatelnou studnicí debilního humoru. Ejkejej ČELÁKOVICE...tam žijou plešatí, kterejm se v jejich rodných vískách smáli, ... Nikdy ale fakt nikdy!!! jsem si nevšimla jaký debilní názvy nese Pražská periferie až do týhle středy, kdy se následující téma pro nás dobře na půl hodiny stalo nevyčerpatelnou studnicí debilního humoru. Ejkejej ČELÁKOVICE...tam žijou plešatí, kterejm se v jejich rodných vískách smáli, tak je soustředili na jedno místo aby omezili tenhle pleškovej rasismus ve zbytku republiky. NEVEKLOV...z tama jsou lidi co nejsou moc velcí a zároveň tak trochu neuměj psát. ÚVALY...tam zase koncentrujou lidi, co si rádi občas uvalí a taky se tam koncentrujou i jiný zajímavý věci, třeba methan. VODSLIVY...odtamaď je Miško, protože jeho otec pil, otec jeho otce pil a on tak isto pije 😎. A já sem prej z CHLEBŮ...páč jsem v patnácti nosila nechutný DCčkový chleby na nohách (ani neví jak moc má pravdu 💩). No a nakonec jsem si nechala ČERNOŠICE, páč vodtamaď je @bennycristo a ačkoliv pochází z takový boží prdele, tak koukejte kam to dotáh...a tímto motivačním citátem bych to dnes uzavřela 👏 A odpověď zní ANO...i takovejm pičovinám se smějem, máme za sebou fakt těžkej a vyčerpávající tejden, kdy si uvědomíte že úplně stačí, že ráno vyšlo sluníčko a že se máte pořád rádi. Takže lidi neřešte kokotiny, nešiřte hejt, nepropadejte předsudkům - radši šup do Tesca a za body si kupte litr bílýho, sedněte do parku a pak pro mě za mě třeba dělejte děti ❤️ #jarojetady
Read more
<span class="emoji emoji1f1eb1f1f7"></span> Un jour j'aurais des bras <span class="emoji emoji1f4aa"></span><span class="emoji emoji1f4aa"></span> Demain je commence mon stage de 15 jours dans ma salle de sport pour ...
Media Removed
Un jour j'aurais des bras Demain je commence mon stage de 15 jours dans ma salle de sport pour pouvoir demander ensuite une financement pour pouvoir passer le BBJEPS AG2F un peut de stress mais je sais que je vais aimé car je ferais ce que j'aime faire . One day I will have arms Tomorrow ... 🇫🇷 Un jour j'aurais des bras 💪💪
Demain je commence mon stage de 15 jours dans ma salle de sport pour pouvoir demander ensuite une financement pour pouvoir passer le BBJEPS AG2F un peut de stress mais je sais que je vais aimé car je ferais ce que j'aime faire .
🇬🇧One day I will have arms 💪💪 Tomorrow I start my 15-day internship in my gym so I can apply for funding to be able to spend the BBJEPS AG2F a bit of stress but I know I'll like it because I would do what I like to do.
#sport #muscle #muscu #musculation #training #biceps #arms #big #fit #fitness #fitgame #fitfrench #fitboy #fitfam #body #bodybuilding #bodygoal #eatclean #heathly #trainhard #workhard #nopain #nogain #physique #menphysique #gym #temple #nike #tatoo #sexy
Read more
[please take time to read below , prenez le temps de lire svp] <span class="emoji emoji1f1eb1f1f7"></span> cher petit papa noël, je crois que ...
Media Removed
[please take time to read below , prenez le temps de lire svp] cher petit papa noël, je crois que j'ai été assez sage toute l'année, pas comme les images, c'est dur de rester en place et d'être tout gentil comme tout le monde il voudrait. mais j'ai fais quelques efforts notables pour être ... [please take time to read below , prenez le temps de lire svp]
🇫🇷
cher petit papa noël, je crois que j'ai été assez sage toute l'année, pas comme les images, c'est dur de rester en place et d'être tout gentil comme tout le monde il voudrait.
mais j'ai fais quelques efforts notables pour être une meilleure personne que l'an dernier, ça compte?

aussi je voulais te demander si tu pouvais t'occuper en priorité de la graisse de mes cuisses, car je ne donne pas cher de la peau de mes jeans si la situation restait ainsi plus longtemps. . . ça serait un peu un acte de générosité pour mes jeans qui n'en peuvent plus. . =D

bien à toi, kelly , un enfant piégé dans un corps d'adulte.

ps: je serais ravis de faire un legday en costume de petit lutin avec toi ! =D 🇬🇧
dear santa claus, i think i've been a good guy so far this year, it's been pretty hard to stay nice as everyone would like when other people don't

but i made some noticeable efforts to be a better person than last year, does it count?

so i wanted to ask you if you could first take care of the fat on my inner thighs 'cause i do not think my jeans will last any longer.. it would be an act of charity for them as they cannot take it anymore. . =D

yours, kelly, a child trapped in adult body.

ps: i would love to do a legday in a leprechaun costume with you ! 😋

#noel #xmas #fit #lift #alive #fatloss #gymshark #alive #muscle #motivation
Read more
Uvolnilo se ještě tenhle týden 5 míst na on-line coaching a jídelníčky<span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f374"></span>Tak pište do komentáře ...
Media Removed
Uvolnilo se ještě tenhle týden 5 míst na on-line coaching a jídelníčkyTak pište do komentáře "Mám zájem" ️ #czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy #fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress ... Uvolnilo se ještě tenhle týden 5 míst na on-line coaching a jídelníčky🌸🍴Tak pište do komentáře "Mám zájem"
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#czech #czechgirl #czechrepublic #fitness #body #abs #muscles #drepy
#fitspo #cardio #workout #trainhard #dnesjem #cleaneating #progress #slovakia #girl #squat #milujemefitnessczsk #superpremena #love #mojeovesna #dnesnosim #czechfitness #sixpack #motivation #brno #cviceni
Read more
Už tu dlouho nebyla moje krátkodobá proměna. Důvod proč jsem posledních 11 týdnů v kalorickém deficitu, ...
Media Removed
Už tu dlouho nebyla moje krátkodobá proměna. Důvod proč jsem posledních 11 týdnů v kalorickém deficitu, jehož cílem bylo lehce se vyrýsovat. Nikdy se mi dietka nepovedla tak jako teď a proč? Výsledky se totiž vždy po nějaké době zastavily a já se na to vyprdla. Motivace odešla, cvičení mě ... Už tu dlouho nebyla moje krátkodobá proměna. Důvod proč jsem posledních 11 týdnů v kalorickém deficitu, jehož cílem bylo lehce se vyrýsovat. Nikdy se mi dietka nepovedla tak jako teď a proč? Výsledky se totiž vždy po nějaké době zastavily a já se na to vyprdla. Motivace odešla, cvičení mě tolik nebavilo a já jediné co sledovala bylo číslo na váze. To ovlivňovalo i mou náladu, vlastně když jsem ráno vstala a já uviděla stejné nebo vyšší číslo, byla jsem z toho zpruzelá a demotivovaná. Je opravdu tenký led mezi tím, kdy nám to začne lézt na mozek a začneme blbnout. Vše je o způsobu vnímání, před 5 týdny jsem psala, že jsem se svoji postavou spokojená. Poslední 2 týdny jsem se ale vnímala OPĚT špatně. Bohužel, vše ovlivňovalo to pitomé číslo na váze, které mi říkalo, že jsem po 4 dnech v Barceloně a víkendu ve Varech přibrala 3kg a já je ne a ne sundat. Včera jsem po sto letech měla čas pro sebe, přemýšlela jsem o dalším pokračování a zda jdu takto správným směrem. Ráno jsem se naštěstí probudila zase se zdravým rozumem a vnímáním (a obrovskýma vlasama 😅🙈) rozdíl mezi prostřední a pravou fotkou je určitě jiné světlo, jinak zatlé tělo, výš vytáhlé spoďárky 😂 ale dle váhy jsou to 3kg nahoře 😅🙄🤭 váhu dnes uklidím do skříně 🤨😂 protože ta opravdu nic neznamená! Tak bacha na to holky 😘❤️
.
.
.
.
#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #igcz #ladylab #ladylabgirl #zdraverecepty #recepty #dieta
Read more
To jak se cítíš ve svém těle a jakou náladu budeš mít, určuješ jen ty ve své hlavě. Raduj se z každého ...
Media Removed
To jak se cítíš ve svém těle a jakou náladu budeš mít, určuješ jen ty ve své hlavě. Raduj se z každého dne, užívej si ho naplno, řekni si každý den co máš na sobě rád/a, jaké jsou tvé přednosti a hledej to hezké a ne nedostatky, z těch udělej přednost. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ale co ... To jak se cítíš ve svém těle a jakou náladu budeš mít, určuješ jen ty ve své hlavě. Raduj se z každého dne, užívej si ho naplno, řekni si každý den co máš na sobě rád/a, jaké jsou tvé přednosti a hledej to hezké a ne nedostatky, z těch udělej přednost.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ale co je nejdůležitější - POSLOUCHEJ SVÉ TĚLO! Jsme jen lidi a není potřeba jet na doraz, když cítíte, že to není ono. Když budete poslouchat své tělo, poděkuje vám za to. Jako třeba já dnes. Šla jsem na trénink a síla skoro nikde, nebylo to ono a tak jsem si řekla, že si dám deload tento týden. Do fitka půjdu v týdnu méně a naberu síly a určitě mi to pomůže. Do tréninku chci dávat 100 % a ne jen tak na půl. Vím, že za tohle mohou naše ženské záležitosti, jelikož v době přicházející menstruace na sobě dost pociťuji větší únavu a nemám takovou sílu. Za to ale po svých dnech naopak jedu docela bomby. Někdo je více citlivý někdo méně. Skvělý článek o tomto píše @fitclan.sk - jak o cyklu u žen a jaký to má vliv na výkon, tak o deloadu, určitě stojí za přečtení.😊 Proto, když budete cítit, že chuť sice je, ale síla není taková a že potřebujete trochu odpočinku, nebojte se toho a běžte do toho a díky tomu budete následující dny silnější a lepší. A co vy posloucháte své tělo a zařazujete deload a taky větší odpočinek?
#fitnessgirl #czechfitnessgirl #czechgirl #blondhair #fitness #gymlife #gym #healthylifestyle #muscles #musclesloading #squats #fitnessjourney #fitnesslife #cvicime #zadneflakani #workout #fitspo #fitnessaddict #staystrong #bodybuilding #progress #body #motivation #gainz #fitnesslover #motivaton #workhard #fitnesscenter #muscles #getfit #fitnessmotivation
Read more
​Les Orties ont déjà bien profité des jours s'allongeant nichées dans la chaleur de la serre! J'ai ...
Media Removed
​Les Orties ont déjà bien profité des jours s'allongeant nichées dans la chaleur de la serre! J'ai pu faire ma première récolte de l'année de cette plante on ne peut plus magique... pour en faire une soupe? Une tarte ? Un jus? Je n'ai pas encore décidé, mais je sais que je vais l'aider à trouver ... ​Les Orties ont déjà bien profité des jours s'allongeant nichées dans la chaleur de la serre! J'ai pu faire ma première récolte de l'année de cette plante on ne peut plus magique... pour en faire une soupe? Une tarte ? Un jus? Je n'ai pas encore décidé, mais je sais que je vais l'aider à trouver un chemin vers mon estomac, consciemment, comme un rituel commémoratif et reconnaissant, pour ses minéraux, ces mêmes minéraux qui ont certainement aidé mes ancêtres à survivre jusqu'au printemps, fut un temps. Comme l'a écrit Mila Prince @thewomanwhomarriedabear "Sans elle, je ne serais pas là. Ses ancêtres à fait mes ancêtres. Mon corps est fait de son corps. Mes os sont faits de ses os." Merci Orties!
.
.
.
The nettles have already thrived from the lenthening days, nested in the heat of the greenhouse! I was able to do the first harvest of the year of this most magical plant... to make a soup? A pie ? A juice? I haven't decided yet, but I surely will help it find its way to my stomach, consciously, as a commemorative ritual, thankful for its minerals, the very same minerals that have certainly helped my ancestors survive until spring, a long time ago. As Mila Prince @thewomanwhomarriedabear wrote "Without her, I would not be here. Her ancestors made my ancestors. My body is made from her body. My bones are made from her bones.
Thank you Nettle!
Read more
Projížděla jsem si tak fotky, jak to vypadalo předtim a teď. Je to jak na houpačce, jednou hubený, ...
Media Removed
Projížděla jsem si tak fotky, jak to vypadalo předtim a teď. Je to jak na houpačce, jednou hubený, podruhý tlustý, jednou vysvalený, podruhý povolený. Důležitý je najít si nejakou rovnováhu, najit si stav, ktery člověku vyhovuje a cití se v tom dobře. Neřešit každý kilo, nebo se nestátn ... Projížděla jsem si tak fotky, jak to vypadalo předtim a teď. Je to jak na houpačce, jednou hubený, podruhý tlustý, jednou vysvalený, podruhý povolený. Důležitý je najít si nejakou rovnováhu, najit si stav, ktery člověku vyhovuje a cití se v tom dobře. Neřešit každý kilo, nebo se nestátn otrokem jídla. Je to strašně tězký. Ja můžu říct, že jsem konečně našla něco, co mě baví. Crossfit je láska a je to něco, co mě neskutečně naplňuje a to hlavně díky @born2dril_coaching a podpory @mi.trie. Neskutečně jsem se do toho pustila a konečně mám pocit, po celé te dlouhé době cvičení, že to co dělám, má svůj smysl.
U mě to ale bohužel neni jen cvičení a musím si dávat velký bacha na to, co jím. A teprve až ted jsem se tomu začala věnovat na plno, neprasíme a snažím se ten jídelníček trochu obohatit, aby to nebylo jen suchý hnusný kuřecí se zeleninou 😂 za to děkuju @lucie_fafi že se na to se mnou podívala a pomohla mi najit způsob, jak tu postavu doladit, co nejlépe to půjde 💪🏽❤️
Srovnaní je včera s postavou před tím než jsem najela na #b2dhardcoretreninky 😂💪🏽
Takže díky všem a jedem dál 😂💪🏽 🤘🏽 pogooo
#crossfit #crossfitlover #jedineb2d #borntodrill #muscles #body
Read more
Dziś rano trochę inny trening <span class="emoji emoji2b50"></span>️🙃To już czwarty zabieg ICOONE W @laserland_bialystok efekty już ...
Media Removed
Dziś rano trochę inny trening ️🙃To już czwarty zabieg ICOONE W @laserland_bialystok efekty już widoczne ! Jeżeli zmaganie się z ciężkimi do ujędrnienia partiami ciała to polecam ten zabieg! Ja kładę szczególny nacisk na wewnętrzna partie ud! Chyba to problem nie tylko mój #icoone ... Dziś rano trochę inny trening ⭐️🙃To już czwarty zabieg ICOONE W @laserland_bialystok efekty już widoczne ! Jeżeli zmaganie się z ciężkimi do ujędrnienia partiami ciała to polecam ten zabieg! Ja kładę szczególny nacisk na wewnętrzna partie ud! Chyba to problem nie tylko mój 😒
#icoone #icoonelaser #beautybody #body #bodyshape #newinnovation #laserlandbialysyok #bodyexpert
Read more
Loading...