Jsem ho jako na

Loading...


Unique profiles
77
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Palác Akropolis, La Brisa Bali, Canggu
Average media age
769 days
to ratio
32.3
Já byla prvně v paláci akropolis někdy ve svých 22ti letech a brala jsem ho jako takové doupě provoněné ...
Media Removed
Já byla prvně v paláci akropolis někdy ve svých 22ti letech a brala jsem ho jako takové doupě provoněné "trávou". Naše děti ho poprvé navštívili včera ráno Skupina Bamba Wassoulou groove z Mali tam uspořádala koncert pro děti. A byl to regulérní koncert a dost nacpaný sál a totál pařící děcka. ... Já byla prvně v paláci akropolis někdy ve svých 22ti letech a brala jsem ho jako takové doupě provoněné "trávou". Naše děti ho poprvé navštívili včera ráno 😂 Skupina Bamba Wassoulou groove z Mali tam uspořádala koncert pro děti. A byl to regulérní koncert a dost nacpaný sál a totál pařící děcka. Né že by naše holky protančily od začátku do konce, ale na to, ze jsem je musela lehce probudit,abysme dojeli včas a ještě se zalepenýma očima je vstrčila do bandy děti trsajících dětí na muziku šesti černochů, tak to bylo celkem pohoda..
#koncert #prodeti #cocnert #forkids #music #mali #bambawassoulougroove #palacakropolis @palacakropolis
Read more
Loading...
Pradávní živočichové, hlavonožci zvaní Ammonoidea (Amoniti) po 350 milionů let obývali světová ...
Media Removed
Pradávní živočichové, hlavonožci zvaní Ammonoidea (Amoniti) po 350 milionů let obývali světová moře. Před mnoha miliony let ale vyhynuli a zůstaly po nich zakroucené zkameněliny kterým říkáme Amonity. Ty jsou známé už od dob starověku, kdy je učenci považovali za posvátné a mocné. ... Pradávní živočichové, hlavonožci zvaní Ammonoidea (Amoniti) po 350 milionů let obývali světová moře. Před mnoha miliony let ale vyhynuli a zůstaly po nich zakroucené zkameněliny kterým říkáme Amonity. Ty jsou známé už od dob starověku, kdy je učenci považovali za posvátné a mocné. Nazývali je hadími kameny a měli je ve veké oblibě a úctě. Komůrky v jejich schránkách mohou být vyplněny různými minerály, křemenem, chalcedonem či opálem. Překrásné a vzácné jsou pyritizované schránky, které jakoby byly kovové. Podivuhodně stočené zkameněliny se dávaly do příbytků na zajištění ochrany. Alchymisté je nosili na ochranu před silami démonů a Šamani uctívali jako kameny s magickou schopností. Spirála představuje vývoj, cestu, po níž lze vstoupit do oblastí vyššího vědomí. Amonity se spojují s vyššími čakrami a využívají při meditacích a obřadech, k astrálnímu cestování časem, jako spojnice s minulostí i budoucností. Mě fascinují, jak svým vzhledem, svou doknalostí a magičností, tak i tím, že jsou tak staré. Zajímám se o ně dlouho a mám slušnou sbírku, můj největší je asi deseticentimetrový a několik jich mám zalitých ve velké betonové pracovní desce v mydlárně- občas je to tu na fotkách vidět. Nedávno jsem při hledání něčeho úplně jiného narazila na docela malinkého amonitka, uvelebeného v hnízdě z tepané tvarované a pocínované mědi, společnost mu dělala říční perla. Co vám budu povídat, nešlo odolat tomuhle ochránci, jako stvořenému pro mou alchymistickou duši.
::
#carovnymlyn #magie #amoniti #amonit #perla #pearl #sperk #sperky #prsten #jewlery #handmade #alchymie #spiral #copper #stannum #med #cin #minerals #crystals
Read more
Všechno je jinak děti! Je to už přes rok, co jsem se stala mámou. Měla jsem 9 měsíců na to, abych se ...
Media Removed
Všechno je jinak děti! Je to už přes rok, co jsem se stala mámou. Měla jsem 9 měsíců na to, abych se po psychické i fyzické stránce připravila na ten zásah do života. 9 měsíců mi bylo blbě, jak na těle, tak na duši. Těhotenství není žádná sranda a rozhodně je to spíš nepříjemné, než příjemné. Musela ... Všechno je jinak děti!
Je to už přes rok, co jsem se stala mámou. Měla jsem 9 měsíců na to, abych se po psychické i fyzické stránce připravila na ten zásah do života. 9 měsíců mi bylo blbě, jak na těle, tak na duši. Těhotenství není žádná sranda a rozhodně je to spíš nepříjemné, než příjemné. Musela jsem udělat největší rozhodnutí v mém životě a úplně nejhorší bylo se s tím vyrovnat. Pod vlivem situace jsem byla donucena odstěhovat se do Usa. American dream? Well, tento čin znamenal opustit jak rodinu a blízké, tak i zájmy a koníčky, pohodlí rodné země a mateřského jazyka a hlavně život, který jsem žila ve známém prostředí a který pro mě fungoval. Všechna má milovaná místa a těch možností! Nehledě na osobní plány a sny, které jsem musela odsunout na neurčito.Teď si vypůjčím slova kamarádky, ale mám jednoduše potřebu to poslat do světa. Pro ty, co třeba přemýšlíte o miminku, tak si to prosím pozorně přečtete a uvědomte si, že už nikdy na prvním místě nebudete vy, ale dítě. Rozhodí vás to. Budete se muset naučit žít nový život, život matky. Nevyspíte se. Nenajíte se. Neosprchujete se. V klidu se ani nevy*zajdete na záchod. Ztratíte sociální život, společenské postavení, sebevědomí, postavu. Doslova se obětujete pro své dítě. Ano, toto období tzv mateřské je přechodné, u někoho trvá pár měsíců, u někoho rok, u někoho déle. Pokud se nezblázníte, tak brzo začnete chodit do práce a udělá se vám lépe, ale nezapomeňte, že tímto to nekončí. Nekončí to vypipláním miminka, nebo odvedením školáka do školy. Neskončí to nikdy, protože už v požehnaném stavu jste nabyla status ,,matka” a tento status vám zůstává napořád. Toto ,,břímě” si ponesete všude, kam půjdete a už nikdy nebudete moct uvažovat a rozhodovat se stejně jako předtím. Budete se strachovat až bude u někoho na hlídání, ve školce, pak s kamarády venku, budete trnout s každým zazvoněním telefonu až začne chodit v noci ven. To stvoření, které jste vypustily do světa je totiž kus vás, vaše krev a navždy kus vašeho srdce. Tohle je největší oběť jakou žena může dát a chlapi by si to měli sakra uvědomit.Být mámou je tak těžké, o to více v dnešní moderní době,kdy ta jediná láska co se preferuje a lidem jde, je ta SELF.
Read more
Díky za vaše včerejší rady! Cítím se o dost líp a vlastně jsem si to jednodenní válení v posteli docela ...
Media Removed
Díky za vaše včerejší rady! Cítím se o dost líp a vlastně jsem si to jednodenní válení v posteli docela užila. Konečně jsem si dovolila bez výčitek odpočívat, což zahrnovalo i čtení mých oblíbených knížek a psaní receptů na blog - navíc jsem dopsala recept na bublaninu, který je už online a ... Díky za vaše včerejší rady! Cítím se o dost líp a vlastně jsem si to jednodenní válení v posteli docela užila. Konečně jsem si dovolila bez výčitek odpočívat, což zahrnovalo i čtení mých oblíbených knížek a psaní receptů na blog - navíc jsem dopsala recept na bublaninu, který je už online a teď se pouštím do psaní tolik žádanýho borůvkovýho koláče. Psaní prokládám jezením a pitím všech možných probiotických věcí, který doma máme, jako je ovčí kefír, fermentovaná limonáda, pickles, kombucha a kvas. Do toho si každý dvě až tři hoďky po antibiotikách dávám ještě dávku GutPro probiotik a půdních probiotik. A to by bylo, aby se mi ty hodný potvůrky v tom mym střevě zase nezabydlely! :) 👻💩🏡 #cukrfree
Read more
27.6.2018 20.00 Museum Kampa V první radě tam půjdu, protože Milada Horáková je pro mě největším ...
Media Removed
27.6.2018 20.00 Museum Kampa V první radě tam půjdu, protože Milada Horáková je pro mě největším morálním vzorem od čtrnácti, kdy jsem si přečetl knihu Miroslava Ivanova Justiční vražda aneb Smrt Milady Horakové. Memento její smrti, ale především jas života v neochvějné důvěře ... 27.6.2018 20.00
Museum Kampa

V první radě tam půjdu, protože Milada Horáková je pro mě největším morálním vzorem od čtrnácti, kdy jsem si přečetl knihu Miroslava Ivanova Justiční vražda aneb Smrt Milady Horakové.

Memento její smrti, ale především jas života v neochvějné důvěře ve spravedlnost a humanitu, odvahu, odhodlanost a touhu po otevřeném dialogu je potřeba opečovávat, chránit a vyzdvihovat, obzvláště v době, která svým zmatením osciluje na hraně vzplanutí šedi, jejímuž chřtánu Milada padla za oběť. “Padám, padám, tento boj jsem prohrála, odcházím čestně. Miluji tuto zem, miluji tento lid, budujte mu blahobyt. Odcházím bez nenávisti k vám. Přeji vám to, přeji vám to…” Jdu tam, protože taky miluji tuto zem, tento lid, protože toužím po dialogu a spolupráci, jež povede k budování blahobytu bez nenávisti a lží, bez absurdních a provokativních gest, symbolů necitlivosti a arogance.

Jdu tam, neboť téhož dne ( 27.6. Den politických vězňů ) sympatizant totalitářských mocností jmenuje vládu vedenou bývalým(?) kolečkem soukolí vraždícího stroje na bezpráví, a to s podporou strany (soukolí), kterou pohromadě drží maz lži, pomstychtivosti a ochoty přilepit se znova na pozadí, které se na nás přinejlepším posadí.

Jdu tam, protože věřím, že odkaz Milady Horákové může vzkřísit jiskru porozumění (touhy pochopit se), že světlo jejího příběhu pomůže vysvětlit temná místa současnosti, tedy ta, kde se jako národ rozcházíme.
Jdu tam, protože cítím, že je čas se sejít a nejen přeposílat články a spílat po zdech ( povzdech ). Jdu tam, protože vím, že i když se v mnoha věcech rozcházíme, pojí nás touha jít spolu, neboť společně Milujeme tuto zem, tento lid a bez výjimek chceme blahobyt.
Je čas mířit k sobě, ne na sebe 🏳️ #mluvmespolu
#jdushlavouvztycenou
#miladahorakova

https://www.facebook.com/events/2094907090797354/?ti=ia
Read more
Jsem konečně na dovolené plné slunka, teplého moře a přenádherných západů. Dávám social media ...
Media Removed
Jsem konečně na dovolené plné slunka, teplého moře a přenádherných západů. Dávám social media detox a je to skvělé! Obojí jsem potřebovala jako sůl. Tak já se jdu zase odpojit 🏼‍♀️ Paa PS. Užívejte si každičkou chvilku léta. Jsem konečně na dovolené plné slunka, teplého moře a přenádherných západů. Dávám social media detox a je to skvělé! Obojí jsem potřebovala jako sůl.
Tak já se jdu zase odpojit 😘🙋🏼‍♀️ Paa
PS. Užívejte si každičkou chvilku léta.
Loading...
Jsem strašně vděčná, že jsem dostala příležitost být součástí něčeho tak krásného jako je StarDance. ...
Media Removed
Jsem strašně vděčná, že jsem dostala příležitost být součástí něčeho tak krásného jako je StarDance. Musím říct, že je to makačka, ale strašně mě to baví a líbí se mi, pocit kdy mohu na vše zapomenout a prostě se nechat vést. 🕊 #Tanec #hudba #pocity #harmonie #stardance9 #goodvibesonly Jsem strašně vděčná, že jsem dostala příležitost být součástí něčeho tak krásného jako je StarDance. Musím říct, že je to makačka, ale strašně mě to baví a líbí se mi, pocit kdy mohu na vše zapomenout a prostě se nechat vést. 🕊 #Tanec #hudba #pocity #harmonie #stardance9 #goodvibesonly
Jak jste strávili víkend? Já jsem si udělala na otočku výlet za mamkou a taťkou a bylo to strašně fajn. ...
Media Removed
Jak jste strávili víkend? Já jsem si udělala na otočku výlet za mamkou a taťkou a bylo to strašně fajn. Ostatně jako vždy. Vysedávali jsme na zahradě a celé dva dny si povídali. A hráli carcassonne, které s sebou v neděli dovezl Majoránka (můj kluk ). Čím jsem staší, tím více kamarádský vztah ... Jak jste strávili víkend? Já jsem si udělala na otočku výlet za mamkou a taťkou a bylo to strašně fajn. Ostatně jako vždy. Vysedávali jsme na zahradě a celé dva dny si povídali. A hráli carcassonne, které s sebou v neděli dovezl Majoránka (můj kluk ❤). Čím jsem staší, tím více kamarádský vztah s rodiči mám a jsem za to strašně vděčná. Neustále si ze sebe děláme srandu, dobíráme si jeden druhého, ale vše v dobrém. A zároveň si můžeme říct naprosto cokoliv. Jsem za ně neskutečně vděčná 😊😊. Teď mě čeká náročný týden ve jménu stěhování. Sice jen po Brně, ale i tak je to šílený žrout času a sil, to mi asi dáte za pravdu. Co čeká tento týden Vás? :)) Jinaaaak.. Šaty už jsem dávala do stories, ale komu to uteklo, mám je z @nakdfashion a kdybyste si je, holky, chtěly pořídit také (nebo cokoliv jiného z na-kd.com), použijte můj kupón "marketab20" pro 20% slevu na váš nákup :))) #ootdsubmit #ootdmagazine #ootdwatch #streetstyleluxe #whowhatwearing #wearitloveit #fashionblogger #minimalstreetstyle #streetstyleparis #fashionvoyage #fashionmood #stylecatcher #worldfashionstyles #worldfashionbloggers #nakdfashion #blogger #bloggerfashion #casualchic #stylegram #fashionposts #fashiondaily #stylepost #streetstyleinspo #fashiondetails #fashionaddicted
Read more
Loading...
Na skok na Slovensko 🇸🇰 s @barasedlakova 🤤 Vždycky to vypadá, že jen odpočíváme, ale my většinu ...
Media Removed
Na skok na Slovensko 🇸🇰 s @barasedlakova 🤤 Vždycky to vypadá, že jen odpočíváme, ale my většinu času točíme nebo natáčíme. I tak si to ale užijeme, jako teď v Tatrách na pár dní. Jelikož se rád posouvám dál a s Baru nás spolu baví tvořit, mám v plánu udělat ze Slovenska kratší video. Mám asi 40 ... Na skok na Slovensko 🇸🇰 s @barasedlakova 🤤
Vždycky to vypadá, že jen odpočíváme, ale my většinu času točíme nebo natáčíme. I tak si to ale užijeme, jako teď v Tatrách na pár dní. Jelikož se rád posouvám dál a s Baru nás spolu baví tvořit, mám v plánu udělat ze Slovenska kratší video. Mám asi 40 GB záběrů, ale v autě se blbě střihá a jelikož jsem právě s klukama na cestě do Norska, asi se video trochu zpozdí. Zatím si můžete aspoň prohlédnout fotku z jednoho krásného rána vedle hotelu Kempinski, kde jsme bydleli 😊 #kempinskihightatras #thisisslovakia #strbskepleso #slovakia
.
.
.
.
.
#slovensko #dnescestujem #ikoktejlcz #igcz #iglifecz #igerscz #vysoketatry #beautifulslovakia #puresvk #refreshersk #slovenskehory #earthofficial #fotoskoda #megapixelcz #wildculturecz #earthpix #sonyimages #stayandwander #roamtheplanet #earthfocus #majestic_earth_ #insta_svk #discover_earthpix #discoverearth #earthstoke
Read more
Jako tenhle příběh by mi snad nikdo neuvěřil...nebejt instastories <span class="emoji emoji1f602"></span> je neděle, točím reklamu, ...
Media Removed
Jako tenhle příběh by mi snad nikdo neuvěřil...nebejt instastories je neděle, točím reklamu, je 11:00 a já se dozvídám, že skončíme brzo. @timsparv má druhý den životní zápas o titul, na kterej jsem neměla šanci se dostat, protože mám natáčení za sebou hned dvě a s minimálním časovým rozestupem. ... Jako tenhle příběh by mi snad nikdo neuvěřil...nebejt instastories 😂 je neděle, točím reklamu, je 11:00 a já se dozvídám, že skončíme brzo. @timsparv má druhý den životní zápas o titul, na kterej jsem neměla šanci se dostat, protože mám natáčení za sebou hned dvě a s minimálním časovým rozestupem. “Končíme dřív?” Začínám počítat. Letenky nejsou. Cesta autem je 9h 54min. Zápas je od 18h, druhej den natáčím před 6:00 v Praze. To nevychází. Obvolávám půl seznamu kontaktů a prosím, jestli by mi někdo nepomohl s řízením a nepodíval se se mnou do Dánska. Yes! Je 15:00 a my sedáme s Kubou v Praze do auta. Celý je to překvapení, do kterýho jsem musela zapojit celou dánskou ulici - klíče od dvou baráků, lístky na vyprodanej zápas... všichni totální embargo. Tim jde netušíc spát a přejem si dobrou noc. Dojezd je na 2:00... PŘEKVAPENÍ!!! Vyděsila jsem ho v noci vedle postele tak, že se divím, že to vydejchal 😂 ale po šoku pak málem umřel štěstím ❤️ usnuli jsme spolu a já ho dnes vyprovodila na zápas. Tak tfuj tfuj! .... A víte jak to dopadlo? 😍😍 Přináším štěstí!!!! Mám doma šampióna! Neskutečný! A ta radost v očích se nedá popsat... Teď už ale sedáme do auta a hurá zpátky do Prahy, ať to natáčení stihnem! Aneb jedno odpoledne v Dánsku na otočku 💃💃 P. S. Jednou a naposled, tohle už fakt znova nedám 😂
Read more
Zápisky z cesty bez cíle, den čtvrtý: • Po večeři u draka jsme našli skvělý místo na přespání přímo ...
Media Removed
Zápisky z cesty bez cíle, den čtvrtý: • Po večeři u draka jsme našli skvělý místo na přespání přímo u řeky. Připravili jsme spaní, sedli si na břeh a užívali si, jak se postupně šeří a objevují se hvězdy. A pak přišla ta osudná otázka: “jsou ve Slovinsku medvědi?” a ještě osudnější vygooglení, ... Zápisky z cesty bez cíle, den čtvrtý:

Po večeři u draka jsme našli skvělý místo na přespání přímo u řeky. Připravili jsme spaní, sedli si na břeh a užívali si, jak se postupně šeří a objevují se hvězdy. A pak přišla ta osudná otázka: “jsou ve Slovinsku medvědi?” a ještě osudnější vygooglení, že jo. Když pak šel Max v noci čůrat, vzpomněl si na to a byl tak rychlej, že si div nepočůral nohy 😸🐻

Ráno na probuzení jsme skočili z auta rovnou do řeky. Jak moc byla studená si asi umíte představit... Představili? Tak ještě zhruba třikrát tolik 😅⛄️

Po snídani jsme vyrazili směr Velika Planina. Do tohoto místa jsem se zamilovala z fotky a těšila se jak malá, až ho uvidím naživo. Vede na něj lanovka anebo cesta, kterou jsme ale úplnou náhodou objevili až po cestě k lanovce. Cesta je to štěrková, klikatá a děravá, ale víte, jak se to říká: difficult roads often lead to beautiful destinations 😁😌

O chvíli později zjišťuju, že Velika Planina vůbec není tak snová, jako na fotkách... Kecám! Je přesně tak boží, jako jsem si myslela, že bude. Navíc díky tomu, že je mimosezóna, všední den a předpověď hlásila déšť, nebyla široko daleko ani noha. Jediný člověk, se kterým jsme přišli do kontaktu, byla paní v místní koče (horská chata), která nám prodávala pivo (který jsme usoudili, že si zasloužíme, když jsme ušetřili za lanovku).

Po návratu k autu se rozmýšlíme, co dál. Nakonec se vydáváme na tříhodinovou cestu k řece jménem Soča, protože její okolí má bejt úchvatný. Snad budeme mít s počasím stejný štěstí, jako jsme měli dnes 🙏🏻

#slovinsko #slovenia #moutains #travelblogger #travelholic #travelersnotebook #adventurer #adventuretime #wandering #výletničina #spokodítě #dnescestujem #tohleMusíšVidět
Read more
Tak jsem konečně zakusil výhru a to ne jen jednou. <span class="emoji emoji1f60f"></span> Kdyz jsem tam jel, byl jsem pod hroznym tlakem, ...
Media Removed
Tak jsem konečně zakusil výhru a to ne jen jednou. Kdyz jsem tam jel, byl jsem pod hroznym tlakem, protože stejne jako s formou, lidi chtějí vsechno videt hned... Pro me a vsechny, co to děláme, víme, že je to stejne dlouha cesta a neni to hned. Proto mym jediným cilem pro tyto zavody bylo vyhrat ... Tak jsem konečně zakusil výhru a to ne jen jednou. 😏
Kdyz jsem tam jel, byl jsem pod hroznym tlakem, protože stejne jako s formou, lidi chtějí vsechno videt hned... Pro me a vsechny, co to děláme, víme, že je to stejne dlouha cesta a neni to hned. Proto mym jediným cilem pro tyto zavody bylo vyhrat prvni zapas, dat si skvělou bryndzovou pizzu a jet domu. Nakonec jsem zápasil az do vecera a dokonce se mi uz ani ty posledni zapasy zapasit nechtělo (jeden jsem mel i s úplným vítězem kategorii a jeden spatne vyhlášeny no contest s nejakym jinym finalistou 😀), jak jsem byl uz s výsledkem spokojený a těšil se na tu pizzu. 😀
Asi bych sem mohl popsat cele zavody nejak v kostce, ale necháme si to asi na video na Youtube, kdyz uz jsem koupil tu novou kameru.
Takze pokud tahle fotka získá 1000likes (zatim očividně ultimate goal 😂), tocnu v prubehu tydne report a mozna přihodim nejake záběry ze zápasů 😉
Btw scrrnshot z videa z prvniho zapasu, ktery jsem vyhral pohodlně na jistotu a doslova si ho vylezel na soupeři 😂 myslim 15:2 na body - ten den myslim rekord bodu, co kdo vybodoval, co mi kluci rikali, ale sam nevim. Zbytek az ve videu 😎
Kazdopadne velky dik @honzastach ze me každým tréninkem posunuje mílovými kroky dopredu, totéž vsem kteri s námi ve @fightclubbrno grappling trénuji a Misovi Vodovozovi a Petovi Hulakovi, ze me takto kvalitně odkoucovali a taky, ze muzu trenovat i na fakultě. Zrovna hod, na ktery jsem vsechny dostal, jsem se naucil ve skole 🙂 a taky Peterovi Langerovi z Mma clubu Brno, ze se se mnou kvalitně rozcvicil, Brno proste jede 😀👍
V 77 se ted citim dost sebejiste a priste uz chci urcite přivést medaily 🙏🏻
Taky dik vsem, kteri jste mi fandili. Pro priste tam nasazejte 1000likes a tu medaily bych přivezl... 😄👍
A jeste samozrejme našim, ze si na me udělali cas a jeli tam se mnou na cely den 😇
#brno #trencin #fightclub #fightclubbrno #grappling #nogi #nogicup #underarmour #win #loveit #praha #olomouc #zlin #praha
Read more
Loading...
OK, uznavam, ze kdybych zacal zase trochu cvicit, mel bych treba o 2-3kg svalove hmoty vic, ale aktualne ...
Media Removed
OK, uznavam, ze kdybych zacal zase trochu cvicit, mel bych treba o 2-3kg svalove hmoty vic, ale aktualne to neni mou prioritou, čímž vsak ale neříkám, ze to tak bude to konce zivota Proc delam uplne neco jineho nez co jsem delal a co me zivi? Tech důvodu bylo vice, jak prvne zdravotní, pak ... OK, uznavam, ze kdybych zacal zase trochu cvicit, mel bych treba o 2-3kg svalove hmoty vic, ale aktualne to neni mou prioritou, čímž vsak ale neříkám, ze to tak bude to konce zivota 😉
Proc delam uplne neco jineho nez co jsem delal a co me zivi?
Tech důvodu bylo vice, jak prvne zdravotní, pak taky tim, ze jsem se dozvěděl, kolik jsem toho kdysi delal spatne, tak v tom logicky nebudu pokračovat.
Dal mi to po tech vsech letech prislo hrozne monotónní a uz me to tolik nenaplnovalo. Hlavne demotivující bylo sledovat kolem sebe lidi, kteri o tom nic nevěděli, nastrelili to a meli za pul roku esteticky lepe vypadající postavu nez ja po několika letech.
Ale co bych řekl, ze je predevsim v posledni dobe hlavním důvodem, ze proste potrebuju nekde vypnout, trochu se odreagovat od sveta fitness a neřešit furt jidelnicky, činky a vse okolo, v čem jsem zavrenej skoro 24/7/365. Ono to vypada jako dreamlife studovat i pracovat v oboru, ktery milujete, ale na druhou stranu jak v tom jste neustale nekolik let v kuse, tak uz fakt hledáte způsob, jak se odreagovat jinde. Mozna proto jsem se dal na bojové sporty a porad zkouším nove veci. Potrebuju porad nove veci, monotonost kulturistiky neni nic pro me. A oklikou diky dělání váhy na zapasy jsem se nakonec zase dostal k dělání formy, estetickým radostem celého procesu, ačkoli to pro me neni priorita, ale moc si tenhle cely proces užívám narozdil od obdobi, kdy to pro me byla priorita a de facto jsem kazdy den diety trpěl a těšil se na cheatday, nebo az to skonci 🙂
Jidelnicky na miru, treninkove plany, on-line coaching 📩
#brno #jihlava #czechboy #czechgirl #olomouc #ostrava
Read more
Další z divných obrázků v mém mobilním zařízení... ~Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale chybí ...
Media Removed
Další z divných obrázků v mém mobilním zařízení... ~Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale chybí mi běhání. Už aby ta chřipka odešla. __________________ Pro rok 2018 jsem si vybrala několik cílů. První mám již splněn - úspěšné složení talentových zkoušek. Dále je zde maturita, které ... Další z divných obrázků v mém mobilním zařízení... ~Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale chybí mi běhání. Už aby ta chřipka odešla.

__________________
Pro rok 2018 jsem si vybrala několik cílů. První mám již splněn - úspěšné složení talentových zkoušek.

Dále je zde maturita, které se bojím, avšak stále si říkám, že to nějak dopadne.
A jelikož jsem si dala předsevzetí, že si každý rok vyberu něco minimálně šíleného - jako takovou životní "impossible challenge" - Zvolila jsem maraton, který proběhne na konci září. Uběhnout cca 42 km by nebyl zas takový problém - kdyby na to došlo, mám cely den, ne? 😂 Ale v rámci svých bláznivých nápadů jsem se rozhodla udat si čtyřhodinový limit. Vím, že pro zkušeného sportovce to zní jednoduše, ale... Jelikož jsem posledních 18 let byla velmi neaktivní člověk (čti "líná svině"), tak je to mega výzva. Můj první lednový běh byl fiaskem, zadýchávala jsem se a celkově jsem po většinu času netušila, co dělám. Průměrná rychlost byla 6 km/h, což je vskutku hodně málo pro můj cíl.
Teď je březen, dokáži běžet delší trasu bez dýchacích obtíží, avšak má průměrná rychlost 8,3 km/h je stále hodně skoupá. Přála bych si držet rychlost 13 km/h ~ ah, musím více cvičit.
V květnu bych se v rámci přípravy chtěla zúčastnit půlmaratonu, tak snad budu do té doby v lepší kondici. Pokud máte nějaké tipy, jak zůstat naživu, klidně se podělte! Budu ráda za každou radu. ^^ #nezvanyhost #crazybitch #Kristýnkazaseumře #cotodělámsesvýmživotem #challenge #gopractice #bachisjudgingyou
Read more
Následující řádky berte pouze jako můj subjektivní pohled na věc,který třeba i vás přiměje,abyste ...
Media Removed
Následující řádky berte pouze jako můj subjektivní pohled na věc,který třeba i vás přiměje,abyste se začali víc zajímat... Tahle knížka mi přišla do rádia asi před měsícem... u ní byl přiložen dopis od mojí spolužačky ze základky,která ji napsala! Říkám si...pecka... Verča napsala ... Následující řádky berte pouze jako můj subjektivní pohled na věc,který třeba i vás přiměje,abyste se začali víc zajímat...
Tahle knížka mi přišla do rádia asi před měsícem... u ní byl přiložen dopis od mojí spolužačky ze základky,která ji napsala! Říkám si...pecka... Verča napsala knížku..někdy si ji přečtu. Nastalo někdy... přibalila jsem si ji na loď s tím,že si ji minimálně prolistuju. Ale jak jsem ji otevřela,nebylo možný přestat. Módu miluju. Móda mě baví a jo,nějaký povědomí o tom,že tenhle módní svět planetě úplně nepřispívá,mám. Ale tahle knížka mě v mnohém překvapila,někdy i šokovala a hlavně mi otevřela obzory. Pár střípků,které mi utkvěly v paměti. Na výrobu jednoho bavlněnýho trička se spotřebuje 2700 litrů vody! Na výrobu jedněch džínů 9500 litrů vody!!! V roce 2015 vyschlo Aralské jezero velikosti Irska kvůli umělému zavlažování bavlníkových polí. V roce 2013 se zřítila oděvní továrna v Bangladéši,kde zahynulo 1138 lidí,kteří šili v naprosto nepřijatelných podmínkách oblečení,které my pak v řetězcích nakupujeme. Člověk si říká..všechno špatně! Od pěstování plodin přes výrobu plnou škodlivin a chemie přes finální šití samotného oděvu levnou pracovní silou v děsných podmínkách až po nadbytek neprodaného oblečení mířícího do spaloven (!!!). Co tím chci říct? Že jsem od začátku čtení věděla,že ta knížka úplně nezabrání tomu,abych si jednou za čas šla nakoupit hadříky do Zary nebo se každou sezónu pídila po nových kouscích,který vlastně nepotřebuju. Taková móda je...rychlá...tak rychlá,až nás to ničí. Ale co se změnilo,je jednoznačně můj přístup k věcem a snaha nechovat se tak strašně nezodpovědně. Ve všem. Protože za každým tričkem je příběh. Škoda,že většinou ne úplně pohádkovej...
Závěr? Myslim,že je strašně důležitý,že se o ekologii a udržitelnosti nejen v módě mluví. A mluví se dost. Mluví se někdy bohužel víc,než koná,ale i to je dobrej začátek. Moje oblíbená značka @hm má za cíl vyrábět do roku 2030 všechno oblečení pouze z udržitelných materiálů! Přeju si,ať tenhle plán vyjde a ať rozhodně neni jediná. Já sem totiž optimista a věřim,že svítá na lepší časy. Díky za osvětu @veronikablablahubka 🙌🏻🌱
Read more
Loading...
One year ago <span class="emoji emoji21a9"></span> . . Znáte to - jako by to bylo včera a zároveň je to celá věčnost <span class="emoji emoji1f519"></span> Srí lanka si mě získala ...
Media Removed
One year ago . . Znáte to - jako by to bylo včera a zároveň je to celá věčnost Srí lanka si mě získala a dokonce si myslím, že jsem tam nechala kus svého srdce, který tam doteď bloudí a čeká, až se vrátím ☯ Večer, než upadnu do hlubokého spánku, zdá se mi o ní tak živě, až věřím, že tam opravdu ... One year ago ↩
.
.
Znáte to - jako by to bylo včera a zároveň je to celá věčnost 🔙
Srí lanka si mě získala a dokonce si myslím, že jsem tam nechala kus svého srdce, který tam doteď bloudí a čeká, až se vrátím ☯
Večer, než upadnu do hlubokého spánku, zdá se mi o ní tak živě, až věřím, že tam opravdu jsem. Byla to báječná dovolená/poznání naprosto odlišné kultury. Ale paradoxně až po návratu jsem si začala vše uvědomovat a dávat dohromady. Mým snem vždycky bylo cestovat, vidět celý svět a já pořád věřím tomu, že se mi to povede. Na Srí lanku ale budu vždycky vzpomínat jako na tu PRVNÍ exotiku, kterou jsem měla možnost poznat a za to děkuji! Jiná taková země totiž neexistuje.
Mimochodem tohle je místo, které bylo před lety kompletně zničeno vlnou tsunami.. pokora.
#inlovewithsrilanka #backintime #oneyearago #srilanka #tangalle #world #peace #love #ocean #earth #beach #travelling #overtheworld #photooftheday #ig_photo #travel #purelove ♾
Read more
Dnes jsem se od @janka.gregorova na energy healing dozvěděla, že mým posláním je pomáhat. To vlastně ...
Media Removed
Dnes jsem se od @janka.gregorova na energy healing dozvěděla, že mým posláním je pomáhat. To vlastně byl ten důvod, proč jsem s cukrfree začala - nešlo mi o to být známou blogerkou, ale pomoci té spoustě lidí, kteří se trápí se stejnými nebo podobnými problémy, jako jsem se trápila dlouhou ... Dnes jsem se od @janka.gregorova na energy healing dozvěděla, že mým posláním je pomáhat. To vlastně byl ten důvod, proč jsem s cukrfree začala - nešlo mi o to být známou blogerkou, ale pomoci té spoustě lidí, kteří se trápí se stejnými nebo podobnými problémy, jako jsem se trápila dlouhou dobu já. Samozřejmě mě často vysvětlování a obhajování toho, co dělám leze krkem (proto už to skoro nedělám:)), ale když potom dostávám denně zprávy o tom, jak vám cukrfree změnilo život, žene mě to dál. Taky proto jsem začala dělat livestreamy se zajímavými lidmi (nejen) ze světa výživy. Poslední livestream s Hančou @novetelocz na téma “Pravda a mýty o cukrfree” bude během půl hoďky na YouTube. Příští týden se můžete těšit na livestream s Mončou - studentkou 1.LF, které během studia diagnostikovali cukrovku, což jí kompletně změnilo nejen život, ale i pohled na výživu a na to, že nelze vše, co se ve škole (nejen) o výživě učí slepě následovat a přijímat jako dogma. Monča se po více, než 4 měsících na stravě doporučované diabetikům cítila příšerně, proto se rozhodla, že vyzkouší Cukrfree, které je vlastně úplným opakem stále bězně uznávaných výživových doporučení pro pacienty s diabetem. To, jak se po půl roce bez cukru cítí a jak jí cukrfree pomohlo se dozvíte v našem živém vysílání! :) ❤️ Změnilo vám cukrfree také život? Dejte mi vědět do komentáře!⬇️❤️ #cukrfree #sladkyzivotbezcukru
Read more
Dneska sladká domácí svačinka, protože po tom ránu si to fakt zasloužím <span class="emoji emoji1f4aa"></span> Ono totiž jet 20km do zahradnictví, ...
Media Removed
Dneska sladká domácí svačinka, protože po tom ránu si to fakt zasloužím Ono totiž jet 20km do zahradnictví, protože jsem si konečně vzpomněla, že už bych jako měla zasýt trávu, jinak na té zahradě budou na věky věků bahenní lázně a zjistit, že v pondělí mají zavřeno, protože prostě pondělí ... Dneska sladká domácí svačinka, protože po tom ránu si to fakt zasloužím 💪
Ono totiž jet 20km do zahradnictví, protože jsem si konečně vzpomněla, že už bych jako měla zasýt trávu, jinak na té zahradě budou na věky věků bahenní lázně a zjistit, že v pondělí mají zavřeno, protože prostě pondělí stojí všeobecně za 💩, takže těch 20km jsem jela zase zpět, abych jela dalších 15km do jiného zahradnictví, kde mi řeknou, že tak velký balíky nevedou a čumí na mě jako na debila, co to jako chci, to je prostě opravdu pondělí na 💩 Sorry zahrado, nepoužitelná zůstaneš asi navždy 🤦
Taaaakže pokud byste někdo měl radu, kam dnes v okolí Mladá Boleslav, Dobrovice (v Kobylnici jsem byla, tam je dnes zavřeno 😒) a tak nějak tady kousek prostě, si můžu dojet pro trávu a fakt erudovanou radu, co s bahňákovým královstvím na zahradě, tak vítám každou radu a ta nejlepší rada má u mě odměnu v naturáliích 🙏
#TeriWorld #monday #nomonday #breakfast #sweetbreakfast #sweet #tulip #joy #marieclaire #strawberry #coconut #read #morning #MyMorning #MyGarden #bloggersre #flatlay #flatlayczsk #flatlaystyle #PotrebujiZahradnika #ZnackaIhnedLevneAKvalitne
Read more
Loading...
Mám ráda, když mám svůj prostor, svoji relaxační plochu <span class="emoji emoji2764"></span>️ Stejně tak jako mám závěsné křeslo v ČR, ...
Media Removed
Mám ráda, když mám svůj prostor, svoji relaxační plochu ️ Stejně tak jako mám závěsné křeslo v ČR, tak jsem ho chtěla i tady v Luxu, a zas jsem nad míru spokojená A co studuju v počítači? Před několika týdny jsem se rozhodla, že si nechám udělat jídelníček od @kristyna_sixtova - součástí je ... Mám ráda, když mám svůj prostor, svoji relaxační plochu ❤️ Stejně tak jako mám závěsné křeslo v ČR, tak jsem ho chtěla i tady v Luxu, a zas jsem nad míru spokojená 😍 A co studuju v počítači? Před několika týdny jsem se rozhodla, že si nechám udělat jídelníček od @kristyna_sixtova - součástí je i e-book kuchařka, tak kór s mýma přesunama oceňuji, že ji mám pořád u sebe, obdržela jsem ji do e-mailu a můžu se kdykoli podívat. Jídelníček jsem si nechala udělat z toho důvodu, že jsem chtěla vědět, jak moje stravování vidí i někdo jiný než já. Odpověděla jsem na webu na několik otázek týkajících se mé osoby a podle toho mi byl jídelníček vytvořen, bohužel Vám ho nyní neukážu, protože jsem ho při návštěvě ČR ztratila 🙄🤷‍♀️ Poprosila jsem Kristýnku o telefonní číslo, byla strašně milá a jídelníček mi znova poslala, tímto děkuji moc za ochotu a přeji mnoho spokojených klientů ❤️
#czech #czechgirl #home #relax #sunday #jidelnicek #lucembursko #domov #happy #perfectday #myhome #luxembourg #secondhome
Read more
<span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> SOUTĚŽ <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> Vlasy, to je u mne nekonečné téma. Nejen vy je u mne často řešíte, ale i já sama je řeším ...
Media Removed
SOUTĚŽ Vlasy, to je u mne nekonečné téma. Nejen vy je u mne často řešíte, ale i já sama je řeším možná více než je zdrávo. Mám totiž období, kdy padají opravdu dost a bývám z toho nervozní, zvláště v létě, kdy jsou velká vedra. Také ráda střídám účesy, ale zároveň jsem velký srab na to nechat ... 💙💙💙 SOUTĚŽ 💙💙💙
Vlasy, to je u mne nekonečné téma. Nejen vy je u mne často řešíte, ale i já sama je řeším možná více než je zdrávo. Mám totiž období, kdy padají opravdu dost a bývám z toho nervozní, zvláště v létě, kdy jsou velká vedra. Také ráda střídám účesy, ale zároveň jsem velký srab na to nechat si s vlasy něco zásadnějšího udělat. Největší odvaz pro mne bylo loňské kratší mikádo, které bylo fajn, ale nedalo se s ním tolik udělat, takže jsem ráda, že mi to zase trochu dorostlo a můžu vytvářet různé účesy, výčesy a drdoly, které jsou v létě mimořádně praktické. Na čem si ale dávám záležet, je péče o vlasy a to nejen ta vnější jako jsou masky a šampony, ale hlavně vnitřní, to znamená dostatečný pitný režim, kvalitní strava a samozřejmě také vitamíny. O @veniracz jsem slyšela mnoho pozitivního a když se podíváte na složení, zjistíte, že obsahuje větší množství prospěšných látek ve vyšší koncentraci, než je běžné. Proto jsem samozřejmě nadšeně souhlasila s testováním. Zatím je to krátká doba na to posuzovat konečný výsledek, ale věřím v pozitivní účinek, který by se měl projevit nejen na vlasech, ale také na nehtech a pokožce. Pokud byste chtěli testovat se mnou a vyhrát kúru na 3 měsíce, tak:
* sleduj profil @petralovelyhair a @veniracz
* označ do komentáře kamarádku, které "závidíš" vlasy
*soutez běží do středy 27.6. včetně
A kdo by chtěl koupit hned, mám pro vás kód na 11% slevu “TESTUJU” platí do zítřejší půlnoci 😊
P.S. na fotce mám vlasy vyžehlené, takže nemají takový objem, často mi chválíte tento přirozený účes a délku, ale protože se mi vlasy hodně kroutí, tak pokud bych ho chtěla nosit pořád, musela bych denně žehlit a to opravdu nechci. Také mám hodně dotazů na barvu, vlasy si nebarvím, toto je moje přírodní 🙂. #plhgiveaway #venira #veniracz
Read more
Někdy mám pocit, že mi láskou pukne srdce.<span class="emoji emoji1f494"></span> Jindy zas, že mi zoufalstvím praskne hlava.🤦‍♀️ . Říkám ...
Media Removed
Někdy mám pocit, že mi láskou pukne srdce. Jindy zas, že mi zoufalstvím praskne hlava.🤦‍♀️ . Říkám si, jak skvělý by bylo, kdyby si ti naši kluci prohodili povahy.🤷‍♀️ Matyášek byl od miminka neskutečný pohodář a kliďas. Nezažila jsem, že by plakal dýl, jak 3 minuty (než jsem vytáhla ... Někdy mám pocit, že mi láskou pukne srdce.💔
Jindy zas, že mi zoufalstvím praskne hlava.🤦‍♀️
.
Říkám si, jak skvělý by bylo, kdyby si ti naši kluci prohodili povahy.🤷‍♀️
Matyášek byl od miminka neskutečný pohodář a kliďas. Nezažila jsem, že by plakal dýl, jak 3 minuty (než jsem vytáhla 🐐🐐 pochopitelně 😂). Prdiky ho trápily jednou jedinkrát. A to, když jsem bez ostychu sežrala cibulovou omáčku. 🐷 Takže dobře mi tak.
V noci vstával na jídlo sice co dvě hodiny, ale nakojila jsem ho a byl klid. .
A teď? Když to shrnu, tak mám prakticky strach jíst. Tobik má prdy snad i z blbý vody, a každý večer nás terorizuje svým pláčem. 🤷‍♀️😶. Mluví že mě zoufalství, protože už nevím, jak mu mám pomoct.
O našich nocích Vám raději vyprávět nebudu, protože kdyby mě náhodou sledovala nějaká bezdětná mladá slečna, mohla by z ní být i stará, stále bezdětná, paní. 👌🤔A to nechci, žejo 🤷‍♀️. Vždyť mít děti je radost, přece ❤️.
.
No nic, no. Ono to prej přejde🙏. Máma říkala, že mi přála stejnýho spratka, jako jsem byla já (na můj řev dodnes vzpomínají všichni sousedé). Pak ale říkala, že to nemyslela tak vážně, ale to už bylo pozdě. Prej že já taky neřvu dodnes (na to má Tomáš teda jiný názor👊😂). Karma je zdarma, boží mlýny melou a dědí se zásadně to nejhorší.
Amen ✌️.
A mějte o něco krásnější a o něco málo ubrečený večer, než my ❤️ #jsemmama
#mama #mojikluci #moji #mujvesmir #annacards #Pinokio #prodeti #budmeskutecne #momof2 #baby #newborn
Read more
 #MyFirstCar #mylove #Opel #OpelTigra #GreenCar #RIP Byla jsi mým prvním autem. Dostala jsem ...
Media Removed
#MyFirstCar #mylove #Opel #OpelTigra #GreenCar #RIP Byla jsi mým prvním autem. Dostala jsem tě tehdy od manžela jako předčasný dárek k maturitě.. a co jsme spolu všechno zažily. Naše noční basové vyjížďky po okolí. Naše chvilky blbnutí, kdy jsme spolu zkoušeli co všechno společně dokážeme.. ... #MyFirstCar #mylove #Opel #OpelTigra #GreenCar #RIP
Byla jsi mým prvním autem. Dostala jsem tě tehdy od manžela jako předčasný dárek k maturitě.. a co jsme spolu všechno zažily. Naše noční basové vyjížďky po okolí. Naše chvilky blbnutí, kdy jsme spolu zkoušeli co všechno společně dokážeme.. Jela jsi s námi na dovolenou do Maďarska a s celou cestou jsi se hrdinsky porvala. Vím, nebylo to vždy jednoduché.. třeba když jsi se rozhodla, že si budeš v noci sama pouštět rádio beze mě a ráno jsi skrz to byla tak moc unavená, že jsi mě nemohla odvést do práce. Nebo když jsme spolu jeli na benzinku a já jsem si v tobě zabouchla klíče, peníze i mobil a potom jsem díky laskavé obsluze na benzině zalarmovala všechny lidi, na které si pamatuji číslo, aby mi přijeli pomoci a jakmile se konečně někdo objevil, ty jsi se odemkla sama od sebe a já jsem vypadala jako idiot. Nebo jak jsme spolu jeli do Brna a ty jsi se tam rozhodla, že ze sebe sundáš tu přetvářku v podobě laděného výfuku a moc se ti to nepovedlo a tvůj výfuk byl najednou k silnici proti srsti a nedalo se s tebou jet a já jsem se tam pod tebou válela, kolem jezdili tisíce lidí a nikdo nám nechtěl pomoci.. a máme toho mezi sebou tolik, proč se navzájem milovat i nenávidět. Sloužila jsi mi dobře, byla jsi mým přítelem na cestách a hlavně relaxací.. a teď, po společných letech si musíme dát sbohem, měj se a "šťastnou cestu" .. jsi byla nej první károu.. 😍😍
Read more
Po dlouhý době jsem zase šťastná, našla jsem někoho s kým mi je dobře, s kým se ráda a vážně často směju, ...
Media Removed
Po dlouhý době jsem zase šťastná, našla jsem někoho s kým mi je dobře, s kým se ráda a vážně často směju, s kým mám společné zájmy, smyls pro humor. Našla jsem stejného blázna jako jsem já a i v podstatě nejlepšího přítele Buďte šťastný jako jsem já, každý si zaslouží jen to nejlepší Po dlouhý době jsem zase šťastná, našla jsem někoho s kým mi je dobře, s kým se ráda a vážně často směju, s kým mám společné zájmy, smyls pro humor. Našla jsem stejného blázna jako jsem já a i v podstatě nejlepšího přítele💝💝💝💝 Buďte šťastný jako jsem já, každý si zaslouží jen to nejlepší💝
Natočila jsem pro vás pár cviků pro inspiraci. Já takto cvičím 1x týdně, kdy v jednom tréninku projedu celé tělo. Kombinuji cviky na spodní část těla s cviky na vršek, trénink je intenzivní s minimálními pauzami a nižšími váhami. Během tohoto tréninku si odcvičím 2 cviky na břicho, aby se ... Natočila jsem pro vás pár cviků pro inspiraci. Já takto cvičím 1x týdně, kdy v jednom tréninku projedu celé tělo. Kombinuji cviky na spodní část těla s cviky na vršek, trénink je intenzivní s minimálními pauzami a nižšími váhami. Během tohoto tréninku si odcvičím 2 cviky na břicho, aby se neřeklo, že ho jako nikdy necvičím 😌💦 Holky zapomeňte na 1000 opakování sklapovaček a sedlehů a raději cvičte celé tělo 💪😘 Posilujte, nebojte se větších vah a orbitrek mějte jako doplněk k silovému tréninku. Vzpomínám si, když jsem začínala ,,hubnout“ byl orbitrek můj největší kámoš, brzy jsem ale pochopila, že on mi postavu rozhodně nezpevní😏
.
.
.
.

#fitnesstrainer #fitness #fitnessgirl #gym #body #healthy #healthyfood #motivation #fitnessfood #fitnessvideo #diet #igerscz #ladylabgirl #zdraverecepty #recepty #fitrecepty #videa
Read more
Prej zdravá strava. Tak jsem si řekla, že když mi ty ovesné kaše pořád moc nejedou, zkusím nějakou ...
Media Removed
Prej zdravá strava. Tak jsem si řekla, že když mi ty ovesné kaše pořád moc nejedou, zkusím nějakou jáhlovou. Tu jsem měla za život jen jednou a byla super Ozkoušela jsem tuhle od Nomina, na kterou jsem natrefila u regálu s bezlepkovou stravou v @lidlcz a musím říct, že na něco zdravýho jako ... Prej zdravá strava. Tak jsem si řekla, že když mi ty ovesné kaše pořád moc nejedou, zkusím nějakou jáhlovou. Tu jsem měla za život jen jednou a byla super 😄 Ozkoušela jsem tuhle od Nomina, na kterou jsem natrefila u regálu s bezlepkovou stravou v @lidlcz a musím říct, že na něco zdravýho jako dobrý. Sice né jako tamta, ale to se časem vychytá 😂

#nomina #healthyfood #zdravastrava #snidane #breakfast #jsemvkasi
Read more
Abych pravdu řekla, posledních pár měsíců obdivuji všechny (ať už jsou to lidé, které miluji, či ...
Media Removed
Abych pravdu řekla, posledních pár měsíců obdivuji všechny (ať už jsou to lidé, které miluji, či k jim jen chovám sympatie a nebo ti, ke kterým tolika sympatiím nechovám, ale z různých důvodů s nimi musím přijít do kontaktu několikrát denně) za to, kolik se mnou mají trpělivosti a ještě mi ... Abych pravdu řekla, posledních pár měsíců obdivuji všechny (ať už jsou to lidé, které miluji, či k jim jen chovám sympatie a nebo ti, ke kterým tolika sympatiím nechovám, ale z různých důvodů s nimi musím přijít do kontaktu několikrát denně) za to, kolik se mnou mají trpělivosti a ještě mi nerozbili držku, protože já bych to s chutí udělala. Pět minut se mnou rovná se sebevraždě. Podoba draka chrlícího oheň, lávu a blesky je jen směšnou karikaturou, ke které bych přirovnala stav, který stagnuje a nedokážu ho změnit, dostat pod kontrolu.. cokoliv. Zadupáváním nepochopeného, špatného, vzteklého, plačícího, utrápeného, tesknícího a sebelítostívého dítěte, které v sobě máme každý z nás jsem si vypěstovala tento vztah sama k sobě, který se zkresluje a zrcadlí ke všem vztahům, které mám s okolním světem. Čím víc se snažím hrát hru aka "jsem strašně v pohodě a milá ke svému okolí", tím více mě celý svět a lidi v něm vytáčí. Jsem jako atomovka vzteku, která nechce vybouchnout, ale jen doutná, dlouho a dokáže spalovat vše hezké od lidí, kteří se mi v podstatě snaží pomoci a jsou na mě milý, což má bohužel opačný efekt. S pocitem vyhoření jsem navštěvovala odborný dohled, avšak bez jakékoliv záchrany. Je tu někdo, komu se dlouhodobě dělo něco podobného?
#tbt z krásného Londýna.
Read more
Dnes jsem si pěkně ráno <span class="emoji emoji1f304"></span> zacvičila🤸🏼‍♀️Venku s hudbou na hlas a do toho jsem si zpívala, je jedno ...
Media Removed
Dnes jsem si pěkně ráno zacvičila🤸🏼‍♀️Venku s hudbou na hlas a do toho jsem si zpívala, je jedno že zle, ale užila jsem si to .... ! Vlastně to bylo první cvičení venku 2018, když nepočítám atletiky a výběhy. Skoro jsem zapomněla jak fajn je cvičit venku a podle svého tempa Ráno když jsem vstávala ... Dnes jsem si pěkně ráno 🌄 zacvičila🤸🏼‍♀️Venku s hudbou na hlas a do toho jsem si zpívala, je jedno že zle, ale užila jsem si to .... ! Vlastně to bylo první cvičení venku 2018, když nepočítám atletiky a výběhy. Skoro jsem zapomněla jak fajn je cvičit venku a podle svého tempa 🙈 Ráno když jsem vstávala byla jsem unavená a bolavá jako dlouho ne, ale pomohl mi #drinkthepink 🥤 @biosteel.cz + cvičení + jídlooooooo 🥙🥪 @jezkovykrabicky.cz Jsem natěšená na další trénink🖤, nejlepší čištění hlavy! Hezký pátek všem #dostynicol #treninkvenku #cvicimvenku #jezkovykrabicky #biosteel #zivotnistyl #hledam #zkousim #poznavamse #dycham #zastavimse #holkazprahy
Read more
TOHLE<span class="emoji emoji2764"></span>️. Všechny emoce ze všech tří fotek. Vzdycky jsem si přála najít někoho s kým bude mě i mojí ...
Media Removed
TOHLE️. Všechny emoce ze všech tří fotek. Vzdycky jsem si přála najít někoho s kým bude mě i mojí dceři dobře. Našla jsem ho. Navždy bude mít svého tátu, kterého jsem strašně milovala a k tomu Tomáše, který jí kryje záda, tak jako mně️. Děkuju. #TomasiProcMasFixyNaRukach? TOHLE❤️. Všechny emoce ze všech tří fotek. Vzdycky jsem si přála najít někoho s kým bude mě i mojí dceři dobře. Našla jsem ho. Navždy bude mít svého tátu, kterého jsem strašně milovala a k tomu Tomáše, který jí kryje záda, tak jako mně❤️. Děkuju. #TomasiProcMasFixyNaRukach😁?
Happy #Maslenitsa and big thanks to @hajarique, who shared the best crepe recipe I've ever tried! ...
Media Removed
Happy #Maslenitsa and big thanks to @hajarique, who shared the best crepe recipe I've ever tried! 🏻️ Svátky, které jsou omluvou pro palačinky, které jinak samozřejmě nemůžu, jsou prostě nej! Navíc můj oblíbený pán ve večerce neměl Nutellu (pro kterou jsem se rozhodla namísto tradičního ... Happy #Maslenitsa and big thanks to @hajarique, who shared the best crepe recipe I've ever tried! 👏🏻❤️ Svátky, které jsou omluvou pro palačinky, které jinak samozřejmě nemůžu, jsou prostě nej! Navíc můj oblíbený pán ve večerce neměl Nutellu (pro kterou jsem se rozhodla namísto tradičního kaviáru, másla a uzeného lososa), takže jsem si musela koupit #Pikao a už jsem ho celý vycucla, palačinky nepalačinky. #backtochildhood Zítra mi bude špatně, budu kašlat jako cvok, ale vesmír mě donutil! 🙈😂 A taky to prostě bylo děsně dobrý a jednoduchý a absolutně se to nelepilo na pánev! 🤘🏻🥞 #palacinky #crepes #zima #svatek #foodie #instacooking #масленица #блины #sweet #comfortfood #pancakes #makingpancakes #homecooking #russianfood #slavictradition #slavic #homemade #dinner #foodpicture #cooking #foodporn #flourlover
Read more
Jestli mě sledujete kvůli tetování, ušetřim vám čas - ani to nerozbalujte. Stejná výstraha platí, ...
Media Removed
Jestli mě sledujete kvůli tetování, ušetřim vám čas - ani to nerozbalujte. Stejná výstraha platí, pokud obracíte oči v sloup nad osobníma výlevama. Na začátek malé prohlášení: Tohle neni #metoo status házející všechny chlapi do jednoho pytle. Mně taky nikdo nevnucuje vinu za ... Jestli mě sledujete kvůli tetování, ušetřim vám čas - ani to nerozbalujte. Stejná výstraha platí, pokud obracíte oči v sloup nad osobníma výlevama.
➖➖➖➖➖
Na začátek malé prohlášení: Tohle neni #metoo status házející všechny chlapi do jednoho pytle. Mně taky nikdo nevnucuje vinu za všechny zlatokopky. Spíš to berte jsko takový fejeton o respektu k lidským bytostem.
Včera jsem se skvěle bavila na jedné akci, dokud se odkudsi nevyloupl okouzlující chlapík. Celý jeho šarm spočíval v neochvějné jistotě, že všechny slečny tam byly pozvané jen proto, aby si na nich mohl honit ego. Musim říct, že z jeho hlášek se podlamovala kolena: ➖ Kamarád si pořídil asi tunovou holku, to naštěstí neni tvůj případ, i když nevím, jak vypadáš pod tim oblečením. (tohle asi mívá stoprocentní úspěchy a všechny se okamžitě svlékáme👯‍♀️)➖ Můžu říct, že ty seš přitažlivá i s těma hroznejma vlasama. (to se mi ulevilo)➖ Kdybych neměl přítelkyni, uměl bych si nás dva představit. (trochu doufám, že jeho přítelkyně si zrovna něco představovala ve vedlejším baru)➖ (a moje nejoblíbenější) Ukaž... (prohlíží si mě z profilu)... ani ty zuby nejsou vůbec špatný. (tak to bych mohla mít na tý koňský předváděčce úspěch🐴)
Srandy stranou, já byla fakt nasraná. Nejvíc asi z toho, že jsem ho neposlala do patřičných míst hned, abych náhodou nebyla za hysterku. A pak taky z toho, že celý to bylo založený na principu nejdřív ti narušim křehký sebevědomí a pak se ti nabídnu jako poslední naděje. A já se trochu bojim, že to na někoho může fungovat. Koneckonců byly časy, kdy bych odcházela totálně rozložená a další tejden bych přemýšlela nad tím, co je špatně s mejma zubama, jestli bych obstála pod tim oblečením a že bych měla přestat exhibovat a ty vlasy hezky poslušně obarvit na společensky přijatelnej odstín.
Hele nechápejme se špatně, já si normální lichotky fakt užívám. Ale víte, z čeho doopravdy červenám a taju? Když jsou mířený na to, co umím, ne na to, že jsem s přivřenejma očima šukatelná. 🧠 (Ale ty vlasy mi prosím chvalte dál, ona ta zelená dá taky dost práce!) #respekt #trochuuctyprosim #svudnik #kokot #dikacau #mujvecer #terapiesdilenim #freefucks #ootd #yogaforhaters #weallshouldbefeminists
Read more
Hrozne jsem se tesila na to, az se o tohle s vama budu moct podelit. 🤩 Videli jste nekdy vic hvezd? Ja ...
Media Removed
Hrozne jsem se tesila na to, az se o tohle s vama budu moct podelit. 🤩 Videli jste nekdy vic hvezd? Ja ne, tak me omluvte za to, ze jsem z toho tak hotova. Moct vecer jen tak sedet, popijet vino a pozorovat tohle... Zadny drahy hotely nebo “smrtelnikum” nedostupny mista. Tohle je tu pro nas pro ... Hrozne jsem se tesila na to, az se o tohle s vama budu moct podelit. 🤩 Videli jste nekdy vic hvezd? Ja ne, tak me omluvte za to, ze jsem z toho tak hotova. 😂
Moct vecer jen tak sedet, popijet vino a pozorovat tohle... Zadny drahy hotely nebo “smrtelnikum” nedostupny mista. Tohle je tu pro nas pro vsechny stejne a zadarmo.
Jestli nekdo premyslite, ze se vykaslete na vsechny stereotypy a vyrazite za dobrodruzstvim, udelejte to! Nejenom, ze nasbirate spousty zkusenosti, poznate novou kulturu a lidi, ale taky navstivite prekrasny mista na tyhle planete. A verte mi, ze nic vam neda vic nez tohle. ❤️ Ja vim, jsem chytra co. 🙄 Ale pro me to byl taky vydrenej a splnenej sen. Tak jako clovek muze zhubnout, muze zacit cestovat a zit jinak. Splnte si to a jdete za tim, po cem vase srdce touzi. Protoze to klise, ktere slychame ze vsech stran, ze “zivot je prilis kratky na...” je pravda. Je prilis kratky na to, abychom vahali a premysleli nad tim, co se ma a nema a jak to delaji ostatni. Vetsinou je to prave ten strach z nejistoty, ktery nas zastavi... Nase rodice nam taky promlouvali do duse ( i kdyz samozrejme v tom nejstarostlivejsim slova smyslu): “Zustante radsi doma. Kdy budete resit bydleni? A co rodina? Ubiha vam cas...” Ale je to prave ten drahocenny a vzacny cas, ktery mame jen pro sebe. Tak bychom ho meli vyuzit na maximum. A ta nejistota je na tom to kouzelny. Nikdy nevite, kde se probudite nasledujici den, co uvidite a zazijete. Tenhle druh spontannosti sice neni stravitelny pro kazdyho, ale je to krasny, fakt. 😅
Myslete na to, ze kazdy je jiny a zije jiny zivot. Nezavidte, odprostete se od negativnich lidi i emoci a vazte si malickosti.
O zpusobu zivota si rozhodujete jen vy, tak ten zivot zacnete zit tak, at stoji za to! •


#universe #stars #sky #beauty #nature #nz #newzealand #photo #photography #love #life #travel #shooting #world #nightsky #night #traveling #dnescestujem
Read more
Yerba maté, nápoj připravovaný z usušených listů Cesmíny paraguayské, posvátného stromu jihoamerických ...
Media Removed
Yerba maté, nápoj připravovaný z usušených listů Cesmíny paraguayské, posvátného stromu jihoamerických indiánů Guarani z Jižní Ameriky má celou řadu pozitivních efektů: 1. Spaluje tuk (inhibuje adipogenezi, stimuluje lypolýzu, zvyšuje inzulínovou i leptinovou citlivost). 2. ... Yerba maté, nápoj připravovaný z usušených listů Cesmíny paraguayské, posvátného stromu jihoamerických indiánů Guarani z Jižní Ameriky má celou řadu pozitivních efektů:

1. Spaluje tuk (inhibuje adipogenezi, stimuluje lypolýzu, zvyšuje inzulínovou i leptinovou citlivost).
2. Odvodňuje a redukuje apetit, takže je ideálním společníkem při snahách zhubnout.
2. Má proti-zánětlivé účinky (dobrá na kocovinu, i když na Vás něco leze).
3. Dodává energii pro fyzickou i psychickou práci.
4. Zvyšuje motivaci a chuť do práce / tréninku.
5. Má anti-oxidační efekt.
6. Zabíjí zlé bakterie (jako H. Pylori) v žaludku.

Více o jejím dávkování, přípravě, obsažených látkách a efektu, stejně jako o kontraindikacích jejího užívání naleznete v aktualizovaném článku na blogu: http://risebyperformance.cz

Na fotce: Studentka Jana ji pije tradičním způsobem z kalabasy a přidává k ní kombinaci nootropik, které jsem ji stanovil na Univerzitě PL (na fotku se nevlezly😁).
Read more
Jé, už jste viděli včerejší Instastories? Nahodila jsem do pléna pár otázek ohledně naší idey - ...
Media Removed
Jé, už jste viděli včerejší Instastories? Nahodila jsem do pléna pár otázek ohledně naší idey - předělat Williamkův pokojik v takovou jeho hernu k jeho prvním narozeninám. Protože je to opička k nezastavení a miluje pořád někam lézt a objevovat. Jako všichni děti A vás jsem se ptala, co ... Jé, už jste viděli včerejší Instastories? Nahodila jsem do pléna pár otázek ohledně naší idey - předělat Williamkův pokojik v takovou jeho hernu k jeho prvním narozeninám. Protože je to opička k nezastavení a miluje pořád někam lézt a objevovat. Jako všichni děti 😍 A vás jsem se ptala, co doporučujete. Asi mi za chvíli bouchne schránka, ale už se to rýsuje! Je zajímavý, jak se na některých věcech shodnete. Moc ráda vaše doporučení pošlu dál. Hodně často jste psali o @utukutueu 🖤 to známe už od naší Eli @mujzivotseli , která na něm řádí snad už od narození 🙏🏻 Je skvělý, takže jestli hledáte nějaký vhodný dárek k prvním narozkám, podívejte se na to. William ho miluje, umí se na něm sám houpat, podlejzá ho, přelejzá snad stokrát za den 💛
Read more
Zápisky z cesty bez cíle, den třetí: • Probouzíme se v dřevěné chaloupce nadšení, že se pod náma ...
Media Removed
Zápisky z cesty bez cíle, den třetí: • Probouzíme se v dřevěné chaloupce nadšení, že se pod náma nevyfoukla matrace, a po snídani se s těžkým srdcem loučíme. • Zastavujeme u jezera Bled. Já už jsem ho obdivovala nějaké dva roky zpátky, ale Max ho ještě neměl tu čest poznat, takže je to jasná ... Zápisky z cesty bez cíle, den třetí:

Probouzíme se v dřevěné chaloupce nadšení, že se pod náma nevyfoukla matrace, a po snídani se s těžkým srdcem loučíme.

Zastavujeme u jezera Bled. Já už jsem ho obdivovala nějaké dva roky zpátky, ale Max ho ještě neměl tu čest poznat, takže je to jasná volba. Protože kdo nebyl u Bledu, jako by nebyl ve Slovinsku, žejo 😸

Po návratu do auta zapínáme v navigaci “avoid toll”. Jednak se nám nechce kupovat dálniční známka a druhak jezdit po lokálních silničkách je větší sranda.

Už po pár prvních kilometrech zjišťujeme, že sranda to vážně je. Max kroutí volantem z jedný strany na druhou, vyjíždíme kopce a sjíždíme do údolí několikrát po sobě. Já jsem nadšená, Max má strach, jestli to náš osmnáct let starý vůz rozdejchá... (Asi v půlce cesty nás skrze kontrolku začne prosit o chladící kapalinu).

Po zhruba hoďce a půl se před náma otevírá údolí, nad kterým se tyčí hory, kde se ještě zuby nehty drží poslední sníh. Jdem se jen tak projít a potkáváme vodopád.

Po prochajdě nasedáme do auta a vydáváme se hledat místo, kde si uvaříme véču a nafoukneme samovyfukovací matraci. Na véču nacházíme místo celkem hned. Z jedný strany řeka, z druhý skála - dost poetický. Po chvíli si všimneme, že do pukliny ve skále někdo nainstalovat OBŘÍHO draka. Takhle za šera je to pěkně creepy. Umím si představit, že tady bylo už hodně ubrečenejch dětí řvoucích “já už budu hodnej, slibuju!”

Dneska v noci nám v autě bude teplo. Fazole v chilli omáčce, co jsme měli k večeři, se o to určitě postaraj 😸

#slovinsko #bled #adventuretime #adventurer #travelblogger #travelholic #travelers #wandering #wanderer #vansoldskool #wheremyvansgo #triglav #triglavnationalpark #traveldiary
Read more
Trap bar deadlift je úžasný cvik, který umožňuje kombinovat výhody mrtvého tahu a dřepu. Díky tomu při něm zapojujete kvadricepsy více než u mrtvého tahu, na druhé straně ale současně skvěle buduje posterior chain (zadní stranu těla). Abyste však mohli naplno využít jeho benefitů, musíte ... Trap bar deadlift je úžasný cvik, který umožňuje kombinovat výhody mrtvého tahu a dřepu. Díky tomu při něm zapojujete kvadricepsy více než u mrtvého tahu, na druhé straně ale současně skvěle buduje posterior chain (zadní stranu těla). Abyste však mohli naplno využít jeho benefitů, musíte mít úchyty ve stejné výši jako při klasickém mrtvém tahu!
Držení za vysoké úchyty (na ose na videu nejsou) má své místo např. při farmers walkingu, ale jinak buduje pouze ego (osobně rozdíl +40 kg).
Druhou věcí pak je samozřejmě kvalita osy, které bývají příliš úzké, s úzkými úchyty nebo malým prostorem pro kotouče. Na videu je osa od Rogue, která je jednou z nejlepších, jakou jsem zkoušel (a to jsem testoval i originály v USA). Na videu: První trénink trap bar DL od prosince. Obecně mrtvý tah poslední rok téměř necvičím, protože je mou silnou stránkou a bral mi příliš energie na mé slabiny
Read more
Dvojnasobnej vitez olympiskych her. 🥇Ceho fakt bylo tenhle tyden dost, tak zazitku. V Rumunsku ...
Media Removed
Dvojnasobnej vitez olympiskych her. 🥇Ceho fakt bylo tenhle tyden dost, tak zazitku. V Rumunsku jsem nikdy nebyl, ale uprimne, co zde taky? I kdyz, jak ted po Rumunsku cestujeme, neni to tak zly. 🇷🇴Poprve na me cekal odvoz z letiste.🛩Takovej ten chlap s cedulkou, co ceka pred letistem, aby ... Dvojnasobnej vitez olympiskych her. 🥇Ceho fakt bylo tenhle tyden dost, tak zazitku. V Rumunsku jsem nikdy nebyl, ale uprimne, co zde taky? I kdyz, jak ted po Rumunsku cestujeme, neni to tak zly. 🇷🇴Poprve na me cekal odvoz z letiste.🛩Takovej ten chlap s cedulkou, co ceka pred letistem, aby vas odvezl... sice 5 minut od letiste, ale i tak.✌🏾Pak hotel plnej lidi, ktery znate jenom z televize, Hookripu nebo ATG.🏋🏽 Nazivo treba na snidani vidite Lashu, dvoumetrovyho cloveka, co trhne 220 kg, malou slecnu Rebeku, co nadhodi 120 kg, takze vic jako dvojnasobek sve vahy.🤷‍♀️ Lidii 🇪🇸, ktera taky zase vyhrala, ale je furt zmalovana. Schvalne teda, komu ty jmena neco rikaji? 😀 Kdo se kolem sportu a vzpirani trochu pohybuje, tak urcite... A pak jsme potkali tohohle clovicka, co mel trochu hubenejsi vrsek nez ja, o trochu vetsi nohy, ale trhl 195 kg, nadhodil 245 kg, je o rok starsi, vyhral dvakrat olympiadu, mistrovstvi sveta, dal svetovy rekordy, a pak ho chytili na doping a vsechno mu sebrali. 😀Co nadelate... 🤔 Hrozne moc lidi se s nim fotilo, on se jen smal a byl asi i rad. Pak odesel a potkal jsem ho venku, tak se sam foti s plakatem. 🤷‍♀️ Vsichni se foti s Ilyou, jen Ilya se foti s plakatem.🇰🇿
#weightlifting #romania #europeanchampionship #smile
Read more
Někomu se to možná bude zdát trapné, ale nikdo tě nenutí si to číst, takže čau. Přátelé, kamarádi... ...
Media Removed
Někomu se to možná bude zdát trapné, ale nikdo tě nenutí si to číst, takže čau. Přátelé, kamarádi... včerejšek mě utvrdil v tom, co už vlastně dávno vím. Mám takové štěstí, že jsou kolem mě lidi, jako jsou tady tihle tři Nikdy pro mě nikdo neudělal nic hezčího, než bylo tady to gesto od nich ... Někomu se to možná bude zdát trapné, ale nikdo tě nenutí si to číst, takže čau.
Přátelé, kamarádi... včerejšek mě utvrdil v tom, co už vlastně dávno vím. Mám takové štěstí, že jsou kolem mě lidi, jako jsou tady tihle tři🍀❤ Nikdy pro mě nikdo neudělal nic hezčího, než bylo tady to gesto od nich😭 Lhali mi, napínali mě, dokonce i provokovali😠 Byl jsem na ně naštvaný a zlobil sem se.... strašná to chyba. Tady tím bych se jim chtěl omluvit a zároveň strašně poděkovat💕Zařídili jste mi ty nejlepší narozeniny v mém životě a já na to nikdy nezapomenu❤ děkuju vám😍💕❤
@jirka_mitacek @_martinsipek_ jste ti nejlepší kamarádi, co jsem kdy měl. Máte to se mnou těžké, ale mám vás moc rád a nikdy bych neměnil❤
@adela.svet kdo jiný tohle mohl vymyslet, že ano? Zlatíčko, každým dnem mě víc a víc překvapuješ, víc a víc utvrzuješ v tom, jak spravný krok jsem udělal, že jsem si tě našel ( teda respektive sis mě našla ty, ale chápeš😂❤), víc a víc utvrzuješ v tom, jak tě miluju❤ jsi to úplně nejlepší, co mě v životě potkalo a neuplyne den, kdy bych ti nedokazoval svoji lásku🍀miluju tě❤
@jps0079 @veronikasvetinska děkuju za krásný dort😍💕
@katerinabalejova díky za kontrolu pravopisu😂 #family #nedam #moji #bff #love #birthday #nejlepsinarozeniny #nesahejminane #miluju #thanks #nezapomenu #slzystesti
Read more
Až jednou najdete někoho takovýho, jako jsem našla já před 6 lety, tak ho nikdy nenechte odejít i ...
Media Removed
Až jednou najdete někoho takovýho, jako jsem našla já před 6 lety, tak ho nikdy nenechte odejít i přes to, jak moc vás bude srát jeho xicht a jeho kecy. Jsem ráda, že jsem ty krušný noci několikrát malém ani nepřežila, že si vždycky stála vedle mě, když jsem něco vysvětlovala policajtům s šesti ... Až jednou najdete někoho takovýho, jako jsem našla já před 6 lety, tak ho nikdy nenechte odejít i přes to, jak moc vás bude srát jeho xicht a jeho kecy. Jsem ráda, že jsem ty krušný noci několikrát malém ani nepřežila, že si vždycky stála vedle mě, když jsem něco vysvětlovala policajtům s šesti promilema a že jsi každej bar zavírala se mnou právě ty. Že jsi se mnou sbírala jablka na hlavní a běhala po špičkách pod našim balkónem. Díky za všechny průsery a pubertální léta, jsi nejlepší ❤️
Read more
 #prazdneobalylb 1) #avon maska na vlasy, naprosto dokonalá, druhá nejlepší maska jakou jsem kdy ...
Media Removed
#prazdneobalylb 1) #avon maska na vlasy, naprosto dokonalá, druhá nejlepší maska jakou jsem kdy měla, pořídím znova. DOPORUČUJI! 2) #cien šampón na vlasy, nemám co bych vytkla, dobrej, srovnala bych s mýma oblíbenýma baleáckýma. DOPORUČUJI! 3) #cien sprchový gel z nějaké limitky, jeden ... #prazdneobalylb 1) #avon maska na vlasy, naprosto dokonalá, druhá nejlepší maska jakou jsem kdy měla, pořídím znova. DOPORUČUJI! 2) #cien šampón na vlasy, nemám co bych vytkla, dobrej, srovnala bych s mýma oblíbenýma baleáckýma. DOPORUČUJI! 3) #cien sprchový gel z nějaké limitky, jeden z nejhorších, ani jsem ho nedopotřebovala, čirý gel, který skoro nepěnil, parfemace hrozná, jako nějaký čisticí přípravek. NEDOPORUČUJI! 4) #trenditup fixační sprej, je výbornej, až na ten roztřik, příště ho rozříznu a přeliji, jinak krásně fixuje a je znát, jestli ho člověk použije nebo ne, mé druhé balení. DOPORUČUJI!
Read more
Obrazy z neděle. Dort, který podobně jako ten královský obsahoval citrón a bez, hehe. Teda tak trochu ...
Media Removed
Obrazy z neděle. Dort, který podobně jako ten královský obsahoval citrón a bez, hehe. Teda tak trochu jinak, ale šlo o důstojný zákusek. Děkujeme @strapcovie za oběd, holkám z @plantarium_cz za kytky a mojí čtenářce Miriam @rukyodcesta za dokonalý, umně vytočený stojan na dort. To jsem ... Obrazy z neděle. Dort, který podobně jako ten královský obsahoval citrón a bez, hehe. Teda tak trochu jinak, ale šlo o důstojný zákusek.
Děkujeme @strapcovie za oběd, holkám z @plantarium_cz za kytky a mojí čtenářce Miriam @rukyodcesta za dokonalý, umně vytočený stojan na dort. To jsem vám hlavně chtěla... Ne, že bych neměla doma taky spoustu věcí z velkoobchodu, ale jakýkoli Xxx-home mým oblíbeným tuzemským miskám nesahá po kotník a stejně jako s oblečením často zjišťuju, že některé “výhodné” nákupy ani nepoužívám. Jestli pořizujete věci do domácnosti, zkuste @flercz nebo @sashe_sk. Nebo nakupte český/rakouský/blízký porcelán. Ono to často ani nestojí víc...
(ale oblíbené kusy nevyhazujte a nezanevřete na ně, to je pokrytectví;) Můj druhý malý stojan s brouky je zrovna velkovýroba a mám ho pořád ráda)
Jinak budu ráda za tipy na oblíbené tvůrce! Sklo, keramika, porcelán.
___
Konec zero-lokal-ekobiogreendia okénka. Dort je celozrnný a i tak hříšný, piškot a krém jako cca jako na jablečný na blogu.
___
#nakedcake #seminakedcake #localceramics
Read more
Že existuje něco jako pomalý hrnec jsem věděla, ale nějak jsem ho nepotřebovala.. Pak ho měla ségra ...
Media Removed
Že existuje něco jako pomalý hrnec jsem věděla, ale nějak jsem ho nepotřebovala.. Pak ho měla ségra a mě zaujala jednoduchost vaření - nahážete tam všechno možné, a pak už jen čekáte na výborný výsledek. Mám ho přes rok a ještě jsem žádné jídlo neskazila 🏻 Pokud nad Crock Potem uvažujete, ... Že existuje něco jako pomalý hrnec jsem věděla, ale nějak jsem ho nepotřebovala.. Pak ho měla ségra a mě zaujala jednoduchost vaření - nahážete tam všechno možné, a pak už jen čekáte na výborný výsledek. Mám ho přes rok a ještě jsem žádné jídlo neskazila 🙈👍🏻 Pokud nad Crock Potem uvažujete, vřele ho doporučuju! Jo, a mám tu levnejší variantu bez časovače, místo toho používám spínací zásuvku za pár stovek 👍🏻 #crockpot #cooking #slowcooking
Read more
Byl to den plný zážitků, já jsem rád,že jsem ho mohl být součástí, Stonečku ty si nám udělal radost ...
Media Removed
Byl to den plný zážitků, já jsem rád,že jsem ho mohl být součástí, Stonečku ty si nám udělal radost jdeš dál a těším se na republiku. Tome ty ses neskutečně zlepšil a posunul si se o třídu někam výš, ramena famózní tam nebyl konkurent,prsa tam si taky naplácal hodně. Snad jsem ti pomohl a jako ... Byl to den plný zážitků, já jsem rád,že jsem ho mohl být součástí, Stonečku ty si nám udělal radost jdeš dál a těším se na republiku. Tome ty ses neskutečně zlepšil a posunul si se o třídu někam výš, ramena famózní tam nebyl konkurent,prsa tam si taky naplácal hodně. Snad jsem ti pomohl a jako pomoc ti byl dobrý. Nevyšlo to,ale přístě už to určitě výjde💪🏻💪🏻
Jste jako moje rodina, půjdeme všichni za tím co chceme a doufám že jednou pod tou barvou budeme všichni a uděláme pak fotky🙈. Jsem tady pro vás 💪🏻❤️
Read more
Back in the Mont Sainte Anne,🇨🇦 for Round 6 of UCI MTB World Cup. I like this hard and natural course, ...
Media Removed
Back in the Mont Sainte Anne,🇨🇦 for Round 6 of UCI MTB World Cup. I like this hard and natural course, took yesterdays Short-Track as a good warm-up and hope for a finally good race on Sunday! Keep fingers crossed! 🤞🏼 Zpátky v kanadském Mont Sainte Anne na šestý závod Světového poháru. Na místní ... Back in the Mont Sainte Anne,🇨🇦 for Round 6 of UCI MTB World Cup. I like this hard and natural course, took yesterdays Short-Track as a good warm-up and hope for a finally good race on Sunday! Keep fingers crossed! 🤞🏼
Zpátky v kanadském Mont Sainte Anne na šestý závod Světového poháru. Na místní přírodní a těžkou trať mám pár krásných vzpomínek, včerejší ShortTrack jsem pojal jako rozjetí, tak držte palce, ať už se mi konečně povede ve svěťáku letos zajet! ✊🏼
📷@michalcervenyphoto
#iamspecialized #nutrendendurance #dukla #strabag #oakleybike #mbworldcup
Read more
Je to asi měsíc, co jsem se sešla s Míšou @yummymummyfoodie a víte, co mi přinesla jako dárek? Tibi ...
Media Removed
Je to asi měsíc, co jsem se sešla s Míšou @yummymummyfoodie a víte, co mi přinesla jako dárek? Tibi krystalky na přípravu fermentované limonády a rovnou i výbornou limonádu na ochutnání. Vysvětlila mi postup, jak připravit #vodnikefir. Není nad to, když vám někdo předá svoje rady a zkušenosti. ... Je to asi měsíc, co jsem se sešla s Míšou @yummymummyfoodie a víte, co mi přinesla jako dárek? Tibi krystalky na přípravu fermentované limonády a rovnou i výbornou limonádu na ochutnání. Vysvětlila mi postup, jak připravit #vodnikefir. Není nad to, když vám někdo předá svoje rady a zkušenosti. Já se jinak ve fermentování dost ztrácela. Naprosto mě to nadchlo a pohltilo. Už dělám zdravé limonády, které jsou téměř bez cukru taky. Je to silně návykové. 😂Jsem úplný nováček, tak mrkněte na info k Míše @yummymummyfoodie u posledního příspěvku všechno o těchto limonádách vysvětluje 💕
.
Od té doby jsem každou naší návštěvu pohostila touto vzácnou limonádou. Dopadlo to tak, že všichni chtějí také krystalky a tvořit vlastní limonády. Krystalky s každou fermentací rostou, takže není problém dělat radost dál :). Teď mám milou starost o ty malé tibi krystalky a stále je sleduji, jestli jsou aktivní a bublinkují, občas je vážím jako miminka, jestli přibývají. 😂
Na kuchyňské lince mi ubývá pracovní místo, teď už tam je kromě limči i pokusné kimchi 😂. Limonády zatím tvořím nejčastěji malinové a borůvkové.
Máte rádi fermentované limonády? Taky jste jejich výrobě propadli, nebo vás to láká zkusit? #mojebarevnakuchyne #fermentuju #tibikrystaly #limonady #jetozabava #jetozdrave 💕
Read more
 #bookscallingclub není vždy procházka literárním sadem. Někteří z nás to poznali už u Paní Dallowayové. ...
Media Removed
#bookscallingclub není vždy procházka literárním sadem. Někteří z nás to poznali už u Paní Dallowayové. Jak jste si možná všimli, do online book clubu vybírám známé knihy prověřené časem a taky střídám pohlaví spisovatelů. 🏻🧑🏻 Přiznávám, že Stephenu Hawkingovi „účast“ zajistila ... #bookscallingclub není vždy procházka literárním sadem. Někteří z nás to poznali už u Paní Dallowayové. 😅 Jak jste si možná všimli, do online book clubu vybírám známé knihy prověřené časem a taky střídám pohlaví spisovatelů. 👩🏻🧑🏻 Přiznávám, že Stephenu Hawkingovi „účast“ zajistila skutečnost, že letos v 76 letech zemřel — jinak bych si vybral někoho jiného. 💁🏻‍♀️ Stručná historie času je kniha o vesmíru pro laiky, ale přesto mi přišla poněkud komplikovaná, takže nečekejte pohodovou četbu. Ze začátku se mi zdálo, že všemu budu rozumět, bohužel postupně obsah nabíral na složitosti, a i když se autor snažil o jednoduchost, téma vesmíru zkrátka nejde popsat jako odpočinkový román na víkend. Dost věcí jsem se dozvěděl, ale přesto jich spousta zůstává zahalená. Nakonec mi to vlastně ani nevadí, nepotřebuju znát všechno a všemu rozumět. 🤷🏻‍♀️😄 Když ale člověk čte o vesmíru, najednou mu běžné denní záležitosti přijdou naprosto banální. Ještě bych rád upozornil na životopisy, které jsou na konci a dozvídáme se z nich dost zajímavé podrobnosti o třech významných fyzicích. 👏🏻 Stručnou historii času jsem poslouchal jako audioknihu, namluvil ji Filip Švarc — a to se mu dost povedlo! Díky za to @audioteka_czsk. Teď už se ale těším na zářijové Palomino, bude to jistě o něco jednodušší. 😄 Zároveň bych chtěl poděkovat @r3ptilecz za cheat spread. Určitě na to mrkněte, pomůže zastavit ten největší hlad, když se vám nechce chodit do kuchyně pro jídlo. 🔋 | #bookscalling 📖
Read more
Odstupem času zjistuju, že mám vážně štěstí, že mám kluka, který mě miluje, podporuje, trpí mé nálady ...
Media Removed
Odstupem času zjistuju, že mám vážně štěstí, že mám kluka, který mě miluje, podporuje, trpí mé nálady a to, jak ho někdy vážně seru. Vždycky tu pro mě byl ať se dělo cokoliv. Nepotkala jsem vážně nikoho takového jako je on. Je to moje láska, štěstí, kus mého srdce a někdo, koho nechci nikdy v životě ... Odstupem času zjistuju, že mám vážně štěstí, že mám kluka, který mě miluje, podporuje, trpí mé nálady a to, jak ho někdy vážně seru. Vždycky tu pro mě byl ať se dělo cokoliv. Nepotkala jsem vážně nikoho takového jako je on. Je to moje láska, štěstí, kus mého srdce a někdo, koho nechci nikdy v životě ztratit. Protože nikdo mi nedokáže nahradit jeho lásku. Zlato --> miluju tě nejvíc na světě. Děkuju Ti za to, že tu pro mě jsi a že pro mě děláš to, co děláš. Děláš mě opravdu šťastnou tak, jako nikdo jiný předtím. Vím, že jsem se nechovala nejlíp a tohle byl důkaz toho, že všechno spolu zvládneme. V dobrém i zlém. Děkuju za všechno. Miluju tě bobku můj❤❤ #lovehim #nevergivehim #onlymy #forever #thank'sforeverything #❤ #f4f #l4l👍
Read more
Potvrdilo se mi, že Margaret Atwood není jen skvělou převypravěčkou, ale spisovatelkou vůbec. ...
Media Removed
Potvrdilo se mi, že Margaret Atwood není jen skvělou převypravěčkou, ale spisovatelkou vůbec. Na knihu Penelopiáda jsem narazil úplně nahodou, když mi o ní někdo z vás napsal. Jednou jsem se cestou na nádraží zastavil v knihkupectví, koupil si ji a do tří dnů přečetl. 😯 Kniha, která vyšla ... Potvrdilo se mi, že Margaret Atwood není jen skvělou převypravěčkou, ale spisovatelkou vůbec. 🔥 Na knihu Penelopiáda jsem narazil úplně nahodou, když mi o ní někdo z vás napsal. Jednou jsem se cestou na nádraží zastavil v knihkupectví, koupil si ji a do tří dnů přečetl. 😯 Kniha, která vyšla v češtině už v roce 2007, je součástí mezinárodního projektu Mýty, v němž známí autoři převyprávějí mytologické příběhy. 😌 Přiznávám se, že Odysseu jsem nikdy nečetl, ale samozřejmě ten příběh znám. Jelikož jsem ale nijak zvlášť neznal Penelopu a její úděl, rozhodl jsem se to napravit. 😏 Kanadská spisovatelka mě opět příjemně překvapila způsobem, jakým dokáže psát — inteligentně, s kvalitním humorem, srozumitelně, moderně a sem tam dokonce použije i sprosté slovo, ale vždy velice trefně (podobně jako to udělala později v Kusu temnoty). 🔝 Penelopiáda není pouze vyprávěním hlavní postavy, ale příběh se střídá s kapitolami, ve kterých chór oběšených služek čtenáře seznamuje s jejich nešťastným osudem, přičemž každá část je jiného žánru (od balady až po soudní líčení). Penelopiáda Margaret Atwood je velká paráda! 🧡 | #bookscalling 📖
Read more
Tak jsem dnes vysla v kozichu, ale abych nebyla jako lední medved, na fotku jsem ho odlozila. Vice ...
Media Removed
Tak jsem dnes vysla v kozichu, ale abych nebyla jako lední medved, na fotku jsem ho odlozila. Vice outfitu a videi najdete na mem Instagramu @hanachick 💋 stihly jste live unboxing? Tak jsem dnes vysla v kozichu, ale abych nebyla jako lední medved, na fotku jsem ho odlozila. Vice outfitu a videi najdete na mem Instagramu @hanachick 💋 stihly jste live unboxing?
Před rokem jsem si dělala srandu, že tenhle dort bude na titulce mojí příští kuchařky. To jsem ještě ...
Media Removed
Před rokem jsem si dělala srandu, že tenhle dort bude na titulce mojí příští kuchařky. To jsem ještě netušila, že za rok touhle dobou bude nová Cukrfree kuchařka už na světě a navíc, že bude jednou z nejprodávanějších a tenhle dort jedním z nejoblíbenějších. Dort sice v kuchařce nenajdete, ... Před rokem jsem si dělala srandu, že tenhle dort bude na titulce mojí příští kuchařky. To jsem ještě netušila, že za rok touhle dobou bude nová Cukrfree kuchařka už na světě a navíc, že bude jednou z nejprodávanějších a tenhle dort jedním z nejoblíbenějších. Dort sice v kuchařce nenajdete, najdete ho ale na blogu jako “Narozeninový dort” a v lehce pozměněném provedení i na stories, tentokrát jako svatební dort na zítřejší svatbu Lindy a Ondry. Já s Adamem budeme (výjimečně:)) jediný cukrfree lidi na svatbě, tak jsem zvědavá, jestli ho kromě nás dvou bude někdo jíst🤔🤷🏼‍♀️💒 #cukrfree #svatba #dort
Read more
Kouřim od nějakých 14-ti, přičemž za takovýho ultras kuřáka se považuju třeba od 18-ti. U mě nebyl ...
Media Removed
Kouřim od nějakých 14-ti, přičemž za takovýho ultras kuřáka se považuju třeba od 18-ti. U mě nebyl nikdy problém, že bych odpalovala jednu vod druhý a v noci se budila na absťáky, koho stihlo to neštěstí, že se mnou musí sdílet společný kuřpauzy, tak zná zpaměti to mý pohulkávání ve stylu: ... Kouřim od nějakých 14-ti, přičemž za takovýho ultras kuřáka se považuju třeba od 18-ti. U mě nebyl nikdy problém, že bych odpalovala jednu vod druhý a v noci se budila na absťáky, koho stihlo to neštěstí, že se mnou musí sdílet společný kuřpauzy, tak zná zpaměti to mý pohulkávání ve stylu: nechci celou, já si od tebe jenom potáhnu, ne hele - jenom dva prásky, přísahám...a jo, vim kolik lidí to sere 🤔💦 Jsem vlastně takovej dvoušlukovej kuřák, tomuhle nešvaru mne přiučila nuzná léta studentova. Ono se to mělo tak: když si propiješ, není na cigára a naopak. To byl zákon a zákon neojebeš 😎.Pamatuju ty smutný čtvrtky, kdy jsme se cirka ve sto lidech skládali na desítkový elemka 😂🤘😎. No a někdy v ty době jsem začala kouřit půlky - JO! Přesně tak, půlku vyhulíš, tipneš a schováš zpátky do svý socka krabičky. Vím, hnus...marnost, kandel, co jsem si v ty době absolutně neuvedomovala, bylo, ze když jednou tipneš cigaretu, tak ti to vyudí celou tašku. Tenhle oportunistickej vylepšovák se mě držel až do ty doby, než se ke mě jednoho krásného dne nenahla @matyynam a povídá: fuj, neposrala ses Marťo?! Rada bych rekla, ze tehdy jsem přestala kouřit - bohužel, jen jsem přestala hulit ty půlky 😂.A nepřestala jsem ani když jsem si propálila fungl novou bundu...a neprestala jsem ani když jsem měla chřipku jak stokilovej chlap a neprestala jsem ani když na krabičky začali lepit ty polodepresivní výjevy aneb smrt na deset způsobů. To ne, přestala jsem včera...proč? Protože to leze do peněz, protože chci zase pleť jako ve dvaceti, protože můžu 🤷‍♀️ tak držte pěsti nebo co 💪🤘 #365project #59_365sk #59_365cz #stopsmoking #24hodinzamnou
Read more
Otužování je zdravé no ne?<span class="emoji emoji1f61d"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span>🏽<span class="emoji emoji1f385"></span>🏽 Tak aspoň jedna Vánoční když tady ještě letos žádnou nemám! <span class="emoji emoji1f60d"></span> ———————————————— Pokud ...
Media Removed
Otužování je zdravé no ne?🏽🏽 Tak aspoň jedna Vánoční když tady ještě letos žádnou nemám! ———————————————— Pokud Vás to nezajímá rozhodně nenutím nikoho číst dál. Blbé komentáře si nechte pro sebe. Je to můj život a moje rozhodnutí a já nejlíp vím jak se cítím ve svém těle tento příspěvek ... Otužování je zdravé no ne?😝🙏🏽🎅🏽 Tak aspoň jedna Vánoční když tady ještě letos žádnou nemám! 😍
————————————————
Pokud Vás to nezajímá rozhodně nenutím nikoho číst dál. Blbé komentáře si nechte pro sebe. Je to můj život a moje rozhodnutí a já nejlíp vím jak se cítím ve svém těle😉 tento příspěvek píšu právě na Vaše žádosti a dotazy, které mi denně píšete na téma ,,nová prsa,,🐐🐐😂😝a i já bych byla ráda, kdybych si o tom předtím mohla něco přečíst. Proč jsem se rozhodla pro operaci? Rozhodně to není rozhodnutí ze dne na den. Tuhle myšlenku už jsem měla v hlavě několik let. Jen prostě teď přišla ta pravá doba na operaci. Ti kteří mi budete tvrdit jak jsem měla prsa super i předtím, Vy jste moje prsa neviděli bez podprsenky super push up od Victorias Secret 😉🙏🏽👍🏽 12.listopadu jsem byla operována v Ostravě na klinice LLC u Mudr. Bronislava Vřeského. Jelikož jsem na něj slyšela jen kladné recenze a většina mých kamarádek má prsa právě od něj. Několikrát jsem pana Vřeského upozorňovala na to, že nechci nějaké velké přehnané prsa. Nejprve mi chtěl dát 400 ml, já si ale trvala na tom, že jsem sportovec a vzpírám že chci 350 ml max 375 ml. Nakonec zvolil 375 ml silikon střední profil značky Mentor. Operace trvala asi hodinu, potom mě převezli na pokoj, kde jsem se vzbudila z narkózy a byla jsem ještě trochu mimo. Bolest ... nebyla to žádná šílená bolest , spíš tlak na prsou jakoby mi tam přišili kamení😂Nic co by se nedalo zvladnout po 4 hodinách mi sestra pomohla vstát z postele a potom ten den už jsem se zvládala zvedat v klidu sama. Žádná extrémní nesnesitelná bolest to nebyla. Druhý den ráno jsem se oblíkla sama. Vyzvedla mě kamarádka @katerina.havlikova ❤️odvezla k našim. Nikdo se o mě nemusel nijak extra starat krom toho, že mi teda mamka vařila, jinak jsem byla uplně v pohodě. Druhý den po operaci jsem se šla projít na procházku a po 4 dnech jsem už řídila auto. Chodila jsem sice trochu jako robot ale dalo se to😂 Po týdnu jsem šla poprvé cvičit. Cvičila jsem zadek a nohy, žádné poskoky a žádné zapojování rukou. Chodila jsem cvičit tak jako doposud 2x denně. 12.ledna to bude 2 měsíce od operace, na noc musím ( čti dál v komentáři..)
Read more
Naslouchátko... Jedna z věcí, bez které by pro mě život asi nebyl takový, jaký je 🤷🏼‍♀️ bez toho ...
Media Removed
Naslouchátko... Jedna z věcí, bez které by pro mě život asi nebyl takový, jaký je 🤷🏼‍♀️ bez toho bych si život snad ani představit nedokázala, jelikož je to pro mě nejvíce potřebná věc. Už bylo několik dnů plné výčitek proč já atd... ale zase na druhou stranu já se nemám za co stydět, nemám proč ... Naslouchátko...
Jedna z věcí, bez které by pro mě život asi nebyl takový, jaký je 🤷🏼‍♀️ bez toho bych si život snad ani představit nedokázala, jelikož je to pro mě nejvíce potřebná věc. Už bylo několik dnů plné výčitek proč já atd... ale zase na druhou stranu já se nemám za co stydět, nemám proč se bát, jsem člověk jako ostatní a poprala jsem se se vším, řekla bych, dost dobře. Většina nechápe jak i přes to mohu krasobruslit a co jsem dělala do těch 4let, než to zjistili ve školce, že neslyším... Upřímně nad tímto ani nepřemýšlím, dělám jako že žádné naslouchátko nemám, nemám potřebu ze sebe dělat jiného člověka, protože ani jiným člověkem fakt nejsem.
To tě to jako nebolí? Co to máš v tom uchu? Co to je za anténu? Proč nechceš na levé ucho koch.implantát? Tobě nevadí že slyšíš jen jedním uchem a to i jen s naslouchátkem? ⚫️ Takových otázek okolo toho od ostatních a asi i mé osobní odpovědi... 🤷🏼‍♀️ A nebo narážky a různé vysmívání se že? Také jsem to zažila. Proto mi i rodina k mým 10.narozeninám koupila to maličké naslouchátko, které není skoro vidět, protože to velké bylo vidět vždy a to pomalu i když jsem měla rozpuštěné vlasy. Také jsem se za to hodně styděla... Ale nosit jsem ho začala až v 12 letech, protože je to z jiného materiálu a brečela jsem bolestí jak mě bolelo ucho, proto mi to dlouho trvalo než jsem si zvykla 🤷🏼‍♀️ To maličké je prostě bezva! ❤️ A to nejen kvůli tomuto, ale i kvůli sportu- krasobruslení. Nechápu takové lidi. Urážet, posmívat se atd. to by jim šlo, ale zapřemýšlet co by dělali v té době na našem místě oni, to neumí... Nad takovými lidmi se radši jen pousměju jak hloupí jsou.
Někteří myslí, že jsme úplně jiní, než jsou ostatní. Možná jsme citlivější, pomalejší nebo něco, ale jsme lidi jako ostatní! Jo a ještě... Vymlouvat se na něco, nebo dělat ze sebe někoho jiného, nemám za potřebí. 🙃 Jsem vděčná za všechny co jsou kolem mě, pomáhají mi, mají mě rádi i takovou a jsou tu se mnou, díky! 🌸
Krásný úterní večer všem ✨
#czechgirl #silacky #zanormalniholky #likemylife #mylife #lifelessons #deaf #widex #mybest #figureskater #iceskater #nevergiveup #thanks #for #my #family #coach #friends #instagood #instaphoto #myphoto
Read more
Upravuju fotky z Vietnamu.🇻🇳 A tohle je jedna z mnoha, na kterou dokážu koukat hodiny. Tolik příběhů ...
Media Removed
Upravuju fotky z Vietnamu.🇻🇳 A tohle je jedna z mnoha, na kterou dokážu koukat hodiny. Tolik příběhů a zážitků z ní na mě prýští... Není zas tak dávno, co takhle vařit bylo normální. A už vůbec ne tolik let, co jsem takhle “blbla” u babičky na zahradě, hrála si na dospělou a vařila na kamnech postavenejch ... Upravuju fotky z Vietnamu.🇻🇳 A tohle je jedna z mnoha, na kterou dokážu koukat hodiny. Tolik příběhů a zážitků z ní na mě prýští... Není zas tak dávno, co takhle vařit bylo normální. A už vůbec ne tolik let, co jsem takhle “blbla” u babičky na zahradě, hrála si na dospělou a vařila na kamnech postavenejch z cihel a plechu, co jsem našla v garáži, s rozdělaným ohýnkem uvnitř, ovocnou polívku z našich letních jahod, malin, angreštů, třešní a rybízu (recept najdete v naší kuchařce @gastrokrouzek), která takhle dělaná byla nejlepší na světě a s nezaměnitelnou vůní.😍 Myslím, že tohle mnoho z nás pořád strašně baví a fascinuje. Oheň.🔥A pomalu se z takovýho vaření zase stává trend... A je to krásný! Vždycky jsem tohle milovala. Na druhou stranu, když člověk vycestuje do míst, kde je takový vaření naprosto běžný, působí ty naše módy v tom rozdílnym kontextu najednou tak nějak lehce trapně a legračně... Tady je to totiž fakticky ohromující, živý a opravdový... Protože tady skutečně úplně jinak plyne čas, lidi tu žijou dost jiný a drsný životy, mají jiný hodnoty a docela rozdílný potřeby. Není to hra a návrat k něčemu, co jsme my už moderním způsobem života překonali, je to realita a kolikrát jediná možnost. A mě tyhle ryzí setkání s opravdovostí vždycky neskutečně dojímaj... To, jak prostý to je, jak často veselý, spokojený, smířený tu lidi jsou. Přímí a jasný. A taky proto, že já se pak zas docela rychle vrátím zpátky domů a třeba otočím knoflíkem a uvařím si na co si vzpomenu. Budu řešit problémy našeho světa a občas si připadat ztracená, a pak zase strašně šťastná. Vlastně dost podobně jako oni, ale přitom úplně jinak. Tyhle zážitky jsou pro mě ohromně obohacující a důležitý. Člověk se tu aspoň na chvíli doopravdicky zastaví, zamyslí a uvědomí si spoustu věcí, který v tom našem shonu nemá čas vstřebávat, co je rok dlouhej. Miluju tyhle chvíle, jejich pálenky, krásný a prostý domovy. Živý jiskřící oči lidí, který žijou jinak než my, tady u nás ve svobodný zemi s odpovídajícími problémy moderního světa, a kde si ráda občas rozdělám i ten oheň a budu si užívat iluzi dětství a prožívat všechny ty opravdový vzpomínky a zážitky z minulosti a krásnejch cest.🙏
Read more
Občas má každý pocit samoty. Že nikoho nemá, že ho nikdo nechápe a že by mu ani s jeho problémy nikdo ...
Media Removed
Občas má každý pocit samoty. Že nikoho nemá, že ho nikdo nechápe a že by mu ani s jeho problémy nikdo nedokázal pomoc. Dokonce k tomu občas máme pocity, že jsme jediní kdo tohle zažívá, ale můžu vám upřímně říct, že podobné pocity má tolik lidí, že si to nedokážete ani představit. Jak to vím? Protože ... Občas má každý pocit samoty. Že nikoho nemá, že ho nikdo nechápe a že by mu ani s jeho problémy nikdo nedokázal pomoc. Dokonce k tomu občas máme pocity, že jsme jediní kdo tohle zažívá, ale můžu vám upřímně říct, že podobné pocity má tolik lidí, že si to nedokážete ani představit. Jak to vím? Protože jsem se naučil o problémech mluvit s nejbližšími a zjistil jsem, že i oni toho mají spoustu a že se na spoustě věcí shodneme a prožíváme dost podobné strachy a problémy. Díky tomu se ale můžeme společně podpořit a všechno je tak mnohem jednodušší. Nebojte se o problémech mluvit. Nebudete divní, nebudete trapní a nikdo na vás nebude koukat jako na blázny. Naopak. Zjistíte, kolik lidí okolo vás si prochází podobnými věcmi a přitom jste o tom nevěděli, protože o tom nemluví stejně jako vy. Nemějte strach o tom mluvit. Uvidíte, jak moc vám pomůže si jen promluvit s někým a trochu mu odkrýt co ve vás je. #nejstevtomsami
Na fotce úžasná @elizabethjanku_official
O krásný makeup se postarala MUA: @petraivnc
-
-
-
#vscocze #czech #vscocam #czech_vibes #exclusive_shot #czechrepublic #bestofvsco #vscostyle #iglife #igerscz #instamagazine_ #portrait #livefolk #visualsgang #master_shots #natureaddict #streetdreamsmag #lifeofadventure #wonderful_places #vsconature #6visuals #moodygrams #moody #visualkillers #murderdotcom #globepeople #acreativevisual #tomasbdrk #tomasbederka
Read more
Máte problém usnout? Já jsem trpěl problémy s usínáním a spánkem v podstatě pět let v kuse, a to díky ...
Media Removed
Máte problém usnout? Já jsem trpěl problémy s usínáním a spánkem v podstatě pět let v kuse, a to díky kombinaci studia na vysoké škole, kde bylo hodně stresu, a náročného cvičení, které jsem si až s vojenskou pedantností ordinoval téměř každý den. Samozřejmě, že jedna z věcí, na které jsem ... Máte problém usnout? Já jsem trpěl problémy s usínáním a spánkem v podstatě pět let v kuse, a to díky kombinaci studia na vysoké škole, kde bylo hodně stresu, a náročného cvičení, které jsem si až s vojenskou pedantností ordinoval téměř každý den.
Samozřejmě, že jedna z věcí, na které jsem narazil, bylo užívání magnézia. V té době se u nás bohužel v lékárně dalo sehnat pouze magnesium oxid, které na mě bez ohledu na počet konzumovaných kapslí prostě nefungovalo, dnes už vím proč. Má totiž pouze 4% využitelnost.
O pár let později se u nás objevil citrát a já se tetelil jako malé dítě, protože jsem konečně začal cítit, že moje tělo regeneruje a nepřipadal jsem si už přes den jako zombie.
Pravá revoluce přišla ale až ve chvíli, kdy se mi do rukou konečně dostalo magnesium bisglycinate, kterého tehdy bylo jako šafránu a já po něm konečně spočnul.
Doba se mění a magnesium bisglycinate je nyní dostupný pro všechny v podobě Performance magnézia. 2 tablety obsahují 800 mg magnézia bisglycinát a aktivní formu vitamínu B6, která ho pomáhá efektivněji využít (bez ní někteří lidé necítí efekt). Díky tomu Vás bezpečně katapultuje do říše spánku i v případě, že jste notorický cholerik, který omylem před spaním vypil konvici kafe černého jako moje duše.
Sladké sny ovečky moje. Pssst. 🤫😴😴😴
Read more
Po čase s další proměnou...takže první foto půl roku po porodu a druhá fotka dnes<span class="emoji emoji263a"></span>️. (Přiznávám, ...
Media Removed
Po čase s další proměnou...takže první foto půl roku po porodu a druhá fotka dnes️. (Přiznávám, že světlo nebylo tak špatné🤭) V těhu jsem přibrala 23kg, brzo to bude rok a půl po porodu. Když jsem byla těhotná, říkala jsem si, že brzo budu zase na své váze. Kdybych jen tušila jak to pro mě bude ... Po čase s další proměnou...takže první foto půl roku po porodu a druhá fotka dnes☺️. (Přiznávám, že světlo nebylo tak špatné🤭😂) V těhu jsem přibrala 23kg, brzo to bude rok a půl po porodu. Když jsem byla těhotná, říkala jsem si, že brzo budu zase na své váze. Kdybych jen tušila jak to pro mě bude těžká cesta. Dřív jsem měla čas hlavně jen na sebe, jako trenérka jsem cvičila denně, předcvičovala skupinové cvičení a nic jiného jsem neřešila. Dnes je ze mě hlavně máma a budoucí žena☺️. Jsem ráda, když se k tréninku dostanu alespoň 2-3x týdně.
Ale...tenhle čas mě hrozně změnil. Moje hlava se změnila. Není pro mě prioritou být vysekana apod. Chci se prostě cítit dobře☺️. Teď je hlavně pro mě motivací svatba, která se už blíží. Jako každá žena chci být nádherná nevěsta 👰🏻. Jídlo řeším, je to pro mě zábava, teď s příchodem teplého počasí pro mě tohle jednodušší 🥙. Ale rozhodně se netrápím s tím, že si dám něco dobrého!! Dobré jídlo miluji 😍! ( za chvíli mě čekají grilované klobásy 😂). Jsem šťastná a spokojená. Jako každá žena na sobě vidím dost nedostatků, ale to k nám ženám prostě patří 😀. Mám pořad nějaké cíle na své postavě, ale nejsou moje priorita. Teď bych hlavně chtěla postavu zpevnit, protožě je to dost měkkota🙄. Na to mám celý život😂😂. No ale jsem konečně na své předtěhotenské váze a to mě dost těší💪🏻. #dosvatbyzakocku #jsemmama #nicjinehonenidulezite #dobresvetlo
#afterpregnancy #postpartum #sheldonovka
Read more
Jak je to vlastně možný, že jsem to dokázala, živit se tancem a žít svým dětským snem. Od svých 6ti ...
Media Removed
Jak je to vlastně možný, že jsem to dokázala, živit se tancem a žít svým dětským snem. Od svých 6ti let neznám nic jinýho než, ze školy jít rovnou na trenink, všechno šlo stranou a ja to milovala, gymnastiku,rocknroll,scén.tanec a balet, který mě absolutně zbláznil až tak, že jsem začala ... Jak je to vlastně možný, že jsem to dokázala, živit se tancem a žít svým dětským snem.
Od svých 6ti let neznám nic jinýho než, ze školy jít rovnou na trenink, všechno šlo stranou a ja to milovala, gymnastiku,rocknroll,scén.tanec a balet, který mě absolutně zbláznil až tak, že jsem začala studovat konzervatoř. Moje školní uniforma byl trikot, sukně a špičky.
Šilený dril to byl, ale mě to tak bavilo, byla jsem v extázi, že se stanu baletkou😀🙈. Pak přišlo těžký období, kdy jsem z ničeho nic musela na dlouhou dobu přerušit studium a místo špiček jsem měla víc jak rok u postele berle a čekala mě operace. Na balet jsem se chodila jenom dívat do divadla nebo ho sledovala v TV. Nevypadalo to, že jeste někdy budu moct tancovat a už vůbec na takové urovni. Všichni mě odrazovali a vysvětlovali, jak to s mojí kyčlí je. Jen já jsem neustále viděla živě svůj sen a nechtěla se ho ani na vteřinu vzdát. Uzavřela jsem se do svoji bubliny a v hlavě nebylo nic jinýho než jen to, že to dokážu. Někdo nahoře mě ochraňoval,stál nade mnou a chtěl abych to zvladla a šla tuhle cestu🙏. Největším pomocníkem a oporou byla tenkrát mamka, díky který jsem se dostala zpět do formy, protože se mnou denně cvičila, ikdyž to bolelo mě i jí. Vždycky ji za to budu vděčná, protože bez ní bych tohle nikdy nedokázala.
Žiju tancem, který miluju, žiju svoji taneční školou DW, kterou jsem vybudovala a je pro mě srdcovou záležitostí a ikdyž se to někomu nezdá, je to obrovská dřina a psychická zátěž vést takovou hromadu dětí a dospělých lidí správným směrem a je někdy těžký nezbláznit se z toho a ustát kolikrát větší nepříjemnosti, která tahle práce nese. Jsem často smutná a vyčerpaná a mam pocit jako bych byla robot, kterýmu už dochází baterky, ale tohle je to, co jsem si vždycky přála a to co jsem si vybrala.. a Ikdyž z toho člověk někdy chce utéct a zahrabat se do písku a říká si proč zrovna tahle prace, který musím tolik obětovat a představuje si i to, že by dělal něco jinýho, tak pak mě vnitřní síla vždycky pošle dál ..protože se prostě nevzdám jako když jsem byla malá ..protože jsem už dokázala tenkrát sobě i všem..věřit v sebe a svůj sen.
Takže ikdyž ti je nejhůř a už padáš na hubu, JDI DÁL🙌 #Ver
Read more
Tak jo. Další z mých mnohých výletů - budoucích i všech minulých, pomalu končí. Sedím v letadle do ...
Media Removed
Tak jo. Další z mých mnohých výletů - budoucích i všech minulých, pomalu končí. Sedím v letadle do Dubaje a hledám poslední fotku, kterou napostuju na IG z týhle cesty. Je to přetěžkej úkol, takovejch úžasnejch fotek jsem nafotil a tolik fotogenickej míst a lidí jsem potkal... Nakonec jsem ... Tak jo. Další z mých mnohých výletů - budoucích i všech minulých, pomalu končí. Sedím v letadle do Dubaje a hledám poslední fotku, kterou napostuju na IG z týhle cesty. Je to přetěžkej úkol, takovejch úžasnejch fotek jsem nafotil a tolik fotogenickej míst a lidí jsem potkal... Nakonec jsem vybral jednu z těch nejprostějších fotek, vybral jsem africkýho kluka, malujícího si, při západu slunce nad Stone Townem, srdce do písku.

Je v tom obrovskej kus symboliky, Zanzibar je místo se spoustou talentovanejch a přatelskejch lidí, kteří Vás na ulici zastaví, protože Vám chtějí popřat jen hezkej den. Většina lidí se těší z naprostejch maličkostí, nemají tolik vymožeností jako my (třeba tekoucí vodu, pravidelnou elektřinu), ale to jim nebrání se smát a užívat života. A to je pro mě nesmírně inspirativní.

V Tanzánii, alespoň jak jsem ji mohl malinko poznat, je spousta problémů, nedokonalostí, nedá se tady cestovat tak volně jako v jihovýchodní Asii, člověk si musí hlídat peníze, protože jako bílej tam má za vše x násobný připlatky, ale beru to. Viděj že se máme o dost líp a tak to někteří zkoušej (pro přiklad při nákupu drobností chtěl po mně týpek za 2 popelníky z kokosu a 3 náramky - 700; jinej za magnetku Zanzibaru 250, vysmál jsem se jim a dostal se následně na 1/10 z ceny 😊...)
I tohle všechno ale k cestování neodmyslitelně patří a mám to rád.

Valná většina mých cest mě svým způsobem změnila a obohatila, ani Zanzibar nebude vyjímkou. Byl to fascinující výlet, kde jsem zažil x věcí poprvé - koupačka s delfínama, hlazení želv, jedl jsem humra, zpíval jsem s černochama na lodi, kouřil kř zcela sám na nejnádhernější pláži mýho života a stovky metrů nebylo ani živáčka a mnoho a mnoho dalšího.

Nezbývá tedy než poděkovat za tu zkušenost a možnost to všechno zažít. A uchovat si toho co možná nejvíc ve své mysli a srdci a těšit se na další brzkou cestu.😍🌍
Asante Sante Zanzibar a #Hakunamatata

#trip #travel #traveling #traveler #world #africa #tanzania #zanzibar #island #paradise #love #mood #photography #boy #heart #experience #painting #sands #beach #sun #JJnaTripu #ig #travelgram #friends #thanks #dekuji #life #lajf
Read more
Dojebal jsem to 😕 Subjektivně to ted citim jako obrovsky neúspěch, i kdyz konečné rozhodnuti bylo ...
Media Removed
Dojebal jsem to 😕 Subjektivně to ted citim jako obrovsky neúspěch, i kdyz konečné rozhodnuti bylo rozhodne férové a v konečném důsledku pro me i výsledkem úspěchu. Vedoucí prace mi do posudku navrhl C - vícemene protože jsem nechodil tolik na konzultace jako ostatni, nepredelal po citacnim ... Dojebal jsem to 😕
Subjektivně to ted citim jako obrovsky neúspěch, i kdyz konečné rozhodnuti bylo rozhodne férové a v konečném důsledku pro me i výsledkem úspěchu.
Vedoucí prace mi do posudku navrhl C - vícemene protože jsem nechodil tolik na konzultace jako ostatni, nepredelal po citacnim editoru chybné citace (komu by se po tydnu mrdani jen se zdroju par dni do odevzdání chtelo předělávat 100 citaci taky zejo...).
Oponentka, ze ktere jsem mel nejvetsi strach nakonec navrhl A.
Na obhajobu jsem se důkladně připravil a dle všeho jsem tomu dal fakt nejvic oproti ostatním. Na dve doplňující otazky jsem udělal vícemene rešerši jak někteří na celou bc praci.
Prezentaci jsem mel jednoduchou, přehlednou, s tabulkami, malo textu, mluvil jsem bez papíru z patra plynule a lehce prestrelil celkovy cas cele obhajoby (rozuměj ze jsem tam byl misto 20 minut asi 40minut, pac jsem to mel proste nahrocene jak svine - hlavne ty doplňující otazky a diskuze s přítomnými.)
Rano jsem dal granat, sebevědomě vlitl do mistnosti a rozjel svuj nekompromisní diktát. Samotného me překvapilo, jak si to na pana davam - myslim ze do budoucna az budu nekde přednášet pred lidmi, tak nebude problem.
Nicmene mi kromě výše zmíněného (posudek vedoucího), bylo sděleno nezaujatym členem komise očividně mimo obor, ze mluvím moc odborně a ze bych potreboval vic pokory.
Snad jsem objektivně zhrnul prubeh teto bitvy.
A vysledek? Jak rikam, nemam z toho radost a asi jsem věřil, ze dokážu svou prezentaci známku zlepšit daleko vice nez se stalo, ale vysledek to byl rozhodne férovy. Praci jsem obhájil. V konečném důsledku jsem i původní hodnocení zlepsil. Avšak jen na B. 🙈
Zpětně to urcite budu povazovat za velky úspěch, aktuálne vsak naopak. Coz je i dobre. Rikal jsem si, ze kdyz dam dneska A, tak budu mit i vetsi motivaci pro A i v předmětové části, ale opak je pravdou. Jsem namotivovany k nekompromisnimu vysledku za 9 dni pri předmětové části a do pripravy dam dvakrát tolik usili co doposud. 🚀
Konec hlášení, sledujte stories, objednávejte se na cekacku, klienti mi dal posílejte průběžný progress a dělejte mi radost jako doposud 🙏🏻 #czechboy #czechgirl #czechfitness #czechworkout #brno #bc
Read more
Michal Kubala #15letBM Jak jsi se dostal k Majálesu? K Majáles(u) jsem se dostal přes Vedneměsíčník, ...
Media Removed
Michal Kubala #15letBM Jak jsi se dostal k Majálesu? K Majáles(u) jsem se dostal přes Vedneměsíčník, kam jsem psal jako redaktor. Na první majálesovou organizační schůzku mě přivedla šéfredaktorka Annička Vrbová. Dříve bylo propojení mezi Majáles(em) a Vedneměsíčníkem poměrně ... Michal Kubala #15letBM
Jak jsi se dostal k Majálesu?
K Majáles(u) jsem se dostal přes Vedneměsíčník, kam jsem psal jako redaktor. Na první majálesovou organizační schůzku mě přivedla šéfredaktorka Annička Vrbová. Dříve bylo propojení mezi Majáles(em) a Vedneměsíčníkem poměrně úzké, konec konců za tímto studentským plátkem stál i jeden ze zakladatelů Budějovického Majáles(u), Jirka Boudal. Takže řada lidí z Vedneměsíčníku se pak zároveň angažovala v Majáles(u). (A ty závorky u slova Majáles píši z toho důvodu, že si vždy vzpomenu na svého učitele češtiny a poradce Vedneměsíčníku, Martina Volného, který mi vysvětlil, že "Majáles" je nesklonné a tedy podle pravidel pravopisu by se ve všech pádech mělo psát ve stejném tvaru :D )

Co nového jsi do projektu přinesl?
Jediná věc, na kterou jsem si vzpomněl, která vzešla čistě z mé hlavy, bylo vedení moderátorů. Po pár letech v týmu, když se ukázalo, že dokáži mluvit na veřejnosti, jsem se dostal k moderování. Jenže na pódiu se ukazovalo, zvláště během vyhlašování krále, že občas nevíme, co by se zrovna mělo dít. Pozvali jsme na pódium někoho, kdo u pódia nebyl, nebo jsme naopak někoho na pódium pozvat zapomněli. Takže jsem se pak více nežli samotnému moderování začal věnovat přípravě podkladů a vedení ostatních moderátorů. Žel jsem se vždy nechal zlákat ještě přípravou dalšího programu, takže se mi to moderování nepodařilo nikdy úplně vyladit. Vždy mi třeba na pódiu chyběly nějaké hostesky pro předávání cen, abychom jako moderátoři nemuseli žonglovat s kupou věcných dárků při snaze udržet mikrofon u pusy. V posledních letech jsem vyhlašování krále minul, ale jestli tam nebyli hostestky, tak si prosím na letošní ročník pořiďte. :D Jinak jsme se hodně zabývali podobou volby krále. Byl to postupný vývoj, ale myslím, že jsme
nastavili směr, kterým se tahle studentská soutěž dodnes ubírá. To byla ovšem, jako celý Majáles, týmová práce.

Další odpovědi nalezneš na našem FB!
Read more
O víkendu jsem tátovi na přání připravila švestkovej koláč s mákem. Podmínky byly dvě - musí chutnat ...
Media Removed
O víkendu jsem tátovi na přání připravila švestkovej koláč s mákem. Podmínky byly dvě - musí chutnat jako ten “opravdovej” a korpus smí tvořit max. 10% koláče 🤔🤷🏼‍♀️. Byla to taková improvizace, kdy jsem použila korpus z jednoho cukrfree receptu a náplň z jiného. Pokud byste si koláč chtěli ... O víkendu jsem tátovi na přání připravila švestkovej koláč s mákem. Podmínky byly dvě - musí chutnat jako ten “opravdovej” a korpus smí tvořit max. 10% koláče 🤔🤷🏼‍♀️. Byla to taková improvizace, kdy jsem použila korpus z jednoho cukrfree receptu a náplň z jiného. Pokud byste si koláč chtěli taky připravit, použijte korpus z receptu na Jahodový Cream Pie a náplň z receptu na Makový koláč z blogu, přidejte švestky a dobrota je na světě. Tátovi jsem do náplně ještě rozmixovala 2 zralé (nebo spíš přezrálé) švestky. To proto, aby nenadával, že “je to málo sladký”! :) Úspěch měl takovej, že jsem ho musela druhý den péct znova. Taky se pro rodinu snažíte vymýšlet zdravější varianty nebo pečete klasiku?☺️🍋 #cukrfree #svestky #kolac
Read more
[🇨🇿/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>] Včera jsem v knize narazila na téma sebelásky jakožto sebepéče. Za mě je tahle její část ...
Media Removed
[🇨🇿/] Včera jsem v knize narazila na téma sebelásky jakožto sebepéče. Za mě je tahle její část stejně důležitá jako mít se rád/a, protože o tělo, které máte rádi byste měli dle toho pečovat - taky si to zaslouží za to, že vás každý den udržuje u života Tak mu uvařte dobré jídlo, dopřejte mu ... [🇨🇿/🇬🇧]
Včera jsem v knize narazila na téma sebelásky jakožto sebepéče. Za mě je tahle její část stejně důležitá jako mít se rád/a, protože o tělo, které máte rádi byste měli dle toho pečovat - taky si to zaslouží za to, že vás každý den udržuje u života 😄 Tak mu uvařte dobré jídlo, dopřejte mu masáž, dočtěte rozečtenou knihu nebo ho vemte na procházku 😌 Dopoledne jsem zrovna koukala na přednášku o tom, jak pohyb dokáže změnit mozek - zlepšuje dlouhodobou paměť, náladu, pozornost i množství energie. A to zmůže jen a jen cvičení, jen jedna složka, jak se o sebe můžete starat 💆🏻‍♀️ Že na to nemáte čas? Čas je o prioritách. A co jiného by ve vašem životě měla být priorita než vy sami.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Yesterday when I was reading a book the theme of selflove as a selfcare came along. I think that this is as important as loving yourselves, because when you love your body you should take care of it appropriately - and the body deserves it as it keeps you alive every day 😄 So cook it a good food, grant it a massage, finish reading your book or take it out for a walk 😌 This morning I watched a lecture about how exercise can change your brain - it can improve your long term memory, your mood, focus and the amount of your energy. And this can be done only by exercising, only by this one option you can take care of yourselves 💆🏻‍♀️ You say you don’t have time for that? Time is about priorities. And what else should be on top of your priority list than yourselves.
#dewiiveg #visitbudapest #dnescestujem #czechblogger
Read more
Večerní sluníčko v pokojíčku a balóny <span class="emoji emoji2665"></span>️ a můj dnešní den rozhodně nevypadal jako ty ostatní v posledním ...
Media Removed
Večerní sluníčko v pokojíčku a balóny ️ a můj dnešní den rozhodně nevypadal jako ty ostatní v posledním roce. Byl tak trochu “jinej” a vlastně plnej výzev. Od rána jsem byla v British Chamber of Commerce, kde jsme měli několik kandidátů na interview do mentorového programu Ment2Grow. Jsem ... Večerní sluníčko v pokojíčku a balóny ♥️ a můj dnešní den rozhodně nevypadal jako ty ostatní v posledním roce. Byl tak trochu “jinej” a vlastně plnej výzev. Od rána jsem byla v British Chamber of Commerce, kde jsme měli několik kandidátů na interview do mentorového programu Ment2Grow. Jsem jedním ze členů Steering Committee a dneska jsem byla ponořená do světa businessu, ve kterém je tolik talentu a dřiny. Je to veliká motivace posouvat se dál a i přesto, že jsem seděla na druhé straně stolu a otázky padaly od nás, nasávala jsem každé slovo a tu start-upovou energii, která mě tak baví. Díky za tuhle příležitost. Oběd s Petrem, který má pod palcem několik start-upů s nadějnou budoucností. Odpoledne v hubu a hodinová telekonference se Švýcarskem o tématu přednášky o influencer marketingu, kterou mám za pár dní v Barceloně. Tak a teď chci být zase několik dní mámou ♥️
Read more
<span class="emoji emoji26f5"></span>️Tohle léto sem mi splnil jeden z dalších cestovatelských snů. Po x letech se mi podařilo jet na ...
Media Removed
️Tohle léto sem mi splnil jeden z dalších cestovatelských snů. Po x letech se mi podařilo jet na jachtu, resp. dokonce na dvě jachty a ještě k tomu se super partou 14 lidí. Sic jsem přiletěl ‘’last minute’’ do Řecka a prakticky z letiště přímo do přístavu a chvíli na to jsme vyplouvali, takže ... ⛵️Tohle léto sem mi splnil jeden z dalších cestovatelských snů. Po x letech se mi podařilo jet na jachtu, resp. dokonce na dvě jachty a ještě k tomu se super partou 14 lidí. Sic jsem přiletěl ‘’last minute’’ do Řecka a prakticky z letiště přímo do přístavu a chvíli na to jsme vyplouvali, takže sem si nestihl den předtím prohlédnout Athény jako kluci, ale i tak to ostatní celý týden potom bylo bezkonkurenční. Perfektní jídlo na jachtě v podání skvělého kapitána Matuše, zábava, kotvení v zátokách co jsme si vybrali, přístavy v malých městečkách na ostrovech v Řecku. Opravdu doporučuji podobný zažitek všem kdo se rádi neustále někam přemisťují a neradi stojí na místě. Sešla se tedy super parta, počasí, aktivity a navíc jsme si při tomhle cestování natočili další videoklip, na kteréj kluci z posádky, jenž mají hudební label, udělali lyrics a nazpívali jej. Bude to další pecka a super tečka za tímto super výletem. Premiéra videoklipu s názvem ‘’I need a deadline’’ coming soon! viděl jsem preview a malém jsem brečel jak je to hustý! 😎 #sailing #trip #sail #greece #athens #travel #droneshot #drone #czech #travelling #sea
Read more
Nesmírně mě potěšilo, kolik z vás rádo podporuje české značky.<span class="emoji emoji2764"></span> A tak vám chci postupně dávat tipy ...
Media Removed
Nesmírně mě potěšilo, kolik z vás rádo podporuje české značky. A tak vám chci postupně dávat tipy právě na české tvůrce, které mám moc ráda já. Napadlo mě to ve chvíli, kdy přišel tento balíček od Lenky Malíské ze @studiomaliska. Ona to totiž byla láska na první pohled, stejně jako Bodline, ... Nesmírně mě potěšilo, kolik z vás rádo podporuje české značky.❤ A tak vám chci postupně dávat tipy právě na české tvůrce, které mám moc ráda já. Napadlo mě to ve chvíli, kdy přišel tento balíček od Lenky Malíské ze @studiomaliska.
Ona to totiž byla láska na první pohled, stejně jako Bodline, Biorythme a další. Tento nádherný set z nové kolekce mi přišel jako dárek, s ručně psaným dopisem a omluvou, že velké hrnky na Latte, které jsem si objednala na zakázku, ještě nejsou. Leni, v pohodě, žádný stres, počkám 😁. Jak asi víte, porcelánové šperky jsou mou vášní a Origami náušnice prostě nic nepřekoná. Nosím je pořád, mám je v několika verzích, stejně ale jako i další porcelanove šperky, kterých nemám věru málo 😊. Espresso se u nás doma nepije z ničeho jiného, než právě z kalíšků od Lenky.
Každá kolekce mě něčím naprosto uchvátí, ale nemám (naštěstí) nafukovací skříně. Každopádně po rozbalení tohoto setu jsem hned věděla, komu u nás doma bude patřit a moc děkuju. Má pro mě totiž speciální význam...
Máte něco od Lenky? Napište mi co, a nebo co by se vám líbilo, ať si můžu zaslintat 😄
Já každopádně držím palce, ať se všem českým šikovným rucickam daří tak, jako Lence. A přesně proto bychom je měli podporovat a ne si kupovat každý rok např. nový set nádobí (když je to v tržnici tak levný, že jo). A ano. Moralizuje ta, co měla dřív všeho bambilion. Teď už dávno vím, že kvalita je lepší než kvantita. Ale člověk se učí a posouvá dál a přesně o tom by to mělo být...nebo? 😉
#podporujmeceskeznacky #netotonenispoluprace #lepsikvalitanezkvantita #zmaniakamoralista
Read more
Ani by mě nenapadlo, kolik lidí zaujme můj nákupní košík <span class="emoji emoji1f648"></span> toto není běžný nákup. Prostě jsem jen ...
Media Removed
Ani by mě nenapadlo, kolik lidí zaujme můj nákupní košík toto není běžný nákup. Prostě jsem jen potřebovala pár polystyrénů a tyčinek na fitness víkend a při té příležitosti jsem v Sapě nakoupila další věci, protože ode dneška zkouším omezit (ne úplně vyřadit, protože zatím ponechám protein) ... Ani by mě nenapadlo, kolik lidí zaujme můj nákupní košík 🙈 toto není běžný nákup. Prostě jsem jen potřebovala pár polystyrénů a tyčinek na fitness víkend a při té příležitosti jsem v Sapě nakoupila další věci, protože ode dneška zkouším omezit (ne úplně vyřadit, protože zatím ponechám protein) mléčné výrobky kvůli problémové pleti, ale o tom se rozepíšu v příštím příspěvku. Takže když posunete fotku, vyložila jsem vám na ukázku nějaké zajímavé potraviny, vesměs to jsou samý sacharidy alá chutné svačinky nebo na zobání večer 😊 Nemyslete si, že když jedeme na fitness víkend, tak jíme pouze kuře s rýží a na svačinu protein, na to já nehraju 😂 až na to, že na minulém víkendu mě občas holky opravdu překvapovaly gulášem s knedlíkama, borůvkovýma knedlíkama a dalšíma peckama 🙈🙈 ale co, hlavně, že jsou šťastné a cvičí s radostí, tak to má být 🙏 na fotce vidíte moje moc moc oblíbené rýžové polystyrenky s příchutí jarní cibulky (sýrové chutnají jak popcorn), biosaruse 😍, CHIPSY pečené od Lays - mají snížené množství tuku v příchuti jarní cibulka a solené, racia s příchutí jablka a skořice, obyčejné tyčinky plněné arašídovým máslem, nějaké proteinové tyčinky, oblíbené bombus tyčinky a další věci už budou z gymbeamu, nějaké banánové brownies s sebou, ovoce a něco dobrého k pití 🙈(vše pro 14 lidí 😊). Pro sebe jsem koupila rýžové mouky, protože peču pouze z nich, Alrpo jogurty budu mít poprvé, rýžové nudle, alpro mléko a další věci (jako třeba několik flašek bílého vína, ještě že v tom není mléko😂🍼). Zaujala vás nějaká potravina? Mě teda velmi ty plněné tyčinky, mají je i s čokoládou 😂😍
Read more
Pták s pořádnou historií. Eames House Bird. <span class="emoji emoji1f426"></span> Charles a Ray Eamesovi si takového ptáka pořídili ...
Media Removed
Pták s pořádnou historií. Eames House Bird. Charles a Ray Eamesovi si takového ptáka pořídili někde v Appalačském pohoří během svých cest. Doma na výstavce se jim tak zalíbil, že se rozhodli ho začít vyrábět a prodávat i pro svůj užitek..! Originál byl z borovice, nový pták z masivní olše. ... Pták s pořádnou historií. Eames House Bird. 🐦 Charles a Ray Eamesovi si takového ptáka pořídili někde v Appalačském pohoří během svých cest. Doma na výstavce se jim tak zalíbil, že se rozhodli ho začít vyrábět a prodávat i pro svůj užitek..! Originál byl z borovice, nový pták z masivní olše. V roce 1957 podepsali Eamesovi smlouvu s Vitrou a tak teď toho ptáka můžeme mít všichni.
-
Já po tom černém toužím roky a roky, ale nikdy jsem si ho nekoupila, čekám na správný moment – jedna taková správná chvilka přišla nedávno, když měla Vitra limitku bílého ptáka. Musela jsem ho mít. Tak ho mám. ♥️ A je nejlepší na světě, někdy vám ho ukážu.
-
Za nějaký ten týden se ale v Paříži představí nová limitka: ořechový pták..! A vy ho vidíte na těch mých fotkách jako úplně první, na internetech ještě nikde není, ha. Líbí?
-
No a mně předevčírem na krásné @vitra x @soffa_mag akci v showroomu totálně dostal ten pták zlatý, jak si asi můžete všimnout. Je jich na světě pouhý jeden tisíc a já v ruce držím č. 3. Pecka. Tak třeba jednou se mi taky podaří z druhé ruky někde zlaťáka vyzískat..! ✨
-
Díky moc všem zúčastněným za super workshop a dík @eluch za nejlepší fotky. 🌕 #eameshousebird #vitra
Read more
Harry Potter. <span class="emoji emoji26a1"></span> Ve svém životě nemám moc potterheadů. Mojí ségru, @honey02_ , kterou jsem k tomu ...
Media Removed
Harry Potter. Ve svém životě nemám moc potterheadů. Mojí ségru, @honey02_ , kterou jsem k tomu ale přivedla já, a tři naprosto skvělé kamarády, které jsem ale právě díky Harrymu poznala. Stejně jako @tess_honeybee_and_books . Pár lidí "znám" díky textovému RPG revelio.cz, ale nikdy ... Harry Potter. ⚡
Ve svém životě nemám moc potterheadů. Mojí ségru, @honey02_ , kterou jsem k tomu ale přivedla já, a tři naprosto skvělé kamarády, které jsem ale právě díky Harrymu poznala. Stejně jako @tess_honeybee_and_books 💙
.
Pár lidí "znám" díky textovému RPG revelio.cz, ale nikdy mi do cesty nepřišel nikdo "z venku". Až teprve nedávno. A je to pecka.
.
Nikdy jsem nebyla extrovertní, nějak extra výřečná, nebo nejpřátelštější na první setkání. Ale zjistila jsem, že jakmile se tohle objevilo jako naše společné téma, veškerá zamlklost a stydlivost šla stranou. 😂
.
Harry Potter zkrátka dovede kouzla. ❤
.
Co vy, taky by vás ve vaší skupině přátel označili za největšího potter maniaka? 😂😂
.
#pobertuvplanek #potterhead #harrypotter #movie #booklife #bookstagram #bookgram #harrypottermovie #harrypotterandtheprisonerofazkaban #prisonerofazkaban #movie #hp #fairylights #bed #cozytime #cozy #teatime
Read more
Milý instagrame, tohle je těžký psát a ruce se mi trochu třesou. A zároveň si říkám, jaký jsem trdlo, ...
Media Removed
Milý instagrame, tohle je těžký psát a ruce se mi trochu třesou. A zároveň si říkám, jaký jsem trdlo, když mě něco virtuálního (a často nerealistickýho) jako sociální sítě takhle citově bere. . Instaúčet @iamzuz1 už není. Chtělo by se psát, jak složitý a nelehký rozhodnutí to bylo, ale ... Milý instagrame,
tohle je těžký psát a ruce se mi trochu třesou. A zároveň si říkám, jaký jsem trdlo, když mě něco virtuálního (a často nerealistickýho) jako sociální sítě takhle citově bere.
.
Instaúčet @iamzuz1 už není. Chtělo by se psát, jak složitý a nelehký rozhodnutí to bylo, ale ono vlastně vůbec ne. Protože cítím, že je správný. Začínám novou kapitolu v životě, je čas chránit své pacienty, jejich úzdravu a mimo jiné taky sebe. A když jsem měla dát na misky vah snahu být co nejlepším lékařem vs. svět sociálních sítí, neváhala jsem ani minutu.
.
Skoro 5 let, přes 4000 obrázků a ještě víc myšlenek naklikaných pod ně. 30 tisíc sledujících, tisíce zpráv, desítky setkání a několik reálných, blízkých a pevných přátelství nebo smysluplných projektů, které by jinak nejspíš nespatřily světlo světa. Žádné negativní reakce a hejty, což teda upřímně zírám.
.
Dovolím si být teď chvíli patetická. Sdílela jsem se světem svou cestu medicínou, sportovní a závodní zážitky, všechny svoje highs i ty škaredý státnice/rakovina/vztah/únava ze všeho lows. Vytvořili jsme spolu (snad 70) #psychoPondělí a komunitu lidí, pro které je normální se starat o své duševní zdraví stejně jako o to tělesné. Rozběhli jsme @pribehyblaznovstvi , naplnili sály božích @loonocz akcí, rozšířili myšlenku, že #jeOKnebytOK. Jsou to jenom sociální sítě, jenom instagram. Ale vzniklo toho, díky vám, spousta dobrýho.
.
Na rozloučení mávám a prosím - koukejme na ten svět socsítí s velkou rezervou, berme si z něj jen to užitečný, žijme hlavně venku.
A starejme se o svou duši.
.
Děkuju. Za všechno❤️.
Vaše Zuz.
Read more
Poslední dobou čím dál častěji přemýšlím nad tím, čím budu až vyrostu. Až jednou nebudu Anie, ale ...
Media Removed
Poslední dobou čím dál častěji přemýšlím nad tím, čím budu až vyrostu. Až jednou nebudu Anie, ale “jen” Áňa. Samotnou mě překvapuje, kolik toho je. Kolik bych si toho ráda vyzkoušela, dělala, tvořila … kolik věcí mi dělá radost. Vypalovat a malovat hrníčky🥣 Dekorovat polštáře Vrátit ... Poslední dobou čím dál častěji přemýšlím nad tím, čím budu až vyrostu. Až jednou nebudu Anie, ale “jen” Áňa. Samotnou mě překvapuje, kolik toho je. Kolik bych si toho ráda vyzkoušela, dělala, tvořila … kolik věcí mi dělá radost🎨.
🌻Vypalovat a malovat hrníčky🥣
🌻Dekorovat polštáře
🌻Vrátit se k focení🎞 🌻Mít svou značku pohodlnýho oblečení
🌻Otevřít si opravdovou Továrnu na radost někde v lesích🌲
🌻Psát písničky, zpívat a hrát na kytaru, i když ani jedno z toho (zatím) neumím.
🌻Prodávat ve svým obchůdku, kde bude kromě zboží i malý charity sekáč🧣
🌻Vyrábět dekorace pro stejně naladěný lidi
🌻Drhat a Háčkovat
🌻Plést ty nejteplejší ponožky🧦 a šít ty nejměkčejší pyžama
🌻Naučit se používat čárky! A psát další knížky, kreslit a malovat …
..................................................................
Když jsem byla malá (ještě o dost menší, než teď - vím, že je to těžký, ale zkuste si to představit) a někdo se mě zeptal čím chci být, až budu velká, odpověděla jsem že paní sekretářka. Né proto, že by mě bavilo cokoli vyplňovat, nosit úzký sukně, podpatky a telefonovat - jen jsem věděla, že taková sekretářka má víc peněz, než třeba paní prodavačka, kterou byla mamka a já viděla jak to, jako samoživitelka, nemá vůbec jednoduchý. Pro mou hlavu, která byla jinak plná fantazie, bylo naprosto nepředstavitelný si jen pomyslet, že taková práce může být zároveň i zábava.
“Nejdřív práce, potom legrace” slýchaval snad každý z nás, když srovnával kostičky do krabice a těšil se na to, až si půjde ven hrát. Brala jsem to jako pravdu. Skládat kostičky a až potom si jít hrát ...
Ve čtrnácti letech se to zlomilo a já jsem moc ráda, že jsem z tý malý, dospělý holčičky vyrostla v dítě, který ví, že může cokoli, co jen bude chtít - a že se to může měnit.
A i když je trošku smutný, že jsem jako dítě nechtěla být kosmonautem👩🏼‍🚀,ale sekretářkou, je krásně veselý si v dospělosti myslet, že jím být klidně můžu.
Že si všichni můžeme hrát a zároveň skládat kostičky do krabice.
Nebo kuličky.
Být kosmonautem 👩🏼‍🚀. Kopretinou.
Heřmánkem. ...
Read more
<span class="emoji emoji1f341"></span> LISTOPAD 2018 <span class="emoji emoji1f341"></span> . LARS KEPLER – Lovec králíků <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span> Zde jsem velmi ráda, že jsem si počkala a Lovce ...
Media Removed
LISTOPAD 2018 . LARS KEPLER – Lovec králíků Zde jsem velmi ráda, že jsem si počkala a Lovce králíku přečetla těsně vydáním Lazara. Celá série s Joonou Linou mě baví, některé díly jsou slabší, některé opět silnější, ale celkově toto považuji za jeden z TOP severské krimi. . . SARAH ... 🍁 LISTOPAD 2018 🍁
.
LARS KEPLER – Lovec králíků 💛💛💛💛💛
Zde jsem velmi ráda, že jsem si počkala a Lovce králíku přečetla těsně vydáním Lazara. Celá série s Joonou Linou mě baví, některé díly jsou slabší, některé opět silnější, ale celkově toto považuji za jeden z TOP severské krimi. .
.
SARAH FLINT – Maminčin mazánek💛💛
Slibný, silný námět, který je ve velkém finále odfláknutý, uspěchaný, zapadající do průměrné četby. Nebudu komentovat to, že se mi první polovina knihy ne úplně dobře četla. Hlavní hrdinka mi také moc nesedla a ve finále ten nezdařilý konec. No. Ještě mám od autorky jednu knihu, tak zkusím ještě to a pak si udělám názor. .
.
LINA BENGTSDOTTER – Na okraji💛💛💛
Než si koupím knihu, tak velmi často koukám na hodnocení Knižní databáze, jinak bych si tuto knihu nejspíš ani nekoupila. Jedná se o prvotinu švédské autorky, která se v původní verzi jmenuje Annabelle – nevím, jak u nás přišli na Na okraji (pro mě záhada). Opět severská krimi odehrávající se v městečku Gullspång, který jsem si musela na Googlu najít – zvědavost Vás taktéž přemůže. Hlavní hrdinka opět zatížena svoji minulostí, která se v průběhu celého příběhu o zmizelé dívce rozuzlí, což mě ve finále bavilo víc, než příběh Annabelle.
.
ROBERT BRYNZA – Chladnokrevně 💛💛💛💛
Oblíbený autor, další skvělý díl. Jediné, v co doufám, že hlavní hrdinku autor neposune do kolonky žen určující svoji hodnotu skrz svá rodidla. Neočekávejte nic extra, je to opravdu taková lehká naivní, ale za to odpočinková krimi, která se skvěle čte. .
.
JONAS JONASSON- Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel 💛💛💛💛💛
Vrcholné dílo! Nikdy jsem se u knížky, tak nezasmála jako u Stoletého staříka. Tohle je Forrest Gump v knižní podobě. Na YouTube je momentálně (nevím kdy to stáhnou) k poslechu v audio verzi, kterou namluvil Martin Stránský a to je taktéž skvělá záležitost, byť třeba jen na cesty.
.
#book #booknerd #bookstagram #booklove #photo #photooftheday #picoftheday #pictureoftheday #vicecasunacteni #vicecasunaknihy #tipnaknihu #bestseller #cz #czechgirl #czech #girl #knihomol
Read more
Prý bych měl víc používat Instagram a sdílet alespoň pár fotek z našeho půlročního pobytu na Bali. ...
Media Removed
Prý bych měl víc používat Instagram a sdílet alespoň pár fotek z našeho půlročního pobytu na Bali. Jenže když mě už omrzelo každý krásný moment hned fotit, upravovat a snažit se fotkami zapůsobit. Perfektní světlo a momentky stále zachycuji, ale už jenom v hlavě. Fotograf ve mě stále je, ... Prý bych měl víc používat Instagram a sdílet alespoň pár fotek z našeho půlročního pobytu na Bali. Jenže když mě už omrzelo každý krásný moment hned fotit, upravovat a snažit se fotkami zapůsobit. Perfektní světlo a momentky stále zachycuji, ale už jenom v hlavě. Fotograf ve mě stále je, ale už se s ním neztotožňuji. Tak sem tam možná postnu něco obyčejného z našeho života, tak jak to dělá většina uživatelů a jak jsem v poslední době začal Instagram chápat i já - ne jako portfolio, ale jako deník, možnost dát o sobě vědět vzdálenějším kamarádům a nebo jako inspirace. Tak proč nezačít třeba dnešní nedělní ranní procházkou po pláži s podcastem @timferriss a @chatwithtraders_ v uších. Stále se vzděláváme, stále na sobě makáme, stále se posouváme dál a rosteme, průměrnost nás stále děsí k smrti. Bali je samozřejmě pecka, ale líbilo by se nám asi kdekoliv, kde bychom měli tak jako tady čas na naše hlavní životní priority, čas na to skutečně žít a nebýt otroky směny času, zdraví a spokojenosti za peníze. Btw Instagram mě omrzel kvůli tomu, co se z něj postupem času stalo, jak se na něm lidí předvádí, chlubí, dokazují si něco a ukazují pouze ojedinělé momenty a tváří se, jako by v jejich životě neexistovaly období sraček a stresu, tak jako v životě každého z nás. Ale na druhou stranu souhlasím s argumentem, že je to hlavně o tom, koho sleduji, což jsem teda hodně upravil a hned je to přeci jen lepší. Tak snad to na mě teď nebude vytvářet tlak jako doposud, že musím přidávat jenom krásné fotky 🙈 Měj super neděli!
Read more
Všichni chtějí všechno, aniž by byli ochotni věnovat svůj čas tomu, zjistit, jak to všechno získat. ...
Media Removed
Všichni chtějí všechno, aniž by byli ochotni věnovat svůj čas tomu, zjistit, jak to všechno získat. Štěstí, zdraví, spokojený vztah, kontrolu nad svými financemi a nad svým časem, nemít stres. Osobně jsem tím, co všechno jsem nastudoval až poté, co jsem přestal chodit do školy. Od svých ... Všichni chtějí všechno, aniž by byli ochotni věnovat svůj čas tomu, zjistit, jak to všechno získat. Štěstí, zdraví, spokojený vztah, kontrolu nad svými financemi a nad svým časem, nemít stres. Osobně jsem tím, co všechno jsem nastudoval až poté, co jsem přestal chodit do školy. Od svých 20 let prahnu po vzdělání a informacích. Má nenasytná zvědavost, nikdy nekončící četba a studium mi umožnily žít život svých snů, vzít svůj vlastní život do své vlastní kontroly a stát se tím, kým se skutečně stát chci. Neexistuje více osvobozující pocit, než ten, že vše, co je součástí mého běžného každodenního života jsem tam dobrovolně vložil já sám, protože to tam chci. Ne proto, že mi to tam dosadila společnost, náhoda nebo rodina. Nikdy bych nevěřil, jak se člověk může změnit za pouhých pár let, když věnuje veškerý svůj volný čas sebevzdělávání a kvalitním informacím namísto pasivní konzumaci degradačního obsahu, který nepřidává žádnou hodnotu, naopak ze života ubírá. "Ne, raději knihu" mi dříve znělo jako trapné klišé k smíchu, ale postupně jsem pochopil, že šťastný bohatý a úspěšný život začíná právě u čtení. Vědomost je krásná, otevírá nám oči a dveře do dalších místností. Dělá mi obrovskou radost, když mě ostatní žádají o zdroje informací, ze kterých čerpám o určitých tématech. Vím totiž, že alespoň trošku pomáhám dalšímu člověku rozšířit si obzory a vzít tak nějakou že životných karet do svých rukou. 8 měsíců svobodného života na Bali v 26 letech s mým nejmilovanějším člověkem na světě jsem si nevylosoval ve sportce, nedostal jsem to jako bonus od svého zaměstnavatele, ani mě to nenaučili ve škole. Vyčetl jsem to v článcích a knihách. Jsme tím, co za informace do své mysli vpouštíme. Mějte to plně pod kontrolou! Můžeme buď jenom růst nebo klesat. V životě na místě stát nelze. Dobrovolně se jako já rozhodněte pro růst a nikdy se nepřestaňte vzdělávat 🔝 Z knih, článků, videí, přednášek, rozhovorů, seminářů, kurzů. Investujte do sebe, vaše budoucí já vám to štědře oplatí.
Read more
No nebudu vám lhát, sama jsem nečekala, že si shozená kila udržím <span class="emoji emoji1f60a"></span> a to ne že bych jedla jako prase, ...
Media Removed
No nebudu vám lhát, sama jsem nečekala, že si shozená kila udržím a to ne že bych jedla jako prase, ale protože jsem i pohybu moc nedávala, snížila jsem ho ze dne na den o cca polovinu a příjem jídla jsem opravdu rychle navýšila o cca 400-500 kcal. Bylo pro mě těžké po delší ,,dietce” tedy sníženém ... No nebudu vám lhát, sama jsem nečekala, že si shozená kila udržím 😊 a to ne že bych jedla jako prase, ale protože jsem i pohybu moc nedávala, snížila jsem ho ze dne na den o cca polovinu a příjem jídla jsem opravdu rychle navýšila o cca 400-500 kcal. Bylo pro mě těžké po delší ,,dietce” tedy sníženém kalorickým příjmu, opět najet na to, co mám ráda, dlouho mě drželo nutkání si víc dopřávát a trošku víc se dojídat, ale ty chutě ty byly nezvladatelné 😂. Ale už pár týdnů tvoří 80-90 % mého příjmu čistá strava a zbytek jsou čokoládičky, zmrzlinky a občas nějaké další prasárničky. Miluju bílé víno a neberu ho jako ,,prasárnu”, skleničku dvě i tři si v týdnu naleju ☺️ co se týče aktuálního stravovacího režimu tak jsem nejspokojenější, co jsem kdy byla 😁 i co se týče postavy 😊 poslední 2 týdny nepočítám kalorie, o tom bych vám chtěla napsat příště proč a co mě k tomu vedlo. Jedním z důvodů je, ale právě to přehnané dojídání kalorií večer. Nicméně stále si stojím za tím, že pro lidi, co nemají zkušenosti a odhad s kaloriemi, doporučuji alespoň na měsíc kalorie počítat, aby si právě na tu správnou velikost porcí a množství jídla přišli, protože mnohdy si člověk ani neuvědomuje, kolik toho sní 😊 o kalorickém deficitu a o tom, jak shodit nějaké kilo, jak začít počítat a jak používat kalorické tabulky a na dalších tisíc otázek odpovídám ve svém e-booku - 8 týdenní cesta za vysněnou postavou, kterou jsem si i já a spoustu dalších slečen prošlo ❤️😘 více na webových stránkách http://www.lilymarvanova-fitness.cz
Read more
Zase něco neuvěřitelného v našem životě, co má příběh, odhodláni a hlavně budoucnost. Měla to být ...
Media Removed
Zase něco neuvěřitelného v našem životě, co má příběh, odhodláni a hlavně budoucnost. Měla to být obyčejná večeře v pizzerii na naše osmileté výročí. A můj skoro manžel mě chytl za ruku a vedl mě to @zlatapraharestaurant .Chtěla jsem si to nechat chvíli pro sebe, ale už si všichni začínají ... Zase něco neuvěřitelného v našem životě, co má příběh, odhodláni a hlavně budoucnost. Měla to být obyčejná večeře v pizzerii na naše osmileté výročí. A můj skoro manžel mě chytl za ruku a vedl mě to @zlatapraharestaurant .Chtěla jsem si to nechat chvíli pro sebe, ale už si všichni začínají všímat a ptát se, co to je na mé levé ruce 💍. Takže odpověď na otázku, už jste spolu taky pěkné dlouho,kdy do toho praštíte? Doufám už neuslysim. Když jsem vyšla na terasu a začal ohňostroj, ze srandy říkám to je pro mě žeo?!🤣 v tom klečel 💕. Takže @leosmares uděláš nám moderátora na svatbě?😊 Druhý den říkám,jsem jako Koblížek, taky měla 🎆. Dole v hotelu zaparkovaný Rolls-Royce, ještě tímhle by jsme mohli jet! Skoro muž říká tímhle úplně nepojedeme, vycházíme ven a tam čeká řidič slečny daisy. Děkuji. Psát dopodrobna celý večer, věřte mi po chvíli by vás to přestalo bavit. Mě to ale bude bavit vyprávět celý život. Už vidim Em,jak nám nese 💍. Květiny from @preferefleurcz 🌸💕 #budesvatba #neupiru #dorokaadodne #ohnostroj #hostitleskali #jakovpohadce #budukulhankova
Read more
Na terase díky složeným taškám a roji vos sedět nemůžu, ale to mě nerozhází. Hodila jsem dřep na schody ...
Media Removed
Na terase díky složeným taškám a roji vos sedět nemůžu, ale to mě nerozhází. Hodila jsem dřep na schody s ledovým kafem od snídaně a užívám si sluníčko, klid a tuhle nádhernou zvoničku. Ne! Nikdo mi nenamluví, že je to morbidní a že by u toho bydlet nechtěl. Tři věci jsem si během prohlídky zamilovala ... Na terase díky složeným taškám a roji vos sedět nemůžu, ale to mě nerozhází. Hodila jsem dřep na schody s ledovým kafem od snídaně a užívám si sluníčko, klid a tuhle nádhernou zvoničku. Ne! Nikdo mi nenamluví, že je to morbidní a že by u toho bydlet nechtěl. Tři věci jsem si během prohlídky zamilovala a právě díky nim jsem si moc přála aby byl domek náš. Krb v obýváku, terasa u ložnice a tahle zvonička. A jako bonus navíc jsou dřevěné schody do patra, které krásně osvětluje skrz střešní okno sluníčko, ale to jen někdy. Jasně, člověk by měl koukat na jiné věci když kupuje dům, ale v tomhle jsem byla něco jako Shopaholic Nicol a mezonetový byt ( kdo viděl její video o stěhování tak chápe). Taky milujete nějakou část svého bydlení nebo máte něco do budoucna vysněného? #domekbaw #ZvonilkaVerca #ZvonilkaOdJirovic #NovyDomov
Read more
... Tak a mně právě došla slova<span class="emoji emoji1f525"></span> Teď bych tady mohla psát o tom, jak se mi splnil můj obrovský sen, ...
Media Removed
... Tak a mně právě došla slova Teď bych tady mohla psát o tom, jak se mi splnil můj obrovský sen, jak dlouho jsem na tenhle moment čekala, jak jsem strašně ráda, že jsem ji potkala... Ale to asi všichni, kdo mě znají moc dobře vědí. Gábi z celého srdce děkuji za všechno, je to úžasná, neskutečně ... ... Tak a mně právě došla slova🔥
Teď bych tady mohla psát o tom, jak se mi splnil můj obrovský sen, jak dlouho jsem na tenhle moment čekala, jak jsem strašně ráda, že jsem ji potkala... Ale to asi všichni, kdo mě znají moc dobře vědí. Gábi z celého srdce děkuji za všechno, je to úžasná, neskutečně statečná, inspirující a silná žena. Já bych toho teď chtěla k téhle fotce napsat hrozně moc, ale zároveň vlastně nevím co... Takže jednoduše. "Jsem teď šťastná jako blecha." Včera jsem zažila jeden z nejkrásnějších dnů. Měla jsem tu čest potkat @gabrielakoukalova, královnu českého sportu❤ Děkuji jí za všechno. Je pro mě asi tou největší životní inspirací, to myslím vážně. Vždycky když někdo říkal, že se Gábi už nevrátí k biatlonu, odsekávala jsem, že to není pravda. Teď už na to nebudu říkat nic. Díky knize vím, čím vším si musela v biatlonu projít. Z celého srdce bych jí přála aby dělala jenom to, co jí bude dělat šťastnou.🌷👑 👑👑👑👑👑👑 V neposlední řadě bych se chtěla tak trochu omluvit panu Koukalovi, protože díky médiím jsem ho vždycky považovala za takovou tu zápornou postavu. @petr.koukal 💜má teď však můj obrovský respekt a obdiv. Jsem moc ráda jsem se ho mohla díky knize poznat a že jsem ho včera mohla potkat. On je vlastně ten důvod, díky kterému příběh Gábi "končí" happy endem 🌷
Držím jim palce 💜❤ #TeamKoukalovi
#koukalova #koukal #biathlon #gabinka #❤
A ještě bych chtěla moc poděkovat nejlepší sestřičce na světě. Bez ní bych ani do toho autobusu nezvládla nastoupit. LY @daadinka 💙
Read more
Vždy jsem byl fascinován naší individualitou. Zajímalo mě, proč někdo dělá lepší tréninkový progres ...
Media Removed
Vždy jsem byl fascinován naší individualitou. Zajímalo mě, proč někdo dělá lepší tréninkový progres při vyšším objemu práce a jiný naopka, proč někdo může setrvat na stejném tréninkovém programu dlouhou dobu, aniž by ho přestal bavit, proč jsem já osobně extrémně znuděný, když vidím ... Vždy jsem byl fascinován naší individualitou. Zajímalo mě, proč někdo dělá lepší tréninkový progres při vyšším objemu práce a jiný naopka, proč někdo může setrvat na stejném tréninkovém programu dlouhou dobu, aniž by ho přestal bavit, proč jsem já osobně extrémně znuděný, když vidím v tréninku hodně opakování, nebo když se mám jít protahovat, zato pořádně natěšený, když jsou v tréninku vyšší a pro mě vyzývavé váhy.
Chtěl jsem vědět, proč musím mít větší pauzy mezi sériemi, nebo proč mi nesedí přílišná variabilita a taky proč někdo dokáže fungovat lépe na nízkosacharidové dietě, zatímco jiný by po dvou dnech low-carbu vraždil na potkání, proč na někoho funguje určitý suplement jako uspávač, když druhého nabudí na několik hodin.
Odpovědí je, že nás ovlivňují HORMONY A NEUROTRANSMITERY!
Poprvé jsem se s touto teorií setkal na semináři W.Unsoelda a článku Ch.Poliquina, na to konto jsem během tří měsíců přečetl několik knih a vědeckých studií na dané téma. Teorii posunul o level dále až Christian Thibaudeau a pod hlavičkou Ballistic Advanced Training Institute vytvořil projekt “Neurogical and Physical Typing Certification”, který shrnuje 6 let poznatků a zkušeností z jeho vlastní praxe a také z praxe jeho rodičů (psychologové). V prosinci jsem si kurz zakoupil,nastudoval a udělal závěrečný test. Během následujících měsíců jsem vše testoval, srovnával s poznatky W.Unsoelda a Ch.Poliquina a vytvořil systém, který od nynějška budu (více či méně) aplikovat v praxi.
Kurz je jen další část cesty, důležité je poznatky aplikovat a kriticky hodnotit.
Myslím, že jsem se opět posunul o kus dál a mám další možnosti, co nabídnout klientům od profi sportovců až po ženy ve středním věku.
📝www.dominikkodras.cz
💻www.staca.cz
#thibarmy #neurotypingcertification
Read more
Občas přijde období, kdy soustavně následujeme ten samý koloběh. Budíček - ranní rituály - tady ...
Media Removed
Občas přijde období, kdy soustavně následujeme ten samý koloběh. Budíček - ranní rituály - tady schůzka - tady cvičení, které se to snaží trochu rozptýlit - povinnosti - domácí hospodaření, aby se byt neproměnil ve skladiště - práce - zase práce. A to tak pořád dokola. Ale... pak si řeknete, ... Občas přijde období, kdy soustavně následujeme ten samý koloběh. Budíček - ranní rituály - tady schůzka - tady cvičení, které se to snaží trochu rozptýlit - povinnosti - domácí hospodaření, aby se byt neproměnil ve skladiště - práce - zase práce. A to tak pořád dokola. Ale... pak si řeknete, že by si dnešek zasloužil malou radost. Po ranní józe se zastavíte v nenápadné kavárně, kolem které leta chodíte a nikdy jste tam nebyli, v tom samém domě. A pak přijde to nejlepší. Zjistíte, že nejen, že tam voní káva, jako v kdejaké protěžované kavárně, ale mají tam kus portugalského snu, na který tak často myslíte. Pastel de nata, košíček koncentrovaného Portugalska na dlani. A pak ještě třešnička - otázka: “A skořici navrch?” Cítila jsem se zas jako doma, za tím oceánem, kde čas neběží, ale pomalu rozvážně plyne jako tekoucí med. Byla jsem najednou zas bezstarostná Anka, co si denně škudlí minci na přepálené espresso a pastel de nata. A víte co? Dneska nikam nemusím, tak jen se zavřu, nad svou dlouhodobou prací a nebudu si stěžovat. Co víc chtít? Píšu diplomku na vysněné téma, s tou nejbenevolentnější osobou v zádech, která mi dala možnost volby a důvěru. Takže to s úsměvem dopíšu a až bude před státnicemi, to poslední zkouškové si užiju. Konec obavám. Udělejte si dnes taky nějakou radost. Řezané květiny do vázy k posteli nebo na pracovní stůl, novou knížku, oblíbené jídlo v restauraci za rohem, návštěva rodiny nebo kamaráda; má to bytí pak na tom světě jiný rozměr. 🙌🏼
Read more
OH DEER. Dohanim resty kde jsem jeste nebyl a tenhle jelen v Milade je nesmyslne dobrej, chutna skoro ...
Media Removed
OH DEER. Dohanim resty kde jsem jeste nebyl a tenhle jelen v Milade je nesmyslne dobrej, chutna skoro jako deconstructed svickova. Jen skoda, ze dezert mel jen jednu dimenzi, ze jsem ho ani nedojedl, abych neprisel o vzpominku na jelena. Tri chody a spousta blbosti kolem jen za 500, nekup ... OH DEER. Dohanim resty kde jsem jeste nebyl a tenhle jelen v Milade je nesmyslne dobrej, chutna skoro jako deconstructed svickova. Jen skoda, ze dezert mel jen jednu dimenzi, ze jsem ho ani nedojedl, abych neprisel o vzpominku na jelena. Tri chody a spousta blbosti kolem jen za 500, nekup to. I'll be back. #foodporn #deer #milada #eatersgonnaeat #finedining
Read more
První dva dny doma a musím říct, že máme zase zlatý dítě. 🤗Stačí mu nakojit, přebalit a je spokojenej-jako ...
Media Removed
První dva dny doma a musím říct, že máme zase zlatý dítě. 🤗Stačí mu nakojit, přebalit a je spokojenej-jako byl i Domča. Nekřičí ani kvůli bolesti bříška, vyprazdňování mu jde skvěle no možná až dokonale, protože je to vždycky všude A v noci? První večer jsem ho kolem 8 hodiny nakojila a spal, ... První dva dny doma a musím říct, že máme zase zlatý dítě. 🤗Stačí mu nakojit, přebalit a je spokojenej-jako byl i Domča. Nekřičí ani kvůli bolesti bříška, vyprazdňování mu jde skvěle 💩 no možná až dokonale, protože je to vždycky všude 😅
A v noci? První večer jsem ho kolem 8 hodiny nakojila a spal, spal, spal. Spal dlouho a na vstávání vůbec nevypadal...takže jsem ho musela kolem 2 ráno na kojení budit 🍼(kvůli dětské žloutence byl spavější)...a pak se vzbudil až kolem 6, na další kojení 🙃
Dnešní noc byla taky super. Už se budil sám, takže jsem to nemusela tolik kontrolovat (mít nastavený budíky 🙄). Vstanul si ve 12, kolem 2, v 6 ráno a teď ještě spinká. 🙏🏻 Takže jen doufám, že to takhle bude pokračovat.
Protože když mi všichni říkali, jak to bude s dvěma dětma náročné...no co vám budu povídat, obávala jsem se, že jako matka zklamu. 🤷‍♀️ náročnější to je, samozřejmě. Ale jde to a zvládáme to všichni zatím na jedna. 😊

Ještě nám v tom všem chybí nějaký řád a musíme se pomalu sehrát🙃ale to přijde časem. 🤔 snad 😆💪🏻 Dneska jedou táta s Dominičkem na výlet ❤️a mě čeká rande s pračkou, žehličkou a plnými koši prádla 🤣💪🏻 Mateřská "dovolená", jak to tak někdo mohl nazvat?! 🤔🤷‍♀️😅 Jo a ta fotka je celkem tématická, myslím.
Hezký pátek! (doufám, že je pátek.🤔🤷‍♀️) #newborn #dream #dreams #newbaby #sweetheart #loveyou #love #lovehim #bigfamily #family #sleep #sleepy #dreaming #mybaby #myboy #youngmom #young #mommy #secondbaby #followers #following #follow
@czechpregnant
Read more
<span class="emoji emoji2049"></span>️NOVÝ ČLÁNEK NA BLOGU Byl zrovna jeden z posledních dní babího léta na konci září, kdy jsem seděl ...
Media Removed
️NOVÝ ČLÁNEK NA BLOGU Byl zrovna jeden z posledních dní babího léta na konci září, kdy jsem seděl s notebookem na vyhlídce Letenských sadů a začínal psát první řádky prvního tréninku z nových protokolů. Pro veřejnost to měl být poslední protokol, pomyslné završení cesty systémem Performance ... ⁉️NOVÝ ČLÁNEK NA BLOGU
Byl zrovna jeden z posledních dní babího léta na konci září, kdy jsem seděl s notebookem na vyhlídce Letenských sadů a začínal psát první řádky prvního tréninku z nových protokolů.

Pro veřejnost to měl být poslední protokol, pomyslné završení cesty systémem Performance training, ve skutečnosti jsme ale pracovali na něčem mnohem větším.
Na konceptu, který jsem už pár let nosil v hlavě, ale který byl tak obtížný na realizaci, že jsem ho odkládal až do léta 2017, kdy jsem se setkal s člověkem a jeho týmem, kterým jsem konečně věřil, že jej dokáží zrealizovat.

A byla to panečku neskonalá 10ti měsíční jízda, kdy jsme si při tom, co se běžně nazývá práce (víkendy neexistovaly), šáhli až na pomyslné dno.

Vás ale bude spíše zajímat praktický aspekt našeho snažení, kterým je, že to, co se původně tvářilo jen jako další protokol, je ve skutečnosti kompletně nový systém Performance training.

Nyní jednotný, s postupným odkrýváním informací, možností volby dalšího postupu, sbíráním zkušeností a hodností a skládáním střípků skládačky dohromady. Více se dočtete ve článku, který shrnuje základní informace o novém systému PT a co vše je jeho součástí, včetně obsahu a ceny jednotlivých „protokolů“. Naleznete na blogu risebyperformance.cz nebo přes odkaz ve stories / profilu.
Read more
Esterko, kdepak jsi? Soustředila se Luna na myšlenku, když v tom se hvězdičky začaly hýbat a tvořit ...
Media Removed
Esterko, kdepak jsi? Soustředila se Luna na myšlenku, když v tom se hvězdičky začaly hýbat a tvořit slova a z nich celé věty. „Ták dlouho jsme se nespojily, jak se ti žije na Zemi? Za chvilku budu muset běžet, právě u nás probíhá kytičkodání, víš?“ ,,Co je to kytičkodání? O tom jsem nikdy ... Esterko, kdepak jsi? Soustředila se Luna na myšlenku, když v tom se hvězdičky začaly hýbat a tvořit slova a z nich celé věty.✨🌙
„Ták dlouho jsme se nespojily, jak se ti žije na Zemi? Za chvilku budu muset běžet, právě u nás probíhá kytičkodání, víš?“ ,,Co je to kytičkodání? O tom jsem nikdy neslyšela.“ ,,Dneska k nám do vesMíru přišlo nové miminko👼🏼. Když k nám takové miminko přijde, musíme ho v našem světě krásně přivítat, a aby se mu dobře žilo, uspořádáme pro něj velikou oslavu, které se říká Kytičkodání🌷– hned pochopíš, proč se tomu tak říká.
Každý z nás si pro miminko připraví semínko ke spolknutí, velké asi jako smítko prachu, po kterém chceme, aby v miminku po celý jeho život rostlo – ke každému semínku je taky návod, jak se o něho musí starat prvně rodiče a potom on sám, hotový člověk. Ten návod je moc důležitý, ale jak určitě víš, lidé často ztrácejí návody, a tak v nás některé kytičky úplně umřou, nechtějí růst a jiných je tam zase habaděj, a místo krásné louky máme pak v bříšku zarostlý příkop.“ „Esterko, já tomu asi vůbec nerozumím,“ odvětila upřímně a trošku zmateně Luna. „Představ si Luno, že máš teď ve svém bříšku obrovskou barevnou louku. Je plná velkého množství kytiček. Některé z nich tam zasadili rodiče, babičky, dědečkové, paní učitelka ve školce, teta a strejda, kamarádi... když jsi byla ještě o pár centimetrů menší a měsíců mladší ... #příběhyzvesMíru
Read more
<span class="emoji emoji1f4d6"></span> Š K O L A <span class="emoji emoji1f4d6"></span> Mladá, sebejistá a nezkušená<span class="emoji emoji1f483"></span>🏽, jsem podala přihlášku jen na VŠE, kam jsem se sice dostala, ...
Media Removed
Š K O L A Mladá, sebejistá a nezkušená🏽, jsem podala přihlášku jen na VŠE, kam jsem se sice dostala, ale nepochopila, co znamená věta "narozdíl od Karlovky na všechny zkoušky máte jen jeden pokus". Půl roku jsem se víc starala o to, jak mi ladí vysoké podpatky k šatům a co si dám v jídelně ... 📖 Š K O L A 📖
Mladá, sebejistá a nezkušená💃🏽, jsem podala přihlášku jen na VŠE, kam jsem se sice dostala, ale nepochopila, co znamená věta "narozdíl od Karlovky na všechny zkoušky máte jen jeden pokus". Půl roku jsem se víc starala o to, jak mi ladí vysoké podpatky k šatům a co si dám v jídelně 😂😂😂 zkouškové přišlo náhle a krutě 🌩Na zkoušce z práva jsem si vylosovala velmi jednoduchou otázku, kterou jsem věděla z maturity😎, tak jsem šla jako první🤘🏼. Byl to leden a od 1.1. se na neštěstí změnily zákony, což ještě v učebnici nebylo, a na co se mě ta profesorka zeptala po přerušení mého dokonalého výkladu. Ze zkoušky jsem byla vyhozena se slovy, že se mám zajímat o práva víc a číst si zprávy z práva na internetu a ne jenom z učebnice 😳😳😳 NEPŘEHÁNÍM!! Toto byl můj poslední den na VŠE 😂👋🏼Dodnes si pamatuju ten další smutný den, kdy jsem klikla na internetbankingu na "poslat" 55 tisíc mých našetřených peněz za vysokou školu MUP 😭, kde v klidu mám 3 pokusy a nemusím se tak stresovat🤗 Sice po každém zkouškovém si odkládám studium na rok z duvodu těhotenství😹 (z tohoto duvodu se dá odložit na rok zdarma a v jakýkoliv den)😎 Při nesplnění předmětu ve 3 ročníku se sice platí jak 55 tisíc za prodloužený 4 ročník a dalších 5 tisíc za prodlení každého předmětu, to je ale až příliš stresující, abych na to ted' myslela😜 Zatím si v klidu zalévám stromečky na terase 😌

#dite #babygirl #czechbaby #czechgirl #svetmiminek #holcicka #maminka #miminko #těhotenství #czechmum #rodina #laska #37tt #38tt #39tt #40tt # mateřská #novorozenec #dcera
Read more
foto. Co je ale pro mě teď v létě nejdůležitější je způsob, jak skvrny zakrývat a jak pomoci tomu, ...
Media Removed
foto. Co je ale pro mě teď v létě nejdůležitější je způsob, jak skvrny zakrývat a jak pomoci tomu, aby splynuly s barvou pleťi na obličeji a aby se nezhoršovaly. Takže nakrémuji si obličej 50 faktorem, jakýmkoliv, co vám vyhovuje a pak štětečkem velmi pečlivě všechny skvrny vykreji buď krémem, ... foto. Co je ale pro mě teď v létě nejdůležitější je způsob, jak skvrny zakrývat a jak pomoci tomu, aby splynuly s barvou pleťi na obličeji a aby se nezhoršovaly. Takže nakrémuji si obličej 50 faktorem, jakýmkoliv, co vám vyhovuje a pak štětečkem velmi pečlivě všechny skvrny vykreji buď krémem, nebo makeupem Avene, který nepropouští vůbec sluníčko. viz.foto. Ano udělám ze sebe takového indiána. Pokud použijete krém Avene, který je opravdu čistě bílý, je třeba ho zakrýt nějakým opravdu pevně držícím makeupem. Existuje jen jeden make-up, který je opravdu neuvěřitelně krycí a vydrží i vodu a tím je make-up od Dermacolu. viz. foto. Nebo můžete použít i make-up od Avene ze stejné minerální řady a ten už je zatónovaný. Já jsem ale nejprve používala krém. Určitě je silnější. Tímto způsobem, se mi daří si doopálit zbytek kůže na obličeji tak, že už tmavé skvrny, nejsou tak tmavé a rozdíl mezi pletí a skvrnami se výrazně zmenší. Tento proces, když vím, že budu mít obličej na sluníčku dělám hlavně na začátku léta, nebo před dovolenou u moře. Někdy si tuto procedůru udělám doma a sednu si na terasu, abych pak nemusela jako indián strašit cizí lidi.🤪 Kůže si začne na sluníčko zvykat a začnou se doopalovávat místa která potřebuji. Někdy se to samozřejmě nepovede úplně přesně a člověk vykreje větší místo, než je skvrna, pak zůstanou někdy kolem skvrn taková světlejší místečka, ale pořád je to pro mě o dost lepší varianta. Pak už jen stačí lehká vrstva CC krému, nebo jen trocha korektoru a je to. Používám už léta jeden jediný, podle mě ten nejlepší korektor, který opravdu drží a to Dermacol. viz.foto. A to je celé. Doufám, že tento můj recept😅 někomu z vás pomůže. Pigmentové skvrny je běh na dlouhou trať. Nečekejte okamžité zázraky. Velmi pečlivě a citlivě poslouchejte a pozorujte vaše tělo a jeho reakce, až teprve když začnete se svým tělem komunikovat, začne vás trochu poslouchat. Jinak jste jeho otrokem.🙏🏻 Hodně štěstí ....nemáme to prostě holky jednoduchý, ale možná, že proto jsme taky o dost silnější než mužský né? 😂😘 ....jinak napište do komentů co pomohlo vám, určitě tím taky někomu pomůžete👍🏻
Read more
[🇨🇿/<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>] Tak by mě zajímalo, jaký máte názor na raw stravu? Já jsem si na tom ze začátku veganství ...
Media Removed
[🇨🇿/] Tak by mě zajímalo, jaký máte názor na raw stravu? Já jsem si na tom ze začátku veganství celkem dost ujížděla, ale pak jsem začala cvičit a chtěla nabrat nějaké to kilo, takže vitariánství pro mě padlo - během doby, co jsem ho totiž cca držela jsem se dostala na svojí vůbec nejnižší ... [🇨🇿/🇬🇧]
Tak by mě zajímalo, jaký máte názor na raw stravu? Já jsem si na tom ze začátku veganství celkem dost ujížděla, ale pak jsem začala cvičit a chtěla nabrat nějaké to kilo, takže vitariánství pro mě padlo - během doby, co jsem ho totiž cca držela jsem se dostala na svojí vůbec nejnižší váhu, byť jsem si furt jedla raw dortíky. Syrové potraviny mají dle mého určitě své místo v každodenním jídelníčku, ale příznivce 100% raw stravy už nejsem. Každopádně čas od času ráda vyzkouším něco raw a to hlavně něco trochu spešl - ne přímo raw koláč/dort jako vidíte na fotce, ale třeba něco jako spirulina nugety se salátem, které jsem měla v @bistrawveg předtím (fotky s nugetkama úplně nevyšly👽) a které si určitě chci zopáknout.
- - - - - - - - - - - - - - - - -
So I would like to know what do you think about raw diet? I liked it quite a lot at the beginning of my vegan journey, but as I've started to workout and I've wanted to put on some muscles I kind of quit - because while eating almost raw diet I got to my lowest weight, even though I ate raw cakes every day. I think that raw food has its place in the diet, but I'm not a fan of 100% raw diet anymore. Anyway I like to try something raw from time to time and mainly something a bit special - not the raw cake/pie as you can see on the photo, but for example something like spirulina nuggets with salad that I had in @bistrawveg before this pie (the photos with the nuggets didn't go well👽) and that I really need to get again.
#dewiiveg #rawdiet #rawcake #bistrawveg #czechblogger #czechfood
Read more
Vzpomínám na pocit, který jsem měla pár dní po Vánocích. Na začátku prosince jsem si vyzdobila pokoj, ...
Media Removed
Vzpomínám na pocit, který jsem měla pár dní po Vánocích. Na začátku prosince jsem si vyzdobila pokoj, celý jsem ho zahalila do Vánoc, abych si "vyrobila" plasticky vánoční pohodu, u které jsem si přála ji prožít, ačkoliv jsem zkresleně věděla, že toho nebudu schopna. Všechny ty serepetičky ... Vzpomínám na pocit, který jsem měla pár dní po Vánocích. Na začátku prosince jsem si vyzdobila pokoj, celý jsem ho zahalila do Vánoc, abych si "vyrobila" plasticky vánoční pohodu, u které jsem si přála ji prožít, ačkoliv jsem zkresleně věděla, že toho nebudu schopna. Všechny ty serepetičky mi měly vynahradit to, co nedokážu mít - prožité Vánoce s rodinou a doma. Výzdobě disponovala Vánoční hvězda (květina) a já se před odjezdem do zahraničí ujišťovala, že bude řádně zalévaná a vykvetlá, až se vrátím na začátku ledna, abych zpětně oslavila Vánoce. Celý rok 2017 byl jedním z nejtěžších v mém životě a jeho konec byl předzvěst dovršení velkého vnitřního zla a boje s ním. Když jsem se vrátila domů, následovalo to, čemu už leta žijící mezi více realitami, říkám přepnutí na jinou Elišku. Pohlédla jsem na květinu. Nikdo ji nezalil. Byla hnusná, zdechlá, zvadlá, bez života. S pláčem jsem na ni koukala. Jako kdyby ta kytka zkreslovala celý můj život, stav a postoj mně ke mně. Ke všemu. Jestli opravdu věci a vše, co se děje kolem nás, zrcadlí náš vesmír, vím, že tohle byla předzvěst velkého osobního rozpadu. / jedna z milionu rychlobrzd / EC 258 / 13.10.2017
Read more
<span class="emoji emoji2757"></span>️Redbull power residence<span class="emoji emoji2757"></span>️ Tenhle víkend byl opravdu výjimečný... V celé své sportovní kariéře ...
Media Removed
️Redbull power residence️ Tenhle víkend byl opravdu výjimečný... V celé své sportovní kariéře jsem nezažil něco podobného, jako právě tady! Trénink s opravdovými velikány crossfitu @mikkosalo63 a @jonnekoski , vedle těch nejlepších atletů z ČR a SVK, rehabilitace s borcem v oboru ... ❗️Redbull power residence❗️
Tenhle víkend byl opravdu výjimečný... V celé své sportovní kariéře jsem nezažil něco podobného, jako právě tady! Trénink s opravdovými velikány crossfitu @mikkosalo63 a @jonnekoski , vedle těch nejlepších atletů z ČR a SVK, rehabilitace s borcem v oboru @jakubphysio_rehabperform , v úžasném prostředí @vysoketatry_horyzazitkov a to vše pod záštitou @redbull Tenhle víkend je určitě zážitek na celý život a já jsem nesmírně rád, že jsem toho byl součástí. Za to můžeme všichni poděkovat nejlepší z nejlepších @lugregorova a týmu @redbullsk, jste skvělí... ❤️ #Redbullpowerresidence #crossfit #finlandlegends #bestof #training #education #friendship #mountains #challenge #rehab #redbull #čakajnečakané
Read more
Dneska jsem byla u fyzioterapeutky. Netušila jsem, co mě čeká, nevěděla jsem, jaká bude atd. atd. ...
Media Removed
Dneska jsem byla u fyzioterapeutky. Netušila jsem, co mě čeká, nevěděla jsem, jaká bude atd. atd. A řeknu vám, odcházela jsem skoro jako nový člověk. Fyzicky, ale i psychicky! To mi tak bodlo 🏻. Měla jsem zablokovaná žebra i lopatky a to zdaleka nebyly všechny problémy. Něco se hnulo už dnes ... Dneska jsem byla u fyzioterapeutky. Netušila jsem, co mě čeká, nevěděla jsem, jaká bude atd. atd. A řeknu vám, odcházela jsem skoro jako nový člověk. Fyzicky, ale i psychicky! To mi tak bodlo 🙌🏻. Měla jsem zablokovaná žebra i lopatky a to zdaleka nebyly všechny problémy. Něco se hnulo už dnes a na něčem budeme pracovat a já se na to fakt těšim. Moje fyzioterapeutka má tříletou dcerku a měly jsme toho ohledně pohledu na mateřství a celkově život hodně společného a víte co bylo strašně příjemné vidět? Že někdo umí žít krásný život, ve stylovém bytě na Vinohradech, mít fakt super cute hodnou dceru, práci, kterou miluje a přitom NEMÍT instagram! Divila jsem se, je to jako když někdo před 5 lety řekl, že nemá facebook. Pak mi ale došlo, že to jde a že takový lidi jsou a že to má vážně svý kouzlo! Já instagram miluju z několika důvodů, ale rozhodně ho nemám už dávno hozený mezi priority. Pojďme si zase zpátky stáhnout trošku to soukromí jen pro sebe, pojďme si místa, kde jíme a kam cestujeme někdy užívat jen “sobecky”’pro sebe a nesdílet každý krok s online světem. Pojďme necestovat jen za insta fotkami, ale předevšim za zážitky. Pojďme nepropagovat každej produkt, kterej beztak mnohdy končí v šuplíku nebo někde na prodej s označením nové, použité jen na focení 🤦🏼‍♀️. Mám totiž trošku pocit, že to mnohým přerůstá přes hlavu. Že honba za dokonalým obrázkem je priorita číslo jedna, ale upřímně, dýchá z toho pak ještě nějaká inspirace? Pro mě moc už ne. Já jsem se tu naučila hledat inspiraci trošku jinym způsobem a hlavně na docela jiných účtech než těch, ze kterých jakoby stříká, ale přitom je to taaak ploché. Konec hlubokého zamyšlení 🙈😘❤️. Krásný víkend!
Read more
Můj malej Robík statečně pózuje. Chtěla jsem ho nechat nafotit ve stylu @babybornfoto .. ale jet ...
Media Removed
Můj malej Robík statečně pózuje. Chtěla jsem ho nechat nafotit ve stylu @babybornfoto .. ale jet s ním někam a počítat s tím, že bude na 100% spát, protože to v oblibě nemá, se mi riskovat nechtělo. Tak jsem to musela vzít do svých rukou. Sice nejsem žádný fotograf, ani to nejsou kvalitní fotky ... Můj malej Robík statečně pózuje. Chtěla jsem ho nechat nafotit ve stylu @babybornfoto .. ale jet s ním někam a počítat s tím, že bude na 100% spát, protože to v oblibě nemá, se mi riskovat nechtělo. Tak jsem to musela vzít do svých rukou. Sice nejsem žádný fotograf, ani to nejsou kvalitní fotky jako z foťáku za 40 000, ale mně to bohatě stačí. Snaha tam byla a navíc je na nich ON. Už jen kvůli tomu je ta fotka krásná 💙
#pyšnámáma #můjchlapeček #mojevšechno #zítra7týdnů💙
Read more
Jelikož je dnes Jozefa, tak bych si dovolila pár slov o svém otci. Můj táta je ten nejrozporuplnější ...
Media Removed
Jelikož je dnes Jozefa, tak bych si dovolila pár slov o svém otci. Můj táta je ten nejrozporuplnější člověk co znám - na první pohled působí poměrně přísným až strohým dojmem, nějaké zásadnější citové výlevy od něj rozhodně nečekejte - nikdy mi neřekl že mě má rád, protože to nebylo nikdy potřeba...vždycky ... Jelikož je dnes Jozefa, tak bych si dovolila pár slov o svém otci. Můj táta je ten nejrozporuplnější člověk co znám - na první pohled působí poměrně přísným až strohým dojmem, nějaké zásadnější citové výlevy od něj rozhodně nečekejte - nikdy mi neřekl že mě má rád, protože to nebylo nikdy potřeba...vždycky totiž jednal tak, že jsem si jeho lásky byla absolutně vědoma. Od narození se mnou jednal jako s hotovým člověkem, já byla ještě poloslepej idiot čerstvě donesenej z porodnice a táta už mě hrdě nosil po bytě a učil mě všechny důležitý věci: "Matěji dívej, to je lustr...a Matěji koukej, to je kniha". Nikdy nebyl táta na baterky, který tam byl jen když měl čas...jednoduše tam byl vždycky, když jsem ho potřebovala. Pamatuju jak se vykašlal na práci a jel pro mě přes celou republiku, ptže jsem měla sračku jak bič a bála se jet busem, že se tam poseru. Svýho otce si pamatuju vždycky s knihou v ruce - a děkuju ti za to tati, že si mi tuhle nekonečnou lásku ke knihám dal do vínku...díky tobě ze mě dneska není polokretén bez schopnosti kritickýho myšlení se slovní zásobou hnědýho uhlí. Děkuju ti, že si mě naučil nahlížet na věci a na lidi z různých úhlů a ne jen z toho prvního a jednoznačného. Děkuju, že si mě naučil skromnosti a šetrnosti...díky tobě chápu že VĚDĚT je víc než MÍT. Že zemi a přírodu máme jen jednu a ačkoliv mi přišlo v devadesátýmpátým mega divný recyklovat a když si za dob mý propukající puberty před kamaradama vytahoval z koše kelímek od jogurtu a dával ho do svý "SEPAROVACÍ SKŘÍŇKY", tak to bylo dost trapný, ale dneska to chápu. Děkuju ti za ty cesty autem kdy si krásně zafilozofujeme o životě...o vesmíru...o všem. Děkuju, že si hlava otevřená, že máš vytříbenej smysl pro humor, že se smějeme stejným věcem, že neumíš vykládat vtipy a o to je to vtipnější, když se o to pokoušíš, děkuju za to že si mě stvořil a že alespoň z poloviny můžu být tak skvělý člověk jako ty!!! #josef #nejlepšítátanasvětě ❤️
Read more
DNEŠNÍ MYŠLENKY ne.18.března.2018 Sice nemůžu mluvit, ale psát můžu. Ať si říká kdo chce, co chce, tenhle tým ze mě udělal ženu. Když jsem minulou sezónu přišla, jako čerstvá juniorka cizího klubu, na trenink chomutovských žen, první co jsem řekla bylo v kabině "Dobrý den". Šla jsem tam ... DNEŠNÍ MYŠLENKY ne.18.března.2018
Sice nemůžu mluvit, ale psát můžu. Ať si říká kdo chce, co chce, tenhle tým ze mě udělal ženu. Když jsem minulou sezónu přišla, jako čerstvá juniorka cizího klubu, na trenink chomutovských žen, první co jsem řekla bylo v kabině "Dobrý den". Šla jsem tam a v tu dobu mi všichni říkali, že jsem jen malá holka, že jsem ještě dítě, ptali se za jaký starší žákyně hraju. Jenže já řekla "Dobrý den" a celá kabina se rozesmála a po tom hráčka starší než já asi tak o 20 let řekla "Jaký dobrý den, snad ahoj ne?". Začla jsem se cítit jako jedna z týmu, jako žena která nastoupí na hřiště a může rozsekat kohokoliv. Jako někdo kdo bude bojovat za tým a soupeři budou vidět silnou hráčku a ne malou holku. Je nová sezóna a já mám na sobě novej dres. Jsem o rok starší a přijdu si menší než kdy předtím. Teď tu sedím a dívam se jak jsou ty chomutovský holky zas silnější, zas o krok dál. Nemyslím skóre, minulej rok jsme na druhý kolo ani nepomyslely a teď tady jsou a já se můžu dívat jak to vypadá když tým roste. Každá prohra je lekce, kterou každý někdy musíme přijmout, abychom mohli dojít k dalším výhrám a já věřím, že tenhle tým si pro mnoho dalších výher dojde. Díky tomuhle týmu, že navzdory dnešní porážce, mi ukázal, že ještě mám kam růst.
Read more
Dneska je to 7 let co jsme se rozhodli jít po tom světě společně. Já byla hrozně zdivočelý dítě s poškrábanou ...
Media Removed
Dneska je to 7 let co jsme se rozhodli jít po tom světě společně. Já byla hrozně zdivočelý dítě s poškrábanou duší pařící na Fixu a Skáčko, zatímco Luky puberťák co balil holky po diskotékách, který já nesnášela. Na naše oficiálně první velký rande vzal mě a láhev vodky s džusem na Michala Davida ... Dneska je to 7 let co jsme se rozhodli jít po tom světě společně.
Já byla hrozně zdivočelý dítě s poškrábanou duší pařící na Fixu a Skáčko, zatímco Luky puberťák co balil holky po diskotékách, který já nesnášela. Na naše oficiálně první velký rande vzal mě a láhev vodky s džusem na Michala Davida 🙈V motoazylu u fotbálku jsem ho několikrát přemlouvala, ať si to se mnou dobře rozmyslí, protože holku jako jsem já prostě nechce ... nikdo takovou holku nechce. Nedal se. 🤷🏼‍♀️
Po pár měsících jsme odjeli s partou kamarádů do Chorvatska a měsíc na to jsem obracela o prázdninách kolečka ve fabrice, abych si vydělala na výlet do Paříže.
Pod Eiffelovkou jsme ukusovali vysočinu a byli šťastný jak blechy.
Když jsem se vrátila po prázdninách na intr, totálně jsem se zhroutila a nedokázala fungovat - tyhle úzkosti jsem už znala moc dobře, ale i přesto, že Luky ne, byl mi neuvěřitelnou oporou. Po roce jsme si role vyměnili. Bylo to fakt těžký období, ale tohle jsou přesně ty, kdy poznáte druhýho do morku kostí a pustí vás tam, kam nejspíš nikdy nechtěl.
A dál. Dál už to znáte.
Oba se shodneme na tom, že by nás ani ve snu nenapadlo, že to bude TO ono, ale už pár let si jsme jistý, že je 💛.
A i přesto, že mě to zvíře někdy neuvěřitelně štve (hlavně jak nechápe! To je ší-le-ný!!!) jsem opravdu šťastný klíště, protože když si přijdu jako ten nejhorší člověk na světě, podívám se na něj a vím, že ne, že je to dobrý. On je hrozně dobrej. 🌻
Děkuju.
Read more
Občas se toho nejlepšího dočkáme až na úplném konci. Po přednášce za mnou přišel jeden z posluchačů ...
Media Removed
Občas se toho nejlepšího dočkáme až na úplném konci. Po přednášce za mnou přišel jeden z posluchačů a řekl mi: „Mám podobný příběh jako ty. Taky mě šikanovali.“ Když mě @cizinskyludek pozval do Hradce Králové, abych přednášel na jeho konferenci o odvaze, viděl jsem v tom obrovskou příležitost ... Občas se toho nejlepšího dočkáme až na úplném konci.

Po přednášce za mnou přišel jeden z posluchačů a řekl mi: „Mám podobný příběh jako ty. Taky mě šikanovali.“ Když mě @cizinskyludek pozval do Hradce Králové, abych přednášel na jeho konferenci o odvaze, viděl jsem v tom obrovskou příležitost podělit se o svoje zkušenosti a pokusit se odvahu dodat těm, co ji teď potřebují.

Vybral jsem proto několik momentů v mém životě, kdy jsem potřeboval odvahy nejvíce - když jsem začínal podnikat, když se mi firma bortila pod rukama, když jsem začínal znovu od nuly a…

Poprvé jsem veřejně mluvil o tom, jak mě v dětství šikanovali.

To, co dneska dělám, dělám proto, že vidím obrovský smysl ve sdílení našich příběhů a předávání zkušeností ostatním. Ať už to dělám prostřednictvím rozhovorů, článků, statusů na Facebooku nebo na podobných přednáškách, snažím se tak lidem dodávat inspiraci a odvahu porazit svoje problémy a dosáhnout svých cílů.

Když ale za mnou přišel ten posluchač a řekl mi o šikaně, kterou si musel projít on, vlastně mě tím zaskočil. Nevěděl jsem, co mu na něco takového říct. A tak jsem řekl to, co jsem si ze všech těch ošklivých okamžiků vzal já.

A tedy, že to není on, kdo je ten špatný. Že to není on, kdo byl, je nebo bude někým méněcenným. A že se díky těm, co mu ubližovali, mohl stát lepším člověkem, protože právě díky nim mohl poznat, jaké to je cítit nespravedlnost a zlobu.

Jaké to je zlu jenom přilížet a nepostavit se za to dobré.

Jaké to je upřednostňovat násilí a shazování ostatních před jejich podporou a vzájemnou pomocí.

On se díky nim stal lepším člověkem, protože on tohle všechno poznal. A právě on může tohle všechno dnes vrátit v mnohem lepším světu kolem sebe.

Stejně, jako to dělám já.

Díky moc Luďovi a celému jeho týmu za skvělou příležitost inspirovat ostatní. Díky všem, co si to přišli poslechnout. A díky dvěma skvělým dámám, které jely se mnou a podpořily mě při sdílení příběhu, o kterém se mi dodnes nemluví zrovna nejsnáz. @sarkaprchalova & @katerinawich. ♥️ #hradeckralove #sdilejzkusenost #sikana #mladypodnikatelcz
Read more
Tak proč jsem tedy přestala počítat a zapisovat kalorie do kalorických tabulek? Jak bych začala...Kalorie ...
Media Removed
Tak proč jsem tedy přestala počítat a zapisovat kalorie do kalorických tabulek? Jak bych začala...Kalorie počítám už celkem dlouho, s nějakýma pauzama, ale vždy jsem věděla kolik toho můžu a nemůžu sníst. Když jsem se nehlídala, tak jsem jedla cca na svůj udržovací příjem (nevědomky) ... Tak proč jsem tedy přestala počítat a zapisovat kalorie do kalorických tabulek? Jak bych začala...Kalorie počítám už celkem dlouho, s nějakýma pauzama, ale vždy jsem věděla kolik toho můžu a nemůžu sníst. Když jsem se nehlídala, tak jsem jedla cca na svůj udržovací příjem (nevědomky) váha se mi vždy držela okolo 57kg, sice se cítím lépe s méně kily, aleee to bych musela asi neustále zapisovat do tabulek.. vždy jsem tady psala, že mě to absolutně neomezovalo, zapisování mi zabralo možná 3 minuty denně, nevadilo mi to, jedla jsem, co jsem chtěla, kdy jsem chtěla a byly dny, kdy jsem prostě nepočítala vůbec - oslavy, nějaké víkendy atd. Když má člověk nějaký cíl, například shodit tuk, nebo nabírat čisté svalíky atd., měl by mít svůj příjem pod kontrolou, jinak to mnohdy ani nejde 😊 mně to pomohlo shodit taky! Ale cíle se mění a já šla poslední dobou už sama proti sobě. Mnohdy jsem právě kvůli počítání jedla jako blázen, večer jsem se dojídala nesmyslama (nezdravýma) protože aplikace řekla, že můžu sníst ještě 300 kcal. Ano, mohla jsem si přidat na oběd, ale já se bála, že mě večer přepadnou chutě a mně by pak právě těch 300 kcal chybělo 😂 jenže když mě chutě nepřepadly, tak jsme si je v hlavě vytvářela sama? Je to pochopitelný, je to zbytečný? Anoo!!!! Je to šílený! Já vim. Proč by moje chutě a můj hlad měla ovládat aplikace? Chtěla jsem nechat volný průběh svým chutím a hladu, naučit se jíst, tak jak mé tělo opravdu potřebuje a ne tak, jak by podle nějakých vzorců mělo potřebovat. Rozhodla jsem se žít normálně a neřešit, jestli si do rýže naleju 5g olivového oleje a nebo 15g, protože se mi to nevejde do kalorického příjmu - opět opakuji mým cílem není redukce, jako u mnohých mých klientek. Nechci řešit, že na mě jeden den přijde chuť na tunu nachosek a zmrzliny a druhý den si dám pouze zeleninu s masem, protože mi to prostě stačí a chutná. Chci být prostě jen v pohodě a bez počítání jídla jsem prej ještě víc v pohodě 😂☺️ pokračování v komentářích...
Read more
Jak zněkolikanásobit svou pracovní efektivitu? -- V roce 2012 jsem při studiu psychologie na ...
Media Removed
Jak zněkolikanásobit svou pracovní efektivitu? -- V roce 2012 jsem při studiu psychologie na Masarykově univerzitě čelil každý den stejnému problému: Potřeboval jsem se učit do školy a dělat na projektech, nebyl jsem ale schopen soustředit se na text, měl jsem problémy se zapamatováním ... Jak zněkolikanásobit svou pracovní efektivitu?
--
V roce 2012 jsem při studiu psychologie na Masarykově univerzitě čelil každý den stejnému problému: Potřeboval jsem se učit do školy a dělat na projektech, nebyl jsem ale schopen soustředit se na text, měl jsem problémy se zapamatováním látky a byl jsem neustále unavený. Na vině bylo z velké části posilování, které jsem miloval, ale které mi bralo potřebnou energii pro mozek.

Posuňme se dopředu do roku 2017. Během 12ti měsíců jsem napsal přes 700 stran A4 odborného textu (knihy, protokoly, podkladky pro přednášky, články na blogu) na základě toho, že jsem za stejný rok přečetl více než 10 000 stran odborných knih a vědeckých publikací! A to prosím, aniž bych byl déle než 2 dny bez tvrdého tréninku. A při tom všem jsem stíhal řídit až do září celý projekt PT sám (13 přednášek a seminářů, marketing, příspěvky na soc. sítích - denně, konzultace s klienty). Během té doby jsem se nejenže nezbláznil, ale navíc si dosytosti užíval také osobní život a byl 3x na dovolené v zahraničí.

Klíčem k tomu, proč jsem za 1 rok udělal více práce než firma o 10ti lidech a napsal stejné množství textu, jako běžný autor za 3 roky, je až obsesivně pečlivé vylaďování mého životního stylu z hlediska biohackingu (strava a suplementace) a neurohackingu (nootropika a návyky). S těmi nejefektivnějšími metodami, jak zněkolikanásobit svou pracovní a studijní efektivitu a především tvořivost, které na denní bázi sám používám, se setkáte v rámci 2. tématického bloku na přednášce Neurohacking: Zvyšování psychické výkonnosti - 5. 8. 2018 v Praze.

Více informací: http://risebyperformance.cz/neuro
Read more
Celý život jsem si přála chlapa jako je můj táta. Protože jsem obdivovala vztah našich rodičů. Ta ...
Media Removed
Celý život jsem si přála chlapa jako je můj táta. Protože jsem obdivovala vztah našich rodičů. Ta tolerance, důvěra, věrnost, síla, vytrvalost a láska. Učím se od nich každým dnem, obdivuji je každým dnem. Vděčím jim za celý můj skvělý život, který mi dali. Za tu skvělou výchovu, vytvoření ... Celý život jsem si přála chlapa jako je můj táta. Protože jsem obdivovala vztah našich rodičů. Ta tolerance, důvěra, věrnost, síla, vytrvalost a láska. Učím se od nich každým dnem, obdivuji je každým dnem.
Vděčím jim za celý můj skvělý život, který mi dali. Za tu skvělou výchovu, vytvoření priorit, stanovení životních cilů a hodnot.
Věřila jsem, že jednou budu mít taky tak krásný vztah. Bylo dost překážek a bolesti, které mě vzdalovali od těhle všech cílů. Přišlo mi to nereálné, si najít někoho kdo Vás bude tolerovat a upřímně milovat.
Díky Bohu jsem dostala chlapa, který mě miluje a je pro mě tím nejduležitějším cílem v životě.
Přála bych Vám všem, aby jste našli někoho, ke komu patříte, protože je to něco nádherného. Každý hledáme. Někdy déle než bychom jsme si přáli. Ale věřím, že všechno má svůj čas.
Ty pravé hodnoty jsou ty nejpřirozenější ale zároveň nejtěžší.
Chci poděkovat Bohu za všechny skvělé lidi co jsou kolem mě. Ale hlavně za nejlepší rodinu, která se teď rozroste a především za skvěleho muže, který je tím nejlepším a rozhodla jsem se pouze pro něj. 💍❤️ @michaelberan
#Thisiskurvalife
Read more
Přiznávám se, vánoce jsem úplně polevila, jako na totalku. Například štědrák. Ten jsem si neodpustila. Jeho ...
Media Removed
Přiznávám se, vánoce jsem úplně polevila, jako na totalku. Například štědrák. Ten jsem si neodpustila. Jeho tajemství tkví v bohatosti a pestrosti náplní, které tvoří jednotlivá patra tohoto bohatě plněného koláče, můžeme říci i dortu. Chutná famózně, nejlépe až druhý den, kdy se ... Přiznávám se, vánoce jsem úplně polevila, jako na totalku. Například štědrák. Ten jsem si neodpustila.
Jeho tajemství tkví v bohatosti a pestrosti náplní, které tvoří jednotlivá patra tohoto bohatě plněného koláče, můžeme říci i dortu. Chutná famózně, nejlépe až druhý den, kdy se všechny náplně patřičně proleží. Pak teprve poznáme, jak se jejich chutě vzájemně a dokonale snoubí. Korpusem je kynuté těsto, mezi jehož etáže se postupně kladou náplně ořechová, maková, povidlová a tvarohová. Až někdo vymysli low carb verzi, tak vám říkám, že se ho ujím. #prijimamvyzvu #theholybibleofyourbody #breakfast #stedrak #pecemeslaskou #bezfiltru #bezlaktozy #vanoce #vanocejsoutady #dnesjem #dnesjim #followers #followme #follow @michaela_jonas @michaela_jonas_theholybible @momenteeczech
Read more
Matěj Vlašánek #15letBM Jak jsi se dostal k Majálesu? V roce 2006 jsem se stal králem Majálesu ...
Media Removed
Matěj Vlašánek #15letBM Jak jsi se dostal k Majálesu? V roce 2006 jsem se stal králem Majálesu a tím se vlastně i seznámil s touto slavností. V tu dobu se podíleli na organizaci festivalu zejména studenti Gymnázia Jírovcova, kde jsem se jako student tohoto gymnázia poznal s hlavním organizátorem ... Matěj Vlašánek #15letBM
Jak jsi se dostal k Majálesu?

V roce 2006 jsem se stal králem Majálesu a tím se vlastně i seznámil s touto slavností. V tu dobu se podíleli na organizaci festivalu zejména studenti Gymnázia Jírovcova, kde jsem se jako student tohoto gymnázia poznal s hlavním organizátorem Honzou Junkem, který mě následně přivedl do organizačního týmu (a po festivalu vzal i na výlet do Norska :D ). Honza byl vlastně člověk který mě seznámil s kulturní produkcí a tak trochu předurčil mé budoucí profesní směřování.
Co nového jsi do projektu přinesl?

Těžko říct, jestli jsem přinesl festivalu něco zásadního. Myslím si, že ročník 2009 byl velmi zlomový jak do lokací, tak programu festivalu. Obzvláště dramaturgie byla na velmi vysoké úrovni v porovnání s kulturním děním v Českých Budějovicích, ale i v měřítku multikulturních festivalů v rámci České republiky, kdy zejména hudebně a koncepcí celého programu festival svou kvalitou a atmosférou převyšoval podobné městské festivaly. Na dramaturgii měl ale největší podíl Martin Kolář, takže tenhle úspěch si bohužel připsat nemohu. Mým největším přínosem festivalu asi byli zajímavé osobnosti, které jsem k festivalu přivedl. V roce 2010 jsem například více zapojil Ladislava Ziburu a Lukáše Černého do organizace festivalu, kteří v následujících letech formovali další vývoj festivalu. (Lukáš Černý sice tvrdí, že jsem ho neoslovil, ale pravda je taková, že jsem ho na začátku školního roku oslovil, akorát se zpočátku příliš nezapojoval, až k jaru najednou povstal ze svého laxního přístupu a ukázal co v něm dříme za velké schopnosti. :D)

Celý rozhovor nalezneš na našem FB.
Read more
Prospal jsem svoji šanci na vajíčkovou snídani s našima, takže vytahuji do boje proteinovou kaši ...
Media Removed
Prospal jsem svoji šanci na vajíčkovou snídani s našima, takže vytahuji do boje proteinovou kaši a sedím s ní na zahradě️. Po zbytek dne to vypadá na třídění všeho, co jsem tady za posledních 25 nasyslil, abych se s tím nepřesouval do Brna nebo nezabíral místo tady. Našel jsem zatím třeba ... Prospal jsem svoji šanci na vajíčkovou snídani s našima, takže vytahuji do boje proteinovou kaši a sedím s ní na zahradě☀️.
Po zbytek dne to vypadá na třídění všeho, co jsem tady za posledních 25 nasyslil, abych se s tím nepřesouval do Brna nebo nezabíral místo tady. Našel jsem zatím třeba perličky, jako jsou sešity z 6. třídy, hromadu oblečení na tlustýho Toma a podobně😅.
PS.: to vyzahování věcí je strašně osvobozující, jen se neumím rozloučit třeba s krabicema od telefonů :(
Read more
Loading...
Load More
Loading...