Loading Content...

Köyiçi çarşı besiktas

Loading...


Unique profiles
4
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Akasya
Average media age
753.6 days
to ratio
1
Bayern Münih maçının öyküsü... Öncelikle tebrik etmek lazım bir dünya devini misafir ettik skoru ...
Media Removed
Bayern Münih maçının öyküsü... Öncelikle tebrik etmek lazım bir dünya devini misafir ettik skoru ve turu hakettiler ama ben işin o tarafında değilim.Olayın Beşiktaş kısmındayım, aslolandayım Beşiktaşlılıktayım. Gittiğim onca maçtan farklıydı, garip duygular hissettim bugun, ... Bayern Münih maçının öyküsü... Öncelikle tebrik etmek lazım bir dünya devini misafir ettik skoru ve turu hakettiler ama ben işin o tarafında değilim.Olayın Beşiktaş kısmındayım, aslolandayım Beşiktaşlılıktayım. Gittiğim onca maçtan farklıydı, garip duygular hissettim bugun, Bu takımın Sevinmek için Sevilmediğini bir kez daha hissettim...Uzun zaman sonra "Aldırma Kartal Aldırma", "ne kupalara ne şampiyonluklara aşkımız sadece Beşiktaşımıza" diye haykırmak, umudumuz kalmasa bile "Bir umudum sensin anlıyor musun" diye gerçekten aşkla bağırmak mı bilmiyorum ama aslolanın Beşiktaş olduğunu çok net hissettirdi bu gece.Gelelim öyküye.. 1- Mesainin bitimiyle (mesai maç saatine göre değişebiliyor), mesleklerimizi olduğu yerde bırakıp herşeyi unutarak serseri duygularla Beşiktaş için toplandığımız ilk adres Şairler Tepesi.. Etrafı pis bırakıyoruz biraz Belediyemizden ve çalışan emekçilerimizden özür diliyoruz.. Beşiltaş için besteleri haykırdığımız ilk yer.
2- Ağaçlı yoldan yürüyün Beşiktaş'tan Dolmabahçeye... Kabataş yönünden de gelsek stada Beşiktaş'a gider geri yürürüz Ağaçlı yoldan.. Evin yolu burası..
3- İlk bakış, ilk dokunuş, ilk öpücük falan bilirsiniz işte.. eve ilk adımımı atıp da salona gidiyorum ya her seferinde tüylerim diken diken oluyor ilk önce yeşil halıyı görünce..Bugun biraz kalabalığız evde oturacak yer yok..
4- Biz bu müziği 7 sene duymadık sonra bir daha bırakmadık.. Bu sene son kez çaldı belki ama seneye yine bolca dinleyeceğiz..
5-ilklerden bahsettim ya hanii.. ilk üçlünün tadı da bir başka alkol etkisi yaratır her bünye kaldırmaz, üçlüyü çekip kendimizden geçmişizdir hep..
6- "Dale Şov" liverpoolu, manchesteri ve daha nicelerinin hayran kaldığı tribün dansımıza eminim Almanlar da bu gece hayran kaldı.. Komşuları aldırmayın evinizde yüksek sesle dans edin..
7-Arada kendimi de sıkıştırdım. Evinizde kendi fotoğrafınızı da çekin.
8-Tabelanın önemi yok alkışlıyoruz savaşçılarımızı Quaresma ve minikle bir üçlü çekiyoruz kendimizden geçiyoruz.
9-Taraftarın önünde eğilen bize bu başarıları yaşatan hocayı unutmak olur mu. İnönü evimiz Şenol hoca babamız !
10- Ayrılıyoruz evimizden bestelerle bir daha görüşmek üzere.
.
İyi ki Beşiktaş Var.. #besiktas
Read more
Loading...
Beşiktaş, Nacer Chadli’yi satın alma opsiyonuyla kiralamak için kulübü ve kendisiyle son pürüzleri ...
Media Removed
Beşiktaş, Nacer Chadli’yi satın alma opsiyonuyla kiralamak için kulübü ve kendisiyle son pürüzleri gidermek üzere görüşmeleri sürdürüyor. (Trt Spor) . . #gururlan_ #besiktasefendi #besiktas #beşiktaş #besiktas #beşiktaşk #bjk #besiktask #siyahbeyaz #siyah #beyaz #çarşı #carsi #1903 #blackeagle #blackwhite #karakartal #kartal #vodafonepark Beşiktaş, Nacer Chadli’yi satın alma opsiyonuyla kiralamak için kulübü ve kendisiyle son pürüzleri gidermek üzere görüşmeleri sürdürüyor. (Trt Spor)
.
.
#gururlan_ #besiktasefendi #besiktas #beşiktaş #besiktas #beşiktaşk #bjk #besiktask #siyahbeyaz #siyah #beyaz #çarşı #carsi #1903 #blackeagle #blackwhite #karakartal #kartal #vodafonepark
Herkese güzel vakit geçirebileceği bir arkadaş ve böyle bir mutluluk diliyorum Günaydınnnn Gençlik İyi haftalar #aşk #sevgi #mutluluk #love #istanbul #turkey #türkiye #instagram #follow #beautiful #statigram #instacollage #iphoneonly #face #loveyou # #beşiktaş #bjk #ç #istanbul #çarşı #love #aşk #sevgi #taraftar #carsi #besiktas #erolylmz #istanbul #turkey #türkiye #instagram #follow #beautiful #statigram ... Herkese güzel vakit geçirebileceği bir arkadaş ve böyle bir mutluluk diliyorum 😊
Günaydınnnn Gençlik😊
İyi haftalar😊 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #aşk #sevgi #mutluluk #love #istanbul #turkey #türkiye #instagram #follow #beautiful #statigram #instacollage #iphoneonly #face #loveyou #
#beşiktaş #bjk #ç #istanbul #çarşı #love #aşk #sevgi #taraftar #carsi #besiktas #erolylmz #istanbul #turkey #türkiye #instagram #follow #beautiful #statigram #instacollage #iphoneonly #face #loveyou #video #komik #komikvideo #erolyilmaz1985 #günaydın
Read more
Yerli ve helal üretim ile türk sporunun ve sporcusunun yaninda olan hardline ailesine teşekkür ederiz. www.hardlinenutrition.com "Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ... Yerli ve helal üretim ile türk sporunun ve sporcusunun yaninda olan hardline ailesine teşekkür ederiz.
www.hardlinenutrition.com "Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol  ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.  Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz.
ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır.

TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre  yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız. "Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz.
@hardlinenutritionfan @hardline.nutrition @fatih_emre_korkmaz
#hardline #nutrition #protein #detox #cleanse #fittea #beach #diet #food #healer #naturalremedy #herbs #minerals #nature #detoks #toxins #herbalmedicine #diyet #organic #vegan #rawvegan #electricfoods #alkalineliving #vejetaryen #meditation #veganrecipes #veganfood #alkalinefood #beslenme #alkalinediet
@besiktas @trabzonspor @hakangumusgymcenter @serdaraktolga
Read more
Loading...