Loading Content...

Keyif sahil çay

Loading...


Unique profiles
5
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Anemon Ordu Otel, Jardí Botànic de Barcelona, Huser Yaylası
Average media age
901.8 days
to ratio
4
İzmit Sahil Çay Keyfi<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f44d"></span>🇹🇷 #izmit #sahil #nailacafe #deniz #turkey #cay #sun #sunset #günes #günesbatisi ...
Media Removed
İzmit Sahil Çay Keyfi🇹🇷 #izmit #sahil #nailacafe #deniz #turkey #cay #sun #sunset #günes #günesbatisi #sari #yellow #tatil #travel #kocaeli #türkiye #keyif İzmit Sahil Çay Keyfi❤️👍🇹🇷 #izmit #sahil #nailacafe #deniz #turkey #cay #sun #sunset #günes #günesbatisi #sari #yellow #tatil #travel #kocaeli #türkiye #keyif
Loading...
Üsküdar #hacerkaracurun #uskudar #üsküdar #sahil #deniz #manzara #cay #çay #keyif #demli #sohbet ...
Media Removed
Üsküdar #hacerkaracurun #uskudar #üsküdar #sahil #deniz #manzara #cay #çay #keyif #demli #sohbet #istanbul Üsküdar
#hacerkaracurun #uskudar #üsküdar #sahil #deniz #manzara #cay #çay #keyif #demli #sohbet #istanbul
 #gurmexordu'dan selamlar.🖐 Hikayelerimizi takip edenler Karadeniz'in incisi #güzelOrdu'yu ...
Media Removed
#gurmexordu'dan selamlar.🖐 Hikayelerimizi takip edenler Karadeniz'in incisi #güzelOrdu'yu keşfe geldiğimizi hatırlarlar. -- İlk kez geldiğimiz #Ordu hiç beklemediğimiz kadar güzel, kendine has bir havası olan, insanları güzel giyimli, Antalya tadı veren bir Karadeniz şehri. ... #gurmexordu'dan selamlar.🖐 Hikayelerimizi takip edenler Karadeniz'in incisi #güzelOrdu'yu keşfe geldiğimizi hatırlarlar.
--
İlk kez geldiğimiz #Ordu hiç beklemediğimiz kadar güzel, kendine has bir havası olan, insanları güzel giyimli, Antalya tadı veren bir Karadeniz şehri. Sahildeki cafeler, temiz caddeler, tarihi ve kültürel güzellikleri saymakla bitmez.
--
Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Ordu'da bulunduğunuz her an size huzur veriyor. Kaldığımız @anemonOrdu otelin önünden başlayan geniş ve ferah sahili sanırım Karadeniz'de bulunan sahiller içinde yürümesi en keyiflisi.
--
Şehrin birçok alanında denize girebileceğiniz koylar ve mükemmel denebilecek plajlar var. Mersin Köyü Limanı, Hoynat Kuşadası, Yason Kilisesi ve burnu merkeze yakın gezilecek yerler arasında.
--
Dünyanın en güzel yollarından biri olabilecek Perşembe-Fatsa arası sahil yolunda denize sıfır birçok lokanta bulup gayet lezzetli yemekler yiyebiliyorsunuz. @nelipide Ordu'da nefis pideler yiyebileceğiniz yerlerden biri.
--
Boztepe'ye teleferikle çıkmak ve mükemmel manzarayı izlemek. Meşhur Ordu tostu ve bir bardak Karadeniz çayının verdiği haz ile günbatımını izlemek ise bambaşka.
--
Ordu şüphesiz doğa konusunda torpilli bir şehir. Bu şehirde mükemmel manzaralar ve doğal güzellikler göreceksiniz.
--
Kalabalık ve gürültülü büyük şehirlerden bıkmış doğasever insanlar için #cittaslow tadında, gezmekten ve yaşamaktan çok keyif alabileceğiniz bir şehir Ordu.
--
Bu akşam @anemonhotelss @cotyorarestaurant'ta yöresel Ordu lezzetlerinin Anadolu lezzetleri ile çapraz eşleştirildiği nefis bir tadım yapacağız.Elbette @yanikulkebaglari şarapları eşliginde.Detayları yakında paylaşacağız. Ordu'nun hep bakir ve güzel kalması umuduyla.❤
_____________
#gurmex #gurme #cotyorarestaurant #anemonordu #anemonotel #anemonhotel #yanıkülke #karadeniz
Read more
Andrea Bocelli’nin Girona’daki konseri, hergün dinlemekten keyif aldığım sanatçı ile muhteşem ...
Media Removed
Andrea Bocelli’nin Girona’daki konseri, hergün dinlemekten keyif aldığım sanatçı ile muhteşem bir buluşma noktası oldu 🌳 İspanyolların ünlü tatil bölgesi Costa Brava; sanat, gastronomi, şarap bağlarıyla, sahil şeridinde yada yol boyunca yükselen görkemli ormanların eteklerine ... Andrea Bocelli’nin Girona’daki konseri, hergün dinlemekten keyif aldığım sanatçı ile muhteşem bir buluşma noktası oldu 💙💥🎼🌳
İspanyolların ünlü tatil bölgesi Costa Brava; sanat, gastronomi, şarap bağlarıyla, sahil şeridinde yada yol boyunca yükselen görkemli ormanların eteklerine kurulu Orta Çağ kasabalarından oluşuyor 🌳🏠🌳 Calella De Palafrugell, Cap Roig Festivali’nin gerçekleştiği işte bu kasabalardan biri... Nitekim Cap Roig Festivali’nin düzenlendiği Jardin Botanique, yükselen ağaçlarla çevrili, 1.000 aşkın bitki çeşidinin ortasındaki tarihi şatonun bahçesinde, büyüleyici ortamda planlanmış.
Başınızı kaldırdığınızda dolunaya hazırlanan ay manzarası, etrafınızda miss gibi çiçek ve ağaç kokusu... 🌒🥂🌳
Üstelik konser sayesinde, Barselona’dan başlayan, Fransa sınırında yer alan Ceret’e kadar uzanan Costa Brava bölgesini, Cadaques’teki Salvador Dali’nin müze haline gelen evi “Portlligat Museum-House”, Figueres’deki “Dali Theathre Museum”, Tossa De Mar’daki “Vila Vella”yı görmek, Andrea Bocelli’yi dinleme niyetiyle başlayan gezimizi daha da anlamlı kıldı 🤗❤️🎻
Finali, Boca Grande’de yapmak süper bir tercih oldu 👌🏻🦀😍
(Detaylar, story’de öne çıkanlarda Andrea Bocelli’nin içerisinde 👆🏻) #AndreaBocelli #concert #amazing #performance #CapRoig #festival #Girona #Catalunya #CostaBrava #Spain #SalvadorDali #Barcelona #BocaGrande 🍴🐟
🌟Gastronomi derken, Costa Brava bölgesinde 15 tane Michelin yıldızlı restoran bulunuyor. Bunlardan Girona’da olan ise El Celler de Can Roca; 🌟🌟🌟 yıldızlı olanı #michelin #restaurant #gastronomia #love 🍃
Read more
2400 metrede 2 saat beklemenin ödülü videonun devamında🌲⛈🏔 Arkamda Karadeniz sahil şeridi önümde ise sıralı Kaçkar Dağları, Hazindak, Pokut ve Sal sırtları... Yani 0 metreden 4000 metreye (Kaçkar’ın zirvesi) kadar her yeri görebiliyorum, hava açıksa. İlk çıktığım an önümü zor görüyordum ... 2400 metrede 2 saat beklemenin ödülü videonun devamında🌲⛈🏔 Arkamda Karadeniz sahil şeridi önümde ise sıralı Kaçkar Dağları, Hazindak, Pokut ve Sal sırtları... Yani 0 metreden 4000 metreye (Kaçkar’ın zirvesi) kadar her yeri görebiliyorum, hava açıksa. İlk çıktığım an önümü zor görüyordum 🙈☺️ Huser Yaylası, bölgenin en iyi manzaraya sahip yaylasıymış. Yerlisi öyle diyor. Seyir terasından bilindik/bilinmedik çoğu yaylayı görmek mümkün. Yaylanın yolu 2007’de yapılmış ama “yolu var” demek biraz komik. Bayağı kötü bir yoldan gidiyorsunuz ve yüksek bir araca sahip değilseniz çıkmanızı asla tavsiye etmem. Ayrıca; yayla yolunda ve yaylada hava şartları öyle hızlı değişiyor ki, insanın ağzı açık kalıyor. Yaylaya ilk çıktığımda hava buz gibi ve yağmurluydu. 2 saatlik bir bekleyişin ardından hava açtı ve uzun bir süre de güneşle devam ettik yayla keyfine. Bulut denizi olmadı ama ortaya çıkan kareler en az onun kadar keyif verdi.
...
Hava şartlarından bahsettim, buralarda sizi mutlu da eder keyfinizi de kaçırır. Biz yayladayken yağan şiddetli yağmur sebebiyle dere taşmış ve yukarıya ulaşım bir süre yapılamadı. Anlık gelişmeler için bir rehberle hareket etmek çok önemli. Huser’e ya da diğer yaylalara bir bilenle ya da tur ile gitmenizi tavsiye ederim. Konakladığım @pilitabungalov bu konuda yardımcı oluyor, onlardan bilgi alabilirsiniz.
...
Huser Yaylası’nda köylülerin işlettiği iki yer var, biri açıktı diğeri ise açmamıştı. Bekir abiye pilitalı kulübesinde ısınmak, çay içmek ya da eşinin yaptığı peynir, tereyağı ve ekmeğinin tadına bakabilirsiniz. Hava şartları iyiyse ve katıldığınız turun Bekir abiye haber vermesiyle kahvaltınızı yaylada da yapabilirsiniz.
...
#huser #huseryaylasi #yayla #karadeniz #rize #ayder #camlihemsin #kackar #kackardaglari
Read more
Loading...