Loading...


Unique profiles
16
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Club Hotel Sera, İzmir, Turkey, Kizilcihamam Patalya Otelde
Average media age
754.8 days
to ratio
16
Karamürsel Saadet'te Kongre Şahlanışı.. Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı olağan kongresi ...
Media Removed
Karamürsel Saadet'te Kongre Şahlanışı.. Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı olağan kongresi 1 Nisan Pazar saat 14.01'de Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde yapılacak. İlçe Başkanlığı adaylığı görevi ilçe teşkilat mensuplarıyla yapılan iştişareler sonucu tekrardan ... Karamürsel Saadet'te Kongre Şahlanışı..
Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı olağan kongresi 1 Nisan Pazar saat 14.01'de Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde yapılacak.

İlçe Başkanlığı adaylığı görevi ilçe teşkilat mensuplarıyla yapılan iştişareler sonucu tekrardan Mehmet Özalay'a verilmiştir.

361 Delegenin oy kullanacağı kongre büyük coşku ve heyecan dolu geçmesi beklenmektedir. Kocaeli Saadet Partisinin ilçe kongreleri Karamürsel ile başlayacaktır. Diğer ilçelerin kongreleri öncesi ilk kongrenin Karamürsel de yapılmasıyla işaret fişeğinin atılacağı ilçe olarak görünmektedir.

Saadet Partisi Karamürsel İlçe kongresine Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın'ın da katılacağını dile getiren İlçe Başkanı Mehmet Özalay tüm Karamürselimizi kongremize bekliyoruz, sözleriyle davetlerini dile getirdiler.
Read more
Loading...
1.İstanbul Olağan İl Kongresi #iyiparti #türkiyeiyiolacak #iyipartiistanbul #iyipartiavcılar ...
Media Removed
1.İstanbul Olağan İl Kongresi #iyiparti #türkiyeiyiolacak #iyipartiistanbul #iyipartiavcılar #iyipartiavcılargençlik 1.İstanbul Olağan İl Kongresi
#iyiparti #türkiyeiyiolacak #iyipartiistanbul #iyipartiavcılar #iyipartiavcılargençlik
Sağlık Çalışanları İlk Kez Yapılacak Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kongresinde Buluşuyor Çalışma ...
Media Removed
Sağlık Çalışanları İlk Kez Yapılacak Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kongresinde Buluşuyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi Enstitüsü (SASAM) sağlık çalışanlarını Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Çalışan Sağlığı ve Güvenliği ... Sağlık Çalışanları İlk Kez Yapılacak Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kongresinde Buluşuyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi Enstitüsü (SASAM) sağlık çalışanlarını Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Çalışan Sağlığı ve Güvenliği kongresinde buluşturuyor. 17-18 Nisan 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek 1. Ulusal Sağlık Hizmetlerinde Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kongresi Ankara Hilton Garden Inn’de yapılacak.
Katılımın ücretsiz olduğu kongreye kayıt ve detaylı bilgi için: www.sasamkongre.org
Read more
Medeniyet beşiği, kadim kent Selçuklu’nun 1. Olağan Kongresi’nde oyumuzu kullandık. Selçuklu ...
Media Removed
Medeniyet beşiği, kadim kent Selçuklu’nun 1. Olağan Kongresi’nde oyumuzu kullandık. Selçuklu İYİ Olacak Konya İYİ Olacak Türkiye İYİ Olacak Medeniyet beşiği, kadim kent Selçuklu’nun 1. Olağan Kongresi’nde oyumuzu kullandık.
Selçuklu İYİ Olacak
Konya İYİ Olacak
Türkiye İYİ Olacak
40. Sı düzenlenen endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları kongresi itina ile biter... Ne ...
Media Removed
40. Sı düzenlenen endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları kongresi itina ile biter... Ne çok eğlendik.. Maşallah bize... Kıyafetim @jadoreofficial Saç makyaj @emirbalaban Haydi bakalım, varan 1 bitti, yarın Silifke bekle bizi... #ekipkaraca #canlı #performance #müzik ... 40. Sı düzenlenen endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları kongresi itina ile biter...
Ne çok eğlendik..
Maşallah bize...
Kıyafetim @jadoreofficial
Saç makyaj @emirbalaban
Haydi bakalım, varan 1 bitti, yarın Silifke bekle bizi... #ekipkaraca #canlı #performance #müzik #candır
Read more
Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu’nu temsilen katıldığım 1. Uluslararası Maküvet Uygulamalı ...
Media Removed
Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu’nu temsilen katıldığım 1. Uluslararası Maküvet Uygulamalı Eğitim Kongresi’nin sonuna geldik Davetiniz, ilginiz, hissettirdiğiniz değer ve benim de bildiklerimi paylaşmama fırsat tanıyarak köpeklerde eğitim konusuna da gösterdiğiniz ... Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu’nu temsilen katıldığım 1. Uluslararası Maküvet Uygulamalı Eğitim Kongresi’nin sonuna geldik 🐾 Davetiniz, ilginiz, hissettirdiğiniz değer ve benim de bildiklerimi paylaşmama fırsat tanıyarak köpeklerde eğitim konusuna da gösterdiğiniz önem çok kıymetliydi 🤗 Çok değerli hocalarımızla bir arada olmak benim için onurdu. Başta @ozlemsengoz hocamıza ve beni eksiksiz asiste eden Necip arkadaşıma çok teşekkür ederim ☺️ Bugün 2 ayrı oturum şeklinde gerçekleştirdiğimiz workshoplarımıza heyecanlı, istekli ve ilgili katılım gösteren tüm hekimlerimize ve hekim adaylarımıza teşekkür ederim 🙏🏻 Umarım sizlere dokunabilmişimdir ☺️ Yeni çalışmalarda tekrar bir araya gelmek dileğiyle... #gamzearal #felix #gamzeilefelix #kif #kıf #kopekirklarivekinolojifederasyonu #mera #maküvet #maküvet2018
Read more
Loading...
Tarih 11 Nisan 2014, #Dinamikler 2014 | 15. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi’nin 1. günü. ...
Media Removed
Tarih 11 Nisan 2014, #Dinamikler 2014 | 15. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi’nin 1. günü. İstanbul Proje Yönetim Derneği (@IPYDorg) adına Başkan sıfatıyla kongremize katılan misafirlerimize hoş geldiniz konuşmamızı yapıyorum. Akabinde programda Dinamikler 2014 Proje Yöneticimiz ... Tarih 11 Nisan 2014, #Dinamikler 2014 | 15. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi’nin 1. günü. İstanbul Proje Yönetim Derneği (@IPYDorg) adına Başkan sıfatıyla kongremize katılan misafirlerimize hoş geldiniz konuşmamızı yapıyorum. Akabinde programda Dinamikler 2014 Proje Yöneticimiz Behice Gül Torun Öztürk (@behice_torun) ve hemen sonrasında TED konuşmacısı Itay Talgam (@talgamitay) açılış konuşmalarını yapacaklar. Kongre hazırlık ekibimizin değerli üyeleri ise şöyle: Mehmet Şevket Özdemiz, Özlem İnandık, Beril Bilge Ersoy, Evrim Yön Kaygısız (@ewrimyk), Ahmet N. Taşpınar, Serdar Canpolat, Emrah Sağlam, Seda Soyer (@sedaerdenler), Yıldır Raifoğlu ve Zeynep Taşpınar. Sonraki yıllarda kongre ekibimizde yer alan arkadaşlarımız bir çoğu gönüllü çalışmalarına derneğimizin Yönetim ve Denetleme Kurulları çatısı altında sürdürmeye devam ettirdiler ve halen bir çoğu da devam ettiriyorlar. #tbt #tbt❤️ #tbt🔙 #trowback 🎈
Read more
Gunaydın. Doguracak anne adaylari ve yakinlari lutfen okuyun. #Repost @drahmetakkoca (@get_repost) ・・・ DOĞUMDA ...
Media Removed
Gunaydın. Doguracak anne adaylari ve yakinlari lutfen okuyun. #Repost @drahmetakkoca (@get_repost) ・・・ DOĞUMDA DOKTORA SORULMAMASI GEREKENLER: 1)Doğum ne zaman olur doktor bey Doğumun zamanı olmaz.Her doğum farklıdır.Süre kısıtlaması paniğe yol açar.Bu da sezaryen ... Gunaydın.
Doguracak anne adaylari ve yakinlari lutfen okuyun.
#Repost @drahmetakkoca (@get_repost)
・・・
DOĞUMDA DOKTORA SORULMAMASI GEREKENLER:

1)Doğum ne zaman olur doktor bey😂

Doğumun zamanı olmaz.Her doğum farklıdır.Süre kısıtlaması paniğe yol açar.Bu da sezaryen oranlarını arttırır.

2)Bir şey olmaz değil mi doktor bey🤔

Bu garantiyi ne bindiğiniz taksi şoförü ne de bindiğiniz uçak pilotu verebilir.Hatta evlendiğiniz eşiniz bile evlilik konusunda verebilir.Aynı hayat gibi.Araba sürerken her an aklınızda kaza olacak korkusu varsa sürmeyin o arabayı.Bırakın korkularınızı.

3)Çok acı çekiyor bir şeyler yapın doktor bey😳

Ya bebeğine kavuşmaya çok az süre kalmışsa!Ya geçiş dönemindeyse.Ya bir şey yapılmaya ihtiyacı yoksa?

4)Madem sezaryene dönecekti ne diye bu kadar beklendi:😡 Bizleri en kahreden sorulardan biri.Sezaryen olacağını önceden bilebilseydik medyum olurduk.Şimdi burada şu anda her şey yolunda ama bir saat sonra kalp krizi geçirebilirsin,araba çarpabilir,deprem olur.Bir saat sonrasını kim bilebilir?
Hem siz biliyor musunuz ki doğum başladıktan sonra yapılan sezaryenle,doğum başlamadan yapılan sezaryen arasında bebek ve anne lehine inanılmaz farklar var.(Bakınız:http://www.izmirdogaldogum.com/tr/haber/ulusal-dogum-kongresi-ankara-michel-odent-sunumundan)

NOT:Anneler,babalar,teyzeler,halalar,dostlar!Evet biliyoruz destek için oradasınız,çok endişeleniyorsunuz.Çünkü aklınıza hep kötü doğum hikayeleri geliyor.Ama biliniz ki doğum mahremiyet ister,doğum sessizlik ister,doğum tam huzur ister.En iyisi evde veya kantinde beklemek.Bırakınız doğum olsun,sonra hep birlikte kutlama yaparız💐🌷🌹🌸🌺🎉
Read more
Loading...
İstanbul Üniversitesi 1.Engellilik Araştırmaları Kongresi "Görme Engelli Ergen Bireylerin ...
Media Removed
İstanbul Üniversitesi 1.Engellilik Araştırmaları Kongresi "Görme Engelli Ergen Bireylerin Mobil Telefon Aracılığı ile Sosyal Medya Kullanımı" bildirisi İstanbul Üniversitesi 1.Engellilik Araştırmaları Kongresi "Görme Engelli Ergen Bireylerin Mobil Telefon Aracılığı ile Sosyal Medya Kullanımı" bildirisi
Sivas Kongresi'nin 99'uncu yıldönümü etkinlikleri kapsamında ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen ...
Media Removed
Sivas Kongresi'nin 99'uncu yıldönümü etkinlikleri kapsamında ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Cumhuriyet Kupası'nda Demir Grup Sivasspor ile Bursaspor karşılaştı. 4 Eylül Stadyumu'nda oynanan karşılaşmayı 5 bine yakın taraftar ücretsiz olarak izledi. Her iki takımın ... Sivas Kongresi'nin 99'uncu yıldönümü etkinlikleri kapsamında ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Cumhuriyet Kupası'nda Demir Grup Sivasspor ile Bursaspor karşılaştı. 4 Eylül Stadyumu'nda oynanan karşılaşmayı 5 bine yakın taraftar ücretsiz olarak izledi.
Her iki takımın teknik direktörleri karşılaşmada ligde forma şansı bulamayan futbolculara şans verdi. Karşılaşmaya ev sahibi Demir Grup Sivasspor; Ali Şaşal, Papp, David Braz, Bjarsmyr, Ziya, Medjani, Erdoğan, Rybalka, İlker, Aydın, Cyriac ilk 11'i ile çıktı. Bursaspor ise müsabakaya Okan, Muhammed Emin, Vergini, Chedjou, Umut Meraş, Ramazan, Saivet, Çağatay, Tunay, Kembo, Umut Nayir ile 11'i ile başladı.
Bursaspor maçın 26. dakikasında Tunay'ın ceza sahası içerisinde yaptığı vuruşla 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın ilk yarısını Bursaspor 1-0 önde tamamladı. Demir Grup Sivasspor, 56. dakikada Cyriac'ın attığı golle eşitliği yakaladı. Karşılaşmada başka gol olmayınca maçın normal süresi 1-1 sona erdi. Beraberliğin ardından penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışları sonucu sonucu 6-5 biten maçta Demir Grup Sivasspor kupanın sahibi oldu.
Penaltı atışlarından sonra kupa töreni gerçekleştirildi. Kupada ikinci olan Bursaspor'a kupasını AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci verdi. Demir Grup Sivasspor'da kupayı Sivas Valisi Davut Gül'ün elinden aldı. Karşılaşma sonrası iki takımın futbolcuları günün anısına hatıra fotoğrafı çekindi.
#BursaspordaBugün #BursaspordaBugunCom #Bursaspor #Bursa #PotanınTimsahları #FileninTimsahları #iphone #android #Skor #Tahmin #SkorTahmin #TimsahArena #Timsah #Crocodile www.bursaspordabugun.com
Read more
Baskent Universitesi 1. Ogrenci Kongresi icin son hazirliklar Baskent Universitesi 1. Ogrenci Kongresi icin son hazirliklar
FAŞİZMİ KADINLAR YENECEK! "Hiçbir önemli gerici hareket kadınların desteği olmaksızın iktidardaki ...
Media Removed
FAŞİZMİ KADINLAR YENECEK! "Hiçbir önemli gerici hareket kadınların desteği olmaksızın iktidardaki durumunu sürdürememiştir; tersine hiçbir diktatörlük de kadınların mücadelesi olmaksızın devrilmemiştir." Maria Antonietta Macciocchi Geçen hafta; (FAŞİZM BÖYLE GELDİ... ... FAŞİZMİ KADINLAR YENECEK!
"Hiçbir önemli gerici hareket kadınların desteği olmaksızın iktidardaki durumunu sürdürememiştir; tersine hiçbir diktatörlük de kadınların mücadelesi olmaksızın devrilmemiştir."
Maria Antonietta Macciocchi

Geçen hafta; (FAŞİZM BÖYLE GELDİ... "Bir defa iktidarı aldıktan sonra onu asla vermeyeceğiz. Bakanlıklardan bizim ancak ölülerimizi çıkarabilirler."
(Hitler'in Propaganda Bakanı Joseph Goebbels, 1932)) başlığıyla, 1922 de İtalya'da Mussoli'nin liderliğinde ortaya çıkan, 1933'te Almanya'da Nazizm'e evrilen, 20. yüzyılın karabasanı faşizmi ele alan Sinan Meydan, bu hafta kadınların gücünü anlatmış okurlarına.
3 Nisan 2018 yani Atatürk Türkiye'sinde kadınlara belediye seçimlerinde seçme ve seçilme hakkının verilmesinin 88. yıldönümünde, kadın haklarının öneminin, kadının tarihteki yerini iyi bilmekten geçtiğini vurgulayarak başlamış yazısına.

İtalya'da Mussolini faşist iktidarını kurarken kadınlardan yararlanıp, onları yanına çekmek için yalanlara başvururmuş. Gayrimeşru ilişki yaşadığı Rachele ile evlenip, üç çocuğunu vaftiz ettirdikten sonra komünistlerin aileyi yıkmak istediklerini belirterek ve savaşta ölen İtalyan'ları işaret ederek kadınlardan sürekli özveri beklemiş! Sürekli ölümü kutsadığından, ölü kafayı amblem olarak seçmişler. Burjuva, okumuş, savaşta eşlerini-çocuklarını kaybeden kadınların desteklediği Mussolini, 1 Haziran 1923'te ilk Faşist Kadınlar Kongresi'ni toplamış.
Milletler Cemiyeti,18 Kasım1935'te Habeşistan'a saldıran İtalya'ya yaptırım uygulamaya karar verince, kendini İtalyan kadınlarının kocası ilan eden Mussolini onları bir kez daha özveriye çağırmış.

Devamı ⤵️ .
.

#SinanMeydan
#YüzyılınKitabı
#YüzyılınLideriAtatürk
#YaşaMustafaKemalPaşaYaşa #panzehir #AklıKemal #1923KuruluşAyarlarınaDönmek #AtatürkileAllahArasında #Anıtkabir #Nutuk #Sözcü #gündem #Cumhuriyet #CumhuriyetKadını #yazar #Cumhuriyetçi #nemutluTürkümdiyene #bayrak #Atatürkiye #Atatürkçüyüz #Uluönder #gençliğehitabe #sözcüsusarsatürkiyesusar #vatan #atamizindeyiz #izmirdeyaşam #TürkiyeCumhuriyeti #Atatürk #Gazete #faşizm
Read more
Loading...
1.Uluslararası Türkiye Veteriner İç Hastalıkları Kongresi. #heartpower #fractionalshortening ...
Media Removed
1.Uluslararası Türkiye Veteriner İç Hastalıkları Kongresi. #heartpower #fractionalshortening #veterinary #internalmedicine #veterinarycardiology 1.Uluslararası Türkiye Veteriner İç Hastalıkları Kongresi. #heartpower #fractionalshortening #veterinary #internalmedicine #veterinarycardiology
4 Mayıs Cuma günü 1. Uluslararası Maküvet Uygulamalı Eğitim Kongresi dahilinde, Burdur Mehmet ...
Media Removed
4 Mayıs Cuma günü 1. Uluslararası Maküvet Uygulamalı Eğitim Kongresi dahilinde, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde bir araya gelerek köpek eğitimi konusunda bildiklerimi değerli katılımcılarla paylaşacağım —————————— Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu ... 4 Mayıs Cuma günü 1. Uluslararası Maküvet Uygulamalı Eğitim Kongresi dahilinde, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde bir araya gelerek köpek eğitimi konusunda bildiklerimi değerli katılımcılarla paylaşacağım 🐾 ——————————
Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu tarafından “MAKÜVET” kongremiz bünyesinde 4 Mayıs tarihinde 2 ayrı kur halinde köpeklerde itaat eğitimi Sn Gamze Aral tarafından verilecektir. Kendisini biraz tanıyalım mı? www.makuvet2018.org👇
1985 yılında Bursa'da doğdu. Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Enformatiği bölümünden mezun oldu. Lisans öğrenimi süresince Competitive Intelligence araştırma ve proje grubunda çalışmalar yaptı. CRM'de teknoloji kullanımı konusunda bitirme tezi yazdı. B/S/H Siemens ve GIDASA gibi şirketlerdeki staj çalışmalarıyla farklı iş deneyimleri edindi. 4-5 yaşlarından üniversiteye kadarki dönemi yoğun olarak atlarla ve köpeklerle geçti. Çocukluğundan bu yana uzun yıllar lisanslı binicilik yaparak müsabık olarak yarıştı. Köpek yarışmalarında, sınavlarında ve lisanslı olarak yaptığı bowling ve binicilik sporlarında birçok başarı elde etti.
Hayvanlara karşı olan özel ilgisi, sevgisi ve kuvvetli iletişimi kariyerinde cesur bir adım atmasına neden oldu. Üniversite öğrenimi süresince yarı zamanlı olarak köpek eğitimi konusundaki çalışmalarını sürdürdü. Köpeklerinden PAPI ve PIA ile gönüllü olarak engellilere, yaşlılara ve hasta çocuklara bazı terapi çalışmaları yaparak sosyal hayatlarında onlara destek olmaya çalıştı. Yaşam Hakkına Saygı Derneği'nin projelerine destek verdi ve kısa bir dönem barınakta da gönüllü eğitim çalışmaları yaptı.

2006 yılından bu yana konusunda uzman kişilerden çeşitli kurslar, seminerler ve sertifikalar aldı.

2008 yılında Show TV'de yayınlanan ve bir sosyal sorumluluk projesi olan CAN DOSTUM programında Nuri Alço'nun koçluğunu ve barınaktan kurtarılan köpekleri GAZOZ'un eğitmenliğini yaptı.

2009 yılı Temmuz ayından bu yana tam zamanlı olarak köpek eğitmenliği ve danışmanlığı yaparak, köpek sahiplerine hem köpekleri ile daha mutlu ve sorunsuz yaşamayı öğreterek kendilerine köpekli yaşam koçluğu yapmakta, hem de köpeklerine eğitim vermektedir.
Read more
 #TarihteBugün SİVAS KONGRESİ KARARLARI Bütün milletçe malum olan iç ve dış tehlikenin meydana ...
Media Removed
#TarihteBugün SİVAS KONGRESİ KARARLARI Bütün milletçe malum olan iç ve dış tehlikenin meydana getirdiği milli uyanıştan doğan kongremiz gelecekteki kararları almıştır: 1. Yüce Osmanlı Devleti ile İtilaf Devletleri arasında ateşkes anlaşmasının imzalandığı 30 ekim 1919 günündeki ... #TarihteBugün
SİVAS KONGRESİ KARARLARI

Bütün milletçe malum olan iç ve dış tehlikenin meydana getirdiği milli uyanıştan doğan kongremiz gelecekteki kararları almıştır:
1. Yüce Osmanlı Devleti ile İtilaf Devletleri arasında ateşkes anlaşmasının imzalandığı 30 ekim 1919 günündeki sınırlarımız içinde kalan ve her yerinde Müslüman çoğunluğun oturduğu Osmanlı Ülkesi bölgeleri birbirinden ve Osmanlı topluluğundan ayrılmaz. Hiçbir nedenle bölünmez bir bütündür. Bu […] Devamını okumak için: https://turkcetarih.com/sivas-kongresi-kararlari/

#TarihteBugün #Atatürk #KurtuluşSavaşı #MilliMücadele #MustafaKemal #MustafaKemalAtatürk #SivasKongresi
Read more
Loading...
22. EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTİMİ (ETE) 22. ETE / ANKARA 14-15 NİSAN 2018 EĞİTİM KAYIT: CİNSEL ...
Media Removed
22. EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTİMİ (ETE) 22. ETE / ANKARA 14-15 NİSAN 2018 EĞİTİM KAYIT: CİNSEL SAĞLIK ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ (CİSED) www.cised.org.tr/evlilik-terapisi-egitimi [email protected] 0.555.274 41 97 EĞİTİM TARİHLERİ: 1. Modül: 14-15 Nisan 2018 2. Modül: 19-20 Mayıs ... 22. EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTİMİ (ETE)
22. ETE / ANKARA
14-15 NİSAN 2018

EĞİTİM KAYIT:
CİNSEL SAĞLIK ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ (CİSED)
www.cised.org.tr/evlilik-terapisi-egitimi
[email protected]
0.555.274 41 97

EĞİTİM TARİHLERİ:
1. Modül: 14-15 Nisan 2018
2. Modül: 19-20 Mayıs 2018
3. Modül: 30 Haziran - 01 Temmuz 2018
4. Modül: 21-22 Temmuz 2018
5. Modül: 08-09 Eylül 2018
6. Modül: 20-21 Ekim 2018

EĞİTİM HAKKINDA: *** Hem EVLİLİK TERAPİSİ yapma becerisi kazandıracak hem CİNSEL TERAPİ ve PSİKOTERAPİ eğitimlerini tamamlayacak nitelikte SİSTEMİK hem de kişisel gelişiminize hizmet edecek 120 saatlik bir eğitim sizleri bekliyor...
*** EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTMENİ ve "KADINCA", "ERKEKÇE", "KADİM AŞK ÖĞRETİLERİ", "SADAKATSİZLİK VE ALDATMA" gibi 25'ten fazla kitap yazarak evlilik ve ilişki terapisi alanına hizmette bulunan CİSED GENEL BAŞKANI PSİKOTERAPİST CEM KEÇE KİMDİR?
https://youtu.be/ie0L81WdI2A
*** EĞİTİM HAKKINDA: www.youtube.com/watch?v=3-9q542R1xw
*** CİSED HAKKINDA: https://youtu.be/rIKkP_pJgGs
*** CİSED EĞİTİMLERİ HAKKINDA: www.youtube.com/watch?v=Fi2lmnoS7KU
*** Bir EVLİLİK TERAPİSTİ adayı için GELİŞİM, DEĞİŞİM ve DÖNÜŞÜM yolculuğunda mesele "sadece SERTİFİKA değil", devamlılığı olan bir KALİTE'dir. Multidisipliner bir yaklaşımı savunan, uluslararası cinsel sağlık kuruluşlarına üyeliği bulunan ve Türkiye'nin en örgütlü cinsel sağlık derneği olan CİSED; şimdiye kadar 2 adet "Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi", 3 adet "Ulusal Cinsel Sağlık Kongresi" ve 12 adet "Ulusal Cinsel Sağlık Sempozyumu" düzenlemiştir, 16 yıldır kapsamlı ve uygulamaya yönelik eğitimler vermektedir ve EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTİMİ'ni destekleyen ve bütünleyen "Psikoterapi" ve "Cinsel Terapi" eğitimleri de düzenlemektedir. Ülkemizde ruh sağlığı, cinsel sağlık, evlilik ve ilişkiler alanlarında hizmet veren ruh sağlığı profesyönellerinin büyük bir çoğunluğu CİSED’ten eğitim almıştır. Bu BAŞARI asla tesadüf değildir!
#cised #EvlilikTerapisiEğitimi #CisedEvlilikTerapisiEğitimi #CİSEDEğitim #CemKeçe #EvlilikTerapisti #EvlilikTerapisi #EvlilikVeÇiftTerapisiEğitimi #EvlilikVeÇiftTerapisi #SistemikEvlilikTerapisi #AileDanışmanlığıEğitimi
Read more
Herkese merhaba, Her yıl katıldığım Avrupa Obezite Kongresi’nde bu sene poster sunumumla yer ...
Media Removed
Herkese merhaba, Her yıl katıldığım Avrupa Obezite Kongresi’nde bu sene poster sunumumla yer aldım🤗🤗 Çalışmamızda kadınlarda ağırlık yönetiminin yeme tutum ve davranışları üzerine etkisini değerlendirdik. . . . Değerlendirdiğimiz yeme davranışları Duygusal yeme : kişinin ... Herkese merhaba,

Her yıl katıldığım Avrupa Obezite Kongresi’nde bu sene poster sunumumla yer aldım🤗🤗
Çalışmamızda kadınlarda ağırlık yönetiminin yeme tutum ve davranışları üzerine etkisini değerlendirdik. .
.
.
Değerlendirdiğimiz yeme davranışları
Duygusal yeme : kişinin üzüntü, mutluluk, gibi duygusal değişikliklerle baş etmek için aç olmadığı halde yemesi
Dışsal yeme: besini görmek, kokusunu duymak gibi dışsal uyarılara cevap olarak aç olunmadığı halde yeme hali örneğin bir fırının önünden geçerken gelen kokuya dayanamayarak içeri girip bir şeyler almak gibi.
Kısıtlayıcı yeme: ağırlık kaybını sağlamak ya da kilo korumak için kişinin yemek istediği miktardan daha az yemesi, yeme üzerinde fazlaca kontrolünün olması.
.
.
Sonuçlarsa şu şekilde çıktı
1)Kilo vermek yeme davranışlarında iyileşmeyi sağlayamaya yardımcı oluyor, buradan şöyle bir yargıya varabiliriz kişinin Sağlıklı beslenmeyi öğrenerek kilo vermesi daha iyi hissetmesine ve yeme davranışlarının iyileşmesini sağlayabilir.
.
.
2)Geçmişte yapılan diyet sayısı ne kadar çoksa duygusal ve dışsal yemeye eğilim o kadar yüksek. .
.
3)Diyet uygulama sırasında aile desteği görmeyenlerde duygusal ve dışsal yeme daha fazla. Özetle diyet yapma esnasında çevrenizdekilerin ve ailenizin desteği önemli.
. .
#obesity #obesitycongress #diyet #diyetisyen #eatingbehaviour #healthyfood
Read more
Loading...