Koro seçme acappella müzik

Loading...


Unique profiles
1
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
1060.4 days
to ratio
Bas ve tenorlarimiza duyurulur! @bogazicicazkorosu bünyesinde yer alan, şef @masisgozbek ...
Media Removed
Bas ve tenorlarimiza duyurulur! @bogazicicazkorosu bünyesinde yer alan, şef @masisgozbek yönetimindeki @magmachoir ve @bogazicigenclikkorosu için erkek korist seçmeleri başlıyor! Geçtiğimiz yıl @bogazicicazkorosu bünyesinde kurulan koromuz, şef @masisgozbek'in farklı ... Bas ve tenorlarimiza duyurulur!
@bogazicicazkorosu bünyesinde yer alan, şef @masisgozbek yönetimindeki @magmachoir ve @bogazicigenclikkorosu için erkek korist seçmeleri başlıyor!

Geçtiğimiz yıl @bogazicicazkorosu bünyesinde kurulan koromuz, şef @masisgozbek'in farklı ve uluslararası standartlardaki eğitimi ile 20 yaş ve üzerinde olan, koroda şarkı söylemek ve koro müziği alanında kendini geliştirmek isteyen herkes için yepyeni ve benzersiz bir oluşum. Müthiş bir birliktelik örneği gösteren koro üyelerimizle kısa sürede çalışmalarımızın güzel sonuçlarını almaya başladık bile! “Olmaz” diye düşünüp hayallerinizi ertelemeyin. Ailemizin bir parçası olmak ve hayatında müziğe yepyeni bir kapı açmak isteyen erkek korist adaylarımızın başvurularını bekliyoruz! :) #erkekleresesleniyoruz
Başvuru:
www.bogazicicazkorosu.com
(Başvurular Adobe Flash destekleyen bilgisayardan ve cihazlardan yapılabilir.) Son başvuru tarihi: 6 Şubat 2017

Başvuru koşulları:
➡️MAGMA
- 31 Aralık 1996 ve öncesi bir tarihte doğmuş olmak (20 yaş ve üzerinde olmak).*
- İstanbul’da ikamet etmek.**
➡️Boğaziçi Gençlik Korosu
- 1 Ocak 1997-31 Aralık 2001 tarihleri arasında doğmuş olmak.
- İstanbul’da ikamet etmek.** / *MAGMA başvuruları için üst yaş sınırı bulunmamaktadır.
**İstanbul dışında ikamet edip yine de koronun İstanbul’da gerçekleşecek olan provalarına düzenli olarak katılım sağlayabileceğini düşünen adayların mutlaka bizimle iletişime geçmeleri rica olunur.

Önemli Not: Lütfen başvuru formundaki tüm maddeleri dikkatlice okuyup onay veriniz.
#bogazicicazkorosu #bogazicigenclikkorosu #magmachoir #seçme #auditions #choir #koro #erkek #erkekkorist #male #malesinger #tenor #bas #koristseçmeleri #masisgozbek #masisaramgozbek #şef #sanatyönetmeni #sanat #art #music #konser #proje #concert #müzik #ses #acappella #topluluklar
Read more
Loading...
Loading...