Loading Content...
Unique profiles
85
Most used tags
Total likes
0
Top locations
T.C. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Skillingaryd, Guangzhou, China
Average media age
628.7 days
to ratio
49
AREFE GUNU: "Kim sabah namazi ile ogle namazi arasinda 7 defa Vakia suresi okuyanin o yil rizki ...
Media Removed
AREFE GUNU: "Kim sabah namazi ile ogle namazi arasinda 7 defa Vakia suresi okuyanin o yil rizki geniş olur. AREFE GUNU: "İkindi namazinin ardindan tovbe edenin kul hakki haric butun gunahlari af olur. AREFE GUNU: "İkindi ile akşam namazi arasinda bin Kevser suresi okuyan o sene hic ... AREFE GUNU:
"Kim sabah namazi ile ogle namazi arasinda 7 defa Vakia suresi okuyanin o yil rizki geniş olur.
AREFE GUNU:
"İkindi namazinin ardindan tovbe edenin kul hakki haric butun gunahlari af olur.
AREFE GUNU:
"İkindi ile akşam namazi arasinda bin Kevser suresi okuyan o sene hic diş ve ciger agrisi gormez.Olurse şehit olarak olur.
AREFE GUNU:
"Ogle ile ikindi arasinda bin İhlas suresi okuyanin ettigi butun dualar kabul olur.
AREFE GUNU:
"Kul hakki namazi kilanin uzerinde kul hakki bulundugu kişilere sevabini hediye ettiginde:İnşaallah Rabbul Aleminin huzuruna kul hakkiyla cikmayacaktir.
Kul hakki namazinin kilinişi:"Yarabbi senin rizan icin kul hakki namazi kilmaya niyet ettim" diye niyet ettikten sonra:
Birinci rekatta:Fatiha dan sonra 3 tekasur -10 İhlas okur.
İkinci rekatta:Fatiha dan sonra 3 kafirin 10 İhlas okur.
Uçuncu rekatta:Fatiha dan sonra 3 ayetelkursi okur.
Dorduncu rekatta:Fatiha dan sonra 25 İhlas suresi okur.
Namazdan sonra:"Yarabbi uzerimde kul hakki olanlara kildigim namazin sevabini hediye ettim kabul eyle.Amin.Der.( Uzerimizde en cok hakki olan annemiz babamiz ve Hocalarimiza diger beraber oldugumuz kişilere niyet etmemiz en uygun olandir.)Bu namazda adu gecen sureleri bilmeyenler bilmedigi her surenin yerine 3 tane İhlas suresi okuyarak bu namazi kilabilirler.Rabbim kabul eylesin.Amiiinnn...
Read more
Kamuoyuna duyuru: Özür Bekliyoruz | Geçtiğimiz gün beINSPORTS Haber kanalında yayınlanan beIN ...
Media Removed
Kamuoyuna duyuru: Özür Bekliyoruz | Geçtiğimiz gün beINSPORTS Haber kanalında yayınlanan beIN FINAL adlı programda Mehmet Demirkol, kulübümüz hakkında maksadını aşan yorumlarda bulunmuştur. Demirkol ifadesinde, “İsmail Kartal’ı dinledim. Dedi ki savunmaya orta sahaya 3,4 ... Kamuoyuna duyuru: Özür Bekliyoruz |
Geçtiğimiz gün beINSPORTS Haber kanalında yayınlanan beIN FINAL adlı programda Mehmet Demirkol, kulübümüz hakkında maksadını aşan yorumlarda bulunmuştur.

Demirkol ifadesinde, “İsmail Kartal’ı dinledim. Dedi ki savunmaya orta sahaya 3,4 oyuncu almamız lazım. Yani saha da hazır değil, takım da hazır değil. İyi bari formaları bulmuşsunuz” cümlelerine yer vermiştir.

MKE Ankaragücü’nün son 6 yıldır yaşadıklarını Mehmet Demirkol’un görmezden gelmesi kendi ayıbıdır. Kendisine sözde gazeteci diyen Mehmet Demirkol, ülkemizin ve başkentimizin değerli kulüplerinden 1910 yılında kurulmuş Ankaragücü’nün hangi şartlarda buralara geldiğini, ne zorluklar atlattığını bilmemektedir. Bir gazeteci olarak bunları bilmeden haddini ve maksadını aşan yorumlar yapmak kendisine yakışmamaktadır.

Mehmet Demirkol, siz dalga geçercesine “iyi bari formaları bulmuşsunuz” derken, masa başında habercilik yaptığınızı, bu anlamda kendi ayıbınızı da itiraf ettiğinizin farkında mısınız?

Mehmet Demirkol, Ankaragücü’nün hangi şartlar altında ait olduğu Süper Lig’e çıktığını biliyor musunuz? Mevcut yönetimimiz bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan kimin milyonlarca borcunu ödemektedir? Siz gazetecisiniz, neden bunları dile getirmiyorsunuz da aklınızca maksadınızı aşarak takındığınız alaycı üslupla dalga geçiyorsunuz?

Mehmet Demirkol, MKE Ankaragücü Spor Kulübü, kulüp Başkanı Sayın Mehmet Yiğiner önderliğinde Yönetim Kurlu ve muhteşem taraftarıyla birlikte adeta bir mucizeyi gerçekleştirerek, tertemiz iki şampiyonluk elde etmiş, geçmişin tüm kirini temizleyip kulübü kurumsal bir yapıya kavuşturmak için her geçen gün çok önemli hamleler gerçekleştirmektedir. Lütfedip araştırırsanız siz de o dalga geçen üslubunuzu değiştirir, yapılan çalışmaları takdir eder ve geçek bir gazetecilik yapmış olursunuz. Ankaragücü camiası sizden özür beklemektedir!

MKE Ankaragücü Spor Kulübü
Read more
Yalvar Can ü gönülden seversen Yalvar kul, Allah'a yalvar Maksuda ermek dilersen Yalvar ...
Media Removed
Yalvar Can ü gönülden seversen Yalvar kul, Allah'a yalvar Maksuda ermek dilersen Yalvar kul, Allah'a yalvar Yalvar a kardeş yalvara Varmıyasın yüzü kara Ümmet isen Peygambere Yalvar kul, Allah'a yalvar Geceler uykudan uyan Gizli sırlar olsun ayan Mahrum olmaz Allah ... Yalvar

Can ü gönülden seversen
Yalvar kul, Allah'a yalvar
Maksuda ermek dilersen
Yalvar kul, Allah'a yalvar

Yalvar a kardeş yalvara
Varmıyasın yüzü kara
Ümmet isen Peygambere
Yalvar kul, Allah'a yalvar

Geceler uykudan uyan
Gizli sırlar olsun ayan
Mahrum olmaz Allah deyen
Yalvar kul, Allah'a yalvar

Tanı sen kendini tanı
Neden yarattı Hak seni
N'olacağın anubeni
Yalvar kul, Allah'a yalvar

Yunus nuş eyle belayı
Yürü maksudun dileği
Hem inleyi, hem ağlayı
Yalvar kul, Allah'a yalvar

Yûnus Emre Kuddîse Sirrûhu
Read more
Sonsuzlugun Rabbi sevdigin kullarını İmtihana tabi tutmayi sevensin iki cihandada rizkimizi ...
Media Removed
Sonsuzlugun Rabbi sevdigin kullarını İmtihana tabi tutmayi sevensin iki cihandada rizkimizi imanimizi bol eyle Peygamberimiz efendimiz yoluna canlar feda olmus Muhammet Mustafa ya hayirli ümmet ve komşu eyle Şefeatinden bizleri mahrum eyleme bu dunyada sana layık kul habibine hayirli ... Sonsuzlugun Rabbi sevdigin kullarını İmtihana tabi tutmayi sevensin iki cihandada rizkimizi imanimizi bol eyle Peygamberimiz efendimiz yoluna canlar feda olmus Muhammet Mustafa ya hayirli ümmet ve komşu eyle Şefeatinden bizleri mahrum eyleme bu dunyada sana layık kul habibine hayirli Ümmet olan kullarinden eyle gündüzün güzelligi zannettigimiz igrenc yaşantıya bizi kul etme duaları boş çevirmeyen rabbim dualarimizi karsiliksiz birakma dergahında tek amacimiz evlatlarimizi senin yolunda cihat ettirmek olsun Amin....
Read more
Yıllara inanmıyorum aslında, anlara inanıyorum ben. Öyle ânı yaşa şeysi de değil, çok çok küçükken ...
Media Removed
Yıllara inanmıyorum aslında, anlara inanıyorum ben. Öyle ânı yaşa şeysi de değil, çok çok küçükken okuduğum bir takvim arkası alıntısının etkisi işte. “Saatler bizimle alay eder, ömrümüz saniye saniye biter,” diyordu. Saniyeyi de böldüm ben, anlara inanmaya karar verdim. 2018’den ... Yıllara inanmıyorum aslında, anlara inanıyorum ben. Öyle ânı yaşa şeysi de değil, çok çok küçükken okuduğum bir takvim arkası alıntısının etkisi işte. “Saatler bizimle alay eder, ömrümüz saniye saniye biter,” diyordu. Saniyeyi de böldüm ben, anlara inanmaya karar verdim. 2018’den bana kalan anları düşünüyorum mesela. Şu kulübeyi ilk hayal ettiğim ânı, bizimkilerle heyecanla planlar yapışımızı, vazgeçiş anlarını, o ilk adımın atıldığı ânı... sıkıntı verenler, heyecan verenler, mutluluk verenler... Bir sürü ânı üst üste ekleyip bir kulübe çıkardık. Bir başka hayalime anlar eklemeye devam ediyoruz sonra. Bir başka tarafta, insanları gülerken gördüğüm o anları topluyorum. Ne kadar güzel göründüklerinin farkındalar mı acaba içtenlikle gülümsediklerinde? Kendi gülümsediğim anlar sonra... Hepsini kalbimde biriktirmeye çalışıyorum. Hiçbir yıla girerken somut hedefler koymadım. Yine koymuyorum. Biriktirdiğim tebessüm anlarını çoğaltmayı, insanlarda tebessüm anları yaratmayı diliyorum sade. Hayallerin sulandıkça çiçeklendiğini hiç unutmamayı ve yeniden tecrübe edebilmeyi bir de.
Bol tebessümlü senelerimiz ola.
Read more
Idag har vi haft en mysig familjedag. I förmiddags spelade Miranda och jag spel medan mannen slog ...
Media Removed
Idag har vi haft en mysig familjedag. I förmiddags spelade Miranda och jag spel medan mannen slog in julklappar (till mig ️), sen åt vi ett minijulbord till lunch. Därefter körde vi och gjorde lite ärende innan vi intog ishallen och lite skridskoåkning ⛸ Jag är ingen stjärna på isen, men när ... Idag har vi haft en mysig familjedag. I förmiddags spelade Miranda och jag spel medan mannen slog in julklappar (till mig ☺️), sen åt vi ett minijulbord till lunch. Därefter körde vi och gjorde lite ärende innan vi intog ishallen och lite skridskoåkning ⛸ Jag är ingen stjärna på isen, men när jag väl har kommit över rädslan att slå ihjäl mig, så tar jag mig iaf fram. Och det är rätt kul med skridskor! Miranda tycker det är kul även hon och jag kan kanske inte påstå att hon Åker skridskor direkt, men övning ger färdighet och det är alltid roligt med en familjeaktivitet! 😊 .
.
Nu väntar jag på att Miranda ska gå och lägga sig. Vi hade en ”jag kan inte leva utan min mamma”-aktig situation här innan när hon skulle sova med sin pappa och ja, för att göra en lång historia kort - hon sover inte än och jag bara väntar på att hon ska lämna nedervåningen så att jag kan pyssla med nissen. För varje minut som går satsar nissen på mindre roligheter inatt...😬
.
.
#dotter #barn #mamma #skridskoåkning #familjedag #familj #utflykt #vimedbarn #viföräldrar
Read more
En färgglad och julig gröt inledde den här torsdagen. Det vill säga saffransgröt med äpplemos, ...
Media Removed
En färgglad och julig gröt inledde den här torsdagen. Det vill säga saffransgröt med äpplemos, krossad pepparkaka, lingon, sötmandel och gula russin 🥣 . . Idag är vi lediga hela familjen och i eftermiddag ska vi åka skridskor på uppdrag av Nissen Egon. Det gäller att passa på att göra något ... En färgglad och julig gröt inledde den här torsdagen. Det vill säga saffransgröt med äpplemos, krossad pepparkaka, lingon, sötmandel och gula russin 🥣😋 .
.
Idag är vi lediga hela familjen och i eftermiddag ska vi åka skridskor på uppdrag av Nissen Egon. Det gäller att passa på att göra något kul när vi är lediga tillsammans, för det är vi så gott som aldrig. 3 dagar på 6 veckor för att vara exakt. Så det ska bli mysigt idag! ⛸ Miranda fick lista ut med ledtrådar vad vi skulle göra och jag vet inte om jag var bra eller dålig på att skriva ledtrådar eller om Miranda bara är väldigt klipsk, för hon tog det på andra ledtråden som var ”Pippi hade inga egna, så hon gjorde ett par av skenor i köket” och blev ännu mer övertygad av ”Elsa och Anna gör detta i slutet av Frost. Men Anna tycker det är ganska svårt...”. Hon fortsatte dock med de andra ledtrådarna för att det var kul, men ändå 🙈 .
.
#frukost #breakfast #gröt #oatmeal #havregrynsgröt #mat #matbild #instamat #pernillasmatbilder
Read more
Släkt som åker långväga för att bli tatuerade av mig. Vilken ära.<span class="emoji emoji1f495"></span><span class="emoji emoji1f64c"></span> En tatuering var inbokad men ...
Media Removed
Släkt som åker långväga för att bli tatuerade av mig. Vilken ära. En tatuering var inbokad men det slutade med med att två i sällskapet blev tatuerade SÅ spontant och kul. Kul att höra lite Valla/Katrineholms dialekt. Tack fina ni för idag! Hoppas resan hem går bra. Massa kärlek Släkt som åker långväga för att bli tatuerade av mig. Vilken ära.💕🙌 En tatuering var inbokad men det slutade med med att två i sällskapet blev tatuerade SÅ spontant och kul. Kul att höra lite Valla/Katrineholms dialekt. Tack fina ni för idag! Hoppas resan hem går bra. Massa kärlek💕🙌🍀🌺
İSC kulübümüzce düzenlenen INTERNATIONAL GET TOGETHER Genel açılış programımız Sayın Rektörümüz ...
Media Removed
İSC kulübümüzce düzenlenen INTERNATIONAL GET TOGETHER Genel açılış programımız Sayın Rektörümüz Prof.Dr.Mehemt BULUT, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Nasuh USLU ve UDEF başkanı ve İZÜ Uluslararası Öğrenciler Kulübü Danışman hocamız Dr.Mehemt Ali Bolat ve kıymetli öğretmenler ve sevgili ... İSC kulübümüzce düzenlenen INTERNATIONAL GET TOGETHER Genel açılış programımız Sayın Rektörümüz Prof.Dr.Mehemt BULUT, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Nasuh USLU ve UDEF başkanı ve İZÜ Uluslararası Öğrenciler Kulübü Danışman hocamız Dr.Mehemt Ali Bolat ve kıymetli öğretmenler ve sevgili öğrencilerin katılımı ve yoğun ilgisiyle coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.💐
13.12.2018 —-
INTERNATIONAL GET TOGETHER general opening program organized by our International Student Club. Valuable Rector Prof. Dr. Mehmet BULUT, Vice Rector Prof. Dr. Nasuh USLU and UDEF President and IZU International Students Club advisor Dr. Mehmet Ali BOLAT, distinguished teachers and dear students ' participation and intense interest was carried out in an enthusiastic manner.💐
13.12.2018
#izusks #zaimglobal #zaimunıv
Read more
Najwspanialsze osoby na świecie! #student #psychology #KUL <span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji1f393"></span> #polishgirl #christmastime<span class="emoji emoji1f384"></span> ...
Media Removed
Najwspanialsze osoby na świecie! #student #psychology #KUL #polishgirl #christmastime #l4l @kul_university fot. @marcin96_kowalczyk & @karo_kantorowicz Najwspanialsze osoby na świecie! #student #psychology #KUL ❤🎓 #polishgirl #christmastime🎄 #l4l
@kul_university
fot. @marcin96_kowalczyk & @karo_kantorowicz ❤
Bilinsin ki Fikret Orman ve Şenol Güneş'e güveniyor, Beşiktaş Jimnastik Kulübü için yaptıkları ...
Media Removed
Bilinsin ki Fikret Orman ve Şenol Güneş'e güveniyor, Beşiktaş Jimnastik Kulübü için yaptıkları her fedakarlık ve çabayı takdirle karşılıyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübün başarı ve geleceği için çalışacaklarına inanıyoruz. #BeşiktaşJimnastikKulübü #beşiktaşjk ... Bilinsin ki Fikret Orman ve Şenol Güneş'e güveniyor, Beşiktaş Jimnastik Kulübü için yaptıkları her fedakarlık ve çabayı takdirle karşılıyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübün başarı ve geleceği için çalışacaklarına inanıyoruz. #BeşiktaşJimnastikKulübü #beşiktaşjk #beşiktaşbereketjimnastikkulübü #Beşiktaş #FikretOrman #ŞenolGüneş
Read more
Adana Demirspor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulunda yeni başkanlığına seçilen başkanımız ...
Media Removed
Adana Demirspor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulunda yeni başkanlığına seçilen başkanımız Murat Sancak ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Remzi Kar ve Savaş Çokduygulu, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kulüp Başkanımız Murat Sancak, yaptıkları ... Adana Demirspor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulunda yeni başkanlığına seçilen başkanımız Murat Sancak ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Remzi Kar ve Savaş Çokduygulu, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanımız Murat Sancak, yaptıkları genel kurul hakkında Vali Mahmut Demirtaş’a bilgi vererek, kulübün içinde bulunduğu durumdan bahsetti.

Tek amaçlarının Adana Demirspor’un başarısı olduğunu, bunun için her türlü fedakârlıkları yapacaklarını dile getiren Kulüp Başkanımız Sancak, “Hedefimiz Süper Lig’tir. Bu konuda tüm Adanalılara görev düşüyor” dedi.

Vali Demirtaş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak’ın şahsında yeni Yönetim Kurulu Üyelerini kutladı ve tebrik etti.

Adana Demirspor’un kentin köklü kulüplerinden olduğunu vurgulayan Vali Demirtaş, “Adana Demirspor’umuzun hak ettiği başarıya ulaşması konusunda desteklerimizi sürdüreceğiz. Yönetim Kurulu Üyelerine ve "Mavi Şimşekler"e Başarılar diliyorum” diye konuştu.
Read more
 #seriyorumu . Herkese merhaba! . Bugün bomba bir seriyle karşınızdayım! <span class="emoji emoji1f60f"></span> Yorumuma geçmeden ...
Media Removed
#seriyorumu . Herkese merhaba! . Bugün bomba bir seriyle karşınızdayım! Yorumuma geçmeden önce yetişkin içerikli kitaplardan rahatsız olan takipçilerimden bu paylaşımı pas geçmelerini istiyorum. 🏻‍♀ . Evet, şimdi gelelim Kulüp serisinin muhteşemliğine. Şöyle söyleyeyim ... #seriyorumu
.
Herkese merhaba!
.
Bugün bomba bir seriyle karşınızdayım! 😏 Yorumuma geçmeden önce
yetişkin içerikli kitaplardan rahatsız olan takipçilerimden bu paylaşımı
pas geçmelerini istiyorum. 💁🏻‍♀
.
Evet, şimdi gelelim Kulüp serisinin muhteşemliğine. Şöyle söyleyeyim
uzun zamandır bu kadar eğlenceli bu kadar akıcı bir seri okumamıştım.
Yetişkin içerikli kitapları bilirsiniz hepsi kısır bir döngü içerisine girmişçesine birbirini tekrar edip durur. Ama Kulüp serisinde böyle bir durum söz konusu bile değil. Yani okurken ''Yaa yine mi aynı olaylar'' demeyeceksiniz bunun garantisini verebilirim. Hadi gelin konusuna bir göz
atalım ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
.
Her şey ana karakterimiz olan Jonas'ın bir internet sitesi olan Kulüp'e
üye olmak istemesiyle başlıyor. Yalnız bu bildiğimiz internet sitelerinden
değil. Kişisel istekleriniz, zevkleriniz doğrultusunda karşınıza aynı sizin
gibi insanları çıkaran, onlarla tanıştıran bir site. Kulübe üye olmak için ilk adım bir kayıt formunu doldurmaktan geçiyor. Jonas bu formu dolduruyor doldurmasına ama... Sadece soruları cevaplamakla kalmıyor. Formu okuyacak olan kayıt asistanına hitaben de yazı yazıyor ve formu
gönderiyor.
.
Kayıt asistanı Sarah, Jonas'ın yazdıklarından çok etkileniyor ve gizli bir mail adresi açıp Jonas'la konuşmaya başlıyor. Ve hikayemiz Jonas’ın kayıt asistanını bulmayı saplantı haline getirmesiyle birlikte şekilleniyor.
.
Bir çırpıda okunup biten, merak uyandıran, ve okurken sırıtmaktan çenenizi ağrıtacak bir seri arıyorsanız sizleri Kulüp serisiyle tanışmaya davet ediyorum.
.
Sarah ve Jonas ikilisine bayılacaksınız! 😍
.
Klişelerden uzak olan bu seri okuduğunuz tüm serileri unutturabilecek bir potansiyele sahip! Okurken sırıtmaktan çenem ağrıdı yahu daha ne diyeyim? 😂 Böylesine eğlenceli karakterler kolay bulunmaz.
.
Şiddetle tavsiye ediyorum.
.
Puanım: 5/5

#kulüpserisi #kanesyayinlari #book #bookishfeatures #bookstagram #kitap
Read more
Demir Grup Sivasspor’umuz Dugout´ta Demir Grup Sivasspor’umuz dijital medya devi Dugout’a ...
Media Removed
Demir Grup Sivasspor’umuz Dugout´ta Demir Grup Sivasspor’umuz dijital medya devi Dugout’a dahil oldu. Dugout platformunda bundan böyle takımımıza lişkin özel içerikler yer alacak. 2016’nın aralık ayında yayına başlayan Dugout, dünyaca ünlü kulüplerin perde arkası içeriklerine ... Demir Grup Sivasspor’umuz Dugout´ta

Demir Grup Sivasspor’umuz dijital medya devi Dugout’a dahil oldu. Dugout platformunda bundan böyle takımımıza lişkin özel içerikler yer alacak.

2016’nın aralık ayında yayına başlayan Dugout, dünyaca ünlü kulüplerin perde arkası içeriklerine tek bir noktadan ücretsiz erişim sağlıyor.

AC Milan, Arsenal, Chelsea, FC Barcelona, Bayern Münih, Juventus, Liverpool FC, Manchester City FC, Paris Saint-Germain, Real Madrid gibi dünyanın önde gelen kulüplerinin biraraya gelerek kurduğu Dugout, faaliyete geçtiği günden beri 80 kulüp, 2 Federasyon ve 2 ligile anlaştı.

Demir Grup Sivasspor'umuzun dışında Türkiye’den daha once Dugout’a katılan kulüpler arasında Galatasaray, Beşiktaş, Bursaspor, Gençlerbirliği, Göztepe, Altınordu ve Trabzonspor da bulunuyor.

Taraftarlarımız artık Demir Grup Sivasspor’umuzun en özel videolarını kulüp için özelayrılmış sayfadan takip edip, platformda yeralan dünyaca ünlü diğer kulüplerin içerikleriyle yanyana bulabilecek.

https://dugout.com/sivasspor

www.sivasspor.org.tr/tr/haber-2318-demir-grup-sivasspor’umuz-dugout-acute-ta.html
Read more
İTÜ KULÜPLERİ OLARAK İTÜ KARİYER ZİRVESİ’Nİ İSTEMİYORUZ. Okulumuzda bulunan 203 kulüpten 200 ...
Media Removed
İTÜ KULÜPLERİ OLARAK İTÜ KARİYER ZİRVESİ’Nİ İSTEMİYORUZ. Okulumuzda bulunan 203 kulüpten 200 tanesi İKZ’ye destek vermiyorken destek veren kulüp sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini belirterek başlamak istiyoruz. Aşağıda da sizlerle paylaştığımız İTÜ’nün marka değerini ... İTÜ KULÜPLERİ OLARAK İTÜ KARİYER ZİRVESİ’Nİ İSTEMİYORUZ.
Okulumuzda bulunan 203 kulüpten 200 tanesi İKZ’ye destek vermiyorken destek veren kulüp sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini belirterek başlamak istiyoruz.
Aşağıda da sizlerle paylaştığımız İTÜ’nün marka değerini zedelememek amacıyla hassasiyetle ve defalarca gerekli merci İKM tarafında çözümünü aradığımız sorunlara, hiçbir şekilde gerekli cevabı alamadığımızı ve bu ılımlı tavrımıza rağmen İKM tarafından tehdit edildiğimizi ekliyoruz.
-Misyonu iş ve staj imkanları sağlamak olan İKM’nin bu görevi yerine getirmediği apaçık ortadadır. Son 4 senedir 500ün üzerinde şirketin katılmasına rağmen kaç kişinin staj ve iş imkanı bulduğu merak konusudur.
-İTÜ’lü öğrencilere iş ve staj imkanı sağlamak amacıyla yapılan İKZ lanse edilenin aksine İTÜ’lü öğrencilere bir ayrıcalık sağlamamaktadır. Kariyer.net gibi online kanallara yönlendirilerek İTÜ öğrencisi ile dalga geçilmektedir.
-Kariyer yolculuklarında İTÜ’lü öğrencilere yardımcı olmak ile görevli olan İKM’nin bu görevini de yerine getirmediği görülmektedir.
-İTÜ’nün marka değeri İKZ yüzünden yerle bir edilmektedir. Biz öğrenci kulüpleri olarak İTÜ’nün marka değerinin sekteye uğratılacağı kaygısıyla alamadığımız şirket sponsorluklarının İKZ’ye komik meblağlar ile alınmasını hayretler içerisinde izlemekteyiz.
-Örneğin Merkezi Derslik Binasında açılan bir şirket standının İKZ çerçevesindeki stand kiralama bedelinin metrekaresinin 470 TL olduğu fakat öğrenci bazlı bir kulüp etkinliğinde bu bedelin 2500 TL ‘nin altına inmediği görülmektedir.
-Tecrübe kazanmak, yeni bağlantılar edinmek gibi vaatler sunularak organizasyona dâhil edilmeye çalışılan İTÜ’lü öğrenciler sadece iş gücü olarak kullanılmaktadır. İTÜ’lü öğrencilerin potansiyelleri ile alay edilmektedir.
-İKM Başkanının aynı zamanda başkanlık yaptığı, İTÜ ile hiçbir bağlantısı ve alakası olmayan Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği’nin TÜMKAF etkinliğinin kulüp sosyal medya hesaplarımızdan reklamının yapılmasını ucuz, kalitesiz ve anlamsız buluyoruz.
Bizlere fayda sağlayacak, staj ve iş imkanları sunacak her türlü etkinlik ve organizasyonun doğru yönetildiği sürece destekçisi ve paydaşı olacağımızı belirtiriz.
Read more
Igår när tjejerna hade uppehåll passade jag o Melina på att träna lite gymnastik själva. Måste ändå säga att jag imponerade mig själv med flickisen 🏼. #kul #kul 🏻 Igår när tjejerna hade uppehåll passade jag o Melina på att träna lite gymnastik själva. Måste ändå säga att jag imponerade mig själv med flickisen 😅💁🏼. #kul #kul 💃🏻
Singapore Airlines first A350-900 [9V-SMA] on its service from its first destination,KUL. Taken ...
Media Removed
Singapore Airlines first A350-900 [9V-SMA] on its service from its first destination,KUL. Taken by @portnick2000, sorry for inactivity,ran out of photos :p #FlySQ #Singaporeair #Airbus #A350 #StarAlliance #repost #TrentXWB #KUL #WMKK #WSSS #ChangiAirport #avgeek #aviation ... Singapore Airlines first A350-900 [9V-SMA] on its service from its first destination,KUL.
Taken by @portnick2000, sorry for inactivity,ran out of photos :p

#FlySQ #Singaporeair #Airbus #A350 #StarAlliance #repost #TrentXWB #KUL #WMKK #WSSS #ChangiAirport #avgeek #aviation #planespotting
Read more
Inaugural Flight QZ270 @airasia_bhsindonesia operated by Indonesia AirAsia X served daily ...
Media Removed
Inaugural Flight QZ270 @airasia_bhsindonesia operated by Indonesia AirAsia X served daily KUL-BTJ-KUL . . #Airasia #IndonesiaAirasia #QZ #AWQ #PKAXI #QZ270 #QZ271 #wagonair Inaugural Flight QZ270
@airasia_bhsindonesia
operated by Indonesia AirAsia X
served daily KUL-BTJ-KUL
.
.
#Airasia #IndonesiaAirasia #QZ #AWQ #PKAXI #QZ270 #QZ271 #wagonair
Karşıyaka'ya Altuğ'dan şok dava Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA) TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta kümede ...
Media Removed
Karşıyaka'ya Altuğ'dan şok dava Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA) TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta kümede kalma savaşında hayati öneme sahip bir dönemeçte olan Karşıyaka'da bu sezon ikinci yarıya kadar 1.5 yıl başkanlık yapan Mutlu Altuğ, kulübü mahkemeye verip yönetime kayyum atanmasını talep ... Karşıyaka'ya Altuğ'dan şok dava

Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta kümede kalma savaşında hayati öneme sahip bir dönemeçte olan Karşıyaka'da bu sezon ikinci yarıya kadar 1.5 yıl başkanlık yapan Mutlu Altuğ, kulübü mahkemeye verip yönetime kayyum atanmasını talep etti. Altuğ, 20 Ocak'ta Turgay Büyükkarcı'nın başkanlığa seçildiği olağanüstü genel kurulun iptalini istedi. Yeni yönetimin, dönemindeki usulsüzlük iddialarıyla ilgili geçen ay savunma isteyip ardından disiplin kuruluna sevkettiği Altuğ, karşı hamle yaptı. Altuğ, kendisinden savunma istenip disipline verildikten sonra Karşıyaka Spor Kulübü Derneği aleyhine Karşıyaka Asliye Hukuk Mahkemesi'ne 5 Nisan dava açarak 20 Ocak 2018'deki genel kurul kararlarının iptalini istedi. Eski başkan, davasına gerekçe olarak kulüp tüzüğü gereği genel kurulların 2 güne yayılması gerekliliğine rağmen yönetim seçiminin verilen önergeyle 21 Ocak yerine 20 Ocak'ta yapılmasını gösterdi.

Mutlu Altuğ, 27 Aralık 2017'de kendi yönetimi döneminde olağanüstü genel kurul kararı alınırken kongre gündemini yalnız seçim maddesi olarak belirlediklerini, buna rağmen kongrede üyelerin önergesiyle futbol ve basketbol takımlarının yarışmacı haklarının devredilebilmesi için yeni yönetime yetki verildiğini ifade edip, kongre gündemine önergeyle böyle bir madde eklenemeyeceğini savundu. Davasında kongre divanın genel kurul tutanağında tarih sahtekarlığı yaptığını da iddia eden Altuğ, genel kurul divan üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri hakkında şikayet hakkını da saklı tuttuğunu belirtti. Genel kurul kararları ile seçimin bu nedenlerle yok hükmünde olduğunu iddia eden Mutlu Altuğ, mahkemeden verilecek kararın kesinleşme anına kadar kongreyle ilgili ihtiyati tedbir kararı verilmesini, kulüp yönetimine mahkeme tarafından kayyum atanmasını istedi.
Kayyum atanırsa
çıkmaza girecek

KARŞIYAKA Asliye Hukuk Mahkemesi, Karşıyaka yönetimine Mutlu Altuğ'un talebi üzerine görevden el çektirip yerine kayyum atarsa kulüpte 20 Ocak'tan bu yana 3 aydır verilen bütün kararlar ve yapılan işlemler geçersiz olacak. Kulüp, futbol ve basketbolda sezonun en kritik dönemi ile şirketleşme görüşmelerinde yönetimsiz kalacak.
Read more
Vilken HIT! Ikväll fick IMT-gänget en sneak peak på ett av Friskis nyheter 2019. Plaza cross <span class="emoji emoji1f4aa"></span>🏼Grymt ...
Media Removed
Vilken HIT! Ikväll fick IMT-gänget en sneak peak på ett av Friskis nyheter 2019. Plaza cross 🏼Grymt kul tyckte jag, och om våra härliga motionärer inte ljög så tyckte dom att det var ett både bra upplägg och grymt kul. #plazacross #friskisochsvettis Vilken HIT! Ikväll fick IMT-gänget en sneak peak på ett av Friskis nyheter 2019. Plaza cross 💪🏼Grymt kul tyckte jag, och om våra härliga motionärer inte ljög så tyckte dom att det var ett både bra upplägg och grymt kul. #plazacross #friskisochsvettis
2018 vilket obehagligt år. I år har jag fått sörja flera personer som gått bort än jag någonsin gjort ...
Media Removed
2018 vilket obehagligt år. I år har jag fått sörja flera personer som gått bort än jag någonsin gjort under mitt tidigare liv. Först ut med det tragiska beskedet var min vackra, älskade, finaste Isabell! Flickan som jag växte upp tillsammans med, flickan som jag hade så kul tillsammans ... 2018 vilket obehagligt år. I år har jag fått sörja flera personer som gått bort än jag någonsin gjort under mitt tidigare liv.
Först ut med det tragiska beskedet var min vackra, älskade, finaste Isabell!
Flickan som jag växte upp tillsammans med, flickan som jag hade så kul tillsammans med, flickan som jag delade livet, hela universum med. Hon lämnade oss, tragiskt och hjärtskärande. I mitt hjärta levet du vidare var dag! Älskade älskling 🌹
.
Kort därefter var det morfars tur att lämna oss, en stoor sorg men även tacksamhet över alla dom år som han fick finnas kvar hos oss på övertid ❤️❤️
.
Och här för bara 4 enstaka dagar sedan, lämnade en otroligt fin och omtänksam ung flicka oss i sorg. Min lillasyster förlorade sin bästa vän tragiskt! En flicka som stod oss nära i familjen, som kom att bli en del av oss, vackra, fina, goa Ninni, vila i frid, hos oss lever du alltid kvar ❤️❤️
.
2018 och jag har slagits emot ondska som försökt att ta över mitt liv, jag har slagits emot depression, utmattning, och en ångest som har plågat mina nätter. Jag har lyckats att bli frisk men fallit igen MEN sett till att starta ny behandlingen och sträva efter att ännu en gång bli frisk! .
Jag har blivit sårad, sviken, och så fruktansvärt skadad över (framförallt) två personer som jag älskat högt över allt annat, min bror och min dåvarande sambo. Jag har kämpat, funnits och försökt, brorsan är frisk (de jag vet, exet också) 💪💪 det viktigaste är att hålla honom på banan och inte låta honom falla mer ❤️
.
Mina barn...mina älskade barn, i varje svårt steg här i livet så har ni ändå alltid fått komma först.
Tyvärr har ni fått se på allt tragiskt under detta år, vart delaktiga i sorg och besvikelse.
Trots allt detta så har det vart så mycket kul också! Resor, äventyr, utveckling, nya givande bekantskaper, skidor, skridskor, fantastisk sommar med massa bad och glass. .
Jag satsat 2019 på mig själv, mina barn, mitt mående, barnens utveckling, våran lycka. Familjen och mina få men äkta vänner ❤️ Jag önskar er alla ett gott nytt år!!
Read more
Kul att få vykort. Händer inte varje dag nu för tiden men nästan alltid när pappa 83 är ute och reser. ...
Media Removed
Kul att få vykort. Händer inte varje dag nu för tiden men nästan alltid när pappa 83 är ute och reser. Den här gången kom kortet fr Nya Zeeland. Inte för att han är kvar där men kul ändå. Kul att få vykort. Händer inte varje dag nu för tiden men nästan alltid när pappa 83 är ute och reser. Den här gången kom kortet fr Nya Zeeland. Inte för att han är kvar där men kul ändå.
Kul öl på kul festival. #brewskival #morgondagens #hockeypulver
Media Removed
Kul öl på kul festival. #brewskival #morgondagens #hockeypulver Kul öl på kul festival.
#brewskival #morgondagens #hockeypulver
Somliga har kul på valborg. Somliga filmar när andra har kul. 📽<span class="emoji emoji1f37b"></span>
Media Removed
Somliga har kul på valborg. Somliga filmar när andra har kul. 📽 Somliga har kul på valborg. Somliga filmar när andra har kul. 📽🍻
Baren er åben og jeg varmer op til VM finalen<span class="emoji emoji26bd"></span>️<span class="emoji emoji1f3c6"></span> med total ynglings-kittet i haven😎<span class="emoji emoji2600"></span>️ En iskold dåse😛 ...
Media Removed
Baren er åben og jeg varmer op til VM finalen med total ynglings-kittet i haven😎️ En iskold dåse😛 Iskold vandmelon i min thermo boks fra @yummiiyummiiuniverse og favorit SunLotion SPF10 fra danske @juhldal ️Duften af sommer️ En frisk duft af citrus spreder sig på min krop🍋 Du vil gerne ... Baren er åben og jeg varmer op til VM finalen⚽️🏆 med total ynglings-kittet i haven😎☀️ En iskold dåse😛 Iskold vandmelon i min thermo boks fra @yummiiyummiiuniverse og favorit SunLotion SPF10 fra danske @juhldal ☀️Duften af sommer☀️ En frisk duft af citrus spreder sig på min krop🍋 Du vil gerne have en fin kulør ik? Du vil også gerne beskytte huden, så du ikke bliver hverken forbrændt eller rynket før tid?😂😂 Du vil også gerne holde på kuløren og undgå alverdens unødvendige kemikalier på din krop ik? Altså alt det vil jeg gerne! Det siges af mange at jeg har en flot gylden kulør det meste af tiden (gode gener måske😛), og mange tror også at hvis man skal være brun så skal man ikke bruge solcreme! FORKERT! I starten af sæsonen eller på udlandsrejser hvor UV indekset er tårnhøjt bruger jeg altid min. Faktor 30! Og jo jeg bliver brun😜 Når min hud så har vænnet sig lidt til solen, går jeg lidt ned i faktor. Og lige nu er den her lækre sag helt perfekt til mig🤗🤗 Det er en urtebaseret solcreme som er let at smøre på uden at fedte det hele til! Samtidig er den med til at fremme en smuk kulør, og det kan vi godt lide😎 Den indeholder nemlig en form for melanin accelerator, der fremskynder hudens egen dannelse af solbeskyttende og brunende pigment, samtidig med den beskytter huden med det naturlige plantebaseret solfilter, som gør man bliver hurtigere brun! I LIKE😜 Jeg har jeg fået lidt forskelligt og i forskellige størrelser. De forhandles både på juhldals hjemmeside, men også i Matas, Salling og diverse helsebutikker, så det er nemt at få fat i, og så koster det heller ikke en formue, selvom det er kanon kvalitet! For den store (150 ml.) er prisen 119 kr. Og den mindre rejsestørrelse på 50 ml. er prisen 59 kr. Og den er altid genial at have med i kufferten😜 Og så vil jeg også anbefale aftersun som virkelig gør at huden gennemfugtes og kuløren holder længere! Og så dufter den så frisk og lækker😍Så er du ligesom mig fan af flot kulør men også gerne vil beskytte huden og bruge produkter der kun indeholder naturlige ingredienser så er den her lige dig!☀️☀️Jeg har brugt Juhldals produkter i mange år, og solcremen her er uden tvivl markedets bedste!!
Read more
İŞTE VİDA İÇİN İSTENEN BONSERVİS BEDELİ... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> “Bir İngiliz kulübü sözlü teklifini 21 milyon ...
Media Removed
İŞTE VİDA İÇİN İSTENEN BONSERVİS BEDELİ... “Bir İngiliz kulübü sözlü teklifini 21 milyon euro artı bonus olarak iletti. Bu fiyatın 25 milyon euroya kadar yükselmesi için görüşüyoruz. Acelemiz yok, Vida gitse de kalsa da kazanan Beşiktaş olacak.” BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman’ın, ... İŞTE VİDA İÇİN İSTENEN BONSERVİS BEDELİ...
⚫⚪🔴
“Bir İngiliz kulübü sözlü teklifini 21 milyon euro artı bonus olarak iletti. Bu fiyatın 25 milyon euroya kadar yükselmesi için görüşüyoruz. Acelemiz yok, Vida gitse de kalsa da kazanan Beşiktaş olacak.” BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman’ın, Domagoj Vida’ya ‘Yazılı teklif yok’ sözünün ne anlama geldiği ortaya çıktı. Dünya Kupası’ndaki harika performansının ardından Vida ile ilgilenen İngiliz kulüplerinin, sözlü olarak Siyah-Beyazlı kulübe teklif yapıp, beklemeye geçtikleri öğrenildi. Rusya’da 1 gol ve 1 asistle oynayan Vida’ya, Liverpool, Arsenal, Tottenham ve Everton gibi kulüplerin teklif yaptığı öne sürülmüştü. Teknik Direktör Şenol Güneş de kamptaki son basın toplantısında Vida’dan, “Gitti” diye söz etmişti. Beşiktaş yönetimi ise AKŞAM’a yaptığı özel açıklamada kulübün ismini vermekten kaçındı, ama teklifi doğruladı. İşte o ifadeler:

BİZ HER DURUMA HAZIRIZ

Vida’ya sözlü olarak bir İngiliz kulübünden 21 milyon euro artı bonus önerildi. Kulübün ismini açıklamak doğru olmaz. Yazılı bir teklif yok ama sözlü olarak görüşmeler devam ediyor. Vida’nın bonuslarla birlikte 24-25 milyon euroya kadar yükselmesini bekliyoruz. Eğer bizim beklentilerimizi karşılayacak bir rakam olursa satarız, aksi halde tutarız. Her iki durumda da kazanan Beşiktaş olur. Vida kalırsa da kulübe önemli hizmetler verecek, değerli bir oyuncu. Ancak giderse de Beşiktaş’ın bu yıldız oyuncusunu kaybetmesine değecek bir rakam olmalı. Giderse de yerini dolduracak alternatiflerimiz var.

Haber Kaynağı: Akşam
Read more
Gymmet är min frizone där jag får bara vara jag och hantera & sortera min tankar i lugn och ro och bli ...
Media Removed
Gymmet är min frizone där jag får bara vara jag och hantera & sortera min tankar i lugn och ro och bli starkare mentalt. Vissa ser träning som en form av bestraffning och måste tvinga sig till gymmet eller träningen vilket är negativt.Sen klagar man på att man aldrig går ner i vikt m.m Du gör ... Gymmet är min frizone där jag får bara vara jag och hantera & sortera min tankar i lugn och ro och bli starkare mentalt.
Vissa ser träning som en form av bestraffning och måste tvinga sig till gymmet eller träningen vilket är negativt.Sen klagar man på att man aldrig går ner i vikt m.m

Du gör dig själv en stor tjänst av att gå till gymmet.
- Du får resultat - Du blir piggare & får mer energi - Du mår bättre - Får en bättre självkänsla
- Kan hantera stress betydligt bättre
- Du blir starkare
- Du slipper smärta & blir rörligare
Det finns så många fördelar med att träna.
Vi tränar inte för att bli yngre utan för att må bra och orka bli gamla.
Mitt råd till dig för att komma igång.
1.Börja med en träningsform du tycker är kul.
2. Boka tid med dig själv i kalender som är avsatt för träning
3. Sätt upp delmål
4.Variera din träning
5.Gör matlådor,vilket underlättar och spar tid.
6.Ha kul & njut av träningen!❤️
Read more
Pengalaman bersalin adik azkayra, Asytar Malik <span class="emoji emoji2764"></span>️ 24.6.2018. 38weeks1day__ Mula sakit kul 12 ...
Media Removed
Pengalaman bersalin adik azkayra, Asytar Malik ️ 24.6.2018. 38weeks1day__ Mula sakit kul 12 lebih tgh mlm, sakit yg sat selang2 10 min. Tp kesakitan yg masih bole tahan. Then, smpai kul 3 lebih pagi decide kejut mama abah. So dlm kul 4 lebih g kmc nurse check ctg & check bukaan baru 1.5cm. ... Pengalaman bersalin adik azkayra, Asytar Malik ❤️ 24.6.2018. 38weeks1day__
Mula sakit kul 12 lebih tgh mlm, sakit yg sat selang2 10 min. Tp kesakitan yg masih bole tahan. Then, smpai kul 3 lebih pagi decide kejut mama abah. So dlm kul 4 lebih g kmc nurse check ctg & check bukaan baru 1.5cm.
Decide utk balik rumah dlu nnti pagi mai lain. Dlm masa tu mmg dok tahan contraction stiap 10 min. Sakit yg smakin sakit tp still bole tahan. Jadi, tggu @elazman smpai sbb dia naik flight pagi tu. lps dia smpai dlm kul 10 p kmc balik. Check bukaan baru 2cm. Pastu, sejam lps tu doc mai check bukaan 3cm dah & minta dgn doc nak amik epidural sbb tak larat. Ya la smalaman tak lena kan. Mkn pn xlalu sbb stiap kali mkn nak muntah. Lps amik epidural, still rasa juga sikit2 sakit, xda la xrasa lgsg nah. Hihi. Lps pada tu check bukaan 4cm dah. Tggu lps tu doc plak mai check bukaan 6cm tp stiap kali contraction tggi jantung baby drop. Mmg tgk kat ctg tu pn kakmigha ketaq dah. Awt jantung kira nak drop ja ni bila contraction, doc pn ckp sebenaqnya ikotkan mmg boleh normal tp bila jd mcm ni takot baby lemas, so decide czer juga. Kakmigha ok ja sbb dh ada pgalaman czer kan. Xda rezeki nak normal tp still ada pngalaman sakit sndri dgn sakit induce dlu masa azkayra. Azkayra czer sbb dh berak masa dlm perut, adik czer sbb jantung drop masa contraction 6cm takot lemas. Jadi, sakit dari kul 12lebih tgh mlm. Deliver pada pukul 4.23petang. Btw, rezeki masing2 kan Allah dh tetapkan mcm mana. Janji smua selamat dan sihat. Pengalaman yg xdpt dilupakan. Alhamdulillah smuanya selamat dan terima kasih yg tak terhingga pada smua yg mendoakan. Hanya Allah mampu membalas segalanya 💕 #syukuralhamdulillah #tipskakmigha #kakmighaootd
Read more
Ben ben mesela uçarım mesela...😎<span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f60f"></span><span class="emoji emoji1f47b"></span>🤸🤸<span class="emoji emoji1f4aa"></span> #Repost @yyujudo (@get_repost) ・・・ Kadına yönelik ...
Media Removed
Ben ben mesela uçarım mesela...😎🤸🤸 #Repost @yyujudo (@get_repost) ・・・ Kadına yönelik şiddete hayır demek için, biraz olsun kadınlarımızı koruyabilmek için judo kulübü olarak antrenörümüz Emine Baştağ öncülüğünde kulüp başkanı Rumeysa Durmuş yönetiminde ve kulüp üyesi Rana ... Ben ben mesela uçarım mesela...😎😂😏👻🤸🤸💪 #Repost @yyujudo (@get_repost)
・・・
Kadına yönelik şiddete hayır demek için, biraz olsun kadınlarımızı koruyabilmek için judo kulübü olarak antrenörümüz Emine Baştağ öncülüğünde kulüp başkanı Rumeysa Durmuş yönetiminde ve kulüp üyesi Rana Yıldırım arkadaşımızın yardımları ile kadın personellerimize kısa bir eğitim verdik. İnşallah bundan sonra hiç bir kadınımız şiddete maruz kalmaz. Şiddetle karşı karşıya gelenler de kendilerini koruyabilir. Başta biricik antrenörümüz @eminebastag, kulüp başkanımız @rumeysa.drms ve yardımlarını eksik etmeyen kulüp üyemiz @ranayldirim olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun. Kadına şiddetin yeri olmadığı, kadının el üstünde tutulup değer verildiği bir dünya da yaşamak dileğiyle...
Bu arada bu etkinlikte bize yardımcı olan Sks başkanı Ata ÖZER'e ve satın almadaki Selim MENTEŞE'ye ve fotoğraflarımızı çeken Mert ALİEFENDİOĞLU'na @mertaliefendioglu teşekkürü borç biliriz. Bize destek çıkan bu eğitimi vermemizi sağlayan herkese teşekkürler.
#8martdünyakadınlargünümüzkutluolsun #8mart #8martdünyakadınlargünü #yyujudo #judo #judokulübü #judogi #judoka #tatami #sensei #obi #osotootoshi #obiwaza #waza
Read more
PEMESANAN SAMPAI 24 MARET 2019. Penerbangan APRIL 2019 APRIL 2019 Banda Aceh KUL tanggal 2 4 8 9 10 ...
Media Removed
PEMESANAN SAMPAI 24 MARET 2019. Penerbangan APRIL 2019 APRIL 2019 Banda Aceh KUL tanggal 2 4 8 9 10 11 15 16 17 18 22 23 24 25 29 30 KUL Banda Aceh tanggal 2 3 4 8 9 10 11 15 16 17 18 22 24 25 29 30 Harga tiket 575ribu PP per orang minimal 3 orang. Kalau PEMESANAN SAMPAI 24 MARET 2019. Penerbangan APRIL 2019 APRIL 2019 Banda Aceh KUL tanggal 2 4 8 9 10 11 15 16 17 18 22 23 24 25 29 30 KUL Banda Aceh tanggal 2 3 4 8 9 10 11 15 16 17 18 22 24 25 29 30 Harga tiket 575ribu PP per orang minimal 3 orang. Kalau
Dramatiskt, grönt och intressant... Mycket ögongodis på Pinterest hittar man! Själv är jag alldeles ...
Media Removed
Dramatiskt, grönt och intressant... Mycket ögongodis på Pinterest hittar man! Själv är jag alldeles för beroende av ljus för att klara av att leva varje dag bland dessa mörka kulörer, men när jag kikar igenom mycket som jag sparat- så är det väldigt mycket mörkt Älskar när man vågar, när ... Dramatiskt, grönt och intressant... Mycket ögongodis på Pinterest hittar man! Själv är jag alldeles för beroende av ljus för att klara av att leva varje dag bland dessa mörka kulörer, men när jag kikar igenom mycket som jag sparat- så är det väldigt mycket mörkt😂 Älskar när man vågar, när man får till blandningen av det mjuka trädetaljerna tillsammans med det mörka dramatiska! Imorgon ska jag visa er en försmak på vilka kulörer som jag spinner igång på när det kommer till mitt v-rums projekt! Tills dess så får ni fortsätta njuta av fredagskvällen! Natti finingar🤗
.
.
.
#interiorforbisse #interiordesign #inredningsmagasin #interior #nordicinterior #asafotoninspo #whiteinterior #modernliving #scandinavianhome #scandinaviandesign #familylivingfint #bolig #rom123 #dagensinterior #interiorandhome #bolig #mynordichome #scandinavianhome #scandinaviandesign #skandinaviskehjem #interiorforbisse #dagensinterior #interiorandhome
Read more
Precis så här menar vi!! @farstafunkis har taggat åretsbästafynd2018 !! Det behöver inte vara ...
Media Removed
Precis så här menar vi!! @farstafunkis har taggat åretsbästafynd2018 !! Det behöver inte vara det mest värdefulla. Det är också det där andra som är så kul att ta del av. Hur fyndet fyndades och historien runt omkring. Som med denna fina ryggsäck. Att fyndarens barndomsväns barndomsväns ... Precis så här menar vi!! @farstafunkis har taggat åretsbästafynd2018 !! Det behöver inte vara det mest värdefulla. Det är också det där andra som är så kul att ta del av. Hur fyndet fyndades och historien runt omkring. Som med denna fina ryggsäck. Att fyndarens barndomsväns barndomsväns namn står i den. Vilken sammanträffande. OCH att Laura gillar den så mycket. Jag förstår ju varför. Då blir den ju självklart #åretsbästafynd2018 .
.
Var med och visa du också! Vill du ha chans att vinna ett av två kuddfodral kan du också tagga @hillerstromska @retrolyckan @kaksmulankarin och @fruangensretro och tipsa trepersoner om vår utmaning. Det skulle vara kul om du var med och fyllde på taggen. Med stort och smått!
Read more
Dün akşam ig bana 5 yıl önce paylaştığım bu fotoğrafı hatırlattı. Ben de hikayemde paylaştım. Sonra ...
Media Removed
Dün akşam ig bana 5 yıl önce paylaştığım bu fotoğrafı hatırlattı. Ben de hikayemde paylaştım. Sonra döndüm geri uzun uzun baktım fotoğrafa. Evet fotoğraf çok güzel, içindekiler de. hatta Kitap Ağacında ki ilk Polisiye pozudur sonra bir çok defa verdik bunu. Konumuz o değil. Fotoğrafa ... Dün akşam ig bana 5 yıl önce paylaştığım bu fotoğrafı hatırlattı.
Ben de hikayemde paylaştım.
Sonra döndüm geri uzun uzun baktım fotoğrafa.
Evet fotoğraf çok güzel, içindekiler de. hatta Kitap Ağacında ki ilk Polisiye pozudur sonra bir çok defa verdik bunu. Konumuz o değil.
Fotoğrafa baktığımda takıldığım şey o geçen 5 yıl.
O 5 yılda neler yaşadığımız.
O 5 yılda neler kazanıp kaybettiğimiz.
2013 tarihine ve sonrasına baktım durdum öylece.
Hani derler ya, her şey bir film karesi gibi geçti gözümün önünden, gerçekmiş.
O 5 yıl geçti gözümün önünden.
Tek tek satır satır kare kare..
Nerden nereye geldiğimi, ne yaşadığımı, mutlu anlarımı, mutsuz anlarımı, kazançlarımı kayıplarımı, her şeyi hatırladım bir foto karesi ile.
En çokta hayatıma giren ve çıkan isimler yüzler yüzsüzler, ruhlar ruhsuzlar, onurlu onursuz, namuslu namussuz, güzel çirkin, tüm o hayatlar. Kayıplarım o kadar az ki, üzüntüm belirsiz. Gidenlerin hiç birine üzülmedim, çok sevindim hatta, gelenlerin hepsi başka bir hayat sundu bana.
Ahh o kazançlarım, sevdiklerim, dostlarım..
Başta şu fotoda ki kraliçe dediğim insan.
Sonra Polisiye Kulübüm, Kitap Ağacı İstanbulum, sonra Polisiye gruplarım. Polisiye Severler Grubu ve PolisiyEdebiyat Kulübü. Her birinin yeri kalbimde farklı bir yerde.
Ya ig denen bu sanal alemde hiç tanımadığım insanların ilgisi güveni.. hiç durmayan Dm mesajları, bilgi tavsiye isteyen güzel insanlar.. hiç tanımadığı birine tel numarasını verip abi grupta yer açılırsa beni de alır mısın diyenler..
Ahh işte...
Öylece baktım bu fotoğrafa ve her şeyi, 5 yılda olan her şeyi yeniden yaşadım.
Son bir şey gördüm.
5 yıl önce böyle dik duruyorduk,
Bugün de öyle dik duruyoruz.
Read more
Ereğli ERDAK Kulübünün düzenlediği "TARIM ARAZİLERİNİN BETONLAŞMASINA HAYIR!" temalı HASAN ...
Media Removed
Ereğli ERDAK Kulübünün düzenlediği "TARIM ARAZİLERİNİN BETONLAŞMASINA HAYIR!" temalı HASAN DAĞI KIŞ TIRMANIŞInda bölgedeki TÜM dağcı arkadaşlarıma BAŞARILAR diliyorum. Erdak kulübüne son yıllarda kontrolsüz biçimde ülkemizin dört yanını KANSER gibi saran, gelişi-güzel BETONLAŞMA ... Ereğli ERDAK Kulübünün düzenlediği "TARIM ARAZİLERİNİN BETONLAŞMASINA HAYIR!" temalı HASAN DAĞI KIŞ TIRMANIŞInda bölgedeki TÜM dağcı arkadaşlarıma BAŞARILAR diliyorum.

Erdak kulübüne son yıllarda kontrolsüz biçimde ülkemizin dört yanını KANSER gibi saran, gelişi-güzel BETONLAŞMA SORUNUNA dikkat çektikleri için müteşekkirim.

#tarım #inşaat #beton #arazi
Read more
Avslutar helgen med en spännande padelmatch med la familia <span class="emoji emoji1f44c"></span>🏻 Så sjukt kul och så glad att ungarna ...
Media Removed
Avslutar helgen med en spännande padelmatch med la familia 🏻 Så sjukt kul och så glad att ungarna tycker det år kul att spela! Nästa gång spelar vi förhoppningsvis med våra egna rack 🏻 #padel #familyfun #sunday #4dagartillsenärdetlov Avslutar helgen med en spännande padelmatch med la familia 👌🏻 Så sjukt kul och så glad att ungarna tycker det år kul att spela! Nästa gång spelar vi förhoppningsvis med våra egna rack 🙏🏻 #padel #familyfun #sunday #4dagartillsenärdetlov 🎉
Det er koldt udenfor og herinde i det gamle hus, og der er juletravlhed desuden - men med et hvil og ...
Media Removed
Det er koldt udenfor og herinde i det gamle hus, og der er juletravlhed desuden - men med et hvil og i et par varme, kulørte sokker fra Gudrun Sjödén går det altsammen . #næstenjul #gudrunsjöden #yndlingsdesigner #kulør #fødselsdagsgave #hvile #swedishdesign #scandinaviandesign Det er koldt udenfor og herinde i det gamle hus, og der er juletravlhed desuden - men med et hvil og i et par varme, kulørte sokker fra Gudrun Sjödén går det altsammen ❤️😊. #næstenjul #gudrunsjöden #yndlingsdesigner #kulør #fødselsdagsgave #hvile #swedishdesign #scandinaviandesign
dari kul pagi bute dh kul 12 lebih masih menunggu... adoiyaiiii #oklghkj #tcaent
Media Removed
dari kul pagi bute dh kul 12 lebih masih menunggu... adoiyaiiii #oklghkj #tcaent dari kul pagi bute dh kul 12 lebih masih menunggu... adoiyaiiii
#oklghkj
#tcaent
Şarkıcı Amy Winehouse 2011 yılında Londra’daki evinde ölü bulunduğunda basın onu, Kurt Cobain’in ...
Media Removed
Şarkıcı Amy Winehouse 2011 yılında Londra’daki evinde ölü bulunduğunda basın onu, Kurt Cobain’in annesinin 27’ler Kulübü olarak adlandırdığı topluluğa dâhil etti. Anne Cobain, Nirvana’nın lideri olan oğlunun intihar ettiği kendisine haber verildiğinde, “O da gidip o aptal kulübe ... Şarkıcı Amy Winehouse 2011 yılında Londra’daki evinde ölü bulunduğunda basın onu, Kurt Cobain’in annesinin 27’ler Kulübü olarak adlandırdığı topluluğa dâhil etti. Anne Cobain, Nirvana’nın lideri olan oğlunun intihar ettiği kendisine haber verildiğinde, “O da gidip o aptal kulübe katıldı,” demişti. “Bunu yapmamasını söylemiştim...” Kurt’ün annesi, aynı yaşta ölen ikonik yıldızların sıra dışı listesinden bahsediyordu. Brian Jones, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrisson, Kurt Cobain ve son olarak Amy Winehouse. Hepsi yetenekliydi. Hepsi 27 yaşındaydı.

Gazeteciler, 27’ler Kulübü laneti hakkında, sanki bu ölümlerin arkasında doğaüstü bir sebep varmış gibi yazdılar. Çağdaş bir gizem haline gelen bu durumu açıklamak için astrolojiye, sayı bilimine ve komplo teorilerine başvuranlar oldu. Bu tedirgin edici kitapta, yazar Howard Sounes kulübün en ünlü altı üyesinin hayat ve ölümlerine dair nihai adli soruşturmayı yapıyor ve bunun yanı sıra, 27 yaşında ölmüş kırk dört başka müzik endüstrisi figürünü de inceleyip bu fenomenin tesadüften öte bir anlam taşıyıp taşımadığına ışık tutuyor.

Müzik piyasasının altmış senelik tarihinin karanlık tarafına yapılan bu hem kasvetli hem de büyüleyici yolculukta Sounes, aşırılık, delilik ve öz yıkıma dair ortak bir hikâyenin perdesini aralıyor. Jones, Hendrix, Joplin, Morrison, Cobain ve Winehouse’la ilişkilendirilen fanteziler, yarım gerçekler ve efsaneler yerle bir ediliyor. Bunların yerine, kesin gerçekler üzerine kurulmuş açık ve inandırıcı bir anlatım ortaya çıkıyor ve kayıp ruhlar hem hayatta hem de ölümde birleşiyor. “27’ler Kulübü hakkında şu ana kadar yazılmış en kapsamlı kitap. Her kitaplıkta bulunmalı.” —WINNIPEG FREE PRESS “Bu müthiş çalışma 27’ler Kulübü’nün trajik tarihini aydınlatıyor. Kitabın gücü, hızlı yaşayıp erken ölen çok çekmiş genç sanatçı şeklindeki romantik/melankolik algıyı desteklemeyi reddetmesinde yatıyor. Bunun yerine, bu kişilerin günlük varoluşlarının sefaleti ve kaosu, hiçbir detaydan ödün verilmeyerek gözler önüne seriliyor...” —Sunday Times

#kitap #27 #27lerkulübü #howardsounes #brianjones #jimihendrix #janisjoplin #jimmorrison #kurtcobain #AmyWinehouse #müzik #pegasusyayınları
Read more
Date confirm 6/1/2019. Whatsapp cepat, sebelum slot penuhh. Bayar deposit RM500 sebelum 5/12/3018, ...
Media Removed
Date confirm 6/1/2019. Whatsapp cepat, sebelum slot penuhh. Bayar deposit RM500 sebelum 5/12/3018, dapat pakej All in berharga RM1899. Harga biasa RM2200 Harga termasuk : -Flight KUL-GZ-KUL -Makan Minum untuk 4hari 3malam -Hotel 4hari 3malam -Transport sepanjang trip -Airport ... Date confirm 6/1/2019. Whatsapp cepat, sebelum slot penuhh. Bayar deposit RM500 sebelum 5/12/3018, dapat pakej All in berharga RM1899. Harga biasa RM2200

Harga termasuk : -Flight KUL-GZ-KUL
-Makan Minum untuk 4hari 3malam
-Hotel 4hari 3malam
-Transport sepanjang trip
-Airport Transfer
-Insurans
-Consultation
Read more
2440. Bölge Guvernörümüz Sayın Alaeddin Demircioglu 1.Grup Kulüpler Guvernör Yardımcımız Sevgili ...
Media Removed
2440. Bölge Guvernörümüz Sayın Alaeddin Demircioglu 1.Grup Kulüpler Guvernör Yardımcımız Sevgili Alper Deniz ile birlikte kulübümüze gelerek bizleri onurlandırdı. Toplantıda Asamblemiz ile yaptıklarımız ve yapacaklarımız üzerine konuştuk. Birlikte daha güzel projeler yapacağız. ... 2440. Bölge Guvernörümüz Sayın Alaeddin Demircioglu 1.Grup Kulüpler Guvernör Yardımcımız Sevgili Alper Deniz ile birlikte kulübümüze gelerek bizleri onurlandırdı. Toplantıda Asamblemiz ile yaptıklarımız ve yapacaklarımız üzerine konuştuk. Birlikte daha güzel projeler yapacağız. #ilhamkaynağıolalım #betheinspiration
Read more
Lite nu och så sitter jag och skriver rekommendationer till gamla konfirmander. Däremellan får ...
Media Removed
Lite nu och så sitter jag och skriver rekommendationer till gamla konfirmander. Däremellan får jag ibland vara en del av deras skolarbeten. De senaste två veckorna har jag knåpat ihop lite tankar kring tron till gymnasieelever utav den ena har gått konfa hos oss. Frågor om vem Gud är, vad ... Lite nu och så sitter jag och skriver rekommendationer till gamla konfirmander. Däremellan får jag ibland vara en del av deras skolarbeten. De senaste två veckorna har jag knåpat ihop lite tankar kring tron till gymnasieelever utav den ena har gått konfa hos oss. Frågor om vem Gud är, vad det har med människan att göra samt vad jag tänker om det sekulära samhället. KUL tycker jag. Typ lika kul som bilden ovan. Superfestligt att någon har förevigat 1/10 ggr då jag faktiskt arbetade på däck. 👏👏
Read more
Kul kul - idag har jag stylat Zlatan. Han ville så gärna ta en bild ihop så det är ju klart att jag ställde ...
Media Removed
Kul kul - idag har jag stylat Zlatan. Han ville så gärna ta en bild ihop så det är ju klart att jag ställde upp. 🏻Kul kul - idag har jag stylat Zlatan. Han ville så gärna ta en bild ihop så det är ju klart att jag ställde upp. 🙌🏻⭐️
Åre trail idag tillsammans med @slipsknuten82. Följ de blå flaggorna sa de, det blir kul.... 13km ...
Media Removed
Åre trail idag tillsammans med @slipsknuten82. Följ de blå flaggorna sa de, det blir kul.... 13km senare så får jag erkänna att det var kul men lite svettigt stundtals #åretrail #skövdetriathlon #icebug Åre trail idag tillsammans med @slipsknuten82. Följ de blå flaggorna sa de, det blir kul.... 13km senare så får jag erkänna att det var kul men lite svettigt stundtals 😂🏃🏃🏃 #åretrail #skövdetriathlon #icebug
Soğuk bir kış sabahı sahildeki küçük bir köyden bir balıkçı filosu denize açıldı. Öğleden sonra ...
Media Removed
Soğuk bir kış sabahı sahildeki küçük bir köyden bir balıkçı filosu denize açıldı. Öğleden sonra büyük bir fırtına koptu. Gece olduğunda balıkçı teknelerinden hiçbirisi limana dönememişti. Bütün gece boyunca eşler, anneler, çocuklar ve sevgililer ellerini açıp, kaybolan sevdiklerini ... Soğuk bir kış sabahı sahildeki küçük bir köyden bir balıkçı filosu denize açıldı. Öğleden sonra büyük bir fırtına koptu. Gece olduğunda balıkçı teknelerinden hiçbirisi limana dönememişti.
Bütün gece boyunca eşler, anneler, çocuklar ve sevgililer ellerini açıp, kaybolan sevdiklerini kurtarması için Allah’a yakararak kıyıda dolaştılar.
Bu berbat durumda, bir de kulübelerden birinde yangın çıktı.. Hiçbir şeyi kurtarmak mümkün olmadı.
Gün ışırken, herkes sevinçle balıkçı teknelerinin tümünün sapasağlam limana döndüğünü gördü..
Kıyıda ağlayan tek kişi vardı.
Yangında evi kül olan kadın..
Kocası karaya çıkarken "Mahvolduk! Evimiz, içindeki her şeyle birlikte yangında kül oldu" diye haykırdı.
Adam karısına sarıldı..
"O yangına şükürler olsun! Gecenin zifiri karanlığında, o müthiş fırtınada, dağ gibi dalgalar arasında, yanan kulübemizin ışığı sayesinde bütün tekneler, yolumuzu bulduk ve salimen dönebildik...
.
.
.
❣️Baktığın köşe önemli azîzîm❣️
Read more
Varje dag är inte superskarp eller svart eller vit, vi är allt mittemellan. Glad för varje år vi klarar ...
Media Removed
Varje dag är inte superskarp eller svart eller vit, vi är allt mittemellan. Glad för varje år vi klarar tillsammans, så länge vi har kul så klarar av av lite strul. 2019 är vårat flygfria år, men andra äventyr väntar. Det ska bli kul!!!🌪 Varje dag är inte superskarp eller svart eller vit, vi är allt mittemellan. Glad för varje år vi klarar tillsammans, så länge vi har kul så klarar av av lite strul. 2019 är vårat flygfria år, men andra äventyr väntar. Det ska bli kul!!!💥🌪🌈💫
Thnks syg for d simple #4thanniversary celebration smlm<span class="emoji emoji1f60a"></span>. Seronok sgt dh lama xg KLCC. Idea nk celebrate ...
Media Removed
Thnks syg for d simple #4thanniversary celebration smlm. Seronok sgt dh lama xg KLCC. Idea nk celebrate kt klcc tu sbb zuyyin nk tgk klcc...die sibuk ngan klcc dlm cite upin ipin tu. Sempat singgah the H smlm..mama craving nk mkn mcm2. Merasa la otaking, icejelly jaybee n nasi ayam kicap ... Thnks syg for d simple #4thanniversary celebration smlm😊. Seronok sgt dh lama xg KLCC. Idea nk celebrate kt klcc tu sbb zuyyin nk tgk klcc...die sibuk ngan klcc dlm cite upin ipin tu😂. Sempat singgah the H smlm..mama craving nk mkn mcm2😅. Merasa la otaking, icejelly jaybee n nasi ayam kicap 3budak gemuk.
.
Sblm blk pagoh singgah BBW dlu kul 2pg...mama tgk buku dlm 2jamstgh pastu grk blk. Alhamdulillah smpai pagoh dlm kul 7pg. Seronok sgt sbb sume hajat mama tecapai. Alhamdulillah😊.
.
#simplecelebration #mama&zuyyinsohappy #thnksomuchpapa #happylife👪 #lotsoflove❤️
Read more
Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi ve içerisinde yer alan Prof. Dr. Halet Çambel'in çalışma alanı ...
Media Removed
Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi ve içerisinde yer alan Prof. Dr. Halet Çambel'in çalışma alanı olarak kullandığı kulübesi... Bıraksalar burada da yaşarım hani kulübeler serisi 2... #fotograf #photo #photography #photograph #nature #naturephotography #doğa #doğafotografı ... Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi ve içerisinde yer alan Prof. Dr. Halet Çambel'in çalışma alanı olarak kullandığı kulübesi... Bıraksalar burada da yaşarım hani kulübeler serisi 2... #fotograf #photo #photography #photograph #nature #naturephotography #doğa #doğafotografı #kadrajımdan #fotografheryerde #kadrajturkiye #objektifimden #turkshutter #ig_legit #ig_world_colors #ig_myshots #ig_world #dslrtr #gunun_karesi #manfrotto_turkey #gfk_tr #kadrajgezginleri #turkobjektif #aniyakalafk #earth_shotz #thewordshotz #world_shotz #artofvisuals #natgeoyourshot #YourShotPhotographer
Read more
Gül verdin, koku verdin, leş verdin. Koksun kainat dedin, güneş verdin. İki ayaklı bir bedene, ...
Media Removed
Gül verdin, koku verdin, leş verdin. Koksun kainat dedin, güneş verdin. İki ayaklı bir bedene, dik duracak baş verdin. Eğilmesin kul diye, secdeyle kıyam verdin. Kıraat, rüku verdin, selam verdin. Sıkışmasın kul dedin, aminli kelam verdin. Gül verdin, koku verdin, leş verdin.
Koksun kainat dedin, güneş verdin.

İki ayaklı bir bedene, dik duracak baş verdin.
Eğilmesin kul diye, secdeyle kıyam verdin.

Kıraat, rüku verdin, selam verdin.
Sıkışmasın kul dedin, aminli kelam verdin.
3 ÜLKEDEN 6 KULÜP VİDA'YA TALİP... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> “Vida’yı İtalya, İspanya ve İngiltere’den 6 kulüp istiyor. ...
Media Removed
3 ÜLKEDEN 6 KULÜP VİDA'YA TALİP... “Vida’yı İtalya, İspanya ve İngiltere’den 6 kulüp istiyor. Bugüne kadar verilen en yüksek rakam 15 milyon €. Ancak biz buna sıcak bakmıyoruz. Beklentimiz daha yüksek. Vida’nın isteği de önemli.” Dünya Kupası’ndaki performansıyla birçok kulübün ... 3 ÜLKEDEN 6 KULÜP VİDA'YA TALİP...
⚫⚪🔴
“Vida’yı İtalya, İspanya ve İngiltere’den 6 kulüp istiyor. Bugüne kadar verilen en yüksek rakam 15 milyon €. Ancak biz buna sıcak bakmıyoruz. Beklentimiz daha yüksek. Vida’nın isteği de önemli.” Dünya Kupası’ndaki performansıyla birçok kulübün transfer listesine giren Vida konusunda Beşiktaş yönetiminden Akşam’a özel açıklama geldi.

Bu konudaki haberlerin doğru olduğunu belirten yönetim, konuyla ilgili şu bilgileri verdi: Vida’nın İngiletere karşısındaki performansı, bir takıma uyum sağladığında neler yapabileceğini de gösteriyor. Geçen sezon Beşiktaş’a geç katıldı ve uyum sorunu yaşadı. Rusya’daki performansı bu sezon kalırsa çok daha yararlı olacağını gösterdi. Bu açıdan da son derece mutluyuz. ‘İLLE DE SATALIM’ DEMİYORUZ

Vida’ya şu anda resmi veya gayri resmi birçok kulübün ilgisi var. İngiltere, İspanya ve İtalya’dan resmi teklifler var. Görüşmelerimiz sürüyor. Bu 3 ülkeden 6 kulübün menajerler aracılığıyla girişimleri oldu. Şu ana kadar verilmiş en yüksek fiyat 15 milyon euro. Ancak biz bu rakama razı değiliz. Daha yüksek bir beklentimiz var. Fiyatın en azından 20 milyon euroyu göreceğini düşünüyoruz. Ancak ‘İlle de Vida’yı satacağız’ diye bir düşüncemiz yok. Oyuncumuzun bu konudaki görüşleri de belirleyici olacak.

GÜNEŞ’İN İTİRAZ ETMESİ DOĞAL

Vida’nın biz gittiği her kulüpte ve her ligde başarılı olacağını düşünüyoruz. Ancak böyle bir transferin olması için sadece kulübün değil, oyuncunun da rızası gerekiyor. Vida’nın oturup, teklifleri değerlendirmesi ve kararını bize bildirmesi lazım. Dünya Kupası’nda olduğu için şu ana kadar böyle bir imkan olmadı. Dünya Kupası dönüşünde kendisiyle detaylı şekilde bunu değerlendiririz. Şenol Hoca’nın Vida’yı takımda tutmak istemesi kadar doğal bir şey yok. Böyle bir oyuncuyu kim istemez.

Haber Kaynağı: Akşam
Read more
8 defa üst üste ULUSAL KULÜP lisansı alma başarısı gösteren Evkur Yeni Malatyaspor’umuz ilk defa ...
Media Removed
8 defa üst üste ULUSAL KULÜP lisansı alma başarısı gösteren Evkur Yeni Malatyaspor’umuz ilk defa UEFA lisansı almaya hak kazandı. TFF resmî sitesinde yayınlanan haber ; “TFF Kulüp Lisans Kurulu yaptığı toplantıda lisans adayı kulüpleri; Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda ... 8 defa üst üste ULUSAL KULÜP lisansı alma başarısı gösteren Evkur Yeni Malatyaspor’umuz ilk defa UEFA lisansı almaya hak kazandı.
TFF resmî sitesinde yayınlanan haber ; “TFF Kulüp Lisans Kurulu yaptığı toplantıda lisans adayı kulüpleri; Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda aranan Sportif, Altyapı, Personel-İdari, Hukuki ve Mali kriterleri yönünden inceledi ve 2018-2019 sezonu için UEFA ve Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazanan kulüpleri belirledi.
Yapılan incelemeler sonucunda 20 Kulübün UEFA Lisansına başvurduğu görülüp, bunlardan Spor Toto Süper Lig'den Atiker Konyaspor, Beşiktaş A.Ş., Fenerbahçe A.Ş., Galatasaray A.Ş., Göztepe A.Ş., Kasımpaşa A.Ş., Kayserispor, Evkur Yeni Malatyaspor, Medipol Başakşehir FK, Teleset Mobilya Akhisarspor ile Spor Toto 1.Lig'den Çaykur Rizespor A.Ş. ve İstanbulspor A.Ş. UEFA Lisansı almaya hak kazandı.” Son 3 ay boyunca gecesini gündüzüne katarak başvuru dosyamızı hazırlayan Kulüp Lisans Sistemi sorumlumuz Selçuk Günaydın ve ekibine teşekkür ediyor camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz.
#yenimalatyaspor #malatya #malatya
Read more
 #Repost @kuranamaz with @repostapp.
・・・
"KİM RABBİ İLE KONUŞMAK DİLERSE KUR’ÂN-I KERÎM OKUSUN.” . ...
Media Removed
#Repost @kuranamaz with @repostapp.
・・・
"KİM RABBİ İLE KONUŞMAK DİLERSE KUR’ÂN-I KERÎM OKUSUN.” . Resûlullah Efendimiz (s.a.v) buyurdular: "Cebrâil (a.s) bana dedi ki: Allâhü Teâlâ sana selâm söylüyor ve buyuruyor ki: Kul benim huzurumda namaza durup "Allâhu Ekber" dediğinde ... #Repost @kuranamaz with @repostapp.
・・・
"KİM RABBİ İLE KONUŞMAK DİLERSE KUR’ÂN-I KERÎM OKUSUN.”
.
Resûlullah Efendimiz (s.a.v) buyurdular: "Cebrâil (a.s) bana dedi ki: Allâhü Teâlâ sana selâm söylüyor ve buyuruyor ki:

Kul benim huzurumda namaza durup "Allâhu Ekber" dediğinde onunla aramızda bulunan perdeyi kaldırırım.

Kul "elhamdü" dediğinde Allâhü Teâlâ, "Hamd kime mahsustur?" diye sorar, o da "lillâhi" diye cevap verir.

Allâhü Teâlâ, "Allah kimdir?" diye sorunca "Rabbilâlemîn" der. "Alemlerin Rabb'i kimdir?" buyurunca "Errahmânirrahîm" der. "Rahman ve Rahim kimdir?" diye sorunca "Mâlikiyevmiddîn" der. Bunun üzerine Allâhü Teâlâ, "Ey kulum, din gününün sahibi benim" der. Kul, "İyyâke na'budu ve iyyâke nesteîn; Yalnız sana kulluk eder ve yalnız senden yardım isteriz" deyince Allâhü Teâlâ, "Ey kulum, mademki yalnız bana kulluk edip yalnız benden yardım istiyorsun, o halde istediğini dile ki sana verilsin" buyurur.

Kul "İhdinâ; bize hidayet et" deyince Allâhü Teâlâ, "Hangi hidayeti istiyorsun?" buyurur. Kul "Essırâta'l-müstakîm; "Sırât-ı müstekîmi, doğru yolu" deyince Allâhü Teâlâ, "Hangi yolu istiyorsun?" diye sorar. Kul "Sırâtallezîne en'amte aleyhim" "Kendilerine in'âm ettiğin bahtiyarların yoluna" deyince

Allahü Teâlâ: "Ey meleklerim, siz de şahit olun ki ben bu kulumu, kendilerine nimet verdiğim peygamberler, sıddîklar, şehitler ve salihlerle beraber kıldım" buyurur. Kul, "Ğayri'l-mağdûbi aleyhim veleddâllîn; Ne o gadap olunanların, ne de sapkınların" deyince Allâhü Teâlâ tekrar meleklere, "Şahit olun ki ben bu kulumu nimet verdiğim kimselerden kıldım, gazaba uğramışlardan ve sapkınlardan eylemedim" buyurur.

Kul "Amin" deyince onunla beraber bütün melekler de "Amin" derler. .

Arkadaslarinizinda okuma vesile olmak icin yoruma etiketleyin.
Read more
 #bestnine2018 ! Jag håller med er. Mina #telluskrukor är verkligen så vackra. I grupp är de <span class="emoji emoji1f4ab"></span><span class="emoji emoji1f4ab"></span>. Ni ...
Media Removed
#bestnine2018 ! Jag håller med er. Mina #telluskrukor är verkligen så vackra. I grupp är de . Ni liksom jag har gillat när jag beskriver att jag nått i mål på något sätt. Som första koppen kaffe i nya huset på bilden längst ner i mitten. Eller när Veras tapet Siri ( @borastapeter ) äntligen fick ... #bestnine2018 ! Jag håller med er. Mina #telluskrukor är verkligen så vackra. I grupp är de 💫💫. Ni liksom jag har gillat när jag beskriver att jag nått i mål på något sätt. Som första koppen kaffe i nya huset på bilden längst ner i mitten. Eller när Veras tapet Siri ( @borastapeter ) äntligen fick komma upp på väggen efter att vi arbetat med hus och försäljning dygnet runt sedan april. Då grinade jag. Ni liksom jag gillar att det loppisfyndade pokalskåpet som bytt skepnad till vitrin mellan kök och vardagsrum och ni gillar också vitrinskåpen i köket med mitt älskade porslin komponerat av Viola Gråstens fina löv. När jag hoppar i mina uppsydda vintageblåsor ”hejar ni på mig ” som bara den. Den gröna sydd av @pilen54 och den vit/rosa av @orkanlia . Tack! Sist men inte minst är ju #åretsbästafynd2018 #karinmobring s utsökta fåtölj ”Natura” och spånlampan som ser ut som en bumling de bilder som fått mest uppmärksamhet detta år. Tror jag det. Materiella ting som gör så att mitt inredningsöga tåras varje dag. 🤪. Det är ju så sjukt kul med loppis. Vilken nerv! Jag har jobbat så mycket detta pr att jag nästan slutat uppskatta att gå på loppis. Farligt... ska bli ändring på det. Tack för alla likes, alla fina kommentarer och för att ni följt vår renoveringsresa med så stort engagemang detta år. Det är så kul att ha instagram som en dagbok och så kul att dela den med er. .
.
Read more
FLASH SALE! JAKARTA-KUALA LUMPUR 750.000 PP Tanpa minimal pembelian! APRIL 2018 CGK-KUL ...
Media Removed
FLASH SALE! JAKARTA-KUALA LUMPUR 750.000 PP Tanpa minimal pembelian! APRIL 2018 CGK-KUL 1 3 4 10 11 12 14 15 16 17 18 19 20 22 23 24 25 26 27 28 29 30 KUL-CGK 9 10 11 12 13 16 17 18 19 20 21 23 24 25 26 27 28 29 30 MEI 2018 CGK-KUL 2 3 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 KUL-CGK ... FLASH SALE!
JAKARTA-KUALA LUMPUR 750.000 PP
Tanpa minimal pembelian!

APRIL 2018
CGK-KUL 1 3 4 10 11 12 14 15 16 17 18 19 20 22 23 24 25 26 27 28 29 30
KUL-CGK 9 10 11 12 13 16 17 18 19 20 21 23 24 25 26 27 28 29 30

MEI 2018
CGK-KUL 2 3 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
KUL-CGK 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 30 31
JUNI 2018
CGK-KUL 2 3 4 5 6 23 26 27 28 29 30
KUL-CGK 1 5 6 7
JULI 2018
CGK-KUL 1 4 5 6 8 10 11 12 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 28 29 30 31
KUL-CGK 18 19 23 24 25 26 27 28 30 31

AGUSTUS 2018
CGK-KUL 1 2 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 18 19 20 21 26 27 28 29 31
KUL-CGK 1 2 3 7 8 9 10 11 13 14 15 27 28 30 31

SEPTEMBER 2018
CGK-KUL 1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
KUL-CGK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

For more information
Wa 08112145551
Line official @gok8069q

Happy hunting
Read more
Selam millet! Bir süredir ortada olmadığımı biliyorum ama derslerim çok yüklenmeye başladı ve ...
Media Removed
Selam millet! Bir süredir ortada olmadığımı biliyorum ama derslerim çok yüklenmeye başladı ve başka şeylere ayıracak pek zamanım kalmadı. Malesef buna kitap okumak ve paylaşmak da dahil. Yavaş yavaş hesabımı yoluna koymaya çalışıyorum desteklerinizi beklerim. Konuya dönersek ... Selam millet! Bir süredir ortada olmadığımı biliyorum ama derslerim çok yüklenmeye başladı ve başka şeylere ayıracak pek zamanım kalmadı. Malesef buna kitap okumak ve paylaşmak da dahil. Yavaş yavaş hesabımı yoluna koymaya çalışıyorum desteklerinizi beklerim😂.
Konuya dönersek Dövüş Kulübünü bitirdim! Filmini izlediğimden beri okumak istiyordum fakat fırsatı yeni yakalayabildim. Yeraltı Edebiyatı seven birisi olarak utanıyorum bu güzel kitabı okumak için bu kadar beklediğime.
Şimdi size kitabın konusundan çok fazla bahsetmeyeceğim çünkü Dövüş Kulübünün ilk kuralı Dövüş Kulübün'den bahsetmemek. Ama kitabın ana fikrine bayıldım. İnsan yalnızlığını ve acıyı en güzel anlatan kitaplardan birisi kendisi. Karakterimiz çok kötü bir durumda ve sürekli kendisine bir çıkış yolu arıyor. Destek gruplarına gidip hayatı korkunç durumda olan insanları dinliyor, onlara sarılıp ağlıyor ve kendi psikolojisini düzeltmeye çabalıyor. Daha sonra Tyler Durden ile tanışıyor. Birlikte bulunduğumuz toplumun tüketici ve kapitalist yanıyla savaşıyorlar. İkisi de öfke dolu ve ikisi de bütün dünya gibi mutsuz durumdalar.
Kitap insanı çok farklı bir ruh haline sokuyor, çok farklı şeyler hissettiriyor. Okuyan varsa bu kitap size ne hissettirdi? Yorumu bitirmeden önce şunu da belirtmeliyim Marla gördüğüm güçlü ama bir o kadar da f*cked up karakterlerden birisi. Okurken çok rahat onu kendimle birleştirebildim ve anlamsız bir sevgi duydum!
Read more
JANGAN SAMPAI KETINGGALAN LAGI! Buat yang kemarin telat, belum sempet pesen, ada kesempatan ...
Media Removed
JANGAN SAMPAI KETINGGALAN LAGI! Buat yang kemarin telat, belum sempet pesen, ada kesempatan lagi buat dapetin promo Pekanbaru-Kuala Lumpur 575.000 Pulang Pergi . Langsung kontak admin: Line: @jajantiket (pake @) Whatsapp: 082115572610 . Akun line kita sudah diverifikasi ... JANGAN SAMPAI KETINGGALAN LAGI!
Buat yang kemarin telat, belum sempet pesen, ada kesempatan lagi buat dapetin promo Pekanbaru-Kuala Lumpur 575.000 Pulang Pergi
.
Langsung kontak admin:
Line: @jajantiket (pake @)
Whatsapp: 082115572610
.
Akun line kita sudah diverifikasi di line, silahkan cek official account line dan cari jajantiket
.
FINAL CALL PEKANBARU-KUALA LUMPUR
575.000 PP MIN 3PAX
1PAX +150.000
2PAX +50.000

SEPTEMBER
PKU KUL 24 25 26 29
KUL PKU 19 22 24 25* 26 29
OKTOBER
PKU KUL 1 2 3 4 6 8 9 10 11 13 15 16 17 18 22 23 24 25 27 29 30 31
KUL PKU 1 2 3 4 6 8 9 10 11 13 15 16 17 20 22 24 25 27 29 30 31

#infopku #instagrampku #adspku #jajantiket #promojajantiket #promoairasia #Pekanbaru #kualalumpur
Read more
Erdem Şen ve Kubilay Kanatsızkuş Ankaragücü'müzde| • Geçtiğimi sezon Portekiz Süper Ligi takımlarından ...
Media Removed
Erdem Şen ve Kubilay Kanatsızkuş Ankaragücü'müzde| • Geçtiğimi sezon Portekiz Süper Ligi takımlarından Maritimo'da forma giyen Erdem Şen ve Bursaspor’un genç santraforu Kubilay Kanatsızkuş ile sözleşme imzaladık. • Beştepe Tesislerimize gelerek Başkanımız Mehmet Yiğiner ... Erdem Şen ve Kubilay Kanatsızkuş Ankaragücü'müzde|

Geçtiğimi sezon Portekiz Süper Ligi takımlarından Maritimo'da forma giyen Erdem Şen ve Bursaspor’un genç santraforu Kubilay Kanatsızkuş ile sözleşme imzaladık. •
Beştepe Tesislerimize gelerek Başkanımız Mehmet Yiğiner ile görüştükten sonra kendilerini kiralık olarak birer yıllık sarı lacivertli renklerimize bağlayan imzayı atan her iki futbolcu da mutlu olduklarını ifade ettiler.

Türkiye'yi özlediğini belirten Erdem Şen, "Bir çok teklif geldi. Portekiz'de iyi bir grafik yakaladım. Ankaragücü, Türkiye'nin en köklü kulüplerinden bir tanesi. Burayı tercih ederken kafamda hiç soru işareti yoktu. Çünkü büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Başarılı bir sezon geçirmemizi diliyorum. Ankaragücü'müzün kuruluş yıl dönümünde imzayı atmak daha da mutu olmamı sağladı. Kulübümüzün 108. yılını kutluyorum. Biran önce taraftarlarımızın karşına çıkmak istiyorum" dedi.

Bursaspor ile Ankaragücü'nün arasındaki kardeşliğin dünyada eşi benzeri olmadığını belirten Kubilay Kanatsızkuş, "Bir evimden diğer evime geldim. Ankaragücü forması altında başarılı olmak istiyorum. Böylesine köklü bir camiada bulunmaktan dolayı gururluyum. Kulübümüzün 108. yılı kutlu olsun" ifadelerini kullandı. •
Kaliteli ve yarışmacı bir ekip kurduklarını belirten Başkanımız Mehmet Yiğiner, "Yoğun bir transfer sezonu yaşadık. Erdem Şen ve Kubilay Kanatsızkuş, kendilerini kanıtlamış kumaşı sağlam isimler. Her iki oyuncumuza ve camiamıza hayırlı olsun. Teknik heyetimizin raporuyla kulübümüzün ekonomisini sarsmayacak transferler yaptık. Güzel bir ekip kurduğumuzu düşünüyorum. Ligde kalıcı olmak istiyoruz. Zor şartlardan buralara kadar geldik. Bundan sonrası için de hedeflerimiz daha yukarıları olacaktır. Hepimizin ortak değeri Ankaragücü'müzün 108. yılı kutlu olsun" dedi.

#Ankaragücü108Yaşında
Read more
Helgens Charles blir kul! Mahsa är alltid kul. Lill lindqvist är alltid kul. Dan Roy Carter är ...
Media Removed
Helgens Charles blir kul! Mahsa är alltid kul. Lill lindqvist är alltid kul. Dan Roy Carter är alltid kul. Ses ikväll. Tataaa Helgens Charles blir kul! Mahsa är alltid kul.
Lill lindqvist är alltid kul.
Dan Roy Carter är alltid kul. Ses ikväll. Tataaa😘
Green School has students from 35 countries including 43 Local Scholarship Students, by far the ...
Media Removed
Green School has students from 35 countries including 43 Local Scholarship Students, by far the largest of all International Schools in Indonesia. Green School also continuously expands the Kul Kul Connection (KKC) program which provides free English Course for 300+ local students. ... Green School has students from 35 countries including 43 Local Scholarship Students, by far the largest of all International Schools in Indonesia. Green School also continuously expands the Kul Kul Connection (KKC) program which provides free English Course for 300+ local students.
In the frame is Ayu, a former Kul Kul Connection student who now joins Green School as a full-time student through the Local Scholarship Program. She is a young Balinese girl who is passionate about waste management and wishes to educate her local community about the importance of proper waste management.
Support us to educate more local changemakers like Ayu to make more impact in the local community through the Local Scholarship Program and donate in the link in our bio.
Read more
Den här bilden på blommande krasse som ”slitit sig” i min trädgård – dedikerar jag till karismatiska ...
Media Removed
Den här bilden på blommande krasse som ”slitit sig” i min trädgård – dedikerar jag till karismatiska Lisbeth Larsen, kulörchef – eller på utrikiska, Global Colour Manager – på norska Jotun. Igår kväll, vid en middag hos Andreas Martin-Löf Arkitekter, lanserade Lisbeth ”Lady Identity” ... Den här bilden på blommande krasse som ”slitit sig” i min trädgård – dedikerar jag till karismatiska Lisbeth Larsen, kulörchef – eller på utrikiska, Global Colour Manager – på norska Jotun. Igår kväll, vid en middag hos Andreas Martin-Löf Arkitekter, lanserade Lisbeth ”Lady Identity” – färgkartan för Jotun Lady 2019 – med 28 samstämda kulörer. Proffsigt, humoristiskt och inte minst visuellt – med ett helt fantastiskt bildmaterial skapat av den kreativa studion, Kråkvik & D’Orazio – Jannicke Kråkvik och Alessandro D’Orazio. Sanslöst god mat, i regi av Adam/Albin – Adam Dahlberg och Albin Wessman – gjorde kvällen nästintill oförglömlig. Dessutom hade jag ynnesten att ha Lisbeth själv till bordet!🙏🏻
Se upp! ”Lady Identity” är den starkaste kollektion kulörer jag någonsin sett! En eloge!❤️
Bild 2: Alla 28 kulörerna i ”Lady Identity” 2019. Min egen favorit är: 3377 Slate Lavender. Ja, jag vet – lavendel är en svår färg – men den här sitter som en 🎯
Read more
Nereden başlayacağımı bilmiyorum.Bu kulüp ve taraflarlar için ne desem çok az 3 yıl boyunca türkiyenin ...
Media Removed
Nereden başlayacağımı bilmiyorum.Bu kulüp ve taraflarlar için ne desem çok az 3 yıl boyunca türkiyenin en büyük kulübü olan bjk forması giymek ve bu büyük taraflarlar önünde maçlara çıkmak benim için her zaman gurur vericiydi.Lütfen bu sene şampiyon olamadığımız için üzülmeyin biz ... Nereden başlayacağımı bilmiyorum.Bu kulüp ve taraflarlar için ne desem çok az 3 yıl boyunca türkiyenin en büyük kulübü olan bjk forması giymek ve bu büyük taraflarlar önünde maçlara çıkmak benim için her zaman gurur vericiydi.Lütfen bu sene şampiyon olamadığımız için üzülmeyin biz takım olarak elimizden gelen herşeyi yaptık, maalesef başaramadık.Bu kulüp ve bu taraflar herşeyin en iyisini hakediyor.Sİz bu takımın,teknik direktörünün ve kulüp başkanının her zaman arkasında durun.Siz her zaman iyi ve kötü zamanımda arkamda durdunuz onun için sizlere çok teşekkür ediyorum.Her maça sizin bu manevi desteğinizle çıkmam , içimdeki bjk sevgisini gittikçe büyüttü.Bu sevgiyi her maça çıktığımda ortaya koymaya çalıştım.Beşiktaş benim için bir aile gibi oldu gidiyorum lakin uzaktada olsam içimdeki beşiktaş sevgisi her zaman kalacak uzaktanda olsa sevmeye devam edeceğim.

Bir kere kartal her zaman kartal...❤️🦅 @besiktas
Read more
Budak cari penat... Sampai Auckland jam 10.30PM... sampai di accommodation jam 11.30PM... ting ...
Media Removed
Budak cari penat... Sampai Auckland jam 10.30PM... sampai di accommodation jam 11.30PM... ting tong ting tong... kul 12 tido. ... x berapa nak boleh tido sangat sebab panas. . Jam 7am bangun dan bersiap untuk interview... jam 8 gerak ke US consulate ... campur sesat bagai kul 8.30am sampai... ... Budak cari penat...
Sampai Auckland jam 10.30PM... sampai di accommodation jam 11.30PM... ting tong ting tong... kul 12 tido. ... x berapa nak boleh tido sangat sebab panas.
.
Jam 7am bangun dan bersiap untuk interview... jam 8 gerak ke US consulate ... campur sesat bagai kul 8.30am sampai... masuk2 beratur panjang bila sampai kat giliran tak dibenarkan masuk bha hahaha... sebab giliran interview kul 9am. Jadi depa lepaskan semua interview jam 8.30am dulu... dah kat dalam ko tengok documents org sebelah depan belakang sama ada sama cam ko punyer tak... hurmmm semua berwarna... dtg documents ko black and white jer... ada ko kesah... dah kat situ ko bagi jer la apa yg ko ada...bhahaha...
.
Tunggu nama dipanggil alih alih interview ko dua minit jer... yg di Tanya 'kenapa nak ke US? Huhuhu..
.
Apa2 pun urusan interview settle jam 10.30am.... dah xda apa nak buat ko ambik la Adventure Jet ni huh... pusing pusing macam gasing... .
Dengan sebahagian bj ko basah ada hati nak masuk butik mewah...bhahaha...masuk jer... baru nak masuk LV ko tengok guard mcm nak telan ko ...x jadi ko nak masuk....huhu... .
Now tunggu shuttle balik Dunedin
Read more
Jag är på resa igen och nu påväg ner till Skåne och längs E4 så passerar man en stad som heter Skillingaryd. ...
Media Removed
Jag är på resa igen och nu påväg ner till Skåne och längs E4 så passerar man en stad som heter Skillingaryd. Där finns det en militäranläggning precis utmed vägen och som så ofta på regementet så finns det väldigt mycket fina gamla byggnader kvar. Och ofta är de också väldigt välbehållna. Jag ... Jag är på resa igen och nu påväg ner till Skåne och längs E4 så passerar man en stad som heter Skillingaryd. Där finns det en militäranläggning precis utmed vägen och som så ofta på regementet så finns det väldigt mycket fina gamla byggnader kvar. Och ofta är de också väldigt välbehållna. Jag passerade också i somras ni som kommer ihåg och blev så glad att se det otroligt fina området med alla vackra byggnader. Ett av husen ser ni på bilden har fungerat som en bostad åt officerarna på regementet. Och jösses vad fint det är. Och välbehållet med en fantastiskt fin färgsättning. Då hade jag inte med min utrustning för ta reda på vilka kulörer man använt så det fick bli ett till besök idag för att scanna in kulörerna. Så nu finns det dokumenterat. Och det är så här jag ofta jobbar, hittar ett hus som är väldigt vackert. Jag scannar med en speciellt instrument, har NCS skala med, jag kan skrapa ner lager på lager för få fram gamla orginalkulörerna och så tar jag fram en kulörskala på det jag hittar som jag kan använda i mina framtida projekt. Och detta kommer jag nog med stor sannolikhet använda mig av😀. God fortsättning. #byggnadsvård #byggnadsverk #skillingaryd #millitär #sekelskifte #linoljefärg #veranda #glasveranda #enkupigt #munblåst #staket #spröjs #vackert #välbehållet #
Read more
Marielle: tänk snart är vi i Tokyo det ska bli så kul! Carolina: o ja man, det kommer bli jätte bra... ...
Media Removed
Marielle: tänk snart är vi i Tokyo det ska bli så kul! Carolina: o ja man, det kommer bli jätte bra... Alexandra: första spelning i Tokyo!! Marielle: vi kan köpa massa nya kläder!! Alexandra: Ja bra idé jag måste verkligen köpa en ny peruk! Carolina: vi är inte här för att shoppa vi är har för ... Marielle: tänk snart är vi i Tokyo det ska bli så kul!
Carolina: o ja man, det kommer bli jätte bra... Alexandra: första spelning i Tokyo!! Marielle: vi kan köpa massa nya kläder!! Alexandra: Ja bra idé jag måste verkligen köpa en ny peruk!
Carolina: vi är inte här för att shoppa vi är har för att sjunga och dansa hallå ni har väl inte glömt bort de eller ?? Marielle: hehe nej då men efter spelningen kan väl vi shoppa eller!
Alexandra: jo kom igen vi kan köpa massa saker ju!! Marielle: men vi måste ju testa att äta på café oxå!
Carolina: stop!! Vi är här för att spela inte äta eller shoppa kanske senare!! Tänk att vi inte är här för att shoppa eller hur!
Alexandra: jo jag vet men det är ju så kul!! Att köpa nya kläder eller hur Marielle

Marielle: jag jätte kul det är ju typ som båtar hem land vi kan ju köpa massa kläder eller saker!! Carolina: jaja!! Men vi är inte rika! Eller hur vi är här för att sjunga inte shoppa om jag hör ordet shoppa igen så blir jag arg på er!! Alexandra: vi ska shoppa !
Carolina: jag hoppar av bandet nu hejdå.

Marielle: gör så vi klarar oss utan dig! Eller hur Alexandra
Alexandra: jag mycket bättre'

Carolina: okej ha det så bra sen kom inte till mig om ni behöver mig!

Marielle: ååå Gud vad mycket vi shoppade i morgon är spelningen

Alexandra: jag herregud men jag saknar lite Carolina men men!!! Marielle: jag med hur ska vi göra i mon då?? Vi klarar oss inte utan Henne!! Del två kommer imorgon eller vill ni de?? PS det är jag izabella som har skrivit den följ mitt andra konto @izabella.olsson
Read more
Doğum Günün kutlu olsun Büyük İnsan. iyi ki seni tanımışım.. hayatımın en unutulmaz günlerinden ...
Media Removed
Doğum Günün kutlu olsun Büyük İnsan. iyi ki seni tanımışım.. hayatımın en unutulmaz günlerinden biriydi.. #lefter #ordinaryus #lefderis #küçükandoniyadis #fenerbahçe #legend #fb Lefter Küçükandonyadis (d. 22 Aralık 1925; Büyükada, İstanbul - ö. 13 Ocak 2012, İstanbul), forvet ... Doğum Günün kutlu olsun Büyük İnsan. iyi ki seni tanımışım.. hayatımın en unutulmaz günlerinden biriydi.. #lefter #ordinaryus #lefderis #küçükandoniyadis #fenerbahçe #legend #fb Lefter Küçükandonyadis (d. 22 Aralık 1925; Büyükada, İstanbul - ö. 13 Ocak 2012, İstanbul), forvet mevkinde forma giymiş Rum asıllı Türk futbolcu ve teknik direktördür. Doğum adı Rumcada özgür anlamına gelen Elefterios (Yunan alfabesi ile: Ελευθέριος) olan futbolcu, kısaca Lefter olarak anılmaktadır.[1] Aynı zamanda ordinaryüs lakabıyla da tanınmaktadır.

Türk futbolunun en popüler futbolcularından biri olarak yıllarca alkışlanan Lefter, Fenerbahçe marşında da adı geçen sembol oyunculardandır. Fenerbahçe ile İstanbul Profesyonel Ligi'nde 2, Türkiye Şampiyonası'nda 3 kere şampiyonluk yaşadı. 13 Ocak 2012 tarihinde, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde 86 yaşında ağır zatürreye bağlı kalp yetmezliğinden vefat etmiştir.[2]

İlk yılları Değiştir

22 Aralık 1925 tarihinde, Büyükada'dadaki Hamam Sokak'ta dünyaya geldi.[1] Babası balıkçılık yapan Hristo, annesi ise Argiro idi.[1] Doğum adı Eleftherios olan ve Panani'nin ardından ailenin ikinci erkek çocuğu olan Küçükandonyadis'in ailesi, 20. yüzyıl başında Arnavutluk'tan Büyükada'ya göçen Rum kökenli bir aileydi.[1]

Kariyeri Değiştir

Futbola Büyükada'da başladı. Taksim Spor Kulübü'nde yetişti. Taksim Kulübü yöneticileri kendisine lisans çıkartabilmek için 1941'de mahkeme kararıyla yaşını büyüttüler. Ancak bu sayede takımda oynayabildi. 2 yıl Taksim takımında yer aldı.[3] 1943'te askere gitti, 4 yıl süren askerlikten sonra 1947'de İstanbul'a döndü ve Fenerbahçe kulübüne girdi. Buradaki futboluyla dikkat çeken Lefter, 3 Ekim 1951'de 17.500 liralık transfer ücretiyle İtalya'nın ACF Fiorentina takımına transfer oldu.[4] 1 yıl da Fransa'nın OGC Nice takımında oynayan Lefter, 1953-1954 sezonundan itibaren yeniden Fenerbahçe'de top koşturmaya başladı. Aynı sezon, İstanbul Ligi'nde gol kralı olan Lefter, 1964'e kadar toplamda 17 yıl giydiği Fenerbahçe forması altında 400'ün üzerinde gol kaydederek erişilmesi güç bir rekora imza attı. Bu süre zarfında, Türk futbolunun efsaneleşen isimlerinden biri olarak tanındı. Golcülüğünden ötürü Ver Lefter'e, yaz
Read more
KUPALAR VE ZAFERLER KAZANMAYA GELDİM... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> Başkan Orman'ın ardından söz alan Loris Karius; ...
Media Removed
KUPALAR VE ZAFERLER KAZANMAYA GELDİM... Başkan Orman'ın ardından söz alan Loris Karius; "Herkese merhaba. Gerçekten mutlu ve heyecanlıyım. Çünkü büyük bir kulübün parçası oluyorum. Dün takım arkadaşlarım ile tanıştım. Büyük gelenekleri olan ve harika taraftarı olan bir kulübe ... KUPALAR VE ZAFERLER KAZANMAYA GELDİM...
⚫⚪🔴
Başkan Orman'ın ardından söz alan Loris Karius; "Herkese merhaba. Gerçekten mutlu ve heyecanlıyım. Çünkü büyük bir kulübün parçası oluyorum. Dün takım arkadaşlarım ile tanıştım. Büyük gelenekleri olan ve harika taraftarı olan bir kulübe katıldım. Bununla onur duyuyorum" dedi.

BURADA KUPALAR, ZAFERLER KAZANMAK İSTİYORUM

Henüz genç bir yaşta sayılırım. Burada gelişme potansiyeli oldukça yüksek. Burada kupalar, zaferler kazanmak istiyorum" dedi.

BU HARİKA BİR DUYGU

Taraftarlar, kulübün bana ilgi duyduğunu anladıktan sonra sürekli bana mesajlar attılar. Her oyuncu böyle bir sevgiyi hissetmek ister. Bu harika bir duygu. Kulübün benim için gösterdiği gayret ve isteği gördüm. Bu da kararımda ciddi şekilde etkili oldu" dedi. -MAJIM HAKKINDA DUYDUKLARIM GÜZEL ŞEYLER

Ben buraya gelmeden önce burada oynamış bazı oyuncularla konuştum ve pozitif konuştular. Bu görüşler sonrası kararım kesinleşti. İmajım hakkında duyduklarım güzel şeyler. Önceliğim burada iyi bir performans koymak. Daha sonra diğer meseleleri konuşabiliriz" dedi.

GOMEZ'İN BURADA İYİ ŞEYLER YAPTIĞINI BİLİYORUM

Mario Gomez ile konuşmadım. Tamamen olumlu şeyler duydum. Onun burada iyi işler yaptığını biliyorum. Kendisi ile ortak arkadaşlarımız var. Onlar da hep pozitif şeyler söyledi" dedi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ'NDE ŞANSSIZ BİR GÜN YAŞADIM

Futbolda böyle hatalar olabiliyor. Ciddi sakatlıklar da buna örnek. Onun sizi nasıl etkileyeceğini bilemiyorsunuz. Şanssız bir gün yaşadım. Final oynamak herkese nasip olmuyor. O gün şanssız bir gün yaşadım ve geçmişte kaldı. Şimdi tamamen geleceğe odaklanıyorum." dedi.

UMARIM BENİ DE HATIRLARSINIZ

Ben de Auman'ın telefon numarası yok. Onunla iletişimim yok. Sizin onu hatırlamanız güzel. Umarım ben de burada güzel izler bırakırım ve beni de hatırlarsınız" dedi.

ALMANYA'DAKİ ARKADAŞLARIM BANA İYİ BİLGİLER VERDİ

Almanya'da derbileri izliyordum. Gayet iyi bilgiye sahibim. Oradaki arkadaşlarım iyi bilgiler verdi. Onlar bana yardımcı oluyor" dedi.

GENEL İTİBARI İLE HAZIRIM

Ben Liverpool'un bütün hazırlık kampına katıldım. Transfer söz konusu olunca risk almamak için salonda çalıştım.
Read more
Çok değerli Adana Demirspor taraftarları, Spor Toto 1.Lig’in 3.haftasında deplasmanda oynayacağımız ...
Media Removed
Çok değerli Adana Demirspor taraftarları, Spor Toto 1.Lig’in 3.haftasında deplasmanda oynayacağımız Gazişehir Gaziantep FK karşılaşmasına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunmakla beraber, kulübümüze ayrılmış olan 1500 bilet, kısa sürede bitmiştir. Kulübümüz ... Çok değerli Adana Demirspor taraftarları,

Spor Toto 1.Lig’in 3.haftasında deplasmanda oynayacağımız Gazişehir Gaziantep FK karşılaşmasına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunmakla beraber, kulübümüze ayrılmış olan 1500 bilet, kısa sürede bitmiştir.

Kulübümüz taraftarlarımızın sesine kulak vererek ek kontenjan için gerekli girişimleri yapmış olup, Gazişehir Gaziantep FK yönetimi ile temasa geçmiştir.

Gazişehir Gaziantep FK ek kontenjan için kulübümüzün teklifine olumlu yanıt vermiştir. Ancak; Kurban Bayramı tatilinden dolayı yeterli derecede güvenlik görevlisinin sağlanamayacağından ek kontenjan talebimiz geçersiz olmuştur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Adana Demirspor Kulübü
Read more
En #szalkaitbt inför kvällens #midnattsloppet 2018; som jag först inte tänkte springa, tycker ...
Media Removed
En #szalkaitbt inför kvällens #midnattsloppet 2018; som jag först inte tänkte springa, tycker jag är lite för långsam, men så propagerar jag ju för att loppets fokus är att ha kul o njuta av atmosfären o inte springa fort o max ; - så jag kör och hoppas jag springer något snabbare än när jag sprang ... En #szalkaitbt inför kvällens #midnattsloppet 2018; som jag först inte tänkte springa, tycker jag är lite för långsam, men så propagerar jag ju för att loppets fokus är att ha kul o njuta av atmosfären o inte springa fort o max ; - så jag kör och hoppas jag springer något snabbare än när jag sprang som #Puma 😂 Då var det en riktigt varm kväll o jag minns att syret tog slut i min fina dräkt o jag tappade några lite vätska; men kul var det och några mjuka fall blev det påvägen. 40:40 var tiden.... - och på bild 2 är TB 20 år till 1998 då jag gjorde mitt snabbaste Midnattsloppet och nostalgiskt finns många härliga profiler på topp 25 det året med Alfred som outstanding 🇸🇪. Hade kul även då!!! Ikväll blir målbilden;
1. Ha en kul runda på Söder
2. Sub 40.40 (utan pumadräkt)
3. Bonus hålla #nycm målbildstempo vilket är 19 min per 5 km...
.
Får se vad det blir 💥👍🏻
Read more
Onsdag hörni! <span class="emoji emoji1f64c"></span> Bara två dagar kvar till helgen <span class="emoji emoji1f3b6"></span><span class="emoji emoji1f483"></span>🏼 Vad ska ni hitta på? Hos oss blir det middagsbjudningar, ...
Media Removed
Onsdag hörni! Bara två dagar kvar till helgen 🏼 Vad ska ni hitta på? Hos oss blir det middagsbjudningar, scouterna, träningar och barnkalas. Fullproppad helg m a o. 🤣 ️Jag är förresten fortfarande supernöjd med min kulör Soft Skin från @jotunlady 🏻 Fått galet ... Onsdag hörni! 🙌 Bara två dagar kvar till helgen 🎶💃🏼 Vad ska ni hitta på? Hos oss blir det middagsbjudningar, scouterna, träningar och barnkalas. Fullproppad helg m a o. 🤣 〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️Jag är förresten fortfarande supernöjd med min kulör Soft Skin från @jotunlady 👌🏻 Fått galet många frågor på instadirect om denna. 😅 Ni var väääldigt många som gillade den . Kul tycker jag! 😘 Har nu provat mig fram till vilka kulörer som passar bäst och kommit fram till att beiga/bruna textilier gör sig bäst mot denna kulör. Tips tips! 👍🏻🤗💕 .
.
.
#nina_home #nordichome #skandinaviskehjem #swedishhome #skandinavianhome #interiör #jotun #hay #ikea #miomöbler #myhome #interiordesign #interiores #interiorinspo #interior4you1 #interior4all #interior4you #livingroom #livingroomdecor #livingroominspo #interiorbynina #whiteinterior #interior_and_living #interior2you #interior_delux #middleweekinspiration
Read more
På väg mot bussen och färden ut till startområdet. Vi väcks vid 03:00 nånting imorgonbitti. Det ...
Media Removed
På väg mot bussen och färden ut till startområdet. Vi väcks vid 03:00 nånting imorgonbitti. Det kommer bli en lååååång dag. Sen blir det färja över mot Sandhamn där vi startar ca: 05:45 Inser nu vad jag lurat med @t_alshammar För även om det här blir mitt femte Ö till Ö så är jag nervös, laddad ... På väg mot bussen och färden ut till startområdet. Vi väcks vid 03:00 nånting imorgonbitti. Det kommer bli en lååååång dag. Sen blir det färja över mot Sandhamn där vi startar ca: 05:45
Inser nu vad jag lurat med @t_alshammar
För även om det här blir mitt femte Ö till Ö så är jag nervös, laddad och lite skakig. Det här är mammans swimrun. Det är tufft, slitigt och emellanåt magiskt. Jag tror att just det faktum att man får besöka alla dessa mentala tillstånd gör loppet så minnesvärt och kul. Sträckan är 75 km varav 1 mil är simning. Vädret ser snällt ut, kanske att det blir lite varmt i år. Jag tror vi gör det runt 12 timmar. Målgång runt 18:00 på kvällen imorgon alltså.
Ska bli kul att se alla swimrun-människor igen. Det är en märklig och härlig grupp människor som dras till den här sporten.
Fokus i år är:
1. Ta oss i mål
2. Inte låta magen bryta ihop, alltså inte dricka rödbetsjuice i ofantliga mängder. 💩😂✊
3. Hänga på Therese tempo när hennes OS-horn växer ut i pannan och skrika där bakom -Vi ska ha kul på väääääägen. Glöm inte det!!!!
4. Ha kul på vägen och skratta.

#ötillö2018 #teamnordväggen #swimrun #sjöösandström #kulpåvägen
Foto @martinwichardt
Read more
Promo finalcall air asia Periode pemesanan sekarang sampai 2 sept 2018 periode terbang hanya ...
Media Removed
Promo finalcall air asia Periode pemesanan sekarang sampai 2 sept 2018 periode terbang hanya untuk bulan SEPTEMBER - OKTOBER 2018 Padang - kuala lumpur 550 rb PP Catatan : harga tiket sudah termasuk bagasi 7kg (internasional ) pulang pergi airport tax, IWJR, VAT tanpa biaya tambahan ... Promo finalcall air asia
Periode pemesanan sekarang sampai 2 sept 2018
periode terbang hanya untuk bulan SEPTEMBER - OKTOBER 2018
Padang - kuala lumpur 550 rb PP
Catatan : harga tiket sudah termasuk bagasi 7kg (internasional ) pulang pergi airport tax, IWJR, VAT tanpa biaya tambahan apapun .
*harga di atas adalah harga untuk minimal pemesanan 3orang pemesanan 2 orang tambah 50rb perorang .
*untuk penumpang anak lewat dari 2th dikenakan harga 1 penumpang dikarenakan sudah korsi sendiri
*bayi/infant 350rb pulang pergi
*limited seat tidak semua tanggal ada *pembelian tidak harus pulang pergi harga 1 kali jalan mengikuti *tidak tersedia d weeked long weekend n libur nasional *pemesanan hanya di tanggal yg tertulis saja lewat dari tanggal yg ditentukan harga normal kembali
Pemesanan silahkan chat : wa 085271418432
Line : @fdr4586x pakai (@)
Ig : @tiket_airasia

Tanggal tersedia promo
SEPTEMBER
PDG KUL 5 6 24 25* 26* 27 28 29
KUL PDG 4* 5* 11 19 20* 26*

OCTOBER
PDG KUL 1 2 3 4 6 8 9 10 11 13 15 16 17 18 20 24 25 29 30 31
KUL PDG 1 3 4 7 8 9 10 14 15 16 17 18 21 23 24 28 29 30
Read more
September ceriaa<span class="emoji emoji2708"></span> . . <span class="emoji emoji1f49c"></span>sby-kul PP 998ribu <span class="emoji emoji1f49c"></span>jkt-kul PP 693ribu <span class="emoji emoji1f49c"></span>dps-kul PP 1.374jt <span class="emoji emoji1f49c"></span>medan-kul ...
Media Removed
September ceriaa . . sby-kul PP 998ribu jkt-kul PP 693ribu dps-kul PP 1.374jt medan-kul PP 641ribu . . jkt-sg PP 858ribu sby-sg PP 966ribu dps-sg PP 1.523jt medan-sg PP 774ribu . . jkt-tokyo PP 3.804jt sby-tokyo PP 3.529jt dps-tokyo PP 4.316jt medan-tokyo ... September ceriaa✈ .
.
💜sby-kul PP 998ribu
💜jkt-kul PP 693ribu
💜dps-kul PP 1.374jt
💜medan-kul PP 641ribu .
.
💙jkt-sg PP 858ribu
💙sby-sg PP 966ribu
💙dps-sg PP 1.523jt
💙medan-sg PP 774ribu
.
.
💛jkt-tokyo PP 3.804jt
💛sby-tokyo PP 3.529jt
💛dps-tokyo PP 4.316jt
💛medan-tokyo PP 3.973jt
.
.
Info dan tanya" langsunggg cuzzzz inbox atau whatsapp atau line... Nanya hotel bisa yakk karna kita open hotel disc up tp 25%
.
.
#tiketpesawat #tiketpesawatpromo #tiketpesawatmurah #tiketpesawatonline #tiketpesawatmurahonline #tiketpesawatpromoonline #tiketmurah #tiketpromo #tiketairasia #garudaindonesia #tiketgarudapromo #tiketpromoonline #tiketliburan #tiketonline #tiketmurahonline
#hotel #hotelmurah #world #worldwide
Read more
NEGREDO İÇİN KİBARCA RET... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> Beşiktaş, kapısını çalacak Körfez ülkesi takımlarından astronomik ...
Media Removed
NEGREDO İÇİN KİBARCA RET... Beşiktaş, kapısını çalacak Körfez ülkesi takımlarından astronomik fiyat isteyerek teklifleri bu şekilde geri çevirecek. İspanyol futbolcu konusunda yeni bir strateji belirleyen siyah-beyazlılar, yüksek fiyat çekerek talipli kulüpleri pes ... NEGREDO İÇİN KİBARCA RET...
⚫⚪🔴
Beşiktaş, kapısını çalacak Körfez ülkesi takımlarından astronomik fiyat isteyerek teklifleri bu şekilde geri çevirecek.

İspanyol futbolcu konusunda yeni bir strateji belirleyen siyah-beyazlılar, yüksek fiyat çekerek talipli kulüpleri pes ettirecek. Menajerini İstanbul’a çağıran yönetim, takım arayışına son vermesini isteyecek.

Beşiktaş’ta takımda kalan fakat Körfez ülkelerinin ilgisi devam eden Negredo için, Beşiktaş Yönetimi yeni bir strateji belirledi. Bu oyuncuyu şimdilik satmak istemeyen siyah-beyazlı kulüp, gelmesi muhtemel teklifler karşısında astronomik bir bonservis bedeli isteyerek, teklifleri kibarca geri çevirecek.

Bu futbolcunun menajerini İstanbul’a çağıran Kartal, ilk etapta Negredo’nun satılık olmadığını ve artık bu oyuncuya kulüp bulma işlemlerine son vermesini isteyecek. Beşiktaş Yönetimi eğer kulüplerin ısrar etmesi halinde, menajerden yüksek bir bonservis bedeli getirmesini talep edecek.

Transfer döneminde Burak Yılmaz’ı alamadıkları için bu dönemde forvet göndermeye soğuk bakan yönetim, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Al Nasr kulübünden gelen teklifi de şimdilik geri çevirdiği bildirildi. BAE’de transfer dönemi 2 Ekim’de sona eriyor.

Beşiktaş’ın yanı sıra Negredo’nun da kendisine gelen teklifi kabul etmediği bildirildi. İspanyol oyuncuya Beşiktaş’ın verdiği paranın aynısı teklif edildiği öğrenilirken, bu para Negredo’yu tatmin etmedi. Menajerin bu parayı yıllık 7 milyon euroya çıkarmak için çalıştığı vurgulandı.

Haber Kaynağı: Milliyet
Read more
Mehmet Akif Edebiyat Kulübü Genel Kurul Toplantısı'nda yönetim değişikliği yapıldı.Mehmet ...
Media Removed
Mehmet Akif Edebiyat Kulübü Genel Kurul Toplantısı'nda yönetim değişikliği yapıldı.Mehmet Akif Edebiyat Kulübü Başkanı Havva Nur Altın kulübümüzü Elif Sena Armağan’a devretti. Havva Nur Altın’a ve yönetimine kulübümüze katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Elif Sena Armağan ... Mehmet Akif Edebiyat Kulübü Genel Kurul Toplantısı'nda yönetim değişikliği yapıldı.Mehmet Akif Edebiyat Kulübü Başkanı Havva Nur Altın kulübümüzü Elif Sena Armağan’a devretti. Havva Nur Altın’a ve yönetimine kulübümüze katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Elif Sena Armağan ve yeni yönetimine başarılar dileriz.
Read more
 #Spor sınır tanımaz! Beyoğlu Spor’dan, PAOK ve AEK #παοκ #αεκ #beşi̇ktaş #beyoğluspor Beyoğluspor, ...
Media Removed
#Spor sınır tanımaz! Beyoğlu Spor’dan, PAOK ve AEK #παοκ #αεκ #beşi̇ktaş #beyoğluspor Beyoğluspor, 1914'de Kostas Vasiladis ve birkaç arkadaşının girişimiyle Pera Kulübü adıyla, İstanbul'daki Rum azınlıklarının kulübü olarak kurulur. I. Dünya savaşı sırasında pek faaliyet ... #Spor sınır tanımaz!
Beyoğlu Spor’dan, PAOK ve AEK #παοκ #αεκ #beşi̇ktaş #beyoğluspor
Beyoğluspor, 1914'de Kostas Vasiladis ve birkaç arkadaşının girişimiyle Pera Kulübü adıyla, İstanbul'daki Rum azınlıklarının kulübü olarak kurulur. I. Dünya savaşı sırasında pek faaliyet göstermeyen Pera Kulübü, İstanbul'un İşgali sırasında İstanbul Pazar Ligi’ne dahil olur. 1923'te Pera Kulübünün üyelerinin İstanbul’un işgalinin son bulmasıyla tedirginlikleri artar ve Türkiye’yi Fransa’da bir turnuvaya katılma bahanesiyle terk ederler, ardından Yunanistan’a yerleşirler.

İstanbul’da ayrıcalıklı bir kesim kalıyor onlar da Beyoğluspor kulübü adıyla Pera Kulübünün devam etmesini sağlıyorlar. Ancak Yunanistan’a gidenler de boş durmuyor bir grup Atina’da AEK kulübünü kuruyor, bir başka grup da PAOK’u kuruyor. AEK Kulübünün renkleri Beyoğluspor’la aynı, Sarı-Siyah.

PAOK’unki siyah-beyaz, siyahın Peralılar olarak İstanbul’dan göç etmelerin temsil ettiği, beyazın ise tertemiz umut olduğu söylenmekte.

PAOK isminin açılımı İstanbulluların Selanik Spor Kulübü. AEK’nın Türkçe açılımı ise İstanbul Atletik Birliği anlamına geliyor.

AEK ve PAOK Türkiye’de kurulup Yunanistan’a göçmüş tek kulüp değil. İzmir kulüpleri Apollon ve Panionios aynı isimle varlıklarını Atina’da sürdürüyorlar. Apollon Kalamarias ise Yunanistan’a göç eden Karadeniz Rumları’nın kulübü.
Read more
Yaşlı kızıldereli reisi kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve 12 yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin ... Yaşlı kızıldereli reisi kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. 🌱🌿
Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve 12 yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. 🌱🌿
Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki iri kurt köpeğiydi bunlar. Çocuk, kulübeyi korumak için bir köpeğin yeterli olduğunu düşünüyor, dedesinin ikinci köpeğe neden ihtiyacı olduğunu ve renklerinin neden illa da siyah ve beyaz olduğunu anlamak istiyordu artık. 🌱🌿
O merakla, sordu dedesine: Yaşlı reis, bilgece bir gülümsemeyle torununun sırtını sıvazladı.
🌱🌿
– “Onlar” dedi, “benim için iki simgedir evlat.”
🌱🌿
– “Neyin simgesi” diye sordu çocuk.
🌱
– “İyilik ile kötülüğün simgesi. Aynen şu gördüğün köpekler gibi, iyilik ve kötülük içimizde sürekli mücadele eder durur. Onları seyrettikçe ben hep bunu düşünürüm. Onun için yanımda tutarım onları. 🌱🌿
Çocuk, sözün burasında; ‘mücadele varsa, kazananı da olmalı’ diye düşündü ve her çocuğa has, bitmeyen sorulara bir yenisini ekledi:
🌱🌿
– “Peki” dedi. “Sence hangisi kazanır bu mücadeleyi?”
🌱🌿
Bilge reis, derin bir gülümsemeyle baktı torununa.
🌱🌿
– “Hangisi mi evlat? Ben, hangisini daha iyi beslersem!”
🎈
İyiliği besleyen kullardan olabilmek duâsıyla🌱Hayırlı bereketli sağlıklı akşamlar 🤲🏻🌱
Read more
Spor Toto 1.Lig'de Adana 5 Ocak Stadyumu'nda oynadığımız hemen hemen her maçta çeşitli cezalarla ...
Media Removed
Spor Toto 1.Lig'de Adana 5 Ocak Stadyumu'nda oynadığımız hemen hemen her maçta çeşitli cezalarla karşı karşıya kalan kulübümüz Altınordu maçında da temsilci raporuna istinaden PFDK'den ceza yemekten kurtulumadı. PFDK kararları  ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, ; 28.04.2018 tarihinde ... Spor Toto 1.Lig'de Adana 5 Ocak Stadyumu'nda oynadığımız hemen hemen her maçta çeşitli cezalarla karşı karşıya kalan kulübümüz Altınordu maçında da temsilci raporuna istinaden PFDK'den ceza yemekten kurtulumadı.

PFDK kararları  ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, ; 28.04.2018 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU A.Ş. Spor Toto 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI A,B,C,D,E bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verildi.

Bu tip saha olayları karşısında diğer kulüplere karşı herhangi bir yaptırımda bulunmayan karşılaşma temsilcileri ve PFDK söz konusu Adana Demirspor Kulübü olduğunda ceza verme konusunda gayet bonkör davranmaktadır.

İç ve dış sahada takımımızı destekleyen taraftarlardan mahrum bırakılmasını sağlayan ve kulübümüze para cezası veren  PFDK'nin ve karşılaşma temsilcilerinin bundan sonraki süreçte daha dikkatli ve eşit davranmasını istiyoruz.

Adana Demirspor Kulübü
Read more
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, “Göreceksiniz maçlarımız geçen seneden farklı olacak. ...
Media Removed
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, “Göreceksiniz maçlarımız geçen seneden farklı olacak. Bütün takımlarla çatır çatır oynayabilecek güçte bir Göztepe olacak.” dedi. Göztepe başkanı Mehmet Sepil, telekonferans yöntemiyle yaptığı basın toplantısında, bazı medya organlarında ... Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, “Göreceksiniz maçlarımız geçen seneden farklı olacak. Bütün takımlarla çatır çatır oynayabilecek güçte bir Göztepe olacak.” dedi.

Göztepe başkanı Mehmet Sepil, telekonferans yöntemiyle yaptığı basın toplantısında, bazı medya organlarında en çok zarar eden kulüpler arasında Göztepe’nin gösterilmesinin bonservisli iki oyuncu almalarından kaynaklandığını, kendilerinin de bonservisli oyuncu satmadıklarını söyledi.

Bu oyuncuların Celso Borges ve Chagas Tarouco (Titi) olduğunu aktaran Sepil, şöyle konuştu: “Geçen sene Jahovic’ten aldığımız bonservisi düşünürsek öyle çok bir zararımız yok. Hazır oyuncuları satabilen bir kulüp değiliz. Planlamamızı yaparken de geçen sene bu ligde kalıcı olmak istediğimizi söyledik. Kurduğumuz kadro yapısı da buna göreydi. Geçen sene rahat bilinen, Türkiye ligini bilen, yaş ortalaması yüksek bir takımla oynadık. Bu sene biraz daha yaş ortalamasını düşürdük ama yine güçlü bir takım kurduk.

Bu sezon yaptıklarımızda kendimi de eleştirebilirim, transferi mükemmel idare ettik mi? Edemedik. Keşke santrforu biraz erken getirseydik. Neticeye baktığımızda biz kafamızla değil teknik kadroyla sezona girmek istedik, onu başardık. Göreceksiniz maçlarımız geçen seneden farklı olacak. Bütün takımlarla çatır çatır oynayabilecek güçte bir Göztepe olacak.” “Maddi açıdan ek külfet”

Sepil, VAR uygulamasında bazı aksaklıklar olduğunu, bunu gerekli mercilere ilettiklerini belirterek sistemin uzun vadede Türk futboluna katkı sağlayacağına inandığını söyledi.

Teknik direktör Bayram Bektaş’ın kadroda düşünmediği Nabil Ghilas ve Oscar Scarione’nin kendilerine takım bulamamasına ilişkin açıklamalarda bulunan Sepil, şunları kaydetti: “Scarione kararı teknik bir karar. Umudumuz onun bir yere gitmesiydi ama olmadı. Ghilas’ın da performans ve takımla uyumunu göremedik. Ghilas’ın daha iyi performans göstereceğini düşüyorduk. İki kamp sonucunda bu durumu görünce kadroyu buna göre şekillendirdik. Ghilas’ın transfer olamaması bizim için zarardır. Maddi açıdan ek külfet getirdi. Esas senemiz stadın açıldığı sene olacak.” #Göztepe
#GöztepeTv
Read more
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gündeme dair açıklamalarda ...
Media Removed
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gündeme dair açıklamalarda bulundu. “Futbolun içinde uzun yıllardır varım. Yeni bir vizyon çizmek gerekiyor. Başkan kulübün sahibi. Her yere gelip gidebilir. Başkanla aramızda hiçbir problem yok. Benim hiçbir oyuncuyla ... Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gündeme dair açıklamalarda bulundu. “Futbolun içinde uzun yıllardır varım. Yeni bir vizyon çizmek gerekiyor. Başkan kulübün sahibi. Her yere gelip gidebilir. Başkanla aramızda hiçbir problem yok. Benim hiçbir oyuncuyla sorunum olmaz. Giden oyunculara sadece ben karar vermiyorum. Kulübü yöneten ben değilim ama fikirlerimi söylüyorum. Fikstürle ilgili herhangi bir beyanım yok. Geçen sezon biz zor bir fikstürde oynadık. Galatasaray’a UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ve diğer takımlara UEFA Avrupa Ligi’nde başarılar dilerim. Ben İsviçre’ye UEFA Elit Teknik Direktörler Toplantısı'na gittim. Hiçbir kanal kamera ya da muhabir göndermedi. Dünya futbolu nereye gidiyor, orada bunlar konuşuldu. Artık antrenörlerin futbolu var. Futbol artık küreselleşti. Önümüzde dört tane lig maçı ve iki tane Avrupa kupası var. Bu maçları kazandığımız takdirde daha iyi bir noktada olacağız. Beşiktaş büyük bir camia. Türk futbolun temel sorunu yabancı kuralı değil. Asıl sorun futbol kalitesi. Felsefe sorunumuz var. Doğru felsefemiz yoksa aldığımız sonuçlar bizi yanıltır. 14 yabancı fazla diye düşünüyorum. Yetkililer ne karar alırsa saygı duyarım. Kulüp yapılarını yeniden gözden geçirmek lazım. Futbol okulları fabrika gibi olmalı. Üretelim ve seyircilere kaliteli bir oyun izletelim. Beşiktaş, Avrupa’da bir değer görüyor. Beşiktaş’ta çok büyük işler yapıldı. Sorunları var ama aşılmayacak kadar değil. Avrupalılar bizi çok iyi biliyorlar. Bize saygıları var. Türk futbolunun orada temsil edilmesi önemli. Çocuklarımıza her alanda spor yapabilecekleri imkan verilmeli. Altyapıda oyuncu yetiştirmek için önce onları yetiştirecek antrenörleri yetiştirmeliyiz. İlhan ve Guti ile uyum içinde çalışıyoruz. Bütün personel burada takım için var. UEFA Avrupa Ligi’nde grup birincisi olmak istiyoruz. Bizi ve Genk’i grupta şanslı görüyoruz. Malmö sürpriz yapabilir.”
#Beşiktaş
Read more
Åter i lager <span class="emoji emoji1f44b"></span> Tightsen från Condor säljer slut hela tiden! Med bra pris och den bästa kvalitén - ...
Media Removed
Åter i lager  Tightsen från Condor säljer slut hela tiden! Med bra pris och den bästa kvalitén - så är det inte så konstigt. Dessutom otroligt fina "höstiga" kulörer! Nu är lagret påfyllt med både tights och knästrumpor i alla kulörer, samt några nya kulörer. Vi verkligen älskar dessa! Åter i lager 👋 Tightsen från Condor säljer slut hela tiden! Med bra pris och den bästa kvalitén - så är det inte så konstigt. Dessutom otroligt fina "höstiga" kulörer! Nu är lagret påfyllt med både tights och knästrumpor i alla kulörer, samt några nya kulörer. Vi verkligen älskar dessa! ❤️
Vi sitter nu på ett härligt ställe som heter Berners Tavern och äter brunch (tack för tipset Carro) ...
Media Removed
Vi sitter nu på ett härligt ställe som heter Berners Tavern och äter brunch (tack för tipset Carro) Vi pratar om helgen och alla äventyr och vi är nog alla rörande överens om att THE BOX igår var helt galet kul. . Jag hade ju koll på upplägget och det var väldigt kul att se Novas ansiktsuttryck när ... Vi sitter nu på ett härligt ställe som heter Berners Tavern och äter brunch (tack för tipset Carro) Vi pratar om helgen och alla äventyr och vi är nog alla rörande överens om att THE BOX igår var helt galet kul. . Jag hade ju koll på upplägget och det var väldigt kul att se Novas ansiktsuttryck när en kvinna uppträdde på scen och sydde ihop sin fiffi med en stor nål. 🤣🙈. Man fattar ju att det är totalt fotoförbud på den klubben och det är ganska skönt. Man får helt helt vara i ögonblicket och låta allt det absurda man ser finnas i minnet. Kul att dela alla dessa galna minnen med sin dotter ❤️👌🏼 #yolo @novarimer1 ❤️ @elsaohrn #novaochbingo
Read more
Sammanfattning från Formex kan väl i enkla drag handla om; Mustiga färgskalor med accenter som ...
Media Removed
Sammanfattning från Formex kan väl i enkla drag handla om; Mustiga färgskalor med accenter som senapsgult, midnattsblå och rosa toner. Begreppet "less is more" är verkligen på väg bort! Nu får det gärna blandas material som sammet, linne och eko bomull Otroligt mycket växter, som binder ... Sammanfattning från Formex kan väl i enkla drag handla om; Mustiga färgskalor med accenter som senapsgult, midnattsblå och rosa toner. Begreppet "less is more" är verkligen på väg bort! Nu får det gärna blandas material som sammet, linne och eko bomull👌 Otroligt mycket växter, som binder samman allting till en fest för mer hemtrevliga och varma hem☺ De mer kulörta tonerna är nu övertagna av de mustigare och dovra. Lite mer Art Deco gillas oxå! Själv tokdiggar jag det mesta, även om jag fortfarande saknar den där bredden i olika stilar. Inspirationsbanken är påfylld, inköpen gjorda (Har en del kvar) men framförallt- TACK till alla härliga människor jag fått äran att prata med, kontakterna som skapats och glädjen över att få sätta igång med stylingar och inredningsuppdrag när man har lilla lagret påfyllt👌 Tveka inte att höra av dig om du behöver hjälp med ditt hem, jag finns inte längre bort än ett mail💗
.
.
.
#husnummertjugo
.
.
.
#formex #trendrapport #fair #aveva #colorful #interiorandhome #interiorfair #nordicinterior #nordichome #interiör #trender #kulörsättning #kulörer #dagensinteriör
Read more
-Kalb, yani gönül birden fazla şeyi sevmez. Bu bir şeye olan sevgisi kesilmedikçe başka şeyi sevemez. ...
Media Removed
-Kalb, yani gönül birden fazla şeyi sevmez. Bu bir şeye olan sevgisi kesilmedikçe başka şeyi sevemez. Kalbin mal, sevgili, evlâd, mevkı’, medh olunmak gibi çeşidli arzûları ve bağlantıları ve sevdikleri görülür ise de bu sevgilileri hakîkatde hep bir sevgilisi içindir. O biricik sevgilisi ... -Kalb, yani gönül birden fazla şeyi sevmez. Bu bir şeye olan sevgisi kesilmedikçe başka şeyi sevemez. Kalbin mal, sevgili, evlâd, mevkı’, medh olunmak gibi çeşidli arzûları ve bağlantıları ve sevdikleri görülür ise de bu sevgilileri hakîkatde hep bir sevgilisi içindir. O biricik sevgilisi de, kendi nefsidir. Onların hepsini, kendi nefsi için sevmekdedir. Bunları, hep kendi nefsi için istemekdedir. Onların nefslerini düşünmemekdedir. Nefsine olan sevgisi kalmazsa, nefsi için onlara olan sevgisi de kalmaz. Bunun içindir ki, kul ile Rabbi arasındaki perde, kulun yalnız kendi nefsidir. Çünki hiçbirşeyi o şey için sevmemekdedir. Onun için hiçbirşey perde olmaz. Kul, hep nefsini düşünmekdedir. Bunun için perde, yalnız kendisidir. Başka hiçbir şey değildir. Kul, kendinin nefsini düşünmekden büsbütün kesilmedikçe Rabbini düşünemez. Allahü teâlânın sevgisi onun kalbine yerleşemez.

Nûr bedenden yüz çevirip, (nefsinden ve bedeninden) mukaddes olan sevgilinin(Allah'ın) şühûduna dalarsa, ona bağlanırsa, karanlık bedeni de, o mukaddes makâma sürükler. Buraya olan sevgisi, karanlık bedene olan bağlılığını unutduracak kadar çoğalırsa, beden de onun nûrları ile aydınlanır. Nûrların müşâhedesinde kendini unutur. Allah'ın nurlarıyla nurlanır.
Ahmed-i Faruk-i Sirhindi (ks)
Read more
Okej! Nu drar jag igång Relationspodden i lurarna och när vi landar i Warszawa är det tid att kavla ...
Media Removed
Okej! Nu drar jag igång Relationspodden i lurarna och när vi landar i Warszawa är det tid att kavla upp armarna och flytta produktionen. Vi expanderar, vi har kul, vi levererar fantastiska produkter, vi har kul. Det viktigaste är att vi trivs och har kul. Resten kommer på köpet @cleaneating.se ... Okej! Nu drar jag igång Relationspodden i lurarna och när vi landar i Warszawa är det tid att kavla upp armarna och flytta produktionen. Vi expanderar, vi har kul, vi levererar fantastiska produkter, vi har kul. Det viktigaste är att vi trivs och har kul. Resten kommer på köpet @cleaneating.se @kzcleaneatinginc
Read more
Otroligt kul lopp och en sådan upplevelse att får göra det här med minsveparen, 400 Hk utombordare ...
Media Removed
Otroligt kul lopp och en sådan upplevelse att får göra det här med minsveparen, 400 Hk utombordare och skärgårdscorvetten @t_alshammar Vi gjorde ett väldigt bra lopp och så glad att vi kom i mål på 11:59 Pannben och fokus men framförallt en kul dag i skärgården och kul på vägen. Tack @nordvaggen ... Otroligt kul lopp och en sådan upplevelse att får göra det här med minsveparen, 400 Hk utombordare och skärgårdscorvetten @t_alshammar
Vi gjorde ett väldigt bra lopp och så glad att vi kom i mål på 11:59
Pannben och fokus men framförallt en kul dag i skärgården och kul på vägen.
Tack @nordvaggen för support. @arkswimrun och @sjoosandstrom #kulpåvägen
#levnudösen #ötillö #ötillö2018
Tack alla som arbetat på Ö till Ö och folk som hejat på vägen❤️🙏✊
Read more
Başkanımız Murat Sancak,kentin önemli kuruluşlarından Adana Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Başkanımız ...
Media Removed
Başkanımız Murat Sancak,kentin önemli kuruluşlarından Adana Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Başkanımız Murat Sancak’ın yanı sıra, Adana Demirspor Kulübü 2.Başkanı İmam Gazali Hıradağı,İdari İşler Sorumlusu Tekin Taylancı,Basın Sözcüsü Savaş Çokduygulu,Sportif Direktör ... Başkanımız Murat Sancak,kentin önemli kuruluşlarından Adana Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Başkanımız Murat Sancak’ın yanı sıra, Adana Demirspor Kulübü 2.Başkanı İmam Gazali Hıradağı,İdari İşler Sorumlusu Tekin Taylancı,Basın Sözcüsü Savaş Çokduygulu,Sportif Direktör Tanju Çolak ve Büro-San Yönetim Kurulu Başkanı ve Kasımpaşaspor As Başkanı  Murat Dilme Adana Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Meclis Başkanı İsrafil Uçurum ve meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette,Başkan Kıvanç  Adana Demirspor’un kentin en önemli değerleri arasında olduğunu söyledi. Tarih, kültür,sanayi ve ekonomi şehri Adana’nın aynı zamanda önemli bir futbol şehri olduğuna dikkat çeken Kıvanç, Adana Demirspor’un yanında olduklarını vurguladı. Adana iş dünyası olarak Adana Demirspor’a destek vermeyi sürdüreceklerini kaydeden Kıvanç, “Mavi-lacivertli takımımızın her zaman yanında yer aldık. Kulübümüzün başarısı için her zaman ve her yerde omuz omuza olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkanımız Murat Sancak, kulüp hakkında genel bilgilendirme, kurumsallaşma çalışmaları ve Adana Demirspor’un geleceğiyle ilgili ASO Başkanı Zeki Kıvanç’a detaylı bilgi verdi.

Adana Demirspor’un yeni sezona çok iyi başladığını ve kentin mavi-lacivertli takıma artık daha çok sahip çıkması gerektiğini söyleyen Sancak, “Her zaman Adana Demirspor’un yanında olan Sanayi Odası Başkanımız Sayın Zeki Kıvanç’a bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.
Read more
Ser ni tycker det är kul med gamla bilder - så ja då kommer här två till <span class="emoji emoji1f618"></span> De här bilderna togs direkt ...
Media Removed
Ser ni tycker det är kul med gamla bilder - så ja då kommer här två till De här bilderna togs direkt efter Fröken Sverige 1990 och målet var att ta bilder på mig där jag inte skulle le och se lite mer allvarlig ut, vilket var väldigt svårt för mig minns jag. Det som slår mig när jag kollar bilderna ... Ser ni tycker det är kul med gamla bilder - så ja då kommer här två till 😘 De här bilderna togs direkt efter Fröken Sverige 1990 och målet var att ta bilder på mig där jag inte skulle le och se lite mer allvarlig ut, vilket var väldigt svårt för mig minns jag. 😊 Det som slår mig när jag kollar bilderna är att det för med sig så många minnen. Det är som att öppna en låda även inne i huvudet som är full med sånt jag hade glömt och nu väcks till liv. 😘 Bilder är fantastiska på det viset. Det påminner mig också om att man borde printa ut mer papperskopior än vad man gör istället för att ha allt i mobilen eller på en hårddisk. Printa ut bilder med jämna mellanrum på barnen och lägga i en låda på vinden att sen få ta ner och njuta av om några år. Min låda med gamla bilder har gett mig mycket glädje och fina minnen de senaste dagarna. Nu åker den upp på vinden igen men kul var det. Tack till er också för alla glada och snälla kommentarer. Ni gör instagram kul. Tack! ❤️
Read more
6 yasinda kapisindan girip altyapidan A takima yukseldigim ve ayni zamanda Fenerbahcenin ve Türk ...
Media Removed
6 yasinda kapisindan girip altyapidan A takima yukseldigim ve ayni zamanda Fenerbahcenin ve Türk tarihine gecilen Euroleague sampiyonlugunun bir parcasi oldugum Fenerbahce Spor Kulübüyle sozlesmemin sonuna gelmis bulunmaktayim.Bu zamana kadar beraber oldugum ve calistigim bütün ... 6 yasinda kapisindan girip altyapidan A takima yukseldigim ve ayni zamanda Fenerbahcenin ve Türk tarihine gecilen Euroleague sampiyonlugunun bir parcasi oldugum Fenerbahce Spor Kulübüyle sozlesmemin sonuna gelmis bulunmaktayim.Bu zamana kadar beraber oldugum ve calistigim bütün antrenorlere,kulüp calisanlarina,yöneticilere ve tüm taraftarlara beni destekledikleri icin cok tesekkür ederim.Fenerbahce Spor Kulübüne ilerleyen yillar icin sonsuz basarilar dilerim...
Read more
Bafetimbi Gomis yaptığı paylaşımda ''Bugün iki duyguyu beraber yaşıyorum. Yeni bir kulüp, yeni ...
Media Removed
Bafetimbi Gomis yaptığı paylaşımda ''Bugün iki duyguyu beraber yaşıyorum. Yeni bir kulüp, yeni bir ülke keşfedeceğim için mutluyum ama bir taraftan da ikinci ülkemden ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Galatasaray bana gerçek futbol tutkusunu öğretti. Beni önemli hissettirdi ve ... Bafetimbi Gomis yaptığı paylaşımda ''Bugün iki duyguyu beraber yaşıyorum. Yeni bir kulüp, yeni bir ülke keşfedeceğim için mutluyum ama bir taraftan da ikinci ülkemden ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Galatasaray bana gerçek futbol tutkusunu öğretti. Beni önemli hissettirdi ve ilk şampiyonluğumu yaşattı. Futbol büyük ve güzel bir şey. Burada yaşadığım aşkı bir daha yaşayamayacağımı biliyorum. Bana en zor anlarda bile hep destep olan, kulübüne aşık bu inanılmaz taraftarları asla unutmayacağım. Takım arkadaşlarım olmadan hiçbir şey başaramazdık. Tüm takım arkadaşlarıma, teknik ekip çalışanlarına bana olan desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bir büyük teşekkür de bana bir şampiyon gibi olmayı öğreten Fatih Terim'e. Benim yaşımda bunları öğrenebileceğimi düşünmezdim ama o bana aksini ispat etti. Türk halkına teşekkür ediyorum. Dünyanın en güzel ülkelerinden birine sahipsiniz. Gurur duyun, güçlü olun, bir olun. Galatasaray ailemin bilmesini isterim ki, insanın ailesini bırakması hiçbir zaman kolay değildir ama bazen hayat böyle. Daha önce düşünmediğimiz ama yapmamız gereken seçimler vardır. Bu kulüp için çok daha fazlasını vermek isterdim ama hayat başka bir şey istedi bizden... Sizleri asla unutmayacağım. Bu sadece bir bölümün sonu, hikayenin değil. Her zaman benim kalbimde olacaksınız. Sizi seviyorum'' ifadelerine yer verdi. #Gomis
Read more
En kund sa igår ” Det är så kul med ditt säljkonto på Instagram för man vet aldrig riktigt vad som kan ...
Media Removed
En kund sa igår ” Det är så kul med ditt säljkonto på Instagram för man vet aldrig riktigt vad som kan dyka upp. Och det är saker jag inte tidigare visste att jag ville ha eller behövde”. Och Så är det! Jag har lite av varje och visst är det kul med lite överraskningar och en sak till det är kul att överraska, ... En kund sa igår ” Det är så kul med ditt säljkonto på Instagram för man vet aldrig riktigt vad som kan dyka upp. Och det är saker jag inte tidigare visste att jag ville ha eller behövde”. Och Så är det! Jag har lite av varje och visst är det kul med lite överraskningar och en sak till det är kul att överraska, just för att ni är bäst! Har ett collage av lite överraskningar💕Och det kan vara himla trevligt med en fågel i mässing tex.!
.
.
#prylodesignskunder #collage #prylar #vintage #loppisfynd #sömnad #påslakan #mässing #askar #vintage #alltmöjligt #alltärmöjligt #retro #fazer #helsingfors
Read more
AHMET AĞAOĞLU: BURAK BEŞİKTAŞ'A GİTMEK İSTİYORSA... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ...
Media Removed
AHMET AĞAOĞLU: BURAK BEŞİKTAŞ'A GİTMEK İSTİYORSA... Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başvuruda bulunan Burak Yılmaz ile ilgili açıklamalarda bulundu. TRT Spor'a konuşan Ahmet Ağaoğlu, Burak ... AHMET AĞAOĞLU: BURAK BEŞİKTAŞ'A GİTMEK İSTİYORSA...
⚫⚪🔴
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başvuruda bulunan Burak Yılmaz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

TRT Spor'a konuşan Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ın kulübe ihtarname göndermesinin, transferde adının birlikte anıldığı Beşiktaş ile ilişkilendirilmesiyle ilgili bir soruya "Beşiktaş'a gitmek istiyor mu? Bu sorunun cevabı kendisinde. Burak için kulübe gelmiş resmi bir teklif yok. Biz ciddi bir kulübüz. Biz teklif yapacaksak, yazılı olarak yaparız. Tüm oyuncularımızın ödemelerinde gecikmeler oluyor ancak tek ihtarname Burak Yılmaz’dan geldi. Burak gidecekse bu Trabzonspor'un menfaatine olmalı. Ödemelerin en büyük bölümü kendisine yapılmasına rağmen, bizden önce hiçbir ihtarname göndermemesine rağmen, 40. günde ve 2 ay sonra biz bir ihtarname daha alıyoruz" yanıtını verdi.

Haber Kaynağı: TRT Spor
Read more
Uğur Dündar’ın bugünkü köşe yazısında paylaştığı ve ağlayarak okuduğumuz metni ben de sizinle ...
Media Removed
Uğur Dündar’ın bugünkü köşe yazısında paylaştığı ve ağlayarak okuduğumuz metni ben de sizinle paylaşmak istiyorum. O kadar etkileyici, o kadar insanın taa en içlerine kadar işleyen bir yazı ki... Falih Rıfkı Atay'ın eseri olan Çankaya’dan alıntıdır; “Başkomutan Mustafa Kemal Paşa, ... Uğur Dündar’ın bugünkü köşe yazısında paylaştığı ve ağlayarak okuduğumuz metni ben de sizinle paylaşmak istiyorum. O kadar etkileyici, o kadar insanın taa en içlerine kadar işleyen bir yazı ki...
Falih Rıfkı Atay'ın eseri olan Çankaya’dan alıntıdır;
“Başkomutan Mustafa Kemal Paşa, bütün karargahı ile beraber esir olmuş!
Kalp denen şeyin ne dayanıklı bir maddeden yapılmış olduğunu ben, o akşamüstü Büyükada vapurunun güvertesinde öğrendim.
Türkleri Büyükada Yat Kulübü'nden kovmuşlardı. Yalnız bir iki sırnaşık, yolunu bularak içlerine sokulabilmişlerdi. Onlar da o akşam cezalarını çekmişlerdi. Çünkü kulüpte, Mustafa Kemal'in esir olması şerefine kulübün bütün şampanyaları patlıyor ve Türkler de dağıtılan kadehleri içmeye zorlanıyorlardı. Ada sokakları çoluk çocuğun çığlıkları ile geçilmez bir hale gelmişti.
Ölümü rahat bir uyku gibi arayarak sabahı ettik. İlk vapurun en görünmez köşesine sığınarak, iki büklüm köprüye indik.
Bütün Türkleri yas içinde bulacağımı sanıyordum. Meğer bütün karargahı ile Başkomutan Mustafa Kemal değil, Yunan Başkomutanı Trikupis esir olmuş…
Size, kalbin ne kadar dayanıklı bir maddeden yapılmış olduğunu yukarıda söylemeseydim, burada söylerdim. Bir çocuk gibi sıçramaya başladım. Yunan Ordusu'nu yok etmişiz ve İzmir'e iniyormuşuz.”
Ve devamında da şöyle bir özet cümle var;
“Nemiz varsa, bağımsız bir devlet kurmuşsak, hür vatandaş olmuşsak, şerefli insanlar gibi dolaşıyorsak, yurdumuzu Batı'nın, vicdanımızı ve kafamızı Doğu'nun pençesinden kurtarmışsak, şu denizlere bizim diye bakıyor, bu topraklarda ana bağrının sıcağını duyuyorsak, belki nefes alıyorsak, hepsini, her şeyi 30 Ağustos Zaferi'ne borçluyuz.”
#30ağustoszaferbayramı
Read more
Vi började veckan, dagen & träningen starkt idag på Crossfit-baby på @f4lcrossfit Sofo <span class="emoji emoji1f4aa"></span><span class="emoji emoji1f476"></span> Vi tycker ...
Media Removed
Vi började veckan, dagen & träningen starkt idag på Crossfit-baby på @f4lcrossfit Sofo Vi tycker båda att det är så kul med denna träning & är något jag ser att alla boxar skulle erbjuda för träningsglada mammor som åxå vill kunna köra en dagens WOD & kunna ha bebis närvarande utan problem ... Vi började veckan, dagen & träningen starkt idag på Crossfit-baby på @f4lcrossfit Sofo 💪👶 Vi tycker båda att det är så kul med denna träning & är något jag ser att alla boxar skulle erbjuda för träningsglada mammor som åxå vill kunna köra en dagens WOD & kunna ha bebis närvarande utan problem 👌⭐
.
Finns det fler som ni vet som kör en sån typ av träning/barnpass/barnvänligt? .
.
Jag fick veta att @crossfittelefonplan är pågång att öppna en liknande träningsform i höst, 👍🤗👍.
.
Vi kör via @bruce.app där vi också har förmånen att kunna testa flertalet olika boxar & träningsformer.
Hade varit kul med fler sådan här typer av pass för bokning dock, Finns det mer kul "föräldraanpassad" träning därute som ni vet & kan tipsa om som kanske är intresserad av att ingå? 🙂
. & vill ni själva testa utbudet på Bruce så kan ni få lite rabatt med den här koden; MICHAELAA 😘
.
#CROSSFIT #CROSSFITBABY #FIT4LIFESOFO #BRUCEPASS #STRONGMAMA
Read more
Meksikalı futbolcu Marco Fabian’ın kulübümüze transferi ile ilgili kulübü ile görüşülerek başlatılan ...
Media Removed
Meksikalı futbolcu Marco Fabian’ın kulübümüze transferi ile ilgili kulübü ile görüşülerek başlatılan transfer süreci, oyuncunun İstanbul’a getirilmesi ile devam etmiştir. Tarafımızca yürütülen transfer sürecinin geri kalan adımları olumsuz sonuçlanmış olup, görüşmelerin ... Meksikalı futbolcu Marco Fabian’ın kulübümüze transferi ile ilgili kulübü ile görüşülerek başlatılan transfer süreci, oyuncunun İstanbul’a getirilmesi ile devam etmiştir.

Tarafımızca yürütülen transfer sürecinin geri kalan adımları olumsuz sonuçlanmış olup, görüşmelerin sonlandırıldığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Read more
Kul hakkı nedir? Besleyip büyüttüğün, emek verdiğin, canını hiçe sayarak dünyaya getirdiğin ...
Media Removed
Kul hakkı nedir? Besleyip büyüttüğün, emek verdiğin, canını hiçe sayarak dünyaya getirdiğin evladının seneler sonra arkandan sövmesi, ve yaptıklarını hiçe saymasıdır. En basiti bu, hele anne babaysan kul hakkını böyle örnek verebilirim.Kendi başına gelmiş gibi düşün; bak yarım ... Kul hakkı nedir?

Besleyip büyüttüğün, emek verdiğin, canını hiçe sayarak dünyaya getirdiğin evladının seneler sonra arkandan sövmesi, ve yaptıklarını hiçe saymasıdır.

En basiti bu, hele anne babaysan kul hakkını böyle örnek verebilirim.Kendi başına gelmiş gibi düşün; bak yarım saattir uyutacağım iki lokma daha yedireceğim diye cebelleştiğin evladına.Hayal et.

Edemedin.
Ağzından hemen "Allah yazdıysa bozsun!Evlerden ırak!" sözü çıkıverdi değil mi.

Ya...
Uyumadı, cansiperane savaştı, bilim ve sanat için büyük bedeller ödedi, o mavi gözler nice Türk evladının vatan için savaştığını gördü, korkmadı, midelere ekmek aş girsin diye fabrikalar kurdu ve hiçbir ecnebiye ihtiyaç duymadan ÜRETEN, EKEN, BİÇEN VE HÜR BİR VATAN emanet etti sana.

Dil uzatıyorsan, en büyük kul hakkı yiyen sensin!

Vatan emanettir!
Emanet anladın mı!

Işık bizim, bilgi bizim, inkılap bizim, Rabbim bu Deha'yı bize layık görmüş...
Kıymet bil hadi kardeşim.

Babam, seni çok seviyorum...çok...
Bu gece bütün dualarım sana.
Read more
I am proud to be become the next coach of @Fenerbahçe and would like to thank Ali Koç and Damien Comolli ...
Media Removed
I am proud to be become the next coach of @Fenerbahçe and would like to thank Ali Koç and Damien Comolli for their trust in me. I am very impressed by the plans the club has for the near future. Fenerbahçe is a great club and the ideas and vision that Ali Koç and Damien Comolli both have, are very promising. ... I am proud to be become the next coach of @Fenerbahçe and would like to thank Ali Koç and Damien Comolli for their trust in me. I am very impressed by the plans the club has for the near future. Fenerbahçe is a great club and the ideas and vision that Ali Koç and Damien Comolli both have, are very promising. I am looking forward to work with the players and to coach the team in front of our fans in the Şükrü Saracoğlu Stadium. I can't wait to start this journey.
-
Kulübün yakın gelecek için hazırladığı planlardan çok etkilendiğimi söylemeliyim. Fenerbahçe harika bir kulüp, Ali Koç ve Damien Comolli’nin bana anlattığı vizyon, fikirler çok ümit verici. Böyle önemli bir kulübün parçası olmaktan gurur duyuyorum. Oyuncularla çalışmayı ve Şükrü Saracoğlu Stadı’nda taraftarlarımızın önünde takımımıza liderlik etmeyi dört gözle bekliyorum. Bu yolculuğa başlamak için sabırsızlanıyorum.
-
#fenerbahçe
Read more
Yönetmenliğini benim yaptığım ve Batıköy Rotary Kulübü arkadaşlarımızla yaşadığımız bir yol ...
Media Removed
Yönetmenliğini benim yaptığım ve Batıköy Rotary Kulübü arkadaşlarımızla yaşadığımız bir yol hikayesini anlatan kısa filmle bu yıl onuncusu düzenlenen Uluslararası Rotary Film Festivali (ROFİFE)' ne katıldık. Kulüpler Emek Ödülüne layık görülmüş. Bu ödülü kendim ve Batıköy Rotary ... Yönetmenliğini benim yaptığım ve Batıköy Rotary Kulübü arkadaşlarımızla yaşadığımız bir yol hikayesini anlatan kısa filmle bu yıl onuncusu düzenlenen Uluslararası Rotary Film Festivali (ROFİFE)' ne katıldık.
Kulüpler Emek Ödülüne layık görülmüş.
Bu ödülü kendim ve Batıköy Rotary kulübüm adına gurula aldım.... :) #ödültöreni
#odul
Read more
Kıymetli Gönüllülerimiz, *3. Helal ve Sağlıklı Yaşam Kulüpleri İstişare Toplantısına Davetlisiniz.* ...
Media Removed
Kıymetli Gönüllülerimiz, *3. Helal ve Sağlıklı Yaşam Kulüpleri İstişare Toplantısına Davetlisiniz.* Yılda bir kez yaptığımız ve kararlar aldığımız toplantımız *11 Ağustos 14.00'da* başlayacaktır. Kulüp kurmak isteyen tüm üniversite öğrencilerini bekliyoruz. Cenab-ı Hak ... Kıymetli Gönüllülerimiz, *3. Helal ve Sağlıklı Yaşam Kulüpleri İstişare Toplantısına Davetlisiniz.* Yılda bir kez yaptığımız ve kararlar aldığımız toplantımız *11 Ağustos 14.00'da* başlayacaktır.

Kulüp kurmak isteyen tüm üniversite öğrencilerini bekliyoruz.

Cenab-ı Hak istişaremizi hayırlara vesile kılsın.

Toplantı salonu ve ikram ayarlamaları için lütfen kaydınızı yapınız:
https://goo.gl/forms/9uaahGAKi5IpPlYm1

Kayıt yaptıktan sonra tarafınıza program akışı gönderilecektir. Kayıt için son tarih: 10 Ağustos

Not:
Gelmek isteyip de gelemeyen arkadaşlar toplantıya katılamayacağımdan fikrimi beyan edemeyeceğim diye düşünmeyiniz. [email protected] a e-posta göndererek fikir beyan edebilirsiniz.

Toplantıda görüşülmesini talep ettiğiniz kulüp faaliyetleri ile ilgili görüşünüz, talebiniz varsa lütfen toplantıya kadar bildiriniz.
Read more
Başkanımız Murat Sancak, Adana Gençlerbirliği Kulübünü ziyaret etti. Adana Demirspor Başkanı ...
Media Removed
Başkanımız Murat Sancak, Adana Gençlerbirliği Kulübünü ziyaret etti. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak  ile yönetim kurulu üyelerimiz Savaş Çokduygulu,Tekin Taylancı ve Sportif Direktörümüz Tanju Çolak Adana futboluna örnek özkaynak modeli oluşturan Gençlerbirliği Kulübü’nü ... Başkanımız Murat Sancak, Adana Gençlerbirliği Kulübünü ziyaret etti.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak  ile yönetim kurulu üyelerimiz Savaş Çokduygulu,Tekin Taylancı ve Sportif Direktörümüz Tanju Çolak Adana futboluna örnek özkaynak modeli oluşturan Gençlerbirliği Kulübü’nü ziyaret etti. Başkan Sancak  ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Gençlerbirliği Tesislerini gezip, Başkan Haluk Güner Köktürk’ten bilgiler aldı.

Adana Gençerbirliği ile ilgili çok farklı kaynaklardan bilgiler aldığını belirten Başkanımız Sancak, " İnşallah ihtiyacımız olan Türk gençleri burada yetişir ve sadece Adana'ya değil Türk futboluna da katkı sağlar. Çocuklar, personel, antrenörler, tesis düzeni, Başkan Haluk Güner Köktürk’ün enerjisi, cana yakınlığı, samimiyeti gerçekten çok güzel" dedi.

Adana Demirspor’un ülkemizin en önemli sportif değerlerinden biri olduğunu söyleyen Adana Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Haluk Güner Köktürk ise, "İyi düşünen, iyi bir iş adamı, ülkemizin değerli ismi ve Adana’nın en büyük şansı olan Sayın Murat Sancak’ı konuk ediyor olmaktan çok mutluyuz. Bizim böyle manevi desteklere çok ihtiyacımız var." açıklamasında bulunarak, ziyaretten dolayı Başkan Sancak ve yönetim kuruluna teşekkür etti.
Read more
Kamuoyunda, Moussa Sissoko'yu transfer etme girişiminde bulunduğumuz ve sonrasında transferden ...
Media Removed
Kamuoyunda, Moussa Sissoko'yu transfer etme girişiminde bulunduğumuz ve sonrasında transferden vazgeçtiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. • Kulübümüzün, Moussa Sissoko'yu transfer etmek için, ne kulübüyle, ne menajeriyle ne de oyuncunun kendisiyle hiçbir ... Kamuoyunda, Moussa Sissoko'yu transfer etme girişiminde bulunduğumuz ve sonrasında transferden vazgeçtiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Kulübümüzün, Moussa Sissoko'yu transfer etmek için, ne kulübüyle, ne menajeriyle ne de oyuncunun kendisiyle hiçbir teması, hiçbir zaman olmamıştır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Read more
CHADLI BOMBASI... <span class="emoji emoji26ab"></span><span class="emoji emoji26aa"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> Beşiktaş transfer arayışlarını sürdürürken İngiliz kulübü West Bromwich'te ...
Media Removed
CHADLI BOMBASI... Beşiktaş transfer arayışlarını sürdürürken İngiliz kulübü West Bromwich'te oynayan Nacer Chadli'yi listenin ilk sırasına aldı. Dünya Kupası'nda Belçika Milli Takımı forması altında çok başarılı maçlar çıkaran 28 yaşındaki oyuncunun kiralanması için ... CHADLI BOMBASI...
⚫⚪🔴
Beşiktaş transfer arayışlarını sürdürürken İngiliz kulübü West Bromwich'te oynayan Nacer Chadli'yi listenin ilk sırasına aldı.

Dünya Kupası'nda Belçika Milli Takımı forması altında çok başarılı maçlar çıkaran 28 yaşındaki oyuncunun kiralanması için İngiliz kulübüne yeni bir teklif sunan Beşiktaş cevabı beklemeye başladı.

EN İYİ TEKLİFİ BEŞİKTAŞ YAPTI

Nacer Chadli'yi Beşiktaş dışında Lyon, Marsilya ve West Ham'ın da istediği ancak Siyah-Beyazlı yönetimin sunduğu kiralama teklifinin diğer kulüplere göre çok daha iyi olduğu gelen bilgiler arasında.

GÖRÜŞMELER TAM GAZ SÜRÜYOR

Beşiktaşlı yöneticilerden Umut Güner'in transferi sonuçlandırmak için İngiliz kulübüyle görüşmelerini sürdürdüğü ortaya çıktı. Bu transferin bu hafta bitme olasılığının çok yüksek olduğu öne sürüldü.

Kulübüyle 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Chadli geçtiğimiz sezon sadece 6 maçta oynadı.

Belçika formasıyla başarılı bir turnuva geçiren Chadli'nin güncel piyasa değeri 10 milyon Euro.

Haber Kaynağı: Fotomaç
Read more
Loading...
Load More