Loading Content...

Ler istanbul eğlence mutlu

Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Palmalife Bodrum Resort & SPA
Average media age
591.6 days
to ratio
1
Bugün güzel bir gün. Bugün bayram. Bayram deyince; çocukluğumuzda kalan o mutlu anlara dair sonsuz ...
Media Removed
Bugün güzel bir gün. Bugün bayram. Bayram deyince; çocukluğumuzda kalan o mutlu anlara dair sonsuz heyecanlarımızın zirveye ulaştığı günler geliyor bir çoğumuzun aklına şüphesiz. Kurulan büyük ve özenli sofralar, büyüklerimizin yaptığı nefis yemekler. Geri dönüşü imkansız hatıralar…. Bizler ... Bugün güzel bir gün. Bugün bayram. Bayram deyince; çocukluğumuzda kalan o mutlu anlara dair sonsuz heyecanlarımızın zirveye ulaştığı günler geliyor bir çoğumuzun aklına şüphesiz. Kurulan büyük ve özenli sofralar, büyüklerimizin yaptığı nefis yemekler. Geri dönüşü imkansız hatıralar….
Bizler çocukluğumuzun tadını bulamasak da örf, adet, gelenek ve göreneklerimizin ölçüsünde bu bayramları yaşamak yine de çok önemli. Hala hayattayken sevdiklerimizle bir arada olmak yıllar sonra buruk anılar olarak yad edeceğimiz günler olacak unutmayalım.
Dedeler, nineler, analar, babalar, amcalar, dayılar, teyzeler halalar, kuzenler ,çocuklarla dolu evlerde kocaman kalabalıkların kavuştuğu, hasret giderdiği, sofralarda ailecek birlik ve beraberlik içinde yemekler yenildiği, mütevazı fakat neşeli hayatların yaşandığı günlerdi, bayramlar…Teknoloji bu denli gelişmemişti. Telefon kulübelerini veya mahallenin ileri gelenlerini ziyaret eder, sevdiklerimizle konuşmak için yoğun çaba verirdik.

Televizyonlar tek kanaldı. Eğlence programları şarkılar ve türküler için sabırsızlıkla ziyaretlerimizi bitirerek akşamı beklerdik. Bayramın en renkli anlarından biri de dansözün çıkacağı zamanlardı. Nesrin Topkapı dönemin en ünlü sahne sanatçılarındandı. Hadi hep birlikte bu bayramıda eskisi gibi sevdiklerimizi arayarak kutlayalım bayramı. Yine sadece o gün için seçtiğimiz özenle ütülediğimiz kıyafetleri giyelim. Ve sevdiklerimizle bir sofranın başında nefis yemekler yiyelim. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Büyüklerim ellerinden takipçilerimin gözlerinden öperim😇 Hepinize kucak dolusu sevgiler... #bayram #yemek #sofra #bayrama #aile #istanbul #bodrum #çocuk #şeker #kurbanbayramı #sunum #masa #food #tabledecoration #decoracion #blue
Read more
Loading...
İDİL FIRAT'IN KINA GECESİNDEN ÖZEL GÖRÜNTÜLER! Eylül ayında Mert Fırat’la Alaçatı’da evlenecek olan İdil Fırat, kınasını İstanbul’da yapıyor. Sosyetik güzel, ‘İdil Gelinin Kınası’ yazan davetiyesini arkadaşlarına göndermişti. Kısa süreli birlikteliklerinden sonra evlilik ... İDİL FIRAT'IN KINA GECESİNDEN ÖZEL GÖRÜNTÜLER!
Eylül ayında Mert Fırat’la Alaçatı’da evlenecek olan İdil Fırat, kınasını İstanbul’da yapıyor.
Sosyetik güzel, ‘İdil Gelinin Kınası’ yazan davetiyesini arkadaşlarına göndermişti.
Kısa süreli birlikteliklerinden sonra evlilik kararı alan İdil Fırat ve Mert Fırat’ın, düğünüyle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.
8 Eylül’de Alaçatı’da nikah masasına oturmaya hazırlanan çift, kınayı İstanbul’da yapıyor.
27 Ağustos tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda kına gecesini düzenleyen sosyetik güzel, davetiyesini arkadaşlarıyla da paylaşmıştı.
İdil Fırat ve Mert Fırat’ın mutlu gününe ünlü isimler de akın etti.
HABERİN VE VİDEONUN DEVAMI İÇİN PROFİLDEKİ LİNKİ TIKLAYINIZ... #canlıyayın #televizyon #gündem #güncel #magazinprogramı #rating #fashion #follow #like #life #istanbul #instagram #eğlence #magazin #idilfirat #mertfirat #idilfiratkina
Read more
Loading...