Njeri tjetrin te

Loading...


Unique profiles
10
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Düren, Germany
Average media age
716 days
to ratio
9
Kjo na beri edhe me te lumtur dhe me te dashuruar me njeri tjetrin. Te dua
Media Removed
Kjo na beri edhe me te lumtur dhe me te dashuruar me njeri tjetrin. Te dua Kjo na beri edhe me te lumtur dhe me te dashuruar me njeri tjetrin. Te dua
Loading...
Dashuria jone eshte e zakonshme por jo e thate,eshte e rehatshme por jo e vetekenaqur, eshte e gravuar ...
Media Removed
Dashuria jone eshte e zakonshme por jo e thate,eshte e rehatshme por jo e vetekenaqur, eshte e gravuar thelle ne zemrat tona. Ne jemi mesuar aq mire me njeri - tjetrin saqe e di sé cfare do te thuash pa hapur gojen. Jemi mesuar me njeri -tjetrin por nuk mund te jetojme pa kete. Ndonjehere jeta jone ... Dashuria jone eshte e zakonshme por jo e thate,eshte e rehatshme por jo e vetekenaqur, eshte e gravuar thelle ne zemrat tona. Ne jemi mesuar aq mire me njeri - tjetrin saqe e di sé cfare do te thuash pa hapur gojen. Jemi mesuar me njeri -tjetrin por nuk mund te jetojme pa kete. Ndonjehere jeta jone prap do te jete emocionuese dhe e shpejt, do te ringjallemi dhe do ta shijojme kohen qe kemi humbur duke u kujdesur per familjen tone,duke ndertuar boten tone te vogel. Jam falenderuese qe Mund te mbeshtetem te ti duke mos pasur frike se cfare do te sjelle e nesermja. Dashuria jone e zakonshme Mund te mos jete si neper filma dhe perralla mirpo cdo perfundim i dites se lodhshme qe pason me nje perqafoj, me koken time mbi gjoksin tend dhe me krahet e mia mi supet tua eshte nje perfundim i lumtur ne librin e jetes sime ..... Te dua cdo dite!!!!! Edhe 100 zemra ime 💋💋💋💋💋💋
Read more
Ky eshte nje nga shume mesazhet qe marr cdo dite, nje nga shume mesazhet qe kam marre ne lidhje me ISIDE ...
Media Removed
Ky eshte nje nga shume mesazhet qe marr cdo dite, nje nga shume mesazhet qe kam marre ne lidhje me ISIDE 22 dhe keshillat e faqes @ommed.albania Nuk ka lumturi me te madhe se sa kur shikon qe i vjen ne ndihme njerezve me gjera qe per dike mund te duken te vogla e te parendesishme, por per dike tjeter ... Ky eshte nje nga shume mesazhet qe marr cdo dite, nje nga shume mesazhet qe kam marre ne lidhje me ISIDE 22 dhe keshillat e faqes @ommed.albania Nuk ka lumturi me te madhe se sa kur shikon qe i vjen ne ndihme njerezve me gjera qe per dike mund te duken te vogla e te parendesishme, por per dike tjeter mund te jene te nje rendesie te madhe. Eshte gje e bukur te ndajme informacionin me njeri-tjetrin. Edhe pse sot jetojme ne kohen e internetit dhe te gjithe kemi akses pafund ne informacione te te gjitha llojeve, serish shoh qe ka nje munges te madhe deshire per t’u informuar. Njerezit jane te lire te zgjedhin burimet e tyre te informacionit. Une jam shume e lumtur per kedo qe me beson mua dhe ndjek te informohet nepermjet instagramit tim per gjera te ndryshme. Dhe jam dyfish e lumtur kur marr feedback pozitiv nga ju, per sugjerimet qe bej. ❤️
E nderkohe, mos harroni, ndiqni @ommed.albania faqja qe do t’ju jape te gjitha informacionet qe ju duhen ne fushen gjinekologjike.
Read more
Ju lutem kur te keni kohë vizitoni te gjitha këto foto reale nga Liridona Gajtani<span class="emoji emoji1f62d"></span><span class="emoji emoji1f62d"></span>🕊🕊🕊<span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f339"></span> Zot faleminderit ...
Media Removed
Ju lutem kur te keni kohë vizitoni te gjitha këto foto reale nga Liridona Gajtani🕊🕊🕊 Zot faleminderit që me dhe mundesi të bej hapat e duhur për këta të rinjë e femijë. Çfarë ndjenjeeee kuhhh! Tani sapo mi dergoj Liridona! Eh jeta është vetëm sprovë do te kemi nevojë pēr njeri tjetrin. ... Ju lutem kur te keni kohë vizitoni te gjitha këto foto reale nga Liridona Gajtani😭😭🕊🕊🕊🌹🌹 Zot faleminderit që me dhe mundesi të bej hapat e duhur për këta të rinjë e femijë. Çfarë ndjenjeeee kuhhh!
Tani sapo mi dergoj Liridona!
Eh jeta është vetëm sprovë do te kemi nevojë pēr njeri tjetrin.
Labi🕊🌹🕊
Read more
2018 po afron. Po leme pas 2017, nje vit te mbushur plot me gezime, hidhrime, sfida dhe shume mesime ...
Media Removed
2018 po afron. Po leme pas 2017, nje vit te mbushur plot me gezime, hidhrime, sfida dhe shume mesime te reja per jeten. Le te jete 2018 nje vit i mbushur vetem me buzeqeshje per te tere ne! Le te jete 2018 Viti ku te gjitha enderrat do te realizohen, ku te gjitha semundjet do te sherohen, ku te gjitha ... 2018 po afron. Po leme pas 2017, nje vit te mbushur plot me gezime, hidhrime, sfida dhe shume mesime te reja per jeten. Le te jete 2018 nje vit i mbushur vetem me buzeqeshje per te tere ne!

Le te jete 2018 Viti ku te gjitha enderrat do te realizohen, ku te gjitha semundjet do te sherohen, ku te gjitha lotet do te thahen, ku te gjitha plaget do te mbyllen, ku te gjitha shpresat do te shtohen dhe mbi te gjitha ku te gjithe te duam e te ndihmojme me shume njeri tjetrin.

Gezuar 2018! Qofte nje vit i mbare per te gjithe ne!
Read more
@luan.qenaj Jeta ime ora shenon 00:00 dhe ti sot feston ditelindjen tende... E falenderoj zotin qe me beri pjese te jetes tende.. Dua qe gjithe jeten time ta kaloj ne krahet e tua sic jemi tani,te dy se bashku te lumtur me njeri tjetrin, dhe Allahu ne Gezoj edhe me Femi Me princessat tona Dhuratata ... @luan.qenaj Jeta ime ora shenon 00:00 dhe ti sot feston ditelindjen tende...
E falenderoj zotin qe me beri pjese te jetes tende..
Dua qe gjithe jeten time ta kaloj ne krahet e tua sic jemi tani,te dy se bashku te lumtur me njeri tjetrin, dhe Allahu ne Gezoj edhe me Femi Me princessat tona Dhuratata me e Qmuar kjo.👨‍👩‍👧‍👧
I dashuri i zemres time te dua me shume se cdo gje...
Te uroj nga zemra dhe 100 vjec te mi besh...
Me shendet Lumturi dhe Mbarsi ne jet pran Nesh 👨‍👩‍👧‍👧💏❤️
Read more
Loading...
A ju kujtohen të gjithë personazhët që gjatë të gjitha shekujt e historisë tonë kan dëshiruar te ...
Media Removed
A ju kujtohen të gjithë personazhët që gjatë të gjitha shekujt e historisë tonë kan dëshiruar te mirën e Shqipërisë? Ato ne cdo hap të historisë SHQIPTARE kanë qenë të bashkuar, pa dallim feje apo krahine. Qellimi jonë sot është tja kujtojmë Popullit SHQIPTAR se si janë Arbërit më të vërtet ... A ju kujtohen të gjithë personazhët që gjatë të gjitha shekujt e historisë tonë kan dëshiruar te mirën e Shqipërisë? Ato ne cdo hap të historisë SHQIPTARE kanë qenë të bashkuar, pa dallim feje apo krahine. Qellimi jonë sot është tja kujtojmë Popullit SHQIPTAR se si janë Arbërit më të vërtet dhe se dëtyra e Shqipëtarëve është të bashkojnë trojet e veta. Nëse nuk do e duam njeri tjetrin atëhere do të zdhukemi. U rritshin heronj të rinj, u bashkoft populli, se armiku dhe shqipfolësat për çdo ditë mundohen më na përça 🇦🇱 Mbanë besën dhe fytyrën e bardhë, mikpritjen SHQIPTARE dhe plisin SHQIPTAR 🇦🇱
Rroft SHQIPËRIA me gjithë DARDANI 🇦🇱🇦🇱 VDEKJE TRADHËTARËVE🖕🖕🇦🇱 @lidhjashqiptare @lidhjashqiptare #lidhjashqiptare #albanian #albania #kosova #shqiptar
Read more
Beni tag singellat e grupit, qe edhe kete vit per pushime duhet te sajohen me njeri-tjetrin dhe do ...
Media Removed
Beni tag singellat e grupit, qe edhe kete vit per pushime duhet te sajohen me njeri-tjetrin dhe do te bezdisin ciftet @rud_hizmo @flori.haxh #couplegoals Beni tag singellat e grupit, qe edhe kete vit per pushime duhet te sajohen me njeri-tjetrin dhe do te bezdisin ciftet 😒😂😂😂😂
@rud_hizmo @flori.haxh #couplegoals 😍😍😍😂😂😂
Loading...
Gjyshi im artist sot ka 77 vjetorin! Qofshi gjithmone me njeri tjetrin, prane nesh, keshtu te qeshur ...
Media Removed
Gjyshi im artist sot ka 77 vjetorin! Qofshi gjithmone me njeri tjetrin, prane nesh, keshtu te qeshur e te lumtur, bukuroshat e mi Gjyshi im artist sot ka 77 vjetorin! Qofshi gjithmone me njeri tjetrin, prane nesh, keshtu te qeshur e te lumtur, bukuroshat e mi ♥️♥️
Lila jone. Je kon njeri i thejshte qe e donte jeten dhe familjen e tij me shume se çdo gje ne bote. Faleminderit ...
Media Removed
Lila jone. Je kon njeri i thejshte qe e donte jeten dhe familjen e tij me shume se çdo gje ne bote. Faleminderit qe na mesove qysh me dashte pa kushte. Faleminderit qe na tregove rendesine e dashurise dhe te qeshjes. I ke desht njerzit, artin, muziken dhe poezine - te gjitha gjerat e thejshta ne ... Lila jone. Je kon njeri i thejshte qe e donte jeten dhe familjen e tij me shume se çdo gje ne bote. Faleminderit qe na mesove qysh me dashte pa kushte. Faleminderit qe na tregove rendesine e dashurise dhe te qeshjes. I ke desht njerzit, artin, muziken dhe poezine - te gjitha gjerat e thejshta ne jete te kan bo te lumtur. I bojshe te gjithe rreth teje me buzeqesh gjithemone. Zemra jote ishte e paster ne gjdo menyr . Ne do te mungojme pa fund. Ne te duam ty dhe do te mbajme kujtimin tend ne zemrat tona pergjithemone. Si thojshe... "Halil Komoni, zemren si bostoni." Te mbaj ne zemer gjithemone, dhe emrin Antigona qe ma ke dhon ti do te mbaj gjithemone kujtim prej teje.
Lamtumire gjyshi jem, deri tjetrin here... ❤️ --- RIP my beautiful angel. Until next time. ❤️
Read more
Loading...