Loading...


Unique profiles
85
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Saska Kępa, Warszawa, Poland, Santorini Greece, Poland
Average media age
534.7 days
to ratio
32.3
A gdyby ktoś się zastanawiał, kim są kobiety, które występują na naszych zdjęciach, to dziś przedstawiamy ...
Media Removed
A gdyby ktoś się zastanawiał, kim są kobiety, które występują na naszych zdjęciach, to dziś przedstawiamy zjawiskową Agatę. “Tańczyłam balet w sumie 12 lat, 2 lata w Teatrze Wielkim, studiowałam historię sztuki, ale teraz postawiłam na rozwój języków i aktorski. W końcu się odnajduję ... A gdyby ktoś się zastanawiał, kim są kobiety, które występują na naszych zdjęciach, to dziś przedstawiamy zjawiskową Agatę.
“Tańczyłam balet w sumie 12 lat, 2 lata w Teatrze Wielkim, studiowałam historię sztuki, ale teraz postawiłam na rozwój języków i aktorski. W końcu się odnajduję i jestem na maksa szczęśliwa, że mogę nad sobą pracować, zaczynać rzeczy nowe dla mnie i często niełatwe. Moja malutka z początkiem wiosny skończy 2 latka. Chyba odkąd mam córkę doszłam do tego, że nie chcę się zajmować, czy wręcz tracić czasu na rzeczy, których nie lubię, jestem bardziej konkretna, czasem też bezpośrednia.” @agatakuczynska ❤️❤️❤️
Ps. A body z kapturem w bakłażanowym kolorze jest nowe i z limitowanej edycji.
#rolemodel #realpeople #powerhuman
Read more
Loading...
Mamy nowe info dla was mordki!!! Ruszamy z preorderem koszulek LOFI EP!! Limitowana edycja 50 koszulek, ...
Media Removed
Mamy nowe info dla was mordki!!! Ruszamy z preorderem koszulek LOFI EP!! Limitowana edycja 50 koszulek, które będzie można nabyć TYLKO W PREORDERZE!!!!! Jak tylko zbierzemy niezbędne zamówienie (50 sztuk) i hajsik od WAS ruszamy z produkcją!! 75 PLN + przesyłka Wyślij nam mejla z zamówieniem ... Mamy nowe info dla was mordki!!! Ruszamy z preorderem koszulek LOFI EP!! Limitowana edycja 50 koszulek, które będzie można nabyć TYLKO W PREORDERZE!!!!! Jak tylko zbierzemy niezbędne zamówienie (50 sztuk) i hajsik od WAS ruszamy z produkcją!! 75 PLN + przesyłka

Wyślij nam mejla z zamówieniem na:
[email protected] ---------------------------- Mało tego!! GRATKA DLA PRAWDZIWYCH KOLEKCJONERÓW!!! ZAMÓW KOSZULKĘ W KOMBO PAKU RAZEM Z PŁYTĄ I WYSOKIEJ JAKOŚCI POSTEREM W FORMACIE A2!!! 110 PLN + przesyłka

CZAS START!! ---------------------------- Nie słyszałeś LOFI EP ?? Wbijaj w linka poniżej!! http://smarturl.it/38ikpg

BIG UP!! #lofi #lofiep #tshirt #preorder #siedlce #warszawa #boombap #realhiphop #prykson #pryksonfisk #cezarysuje
Read more
 #praca w for.rest! #WARSZAWA <span class="emoji emoji1f469"></span>🏼‍<span class="emoji emoji1f4bb"></span><span class="emoji emoji1f468"></span>🏻‍<span class="emoji emoji1f4bc"></span><span class="emoji emoji1f469"></span>🏻‍<span class="emoji emoji1f527"></span><span class="emoji emoji1f468"></span>🏼‍<span class="emoji emoji1f3a8"></span><span class="emoji emoji1f477"></span>🏼‍♀️<span class="emoji emoji1f468"></span>🏻‍<span class="emoji emoji1f3ed"></span> Kochasz kawę i ludzi? Mówią o Tobie ...
Media Removed
#praca w for.rest! #WARSZAWA 🏼‍🏻‍🏻‍🏼‍🏼‍♀️🏻‍ Kochasz kawę i ludzi? Mówią o Tobie „ #czlowiekorkiestra ”, rozumiesz filozofię for.rest, utożsamiasz się z nią i chcesz nam pomóc ją szerzyć? A może masz coś w czym jesteś super i chciałbyś ten talent rozwijać sprawiając, że ... #praca w for.rest! #WARSZAWA
👩🏼‍💻👨🏻‍💼👩🏻‍🔧👨🏼‍🎨👷🏼‍♀️👨🏻‍🏭
Kochasz kawę i ludzi? Mówią o Tobie „ #czlowiekorkiestra ”, rozumiesz filozofię for.rest, utożsamiasz się z nią i chcesz nam pomóc ją szerzyć? A może masz coś w czym jesteś super i chciałbyś ten talent rozwijać sprawiając, że for.rest będzie lepszy. Jeśli tak - napisz do nas.
Szukamy osoby odpowiedzialnej, pracowitej i dobrze zorganizowanej, a także lubiącej pracę z ludźmi i chętnie podejmującej nowe wyzwania.
Nasza mini kawiarnia potrzebuje opiekuna, który będzie równocześnie sprzedawcą, gawędziarzem, powiernikiem i druhem. Potrzebujemy kogoś kto wyczaruje przepyszną kawę i orzeźwiającą lemoniadę - doświadczenie na stanowisku baristy jest mile widziane. Konieczna jest znajomość języka angielskiego.
Nowa osoba zajmie się także koordynacją zamówień sklepu online, ich pakowaniem i wysyłką. Zdolności manualne będą niezbędne do pracy przy kalce ceramicznej, a dodatkowa dawka krzepy przyda się do noszenia kartonów wypełnionych porcelaną.

for.rest to także kwiaciarnia, dlatego zamiłowanie do roślin - szczególnie tych doniczkowych - będzie kolejnym „must have”. Mile widziane będą także znajomość i płynne poruszanie się po social mediach oraz zainteresowanie sektorem e-commerce i zagadnieniami marketingu.

Przede wszystkim szukamy osoby, która chciałaby na dłużej związać swoją przyszłość z for.rest. Takiej, która jest dostępna w pełnym wymiarze godzin, która nie boi się wyzwań. Oferujemy umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
Chętnych prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy [email protected] - w tytule wpisując magiczne hasło „Praca w for.rest”. Będziemy też wdzięczni za przekazywanie ogłoszenia dalej lub oznaczanie osób potencjalnie zainteresowanych. Na pierwsze maile czekamy do 1 września.
___
#kubki #kubeczki #szukam #opiekuna #szukampracy #damprace #kawiarnia #kwiaciarnia #sklep #lis #ryś #jelonek
Read more
Na trop tej historii nasi dziennikarze z Krakowa - Paweł Figurski i Aleksander Gurgul - trafili ...
Media Removed
Na trop tej historii nasi dziennikarze z Krakowa - Paweł Figurski i Aleksander Gurgul - trafili przy okazji sprawy Radia Kraków. Prezes rozgłośni Przemysław Bolechowski przeszedł z umowy o pracę na kontrakt menedżerski w tym samym miejscu pracy, a jednak wziął wysoką odprawę. Ile? Nie ... Na trop tej historii nasi dziennikarze z Krakowa - Paweł Figurski i Aleksander Gurgul - trafili przy okazji sprawy Radia Kraków. Prezes rozgłośni Przemysław Bolechowski przeszedł z umowy o pracę na kontrakt menedżerski w tym samym miejscu pracy, a jednak wziął wysoką odprawę. Ile? Nie chciał powiedzieć. Z naszych wyliczeń wynika, że nawet 30 tys. zł. Jak to możliwe?

W maju 2016 r. rząd Beaty Szydło w ekspresowym tempie przepchnął nowe zasady wynagradzania szefów spółek państwowych i komunalnych. Zastąpiły one ustawę kominową. Umowy o pracę członków zarządów spółek zastąpiono kontraktami menedżerskimi. Rząd chciał „urynkowić” wynagrodzenia, by móc płacić więcej i konkurować o najlepszych z firmami prywatnymi.

W projekcie ustawy rząd powoływał się wręcz na „konstytucyjną zasadę sprawiedliwości społecznej”. Zapewniał także, że zmiany przyniosą oszczędności. Tylko w 169 spółkach z udziałem skarbu państwa miały wynieść 59 mln zł rocznie.

Ale ustawa jest dziurawa.

O sprawie piszemy dzisiaj na Wyborcza.pl

#pis #prezes #spolka #pieniadze #finanse
Read more
Drodzy! Założyłem nowy kanał! Znajdziecie o nim dużo info i na blogu, i na YouTube, ale jak Was znam ...
Media Removed
Drodzy! Założyłem nowy kanał! Znajdziecie o nim dużo info i na blogu, i na YouTube, ale jak Was znam to pewnie nie chcecie teraz wychodzić z instagrama, to po prostu przejdźcie tutaj: @brodyseusz - i od razu złapiecie w czym rzecz Po latach przejmowania się, by na pewno wszystko robić na ... Drodzy! Założyłem nowy kanał! Znajdziecie o nim dużo info i na blogu, i na YouTube, ale jak Was znam to pewnie nie chcecie teraz wychodzić z instagrama, to po prostu przejdźcie tutaj: @brodyseusz - i od razu złapiecie w czym rzecz 😄

Po latach przejmowania się, by na pewno wszystko robić na poważnie i super profesjonalnie uznałem, że pora przestać się wstydzić i pozwolić sobie także na tworzenie trochę mniej sensownych treści do netu 😄 Bo widzicie, ja strasznie lubię takie głupoty i tak sobie myślę - jak nie w urodziny, to kiedy się na nie odważyć?

A właśnie, bo mam dzisiaj urodziny! Kończę 27 lat. I pozdrawiam Was z tej okazji z mojej ulubionej Portugalii i idę właśnie po kolejną kawkę.
Najlepszego!

#selfie #palma #odbiła #porto #portugalia #kapelusz #hat #birthdayboy #polishboy #birthday #urodziny #prezent #nowe #podrozowanie #podroz
Read more
Dziś zdecydowanie nie byłam „gentle”, z kolei czy byłam „woman”, nie ma nic do rzeczy. Pozwoliłam ...
Media Removed
Dziś zdecydowanie nie byłam „gentle”, z kolei czy byłam „woman”, nie ma nic do rzeczy. Pozwoliłam sobie na porównanie dwóch modeli torebek: @marni i @l37_official (wszystko z Relacjach). Moim zdaniem są zbyt podobne do siebie, by mógł to być przypadek. Waszym zdaniem już niekoniecznie. ... Dziś zdecydowanie nie byłam „gentle”, z kolei czy byłam „woman”, nie ma nic do rzeczy. Pozwoliłam sobie na porównanie dwóch modeli torebek: @marni i @l37_official (wszystko z Relacjach). Moim zdaniem są zbyt podobne do siebie, by mógł to być przypadek. Waszym zdaniem już niekoniecznie. Dostałam mnóstwo wiadomości (wciąż jeszcze na nie odpowiadam), łącznie z takimi, które miały chyba na celu mnie obrazić (naprawdę???), głównie wyrażających podobny do mojego niepokój. Ale też stwierdzenia, że w torebkach nie ma nic a nic podobnego. Zamiast konkretnej odpowiedzi, pojawiły się nowe pytania. Komu wybaczamy „inspirację”? A u kogo nas razi? Czasem bywa, że nawet nie zdajemy sobie z niej sprawy i nosimy zadowoleni. Może to będzie okrutne, co napiszę, ale znacznie więcej wybaczam sieciówkom. Natomiast gdy ktoś posiłkuje się stwierdzeniem „autorska moda” i serwuje takie smaczki, coś mnie kłuje. Dostało się akurat L37, a przecież kocham markę i wspieram od pierwszych dni na rynku. Ale rozdźwięk między tym, do czego jestem u nich przyzwyczajona, a tym, co ostatnio zobaczyłam, nie pozwolił mi postąpić inaczej. Tym bardziej, że Harel pozostaje jednym z ostatnich niezależnych mediów w naszej drogiej branży. Super by było, gdyby sama marka zechciała się odnieść do mojego porównania. Nie jest to zarzut, raczej niepokój o jedną z ukochanych otaczających mnie istot 😊.
Read more
Loading...
Ten grudzień to zupełnie na opak. 🙃 Z wyprawy po choinkę, wracamy bez choinki. <span class="emoji emoji1f384"></span>🤷‍♀️ Zamiast cieszyć ...
Media Removed
Ten grudzień to zupełnie na opak. 🙃 Z wyprawy po choinkę, wracamy bez choinki. 🤷‍♀️ Zamiast cieszyć się magią grudnia , nam wciąż choróbska podcinają skrzydełka. W poniedziałek jak porządny człowiek iść do pracy , urlop zaczynam. 😎🏝 Aaa ️, i zamiast jak szanujący się bloger informować, ... Ten grudzień to zupełnie na opak. 🙃 Z wyprawy po choinkę, wracamy bez choinki. 🎄🤷‍♀️ Zamiast cieszyć się magią grudnia 💫, nam wciąż choróbska podcinają skrzydełka. 😷 W poniedziałek jak porządny człowiek iść do pracy 👩‍💻, urlop zaczynam. 😎🏝 Aaa ☝️, i zamiast jak szanujący się bloger informować, że na blogu nowe i to z kolejnym vlogmasem 📽🎬🎅, to ja o tym kilka dni później piszę! 🤦‍♀️😁 A tam, zamiast piec pierniki 🍪, dynię wekuję.🤪
A jak Wasze przygotowania, wszystko zgodnie z planem? 🌟
#christmasiscoming #santaclousiscomingtotown #christmastreeinprogress #christmasinprogress #familychristmas #mumanddaughtertime #mylove #decembermood #marrychristmas #hello #tomy #mamailila #mojalili #świątecznedrzewko #choinka #wybieramychoinkę #zakreconygrudzień #przygotowaniadoświąt
Read more
Coś się kończy, coś się zaczyna<span class="emoji emoji1f609"></span> Mój mały szkrab, już nie jest taki mały😀 Za kilka tygodni a nawet ...
Media Removed
Coś się kończy, coś się zaczyna Mój mały szkrab, już nie jest taki mały😀 Za kilka tygodni a nawet dni, może się pojawić mój drugi bąk🤱 Czy się boję? Oczywiście, tylko głupiec się nie boi Boję się tego, że mogę nie zdążyć, albo będę w tym czasie w pracy🏻‍ Żyję tylko nadzieją, że jak się ... Coś się kończy, coś się zaczyna😉
Mój mały szkrab, już nie jest taki mały😀
Za kilka tygodni a nawet dni, może się pojawić mój drugi bąk🤱
Czy się boję? Oczywiście, tylko głupiec się nie boi 😣
Boję się tego, że mogę nie zdążyć, albo będę w tym czasie w pracy👨🏻‍💻
Żyję tylko nadzieją, że jak się bąk zdecyduje na wyjście na świat, będę w tym czasie w domu, jak to było gdy Mikołaj się rodził.
Mam trochę presję, mimo wszystko strach i przez to stres jest ogromny.
Mniej jem, więcej palę....
Wiem miałem nie palić, ale to mnie nie tyle co przerasta, co przestaje sobie radzić z tymi emocjami.
Czy chcę być przy porodzie?
Oczywiście, nie mogę zostawić swoje żony samej z tym wszystkim, bycie przy porodzie jest mega doświadczeniem i mimo, że przy pierwszym porodzie było to dla mnie mega stresujące, nie poddałem się manipulacji lekarzy... wszystko przebiegło dobrze, po mojej myśli.
Wtedy w nas facetach, budzi się instynkt obronny, co daje nam niesamowitą przewagę, jest mega skupienie przy połączeniu ze stresem, bo nie ukrywam jest stresująco, dałem radę.
Teraz również chciałbym uczestniczyć przy narodzinach, tylko różnica miedzy pierwszym porodem jest taka, że teraz wiem co mnie czeka, a wtedy nie wiedziałem.
Trzymajcie kciuki 😀

#odmieniec_istny #odmieniec #mójsyn #ojciecroku #jesień #noweżycie #początek #nowego #życia #brąz #liście #narodziny #narodzinydziecka #instynkt #niezapomniane #niezapimnianechwile #zagwostka #przemyślenia #strach #jest #sprzymierzeńcem #wojownika #siławtobie #drugisyn
Read more
Loading...
PIZZA Z PATELNI ☆☆ Nowe wyzwanie. Zapraszam do kuchni. Ciekawe, na którą pizzę się zdecydujecie? Startujemy ...
Media Removed
PIZZA Z PATELNI ☆☆ Nowe wyzwanie. Zapraszam do kuchni. Ciekawe, na którą pizzę się zdecydujecie? Startujemy jutro. Bawimy się do końca sierpnia. Do wyboru 4 rodzaje spodów: pizza na twarogowym spodzie pizza na spodzie z mąki pizza na cukiniowym spodzie pizza na marchewkowym ... PIZZA Z PATELNI ☆☆
Nowe wyzwanie. Zapraszam do kuchni. Ciekawe, na którą pizzę się zdecydujecie?
Startujemy jutro. Bawimy się do końca sierpnia.
Do wyboru 4 rodzaje spodów:
🍕pizza na twarogowym spodzie
🍕pizza na spodzie z mąki
🍕pizza na cukiniowym spodzie
🍕pizza na marchewkowym spodzie
Przepisy znajdziecie na profilu pod zdjęciami lub w wyróżnionych stories. Zasady bez zmian.
▪Przygotuj 1 z 4 rodzajów pizzy z mojego przepisu
▪Zrób zdjęcie
▪Proszę, nie kopiuj przepisów
▪Wrzuć zdjęcie na swój profil i oznacz je
▪W wyzwaniu biorą udział zdjęcia wrzucone na Wasze profile (nie mogą to być konta prywatne, gdyż zwyczajnie nie będę ich widziała) od jutra do końca sierpnia
Zabawa w kuchni i smak najważniejsze, a przy okazji możesz zgarnać fajną paczkę. Jutro coś wybierzemy.
▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
#pizza #pizzazpatelni #fitpizza #zdrowapizza #fitfastfood #zdroweprzepisy #dietaniemusibyćnudna #fitsniadanie #zdrowesniadanie #fitprzepis #przepisytetiisheri #fitprzepisy #zdrowejedzenie #fitjedzenie #fit #jemzdrowo #fitdeser #fitstagram #dieta #fitfood #odchudzanie #cleanfood #zdroweodżywianie #fitsłodycze  #healthyfood #foodstagram #fitslodycze #healthyeating
Read more
Zaczął się wrzesień, a wraz z nim idzie nowe! Czy wiecie, że już jutro rusza nowy sezon programu produkcji ...
Media Removed
Zaczął się wrzesień, a wraz z nim idzie nowe! Czy wiecie, że już jutro rusza nowy sezon programu produkcji @tvn.pl @topmodelpolskatvn ?! Oglądaliście poprzednie edycje?? Ten program wzbudza wiele emocji, często pojawią się w nim piękne kobiety, na myśl przychodzą nam ideały piękna i... ... Zaczął się wrzesień, a wraz z nim idzie nowe! Czy wiecie, że już jutro rusza nowy sezon programu produkcji @tvn.pl @topmodelpolskatvn ?! Oglądaliście poprzednie edycje?? Ten program wzbudza wiele emocji, często pojawią się w nim piękne kobiety, na myśl przychodzą nam ideały piękna i... idealne wymiary. Jednak pokazuje też, że liczy się nie tylko to co na zewnątrz, ale przede wszystkim to co wewnątrz, bo modelka musi mieć nie tylko odpowiednią ilość centymetrów, a powinna mieć charakter, prawda?❤👌 Każdy z nas jest inny, każdy wartościowy, jak notorycznie powtarza mój tata: liczy się OSOBOWOŚĆ!❤ Warto o tym pamiętać bez względu na to w jakim punkcie życia się znajdujemy. Którego z jurorów programu najbardziej cenicie?😃 Ja ostatnimi czasy zachwycam się @kasiasokolowska_official lubię słuchać jak opowiada o swoich doświadczeniach, o relacjach międzyludzkich, o pracy... ostatnie spotkanie na żywo było bardzo inspirujące, tym bardziej się cieszę, że już jutro (3.09) o 21:30 na antenie TVN ruszy program między innymi z jej udziałem i jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądała ta edycja😊❤ A Wy?😊 Więcej zdjęć i informacji na profilu @topmodelpolskatvn ❤ .
.
#pokazkimjestes #tvn #topmodel #topmodelpolska #topmodeltvn #topmodelpolskatvn #nowosci #fashionablecompl #wrzesien
Read more
Wrzucam obiecane kilka słów o puzzlach @skiphoppolska Playspot. Mata nie należy do tanich (można ...
Media Removed
Wrzucam obiecane kilka słów o puzzlach @skiphoppolska Playspot. Mata nie należy do tanich (można ją kupić za ~300zł), ale wg mnie jest warta swojej ceny 🙂 Wiele osób boi się, że będzie śmierdzieć- niepotrzebnie Przed użyciem zgodnie z zaleceniami producenta wywietrzyłam puzzle na balkonie ... Wrzucam obiecane kilka słów o puzzlach @skiphoppolska Playspot. Mata nie należy do tanich (można ją kupić za ~300zł), ale wg mnie jest warta swojej ceny 🙂 Wiele osób boi się, że będzie śmierdzieć- niepotrzebnie 😉 Przed użyciem zgodnie z zaleceniami producenta wywietrzyłam puzzle na balkonie (przed wietrzeniem nie śmierdziały), czyszczę je codziennie wilgotną ściereczką. Ogromnym plusem puzzli jest to, że można tworzyć z nich dowolnego kształtu matę. Jeśli więc nie macie w domu miejsca na typowego kwadraciaka to z tych puzzli możecie ułożyć np L-kę czy inny dowolny kształt 🙂 Dla niektórych może być to wadą, bo takie puzzle (co widać na zdjęciu 🙊🤣) łatwiej dziecku zdemontować (do 6. miesiąca były nie do ruszenia, teraz Franio ma od czasu do czasu faktycznie zabawę w „odczepię sobie kawałek i będę gryzł aż mi się nie znudzi 🙈). Puzzle bardzo dobrze trzymają się podłoża, mata się nie przesuwa a elementy nie rozłączają. Pomiędzy puzzlami nie zbiera się brud (dostałam o to kilka pytań), bo przylegają one mocno do siebie. Mata ma grubość 1cm i jest świetnym podłożem do ćwiczenia nowych umiejętności (jest na tyle twarda, że dziecko może się od niej swobodnie odpychać itd ćwicząc raczkowanie lub wcześniej - trenując w leżeniu na brzuszku, mata sprawdza się super od początkowych tygodni/miesięcy dziecka) - odpowiednio twarde podłoże jest bardzo ważne, pomoże maluchowi szybciej nabyć nowe umiejętności 👶🏻😉 Mata się nie odkształca, chyba że mocno ją czymś obciążymy albo zarysujemy (uszkodzić ją jednak nie jest tak łatwo) 😉 Z puzzli można układać dowolne wzory co również jest fajnym urozmaiceniem 🙂 Puzzle posiadają „listewki” którymi wykańcza się matę naokoło żeby miała równe brzegi, ale my akurat nie mamy ich założonych (Franio i tak by je „zjadł”🙈 z trójkątami meczy się jednak te kilka sekund dłużej 🙊🤣). My poprosiliśmy o tę matę na chrzciny i to jest naprawdę hit 😉 a mamy też dwie dużo tańsze maty (jedne puzzle i jedną w kawałku) więc mam porównanie jakości i trwałości. W skład zestawu wchodzi 40 trójkącików i po rozłożeniu można otrzymać matę o wym. ok. 180x145cm. #skiphopplayspot #skophoppolska #skiphop #mataedukacyjna #matadladziecka #matakontrastowa #matapuzzle
Read more
haj$ i ciało... <span class="emoji emoji1f4b5"></span><span class="emoji emoji1f4aa"></span>🏼 W tym poście pokażemy, że istnieje pewne podobieństwo. (Tak ten post jest inspirowany ...
Media Removed
haj$ i ciało... 🏼 W tym poście pokażemy, że istnieje pewne podobieństwo. (Tak ten post jest inspirowany serią NETFLIX.) Sytuacja wzięta z życia. Giełda. Giełda na Wall Street. Firma: VALEANT PHARMACEUICALS. Pojawia się nagle. Bierze się z nikąd. Nie inwesuje w badania i rozwój ... haj$ i ciało... 💵💪🏼 W tym poście pokażemy, że istnieje pewne podobieństwo. (Tak ten post jest inspirowany serią 💻 NETFLIX.) Sytuacja wzięta z życia. Giełda. Giełda na Wall Street. 🇺🇸 Firma: VALEANT PHARMACEUICALS. 💊 Pojawia się nagle. Bierze się z nikąd. Nie inwesuje w badania i rozwój medycyny, tylko... Buduje swoją potęgę na tym, że spekuluje. Pompuje sztucznie kapitał. Wykupuje inne firmy farmaceutyczne i brutalnie podnosi ceny leków bez zamienników. W raptem w kilka lat jej akcje przynoszą 1000% zysków. 📈 Efekty finansowe są spektakularne, tylko, że... Ta firma właśnie znika z rynku. 💥 Umiera. Wejście na szczyt Wall St. zajęło kilka lat, a totalny krach kilka tygodni. 😶 Kolos zbudowany na przekręcie znika. Jest wart zero. 👎🏼 Dla porównania firma Bayer ⚖️ istnjeje na rynku od 1863 i stale notuje spokojny wzrost cen akcji. Jest potężna, jest na szczycie. 🏔 Stale rozwija swoje laboratoria, tworzy nowe leki, inwestuje w badania.🔬 Robi pracę u podstaw. Dba o fundament. To owocuje niepodważalnym sukcesem. 👍🏼 Za równo z punktu widzenia satysfakcji z wykonanej pracy 😊 i ogromnego sukcesem w postaci kapitału. 💰💎 Jaki to ma związek z budowaniem ciała? Są dwie drogi, jak w biznesie. Ale ta słuszna nie prowadzi przez produkty żadnej z wyżej opisanych firm. 😉 #WEARETEAMNATURAL #NVRQ #motywacja #trening #staynaturalbro
Read more
Loading...
Trampoliny po dwóch nieprzespanych nocach? ( to był pomysł mojego mężulka<span class="emoji emoji1f601"></span>)Ambitny plan, ale ...
Media Removed
Trampoliny po dwóch nieprzespanych nocach? ( to był pomysł mojego mężulka)Ambitny plan, ale czy realny? Jeszcze wczoraj był, niestety jak się obudziłam dzisiaj rano po 5h snu stwierdziłam, że zdecydowanie wybiorę spacer Jak zwykle wybór był prosty, Łazienki Królewskie 🌳 Mam ogromny ... Trampoliny po dwóch nieprzespanych nocach? ( to był pomysł mojego mężulka😁)Ambitny plan, ale czy realny? Jeszcze wczoraj był, niestety jak się obudziłam dzisiaj rano po 5h snu stwierdziłam, że zdecydowanie wybiorę spacer 👫 Jak zwykle wybór był prosty, Łazienki Królewskie 🌳🌿 Mam ogromny sentyment do tego miejsca po naszym szalonym weselu w Belvedere 😁 Przypadkiem trafiliśmy na Koncert Chopinowski 😍❤️ I co? Jak zwykle przepadłam...😒 Muzyka instrumentalna rozwala mnie na łopatki albo po prostu jestem płaczką tak jak u mnie wszystkie kobiety w rodzinie na czele z Babcią 😁 Najgorsze jest to, że wtedy tusz do rzęs rozmazuje się i każda z Was wie jak ładnie się wyglada 🐼 A przy okazji nie spodziewałam się, że ulotka na której usiądę na trawie zafarbuje mi na zielono i brązowo moje nowe spodnie 😩 Ten brąz na pupie...😒👀 #dzienjakcodzien #jakzyc #nastepnymrazembedzielepiej😁 #lazienkikrolewskie #koncertchopinowski🎶 #lekkopodpuchnieteoczy🐼 #btw #gdziejestshakira
Read more
Polubiłam ostatnio treningi w domu😀 jestem wtedy skazana na ćwiczenia z masą własnego ciała na ...
Media Removed
Polubiłam ostatnio treningi w domu😀 jestem wtedy skazana na ćwiczenia z masą własnego ciała na drążku i na ziemi oraz gumy i slidersy, ale to właśnie dobrze, bo można dużo kombinować i wymyślać nowe ćwiczenia. Wczoraj zrobiłam tak dobry treningi góry, że dzisiaj ledwo się ruszam na dniach ... Polubiłam ostatnio treningi w domu😀 jestem wtedy skazana na ćwiczenia z masą własnego ciała na drążku i na ziemi oraz gumy i slidersy, ale to właśnie dobrze, bo można dużo kombinować i wymyślać nowe ćwiczenia. Wczoraj zrobiłam tak dobry treningi góry, że dzisiaj ledwo się ruszam🙈 na dniach nagram wam te kombinacje😍
A gdzie wy robicie treningi? Dom czy siłownia? I co lubicie ćwiczyć najbardziej?😊
➖➖➖
U @womensbest dalej trwają promocje do -30% z darmową wysyłką🔥 @womensbest.pl #womensbest #DeepbreathPL
Read more
Mamy z Maksiem taką tradycję, że co roku kupujemy po jednej nowej bombce na choinkę. W ten sposób, ...
Media Removed
Mamy z Maksiem taką tradycję, że co roku kupujemy po jednej nowej bombce na choinkę. W ten sposób, za kilka lat, kiedy wykończymy wreszcie piętro domu, będziemy mieli wystarczająco dużo ozdób, żeby udekorować wielki salon. No i z sentymentem wieszam każdą ozdobę, bo każda ma swoją, osobną ... Mamy z Maksiem taką tradycję, że co roku kupujemy po jednej nowej bombce na choinkę. W ten sposób, za kilka lat, kiedy wykończymy wreszcie piętro domu, będziemy mieli wystarczająco dużo ozdób, żeby udekorować wielki salon. No i z sentymentem wieszam każdą ozdobę, bo każda ma swoją, osobną historię...❤️ W tym roku rozpoczynamy nową tradycję żywej, pachnącej choinki w donicy, która dzięki @volvocarpoland, po świętach wróci do lasu. W ten sposób przynajmniej w minimalnym stopniu przyczynimy się do poprawy jakości powietrza i ratowania środowiska. Nie ma to tamto Ambasador Zrównoważonego Rozwoju musi wspierać naturę ❤️ Wy też jeszcze możecie się przyłączyć i razem z nami tworzyć swoje nowe tradycje i zadbać o przyszłość natury i nas samych! Jak to zrobić?
Wystarczy że w salonie Volvo wypożyczycie Świąteczne drzewko, zatroszczycie się o nie w Święta, a do 5 stycznia zwrócicie je do salony Volvo. Dzięki temu Wasze drzewko trafi do ziemi, a Volvo zasadzi 10 dodatkowych sadzonek 🌲❤️ Choinki możecie wypożyczyć jeszcze do 22 grudnia, a listę salonów które biorą udział w akcji znajdziecie u na stronie www.choinkavolvo.pl .
Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy!
Wiecie co jeszcze jest piękne w takiej żywej choince, która po Świętach zamiast na śmietnik, wróci do lasu? Że sama w sobie jest najcudowniejszą ozdobą. Nie potrzebuję wiele świecidełek żeby robić efekt wow. A jakie są Wasze choinki -  nowoczesne czy naturalne?🎄🌲❤️ #choinkavolvo #ambasadorzrównoważonegorozwoju   #volvo
#volvocarspoland
#choinka #christmas #christmastree #święta #świeta #ekologia #happymoment #family #familytime
Read more
Loading...
Ale fajny dzień. Kolejna porcja szkoleń na pełnej nitce Silesia Ringu za mną. W sumie będzie z 200km ...
Media Removed
Ale fajny dzień. Kolejna porcja szkoleń na pełnej nitce Silesia Ringu za mną. W sumie będzie z 200km torowych. Dzisiaj cały dzień nie przekładałem nóg na pedałach. Udało się hamować lewą nogą i to nawet w 700 konnym GT2 RS, gdzie prędkości dochodziły do 240+km/h. Z tego jestem chyba najbardziej ... Ale fajny dzień. Kolejna porcja szkoleń na pełnej nitce Silesia Ringu za mną. W sumie będzie z 200km torowych. Dzisiaj cały dzień nie przekładałem nóg na pedałach. Udało się hamować lewą nogą i to nawet w 700 konnym GT2 RS, gdzie prędkości dochodziły do 240+km/h. Z tego jestem chyba najbardziej dumny. Plus instruktorzy pokazali nowe formy ataku na zakręty. Zwłaszcza pierwszy prawy podzielony na 2 apexy był super wyzwaniem. No normalnie pełen ogień. Mieliśmy też próbę czasową na dosyć technicznym torze. Udało mi się stanąć na pudle. Przegrałem z Węgrem o 0,08s. Mieliśmy mega fajną, wyrównaną grupę, wspaniałych instruktorów, fantastyczne auta i genialną pogodę. Na koniec dnia wsiadłem do 3ch instruktorów na drift taxi w GT2RS, GT3RS i GT3. I wiecie co było najlepsze? Każdy inaczej kręcił kierownicą i każdy inaczej operował gazem w poślizgu. Efekt w zasadzie ten sam. Techniki różne. No i wyobraźcie sobie, że po przesiadce z GT2 RS (700PS) masz wrażenie, że GT3 RS (520PS) nie jedzie 🙈. To jest jakiś kosmos. Aha...ktoś pytał czemu nie zmieniam biegów łopatkami, tylko drążkiem +/-. W Porsche łopatki obracają się razem z kierownicą to A. B. Ja tak lubię. Mam wtedy namiastkę Manu 🖤. Dziękuję za wszystkie komentarze i lajki. Pozdrawiam Was już z Warszawy. #GCOS 🐽
Read more
Chodzą plotki, że już nie tatuuję. Nie jest to w żadnej mierze prawdą! Nadal pracuję, wciąż mam z ...
Media Removed
Chodzą plotki, że już nie tatuuję. Nie jest to w żadnej mierze prawdą! Nadal pracuję, wciąż mam z tego frajdę, dalej dobieram same najciekawsze tematy, by nie tylko klient był zadowolony, ale żebym i ja czerpał przyjemność z tworzenia i mógł się dalej rozwijać! Po prostu bardzo rzadko udzielam ... Chodzą plotki, że już nie tatuuję. Nie jest to w żadnej mierze prawdą! Nadal pracuję, wciąż mam z tego frajdę, dalej dobieram same najciekawsze tematy, by nie tylko klient był zadowolony, ale żebym i ja czerpał przyjemność z tworzenia i mógł się dalej rozwijać!
Po prostu bardzo rzadko udzielam się w social mediach. Był czas na reklamę, wieczne wyjazdy na festiwale i pracę 7 dni w tygodniu po 10-13 godz bez wolnych weekendów, bez urlopów i wakacji, teraz przyszła chwila na zwolnienie tempa.
Kilka lat temu zamknąłem swoje konto na fb,zawiesiłem stronę i maila, rzadko odbieram tel. i przez to ciężej się ze mną skontaktować, za co przepraszam, ale już dawno przestałem sobie radzić z ilością napływających maili, zapytań i telefonów.
Mając kolejkę na prawie dwa lata do przodu po prostu musiałem zrobić odcięcie. To wspaniała sprawa, że jest Was tak wielu chętnych na tatuaż właśnie z pod mojej ręki i to w czasach, gdzie studia tatuażu powyrastały jak grzyby po deszczu i często prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klientów. Rozumiem to, niemniej jednak bardziej od robienia fejmu cenię sobie prywatność i święty spokój... Rzadko wrzucam prace, bo po prostu nie czuję potrzeby autopromocji. Już dawno zdałem sobie sprawę, że nie dam rady obsłużyć wszystkich chętnych klientów, wszystkim odpisać, do wszystkich oddzwonić, tak się nie da.
Dlatego też rzadko pojawiam się na rodzimych festiwalach tatuażu, w zasadzie jedynie w charakterze jury (jeśli zapraszają 😉) Dalsze zwiększanie swojej popularności jeszcze bardziej wdzierałoby się w życie prywatne a to nie jest mi do niczego potrzebne.
Z zagranicznymi też przystopowałem. Wyjątkiem jest @londontattooconvention najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie tatuażu, o zaproszeniu do pracy na nim marzy chyba każdy zaangażowany w swoją pracę tatuażysta. Kilka mcy temu kolejny raz miałem zaszczyt brać czynny udział, co jest najlepszym przykładem na to, że mam się dobrze i wciąż trzymam fason 💪
Przy okazji daję cynk, iż wkrótce zwolni mi się kilka terminów na nowe tatuaże! Zapraszam do kontaktu z opisem co jest do zrobienia, w jakim miejscu i w jakim stylu! Wszystkim życzę najlepszości w tym Nowym Roku! Pozdrawiam 👋☺ Anabi
Read more
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2018 Pierwszy raz pisze tak ważny dla mnie post, jednak ...
Media Removed
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2018 Pierwszy raz pisze tak ważny dla mnie post, jednak chciałbym podzielić się w tym dniu moją krótką historią. Od 2015 roku kiedy zaczęła się moja przygoda z wolontariatem zawsze słyszę "Po co robisz, przecież i tak nic z tego nie masz", "Po co poświęcasz ... Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2018

Pierwszy raz pisze tak ważny dla mnie post, jednak chciałbym podzielić się w tym dniu moją krótką historią.
Od 2015 roku kiedy zaczęła się moja przygoda z wolontariatem zawsze słyszę "Po co robisz, przecież i tak nic z tego nie masz", "Po co poświęcasz swój wolny czas?". Z reguły nie wiedziałam co odpowiedzieć, nawet miałam chwilę zwątpienia czy może skończę z udzielaniem się. Wyjazd do Aarhus uświadomił mi że to co robiłam podczas Europejskiej Stolicy Klutury 2016 zostało docenione. Jednak to po The World Games 2017 zrozumiałam dlaczego ciągle to robię.
Wolontariat to nie tylko nowe znajomości i doświadczenia ale przede wszystkim czas spędzony z przyjaciółmi których poznałam na poprzednich 'wolo', wspólna integracja poznawanie drugiej osoby i jej zachowania w różnych, czasem nawet dziwnych sytuacjach. To też poznawanie siebie, szukanie w sobie odwagi, motywacji do działania, pokonywanie własnych słabości.Te 3 lata w wolontariacie były zdecydowanie najlepszymi i mam nadzieję na kolejne lata.
Trochę długie ale mam nadzieję, że ktoś z moich znajomych to przeczyta i zrozumie dlaczego wciąż to robię.

#volnteer #thebestpeople #thebesttime #internationalvolunteerday #memories #europeancapitalofculture2016 #theworldgames2017
#aarhus2017 #polishgirls #polishboys #firends #friendshipgoals
#l4l #f4f
Read more
Loading...
❣️Atelier Magdalena Carter zmienia się od dziś na lepsze ❣️ DEWIZĄ NASZEGO SALONU SUKIEN ŚLUBNYCH ...
Media Removed
❣️Atelier Magdalena Carter zmienia się od dziś na lepsze ❣️ DEWIZĄ NASZEGO SALONU SUKIEN ŚLUBNYCH JEST ŚWIADCZENIE USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Dlatego też jest nam niezmiennie miło poinformować, iż to wyjątkowe miejsce zyskało dwie nowe Marki mody ślubnej Tesoro oraz Ariamo ❣️Rozszerzamy ... ❣️Atelier Magdalena Carter zmienia się od dziś na lepsze ❣️ DEWIZĄ NASZEGO SALONU SUKIEN ŚLUBNYCH JEST ŚWIADCZENIE USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Dlatego też jest nam niezmiennie miło poinformować, iż to wyjątkowe miejsce zyskało dwie nowe Marki mody ślubnej Tesoro oraz Ariamo ❣️Rozszerzamy swoją działalność, ponieważ Panna Młoda jest najważniejsza nie tylko w dniu swojego ślubu. ❣️Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po finalny odbiór kreacji, zespół Atelier Magdalena Carter dokłada wszelkich starań, abyście czuły się wyjątkowo! Teraz nasz asortyment z pewnością trafi w gusta każdej Panny Młodej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym wachlarzem oferowanych przez nas kreacji.❣️ Marki Tesoro oraz Ariamo to połączenie klasycznego spojrzenia na modę z nowoczesnym wzornictwem, szlachetnymi materiałami oraz najwyższą dbałością o szczegóły. Kolekcje Firmy Tesoro i Ariamo tworzone są z pasją. Projekty adresowane są do kobiet, które cenią sobie szyk i elegancję. Wielopokoleniowa tradycja to gwarancja doświadczenia, jakości oraz nieustannego dążenia do perfekcji.
Po prostu wierzymy, że sukienka ślubna to nie tylko tradycyjne ubranie narzeczonej, lecz także jej humor, pewność, subtelność oraz inspiracja dla innych.❣️ ❣️❣️Wiele lat pracy pokazało nam, że w tym szczególnym dniu Para Młoda chce wyglądać i czuć się wyjątkowo. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie mody ślubnej. Staramy się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientek, dlatego realizujemy również projekty indywidualne.
Jeżeli chcesz zanurzyć się w świat magii, szczęśliwych narzeczonych oraz idealnych sukienek, zapraszamy na spotkanie. Przy filiżance kawy porozmawiamy o Twoich upodobaniach, ulubionych fasonach oraz ślubie ❣️❣️
Read more
Pierwszy raz usłyszałem Tulię przez przypadek. Na jakimś portalu pojawił się filmik promocyjny ...
Media Removed
Pierwszy raz usłyszałem Tulię przez przypadek. Na jakimś portalu pojawił się filmik promocyjny ze snipetami kilku utworów. Od tego momentu czekałem na ten album. Oczywiście kupiłem w dniu premiery! Podekscytowany zacząłem słuchać coverów w kolejności od mojego ulubionego to tego ... Pierwszy raz usłyszałem Tulię przez przypadek. Na jakimś portalu pojawił się filmik promocyjny ze snipetami kilku utworów. Od tego momentu czekałem na ten album. Oczywiście kupiłem w dniu premiery!
Podekscytowany zacząłem słuchać coverów w kolejności od mojego ulubionego to tego za którym przepadam najmniej a na sam koniec zostawiłem sobie utwory autorskie. Myślałem, że zestaw tak hitowych utworów jest w stanie już na starcie zagwarantować sukces albumu. Okazało się, że nie koniecznie. Pierwszy odsłuchu przyniósł w sumie lekkie rozczarowanie ale może być to spowodowane zbyt dużymi oczekiwaniami. Włączyłem drugi raz słuchając dokładnie od początku do końca... W teorii na płycie znajdują się folkowe wersje utworów, które nazywane są klasykami ale w praktyce daleko tej płycie do folkloru a bliżej do popu. Jednym z pierwszych utworów które chciałem usłyszeć sprawdzając tracklistę był „To Nie Ptak” z repertuaru duetu Kayah & Bregović. I to jest kawełek którego na tej płycie mogłoby nie być. Praktycznie zerowa ingerencja w oryginalną wersje - wykonanie w folkowej stylizacji utworu folkowego. Coś jak masło i margaryna w jednym. Niestety większiść numerów niewiele różni się od oryginału przez co album nie daje radości odkrywania starych piosenek na nowo. W całość wtapiają się utwory autorskie które wydają się być podobne do reszty jednak nie ma punktu odniesienia i to są chyba najmocniejsze momenty całego materiału.
Uważam, że zespół ma większy potencjał niż zaprezentował na pierwszej płycie. Moim zdaniem dziewczyny w przyszłości powinny postawić bardziej na swoje numery i jestem ciekawy a nawet chciałbym usłyszeć co zaprezentują kolejnym razem.
Oczywiście dwu płytowe wydanie na pięknych biało-różowych splatterach zostaje w mojej kolekcji i może na razie jako ciekawostka muzyczna ale zobaczymy co będzie dalej.
Ps. Wprowadzam się dopiero na nowe pomieszczenie dlatego jeszcze tak pusto 😉 📸 @darom77
#discogs #recordroom #moznasiezakochac
Read more
Nawyki.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Pamiętasz jak w poniedziałek pisałam o swoich porannych nawykach? ...
Media Removed
Nawyki.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Pamiętasz jak w poniedziałek pisałam o swoich porannych nawykach? Udało mi się je wdrożyć dzięki przeczytaniu (a właściwie przesłuchaniu) książki #silanawyku napisaną przez Charlesa Duhigga. To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą popracować ... Nawyki.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Pamiętasz jak w poniedziałek pisałam o swoich porannych nawykach? Udało mi się je wdrożyć dzięki przeczytaniu (a właściwie przesłuchaniu) książki #silanawyku napisaną przez Charlesa Duhigga. To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą popracować nad swoim rozwojem osobistym i produktywnością. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Po jej lekturze udało mi się zidentyfikować moje złe nawyki, rozpracować je i zbudować nowe nawyki w oparciu o całkiem inne wskazówki, nagrody itp. Nie bez powodu w tytule książki jest słowo "siła". Te nawyki naprawdę mają siłę zmieniać życie - sama się o tym przekonałam! ;) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Przykład. Moim nawykiem, który sobie wmówiłam było podjadanie czekolady. No bo przecież jak nie słodzę kawy to chociaż zjem do niej kosteczkę gorzkiej czekolady. A jak już się kusiłam na tą jedną kosteczkę to pojawiały się też kolejne, ale już w postaci normalnych przekąsek między posiłkami. A czekolada z gorzkiej zamieniła się na pyszne, różnosmakowe czekolady #milka :p ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Co z tym zrobiłam? Zidentyfikowałam problem, stworzyłam silną neuroasocjację (czyli silne wyobrażenie jak czekolada źle wpływa na mój organizm - do tego użyłam kilku czekolad, które zjadłam jedna po drugiej :P) i zastąpiłam ten nawyk nowym. Teraz zamiast podjadać "tylko kosteczkę" czekolady do kawy biorę do pracy min 2 jabłka i jak tylko mam ochotę na coś słodkiego to od razu po nie sięgam :) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Jednak to nie wszystkie moje złe nawyki, ale przynajmniej teraz już wiem, jak je eliminować :) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
A jakie są Twoje? Może też czytałeś tą książkę i zainspirowała Cię ona do radykalnych działań? Jestem bardzo ciekawa! :) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
PS. Ta książka znalazła się na liście 70 książek biznesowych, które warto przeczytać, którą opublikowałam w tym poście: https://przepisnadizajn.pl/70-ksiazek-biznesowych-ktore-warto-przeczytac/⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#nawyki #habit #makeit #productivity #dailyaffirmation #empowerment #empowerment #motywacja #motivation #inspiracja #inspiration #sukces #success #rozwojosobisty #rozwoj
Read more
W każdą sobotę odkrywamy z Wami miejsca, które zasługują na uwagę, ale są na pozór mniej znane #nowawarszawa_nietypowo ...
Media Removed
W każdą sobotę odkrywamy z Wami miejsca, które zasługują na uwagę, ale są na pozór mniej znane #nowawarszawa_nietypowo Dzisiaj oprowadza nas Wojciech Miler @voight.m:️"W tym tygodniu zabiorę was w okolice Ronda Daszyńskiego, najprężniej rozwijającej się części warszawskiej Woli. ... W każdą sobotę odkrywamy z Wami miejsca, które zasługują na uwagę, ale są na pozór mniej znane #nowawarszawa_nietypowo 👌 Dzisiaj oprowadza nas Wojciech Miler @voight.m:➡️"W tym tygodniu zabiorę was w okolice Ronda Daszyńskiego, najprężniej rozwijającej się części warszawskiej Woli. Nowe biurowe zagłębie Warszawy kryje wiele ciekawych miejsc i widoków, które za sprawą nowych inwestycji zmieniają się z dnia na dzień. Bryły budynków charakteryzuje zróżnicowanie, co gwarantuje, że z każdą wizytą można dostrzec nowe perspektywy o nadal niewykorzystanym potencjale fotograficznym. Zapraszam na krótki fotospacer po zakamarkach biznesowego centrum."⬅️
Sprawdźcie nasze Instastory po więcej zdjęć! 😊
#nowawarszawa 📸 #cityview #Warszawa #Warsaw #Варшава #Warschau #Polska #Poland #Polen #Польша #polonia #Europa #Europe #Европа #architektura #miasto #budynek #sierpień #lato #wakacje #office #sobota #poranek #dzieńdobry #exterior #korpo
Read more
Już pewnie większość z Was widziała te zdjęcia na moim Insta Stosies 🤤 Kocham te nowe opakowania ...
Media Removed
Już pewnie większość z Was widziała te zdjęcia na moim Insta Stosies 🤤 Kocham te nowe opakowania od @danielwellington ️ Publikuję Wam dziś mój spóźniony Świąteczny prezent i informuję, że do 8 stycznia na stronie www.danielwellington.com na wszystkie zestawy jest rabat 10% + opakowanie ... Już pewnie większość z Was widziała te zdjęcia na moim Insta Stosies 🤤
Kocham te nowe opakowania od @danielwellington ⌚️ Publikuję Wam dziś mój spóźniony Świąteczny prezent 🎁 i informuję, że do 8 stycznia na stronie www.danielwellington.com na wszystkie zestawy jest rabat 10% + opakowanie na prezent gratis 💫

Dodatkowo kiedy użyjecie kodu DWROZALIA otrzymacie rabat -15% na cały asortyment 🌟 ❌ Ważne jest też to, że kod łączy się z innymi promocjami i ważny jest do 15 stycznia ✨

Mam nadzieję, że skorzystacie z tej promocji bo naprawdę warto ✨ Wiem, że wiele osób marzy o takim zegarku więc warto też, kupić go jako prezent z pewnością osoba obdarowana będzie zachwycona 🤩

Tym zdjęciem wróciłam jeszcze troszeczkę do klimatu Świątecznego, ale u mnie jak co roku Święta trwają do Sylwestra, a codziennymi zdjęciami zdążymy się jeszcze nacieszyć 😻
Ja wybrałam zestaw Classic Petite Melrose Black + Classic Cuff Rose Gold, a Ty jaki zestaw wybierasz ⚡️? Życzę Wam wspaniałego wieczoru 🌚🌔 #DWforeveryone #danielwellington #giftideas #gift #zegarek #danielwellingtonwatches #danielwellingtonwatch #blogger #blog #blogerka #blogerkamodowa #christmastree #christmas #christmasdecor #fashion #styleblogger #fashionblogger #choinka #xmastree #winterwonderland #święta #americanstyle #xmaslights #xmaslight #sweaterweather #prettythings #polskadziewczyna #polskablogerka #details #details_world
Read more
Niedzielne dobry wieczór! <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji2728"></span> Jak spędziliście wrześniowy weekend? <span class="emoji emoji1f33f"></span> Były jedzone pyszności? ...
Media Removed
Niedzielne dobry wieczór! Jak spędziliście wrześniowy weekend? Były jedzone pyszności? 🤭 U nas dziś było dla odmiany BARDZO SMACZNIE Rodzinnie odwiedziliśmy @oslalawka, przepiękny koncept znajdujący się w piwnicy przy Taczaka, gdzie wnętrza przeniosą Was do krainy szkoły, ... Niedzielne dobry wieczór! 💛✨ Jak spędziliście wrześniowy weekend? 🌿 Były jedzone pyszności? 🤭 U nas dziś było dla odmiany BARDZO SMACZNIE 🙊 Rodzinnie odwiedziliśmy @oslalawka, przepiękny koncept znajdujący się w piwnicy przy Taczaka, gdzie wnętrza przeniosą Was do krainy szkoły, kredy i nauki 📚 Tablica, książki, mapy, oldschoolowe modele ciała człowieka, dzienniczek, menzurki... 🔎 Pisaliśmy już wiele o tym wnętrzu, ale za każdym razem inspiruje tak mocno, że będziemy Wam bajdurzyć i bajdurzyć! ☀️ Menu sezonowe Dyrektora - Krzysia Łapawy jak zawsze zaskakuje 🤲🏻 To zawsze w Oślej wybieramy dania z mocną konsternacją, gdyż wybór jest dość ograniczony, a każda pozycja brzmi jak z kosmosu! 😌 Pojedliśmy wiele, co możecie zobaczyć na naszych Stories, ale tu opowiemy Wam o jednej, pysznej wege propozycji 👉🏻 grillowana dynia z jajkiem sadzonym, kurkami, kukurydzą, pieczonym czosnkiem, szczypiorkiem i lanymi kluskami (38 PLN) 🍽 Kwintesencja łagodności 💫 Prostota, minimalizm, ale z nutą szaleństwa 😍 Sezonowe smaki, pyszne struktury (grillowana dynia pokazuje swoje nowe oblicze 🌟), OBŁĘDNE lane kluski, idealne sadzone... 🍃🍳 Ośla to jest to. Oślą wybiera się na zaskakujące okazje, Oślą pokazuje się bliskim, by zobaczyć zaskoczenie na ich twarzach, Oślą odwiedza się, gdy smakowa nuda dopadła i nie chce opuścić ♥️ Gdybyśmy tworzyli listę największych perełek kulinarnych Poznania, restauracja z TACZAKA znalazłaby się tam bez dwóch zdań 😇 Jeśli jeszcze nie byliście - zaufajcie i idźcie ✨ Jeśli znacie, napiszcie nam, jak Wy odbieracie to miejsce 🐥 Przesyłamy dużo energii na nowy tydzień i mocne besosy! PS. Mamy nadzieję, że nie jesteście głodni 🙊🙊🙊 #mytujemy #mytujemypoznan #oslalawka #taczaka #poznan #lapawa #krzysiulapawa #food #foodie #restaurant #foodporn #instafood #kurki #sadzone #yummy #delicious #dinner #dinnertime #niedziela #miastopoznan #foodphotograph #polishfood #dobrejedzenie #polskiejedzenie #foodlover #vsco #vscocam #vzco
Read more
 #SHRED14 <span class="emoji emoji1f525"></span> day one <span class="emoji emoji1f4a6"></span> Pamiętam czasy, kiedy nie potrafiłam pojąć życia w zgodzie ze sobą. <span class="emoji emoji1f625"></span> Kiedy ...
Media Removed
#SHRED14 day one Pamiętam czasy, kiedy nie potrafiłam pojąć życia w zgodzie ze sobą. Kiedy pozwalałam sobie na przyjemności, za chwilę czułam się okropnie, jakbym znowu zrobiła coś przeciwko sobie i moim celom. Żyłam silnymi zasadami, a za błędy, porażki i przykrości karałam się ... #SHRED14 🔥 day one 💦
Pamiętam czasy, kiedy nie potrafiłam pojąć życia w zgodzie ze sobą. 😥 Kiedy pozwalałam sobie na przyjemności, za chwilę czułam się okropnie, jakbym znowu zrobiła coś przeciwko sobie i moim celom. Żyłam silnymi zasadami, a za błędy, porażki i przykrości karałam się i frustrowałam... Na szczęście, z czasem udało mi się zaakceptować swoje wybory i przestałam stale obmyślać, co powinnam zrobić lepiej. Zauważyłam jak silną moc mają moje własne myśli, podejście oraz iż mój świat zewnętrzny jest odbiciem światła wewnętrznego. 💯 Przestałam karać się za chęć pozostania w domu na wieczór, zjedzenia tabliczki czekolady, czy wyglądania jak przysłowiowy wieśniak podczas spotkania z dawną koleżanką z klasy. Skupiłam się na odpowiednim myśleniu, podejściu, pokochaniu siebie taką jaką jestem i znalezieniu przyjemności w codziennym pracowaniu na siebie, dla siebie. 🙏🏼
Pamiętaj, byś i Ty czerpał przede wszystkim radość w swojej drodze ku „lepszej wersji siebie”. Zdrowy i aktywny tryb życia TO NIE KARA, czy CHWILOWY STAN RZECZY ‼️ To dbanie o siebie ZAWSZE, wybieranie właściwie, ale z głową i kochanie siebie takim, jakim się jest. 🙌🏼 Miłego pierwszego dnia SHREDA! 💞
Read more
"We live in a beautiful world - yeah, we do..." •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Są ...
Media Removed
"We live in a beautiful world - yeah, we do..." •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Są takie miejsca, do których zawsze chce się wracać - by zobaczyć zakamarki, w których się już było i na nowo odczuć ich urok, ale także odkryć całkiem inne, które zaczną stanowić ... "We live in a beautiful world - yeah, we do..." ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Są takie miejsca, do których zawsze chce się wracać - by zobaczyć zakamarki, w których się już było i na nowo odczuć ich urok, ale także odkryć całkiem inne, które zaczną stanowić tło nowych wspomnień i wrażeń. Najlepsze jest to, że gdy ktoś spyta dlaczego właściwie tak ciągnie mnie do tych poszczególnych miejsc, nie potrafię tego do końca sprecyzować, a nawet jeśli już mruknę coś w stylu "a, wiesz, bo to miejsce ma w sobie coś szczególnego" to i tak pytająca osoba nie będzie w stanie tego zrozumieć - dlaczego tak jest? Cóż, może dlatego, że każdy człowiek ma swoje własne miejsca, które go kiedyś oczarowały, do których czuje sentyment i chce w nich tworzyć nowe niezapomniane chwile. Dla mnie jedno miejsce może znaczyć wszystko, dla kogoś innego - nic, i na odwrót. Uczucia są często nierozerwalnie związane z daną lokacją, pojawiły się tam kiedyś i jak wracamy, nadal tam są i pojawiają się też nowe. Z tego właśnie powodu, niektóre miejsca nigdy mi się nie znudzą - bo są dla mnie swego rodzaju wehikułem czasu, sprawiają, że czuję, to co czułam kiedyś, a oprócz tego, mogę w nich przeżywać kolejne niezwykłe momenty. Jak dla mnie - magia /* (Btw, jakby kto pytał - zdjęcie jest z tamtych wakacji, ale dodaję dopiero teraz, bo wcześniej byłam zbyt leniwa, żeby to zrobić XD *deal with it*)
Read more
JUTRONAUCI, SEZON 2. STARTUJEMY! Kluczem do rozwiązania zagadek Wszechświata jest Wielki Zderzacz ...
Media Removed
JUTRONAUCI, SEZON 2. STARTUJEMY! Kluczem do rozwiązania zagadek Wszechświata jest Wielki Zderzacz Hadronów, który przyspiesza cząstki elementarne do nieprawdopodobnych prędkości, po czym doprowadza do ich zderzenia. Na łamach „Wyborczej” postanowiliśmy zderzyć ze sobą nieprzeciętne ... JUTRONAUCI, SEZON 2. STARTUJEMY!
Kluczem do rozwiązania zagadek Wszechświata jest Wielki Zderzacz Hadronów, który przyspiesza cząstki elementarne do nieprawdopodobnych prędkości, po czym doprowadza do ich zderzenia. Na łamach „Wyborczej” postanowiliśmy zderzyć ze sobą nieprzeciętne umysły, by móc spojrzeć poza horyzont aktualności. Dlatego zgromadziliśmy wyjątkowe osoby z pozornie odległych od siebie światów i nazwaliśmy je jutronautami.

Postanowiliśmy je skonfrontować zarówno ze sobą, jak i z wyzwaniami, które stawia przed nami przyszłość. Jaki scenariusz nas czeka – czy zmierzamy w stronę dystopijnego świata, w którym człowiek zostanie zniewolony przez maszyny? A może już niedługo ludzkość wejdzie na wyższy poziom rozwoju, stając się reżyserem własnej ewolucji? Zorganizowaliśmy cykl debat, podczas których jutronauci zmierzą się z najważniejszymi stojącymi przed naszą cywilizacją pytaniami o to, dokąd doprowadzi nas galopujący postęp technologiczny, a także - kim będzie człowiek przyszłości.
W drugiej odsłonie cyklu „Wyborczej”, którego partnerem jest Kulczyk Investments, zgromadziliśmy artystów, naukowców, przedsiębiorców, konstruktorów, którzy dzisiaj kreują naszą przyszłość. Opracowaliśmy jego formułę wspólnie z Sebastianem Kulczykiem, liderem młodego pokolenia przedsiębiorców, wedle którego „żyjemy w wyjątkowym czasie”. – Technologiczny wykładniczy rozwój świata jest już nie do zatrzymania. Ludzkość stanęła na progu największej w dziejach rewolucji, która zmiecie większość obowiązujących zasad naszego życia i pracy. Eksplozja sztucznej inteligencji, robotyzacja, blockchain, postęp medycyny, długowieczność, nowe, „wywrotowe” modele biznesowe już dzisiaj piszą przełomowy rozdział historii ludzkości. Słuchajmy więc uważnie jutronautów, bo oni już wiedzą. Wiedzą, co nieuchronne, ale również - co jeszcze nieprzesądzone – przekonuje Sebastian Kulczyk.

#jutronauci #przyszlosc #future #jutronauci2018 #zapraszamy #wielkizderzaczumyslow #kreatywnosc #wyborcza #zaczynamy #premiera
Read more
Czy Wy dzisiaj też mieliście taki senny dzień ? W pracy czułam się jakbym miała zasnąć na siedząco, ...
Media Removed
Czy Wy dzisiaj też mieliście taki senny dzień ? W pracy czułam się jakbym miała zasnąć na siedząco, a na siłowni, co chwile zamykały mi się oczy na rowerze I need coffee, but I don't drink coffee #struggle Dobra, muszę sobie poradzić inaczej i pójść w końcu spać wcześniej niż o północy - nowe ... Czy Wy dzisiaj też mieliście taki senny dzień ? W pracy czułam się jakbym miała zasnąć na siedząco, a na siłowni, co chwile zamykały mi się oczy na rowerze 🙈😅 I need coffee, but I don't drink coffee #struggle Dobra, muszę sobie poradzić inaczej i pójść w końcu spać wcześniej niż o północy - nowe wyzwanie, challenge accepted 😎 Sprawę uprości mi fakt, że właśnie pisząc ten opis skończyłam oglądać ostatni odcinek The Affair na Netflixie i teraz muszę czekać na nowy sezon 😢 Jak ktoś nie oglądał, to bardzo polecam, szczególnie pierwsze dwa sezony są mega 👌

Mój sweterek z odkrytymi plecami i spodnie są z @nakdfashion i na hasło "monikaslifestylex20" dostajecie rabat w wysokości -20% w sklepie www.na-kd.com 🎁

Zdjęcie➡@justynaczarnaphoto
#nakdfashion #ootd #outfitoftheday #lookoftheday #looknadzisiaj #cracowgirl
Read more
Podsumowanie biegowego 2018 roku! Udział w 40 imprezach sportowych na których łącznie przebiegłam ...
Media Removed
Podsumowanie biegowego 2018 roku! Udział w 40 imprezach sportowych na których łącznie przebiegłam 458,65km! 10 x podium Przebiegnięcie 3 maratonów - pozostał już jeden krok do zdobycia KMP 1 miejsce w kategorii K20 w V Mistrzostwach Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych ... Podsumowanie biegowego 2018 roku!
Udział w 40 imprezach sportowych na których łącznie przebiegłam 458,65km!
10 x podium
Przebiegnięcie 3 maratonów - pozostał już jeden krok do zdobycia KMP 👑
1 miejsce w kategorii K20 w V Mistrzostwach Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych 2018

Do tego wszystkiego dołączyłam rower i zaczęłam brać udział w zawodach MTB...
Nie wiem jak to pogodzę w tym roku bo kalendarz startów rowerowych jest równie napięty jak biegowy 🤔🤔🤔 Nie powiem żebym zrobiła jakiś progress... Ale mam to gdzieś 🍑
Bo tu nie chodzi o czasy... miejsca... podium... chodzi o dobrą zabawę w gronie znajomych... chodzi o nawiązywanie nowych znajomości... zwiedzanie... często o pomaganie innym... może stać mnie na więcej, mocniej, szybciej... Ale to chyba jeszcze nie czas. Jeszcze tego nie czuję... nie mam parcia na szkło 😏
Tak więc będę biegała "piątki" w pół godziny... "dyszki" w godzinę A "połówki" w dwie A nawet 2.5...
Maraton w 5h to dla mnie nie wstyd... wstyd to siedzieć i nic nie robić albo gadać na innych... A już w ogóle szczytem bezczelności jest naśmiewanie się z czasów uzyskiwanych przez inne osoby... Ale... Nie poddaję się i realizuje nowe plany w 2019!
Pierwsze postanowienie - standardowo 300km w styczniu - trzeci rok pod rząd...
Dziękuję wszystkim którzy mnie wspierali i kibicowali :*
Tobie w szczególności mężu 😍😘 #szalonaczerwona #crazyredhair #podsumowanieroku #instarun #runnerslife #runnerworld #motivation #runnergirl #runnerwoman #running #runninggirl #runningwoman #runningworld #bieg #bieganie #bieganiejestfajne #heartrunners #biegoholizm #biegoholiczka #biegambolubie #imoveme #asicsfrontrunner
Read more
Najmilszi, zapraszamy każdego z Was nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Crossfitem ...
Media Removed
Najmilszi, zapraszamy każdego z Was nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Crossfitem czy po prostu wolisz trenować z mniejsza intensywnością bądź lżejszymi ciężarami ale nie miej efektywnie ,to nasze nowe autorskie zajęcia Crossfit LITE są właśnie dla Ciebie ! Zajęcia odbywają ... Najmilszi, zapraszamy każdego z Was nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Crossfitem czy po prostu wolisz trenować z mniejsza intensywnością bądź lżejszymi ciężarami ale nie miej efektywnie ,to nasze nowe autorskie zajęcia Crossfit LITE są właśnie dla Ciebie ! Zajęcia odbywają się CODZIENNIE ( tak we wtorki i czwartki też są :) Obowiązują zapisy, ponieważ ilość osób podczas zajęć to 8 osób max. co zapewni większy komfort oraz umożliwi trenerowi skupienie uwagi na każdym z uczestników 👌🏽😊 See you😻✌🏽 #crossfit #crossfitlite #workout #training #fromfeartolove #teammgw
Read more
KONKURS! Ze smutkiem żegnasz lato? Niepotrzebnie. Jesień to nowe możliwości, a żeby poprawić ...
Media Removed
KONKURS! Ze smutkiem żegnasz lato? Niepotrzebnie. Jesień to nowe możliwości, a żeby poprawić Ci jeszcze bardziej humor ogłaszamy konkurs. We współpracy z takimi markami jak: @paulina_holtz, @kach_blazejewska_dietetyk, @natura_coldpress ,@deezeeshoes , @suunto @bagmebysmola, ... KONKURS!
Ze smutkiem żegnasz lato? Niepotrzebnie. Jesień to nowe możliwości, a żeby poprawić Ci jeszcze bardziej humor ogłaszamy konkurs. We współpracy z takimi markami jak: @paulina_holtz, @kach_blazejewska_dietetyk, @natura_coldpress ,@deezeeshoes , @suunto @bagmebysmola, @semilac - otwieramy przed Tobą szereg możliwości!
*
Na przestrzeni tygodnia 3.09 - 10.09 na profilach poszczególnych marek będą ukazywały się posty z pytaniami konkursowymi! Bądź Czujny/a! Dajemy Ci szansę na zgarnięcie fenomenalnych nagród.
*
Mamy do rozdania 10 paczek dla najbardziej kreatywnych zawodników. Spośród 10 laureatów wylosujemy dwie nagrody specjalne, którymi będą smart watch’e od marki @suunto!
*
PYTANIE KONKURSOWE NR. #1 Co najbardziej motywuje Cię w życiu? *
Ps. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną odpowiedź na wszystkie pytania, które będą ukazywać się na profilach marek zaangażowanych w konkurs!
*
Regulamin konkursu znajdziecie na naszym FB!
Read more
Nasz piękny wieszak! @ipnotic_store Idealny na świąteczny prezent! Kolorowy wieszak „hang-it-all” ...
Media Removed
Nasz piękny wieszak! @ipnotic_store Idealny na świąteczny prezent! Kolorowy wieszak „hang-it-all” @vitra jest alternatywą dla zwykłych, niczym nie wyróżniających się wieszaków. Potrafi wpasować się w każde wnętrze, bez względu na to, czy jest to dziecięca przestrzeń, czy też ... Nasz piękny wieszak! @ipnotic_store Idealny na świąteczny prezent!
Kolorowy wieszak „hang-it-all” @vitra jest alternatywą dla zwykłych, niczym nie wyróżniających się wieszaków.
Potrafi wpasować się w każde wnętrze, bez względu na to, czy jest to dziecięca przestrzeń, czy też pokój dorosłego.
Z okazji 100 rocznicy urodzin Ray Eames, autorki oryginalnej kompozycji kolorów wieszaka, dzięki współpracy z Biurem Eamesów podstawowa wersja kolorowych kulek została uzupełniona o trzy nowe odsłony, w świeżych pastelowych barwach.
Wersja limitowana. Dostępny "od ręki " :)
https://ipnoticstore.pl/charles-i-ray-eames/908-vitra-hang-it-all-edycja-limitowana.html. @dobrewnetrze_magazyn Uwielbiamy ten [email protected] #hangitall #wieszak #design #inspiracje #interior #wnętrze #vitra #emes #hol #przedpokój #wzór #meble #furniture #black #vitrabird #czarny #vitrahousebird fot. @ipnotic_store
Read more
No i stało się! Kolejne wakacje za nami. Po kilku tygodniach z NIMI będzie mi trochę smutno, ale zbliża ...
Media Removed
No i stało się! Kolejne wakacje za nami. Po kilku tygodniach z NIMI będzie mi trochę smutno, ale zbliża się nowe, wiec zadzieram kiece i lecę 🏼Jak zwykle dzień przed powrotem do pracy spałam niespokojnie. Nie potrafię określić tego uczucia słowami, ale od dziecka czułam ogromny stres związany ... No i stało się! Kolejne wakacje za nami. Po kilku tygodniach z NIMI będzie mi trochę smutno, ale zbliża się nowe, wiec zadzieram kiece i lecę 💃🏼Jak zwykle dzień przed powrotem do pracy spałam niespokojnie. Nie potrafię określić tego uczucia słowami, ale od dziecka czułam ogromny stres związany z wrześniowym powrotem do szkoły. Bałam się wszystkiego: nowych znajomosci, srogich nauczycieli, obowiązków, egzaminów, które śnią mi się do dziś. Ile razy obudziłam się zlana potem z przekonaniem, ze spóźniłam się na maturę 🎓📚Los chciał, ze po tylu latach wracam do szkoły, ale w innej roli. Nadal stresuje się tymi samymi rzeczami i choć wiem, ze motyle w żołądku będą jeszcze machać skrzydłami przez kilka dni, to potem wszystko się ułoży. Powodzenia nam wszystkim! Ps. Na #jamesmumsaid czeka na was najnowszy film z opowieściami o żuciu dwulatka. Odcinek jest częściowo po angielsku, ale mam nadzieje, ze to nie będzie problem. #bratywariaty #bracia #braterskamiłość #brotherslove #myboys #mumoftwo #nieesia25
Read more
Ktoś kończy turnus, by turnus zacząć mógł ktoś;)) albo... By móc zacząć nową przygodę!😬🤘🏼 __________ Zrelaksowani, ...
Media Removed
Ktoś kończy turnus, by turnus zacząć mógł ktoś;)) albo... By móc zacząć nową przygodę!😬🤘🏼 __________ Zrelaksowani, pełni optymizmu i energii do działania, powracamy na nasze warszawskie podwórko i zamierzamy trochę porządzić🏼 #gymbreak #reaktywacja #watchus __________ Obiecujemy, ... Ktoś kończy turnus, by turnus zacząć mógł ktoś;)) albo... By móc zacząć nową przygodę!😬🤘🏼
__________
Zrelaksowani, pełni optymizmu i energii do działania, powracamy na nasze warszawskie podwórko i zamierzamy trochę porządzić💪🏼 #gymbreak #reaktywacja #watchus
__________
Obiecujemy, że przyjdzie nowe! Znajdziemy czas dla tych, którzy dzielnie z nami gymbreakują i przeciągniemy nowych na aktywną stronę mocy 💪🏼💫 #maygymbreakbewithyou
__________
Bo w życiu chodzi o to, żeby realizując siebie, zmieniać świat na lepsze✨ Im więcej aktywnych „na naszym koncie” tym piękniej! 🤩😍🙌🏼
__________
Baaaardzo się cieszę, że z taką energią wracamy z urlopu!🙃 #dobryznak 💛 a Wy wypoczęci czy wykończeni wakacyjnym szaleństwem?
__________
#dodomu #comeback #familylife #familycar @mitsubishi.polska #ontheroadagain #fitfamily #ourstyle #activelifestyle @szymon_gas #pannaJ #matkakepka #adventureteam #myteam #adventuretime #ourtime #timeofmylife #changesgonnacome #excitement #happiness #hejprzygodo
Read more
Ostatnio z przyjemnością zaprojektowałam oraz wykonałam zdjęcia pokoju dla chłopców. Jeśli ...
Media Removed
Ostatnio z przyjemnością zaprojektowałam oraz wykonałam zdjęcia pokoju dla chłopców. Jeśli coś Wam się podoba po więcej ujęć zapraszam na bloga - tam znajdziecie wpis z wszystkimi szczegółami oraz poradnikiem :) melduję, że dzisiaj ciężko pracowałam robiąc milion rzeczy w tym zdjęcia ... Ostatnio z przyjemnością zaprojektowałam oraz wykonałam zdjęcia pokoju dla chłopców. Jeśli coś Wam się podoba po więcej ujęć zapraszam na bloga - tam znajdziecie wpis z wszystkimi szczegółami oraz poradnikiem :) melduję, że dzisiaj ciężko pracowałam robiąc milion rzeczy w tym zdjęcia naszego domu na bloga, nagrałam trochę instastory. Zrobiłam zakupy wnętrzarskie w tym nowe poduchy- zobaczcie instatstory, bawiłam się z dziećmi czochrając włosy. Teraz szykuję ucieczkę z domu na ostatnie przeceny - i Zgadnijcie- nie biorę nikogo ze sobą - zero dzieci zero Męża ❤️ tylko ja i ZAKUPY I SPOKÓJ 😂 to prawdziwy luksus i spa :) #pokojdziecka #idenalowy #diyhomedecor #matka #mamawracadopracy #childhoodmemories #childhoodunplugged #childhoodfriends #adventurerug #pokojdziewczynki #pokojchlopcow #instadziecko #instapokoj #babyboyroom #kinderzimmer #amazingdecor #wnetrzadladzieci #przeceny #ozdoby #wyprawka #wyprawkadlamalucha #instamamagang #instapoland
Read more
Produkty @delia_cosmetics_official Dermo System to linia do codziennej pielęgnacji twarzy, ...
Media Removed
Produkty @delia_cosmetics_official Dermo System to linia do codziennej pielęgnacji twarzy, stworzona by podarować jej wyjątkowe poczucie świeżości i komfortu. Celem marki jest, by po zastosowaniu kosmetyków z linii Dermo System każda z nas, niezależnie od typu cery poczuła, że nasza ... Produkty @delia_cosmetics_official Dermo System to linia do codziennej pielęgnacji twarzy, stworzona by podarować jej wyjątkowe poczucie świeżości i komfortu. Celem marki jest, by po zastosowaniu kosmetyków z linii Dermo System każda z nas, niezależnie od typu cery poczuła, że nasza skóra stała się bardziej elastyczna i ożywiona.
_______

Ja uśmiechnę się z nadzieją do hipoalergicznego kremu nawilżajacego z ekstraktem z zielonej herbaty do cery suchej i wrażliwej. Pozostałe słoiczki na pewno szybko znajdą nowe, zainteresowane właścicielki 🙂🙂
_________________________________________
#delia #deliacosmetics #cosmetics #dermosystem #saveourskin #kosmetyki #kosmetykidotwarzy #pielęgnacja #nowości #beauty #beautyblogger
Read more
Witam Warszawę! Dobrze być w domu chociaż na chwilę <span class="emoji emoji1f49a"></span> robię pranie, przepakowuję plecak i w środę ...
Media Removed
Witam Warszawę! Dobrze być w domu chociaż na chwilę robię pranie, przepakowuję plecak i w środę ruszam dalej - najpierw Burning Man, dalej Ameryka Środkowa od Meksyku aż po Peru 🌎 w związku z tym muszę najeść się tu lokalnie na zapas - jakie nowe miejsce warto odwiedzić przez te trzy dni? (@goodstartdeli ... Witam Warszawę! Dobrze być w domu chociaż na chwilę 💚 robię pranie, przepakowuję plecak i w środę ruszam dalej - najpierw Burning Man, dalej Ameryka Środkowa od Meksyku aż po Peru 🌎 w związku z tym muszę najeść się tu lokalnie na zapas - jakie nowe miejsce warto odwiedzić przez te trzy dni? (@goodstartdeli jesteście pierwsze na liście!) PS. kostium na zdjęciu od @drivemebikini wykonany w całości z materiału pochodzącego z recyclingu 🍋🍋 📸 @miron_chomacki
Read more
Dzisiejsze pyszne śniadanko 🙂<span class="emoji emoji1f352"></span> Dobrze, że zjedzone w miłym towarzystwie bo obsługa w @dinette.pl ...
Media Removed
Dzisiejsze pyszne śniadanko 🙂 Dobrze, że zjedzone w miłym towarzystwie bo obsługa w @dinette.pl jakaś taka struta dzisiaj, przez co my z @podrozezesmakiem - dwie młode Mamy chcące wyjść „do ludzi” ze swoimi Maluchami i zjeść w fajnym miejscu posiłek - czułyśmy się trochę jak trędowate ... Dzisiejsze pyszne śniadanko 🙂🍒 Dobrze, że zjedzone w miłym towarzystwie bo obsługa w @dinette.pl jakaś taka struta dzisiaj, przez co my z @podrozezesmakiem - dwie młode Mamy chcące wyjść „do ludzi” ze swoimi Maluchami i zjeść w fajnym miejscu posiłek - czułyśmy się trochę jak trędowate 😣🙊 A przecież lokal ma krzesełka więc chyba liczą się z tym, że jednak dzieci się będą u nich pojawiać 🤔 Plus za zmianę (poszerzenie) karty śniadań - dawno u nich nie byłam i pozytywnie mnie te zmiany zaskoczyły 🙂🍒 Na drugim zdjęciu nasze BLW na mieście (chlebek i ananas 🍍) - zamiast krzesełka kolanka mamy (która w tym samym czasie jadła jedną ręką placuszki 🙊) a zamiast śliniaka tetra - można? Można 😉😁 Ostatnio często przekonujemy się jak bardzo obsługa ma wpływ na atmosferę podczas posiłku i to z jakimi odczuciami opuszczamy lokal. W tej kategorii kuleje mocno również nowe @ziarnoolove 😕 za to @thebakemania nie ma jak narazie sobie równych (czekamy tylko na dodatkowe krzesełko do karmienia 😉👶🏻)❤️❤️ PS my dziś poza domem 9-15:30 - dzień na #piknikwroclawskichmam pozytywnie nas zmęczył 🙂 #śniadanie #sniadaniemistrzow #placuszkitwarogowe #miniserniczki #placuszkisernikowe #dinette #di #dicafe #dicafedeli #mamymajawychodne #śniadaniemłodejmamy #mamawewrocławiu #blw #naszeblw #franiojeblw #rozszerzaniediety #rozszerzamydiete #rozszerzaniedietydziecka #komuśsmakuje #rozszerzaniedietyniemowlaka #blwinspiration #blwpolska #blwnaluzie #bobaslubiwybor #blwmenu
Read more
Wiecie o czym myślałem ostatnie 3 dni urlopu? Że nie mogę się doczekać powrotu do Warszawy. Do mojego ...
Media Removed
Wiecie o czym myślałem ostatnie 3 dni urlopu? Że nie mogę się doczekać powrotu do Warszawy. Do mojego miasta, w którym czeka wszystko - przyjaciele, praca, obowiązki, nowe szanse, stare kubki, ulubiona kawa i kąt, w którym najlepiej mi się myśli. Bardzo lubię swoją codzienność. I pewnie, ... Wiecie o czym myślałem ostatnie 3 dni urlopu? Że nie mogę się doczekać powrotu do Warszawy. Do mojego miasta, w którym czeka wszystko - przyjaciele, praca, obowiązki, nowe szanse, stare kubki, ulubiona kawa i kąt, w którym najlepiej mi się myśli.
Bardzo lubię swoją codzienność. I pewnie, że czasem fajnie jest się z niej wyrwać i popatrzeć na ocean, złapać wiatr, złapać dystans, złapać trochę piachu we włosy i potem posiedzieć w zamyśleniu i towarzyszyć słońcu w powolnym zachodzeniu za horyzont. Ale, powiem Wam, że nie mógłbym być ciągle na urlopie. Chyba by mnie szlag trafił. I nie chodzi nawet o pracoholizm 😄 tylko że jeśli jedną z podstaw mojego życia jest twórczość i ciągłe zastanawianie się: co zrobię kolejnego? Przecież jak nie ma tego czegoś kolejnego, to nawet najpiękniejszy ocean nie pomoże.

Więc jestem z powrotem.
I znowu jest za gorąco. I znowu ulice jakieś takie głośne. I znowu awaria internetu już trzeci raz nie potrafi się sensownie rozwiązać, bo jest za gorąco, więc dostawca jest w kropce i nie ma pomysłu co więcej mi powiedzieć.
Ale ja tam się cieszę.

Bo mam przy sobie notes i długopis, i biorę się za coś kolejnego.

#Warszawa #lato #gorąco #goraco #upal #upał #wakacje #sierpien #sierpień #najlepiej #tramwaje #tramwaj #ztm #stadion #niebo #oversaturation #snapseed #afterlight #summer #august
Read more
Sport to nieodłączny element mojego życiaUprawiam i ciągle odkrywam nowe dyscypliny od najmłodszych lat. Staram się nim zarażać pokazując, że sport to zdrowie i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych. Niestety, dzisiejsze pokolenia dzieci, a także ... Sport to nieodłączny element mojego życia😉Uprawiam i ciągle odkrywam nowe dyscypliny od najmłodszych lat. Staram się nim zarażać pokazując, że sport to zdrowie i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych. Niestety, dzisiejsze pokolenia dzieci, a także rodziców pokazują, że czas wolny lepiej spędzać w domu przed telewizorem, komórką w ręce i michą chipsów na kolanach. Wychowując dzieci w ten sposób, tworzymy kolejne generacje pokoleń upośledzonych ruchowo, dla których spacer będzie wyczynem, a sport legendą, którą można znaleźć tylko na YouTube. Nie niszczmy tego co piękne, wartościowe, a przede wszystkim zdrowe😍Moje ulubione dyscypliny, które uprawiam to koszykówka, piłka nożna, siatkówka, badminton, squash, pływania, jazda na rowerze, snowboard.💪💪 Jakie są Wasze? Wpisujcie pokażmy, że to kochamy😍😍
@mrowkas @soniasofficial
#love #sport #active #health #couple #couplepower #basketball #football #gym #squash #hotel #motivation #coach #stop #zwolnieniom #z #wf #lets #go #run #ride #swim #do #it #konradpondotv
Read more
Generalnie jedno z najczęściej zadawanych nam pytań to oprócz: Gdzie Mogę Zjeść w Poznaniu Obojętnie ...
Media Removed
Generalnie jedno z najczęściej zadawanych nam pytań to oprócz: Gdzie Mogę Zjeść w Poznaniu Obojętnie Coś Dobrego to… Jakie Jest Twoje Ulubione Jedzenie ️ No i tu zawsze mamy zadanko nie do spełnienia, bo jak spośród tych wszystkich pyszności wybrać to jedno jedyne? 🤫 Jakie danie ... Generalnie jedno z najczęściej zadawanych nam pytań to oprócz: Gdzie Mogę Zjeść w Poznaniu Obojętnie Coś Dobrego to… Jakie Jest Twoje Ulubione Jedzenie ⁉️⁉️⁉️ No i tu zawsze mamy zadanko nie do spełnienia, bo jak spośród tych wszystkich pyszności wybrać to jedno jedyne? 🙊🤫 Jakie danie skradnie nasze serca? ♥️ Pizza, burgery, kanapki, pastrami, pasty, mięsa, ryby, zupy, lody, czekoladowe ciasta, roślinne bowle… 😍 WTF, no nie ma opcji wybrać jednego! 💫😌 Aaaaleee… ale. Lata temu odwiedziliśmy pewną poznańską restaurację, spróbowaliśmy pewnej pozycji z menu i z miejsca się zakochaliśmy 👊🏻🍽 Wracamy kolejny rok i nieustannie zamawiamy to samo. Mamy taką slabość do tego dania, że w sumie staramy sobie je dawkować, żeby nie przegiąć! 💥💥💥 O kim mowa? @momoloveatfirstbite i ich krewetki z patelni duszone z ziemniakami, jarmużem i chorizo aromatyzowane skórką limetki (46 PLN) 🍤🥗🥘🍋🥓 To jest taka wariacja smaków, struktur kolorów, to tak idealne danie dobrane pod nasze kubki smakowe, no że wytrzymać na możemy! 🤤🤤🤤 Na zdjęciu kadr z naszej ostatniej wizyty - Madzix wyciągnęła Mikesa, czyli Największego Seafoodowego Niejadka, więc biedaczek musiał skończyć z piersią z kaczki z sosem mango i bułeczkami bao, które także dawały radę! 🤗 Pamiętajcie, że w MOMO nie tylko owoce morza i nie tylko dania ze stałego menu - codziennie znajdziecie tu nowe propozycje, a i mięsożercy znajdą coś dla siebie 🍖 W sezonie wiosenno-letnim kochamy to miejsce za ukryty taras, jest pięknie! 💛💛💛 Miłego wieczoru 🌜 #mytujemy #mytujemypoznan #poznan #shrimps #food #foodie #seafood #instafood #foodgasm #smacznego #dinner #dinnertime #vsco #vscocam #vzco #summer #summertime #jedzenie #foodiegram #foodoftheday #miastopoznan #delicious
Read more
🤩🤩 NOWE OPAKOWANIE STRATIA Liquid Gold 60ml <span class="emoji emoji2b50"></span>️<span class="emoji emoji2b50"></span>️ Cena 179 zl Płynne złoto z ceramidami i kwasami ...
Media Removed
🤩🤩 NOWE OPAKOWANIE STRATIA Liquid Gold 60ml ️ Cena 179 zl Płynne złoto z ceramidami i kwasami tłuszczowymi, wszystko po to żeby wzmacniać naturalną barierę ochronną skóry. Odkryj zdrową, sprężystą i świetlistą cerę 🤩🤩🤩 wszystko potwierdzone licznymi badaniami🤩🤩🤩Płynne złoto ... 🤩🤩 NOWE OPAKOWANIE
STRATIA Liquid Gold 60ml ⭐️⭐️ Cena 179 zl
Płynne złoto z ceramidami i kwasami tłuszczowymi, wszystko po to żeby wzmacniać naturalną barierę ochronną skóry. Odkryj zdrową, sprężystą i świetlistą cerę 🤩🤩🤩 wszystko potwierdzone licznymi badaniami🤩🤩🤩Płynne złoto doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, najlepiej sprawdza się jednak w przypadku skóry odwodnionej⚡️
Żółty kolor zawdzięcza olejkowi z rokitnika zwyczajnego, który jest w składzie Stratia Liquid Gold🤩🤩można go używać o każdej porze dnia lub nocy😆 może lekko barwić skórę wiec jeżeli macie bardzo jasną karnację to kiedy go nałożycie może on lekko ją zabarwić ale nie działa jak samoopalacz więc barwi ją tylko kiedy jest na buzi po umyciu nic nie widać. Ale to trzeba mieć bardzo jasną buźkę żeby zauważyć różnice . Nadaje się również idealnie pod makijaż . Chroni, nawilża skore pod nim. 🤩🤩 Zamówienia można składać do szufladki lub [email protected] ☎️☎️☎️
Read more
Myślałaś może kiedyś, że twoje życie to nie jest coś, co Ci się przydarza, ale że to Ty jesteś jego... ...
Media Removed
Myślałaś może kiedyś, że twoje życie to nie jest coś, co Ci się przydarza, ale że to Ty jesteś jego... Autorką? Ja niby tak, ale mam wrażenie że wcale nie tak dawno temu odkryłam o co mi tak naprawdę chodziło z tym całym Design Your Life. Kiedy pomyślisz sobie, że każdą, najmniejszą nawet ... Myślałaś może kiedyś, że twoje życie to nie jest coś, co Ci się przydarza, ale że to Ty jesteś jego... Autorką?

Ja niby tak, ale mam wrażenie że wcale nie tak dawno temu odkryłam o co mi tak naprawdę chodziło z tym całym Design Your Life.

Kiedy pomyślisz sobie, że każdą, najmniejszą nawet podjętą w ciągu dnia decyzją to swoje życie tworzysz, więc jak chcesz je mieć radosne, to musisz żyć radośnie, radośnie myśleć, radośnie czynić i radośnie doceniać. A jak chcesz mieć szalone i pełne wrażeń, to tak właśnie musisz wybierać! I dużo trudniej będzie Ci to robić siedząc w nielubianej pracy, w wolnym czasie głównie leżąc na kanapie i spotykając się z ludźmi, którzy zupełnie Cię nie motywują i nie inspirują, do tych np. szalonych wypraw.

Jak chcesz mieć życie spokojne (ja bardzo takie lubię i wcale nie uważam, że spokojne znaczy nudne) i nie bardzo wiesz co możesz zrobić, żeby takie właśnie było, to musisz usiąść i się zastanowić jakie małe, najmniejsze działanie ten spokój Ci przyniesie.

No i wtedy to coś robisz i zastanawiasz się jaki będzie ten drugi, kolejny krok, i kolejny i to robisz tak długo, jak masz ochotę.

Najfajniejsze jest to, że w każdej chwili możesz skorygować swój kurs, gdzieś na chwilę skręcić, zbadać jakiś nowy teren i ocenić nowe możliwości.

Minus jest taki, że nie możesz zrobić control-z i co jest już zrobione to koniec, akceptujesz jak jest. I po prostu patrzysz przez cześć czasu na to co jest i na to, co masz w dalszej perspektywie.

Nie możesz tez nic przyspieszyć. Więc naprawdę od razu przestań marnować swoją cenna energię na rozpamiętywanie tego, co było i zniechęcanie się tym, co w perspektywie masz dopiero taaaak daleko.

To tyle - takie małe przemyślenia na poniedziałek, chciałam się podzielić tym, co mi chodzi po głowie 😊
Read more
Wprowadzacie już do swojej garderoby jesienne kolory, wzory i materiały? Ja pomimo upałów totalnie! ...
Media Removed
Wprowadzacie już do swojej garderoby jesienne kolory, wzory i materiały? Ja pomimo upałów totalnie! Zbieram już garderobę w trendach na jesień, które mnie urzekły i najbardziej oczywiście oszalałam na punkcie zwierzęcych printów oraz butelkowej zieleni. Zaczynam się też przekonywać ... Wprowadzacie już do swojej garderoby jesienne kolory, wzory i materiały? Ja pomimo upałów totalnie! Zbieram już garderobę w trendach na jesień, które mnie urzekły i najbardziej oczywiście oszalałam na punkcie zwierzęcych printów oraz butelkowej zieleni. Zaczynam się też przekonywać do niektórych odcieni brązu oraz kraty. I oczywiście kombinuję z łączeniem printów i kolorów i tak oto założyłam dziś plisowaną midi w kratę z najnowszej kolekcji @marielundcom (dostępna w @vangraafcom), czółenka w cętki sprzed kilku sezonów z @topshop oraz mój absolutny hit - zieloną torebkę „worek” @karllagerfeld na jesień/zimę 2018. Kupiłam też już sweter w print zebry i czaję się na coś wężowego 😉 znalazłam też piękną bomberkę w jesienne liściasto-kwieciste wzory. Tegoroczna jesień w moim wykonaniu będzie totalnie dzika 🐆🤘🏻🦓🐾 A Wy macie już jakieś nowe trendy na oku? Dajcie znać, może mnie zainspirują!#aw2018 #trendy #animalprint #leopard #leopardprint #karllagerfeld #teamkarl #topshop #wild #borntobewild #marielund #vangraaf #vangraafcom #princeofwales #princeofwalescheck #check #trend #trends #trendsetter #fashionista #fashionblogger #blogmoda #polishfashion #polishblogger #polskablogerka #polskamoda
Read more
Dzień dobry ! Prawie każdy weekend z Polindą spędzamy u moich rodziców <span class="emoji emoji1f64a"></span> wtedy mam najwiecej czasu ...
Media Removed
Dzień dobry ! Prawie każdy weekend z Polindą spędzamy u moich rodziców wtedy mam najwiecej czasu na #homespa razem z siostrą testujemy nowe kosmetyki i gramy w głupie gry jak za „małolata”🏻 Lubię ten czas...takie trochę święta co tydzień _____________________________ Piżamka ... Dzień dobry !
Prawie każdy weekend z Polindą spędzamy u moich rodziców 🙊 wtedy mam najwiecej czasu na #homespa 😍 razem z siostrą testujemy nowe kosmetyki i gramy w głupie gry 😂 jak za „małolata”👌🏻
Lubię ten czas...takie trochę święta co tydzień🌿
_____________________________
Piżamka @naoko.store
Balsam @hellobody_pl Coco Milk - na hasło „CORNELIA20” łapcie rabat 20% na WSZYSTKIE PRODUKTY !🖤
_________________________
#homecare #cocomilk #hellobody #goodmorning #pajamas #morningroutine #spa #bodycare #skin #polishgirl #mommy #familytime #girly #blogger
Read more
W sklepie online oraz w butiku @monikakaminska_official pojawiły się dwie nowe bordowe spódnice: ...
Media Removed
W sklepie online oraz w butiku @monikakaminska_official pojawiły się dwie nowe bordowe spódnice: Mini z kieszeniami Ołówkowa przed kolano To limitowana seria, brakujące rozmiary nie będą doszywane.———————————————————————— Uszyte są z wyprodukowanej specjalnie dla nas we ... W sklepie online oraz w butiku @monikakaminska_official pojawiły się dwie nowe bordowe spódnice: ✨ Mini z kieszeniami
✨ Ołówkowa przed kolano
To limitowana seria, brakujące rozmiary nie będą doszywane.———————————————————————— Uszyte są z wyprodukowanej specjalnie dla nas we Włoszech, innowacyjnej tkaniny (50% wełna, 50% bawełna), którą można prać delikatnie ręcznie.
Obydwa kroje bosko wyglądają połączone z czarnymi bluzkami lub bordowymi, brązowymi czy beżowymi golfami. Sprawdzą się podczas świątecznych przyjęć, jak i przez całą zimę i wczesną wiosnę. ———————————————————————— ⚡️⚡️⚡️ Najważniejsze info: wszystkie zamówienia złożone do czwartku do godziny 12.00 z opcją wysyłki kurierem UPS mają gwarancję dostawy na następnego dnia roboczego ✨🌟
#polscyprojektanci #polskiemarki #polskamoda #skirt #christmasoutfit #december2018 #decemberdaily #december #blondehair #blondesandcookies #smile #chill #winterootd #elegantoutfit #classy
Read more
<span class="emoji emoji2728"></span><span class="emoji emoji2728"></span>ROZDANIE<span class="emoji emoji2728"></span><span class="emoji emoji2728"></span> Wraz z zaprzyjaźnionymi blogerami, przygotowaliśmy dla Was rozdanie🤩 . Aby ...
Media Removed
ROZDANIE Wraz z zaprzyjaźnionymi blogerami, przygotowaliśmy dla Was rozdanie🤩 . Aby wziąć udział w rozdaniu: . 1️⃣ Zaobserwuj profil @polskie.rozdania oraz wszystkie osoby, które obserwuje profil (to tylko kilkanaście profili a nagrody super🤩) . 2️⃣ Oznacz w komentarzu ... ✨✨ROZDANIE✨✨
Wraz z zaprzyjaźnionymi blogerami, przygotowaliśmy dla Was rozdanie🤩
.
Aby wziąć udział w rozdaniu:
.
1️⃣ Zaobserwuj profil @polskie.rozdania oraz wszystkie osoby, które obserwuje profil (to tylko kilkanaście profili a nagrody super🤩)
.
2️⃣ Oznacz w komentarzu 3 znajomych, których zapraszasz do rozdania. (Można dodać dowolną ilość komentarzy ale za każdym razem oznaczając nowe osoby).
.
3️⃣ Udostępnienie grafiki rozdaniowej na swoim profilu z oznaczeniem @polskie.rozdania i hasztagami #rozdanie #polskierozdania oraz aktywność na profilach naszych blogerów zwiększa szansę na wygraną 🤩
.
✨ Wygrywają aż 3 osoby✨
.
1️⃣ miejsce :
piękna biała toaletka z taboretem, ręcznie robione kosmetyki @dushka_cosmetics_polska, kosmetyki @muacosmeticspl @affectpolska oraz Make Up Revolution,

2️⃣ miejsce:
koszulka Levis w wybranych przez Was kolorze i rozmiarze, torebka @fabiola_torebki, kosmetyki @bielenda @muacosmeticspl oraz pomadka Max Factor,

3️⃣ miejsce:
koszulka Levis w wybranych przez Was kolorze i rozmiarze, lakiery @nc_nails_company ,
kosmetyki @bielenda
Dokładne zdjęcia nagród na profilu rozdaniowym 💚 Rozdanie trwa do 02.09 do godz 23:59 ⏳

Na podanie wyników mamy 3 dni od zakończenia rozdania.
.
Wyniki zostaną podane na instastory profilu rozdaniowego.
.
Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane przez instagram.
.
#wygraj #rozdania #nagrody #nagroda #rozdanie #polskierozdanie #warszawa #wawa #konkurs #wygrajrozdanie #krakow #wroclaw #poznan #gdynia #gdansk #sopot #opole #trojmiasto #polskadziewczyna #polskichlopak #toaletka #levis #giveaway
Read more
Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających podstawową wiedzę i umiejętności w dziedzinie ...
Media Removed
Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających podstawową wiedzę i umiejętności w dziedzinie makijażu a także dla wizażystów czynnych zawodowo mających problemy z poszczególnymi zagadnieniami technicznymi. W trakcie kursu uczestnicy mają okazję poznać zaawansowane ... Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających podstawową wiedzę i umiejętności w dziedzinie makijażu a także dla wizażystów czynnych zawodowo mających problemy z poszczególnymi zagadnieniami technicznymi.

W trakcie kursu uczestnicy mają okazję poznać zaawansowane techniki makijażowe stosowane aktualnie przez profesjonalistów. Oprócz nowych umiejętności omówione zostaną również najczęściej spotykane trudności w pracy wizażysty, dzięki temu kurs pozwala poczuć się pewniej podczas współpracy z fotografem czy wymagającym klientem. Kursanci wykonują tematyczne makijaże, zgodnie z najnowszymi technikami make-up’owymi (makijaże wykonywane są w obrębie grupy kursantek w parach). Kurs ACTIV MAKE UP PRO uaktualnia i rozwija umiejętności praktyczne nabyte w innych placówkach, daje ultranowoczesny pogląd na zawód wizażysty. Zajęcia mają charakter warsztatowy, stymulują makijażystów do twórczego myślenia, dają nowe świeże spojrzenie na postrzeganie kolorów, faktur czy kształtów. Program kursu jest modyfikowany zależnie od stopnia zaawansowania grupy. Teoria ograniczona jest do minimum - tu liczy się warsztat i praktyka.
Kurs w całości prowadzony jest przez dyplomowanych mistrzów w zawodzie wizażysta-stylista (kod zawodu: 514208): Karolinę Matraszek @karolinamatraszekmakeup i Daniela Sobieśniewskiego @danielsobiesniewski .

Zapisy: tel (pn.-pt. 12-17) 690932354

#activmakeuppro #promakeupacademy #makeupartist #makeupschool #promakeup #promakeupartist #makeupstudio #makeup #polishmakeup #makijaż #makijaz #makijazwieczorowy #makijazslubny #wizaż #wizaz #makijazystka #wizazystka #kurswizazu #kosmetyki #cosmetics #makijaz #makijaż #макияж #hulubrushes #pędzle
Read more
Witajcie po weekendzie! My spędziliśmy go bardzo aktywnie, bo wyruszyliśmy na ślub znajomych ...
Media Removed
Witajcie po weekendzie! My spędziliśmy go bardzo aktywnie, bo wyruszyliśmy na ślub znajomych aż do Hamburga! Cóż za inspirujący wyjazd! A dziś pierwszy dzień przedszkola, masa pracy, spraw na głowie i tak trudno się przestawić z dnia na dzień, że wakacje skończyły się na dobre! Były cudowne! ... Witajcie po weekendzie! My spędziliśmy go bardzo aktywnie, bo wyruszyliśmy na ślub znajomych aż do Hamburga! Cóż za inspirujący wyjazd! A dziś pierwszy dzień przedszkola, masa pracy, spraw na głowie i tak trudno się przestawić z dnia na dzień, że wakacje skończyły się na dobre! Były cudowne!
A na zdjęciu nasze wyjazdowe łupy z hamburskich flohmarktów czyli pchlich targów, które w Niemczech są na wysokim poziomie! A wszystko za pół darmo! Cudne wiklinowe kosze, obraz/grafika, gigantyczne łóżko dla lalek z koronkową pościelą, przepiękna lampa, kurtka dla Gabi w indiańskim stylu na jesień, walizeczka dla dzieci i piórnik oraz patera Rosethal w delikatne kwiatuszki. 😍👌Zdjęcie nie oddaje pełni ich uroku, dlatego myślę o jakimś poście, gdzie zaprezentuje jak te przedmioty zyskują swoje nowe życie w Nowym miejscu! #pchlitarg #noweżycieprzedmiotów #giełdastaroci #perełeczki #inspirującepodróże
Read more
D z i e ń d o b r y • H e l l o • . . Dom. Stałość. Schronienie i twierdza. Tak myślę o naszym. Jest nasz od ...
Media Removed
D z i e ń d o b r y • H e l l o • . . Dom. Stałość. Schronienie i twierdza. Tak myślę o naszym. Jest nasz od 11,5 roku. Kiedy wykańczaliśmy te wnętrza przegadaliśmy setki godzin o tym, jaki ma być. Bo jedno wiedziałam - ma podobać się nam obojgu, dla obojga ma być wygodny. Na początku był w kremach i ... D z i e ń d o b r y •
H e l l o • .
.
Dom. Stałość. Schronienie i twierdza. Tak myślę o naszym. Jest nasz od 11,5 roku. Kiedy wykańczaliśmy te wnętrza przegadaliśmy setki godzin o tym, jaki ma być. Bo jedno wiedziałam - ma podobać się nam obojgu, dla obojga ma być wygodny. Na początku był w kremach i beżach. Przy pierwszym malowaniu zmienił się na szaro - choć wtedy nikt tego koloru pewnie nie miał we wnętrzach a wszyscy pytali ze zgrozą: czemu szary ? Większych rewolucji nie robiliśmy, nie licząc przemiany pokoju syna w gabinet - gdy synek się wyprowadził. Ja nawet nie przestawiałam przez ten czas mebli bo ustawienie jakie jest - jest dla nas najbardziej wygodnego i funkcjonalne. Przez te wszystkie lata zmieniały się drobiazgi: kolory poduszek, obrazki, krzesło, lampa, kanapa - gdy poprzednia nie dawała już rady. Teraz czeka nas jednak większa zmiana. W niedzielę przyjadą nowe meble do salonu. Zwlekaliśmy z tą zmianą bo najpierw chcieliśmy wiedzieć dokładnie czego chcemy. Niby to nic rewolucyjnego ale ja mam wrażenie, że wraz z nimi zmieni się jednak - najbardziej przez te lata - charakter wnętrza. Troszkę mam taką niewiadomą i dreszcz emocji a z drugiej strony przebiegają myśli, że to już najwyższy czas. Czas na zmianę, na nowe. Czas na radość z nowego, która tylko utwierdzi nas w przekonaniu, że dom to My. I że świat oglądany z okien naszego domu jest lepszy, spokojniejszy, jest nasz.
Pięknej środy, do zobaczenia po drodze. .
.
.
#onthebed #bedroom #coffeeholic #morningcoffee #slowonadzis #kawazrana #morningvibes #wool #woolblanket #
Read more
D z i e ń d o b r y : ) . Wykroiłam sobie kawałek przestrzeni na kawę [ i zdjęcie ] z ogólnego chaosu. Mam ...
Media Removed
D z i e ń d o b r y : ) . Wykroiłam sobie kawałek przestrzeni na kawę [ i zdjęcie ] z ogólnego chaosu. Mam obecnie w salonie dwa zestawy mebli - stary i nowy. Nowe już złożone, stare wciąż stoją bo z powodu braku szuflad w nowych komodach nie mam jak przemieścić rzeczy. Mam taki plan - w marzeniach, ... D z i e ń d o b r y : ) .
Wykroiłam sobie kawałek przestrzeni na kawę [ i zdjęcie ] z ogólnego chaosu. Mam obecnie w salonie dwa zestawy mebli - stary i nowy. Nowe już złożone, stare wciąż stoją bo z powodu braku szuflad w nowych komodach nie mam jak przemieścić rzeczy. Mam taki plan - w marzeniach, że 60 tysięcy życzliwych ludzi jak będzie trzymało kciuki to fronty szuflad dziś dotrą do mnie i ta przestrzeń mi się poukłada 😆😂. Potrzymacie trochę ? Prooooszę 🙏🏻 Bo z moim zamiłowaniem do porządku trudno mi będzie egzystować w takiej prowizorce. Wczoraj wieczorem, gdy większość była już zrobiona a my lekko padaliśmy na pyszczki, zadzwonił ktoś do drzwi, otworzyłam a tam sąsiadka stała, z miską brzoskwiń z ogrodu rodziców. Przyjęłam z uśmiechem i wdzięcznością. Pomyślałam, że zawsze, nawet na koniec ciężkiego dnia, kiedy niczego już nie spodziewasz się - może wydarzyć się coś miłego, coś, co podniesie cię na duchu, co uśmiechnie. Dziękuje sąsiadko @modapolka 😘❤️ .
.
A Wy miejcie piękny dzień [ ze ściśniętymi kciukami ofkors. ] 😉 .
.
.
.
#morning #butfirstcoffee #coffee #vintage #onthetable #slowonadzis #wood #oldwood #
Read more
W piecu nowe menu, a w nim również na nowo wykombinowane hummusy. Oprócz tego oczywiście nowe pizzerki ...
Media Removed
W piecu nowe menu, a w nim również na nowo wykombinowane hummusy. Oprócz tego oczywiście nowe pizzerki z boczniakiem i pieczonym czosnkiem czy też z karczochami, szynką dojrzewającą i orzeszkami pinii. Jest co testować, przybywajcie zatem! #czerwonypiec #hummus #instafriendly ... W piecu nowe menu, a w nim również na nowo wykombinowane hummusy.
Oprócz tego oczywiście nowe pizzerki z boczniakiem i pieczonym czosnkiem czy też z karczochami, szynką dojrzewającą i orzeszkami pinii.
Jest co testować, przybywajcie zatem!
#czerwonypiec #hummus #instafriendly #foodporn #jalapeno #starowiejska40 #instafood
Read more
New on blog. Buckwheat pankaces with bean paste and veggies <span class="emoji emoji1f33f"></span>☘ Nowe na blogu. Gryczane placuszki ...
Media Removed
New on blog. Buckwheat pankaces with bean paste and veggies ☘ Nowe na blogu. Gryczane placuszki z warzywami i pastą z fasoli Link in BIO #veganmeal #newpost #newonblog #pancakes #veganfoodshare #vegan #helathylifestyle #healthyfood #happyday #eatnatural #eathealthyfood ... New on blog. Buckwheat pankaces with bean paste and veggies 🌿☘ Nowe na blogu. Gryczane placuszki z warzywami i pastą z fasoli🌿🌱 Link in BIO 🔝
#veganmeal #newpost #newonblog #pancakes #veganfoodshare #vegan
#helathylifestyle #healthyfood #happyday #eatnatural #eathealthyfood #naturalfood #eatbreakfast #behealthy #placuszki #veganpancakes #homemadefood #fastfood #naturalfoodshare
Read more
Hej <span class="emoji emoji270c"></span> Dziękuję Wam bardzo za pozytywny odbiór poprzedniego zdjęcia! Cieszę się <span class="emoji emoji1f604"></span> Oto kolejne, ...
Media Removed
Hej Dziękuję Wam bardzo za pozytywny odbiór poprzedniego zdjęcia! Cieszę się Oto kolejne, ja je lubię Na nich nowe okulary z antyrefleksem i mój ulubiony golf z Zary. #polishboy #menwithclass #fashionmen #pinkbackground #glasses #cigarette #session Hej ✌ Dziękuję Wam bardzo za pozytywny odbiór poprzedniego zdjęcia! Cieszę się 😄
Oto kolejne, ja je lubię 👍
Na nich nowe okulary z antyrefleksem i mój ulubiony golf z Zary.
#polishboy #menwithclass #fashionmen #pinkbackground #glasses #cigarette #session
nie ma, że poniedziałek, że deszcz, że przegraliśmy - uśmiech na twarz i jedziemy z tym dniem! <span class="emoji emoji270c"></span>🏻ja ...
Media Removed
nie ma, że poniedziałek, że deszcz, że przegraliśmy - uśmiech na twarz i jedziemy z tym dniem! 🏻ja dzisiaj jadę przystrojona w moje nowe cudo z @animalkingdom.pl z najnowszej kolekcji #urbanjungle, uwielbiam 🖤 #necklace #blingbling #blingblingnails #jewellery #animalkingdom #flowernecklace nie ma, że poniedziałek, że deszcz, że przegraliśmy - uśmiech na twarz i jedziemy z tym dniem! ✌🏻ja dzisiaj jadę przystrojona w moje nowe cudo z @animalkingdom.pl z najnowszej kolekcji #urbanjungle, uwielbiam 🖤 #necklace #blingbling #blingblingnails #jewellery #animalkingdom #flowernecklace
Nowe Body z przeźroczystym hologramowym logo <span class="emoji emoji1f4c0"></span><span class="emoji emoji1f352"></span><span class="emoji emoji1f451"></span> • • Pamiętajcie , że każde nasze body bardzo ...
Media Removed
Nowe Body z przeźroczystym hologramowym logo • • Pamiętajcie , że każde nasze body bardzo dobrze sprawdza się w wodzie 🏻‍♀️ • • BACKTOSCHOOL promo -20% na cały czarny i różowy asortyment —-> http://wakeupandsquat.com/35-kolekcja-grey-black-basic Nowe Body z przeźroczystym hologramowym logo 📀🍒👑


Pamiętajcie , że każde nasze body bardzo dobrze sprawdza się w wodzie 💁🏻‍♀️💦 •

BACKTOSCHOOL promo -20% na cały czarny i różowy asortyment —-> http://wakeupandsquat.com/35-kolekcja-grey-black-basic
GIRLS!!! <span class="emoji emoji1f4a5"></span><span class="emoji emoji1f4a5"></span><span class="emoji emoji1f4a5"></span> Na hasło SECRETPROMO macie u nas na www.wakeupandsquat.com SHOP PL aż -20% na zakupy ...
Media Removed
GIRLS!!! Na hasło SECRETPROMO macie u nas na www.wakeupandsquat.com SHOP PL aż -20% na zakupy powyżej 150zł ️ Na zdjęciu Natalia ma na sobie nasze nowe leginsy z wysokim stanem i z białym lampasem 🏻GIRLS!!! 💥💥💥 Na hasło SECRETPROMO macie u nas na www.wakeupandsquat.com SHOP PL aż -20% na zakupy powyżej 150zł ⚡️⚡️⚡️ Na zdjęciu Natalia ma na sobie nasze nowe leginsy z wysokim stanem i z białym lampasem 👌🏻💋❤️
End of summer<span class="emoji emoji1f648"></span> / Koniec lata nadchodzi, a na moim kanale YT pojawiło się nowe video z lookbookiem ...
Media Removed
End of summer / Koniec lata nadchodzi, a na moim kanale YT pojawiło się nowe video z lookbookiem (kilku stylizacji) #endofsummer #dress #hat #hotdays #look #lookbook #outfit #ootd #dress #hat #fashion #fashioninsta #ddob #ddobinsta #polishgirl #polishblogger #sukienka #lato #stylizacja ... End of summer🙈 / Koniec lata nadchodzi, a na moim kanale YT pojawiło się nowe video z lookbookiem (kilku stylizacji)🙈 #endofsummer #dress #hat #hotdays #look #lookbook #outfit #ootd #dress #hat #fashion #fashioninsta #ddob #ddobinsta #polishgirl #polishblogger #sukienka #lato #stylizacja #kapelusz #throwback #akuku #sunnyday #tbt
Read more
Nowe miasto z palet na specjalne zamówienie pojedzie aż do Gdańska! Wow! <span class="emoji emoji1f64a"></span><span class="emoji emoji1f601"></span> #miastozpalet #tatastolarz ...
Media Removed
Nowe miasto z palet na specjalne zamówienie pojedzie aż do Gdańska! Wow! #miastozpalet #tatastolarz #drewnianemiasto #hobbystastolarz Nowe miasto z palet na specjalne zamówienie pojedzie aż do Gdańska! Wow! 🙊😁 #miastozpalet #tatastolarz #drewnianemiasto #hobbystastolarz
Rozpogodziło się tak cudnie, dom skąpany w popołudniowym słońcu , gołąbki w garze pyrkają a my odpoczywamy ...
Media Removed
Rozpogodziło się tak cudnie, dom skąpany w popołudniowym słońcu , gołąbki w garze pyrkają a my odpoczywamy na kanapie. Od emocji A w ogóle to melduję, że wczoraj o 23.30 zakończyła się przygoda pt „nowe meble z ikea” . . E N J O Y 🏻🏻 Pięknego popołudnia ️ . . . #livingroom #afternoon ... Rozpogodziło się tak cudnie, dom skąpany w popołudniowym słońcu , gołąbki w garze pyrkają a my odpoczywamy na kanapie. Od emocji 😂😜
A w ogóle to melduję, że wczoraj o 23.30 zakończyła się przygoda pt „nowe meble z ikea” .
.
E N J O Y 💪🏻✌🏻
Pięknego popołudnia ☀️ .
.
.
#livingroom #afternoon #sunnyday #table #old #vintage # #flowers #homesweethome #myday #greenery #plants #
Read more
BEAUTIFUL WU&S GIRL @nobodylimitsak 🖤<span class="emoji emoji2764"></span>️🖤 •• •• Zdjęcie —-> @daria.blahut <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f51d"></span> •• •• Nowe bluzy ...
Media Removed
BEAUTIFUL WU&S GIRL @nobodylimitsak 🖤️🖤 •• •• Zdjęcie —-> @daria.blahut •• •• Nowe bluzy z wycietym przodem już w piatek na naszej stronie! •• #Fitfam #Fitspo #Workit #bikinifitness #GymWear #OnTrend #Fitness #Fashion #wakeUpandSquat #squats #activewear #sportswear #fitnessaddict #active #training #bikinicompetitor #bikinigirl BEAUTIFUL WU&S GIRL @nobodylimitsak 🖤❤️🖤
••
••
Zdjęcie —-> @daria.blahut 💙🔝
••
••
Nowe bluzy z wycietym przodem już w piatek na naszej stronie!
••
#Fitfam #Fitspo #Workit #bikinifitness #GymWear #OnTrend #Fitness #Fashion #wakeUpandSquat #squats #activewear #sportswear #fitnessaddict #active #training #bikinicompetitor #bikinigirl
Dziękujemy @miintopl za zaproszenie do siedziby firmy w Kopenhadze - to była inspirująca wizyta ...
Media Removed
Dziękujemy @miintopl za zaproszenie do siedziby firmy w Kopenhadze - to była inspirująca wizyta pod hasłem #findyourself poznajcie nowe miejsce z modą skandynawską w Polsce - o marce przeczytacie na lamode.info! #Miinto #Miintopl #kopenhagen #scandinavianstyle Dziękujemy @miintopl za zaproszenie do siedziby firmy w Kopenhadze - to była inspirująca wizyta pod hasłem #findyourself 💗 poznajcie nowe miejsce z modą skandynawską w Polsce - o marce przeczytacie na lamode.info! #Miinto #Miintopl #kopenhagen #scandinavianstyle
Dwa zupełnie nowe lakiery z kolekcji ślubnej @indigonails. Pudrowe nudziaki w wersji jedwabiście ...
Media Removed
Dwa zupełnie nowe lakiery z kolekcji ślubnej @indigonails. Pudrowe nudziaki w wersji jedwabiście kremowej lub połyskującej. Na zdjęciu wykończenie klasycznym topem i w macie. Swoją drogą 'ex husband' kojarzy mi się z ognistą czerwienią a tu proszę taki uroczy cukierek _______________________________________________ #indigonailslab ... Dwa zupełnie nowe lakiery z kolekcji ślubnej @indigonails. Pudrowe nudziaki w wersji jedwabiście kremowej lub połyskującej. Na zdjęciu wykończenie klasycznym topem i w macie.
Swoją drogą 'ex husband' kojarzy mi się z ognistą czerwienią a tu proszę taki uroczy cukierek 😊
_______________________________________________
#indigonailslab #indigo #indigonails #new #lovenails #newcollection #nude #nudenails #pastelnails #pastelove #exhusband #weddingnight #lakierhybrydowy #hybridnails #hybridaddicts
Read more
Na blogu i moim kanale czeka już na Was nowy wpis i film, a w nim 3 przepyszne, proste i efektowne przekąski ...
Media Removed
Na blogu i moim kanale czeka już na Was nowy wpis i film, a w nim 3 przepyszne, proste i efektowne przekąski z serkami @almette_polska <3 Nowe smaki: z rzodkiewką, z pomidorami i z ogórkiem! <3  Znacie? Który według Was smakuje najlepiej?:) Film nagrany na moim ukochanym tarasie, są też kadry ... Na blogu i moim kanale czeka już na Was nowy wpis i film, a w nim 3 przepyszne, proste i efektowne przekąski z serkami @almette_polska <3 Nowe smaki: z rzodkiewką, z pomidorami i z ogórkiem! <3  Znacie? Który według Was smakuje najlepiej?:) Film nagrany na moim ukochanym tarasie, są też kadry ogrodu, więc naturalnie wpadnijcie:) www.fashionable.com.pl
.
.
#fashionablecompl #almette #smakisezonu #smaknatury
Read more
My już w górach! (Choć foto jeszcze z Waw). Róża dzielnie zniosła 8h podróży, jestem z niej dumna! ...
Media Removed
My już w górach! (Choć foto jeszcze z Waw). Róża dzielnie zniosła 8h podróży, jestem z niej dumna! Także ten - stories znów nie działają, więc nie mieliście szansy usłyszeć, że przyszły mi już materiały od fizjo i na blogu lada dzień ukaże się materiał o rozejsciu m. Prostego brzucha. A ... My już w górach!
(Choć foto jeszcze z Waw).
Róża dzielnie zniosła 8h podróży, jestem z niej dumna!
Także ten - stories znów nie działają, więc nie mieliście szansy usłyszeć, że przyszły mi już materiały od fizjo i na blogu lada dzień ukaże się materiał o rozejsciu m. Prostego brzucha.
A także nowe wideo z ćwiczeniami wspomagającymi styrany kręgosłup.
Tyle spraw!
Jutro zaczynamy obóz fitness, a zaraz potem @poledance_camp_polska! Pierwszy raz mamy rekordową ilość osób na campie z całej Polski i nawet Europy! Dla mnie to największa nagroda i cieszy tak bardzo, że trudno to opisać, zwłaszcza że ostatnimi czasy wiele mam chwil słabości i zwątpienia. Brak snu robi jednak z organizmem dużo zamieszania (także z głową- nie ma co ukrywać).
Latające jednorożce euforycznie wzniosłych chwil macierzyństwa są extra, ale nie oszukujmy się, wiele też jest momentów, kiedy zastępują je ciężkie i utytlane w błotku nosorożce 😂
Ale nawet niewyspana, nieogarnięta i czasem że łzą w oku mówię głośno-wspaniale być mamą!

#mum #mama #instamatki #babygirl #babybump #story #family #life #tresures #presious #moments #happiness #love #pink #baby #onboard
Read more
 #kosmetyki #nowości #biolonica #apple @biolonica #amazing #amazingtime #goodday #instagram ...
Media Removed
#kosmetyki #nowości #biolonica #apple @biolonica #amazing #amazingtime #goodday #instagram #love #kremy #testy #perełki #idealne #produkty Ostatnio testuję nowe produkty z firmy Biolonica. W sumie są już ze mną około 3 tygodni. W pierwszym tygodniu mnie strasznie wysypało pod ... #kosmetyki #nowości #biolonica #apple @biolonica #amazing #amazingtime #goodday #instagram #love #kremy
#testy #perełki #idealne #produkty

Ostatnio testuję nowe produkty z firmy Biolonica. W sumie są już ze mną około 3 tygodni. W pierwszym tygodniu mnie strasznie wysypało pod oczami...
Myślałam że to za sprawą tych produktów, ale to po prostu alergia na pył.
Długo byłam na alantanie i innych maściach. Zrobiłam test na wszelki wypadek czy na 100% to krem pod oczy mnie nie uczulił. I nie! :)
Wręcz przeciwnie.... ogromnie mi pomógł. Moja skóra pod oczami była jak poparzona, a krem niesamowicie ją nawilżył. Po tygodniu pozbyłam się uczucia "skorupy" i ściągnięcia.
Dlatego też polecam wszystkim alergikom :) Nie podrażnia i ma bardzo delikatny zapach (na opakowaniu pisze że jest hipoalergiczny)

Kolejnym produktem jest krem na noc.
Jestem młoda i nie używam jeszcze serum, ale krem na noc jaknajbardziej :)
Nie sugerujcie się że pisze 30+ 20+ czy 50+. Krem powinno dobierać się do potrzeb waszej skóry. m.in. według składników aktywnych. Moja po ostatnim incydencie zdecydowanie potrzebuje nawilżenia i ten krem jest bardzo dobry.
Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie ma intensywnego zapachu.
Ma pompkę która świetnie się sprawdza. Natomiast w kremie pod oczy trochę za dużo dozuje. Trzeba lekko naciskać, bo produkt się marnuje.

Krem do rąk to chyba moj ulubieniec.
Nie cierpię kremów! Nakladam jeśli muszę z ogromnym obrzydzeniem :D... bo później wszystko się klei. Ten krem to ideał. Błyskawicznie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, nawilża skórę i przede wszystkim cudownie pachnie ♥
Przypomina zapach świeżych jabłek ♥

Skład także na wielki plus. Posiadają m.in. masło shea i oleje z pestek jabłek, które bardzo dobrze nawilżają i odżywiają skórę ♥
Read more
Cześć! Jak Wam mija dzień? 😬🖐 Ja od rana zapracowany, a przy okazji chciałem pokazać Wam moje nowe ...
Media Removed
Cześć! Jak Wam mija dzień? 😬🖐 Ja od rana zapracowany, a przy okazji chciałem pokazać Wam moje nowe etui z @blurby O Was zawsze pamietam i mam dla Was kod rabatowy na te cudo! 20% rabatu na hasło : modefriends __________________ . 🖤 If you are also in love with blurby cases and accessories, ... Cześć! Jak Wam mija dzień? 😬🖐
Ja od rana zapracowany, a przy okazji chciałem pokazać Wam moje nowe etui z @blurby 😻 O Was zawsze pamietam i mam dla Was kod rabatowy na te cudo! 20% rabatu na hasło : modefriends
__________________ .
🖤 If you are also in love with blurby cases and accessories, go to www.blurby.eu now and get yours with a 20% discount using my code “modefriends"

__________

#guyswithstyle #ootd #ootdmen #fashion #menfashionreview #simplydapper #mensblog #menstylefashion #guystyle #mensweardaily #mensstreetstyle #malefashion #polishboy #poland #mensblogger #motywacja #blurby #flatlay #inspo #banana #danielwellington #deco #instagood
Read more
Czerń i pudrowy róż - dwa kolory, które Kocham <span class="emoji emoji1f495"></span> Chciałam się pochwalić jakie perełki kupiłam w ...
Media Removed
Czerń i pudrowy róż - dwa kolory, które Kocham Chciałam się pochwalić jakie perełki kupiłam w @homeyou_official :) bardzo lubię tam zaglądać :) jest tyle kocich dodatków, uroczych kubków i słodkich przedmiotów. Skusilam się na kubeczek kotek, wykonany jest z kamionki i ma w głowie miejsce ... Czerń i pudrowy róż - dwa kolory, które Kocham 💕
Chciałam się pochwalić jakie perełki kupiłam w @homeyou_official :) bardzo lubię tam zaglądać :) jest tyle kocich dodatków, uroczych kubków i słodkich przedmiotów. Skusilam się na kubeczek kotek, wykonany jest z kamionki i ma w głowie miejsce na hm? No właśnie nie wiem na co, może łyżeczkę lub ciastko :D, urzekła mnie tacka na biżuterię kotek, jest maleńka, ale naprawdę piękna:) na prezent kupiłam pare kocich kubków :) nie wiem jeszcze komu je ofiaruje :D ale wręcz krzyczały do mnie „bierz mnie” :D Na zdj widać nowe buty z @reneegirls są tak piękne zapakowane :) i ukochanego króliczka z @ochnik_official z tym czarny się nie rozstaje się nawet na minutkę. Kolekcjonuje wszystkie króliczki z Ochnika, marze o pudrowo rozowym💕 wierze, ze kiedyś się pojawi.
#ochnik #reneegirls #reneeshoes #rabbit #homeyou #happy #fashion #girl #girlstuff #kawaii #kawaiigirl #pink #barbiegirl #cat #cup #instagood #inspire #l4l #love #happy #blogger #bloggers
Read more
Nowe bluzy z nadrukiem fluo w połączeniu z okularami w opcji przezroczystej tworzą doskonały duet ...
Media Removed
Nowe bluzy z nadrukiem fluo w połączeniu z okularami w opcji przezroczystej tworzą doskonały duet na ten sezon! Wszystko kupisz w sklepie online. Link w BIO. #diamantecrew #sunglasses #fluo #hoodie #fw18 #streetfashion @lukaszburdziak Nowe bluzy z nadrukiem fluo w połączeniu z okularami w opcji przezroczystej tworzą doskonały duet na ten sezon! 🍂 Wszystko kupisz w sklepie online. Link w BIO. #diamantecrew #sunglasses #fluo #hoodie #fw18 #streetfashion @lukaszburdziak
ROZDANIE! 1. obserwuj moj profil @wiskola 2. udostępnij zdjęcie u siebie na profilu, oznacz ...
Media Removed
ROZDANIE! 1. obserwuj moj profil @wiskola 2. udostępnij zdjęcie u siebie na profilu, oznacz mnie na nim i w opisie 3. w komentarzu pod TYM zdjęciem oznacz 2 znajomych zgłoszenia można dodawać do 4.09 do godz. 00:00, a zwycięzcę wylosuję i ogłoszę na InstaStories za tydzień 5.09 (środa), ... ROZDANIE!
1. obserwuj moj profil @wiskola
2. udostępnij zdjęcie u siebie na profilu, oznacz mnie na nim i w opisie
3. w komentarzu pod TYM zdjęciem oznacz 2 znajomych
zgłoszenia można dodawać do 4.09 do godz. 00:00, a zwycięzcę wylosuję i ogłoszę na InstaStories za tydzień 5.09 (środa), powodzenia!🙌🏼 opis zestawu: @nablacosmetics pomadka „jolie” & blush stick „maybe baby” & korektor „porcelain” • @makeuprevolution paletka rose gold • @benefitcosmetics mini róż „dandelion” • @houseoflashes rzęsy boudoir lite • @sephoracollection metaliczna pomadka „62” • @fentybeauty baza pro filt’r • kolczyki z ali 👅 *wszystko jest oczywiście nowe ✨ **na czas losowania nie możesz mieć prywatnego konta, bo nie będę w stanie zweryfikować, czy spełniłeś wszystkie warunki rozdania 🤓 edit: rozdanie wygrała @mmkvq
Read more
Kochani już w sobotę na kanale pojawi się pierwszy vlog z Madagaskaru <span class="emoji emoji1f4ab"></span> Czekacie na nowe vlogi z podróży?🦋 #nosybe2018 ...
Media Removed
Kochani już w sobotę na kanale pojawi się pierwszy vlog z Madagaskaru Czekacie na nowe vlogi z podróży?🦋 #nosybe2018 #itakapl #cupselltrip Kochani już w sobotę na kanale pojawi się pierwszy vlog z Madagaskaru 💫 Czekacie na nowe vlogi z podróży?🦋
#nosybe2018 #itakapl #cupselltrip
Troszkę czasu nas nie było. Ciągle zmiany i dążenie do perfekcji specjalnie dla Was <span class="emoji emoji1f648"></span> wszystkich ...
Media Removed
Troszkę czasu nas nie było. Ciągle zmiany i dążenie do perfekcji specjalnie dla Was wszystkich ciekawych naszych nowych projektów zapraszamy na nasz nowy profil @namatdesign , na którym codziennie będziemy udostępniać nowe modele z katalogu 2018 #newaccount #instagram #interior #chandelier #changes #interiordesign #homelighting #light Troszkę czasu nas nie było. Ciągle zmiany i dążenie do perfekcji specjalnie dla Was 🙈 wszystkich ciekawych naszych nowych projektów zapraszamy na nasz nowy profil @namatdesign , na którym codziennie będziemy udostępniać nowe modele z katalogu 2018 ❤️😍 #newaccount #instagram #interior #chandelier #changes #interiordesign #homelighting #light
Myślicie czasem o tym jacy byliście w przyszłości, a jacy jesteście teraz? Nie chodzi mi o pieniądze, ...
Media Removed
Myślicie czasem o tym jacy byliście w przyszłości, a jacy jesteście teraz? Nie chodzi mi o pieniądze, czy wygląd, tylko o to co w głowie. Ja dawno dawno temu byłam bardzo skryta, nostaligiczna, miałam mało wiary w siebie, ale byłam dobrym obserwatorem. Mam dobra pamięć, więc do dziś mam w ... Myślicie czasem o tym jacy byliście w przyszłości, a jacy jesteście teraz? Nie chodzi mi o pieniądze, czy wygląd, tylko o to co w głowie. Ja dawno dawno temu byłam bardzo skryta, nostaligiczna, miałam mało wiary w siebie, ale byłam dobrym obserwatorem. Mam dobra pamięć, więc do dziś mam w głowie różne sceny z życia, teksty różnych ludzi czy znajomych. Tak naprawdę wiele z tych osób nauczyło mnie... jaka nie chce być. Byłem wrażliwa i strasznie bałam się z ta wrażliwością wchodzić w dorosłość, czułam lęk, że sobie nie poradzę, że ja się do tego świata nie nadaje🙈mysleliscie kiedyś, że nie pasujecie do świata???!! Później zrozumiałam, że to że jestem inna, że zwykle nie idę z tłumem, jest dużym atutem. Wrazliwosc zostala, ale już potrafię nią trochę operować, nie przejmuje się wszystkim jak leci, nauczyłam się odróżniać rzeczy ważne od głupoty. Otaczam się ludźmi, którzy chcą być blisko, tak normalnie, po ludzku, bezinteresownie. Nic na siłę, nie mam na nic parcia, mam za to plany i marzenia i jakoś tak dużo fajnych i miłych rzeczy ostatnio dzieje się w moim zyciu💙 Warto czasem wyluzować 😊 Na blogu czekają aż dwa nowe wpisy z Grecji, w tym jeden z Santorini, a w poniedziałek pojawi się taki dłuższy wpis z moimi przemyśleniami 💙 dobrego weekendu dla Was!
.
.
#fashionablecompl #Santorini #grecja #kreta #greece 🇬🇷 #crete #podróże #travelove #crete #santorinigreece #stylizacja #ampm #apart #aldo #mango
Read more
A r e Y o u R e a d y F o r B e a c h ? Today I was shooting with @karola_er new beach looks for my youtube channel ...
Media Removed
A r e Y o u R e a d y F o r B e a c h ? Today I was shooting with @karola_er new beach looks for my youtube channel - Fit Fashion Freak! I realized that I got one month before summer and decided to really go for it! 🏻 I am positive that my new diet and new exercises from @aga__gska will do the work! Just need ... A r e Y o u R e a d y F o r B e a c h ?
Today I was shooting with @karola_er new beach looks for my youtube channel - Fit Fashion Freak! I realized that I got one month before summer and decided to really go for it! 💪🏻
I am positive that my new diet and new exercises from @aga__gska will do the work! Just need to focus and do my plan! Are you with me? One month no cheating? Healthy diet and exercising min. 3 times a week! Can you do it? I am sure you can! Let’s go!
••
Dzisiaj z @karola_er kręciłyśmy nowy filmik ze strojami plażowymi na mój kanału youtube - Fit Fashion Freak! Zdałam sobie sprawę, że mam tylko miesiąc do wakacji i zdecydowałam się naprawdę ostro działać! 💪🏻
Jestem przekonana, że moja nowa dieta i nowe ćwiczenia z @aga__gska dadzą efekty! Wystarczy skupić się i zrealizować plan! Jesteście ze mną? Jeden miesiąc bez oszukiwania? Zdrowa dieta oraz ćwiczenie min. 3 razy w tyg! Możecie to zrobić? Jestem pewna, że tak! No to zaczynamy! 😃
Hair @raf_krajewski , makeup @olgaa_amelia
Swim suit @feba.pl
________________________________________
#newfilm #youtuber #youtubechannel #swimsuit #beachbody #beachlook #beachhair #ciało #sport #sylwetka #wakacje #nowyplan #motywacja #fitbody #fitgirl #fitfashionfreak
Read more
Dzień dobry w dobry poniedziałek! <span class="emoji emoji1f390"></span>u nas nadal królują japońskie inspiracje. Na zdjęciu instalacja ...
Media Removed
Dzień dobry w dobry poniedziałek! u nas nadal królują japońskie inspiracje. Na zdjęciu instalacja „Cisza i wola życia” Koji Kamoji w @galeria_zacheta czyli metafora relacji człowieka z naturą. Ukojenie zmysłów jest szczególnie ważne w świecie kreacji, gdy cisza pomaga odnaleźć równowagę. ... Dzień dobry w dobry poniedziałek! 🎐u nas nadal królują japońskie inspiracje. Na zdjęciu instalacja „Cisza i wola życia” Koji Kamoji w @galeria_zacheta czyli metafora relacji człowieka z naturą. Ukojenie zmysłów jest szczególnie ważne w świecie kreacji, gdy cisza pomaga odnaleźć równowagę. Wola natomiast to siła uporządkowania myśli (czasem tak wielu!), by rozpocząć nowe zadania z ciszą i czystą kartką w głowie. Tego Wam życzę - pięknego rozpoczęcia nowego tygodnia! Pozdrawiam miłośniczkę poniedziałków - @julia_izmalkowa 👋🏼✨ #zacheta #japan #japaneseweek #japaninspiration #monday #mondaygoodday #kochamponiedziałki #jagahupalo #art #museum #gallery #ihavethisthingswithmuseumspic
Read more
Moi drodzy obserwatorzy,Ci,którzy są ze mną od dawna,jak i Ci,którzy wpadli tu tylko przy okazji ...
Media Removed
Moi drodzy obserwatorzy,Ci,którzy są ze mną od dawna,jak i Ci,którzy wpadli tu tylko przy okazji ostatnich wydarzeń.Nie jest i nigdy nie było mi obojętne Wasze zdanie.Dużo podróżuje,spotykam się z różnymi kulturami i poglądami politycznymi, jestem ciekawa świata i kolejny raz chciałam ... Moi drodzy obserwatorzy,Ci,którzy są ze mną od dawna,jak i Ci,którzy wpadli tu tylko przy okazji ostatnich wydarzeń.Nie jest i nigdy nie było mi obojętne Wasze zdanie.Dużo podróżuje,spotykam się z różnymi kulturami i poglądami politycznymi, jestem ciekawa świata i kolejny raz chciałam pokazać Wam nowe miejsce, jego kulturę i swoje spostrzeżenia.
....
Dziś wiem,że mogłam to bardziej przemyśleć i takie zaproszenie umiejętniej rozważyć.Ale po kolei : zaproszenie,które otrzymałam,było od organizatora międzynarodowego cyklu grand prix Formuly E- Saudia Ad Diriyah E-prix Team (i to przekonało mnie, żeby tu przyjechać, oczywiście nie otrzymałam,żadnego meila od księcia a ta informacja nie była prawdziwa, dlatego przepraszam,że wprowadziłam Was w błąd i niepotrzebne zdenerwowanie) ....
Cykl FormulaE jest międzynarodową imprezą wyścigową odbywająca się w wielu krajach, a celem imprezy jest promowanie E-mobilności.Jednym z najważniejszych elementów tych zawodów pozostaje fakt, że aż 9ekip wystawiło po 2 samochody podczas testów, ale pod warunkiem, że będzie prowadziła go KOBIETA. Samochód Formuły E prowadziły między innymi Anna Al Qubaisi, która jest pierwszą kobietą-kierowcą wyścigowym z Emiratów Arabskich czy mistrzyni z Brytyjskiej GT Jakie Chadwick.
....
Razem ze mną w wyścigach uczestniczyli dziennikarze z USA, Niemiec, Francji, Włoch, czy Hongkongu, a także Fernando Alonso, Filipe Massa,Wayne Rooney, The Black Eyed Peace, Enrique Iglesias ,David Guetta, @sofiarichie @hausofcolor @nalia i wielu innych.
....
Przykro mi i przepraszam Was, że poczuliście się rozczarowani moim zachowaniem, bo nigdy nie było to moją intencją.Mam też wielką nadzieję, że już więcej nie będziecie musieli tego tutaj doświadczać i mimo to zostaniecie tu ze mną, by wspólnie dalej odkrywać świat.
....
Przyjmuję z pokorą Waszą reakcję, choć część z Was na pewno domyśla się, że nie była dla mnie łatwa.Jest to dla mnie o dla innych też,na pewno wielka lekcja by umiejętniej rozważać współpracę.Moja mama zawsze miała do mnie pretensje o to, że nie uczę się na czyichś błędach, a zawsze na swoich.Kochana Mamo mam nadzieje,że to się w końcu zmieni 😉Więc zamiast na swoich,skorzystajcie tym razem z moich
Read more
Nowe na blogu... TACO że z butów wyrywa <span class="emoji emoji1f602"></span> Jest wszystko co potrzeba. #taco #jackdaniels #jackdanielschili ...
Media Removed
Nowe na blogu... TACO że z butów wyrywa Jest wszystko co potrzeba. #taco #jackdaniels #jackdanielschili #marinade #mexican #mexicanfood #mexicancuisine #foodie #recipe #przepis #alemeksyk #instafood #foodgasm Nowe na blogu... TACO że z butów wyrywa 😂 Jest wszystko co potrzeba. #taco #jackdaniels #jackdanielschili #marinade #mexican #mexicanfood #mexicancuisine #foodie #recipe #przepis #alemeksyk #instafood #foodgasm
No i nie udało się w tym roku wyjechać na wakacje 🙃 ale ale za to dużo pracy zostało wykonanej, nowe ...
Media Removed
No i nie udało się w tym roku wyjechać na wakacje 🙃 ale ale za to dużo pracy zostało wykonanej, nowe znajomosci i sprawdzone nowe miejscówki=dużo bedzie się działo od wrzesnia🏼w piątek wyjazd na obóz sportowy, powrót 30 i od razu wylot z @duo_stilla do Monachium. Potem wrzesień pełen roboty️ ... No i nie udało się w tym roku wyjechać na wakacje 🙃 ale ale za to dużo pracy zostało wykonanej, nowe znajomosci i sprawdzone nowe miejscówki=dużo bedzie się działo od wrzesnia💪🏼😍w piątek wyjazd na obóz sportowy, powrót 30 i od razu wylot z @duo_stilla do Monachium. Potem wrzesień pełen roboty❗️ dużo nowości w @stretchingstudio.pl Nowi trenerzy, nowe zajęcia i nowe miejscówki. Planuje tez jeszcze jeden wielki darmowy trening szpagatowy na zakończenie sezonu treningów na świeżym powietrzu ☀️❤️ A odpoczynek dopiero w listopadzie 🙏🏼😎
Read more
Emocje po premierze ostatniej płyty @madballnyc już opadły, wyzwiska w stronę zespołu już ucichły. ...
Media Removed
Emocje po premierze ostatniej płyty @madballnyc już opadły, wyzwiska w stronę zespołu już ucichły. Czas przesłuchać materiał na spokojnie... Przede wszystkim Madball jest dla mnie jednym z najważniejszych zespołów wiec na FOR THE CAUSE czekałem już od HARDCORE LIVES a po drodze zamówiłem ... Emocje po premierze ostatniej płyty @madballnyc już opadły, wyzwiska w stronę zespołu już ucichły. Czas przesłuchać materiał na spokojnie...
Przede wszystkim Madball jest dla mnie jednym z najważniejszych zespołów wiec na FOR THE CAUSE czekałem już od HARDCORE LIVES a po drodze zamówiłem wszystkie edycje siedmiocalówki FAMILY BIZ. Jednak zacząłem się martwić o nowe kawałki kiedy Mitss oskarżony o pedofilskie kontakty z fankami opuścił zespół. Moje obawy zniknęły w momencie podania informacji, że nowym gitarzystą będzie sam Matt Henderson!! Jeden z najlepszych gitarzystów w dziejach NYHC! Dodatkowo @icet oraz Tim Armstrong na featuringach!! W rzeczywistości okazało się, że to @hoyaroc357 skomponował partie gitary które Matt Henderson tylko odklepał w studiu a goście się nie popisali.
Pierwszy raz Madball promował płytę przed premierą jak należy i może dlatego oczekiwania były zbyt duże co zaowocowało falą krytyki.
A tak na prawdę dostajemy materiał na tym samym poziomie co zawsze czyli NYHC z najwyższej półki! Słuchając nowego Madballa na spokojnie i nie przez pryzmat wspomnień w których się jeździło przez pół kraju z piętnastoma kolegami na koncert za czasów SET IT OFF, nie ma się do czego przyczepić. Punkrockowe refreny? Przecież to w nowojorskiej szkole hardcore było od zawsze! Moim zdaniem jedynym słabym elementem FOR THE CAUSE są gościnne występy.
Może nie jest to najlepszy album grupy ale na pewno nie najgorszy. W mojej ocenie zdecydowanie lepszy niż EMPIRE. Daje mocne 7/10. Chociaż po pierwszym odsłuchu wyzywałem jak wszyscy ;) Na zdjęciu wydanie na niebieskim winylu limitowane do 400 sztuk i białe w limicie do 500. 📸 @darom77
#madball #nyhc #recordroom #vinyladdict #vinylporn #recordcollection #discogs #moznasiezakochac
Read more
<span class="emoji emoji1f50a"></span>Mamy dla Was wiadomość z ostatniej chwili<span class="emoji emoji1f4ab"></span><span class="emoji emoji1f51d"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span><span class="emoji emoji26a1"></span>️<span class="emoji emoji26a1"></span>️ZUPY I SMOOTHIES <span class="emoji emoji26a1"></span>️<span class="emoji emoji26a1"></span>️<span class="emoji emoji1f4a5"></span>dołączyły do naszej przełomowej ...
Media Removed
Mamy dla Was wiadomość z ostatniej chwili ️ZUPY I SMOOTHIES dołączyły do naszej przełomowej oferty ️ Przygotowaliśmy nowe pakiety, ale też macie możliwość komponowania autorskich zestawów 🥰 Twórz pakiety NA ZDROWIE! 🏼 Wypróbuj nowe smaki w specjalnej cenie 9️⃣9️⃣ ... 🔊Mamy dla Was wiadomość z ostatniej chwili💫🔝 💥⚡️⚡️ZUPY I SMOOTHIES ⚡️⚡️💥dołączyły do naszej przełomowej oferty🙈 ⭐️ Przygotowaliśmy nowe pakiety, ale też macie możliwość komponowania autorskich zestawów 🥰

Twórz pakiety NA ZDROWIE! 💪🏼💎 Wypróbuj nowe smaki w specjalnej cenie 9️⃣9️⃣ zł za zestaw. 🔐Kod promocyjny: s99z

Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej: www.juicebyprzelom.pl

WARUNKI PROMOCJI:
1. Promocja obowiązuje w dniach 08.12.2018 - 21.12.2018.
2. Promocja obowiązuje pakiety: #zupy, #smoothies oraz #balance
3. Zamówienia można składać przez stronę internetową: www.juicebyprzelom
4.Zamówienie musi być opłacone w dniu jego złożenia.
5.Rozpoczęcie realizacji zamówienia musi nastąpić do 10 stycznia 2019 r.
6.Opłacone zamówienie nie podlega zwrotowi.
7.Każda osoba może skorzystać z promocji jednorazowo.
10. Promocje nie łączą się wzajemnie.
#diet #instadiet #instafood #dietaplynna #dietawbutelkach #dietapudelkowa #behealth #eatclean #cateringdietetyczny
Read more
 #MalvinioCoelho przeżywa właśnie swoje indywidualne, coroczne święta 🤩 Przełom roku to u mnie ...
Media Removed
#MalvinioCoelho przeżywa właśnie swoje indywidualne, coroczne święta 🤩 Przełom roku to u mnie zawsze ta sama historia z cudem w tle Z jednej strony żyję niesamowicie SLOW, a z drugiej, lista rzeczy „do zrobienia” kurczy się w trybie TURBO. Moje menu składa się głównie z wody, najlepiej ... #MalvinioCoelho przeżywa właśnie swoje indywidualne, coroczne święta 🤩 Przełom roku to u mnie zawsze ta sama historia z cudem w tle 😍 Z jednej strony żyję niesamowicie SLOW, a z drugiej, lista rzeczy „do zrobienia” kurczy się w trybie TURBO. Moje menu składa się głównie z wody, najlepiej tej z naturalnym magnezem, a energii mam więcej niż po świątecznym obiedzie 💪🏼 To właśnie teraz dzieją się najważniejsze rzeczy, na które czekam cały rok. Generalne porządki w domu i w głowie. Podsumowanie roku i plany na kolejny. Odgruzowałam już garderobę, przebrałam kosmetyki i spakowałam zabawki, którymi nie bawi się Mati. Ciuchy i kosmetyki rozdałam, zabawki zawieziemy do domu dziecka a reszta powędruje na wyprzedaż, która ruszy już na dniach 😎 Oczyszczam otoczenie, ciało i ducha. Z każdą spakowaną zbędną rzeczą, każdym łykiem wody i każdym SPOKOJNYM oddechem czuję się coraz lepiej. Kocham ten czas! Co chwilę biegam do notatnika z nowymi wnioskami do książki - nie mogę się już doczekać, kiedy zasiądę uroczyście do jej pisania! Będą moje nowe odkrycia dotyczące wszystkich trzech sfer. I ciała i ducha i otoczenia. Ten rok z dwójką dzieci na pokładzie z jest dla mnie meeeega inspiracją. Z drugiej strony był też sprawdzianem. Czy dałam radę? Było kilka potknięć, o których opowiem już w książce. Traktuję je nie w kategoriach porażki a cennej lekcji. Ale wiecie co? Jestem z siebie meeega DUMNA! Z nowym członkiem rodziny na pokładzie udało mi się zrobić więcej niż bez niego 😂💪🏼
🔥Wydałam dwie książki 📚
🔥Wreszcie odpaliłam tak na serio YouTube’a (nowy vlog już jutro!)😍
🔥Kierunek biznesowy obrany rok wcześniej okazał się strzałem w 10! 😎
🔥Kolejne pomieszczenia w domu wyglądają w końcu tak jak sobie to wymarzyłam…
...ach dziewczyny no mogłabym tak Wam tu pisać i pisać. Jest jeszcze tyle rzeczy, o których na razie nie chcę mówić…
2018 to zdecydowanie dobry rok ❤️ A 2019 zapowiada się jeszcze lepiej! I wiem, że taki będzie, bo mam w tych wszystkich działaniach takiego „partnera”, że klękajcie narody ❤️ @em.bacalage ! Dziękuję Ci za ten rok. Aj tam za rok... za 5 lat (o matko 6 zaraz!) Ci dziękuję! Z Tobą na koniec świata 😘
Read more
Długo byłam związana zawodowo ze środowiskiem wydawniczym. Głównie od strony produktu, czyli ...
Media Removed
Długo byłam związana zawodowo ze środowiskiem wydawniczym. Głównie od strony produktu, czyli czysty marketing. To nie były jeszcze czasy Internetu, blogosfery. Lubiłam ten moment, kiedy wychodziły nowe numery na rynek, ludzie w kioskach patrzyli na nowe okładki. A ja już wcześniej ... Długo byłam związana zawodowo ze środowiskiem wydawniczym. Głównie od strony produktu, czyli czysty marketing. To nie były jeszcze czasy Internetu, blogosfery. Lubiłam ten moment, kiedy wychodziły nowe numery na rynek, ludzie w kioskach patrzyli na nowe okładki. A ja już wcześniej znałam i miałam wpływ na różne elementy w procesie ich tworzenia, to było fajne. Trochę tajemnicze. Mam ogromny sentyment do papieru. A nowe magazyny zawsze biorąc do ręki oceniam je w głównie sprzedażowo. Patrzę na okładkę. Recenzuję. Wiem co mi się podoba, a co zrobiłabym inaczej. Kiedy raz na jakiś czas ktoś z jakiejś redakcji prosi mnie o artykuł o chustonoszeniu. Serce mi skacze do góry. Przychodzi potem ten numer. Z moim artykułem w środku. I ten zapach. Gazeto! Nie umieraj jeszcze!
Read more
Left or right? <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f49c"></span> ————————————————— Prawa, czy lewa? <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f49c"></span> którą wybierasz? Na Yeah-Bunny.pl ...
Media Removed
Left or right? ————————————————— Prawa, czy lewa? którą wybierasz? Na Yeah-Bunny.pl są już dostępne nowe obudowy z hartowanego szkła 🛍 #yeahbunny #yeahbunnycase #iphone #iphonecase #dressyouriphone #leftorright #aquarelle #stone #crystal #magic #psychic #shopping ... Left or right? 💙💜
—————————————————
Prawa, czy lewa? 💙💜 którą wybierasz?
Na Yeah-Bunny.pl są już dostępne nowe obudowy z hartowanego szkła 🎉🛍 #yeahbunny #yeahbunnycase #iphone #iphonecase #dressyouriphone #leftorright #aquarelle #stone #crystal #magic #psychic #shopping #amazing
Read more
1? 2? 3? NEW #yeahbunnycase - made of tempered glass ———————————— Nowe case z hartowanego szła! Już na stronie! #yeahbunny #iphonecase #iphone7 #iphone8 #iphonecase #iphonecover #phonecase #phonecover ✨1? 2? 3? ✨ NEW #yeahbunnycase - made of tempered glass 💎 ————————————
Nowe case z hartowanego szła! Już na stronie! 💓💎🎉 #yeahbunny #iphonecase #iphone7
#iphone8 #iphonecase #iphonecover #phonecase #phonecover
Trzy nowe sukienki z koronkowym wykończeniem właśnie trafiły na naszą listę must-have! <span class="emoji emoji1f609"></span> Jak Wam ...
Media Removed
Trzy nowe sukienki z koronkowym wykończeniem właśnie trafiły na naszą listę must-have! Jak Wam się podoba takie połączenie? PS. A najlepsze jest to, że od jutra są już w butikach! 🖤 #LidiaKalita #showroomupdate #nowości #musthave #ss18 Trzy nowe sukienki z koronkowym wykończeniem właśnie trafiły na naszą listę must-have! 😉 Jak Wam się podoba takie połączenie? 💣

PS. A najlepsze jest to, że od jutra są już w butikach! 🖤

#LidiaKalita #showroomupdate #nowości #musthave #ss18
Przygotuj się na nowe wyzwania z #FreshFoam Cruz Retro Hoodie. #bieganie #running #newbalancebieganie
Media Removed
Przygotuj się na nowe wyzwania z #FreshFoam Cruz Retro Hoodie. #bieganie #running #newbalancebieganie Przygotuj się na nowe wyzwania z #FreshFoam Cruz Retro Hoodie. #bieganie #running #newbalancebieganie
Nowe #lekkoniebedzie z @borys.szyc już na kanale :D Link w bio - zapraszam gorąco <span class="emoji emoji270c"></span>️<span class="emoji emoji270c"></span>️<span class="emoji emoji270c"></span>️ #show #actor ...
Media Removed
Nowe #lekkoniebedzie z @borys.szyc już na kanale :D Link w bio - zapraszam gorąco ️ #show #actor #puszczabialowieska Nowe #lekkoniebedzie z @borys.szyc już na kanale :D Link w bio - zapraszam gorąco ✌️✌️✌️ #show #actor #puszczabialowieska
@fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna ...
Media Removed
@fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna zacna animacja od @takie_pany i @partykapartyka | album w naszej dystrybucji w dobrych sklepach. @fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna zacna animacja od @takie_pany i @partykapartyka | album w naszej dystrybucji w dobrych sklepach.
Moje nowe buty z @czasnabutypl Koronkowe białe espadryle <span class="emoji emoji1f495"></span> mistrzostwo. Są cudowne. Nie moglam ...
Media Removed
Moje nowe buty z @czasnabutypl Koronkowe białe espadryle mistrzostwo. Są cudowne. Nie moglam sie zdecydować ktore zdjęcie dodać i na story jeszcze dwa. Dzieki temu macie podgląd jak wyglądają z kazdej strony #czasnabuty #espadryle #koronkowebuty #koronkoweespadryle #piwonie ... Moje nowe buty z @czasnabutypl Koronkowe białe espadryle 💕 mistrzostwo. Są cudowne. Nie moglam sie zdecydować ktore zdjęcie dodać i na story jeszcze dwa. Dzieki temu macie podgląd jak wyglądają z kazdej strony ❤ #czasnabuty #espadryle #koronkowebuty #koronkoweespadryle #piwonie #peony #peonies #lovepeonies
Read more
@fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna ...
Media Removed
@fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna zacna animacja od @takie_pany i @partykapartyka | album w naszej dystrybucji w dobrych sklepach. @fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna zacna animacja od @takie_pany i @partykapartyka | album w naszej dystrybucji w dobrych sklepach.
Nowe na stronie. Razem z @szymonboczek @zosianietu @zuzanna.jozefina #ss18 #a2 #a_kwadrat #photoshoot ...
Media Removed
Nowe na stronie. Razem z @szymonboczek @zosianietu @zuzanna.jozefina #ss18 #a2 #a_kwadrat #photoshoot #campaign Nowe na stronie. Razem z @szymonboczek @zosianietu @zuzanna.jozefina #ss18 #a2 #a_kwadrat #photoshoot #campaign
Orkiestra zagrała już kilka dni temu ale my na Kreciołe cały czas wrzucamy nowe wideo z #wosp2018 ...
Media Removed
Orkiestra zagrała już kilka dni temu ale my na Kreciołe cały czas wrzucamy nowe wideo z #wosp2018 - zaglądajcie i oglądajcie ;) #kreciolatv #wosp #finalwosp #wolontariusz Fot. Igor Kohutnicki Orkiestra zagrała już kilka dni temu ale my na Kreciołe cały czas wrzucamy nowe wideo z #wosp2018 - zaglądajcie i oglądajcie ;) #kreciolatv #wosp #finalwosp #wolontariusz Fot. Igor Kohutnicki
Sport to siła, moc, szybkość, ale również elastyczność <span class="emoji emoji1f4aa"></span>Jesteście gotowi na nowe wyzwania? Z ...
Media Removed
Sport to siła, moc, szybkość, ale również elastyczność Jesteście gotowi na nowe wyzwania? Z produktami Indigo będzie to dziecinnie proste - szczegóły już wkrótce #indigo #indigonails #nails #strongnails #healthynails #new #is #coming #soon #nails #sport #energy #motivation ... Sport to siła, moc,
szybkość, ale również elastyczność 💪Jesteście gotowi na nowe wyzwania? Z produktami Indigo będzie to dziecinnie proste - szczegóły już wkrótce 💅😉
#indigo #indigonails #nails #strongnails #healthynails #new #is #coming #soon #nails #sport #energy #motivation #healthy #lifestyle #areyouready #ready
Read more
@leszczubmx po zajęciu drugiego miejsca na @balticgames nie odpuszcza ・・・ Progress day🤓 dwie nowe sztuczki z dziś ostatnia troche wymagała katu 🤘🏼@bmxlife_pl @komodoenergydrink @techramps @etniespolska @boneclothing @deathlens_polska @szafran53 @leszczubmx po zajęciu drugiego miejsca na @balticgames nie odpuszcza 🚲💨
・・・
Progress day🤓 dwie nowe sztuczki z dziś ostatnia troche wymagała katu 🤘🏼@bmxlife_pl @komodoenergydrink @techramps @etniespolska @boneclothing @deathlens_polska 🎥 @szafran53
Bądź gotowy na nowe wyzwania z Lazr Hyposkin #FreshFoam #motivation #NewBalancePoland #new
Media Removed
Bądź gotowy na nowe wyzwania z Lazr Hyposkin #FreshFoam #motivation #NewBalancePoland #new Bądź gotowy na nowe wyzwania z Lazr Hyposkin #FreshFoam #motivation #NewBalancePoland #new
@fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna ...
Media Removed
@fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna zacna animacja od @takie_pany i @partykapartyka | album w naszej dystrybucji w dobrych sklepach. @fisz_emade_official #kanterstrajk nowe video z albumu #numer1 na kanale #Art2Music | kolejna zacna animacja od @takie_pany i @partykapartyka | album w naszej dystrybucji w dobrych sklepach.
W swoim żywiole<span class="emoji emoji270c"></span>🏼lubię taką formę relaksu a jeszcze bardziej jej efekty -gdy można dać starym rzeczom ...
Media Removed
W swoim żywiole🏼lubię taką formę relaksu a jeszcze bardziej jej efekty -gdy można dać starym rzeczom całkiem nowe życie zastanawiam się przy nie przemalować tej czarnej wieży Eiffla znalezionej w second-handzie na złoto 🏼 co myślicie? Feeling at home in my garage 🏼I love this kind ... W swoim żywiole✌🏼lubię taką formę relaksu a jeszcze bardziej jej efekty -gdy można dać starym rzeczom całkiem nowe życie 😍 zastanawiam się przy nie przemalować tej czarnej wieży Eiffla znalezionej w second-handzie na złoto 🙈💪🏼 co myślicie? 🇺🇸 Feeling at home in my garage ✌🏼I love this kind of rest and I love even more the results - I can give old things a second life 😍 I’m thinking of painting gold the Eiffel Tower found in the thrift store 🙈💪🏼 What do you think?
#diyhomedecor #diyproject #diy #homedecor #thriftstorefinds #be #creative #eiffeltower #parisvibes #garage #relax #painting #little #painter #mobil1 #exxonmobil #weekend #interior #diyer #blogger
Read more
Dzień dobry!!Nowe miejsce z rewelacyjnymi wędlinami własnej produkcji i pieczywem własnego ...
Media Removed
Dzień dobry!!Nowe miejsce z rewelacyjnymi wędlinami własnej produkcji i pieczywem własnego wypieku już na blogu ️ link w bio i na instastories chodźcie i śmigajcie jeść!!! #warsaw #warszawa #instafood #foodie #foodporn #hungry #alwayshungry #ciabatta #mozzarella #salami ... Dzień dobry!!Nowe miejsce z rewelacyjnymi wędlinami własnej produkcji i pieczywem własnego wypieku już na blogu ❤️❤️ link w bio i na instastories 😊😊 chodźcie i śmigajcie jeść!!! #warsaw #warszawa #instafood #foodie #foodporn #hungry #alwayshungry #ciabatta #mozzarella #salami #amazing #yummy #delicious #loveit #supperlardo
Read more
Nowe video z prezentacji na mpus.pl i na facebooku. Zapraszam.
Media Removed
Nowe video z prezentacji na mpus.pl i na facebooku. Zapraszam. Nowe video z prezentacji na mpus.pl i na facebooku. Zapraszam.
Wielokrotnie Wam wspominałam, że idealny czas dla mnie to ten spędzony w gronie najbliższych mi ...
Media Removed
Wielokrotnie Wam wspominałam, że idealny czas dla mnie to ten spędzony w gronie najbliższych mi osób. To oni wywołują uśmiech na mojej twarzy i dzięki nim czuję się kochana i potrzebna. Kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez pracy, dziś nie wyobrażam sobie życia bez tych ludzi. Kiedy tylko ... Wielokrotnie Wam wspominałam, że idealny czas dla mnie to ten spędzony w gronie najbliższych mi osób. To oni wywołują uśmiech na mojej twarzy i dzięki nim czuję się kochana i potrzebna. Kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez pracy, dziś nie wyobrażam sobie życia bez tych ludzi. Kiedy tylko mam wolne robimy burzę mózgów i wymyślamy coraz to nowe miejscówki, próbuję rzeczy których nigdy nie próbowałam. Ostatnio tak jak Wam pisałam byliśmy w escape roomie, gdzie ubawiłam się jak dziecko. Przybijaliśmy sobie piątki jakbyśmy osiągneli niewiadomo jaki sukces a jedynie udało nam się wyjść z pokoju. W tym roku byliśmy wiele razy na pikniku i organizowaliśmy grilla tyle razy, że nie sposób zliczyć. Takie chwile są ważne i to one pozostaną nam w pamięci na zawsze.
Wiele z nas przechodzi ciężki okres i mając przyjaciół wszystko staje się łatwiejsze. Pielęgnujcie przyjaźnie, dbajcie o czas spędzony ze znajomymi bo żyjąc jedynie szkołą czy pracą pozostaniemy sami a to najgorsze co może być dla każdego z nas to SAMOTNOŚĆ 😭. Nie dopuście do tego.
Mój kosz piknikowy uzupełniły Bruschette Maretti podwójnie pieczona przekąska, inspirowane smakami włoskiej kuchni.
Oznaczcie swoich znajomych i dajcie im wielkiego buziaka od Waszego Gaczorka 😘 #bruschettemaretti #sharingmoments
Read more
Loading...
Load More
Loading...