Loading Content...
Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
1163.8 days
to ratio
<span class="emoji emoji1f539"></span>Tüm takipçilerimiz davetlidir. #Repost @vscogoodshot ・・・ VSCO Good Shot & @fujifilmtr ...
Media Removed
Tüm takipçilerimiz davetlidir. #Repost @vscogoodshot ・・・ VSCO Good Shot & @fujifilmtr 'Sokak Fotoğrafçılığı Workshop' Arkadaşlar 8 Kasım Pazar günü Fujifilm Türkiye ile ÜCRETSİZ sokak fotoğrafçılığı workshop'u gerçekleştireceğiz, workshop'a fotoğrafçılığa yeni başlayanlar ... 🔹Tüm takipçilerimiz davetlidir.

#Repost @vscogoodshot
・・・
VSCO Good Shot & @fujifilmtr 'Sokak Fotoğrafçılığı Workshop'

Arkadaşlar 8 Kasım Pazar günü Fujifilm Türkiye ile ÜCRETSİZ sokak fotoğrafçılığı workshop'u gerçekleştireceğiz, workshop'a fotoğrafçılığa yeni başlayanlar da profesyonel fotoğrafçılar da katılabilir.
Workshop'un en güzel tarafı yanınızda fotoğraf makinası getirmenize gerek yok! Fujifilm'in altta belirtiğimiz makina ve lenslerini workshop boyunca kullanabileceğiz. Ayrıca ekipmanlar ve fotoğrafçılık ile ilgili sorularınıza cevap bulabileceğiniz arkadaşlarımız da olacak. İster tek ister arkadaş grubunuzla workshop'umuza katılabilirsiniz.

Workshop'a katılmak isteyenler [email protected] adresine katılmak istediklerini belirten mail atmaları yeterlidir. (+Instagram hesap adınızı da ekleyebilirsiniz)

Buluşma Tarihi: 08 Kasım 2015 Pazar Saat:10.00

Etkinlik Buluşma Yeri: Fujifilm Shop Kadıköy Mağazası

Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No:26/A Kadıköy / İstanbul
https://www.fujifilmshop.com/icerik/magazalarimiz

Katılımcı Sayısı: 40 kişi

Toplantı İçeriği -Katılımcılar ile tanışma
-Kendimizi tanıtma
-Sokak fotoğrafçılığı ile ilgili merak edilen konular
-Kullanılacak ekipmanın dağıtımı
-Kullanacağımız ekipmanlarla ilgili katılımcıları bilgilendirme
-Belirlenen güzergahta fotoğraf çekimine çıkma konularını sırası ile takip edeceğiz

Kullanacağımız Ekipmanlar - X-T1
- X-T10
- X-E2
- X-Pro1
- X100T
- X-A2
- XF14mm F2.8
- XF16mm F1.4 Weather Resistant
- XF18mm F2
- XF23mm F1.4
- XF27mm F2.8 Pancake
- XF35mm F1.4
- XF56mm F1.2
- XF60mm F2.4
- XF90mm F2
- XF10-24mm F4
- XF16-55 F2.8 Weather Resistant
- XF18-55mm F2.8-4
- XF18-135mm 3.5-5.6 Weather Resistant
- XF55-200mm F3.5-4.8
- XF50-140 F2.8 Weather Resistant
- Fujinon Wide Angle Lens (X100T ve X100S için)
- Fujinon Tele Lens (X100T ve X100S için)
- EF-X20 Flaş
- EF-42 Flaş
- Vertical ve Hand Gripler
Katılımcıların sadece hafıza kartı ile gelmeleri yeterlidir.

Etkinlik Düşünülen Güzergah
Rum Ermeni Kilisesi
-Mühürdar sokaklarına dağılıp en iyi kareyi yakalayacağız
-Antikacılar Sokağı
-Yel Değirmeni
-Haydarpaşa garı
-Rıhtımdan Mühürdar Caddesi boyunca sahilden çekim yaparak
Read more
Loading...
İstanbul Kültür Sanat Vakfı, 20. yüzyılın önemli opera sanatçılarından Leyla Gencer’i ölümünün ...
Media Removed
İstanbul Kültür Sanat Vakfı, 20. yüzyılın önemli opera sanatçılarından Leyla Gencer’i ölümünün 10. yılında özel etkinliklerle anıyor. Vefat ettiği 2008 yılına kadar İKSV’nin Mütevelliler Kurulu Başkanlığını yürüten Leyla Gencer’i anmak için yapılan etkinlikler küratörlüğünü ... İstanbul Kültür Sanat Vakfı, 20. yüzyılın önemli opera sanatçılarından Leyla Gencer’i ölümünün 10. yılında özel etkinliklerle anıyor. Vefat ettiği 2008 yılına kadar İKSV’nin Mütevelliler Kurulu Başkanlığını yürüten Leyla Gencer’i anmak için yapılan etkinlikler küratörlüğünü Yekta Kara’nın üstlendiği “Leyla Gencer: Primadonna ve Yalnızlık” adlı sergi ile başlayacak. Prof. Yekta Kara’nın, Leyla Gencer’in kişisel eşyalarından hazırladığı bir seçki ile yaşamının farklı kesitlerinden kayıtlarını bir araya getirdiği sergi, 11 Eylül-10 Ekim tarihleri arasında Borusan Müzik Evi’nde ücretsiz olarak görülebilecek. İKSV, Borusan Sanat ve La Scala Tiyatrosu Akademisi tarafından düzenlen 9. Leyla Gencer Şan Yarışması’nın final serisi 23-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 28 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda şef Pietro Mianiti yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası eşliğinde gerçekleştirilecek final gecesinde jüri üç büyük ödülün sahibini seçecek. Ayrıca gecede dinleyicilerin oylarıyla Leyla Gencer Halk Ödülü’nün sahibi belirlenecek. Kazanan isim İstanbul Müzik Festivali’nin bir konserinde yer almaya hak kazanacak. Son olarak İKSV’nin Leyla Gencer’i daha da yakından tanıma fırsatı sunmak amacıyla hazırladığı belgesel projesi izleyicilerle buluşacak. #İstanbulKültürSanatVakfı #LeylaGencer #İKSV #MütevellilerKuruluBaşkanı #BorusanSanat #LaScalaTiyatrosuAkademisi #LeylaGencerŞanYarışması #kültüryaşam #artfulliving #art @iksv_istanbul
Read more
Loading...