Loading Content...
Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
1143.3 days
to ratio
@Regrann from @_1881_mka_1938_ - "HOŞGELDİN ATATÜRK-8" 1. ATATÜRK etrafında tek bilek, tek ...
Media Removed
@Regrann from @_1881_mka_1938_ - "HOŞGELDİN ATATÜRK-8" 1. ATATÜRK etrafında tek bilek, tek yürek olmaktan başka çaremiz yok..! 2. ATATÜRK ruhunu kaybedersek vatanı kaybederiz..! 3. ATATÜRK ülkemizi düşman işgalinden kurtarmak adına milli ruhu yakalamak ve o ruhla bir beraber ... @Regrann from @_1881_mka_1938_ - "HOŞGELDİN ATATÜRK-8"
1. ATATÜRK etrafında tek bilek, tek yürek olmaktan başka çaremiz yok..!
2. ATATÜRK ruhunu kaybedersek vatanı kaybederiz..!
3. ATATÜRK ülkemizi düşman işgalinden kurtarmak adına milli ruhu yakalamak ve o ruhla bir beraber olmak için Samsun’a çıkmıştır..!
4. Ülkemizi düşmandan kurtaran, tek bilek, tek yürek yapan gerçek ATATÜRK’ü anlatmak için Trabzon’dan başladık. Samsun ruhu neyse Trabzon ruhu da o’dur..!
5. ATATÜRK ve ailesine atılan iftiralar tamamen asılsızdır..!
6. Mustafa Kemal ATATÜRK ülkemizi kurtarmak yeni ufuklara açılması için Ehli Beyt soyunun doğan bir güneşidir. Bize düşen görev bu güneşi gerçek manada Türk milletine anlatmak için Anadolu’da basılmadık toprak bırakmadan halkımıza tek tek anlatmaktır..!
7. ATATÜRK’ü istemeyen Yunan ve İngiliz ajanları bu iftiraları atan kişilerdir..!
8. TÜRK milletinin birçok ortak paydası var. Bu ortak paydaları görmeden ATATÜRK’ü inkâr ediyorlar. Annesi inkâr edildi, namusuna dil uzatıldı..!
9. ATATÜRK Ehli Beyt gibi tertemiz bir soydan gelmektedir. ATATÜRK’ün soyu gibi temiz bir soya sahip başka bir lider yoktur..!
10. ATATÜRK’e ALLAH rahmet eylesin..! 🙏🙏🙏
"HOŞGELDİN ATATÜRK, HAYDAR BAŞ"
Read more
Loading...
M.K.A <span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji2764"></span><span class="emoji emoji2764"></span> Arkadaşlar bizimle paylaşmak istediğiniz Resimleri bize gönderin paylaşalım. Sayfamizi ...
Media Removed
M.K.A Arkadaşlar bizimle paylaşmak istediğiniz Resimleri bize gönderin paylaşalım. Sayfamizi takip edin ve paylaşalımki daha fazla büyüyelim. Admin :@seda5040 #mka #1881 #1938 #ankara #atatürk #mustafakemal #mustafakemalataturk #türkiye #vatan #bayrak #ayyildiz #lider #atam #ata #atatürkiye #türkiye #turkish #köln #Frankfurt ... M.K.A ❤❤❤ Arkadaşlar bizimle paylaşmak istediğiniz Resimleri bize gönderin paylaşalım.
Sayfamizi takip edin ve paylaşalımki daha fazla büyüyelim.
Admin :@seda5040

#mka #1881 #1938 #ankara #atatürk #mustafakemal #mustafakemalataturk #türkiye #vatan #bayrak #ayyildiz #lider #atam #ata #atatürkiye #türkiye #turkish #köln #Frankfurt #Stuttgart #kemalist #kemalizim #ege #izmir #efe #efelerinefesi # #Berlin
Read more
Loading...