Loading Content...

Sağlığı sağlıklıyaşıyoruz canankaratay sağlıklıbeslenme

Loading...


Unique profiles
1
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
752.9 days
to ratio
Kilo almamısken, hatta 5-6 kilo fazlam oldugunu düşürken ben #tbt (65-66 yım burda,boyum 1.68) . Karatay ...
Media Removed
Kilo almamısken, hatta 5-6 kilo fazlam oldugunu düşürken ben #tbt (65-66 yım burda,boyum 1.68) . Karatay diyetine başlamayı düşünüyorum bir süredir verememiş ve bir iki kilo alıp takılmısken. Günlük, bir postta günlük yedklerimi ve kilo vermek yaptıklarımı paylaşayım mı ne dersiniz? ... Kilo almamısken, hatta 5-6 kilo fazlam oldugunu düşürken ben #tbt (65-66 yım burda,boyum 1.68)
.
Karatay diyetine başlamayı düşünüyorum bir süredir verememiş ve bir iki kilo alıp takılmısken. Günlük, bir postta günlük yedklerimi ve kilo vermek yaptıklarımı paylaşayım mı ne dersiniz? :)
.
Bir iki kilo kendim verip, haftaya sizle de paylaşayım diye düşünüyordum ama, 2 öğün beslenmeye karar verdiğim için oruc tutanlara da ilham verebilir, ben de tutarsam daha rahat olur. Ben arastrma yaparken en çok insanların ne yiyip içtiğini görnce yapabileceğimi anladım, basta @narinkadife bir çok arkadasın videosunu izledim ve inandım. Hepsine teşekkürler❤

ÖZETLE, 88 den snra 1 buck 2 kilo alıp 90 olmustm, çok sıkıldım aynı tartıyı görüp durmaktan. 88 e düştüğüm anda mı başlayalım, şimdi mi hemen mi, doksan mı olsn düz hesap?

Günaydın!

#diyet #sağlıklıbeslenme #karar #karataydiyeti #diyetkardeşliği #canankaratay #sağlıklıyaşıyoruz
Read more
Loading...
Loading...