Sinem yıldız

Loading...


Unique profiles
21
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Cafe Hollywood City, Beyaz Tv, Zorlu Center
Average media age
597 days
to ratio
0.9
Prenet Ürünleri ile hayatlarını sağlıklı bir şekilde değiştiren kullanıcılarımızı hikayeleri: ...
Media Removed
Prenet Ürünleri ile hayatlarını sağlıklı bir şekilde değiştiren kullanıcılarımızı hikayeleri: 1- Magazin Programcısı @sinemyildiz_official Prenet Ürünleri ile başladığı diyet programında 6 ay içerisinde tam 26 kilo vermeyi başardı. Hayatını sağlıklı bir şekilde değiştiren ... Prenet Ürünleri ile hayatlarını sağlıklı bir şekilde değiştiren kullanıcılarımızı hikayeleri:
1- Magazin Programcısı @sinemyildiz_official Prenet Ürünleri ile başladığı diyet programında 6 ay içerisinde tam 26 kilo vermeyi başardı. Hayatını sağlıklı bir şekilde değiştiren Sinem Yıldız’ı tebrik ediyoruz. 26 Kilo zayıfladıktan sonra hayatındaki değişiklikleri kaleme aldığı blog sayfasını incelemek isterseniz sinemsecret.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
2- @hidayet_mavcioglu Yaklaşık 7 ay boyunca kararlı bir şekilde Prenet ürünlerini kullandı ve 33 kilo vermeyi başardı! 110 kilodan 77 kiloya inerek fazla kilolarından kurtulan ve sağlıklı yaşam konusunda önemli bir adım atan Hidayet Mavcıoğlu’nu tebrik ederiz.
3- @neslibaykut Yaklaşık 6 ay boyunca kararlı bir şekilde Prenet ürünlerini kullanarak 41 kilo vermeyi başardı. Hayatını sağlıklı bir şekilde değiştiren Nesli Baykut’u tebrik ediyoruz.
Siz de #Prenet’leDeğiş ‘in.
#preneturunleri #diyet #diyetbizimişimiz #kilo #sağlıklıbeslenme #detoks #sağlıklıbeslenme #gurme #diyetteyim #diyetlistesi #diyettarifler #diyetteyim #diyetteyiz #diyetekibi
Read more
Loading...
Destekleriniz ile geçtiğimiz hafta da doydu çocuklar 🏼 Mama göndermek isterseniz @patipetits bağış grupları üzerinden bizi seçerek sipariş verebilir, ya da dm'den teslimat için adresi öğrenebilirsiniz.. Bizleri bu mücadelede yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz 🏼️ ... Destekleriniz ile geçtiğimiz hafta da doydu çocuklar 🙏🏼 Mama göndermek isterseniz @patipetits bağış grupları üzerinden bizi seçerek sipariş verebilir, ya da dm'den teslimat için adresi öğrenebilirsiniz..
Bizleri bu mücadelede yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz 🙏🏼♥️ Melike İpek Yalova @mipekyalova
Günaylar Gümrük Müş Ltd. @elvanergun
Yurdagül & Belma Balcı @bbbbelma
Hülya Biren @hulyabiren
Aslıhan Mertoğlu @aslihan_mertoglu
Sinem Yıldırım @zeyna_pity
Derya & Erdal Işık @symbolcafenisantasi
Teşekkürlerimizle 🙏🏼 🌸
Read more
Bir nikah çekimiyle başladı dostluğumuz Sinem hanımdı resmiydik falan sonra bi baktık arkadaş ...
Media Removed
Bir nikah çekimiyle başladı dostluğumuz Sinem hanımdı resmiydik falan sonra bi baktık arkadaş olmuşuz 🤷🏻‍♀️ Sinem oldu bu kez dertlerimizi paylaştık ağladık güldük meslektaştık birbirimize destek olup çıktık dışardan deli dolu ama içten çok hassas kırılgan dostum benim gönül isterdi ... Bir nikah çekimiyle başladı dostluğumuz Sinem hanımdı resmiydik falan sonra bi baktık arkadaş olmuşuz 🤷🏻‍♀️ Sinem oldu bu kez dertlerimizi paylaştık ağladık güldük meslektaştık birbirimize destek olup çıktık 💖 dışardan deli dolu ama içten çok hassas kırılgan dostum benim gönül isterdi yanında olup yine bir deliliklerle bugünü kutlamak ama şimdi taa Paris’te meleğine kavuşmak için günleri sayıyorsun bu anne olmadan geçirdiğin son doğum günün o yüzden bugünü iyi değerlendir 🕺🏻💃🏻 seneye dörtlü takım olarak kutlarız inşallah iyi ki varsın iyi ki tanıdım seni yeni yaşında bundan sonra buluşmalarımıza geç kalmamanı her aradığımda sana ulaşmayı temenni ediyorum 😂🙈 seni çok seviyorum 💖
Read more
2 senenin sonunda dokunabiliorum ya başım göğe erdi :)) Son dönem bana ilgisi vardı, hissediyordum da bgn açıldı beslediklerimin en psikopatı, en korkağı. Geçen sene 5 bebe doğurduğunda ilk gğn gafil alınmıştı, daha doğrusu o yokken bebelerini boxa koymuştum, gelince yanlarına ... 2 senenin sonunda dokunabiliorum ya başım göğe erdi :)) Son dönem bana ilgisi vardı, hissediyordum da bgn açıldı 😁👏👏
beslediklerimin en psikopatı, en korkağı. Geçen sene 5 bebe doğurduğunda ilk gğn gafil alınmıştı, daha doğrusu o yokken bebelerini boxa koymuştum, gelince yanlarına girince kapatmıştım kapısını. Eve getirdim. 1 haftanın sonunda odanın kapısından koltuğa yrmek atıp kaçar hale getirmişti. 1 ayın sonunda bi daha yakalayamam, bebelerle bi süre klinikte kaldın, sonra kısırlaştırır bırakırız diyerek kliniğe almak için Veteriner Hekim @sinemkarsliparmaksizoglu eve gelmişti. Yakalamayı başarıp kutuya koyduğunda 5 yavrudan 2 kaldığını görüp Sinem, Uğur ve ben kümes kadar odayı deşip kan ter içinde ölü bebe aramıştık. Kurtlandığını düşünün bi. 😥 Bulamayınca yavruları yediğini anlamıştık. Sonra kliniğe gittiğinin 3.günü bi yavrusunu daha yedi. Son kalan yavrusunu sahiplendirdim ama maalesef birkaç ay sonra o da fib'den öldü. Klinikteki süreçte de dokundurmayan manyağı kısırlaştırıp grri bıraktım. Evveliyatını anlatsam manyaklığı daha da anlaşılır ama bu kdr ayrıntı yeter. Asla yaklaşmaz, mamayı ben gittikten sonra yer, tıslardı.
#karakedi candır bi de 💜 #sokaktakiçocuklarım #yürekkıymıklarım #mucizelergerçektir #1kapsu1kapmama #1kapsu #1kapmama #satınalmasahiplen #kedi #kediköy #kadıköy #cat #cats #catofday #catsofinstagram #catlover #catwoman
Read more
MUSTAFA CECELİ, TEDBİRİNİ ALDI! İNTİZAR’A KARŞI BAKIN NE YAPTI! Eski eşi Sinem Gedik ile İntizar arasındaki ilişki iddiaları üzerine çocuğunun velayetini almak için dava açan şarkıcı Mustafa Ceceli, bu kez İntizar’ın yaptığı açıklamalar nedeniyle korunma talebinde bulundu. Ünlü ... MUSTAFA CECELİ, TEDBİRİNİ ALDI! İNTİZAR’A KARŞI BAKIN NE YAPTI!
Eski eşi Sinem Gedik ile İntizar arasındaki ilişki iddiaları üzerine çocuğunun velayetini almak için dava açan şarkıcı Mustafa Ceceli, bu kez İntizar’ın yaptığı açıklamalar nedeniyle korunma talebinde bulundu.
Ünlü şarkıcıyı haklı bulan İstanbul Aile Mahkemesi, İntizar’ın 2 ay süreyle Mustafa Ceceli’ye yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine ve şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.
Velayet davasının görüldüğü İstanbul 9 Aile Mahkemesi, Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in 7 yaşındaki çocukları Arın Ceceli’nin menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak çocuğa kayyum atanması talebinde bulundu.
Mustafa Ceceli bu kez İntizar’ın yaptığı açıklamanın ardından yine mahkemeye başvurarak korunma talebinde bulundu.
#mustafaceceli #intizar #sinemgedik #koruma #talep #canlıyayın #televizyon #gündem #güncel #magazinprogramı #rating #fashion #follow #like #life #istanbul #instagram #eğlence #magazin #sosyalmedya #haber #ünlü #sanatçılar #oyuncu #gece #uçankuştv #uçankuş #uçankuşmedya #sanat
Read more
SEDA SAYAN’IN YEĞENİ FENA ALDATILMIŞ! . TAM BİR YILAN HİKAYESİ! . ESRA EROL’UN ORKESTRA ŞEFİYLE EVLİ OLAN EDA GÖK ALBAYRAK, KOCASINI EN YAKIN ARKADAŞIYLA YAKALADI! . Esra Erol’un programında stüdyo şefi olan ve aynı zamanda Seda Sayan’ında yeğeni olan Eda Gök Albayrak’ın, evliliğinde ... SEDA SAYAN’IN YEĞENİ FENA ALDATILMIŞ!
.
TAM BİR YILAN HİKAYESİ!
.
ESRA EROL’UN ORKESTRA ŞEFİYLE EVLİ OLAN EDA GÖK ALBAYRAK, KOCASINI EN YAKIN ARKADAŞIYLA YAKALADI!
.
Esra Erol’un programında stüdyo şefi olan ve aynı zamanda Seda Sayan’ında yeğeni olan Eda Gök Albayrak’ın, evliliğinde yaşadığı mide bulandıran ihanet öyküsü duyanları şoke etti!
.
Eda Gök Albayrak, eşi Emrah Albayrak ve ailecek görüştükleri arkadaşı Burcu Sinem Ünsal tarafından ihanete uğradı.
.
Albayrak yaşadığı acıyı: “Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla incitmiştir” sözleriyle anlattı.
.
Duyanlar kulaklarına inanamadı…
.
Esra Erol’un programında stüdyo şefi olan Eda Gök Albayrak, yine Esra Erol’un programında orkestra şefliği yapan eşi Emrah Albayrak tarafından aldatıldı…

Yaşanan acı olayda ikinci şok ise, Emrah Albayrak’ın kendisini aldattığı kişinin yakın arkadaşı, orkestranın solisti Burcu Sinem Ünsal olmasıydı!

Eda Gök Albayrak kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi Burcu Sinem Ünsal ile aldattığı eşinden bugün tek celsede boşandı.
.
#sedasayan #esraerol #televizyon #magazin #haber #sondakika #evlilik #ilişki #aldatma #ihanet #aldatmak
Read more
Loading...
Hayatımda hep kahvaltının yeri büyüktü, çünkü aile ile beraber olma zamanı babamızın bize yoklukta ...
Media Removed
Hayatımda hep kahvaltının yeri büyüktü, çünkü aile ile beraber olma zamanı babamızın bize yoklukta yaşattığı bolluktu, herseyimiz kısıtlıydı ama kahvaltılığımız değil. Evet cocuk olarak o sofra başına oturanlar masum duyguları kaybettik, değiştik ayrıldık ama şimdi kendi kuzularımla ... Hayatımda hep kahvaltının yeri büyüktü, çünkü aile ile beraber olma zamanı babamızın bize yoklukta yaşattığı bolluktu, herseyimiz kısıtlıydı ama kahvaltılığımız değil. Evet cocuk olarak o sofra başına oturanlar masum duyguları kaybettik, değiştik ayrıldık ama şimdi kendi kuzularımla sofra zamanı spordan kaytarınca kahvaltımıza kavustuk panncakeee ler azradan, ben yogurt corbası ögrenince 1 sene corba pisirdim aileye simdi pancake yeme sırası biz de aksam sabah cok yaşa pancake✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻 kupalar kızımın idolü sinem ablasından @snm_dmrciiii tesekkur ederiz❤️
Read more
“Fotoğrafla Randevu” derken yazılmaya başlamıştı hikayemiz. Aylar aylar önce aldık randevumuzu ...
Media Removed
“Fotoğrafla Randevu” derken yazılmaya başlamıştı hikayemiz. Aylar aylar önce aldık randevumuzu @mustafaseven’den. “Oooo daha çok zaman var” derken, bir de baktık, 11 Eylül. Büyükada’da, @splendidpalasbuyukada otelde @fotograflarandevu günü. 📸📸📸 Aslına bakarsanız “fotoğraf”bahanesi ... “Fotoğrafla Randevu” derken yazılmaya başlamıştı hikayemiz.
Aylar aylar önce aldık randevumuzu
@mustafaseven’den.
“Oooo daha çok zaman var” derken, bir de baktık, 11 Eylül.
Büyükada’da, @splendidpalasbuyukada otelde @fotograflarandevu günü.
📸📸📸
Aslına bakarsanız “fotoğraf”bahanesi imiş.
Enerjisi yüksek, kalbi sıcak insanların birbiriyle tanışması gerekiyormuş. “Sokak Fotoğrafçılığı” ile ilgili söyleşi öncesi kendimizden bahsederken hissettim.
Tanışmamıza sebep olan tesadüfler, kişiler, yolculuklar.
Anımsadıkça gözlerimiz ışıl ışıl parlamaya başladı. Dudaklarımız kulaklarımıza doğru yayıldı.
Kıyıya köşeye sakladığımız “samimiyet” kokulu hatıraları havalandırdık. İyi geldi.
😇😇😇
Ada sokaklarında yürürken hafiften çiselemeye başladı yağmur.Sonra indirdi. Bir mavi şemsiyemiz vardı ortak. Ve kırmızı elbiseli çok zarif bir kadın. Gülüyor, kahkaha atıyor.
Adı Özlem.
Umurumuzda mı yağmur?Ne kareler çıkardık aynı mekanda, aynı kafada, ıslak saçlarla.
📸📸📸
Dalgaların köpüğünü, simidin kokusunu, bulutların oyununu, zakkumların pembesini, yüzlerdeki tebessümlerin güzelliğini tam o anda hissedebilmek var ya, işte yaşam o kadar. O kadar sihirli, o kadar basit.
O kadar fotojenik.
✨✨✨
Fotoğrafla randevu bahanesi imiş. Benim kalbimdeki sevginin şahlanması için bir bahane.
Katılanların birbirini tanıması gerekiyormuş, tanıyanların kucaklaşması için bahane.
Mustafa’nın kalbini görmek için de bahane @mustafaseven .
Hayatın sessizce bize uzattığı hediye imiş her bir dost. Her birine ayrı ayrı minnetle🙏
@mustafaseven
@bidunyaduygu
@adyogr60
@ozlemgurses
@ozkanaydan
@esinterzioglu
@nurcagl
@sohret_n
@ablakhanifi
@aynurbaysoy
@sinem_baysoy
@elibltl
@necatibaygal
@banutozluyurt
@sibel_ozben
@karagullenuran
————————-
Bu fotoğraf @ablakhanifi tan. Benzer açılardan ben de çektiysem de, en çok bunu sevdim. Ve fotoğrafa can veren kadın @ozlemgurses 😍
—————————
#sanatlarandevu #sacred7travel #art #travelphotografy #igers #igersoftheday @mustafasevenportfolio #photography #photographer #bestoftheday #ig_daily #mustafaseven
Read more
Loading...
MUTLU MÜŞTERİ SAATİ Sinem KAÇAY isimli müşterimize isimli müşterilerimizden gelen bu güzel videoyu sizinle paylaşıyorum. Güzel günlerde kullanmaları dileğiyle •WhatsApp: 0534 363 1122 •Çağrı Merkezi: 0212 888 1133 Stok Kodu:101000914-13110009 #Tesbihane #sizdengelenler ... MUTLU MÜŞTERİ SAATİ😊
Sinem KAÇAY isimli müşterimize isimli müşterilerimizden gelen bu güzel videoyu sizinle paylaşıyorum. Güzel günlerde kullanmaları dileğiyle😊
•WhatsApp: 0534 363 1122
•Çağrı Merkezi: 0212 888 1133
Stok Kodu:101000914-13110009
#Tesbihane #sizdengelenler #mutlumüşteri #oltu #isimlitesbih #tesbih #yüzük #kolye #gümüş #aksesuar #kişiyeözel #hediye #indirim #kişiyeözelhediye #özeltasarım #doğaltaş #ring #silver #accessory #ayyıldız
Read more
MÜTHİŞ ve bana göre dünya modasında adını yıldızlaştıracak bi isim,markasıyla geliyor!!!Sinem Babacan!SEN&SİN artık seninle dediler.Gündüz şıklığı ile gece!Gece şıklığın ile gündüz devam edebileceğin!Tek bir kıyafetin içinde,bir çok kıyafet,gizemin saklı olduğu SEN&SİN...Yani ... MÜTHİŞ ve bana göre dünya modasında adını yıldızlaştıracak bi isim,markasıyla geliyor!!!Sinem Babacan!SEN&SİN artık seninle dediler.Gündüz şıklığı ile gece!Gece şıklığın ile gündüz devam edebileceğin!Tek bir kıyafetin içinde,bir çok kıyafet,gizemin saklı olduğu SEN&SİN...Yani Huzurun içinde ki Muzur dediler...www.senandsin dediler...bende hemen paylaşim dedim @senandsin @sinmmmmmm
Read more
 #Repost @sinem.dilber ・・・ Bu yaz tatilinde yan masadakilerin konuşmalarını tesadüfen duyunca ...
Media Removed
#Repost @sinem.dilber ・・・ Bu yaz tatilinde yan masadakilerin konuşmalarını tesadüfen duyunca tanıdım bu vakfı ve çok umutlandım gelecek adına... 12 Kasım tarihindeki Avrasya maratonunda 15 km'yi Türkiye Çoçuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Gençlik Merkezi Projesi için koşacağım. ... #Repost @sinem.dilber
・・・
Bu yaz tatilinde yan masadakilerin konuşmalarını tesadüfen duyunca tanıdım bu vakfı ve çok umutlandım gelecek adına... 12 Kasım tarihindeki Avrasya maratonunda 15 km'yi Türkiye Çoçuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Gençlik Merkezi Projesi için koşacağım. Bağışlarınızla destekte bulunursanız çok mutlu olurum, eminim onlar da çok mutlu olur 😊Bağış yapmak için profilimdeki linke tıklayabilirsiniz. Vakıf ve projeye yönelik bilgiler ise 👉👉 Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı (TCYOV), yasalarla sorun yaşayan ve sosyal risk altındaki çocuk ve gençlerin topluma kazandırılması amacıyla 1992 yılında kurulmuştur. Vakıf suça itilmiş çocukların tutuksuz yargılanması, tutuklulukları ve hükümlülükleri sırasında ve sonrasında güven duygularının geliştirilmesi, çocukların sosyal yaşama katılabilmelerine yönelik destek sağlanması ve çocukların yeniden suça sürüklenmesinin önlenebilmesi yönünde çalışmalar yürütmektedir. Gençlik Merkezi Projesi; Çocuk Adalet sistemine giren, tutuksuz yargılanan, tahliye sonrası yada suça sürüklenme riski altında yaşayan 12-18 çocuk bireyler için destek programıdır. 20 yıldır devam eden bir önleme modelidir. İçeriğinde Eğitim Bursu, Psikososyal Destek, Sosyal Aktiviteler, Yaz Kampı ve Sanat Terapisi bulunur. #avrasyamaratonu2017 #adımadım #türkiyeçocuklarayenidenözgürlükvakfı #bağış #donations
Read more
Canımmm benim, Sinem’immm bu sabah tümmm fotoğraflarımıza baktım... yani 16 yıldır biriktirdiğimiz ...
Media Removed
Canımmm benim, Sinem’immm bu sabah tümmm fotoğraflarımıza baktım... yani 16 yıldır biriktirdiğimiz tüm anılarımıza... ve tüm fotoğraflardaki en büyük 2 ortak özelliği fark ettim; ya birbirimize sarılmışız ya da hemen omuz arkasındayız... Aynı hayatlarımızda iyi günde kötü günde ... Canımmm benim, Sinem’immm bu sabah tümmm fotoğraflarımıza baktım... yani 16 yıldır biriktirdiğimiz tüm anılarımıza... ve tüm fotoğraflardaki en büyük 2 ortak özelliği fark ettim; ya birbirimize sarılmışız ya da hemen omuz arkasındayız... Aynı hayatlarımızda iyi günde kötü günde birbirimizi sarıp sarmaladığımız ve her türlü kararımızda birbirimizin arkasında olduğumuz gibi 🍀 İYİ DOĞMUŞSUN, İYİ Kİ HAYATIMDASIN... 💫 SEN HEP OL 🍀🎀 @fakesms
Read more
Loading...
“Cadı Avı” Nisan’da bekleriz efenim. 🧟‍♀️🧝‍♀️🧞‍♀️🧜🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ @enginalkan @kadikoyemek @pnryildirim @ayzegul @mertarat @cenkdostverdi @oktarguliz #Repost @kadikoyemek with @get_repost ・・・ Sözümüzü tutuyoruz 8 Mart Kadınlar Günü'nde yeni oyunumuzu açıklıyoruz. Shakespeare'in ... “Cadı Avı” Nisan’da bekleriz efenim. 🧟‍♀️🧝‍♀️🧞‍♀️🧜🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ @enginalkan @kadikoyemek @pnryildirim @ayzegul @mertarat @cenkdostverdi @oktarguliz #Repost @kadikoyemek with @get_repost
・・・
Sözümüzü tutuyoruz 8 Mart Kadınlar Günü'nde yeni oyunumuzu açıklıyoruz.
Shakespeare'in Venus ile Adonis şiirinden Engin Alkan'ın uyarladığı "CADI AVI" Nisan'da Türkiye prömiyerini yapacak.

Bizim kadınlığımız kadimdir, mücadelemiz, aşkımız, gücümüz kadimdir....
Eh ne de olsa Ana Tanrıçayız biz...
Ve sahnedeyiz! "CADI AVI"
Yazan : Shakespeare
Uyarlayan&Yöneten&Besteleyen :
Engin Alkan
Çeviren : Talât Sait Halman
Dramaturgi : Sinem Özlek
Yardımcı Yönetmen : Mert Şişmanlar
Koreografi : Senem Oluz
Kostüm Tasarımı : Candan Seda Balaban
Müzik Direktörü : Altuğ Kutluğ
Orkestra Şefi : Merve Sarıkaş
Dekor Tasarımı : Engin Alkan
Işık Tasarımı : Cem Yılmazer
Reji Asistanları : Güliz Oktar , Oya Kaptanoğlu
Oyun Asistanları : Can Kılınç ,Deniz Karabaş, Doğukan Gül, Turanalp Şanlı

Oynayanlar :
Ayşegül Sünetçioğlu
Cenk Dost Verdi
Mert Arat
Pınar Yıldırım
Sitare Akbaş

Orkestra :
Şef/Klarnet: Merve Sarıkaş
Piyano-Akordeon : Fırat Semercioğlu
Keman : Seden Canalp
Kontrbas : Satenay Paksoy
Perküsyon : Öner Coşkundere
#cadıavı #shakespeare #venusadonis #enginalkan #kadikoyemektiyatrosu
Read more
Yolu açık olsun canım benim ️ #Repost @suadiyeovenc with @get_repost ・・・ Yeni şarkım #Aşkerler çıktı Tüm dijital platformlardan dinleyebilir ve izleyebilirsiniz * Söz & Müzik: Sezen Aksu * Düzenleme: Okay Barış * Yapım: DMC * Prodüktör: Özgür Aras * Klip Yönetmeni: Ulaş ... Yolu açık olsun canım benim ♥️
#Repost @suadiyeovenc with @get_repost
・・・
Yeni şarkım #Aşkerler çıktı😍
Tüm dijital platformlardan dinleyebilir ve izleyebilirsiniz🌹
* Söz & Müzik: Sezen Aksu
* Düzenleme: Okay Barış
* Yapım: DMC
* Prodüktör: Özgür Aras
* Klip Yönetmeni: Ulaş Elgin
* Klip Yapım: Filmline
* Görüntü Yönetmeni: Eren Yıldız
* Klip / Oyuncu: Arda Arman
* Dans Koreografi: Tayfun Tezel
* Dansçılar: Tayfun Tezel & Nasu Işıkçı
* İletişim Hizmetleri: Özgür Aras PR
* Radyo PR: Emel Yalçın
* Vocal Coach: Süheyla Yengi
* Stüdyo: Stüdyo Lonca
* Kayıt: Emir Akbulut
* Back Vocal: Tuba Önal
* Elektirk Gitar: Gökay Semercioğlu
* Bas Gitar: Hakan Yeliz
* Mix: Murat Bulut & Okay Barış
* Mastering: Çağlar Türkmen
* Fotoğraf: Lara Sayılgan
* Backstage Fotoğraf & Video: Ufuk Kıray
* Klip Styling: Ezgi Ayaz
* Fotoğraf Styling: Sinem Ertekin
* Klip Saç & Makyaj: Mutlu Genç
* Fotoğraf Saç: Nuri Şekerci
* Fotoğraf Makyaj: Serkan Parmaksızoğlu
* Grafik Tasarım: Hazal Gizem Aydoğmuş
* Baskı: GD Ofset
Read more
.. Ersan Er'in TANRIM şarkısı ile klipsiz 100.000.000 tıklanmasına Sinem Yıldız'dan pastalı kutlama.. . Başta Sinem Yıldız olmak üzere şarkıyı seven ve alkışları ile kalbimize dokunan tüm Ersan Er sevenlere sonsuz teşekkürler . @ersanerofficial @sinemyildiz_official ... ..
Ersan Er'in TANRIM şarkısı ile klipsiz 100.000.000 tıklanmasına Sinem Yıldız'dan pastalı kutlama.. .

Başta Sinem Yıldız olmak üzere şarkıyı seven ve alkışları ile kalbimize dokunan tüm Ersan Er sevenlere sonsuz teşekkürler 🙏🙏👏👏 .

@ersanerofficial
@sinemyildiz_official
#tanrimnerdensevdim
#youtube #yuzmilyon
Read more
Loading...
Önce çocuk diyoruz çünkü Çocuk gülerse dünya güler! iyilik elçisi olduğum “Önce Çocuk” projesi ...
Media Removed
Önce çocuk diyoruz çünkü Çocuk gülerse dünya güler! iyilik elçisi olduğum “Önce Çocuk” projesi için sanat ve spor dünyasının yıldız isimleri en değerli eşyalarını çocuklar için bağışladı. Sergi gelirinin tümü çocuklarımızın bilinçlenmesi ve İstismara uğrayan çocukların rehabilitasyonu ... Önce çocuk diyoruz çünkü Çocuk gülerse dünya güler! iyilik elçisi olduğum “Önce Çocuk” projesi için sanat ve spor dünyasının yıldız isimleri en değerli eşyalarını çocuklar için bağışladı. Sergi gelirinin tümü çocuklarımızın bilinçlenmesi ve İstismara uğrayan çocukların rehabilitasyonu için kurulan Saadet öğretmen Çocuk istismarı ile mücadele derneği (Ucim)’e bağışlanacak.
“Önce Çocuk” sergisinde yer alan isimler;
Aziz Yıldırım, Volkan Demirel, Şahan Gökbakar, Burcu Esmersoy, Sibel Can, Seda Sayan, Meryem Uzerli, Oktay Kaynarca, Demet Akalın, Deniz Seki, Kerem Alışık, Yeşim Salkım, Mustafa Ceceli, Hülya Koçyiğit, Berkay, Filiz Akın, Tarık Ünlüoğlu, Gülenay Kalkan, Eser Yenenler, Murat Dalkılıç, Hande Soral, Bensu Soral, Burcu Kıratlı, Demet Akbağ, Kenan Doğulu, Ezgi Mola, Yılmaz Erdoğan, Nur Fettahoğlu, Erdal Özyağcılar, Güzin Özyağcılar, Zeynep Özyağcılar, Sinem Kobal ve Bergüzar Korel “ÖNCE ÇOCUK” diyorsanız 26 Nisan’da Watergarden İstanbul’da buluşalım! 🦋 @ucimorgtr @saadetefe04 @watergardenist @mahmutziylan
Read more
Repost from @psikologsinemciva @TopRankRepost #TopRankRepost İyileşmenin hastanın kendi ...
Media Removed
Repost from @psikologsinemciva @TopRankRepost #TopRankRepost İyileşmenin hastanın kendi rızasıyla olabilecek bir şey olduğunu öğrendikçe hasta hangi şifa tekniğini ve hangi şifacıyı seçiyorsa ve güveniyorsa onun ellerinde iyileşiyor, bunu fark ettim.’ Erkan Sarıyıldız Uzun ... Repost from @psikologsinemciva @TopRankRepost #TopRankRepost İyileşmenin hastanın kendi rızasıyla olabilecek bir şey olduğunu öğrendikçe hasta hangi şifa tekniğini ve hangi şifacıyı seçiyorsa ve güveniyorsa onun ellerinde iyileşiyor, bunu fark ettim.’ Erkan Sarıyıldız

Uzun süredir beni düşündüren bir konuydu. Bir psikolog olarak bilim okuyoruz ve sistemli bir şekilde çalışıyoruz, derinine inip hastalıklı düşünceleri konuşup çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz ama bazen kişilerde iyileşme görülmüyor. Seninle çözemediği şeyleri din hocasına giderek muska yazdırıp çözüyor ya da ilaç kullanarak çözüyor ya da şifacılara gidiyor. Burada olan şey kişinin inandığı ne ise o onu iyileştiriyor. Bilime göre ters düşen şey onun için bilimden öte olabiliyor.

Erkan Sarıyıldız bir doktor ve iç hastalıkları uzmanı. Doktorluk yaparken işin psikosomatik kısmı ile de ilgileniyor. Kendi adıma bu beni sevindiriyor çünkü beden dediğimiz şey sadece bedenden ibaret değil. Kişinin kanser olması, şeker hastası olması, depresyona girmesi sadece genetik denilen şey ya da bedende oluşan bir süreçle ilgili değil. İşin derinlerinde ruh var. Ve ruhunu doyurmadığın sürece hastalıklar bedenden çıkıyor.. Bu kitap ruh ve bedeni bütün alarak ele almış. Biraz bilim biraz spiritual yaşantıları ele alan @erkan.sariyildiz ’ın kitabını önerebilirim.

Psikolog Sinem Civa
#pskcivakitaponeri #kitaponeri #kitap #anormalkitap
Read more
Sergi açılışına son 1 hafta!! Tüm sergi mekanlarını ve sanatçıları paylaşıyoruz<span class="emoji emoji1f49a"></span> Kırmızı ile ...
Media Removed
Sergi açılışına son 1 hafta!! Tüm sergi mekanlarını ve sanatçıları paylaşıyoruz Kırmızı ile işaretli alan #komşuköy :) @largemeadow ・・・ Büyük Çayır 2018 Sergileri | Large Meadow 2018 Exhibitions | 02.08.2018 - 15.09.2018 Murat Akagündüz, Meriç Algün, Larissa Araz, Can Aytekin, ... Sergi açılışına son 1 hafta!! Tüm sergi mekanlarını ve sanatçıları paylaşıyoruz💚 Kırmızı ile işaretli alan #komşuköy :) @largemeadow ・・・
Büyük Çayır 2018 Sergileri | Large Meadow 2018 Exhibitions | 02.08.2018 - 15.09.2018

Murat Akagündüz, Meriç Algün, Larissa Araz, Can Aytekin, Bandrolsüz, Silva Bingaz, Selim Birsel, Onur Ceritoğlu, Antonio Cosentino, Collective Çukurcuma, Sinem Dişli-Ege Kanar, Peter Downsbrough, Nermin Er, Ayşe Erkmen, İnci Furni, Özlem Günyol-Mustafa Kunt, Sibel Horada, Cem İleri, Sinan Logie, Yasemin Nur, Lara Ögel, Karin Sander, Sarkis, Heinz Peter Schwerfel, Merve Ünsal, Seçil Yersel, Derya Yıldız
Düzenleyen | Organized by: Norgunk
İletişim konsept ve tasarımı | Communication concept and design: Bülent Erkmen
#MuratAkagündüz #MeriçAlgün #LarissaAraz #CanAytekin #Bandrolsüz #SilvaBingaz #SelimBirsel #OnurCeritoğlu #AntonioCosentino #SinemDişli #EgeKanar #PeterDownsbrough #NerminEr #AyşeErkmen #İnciFurni #ÖzlemGünyol #collectiveçukurcuma #MustafaKunt #SibelHorada #Cemİleri #SinanLogie #YaseminNur #LaraÖgel #KarinSander #Sarkis #HeinzPeterSchwerfel #MerveÜnsal #SeçilYersel #DeryaYıldız
@muratakagunduz @mericalgun @larissannaraz @canaytekins @baskonusbirakdinle @cosentino5479 @sinem.disli @kanarege @nerminer @erkmen.ayse @incifurni @collectivecukurcuma @ozlemgunyol_mustafakunt @sibelhorada @sinanlogie @yaseminnur @laraogel @karin_sander @munsal @secilyersel @deryayi
Read more
Loading...
Mardin Nusaybin’de bulunan öğrencilerimiz için yollanan hediyeler öğrencilerimize ulaştı ...
Media Removed
Mardin Nusaybin’de bulunan öğrencilerimiz için yollanan hediyeler öğrencilerimize ulaştı ve dağıtımlar devam ediyor ️Destekleri için Sinem Avcı Koyunsev,Hülya Sabır,Didem Yener,Cem Akıncı,Derya Seval,Filiz Ekinci,Hayal Sürmeli,Melahat Yıldırım,Cansu Özdemir,Sabahat ... Mardin Nusaybin’de bulunan öğrencilerimiz için yollanan hediyeler öğrencilerimize ulaştı ve dağıtımlar devam ediyor ☺️Destekleri için Sinem Avcı Koyunsev,Hülya Sabır,Didem Yener,Cem Akıncı,Derya Seval,Filiz Ekinci,Hayal Sürmeli,Melahat Yıldırım,Cansu Özdemir,Sabahat Pekmezci,Tuğçe Çolak,Özlem Güner,Hande Çakır,Ecem Akmaz,Nihan Ofluoğlu,Selda Yıldız,Erdal Fatma Fulay,
Demet Güler,Neyra Kocabaş,İlknur Oyum,Sonay Sümer,Hüsniye Aldemir,Rezzan Benardete,Öznur Demir,Yekta Aydın,Ayşe Kaya,Tuğçe Şahin,Keba Dış Ticaret,Orçun Yurtseven,Ayşe Pelin Dinar,Pakize İlter,Nilüfer Gülay,Eda Yener,Elçin Alptekin,Seden Hanım,Nami Çağan Yüksel,Saltukhan Öner,Bilge Topcan Öner,Cem Akıncı,Kutsal Ayyıldız,Caner Kocabaş,Alpay Özer,Sibel Sağlam,Burcu Dolunay,Ayşegül Özdemir,Fatih Özdemir,Rana Denkdemir,Gamze İleri,Yağmur Kömürcü,Cihan Ceylan,Tuğba Güleryüz,Buse Yamaner, Ali Yamaner , Nilgün Yamaner , Nuran Sezdi,Onur Baki ,Bengisu Baki,Rabia Koyuncu, Ayşe Ünal , Renin Sadıkoğlu,Deniz Özdağ, Ayşegül Özyürek,Ömer Özyürek ,Şenay Aksu, Müge Afacan ,Hasancan Keskin ,Eda Ata,Deniz Sabuncu, Erhan Sabuncu ,Dilşad Rassad,Nuran Aynur Alaboğaz,Dilara Kart,Nezihat Seymen,Elif Özkeçeci,Şeyda Samanlıoğlu,Ebrar Esen,Ayşe Yücel,Oncaürün,Umut Güngörmez,Derya Turhan Güngörmez,Nazile Memişoğlu,Sercan Durgun,Havva Atar,Meryem Osmanlıoğlu,Emine Güneş,Arzu Yazkan,Havva Hamzacebi,Ekrem Gürses,Dr. Çağla Çiçek,Cemil- Betül Yeşil,Simru Kavak,Safiye Saraç,Akgonca Göztaş ve Besi Ailesi,Zeynep Saygılı,Anıl Ardıç,Canan Sanay,Hülya Sabır,Sabiha Enüstün,Gözde Kıral Uçar,Zafer Alkan,Dilek Gezer,Pınar Özkan,Fulya Aygün Yılmaz,Gamze Akın,Gökhan Mutlugil,Bülent Dilek,Şehriban Koparan,Zerrin Emen,Buğçe Büyüksönmez,Gamze Doğan,Rukiye Bayraklı,İlkay İleri,Esra Nakış,Manche Gömlek’e çok teşekkürler ☺️🦋
Read more
Ankara/Şereflikoçhisar’daki 950 de öğrencimiz bayram hediyelerine kavuştu..Öğrencilerimize ...
Media Removed
Ankara/Şereflikoçhisar’daki 950 de öğrencimiz bayram hediyelerine kavuştu..Öğrencilerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı Dila Dalkılıç, Özge Tekin Can, İlknur Kurnaz, İrem Kacar, Çetin Morova, Suat Doğramacı, Ayşe Halıcıgil, Başak Sadıkoğlu, Sıdıka Şahinler, Burcu ... Ankara/Şereflikoçhisar’daki 950 de öğrencimiz bayram hediyelerine kavuştu..Öğrencilerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı Dila Dalkılıç, Özge Tekin Can, İlknur Kurnaz, İrem Kacar, Çetin Morova, Suat Doğramacı, Ayşe Halıcıgil, Başak Sadıkoğlu, Sıdıka Şahinler, Burcu Basat, Gökçe Çiçek, Suna Özcan, Ayşe Yıldızeli, Aylin Şimşek, Sinem Ilgın, Derya Özer, Dilek Hanım, Ayten Burçin Atasoy, Burcu Başat, Nigar Yıldız, Elif Gamze Germirligil, Hilal Özdemir, Elif Özer, Tuğba Sancak, Ece Zeynep Atma, Ümmühan Yalçındağ, Gürkan Baltacı, Bilge Başaran, Esra Sağlam, Tuğçe Aslan, Esra Baloğlu, Gamze Tetik, Menekşe Uysal, Hülya Meydan, Ayşe Özgül Özcan, Iraz Gökçe Zeytinli, Duygu Giray, Fatma Korkut, Muhammed Göl, Nihan İçel, Berk İçel, Burcu Işık, İş Bankası Hukuk Müşavirliği,Elif Üçer,Boyner,Flo Mağazacılık,Hasan Sümer,Fatih Gürcan(Gürcanlar Ayakkabı),Zehra Selçuk,Zafer Alkan,Ofix Ofis Malzemeleri,Bahar Akbulut,Rukiye Bayraklı,Ahu Bayeg,Gamze Dinç Ölmez,Tuğçe Aslan,Selda Uyanık,Ayşe Özgül Özcan,Burcu Başak,H/S kırtasiye,İrem Kaçar,Emine Kaman,Tuğçe San,Sena Çakmak,İlknur Kurnaz,Nigar Yıldız,Ceren Semilay,Dila Dalkılıç,Sinem Ilgın,Ayten Burçin Atasoy,Ceyda Yaşar,Çetin Morova,Aylin Şimşek,Ece Zeynep Atmaca,Menekşe Uysal ve Derya Özer’e çok teşekkür ederiz💜Dağıtımlar devam ediyor, fotoğrafları paylaşacağız..
Read more
#Repost @ucankusmedya with @repostapp ・・・ GÜNÜN ÇOK KONUŞULAN ŞAŞKINLIĞI! “ZEKİ YORUMCU”, HAKKINDA TEDBİR KARARI ALDIRAN SEREN SERENGİL’LE İLGİLİ ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ!!! Beyaz TV’nin sevilen sabah programı Beyaz Masa’da bugün Seren Serengil ile eski sevgilisi Özay Bakır arasında ... #Repost @ucankusmedya with @repostapp
・・・
GÜNÜN ÇOK KONUŞULAN ŞAŞKINLIĞI! “ZEKİ YORUMCU”, HAKKINDA TEDBİR KARARI ALDIRAN SEREN SERENGİL’LE İLGİLİ ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ!!!
Beyaz TV’nin sevilen sabah programı Beyaz Masa’da bugün Seren Serengil ile eski sevgilisi Özay Bakır arasında savcılığa kadar yansıyan Seren’in Özay’a attığı iddia edilen mesajlar masaya yatırılırken, çok ilginç bir detay ortaya çıktı.
Beyaz TV’nin Beyaz Masa programında bu sabah konu, savcılığa intikal eden ve Seren Serengil’in eski sevgilisi Özay Bakır’a yazdığı iddia edilen mesajlardı.
Ancak Seren Serengil, Beyaz TV yorumcuları hakkında, daha önce kendisinin de Star TV’de çalıştığı dönemde Gülben Ergen’in kendisine karşı aldığı “koruma-tedbir” kararını aldırmıştı!..
Yani sonuçta haber yayınlanabilecek(basın özgürlüğü nedeniyle) ancak yorumcular “yorum” yapamayacaktı!..
İşte hakkında tedbir kararı olan ve programlarda hep zekasıyla dikkati çeken sunucu-yorumcu Sinem Yıldız, vtr sırasında bir “Aaaa” sesi ve bir “eliyle ağzını kapatma” şekliyle, kısacası “ŞAŞKINLIK” hareketiyle günün en çok konuşulan ekran ismi oldu.
#canlıyayın #televizyon #gündem #güncel #magazinprogramı #rating #fashion #follow #like #life #istanbul #instagram #eğlence #magazin #sosyalmedya #haber #ünlü #sanatçılar #oyuncu #gece #uçankuştv #uçankuş #uçankuşmedya #sanat #serenserengil #yaşaripek #ozaygüven #beyaztv #beyazmagazin
Read more
GÜNÜN ÇOK KONUŞULAN ŞAŞKINLIĞI! “ZEKİ YORUMCU”, HAKKINDA TEDBİR KARARI ALDIRAN SEREN SERENGİL’LE İLGİLİ ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ!!! Beyaz TV’nin sevilen sabah programı Beyaz Magazin’de bugün Seren Serengil ile eski sevgilisi Özay Bakır arasında savcılığa kadar yansıyan Seren’in Özay’a ... GÜNÜN ÇOK KONUŞULAN ŞAŞKINLIĞI! “ZEKİ YORUMCU”, HAKKINDA TEDBİR KARARI ALDIRAN SEREN SERENGİL’LE İLGİLİ ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ!!!
Beyaz TV’nin sevilen sabah programı Beyaz Magazin’de bugün Seren Serengil ile eski sevgilisi Özay Bakır arasında savcılığa kadar yansıyan Seren’in Özay’a attığı iddia edilen mesajlar masaya yatırılırken, çok ilginç bir detay ortaya çıktı.
Beyaz TV’nin Beyaz Magazin programında bu sabah konu, savcılığa intikal eden ve Seren Serengil’in eski sevgilisi Özay Bakır’a yazdığı iddia edilen mesajlardı.
Ancak Seren Serengil, Beyaz TV yorumcuları hakkında, daha önce kendisinin de Star TV’de çalıştığı dönemde Gülben Ergen’in kendisine karşı aldığı “koruma-tedbir” kararını aldırmıştı!..
Yani sonuçta haber yayınlanabilecek(basın özgürlüğü nedeniyle) ancak yorumcular “yorum” yapamayacaktı!..
İşte hakkında tedbir kararı olan ve programlarda hep zekasıyla dikkati çeken sunucu-yorumcu Sinem Yıldız, vtr sırasında bir “Aaaa” sesi ve bir “eliyle ağzını kapatma” şekliyle, kısacası “ŞAŞKINLIK” hareketiyle günün en çok konuşulan ekran ismi oldu.
#canlıyayın #televizyon #gündem #güncel #magazinprogramı #rating #fashion #follow #like #life #istanbul #instagram #eğlence #magazin #sosyalmedya #haber #ünlü #sanatçılar #oyuncu #gece #uçankuştv #uçankuş #uçankuşmedya #sanat #serenserengil #yaşaripek #ozaygüven #beyaztv #beyazmagazin #sinemyildiz
Read more
#Repost @birsensirin with @repostapp ・・・ .. Sürpriz dediğin böyle olur . BEYAZ TV'nin başarılı sunucusu Sinem Yıldız'dan Songül Karlı ve Oktay Gürtürk'e güzel sürpriz.. . Enerjin ve sürprizin için sonsuz teşekkürler Sinem'im . @oktay_gurturk @sinemyildiz_official ... #Repost @birsensirin with @repostapp
・・・
..
Sürpriz dediğin böyle olur 😊😊 .

BEYAZ TV'nin başarılı sunucusu Sinem Yıldız'dan Songül Karlı ve Oktay Gürtürk'e güzel sürpriz.. .

Enerjin ve sürprizin için sonsuz teşekkürler Sinem'im 🙏🙏❤ .
@oktay_gurturk @sinemyildiz_official @songulkarliofficial @yuksel_eser @beyaztv #oktaygurturk #songülilebizbize #sinemyildiz #songulkarli #beyaztv
Read more
.. Sürpriz dediğin böyle olur . BEYAZ TV'nin başarılı sunucusu Sinem Yıldız'dan Songül Karlı ve Oktay Gürtürk'e güzel sürpriz.. . Enerjin ve sürprizin için sonsuz teşekkürler Sinem'im . @oktay_gurturk @sinemyildiz_official @songulkarliofficial @yuksel_eser @beyaztv ... ..
Sürpriz dediğin böyle olur 😊😊 .

BEYAZ TV'nin başarılı sunucusu Sinem Yıldız'dan Songül Karlı ve Oktay Gürtürk'e güzel sürpriz.. .

Enerjin ve sürprizin için sonsuz teşekkürler Sinem'im 🙏🙏❤ .
@oktay_gurturk @sinemyildiz_official @songulkarliofficial @yuksel_eser @beyaztv #oktaygurturk #songülilebizbize #sinemyildiz #songulkarli #beyaztv
Read more
#Repost @birsensirin ・・・ .. Sürpriz dediğin böyle olur . BEYAZ TV'nin başarılı sunucusu Sinem Yıldız'dan Songül Karlı ve Oktay Gürtürk'e güzel sürpriz.. . Enerjin ve sürprizin için sonsuz teşekkürler Sinem'im . @oktay_gurturk @sinemyildiz_official @songulkarliofficial ... #Repost @birsensirin
・・・
..
Sürpriz dediğin böyle olur 😊😊 .

BEYAZ TV'nin başarılı sunucusu Sinem Yıldız'dan Songül Karlı ve Oktay Gürtürk'e güzel sürpriz.. .

Enerjin ve sürprizin için sonsuz teşekkürler Sinem'im 🙏🙏❤ .
@oktay_gurturk @sinemyildiz_official @songulkarliofficial @yuksel_eser @beyaztv #oktaygurturk #songülilebizbize #sinemyildiz #songulkarli #beyaztv
Read more
Çok sevilen bir sanatçı dostumla çekilen bir fotoğraf üzerinden şu an yargıda ciddi iddialarla ...
Media Removed
Çok sevilen bir sanatçı dostumla çekilen bir fotoğraf üzerinden şu an yargıda ciddi iddialarla suç çetesi lideri olduğu söylenen Adnan Oktar’ı savunma adına şahsıma ve sanatçı dostuma atılan iftiralar ve yapılan hakaretlerle ilgili, şüphesiz devlet büyüklerimiz ve savcılarımız ... Çok sevilen bir sanatçı dostumla çekilen bir fotoğraf üzerinden şu an yargıda ciddi iddialarla suç çetesi lideri olduğu söylenen Adnan Oktar’ı savunma adına şahsıma ve sanatçı dostuma atılan iftiralar ve yapılan hakaretlerle ilgili, şüphesiz devlet büyüklerimiz ve savcılarımız kayıtsız kalmayacaktır.

Adnan Oktar'ın bu ülkede, din adı altında genç kızları bariyer sistemi ile tuzağa düşünüp fuhuş yaptıran casusluk yaparak ülkenin en önemli sırlarını satan bir örgütün lideri olduğu iddiaları malumunuzdur. Bu örgütün uzantılarıda teker teker tespit edilecektir. Bu tespitte şahsıma karşı yapılan bu alçakça saldırının yetkili makamlara bildirilmesinin çok önemli rolü olacağı düşüncesi ile avukatım aracılığı ile tüm yasal başvuruları yapacağımı kamuoyuna saygı ile duyururum.
Sinem Yıldız
Read more
Klasik bir yemek tarifi esprisi vardır ya hani “İçine bir avuç mutluluk,bir tutam sevgi kattım” ...
Media Removed
Klasik bir yemek tarifi esprisi vardır ya hani “İçine bir avuç mutluluk,bir tutam sevgi kattım” diye Size çok komik bir şey söyleyeceğim.. Bakın bu gerçekten var🏻‍ Her insana dokunan bir iş yapıyorsanız eğer sevdiğiniz işi aşkla yapmak,her ayrıntıyı düşünmek ve yemeklerinizin ... Klasik bir yemek tarifi esprisi vardır ya hani “İçine bir avuç mutluluk,bir tutam sevgi kattım” diye💫
Size çok komik bir şey söyleyeceğim..
Bakın bu gerçekten var👩🏻‍🍳
Her insana dokunan bir iş yapıyorsanız eğer sevdiğiniz işi aşkla yapmak,her ayrıntıyı düşünmek ve yemeklerinizin tadıldığında karşınızdaki insanlarda oluşturduğu o hazzı tüm ruhunuzda hissetmek paha biçilmez bir şeydir.
Şimdi benim yönettiğim koca bir mutfağım, harika ekip arkadaşlarım ve özgürce sanatımı sergileyebilmeme vesile olan Sinem ve Burak Ekşioğlu gibi kıymetli yol arkadaşlarım var💙
Önce kendi evimin mutfağında daha sonra da resmî bir kurumda yaptığım yemeklerimi hep ‘nerede yiyebiliriz?’ diye soruyordunuz.
Artık gururla bu soruyu cevaplayabilirim😎
Bundan böyle @fiveoclock_kitchen da tüm misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Bu güzel restoranımızda nice değerli vakitleri sizlerle birlikte geçirebilmek dileğiyle...
Read more
Loading...