Loading Content...

Tãƒâ¼rkiye nin en etkinlik

Loading...


Unique profiles
24
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Forest Kemerburgaz - Macera Parkı, Bodrum, Mugla, Uniq İstanbul
Average media age
749.8 days
to ratio
13
Hediye Zamanı <span class="emoji emoji1f381"></span> Bir aile davetlim olarak Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı ...
Media Removed
Hediye Zamanı Bir aile davetlim olarak Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı @forestkemerburgaz ‘da harika bir gün geçirecek. 65.000 m² alanı ile forestkemerburgaz, şehrin stresinden, karmaşasından uzaklaşarak, çocuklarınızla doğa ile uyum içerisinde spor ... Hediye Zamanı 🎁
Bir aile davetlim olarak Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı @forestkemerburgaz ‘da harika bir gün geçirecek.
65.000 m² alanı ile forestkemerburgaz, şehrin stresinden, karmaşasından uzaklaşarak, çocuklarınızla doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunuyor. Çocuklar ebeveynleriyle kaliteli zaman geçiriyor, spor yapıyor ve özgüvenleri artıyor.
İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olan @forestkemerburgaz haftanın her günü  10:00 - 19:30 arasında açık.
Dün Forest kemerburgaz’da ailecek harika bir gün geçirdik. Güvenliğe maksimum önem vermeleri, ormandaki aktivitelerin güzelliği ve personelin inanılmaz yardımcı olması beni çok etkiledi. Dev salıncak, paintball, üstünde sincap gibi gezdiğiniz parkurlar, zipline bayıldığımız şeyler oldu. İnsan sapanını Alper denedi ama çok korkusuz olmak gerekiyor herkese göre değil. Gittiğinizde lütfen harika çalışanların anlattığı güvenlik önlemlerine dikkat edin, bol su için ve bir parkura başlamadan önce parkuru inceleyip zorluk derecesini düşünün. Çocuğunuzu cesaretlendirin eleştirmeyin.
Davetiye şansı için 30 Ağustos’a kadar 🎁 @forestkemerburgaz @hassasanne hesaplarını takip edin (hesapları takip etmeyenlere kazansalar da davetiyeleri gönderilmeyecektir)
🎁 Kalbe tıklayıp beğenin
🎁 Yorumlarda en az 4 KELİME ile çocuğunuzla yapmayı sevdiğiniz bir şeyi veya bir şeyler yazın ve BİR ARKADAŞINIZI ETİKETLEYİN. İstediğiniz kadar farklı yorum yazabilirsiniz. Bol yorum bol şans. Sadece etiketleme ve emoji olan yorumlar SİLİNECEKTİR. 🎁 Fotoğrafın sağ alt köşesindeki boş bayrağa tıklayıp gönderiyi kaydedin
Davetiye Anne, baba ve 2 çocuğu için eğlence paketi (ip parkuru, dev salıncak, tırmanma duvarı, serbest atlayış, zipline ) içermektedir. Rezervasyon gereklidir. forestkemerburgaz.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
Kazananı yorumlarda açıklayacağım. #forestkemerburgaz #forestkemerburgazdavetiyle #hassasannehediyesi #hassasanne
Davetiyeler kişisel hediyelerdir, maddi değerleri yoktur. Hediyenin Instagram ile bir ilgisi yoktur.
Read more
Loading...
Sevgili arkadaşım @hadianne Derya Topçu’nun gerçekleşen hayali Türkiye’nin yaratıcılık odaklı ...
Media Removed
Sevgili arkadaşım @hadianne Derya Topçu’nun gerçekleşen hayali Türkiye’nin yaratıcılık odaklı ilk çocuk kültür&sanat festivali @yaraticicocukfestivali birbirinden değerli atölyelerin, söyleşilerin, gösteri ve konserlerin olduğu dopdolu bir programla 2-3 Haziran’da Uniq ... Sevgili arkadaşım @hadianne Derya Topçu’nun gerçekleşen hayali Türkiye’nin yaratıcılık odaklı ilk çocuk kültür&sanat festivali @yaraticicocukfestivali birbirinden değerli atölyelerin, söyleşilerin, gösteri ve konserlerin olduğu dopdolu bir programla 2-3 Haziran’da Uniq İstanbul’da. @uniqistanbul
Yaratıcı Çocuk Festivali; programındaki 14 adet bilim, sanat ve tasarım atölyesini biraraya getirerek Türkiye’de bir ilki hayata geçirecek.
Sanattan kodlamaya, kimyadan enerji verimliğine, tasarımdan renklerin büyülü dünyasına uzanan zengin içerikli ‘Yaratıcı Çocuk Festivali atölyeleri’ ; çocukları etkinlik fikrinden uzaklaştırarak, onları üretken ve deneyim odaklı bir keşif ortamınına sokacak.
Çocuklar gün boyu açık havada yaratıcı deneyimler yaşarken; ebeveynler birbirinden kıymetli konuşmacıların söyleşilerine katılarak festivali çocuklarıyla birlikte yaşama fırsatı bulacaklar.
Kendi alanında uzmanlaşmış kişiler ile ebeveynleri buluştucak söyleşilerde @sunay.akin , @dogancucelogluofficial @ceydadvenci , @dr.ozgurbolat , Ahmet Güneştekin, @serminyasarofficial gibi değerli isimler konuşmacı olacak.
FMV Işık Okulları Çocuk Korosu, Pırlangıç Çocuk Şarkıları Konseri, @Kidsnook Masal Şarkıları Konseri iki gün boyunca festival coşkusunu notalara taşıyacaklar. Ayrıca, tahta bacak, pandomim ve jonklör gösterileri, geleneksel kukla tiyatrosu, rengarenk yüz boyama gibi pek çok etkinlik festivalin neşesini ve coşkusunu çocuklara taşıyacak. Biletleri biletix’ten alabilirsiniz.
Detaylı Bilgi için: www.yaraticicocukfestivali.com
Read more
Türkiye İş Bankası kuruluşundan itibaren Türkiye Cumhuriyeti’nin iktisadi kalkınmasının lokomotiflerinden ...
Media Removed
Türkiye İş Bankası kuruluşundan itibaren Türkiye Cumhuriyeti’nin iktisadi kalkınmasının lokomotiflerinden biri olarak sınai gelişmeyi başlatan, ulusal tasarrufları harekete geçiren, temel ekonomik atılımları finanse eden, kredi ihtiyaçlarını karşılayan, bankacılık sektörüne ... Türkiye İş Bankası kuruluşundan itibaren Türkiye Cumhuriyeti’nin iktisadi kalkınmasının lokomotiflerinden biri olarak sınai gelişmeyi başlatan, ulusal tasarrufları harekete geçiren, temel ekonomik atılımları finanse eden, kredi ihtiyaçlarını karşılayan, bankacılık sektörüne getirdiği öncü ürün ve hizmetlerle bireyin hayatını kolaylaştıran bir kurum oldu. 1924’te başlayan ve yılları içinde gelişerek çeşitlenen bir iletişim serüveninin özeti olarak nitelendirilebilecek “İş Bankası İftiharla Sunar” Sergisi aynı zamanda Banka’nın “reklam hafızası”dır. İş Bankası’na ait yüzlerce reklam filmi, ilan ve afişi eğlenceli ve bilgilendirici sergileme teknikleriyle sunan sergi, aynı zamanda bir kuruma ait reklam ürünlerini dünya üzerinde bu boyutta bir araya getiren en büyük etkinlik olma özelliği taşıyor. 93 yıl boyunca üretilmiş İş Bankası reklamları arasından yapılan bu geniş seçki, bir öarkanın zaman içinde yaptığı yolculuğu anlatmakla kalmıyor, iletişim tarihinin ülkemizde kilometre taşlarını da vurguluyor.Günümüzde popüler kültürün ayrılmaz parçası haline gelen reklamcılığa dair birçok soru, bu sergide İş Bankası reklamları üzerinden yanıt buluyor. Sergiyi 26 Ağustos’a kadar Türkiye İş Bankası Müzesi’nde gezebilirsiniz.
Read more
#Repost @saffetemretonguc with @get_repost ・・・ RÜZGARI DOSTLUK OLAN YELKENLER EGE’YE AÇILIYOR ️ Ege’nin iki yakasını buluşturan en renkli organizasyonlardan biri Çeşme – Sakız arasında bugün başladı. 4 gün sürecek @arkasaegeanlinkregatta ya geçen yıl ilk kez katılmıştım, ... #Repost @saffetemretonguc with @get_repost
・・・
RÜZGARI DOSTLUK OLAN YELKENLER EGE’YE AÇILIYOR
⛵️⛵️⛵️
Ege’nin iki yakasını buluşturan en renkli organizasyonlardan biri Çeşme – Sakız arasında bugün başladı. 4 gün sürecek @arkasaegeanlinkregatta ya geçen yıl ilk kez katılmıştım, bu yıl yine oradayım. Yarından itibaren hem yarışlardan hem de Alaçatı ve Çeşme’den bolca hikâye paylaşacağım, canlı yayınlarım da olacak takipte kalın!
🛶🛶🛶
Bir ucu Çeşme bir ucu Sakız Adası olan yarışlarda, yelkenler rüzgarına dostluğu da katıp ilerliyor. Ege’de turizmin iki gözdesi arasında yapılan rengarenk etkinlik, aynı zamanda ekonomik değer de demek. Çünkü hem sezon uzuyor hem de prestijli organizasyonlar ile seçkin bir yabancı turist kitlesi çekilmiş oluyor.
⛵️⛵️⛵️
Bu yıl 52 tekne ve 500’den fazla yarışçı olacak. 4 günde 50 deniz mili yol yapılacak. Yarışlar Ilıca Körfezi’nden, Çeşme merkezden, Ovacık’taki plajlardan ve Sakız Adası’ndan izlenebilecek.
🛶🛶🛶
Organizasyonu Türkiye Yelken Federasyonu, Ege Açık Deniz Yat Kulübü Çeşme Marina ve Arkas düzenliyor; medya sponsoru da Hürriyet.
Read more
Fotoğraflar geçen haftadan... Lenzing Türkiye, Avusturya Kültür Ofisi ve AUSTRIAFASHION.NET ...
Media Removed
Fotoğraflar geçen haftadan... Lenzing Türkiye, Avusturya Kültür Ofisi ve AUSTRIAFASHION.NET işbirliği ile gerçekleştirilen Beyond Couture Moda Sergisi’nin açılışındaydım. Türk ve Avusturyalı moda tasarımcıları hem doğallığa hem de son model üretim biçimlerine odaklanarak ... Fotoğraflar geçen haftadan... Lenzing Türkiye, Avusturya Kültür Ofisi ve AUSTRIAFASHION.NET işbirliği ile gerçekleştirilen Beyond Couture Moda Sergisi’nin açılışındaydım. Türk ve Avusturyalı moda tasarımcıları hem doğallığa hem de son model üretim biçimlerine odaklanarak kıyafetler hazırlamışlar. Bu 9 genç tasarımcının sergisi, İstanbul Tasarım Bienali’ne paralel etkinlik olarak gerçekleştiriliyor. Tüm kumaşlar Lenzing’in seçkin tekstil markası TENCEL™️ imzasını taşıyor. Tasarımlarda en çok lazer kesim gibi teknolojik üretimlerin geleneksel el işleriyle birleşmesi, bir de doğal dokulu örme kumaşların su gibi akan görüntüleri dikkatimi çekti...
#yapraginizinde #feelssoright
@tencel_turkey @halesaracoglu
Read more
Yine cok keyifli bir etkinlik. Ve bu sefer kendi okulumun <span class="emoji emoji270c"></span>️<span class="emoji emoji1f64f"></span> Beni layik gordukleri icin tekrar ...
Media Removed
Yine cok keyifli bir etkinlik. Ve bu sefer kendi okulumun Beni layik gordukleri icin tekrar tesekkurler #Repost @rpzistanbul (@get_repost) ・・・ “Türkiye’nin Alanında En Başarılı Kadın Yöneticileri” panelinde eşsiz tecrübelerini bizlerle paylaşan değerli konuşmacılarımıza ... Yine cok keyifli bir etkinlik. Ve bu sefer kendi okulumun ✌️🙏 Beni layik gordukleri icin tekrar tesekkurler 🙏 #Repost @rpzistanbul (@get_repost)
・・・
“Türkiye’nin Alanında En Başarılı Kadın Yöneticileri” panelinde eşsiz tecrübelerini bizlerle paylaşan değerli konuşmacılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. 🦋
#RenkliPrestijliZevkli
Read more
Loading...
Campaign Türkiye'nin düzenlemiş olduğu Agency Of The Year ödül töreninde En İyi Etkinlik Ajansı ...
Media Removed
Campaign Türkiye'nin düzenlemiş olduğu Agency Of The Year ödül töreninde En İyi Etkinlik Ajansı ödülünü aldık. Tüm ekibimize, çözüm ortaklarımıza ve bize güvenen markalara teşekkür ederiz. Campaign Türkiye'nin düzenlemiş olduğu Agency Of The Year ödül töreninde En İyi Etkinlik Ajansı ödülünü aldık. Tüm ekibimize, çözüm ortaklarımıza ve bize güvenen markalara teşekkür ederiz.
Sevgili Odtu’lu Arkadaslarim, Geleneksel bahar senlikleri bir gune indirilmisken kocsporfest ...
Media Removed
Sevgili Odtu’lu Arkadaslarim, Geleneksel bahar senlikleri bir gune indirilmisken kocsporfest etkinliklerinin devam etmesi konusundaki hakli sitemlerinizi okudum. Sizi gayet net duydugumu ve anladigimi bilmenizi istiyorum. Konudan haberdar oldugumdan beri Kocsporfest yetkilileriyle ... Sevgili Odtu’lu Arkadaslarim,
Geleneksel bahar senlikleri bir gune indirilmisken kocsporfest etkinliklerinin devam etmesi konusundaki hakli sitemlerinizi okudum. Sizi gayet net duydugumu ve anladigimi bilmenizi istiyorum. Konudan haberdar oldugumdan beri Kocsporfest yetkilileriyle makul bir cozum uretmek icin calistik. Eski bir odtu’lu de olarak gelinen noktanin iletisim ve anlayis acisindan onemli bir emsal oldugunu dusunuyorum. Sahne hepimizin. Muzik hepimizin. Sevgi ve saygilarimla... #Repost @kocsporfest
・・・
Değerli ODTÜ’lüler,
2006 senesinden beri düzenlenmekte olan Koç Spor Fest, ülkemizin en geniş katılımlı spor organizasyonu olup, 2018 senesinde 181 üniversiteden 26.000’i aşkın sporcunun 57 branşta mücadelesine ev sahipliği yapmaktadır. Sene boyunca devam eden “Üniversite Spor Oyunları”nın, sadece final müsabakalarının yapıldığı üniversitelerde ise sporu, müzik, saha etkinlikleri ve konferanslarla zenginleştiren bir kurguyla Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerle buluşulmaktadır.
En son 2006 senesinde gelmiş olduğumuz ODTÜ’ye bu sene final müsabakalarına ev sahipliği yapması nedeniyle yeniden gelmiş olmak bizi çok mutlu etmekte ve heyecanlandırmaktadır.
Bununla birlikte; ODTÜ’nün geleneksel bahar şenliğinin süresinin kısaltılma kararı üzerine bazı üniversiteli arkadaşlarımızın tepkisi ile karşı karşıya kaldık. Bu durum konunun muhatabı olmayan bizleri son derece şaşırtmış ve üzmüştür. Zira Koç Spor Fest’in temel amaçlarından biri, festivallerin üniversitelerde devam etmesini sağlamaktır.
Özetle; sizleri dinledik, ne demek istediğinizi duyduk. Ve bu yaklaşımınıza saygı göstererek, bu sabah itibarıyla markalarımızın bulunduğu etkinlik alanımızı kaldırma kararı aldık. Spor müsabakaları ve konferanslar planlandığı şekilde devam etmektedir. Ayrıca bu akşam 21:30’da gerçekleşecek olan Şebnem Ferah konseri öncesinde ve yarın gün boyunca dileyen müzik gruplarımıza sahnelerimizi açıyoruz.
Sahne sizin, festival sizin!
Sevgi ve Saygılarımızla,
Koç Spor Fest Ekibi
Read more
Loading...
Merhaba Değerli Takipçilerimiz, Turan Kırtasiye , 13 yılı aşkın kırtasiye hizmeti boyunca sahip ...
Media Removed
Merhaba Değerli Takipçilerimiz, Turan Kırtasiye , 13 yılı aşkın kırtasiye hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve 8000’in üzerindeki ürün çeşitliliğini sizlerle paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren gerek okul öncesi etkinlik malzemeleri gerekse okul ve ofis ... Merhaba Değerli Takipçilerimiz,
Turan Kırtasiye , 13 yılı aşkın kırtasiye hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve 8000’in üzerindeki ürün çeşitliliğini sizlerle paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren gerek okul öncesi etkinlik malzemeleri gerekse okul ve ofis malzemeleri kategorisini her geçen gün  en yeni ürünlerle geliştiren firmamızı internet ortamında ki başarılı çalışmalarıyla ileriye taşımaktadır.

Kocaeli Karamürsel’de bulunan dükkanımızda ki hizmetimize 3 yıldır “ www.renklikirtasiye.com ” olarak web sitemizden devam etmekteyiz.  Çocuk gelişimini esas alan ürünlerimizle yaptığımız çalışmaları sosyal medya üzerinden (@renklikirtasiye ) paylaşıyor, Türkiye’nin her yerine gönderdiğimiz kargo hizmeti ile güvenirliliğimizi kanıtlıyoruz. En son eğitim modellerini takip ediyor ve materyalleri  en hızlı şekilde temin ederek sizlere sunuyoruz. Kendi adımıza ürettiğimiz ekonomik oyunlar ile çocuk gelişimini destekleyen ilk üretici ve satıcı firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Okul öncesi eğitim sektöründeki çeşitliliğimiz ile  gösterdiğimiz başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Renkli  Kırtasiye, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü sizlere teşekkür ederek , bugün ve gelecekte hizmet etmeye devam edecektir.

Not:Okul çalışmalarımız ve toplu alımlar da indirimlerimiz vardır.

SEVGİ TURAN

www.renklikirtasiye.com

Dükkan: Cumhuriyet Cd. Akbank Karşısı  Turan Kırtasiye

Kocaeli/Karamürsel

Tel:0262.452.31.08– 0532.745.86.16
Satış Deposu:4 Temmuz Mah. Dört Yol Üstü Mezarlık Arkası Ülker Apt. N:3

Kocaeli/Karamürsel

[email protected]
Read more
Türkiye’nin gelecek vaadeden 15 yaşındaki genc yarışçıları Can ve Deniz Öncü kardeşler Red Bull ...
Media Removed
Türkiye’nin gelecek vaadeden 15 yaşındaki genc yarışçıları Can ve Deniz Öncü kardeşler Red Bull #MotoGP Rookies Kupası’nda ve Fim Moto3 CEV Junior Şampiyonasında Türkiye’yi temsil ediyor.Sıradaki yarış Lemans’ta 🏍 Fotoğraf: @canoncu61 takip ederek destek olalım🏻🏻 Kenan ... Türkiye’nin gelecek vaadeden 15 yaşındaki genc yarışçıları Can ve Deniz Öncü kardeşler Red Bull #MotoGP Rookies Kupası’nda ve Fim Moto3 CEV Junior Şampiyonasında Türkiye’yi temsil ediyor.👍👏Sıradaki yarış Lemans’ta 🏍💨
Fotoğraf: @canoncu61 takip ederek destek olalım👍🏻👏🏻
Kenan Sofuoğlu’nun genç öğrencilerine destek olalım👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Motosiklet Dünyasından en son haberler bio daki linkte ve www.MotoEtkinlik.com 'da👈🏻🏍💨 🏍 --------------
@motoetkinlikteam
@motogpme
@unimoto_
@motosanat
@motoperest
@turkishriders -------------- 🏍💨 #motoetkinlik
#motosiklet #motor #tutku #macera #heyecan #adrenalin #honda #yamaha #etkinlik #enduro #istanbul #gökyüzü #honda #denizoncu #manzara #motogp #istanbul #mt25 #motoetkinlikenduro
Read more
Sevgili Arkadaşlarım Yılın en önemli ve en yararlı sanat projelerinden olan İSTANBUL ARMONİ ...
Media Removed
Sevgili Arkadaşlarım Yılın en önemli ve en yararlı sanat projelerinden olan İSTANBUL ARMONİ KOROSU KONSERİ’ne bekleniyorsunuz!!! Türkiye'nin Ekonomisine yön veren En önemli İş Adamları ve İş Kadınlarından(CEO’lar, Yönetim Kurulu Başkanları ve Tüm İş insanları)Oluşan bu koro ... Sevgili Arkadaşlarım

Yılın en önemli ve en yararlı sanat projelerinden olan
İSTANBUL ARMONİ KOROSU KONSERİ’ne bekleniyorsunuz!!! Türkiye'nin Ekonomisine yön veren En önemli İş Adamları ve İş Kadınlarından(CEO’lar, Yönetim Kurulu Başkanları ve Tüm İş insanları)Oluşan bu koro 70 kişiden oluşmakta ve 40 Kişilik YILDIRIR SENFONİ ORKESTRASI eşlik etmektedir.

Birbirinden değerli Türk Sanat Müziği şarkılarını,senfonik yapıyla sizlere sunacağımız ve elde edilen tüm gelirler ,ömürleri kısıtlı olan çocuklarımızın SON DİLEK’lerini yerine getirmek için
'BİR DİLEK TUT VAKFI'na bağışlanacaktır... Sizlerde bir nebze olsun destek olmak İçin;

19 Nisan’da ZORLU PSM’de gerçekleştireceğimiz Koro ve Orkestra konserimize sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Orkestra Şefi:Muhammed YILDIRIR
Koro Şefi : Nergis YILDIRIR

Ayrıntılı Bilgi;
http://www.biletix.com/etkinlik/VMH01/ISTANBUL/tr
Sevgiler
Muhammed YILDIRIR
Read more
 #Repost @canakkalebisikletplatformu ・・・ ÇABİP ulaşımını bisikletle gerçekleştiren ve bisikletli ...
Media Removed
#Repost @canakkalebisikletplatformu ・・・ ÇABİP ulaşımını bisikletle gerçekleştiren ve bisikletli ulaşımı destekleyen herkes için bağımsız, aktivist ve gönüllü bir oluşumdur. Çanakkale Bisiklet Platformu Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı ... #Repost @canakkalebisikletplatformu ・・・
ÇABİP ulaşımını bisikletle gerçekleştiren ve bisikletli ulaşımı destekleyen herkes için bağımsız, aktivist ve gönüllü bir oluşumdur.
Çanakkale Bisiklet Platformu Çanakkale’de bisiklet kültürünün yerleşmesini, bisikletli ulaşımı yaygınlaştırmayı, kentte yaşayan tüm bisikletçilerin ortak bir sesi olmasını, kentteki bisiklet gruplarının birlikte çalışabilirliğini, ortak etkinlikler düzenleyebilmesini sağlamak amacıyla tur, etkinlik ve çeşitli faaliyetler düzenlenmektedir.
Bu kapsamda Perşembe/akşam, pazar/günübirlik, yaz sezonu haftasonu kamplı turlar ve milli bayramlar olmak üzere çeşitli turlar gerçekleştirmekteyiz.

Perşembe akşamları Çanakkale'ye yakın çeşitli köylere giderek hem bisiklet sürüyor, hem öğreniyor, hem eğleniyor, hem de sosyalleşmeyi hedefliyoruz.
Hazırlanan ÇABİP Etkinlik/Tur Takvimi çerçevesinde gerçekleştirilen 28.06.2018 tarihli Umurbey Akşam Turu kapsamında 39 kişinin katılımıyla toplam 50 KM yol yapıldı.
Bu turun dinlenme noktası Türkiye'nin Meyve Deposu Umurbey'de şeftali, çay, dondurma ikram ederek bizleri ağırlayan en iyi şekilde ev sahipliği yapan @umurbeybelediyesi ’ne çok teşekkür ediyor, diğer belediye ve köy muhtarlıklarına örnek olmasını diliyoruz. #rüzgarındemiratlıları #ÇanakkaleBisikletPlatformu #ÇABİP #bike #bikeride #bicycle #bisiklet #cycling #cyclistturkiye #bicyclerail #bisikletturu #çanakkale #cycling #canakkale #instacanakkale #cyclist #cyclingphotos #cyclistphotos #cyclingturkey #cyclinglife #instacanakkale #ilovemybike
Read more
Loading...
Türkiye'nin ilk ve tek en geniş kapsamlı festival etkinlik sitesi olan www.festivaller.com.tr ...
Media Removed
Türkiye'nin ilk ve tek en geniş kapsamlı festival etkinlik sitesi olan www.festivaller.com.tr Turkcell Bip'te yerini almaya hazırlanıyor. Kısa bir süre sonra Turkcell Bip’te göreceğiniz www.festivaller.com.tr içeriğinde, ulusal, ulusalararası festivaller, etkinlikler, organizasyonlar, ... Türkiye'nin ilk ve tek en geniş kapsamlı festival etkinlik sitesi olan www.festivaller.com.tr Turkcell Bip'te yerini almaya hazırlanıyor. Kısa bir süre sonra Turkcell Bip’te göreceğiniz www.festivaller.com.tr içeriğinde, ulusal, ulusalararası festivaller, etkinlikler, organizasyonlar, konserler, festival tv, duyurular, ne nerede, mekanlar, yeme-içme ve daha birçok renkli aktiviteyi görebileceksiniz. İnstagram; @festivallerorg
Twitter; @festivallerorg
Facebook; @festivallerorg
@turkcell
@turkcellplatinum
@dogus.kuran
@bip
#festivaller
#fest
#festival
#etkinlik
#yemeicme
#mekan
#konser
#duyuru
#organizasyon
#organization
#festivaller
#etkinlikpaylasimi
#etkinliktavsiyesi
#etkinlikönerisi
#etkinlikkurdu
#savasugurlu
#love
Read more
Merhabalar... Karadenizli Anneler Çok güzel bir etkinlik için, sevgili @hassasanne Ece ile birlikte Ordu’ya geliyoruz @orduumuthastanesi ve onların çok sevgili doktorları ile birlikte hem eğitici, hem öğretici hem de çok eğlenceli bir etkinlik sizleri bekliyor. Detaylar ... Merhabalar... Karadenizli Anneler 📣📣📣 Çok güzel bir etkinlik için, sevgili @hassasanne Ece ile birlikte Ordu’ya geliyoruz😍
@orduumuthastanesi ve onların çok sevgili doktorları ile birlikte hem eğitici, hem öğretici hem de çok eğlenceli bir etkinlik sizleri bekliyor.
Detaylar 👇 aşağıda bulabilirsiniz.
Çok heyecanlıyız 😍
Görüşmek üzere 👋
#Repost @orduumuthastanesi with @get_repost
・・・
📣📣Sevgili anne adaylari, anneler, babalar....
Çok özel bir etkinlikle sizlerle buluşuyoruz...
🤰Hamilelik, 🤱doğum ve 👼🏼bebek bakımı konusunda alanında duayen, ünlülerin doğum koçu sevgili Ayşe Öner
🙋‍♀ Annelik tecrübelerini, annelik yolunda yaşanılan sıkıntıları çok özel bir kitapta toplayan ve
sosyal medya hesaplarından paylaşan çok sevgili @hassasanne Ece Kumkale
ÖZEL ORDU UMUT HASTANESİ öncülüğünde Karadenizli Annelerle buluşacak...
Etkinliğimizde:
👉🏼Normal Doğum Korkusunu Nasil Yenerim?
👉🏼Hamilelikte egzersiz uygulamalari neler olmali?
👉🏼Bebeğim ve benim için normal doğumun önemi ne?
👉🏼Bebeğimle ilk buluşmamda doğru emzirme başlangıcı nasıl olmalı?
👉🏼Bebekli ilk günlerde karşıma çıkacak sorunları nasıl aşarım?
👉🏼İlk bebek banyosu (uygulamalı olarak anlatılacaktır)

Katılımcılarımıza Türkiye'nin önde gelen markalarından da sürpriz hediyeler olacak.
En BÜYÜK HEDİYEMİZİ sona sakladık.
Çok eğlenceli bir çekilişle, katılımcılarımızdan bir anne adayına ÖZEL ORDU UMUT HASTANESINDE DOĞUM HEDIYE edilecek.
Ve daha neler neler.... Hastanemizin uzman hekim kadrosunun da hazır olacağı etkinliğimizde siz de
kafanıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı paylaşacağınız çok özel bir etkinlik sizleri bekliyor... Tarih : 28 Nisan 2018 Cumartesi
Saat : 14:00 - 17:00
Yer : Ordu Kultur Merkezi
ETKİNLİĞİMİZ ÜCRETSİZDİR...
Read more
3. Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali başlıyor: "EDEBİYAT GÜZELLEŞTİRİR" Bu yıl üçüncüsü ...
Media Removed
3. Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali başlıyor: "EDEBİYAT GÜZELLEŞTİRİR" Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali, 18-27 Mayıs tarihleri arasında İzmirlileri 9 ülkeden önemli şair ve yazarlarla bir araya getiriyor. Uluslararası İzmir Edebiyat ... 3. Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali başlıyor:
"EDEBİYAT GÜZELLEŞTİRİR"
Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali, 18-27 Mayıs tarihleri arasında İzmirlileri 9 ülkeden önemli şair ve yazarlarla bir araya getiriyor.
Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali, üçüncü kez edebiyat dünyasını İzmir'de buluşturuyor. İlki 2015 yılında "Edebiyat Özgürleştirir", ikincisi ise geçtiğimiz yıl Eylül ve Ekim aylarında "Edebiyat Barıştırır" sloganlarıyla düzenlenen Festival'in üçüncüsü, 18-27 Mayıs tarihleri arasında İzmir'de gerçekleştirilecek. Kültürpark'taki etkinlik alanlarında düzenlenecek olan Festival'in bu yılki teması ise "güzellik"... İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, direktörlüğünü Haydar Ergülen'in üstlendiği festivalde Türkiye'nin önde gelen edebiyatçıları, sinema ve tiyatro oyuncuları, müzisyenleri ve yurt dışından gelecek olan katılımcılar; İzmirli edebiyatseverlerle panellerde, söyleşilerde ve okumalarda bir araya gelecek. Festival kapsamında tiyatro ve dinleti gibi etkinliklerin yanı sıra Hüsnü Arkan da bir konser verecek.
Onur konuğu Hasan Ali Toptaş
"Edebiyat Güzelleştirir" ilkesiyle düzenlenen festival Türkiye'nin en önemli şair ve yazarlarını İzmirlilerle buluştururken Festival'in bu yılki Onur Konuğu Türkçe'nin en önemli yazarlarından Hasan Ali Toptaş olacak. Toptaş, 18 Mayıs'taki açılışta, 19 Mayıs'taki söyleşide İzmirli okurlarla buluşacak.
9 ülkeden konuklar...
Türkiye'nin en önemli edebiyatçılarını ağırlamanın yanı sıra her yıl çok sayıda yabancı yazar ve şairi de konuk eden Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali'nde bu yıl ABD'den, Çin'den, Tunus'tan, Romanya'dan, İtalya'dan, Finlandiya'dan, Almanya'dan ve Belçika'dan konuklar yer alacak.
Masal ve Şiir Kürsüsü
Baharı edebiyatla karşılamak isteyen İzmirli edebiyatseverlere zengin bir program sunan İzmir Edebiyat Festivali bu yıl bir ilke de sahne olacak. Kültürpark'ta kurulacak olan Masal Kürsüsü ve Şiir Kürsüsü ile masallarını ya da şiirlerini izleyicilerle paylaşmak isteyenlere söz verilecek.
Festivalin programı ise şöyle:
18 Mayıs Cuma, 2018
May 18 Friday
Kültürpark Etkinlik Alanı
ŞİİR KÜRSÜSÜ / READ A POEM
Yönlendirici şair: Gülce Başer
Read more
Loading...
Sahneden Annesine Koştu 'Bilir misin' albümüyle büyük beğeni toplayan Türkiye’nin en büyük seslerinden ...
Media Removed
Sahneden Annesine Koştu 'Bilir misin' albümüyle büyük beğeni toplayan Türkiye’nin en büyük seslerinden biri olarak işaret edilen ünlü sanatçı Linet Antalya Jolly Joker'de sahne aldı. #linet #bilirmisin #antalya #jollyjoker #sahne #eğlence #gecehayatı #best #bestofday #photo ... Sahneden Annesine Koştu 'Bilir misin' albümüyle büyük beğeni toplayan Türkiye’nin en büyük seslerinden biri olarak işaret edilen ünlü sanatçı Linet Antalya Jolly Joker'de sahne aldı.

#linet #bilirmisin #antalya #jollyjoker #sahne #eğlence #gecehayatı #best #bestofday #photo #sanatçı #konser #müzik #etkinlik #likeforlike #magazinizmir #like ➡ Haberin detayı profildeki link'te 🔝
Read more
Türkiye’nin en fit hafta sonuna hazır mısınız? <span class="emoji emoji1f60d"></span> Yarın saat 17:00’de Kanyon’da harika bir etkinlik ...
Media Removed
Türkiye’nin en fit hafta sonuna hazır mısınız? Yarın saat 17:00’de Kanyon’da harika bir etkinlik başlıyor. Herkesi söyleşime bekliyorum. 🏻🏻🤗 Türkiye’nin en fit hafta sonuna hazır mısınız? 😍
Yarın saat 17:00’de Kanyon’da harika bir etkinlik başlıyor. 📣 Herkesi söyleşime bekliyorum. 👍🏻✌🏻🤗
Aleyna Tilki The Land Of Legends'ta! Türk popunun sevilen ismi Aleyna Tilki, 19 Mayıs Atatürk’ü ...
Media Removed
Aleyna Tilki The Land Of Legends'ta! Türk popunun sevilen ismi Aleyna Tilki, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin en büyük eğlence ve yaşam merkezi The Land of Legends'da sevenleriyle buluştu. #aleynatilki #thelandoflegends #19mayıs #etkinlik ... Aleyna Tilki The Land Of Legends'ta!

Türk popunun sevilen ismi Aleyna Tilki, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin en büyük eğlence ve yaşam merkezi The Land of Legends'da sevenleriyle buluştu.

#aleynatilki #thelandoflegends #19mayıs #etkinlik #konser #müzik #sanatçı #eğlence #music #best #like #likeforlike #magazinizmir ➡ Haberin detayı profildeki link'te 🔝
Read more
Loading...
https://www.facebook.com/fashionparty2015 Türkiye'nin en büyük fashion partisi 2015 yılında ...
Media Removed
https://www.facebook.com/fashionparty2015 Türkiye'nin en büyük fashion partisi 2015 yılında İstanbul'da olacak. Moda ve tekstil dünyasının yanı sıra cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de katılacağı bu görsel şöleni kaçırmayın!... Eğlence, Dans,Müzik, Ünlü Marka ve Tasarımcıların ... https://www.facebook.com/fashionparty2015
Türkiye'nin en büyük fashion partisi 2015 yılında İstanbul'da olacak.

Moda ve tekstil dünyasının yanı sıra cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de katılacağı bu görsel şöleni kaçırmayın!... Eğlence, Dans,Müzik, Ünlü Marka ve Tasarımcıların defileleri, Genç Tasarımcıların defileleri, DJ Performansları, Konserler
Moda adına her şey bu partide..... Tekstil Firmaları,Tekstil Çalışanları, Markalar,Butikler, Aksesuarcılar, Fotoğrafcılar, Bloggerlar, Moda Tasarımcıları, Ayakkabı ve Çanta Tasarımcıları, Endüstriyel Tasarımcılar, D'J ler,Modeller,Trend Setter ler kısacası tüm moda severler bu partide...
SAKIN KAÇIRMAYIN!..
Sayfamızı takip etmeye devam edin!. ÇOK YAKINDA!....
www.istanbulfashionparty.com
#taksim #fashionshow #boutique #taxim #defile #design #eglence #partytime #partymusic #parti #etkinlik #fest #festival #music #kizlar #erkekler #butik #dans #gezi #haftasonu #gecehayati #summer #yaz #istanbul #maslak #nisantasi #tasarim #tasarimci #fotografheryerde #tekstil
Read more
Girişimciliğe en eğlenceli şekilde ışık tutan etkinlik StarsUp “Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer ...
Media Removed
Girişimciliğe en eğlenceli şekilde ışık tutan etkinlik StarsUp “Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenleniyor! Geç Kalmadan sen de yerini al, gişirimci ruhunu açığa çıkar! @ytukvk Kayıt İçin: https://www.biletino.com/event/eventdetail/5168 ... Girişimciliğe en eğlenceli şekilde ışık tutan etkinlik StarsUp “Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenleniyor! Geç Kalmadan sen de yerini al, gişirimci ruhunu açığa çıkar!

@ytukvk 😍 ♥

Kayıt İçin: https://www.biletino.com/event/eventdetail/5168 #ytu #starsup
Read more
Sanatçılardan Umut Yeşerten Şarkılar TEMA Vakfı, NTV’nin katkılarıyla Türkiye’nin en sevilen ...
Media Removed
Sanatçılardan Umut Yeşerten Şarkılar TEMA Vakfı, NTV’nin katkılarıyla Türkiye’nin en sevilen yüzlerini çocuklar ve doğa için bir araya getirdi. Gecede 3464'e gönderilen SMS'ler ve bağışlarla 60 bin çocuğun doğa eğitimine katkıda bulunuldu. #temavakfı #temavakfi #doğa #birceakalay ... Sanatçılardan Umut Yeşerten Şarkılar

TEMA Vakfı, NTV’nin katkılarıyla Türkiye’nin en sevilen yüzlerini çocuklar ve doğa için bir araya getirdi. Gecede 3464'e gönderilen SMS'ler ve bağışlarla 60 bin çocuğun doğa eğitimine katkıda bulunuldu.

#temavakfı #temavakfi #doğa #birceakalay #canercindoruk #serhatkılıç #mertfırat #pelinakil #gizemkaraca #etkinlik #yardım #best #like #likeforlike #magazinizmir ➡ Haberin detayı profildeki link'te 🔝
Read more
Türkiye'nin en geniş kapsamlı festival, etkinlik sitesi www.festivaller.org yada www.festivaller.com.tr ...
Media Removed
Türkiye'nin en geniş kapsamlı festival, etkinlik sitesi www.festivaller.org yada www.festivaller.com.tr #takip etmenizi öneririm. #instagram @festivallerorg #fest #festivaller #etkinlik #etkinlikpaylasimi #etkinlikkurdu #konser #festivaller #organizasyon ... Türkiye'nin en geniş kapsamlı festival, etkinlik sitesi www.festivaller.org yada www.festivaller.com.tr #takip etmenizi öneririm. #instagram @festivallerorg
#fest
#festivaller
#etkinlik
#etkinlikpaylasimi
#etkinlikkurdu
#konser
#festivaller
#organizasyon
#organization
#istanbul
#türkiye
#turkey
#turkiye
#turkish
Read more
Sevdiğimiz işlerde bugün @bodrumcazfest başlıyor<span class="emoji emoji1f499"></span> Program ekte, biletler @biletix de🧢4 E Y L ...
Media Removed
Sevdiğimiz işlerde bugün @bodrumcazfest başlıyor Program ekte, biletler @biletix de🧢4 E Y L Ü L’de ise #KenanSahnede 1993 yılından beri Türkiye’nin en başarılı pop sanatçılarından biri olan @kenandogulu, #caz müzisyeni olan babasının izlerini takip ederek bestelerini caz ile ... Sevdiğimiz işlerde bugün @bodrumcazfest başlıyor💙 Program ekte, biletler @biletix de🧢4 E Y L Ü L’de ise #KenanSahnede 📣
1993 yılından beri Türkiye’nin en başarılı pop sanatçılarından biri olan @kenandogulu, #caz müzisyeni olan babasının izlerini takip ederek bestelerini caz ile yorumladığı ''İhtimaller Projesi'' ile #bodrumcazfest'te! @bodrumantiktiyatro'da gerçekleşecek olan konser, festivalin Pop & Caz temasına uyumuyla öne çıkıyor. @ayadamaldivesresort @korevankara @renaultturkiye #bodrumcazfest #bodrum #kulüp #tarih #yarımadadacaz #caz #cazmüzik #müzik #konser #etkinlik #jazz #müzisyen #sahne #festival #festivalekaç #sanat #popvecaz #orkestra #evrensel #kültür #sanat
Read more
Dünyaca ünlü eğitmenlerin sahne aldığı @cnrsportsweek Istanbul da Cuma günü saat 17.00 de herkesi ...
Media Removed
Dünyaca ünlü eğitmenlerin sahne aldığı @cnrsportsweek Istanbul da Cuma günü saat 17.00 de herkesi @triggerpoint_turkiye @tp_therapy workshop’a bekliyorum. #Repost @cnrsportsweek with @get_repost ・・・ Türkiye’nin en büyük spor festivali CNR Sports Week'te 14 Eylül! Etkinlik ... Dünyaca ünlü eğitmenlerin sahne aldığı @cnrsportsweek Istanbul da Cuma günü saat 17.00 de herkesi @triggerpoint_turkiye @tp_therapy workshop’a bekliyorum. #Repost @cnrsportsweek with @get_repost
・・・
Türkiye’nin en büyük spor festivali CNR Sports Week'te 14 Eylül!
Etkinlik ve online biletinize profildeki linkten ulaşabilirsiniz!

#cnrexpo #cnrsportsweek #sporfestivali
Read more
Erçek Gölü’ndeki gözlem istasyonlarında flamingo ve çok sayıda kuş türünü izlemeyi, meşhur Van ...
Media Removed
Erçek Gölü’ndeki gözlem istasyonlarında flamingo ve çok sayıda kuş türünü izlemeyi, meşhur Van kahvaltısını yerinde yapmayı ve eşsiz manzarasıyla Van Gölü’nün karşısında çayınızı yudumlamayı istemez miydiniz? Hepsi ve daha fazlasını bulacağınız renkli Uçaklı Van Gölü Flamingo ... Erçek Gölü’ndeki gözlem istasyonlarında flamingo ve çok sayıda kuş türünü izlemeyi, meşhur Van kahvaltısını yerinde yapmayı ve eşsiz manzarasıyla Van Gölü’nün karşısında çayınızı yudumlamayı istemez miydiniz?
Hepsi ve daha fazlasını bulacağınız renkli Uçaklı Van Gölü Flamingo Kuşları Göçü Fotoğraf ve Etkinlik Turu’nda yerinizi şimdi ayırtın.
1. Gün: Hareketle – Van – Van Kahvaltısı – Muradiye Şelalesi – Kedi Evi – Van Kalesi – Urartu Harabeleri – Gümüş Atölyesi – Halı Atölyesi
2. Gün: Van Gölü – Edremit – Akdamar Adası – Akdamar Kilisesi – Erçek Gölü – Festival Alanı ✅1 Gece 2 Gün 1 Gece Otel Konaklama
✅Süper Fiyat 1999,99 TL'den Başlayan Fiyatlarla
✅Tüm Kredi Kartlarına 6 Taksit
✅28 – 30 Eylül Tarihinde
✅Tüm Ek Hizmetler, Rehberlik, Ulaşım, Otobüs İçi İkramları ve Zorunlu Seyahat Sigortası Fiyata Dahil ✅Yarım Pansiyon (1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği) Konaklama
✅Son 72 Saate Kadar İptal Hakkı İmkanı
✅Türkiye’nin En İyi Rehber Kadrosu ☎Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon:
0850 251 02 64 veya www.anitur.com
#anıtur #tatilkeyfi #vanturu #tur #vangolu #vangölü #van
Read more
Biz de oradayız. Türkiye'nin En Kapsamlı Klasik Araç Festivali! @klasikotofest #klaksonfarkyaratır ...
Media Removed
Biz de oradayız. Türkiye'nin En Kapsamlı Klasik Araç Festivali! @klasikotofest #klaksonfarkyaratır #Repost @klasikotofest ・・・ 2. Uluslararası İstanbul Klasik Araç Festivali 28/30 Haziran 2019'da İstanbul Tüyap'ta... Bilet Satın Alma Linki: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/173887541/TURKIYE/tr www.klasikotofest.org https://www.facebook.com/klasikotofest https://www.instagram.com/klasikotofest https://twitter.com/klasikotofest Biz de oradayız. Türkiye'nin En Kapsamlı Klasik Araç Festivali! @klasikotofest #klaksonfarkyaratır #Repost @klasikotofest
・・・
2. Uluslararası İstanbul Klasik Araç Festivali 28/30 Haziran 2019'da İstanbul Tüyap'ta... Bilet Satın Alma Linki:
http://www.biletix.com/etkinlik-grup/173887541/TURKIYE/tr

www.klasikotofest.org
https://www.facebook.com/klasikotofest
https://www.instagram.com/klasikotofest
https://twitter.com/klasikotofest
Kapital Medya, Pazarlama ve Etkinlik Uzmanı arıyor! Detaylar story'de, CV'ler inanccakiroglu@kapital.com.tr'ye! ...
Media Removed
Kapital Medya, Pazarlama ve Etkinlik Uzmanı arıyor! Detaylar story'de, CV'ler [email protected]'ye! Kapital Medya hakkında: 1997 yılında kurulan Kapital Medya, çeşitli alanlara yönelik içerik markalarını bünyesinde bulunduruyor. Türkiye’nin lider pazarlama ... Kapital Medya, Pazarlama ve Etkinlik Uzmanı arıyor! Detaylar story'de, CV'ler [email protected]'ye! ☝Kapital Medya hakkında: 1997 yılında kurulan Kapital Medya, çeşitli alanlara yönelik içerik markalarını bünyesinde bulunduruyor. Türkiye’nin lider pazarlama iletişimi dergisi MediaCat, “dijital iş ve kültür dergisi” Digital Age, yarı akademik Pi, portföyde yer alan başlıca markalar.
Ayrıca MediaCat’in 10 yılı aşkın etkinlik ve 20 yılı aşkın içerik tecrübesinden doğan, Türkiye’nin en büyük pazarlama iletişimi organizasyonu Brand Week İstanbul kapsamında konferanslardan seminerlere, workshop’lardan networking toplantılarına, ödüllerden partilere kadar birçok etkinlik düzenleniyor; dünyadan ve Türkiye’den önemli kişiler konuşmacı olarak ağırlanıyor.
Read more
Bu hafta sonu şehir dışından misafirlerimiz vardı. Hani yıllardır yaşadığın yerdeki en önemli ...
Media Removed
Bu hafta sonu şehir dışından misafirlerimiz vardı. Hani yıllardır yaşadığın yerdeki en önemli mekanları ancak misafir gelince gezersin ya, işte tam ondan oldu. Tüm utancımla itiraf ediyorum ki yıllardır plan yapıp yapıp MTA müzesine gitmeyi başaramamıstik. Nihayet gittik. Nasıl ... Bu hafta sonu şehir dışından misafirlerimiz vardı. Hani yıllardır yaşadığın yerdeki en önemli mekanları ancak misafir gelince gezersin ya, işte tam ondan oldu. Tüm utancımla itiraf ediyorum ki yıllardır plan yapıp yapıp MTA müzesine gitmeyi başaramamıstik.😖 Nihayet gittik. Nasıl güzel nasıl! Nasıl mutlu oldum nasıl!!! 🌸Ülkem için, ülkemin çocuklari için...🌲 Türkiye'de böyle bir müzeyi tasarlayıp, icraate geçiren insanlar var olduğu için!🌷 Hani olumsuzluklara odaklanıriz ya çoğu kez. "Biz adam olmayız" deriz ya... İşte bu müze tam tersi duygular uyandırdı. İnşallah herşey çok güzel olacak! 💐 Muzenin tam ismi: Şehit Cuma DAĞ Tabiat Tarihi Müzesi. Ankara'nin göbeğinde, üstelik ücretsiz! Daha ne olsun? 😃 #mta #muze #sehitcumadag #tabiatmuzesi #cocukluhayat #ankara #ankaradagezilecekçokyervar #cocuklaankara #muzegezisi #etkinlik #mtamuzesi #guzelseyleroluyor
Read more
Loading...