Loading Content...
Loading...


Unique profiles
90
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Monastyczne Wspólnoty Jerozolimskie, Laisvės alėja, Mercure Zakopane Kasprowy
Average media age
756.2 days
to ratio
Nowości w tym roku w #FutureNet jakie nadchodzą zniszczą konkurencję (firma...która dała mi #wolność ...
Media Removed
Nowości w tym roku w #FutureNet jakie nadchodzą zniszczą konkurencję (firma...która dała mi #wolność w wieku 30 lat a nie jaki inni czekają do 67lat na marna kasę z #Zusu ): - w wakacje Coindeal (giełda krypto-walut) wprowadza swoją kartę do bankomatów :) - w wakacje FutureNet też w końcu ... Nowości w tym roku w #FutureNet jakie nadchodzą zniszczą konkurencję (firma...która dała mi #wolność w wieku 30 lat a nie jaki inni czekają do 67lat na marna kasę z #Zusu ):
👇
- w wakacje Coindeal (giełda krypto-walut) wprowadza swoją kartę do bankomatów :)
- w wakacje FutureNet też w końcu wypuszcza swoją kartę do bankomatów 🚀 :) - od grudnia przybyło z 1.9mln do 3mln nowych użytkowników
- w czerwcu nastąpi największy transfer w historii MLM i dojdzie kolejne 1.5mln osób (rekord MLM na świecie wiecie co się stanie z cena FuturoCoina itd)‼️💪✌️😱 - miało być sprzedanych 100 futuromatów, a jest już 25.000. W tym roku będzie w sumie 100.000 !!!😱 - Nowa platforma FutureNet (rdzeń firmy)! - Nowa aplikacja mobilna ! - FutureNet na ten moment ma 23 spółki, tworzymy globalną markę #wow! - w firmie zatrudniamy około 300 pracowników ! - kolejny event na około 700 osób w Katowicach we wrześniu ! - za niedługo wchodzimy na #Bittrex i #CoinMarketCap🥇 - do września ma wejść 4mln punktów gdzie będzie można płacić FUturoCoin !!!👍✌️🤩 - a we wrześniu w Chinach wchodzi 4te #dziecko FutureNet kolejna odsłona zarabiania #pieniędzy i ma dotyczyć całego świata (4 biznes w 1 firmie na którym będę zarabiał = pięknie)‼️ - FutureAdPro wersja 2.0 jeszcze szybsza i bardziej sprawna. Ten biznes jest niezagrożony a przede wszystkim zarabiamy tu i teraz a 💰 jest potężna <3 ‼️ - FutureNet dalej jest na 3 miejscu na świecie (ranking Alexa) z wszystkich firm w MLM (pracują nad tym aby byli numer 1 na świecie i będziemy!)
--------------------------------------------------------------------------------
Teraz sam widzisz czy to #piramida #oszustwo #komuUfasz? :)
.
Mówiłem o tym od 2/3 lat a wy dalej nie możecie się wpisać za darmo i sprawdzić tej platformy...która zmienia życia ludzi na całym świecie...i zarabiać tutaj fajne pieniądze :)
.
Firma wrzuca 2 bieg w skrzyni 6 biegowej :P
To dopiero początek ale ci co z początku zaufali firmie mogą/zostaną #milionerami taka szansa zdarza się raz na 10 lat...
Zacznij działać z nami.... Zarejestruj się już dziś ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
https://dzela81.fn.xyz/

#Futurenet #futureadpro #kasazneta #angelikalineberg.pl #followme
Read more
Loading...
Babki.... strach się przyznać, ale mój pierwszy DROP @missionswim właśnie się WYPRZEDAJE <span class="emoji emoji1f605"></span><span class="emoji emoji1f605"></span> zostały ...
Media Removed
Babki.... strach się przyznać, ale mój pierwszy DROP @missionswim właśnie się WYPRZEDAJE zostały ostanie sztuki na www.missionswim.com 🤩Tutaj muszę zaznaczyć, ze zderzyłam się ze ścianą negatywnych komentarzy ze względu na cenę... cóż mogę powiedzieć.. KAŻDY z moich dotychczasowych ... Babki.... strach się przyznać, ale mój pierwszy DROP @missionswim właśnie się WYPRZEDAJE 😅😅 zostały ostanie sztuki na www.missionswim.com 🤩Tutaj muszę zaznaczyć, ze zderzyłam się ze ścianą negatywnych komentarzy ze względu na cenę... cóż mogę powiedzieć.. KAŻDY z moich dotychczasowych produktów obronił się sam i tu inaczej nie będzie.. Chyba przywykłam 😅 Podobnie dzieje się przy komunikacji wyjazdów - Tygodni Metamorfozy od 3800 zł do 13 tys zł.. ale nie tylko wysokie ceny powodują oburzenie .. ceny moich produktów #beraw - batonów i kulek za 5 zł - tez były wytykane palcem 😬 No.. niby wszystkim nie dogodzę i nawet nie próbuje .. ALE! Gwoli przypomnienia ..moje programy treningowe są dostępne za free na YT.. również za darmo udostępniam regularnie od czterech lat na moim fb JADŁOSPIS przygotowany przez moją dietetyk (za który ja muszę oczywiście zapłacić) .. Można KORZYSTAĆ.. ćwiczyć.. zdrowo jeść .. ZMIENIĆ CAŁE ŻYCIE - z moimi materiałami - NIE WYDAJĄC ANI GROSZA!! Część eventow z moim udziałem są ZA FREE ❤️ Zatem .. W mojej ofercie można znaleźć produkty i projekty z których można korzystać za darmo.. kolejno za 4-5 zł .. DVD 25 - 30 zł .. diety za 99 zł .. stroje kąpielowe 300 - 600 zł .. wyjazdy.. Jest w czym wybierać 💪🏼 Żadne z tych produktów/projektów nie jest obligatoryjne, korzystają te osoby, które są zainteresowane o które mogą sobie na dany produkt pozwolić.. Ja czesc pracy wykonuje za darmo.. na tyle na ile ja mogę sobie na to pozwolić ❤️ Zanim rzucisz kamieniem, powiedz ile TY ROBISZ DLA INNYCH ZA FREE? 🤔 Chętnie posłucham 😍 Co do strojów @missionswim .. „skandal!! Stroje takie drogie, a od stroju na pomoc innym przeznaczacie TYLKO 10 zł” .... nikt nie pyta, ile kosztuje wyprodukowanie jednego stroju 😅 A Ci którzy krzyczą, może kiepsko liczą.. W tym roku ze sprzedaży strojów przeznaczymy 100 tys zł na pomoc innym.. to mało? Robisz więcej? Brawo! Zatem zanim skomentujesz moje działania, pomyśl tylko.. co by było, gdyby każdy adekwatnie do swoich przychodów rocznie, nawet znikomą część przekazywał na pomoc innym.. NIE MUSISZ KUPOWAĆ MISSION, żeby pomagać ❤️ pamiętaj o tym 🙏🏻 ja się dopiero rozkręcam ✨✨✨ #missionswim #misjachoda #aniechSEgadają
Read more
Kochani, jestem mało aktywny na instagramie, ale muszę przyznać, że prowadzę od jakiegoś czasu ...
Media Removed
Kochani, jestem mało aktywny na instagramie, ale muszę przyznać, że prowadzę od jakiegoś czasu bardzo intensywny tryb życia. Stała praca, studia, wywiady do radia, konferencje, wiecie ahh to życie biznesmena... Tak poważnie to jest mega, mega dużo zmian- mam nadzieję, że na lepsze. ... Kochani, jestem mało aktywny na instagramie, ale muszę przyznać, że prowadzę od jakiegoś czasu bardzo intensywny tryb życia. Stała praca, studia, wywiady do radia, konferencje, wiecie ahh to życie biznesmena... Tak poważnie to jest mega, mega dużo zmian- mam nadzieję, że na lepsze. Gap Year oczywiście wspominam jako jeden z najlepszych okresów w moim życiu, ale teraz przyszedł czas na kolejny rozdział. Niesamowicie tęsknię za wszystkimi miejscami i ludźmi, których miałem okazję przez ten rok spotkać.
Myślami już wybiegam w przyszłość planując kolejny wyjazd, a jednocześnie nie mogę się doczekać kolejnego dnia w pracy. Właśnie... dalej, nawet w pracy robię to co sprawia mi przyjemność! Życzę wam wszystkim samych udanych w życiu decyzji 😉
Read more
Znacie szczoteczki do zębów @curaproxpolska ? U nas często goszczą. Syn bardzo lubi są delikatne ...
Media Removed
Znacie szczoteczki do zębów @curaproxpolska ? U nas często goszczą. Syn bardzo lubi są delikatne dla zębów i dziąseł. Nie podrazniaja ich. I teraz pojawila sie fajna nowość szczoteczka jednopęczkowa do zębów. Jedna z nich to CS 1006 SZCZOTECZKA JEDNOPĘCZKOWA. Idealnie dopasowana ... Znacie szczoteczki do zębów @curaproxpolska ? U nas często goszczą. Syn bardzo lubi są delikatne dla zębów i dziąseł. Nie podrazniaja ich. I teraz pojawila sie fajna nowość szczoteczka jednopęczkowa do zębów.

Jedna z nich to CS 1006 SZCZOTECZKA JEDNOPĘCZKOWA. Idealnie dopasowana do anatomii linii dziąsła: do mycia zębów nie ma nic lepszego. Idealna dla koneserów metody perfekcyjnego mycia zębów. 6 mm długości włosia CUREN®, o średnicy 0,15 mm.

A druga to CS 5460 ULTRA SOFT Dziąsła kochają tę szczoteczkę: dzięki 5460 włóknom CUREN®. Szczoteczka CS 5460 ultra soft jest niezwykle delikatna i efektywna, popularna na całym świecie. 5460 włókien CUREN®, o średnicy 0,1 mm.

#curaprox #curaproxpolska #szczoteczkadozębów #szczoteczka #jednopęczkowa #zęby #
Read more
Dekalog Diet By Ann 🤞🏻<span class="emoji emoji270c"></span>🏻 Nie byłabym sobą, gdybym od czasu do czasu nie przypominała o podstawowych ...
Media Removed
Dekalog Diet By Ann 🤞🏻🏻 Nie byłabym sobą, gdybym od czasu do czasu nie przypominała o podstawowych zasadach 🤗 1. Jedz regularnie! Codziennie powinnaś spożywać 4-5 posiłków, w odstępach co 3-4 godziny. Nigdy nie zapominaj o śniadaniu, które zjedz do 1-1,5 godziny po wstaniu z łóżka. 2. ... Dekalog Diet By Ann 🤞🏻✌🏻 Nie byłabym sobą, gdybym od czasu do czasu nie przypominała o podstawowych zasadach 🤗

1. Jedz regularnie! Codziennie powinnaś spożywać 4-5 posiłków, w odstępach co 3-4 godziny. Nigdy nie zapominaj o śniadaniu, które zjedz do 1-1,5 godziny po wstaniu z łóżka.
2. Nawadniaj się! Codziennie powinnaś pić 1,5-2 litry wody dziennie. Pamiętaj, że podczas ćwiczeń lub w upalny dzień zapotrzebowanie na wodę jest większe.
3. Różnorodność to podstawa. Niech Twoje tygodniowe menu zawiera jak najwięcej zdrowych i  różnorodnych produktów, będziesz miała wówczas pewność, że dostarczasz wszystkie składniki, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Codziennie zapewnij odpowiednią podaż białek, węglowodanów złożonych, zdrowych tłuszczy oraz błonnika.
4. Pamiętaj o warzywach i owocach. Powinny zawsze pojawić się na Twoim talerzu i stanowić połowę codziennych posiłków. Spożywaj więcej warzyw niż owoców, w proporcjach 3/4 warzyw i ¼ owoców. 🍏🍎🥦
5. Spożywaj pełnowartościowe białko. Wybieraj mięso ze sprawdzonych źródeł.🥚
6. Spożywaj węglowodany złożone. Zrezygnuj ze słodyczy i produktów bogatych w cukry (węglowodany proste).
7. Nie bój się tłuszczu! Przede wszystkim wybieraj tłuszcze roślinne bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, sterole roślinne i witaminy. Polecam również tłuszcze zwierzęce jak smalec z gęsi.
8. Dbaj o swoje jelita! Jedz kiszonki i produkty fermentowane. Pamiętaj o przyjmowaniu probiotyków.
9. Skorzystaj z bogactwa ziół. Pozwoli Ci to ograniczyć spożycie soli i konserwantów.🌱🌱🌱
10. Jedz ryby! Tłuste ryby morskie są źródłem kwasów Omega-3. Wybieraj ryby z dużych zbiorników wodnych lub hodowli ekologicznych. Jedz ryby przynajmniej 3 razy w tygodniu.
@diet_by_Ann
#healthyplanbyann
#diet #dietbyAnn #annalewandowska
#zasady #porady #blog #hpba
Read more
Zestaw, który przyszedł do mnie zaledwie kilka dni temu, ale nie rozstałam się z nim ani na chwilę! ...
Media Removed
Zestaw, który przyszedł do mnie zaledwie kilka dni temu, ale nie rozstałam się z nim ani na chwilę! Mianowicie Schwarzkopf BC Sun Protect, trio do ochrony włosów przed słońcem. Zaprojektowany specjalnie tak, żeby można go było zabrać w podróż- każdy produkt ma 100ml, więc spokojnie przewieziecie ... Zestaw, który przyszedł do mnie zaledwie kilka dni temu, ale nie rozstałam się z nim ani na chwilę! Mianowicie Schwarzkopf BC Sun Protect, trio do ochrony włosów przed słońcem. Zaprojektowany specjalnie tak, żeby można go było zabrać w podróż- każdy produkt ma 100ml, więc spokojnie przewieziecie go w bagażu podręcznym. Jedyne, czego żałuję to fakt, że nie zdążył dotrzeć przed moim wylotem do Grecji- kondycja moich włosów bardzo tam ucierpiała. Na szczęście polskie temperatury nie odbiegają obecnie od tych greckich, więc po powrocie też znalazł swoje zastosowanie. Szampon oczyszcza włosy z chloru, soli i minerałów, co pozwala mi zwalczyć zielonkawe refleksy, z którymi skończyłam po kąpielach w morzu i basenie, odżywka w sprayu dodatkowo je zabezpiecza i ułatwia układanie, natomiast dzisiejszym gwoździem programu jest zdecydowanie olejek- już teraz wiem, że to pierwsze i nie ostatnie opakowanie. Przede wszystkim nie ma olejowej konsystencji, to bardziej spray z dodatkiem olejku. Wygładza i nabłyszcza włosy jak żaden inny do tej pory, jednocześnie nie tworząc efektu tłustych czy sklejonych pasm (zaryzykuję stwierdzenie, że nie można sobie nim zrobić krzywdy, a umówmy się- ile razy nałożyło Wam się na jakieś pasmo za dużo olejku i sytuacja była nie do uratowania?) -do tego przepięknie podbija blond refleksy. Na ile faktycznie „odbudowuje” włosy? Ciężko mi powiedzieć, musiałabym poużywać go dużo dłużej, ale z pewnością daje wrażenie dużo gładszych i zdrowszych. Myślę, że za jakiś czas poświęcę mu osobny post, bo widzę tutaj potencjał- szczególnie dla blondynek🙆🏼‍♀️✨
(PS! Cały zestaw dostaniecie teraz na @hairstorepl, przeceniony prawie o połowę!)
#hair #haircare #hairstore #schwarzkopf #blondehair #testujezhairstore
Read more
Loading...
Często dostaję od Was wiadomości z pytaniami jak zorganizować samodzielny wyjazd oraz gdzie szukać ...
Media Removed
Często dostaję od Was wiadomości z pytaniami jak zorganizować samodzielny wyjazd oraz gdzie szukać tanich lotów. Ufacie moim rekomendacjom, korzystacie z moich wskazówek, więc czuję się w obowiązku opowiedzieć Wam jaka przykra sytuacja spotkała nas ze strony @r.pl Lot powrotny na ... Często dostaję od Was wiadomości z pytaniami jak zorganizować samodzielny wyjazd oraz gdzie szukać tanich lotów. Ufacie moim rekomendacjom, korzystacie z moich wskazówek, więc czuję się w obowiązku opowiedzieć Wam jaka przykra sytuacja spotkała nas ze strony @r.pl Lot powrotny na trasie Santorini- Warszawa wykupiliśmy z ww. biura podróży. Podczas naszego pobytu na Santorini, na kilka dni przed powrotem, dostaliśmy maila z informacją, że nasz lot nie odbędzie się. Zaproponowano nam zwrot kosztów zakupionych biletów lub wylot 03.06., czyli o 5 dni później niż nasz planowany. Dopiero po naszej stanowczej interwencji biuro zreflektowało się i finalnie wykupiono dla nas bilety na inny lot w tym samym terminie. Nie mniej chyba celowo wybrano nam tak fatalne połączenie: późnym wieczorem wylot do Aten, z rana do Polski. Noc spędziliśmy na lotnisku, a przed nami była jeszcze podróż z Warszawy do Gdańska. Nie dość, że zakłócono nasz pobyt to na dodatek nie poinformowano nas o swoich prawach ani nie zaproponowano sensownej alternatywy. Rzadko korzystamy z lotów oferowanych przez biura podróży, więc ciężko mi powiedzieć czy takie sytuacje zdarzają się często czy po prostu mieliśmy pecha, ale trzeba o tym mowić ku przestrodze. Pamiętajcie, że w takich sytuacjach nie jesteście bezradni, a chroni Was rozporządzenie (WE) nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady. Jestem ciekawa czy macie podobne doświadczenia w tej kwestii? Jaką formę podróżowania preferujecie? Zorganizowany wyjazd przez biuro czy na własną rękę?
Read more
Eksperymenty z #olejrzepakowy i #oliwazoliwek zawiodły mnie, bo oba te oleje było bardzo trudno ...
Media Removed
Eksperymenty z #olejrzepakowy i #oliwazoliwek zawiodły mnie, bo oba te oleje było bardzo trudno domyć mimo użycia maski. Pierwszy raz odkąd włosinguję miałam taki problem! Jednak oliwa w przeciwieństwie do rzepaku, zaskoczyła mnie jednym. Gdy już zauważyłam, że się nie domyła, było ... Eksperymenty z #olejrzepakowy i #oliwazoliwek zawiodły mnie, bo oba te oleje było bardzo trudno domyć mimo użycia maski. Pierwszy raz odkąd włosinguję miałam taki problem! Jednak oliwa w przeciwieństwie do rzepaku, zaskoczyła mnie jednym. Gdy już zauważyłam, że się nie domyła, było za późno na ponowne mycie włosów, więc zdecydowałam się do kolejnego mycia chodzić w warkoczu. Po pierwszym dniu nic się nie zmieniło, za to po drugim, gdy rozczesałam włosy okazało się że oliwa prawie całkiem zniknęła. Część na pewno po prostu się wytarła, ale reszta została najzwyczajniej w świecie wchłonięta we włosy. Nic nie było na nich widać. Jedyne co, to były spuszone, bo w końcu rozczesałam powarkoczowe #fale. Kiedy jednak rozprostowały się, wyglądały jakby nigdy nic nie robiło problemów z domyciem 😅. W końcu oliwa z oliwek zaliczana jest do olejów wnikających. Raczej nie będę jej stosować na codzień ale prawdopodobnie stanie się ona moją faworytką w wakacje, kiedy wyjadę nad morze. Dziś jednak kolejny eksperyment - #Alterra do ciała piwonia i migdały. Alterra z amarantusem pasowała mi bardzo, a że oba oleje mają podobną bazę i różnią się właściwe chyba tylko głównymi składnikami, jest szansa na to, że i ten dołączy do grona moich ulubieńców :)
Jakie oleje lubicie najbardziej? Jaki macie typ włosów? A może dopiero szukacie czegoś, co zrobi waszym włosom dobrze?
#redhair #redhead #longhair #longhairdontcare #włosy #długiewłosy #zapuszczamy #włosomaniaczka #hairmaniac #silkyhair #shininghair #henna #hennahair #afterbraid #aftrbraidhair #braid #braidedhair #dutchbraid #dutchbraids #oil
Read more
Loading...
Cholera. Wkręciłam się w tę historię. Bardzo. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Tomek jest tam gdzieś. ...
Media Removed
Cholera. Wkręciłam się w tę historię. Bardzo. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Tomek jest tam gdzieś. Że miał świadomość tego, że jest sam. Wyobraźnia kreuje mi obrazy tej nicości. Cały czas miałam nadzieję, że uda się uratować zarówno Tomka, jak i Eli. Tomek uścisnął dłoń górze, która później ... Cholera. Wkręciłam się w tę historię. Bardzo. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Tomek jest tam gdzieś. Że miał świadomość tego, że jest sam. Wyobraźnia kreuje mi obrazy tej nicości. Cały czas miałam nadzieję, że uda się uratować zarówno Tomka, jak i Eli. Tomek uścisnął dłoń górze, która później przytuliła jego i nie chciała pozwolić mu odejść. Został w miejscu, które kochał. Z tego wszytko ukazuje się myśl, że niestety, coraz mniej jest na świecie ludzi z taką pasją, determinacją i odwagą. Nie chodzi o wielkie czyny, a o codzienną rzeczywistość. Coraz bardziej celebrujemy materializm, zamiast skupić się na tym co nas otacza. Co nie jest tymczasowe, a pozostaje z nami na zawsze. Myśli, uczucia, emocje. 🙏
.
.
.
/Znalezione w Internecie/
.
.
.
"Góry są jak kobiety. Wyniosłe, potężne i kapryśne. Kilka lat temu Tomek zakochał się w Nanga. Z każdą wyprawą uwodził ją, oswajał ze sobą, pozwalał jej przyzwyczaić się do niego. Z każdą wyprawą ona pozwalała mu na więcej. Gdy ją czymś "uraził" dała mu pstryczka w nos. Tomek był konsekwentny. Zbliżał się do niej metr po metrze. A ona rzucała mu kłody pod nogi, jak wyniosła dama przyglądając się z pobłażliwością na umizgi chłopca. Dzięki uporowi udało się Tomkowi uwieść tę damę. Nanga pozwoliła pocałować się w czubek, a potem szepnęła mu "odeślij tę dziewczynę /Eli/ a potem zostań ze mną. I on sprowadził Eli a sam został w objęciach swojej miłości. I myślę, że tym razem bez strachu. Spokojny, pogodzony, spełniony... Pozostaje tam wysoko na wieki... Pozostawił żonę i troje dzieci."
.
.
.
#nanga #nangaparbat #tomaszmackiewicz #elizabethrevol #nangadream #adambielecki #denisurubko #jaroslawbotor #piotrtomala #bohater #k2dlapolaków #himalaya #himalaje #rescueoperation #akcjaratunkowa #8000 #czapkins #freedom #hope #odwaga #ambicja #determinacja #wiara #nadzieja #miłość #himalaista #polishclimber #pakistan #alert #hero
Read more
Wziąłem szybki prysznic i przebrałem się w świeże ciuchy. Stanąłem przed lustrem. Standardowo ...
Media Removed
Wziąłem szybki prysznic i przebrałem się w świeże ciuchy. Stanąłem przed lustrem. Standardowo -dres, bluza i spojrzenie mordercy. Jest dobrze. "Gdzie ty się wybierasz?" zapytała mama przytrzymując klamkę drzwi które już prawie za sobą zamknąłem. "Do Grubego." odpowiedziałem grzecznie. ... Wziąłem szybki prysznic i przebrałem się w świeże ciuchy. Stanąłem przed lustrem. Standardowo -dres, bluza i spojrzenie mordercy. Jest dobrze.
"Gdzie ty się wybierasz?" zapytała mama przytrzymując klamkę drzwi które już prawie za sobą zamknąłem. "Do Grubego." odpowiedziałem grzecznie. Nie miałem ani czasu ani ochoty na pouczenia czy inne tego typu rzeczy. "O której masz zamiar wrócić?" "A co to przesłuchanie jest?" zapytałem już mniej grzecznie. "Po prostu chcę wiedzieć o której się Ciebie spodziewać, czy czekać z kolacją, czy klucz sobie wziąłeś, czy.." "Mam klucz." przerwałem jej. "Będę późno." rzuciłem zamykając za sobą drzwi. Szybkim krokiem podążyłem do schodów. Zbiegłem z nich sprintem, o mało nie zaliczając gleby na końcu.
Przed blokiem chciałem jeszcze zapalić szluga, ale była już 17:58. Tak więc zrezygnowałem i po prostu czekałem, obserwując co dzieje się wokół.
Punkt 18:00 Cyna podjechał pod blok.
"Skoczymy jeszcze do sklepu co?" zapytał od razu gdy otworzyłem drzwi. "No, spoko." powiedziałem zapinając pas.
Dojechaliśmy pod działkę. Wysiadając z samochodu już było słychać dudniącą muzykę, śmiechy i głosy. Co prawda było głośno, ale raczej nie przeszkadzaliśmy nikomu, bo od następnych domów dzieliły nas 2 km.
"Nooo, są i ostatni!" słyszałem głos Arka dobiegający od strony ogniska. "No w końcu!" krzyknął Gruby wyłaniając się z tacą pełną kiełbasy przez drzwi drewnianego domku, znajdującego się na boku działki.
"Siema" rzuciłem do wszystkich zgromadzonych przy ognisku i poszedłem przywitać się z gospodarzem. "Masz, ode mnie i od Piotrka. Tak za zaproszenie." powiedział Cyna do Grubego, wręczając mu Finlandię na którą się złożyliśmy. "Jaa, mordy moje!" ucieszony zawołał, odwrócił się do reszty i dodał: "To są dobre chłopaki! Z pustą ręką nie przychodzą!".
Od razu wczuliśmy się w klimat, każdy na początek dostał po piwku i wieczór mógł się pomału zaczynać. Już po chwili Gruby przyniósł nową, pełną skrzynkę piwa z domu i oznajmił: "W domu w lodówce jest więcej. Siadajcie, czujcie się jak u siebie.".
Tymczasem ja usadowiłem się obok nieznajomych mi koleżanek Grubego, które zauważyłem już wcześniej. Ich spojrzenia mówiły wszystko.
Read more
 #Fc250 vs #Fc350 vs #Fc450 vs #333 <span class="emoji emoji1f525"></span><span class="emoji emoji1f525"></span><span class="emoji emoji1f525"></span> Znasz to uczucie kiedy serce bije Ci tak mocno, kiedy w brzuchu ...
Media Removed
#Fc250 vs #Fc350 vs #Fc450 vs #333 Znasz to uczucie kiedy serce bije Ci tak mocno, kiedy w brzuchu latają Ci motylki, kiedy nie możesz przestać się uśmiechać... mi towarzyszyły takie #emojce kiedy testowałam całą 4 suwową gamę modelu #FC od @husqvarna1903 . #333as i przyjemność ... #Fc250 vs #Fc350 vs #Fc450 vs #333 🔥🔥🔥
Znasz to uczucie kiedy serce bije Ci tak mocno, kiedy w brzuchu latają Ci motylki, kiedy nie możesz przestać się uśmiechać... mi towarzyszyły takie #emojce kiedy testowałam całą 4 suwową gamę modelu #FC od @husqvarna1903 😁😁😁
.
#333as i przyjemność z jazdy nie zależą tylko od mocy silnika, tu każdy nawet najmniejszy element ma ogromne znaczenie! W tym przypadku dużo zmian wpłynęło na dużą przyjemność z jazdy!🔥🔥🔥Np nowa, sztywniejsza rama spowodowała, że Huska prowadzi się fenomenalnie! Do tego jest bardzo wąska ,,w pasie" więc dobrze... się ją trzyma nogami😁😁😁Co przydaje się, gdy z mapy #nr1 - tej łagodniejszej, przełączyczymy na mapę #nr2✊✊✊We wszystkich 3 modelach działa to podobnie, jednym przyciskiem z świetnego motocykla robimy prawdziwą bestię, głodną paliwa i wygranej! W każdym momencie możemy dopasować charakterystykę motocykla do warunków na torze lub swoich indywidualnych potrzeb😁😁😁
.
Udało się je odchudzić, poprawić ergonomię i osiągi... ale zmieniając jeden element, trzeba było dopasować pozostałe. Np lepszy silnik= potrzeba lepszego chłodzenia, ale skoro masa wrogiem przyspieszenia, chłodnice trzeba było opracować tak by w tej samej wadze i rozmiarze dawały lepszy efekt... i im się to udało❄❄❄
.
Dbałość o każdy szczegół, wiele godzin pracy inżynierów i zawodników, Każdy znajdzie tu coś dla siebie... moje serce skradła 350❤❤❤Mimo, że doskonale wiem, że model #250 (46🐴/99.5kg)jest dla mnie wystarczający, to właśnie #350(58🐴/100kg)jechało mi się najlepiej, najpłynniej oddawała moc😁😁😁Co do #450(63🐴/101kg)...na 1 mapie, poszła mi na koło zanim jeszcze zdążyłam mocniej odkręcić manetke, więc jestem pewna, że Ci najbardziej wymagający wielbiciele szaleństwa będą w niej zakochani!❤❤❤
.
Bardzo żałuję, że z powodu problemów z kolanem nie mogłam przetestować zawieszenia na skokach...ale w każdej innej sytuacji spisywało się świetnie!
.
A minusy? 1: manetki, ale to każdy musi dopasować do sobie. 2: Że jeszcze żaden z nich nie stoi w moim garażu...bo z chęcią wyprowadzałabym go na miłe spacery po torze,bo przypomniały mi jak zaje...fajny jest #mx😁😁😁 #husqvarna #motocross #motocykl #dominika333orlik
Read more
„Portret Prezydenta Ignacego Mościckiego” autorstwa Kazimierza Pochwalskiego, „Ananas” Józefa ...
Media Removed
„Portret Prezydenta Ignacego Mościckiego” autorstwa Kazimierza Pochwalskiego, „Ananas” Józefa Pankiewicza oraz „Pejzaż z okolic Neapolu” Iwana Trusza to obrazy z kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie, zaginione podczas II wojny światowej i odnalezione w ostatnich tygodniach ... „Portret Prezydenta Ignacego Mościckiego” autorstwa Kazimierza Pochwalskiego, „Ananas” Józefa Pankiewicza oraz „Pejzaż z okolic Neapolu” Iwana Trusza to obrazy z kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie, zaginione podczas II wojny światowej i odnalezione w ostatnich tygodniach przez Stołeczną Komendę Policji przy współpracy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Muzeum Narodowego w Krakowie. – Na trop pięknego portretu prezydenta Mościckiego, namalowanego przez Kazimierza Pochwalskiego, wpadła kustosz Muzeum Narodowego w Krakowie Janina Skorupska-Szarlej. Dalsze działania potoczyły się szybko dzięki współpracy ze stołeczną policją oraz Departamentem Dziedzictwa Kulturowego za Granicą i Strat Wojennych MKiDN – mówi dyrektor Muzeum dr hab. Andrzej Betlej. „Portret Prezydenta Ignacego Mościckiego” autorstwa Kazimierza Pochwalskiego został podarowany przez artystę Muzeum Narodowemu w Krakowie w 1934 r., a następnie przekazany do dekoracji gabinetu prezydenta miasta Krakowa. Pozostał tam do wybuchu II wojny światowej, nigdy nie powrócił do Muzeum, a jego dalsze losy pozostawały nieznane. Został wystawiony na sprzedaż przez jeden z warszawskich domów aukcyjnych w marcu br., gdzie zabezpieczyła go stołeczna policja.
W Muzeum Narodowym w Krakowie realizowany jest obecnie projekt „Badanie polskich strat wojennych”. Jego celem jest uzupełnienie posiadanej przez MNK dokumentacji wizualnej na temat strat wojennych i stworzenie kompleksowej bazy, podsumowującej wyniki badań nad stratami wojennymi. W ramach projektu planowane jest przeprowadzenie kwerend w krajowych instytucjach kultury w celu pozyskania wizerunków obiektów, znajdujących się na liście strat wojennych MNK z uwzględnieniem Kolekcji Książąt Czartoryskich, ich digitalizacja i umieszczenie cyfrowych wizerunków w programie do ewidencji elektronicznej i katalogowania zbiorów muzealnych. Na realizację zadań MNK otrzymało dotację z MKiDN w kwocie 21 600 zł w 2018 i 31 600 zł w 2019 roku.

#stratywojenne #kolekcjaMNK #natropieobrazow
Read more
Loading...
ReviewComments (8) Wytwórnia Crazy Times Records jednoczy raperów ze wschodniej części San ...
Media Removed
ReviewComments (8) Wytwórnia Crazy Times Records jednoczy raperów ze wschodniej części San Jose. Dotychczas mogliśmy usłyszeć takie projekty jak składanki "Killa Sharks", płyty Brown Factor czy solo Brother Iga. W 2005 roku wychodzi kompilacja / mixtape zatytułowany "Mob Shit ... ReviewComments (8)

Wytwórnia Crazy Times Records jednoczy raperów ze wschodniej części San Jose. Dotychczas mogliśmy usłyszeć takie projekty jak składanki "Killa Sharks", płyty Brown Factor czy solo Brother Iga. W 2005 roku wychodzi kompilacja / mixtape zatytułowany "Mob Shit Mixtape Vol. 1", który zrzesza przede wszystkim członków z wytwórni i kilku artystów spoza stajni CTR.

Wielu z was pewnie sądzi, że ten projekt wyszedł tylko w wersji mp3 i nie ujrzał światła dziennego w postaci krążka w pudełku. Faktycznie, płyta ta rozprowadzana była tylko lokalnie, jedynie jako produkt promocyjny. Ukazała się w slim casie, do którego wrzucono jedynie sam krążek (przynajmniej nie w obskurnym formacie CD-R, i z porządnym nadrukiem). Nie dostajemy żadnej okładki ani wkładki, choć to co widnieje na krążku, jest pewną formą "twarzy" albumu, bo przynajmniej umieszczono tam spis piosenek. Bardzo żałuję, że ten album ukazał się w tak odchudzonej i mizernej formie zewnętrznej, bo zaraz się dowiecie, ile dobrego mieści się w jego wnętrzu. "Mob Shit" to 13 porządnych, pełnowymiarowych (3-4 minuty) utworów, na których zaprezentowali się przede wszystkim artyści Crazy Times Records. Najbardziej zaznaczył swoją obecność Young Dz, który wystąpił w 8 piosenkach, w tym miał swoje 3 solówki. Chłopak rapuje bardzo dobrze, ma ciężki, głęboki aczkolwiek przyjemny głos i z doskonałą swobodą porusza się w rapie. Po piętach depcze mu Crhyme Boss, który z jeszcze mroczniejszym głosem wystąpił w 6 kawałkach. Reszta raperów pojawiła się od 1 do 3 razy, ale żaden, podkreślam, żaden z nich nie zostawił gorszej zwrotki. Mr. Brown, J-Lyric, J-Rider, Big Hujo, Brother Ig i Jae Rilla po prostu dali z siebie wszystko, by móc podnieść jakość tego projektu. Znaczna większość utworów jest ciężka i mroczna, co doskonale komponuje się zarówno z wokalem artystów jak i dobranymi podkładami. Wyjątkami są spokojniejsze "EastSide", "Neva Cry", "Hear Me" i "Up In Smoke". W utworach poruszane są tematy lokalne, dotyczące miasta SJ. Sporo piosenek jest po prostu pewną formą sławienia San Jose, a inne dają obraz tego, co się tam dzieje. Tematycznie odróżnia się "Nasty", traktujące o kobietach i seksie. Takie projek
Read more
<span class="emoji emoji2b06"></span>️ tak wyglądają cieszące się zwłoki. ciężko streścić ten dzień. przede wszystkim dwa słowa: ...
Media Removed
️ tak wyglądają cieszące się zwłoki. ciężko streścić ten dzień. przede wszystkim dwa słowa: zmęczenie (jak jeszcze nigdy wcześniej) i walka (jak jeszcze nigdy wcześniej). mój start obsunął się z 9:20 na 9:37. piękna pogoda, słońce, ponad 20 stopni, próżno szukać cienia na całej trasie. ... ⬆️ tak wyglądają cieszące się zwłoki.
ciężko streścić ten dzień. przede wszystkim dwa słowa: zmęczenie (jak jeszcze nigdy wcześniej) i walka (jak jeszcze nigdy wcześniej). mój start obsunął się z 9:20 na 9:37. piękna pogoda, słońce, ponad 20 stopni, próżno szukać cienia na całej trasie. zacząłem spokojnie, ale od początku mój brzuch był lekko wywinięty na drugą stronę, przez co do 10 km biegłem z taką niby kolką (czyt. standard). tłumy ludzi chodząco-biegnących również byli nielada wyzwaniem, a wyminięcie grupy z pacerem lecących na 4 h zajęło mi ponad kilometr. od 10 km w końcu zrobiło się trochę więcej miejsca i do 30 km leciałem swoje na jakieś 3:50. żel co ok. 6-7 km, niestety na punktach z wodą standardowo zero jakichkolwiek zasad, przez co na drugim punkcie musiałem ‚pożyczać’ wodę od innego biegacza. największe schody zaczęły się ok. 33 km, słońce nadal dawało w kość, podbieg gonił podbieg, a wmuszenie w siebie kolejnego żelu graniczyło z cudem. ostatnie kilka kilometrów w głowie słyszałem tylko ‚nie zatrzymasz się dopóki złamanie 4 godzin jest realne’. kilometry przestały mijać, mety nie było widać, aż w końcu, z zaciśniętymi zębami, na wiotkich nogach, z łapiącymi skurczami, osiągnąłem swój cel minimum - cały dystans przebiegnięty poniżej 4h. pierwszy raz kompletnie nie wiedziałem co robić po finiszu. położyć się, usiąść, czy może starać się powoli iść przed siebie. chwila od odebrania medalu, koszulki i wody, ciągnęła się w nieskończoność, aż w końcu położyłem się na upragnionej zielonej trawce. gratulacje od najbliższych wymieszane z przerażeniem na temat mojego stanu, a potem przez godzinę dochodzenie do siebie, skurcze, maksymalne wycieńczenie i powtarzane ‚nigdy wiecej’! dopiero koło 15 byłem w stanie coś zjeść, a po 16 ruszyłem powoli do domu. nie wiem co będzie dalej z moimi maratonami (ale zauważcie, że ‚nie wiem’ zastąpiło już ‚nigdy’) ✌️
_______
#finisher #finish #parismarathon #firstmarathon #marathoner #marathondeparis #marathon #paris #france #happy #runner #nikerunning #nike #garmin #running #ink #inkedboy #polishboy #polskichłopak #beard #fit #motivation #runnersworld #instarunners #run #laufen #löpning #correr #bieganie #justdoit
Read more
Po wakacjach będę tęsknił za montowaniem filmów na tarasie <span class="emoji emoji1f625"></span> A gdyby tak 1 lajk pod zdjęciem = +1 minuta ...
Media Removed
Po wakacjach będę tęsknił za montowaniem filmów na tarasie A gdyby tak 1 lajk pod zdjęciem = +1 minuta wakacji więcej? Ile dni byśmy uzbierali? Swoją drogą, kupując laptopa 17’’ Asus GL703 w ofercie gamingowej PLAY dostajecie router mobilny gratis oraz zegarek z limitowanej serii ... Po wakacjach będę tęsknił za montowaniem filmów na tarasie 😥 A gdyby tak 1 lajk pod zdjęciem = +1 minuta wakacji więcej? 😍 Ile dni byśmy uzbierali? 😂

Swoją drogą, kupując laptopa 17’’ Asus GL703 w ofercie gamingowej PLAY dostajecie router mobilny gratis oraz zegarek z limitowanej serii ROG G-Shock! 🔥

Link do oferty: https://www.play.pl/telefony/asus/asus-rog-gl703-router-e5573cs/?ogrp=internet-pro
#GamersGonnaPlay #Play
————————————————-
Standardowo wybiorę 10 osób, które polubią to zdjęcie i dodam je do bliskich znajomych na Instagramie! ⭐️ Osoby, które są w bliskich znajomych maja dostęp do zdjęć tylko dla bliskich znajomych, których wstawiam naprawdę sporo 😎
Read more
Loading...
Dziękuję za piękne zdjęcia @wiercinka Nasz język potrafi rozróżnić 5 różnych smaków: słony, słodki, ...
Media Removed
Dziękuję za piękne zdjęcia @wiercinka Nasz język potrafi rozróżnić 5 różnych smaków: słony, słodki, gorzki , kwaśny i umami. Zmieniając kolejność oraz intensywność odczuwania danego smaku możesz całkowicie odmienić koktajl. "Stosowanie soli w proporcji 1:10 wody nie jest wystarczające, ... Dziękuję za piękne zdjęcia @wiercinka Nasz język potrafi rozróżnić 5 różnych smaków: słony, słodki, gorzki , kwaśny i umami. Zmieniając kolejność oraz intensywność odczuwania danego smaku możesz całkowicie odmienić koktajl.
"Stosowanie soli w proporcji 1:10 wody nie jest wystarczające, aby poczuć, że w koktajlu jest sól", mówi kierownik Red Red Door Calvin Politi. "Ale zauważysz, jak ta kropla soli wzmacnia wszystkie inne smaki."
Oto krótki przewodnik dodawania soli do koktajli z Kelvin:
1.Sól i metoda "stir"
Kelvin Politi porównuje użycie soli w koktajlach przygotowanych metodą stir, z gotowaniem w kuchni.
"Podczas gotowania, gdy dodajesz trochę soli do naczynia, a następnie mieszając, sól reaguje z żywnością i ułatwia cząsteczkom uwalnianie się w powietrze."
Dlatego, gdy przygotowujesz koktajl metodą stir, sól uwalnia te niezwiązane cząsteczki w powietrze.Sprawiając, że smak i aromat koktajlu robią się bardziej wyraziste.
2 .Sól i metoda "Shake"
W takich koktajlach sól może odgrywać kilka ról naraz.
"Słony dodatek pomaga uwydatnić i zbalansować kwaśny i słodki smak, więc koktajle z owocami cytrusowymi mają nowy ciekawy smak" - mówi Politi.
W napojach z białkiem uzyskujemy podwójny efekt . Dodając sól do drinka wraz z białkiem wzmacniamy jego stężenie oraz podkreślamy jego smak.
Używając hard Shake uwalniasz jeszcze więcej smaku, niż przy robieniu koktajlu przez stir.
3.Koktajle z winem musującym.
Nagazowanie koktajli działa jako środek wzmacniający smak. Dodając sól do napojów z CO2, można uzyskać wzmocnienie smaku, nie zwiększając poziomu gazu.Ponadto, cząstkeczki soli pomagają zwiększyć uczucie bąbelków w napoju, powodując szybsze uwalnianie CO2.
Reakcja pomiędzy solą i szampanem lub winem musującym ma określony wpływ na drinka, tworząc, jak to Politi określa, „wyrazistość smaku”. Sposób ten posiada umiejetność maskowania niepożądanych zapachów, które mogą pochodzić z CO2 lub innego gazu. W tym przypadku uzyskujesz czystszy, żywy zapach samego koktajlu.
W komentarzach znajdziesz więcej ⬇️⬇️⬇️⬇️. #czś #warszawa #warsaw #alkobatia #bartender #polishboy #mixology #salt #blog #drink #drinkporn
Read more
Dzień dobry z Krakowa! 🤲🏻<span class="emoji emoji1f33f"></span> Od dwóch dni jesteśmy w nowym hotelu @purohotels na Kazimierzu i sprawdzamy ...
Media Removed
Dzień dobry z Krakowa! 🤲🏻 Od dwóch dni jesteśmy w nowym hotelu @purohotels na Kazimierzu i sprawdzamy tutejsze koncepty gastro & inne pyszne miejsca Krakowa! ️🍽 Efekty ujrzycie już niedługo w aktualizacji naszego przewodnika po KRK na MYTUJEMY.pl 🏻 Ale do rzeczy - w PURO przy ul. Halickiej, ... Dzień dobry z Krakowa! 🤲🏻🌿 Od dwóch dni jesteśmy w nowym hotelu @purohotels na Kazimierzu i sprawdzamy tutejsze koncepty gastro & inne pyszne miejsca Krakowa! ☀️🍽 Efekty ujrzycie już niedługo w aktualizacji naszego przewodnika po KRK na MYTUJEMY.pl 👊🏻✨ Ale do rzeczy - w PURO przy ul. Halickiej, który olśniewa przeboskim interiorem (jeśli jeszcze nie widzieliście - zajrzyjcie do zapisanych stories na naszym profilu 👀), pięknym, zielonym ogrodem, rozbudowaną strefą chill z pudrowo-różowymi fotelami i mnóstwem albumów inspiracyjnych i… nowymi restauracjami! 💗🌙 Pierwsza z nich to @halicka_eatery_bar - koncept nawiązujący do innych miejsc z sieci (@hint.bistro @dancinganchor), ale uzupełniony o lokalne smaczki 💆🏼‍♀️ Mamy ogromną przestrzeń, rozświetlony lokal, marmurowe stoły i designerski charakter, mamy sezonowość w menu, proste składniki w nowych kompozycjach, i koniec końców - mamy tak profesjonalną, ale wciąż lekką obsługę, że z chęcią zabralibyśmy całą ekipę do Poznania! 🧚🏻‍♂️💛 Co próbowaliśmy? Z menu (które swoją drogą też zachwyca, każdy esteta byłby w niebie! 🌻) wybraliśmy tatara z majonezem grzybowym, gorczycą piklowaną, kurką i zółtkiem confit (38 PLN) 🍴, wędzony twarów z creme freiche, papryką pieczoną i proziakiem (24 PLN) 🍚, schab z Mangalicy (tak, istnieje taka świnka wyglądająca jak owca!) z kurką, sosną, pieczonymi warzywami korzeniowymi i cebulą (58 PLN) 🥖🍖 oraz pappaerdelle z bobem, suszonymi pomidorami i selerem naciowym (23 PLN) 🍝🥗 Jako czekadełko zaserwowano nam także wypiekane chleby w piekarni obok z masełkiem obtoczonym w ziarnach… To smakowało jak prawdziwa, niebiańska chmurka! 😇☁️ Wieczór magiczny, a PURO po raz kolejny zaskakuje. Jeśli szukacie na Kazimierzu lokalizacji iście premium, w pięknym otoczeniu i z zaskakującym menu, HALICKA to coś dla Was 💫 Sprawdźcie! 🌱 Pięknej niedzieli Wam! ♥️ #mytujemy #mytujemykrakow #krakow #kazimierz #purohotel #halicka #halickakazimierz #food #foodie #foodies #instafood #jedzenie #foodtrip #foodgasm #foodiegram #finedining #dinner #dinnertime #weekend #cracow #puro #purokazimierz #halickaeatery #vsco #vscocam #vzco #vscophile #vscocam
Read more
Wieczorna pielęgnacja (w kolejności zastosowania): -Galacticleanse, Glamglow- obłędnie ...
Media Removed
Wieczorna pielęgnacja (w kolejności zastosowania): -Galacticleanse, Glamglow- obłędnie pachnący czarny żel do demakijażu z oczyszczającym węglem z bambusa. Bardzo wydajny i szybko zmywający każdy makeup. Najbardziej udany produkt Glamglow! Kupiłam w @sephorapolska -The Deep ... Wieczorna pielęgnacja (w kolejności zastosowania):
-Galacticleanse, Glamglow- obłędnie pachnący czarny żel do demakijażu z oczyszczającym węglem z bambusa. Bardzo wydajny i szybko zmywający każdy makeup. Najbardziej udany produkt Glamglow! Kupiłam w @sephorapolska
-The Deep Cleanse, Tatcha- beztłuszczowy, detoksykujący i dogłębnie myjący z pozostałości kosmetyków kolorowych i kremów z filtrami, żel z delikatnie peelingującą luffą. Dla każdej skóry (moja porowata go uwielbia). Nie wysusza. Pozostawia skórę genialnie odświeżoną i miękką. Do kupienia u @shopaholidolls
-Balancing Force Oil Control Toner, Ole Henriksen- tonik regulujący wydzielanie sebum dla skór mieszanych i tłustych. Zmniejsza widoczność porów. Matuje bez wysuszenia. Przyjemnie chłodzi. Teraz w okresie letnim gdy dochodzi do wzmożonej produkcji sebum taki tonik jest na miarę złota! Do kupienia u @shopaholicdolls
-Z Balance Facial Mist, Zelens- mgiełka z probiotykami i prebiotykami, która przywraca prawidłową mikroflorę naszej skóry po intensywnym oczyszczaniu. Zaburzenia mikroflory objawiają się przesuszeniem, alergiami, stanami zapalnymi i nadwrażliwością. Probiotyki wspomagają funkcję ochronną naszej skóry. Wskazane dla skór trądzikowych. Mgiełka dodatkowo cudownie nawilża. Kupiłam w cultbeauty.
-Skinesis Overnight Facial, Sara Chapmann- choć to ostatnio mocno wyświechtane sformułowanie ale zakochałam się w tym produkcie od pierwszej aplikacji. Serum całonocne, będące wysoce skoncentrowaną mieszanką olejków, w tym jojoba (który budową podobny jest do sebum), peptydów wygładzających, retinolu (w formie mniej drażniącego retinylu), witamin, antyoksydantów, kwasów omega i ceramidów. Nakładam na twarz, szyję i dekolt. Co robi ze skórą? Wielkie WOW! Ujędrnia, uelastycznia, odżywia i nawilża. Nadaje miękkość i zdrowy, świetlisty ale nie tłusty glow.
Pomimo formy olejku nie obciąża strefy T a wręcz przeciwnie, ujednolica skórę. Stosuję przez 4-5 dni w tygodniu (w pozostałe dni wodne kremy lub lekkie maski). Polecam najmocniej jak potrafię. Kupiłam na cultbeauty.
Read more
Loading...
10 lat temu przemierzałam uliczki warszawskiej starówki w skąpym stroju kelnerki znanej restauracji ...
Media Removed
10 lat temu przemierzałam uliczki warszawskiej starówki w skąpym stroju kelnerki znanej restauracji „Rooster” 🤪 Latem był mały ruch, więc rozdawałyśmy z koleżanką ulotki, żeby zachęcać do odwiedzin, spoglądając ze współczuciem na matki pchające po tych kocich łbach wózki z których ... 10 lat temu przemierzałam uliczki warszawskiej starówki w skąpym stroju kelnerki znanej restauracji „Rooster” 🤪 Latem był mały ruch, więc rozdawałyśmy z koleżanką ulotki, żeby zachęcać do odwiedzin, spoglądając ze współczuciem na matki pchające po tych kocich łbach wózki z których wydobywały się dzikie żale 🙈 Ach co to były za czasy! Mój znajomy pracował w salonie samochodowym więc na jazdach „próbnych” nieudolnie udawaliśmy warszawską burżuazję - niestety wsi z człowieka nie wyplenisz nawet mercedesem 😂 Był mjuzik, imprezy do rana, walka z przeznaczeniem kiedy decydowaliśmy się na przejazd po zamkniętych uliczkach (ej! Wtedy na dwie stówy mandatu trzeba było trochę popracować! To naprawdę był dla nas sport ekstremalny! 😂). A teraz? Co mi kurczę zostało teraz? Figurę skonfiskowały mi maltanki w czekoladzie zajadanie bananem na porodówce, jazdy testowe mercedesów zamieniłam na jazdy testowe wózków... jedynie miłość do różu pozostała niezmienna 😂 No i poranne niewyspanie, tylko nocna impreza trochę inna... chociaż nadal w charakterze obsługi podającej napoje 😂
______
Wiecie jednak co jest najlepsze? Że ja bym za chiny ludowe do tamtych czasów wrócić nie chciała bo... nie znałam wtedy... autora tego zdjęcia ❤️ @em.bacalage z Tobą na koniec świata! Nawet w koturnach po kocich łbach! 😍🙈 Mogę szoferować tej arystokratce z gondoli, mogę ryzykować utratę zębów, skacząc w desperackiej próbie złapania uciekającego Marshalla z Psiego Patrolu wypełnionego chyba jakimś złotym helem, bo żeby takie cuś 3 dychy kosztowało to już naprawdę przesada 😂 Jakieś tam wątki wspólne są, bo właściwie teraz też pod zakaz musieliśmy wjeżdżać ryzykując te dwie stówy mandatu i to nie dla funu tylko po to, żeby mieć gdzie się zatrzymać bo rozgwiazda uznała, że jest głodna i w tej chwili proszę ją wyjąć z fotelika bo 10 minut temu, kiedy wyruszaliśmy, potrzeby takiej nie czuła, a teraz jak najbardziej 🙈 Jest ryzyko - jest zabawa 😂💪🏼 Jest rodzina... jest... wszystko czego człowiek potrzebuje ❤️ Logiki w tym wszystkim nie szukaj... Ale w sumie to po co skoro CZŁOWIEK SZCZĘŚLIWY ❤️😍
__________
Tuniczka @sowa_store ❤️
Read more
To będzie dość długi post, zwykłam pisać co jakiś czas takie rzeczy na FB ale przenoszę to tutaj. ...
Media Removed
To będzie dość długi post, zwykłam pisać co jakiś czas takie rzeczy na FB ale przenoszę to tutaj. Hasłem przewodnim jest „zmiana”. Dużo zmian zadziało się w ostatnim czasie, co można było po części zaobserwować tutaj albo na innych moich lub @theboobskie SM-ach. Zmianą piękną i szczególną ... To będzie dość długi post, zwykłam pisać co jakiś czas takie rzeczy na FB ale przenoszę to tutaj. Hasłem przewodnim jest „zmiana”. Dużo zmian zadziało się w ostatnim czasie, co można było po części zaobserwować tutaj albo na innych moich lub @theboobskie SM-ach. Zmianą piękną i szczególną jest na pewno to, że mam dużo więcej przestrzeni, nie tylko do tańca, ale również w życiu, w domu, w słowie, w głowie. Tej przestrzeni każdy potrzebuje, ale nie każdy tę przestrzeń drugiej osobie daje, bo pojawia się często zniecierpliwienie, oczekiwanie, swego rodzaju presja, która nas dopada i tyle z tej przestrzeni było. A żeby ona się pojawiła, to trzeba rozmawiać i poznawać siebie nawzajem, swoje emocje, swoje poglądy, z którymi nie zawsze musimy się zgadzać i wręcz dobrze, jeśli jest gdzieś ktoś z kim możemy podyskutować bez inwektyw i narzucania swojego widzimisie i moja-racja-jest-mojsza-niż-twojsza. Dużo przestrzeni jest zmianą, trzeba się do niej przyzwyczaić i też uważać żeby nie zachłysnąć i przez to wpaść w dołek „ja sam, ja najlepiej, ja”. Dzięki ludziom, których mam naokoło, z którymi mogę się doskonale pobawić na parkiecie czy innym podwórku, a jednocześnie jednak mogę z nimi porozmawiać (i ta rozmowa się ciągnie niewyczerpanie) i każdy uczy się od każdego, poczułam dokładnie czym jest przestrzeń i pewnego rodzaju swoboda, wolność i radość. ☁️ O rety Kayka zejdź z tej kolorowej chmurki? Może, a może nie. Bo dla kogoś kto był w dość ciemnym dołku długi czas i jego indywidualność była w jakiś sposób przyćmiona i przytłumiona innymi i innymi sprawami, to jest duża nowość i zmiana. I to nie jest tak, że się połyka magiczną tabletkę i następnego dnia jest super, życie jest piękne, mam przestrzeń, motywację, inspirację, mogę się dziarać, skakać potrójne salta z podwójną śrubą, słuchać koreańskiej muzyczki i uśmiechać do księżyca. Nope, nope, nope. To jest praca, terapia, weryfikowanie siebie i mierzenie z własnymi słabościami i wadami, co nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Trudna sprawa to jest, serio. Dlatego tym bardziej doceniam to, co mam dzisiaj, kogo mam zaufanego obok siebie i że mogę patrzeć w [dal]. 🙌🏽🧡🐊 #trochewiedzma #nowyksiężyc 📷: 🦄/🦅
Read more
Ostatnie godziny w Paryżu i ostatnie godziny przed oficjalnym startem tej kampanii! Wiec jest ...
Media Removed
Ostatnie godziny w Paryżu i ostatnie godziny przed oficjalnym startem tej kampanii! Wiec jest to idealny moment, by podzielić się efektami sesji, która jest dla mnie bardzo ważna, a fakt że wybrano mnie do niej wraz z @joannajedrzejczyk i @juliawieniawa jest dla mnie dużym wyróżnieniem ... Ostatnie godziny w Paryżu i ostatnie godziny przed oficjalnym startem tej kampanii!
Wiec jest to idealny moment, by podzielić się efektami sesji, która jest dla mnie bardzo ważna, a fakt że wybrano mnie do niej wraz z @joannajedrzejczyk i @juliawieniawa jest dla mnie dużym wyróżnieniem 🙏
Skąd takie hasło?
Zmiany są nieodłącznym elementem życia. Zmienia się nasze ciało, perspektywa, ludzie, którymi się otaczamy. I to wszystko nas kształtuje. Mnie wszystkie zmiany ostatniego roku ukształtowały na nowo. I bardzo lubie tą nową Bigos 🙂Teraz po raz pierwszy odkąd urodziła się Róża wybrałam się w podróż. Paryż i wspaniałe kobiety, które tu poznałam okazały się inspiracją w czystej postaci ❤️Was tez zachęcam do otwarcia głowy i serca na nowe. Wykorzystajcie ten dzień, aby zrobić coś po raz pierwszy. Zainspirujcie czymś innych i Dołączcie do kobiet, które starają się zmieniać świat na lepsze
Fot. 📷 @dominikacuda #fit #fitness #reebok #reebokpl #BeMoreHuman #changes #new #campaign - #fitmum #blog #bloger #influencer #paris #woman #forwoman
Read more
Moje TOP 5 szlaków w Tatrach! <span class="emoji emoji1f51d"></span> Od razu mówię, że ranking subiektywny. 🤩 Jestem średniej klasy górołazem ...
Media Removed
Moje TOP 5 szlaków w Tatrach! Od razu mówię, że ranking subiektywny. 🤩 Jestem średniej klasy górołazem z ogromnym szacunkiem do Tatr. Nie pcham się tam, gdzie nie czuję się na siłach... Z biegiem lat poprzeczka idzie w górę, więc na pewno będę robić update. Wszystkie szlaki do zrobienia ... Moje TOP 5 szlaków w Tatrach! 🔝 Od razu mówię, że ranking subiektywny. 🤩 Jestem średniej klasy górołazem z ogromnym szacunkiem do Tatr. Nie pcham się tam, gdzie nie czuję się na siłach... Z biegiem lat poprzeczka idzie w górę, więc na pewno będę robić update. Wszystkie szlaki do zrobienia w jeden dzień z wyjazdem i porotem do Zakopanego. My zwykle między 6:00 a 7:00 wyjeżdżamy. A więc...Tadam! ⛰
1. Czerwone Wierchy (Kopa Kondracka, Małołączniak, Krzesanica, Ciemniak). Mój najcudowniejszy! Wejście na Kopę fajne, zejście z Ciemniaka lub Małołączniaka mniej, ale warte! Wędrówka gwarantuje zakochanie w Tatrach! ❤️
2. Przełęcz Krzyżne z Hali Gąsienicowej do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Długi szlak, ale warty każdego poświęcenia. Widoki bajkowe. Widok na Piątkę z góry zapiera dech w piersiach! 😍
3. Morskie Oko- Szpiglasowy Wierch- Dolina Pięciu Stawów Polskich. Bardzo przyjemnie go wspominam! Ten moment, kiedy z jednej strony Morskie, a z drugiej Piątka... Ach! 🤩
4. Rakoń, Wołowiec i Grześ z Doliny Chochołowskiej. Te szczyty odczarowały dla mnie ten rejon Tatr. Nie lubiłam Chochołowskiej, a od czasu tej wędrówki w końcu ją doceniłam! Piękna trasa! 😍
5. Hala Gąsienicowa- Kasprowy Wierch- Kopa Kondracka- Giewont (lub tylko przełęcz Kondracka) i w dół. Ta trasa to dla mnie Tatry w pigułce. Pozwala zauważyć ogromną różnorodność na szlakach! Jest dość długa (można skrócić wchodząc bezpośrednio na Kasprowy lub nawet wjechać jak bardzo chcesz zaoszczędzić czas, ja jednak uwielbiam wejście Boczaniem do Murowańca i Halę Gąsienicową). N Kasprowy wejście bardzo przyjemne, d Kopy szczytami widoki pierwsza klasa i bez trudności. Podejście pod Kopę i widok na Czerwone Wierchy, ach... ❤️Zejście do przełęczy i Giewont, który ja już teraz raczej omijam. Byłam dwa razy i o raz za dużo. Warto zdobyć dla samego faktu zdobycia. 🙌🏻
Mam nadzieję, że przyda Ci się taki mój ranking. Daj znać, które szlaki byś dodała, gdzie byłaś i co dodajesz do listy „to do”. ❤️😍 #tatry #tatra #walking #mountains #tatry #zakopane #polska #poland #travel #traveller #travellife #travelling #polskadziewczyna #polishgirl #fit #fitness #naszlaku #szlaki #motywacja #motivation #jedzenie #holiday
Read more
Uwielbiam takie turbo weekendy. Nadrabiam biegowe zaległości. W sobotę po raz czwarty łódzki ...
Media Removed
Uwielbiam takie turbo weekendy. Nadrabiam biegowe zaległości. W sobotę po raz czwarty łódzki bieg fabrykanta (takie wydarzenia przypominają mi o tym że się starzeje ) kolejna blaszka z wąsem do kolekcji. Dzisiaj natomiast wyjątkowy dla mnie bieg organizowany przez @fundacjadomwlodzi ... Uwielbiam takie turbo weekendy. Nadrabiam biegowe zaległości.
W sobotę po raz czwarty łódzki bieg fabrykanta (takie wydarzenia przypominają mi o tym że się starzeje 😹) kolejna blaszka z wąsem do kolekcji. Dzisiaj natomiast wyjątkowy dla mnie bieg organizowany przez @fundacjadomwlodzi nie dość że można pomóc biegając to jeszcze motywem przewodnim była trzynastka💗
Mam jakieś chore zapędy w stronę 13😹 polecam ten bieg po lesie łagiewnickim o przystępnym dla każdego dystansie, była to pierwsza edycja, organizują to super ludzie o wielkich sercach. Zachęcam też do pomocy tej fundacji bo jest to jedyny taki dom dziecka, w którym przebywają dzieci chore i niepełnosprawne. 💃🏼 #run #runner #runninggirl
Read more
<span class="emoji emoji2b50"></span>️uzdrowić możesz w swoim życiu absolutnie każda sferę życiową .... <span class="emoji emoji2b50"></span>️kocham uzdrawianie kwantowe ...
Media Removed
️uzdrowić możesz w swoim życiu absolutnie każda sferę życiową .... ️kocham uzdrawianie kwantowe które robię ludziom bo działa natychmiast i nie podlega ono buforowi czasowo przestrzennemu (oznacza to że efekt uzdrawiający odbywa się natychmiast) ..... ️możesz uzdrowić wszystko ... ⭐️uzdrowić możesz w swoim życiu absolutnie każda sferę życiową ....
⭐️kocham uzdrawianie kwantowe które robię ludziom bo działa natychmiast i nie podlega ono buforowi czasowo przestrzennemu (oznacza to że efekt uzdrawiający odbywa się natychmiast) .....
⭐️możesz uzdrowić wszystko w swoim życiu tam gdzie pragniesz doświadczyć radości i szczęścia .....
⭐️ Cała energia, którą wzbudzi w świecie ten wpis, jest natychmiastowo inwestowana w to, żeby każdy z Was obudził w sobie odwagę Odwagę , i by w każdym z Was była obudzona Iskra Boga w działaniu :) Światło zwycięża!!! ..
🌟jeśli pragniesz doświadczać spełnienia w wybranej sferze życiowej napisz do mnie e mail w tej sprawie na [email protected] z chęcią Ci pomogę.. ..
🌟 Mam nadzieję że się spotkamy i razem będziemy Ciebie budować. O moje włosy dba: @kevinmurphy_polska @kevin.murphy.australia
Read more
Kochani, Jestem zmuszona stanowczo zareagować wobec ostatnich publikacji Pudelka, WP.pl i ...
Media Removed
Kochani, Jestem zmuszona stanowczo zareagować wobec ostatnich publikacji Pudelka, WP.pl i Faktu, a także innych przedstawicieli mediów na temat mój i mojej rodziny. Moją ciążę, a więc jedną z najważniejszych i najintymniejszych spraw w życiu kobiety, media te usiłują przedstawiać ... Kochani,
Jestem zmuszona stanowczo zareagować wobec ostatnich publikacji Pudelka, WP.pl i Faktu, a także innych przedstawicieli mediów na temat mój i mojej rodziny. Moją ciążę, a więc jedną z najważniejszych i najintymniejszych spraw w życiu kobiety, media te usiłują przedstawiać jako sprawę publiczną. Ja, moja rodzina, a przede wszystkim mój brzuch i życie, które w nim rośnie są traktowane przez te media, jak komercyjny produkt, który ma się sprzedać jako news. Ponieważ nie tylko dla mnie, ale dla każdej kobiety ciąża to wspaniały, jeden z najważniejszych okresów w życiu, naszą decyzją było, aby pozostała ona tylko naszym przeżyciem i nigdy nie stała się częścią mojej obecności medialnej. Za sprawą tych mediów stało się jednak inaczej( szczegóły instastory)
Każdy człowiek ma prawo do prywatności i intymności. Media te naruszają jednak nie tylko mój spokój i prywatność, ale także mojej rodziny. Moja mama, która nie jest i nigdy nie była osobą publiczną, również stała się obiektem doniesień tych mediów, łącznie z publikacją jej wizerunku bez jej zgody.
Zachowanie mediów wobec mnie i moich bliskich, w tym nienarodzonego jeszcze dziecka, uważam za niemieszczące się w kanonach jakiegokolwiek dziennikarstwa, naruszające podstawowe zasady etyki żerowanie na moim życiu intymnym, które zadecydowałam się chronić. Ani ja, ani moja rodzina, ani nikt inny – niezależnie od tego kim jest i co w życiu robi – nie powinien i nie może być traktowany jak produkt medialny, jedynie na potrzeby takich lub innych newsów i przychodów z reklam. Każdy z nas ma prawo do swojej intymności, niezależnie od tego czym się zajmuje.
Poza wszelką dyskusją pozostawiam sprawy czysto prawne, że to co się dzieje narusza dobra osobiste zarówno moje jak i mojej rodziny. Myślę, że każdy z Was potrafi ocenić działalność mediów i poziom przekazywanych przez nie informacji, z sugerowaniem, że ostatnie miesiące okłamywałam fanów włącznie. To, że nie dzielę się takim tematem nawet z najbliższymi, managementem, ani z osobami obserwującymi mnie na Instagramie jest i pozostanie moją prywatna sprawa.
Read more
Pamiętam jak dziś, każde wyjście do szkolnej toalety, kiedy byłam dzieckiem. To była tortura! ...
Media Removed
Pamiętam jak dziś, każde wyjście do szkolnej toalety, kiedy byłam dzieckiem. To była tortura! Za każdym razem, bałam się, że kiedy wpozycji "na Małysza", będę starała się nie dotknąć obrzydliwej toalety (chyba jeszcze z czasów PRLu) ktoś szarpnie za klamkę(którą trzymałamjedną ręką ... Pamiętam jak dziś, każde wyjście do szkolnej toalety, kiedy byłam
dzieckiem. To była tortura! Za każdym razem, bałam się, że kiedy wpozycji "na Małysza", będę starała się nie dotknąć obrzydliwej toalety
(chyba jeszcze z czasów PRLu) ktoś szarpnie za klamkę(którą trzymałamjedną ręką bo zamki oczywiście zepsute) i zrobi mi obciach na całąszkołę! Tego nikt by mi nie zapomniał do końca moich dni w szkole, bodzieci lubią być okrutne... Dlatego każda wizyta w toalecie, była gorszymstresem niż pytanie na środku sali, kiedy nie umiałam zupełnie nic.I kiedy zapytałam swojego syna, czy korzysta ze szkolnej toalety,
zupełnie mnie nie zdziwiło, że z niej nie korzysta. Bo chociaż,
dzisiejsze warunki w szkolnych toaletach są troszkę lepsze niż my
mieliśmy kiedyś, to nadal daleko im do komfortowych. Mój syn jest
natomiast bohaterem swojego życia, bo kiedy ja, jak na troskliwą matkę
przystało - zamartwiałam się o jego pęcherz i jelita, ten uspokoił mnie,
że:
-Ależ mamo, tata kiedyś powiedział, że prawdziwy gospodarz do domu
zaniesie!
No i w sumie mogłabym się śmiać, ale wstrzymywanie potrzeb, zwłaszcza u
dzieci zdrowe nie jest i prowadzi do wielu zaburzeń pracy pęcherza i
jelit. #NieMogęWytrzymać znamy niestety z doświadczenia zbyt
dobrze - powody dla których dzieci unikają korzystania ze szkolnej toalety
i dla których konieczność korzystania z toalety jest mało przyjemna, są
nazbyt oczywiste. Dlatego dołączam do akcji "Wzorowa Łazienka".Was też do tego namawiam! Jeśli szkoła Waszych dzieci zarejestruje się na stronie www.wzorowalazienka.pl może wygrać remont szkolnej łazienki, a Wy głosując - możecie jej pomóc w wygranej. Bo poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, które często
wołają o pomstę do nieba, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych powinno być naszym, rodziców znaczy się, priorytetem :)No dobra, to teraz czekam na Wasze historie grozy ze szkolnych miejsc
zbrodni, pełnych bakterii i zarazków z lat młodości. A może Waszedzieciaki miały już podobne przygody i chcecie je przed podobnym złem
uchronić?
C.d. w komentarzu

#NieMogęWytrzymać #wzorowalazienka #instamatki #foto #domestos #akcjadomestos #dzieci #kids #szkoła
Read more
Wiadomo, że zmiany należy zaczynać od siebie ale tak naprawdę największy wpływ na naszą planetę ...
Media Removed
Wiadomo, że zmiany należy zaczynać od siebie ale tak naprawdę największy wpływ na naszą planetę mają firmy giganty. Dlatego zbijam wysoką piątkę @adidasrunning za kolejną współpracę z @parley.tv !!! Polecam Wam wejść na ich stronę i wspierać każde ich działanie!! Buty, które mam na ... Wiadomo, że zmiany należy zaczynać od siebie ale tak naprawdę największy wpływ na naszą planetę mają firmy giganty. Dlatego zbijam wysoką piątkę @adidasrunning za kolejną współpracę z @parley.tv !!! Polecam Wam wejść na ich stronę i wspierać każde ich działanie!!
Buty, które mam na sobie zostały zrobione z PARLEY OCEAN PLASTIC czyli nici powstałej z upcyklingowanych odpadów zebranych z plaż i nadmorskich osad. 1 para butów = 11 plastikowych butelek !!! Ale do rzeczy!!! 🤓 Dołącz do akcji #runfortheoceans ,ściągnij aplikacje @runtastic dołącz do grupy Adidas X Run For The Oceans i biegaj w słusznej sprawie!!! 🏃🏼‍♀️
Każdy kilometr, który przebiegniesz to 1$ na walkę z zanieczyszczeniem wód oceanicznych w ramach Parley Ocean Plastic Program - aż do 1 MILIONA USD 👏🏻
Ja się jaram na maksa 💙💙💙 way to go Adidas 🙌🏼 #adidasparley #ultraBOOST
Read more
Domowe SPA z maseczką @myasiabeauty <span class="emoji emoji1f431"></span> a dla Was, tak jak obiecałam, wraz z @myasiabeauty przygotowaliśmy ...
Media Removed
Domowe SPA z maseczką @myasiabeauty a dla Was, tak jak obiecałam, wraz z @myasiabeauty przygotowaliśmy dla was KONKURS w którym do wygrania będzie aż 10 zestawów kosmetyków SeaNtree (pokazywałam Wam ostatnio ich produkty na instastory ) Zasady: 1. Zaobserwuj profile @honkabiedronka, ... Domowe SPA z maseczką @myasiabeauty 🐱 a dla Was, tak jak obiecałam, wraz z @myasiabeauty przygotowaliśmy dla was KONKURS w którym do wygrania będzie aż 10 zestawów kosmetyków SeaNtree (pokazywałam Wam ostatnio ich produkty na instastory 😍)
Zasady:
1. Zaobserwuj profile @honkabiedronka, @myasiabeauty i polub to zdjęcie ✔️
2. Napisz komentarz "Który spośród produktów marki SeaNtree (komentarze z produktami innych producentów nie będą brane pod uwagę) dostępnych na myasia.pl wybrałabyś do swojej kosmetyczki i dlaczego?” ✔️
3. W komentarzu konkursowym oznacz/zaproś 3 osoby do wzięcia udziału w zabawie ✔️
Autorzy najbardziej kreatywnych komentarzy zostaną nagrodzeni zestawami kosmetyków. Konkurs trwa do 26/06 do 23:59. Wyniki podam do końca czerwca pod zdjęciem i na instastory. Powodzenia! 😘 #myasiabeauty #seantreepolska #seantree #kontigo #aptekimedicover #cocolita #ekobieca #drogeriapigment #exebra #minitshop
Read more
Czasem delikatnie na palcach, kiedy indziej twardo na piętach, z uwagą, patrząc pod nogi, na kółkach, ...
Media Removed
Czasem delikatnie na palcach, kiedy indziej twardo na piętach, z uwagą, patrząc pod nogi, na kółkach, bo z rozpędem i zdecydowanie, w sukience, bo z kobiecą gracją, w bluzie z kapturem, bo ...marznę... - oto ja, Lidia. Odkrywam siebie na nowo i dociera do mnie, że potrafię robić mnóstwo wyjątkowych ... Czasem delikatnie na palcach, kiedy indziej twardo na piętach, z uwagą, patrząc pod nogi, na kółkach, bo z rozpędem i zdecydowanie, w sukience, bo z kobiecą gracją, w bluzie z kapturem, bo ...marznę... - oto ja, Lidia. Odkrywam siebie na nowo i dociera do mnie, że potrafię robić mnóstwo wyjątkowych rzeczy. Teraz pozostaje wybór kolejności działań i egzekucja genialnych planów. Przy odpowiednim doborze powyższych przymiotów/umiejętności, plan zrealizuję w 100% i wymyślę coś nowego. Jesteście ze mną? Tego Wam życzę tej wiosny - realizacji zgodnych z Wami założeń. Brzmi jakoś poważnie? Eeeee no to piona i jołmen do dzieła! Po swojemu! Uściski 🤙🏻🧘🏼‍♀️💋 #extremama #lidiapiechota #rollerblading #skatepark #skatergirl #dressdressdress #skirts #females #motherhoodsimplified #extremesport #instamatki #springvibes #sunnymood #polskamama #iloverolki #followyourdream #blissful #skatephoto #skatergirls #rollerblader #manual #caringheart ———————————————————————-ENG: Sometimes I am going gently on my toes, other day I am heavy on my heels, with attention looking down on my way, on wheels as with speed and certainty, wearing a dress as being a graceful woman, wearing a hoodie as I am sometimes cold - this is me, Lidia. I am discovering myself again and again and it appears that I can do a lot special things. Now I need to choose the order of brilliant actions and method to achieve the goal. With proper efficiency I will do the job in 100% and will think of something extra. Are you with me? Good luck with your assessments! We can do it! Have a great Spring 🌸🧘🏼‍♀️🤙🏻photo @daniel_petryczkiewicz_photo who does care 📸🏄🏼‍♂️
Read more
Kiedy mam dość zimy - zawsze wracam do Porto. Myślami, nie fizycznie. Chociaż zawsze jak Torba podsyła ...
Media Removed
Kiedy mam dość zimy - zawsze wracam do Porto. Myślami, nie fizycznie. Chociaż zawsze jak Torba podsyła tanie loty Ryanaira zaczynam gorączkowo kombinować jak by tu na skróty, w oparciu o to co mamy w promocji wykombinować i polecieć do tego Porto, mimo ż tak naprawdę lepiej zwiedzać to, czego ... Kiedy mam dość zimy - zawsze wracam do Porto. Myślami, nie fizycznie. Chociaż zawsze jak Torba podsyła tanie loty Ryanaira zaczynam gorączkowo kombinować jak by tu na skróty, w oparciu o to co mamy w promocji wykombinować i polecieć do tego Porto, mimo ż tak naprawdę lepiej zwiedzać to, czego się jeszcze nie widziało. I to, ze Torba podsyła te tanie loty wcale nie znaczy że ma w sobie wystarczająco ducha awanturyzmu, żeby faktycznie z nich skorzystać (Torba, no offence).
Porto kojarzy mi się zbyt dobrze: było swego rodzaju odskocznią, kiedy wyjeżdża się z zimowej Warszawy i po raz pierwszy w roku łazi się bez kurtki, kiedy po nieprzespanej zimnej nocy w Brukseli wychodzi się i widzi się słońce przez szybę tramwaju (pociągu??) - a to niemalże mój ulubiony rodzaj szyb! Gdzie, po tej samej nieprzespanej nocy, za nocleg w hostelu płaciliśmy po 6 euro od osoby. Gdzie "czy wiesz, że wino z Porto klepie jak cholera" (c) i plaża nad oceanem. Gdzie pierwszy raz się widzi ocean tak przy okazji:D Jeszcze weźmy pod uwagę, że pieniądze na Porto, to kasa za miesiąc moich studiów z których właśnie wtedy zrezygnowałam. Zamiast nauki wydać na dobrą imprezę - nierozsądne, nieodpowiedzialne, niedojrzałe, warte wypróbowania:P (Dobra, trochę ściema, bo decyzja o zrezygnowaniu ze studiów wtedy i dziś wydaje się bardzo trafna i właściwa).
Polecam Porto

#vsco #vscoview #moody #redditphotography #vscoporto #vscolovers #vscogood #vscocam #vscophile #travelbug #vscotravel #aroundtheworld #traveladdict #traveltheworld #vscovisuals #lightroom #ignant #nature #nikonphotography #porto #architecture #archilovers #streetcolour #vacationtime #vscoeurope #vscoportugal #roofs
Read more
D z i e ń d o b r y . . Najpierw kawa. Potem nordic. Bo tak ⛱ bo niedziela słońcem się rozpoczęła . . Na ...
Media Removed
D z i e ń d o b r y . . Najpierw kawa. Potem nordic. Bo tak ⛱ bo niedziela słońcem się rozpoczęła . . Na plaży o 8.00 my i trzy osoby plus pies. Wszystkie pięć wystawia buźki do porannego, łaskawego delikatnością słonka. Nawet pies jakby też wyciąga pyszczek w jego stronę siedząc koło pana. ... D z i e ń d o b r y .
.
Najpierw kawa. Potem nordic. Bo tak ⛱ bo niedziela słońcem się rozpoczęła
.
.
Na plaży o 8.00 my i trzy osoby plus pies. Wszystkie pięć wystawia buźki do porannego, łaskawego delikatnością słonka. Nawet pies jakby też wyciąga pyszczek w jego stronę siedząc koło pana. Coś takiego jest w porannych spacerowiczami po plaży wspólnego. Wszyscy błodzy na twarzach. Wszyscy spowolnieni. Widać, że są tu z miłości, z potrzeby duszy i serca wstali w niedziele rankiem i tu są. To zupełnie inaczej niż na twarzach licznych w południe biesiadników. Z tych czasem część przymuszona się wydaje - przez zwyczaj, rodzinę, okoliczności. A ja tu tak siedzę, z miłością w oczach, do zapachu, kolorów, linii, dźwięków. I myślę sobie, że ja nie dałabym się przymusić ani przymuszać bym nie chciała. .
Pięknej niedzieli, słońce podobno dziś ma być wszędzie więc wystawiajcie buzie do niego dla przyjemności wyłącznie 🙂
.
.
.
#onthebeach #morning #coffee #sunnyday #slowonadzis #morningcoffee #seaside #balticsea #
Read more
Zdjęcie szyszek, które pokazaliśmy Was przedwczoraj, wywołało w wielu z Was wspomnienia smaków ...
Media Removed
Zdjęcie szyszek, które pokazaliśmy Was przedwczoraj, wywołało w wielu z Was wspomnienia smaków dzieciństwa, o czym pisaliście w komentarzach 😇 Wielu z Was prosiło też o przepis na naszą fit wersję tego deseru 🍽 A więc proszę bardzo - łapcie przepis i... wspomonajcie dawne lata! A ... Zdjęcie szyszek, które pokazaliśmy Was przedwczoraj, wywołało w wielu z Was wspomnienia smaków dzieciństwa, o czym pisaliście w komentarzach 😇😍 Wielu z Was prosiło też o przepis na naszą fit wersję tego deseru 😋🍽 A więc proszę bardzo - łapcie przepis i... wspomonajcie dawne lata! 😘😘😘 A może ktoś z Was wie, gdzie jeszcze i teraz można kupić szyszki?
.
SZYSZKI W WERSJI FIT
.
SKŁADNIKI
✔ 30 g ekspandowanej gryki (u nas @dobrakaloria z nowego @healthboxpl 'a)
.
✔ 1 łyżka masła orzechowego 100%
.
✔ 1 kostka (tak, to ta mała cząstka, nie cała tabkiczka) gorzkiej czekolady
.
✔ 1 łyżka kakao .
✔ 50 ml wody (+ ewentualnie wiecej)
.
✔ ksylitol do smaku
.

PRZYRZĄDZANIE .
1) Podgrzej, mieszając wszystkie składniki, oprócz gryki .
2) Przelej do miseczki i lekko ostudź, po czym dodaj grykę i wymieszaj
.
3) Formuj kulki (jeśli zamoczysz dłonie w zimnej wodzie, masa nie będzie się do nich lepiła) i układaj na papierze do pieczenia
.
4) Włóż do lodówki na co najmniej godzinę .

Jak zrobicie, uwiecznijcie na zdjęciu i koniecznie nas oznaczcie, żebyśmy odnaleźli Wasze wersje 😍 Najładniejsze udostępnimy u nas na profilu, a wszystkie będziemy udostępniać w Story 😘😘😘
Read more
 #chybanaj przepis na ciacho zapisało 1k osób ... 🥕🥕🥕MARCHEWKOWE Z KREMEM ORZECHOWYM 🥕🥕🥕 * 2 jajka, ...
Media Removed
#chybanaj przepis na ciacho zapisało 1k osób ... 🥕🥕🥕MARCHEWKOWE Z KREMEM ORZECHOWYM 🥕🥕🥕 * 2 jajka, 1 duża marchewka (około 200 g), 1 małe jabłko, 1,5 szklanki mąki (mix różnych od @purerein), pół szklanki oleju kokosowego @purerein, 3/4 szklanki ksylitolu @purerein, pół szklanki orzechów ... #chybanaj przepis na ciacho zapisało 1k osób ... 🥕🥕🥕MARCHEWKOWE Z KREMEM ORZECHOWYM 🥕🥕🥕 * 2 jajka, 1 duża marchewka (około 200 g), 1 małe jabłko, 1,5 szklanki mąki (mix różnych od @purerein), pół szklanki oleju kokosowego @purerein, 3/4 szklanki ksylitolu @purerein, pół szklanki orzechów włoskich, pół szklanki wiórków kokosowych, 1 łyżeczka cynamonu, 1 łyżeczka sody, pół łyżeczki proszku do pieczenia. Marchewkę i jabłko zetrzeć na tarce o drobnych oczkach. Mąkę, proszek, sodę, cynamon, wiórki i orzechy wymieszać w misce. Jajka ubijać do białości z ksylitolem, powoli dolewać olej i miksować. Dodać marchew z jabłkiem i mąkę z reszta składników. Dokładnie ale delikatnie wymieszać. Przelać do formy (21 cm) wyłożonej papierem do pieczenia i piec około 60 minut w temperaturze 150*C. Wystudzić i przekroić na 2 części.
*KREM: serek śmietankowy lub ricotta (250g), 4 łyżki masła orzechowego @purerein, 3 łyżki pudru z ksylitolu. Składniki dokładnie wymieszać. Przełożyć ciasto marchewkowe, udekorować orzechami 🥕🥕🥕Niezmiennie na hasło EWELINA10 otrzymujecie 10% rabatu na zakupy u @purerein 🥕🥕🥕 #cake #carrotcake #carrot #nuts #healthy #food #healthyfood #fit #fitfood #foodporn #foodgasm #health #healthyeating #healthychoices #cleaneating #fitness #motivation #photooftheday 🥕🥕🥕
Read more
Ulica Potocka zwana była po wojnie „żelazną kurtyną". Określenie już po wojnie, jako pierwszy ...
Media Removed
Ulica Potocka zwana była po wojnie „żelazną kurtyną". Określenie już po wojnie, jako pierwszy użył Olgierd Budrewicz, chociaż Potocka dzieliła od początku swojego istnienia. Wiadomo, że trakt został wytyczony już w XVIIIw i leżał na skraju wsi Pólków oraz wsi Potok. Mało osób pamięta, ... Ulica Potocka zwana była po wojnie „żelazną kurtyną". Określenie już po wojnie, jako pierwszy użył Olgierd Budrewicz, chociaż Potocka dzieliła od początku swojego istnienia. Wiadomo, że trakt został wytyczony już w XVIIIw i leżał na skraju wsi Pólków oraz wsi Potok. Mało osób pamięta, że przez Żoliborz przepływało kilka rzek. Jedną z nich była Rudawka na której był most, a Potocka w 1819 roku do niego prowadziła (obecnie są to okolice Marymontu-Potok, a dokładniej ul. Marii Kazimiery). Na Żoliborzu znajdowały się młyny i jeden z nich był usytuowany obok dawnego traktu po jego zachodniej części. Potocka była krótsza, ponieważ nie dochodziła jeszcze do okolic Straży Pożarnej/Metra Marymont, dopiero w późniejszym czasie wydłużono go do „Szosy Zakroczymskiej” - dzisiejszej ulicy Marymonckiej. Prężnie rozwijająca się osada Pólków, została naruszona poprzez budowę cytadeli (druga połowa XIXw). Wielu ludzi wysiedlano, a obecna Potocka utworzył granicę od strony północnej ostrzału Cytadeli Aleksandryjskiej. Lata 1916 były straszne dla Warszawy - była przeludniona i biedna, ale powiększono ją o folwarki w tym Żoliborz, a trakt stał się ulicą Potocką 🙂. W latach 20 XX wieku ulica została częściowo oświetlona i wybrukowana (podczas ostatniego remontu ulicy dodano elementy zwalniające w postaci bruku-nie jest on oryginalny). W 1924 roku wzdłuż niej jechała linia tramwajowa (w latach 30 została przebudowana; pętla powstała w 1936, ale później zostało zniszczono w czasie wojny), skończono układanie bruku oraz dokończono sadzenie szpalerów drzew. Powstała też kanalizacja oraz Stacja Pomp Kanałowych. Ulica stanowiła granicę między Żoliborzem a przedmiejskim Marymontem.
Cd niestety nastąpi instagram ma ograniczenia ilości znaków🤭. #polandarchitecture #fall_in_love_with_warsaw #super_polska #archilovers #architektura #architecturestudent #vzcowarsaw #discoverwarsaw #wewarsaw #igerswarsaw #warsawgramer #cityinspiracje #architectureape #igerspoland #igerswarsaw #warszawanieznana #kochamwarszawe #zoliborz #żoliborz #starawarszawa #potocka #przedwojennawarszawa #warszawskimodernizm Ps. widok z okien Pani Irenki, która mieszkała tu od zawsze jeszcze z rodzicami.
Read more
Nic nie dzieje się bez przyczyny... Pamiętaj! <span class="emoji emoji1f609"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> ------------------------------------------- ...
Media Removed
Nic nie dzieje się bez przyczyny... Pamiętaj! ------------------------------------------- To była zdecydowanie jedna z ważniejszych chwil w 2017 roku. Wtedy nie byłem tego jeszcze świadom, ale przypadkowo podczas street show w jednym z Włoskich miasteczek podeszło do mnie ... Nic nie dzieje się bez przyczyny... Pamiętaj! 😉👇
------------------------------------------- To była zdecydowanie jedna z ważniejszych chwil w 2017 roku. 😉
Wtedy nie byłem tego jeszcze świadom, ale przypadkowo podczas street show w jednym z Włoskich miasteczek podeszło do mnie rodzeństwo, aby wrzucić do czapki "pieniążek". Uśmiechnęli się tylko nie mówiąc nic.
Od września na moje zajęcia dołączyło niesamowite rodzeństwo Zuzia lat 7 i Tymek lat 6... Bardzo utalentowane i przede wszystkim pokorne młode dusze. Jak się okazało ponad miesiąc temu to właśnie "Oni" wrzucili mi wtedy "pieniażka" do czapki. Podczas naszego show zakochali się w Breakingu i od tego momentu ich Mama nieustannie szukała osoby, która prowadzi zajęcia w Gdyni. Co najśmieszniejsze przez te kilka miesięcy, podczas których odbywały się zajęcia cały czas byli przekonani, że skądś mnie znają, a przeglądając zdjęcia z wakacji trafili właśnie na tą fotografię...
Moja obecność tego dnia w tym Włoskim miasteczku wynikała z przypadku, jak się okazało ich również.
Życie jest niesamowite i nigdy nie wiesz co wszechświat przyniesie Ci dziś. 😉🙌 #passion #youngsoul #travel #sztewite #italy #bboying #streetshow #dancer #bboy #breakboy #breaklife #italy
Read more
WSTYD. To powód, dla którego wiele z was zamyka się w domu. Przed wyjściem pobiegać „jak ja będę ...
Media Removed
WSTYD. To powód, dla którego wiele z was zamyka się w domu. Przed wyjściem pobiegać „jak ja będę wyglądała?”, przed wybraniem się na siłownię „tam się każdy ze mnie będzie śmiał”. Średnio kilka razy w tygodniu słyszę takie słowa. Wiecie, że tez się wstydziłam? Na siłowni bałam się wejść ... WSTYD.
To powód, dla którego wiele z was zamyka się w domu. Przed wyjściem pobiegać „jak ja będę wyglądała?”, przed wybraniem się na siłownię „tam się każdy ze mnie będzie śmiał”. Średnio kilka razy w tygodniu słyszę takie słowa. Wiecie, że tez się wstydziłam? Na siłowni bałam się wejść na bieżnię, aby się nie ośmieszyć, że nie potrafię jej włączyć. Bałam się robić zaawansowane ćwiczenia, żeby nikt nie wyśmiał mnie, że taka chudzina (wtedy 41 kg) rzuca się po ciężary. Wstydziłam się, że faceci patrzą, a jak chodziłam biegać, to tam, gdzie nikogo nie ma. Większość z nas osób trenujących lata, musiała przez to przebrnąć. Uwierzcie mi większość osób trenujących w ogóle nie zwraca uwagi na kolejnego klubowicza, który przychodzi enty raz. Każdy na początku patrzy, bo jest ciekawy nowej twarzy, ale w 90% przypadków ich śmiech za naszymi plecami, to tylko wyobraźnia. Większość jest pomocna. Kiedy widzę na siłowni po roku czasu tego samego chłopaka, który biegał na bieżni w obszernych ubraniach, których już nie potrzebuje- jestem pełna dumy, że zapisał się do tego klubu i wywalczył swoje. Sfera treningu nie obowiązuje dla żadnej elity. Nie musisz dobrze wyglądać, żeby wyjść pobiegać, lub kupić karnet na siłownię. To miejsca, które mają pomoc Ci uzyskać cel, a nie przywitać go na „dzień dobry”. Jeśli kiedykolwiek, kogoś z was próbowano wyśmiać, to znaczy, że zetknęliście się z turbo gamoniem- który ma problem ze sobą. Nie bójcie się tego co nowe. Nie bójcie się pytać o to, czego nie wiecie. A gdy już pierwsze kroki macie za sobą, wrzucamy na ucho dobrą muzę i ruszamy do naszego własnego świata. 👉🏻Jeśli macie w rekawie historie, które pozwoliły wam uwierzyć w siebie, mimo początkowych obaw i oporów. Podzielcie się z nami. Nigdy nie wiecie dla kogo możecie stać się napędem do działania ☺️🙌🏻 #sylwiaszostak #fit #tips #fitness #gym #gymgirl
Read more
@kochamdom @magda.wiemcojem #konkurs #fit #wiemcojem #russell #hobbs #polska #nutriboost ...
Media Removed
@kochamdom @magda.wiemcojem #konkurs #fit #wiemcojem #russell #hobbs #polska #nutriboost moi drodzy moi mili chciałabym podzielić się z Wami swoimi pysznymi przekąskami.Otóż uwielbiam wszystko co dobrze zrobione,a że mieszkamy na wsi prowadzimy aktywny tryb życia.U mnie ... @kochamdom @magda.wiemcojem #konkurs #fit #wiemcojem #russell #hobbs #polska #nutriboost 💛💜💚💙 moi drodzy moi mili chciałabym podzielić się z Wami swoimi pysznymi przekąskami.Otóż uwielbiam wszystko co dobrze zrobione,a że mieszkamy na wsi prowadzimy aktywny tryb życia.U mnie ZAWSZE jest Rodzinnie-nawzajem sobie pomagamy i kto co zrobi-wszystkim się dzielimy.Ma być naturalnie,swojsko i smacznie.Wędliny są swoiskimi wyrobami robionymi od postaw przez mojego ukochanego Tatę.Sami je robimy i wędzimy w wędzarni.Wiemy co dodajemy....otóż WIOSNA właśnie nadeszła,a razem z nią wiele pomysłów na pyszne,a przede wszystkim zdrowe jedzonko.Wiosenne zdrowe kanapki bardzo proste w przygotowaniu,a smakują naprawdę dobrze! Sałata,ogródek i pomidory również ze swojej ,,hodowli domowej".Takie smakują najlepiej,a do tego świeża ciepła kiełbaska/ kabanos prosto z wędzarni.Mówię Wam palce lizać 💟 różne dania robimy,a przede wszystkim dobrze się przy tym bawimy 😊 smaczna mozarella z pomidorami i sosem ukoi Nasze podniebienie.Natomiast pity z kurczakiem i wiosenną sałatką/w rolce są tak wyśmienite,że mogłabym jeść je cały czas.Wszystkie moje inspiracje są początkiem czegoś pysznego.Wiosenne jedzenie jest kolorem barw i zachęceniem nawet najmłodszych niejadkòw do tego by przekonali się do zdrowych owoców i warzyw 🍌🍏🍌🍞🍜🍲🍒🍑🍈🍆🍓🍍🌽
Read more
Nie bez powodu spytałam Was dzisiaj co myślicie o pasach w ciąży. Ja od kilku tygodni w samochodzie ...
Media Removed
Nie bez powodu spytałam Was dzisiaj co myślicie o pasach w ciąży. Ja od kilku tygodni w samochodzie mam zawsze przy sobie adapter do pasów za 39,99 zł i żałuję, że dopiero w 3. ciąży z niego korzystam! Wcześniej zwyczajnie było mi szkoda kasy na taki gadżet, ale nie całe 50 zł to rewelacyjna cena, ... Nie bez powodu spytałam Was dzisiaj co myślicie o pasach w ciąży. Ja od kilku tygodni w samochodzie mam zawsze przy sobie adapter do pasów za 39,99 zł i żałuję, że dopiero w 3. ciąży z niego korzystam! Wcześniej zwyczajnie było mi szkoda kasy na taki gadżet, ale nie całe 50 zł to rewelacyjna cena, prawda? 👌

Dlaczego mam adapter? Powodów jest mnóstwo!
🚗
Wpływ wypadku samochodowego na płód
W I trymestrze płód jest całkowicie chroniony przez kości miednicy.

W II trymestrze macica staje się organem wewnętrznym podbrzusza, płód jest chroniony przez dużą ilość płynu owodniowego.

W III trymestrze ściany macicy stają się cienkie, przez co też bardziej podatne na urazy. Jednym z nich jest odklejenie się łożyska (70%) urazów spowodowanych wypadkiem komunikacyjnym.
🚗
Widziałam, że mnóstwo kobiet w ciąży, a nawet celebrytek (kto ogląda IG Stories byłych brzuchatek, a obecnych mam – też mógł to zaobserwować) podczas jazdy samochodem, nie zapina prawidłowo pasów w samochodzie. Robią tak, że pas biodrowy prowadzony jest za plecami, a przypinają się jedynie pasem biegnącym przez klatkę piersiową. Skutkiem takiego stosowania pasów w trakcie wypadku jest wysunięci się miednicy w przód, co prowadzi do zmiażdżenia kolan (w najlepszym przypadku) jak również do zmiażdżenia miednicy, co może doprowadzić do uszkodzenia płodu lub bezpośrednio jego śmierci. Szczerze? Ja osobiście będąc w trzech ciążach nigdy nie wpadłam na to, że można w ten sposób “zapinać” pas bezpieczeństwa, ale najwidoczniej życie potrafi mnie mocno zaskoczyć.

Czytaj dalej na blogu - aktywny link w BIO 👆👆👆 A każdemu, kto mówi “Jesteś w widocznej ciąży – nie musisz zapisać pasów w samochodzie” każ puknąć się w czoło.
Bezpieczeństwa nigdy za wiele – w ciąży również!
🚗🤰🏻❤️
#instamatki #rodzew2018 #jestemmama #bedemama #jestemwciazy #kurczakwdrodze #brzuchatka #lato #samochód #mamuska #brzuszek #leszno
Read more
Co to nosisz za ślimaka rudzielcu. A ja mówię, że to Konoha <span class="emoji emoji1f639"></span><span class="emoji emoji1f63b"></span> tak ukryta wioska liścia. #Naruto #Narutoshippuden ...
Media Removed
Co to nosisz za ślimaka rudzielcu. A ja mówię, że to Konoha tak ukryta wioska liścia. #Naruto #Narutoshippuden Jak większość osób wie jestem dość dziwną osobą, lubującą się w rzeczach związanych z serią lub innymi takimi Moje przywiązanie sięga naprawdę wysokiego poziomu. #anime ... Co to nosisz za ślimaka rudzielcu. A ja mówię, że to Konoha 😹😻 tak ukryta wioska liścia. #Naruto #Narutoshippuden
Jak większość osób wie jestem dość dziwną osobą, lubującą się w rzeczach związanych z serią lub innymi takimi 😹
Moje przywiązanie sięga naprawdę wysokiego poziomu. #anime #otaku eeem.. uważam to za ciekawą przygodę i hobby. Przy okazji trochę zmienia się twoje nastawienie do życia i charakter. Interesujesz się dalekimi, pięknymi i uroczymi Chinami, Japonią. 🇯🇵 dla większości marzeniem jest zwiedzić te ogromne miejsca. Spotykasz ludzi tak kochanych.. dobrze raz za czasu spotkać takie grono, które jest w stanie Ciebie zrozumieć. #Konwenty tutaj poczujesz się jak w domu 😹 znowu nasuwają mi się kochani ludzie. Każda seria jest inna.. zależy w czym gustujesz i jakich szukasz postaci. Po czasie okazuje się, że są twoimi bliskimi duszami 😹. Rozwijając swoje artystyczne pasje możesz stać się jedną z nich ❤. Zakochałam się w tej kulturze i stylu bycia 😿 dla innych bełkot a dla mnie nauka przecudownego języka 😻 *najlepiej jest jak nikt nie rozumie co mówisz hihih*
Moja lista animów wciąż rośnie a ja kurde stoję na Naruto 😹 ehh.. przynajmniej dużo wnosi i wniósł do mojego życia :"3 anime wydaje się .. że walka, ninja - nuda
A w tym samym momencie komuś poprawia się samoocena czy jest bardziej pewny i odważny. *potwierdzone*
No nic .. osoby interesujące się i oglądające wiedzą jak to jest się wkręcić w serie 😹 jak to miło znaleźć czas i w pełni oddać się innemu światu.
Mangozjeby, bo zachowują się jak debile, oglądają bajki. Człowieku. Mamy takie same hobby jak Ty 😸 a że mamy w sercu więcej tolerancji i miłośći to już .. no.. 😸
Ale trzeba pamiętać o rzeczywistości a nie tylko i wyłącznie żyć innym wymiarze 😹
Nie bój się pokazywać słodkości, którą nabyłeś. Trzymaj się ludzi, którzy Cię słuchają. Nie bój się ludzi oglądających anime 😹 są to przyjazne istotki. Mimo wszystko nie ma problemu z dostosowaniem się. A że wszystko co spotka po drodze jest słodkie.. ee.. możesz to czasem zignorować 😹' *Niesamowitym jest zobaczyć wartości w czymś innym od typowych, dzisiejszych rzeczach.* #TsuruJapanFestiwal2017
Ktoś się wybiera? 😸dokończmy temat.
Read more
JAK DBAM O WŁOSY: <span class="emoji emoji2b50"></span>️ zawsze, gdy kładę się spać wiąże włosy w warkocz nie plączą się przy wierceniu ...
Media Removed
JAK DBAM O WŁOSY: ️ zawsze, gdy kładę się spać wiąże włosy w warkocz nie plączą się przy wierceniu podczas snu a rano nie mam problemu z rozczesywaniem. Na drugi dzień włosy wyglądają świetnie mają delikatne fale. ️uzywam szczotki @tangleteezer_polska do moich cienkich włosów się ... JAK DBAM O WŁOSY:
⭐️ zawsze, gdy kładę się spać wiąże włosy w warkocz nie plączą się przy wierceniu podczas snu a rano nie mam problemu z rozczesywaniem. Na drugi dzień włosy wyglądają świetnie mają delikatne fale.
⭐️uzywam szczotki @tangleteezer_polska do moich cienkich włosów się sprawdza, dla włosów grubych i gęstych nie polecam
⭐️Gdy fryzjer zwrócił mi uwagę, ze zdecydowanie mniej włosów mam na jednym boku zainwestowałam w jedwabną poduszkę @teyasilk (piękne modne kolory- ja mam butelkową zieleń i pudrowy róż) włosy nie matowią się i nie wycierają. Jedwabne poduszki polecane są również by zapobiegać powstawaniu zmarszczek :)
⭐️susze włosy po każdym myciu na średniej temperaturze (zwykła tania suszarka)
⭐️nigdy nie kładę się spać z mokrymi włosami i zazwyczaj myję je z rana, wolałabym wstać wcześniej i umyć głowę niż położyć się ze świeżo wysuszonymi włosami
⭐️używam produktów @lbiotica szampon i odżywka- nie mogę nic powiedzieć o składzie, ponieważ się na tym nie znam. Jeśli macie coś godnego polecenia dajcie proszę znać w komentarzu chętnie przetestuje coś nowego.
⭐️dieta- siemię lniane działa zbawiennie na włosy jednak efekty widać dopiero po około 3 miesiącach- WARTO
⭐️suplementy- kwas foliowy cały czas nie tylko w ciąży
⭐️-podcinanie końcówek- nie wierze w to a do fryzjera zaglądam bardzo rzadko.
⭐️nie prostuje włosów
⭐️masaż głowy- poproście partnerów lub zrobicie to same np podczas oglądania TV- wystarczy drapać główkę- skóra głowy ukrwi się a co za tym idzie włosy zaczną szybciej rosnąć. Przyjemne z pożytecznym.
⭐️kiedyś nakładałam na końcówki olej kokosowy i zostawiałam do wchłonięcia na noc. Potrzebną ilość oleju kokosowego rozpuszczałam w kąpieli wodnej następnie nakładałam na końcówki wiązałam w warkocz i kładłam się spać. Poduszkę okrywałam ręcznikiem. Teraz mi się nie chcę 🙈
Uff zmęczyłam się, mam nadzieje, ze post Wam się podoba ❤️
Read more
Mike Tyson miał rację mówiąc: "każdy ma jakiś plan, dopóki nie dostanie pięścią w zęby". Podręcznik ...
Media Removed
Mike Tyson miał rację mówiąc: "każdy ma jakiś plan, dopóki nie dostanie pięścią w zęby". Podręcznik okazał się wyjaśniać rzeczy głównie przez analizę błędów - więc przez blisko miesiąc ciągle czułem się jak głąb. Kurs, który prezentowano mi jako "czterodniowy" okazał się mieć 32 bite ... Mike Tyson miał rację mówiąc: "każdy ma jakiś plan, dopóki nie dostanie pięścią w zęby". Podręcznik okazał się wyjaśniać rzeczy głównie przez analizę błędów - więc przez blisko miesiąc ciągle czułem się jak głąb. Kurs, który prezentowano mi jako "czterodniowy" okazał się mieć 32 bite godziny materiału (hehe, czyli 4 etatowe dni - faktycznie 4 dniowy) bez brania pod uwagę prac dodatkowych - więc musiałem odwołać równy tydzień innych obowiązków i przyjemności, by jakoś wziąć na klatę tę nieprzewidzianą nadwyżkę materiału. Testy próbne okazały się uczyć najlepiej - więc zamiast jednego zrobiłem ostatecznie cztery, co też wymogło na mnie kolejne poświęcenia.

Ale efekt jest. I duma też jest.
W nieco ponad miesiąc nauczyłem się od zera do anglojęzycznego egzaminu finansowego i mam na papierze, że wyszło. I to lepiej niż "na styk" - bo ACCA zalicza egzaminy od progu 50%. A ja dogrzałem ponad 30 punktów procentowych więcej. I choć nie będę teraz udawał, jaka to ta nauka była super (bo, no wiecie, często nie była - piszę to w imieniu napompowanego kawą Andrzeja, który o 2am nadal nie mógł iść spać, bo jeszcze zostały 2 zadania), to dzięki dyscyplinie i stosowaniu sprawdzonych, poprawnych psychologicznie metod przyswajania wiedzy udało się wszystko wręcz lepiej niż zakładał plan.

Wszystko jest do zrobienia, jeśli ma się odpowiednie narzędzia i podejście.

Vlog z relacją z samego dnia egzaminu znajdziecie na kanale. Link w bio. A tekst z dokładnym rozpisaniem co i jak robiłem wyląduje na blogu pewnie w przyszłym tygodniu.
A mój autorski kurs "jak się uczyć" - którego metodologię zastosowałem i wynik można zobaczyć na fotce powyżej - w wersji dla maturzystów możecie kupić na ogarnijmature.pl. A jeśli macie ochotę na wersję tego kursu dla dorosłych to dajcie znać, bo coraz bardziej się do niej przymierzam. Chętnie bym zrobił skróconą wersję dla zajętych profesjonalistów, którzy w MAX dwa dni (i to nie takie 2 dni jak te co mnie wykiwano z kursem :D) chcą ogarnąć cały mój system nauki, który buduję i uzupełniam od ponad 10 lat - ale muszę najpierw widzieć, że jest zainteresowanie 🙂

#ACCA #wyzwanieACCA #egzamin #wynik #sesja #matura #wyniki #sukces #poranakawe
Read more
Kopiec Kreta i Sernik dyniowy w @cakestercafe? Jak nie, jak tak! Kieeedyś narzekałam na "banany ...
Media Removed
Kopiec Kreta i Sernik dyniowy w @cakestercafe? Jak nie, jak tak! Kieeedyś narzekałam na "banany poustawianego na sztorc" w Banoffee, potem nacięłam się na Pleśniaka (nigdy nie jadłam tego ciasta, wyobrażam sobie zupełnie coś innego i mi nie smakował), więc na Kopiec Kreta (nigdy żadnego ... Kopiec Kreta i Sernik dyniowy w @cakestercafe? Jak nie, jak tak! Kieeedyś narzekałam na "banany poustawianego na sztorc" w Banoffee, potem nacięłam się na Pleśniaka (nigdy nie jadłam tego ciasta, wyobrażam sobie zupełnie coś innego i mi nie smakował), więc na Kopiec Kreta (nigdy żadnego nie jadłam) patrzyłam trochę podejrzliwie. Upewniłam się jednak, czy ten krem nie przypomina bezy i jak słodkie to jest. Usłyszałam, że mało słodkie w stosunku do innych ciast z gablotki, więc wzięłam, do pary z uwielbianym sernikiem dyniowym (dla pewności). Wielkie kawały banana wprawdzie nie stały, a leżały, jednak... Okazały się rozmiękłe, choć wciąż soczyste, dzięki czemu bardzo spójne w kwestii struktury. Takie to rzeczywiście mogą już spocząć na laurach i sobie leżeć. Biszkopt na dole właśnie nimi przesiąkł, kawałkami biszkoptu z wierzchu zajął się zaś krem. Wspomniany biszkopt smakował mało wyraziście, brakowało mi w nim mocy kakao, ale na szczęście nie był słodki. Miękki, suchawy i zawilgocony, ogółem lekki, czyli taki, jaki powinien być. Cała słodycz pochodziła od smakowitych bananów i kremu, który oprócz słodzikowości cechowała obłędna koksowość w wersji tak mlecznej, że (też przez konsystencję bardzo, bardzo gęstą, dość tłustą konsystencję)... Że kojarzyła mi się z serkiem homogenizowanym. Ciasto okazało się nieskomplikowane, a przy tym bardzo smaczne. Bałam się, a tu miłe zaskoczenie. Podzieliłam się z Tatą i jemu też brakowało kakao, no ale nie można mieć wszystkiego. Ja za to miałam jeszcze cudowny sernik - opisywałam go już kiedyś, więc tylko wspomnę, że kocham to połączenie twarogu i jogurtu z dynią i przyprawami korzennymi. Charakterna sztuka (jedno z moich ulubionych ciast 💜). #cakester #cake #kopieckreta #molemound #molemoundcake #sernik #cheesecake #pumpkincheesecake #pumpkin #spice #healthydessert #fit #fitcake #dessert #sugarless #bakery #yummy #tasty #delicious #pyszne #smaczne #zdrowe #ciasto #jedzenie #food #foodie #sweettooth #noneedtocheat #deser
Read more
Poniedziałkowy 15 minutowy obiad to pesto z suszonych pomidorow. Smaczne, pożywne ,zdrowe i super ...
Media Removed
Poniedziałkowy 15 minutowy obiad to pesto z suszonych pomidorow. Smaczne, pożywne ,zdrowe i super szybkie. Potrzebujesz: •pół szklanki pomidorów w zalewie octowej •trzy łyżki orzechów(u mnie łyżka pinii,nerkowców i migdałów ) •garść liści bazyli •1/4 szklanki parmezanu /płatków ... Poniedziałkowy 15 minutowy obiad to pesto z suszonych pomidorow. Smaczne, pożywne ,zdrowe i super szybkie.
Potrzebujesz:
•pół szklanki pomidorów w zalewie octowej
•trzy łyżki orzechów(u mnie łyżka pinii,nerkowców i migdałów )
•garść liści bazyli •1/4 szklanki parmezanu /płatków drożdżowych •ząbek czosnku •3/4 łyżki oleju z zalewy pomidorów suszonych •sól pieprz do smaku •szczypta płatków chili
Orzechy praze na patelni,następnie wszystkie składniki przekładam do pojemnika malaksera i blenduje. Gotuje makaron i mieszam z pesto :) Taki specjał idealnie pasuje do kanapek lub może być dodatkiem do jakiegoś sosu :)skorzystacie z przepisu ?
#smacznego •


#makaronowelove #pesto #pestopasta #food #instafood #wegefood #healthyfood #healthy #dinner #dinnertime🍴 #pestorosso #foody #photoshoot #dobre #ulubione #lepszenizzielone #pozdro
Read more
22.08.2017 Na lotnisku spało się zadziwiająco dobrze. Myślałem, że będę musiał się kitrać gdzieś ...
Media Removed
22.08.2017 Na lotnisku spało się zadziwiająco dobrze. Myślałem, że będę musiał się kitrać gdzieś po kątach, a tymczasem rozłożyłem się na widoku i nikomu to nie przeszkadzało Przy bramkach bezpieczeństwa okazało się, że niebezpieczny ze mnie typ. Zbiegło się ze czterech pracowników ... 22.08.2017
Na lotnisku spało się zadziwiająco dobrze. Myślałem, że będę musiał się kitrać gdzieś po kątach, a tymczasem rozłożyłem się na widoku i nikomu to nie przeszkadzało 👌 Przy bramkach bezpieczeństwa okazało się, że niebezpieczny ze mnie typ. Zbiegło się ze czterech pracowników i oto co się okazało: odebrano mi nóż, ale przedtem spytano czy nie chcę go przypadkiem wysłać w paczce do domu (nie wysłałem, bo norweska paczka byłaby więcej warta, niż sam nóż); co do gazu pieprzowego okazało się, że w Norwegii jest nielegalny, więc w ogóle nie powinienem go posiadać. Dobrze, że mnie nie skuli 😂 Powyższe rzeczy sam pokazałem, kiedy przyszła moja pora. Ukryłem jedną: dezodorant! 150 ml, a limit jest do 100 - musiałem się z nim pożegnać. Jeszcze szybkie badanie plecaka na obecność trotylu i długa na samolot! To był mój pierwszy lot. Co zapamiętałem? To jak mocno wciskało mnie w fotel podczas startu, piękne widoki nad chmurami, no i to jak podczas lotu śmieszne falują skrzydła. Poza tym wylosowałem miejsce przy oknie, a cały mój rząd był pusty. Miejsca miałem więc więcej niż potrzebowałem. Polska 🇵🇱 Do domu nie łapałem już stopa. Nie chciałem nocować już nigdzie po drodze, bo nie miałem się w co przebrać, a bez dezodorantu na następny dzień też nie byłoby przyjemnie. Powrót pociągiem ze Szczecina, przez Poznań i Warszawę, do domu.
W stopowaniu znalazłem to czego brakowało mi w jeździe rowerem - spotykania niesamowitych ludzi na swojej drodze. Wiąże się to też czasami z niespodziankami, którymi nas obdarowują: czy to obiadem z drużyną piłkarską w Stavanger, świeżutkimi śliwkami od miłego pana niedaleko Drammenu, czy w końcu noclegu w domku na wyspie na fiordzie przy Kristiansand. Polecam to każdemu z całego serca! 😁
#autostop #podróż #podroz #hitchhike #travel #trip #nordkapp #norway #poland
Read more
Podstawą muzyki hinduskiej jest raga, czyli przepis na sporządzenie „muzycznej potrawy”, znacznie ...
Media Removed
Podstawą muzyki hinduskiej jest raga, czyli przepis na sporządzenie „muzycznej potrawy”, znacznie bardziej swobodny, niż to, co nazwalibyśmy kompozycją. Koncepcja ragi balansuje pomiędzy określoną w niej skalą, czyli zestawem potrzebnych składników, a melodią, czyli sposobem ... Podstawą muzyki hinduskiej jest raga, czyli przepis na sporządzenie „muzycznej potrawy”, znacznie bardziej
swobodny, niż to, co nazwalibyśmy kompozycją. Koncepcja ragi balansuje pomiędzy określoną w niej skalą, czyli
zestawem potrzebnych składników, a melodią, czyli sposobem ich połączenia. Reszta zależy od wyobraźni i wrażliwoś
ci artysty.
Na specyfikę muzycznego obrazu ragi docierającego do słuchaczy wpływa wiele czynników. Jednym
z nich jest struktura hinduskich skal oparta na tak zwanych śrutis ‒ interwałach mniejszych niż nasze europejskie pół
tony. Na obraz ten wpływa też charakterystyczny sposób rysowania melodii przez muzyka. Polega on na stosowaniu
techniki glissando ‒ nazywanej w Indiach meend ‒ polegającej na przejściu od jednej wysokości dźwięku do drugiej w
sposób płynny. Jest ona obecna w hinduskim śpiewie oraz w grze na instrumentach, takich jak lutnia sitar czy flet
bansuri.
Prawdopodobnie dlatego różne warianty gitar, na których gra się techniką slide, tak dobrze wpisały się we współ
czesne hinduskie instrumentarium. Należy do nich między innymi chaturangui ‒ 24-strunowy instrument o wyją
tkowym brzmieniu. Posiada on dwanaście strun szarpanych przez wykonawcę oraz dwanaście strun rezonujących,
które zwykle pobudzane są do drgań jedynie poprzez drgania pozostałych strun. Jej konstruktorem jest Pandit
Debashish Bhattacharya ‒ największy współczesny wirtuoz hinduskiej gitary slide, a jednocześnie eksperymentator w
dziedzinie jej budowy. Muzyk uczestniczył w wielu międzynarodowych projektach z tak wybitnymi artystami, jak John
McLaughlin czy Bob Brozman.
W twórczość Debashisha wpisany jest swoisty synkretyzm muzyki z Półwyspu Indyjskiego i muzyki zachodniej, przy
zachowaniu specyfiki hinduskiej tradycji i ogromnego do niej szacunku. Podczas Ethno Portu mistrz pracować będzie
z niezwykle utalentowanym polskim muzykiem młodego pokolenia Kacprem Maliszem. Efekt ich spotkania
zaprezentujemy ostatniego dnia Festiwalu.
Debashish Bhattacharya – gitara slide
Kacper Malisz – skrzypce
#ethnoport #poznan
Read more
 #DIETAROZDZIELNA Czyli nie łączenie białka i węglowodanów w jednym posiłku. Ostatnio dostaje ...
Media Removed
#DIETAROZDZIELNA Czyli nie łączenie białka i węglowodanów w jednym posiłku. Ostatnio dostaje od Was mnóstwo pytań na temat tego modelu żywieniowego. Co o nim sądzę, czy kiedyś stosowałam i czy taka dieta nas ... odchudza? Zacznę od tego, że jestem osobą, która na widelcu zawsze ma ... #DIETAROZDZIELNA

Czyli nie łączenie białka i węglowodanów w jednym posiłku.
Ostatnio dostaje od Was mnóstwo pytań na temat tego modelu żywieniowego. Co o nim sądzę, czy kiedyś stosowałam i czy taka dieta nas ... odchudza?

Zacznę od tego, że jestem osobą, która na widelcu zawsze ma kotlecika z ziemniaczkiem. Nigdy nie zastanawiałam się czy takie połączenie stanowi błąd żywieniowy.

Głównym argumentem propagatorów tej diety jest fakt, że obydwa makroskładniki potrzebują innych enzymów trawiennych, a spożywane razem „nadwyrężają” nasz układ pokarmowy. Stosowanie jej ma oczyścić organizm z toksyn, przyspieszyć proces odchudzania, wpłynąć pozytywnie na układ nerwowy czy też krążenia.

Prawda jest taka, że ludzki organizm jest na tyle skomplikowany i sprytny, że z trawieniem radzi sobie od zarania dziejów. Makroskładniki są trawione na charakterystycznych odcinkach układu pokarmowego, przez odpowiednie enzymy w swoich widełkach czasowych.
Natomiast faktem jest, że od niedawna mamy jedzenia w brud, co często powoduje, że przekraczamy nasze zapotrzebowanie energetyczne. Nie pomaga fakt, że większość czasu spędzamy w pozycji siedzącej. Więc zamiast szukać dziury w całym zadbajmy o PODSTAWY. Dieta powinna być przyjemna i prosta do utrzymania. Dlatego mówimy o tym, że zmieniamy styl życia, a nie stosujemy okresowe, rygorystyczne rozwiązania. Osoby na diecie rozdzielnej najprawdopodobniej schudną, jednak nie ze względu na „oczyszenie organizmu z toksyn”, a na wprowadzenie deficytu energetycznego.

Warto na koniec wspomnieć o badaniach dotyczących osób z cukrzycą typu II na które się natknęłam. Spożywanie węglowodanów po produktach białkowych czy też warzywach znacząco obniżało poziom poposiłkowej glukozy we krwi, jednak nadal było to spożywanie danych produktów w jednym posiłku, jednak z delikatnym opóźnieniem w czasie (kilkanaście minut). ——
Na zdjęciu produkt który nie wpasuje się w kanon diety rozdzielnej 😅, jednak ma zalety o których warto wspomnieć:
✔️ ponad 3x więcej białka i znacznie mniej cukru niż w standardowym musli
✔️ opakowanie ułatwiające zabranie w podróż/do pracy
✔️ obłędny smak ☺️ z kodem ❤️ lelciaFSG ❤️ -20% na wszystkie produkty @foodspring_pl
Read more
Znacie markę Bell? Jak wiecie uwielbiam testować kosmetyki, a coraz częściej dostaje od Was pytania ...
Media Removed
Znacie markę Bell? Jak wiecie uwielbiam testować kosmetyki, a coraz częściej dostaje od Was pytania jakie tańsze kosmetyczne hity polecam powoli przygotowuje dłuższy materiał na ten temat, ale już dziś mam dla Was nowości Bell, które mnie zauroczyly, nie tylko designem kolekcja ... Znacie markę Bell? Jak wiecie uwielbiam testować kosmetyki, a coraz częściej dostaje od Was pytania jakie tańsze kosmetyczne hity polecam💗 powoli przygotowuje dłuższy materiał na ten temat, ale już dziś mam dla Was nowości Bell, które mnie zauroczyly, nie tylko designem 😊💗 kolekcja Let's Talk About Trend to piękny palety różu do policzkow, pomadki w płynie z pięknym delikatnym metalicznym efektem (jak wiecie bardzo polubilam ten trend!💗👍), pachnący puder 🌸 czy bananowy korektor😍💗 w dodatku w kwietniu kupicie je...w Biedronce!💗 Róż to po prostu must have dla świeżego makijażu, a tu naprawdę mamy piękne kompozycje kolorów! Z pomadek mój hit to bajeczny Don't Stop czy Love My Lips💗👍 ______________________________
A ponieważ obiecałam Wam ostatnio więcej szybkich prezentów na instagramie - mam też 5 zestawów dla Was 😊👍 wystarczy, że polubicie ten post, a także mój profil, zostawcie krótki komentarz jaki byl pierwszy kosmetyk do makijażu, ktorego uzylyscie (moja historia ponizej😉) oznaczycie minimum 2 kobiety, które też lubią testować kosmetyki 💗 konkurs trwa do piątku do północy 😊
_____________________________
Moje panieńskie nazwisko to Błaszczyk, ale nie bez powodu mówili na mnie "błyszczyk", a nawet tak byłam podpisana na zaproszeniach na moja osiemnastke🙈😂 pierwszym kosmetykiem, dzięki któremu poczułam się już trochę dorosła byka pomadka ochronna z delikatnie drobinkami, które widziałam tylko ja😄👍 A drugim właśnie błyszczyk Bell - inny niż ten z taką wiśniowa nakrętka - myślałam że szaleje że szczęścia. Z ciekawostek rodzice nie pozwalali mi się malować, więc do 18stki błyszczyk i później jakoś tam krem bb to były moje jedyne kosmetyki! 😄 na wszystko przyszedł czas😊💗 A jak to było u Was?😃
www.fashionable.com.pl
#fashionablecompl #bell
Read more
Kolorowe spotkanie prasowe 8. edycji Fashion Designer Awards 11 stycznia w stylowym H15 Boutique ...
Media Removed
Kolorowe spotkanie prasowe 8. edycji Fashion Designer Awards 11 stycznia w stylowym H15 Boutique Hotel przy ul. Poznańskiej 15 odbyło się oficjalne rozpoczęcie 8. edycji topowego konkursu Fashion Designer Awards. Przedstawiono jurorów, partnerów konkursu i media patronów. Dyskutowano ... Kolorowe spotkanie prasowe 8. edycji Fashion Designer Awards 11 stycznia w stylowym H15 Boutique Hotel przy ul. Poznańskiej 15 odbyło się oficjalne rozpoczęcie 8. edycji topowego konkursu Fashion Designer Awards. Przedstawiono jurorów, partnerów konkursu i media patronów. Dyskutowano o temacie przewodnim “Tribute to Colors “, o inspiracjach i możliwościach jego wykorzystania w kolekcjach młodych projektantów oraz perspektywach jakie daje konkurs na zaistnienie w modowym świecie. Na spotkaniu przedstawiono grono jurorów 8. edycji Fashion Designer Awards, m.in.: duet Bizuu, Paulinę Sykut-Jeżynę, Tomasz Ossolińskiego, Joanna Horodyńską, Agnieszkę Maciejak. Wypowiedzieli się oni na różne tematy związane z konkursem np.: na temat nagród w obecnej edycji, perspektyw związanych z wygraną a przede wszystkim omówiono hasło przewodnie “Tribute to Colors”. Tym właśnie tematem młodzi projektanci będą inspirowali się tworząc swoje projekty. Jurorzy pełni entuzjazmu czekają na projekty wypełnione magentą, kwarcowym różem, czekoladowym brązem, limonką, tangerine tango, akwamaryną i wieloma innymi spektakularnymi kolorami. Joanna Horodyńska zaznaczyła, iż : “nie ma koloru, który by komuś nie pasował”, Paulina Sykut – Jeżyna podkreśliła, że jej szafa jest bardzo kolorowa a Tomasz Ossoliński podsumował, że nawet mężczyźni są obecnie bardziej odważniejsi w kwestii wybierania kolorów w swoich stylizacji.
Na spotkaniu obecna była także jedna z najzdolniejszych ilustratorek mody - Anna Halarewicz, która stworzyła grafikę towarzyszącą tegorocznej edycji FDA. Nagrodami w edycji 2016 jest staż u zagranicznego projektanta, czek na 15.000 zł i stypendia od MSKPU, udział w kursie z marketingu w modzie z Alberto Campagnolo- specjalistą działu marketingu centrali Giorgio Armanii, wyjazd na Premier Vision do Paryża z Whirpool- Partnerem strategicznym FDA oraz staże : w dziale stylizacji TVN, w atelier Bizuu.
FASHION DESIGNER AWARDS – ETAPY: 1. do 15 lutego 2016 – OSTATNI DZIEŃ NA PRZESYŁANIE ZGŁOSZENIA
2. LUTY/ MARZEC 2016 – I i II OBRADY JURORÓW 3. 2 KWIETNIA 2016 – PÓŁFINAŁ w GALERII MOKOTÓW
4. MAJ 2016 – GALA FINAŁOWA
Read more
Zawsze mówi się, że w damskiej torebce jest wszystko, cóż...nie zgodzę się, nie noszę piły tarczowej ...
Media Removed
Zawsze mówi się, że w damskiej torebce jest wszystko, cóż...nie zgodzę się, nie noszę piły tarczowej Ostatnio jednak dokonałam mrożącego krew w żyłach odkrycia postanowiłam zrobić Tatinkowi niespodziankę i ogarnąć wnętrze auta. Otworzyłam schowek na rękawiczki a tam 🤦 masakra. ... Zawsze mówi się, że w damskiej torebce jest wszystko, cóż...nie zgodzę się, nie noszę piły tarczowej 😉 Ostatnio jednak dokonałam mrożącego krew w żyłach odkrycia 😱 postanowiłam zrobić Tatinkowi niespodziankę i ogarnąć wnętrze auta. Otworzyłam schowek na rękawiczki a tam 🤦 masakra. Wszystko o czego posiadanie bym go nie posadziła. Krem do rąk, zimowe rękawiczki, igła z nitką i dezodorant Rexona... Pytałam go co te rzeczy tam robią, a on na to -A jak wracam w pracy i się do Ciebie przytulam i mowisz, że ładnie pachnie, to myślisz, że jak to się dzieje?
No i w sumie racja, mimo ciężkiej pracy mój mąż zawsze pachnie świeżo i... hmmm kusząco! 😉😉😉
A co Twój facet ma w swojej skrytce? Pokażmy innym kobietom, że nie tylko nasze torebki to kopalnie skarbów co powiecie na hashtag #meskaskrytka ? Pokazujcie, co zaskakującego nosi przy sobie Wasz facet!
Btw, niezła ta rexona, kupiłam własną i powiem Wam, że daje rade nawet w ekstremalnych warunkach! 💪💪
.
.
.
.
.
#rexona #rexonacompressed #rexonamniejszapojemnosctakasamawydajnosc #rexonawoman #rexonaman #rexonamen #rexonapolska #warsaw #poland #lifestylemoments #familytime #infinity_children #instarodzinka #instafamily #instarodzina #momlifeisthebestlife #our_everyday_moments #childrenphoto #instakids #dziendobry #helloweekend
Read more
Z Liturgii Wigilii Paschalnej Siódme czytanie zapamietam na długo :) Fotografia ze strony dominikanów ...
Media Removed
Z Liturgii Wigilii Paschalnej Siódme czytanie zapamietam na długo :) Fotografia ze strony dominikanów Też byłam :) 7. czytanie (Ez 36, 16-17a. 18-28) Czytanie z Księgi proroka Ezechiela Pan skierował do mnie te słowa: «Synu człowieczy, kiedy dom Izraela mieszkał na swojej ziemi, ... Z Liturgii Wigilii Paschalnej
Siódme czytanie zapamietam na długo :) Fotografia ze strony dominikanów
Też byłam :) 7. czytanie (Ez 36, 16-17a. 18-28)
Czytanie z Księgi proroka Ezechiela

Pan skierował do mnie te słowa: «Synu człowieczy, kiedy dom Izraela mieszkał na swojej ziemi, wówczas splugawili ją swym postępowaniem i swymi czynami. Wtedy wylałem na nich swe oburzenie z powodu krwi, którą w kraju przelali, i z powodu bożków, którymi go splugawili. I rozproszyłem ich pomiędzy pogańskie ludy, i rozpierzchli się po krajach, osądziłem ich według postępowania i czynów. W ten sposób przyszli do ludów pogańskich i tam, dokąd przybyli, bezcześcili święte imię moje, podczas gdy mówiono o nich: „To jest lud Pana, musieli się oni wyprowadzić ze swego kraju”. Wtedy zatroszczyłem się o święte me imię, które oni, Izraelici, zbezcześcili wśród ludów pogańskich, do których przybyli.

Dlatego mów do domu Izraela: Tak mówi Pan Bóg: Nie z waszego powodu to czynię, domu Izraela, ale dla świętego imienia mojego, które bezcześciliście wśród ludów pogańskich, do których przyszliście. Chcę uświęcić wielkie imię moje, które zbezczeszczone jest pośród ludów, zbezczeszczone przez was pośród nich, i poznają ludy, że Ja jestem Pan – mówi Pan Bóg – gdy okażę się Świętym względem was przed ich oczami.

Zabiorę was spośród ludów, zbiorę was ze wszystkich krajów i przyprowadzę was z powrotem do waszego kraju, pokropię was czystą wodą, abyście się stali czystymi, i oczyszczę was od wszelkiej zmazy i od wszystkich waszych bożków.

I dam wam serca nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, zabiorę wam serca kamienne, a dam wam serca z ciała. Ducha mojego chcę tchnąć w was i sprawić, byście żyli według mych nakazów i przestrzegali przykazań, i według nich postępowali. Wtedy będziecie mieszkać w kraju, który dałem waszym przodkom, i będziecie moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem». #dominikanie_jarosław #Liturgia_Paschalna
Read more
Be more with less. <span class="emoji emoji1f300"></span> Czasy w których obniżamy swoje umiejetnosci poprzez wymyślne gadżety i wyrafinowane ...
Media Removed
Be more with less. Czasy w których obniżamy swoje umiejetnosci poprzez wymyślne gadżety i wyrafinowane triki. (im więcej tym lepiej). Sprzęt i umiejętności które pomóc nam mają w poprawieniu sprawności fizycznej i intelektualnej, a przyczynia się do magazynowania / kolekcjonowania ... Be more with less. 🌀

Czasy w których obniżamy swoje umiejetnosci poprzez wymyślne gadżety i wyrafinowane triki. (im więcej tym lepiej). Sprzęt i umiejętności które pomóc nam mają w poprawieniu sprawności fizycznej i intelektualnej, a przyczynia się do magazynowania / kolekcjonowania (kupuje - nie używam, jeżdżę na warsztaty - nie praktykuje, kolekcjonuje (buty do wszelkiego rodzaju zadań, certyfikaty - tyle ile udźwignie mój portfel, moje CV)). Poszukiwanie docenienia / akceptacji przez innych ludzi poprzez rzeczy materialne, popularne? W jakim celu?
W celu zaspokojenia potrzeby bycia wyjątkowym człowiekiem?
Zaspokojenie potrzeb niezwiązanych z rozwojem, a z potrzebą docenienia / akceptacji przez społeczeństwo - skoro „to” masz, skoro „to”
umiesz to do niego przynależysz, jesteś kimś! Skoro to masz to „jesteś dobry” jesteś częścią tego co ... zewnętrzne. Czy to co zewnętrzne, materialne to naprawdę Ty?
Czy żyjesz w zgodzie z samym sobą czy w zgodzie z opinią społeczeństwa?
Czy opinia ludzi mówiących co dla Ciebie jest dobre, a co złe jest wyznacznikiem Twojego życia / szczęścia? Czy im więcej tym lepiej ? 🌀

Be more with less. 🌀

Times in which we lower our skills through fancy gadgets and tricks. (the more the better). Equipment, skills that helps us to improve our physical and intellectual life but contributes to the storage / collection (I buy - I do not use, I go to workshops - I do not practice, I collect (shoes for all kinds of tasks, certificates - how much my portfolio will carry) Looking for appreciation / acceptance by other people through material stuff or fancy things?
For what purpose? In order to the need to be a unique man? Satisfying needs not related to development. The need for appreciation / acceptance by the society - since "you" have it - you are the Man. If you have it, "you are good" you are part of what? ... external ... Is it external, material is realy you? Do you live in harmony with yourself or in accordance with the opinion of society?
Is the opinion of people saying what is good for you and what is bad is the determinant of your life / happiness?
Is the more the better? 🌀

#praktykaruchu
Read more
Siemanko mordki!! Chwile było tu cicho ale powoli wracam!!! Czas upływa mi w większości na nowych ...
Media Removed
Siemanko mordki!! Chwile było tu cicho ale powoli wracam!!! Czas upływa mi w większości na nowych produkcjach, które bez ustanku idą do przodu, rok 2019 będzie obfity w wydawnictwa z naszej strony... Możecie spodziewać się dwóch solowych EP ode mnie, jedna w całości wyprodukowana przez ... Siemanko mordki!!
Chwile było tu cicho ale powoli wracam!!! Czas upływa mi w większości na nowych produkcjach, które bez ustanku idą do przodu, rok 2019 będzie obfity w wydawnictwa z naszej strony... Możecie spodziewać się dwóch solowych EP ode mnie, jedna w całości wyprodukowana przez mojego człowieka @_awgs w leniwym klimacie jazz-funk lofi (jakoś na początku roku), druga EP to bardziej nowoczesne brzmienia za które w większości odpowiedzialne są moje mordy z @diggerdogz czyli @smokinprod i @djmariano_mbh
Oprócz moich EPek w tym roku możecie spodziewać się LP razem z @knapiwo @korson_renegat i @bulb84 które nagraliśmy w wakacje (TURBO SZTOS) i płyty Renegaci Funku LP, która nagrałem z @korson_renegat i wieloma gośćmi (nie tylko z Polski). Ogólnie rzecz biorąc jest na co czekać... Co do fizyków LOFI EP przepraszam was najmocniej ale musicie być cierpliwi, natrafiliśmy na pewne komplikacje nie zależne od nas... Więc CIERPLIWOŚCI!!! Wiadomo że obsuwa to jeden z elementów tej kultury więc powiedzmy że wszystko idzie z planem :) Co do koszulek, dalej czekamy na czterech chętnych i ruszamy z produkcją (podajcie dalej info znajomym bo t shirtow będzie tylko 50 sztuk i ani sztuki więcej). Tak to mniej więcej wygląda!!! Pozdrówka i miłego weekendu!!! #siedlce #pryksonfisk #mostblunted #stoner #100ner #kosmos #knap #kork #bulb #awgs #diggerdogz #smokin #mariano #warszawa #warsaw #poland #realhiphopmusic #lofi #boombap #komorarec #kolokos #renegacifunku #renegaci
Read more
Tego jeszcze w @IgersGdansk nie było. Kompletujemy załogę Smoczej Łodzi. Naprawdę! Potrzebujemy ...
Media Removed
Tego jeszcze w @IgersGdansk nie było. Kompletujemy załogę Smoczej Łodzi. Naprawdę! Potrzebujemy dwudziestkę śmiałków i "śmiałczyń", którzy 16 września pod banderą @IgesGdansk wezmą udział w charytatywnych regatach Smoczych Łodzi. Cały dochód z wpisowego przeznaczony jest na leczenie ... Tego jeszcze w @IgersGdansk nie było. Kompletujemy załogę Smoczej Łodzi. Naprawdę! Potrzebujemy dwudziestkę śmiałków i "śmiałczyń", którzy 16 września pod banderą @IgesGdansk wezmą udział w charytatywnych regatach Smoczych Łodzi. Cały dochód z wpisowego przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację Nataniela Słomskiego. Naszego Nataniela - @nataniel.one, syna naszej Majany @majanaone. Bez obaw, to zawody dla amatorów. A załoga, zanim weźmie udział w regatach, odbędzie wcześniej dwa treningi (12 września o 17.45 i 15 września o 18.00). Kogo szukamy:
Osób, które 16 września w Gdańsku Wrzeszczu (zbiornik Srebrniki, przy ul. Słowackiego) przepłyną wspólnie 200 metrów w amatorskich zawodach, gdzie nie liczy się wynik, a cel. Pomoc naszym przyjaciołom, którzy potrzebują nas, aby jak najszybciej pokonać chorobę i wrócić do normalności. I instameetów (bo to one są dla nas przecież normalnością;-))) W dwudziestoosobowej załodze muszą być co najmniej cztery kobiety (wymóg organizatora). Przypominamy, że zawody są dla amatorów. Co oznacza, że każdy z nas może wziąć w nich udział (jeśli nie ma przeciwskazań do udziału w podobnej aktywności). Ważne informacje: ✔️ Koszt zgłoszenia załogi to tysiąc złotych. Kwota ta w całości idzie do Nataniela. Co oznacza, że udział jednego członka załogi to 50 złotych. ✔️ Zgłoszenie swego udziału w regatach 16 września, oznacza również gotowość do odbycia dwóch wcześniejszych treningów - 12 i 15 września popołudniu. ✔️ Link do zgłoszeń w naszym BIO. Drodzy Igersi - to jest ta chwila, kiedy możemy pokazać naszą siłę. Czekamy na Was. Ps. Admini już się zgłosili, więc nie zostawcie nas samych;-) #igersgdansk #teamnataniel #communityfirst #gdansk #ilovegdn #igerspoland
Read more
Kochani wystartował nowy GIVEAWAY!!! Do wygrania <span class="emoji emoji1f4a5"></span> <span class="emoji emoji1f381"></span>Macbook Air <span class="emoji emoji1f381"></span>2x Karta podarunkowa do iSpot ...
Media Removed
Kochani wystartował nowy GIVEAWAY!!! Do wygrania Macbook Air 2x Karta podarunkowa do iSpot o wartości 500 zł 1000 zł na zabiegi w @clinicanovagdansk 500 zł do wydania w @aspezo_official 1000 zł do wydania w sopockim klubie @uniqueclubsopot zegarek dla Niej i dla Niego od @vendettawatches ... Kochani wystartował nowy GIVEAWAY!!!
Do wygrania 💥
🎁Macbook Air 🎁2x Karta podarunkowa do iSpot o wartości 500 zł 🎁1000 zł na zabiegi w @clinicanovagdansk 🎁500 zł do wydania w @aspezo_official 🎁1000 zł do wydania w sopockim klubie @uniqueclubsopot 🎁zegarek dla Niej i dla Niego od @vendettawatches o wartości 1100 zł 🎁1000 zł do wydania w sklepie @watchzone_official
Zasady konkursu są bardzo proste. Wpadnijcie na konto @rozdajemy_pl , zaobserwujcie profil oraz wszystkie osoby, które ten profil obserwuje. Jeśli to zrobisz jesteś w grze 🔥 Konkurs trwa do 31 sierpnia 😈
Dajcie znać w komentarzu kto bierze udział ✨‼️
P.S. Oznaczajcie znajomych w komentarzach i dodajcie co chcecie wylosować 🤔 😘
Read more
Piętnaście lat temu bycie foodie to była egzotyka. Pamiętam, że kiedy zaczynałem się interesować ...
Media Removed
Piętnaście lat temu bycie foodie to była egzotyka. Pamiętam, że kiedy zaczynałem się interesować żywnością, pytania o to skąd bierze się nasza żywność?, jaka jest jej technologia produkcji?, ile jest w niej substancji dodatkowych? - były uznawane za przejaw niegroźnego szaleństwa. ... Piętnaście lat temu bycie foodie to była egzotyka. Pamiętam, że kiedy zaczynałem się interesować żywnością, pytania o to skąd
bierze się nasza żywność?, jaka jest jej technologia produkcji?, ile jest w niej substancji dodatkowych? - były uznawane za przejaw niegroźnego szaleństwa.
Znaczna cześć znajomych patrzyła na mnie jak na "wariata" i zadawała pytanie czy oby wszystko ze mną wporządku?. Wtedy odkryłem włoski i polski Slow Food. Poznałem ludzi, dla których ważne było to co i jak jedzą. Ta pasja i zamiłowanie do prawdziwych
produktów pozostało we mnie do dziś. Bo przecież jedzenie to jedna z największych przyjemości życia i coś co fizyznie łączy nas z otaczającym nas światem.
Pamiętam jak poznanie ludzie ze Slow Foodu odmieniło moje życie. Wtedy zdałem sobie sprawę z tego, że nie jestem sam, że takich jak ja jest więcej. Tych którzy
szukają pięknego, prawdziwego jedzenia. Pamiętam jak wielkie wrażenie zrobiła dla mnie największa slowfoodowa impreza na świecie.
Salone del Gusto i Terra Madre - wielkie targi i konferencja. Kilkaset tysięcy miłośników jedzenia z całęgo świata. Niekończący się program
festiwalowy. Prawdziwa kulinarna mekka. Wtedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę z tego, że zarówno prawdziwe jedzenie jak i przyszlość, jest ważna
dla wielu. Ważne jest to by się spotykać, rozmawiać, wspierać i wspólnie rosnąć dzieki współpracy. To możliwe tylko wymaga wiary i determinacji.
Dziś po ponad 10 latach robimy drugą edycję Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego. Nie sami. To praca dzięsiątek Ludzi. Pasjonatów, expertów i wolnontariuszy.
Nie sposób wymienić Ich wszystkich. W zeszłym roku Festiwal nie powstałby gdyby nie zespół Ogrodu Botanicznego. W tym roku pracujemy z zespołem Muzeum Pałacu Króla
Jana III oraz Villi Intrata. Tym razem koncentujemy się nad relacjami historii, z współczenością i przyszlością, bo wierzymy, że inny system żywieniowy jest możliwy.
Lepszy dla nas i naszej planety. Ale żeby zmiany mogły nastąpić potrzebujemy nauki, dyskusji, a nade wszystko Ciebie!

Dołącz do nas!
w trakcie Festiwalu. Jako Gość lub jako Wolontariusz.
Więcej na warszawskifestiwalkulinarny.pl
Read more
Dzień dobry świecie piątkowy. Siedzę na tarasie, z kubkiem kawy, z kotem ocierającym się o mnie ...
Media Removed
Dzień dobry świecie piątkowy. Siedzę na tarasie, z kubkiem kawy, z kotem ocierającym się o mnie bym kubek porzuciła i kota na kolana wpuściła. Potrzeba bliskości mojej koteczki jest czasem aż natrętna. Lubię to w niej jednak bardzo, choć przyznaję - czasem ją odganiam 🤭 . Zaczęłam wczoraj ... Dzień dobry świecie piątkowy. Siedzę na tarasie, z kubkiem kawy, z kotem ocierającym się o mnie bym kubek porzuciła i kota na kolana wpuściła. Potrzeba bliskości mojej koteczki jest czasem aż natrętna. Lubię to w niej jednak bardzo, choć przyznaję - czasem ją odganiam 🤭 .
Zaczęłam wczoraj czytać książkę wieczorem [ i zasnęłam nad nią zresztą ] Oj zapowiada się swietnie. O bliskości. O tym jak człowiek jej potrzebuje lub nie. O balansowaniu między bliskością a uzależnieniem od drugiej osoby, o społecznych i indywidualnych potrzebach bliskości. Wczoraj pod porannym postem na moim fb pojawiła się rozmowa o tym, że kobiety nie mogą zostawić facetów bo nie mogłyby samodzielnie się utrzymać, mieszkałyby na ulicy. Pominę fakt, że nie zgadzam się z tym i sama jestem żywym przykładem kobiety, która odeszła od męża z dwójką dzieci, nie pod most bynajmniej. Po przeczytaniu kilku rozdziałów książki przyszła mi do głowy taka myśl: kobiety często wyśmiewają, sabotują feministki, które walczą o równouprawnienie, o równe wynagradzanie kobiet i mężczyzn. Czy nie te same kobiety obawiają się porzucenia i samotności ? Czy nie te same kobiety potem nie mogą odejść od męża bo obawiają się, że finansowo nie poradzą sobie same z dziećmi ? A czy równość w wynagrodzeniu nie dałaby im komfortu i spokoju w tych sprawach ? Przecież ktoś, kto nie obawia się jak sobie poradzi sam, ktoś, kto może być w każdej chwili niezależny nie żyje w lęku przed porzuceniem i samotnością ? Nie musi trwać w złym związku. Kpimy my kobiety z feministek a tak naprawdę gdyby ich postulaty spełniono - dałyby one spokój i stabilizację tysiącom kobiet, otworzyłyby często możliwość życia bez męża. A że mężczyźni wyśmiewają feministki to już chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Taka to myśl mi się pojawiła rankiem. A wracając do książki - jutro o niej napiszę więcej bo temat ten jest mi szczególnie bliski w kontekście ekstremów w potrzebach bliskości. Na dziś koniec chwilozofowania, czas wsiąść na rower i gnać do koteczków mojej córki. Ona na dalekich wakacjach a ja codziennie jeżdżę do niej 16 km w jedna stronę by przytulić, nakarmić, dać bliskość jej dwóm futrzakom .
.
Dobrego dnia, paaa 🙋‍♀️
Read more
Chodzą plotki, że już nie tatuuję. Nie jest to w żadnej mierze prawdą! Nadal pracuję, wciąż mam z ...
Media Removed
Chodzą plotki, że już nie tatuuję. Nie jest to w żadnej mierze prawdą! Nadal pracuję, wciąż mam z tego frajdę, dalej dobieram same najciekawsze tematy, by nie tylko klient był zadowolony, ale żebym i ja czerpał przyjemność z tworzenia i mógł się dalej rozwijać! Po prostu bardzo rzadko udzielam ... Chodzą plotki, że już nie tatuuję. Nie jest to w żadnej mierze prawdą! Nadal pracuję, wciąż mam z tego frajdę, dalej dobieram same najciekawsze tematy, by nie tylko klient był zadowolony, ale żebym i ja czerpał przyjemność z tworzenia i mógł się dalej rozwijać!
Po prostu bardzo rzadko udzielam się w social mediach. Był czas na reklamę, wieczne wyjazdy na festiwale i pracę 7 dni w tygodniu po 10-13 godz bez wolnych weekendów, bez urlopów i wakacji, teraz przyszła chwila na zwolnienie tempa.
Kilka lat temu zamknąłem swoje konto na fb,zawiesiłem stronę i maila, rzadko odbieram tel. i przez to ciężej się ze mną skontaktować, za co przepraszam, ale już dawno przestałem sobie radzić z ilością napływających maili, zapytań i telefonów.
Mając kolejkę na prawie dwa lata do przodu po prostu musiałem zrobić odcięcie. To wspaniała sprawa, że jest Was tak wielu chętnych na tatuaż właśnie z pod mojej ręki i to w czasach, gdzie studia tatuażu powyrastały jak grzyby po deszczu i często prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klientów. Rozumiem to, niemniej jednak bardziej od robienia fejmu cenię sobie prywatność i święty spokój... Rzadko wrzucam prace, bo po prostu nie czuję potrzeby autopromocji. Już dawno zdałem sobie sprawę, że nie dam rady obsłużyć wszystkich chętnych klientów, wszystkim odpisać, do wszystkich oddzwonić, tak się nie da.
Dlatego też rzadko pojawiam się na rodzimych festiwalach tatuażu, w zasadzie jedynie w charakterze jury (jeśli zapraszają 😉) Dalsze zwiększanie swojej popularności jeszcze bardziej wdzierałoby się w życie prywatne a to nie jest mi do niczego potrzebne.
Z zagranicznymi też przystopowałem. Wyjątkiem jest @londontattooconvention najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie tatuażu, o zaproszeniu do pracy na nim marzy chyba każdy zaangażowany w swoją pracę tatuażysta. Kilka mcy temu kolejny raz miałem zaszczyt brać czynny udział, co jest najlepszym przykładem na to, że mam się dobrze i wciąż trzymam fason 💪
Przy okazji daję cynk, iż wkrótce zwolni mi się kilka terminów na nowe tatuaże! Zapraszam do kontaktu z opisem co jest do zrobienia, w jakim miejscu i w jakim stylu! Wszystkim życzę najlepszości w tym Nowym Roku! Pozdrawiam 👋☺ Anabi
Read more
Nigdy nie biorę udziału w żadnych konkursach, ale tego nie mogłam sobie odpuścić, bo #efektburzy ...
Media Removed
Nigdy nie biorę udziału w żadnych konkursach, ale tego nie mogłam sobie odpuścić, bo #efektburzy dosięgnął mnie już dawno dzięki @agaburza odkryłam wiele wspaniałych kosmetyków kolorowych, ale przede wszystkim kosmetyków do pielęgnacji cery. Ciężko wybrać jeden kosmetyk ponieważ ... Nigdy nie biorę udziału w żadnych konkursach, ale tego nie mogłam sobie odpuścić, bo #efektburzy dosięgnął mnie już dawno 🙈dzięki @agaburza odkryłam wiele wspaniałych kosmetyków kolorowych, ale przede wszystkim kosmetyków do pielęgnacji cery. Ciężko wybrać jeden kosmetyk ponieważ u właścicielek skór tłustych i porowatych najlepiej sprawdza się layering czyli wieloetapowa pielęgnacja skóry, gdzie każdy starannie dobrany kosmetyk ma znaczący wpływ na jej kondycję. Jeżeli jednak mam wybierać, numerem jeden jest Cicapair Dr. Jarta, który posiada filtr mineralny - niezbędny przy regularnym stosowaniu kosmetyków do eksfoliacji, czy też kwasów w gabinecie. Krem ten, w składzie zawiera wąkrotek azjatycki, który działa przeciwzapalnie, kojąco, łagodzi zaczerwienienia. Skórom tłustym ciężko dobrać krem, który dobrze współgra z makijażem, ale ten spełnia moje oczekiwania! Buzia prezentuje się świetnie nawet bez make-upu, gdyż podczas nakładania zmienia swoją barwę z zielonej na beżową 💚 gdy przesunięcie w 👉zobaczycie pozostałe produkty. Części z nich nie ma na zdjęciu. Muszę przyznać, że w naszym domu nie tylko ja jestem „zakładnikiem Burzy”, moja druga połówka ma również pokaźną kolekcję, jednakże nie posiadam praw autorskich na jej publikowanie 😅 szepnę tylko, że uwielbia sesderme oraz Paula’s Choice. Na ostatnim zdjęciu widać lektury, dzięki którym zaczęłam zgłębiać swoją wiedzę, odkryłam swoją nową pasję i chciałabym jeszcze bardziej pogłębiać ją w przyszłości. Przy okazji chcę podziękować Pani Agnieszce za to, że dzięki Niej trafiłam do @skin__concept a konkretnie do Ani, która dba o moją skórę. 💙 dzięki dwóm wspaniałym kobietom moja skóra zmieniła się o 180 stopni! Wielkie dzięki! #skinfreak #skincare #cosmetology #cosmetics #theordinary #origins #drjart #pixi #rosewater #makemebio #dobreskłady #givenchy #hudabeauty #eyeko #becca #sephora #skinoren #nimueskintechnology #arkana #caudalie #minus417
Read more
Uwaga! Bardzo szybki obiad <span class="emoji emoji1f648"></span> Ostatnie tygodnie mam mega zajęte i goszczą u mnie przede wszystkim ...
Media Removed
Uwaga! Bardzo szybki obiad Ostatnie tygodnie mam mega zajęte i goszczą u mnie przede wszystkim szybkie obiady i to jeszcze ugotowane na 2 dni Zgodnie z prośbą udostępniam przepis: 1 puszka pomidorów krojonych (w sezonie świeże) 1 duża cebula 🌶️ 2 ząbki czosnku 🥑 Imbir świeży ... Uwaga! Bardzo szybki obiad 🙈 Ostatnie tygodnie mam mega zajęte i goszczą u mnie przede wszystkim szybkie obiady i to jeszcze ugotowane na 2 dni 😉
Zgodnie z prośbą udostępniam przepis:
🍅 1 puszka pomidorów krojonych (w sezonie świeże)
🌰 1 duża cebula
🌶️ 2 ząbki czosnku
🥑 Imbir świeży 🌽 Puszka ciecierzycy (jeśli masz czas to najlepiej ugotować swoją)
🥛 Mleczko kokosowe 1/2 puszki
🥦 Kolendra lub natka pietruszki
🥒 Olej rzepakowy
🍚 Ryż basmati 🌶️ Przyprawy: cynamon, kardamon, kumin, kurkuma, słodka i ostra papryka.
Kroję cebulę, czosnek w kostkę, ścieram gruby plaster imbiru na tarce i lekko podsmażam w garnku z łyżką oleju. W tym czasie wstawiam ryż do gotowania. Następnie Wszystkie przyprawy po łyżeczce wrzucam do garnka i również lekko podsmażam. Można podlać lekko wodą z puszki ciecierzycy. Następnie wrzucam pomidory i ciecierzycę. Gotuję się około 5 min. W tym czasie siekam kolendrę. Kolejno dolewam mleka kokosowego i gotuje się do 10min. Doprawiam solą do smaku.
Podaję z ryżem i posypaną kolendrą. Gotowe 🙈
Jak Wam szybko w kuchni idzie to w 20min macie smaczny, aromatyczny, zdrowy, wegetariański obiad 🤤😻💪🤩🤗
#Szczecin #dietetykszczecin #SmakZdrowiaPoradniaDietetyczna #obias #pomysłnaobiad #wege #vege #szybkiobiad #smacznieizdrowo #fit #yourlife #diet #healthyfood #healthydiet #healthylifestyle #dietdoctor #dietfood
Read more
Emocje po premierze ostatniej płyty @madballnyc już opadły, wyzwiska w stronę zespołu już ucichły. ...
Media Removed
Emocje po premierze ostatniej płyty @madballnyc już opadły, wyzwiska w stronę zespołu już ucichły. Czas przesłuchać materiał na spokojnie... Przede wszystkim Madball jest dla mnie jednym z najważniejszych zespołów wiec na FOR THE CAUSE czekałem już od HARDCORE LIVES a po drodze zamówiłem ... Emocje po premierze ostatniej płyty @madballnyc już opadły, wyzwiska w stronę zespołu już ucichły. Czas przesłuchać materiał na spokojnie...
Przede wszystkim Madball jest dla mnie jednym z najważniejszych zespołów wiec na FOR THE CAUSE czekałem już od HARDCORE LIVES a po drodze zamówiłem wszystkie edycje siedmiocalówki FAMILY BIZ. Jednak zacząłem się martwić o nowe kawałki kiedy Mitss oskarżony o pedofilskie kontakty z fankami opuścił zespół. Moje obawy zniknęły w momencie podania informacji, że nowym gitarzystą będzie sam Matt Henderson!! Jeden z najlepszych gitarzystów w dziejach NYHC! Dodatkowo @icet oraz Tim Armstrong na featuringach!! W rzeczywistości okazało się, że to @hoyaroc357 skomponował partie gitary które Matt Henderson tylko odklepał w studiu a goście się nie popisali.
Pierwszy raz Madball promował płytę przed premierą jak należy i może dlatego oczekiwania były zbyt duże co zaowocowało falą krytyki.
A tak na prawdę dostajemy materiał na tym samym poziomie co zawsze czyli NYHC z najwyższej półki! Słuchając nowego Madballa na spokojnie i nie przez pryzmat wspomnień w których się jeździło przez pół kraju z piętnastoma kolegami na koncert za czasów SET IT OFF, nie ma się do czego przyczepić. Punkrockowe refreny? Przecież to w nowojorskiej szkole hardcore było od zawsze! Moim zdaniem jedynym słabym elementem FOR THE CAUSE są gościnne występy.
Może nie jest to najlepszy album grupy ale na pewno nie najgorszy. W mojej ocenie zdecydowanie lepszy niż EMPIRE. Daje mocne 7/10. Chociaż po pierwszym odsłuchu wyzywałem jak wszyscy ;) Na zdjęciu wydanie na niebieskim winylu limitowane do 400 sztuk i białe w limicie do 500. 📸 @darom77
#madball #nyhc #recordroom #vinyladdict #vinylporn #recordcollection #discogs #moznasiezakochac
Read more
Ostatnio (wspominałam o tym na Instastories) dostałam taki niespodziewany prezent od firmy Reebok. ...
Media Removed
Ostatnio (wspominałam o tym na Instastories) dostałam taki niespodziewany prezent od firmy Reebok. Śmieję się, że chcieli mi zakomunikować abym coś ze sobą zrobiła albo pomylili mnie z fit mamą. Nie jestem fit, po za seksem nie uznaję żadnego sportu (to chyba uraz do sportów w szkole, należałam ... Ostatnio (wspominałam o tym na Instastories) dostałam taki niespodziewany prezent od firmy Reebok. Śmieję się, że chcieli mi zakomunikować abym coś ze sobą zrobiła albo pomylili mnie z fit mamą. Nie jestem fit, po za seksem nie uznaję żadnego sportu (to chyba uraz do sportów w szkole, należałam do klasy sportowej, która ostro dała mi w kość..) Firma Rebook twierdzi, że stworzyła pierwszy biustonosz sportowy, który jest dopasowany do ruchu kobiecego ciała. "STF to „shear-thickening fluid”, czyli przezroczysty, gęstniejący płyn, który przy niskich prędkościach zachowuje stan płynny, a przy wysokich tężeje. Płyn jest podstawą technologii Motion Sense – dzięki niej materiał biustonosza PureMove w naturalny sposób staje się sztywniejszy podczas ćwiczeń, a luźniejszy podczas odpoczynku, co zapewnia Ci wsparcie ORAZ poczucie wygody. " O takim bajerze słyszę pierwszy raz.
Przymierze go i zobaczymy, może przyda mi się do pracy 😏 lubię wygodę i do pracy chodze w legginsach i wygodnych bluzach także, może coś z tego będzie. Na pewno dam wam znać!
Z całej przesyłki najbardziej spodobał mi się woreczek na stanik, fajny bajer do przechowywania bielizny w torebce (np na wypad do siłownii czy na basen). Prezent Wam pokazuję, może akurat są tu laski, które potrzebują takiej wygody podczas ćwiczeń.
No i pamiętajcie, ze warto ze sobą nosić własny bidon a nie jakaś tam woda w butelce z silowniowego automatu ;) #puremovebra,  #bemorehuman #sponsored  @reebok  #reebokwomen
#flatlaytoday
#sport #pantuniestał
Read more
Każda z nas na wakacje chciałaby mieć piękne i szczupłe uda i pośladki. Sumiennie oraz dokładnie ...
Media Removed
Każda z nas na wakacje chciałaby mieć piękne i szczupłe uda i pośladki. Sumiennie oraz dokładnie wykonywane ćwiczenia mogą nam zagwarantować efekty już po miesiącu! Kilka ćwiczeń na dobry początek na pośladki i uda ze strony miesnienog.pl Leżenie na brzuchu i podnoszenie wyprostowanej ... Każda z nas na wakacje chciałaby mieć piękne i szczupłe uda i pośladki. Sumiennie oraz dokładnie wykonywane ćwiczenia mogą nam zagwarantować efekty już po miesiącu!
Kilka ćwiczeń na dobry początek na pośladki i uda ze strony miesnienog.pl

Leżenie na brzuchu i podnoszenie wyprostowanej nogi
Połóż się na brzuchu i oprzyj czoło o dłonie. Podnieś do góry wyprostowaną nogę. Trzymaj ją aż poczujesz napięcie w pośladku. Następnie powoli opuść nogę. To samo zrób z drugą nogą.

Rozsuwanie nóg na boki
Połóż się na plecach, najlepiej na macie lub karimacie. Rozłóż ręce na boki lub wzdłuż ciała i unieś do góry wyprostowane nogi, a następnie dociśnij do siebie stopy. Rozsuń wyprostowane nogi jak najdalej na boki i w tej pozycji, ze zgiętymi biodrami postaraj się utrzymać przez kilka sekund. Następnie wróć do pozycji wyjściowej.

Uginanie nóg uniesionych do góry
Połóż się na plecach, najlepiej na macie lub karimacie. Rozłóż ręce na boki i unieś do góry nogi, ugnij lekko kolana, a następnie dociśnij do siebie stopy. Zginaj obydwie nogi wypychając kolana na zewnątrz, nie rozłączając stóp. Następnie podnoś i prostuj nogi z powrotem zbliżając do siebie kolana.

Podnoszenie nóg na podpartych dłoniach
Uklęknij na kolanach i podeprzyj się dłońmi, prostując plecy. Unieś nogę prostując ją w kolanie, a następnie kiedy jest już uniesiona, zegnij ją znowu w kolanie. Udo uniesionej nogi powinno być powyżej linii tułowia. Wróć do pozycji wyjściowej i to samo zrób z drugą nogą.

Przysiady
Stań wyprostowana z nogami złączonymi i rękoma zwisającymi wzdłuż tułowia. Stopy powinny dotykać podłogi – zacznij uginać kolana i obniżać się do dołu, nie odrywając stóp od ziemi i jednocześnie wyprostowując ręce przed siebie, żeby utrzymać równowagę. Schodząc w dół zegnij lekko plecy i obniżaj się aż biodra ustawią się prawie równolegle do podłogi. Pamiętaj, że kolana nie powinny wychodzić ponad długość stóp.
#polishgirl #polishgirls #body #l4l #f4f #healthy #zdrowo #fit #muscles #gym #gymholic
Read more
Poruszę dziś delikatny, ale bardzo ważny temat. Mamy dziś 10 września, czyli Światowy Dzień ...
Media Removed
Poruszę dziś delikatny, ale bardzo ważny temat. Mamy dziś 10 września, czyli Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. W 2016 roku w Polsce odnotowano 9861 prób, ponad 5400 udanych. To jest ogromna liczba! Dlaczego nikt nigdy nie nauczył nas jak zauważać sygnały, albo ... Poruszę dziś delikatny, ale bardzo ważny temat. Mamy dziś 10 września, czyli Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom.

W 2016 roku w Polsce odnotowano 9861 prób, ponad 5400 udanych. To jest ogromna liczba! Dlaczego nikt nigdy nie nauczył nas jak zauważać sygnały, albo pomóc w krytycznej sytuacji?!
Sama jestem bardzo bliska osobie, która targnęła się na własne życie i uwierzcie, gdyby nie to, że ktoś w porę zauważył co się dzieje i wezwał pogotowie, prawdopodobnie by jej tu już z nami nie było. Jeśli nie chcecie stracić kogoś bliskiego nie zauważając co się dzieje, odsyłam do poczytania o sygnałach i tym co robić, mówić, gdy ktoś np. stoi na dachu, by odwieść go od tego pomysłu.

Teraz trochę do osób cierpiących na przeróżne zaburzenia psychiczne i/lub myśli samobójcze.
Pamiętajcie, nigdy nie jesteście sami. Zawsze znajdziecie osobę która wysłucha, zrozumie czy wspólnie pomilczy jeśli tego chcecie.
Wiem, że macie momenty, kiedy nie czujecie już nadziei na jakąkolwiek zmianę. Wiem, że wspomnienia z przeszłości nawiedzają Was w snach, że ranicie samych siebie, pijecie alkohol czy nawet bierzecie narkotyki, żeby zagłuszyć ból rzeczywistości, który Was przerasta. Macie chwile, gdy myślicie lub planujecie ostateczne wyjście, bo nie możecie znieść wewnętrznego bólu, krzyku, który rozrywa Was od środka i nie może wyjść na zewnątrz.

Boli mnie to, że każda z tak cudownych, wrażliwych i bezbronnych duszyczek tak bardzo cierpi.
Musicie wiedzieć, że jesteście wspaniali, silni. Spotkała Was wielka niesprawiedliwość, ale przeżyliście, wytrzymaliście. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. To nie są wasze wymysły. Wasza choroba to reakcja obronna organizmu na traumę, krzywdę. Najważniejszą rzeczą teraz jest zasięgnięcie pomocy. Zgłoście się do terapeuty, psychiatry. Są w stanie Wam pomóc i zmienić Wasze życie na lepsze. Pokazać Wam czym jest szczęście, poczucie bezpieczeństwa i akceptacja siebie.

W krytycznej sytuacji dzwońcie na 116 123 lub 112 🆘☎️❗️ Trzymajcie się, dacie radę! 💪🏼♥️ #worldsuicidepreventionday
Read more
W odpowiedzi na pytanie o moje rzęsy: po pierwsze olej rycynowy co wieczór na wzmocnienie (stosuję ...
Media Removed
W odpowiedzi na pytanie o moje rzęsy: po pierwsze olej rycynowy co wieczór na wzmocnienie (stosuję od 1.5mc i nawet @manufaktura_brwi zauważyła różnicę!) po 2 właśnie lifting i botox rzęs który je wzmacnia i bosko wywija 🏼 tu moja kochana i niezastąpiona @manufaktura_brwi po raz drugi ... W odpowiedzi na pytanie o moje rzęsy: po pierwsze olej rycynowy co wieczór na wzmocnienie (stosuję od 1.5mc i nawet @manufaktura_brwi zauważyła różnicę!) po 2 właśnie lifting i botox rzęs który je wzmacnia i bosko wywija 👌🏼 tu moja kochana i niezastąpiona @manufaktura_brwi po raz drugi dzisiaj a po trzecie mój u k o c h a n y i najlepszy tusz @lorealmakeup so cuture so black. Sunie po rzęsach jak masełk, daje ultra czarny kolor, szczoteczka rozdziela każdy włosek i dociera nawet do tych najmniejszych. Jest niesamowicie trwały i wydajny. To nie jest wersja wodoodporna a wieczorem trzeba się nieźle napracować żeby go zmyć. Daje radę w saunie, na basenie, w morzu czy podczas płaczu. To jest mój najlepszy kosmetyk ever i jak mi go tylko wycofają to zrobię 10 letni zapas #youknowwhatimean 🤦🏼‍♀️ to tyle w temacie rzęs. Polecam wszystkie 3 kroki. Chociaż olejek rycynowy stosuję głównie na brwi, na rzęsy idą resztki tylko w ramach rozczesania wieczornego. Sam botox bardzo je odżywia i uelastycznia bo piszecie mi o swoich doświadczeniach. Jakieś pytania?:) pozdrawiam z mokrego i zimnego #dolnośląskiego #makeup #eyemakeup #eyes #eyemakeuplook #allabouteyes #focusoneyes #look #mascara #eyelashes #socuturesoblack #vouge #makeuplover #makeupaddict #beauty #cosmetics #makijaż #oczy #maskara #tuszdorzęs #musthave #liftingrzes
Read more
W dniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca chciałbym przedstawić Wam postać mojego ...
Media Removed
W dniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca chciałbym przedstawić Wam postać mojego wuja Mariana Sobczaka pseudonim "Mikołaj". Por. Marian Sobczak „Mikołaj” (1913-2014) Urodził się w Hamburgu, jego rodzice przebywali tam na emigracji. W 1918 roku wrócili do ojczyzny. ... W dniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca chciałbym przedstawić Wam postać mojego wuja Mariana Sobczaka pseudonim "Mikołaj". Por. Marian Sobczak „Mikołaj” (1913-2014)
Urodził się w Hamburgu, jego rodzice przebywali tam na emigracji. W 1918 roku wrócili do ojczyzny. Marian Sobczak działał czynnie w strukturach harcerskich oraz w Towarzystwie Tomasza Zana; ukończył studia prawnicze w Poznaniu, gdzie działał w kołach akademickich. Kurs podchorążych rezerwy odbywał w Gnieźnie. Tuż przed wojną zamieszkał na Śląsku. Po kampanii wrześniowej założył konspirację w Ostrowie. W latach 1940-1945 pełnił rozmaite funkcje, m.in. współpracownika Delegatury Rządu na Wielkopolskę oraz koordynatora Narodowej Organizacji Wojskowej z AK. W maju 1945 r. objął inspektorat WSGO ,,Warta” obejmujący Ostrów, Kępno, Jarocin i Krotoszyn. Na skutek dekonspiracji ośrodka poznańskiego, Sobczak został aresztowany wraz z wieloma innymi działaczami podziemia. Został skazany na 10 lat więzienia, cudem unikając kary śmierci. Na wolność wyszedł po 5 latach wiezienia dzięki amnestii. Zamieszkał w Poznaniu. Zmarł 9 stycznia 2014 roku.

Cześć jego pamięci ! Żołnierze Wyklęci !

Cześć i chwała ! Bohaterom !
#żołnierzewyklęci #żołnierze #wyklęci #wilki #cześć #chwała #bohaterom #chwalabohaterom #polishboy #polishpatriot #Polska #patriotic #polishhero #poznan #wolf #prawemwilka #duma #pamietajskadjestes #photooftheday #wsgowarta #family #pride #gnls #uncle #hero
Read more
Geometria w wydaniu złoto srebrnym <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> ja strasznie lubię takie wzory. Szybkie, łatwe i efektowne. ...
Media Removed
Geometria w wydaniu złoto srebrnym ja strasznie lubię takie wzory. Szybkie, łatwe i efektowne. A w połączeniu z pięknym granatem wyglada elegancko 😎 oh,chciałam coś napisać fajnego i pogadać z wami...ale obudziłam się rano i nie mam żadnego temat który bym mogła dzisiaj poruszyć🤷🏻‍♀️ ... Geometria w wydaniu złoto srebrnym 💛💙 ja strasznie lubię takie wzory. Szybkie, łatwe i efektowne. A w połączeniu z pięknym granatem wyglada elegancko 😎 oh,chciałam coś napisać fajnego i pogadać z wami...ale obudziłam się rano i nie mam żadnego temat który bym mogła dzisiaj poruszyć🤷🏻‍♀️ i podyskutować. może to ze względu na to że odpoczywam...i czasami się nie chcę myśleć o pracy😏 czy łączycie pracę z życiem prywatnym i odpoczynkiem? Bo ja niestety tak( i mój chłopak niedługo zacznie nienawidzić wszystko co jest związane z paznokciami😬 mówi mi, że jestem uzależniona i cały czas jestem w tel oglądając paznokci😎 i nawet teraz, kiedy wyjechałam na 4 dni do najlepszej przyjaciółki do Rzymu🇮🇹, nie wytrzymuję: wstawiam posty, szukam non stop inspiracji, załatwiam sprawy mistrzowskie, nowy kursy i szkolenia...itd 🙈 nie wiem, czy to uzależnienie czy po prostu miłość ❤️ #paznokcie #manicure #nail #nails #nailsart #nailart #instanail #nailpolish #lakierhybrydowy #hybryda #style #stylizacja #stylizacjapaznokci #sweet #маникюр #гельлак #ногти #lodz #stepbystep #nailsart #nailsdone #zdobieniepaznokci #nailsart #paznokcie #nail #nails #nails2inspire #nailspiration #instanails #nailstagram #nailswag #geometry #silver #gold
Read more
80% grupy to już moje kumpele.. HA! Mam najlepszy JOB EVER!!! Kochane moje, ostatnio dostałam pare ...
Media Removed
80% grupy to już moje kumpele.. HA! Mam najlepszy JOB EVER!!! Kochane moje, ostatnio dostałam pare nieprzyjemnych wiadomości, na temat mojej pracy, a mianowicie moich wyjazdowych obozów - TYGODNI METAMORFOZY... „O! Widzę, ze już się nie chce pracować! Zamiast sama prowadzić wyjazdowe ... 80% grupy to już moje kumpele.. HA! Mam najlepszy JOB EVER!!! Kochane moje, ostatnio dostałam pare nieprzyjemnych wiadomości, na temat mojej pracy, a mianowicie moich wyjazdowych obozów - TYGODNI METAMORFOZY... „O! Widzę, ze już się nie chce pracować! Zamiast sama prowadzić wyjazdowe obozy, wysyłasz swoją ekipę żeby cie zastąpiła” .. Hmm.. serio? Owszem, organizujemy również obozy prowadzone przez trenerów z naszego teamu BE ACTIVE, co nie znaczy, ze sama leżę i pachnę .. wręcz przeciwnie 😅

W ciągu roku prowadzę od 8 do 12 Tygodni Metamorfozy.. co znaczy ze razem z Wami spędzam od dwóch do trzech miesięcy w roku ❤️wiedziałaś? szaleństwo co? 🤪

Chętnych przybywa wprost proporcjonalnie do moich sił i chęci 💪🏼🚀 Tym bardziej nakręca mnie fakt, ze osoby, które raz zawitały na Tydzien Metamorfozy, zawsze wracają.. Co znaczy ze na każdym wyjeździe spotykam KUMPELE.. i oczywiście poznaje od kilku do kilkunastu nowych osób.. Sama tez aktywnie korzystam .. zarówno fizycznie jak i psychicznie.. Doskonale Was rozumiem dlaczego wracacie!

TO PRAWDA ZE CIĘŻKO JEST SIĘ DOSTAĆ.. Rzadko jest tak, ze udostępniam informacje o kolejnym wyjeździe, ale to dlatego ze informacje są najpierw puszczone do wszystkich osób, które są zapisane na liście mailingowej.. A tutaj są już Was tysiące, które tylko czekają na nowe terminy.. Tygodnie Metamorfozy są wyprzedane zanim wrzucę post.. Jak się zapisać na wyjazd?
Na stronie www.bebio.pl jest zakładka TYDZIEN METAMORFOZY i formularz ZAPISZ SIĘ
UWAGA❗️ Zapisując się na jakikolwiek termin, jesteś brana przy każdym kolejnym wyjeździe priorytetowo pod uwagę - dostajesz informacje o tygodniu metamrofzy, jeszcze zanim ta informacja pojawi się na stronie.. RAZ DWA i termin wyprzedany 😅

PRZEJRZYJ SOBIE listę obozów na stronie https://www.bebio.pl / tydzien metamorfozy.. wybierz te ofertę wyjazdu, który jest dla Ciebie najbardziej optymalny pod względem DATY I MIEJSCA.. A ja gwarantuje Ci, ze przyjeżdżając raz, zawsze będziesz chciała wrócić.. w październiku ponownie spotykamy się w magicznym @hotelmercurekasprowyzakopane .. gdzie tradycja Goralska spotyka się wyśmienitą kuchnią i powalającym widokiem 🤩🤩🤩
Read more
Myśli. Myśleć. Myślę. Czy łapiecie siebie na tym, że ciągle o czymś myślimy? Poczynając od wyboru ...
Media Removed
Myśli. Myśleć. Myślę. Czy łapiecie siebie na tym, że ciągle o czymś myślimy? Poczynając od wyboru ubrania na jutro i kończąc rozważaniem nad różnorodnymi kwestiami, dotyczącymi naszego życia. Fakt zostaje jeden - my ciągle jesteśmy zanurzeni we własnych rozważaniach. Czy to jest źle? ... Myśli. Myśleć. Myślę. Czy łapiecie siebie na tym, że ciągle o czymś myślimy? Poczynając od wyboru ubrania na jutro i kończąc rozważaniem nad różnorodnymi kwestiami, dotyczącymi naszego życia. Fakt zostaje jeden - my ciągle jesteśmy zanurzeni we własnych rozważaniach. Czy to jest źle? Na moją głowę całkiem nie, sama często lubię zastanowić się nad określonymi sprawami. Inaczej by mój Instagram nie był w tej formie, w której teraz się reprezentuje. Jednak zanurzeni w ciągłych rozmyślaniach zapominamy o jednym - wyluzować. Przecież nurkując w morzu nie zapominamy o tym, aby wynurzyć się i wziąć głęboki wdech. Podobnie jest z myślami. Zanurzywszy się w nie, musimy pamiętać, aby pobrać czystego powietrza, bo inaczej utoniemy. Myśląc o różnych sytuacjach czasem lubimy się mocniej wgłębić w istniejący problem. Zaczynamy szukać prawdy tam, gdzie jej nie ma, kłamstwa tam, gdzie panuje harmonia i atmosfera dobra. Inaczej mówiąc - czasem uporczywie nad czymś się zastanawiając możemy sami sobie stworzyć problemy, a nawet pokłócić się z bliskimi. Dlatego musimy wziąć pod rękę bliską osobę, kupić bilet do sąsiedniego miasta i udać się tam, gdzie panuje beztroska. Miejsce, gdzie możemy poczuć na sobie powiew wiatru znad morza, biec przez drogę, gdzie nie ma przejścia, zgubić się w cudzym mieście tylko dlatego, bo iPhone w kolejny raz się wyłącza na 20%, odkryć sobie nowe piękne i historyczne miejsca, zjeść obiad w przejściu podziemnym i smakować pączkami, kupionymi w knajpie sowieckiego stylu, popijając przy tym kawą. Robiąc to zapominamy o zamiłowaniu do szperania w zakątkach myśli. Cieszymy się życiem. Cieszymy się kupowaniem ładnych pocztówek i z szczęśliwego uścisku. Takiego bez przyczyny. Nie boimy się myśleć, ale boimy się zwykłych ludzkich rzeczy. Boimy się powiedzieć bliskiej osobie, że ją kochamy, przytulić bez powodu. Boimy się pokazać swoje uczucia. Może już nastał czas oderwać się od myślenia i zająć się tym, co nie stwarza żadnych problemów? Wyluzować i za nowo odkryć sobie piękno życia. Takiego bez myślenia. Takiego, w którym można od nowa się zakochać. I powiedzieć o swoich uczuciach bliskim. Przecież to nas nic nie kosztuje. 🐾☔️🏙 #polishgirl
Read more
Myślę, że ze świętowaniem Zmartwychwstania jest trochę jak z tym zdjęciem. Na pierwszym planie ...
Media Removed
Myślę, że ze świętowaniem Zmartwychwstania jest trochę jak z tym zdjęciem. Na pierwszym planie Marysia, moja najstarsza córka. Skupiona i wyciszona pielęgnuje świecę. Podtrzymuje jej wątły płomień, by nie zgasł. I choć wystarczy delikatny podmuch, bo go stracić, to sam w sobie jest ... Myślę, że ze świętowaniem Zmartwychwstania jest trochę jak z tym zdjęciem.
Na pierwszym planie Marysia, moja najstarsza córka. Skupiona i wyciszona pielęgnuje świecę. Podtrzymuje jej wątły płomień, by nie zgasł. I choć wystarczy delikatny podmuch, bo go stracić, to sam w sobie jest niezwykle żywotny: w mroku daje światło, w chłodzie ogrzewa, a gdy trafi na podatny grunt, potrafi rozniecić ogromne ognisko. To nasza wiara - marna, wątpiąca, chwiejna, ale wzbogacająca człowieka i przemieniająca świat.

Na drugim planie siostra z Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich gra na cytrze. W moim katalogu instrumentów, które brzmią "like a Heaven", cytra zdecydowanie wyprzedza organy. Każdy jej brzęk koi serce i uspokaja umysł. Wycisza. Jest jakby zapowiedzią tamtej rzeczywistości daną nam już tutaj w postaci tych nieziemskich dźwięków. Jest muzyką pomiędzy światami.
I wreszcie na trzecim planie figura Chrystusa wisząca ponad wszystkim. Lekko pochylona do przodu, tak jakby Jezus spoglądał na świat z góry, ale jednak na każdego z nas. Rozłożone ramiona wyglądają tak, jakby chciał nas przytulić. Zaprasza nas do siebie. To cel.

Wczoraj byliśmy z Marysią po raz kolejny na liturgii paschalnej u Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich w Warszawie. To ona mnie do tego namówiła. Mały człowiek przyciągnął dużego człowieka do kościoła.
Warto słuchać własnych dzieci. 😊

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

#supertata #supercórka #superMery #wielkanoc #wspólnotyjerozolimskie #liturgiapaschalna #kościół
Read more
Kolejne psiaki z interwencji szukają Domu! Przedstawiamy superduet: JAGNA vel. Jadzia & FREIA ...
Media Removed
Kolejne psiaki z interwencji szukają Domu! Przedstawiamy superduet: JAGNA vel. Jadzia & FREIA – dla przyjaciół Fredzia! Dziewczyny trafiły do jednego Domu Tymczasowego, zgrały się w nim idealnie, uzupełniają się nawzajem i ten SUPERDUET marzy o jednym Domu Stałym! Na taki też wspólny ... Kolejne psiaki z interwencji szukają Domu!
Przedstawiamy superduet: JAGNA vel. Jadzia & FREIA – dla przyjaciół Fredzia! Dziewczyny trafiły do jednego Domu Tymczasowego, zgrały się w nim idealnie, uzupełniają się nawzajem i ten SUPERDUET marzy o jednym Domu Stałym! Na taki też wspólny dom zaczynają zbierać zapisy. Są już szczęśliwie po zabiegach sterylizacji – najwyższy więc czas, by ruszyć w świat! Łapa w łapę, nos w nos ;) Dziewczyny w ich Teamie J&F mają rozdzielone zadania: JAGNA – „starsza siostra” bardziej wyważona i odważna bada teren, dba o wspólne interesy, dowodzi gdy trzeba przejąć stery i pilnuje porządku w ich królestwie zabawek, gdzie z największą uwagą strzeże wszelkich elementów puchatych i piłeczkowych ;) kocha Człowieka i Człowiekowi ufa, uwielbia spędzać wspólnie czas; dzielnie pomagać w praniu, zmywaniu, gotowaniu, mizianiu. Potrzebuje chwili by poczuć się pewniej, ale gdy zaufa, to drugiej takiej pomocnicy nie znajdziecie!

Druga księżniczka – FREIA – potrzebuje czasu, by zaufać. Nowe sytuacje, dużo nauki, nieznane miejsca i obcy ludzie – nie są to ulubione Fredziowe elementy. Jednak z niezawodnym wsparciem Jagny i Rodziców Tymczasowych, dziewczyna pomału eksploruje świat, poznaje zasady i uczy się, że dobry Człowiek nie jest zły! Gdy poczuje się pewniej, bez reszty oddaje się ulubionym zajęciom: kolekcjonowaniem zabawek, zaczepianiem, zabawianiem, bieganiem, przytulaniem, wygłupianiem, kochaniem!

Obie dziewczyny można przedstawiać w samych superlatywach, żeby jednak nie przesłodzić naszego Teamu Księżniczek – zapraszamy po więcej szczegółów do obowiązkowej lektury ich wątków.
Taki duet jest jedyny w swoim rodzaju na całym świecie i wszechświecie, więc poleca się w pakiecie 2w1: J&F Team!
JAGNA I FREIA SZUKAJĄ DOMU!

Po więcej niezbędnych szczegółów, dziewczyny zapraszają do ich wątków:
Freia: http://forum.zalogabulldoga.org/viewtopic.php?f=12&t=1115
Jagna: http://forum.zalogabulldoga.org/viewtopic.php?f=12&t=1114
Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o przesłanie do nas wypełnionej ankiety przedadopcyjnej: http://forum.zalogabulldoga.org/viewtopic.php?f=27&t=138
Read more
Wystartowała 8. edycja Fashion Designer Awards pod hasłem “Tribute to Colors” 8. edycja prestiżowego ...
Media Removed
Wystartowała 8. edycja Fashion Designer Awards pod hasłem “Tribute to Colors” 8. edycja prestiżowego konkursu Fashion Designer Awards to hołd dla kolorów! W tym roku porzucamy tajemniczość nocy w odcieniach czerni i szarości na rzecz energetycznych barw pod hasłem: TRIBUTE TO COLORS. ... Wystartowała 8. edycja Fashion Designer Awards
pod hasłem “Tribute to Colors” 8. edycja prestiżowego konkursu Fashion Designer Awards to hołd dla kolorów! W tym roku porzucamy tajemniczość nocy w odcieniach czerni i szarości na rzecz energetycznych barw pod hasłem: TRIBUTE TO COLORS. Bogata paleta soczystych kolorów jest inspiracją dla tegorocznych uczestników konkursu, którzy będą mieli szansę zaprezentować swoje kolekcje olbrzymiej publiczności i zawalczyć o atrakcyjne nagrody, w tym staże w atelier w Polsce i za granicą. Fashion Designer Awards organizowany jest od 2008 roku, a jego inicjatorką i pomysłodawczynią jest Joanna Sokołowska-Pronobis. "W poprzedniej edycji królowała czerń. Tegoroczny temat jest hołdem dla koloru, wszystkich barw, odcieni, pełnej palety, niech to ona właśnie w nieograniczony sposób inspiruje naszych uczestników - w tej edycji nie ma barier, jest tylko szał koloru" jak sama mówi. To jedyny tego typu projekt w Polsce, który łączy najlepsze nazwiska ekspertów i osobowości świata mody z młodymi talentami. Konkurs skierowany jest do zdolnych, ambitnych i początkujących designerów, pragnących pogłębiać swoją wiedzę w zakresie projektowania ubioru i marzących o stażu w zagranicznym domu mody. Fashion Designer Awards od pierwszej edycji konsekwentnie gwarantuje swoim finalistom realną szansę zaistnienia w mediach, zdobycia doświadczenia na stażach w atelier w Polsce i za granicą, poszerzenia horyzontów i wzbogacenia portfolio. Co roku honorowym przewodniczącym jury jest zagraniczny projektant, który oprócz zaprezentowania swojej kolekcji na uroczystej gali finałowej zaprasza zwycięzcę na staż do swojego atelier. W tegorocznej puli nagród są również czek na 15.000 zł i stypendia od MSKPU, wyjazd na Premier Vision do Paryża, z Whirpool- Partnerem strategicznym FDA, zapewnienie obsługi makijażysty AVON i wykonania makijaży AVON do jednej sesji do look booka lub jednej sesji wizerunkowej Zwycięzcy FDA oraz staż w dziale stylizacji TVN. Uczestnicy konkursu to dziś doceniani młodzi designerzy, którzy zgodnie twierdzą, że ich kariera w świecie mody nabrała rozpędu po udziale w Fashion Designer Awards. Zmagania konkursowe w 8 edycji
Read more
WIANKI I BROKATOWY MAKIJAŻ NA OWF 2018 Zaczęło się od małego pomysłu na pojedynczą akcję podczas ...
Media Removed
WIANKI I BROKATOWY MAKIJAŻ NA OWF 2018 Zaczęło się od małego pomysłu na pojedynczą akcję podczas Coke Live Music Festival 2013, by w krótkim czasie rozwinąć w tysiące wianków i brokatowych twarzy podczas kolejnych koncertów Florence + The Machine w Polsce. Nikt się tego nie spodziewał, ... WIANKI I BROKATOWY MAKIJAŻ NA OWF 2018

Zaczęło się od małego pomysłu na pojedynczą akcję podczas Coke Live Music Festival 2013, by w krótkim czasie rozwinąć w tysiące wianków i brokatowych twarzy podczas kolejnych koncertów Florence + The Machine w Polsce. Nikt się tego nie spodziewał, a jednak narodziła się u nas mała tradycja, a wianki i brokat stały się znakiem rozpoznawczym stereotypowego fana zespołu. Udało nam się nawet zainspirować fanów z całego świata! Uwielbiamy brokat, uwielbiamy wianki i wiemy, że Florence też je uwielbia, więc i tym razem nie będzie inaczej! Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wianki i brokatowy makijaż towarzyszyć nam będą również podczas koncertu na OWF! Niby sprawa oczywista, lecz oficjalnie rzec trzeba.
A zatem: na tegoroczny występ po raz kolejny przywdziewamy wianki i smarujemy twarze brokatem! Chciałybyśmy, by, już po raz piąty w naszej historii, Florence ujrzała pod sceną tysiące classic Poland glitter faces i niekończący się ocean kwiatów. W końcu Poland is where glitter is made! !!!BARDZO WAŻNE!!! Florence uwielbia brokat i zawsze była zachwycona efektem tysiąca błyszczących fanów, jednak RZUCANY BROKAT DOSTAJE SIĘ DO JEJ OCZU, NOSA ORAZ UST, UTRUDNIAJĄC WYSTĘPOWANIE.

Dostałyśmy zatem instrukcję, byśmy NIE RZUCALI brokatem podczas koncertu! Możecie oczywiście uzbroić się w woreczki z brokatem, które opróżnimy wspólnie podczas #glitterparty po koncercie, jednak nie korzystajcie z nich podczas samego występu. Jeśli Florence zauważy je w Waszych dłoniach i będzie miała ochotę, jak to zawsze robiła dotychczas, obsypać się brokatem od stóp do głów, z pewnością podbiegnie do Was i o nie poprosi. Jednak apelujemy do wszystkich, którzy zbiorą się pod sceną, by NIE RZUCAĆ BROKATEM W FLORENCE i w otaczających Was fanów, jeśli nie będą sobie tego życzyli i dadzą Wam do zrozumienia, że nie im to nie odpowiada.
To bardzo, bardzo ważne!!! Będziemy rozpowszechniać tę informację regularnie podczas nadchodzących dni!
Read more
Pierwszy raz usłyszałem Tulię przez przypadek. Na jakimś portalu pojawił się filmik promocyjny ...
Media Removed
Pierwszy raz usłyszałem Tulię przez przypadek. Na jakimś portalu pojawił się filmik promocyjny ze snipetami kilku utworów. Od tego momentu czekałem na ten album. Oczywiście kupiłem w dniu premiery! Podekscytowany zacząłem słuchać coverów w kolejności od mojego ulubionego to tego ... Pierwszy raz usłyszałem Tulię przez przypadek. Na jakimś portalu pojawił się filmik promocyjny ze snipetami kilku utworów. Od tego momentu czekałem na ten album. Oczywiście kupiłem w dniu premiery!
Podekscytowany zacząłem słuchać coverów w kolejności od mojego ulubionego to tego za którym przepadam najmniej a na sam koniec zostawiłem sobie utwory autorskie. Myślałem, że zestaw tak hitowych utworów jest w stanie już na starcie zagwarantować sukces albumu. Okazało się, że nie koniecznie. Pierwszy odsłuchu przyniósł w sumie lekkie rozczarowanie ale może być to spowodowane zbyt dużymi oczekiwaniami. Włączyłem drugi raz słuchając dokładnie od początku do końca... W teorii na płycie znajdują się folkowe wersje utworów, które nazywane są klasykami ale w praktyce daleko tej płycie do folkloru a bliżej do popu. Jednym z pierwszych utworów które chciałem usłyszeć sprawdzając tracklistę był „To Nie Ptak” z repertuaru duetu Kayah & Bregović. I to jest kawełek którego na tej płycie mogłoby nie być. Praktycznie zerowa ingerencja w oryginalną wersje - wykonanie w folkowej stylizacji utworu folkowego. Coś jak masło i margaryna w jednym. Niestety większiść numerów niewiele różni się od oryginału przez co album nie daje radości odkrywania starych piosenek na nowo. W całość wtapiają się utwory autorskie które wydają się być podobne do reszty jednak nie ma punktu odniesienia i to są chyba najmocniejsze momenty całego materiału.
Uważam, że zespół ma większy potencjał niż zaprezentował na pierwszej płycie. Moim zdaniem dziewczyny w przyszłości powinny postawić bardziej na swoje numery i jestem ciekawy a nawet chciałbym usłyszeć co zaprezentują kolejnym razem.
Oczywiście dwu płytowe wydanie na pięknych biało-różowych splatterach zostaje w mojej kolekcji i może na razie jako ciekawostka muzyczna ale zobaczymy co będzie dalej.
Ps. Wprowadzam się dopiero na nowe pomieszczenie dlatego jeszcze tak pusto 😉 📸 @darom77
#discogs #recordroom #moznasiezakochac
Read more
<span class="emoji emoji27a1"></span>Lavia to 3 letnia, śliczna i mądra suczka. Jest średnim psiakiem, wagowo ok. 15-16 kg. Jest idealna ...
Media Removed
Lavia to 3 letnia, śliczna i mądra suczka. Jest średnim psiakiem, wagowo ok. 15-16 kg. Jest idealna w każdym calu! Kocha spędzać czas z ludźmi, dostosuje się do trybu życia swoich opiekunów. Będzie idealną kompanką do wspólnego leniuchowania na kanapie, pieszych wędrówek, czy wypadów ... ➡Lavia to 3 letnia, śliczna i mądra suczka. Jest średnim psiakiem, wagowo ok. 15-16 kg. Jest idealna w każdym calu! Kocha spędzać czas z ludźmi, dostosuje się do trybu życia swoich opiekunów. Będzie idealną kompanką do wspólnego leniuchowania na kanapie, pieszych wędrówek, czy wypadów poza miasto. Jest najbardziej uroczym i jednym z najukochańszych psów w schronisku. Z całego swojego psiego serca marzy by ktoś nareszcie zwrócił na nią uwagę i zabrał ją do domu. Lavia powinna być w domu jedynaczką, lecz na spacerach lubi towarzystwo innych psiaków. Lavia kocha wodę! Powinna zamieszkać w bloku/ kamienicy lub domu z ogrodem z podmurówką, gdyż potrafi się podkopywać pod ogrodzeniem. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz zaczipowana.
➡KONTAKT w sprawie adopcji: 📞604-101-165
➡GDZIE: Przebywa pod Łodzią, transport jest możliwy.🏠
➡Przypominamy o naszej akcji wraz z @jakmilopl! 🐕
➡Adoptuj Psiaka, a otrzymasz Order o wartości 380 zł! 🙂
➡https://www.karmimypsiaki.pl/blog/6982-2/
#psiakdoadopcji #adopcja #schronisko #pies #pieseł #dog #doadopcji #adoptuj #dogs #fundacja #niekupujadoptuj #charity
Read more
Dzisiaj wyjątkowy dzień <span class="emoji emoji1f60d"></span> 9 września 2014 roku stworzyłam Gym Hero, co prawda sprzedaż zaczęliśmy ...
Media Removed
Dzisiaj wyjątkowy dzień 9 września 2014 roku stworzyłam Gym Hero, co prawda sprzedaż zaczęliśmy dopiero w kwietniu 2015 roku, ale to najważniejsza data️ Gym Hero marka, która powstała z marzeń by motywować i tworzyć piękne komfortowe rzeczy. Przez ten czas stworzyliśmy jako pierwsi ... Dzisiaj wyjątkowy dzień 😍
9 września 2014 roku stworzyłam Gym Hero, co prawda sprzedaż zaczęliśmy dopiero w kwietniu 2015 roku, ale to najważniejsza data♥️
Gym Hero marka, która powstała z marzeń by motywować i tworzyć piękne komfortowe rzeczy. Przez ten czas stworzyliśmy jako pierwsi motywujące pastelowe shakery, kolekcje miseczek i kubków, które uwielbiacie po dziś dzień 😍 za nami 5 kolekcji a 6 w drodze❤️
Przez ten czas stworzyliśmy własna kolekcje organicznych kosmetyków, wiele rożnych projektów z wieloma firmami w Polsce. Był GYM HERO DJ TRAINING, na dwóch edycjach było ponad 1500 osob 😍
Były metamorfozy i zmiana myślenia wielu z Was ♥️
Ostatni rok dał nam wprowadzenie na rynek technologii bezszwowej i założenie portalu @gymhero_life , ktory od września zaskoczy Was wielokrotnie! Stworzyliśmy też mini kolekcje w nurcie #bodypositive 🌹
Przez tę drogę rozne osoby nam pomagały, różni dołożyli cegiełkę do tego sukcesu, ile było nieprzespanych nocy jak nasi przyjaciele przychodzili po pracy i z nami pakowali paczki do 3:00 czy 4:00 w nocy!
Budowaliśmy Team przez te lata by pracownicy stali sie naszymi najlepszymi przyjaciolmi.
Nie było z mojej strony nigdy gorszych dni, bo jak czegos mocno chcesz to nie ma opcji, żeby się nie udało - a ja zawsze wierzylam w swoje marzenia ♥️
Te lata dały nam nie tylko globalny rozwój, ale i wiele pięknych przyjaźni i dlatego dziękuję tym dziewczynom, które przy nas były na dobre i na złe: @kass_kass91 , @adziafit , @siwa_oliwia , @blonde_squat_ , @psychopatka3 , @czastka_skacze , @bellaallena , @kasiagawin , @kasiula.s , @angelika.podwiazka , @gosiareysner , @an_aboo , @oliwiamojsiej, @bembenikklaudia , @martirenti @daria.olek @kandykoat ♥️♥️♥️
Dziękujemy Wam, że wierzycie w nas - bez Was nie byłoby nas ♥️♥️♥️♥️
#gymhero #motywacja #gymgirl #gymhero_official #gymherolife #gymherogirl #gymwear
Read more
Zawsze chętnie wracam do dżinsowych ubrań jesienią <span class="emoji emoji1f499"></span> Kojarzą mi się one właśnie z chłodniejszymi ...
Media Removed
Zawsze chętnie wracam do dżinsowych ubrań jesienią Kojarzą mi się one właśnie z chłodniejszymi porami roku A dżinsowa koszula to z pewnością jeden z obowiązkowych elementów w szafie na ten sezon Zgadzacie się ze mną? Miłego wieczoru Wam życzę Dajcie znać jakie macie plany, oglądacie ... Zawsze chętnie wracam do dżinsowych ubrań jesienią 💙 Kojarzą mi się one właśnie z chłodniejszymi porami roku 🍂 A dżinsowa koszula to z pewnością jeden z obowiązkowych elementów w szafie na ten sezon 👍 Zgadzacie się ze mną? 😉
Miłego wieczoru Wam życzę 😘 Dajcie znać jakie macie plany, oglądacie może Ameryka Express? 📺 Ja obejrzę pierwszy odcinek z ciekawości 😉
.
.
.
#daisyline #polskakobieta #brunetka #shorthairstyles #stylediaries #fashiongoals #denimshirt #denimlovers #todayiwore #lovethislook #streetfashionstyle #wiwtd
Read more
Semilac organizuje dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest 5 zestawów kosmetyków na kwotę ...
Media Removed
Semilac organizuje dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest 5 zestawów kosmetyków na kwotę 200zł. Co trzeba zrobić? 1. Dodaj zdjęcie na instagrama lub krótkie wideo, gdzie kojarzesz swój ulubiony makijaż z wykorzystaniem min. 1 produktu Semilac 2. Pod postem opisz produkt, który ... Semilac organizuje dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest 5 zestawów kosmetyków na kwotę 200zł. Co trzeba zrobić?
1. Dodaj zdjęcie na instagrama lub krótkie wideo, gdzie kojarzesz swój ulubiony makijaż z wykorzystaniem min. 1 produktu Semilac
2. Pod postem opisz produkt, który wykorzystałeś
3. Konkurs trwa do końca sierpnia, także śpieszcie się!
Semilac do 9.09.2018r wybierze zwycięzców i skontaktuje się z nimi przez DM na instagramie :) Do makijażu wykorzystałam
wygładzającej bazy pod cienie
rożswietlającego korektora pod oczy nr 2
różu do policzków nr 3 Healthy Rose
Cieni matowych Nude Rose
Cienia w kremie w kolorze Pale Peach Glow
Cienia rozświetlającego Pink Gold ( super jako rozświetlacz)
a na usta i do przyciemnienia powieku matową pomadke w kolorze INDIAN ROSES <3
@semilac
#semilacmakeup
#semilac
#trwalszymakijaż
#makeupartist
Read more
Dzis 100-tna rocznica rozstrzelania Romanowów przez Lenina / bolszewików. To tak jakby rozstrzelać ...
Media Removed
Dzis 100-tna rocznica rozstrzelania Romanowów przez Lenina / bolszewików. To tak jakby rozstrzelać Windsorów, wraz z Georgem, Charlotte i Louisem, a o Romanowach malo się mówi, czego do konca zrozumiec nie potrafie, chocby dlatego, ze Alekasandra Fiodorowna, byla brytyjska ksiezniczka, ... Dzis 100-tna rocznica rozstrzelania Romanowów przez Lenina / bolszewików. To tak jakby rozstrzelać Windsorów, wraz z Georgem, Charlotte i Louisem, a o Romanowach malo się mówi, czego do konca zrozumiec nie potrafie, chocby dlatego, ze Alekasandra Fiodorowna, byla brytyjska ksiezniczka, wnuczka Krolowej Wiktorii, Olga Romanowa (najstarsza z dzieci Mikolaja II oraz Aleksandry) była takze kojarzona z planami zamazpojscia z ksieciem angielskim Edwardem, gdyby te plany zostaly zrealizowane ona jedna by przynajmniej przezyla. #romanov #100anniversary
Read more
<span class="emoji emoji1f3a8"></span> Najlepszy makijaż to taki, w którym czuję się sobą - musi być elegancko i błyszcząco ! Film z tym ...
Media Removed
Najlepszy makijaż to taki, w którym czuję się sobą - musi być elegancko i błyszcząco ! Film z tym makijażem już na YT A jeśli chcecie wygrać warsztaty ze mną w @girlsonlybeautybar lub zestawy kosmetyków @rimmellondonpl, pokażcie w czym Wam do twarzy 📸 Zróbcie najbardziej oddający Wasze ... 🎨 Najlepszy makijaż to taki, w którym czuję się sobą - musi być elegancko i błyszcząco ! Film z tym makijażem już na YT 💥A jeśli chcecie wygrać warsztaty ze mną w @girlsonlybeautybar lub zestawy kosmetyków @rimmellondonpl, pokażcie w czym Wam do twarzy 🌈📸 Zróbcie najbardziej oddający Wasze JA makijaż, z wykorzystaniem podkładu Match Perfection, wstawcie na Instagram, tagując #twarzowymatch i ściskajcie kciuki za wygraną 🏆 Macie czas do 20 sierpnia! #RimmelLondonPL #teamsroki #wonderswipe
Read more
Znowu śnieg! 🤩 Gadałem z zimą i powiedziała, że jak wbijecie tutaj 10,000 lajków w 24h to na Święta ...
Media Removed
Znowu śnieg! 🤩 Gadałem z zimą i powiedziała, że jak wbijecie tutaj 10,000 lajków w 24h to na Święta będzie biało... ️ Sprawdźmy 😎🏼 #zima #śnieg #byledoświąt —————————————— Standardowo wybiorę 10 osób, które polubią to zdjęcie i dodam je do bliskich znajomych na Instagramie! ️ Osoby, ... Znowu śnieg! 🤩 Gadałem z zimą i powiedziała, że jak wbijecie tutaj 10,000 lajków w 24h to na Święta będzie biało... ⛄️ Sprawdźmy 😎✌🏼 #zima #śnieg #byledoświąt
——————————————
Standardowo wybiorę 10 osób, które polubią to zdjęcie i dodam je do bliskich znajomych na Instagramie! ⭐️ Osoby, które są w bliskich znajomych maja dostęp do zdjęć tylko dla bliskich znajomych, których wstawiam naprawdę sporo 😎
Read more
Wschód słońca w Wenecji <span class="emoji emoji1f60d"></span> Jeden z piękniejszych widoków <span class="emoji emoji2764"></span>️ Włochy są cudowne! <span class="emoji emoji1f1ee1f1f9"></span> Nasz model zwiedzania ...
Media Removed
Wschód słońca w Wenecji Jeden z piękniejszych widoków ️ Włochy są cudowne! Nasz model zwiedzania wygląda następująco. Wstajemy ok 5:00, jemy typowo włoskie śniadanie w barze (🥐+️), spokojnie bez pośpiechu gubimy się w wąskich uliczkach, szukając wyjątkowych miejsc oraz zabytków, ... Wschód słońca w Wenecji 😍 Jeden z piękniejszych widoków ❤️ Włochy są cudowne! 🇮🇹
Nasz model zwiedzania wygląda następująco. Wstajemy ok 5:00, jemy typowo włoskie śniadanie w barze (🥐+☕️), spokojnie bez pośpiechu gubimy się w wąskich uliczkach, szukając wyjątkowych miejsc oraz zabytków, które 'trzeba' zobaczyć. Następnie jak juz zmęczenie narasta zbieramy sie na sieste 🤗 a po 17:00 znów jesteśmy na mieście ❤️Przetestowaliśmy to w Rzymie i tu tez sprawdza sie idealnie 👌🏼 Możemy chłonąć te miejsca bez chmary turystów oraz omijając największy skwar (nawet 33 stopnie w cieniu) ☀️
Pytacie o Wenecje. Jaka jest?🤔 Na pewno wyjątkowa! Sporo osób mówi, ze w Wenecji po prostu śmierdzi. Dla mnie w ogole, @yeziersky trochę na początku narzekał na specyficzny zapach. Czy jest mnóstwo turystów? Wstawię na InstaStory porównanie jak wyglada sytuacja o 7:00 a jak o 12:00 😉 Także da sie te tłumy ominąć i prawie w samotności cieszyć się każdym metr tego pięknego miasta 😍 Czy jest drogo?💸 Niestety jest jest bardzo drogo (kawa w nas w mieście kosztuje 1 euro, a w Wenecji 3) ale nie ma sie do dziwić. Tu nie ma transportu drogowego, tylko wodny 🙈 Co oznacza, ze każdy towar musi przypłynąć, być rozładowany i przewieziony wąskimi uliczkami do sklepików 😉
Jutro śladami Romeo i Julii obieramy kierunek -> Werona ❤️ My sie zbieramy na trening, a pózniej na kolacje 🍕🍕🍕 Za wszystkich startujących dziś w biegu Powstania Warszawskiego mocno ściskamy kciuki!!! Dajcie czadu 🔥
#venice #wenecja #italy #holiday #happy #polishgirl #sportowiec #wakacje #beauty #reebokpl #reebok
Read more
Pamiętajcie, że za opalenizną kryje się coś więcej - to nie tylko ładny dodatek<span class="emoji emoji274c"></span> Wychodząc na przeciw ...
Media Removed
Pamiętajcie, że za opalenizną kryje się coś więcej - to nie tylko ładny dodatek Wychodząc na przeciw szkodliwemu działaniu promieniowania UV -wybieramy produkty Fake Bake promując zdrowe opalanie ️ Niestety, promieniowanie UV może przynieść naszej skórze więcej szkody niż pożytku ... Pamiętajcie, że za opalenizną kryje się coś więcej - to nie tylko ładny dodatek❌ Wychodząc na przeciw szkodliwemu działaniu promieniowania UV -wybieramy produkty Fake Bake promując zdrowe opalanie ☀️ Niestety, promieniowanie UV może przynieść naszej skórze więcej szkody niż pożytku 😢Słońce jest głównym sprawcą starzenia się skóry. Uważa się, że gdyby nie wpływ światła słonecznego na skórę, objawy starzenia się organizmu byłyby widoczne w dużo bardziej zaawansowanym wieku.
Promienie UVA odpowiedzialne są za tworzenie się wolnych rodników, które prowadzą do fotostarzenia skóry. Za ich sprawą zanikają fibroblasty, co skutkuje spowolnieniem procesu produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za gęstość, jędrność i elastyczność skóry. Ponadto upośledzeniu ulegają włókna elastyny, dzięki której skóra jest elastyczna i rozciągliwa. Efektem uszkodzenia włókien kolagenowych i elastynowych jest utrata jędrności i wiotczenie skóry, pojawianie się bruzd, zmarszczek oraz opadanie owalu twarzy. Najpoważniejszym i najbardziej niebezpiecznym efektem nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV mogą być zmiany nowotworowe 🦂Długotrwałe wystawianie ciała na słońce może przyczyniać się do powstawania pieprzyków oraz do posłonecznego rogowacenia skóry. Zmiany te mogą przekształcić się w nowotwory takie jak rak skóry, m. in. czerniak 😊
Spójrz na powyższe zdjęcie. To jak? Dołączysz do Teamu Fake Bake? 😉💕 Z nami będziesz piękna niezależnie od miejsca, czasu czy pory roku ☝🏾😊


www.sklep.fakebake.pl


#promieniowanie #uv #fotostatzenie #nowotwor #howthesunseesyou #fakebake #fakebakepl #fakebakeathome #produktyprofesjonalne #najlepszeprodukty #opalajsięzdrowo #somethingspecial #followthesun #beauty #beautyblogger #letstan #tanning #thebestproduct #tryit #love #tanwithoutsun #opalenizna #zdrowaopalenizna #darkskin #awesomeefect #fakebakefamily
Read more
Leje masakrycznie, a licząc na powrót słonecznych dni, chyba muszę liczyć na samolot <span class="emoji emoji1f648"></span> biorę się ...
Media Removed
Leje masakrycznie, a licząc na powrót słonecznych dni, chyba muszę liczyć na samolot biorę się za pakowanie, bo przed nami ciekawych 5 dni, choć bardzo pracowitych tylko jak się ubrać, bo jak widze taka pogodę to mam ochotę zostać w bluzie Kuby nosicie czasem ciuchy swoich facetów? . . ... Leje masakrycznie, a licząc na powrót słonecznych dni, chyba muszę liczyć na samolot 🙈 biorę się za pakowanie, bo przed nami ciekawych 5 dni, choć bardzo pracowitych 💜 tylko jak się ubrać, bo jak widze taka pogodę to mam ochotę zostać w bluzie Kuby 😜 nosicie czasem ciuchy swoich facetów?😃
.
.
ps. Pamiętajcie, że to ostatni dzień konkursu @komfort.pl 💜 mam dla Was aż 5 cennych bonów zł do wygrania, w tym pierwsze miejsce 1000 zł! 😍 dywan i poduchy ze zdjęcia to także Komfort😍 więcej inspiracji z mojej i Kuby części sypialni, salonu i z werandy na blogu 😊👌💜💜💜
.
.
#fashionablecompl #komfort #dom #domzdrewna #wood #house #woodhouse #taras #weranda #ogrod #garden #dekoracje #konkurs #decor #inspiracje #ławka #tkmaxx #kolory #mojdom #urzadzamy
Read more
Bez biżuterii moje stylizacje życie byłoby nudne<span class="emoji emoji1f604"></span><span class="emoji emoji1f338"></span> często noszę klasyczne, proste ciuchy, ale ...
Media Removed
Bez biżuterii moje stylizacje życie byłoby nudne często noszę klasyczne, proste ciuchy, ale nie odmawiam sobie biżuterii. Jak już kiedyś napisałam, mimo iż cenię paryski szyk, w tej materii chyba bliżej mi do Włoszek - one tak bardzo dobrze potrafią nosić biżuterię!! Lubię je podpatrywac ... Bez biżuterii moje stylizacje życie byłoby nudne😄🌸 często noszę klasyczne, proste ciuchy, ale nie odmawiam sobie biżuterii. Jak już kiedyś napisałam, mimo iż cenię paryski szyk, w tej materii chyba bliżej mi do Włoszek - one tak bardzo dobrze potrafią nosić biżuterię!!😍 Lubię je podpatrywac w tym temacie, a wśród Was więcej minimalistek czy wielbicielek biżuterii?😃 No i czy nosicie na co dzień zegarek? Ja zaczęłam nosić dość późno, piereszy fajniejszy dostałam od rodziców z okazji zdania pracy licencjackiej na studiach - wcześniej jakoś nie czułam takiej potrzeby 😊 .
.
Zegarek @ampmwatchesofficial ulubiony pierścionek - dostaje o niego mnóstwo pytań - link we wpisie że stylizacja z Santorini na blogu - @bizuteriaapart 🌸🌸🌸
.
.
#bizuteria #zegarek #pierścionek #dodatki #detale #uwielbiam #apart #santorini🇬🇷 #greece🇬🇷 #grecja #kreta #crete #podroze #mango #wakacje
Read more
Dzień dobry :) Wczoraj wieczorem obejrzałam „Blue Jay” - amerykański film czarno-biały z 2016 ...
Media Removed
Dzień dobry :) Wczoraj wieczorem obejrzałam „Blue Jay” - amerykański film czarno-biały z 2016 roku o parze, która spotyka się przypadkiem w supermarkecie po 20 latach od rozstania. A byli ze sobą w czasach szkolnych i wczesnej młodości. Daleki od banałów i cukierkowych kadrów. Wzruszający ... Dzień dobry :) Wczoraj wieczorem obejrzałam „Blue Jay” - amerykański film czarno-biały z 2016 roku o parze, która spotyka się przypadkiem w supermarkecie po 20 latach od rozstania. A byli ze sobą w czasach szkolnych i wczesnej młodości. Daleki od banałów i cukierkowych kadrów. Wzruszający i świetnie zagrany (2 aktorów, w porywach do 3). Oczywiście się popłakałam, ale ja często popłakuję na filmach ☺️
Miłego dnia, ja dziś zdecydowanie mam co robić :) a jabłka z naszej działki, częściowo z lokatorami. Tak bym chciała się dowiedzieć, co to za odmiana, może ktoś wie? Soczyste, słodkie i raczej twarde o białym miąższu. Jabłonka ma ok. 20 lat.
_________________________________________
#myallotment #allotmentlove #allotmentlife #allotmentinaugust #apples #ecoapples #reallife
Read more
60 tysięcy! <span class="emoji emoji1f4d5"></span><span class="emoji emoji1f4d5"></span><span class="emoji emoji1f4d5"></span> Tyle ebooków zostało już wysłanych do (mam nadzieję!) zadowolonych łasuchów <span class="emoji emoji1f60b"></span>. ...
Media Removed
60 tysięcy! Tyle ebooków zostało już wysłanych do (mam nadzieję!) zadowolonych łasuchów . Od dwóch lat staram się tworzyć dla Was jak najlepsze przepisy. Chciałbym podziękować wszystkim (!!), którzy mi zaufali i z nich korzystają 🤗️. Z tego co wiem w naszym kraju wystarczy ... 60 tysięcy! 📕📕📕 Tyle ebooków zostało już wysłanych do (mam nadzieję!) zadowolonych łasuchów 😋. Od dwóch lat staram się tworzyć dla Was jak najlepsze przepisy. Chciałbym podziękować wszystkim (!!), którzy mi zaufali i z nich korzystają 🤗♥️♥️♥️♥️. Z tego co wiem w naszym kraju wystarczy ok. 15k na bestseller, więc wychodzi na to, że mam 4 bestsellery 😎😎😎😎😂 Dostaję od Was dziesiątki wiadomości dziennie. Nie jestem w stanie wrzucać wszystkich Waszych wspaniałych zdjęć, ale wierzcie mi, że za każdym razem kiedy wysyłacie foty dań i piszecie jak bardzo Wam smakowało, to daje mi jeszcze większą motywację, aby działać dalej i tworzyć dla Was coś coraz lepszego 🍰🥞🍪🎂🍨🍫. Wyznaję zasadę, że jak coś robić to tylko na 100% 🤨😎 Bardzo dziękuję również za wszystkie oznaczenia na zdjęciach i miłe słowa 🤗. W galerii z oznaczeniami możecie obejrzeć kilka tysięcy zdjęć dań na podstawie moich przepisów i poczytać opinie osób, które z nich korzystają 🤗 W przygotowaniu jest już nowy ebook z przepisami na jeszcze lepsze desery 😎. Nie chcę jeszcze zdradzać tytułu, ale obiecuję, że będzie dokładnie tak jak lubicie – zdrowo, prosto, szybko, mega smacznie 🤗. Aha! I jeszcze jedno. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi fit słodyczami z bliską osobą…albo kimkolwiek kto akurat znajdzie się obok. Wtedy mają dwa razy mniej kalorii 😏😏😏
Read more
Długo dziś dochodzilem do siebie po 40 urodzinach brata.<span class="emoji emoji1f628"></span> Wreszcie udało się wybiec i pokonać dwa ...
Media Removed
Długo dziś dochodzilem do siebie po 40 urodzinach brata. Wreszcie udało się wybiec i pokonać dwa kace. Pierwszy minął dużo wcześniej, ale został moralniak, bo jednak zgodnie z tradycją niedziela oznacza długie wybieganie. Tradycja to tradycja jak klata w poniedziałek na "pakerni", ... Długo dziś dochodzilem do siebie po 40 urodzinach brata.😨 Wreszcie udało się wybiec i pokonać dwa kace. Pierwszy minął dużo wcześniej, ale został moralniak, bo jednak zgodnie z tradycją niedziela oznacza długie wybieganie. Tradycja to tradycja jak klata w poniedziałek na "pakerni", jak pierogi i śledzik na wigilijną kolację. Popełniłem 17 kaemów w dobrym dość tempie zapewne za szybko, bo został niecały tydzień do 52 km na Garmin Ultra Race Trójmiasto... Moralniak pchał i kopał w dupę za wczorajszą czystą w ilości jednak dużej jak na mnie. Najważniejsze że trening został odbyty i nie ma śladu po tych wszystkich "na zdrowie". #bieganie #biegacz #running #runner #laufen #biegambolubie #polskabiega #klub42point2. #wyzwaniedominikistelmach #audictus #audictus_pl
Read more
Jak wiecie, uwielbiam neutralne makijaże. Ten wykonałam w całości kosmetykami marki @semilac. Wraz ...
Media Removed
Jak wiecie, uwielbiam neutralne makijaże. Ten wykonałam w całości kosmetykami marki @semilac. Wraz z tą marką mamy dla Was super KONKURS, w którym do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków o wartości 200zł! Szczegóły na końcu posta! Kosmetyki użyte w makijażu: SEMILAC KOREKTOR POD OCZY ... Jak wiecie, uwielbiam neutralne makijaże. Ten wykonałam w całości kosmetykami marki @semilac.
Wraz z tą marką mamy dla Was super KONKURS, w którym do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków o wartości 200zł! Szczegóły na końcu posta!
Kosmetyki użyte w makijażu:
SEMILAC KOREKTOR POD OCZY IVORY 01
SEMILAC WYGŁADZAJĄCA BAZA POD CIENIE
SEMILAC CIEŃ ROZŚWIETLAJĄCY PINK GOLD 414
SEMILAC CIEŃ DO POWIEK W KREMIE PALE PEACH GLOW 054
SEMILAC PUDER PRASOWANY MATUJĄCY 20 LIGHT BEIGE
SEMILAC MATOWY RÓŻ HEALTHY ROSE 03
055 SEMILAC MATT LIPS PEACH MILK
---------------------------
KONKURS:
Dodaj na instagrama zdjęcie lub krótkie video w którym pokażesz swoją propozycję ulubionego makijażu (w makijażu wykorzystaj przynajmniej 1 kosmetyk Semilac)
Napisz w komentarzu jaki produkt Semilac wykorzystalaś i dodaj hasztagi #SemilacXlucyblog
Prace można zgłaszać do końca sierpnia. Semilac wybierze 5 najlepszych prac do 9 wrzesnia i skontaktuje sie z laureatkami poprzez wiadomosc na instagramie.
#semilacmakeup
#semilac
Read more
Produkty @delia_cosmetics_official Dermo System to linia do codziennej pielęgnacji twarzy, ...
Media Removed
Produkty @delia_cosmetics_official Dermo System to linia do codziennej pielęgnacji twarzy, stworzona by podarować jej wyjątkowe poczucie świeżości i komfortu. Celem marki jest, by po zastosowaniu kosmetyków z linii Dermo System każda z nas, niezależnie od typu cery poczuła, że nasza ... Produkty @delia_cosmetics_official Dermo System to linia do codziennej pielęgnacji twarzy, stworzona by podarować jej wyjątkowe poczucie świeżości i komfortu. Celem marki jest, by po zastosowaniu kosmetyków z linii Dermo System każda z nas, niezależnie od typu cery poczuła, że nasza skóra stała się bardziej elastyczna i ożywiona.
_______

Ja uśmiechnę się z nadzieją do hipoalergicznego kremu nawilżajacego z ekstraktem z zielonej herbaty do cery suchej i wrażliwej. Pozostałe słoiczki na pewno szybko znajdą nowe, zainteresowane właścicielki 🙂🙂
_________________________________________
#delia #deliacosmetics #cosmetics #dermosystem #saveourskin #kosmetyki #kosmetykidotwarzy #pielęgnacja #nowości #beauty #beautyblogger
Read more
Jeden z najpiękniejszych zachodów słońca, jakie w życiu widziałam <span class="emoji emoji1f60d"></span> i to po raz kolejny w Jastarni! ...
Media Removed
Jeden z najpiękniejszych zachodów słońca, jakie w życiu widziałam i to po raz kolejny w Jastarni! Mój pobyt tutaj powoli dobiega końca, co skłoniło mnie do pewnych refleksji ️ często żałujemy, że coś się kończy, zamiast cieszyć się z tego, że to w ogóle nam się przytrafiło... 🏽 jestem ... Jeden z najpiękniejszych zachodów słońca, jakie w życiu widziałam 😍 i to po raz kolejny w Jastarni! 🌅🙈 Mój pobyt tutaj powoli dobiega końca, co skłoniło mnie do pewnych refleksji ➡️ często żałujemy, że coś się kończy, zamiast cieszyć się z tego, że to w ogóle nam się przytrafiło... 🙏🏽💗 jestem wdzięczna za każdy taki zachód słońca, za każdy spacer po pustej plaży i każdą chwilę spędzoną z rodziną. Mam wrażenie, że sezon półwyspowy minął w tym roku zdecydowanie za szybko 🔚🌊, ale z drugiej strony cieszę się z tych wszystkich pięknych wspomnień i już szykuję się do kolejnych wyzwań oraz podróży! ✈️🌍 Doceniajmy każdą chwilę! 💕
.
.
.
#fit_ania #tusia #tuseł #pieseł #plaża #wyżeł #wyżełniemiecki #spacer #jastarnia #półwysep #półwysephelski #urlop #zachód #podróżemałeiduże #born2travelpl #polishfitgirl #trecgirl #szymiecteam #jastarniaplaża #polwysephelski #polwysep #wakacje #campinglife #zachodslonca #piekniejest #bajzel #pantuniestal #doceniajtocomasz #morzebałtyckie #bałtyk
Read more
W sumie jakby podsumować ten rok. Było różnie, ale koniec końców w 2018 poznałem tyle mega pozytywnych ...
Media Removed
W sumie jakby podsumować ten rok. Było różnie, ale koniec końców w 2018 poznałem tyle mega pozytywnych ludzi, że nie oddałbym tego za żadne skarby! Przeżyłem jedne z lepszych wakacji w życiu, dzięki jednej osobie wróciła mi zajawka do zdjęć (chociaż wiem, że słabo mi to wychodzi). Zwiedziłem ... W sumie jakby podsumować ten rok. Było różnie, ale koniec końców w 2018 poznałem tyle mega pozytywnych ludzi, że nie oddałbym tego za żadne skarby! Przeżyłem jedne z lepszych wakacji w życiu, dzięki jednej osobie wróciła mi zajawka do zdjęć (chociaż wiem, że słabo mi to wychodzi). Zwiedziłem kawałek świata, może nie mam podjazdu do Wojciechowskiej, ale zawsze coś. Może z pewnymi wyjątkami, ale życzę każdemu takiego roku, jaki mi się przytrafił!

#2018bestnine #endoftheyear #seeyou
Read more
Jednym z najważniejszych zadań w najbliższych dniach będzie pakowanie prezentów - kto z Was ma ...
Media Removed
Jednym z najważniejszych zadań w najbliższych dniach będzie pakowanie prezentów - kto z Was ma to już za sobą? __________________ Jeśli chcecie poznać pozostałe przedświąteczne zadania na ten tydzień, to na blogu czeka już na Was kolejny post z serii "Odliczanie do Świąt" ️ Link ... Jednym z najważniejszych zadań w najbliższych dniach będzie pakowanie prezentów - kto z Was ma to już za sobą? 😉🎁
__________________
Jeśli chcecie poznać pozostałe przedświąteczne zadania na ten tydzień, to na blogu czeka już na Was kolejny post z serii "Odliczanie do Świąt" 🎄☺️
Link oczywiście w bio @zorganizowana 👍
__________________
Na zdjęciu moje prezenty sprzed 3 lat 🤭 W tym roku stawiam na szary papier i stonowane pastele - zobaczmy, co z tego wyjdzie 😉
.
.
.
#zorganizowaneswieta #idaswieta #idąświęta #corazblizejswieta #swietabozegonarodzenia #bozenarodzenie2018 #swieta2018 #prezentnaswieta #swiateczneprezenty #pakowanieprezentow #prezenty #lovechristmas #christmasgiftwrapping #xmasgiftwrapping #xmas2018 #xmasdecor #xmasmood #xmastime #xmasvibes #xmasiscoming #domoweinspiracje #countdowntillchristmas
Read more
City of Compton. 24/08/18. Dzień spędziliśmy w wyjątkowym towarzystwie z jednym z pierwszych ...
Media Removed
City of Compton. 24/08/18. Dzień spędziliśmy w wyjątkowym towarzystwie z jednym z pierwszych członków jednego z najpotężniejszych i najniebezpiecznieszych gangów w Los Angeles. Oto z lewej Big Mike O.C.C. czyli Original Compton Crip. Gościu w sumie siedział 25 lat w więzieniu, z tego ... City of Compton. 24/08/18.
Dzień spędziliśmy w wyjątkowym towarzystwie z jednym z pierwszych członków jednego z najpotężniejszych i najniebezpiecznieszych gangów w Los Angeles. Oto z lewej Big Mike O.C.C. czyli Original Compton Crip. Gościu w sumie siedział 25 lat w więzieniu, z tego 5 lat w jednej celi z Freeway Rick Ross czyli tym prawdziwym Rickiem Rossem, który był jednym z największych baronów narkotyków w USA. Big Mike, gość wyjątkowy. Na każdym kroku gdzie tylko podjechaliśmy, ludzie wysiadali z aut, podchodzili, oddawali mu szacunek. Tak jest in the ghetto jak dbasz o swoich. Urodzony w Compton w najgorszej dzielnicy Watts nadal mieszka tam gdzie dzisiaj czas razem spędziliśmy. Gadaliśmy o wszystkim, ale głównie o gangach, kulturze hip hopu i o tych wszystkich gościach na których muzyce się wychowałem. On po prostu wychował się z nimi na ulicy. Wielki zaszczyt i wyjątkowy czas. 💯🙏🏻❤️ Ulica ma wielki szacunek do Dr.Dre i Kendricka Lamara..oni jako jedyni nie byli członkami gangów (dlatego są tu gdzie teraz). Wszyscy jednak pamiętają o społeczności Compton, skąd pochodzą i dbają o swoich. YG, The Game, Kendrick, Dr.Dre, Ice Cube i wielu innych.
#hiphopforlife #therealog #la #cityofcompton #losangeles
Read more
Oto sałatka, którą zajadam się ostatnio bez przerwy <span class="emoji emoji2764"></span>️ Tym razem w roli głównej buraki i majonez. ...
Media Removed
Oto sałatka, którą zajadam się ostatnio bez przerwy ️ Tym razem w roli głównej buraki i majonez. Buraki trzymam zawsze w lodówce - ugotowane lub upieczone, bo naprawdę nie mogę się oprzeć pokusie i ostatnimi czasy dodaję je absolutnie do wszystkiego. Po prostu trudno mi sobie wyobrazić ... Oto sałatka, którą zajadam się ostatnio bez przerwy ❤️ Tym razem w roli głównej buraki i majonez. Buraki trzymam zawsze w lodówce - ugotowane lub upieczone, bo naprawdę nie mogę się oprzeć pokusie i ostatnimi czasy dodaję je absolutnie do wszystkiego. Po prostu trudno mi sobie wyobrazić jakiś posiłek bez nich! A gdy połączyć buraki i lekki majonez, to otrzymujemy szybką i lekką sałatkę, pycha!
.
Swoją drogą bardzo polecam trzymać, tak jak ja, ugotowane czy upieczone buraki w lodówce do wykorzystania na potem. To niedrogi i wszechstronny składnik. Aby upiec buraki wystarczy je owinąć w folię aluminiową i piec ok. 1 godziny w 180 stopniach C. Możesz też gotować je na parze lub upiec w naczyniu żaroodpornym pod przykryciem (aby nie wyschły).
.
Taka sałatka z buraczkiem lubi wiele dodatków, dlatego ja dziś proponuję jako główny dodatek suszone śliwki. Zresztą ogólnie suszonki są bardzo fajnym dodatkiem do wszelkich sałatek. Tak samo jak orzechy. No i oczywiście sos, a najszybciej zrobisz go sięgając po majonez. Ja tym razem wybrałam Majonez Kielecki lekki, który świetnie pasuje do mojej lekkiej sałatki - ma obniżoną zawartość cukru o 35% i tłuszczu o 31% w porównaniu do tradycyjnego Majonezu Kieleckiego.
.
✔️ 1-2 ugotowane buraki
✔️ ok. 100 g suszonych śliwek
✔️ garść orzechów pinii
✔️ rukola
✔️ 1 łyżeczka majonezu np. Majonez Kielecki lekki
✔️ pieprz do smaku
✔️ opcjonalnie: świeże jeżyny lub maliny
.
Buraki kroję w kosteczkę, śliwki drobno. Mieszam śliwki, buraki i orzechy, dodaję majonez. Na koniec dodaję rukolę i ewentualnie jeżyny (w sezonie). Smacznego!
.
Przepis we współpracy z @majonez.kielecki.official 👍
.
#salad #sałatka #majonez #buraki #majonezkielecki #dieta #fit #obiad
Read more
Nie wiem jak wy, ale ja kocham ciastka. Niestety są one zazwyczaj źródłem wielu niepotrzebnych ...
Media Removed
Nie wiem jak wy, ale ja kocham ciastka. Niestety są one zazwyczaj źródłem wielu niepotrzebnych kalorii, dlatego też pokaże wam dzisiaj przepis dzięki, któremu będziecie mogły zajadać się ciastkami bez wyrzutów sumienia :). Oczywiście wszystko z umiarem! Składniki (na około 10 ciasteczek): szklanka ... Nie wiem jak wy, ale ja kocham ciastka. Niestety są one zazwyczaj źródłem wielu niepotrzebnych kalorii, dlatego też pokaże wam dzisiaj przepis dzięki, któremu będziecie mogły zajadać się ciastkami bez wyrzutów sumienia :). Oczywiście wszystko z umiarem!

Składniki (na około 10 ciasteczek):
szklanka otrębów owsianych ,4 łyżki płatków owsianych, 2 banany, 3 łyżki rodzynek,łyżka suszonej żurawiny, 2 łyżki rozdrobnionych orzechów włoskich lub migdałów,łyżeczka wiórków kokosowych,łyżeczka miodu (opcjonalnie). Sposób przygotowywania:
Banany rozngniatamy drobno za pomocą widelca, a następnie mieszamy z pozostałymi składnikami.Z otrzymanej masy formujemy ciateczka, które pieczemy w piekarniku rozgrzanym do 190 °C przez 15 minut.
#healthy #zdrowo #polishgirls #polishgirl #f4f #l4l #lfl #muscles #motivation #fit #fitbody #workhard
Read more
Wiem, że jeszcze jest lato ale ja już czuję jesień <span class="emoji emoji1f341"></span><span class="emoji emoji1f342"></span> A jak jesień to i cinnamon rolls <span class="emoji emoji2764"></span> CIASTO mleko ...
Media Removed
Wiem, że jeszcze jest lato ale ja już czuję jesień A jak jesień to i cinnamon rolls CIASTO mleko migdałowe – 250 ml ksylitol @purerein – 1 łyżka dynia– 500g przed upieczeniem drożdże instant – 8g olej kokosowy @purerein – 2 łyżki mąka pszenna pełnoziarnista – 400g mąka ryżowa ... Wiem, że jeszcze jest lato ale ja już czuję jesień 🍁🍂 A jak jesień to i cinnamon rolls ❤

CIASTO
mleko migdałowe – 250 ml
ksylitol @purerein – 1 łyżka
dynia– 500g przed upieczeniem
drożdże instant – 8g
olej kokosowy @purerein – 2 łyżki
mąka pszenna pełnoziarnista – 400g
mąka ryżowa @purerein – 200g
sól – 1 szczypta
mielony cynamon – 1 łyżeczka
mielony imbir – ½ łyżeczki
NADZIENIE
pasta koksowa @purerein – 6 łyżek
miód – 2 łyżki
mielony cynamon – 1 łyżeczka
POLEWA
ksylitol– 40g
woda
cynamon – łyżeczka
Mąkę pszenną i ryżową łączymy a następnie dzielimy na 3 porcję. Podgrzewamy mleko i łączymy je z drożdżami i cukrem (ksylitol to cukier). Odstawiamy na 10 minut. Następnie do mieszanki mleka i drożdży, dodajemy purée z ugotowanej i zmiksowanej dyni, 1 szklankę mąki, sól i przyprawy. Całość miksujemy albo wyrabiamy ręką. Dodajemy kolejną szklankę mąki i dalej wyrabiamy. Pod koniec dodajemy olej kokosowy i ostatnią szklankę mąki. Jeśli ciasto jest klejące, dodajemy więcej mąki. Wyrabiamy tak długo, aż będzie gładkie. Ciasto przekładamy do miski wysmarowanej olejem kokosowym, przykrywamy ściereczką i odstawiamy w ciepłe miejsce na 1 godzinę do wyrośnięcia.
Wyrośnięte ciasto przekładamy na posypaną mąką stolnicę, wyrabiamy je, a następnie rozwałkowujemy, nadając mu kształt prostokąta. Na ciasto wykładamy nadzienie, które powstało z połączenia a dokładnie z zblędowanej pasty koksowej, cynamonu i wody. Do całości można dodać trochę wody.
Całość zwijamy wzdłuż dłuższego boku na kształt rolady. Ciasto kroimy na plastry. Formę smarujemy olejem kokosowym i układamy w niej przygotowane porcję ciasta. Odkładamy w ciepłe miejsce na 10 minut. Pieczemy w piekarniku rozgrzanym do temperatury 180°C przez 15-20 minut. W międzyczasie przygotowujemy polewę. Ksylitol zalewamy do poziomu wrzącą wodą, następnie na lekki ogniu redukujemy wodę cały czas mieszając do uzyskania lejącej się konsystencji – przypominającej karmel (półpłynny).
#food #cinnamon #foodporn #foodlover #vscofood #foodphoto #cinamonrolls #vsco #vsco #autumnishere #vscolife #sweetrolls #tasty #delicious #momentsofmine #autumniscoming
Read more
D z i e ń d o b r y <span class="emoji emoji2615"></span>️ Mnie już podstawili kawkę pod nos - Wy też macie ? No to zaczynamy poranny rytuał. Bez ...
Media Removed
D z i e ń d o b r y ️ Mnie już podstawili kawkę pod nos - Wy też macie ? No to zaczynamy poranny rytuał. Bez niego dzień postępowałby chyba też ale po co ryzykować ? . . Nie będę pytała Was czy lubicie w życiu zmiany. Nikt ich nie lubi. Ja też nie. Oczywiście wiele zależy od okoliczności ale generalnie ... D z i e ń d o b r y ☕️ Mnie już podstawili kawkę pod nos - Wy też macie ? No to zaczynamy poranny rytuał. Bez niego dzień postępowałby chyba też ale po co ryzykować ? 😉 .
.
Nie będę pytała Was czy lubicie w życiu zmiany. Nikt ich nie lubi. Ja też nie. Oczywiście wiele zależy od okoliczności ale generalnie zmiana zawsze pociąga za sobą stres. Dlatego wokół, na codzień możemy obserwować jak niechętnie się je wprowadza. W państwie, w firmie, w szkole, wreszcie w naszych rodzinach. W zasadzie zawsze napotykają na opór. Dlatego często czeka się na poważny kryzys, żeby szybko i skutecznie przeprowadzać zmiany. Bo w kryzysie nikt nie dyskutuje, każdy poddaje się zmianie. Przykład: zmiany procedur postępowania po katastrofie lotniczej, zmiana organizacji ruchu na jakimś skrzyżowaniu po kolejnym wypadku i kolejnych monitach, zmiana ustawy o dopalaczach gdy w krótkim czasie zginęło kilka osób. Przykładów jest mnóstwo. Mówi się sarkastycznie: mądry Polak po szkodzie. Ale czy coś w tym złego ? W wielu przypadkach te zmiany nie zaszłyby nigdy gdyby nie ten kryzys i mądry zarządzający, który chce go wykorzystać do potrzebnych zmian. Bo wiadomo, że w kryzysie opór jest mniejszy. Nie ma co kpić z takiego mechanizmu. Powiem więcej - warto stosować go z premedytacją - również i w swoim życiu. Jeśli nie możecie wprowadzić w swoim życiu koniecznych zmian - wykorzystajcie czas kryzysu bo wtedy będziecie mieli mniej argumentów, by oponować, wtedy łatwiej Wam będzie znaleźć motywację do zmiany. Coś stało się złego - to paradoksalnie najlepszy czas by zmienić podejście, schemat działania, miejsce pracy czy plan dnia. I jeszcze jedno. Wtedy na gorąco przychodzą najlepsze pomysły na rozwiązania. Sprawdzone przeze mnie wielokrotnie ✔️
.
.
.
#morningcoffee #bedroomstories #coffee #slowonadzis #bedroom #homedecor #
Read more
No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, ...
Media Removed
No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa ... No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa.
Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działaności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy.
Przyczyna ataku Rozenek na mnie jest bardziej prozaiczna niżby się wydawało: kasa. Tu chodzi o rywalizację Avonu i ich głównie chemicznych, sztucznych, tanich kosmetyków z ich przeciwieństwem czyli Pat&Rub. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek - i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje.
Read more
Chcemy Was zaprosić na wernisaż wystawy ARCHIGRAFIA na Przystani Sztuki pomiędzy @concordia_design ...
Media Removed
Chcemy Was zaprosić na wernisaż wystawy ARCHIGRAFIA na Przystani Sztuki pomiędzy @concordia_design a wieżowcem Bałtyk, który odbędzie się 9 sierpnia o godz. 17:30! • @archi.grafia Wystawa jest próbą podsumowania kilkuletnich poszukiwań wizualnie inspirujących form architektonicznych, ... Chcemy Was zaprosić na wernisaż wystawy ARCHIGRAFIA na Przystani Sztuki pomiędzy @concordia_design a wieżowcem Bałtyk, który odbędzie się 9 sierpnia o godz. 17:30!

@archi.grafia
Wystawa jest próbą podsumowania kilkuletnich poszukiwań wizualnie inspirujących form architektonicznych, zaobserwowanych przede wszystkim wśród budynków okresu modernizmu, głównie w rodzinnym mieście autora, Poznaniu.

Forma prac oscyluje pomiędzy estetyzowaną dokumentacją a abstrakcyjną modyfikacją i kolażem (abstruktury). Kluczowe jest podkreślenie ponadczasowych motywów w architekturze, z naciskiem na formy minimalistyczne i powtarzalnie prefabrykowane, dające złudzenie możliwości (pod)porządkowania rzeczywistości. Odwoływać ma się to zarówno do stosunków społeczno-politycznych charakteryzujących epokę, której zunifikowany, lecz niepozbawiony ludzkiego pierwiastka powojenny modernizm był produktem, jak i do próby zaspokojenia potrzeby kontroli autora. Architektura jest ukazana często jako zmagająca się z upływającym czasem - punktem do zastanowienia jest tutaj na przykład kondycja i niepewna pozycja modernizmu w kapitalistycznej Polsce.

Aspekt ludzki w prezentowanym zbiorze nierzadko jest przekazany w sposób podskórny, bezpośrednio nigdy nie dominuje. Człowiek jest tu zazwyczaj tylko lokatorem, a nawet zaledwie dopełnieniem kompozycyjnym. Poszczególne kategorie emocji i nastrojów częściej wyrażane są w sposób formalny, a ich nośnikiem może być sama forma architektoniczna.

Wystawę można będzie oglądać do końca sierpnia, link do wydarzenia na Facebooku w opisie profilu.

#Poznań #Poznan #portbox #poznagram #igerspoland #igerspoznan #socialistmodernism #somewheremagazine #thespacesilike #art_chitecture_ #polandphotos #portbox #polishphotocommunity #myfeatureshoot #rentalmag #lovesdomus #archilovers #archigrafia
Read more
W dzielnicy, w której mieszkam, cenię także to, że mnóstwo tu małych zakładów rzemieślniczych ...
Media Removed
W dzielnicy, w której mieszkam, cenię także to, że mnóstwo tu małych zakładów rzemieślniczych - szewców, kaletników, krawców. Niektóre są naprawdę stare, a kiedy wchodzi się do środka, ma się wrażenie, że to wehikuł czasu. Z miesiąc temu, spacerując na Grójeckiej zobaczyłam na wystawie ... W dzielnicy, w której mieszkam, cenię także to, że mnóstwo tu małych zakładów rzemieślniczych - szewców, kaletników, krawców. Niektóre są naprawdę stare, a kiedy wchodzi się do środka, ma się wrażenie, że to wehikuł czasu.
Z miesiąc temu, spacerując na Grójeckiej zobaczyłam na wystawie lumpeksu koszyk. Na co Mąż: „o nie, błagam, masz już sto koszyków w domu”. No ale sami wiecie, jak to bywa z koszykami ;) Zabrałam go nad morze, ale uszy się kompletnie poprzecierały i wtedy przypomniałam sobie o kaletniku (w promieniu 10-minutowego spaceru jest ich tu dwóch czy trzech). Kupiłam pasek, zaniosłam do zakładu i po dwóch godzinach odebrałam naprawiony koszyk. I tak mnie to podwójnie cieszy, że po pierwsze stara rzecz ma nowe życie, a po drugie - kaletnik pracę. Zamierzam częściej korzystać z usług lokalnego krawca, kaletnika czy szewca. Zresztą za każdym razem, kiedy coś mi się zepsuje i idę to do nich naprawić, jestem pełna podziwu dla ich pomysłów i „patentów”, jak coś przeszyć, podkleić czy udoskonalić.
Fajnie tu mieszkać i móc z tego korzystać :-)
________________________
Read more
Loading...
Load More
Loading...