Yaren aşk sanaözel

Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Arsuz, Hatay, Turkey
Average media age
594.4 days
to ratio
“Bende şans olsa anam benim prenses doğururdu <span class="emoji emoji1f478"></span>🏼” . . Yok bu laf böyle değildi, “ bahtsız bedevi, ...
Media Removed
“Bende şans olsa anam benim prenses doğururdu 🏼” . . Yok bu laf böyle değildi, “ bahtsız bedevi, çölde kayboluyordu🙄” yok yok bir dakika, . “Umuda bir kurşun sıksa da ölüm” tövbe Yarabbim bu konu başka orayada geliyorum öbür bölüm🏼‍♀️🏼‍♀️ . Şans neydi?? . . Kimi dedi; “Şans benim ... “Bende şans olsa anam benim prenses doğururdu 👸🏼” .
.
Yok bu laf böyle değildi, “ bahtsız bedevi, çölde kayboluyordu🙄” yok yok bir dakika, .
“Umuda bir kurşun sıksa da ölüm” tövbe Yarabbim bu konu başka orayada geliyorum öbür bölüm💁🏼‍♀️🙋🏼‍♀️
.
Şans neydi??✨✨ .
.
Kimi dedi; “Şans benim göbek adım✨✨”
.
Öbürü dedi ki; “ Şans kim? Ben kendisiyle hiç tanışmadım🤷🏼‍♀️”
.
Bir diğeri dedi; “ Şans ile seviyeli ilişkimiz, samimiyet kuramadım🙅🏼‍♀️” .
Son olarak ki benim en sevdiğim; dediler ki “Çalıştım,emek verdim kardeşim💪🏻, şansı yanıma yaren eyledim fakat kolay olmadı önceki azimli olduğuma ikna ettim, vurdum tacı çıktı, olsun ben bir daha denedim, “ “hazırım” dedim ama “hazıra gelmedim”, sofrayı kuran kaldırsın demedim, armut pişti ağzıma düştü değil de, armudu ağaçtan topladım, yürüdüm boş oturmadım, fırsatı yakalayınca topu 90’dan ağlara taktım” 👏🏻👏🏻
.
İşte tam da budur SADO mottosu, çatal karam,çingenem,güzel gözlü hemşirem; ŞANS, sen çağırınca gelen, her daim kapında bekleyen, çayını demleyip ayağına getiren,( olsa ilk önce ben bilirdim bu konuda benim ayıptır söylemesi duayen) Katya mı bu hazır olda. bekleyen?? Şans tam olarak, ayağına gelen fırsatı iyi değerlendirme fırsatıdır, “bakmak” ile “görmek” arasındaki farktır ve tam olarak topu filelerle buluşturma sanatıdır.
.
“Bakmak” ve “görmek” dediysem somut görünür şeyler gelmesin aklına, bir düşün bakalım,üşenmeden kaç kere kalktın ayağa, kaç kere şans verdin, “aman boş işler” demedin kalktın atağa? .
Bak güllü lokumum şunu yaz bir yere asla unutma; şans tembelleri sevmez, göz kırpar çalışana💪🏻 ve ŞANS, Rabbimin sana verdiği akılla kaderin arasında ince bir çizgide, işte tamda orada, aklınla seçeceksin, kaderinle yeşereceksin,şansınla yükseleceksin✨✨✨
.
O yollarına taşları koyan, tuzaklar kuran ne şansın,ne kara bahtın, kör talihin, bizzat sensin🙄 desem bana itimat eder misin??
.
Bu konuya burada ara veriyorum,çayımı soğutamam sıcak seviyorum, gazı benden alan hemcinslerimi öpüyorum😘
Read more
Loading...
Yavru bir denizkızı ve sakar Jaws eşliğinde bir doğumgünü kutlaması. Nice yılların olsun Ezo. ...
Media Removed
Yavru bir denizkızı ve sakar Jaws eşliğinde bir doğumgünü kutlaması. Nice yılların olsun Ezo. Ömrüm yettiğince ömrüne yaren olacağım. Gülüşlerin kaybolmasın diye herşey olacağım. Şiir gibi bir ömrün olsun diye sana en güzel şiirlerden bir hediye. Orhan Veli'den "Hürriyete Doğru" ... Yavru bir denizkızı ve sakar Jaws eşliğinde bir doğumgünü kutlaması. Nice yılların olsun Ezo. Ömrüm yettiğince ömrüne yaren olacağım. Gülüşlerin kaybolmasın diye herşey olacağım.
Şiir gibi bir ömrün olsun diye sana en güzel şiirlerden bir hediye. Orhan Veli'den "Hürriyete Doğru"
Gün doğmadan,
Deniz daha bembeyazken çıkacaksın yola.
Kürekleri tutmanın şehveti avuçlarında,
İçinde bir iş görmenin saadeti,
Gideceksin
Gideceksin ırıpların çalkantısında.
Balıklar çıkacak yoluna, karşıcı;
Sevineceksin.
Ağları silkeledikce
Deniz gelecek eline pul pul;
Ruhları sustuğu vakit martıların,
Kayalıklardaki mezarlarında,
Birden
Bir kıyamettir kopacak ufuklarda.
Denizkızları mı dersin, kuşlar mı dersin;
Bayramlar seyranlar mı dersin,
Şenlikler cümbüşler mi?
Gelin alayları, teller, duvaklar,
Donanmalar mı?
Heeey
Ne duruyorsun be, at kendini denize:
Geride bekliyenin varmış, aldırma;
Görmüyor musun,
Her yanda hürriyet;
Yelken ol, kürek ol, dümen ol, balık ol, su ol;
Git gidebildiğin yere... #love #happybirthday #mermaid #sea #seaside #happy #smile #sun #sunshine #sunset #jaws #mylifestyle #mylife #familylife #family #good #OrhanVeli
Read more
“Bende şans olsa anam benim prenses doğururdu <span class="emoji emoji1f478"></span>🏼” Yok bu laf böyle değildi, “ bahtsız bedevi, çölde ...
Media Removed
“Bende şans olsa anam benim prenses doğururdu 🏼” Yok bu laf böyle değildi, “ bahtsız bedevi, çölde kayboluyordu🙄” yok yok bir dakika, “Umuda bir kurşun sıksa da ölüm” tövbe Yarabbim bu konu başka orayada geliyorum öbür bölüm🏼‍♀️🏼‍♀️ . . . Dün sordum yorumladınız, cansınız🏻 Kimi ... “Bende şans olsa anam benim prenses doğururdu 👸🏼” Yok bu laf böyle değildi, “ bahtsız bedevi, çölde kayboluyordu🙄” yok yok bir dakika, “Umuda bir kurşun sıksa da ölüm” tövbe Yarabbim bu konu başka orayada geliyorum öbür bölüm💁🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ .
.
.
Dün sordum yorumladınız, cansınız🙏🏻 Kimi dedi; “Şans benim göbek adım✨✨” Öbürü dedi ki; “ Şans kim? Ben kendisiyle hiç tanışmadım🤷🏼‍♀️” Bir diğeri dedi; “ Şans ile seviyeli ilişkimiz, samimiyet kuramadım🙅🏼‍♀️” .
.
.
Son olarak ki benim en sevdiğim; dediler ki “Çalıştım,emek verdim kardeşim💪🏻, şansı yanıma yaren eyledim fakat kolay olmadı önce azimli olduğuma ikna ettim, vurdum taca çıktı, olsun ben bir daha denedim, “ “hazırım” dedim ama “hazıra gelmedim”, sofrayı kuran kaldırsın demedim, armut pişti ağzıma düştü değil de, armudu ağaçtan topladım, yürüdüm boş oturmadım, fırsatı yakalayınca topu 90’dan ağlara taktım” 👏🏻👏🏻 .
.
.İşte tam da budur SADO mottosu, çatal karam,çingenem,güzel gözlü hemşirem; ŞANS, sen çağırınca gelen, her daim kapında bekleyen, çayını demleyip ayağına getiren,( olsa ilk önce ben bilirdim bu konuda benim ayıptır söylemesi duayen) .
.
.
Katya mı bu hazır olda bekleyen?? Şans tam olarak, ayağına gelen fırsatı iyi değerlendirme fırsatıdır, “bakmak” ile “görmek” arasındaki farktır ve tam olarak topu filelerle buluşturma sanatıdır. .
.
.
“Bakmak” ve “görmek” dediysem somut görünür şeyler gelmesin aklına, bir düşün bakalım,üşenmeden kaç kere kalktın ayağa, kaç kere şans verdin, “aman boş işler” demedin kalktın atağa? Bak güllü lokumum şunu yaz bir yere asla unutma; şans tembelleri sevmez, göz kırpar çalışana💪🏻 .
.
.
Ve ŞANS, Rabbimin sana verdiği akılla kaderin arasında ince bir çizgide, işte tamda orada, aklınla seçeceksin, kaderinle yeşereceksin,şansınla yükseleceksin✨✨✨ O yollarına taşları koyan, tuzaklar kuran ne şansın,ne kara bahtın, kör talihin, bizzat sensin🙄 desem bana itimat eder misin?? .
.
.
.
Bu konuya burada ara veriyorum,çayımı soğutamam sıcak seviyorum, gazı benden alan hemcinslerimi öpüyorum😘
Read more
Loading...