Loading Content...

Yeni çağatay ulusoy ve

Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Vatican City
Average media age
1271.1 days
to ratio
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Dizi sonrası aşkları ...
Media Removed
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Dizi sonrası aşkları devam eden çiftin verdiği yeni kararla sevenlerini meraklandırdı. Kiraz Mevsimi'nde Öykü ve Ayaz karakterlerine hayat veren çiftin aşklarını doyasıya yaşamak için Küba'ya gittiği öğrenildi. Ancak ... Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Dizi sonrası aşkları devam eden çiftin verdiği yeni kararla sevenlerini meraklandırdı. Kiraz Mevsimi'nde Öykü ve Ayaz karakterlerine hayat veren çiftin aşklarını doyasıya yaşamak için Küba'ya gittiği öğrenildi.

Ancak Kiraz Mevsimi'nin yapımcısının MedCezir'in aşıkları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'u örnek göstererek, beraber başrol oynayıp aşk yaşayan tüm çiftlerin projelerine zarar verdiğini belirttiği ve bu nedenle çifte beraber görüntü verme yasağı koyduğu iddia edilmişti. Kiraz Mevsimi'nde deli dolu bir aşk yaşayan, gerçekte de beraber olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu aşklarını yurtdışına taşındı.

#ÖZSER
Read more
Loading...
Belki hatırlarsın geçen ay LA’de Netflix dizisi Glow’un ikinci sezon çekimlerine katılmış, bütün ...
Media Removed
Belki hatırlarsın geçen ay LA’de Netflix dizisi Glow’un ikinci sezon çekimlerine katılmış, bütün cast’la röportaj yapmıştım. Yeni sezon başlayana kadar röportajı yayınlayamıyorum ama şimdi 2018 yazında neler izleyeceğimizi öğrenmek üzere Roma’dayım. Villa Miani’de yapılacak ... Belki hatırlarsın geçen ay LA’de Netflix dizisi Glow’un ikinci sezon çekimlerine katılmış, bütün cast’la röportaj yapmıştım. Yeni sezon başlayana kadar röportajı yayınlayamıyorum ama şimdi 2018 yazında neler izleyeceğimizi öğrenmek üzere Roma’dayım. Villa Miani’de yapılacak panellerde birazdan Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi The Protector’ın ilk görüntülerini izleyeceğiz falan. Tokyo ve El Proffesor ve Lucy Lui de burada. #whatsnext @netflixturkiye #habertürk #rome
Read more
Loading...