Iran_football_federation Instagram Photos and Videos

Loading...


iran_football_federation Iran Football Federation @iran_football_federation mentions
Followers: 13,597
Following: 36
Total Comments: 0
Total Likes: 0

ایران - ازبکستان دیدار دوستانه در تاشکند
Media Removed
ایران - ازبکستان دیدار دوستانه در تاشکند ایران - ازبکستان دیدار دوستانه در تاشکند
Loading...
ایران یک ازبکستان صفر گل:مهدی ترابی دقیقه شصت و هفت
Media Removed
ایران یک ازبکستان صفر گل:مهدی ترابی دقیقه شصت و هفت ایران یک ازبکستان صفر گل:مهدی ترابی دقیقه شصت و هفت
تصاویر تمرین امروز صبح بازیکنان تیم ملی در هتل محل اقامتشان
Media Removed
تصاویر تمرین امروز صبح بازیکنان تیم ملی در هتل محل اقامتشان تصاویر تمرین امروز صبح بازیکنان تیم ملی در هتل محل اقامتشان
تیم ملی فوتبال ایران ساعت نوزده به وقت محلی آخرین تمرین آماده سازی خود را در ورزشگاه ملی این شهر زیر ...
Media Removed
تیم ملی فوتبال ایران ساعت نوزده به وقت محلی آخرین تمرین آماده سازی خود را در ورزشگاه ملی این شهر زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. تمرین پایانی تیم ملی قبل از مسابقه تدارکاتی برابر ازبکستان در ورزشگاه ملی تاشکند برگزار شد. در ابتدای تمرین بازیکنان با ورود به ورزشگاه با فضای آن آشنا شده و پس از آن تمرینات ... تیم ملی فوتبال ایران ساعت نوزده به وقت محلی آخرین تمرین آماده سازی خود را در ورزشگاه ملی این شهر زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.
تمرین پایانی تیم ملی قبل از مسابقه تدارکاتی برابر ازبکستان در ورزشگاه ملی تاشکند برگزار شد. در ابتدای تمرین بازیکنان با ورود به ورزشگاه با فضای آن آشنا شده و پس از آن تمرینات خود را آغاز کردند.
پیش از شروع تمرین کارلوس کی روش با بازیکنان تیم ملی صحبت کرد و پس از آن بازیکنان تمرینات ابتدایی که شامل گرم کردن و تمرینات سرعتی بود را انجام دادند. در ادامه تمرینات شبیه سازی انجام شد و در پایان بازیکنان اقدام به زدن ضربات ايستگاهی به سمت دروازه کردند.
همه بازیکنان در تمرين امروز حضور داشتند و تنها روزبه چشمی تمرینات اختصاصی و ریکاوری خود را انجام داد.
Read more
مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم ...
Media Removed
مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم و خوشحالم که در این کشور هستم. خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است. از بازیکنانی بهره می برد که دارای قدرت بدنی و تکنیک بالایی هستند وی ادامه داد: بازی ما همیشه برابر این ... مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم و خوشحالم که در این کشور هستم. خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است. از بازیکنانی بهره می برد که دارای قدرت بدنی و تکنیک بالایی هستند

وی ادامه داد: بازی ما همیشه برابر این تیم سخت بوده، درست است که بازی فردا دوستانه است و اما ما این بازی را رسمی و جدی تلقی می کنیم و امیدوارم همه از تماشای این دیدار لذت ببرند.

وی افزود: وظیفه سنگینی بر دوش ما است چراکه ایران تیم برتر آسیا بوده و این امر کار ما را سخت می کند. ما بازی هایمان در تاشکند بسیار سنگین بوده چه فردا چه در مسابقات جام ملتهای آسیا و چه رقابتهای دیگر. البته حساسیت مسابقات رسمی از نظر ما بیشتر است اما بازی فردا نیز دیدار بسیار سختی است و ما باید از عملکرد تیم خود دفاع کنیم. تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی را پشت سر گذاشته و نمایش خوبی داشتیم و باید از  عملکرد خوبمان دفاع کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که درباره حضور کی روش و  دستاوردش برای  فوتبال ایران و حضورش در کشورتان چه پاسخی دارید، گفت: بهتر بود که مقابل ایشان این صحبت را مطرح نمی کردم . دستاورد ایشان این است که 6 سال به طور مداوم به عنوان تیم اول آسیا هستیم و تیم قابل احترامی برای آسیا محسوب می شویم.بازیکنان جدید و قدیم با همه به یک شکل برخورد می شود و از همه در تیم به اندازه خودشان استفاده می شود. البته باید بگویم همه بازیکنان در تیم شرایط یکسانی دارند و فکر می کنم علاوه بر کی روش، همه اعضای کادر فنی تیم ملی با کار شبانه روزی به همراه شخص سرمربی انجام می دهند، در حال تلاش برای تیم ملی فوتبال ایران هستند.
وی در پایان گفت: امیدوارم ایشان همچنان در ایران بماند و ما به عنوان بازیکن دوست داریم سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد .
Read more
کارلوس کی روش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار ازبکستان گفت: ما بخاطر داریم که قبل از جام جهانی زمانی ...
Media Removed
کارلوس کی روش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار ازبکستان گفت: ما بخاطر داریم که قبل از جام جهانی زمانی که در شرایط سختی برای مسابقات تدارکاتی بوديم وقتی که از ازبکستان درخواست کردیم، آنها بدون هيچ پیش شرطی پذیرفتند با ما بازی کنند. ازبکستان به ما در راه آماده سازی مسابقات جام جهانی کمک کرده و ما می ... کارلوس کی روش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار ازبکستان گفت: ما بخاطر داریم که قبل از جام جهانی زمانی که در شرایط سختی برای مسابقات تدارکاتی بوديم وقتی که از ازبکستان درخواست کردیم، آنها بدون هيچ پیش شرطی پذیرفتند با ما بازی کنند. ازبکستان به ما در راه آماده سازی مسابقات جام جهانی کمک کرده و ما می تونيم بگويم که آنها در دستاوردهای ما در جام جهانی نقش داشتند. 
کی روش در ادامه افزود: دیدار فردا مقابل تیمی قدرتمند است که بازیکنان با تجربه زیادی دارد. من معتقد هستم این دیدار دوستانه برای افزایش آمادگی بازیکنان ما بسیار موثر خواهد بود. ما در مقابل تیم خوبی بازی خواهیم کرد همیشه بازی با ازبکستان برای ما خوب بوده و می خواهم که به هکتور کوپر سرمربی ازبکستان که ایشان مربی بزرگی هستند خوشآمد بگویم. من مطمئن هستم که فردا با بازی بازیکنانی که در زمین هستند بازی خوبی خواهد شد و البته با حمایتی که هواداران خواهد داشت و بازیکنان با بازی خوبشان به هواداران ايرانی و ازبکستانی هديه خوبی خواهند داد.
وی در ادامه گفت: اين مسابقه بخشی از برنامه آماده سازی ما است و ما می خواهيم عملکرد خوبی داشته باشيم و اين فرصت را نه تنها به بازیکنان جوانمان برای جام ملتها بلکه برای آینده بدهيم.
سرمربی تیم ملی در مورد عدم حضور سردار آزمون گفت: سردار آزمون بنا به دلایل بعد از برگزاری مسابقات جام جهانی از تیم ملی کناره گیری کرد ولی همیشگی و دائمی نیست. وقتی سردار آزمون از من درخواست کرد تا در مورد خداحافظی وی نظرم را بگويم، با آن موافقت کردم که او را به طور موقت به تیم ملی دعوت نکنم و دلیل آن هم، موضوعات شخصی‌ این بازیکن بود. پس از حل شدن مشکلات آزمون اين بازیکن به تيم ملی دعوت می شود.
کی روش در ادامه اظهار کرد: حضور در جام جهانی برای تيم های آسیایی که در اين مسابقات بودند دليل بر موفقيت آنها نیست بلکه بايد برای موفقيت در اين مسابقات تلاش کرد و سختی کشید و با انگیزه و اشتياق به اين مسابقات رفت تا بتوانیم قهرمان شویم. 
وی گفت: بازی در جام ملت‌ها آسان نیست و تیم‌های خوب زیادی مانند ژاپن، کره جنوبی، استراليا و ازبکستان در آنجا حضور دارند که همه آنها برای مدال طلا به آنجا می آيند. هر چه بیشتر کار کنیم می‌توانیم بیشتر در این رقابت‌ها موفق شویم.
Read more
Loading...
فستیوال کشوری فوتبال پایه دختران در کردان کرج با حضور یوپا نماد فوتبال ایران فستیوال کشوری فوتبال پایه دختران در کردان کرج با حضور یوپا نماد فوتبال ایران
یوجانگ هیان امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال،با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد.در ابتدای ...
Media Removed
یوجانگ هیان امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال،با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد.در ابتدای این نشست یوجانگ هیان، سفیر جدید کره جنوبی در ایران گفت: خوشحالم که امروز به دیدار شما آمدم و برایتان آروزی سلامتی می کنم. من از قبل فوتبال ایران را دنبال می کردم و بازیکنانی مانند علی دایی و جواد نکونام ... یوجانگ هیان امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال،با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد.در ابتدای این نشست یوجانگ هیان، سفیر جدید کره جنوبی در ایران گفت: خوشحالم که امروز به دیدار شما آمدم و برایتان آروزی سلامتی می کنم. من از قبل فوتبال ایران را دنبال می کردم و بازیکنانی مانند علی دایی و جواد نکونام را می شناسم و علاقه زیادی به فوتبال ایران دارم.
وی در ادامه بیان کرد: ایران و کره جنوبی دو تیم قدرتمند در قاره آسیا هستند و امیدوارم هر روز نسبت به گذشته پیشرفت بیشتری کنند. ما آمادگی هر گونه همکاری و هماهنگی برای برقراری ارتباط با فدراسیون فوتبال ایران را داریم و معتقدم فوتبال و فوتسال ایران طی چند سال گذشته بسیار پیشرفت داشته اند و عملکردشان مطلوب بوده است. ما نیز می خواهیم این ارتباط گسترش پیدا کند و تیم های مختلف ایرانی در رده سنی پایه، فوتسال و بانوان برای برگزاری بازیهای تدارکاتی به کره جنوبی بیایند.
هیان افزود: پیش تر فوتبال در اروپا و آمریکای جنوبی حرف اول را می زد، اما با نمایش خوب تیم های ایران، کره جنوبی و ژاپن در بازیهای جام جهانی 2018 روسیه نشان دادیم تیم های آسیایی نیز به سطح فوتبال اروپا نزدیک کرده اند.
در ادامه مهدی تاج با اشاره به بازی ایران و کره جنوبی در شب تاسوعای حسینی گفت: دو سال گذشته بازی ایران و کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 برگزار شد، جا دارد از هواداران کره ای بخاطر اینکه با عزداران ایرانی همدردی کردند و نسبت به فرهنگ و مذهب ما ادای احترام کردند، تشکر و قدردانی کنم.
وی در ادامه بیان کرد: با فدراسیون فوتبال کره جنوبی ارتباط نزدیکی داریم. در جلسه گذشته هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا که در توکیو برگزار شد، ملاقاتی با دکتر چونگ، رئیس فدراسیون کره جنوبی داشتم و آمادگی خود را برای گسترش ارتباطات بیشتر بین دو فدراسیون اعلام کردیم. بدون تردید همکاری با کره جنوبی به پیشرفت و توسعه فوتبال ایران کمک بسزایی می کند.
Read more
Loading...
ایران - ازبکستان جام ملت های آسیا در سال 2007
Media Removed
ایران - ازبکستان جام ملت های آسیا در سال 2007 ایران - ازبکستان جام ملت های آسیا در سال 2007
سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال، اسامی هفده بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را در حالی ...
Media Removed
سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال، اسامی هفده بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را در حالی به شرح زیر اعلام کرد که بازیکنان باید راس ساعت 13:00 روز شنبه 24 شهریور ماه در مرکز ملی فوتبال خود را به کادر فنی معرفی کنند. اسامی بازیکنان به شرح زیر است: سپهر محمدی، مسلم اولاد قباد، مهدی جاوید، ... سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال، اسامی هفده بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را در حالی به شرح زیر اعلام کرد که بازیکنان باید راس ساعت 13:00 روز شنبه 24 شهریور ماه در مرکز ملی فوتبال خود را به کادر فنی معرفی کنند.
اسامی بازیکنان به شرح زیر است:
سپهر محمدی، مسلم اولاد قباد، مهدی جاوید، سعید احمد عباسی از گیتی پسند اصفهان
علیرضا صمیمی، سعید لطفی، مرتضی عزتی، محمدرضا سنگ سفیدی، ابوالقاسیم عروجی و سعید مومنی از مس سونگون ورزقان تبریز
علیرضا رفیعی از ملی حفاری اهواز
مجید حاجی بنده و امین مجیدی پور از سن ایچ ساوه
امین نصراله زاده و میلاد قنبرزاده از آذرخش بندرعباس
ابوالفضل حسینی از پارسیان تهران
باقر محمدی از فرش آرا مشهد
Read more
صبح امروز شرکت کنندگان حاضر در دوره مربیگری فوتبال پایه بانوان برنامه هایی که در کلاس تئوری مدرسین ...
Media Removed
صبح امروز شرکت کنندگان حاضر در دوره مربیگری فوتبال پایه بانوان برنامه هایی که در کلاس تئوری مدرسین نروژی برایشان توضیح داده بودند، به مرحله اجرا گذاشتند. در برنامه آموزشی صبح امروز حاضرین به دو گروه 12 نفره تقسیم شده و برنامه های تمرینی که برای بازیکنان و یا فوتبال آموزان باید به مرحله اجرا در ... صبح امروز شرکت کنندگان حاضر در دوره مربیگری فوتبال پایه بانوان برنامه هایی که در کلاس تئوری مدرسین نروژی برایشان توضیح داده بودند، به مرحله اجرا گذاشتند.
در برنامه آموزشی صبح امروز حاضرین به دو گروه 12 نفره تقسیم شده و برنامه های تمرینی که برای بازیکنان و یا فوتبال آموزان باید به مرحله اجرا در آمورند، را طراحی کرده و به نمایش گذاشتند.
گفتنی است، فردا از ساعت 14:00 120 فوتبال آموز زیر 12 سال در مجموعه ورزشی کارگران حضور خواهند داشت تا زیر نظر این مربیان تمرینات را برگزار و مورد ارزیابی قرار بگیرند.
لازم به ذکر است؛ سارا قمی، سارا ظهرابی نیا و سمانه چهکندی، سه ملی پوش تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان نیز در این دوره حضور داشتند.
Read more
ریيس فدراسيون فوتبال در آيين افتتاحيه فستيوال فوتبال پایه پسران در کرج اظهار کرد:من ابتدا از كليه ...
Media Removed
ریيس فدراسيون فوتبال در آيين افتتاحيه فستيوال فوتبال پایه پسران در کرج اظهار کرد:من ابتدا از كليه عوامل و برگزاركنندگان اين برنامه ازجمله اداره كل و هيات فوتبال استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ همچنين هيات هاى فوتبال سراسر كشور تشكر مى كنم. همچنين جا دارد تشكر كنم از پيشكسوتان و بازيكنان سابق ... ریيس فدراسيون فوتبال در آيين افتتاحيه فستيوال فوتبال پایه پسران در کرج اظهار کرد:من ابتدا از كليه عوامل و برگزاركنندگان اين برنامه ازجمله اداره كل و هيات فوتبال استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ همچنين هيات هاى فوتبال سراسر كشور تشكر مى كنم. همچنين جا دارد تشكر كنم از پيشكسوتان و بازيكنان سابق تيم ملى فوتبال كه به اين رويداد توجه نشان دادند و در اين مراسم حاضر شدند.
مهدى تاج گفت:ترديدى وجود ندارد كه ما بايد بهترين شرايط را براى تيم هاى پايه فراهم كنيم.
اين فستيوال هم نشان مى دهد كه فوتبال در كشور ما زنده است و فردا از آن ماست.
وى افزود:ما امروز بهترين تيم فوتبال ، فوتبال ساحلى ، فوتسال و فوتسال بانوان در آسيا هستيم اما اگر مى خواهيم اين روند ادامه داشته باشد نبايد دچار سكون شويم بلكه لازم است با پويايى و حركت به كار خودمان ادامه بدهيم.
رييس فدراسيون فوتبال همچنين گفت:خوشبختانه در اين بخش شاهد اتفاقات خوبى هستيم.اينگونه فستيوال ها نشان مى دهد كه اينده از آن ماست. خوشبختانه فوتبال و شناسايى استعدادها را در سراسر كشور دنبال مى كنيم و با اين فعاليت ها همچنين تقسيم تمامى بخش هاى كشور به ٩ منطقه موجب مى شود امكان شناسايى تمامى بازيكنان مستعد را داشته باشيم.
مهدى تاج در پايان گفت:به عقيده من اين روش منطقى و درست است و حمايت از تيم هاى پايه تنها راهى است كه موجب توسعه فوتبال كشور خواهد شد. خوشحالم كه اين اتفاق مبارك افتاده و اميدوارم اينگونه رويدادها استمرار و تداوم داشته باشد تا آينده سازان فوتبال كشور را شناسايى كنيم.
Read more
Loading...
اعضای تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز تهران را به مقصد تاشکند ترک و ساعت نوزده و چهل پنج دقیقه وارد ازبکستان ...
Media Removed
اعضای تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز تهران را به مقصد تاشکند ترک و ساعت نوزده و چهل پنج دقیقه وارد ازبکستان شدند. تیم ملی صبح امروز پس از برگزاری تمرین نوبت صبح که از ساعت 10 و در ورزشگاه آزادی برگزار شد، به مرکز ملی فوتبال بازگشته و پس از استراحتی کوتاه به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل شدند.  پرواز ... اعضای تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز تهران را به مقصد تاشکند ترک و ساعت نوزده و چهل پنج دقیقه وارد ازبکستان شدند.
تیم ملی صبح امروز پس از برگزاری تمرین نوبت صبح که از ساعت 10 و در ورزشگاه آزادی برگزار شد، به مرکز ملی فوتبال بازگشته و پس از استراحتی کوتاه به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل شدند. 
پرواز تیم ملی ساعت 17:30 آغاز و تیم ملی پس از حدود دو ساعت که با پرواز چارتر شرکت آتا انجام شده بود وارد تاشکند و پس از ورود به تاشکند تیم ملی به هتل محل اقامت تیم منتقل شد.
پس از ورود تیم ملی به فرودگاه، مورد استقبال اعضای سفارت ايران و فدراسیون فوتبال ازبکستان قرار گرفتند.
Read more
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از سفر به ازبکستان در زمین اصلی ورزشگاه آزادی عکس: امیر حسین خیرخواه
Media Removed
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از سفر به ازبکستان در زمین اصلی ورزشگاه آزادی عکس: امیر حسین خیرخواه آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از سفر به ازبکستان در زمین اصلی ورزشگاه آزادی عکس: امیر حسین خیرخواه
سعید عزت‌‌اللهی قبل از آغاز تمرین امروز تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار تیم ملی مقابل ...
Media Removed
سعید عزت‌‌اللهی قبل از آغاز تمرین امروز تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان گفت:اردوی آماده سازی ما در اولین مرحله بعد از جام جهانی از سر گرفته شده و فکر می‌کنم دیدار با ازبکستان برای ما خوب است چون این تیم در این چند سال جزو بهترین‌های آسیا بوده است. وی تاکید کرد:مسابقه ... سعید عزت‌‌اللهی قبل از آغاز تمرین امروز تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان گفت:اردوی آماده سازی ما در اولین مرحله بعد از جام جهانی از سر گرفته شده و فکر می‌کنم دیدار با ازبکستان برای ما خوب است چون این تیم در این چند سال جزو بهترین‌های آسیا بوده است.
وی تاکید کرد:مسابقه با ازبکستان می‌تواند برای سایر بازیکنانی که تازه در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده‌اند، مفید باشد. البته من مطمئن هستم ازبکستان با شرایط خوبی وارد این مسابقه خواهد شد.
هافبک تیم ملی فوتبال در خصوص اینکه گفته می‌شودازبکستان با نفرات ذخیره به مصاف ایران می‌آید، گفت: فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد چون یکی از بازیکنان هم تیمی سابق من به اردوی تیم ملی ازبکستان دعوت شده و تصورم این است که آنها با تیم اصلی به مصاف ما خواهند آمد.
عزت‌اللهی در خصوص اینکه با حضور کی‌روش هماهنگی خاصی بین کادر فنی و بازیکنان به وجود آمده است، گفت: ما همه هدف‌مان این است که این طلسم را بشکنیم وقهرمان جام ملت‌های آسیا شویم و انشاالله که این اتفاق بیفتد. اما نباید از واقعیت دور باشیم. حقیقت این است که بعد از جام جهانی انتظار داشتیم حمایت بیشتری از ما صورت بگیرد که این اتفاق صورت نگرفت. امیدوارم با خیال راحت‌تری به مسابقات جام ملت‌ها برویم تا شرمنده مردم نشویم. ما قول می‌دهیم دو برابر جام جهانی تلاش کنیم.
وی در ادامه صحبت‌هایش تاکید کرد: یکی از مباحث چندوقت اخیر بحث پیراهن تیم ملی است که ما هنوز نمی‌دانیم تکلیف چیست. همین لباس‌هایی که در تمرینات تیم ملی از ز مان جام جهانی است. ضمن آنکه ما چمن مناسبی بهتر از ورزشگاه آزادی برای تمرین کردن نداریم. بقیه مباحث به فدراسیون و کادر فنی تیم ملی و فدراسیون مربوط می‌شود اما برای من به عنوان بازیکن لباس و زمین تمرین مهم است.
هافبک تیم ملی فوتبال در خصوص اینکه آیا قراردادش با تیم ردینگ نهایی شده،‌گفت:‌قراردادم نهایی شده و برای ویزای کارم راهی فرانسه خواهم شد و از آنجا به انگلستان می‌روم. من با این تیم یکساله قرارداد بستم که این قرارداد قابلیت افزایش به قرارداد سه ساله را هم خواهد دارد.
Read more
Loading...
سیدمجید حسینی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت:چند روزی هست تمرینات را شروع کردیم امیدوارم ...
Media Removed
سیدمجید حسینی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت:چند روزی هست تمرینات را شروع کردیم امیدوارم و روز به روز بهتر شویم. انتظارات از تیم ملی بالا رفته است. جام جهانی تمام شده و باید در آسیا نتیجه خوبی کسب کنیم. وی در مورد دیدار دوستانه با ازبکستان، عنوان کرد: بله. ازبکستان از تیم‌های قوی آسیا ... سیدمجید حسینی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت:چند روزی هست تمرینات را شروع کردیم امیدوارم و روز به روز بهتر شویم. انتظارات از تیم ملی بالا رفته است. جام جهانی تمام شده و باید در آسیا نتیجه خوبی کسب کنیم.
وی در مورد دیدار دوستانه با ازبکستان، عنوان کرد: بله. ازبکستان از تیم‌های قوی آسیا است. تیم آنها جوان شده است و قبل از جام جهانی هم یک بازی دوستانه انجام دادیم. بازی‌های جام جهانی دیگر تمام شده است، ما آنجا خوب کار کردیم و حالا باید خودمان را آماده کنیم تا در مسابقات آسیایی نتیجه خوبی کسب کنیم.
وی در مورد اینکه شرایط ازبکستان تغییر کرده عنوان کرد: بله، شرایط یک مقدار فرق کرده است اما نباید خیلی حریف‌مان را بزرگ کنیم و فکر کنیم خیلی دچار تغییرات شده‌اند، ما بازی خودمان را می‌ کنیم و امیدوارم بتوانیم آماده‌سازی خوبی داشته باشیم.
حسینی در مورد اینکه بعد از درخشش در جام جهانی به یک مدافع مطمئن در تیم ملی تبدیل شده است و اینکه حالا با اضافه شدن جوان‌هایی مثل صادق محرمی و آرمین سهرابیان شرایط را چطور می‌بیند، تصریح کرد: همه بازیکنانی که اینجا می‌آیند فوق‌العاده هستند، مرتضی پورعلی گنجی و صادق محرمی بسیار خوب هستند، ما بازیکنان جوان باید تلاش کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و دست سرمربی را باز بگذاریم و آنقدر خوب کار کنیم که نقطه مثبتی در عملکرد تیم داشته باشیم.
Read more
علی کریمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز گفت: خدا را شکر بعد از مصدومیت دوباره ...
Media Removed
علی کریمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز گفت: خدا را شکر بعد از مصدومیت دوباره در تیم ملی هستم و همه تلاشم را برای خوب بودن انجام می دهم تا روز به روز بهتر شوم. وی درباره آماده‌سازی تیم ملی و اینکه آماده سازی این تیم با مشکلاتی روبرو شده، ادامه داد: همیشه این بحث‌ها شده و شاید شرایط ... علی کریمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز گفت: خدا را شکر بعد از مصدومیت دوباره در تیم ملی هستم و همه تلاشم را برای خوب بودن انجام می دهم تا روز به روز بهتر شوم.
وی درباره آماده‌سازی تیم ملی و اینکه آماده سازی این تیم با مشکلاتی روبرو شده، ادامه داد: همیشه این بحث‌ها شده و شاید شرایط آنطور که باید باشد، نبوده اما ما به عنوان بازیکن حق داریم که تمرین کنیم و باید خوب این کار را انجام دهیم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که به تیم ملی کمک شود تا این تیم در راه آماده سازی خود در جام ملت‌های آسیا شرایط خوبی داشته باشد و امیدوارم در ادامه بتوانیم اردوهای خوبی انجام دهیم.
بازیکن تیم ملی درباره وضعیت مصدومیتش هم خاطرنشان کرد: خوشبختانه مصدومیتم خیلی خوب شده و مشکلی ندارم. الان هم همه تلاشم را می‌کنم تا با آمادگی بیشتر بتوانم بازیکن مؤثری هم در تیم ملی و هم باشگاهم باشم.
Read more
مرتضی پورعلی گنجی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران در مورد اردوی تیم و دیدار دوستانه با ازبکستان، ...
Media Removed
مرتضی پورعلی گنجی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران در مورد اردوی تیم و دیدار دوستانه با ازبکستان، گفـت: شرایط خوبی است و کادرفنی و مربیان همه بازیکنان را می‌شناسند چرا که چند سال است که با یکدیگر کار می‌کنیم. وی افزود: بازیکنان مستعد و خوبی در تیم حضور دارند و باید اشتباهات‌مان را برطرف کنیم ... مرتضی پورعلی گنجی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران در مورد اردوی تیم و دیدار دوستانه با ازبکستان، گفـت: شرایط خوبی است و کادرفنی و مربیان همه بازیکنان را می‌شناسند چرا که چند سال است که با یکدیگر کار می‌کنیم.
وی افزود: بازیکنان مستعد و خوبی در تیم حضور دارند و باید اشتباهات‌مان را برطرف کنیم و تا بازی با ازبکستان مهیای حضور در این مسابقه شویم. بازی راحتی در پیش نداریم و همه در بازی قبلی ما با اين تیم دیدند که آنها تیم جوان و خوبی دارند. می‌توانیم در این بازی اشتباهات‌مان را برطرف کنیم و با همه قوا به میدان می‌رویم.
پورعلی گنجی در مورد اینکه مردم انتظار قهرمانی از تیم ملی در جام ملت‌ها دارند، عنوان کرد: مردم به ما لطف دارند و با توجه به عملکرد خوب‌مان در جام جهانی انتظارات بالا رفته است. اما ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و به خوبی تمرین می‌کنیم تا آماده مسابقات آسیایی شویم. کار راحتی پیش رو نداریم و برای کسب قهرمانی باید همه امکانات مهیا باشد. این مسئله غیر ممکن نیست و باید مسئولان امکانات و تدارکات خوبی برای ما در نظر بگیرند تا موفق شویم.
مدافع تیم ملی در پاسخ به این سؤال که برخی معتقدند گروه ایران در جام ملت‌ها بسیار آسان است، گفت: فوتبال قانون نانوشته‌ای دارد و آن این است که هیچ تیمی از قبل برنده نیست. خیلی‌ها فکر می‌کردند ما در جام جهانی زنگ تفریح باشیم اما نشان دادیم می‌توانیم به مرحله بعد برویم و تیم قوی‌ای هستیم همه مقابل ما انگیزه دارند. مقابل اسپانیا با ناداوری بازنده شدیم و اگر داوری‌ها بهتر بود می‌توانستیم صعود کنیم باید تمرکز کنیم و با آرامش در جام ملت‌ها پیش برویم.
پورعلی‌گنجی در مورد اینکه او در جام ملت‌‌ها اولین تجربه‌اش را برای حضور در تیم ملی پشت سر گذاشت و الان هم قبل از جام ملت‌های ۲۰۱۹ بازیکنان جوانی مثل آرمین سهرابیان و صادق محرمی به تیم ملی دعوت شده‌اند، خاطرنشان کرد: زمانی که من به تیم ملی آمدم بازیکنانی حضور داشتند که ۷-۸ سال سابقه ملی‌پوش بودن را داشتند الان بازیکنان جوان و با کیفیت خوبی داریم و تیم ملی بسیار جوان شده است. بازیکنان با تجربه و جوان یکی شده‌اند و همه از تجربه دیگری استفاده می‌کنند. بازیکنانی مثل حسینی، محرمی و صادقی بسیار مؤثر هستند و اگر بتوانیم تجربه‌مان را به آنها منتقل کنیم قطعاً این بازیکنان برای تیم ملی تأثیر بسیار زیادی خواهند داشت.
Read more
Loading...
سرمربی تیم ملی، گفت: یک دیدار تدارکاتی با تیم ازبکستان برای کسب آمادگی بیشتر داریم و تمام تمرکزمان ...
Media Removed
سرمربی تیم ملی، گفت: یک دیدار تدارکاتی با تیم ازبکستان برای کسب آمادگی بیشتر داریم و تمام تمرکزمان را برای آن مسابقه می‌گذاریم. کارلوس کی روش افزود: بیشتر بازیکنان در حاضر اردو هستند و ما با ۲۵ نفر به ازبکستان می‌رویم تا یک دیدار دوستانه داشته باشیم. اسکلت اصلی تیم حفظ شده و از نفرات جدید هم استفاده ... سرمربی تیم ملی، گفت: یک دیدار تدارکاتی با تیم ازبکستان برای کسب آمادگی بیشتر داریم و تمام تمرکزمان را برای آن مسابقه می‌گذاریم.
کارلوس کی روش افزود: بیشتر بازیکنان در حاضر اردو هستند و ما با ۲۵ نفر به ازبکستان می‌رویم تا یک دیدار دوستانه داشته باشیم. اسکلت اصلی تیم حفظ شده و از نفرات جدید هم استفاده می‌کنیم. همانطور که گفتم پشتیبانی از تیم صورت می‌گیرد و کم‌کم هرچه به جلو برویم وضعیت بهتر می‌شود. 
وی در مورد اینکه برخی از منتقدین مدعی هستند صحبت‌های او قانع‌کننده نبوده است و در مورد دعوت از سردار آزمون انتقادهایی مطرح شده است، گفت: چه کسی قانع نشده است؟ همانطور که گفتم کارم را می‌کنم و نگران نیستم البته وضعیت من هنوز قطعیت پیدا نکرده (در مورد قراردادش)، سردار آزمون هم یکی از بازیکنان خوب تیم ما است.
سرمربی تیم ملی در مورد مطرح شدن پیشنهاد بازی دوستانه از سوی آرژانتین و کلمبیا گفت: من از این موضوع اطلاع ندارم اگر چنین چیزی باشد برایم مثل معجزه است. اگر این موضوع درست باشد استقبال می کنیم. بعد از این همه سال که برای بازی آماده‌سازی و دوستانه مشکلات داشتیم اگر چنین چیزی درست باشد خیلی خوب است.
کی‌روش درباره بازی با آرژانتین و کلمبیا که گفته می‌شود درآمد ۶۰۰ هزار دلاری برای فدراسیون فوتبال ایران دارد، گفت: چه کسی این را گفته است؟ شما نامه‌ای دارید که به فدراسیون فوتبال فرستاده شده است؟ من حتی از این موضوع اطلاع ندارم و اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، یک معجزه است. واقعا اگر چنین پیشنهادی درست باشد، حاضرم با زانو تا دوبی پیاده بروم! بعد از این همه سال و مشکلاتی که داشتیم، جای تعجب است که چنین پیشنهادی داریم

کی‌روش در مورد اینکه مشکل ارز دولتی ایجاد شده و مهدی تاج پیگیر حل این مسئله است، گفت: مشکلات هست، همه می‌دانیم که این مشکلات وجود دارد اما باید با دید مثبت نگاه کنیم تا مشکلات را از پیش پا برداریم تا در جام ملت‌ها نتایج خوبی کسب کنیم.
سرمربی تیم ملی در مورد علت غیبت آزمون در تمرینات گفت: همانطور که قبلا نیز اعلام کردم ما این مسئله را به خوبی حل می‌کنیم. مسئله خیلی جدی است تا موقعی که من هستم فرقی نمی‌کند بازیکن از شمال، جنوب، مرکز یا غرب و شرق کشور باشد بازیکن خوب در تیم ملی باید حضور پیدا کند.

وی با اشاره به انتخاب مدیر رسانه جدید تیم ملی گفت: امیرحسین حسینی که در گذشته هم با ما بوده مسئول رسانه‌ای تیم ملی شد و محسن معتمدکیا هم به دلیل شخصی از ما جدا شد که او هم خسته نباشید می گویم.
Read more
تیم ملی فوتبال ایران با حضور کارلوس کی روش عصر چهار شنبه زمین اصلی در ورزشگاه آزادی به تمرین پرداخت.این ...
Media Removed
تیم ملی فوتبال ایران با حضور کارلوس کی روش عصر چهار شنبه زمین اصلی در ورزشگاه آزادی به تمرین پرداخت.این تمرین از ساعت هفده و سی دقیقه با حضور اهالی رسانه آغاز شد. تیم ملی فوتبال ایران با حضور کارلوس کی روش عصر چهار شنبه زمین اصلی در ورزشگاه آزادی به تمرین پرداخت.این تمرین از ساعت هفده و سی دقیقه با حضور اهالی رسانه آغاز شد.
رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از صدور رای بازی سوپرجام خبر داد. علیرضا صالحی در این باره گفت: ...
Media Removed
رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از صدور رای بازی سوپرجام خبر داد. علیرضا صالحی در این باره گفت: از آنجائیکه قبل از مسابقات مهم ، کمیسیون ورزشی شورای تامین استان یا شهرستانی که مسابقه در آن انجام خواهد شد تشکیل خواهد شد که مسابقه سوپر جام نیز از این امر مستثنی نبود.بر این اساس، کمیسیون ورزشی ... رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از صدور رای بازی سوپرجام خبر داد.
علیرضا صالحی در این باره گفت: از آنجائیکه قبل از مسابقات مهم ، کمیسیون ورزشی شورای تامین استان یا شهرستانی که مسابقه در آن انجام خواهد شد تشکیل خواهد شد که مسابقه سوپر جام نیز از این امر مستثنی نبود.بر این اساس، کمیسیون ورزشی شورای تامین استان تهران نیز با حضور مسئولین ذیربط و نمایندگان دو باشگاه در تاریخ ۲۶ / ۴ / ۹۷ تشکیل شد.
 وی ادامه داد:در این نشست،نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال با بیان اینکه تیم در خارج از کشور قرار دارد و با وصف کمبود بازیکن و آماده نبودن بازیکنان مراتب انصراف تیم را از انجام مسابقه اعلام که این موضوع طی نامه شماره ۵۲۶۹ مورخه ۱ / ۵ / ۹۷ مدیر کل محترم امنیتی و انتظامی استانداری تهران به سازمان لیگ اعلام شده است.
صالحی افزود:با انصراف مذکور و لغو بازی، رای کمیته انضباطی دائر بر احراز تخلف باشگاه استقلال و اعلام نتیجه سه بر صفر به نفع تیم حریف صادر شد و با تجدیدنظرخواهی باشگاه استقلال در مهلت مقرر و ارسال پرونده به کمیته استیناف در نهایت این کمیته ضمن استماع اظهارات وکیل مدافع این باشکاه و از آنجائیکه طبق ماده ۶۱ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه متخلف علاوه بر بازنده اعلام شدن محکوم به پرداخت حداقل پانصد میلیون ریال جریمه نیز میگردد و جمع تنبیهات قابلیت حذف نداشته ، علاوه بر اعلام نتیجه مذکور حکم بر محکومیت باشگاه به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه صادر میکند.
Read more
تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در پژوهشکده نفت
Media Removed
تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در پژوهشکده نفت تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در پژوهشکده نفت
نوجوانان ایران و عمان با برتری ملی پوشان نوجوان ایران به پایان رسید. دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی ...
Media Removed
نوجوانان ایران و عمان با برتری ملی پوشان نوجوان ایران به پایان رسید. دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی نوجوانان ایران و عمان امروز از ساعت 17:30 در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد و در نهایت این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود نوجوانان ایران به پایان رسید. حسین شاوردی در دقیقه ۲۵ تک گل این ... نوجوانان ایران و عمان با برتری ملی پوشان نوجوان ایران به پایان رسید.
دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی نوجوانان ایران و عمان امروز از ساعت 17:30 در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد و در نهایت این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود نوجوانان ایران به پایان رسید.
حسین شاوردی در دقیقه ۲۵ تک گل این بازی را به ثمر رساند.
گفتنی است، محمدرضا ساکت، حمید استیلی، ابراهیم شکوری، مرتضی محصص و جمعی از پیشکسوتان فوتبال کشور از نزدیک این دیدار را نظاره کردند. 
امیر عرب براقی به عنوان داور، محمد نوری به همراه علی الفتی کمک های وی این بازی را قضاوت کردند.همچنین شاهین یزدانی داور چهارم بازی بود. 
ملی پوشان نوجوان کشورمان در اولین دیدار تدارکاتی خود برابر عمان توانستند این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهند
Read more
در فاصله ١٢۴ روز تا آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، نخستین تمرین تیم ملی روی چمن پژوهشگاه  صنعت نفت ...
Media Removed
در فاصله ١٢۴ روز تا آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، نخستین تمرین تیم ملی روی چمن پژوهشگاه  صنعت نفت برگزار شد. در این تمرین که با نظارت کارلوس کی‌روش برگزار شد، ١٧ بازیکن حضور داشتند . این تمرین از ساعت ١٧:٣٠ آغاز شد. نمایندگان پرتعدادرسانه‌های گروهی در سی دقیقه نخست تمرین امروز حاضر بودند ... در فاصله ١٢۴ روز تا آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، نخستین تمرین تیم ملی روی چمن پژوهشگاه  صنعت نفت برگزار شد.
در این تمرین که با نظارت کارلوس کی‌روش برگزار شد، ١٧ بازیکن حضور داشتند .
این تمرین از ساعت ١٧:٣٠ آغاز شد.
نمایندگان پرتعدادرسانه‌های گروهی در سی دقیقه نخست تمرین امروز حاضر بودند و تمرین ملی‌پوشان فوتبال ایران را پوشش خبری و تصویری دادند.
تمرین امروز عصر ساعت ١٨:۴۵ با سرد کردن بدن بازیکنان به پایان رسید.
ملی‌پوشان ایران صبح امروز هم در مجموعه تمرینی پک به تمرین پرداخته بودند.
Read more
دومین دیدار تدارکاتی شاگردان چمنیان برابر نوجوانان عمان امروز (دوشنبه 12 شهریورماه) ساعت 17:30 ...
Media Removed
دومین دیدار تدارکاتی شاگردان چمنیان برابر نوجوانان عمان امروز (دوشنبه 12 شهریورماه) ساعت 17:30 در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال برگزار می شود و هواداران می توانند این بازی را از نزدیک تماشا کنند. همچنین ملی پوشان نوجوان در اولین دیدار تدارکاتی خود برابر عمان توانستند این تیم را با نتیجه دو بر ... دومین دیدار تدارکاتی شاگردان چمنیان برابر نوجوانان عمان امروز (دوشنبه 12 شهریورماه) ساعت 17:30 در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال برگزار می شود و هواداران می توانند این بازی را از نزدیک تماشا کنند.
همچنین ملی پوشان نوجوان در اولین دیدار تدارکاتی خود برابر عمان توانستند این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهند.
Read more
بنابر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل قطر از مرحله یک چهارم نهایی لیگ ...
Media Removed
بنابر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل قطر از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان 2018 آسیا روز دوشنبه 26 شهریورماه ، ساعت 18:30 در روزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. گفتنی است، پیش از این بازی این دو تیم ساعت 19:45 اعلام شده بود. بنابر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل قطر از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان 2018 آسیا روز دوشنبه 26 شهریورماه ، ساعت 18:30 در روزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
گفتنی است، پیش از این بازی این دو تیم ساعت 19:45 اعلام شده بود.
مهدی جاوید، عضو تیم ملی فوتسال گفت: تمرینات بازیکنان جوان در کنار ملی پوشان با تجربه باعث می شود تا ...
Media Removed
مهدی جاوید، عضو تیم ملی فوتسال گفت: تمرینات بازیکنان جوان در کنار ملی پوشان با تجربه باعث می شود تا انگیزه در میان ملی پوشان بالا برود. شرایط جدید و خوبی د رتیم ملی حاکم شده و بازیکنان جوان بدر کنار در گیر ملی پوشان تمرینات شادابی را پیگیری و تمام تلاش خود را برای بالا بردن سطح فنی خود و در نهایت تیم بکار ... مهدی جاوید، عضو تیم ملی فوتسال گفت: تمرینات بازیکنان جوان در کنار ملی پوشان با تجربه باعث می شود تا انگیزه در میان ملی پوشان بالا برود. شرایط جدید و خوبی د رتیم ملی حاکم شده و بازیکنان جوان بدر کنار در گیر ملی پوشان تمرینات شادابی را پیگیری و تمام تلاش خود را برای بالا بردن سطح فنی خود و در نهایت تیم بکار می برند.
عضو تیم ملی فوتسال در ادامه بیان کرد: تمرینات تیم ملی فوتسال به منظور شرکت در تورنمنت چهارجانبه تبریز در حال برگزاری است. کادر فنی شرایط را به گونه ای فراهم کرده تا از بازیکنان جوانان و باتجربه در این تورنمنت استفاده کند و سطح فنی ملی پوشان جدید را ارزیابی کند. ضمن اینکه برگزاری چنین مسابقاتی به کسب تجربه بازیکنان نیز کمک بسزایی می کند.
وی درباره شناخت از حریفان در تورنمنت چهارجانبه تبریز گفت: از تیم بلاروس شناخت زیادی نداریم. اما اکراین تیم شناخته شده ای در سطح اروپا است و بدون شک رقابت سخت و خوبی را پیش بینی می کنم. در خصوص تیم ژاپن نیز باید بگویم، این تیم حریف سنتی ما در آسیا است و فکر می کنم بازی بسیار جذاب و قشنگی به نمایش گذاشته شود. طبق اطلاعاتی که دارم تیم ژاپن تدارک وسیعی برای تیمش در نظر دارد تا بتواند در 2020 عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارد.
معتقدم این تورنمنت در سطح بالا و مطلوبی برگزار خواهد شد.
جاوید در ادامه بیان کرد: پس از رقابتهای جام ملتهای آسیا، وقفه ای در اردوهای تیم ملی به دلیل نبود مسابقات ایجاد شد اما خوشبختانه اردوهای تیم ملی دوباره آغاز شده تا بازیکنان در کنار یکدیگر برای حضور در پیکارهای پیش رو آماده شوند.
وی معقتد است که برگزاری اردوهای تیم ملی به صورت مداوم می تواند به کادر فنی برای شناخت هر چه بیشتر بازیکنان کمک کند.
جاوید در پایان گفت: برگزاری اردوهای مدون و شرایطی که فدراسیون فوتبال، کمیته فوتسال و سازمان تیم های ملی برای تیم ملی مهیا کرده باعث خواهد شد تا آمادگی مناسبی برای دیدارهای پیش رو داشته باشیم. بدون شک هماهنگی بین بازیکنان باعث می شود تا تیم در شرایط فوق العاده ای داشته باشیم و قطعا کمک شایانی به تیم ملی برای حضوری موفق در رقابتهای جام جهانی 2020 خواهد کرد.
Read more
تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز ساعت ١٧:٣٠ در پژوهشگاه نفت با حضور ١۵ دقیقه‌ای نمایندگان رسانه‌های ...
Media Removed
تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز ساعت ١٧:٣٠ در پژوهشگاه نفت با حضور ١۵ دقیقه‌ای نمایندگان رسانه‌های گروهی برگزار می‌شود.عکس: امیر حسین خیرخواه تمرین تیم ملی فوتبال ایران
امروز ساعت ١٧:٣٠ در پژوهشگاه نفت با حضور ١۵ دقیقه‌ای نمایندگان رسانه‌های گروهی برگزار می‌شود.عکس: امیر حسین خیرخواه
مدیر تیم امیددرباره استمرار برنامه های آماده سازی تیم امید در مسیر صعود به المپیک گفت: هدف نهایی این ...
Media Removed
مدیر تیم امیددرباره استمرار برنامه های آماده سازی تیم امید در مسیر صعود به المپیک گفت: هدف نهایی این است که با توجه به پیش بینی های صورت گرفته شاکله اصلی تیم حاضر در جاکارتا حفظ شود و البته با تقویت این تیم به دنبال برگزاری اردوها و بازی های تدارکاتی مناسبی خواهیم بود. حمیداستیلی اظهار داشت: با توجه ... مدیر تیم امیددرباره استمرار برنامه های آماده سازی تیم امید در مسیر صعود به المپیک گفت: هدف نهایی این است که با توجه به پیش بینی های صورت گرفته شاکله اصلی تیم حاضر در جاکارتا حفظ شود و البته با تقویت این تیم به دنبال برگزاری اردوها و بازی های تدارکاتی مناسبی خواهیم بود.
حمیداستیلی اظهار داشت: با توجه به اهمیت حضور بازیکنان باشگاه ها و حتی لژیونرهایی که می توانند تیم المپیک را همراهی کنند مثل نورافکن و شکاری تلاش می کنیم در فیفا دی اردوهای آماده سازی تیم المپیک را برگزار کنیم و بازی های مناسبی در برنامه داشته باشیم تا به هماهنگی لازم برسیم. روز گذشته جلسه بسیار خوبی در همین خصوص با آقای تاج داشتیم و رییس فدراسیون مثل همیشه حمایت و همراهی همیشگی خودشان را از تیم المپیک اعلام کرد. بر این اساس بخش امور بین الملل فدراسیون فوتبال هم رایزنی با برخی از کشورها را جهت برگزاری مسابقات تدارکاتی در ایام فیفا دی آغاز کرده است. تا امروز یک دعوتنامه هم برای حضور در تورنمنت چین دریافت کرده ایم که البته باید برنامه ریزی لازم صورت بگیرد و اگر زمان برگزاری این تورنمنت با تعطیلات لیگ و فیفای دی مطابقت داشته باشد می توانیم در این مسابقات حاضر شویم.
مدیر تیم فوتبال امید ایران در ادامه گفت:آقای کرانچار برای برقراری ارتباط نزدیک و مستمر با مربیان تیم های باشگاهی در طول فصل به تمرینات این تیم ها سر می زند و با مربیان مختلف دیدار و گفت و گو خواهند داشت. به این شکل کادر فنی تیم امید در طول برگزاری لیگ هم از شرایط و وضعیت آمادگی بازیکنان مطلع می شود همچنین در خصوص مربیان باشگاهی پیرامون بازیکنان مختلف گفت و گو و مشورت های لازم صورت می گیرد.
استیلی در خصوص ترکیب تیمی که در مسابقات مقدماتی المپیک شرکت خواهد کرد گفت:طبیعتا تلاش می شود شاکله اصلی تیمی که در مسابقات جاکارتا و به طور کلی در 7 مسابقه با ما بوده حفظ شود اما در عین حال از لژیونرها و دیگر بازیکنانی که در شرایط مناسبی قرار دارند و شایستگی خودشان را در مسابقات لیگ نشان می دهند استفاده خواهیم کرد.
وی در پایان اظهار داشت:قرعه کشی مسابقات مقدماتی المپیک 7 نوامبر در مالزی برگزار خواهد شد و پس از آن برای حضور در دور اول بازی ها آماده می شویم. همچنین دور نهایی مرحله مقدماتی مسابقات در سال 1398 و به میزبانی کشور تایلند به شکل متمرکز برگزار می شود که امیدواریم در آن مرحله هم بتوانیم به نتیجه مطلوب دست یابیم.
Read more
فهرست تیم ملی برای اردوی شهریور به شرح ذیل اعلام شد: دروازه بان ها علیرضا بیرانوند رشید مظاهری امیر ...
Media Removed
فهرست تیم ملی برای اردوی شهریور به شرح ذیل اعلام شد: دروازه بان ها علیرضا بیرانوند رشید مظاهری امیر عابدزاده سید حسین حسینی مدافعان رامین رضاییان محمدرضا خانزاده روزبه چشمی مجید حسینی مرتضی پورعلی گنجی پژمان منتظری میلاد محمدی صادق محرمی وریا غفوری آرمین سهرابیان هافبک ... فهرست تیم ملی برای اردوی شهریور به شرح ذیل اعلام شد:
دروازه بان ها
علیرضا بیرانوند
رشید مظاهری
امیر عابدزاده
سید حسین حسینی

مدافعان
رامین رضاییان
محمدرضا خانزاده
روزبه چشمی
مجید حسینی
مرتضی پورعلی گنجی
پژمان منتظری
میلاد محمدی
صادق محرمی
وریا غفوری
آرمین سهرابیان

هافبک ها
سعید عزت اللهی
امید ابراهیمی
اشکان دژاگه
سامان قدوس
مهدی ترابی
مسعود شجاعی
وحید امیری
علی کریمی
احسان حاج صفی

مهاجمان
علیرضا جهانبخش
علی قلی زاده
مهدی طارمی
سردار آزمون
کریم انصاری فرد
کاوه رضایی
Read more
ایران- امارات متحده عربی جام ملتهای آسیا۲۰۱۱ قطر عکس:امیرحسین خیرخواه
Media Removed
ایران- امارات متحده عربی جام ملتهای آسیا۲۰۱۱ قطر عکس:امیرحسین خیرخواه ایران- امارات متحده عربی
جام ملتهای آسیا۲۰۱۱ قطر عکس:امیرحسین خیرخواه
تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یک گل مغلوب الدحیل قطر ...
Media Removed
تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یک گل مغلوب الدحیل قطر شد. تیم فوتبال پرسپولیس
در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یک گل مغلوب الدحیل قطر شد.
اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال دختران زیر 19 سال در مرکز ملی فوتبال از 10 تا 14 شهریورماه آغاز می شود ...
Media Removed
اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال دختران زیر 19 سال در مرکز ملی فوتبال از 10 تا 14 شهریورماه آغاز می شود که کتایون خسرویار اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد: فاطمه شبان، مرضیه فیضی، میترا مسعودی، شیرین روحانی، گلنوش خسروی، ملیکا قاسمی، زهرا غریب زاده، مریم محرابی از اصفهان مارال ... اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال دختران زیر 19 سال در مرکز ملی فوتبال از 10 تا 14 شهریورماه آغاز می شود که کتایون خسرویار اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد:
فاطمه شبان، مرضیه فیضی، میترا مسعودی، شیرین روحانی، گلنوش خسروی، ملیکا قاسمی، زهرا غریب زاده، مریم محرابی از اصفهان
مارال ترکمان، غزاله صالحی پور، محدثه گود آسیایی از البرز
مبینا اعتماد از آذربایجان شرقی
غزاله بنی طالبی از چهارمحال و بختیاری
فاطمه محمدی از خراسان رضوی
زهرا کیانی از خورستان
هانیه خداپرستی، فاطمه امیر، فاطمه قاسمی از فارس
هانا حنیفه، هستی سهرابی، سمیرا محمدپور، فاطمه مختومی از کردستان
ثنا صادقی از کرمانشاه
شیوا سلمان پور، زهرا خدابخشی، فاطمه یگانه از مازندران
مهدیه محمودی نیا از کهگیلویه و بویر احمد
بازیکنان باید عصر روز شنبه 10 شهریورماه خود را به کادر فنی معرفی کنند.
Read more
نایب رئیس امور بانوان در حاشیه مراسم اختتامیه دوره داوری فوتبال بانوان فیفا گفت: داوران ما در سطح ...
Media Removed
نایب رئیس امور بانوان در حاشیه مراسم اختتامیه دوره داوری فوتبال بانوان فیفا گفت: داوران ما در سطح بین المللی به اشباع کامل رسیده اند. دکتر لیلا صوفی زاده در ابتدا گفت: جا از مدرس این دوره عابد تشکر کنم که امروز در بین شما عزیزان هستند و دانش روز فوتبال جهان را به شما آموزش می دهند. وی در ادامه بیان ... نایب رئیس امور بانوان در حاشیه مراسم اختتامیه دوره داوری فوتبال بانوان فیفا گفت: داوران ما در سطح بین المللی به اشباع کامل رسیده اند.
دکتر لیلا صوفی زاده در ابتدا گفت: جا از مدرس این دوره عابد تشکر کنم که امروز در بین شما عزیزان هستند و دانش روز فوتبال جهان را به شما آموزش می دهند.
وی در ادامه بیان کرد: برگزاری چنین دوره‌ها و کلاس‌هایی با حمایت فدراسیون فوتبال و کمیته داوران باعث می‌شود تا داوران اشتباهات‌شان کاهش پیدا کند و داوران جوان شکوفا شوند و در کل قضاوت داوران بهتر از قبل شود که به نفع جامعه داوری است.
نایب رئیس امور بانوان اظهار داشت: پیشنهاد اصلی من این است که داوران همواره آمادگی جسمانی، روحی و دانش داوری خود را در سطح بالایی حفظ کنند تا بتوانند قضاوت های بهتری داشته باشند.
دکتر صوفی زاده افزود: داوری یکی از ارکان مهم مسابقه است و معتقدم این امر نیاز به توانمندی بالایی دارد که خوشبختانه داوران ما در سطح بین المللی به اشباع کامل رسیده اند که این نشان از برنامه ریزی مدون کمیته داوران است.
Read more
تیم فوتبال پرسپولیس ساعت بیست امشب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف ...
Media Removed
تیم فوتبال پرسپولیس ساعت بیست امشب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف الدحیل می رود.عکس:امیرحسین خیرخواه تیم فوتبال پرسپولیس ساعت بیست امشب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف الدحیل می رود.عکس:امیرحسین خیرخواه
استقلال ایران -السد قطر عکس ها :مهدی زارع
Media Removed
استقلال ایران -السد قطر عکس ها :مهدی زارع استقلال ایران -السد قطر عکس ها :مهدی زارع
تیم فوتبال استقلال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه سه بریک مقابل السد ...
Media Removed
تیم فوتبال استقلال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه سه بریک مقابل السد قطر شکست خورد.عکس :مهدی زارع تیم فوتبال استقلال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه سه بریک مقابل السد قطر شکست خورد.عکس :مهدی زارع
ایران - کره شمالی مقدماتی جام ملت های ۲۰۱۱ قطر عکس: امیر حسین خیرخواه
Media Removed
ایران - کره شمالی مقدماتی جام ملت های ۲۰۱۱ قطر عکس: امیر حسین خیرخواه ایران - کره شمالی
مقدماتی جام ملت های ۲۰۱۱ قطر عکس: امیر حسین خیرخواه
تیم فوتبال استقلال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف ...
Media Removed
تیم فوتبال استقلال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر می رود.این دیدار ساعت بیست و سی دقیقه برگزار می شود.عکس:مهدی زارع تیم فوتبال استقلال در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر می رود.این دیدار ساعت بیست و سی دقیقه برگزار می شود.عکس:مهدی زارع
دور جدید تمرینات تیم ملی نوجوانان از 7 شهریورماه در مجموعه ورزشی یزدان آغاز می شود. برهمین اساس عباس ...
Media Removed
دور جدید تمرینات تیم ملی نوجوانان از 7 شهریورماه در مجموعه ورزشی یزدان آغاز می شود. برهمین اساس عباس چمنیان، سرمربی تیم ملی نوجوانان 26  بازیکن را به اردو فراخواند. اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است: مهدی سیدی بارنجی – آ.شرقی محمدامین دوستعلی، پوریا تیموری، علیرضا ادهمی، امیر جعفری، ... دور جدید تمرینات تیم ملی نوجوانان از 7 شهریورماه در مجموعه ورزشی یزدان آغاز می شود. برهمین اساس عباس چمنیان، سرمربی تیم ملی نوجوانان 26  بازیکن را به اردو فراخواند.
اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

مهدی سیدی بارنجی – آ.شرقی

محمدامین دوستعلی، پوریا تیموری، علیرضا ادهمی، امیر جعفری، علیرضا خدابخشی، امیررضا اسلام طلب – تهران

حسین حاجی زاده ، محمدرضا حسینی، شروین رضایی– مازندران

محمدرضا شکیب خو – بوشهر

امیر شعبانی، امیرحسین نیکپور، یاسین سلمانی – اصفهان

فرزان مالکی نژاد ، محمدرضا اکبری – خراسان رضوی

حمیدرضا شریفی، محمدامین هزباوی، علیرضا باویه، پیام پارسا، حسین شاوردی– خوزستان

امیرحسین عزیزی، محمدرضا باقری – البرز

ابوالفضل علیزاده – گیلان

امیرحسین امن زاده – اردبیل

آریا برزگر - فارس

اردوی فوق تا روز سه شنبه 13 شهریورماه ادامه خواهد داشت.
Read more
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص قرعه کشی رقابت ها فوتسال المپیک و هم گروهی با تیم های قدرتمندی ...
Media Removed
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص قرعه کشی رقابت ها فوتسال المپیک و هم گروهی با تیم های قدرتمندی همچون روسیه و برزیل گفت: به اعتقاد من همه مسابقات ما از اولین بازی در این رقابت ها حکم یک فینال سخت را خواهد داشت. علی کفاشیان افزود: با این وجود فوتسال ایران قدرت و جایگاه خودش را در جهان به خوبی نشان ... نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص قرعه کشی رقابت ها فوتسال المپیک و هم گروهی با تیم های قدرتمندی همچون روسیه و برزیل گفت: به اعتقاد من همه مسابقات ما از اولین بازی در این رقابت ها حکم یک فینال سخت را خواهد داشت. علی کفاشیان افزود: با این وجود فوتسال ایران قدرت و جایگاه خودش را در جهان به خوبی نشان داده و طبیعتا از هیچ حریفی نمی ترسیم. بچه های ما با تمام توان در این رقابت ها حضور پیدا می کنند و به دنبال حضور در جمع چهار تیمی پایانی و کسب مدال خواهیم بود.
سرپرست کمیته فوتسال همچنین پیرامون برنامه های آماده سازی تیم اعزامی گفت: خوشبختانه برنامه ها و اردوهای خوبی تا امروز داشته ایم و در فرصت باقیمانده هم روند آماده سازی تیم به بهترین شکل دنبال خواهد شد. این تیم بازیکنان و همچنین مربیان بسیار خوبی در اختیار دارد که با آمادگی مطلوب جهت حضور در رقابت ها آماده شده ، بر این اساس انتظار داریم که نتایج خوبی هم در این مسابقات کسب کنیم.
Read more
رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: سیاست بسیار خوبی که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی فوتبال ...
Media Removed
رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: سیاست بسیار خوبی که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی فوتبال امید به همراه حمایت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در رابطه با بازیکنان گرفت اولین گام برای موفقیت این تیم محسوب می شود. بازیکنانی به این تیم دعوت شدند که در رده سنی زیر 21 سال هستند و حضور در ... رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: سیاست بسیار خوبی که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی فوتبال امید به همراه حمایت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در رابطه با بازیکنان گرفت اولین گام برای موفقیت این تیم محسوب می شود. بازیکنانی به این تیم دعوت شدند که در رده سنی زیر 21 سال هستند و حضور در بازیهای جاکارتا بزرگترین و مهمترین عامل برای کسب تجربه و هماهنگی و آماده سازی بازیکنان ایران برای مسابقات مقدماتی المپیک است.
دکتر میرشاد ماجدی بیان کرد: مسابقات جاکارتا با تیم های ملی زیر 23 سال برگزار می شود و ما هدفمان از حضور در این بازیها فقط کسب تجربه، شناخت نقاط ضعف و قوت تیم و کسب آمادگی هر چه بیشتر برای مرحله مقدماتی المپیک است. در ادوار گذشته طبق قانونی که بر بازیها حاکم بود تیم از بازیکنان زیر 23 سال و چند بازیکن بزرگسال می توانست استفاده کند که خوشبختانه فدراسیون فوتبال به همراه کادر فنی سیاست خوبی را در این زمینه در پیش گرفته و فقط از بازیکنان زیر 21 سال استفاده کردند. به نظرم استراتژی درستی بود که بعد از چندین سال به مرحله اجرا در آمد.
وی ادامه داد: تنها هدفمان از این برنامه ریزی این بود که برای بازیکنان زیر 21 سال این شرایط را فراهم کنیم تا میدان رسمی ببینند و تجربه بالایی کسب کنند.حضور در کمپ های بین المللی می تواند به نوع رفتار بازیکنان و شرایطتشان در مسابقات کمک بسزایی کند.
وی ادامه داد: دومین مسئله این است که هر سرمربی را انتخاب کنیم مطمئنا باید به سرمربی و کادر فنی زمان دهیم تا برنامه های خود را اجرا کند و ما را به هدفمان برساند.
کرانچار سرمربی بزرگی است و جز مربیان با سابقه محسوب می شود. اکنون که تیم چنین نتیجه ای گرفته، آیا ایشان مربی مناسبی نیست؟ به نظر من باید به کادر فنی و بازیکنان فرصت داد و در رقابتهای مقدماتی المپیک آنها را ارزیابی کرد نه برای بازیهای جاکارتا. این تیم کلا سه ماه است که تشکیل شده، یکسری بازیکنان بودند و یکسری حضور نداشتند. معتقدم نسبت به ظرفیتی که این تیم داشت، خوب نتیجه گرفتیم.
دکتر ماجدی ادامه داد: باید این تیم حمایت کنیم.از باشگاهها می خواهیم بازیکنان را در اختیار تیم قرار بدهند تا نتیجه لازم را به دست آوریم. تیم ملی فوتبال امید ما برای اینکه خودش را ثابت کند باید ساعتها کنار یکدیگر تمرین کنند. بازی کنند تا به هدف خود برسد.تنها مشکل تیم امید را عدم زمان کافی برای اردوها و هماهنگی بازیکنان با یکدیگر می دانم که امیدوارم با حل این مشکل، در آینده شاهد موفقیت این تیم باشیم.
Read more
مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: پس از پایان رقابت های اندونزی و استراحتی کوتاه، کادر فنی برنامه های تدارکاتی ...
Media Removed
مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: پس از پایان رقابت های اندونزی و استراحتی کوتاه، کادر فنی برنامه های تدارکاتی و مسابقات دوستانه خود را برای حضور در المپیک ارائه خواهد کرد تا بتوانیم با اجرای آن، شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا تیم خوب و یکدستی را به مسابقات اعزام شود. حمید استیلی افزود: حمایتهای ویژه ... مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: پس از پایان رقابت های اندونزی و استراحتی کوتاه، کادر فنی برنامه های تدارکاتی و مسابقات دوستانه خود را برای حضور در المپیک ارائه خواهد کرد تا بتوانیم با اجرای آن، شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا تیم خوب و یکدستی را به مسابقات اعزام شود.
حمید استیلی افزود: حمایتهای ویژه رئیس و دبیرکل فدراسیون به همراه دیگر مسئولین فدراسیون نشان می دهد که برای این تیم اهمیت بالایی قائل هستند و باید این موضوع را به فال نیک گرفت. امیدوارم حمایتها همچنان ادامه داشت باشد تا بتوانیم در مسیر پیش رو موفق باشیم.
وی در پایان در خصوص بازگشت تیم ملی فوتبال امید به ایران گفت: با توجه به اعلام سرپرست کاروان اعزامی( دکتر سجادی) به دلیل مشکلات موجود، نمی توان تیم امید را به صورت کامل اعزام کرد. بر همین اساس از امروز بازیکنان در گروه های 7 نفره به تهران اعزام می شوند.
Read more
رئیس کمیته داوران گفت: بنا بر گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در هفته پنجم شاهد بودیم. فریدون ...
Media Removed
رئیس کمیته داوران گفت: بنا بر گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در هفته پنجم شاهد بودیم. فریدون اصفهانیان درباره عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر گفت: جا دارد از همه داوران که قضاوت خوبی داشتند، تشکر کنم. در کل عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کنم. در همه بازی‌هایی ... رئیس کمیته داوران گفت: بنا بر گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در هفته پنجم شاهد بودیم.
فریدون اصفهانیان درباره عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر گفت: جا دارد از همه داوران که قضاوت خوبی داشتند، تشکر کنم. در کل عملکرد داوران در هفته پنجم لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کنم. در همه بازی‌هایی که گزارش آنها به ما رسیده، در کل شاهد قضاوت خوبی از آنها بودیم.
وی افزود: با توجه به گزارش ناظران در دو دیدار (استقلال تهران – فولاد خوزستان و ماشین سازی – ذوب آهن) نکاتی وجود داشت که در روزهای آینده با گروه آنالیز فیلم بازیها را بازبینی می کنیم و اگر موردی وجود داشت آن را اعلام می کنیم.
عضو هیات رئیسه فدراسیون اظهار داشت: با توجه به اینکه چند هفته از بازیهای لیگ برتر می گذرد، به نظرم داوران حرکت های خوبی داشتند. آنچه مسلم است ما سعی داریم از داوران جوانتر در بازیها استفاده کنیم.
رئیس کمیته داوران در پایان خاطر نشان کرد: آخرین دوره توجیهی لیگ دسته دو و سه فوتبال پایان این هفته به میزبانی اصفهان برگزار می شود. جا دارد از همکاری متقابل هیات فوتبال استانهای ایلام، خراسان رضوی، اصفهان و گیلان نیز به خاطر برگزاری دوره های آموزشی لیگ دو و سه نهایت تشکر را داشته باشم. ضمن اینکه در این کلاس ها داوران مورد ارزیابی قرار می گیرند و در آینده با توجه به شناختی که از آنها پیدا می کنیم در مسابقات استفاده خواهیم کرد.عکس:مهدی زارع
Read more
رئیس فدارسیون فوتبال عصر امروز با حضور در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی،نظاره گر تمرینات تیم استقلال ...
Media Removed
رئیس فدارسیون فوتبال عصر امروز با حضور در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی،نظاره گر تمرینات تیم استقلال در آستانه دیدار مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا شد. مهدی تاج پس از حضور در تمرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا،مورد استقبال امیر حسین فتحی سرپرست،جواد قراب عضو هیات مدیره باشگاه ،وینفرد ... رئیس فدارسیون فوتبال عصر امروز
با حضور در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی،نظاره گر تمرینات تیم استقلال در آستانه دیدار مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا شد.
مهدی تاج پس از حضور در تمرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا،مورد استقبال امیر حسین فتحی سرپرست،جواد قراب عضو هیات مدیره باشگاه ،وینفرد شفرسرمربی،دکتر امین نوروزی،معاون پزشکی،نصرالله عبداللهی مشاور، اصغر حاجیلو سرپرست تیم قرار گرفت.
رییس فدراسیون فوتبال همچنین با حضور در جمع بازیکنان تیم ،برای آبی پوشان در دیدار مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.
Read more
رییس فدراسیون فوتبال با حضور در تمرین پرسپولیس،برای این تیم در دیدار مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان ...
Media Removed
رییس فدراسیون فوتبال با حضور در تمرین پرسپولیس،برای این تیم در دیدار مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد. مهدی تاج ساعت 18 امروز با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی با حمیدرضا گرشاسبی،مدیرعامل،کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس دیدار و گفت‌وگو کرد. وی پس از حضور در تمرین پرسپولیس عنوان ... رییس فدراسیون فوتبال با حضور در تمرین پرسپولیس،برای این تیم در دیدار مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.
مهدی تاج ساعت 18 امروز با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی با حمیدرضا گرشاسبی،مدیرعامل،کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی پس از حضور در تمرین پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس مثل تیم ملی است. این تیم با الدحیلی بازی دارد که قیمت دو بازیکنش اندازه بودجه یک فصل پرسپولیس است. اگرچه الدحیل تیم خوبی است اما پرسپولیس هم تیم قدرتمندی است و انشالله بتواند این بازی را ببرد.
وی افزود:خوشحالم که در تمرین پرسپولیس حاضر شدم. پرسپولیس نماینده ایران است و من امروز در تمرین تیم ملی کشورم حاضر شدم. انشالله مقابل الدحیل پیروز می‌شود و به مرحله بعد صعود می‌کند.
Read more
مسعود اقبالی پس از شکست تیم فوتبال امید ایران در بازی های آسیایی مقابل کره جنوبی گفت:نگاهی به ترکیب ...
Media Removed
مسعود اقبالی پس از شکست تیم فوتبال امید ایران در بازی های آسیایی مقابل کره جنوبی گفت:نگاهی به ترکیب تیم کره جنوبی در این بازی ها به خوبی نشان می دهد که تیم ما از نظر تجربی با حریف فاصله داشته و در واقع ایران با یک استراتژی متفاوت گام به مسابقات آسیایی گذاشت. کره جنوبی با ترکیب زیر 23 سال و استفاده از 3 بازیکن ... مسعود اقبالی پس از شکست تیم فوتبال امید ایران در بازی های آسیایی مقابل کره جنوبی گفت:نگاهی به ترکیب تیم کره جنوبی در این بازی ها به خوبی نشان می دهد که تیم ما از نظر تجربی با حریف فاصله داشته و در واقع ایران با یک استراتژی متفاوت گام به مسابقات آسیایی گذاشت. کره جنوبی با ترکیب زیر 23 سال و استفاده از 3 بازیکن کمکی که یکی از آنها در تاتنهام انگلیس بازی می کند نشان داد با هدف قهرمانی به مسابقات آمده اما تیم ما به دنبال کسب تجربه و ساخت یک تیم منسجم و هماهنگ برای حضور در بازی های مقدماتی المپیک 2020 است. آنچه مسلم است استراتژی امروز فدراسیون فوتبال کاملا درست بوده و البته استراتژی سال های قبل که با تمام قوا به این مسابقات می رفتیم ، دست آوردی هم نداشتیم و تجربه ای هم برای تیم المپیک ایجاد نمی کردیم قطعا نادرست بود.
اقبالی همچنین گفت:نباید از این تیم جوان انتظار داشت کره جنوبی با آن ستاره ها و بازیکنان کلیدی که در جام جهانی بازی کرده اند را مغلوب کند و حالا هم نباید این تیم را با انتقادات به حاشیه برد. به عقیده من این تیم باید حفظ شود ، برنامه های آماده سازی ، اردوها و بازی های تدارکاتی در نظر گرفته شود و البته در انتخاب بازیکنان هم دقت بیشتری شود. ما در این فوتبال استعدادهای زیادی داریم که باید به دنبال جذب آنها باشیم. می شود در بعضی پست ها انتخاب های بهتری داشت و با ایجاد تیمی قدرتمند همچنین کسب تجربه مناسب از این رقابت ها بالاخره به هدف اصلی خودمان که صعود به المپیک است دست یابیم.
Read more
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال پس از دیدار تیم ملی امید کشورمان مقابل امید کره جنوبی در بازی های آسیایی،در ...
Media Removed
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال پس از دیدار تیم ملی امید کشورمان مقابل امید کره جنوبی در بازی های آسیایی،در پیامی خطاب به کادر سرپرستی،فنی و بازیکنان تیم ملی امید نوشت: اعضای زحمتکش،دوست داشتنی و شایسته تیم ملی امید؛ سلام و خدا قوت اینجانب را به نمایندگی از آحاد مردم سرفراز میهن مان پذیرا باشید. میدان ... مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال پس از دیدار تیم ملی امید کشورمان مقابل امید کره جنوبی در بازی های آسیایی،در پیامی خطاب به کادر سرپرستی،فنی و بازیکنان تیم ملی امید نوشت:

اعضای زحمتکش،دوست داشتنی و شایسته تیم ملی امید؛
سلام و خدا قوت اینجانب را به نمایندگی از آحاد مردم سرفراز میهن مان پذیرا باشید.
میدان جاکارتا،همانطور که قرارمان بود،به محلی برای کسب تجربه ای گران سنگ برای حضور در رقابت های مقدماتی المپیک بدل شد.
میدانی که از همین امروز،پیش رو و در نزدیکی شما و ماست و می باید با درس آموزی از آنچه در مسیر حضور در جاکارتا و رقابت های آسیایی گذشت و تلاش و کوشش صدچندان،مهیای حضور در آن آوردگاه حیاتی شویم تا رویای چندین دهه ای جامعه فوتبال را جامه عمل بپوشانیم.
بی شک،نگاه حمایتی و همراهی فدراسیون با این تیم جوان که تیم ملی بزرگسالان فردا و فرداهای ما را تشکیل خواهد داد،تداوم می یابد و این جمع با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در کنار هم برای آن هدف بزرگ و مهم خود می جنگد.
نام این جوانان زیر 21 سال و خاطره فداکاری آنان که در برابر نام های شناخته شده کره جنوبی ایستادند،هرگز از ذهن جامعه فوتبال پاک نخواهد شد.
سلام بر فردایی که به زودی از راه می رسد و سلام بر جوانان شایسته ایرانی...
همه در کنار هم،برای موفقیت در فردایی که نزدیک نزدیک است.
Read more
تیم‌های امید ایران و کره‌جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از ساعت 17 به مصاف یکدیگر ...
Media Removed
تیم‌های امید ایران و کره‌جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از ساعت 17 به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود کره جنوبی به پایان رسید. تیم‌های امید ایران و کره‌جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از ساعت 17 به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود کره جنوبی به پایان رسید.
ترکیب تیم امید ایران مقابل کره جنوبی اعلام شد: امینی،اقاسی،آرتا،خدابنده لو،مهدیخانی،رزاق پور،مسلم ...
Media Removed
ترکیب تیم امید ایران مقابل کره جنوبی اعلام شد: امینی،اقاسی،آرتا،خدابنده لو،مهدیخانی،رزاق پور،مسلم پور،آقاجانپور،دلفی،آزادی و روستایی ترکیب تیم امید ایران مقابل کره جنوبی اعلام شد: امینی،اقاسی،آرتا،خدابنده لو،مهدیخانی،رزاق پور،مسلم پور،آقاجانپور،دلفی،آزادی و روستایی

Loading...