Iranian_wrestling Instagram Photos and Videos

Loading...


iranian_wrestling كشتى ايران🇮🇷☫I.R.IRAN☫🇮🇷 @iranian_wrestling mentions
Followers: 94,308
Following: 234
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. امیرعلی اکبری: خرس لهستانی واقعا گردن کلفت بود، شب سختی را پشت سر گذاشتم، اما موفق شدم . . #امیر_علی‌اکبری ...
Media Removed
. امیرعلی اکبری: خرس لهستانی واقعا گردن کلفت بود، شب سختی را پشت سر گذاشتم، اما موفق شدم . . #امیر_علی‌اکبری قهرمان سابق تیم ملی کشتی فرنگی که این روزها با سازمان ACB روسیه به توافق رسیده است امشب (شنبه) در دومین مبارزه خود به مصاف دانیلاومیلا نژوک معروف به خرس لهستانی رفت و این دیدار در پایان ... .
امیرعلی اکبری: خرس لهستانی واقعا گردن کلفت بود، شب سختی را پشت سر گذاشتم، اما موفق شدم
.
.
#امیر_علی‌اکبری قهرمان سابق تیم ملی کشتی فرنگی که این روزها با سازمان ACB روسیه به توافق رسیده است امشب (شنبه) در دومین مبارزه خود به مصاف دانیلاومیلا نژوک معروف به خرس لهستانی رفت و این دیدار در پایان با پیروری علی اکبری به پایان رسید. علی اکبری پیش از این در رشته MMA و در سازمان رایزین ژاپن مبارزه می‌کرد که حتی نایب قهرمانی این مسابقات را نیز کسب کرده بود. در حال حاضر علی‌اکبری برای سازمان ACB مبارزه می‌کند که پیش از این در نخستین مبارزه خود در چارچوب سازمان ACB روسیه موفق به شکست حریف استونیایی خود شده بود.حریف شب گذشته علی‌اکبری ۲۰ پیروزی و یک مساوی و 9 باخت را در کارنامه خود دارد. دانیل اومیلا نژوک مشهور به خرس لهستان در رده هفتم سنگین‌وزن‌های سازمان ACB قرار دارد. گفت‌وگوی امیر علی‌اکبری با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس را در ادامه می‌خوانید:

فارس: نظرت در مورد دومین مبارزه سخت و نفسگیر دیشب را بگو؟

دیشب واقعاً بازی سختی را پشت سر گذاشتم، پیش‌بینی یک مبارزه سخت را داشتم، چون حریف من خیلی با تجربه بود و تا به امروز ناک‌اوت نشده بود، می‌دانستم بازی سختی را دارم او خیلی خوب ما را آنالیز کرده بود و با برنامه برای مبارزه با من آمده بود. ما هم کم زحمت نکشیده بودیم و خیلی خوب او را آنالیز کرده بودیم. حریفم واقعا گردن‌کلفت بود و لقبش به او می‌آمد. من تلاش کردم و خوشبختانه مقابل حریفم نمایش خوبی داشتم.

فارس: گویا زمان مبارزه بعدی مشخص شده است؟

بازی بعدی اگر مصدومیتم خوب شود با قهرمان همین سازمان است که چند ماهی است با او کری‌خوانی داریم. باید ببینم که چه می‌شود، ان‌شاءالله اگر مصدومیتم رفع شود دو ماه دیگر به مصاف این حریف خواهم رفت.

فارس: از حرکت ناجوانمردانه حریف لهستانی بگو؟

او خیلی به پای جلوی من ضربه وارد می‌کرد، اصلا برنامه داشت برای پای جلوی من و طوری به پای من ضربه می‌زد که از کار بیوفتد و موفق به شکست من شود اما من تا آخرین لحظه مقاومت کردم و جنگیدم. خوشبختانه او را توانستم که شکست دهم. ما در سه راند 5 دقیقه‌ای مبارزه کردیم، مبارزه‌ای که واقعاً سخت و نفس‌گیر بود. چون حریفم قدرتمند بود 15 دقیقه مبارزه سنگین انجام دادیم. خوشحالم که به این پیروزی دست یافته‌ام و امیدوارم در مبارزات بعدی به اهدافم برسم.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #mma #acb #aka #ufc #rizin #fighter #amiraliakbari #koshti
Read more
Loading...
. درگیری و کری خوانی قهرمان ACB با امیر علی اکبری . نفر بعدی ایشونه . @mukhumat_vakhaev . . . @amiraliakbari60 🇮🇷️ . . #ko6ti #ko6ti_ir #acb #koshti #wrestling #fight #iran #rus #pol #mma #ufc #iranian #amiraliakbari .
درگیری و کری خوانی قهرمان ACB با امیر علی اکبری .
نفر بعدی ایشونه .
@mukhumat_vakhaev 😏 .
.
.

@amiraliakbari60 💪🇮🇷❤️ .
.
#ko6ti #ko6ti_ir #acb #koshti #wrestling #fight #iran #rus #pol #mma #ufc #iranian #amiraliakbari
. پیروزی دلچسب #امیر_علی_اکبری مقابل خرس لهستان @amiraliakbari60 🇮🇷️ #ko6ti #ko6ti_ir #ufc #mma #acb #iran #amiraliakbari #koshti #wrestling #uww #iranian_wrestling #aka #polska #rus #pol #iri #🇮🇷 #🇮🇷️ #fight #fighter .
پیروزی دلچسب #امیر_علی_اکبری مقابل خرس لهستان
@amiraliakbari60 💎🇮🇷👊❤️
#ko6ti #ko6ti_ir #ufc #mma #acb #iran #amiraliakbari #koshti #wrestling #uww #iranian_wrestling #aka #polska #rus #pol #iri #🇮🇷 #🇮🇷❤️ #fight #fighter
. برتری #امیر_علی_اکبری مقابل حریف قدرتمند لهستانی خود #acb #mma #ufc #iran #amiraliakbari ...
Media Removed
. برتری #امیر_علی_اکبری مقابل حریف قدرتمند لهستانی خود #acb #mma #ufc #iran #amiraliakbari #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling .
برتری #امیر_علی_اکبری مقابل حریف قدرتمند لهستانی خود
#acb #mma #ufc #iran #amiraliakbari #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
. با توجه به اینکه برای اعزام هریک از تیم‌های منتخب و یا ملی کشتی ایران به مسابقات بین‌المللی در بودجه ...
Media Removed
. با توجه به اینکه برای اعزام هریک از تیم‌های منتخب و یا ملی کشتی ایران به مسابقات بین‌المللی در بودجه مصوب فدراسیون، اعتبار مشخصی پیش بینی شده است، متاسفانه افزایش چند برابری نرخ ارز، عدم تخصیص ارز مبادله‌ای از سوی بانک مرکزی به فدراسیون‌ها و هزینه‌های چند برابری خرید بلیط، فدراسیون کشتی را ... .
با توجه به اینکه برای اعزام هریک از تیم‌های منتخب و یا ملی کشتی ایران به مسابقات بین‌المللی در بودجه مصوب فدراسیون، اعتبار مشخصی پیش بینی شده است، متاسفانه افزایش چند برابری نرخ ارز، عدم تخصیص ارز مبادله‌ای از سوی بانک مرکزی به فدراسیون‌ها و هزینه‌های چند برابری خرید بلیط، فدراسیون کشتی را به ناچار و برخلاف برنامه‌ها و مصلحت‌های فنی مجبور به اتخاذ سیاست انقباضی جدیدی کرده است.

بر این اساس، به منظور تامین منابع مالی هریک از اعزام‌های اصلی به مسابقات جهانی، ضرورت دارد چند اعزام تدارکاتی و یا بعضا برخی از از اعزام‌های اصلی دیگر نیز منتفی شود. از اینرو اعزام تیم منتخب کشتی آزاد ایران به مسابقات بین‌المللی جام مدوید که به عنوان آخرین مسابقه تدارکاتی و ارزیابی برای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران پیش از حضور در مسابقات جهانی مجارستان از سوی شورای فنی کشتی آزاد در نظر گرفته شده بود، منتفی شد.

لازم به توضیح است با توجه به شرایط بوجود آمده، نفرات مدنظر کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های پیش رو، بر اساس عملکرد فنی کشتی گیران در طول تمرینات، کارنامه خارجی ایشان و توان روانی و قدرت جنگندگی آن‌ها در مسابقه با نفرات شاخص جهان در وزن خود، و در مجموع میزان بهره مندی از کلاس جهانی مورد ارزیابی کادر فنی و شورای فنی قرار می‌گیرند.

همچنین برای آماده سازی نفرات جوان و یا با تجربه‌ای که نیاز به حضور در میدان تدارکاتی دارند، به ناچار از طریق تدابیر کادر فنی در شرایط مشابه مسابقه‌ای درون اردویی و یا حضور در سایر مسابقات داخلی - ملی موجود، در محدوده زمانی باقی مانده تا مسابقات جهانی استفاده خواهد شد.
Read more
. امشب ساعت ۲۱ @amiraliakbari60 <span class="emoji emoji1f44a"></span><span class="emoji emoji1f4aa"></span> #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #mma #ufc #acb #iran #sport ...
Media Removed
. امشب ساعت ۲۱ @amiraliakbari60 #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #mma #ufc #acb #iran #sport #amiraliakbari .
امشب ساعت ۲۱
@amiraliakbari60 👊💪
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #mma #ufc #acb #iran #sport #amiraliakbari
Loading...
. وزنکشی امیر علی اکبری با حریف لهستانی و کری خوانی با قهرمان سازمان acb فردا شب حدودا ساعت 21 مبارزه شروع میشه @amiraliakbari60 . . hey pretty boy the next fight you gett ready for die. @mukhumat_vakhaev #ko6ti #ko6ti_ir #acb #mma .
وزنکشی امیر علی اکبری با حریف لهستانی
و کری خوانی با قهرمان سازمان acb
فردا شب حدودا ساعت 21 مبارزه شروع میشه
@amiraliakbari60 .
. hey pretty boy the next fight you gett ready for die. 👊@mukhumat_vakhaev
#ko6ti #ko6ti_ir #acb #mma
. تیم ایران الف با شکست آذربایجان بعنوان قهرمانی چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان ...
Media Removed
. تیم ایران الف با شکست آذربایجان بعنوان قهرمانی چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) دست یافت. چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم های آذربایجان، ارمنستان، اوکراین، ایتالیا و ۴ تیم از کشورمان روزهای ... .
تیم ایران الف با شکست آذربایجان بعنوان قهرمانی چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) دست یافت.

چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم های آذربایجان، ارمنستان، اوکراین، ایتالیا و ۴ تیم از کشورمان روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریورماه در شهر سیرجان استان کرمان برگزار شد که در پایان تیم ایران با شکست ۱۰ بر صفر تیم آذربایجان در دیدار فینال به عنوان قهرمانی رسید.

نتایج دیدارهای فینال، رده بندی و کسب عنوان های پنجم و هفتم به شرح زیر است:
فینال: ایران الف ۱۰ – آذربایجان صفر
رده بندی: ایران ب ۹ – ایران توسعه یک
دیدار ۶-۵: اوکراین ۸ – ارمنستان ۲
دیدار ۸-۷: ایتالیا، برنده ۵ - ایران (کرمان) ۵ (امتیاز مثبت ۲۴ به ۲۲)

رده بندی تیمی مسابقات: ۱- ایران الف ۲- آذربایجان ۳- ایران ب ۴- ایران توسعه ۵- اوکراین ۶- ارمنستان ۷- ایتالیا ۸- ایران (کرمان)
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
Loading...
. برای اولین بار در ایران . . جشنواره کشتی در فضای باز . . زمان: جمعه(فردا) ۱۶شهریورماه- از ساعت ...
Media Removed
. برای اولین بار در ایران . . جشنواره کشتی در فضای باز . . زمان: جمعه(فردا) ۱۶شهریورماه- از ساعت ۲۰ مکان: شیراز- بلوار چمران- محل رو باز اجتماعات شهرداری #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #shiraz #شیراز #کشتی .
برای اولین بار در ایران .
.
جشنواره کشتی در فضای باز .
.
زمان: جمعه(فردا) ۱۶شهریورماه- از ساعت ۲۰
مکان: شیراز- بلوار چمران- محل رو باز اجتماعات شهرداری
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #shiraz #شیراز #کشتی
. ترکیب‌ تیم‌های کشتی ایران در المپیک جوانان مشخص شد . . رقابت‌های کشتی بازی‌های المپیک جوانان ...
Media Removed
. ترکیب‌ تیم‌های کشتی ایران در المپیک جوانان مشخص شد . . رقابت‌های کشتی بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین روزهای ۲۰ تا ۲۲ مهرماه در بوینس آیرس برگزار می‌شود و هر کشور می‌تواند با دو نماینده در هر رشته در این مسابقات شرکت کند. . . با توجه به اینکه هر کشور تنها 2 سهمیه (نفرات اول رقابت‌های ... .
ترکیب‌ تیم‌های کشتی ایران در المپیک جوانان مشخص شد
.
.
رقابت‌های کشتی بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین روزهای ۲۰ تا ۲۲ مهرماه در بوینس آیرس برگزار می‌شود و هر کشور می‌تواند با دو نماینده در هر رشته در این مسابقات شرکت کند.
.
.
با توجه به اینکه هر کشور تنها 2 سهمیه (نفرات اول رقابت‌های قاره‌ای) مجاز برای حضور در المپیک نوجوانان را خواهد داشت، #امیررضا_ده_بزرگی در وزن 45 کیلوگرم و محمد نصرتی در وزن 92 کیلوگرم فرنگی‌کاران کشورمان بودند که در رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان صاحب مدال طلا شدند و سهمیه حضور در این رقابت‌ها را بدست آوردند.
.
.
البته تیم کشتی آزاد در سه وزن (۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم) صاحب مدال طلا و موفق به کسب سهمیه شد که 2 وزن توسط کادر فنی برای حضور در این رقابت‌ها معرفی شدند که محمد کریمی در ۶۵ کیلوگرم و امیرحسین زارع در ۱۱۰ کیلوگرم نمایندگان ایران خواهند بود.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #dehbozorgi #koshti
Read more
. حضور هومن توکلیان عضو کمیسیون ورزش برای همه فدراسیون جهانی کشتی در محروم ترین منطقه تهران (دروازه غار)در کنار کشتی گیران باشگاه شهید رستمی. در ویدیو محسن پیمان مربی باشگاه در حضور توکلیان از مشکلات و آسیب های اجتماعی و خطراتی که کشتی گیران نوجوان و نونهال این باشگاه را تهدید می کند ؛سخن می گوید. . . @hoomanities ... .
حضور هومن توکلیان عضو کمیسیون ورزش برای همه فدراسیون جهانی کشتی در محروم ترین منطقه تهران (دروازه غار)در کنار کشتی گیران باشگاه شهید رستمی.
در ویدیو محسن پیمان مربی باشگاه در حضور توکلیان از مشکلات و آسیب های اجتماعی و خطراتی که کشتی گیران نوجوان و نونهال این باشگاه را تهدید می کند ؛سخن می گوید.
.
.
@hoomanities 💎💖
.
.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. محمدعلی حقیقت دوست به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بریتانیا انتخاب شد ko6ti.ir ...
Media Removed
. محمدعلی حقیقت دوست به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بریتانیا انتخاب شد ko6ti.ir - یکی از مربیان جوان و آینده دار شیراز به عنوان سرمربی تیم ملی بریتانیا انتخاب گردید و اولین اردوی تیم ملی بریتانیا از تاریخ ۱۶ سپتامبر در محل آکادمی کشتی منچستر زیر نظر محمدعلی حقیقت دوست آغاز میشود. محمدعلی ... .
محمدعلی حقیقت دوست به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بریتانیا انتخاب شد

ko6ti.ir - یکی از مربیان جوان و آینده دار شیراز به عنوان سرمربی تیم ملی بریتانیا انتخاب گردید و اولین اردوی تیم ملی بریتانیا از تاریخ ۱۶ سپتامبر در محل آکادمی کشتی منچستر زیر نظر محمدعلی حقیقت دوست آغاز میشود.
محمدعلی حقیقت دوست کشتی گیر خوش اخلاق و خوب استان فارس که چند سالیست اقامت در انگلستان را برای ادامه زندگی انتخاب کرده،در ادامه فعالیت ورزشی اش در انگلستان از سـوی فدراسیون کشتی این کشور به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی بریتانیا انتخاب شد.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
Loading...
. تیم ملی کشتی آلیش بانوان به دلیل مشکلات مالی فدراسیون کشتی و افزایش قیمت ارز به رقابت‌های رسمی قهرمانی ...
Media Removed
. تیم ملی کشتی آلیش بانوان به دلیل مشکلات مالی فدراسیون کشتی و افزایش قیمت ارز به رقابت‌های رسمی قهرمانی جهان این رشته اعزام نشد #ko6ti #ko6ti_ir .
تیم ملی کشتی آلیش بانوان به دلیل مشکلات مالی فدراسیون کشتی و افزایش قیمت ارز به رقابت‌های رسمی قهرمانی جهان این رشته اعزام نشد
#ko6ti #ko6ti_ir
. @dehbozorgi.amirreza @dehbozorgi.amirreza <span class="emoji emoji1f496"></span> . . #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #dehbozorgi ...
Media Removed
. @dehbozorgi.amirreza @dehbozorgi.amirreza . . #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #dehbozorgi #koshti #iranwrestling #uww #unitedworldwrestling #iranian_wrestling #shiraz .
@dehbozorgi.amirreza
@dehbozorgi.amirreza 💖
.
.

#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #dehbozorgi #koshti #iranwrestling #uww #unitedworldwrestling #iranian_wrestling #shiraz
. تیم منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه، راهی یاکوتسک محل برگزاری ...
Media Removed
. تیم منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه، راهی یاکوتسک محل برگزاری این مسابقات شد. تمامی هزینه های تیم اعزامی از سوی برگزار کننده این مسابقات پرداخت می شود و تیم کشورمان با دعوت فدراسیون روسیه راهی این مسابقات شد. در حالیکه کادر فنی تیم ملی از رضا یزدانی آزادکار ... .
تیم منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه، راهی یاکوتسک محل برگزاری این مسابقات شد.

تمامی هزینه های تیم اعزامی از سوی برگزار کننده این مسابقات پرداخت می شود و تیم کشورمان با دعوت فدراسیون روسیه راهی این مسابقات شد.

در حالیکه کادر فنی تیم ملی از رضا یزدانی آزادکار با تجربه ایران و دارنده ۲ طلای جهان که ۲ سال به علت مصدومیت از میادین به دور بوده برای حضور در این تورنمنت دعوت کرده بود، وی حاضر نشد عازم این رقابت‌ها شود. ظاهرا یزدانی قصد دارد در لیگ به روی تشک برود.

ترکیب تیم کشتی آزاد کشورمان برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان
۶۱ کیلوگرم: مجید داستان
۶۵ کیلوگرم: محمد رمضان پور
۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی
۷۰ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی
۸۶ کیلوگرم: احمد بذری
۹۷ کیلوگرم: مسعود خواجه صالحانی
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی
مربی ارشد و سرپرست: مصطفی میرعمادیان
مربی: مهدی برائتی
داور: محمدحسن یاراحمدی

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روزهای ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می شود.

بر اساس برنامه اعلامی مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم روزهای پنج شنبه و جمعه و مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه برگزار می شود.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
Loading...
. رقابت های کشتی پهلوانی سومین دوره بازی های جهانی عشایر با حضور 48 کشتی گیر از 26 کشور دنیا، در سه وزن ...
Media Removed
. رقابت های کشتی پهلوانی سومین دوره بازی های جهانی عشایر با حضور 48 کشتی گیر از 26 کشور دنیا، در سه وزن امروز (سه شنبه) در شهر چولپان آتا کشور قرقیزستان برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب 3 مدال طلا بعنوان قهرمانی رسید. در وزن 70 کیلوگرم محمد نادری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتی گیری از ... .
رقابت های کشتی پهلوانی سومین دوره بازی های جهانی عشایر با حضور 48 کشتی گیر از 26 کشور دنیا، در سه وزن امروز (سه شنبه) در شهر چولپان آتا کشور قرقیزستان برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب 3 مدال طلا بعنوان قهرمانی رسید.

در وزن 70 کیلوگرم محمد نادری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کشتی گیر آذربایجانی به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. نادری در دیدار پایانی مقابل حریف قرقیزستانی به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 80 کیلوگرم امید حسن تبار دور نخست حریف قزاقستانی را از پیش رو برداشت وی در دور بعد مقابل حریف قرقیزستانی به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حسن تبار در این مرحله با شکست حریفی از کشور چین راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار نهایی حریفی از کشور ترکمنستان را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 100+ کیلوگرم جابر صادق زاده در دور نخست حریفی از کشور لیتوانی را مغلوب کرد وی در دور بعد نیز کشتی گیری از تاجیکستان را از پیش رو برداشت، صادق زاده در دور سوم مقابل نماینده کشور بلغارستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز نودار کورتانیدزه از کشور گرجستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. صادق زاده در این دیدار کشتی گیری از کشور مغولستان را شکست داد و مدال طلا را از آن خود کرد.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. رضا یزدانی گذرنامه‌اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی‌رود . . داستان بازگشت ...
Media Removed
. رضا یزدانی گذرنامه‌اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی‌رود . . داستان بازگشت رضا یزدانی به تیم ملی، رفته رفته به ماجرایی ناتمام و جالب تبدیل می‌شود. در حالی که فدراسیون کشتی به او فرصت داده بود که در جام دیمیتری کرکین روی تشک برود تا پس از دو سال دوری از میدان، خودش را محک بزند او ... .
رضا یزدانی گذرنامه‌اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی‌رود
.
.
داستان بازگشت رضا یزدانی به تیم ملی، رفته رفته به ماجرایی ناتمام و جالب تبدیل می‌شود. در حالی که فدراسیون کشتی به او فرصت داده بود که در جام دیمیتری کرکین روی تشک برود تا پس از دو سال دوری از میدان، خودش را محک بزند او از طریق هیئت کشتی استان مازندران به فدراسیون اطلاع داد که قصد حضور در این جام را ندارد.

بعدها مربیان مازندرانی اعلام کردند که یزدانی می‌خواسته با حضور در بازی‌های آسیایی 2018 و کسب چهارمین مدال طلایش در این رقابت‌ها، رکورددار شود و با توجه به اینکه پیش از این رقابت‌ها تورنمنتی برای او در نظر گرفته نشد، ظاهرا امسال قصد حضور در تیم ملی را ندارد.

در حالی که جام مدوید آخرین تورنمنت بین المللی پیش از جهانی برای ملی‌پوشان ایران محسوب می‌شود، نام او در بین نفرات اعزامی به این مسابقات قرار گرفت اما رضا یزدانی گذرنامه‌اش را در اختیار فدراسیون کشتی قرار نداده و این امر را می‌شود به منزله انصراف او از جام مدوید و به تبع آن عدم شرکت در مسابقات جهانی 2018 بوداپست تلقی کرد.

جام مدوید روزهای 23، 24 و 25 شهریور ماه در روسیه برگزار می‌شود.
#ko6ti_ir #ko6ti
Read more
. #تبریک دکتر اخلاقی @habib_akhlaghi <span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span> #ko6ti #ko6ti_ir #habibakhlaghi
Media Removed
. #تبریک دکتر اخلاقی @habib_akhlaghi #ko6ti #ko6ti_ir #habibakhlaghi .
#تبریک دکتر اخلاقی
@habib_akhlaghi ❤️🙏🌺
#ko6ti #ko6ti_ir #habibakhlaghi
Loading...
. #قاب_خاطرات عسکری محمدیان اکبر فلاح حسین محبی زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی #ko6ti #ko6ti_ir ...
Media Removed
. #قاب_خاطرات عسکری محمدیان اکبر فلاح حسین محبی زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling .
#قاب_خاطرات
عسکری محمدیان
اکبر فلاح
حسین محبی
زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
. اهدای تخته تشک و آدمک کشتی به کشتی گیران بخش زاغه در استان لرستان توسط دو پهلوان واقعی که همواره پیشگام کارهای خیر در عرصه ورزش شده اند. هومن توکلیان عضو تالار مشاهیر کشتی آمریکا ،مدیر کمپانی تاک پارتنرس و عضو کمیسون ورزش برای همه اتحادیه جهانی کشتی و بابک ایرمنخواه از ایرانیان بزرگ و نیکوکار ... .
اهدای تخته تشک و آدمک کشتی به کشتی گیران بخش زاغه در استان لرستان توسط دو پهلوان واقعی که همواره پیشگام کارهای خیر در عرصه ورزش شده اند.
هومن توکلیان عضو تالار مشاهیر کشتی آمریکا ،مدیر کمپانی تاک پارتنرس و عضو کمیسون ورزش برای همه اتحادیه جهانی کشتی و بابک ایرمنخواه از ایرانیان بزرگ و نیکوکار در آمریکا و مالک کمپانی ساعت آزاد
به نیابت از جامعه کشتی از شما بزرگ مردان قدردانی میکنیم.
@hoomanities
@azadwatchnyc
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. #قاب_خاطرات #غلامرضا_قصاب #سلطان_سالتو #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Media Removed
. #قاب_خاطرات #غلامرضا_قصاب #سلطان_سالتو #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling .
#قاب_خاطرات
#غلامرضا_قصاب #سلطان_سالتو
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
. پروژه «باید ببازی» دیگر جواب نمی‌دهد! . . #فدراسیون_جهانی_کشتی در نامه‌ای که به فدراسیون‌های ...
Media Removed
. پروژه «باید ببازی» دیگر جواب نمی‌دهد! . . #فدراسیون_جهانی_کشتی در نامه‌ای که به فدراسیون‌های کشور‌های مختلف ارسال کرد بر لزوم رعایت موارد سیاسی و اجتماعی تاکید کرد و جریمه‌های فدراسیون‌ها و ورزشکاران در صورت عدم رعایت این موارد را مشخص کرد. . . متن نامه میشل دوسون دبیرکل اتحادیه جهانی ... .
پروژه «باید ببازی» دیگر جواب نمی‌دهد!
.
.
#فدراسیون_جهانی_کشتی در نامه‌ای که به فدراسیون‌های کشور‌های مختلف ارسال کرد بر لزوم رعایت موارد سیاسی و اجتماعی تاکید کرد و جریمه‌های فدراسیون‌ها و ورزشکاران در صورت عدم رعایت این موارد را مشخص کرد.
.
.
متن نامه میشل دوسون دبیرکل اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون های ملی به شرح زیر است:
در پی وقوع بعضی حوادث در خلال برخی از مسابقات و رقابت های جهانی، یادآور می شویم که برگزار کنندگان مسابقات، فدراسیون های ملی و اعضای آن ها (کشتی گیران، داوران، مربیان، پزشکان، فیزیوتراپیست ها و سایر افراد)، روسای آن ها جزئی از جنبش المپیک هستند و از این رو باید به ایده المپیک الهام گرفته شده از پیر دو کوبرتین وفادار بمانند.
بنابراین شرکت‌کنندگان در مسابقات و رقابت‌های جهانی متعهد به احترام گذاشتن به قوانین زیر هستند:

1- حفظ کرامت انسانی که از ملزومات کلیدی المپیک است.

2- خودداری از هرگونه تبعیض بین شرکت کنندگان به خاطر اصلیت، قومیت، مذهب، عقاید فلسفی و سیاسی، وضعیت خانوادگی و سایر موارد.

3- هرگونه اقدام مضر ذهنی و فیزیکی در برابر فردیت شرکت کنندگان پذیرفته نمی شود.

4- هر نوع دوپینگ در هر سطحی کاملا ممنوع است. مقررات اعمال شده از سوی آژانس جهانی ضد دوپینگ (وادا) دقیقا اجرا می شود.

بنابراین از شما می خواهیم که به کلیه کشتی گیران و اعضای فدراسیون ها اعلام نمایید که هرگونه اقدام مخالف با موارد ذکر شده قابل تحمل نخواهد بود و مجرمان به ترتیب زیر مجازات می شوند:
برای کشتی گیران:
دیسکالیفه شدن از مسابقات

محرومیت سه ساله از فعالیت های بین المللی
برای مربی:

یک سال محرومیت از فعالیت های بین المللی

برای فدراسیون:
جریمه 5 هزار فرانک سوئیس
برای موارد دوپینگ:

کشتی گیران: اجرای دقیق قوانین ضد دوپینگ جهانی (4 سال محرومیت)
فدراسیون: جریمه 20 هزار فرانک سوئیس، بعلاوه بر اساس مورد احتمال محرومیت و تعلیق
برگزاری دادگاه های حقوقی علیه ارائه دهندگان، مربیان، پزشکان و یا هر شخص دیگری که در موضوع دخیل است.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. ۱۰ شهریور #روز_جهانی_داور بر تمامی #داوران مبارک باد #WorldRefereeDay #ko6ti #ko6ti_ir ...
Media Removed
. ۱۰ شهریور #روز_جهانی_داور بر تمامی #داوران مبارک باد #WorldRefereeDay #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #iranian_wrestling .
۱۰ شهریور #روز_جهانی_داور بر تمامی #داوران مبارک باد
#WorldRefereeDay
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #iranian_wrestling
. می‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه ...
Media Removed
. می‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه سرمربیگری اشکانی تا خاتمه رقابت‌های جهانی بوداپست اقدام و عمل کرد؟! . مهدی شیروانی . . علی اشکانی برای هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ بوداپست به عنوان ... .
می‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه سرمربیگری اشکانی تا خاتمه رقابت‌های جهانی بوداپست اقدام و عمل کرد؟!
.
مهدی شیروانی .
.

علی اشکانی برای هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ بوداپست به عنوان سرمربی ابقا شد. بنابر اعلام احد پازاج مدیر تیم‌های ملی امید و بزرگسالان، فردای روز بعد از جلسه شورای فنی، جلسه‌ای چند ساعته میان او (به عنوان فردی که شورای فنی، مأموریت انتخاب سرمربی تیم ملی را بر عهده‌اش گذاشته است) با علی اشکانی سرمربی تیم ملی برگزار شده و پازاج دغدغه‌های شورای فنی و خودش (مدیر تیم‌های ملی) را با او مطرح کرده، اشکانی هم پذیرفته و قول داده دغدغه‌های به‌حق فنی و مدیریتی مطرح شده را با کمک تمام بزرگان کشتی فرنگی برطرف کند.
انصافاً با این روش تحقیرآمیزی که هدایت تیم ملی کشتی فرنگی را به علی اشکانی سپردید، می‌خواهید در مسابقات قهرمانی جهانی ۲۰۱۸ مجارستان قدرتنمایی کنید؟! نمی‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه سرمربیگری اشکانی تا خاتمه رقابت‌های جهانی بوداپست اقدام و عمل کرد؟! آیا برای قدرتنمایی شورای فنی، معقولانه است جایگاه سرمربی تیم ملی را تضعیف کنیم؟!
یعنی با عدم اعتراض اشکانی به حق‌کُشی یا ناداوری در مسابقه بهنام مهدیزاده، دلسوزی عضو محترم شورای فنی برای مهدیزاده و مخالفت با عدم اعتراض به‌موقع کوچ و سرمربی! در دفاع از مهدیزاده به تصمیم داوران، ضعف مدیریتی و فنی اشکانی مشهود شد؟! مسابقه‎ای که با امتیاز مساوی به سود حریف خاتمه یافت، اگر اشکانی اعتراض کرده و با ردّ اعتراضش، یک امتیاز بادآورده به‌‎ حساب حریف ریخته می‌شد، همین دلسوزان عزیز معترض، نمی‌گفتند اگر اعتراض اشکانی نبود، شاید مهدیزاده با همان نتیجه مساوی برنده می‌شد؟! متأسفانه گویا بعضی‌ها دوست دارند از فرصتی که فدراسیون کشتی در اختیارشان قرار داده، برای نمایش قدرت استفاده کنند!
نگارنده به همان دلیلی که رفتار شورای فنی کشتی آزاد با محمد طلایی را دونِ شأن سرمربی تیم ملی کشتی آزاد دانست، به همان دلیل نسبت به رفتار شورای فنی کشتی فرنگی با علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی مخالف است. .
ادامه در کامنت
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. #دکتر_حسن_رنگرز #علیرضا_دبیر #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #iran
Media Removed
. #دکتر_حسن_رنگرز #علیرضا_دبیر #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #iran .
#دکتر_حسن_رنگرز
#علیرضا_دبیر
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #iran
. تیم ایران با شکست روسیه، قهرمان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) ...
Media Removed
. تیم ایران با شکست روسیه، قهرمان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) شد. . . چهارمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم‌هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، عراق و چهار تیم از کشورمان، روزهای ۸ و ۹ شهریورماه ... .
تیم ایران با شکست روسیه، قهرمان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) شد.
.
.
چهارمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم‌هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، عراق و چهار تیم از کشورمان، روزهای ۸ و ۹ شهریورماه در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک برگزار شد و در پایان، تیم ایران با پیروزی ۶ بر ۴ مقابل تیم روسیه به عنوان قهرمانی رسید.

در دیدار رده‌بندی نیز تیم آذربایجان با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل تیم ایران پیروز شد و به مقام سوم رسید.

نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است:

دیدار فینال: ایران (اراک)، برنده ۶ - روسیه ۴
۴۵ کیلوگرم: رحمان عموزاد ۳ - ولادمیر گیلنکنو، برنده ۶
۴۸ کیلوگرم: مهدی ویسی، برنده ۸ - ماگومد التمیروف ۲
۵۱ کیلوگرم: مجتبی سلطان‌زاده ۴ - آسخاب ابویف، برنده ۲ (ضربه فنی)
۵۵ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده - نماینده نداشت
۶۰ کیلوگرم: عرفان الهی، برنده ۶ - بالتویف ۲
۶۵ کیلوگرم: سهراب ادهم خلیلی، برنده ۶ - ضربه فنی - اینار کتها ۴
۷۱ کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده ۵ - عبدالرحمن کومیوف یک
۸۰ کیلوگرم: محمدرضا قیاسی، برنده ۱۲ - آیدار خاتانوف یک
۹۲ کیلوگرم: سهیل یوسفی یک - مارات ژاگاپیروف، برنده ۳
۱۱۰ کیلوگرم: رضا خانی ۴ - سرگئی کوزیریف، برنده ۴
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای ...
Media Removed
. چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و عراق و چند تیم از کشورمان از صبح امروز در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک در حال برگزاری است. در پایان رقابت های مقدماتی که امروز برگزار شد تیم های ایران ... .
چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و عراق و چند تیم از کشورمان از صبح امروز در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک در حال برگزاری است.

در پایان رقابت های مقدماتی که امروز برگزار شد تیم های ایران (اراک) و روسیه بعنوان تیم های اول گروه های الف و ب به دیدار فینال راه یافتند و تیم های ایران ب و آذربایجان نیز در دیدار رده بندی حضور دارند.

بر این اساس دیدار برای کسب مقام پنجم بین تیم های ایران (مرکزی) و ایران توسعه و دیدار برای کسب مقام هفتم نیز بین تیم های ارمنستان و عراق برگزار می شود تیم گرجستان نیز نهم شد.

جدول رده بندی تیم ها در پایان مرحله مقدماتی (گروهی) به شرح زیر است:
گروه الف: 1- ایران (اراک) 2- ایران (ب) 3- ایران (توسعه) 4- ارمنستان 5- گرجستان
گروه ب: 1- روسیه 2- آذربایجان 3- ایران مرکزی 4- عراق

نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول:
گروه الف:
ارمنستان 8 – گرجستان 2
ایران ب، برنده 5- ایران توسعه 5 (امتیازمثبت 22 به 20 به سود ایران ب)
گروه ب:
روسیه 8- آذربایجان 2
ایران مرکزی 8- عراق 2

دور دوم:
گروه الف:
ایران (اراک) 10- گرجستان صفر
ایران توسعه 8- ارمنستان 2
گروه ب:
روسیه 7- ایران (مرکزی) 3
آذربایجان 10- عراق صفر

دور سوم:
گروه الف:
ایران ب 10- گرجستان صفر
ایران (اراک) 8- ارمنستان 2
گروه ب:
روسیه 9- عراق یک
آذربایجان 8- ایران (مرکزی) 2

دور چهارم:
گروه الف:
ایران توسعه 9- گرجستان یک
ایران اراک 7- ایران ب 3

دور پنجم:
گروه الف:
ایران ب 7- ارمنستان 3
ایران اراک 8- ایران توسعه 2
.
برنامه مسابقات فردا (جمعه) به شرح زیر است:

ساعت 7:30 تا 8: وزن کشی تمامی اوزان (10 وزن)
ساعت 10 تا 11: مسابقات کسب عنوان های پنجم و هفتم
ساعت 11 تا 12: دیدار رده بندی
ساعت 11:30 تا 12:30: دیدار فینال
ساعت 12:30 تا 14: دیدارهای انفرادی
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز ...
Media Removed
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده . یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی! به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی ... .
سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران
.
.
قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده .

یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی!

به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی اش مانند رازی بدون جواب و مهرُموم شده، رفت، تا جاودانه شود.

کشتی فرنگی ایران در حالی برای سومین بار راهی رقابت های جهانی 1969 (۱۳۴۸ شمسی ) ماردل پلاتا شد که تا به حال طعم مدال طلا را نچشیده بود.

علیرضا قلیج خانی و ایرج خورشید فر پیش تر در رقابت های جهانی 1961 و 1966 ایران را صاحب دو نشان برنز دسته 62 و 63 کیلو کرده بودند.

زندگی پر تب تاب فیروز علیزاده از تولد تا مرگ !

نماینده وزن 58 کیلو کشتی فرنگی ایران جوانی ۲۳ ساله که از کودکی طعم سختی را با از دست دادن پدر و مادر، دستفروشی و تامین مخارج خواهر و برادران کوچک تر چشیده بود .
فیروز تنها راه غلبه بر سختی های زندگی اش را در کسب مدال طلای جهانی میدید، طلایی که با تحمل رنج ها بدست آمد ولی به زندگی اش رونقی نبخشید!
خستگی سفر بیست هزار کیلومتری تیم های ملی کشتی از تهران تا ماردل پلاتا با کسب مدال طلای ابراهیم جوادی و عبدالله موحد، نقره محمد قربانی و شمس الدین سید عباسی و تک نشان برنز ابوطالب طالبی در کشتی آزاد تا حدودی دَر رفت .
کسب اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی در سرزمین نقره !
در روزگاری که مسی و فوتبالی وجود نداشت همه آرژانتین را با معادن استخراج نقره اش می شناختند.
رحیم علی آبادی جوان اردبیلی آن ایام تیم ملی کشتی فرنگی توانست مدال نقره دسته 48 کیلو را از سرزمین نقره صید کند .
فیروز پر تب و تاب تر بود شاید تمام معادن نقره آرژانتین هم نمی توانست ذره ای از عطش کسب مدال طلا را در او بکاهد.
علیزاده توانست بر مردانی از کانادا، شوروی،کره و بلغار- به علاوه تساوی با حریف رومانیایی- غلبه کند و اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی را برای خود و ایران به ارمغان بیاورد.
فیروز آمده بود تا مدال طلا چرخ زندگی اش را به چرخش در آورد طلایی که بعد ها چرخ زندگی اش را به موتور تبدیل کرد!
مدال طلا زندگی اش را رونق نبخشید، ولی نامش تا همیشه جاودانه شد.
۳۲ سال مدال طلای فیروز علیزاده ماندگار بود تا در جهانی 2001 یونان حسن رنگرز توانست اولین مدال طلای جهانی خود و دومین مدال طلای طول تاریخ کشتی فرنگی ایران را بدست بیاورد.
فیروز با همان موتور گازی اش راهی فرودگاه شد تا حسن را در آغوش بگیرد و به تهنیت بگوید .
#امیر_سلیمانی
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
#Repost @world__wrestling ・・・ اعلام آمادگی جمال عبادی برای حضور در وزن ۷۴ کیلوگرم . . جمال عبادی کشتی گیر جسور و خوش تکنیک خوزستانی که نمایش خوبی در جام بالاوادزه و انتخابی تیم ملی سال گذشته از خود نشان داده بود، به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر در اردو تیم ملی مدتی از میادین به دور بود . اما حالا ... #Repost @world__wrestling
・・・
اعلام آمادگی جمال عبادی برای حضور در وزن ۷۴ کیلوگرم .
.
جمال عبادی کشتی گیر جسور و خوش تکنیک خوزستانی که نمایش خوبی در جام بالاوادزه و انتخابی تیم ملی سال گذشته از خود نشان داده بود، به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر در اردو تیم ملی مدتی از میادین به دور بود .
اما حالا جمال در آمادگی کامل به سر می برد و با توجه به سطح وزن ۷۴ کیلوگرم در دنیا با حضور کشتی گیران نامداری هم چون چامیزو باروز و دمیرتاش توقع می رود که به این جوان هم برای شرکت کردن در اردو ها فرصتی داده شود .
.
.
کادر فنی قصد دارد به تعدادی از کشتی گیران اوزان مختلف در جام مدوید و کرکین فرصتی برای نشان دادن توانایی هایشان دهد . امیدواریم با توجه به نتایج وزن ۷۴ کیلوگرم در بازی های آسیایی از این استعداد چشم پوشی نشود. .
.
عبادی پدیده انتخابی سال گذشته بود و فقط بخاطر مصدومیت در اردو تیم ملی از تمرین دور شده بود پس این لیاقت را دارد حالا که اعلام آمادگی کرده حداقل شانسی برای محک خوردن به او داده شود .
.
گوشه ای از مصاحبه سال گذشته عبادی بعد انتخابی:
جمال عبادی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص عملکردش در انتخابی اخیر تیم‌ملی، اظهارکرد:‌ در این پیکارها به فینال وزن 70 کیلوگرم راه پیدا کردم، چرا که من و آقای داداش‌پور به امتیاز 10 رسیدیم و حسین‌خانی به امتیاز 9 رسید که بر این اساس من و داداش‌پور باید در بازی فینال روبه‌روی هم کشتی‌ می‌گرفتیم ولی قانون جدیدی را آوردند که من برای اولین سال بود آن را می‌دیدم؛ مسوولان گفتند که حسین‌خانی و داداش‌پور باید در فینال کشتی بگیرند، چرا که عبادی از حسین‌خانی امتیاز نگرفته است.

وی افزود: فینالیست‌شدن واقعا حق من بود، چرا که سال گذشته نیز چنین موضوعی پیش آمد و کشتی‌گیرانی که امتیاز بیشتری داشتند، فینالیست شدند. آقای حسین‌خانی که امتیازش از من کمتر بود و فکر می‌کرد که فینالیست نیست، حتی لباسش را پوشیده بود تا برود که به او گفتند باید بمانی و در فینال کشتی‌ بگیری. من اعتراض هم داشتم که تاثیری نداشت. .
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و امید گفت: #علی_اشکانی تا رقابت‌های جهانی مجارستان فعالیت ...
Media Removed
. مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و امید گفت: #علی_اشکانی تا رقابت‌های جهانی مجارستان فعالیت خود را به عنوان سرمربی تیم ملی ادامه می‌دهد. احد پازاج با بیان این مطلب افزود: پس از جلسه دیروز شورای فنی، امروز نشست چند ساعته‌ای را با علی اشکانی داشتم و دغدغه‌های اعضای شورا و خودم را مطرح کردم. وی ... .
مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و امید گفت: #علی_اشکانی تا رقابت‌های جهانی مجارستان فعالیت خود را به عنوان سرمربی تیم ملی ادامه می‌دهد.

احد پازاج با بیان این مطلب افزود: پس از جلسه دیروز شورای فنی، امروز نشست چند ساعته‌ای را با علی اشکانی داشتم و دغدغه‌های اعضای شورا و خودم را مطرح کردم.

وی ادامه داد: اشکانی قول داد دغدغه‌های به حق فنی و مدیریتی مطرح شده را با کمک تمامی بزرگان کشتی فرنگی برطرف کند.

پازاج تصریح کرد: پس از جلسه با اشکانی با اعضای شورای فنی صحبت کردم و نظر آن‌ها را برای ادامه فعالیت با وی جلب کردم.

وی خاطرنشان کرد: هدف همه ما اعتلای کشتی فرنگی است و به امید خدا در فرصت پنجاه روزه تا رقابت‌های جهانی مجارستان، فرنگی‌کاران تمرینات خود را به شکل مناسبی زیر نظر کادر فنی دنبال کنند تا رضایت مردم به عنوان حامیان ورزش ملی کشور جلب شود.

وی در پایان گفت: پس از رقابت‌های جهانی شورای فنی با ارزیابی عملکرد تیم در مورد سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری خواهد
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
تماشا و دانلود سریال پرستاره ممنوعه با بازی امیر جعفری، نیکی کریمی، آناهیتا درگاهی، خاطره اسدی، پژمان بازغی، مجید مظفری، آتیلا پسیانی، بهاره افشاری، امیرحسین آرمان، هادی حجازی فر، الهه حصاری، میلاد کی‌مرام، نیما شعبان‌نژاد و ... و جدیدترین فیلم و سریال‌های ایران و جهان با اینترنت_رایگان ... 💥💥تماشا و دانلود سریال پرستاره ممنوعه با بازی امیر جعفری، نیکی کریمی، آناهیتا درگاهی، خاطره اسدی، پژمان بازغی، مجید مظفری، آتیلا پسیانی، بهاره افشاری، امیرحسین آرمان، هادی حجازی فر، الهه حصاری، میلاد کی‌مرام، نیما شعبان‌نژاد و ... و جدیدترین فیلم و سریال‌های ایران و جهان با اینترنت_رایگان در فیلیمو، با کد هدیه سه_روزه_رایگان💥💥
🎁🎁 هدیه اختصاصی شما: FILIMOEYD2

برای استفاده از کد هدیه به وب سایت فیلیمو سر بزنید.

FILIMO.COM

@filimocom
Read more
. #HappyBirtday #DavoudAbedinZadeh <span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f382"></span><span class="emoji emoji1f44f"></span> #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Media Removed
. #HappyBirtday #DavoudAbedinZadeh #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling .
#HappyBirtday #DavoudAbedinZadeh 💖🎂👏
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
. تولدت مبارک #پلنگ_آمل #HappyBirthDay #MohsenHajipour <span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f496"></span><span class="emoji emoji1f382"></span> . . #با_کاپیتان_تا_بوداپست #ko6ti ...
Media Removed
. تولدت مبارک #پلنگ_آمل #HappyBirthDay #MohsenHajipour . . #با_کاپیتان_تا_بوداپست #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #amol #mazandaran .
تولدت مبارک #پلنگ_آمل
#HappyBirthDay #MohsenHajipour 👏💖🎂
.
.
#با_کاپیتان_تا_بوداپست
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #amol #mazandaran
. جام مدوید آخرین شانس رضا یزدانی، گلیج و گودرزی برای ملی‌پوش شدن . . مصوبات نشست ظهرامروز(سه ...
Media Removed
. جام مدوید آخرین شانس رضا یزدانی، گلیج و گودرزی برای ملی‌پوش شدن . . مصوبات نشست ظهرامروز(سه شنبه) شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان اعلام شد. مصوبات این نشست به شرح زیر است: 1- گزارشی در خصوص عملکرد کشتی گیران تیم ملی کشتی آزاد در بازی های آسیایی اندونزی ... .
جام مدوید آخرین شانس رضا یزدانی، گلیج و گودرزی برای ملی‌پوش شدن
.
.
مصوبات نشست ظهرامروز(سه شنبه) شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان اعلام شد.

مصوبات این نشست به شرح زیر است:
1- گزارشی در خصوص عملکرد کشتی گیران تیم ملی کشتی آزاد در بازی های آسیایی اندونزی از سوی آقای مجید ترکان مدیر تیم های ملی بزرگسالان و امید ارائه گردید. اعضای شورای فنی مباحثی را در خصوص کشتی گیران مذکور ارائه نمودند. بررسی ضعف های فنی اوزان سبک وزن، بویژه سه وزن اول المپیکی، توجه به چهره های مستعد و جوانی که می تواند برای المپیک 2020 ملی پوش تیم ملی ایران باشند، از نکات مورد تاکید اعضای شورای فنی می باشد. همچنین بر شیوه های امتیاز گیری و "رندی" در کشتی برای کسب امتیاز در کنار کشتی هجومی تاکید موکد گردید.
2- نفرات شاخص برای مسابقات جهانی کشتی آزاد از سوی مدیر تیم های ملی مجددا مطرح و از سوی اعضای شورای فنی مورد بررسی قرار گرفت . آقایان رضا اطری، مهران رضا زاده، باقر یخکشی، ایمان صادقی، مهران نصیری، حسن مرادقلی، یونس امامی، امیرحسین کاووسی، میثم نصیری، مصطفی حسین خانی، سعید داداشپور، امید حسن تبار، عزت الله اکبری، حسن یزدانی، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی، محمد جواد ابراهیمی، پرویز هادی، یدالله محبی کشتی گیران شاخص اوزان مربوطه برای رقابت های جهانی خواهند بود.

3- آقایان رضا یزدانی علیرضا گودرزی، مجتبی گلیج، اسماعیل نجاتیان برای ارزیابی نهایی به مسابقات جام مدوید اعزام خواهند شد. بنا بر نظر اعضای شورای فنی مقرر گردید علاوه بر چهار کشتی گیر فوق، آقایان یونس امامی و باقر یخکشی نیز در تورنمنت مذکور حضور داشته باشند.

4- گزارشی از وضعیت و برنامه های تیم ملی امید کشتی آزاد ارائه و از سوی شورای فنی بررسی گردید.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. اشکانی: برکناری من از اختیارات پازاج است، رنگرز جزو بهترین مربیان کشتی فرنگی است، کشتی فرنگی ...
Media Removed
. اشکانی: برکناری من از اختیارات پازاج است، رنگرز جزو بهترین مربیان کشتی فرنگی است، کشتی فرنگی مثل یک خانه بدون پدر بود . . علی اشکانی در گفت‌وگو با میزان، در مورد برکنار‌ی‌اش از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: برکناری من از اختیارات مدیر تیم ملی است که با هر کسی که راحت‌تر است کار کند. ... .
اشکانی:
برکناری من از اختیارات پازاج است، رنگرز جزو بهترین مربیان کشتی فرنگی است، کشتی فرنگی مثل یک خانه بدون پدر بود
.
.
علی اشکانی در گفت‌وگو با میزان، در مورد برکنار‌ی‌اش از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: برکناری من از اختیارات مدیر تیم ملی است که با هر کسی که راحت‌تر است کار کند. داستان کشتی فرنگی بعد از المپیک ایجاد شد که ما چهره‌هایی همچون گذشته نداشتیم و کشتی فرنگی ایران در شرایط بسیار بدی بود و افراد اسم و رسم‌دار در کشتی حضور نداشتند.

وی ادامه داد: کشتی فرنگی فراز و نشیب زیادی داشت و من تیم ملی را جمع و جور کردم. ما قهرمان آسیا شدیم و در بازی‌های داخل سالن خوب نتیجه گرفتیم. در جاکارتا هم نسبت به دوره قبل که کشتی‌گیران سرشناس شرکت کرده بودند نتایج مطلوبی کسب کردیم.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: کشتی فرنگی مثل یک خانه بدون پدر بود و ما با دیگر اعضای کادر فنی هم‌قسم شدیم که فرنگی‌کاران بدرخشند و قهرمانی جهان را به دست بیاورند.

اشکانی در پایان خاطرنشان کرد: از گزینه‌هایی که نام برده می‌شود همچون حسن رنگرز که جزو بهترین مربیان است و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. البته شورای فنی هیچ دعوتی از من برای ارائه گزارش از عملکردم در تیم ملی کشتی فرنگی نخواست. ما کشتی‌گیران بدون دعوت هیچ جا نمی‌رویم.
Read more
. دلیریان: تا یک هفته دیگر سرمربی تیم کشتی فرنگی معرفی می‌شود، شاید مدیر تیم‌های ملی نمی‌توانست ...
Media Removed
. دلیریان: تا یک هفته دیگر سرمربی تیم کشتی فرنگی معرفی می‌شود، شاید مدیر تیم‌های ملی نمی‌توانست با اشکانی کار کند . . محمد دلیریان در گفت‌وگو با تسنیم در مورد تصمیمی که امروز در جلسه شورای فنی در خصوص برکناری علی اشکانی گرفته شد، اظهار داشت: امیدوارم این تصمیم خیر باشد. گزارشی از عملکرد تیم ... .
دلیریان: تا یک هفته دیگر سرمربی تیم کشتی فرنگی معرفی می‌شود،
شاید مدیر تیم‌های ملی نمی‌توانست با اشکانی کار کند
.
.
محمد دلیریان در گفت‌وگو با تسنیم در مورد تصمیمی که امروز در جلسه شورای فنی در خصوص برکناری علی اشکانی گرفته شد، اظهار داشت: امیدوارم این تصمیم خیر باشد. گزارشی از عملکرد تیم در بازی‌های آسیایی در این جلسه ارائه شد و بعد هم با توجه به اینکه قرارداد سرمربی تیم به اتمام رسیده بود، مدیر تیم ملی در نظر دارد که نفرات جدیدی را به شورای فنی معرفی کند که ممکن است علی اشکانی هم جزو آنها باشد. در این جلسه یک هفته برای انجام این کار فرصت تعیین شد.

وی ادامه داد: علاوه بر اینکه برنامه‌های تمرینی از قبل تعیین شده است، پازاج در کنار کار مدیریتی، مربیگری را هم به صورت موقت برعهده می‌گیرد تا در انجام تمرینات تیم ملی خللی ایجاد نشود.

دلیریان در پاسخ به این سوال که دلیل برکناری علی اشکانی چه بوده است، گفت: ممکن است در این خصوص یکسری نظرات شخصی عنوان شود، ما دراین باره صحبتی نکردیم اما احتمال دارد که مدیر تیم های ملی نمی‌توانست با اشکانی کار کند. البته چیزی از این مورد در گزارش بازی های آسیایی از سوی پازاج اعلام نشد و فقط مقرر شد نفراتی معرفی شوند و از بین آنها سرمربی انتخاب شود.

این پیشکسوت کشتی فرنگی همچنین در مورد پیش رو داشتن مسابقات جهانی بوداپست تاکید کرد: فکر می‌کنم لازم است مهندسی جدیدی روی تیم صورت بگیرد تا تیم خوبی را برای جهانی جمع کنیم. فقط 6 نفر به بازی‌های آسیایی 2018 رفتند و نفراتی هم بیرون مانده‌اند، به هرحال باید هر چه سریع‌تر روی تیم کار شود و شاید لازم باشد در برخی اوزان جابه‌جایی هم صورت بگیرد. اول از همه باید سرمربی انتخاب شود و بعد در خصوص همه این موارد تصمیم گیری شود.
Read more
. برکناری علی اشکانی از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی پازاج، سرمربی موقت . . جلسه شورای فنی تیم‌های ...
Media Removed
. برکناری علی اشکانی از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی پازاج، سرمربی موقت . . جلسه شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی دقایقی پیش به پایان رسید و #احد_پازاج، مدیر تیم‌های ملی به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد. جلسه شواری فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی دقایقی پیش به پایان رسید. قرار بود در این جلسه ... .
برکناری علی اشکانی از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی
پازاج، سرمربی موقت
.
.

جلسه شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی دقایقی پیش به پایان رسید و #احد_پازاج، مدیر تیم‌های ملی به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد.

جلسه شواری فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی دقایقی پیش به پایان رسید. قرار بود در این جلسه پس از ارائه گزارش از سوی احد پازاج، مدیر تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی، اعضای شورای فنی در خصوص ادامه یا قطع همکاری با #علی_اشکانی، تصمیم گیری کنند.

در این جلسه مقرر شد با توجه به گزارش مدیر تیم‌ ‌ملی و گزینه‌های وی برای سرمربیگری تیم‌ ‌ملی، علی اشکانی دیگر به کار خود در تیم‌ ‌ملی ادامه‌ ندهد و فعلا تا اطلاع ثانوی، احد پازاج، مدیر تیم‌ ‌ملی به عنوان جانشین علی اشکانی، سرمربیگری تیم‌ ‌ملی را بر عهده خواهد داشت.

پازاج به اعضای شورای فنی اعلام کرده پنج یا شش گزینه برای سرمربیگری تیم‌ ‌ملی در اختیار دارد که نهایتا ظرف یک هفته‌ آینده سرمربی تیم‌ ‌ملی با نظر شورای فنی انتخاب خواهد شد.

بهرام مشتاقی در گفتگو با ایسنا با تائید این خبر اظهار کرد: در این جلسه علی اشکانی حضور نداشت. مدیر تیم ملی گزارش خود را ارائه کرد و پس از بحث های صورت گرفته مقرر شد خود پازاج با توجه به اتمام قرارداد علی اشکانی، سرمربی‌گری تیم ملی را تا اطلاع ثانوی برعهده داشته باشد و قطعا ظرف هفته آینده سرمربی تیم ملی از بین گزینه هایی که مدیر تیمهای ملی معرفی می‌کند، با نظر شورای فنی انتخاب شود.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. تکلیف ماندن یا رفتن اشکانی فردا روشن می‌شود . . صبح فردا (سه‌شنبه، ۶ شهریور) شورای فنی کشتی فرنگی ...
Media Removed
. تکلیف ماندن یا رفتن اشکانی فردا روشن می‌شود . . صبح فردا (سه‌شنبه، ۶ شهریور) شورای فنی کشتی فرنگی تشکیل جلسه می‌دهد تا درباره ادامه کار یا برکناری احتمالی سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری کند. اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در راه آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان در حالی از امروز (دوشنبه) ... .
تکلیف ماندن یا رفتن اشکانی فردا روشن می‌شود
.
.
صبح فردا (سه‌شنبه، ۶ شهریور) شورای فنی کشتی فرنگی تشکیل جلسه می‌دهد تا درباره ادامه کار یا برکناری احتمالی سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری کند.

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در راه آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان در حالی از امروز (دوشنبه) آغاز شد که #علی_اشکانی سرمربی تیم ملی به این اردو دعوت نشده و قرار است شورای فنی کشتی فرنگی فردا (سه‌شنبه، ۶ شهریور) درباره ادامه همکاری با علی اشکانی که قراردادش با فدراسیون کشتی به پایان رسیده، تصمیم‌گیری کند.

قرار است در این جلسه احد پازاج گزارش مفصلی از عملکرد تیم ملی در بازی‌های آسیایی و مواردی مربوط به سرمربی تیم ملی، به اعضای شورای فنی ارائه کند تا آن‌ها در خصوص ادامه همکاری با اشکانی یا برکناری وی تصمیم‌گیری کنند.

شورای فنی نسبت به برخی مسائل فنی و غیرفنی اعتراضاتی را نسبت به سرمربی تیم ملی دارند و باید دید با توجه به فرصت زمانی ۴۵ روزه تا رقابت‌های جهانی ۲۰۱۸ مجارستان، چه تصمیمی در این‌باره اتخاذ خواهد شد.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا ...
Media Removed
. رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا بازماند و قرار بود با رفتن به جام ' دیمتری کرکین ' بازگشتش به تیم ملی را جشن بگیرد، از شرکت در این مسابقه بین المللی انصراف داد. . . یزدانی که صاحب 2 مدال طلا و 2 برنز جهانی ، سه مدال طلای بازی های آسیایی ... .
رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا بازماند و قرار بود با رفتن به جام ' دیمتری کرکین ' بازگشتش به تیم ملی را جشن بگیرد، از شرکت در این مسابقه بین المللی انصراف داد.
.
.
یزدانی که صاحب 2 مدال طلا و 2 برنز جهانی ، سه مدال طلای بازی های آسیایی و 2 مدال طلا قهرمانی آسیاست، در حالی به صورت ناگهانی از حضور در جام بین المللی کرکین منصرف شده است، که رفتن به این مسابقات فرصت اثبات توانمندیش برای ماندن در تیم ملی بوده است.
پلنگ جویبار که کارنامه ضعیفش به دلیل مصدومیت درالمپیک 2016 همچنان پیش روی شورای فنی قرار دارد، برای اثبات خودش و بازگشت به فهرست تیم ملی جهت شرکت در رقابت های جهانی و حتی المپیک 2020 توکیو راهی جز مشارکت در یکی از تورنمنت های بین المللی چون کرکین یا 'مدوید ' در مجارستان ندارد.
رقابت های جام کرکین هشتم و نهم مهر ماه امسال در روسیه با حضور کشتی گیران مطرح جهان برگزار می شود و از ایران نیز 6 کشتی گیر اعزام خواهند شد.
اواخر ماه مهر نیز رقابت های جام مدوید در بوداپست مجارستان با حضور نام آوران کشتی جهان برگزار می شود، مسابقه ای که می تواند آوردگگاه خوبی برای پلنگ جویبار باشد.
** احتمال قهر یزدانی
رئیس هیات کشتی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این کشتی گیر مازنی با ارسال نامه ای به طور رسمی از حضور در رقابت های جام کرکین انصراف داد.
علی اصغر ثمربخش خط خوردن رضا یزدانی از فهرست تیم ملی کشتی آزاد با تصمیم شورای فنی را یکی از دلایل اصلی برای این انصراف اعلام کرد.
وی معتقد است که مصدومیت کهنه یزدانی در کنار گلایه اش از شورای فنی بی تاثیر در انصراف از جام کرکین نبوده است.
شورای فنی تیم ملی با حذف رضا یزدانی از فهرست تیم ملی وزن 96 کیلوگرم کشتی آزاد اعزامی جاکارتا، علیرضا کریمی را به این رقابت ها اعزام کرد، کشتی گیری که موفق به دریافت مدال طلا این وزن شد.
Read more
. #منهای_کشتی #بهداد_سلیمی در دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های آسیایی۲۰۱۸ با دنیای قهرمانی ...
Media Removed
. #منهای_کشتی #بهداد_سلیمی در دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های آسیایی۲۰۱۸ با دنیای قهرمانی #خداحافظی کرد. سلیمی که در مجموع دو حرکت ۴۶۱ کیلوگرم را ثبت کرد و مدال طلا گرفت، از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. او روی تخته بازی ها کفش هایش را درآورد و در کنار وزنه گذاشت و با بوسیدن وزنه، با دنیای ... .
#منهای_کشتی
#بهداد_سلیمی در دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های آسیایی۲۰۱۸ با دنیای قهرمانی #خداحافظی کرد.

سلیمی که در مجموع دو حرکت ۴۶۱ کیلوگرم را ثبت کرد و مدال طلا گرفت، از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

او روی تخته بازی ها کفش هایش را درآورد و در کنار وزنه گذاشت و با بوسیدن وزنه، با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

سلیمی با رکورد مجموع ۴۶۱ کیلوگرم سومین مدال طلای خود را در ادوار بازی های آسیایی گرفت.
همچنین #سعید_علی_حسینی با رکورد ۲۰۸ یک ضرب، ۲۴۸ دوضرب و مجموع ۴۵۶کیلوگرم نقره گرفت.
#ko6ti #ko6ti_ir #behdadsalimi #salimi #asiangames2018jakarta #asiangames2018
Read more
. پنجم شهریورماه سالروز تولد #جهان_پهلوان_غلامرضا_تختی است. #غلامرضا_تختی قهرمان پرآوازه ...
Media Removed
. پنجم شهریورماه سالروز تولد #جهان_پهلوان_غلامرضا_تختی است. #غلامرضا_تختی قهرمان پرآوازه #کشتی ایران و جهان در پنجم شهریور ماه 1309 در محله #خانی‌آباد تهران بدنیا آمد. #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #takhti #iran #gholamrezatakhti .
پنجم شهریورماه سالروز تولد #جهان_پهلوان_غلامرضا_تختی است.

#غلامرضا_تختی قهرمان پرآوازه #کشتی ایران و جهان در پنجم شهریور ماه 1309 در محله #خانی‌آباد تهران بدنیا آمد.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #takhti #iran #gholamrezatakhti
#Repost @world__wrestling ・・・ تقدیم به یل جویبار . . حسن یزدانی خوب کشتی میگیره میگن حریفاش ضعیف هستن هرکس تو گروه این بود طلا میگرفت . حساب شده کشتی میگیره میگن سر حال نیست .!! . در مورد کشتی گرفتن حسن یزدانی نظر ندیم فقط نگاه کنیم و لذت ببریم . #ko6ti #ko6ti_ir #Repost @world__wrestling ・・・
تقدیم به یل جویبار .
.
حسن یزدانی خوب کشتی میگیره میگن حریفاش ضعیف هستن هرکس تو گروه این بود طلا میگرفت . حساب شده کشتی میگیره میگن سر حال نیست .!!
.
در مورد کشتی گرفتن حسن یزدانی نظر ندیم فقط نگاه کنیم و لذت ببریم .
#ko6ti #ko6ti_ir
. #Repost @ko6ti.ir ・・・ طبق شنیده ها در صورت برکناری علی اشکانی،جمشید خیرآبادی سرمربی اسبق تیم ...
Media Removed
. #Repost @ko6ti.ir ・・・ طبق شنیده ها در صورت برکناری علی اشکانی،جمشید خیرآبادی سرمربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان و سرمربی فعلی امیدهای ایران به عنوان سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان انتخاب خواهد شد. خیرآبادی در المپیک لندن مربی تیم ملی و دستیار محمد بنا بود که در آن رقابت ها ... .
#Repost @ko6ti.ir
・・・
طبق شنیده ها در صورت برکناری علی اشکانی،جمشید خیرآبادی سرمربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان و سرمربی فعلی امیدهای ایران به عنوان سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان انتخاب خواهد شد.
خیرآبادی در المپیک لندن مربی تیم ملی و دستیار محمد بنا بود که در آن رقابت ها تیم ملی با کسب سه مدال طلا نتیجه ای تاریخی کسب کرد.
خیرآبادی سپس با تیم ملی آذربایجان موفقیت های زیادی از جمله قهرمانی در رقابت های جام جهانی را به دست آورد.
#جمشید_خیرآبادی #کشتی #ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان روزهای 5 تا 14 شهریورماه ...
Media Removed
. اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان روزهای 5 تا 14 شهریورماه در خانه کشتی عبداله موحد برگزار می‌شود که اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: مسلم نادری خادم (خراسان رضوی) رضا خدری (البرز) 60 کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) 63 ... .
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان روزهای 5 تا 14 شهریورماه در خانه کشتی عبداله موحد برگزار می‌شود که اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: مسلم نادری خادم (خراسان رضوی) رضا خدری (البرز)
60 کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان)
63 کیلوگرم: محسن حاجی‌پور (مازندران)
67 کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) محمد الیاسی (خوزستان)
72 کیلوگرم: علی ارسلان (مازندران) اصغر عالی محمدی (خوزستان)
77 کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) محمدعلی گرایی (فارس) سیاوش دوستداریان (لرستان)
82 کیلوگرم: یوسف قادریان (البرز) سعید عبدولی (خوزستان) کیوان رضایی (فارس)
87 کیلوگرم: حسین نوری (البرز) مهدی فلاح (تهران) رامین طاهری (خوزستان)
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری (قم) مهدی علیاری (تهران)
130 کیلوگرم: شهاب قوره جیلی (تهران) بهنام مهدی‌زاده (تهران) امیرمحمد حاجی‌پور (مازندران)

سرمربی: پس از جلسه شورای فنی متعاقبا اعلام می‌شود.

مربیان: محمدعلی چمیانی (فارس) مهرزاد اسفندیاری‌فر (خوزستان) داود گیل نیرنگ (مازندران) داود اخباری (تهران)
سرپرست: سید موسی طباطبایی
مدیرفنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی امید و بزرگسالان: احد پازاج
رقابت‌های جهانی کشتی روزهای 28 مهر تا 6 آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. . پس از آنکه رضا یزدانی دارنده ۲ مدال طلای جهان به سرمربی تیم اعزامی ایران به تورنمنت روسیه اعلام ...
Media Removed
. . پس از آنکه رضا یزدانی دارنده ۲ مدال طلای جهان به سرمربی تیم اعزامی ایران به تورنمنت روسیه اعلام کرد قصد دارد در این رقابت‌ها کشتی بگیرد، دو روز پیش به هیات کشتی مازندران اعلام کرده قصد ندارد در این رویداد به روی تشک برود. جام دیمیتری کرکین روسیه قرار است از ۱۵ تا ۱۷ شهریور در شهر یاکوتسک روسیه ... . .
پس از آنکه رضا یزدانی دارنده ۲ مدال طلای جهان به سرمربی تیم اعزامی ایران به تورنمنت روسیه اعلام کرد قصد دارد در این رقابت‌ها کشتی بگیرد، دو روز پیش به هیات کشتی مازندران اعلام کرده قصد ندارد در این رویداد به روی تشک برود.

جام دیمیتری کرکین روسیه قرار است از ۱۵ تا ۱۷ شهریور در شهر یاکوتسک روسیه برگزار شود بر همین اساس کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت ۱۰ کشتی‌گیر را با هدف ارزیابی هر چه بیشتر عازم این تورنمنت کند.

در میان نفرات اعزامی به این رقابت‌ها که اکثریت آن‌ها را نفرات جوان تشکیل می‌دهند، کادر فنی تیم ملی از ۲ چهره با تجربه و پرافتخار کشتی ایران دعوت کرد تا پس از مدت‌ها دوری از میادین برای نخستین بار در این رویداد بین‌المللی محک بخورند.

رضا یزدانی دارنده ۲ مدال طلای جهان و کمیل قاسمی دارنده مدال های نقره و برنز المپیک و نقره جهان ۲ آزادکار با تجربه ایران هستند که کادر فنی تیم ملی قصد داشت برای برنامه‌ریزی هر چه بهتر این نفرات را در این رویداد محک بزند اما رضا یزدانی قصدی برای حضور در این رویداد ندارد.

رضا یزدانی پس از المپیک ریو پای خود را به تیغ جراحان سپرد و به همین دلیل مدت‌هاست از میادین به دور بوده اما با شروع تمرینات قرار است در لیگ کشتی به میدان برود. پس از آنکه رضا یزدانی در مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی نگرفت از شورای فنی انتظار داشت تا مجوز حضور او را در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی صادر کنند تا بتواند در بازی های آسیایی حاضر شود و برای رسیدن به چهارمین مدال طلای خود در این رقابت ها کشتی بگیرد، اما این شورا با مد نظر قرار دادن قانون، به او و چند چهره شاخص دیگر کشتی ایران اجازه حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را نداد تا یزدانی شانس حضور در بازی‌های آسیایی را از دست بدهد.

در نهایت علیرضا کریمی در وزن ۹۷ کیلوگرم به بازی‌های آسیایی اعزام شد و با نمایشی تحسین برانگیز با شکست نفراتی همچون ماگومد ابراگیموف که رضا یزدانی را در المپیک ریو شکست داده بود، توانست بر سکوی نخست این رقابت‌ها بایستد.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. برادران #گرایی که در بازی‌های آسیایی جاکارتا یک مدال طلا و یک مدال برنز در کشتی فرنگی به دست آوردند، در میان استقبال مردم وارد #شیراز شدند. #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #asiangames2018 #jakarta2018 #shiraz .
برادران #گرایی که در بازی‌های آسیایی جاکارتا یک مدال طلا و یک مدال برنز در کشتی فرنگی به دست آوردند، در میان استقبال مردم وارد #شیراز شدند.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #asiangames2018 #jakarta2018 #shiraz
. شورای المپیک آسیا از مثبت شدن تست دوپینگ یک کشتی‌گیر ترکمنی در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی خبر ...
Media Removed
. شورای المپیک آسیا از مثبت شدن تست دوپینگ یک کشتی‌گیر ترکمنی در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی خبر داد. رستم نظروف قبل از شروع مسابقات در تاریخ 17 آگوست تست دوپینگ داد و شورای المپیک آسیا روز گذشته اعلام کرد تست دوپینگ این کشتی‌گیر مثبت شده است. اعلام این تست دوپینگ، نتیجه مسابقه وزن 57 کیلوگرم ... .
شورای المپیک آسیا از مثبت شدن تست دوپینگ یک کشتی‌گیر ترکمنی در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی خبر داد.

رستم نظروف قبل از شروع مسابقات در تاریخ 17 آگوست تست دوپینگ داد و شورای المپیک آسیا روز گذشته اعلام کرد تست دوپینگ این کشتی‌گیر مثبت شده است.

اعلام این تست دوپینگ، نتیجه مسابقه وزن 57 کیلوگرم مردان را در کشتی آزاد که در تاریخ 19 آگوست برگزار شد، باطل می‌کند.

این نخستین دوپینگی بازی‌های آسیایی به شمار می‌رود. در سال 2014 تست دوپینگ 6 ورزشکار مثبت اعلام شد
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. Happy #BirthDay #HamidSourian <span class="emoji emoji1f44f"></span><span class="emoji emoji1f382"></span> #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #koshti #sport #soryan #iran ...
Media Removed
. Happy #BirthDay #HamidSourian #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #koshti #sport #soryan #iran #wrestler #iranian_wrestling .
Happy #BirthDay #HamidSourian 👏🎂
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #koshti #sport #soryan #iran #wrestler #iranian_wrestling
. استقبال پر شور از مهرداد مردانی قهرمان ارزنده ی خوزستانی و نفر سوم کشتی فرنگی بزرگسالان در بازیهای ...
Media Removed
. استقبال پر شور از مهرداد مردانی قهرمان ارزنده ی خوزستانی و نفر سوم کشتی فرنگی بزرگسالان در بازیهای آسیایی جاکارتا امروز و پس از بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به تهران ابتدا دکتر سید حسین مرعشیان ریاست هییت کشتی استان خوزستان در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از این قهرمان ارزنده ... .
استقبال پر شور از مهرداد مردانی قهرمان ارزنده ی خوزستانی و نفر سوم کشتی فرنگی بزرگسالان در بازیهای آسیایی جاکارتا
امروز و پس از بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به تهران
ابتدا دکتر سید حسین مرعشیان ریاست هییت کشتی استان خوزستان در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از این قهرمان ارزنده و مهرزاد اسفندیاری فرمربی خوزستانی تیم ملی کشورمان استقبال بعمل آورد.
و سپس در فرودگاه بین المللی اهواز نیز مهرداد مردانی مورد استقبال امین کجباف والا دبیر هییت کشتی استان خوزستان،
دکتر افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان،
امیر قاسمی منجزی قهرمان ارزنده کشتی فرنگی استان خوزستان
و مهدی بشیری زاده داور درجه یک بین المللی استان خوزستان
و هم چنین اصحاب رسانه استان خوزستان قرار گرفت.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #khuzestan #koshti #asiangames2018
Read more
. بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی پس از قهرمانی در بازی های آسیایی جاکارتا #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling ...
Media Removed
. بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی پس از قهرمانی در بازی های آسیایی جاکارتا #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #asiangames2018 .
بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی پس از قهرمانی در بازی های آسیایی جاکارتا
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #asiangames2018

Loading...