K.rezapiryaee Instagram Photos and Videos

Loading...


k.rezapiryaee piryaee @k.rezapiryaee mentions
Followers: 4,490
Following: 7,094
Total Comments: 0
Total Likes: 0

<span class="emoji emoji26a0"></span>️به‌روز باشیم! نظارت بر طرح‌ها و لوایح از نظر انطباق با سیاست‌های کلی نظام، وظیفه هیأت عالی نظارت ...
Media Removed
️به‌روز باشیم! نظارت بر طرح‌ها و لوایح از نظر انطباق با سیاست‌های کلی نظام، وظیفه هیأت عالی نظارت مجمع است. مصوبه این هیأت درباره لایحه #FATF به جلسه یک ماه پیش مربوط می‌شود. هر چند ریاست آن جلسه به عهده دکتر #محسن_رضایی بود و او به عنوان نایب رئيس هیأت، حق امضا داشت، آن را به رسم احترام «از طرف» ... ⚠️به‌روز باشیم!
نظارت بر طرح‌ها و لوایح از نظر انطباق با سیاست‌های کلی نظام، وظیفه هیأت عالی نظارت مجمع است.
مصوبه این هیأت درباره لایحه #FATF به جلسه یک ماه پیش مربوط می‌شود. هر چند ریاست آن جلسه به عهده دکتر #محسن_رضایی بود و او به عنوان نایب رئيس هیأت، حق امضا داشت، آن را به رسم احترام «از طرف» آیت‌الله شاهرودی امضا و ابلاغ کرد.
⚠️برخی بدون اطلاع از ساختار مجمع و جایگاه حقوقی مصوبات آن، بر طبل تخریب و تفرقه می‌کوبند.
#کرم_رضا_پیریایی
Read more
Loading...
محضر رهبر فرزانه، بازدید از لوکیشن فیلم روز بسیار خوبی بود، با بسیاری از هنرمندان و بازیگران فیلم سینمایی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله افتخار همگامی با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در فضای فیلم محمد رسول الله ص فراهم شد. خوشتر آنکه اقتدای به حضرت آقا در نماز دست داد. شهرک سینمایی پیامبر ... 💙 محضر رهبر فرزانه، بازدید از لوکیشن فیلم
⚪روز بسیار خوبی بود، با بسیاری از هنرمندان و بازیگران فیلم سینمایی محمد رسول الله صلی الله علیه و آله افتخار همگامی با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در فضای فیلم محمد رسول الله ص فراهم شد.
خوشتر آنکه اقتدای به حضرت آقا در نماز دست داد.
⚪ شهرک سینمایی پیامبر اعظم ص در پنجاه و پنج کیلومتری شهر قم است.
⚪ان شاءالله در فرصت مناسب سکانس هایی از این بازدید را از طریق این صفحه تقدیم می کنم.
_به ارادت،
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji26aa"></span>از هر جهت شایسته! <span class="emoji emoji1f53b"></span>خبر بسیار خوبی است مایه ی خرسندی است جناب آقای دکتر مصطفی رستمی الحق از هر جهت شایسته ...
Media Removed
از هر جهت شایسته! خبر بسیار خوبی است مایه ی خرسندی است جناب آقای دکتر مصطفی رستمی الحق از هر جهت شایسته است. ایشان نه فقط در دانشگاه بوعلی در کنار پروفسور زلفی گل بلکه در همه ی مجامع و محافلی که حضور می یافتند به شایستگی، معرفت برجسته ی علمی شان ظاهر می شد. دیروز جناب آقای دکتر روستا آزاد که خود ... ⚪از هر جهت شایسته!
🔻خبر بسیار خوبی است مایه ی خرسندی است جناب آقای دکتر مصطفی رستمی الحق از هر جهت شایسته است.
🔻 ایشان نه فقط در دانشگاه بوعلی در کنار پروفسور زلفی گل بلکه در همه ی مجامع و محافلی که حضور می یافتند به شایستگی، معرفت برجسته ی علمی شان ظاهر می شد. 🔻دیروز جناب آقای دکتر روستا آزاد که خود از استادان بنام و برجسته ی دانشگاه های کشور هستند از دکتر رستمی در مدت حضورشان در دانشگاه صنعتی شریف ذکر خیر می کردند. 🔻دلسوزی و تعهد حضرت حجةالاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر مصطفی رستمی در قبال مردم و جوانان، خصوصاً دانشجویان و دانشگاهیان و سرمایه های اجتماعی از اوصافی است که بنده عمق صمیمانه آن را در پیگیری های مجدانه شان در امور مختلف در زمانی که در استان همدان بودم متوجه شدم در موردی هم عنایت ایشان و دقتی که در خصوص استاندار وقت داشتند شخصاً از دلسوزی شان برخوردار شدم و هماره در یادم تکرار می شود.
🔻اینک که قلم مبارک حضرت امام خامنه‌ای، ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور را به عهده ی این شخصیت ارجمند رقم زده ضمن تبریک به جامعه ی دانشگاهی ، توفیق روزافزون شان را از خداوند متعال خواستارم.
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f49a"></span>ای علی، ای ارتفاعت تا خدا <span class="emoji emoji1f33a"></span>از لحظه ای که از من به مناسبتی پرسش شد که امام اسدالله الغالب علی بن ابی طالب ...
Media Removed
ای علی، ای ارتفاعت تا خدا از لحظه ای که از من به مناسبتی پرسش شد که امام اسدالله الغالب علی بن ابی طالب علیه هرچه سلام پاک و هر تعداد درود عاشقانه در همه ی روزگاران از صبح ازل تا شام ابد بوده و باشد، را چقدر دوست داری؟! سر انگشتانم همه، به تورق اوراق بهادار دفاتر عاشقانه ی اشعار و انثاری! که در ستایش "آن ... 💚ای علی، ای ارتفاعت تا خدا
🌺از لحظه ای که از من به مناسبتی پرسش شد که امام اسدالله الغالب علی بن ابی طالب علیه هرچه سلام پاک و هر تعداد درود عاشقانه در همه ی روزگاران از صبح ازل تا شام ابد بوده و باشد، را چقدر دوست داری؟! سر انگشتانم همه، به تورق اوراق بهادار دفاتر عاشقانه ی اشعار و انثاری! که در ستایش "آن بی نهایت، آن بی کران، آن بی انتها" گفته شده، مسرور شد.
🌺خدایا چه پرسشی بود! که از عشقم به شه ملک "لافتی" و دوستی ام به آیت الکبرای صدق "هل آتی" مسئلت نمود؟! وه چه مسئلتی به سان مسئلتی ایاک! که :بنده ی ناچیز از علی خدا و خدای علی بپرسم :
علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را
که به ماسوا فکندی همه سایه ی هما را
🌺ای علی ای همسر بانوی آب جلوه ی حق، اسم اعظم، نور ناب
ای علی،
ای خوب،
ای تنهاترین!
ای ملائک با نگاهت همنشین
من عشقت را چگونه تصور کنم؟! که در مصاف فهم این مضاف و مضاف الیه" عشق علی "تا وادی تحیر آمده ام!
🌺در غروبی که نورانی ترین شب ها را طلیعه آورده است همان به که لن ترانی گوی این طور نباشم و به سبویی از غدیر خم و هویی از سروستان صراط عشق تبرک جویم و به همه شما عزیزان مبارک باد بگویم این عید را و این عشق را
_مژده تان باد نور لبخند ظفر به مسئلتی ایاه
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f4c2"></span>یادداشت هایی به قصد تأثیر. <span class="emoji emoji1f53b"></span>قصد تأثیر در یک یادداشت بدون شناخت دقیق موضوع، جدی نیست! و اما برای اینکه ...
Media Removed
یادداشت هایی به قصد تأثیر. قصد تأثیر در یک یادداشت بدون شناخت دقیق موضوع، جدی نیست! و اما برای اینکه قصد مؤثر بشود متغیر هایی باید بررسی و تحلیل شود. عناصر موجود در متغیر مخاطب و موضوع و سوژه و شیوه و وسیله و.... همه در قصد تأثیر و میزان تأثیر دخالت جدی دارد. زمان تحلیل و فرصتی که" مقصد تأثیر" ... 📂یادداشت هایی به قصد تأثیر.
🔻قصد تأثیر در یک یادداشت بدون شناخت دقیق موضوع، جدی نیست! و اما برای اینکه قصد مؤثر بشود متغیر هایی باید بررسی و تحلیل شود.
🔻عناصر موجود در متغیر مخاطب و موضوع و سوژه و شیوه و وسیله و.... همه در قصد تأثیر و میزان تأثیر دخالت جدی دارد.
🔻زمان تحلیل و فرصتی که" مقصد تأثیر" در آن تعریف می شود، بسیار تعیین کننده است. به عنوان مثال این سؤالی که مجلس در زمان حاضر به اصرار افکار عمومی از رئیس جمهور می پرسد اصلاً تناسبی با استیضاح به معنای تند آن ندارد!
🔻حتی بعید میدانم پرسشگر یعنی مجلس و پاسخگو یعنی رئیس جمهور در میزان و مقدار وضوح مطلب از هم دور باشند بنابراین در واقع استیضاحی در کار نیست نه در مصداق غلیظ آن و نه در نوع رقیق آن!
🔻زمان تحلیل و فرصتی که موقعیت این سؤال و جواب را تعریف می کند به وضوح مصرح داشته که سؤال باید به راهکار ختم شود و نه چیز دیگری!
_ببخشید خیلی کپسولی شد، لطفا برای ملاحظه و تأمل لازم یاد داشت را ببینید.
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f49a"></span>معرفت و قربت، عرفان و قربان. <span class="emoji emoji1f339"></span>دیروز "عرفه"، امروز "قربان" دیروز می گفتم "اللهم انی ارغب الیک و اشهد ...
Media Removed
معرفت و قربت، عرفان و قربان. دیروز "عرفه"، امروز "قربان" دیروز می گفتم "اللهم انی ارغب الیک و اشهد بالربوبیه لک" و امروز می گویم "ان تدخلنی فی کل خیر ادخلت فیه محمدا و آل محمد و ان تخرجنی من کل سوء اخرجت منه محمدا و آل محمد صلواتک علیه و علیهم". عرفه و عرفان، رغبت به خداوند متعال و شهادت به ربوبیت ... 💚معرفت و قربت، عرفان و قربان.
🌹دیروز "عرفه"، امروز "قربان" دیروز می گفتم "اللهم انی ارغب الیک و اشهد بالربوبیه لک" و امروز می گویم "ان تدخلنی فی کل خیر ادخلت فیه محمدا و آل محمد و ان تخرجنی من کل سوء اخرجت منه محمدا و آل محمد صلواتک علیه و علیهم".
🌷عرفه و عرفان، رغبت به خداوند متعال و شهادت به ربوبیت حضرت رب. و قربت و قربان از امتثال به مثل و سنخیت و قرابت با حضرت محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله، ممکن می شود.
🌷چه روزهایی داریم و چه تقویمی و چه تدارکی دیده است ذات ربوبی برای تربیت ما و چه اسوه هایی که برای تقرب و قرب به حضرتش برای ما آفرینش! نموده است.
🌷این همه مبارکی، برای تیمن و تبرک ماست. _ضمن تبریک عید قربان و با ارادت ✒کرم رضا پیریایی.
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji26aa"></span>فرق فوتبال و شوتبال! <span class="emoji emoji1f537"></span>چه در زندگی فردی و چه در زندگانی اجتماعی فرق بسیار زیادی بین با برنامگی و بی ...
Media Removed
فرق فوتبال و شوتبال! چه در زندگی فردی و چه در زندگانی اجتماعی فرق بسیار زیادی بین با برنامگی و بی برنامگی است! درست مثل فرقی که فوتبال با شوتبال دارد! همه ورزش های فردی و جمعی وقتی که در قالب سازماندهی و برنامه باشد انگیزه بخش و رشد دهنده است لیکن سازمان فوتبال از طراحی و اجرای دقیق تر برخوردار ... ⚪فرق فوتبال و شوتبال!
🔷چه در زندگی فردی و چه در زندگانی اجتماعی فرق بسیار زیادی بین با برنامگی و بی برنامگی است! درست مثل فرقی که فوتبال با شوتبال دارد!
🔷همه ورزش های فردی و جمعی وقتی که در قالب سازماندهی و برنامه باشد انگیزه بخش و رشد دهنده است لیکن سازمان فوتبال از طراحی و اجرای دقیق تر برخوردار است.
🔷الآن بحث من فوتبال نیست، شاهد مثال من فوتبال است
🔷کاش برنامه‌ریزی ما در کارهای شخصی و اجتماعی مثل فوتبال حرفه ای بود، یادشان بخیر، چه کلاس جالب و کاملی مرحوم آیت الله حائری شیرازی در صداوسیمای مرکز ایلام در این خصوص به یادگار گذاشتند!
🔷بنده از ایشان دعوت کردم برای مدعوین ما که مسئولان و نخبگان استان ایلام و همکاران خودم در صداوسیما بودند سخنرانی کنند.
🔷چه زیبا از جامعیت قوانین داوری فوتبال و به روز بودن قوانین آن سخن گفتند و آن شاهد مثال ها را با نحوه ی داوری در امور اجتماعی و فردی قیاس می کردند
🔷از برنامه ریزی باشگاه های حرفه ای فوتبال و نقش مدیران فنی و بخصوص مربیان آن در هفته ی منتهی به مسابقه و روز میدان و مستطیل سبز و رقابت برنامه‌ریزی شده و انگیزه های دستجمعی، چه انگیزه ی بازی کنان و مربیان و داوران و تماشاگران و طرفداران، چه قشنگ و پر و پیمان می گفتند!
🔷آری در چنین شاهد زیبایی اگر چه همه اش، حتی صد در صد‌ش اعتبارات عادی و معمولی باشد وقتی همه نوع هماهنگی و همکاری و آمادگی جسمی و روحی و روانی و تاکتیکی و تکنیکی، روز و هفته و ماه و سال و چهار سال را را فراهم و ممکن و تنظیم می کند ارزش مثال دارد.
🔷غیر از این، شوتبال می شود و هیچ کدام از نتایج فوق را به دست نمی دهد گاهی هم با شوتبال ناشیانه ای دردی در پای شوتزن تا سالها آرشیو می کند!
🔷این تصویر بیست پنالتی است که به دروازه سوشا مکانی زدم، بی نرمش، بی برنامه، خیلی کم نتیجه و دردی که با اسپری و یخ ساکت و البته ساکن شد هنوز و احتمالا تا همیشه بماند این یعنی شوتبال!_ببخشید تصدیع شد. ✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji26aa"></span>گذر عمر <span class="emoji emoji1f53b"></span>از نوجوانی_ سال پنجاه و پنج تا امروز سال نود و هفت_ چهل و دو سال فاصله است! <span class="emoji emoji1f53b"></span>در این فاصله ی ...
Media Removed
گذر عمر از نوجوانی_ سال پنجاه و پنج تا امروز سال نود و هفت_ چهل و دو سال فاصله است! در این فاصله ی چهل و دو ساله، صد و شصت و هشت فصل، یعنی پانصد و چهار ماه، به عبارتی قریب به پانزده هزار و سیصد و پنجاه روز معادل سیصد و شصت و هشت هزار و چهارصد ساعت گذشته است! عدد سال و فصل وحتی ماه های گذشته خیلی زیاد نیست ... ⚪گذر عمر
🔻از نوجوانی_ سال پنجاه و پنج تا امروز سال نود و هفت_ چهل و دو سال فاصله است!
🔻در این فاصله ی چهل و دو ساله، صد و شصت و هشت فصل، یعنی پانصد و چهار ماه، به عبارتی قریب به پانزده هزار و سیصد و پنجاه روز معادل سیصد و شصت و هشت هزار و چهارصد ساعت گذشته است!
🔻عدد سال و فصل وحتی ماه های گذشته خیلی زیاد نیست و می شود در آن محاسبات کلی کرد.
🔻اما به پانزده هزار و سیصد و پنجاه روز که می رسم و معادل آن به ساعت یعنی سیصد و شصت و هشت هزار و چهارصد ساعت!!! از حیث محاسبات زندگی، عدد از معدود های قابل شمارش عبور می کند، از این روی وقتی که به جمیع جمع و تفریق ها و آحاد ضرب و تقسیم هایش می اندیشم، نمرده برای این عملکرد موحش بر این همه ساعات عمر رفته ی میته ! نماز می خوانم.
🔻اینها شاید کلیه ای از فکر های بلند بلند برخی از ماست، مخرج مشترک این حساب ها در نوع کتابی که به دست ما میدهند البته خروجی ما را هم تعیین می کند.
⚪خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار.
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f499"></span>نوه ام نفس. <span class="emoji emoji1f53b"></span>"نفس نظری منش "نام پنجمین نوه ام را در صفحه ای سفید که کنار جلد قرآن قدیمی است که در آن زمان ...
Media Removed
نوه ام نفس. "نفس نظری منش "نام پنجمین نوه ام را در صفحه ای سفید که کنار جلد قرآن قدیمی است که در آن زمان تولد فرزندان و نوه هایم ثبت شده، می نویسم برای تیمن و تبرک، از آن جهت که همه ی برکت را از قرآن کریم و اهل بیت نبی اکرم ص می دانم. در متن هر زندگی، شکرانه ای است که در عمل قدر بدانیم همه ی زندگی را، از سر سویدای ... 💙نوه ام نفس.
🔻"نفس نظری منش "نام پنجمین نوه ام را در صفحه ای سفید که کنار جلد قرآن قدیمی است که در آن زمان تولد فرزندان و نوه هایم ثبت شده، می نویسم برای تیمن و تبرک، از آن جهت که همه ی برکت را از قرآن کریم و اهل بیت نبی اکرم ص می دانم.
🔻در متن هر زندگی، شکرانه ای است که در عمل قدر بدانیم همه ی زندگی را، از سر سویدای جان، این جان جدیدم را "نفس" را و لحظه لحظه های همه ی هستی را به درگاه خداوند متعال سپاسگزارم.
🔻به همه ی کلمات پروردگار که برای رشد و رقاء و کمال ماست و به قاعده ی لطف عمیم حضرت ربوبی که در کلمه کلمه اش شأن پروردگاری جریان دارد عشق می آموزم و عشق می ورزم به کلمه محبت به کلمه عاطفه و به ارادت می گویم و می نویسم و دعا و در خواستم برای همه ی شما عزیزان توفیق پربهای بی منتهای الهی است.
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f4c2"></span>تعریف" ملت و نقش" اراده "در این تعریف. <span class="emoji emoji1f53b"></span>ملت یک مجموعه مؤلفه های واقعی دارد، بنده ترجیح می دهم مستقیم ...
Media Removed
تعریف" ملت و نقش" اراده "در این تعریف. ملت یک مجموعه مؤلفه های واقعی دارد، بنده ترجیح می دهم مستقیم و سرضرب برای بستن زاویه ی واقعیت ملت با حقیقت آن، شما مخاطبان ارجمند این صفحه را به صفحه ی مطلق نور و حقیقت یعنی کلام الله مجید ارجاع دهم. " ان ابراهیم کان امه" "فاتبعوا مله ابراهیم " همه مؤلفه ... 📂تعریف" ملت و نقش" اراده "در این تعریف.
🔻ملت یک مجموعه مؤلفه های واقعی دارد، بنده ترجیح می دهم مستقیم و سرضرب برای بستن زاویه ی واقعیت ملت با حقیقت آن، شما مخاطبان ارجمند این صفحه را به صفحه ی مطلق نور و حقیقت یعنی کلام الله مجید ارجاع دهم.
🔻" ان ابراهیم کان امه"
🔻"فاتبعوا مله ابراهیم "
🔻همه مؤلفه های یک ملت اعم از مفهوم برای فهمیدن و مصداق بارز عینی برای دلالت و گواه و تصدیق در حضرت ابراهیم ع به مثابه و برگونه یک امت و " ملت آن حضرت" در شأن و منزلت یک آیین تام و کامل با تعاریفی جامع و مانع تبلور یافته است.
🔻درخواست این صفحه از خوانندگان محترم این است که برای ادراک ابعاد ارادهٔ حضرت ابراهیم ع در ایجاد یک ملت به تفاسیر کلام الله مجید رجوع کنند و ارادهٔ معطوف به مقاومت و پیروزی را در نیت و اندیشه و گفتار و عمل آن حضرت را ملاحظه فرمایند.
🔻ضمنا اگر قابل دانستند :👇
یادداشت امروز در خبرگزاری فارس با این عنوان را مطالعه کنند،
_ ارادهٔ معطوف به مقاومت و پیروزی_
✒با تشکر، کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f49a"></span> بیرانوند در خاطره جام جهانی روسیه. <span class="emoji emoji1f53b"></span>علیرضا بیرانوند بالاترین نمره ارزیابی کارشناسان مسابقات ...
Media Removed
بیرانوند در خاطره جام جهانی روسیه. علیرضا بیرانوند بالاترین نمره ارزیابی کارشناسان مسابقات فوتبال جام جهانی را در جمع فوتبالیست های تیم ملی ایران کسب کرد. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در میان دروازه بانان شرکت کننده در مسابقات جهانی فوتبال در روسیه از دروازه بان هایی بود که خوش درخشید. آقای ... 💚 بیرانوند در خاطره جام جهانی روسیه.
🔻علیرضا بیرانوند بالاترین نمره ارزیابی کارشناسان مسابقات فوتبال جام جهانی را در جمع فوتبالیست های تیم ملی ایران کسب کرد.
🔻دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در میان دروازه بانان شرکت کننده در مسابقات جهانی فوتبال در روسیه از دروازه بان هایی بود که خوش درخشید.
🔻آقای علیرضا بیرانوند و آقای وحید امیری دو بازیکن لرستانی ایران هردو در مسابقات جام جهانی بسیار خوب ظاهر شدند و هرکدام خاطره‌هایی زیبا و جذاب در دوربین رسانه های مشهور ورزش و فوتبال ضبط و ثبت کردند!
🔻 _در قاب تصویر بالا امیر رضا شاهسوار (نوه ام) با جناب آقای علیرضا بیرانوند دیده می شود.
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f536"></span>مجمع استانداران کشور. <span class="emoji emoji1f537"></span>مجمع استانداران، متشکل از استانداران کشور است این مجمع صنفی غیر دولتی ...
Media Removed
مجمع استانداران کشور. مجمع استانداران، متشکل از استانداران کشور است این مجمع صنفی غیر دولتی و غیر انتفاعی که دویست و بیست تن از استانداران ادوار جمهوری اسلامی عضو آن هستند با توجه به به ظرفیت بی نظیر آن از حیث تجارب گسترده اش در مدیریت ارشد و کلان سیاسی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی چهل ... 🔶مجمع استانداران کشور.
🔷مجمع استانداران، متشکل از استانداران کشور است این مجمع صنفی غیر دولتی و غیر انتفاعی که دویست و بیست تن از استانداران ادوار جمهوری اسلامی عضو آن هستند با توجه به به ظرفیت بی نظیر آن از حیث تجارب گسترده اش در مدیریت ارشد و کلان سیاسی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی چهل ساله استان های کشور که محور اصلی آن تدبیر امور عمومی در ابعاد یاد شده است می تواند در تدبیر امور در سطوح مختلف، بهترین مشاور و همکار مسئولان نظام در پیشبرد اوضاع و احوال مختلف کشور باشد.
🔷تصویر بالا اجلاس روز دوشنبه بیست و پنجم تیرماه نود و هفت، انتخاب بازرس سالانه مجمع استانداران کشور است.
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f44f"></span>کرواسی متافوتبال ،مودریچ متاتکنیک <span class="emoji emoji1f525"></span>هنوز وقت دوم اضافه بازی پر التهاب کرواسی و روسیه شروع نشده ...
Media Removed
کرواسی متافوتبال ،مودریچ متاتکنیک هنوز وقت دوم اضافه بازی پر التهاب کرواسی و روسیه شروع نشده است کروات ها با نتیجه دو بر یک پیش هستند. صد و پنج دقیقه است چشم ازتاکتیک کرواسی و تکنیک لوکا مودریچ بر نداشته ام، اول بازی او مرا به یاد یوهان کرایف هلندی می انداخت اما الان که حرکات و فوتبال حیرت انگیزش ... 👏کرواسی متافوتبال ،مودریچ متاتکنیک
🔥هنوز وقت دوم اضافه بازی پر التهاب کرواسی و روسیه شروع نشده است کروات ها با نتیجه دو بر یک پیش هستند.
🔥صد و پنج دقیقه است چشم ازتاکتیک کرواسی و تکنیک لوکا مودریچ بر نداشته ام، اول بازی او مرا به یاد یوهان کرایف هلندی می انداخت اما الان که حرکات و فوتبال حیرت انگیزش را می بینم از این قیاس می گذرم
🔥الآن فرناندز روسی بازی را به تساوی کشاند! این فوتبال است!!! بازی الآن در دقایق انتهایی وقت دوم اضافه است و مالکیت توپ و زمین و التهاب برابر است و به قول کردها همه ی "کی بر کی" یکی و مساوی شده.
🔥الآن شروع پنالتی هاست!
و حالا آخر پنالتی ها و آخر یک بازی فوق العاده، کرواسی متافوتبال و لوکا مودریچ متاتکنیک.
_ شب بخیر،
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f4c2"></span>پیوست انحطاطی <span class="emoji emoji1f53b"></span>اینکه جمعی از ابواب جمعی گروهک های منحط و نفراتی از اهل فتنه و افراطیون، نقش وجه انضمامی ...
Media Removed
پیوست انحطاطی اینکه جمعی از ابواب جمعی گروهک های منحط و نفراتی از اهل فتنه و افراطیون، نقش وجه انضمامی نقشه های ترامپ را بعهده بگیرند خیلی دور از انتظار نبود! بنده در قسمت یادداشت های خبرگزاری تسنیم در این خصوص مطالبی عرض کرده ام، توجه شما در مورد آن مطالب و نکات، مایه تشکر و امتنان است. ارادتمندتان کرم ... 📂پیوست انحطاطی
🔻اینکه جمعی از ابواب جمعی گروهک های منحط و نفراتی از اهل فتنه و افراطیون، نقش وجه انضمامی نقشه های ترامپ را بعهده بگیرند خیلی دور از انتظار نبود!
🔻بنده در قسمت یادداشت های خبرگزاری تسنیم در این خصوص مطالبی عرض کرده ام، توجه شما در مورد آن مطالب و نکات، مایه تشکر و امتنان است.
✒ارادتمندتان
کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f4c2"></span>دکتر رضایی و اعتماد به جوانان. <span class="emoji emoji1f537"></span>دیروز فرصتی شد تا با جمعی از همکاران جوان جناب آقای دکتر محسن رضایی ...
Media Removed
دکتر رضایی و اعتماد به جوانان. دیروز فرصتی شد تا با جمعی از همکاران جوان جناب آقای دکتر محسن رضایی در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفتگوی یک ساعته ای داشته باشم و بعد از مقدمه ی کوتاهی از همه آنان خواستم_بلا استثناء_دیدگاه خود را مطرح کنند. از نشاط و توانایی ها و انگیزه سرشار آنها هرچه بگویم ... 📂دکتر رضایی و اعتماد به جوانان.
🔷دیروز فرصتی شد تا با جمعی از همکاران جوان جناب آقای دکتر محسن رضایی در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفتگوی یک ساعته ای داشته باشم و بعد از مقدمه ی کوتاهی از همه آنان خواستم_بلا استثناء_دیدگاه خود را مطرح کنند.
🔷از نشاط و توانایی ها و انگیزه سرشار آنها هرچه بگویم کم گفته ام، جمعیت کارکنان دبیرخانه مجمع نسبت به سازمان ها و دستگاه های دیگر بسیار کمتر است با این وصف از برنامه های ساختاری مجمع تشخیص، کوچک سازی سازمانی است!
🔷البته بنده در اعتماد دبیر محترم مجمع به جوانان و واگذاری اغلب مدیریت ها به آنها، گرایش بی نظیر ایشان به چابک سازی را در مصداقی شفاف که حاکی از واقعیت امعان نظر در این خصوص هست قریب به چهار سال است که تجربه کرده ام.
🔷صد البته هشت سال دفاع مقدس و تجربه فرماندهی اسطوره های جوان و چابک در ساختار آرمانی سپاه و بسیج و نتایجی که هرکدام از آن مستحق تشریح در کتاب های مفصل و ایجاد کتابخانه ای بزرگ برای تجارب دورهٔ مدیریت رزم رؤیایی ملت بزرگ ایران بود بطور طبیعی این گرایش عملی را در نوع نگاه آن فرمانده و این مدیر نهادینه و مستمر ساخته است.
🔷به هر حال جلسه دیروز با این جوانان که برخی از فعالان جوان مجمع هستند خاطرات و مفاهیم جذابی را در ذهنم تداعی کرد که اندکی از آن را به زبان صادق این خامه سپردم.
✒با ارادت، کرم رضا پیریایی.
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f499"></span>تابلوی شفاف شرافت و جهاد! <span class="emoji emoji1f337"></span>از جمله انسان های بزرگی که قلم امام خمینی_س_در توصیف شان نشاطی سر شار ...
Media Removed
تابلوی شفاف شرافت و جهاد! از جمله انسان های بزرگی که قلم امام خمینی_س_در توصیف شان نشاطی سر شار از رضایت داشت شهید مصطفی چمران از اسطوره های دفاع مقدس و عرصه مقاومت اسلامی و انقلابی در لبتان بود. در تاریخ یکم تیر ماه شصت امام خمینی اعلی الله مقامه، در پیامی تاریخی به ملت ایران و لبنان و خانواده ... 💙تابلوی شفاف شرافت و جهاد!
🌷از جمله انسان های بزرگی که قلم امام خمینی_س_در توصیف شان نشاطی سر شار از رضایت داشت شهید مصطفی چمران از اسطوره های دفاع مقدس و عرصه مقاومت اسلامی و انقلابی در لبتان بود.
🌷در تاریخ یکم تیر ماه شصت امام خمینی اعلی الله مقامه، در پیامی تاریخی به ملت ایران و لبنان و خانواده مکرم شهید چمران برای تعریف و تجلیل از آن شهید بزرگ تعابیر جامعی را به کار بردند.
🌷اوصافی که امام در خصوص ایشان فرمودند :
_سردار پر افتخار اسلام
_مجاهد بیدار ومتعهد راه تعالی و پیوستن به ملا اعلی.
_حماسه آفرین
_سر لوحه مرام او اسلام بود و پیروزی حق بر باطل
_جنگجویی پرهیزگار و معلمی متعهد بود
_کشور اسلامی ما به او و امثال او نیاز مبرم داشت.
_تبریک به خاطر آنکه اسلام بزرگ چنین فرزندانی را تقدیم به ملت ها و توده های مستضعف می کند.
_عقیده پاک و خالص غیر وابسته به دستجات و گروه های سیاسی
_عقیده به هدف بزرگ الهی و جهاد در راه آن
از آغاز تا انجام.
_او در حیات با نور معرفت و پیوستگی به خدا قدم نهاد و در راه آن به جهاد برخاست و جان خود را نثار کرد.
_با سر افرازی شهید شد و به حق رسید
_هنر آن است که بی هیاهوی سیاسی و خود نمایی های شیطانی به جهاد برخاست
_او در پیشگاه خدا با آبرو رفت.
🌷این ها تعابیر بسیار بلندی بود که امام راحل عظیم الشان در خصوص شهید دکتر مصطفی چمران فرمودند انصافاً امام عجب تابلوی تمام نمای شفافی از جهاد و شرافت از شخصیت ایشان ترسیم نموده اند! خداوند متعال ما را هم به این مسیر نورانی هدایت فرماید آمین. ✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f4c2"></span>برای پاسخ به مطالبات واقعی مردم. <span class="emoji emoji1f537"></span>دکتر رضایی در دسته‌بندی دقیق راهکار پاسخ به مطالبات واقعی مردم، ...
Media Removed
برای پاسخ به مطالبات واقعی مردم. دکتر رضایی در دسته‌بندی دقیق راهکار پاسخ به مطالبات واقعی مردم، این شش راه حل مطرح کرده است : _قطع امید از بیگانه و تکیه بر توانمندی های داخلی. _انس و همدردی واقعی_نه نمادین_با مردم _توانمند سازی مردم بویژه جوانان کشور. _مشارکت واقعی مردم در فعالیت های ... 📂برای پاسخ به مطالبات واقعی مردم.
🔷دکتر رضایی در دسته‌بندی دقیق راهکار پاسخ به مطالبات واقعی مردم، این شش راه حل مطرح کرده است :
_قطع امید از بیگانه و تکیه بر توانمندی های داخلی.
_انس و همدردی واقعی_نه نمادین_با مردم
_توانمند سازی مردم بویژه جوانان کشور.
_مشارکت واقعی مردم در فعالیت های تولیدی.
_شفافیت و مبارزه قاطعانه با فساد
_ترمیم گروه های مدیریتی، شکستن حلقه بسته مدیران، و استفاده از نخبگان همه اقوام ایرانی و جوانان مستعد در مسئولیت های اجرایی، تقنینی و قضایی.ض
Read more
<span class="emoji emoji1f499"></span>الهی... <span class="emoji emoji1f48e"></span>الهی بعلی. <span class="emoji emoji1f48e"></span>الهی امشب همه "جوشن کبیرم" علیست! <span class="emoji emoji1f48e"></span>الهی بعلی که امشب بر سر و در سر <span class="emoji emoji1f48e"></span>الهی ...
Media Removed
الهی... الهی بعلی. الهی امشب همه "جوشن کبیرم" علیست! الهی بعلی که امشب بر سر و در سر الهی بعلی که امشب بر دل و در دل الهی بعلی که امشب بر جان و در جان : علی دارم و علی دارم و علی دارم. آری حضرت باری : امشب با همه ی "سر و دل و جان" و در ارتفاع بلند و بالای همه ی : "الهی ها و اللهم های" روح و روانم علی می ... 💙الهی...
💎الهی بعلی.
💎الهی امشب همه "جوشن کبیرم" علیست!
💎الهی بعلی که امشب بر سر و در سر
💎الهی بعلی که امشب بر دل و در دل
💎الهی بعلی که امشب بر جان و در جان : علی دارم و علی دارم و علی دارم.
💎آری حضرت باری : امشب با همه ی "سر و دل و جان" و در ارتفاع بلند و بالای همه ی : "الهی ها و اللهم های" روح و روانم علی می گویم و علی می جویم.
💎الهی بعلی، اللهم بعلی، الغیاثم را الغوثم را، به شرح همه آنچه که در خلقت علی در خدای نامه آفرینش بر پیشانی "از ازل تا به ابد هستی" مقدر فرمودی، به تمام کرامت، اجابت فرما.
‎سبحانک سبحانک سبحانک
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f49a"></span>در کنف حمایت شهداء <span class="emoji emoji26aa"></span>امروز در آستانه شب قدر، اذان ظهر را از ماذنه پنج گلدسته عشق و ایثار در کهف الشهداء ...
Media Removed
در کنف حمایت شهداء امروز در آستانه شب قدر، اذان ظهر را از ماذنه پنج گلدسته عشق و ایثار در کهف الشهداء به گوش جان شنیدم. درک کریمه "بل احیاء عند ربهم یرزقون" در این شب احیای قلب ها، رزقی کریم و قدری عظیم است. شهیدان عزیز حجت وجیه ملت ما نزد خداوند متعال و پروردگار بزرگ، هستند و مکتب و ملت ما به فضل ... 💚در کنف حمایت شهداء
⚪امروز در آستانه شب قدر، اذان ظهر را از ماذنه پنج گلدسته عشق و ایثار در کهف الشهداء به گوش جان شنیدم.
⚪درک کریمه "بل احیاء عند ربهم یرزقون" در این شب احیای قلب ها، رزقی کریم و قدری عظیم است.
⚪شهیدان عزیز حجت وجیه ملت ما نزد خداوند متعال و پروردگار بزرگ، هستند و مکتب و ملت ما به فضل الهی در کنف حمایت حماة آبرومند خود( ‌شهداء )خواهد بود. آمین. ⚪سبحانک یا رحیم، تعالیت یا کریم.
✒التماس دعا دارم،
کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f53b"></span>طلایه داران انقلاب و دفاع مقدس. <span class="emoji emoji1f50a"></span>فردا روزی است! سه خرداد روز خداست و چه انسان های بزرگی در آن روز ...
Media Removed
طلایه داران انقلاب و دفاع مقدس. فردا روزی است! سه خرداد روز خداست و چه انسان های بزرگی در آن روز در قد قامت صلای تفوق روح و عشق، بر بلندای ملکوت جان خود، قیامت کردند!. ایستاده ایم به تعظیم شعائر کرم رضا پیریایی. 🔻طلایه داران انقلاب و دفاع مقدس.
🔊فردا روزی است!
سه خرداد روز خداست و چه انسان های بزرگی در آن روز در قد قامت صلای تفوق روح و عشق، بر بلندای ملکوت جان خود، قیامت کردند!.
ایستاده ایم به تعظیم شعائر
✒کرم رضا پیریایی.
<span class="emoji emoji1f4c2"></span>جان گشاید سوی بالا بالها! <span class="emoji emoji1f53b"></span>ضیافت الهی! برای نشاط جان و بالندگی روح و رقاء روان و رویش ریشه های فضیلت ...
Media Removed
جان گشاید سوی بالا بالها! ضیافت الهی! برای نشاط جان و بالندگی روح و رقاء روان و رویش ریشه های فضیلت در دل، بر شما میهمان عزیز سفره "گوهر های اجلالی" مبارک باد. کرم رضا پیریایی. 📂جان گشاید سوی بالا بالها!
🔻ضیافت الهی! برای نشاط جان و بالندگی روح و رقاء روان و رویش ریشه های فضیلت در دل، بر شما میهمان عزیز سفره "گوهر های اجلالی" مبارک باد.
✒کرم رضا پیریایی.
<span class="emoji emoji1f53b"></span>منم بنده ی اهل بیت نبی. ستاینده خاک و پای وصی <span class="emoji emoji2b1c"></span>آنکه بسی رنج برد_سی سال_تا با احیای زبان پارسی عجم ...
Media Removed
منم بنده ی اهل بیت نبی. ستاینده خاک و پای وصی آنکه بسی رنج برد_سی سال_تا با احیای زبان پارسی عجم را زنده و احیاء گرداند: فردوسی فردوس جایگاه، اینگونه صله ای می دهد جان و دل ایرانیان و عموم فارسی زبانان را و چنین هدیه ای می دهد همه انسان ها را که : "حکیم این جهان را چو دریا نهاد بر انگیخته موج از او تند ... 🔻منم بنده ی اهل بیت نبی.
ستاینده خاک و پای وصی
⬜آنکه بسی رنج برد_سی سال_تا با احیای زبان پارسی عجم را زنده و احیاء گرداند: فردوسی فردوس جایگاه، اینگونه صله ای می دهد جان و دل ایرانیان و عموم فارسی زبانان را و چنین هدیه ای می دهد همه انسان ها را که :
"حکیم این جهان را چو دریا نهاد
بر انگیخته موج از او تند باد
و آنچه در ادامه در صفحه بالا ملاحظه می فرمایید به نتیجه‌ای ختم می کند که عاقبت امر، تنها با پیروی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و امام المتقین علی علیه‌السلام و اهل بیت نبی و علی که درود خدا بر همه آن اهل عصمت و طهارت باد نجات ممکن است.
⬜امروز روز تولد چنین مرد بزرگی است بزرگان ادبیات فارسی بر حکیم بودن ابوالقاسم فردوسی اتفاق دارند درود خداوند متعال به روح پرفتوح او باد.
✒کرمرضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f4c2"></span>دولت هم اعلام آمادگی کند. <span class="emoji emoji1f53b"></span>دکتر رضایی، از استادان بنام رشته اقتصاد، که جمعی از برجسته ترین خبرگان ...
Media Removed
دولت هم اعلام آمادگی کند. دکتر رضایی، از استادان بنام رشته اقتصاد، که جمعی از برجسته ترین خبرگان و نخبگان کشور را در مشاوره های فشرده و روزانه خود بویژه در مباحث اقتصادی به همراه دارد در پست اینستاگرامی جدید خود با توجه به شرایط جاری، برای همکاری در حل مشکلات اقتصاد کشور اعلام آمادگی کرد. طبیعی ... 📂دولت هم اعلام آمادگی کند.
🔻دکتر رضایی، از استادان بنام رشته اقتصاد، که جمعی از برجسته ترین خبرگان و نخبگان کشور را در مشاوره های فشرده و روزانه خود بویژه در مباحث اقتصادی به همراه دارد در پست اینستاگرامی جدید خود با توجه به شرایط جاری، برای همکاری در حل مشکلات اقتصاد کشور اعلام آمادگی کرد. طبیعی است که دولت با توجه به معضلات موجود در امور اقتصادی کشور باید صمیمانه از چنین مساعدت ها و کمک هایی استقبال کند.
✒کرم‌رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f49a"></span>در جهان بینی امید و نشاط. <span class="emoji emoji1f337"></span>در جهان بینی امید و نشاط،هریک از بخشش ها و عطایای الهی از انواع آفرینش و ...
Media Removed
در جهان بینی امید و نشاط. در جهان بینی امید و نشاط،هریک از بخشش ها و عطایای الهی از انواع آفرینش و هستی بخشی، در جای خود سرمایه دلخوشی و مایه برکت اند. مایه خوشدلی آنجا ست که دلدار آنجاست می کنم جهد که خود را مگر آنجا فکنم آری گشایش خواستن، مایه ترک افسردگی است زیرا دولت وصال، اینگونه صله می دهد ... 💚در جهان بینی امید و نشاط.
🌷در جهان بینی امید و نشاط،هریک از بخشش ها و عطایای الهی از انواع آفرینش و هستی بخشی، در جای خود سرمایه دلخوشی و مایه برکت اند.
🌷مایه خوشدلی آنجا ست که دلدار آنجاست می کنم جهد که خود را مگر آنجا فکنم
آری گشایش خواستن، مایه ترک افسردگی است زیرا دولت وصال، اینگونه صله می دهد که :
گر دولت وصالت خواهد دری گشادن
سرها بدین تخیل بر آستان توان زد.
🌷 جمع این معانی، به شکرانه این لحظه ای است که پدر بزرگی با نوه هایش در قاب یک تصویر، بهترین سلام شان را تقدیم شما عزیزان می کنند.
🌺مجموعه مراد را برایتان خواهانم.
✒ارادتمند، کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f50a"></span>خدایا شکوه دارم!! <span class="emoji emoji1f53b"></span>بار پروردگارا ما را در پیشگاه امام زمان علیه السلام شرمنده و روسیاه نکن! <span class="emoji emoji1f53b"></span>ای ...
Media Removed
خدایا شکوه دارم!! بار پروردگارا ما را در پیشگاه امام زمان علیه السلام شرمنده و روسیاه نکن! ای خدا در فقدان رسول خاتم ص و در غیبت حضرت صاحب الامر عج ما را بر : "تظاهر الزمان علینا" فائق و مسلط گردان. خدایا، برخی نعمت هایت را تبدیل به نقمت می کنند خدایا آنها را از رحمتت در دنیا و آخرت دور و محروم ساز. پروردگارا ... 🔊خدایا شکوه دارم!!
🔻بار پروردگارا ما را در پیشگاه امام زمان علیه السلام شرمنده و روسیاه نکن!
🔻ای خدا در فقدان رسول خاتم ص و در غیبت حضرت صاحب الامر عج ما را بر : "تظاهر الزمان علینا" فائق و مسلط گردان.
🔻خدایا، برخی نعمت هایت را تبدیل به نقمت می کنند خدایا آنها را از رحمتت در دنیا و آخرت دور و محروم ساز.
🔻پروردگارا بعضی زبان اتهام علیه پیامبر اکرم ص گشوده‌اند! خدایا آنها را از رحمتت در دنیا و آخرت دور و محروم فرما.
🔻خداوندا جمعی آیاتت را انکار می کنند ای خدای بزرگ آنها را هم لعنت و از نور دور و در ظلمات مقیم گردان.
🔻بار الها ما را به نصر عاجل و فتح شامل بر آنهایی که زبان درکام به طعن و ریشخند امام برگزیده ات می چرخانند متنعم نما و آنان را به لعنت ابدی گرفتار کن.
✒آمین یا رب العالمین.
و کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f337"></span>هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود! <span class="emoji emoji1f33a"></span>میزبان این صحنه خبرگزاری مهر است، در چند نشست جمعی از هنرمندان ...
Media Removed
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود! میزبان این صحنه خبرگزاری مهر است، در چند نشست جمعی از هنرمندان برجسته این سرزمین در اعتلای هنر ایران سخن می گویند، بنده هم با عنوان مسئولیت موسیقی و سرود صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران( از اوایل نیمه دوم هشتاد و چهار تا اواخر نیمه اول هشتاد و هفت) در آن نشست ها ... 🌷هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود!
🌺میزبان این صحنه خبرگزاری مهر است، در چند نشست جمعی از هنرمندان برجسته این سرزمین در اعتلای هنر ایران سخن می گویند، بنده هم با عنوان مسئولیت موسیقی و سرود صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران( از اوایل نیمه دوم هشتاد و چهار تا اواخر نیمه اول هشتاد و هفت) در آن نشست ها مشارکت داشتم، آن هم صحنه ی پر خاطره‌ای بود!
🌺صحنه ای بود، ما سخن خود گفتیم و برخی از ما به انحای متفاوت دیگر از آن صحنه رفته ایم البته صحنه بجاست!
🌺در دو سوی بنده_که دارم دیدگاهم را مطرح می کنم_مرحومین اساتید تراز اول موسیقی کشور مصطفی کمال پور تراب و حسین یوسف زمانی هستند و پشت سر مرحوم افشین یدالهی.
🌺ظاهرا در آن لحظه خطاب و توجه مطلب به استاد منظمی لرستانی است که بسیار مایلم دیداری با این استاد برجسته ی هم استانی تازه کنم.
🌺زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.
✒ با تقدیم احترام به هنرمندان این سرزمین
ارادتمند کرم رضا پیریایی
Read more
<span class="emoji emoji1f499"></span>روز پاسدار انقلاب اسلامی مبارک باد. <span class="emoji emoji1f337"></span>میلاد مسعود حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و حضرت علی ...
Media Removed
روز پاسدار انقلاب اسلامی مبارک باد. میلاد مسعود حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و حضرت علی بن الحسین امام سجاد علیه السلام و حضرت ابوالفضل العباس ع بر همه شما عزیزان مبارک باد. ارادتمند، کرم رضا پیریایی. 💙روز پاسدار انقلاب اسلامی مبارک باد.
🌷میلاد مسعود حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و حضرت علی بن الحسین امام سجاد علیه السلام و حضرت ابوالفضل العباس ع بر همه شما عزیزان مبارک باد.
🌺ارادتمند، کرم رضا پیریایی.
teriboon_taaghiir <span class="emoji emoji1f49a"></span>باور کنیم سکه به نام محمد ص است. <span class="emoji emoji1f337"></span>حتی در تراز رسالت هم ، به تعریف حقیقی،تقدم با ...
Media Removed
teriboon_taaghiir باور کنیم سکه به نام محمد ص است. حتی در تراز رسالت هم ، به تعریف حقیقی،تقدم با بندگی است! " عبده و رسوله". با عهد الست "الست بربکم" او رب و همه ما بنده اوییم، همه ما در پاسخ پرسش حضرتش که "آیا رب شما نیستم؟" گفتیم "بله گواهی می دهیم" همه گفتیم بله و شهادت دادیم، انبیاء و اولیاء ... teriboon_taaghiir 💚باور کنیم سکه به نام محمد ص است.
🌷حتی در تراز رسالت هم ، به تعریف حقیقی،تقدم با بندگی است! " عبده و رسوله".
🌷با عهد الست "الست بربکم" او رب و همه ما بنده اوییم، همه ما در پاسخ پرسش حضرتش که "آیا رب شما نیستم؟" گفتیم "بله گواهی می دهیم"
🌷همه گفتیم بله و شهادت دادیم، انبیاء و اولیاء و همه ما اظهار بندگی کردیم 👇
"الست بربکم قالوا بلی شهدنا "
🌷شاعر معاصر در" رجعت سرخ ستاره "
چه زیبنده سرود و ستود رفعت ما را به بندگی در ارتفاع بلند بندگانی که نامشان هماره مبارک است : " مقداد روز، مالک شب، میثم پگاه "
🌷پس آری باور کنیم
👇 رجعت سرخ ستاره را
میعاد دستبرد شگفتی دو باره را
باورکنیم ملک خدا را که سرمد است
باور کنیم سکه به نام محمد ص است
🌺اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
✒عید سعید مبعث بر شما عزیزان
مبارک باد، کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f49a"></span>چون تقاضا بر تقاضا می رسد... <span class="emoji emoji1f48e"></span>از شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی نکته‌ای به یاد دارم که در هنگامه ...
Media Removed
چون تقاضا بر تقاضا می رسد... از شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی نکته‌ای به یاد دارم که در هنگامه فعالیت های پر از کشمکش در موضوعات مختلف، گره گشایی می کند و ذهن و دل را یاری می کند! می فرمودند : (به این مضمون) "بابا طاهر بیتی دارد خوشا آنان که الله یارشان بی بحمد و قل هو الله کارشان بی بنده با ... 💚چون تقاضا بر تقاضا می رسد...
💎از شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی نکته‌ای به یاد دارم که در هنگامه فعالیت های پر از کشمکش در موضوعات مختلف، گره گشایی می کند و ذهن و دل را یاری می کند!
💎می فرمودند : (به این مضمون) 👇
"بابا طاهر بیتی دارد
خوشا آنان که الله یارشان بی
بحمد و قل هو الله کارشان بی
بنده با اجازه بابا طاهر می گویم
خوشا آنان که الله یارشان بی
به هرکار خود کارشان بی
یعنی در هر کار و فعالیتی که دارند خدا و حضور خدا را احساس کنند چه در نماز و عبادات و چه در همه احوال و کارها و فعالیت ها ".
💎ما هم عرض می کنیم :
خوشا به حال صاحبان چنین اندیشه و عملی! چه روحی! چه آرمانی! و چه تقاضایی 👇
چون تقاضا بر تقاضا می رسد
موج آن دریا بدین جا می رسد
✒التماس دعا کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f48e"></span>ما هم می گوییم گل اما.... . <span class="emoji emoji1f525"></span>این گل رونالدو و تلاش عجیب او برای اینکه توپ را به تور دروازه یوونتوس بکوبد ...
Media Removed
ما هم می گوییم گل اما.... . این گل رونالدو و تلاش عجیب او برای اینکه توپ را به تور دروازه یوونتوس بکوبد فقط یک برگردان و یک پرش ارتفاع ساده نبود! رونالدو توپی را به بازی برگرداند که از دروازه بان و مدافع حریف گذشت و بلاشک در چنین شرایطی اصلاً باید از خط کنار دروازه بوفون خارج می شد و منجر به ضربه کاشته ... 💎ما هم می گوییم گل اما.... .
🔥این گل رونالدو و تلاش عجیب او برای اینکه توپ را به تور دروازه یوونتوس بکوبد فقط یک برگردان و یک پرش ارتفاع ساده نبود! رونالدو توپی را به بازی برگرداند که از دروازه بان و مدافع حریف گذشت و بلاشک در چنین شرایطی اصلاً باید از خط کنار دروازه بوفون خارج می شد و منجر به ضربه کاشته کنار دروازه می شد اما رونالدو ابتدا با آنکه فاصله اش با توپ خیلی دورتر از بازیکنان حریف بود با شتاب خیره کننده ای به توپ رسید و توپ را به یاران خود پاس داد_پاس گل درواقع_اما شلیک بازیکن رئال مادرید را دروازه‌بان یوونتوس دفع کرد و در گوشه ی مقابل، یکی از بازیکنان رئال، توپ را با سرعت و دقت فوق‌العاده، مماس با ارتفاع دو متر و سی و هشت سانتیمتر برای کار بی نظیر "کریستیانو رونالدو"فرستاد و رونالدو از این بابت کارستانی کرد که من مشابه آن را نه از" ادسون
آرانتس دو ناسیمنتو_پله_"و نه از "دیه گو مارادونا" و نه از سایرین تا کنون ندیده بودم و به همین خاطر کنایه "زلاتان ابراهیموویچ" هم تیکه این واقعیت عجیب نیست!
🔥از این هنرنمایی و پس زمینه ها و پیش زمینه های آن می شود نتایج اخلاقی زیادی گرفت! و گفت اما به "کفایت همین اشاره" برای عقلا بسنده می کنم.
ارادتمند شما عزیزان که اخلاقتان ورزشی است
✒کرم رضا پیریایی.
Read more
<span class="emoji emoji1f337"></span>افتخار هر نبی و هر ولی. <span class="emoji emoji1f33a"></span>میلاد مسعود حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام و روز پدر را به همه شما عزیزان ...
Media Removed
افتخار هر نبی و هر ولی. میلاد مسعود حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام و روز پدر را به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنم. ارادتمند تان، کرم رضا پیریایی. 🌷افتخار هر نبی و هر ولی.
🌺میلاد مسعود حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام و روز پدر را به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنم.
ارادتمند تان، کرم رضا پیریایی.
<span class="emoji emoji1f53b"></span>فال نیک <span class="emoji emoji1f539"></span>روزهای اول فروردین است به میمنت ایام، این ابیات را در تفأل به حافظ، تقدیم می نمایم هماره ...
Media Removed
فال نیک روزهای اول فروردین است به میمنت ایام، این ابیات را در تفأل به حافظ، تقدیم می نمایم هماره شاد و خرم و سلامت و موفق باشید. ارادتمند شما عزیزان، کرم رضا پیریایی. 🔻فال نیک
🔹روزهای اول فروردین است به میمنت ایام، این ابیات را در تفأل به حافظ، تقدیم می نمایم
هماره شاد و خرم و سلامت و موفق باشید.
ارادتمند شما عزیزان،
✒کرم رضا پیریایی.
<span class="emoji emoji1f49a"></span>عیدی با "ارجوه لکل خیر" حتماً مبارک است. <span class="emoji emoji1f53b"></span>یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عند کل شر، یا من یعطی الکثیر ...
Media Removed
عیدی با "ارجوه لکل خیر" حتماً مبارک است. یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عند کل شر، یا من یعطی الکثیر بالقلیل، یا من یعطی... ای خدا این وصل را هجران مکن سرخوشان عشق را نالان مکن باغ جان را تازه و سرسبز دار قصد این مستان و این بستان مکن چون خزان بر شاخ و برگ دل مزن خلق را مسکین و سرگردان مکن بر درختی ... 💚عیدی با "ارجوه لکل خیر" حتماً مبارک است.
🔻یا من ارجوه لکل خیر و آمن سخطه عند کل شر، یا من یعطی الکثیر بالقلیل، یا من یعطی...
🔻ای خدا این وصل را هجران مکن سرخوشان عشق را نالان مکن
باغ جان را تازه و سرسبز دار
قصد این مستان و این بستان مکن
چون خزان بر شاخ و برگ دل مزن
خلق را مسکین و سرگردان مکن
بر درختی که آشیان مرغ توست
شاخ مشکن مرغ را پران مکن
جمع و شمع خویش را بر هم مزن
دشمنان را کور کن شادان مکن
گرچه دزدان خصم روز روشنند
آنچ می خواهد دل ایشان مکن
کعبه اقبال این حلقه است و بس
کعبه اومید را ویران مکن
🔻تقارن عید نوروز امسال با طلیعه دل انگیز ماه رجب، ماه وصلت دل و جان با جانانی که از او امید به همه خوبی ها و خیرها مومل و ایمنی از همه بدی ها و شرها ممکن است، بر همه شما عزیزان مبارک است
آمین یا رب العالمین.
به ارادت کامل
✒کرم رضا پیریایی.
Read more

Loading...