Mojekase Instagram Photos and Videos

Loading...


Followers: 10,873
Following: 522
Total Comments: 0
Total Likes: 0

Fakt se mi nechtělo, fakt jsem se do toho celej den kopal a fakt to bylo dobrý! <span class="emoji emoji1f3c3"></span>🏻‍♂️Konečně se vrátil ...
Media Removed
Fakt se mi nechtělo, fakt jsem se do toho celej den kopal a fakt to bylo dobrý! 🏻‍♂️Konečně se vrátil pocit uvolněnosti a necítím se při běhu jak v křeči🏻‍♂️. Nepěkný myšlenky nechávám za sebou a jdu zjistit, jestli to bude mít vliv i na meditaci🧘🏻‍♂️. Fakt se mi nechtělo, fakt jsem se do toho celej den kopal a fakt to bylo dobrý! 🏃🏻‍♂️Konečně se vrátil pocit uvolněnosti a necítím se při běhu jak v křeči💆🏻‍♂️. Nepěkný myšlenky nechávám za sebou a jdu zjistit, jestli to bude mít vliv i na meditaci🧘🏻‍♂️.
Loading...
Kokos! Teda kachna v žemli🤤. Poprvé sous vide, poprvé žlutá řepa. Samostatně obojí pecka a s tím ...
Media Removed
Kokos! Teda kachna v žemli🤤. Poprvé sous vide, poprvé žlutá řepa. Samostatně obojí pecka a s tím všim okolo dokopy dokonalost. Kokos! Teda kachna v žemli🤤. Poprvé sous vide, poprvé žlutá řepa. Samostatně obojí pecka a s tím všim okolo dokopy dokonalost😍.
Nevstával jsem s pocitem, že musím někam na určitou hodinu a nechávám to zatím jen plynou a až se mi ...
Media Removed
Nevstával jsem s pocitem, že musím někam na určitou hodinu a nechávám to zatím jen plynou a až se mi bude chtít, tak vyrazím do Brna. Protozatím mám odběhnuto (konečně nemusím vstávat v 6 #podzim ️) odmeditováno 🧘🏻‍♂️ a mířím do kuchyně na nějakou rychlovku🏻‍♂️. Co vaše ráno? Nevstával jsem s pocitem, že musím někam na určitou hodinu a nechávám to zatím jen plynou a až se mi bude chtít, tak vyrazím do Brna. Protozatím mám odběhnuto (konečně nemusím vstávat v 6 #podzim ❤️) odmeditováno 🧘🏻‍♂️ a mířím do kuchyně na nějakou rychlovku🏃🏻‍♂️.
Co vaše ráno?
Milý instagrame, tohle je těžký psát a ruce se mi trochu třesou. A zároveň si říkám, jaký jsem trdlo, ...
Media Removed
Milý instagrame, tohle je těžký psát a ruce se mi trochu třesou. A zároveň si říkám, jaký jsem trdlo, když mě něco virtuálního (a často nerealistickýho) jako sociální sítě takhle citově bere. . Instaúčet @iamzuz1 už není. Chtělo by se psát, jak složitý a nelehký rozhodnutí to bylo, ale ... Milý instagrame,
tohle je těžký psát a ruce se mi trochu třesou. A zároveň si říkám, jaký jsem trdlo, když mě něco virtuálního (a často nerealistickýho) jako sociální sítě takhle citově bere.
.
Instaúčet @iamzuz1 už není. Chtělo by se psát, jak složitý a nelehký rozhodnutí to bylo, ale ono vlastně vůbec ne. Protože cítím, že je správný. Začínám novou kapitolu v životě, je čas chránit své pacienty, jejich úzdravu a mimo jiné taky sebe. A když jsem měla dát na misky vah snahu být co nejlepším lékařem vs. svět sociálních sítí, neváhala jsem ani minutu.
.
Skoro 5 let, přes 4000 obrázků a ještě víc myšlenek naklikaných pod ně. 30 tisíc sledujících, tisíce zpráv, desítky setkání a několik reálných, blízkých a pevných přátelství nebo smysluplných projektů, které by jinak nejspíš nespatřily světlo světa. Žádné negativní reakce a hejty, což teda upřímně zírám.
.
Dovolím si být teď chvíli patetická. Sdílela jsem se světem svou cestu medicínou, sportovní a závodní zážitky, všechny svoje highs i ty škaredý státnice/rakovina/vztah/únava ze všeho lows. Vytvořili jsme spolu (snad 70) #psychoPondělí a komunitu lidí, pro které je normální se starat o své duševní zdraví stejně jako o to tělesné. Rozběhli jsme @pribehyblaznovstvi , naplnili sály božích @loonocz akcí, rozšířili myšlenku, že #jeOKnebytOK. Jsou to jenom sociální sítě, jenom instagram. Ale vzniklo toho, díky vám, spousta dobrýho.
.
Na rozloučení mávám a prosím - koukejme na ten svět socsítí s velkou rezervou, berme si z něj jen to užitečný, žijme hlavně venku.
A starejme se o svou duši.
.
Děkuju. Za všechno❤️.
Vaše Zuz.
Read more
Prvňo pracovní den pro moji princeznu, ale narozdíl od ní jsem neměl kde navařit a tak jsme se raději ...
Media Removed
Prvňo pracovní den pro moji princeznu, ale narozdíl od ní jsem neměl kde navařit a tak jsme se raději vyvezli do víru města na večeři️. Prvňo pracovní den pro moji princeznu, ale narozdíl od ní jsem neměl kde navařit a tak jsme se raději vyvezli do víru města na večeři❤️.
Těch chvil, kdy jsme jen my dva spolu, je teď nějak pomálu a tak je i tenhle rychlej oběd strašně fajn<span class="emoji emoji2764"></span>️. ...
Media Removed
Těch chvil, kdy jsme jen my dva spolu, je teď nějak pomálu a tak je i tenhle rychlej oběd strašně fajn️. Bibimbap podruhé a stále dobrý! 🤤 Těch chvil, kdy jsme jen my dva spolu, je teď nějak pomálu a tak je i tenhle rychlej oběd strašně fajn❤️. Bibimbap podruhé a stále dobrý! 🤤
Loading...
Je to jako jízda na kole, tohle se nezapomíná, well<span class="emoji emoji1f602"></span>. Dokonalé to není, ale po tak dlouhé době jsem ...
Media Removed
Je to jako jízda na kole, tohle se nezapomíná, well. Dokonalé to není, ale po tak dlouhé době jsem čekal vetší fail. . Proteinová s banánem a malinama: 60 g jemných vloček, 200 ml vroucí vody, 100 ml mlíka, 20 g proteinu, 50 g banánu, 30 g malin, 2 čtverečky 70 % čokolády. Vločky zalejete ... Je to jako jízda na kole, tohle se nezapomíná, well😂. Dokonalé to není, ale po tak dlouhé době jsem čekal vetší fail😅.
.
Proteinová s banánem a malinama:
60 g jemných vloček, 200 ml vroucí vody, 100 ml mlíka, 20 g proteinu, 50 g banánu, 30 g malin, 2 čtverečky 70 % čokolády.
Vločky zalejete na pánvičce vroucí vodou, necháte pod pokličkou 5 min stát. Pak rozpálite plotýnku a přidáte rozmíchaný protein s mlíkem a 2 min vaříte. Předěláte do misky, dozdobíte a jste v cíli❤️.
Dobrou chuť🙃.
Read more
Ta období, kdy bych si bez ní nedokázal představit dobrej týden, jsou ta tam, ale je fajn si to připomenout<span class="emoji emoji1f60d"></span>. Před ...
Media Removed
Ta období, kdy bych si bez ní nedokázal představit dobrej týden, jsou ta tam, ale je fajn si to připomenout. Před 10 mám další schůzku a kontrolu ohledně vlhkosti podlah a doufám, že budeme konečně tam a mohli by začít pokládat, tak nám držte palce, ať to ty vyoušeče zvládly stáhnout🧙🏻‍♂️. Ta období, kdy bych si bez ní nedokázal představit dobrej týden, jsou ta tam, ale je fajn si to připomenout😍.
Před 10 mám další schůzku a kontrolu ohledně vlhkosti podlah a doufám, že budeme konečně tam a mohli by začít pokládat, tak nám držte palce, ať to ty vyoušeče zvládly stáhnout🧙🏻‍♂️.
Loading...
Vajíčka s hořčicovou eprůft i od Zuzky, můžu se vdávat🙃. Společná pomalá a skoro po týdnu, co jsme ...
Media Removed
Vajíčka s hořčicovou eprůft i od Zuzky, můžu se vdávat🙃. Společná pomalá a skoro po týdnu, co jsme téměr neviděli️. Vajíčka s hořčicovou eprůft i od Zuzky, můžu se vdávat🙃. Společná pomalá a skoro po týdnu, co jsme téměr neviděli❤️.
Jdete kolem s prázdným břichem a oni už z dálky (chodníku kolem<span class="emoji emoji1f605"></span>) mávají a usmívají se na vás, takže ...
Media Removed
Jdete kolem s prázdným břichem a oni už z dálky (chodníku kolem) mávají a usmívají se na vás, takže to nemohlo dopadnout jinak! ️ #zitbrno Jdete kolem s prázdným břichem a oni už z dálky (chodníku kolem😅) mávají a usmívají se na vás, takže to nemohlo dopadnout jinak! ☺️ #zitbrno
Pátek si dělám krásnej sám pro sebe, na 7 jsem měl masáž a teď chilluji se snídaní na zahradě<span class="emoji emoji1f60d"></span>. Jen ...
Media Removed
Pátek si dělám krásnej sám pro sebe, na 7 jsem měl masáž a teď chilluji se snídaní na zahradě. Jen nevím, jestli byl lepší toust s koriandorvým pestem nebo hořčičnou omáčkou (lžička zakys. smetany, lžíčka plnotučné a lžička vícezrnné)🤤. Po tomhle všem a kousku knížky vyrážím do Brna sehnat ... Pátek si dělám krásnej sám pro sebe, na 7 jsem měl masáž a teď chilluji se snídaní na zahradě😍. Jen nevím, jestli byl lepší toust s koriandorvým pestem nebo hořčičnou omáčkou (lžička zakys. smetany, lžíčka plnotučné a lžička vícezrnné)🤤.
Po tomhle všem a kousku knížky vyrážím do Brna sehnat vysoušeče na podlahu, abychom mohli položit parkety co nejdřív☺️.
Read more
První běh s headspacem dobrý!<span class="emoji emoji1f3c3"></span>🏻‍♂️ Hlava na chvilku vypla takže splněno<span class="emoji emoji1f60c"></span>. Na konci lekce zazněla ...
Media Removed
První běh s headspacem dobrý!🏻‍♂️ Hlava na chvilku vypla takže splněno. Na konci lekce zazněla moc fajn hláška: “Občas je důležité, aby v nás věřil někdo jiný, než objevíme svou vlastní sebedůvěru”. Tak jestli kolem sebe máte někoho, kdo by chtěl, ale nechce udělat první krok, tak mu řekněte, ... První běh s headspacem dobrý!🏃🏻‍♂️ Hlava na chvilku vypla takže splněno😌. Na konci lekce zazněla moc fajn hláška: “Občas je důležité, aby v nás věřil někdo jiný, než objevíme svou vlastní sebedůvěru”. Tak jestli kolem sebe máte někoho, kdo by chtěl, ale nechce udělat první krok, tak mu řekněte, že v něj věříte❤️.
Read more
Loading...
Po devíti dnech nemusím do Brna a užívám si tak pomale ráno ve společnosti babičky a těchto možná ...
Media Removed
Po devíti dnech nemusím do Brna a užívám si tak pomale ráno ve společnosti babičky a těchto možná ne nejpěknějších, ale chuťově dokonalých koláčků️. Kaše zase jednou přijdou, ale teď mám období, kdy je potřeba po pár letech delší změna a jedu si cokoliv jiného🤷🏻‍♂️. Po devíti dnech nemusím do Brna a užívám si tak pomale ráno ve společnosti babičky a těchto možná ne nejpěknějších, ale chuťově dokonalých koláčků❤️.
Kaše zase jednou přijdou, ale teď mám období, kdy je potřeba po pár letech delší změna a jedu si cokoliv jiného🤷🏻‍♂️.
Pan David šel kolem s bednoz zázračných a tak tady jednu utrousil<span class="emoji emoji2764"></span>️. A my jsme zase o krok dál, dneska ...
Media Removed
Pan David šel kolem s bednoz zázračných a tak tady jednu utrousil️. A my jsme zase o krok dál, dneska vymalovány 2 pokoje a 80 % obkladů položených. Konečně to začíná vypadat jako doma. Pan David šel kolem s bednoz zázračných a tak tady jednu utrousil❤️. A my jsme zase o krok dál, dneska vymalovány 2 pokoje a 80 % obkladů položených🎉. Konečně to začíná vypadat jako doma😌.
Základ je mít jistoty aspoň v něčem. Třeba ve víkendové snídani co od taťky bude chutnat skvěle za ...
Media Removed
Základ je mít jistoty aspoň v něčem. Třeba ve víkendové snídani co od taťky bude chutnat skvěle za každé situace️. . Nebo třeba v tom, že na vás na blogu čeká nový Instaživot, který je trochu jiný než ty minulé️. . Mějte krásnou neděli️. Základ je mít jistoty aspoň v něčem. Třeba ve víkendové snídani co od taťky bude chutnat skvěle za každé situace❤️.
.
Nebo třeba v tom, že na vás na blogu čeká nový Instaživot, který je trochu jiný než ty minulé☺️.
.
Mějte krásnou neděli☀️.
Loading...
Tyhle vajíčka vyjadřují přesně tenhle týden<span class="emoji emoji1f605"></span>. Máte dobrej nápad, ale realizace trochu pokulhává😐. ...
Media Removed
Tyhle vajíčka vyjadřují přesně tenhle týden. Máte dobrej nápad, ale realizace trochu pokulhává😐. Jenže na výsledek to nebude mít vliv a to je hlavní ️. Tyhle vajíčka vyjadřují přesně tenhle týden😅. Máte dobrej nápad, ale realizace trochu pokulhává😐. Jenže na výsledek to nebude mít vliv a to je hlavní ❤️.
První den letošního léta, kdy mám fakt pocit volna a neskutečně se bavím!<span class="emoji emoji2764"></span>️
Media Removed
První den letošního léta, kdy mám fakt pocit volna a neskutečně se bavím!První den letošního léta, kdy mám fakt pocit volna a neskutečně se bavím!❤️
V pořádku! Na odpolední párty můžou<span class="emoji emoji1f60d"></span>. Dneska se chystá Brno do Kroměříže a přijede celej gang, ...
Media Removed
V pořádku! Na odpolední párty můžou. Dneska se chystá Brno do Kroměříže a přijede celej gang, takže přípravy vrcholí a vidíme se za pár hodin (jestli něco zůstane🤣). V pořádku! Na odpolední párty můžou😍.
Dneska se chystá Brno do Kroměříže a přijede celej gang, takže přípravy vrcholí a vidíme se za pár hodin (jestli něco zůstane🤣).
Loading...
Shakshuka vol. 1<span class="emoji emoji1f60d"></span>. Vypadá super, ale chuťově mám ještě hodně co ladit😐. Používal jsem 3 různé odrůdy ...
Media Removed
Shakshuka vol. 1. Vypadá super, ale chuťově mám ještě hodně co ladit😐. Používal jsem 3 různé odrůdy rajčat a to mi podrazilo nohy, protože jedny z nich byly dost kyselé🤷🏻‍♂️. Ale příště to bude ono️. Shakshuka vol. 1😍. Vypadá super, ale chuťově mám ještě hodně co ladit😐. Používal jsem 3 různé odrůdy rajčat a to mi podrazilo nohy, protože jedny z nich byly dost kyselé🤷🏻‍♂️. Ale příště to bude ono☺️.
Dřív byly společné víkendové snídaně s našima tradicí, kdy jsme i s bratry seděli všichni u stolu ...
Media Removed
Dřív byly společné víkendové snídaně s našima tradicí, kdy jsme i s bratry seděli všichni u stolu a vykládali si. Teď když už to není tak časté se scházíme i s partnerkami, ale ten pocit bezpečí a toho, že se můžeme bavit o čemkoliv zůstává️. Jediné, co se za ti dobu vlastně změnilo je ... Dřív byly společné víkendové snídaně s našima tradicí, kdy jsme i s bratry seděli všichni u stolu a vykládali si👨‍👩‍👦‍👦. Teď když už to není tak časté se scházíme i s partnerkami, ale ten pocit bezpečí a toho, že se můžeme bavit o čemkoliv zůstává❤️. Jediné, co se za ti dobu vlastně změnilo je to, že taťkovi jdou vajíčka čím dál líp🤤.
Read more
Rána jako jsou tyhle<span class="emoji emoji1f44c"></span>🏾. S nima<span class="emoji emoji2764"></span>️.
Media Removed
Rána jako jsou tyhle🏾. S nima️. Rána jako jsou tyhle👌🏾. S nima❤️.
Roční spací manko dohnáno<span class="emoji emoji1f389"></span>. Sám od sebe vstávám pravidelně lehce po 6 a tentokrát jsem moc nevěděl ...
Media Removed
Roční spací manko dohnáno. Sám od sebe vstávám pravidelně lehce po 6 a tentokrát jsem moc nevěděl co se sebou, protože až v 8 vyrážíme do Brna. Takže nazout kecky a pár km prázdným městem byl super nápad v tomhle chládku 🏻‍♂️. A spolu s meditací jsem ready na celej den🧘🏻‍♂️. Roční spací manko dohnáno🎉. Sám od sebe vstávám pravidelně lehce po 6 a tentokrát jsem moc nevěděl co se sebou, protože až v 8 vyrážíme do Brna🚗. Takže nazout kecky a pár km prázdným městem byl super nápad v tomhle chládku 🏃🏻‍♂️. A spolu s meditací jsem ready na celej den🧘🏻‍♂️.
Píšu ji po masáži, jestli se můžu stavit na společnou snídani a ona nachystá kaši<span class="emoji emoji2764"></span>️. PS. koláčky ...
Media Removed
Píšu ji po masáži, jestli se můžu stavit na společnou snídani a ona nachystá kaši️. PS. koláčky jsou druhý chod. Píšu ji po masáži, jestli se můžu stavit na společnou snídani a ona nachystá kaši❤️.
PS. koláčky jsou druhý chod😅.
Jen tak se při běhu zastavit a vychutnat si tyhle krásy léta<span class="emoji emoji1f60d"></span>. Být tady a teď 🧘🏻‍♂️.
Media Removed
Jen tak se při běhu zastavit a vychutnat si tyhle krásy léta. Být tady a teď 🧘🏻‍♂️. Jen tak se při běhu zastavit a vychutnat si tyhle krásy léta😍. Být tady a teď 🧘🏻‍♂️.
Hi, there<span class="emoji emoji2764"></span>️. Víte, proč chceme s @iamzuz1 žít Brno každej den? Protože tady vznikají věci jako @otevrena.zahrada, ...
Media Removed
Hi, there️. Víte, proč chceme s @iamzuz1 žít Brno každej den? Protože tady vznikají věci jako @otevrena.zahrada, @bucheckbrno, @rekolaeu nebo @zazracna_limonada a další, které jsme zatím neměli možnost zkusit, protože je toto teď tolik️. Co máte na Štatlu nejraději vy? Ať se můžeme ... Hi, there❤️. Víte, proč chceme s @iamzuz1 žít Brno každej den? Protože tady vznikají věci jako @otevrena.zahrada, @bucheckbrno, @rekolaeu nebo @zazracna_limonada a další, které jsme zatím neměli možnost zkusit, protože je toto teď tolik☺️.
Co máte na Štatlu nejraději vy? Ať se můžeme inspirovat.
Read more
To se takhle snažíte zůstat ve formě a @ddjourney vám přiveze půl kila M&M z dovolené<span class="emoji emoji1f605"></span>. A zkazit to ...
Media Removed
To se takhle snažíte zůstat ve formě a @ddjourney vám přiveze půl kila M&M z dovolené. A zkazit to přece nenechám🤣. #friends To se takhle snažíte zůstat ve formě a @ddjourney vám přiveze půl kila M&M z dovolené😅. A zkazit to přece nenechám🤣. #friends
Stará parta je zpět! Bibimbap je tak moc komickej název a instagram friendly, že jsme nemohli nezkusit<span class="emoji emoji1f605"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️. Příště ...
Media Removed
Stará parta je zpět! Bibimbap je tak moc komickej název a instagram friendly, že jsme nemohli nezkusit️. Příště i s Kájou, která chybí. Stará parta je zpět!
Bibimbap je tak moc komickej název a instagram friendly, že jsme nemohli nezkusit😅❤️.
Příště i s Kájou, která chybí🌸.
Zpátky v Brně<span class="emoji emoji263a"></span>️. Rychlá snídaně a na úřady, kde řada lidí, jak kdyby tam vystoupil zájezd a hned nám ...
Media Removed
Zpátky v Brně️. Rychlá snídaně a na úřady, kde řada lidí, jak kdyby tam vystoupil zájezd a hned nám oznámili, že jim prasklo potrubí a dneska nic. Z celé řady jsem byl snad jediný, kdo nenedával do našeho prezidenta 🤷🏻‍♂️. A sotva dojedu jinam tak dostanu trefu od ptáka. Pořád jsem v klidu, ... Zpátky v Brně☺️. Rychlá snídaně a na úřady, kde řada lidí, jak kdyby tam vystoupil zájezd a hned nám oznámili, že jim prasklo potrubí a dneska nic. Z celé řady jsem byl snad jediný, kdo nenedával do našeho prezidenta 🤷🏻‍♂️. A sotva dojedu jinam tak dostanu trefu od ptáka💩. Pořád jsem v klidu, ale přeji vám lepší start do nového týdne😂.
Read more
Od pondělka bez běhu a už mi to chybělo<span class="emoji emoji1f3c3"></span>🏻‍♂️. Po celodenním válení v posteli přišlel při západu jeho ...
Media Removed
Od pondělka bez běhu a už mi to chybělo🏻‍♂️. Po celodenním válení v posteli přišlel při západu jeho čas a bylo to krásně upocený. Prozatím to vypadá, že 4 km zvládám bez větších projevů bolesti zad a pomalu spolu s masážema a fyziem to snad posuneme ještě o kousek dál🏾. Btw. jste u sportu víc ... Od pondělka bez běhu a už mi to chybělo🏃🏻‍♂️. Po celodenním válení v posteli přišlel při západu jeho čas a bylo to krásně upocený. Prozatím to vypadá, že 4 km zvládám bez větších projevů bolesti zad a pomalu spolu s masážema a fyziem to snad posuneme ještě o kousek dál🙏🏾.
Btw. jste u sportu víc tým ráno nebo večer? 🤔
Read more
Dobré věci se mají opakovat<span class="emoji emoji1f60d"></span>. Pomalu se tady z toho stává #moje_vajicko, ale když ono je to úplně ...
Media Removed
Dobré věci se mají opakovat. Pomalu se tady z toho stává #moje_vajicko, ale když ono je to úplně jiný, si je ráno posbírat a pak usmažit🤷🏻‍♂️. Na bytě jsou oškrabané 2 místnosti a na dnešek si dávám volno. Pojedu zase zítra, ať na to mám celej den a ne jenom půldny jako do teď. Největší radost ... Dobré věci se mají opakovat😍. Pomalu se tady z toho stává #moje_vajicko, ale když ono je to úplně jiný, si je ráno posbírat a pak usmažit🤷🏻‍♂️.
Na bytě jsou oškrabané 2 místnosti a na dnešek si dávám volno. Pojedu zase zítra, ať na to mám celej den a ne jenom půldny jako do teď.
Největší radost mám z toho, že se začínají dělat obklady, protože to dostává konečně vysněnou podobu👷🏻‍♂️.
Read more
Původně to měly být jen tři volská oka, rychle sníst a frčet na kontrolní den do Brna, ale jsou z toho ...
Media Removed
Původně to měly být jen tři volská oka, rychle sníst a frčet na kontrolní den do Brna, ale jsou z toho topinky s horčičnou omáčkou z domácího jogurtu a vajíčky nahoře️. Původně to měly být jen tři volská oka, rychle sníst a frčet na kontrolní den do Brna, ale jsou z toho topinky s horčičnou omáčkou z domácího jogurtu a vajíčky nahoře❤️.
Dobré ráno<span class="emoji emoji2600"></span>️. Takové poběhové snídaně si nechám líbit<span class="emoji emoji1f60d"></span>. Nakonec ještě dnes do Brna na byt a odpoledne ...
Media Removed
Dobré ráno️. Takové poběhové snídaně si nechám líbit. Nakonec ještě dnes do Brna na byt a odpoledne na terapii o které jsem si myslel, že je zrušená #dovolena V kaši nová malinová Lindtka z letní kolekce a na můj vkus je trochu nevýrazná. Víc si ujíždím na limetkové, která chutná jako babiččin ... Dobré ráno☀️. Takové poběhové snídaně si nechám líbit😍. Nakonec ještě dnes do Brna na byt a odpoledne na terapii o které jsem si myslel, že je zrušená #dovolena
V kaši nová malinová Lindtka z letní kolekce a na můj vkus je trochu nevýrazná. Víc si ujíždím na limetkové, která chutná jako babiččin čokoládový perník s citrónovou polevou🤤.
Read more
Z nějakého záhadného důvodu jsem koukal od půl 7 do stropu vyspáním🤷🏻‍♂️. Tak jsem vzal příležitost ...
Media Removed
Z nějakého záhadného důvodu jsem koukal od půl 7 do stropu vyspáním🤷🏻‍♂️. Tak jsem vzal příležitost za pačesy a za zvuku probouzejícího města vyběhl do tohodle skvostu, který Kroměříž má️. Kdybyste nevěděli, co s volným víkendem, tak můžete sem. Jako lákadlo Vám hodím pár tipů do stories️. ... Z nějakého záhadného důvodu jsem koukal od půl 7 do stropu vyspáním🤷🏻‍♂️. Tak jsem vzal příležitost za pačesy a za zvuku probouzejícího města vyběhl do tohodle skvostu, který Kroměříž má❤️. Kdybyste nevěděli, co s volným víkendem, tak můžete sem. Jako lákadlo Vám hodím pár tipů do stories☺️. Ale zpět k běhu. Ten ranní bude chtít ještě potrénovat. Délka sice fajn, ale chuť po prvních metrech přešla😅.
Read more
Díky za možnost v tom jet s váma @rekolaeu a taky @iamzuz1, že se stále opírá do společných pedálů, ...
Media Removed
Díky za možnost v tom jet s váma @rekolaeu a taky @iamzuz1, že se stále opírá do společných pedálů, i když občas skřípe řetěz️. . : @vojtechkaba Díky za možnost v tom jet s váma @rekolaeu a taky @iamzuz1, že se stále opírá do společných pedálů, i když občas skřípe řetěz❤️.
.
📷: @vojtechkaba
Nazout kecky byl teď večer trochu nadlickej výkon<span class="emoji emoji1f47d"></span>. Od rána u nás prší a já se tak proválel celým dnem ...
Media Removed
Nazout kecky byl teď večer trochu nadlickej výkon. Od rána u nás prší a já se tak proválel celým dnem v posteli. Ale zítra mířím na další masáž a běhání po ní bych se rád vyhnul, tak nebylo zbytí a v nepršícím okně (vydrželo asi 5 min) se šlo na věc🏻‍♂️. Do 2,5 km jsem si to užíval, pak si kilák ... Nazout kecky byl teď večer trochu nadlickej výkon👽. Od rána u nás prší a já se tak proválel celým dnem v posteli. Ale zítra mířím na další masáž a běhání po ní bych se rád vyhnul, tak nebylo zbytí a v nepršícím okně (vydrželo asi 5 min😂) se šlo na věc🏃🏻‍♂️.
Do 2,5 km jsem si to užíval, pak si kilák protrpěl s myšlenkama a zbytek příjemně doklusal domů.
Co přinese další týden uvidíme, těším se na něj☺️.
Read more
Prospal jsem svoji šanci na vajíčkovou snídani s našima, takže vytahuji do boje proteinovou kaši ...
Media Removed
Prospal jsem svoji šanci na vajíčkovou snídani s našima, takže vytahuji do boje proteinovou kaši a sedím s ní na zahradě️. Po zbytek dne to vypadá na třídění všeho, co jsem tady za posledních 25 nasyslil, abych se s tím nepřesouval do Brna nebo nezabíral místo tady. Našel jsem zatím třeba ... Prospal jsem svoji šanci na vajíčkovou snídani s našima, takže vytahuji do boje proteinovou kaši a sedím s ní na zahradě☀️.
Po zbytek dne to vypadá na třídění všeho, co jsem tady za posledních 25 nasyslil, abych se s tím nepřesouval do Brna nebo nezabíral místo tady. Našel jsem zatím třeba perličky, jako jsou sešity z 6. třídy, hromadu oblečení na tlustýho Toma a podobně😅.
PS.: to vyzahování věcí je strašně osvobozující, jen se neumím rozloučit třeba s krabicema od telefonů :(
Read more
Od rána natřískanej diář a tak jsem ani nedoufal, že bych se k tomu dostal, ale vykašlat se na to hned ...
Media Removed
Od rána natřískanej diář a tak jsem ani nedoufal, že bych se k tomu dostal, ale vykašlat se na to hned druhej den by nebylo moc frajerský. A aspoň jsem mohl udělat dobrý skutek a ukázat pár opilcům cestu k pálenici🤷🏻‍♂️. A taky vidět tuhle nádheru. Od rána natřískanej diář a tak jsem ani nedoufal, že bych se k tomu dostal, ale vykašlat se na to hned druhej den by nebylo moc frajerský😏. A aspoň jsem mohl udělat dobrý skutek a ukázat pár opilcům cestu k pálenici🤷🏻‍♂️. A taky vidět tuhle nádheru😍.
Jestli vás napadá, že je zbytečný si obouvat boty na 3 km, tak rozhodně není!<span class="emoji emoji1f3c3"></span>🏻‍♂️ I kdybyste vyběhli ...
Media Removed
Jestli vás napadá, že je zbytečný si obouvat boty na 3 km, tak rozhodně není!🏻‍♂️ I kdybyste vyběhli na jeden, tak se to pořád počítá. Možná ne v partě ortodoxních běžců, ale pro vás a vaši hlavu určitě🧘🏻‍♂️. Na tuhle trasu k tomuhle mostku jsem si nasadil kecky poprvé před 12 lety. Neuběhl ... Jestli vás napadá, že je zbytečný si obouvat boty na 3 km, tak rozhodně není!🏃🏻‍♂️ I kdybyste vyběhli na jeden, tak se to pořád počítá. Možná ne v partě ortodoxních běžců, ale pro vás a vaši hlavu určitě🧘🏻‍♂️.
Na tuhle trasu k tomuhle mostku jsem si nasadil kecky poprvé před 12 lety. Neuběhl jsem ji tehdy ani zdaleka v kuse, protože moje kondička byla ta tam. Dnes tady stojím znovu, s jinými pocity, z jiných důvodů, ale vím, že musím udělat to stejný. Nenechat odradit tím jaký mám z běhu pocit a na co myslí má hlava. Zítra obuji boty znovu s vírou, že to bude lepší!
Read more
Zpátky doma v Brně s nejoblíbenějšíma holkama<span class="emoji emoji1f46f"></span>‍♀️. Tyhle mini schůzečky jsou tak moc fajn, probereme ...
Media Removed
Zpátky doma v Brně s nejoblíbenějšíma holkama‍♀️. Tyhle mini schůzečky jsou tak moc fajn, probereme všechny problémy světa, zaplníme břicha a můžeme fungovat naplno zase dál️. Zpátky doma v Brně s nejoblíbenějšíma holkama👯‍♀️. Tyhle mini schůzečky jsou tak moc fajn, probereme všechny problémy světa, zaplníme břicha a můžeme fungovat naplno zase dál❤️.
Dobré ráno světe<span class="emoji emoji1f338"></span>. Jedu si na vlně lokálních věcí a kromě šunky jsem nemusel vytáhnout paty z našeho ...
Media Removed
Dobré ráno světe. Jedu si na vlně lokálních věcí a kromě šunky jsem nemusel vytáhnout paty z našeho domu, abych si tohle nachystal. Dopoledne pomáhám na stavbě u našich a odpo se přesunuji do Brna na náš byt. Večer vše zakončime na shakespearovských slavnostech na Špilasu. Dobré ráno světe🌸. Jedu si na vlně lokálních věcí a kromě šunky jsem nemusel vytáhnout paty z našeho domu, abych si tohle nachystal😍. Dopoledne pomáhám na stavbě u našich a odpo se přesunuji do Brna na náš byt. Večer vše zakončime na shakespearovských slavnostech na Špilasu😊.
A zpět i ke kaši<span class="emoji emoji2764"></span>️. Ovoce ze zahrady už máme docela probrané, ale zbyly aspoň ostružiny a cestou k ...
Media Removed
A zpět i ke kaši️. Ovoce ze zahrady už máme docela probrané, ale zbyly aspoň ostružiny a cestou k nim mi spadlo do ruky i pár rynglí . Po obědě pak na masáž, protože moje záda po 2000 km v autě jsou rozložené na součástky. A zpět i ke kaši❤️. Ovoce ze zahrady už máme docela probrané, ale zbyly aspoň ostružiny a cestou k nim mi spadlo do ruky i pár rynglí 😅.
Po obědě pak na masáž, protože moje záda po 2000 km v autě jsou rozložené na součástky😏.
21 den s yogou: Na dovolenou s náma podložka samozřejmě odjela, ale celou dobu zůstala v kurfu auta ...
Media Removed
21 den s yogou: Na dovolenou s náma podložka samozřejmě odjela, ale celou dobu zůstala v kurfu auta a neměl jsem na ni ani pomyšlení. Takže jsem si to ráno vynahradil u bazénu lekcí Strong & Sweaty s @itrainforit a meditací (kdybyste se náhodou někdo rozhodli začít používat HeadSpace, tak ... 21 den s yogou: Na dovolenou s náma podložka samozřejmě odjela, ale celou dobu zůstala v kurfu auta a neměl jsem na ni ani pomyšlení.
Takže jsem si to ráno vynahradil u bazénu lekcí Strong & Sweaty s @itrainforit a meditací (kdybyste se náhodou někdo rozhodli začít používat HeadSpace, tak mají do 17. srpna 40% slevu na roční předplatné) 🧘🏻‍♂️.
Mějte krásný začátek týdne😌.
Read more
Den 2: Salzburg🌎. Krásný malý městečko, které se dá projít křížem krážem za jeden den. Milovníci ...
Media Removed
Den 2: Salzburg🌎. Krásný malý městečko, které se dá projít křížem krážem za jeden den. Milovníci kávy můžou rovnou zamířit do útulného @kaffeealchemie A podsnídat v @220grad, ale počitejte s vyšší cenou i na Rakousko. Den 2: Salzburg🌎. Krásný malý městečko, které se dá projít křížem krážem za jeden den. Milovníci kávy můžou rovnou zamířit do útulného @kaffeealchemie 😍 A podsnídat v @220grad, ale počitejte s vyšší cenou i na Rakousko.
Zatím mám pocit, že tady vše chutná jako mozartovy koule, ale i tak to není vůbec špatný! 🤣 @220grad ...
Media Removed
Zatím mám pocit, že tady vše chutná jako mozartovy koule, ale i tak to není vůbec špatný! 🤣 @220grad mile překvapilo jak vajíčky tak koláčem. Zatím mám pocit, že tady vše chutná jako mozartovy koule, ale i tak to není vůbec špatný! 🤣
@220grad mile překvapilo jak vajíčky tak koláčem😍.
Lásky na první pohled<span class="emoji emoji2764"></span>️. Minule mi pršelo a pro tentokrát taky, ale aspoň to snížilo množství turistů ...
Media Removed
Lásky na první pohled️. Minule mi pršelo a pro tentokrát taky, ale aspoň to snížilo množství turistů na snesitelnou mez. Hallstatt je nádhernej na hodinku až dvě, než si to všechno projdete, ale pak raději vzít nohy na ramena a utíkat. Teď ještě návštěvu na podzim a mám to komplet️. Lásky na první pohled❤️. Minule mi pršelo a pro tentokrát taky, ale aspoň to snížilo množství turistů na snesitelnou mez. Hallstatt je nádhernej na hodinku až dvě, než si to všechno projdete, ale pak raději vzít nohy na ramena a utíkat😅.
Teď ještě návštěvu na podzim a mám to komplet☺️.
Na nějakou dobu se loučíme s Brnem a čím jiným to zakončit, než rýží s fazolema a trhaným masem, které ...
Media Removed
Na nějakou dobu se loučíme s Brnem a čím jiným to zakončit, než rýží s fazolema a trhaným masem, které jíme posledního půl roku. Ale ještě se máme co učit, protože ta souhra všech chutí byla boží. Na nějakou dobu se loučíme s Brnem a čím jiným to zakončit, než rýží s fazolema a trhaným masem, které jíme posledního půl roku😅. Ale ještě se máme co učit, protože ta souhra všech chutí byla boží😍.
Home sweet home 🤤<span class="emoji emoji1f60d"></span>.
Media Removed
Home sweet home 🤤. Home sweet home 🤤😍.
Loučíme se s přechodným domovem snídaní na balkoně, hudbou a slunečným ránem<span class="emoji emoji2764"></span>️. Dokonalost<span class="emoji emoji263a"></span>️. Teď ...
Media Removed
Loučíme se s přechodným domovem snídaní na balkoně, hudbou a slunečným ránem️. Dokonalost️. Teď ještě tu méně příjemnou věc, odvést všechny věci k našim, uklidit a v pondělí předat klíče. Loučíme se s přechodným domovem snídaní na balkoně, hudbou a slunečným ránem❤️. Dokonalost☺️.
Teď ještě tu méně příjemnou věc, odvést všechny věci k našim, uklidit a v pondělí předat klíče😊.
Vyplatilo se na ni počkat🤤. Dovezla mi DIY snídani, protože už mi začínají vločky téct i ušima a bude ...
Media Removed
Vyplatilo se na ni počkat🤤. Dovezla mi DIY snídani, protože už mi začínají vločky téct i ušima a bude to chtít pauzu😬. A je na čase začít balit, protože se stěhujeme zpátky domů za maminkama🙃. Vyplatilo se na ni počkat🤤. Dovezla mi DIY snídani, protože už mi začínají vločky téct i ušima a bude to chtít pauzu😬. A je na čase začít balit, protože se stěhujeme zpátky domů za maminkama🙃.
Dobré ráno, Bratislavo! Pomalu odškrtáváme největší hvězdy seznamu, kde se u našich slovenských ...
Media Removed
Dobré ráno, Bratislavo! Pomalu odškrtáváme největší hvězdy seznamu, kde se u našich slovenských bratrů najíst️. Mondieu příjemné, trochu jsem bojoval se svým jídlem, jak to vlastně jíst a spojit tak všechny chutě na talíři, ale povedlo se a french toast byl pak jen “malá” tečka na závěr🤤. Dobré ráno, Bratislavo! Pomalu odškrtáváme největší hvězdy seznamu, kde se u našich slovenských bratrů najíst☺️.
Mondieu příjemné, trochu jsem bojoval se svým jídlem, jak to vlastně jíst a spojit tak všechny chutě na talíři, ale povedlo se a french toast byl pak jen “malá” tečka na závěr🤤.

Loading...