Loading Content...

Mokamel_physiq Instagram Photos and Videos

Loading...


mokamel_physiq Mohammad Amirpour (Team fizik) @mokamel_physiq mentions
Followers: 8,214
Following: 6,875
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>cellucor supplement <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Pre work out C4 <span class="emoji emoji2714"></span>️30 serving ---------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f4a5"></span>pomp ...
Media Removed
. cellucor supplement Pre work out C4 ️30 serving ---------------------------------------------------- pomp C4 cellucor . . پمپ C4 يک مکمل انفجاري قبل از تمرين که کمک مي کند تا شما سخت ترين و فشرده ترين تمرينات بدني خود را با قدرت حداکثر انجام دهيد . مواد تشکيل دهنده C4 براي ... .
💥cellucor supplement
💥Pre work out C4
✔️30 serving
----------------------------------------------------
💥pomp C4 cellucor💥 .
. ✅پمپ C4 يک مکمل انفجاري قبل از تمرين که کمک مي کند
تا شما سخت ترين و فشرده ترين تمرينات بدني خود را با قدرت حداکثر انجام دهيد . مواد تشکيل دهنده C4 براي افزايش انرژي، تمرکز و پمپاژ فوق العاده ساخته شده اند . ✳️پمپ C4 حاوي ويتامين C است . نيتريک اسيد که باعث افزايش انرژي ، گردش خون مي شود و يکي از اجزاي اصلي پمپ ها به شمار مي رود هنگام عبور از رگ ها شکسته مي شوند و خاصيت خود را از دست مي دهند .
✅اين ويتامين باعث پيوند نيتريک اسيد به عنصر اهن مي شوند . اين کار از شکست شدن و نا کارآمد شدن آن ها جلوگيري مي کند . ويتامين C کيفيت عملکرد پمپاژ و سرعت عملکرد آن ها را افزايش ميدهد .
✳️علاوه بر اين ، پمپ شرکت سلوکور حاوي آمينو اسيد ها و کافئين طبيعي نيز مي باشد . کافئين يکي از بهترين محرک هاي طبيعي است که در اکثر پمپ ها براي افزايش انرژي استفاده مي شود ✳️ويژگي هاي پمپ C4 اکستريم شرکت سلوکور :
✔️افزايش قدرت و انرژي انفجاري
✔️افزا تمرکز در حين تمرينات ✔️حاوي NO3 و افزايش اکسيژن گيري عضلات
✔️بهبود عملکرد ورزشي ✔️بازيابي و تاثير گذاري سريع
✔️حاوي کراتين ✔️غني شده با انواع آمينو اسيد ها
✔️حاوي ويتامين C ✔️داراي کافئين طبيعي ✔️پمپ عضله
باور نکردني
----------------------------------------------------
⬅️برای ثبت سفارش و دریافت لیست موجودی محصولات و اخذ برنامه ورزشی و غذایی حتما از طریق دایرکت و یا شماره ذکر شده هماهنگی فرمایید .
💉💊📲0935 805 5454 (watsapp&Telegram)
#preworkout #c4preworkout #cellucor #پمپ #مکمل
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>راز داشتن شکم شش تکه یا سیکس پک چیست ؟ . <span class="emoji emoji2705"></span>بسیاری از ما آرزو داریم که شکم هایمان صاف و محکم باشد، یا ...
Media Removed
. راز داشتن شکم شش تکه یا سیکس پک چیست ؟ . بسیاری از ما آرزو داریم که شکم هایمان صاف و محکم باشد، یا به اصطلاح سیکس پک داشته باشیم؛ هدفی که به نظر می رسد هرچه سن ما بالاتر می رود، کاری سخت تر می شود. ممکن است آگهی ها در مورد وسایل ورزشی یا مقالات مجلاتی که به شما وعده شکم صاف و محکم را «تنها در چند روز» می ... .
💥راز داشتن شکم شش تکه یا سیکس پک چیست ؟
. ✅بسیاری از ما آرزو داریم که شکم هایمان صاف و محکم
باشد، یا به اصطلاح سیکس پک داشته باشیم؛ هدفی که به نظر می رسد هرچه سن ما بالاتر می رود، کاری سخت تر می شود. ممکن است آگهی ها در مورد وسایل ورزشی یا مقالات مجلاتی که به شما وعده شکم صاف و محکم را «تنها در چند روز» می دهند، شما را وسوسه کنند برخلاف این جار و جنجال ها، ورزش دادن نقطه ای عضلات شکم به خلاصی از چربی های شکمی نمی انجامد. ✅تنها راه برای انجام دادن این کار این است که میزان کالری که می سوزانید، بیشتر از میزان کالری باشد که از طریق غذا دریافت می کنید. البته کارکردن با عضلات شکم هم جای خود را دارد، اما اگر می خواهید حداکثر سود را ببرید به تقویت مجموعه ای از عضلات تنه بدن بپردازید. ورزش های تقویت کننده تنه، وضعیت قرارگیری بدن را بهبود می بخشند و به این ترتیب ظاهر باریک اندام تری به شما می دهند. به علاوه تقویت عضلات تنه، می تواند کارآیی سایر اندام بدن را بالا ببرد و در نتیجه از آسیب بدنی جلوگیری کند.
تقویت عضلات تنه
✅اگر برای کمردرد فیزیوتراپی انجام داده باشید، احتمالا با مفهوم تقویت عضلات تنه آشنا هستید؛ یعنی عضلاتی که در شکم، کمر و لگن تقریبا میان قفسه سینه و باسن قرار دارند. تقویت و هماهنگ سازی این عضلات نه تنها برای ورزش ها و تناسب اندام مهم است، بلکه برای زندگی روزمره هم اهمیت دارد. برای مثلا شما برای بلندکردن دست و برداشتن چیزی از قفسه، بلندکردن کودک و پاک کردن کف زمین با اسفنج به عضلات تنه نیاز دارید.
✅انگیزه فعلی برای تشویق تقویت عضلات تنه تاحدی از بررسی هایی ناشی می شود که در دهه 1990 انجام شد و نشان می داد افراد با کمر سالم (برخلاف افراد دچار کمردرد) پیش از آن که بازو یا ساق پایشان را حرکت دهند، به طور خودکار عضلات تنه ای شان را منقبض می کنند. به خصوص شکمی عرضی که از طرفین کمر به جلو می پیچند. کارشناسان نتیجه گرفتند که استفاده کاملا هماهنگ شده از عضلات تنه ای، ستون فقرات را پایدار کرده و به ایجاد یک پایه محکم کمک می کند که تقریبا از همه حرکات بدن پشتیبانی می کند.
حتی امروزه به بیمارانی که برای کمردرد مزمن فیزیوتراپی می کنند، می گویند که عضلات تنه ای شان را پیش از انجام ورزش های توصیه شده منقبض کنند. ورزش هایی که عضلات شکمی و سایر عضلات تنه را تقویت می کنند، باید بخشی از هر برنامه کلی تناسب اندام باشند که شامل ورزش ایروبیک با شدت متوسط مانند پیاده روی سریع است.
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>BSN supplement <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Syntha-6 edge . <span class="emoji emoji2714"></span>️48 serving ---------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Syntha-6 ...
Media Removed
. BSN supplement Syntha-6 edge . ️48 serving ---------------------------------------------- Syntha-6 edge سینتا-6 اج ترکیبی ویژه از پروتئین ها است که بصورت طراحی شده تا نیازهای عضلات شما به پروتئین را برای حمایت رشد عضلانی و ریکاوری بدون مقادیر اضافه ... .
💥BSN supplement
💥Syntha-6 edge .
✔️48 serving
----------------------------------------------
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
💥Syntha-6 edge💥
✅سینتا-6 اج ترکیبی ویژه از پروتئین ها است که بصورت طراحی شده تا نیازهای عضلات شما به پروتئین را برای حمایت رشد عضلانی و ریکاوری بدون مقادیر اضافه از کربوهیدرات و چربی که شما آنها را نمیخواهید مرتفع کند. طعم های فوق العاده پروتئین سینتا-6 اج بی اس ان به قدری خوشمزه و خوش طعم است که تجربه اش شما را متقاعد میکند که آن امروز وعده تقلب شما بوده است. ✅مهمترین ویژگی های پروتئین BSN SYNTHA-6 EDGE : ✔️پروتئین بیشتر
✔️کربوهیدرات کمتر
✔️کالری کمتر
✔️24 گرم پروتئین
✔️دریافت کالری، کربوهیدرات و چربی کمتر نسبت به سینتا-6 عادی
✔️میکس و انحلال عالی همراه با طعمی بینظیر
✔️حمایت از رشد عضلانی و ریکاوری
✔️حمایت از سنتز پروتئین عضلات
✔️قابل استفاده در هر ساعت از شبانه روز
BCAAs و EAAs بصورت طبیعی ✔️دارای یک پروتئین ویژه چند منظوره به منظور تغذیه بدن از بامداد تا شامگاه؛ پروتئینی با یک کیفیت فوق العاده و بی
نهایت، همراه با آنزیمهای هضم کننده غذا
----------------------------------------------------
🔴 برنامه‌های تمرینی و غذایی 🔴
🔻لاغری ، حجم و کات 🔻
⭕معتبر ترین فروشگاه مکمل ⭕️
کیفیت اورجینال و تضمینی💯
اعتماد سازی خرید❗️مشاوره دوره💪

برای تابستون یه هیکل توپ بساز 🤩👇 شماره تماس:
۰۹۳۵-۸۰۵-۵۴۵۴

@mokamel_physiq
Read more
. پاسخ به سوالات شما : . <span class="emoji emoji2705"></span><span class="emoji emoji2b05"></span>️برای وزن کم کردن هنگام ورزش زیاد عرق کنیم؟<span class="emoji emoji203c"></span>️ <span class="emoji emoji2714"></span>️ خیر – عرق کردن زیاد هیچ ...
Media Removed
. پاسخ به سوالات شما : . ️برای وزن کم کردن هنگام ورزش زیاد عرق کنیم؟️ خیر – عرق کردن زیاد هیچ تاثیری روی کاهش وزن ندارد و باید هنگام ورزش از لباس نخی گشاد استفاده کنید تا دمای بدنتان به سهولت تبادل شود شاید این تصور از وزن کم کردن ورزشکاران قبل از وزن کشی با پوشیدن لباسهای نایلونی و تعرق زیاد ناشی ... .
پاسخ به سوالات شما : .
✅⬅️برای وزن کم کردن هنگام ورزش زیاد عرق کنیم؟‼️
✔️ خیر – عرق کردن زیاد هیچ تاثیری روی کاهش وزن ندارد و باید هنگام ورزش از لباس نخی گشاد استفاده کنید تا دمای بدنتان به سهولت تبادل شود شاید این تصور از وزن کم کردن ورزشکاران قبل از وزن کشی با پوشیدن لباسهای نایلونی و تعرق زیاد ناشی شده اما باید توجه کنید که این روش یک روش موقت برای کم کردن وزن آنهم به میزان کم ( حداکثر یک تا دو کیلو )می باشد . ❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️
⬅️✅پاسخ به سوالات شما:اگر وزنه کار کنم عضلاتم حجیم
خواهد شد؟‼️ .
تعدادی خیلی کمی از خانمها هستند که با دستگاههای بدنسازی و وزنه ها تمرین کنند و اکثرا بر این باور هستند که وزنه ها موجب مردانه شدن فیزیک بدنی آنها خواهد شد . دلیلش هم از آنجا نشات می گیرد که مردان در یک دوره تمرین با وزنه می توانند حجم عضلانی قابل توجه ای کسب کنند و خانمها از این نگرانند که آنها هم به همین شکل رشد عضلانی داشته باشند . اما به دلیل تفاوت هورمونی مردان با زنان ( ترشح خیلی کم هورمونهای عضله ساز مردانه در زنان) و نوع تمرین با وزنه درخانمها که معمولا ۴۰ تا پنجاه درصد رکورد است جای نگرانی نیست.
-----------------------------------------------------
🔴 برنامه‌های تمرینی و غذایی 🔴
🔻لاغری ، حجم و کات 🔻
⭕معتبر ترین فروشگاه مکمل ⭕️
کیفیت اورجینال و تضمینی💯
اعتماد سازی خرید❗️مشاوره دوره💪

برای تابستون یه هیکل توپ بساز 🤩👇 شماره تماس:
۰۹۳۵-۸۰۵-۵۴۵۴

@mokamel_physiq
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>USN supplement<span class="emoji emoji1f1fa1f1f8"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span>iso pro usn <span class="emoji emoji2714"></span>️zero care <span class="emoji emoji2714"></span>️%100 whey protein isolate ---------------------------------------------------- order: <span class="emoji emoji1f489"></span><span class="emoji emoji1f48a"></span><span class="emoji emoji1f4f2"></span> ...
Media Removed
. USN supplement iso pro usn ️zero care ️%100 whey protein isolate ---------------------------------------------------- order: 0935 805 5454 #usn #fitness #whey #protein #bodybuilding .
💥USN supplement🇺🇸
💥iso pro usn
✔️zero care
✔️%100 whey protein isolate ----------------------------------------------------
order:
💉💊📲 0935 805 5454
#usn #fitness #whey #protein #bodybuilding
. 6 دلیل خوب برای ورزش کردن در صبح زود برنانه تمرینی در صبح بیشتر مواقع انجام می شود، چون اتفاقات ...
Media Removed
. 6 دلیل خوب برای ورزش کردن در صبح زود برنانه تمرینی در صبح بیشتر مواقع انجام می شود، چون اتفاقات مختلفی که ممکن است برنامه روزانه ما را به هم بزنند هنوز صورت نگرفته اند. مهم نیست که شغل شما چیست! 6 دلیل برای تغییر سبک زندگی و ورزش کردن در صبح وجود دارد: 1. کاهش چربی محققان دریافتند که ورزش کردن ... .
6 دلیل خوب برای ورزش کردن در صبح زود

برنانه تمرینی در صبح بیشتر مواقع انجام می شود، چون اتفاقات مختلفی که ممکن است برنامه روزانه ما را به هم بزنند هنوز صورت نگرفته اند.
مهم نیست که شغل شما چیست! 6 دلیل برای تغییر سبک زندگی و ورزش کردن در صبح وجود دارد:

1. کاهش چربی
محققان دریافتند که ورزش کردن قبل از صبحانه با چربی سوزی بیشتری همراه است.

2. مهربان تر و آرام تر
ورزش منجر به ترشح هورمون اندرفین شده که باعث کاهش استرس و اضطراب می شود. بنابراین شروع روز با ورزش باعث آرام تر و مهربان تر شدن می شود. وقتی شما اول صبح به فکر سلامتی خود هستید با سلامت ذهنی و جسمی بهتر به بقیه امور روز رسیدگی می کنید.

3. یک عادت خوب، یک اعتیاد خوب
این که بیدار شدن با تمرین همراه باشد یک عادت خوب است. مطالعات نشان داده که به طور متوسط بعد از حدود 2 ماه ورزش کردن در صبح به آن عادت کرده و به شما حس خوبی القاء می کند

4. افزایش مهارت های اجتماعی و ارتباط بیشتر با دوستان
تمرینات صبحگاهی بیشر به صورت گروهی انجام می شود و یا باعث ایجاد یک گروه با دوستان می شود که این به روابط اجتماعی کمک می کند.

5. لذت بردن از طبیعت
در صبح آواز پرندگان از هر گوشه شنیده می شود که باعث ایجاد احساس خوشاید در اوایل روز در ما می شود. دیدن طلوع آفتاب باعث ایجاد یک حس رویایی می شود

6. شروع با یک کار عالی
وقتی صبح را با ورزش شروع کنیم باعث ایجاد حس خوب می شود که این می تواند به دیگر افراد خانواده و اطرافیان ما سرایت کند و یک روز خوب را برای ما و دیگران رقم بزند.
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Whey protein USN <span class="emoji emoji1f4a5"></span>34gr <span class="emoji emoji1f4a5"></span>25gr protein ----------------------------------------------------- <span class="emoji emoji2705"></span>پخش ...
Media Removed
. Whey protein USN 34gr 25gr protein ----------------------------------------------------- پخش مستقیم تک و تعداد محصولات شرکت ها معتبر با تنوع و کیفیت عالی تركيب فوق العاده ٣ نوع پروتئين وزن هر بسته ٣٤ گرم پروتئين موجود در هر بسته ٢٥ گرم حاوي ٥.٣ گرم بي سي اي اي در سه طعم ... .
💥Whey protein USN
💥34gr
💥25gr protein
-----------------------------------------------------
✅پخش مستقیم تک و تعداد محصولات شرکت ها معتبر با تنوع و کیفیت عالی 💥تركيب فوق العاده ٣ نوع پروتئين
💥وزن هر بسته ٣٤ گرم
💥پروتئين موجود در هر بسته ٢٥ گرم
💥حاوي ٥.٣ گرم بي سي اي اي
💥در سه طعم كوكي- بستني وانيلي - كارامل
-----------------------------------------------------
برای ثبت سفارش و دریافت لیست موجودی محصولات:
📱0935 805 5454 (telegram&watsapp)
#fitness #whey #protein #usn
Read more
. . <span class="emoji emoji1f4a5"></span>اهمیت تمرینات هوازی . (برای تقویت سیستم قلبی و عروقی هم وقت بزاریم ) . <span class="emoji emoji2705"></span>در موارد متعددی می شنویم ...
Media Removed
. . اهمیت تمرینات هوازی . (برای تقویت سیستم قلبی و عروقی هم وقت بزاریم ) . در موارد متعددی می شنویم که بدنسازان (حتی در رده حرفه ای) بر این باورند که تمرینات با وزنه به همان میزان که تمرینات هوازی خاصیت دارند ، برای سیستم قلب و عروق مفید هستند . عزیزان این مورد از دیدگاه علمی کاملا رد شده است چرا ... . .
💥اهمیت تمرینات هوازی
. (برای تقویت سیستم قلبی و عروقی هم وقت بزاریم )
. ✅در موارد متعددی می شنویم که بدنسازان (حتی در رده حرفه ای) بر این باورند که تمرینات با وزنه به همان میزان که تمرینات هوازی خاصیت دارند ، برای سیستم قلب و عروق مفید هستند .

عزیزان این مورد از دیدگاه علمی کاملا رد شده است
چرا که تمرینات با وزنه به منظور تولید و تقویت بافت های عضلانی طراحی شده اند و تقریبا برای سیستم قلب و عروق بی فایده هستند .

بله در موارد خاصی داریم که شخص بعد از اجرای یک ست سنگین اسکات و یا تمرینات سوپر ست و تری ست به نفس های شدید می افتد .

اماا
✅به طور کلی تاثیری که فعالیت های هوازی روی سیستم قلب و عروق می گذارد فاصله بسیاری با تمرینات با وزنه دارد . .
✅از طرفی دیگر هرگز فکر نکنید که تمرینات هوازی قاتل بافت های عضلانی شما هستند (البته اگر هوشمندانه عمل کنید)
چرا که در این صورت از فواید مهم این تمرینات در انتقال اکسیژن توسط گلبول های قرمز بی نصیب خواهید ماند . ✅حضور اکسیژن و خون در میان بافت ها به تسریع ریکاوری آن ها نیز کمک بسیاری می کند و همچنین تمرینات هوازی روی قطر رگ های خونی نیز بی فایده نیست و موجب بهبود انتقال مواد غذایی به بافت های عضلانی می شود
هر چقدر این محیط آنابولیک تر باشد رشد عضلات هم بهتر خواهد بود . ✅از این جهت حتما به تمرینات هوازی اهمیت دهید
البته همان طور که خدمتتان عرض کردم به صورت هوشمندانه
عمل کنید و افراط نکنید .
----------------------------------------------------
🔴 جهت مشاوره و برنامه تمرینی ، برنامه غذایی ، مکمل به
منظور افزایش و کاهش سایز و وزن ( آقایان و بانوان ) زیر نظر
کادری مجرب از بهترین ها
از طریق ⛩ واتس آپ و یا تلگرام ( لینک در بیو پیج ) یا دایرکت با بنده در ارتباط باشيد.
. 📱0935 805 5454
#مکمل #باشگاه #fitness #gym
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>USN supplement<span class="emoji emoji1f1fa1f1f8"></span> <span class="emoji emoji2714"></span>️Glutamine Usn <span class="emoji emoji2714"></span>️micronized powder --------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Glutamine ...
Media Removed
. USN supplement ️Glutamine Usn ️micronized powder --------------------------------------------------- Glutamine USN . . "گلوتامین یک آمینواسید آنتی کاتابولیک قوی می‌باشد و می‌تواند این ماده را به مدت 12 ساعت برای بدن به صورت پایدار تامین کند نقش ... .
💥USN supplement🇺🇸
✔️Glutamine Usn
✔️micronized powder
---------------------------------------------------
💥Glutamine USN💥 . .
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 "گلوتامین یک آمینواسید آنتی کاتابولیک قوی
می‌باشد و می‌تواند این ماده را به مدت 12 ساعت برای بدن به صورت پایدار تامین کند ✅نقش گلوتامین در ایجاد ماهیچه: ✅گلوتامین یکی از فراوان ترین آمینواسیدها در بدن می‌باشد. استرس شدید نظیر تمرین‌های دشوار، نیاز بدن به این آمینواسید را افزایش می‌دهند. این آمینواسید نقش مهمی را در بازیابی ماهیچه‌ای و ترمیم ایفا می‌کند و آمونیاک زاید بدن را نیز دفع می‌نماید. آمونیاک یکی از محصولات زاید بدن می‌باشد که در تمرین‌های شدید در بدن تولید می‌شود. ✅استرس طولانی مدت نظیر تمرین زیاد می‌تواند میزان گلوتامین بدن شما را کاهش دهد. زمانی که بدن شما تحت استرس قرار گیرد (به دلیل تمرین‌های دشوار یا صدمات)، هورمون کورتیزول را به جریان خون ترشح می‌کند. میزان بالای کورتیزول می‌تواند ذخیره گلوتامین بدن را کاهش دهد. شرایط استرس زا می‌توانند نیاز بدن به مکمل های گلوتامین را افزایش دهند. مهم تر از همه این است که این آمینواسید دستگاه ایمنی را تقویت می‌کند. ✅حقایقی در مورد جذب گلوتامین:

60% بافتهای ماهیچه‌ای از گلوتامین تشکیل شده‌اند. تمرین‌های شدید ذخایر گلوتامین را با سرعت بیشتری تخلیه می‌کنند.
70% پودر گلوتامینی که مصرف می‌کنید توسط معده و روده مصرف می‌شود و فقط 30% از آن به بافتهای ماهیچه‌ای انتقال می‌یابد.
90% گلوتامین هضم شده در عرض یک ساعت مصرف می‌شوند و شما را در حالت کاتابولیک (تحلیل ماهیچه) قرار می‌دهند.
به منظور تقویت محیط ماهیچه‌سازی آنابولیک و ایجاد ماهیچه‌های سفت و ترمیم بازیابی، مکمل های گلوتامین برای بدنسازان و ورزشکاران ضروری می‌باشد. بر اساس این موارد، گلوتامینی که شما استفاده می‌کنید ممکن است شرایط آنابولیکی را ایجاد می‌کند که برای ایجاد ماهیچه و بازیابی ضروری می‌باشد. 70% آن به بافتهای ماهیچه‌ای نمی‌رسند و 90 درصد آن در عرض یک ساعت از بین می‌رود و گلوتامین بدن شما کاهش می‌یابد. نتیجه نهایی فعالیت آنابولیک کم می‌باشد و می‌تواند منجر به ماهیچه‌های کاتابولیک گردد زیرا شما برای تامین گلوتامین مورد نیاز به مکمل های گلوتامین نیاز دارید.
Read more
. . <span class="emoji emoji1f4a5"></span>دلیل اصلی چاق شدن ران ها چیست؟ <span class="emoji emoji2705"></span>دلیل اصلی چاق شدن ران، شكم و هر جای دیگر بدن، نحوه غذا خوردن ما است. ...
Media Removed
. . دلیل اصلی چاق شدن ران ها چیست؟ دلیل اصلی چاق شدن ران، شكم و هر جای دیگر بدن، نحوه غذا خوردن ما است. به خاطر داشته باشید با پرخوری و عدم فعالیت بدنی، مواد غذایی اضافی به صورت چربی در بدن ما انباشته می شوند و دچار چاقی و اضافه وزن می شویم. پس تنها راه خلاص شدن از این چربی ها اضافی، تغییر عادات غذایی غلط ... . .
💥دلیل اصلی چاق شدن ران ها چیست؟ ✅دلیل اصلی چاق شدن ران، شكم و هر جای دیگر بدن، نحوه غذا خوردن ما است. به خاطر داشته باشید با پرخوری و عدم فعالیت بدنی، مواد غذایی اضافی به صورت چربی در بدن ما انباشته می شوند و دچار چاقی و اضافه وزن می شویم. پس تنها راه خلاص شدن از این چربی ها اضافی، تغییر عادات غذایی غلط و كمتر خوردن است، مخصوصاًمصرف كمتر چربی . به این صورت كه چربی های اشباع مثل روغن نباتی جامد، كره و چربی گوشت را به مقدار خیلی كم مصرف كنید. از خوردن غذاهای پرچرب و سرخ شده مثل انواع ساندویچ های سوسیس و كالباس سس دار، پیتزا ( مقدار زیادی پنیر پیتزا دارد) خودداری كنید. ✅همچنین از خوردن تنقلات و مواد غذایی كه دارای انرژی بالا و مواد مغذی كم هستند ، پرهیز كنید. در عوض در برنامه غذایی روزانه خود از انواع میوه ها و سبزی ها به مقدار فراوان ، لبنیات كم چرب و مقادیر كافی نان، برنج ، غلات، حبوبات، تخم مرغ و گوشت ( اگر مرغ و ماهی باشد خیلی بهتر است) استفاده كنید. ✅علاوه بر رعایت غذایی، بایستی به طور منظم و مداوم فعالیت بدنی داشته باشید. به طور مثال روزی نیم تا یك ساعت پیاده روی كنید. یا اینكه در یك كلاس ورزشی ثبت نام كرده و یا خودتان در منزل به تنهایی یا همراه با برنامه های ورزشی رادیو و تلویزیون نرمش كنید. ✅چگونه از شر این چربی ها خلاص شویم؟
یك شروع خوب برای این كار، دقت در میزان مصرف چربی ها و قندهاست. خیلی از افراد بر این عقیده اند كه ما خیلی كم چربی مصرف می كنیم ولی حقیقت امر این است كه بدون اینكه خودشان احساس كنند، خیلی بیشتر از نیازشان چربی مصرف می كنند. چون بسیاری از چربی های دریافتی ما در غذا مخفی است و ما متوجه نمی شویم كه مقدار زیادی چربی مصرف كرده ایم. ✔️مثلاً سس موجود در ساندویچ حداقل 8 گرم چربی دارد یا یك مشت بادام زمینی 26 گرم چربی دارد و یا یك فنجان شیر معمولی 7 گرم چربی دارد. پس ما چربی را مصرف می كنیم بدون آنكه خودمان متوجه شویم. ✔️ولی منظور ما این نیست كه شیر و بادام زمینی را كه دارای فواید زیادی هستند، مصرف نكنید. بلكه بایستی به مقدار كافی و لازم از این دو ماده غذایی و سایر خوراكی ها دریافت كنید. به این صورت كه اگر در معرض چاقی هستید از لبنیات كم چربی ( حداقل 3 لیوان در روز) و نیز آجیل به مقدار حساب شده استفاده كنید. ----------------------------------------------------
جهت دریافت برنامه تمرینی وغذایی مناسب گروه خونی شما از مبتدی تا قهرمانی با شماره زیر هماهنگی فرمایید .
💊📝📲0935 805 5454
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>USN supplement<span class="emoji emoji1f1fa1f1f8"></span> <span class="emoji emoji2714"></span>️Whey Protein premium100% <span class="emoji emoji2714"></span>️2.300 kg ---------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f4a5"></span>whey ...
Media Removed
. USN supplement ️Whey Protein premium100% ️2.300 kg ---------------------------------------------------- whey USN پخش مستقیم محصولات شرکت USN امریکا همراه با کارتن مادر شرکت . پروتیین وی ۱۰۰% شرکت یو اس ان با کیفیت بی نظیر. ️برای سفارش کالا ... .
💥USN supplement🇺🇸
✔️Whey Protein premium100%
✔️2.300 kg
----------------------------------------------------
💥whey USN💥
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
💥پخش مستقیم محصولات شرکت USN
امریکا همراه با کارتن مادر شرکت .
✅پروتیین وی ۱۰۰% شرکت یو اس ان با کیفیت بی نظیر.
⬅️برای سفارش کالا به صورت تک و تعداد با شماره زیر هماهنگی فرمایید .
💊💉📱0935 805 5454 (telegram & watsapp)
#fitness #usn #مکمل #باشگاه #wheyprotein
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>USN supplement<span class="emoji emoji1f1fa1f1f8"></span> <span class="emoji emoji2714"></span>️Protein <span class="emoji emoji2714"></span>️creatine <span class="emoji emoji2714"></span>️glutamine <span class="emoji emoji2714"></span>️Amino &... ---------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f4a5"></span>USN<span class="emoji emoji1f4a5"></span> <span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span>پخش ...
Media Removed
. USN supplement ️Protein ️creatine ️glutamine ️Amino &... ---------------------------------------------------- USN پخش مستقيم(بدون واسطه ) محصولات یو اس ان امریکا با بهترین کیفیت و قیمت در ایران با تنوع بسیار عالی محصولات همراه با کارتن ... .
💥USN supplement🇺🇸
✔️Protein
✔️creatine
✔️glutamine
✔️Amino &...
----------------------------------------------------
💥USN💥
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
💥پخش مستقيم(بدون واسطه ) محصولات یو اس ان امریکا با بهترین کیفیت و قیمت در ایران با تنوع بسیار عالی محصولات ✅همراه با کارتن مادر شرکت
✅پخش به صورت تک و تعداد
. 🔴برای سفارش کالا با شماره ذکر شده هماهنگی فرمایید
ارسال به تهران و شهرستان ها در کوتاه ترین زمان: .
💉💊📲0935 805 5454
#supplements #usnsupplements #fitness
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>چیت میل (cheat meal) یا همان وعده تقلب : ----------------------------------------------------- <span class="emoji emoji2705"></span>همان ...
Media Removed
. چیت میل (cheat meal) یا همان وعده تقلب : ----------------------------------------------------- همان طور که می دانید تغذیه اصولی و منظم نقش بزرگی (هفتاد درصد) در تناسب اندام شما دارد و بدون پایبندی به رژیم غذایی اصولی و منظم نمی توانید از شر چربی ها خلاص شوید . ولی جالب است که بدانید ... . 💥چیت میل (cheat meal)
یا
همان وعده تقلب :
-----------------------------------------------------
✅همان طور که می دانید تغذیه اصولی و منظم نقش بزرگی (هفتاد درصد) در تناسب اندام شما دارد
و بدون پایبندی به رژیم غذایی اصولی و منظم نمی توانید از شر چربی ها خلاص شوید . ✅ولی جالب است که بدانید تقلب مقطعی می تواند به روند چربی سوزی شما کمک کند
البته منظور بنده این نیست که تمام روز با خوردن فست فود ها بگذرانید  اصلاااا
اما می توانید مقدار کالری یک روز در هفته را (25-20) درصد افزایش دهید
حتی می توانید در آن وعده غذایی که دوست دارید میل کنید
که بنده اغلب قبل از نوشتن رژیم غذایی
این سوال را از دوستان و شاگردانم می کنم و به طور هوشمندانه آن وعده را در رژیم غذایی شان قرار می دهم
پس نیازی نیست شما عزیزان کاری را انجام دهید و خواهشا قبل از هر کاری با بنده هماهنگ کنید (مختص افرادی که با بنده کار می کنند)
. ✅و حالا دلیل علمی این ترفند (چیت میل) چیست ؟
وقتی شما تحت رژیم سخت قرار دارید سطح هورمون مهمی یه نام لپتین در بدن تان کاهش می یابد
لپتین باعث کاهش گرسنگی و افزایش سوخت و ساز می شود .

بنابراین وقتی سطوح آن کاهش یابد بدن کالری کمتری  می سوزاند و تمایل پیدا می کند به مصرف غذا های بیشتر .

در این مواقع وعده تقلب باعث تقویت سطوح لپتین شده و در نتیجه باعث تقویت متابولیسم و کاهش اشتها می شود که به شما این امکان را می دهد که کالری بیشتری بسوزانید و همچنین غذای کمتری میل کنید
.
. 🔴 جهت مشاوره و دریافت برنامه تمرینی ، برنامه غذایی ، مکمل به منظور افزایش و کاهش سایز و وزن ( آقایان و بانوان ) 🔸
از طریق تلگرام ( لینک در بیو پیج ) یا دایرکت با در ارتباط باشید :
---------------------------------------------------- 💉💊📝📲0935 805 5454
#fitness #fitnessmotivation #supplements
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Optimum supplement <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Amino 22 22 optimum <span class="emoji emoji2714"></span>️320 tablet ---------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f4a5"></span>فروش ...
Media Removed
. Optimum supplement Amino 22 22 optimum ️320 tablet ---------------------------------------------------- فروش ویژه امینو ۲۲ ۲۲ اوپتیموم با کیفیت عالی تعداد محدود ویژگی ها: بیش از ۲ گرم از تمامی آمینوها ارائه ۱۸ نوع متفاوت از اسیدهای آمینه حاوی فرم آزاد ال کارنیتین ... .
💥Optimum supplement
💥Amino 22 22 optimum
✔️320 tablet
----------------------------------------------------
💥فروش ویژه امینو ۲۲ ۲۲ اوپتیموم با کیفیت عالی تعداد محدود ✅ویژگی ها:
✅بیش از ۲ گرم از تمامی آمینوها
✅ارائه ۱۸ نوع متفاوت از اسیدهای آمینه
✅حاوی فرم آزاد ال کارنیتین برای افزایش تاثیر آنتی اکسیدانهای ویتامین C و E و کمک به متابولیسم چربی به عنوان منبع انرژی و جلوگیری از خستگی و ضعف عضلات ✅حاوی فرم آزاد ال اورنیتین برای کمک به تولید هورمون رشد و سم زدایی بدن و کمک برای متابولیسم چربی و جوانسازی سلولها و افزایش سیستم ایمنی
✅مناسب برای دوره کات جهت حفظ عضلات
✅بازیابی سریعتر ماهیچه‌ها
✅کمک به سنتز پروتئین در عضلات
✅ساختن پروتئین در عضلات
✅رشد عضلات و افزایش انرژی
✅این مکمل بسیار مناسب است برای کسانیکه دوره نقاهت ✅بعد از بیماری یا آسیب دیدگی را می‌گذراند.
✅کمک به حفظ سلامت پوست و مو
✅جلوگیری از پدیده کاتابولیسم (تخریب) عضلات پس از تمرین
----------------------------------------------------
💊💉📲0935 805 5454 (watsapp& Telegram)
#fitness #supplement #amino2222 #optimum
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Ronnie Colemansupplement <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Geyner ronnie coleman <span class="emoji emoji2714"></span>️6kg --------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Geyner ...
Media Removed
. Ronnie Colemansupplement Geyner ronnie coleman ️6kg --------------------------------------------------- Geyner RC گینر کیگ مس رونی کلمن مکملی فوق العاده برای ساختن عضلات حجیم با کیفیت می باشد . برای افزایش وزن ، بدن شما نیاز دارد تا میزان کالری دریافت ... .
💥Ronnie Colemansupplement
💥Geyner ronnie coleman
✔️6kg
---------------------------------------------------
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
💥Geyner RC💥
✅گینر کیگ مس رونی کلمن مکملی فوق العاده برای ساختن عضلات حجیم با کیفیت می باشد . ✅برای افزایش وزن ، بدن شما نیاز دارد تا میزان کالری دریافت شده اش از میزان سوخت و ساز بیشتر باشد . اما قابل ذکر است که هر نوع کالری برای بدن مناسب نیست . کینگ مس کمپانی رونی کلمن ، شامل 1000 کالری 60g پروتئین با بالاترین کیفیت و 180g کربوهیدرات ) فقط 2.5 گرم شکر ) و چربی های سالم است .
✅مکمل King mass رونی کلمن علاوه بر داشتن با کیفیت ترین کالری در ترکیب خود ، دارای طعمی فوق العاده می باشد که در کمترین محصولی این دو ویژگی گنجانده می شود . ✅گینر KING مس کمپانی رونی کلمن ، با طعم بستنی وانیلی ، قابلیت میکس شدن بسیار سریعی دارد و طعم بسیار خوب آن ، مصرفش را دلپذیر می کند . 💥 ویژگی های کربو پروتئین کینگ مس رونی کلمن :
✅کمک به افزایش وزن ✅دارای طعمی دلپذیر ✅افزایش نیرو ✅حجم عضلات ✅ریکاوی بهتر و سریع تر عضلات ----------------------------------------------------
جهت سفارش کالا و دریافت لیست موجودی :
💉💊📝📲 0935 805 5454
Read more
Loading...
. ۳ سوال مهم تغذیه ای که برای بدنسازان پیش می آید <span class="emoji emoji3120e3"></span> چند وعده در روز باید غذا خورد<span class="emoji emoji2049"></span>️ کسانی که می‌خواهند ...
Media Removed
. ۳ سوال مهم تغذیه ای که برای بدنسازان پیش می آید چند وعده در روز باید غذا خورد️ کسانی که می‌خواهند عضلات خود را پرورش دهند باید به جای سه تا چهار وعده غذای عادی شش وعده غذایی کم حجم‌تر و مفید‌تر داشته باشند. مصرف مواد غذایی با فاصله کمتر باعث می‌شود میزان کربوهیدرات بیشتری در عضلات ذخیره شود. ... .
۳ سوال مهم تغذیه ای که برای بدنسازان پیش می آید

1⃣ چند وعده در روز باید غذا خورد⁉️
کسانی که می‌خواهند عضلات خود را پرورش دهند باید به جای سه تا چهار وعده غذای عادی شش وعده غذایی کم حجم‌تر و مفید‌تر داشته باشند. مصرف مواد غذایی با فاصله کمتر باعث می‌شود میزان کربوهیدرات بیشتری در عضلات ذخیره شود.

2⃣ چربی های مفید کدامند⁉️
روغن زیتون، آووکادو و گردو نمونه‌هایی از چربی خوب هستند. این چربی‌ها حاوی نوعی اسید چرب هستند که سلامت قلب را افزایش می‌دهد و از سیستم ایمنی بدن حمایت می‌کند. سیستم ایمنی قوی باعث افزایش رشد عضلات می‌شود. چربی اشباع شده به تولید تستسترون کمک می‌کند.

3⃣ تغذیه قبل از تمرین چقدر اهمیت دارد⁉️
غذا خوردن قبل از ورزش برای رشد عضلات مهم است. این کار از پاره شدن بافت‌های عضلانی جلوگیری می‌کند. باید قبل از ورزش یک وعده غذای کامل همراه با مایعات مصرف کرد. در وعده غذایی که دو ساعت قبل از ورزش خورده می‌شود باید نسبت پروتئین به کربوهیدرات یک به دو باشد. ✅سالاد و سبزی را حتما در برنامه غذایی خود داشته باشید 🌿 سیر کننده اند
🌼 تامین ویتامینهای بدن
🌿 مانع از چروکی صورت
🌼 جلوگیری از یبوست در طول رژیم
🌿 تسریع لاغری

@mokamel_physiq
Read more
<span class="emoji emoji1f4a5"></span>BSN supplement <span class="emoji emoji1f4a5"></span>syntha6 Bsn neW <span class="emoji emoji2714"></span>️2200kg ---------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span>syntha6 ...
Media Removed
BSN supplement syntha6 Bsn neW ️2200kg ---------------------------------------------------- syntha6 bsn پارت جدید پروتیین وی های بی نظیر شرکت BSN ترکیب چندمنظوره سینتا 6 از همه پروتئین های مستقل موجود در خود بهره می برد؛ همچنین هر یک از این پروتئین ... 💥BSN supplement
💥syntha6 Bsn neW
✔️2200kg ----------------------------------------------------
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
💥syntha6 bsn💥
✅پارت جدید پروتیین وی های بی نظیر شرکت BSN
ترکیب چندمنظوره سینتا 6 از همه پروتئین های مستقل موجود در خود بهره می برد؛ ✅همچنین هر یک از این پروتئین ها دارای سرعت های گوناگون در هضم بوده و حاوی گروه آمینواسیدهای متفاوتی می باشند. ✅این ترکیب قادر است عضلات فعال بدن شما را برای ساعتهای متوالی توسط کامل ترین ترکیب پروتئینی خود تغذیه نماید . ✅برای پیشبرد این ترکیب برتر و فوق العاده، سینتا 6 مجهز به آمینواسیدهای زنجیره ای (BCAAs)، گلوتامین پپتاید، ترکیب ویژه AZORB جهت هضم بهتر و حاوی اسیدهای چرب ضروری جهت سلامت قلبی می‌باشد. ✅سرانجام آنکه هر سروینگ از این مکمل غذایی، مقدار 5 گرم "فیبر" به منظور هضم آرام تر و جذب بیشتر مواد غذایی برای شما فراهم آورده است
💥ویژگی های پروتئین سینتا6 :
✅دارای طعمی به شدت لذیذ که یک رژیم متداوم پر پروتئین راحت و لذت بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد.
✅هرگز شما را با یک معده پر و باد کرده تنها نمی گذارد و برای استفاده چندین باره در طول روز نیز بسیار مناسب می‌باشد.
✅دارای یک پروتئین ویژه چند منظوره به منظور تغذیه بدن از بامداد تا شامگاه؛ پروتئینی با یک کیفیت فوق العاده و بی نهایت، همراه با آنزیمهای هضم کننده غذا.
✅غنی شده با آمینواسیدهای زنجیره ای(تعادل نیتروژنی
بدن)، گلوتامین
----------------------------------------------------
برای مشاوره و دریافت لیست موجودی محصولات :
💊💉📲0935 805 5454
#supplements #Bsn #protein #syntha6 new
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Universal supplement <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Animal whey universal <span class="emoji emoji2714"></span>️1800kg ---------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Animal ...
Media Removed
. Universal supplement Animal whey universal ️1800kg ---------------------------------------------------- Animal whey . مکمل Animal whey کمپانی Universal nutrition پودر پروتئین قوی ایست که دو شکل مختلف وی ، دو آنزیم هضم کننده ، مواد طعم دهنده و مهم ... .
💥Universal supplement
💥Animal whey universal
✔️1800kg
----------------------------------------------------
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
💥Animal whey💥 .
✅مکمل Animal whey کمپانی Universal nutrition پودر پروتئین قوی ایست که دو شکل مختلف وی ، دو آنزیم هضم کننده ، مواد طعم دهنده و مهم تر از همه اینکه تنها همین موارد در آن به کار رفته است . انیمال وی کمپانی یونیورسال نوتریشن به گونه ای طراحی شده است تا بالاترین استاندارد را برای کیفیت و خالص بودن داشته باشد . ✅در این زمینه انیمال whey کمپانی یونیورسال نوتریشن ، موفقیت آمیز عمل کرده است . نه تنها به دلیل استفاده از بهترین منابع پروتئین وی ، بلکه طعم دلپذیر آن و میزان حداقل شکر به کار رفته باعث موفقیت این محصول شده است . این یک مشکل بسیار اساسی در بین محصولات کمپانی های دیگر است . زیرا بسیاری از پودرهای پروتئین برای ایجاد طعم شیرین ، از میزان زیادی کربوهیدرات و شکر استفاده می نمایند .✅ ویژگی های پروتئین انیمال وی یونیورسال نوتریشن :
✅ هرپیمانه حاوی 25 گرم پروتئین وی و ایزوله
✅ رژیمی و با کمترین مقدار کربوهیدرات و شکر
✅ مفید برای ریکاوری و ترمیم عضلات بعد ازتمرین
✅ خاصیت حل شوندگی بالا
✅ خالص و با کیفیت
✅ طعم دلپذیر
---------------------------------------------------
📱0935 805 5454 (watsapp&telegram)
#supplements #universal #animalwhey
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f530"></span>کولین چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ <span class="emoji emoji2747"></span>️کولین در‌ واقع همانند ویتامین‌هایB از‌جمله فولیک و ریبوفلاوین ...
Media Removed
کولین چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ ️کولین در‌ واقع همانند ویتامین‌هایB از‌جمله فولیک و ریبوفلاوین است که به ساخت غشای‌سلولی کمک‌ می‌کند و مواد‌مغذی را به‌طرف داخل و خارج منتقل‌ می‌سازد. کولین یک متیل‌دونور است، یعنی برای انجام فرایندهای مختلف فیزیولوژیکی از‌جمله سوخت‌وساز بدن، انتقال ... 🔰کولین چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ ❇️کولین در‌ واقع همانند ویتامین‌هایB از‌جمله فولیک و ریبوفلاوین است که به ساخت غشای‌سلولی کمک‌ می‌کند و مواد‌مغذی را به‌طرف داخل و خارج منتقل‌ می‌سازد.
کولین یک متیل‌دونور است، یعنی برای انجام فرایندهای مختلف فیزیولوژیکی از‌جمله سوخت‌وساز بدن، انتقال چربی‌ها، متیلاسیون و سنتز انتقال‌دهنده‌های عصبی(نوروترانسمیترها) به آن نیاز داریم. ✅ازجمله وظایف کولین در بدن عبارت‌اند از حفظ یک‌پارچگی غشاهای سلولی، سنتز DNA و کمک به متابولیسم. کولین همچنین در رشد و تکامل مغز نقش دارد و نیز در تولید انتقال‌دهنده‌های عصبی که جهت حفظ سلامت سیستم عصبی لازم‌اند، مؤثر است. به‌علاوه، کولین از انباشتگی کلسترول در کبد جلوگیری می‌کند. ⛔️کمبود کولین موجب افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و کبدی و نیز اختلالات عصبی مانند زوال عقل و آلزایمر می‌شود. ❇️منبع غذایی کولین

این ماده‌ی مغذی در مواد غذایی زیادی وجود ندارد، اما گل کلم و بروکلی ازجمله بهترین منابع پایه‌گیاهی کولین به‌‌شمار می‌روند.
@mokamel_physiq
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a5"></span>prework out muscletech <span class="emoji emoji1f4a5"></span>Vapor X5 nextgen MT <span class="emoji emoji2714"></span>️30 serving ---------------------------------------------------- <span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span><span class="emoji emoji1f446"></span> ...
Media Removed
. prework out muscletech Vapor X5 nextgen MT ️30 serving ---------------------------------------------------- VAPORX5 . پمپ VAPORX5 کاملترین پمپ قبل از تمرین است . این پمپ به شما انرژی بی نظیر و یک تجربه فوق العاده جدید در استفاده از پمپ به شما میدهد . ترکیبات ... .
💥prework out muscletech
💥Vapor X5 nextgen MT
✔️30 serving
----------------------------------------------------
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 💥VAPORX5💥 .
✅پمپ VAPORX5 کاملترین پمپ قبل از تمرین است . این پمپ به شما انرژی بی نظیر و یک تجربه فوق العاده جدید در استفاده از پمپ به شما میدهد .
✅ترکیبات و فرمول این پمپ هر آنچه که شما از یک پمپ انتظار دارید را به شما میدهد و قدرت غیر قابل باوری را در طول تمرین به دست خواهید آورد .. ✅در فرمول این پمپ از بتائین استفاده شده است
بتائین نسل جدیدی از مواد عضله ساز میباشد که جزو مواد تشکیل دهنده این پمپ عضله ساز نیز میباشد .
بتائین افزایش قدرت و استقامت عضلانی فوق العاده ای به شما میدهد و باعث رشد عضلانی 4 برابر نسبت به قبل میشود و همچنین در افزایش تکرار ها استقامت چشمگیری را شاهد خواهید بود 💥ویژگیهای پمپ عضله ساز VAPORX5 : ✅نسل جدید پمپ ✅افزایش قدرت عضلانی
✅حاوی بتائین
✅انفجاردر عضلات
✅انرژی بی نظیر
✅پمپاژ شدید
✅افزایش تکرار ها در تمرین
✅قدرت غیر قابل باور
✅لذت بردن از تمرین
✅حاوی مواد تشکیل دهنده کلیدی
✅ترکیبات منحصر به فرد و قدرتمند
✅انرژی و تمرکز عالی در تمرین

@mokamel_physiq
----------------------------------------------------
💉💊for order 📲0935 805 5454
Read more

Loading...