Loading Content...

Naeemehnezamdoost Instagram Photos and Videos

Loading...


naeemehnezamdoost naeemeh @naeemehnezamdoost mentions
Followers: 242,617
Following: 1,671
Total Comments: 0
Total Likes: 0

سالها پيش بود كه توسط خبرنگار جواني به دفتر خبرگزاري دعوت شدم براي مصاحبه ، خبرنگاري جوان ، مهربان ...
Media Removed
سالها پيش بود كه توسط خبرنگار جواني به دفتر خبرگزاري دعوت شدم براي مصاحبه ، خبرنگاري جوان ، مهربان و يك انسان واقعي رو ديدم كه با لبخندي مهربان و با خوشرويي و با يك برخورد خوب با من مصاحبه كرد ، شد برادر نداشته ام ، مدتها ازش خبر نداشتم تا اينكه به طور اتفاقي در دفتر خبرگزاري ديدمش كلي خوشحال شدم از ديدنش ... سالها پيش بود كه توسط خبرنگار جواني به دفتر خبرگزاري دعوت شدم براي مصاحبه ، خبرنگاري جوان ، مهربان و يك انسان واقعي رو ديدم كه با لبخندي مهربان و با خوشرويي و با يك برخورد خوب با من مصاحبه كرد ، شد برادر نداشته ام ، مدتها ازش خبر نداشتم تا اينكه به طور اتفاقي در دفتر خبرگزاري ديدمش كلي خوشحال شدم از ديدنش و خوشحال تر چون خبر ازدواجش رو بهم داد و كلي از عشقش بهم گفت كه چقدر عاشقه و چه همسر خوبي خدا نصيبش كرده و از عاشقانه هاشون برام تعريف كرد كه خدا معجزه كرده با داشتن مهسا ، خلاصه مشكلات زندگي ديگه نذاشت از اين برادر خبري داشته باشم ، تا اينكه توسط شما عزيزان تو يك پيجي تگ ميشدم و مدام يه پيجي رو بهم معرفي ميكردين ، بلاخره گفتم برم ببينم موضوع چيه ، اول نشناختم و به عنوان يك انسان خيلي ناراحت شدم آخه اين چهره ديگه اون چهره نبود و با دقت عكسها قبلي مهدي اسلامي رو نگاه كردم و ديدم واي برمن دنيا رو سرم خراب شد ، فكر كردم سقوط كردم از بلندي و ديگه كاري ازم برنمياد ، امروز مهدي اسلامي و مهساي عزيزم ميخوان كه همراه عشقشون باشيد و تنهاشون نگذاريد ، مهدي دچار بيماري شده كه خيلي دردناكه ، كاش ميتونستم اين سرطان لعنتي رو غيب كنم و ديگه نبينم داره كسي رو اذيت ميكنه به نظرم سرطان شده دشمن همه و اميدوارم همه بتونند اين ديو سياه رو نابود كنند و بهش غلبه كنند . مهدي دچار سرطان زبان شده و الان به دارويي نياز داره كه بتونه ادامه بده و اين دارو شصت و هشت ميليونه و كمياب ، اگه كسي ميتونه اين دارو رو تهيه كنه دمش گرم ، در غير اين صورت با همراهي و عشق تو خريد دارو به مهساي عزيزم ياري برسونيم و هرچند كم ولي ميدونم معجزه در راهه از طرف خدا و شما عزيزانم .
5859831057036237مهدي اسلامي
6037691594248858مهسا غياثي
6037997486366678 مهدي اسلامي
تو اين شرايط فكر كنيد يه سري آدم بيمار پيج كمك رساني به مهدي رو از دسترس خارج كرده دوباره اينكارو انجام دادند . واقعا چي برسرمون اومده آخه ، چرا اينقدر بيرحم شديم .
Read more
Loading...
سلام دوستان عزيزم هميشه دوست دارم وقتي كسي به من محبتي ميكنه ، يه جورايي در حد توانم محبتش و جبران كنم ...
Media Removed
سلام دوستان عزيزم هميشه دوست دارم وقتي كسي به من محبتي ميكنه ، يه جورايي در حد توانم محبتش و جبران كنم و بهش بگم برام مهمه و ارزش كارش و رفاقتش و ميدونم ، سه سال پيش وقتي اتفاقي از طريق اينستا پيج تكتم جان رو ديدم و شناختم ، باهم آشنا شديم و قرار شد براي من لباسي رو طراحي كنه و خلاصه همين آشنايي شد رفاقت ما و ... سلام دوستان عزيزم هميشه دوست دارم وقتي كسي به من محبتي ميكنه ، يه جورايي در حد توانم محبتش و جبران كنم و بهش بگم برام مهمه و ارزش كارش و رفاقتش و ميدونم ، سه سال پيش وقتي اتفاقي از طريق اينستا پيج تكتم جان رو ديدم و شناختم ، باهم آشنا شديم و قرار شد براي من لباسي رو طراحي كنه و خلاصه همين آشنايي شد رفاقت ما و تو اين مدت به دوستان همكار معرفي اشون كردم و خلاصه فقط آرزوي موفقيت دارم براش ، چون هم مهربون هم بسيار اصيل و باجنبه است و ارزش رفاقت و ميدونه و كلي برام عزيزه و الان شده يكي از دوستان خوب من و حالم باهاش خوبه .
تكتم جانم اميدوارم به عنوان يك بانوي كارآفرين تو كارت موفق باشي و بدرخشي رفيق جان من .
@toktambanoo
الان تكتم جان و سحر جان برندي رو به ثبت رسوندند به اسم تي اس و براشون بهترينهارو از خدا ميخوام .چرخش بچرخه رفيق جانم
همراه با خواهر جانم #ناديانظامدوست و دكتر تغذيه عزيزم #الهه رشيدبيگي و خواننده جوان و مهربون رفيق جانم #نازلي #سلطانزاده و قهرمان ووشو كشور #فرشيداسديان عزيز و #شيواخسرومهر عزيزم رفيق خوبم و #سولماز حصاري نازنين و #بهاره باني زيبا و خوشگل
Read more
تا آینه رفتم که بگیرم خبر از خویش دیدم که در آن اینه هم جز تو کسی نیست ... #هوشنگ_ابتهاج حديث جانم ...
Media Removed
تا آینه رفتم که بگیرم خبر از خویش دیدم که در آن اینه هم جز تو کسی نیست ... #هوشنگ_ابتهاج حديث جانم ، مهربانم ، خواهرم ، تولدت مبارك . ميدوني كه چقدر دوستت دارم و چقدر برام عزيزي . بموني برام نفس جانم تا آینه رفتم
که بگیرم خبر از خویش

دیدم که در آن اینه هم
جز تو کسی نیست ... #هوشنگ_ابتهاج

حديث جانم ، مهربانم ، خواهرم ، تولدت مبارك . ميدوني كه چقدر دوستت دارم و چقدر برام عزيزي . بموني برام نفس جانم
یادگرفتم که تا رسیدن به هدف از خواسته‌هایم با کسی که در فرکانس من نیست حرف نزنم شاید چیزی بگه که ناامیدم ...
Media Removed
یادگرفتم که تا رسیدن به هدف از خواسته‌هایم با کسی که در فرکانس من نیست حرف نزنم شاید چیزی بگه که ناامیدم کنه یادگرفتم عجله نکنم و به زمانبندی خدا اعتماد کنم یاد گرفتم فقط به خدا توکل کنم و فقط از خودش درخواست کنم یادگرفتم هر وقت نجواهای شیطان شروع شدند، به کارهایی که خداوند قبلاً برام انجام داده ... یادگرفتم که تا رسیدن به هدف از خواسته‌هایم با کسی که در فرکانس من نیست حرف نزنم شاید چیزی بگه که ناامیدم کنه

یادگرفتم عجله نکنم و به زمانبندی خدا اعتماد کنم

یاد گرفتم فقط به خدا توکل کنم و فقط از خودش درخواست کنم

یادگرفتم هر وقت نجواهای شیطان شروع شدند، به کارهایی که خداوند قبلاً برام انجام داده فکر کنم و دوباره توکل کنم

یاد گرفتم پایه و اساس رسیدن به خواسته ها آرامشه و آرامش نتیجه اعتماد به خداست

یاد گرفتم به دانسته هام عمل کنم و عالم بی عمل نباشم

یاد گرفتم کسی وظیفه ندارد مرا خوشحال کند خوشحالی و شاد بودنم وظیفه خودمه

یاد گرفتم از دیگران نرنجم چون هر رفتاری که با من میشه نتیجه فرکانسهایی هست که به جهان میفرستم

شادباشیدوثروتمند.. ممنونم از ورقا عامري عزيز و گروه خوب و حرفه اي اشون براي ثبت اين عكس زيبا
Read more
براى جانباختگان حادثه ى كشتى سانچى ، كه هنوز خانواده هاي عزيزشون چشم به راهشون هستند و هيچكسي براي ...
Media Removed
براى جانباختگان حادثه ى كشتى سانچى ، كه هنوز خانواده هاي عزيزشون چشم به راهشون هستند و هيچكسي براي اين دلها و چشمهاي منتظرشون پاسخي نداشت و بايد تا ابد چشم انتظار بمونند . بر كدامين گور بگريد ، مادر پاك وطن . رسم بود در بوشهر، در انتهاي فاجعه، شير زنان كنار ساحل بكوبند بلكه دريا جسد مردهايشان را پس ... براى جانباختگان حادثه ى كشتى سانچى ، كه هنوز خانواده هاي عزيزشون چشم به راهشون هستند و هيچكسي براي اين دلها و چشمهاي منتظرشون پاسخي نداشت و بايد تا ابد چشم انتظار بمونند . بر كدامين گور بگريد ، مادر پاك وطن .
رسم بود در بوشهر، در انتهاي فاجعه، شير زنان كنار ساحل بكوبند بلكه دريا جسد مردهايشان را پس بدهد، بلكه ناسازگارى روزگار كم بشه و از خر شيطون پياده بشه.

ممنونم از محسن شريفيان عزيز كه يه دونه است و هميشه تو شرايط سخت و بحراني با نواي سازش غوغا به پا ميكنه و ممنونم از شاهين صمد پور مهربون دوست و رفيق قديمي كه با عشق شده صداي درد مردم ، ممنونم از مردم خوب بوشهر كه با عشق كنار ساحل اومدند و با برگزاري اين آئين زيبا با خانواده هاي عزيز دريادلان شهيدمون همدلي و همدردي كردند،من كه با ديدن اين همدلي قلبم لرزيد و اشكم سرازير شد ،درود به غيرتشون ، بميرم براي دلت خواهرم براي ناله ها و گلايه ات خواهرم ،قلبم آتش گرفت از غمت براي گريه و زجر نهانت خواهرم ،اشك امانم نميدهد ،براي چشمهاي در انتظارت خواهرم .

دستان گرم بابا بسته به بند جانش
گرمای نفت وحشی می‌زد به استخوانش

أمّٙن یُجیبِ دختر، مادر حزین و مضطر

شاید گرفته کمتر شعله به گیسوانش

بابا اسیر آتش، اما شبیه آرش

غیرت به رخ کشیده ابروی چون کمانش

دریا خجل از آن اشک، بر این پدر برد رشک

یارب به ساقی و مشک، عطشان نکن لبانش «کشتی شکستگانیم، ای باد شُرطه» خاموش!

تا در نگیرد آتش بر جان ساکنانش

امیر امیری

#تسليت #سانچي #شهيد #دريانوردان_ايراني_جاودانه_شدند #سانچی_مانند_پلاسکو_جاودان_شد💔 #سانچي_براي_هميشه_در_يادها_خواهد_ماند #سانچي_غريبانه_سوخت #
#نعیمه_نظام_دوست #نعیمه_نظامدوست #نعیمه_نوشت
#naemenezamdoost
#naeemehnezamdust
#naeemehnezamdoost
تمام مطالب این پیج رو میتونید در کانال تلگرامم دنبال کنید.

http://Telegram.me/naeemehnezamdoost درود به غيرت تمام هموطنان عزيزم .

@mohsen_sharifian
@shahinsamadpoor
كارگردان #احسان #عبدي پور
تدوين #حسين #مظفري
Read more
دنیا را بر دوش خود حمل نکن ، چنین مسئولیتی نداشته باش . مسئولیت تو یافتن خویش و خود بودن است . هیچ کس ...
Media Removed
دنیا را بر دوش خود حمل نکن ، چنین مسئولیتی نداشته باش . مسئولیت تو یافتن خویش و خود بودن است . هیچ کس نمی تواند این دنیا را نجات دهد ، همه اش را به خدا واگذار کن . وهمینطور خوب است که بدانی و این شیوه برخورد را داشته باشی که هیچ چیز در این جهان به تو تعلق ندارد حتی خود تو . همه چیز به او تعلق دارد . وقتی که این ... دنیا را بر دوش خود حمل نکن ، چنین مسئولیتی نداشته باش .
مسئولیت تو یافتن خویش و خود بودن است .
هیچ کس نمی تواند این دنیا را نجات دهد ، همه اش را به خدا واگذار کن .
وهمینطور خوب است که بدانی و این شیوه برخورد را داشته باشی که هیچ چیز در این جهان به تو تعلق ندارد حتی خود تو . همه چیز به او تعلق دارد . وقتی که این را بدانی ، همه رنج و اندوه خواهد رفت .
آن فضایی که باقی می ماند خویش واقعی تو است که او است.اينا رو امروز هزار بار براي خودم تكرار كردم ، واقعا خسته ام از اينهمه مسئوليت كه مثل يه بار سنگين رو شونه هام سنگيني ميكنه واقعا دلم ميخواد پربكشم و برم پيش همون خدا كه فقط آرامشه ، برم و واسه خودم آروم بگيرم و بخوابم تا ابد .
ممنونم از ياسمن جان عليزاده عزيزم كه هم اين عكس رو يه ثبت رسونده هم اين شعرهاي زيبا رو روي عكسم كار كرده كه نميدونم به اينكار چي ميگن ولي هرچي هست زيباست . ممنونم از كيميا جان رضايي عزيزم .
Read more
Loading...
چه فرشته هايي رو از دست داديم كه ديگه مثل اين فرشته ها نمياد به خدا . دانشجوهايي كه فراموش نميشن و بي مسئوليتي ...
Media Removed
چه فرشته هايي رو از دست داديم كه ديگه مثل اين فرشته ها نمياد به خدا . دانشجوهايي كه فراموش نميشن و بي مسئوليتي كه هيچوقت از ذهنها پاك نميشه .قلبم درد گرفت از اين درد . چه فرشته هايي رو از دست داديم كه ديگه مثل اين فرشته ها نمياد به خدا . دانشجوهايي كه فراموش نميشن و بي مسئوليتي كه هيچوقت از ذهنها پاك نميشه .قلبم درد گرفت از اين درد .
رشت ، رشت زيباي من ، شهر زيبا و زادگاه پدر و مادر عزيز من ، شهر خاطرات مسافرتهاي بچگي من ، عشق رو با تو شناختم ...
Media Removed
رشت ، رشت زيباي من ، شهر زيبا و زادگاه پدر و مادر عزيز من ، شهر خاطرات مسافرتهاي بچگي من ، عشق رو با تو شناختم در هواي زيباي كودكي و هميشه آرزو داشتم عيد و تابستان بياد و من مسافر تو باشم . پاينده بماني زادگاه مادر و پدري من .اون کی فاده تی دیما / رنگ اومید و بیما خوانه تی فند و لیما / کیسه؟ کیسه؟ کیسه؟ اون کسی ... رشت ، رشت زيباي من ، شهر زيبا و زادگاه پدر و مادر عزيز من ، شهر خاطرات مسافرتهاي بچگي من ، عشق رو با تو شناختم در هواي زيباي كودكي و هميشه آرزو داشتم عيد و تابستان بياد و من مسافر تو باشم . پاينده بماني زادگاه مادر و پدري من .اون کی فاده تی دیما / رنگ اومید و بیما خوانه تی فند و لیما / کیسه؟ کیسه؟ کیسه؟ اون کسی که به گونه تو رنگ امید و بیم می ده راه و روشتو می خونه، کیه کیه کیه؟ اون کی دهه تی جانا / مستی بهارانا لسی خومارانا / کیسه؟ کیسه؟ کیسه؟ اون کسی که به جان تو مستی بهاران بی حسی خماری رو میده کیه؟ کیه؟ کیه؟ . به مناسبت دوازدهم دى ماه روز #رشت . با موسيقى ناب كريستف رضاعى؛ @christopherezai #شعر: روزبه رخشا؛ . ويديو: @juliagoharvar . #رشت #شهر_باران #شهر_باران_هاى_نقره_اى #رشت_شهر_باران #رشت_شهر_باران_هاى_نقره_اى #شهرباران #رشتيم #گيلك #گيلكى #Rasht
Read more
Loading...
يادمه بابا خدابيامرزم هميشه ميگفت ، اجاره نشيني و خوش نشيني و از وقتي يادمه مستاجر بوديم و هستيم و بازاين ...
Media Removed
يادمه بابا خدابيامرزم هميشه ميگفت ، اجاره نشيني و خوش نشيني و از وقتي يادمه مستاجر بوديم و هستيم و بازاين وضعيت گروني تا ابد خواهيم ماند ، بعد دوستان عزيز و مهربانمون هنوز دنبال فيلتر كردن اينستاگرام و كلا ما هستند ، وزير محترم ميگن ما هنوز راهكاري براي گروني نداريم ، يعني چي آخه ، يعني هرسال گرون تر ... يادمه بابا خدابيامرزم هميشه ميگفت ، اجاره نشيني و خوش نشيني و از وقتي يادمه مستاجر بوديم و هستيم و بازاين وضعيت گروني تا ابد خواهيم ماند ، بعد دوستان عزيز و مهربانمون هنوز دنبال فيلتر كردن اينستاگرام و كلا ما هستند ، وزير محترم ميگن ما هنوز راهكاري براي گروني نداريم ، يعني چي آخه ، يعني هرسال گرون تر از سال بعد ، خودمون هم به خودمون رحم نداريم به صاحبخونمون كه اتفاقا خيلي انسان شريفي هستند ميگم ميشه با من راه بياين بنده خدا حرفي هم نداره ولي ميگه به خدا خودم هم مالكم دوبرابر گذاشته رو اجاره ام و خلاصه نگم براتون كه همه باهم در اين گراني سهم داريم ، فقط از شما عزيزان مالك محترم خواهش ميكنم بياين و خودمون بهم رحم كنيم و هواي دل اين مستاجرهاي عزيز رو داشته باشيد ، ميدونم گروني بيداد ميكنه و شماها هم هزينه هاي زندگي اتون از اين راه در مياد ولي لطفا انصاف رو فراموش نكنيد و باهم مهربان باشيم ، چون اين مستاجر ديگه با اين وضعيت گروني مالك نميشه ، حالا بعضي ها يه خونه دارند ،دادند اجاره و هيچ راه درامد زايي ندارند ولي بعضي ها ماشالله ده تا خونه دارند و كارشون اينه و حالش و ميبرند ، نميگم حالش و نبريد مال خودتونه و زحمتش و كشيدين ولي حال دل ديگران رو هم خوب كنيد و مهربان باشيد .چون با اين وضعيت اون بنده خداها مسئولين محترممون كه راهكاري ندارند و گرفتارند بازم ما مردم بايد هواي همديگه رو داشته باشيم به خدا . كارمند و كارگري كه ماهي دوتومن حقوق ميگيره وقتي يك و پونصد و بده به صاحبخونه اونوقت با پونصد تومن چطور زندگي كنه ؟ تورو خدا شما بگيد ؟.....راستي يادم رفت بگم قبر هم گرون شده تو اين قطعه قديمي ها دو طبقه هجده ميليون و يك طبقه نه ميليون البته اگه اتفاقي پيش نياد به من ممكنه قطعه هنرمندان يه قبر مجاني بدن البته اونم نميدونم تا اون موقع نگن ايشون هنرمند نبود و جزو هنرمندان رده اول نيست و كارهاي شاخصي نداره نه نميشه اينجا خاكش كنيد اون موقع هم باز بي قبر ميمونم .خلاصه هي نگيد خوشبحالتون شما هنرمند بي غم و بي دردي و پولداراي بي غم و از اين حرفها ما هم دردهامون خيلي شبيه شماست ، ماهم از خودتون هستيم به خدا .
Read more
كنسرت شهاب صادقي كه سه هفته پيش برگزار شده بود و امروز عكسهاش به دستم رسيد . ممنونم از همه عزيزاني كه ...
Media Removed
كنسرت شهاب صادقي كه سه هفته پيش برگزار شده بود و امروز عكسهاش به دستم رسيد . ممنونم از همه عزيزاني كه همراه شدند تا اين جوون خوش آتيه و بقيه جوونهاي هنرمند ، هنرشون ديده بشه و كلا از جوونها حمايت ميكنند .ممنونم از اويس عزيز و مهربون كه مارو دعوت كرد . بازم ممنونم از تكتم جان مهربونم @shahab_sadeghi @a.m.a.group @Vitafoodenergy @byzance_ir @toktambanoo كنسرت شهاب صادقي كه سه هفته پيش برگزار شده بود و امروز عكسهاش به دستم رسيد . ممنونم از همه عزيزاني كه همراه شدند تا اين جوون خوش آتيه و بقيه جوونهاي هنرمند ، هنرشون ديده بشه و كلا از جوونها حمايت ميكنند .ممنونم از اويس عزيز و مهربون كه مارو دعوت كرد .
بازم ممنونم از تكتم جان مهربونم
@shahab_sadeghi
@a.m.a.group
@Vitafoodenergy
@byzance_ir
@toktambanoo
آقا ناصر خان انتظاري مهربون ، ديدم همه دوستان عكستون رو به اشتراك گذاشتند ، فكر كردم تولدتونه و من نميدونم ...
Media Removed
آقا ناصر خان انتظاري مهربون ، ديدم همه دوستان عكستون رو به اشتراك گذاشتند ، فكر كردم تولدتونه و من نميدونم ، ميخواستم زنگ بزنم تبريك بگم بهتون ،آقاي انتظاري مهربون و با اخلاق امروز تولدتون نبود و هنوز شوكه ام ، باورم نميشه خيلي غمگين شدم ، شما ماه و گل بودين ، يكي از بهترين صدابردارهاي سينما و يك انسان ... آقا ناصر خان انتظاري مهربون ، ديدم همه دوستان عكستون رو به اشتراك گذاشتند ، فكر كردم تولدتونه و من نميدونم ، ميخواستم زنگ بزنم تبريك بگم بهتون ،آقاي انتظاري مهربون و با اخلاق امروز تولدتون نبود و هنوز شوكه ام ، باورم نميشه خيلي غمگين شدم ، شما ماه و گل بودين ، يكي از بهترين صدابردارهاي سينما و يك انسان به تمام معني و من غمگينم از اين رفتن و از اين رفتنهاااا و چه غمهايي رو اين روزها تحمل ميكنم و هر روز غمگين تر ميشم . خيلي دلمون براتون تنگ ميشه و چقدر حيف كه ديگه نداريمتون . آخر اين قلب چقدر تحمل غم داشت ، بلاخره اين قلب كم آورد و ايستاد .چهل و نه سال زود نبود آيا خدايا ؟روحتون شاد باشه بزرگمرد اخلاق
Read more
امروز، ۸ دي، ۲۹ دسامبر زادروز فروغ_فرخزاد (۱۳۴۵-۱۳۱۳) شاعر محبوب دست کم سه نسل در ایران. او پنج دفتر شعر منتشر کرد که از نمونه‌های قابل توجه شعر معاصر فارسی هستند. فروغ فرخزاد در ۳۲سالگی و در کوران کشمکش‌های عاشقانه‌ی زندگی پرشورش بر اثر حادثه اتومبیل درگذشت. به آفتاب سلامی دوباره خواهم ... امروز، ۸ دي، ۲۹ دسامبر ⏳زادروز

فروغ_فرخزاد (۱۳۴۵-۱۳۱۳)
شاعر محبوب دست کم سه نسل در ایران. او پنج دفتر شعر منتشر کرد که از نمونه‌های قابل توجه شعر معاصر فارسی هستند. فروغ فرخزاد در ۳۲سالگی و در کوران کشمکش‌های عاشقانه‌ی زندگی پرشورش بر اثر حادثه اتومبیل درگذشت.

به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد

به جویبار که در من جاری بود

به ابرها که فکرهای طویلم بودند

به رشد دردناک سپیدارهای باغ که با من

از فصل‌های خشک گذر میکردند

به دسته‌های کلاغان

که عطر مزرعه‌های شبانه را

برای من به هدیه میآورند

به مادرم که در آئینه زندگی میکرد

و شکل پیری من بود

و به زمین، که شهوت تکرار من، درون ملتهبش را

از تخمه های سبز میانباشت، سلامی دوباره خواهم داد

میآیم، میآیم، میآیم

با گیسویم: ادامهٔ بوهای زیر خاک

با چشمهام: تجربه‌های غلیظ تاریکی

با بوته‌ها که چیده‌ام از بیشه‌های آنسوی دیوار

میآیم، میآیم، میآیم

و آستانه پر از عشق میشود

و من در آستانه به آنها که دوست میدارند

و دختری که هنوز آنجا،

در آستانهٔ پر عشق ایستاده، سلامی دوباره خواهم داد

#فروغ_فرخزاد
Read more
Loading...
پويش مردمي كمك به تحصيل كودكان نيازمند ، #يكي_براي_دوستم . وعده دیدار ما چهار شنبه بيست و يكم شهریور ...
Media Removed
پويش مردمي كمك به تحصيل كودكان نيازمند ، #يكي_براي_دوستم . وعده دیدار ما چهار شنبه بيست و يكم شهریور (فردا ) ساعت هشب شب ،فروشگاه شهروند صادقیه خیابان ستارخان جنب تره بار پويش مردمي كمك به تحصيل كودكان نيازمند ، #يكي_براي_دوستم . وعده دیدار ما چهار شنبه بيست و يكم شهریور (فردا )
ساعت هشب شب ،فروشگاه شهروند صادقیه
خیابان ستارخان جنب تره بار
پناه می برم به تو... به تو از تمام جغرافیای دنیای بد اخم ها و فکر می کنم چه آرام است یادم با نامت . ...
Media Removed
پناه می برم به تو... به تو از تمام جغرافیای دنیای بد اخم ها و فکر می کنم چه آرام است یادم با نامت . پناه می آورم به تو... بعد از هرباران، بعد از هر زخم ، قبل از هراتفاق ، بعد از هر حادثه و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم . پناه می برم به نامت به یادت و هرچه که مرا جداسازد از ناامیدی. مرا ... پناه می برم به تو...
به تو
از تمام جغرافیای دنیای بد اخم ها
و فکر می کنم
چه آرام است یادم با
نامت .
پناه می آورم به تو... بعد از هرباران،
بعد از هر زخم ،
قبل از هراتفاق ،
بعد از هر حادثه

و بگو جز تو
چه کسی می تواند
مرهم باشد بردلم .

پناه می برم به نامت
به یادت
و هرچه که مرا جداسازد
از ناامیدی.

مرا ببر به اتفاق های خوب ،
به ساعت های ناب  آن روزها
که دلشوره هایم
بزرگتر از فاجعه نبود

و مرا بیاور به اکنون ،
به باور آنکه خوب می شود لحظه ها

و درست می شود اندام حقیقت .

پناه می برم به تو
تا آنچه که نباید بایدم شود
و آنچه که باید نباید شودرا
اشتباه نکنم .

پناه می برم به آغوش زمستان
تا فصل بهار رحمتت
کالبدی از زندگیم شود .

پناه می برم از سرناپاکی ها به تو...
اكران فيلم هزارپا در سينما اطلس مشهد
عكس از دنيا جان فخر آبادي
ممنونم از ندا جان كريمي عزيزم براي طراحي زيباش
اسم اين فرشته زيبا كه تو بغل منه حسين آقاي زيباست كه من مردم براش و دلم ميخواست با خودم بيارمش تهران
Read more
آهنگ جديد خواننده جديد مصطفي مولا ، ايشون رو نميشناختم ولي از اين آهنگ خيلي خوشم اومد گفتم براتون به اشتراك بگذارم. @mostafa__mola آهنگ جديد خواننده جديد مصطفي مولا ، ايشون رو نميشناختم ولي از اين آهنگ خيلي خوشم اومد گفتم براتون به اشتراك بگذارم.

@mostafa__mola
Loading...
نطق جنجالی پروانه سلحشوری در مجلس، خب بلاخره يه نفر درد مردم رو فهميد و با شجاعت در مجلس راجع به اين قضيه ...
Media Removed
نطق جنجالی پروانه سلحشوری در مجلس، خب بلاخره يه نفر درد مردم رو فهميد و با شجاعت در مجلس راجع به اين قضيه حرف زد ، بلاخره درد مردم شد درد خودشون ، شدند صداي مردم ، خدا كنه صداي ايشون رو بشنوند .خدا كنه فقط اين خانم صداي مردم نباشد خدا كنه كل نمايندگان مجلس كه انتخاب خود اين مردم بودند صداي مردم باشند ، خدا ... نطق جنجالی پروانه سلحشوری در مجلس، خب بلاخره يه نفر درد مردم رو فهميد و با شجاعت در مجلس راجع به اين قضيه حرف زد ، بلاخره درد مردم شد درد خودشون ، شدند صداي مردم ، خدا كنه صداي ايشون رو بشنوند .خدا كنه فقط اين خانم صداي مردم نباشد خدا كنه كل نمايندگان مجلس كه انتخاب خود اين مردم بودند صداي مردم باشند ، خدا كنه شجاعت داشته باشند و باهم ، هم صدا ، صداي مردم رو فرياد بزنند شايد كسي صداي آنها رو بشنود ، خدا كنه همه دلشون براي اين مردم نجيب و شريف بسوزه ، خدا كنه خودشون دلشون براي اون صندلي كه همين مردم نجيب و شريف ايران بهشون دادند بسوزه و صداي مردم باشند ، مردم كه نجيبانه نشستند و سكوت كردند و منتظرند ببينند چه اتفاقي براشون پيش مياد ، دلار گران و اجاره خانه هاي سرسام آور و بيكاري و فقر و ماشين وطني گرون و طلاي گرون و مرغ و گوشت گرون و بدبختي كه از كدومشون بگم ، پوشك هم بايد گرون بشه ؟؟؟؟؟، آخه اين حقه خدايي ؟ نگران نباشيم باشد صداي مجلس شنيده شود .
Read more
چشم‌هایت را می بوسم می دانم هیچ کس هیچ گاه در هیچ لحظه ای از آفرینش آنچه را که من در گرگ و میش نگاه ...
Media Removed
چشم‌هایت را می بوسم می دانم هیچ کس هیچ گاه در هیچ لحظه ای از آفرینش آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم نخواهد دید چشم هایت را می بوسم و زیر بارانی از واژه های تکراری تازه می شوم بعدها کسی دفتر شعرم را پاره می کند نام تو همه جغرافیای رنج مرا طی می کند و تو جاودانه می شوی بیهوده در انتظار ... چشم‌هایت را می بوسم
می دانم
هیچ کس
هیچ گاه
در هیچ لحظه ای از آفرینش
آنچه را که من
در گرگ و میش نگاه تو دیدم
نخواهد دید
چشم هایت را می بوسم
و زیر بارانی از واژه های تکراری
تازه می شوم
بعدها
کسی دفتر شعرم را پاره می کند
نام تو
همه جغرافیای رنج مرا طی می کند
و تو جاودانه می شوی
بیهوده در انتظار منشین
هرگز برای رفتنت
مرثیه نخواهم گفت... #نیلوفر_لاری_پور

عكس از بهنام ياوري
ممنونم از مريم شجاعي (هيژا)
Read more
وقتي ميبيني دوستان قديمي همينطور روز به روز لحظه به لحظه ميدرخشند كلي حال دلت خوب ميشه ، ميدونم هركدومشون ...
Media Removed
وقتي ميبيني دوستان قديمي همينطور روز به روز لحظه به لحظه ميدرخشند كلي حال دلت خوب ميشه ، ميدونم هركدومشون براي رسيدن به اين جايگاه چقدر سختي كشيدند چقدر روزهاي نااميدي رو تجربه كردند ولي نا اميد نشدند و حركت كردند و تلاش كردند و امروز يكي از اون دوستان خوب محمدرضا عليمرداني عزيز دوباره من و شگفت زده ... وقتي ميبيني دوستان قديمي همينطور روز به روز لحظه به لحظه ميدرخشند كلي حال دلت خوب ميشه ، ميدونم هركدومشون براي رسيدن به اين جايگاه چقدر سختي كشيدند چقدر روزهاي نااميدي رو تجربه كردند ولي نا اميد نشدند و حركت كردند و تلاش كردند و امروز يكي از اون دوستان خوب محمدرضا عليمرداني عزيز دوباره من و شگفت زده كرد با اين صداي جادويي كه همش حال اين روزهاي غمگين منه .
قطعه ى "نه"

از حالا در وب سايت شخصى محمدرضا عليمردانى: ‏mr-alimardani.com
كانال تلگرام:
‏@mr_alimardani
و تمام سايتهاى مجاز موسيقى
قابل دسترسى و دانلود

موسيقى: امير توسلى وَ عابد بسطامى
ترانه: حسين غياثى
گيتار: ميلاد نودست
كارگردان ويديو: على كريم
طراح كاور: محسن كاظم
تهيه كننده : مهدى صفى يارى
‏@safiyari
‏@abed.bastami
‏@hoseinghiasi
‏@alikarim_ltf
‏@mohsenkazem
‏@miladnodast_official

خيابونام دلتنگتن كه نميبينند مارو
نه نميخوام اين روزارو دل بي تو تنهارو
من و يادت رفته يادت رفته خيلي چيزهارو
Read more
Loading...
دیدار با متخصص تغذیه گلم خانم دكتر الهه رشیدبیگی،تشکر بابت همه پیگیری ها و محبت هاش.خيلي از شما عزیزان ازم سوال ميكردين متخصص تغذيه ات کدوم دکتره،خواستم بگم بعد از عمل اسليو معده با رژیمهای اصولی و راهنمایی های ایشون تونستم ،استپ وزنی رو بشکنم .ایشون با تجویزهاشون ریزش موهامو قطع کردند و از شلی ... دیدار با متخصص تغذیه گلم خانم دكتر الهه رشیدبیگی،تشکر بابت همه پیگیری ها و محبت هاش.خيلي از شما عزیزان ازم سوال ميكردين متخصص تغذيه ات کدوم دکتره،خواستم بگم بعد از عمل اسليو معده با رژیمهای اصولی و راهنمایی های ایشون تونستم ،استپ وزنی رو بشکنم .ایشون با تجویزهاشون ریزش موهامو قطع کردند و از شلی و افتادگی پوستم جلوگیری کردند.اول من خودم نتیجه مطلوب گرفتم،بعد معرفی کردم که انشاا... بهتون کمکی کنم از رژیم هاشون استفاده کنید.ایشون تحصیل کرده دانشگاه تهران با نظام پزشکی ۶۱۵۵ هستند و عضو انجمن تغذیه ایران،من که خیلی از رژیمهای ایشون راضی هستم چون به شدت راحته و سخت نيست .ایشون از طب سنتی هم در رژیمهاش استفاده میکنه.

@rashidbeygi_diet

من جز عمل اسليو معده كه توسط دكتر فرهمند انجام شده و جز رژيمهاي موثر خانم دكتر رشيد بيگي و ورزش هيچ كار ديگه اي براي لاغري انجام ندادم ، لطفا گول پيجهاي سود جو رو نخوريد كه با گذاشتن عكس قبل و بعد من تبليغات محصولات لاغريشون و روشهاي لاغري اشون رو ميكنند . ممنونم .
تمام توضيحات كامل در مورد لاغريم رو هم به صورت ويس تو كانال تلگرامم به اشتراك گذاشتم .

#نعيمه_نظام_دوست #نعيما #نعيمة #نعيمه_نظام_دوست #نعيمه_نظامدوست #نعيمه #لاغري #رژيم #الهه رشيدبيگي #دكتر #اسليومعده #جراحي #بازیگران #بازيگر_زن #جشن_حافظ #naeema #naeemehnezamdust #naeemehnezamdoost #naeem #naeimehnezamdoost #naeema #naeemeh #naeemehnezamdoost #naeemehnezamdoost_iraniancelebrities #naeemehnezamdoost💞
Read more
به داد مردم سيستان و بلوچستان برسيد . مردم سيستان گرفتار طوفان شن و ماسه شدند ، مردم دچار مشكلات زيادي هستند كه اشك فرماندار سيستان رو هم در آورده و نميدونه از بي پناهي چه كمكي به مردم غمگين استانش داشته باشه ، خب دست تنها نميشه هم كاري كرد . به خدا اشكم سرازير شد براي اين بچه هاي بي پناه ، لطفا كمك كنيد ... به داد مردم سيستان و بلوچستان برسيد .

مردم سيستان گرفتار طوفان شن و ماسه شدند ، مردم دچار مشكلات زيادي هستند كه اشك فرماندار سيستان رو هم در آورده و نميدونه از بي پناهي چه كمكي به مردم غمگين استانش داشته باشه ، خب دست تنها نميشه هم كاري كرد . به خدا اشكم سرازير شد براي اين بچه هاي بي پناه ، لطفا كمك كنيد .
Read more
تو به دنيا آمدی و خدا خواست دخترم باشی و بهترین غزل توی دفترم باشی خدا کند که ببینم عروس گل‌هایی خدا ...
Media Removed
تو به دنيا آمدی و خدا خواست دخترم باشی و بهترین غزل توی دفترم باشی خدا کند که ببینم عروس گل‌هایی خدا کند که عروس صنوبرم باشی تو آمدی که اگر روزگارمان بد بود تو دست کوچک باران باورم باشی بیا که روی لبت باغ یاس می‌رقصد بیا گلم که خدا خواست دخترم باشی تو آمدی و خدا خواست از همان اول تمام ... تو به دنيا آمدی و خدا خواست دخترم باشی

و بهترین غزل توی دفترم باشی

خدا کند که ببینم عروس گل‌هایی

خدا کند که عروس صنوبرم باشی

تو آمدی که اگر روزگارمان بد بود

تو دست کوچک باران باورم باشی

بیا که روی لبت باغ یاس می‌رقصد

بیا گلم که خدا خواست دخترم باشی

تو آمدی و خدا خواست از همان اول

تمام دلخوشی روز آخرم باشی

عشق خاله تولدت مبارك بهترينم
خاله یعنی جام عشق خواهری
خاله یعنی شور مهر مادری
Read more
عيدتون مبارك عزيزانم محله ، محله ، محله گل و بلبل ، محله گل و بلبل اينجاست . ساعت هفت هر روز از شبكه دو عيدتون مبارك عزيزانم
محله ، محله ، محله گل و بلبل ، محله گل و بلبل اينجاست .
ساعت هفت هر روز از شبكه دو
نمایش آدمکش در تماشاخانه ایرانشهر (سالن استاد ناظرزاده کرمانی) کارگردان: #زری_اماد بر اساس نمایشنامه غرب مغموم نوشته مارتین مکدونا ترجمه مهرداد بهراد ________________________ ساعت اجرا:۱۹:۳۰ فروش بلیط: www.tiwall.com ________________________ بازیگران: #اتابک_نادری #مجید_سعیدی #محمود_موسوی #مسعود_رحیم ... نمایش آدمکش در تماشاخانه ایرانشهر (سالن استاد ناظرزاده کرمانی) کارگردان:
#زری_اماد
بر اساس نمایشنامه غرب مغموم
نوشته مارتین مکدونا ترجمه مهرداد بهراد
________________________
ساعت اجرا:۱۹:۳۰
فروش بلیط:
www.tiwall.com
________________________
بازیگران:
#اتابک_نادری
#مجید_سعیدی
#محمود_موسوی
#مسعود_رحیم پور
#زری_اِماد
#میلاد_ثقفی
#محمدرضا_خرسند
#امیرمحمد_کوثرخواه
#امیرحسین_سجادی
#امیر_رجبی
#نیما_دهباشی
________________________
دستيار و برنامه ريز :
#مجيد يار احمدى
منشی صحنه:
#نیلوفر_شکری
طراح لباس :
#كوروش مراد طهرانى
طراح گريم :
#عاطفه ابيضى
طراح نور :
#حميدرضاجلالى
روابط عمومی:
#عباس_غفاری
عکس:
#محسن_بیده
طراحی پوستر و بروشور و تیزر:
#مسعود_پارسایی
______________________
مرداد و شهریور ۱۳۹۷
تماشاخانه ایرانشهر-سالن استاد ناظرزاده کرمانی
________________________

#اجرا_ببینیم #تئاتر #باگوشی_خاموش_تئاتر_ببینیم #نمایش #تماشاخانه_ایرانشهر #غرب_مغموم #نمایش_آدمکش #هنرمندان
@majidsaeedi_actor
@atabaknaderi49
Read more
اين هم يه آهنگ جديد ديگه به اسم خاطره از مسعود صادقلوي عزيز با ، بازي دوست عزيزم شيما جان افسري @masoudsadeghloo @shima.afsari اين هم يه آهنگ جديد ديگه به اسم خاطره از مسعود صادقلوي عزيز با ، بازي دوست عزيزم شيما جان افسري

@masoudsadeghloo
@shima.afsari
دوستان بازم يه كار جديد از يه دوست هنرمند جديد ، حسين نجفي و آهنگ خواب ديدم . بشنويد و لذت ببريد . @hosseinnajafi.music دوستان بازم يه كار جديد از يه دوست هنرمند جديد ، حسين نجفي و آهنگ خواب ديدم . بشنويد و لذت ببريد .
@hosseinnajafi.music
یکی از روزهای چهل سالگی‌ات، در میان گیر و دار زندگی ملال‌آورت، لابه لای آلبوم عکس‌هایت، عکس دخترکی ...
Media Removed
یکی از روزهای چهل سالگی‌ات، در میان گیر و دار زندگی ملال‌آورت، لابه لای آلبوم عکس‌هایت، عکس دخترکی مو مشکی و غمگین را پیدا می‌کنی؛ زندگی برای چند لحظه متوقف می‌شود و قبض‌های برق و آب برایت بی‌اهمیت؛ و آن لحظه تازه می‌فهمی بیست سال پیش چه بی‌رحمانه او را در هیاهوی زندگی جا گذاشتی! #یغما_گلرويی ميكآپ ... یکی از روزهای چهل سالگی‌ات،
در میان گیر و دار زندگی ملال‌آورت،
لابه لای آلبوم عکس‌هایت،
عکس دخترکی مو مشکی و غمگین را پیدا می‌کنی؛
زندگی برای چند لحظه متوقف می‌شود و قبض‌های برق و آب برایت بی‌اهمیت؛
و آن لحظه
تازه می‌فهمی بیست سال پیش
چه بی‌رحمانه
او را در هیاهوی زندگی جا گذاشتی!

#یغما_گلرويی

ميكآپ آرتيست خانم مريم شجاعي نازنينم (هيژا)
عكس از بهنام ياوري
ممنونم از ندا جان كريمي عزيزم
براي سلامتي عكاس اين عكس از هم دعا كنيد ، تصادف شديد كرده و تو بيمارستانه
Read more
الفبا برای سخن گفتن نیست برای نوشتن نام توست اعداد پیش از تولد تو به صف ایستادند تا راز زادروز تو ...
Media Removed
الفبا برای سخن گفتن نیست برای نوشتن نام توست اعداد پیش از تولد تو به صف ایستادند تا راز زادروز تو را بدانند دست‌های آرزو همسرت برای جست و جوی تو پیدا شدند ،مهران جان غفوريان تولدت مبارك ، دوست جان و همكار قديمي و عزيز من . اميدوارم در كنار همسر گلت آرزو جانم وفرزند نازنينت كه چندماه ديگه به دنيا ... الفبا برای سخن گفتن نیست
برای نوشتن نام توست
اعداد
پیش از تولد تو به صف ایستادند
تا راز زادروز تو را بدانند
دست‌های آرزو همسرت
برای جست و جوی تو پیدا شدند ،مهران جان غفوريان تولدت مبارك ، دوست جان و همكار قديمي و عزيز من . اميدوارم در كنار همسر گلت آرزو جانم وفرزند نازنينت كه چندماه ديگه به دنيا مياد خوشبختي رو لحظه به لحظه تجربه كني و عشقتون جاودانه باشه مهران جان . الهي چشم بد از زندگيتون دور باشه عزيزانم .گشتم هرچي عكس و استوري باهم داشتيم براي تولدت به اشتراك گذاشتم .
Read more
ديگه اين آخرين آهنگيه كه فعلا براتون به اشتراك ميگذارم از بهنام جان باني كه خيلي اين آهنگ دوست دارم و حال و روز اين روزهاي خيلي از ماهاست . @behnambani ديگه اين آخرين آهنگيه كه فعلا براتون به اشتراك ميگذارم از بهنام جان باني كه خيلي اين آهنگ دوست دارم و حال و روز اين روزهاي خيلي از ماهاست .
@behnambani
امروز بازم تصميم گرفتم تو پيجم آهنگهاي جديد دوستان هنرمندم رو بهتون معرفي كنم ،اينم يه آهنگ جديد از امير عظيمي عزيز كه واقعا هنرمنده @amirazimiofficial امروز بازم تصميم گرفتم تو پيجم آهنگهاي جديد دوستان هنرمندم رو بهتون معرفي كنم ،اينم يه آهنگ جديد از امير عظيمي عزيز كه واقعا هنرمنده

@amirazimiofficial
امروز بازم تصميم گرفتم تو پيجم آهنگهاي جديد دوستان هنرمندم رو بهتون معرفي كنم ،اينم يه آهنگ جديد از ...
Media Removed
امروز بازم تصميم گرفتم تو پيجم آهنگهاي جديد دوستان هنرمندم رو بهتون معرفي كنم ،اينم يه آهنگ جديد از دوست هنرمندم محمدرضا جمال عزيز امروز بازم تصميم گرفتم تو پيجم آهنگهاي جديد دوستان هنرمندم رو بهتون معرفي كنم ،اينم يه آهنگ جديد از دوست هنرمندم محمدرضا جمال عزيز
روز پزشك رو به تمام پزشكان زحمتكش و بزرگوارمون تبريك ميگم ، ميخوام يه تبريك ويژه بگم به دكتر محمدرضا ...
Media Removed
روز پزشك رو به تمام پزشكان زحمتكش و بزرگوارمون تبريك ميگم ، ميخوام يه تبريك ويژه بگم به دكتر محمدرضا فرهمند عزيز و مهربانم كه تولدي دوباره رو به من هديه دادند و زندگي دوباره بهم بخشيدند ، دكتر مسعود صابري نازنين كه هميشه دوست و رفيق عزيز من هستندو خيلي مهربونند و دكتر اميد روحاني مهربان دوست و همكار ... روز پزشك رو به تمام پزشكان زحمتكش و بزرگوارمون تبريك ميگم ، ميخوام يه تبريك ويژه بگم به دكتر محمدرضا فرهمند عزيز و مهربانم كه تولدي دوباره رو به من هديه دادند و زندگي دوباره بهم بخشيدند ، دكتر مسعود صابري نازنين كه هميشه دوست و رفيق عزيز من هستندو خيلي مهربونند و دكتر اميد روحاني مهربان دوست و همكار عزيز من و دكتر رامين خليلي دوست و رفيق قديمي من ، دكتر مكي عزيز و مهربان دكتر ريه مامان جانم كه يه فرشته هستند ، دكتر باقرزاده عزيز كه وقتي پام شكست دوبار من و نجات دادند و الان ميتونم راه برم ، دكتر آيت شهماري پزشك قلب مامان جانم كه خودشون از مهربوني يه قلبند ، هرچي گشتم عكسشون رو پيدا نكردم ، دكتر بهروز پرهام پور عزيز دكتر فيزيوتراپ مامان جانم ، دكتر نوروزي عزيز دكتر فيزيوتراپ تيم هاي ورزشي كه از پزشكان قديمي و عالي هستند و دكتر ميري عزيز و مهربون كه جراح حاذقي هستند ، دكتر عمادي فر پزشك پروتز دستهاي رسول و تمام پزشكاني كه با عشق براي اين مرز و بوم و مردمش تلاش ميكنند ، ببخشيد اگه اسمي رو يا عكسي رو فراموش كردم بدونيد در قلب من و ما جا داريد .
Read more
به به چه خبر خوب و مباركي ، هادي جان و سمانه جانم خدايا چقدر خوشحالم براي اين پيوند خجسته . بهتون تبريك ...
Media Removed
به به چه خبر خوب و مباركي ، هادي جان و سمانه جانم خدايا چقدر خوشحالم براي اين پيوند خجسته . بهتون تبريك ميگم عزيزانم الهي خوشبخت بشين دوستان عزيز دل من به به چه خبر خوب و مباركي ، هادي جان و سمانه جانم خدايا چقدر خوشحالم براي اين پيوند خجسته . بهتون تبريك ميگم عزيزانم الهي خوشبخت بشين دوستان عزيز دل من
امروز تصميم گرفتم تو پيجم آهنگهاي جديد دوستان هنرمندم رو بهتون معرفي كنم ،اينم يه آهنگ جديد و زيبا از امير طبري عزيز كه كلي زيبا و دلنشينه . @amirtabariofficial امروز تصميم گرفتم تو پيجم آهنگهاي جديد دوستان هنرمندم رو بهتون معرفي كنم ،اينم يه آهنگ جديد و زيبا از امير طبري عزيز كه كلي زيبا و دلنشينه .
@amirtabariofficial
امروز قول دادم براي روز عيد چندتا كار جديد از دوستان هنرمندم براتون به اشتراك بگذارم ، اينم آهنگ جديد حميد اصغري عزيز @hamidasghariofficial امروز قول دادم براي روز عيد چندتا كار جديد از دوستان هنرمندم براتون به اشتراك بگذارم ، اينم آهنگ جديد حميد اصغري عزيز
@hamidasghariofficial
دوستان امروز ميخوام چندتا آهنگ خوب بهتون معرفي كنم . بشنويد بارون رو با صداي شهرام مير جلالي عزيز @shahrammirjalali دوستان امروز ميخوام چندتا آهنگ خوب بهتون معرفي كنم . بشنويد بارون رو با صداي شهرام مير جلالي عزيز
@shahrammirjalali
همراه با گروه محترم فيلم #هزارپا #در جشن حافظ ،تهيه كننده محترم فيلم آقاي رضا رخشان و يكي از فيلم نامه ...
Media Removed
همراه با گروه محترم فيلم #هزارپا #در جشن حافظ ،تهيه كننده محترم فيلم آقاي رضا رخشان و يكي از فيلم نامه نويسان خوب فيلم هزارپا امير برادران عزيز و امير جوانمرد عزيز يكي از بازيگران خوب كه تولدش هم مبارك باشه ، ندا جان كريمي عزيزم طراح خوب لباسم كه با يه حس خوب احساس خوبي رو به من منتقل كرد و آقاي حاجيلو ... همراه با گروه محترم فيلم #هزارپا #در جشن حافظ ،تهيه كننده محترم فيلم آقاي رضا رخشان و يكي از فيلم نامه نويسان خوب فيلم هزارپا امير برادران عزيز و امير جوانمرد عزيز يكي از بازيگران خوب كه تولدش هم مبارك باشه ، ندا جان كريمي عزيزم طراح خوب لباسم كه با يه حس خوب احساس خوبي رو به من منتقل كرد و آقاي حاجيلو عزيز و عكسهاي بعدي كه من به همراه مهربانو مهتاب جان كرامتي زيبا و يكي از بهترين كارگردان هاي سينما بهرام جان بهراميان و هليا امامي عزيزم و شاداب جان وثوقي زيبا كه عكاس خوب اين عكسها بود . ممنونم از خانم معماريان عزيزم و اميد معلم مهربان كه براي برپايي اين جشن خيلي زحمت كشيدند و ممنونم از فرزام شكاري نازنين.
Read more
بلاخره محله گل و بلبل ٣شروع شد و ما براي سومين بار مهمون خونه هاي شما شديم ، خدارو شكر بلاخره محله گل و بلبل ٣شروع شد و ما براي سومين بار مهمون خونه هاي شما شديم ، خدارو شكر
از قلب ايران زمين تا نقطه صفر مرزى. در تمام این سالها که در شبهای کارتن خوابی تهران، درد کشیدن هم وطنانمان ...
Media Removed
از قلب ايران زمين تا نقطه صفر مرزى. در تمام این سالها که در شبهای کارتن خوابی تهران، درد کشیدن هم وطنانمان کاممان را تلخ می کرد، یک بغض همواره همراهمان بود. بغضی که از دورترین نقاط ایران خودش را تا پایتخت رسانده بود به امید لقمه ای نان که شاید اگر آن روزی که باید، دستی مهربان به جای بار غم ها کوله مدرسه ... از قلب ايران زمين تا نقطه صفر مرزى.
در تمام این سالها که در شبهای کارتن خوابی تهران، درد کشیدن هم وطنانمان کاممان را تلخ می کرد، یک بغض همواره همراهمان بود. بغضی که از دورترین نقاط ایران خودش را تا پایتخت رسانده بود به امید لقمه ای نان که شاید اگر آن روزی که باید، دستی مهربان به جای بار غم ها کوله مدرسه را بر دوشش می گذاشت، امروز فرش خانه اش زمین سرد خدا نبود.
از همان روزها تا امروز ایستاده ایم برای نقطه صفر مرزی که شاید فردای یکی از کودکان سرزمینمان با تلخی شب های افیون و کارتن خوابی گره نخورد.
هدف كمپين صفر مرزى حمايت از كودكان در سن تحصيل مناطق صفر مرزى ميباشد،كودكانى كه براى نداشتن وسايل اوليه تحصيل از ادامه راه محروم ميشوند.شما عزيزان هم ميتوانيد با ما همراه شويد:
كمك هاى نقدى خود را به شماره كارت بانك حكمت ٦٣٦٩٤٩٧٠١٠٠٠١٣٥٢و يا از طريق شماره گيرى كد #٢*٢٠٢٠*٧٨٠* مارا همراهى كنيد،خريد كيف و لوازم التحرير نو تهيه كرده و براى ما به موسسه طلوع بى نشانها بفرستيدو ياكيف هاى مدرسه سالمى كه در خانه داريد و ديگر مورد استفاده نيست پس از شست و شو و پركردن لوازم التحرير و كمى عشق براى ما بفرستيد.
ما عشق ومهربانى شمار را به دست كودكان در حال تحصيل نقاط صفر مرزى ايران ميرسانيم.

#نقطه_صفر_مرزى
#آينده_ايران_در_دست_تمام_كودكان_آن_است.
#آموزش_حق_تمام_كودكان_است. #بی_تفاوت_نباشیم #كودكان
#اين_سرا_را_سزا_بيش_از_اين_است.
#جمعيت_طلوع_بي_نشان_ها
@toloo_bineshanha_society
@noghte_sefre_marzi
Read more
شمارش معکوس برای شروع اجراهای "پاپرا-پرفورمنس گوژپشت نتردام " از ۲۹ مرداد در تئاتر باران ساعت ۱۹:۳۰ خرید بلیط از سایت تیوال. سی درصد تخفیف برای سه روز اول https://www.tiwall.com/theater/hunchbackofnotredame @shakib.elham92 @ashkansadeghiofficial @raysa_avanesian @mokhtari.hesam @mahbod_ghanaatpishe @nima.bakhtiari @matinkakavand @alirezasharifiii @mohamadrezasharifi @ali_qajary @mariiankey #mehdisaki @farhad_bigdeloo @khashayar_khatami @majid.yarandipor51 @homyountamaddon @Mahsaabbasi_ @Mohamad_mahdi_rostami ... شمارش معکوس برای شروع اجراهای "پاپرا-پرفورمنس گوژپشت نتردام "
از ۲۹ مرداد در تئاتر باران ساعت ۱۹:۳۰
خرید بلیط از سایت تیوال. سی درصد تخفیف برای سه روز اول
https://www.tiwall.com/theater/hunchbackofnotredame

@shakib.elham92 @ashkansadeghiofficial
@raysa_avanesian
@mokhtari.hesam
@mahbod_ghanaatpishe
@nima.bakhtiari
@matinkakavand
@alirezasharifiii
@mohamadrezasharifi
@ali_qajary
@mariiankey
#mehdisaki
@farhad_bigdeloo
@khashayar_khatami
@majid.yarandipor51
@homyountamaddon
@Mahsaabbasi_
@Mohamad_mahdi_rostami
@farah_tn
@sharifitwins
#گوژپشت_نتردام
Read more
جمعه تلخ زمانه ،عزت سينماي ايران رو با خود برد ، با خود برد و به قصه ها سپرد ، به قصه هاي زيبايي كه عزت بزرگ سينماي ايران با وجودش به همه اون قصه ها جان داد و به تصويري ماندگار تبديلشون كرد ، عزت ما فقط عزت نبود، بزرگ بود ، آقا بود ، بابا بود ، پدر بزرگي مهربان بود ، هنرمند بود و يك انسان واقعي ،برگي از تاريخ بود ... جمعه تلخ زمانه ،عزت سينماي ايران رو با خود برد ، با خود برد و به قصه ها سپرد ، به قصه هاي زيبايي كه عزت بزرگ سينماي ايران با وجودش به همه اون قصه ها جان داد و به تصويري ماندگار تبديلشون كرد ، عزت ما فقط عزت نبود، بزرگ بود ، آقا بود ، بابا بود ، پدر بزرگي مهربان بود ، هنرمند بود و يك انسان واقعي ،برگي از تاريخ بود و هيچوقت تكراري نبود ، عزت ما عزت بود ، استاد بود ، استاد عزت الله انتظامي بود ، استاد ما ماندگار شد در قلب و روح و جان ما ، يادت هميشه ماندگار باشد بزرگمرد سينماي ايران .تسليت به خانواده محترم انتظامي و گلنوش عزيزم

@golnoush_e
@majidentezami
Read more
همراه با خانم مريم جان شجاعي عزيزم ميكآپ آرتيست خوب و كار بلد و مديريت محترم سالن وي آي پي هيژا و پرسنل ...
Media Removed
همراه با خانم مريم جان شجاعي عزيزم ميكآپ آرتيست خوب و كار بلد و مديريت محترم سالن وي آي پي هيژا و پرسنل خوبشون كه همگي تو كارشون جزو بهترينها هستند ، خوشحالم با مجموعه خوبتون آشنا شدم و همراه با شما عزيزانم محيطي آروم و دلنشين رو تجربه كردم . البته دوستان ديگه ام هستند كه متاسفانه عكسها به دستم نرسيد ... همراه با خانم مريم جان شجاعي عزيزم ميكآپ آرتيست خوب و كار بلد و مديريت محترم سالن وي آي پي هيژا و پرسنل خوبشون كه همگي تو كارشون جزو بهترينها هستند ، خوشحالم با مجموعه خوبتون آشنا شدم و همراه با شما عزيزانم محيطي آروم و دلنشين رو تجربه كردم . البته دوستان ديگه ام هستند كه متاسفانه عكسها به دستم نرسيد كه براتون به اشتراك بگذارم و ازشون تشكر كنم . در ضمن هيژا هم سالن وي آي پي و هم مركز تخصصي و حرفه اي اكستنشن شجاعي ، دوست داشتم هم اين مجموعه رو به شما عزيزان معرفي كنم و هم با گذاشتن اين پست ازشون تشكر ويژه داشته باشم .
@hizhabeauty.salon

عكس از بهنام ياوري
Read more
پست موقت دوستان حتما از اين كنسرت حمايت كنيد . @Mostafajalalipour
Media Removed
پست موقت دوستان حتما از اين كنسرت حمايت كنيد . @Mostafajalalipour پست موقت
دوستان حتما از اين كنسرت حمايت كنيد .
@Mostafajalalipour
دوستان عزيزم پنجم تا نهم شهريور جشن بازارچه شكوه مهرورزي بچه هاي آسايشگاه شهيد بهشتي مشهد شروع ميشه ...
Media Removed
دوستان عزيزم پنجم تا نهم شهريور جشن بازارچه شكوه مهرورزي بچه هاي آسايشگاه شهيد بهشتي مشهد شروع ميشه واين فيلمها كه هر روز براتون به اشتراك ميگذارم به همت آقاي مهدي گلپايگاني مدير محترم روابط عمومي اين خيريه گرفته شده و آرزوي بچه ها رو براي ديدن هنرمند محبوبشون به تصوير كشيده . دوستان هنرمندم رو ... دوستان عزيزم پنجم تا نهم شهريور جشن بازارچه شكوه مهرورزي بچه هاي آسايشگاه شهيد بهشتي مشهد شروع ميشه واين فيلمها كه هر روز براتون به اشتراك ميگذارم به همت آقاي مهدي گلپايگاني مدير محترم روابط عمومي اين خيريه گرفته شده و آرزوي بچه ها رو براي ديدن هنرمند محبوبشون به تصوير كشيده . دوستان هنرمندم رو تگ كنيد زير اين پست و از همه دوستان هنرمندم دعوت ميكنم كه اعلام آمادگي كنند براي حضور در اين جشن بزرگ و پيشاپيش از همه هموطنان خوب مشهدي و زائريني كه تو اين تاريخ مشهد هستند دعوت ميكنم كه با حضور خودشون دل بچه هاي ما رو شاد كنند .
@beheshti.charity
@golpayeganimahdi
Read more
آقايان دلار گران شد ،قيمت زنده بودن و نفس كشيدن گران شد هيچ نگفتيم ،ولي با آب و خاك اين سرزمين ديگه اينكارو ...
Media Removed
آقايان دلار گران شد ،قيمت زنده بودن و نفس كشيدن گران شد هيچ نگفتيم ،ولي با آب و خاك اين سرزمين ديگه اينكارو نكنيد ، به نظرم شوخي اش هم قشنگ نيست به خدا . اين ديگه حرمت داره اين ديگه معصيت داره ، براي ذره ذره اين آب و خاك خونها ريخته شد و جوانهايي غيور مردي رو از دست داديم همون جوانهايي كه بهشون ميگيم شهيد ، ... آقايان دلار گران شد ،قيمت زنده بودن و نفس كشيدن گران شد هيچ نگفتيم ،ولي با آب و خاك اين سرزمين ديگه اينكارو نكنيد ، به نظرم شوخي اش هم قشنگ نيست به خدا . اين ديگه حرمت داره اين ديگه معصيت داره ، براي ذره ذره اين آب و خاك خونها ريخته شد و جوانهايي غيور مردي رو از دست داديم همون جوانهايي كه بهشون ميگيم شهيد ، شهيد اين مرز و بوم همون دلاور مردي كه هنوز كه هنوز در يگان مرزي كشور حافظ اين آب و خاكه و جونش رو فداي اين آب و خاك كرده ، همون شهيدي كه اسمش رو سر زبونها مياريد كه حرمتشون رو بايد نگه داريم ، پس اينجا به حرمت همون شهيدان وطن ،آب و خاك ايران زمين رو به حراج نگذاريد لطفا . منافع اتون هرجوري كه هست بايد بدونيد ملت بزرگ ايران مالك كل اين آب و خاكه و بايد جواب اين مردم و خون شهيدان رو بدين .پس آب و خاك ايران رو به حراج نگذاريد، ممنونم .
Read more
زندگی ست دیگر... همیشه که همه رنگ‌هایش جور نیست ، همه سازهایش کوک نیست ، باید یاد گرفت با هر سازش ...
Media Removed
زندگی ست دیگر... همیشه که همه رنگ‌هایش جور نیست ، همه سازهایش کوک نیست ، باید یاد گرفت با هر سازش رقصید ، حتی با ناکوک ترین ناکوکش، اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن، حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد، به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند ، به این سالها که به سرعت ... زندگی ست دیگر...
همیشه که همه رنگ‌هایش جور نیست ،
همه سازهایش کوک نیست ،
باید یاد گرفت با هر سازش رقصید ،
حتی با ناکوک ترین ناکوکش،
اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن،
حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،
به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند ،
به این سالها که به سرعت برق گذشتند،
به جوانی که رفت،
میانسالی که می رود،
حواست باشد به کوتاهی زندگی،
به بهاري که رفت ،
تابستاني كه دارد تمام می شود ،کم کم،
ریز ریز،
آرام آرام،
نم نمک...
زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله اسب است ! تا میتازی با تو میتازند ؛ زمین که خوردی ؛ آنهایی که جلوتر بودند ؛ هرگز برای تو به عقب باز نمیگردند ! و آنهایی که عقب بودند ؛ به داغ روزهایی که میتاختی تو را لگد مال خواهند کرد ! در عجبم از مردمی که بدنبال دنيايی هستند که روز به روز از آن دورتر ميشوند ؛ و غافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزديکتر ميشوند.... #حديث #منوچهري
@hadismanouchehri
Read more
ممنونم از حمايتتون ، ممنونم از محبتتون ، مرسي كه هستين و هميشه با عشق مارو همراهي ميكنيد . تبريك ميگم ...
Media Removed
ممنونم از حمايتتون ، ممنونم از محبتتون ، مرسي كه هستين و هميشه با عشق مارو همراهي ميكنيد . تبريك ميگم به آقاي ابوالحسن داوودي عزيز و آقاي رضا رخشان مهربان و رضا جان عطاران عزيز و تمام عوامل فيلم هزارپا از كليه بازيگران و گروه محترم نويسندگان وكارگرداني وفيلمبرداري و صدابرداري و گريم و صحنه و لباس ... ممنونم از حمايتتون ، ممنونم از محبتتون ، مرسي كه هستين و هميشه با عشق مارو همراهي ميكنيد . تبريك ميگم به آقاي ابوالحسن داوودي عزيز و آقاي رضا رخشان مهربان و رضا جان عطاران عزيز و تمام عوامل فيلم هزارپا از كليه بازيگران و گروه محترم نويسندگان وكارگرداني وفيلمبرداري و صدابرداري و گريم و صحنه و لباس و تهيه وتوليد و تداركات و همه عزيزاني كه واقعا زحمت كشيدند كه اينكار ديده بشه و ممنونم از همه شما عزيزانم كه مثل كوه پشت اين فيلم بودين . خدارو شكر ميكنم سهم كوچيكي داشتم تو اينكارو تونستيم دوساعت خنده رو لباتون بياريم و شادتون كنيم . واقعا خدارو شكر ميكنم.
Read more
امروز تولد حسین آقای خلیفه یکی از بهترین مدیر تولید ها، يه انسان مهربان و خيلي هم خوش حسابه ، خلیفه جان ...
Media Removed
امروز تولد حسین آقای خلیفه یکی از بهترین مدیر تولید ها، يه انسان مهربان و خيلي هم خوش حسابه ، خلیفه جان خیلی با معرفت و مهربونه و همه زحمات محله گل و بلبل به دوش خلیفه عزیزه .تولدت مبارک خلیفه جان ایشالله سلامت باشی و به همه ارزوهات برسی. در ضمن يه خبر خوش براي طرفداران محله گل و بلبل به زودي قسمت سوم ... امروز تولد حسین آقای خلیفه یکی از بهترین مدیر تولید ها، يه انسان مهربان و خيلي هم خوش حسابه ، خلیفه جان خیلی با معرفت و مهربونه و همه زحمات محله گل و بلبل به دوش خلیفه عزیزه .تولدت مبارک خلیفه جان ایشالله سلامت باشی و به همه ارزوهات برسی.

در ضمن يه خبر خوش براي طرفداران محله گل و بلبل به زودي قسمت سوم اين سريال شروع ميشه .
Read more
روز خبرنگار رو به همه دوستان خبرنگارم تبريك ميگم ولي مگه ميشه روز خبرنگار باشه و ياد تو علي جان وزيني ...
Media Removed
روز خبرنگار رو به همه دوستان خبرنگارم تبريك ميگم ولي مگه ميشه روز خبرنگار باشه و ياد تو علي جان وزيني مهربان نيوفتم ، ميخواستم یادی کنم از جوانی رعنا و مهربان و گل که دوساله به طور غیر قابل باوری از دست دادیمش و کلی غصه خوردیم و به یادش اشک ریختیم ،علی وزینی که مثل اسمش بهترین بود ،آقا بود و نجیب و یک انسان ... روز خبرنگار رو به همه دوستان خبرنگارم تبريك ميگم ولي مگه ميشه روز خبرنگار باشه و ياد تو علي جان وزيني مهربان نيوفتم ، ميخواستم یادی کنم از جوانی رعنا و مهربان و گل که دوساله به طور غیر قابل باوری از دست دادیمش و کلی غصه خوردیم و به یادش اشک ریختیم ،علی وزینی که مثل اسمش بهترین بود ،آقا بود و نجیب و یک انسان واقعی یکی از خبرنگاران خوب بود و همیشه قلمش به حق و زیبا بود ،علی جان وزینی روزت مبارک و یادت گرامی ،ما به یادت هستیم مهربان

از این خبرنگاران محترم و مهربون و عزیز زیاد داشتیم و داریم و خیلی از عزیزان خوبی رو که الان داریمشون و باید قدرشون رو بدونیم ،خبرنگاری شغل مقدسیه و امیدوارم دوستانی که وارد این حرفه مقدس میشن بدونند که کار سختیه و شوخی نیست نباید با آبروی شخصی بازی کنند و سعی کنند تا اونجا ممکنه حقیقت رو بنویسند .روز خبرنگار رو به همه دوستان خبرنگارم تبریک میگم .

#نعیمه_نظام_دوست #نعیمه_نظامدوست #نعیمه_نوشت
#naemenezamdoost
#naeemehnezamdust
#naeemehnezamdoost
تمام مطالب این پیج رو میتونید در کانال تلگرامم دنبال کنید.

http://Telegram.me/naeemehnezamdoost
Read more
دوست عجب امنيت خوبي ست! ميتواني با او خودِ خودت باشي! ميتواني دردهايت را هرچندناچيز، هرچند گران ...
Media Removed
دوست عجب امنيت خوبي ست! ميتواني با او خودِ خودت باشي! ميتواني دردهايت را هرچندناچيز، هرچند گران بي خجالت با او در ميان بگذاري! از حماقت هايت بگویی... دوست انتخاب آزاد توست،اختيار توست! نامش را در شناسنامه ات نمي نويسند، نامت را در شناسنامه اش نمي نويسند! دوست عرف نيست، عادت نيست، معذوريت ... دوست عجب امنيت خوبي ست!
ميتواني با او خودِ خودت باشي!
ميتواني دردهايت را هرچندناچيز،
هرچند گران بي خجالت با او در ميان بگذاري!
از حماقت هايت بگویی...
دوست انتخاب آزاد توست،اختيار توست!
نامش را در شناسنامه ات نمي نويسند،
نامت را در شناسنامه اش نمي نويسند!
دوست عرف نيست،
عادت نيست،
معذوريت نيست،
دوست از هر نسبتي مبراست!
دوست سايبان دلچسبي ست
تا خستگي ات را با او به فراموشي بسپاري..
امروز تولد بهترین و عزیزترین دوست من لیلا اوتادی عزیزمه تولدت مبارک مهربونم ،برات بهترینها از خدا میخواهم عزیزترینم. .

#نعیمه_نوشت #نعیمه_نظامدوست #نعیمه_نظام_دوست #نعيمه #نعيمه #لیلا اوتادی #بازيگر #بازيگر_زن #بازيگران_سينما_و_تلويزيون #بازيگران_زن #لیلا #اوتادی
Read more
قبل از هرچيز از انتشار اين تصاوير دردناك عذرخواهي ميكنم ، اينا دردهاي ماني معدني پوره كه سالهاست خودش ...
Media Removed
قبل از هرچيز از انتشار اين تصاوير دردناك عذرخواهي ميكنم ، اينا دردهاي ماني معدني پوره كه سالهاست خودش و خانواده اش باهاش درگيرند ، از آقاي رشيد پور خواهش ميكنم كه ماني و پدر و مادرش رو به اين برنامه دعوت كنند ، داستان زندگي ما رو بخونيد لطفا . ماجرا بیماری مانی از چهارماهگی و زمانی اتفاق افتاد که یه ... قبل از هرچيز از انتشار اين تصاوير دردناك عذرخواهي ميكنم ، اينا دردهاي ماني معدني پوره كه سالهاست خودش و خانواده اش باهاش درگيرند ، از آقاي رشيد پور خواهش ميكنم كه ماني و پدر و مادرش رو به اين برنامه دعوت كنند ، داستان زندگي ما رو بخونيد لطفا .

ماجرا بیماری مانی از چهارماهگی و زمانی اتفاق افتاد که یه دفعه روند وزن گیری بچه کم شد و دکتری که هر ماه چکاب می‌کرد آزمایش نوشت و بعد برای چکاب کامل فرستاد بیمارستان مرکز طبی کودکان
ساعت ۱۰:۳۰ شب تاریخ ۹۲/۴/۹
بچه رو ویزیت کردن اورژانس بعد به ما گفتن یه صدایی تو قلبش هست که بهتره بستری بشه تا فردا متخصص قلب ببینه با تشخیص تاکی پنه بستری کردن و چون گشنه اش بود مادرش شیر داد که بچه بالا آورد وقتی موضوع رو به دکتر گفتم گفت دیگه چیزی ندیم بهش و سرم دکستروز براش تجویز کردن که تا سرم بهش وصل شد بچه همه چیش بهم ریخت و ساعت ۱۲ شب رفت آی سی یو دیگه از اون به بعد هر لحظه یه جور خبر می‌دادند تو دورانی هم بود که بحران دارو و درمان بود اواخر ریاست جمهوری قبلی دوهفته ای که اندازه یکسال برامون گذشت مانی چند روز رفتش تو کما این هم عکس همون روزها هستش دیگه تاچند روز اول که تشخیص نمی‌دادند مشکل چیه و بعد دو یا سه روز گفتن که کلیه هاشو قطعا از کار افتاده درحالیکه تا همون شب که بردیم بیمارستان اداره هم داشت و پوشاکش رو خیس کرده بود هرچی گفتیم مگه آنی هم میشه کلیه از کار بیافته میگفتن بله میشه خلاصه بعد از چند روز انواع آزمایشات رو گرفتن گفتن که باید دیالیز حاد (موقت) بشه رضایت گرفتن که انجام بدن و شروع شد عملهای متعددی که روش انجام دادن که متاسفانه عمل اولش رو بدلیل اشتباه پزشکی در کار گذاشتن CAPD کاتتر دایمی باعث شد که پنج روز دچار خونریزی بعد از عمل شد که با کلی جار و جنجال پزشک جراح راضی شد بیاد ببینه و گفت دوباره باید عمل بشه ضمن اینکه نوع بریدن شکم بچه نشون میده که چقدر این پزشک اشتباه داشته به محل برش خوب دقت کنین زیر ناف مثل سرگونی برنج دوخته بودن که من شکایت کردم کلی دوندگی به هیچ‌جا هم نرسیدم بگذریم عمل دوم پنج ساعت طول کشید آخرش هم همون جراح اومد گفت تموم شد ولی من فقط شکم بچه رو دوختم و منشا خونریزی رو پیدا نکردم دیگه هم عملش نمیکنم پیش من نیارین عمل دوم انجام شد بعدش هشت ساعت خونریزی مدوام تو آی سی یو داشت و پکسل خون می‌گرفت که زنده بمونه دیگه دکترها جوابش کردن که من بعد کلی پیگیری خودم که چجوری میشه که نمی‌توانیم جلو خونریزی رو بگیرین باید دکتر خون بیاد ببینه و بالاخره استاد متخصص خون اومد دید گفت باید داروی فاکتور هفت رو بگیره
Read more

Loading...