Loading Content...

Rajanews Instagram Photos and Videos

Loading...


rajanews رجانیوز @rajanews mentions
Followers: 100,745
Following: 15
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. <span class="emoji emoji1f337"></span>پیکرهای مطهر ۱۳۵ شهید تازه تفحص شده ایام دفاع مقدس، صبح فردا در تهران از ساعت ۰۹:۰۰ صبح از مقابل ...
Media Removed
. پیکرهای مطهر ۱۳۵ شهید تازه تفحص شده ایام دفاع مقدس، صبح فردا در تهران از ساعت ۰۹:۰۰ صبح از مقابل دانشگاه تهران تا معراج شهدا تشییع خواهد شد. .
🌷پیکرهای مطهر ۱۳۵ شهید تازه تفحص شده ایام دفاع مقدس، صبح فردا در تهران از ساعت ۰۹:۰۰ صبح از مقابل دانشگاه تهران تا معراج شهدا تشییع خواهد شد.
Loading...
. <span class="emoji emoji1f6a8"></span>پنج طلبه با شکایت نهاد ریاست جمهوری و استانداری قم بازداشت شدند/ بیست ساعت انفرادی غیرقانونی ...
Media Removed
. پنج طلبه با شکایت نهاد ریاست جمهوری و استانداری قم بازداشت شدند/ بیست ساعت انفرادی غیرقانونی با چشم بند برای ۳ نفر . از پنج طلبه ای که در همایش ضد فساد در مدرسه فیضیه قم بابرای ادای توضیحات بدون ارسال احضاریه و با تماس تلفنی به دادگاه ویژه روحانیت دعوت شده بودند، سه تن از آنها به مدت بیست ساعت ... .
🚨پنج طلبه با شکایت نهاد ریاست جمهوری و استانداری قم بازداشت شدند/ بیست ساعت انفرادی غیرقانونی با چشم بند برای ۳ نفر
.
🔹از پنج طلبه ای که در همایش ضد فساد در مدرسه فیضیه قم بابرای ادای توضیحات بدون ارسال احضاریه و با تماس تلفنی به دادگاه ویژه روحانیت دعوت شده بودند، سه تن از آنها به مدت بیست ساعت بازداشت شده و با زدن چشم بند در انفرادی نگه داشته شدند!
.
🔹بعد از بیست ساعت از آنها درخواست شده تا با تودیع وثیقه صد میلیون تومانی آزاد شوند که چون توان پرداخت نداشتند، با قید قرار کفالت بیست میلیون تومانی آزاد شدند.
.
Read more
. 📸دو دمه زیبای هیئتی نقش بر خیابان/جمع آوری شد! . <span class="emoji emoji1f6a8"></span>اسلام تنها مکتب جهاد است/ دارای این مرام و اعتقاد ...
Media Removed
. 📸دو دمه زیبای هیئتی نقش بر خیابان/جمع آوری شد! . اسلام تنها مکتب جهاد است/ دارای این مرام و اعتقاد است . احتکار حرام است/ اختلاس حرام است . مرگ به ظالم/مرگ به ظالم . پ.ن: پارچه نوشته های انقلابی در خیابان نیاوران شب گذشته توسط عده ای ناشناس جمع آوری شده است!! .
📸دو دمه زیبای هیئتی نقش بر خیابان/جمع آوری شد!
.
🚨اسلام تنها مکتب جهاد است/ دارای این مرام و اعتقاد است
.
احتکار حرام است/ اختلاس حرام است
.
مرگ به ظالم/مرگ به ظالم
.
پ.ن: پارچه نوشته های انقلابی در خیابان نیاوران شب گذشته توسط عده ای ناشناس جمع آوری شده است!!
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | سه شنبه ۲۰ شهریور ۹۷
Media Removed
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | سه شنبه ۲۰ شهریور ۹۷ .
نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | سه شنبه ۲۰ شهریور ۹۷
. #لبیک_یا_حسین . لحظه تعویض پرچم گنبد امام حسین در اولین شب محرم . 🏴حَیّ عَلی العَزا ،حَیِّ علی البُکاء . 🏴باز این چه شورش است که در خلق عالم است باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است . 🏴باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است . 🏴این صبح تیره باز دمید از کجا کزو کار ... .
#لبیک_یا_حسین .
🎥 لحظه تعویض پرچم گنبد امام حسین در اولین شب محرم
.
🏴حَیّ عَلی العَزا ،حَیِّ علی البُکاء
.
🏴باز این چه شورش است که در خلق عالم است
باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است
.
🏴باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین
بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است
.
🏴این صبح تیره باز دمید از کجا کزو
کار جهان و خلق جهان جمله درهم است
.
🏴گویا طلوع میکند از مغرب آفتاب
کاشوب در تمامی ذرات عالم است
.
🏴گرخوانمش قیامت دنیا بعید نیست
این رستخیز عام که نامش محرم است
Read more
. 📸 تبلیغات شهرداری تهران علیه حجاب به روایت وحید یامین پور
Media Removed
. 📸 تبلیغات شهرداری تهران علیه حجاب به روایت وحید یامین پور .
📸 تبلیغات شهرداری تهران علیه حجاب به روایت وحید یامین پور
Loading...
. <span class="emoji emoji1f6a8"></span>فوری|سپاه رسما موشک باران مقر حزب دموکرات در کردستان عراق را تایید کرد و گفت در این عملیات ۷ موشک ...
Media Removed
. فوری|سپاه رسما موشک باران مقر حزب دموکرات در کردستان عراق را تایید کرد و گفت در این عملیات ۷ موشک کوتاه برد زمین به زمین شلیک شده است. . اطلاعیه سپاه در تشریح عملیات موشکی علیه تروریست‌ها . سپاه پاسداران در اطلاعیه ای با تشریح عملیات موشکی روز گذشته علیه محل استقرار و جلسه سران یکی از گروهکهای ... .
🚨فوری|سپاه رسما موشک باران مقر حزب دموکرات در کردستان عراق را تایید کرد و گفت در این عملیات ۷ موشک کوتاه برد زمین به زمین شلیک شده است.
.
🔻اطلاعیه سپاه در تشریح عملیات موشکی علیه تروریست‌ها
.
🔹سپاه پاسداران در اطلاعیه ای با تشریح عملیات موشکی روز گذشته علیه محل استقرار و جلسه سران یکی از گروهکهای تروریستی ، تاکید کرد: تکرار شرارت از سوی تروریست‌های اجیر شده دشمنان، با پاسخ‌های سخت و کوبنده‌تری مواجه خواهد شد.
.
Read more
. پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به تروریست های حزب دموکرات در خاک اقلیم کردستان و در واکنش به خون یازده شهید اخیر مرزبانی . مقرّ اصلی گروهک تروریستی دمکرات در کوی سنجق واقع در کردستان عراق، چند ساعت قبل، هدف حملات مورد موشکی پاسداران قرار گرفت. . . آمار اولیه از هلاکت دست کم ۱۱ تروریست و زخمی ... .
🎥پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به تروریست های حزب دموکرات در خاک اقلیم کردستان و در واکنش به خون یازده شهید اخیر مرزبانی
.
❎مقرّ اصلی گروهک تروریستی دمکرات در کوی سنجق واقع در کردستان عراق، چند ساعت قبل، هدف حملات مورد موشکی پاسداران قرار گرفت. .
.
❎آمار اولیه از هلاکت دست کم ۱۱ تروریست و زخمی شدن ۳۷ نفر حکایت می کند. .
.
❎برخی سران حزب در میان کشته ها و زخمی ها هستند.
.
❎ گزارش ها ازاصابت پنج موشک حکایت می کند.
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>اعتراض شدید آیت‌الله نوری همدانی به بی کفایتی ها: مسئولی که کوتاهی کند، از همین مردم سیلی می‌خورد! . مرجع ...
Media Removed
. اعتراض شدید آیت‌الله نوری همدانی به بی کفایتی ها: مسئولی که کوتاهی کند، از همین مردم سیلی می‌خورد! . مرجع تقلید شیعیان: یأس و ناامیدی در جامعه خطر بزرگی است اما نباید از بازگو کردن حقایق غفلت کرد. . علمای ما باید با مردم و در کنار آن‌ها باشند؛ امروز هم وظیفه همین است. روحانیت در دفاع از ... .
🔻اعتراض شدید آیت‌الله نوری همدانی به بی کفایتی ها: مسئولی که کوتاهی کند، از همین مردم سیلی می‌خورد!
.
مرجع تقلید شیعیان:
🔹یأس و ناامیدی در جامعه خطر بزرگی است اما نباید از بازگو کردن حقایق غفلت کرد.
.
🔹 علمای ما باید با مردم و در کنار آن‌ها باشند؛ امروز هم وظیفه همین است. روحانیت در دفاع از مردم و انقلاب و نظام باید بر سر عده‌ای که ضربه می‌زنند داد بزنند.اگر مسئولی در خدمت به مردم کوتاهی کند، بداند روزی از همین مردم سیلی خواهد خورد.
.
🔹ناامید کردن مردم بسیار خطاست ولی بیش از همه بعضی از مسئولان با عملکرد بد خود مردم را ناامید می‌کنند. مردم وقتی می‌بینند یک جنس صبح یک قیمت و عصر یک قیمت گاهی دو مغازه کنار هم با قیمت متفاوت دارد، از این عدم مدیریت ناامید می‌شوند.
.
🔹نظارت و کنترل قیمت ربطی به تحریم ندارد؛ زحمت و کار می‌خواهد.
.
#ایت_الله_نوری_همدانی
#نوری_همدانی
Read more
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | شنبه ۱۷ شهریور ۹۷
Media Removed
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | شنبه ۱۷ شهریور ۹۷ .
نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | شنبه ۱۷ شهریور ۹۷
. <span class="emoji emoji1f3a5"></span> تیزر گفتگو جنجالی با فائزه هاشمی رفسنجانی در برنامه "رو در رو" . <span class="emoji emoji1f539"></span>آقای هاشمی بسیار بیشتر از امیرکبیر ...
Media Removed
. تیزر گفتگو جنجالی با فائزه هاشمی رفسنجانی در برنامه "رو در رو" . آقای هاشمی بسیار بیشتر از امیرکبیر کشور را ساخت . درباره خیانتهای خاتمی نمیخواهم صحبت کنم @rudarru . شنبه ها در آپارات .
🎥 تیزر گفتگو جنجالی با فائزه هاشمی رفسنجانی در برنامه "رو در رو"
.
🔹آقای هاشمی بسیار بیشتر از امیرکبیر کشور را ساخت
.
🔹درباره خیانتهای خاتمی نمیخواهم صحبت کنم
@rudarru
.
🔽شنبه ها در آپارات
. دیرین دیرین: وقتی لایحه "شفافیت آرا نمایندگان" در مجلس رای نیاورد | این لایحه در حالی رای نیاورد که ۱۴۰ نماینده مجلس اعلام کرده بودند که موافق شفافیت آرا هستند در حالیکه این لایحه در رای گیری میان ۱۹۴ نماینده تنها ۵۲ رای موافق آورد! . همچنین روز گذشته، با رای نمایندگان طرح تشدید مبارزه با ... .
🎥دیرین دیرین: وقتی لایحه "شفافیت آرا نمایندگان" در مجلس رای نیاورد | این لایحه در حالی رای نیاورد که ۱۴۰ نماینده مجلس اعلام کرده بودند که موافق شفافیت آرا هستند در حالیکه این لایحه در رای گیری میان ۱۹۴ نماینده تنها ۵۲ رای موافق آورد!
.
🔻 همچنین روز گذشته، با رای نمایندگان طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستورکار مجلس خارج شد.
.
🔻در حین بررسی این طرح مصطفی کواکبیان نماینده تهران در مجلس با استناد به ماده ۷۵ قانون اساسی و طی اخطاری گفت: این طرح بار مالی دارد و باید از دستورکار پارلمان خارج شود.
.
🔻مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت اخطار این نماینده را وارد دانست و آن را به رای نمایندگان گذاشت. در ادامه‌ نمایندگان با ۱۰۶ رای موافق و ۶۲ رای مخالف از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر این اخطار را وارد دانستند.
.
🔻بر این اساس و به گفته مسعود پزشکیان این طرح از دستورکار مجلس شورای اسلامی خارج شد.
.
🔻در این طرح تشکیل سازمان مستقل با اختیارات کامل برای مبارزه و رسیدگی به جرائم اقتصادی پیش‌بینی شده بود.
Read more
Loading...
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | پنجشنبه ۱۵ شهریور ۹۷
Media Removed
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | پنجشنبه ۱۵ شهریور ۹۷ .
نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | پنجشنبه ۱۵ شهریور ۹۷
. 📸 خبر خداحافظی فدریکا موگرینی رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا از منصبش امروز نظر احمد مازنی نماینده ...
Media Removed
. 📸 خبر خداحافظی فدریکا موگرینی رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا از منصبش امروز نظر احمد مازنی نماینده اصلاح طلب لیست امید را به خود جلب کرده است. . .
📸 خبر خداحافظی فدریکا موگرینی
رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا از منصبش امروز نظر احمد مازنی نماینده اصلاح طلب لیست امید را به خود جلب کرده است.
.
. رطوبت هوا در شهرهای استان خوزستان، بالای ۹۰% . #خوزستان #اهواز .
🎥رطوبت هوا در شهرهای استان خوزستان، بالای ۹۰%
.
#خوزستان #اهواز
Loading...
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>صدای تولیدکنندگان درآمده/گروکشی گمرک و بانک مرکزی نمیگذارد جنس به بازار برسد/وقتی گفته میشود ...
Media Removed
. صدای تولیدکنندگان درآمده/گروکشی گمرک و بانک مرکزی نمیگذارد جنس به بازار برسد/وقتی گفته میشود علت گرانی ها خود دولت است! . مدیرعامل شرکت مای بی بی: مواد اولیه پوشک بچه ۲۴ روز است در گمرک مانده و ترخیص نشده است/ کمبودی در تولید پوشک بچه نداریم . . کریم میزبان: ۲۴ روز است که مواد اولیه ما در ... .
🔻صدای تولیدکنندگان درآمده/گروکشی گمرک و بانک مرکزی نمیگذارد جنس به بازار برسد/وقتی گفته میشود علت گرانی ها خود دولت است!
.
🚨مدیرعامل شرکت مای بی بی: مواد اولیه پوشک بچه ۲۴ روز است در گمرک مانده و ترخیص نشده است/ کمبودی در تولید پوشک بچه نداریم
.
. 🔹کریم میزبان: ۲۴ روز است که مواد اولیه ما در گمرکات مانده و هیچ کس هم پاسخگو نیست. درست است به خاطر افزایش هزینه‌های تولید قیمت پوشک گران شده اما هیچ کمبودی در تولید پوشک نداریم و یک عده فقط با ایجاد نگرانی در سطح جامعه برای سود بیشتر تلاش می‌کنند.
.
🔹به فروشنده خارجی می گویم ۵۰ درصد خریدها را امروز و مابقی را در ۳ ماهه آینده پرداخت می کنیم اما وقتی به بانک مرکزی مراجعه می کنیم می بینم فیش های بانک مرکزی ۳۰ روز اعتبار دارد و اگر ما ۳۰ روزه پرداخت نکنیم عملاً خرید اعتباری ما سوخت می‌رود و بانک هیچ تضمینی نمی‌دهد.
.
🔹رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار نیز در این باره گفت: جوهر خودکارهای تولیدی در گمرک مانده که عملا قیمت برخی لوازم التحریر ۶۰ درصد افزایش یافته است.
.
🔹همزمان با افزایش سرسام آور قیمت خودرو نیز هفتاد هزار دستگاه منتظر قطعاتی هستند که در گمرک مانده و ترخیص نمیشوند.
.
Read more
. دستور جهانگیری برای شناسایی و برخورد با پیمانکار خطاکار شهرداری تهران . در پی انتشار گسترده فيلمي در شبكه های اجتماعی از يك نوجوان زباله گرد كه از برخورد خشونت آميز پیمانکاران شهرداری منطقه ٣ تهران با خود خبر داده است، معاون اول رییس جمهور از وزیر اطلاعات، فرمانده نیروی انتظامی و شهردار ... .
🔻دستور جهانگیری برای شناسایی و برخورد با پیمانکار خطاکار شهرداری تهران
.
🔹در پی انتشار گسترده فيلمي در شبكه های اجتماعی از يك نوجوان زباله گرد كه از برخورد خشونت آميز پیمانکاران شهرداری منطقه ٣ تهران با خود خبر داده است، معاون اول رییس جمهور از وزیر اطلاعات، فرمانده نیروی انتظامی و شهردار تهران خواست تا با فوريت و جدیت مجرم را شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی کنند.
.
.
🔻محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در این باره گفت: .
🔹برای بنده حادثه‌ای که در منطقه سه تهران مبنی بر گوش‌بری یک کودک اتفاق افتاده بود، قطعیت ندارد.
.
🔹تاکنون گزارش قطعی مبنی بر ثابت شدن این حادثه ارائه نشده است.
.
Read more
. در حالیکه طبقه دوم دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی(ره)، بخاطر حضور حسین فریدون قرق نیروهای امنیتی بود و انتظامات اجازه ورود به این طبقه را به هیچ دانشجویی نمیداد، حسام الدین آشنا در توئیت خارق العاده‌ای در پاسخ به اعتراض تشکل های دانشجویی گفت:«کاش به جای حاشیه نویسی در جلسه ... .
🚨🎥در حالیکه طبقه دوم دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی(ره)، بخاطر حضور حسین فریدون قرق نیروهای امنیتی بود و انتظامات اجازه ورود به این طبقه را به هیچ دانشجویی نمیداد، حسام الدین آشنا در توئیت خارق العاده‌ای در پاسخ به اعتراض تشکل های دانشجویی گفت:«کاش به جای حاشیه نویسی در جلسه شرکت می کردید تا بتوانید کیفیت رساله و دفاع را بررسی و گزارش کنید»!
.
🔽جلسه دفاع به علت غیبت یکی از اساتید داور لغو شد.
.
🔹این دفاع در حالی قرار بود صورت بگیرد که از سوی تعدادی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس اعلام شده بود تخلف در روند تحصیلی برادر رئیس جمهور محرز است.
.
🔽روز گذشته نیز تشکل های دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در بیانیه ای مشترک به رانت تحصیلی حسین فریدون اعتراض کردند.
.
#حسین_فریدون
#دانشگاه_پادگان_نیست
Read more
Loading...
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۷
Media Removed
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۷ .
نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۷
. اشاره مستقیم و موردی رهبر انقلاب به کمبود اخیر پوشک نوزادان و کودکان . مطرح شده در دیدار اخیر با هیئت دولت . . روز گذشته رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع سلولزی بهداشتی در این باره و درخصوص این سوء مدیریت گفت: . متأسفانه به این صنعت ارز دولتی تخصیص پیدا نکرده است . واحدهای تولیدی برای خرید ... .
🚨🎥اشاره مستقیم و موردی رهبر انقلاب به کمبود اخیر پوشک نوزادان و کودکان
.
🔻مطرح شده در دیدار اخیر با هیئت دولت .
.
روز گذشته رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع سلولزی بهداشتی در این باره و درخصوص این سوء مدیریت گفت:
.
🔹متأسفانه به این صنعت ارز دولتی تخصیص پیدا نکرده است
.
🔹واحدهای تولیدی برای خرید مواد اولیه کمبود نقدینگی دارند و با ارز آزاد مواد مورد نیاز را می خرند.
.
🔹حدود 80 درصد مواد اولیه پوشک بچه وارداتی است.
.
🔹ارز دولتی بدهند، مانع افزایش قیمت‌ها می شویم.
.
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>شعار "به عقب برنمیگردیم" دولت در هم ورزش عملی نشد . <span class="emoji emoji1f539"></span>ایران که توانسته بود در دوره های اخیر با رشد ...
Media Removed
. شعار "به عقب برنمیگردیم" دولت در هم ورزش عملی نشد . ایران که توانسته بود در دوره های اخیر با رشد صعودی به رتبه چهارم ورزش آسیا برسد اما در دو دوره اخیر مجددا دچار نزول رتبه شد. . ۲۰۰۲ رتبه دهم (سال ۸۱) ۲۰۰۶ رتبه ششم (سال ۸۵) ۲۰۱۰ رتبه چهارم (سال ۸۹) ۲۰۱۴ رتبه پنجم (سال ۹۳) ۲۰۱۸ رتبه ... .
🔻شعار "به عقب برنمیگردیم" دولت در هم ورزش عملی نشد
.
🔹ایران که توانسته بود در دوره های اخیر با رشد صعودی به رتبه چهارم ورزش آسیا برسد اما در دو دوره اخیر مجددا دچار نزول رتبه شد.
.
🔸 ۲۰۰۲ رتبه دهم (سال ۸۱)
🔸 ۲۰۰۶ رتبه ششم (سال ۸۵)
🔸 ۲۰۱۰ رتبه چهارم (سال ۸۹)
🔸 ۲۰۱۴ رتبه پنجم (سال ۹۳)
🔸 ۲۰۱۸ رتبه ششم (سال ۹۷)
.
#بازیهای_آسیایی_جاکارتا
#به_عقب_برنمیگردیم
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>عصبانیت مطهری از افشای بی ادبی‌اش: صداوسیما مغرض است و واقعیت را وارونه کرده! / آقای مطهری! با ...
Media Removed
. عصبانیت مطهری از افشای بی ادبی‌اش: صداوسیما مغرض است و واقعیت را وارونه کرده! / آقای مطهری! با فضای مجازی چه خواهید کرد؟! . نماینده اصلاح‌طلب تهران در واکنش به گزارش خبری تلویزیون از فحاشی‌اش به یک شهروند گلپایگانی گفت: این کار مغرضانه و هدفدار بوده و باید دو برابر زمانی که صرف وارونه جلوه ... .
🔻عصبانیت مطهری از افشای بی ادبی‌اش: صداوسیما مغرض است و واقعیت را وارونه کرده! / آقای مطهری! با فضای مجازی چه خواهید کرد؟!
.
🔹نماینده اصلاح‌طلب تهران در واکنش به گزارش خبری تلویزیون از فحاشی‌اش به یک شهروند گلپایگانی گفت: این کار مغرضانه و هدفدار بوده و باید دو برابر زمانی که صرف وارونه جلوه دادن واقعیت کردید، برای جبران آن اختصاص دهید!
.
🔹فردی که تهدید به بردن با گونی شده بود، خود از حامیان حسن روحانی است که پیش از سفر مطهری به گلپایگان برنامه وی را در صفحه اینستاگرامش تبلیغ کرده بود.
.
🔹مطهری در مجلس نهم نیز پس از توهین ناموسی به نماینده تهران، در حالی که صدای او به صورت زنده از رادیو پخش میشد، منکر آن توهین شد و گفته بود که معنای آن کلمه را نمیدانستم!
.
🔽هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و دادستانی گلپایگان تاکنون درخصوص رفتار علی مطهری و حجت الاسلام میرشریفی سکوت کرده اند.
.
#گونی_به_دست
Read more
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | شنبه دهم شهریور۹۷
Media Removed
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | شنبه دهم شهریور۹۷ .
نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | شنبه دهم شهریور۹۷
. ادامه اعتراضات به روحانی همراه علی مطهری که فرد سوال کننده را تهدید به بردن با گونی کرده بود! . روز گذشته فیلمی منتشر شد که در آن علی مطهری در همایشی یک فرد منتقد را احمق و نادان خطاب کرد و حجت الاسلام میرشریفی که سابقا رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در شهر گوگد گلپایگان نیز بوده در ادامه و خطاب ... .
🎥ادامه اعتراضات به روحانی همراه علی مطهری که فرد سوال کننده را تهدید به بردن با گونی کرده بود!
.
🔽روز گذشته فیلمی منتشر شد که در آن علی مطهری در همایشی یک فرد منتقد را احمق و نادان خطاب کرد و حجت الاسلام میرشریفی که سابقا رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در شهر گوگد گلپایگان نیز بوده در ادامه و خطاب به آن فرد تهدید کرد که او را در گونی خواهد برد!
.
#علی_مطهری
Read more
. بانک ها غلط می کنند چنین کاری می کنند . انتقاد شدید رهبر انقلاب از ادامه بنگاه‌داری بانکها در دیدار امروز با اعضای هیئت دولت . .
🎥بانک ها غلط می کنند چنین کاری می کنند
.
🚨انتقاد شدید رهبر انقلاب از ادامه بنگاه‌داری بانکها در دیدار امروز با اعضای هیئت دولت
.
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>دختر نعمت زاده بازداشت شد . <span class="emoji emoji1f539"></span>یک منبع آگاه از بازداشت « شبنم نعمت زاده »دختر وزیر سابق صنعت خبر ...
Media Removed
. دختر نعمت زاده بازداشت شد . یک منبع آگاه از بازداشت « شبنم نعمت زاده »دختر وزیر سابق صنعت خبر داد. . برای این خانم قرار وثیقه ۴۰۰ میلیارد تومانی صادر شده که به دلیل تهیه نشدن آن بازداشت شده است. . شرکت «پ.ر»، متعلق به دختر وزیر سابق است که بدهی‌اش به شبکه دارویی کشور بیش از ۳۵۰میلیارد تومان ... .
🔻دختر نعمت زاده بازداشت شد
.
🔹یک منبع آگاه از بازداشت « شبنم نعمت زاده »دختر وزیر سابق صنعت خبر داد.
.
🔹برای این خانم قرار وثیقه ۴۰۰ میلیارد تومانی صادر شده که به دلیل تهیه نشدن آن بازداشت شده است.
.
🔹شرکت «پ.ر»، متعلق به دختر وزیر سابق است که بدهی‌اش به شبکه دارویی کشور بیش از ۳۵۰میلیارد تومان عنوان شده که مبلغ ۶۰ میلیارد تومان از این بدهی به شرکت «س.ش.د» است.
.
🔹به گفته یکی از سهامداران، این فرد در مجموع به این شرکت و دو شرکت دیگر بیش از ۳۵۰میلیارد تومان بدهکار است که این بدهی موجب شکایت از او و گشوده شدن پرونده قضایی برای وصول این مطالبات از دختر وزیر سابق شده است.
.
🔹گفتنی است اواسط مرداد ماه بود که انبار دارو‌های احتکار شده به ارزش ۵ میلیارد تومان در استان البرز کشف شد.
.
Read more
. درد دل کارگر شهرداری زابل که ۴ ماه حقوق نگرفته است . طوفان شن این روز‌ها مردم سیستان و بلوچستان را درگیر و مشکلاتی برای آنها به وجود آورده است، تا به حال بیش از ۲۵۰ نفر تنها در زابل به خاطر این طوفان و مشکلات تنفسی، چشمی و پوستی ناشی از آن راهی بیمارستان شده‌اند. . بار اصلی نظافت شهر در این اوضاع ... .
🎥درد دل کارگر شهرداری زابل که ۴ ماه حقوق نگرفته است
.
🔹طوفان شن این روز‌ها مردم سیستان و بلوچستان را درگیر و مشکلاتی برای آنها به وجود آورده است، تا به حال بیش از ۲۵۰ نفر تنها در زابل به خاطر این طوفان و مشکلات تنفسی، چشمی و پوستی ناشی از آن راهی بیمارستان شده‌اند.
.
🔹بار اصلی نظافت شهر در این اوضاع بر دوش کارگرانی است که با آنکه ۴ ماه حقوق نگرفته اند اما انجام زحمت میکنند.
.
🔹نماینده مردم زابل درخصوص مشکلات اخیر مردم این استان گفت: متاسفانه با خشکسالی‌های اخیر، کاهش آب هیرمند، دخالت در خاک افغانستان، مدیریت ناصحیح منابع آبی در دشت سیستان، خشک شدن بخش‌های عظیمی ازتالاب بین‌المللی هامون و کم کاری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و دستگاه‌های متولی باعث شده مردم منطقه شرایط بدتری از منظر گرد و غبار را تجربه کنند.
.
#سیستان_چیزی_ندارد
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>ظریف هم به مجلس احضار شد/ سؤال نمایندگان از وزیر امور خارجه، اعلام وصول شد . <span class="emoji emoji1f539"></span>عدم ارائه به موقع ...
Media Removed
. ظریف هم به مجلس احضار شد/ سؤال نمایندگان از وزیر امور خارجه، اعلام وصول شد . عدم ارائه به موقع گزارش مذاکرات برجامی به مردم و مجلس، اعلام اقدامات دیپلماتیک در راستای رفع تهدیدات بین المللی علیه کشورمان، علت عدم جلوگیری از سدسازی های غیرقانونی در منطقه و اعطای حق شهروندی به مقامات کشور و فرزندان ... .
🔻ظریف هم به مجلس احضار شد/ سؤال نمایندگان از وزیر امور خارجه، اعلام وصول شد
.
🔹عدم ارائه به موقع گزارش مذاکرات برجامی به مردم و مجلس، اعلام اقدامات دیپلماتیک در راستای رفع تهدیدات بین المللی علیه کشورمان، علت عدم جلوگیری از سدسازی های غیرقانونی در منطقه و اعطای حق شهروندی به مقامات کشور و فرزندان آنها در جریان مذاکرات برجام، سوالات نمایندگان از ظریف است.
.
Read more
. مردم پشت ماسک حسن روحانی . انگلیس درس خوانده ام و میدانم چطور فریب بدهم . .
🎥مردم پشت ماسک حسن روحانی
.
🔻 انگلیس درس خوانده ام و میدانم چطور فریب بدهم
.
. نمایندگان از صحبت ها و حاشیه سازی های حسن روحانی در خصوص ناکارآمدی های اقتصادی دولت قانع نشدند/ احتمال استیضاح رئیس جمهور توسط مجلس قوت گرفت . رای گیری نمایندگان به پاسخ رئیس جمهور در مجلس . . نمایندگان مجلس پاسخ رییس جمهور به سوال مربوط به قاچاق قانع نشدند. . نمایندگان مجلس از پاسخ ... .
❎نمایندگان از صحبت ها و حاشیه سازی های حسن روحانی در خصوص ناکارآمدی های اقتصادی دولت قانع نشدند/ احتمال استیضاح رئیس جمهور توسط مجلس قوت گرفت
.
🔴 رای گیری نمایندگان به پاسخ رئیس جمهور در مجلس
.
. ✖نمایندگان مجلس پاسخ رییس جمهور به سوال مربوط به قاچاق قانع نشدند.
.
✔نمایندگان مجلس از پاسخ رییس جمهور به سوال مربوط به استمرار تحریم‌های بانکی قانع شدند.
.
✖نمایندگان مجلس از پاسخ رییس جمهور به سوال مربوط به بیکاری قانع نشدند.
.
✖نمایندگان مجلس از پاسخ رییس جمهور به سوال مربوط به رکود اقتصادی قانع نشدند.
.
✖نمایندگان مجلس از پاسخ رییس جمهور به سوال مربوط به افزایش شتابان نرخ ارزهای خارجی و کاهش شدید ارزش پول ملی قانع نشدند.
.
Read more
. باز یک بمب خبری دیگر. باز انگشت گذاشتن روی نقطه حساس عواطف ملی ایرانیان. باز تزریق این احساس که نه فقط آزادی از بین رفت بلکه استقلال و «ناموس» و «غیرت» هم از بین رفت. . جنسیتی کردن نفرت از دیگری، جنسیتی کردن دیگر-هراسی و دیگر-ستیزی، یکی از تکنیکهای شناخته شده همه نژادپرستان است. هیتلر میگفت ... .
❌باز یک بمب خبری دیگر. باز انگشت گذاشتن روی نقطه حساس عواطف ملی ایرانیان. باز تزریق این احساس که نه فقط آزادی از بین رفت بلکه استقلال و «ناموس» و «غیرت» هم از بین رفت.
.
جنسیتی کردن نفرت از دیگری، جنسیتی کردن دیگر-هراسی و دیگر-ستیزی، یکی از تکنیکهای شناخته شده همه نژادپرستان است. هیتلر میگفت زنان آلمانی توسط یهودیان اغفال میشوند و کوکلس کلانها در آمریکا برای مشروع ساختن سوزاندن سیاهان میگفتند بعضی زنان سفیدپوست به آنها تمایل پیدا میکنند و با آنها رابطه دارند.
.
اما این بار در کنار این جنگ روانی، اتفاقی جدید هم افتاد. بخشی از فضای مجازی بلافاصله واکنش نشان داد. پرسید چرا روزنامه‌هایی که بعد منبع آمدنیوز و منوتو شدند روی واژه «مردان عراقی» و «زنان ایرانی» تاکید کردند؟ کاربران فضای مجازی پرسید براساس چه آماری رییس هتلداران کشور نتیجه‌ گرفته افزایش مهمانان فقط برای خدمات جنسی است؟ پرسیدند آیا از بقیه کشورها کسی به مشهد نمی‌آید؟
.
بخشی از فضای مجازی تردید کرد. پرسشگری کرد و فهمید این سیر اخبار طبیعی نیست. این اخباری که یکباره در عرض چند هفته به ما میگویند شیلات را چین غارت کرده و خزر را روسیه و بازار داخلی را هند با اجناس بنجلش و هیرمند را افغانستان برده و حالا زنان ایرانی را هم عراقیها. اینها خبر نیست. اینها بمباران است. اینها جنگ است.
.
فضای مجازی اینبار تردید کرد، تامل کرد و پرسید یکباره چه شد که در اخبار رنگارنگ این روزها آب خرمشهر به بصره میرود و بازارهای مرزی توسط عراقیها غارت میشود و حیدر العبادی هم به ایران خنجر میزند؟
.
فضای مجازی وقتی تلویزیونها و رسانه‌های عراقی را دید بیشتر شک کرد. چون دقیقا برعکس این اخبار در انها جریان داشت: از سلطنت ایران بر عراق میگفتند. میگفتند رییس واقعی عراق قاسم سلیمانی است. عراق را مستعمره ایران و بازارش را در انحصار اجناس ایرانی و پروژه‌هایش را در انحصار شرکتهای ایرانی و منافعش را در جیب ایرانیان میخواندند.
.
فضای مجازی پرسید آیا دستی در کار نیست که مهمترین همسایه و شریک و متحد ما که تازه یک سال است با اتحاد با ما از شر داعش خلاص شده را مقابل ما بگذارند؟ و ما را مقابل آنها؟ پرسید آیا بوی دلارهای بن‌سلمان نمی‌آید؟
.
ماه‌های سخت اخیر دارد تدریجا از رخوت بیدارمان میکند. در حالت دفاعی قرار میگیریم. به تکنیکهای جنگ روانی آگاهتر میشویم. ‏ایمان دارم با ⁧ موج آگاهی بخشی ⁩ ملی، جنگ روانی در اینده نزدیک قدرتش را از دست میدهد. بی‌بی‌سی و منوتو هم روزی مثل تلویزیونهای سلطنت‌طلب لس آنجلس باعث خنده میشوند نه آزار. .
🔗علی علیزاده
Read more
. اژه ای اسامی دو قاضی متخلف را اعلام کرد . محمود سعادت، رئیس شعبه ۱۰۵ دادگاه کیفری اصفهان به جرم فساد اخلاقی . مجید شکاری، رئیس شعبه ۱۰۲۴ دادگاه کیفری تهران به جرم فساد مالی . سخنگوی دستگاه قضا: اخیراً یکی دو نفر از قضاتی که تخلف کرده بودند که حکم شان قطعی شده که اعلام می کنم.البته تصویرشان ... .
🎥اژه ای اسامی دو قاضی متخلف را اعلام کرد
.
🔹محمود سعادت، رئیس شعبه ۱۰۵ دادگاه کیفری اصفهان به جرم فساد اخلاقی
.
🔹مجید شکاری، رئیس شعبه ۱۰۲۴ دادگاه کیفری تهران به جرم فساد مالی
.
🔹سخنگوی دستگاه قضا: اخیراً یکی دو نفر از قضاتی که تخلف کرده بودند که حکم شان قطعی شده که اعلام می کنم.البته تصویرشان را الان ندارم اما بعداً می توانید از دفتر بگیرید.
.
🔹رئیس شعبه ۱۰۵ دادگاه کیفری دو اصفهان به نام آقای محمود سعادت فرزند حسنعلی به اتهام فساد اخلاقی پرونده اش مطرح و به سلب صاحت قضایی و انفصال دائم از شغل قضایی محکوم و این رای در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۷ قطعی شد.
.
🔹فرد دیگری به نام مجید شکاری فرزند خسرو، رئیس شعبه ۱۰۲۴ دادگاه کیفری دو تهران است که به اتهام فساد مالی (اخذ رشوه) در دادگاه عالی انتظامی قضات محکوم به سلب صلاحیت قضایی و بازخریدی محکوم شد.
.
#شفافیت #قضات_فاسد
Read more
. استیضاح وزیر اقتصاد رای آورد/الیاس حضرتی در جلسه استیضاح وزیر اقتصاد: ما تنها کسی که دستمان میرسد وزیر اقتصاد است وگرنه باید، آقای رئیس جمهور، آقای جهانگیری، نیلی، نهاوندیان،سیف و نوبخت را استیضاح میکردیم . پیش از این، الیاس حضرتی از فراکسیون امید استعفا داده بود . حضرتی نماینده ... .
🎥استیضاح وزیر اقتصاد رای آورد/الیاس حضرتی در جلسه استیضاح وزیر اقتصاد: ما تنها کسی که دستمان میرسد وزیر اقتصاد است وگرنه باید، آقای رئیس جمهور، آقای جهانگیری، نیلی، نهاوندیان،سیف و نوبخت را استیضاح میکردیم
.
🔻پیش از این، الیاس حضرتی از فراکسیون امید استعفا داده بود
.
❌حضرتی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس که قصد دارد در موافقت با استیضاح وزیر اقتصاد صحبت کند با توجه به رای اکثریت فراکسیون امید در مخالفت با استیضاح به دلیل آنکه قصد نداشت خلاف تشکیلات عمل کند از این فراکسیون استعفا کرده بود.
.
❌استیضاح وزیر اقتصاد علیرغم رای مخالف نمایندگان فراکسیون امید و حامیان علی لاریجانی، با ۱۳۷ رای موافق و ۱۲۱ رای مخالف انجام شد
Read more
. جدیدترین ورژن ظریف برای توجیه افتضاح برجام . اگر برجام نبود، دلار ۴ سال قبل به قیمت فعلی بود! | قبل‌تر: اگر برجام نبود جنگ می‌شد؛ تاخیر در برجام یعنی ۱۵۰ میلیون دلار ضرر روزانه! . .
🎥 جدیدترین ورژن ظریف برای توجیه افتضاح برجام
.
🔹اگر برجام نبود، دلار ۴ سال قبل به قیمت فعلی بود! | قبل‌تر: اگر برجام نبود جنگ می‌شد؛ تاخیر در برجام یعنی ۱۵۰ میلیون دلار ضرر روزانه!
.
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | یکشنبه ۴ شهریور ۹۷
Media Removed
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | یکشنبه ۴ شهریور ۹۷ .
نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | یکشنبه ۴ شهریور ۹۷
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>محسن هاشمی: آیت الله هاشمی ساده زیست بود!/ با ایجاد خانه موزه آیت الله هاشمی، ساده زیستی ایشان ...
Media Removed
. محسن هاشمی: آیت الله هاشمی ساده زیست بود!/ با ایجاد خانه موزه آیت الله هاشمی، ساده زیستی ایشان را به رخ حاکمان و مردم جهان می کشانیم . نمونه هایی از ساده زیستی اکبر هاشمی رفسنجانی بر اساس خاطرات خودش: . یک‌شنبه ۳۰ تیر ۱۳۷۰ (تاسوعای حسینی): . «با هلی‌کوپتر به سد لتیان آمدیم. بچه‌ها هم ... .
🔻محسن هاشمی: آیت الله هاشمی ساده زیست بود!/ با ایجاد خانه موزه آیت الله هاشمی، ساده زیستی ایشان را به رخ حاکمان و مردم جهان می کشانیم
.
🔻نمونه هایی از ساده زیستی اکبر هاشمی رفسنجانی بر اساس خاطرات خودش: .
🔸🔹یک‌شنبه ۳۰ تیر ۱۳۷۰ (تاسوعای حسینی):
.
«با هلی‌کوپتر به سد لتیان آمدیم. بچه‌ها هم تا ظهر کم‌کم رسیدند. مهدی و فاطی نیامدند. هوای خوبی دارد. عصر همراه بچه‌ها، خواستم اسکی روی آب یاد بگیرم. کمی دنبال قایق کشیده شدم. بدنم آمادگی برای چنین ورزشی ندارد. گرچه آسان است.
.
🔸🔹جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۷۱:
.
«تا ساعت ده و نیم صبح در منزل مطالعه می‌کردم. حاجیه‌خانم والده و همشیره فاطمه آمدند. حال والده بحمدالله خوب است. باهم به سعدآباد رفتیم و با هلی‌کوپتر برای اقامه نماز جمعه به مرقد امام رفتیم. به مناسبت دهه فجر نماز جمعه در آنجا برگزار شد. با هم به منزل برگشتیم. والده و همشیره برای اولین بار سوار هلی‌کوپتر می‌شدند. ظهر بچه‌ها جمع بودند. عصر و شب هم بستگان آمدند...»
.
🔸🔹دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۶۹:
.
«ساعت نه صبح با هلی‌کوپتر از منظریه به مرقد امام رفتم... در مراجعت با هلی‌کوپتر به اردوگاه کلک‌چال در شمال جماران رفتیم؛ مکان جالبی است. تاکنون ندیده بودم... سپس با هلی‌کوپتر بر فراز توچال و خط تله‌اسکی و پیست اسکی پرواز کردیم. مهدی توضیحات داد. مناظر خوبی است. به خانه آمدیم و تا شب در خانه بودم. عصر بستگان آمدند.»
.
🔸🔹سه‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۷۰:
.
«ساعت ده صبح با هلی‌کوپتر به مرقد امام رفتیم. عفت هم آمد. یاسر دیروز به رفسنجان رفته است. فاطی و بچه‌ها هم به رفسنجان و فائزه به شمال رفته‌اند. محسن هم به‌سوی شمال رفته بود، به خاطر شلوغی جاده برگشته است. در مرقد امام آیت‌الله خامنه‌ای صحبت کردند و برگشتیم. هلی‌کوپتر در حیاط منزل نیمه‌ساز فاطمه پهلوی، روی تپه‌ای کنار کاشانک نشت.»
.
🔸🔹پنج‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۷۱ و جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۷۱:
.
«ساعت ده صبح با هلی‌کوپتر به مرقد امام رفتیم...با هلی‌کوپتر از همان‌جا به سد لتیان رفتم. تا ظهر تنها بودم. بعدازظهر حاجیه‌خانم والده و همشیره فاطمه رسیدند. آقای حمید میرزاده هم آمد. با هم ناهار خوردیم. عصر کم‌کم فاطی، محسن، مهدی و یاسر آمدند. عفت هم ناهار را در پاویون مرقد با خانواده امام مانده بود و عصر آمد... تا شب در لتیان ماندیم. وقت به مطالعه و صحبت و قدم زدن و قایق‌سواری و تماشای جت اسکی سواری مهدی و یاسر گذشت. هوای مطبوعی داشتیم. در جریان قایق‌سواری ارتفاعات اطراف دریاچه را سرسبز و خلوت دیدم...» #هاشمی_رفسنجانی #اشرافیت #ساده_زیستی #ژن_خوب
Read more
. <span class="emoji emoji274c"></span>کمک مالی اروپا به مردم ایران: نفری دو هزار و پانصد تومان! . <span class="emoji emoji1f53b"></span>چرا بسته ۱۸ میلیون یورویی اروپا برای ...
Media Removed
. کمک مالی اروپا به مردم ایران: نفری دو هزار و پانصد تومان! . چرا بسته ۱۸ میلیون یورویی اروپا برای حمایت از برجام تحقیر آمیز است؟ . اروپایی‌ها در شرایطی ۱۸ میلیون یورو بسته حمایتی برای حمایت از برجام تصویب کرده‌اند که که با پیروی شرکت‌های اروپایی از تحریم‌های آمریکا، ۳۵ میلیارد دلار قرارداد ... .
❌کمک مالی اروپا به مردم ایران: نفری دو هزار و پانصد تومان!
.
🔻چرا بسته ۱۸ میلیون یورویی اروپا برای حمایت از برجام تحقیر آمیز است؟
.
🔹اروپایی‌ها در شرایطی ۱۸ میلیون یورو بسته حمایتی برای حمایت از برجام تصویب کرده‌اند که که با پیروی شرکت‌های اروپایی از تحریم‌های آمریکا، ۳۵ میلیارد دلار قرارداد خرید هواپیما، ۵ میلیارد دلار قرارداد توتال، میلیاردها دلار قرارداد با پژو و رنو و ده‌ها میلیارد دلار فروش سالانه نفت ایران در معرض خطر قرار گرفت و یا لغو شد
.
Read more
. سجده شکر بانوان کبدی و خواندن "آیت الکرسی" پس از قهرمانی . بانوان کبدی ایران مدال طلای خود را به رهبر انقلاب تقدیم کردند .
🎥سجده شکر بانوان کبدی و خواندن "آیت الکرسی" پس از قهرمانی
.
🔹 بانوان کبدی ایران مدال طلای خود را به رهبر انقلاب تقدیم کردند
. وقتی قضات فاسد را علنی مجازات نکنید، مردم به قوه قضائیه شک می‌کنند! . رحیم‌پور در تجمع طلاب قم: رئیس قوه گفت، لیست قضات فاسد را اعلام می‌کنیم، پس چرا اعلام نمی‌کنید؟ .
🎥وقتی قضات فاسد را علنی مجازات نکنید، مردم به قوه قضائیه شک می‌کنند!
.
🔹رحیم‌پور در تجمع طلاب قم: رئیس قوه گفت، لیست قضات فاسد را اعلام می‌کنیم، پس چرا اعلام نمی‌کنید؟
. <span class="emoji emoji1f53b"></span> چرا فردوسی‌پور در پرونده‌های مشکوک ناکام ماند؟!/ فشار دولت برنامه نود را قطع کرد . <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span>پاسخی ...
Media Removed
. چرا فردوسی‌پور در پرونده‌های مشکوک ناکام ماند؟!/ فشار دولت برنامه نود را قطع کرد . پاسخی که فروغی، مدیر شبکه ۳ درباره این موضوع در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرد. . ️دیوار «ندانستن» دولت، همچنان دور جام جم . برنامه نود، سه هفته است که از پرداختن به اتفاقات مشکوک فوتبال ایران منع می‌شود ... .
🔻 چرا فردوسی‌پور در پرونده‌های مشکوک ناکام ماند؟!/ فشار دولت برنامه نود را قطع کرد
.
👇👇پاسخی که فروغی، مدیر شبکه ۳ درباره این موضوع در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرد.
.
⚠️دیوار «ندانستن» دولت، همچنان دور جام جم
.
🔹 برنامه نود، سه هفته است که از پرداختن به اتفاقات مشکوک فوتبال ایران منع می‌شود " "سرانجام دیشب این نمایش عدم شفافیت و استراتژی جدید ندانستن مدیران رسانه ملی برای مردم آشکار شد ." "فردوسی‌پور دیشب از کلمات تلخ و ناامیدکننده برای نشان دادن خستگی روحی و جسمی خودش استفاده کرد و به اعتراض، نیم ساعت برنامه خودش را زودتر به پایان رساند." این سطور تیتر و بخش هایی از مطلبی است که خبرگزاری رسمی دولت آن را پیرامون آخرین برنامه نود منتشر کرده. رسانه ای که مسئول طرح مواضع رسمی دولت است.
.
🔹 در این مدت ترجیح ما بر این بوده به جای توجه به حاشیه ها به برنامه سازی و آنتن و بپردازیم که گمان میکنم این مهم، در برنامه های جدید شبکه و تغییرات برنامه های موجود مشهود است. اما به نظرم امد باید این یک مورد را برای مردم توضیح دهم تا عده ای متوجه باشند سواستفاده از نجابت رسانه ملی هم حد و حدودی دارد.
.
🔹 دلیل اصلی نپرداختن به اتفاقات مشکوک فوتبال و پرونده مشکوک به تبانی در لیگ (که البته ظاهرا اینطور هم نبوده)، فشار جدی برخی مسئولین دولت برای نپرداختن به این موضوع در سطوح مختلف سازمان است. به عبارت بهتر خبرگزاری رسمی دولت در حالی رسانه ملی را محکوم به بایکوت در این موضوع در فوتبال میکند که دلیل اصلی تجدید نظر رسانه ملی در پرداختن به این موضوع، درخواست مصرانه و فشارهای مقامات دولتی تا دقایقی مانده به آنتن بوده است.
.
🔻حالا سوال اینجاست که چطور می شود که دولت موضوعی را از صداوسیما مطالبه کند و بعد از اجابت درخواستش، رسانه رسمی آن مجموعه، به دلیل اجابت تقاضای همان مجموعه تخریب و توهین را در دستور کار خود قرار دهد؟! این تفاوت در سیاست های اعمالی و اعلامی، برای چیست؟
.
#نود #فردوسی_پور
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>بخشی از مصاحبه رضا پهلوی با ‎رادیو فردا . -درآمد تان از کجاست آقای ‎پهلوی؟ +از مادرم پول می گیرم! .
Media Removed
. بخشی از مصاحبه رضا پهلوی با ‎رادیو فردا . -درآمد تان از کجاست آقای ‎پهلوی؟ +از مادرم پول می گیرم! . .
🔻بخشی از مصاحبه رضا پهلوی با ‎رادیو فردا
.
-درآمد تان از کجاست آقای ‎پهلوی؟
+از مادرم پول می گیرم!
.
. 📸واکنش کاریکاتوری مازیار بیژنی به کاسبان مرگ هاشمی . <span class="emoji emoji1f539"></span>‏شکوری راد:مرگ هاشمی رفسنجانی از ابتدا ...
Media Removed
. 📸واکنش کاریکاتوری مازیار بیژنی به کاسبان مرگ هاشمی . ‏شکوری راد:مرگ هاشمی رفسنجانی از ابتدا طبیعی به نظر نمی رسید اما اکنون موضوع جدی شده و مجلس باید هیات تحقیق و تفحص تشکیل دهد!! . @maziarbijani .
📸واکنش کاریکاتوری مازیار بیژنی به کاسبان مرگ هاشمی
.
🔹‏شکوری راد:مرگ هاشمی رفسنجانی از ابتدا طبیعی به نظر نمی رسید اما اکنون موضوع جدی شده و مجلس باید هیات تحقیق و تفحص تشکیل دهد!!
.
@maziarbijani
. 📸نظر رئیس تیم کارشناسی برجام -که در اعضای گروهش جاسوس پیدا شد- در خصوص فرهنگ پذیرش مسئولیت اشتباه ...
Media Removed
. 📸نظر رئیس تیم کارشناسی برجام -که در اعضای گروهش جاسوس پیدا شد- در خصوص فرهنگ پذیرش مسئولیت اشتباه و عذرخواهی . #برجام #بعیدی_نژاد .
📸نظر رئیس تیم کارشناسی برجام -که در اعضای گروهش جاسوس پیدا شد- در خصوص فرهنگ پذیرش مسئولیت اشتباه و عذرخواهی
.
#برجام #بعیدی_نژاد
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>حمید رسایی: برخی نمایندگان گفتند ما مخالف برجامیم ولی انتخابات را نمی خواهیم از دست دهیم . <span class="emoji emoji1f539"></span>طرح ...
Media Removed
. حمید رسایی: برخی نمایندگان گفتند ما مخالف برجامیم ولی انتخابات را نمی خواهیم از دست دهیم . طرح شفافیت آراء نمايندگان به نتیجه نمیرسد. چون حتی برخی از نمایندگان انقلابی هم از شفافیت فراری اند. . در روز تصويب ۲۰ دقيقه ای برجام، من پیشنهاد رای علنی دادم، دوستانی آمدند گفتند که ما مخالف برجامیم ... .
🔻حمید رسایی: برخی نمایندگان گفتند ما مخالف برجامیم ولی انتخابات را نمی خواهیم از دست دهیم
.
🔹طرح شفافیت آراء نمايندگان به نتیجه نمیرسد. چون حتی برخی از نمایندگان انقلابی هم از شفافیت فراری اند.
.
🔹در روز تصويب ۲۰ دقيقه ای برجام، من پیشنهاد رای علنی دادم، دوستانی آمدند گفتند که ما مخالف برجامیم ولی به خاطر رای در انتخابات بعد، نمی خواهیم در حوزه انتخابیه متوجه مخالفت ما شوند. .
Read more
. 📸سایت حامی دولت، جوانان تیم فوتبال امید را بزدل خطاب کرد! . <span class="emoji emoji1f539"></span>تیم امید اگرچه با بازی دادن به ترکیب ...
Media Removed
. 📸سایت حامی دولت، جوانان تیم فوتبال امید را بزدل خطاب کرد! . تیم امید اگرچه با بازی دادن به ترکیب دوم، نتیجه را مقابل میانمار واگذار کرد اما در صدر گروه خود به دور بعد راه یافت. . کرانچار، سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران برای آنکه تا فینال مسابقات آسیایی ۲۰۱۸-جاکارتا مسیر راحت تری را سپری ... .
📸سایت حامی دولت، جوانان تیم فوتبال امید را بزدل خطاب کرد!
.
🔹تیم امید اگرچه با بازی دادن به ترکیب دوم، نتیجه را مقابل میانمار واگذار کرد اما در صدر گروه خود به دور بعد راه یافت.
.
🔹کرانچار، سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران برای آنکه تا فینال مسابقات آسیایی ۲۰۱۸-جاکارتا مسیر راحت تری را سپری کند، تیم دوم ایران را به میدان فرستاد تا با تفاضل گل کمتر بتواند قرعه بهتری را رقم بزند اما خبرگزاری #خبرآنلاین بدون کوچکترین اطلاعی از این تصمیم درست، تیتر یک خود را به توهین به قهرمان ها اختصاص داد!
Read more
. ظریف: درباره آمریکایی ها اشتباه کردم . محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه دولت تدبیر و امید در اولین مصاحبه خود با رسانه های خارجی پس از خروج آمریکا از برجام، در گفتگو با CNN گفت که درباره آمریکایی ها و رویکردشان به مذاکرات هسته ای و تحریم ها اشتباه کرده است. . آقای ظریف! صنعت هسته ای و معیشت ... .
🚨ظریف: درباره آمریکایی ها اشتباه کردم
.
🔹محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه دولت تدبیر و امید در اولین مصاحبه خود با رسانه های خارجی پس از خروج آمریکا از برجام، در گفتگو با CNN گفت که درباره آمریکایی ها و رویکردشان به مذاکرات هسته ای و تحریم ها اشتباه کرده است.
.
آقای ظریف!
صنعت هسته ای و معیشت مردم قربانی اشتباه شما شد..!
Read more
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷
Media Removed
. نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷ .
نیم صفحه نخست روزنامه های صبح کشور | دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>کابینه ای که تکلیفش با خودش مشخص نیست! . <span class="emoji emoji26a0"></span>️وقتی دولت آمریکا برای جنگ اقتصادی یک صدا می شود اما ...
Media Removed
. کابینه ای که تکلیفش با خودش مشخص نیست! . ️وقتی دولت آمریکا برای جنگ اقتصادی یک صدا می شود اما دولت روحانی نه! . یکی از مهم ترین عوامل بحران اقتصادی این روزهای کشور را می توان عدم اتحاد دولت برای رفع مشکل اقتصادی و چند پاره بودن کابینه دانست. بیرون نیامدن صدایی واحد از دولت روحانی در حوزه مسائل ... .
🔻کابینه ای که تکلیفش با خودش مشخص نیست!
.
⚠️وقتی دولت آمریکا برای جنگ اقتصادی یک صدا می شود اما دولت روحانی نه!
.
🔹یکی از مهم ترین عوامل بحران اقتصادی این روزهای کشور را می توان عدم اتحاد دولت برای رفع مشکل اقتصادی و چند پاره بودن کابینه دانست. بیرون نیامدن صدایی واحد از دولت روحانی در حوزه مسائل و مشکلات اقتصادی کم کم دارد خود به بحرانی مستقل تبدیل می شود. روحانی خود از معتقدین به بازارآزاد است و به نقل از روزنامه منتسب به جناح لیبرال ها کابینه روحانی با او در حل مسائل اقتصاد به نتیجه نمی رسد.
.
🔹روزنامه‌ی منسوب به کارگزاران سازندگی پنجشنبه 25 مردادماه در گزارشی تحت عنوان «کابینه در برابر کابینه» می نویسد: «درحالی که رییس جمهور روحانی تنها رییس جمهور ایران است که صراحتا از اقتصاد بازارآزاد دفاع می کند، در عمل کابینه با این اراده رییس جمهور هماهنگ نیست و به عنوان نمونه در جلسات تصمیم گیری برای اعلام نرخ ارز در بهار 1397 روحانی بعد از پرسش از تک تک وزیران و مشاوران خود تقریبا ناگذیر به پذیرش تصمیم اکثریت مطلق وزیران و مدیران عالی دولت شد که تثبیت نرخ ارز و تعطیلی بازار آزاد ارز را محصول اجماع اقتصاددانان معرفی می کردند»
.
🔹البته این اختلاف نظر در کلیت دولت رخنه کرده است و تقریبا استراتژی واحدی هم در تیم اقتصادی دولت وجود ندارد. این روزنامه در ادامه تکمیل می کند: «سه نهاد وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه که گرایش های فکری جداگانه ای دارند و رییس جمهور باید به یک انتخاب اساسی و نهایی میان گفتمان اقتصاد دولتی و اقتصاد آزاد دست زند»
.
🔹البته همانطور که گفته شد، این عدم توانایی انسجام بخشی در کابینه از قبل‌تر وجود داشت و امروز لحظات بحرانی خود را سپری می کند. تقریبا اوایل مهرماه 1394 بود که وزرای اقتصاد،صنعت،کار و دفاع در نامه‌ای مشترک به رییس جمهور با انتقاد از برخی تصمیمات و سیاست‌های ناهماهنگ دستگاه‌ها، هشدار دادند اگر تصمیم ضرب‌الاجل اقتصادی گرفته نشود، رکود تبدیل به بحران خواهد شد.
.
🔹درسال 95 و در انتهای دولت یازدهم اختلافات روحانی و طیب نیا به قدری بالا گرفته بود که بعد از گفت و گوی تلویزیونی رییس جمهور با مردم و اظهار خوشحالی فراوان در مورد عبور از مشکلات اقتصادی کشور و افزایش رشد اقتصادی، طیب نیا وزیراقتصاد سابق در گفت‌وگو با مشرق میگوید «در دولت بعدی نخواهم ماند. امکان ندارد. بمانم که چه؟ می‌روم دانشگاه درسم را می‌دهم، انتقادم را می‌کنم، کارهای پژوهشی‌ام را پیش می‌گیرم، حقوقم هم بیشتر است، فحش هم کمتر می‌خورم.»
Read more
. 📸آگهی ترحیم یکی از شهدای مرکز موعود کابل، «شهیده مدینه لعلی» . <span class="emoji emoji1f539"></span>هزینه مراسم ختم و... خرج مداوای ...
Media Removed
. 📸آگهی ترحیم یکی از شهدای مرکز موعود کابل، «شهیده مدینه لعلی» . هزینه مراسم ختم و... خرج مداوای مجروحین بی بضاعت و تحصیل 4 نفر محصل خواهد شد. . در حمله انتحاری خون بار هفته گذشته به مرکز آموزشی موعود کابل نزدیک به ۱۵۰ نفر از دختران و پسران شیعه شهید و زخمی شدند. . افغانستانی ها شهدای این ... .
📸آگهی ترحیم یکی از شهدای مرکز موعود کابل، «شهیده مدینه لعلی»
.
🔹هزینه مراسم ختم و... خرج مداوای مجروحین بی بضاعت و تحصیل 4 نفر محصل خواهد شد.
.
🔻در حمله انتحاری خون بار هفته گذشته به مرکز آموزشی موعود کابل نزدیک به ۱۵۰ نفر از دختران و پسران شیعه شهید و زخمی شدند.
.
🔻افغانستانی ها شهدای این رویداد را «شهدای دانایی» نام گذاشتند.
.
#شهدای_دانایی #کورس_موعود #افغانستان
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: ۴۰۰۰ آقازاده در انگلیس مشغول تحصیل اند . <span class="emoji emoji1f539"></span>با این حال همه مسولان ...
Media Removed
. مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: ۴۰۰۰ آقازاده در انگلیس مشغول تحصیل اند . با این حال همه مسولان در پاسخ به پویش #فرزندت_کجاست گفتند ایران هستند! . #ژن_خوب .
🔻مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: ۴۰۰۰ آقازاده در انگلیس مشغول تحصیل اند
.
🔹با این حال همه مسولان در پاسخ به پویش #فرزندت_کجاست گفتند ایران هستند!
.
#ژن_خوب

Loading...