Loading Content...

Razmonline Instagram Photos and Videos

Loading...


razmonline Persian Media for Martial Arts @razmonline mentions
Followers: 25,620
Following: 6,791
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. <span class="emoji emoji1f53a"></span>اقدام عجیب یک ورزشکار ایرانی در بازی‌های آسیایی . . <span class="emoji emoji1f539"></span> ورزش ایران ممکن است با یک شوک بزرگ مواجه ...
Media Removed
. اقدام عجیب یک ورزشکار ایرانی در بازی‌های آسیایی . . ورزش ایران ممکن است با یک شوک بزرگ مواجه شود. درجریان بازی‌های آسیایی مسئولان برگزاری به محل اقامت یک تیم رزمی کاروان ایران رفتند تا از چند ورزشکار تست دوپینگ بگیرند. از سه مورد مشکوک، دو نفر تست دادند و یک نفر از هتل فرار کرد. دو نفر از این ... .
🔺اقدام عجیب یک ورزشکار ایرانی در بازی‌های آسیایی
.
.
🔹 ورزش ایران ممکن است با یک شوک بزرگ مواجه شود. درجریان بازی‌های آسیایی مسئولان برگزاری به محل اقامت یک تیم رزمی کاروان ایران رفتند تا از چند ورزشکار تست دوپینگ بگیرند. از سه مورد مشکوک، دو نفر تست دادند و یک نفر از هتل فرار کرد. دو نفر از این سه نفر برای ایران مدال گرفته‌اند.
.
به گزارش ایسنا، «فرهیختگان» در ادامه نوشت: کاروان ورزش ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی با ترکیب 378 ورزشکار راهی شرق آسیا شد و دستاورد کاروان ایران در این دوره از بازی‌های آسیایی 20 مدال طلا، 20 مدال نقره و 22 مدال برنز بود. در این دوره که در بسیاری رشته‌ها با ناکامی مواجه شدیم، سهم رشته‌های رزمی از مدال‌های کسب شده برجسته بود.
.
8 مدال طلا، 12 نقره و 8 برنز سهم ورزش‌های رزمی از بین 62 مدالی بود که کاروان ایران در اندونزی کسب کرد اما حالا از ماجرایی باخبر شده‌ایم که می‌تواند شیرینی مدال‌های کسب‌شده توسط رشته‌های رزمی را از بین ببرد.
.

دوباره دوپینگ؟

سال‌هاست که ورزش ما با پدیده شوم دوپینگ مواجه است و در مقاطع مختلف و در رشته‌های گوناگون اخبار دوپینگ ورزشکاران منتشر شده و می‌شود که در برخی مواقع باعث خداحافظی همیشگی ستاره‌های ورزشی شده و برخی ورزشکاران نیز سال‌های زیادی را دور از میادین سپری کردند. دوپینگ ناخواسته و محرومیت مادام‌العمر امیرعلی اکبری و طالب نعمت‌پور در کشتی فرنگی، محرومیت سنگین سعید علی‌حسینی در وزنه‌برداری (ابتدا مادام‌العمر و بعد از رایزنی‌ فدراسیون وزنه‌برداری با فدراسیون جهانی به هشت سال کاهش پیدا کرد) محرومیت چهار ساله امید عمیدی در تکواندو، دوپینگ دسته‌جمعی در وزنه‌برداری و ... از این دست محرومیت‌هاست که ورزش ما را با دردسر مواجه کرد.
.

تست شبانه در هتل

در سال‌های اخیر نیز بارها اخبار دوپینگ ورزشکاران رشته‌های مختلف منتشر شده اما شاید شنیدن این خبر که ممکن است به‌زودی دو مدال‌آور بازی‌های آسیایی جاکارتا نیز نام‌شان بین دوپینگی‌های تاریخ ورزش ایران قرار بگیرد، بیش از خبرهای اخیر تلخ و دردناک باشد.
.

ماجرا از این قرار است که مسئولان سازمان جهانی مبارزه با ضددوپینگ (وادا) به صورت سرزده وارد دهکده بازی‌های آسیایی شده و مستقیم به سمت هتل محل اقامت ورزشکاران یکی از رشته‌های رزمی ایران رفته‌اند تا از سه ورزشکار تست دوپینگ بگیرند.
.
#رزمی #دوپینگ #جاکارتا_2018 ⭕ادامه خبر در کامنت اول👇
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f53a"></span> ۷ کشتی‌گیر به اردوی تیم ملی دعوت شدند . به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، ...
Media Removed
. ۷ کشتی‌گیر به اردوی تیم ملی دعوت شدند . به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مهران رضا زاده از مازندران، مصطفی حسین خانی از تهران، عزت الله اکبری از مازندران، اسماعیل نجاتیان از خراسان رضوی، حسن مرادقلی، علیرضا گودرزی از تهران و یدالله محبی از کرمانشاه ۷ کشتی گیری هستند که ... .
🔺 ۷ کشتی‌گیر به اردوی تیم ملی دعوت شدند
.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مهران رضا زاده از مازندران، مصطفی حسین خانی از تهران، عزت الله اکبری از مازندران، اسماعیل نجاتیان از خراسان رضوی، حسن مرادقلی، علیرضا گودرزی از تهران و یدالله محبی از کرمانشاه ۷ کشتی گیری هستند که باید از روز ۲۱ شهریورماه در تمرینات تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان شرکت کنند.
.
پیش از این اردوی تیم ملی کشتی آزاد با حضور ۷ کشتی گیر از روز ۱۸ شهریورماه در محل خانه کشتی عبداله موحد آغاز شده بود.
.
اسامی سایر نفرات برای حضور در اردو متعاقبا اعلام می شود.

رقابت های کشتی قهرمانی جهان روزهای ۲۸ مهر تا ۶ آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
.
.
#کشتی #رزم_آنلاین
Read more
. <span class="emoji emoji1f53a"></span> نَد نریمانی،به دنبالِ اثبات قدرت خود در UFC! . . <span class="emoji emoji1f539"></span> ند نریمانی مبارز ایرانی_انگلستانی UFC پس ...
Media Removed
. نَد نریمانی،به دنبالِ اثبات قدرت خود در UFC! . . ند نریمانی مبارز ایرانی_انگلستانی UFC پس از پیروزی در نخستین مبارزه ی خود در این سازمان،در دومین مبارزه ی خود مقابل"انریکو بارزولا"،مبارز باتجربه و اهل پِرو پا به هشت ضلعی خواهد گذاشت. . . این مبارزه در دسته ی پروزن و در قالب رویداد ... .
🔺 نَد نریمانی،به دنبالِ اثبات قدرت خود در UFC!
.
.
🔹 ند نریمانی مبارز ایرانی_انگلستانی UFC پس از پیروزی در نخستین مبارزه ی خود در این سازمان،در دومین مبارزه ی خود مقابل"انریکو بارزولا"،مبارز باتجربه و اهل پِرو پا به هشت ضلعی خواهد گذاشت.
.
.
🔹این مبارزه در دسته ی پروزن و در قالب رویداد
UFC FIGHT NIGHT 140
و به عنوان مبارزه ی ماقبل اصلی این رویداد برگزار خواهد شد.
.
.
📍محل برگزاری این رویداد،ورزشگاه luna park در شهر بوینس آیرس آرژانتین و تاریخ برگزاری این رویداد 17 نوامبر(26 آبان) خواهد بود.
.
.
#ام_ام_ای #MMA
Read more
. ببینید| #منتخب_ویدیو ی مبارزه‌ی سومان مختاریان و سَم چان این مبارزه، در تاریخ 29 جولای 2017 و در قالب رویداد HEX fight series 10 میان سومان مختاریان،مبارز ایرانی الاصل و سم چان،در دسته ی پروزن برگزار شده است. برنده: مختاریان به وسیله ی سابمیشن twister #MMA @suman_att . منتخب‌ویدیو ... .
📺 ببینید| #منتخب_ویدیو ی مبارزه‌ی سومان مختاریان و سَم چان

این مبارزه، در تاریخ 29 جولای 2017 و در قالب رویداد HEX fight series 10 میان سومان مختاریان،مبارز ایرانی الاصل و سم چان،در دسته ی پروزن برگزار شده است.

برنده: مختاریان به وسیله ی سابمیشن twister
#MMA
@suman_att
.
🎥 منتخب‌ویدیو از @mma_in_history
.
#رزم_آنلاین #ام_ام_ای #ایران #مبارزه
Read more
مظاهری: شکست‌های منتقدان فعلی زیر سایه مدال‌های من دیده نمی‌شد/ باید در کمیته فنی تضارب آرا وجود ...
Media Removed
مظاهری: شکست‌های منتقدان فعلی زیر سایه مدال‌های من دیده نمی‌شد/ باید در کمیته فنی تضارب آرا وجود داشته باشد . مربی تیم ملی بوکس گفت: دوستانی مدعی عدم نتیجه‌گیری تیم ملی هستند که در دوره گذشته مدال‌های مظاهری باعث زیر سایه قرار گرفتن باخت‌های آنها می‌شد. . علی مظاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ... مظاهری: شکست‌های منتقدان فعلی زیر سایه مدال‌های من دیده نمی‌شد/ باید در کمیته فنی تضارب آرا وجود داشته باشد
.
مربی تیم ملی بوکس گفت: دوستانی مدعی عدم نتیجه‌گیری تیم ملی هستند که در دوره گذشته مدال‌های مظاهری باعث زیر سایه قرار گرفتن باخت‌های آنها می‌شد.
.
علی مظاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد بوکس در بازی های آسیایی اظهار داشت: ما قبل از بازی‌های آسیایی اعلام کرده بودیم که بچه‌های ما هنوز به شرایط ایده‌آل برای کسب مدال نرسیده بودند. با توجه به تغییر و تحولات فدراسیون، تنها 6 ماه فرصت برای آماده‌سازی تیم ملی وجود داشت و با 6 ماه نیز نمی‌توان توقع کسب مدال داشت.
.
مظاهری در خصوص ترکیب شورای فنی تصریح کرد: روز گذشته من از اعضای شورای فنی مطلع شدم و در جریان انتخاب افراد نبودم اما در این شورا قهرمان بزرگ و افتخارآفرینی حضور دارند که صاحب نظر هستند. ترکیب اعضا از نفرات جوان و تحصیلکرده‌ای تشکیل شده است که در عرصه مربیگری و قهرمانی نیز کارنامه خوبی دارند. به نظر من شورای فنی که بخواهد نظر همه اعضا در آن مساعد باشد فایده‌ای ندارد و باید در آن بحث و تضارب آرا وجود داشته باشد تا به بوکس کمک شود. تشکیل کمیته فنی کار بزرگی از سوی فدراسیون بود تا قهرمان نیز در نامه‌های فدراسیون سهیم باشند.
.
وی در خصوص انتقاداتی که نسبت به حضور قهرمانان کیک بوکس در ترکیب تیم ملی صورت گرفته است، گفت: ملاک ما انتخابی تیم ملی بوکس و حضور منظم در اردوهای تیم ملی بود. اینکه این بازیکنان در گذشته رزمی‌کار بودند برای ما مهم نبود و مهم عملکرد آنها در انتخابی‌ها و مسابقات برون مرزی بود. اگر پیشینه افرادی که این صحبت‌ها را انجام می‌دهند بررسی کنید متوجه می‌شوید خود آنها نیز رزمی‌کار بودند.
.
عضو شورای فنی فدراسیون بوکس افزود: 15 سال عضو تیم ملی بودم و شناخت کاملی نسبت به همه بوکسورها دارم. برای علی مظاهری کسی نمی‌تواند زیر و رو بکشد چرا که او نسبت به پیشینه همه افراد حاضر در بوکس اطلاع دارد. منتقدان و دوستانی مدعی عدم نتیجه‌گیری تیم ملی هستند که در دوره گذشته مدال‌های مظاهری باعث زیر سایه قرار گرفتن باخت‌های آنها می‌شد. این آقایان در شب‌های اول می‌باختند.
.
مظاهری در پایان خاطر نشان کرد: بوکسورهای ما زیر 22 سال بودند و با وجود حضور 25 بوکسور در هر وزن خوب جنگیدند و در 8 نفر مغلوب شدند که نتیجه آنها مورد قبول وزارت ورزش، کمیته المپیک و مسئولان کاروان بود. قطعا این نفرات در سهمیه المپیک جبران خواهند کرد و نشان می‌دهد توانایی بوکس بیشتر از این‌ها است.
.
.
#بوکس
Read more
امیر علی‌اکبری: تا صبح در بیمارستان بودم/ شاید به مبارزه با واخایف روس نرسم . مبارز ایرانی رشته ...
Media Removed
امیر علی‌اکبری: تا صبح در بیمارستان بودم/ شاید به مبارزه با واخایف روس نرسم . مبارز ایرانی رشته MMA با بیان اینکه سخت‌ترین مبارزه‌اش را شب گذشته برابر حریف لهستانی پشت سر گذاشته است گفت: به حدی به من فشار وارد شد که تا صبح در بیمارستان بستری شدم. . امیر علی اکبری در گفتگو با ایسنا، درباره‌ی ‌پیروزی ... امیر علی‌اکبری: تا صبح در بیمارستان بودم/ شاید به مبارزه با واخایف روس نرسم
.

مبارز ایرانی رشته MMA با بیان اینکه سخت‌ترین مبارزه‌اش را شب گذشته برابر حریف لهستانی پشت سر گذاشته است گفت: به حدی به من فشار وارد شد که تا صبح در بیمارستان بستری شدم.
.
امیر علی اکبری در گفتگو با ایسنا، درباره‌ی ‌پیروزی ارزشمند در رشته رزمی MMA برابر  دانیل اومیلانژوک ملقب به خرس لهستان که در ۳ راند ۵ دقیقه‌ای و به سختی بدست آمد اظهار کرد: واقعا سخت ترین مبارزه‌ای بود که تابحال داشتم. این مبارزه در مجموع ۱۵ دقیقه در ۳ راند ۵ دقیقه‌ای به طول انجامید که نشان دهنده سختی کار و مبارزه نفس‌گیر برابر حریف لهستانی بود.
.
وی با بیان اینکه حریف تاکتیک خود را در این مبارزه نسبت به مبارزه‌های قبلی تغییر داده بود تا به برتری برسد گفت: تمرینات بسیار خوبی را برای کسب پیروزی در این مبارزه پشت سر گذاشتم چرا که کسب پیروزی در این مبارزه برایم بسیار مهم و ارزشمند بود. به خوبی و بسیار دقیق حریف را آنالیز کرده بودیم اما او برنامه و تاکتیک خود را تغییر داد و به همین دلیل کار برایم سخت‌تر شد. با این وجود با تمام توانم جنگیدم و خدا را شکر زحمات خودم، خانواده ام و مربی‌ام علیرضا استکی نتیجه داد و شرمنده مردم نشدم.
.
وی درباره کری خوانی شدید با واخایف صاحب کمربند ACB قبل و بعد از این مبارزه نیز گفت: خیلی وقت است با واخایف از بازی اول کری داریم. ابتدا قرار بود با او مبارزه کنم اما او به این مبارزه نرسید. قرار است در مبارزه بعدی ۱۹ آبان ماه با او مبارزه کنم. البته وضعیت پایم جالب نیست و آسیب دیده است. باید به ایران بیایم تا پایم را معاینه کنم. اگر بتوانم به شرایط مبارزه برسم تا دو هفته دیگر جواب قطعی را برای انجام این مبارزه به ACB خواهم داد.
.
علی اکبری در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه خیلی سختی را پشت سر گذاشتم و واقعا تحت فشار بودم تا جاییکه پس از مبارزه تا صبح در بیمارستان بودم. خدا را شکر الان وضعیت خوبی دارم و جا دارد از تمامی مردم ایران بخاطر دعای خیرشان تشکر کنم. امیدوارم در مبارزه‌های بعدی هم بتوانم سربلند بیرون بیایم و دل مردم عزیزمان را شاد کنم.
.
.
#رزم_آنلاین #امیر_علی_اکبری #ام_ام_ای
Read more
Loading...
. ببینید| #منتخب_ویدیو ی مبارزه‌ی تایرون وودلی و دارن تیل این مبارزه، امروز صبح به عنوان مبارزه‌ی اصلی رویداد #UFC228 و بر سر عنوان دسته ی فوق سبک وزن برگزار شد. برنده: وودلی به وسیله سابمیشنD'arce choke در راند دوم #MMA . منتخب‌ویدیو از @mmafreeze . #رزم_آنلاین #ام_ام_ای .
📺 ببینید| #منتخب_ویدیو ی مبارزه‌ی تایرون وودلی و دارن تیل

این مبارزه، امروز صبح به عنوان مبارزه‌ی اصلی رویداد #UFC228 و بر سر عنوان دسته ی فوق سبک وزن برگزار شد.

برنده: وودلی به وسیله سابمیشنD'arce choke در راند دوم
#MMA
.
🎥 منتخب‌ویدیو از @mmafreeze
.
#رزم_آنلاین #ام_ام_ای
. <span class="emoji emoji1f53a"></span>نتایج رویداد UFC 228/تایرون وودلی،همچنان صاحب عنوان فوق سبک وزن! . <span class="emoji emoji1f539"></span> ساعاتی پیش مبارزاتِ رویداد ...
Media Removed
. نتایج رویداد UFC 228/تایرون وودلی،همچنان صاحب عنوان فوق سبک وزن! . ساعاتی پیش مبارزاتِ رویداد UFC 228 به اتمام رسید که در مهم ترین آنها "تایرون وودلی" اهل آمریکا و "دارن تیل" پدیده ی انگلستانی این رقابت ها، بر سر عنوان فوق سبک وزن به مبارزه پرداختند که در نهایت وودلی موفق به تسلیم کردن دارن ... .
🔺نتایج رویداد UFC 228/تایرون وودلی،همچنان صاحب عنوان فوق سبک وزن!
.
🔹 ساعاتی پیش مبارزاتِ رویداد UFC 228 به اتمام رسید که در مهم ترین آنها "تایرون وودلی" اهل آمریکا و "دارن تیل" پدیده ی انگلستانی این رقابت ها، بر سر عنوان فوق سبک وزن به مبارزه پرداختند که در نهایت وودلی موفق به تسلیم کردن دارن تیل در راند دوم به وسیله ی سابمیشن (D'Arce choke) شد و همچنان صاحب عنوان فوق سبک وزن باقی ماند.
.

نتایج کامل مبارزات اصلی این رویداد👇
.
.
تایرون وودلی vs دارن تیل
▫️بر سر عنوان فوق سبک وزن
▪️برنده : تایرون وودلی به وسیله سابمیشن D'arce choke در راند دوم

جسیکا آندراد vs کارولینا کوالکویچ
▫️در دسته کاه وزن زنان
▪️برنده : جسیکا آندراد به وسیله ناک اوت فنی در راند اول

زابیت ماگوماشاریپوف vs برندون دیویس
▫️در دسته ی پروزن
▪️برنده : ماگوماشاریموف به وسیله ی سابمیشن knee bar در راند دوم

جیمی ریورا vs جان دادسِن
▫️در دسته ی خروس وزن
▪️برنده : ریورا با رای متحد داوران

عبدالرزاق الحسن vs نیکو پرایس
▫️در دسته ی فوق سبک وزن
▪️برنده : الحسن به وسیله ناک اوت در راند اول
.
.
#یو_اف_سی #ام_ام_ای #تایرون_وودلی
#رزم_آنلاین
Read more
Loading...
تصویری از جریان ورود محمد واخایف (قهرمان روسیه‌ای سنگین وزن ACB) به داخل قفس مبارزه، بعد از کسب پیروزی ...
Media Removed
تصویری از جریان ورود محمد واخایف (قهرمان روسیه‌ای سنگین وزن ACB) به داخل قفس مبارزه، بعد از کسب پیروزی "شیر ایران" در مبارزه‌ی امشبش با دنیل اومی‌یلانجوک عکس از اینستاگرام @alim0tamed تصویری از جریان ورود
محمد واخایف (قهرمان روسیه‌ای سنگین وزن ACB) به داخل قفس مبارزه، بعد از کسب پیروزی "شیر ایران" در مبارزه‌ی امشبش با دنیل اومی‌یلانجوک

عکس از اینستاگرام @alim0tamed
. <span class="emoji emoji1f53a"></span> خرس لهستانی هم حریف علی اکبری نشد! . . . <span class="emoji emoji1f539"></span> دقایقی پیش امیر علی اکبری با رای متحد داوران، دنیل ...
Media Removed
. خرس لهستانی هم حریف علی اکبری نشد! . . . دقایقی پیش امیر علی اکبری با رای متحد داوران، دنیل اومی یلانجوک را شکست داد و یک قدم به عنوان قهرمانی سنگین وزن ACB نزدیک تر شد. . . #امیر_علی_اکبری #ام_ام_ای #رزم_آنلاین #amiraliakbari #acbmma .
🔺 خرس لهستانی هم حریف علی اکبری نشد!
.
.
. 🔹 دقایقی پیش امیر علی اکبری با رای متحد داوران،
دنیل اومی یلانجوک را شکست داد و یک قدم به عنوان قهرمانی سنگین وزن ACB نزدیک تر شد.
.
.
#امیر_علی_اکبری #ام_ام_ای #رزم_آنلاین
#amiraliakbari
#acbmma
در حاشیه‌ی وزن‌کشی و شروع رقابت‌های ACB89 و مبارزه‌ی امیر علی‌اکبری و دنیل اومی‌یلانجوک لهستانی ...
Media Removed
در حاشیه‌ی وزن‌کشی و شروع رقابت‌های ACB89 و مبارزه‌ی امیر علی‌اکبری و دنیل اومی‌یلانجوک لهستانی و همچنین در ادامه‌ی کری‌خوانی‌های پیشین امیر علی‌اکبری و محمد واخایف (قهرمان روسیه‌ای حال حاضر سنگین‌وزن سازمان ACB)، وی عکسی را در کنار حریف فرداشب امیر علی‌اکبری در صفحه‌ی اینستاگرام خود ... در حاشیه‌ی
وزن‌کشی و شروع رقابت‌های ACB89 و مبارزه‌ی امیر علی‌اکبری و دنیل اومی‌یلانجوک لهستانی و همچنین در ادامه‌ی کری‌خوانی‌های پیشین امیر علی‌اکبری و محمد واخایف (قهرمان روسیه‌ای حال حاضر سنگین‌وزن سازمان ACB)، وی عکسی را در کنار حریف فرداشب امیر علی‌اکبری در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرد و (به زبان روسی) نوشت:
.
"عکس Acb 89 با برنده‌ی فردا! عکس با برنده‌ی فردا!"
.
اما در حالی که کاربرهای ایرانی در قسمت نظرات پست وی برای او کری می‌خواندند، وی یکی از نظرات که به شرح زیر بود را، پاسخ داد:

امیر (یک کاربر ایرانی @amir_eight ):
"اگه دوتاییتون هم برید توی رینگ !! امیر علی بازم برنده می‌شه 😂😂😂 (تگ محمد واخایف و دنیل اومی‌یلانجوک)"
.
و جواب محمد واخایف:
"من خیلی خوشحال می‌شم که امیر این مبارزه رو ببره تا فقط سرشو له کنم تو کانواس در مسکو. ان‌شا الله"
.
امیر (کاربر ایرانی @amir_eight ) در جواب:
"تا وقتی امیر علی‌اکبری در @acb_mma مبارزه می‌کنه، بردن رو فراموش کن
من بهت قول می‌دم که مبارزه در وقت اول تموم می‌شه !! من دوست دارم صورتتو قبل از مبارزه با امیرعلی در مسکو ببینم !
من به مسکو میام تا مبارزه‌ی تو رو در دهم نوامبر ببینم 😱"
.
#ACBMMA #acb89
Read more
وزن‌کشی مبارزه‌ی "شیر ایران" امیر علی‌اکبری و دنیل اومی‌یلانجوک "خرس لهستانی" انجام شد. تا فردا منتظر کولاک کردن امیر خواهیم بود. . در این ویدیو، محمد واخایف، قهرمان فعلی سنگین وزن سازمان ACB نیز، در حال کری‌خوانی با امیر علی‌اکبری نمایش داده می‌شود. . #ACB89 #MMA ویدیو از @amiraliakbari60 @acb_mma @danielomielanczuk @mukhamt_vakhaev وزن‌کشی مبارزه‌ی "شیر ایران" امیر علی‌اکبری و دنیل اومی‌یلانجوک "خرس لهستانی" انجام شد.

تا فردا منتظر کولاک کردن امیر خواهیم بود. 💪👊 .
در این ویدیو، محمد واخایف، قهرمان فعلی سنگین وزن سازمان ACB نیز، در حال کری‌خوانی با امیر علی‌اکبری نمایش داده می‌شود.
.
#ACB89 #MMA
ویدیو از @amiraliakbari60
@acb_mma
@danielomielanczuk
@mukhamt_vakhaev
Loading...
رزم‌آنلاین/ پست مجدد از @razmavar.mag مبارزه علی اکبری و خرس لهستانی به تعویق افتاد! . مشکلات فنی دلیل لغو رویداد ACB 91 لندن اعلام شد. . به گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از پایگاه خبری رزم آور در حالی که بسیاری منتظر نبرد ۲۰ مرداد امیر علی اکبری و دنیل اُملیانجوک بودند اما بنا به اعلام رسمی ... رزم‌آنلاین/ پست مجدد از
@razmavar.mag

مبارزه علی اکبری و خرس لهستانی
به تعویق افتاد!
.
مشکلات فنی دلیل لغو رویداد ACB 91 لندن اعلام شد.
.
به گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از پایگاه خبری رزم آور در حالی که بسیاری منتظر نبرد ۲۰ مرداد امیر علی اکبری و دنیل اُملیانجوک بودند اما بنا به اعلام رسمی سازمان اِی سی بی رویداد ACB 91 به دلیل مشکلات فنی موجود در لندن لغو شده است.
اما نکته مهم اینکه فایت کارت این مسابقات کنار گذاشته نشده و در شهریور ماه به یکی از رویدادهای آتی ACB که فعلاً مشخص نشده منتقل خواهد شد. با این تفاسیر نبرد علی اکبری و اُملیانجوک هر چند کمی دیرتر ولی کماکان به قوت خود پابرجا خواهد بود و طرفداران علی اکبری باید برای پنجه در پنجه شدن امیر و خرس لهستانی کمی بیشتر در انتظار بمانند‌.
.
#خبررزم_آور #رزم_آور #خبر #امیرعلی_اکبری #فایتر #مبارزه #fighting #fight #acb champion #amiraliakbari
رزم‌آنلاین/ موسیقی روی این ویدیو:
Human - Rag'n'Bone Man

@acb_mma
@amiraliakbari60
@danielomielanczuk
#رزم_آنلاین
Read more
. <span class="emoji emoji1f534"></span> حضور بعدی مدداگ در هشت‌ضلعی ؛ این‌بار در مبارزه‌ی اصلی ای‌سی‌بی مالمو/ سگ دیوانه‌ی ایرانی در ...
Media Removed
. حضور بعدی مدداگ در هشت‌ضلعی ؛ این‌بار در مبارزه‌ی اصلی ای‌سی‌بی مالمو/ سگ دیوانه‌ی ایرانی در برابر گرگ روسیه‌ای . رضا مددی (۱۴ برد و ۶ باخت)، مبارز ام‌ام‌ای ابرانی/ سوئدی و مبارز سابق سازمان یو‌اف‌سی، سوم شهریور ماه در قالب مبارزه‌ی اصلی رویداد ACB92 به مصاف مبارز ۲۳ ساله‌ی روسیه‌ای، ... .
🔴 حضور بعدی مدداگ در هشت‌ضلعی ؛ این‌بار در مبارزه‌ی اصلی ای‌سی‌بی مالمو/ سگ دیوانه‌ی ایرانی در برابر گرگ روسیه‌ای
.
🔷 رضا مددی (۱۴ برد و ۶ باخت)، مبارز ام‌ام‌ای ابرانی/ سوئدی و مبارز سابق سازمان یو‌اف‌سی، سوم شهریور ماه در قالب مبارزه‌ی اصلی رویداد ACB92 به مصاف مبارز ۲۳ ساله‌ی روسیه‌ای، یوسف راسوف (ملقب به گرگ)، قهرمان سابق دسته‌ی وزنی پروزن ای‌سی‌بی خواهد رفت.
.
🔻این مبارزه در سبک‌وزن و به عنوان مبارزه‌ی اصلی رویداد ACB92 برگزار خواهد شد.
.
🔶 یوسف رایسوف، مبارز جوان و آتیه‌دار ای‌سی‌بی ام‌ام‌ای، رکورد حرفه‌ای ۱۳ برد و ۱ باخت را در کارنامه‌ی کاری خود دارد که نقطه‌ی پررنگ بردهای وی، ۸ برد با تسلیم کردن حریف است.
.
🔹هر دو طرفین مبارزه، تا به حال ناک‌آوت نشده‌اند و از دفاع خوبی برخوردارند.
.
♦️رویداد ای‌سی‌بی۹۲ به تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۱۸ در شهر مالموی سوئد و در سالن «مالو ارنا» در حضور ۱۳۰۰۰ تماشاگر ام‌ام‌ای برگزار خواهد شد.

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #رضامددی #رضامدداگ #رضا_مددی #رضا_مدداگ
#Razmonline #martialarts #MMA #UFC #ACB #ACBMMA #ACB92 #RezaMadadi #RezaMaddog #YusufRaisov
Read more
. اجرای تر و تمیز فن «لنگ» و ضربه‌ی فنی‌ کردن حریف در #کشتی_آزاد . این مدل لنگ، بسیار شبیه به فن #اوچیماتا در #جودو و #لنگ_مشهدی در #کشتی_چوخه است. . ویدیو از @mura__motion . موسیقی روی ویدیو: Anatolia - Krajno #رزم_آنلاین #رزمی #کشتی .
🔻اجرای تر و تمیز فن «لنگ» و ضربه‌ی فنی‌ کردن حریف در #کشتی_آزاد
.
🔹این مدل لنگ، بسیار شبیه به فن #اوچیماتا در #جودو و #لنگ_مشهدی در #کشتی_چوخه است.
.
🎥 ویدیو از @mura__motion
.
🎵 موسیقی روی ویدیو: Anatolia - Krajno

#رزم_آنلاین #رزمی #کشتی
Loading...
. <span class="emoji emoji1f538"></span> نتایج و عملکرد سه مبارز ایرانی تبارِ حاضر در رویداد HEX fight series 14 . <span class="emoji emoji1f534"></span> محمد علوی به وسیله‌ی ...
Media Removed
. نتایج و عملکرد سه مبارز ایرانی تبارِ حاضر در رویداد HEX fight series 14 . محمد علوی به وسیله‌ی سابمیشن ریر نیکد چوک در وقت دوم، سای لیفا را تسلیم کرد و پیروز شد . سعید فتاحی‌فر پس از سه وقت مبارزه، با رای متحد داوران در مقابل کیت کمپل شکست خورد. سعید کارساز در وقت دوم، به وسلیه‌ی سابمیشن ... .
🔸 نتایج و عملکرد سه مبارز ایرانی تبارِ حاضر در رویداد
HEX fight series 14
.
🔴 محمد علوی به وسیله‌ی سابمیشن ریر نیکد چوک در وقت دوم، سای لیفا را تسلیم کرد و پیروز شد .
🔴 سعید فتاحی‌فر پس از سه وقت مبارزه، با رای متحد داوران در مقابل کیت کمپل شکست خورد.
🔴 سعید کارساز در وقت دوم، به وسلیه‌ی سابمیشن کیمورا از هوشی فردریچ شکست خورد و تسلیم شد. . 📷 : مبارزه ی محمد علوی

#رزم_آنلاین #ایران #ام_ام_ای #یو_اف_سی #محمد_علوی
Read more
. <span class="emoji emoji1f536"></span> "هیولای ایرانی" به دنبال درخشش بیشتر/ حضور سه ایرانی تبار در رویداد HEX Fight Series 14 . <span class="emoji emoji1f534"></span> ...
Media Removed
. "هیولای ایرانی" به دنبال درخشش بیشتر/ حضور سه ایرانی تبار در رویداد HEX Fight Series 14 . در روز نهم تیر ماه و در رویداد HEX Fight Series 14 شاهد مبارزه‌ی سه ایرانی در کشور استرالیا خواهیم بود‌. به گزارش رزم‌آنلاین، در تاریخ ۹ تیرماه ۹۷، سه مبارز ایرانی در سری مبارزات HEX FS به مبارزه ... .
🔶 "هیولای ایرانی" به دنبال درخشش بیشتر/ حضور سه ایرانی تبار در رویداد
HEX Fight Series 14
.
🔴 در روز نهم تیر ماه و در رویداد
HEX Fight Series 14
شاهد مبارزه‌ی سه ایرانی در کشور استرالیا خواهیم بود‌.
به گزارش رزم‌آنلاین، در تاریخ ۹ تیرماه ۹۷، سه مبارز ایرانی در سری مبارزات HEX FS به مبارزه خواهند پرداخت که می‌توان شاخص‌ترین آن‌ها را، سعید فتاحی‌فر، مبارز ایرانی مقیم استرالیا دانست که در دسته‌ی فوق سبک‌وزن به مبارزه می‌پردازد و لقب
"THE PHANTOM"
یا همان «شبح» را با خود به یدک می‌کشد.

در مقابل فتاحی‌فر، حریفی به نام «کیت کمپل» مبارزه خواهد کرد.
.
🔹فتاحی‌فر که از سال ۲۰۱۴ میلادی پا به عرصه‌ی رقابت های حرفه‌ای ام‌ام‌ای گذاشته است، ۶ پیروزی و ۳ باخت را در کارنامه‌ی خود دارد که آخرین پیروزی وی نیز به چهار ماه قبل باز می‌گردد و از سال ۲۰۱۶ میلادی در تمامی مبارزات خود پیروز از قفس خارج شده است.
.
🔺 در سویی دیگر این رقابت‌ها، دو مبارز ایرانی‌الاصل نیز به مبارزه خواهند پرداخت.
سعید کارساز مبارز دسته‌ی فوق سبک‌وزن در مقابل «هوشی فردریش» قرار خواهد گرفت و محمد علوی نیز در دسته‌ی پروزن در مقابل «سای لیفا» مبارزه خواهد کرد.
.
🔸اخیرا مبارزین بسیاری از این سازمان معتبر در استرالیا، به سازمان های بزرگی چون UFC جذب شده‌اند و حضور ناظران سازمان‌های بزرگ در این رقابت ها، حساسیت مبارزات را به سطح بسیار بالایی رسانده است.

در مورد تصویر این پست
.
➖بالا: سعید فتاحی‌فر
.
➖پایین سمت راست: محمد علوی
.
➖پایین چپ سعید کارساز
.
#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #سعید_فتاحی #سعید_فتاحی_فر #محمدعلوی #محمد_علوی #سعیدکارساز #سعید_کارساز
Read more
خطرات ورزش در هوای گرم با افزایش دمای هوا در تابستان خطراتی برای ورزش کردن در دمای بالا و زیر آفتاب ...
Media Removed
خطرات ورزش در هوای گرم با افزایش دمای هوا در تابستان خطراتی برای ورزش کردن در دمای بالا و زیر آفتاب وجود دارد که ورزشکاران باید آنها را در نظر داشته باشند. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Wtop، ورزش کردن در هوای گرم باعث افزایش فشار بیشتر بر بدن می‌شود. ورزش به خودی خود دمای بدن را افزایش می‌دهد و ... خطرات ورزش در هوای گرم

با افزایش دمای هوا در تابستان خطراتی برای ورزش کردن در دمای بالا و زیر آفتاب وجود دارد که ورزشکاران باید آنها را در نظر داشته باشند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Wtop، ورزش کردن در هوای گرم باعث افزایش فشار بیشتر بر بدن می‌شود. ورزش به خودی خود دمای بدن را افزایش می‌دهد و در صورتی که دمای هوا نیز زیاد باشد خطراتی برای سلامتی ایجاد می‌شوند. خطراتی که در این شرایط وجود دارند عبارتند از: - کرمپ عضلانی:

ممکن است که به دلیل گرمای زیاد هوا عضلات انقباض زیاد پیدا کند و اسپاسم و کرمپ ایجاد شد. - گرما زدگی:

ممکن است بر اثر گرما احساس غش کردن و از دست دادن توان ایجاد شود. اگر بلافاصله بعد از دویدن بایستید این اتفاق بیشتر احتمال دارد که رخ دهد. - خستگی مفرط:

ممکن است با ورزش در گرما دمای بدن بیش از حد بالا برود. احتمال ضعف، سردرد، بی حالی و استفراغ وجود دارد.

#رزم_آنلاین #رزمی #ورزش #ورزش_کردن #کاهش_وزن #هوای_گرم #ورزش_کردن_در_هوای_گرم #علم_ورزش #ایسنا
#Razmonline #Wtop
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f3a5"></span>گزارش تصویری و ویدیویی اختصاصی رزم‌‌آنلاین از تمرین دو روز پیش (دوشنبه) امیر علی‌‌اکبری در باشگاه ...
Media Removed
. گزارش تصویری و ویدیویی اختصاصی رزم‌‌آنلاین از تمرین دو روز پیش (دوشنبه) امیر علی‌‌اکبری در باشگاه آل‌استارز سوئد در مورد این پست: تصویر اول: از راست به چپ: سعید گنجی، بهزاد مجیدی، ایلیر لطیفی، امیر علی‌اکبری ، رضا مددی، آندریاس (مربی الکساندر گوستافسون)، حمزه (مبارز داغستانی) و بیلال ... .
🎥گزارش تصویری و ویدیویی اختصاصی رزم‌‌آنلاین از تمرین دو روز پیش (دوشنبه) امیر علی‌‌اکبری در باشگاه آل‌استارز سوئد
در مورد این پست:
تصویر اول:
از راست به چپ: سعید گنجی، بهزاد مجیدی، ایلیر لطیفی، امیر علی‌اکبری ، رضا مددی، آندریاس (مربی الکساندر گوستافسون)، حمزه (مبارز داغستانی) و بیلال تیپسائف (ام‌ام‌ای‌کار آماتور)
تصویر دوم و ویدیوی سوم و چهارم:
تمرین مشترک و مرور فن امیر علی‌اکبری و یکی از بوکسورهای باشگاه آل‌استارز (استکهلم) سوئد
.
🔴 طبق متن گفتگوی هفته‌ی پیش امیر علی‌‌اکبری با خبرنگار خبرگزاری ایسنا، این مبارز ایرانی سازمان ای‌سی‌بی، سه‌شنبه‌ی هفته‌ی گذشته عازم استکهلم شده است تا دو هفته را در آن‌جا تمرین کند و بعد به ایران بازگردد.
به گزارش رزم‌‌آنلاین، امیر علی‌اکبری عازم استکهلم، پایتخت کشور سوئد شده است تا به مدت دو هفته تمرینات خود را در باشگاه آل‌استارز، یکی از بهترین باشگاه‌های ام‌ام‌ای اروپا پیگیری کند.
.
🔹باشگاه آل‌استارز، محل تمرین گوخان ساکی و چندی از بهترین مبارزان بزرگترین و معتبرترین سازمان برگزارکننده‌ی ام‌ام‌ای دنیا، UFC ، مانند الکساندر گوستافسون، ایلیر لطیفی، داوید تیمور، رضا مددی (مبارز سابق یو‌اف‌سی) و مبارزان بزرگ دیگری در دنیای ام‌ام‌ای است.
.
🔸هم‌اکنون از ایرانیان ام‌ام‌ای‌کار حاضر در این باشگاه می‌توان رضا مددی، سعید گنجی، محمد بابادیوند و امیر علی‌‌اکبری را نام برد.
.
🔻 این دسته از تمرینات امیر علی‌‌اکبری، در جهت آماده شدن وی برای مبارزه‌ی نسبتا سخت پیش ‌روی وی، در حال انجام است.
.
🔹علی‌‌اکبری می‌بایست در مبارزه‌ی بعدی خود به مصاف دنیل اومی‌یلانجوک ملقب به «خرس لهستانی» برود.
.
▫️این مبارزه به تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۸ میلادی (مصادف با ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ هجری شمسی)، در دسته‌ی وزنی سنگین‌وزن و به عنوان مبارزه‌ی ماقبل اصلی رویداد ACB91 در شهر لندن، پایتخت کشور انگلستان، برگزار خواهد شد.
.
🔵 حریف باتجربه‌ و ۳۵ ساله‌ی امیر علی‌اکبری نیز، با داشتن رکورد قابل توجه ۳۰ مبارزه (۲۰ برد - ۸ باخت - ۱ مساوی - ۱ بدون نتیجه) که ۹ مبارزه‌ی آن در سازمان یو‌اف‌سی انجام شده است، مبارز سرسختی از خود نشان می‌دهد.
.
♦️برنده شدن علی‌‌اکبری در این مبارزه، اهمیت ویژه‌ای را در پیمودن نقشه‌ی راه وی تا سازمان یو‌اف‌سی ایفا می‌کند و اگر او پیروز میدان باشد، احتمالا مبارزه‌ی بعدی وی با قهرمان سنگین‌وزن ACB، محمد واخایف روسیه‌ای،‌ برگزار خواهد شد که فرصتی برای تصاحب کمربند قهرمانی یکی از بهترین سازمان‌های ام‌ام‌ای دنیا خواهد بود.
#رزم_آنلاین #رزمی #امیر_علی‌_اکبری
Read more
مبارزه‌ی ام‌ام‌ای نوجوانان در Bellator Khaliev Team . این‌طور که به نظر می‌آید، احتمالا در کشور روسیه برگزار شده است. . با برگزاری ام‌ام‌ای نوجوانان، موافقید یا مخالف؟! @ufcboom @mmavine_tm موسیقی روی ویدیو: Angetenar (Original Mix) - Rompasso #رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای ... مبارزه‌ی ام‌ام‌ای نوجوانان در
Bellator Khaliev Team
.
🔹این‌طور که به نظر می‌آید، احتمالا در کشور روسیه برگزار شده است.
.
🔻با برگزاری ام‌ام‌ای نوجوانان، موافقید یا مخالف؟!
@ufcboom
@mmavine_tm
موسیقی روی ویدیو:
Angetenar (Original Mix) - Rompasso

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #ام_ام_ای_نوجوانان
#Razmonline #martialarts #MMA #UFC #youthMMA #bellatorkhalievteam #khalievteam
Read more
هفتمین دوره رقابت‌های بین المللی ووشو جام پارس - گرگان هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام ...
Media Removed
هفتمین دوره رقابت‌های بین المللی ووشو جام پارس - گرگان هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس با حضور تیم های ویتنام، هندوستان، پاکستان، افغانستان، لبنان، ‌ سوئد، ارمنستان و تیم های پارس جنوبی و هیئت ووشو گلستان از ایران به مدت دو روز در گرگان برگزار شد. که در پایان این رقابت ها تیم پارس ... هفتمین دوره رقابت‌های بین المللی ووشو جام پارس - گرگان

هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس با حضور تیم های ویتنام، هندوستان، پاکستان، افغانستان، لبنان، ‌ سوئد، ارمنستان و تیم های پارس جنوبی و هیئت ووشو گلستان از ایران به مدت دو روز در گرگان برگزار شد. که در پایان این رقابت ها تیم پارس جنوبی متشکل از ووشوکاران تیم ملی کشورمان با کسب ۱۴ طلا، ۴ نقره و یک برنز برای سومین سال پیاپی قهرمان شد.

عکاس عکس‌ها: حدیثه پاسندی - ایسنا

عکس‌های بیش‌تر را در وبسایت خبرگزاری ایسنا به نشانی اینترنتی isna.ir تماشا کنید.

#رزم_آنلاین #رزمی #ووشو #ساندا #تالو #حسین_اجاقی #پارس_جنوبی
#Razmonline #martialarts #wushu #sanda #taloe #hoseinojaghi
Read more
قهرمان سابق UFC و برنده‌ی Ultimate Fighter 2 بازنشسته شد ! در روز دوشنبه، در برنامه‌ی (یکی ...
Media Removed
قهرمان سابق UFC و برنده‌ی Ultimate Fighter 2 بازنشسته شد ! در روز دوشنبه، در برنامه‌ی (یکی از برجسته ترین ژورنالیست های دنیای MMA آریِل حلوانی، در شبکه ی ESPN، رشاد اوانز مبارز 38 ساله‌ی UFC اعلام کرد که پس از اولین بار ناک‌آوت شدن خود در وقت نخست توسط آنتونی اسمیت و در رویداد UFC 225، تصمیم ... قهرمان سابق
UFC
و برنده‌ی
Ultimate Fighter 2
بازنشسته شد !

در روز دوشنبه، در برنامه‌ی (یکی از برجسته ترین ژورنالیست های دنیای MMA آریِل حلوانی، در شبکه ی ESPN، رشاد اوانز مبارز 38 ساله‌ی UFC اعلام کرد که پس از اولین بار ناک‌آوت شدن خود در وقت نخست توسط آنتونی اسمیت و در رویداد UFC 225، تصمیم گرفته‌است بازنشسته شود.

ایوانز گفت : "من می‌خواهم بازنشسته شوم. همه چیز به همین منوال است، اما من در یک مقطعی از زندگی‌ام متوجه شدم که مبارزه مهم ترین بخش از زندگی من است و واقعا همه چیزِ من بود.حالا آن زندگی‌ام را کنار می‌گذارم و زندگی حقیقی برای من در اولویت است. رقابت های ورزشی، آن هم مانند هنرهای رزمی - ترکیبی، دنیایی است از ورزشکارانی که تجربیات من را نداشته‌اند و در اوج قله‌های افتخار نبوده‌اند و تشنه‌ی رسیدن به آن هستند.
من کمی بی اشتیاق بودم و زمان زیادی را در رقابت‌های حرفه‌ای گذراندم و با افراد زیادی مبارزه کردم، اما با این حال این ورزش به این چشم خشونت نگاه نکرده‌ام"

خبر بالا ترجمه شده از خبر (دیروز) وبسایت
mmafighting.com
است. (با اضافات بسیار جزیی)
عکس:
Esther Lin, MMA Fighting

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی
#Razmonline #martialarts #MMA #UFC #rashadevans #retirement
Read more
دو طلای بوکسورهای ایران در تورنمنت مغولستان بوکسورهای ایران توانستند در تورنمنت بین‌المللی ...
Media Removed
دو طلای بوکسورهای ایران در تورنمنت مغولستان بوکسورهای ایران توانستند در تورنمنت بین‌المللی اولان باتور مغولستان دو مدال طلا را در اوزان 49 و 75 کیلوگرم کسب کنند. به گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از ایسنا، تورنمنت بین‌المللی بوکس "اولان‌باتور" مغولستان از چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 با حضور ... دو طلای بوکسورهای ایران در تورنمنت مغولستان

بوکسورهای ایران توانستند در تورنمنت بین‌المللی اولان باتور مغولستان دو مدال طلا را در اوزان 49 و 75 کیلوگرم کسب کنند.

به گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از ایسنا، تورنمنت بین‌المللی بوکس "اولان‌باتور" مغولستان از چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 با حضور 12 تیم آغاز شد و امروز یکشنبه به پایان رسید. تیم ملی ایران نیز با سه بوکسور در این تورنمنت شرکت کرده بود که دو طلا حاصل کار آن‌ها بود.

امروز و در روز پایانی این مسابقات، ابتدا امید احمدی صفا نماینده وزن 49 کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود نماینده مغولستان را شکست داد و روز پنج شنبه با شکست حریفی از چین راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله نیز با شکست بوکسور قزاقستانی به فینال مسابقات راه یافت و توانست امروز(یک شنبه) با شکست نماینده هندوستان به مدال طلا دست پیدا کند.

دومین نماینده ایران در مبارزات امروز(یکشنبه) نیز شاهین موسوی در وزن 75 کیلوگرم بود که در نخستین گام نماینده کره جنوبی را شکست داد. او در دومین دیدار نماینده کشور میزبان(مغولستان) را شکست داد و روز(شنبه) نیز حریف هندی را شکست داده و راهی فینال شد. موسوی امروز مبارزه فینال نماینده تایلند را شکست داد و به مدال طلای این وزن رسید.

اما سجاد کاظم‌زاده بوکسور وزن 69 کیلوگرم ایران در مبارزه دوم خود مقابل بوکسور مغولستانی شکست خورده و از دور رقابت‌ها کنار رفته بود.

هدایت تیم ملی بوکس ایران در این مسابقات را اکبر احدی به عنوان سرمربی و علی مظاهری به عنوان مربی در اختیار داشتند.

#رزم_آنلاین #رزمی #بوکس #بوکس #امید احمدی #شاهین_موسوی #ایران
#Razmonline #martialarts #boxing #omidahmadi #omodahmadisafa #shahinmoysavi
Read more
یو‌اف‌سی فایت نایت ۱۳۲ . <span class="emoji emoji1f4f6"></span> در فوق سبک‌وزن (ولترویت) . <span class="emoji emoji1f539"></span>در مبارزه‌ی اصلی رویداد، بعد از پنج وقت ...
Media Removed
یو‌اف‌سی فایت نایت ۱۳۲ . در فوق سبک‌وزن (ولترویت) . در مبارزه‌ی اصلی رویداد، بعد از پنج وقت (پنج دقیقه‌ای) جدالی خونین، لئون ادواردز با رای متحد داوران، دانلد سرونی را مغلوب کرد. . ________________ . در نیمه سنگین‌وزن . در سومین مبارزه‌ی مهم رویداد، در وقت اول مبارزه، اوینس سینت ... یو‌اف‌سی فایت نایت ۱۳۲
.
📶 در فوق سبک‌وزن (ولترویت)
.
🔹در مبارزه‌ی اصلی رویداد، بعد از پنج وقت (پنج دقیقه‌ای) جدالی خونین، لئون ادواردز با رای متحد داوران، دانلد سرونی را مغلوب کرد.
.
________________
.
📶 در نیمه سنگین‌وزن
.
🔹در سومین مبارزه‌ی مهم رویداد، در وقت اول مبارزه، اوینس سینت پروکس با اجرای فن «آرمبار» ، تایسون پدرو را از پیش رو برداشت.
.
_____________________
.
📶 در مگس‌وزن زنان
.
🔹در سومین مبارزه‌ی مهم رویداد، بعد از سه وقت (پنج دقیقه‌ای)، جسیکا آی با رای متحد داوران، جسیکا-رز کلارک را، شکست داد.

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #مبارزه
#Razmonline #martialarts #MMA #UFC #UFCFightNight132 #UFN132 #donaldcerrone #leonedwards #weightin #fight
Read more
موساسی، مک‌دونالد ؛ اولین گام گگارد برای دفاع از کمربند . <span class="emoji emoji1f537"></span> طبق گزارشی که آریل هلوانی، خبرنگار مشهور ...
Media Removed
موساسی، مک‌دونالد ؛ اولین گام گگارد برای دفاع از کمربند . طبق گزارشی که آریل هلوانی، خبرنگار مشهور کانادایی، به رسانه‌ی «ایی‌اس‌پی‌ان» داده است، به زودی بلاتورام‌ام‌ای، خبر مبارره‌ی بین موساسی و مک‌دونالد را که قرار است، در تاریخ بیست و نهم سپتامبر در سن ‌خوزه‌ی کالیفرنیا (ایالات متحده) ... موساسی، مک‌دونالد ؛ اولین گام گگارد برای دفاع از کمربند
.
🔷 طبق گزارشی که آریل هلوانی، خبرنگار مشهور کانادایی، به رسانه‌ی «ایی‌اس‌پی‌ان» داده است، به زودی بلاتورام‌ام‌ای، خبر مبارره‌ی بین موساسی و مک‌دونالد را که قرار است، در تاریخ بیست و نهم سپتامبر در سن ‌خوزه‌ی کالیفرنیا (ایالات متحده) انجام شود را، اعلام خواهد کرد.
.
🔶 گگارد موساسی (۲-۶-۴۴)، مبارز هلندی و ایرانی‌الاصل و قهرمان میان وزن بلاتورام‌ام‌ای، می‌بایست در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) و در قالب یک سوپرفایت در برابر روری مک‌دونالد (۴-۲۰)، مبارز سرشناس و قهرمان فوق سبک وزن (ولترویت) این سازمان، از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.
.
❌ هنوز اسم این رویداد بلاتور، مشخص نیست.
.
🔙 کم‌تر از یک ماه پیش در تاریخ ۲۵ می (۴ خرداد) و در رویداد بلاتور۲۰۰ بود که گگارد موساسی توانست با ضربات مشت و در نهایت با ناک‌آوت فنی در وقت اول مبارزه، رافائل کاروالیوی برزیلی را شکست دهد و عنوان قهرمانی میان‌وزن سازمان بلاتورام‌ام‌ای را از آن خود کند.
.
✅ پس با این حساب در این مبارزه، شاهد تلاش گگارد برای دفاع از کمربند قهرمانی خود خواهیم بود.
.
🔻عکس (این پست): Steve Flynn-USA TODAY Sports

#رزم_آنلاین #ررمی #ام_ام_ای #بلاتور #یو_اف_سی #گگاردموساسی #گگارد_موساسی
#Razmonline #martialarts #MMA #bellatormma #bellator #gegardmousasi #mousasi #rorymcdonald #mcdonald #arielhelwani #espn
Read more
ساعاتی پیش، وزن‌کشی نمایشی رویداد UFC Fight Night 132 برگزار شد. ورق بزنید. (ویدیو و عکس‌هایی ...
Media Removed
ساعاتی پیش، وزن‌کشی نمایشی رویداد UFC Fight Night 132 برگزار شد. ورق بزنید. (ویدیو و عکس‌هایی از وزن‌کشی نمایشی + پوستر رسمی رویداد) این رویداد ۲۳ ژوئن، فردا ظهر (به وقت ایران) در «کالانگ» ، منطقه‌ی مرکزی کشور سنگاپور در ورزشگاه سرپوشیده‌ی سنگاپور با حضور ۱۲۰۰۰ تماشاگر برگزار خواهد ... ساعاتی پیش، وزن‌کشی نمایشی رویداد
UFC Fight Night 132
برگزار شد.

ورق بزنید. (ویدیو و عکس‌هایی از وزن‌کشی نمایشی + پوستر رسمی رویداد)

این رویداد ۲۳ ژوئن، فردا ظهر (به وقت ایران) در «کالانگ» ، منطقه‌ی مرکزی کشور سنگاپور در ورزشگاه سرپوشیده‌ی سنگاپور با حضور ۱۲۰۰۰ تماشاگر برگزار خواهد شد.

در مهم‌ترین مبارزه، دانلد سرونی آمریکایی ملقب به «گاوچران»، قهرمان سابق سبک‌وزن یو‌اف‌سی به مصاف لئون ادواردز ملقب به «پرصلابت»، مبارز جوان و خوش آتیه‌ی انگلیسی خواهد رفت.
.
همچنین در دیگر مبارزه‌ی مهم این رویداد، اوینس سینت پروکس، مدعی پیشین کسب کمربند موقت نیمه‌سنگین یو‌اف‌سی، به مصاف تابستون پدرو خواهد رفت.

اشکان مختاریان، مبارز ایرانی‌الاصل یو‌اف‌سی نیز، قرار بود در مبارزات مقدماتی این رویداد به مصاف ینل لاوسا برود که در اوایل ماه می به دلیل مصدومیت از لیست خط خورد و یولکا ساساکی، جایگزین وی شد.

لیست مبارزات یو‌اف‌سی فایت نایت ۱۳۲ به شرح زیر است:

مبارزات اصلی (ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران/ ۲۰:۰۰ سنگاپور):
.
فوق‌سبک‌وزن (ولترویت): «دانلد سرونی» در برابر «لئون ادواردز»

نیمه‌سنگین وزن: «اوینس سینت پروکس» مقابل «تایسون پدرو»

مگس‌وزن زنان: «جسیکا-رز کلارک» در برابر «جسیکا آی»

فوق‌سبک‌وزن (ولترویت): «لی جینگلیانگ» مقابل «دایچی آبه»

مبارزات مقدماتی (ساعت ۱۳:۰۰ به وقت ایران/ ۱۶:۳۰ سنگاپور):
.
خروس‌وزن: «تروتو ایشیهارا» در برابر «پتر یان»

خروس‌وزن: «فیلیپه آرانتس» مقابل «سانگ یادونگ»

پروزن: «رولاندو دای» در برابر «شین یانگ»

فوق‌سبک‌وزن (ولترویت): «سونگ کنان» مقابل «هکتور آلدانا»

فوق‌سبک‌وزن (ولترویت): «شینشو آنزای» در برابر «جیک متیوس»

کاه‌وزن زنان: «یان ژیائونان» مقابل «ویوانی پریرا»
.
مگس‌وزن: «مت اشنل» در برابر «نائوکی اینوعه»

مگس‌وزن: «ینل لاوسا» مقابل «یولکا ساساکی»

مگس‌وزن زنان: «جی یوئن کیم» در برابر «ملیندا فابیان»

ویدیو از @ufceurope
تصاویر (به جز پوستر رسمی) از @ufc

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #وزن_کشی
#Razmonline #martialarts #MMA #UFC #UFCFightNight132 #UFN132 #donaldcerrone #leonedwards #weightin #weight_in
Read more
تمرینات امیر علی‌اکبری در باشگاه آل‌استارز، استکهلم، پایتخت کشور سوئد یکی از بهترین باشگاه‌های ...
Media Removed
تمرینات امیر علی‌اکبری در باشگاه آل‌استارز، استکهلم، پایتخت کشور سوئد یکی از بهترین باشگاه‌های ام‌ام‌ای اروپا که از ایرانی‌های ام‌ام‌ای حرفه‌ای، رضا مددی، سعید گنجی و محمد بابادیوند در آن تمرین می‌کنند. . در ویدیوی دوم و سوم، همراه و حریف تمرینی امیر، ایلیر لطیفی، یکی از بهترین نیمه‌سنگین ... تمرینات امیر علی‌اکبری در باشگاه آل‌استارز، استکهلم، پایتخت کشور سوئد

یکی از بهترین باشگاه‌های ام‌ام‌ای اروپا که از ایرانی‌های ام‌ام‌ای حرفه‌ای، رضا مددی، سعید گنجی و محمد بابادیوند در آن تمرین می‌کنند.
.
🔹در ویدیوی دوم و سوم، همراه و حریف تمرینی امیر، ایلیر لطیفی، یکی از بهترین نیمه‌سنگین وزن های دنیا و مبارز سازمان UFC است.
.
📹 ویدیوها از استوری صفحه‌ی اینستاگرام امیر علی‌اکبری: @amiraliakbari60

@ilirlatifi
@acb_mma
@danielomielanczuk
@ufc
@rezamaddog
@saeedganjimma
@sir_foxi

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #امیر_علی‌اکبری #تمرین
#Razmonline #martialarts #MMA #ACB #ACBMMA #UFC #amiraliakbari #ilirlatifi #allstarstrainingcenter #allstars #training #workout
Read more
ورق بزنید <span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f602"></span><span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️ . <span class="emoji emoji1f389"></span>امروز سی‌ام خرداد و بیستم ماه ژوئن، سال‌روز تولد رضا مددی است. . سال‌هاست در ...
Media Removed
ورق بزنید ️ . امروز سی‌ام خرداد و بیستم ماه ژوئن، سال‌روز تولد رضا مددی است. . سال‌هاست در سطح برتر ام‌ام‌ای دنیا ؛ به عنوان یک ایرانی مسابقه می‌دهد و به ایرانی بودنش افتخار می‌کند🇮🇷 ما هم با افتخار دوست داریم. . تولدت مبارک رضا جان . @behzad_majidi @amiraliakbari60 موسیقی ... ورق بزنید 😂😂🌹❤️ .
🎉امروز سی‌ام خرداد و بیستم ماه ژوئن، سال‌روز تولد رضا مددی است.
.
سال‌هاست در سطح برتر ام‌ام‌ای دنیا ؛ به عنوان یک ایرانی مسابقه می‌دهد و به ایرانی بودنش افتخار می‌کند🇮🇷 ما هم با افتخار دوست داریم.
.
تولدت مبارک رضا جان 🙏🌺🎂🍻
.
@behzad_majidi
@amiraliakbari60

موسیقی روی ویدیوی این پست قسمتی از موسیقی: تولدت مبارک - اندی
@andymusic1
Read more
علی‌اکبری: حریف لهستانی پرقدرت و باتجربه است/برای شکست او به لندن می‌روم چهره شاخص ورزش ایران ...
Media Removed
علی‌اکبری: حریف لهستانی پرقدرت و باتجربه است/برای شکست او به لندن می‌روم چهره شاخص ورزش ایران در رشته رزمی MMA با بیان این که آماده است تا حریف لهستانی را در لندن از پیش رو بردارد، گفت: می‌توانم بگویم این حریف جدی‌ترین رقیبم تا این جای کار است. به گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، ... علی‌اکبری: حریف لهستانی پرقدرت و باتجربه است/برای شکست او به لندن می‌روم

چهره شاخص ورزش ایران در رشته رزمی MMA با بیان این که آماده است تا حریف لهستانی را در لندن از پیش رو بردارد، گفت: می‌توانم بگویم این حریف جدی‌ترین رقیبم تا این جای کار است.

به گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، امیر علی‌اکبری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مبارزه بعدی خود مقابل حریف لهستانی در رقابت‌هایMMA ، اظهار کرد: بیستم مردادماه قرار است در لندن به مصاف دانیل اوملیان، جک فایتر ۳۵ ساله لهستانی بروم. او از رقیبان بسیار با تجربه و پرقدرت در MMA محسوب می‌شود و مطمئنا رقابتی سخت و جذاب مقابل او خواهم داشت. تمریناتم را به‌خوبی پیگیری کرده‌ام و از آمادگی بالایی برخوردارم. در فرصت باقیمانده نیز با برنامه‌ریزی‌های انجام شده قطعا بر روی نقاط ضعف و قوت حریف کار می‌کنم تا با شناخت کامل به روی رینگ بروم و به برتری برسم.

وی با بیان این که تبحر این ورزشکار لهستانی در رشته کیک بوکسینگ است، افزود: او پنج سال در سازمان UFC کار کرده و از تجربه و توانایی بالایی برخوردار است. مطمئنا برای کسب پیروزی در این مبارزه به روی رینگ می‌روم و امیدوارم با دعای خیر مردم مقابل این حریف نیز به برتری برسم.

چهره شاخص ورزش ایران در رشته رزمی MMA درباره ویژگی‌های بارز این حریف لهستانی، گفت‌: می‌توانم بگویم او از تمامی رقبایی که تاکنون داشته‌ام بالاتر است و نقطه قوت او تجربه‌ای است که به واسطه سال‌ها حضور در MMA کسب کرده است. این فایتر لهستانی در ۳۰ مبارزه‌ای که تاکنون داشته به ۲۰ پیروزی رسیده است و تاکنون نیز هیچ حریفی موفق نشده وی را ناک اوت کند. هر چند این حریف در سازمان UFC چهره چندان نامداری به حساب نمی‌آید، اما از جمله ورزشکاران خوب MMA به حساب می‌آید.

علی‌اکبری با تاکید بر این که هدفش مقابل این حریف کسب پیروزی مقتدرانه است، گفت‌: امروز (سه‌شنبه) به سوئد می‌روم و دو هفته‌ را در آن جا تمرین می‌کنم. سپس بار دیگر به ایران باز می‌گردم و تمریناتم را در تهران تا زمان اعزام به لندن و برگزاری مبارزه ادامه‌ خواهم داد. بسیار خوب تمرین کرده‌ام و انگیزه بسیار بالایی دارم تا این حریف شاخص را نیز از پیش‌رو بردارم.

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #امیر_علی‌اکبری #امیر_علی_اکبری #ایران لهستان #انگلستان #انگلیس
#Razmonline #martialarts #mma #acbmma #acb #amiraliakbari #danielomielanczuk #absolutechampionberkut #absolutechampion #acb91 #iran #poland #london #england
Read more
تبلیغ مبارزه‌ی امیر علی‌‌اکبری و دنیل اومی‌یلانجوک لهستانی که ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) به عنوان مبارزه‌ی ماقبل اصلی رویداد ACB91 در شهر لندن انگلستان برگزار خواهد شد. @acb_mma @amiraliakbari60 @danielomielanczuk #رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #امیر_علی‌اکبری #امیر_علی_اکبری ... تبلیغ مبارزه‌ی امیر علی‌‌اکبری و دنیل اومی‌یلانجوک لهستانی
که ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) به عنوان مبارزه‌ی ماقبل اصلی رویداد ACB91 در شهر لندن انگلستان برگزار خواهد شد.

@acb_mma
@amiraliakbari60
@danielomielanczuk

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #امیر_علی‌اکبری #امیر_علی_اکبری #ایران لهستان #انگلستان #انگلیس
#Razmonline #martialarts #mma #acbmma #acb #amiraliakbari #danielomielanczuk #absolutechampionberkut #absolutechampion #acb91 #iran #poland #london #england #copperboxarena #copperbox #thecopperbox
Read more
: @maziabd پست مجدد از اونهایی که هنوز دنبال کسری جایزه سال نود و پنجشونن که احتمالا چندتا سکه هم ...
Media Removed
: @maziabd پست مجدد از اونهایی که هنوز دنبال کسری جایزه سال نود و پنجشونن که احتمالا چندتا سکه هم بیشتر نبوده کین؟ قهرمانانی که در رقابتهای جهانی مدال آوردن. اونهایی که گفته شده جناب وزیر قراره تو اردوشون بمونه تا جایزه 600 هزار دلاری به دستشون برسه کین؟ اینهام قهرمان جهان...نه بخشید... نایب ... : @maziabd پست مجدد از

اونهایی که هنوز دنبال کسری جایزه سال نود و پنجشونن که احتمالا چندتا سکه هم بیشتر نبوده کین؟ قهرمانانی که در رقابتهای جهانی مدال آوردن.

اونهایی که گفته شده جناب وزیر قراره تو اردوشون بمونه تا جایزه 600 هزار دلاری به دستشون برسه کین؟ اینهام قهرمان جهان...نه بخشید... نایب قهرمان... نه ببخشید... سوم جهان... نه... دهم جهان....نه... چیزه... اینها فقط تو یک بازی که طرف به خودشون گل زده برنده شدن! چیه؟! نگاه می کنید؟! نکنه شما هم مثل اون وزیر سابق که کله پاش کردیم توقع دارین پرتغال و اسپانیا رو ببریم و بدتر از اون بریم فینال؟! خب سواد ندارید دیگه! اونجایی که باید صاحب نام ترین کشورها رو با کمترین امکانات شکست داد و عنوان جهانی به دست آورد کشتی و رزمی و والیبال و اینجور بازیهاس، تو فوتبال شما فقط باید هزینه کنید، باقیش به شما مربوط نیست. ما شاید مثل دور قبل خواستیم بابت باخت هم به تیممون جایزه بدیم، شما مشکلی دارین؟

بله دیگه، جهان سوم که شاخ و دم نداره! تازه بعیده هیچ کشور جهان سومی هم تو ورزش مثل ما عمل کنه.

عده ای سیاستمدار که بدشون نمی یاد مردم با همین جوهای احساسی سرشون گرم بشه، چهارتا گزارشگر عشق فوتبال که تقریبا کل ورزش صدا و سیما دستشونه و مرتب به مردم جو می دن، به اضافه مافیایی که تو این اوضاع بی حساب و کتاب واسه خودش گردش مالی میلیاردی درست کرده، حاضرن برای منفعت خودشون حتی ملتشون رو تحقیر کنن، بله تحقیر! شما خودت رو بذار جای یک خارجی، وقتی ملتی رو می بینی که برای یک برد ساده چنان جشنی گرفته که بقیه برای قهرمانیشون هم نمی گیرن، چه حسی بهشون پیدا می کنی؟ چیزی جز حس ترحم برای ملتی بی قهرمان؟ و وقتی بفهمی اینها چندان بی قهرمان هم نیستن و کلی تو ورزش دنیا حرف برای گفتن دارن، این حس ترحم به جایی ختم نمی شه که بگی آهان خب جهان سومن دیگه؟! .
حقیقتش گاهی باید قبول کنیم که جهان سومی هستیم، بی خیال! به قول جناب فردوسی پور: جانم کیروش! جانم فلان و بیسار! بخورید نوش جونتون! مدال و قهرمانی رو کسای دیگه ای میارن، پولشم شما بخورید. شهرت و افتخارشم مال شما. تا زمانی که ما ملت احساساتی جوگیر دوست داریم سطح خودمون رو اینقدر بیاریم پایین که افتخارمون بشه «باخت به آرژانتین فقط با یک گل»، شما جایزه نگیرید کی بگیره؟ من جای وزیر باشم همون سکه هارم می گیرم می دم به شما. اصلا ما این همه فدراسیون می خوایم چی کار؟ همین فوتبال افتخار آفرین ما را بس.
#worldcuprussia #جام_جهانی #فوتبال #کشتی #ورزشهای_رزمی #تکواندو #والیبال #تبعیض #فدراسیون #جهان_سوم
Read more
بوکسورهای اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی معرفی شدند پنج بوکسور اعزامی ایران برای حضور در بازی‌های ...
Media Removed
بوکسورهای اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی معرفی شدند پنج بوکسور اعزامی ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، از سوی کادرفنی تیم ملی و اکبر احدی معرفی شدند. به‌ گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از ‌ایسنا، پس از ‌اضافه شدن دو سهمیه به سهمیه‌های اعزامی بوکس برای حضور در بازی‌های آسیایی ... بوکسورهای اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی معرفی شدند

پنج بوکسور اعزامی ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، از سوی کادرفنی تیم ملی و اکبر احدی معرفی شدند.

به‌ گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از ‌ایسنا، پس از ‌اضافه شدن دو سهمیه به سهمیه‌های اعزامی بوکس برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، کادر فنی و سرمربی تیم ملی پنج بوکسور اعزامی ایران به این مسابقات را معرفی کردند.

اکبر احدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص انتخاب شدن فروتن گل آرا و اشکان رضایی به عنوان دو بوکسور اعزامی دیگر ایران به بازی‌های آسیایی، اظهار کرد: این ترکیب به احتمال خیلی زیاد قطعی است و در صورت اعزام، همین پنج بوکسور به جاکارتا اعزام می‌شوند.

او همچنین در خصوص صحبت‌ها و خبرهای انتخاب آرمین امجدیان نیز گفت‌: این انتخاب با تصمیم من نبود و به همین دلیل پس از جلسه‌ای که برگزار کردیم تصمیم بر آن شد فروتن گل‌آرا به بازی‌های آسیایی اعزام شود.

به‌ گزارش رزم‌‌آنلاین و به نقل از ‌ایسنا، پیش از این برای تیم‌ ‌ملی ایران تنها سه سهمیه مدنظر قرار گرفته شده بود و کادر فنی اسامی امید احمدی‌صفا در ۴۹ کیلوگرم، سجاد کاظم زاده در ۶۹ کیلوگرم و شاهین موسوی در وزن ۷۵ کیلوگرم را به عنوان نفرات اعزامی ایران معرفی کرده بودند.

پس از ‌اضافه شدن دو سهمیه به بوکس، کادر فنی اسامی فروتن گل آرا و اشکان رضایی را پس از برگزاری مسابقه انتخابی به عنوان دو بوکسور اعزامی دیگر ایران معرفی کردند.

به ‌این‌ ترتیب اسامی نفرات اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی به شرح زیر است:
وزن ۴۹ کیلوگرم، امید احمدی صفا
وزن ۵۶ کیلوگرم، اشکان رضایی
وزن ۶۰ کیلوگرم، فروتن گل آرا
وزن ۶۹ کیلوگرم، سجاد کاظم زاده
وزن ۷۵ کیلوگرم، شاهین موسوی

#رزم_آنلاین #رزمی #بوکس #اکبر_احدی #ایسنا #بازیهای_آسیایی #بازی_های _آسیایی #بازیهای_آسیایی_جاکارتا #بازی_های_آسیایی_جاکارتا
Read more
ببینید| تبلیغ مبارزه‌ی اصلی رویداد یو‌اف‌سی۲۲۷ . مبارزه‌ی تی‌جی دیلاشاو و کودی گاربرنت . بر سر کمربند قهرمانی خروس‌وزن یو‌اف‌سی . ۴ آگوست ۲۰۱۸ (۱۳ مرداد ۱۳۹۷)، لس‌آنجلس . این دومین مبارزه‌ی این دو با یکدیگر است. (ریمچ | Rematch) . مبارزه‌ی قبلی، ۴ نوامبر سال قبل در یو‌اف‌سی۲۱۷ ... ببینید| تبلیغ مبارزه‌ی اصلی رویداد
یو‌اف‌سی۲۲۷
.
مبارزه‌ی تی‌جی دیلاشاو و کودی گاربرنت
.
🏆 بر سر کمربند قهرمانی خروس‌وزن یو‌اف‌سی
.
📆 ۴ آگوست ۲۰۱۸ (۱۳ مرداد ۱۳۹۷)، لس‌آنجلس
.
2⃣ این دومین مبارزه‌ی این دو با یکدیگر است. (ریمچ | Rematch)
.
🔙 مبارزه‌ی قبلی، ۴ نوامبر سال قبل در یو‌اف‌سی۲۱۷ برگزار شد و دیلاشاو با ضربات مشت خود، گاربرنت را ناک‌آوت کرد و بر تخت پادشاهی خروس‌وزن نشست.
.
✏️ گاربرنت زیر این ویدیو که ۳ روز توسط صفحه‌ی ufc در اینستاگرام پست شده است، روز قبل در کامنتی نوشته است: "نمی‌تونم صبر کنم!!! 💪 💪 💪"
.
"Can't wait!!! 💪 💪 💪"
.
@ufc
@tjdillashaw
@cody_nolove

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #مبارزه #فایت
#Razmonline #martialarts #MMA #UFC #UFC227 #tjdillashaw #codygarbrandt
Read more
قطعی شدن حضور عاشورزاده و بخشی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸/ ۳ مسافر دیگر ۳۱ خرداد مشخص می‌شوند مرحله ...
Media Removed
قطعی شدن حضور عاشورزاده و بخشی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸/ ۳ مسافر دیگر ۳۱ خرداد مشخص می‌شوند مرحله نهایی مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌ملی تکواندو مردان کشورمان برگزار و نفرات برگزیده برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ معرفی می‌شوند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ... قطعی شدن حضور عاشورزاده و بخشی در
بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸/ ۳ مسافر دیگر ۳۱ خرداد مشخص می‌شوند

مرحله نهایی مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌ملی تکواندو مردان کشورمان برگزار و نفرات برگزیده برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله پایانی مسابقات انتخابی مردان هوگوپوش کشورمان در 3 وزن 63-، 80- و 80+ کیلوگرم روز پنجشنبه 31 خردادماه با حضور 11 تکواندوکار در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

مرحله نخست این رقابت‌ها روز 24 خردادماه انجام شد که طی آن 15 تکواندوکار جواز ادامه حضور در اردوی تیم‌ملی را کسب کردند.

با اعلام فریبرز عسکری سرمربی تیم‌ملی تکواندو کشورمان، فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم و امیرمحمد بخشی در وزن 68- کیلوگرم با توجه به عملکرد مطلوبی که در مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین رقابت‌های انتخابی از خود به نمایش گذاشتند؛ از نخستین نفراتی هستند که جواز حضور در بازی‌های آسیایی را بدست آوردند.

همچنین برای حضور در مرحله دوم مسابقات گرندپری که 19 تا 21 مردادماه در "مسکو" روسیه برگزار می‌شود؛ آرمین هادی‌پور در وزن 58- کیلوگرم و ابوالفضل یعقوبی در وزن 68- کیلوگرم معرفی شدند که اعلام اسامی دیگر هوگوپوشان کشورمان در این رقابت‌ها به پس از مبارزات انتخابی موکول شده است.

رقابت‌های انتخابی نهایی با حضور محمد کاظمی، میرهاشم حسینی، سروش احمدی، مهدی یوسفی، مهدی جلالی، عرفان ناظمی، احمد محمدی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی، سجاد مردانی و مرتضی شیری پیگیری می‌شود.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی است.

هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از 28 مردادماه تا یکم شهریورماه در "جاکارتا" اندونزی برگزار می‌شود.

#رزم_آنلاین #رزمی #تکواندو #فرزان_آشورزاده #امیرمحمد_بخشی
Read more
به دنبال درگیری‌های پیشین اینستاگرامی در چند ساعت گذشته نیز، درگیری‌ها و شاخ و شونه کشیدن‌های لفظی ...
Media Removed
به دنبال درگیری‌های پیشین اینستاگرامی در چند ساعت گذشته نیز، درگیری‌ها و شاخ و شونه کشیدن‌های لفظی امیر علی‌اکبری و موخمط واخائف، مبارز ۲۷ ساله‌ی روسیه‌ای و قهرمان سنگین‌وزن سازمان ACB (Absolute Championship Berkut) بالا گرفته است و این‌طور که مشخص است، این مبارزه در تاریخ ۸ سپتامبر ۲۰۱۸ ... به دنبال درگیری‌های پیشین اینستاگرامی
در چند ساعت گذشته نیز، درگیری‌ها و شاخ و شونه کشیدن‌های لفظی امیر علی‌اکبری و موخمط واخائف، مبارز ۲۷ ساله‌ی روسیه‌ای و قهرمان سنگین‌وزن سازمان
ACB (Absolute Championship Berkut)
بالا گرفته است و این‌طور که مشخص است، این مبارزه در تاریخ ۸ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۷ شهریور ۱۳۹۷) برگزار خواهد شد.

اخبار این درگیری‌ها در صفحات روسی نیز، بازتاب خبری داشته است.
.
🔻از راست به چپ ورق بزنید.
.
👈 تصاویر، به ترتیب منتشر شدن پست‌های چند ساعت گذشته چیده شده است.

#رزم‌آنلاین #رزم_آنلاین #رزمی #ورزش_های_رزمی #هنرهای_رزمی #ام‌ام‌ای #ام_ام_ای #یو_اف_سی #امیر_علی_اکبری #امیر_علی‌اکبری #دعوا #درگیری
#razmonline #martialarts #mma #acbmma #acb #amiraliakbari #mukhumatvakhev #mukhumat_vakhaev
Read more
فرانت‌کیک برق‌آسای ماچیدا #منتخب_ویدیو OSU مبارزه‌ی لیوتو ماچیدا و فیتور بلفورت، بامداد یکشنبه (۱۳ می، ۲۳ اردیبهشت)، در قالب رویداد UFC 224: Nunes vs. Pennington و در سالن "جنیس ارنا"ی ریو د ژانیرو ی برزیل برگزار شد. در ۳:۵۷ وقت دوم مبارزه، ماچیدا با یک ضربه‌ی فرانک‌کیک (لگد به سمت ... فرانت‌کیک برق‌آسای ماچیدا #منتخب_ویدیو
OSU 🙏👊
مبارزه‌ی لیوتو ماچیدا و فیتور بلفورت، بامداد یکشنبه (۱۳ می، ۲۳ اردیبهشت)، در قالب رویداد
UFC 224: Nunes vs. Pennington

و در سالن "جنیس ارنا"ی ریو د ژانیرو ی برزیل برگزار شد.

در ۳:۵۷ وقت دوم مبارزه، ماچیدا با یک ضربه‌ی فرانک‌کیک (لگد به سمت جلو) دقیق و پرقدرت، فیتور بلفورت را از پای درآورد و ناک‌آوت کرد.

نکته‌ی جالب این مبارزه، دیدن نمایش احترام و آرامش ماچیدا در لحظه‌ای است که حریف گیج شده است و به زمین می‌خورد، ماچیدا به جای این‌که در آن شرایط هیجانی با انتخاب راحت‌ترین گزینه، با ضربات مشت به صورت حریف حمله کند، با انتخاب کار سخت، با آرامش می‌ایستد، می‌نشیند و به حریف ادای احترام می‌کند، در حالی‌که می‌توانست کار معمولی که مبارزان انجام می‌دهند را انجام دهد و هیچ شکایتی هم به وی وارد نبود. اما ماچیدا با این قبیل کار‌ها، به مبارزه‌ی خود روح می‌بخشد و نشان می‌دهد که از روحانیت هنرهای رزمی تاثیر پذیرفته و درکی درست از اخلاق مبارزه را داراست.
وی با به کارگیری این نوع رفتارها و با اخلاقش است که خود را از بسیاری از مبارزان این رشته، جدا می‌کند.
بعضی با داد و بیداد، جنجال آفرینی و عربده‌کشی، بعضی هم مانند لیوتو ماچیدا با اخلاق.

البته این‌ اولین بار نیست که این نوع رفتار را از لیوتو ماچیدا مشاهده می‌کنیم.

در آخر، عنوان "بهترین نمایش رویداد"، به لیوتو ماچیدا تعلق گرفت.
@ufc
@lyotomachidafw
@vitorbelfort

منتخب‌ویدیو از @mma_oktagon

موسیقی روی این منتخب‌ویدیو: I used Shazam to discover Are You Afraid Of The Dark (Phrenik Remix) by Figure Feat. Lexi Norton

#رزم‌آنلاین #رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #ام‌ام‌ای #یو_اف_سی #یو‌اف‌سی #ناک‌آوت #ناک_آوت #احترام #هنرهای_رزمی #ورزش_های_رزمی #پهلوانباش
#razmonline #martialarts #mma #ufc #ufc224 #lyotomachida #vitorbelfort #knockout #KO #TKO #frontkick #respect
Read more
ورق بزنید/ گویا جنگ روانی علی‌اکبری جواب داده است و باید منتظر انتشار پوستر مبارزه باشیم. به دنبال ...
Media Removed
ورق بزنید/ گویا جنگ روانی علی‌اکبری جواب داده است و باید منتظر انتشار پوستر مبارزه باشیم. به دنبال پست اخیر (جمعه) امیر علی‌اکبری که در آن، قهرمان سنگین‌وزن سازمان ACB MMA را به چالش کشید، طبق امری قابل پیش‌بینی، عده‌ای از طرفداران امیر علی‌اکبری به صفحه‌‌ی اینستاگرام موخمط واخائف روس که ... ورق بزنید/ گویا جنگ روانی علی‌اکبری جواب داده است و باید منتظر انتشار پوستر مبارزه باشیم.

به دنبال پست اخیر (جمعه) امیر علی‌اکبری که در آن، قهرمان سنگین‌وزن سازمان ACB MMA را به چالش کشید، طبق امری قابل پیش‌بینی، عده‌ای از طرفداران امیر علی‌اکبری به صفحه‌‌ی اینستاگرام موخمط واخائف روس که صاحب این عنوان قهرمانی است، هجوم بردند و موخمط واخائف نیز، ساعاتی پیش در پستی جدید، جوابیه‌ای برای امیر علی‌اکبری منتشر کرده و به گونه‌ای علی‌اکبری و هوادارانش را تهدید کرده است.

وی بعد نوشتن به زبان روسی، به زبان فارسی و انگلیسی، در متن زیر پست خود اینگونه نوشت:
.
"این عنوان من است! برای کلمات شما پاسخ خواهد داد و شما از من در قفس مانند سگ اجرا خواهد شد!"
.
"This is my title! For the words you will answer and you will run from me in a octagon like a dog!"
.
پیش از این، امیر علی‌اکبری گفته بود که می‌تواند صورت واخائف را خرد کند و از سازمان ای‌سی‌بی‌ ام‌ام‌ای، مبارزه‌ای بر سر کمربند قهرمانی سنگین‌وزن این سازمان درخواست کرده بود.

به مخاطبان رزم‌آنلاین پیشنهاد می‌شود که با مراجعه‌ی به صفحه‌ی اینستاگرام مخمد واخائف، برای او و امیر علی‌امبری، مبارزه‌ی خوب و زیبایی را آرزومند باشند. (ترجیحا به زبان انگلیسی)

جمله‌ی پیشنهادی:
Iranians wish a good fight for you.

در این پست چند آیتمه‌ی ما، شما می‌توانید با ورق زدن ویدیو از راست به چپ، به ترتیب موارد زیر را مشاهده کنید:

آیتم ۱: ویدیوی جوابیه‌ی مخمد واخائف
آیتم ۲: متن پست چالشی اخیر امیر علی‌‌اکبری + متن پست جوابیه‌ی مخمد واخائف
آیتم ۳، ۴ و ۵: کامنت‌های هم‌وطنان همیشه در صحنه در زیر دو پست اخیر مخمد واخائف که کامنت های مودبانه و بی‌ادبانه در حمایت از امیر علی‌اکبری در آن‌ها موجود است. (بابت بی‌ادبانه‌ها پیشاپیش عذر می‌خواهیم)

@amiraliakbari60
@mukhumat_vakhaev
@acb_mma
Read more
حریف‌طلبی امیر علی‌اکبری ؛ قدمی محکم به سمت یو‌اف‌سی . <span class="emoji emoji1f534"></span> ساعاتی قبل، امیر علی‌اکبری با انتشار پستی ...
Media Removed
حریف‌طلبی امیر علی‌اکبری ؛ قدمی محکم به سمت یو‌اف‌سی . ساعاتی قبل، امیر علی‌اکبری با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، از سازمان ACB MMA، مبارزه‌ بر سر کمربند قهرمانی این سازمان را درخواست کرد: "من آماده‌ی مبارزه‌ی جدید (تگ سازمان) قهرمانی هستم. موخمط واخائف (تگ مخمد واخائف) رو بدید ... حریف‌طلبی امیر علی‌اکبری ؛ قدمی محکم به سمت یو‌اف‌سی
.
🔴 ساعاتی قبل، امیر علی‌اکبری با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، از سازمان ACB MMA، مبارزه‌ بر سر کمربند قهرمانی این سازمان را درخواست کرد: "من آماده‌ی مبارزه‌ی جدید (تگ سازمان) قهرمانی هستم. موخمط واخائف (تگ مخمد واخائف) رو بدید به من، من می‌تونم صورتشو خرد کنم."
.
🔹موخمط واخائف روس، قهرمان ۲۸ ساله‌ی سنگین وزن سازمان ای‌سی‌بی ام‌ام‌ای است که رکورد ۶ برد، ۴ باخت و ۱ مساوی را در کارنامه‌ی خود دارد.
.
#رزم_آنلاین #ررمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #امیر_علی_اکبری #ایران #روسیه
#razmonline #martialarts #mma #acbmma #amiraliakbari #mukhumatvakhaev #mukhumat_vakhaev
Read more
. ️مایک تایسون ⚔ کارل ویلیامز . ۲۱ جولای ۱۹۸۹ م (۳۰ تیر ۱۳۶۸ ه.ش) . ایالات متحده، نیوجرسی، آتلانتیک‌سیتی، کانونشن‌هال برد با ناک‌آوت تکنیکی . وقت اول مبارزه - ۱:۳۳ . آخرین روزهای اوج مایک تایسون و آخرین مبارزه‌ای که تایسون توانست به صورت یک‌جا از عناوین WBA, WBC, IBF, The Ring, ... .
📺 ️مایک تایسون ⚔ کارل ویلیامز
.
📅 ۲۱ جولای ۱۹۸۹ م (۳۰ تیر ۱۳۶۸ ه.ش)
.
ایالات متحده، نیوجرسی، آتلانتیک‌سیتی، کانونشن‌هال

برد با ناک‌آوت تکنیکی
.
🕒 وقت اول مبارزه - ۱:۳۳ .
🔹آخرین روزهای اوج مایک تایسون و آخرین مبارزه‌ای که تایسون توانست به صورت یک‌جا از عناوین
WBA, WBC, IBF, The Ring, lineal heavyweight
دفاع کند.
.
🔻سال بعد، تایسون با چشیدن طعم اولین شکست حرفه‌ای خود از باستر داگلاس (که البته این‌طور که مشخصه و گفته می‌شه، با گونه‌ای ناداوری)، به یک‌باره تمام عناوین بالا را نیز، از دست داد و دیگر هیچ‌وقت نتوانست با هم، صاحب همگی باشد.
@miketyson

ویدیو از @ironmiketysonn
.
🎵 موسیقی روی این ویدیو:
I'm Your Pusher/ Pusherman - Ice T
.
#رزم_آنلاین #رزمی #بوکس #تایسون #مایک_تایسون #مایک‌تایسون #ناک‌آوت #ناک_آوت #ناک_اوت #مشت #هوک #آپرکات #ناک_آوت_تکنیکی
#razmonline #martialarts #boxing #tyson #miketyson #carlwilliams #TKO #KO #punch #hook #uppercut
Read more
ترکیب اعزامی پومسه‌ به مسابقات قهرمانی آسیا حسینعلی نظری سرمربی تیم‌ملی پومسه کشورمان، ترکیب ...
Media Removed
ترکیب اعزامی پومسه‌ به مسابقات قهرمانی آسیا حسینعلی نظری سرمربی تیم‌ملی پومسه کشورمان، ترکیب تیم اعزامی به پنجمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ ویتنام را اعلام کرد. به گزارش رزم‌آنلاین و به نقل از ایسنا، پنجمین دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی آسیا سوم و چهارم خردادماه در بخش‌های انفرادی، ... ترکیب اعزامی پومسه‌ به مسابقات قهرمانی آسیا

حسینعلی نظری سرمربی تیم‌ملی پومسه کشورمان، ترکیب تیم اعزامی به پنجمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ ویتنام را اعلام کرد.

به گزارش رزم‌آنلاین و به نقل از ایسنا، پنجمین دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی آسیا سوم و چهارم خردادماه در بخش‌های انفرادی، تیمی، پومسه نوین انفرادی، پومسه نوین تیمی برگزار می‌شود.

برهمین اساس و با اعلام نظری سرمربی این تیم نفرات زیر نمایندگان پومسه کشورمان در رقابت‌های آسیایی هستند: «انفرادی (استاندارد)» رده‌سنی ۱۸ تا ۳۰ سال: امیررضا مهربان

رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال: علی سلمانی

رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال: سیدحسین موسی‌نیا

رده‌سنی ۵۱ تا ۶۰ سال: نادر خدامرادی

رده‌سنی ۶۱ تا ۶۵ سال: منصور خاندان

رده‌سنی بالای ۶۵ سال: هدایت آریان‌فر «انفرادی (نوین)» رده‌سنی ۱۸ تا ۳۰ سال: کوروش بختیار «تیمی»

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال: مهدی جمالی – امیررضا مهربان – علی سهرابی

رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال: علی سلمانی – رحمت نظری - اکبر فروزان

گفتنی است؛ هدایت این تیم برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی است؛ همچنین نماینده ایران در بخش فرم‌های نوین پومسه تمرینات خود را زیر نظر «سانگ میونگ کیم» مربی کره‌‌ای پیگیری می‌کند.

عکس: پومسه تیمی یونیورسیاد
Read more
مازیار عبداللهی‌نیا در این رابطه، در کانال تلگرامی خود (دوشنبه، دهم اردیبهشت) این‌گونه نوشت: شاید ...
Media Removed
مازیار عبداللهی‌نیا در این رابطه، در کانال تلگرامی خود (دوشنبه، دهم اردیبهشت) این‌گونه نوشت: شاید گذاشتن این پست در شرایط فعلی چندان عاقلانه نباشد، طبیعتا آنچه درعربستان اتفاق افتاد برای هیچ ایرانی قابل هضم نیست. اما حقیقتا هرچه فکر می کنم به نظرم واکنش فایترهای ایرانی به این ماجرا چندان ... مازیار عبداللهی‌نیا در این رابطه، در کانال تلگرامی خود (دوشنبه، دهم اردیبهشت) این‌گونه نوشت:

شاید گذاشتن این پست در شرایط فعلی چندان عاقلانه نباشد، طبیعتا آنچه درعربستان اتفاق افتاد برای هیچ ایرانی قابل هضم نیست. اما حقیقتا هرچه فکر می کنم به نظرم واکنش فایترهای ایرانی به این ماجرا چندان واکنش حرفه ای نبود.

یک- مسابقات کشتی حرفه ای – که در ایران به «کشتی کج» مصطلح شده – یک شو و نمایش سرگرم کننده است. ورزشکاران این رشته بیش از آن که مبارز باشند کارشان شبیه به هنرپیشه هایی است که در قبال پولی که می گیرند سناریوی از پیش تعیین شده ای را اجرا می کنند. رجزخوانی برای مبارزان یا بهتر بگوییم هنرپیشه های این نمایش، مثل این است که ارتش یک کشور برای هنرپیشه های یک فیلم سینمایی که در نقش فاتح در یک فیلم ایفای نقش کرده اند رجز بخواند و آنها را به یک جنگ واقعی دعوت کند! این کار نه تنها اعتباری برای آن ارتش نخواهد آورد که شان آن را نیز پایین می آورد.

دو- در رقابتهای کشتی حرفه ای استفاده از یک نماد و کاراکتر خاص بسیار مرسوم است و جالب اینکه اکثر ورزشکاران ایرانی تبار این رقابتها از قدیم با کاراکتر، عنوان و نمادهای عربی در مسابقات به ایفای نقش پرداخته اند. مانند «شیخ آهنی» که در سالهای قبل در این مسابقات حاضر بود و این دو برادر که در رینگ با عنوان «شیخ مصطفی بشیر» و «شیخ عبدالبشیر» شناخته می شوند. تشکیلات WWE هم سابقه طولانی در این شاید بتوان گفت سیاسی کاری ها در مسابقاتش دارد. مثل استفاده از کاراکترهای روس در جریان جنگ سرد یا استفاده از کاراکتر «صدام حسین» در زمان جنگ خلیج فارس.
اجازه ندهیم یک نمایش فانتزی یا سیاسی کاری بیش از اندازه جدی گرفته شود. دنیای امروز به واسطه برخی از سیاستمداران بی خرد، بیش از هر زمانی سایه جنگ و نابودی را بالای سر خودش حس می کند، مثل سیاهی لشگرهای این سیاستمداران عمل نکنیم و بنزین آتشی که برخی بدشان نمی آید به پا کنند نباشیم.

سه - نژادپرستی در هر شکلش محکوم است. خواه برخی از اعراب با راه انداختن چنین نمایشهایی عقده گشایی کنند چه ما آنها را با الفاظ ناشایست مخاطب قرار دهیم. اگر نگران ابهت کشورمان هستیم بهتر است به جای این لفاظی های عامه پسندانه، سعی کنیم رفتار و کردارمان طوری باشد که جهانیان را به تحسین وادارد. وگرنه مطمئن باشید نه با آن سیرک مسخره ایرانیان تحقیر می شوند و نه با «سگ»، «حرامزاده» و «ملخ خوار» خواندن اعراب، بزرگ می شویم.


متن این پست، از کانال تلگرام «طریقت هنرهای رزمی/ مازیار عبداللهی‌نیا»:
telegram.me/Maziar_Abdollahinia
Read more
#پیشنهاد_ویژه اختصاصی رزم‌آنلاین موسیقی‌ویدیوی تدوین شده توسط تیم رزم‌آنلاین در پی واکنش منفی رضا مددی نسبت به نمایش مضحکانه‌ی WWE در عربستان و کتک‌خوردن دو برادر ایرانی (آریا و دارا داوری) به دست چهار تن عربستانی تقدیم می‌شود به رضا مددی، طرفداران ورزش‌های رزمی ام‌ام‌ای به ویژه طرفداران ... #پیشنهاد_ویژه

اختصاصی رزم‌آنلاین

موسیقی‌ویدیوی تدوین شده توسط تیم رزم‌آنلاین در پی واکنش منفی رضا مددی نسبت به نمایش مضحکانه‌ی WWE در عربستان و کتک‌خوردن دو برادر ایرانی (آریا و دارا داوری) به دست چهار تن عربستانی

تقدیم می‌شود به رضا مددی، طرفداران ورزش‌های رزمی ام‌ام‌ای به ویژه طرفداران رضا مددی، مبارزان عربستانی، سازمان @wwe و همچنین، برادران داوری 😁😊💪👊
.
موسیقی روی این ویدیو:
MAD DOG - Ali MaGic MG
@alimagicmg
تدوین شده توسط: محمدامین مبینی
@mohbiny

@rezamaddog
@ufc
@kurdifaisal
@amiraliakbari60
@saeedganjimma
@ariyadaivari
@behzad_majidi

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #رضامددی #رضامدداگ #رضا_مددی #رضا_مدداگ #ایران #عربستان #کشتی_کج #دبلیو_دبلیو_ای
#razmonline #martialarts #mma #ufc #rezamaadi #rezamaddog #wwe #royalrumble #iran #arabia #saudiarabia #prowrestling
Read more
یک کلیپ جالب در رابطه با حریف‌طلبی امیر علی‌اکبری، خطاب به عربستانی‌ها در صفحه ‌ی اینستاگرامش (در پی واکنش‌های منفی مردم ایران به رویداد اخیر سازمان #WWE در عربستان با عنوان "Royal Rumble" و کتک خوردن دو برادر ایرانی - آریا و دارا داوری - در این رویداد، به دست چهار نفر عربستانی) @amiraliakbari60 @wwe کاری ... یک کلیپ جالب در رابطه با حریف‌طلبی امیر علی‌اکبری، خطاب به عربستانی‌ها در صفحه ‌ی اینستاگرامش (در پی واکنش‌های منفی مردم ایران به رویداد اخیر سازمان #WWE در عربستان با عنوان "Royal Rumble" و کتک خوردن دو برادر ایرانی - آریا و دارا داوری - در این رویداد، به دست چهار نفر عربستانی)
@amiraliakbari60
@wwe
کاری از صفحه‌ی اینستاگرام @tajrobevarzesh

موسیقی روی کلیپ: یه مشت سرباز - هیچکس
@hichkasofficial
@mike_swick
Read more
ورق بزنید خشم مبارزان ایرانی ؛ از نمایش سعودی در پی واکنش‌های منفی ایرانیان به مبارزه‌ی نمایشی ...
Media Removed
ورق بزنید خشم مبارزان ایرانی ؛ از نمایش سعودی در پی واکنش‌های منفی ایرانیان به مبارزه‌ی نمایشی #کشتی_کج (سازمان #WWE) در کشور عربستان سعودی با عنوان «بزرگترین غرش سلطنتی» و کتک‌خوردن دو برادر ایرانی (آریا و دارا داوری) مقیم آمریکا از چهار عربستانی، امیر علی‌اکبری (قهرمان جهان در کشتی ... ورق بزنید

خشم مبارزان ایرانی ؛ از نمایش سعودی

در پی واکنش‌های منفی ایرانیان به مبارزه‌ی نمایشی #کشتی_کج (سازمان #WWE) در کشور عربستان سعودی با عنوان «بزرگترین غرش سلطنتی» و کتک‌خوردن دو برادر ایرانی (آریا و دارا داوری) مقیم آمریکا از چهار عربستانی، امیر علی‌اکبری (قهرمان جهان در کشتی فرنگی و مبارز حال حاضر سازمان‌های معتبر ام‌ام‌ای) و همچنین رضا مددی ( از بهترین مبارزان ام‌ام‌ای ایران و شاغل در سازمان معتبر و بزرگ یو‌اف‌سی)، نیز به این نمایش در صفحه‌ی اینستاگرام خود، واکنش نشان دادند و مبارزان عربستانی را به مبارزه طلبیدند.

برادران داوری، با نام و پرچم ایران در این نمایش شرکت کرده بودند.

به گزارش کانال تلگرامی مهدی رستم‌پور و به نقل از بی‌بی‌سی (که بی‌بی‌سی نیز از یزید الغامدی نقل کرده است): دو برادر ایرانی، ۱۰ میلیون دلار از عربستان گرفتند.

در این پست عکس و ویدیو و متن‌های پست‌های مذکور به شرح زیر موجود است:

دو عکس اول (آیتم‌های ۱ و‌ ۲) : از پست اخیر رضا مددی)

ویدیو + عکس (آیتم‌های ۳ و ۴) : پست امیر علی‌اکبری

آهنگ روی ویدیو (آیتم سوم): ایران - روزبه نعمت‌اللهی
Read more
. قسمتی از ویدیوی مصاحبه‌ی سعید گنجی با خبرنگار kimura.se ، رسانه‌ی تخصصی سوئدی‌زبان ام‌ام‌ای، بعد از مبارزه‌ی اخیرش در کیج‌واریرز با حضور مربی سعید، رضا فروتن خط و نشان کشیدن سعید، برای کمربند قهرمانی این سازمان معتبر نسخه‌ی کامل این ویدیو، در کانال تلگرام رزم‌آنلاین (لینک در بایو) ... .
قسمتی از ویدیوی مصاحبه‌ی سعید گنجی با خبرنگار kimura.se ، رسانه‌ی تخصصی سوئدی‌زبان ام‌ام‌ای، بعد از مبارزه‌ی اخیرش در کیج‌واریرز

با حضور مربی سعید، رضا فروتن

خط و نشان کشیدن سعید، برای کمربند قهرمانی این سازمان معتبر

نسخه‌ی کامل این ویدیو، در کانال تلگرام رزم‌آنلاین (لینک در بایو) موجود است.

@saeedganjimma
@reza_dario
@kimurase
@cagewarriors
@ufc
#مصاحبه #MMA
Read more
تصاویری از مبارزه‌ی چند ساعات پیش سعید گنجی در رویداد Cage Warriors 93 را، مشاهده می‌کنید که در ...
Media Removed
تصاویری از مبارزه‌ی چند ساعات پیش سعید گنجی در رویداد Cage Warriors 93 را، مشاهده می‌کنید که در شهر گوتنبرگ کشور سوئد برگزار شد. سعید در این مبارزه به مصاف محمد هابال رفت که موفق شد دروقت سوم مبارزه، با اجرای فن گیوتین چوک، حریف خود را سابمیشن کند و پیروز از قفس بیرون آید. تصاویر: وبسایت mmaviking تصاویری از مبارزه‌ی چند ساعات پیش سعید گنجی در رویداد
Cage Warriors 93
را، مشاهده می‌کنید که در شهر گوتنبرگ کشور سوئد برگزار شد.

سعید در این مبارزه به مصاف محمد هابال رفت که موفق شد دروقت سوم مبارزه، با اجرای فن گیوتین چوک، حریف خود را سابمیشن کند و پیروز از قفس بیرون آید.

تصاویر: وبسایت mmaviking
یک برد و یک باخت، حاصل کار بچه‌های ایرانی، در رویداد امشب کیج واریورز دقایقی پیش، سعید یونسی در راند ...
Media Removed
یک برد و یک باخت، حاصل کار بچه‌های ایرانی، در رویداد امشب کیج واریورز دقایقی پیش، سعید یونسی در راند اول و به وسیله‌ی سابمیشن ریر نیکد چوک از توماس رابرتسِن شکست خورد. سعید گنجی نیز دقایقی پیش، در راند سوم مبارزه و به وسیله ی سابمیشن گیوتین چوک، رقیب اهل سوئد خود، محمد هابال را شکست داد. یک برد و یک باخت، حاصل کار بچه‌های ایرانی، در رویداد امشب کیج واریورز

دقایقی پیش، سعید یونسی در راند اول و به وسیله‌ی سابمیشن ریر نیکد چوک از توماس رابرتسِن شکست خورد.

سعید گنجی نیز دقایقی پیش، در راند سوم مبارزه و به وسیله ی سابمیشن گیوتین چوک، رقیب اهل سوئد خود، محمد هابال را شکست داد.
بعد از باخت و مصدومیت، حالا یک برد ارزشمند در یک سازمان معتبر برای سعید گنجی . <span class="emoji emoji1f539"></span> دقایقی پیش، سعید گنجی ...
Media Removed
بعد از باخت و مصدومیت، حالا یک برد ارزشمند در یک سازمان معتبر برای سعید گنجی . دقایقی پیش، سعید گنجی در راند سوم و به وسیله‌ی سابمیشن گیوتین چوک، رقیب اهل سوئد خود، محمد هابال را شکست داد. . 🇮🇷 بعد از باخت و مصدومیت، حالا یک برد ارزشمند در یک سازمان معتبر برای سعید گنجی
.
🔹 دقایقی پیش، سعید گنجی در راند سوم و به وسیله‌ی سابمیشن گیوتین چوک، رقیب اهل سوئد خود، محمد هابال را شکست داد.
.
🇮🇷👏
عکسی از مراسم وزن کشی مبارزه‌ی سعید یونسی و توماس رابرتسِن . <span class="emoji emoji1f539"></span>این مبارزه، امشب و در دسته‌ی میان ...
Media Removed
عکسی از مراسم وزن کشی مبارزه‌ی سعید یونسی و توماس رابرتسِن . این مبارزه، امشب و در دسته‌ی میان وزن رویداد Cage Warriors 93 در شهر گوتنبرگ سوئد برگزار خواهد شد. عکس: mmaviking عکسی از مراسم وزن کشی مبارزه‌ی سعید یونسی و توماس رابرتسِن
.
🔹این مبارزه، امشب و در دسته‌ی
میان وزن رویداد
Cage Warriors 93
در شهر گوتنبرگ سوئد برگزار خواهد شد.

عکس: mmaviking
. وزن کشی مبارزه سعید گنجی و محمد هابال . این مبارزه، امشب و در دسته‌ی سبک وزن رویداد Cage Warriors 93 در گوتنبرگ سوئد برگزار خواهد شد. @saeedganjimma ویدیو: mmaviking @cagewarriors @ufc #رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #سعیدگنجی #سعید_گنجی .
🎥 وزن کشی مبارزه سعید گنجی و محمد هابال
.
🔹این مبارزه، امشب و در دسته‌ی سبک وزن رویداد
Cage Warriors 93
در گوتنبرگ سوئد برگزار خواهد شد.
@saeedganjimma
ویدیو: mmaviking
@cagewarriors
@ufc

#رزم_آنلاین #رزمی #ام_ام_ای #یو_اف_سی #سعیدگنجی #سعید_گنجی

Loading...