Razshechnik Instagram Photos and Videos

Loading...


razshechnik Raz Shechnik @razshechnik mentions
Followers: 3,642
Following: 488
Total Comments: 0
Total Likes: 0

בשערורייה האחרונה, אחרי שאייל ברקוביץ' קרא לחברי הכנסת הערבים לא להגיע להתארח בתוכנית כי הם סוס ...
Media Removed
בשערורייה האחרונה, אחרי שאייל ברקוביץ' קרא לחברי הכנסת הערבים לא להגיע להתארח בתוכנית כי הם סוס טרויאני ומחבלים, קשת, הגוף שבו הם משדרים את התוכנית מדי יום שישי, השעתה אותם לשבוע. חבר הכנסת עיסאווי פריג' (מרצ) אף הגיש תביעת דיבה נגדו. "אבל אני לא מצטער על האמירה", מבהיר ברקוביץ', ומיד מדגים. ... בשערורייה האחרונה, אחרי שאייל ברקוביץ' קרא לחברי הכנסת הערבים לא להגיע להתארח בתוכנית כי הם סוס טרויאני ומחבלים, קשת, הגוף שבו הם משדרים את התוכנית מדי יום שישי, השעתה אותם לשבוע. חבר הכנסת עיסאווי פריג' (מרצ) אף הגיש תביעת דיבה נגדו. "אבל אני לא מצטער על האמירה", מבהיר ברקוביץ', ומיד מדגים. "אגיד בפעם השלישית והרביעית: יושבים אצלנו בכנסת ישראל אנשים שמשתפים פעולה עם ארגוני טרור. אחמד טיבי, חנין זועבי, לא מצטער על מה שאמרתי ואני לא מעוניין לארח את השניים האלה, אולי גם זחאלקה שלפעמים יש לו יציאות נגדנו. בשבילי הם מחבלים לכל דבר".
מוזר שאתה לא מתנצל. כי אחרי התקרית יצאה הודעת התנצלות.
מקשת. הודעה מהם". אבל אתה עובד שם.
"אני כפוף לנהלים שיש בקשת ואני מכבד את הנהלים וכיבדתי את ההרחקה לשבוע. דיברתי עם אבי ניר (מנכ"ל קשת, ר"ש) וכיבדתי את ההחלטה שלו. בסופו של דבר הוא המאמן וצריכים לקבל כל החלטה, גם אם לא אוהבים אותה. המאמן צודק גם אם הוא לא צודק. את זה לימד אותי שלמה שרף".
ובכל זאת, פירסמת גם הודעה בשמך, אמרת שחלק מהביטויים שהשתמשת בהם, ושחזרת עליהם כאן, היו "לא ראויים".
"אמרתי לך מה שאמרתי לך, והמבין יבין".
מה עם התביעה שח"כ פריג' הגיש בעקבות הדברים האלה? ״קשת מטפלים בזה. מה שקשת יגידו אני אעשה. אני חושב שההשעיה נבעה מהתקשורת. רחשי העם הם אותם רחשים שאני מרגיש. כל אחד במדינת ישראל יודע ששלושת חברי הכנסת האלה הם סוסים טרויאנים. לא המצאתי. פשוט התקשורת, שהיא מאוד שמאלנית, ואתה ביניהם, תקפה את קשת ואת אבי ניר וזה מה שהוא החליט. סבבה".
תמיד מעניין לראיין את אייל ברקוביץ׳, וגם הפעם, כמו במגרשים אז, הוא הגיע לתת את הכל, מהמקצועי ועד להכי אישי שיש.
שבת שלום
לכתבה המלאה - לינק בסטורי
@eyalberkovich9
Read more
Loading...
כשהגיע לגיל 70, בינואר 2009, אריק ממש לא רצה להתראיין, וכשסוף־סוף הסכים, אחרי נדנודים כמעט יומיים ...
Media Removed
כשהגיע לגיל 70, בינואר 2009, אריק ממש לא רצה להתראיין, וכשסוף־סוף הסכים, אחרי נדנודים כמעט יומיים שחלקם הגיעו לשיחות של חצי שעה, ביקש לא להתייחס לעניין הגיל. "מה אתה עושה עניין?", אמר לי, "צא מזה, בחייך". אחרי שעתיים ומשהו של ראיון, ניסיתי בכל זאת לדלות משהו שאולי יתחבר לגיל. לאיזה רגע בחיים ... כשהגיע לגיל 70, בינואר 2009, אריק ממש לא רצה להתראיין, וכשסוף־סוף הסכים, אחרי נדנודים כמעט יומיים שחלקם הגיעו לשיחות של חצי שעה, ביקש לא להתייחס לעניין הגיל. "מה אתה עושה עניין?", אמר לי, "צא מזה, בחייך". אחרי שעתיים ומשהו של ראיון, ניסיתי בכל זאת לדלות משהו שאולי יתחבר לגיל. לאיזה רגע בחיים אתה רוצה לחזור? שאלתי.
"לרגע לפני שהכרתי אותך, איך?", ענה. והתגלגל מצחוק.
מובן שהשאלה והתשובה סגרו את הכתבה. אריק הרים טלפון עם הפרסום, אמר תודה רבה על הבמה שהוענקה לו — מצחיק, כאילו לא אני זה שרדפתי אחריו — והוסיף: "יצא לנו בסדר, לא? תתקשר מדי פעם". מאז שמרנו על קשר טלפוני קבוע, לרבות שיחות בימי שישי אחר הצהריים, בעיקר על מוזיקה וספורט, כמובן. פעם, איפשהו ב־2011, הרים טלפון נרגש אחרי משחק של מכבי ת"א. "שמע, יא מכביסט, עכשיו ראיתי את הבן של קובי מיכה משחק אצלכם, הוא יהיה תותח גדול, ותזכור מי אמר לך". דור מיכה אכן הגיע ומגיע רחוק. כמו תמיד, אריק צדק.
 בנובמבר 2013 הוא עזב בפתאומיות מכאיבה במיוחד, ומאז הגעגוע רק תופח וצורב עם כל שיר שעולה ברדיו. השיחות של ימי שישי חסרות, גם הדעה הנחרצת על כל דבר כמעט, הידע הבלתי מוגבל — גוגל של איש אחד — הסיפורים הארוכים, רוויים שמות שרק הוא מכיר, וגם ראיונות שעבורי תמיד יהיו בלתי נשכחים, אפילו הקצרים שבהם, כי אריק היה מכונת פאנצ'ים בלתי נגמרת.
 ביוני 2012 התקשרתי לבשר לו שהוא נבחר במשאל "ידיעות אחרונות" לזמר הטוב בכל הזמנים.
 מזל טוב, פתחתי. "זה לא לרוחי כל העניין, אבל לא מטיל על זה וטו. הנה, יש לך כותרת, מיקרוב שכמוך". נקרעתי כמובן. תגיד, מתי ידעת שאתה יודע לשיר? - המשכתי. "לדעתי, עד היום אני לא יודע לשיר — אבל אני מאוד אוהב. בכלל רציתי להיות שחקן. לא חשבתי להיות זמר, אבל אחרי ששיחקתי בכמה הצגות הגעתי למסקנה שעדיף להיות זמר, כי לא צריך לקום בבוקר מוקדם. תיאטרון זה יותר לקום לחזרות‭."‬ ביקשתי שינסה לאפיין את השירים שלו במשפט אחד. הוא לא חשב, גם לא שנייה, וירה: "הייתי אומר שהשירים שלי הם בדרך כלל יותר שקטים ומופנמים, כי אני לא רוצה להפריע לשכנים". האיש שחשב שהוא לא יודע לשיר, שבסך הכל לא רצה להפריע, הפך למיתוס שעולם התרבות הישראלי לא יכול בלעדיו. יום הולדת שמח, אריק. לא נעשה עניין מהגיל.
לפרויקט בידיעות היום - לינק בסטורי
@yedioth
Read more
והרי החדשות: המהדורה של כאן עוברת לידי דוריה למפל. בהצלחה
Media Removed
והרי החדשות: המהדורה של כאן עוברת לידי דוריה למפל. בהצלחה והרי החדשות: המהדורה של כאן עוברת לידי דוריה למפל. בהצלחה
אושרת קוטלר, אשת התקשורת שנגדה הוגשה תלונה למשטרה, מגיבה לראשונה: ‏״לא היו דברים מעולם. היא בחרה ...
Media Removed
אושרת קוטלר, אשת התקשורת שנגדה הוגשה תלונה למשטרה, מגיבה לראשונה: ‏״לא היו דברים מעולם. היא בחרה להוביל את השיחה לצעקות. לצערי נגררתי לצעוק חזרה״ אושרת קוטלר, אשת התקשורת שנגדה הוגשה תלונה למשטרה, מגיבה לראשונה: ‏״לא היו דברים מעולם. היא בחרה להוביל את השיחה לצעקות. לצערי נגררתי לצעוק חזרה״
ממש נחמד: מאלומה, 37.6 מיליון עוקבים, בחר בסיקור ההופעה שלו בישראל בידיעות אחרונות כאחד מרגעיו ...
Media Removed
ממש נחמד: מאלומה, 37.6 מיליון עוקבים, בחר בסיקור ההופעה שלו בישראל בידיעות אחרונות כאחד מרגעיו הגדולים ב-2018. Muchas gracias, @maluma @yedioth ממש נחמד: מאלומה, 37.6 מיליון עוקבים, בחר בסיקור ההופעה שלו בישראל בידיעות אחרונות כאחד מרגעיו הגדולים ב-2018.
Muchas gracias, @maluma
@yedioth
לירן דנינו, מהמוכשרים בסביבה שלנו, היה צריך לעצור לשנתיים את הכל בגלל יבלות על המיתרים שאיימו על ...
Media Removed
לירן דנינו, מהמוכשרים בסביבה שלנו, היה צריך לעצור לשנתיים את הכל בגלל יבלות על המיתרים שאיימו על המשך הקריירה, תקופה די מדכדכת. עכשיו הוא חוזר להופיע, ויש גם שיר חדש ויפה. בהצלחה לינק בסטורי לירן דנינו, מהמוכשרים בסביבה שלנו, היה צריך לעצור לשנתיים את הכל בגלל יבלות על המיתרים שאיימו על המשך הקריירה, תקופה די מדכדכת. עכשיו הוא חוזר להופיע, ויש גם שיר חדש ויפה. בהצלחה
לינק בסטורי
Loading...
שיהיה לכם בד אוף רוזס: איחולים לשנה החדשה שיהיה לכם בד אוף רוזס: איחולים לשנה החדשה
‫אז אתם אומרים לי שבמדינה שבה ראש ממשלה החשוד בתיקים עמוקים ממשיך להתנהג רגיל בדרך ל-40 מנדטים, כשבממשלה ...
Media Removed
‫אז אתם אומרים לי שבמדינה שבה ראש ממשלה החשוד בתיקים עמוקים ממשיך להתנהג רגיל בדרך ל-40 מנדטים, כשבממשלה עצמה מכהן שר שהיה בכלא, בר רפאלי לא תוכל להנחות את האירוויזיון כי היא חשודה בפרשת מסים? דוז פואה על האירוניה ‬ ‫אז אתם אומרים לי שבמדינה שבה ראש ממשלה החשוד בתיקים עמוקים ממשיך להתנהג רגיל בדרך ל-40 מנדטים, כשבממשלה עצמה מכהן שר שהיה בכלא, בר רפאלי לא תוכל להנחות את האירוויזיון כי היא חשודה בפרשת מסים? דוז פואה על האירוניה ‬
Loading...
לפני שמונה שנים הלך אבי כהן ז"ל לעולמו. הנה דברים שכתבתי אז לעיתון, כשנאבק על חייו. זוכרים אותך אביל'ה: ...
Media Removed
לפני שמונה שנים הלך אבי כהן ז"ל לעולמו. הנה דברים שכתבתי אז לעיתון, כשנאבק על חייו. זוכרים אותך אביל'ה: בלומפילד. אני ילד בן 7 עם צעיף צמר צהוב כחול. גשם שוטף. זו הייתה האהבה הראשונה שלי. אבי כהן, בבעיטת יעף - ככה קראו לזה אז - מכניע את השוער של הפועל, בז'רנו. מכבי מנצחת 0:2 בדרך לאליפות. מאז ידעתי: ... לפני שמונה שנים הלך אבי כהן ז"ל לעולמו. הנה דברים שכתבתי אז לעיתון, כשנאבק על חייו.
זוכרים אותך אביל'ה:
בלומפילד. אני ילד בן 7 עם צעיף צמר צהוב כחול. גשם שוטף. זו הייתה האהבה הראשונה שלי. אבי כהן, בבעיטת יעף - ככה קראו לזה אז - מכניע את השוער של הפועל, בז'רנו. מכבי מנצחת 0:2 בדרך לאליפות. מאז ידעתי: אני עם מכבי, אני עם אבי כהן.
אחר כך, בסוף השנה, אבי שלנו קיבל ממלכת היופי את תואר כדורגלן העונה במשחק ראווה מול ליברפול, הקבוצה שאליה עבר. בזכות אבי נכנס גם האדום הביתה, בקטנה. האדום של ליברפול.
העידוד לאבי'לה היה פשוט. צעיף למעלה ומעין שאגה מתמשכת כזו, חוזרת. א-ב-י כ-ה-ן. הוא תמיד היה האיש שכולנו רצינו להיות. גבוה, יפה, שזוף, קול בס רועם כזה, בלם אחורי קלאסי, קפטן, ליברו נערץ, תמיד מנהיג, תמיד מעל כולם, הסמל של מכבי תל-אביב.
יצאנו משיעורים כדי להצטלם איתו באימונים. הוא, מצידו, תמיד הקדיש את הזמן לכל אחד שהגיע והזהיר את יתר השחקנים שלא יחזרו לחדר ההלבשה בלי צילום. מעל המיטה השתרעה חולצה מספר 5, צהובה-כחולה, של אבי כמובן.
ואבי היה הכי טוב כי הוא פשוט לא ויתר לאף אחד, על אף כדור, אף פעם. אני בטוח שגם במלחמה הזו, על חייו, הוא נותן את הכל, כמו אז בבוץ של בלומפילד. מה שלא יהיה, אבי'לה, תמיד נזכור אותך רץ בחיוך ענק עם יד אחת למעלה.
לעולם לא תצעד לבד אבי כהן. לעולם
@yedioth
Read more
‫בלה צ׳או: הלסינקי (דרקו פריץ׳) מבית הנייר מבקר בישראל והגיע להתארח בתוכנית של דידי הררי‬ @lacasadepapel ...
Media Removed
‫בלה צ׳או: הלסינקי (דרקו פריץ׳) מבית הנייר מבקר בישראל והגיע להתארח בתוכנית של דידי הררי‬ @lacasadepapel @radio103fm ‫בלה צ׳או: הלסינקי (דרקו פריץ׳) מבית הנייר מבקר בישראל והגיע להתארח בתוכנית של דידי הררי‬
@lacasadepapel
@radio103fm
מיכאל שלי, קופסה שחורה, עד מוות, לדעת אישה, סיפור על אהבה וחושך, פה ושם בארץ ישראל ועוד ועוד, קצרה ...
Media Removed
מיכאל שלי, קופסה שחורה, עד מוות, לדעת אישה, סיפור על אהבה וחושך, פה ושם בארץ ישראל ועוד ועוד, קצרה היריעה. עמוס עוז, מהענקים שלנו, הלך לעולמו בגיל 79. יהי זכרו ברוך מיכאל שלי, קופסה שחורה, עד מוות, לדעת אישה, סיפור על אהבה וחושך, פה ושם בארץ ישראל ועוד ועוד, קצרה היריעה. עמוס עוז, מהענקים שלנו, הלך לעולמו בגיל 79. יהי זכרו ברוך
‏משינה ויובל בנאי מקדישים את ״אהבה קצרה״ למאיר בנאי ז״ל, אתמול בהיכל התרבות בת״א. שיר נפלא שכתב והלחין, ותמיד-תמיד נוגע. “כאן דרכינו נפרדות״ ‏משינה ויובל בנאי מקדישים את ״אהבה קצרה״ למאיר בנאי ז״ל, אתמול בהיכל התרבות בת״א. שיר נפלא שכתב והלחין, ותמיד-תמיד נוגע. “כאן דרכינו נפרדות״
Loading...
‫נפלה לא ממש רחוק מהמסלול: לורדס ליאון, הבת של מדונה, עשתה את תצוגת האופנה הראשונה שלה - בשבוע האופנה ...
Media Removed
‫נפלה לא ממש רחוק מהמסלול: לורדס ליאון, הבת של מדונה, עשתה את תצוגת האופנה הראשונה שלה - בשבוע האופנה בניו יורק‬ @lourdesleon_official @gypsysport ‫נפלה לא ממש רחוק מהמסלול: לורדס ליאון, הבת של מדונה, עשתה את תצוגת האופנה הראשונה שלה - בשבוע האופנה בניו יורק‬
@lourdesleon_official
@gypsysport
שגב משה, קבל @segevmoshe
Media Removed
שגב משה, קבל @segevmoshe שגב משה, קבל
@segevmoshe
נאסף תשרי, מרי לו, אהבה בסוף הקיץ, לא אני, שוב נתחיל מחדש: האלבום המרהיב ופורץ הדרך מוסיקה של צביקה ...
Media Removed
נאסף תשרי, מרי לו, אהבה בסוף הקיץ, לא אני, שוב נתחיל מחדש: האלבום המרהיב ופורץ הדרך מוסיקה של צביקה פיק חוגג 40 שנה ובמרחק הזמן קשה להאמין שזה לא אוסף להיטים. בהזדמנות הזו החלמה לצביקה המתאושש ונאחל לו שהשנה שוב יתחיל מחדש, מעלה-מעלה-מעלה לבמה, עם כל המלים והמנגינות (למעוניינים, התוכנית שהקלטנו ... נאסף תשרי, מרי לו, אהבה בסוף הקיץ, לא אני, שוב נתחיל מחדש: האלבום המרהיב ופורץ הדרך מוסיקה של צביקה פיק חוגג 40 שנה ובמרחק הזמן קשה להאמין שזה לא אוסף להיטים. בהזדמנות הזו החלמה לצביקה המתאושש ונאחל לו שהשנה שוב יתחיל מחדש, מעלה-מעלה-מעלה לבמה, עם כל המלים והמנגינות
(למעוניינים, התוכנית שהקלטנו לפני שנה עם צביקה על האלבום מחכה בלינק הבא:
https://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GKDJDF&c41t4nzVQ=FDF)
@picksvika
Read more
Loading...
די.ג׳יי מרטין גאריקס הצליח להביא אתמול כ-15 אלף איש לפארק הירקון אחרי קיץ די קשה בתחום ההופעות הגדולות ...
Media Removed
די.ג׳יי מרטין גאריקס הצליח להביא אתמול כ-15 אלף איש לפארק הירקון אחרי קיץ די קשה בתחום ההופעות הגדולות מחו״ל. המוזיקאי ההולנדי, מהדי.ג׳ייז המצליחים בעולם, החליט להופיע בישראל למרות מסע לחצים של אנשי בי.די.אס וגורמים פרו פלסטינים. נעים לראות די.ג׳יי מרטין גאריקס הצליח להביא אתמול כ-15 אלף איש לפארק הירקון אחרי קיץ די קשה בתחום ההופעות הגדולות מחו״ל. המוזיקאי ההולנדי, מהדי.ג׳ייז המצליחים בעולם, החליט להופיע בישראל למרות מסע לחצים של אנשי בי.די.אס וגורמים פרו פלסטינים. נעים לראות
‫לא נורמלי: רומנו פנאטי שם ברקס למתחרה סטפנו מנצי במרוץ האופנועים (מוטו2) באיטליה. החוזה בוטל, הקריירה שלו בסכנה‬ ‫לא נורמלי: רומנו פנאטי שם ברקס למתחרה סטפנו מנצי במרוץ האופנועים (מוטו2) באיטליה. החוזה בוטל, הקריירה שלו בסכנה‬
שתהיה לכם שנה כזו
Media Removed
שתהיה לכם שנה כזו שתהיה לכם שנה כזו
Loading...
ליאו מיישר קו עם פיד ראש השנה. חמוד
Media Removed
ליאו מיישר קו עם פיד ראש השנה. חמוד ליאו מיישר קו עם פיד ראש השנה. חמוד
האבהות המתקרבת של בן אל, הפציעה והשיקום של סטטיק, הטענה שהם אמני ילדים, החוויה הראשונית בהופעות ...
Media Removed
האבהות המתקרבת של בן אל, הפציעה והשיקום של סטטיק, הטענה שהם אמני ילדים, החוויה הראשונית בהופעות הפתוחות לקהל, ההקלטות באולפנים בלוס אנג׳לס, סנטימטר מטיילור סוויפט ואריאנה גרנדה, העבודה על תרגום הלהיטים לאנגלית, בקשות הסלפי המפתיעות בקניונים בארה״ב - וגם למה בדיוק ההופעה עם שימי תבורי ... האבהות המתקרבת של בן אל, הפציעה והשיקום של סטטיק, הטענה שהם אמני ילדים, החוויה הראשונית בהופעות הפתוחות לקהל, ההקלטות באולפנים בלוס אנג׳לס, סנטימטר מטיילור סוויפט ואריאנה גרנדה, העבודה על תרגום הלהיטים לאנגלית, בקשות הסלפי המפתיעות בקניונים בארה״ב - וגם למה בדיוק ההופעה עם שימי תבורי לא יצאה אל הפועל. רגע לפני שהשירים שלהם מאתגרים את הרדיו האמריקני, הצמד הבכיר של המוזיקה הישראלית פותח את הקלפים. ייתכן מאוד שבפעם הבאה השיחה הזו תתקיים בהוליווד.
בהזדמנות הזו, תודה על הפידבקים לכתבות ועל הרעיונות וההצעות שאתם משאירים, סליחה מראש על ההודעות שעליהן אני לא מצליח לענות - ושנה סופר טובה

https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5342450,00.html
@static_official
@beneltavori
@yedioth
Read more
למה שתה אפר של סיגריות, עם הבדלים, איך ניצל מהבית הממולכד במהלך מבצע בעזה, מה באמת מפחיד אותו, למה ...
Media Removed
למה שתה אפר של סיגריות, עם הבדלים, איך ניצל מהבית הממולכד במהלך מבצע בעזה, מה באמת מפחיד אותו, למה כמעט פרש ממוזיקה ומה הסיפור שלו עם ואן דאם. עידן עמדי הגיע לפינג פונג חגיגי ובמקרה הפגיש שני שערים עם שתי חברות טובות. שבת שלום https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5341016,00.html למה שתה אפר של סיגריות, עם הבדלים, איך ניצל מהבית הממולכד במהלך מבצע בעזה, מה באמת מפחיד אותו, למה כמעט פרש ממוזיקה ומה הסיפור שלו עם ואן דאם. עידן עמדי הגיע לפינג פונג חגיגי ובמקרה הפגיש שני שערים עם שתי חברות טובות. שבת שלום
https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5341016,00.html
בתוך גלויה
Media Removed
בתוך גלויה בתוך גלויה
‫אז התימניאדה לא הצליחה להפגיש בין אביב גפן ואייל גולן על הבמה אבל בטלוויזיה הם דווקא שרים יחד, בגמר התוכנית בקשת. שיר השנה תשנ״ד, 1994 ‬ @avivgeffenmusic @eyalgolan1 @mirimesikaofficial ‫אז התימניאדה לא הצליחה להפגיש בין אביב גפן ואייל גולן על הבמה אבל בטלוויזיה הם דווקא שרים יחד, בגמר התוכנית בקשת.
שיר השנה תשנ״ד, 1994 ‬
@avivgeffenmusic
@eyalgolan1
@mirimesikaofficial
צריך לבקר את השלטון בישראל, כמובן, גם הלקאה עצמית זה בסדר. אבל במכתב של איגוד השידור האירופי לרה״מ ...
Media Removed
צריך לבקר את השלטון בישראל, כמובן, גם הלקאה עצמית זה בסדר. אבל במכתב של איגוד השידור האירופי לרה״מ אין שום דבר מיוחד, והוא לא מעיד על היותה של ישראל דמוקרטיה בעייתית או מדינת עולם שלישי. זהו מכתב סטנדרטי שיוצא לכל מארחת. שאלתי את האיגוד האירופי אם מדובר במכתב מיוחד לישראל, ותשובתם ברורה צריך לבקר את השלטון בישראל, כמובן, גם הלקאה עצמית זה בסדר. אבל במכתב של איגוד השידור האירופי לרה״מ אין שום דבר מיוחד, והוא לא מעיד על היותה של ישראל דמוקרטיה בעייתית או מדינת עולם שלישי. זהו מכתב סטנדרטי שיוצא לכל מארחת. שאלתי את האיגוד האירופי אם מדובר במכתב מיוחד לישראל, ותשובתם ברורה
‫דש לרוג׳ר ווטרס: הדי.ג׳יי הצרפתי איבן סמאדג׳ מכריז שיגיע לפסטיבל מטאור בישראל. ״אין לי כבוד לאמנים ...
Media Removed
‫דש לרוג׳ר ווטרס: הדי.ג׳יי הצרפתי איבן סמאדג׳ מכריז שיגיע לפסטיבל מטאור בישראל. ״אין לי כבוד לאמנים שמבטלים כתוצאה מקמפיין הפחדה כשברקע החשש שלהם להפסיד דולרים מהופעות בדובאי. אני לא אוהב כשאומרים לי מה לעשות או לחשוב״‬ ‫דש לרוג׳ר ווטרס: הדי.ג׳יי הצרפתי איבן סמאדג׳ מכריז שיגיע לפסטיבל מטאור בישראל. ״אין לי כבוד לאמנים שמבטלים כתוצאה מקמפיין הפחדה כשברקע החשש שלהם להפסיד דולרים מהופעות בדובאי. אני לא אוהב כשאומרים לי מה לעשות או לחשוב״‬
רוג׳ר ווטרס, מעודד מהביטול של לנה דל ריי, מבקש ממוזיקאי הג׳ז קמאזי וושינגטון לא להגיע לפסטיבל מטאור ...
Media Removed
רוג׳ר ווטרס, מעודד מהביטול של לנה דל ריי, מבקש ממוזיקאי הג׳ז קמאזי וושינגטון לא להגיע לפסטיבל מטאור ומוסיף שיר שכתב. בנוסף ללנה דל ריי, על רקע לחצים של גורמים מהבי.די.אס, ביטלו חמישה אמנים את השתתפותם בפסטיבל. אלה הדברים שכתבתי לפוסט שלו כתגובה (גם בטוויטר) מוזמנים לשתף: Hey Roger, do ... רוג׳ר ווטרס, מעודד מהביטול של לנה דל ריי, מבקש ממוזיקאי הג׳ז קמאזי וושינגטון לא להגיע לפסטיבל מטאור ומוסיף שיר שכתב. בנוסף ללנה דל ריי, על רקע לחצים של גורמים מהבי.די.אס, ביטלו חמישה אמנים את השתתפותם בפסטיבל.
אלה הדברים שכתבתי לפוסט שלו כתגובה (גם בטוויטר)
מוזמנים לשתף:
Hey Roger, do You know this kid? His name is Daniel Tragerman. He was murdered four years ago in his house, near his family, because of a rocket from Gaza, because of Palestinians terrorists. He was only 4 years old. I still haven’t found the song you wrote about Daniel but maybe you will, someday.
Please stop manipulating the crowd and let the music speak.
Hey, Roger, leave those artists alone.
You’re wrong, Don’t do it again
Read more
לנה דל ריי עושה את זה שוב: מבטלת את ההופעה בישראל. ״לא מתאפשר לי להופיע גם לפלסטינים״, היא מסבירה ‫מפיקי ...
Media Removed
לנה דל ריי עושה את זה שוב: מבטלת את ההופעה בישראל. ״לא מתאפשר לי להופיע גם לפלסטינים״, היא מסבירה ‫מפיקי פסטיבל מטאור בתגובה: מודים ללנה דל ריי שבחרה בנו להיות חלק מהמהלך היחצני התקופתי שלה. @lanadelrey @yedioth לנה דל ריי עושה את זה שוב: מבטלת את ההופעה בישראל. ״לא מתאפשר לי להופיע גם לפלסטינים״, היא מסבירה
‫מפיקי פסטיבל מטאור בתגובה: מודים ללנה דל ריי שבחרה בנו להיות חלק מהמהלך היחצני התקופתי שלה.
@lanadelrey
@yedioth
רותם סלע התחילה כדוגמנית, ואז קוטלגה כעוד פנים יפות. "אפילו לא ידעתי שאני רוצה לשחק וזה לא היה הכיוון ...
Media Removed
רותם סלע התחילה כדוגמנית, ואז קוטלגה כעוד פנים יפות. "אפילו לא ידעתי שאני רוצה לשחק וזה לא היה הכיוון שלי עד שגיליתי את זה ב'אבודים באפריקה', אחרי שבכלל סיימתי את הסטאז' במשפטים. גם דוגמנות לא הייתה משאת נפשי. ראיתי בזה עבודה זמנית בזמן שחברות שלי ממלצרות. אף פעם לא רציתי להוכיח משהו למישהו. ... רותם סלע התחילה כדוגמנית, ואז קוטלגה כעוד פנים יפות. "אפילו לא ידעתי שאני רוצה לשחק וזה לא היה הכיוון שלי עד שגיליתי את זה ב'אבודים באפריקה', אחרי שבכלל סיימתי את הסטאז' במשפטים. גם דוגמנות לא הייתה משאת נפשי. ראיתי בזה עבודה זמנית בזמן שחברות שלי ממלצרות. אף פעם לא רציתי להוכיח משהו למישהו. ויש לי תיקון בשבילך מהראיון הקודם". בבקשה. ״נפגשנו לפני חמש שנים. כתבת שאני בסוג של אטימות רגשית. אז אני רוצה להדגיש שאני כן בנאדם מאוד רגיש, אבל פיתחתי לאורך השנים אטימות רגשית לגבי מה הסביבה חושבת שלי. נראה לי שפשוט פיתחתי עור של פיל כדי לשרוד את המקצוע״.
מה הדבר הכי גרוע שכתבו עלייך? ״לא כתבו, אבל אמרו. באחד האירועים בשנה האחרונה פגשתי את רוברטו. את הקריירה התחלתי בגיל 16 בזכותו, הוא גילה אותי. הוא ראה אותי בדיזנגוף סנטר בתל־אביב ונכנס אחריי חנות־חנות עד שהסכמתי לתת לו את הטלפון של אבא שלי. לא נפגשנו הרבה זמן ובאותו אירוע הוא ניגש ואמר לי, 'תשמעי רותם, אני הרבה זמן רוצה לומר לך משהו. כשהיית צעירה אמרת לי שאת רוצה קריירה מפוארת ורוצה להנחות בטלוויזיה ואני אמרתי לך משהו כמו, 'מה פתאום שאת תנחי ותשחקי'. לא האמנתי. אני חייב להוריד בפנייך את הכובע ולהגיד שאני מתנצל ואת עושה קריירה מדהימה'". יפה מצידו.
כן, אבל תשמע, אני בכלל לא זכרתי את השיחה הזו, שכן הייתה אמורה להיכנס לי לזיכרון. הרבה פעמים לאורך הקריירה שמעתי 'לא', וזה נכנס מאוזן אחת ויצא מהשנייה. יש לי סוג של שמיעה סלקטיבית במצבים שבהם אנשים אמרו לי 'את לא יכולה'. אני לא זוכרת ביקורות או משהו שצרב אותי". להיות רותם סלע, הראיון. שבת שלום ‏http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5336974,00.html
@rotemsela1
@yedioth
Read more
ואז הגיעה איה כורם עם שירים חשופים שיצרו אלבום בכורה נפלא, עמוק, נוגע. קיץ, יונתן שפירא, קליפה, סוף ...
Media Removed
ואז הגיעה איה כורם עם שירים חשופים שיצרו אלבום בכורה נפלא, עמוק, נוגע. קיץ, יונתן שפירא, קליפה, סוף הלילה, שיר אהבה פשוט - הנענו את מכונת בזמן בחזרה ל-2005 ונחתנו ברשרוש העדין בעלים. הערב, 20:00, 103 @ayakorem @radio103fm ואז הגיעה איה כורם עם שירים חשופים שיצרו אלבום בכורה נפלא, עמוק, נוגע. קיץ, יונתן שפירא, קליפה, סוף הלילה, שיר אהבה פשוט - הנענו את מכונת בזמן בחזרה ל-2005 ונחתנו ברשרוש העדין בעלים. הערב, 20:00, 103
@ayakorem
@radio103fm
‏ברוגז ברוגז לעולם: אייל גולן סירב לשיר עם אביב גפן בתימניאדה למרות שהשניים משתפים פעולה בתוכנית ...
Media Removed
‏ברוגז ברוגז לעולם: אייל גולן סירב לשיר עם אביב גפן בתימניאדה למרות שהשניים משתפים פעולה בתוכנית הטלוויזיה. המפיקים כיבדו את רצונו - ובמקרה זה אי רצונו - ומירי מסיקה התבקשה להחליף את גפן ‏ברוגז ברוגז לעולם: אייל גולן סירב לשיר עם אביב גפן בתימניאדה למרות שהשניים משתפים פעולה בתוכנית הטלוויזיה. המפיקים כיבדו את רצונו - ובמקרה זה אי רצונו - ומירי מסיקה התבקשה להחליף את גפן
‫הישג מרשים לאסף גרניט: Barbary נבחרה פעם שנייה ברציפות למסעדה הטובה בלונדון בגיליון של Timeout ...
Media Removed
‫הישג מרשים לאסף גרניט: Barbary נבחרה פעם שנייה ברציפות למסעדה הטובה בלונדון בגיליון של Timeout ‬ ‫הישג מרשים לאסף גרניט: Barbary נבחרה פעם שנייה ברציפות למסעדה הטובה בלונדון בגיליון של Timeout ‬
״הילד״ חוגג 20 אז הבקבוק הגיע בזמן @dorshechnik
Media Removed
״הילד״ חוגג 20 אז הבקבוק הגיע בזמן @dorshechnik ״הילד״ חוגג 20 אז הבקבוק הגיע בזמן
@dorshechnik
‫מצאתי ספרי חסמבה נטושים על ספסל. יוחזר ירון זהבי לנבחרת‬
Media Removed
‫מצאתי ספרי חסמבה נטושים על ספסל. יוחזר ירון זהבי לנבחרת‬ ‫מצאתי ספרי חסמבה נטושים על ספסל. יוחזר ירון זהבי לנבחרת‬
מי צריך לבקש ממנה סליחה ואפילו לא יודע, איזה סטארטאפ של תחתונים יש לה בתכנון עבור האנושות, מה באמת ...
Media Removed
מי צריך לבקש ממנה סליחה ואפילו לא יודע, איזה סטארטאפ של תחתונים יש לה בתכנון עבור האנושות, מה באמת מפחיד אותה ומה הסיפור עם פרצופי המראה. שירה נאור מגיעה לפינג פונג וחובטת כהלכה לכניסה לכתבה המלאה יש להעתיק את הלינק https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5332781,00.html @shiranaor ... מי צריך לבקש ממנה סליחה ואפילו לא יודע, איזה סטארטאפ של תחתונים יש לה בתכנון עבור האנושות, מה באמת מפחיד אותה ומה הסיפור עם פרצופי המראה. שירה נאור מגיעה לפינג פונג וחובטת כהלכה
לכניסה לכתבה המלאה יש להעתיק את הלינק
https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5332781,00.html
@shiranaor
@yedioth
Read more
‫הגרדיאן מדרג את כל סרטי ג׳יימס בונד בעקבות עזיבת דני בויל, הבמאי של הסרט הבא. בהתחשב במדד, סרטי בונד ...
Media Removed
‫הגרדיאן מדרג את כל סרטי ג׳יימס בונד בעקבות עזיבת דני בויל, הבמאי של הסרט הבא. בהתחשב במדד, סרטי בונד מ-1962 הכניסו יותר מ-14 מיליארד דולר. שון קונרי, הבונד הראשון (ד״ר נו), זכה לשכר של יותר מ-4.3 מיליון דולר על 7 סרטים‬ ‫⁦‪https://www.theguardian.com/film/2018/aug/24/james-bond-on-film-ranked?CMP=twt_gu‬⁩‬ ‫הגרדיאן מדרג את כל סרטי ג׳יימס בונד בעקבות עזיבת דני בויל, הבמאי של הסרט הבא. בהתחשב במדד, סרטי בונד מ-1962 הכניסו יותר מ-14 מיליארד דולר. שון קונרי, הבונד הראשון (ד״ר נו), זכה לשכר של יותר מ-4.3 מיליון דולר על 7 סרטים‬
‫⁦‪https://www.theguardian.com/film/2018/aug/24/james-bond-on-film-ranked?CMP=twt_gu‬⁩‬
‫היום לפני 4 שנים הובא למנוחות דניאל טרגרמן בן ה-4, אחרי שנרצח בביתו בקיבוץ נחל עוז באמצעות פצמ״ר. ...
Media Removed
‫היום לפני 4 שנים הובא למנוחות דניאל טרגרמן בן ה-4, אחרי שנרצח בביתו בקיבוץ נחל עוז באמצעות פצמ״ר. תמונה שצריכה להזכיר לכולם איפה אנחנו חיים. ומבט שקשה לשכוח‬ ‫היום לפני 4 שנים הובא למנוחות דניאל טרגרמן בן ה-4, אחרי שנרצח בביתו בקיבוץ נחל עוז באמצעות פצמ״ר. תמונה שצריכה להזכיר לכולם איפה אנחנו חיים. ומבט שקשה לשכוח‬
מה הייתם עושים לו היה נותר לכם שבוע לחיות? משה דץ גילה די במקרה שהמוות אורב לו מעבר לפינה, שסכנה מתקתקת ...
Media Removed
מה הייתם עושים לו היה נותר לכם שבוע לחיות? משה דץ גילה די במקרה שהמוות אורב לו מעבר לפינה, שסכנה מתקתקת בגופו. מכאן התחיל מסע מפרך של טיפולים בדרך להחלמה ומסע פנימה בדרך להכרה ותודעה עצמית שמחר עלול להיות היום האחרון. ישבנו לשיחה ארוכה, בלי מתוקים, בלי פילטרים, הכל כלול. הומור לצד דמעות, כעס לצד ... מה הייתם עושים לו היה נותר לכם שבוע לחיות? משה דץ גילה די במקרה שהמוות אורב לו מעבר לפינה, שסכנה מתקתקת בגופו. מכאן התחיל מסע מפרך של טיפולים בדרך להחלמה ומסע פנימה בדרך להכרה ותודעה עצמית שמחר עלול להיות היום האחרון. ישבנו לשיחה ארוכה, בלי מתוקים, בלי פילטרים, הכל כלול. הומור לצד דמעות, כעס לצד השלמה, מצוקות לצד פתרונות. ואיפה-איפה-איפה העוגה של היום? זה הסיפור של דץ
לכניסה יש להעתיק את הלינק:
http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5332788,00.html
@moshedatz
@yedioth
Read more
חתול מפלצת, שקיעתה של הזריחה, אין קשר, בבוקר של קטיפה, באוויר, או במלים אחרות, סיפורים מהקופסא, ...
Media Removed
חתול מפלצת, שקיעתה של הזריחה, אין קשר, בבוקר של קטיפה, באוויר, או במלים אחרות, סיפורים מהקופסא, אלבום מושלם. אז חגגנו 30 ליצירה העילית של רמי פורטיס (יחד עם החבר ברי סחרוף) שהביאה קלאסיקות מהדהדות למוזיקה הישראלית. הערב ב-20:00, @radio103fm,אין ספק ש @ramifortis https://bit.ly/2wlD6cD חתול מפלצת, שקיעתה של הזריחה, אין קשר, בבוקר של קטיפה, באוויר, או במלים אחרות, סיפורים מהקופסא, אלבום מושלם. אז חגגנו 30 ליצירה העילית של רמי פורטיס (יחד עם החבר ברי סחרוף) שהביאה קלאסיקות מהדהדות למוזיקה הישראלית. הערב ב-20:00, @radio103fm,אין ספק ש
@ramifortis
https://bit.ly/2wlD6cD
החלה עונת עוגות הדבש @arcaffe
Media Removed
החלה עונת עוגות הדבש @arcaffe החלה עונת עוגות הדבש

@arcaffe
‫רוג’ר ווטרס מבקש מלנה דל ריי לבטל את ההופעה בארץ ומסביר: ״המפיקים הישראלים משלמים לך הרבה, הם ידועים ...
Media Removed
‫רוג’ר ווטרס מבקש מלנה דל ריי לבטל את ההופעה בארץ ומסביר: ״המפיקים הישראלים משלמים לך הרבה, הם ידועים בכך, אבל האם המחיר שווה את נטישת אחיך הפלסטינים?״.‬ ‫הזמרת האמריקנית מסרבת לבקשתו ועונה: ״אופיע בישראל, אבקר גם בפלסטין, ואני מצפה לפגוש ילדים פלסטינים וישראלים ולהופיע בפני כולם״‬ @lanadelrey ‫רוג’ר ווטרס מבקש מלנה דל ריי לבטל את ההופעה בארץ ומסביר: ״המפיקים הישראלים משלמים לך הרבה, הם ידועים בכך, אבל האם המחיר שווה את נטישת אחיך הפלסטינים?״.‬
‫הזמרת האמריקנית מסרבת לבקשתו ועונה: ״אופיע בישראל, אבקר גם בפלסטין, ואני מצפה לפגוש ילדים פלסטינים וישראלים ולהופיע בפני כולם״‬
@lanadelrey
‫מדונה מסבירה את הנאום המוזר שלה על אריתה פרנקלין: ״ב-MTV ביקשו שאחלוק אנקדוטות מהקריירה שלי הקשורים ...
Media Removed
‫מדונה מסבירה את הנאום המוזר שלה על אריתה פרנקלין: ״ב-MTV ביקשו שאחלוק אנקדוטות מהקריירה שלי הקשורים אליה. זו לא הייתה אמורה להיות מחווה לאריתה וזה בלתי אפשרי בשתי דקות באירוע כזה. לרוע המזל, אנשים ממהרים לשפוט. אני אוהבת את אריתה. רספקט״‬ ‫מדונה מסבירה את הנאום המוזר שלה על אריתה פרנקלין: ״ב-MTV ביקשו שאחלוק אנקדוטות מהקריירה שלי הקשורים אליה. זו לא הייתה אמורה להיות מחווה לאריתה וזה בלתי אפשרי בשתי דקות באירוע כזה. לרוע המזל, אנשים ממהרים לשפוט. אני אוהבת את אריתה. רספקט״‬
‏ספוטיפיי היא מילה שימושית: גם שירי הפסטיגל בסטרימינג ‏ https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5331755,00.html
Media Removed
‏ספוטיפיי היא מילה שימושית: גם שירי הפסטיגל בסטרימינג ‏ https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5331755,00.html ‏ספוטיפיי היא מילה שימושית: גם שירי הפסטיגל בסטרימינג ‏ https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5331755,00.html
אומר זאת כך: דני קושמרו כבר מתחמם על הקווים אחרי הפציעה. צפוי לחזור להגשת חדשות 2 בסוף החודש
Media Removed
אומר זאת כך: דני קושמרו כבר מתחמם על הקווים אחרי הפציעה. צפוי לחזור להגשת חדשות 2 בסוף החודש אומר זאת כך: דני קושמרו כבר מתחמם על הקווים אחרי הפציעה. צפוי לחזור להגשת חדשות 2 בסוף החודש
Sweetener: אריאנה גרנדה מוציאה אלבום רביעי ומנפצת שיאים עם הפתיחה הטובה ביותר אי פעם לזמרת בספוטיפיי, ...
Media Removed
Sweetener: אריאנה גרנדה מוציאה אלבום רביעי ומנפצת שיאים עם הפתיחה הטובה ביותר אי פעם לזמרת בספוטיפיי, ומקום ראשון בהורדות באייטיונס ביותר מ-90 מדינות. מחר בערב היא תופיע בטקס פרסי הווידאו של MTV, שם תפגוש את ג׳יי לו שמקבלת את פרס מייקל ג׳קסון @arianagrande #sweetener #itunes #spotify Sweetener: אריאנה גרנדה מוציאה אלבום רביעי ומנפצת שיאים עם הפתיחה הטובה ביותר אי פעם לזמרת בספוטיפיי, ומקום ראשון בהורדות באייטיונס ביותר מ-90 מדינות. מחר בערב היא תופיע בטקס פרסי הווידאו של MTV, שם תפגוש את ג׳יי לו שמקבלת את פרס מייקל ג׳קסון
@arianagrande #sweetener #itunes #spotify
מזל טוב והמון רספקט לנטע ברזילי שעולה לפסגת בילבורד דאנס עם Toy שיצרו דורון מדלי וסתיו בגר. סיטואציה ...
Media Removed
מזל טוב והמון רספקט לנטע ברזילי שעולה לפסגת בילבורד דאנס עם Toy שיצרו דורון מדלי וסתיו בגר. סיטואציה לא רעה בכלל @nettabarzi מזל טוב והמון רספקט לנטע ברזילי שעולה לפסגת בילבורד דאנס עם Toy שיצרו דורון מדלי וסתיו בגר. סיטואציה לא רעה בכלל
@nettabarzi
1978, 1988, מסע קטן בין גבר הולך לאיבוד לחום יולי אוגוסט לפני 40 שנה שלמה ארצי היה אמן לפני פרישה, ...
Media Removed
1978, 1988, מסע קטן בין גבר הולך לאיבוד לחום יולי אוגוסט לפני 40 שנה שלמה ארצי היה אמן לפני פרישה, בדרך לאלבום פרידה מתעשיית המוזיקה. הוא ביקש הזדמנות אחרונה ובחברת התקליטים הד ארצי היו נחרצים: עוד אחד וגמרנו. ההזדמנות השתלמה לשני הצדדים. מזמר פופ מצוין שפרץ בפסטיבל הזמר והפזמון בגיל 20 עם ... 1978, 1988, מסע קטן בין גבר הולך לאיבוד לחום יולי אוגוסט
לפני 40 שנה שלמה ארצי היה אמן לפני פרישה, בדרך לאלבום פרידה מתעשיית המוזיקה. הוא ביקש הזדמנות אחרונה ובחברת התקליטים הד ארצי היו נחרצים: עוד אחד וגמרנו. ההזדמנות השתלמה לשני הצדדים. מזמר פופ מצוין שפרץ בפסטיבל הזמר והפזמון בגיל 20 עם 'פתאום עכשיו, פתאום היום', קול פעמונים ולוק של שחקן קולנוע, איפשהו בין ג'ייסון דונובן להארי סטיילס - הוא הפך ליוצר חשוב. מעטים מאוד האמנים הגדולים שהצליחו לחצות את התעלות מפופ לז'אנרים מורכבים יותר. הביטלס, למשל, עשו את זה ממשבצת של להקת בנים שמשייפת קאוורים בדרך להרכב החשוב בהיסטוריה של המוזיקה המודרנית. ארצי עשה את זה בשוק הישראלי המוגבל, בגיל מבוגר יחסית - 28 - כשבחר להתחיל להישען על היצירה האישית שלו. התוצאה הייתה אלבום יפהפה, עמוק ונוגע. 'גבר הולך לאיבוד', שמונה שירים בלבד, מרכיב מסע מאובק בין תלאות האהבה לזיכרונות על גיבורים מתים, התכנסות עם האבל ('האיש ההוא' שכתב נתן יונתן), ואפילו ביקורת עצמית כנה על ההתפכחות שעבר בעולם הבידור, "אני יודע להבדיל היטב בין סתם כוכב ובין שבר אור" ('אל תוך העיר'). עשר שנים לאחר מכן, במעמד של כוכב פארקים מוכח, ארצי הסתכל הצידה וראה שלשלום חנוך היה את 'מחכים למשיח' הטעון ולפוליקר את 'אפר ואבק' השורף מאותה שנה. התשובה שלו הייתה, 'חום יולי אוגוסט', אלבום מופתי כפול, שבו הגיע לשיא יצירתי משלו. אם 'גבר הולך לאיבוד' פתח את הדלת ליצירה האישית של ארצי, 'חום יולי אוגוסט', כבר פרץ גבולות וצלל באומץ רב לשואה, פוליטיקה, שמאל־ימין, קרעים חברתיים, כאב ושכול, מיישיר מבט גם פנימה, לתוך הטלטלות המשפחתיות.
'יש לנו ארץ, למה עוד אחת', זיקקה השקפה פוליטית בשורה אחת, ומעטים אמני קונצנזוס שהיו מעיזים לסכן את מעמדם בביקורת גלויה כזו, שנמתחת בחדות גם ב'עבד הממהר'. שיר הנושא, על הפזמון המהדהד, 'הולך לרקוד עם חיילים מתים בלב', עוסק בנפש הלומת קרב. ארצי אפילו חזה באלבום את נסיקת המוזיקה הים־תיכונית, עם 'עכשיו יש את הזמן במזרחית, חצי עולם כבר שר יוון' ('תחת שמי ים תיכון'). 'גבר הולך לאיבוד' חוגג השנה 40, 'חום יולי אוגוסט' הגיע ל־30. והם לא צריכים שום בוטוקוס כדי להרגיש טריים ורלוונטיים גם היום. https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5328671,00.html
Read more
היא אף פעם לא הייתה הזמרת הכי טובה שיש, גם לא הרקדנית המוכשרת ביותר בסביבה או השחקנית המגוונת ביותר. ...
Media Removed
היא אף פעם לא הייתה הזמרת הכי טובה שיש, גם לא הרקדנית המוכשרת ביותר בסביבה או השחקנית המגוונת ביותר. אבל כל המרכיבים שלה יחד: מתעוזה, חוסר גבולות, דרך יכולותיה להניח את האצבע על הדבר המסעיר הבא ועד אמביציה מטורפת, יצרו את הזמרת המצליחה והמשפיעה ביותר בהיסטוריה של המוזיקה המודרנית. מדונה היא ... היא אף פעם לא הייתה הזמרת הכי טובה שיש, גם לא הרקדנית המוכשרת ביותר בסביבה או השחקנית המגוונת ביותר. אבל כל המרכיבים שלה יחד: מתעוזה, חוסר גבולות, דרך יכולותיה להניח את האצבע על הדבר המסעיר הבא ועד אמביציה מטורפת, יצרו את הזמרת המצליחה והמשפיעה ביותר בהיסטוריה של המוזיקה המודרנית. מדונה היא גם אהובתי מאז 1983 כתלמיד שמקליט כל תוכנית של שוש עטרי ז״ל וטוני פיין שיחיה מלא. היום המלכה (המקןרית) בת 60, ויום ההולדת העגול שלה זיכה אותי בהזדמנות לדרג את 60 השירים הגדולים שלה במוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות, מסע כייפי ומלא התלבטויות בין מאות שירים וקליפים.
אז יש יפות ממנה, תמיד היו, אבל באמת שאין יפות כמוה. חג מדונה שמח, אלה ה-60. Get into the groove.
לכניסה יש להעתיק את הלינק
https://www.yediot.co.il/Iphone/Html/Yedioth/0,,L-Article-V9-5329478,00.html
@madonna
Read more
‏סגירה יפה לפסטיבל האינדי מטאור: לנה דל ריי תגיע להופעה בספטמבר
Media Removed
‏סגירה יפה לפסטיבל האינדי מטאור: לנה דל ריי תגיע להופעה בספטמבר ‏סגירה יפה לפסטיבל האינדי מטאור: לנה דל ריי תגיע להופעה בספטמבר
‏Hot: חברת הכבלים ניתבה בטעות פורנו רך לערוץ 26 של האח הגדול. צופים זועמים התלוננו. חלקם פחות זעמו ...
Media Removed
‏Hot: חברת הכבלים ניתבה בטעות פורנו רך לערוץ 26 של האח הגדול. צופים זועמים התלוננו. חלקם פחות זעמו אבל עדיין התלוננו. הצופה ע׳ מפתח תקוה תזמן 110 שניות לפורנו, תודה לך ע׳. מ-HOT נמסר בתגובה: ״מדובר בתקלה טכנית שנבעה מטעות אנוש אשר תוקנה באופן מיידי. אנו מתנצלים בפני לקוחותינו ובודקים את המקרה ... ‏Hot: חברת הכבלים ניתבה בטעות פורנו רך לערוץ 26 של האח הגדול. צופים זועמים התלוננו. חלקם פחות זעמו אבל עדיין התלוננו. הצופה ע׳ מפתח תקוה תזמן 110 שניות לפורנו, תודה לך ע׳.
מ-HOT נמסר בתגובה: ״מדובר בתקלה טכנית שנבעה מטעות אנוש אשר תוקנה באופן מיידי. אנו מתנצלים בפני לקוחותינו ובודקים את המקרה על מנת להבטיח שזה לא יישנה״.
אגב, ‏תגובות מעורבות לסרטון הפורנו ששודר בערוץ האח הגדול של HOT. ״אני בפרטנר ואצלנו לא היה פורנו, רק ההפקה אשמה״, כתבה אחת הצופות. ״איך החמצתי את האקשן״, התלוננה צופה אחרת. וצופה אחר הוסיף: ״ערוץ האח הגדול הפתעתם, איזה ביצועים״
Read more
‫האירוויזיון יהיה בישראל: בשעות האחרונות נערכות שיחות בין יו״ר התאגיד גיל עומר לבכירי משרד האוצר. ...
Media Removed
‫האירוויזיון יהיה בישראל: בשעות האחרונות נערכות שיחות בין יו״ר התאגיד גיל עומר לבכירי משרד האוצר. בשני הצדדים מעריכים שתימצא הנוסחה הפיננסית לאירוח התחרות. הלוקיישן המועדף נכון לעכשיו: מרכז הירידים בתל אביב, כשעיריית ת״א תיקח על עצמה עלויות נוספות מעבר למכרז ‬ ‫האירוויזיון יהיה בישראל: בשעות האחרונות נערכות שיחות בין יו״ר התאגיד גיל עומר לבכירי משרד האוצר. בשני הצדדים מעריכים שתימצא הנוסחה הפיננסית לאירוח התחרות. הלוקיישן המועדף נכון לעכשיו: מרכז הירידים בתל אביב, כשעיריית ת״א תיקח על עצמה עלויות נוספות מעבר למכרז ‬

Loading...