Real.madrid.farsi Instagram Photos and Videos

Loading...


real.madrid.farsi 🔥" REAL" MADRID " FARSI "🔥 @real.madrid.farsi mentions
Followers: 42,152
Following: 160
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. مارکا: بریزو در جلسات تمرینی تیمش، تاکتیکایی که بازیکنانش برای متوقف کردن بیل باید انجام بدهند ...
Media Removed
. مارکا: بریزو در جلسات تمرینی تیمش، تاکتیکایی که بازیکنانش برای متوقف کردن بیل باید انجام بدهند را شبیه سازی کرده است.همچنین آنها نمی خواهند به رئال اجازه دهند تا مالکیت زیادی بر توپ داشته باشد. . . #Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid .
مارکا: بریزو در جلسات تمرینی تیمش، تاکتیکایی که بازیکنانش برای متوقف کردن بیل باید انجام بدهند را شبیه سازی کرده است.همچنین آنها نمی خواهند به رئال اجازه دهند تا مالکیت زیادی بر توپ داشته باشد.
.
.
#Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid
Loading...
. لیون و مارسی از جمع مشتریان پدرو گیلرمه کنار رفتند. اخیرا روزنامه ی آ.اس گزارشی مبنی بر تمایل ...
Media Removed
. لیون و مارسی از جمع مشتریان پدرو گیلرمه کنار رفتند. اخیرا روزنامه ی آ.اس گزارشی مبنی بر تمایل رئال مادرید برای به خدمت گرفتن پدرو گیلرمه، مهاجم برزیلی فلومیننزه منتشر کرده بود. فرانس فوتبال امروز گزارش داد، لیون و مارسی که از مشتریان این بازیکنان به شمار می رفتند، دیگر تمایلی به جذب این ... .
لیون و مارسی از جمع مشتریان پدرو گیلرمه کنار رفتند.

اخیرا روزنامه ی آ.اس گزارشی مبنی بر تمایل رئال مادرید برای به خدمت گرفتن پدرو گیلرمه، مهاجم برزیلی فلومیننزه منتشر کرده بود.

فرانس فوتبال امروز گزارش داد، لیون و مارسی که از مشتریان این بازیکنان به شمار می رفتند، دیگر تمایلی به جذب این بازیکن ندارند. لیون تصمیم گرفت شرایط موسی دمبله را زیر نظر بگیرد و مارسی نیز بدلیل کم تجربگی گیلرمه و آشنا نبودن با جو فوتبال اروپا از جمع مشتریان این بازیکن کنار رفت.

بند فسخ پدرو گیلرمه 50 میلیون یورو می باشد اما اخیرا باشگاهی پیشنهادی 20 میلیونی برای این بازیکن فرستاده بود که توسط فلومیننزه رد شد. نکته ی جالب این است که این همان رقمی است که رئال برای این بازیکن سرمایه گذاری کرده بود. .
.
#Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid
Read more
. خورخه والدانو، بازیکن و مدیر ورزشی سابق رئال: «اگر مودریچ عنوان بهترین بازیکن سال 2018 را از سوی ...
Media Removed
. خورخه والدانو، بازیکن و مدیر ورزشی سابق رئال: «اگر مودریچ عنوان بهترین بازیکن سال 2018 را از سوی یوفا نبرد، حکم یک بی عدالتی خواهد داشت که پیش از این برا اینیستا و ژاوی نیز رخ داد.» . . #Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid .
خورخه والدانو، بازیکن و مدیر ورزشی سابق رئال: «اگر مودریچ عنوان بهترین بازیکن سال 2018 را از سوی یوفا نبرد، حکم یک بی عدالتی خواهد داشت که پیش از این برا اینیستا و ژاوی نیز رخ داد.»
.
.
#Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid
. دیلی اکسپرس: قرارداد فابرگاس با چلسی در 30 زوئن 2019 به پایان می رسد و اینتر قصد دارد به جای جذب مودریچ، ...
Media Removed
. دیلی اکسپرس: قرارداد فابرگاس با چلسی در 30 زوئن 2019 به پایان می رسد و اینتر قصد دارد به جای جذب مودریچ، فابرگاس را به صورت رایگان به خدمت بگیرد. . . #Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid .
دیلی اکسپرس: قرارداد فابرگاس با چلسی در 30 زوئن 2019 به پایان می رسد و اینتر قصد دارد به جای جذب مودریچ، فابرگاس را به صورت رایگان به خدمت بگیرد.
.
.
#Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid
. از طرف اتحادیه باشگاه های اروپا، رئال مادرید عنوان بهترین باشگاه فصل 2017/2018 اروپا را کسب کرد. ...
Media Removed
. از طرف اتحادیه باشگاه های اروپا، رئال مادرید عنوان بهترین باشگاه فصل 2017/2018 اروپا را کسب کرد. رئال در هر سه فصلی که تحت هدایت زیدان قهرمان اروپا شد، این عنوان را کسب کرد. . . #Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid .
از طرف اتحادیه باشگاه های اروپا، رئال مادرید عنوان بهترین باشگاه فصل 2017/2018 اروپا را کسب کرد. رئال در هر سه فصلی که تحت هدایت زیدان قهرمان اروپا شد، این عنوان را کسب کرد.
.
.
#Halamadrid #realmadridfarsi #realmadrid
. آ.اس: بنزما با پنج گل زده در 4 بازی ابتدایی خود در این فصل، بهترین شروعش را در میان 10 فصلی که در رئال ...
Media Removed
. آ.اس: بنزما با پنج گل زده در 4 بازی ابتدایی خود در این فصل، بهترین شروعش را در میان 10 فصلی که در رئال حضود داشته، تجربه کرده است. . . . Mikesadeqi . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
آ.اس: بنزما با پنج گل زده در 4 بازی ابتدایی خود در این فصل، بهترین شروعش را در میان 10 فصلی که در رئال حضود داشته، تجربه کرده است.
.
.
.
Mikesadeqi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Loading...
. آمار بنزما در 4 بازی ابتدایی هر 10 فصلی که با رئال مادرید سپری کرده است. . . . . Mikesadeqi . . #realmadridfarsi ...
Media Removed
. آمار بنزما در 4 بازی ابتدایی هر 10 فصلی که با رئال مادرید سپری کرده است. . . . . Mikesadeqi . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
آمار بنزما در 4 بازی ابتدایی هر 10 فصلی که با رئال مادرید سپری کرده است. .
.
.
.
Mikesadeqi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. مارکا: کورتوآ مقابل بیلبائو بازی می کند. در حالیکه ناواس ترجیح داد در مادرید بماند و با روند فوق ...
Media Removed
. مارکا: کورتوآ مقابل بیلبائو بازی می کند. در حالیکه ناواس ترجیح داد در مادرید بماند و با روند فوق العاده تمریناتش خودش را دروازه بان ثابت کند، اما در تغییر نظر لوپتگی موفق نبوده است. . . با توجه به صحبت های اخیر لوپتگی، او برنامه ی مشخصی برای استفاده از هر دو دروازه بانش دارد که به نظر می رسد سران ... .
مارکا: کورتوآ مقابل بیلبائو بازی می کند. در حالیکه ناواس ترجیح داد در مادرید بماند و با روند فوق العاده تمریناتش خودش را دروازه بان ثابت کند، اما در تغییر نظر لوپتگی موفق نبوده است.
.
.
با توجه به صحبت های اخیر لوپتگی، او برنامه ی مشخصی برای استفاده از هر دو دروازه بانش دارد که به نظر می رسد سران باشگاه نیز با این برنامه ی او موافقت کرده اند.

رئال مادرید در ماه سپتامبر بازی های سرنوشت سازی دارد که برای هر دو دروازه بان فرصت خوبی می باشد تا خودشان را به کادر فنی و سرمربی تیم ثابت کنند. در حال حاضر لوپتگی شرایط هر دو دروازه بانش را زیر نظر دارد تا انتخاب اولش را پیدا کند.

بازی های لیگ قهرمانان اروپا و دربی مادرید، می توانند شانس بزرگی برای آزمایش دو دروازه بان آماده ی تیم در بازی های مهم و سرنوشت ساز باشد.
.
.
.
.
Mikesadeqi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
Loading...
. ال موندو: مارسلو بخاطر تخلف مالیاتی، به چهار ماه زندان محکوم می شود. با احتساب دیرکرد پرونده اش، ...
Media Removed
. ال موندو: مارسلو بخاطر تخلف مالیاتی، به چهار ماه زندان محکوم می شود. با احتساب دیرکرد پرونده اش، او باید 754 هزار یورو به اداره مالیات بپردازد. . . . . Mikesadeqi . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
ال موندو: مارسلو بخاطر تخلف مالیاتی، به چهار ماه زندان محکوم می شود. با احتساب دیرکرد پرونده اش، او باید 754 هزار یورو به اداره مالیات بپردازد.
.
.
.
.
Mikesadeqi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. مارکا: کیلور ناواس، پلنگ صورتی! کیلور در تمرینات دیروز با کفش و دستکش صورتی تمرین کرد. او می خواهد ...
Media Removed
. مارکا: کیلور ناواس، پلنگ صورتی! کیلور در تمرینات دیروز با کفش و دستکش صورتی تمرین کرد. او می خواهد به بالاترین سطح آمادگی برسد و همچنان خودش را به عنوان گزینه ی اول لوپتگی حفظ کند. . . . . Mikesadeqi . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
مارکا: کیلور ناواس، پلنگ صورتی! کیلور در تمرینات دیروز با کفش و دستکش صورتی تمرین کرد. او می خواهد به بالاترین سطح آمادگی برسد و همچنان خودش را به عنوان گزینه ی اول لوپتگی حفظ کند. .
.
.
.

Mikesadeqi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. صحبت های روبینیو در مورد انتقال جنجالی اش به منچستر سیتی . روبینیو در مورد شرایط انتقالش به منچستر ...
Media Removed
. صحبت های روبینیو در مورد انتقال جنجالی اش به منچستر سیتی . روبینیو در مورد شرایط انتقالش به منچستر سیتی گفت: «من قصد داشتم به چلسی ملحق شوم چراکه اسکولاری به من گفته بود که نقش تعیین کننده ای برای تیمش خواهم داشت. چلسی قبل از اینکه توافق دو طرف صورت گیرد، فروش پیراهنایی که نام من روی آنها بود را ... .
صحبت های روبینیو در مورد انتقال جنجالی اش به منچستر سیتی
.

روبینیو در مورد شرایط انتقالش به منچستر سیتی گفت: «من قصد داشتم به چلسی ملحق شوم چراکه اسکولاری به من گفته بود که نقش تعیین کننده ای برای تیمش خواهم داشت. چلسی قبل از اینکه توافق دو طرف صورت گیرد، فروش پیراهنایی که نام من روی آنها بود را آغاز کرد و این موجب نارضایتی سران باشگاه رئال شد. این تنها نکته ای بود که باعث شد انتقال من به چلسی لغو شود و در آخر منجر به پیوستن من به منچستر سیتی شود.»
.

روبینیو در ادامه گفت: «مادرید باشگاهی بود که درهای خودش را به روی من باز کرد و به من کمک کرد تا در اروپا نیز بتوانم موفق شوم. رئال تنها تیمی بود که نسبت به جذب من بیشتر تمایل را نشان داد. هر دو تیم( بارسلونا و رئال مادرید ) باشگاه های بزرگی هستند و هواداران زیادی در سرتاسر جهان دارند اما من تحت تاثیر برزیلی های زیادی که در آن زمان در ترکیب رئال بودند قرار گرفتند و تصمیم گرفتم که به جمع آنها ملحق شوم.»
.
.
.
.
Mikesadeqi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. مارکا: زیدان و به همراه خانواده در ورزشگاه واندا متروپولیتانو، در حال تماشای بازی انزو زیدان، ...
Media Removed
. مارکا: زیدان و به همراه خانواده در ورزشگاه واندا متروپولیتانو، در حال تماشای بازی انزو زیدان، فرزند ارشد خانواده برای رایو ماخاداهوندا . . . . Mikesadeqi . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
مارکا: زیدان و به همراه خانواده در ورزشگاه واندا متروپولیتانو، در حال تماشای بازی انزو زیدان، فرزند ارشد خانواده برای رایو ماخاداهوندا .
.
.
.
Mikesadeqi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Loading...
. ۱۱ بازیکن رئال مادرید که امسال برای حضور در تیم منتخب سال نامزد شدند. ۲۵,۰۰۰ فوتبالیست از ۶۵ کشور ...
Media Removed
. ۱۱ بازیکن رئال مادرید که امسال برای حضور در تیم منتخب سال نامزد شدند. ۲۵,۰۰۰ فوتبالیست از ۶۵ کشور دنیا برای این انتخابا رای دادن و به هر حال گرت بیل توشون نیست... . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
۱۱ بازیکن رئال مادرید که امسال برای حضور در تیم منتخب سال نامزد شدند.
۲۵,۰۰۰ فوتبالیست از ۶۵ کشور دنیا برای این انتخابا رای دادن و به هر حال گرت بیل توشون نیست...
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. مارکا : شنبه اولین بازی ماریانو برای رئال مادرید و وینسیوس و اودریزولا هم در ۷ بازی آینده اولین بازیشون ...
Media Removed
. مارکا : شنبه اولین بازی ماریانو برای رئال مادرید و وینسیوس و اودریزولا هم در ۷ بازی آینده اولین بازیشون رو انجام میدن . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
مارکا : شنبه اولین بازی ماریانو برای رئال مادرید و وینسیوس و اودریزولا هم در ۷ بازی آینده اولین بازیشون رو انجام میدن
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. ۱۵ مهاجم برتر از سوی فیفا اعلام شد که ۳ مهاجمی که بیشترین رای رو آورده اند، در تیم منتخب سال فیفا قرار ...
Media Removed
. ۱۵ مهاجم برتر از سوی فیفا اعلام شد که ۳ مهاجمی که بیشترین رای رو آورده اند، در تیم منتخب سال فیفا قرار خواهند گرفت کریم و کریستیانو(بواسطه بازی در رئال) در بین ۱۵ مهاجم برتر جهان . . . . #هاکان_مادریدی ‌ . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
۱۵ مهاجم برتر از سوی فیفا اعلام شد که ۳ مهاجمی که بیشترین رای رو آورده اند، در تیم منتخب سال فیفا قرار خواهند گرفت
♦کریم و کریستیانو(بواسطه بازی در رئال) در بین ۱۵ مهاجم برتر جهان
.
.
.
.
#هاکان_مادریدی ‌
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Loading...
. ۱۵ هافبک برتر از سوی فیفا اعلام شد که ۳ هافبکی که بیشترین رای رو آورده اند، در تیم منتخب سال فیفا قرار ...
Media Removed
. ۱۵ هافبک برتر از سوی فیفا اعلام شد که ۳ هافبکی که بیشترین رای رو آورده اند، در تیم منتخب سال فیفا قرار خواهند گرفت مودریچ، کروس، کاسمیرو و ایسکو در بین ۱۵ هافبک برتر جهان . . . . #هاکان_مادریدی . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
۱۵ هافبک برتر از سوی فیفا اعلام شد که ۳ هافبکی که بیشترین رای رو آورده اند، در تیم منتخب سال فیفا قرار خواهند گرفت
♦مودریچ، کروس، کاسمیرو و ایسکو در بین ۱۵ هافبک برتر جهان
.
.
.
.
#هاکان_مادریدی .
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. مدافعان نامزد برای حضور در تیم منتخب سال و حضور راموس، واران، کارواخال و مارسلو از رئال مادرید که ...
Media Removed
. مدافعان نامزد برای حضور در تیم منتخب سال و حضور راموس، واران، کارواخال و مارسلو از رئال مادرید که حداقل ۳ تاشون باید انتخاب بشه. . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
مدافعان نامزد برای حضور در تیم منتخب سال و حضور راموس، واران، کارواخال و مارسلو از رئال مادرید که حداقل ۳ تاشون باید انتخاب بشه.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. کیلور ناواس،‌ کورتوا، ده خیا، تره‌شتگن و بوفون نامزد حضور در تیم منتخب سال . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi ...
Media Removed
. کیلور ناواس،‌ کورتوا، ده خیا، تره‌شتگن و بوفون نامزد حضور در تیم منتخب سال . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
کیلور ناواس،‌ کورتوا، ده خیا، تره‌شتگن و بوفون نامزد حضور در تیم منتخب سال .
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Loading...
. ​​​​​​​​​​​افزایش ۱۳۵ میلیونی دستمزد بازیکنان رئال مادرید در ۵ سال اخیر ۵ سال پیش بازیکنان ...
Media Removed
. ​​​​​​​​​​​افزایش ۱۳۵ میلیونی دستمزد بازیکنان رئال مادرید در ۵ سال اخیر ۵ سال پیش بازیکنان رئال مادرید در مجموع ۱۳۵ میلیون یورو دستمزد می‌گرفتند اما این آمار حالا به ۲۸۰.۷ میلیون رسیده است. بازیکنانی نظیر مارسلو،‌ ‌آسنسیو، ایسکو، بنزما، کارواخال، واران، کروس، مودریچ، لوکاس و بیل در ... .
​​​​​​​​​​​افزایش ۱۳۵ میلیونی دستمزد بازیکنان رئال مادرید در ۵ سال اخیر

۵ سال پیش بازیکنان رئال مادرید در مجموع ۱۳۵ میلیون یورو دستمزد می‌گرفتند اما این آمار حالا به ۲۸۰.۷ میلیون رسیده است.
بازیکنانی نظیر مارسلو،‌ ‌آسنسیو، ایسکو، بنزما، کارواخال، واران، کروس، مودریچ، لوکاس و بیل در سالهای اخیر قراردادشان تمدید شده بود.

رئال علاوه بر این ۲۸۰.۷ میلیون امسال باید ۵۴.۸ میلیون یورو به بازیکنانش بابت جامهای قبلی پاداش بدهد.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. ۱۳ سال با خدایی به نام راموس ۱۳ سال پیش در چنین روزی راموس اولین بازیش را با پیراهن رئال مادرید در ...
Media Removed
. ۱۳ سال با خدایی به نام راموس ۱۳ سال پیش در چنین روزی راموس اولین بازیش را با پیراهن رئال مادرید در مقابل سلتاویگو انجام داد. بهترین مدافع تاریخ باشگاه در این مدت به ۴ قهرمانی اروپا، ۳ جام باشگاه های جهان، ۳ سوپر جام اروپا، ۴ لیگ، ۲ جام حذفی و ۳ سوپر جام اسپانیا رسیدو اسطوره راموس حالا ۵۶۸ بازی برای ... .
۱۳ سال با خدایی به نام راموس
۱۳ سال پیش در چنین روزی راموس اولین بازیش را با پیراهن رئال مادرید در مقابل سلتاویگو انجام داد.
بهترین مدافع تاریخ باشگاه در این مدت به ۴ قهرمانی اروپا، ۳ جام باشگاه های جهان، ۳ سوپر جام اروپا، ۴ لیگ، ۲ جام حذفی و ۳ سوپر جام اسپانیا رسیدو

اسطوره راموس حالا ۵۶۸ بازی برای رئال مادرید در کارنامه دارد که از این حیث هشتمین بازیکن برتر تاریخ باشگاه است.
در تمامی این ۱۳ فصل موفق به گلزنی شد. در کل ۷۶ گل زده که ۲ گل در فینال لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. ۱۳ سال از اولین بازی راموس برای ٰرئال مادرید گذشت. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi ...
Media Removed
. ۱۳ سال از اولین بازی راموس برای ٰرئال مادرید گذشت. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
۱۳ سال از اولین بازی راموس برای ٰرئال مادرید گذشت.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. -کارواخال بعد بازی برای دیدن لوک شاو به رختکن انگلیس رفته اما لوک برای انجام ام آر آی به بیمارستان ...
Media Removed
. -کارواخال بعد بازی برای دیدن لوک شاو به رختکن انگلیس رفته اما لوک برای انجام ام آر آی به بیمارستان رفته بوده. بعدش دنی از دخئا شماره شاو رو خواسته و زود بهش پیام داده. بمحض دریافت پیام, شاو با دونستن اینکه هیچ قصد بدی از سوی دنی وجود نداشته بهش پاسخ داده . Marca . . . #هاکان_مادریدی . . #realmadridfarsi ... .
-کارواخال بعد بازی برای دیدن لوک شاو به رختکن انگلیس رفته اما لوک برای انجام ام آر آی به بیمارستان رفته بوده. بعدش دنی از دخئا شماره شاو رو خواسته و زود بهش پیام داده. بمحض دریافت پیام, شاو با دونستن اینکه هیچ قصد بدی از سوی دنی وجود نداشته بهش پاسخ داده
.

Marca
.
.
.

#هاکان_مادریدی .
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. زیدان: "بزودی به حیطه تمرین (مربیگری) برخواهم گشت چون چیزی هست که بهش علاقه دارم و کل دوران زندگیم ...
Media Removed
. زیدان: "بزودی به حیطه تمرین (مربیگری) برخواهم گشت چون چیزی هست که بهش علاقه دارم و کل دوران زندگیم انجامش داده ام" . . . . #هاکان_مادریدی . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
زیدان: "بزودی به حیطه تمرین (مربیگری) برخواهم گشت چون چیزی هست که بهش علاقه دارم و کل دوران زندگیم انجامش داده ام"
.
.
.
.
#هاکان_مادریدی .
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. فرانسه هم با گلای امباپه و ژیرو تونست در مقابل تک گل بابل هلند رو شکست بده. کاپیتان واران ۹۰ دقیقه ...
Media Removed
. فرانسه هم با گلای امباپه و ژیرو تونست در مقابل تک گل بابل هلند رو شکست بده. کاپیتان واران ۹۰ دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی داشت. . . . . K A . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
فرانسه هم با گلای امباپه و ژیرو تونست در مقابل تک گل بابل هلند رو شکست بده. کاپیتان واران ۹۰ دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی داشت.
.
.
.
.
K A
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. برای چندین سال از نداشتن یه دفاع راست مطمئن ضربه خوردیم و زجر کشیدیم. روزی که کارواخال اومد خیلیامون ...
Media Removed
. برای چندین سال از نداشتن یه دفاع راست مطمئن ضربه خوردیم و زجر کشیدیم. روزی که کارواخال اومد خیلیامون گفتیم تا ۱۰ سال آینده سمت راست بیمه شد و کارواخالی که حالا در سن ۲۶ سالگی ششمین فصلش توی تیم اصلیه . . ششمین فصل کارواخال در تیم اصلی دنی کارواخال در ۱۰ سالگی به آکادمی رئال مادرید پیوست و در سال ... .
برای چندین سال از نداشتن یه دفاع راست مطمئن ضربه خوردیم و زجر کشیدیم. روزی که کارواخال اومد خیلیامون گفتیم تا ۱۰ سال آینده سمت راست بیمه شد و کارواخالی که حالا در سن ۲۶ سالگی ششمین فصلش توی تیم اصلیه
.
.
ششمین فصل کارواخال در تیم اصلی
دنی کارواخال در ۱۰ سالگی به آکادمی رئال مادرید پیوست و در سال ۲۰۰۴ صحنه ای تاریخی و ماندگار در کنار دی استفانو در حال گذاشتن اولین سنگ شهرک ورزشی والدبباس از او ثبت شد.

حالا به رویایش رسیده و در تیم اصلی باشگاه تاریخسازی می‌کند. این بازیکن در سال ۲۰۱۲ به صورت قرضی برای کسب تجربه راهی لورکوزن شد و بعد از سپری کردن یکسال طلایی در آلمان دوباره به مادرید بازگشت.

توسط آنچلوتی به مهره فیکس رئال تبدیل شد و در آگوست ۲۰۱۳ اولین بازیش را انجام داد. حالا ۴ قهرمانی اروپا در کارنامه دارد و در تمامی آنها نقش کلیدی ایفا کرد.
علاوه بر ۴ قهرمانی اروپا، ۳ جام باشگاه های جهان، ۳ سوپر جام اروپا، ۱ عنوان قهرمانی لالیگا، کوپا دل ری و سوپر جام اسپانیا در کارنامه اش دارد.

برای رئال ۲۰۴ بازی انجام داده : ۱۳۴ بازی در لیگ، ۴۲ چمپیونز لیگ، ۱۵ جام حذفی، جام باشگاه های جهان ۵ و سوپر جام اسپانیا و اروپا هرکدام ۴ بازی.
۵ گل زده و ۳۰ پاس گل داده است که شاید به یادماندنی ترین گلش به سویا در فینال سوپر جام اروپا بود.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. تا پایان هفته سوم لالیگا :‌ . بیشترین تعداد پاس : تونی کروس ۳۲۲، راکیتیچ ۲۶۴ و راموس ۲۴۵ . درصد ...
Media Removed
. تا پایان هفته سوم لالیگا :‌ . بیشترین تعداد پاس : تونی کروس ۳۲۲، راکیتیچ ۲۶۴ و راموس ۲۴۵ . درصد پاس صحیح : تونی کروس ۹۶.۷٪،‌ سبایوس۹۶.۶۷٪، نلسون سمدو ۹۶.۴۳٪، راموس ۹۵.۳۳٪ و لوکاس ۹۵.۲۴٪ ‌. . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
تا پایان هفته سوم لالیگا :‌
.

بیشترین تعداد پاس : تونی کروس ۳۲۲، راکیتیچ ۲۶۴ و راموس ۲۴۵
.

درصد پاس صحیح : تونی کروس ۹۶.۷٪،‌ سبایوس۹۶.۶۷٪، نلسون سمدو ۹۶.۴۳٪، راموس ۹۵.۳۳٪ و لوکاس ۹۵.۲۴٪
‌.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. کاستیا بدون وینیسیوس که باشگاه در بازیهای خارج از خانه ازش استفاده نخواهد کرد، در مقابل آداروه ...
Media Removed
. کاستیا بدون وینیسیوس که باشگاه در بازیهای خارج از خانه ازش استفاده نخواهد کرد، در مقابل آداروه به تساوی ۰-۰ رسید. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
کاستیا بدون وینیسیوس که باشگاه در بازیهای خارج از خانه ازش استفاده نخواهد کرد، در مقابل آداروه به تساوی ۰-۰ رسید.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. برنامه بازی های امشب رئالی ها در تیم ملی: . . . <span class="emoji emoji26bd"></span> دانمارک - ولز #بیل <span class="emoji emoji2666"></span>لیگ ملت های اروپا <span class="emoji emoji2666"></span>دانمارک ...
Media Removed
. برنامه بازی های امشب رئالی ها در تیم ملی: . . . دانمارک - ولز #بیل لیگ ملت های اروپا دانمارک در رنکینگ فیفا نهم هست و ولز هم ۱۹ ⚔ دو تیم ۸ بار با هم بازی کرده اند که هر کدوم ۴ برد کسب کرده اند شروع بازی ساعت ۲۰:۳۰ . . . آلمان - پرو #کروس بازی دوستانه در رنکینگ فیفا آلمان به رتبه ۱۵ سقوط ... .
برنامه بازی های امشب رئالی ها در تیم ملی:
.
.
. ⚽ دانمارک - ولز #بیل
♦لیگ ملت های اروپا
♦دانمارک در رنکینگ فیفا نهم هست و ولز هم ۱۹
⚔ دو تیم ۸ بار با هم بازی کرده اند که هر کدوم ۴ برد کسب کرده اند
🕒 شروع بازی ساعت ۲۰:۳۰
.
.
. ⚽ آلمان - پرو #کروس
♦بازی دوستانه
♦در رنکینگ فیفا آلمان به رتبه ۱۵ سقوط کرده و پرو بیستمه
⚔ دو تیم یک بار با هم بازی کرده اند که اونم ژرمن ها ۳-۱ برنده شدند
🕒 ساعت شروع بازی ۲۳:۱۵
.
.
. ⚽ فرانسه - هلند #واران
♦لیگ ملت های اروپا
♦رنکینگ فیفا: فرانسه اول و هلند ۱۷ ام
⚔ دو تیم ۲۶ بار رو به روی هم قرار گرفتند که ۱۰ بار هلندی ها بازی رو برده اند و ۱۲ بازی هم با پیروزی خروس ها بپایان رسیده و ۴ بازی هم مساوی شده
🕒 ساعت شروع بازی ۲۳:۱۵
.
.
.
.
#هاکان_مادریدی .
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. پروفایل به مناسبت سالگرد 33 سالگی شاه مودریچ بهترین بازیکن اروپا . . . . Reza Mousavi . . #realmadridfarsi ...
Media Removed
. پروفایل به مناسبت سالگرد 33 سالگی شاه مودریچ بهترین بازیکن اروپا . . . . Reza Mousavi . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
پروفایل
به مناسبت سالگرد 33 سالگی شاه مودریچ بهترین بازیکن اروپا
.
.
.
.
Reza Mousavi
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. میرور انگلستان:‌ زیدان در منچستر یونایتد به دنبال خامس، کروس، تیاگو و کاوانی خواهد بود. فقط اون ...
Media Removed
. میرور انگلستان:‌ زیدان در منچستر یونایتد به دنبال خامس، کروس، تیاگو و کاوانی خواهد بود. فقط اون یه تیکه که گفته خامس نشون میده اعتبار رسانه های انگلستان چقدره. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
میرور انگلستان:‌ زیدان در منچستر یونایتد به دنبال خامس، کروس، تیاگو و کاوانی خواهد بود. فقط اون یه تیکه که گفته خامس نشون میده اعتبار رسانه های انگلستان چقدره.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. ریسک بزرگ فلورنتینو بر سر بازسازی برنابئو فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید سالهاست که ...
Media Removed
. ریسک بزرگ فلورنتینو بر سر بازسازی برنابئو فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید سالهاست که قول بازسازی سانتیاگو برنابئو را می دهد اما بیش از یک دهه به دلایل مختلف هنوز موفق به انجام آن نشده است. ۱۴ روز دیگر اجلاس سالیانه قانونگذاران باشگاه برگزار می‌شود و رییس باشگاه در آن دوباره این موضوع ... .
ریسک بزرگ فلورنتینو بر سر بازسازی برنابئو

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید سالهاست که قول بازسازی سانتیاگو برنابئو را می دهد اما بیش از یک دهه به دلایل مختلف هنوز موفق به انجام آن نشده است.

۱۴ روز دیگر اجلاس سالیانه قانونگذاران باشگاه برگزار می‌شود و رییس باشگاه در آن دوباره این موضوع را مطرح می‌کند. او اخیرا گفته بود که بازسازی برنابئو ۴۰۰ میلیون یورو هزینه دارد اما این مبلغ واقعی نیست و ساخت و ساز در برنابئو جدید ۵۷۵ میلیون یورو هزینه برای باشگاه خواهد داشت.

این مبلغ قرار است از طریق گرفتن وام نه توسط اسپانسر ها تامین شود که مسلما چنین اقدامی یک ریسک بزرگ خواهد بود.

از سویی پرز هنوز مجوز های لازم برای ساخت و ساز در برنابئو را دریافت نکرده چرا که این پروژه شاکیان زیادی دارد. انتظار می رود در تابستان سال آینده به شرط تایید اعضای قانونگذار باشگاه این پروژه بالاخره آغاز شود.

فلورنتینو سالها پیش و در زمان دوره اول ریاستش قول داده بود که استادیوم جدید در سال ۲۰۰۸ رونمایی می‌شود اما خودش در سال ۲۰۰۶ به دلیل افتضاحات مدیریتی استعفا داد.

نکته دیگر اینجاست که پروژه بازسازی برنابئو برخلاف طرح اولیه فقط قرار است به بازسازی نمای بیرونی و درونی محدود شود.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. بهترین بازیکن اروپا با این آمار در رئال مادرید 33 ساله شد 261 بازی 13 گل 14 جام . . . . Santiago ...
Media Removed
. بهترین بازیکن اروپا با این آمار در رئال مادرید 33 ساله شد 261 بازی 13 گل 14 جام . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
بهترین بازیکن اروپا با این آمار در رئال مادرید 33 ساله شد
261 بازی
13 گل
14 جام
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. پیروزی ۲_۱ تیم ملی اسپانیا مقابل انگلیس با گلزنی سائول و رودریگو؛ راموس، ناچو، ایسکو، کارواخال ...
Media Removed
. پیروزی ۲_۱ تیم ملی اسپانیا مقابل انگلیس با گلزنی سائول و رودریگو؛ راموس، ناچو، ایسکو، کارواخال ۹۰ دقیقه کامل بازی کردن، آسنسیو حدودا ۳۰ دقیقه . . . . K A . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
پیروزی ۲_۱ تیم ملی اسپانیا مقابل انگلیس با گلزنی سائول و رودریگو؛
راموس، ناچو، ایسکو، کارواخال ۹۰ دقیقه کامل بازی کردن، آسنسیو حدودا ۳۰ دقیقه .
.
.
.
K A
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. پی بردن کریستیانو به اشتباهش به گزارش روزنامه مارکا،‌ کریستیانو رونالدو،‌ آقای گل و بهترین ...
Media Removed
. پی بردن کریستیانو به اشتباهش به گزارش روزنامه مارکا،‌ کریستیانو رونالدو،‌ آقای گل و بهترین بازیکن تاریخ باشگاه رئال مادرید به لوکا مودریچ بابت کسب جایزه مرد سال فوتبال اروپا تبریک گفته است. کریستیانو همچنین به اشتباهش در خصوص عدم شرکت در مراسم بهترین های فوتبال اروپا پی برده و می‌خواهد ... .
پی بردن کریستیانو به اشتباهش

به گزارش روزنامه مارکا،‌ کریستیانو رونالدو،‌ آقای گل و بهترین بازیکن تاریخ باشگاه رئال مادرید به لوکا مودریچ بابت کسب جایزه مرد سال فوتبال اروپا تبریک گفته است.
کریستیانو همچنین به اشتباهش در خصوص عدم شرکت در مراسم بهترین های فوتبال اروپا پی برده و می‌خواهد در مراسم بهترین های فیفا شرکت کند و در کنار هم‌تیمی‌های سابقش باشد.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. مارکا : با جدایی کریستیانو حالا کل رختکن برای عناوینی مثل The Best حامی مودریچ هستن و خواهان رسیدن ...
Media Removed
. مارکا : با جدایی کریستیانو حالا کل رختکن برای عناوینی مثل The Best حامی مودریچ هستن و خواهان رسیدن این جایزه به ستاره کرواتند. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
مارکا : با جدایی کریستیانو حالا کل رختکن برای عناوینی مثل The Best حامی مودریچ هستن و خواهان رسیدن این جایزه به ستاره کرواتند.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. اسطوره های آرسنال با نتیجه ۵-۳ در ضربات پنالتی انتقام باخت چند وقت پیششون از اسطوره های رئال رو گرفتن،‌ ...
Media Removed
. اسطوره های آرسنال با نتیجه ۵-۳ در ضربات پنالتی انتقام باخت چند وقت پیششون از اسطوره های رئال رو گرفتن،‌ بازیکنایی که چند دهه قبل تو بازیای اروپایی هم تو ضربات پنالتی موفق نبودن... . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
اسطوره های آرسنال با نتیجه ۵-۳ در ضربات پنالتی انتقام باخت چند وقت پیششون از اسطوره های رئال رو گرفتن،‌ بازیکنایی که چند دهه قبل تو بازیای اروپایی هم تو ضربات پنالتی موفق نبودن...
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. فیفا با ارسال نامه ای به رئال مادرید و اینتر میلان پرونده اختلاف دوباشگاه بر سر مودریچ را بست و برای ...
Media Removed
. فیفا با ارسال نامه ای به رئال مادرید و اینتر میلان پرونده اختلاف دوباشگاه بر سر مودریچ را بست و برای باشگاه ایتالیایی جریمه ای صادر نکرد. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
فیفا با ارسال نامه ای به رئال مادرید و اینتر میلان پرونده اختلاف دوباشگاه بر سر مودریچ را بست و برای باشگاه ایتالیایی جریمه ای صادر نکرد. .
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. رقیب مورد علاقه کریم در لالیگا : گرانادا، 10 گل زده . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi ...
Media Removed
. رقیب مورد علاقه کریم در لالیگا : گرانادا، 10 گل زده . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
رقیب مورد علاقه کریم در لالیگا : گرانادا، 10 گل زده
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. قاب عکسی که برای ما خیلی معنی داره . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid ...
Media Removed
. قاب عکسی که برای ما خیلی معنی داره . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
قاب عکسی که برای ما خیلی معنی داره
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. تاریخ فراموش نخواهد کرد : تو سالی که میخواستن برای تمسخر رونالدو اونو با پائولینیو مقایسه کنن، ...
Media Removed
. تاریخ فراموش نخواهد کرد : تو سالی که میخواستن برای تمسخر رونالدو اونو با پائولینیو مقایسه کنن، مسی حتی لیاقت دست زدن تو مراسم بهترینا رو نداشت. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
تاریخ فراموش نخواهد کرد : تو سالی که میخواستن برای تمسخر رونالدو اونو با پائولینیو مقایسه کنن، مسی حتی لیاقت دست زدن تو مراسم بهترینا رو نداشت.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. مرد سال فوتبال جهان از نظر شما ؟؟ . . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Media Removed
. مرد سال فوتبال جهان از نظر شما ؟؟ . . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
مرد سال فوتبال جهان از نظر شما ؟؟
.
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. همه اینا زیر سر این چهره مانولاسه با اون گلی که زد :)) . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi ...
Media Removed
. همه اینا زیر سر این چهره مانولاسه با اون گلی که زد :)) . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
همه اینا زیر سر این چهره مانولاسه با اون گلی که زد :))
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. منطق طرفدارای مسی تو 3 سال اخیر : . این نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان اروپاس که لیاقت کینگ رو نداره. . جایزه ...
Media Removed
. منطق طرفدارای مسی تو 3 سال اخیر : . این نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان اروپاس که لیاقت کینگ رو نداره. . جایزه The Best فیفا لیاقت دستای کینگ رو نداره. . جایزه توپ طلا لیاقت کینگ رو نداره. . جایزه جام جهانی لیاقت کینگ رو نداره. . قهرمان کوپا آمریکا لیاقت دستای کینگ رو نداره. . کینگمون ... .
منطق طرفدارای مسی تو 3 سال اخیر : .

این نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان اروپاس که لیاقت کینگ رو نداره.
.

جایزه The Best فیفا لیاقت دستای کینگ رو نداره. .

جایزه توپ طلا لیاقت کینگ رو نداره.
.

جایزه جام جهانی لیاقت کینگ رو نداره.
.

قهرمان کوپا آمریکا لیاقت دستای کینگ رو نداره.
.

کینگمون کوه یخ رو دریبل میکنه.
.

کینگمون فضاییه.
.

جلوی هوئسکا گل میزنه 😍😍😍😍 .
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. مراسم بهترین های فیفا سال 2018 : کورتوا، هوگو لوریس و کسپر اشمایکل نامزد کسب جایزه بهترین دروازه ...
Media Removed
. مراسم بهترین های فیفا سال 2018 : کورتوا، هوگو لوریس و کسپر اشمایکل نامزد کسب جایزه بهترین دروازه بان سال . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
مراسم بهترین های فیفا سال 2018 :
کورتوا، هوگو لوریس و کسپر اشمایکل نامزد کسب جایزه بهترین دروازه بان سال .
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. تمرین امروز در غیاب بازیکنای که به اردوی تیم ملی دعوت نشدند برگزار شد و وایخو تقریبا آماده بازی است . . . . Santiago ...
Media Removed
. تمرین امروز در غیاب بازیکنای که به اردوی تیم ملی دعوت نشدند برگزار شد و وایخو تقریبا آماده بازی است . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
تمرین امروز در غیاب بازیکنای که به اردوی تیم ملی دعوت نشدند برگزار شد و وایخو تقریبا آماده بازی است
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. گل کریستیانو به یوونتوس و بیل به لیورپول نامزد کسب جایزه پوشکاش . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi ...
Media Removed
. گل کریستیانو به یوونتوس و بیل به لیورپول نامزد کسب جایزه پوشکاش . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
گل کریستیانو به یوونتوس و بیل به لیورپول نامزد کسب جایزه پوشکاش
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. لیست بهترین بازیکنان سال فیفا توسط این 13 نفر تهیه شد به عبارتی اسطوره های فیفا مودریچ، صلاح و کریستیانو ...
Media Removed
. لیست بهترین بازیکنان سال فیفا توسط این 13 نفر تهیه شد به عبارتی اسطوره های فیفا مودریچ، صلاح و کریستیانو رو انتخاب کردن . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
لیست بهترین بازیکنان سال فیفا توسط این 13 نفر تهیه شد به عبارتی اسطوره های فیفا مودریچ، صلاح و کریستیانو رو انتخاب کردن
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. بیاید جور دیگه به مسئله نگاه کنیم. مسی چون طبق گفته طرفداراش انسان نیست تو این مراسم شرکت نمیکنه. ...
Media Removed
. بیاید جور دیگه به مسئله نگاه کنیم. مسی چون طبق گفته طرفداراش انسان نیست تو این مراسم شرکت نمیکنه. ایشالا مراسم بعدی با حضور چندتا کره خر چیز ببخشید با حضور چندتا فضایی و اینا . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
بیاید جور دیگه به مسئله نگاه کنیم. مسی چون طبق گفته طرفداراش انسان نیست تو این مراسم شرکت نمیکنه.
ایشالا مراسم بعدی با حضور چندتا کره خر چیز ببخشید با حضور چندتا فضایی و اینا 😂😂
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
. رضایت رئال مادرید از سیستم VAR سال گذشته تا پایان هفته سیزدهم لالیگا به سود رئال مادرید فقط یک ...
Media Removed
. رضایت رئال مادرید از سیستم VAR سال گذشته تا پایان هفته سیزدهم لالیگا به سود رئال مادرید فقط یک پنالتی اعلام شد اما با احتساب سوپر جام اروپا در این فصل در ۴ بازی ۴ پتالتی برای تیم لوپتگی اعلام شده است. اعضای تیم معتقدند اگر فصل گذشته از VAR استفاده می‌شد،‌ تیم زیدان شروع بهتری ثبت می‌کرد. به عنوان ... .
رضایت رئال مادرید از سیستم VAR

سال گذشته تا پایان هفته سیزدهم لالیگا به سود رئال مادرید فقط یک پنالتی اعلام شد اما با احتساب سوپر جام اروپا در این فصل در ۴ بازی ۴ پتالتی برای تیم لوپتگی اعلام شده است.

اعضای تیم معتقدند اگر فصل گذشته از VAR استفاده می‌شد،‌ تیم زیدان شروع بهتری ثبت می‌کرد. به عنوان مثال در هفته دوم مقابل والنسیا پنالتی روی مارسلو سوخت که بازی با تساوی تمام شد. در مقابل لوانته همین اتفاق رخ داد و بتیس در حالی در برنابئو به پیروزی رسید که ۲ پنالتی تیم زیدان سوخت و با این اتفاقات شروع تیم بسیار ضعیف بود.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid
Read more
. تیم نوجوانان رئال مادرید با هدایت رائول بارسلونا را ۲-۰ شکست داد و قهرمان تورنمنت سنت گابریل شد. . . . . Santiago ...
Media Removed
. تیم نوجوانان رئال مادرید با هدایت رائول بارسلونا را ۲-۰ شکست داد و قهرمان تورنمنت سنت گابریل شد. . . . . Santiago Bernabeu . . #realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid .
تیم نوجوانان رئال مادرید با هدایت رائول بارسلونا را ۲-۰ شکست داد و قهرمان تورنمنت سنت گابریل شد.
.
.
.
.
Santiago Bernabeu
.
.
#realmadridfarsi #realmadrid #halamadrid

Loading...