Realmadrid_iran_cafe Instagram Photos and Videos

Loading...


realmadrid_iran_cafe realmadrid_iran_cafe @ mentions
Followers: 5,005
Following: 4,794
Total Comments: 0
Total Likes: 0

Loading...
تاکید بنیتز به ساختار دفاعی کافه رئال مادرید: : رافا بنیتز ، سرمربی اسپانیایی رئال مادرید تاکید ...
Media Removed
تاکید بنیتز به ساختار دفاعی کافه رئال مادرید: : رافا بنیتز ، سرمربی اسپانیایی رئال مادرید تاکید کرده است که تیم باید از نظر دفاعی برای فصل آینده بهتر شود. رئال فصل گذشته از نظر هجومی مشکل چندانی نداشت و زدن 118 گل در لالیگا این را نشان می دهد اما مسلما تیم اگر از نظر دفاعی بهتر کار می کرد بدون جام ... تاکید بنیتز به ساختار دفاعی

کافه رئال مادرید: : رافا بنیتز ، سرمربی اسپانیایی رئال مادرید تاکید کرده است که تیم باید از نظر دفاعی برای فصل آینده بهتر شود.
رئال فصل گذشته از نظر هجومی مشکل چندانی نداشت و زدن 118 گل در لالیگا این را نشان می دهد اما مسلما تیم اگر از نظر دفاعی بهتر کار می کرد بدون جام نمی ماند. حلاا بنیتز می خواهد این مشکل را حل کند و تاکید کرده است که باید ساختار دفاعی بهتر شود.
Read more
نگاهی به اولین نتایج درمورد نقشه های بنیتز کافه رئال مادرید: بنیتز فعلا در اولین روزهایش در رئال ...
Media Removed
نگاهی به اولین نتایج درمورد نقشه های بنیتز کافه رئال مادرید: بنیتز فعلا در اولین روزهایش در رئال مادرید سعی کرده است که ایده هایش را در تیم پیاده کند. دو سیستم پس از سه روز اول تمرینات بنیتز در ملبورن اولین نتیجه ای که می توان گرفت این است : 1-3-2-4 و 2-4-4 سیستم عهای مد نظرش هستند. در بازیهای دستگرمی ... نگاهی به اولین نتایج درمورد نقشه های بنیتز

کافه رئال مادرید: بنیتز فعلا در اولین روزهایش در رئال مادرید سعی کرده است که ایده هایش را در تیم پیاده کند.
دو سیستم
پس از سه روز اول تمرینات بنیتز در ملبورن اولین نتیجه ای که می توان گرفت این است : 1-3-2-4 و 2-4-4 سیستم عهای مد نظرش هستند. در بازیهای دستگرمی هر دو سیستم را تست کرده است. هدف مربی این است که در پیش فصل مناسب ترین سبک را برای تیم پیدا کند. باید دید که نقش بیل ، بنزما و رونالدو در این سیستم ها چیست. سه شنبه بیل در بازی دستگرمی در پست بال چپ بازی کرد. دیروز بازیکن ولزی در سیستم 2-4-4 در پست مهاجم نوک کنار خسه بازی کرد و رونالدو بال چپ بود. بنزما مهاجم تیم حریف بود. بازی دستگرمی با گلهای بنزما و رونالدو با نتیجه 1-1 تمام شد.
جناحین
بنیتز مدام با کارواخال ، دانیلو ، آربلوا و مارسلو صحبت می کند. این مربی مدام با آنها در تماس است و به این مدافعان می گوید که باید در زمان از دست دادن توپ تا جایی که می توانند پرس کنند. فشار در فاز هجومی نیز خیلی مهم است.
ارسال توپ
دیروز مدافعان میانی و ایارامندی پس از اتمام تمرین با پچیا تمرین می کردند. برای پچیا و بنیتز خیلی مهم است که بازیکنان دفاعی در زمانی که صاحب توپ می شوند بیهوده زیر توپ نزنند و توپ را به صورت دقیق برای بقیه ارسال کنند. واران ، په په ، ناچو و راموس روی این مسئله خیلی کار کردند.
کروس – مودریچ
بنیتز به دفاعی بودن متهم می شود اما قرار است که کروس و مودریچ زوج خط هافبک تیمش باشند. در هر دو سیستم 2-4-4 و 1-3-2-4 ، بیل و کروس در خط هافبک بودند و ایارا و لوکاس سیلوا در تیم مقابل بازی می کردند. در زمان ورود کاسمیرو به تمرینات ،جای لوکاس سیلوا را می گیرد.
فشار و حفظ توپ
دیروز بنیتز به صورت مداوم سر بازیکنان فریاد می زد و از آنها می خواست که برای حفظ توپ پرس کننند. برای او این مسئله خیلی مهم است.
مهاجمان پرتحرک
بنیتز از مهاجمانش می خواهد که تحرک داشته باشند. او از بیل و خسه می خواست که از هیچ حرکتی غافل نباشند و مدام جا به جا شوند.
کار بدنی
برای بنیتز شرایط بدنی هم خیل مهم است. ازیکنان دو روز در سالن بدنسازی تمرین کردند  و دیروز بازی دستگرمی داشتند. باشگاه این فشار را می پسندد و می خواهد که بازیکنان با جدیت کار کنند.
Read more
Loading...
تمرین امروز
Media Removed
تمرین امروز تمرین امروز
Loading...
تمرین امروز تیم
Media Removed
تمرین امروز تیم تمرین امروز تیم
Loading...
بنیتزدرجست وجوی پست ایده آل گرت کافه رئال مادرید: : بنیتز از بیل در پست بال چپ در تمرین دیروز  استفاده ...
Media Removed
بنیتزدرجست وجوی پست ایده آل گرت کافه رئال مادرید: : بنیتز از بیل در پست بال چپ در تمرین دیروز  استفاده کرد. وکلای بیل به رئال اعلام کرده اند که این بازیکن دیگر حاضر نیست که در پست بال راست بازی کند و به همین خاطر بنیتز مجبور است که به دنبال پستی جدید برای وی باشد. بنیتز در روزهای اخیر از بیل در سیستم ... بنیتزدرجست وجوی پست ایده آل گرت

کافه رئال مادرید: : بنیتز از بیل در پست بال چپ در تمرین دیروز  استفاده کرد. وکلای بیل به رئال اعلام کرده اند که این بازیکن دیگر حاضر نیست که در پست بال راست بازی کند و به همین خاطر بنیتز مجبور است که به دنبال پستی جدید برای وی باشد.

بنیتز در روزهای اخیر از بیل در سیستم 1-3-2-4 در پست بال چپ و در سیستم 2-4-4 در نوک پیکان خط حمله استفاده  کره است. بیل بدین ترتیب می تواند در پستهایی بازی کند که دلخواهش است.
Read more
Loading...
گلزنی رونالدو وبنزما دربازی دستگرمی کافه رئال مادرید: مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید تمریناتش ...
Media Removed
گلزنی رونالدو وبنزما دربازی دستگرمی کافه رئال مادرید: مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید تمریناتش را ادامه داد که بنیتز نیر در زمین تمرین ملبورن سیتی در سومین تمرین در استرالیا تفکراتش را درون زمین پیاده کرد. بنیتز در این تمرین با شاگردانش سیستم 2-4-4 را تست کرد . در این تمرین بیل در خط حمله ... گلزنی رونالدو وبنزما دربازی دستگرمی

کافه رئال مادرید:

مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید تمریناتش را ادامه داد که بنیتز نیر در زمین تمرین ملبورن سیتی در سومین تمرین در استرالیا تفکراتش را درون زمین پیاده کرد.

بنیتز در این تمرین با شاگردانش سیستم 2-4-4 را تست کرد . در این تمرین بیل در خط حمله بازی کرد و رونالدو در پست بال چپ. پاچکو ، دانیلو ، ناچو ، راموس ، آربلوا ، لوکاس وازکز ، کروس ، مودری چ، رونالدو ، بیل و خسه در یک تیم بازی کردند و کیلور ، کارواخال ، په په ، وارن ، مارسلو ، ایارا ، لوکاس سیلوا ، دنیس ، ایسکو و لازو (تعویضی با اودگارد) و بنزما در تیمی دیگر. بازی با تساوی 1-1 تمام شد. بنزما روی سانتر چریشف با ضربه سر گلزنی کرد و رونالدو از روی نقطه پنالتی.

مارکوس یورنته ، لازو و اودگارد دز از آکادمی با  ادواردو پارا تمرین کردند . در پایان تمرین دنیس ، لوکاس وازکز ، ایارا ، لوکاس سیلوا و اودگارد درون زمین ماندند و جداگانه با هم تمرین کردند.
Read more
Loading...
تاکید بنیتزبه نقش مدافع کناری کافه رئال مادرید: بنیتز در طول تمریناتش در روزهای اخیر به مدافعان ...
Media Removed
تاکید بنیتزبه نقش مدافع کناری کافه رئال مادرید: بنیتز در طول تمریناتش در روزهای اخیر به مدافعان کناری خیلی اهمیت می دهد. او در طول بازی های دستگرمی به صورت مداوم با دانیلو ، آربلوا ، کارواخال و مارسلو صحبت می کند و توصیه هایش را به آنها می دهد. او از مدافعانش می خواهد که هم در حمله و هم در دفاع نقش داشته ... تاکید بنیتزبه نقش مدافع کناری

کافه رئال مادرید: بنیتز در طول تمریناتش در روزهای اخیر به مدافعان کناری خیلی اهمیت می دهد. او در طول بازی های دستگرمی به صورت مداوم با دانیلو ، آربلوا ، کارواخال و مارسلو صحبت می کند و توصیه هایش را به آنها می دهد. او از مدافعانش می خواهد که هم در حمله و هم در دفاع نقش داشته باشند. او زمانی که کارواخال به سمت دروازه حریف رفته بود تا دروازه بان را تحت فشار بگذارد او را تشویق کرد.

از سویی بنیتز زیاد در بند پستها نیست. مثلا رونالدو که در پست بال چپ در سیستم 2-4-4 بازی می کرد جایش را با بیل در خط حملهعوض می کرد. یا لوکاس وازکز و خسه هم شرایط مشابهی داشتند.
Read more
خشونت بالادر تمرینات. ملبورن کافه. رئال مادرید: خشونت در تمرینات رئال مادرید در ملبورن بیش از ...
Media Removed
خشونت بالادر تمرینات. ملبورن کافه. رئال مادرید: خشونت در تمرینات رئال مادرید در ملبورن بیش از حد بالاست. مصدوم شدن جزئی ایسکو و رونالدو در بخشی از تمرینات این را نشان می دهد! خشونت بالادر تمرینات. ملبورن

کافه. رئال مادرید: خشونت در تمرینات رئال مادرید در ملبورن بیش از حد بالاست. مصدوم شدن جزئی ایسکو و رونالدو در بخشی از تمرینات این را نشان می دهد!
۱٨ابانو۱۵فروردین;زمان الکلاسیکوهای رفت و برگشت کافه رئال مادرید: قرعه کشی لالیگا آغاز شد که ...
Media Removed
۱٨ابانو۱۵فروردین;زمان الکلاسیکوهای رفت و برگشت کافه رئال مادرید: قرعه کشی لالیگا آغاز شد که رئال مادرید در اولین هفته که در روزهای آغازین شهریور برگزار می شود باید در خانه گیخون یعنی مولینون بازی کند. بارسا در این هفته به مصاف بیلبائو می رود. ال کلاسیکو در هفته دوازدهم خواهد بود و رئال در ... ۱٨ابانو۱۵فروردین;زمان الکلاسیکوهای رفت و برگشت

کافه رئال مادرید: قرعه کشی لالیگا آغاز شد که رئال مادرید در اولین هفته که در روزهای آغازین شهریور برگزار می شود باید در خانه گیخون یعنی مولینون بازی کند. بارسا در این هفته به مصاف بیلبائو می رود.

ال کلاسیکو در هفته دوازدهم خواهد بود و رئال در هفته آخر به مصاف دپورتیوو می رود. رئال مادرید در روز هجدهم آبان در برنابئو میزبان بارسا در اولین ال کلاسیکوی فصل خواهد بود. ال کلاسیکوی نیوکمپ هم 15 فروردین برگزار می شود.

اولین بازی رسمی فصل در برنابئو نیز در مقابل بتیس انجام می شود.
Read more
کاسیاس درپورتو شماره 12میپوشد کافه رئال مادرید: : کاسیاس در پورتو شماره 12 را می پوشد چرا که در حال ...
Media Removed
کاسیاس درپورتو شماره 12میپوشد کافه رئال مادرید: : کاسیاس در پورتو شماره 12 را می پوشد چرا که در حال حاضر شماره 1 متعلق به بازیکن دیگری است. کاسیاس پس از سالها در یک تیم شماره 1 را نخواهد پوشید. او فردا تست پزشکی پورتو را پشت سر می گذارد. کاسیاس درپورتو شماره 12میپوشد

کافه رئال مادرید: : کاسیاس در پورتو شماره 12 را می پوشد چرا که در حال حاضر شماره 1 متعلق به بازیکن دیگری است.
کاسیاس پس از سالها در یک تیم شماره 1 را نخواهد پوشید. او فردا تست پزشکی پورتو را پشت سر می گذارد.
رئال مادرید وارد استرالیا شد کافه رئال مادرید: رئال مادرید پس از پروزای 25 ساعته به استرالیا رسید ...
Media Removed
رئال مادرید وارد استرالیا شد کافه رئال مادرید: رئال مادرید پس از پروزای 25 ساعته به استرالیا رسید تا برای اولین بار در تاریخش به قاره اقیانوسیه برود. دمای هوا در استرالیا خیلی خنک تر از اسپانیاست. 24 بازیکن در این سفر حضور داشتند و رونالدو در ملبورن به تیم ملحق می شود. رئال مادرید شنبه به مصاف ... رئال مادرید وارد استرالیا شد

کافه رئال مادرید: رئال مادرید پس از پروزای 25 ساعته به استرالیا رسید تا برای اولین بار در تاریخش به قاره اقیانوسیه برود.

دمای هوا در استرالیا خیلی خنک تر از اسپانیاست. 24 بازیکن در این سفر حضور داشتند و رونالدو در ملبورن به تیم ملحق می شود. رئال مادرید شنبه به مصاف رم می رود.
Read more
عکس زیزو ودوپسرش در دبی: کافه رئال مادرید: این روزها زین الدین زیدان ، اسطوره رئال به همراه دو پسرش ...
Media Removed
عکس زیزو ودوپسرش در دبی: کافه رئال مادرید: این روزها زین الدین زیدان ، اسطوره رئال به همراه دو پسرش انزو و لوکا برای بازیهای جام رمضان به دبی رفته است. عکس زیزو ودوپسرش در دبی:

کافه رئال مادرید: این روزها زین الدین زیدان ، اسطوره رئال به همراه دو پسرش انزو و لوکا برای بازیهای جام رمضان به دبی رفته است.

Loading...