Loading Content...

Romacayman Instagram Photos and Videos

Loading...


romacayman Roma Cayman @romacayman mentions
Followers: 11,898
Following: 602
Total Comments: 0
Total Likes: 0

в се моя балерина) я так називаю сю фотку. насправді то метро. а сфоткано через вікно вагону який ...
Media Removed
в се моя балерина) я так називаю сю фотку. насправді то метро. а сфоткано через вікно вагону який прибуває на перон) а любов тут @caywed в се моя балерина) я так називаю сю фотку. насправді то метро. а сфоткано через вікно вагону який прибуває на перон) а любов тут @caywed
Loading...
Діана/подзємка в будіку.за пару годин до сігєта.серпень 2017.всьо)
Media Removed
Діана/подзємка в будіку.за пару годин до сігєта.серпень 2017.всьо) Діана/подзємка в будіку.за пару годин до сігєта.серпень 2017.всьо)
буває прихожу просто до когось на днюху.зробити просто кадри на память,но коли начинаєся двіж ...
Media Removed
буває прихожу просто до когось на днюху.зробити просто кадри на память,но коли начинаєся двіж в мені включаєся якась дуже цікава для мене функція,мені дуже заходить репортаж.і доста часто в танцях,якшо запхатися поближе та мож увідіти картину) помойому се круто:) а тобі як? у коментах ... буває прихожу просто до когось на днюху.зробити просто кадри на память,но коли начинаєся двіж в мені включаєся якась дуже цікава для мене функція,мені дуже заходить репортаж.і доста часто в танцях,якшо запхатися поближе та мож увідіти картину) помойому се круто:) а тобі як? у коментах пиши)
Read more
часу в студії було мало) та ми зробили ще пару 10тків кадрів в більш рідному для мене середовищі для ...
Media Removed
часу в студії було мало) та ми зробили ще пару 10тків кадрів в більш рідному для мене середовищі для зйомки - стріт) я люблю стріт.якшо мало полистати вниз мій профіль.то там багато такого) але без наголосу на портрет) часу в студії було мало) та ми зробили ще пару 10тків кадрів в більш рідному для мене середовищі для зйомки - стріт) я люблю стріт.якшо мало полистати вниз мій профіль.то там багато такого) але без наголосу на портрет)
а дальше пішли контрасні фотки)а моя @di.april знімала влог :) ще до недавна не любилося мені знімати ...
Media Removed
а дальше пішли контрасні фотки)а моя @di.april знімала влог :) ще до недавна не любилося мені знімати в студії.але все змінюється і є шось новоє і інтересноє у моїй голові і обєктиві) а на акаунті @caywed є купа нових любовних фоток:) а дальше пішли контрасні фотки)а моя @di.april знімала влог :) ще до недавна не любилося мені знімати в студії.але все змінюється і є шось новоє і інтересноє у моїй голові і обєктиві) а на акаунті @caywed є купа нових любовних фоток:)
каже мені Діана.Я дивлюсь на ютубі одну блогерку) в одному з відео вона сказала шо планує у львів ...
Media Removed
каже мені Діана.Я дивлюсь на ютубі одну блогерку) в одному з відео вона сказала шо планує у львів з хлопцем,пофоткай їх,вони гарні) я подивився профіль @diana_milkanova і не довго думаючи відправив у дірект відеомеседж.вон погодалась) ну а чого нє.в мене класний контент) і вот перша фотка ... каже мені Діана.Я дивлюсь на ютубі одну блогерку) в одному з відео вона сказала шо планує у львів з хлопцем,пофоткай їх,вони гарні) я подивився профіль @diana_milkanova і не довго думаючи відправив у дірект відеомеседж.вон погодалась) ну а чого нє.в мене класний контент) і вот перша фотка з @art_studio_passage .такий тіпа фешн вийшов) мені зайшло)
Read more
Loading...
її фоток у мене ще походу десь мільйон у мому архіві) і це кайф) тому дивимось.лайкаєм) переходим ...
Media Removed
її фоток у мене ще походу десь мільйон у мому архіві) і це кайф) тому дивимось.лайкаєм) переходим на її профіль @di.april і там тоже лайкаєм) то дуже естетичьно флсий профіль:) вона там всьо підбирає по кольору) в мене то не виходить) бо в мене забагато гарного контенту) її фоток у мене ще походу десь мільйон у мому архіві) і це кайф) тому дивимось.лайкаєм) переходим на її профіль @di.april і там тоже лайкаєм) то дуже естетичьно флсий профіль:) вона там всьо підбирає по кольору) в мене то не виходить) бо в мене забагато гарного контенту)
перебачьте за спам)) но я мав перезалити цю фотку:) дооооброє рано) ще одна фоточька з серії у ванні. ...
Media Removed
перебачьте за спам)) но я мав перезалити цю фотку:) дооооброє рано) ще одна фоточька з серії у ванні. @druiddi каже аби з одної зйомки мож викласти одну фотку) бро.то доста тяжко) перебачьте за спам)) но я мав перезалити цю фотку:) дооооброє рано) ще одна фоточька з серії у ванні. @druiddi каже аби з одної зйомки мож викласти одну фотку) бро.то доста тяжко) 👊
Loading...
передісторія до сьої зйомки.Діана-8ме березня-букет квітів.пару днів полюбовалася она красов ...
Media Removed
передісторія до сьої зйомки.Діана-8ме березня-букет квітів.пару днів полюбовалася она красов чичьок) яку створила @dopiriak_olga а потім ми подумали шо ітак чичькам прийде піздєц,або їх зїсть жора) (чичьки-квіти,жора мій кіт) та вот.треба красиво утилізувати букет). ️придумала ... передісторія до сьої зйомки.Діана-8ме березня-букет квітів.пару днів полюбовалася она красов чичьок) яку створила @dopiriak_olga а потім ми подумали шо ітак чичькам прийде піздєц,або їх зїсть жора) (чичьки-квіти,жора мій кіт) та вот.треба красиво утилізувати букет). ▪️придумала Діана то всьо накришити у ванну яка є в @art_studio_passage . ще залили ми туда молоко і бомбу з @lush_lviv . а потіи прийшов @sergii_kozii і паралельно дняв відос:) ▪️ а після цієї фото ще пару закину) а тут ⬇️⬇️⬇️ мої весільні фотки @caywed .велкам
Read more
а потом ми такі ідеме. і зайшли мені двері в олдскул аптеці біля будинку в якому я живу.я все на них ...
Media Removed
а потом ми такі ідеме. і зайшли мені двері в олдскул аптеці біля будинку в якому я живу.я все на них дивився.колір,форма) якшо дуже полистати мій профіль то в мене колись був дверьстаграм.бо мені любилося фоткати двирі львова) любі двирі то портал у світ когось.а корочє.Діана ще так красиво ... а потом ми такі ідеме. і зайшли мені двері в олдскул аптеці біля будинку в якому я живу.я все на них дивився.колір,форма) якшо дуже полистати мій профіль то в мене колись був дверьстаграм.бо мені любилося фоткати двирі львова) любі двирі то портал у світ когось.а корочє.Діана ще так красиво зайшла) та вот.фоса фоточка) після сочних фоточок на пошті)
Read more
є міні історія чому ми тоді зайшли на пошту:) мама дала мені банку пармезану) такий тіпа дуже фосий,вже ...
Media Removed
є міні історія чому ми тоді зайшли на пошту:) мама дала мені банку пармезану) такий тіпа дуже фосий,вже мелений.баночька фоса) но був мінус.Сир піздєц як воняв) мені любиться їсти вонячий сир) но не до такого рівня) я думав його викинути) но Діана каже виклади на олх.може є гурмани) у відділ ... є міні історія чому ми тоді зайшли на пошту:) мама дала мені банку пармезану) такий тіпа дуже фосий,вже мелений.баночька фоса) но був мінус.Сир піздєц як воняв) мені любиться їсти вонячий сир) но не до такого рівня) я думав його викинути) но Діана каже виклади на олх.може є гурмани) у відділ обмін або віддати даром) за пару годин написало більше 10ти людей) бля.а ще є продаю на олх мій обєктив.за який написало ДВОЄ людей.це дивно) корочє я обміняв сир на цитрусну соковижималку) того і ходили на пошту) а тут в мене робочий профіль @caywed
Read more
зайшли з Діанов на пошту за посилков) а тут сочьні ящики)
Media Removed
зайшли з Діанов на пошту за посилков) а тут сочьні ящики) зайшли з Діанов на пошту за посилков) а тут сочьні ящики)
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...