Rutirudner Instagram Photos and Videos

Loading...


rutirudner rutirudner @rutirudner mentions
Followers: 4,062
Following: 431
Total Comments: 0
Total Likes: 0

פיקסו, 1932, תערוכה מופתית בטייט, סביב שנה אחת בלבד בחייו. גאון פורה, שמנסה את עצמו ישר על הקנבס, ...
Media Removed
פיקסו, 1932, תערוכה מופתית בטייט, סביב שנה אחת בלבד בחייו. גאון פורה, שמנסה את עצמו ישר על הקנבס, לפעמים יותר מציור ליום, שוחה בעצמאות מוחלטת בין סגנונות, עד שההגדרה היחידה שאפשר להכניס אותו תחתיה היא: פיקסואיות. @guypines @anna.pines #picasso32 פיקסו, 1932, תערוכה מופתית בטייט, סביב שנה אחת בלבד בחייו.
גאון פורה, שמנסה את עצמו ישר על הקנבס, לפעמים יותר מציור ליום, שוחה בעצמאות מוחלטת בין סגנונות, עד שההגדרה היחידה שאפשר להכניס אותו תחתיה היא: פיקסואיות.
@guypines @anna.pines #picasso32
Loading...
כן. יש דבר כזה דמעות של אושר. תודה חברי לחיים, שאתה חבר ושזה לחיים. המתנה שנתת לי יקרה לי יותר מכל דבר ...
Media Removed
כן. יש דבר כזה דמעות של אושר. תודה חברי לחיים, שאתה חבר ושזה לחיים. המתנה שנתת לי יקרה לי יותר מכל דבר שאפשר לקנות בכסף. @guypines תודה לחברים שלי, משפחתי הביולוגית והמשפחה שבחרתי, על הנתינה והאהבה. תודה ל-NEA בשבי ציון על הגשמה מדויקת של השרטוט הדי מאתגר שהיה לי במוח. איזה צוות נפלא, איזה ... כן. יש דבר כזה דמעות של אושר.
תודה חברי לחיים, שאתה חבר ושזה לחיים. המתנה שנתת לי יקרה לי יותר מכל דבר שאפשר לקנות בכסף. @guypines
תודה לחברים שלי, משפחתי הביולוגית והמשפחה שבחרתי, על הנתינה והאהבה.
תודה ל-NEA בשבי ציון על הגשמה מדויקת של השרטוט הדי מאתגר שהיה לי במוח. איזה צוות נפלא, איזה נועם, אוכל טעים, איזה קשיבות.
תודה לשותפתי להפקה, יחד אנחנו בולדוזר חלומות. @karnicohen
רותוש, תודה על הופעה מושלמת וקרובה ולא מובנת מאליה @officialrotemcohen
חביב אתה נשמה שמחוללת תנועה @haviv_ozana
אייל, פירקת אותנו בעדינות ונחישות. נמסטה. @eyal_cheha
אלמוגי, יוניקורן של שמחה. תודה על הסלס.
חמי, תודה גדולה על מה ששרת ועל מה שאמרת.
אורני, אפילו כשאתה מקשקש שטויות הן חכמות. @orentene
live_your_heart_out ❤️
* מותר לתייג רק עשרים. אוףף
Read more
אז אתמול פרסמתי את התמונה הזאת בפייסבוק, תחת הכותרת ״תמונה אחת ואלף מלים״. קצרה פה היריעה, אבל רק ...
Media Removed
אז אתמול פרסמתי את התמונה הזאת בפייסבוק, תחת הכותרת ״תמונה אחת ואלף מלים״. קצרה פה היריעה, אבל רק אגיד שתמונות חצי עירום זה כלום לעומת כמה שאפשר להיחשף בטקסט. מה שכתבתי שם נפתח ככה: ״כן, אני כמעט ערומה, בשאר התמונות בסדרה אני לגמרי. מתנת יומולדת שביקשתי לתת לעצמי - האומץ להיות לא מכוסה - והוגשמה ... אז אתמול פרסמתי את התמונה הזאת בפייסבוק, תחת הכותרת ״תמונה אחת ואלף מלים״. קצרה פה היריעה, אבל רק אגיד שתמונות חצי עירום זה כלום לעומת כמה שאפשר להיחשף בטקסט. מה שכתבתי שם נפתח ככה: ״כן, אני כמעט ערומה, בשאר התמונות בסדרה אני לגמרי. מתנת יומולדת שביקשתי לתת לעצמי - האומץ להיות לא מכוסה - והוגשמה בזכות הכשרון הלבבי והעין הצילומית של גבריאל בהרליה.
למי אראה את השאר? כנראה רק לגיא, שאמר לי: "מזל שיש לך הרבה חברים גייז, תראי גם להם"...אבל בעיקר לעצמי. עשיתי אותן כדי לא לפחד להיות בת 50. כשאת משתחררת מאיזה נורמה חברתית, את לפעמים מצליחה על הדרך לשחרר גם אחרים מהפחדים שלהם.
זה הפחד מכם דרך אגב, שאני לא אעבור אצלכם כל מיני מחסומים שקופים ולא מדוברים שקשורים לרלוונטיות״... סוף המגילה כזה: ״זהו. תיכף המלה האלף. את התמונה האחת מי כבר זוכר. תכננתי חודשים מראש את יום הולדת 50, ויש לו גם מוטו:
Live your heart out.
תחיו את הלב שלכם בחוץ. כל כך הרבה פעמים שמעתי את העצה ההפוכה. כמה טוב שלא הקשבתי״.
את כל מה שבאמצע אפשר כאמור לקרוא בפייס. רוצה להגיד פה תודה ל:
@baharlia שיודע להסתכל עלי כמו שהייתי רוצה להסתכל על עצמי.
@rutyadi הנשמה היפה שאיפרה אותי.
@nir_tlvtrainer שנהנה להתעלל בי.
@gil_ashkenazi המורה שלי לסלסה שנהנה להתעלל אפילו יותר.
@eyal_cheha המורה שלי ליוגה שמאזן אותי.
@guypines שמכיל את כל הרעש הזה.
במה שכתבתי שם הם מככבים האנשים המאד אהובים האלה. תודה על הכל 🙏🏼
Read more
חבר שלי, זוכר את הרגע הזה, בהוואנה, לפני חצי שנה, כשסיימת לצלם את חלקך בקליפ הרשמי של סובמה לה רדיו, ...
Media Removed
חבר שלי, זוכר את הרגע הזה, בהוואנה, לפני חצי שנה, כשסיימת לצלם את חלקך בקליפ הרשמי של סובמה לה רדיו, אז כבר להיט ענק של אנריקה איגלסיאס? היום בערב תעלה לשיר בפארק מול עשרות אלפי אנשים עם @enriqueiglesias. אם מגדת עתידות היתה אומרת לך את זה לפני שנה, היית אומר לה ״גברת, תחזירי לי את הכסף בבקשה״...מסע ... חבר שלי, זוכר את הרגע הזה, בהוואנה, לפני חצי שנה, כשסיימת לצלם את חלקך בקליפ הרשמי של סובמה לה רדיו, אז כבר להיט ענק של אנריקה איגלסיאס?
היום בערב תעלה לשיר בפארק מול עשרות אלפי אנשים עם @enriqueiglesias.
אם מגדת עתידות היתה אומרת לך את זה לפני שנה, היית אומר לה ״גברת, תחזירי לי את הכסף בבקשה״...מסע מדהים של הגשמת חזון, מצויד בטונות הכשרון והכריזמה שלך, ובבולדוזר החלומות שיכול להזיז גלקסיות ממקומן, @karnicohen
מקוה שתהנה מהרגע, שתעמוד שם כמו אדם שנחת על הירח ויודע מעכשיו לעשות את הדרך לכוכבים הרחוקים ביותר. ⭐️❤️ @officialrotemcohen
Read more
BA.MA. <span class="emoji emoji1f60a"></span> #Ididit ph @guypines
Media Removed
BA.MA. #Ididit ph @guypines BA.MA. 😊 #Ididit
ph @guypines
הדבר המתוק הזה, שמזמר פה על מרפסת מושלגת ביום הולדתו החמש - בן 11 היום. ועדיין מרגש, חם, פתוח לתת אהבה ולקבל; ילד שיודע - כמו איזה רפסודה - לנוע על הזרם, ולנצח גלים וסערות בכוח מיוחד רק לו - כוח הקלילה. #דוידהמלך #היוםלפני6שנים @guypines @david1pines הדבר המתוק הזה, שמזמר פה על מרפסת מושלגת ביום הולדתו החמש - בן 11 היום. ועדיין מרגש, חם, פתוח לתת אהבה ולקבל; ילד שיודע - כמו איזה רפסודה - לנוע על הזרם, ולנצח גלים וסערות בכוח מיוחד רק לו - כוח הקלילה.
#דוידהמלך👑 #היוםלפני6שנים
@guypines @david1pines
Loading...
יפה שלי, התקשרתי אליך אתמול כמה דקות אחרי חצות. את לא בבית, את בכנס של האוניברסיטה. 16 שנים של אהבה ...
Media Removed
יפה שלי, התקשרתי אליך אתמול כמה דקות אחרי חצות. את לא בבית, את בכנס של האוניברסיטה. 16 שנים של אהבה ודאגה, זיכרון של מיקרו-רגעים, של רצפי חיים, התקפלו לרעידה קטנה של הקול ושתינו התחלנו לבכות. אני רוצה לכתוב כמה שאת נהדרת, אבל בלי להחמיא בעצם לעצמי, אז הנה דברים שאני לא. שהם רק את ורק שלך: את מכילה ... יפה שלי,
התקשרתי אליך אתמול כמה דקות אחרי חצות. את לא בבית, את בכנס של האוניברסיטה. 16 שנים של אהבה ודאגה, זיכרון של מיקרו-רגעים, של רצפי חיים, התקפלו לרעידה קטנה של הקול ושתינו התחלנו לבכות.
אני רוצה לכתוב כמה שאת נהדרת, אבל בלי להחמיא בעצם לעצמי, אז הנה דברים שאני לא. שהם רק את ורק שלך:
את מכילה ביום אחד חיים של שלושה אנשים. בכל זירה שבה את פעילה את ממורכזת ונוכחת. יכולה להתחיל יום בשמונה בבית ספר, להמשיך בהכנה דקדקנית של מתנה מוגזמת לאיזה חברה, ללכת להעביר פעולה בצופים (וקיבלת קבוצה קשה, אמא אומרת), ואז לחזור הביתה להתכונן למבחן בלשון כאילו שזאת קבלה להארוורד - רגע זה לא עוד לא נגמר - להתקדם באיזה ספר פילוסופיה פמיניסטית שאת צריכה לסכם למחר לאוניברסיטה, ולהירדם אחרי שלושה פרקים של גריי'ס אנטומי עונה 200... הכל מאורגן לך בראש, אף משימה לא נשכחת או נזנחת, וכל הטפות ה"את צריכה להירגע, להוריד לחץ ולנוח", רק מביאות את התוצאה ההפוכה.
ואיך שאת נוגעת בשונה ובאחר. ראיתי אותך צועדת צפופה בקהל בהפגנת העשרים-אלף עם חבריך לארגון "ואהבתם" - נוער נגד גירוש מבקשי המקלט, אוהבת ומחבקת את הילדים שלך, ככה את קוראת להם, מהגן בתחנה המרכזית. היכולת שלך להכנס לשם לפני שנתיים ולפתוח ככה את הלב, זאת את יפה שלי. לקחת אולי מהבית חינוך לאהבת אדם וסובלנות, אבל הפכת מעיקרון למעשה, ומוטטת מחסומים, טבעיים לאחרים, של אנחנו והם, הפכת את הזר להיות מוכר.
בכלל לראות אותך עם ילדים..האופן הכל כך יצירתי וחכם שבו את יכולה כמו חלילן מהמלין להפוך ערימה הומה ומקרקשת לקבוצה של ילדים פעילה ומשחקת. והציור. מה שיכול לצאת ממפגש בין אנה עיפרון ודף. כן בא לי להשוויץ אבל.. זה הכשרון שלך, יפה שלי.
סוערת כמו אש, עמוקה כמו אדמה, חולמת כמו רוח, ילדה שלי בת 16, אני אוהבת אותך באמת כאת חיי שלי.
פעם שאלו אותי איך אני אוהבת שקוראים לי, ואמרתי: אמא.
@anna.pines @guypines
צילמה מופלא: @irisnesher
Read more
מקים יש מאין, נוטע אמונה, מפזר אהבה, רואה רחוק, נוגע קרוב. זכיתי. 🖤 @mottyreif @fashionweektelaviv ...
Media Removed
מקים יש מאין, נוטע אמונה, מפזר אהבה, רואה רחוק, נוגע קרוב. זכיתי. 🖤 @mottyreif @fashionweektelaviv ph @izsak מקים יש מאין, נוטע אמונה, מפזר אהבה, רואה רחוק, נוגע קרוב. זכיתי. 🖤
@mottyreif @fashionweektelaviv
ph @izsak
Loading...
זה לא זר פרחים שקיבלתי לוולנטיין. לא קיבלתי. גם לא שלחתי. זה סחלב שגדל אצלנו במטבח כבר שבע שנים. חוזר ...
Media Removed
זה לא זר פרחים שקיבלתי לוולנטיין. לא קיבלתי. גם לא שלחתי. זה סחלב שגדל אצלנו במטבח כבר שבע שנים. חוזר וקם מעירום ענפיו לפריחה מרהיבה פעם אחר פעם. גיא מגדל אותו, אין לי מושג איך. כמו שהוא מבשל בלי מתכונים, כך גם הצמח המרגש הזה מתרומם כל פעם מאפס והופך לנגד עינינו להיות זר חיים מושלם. שנינו לא חוגגים ... זה לא זר פרחים שקיבלתי לוולנטיין. לא קיבלתי. גם לא שלחתי. זה סחלב שגדל אצלנו במטבח כבר שבע שנים. חוזר וקם מעירום ענפיו לפריחה מרהיבה פעם אחר פעם.
גיא מגדל אותו, אין לי מושג איך. כמו שהוא מבשל בלי מתכונים, כך גם הצמח המרגש הזה מתרומם כל פעם מאפס והופך לנגד עינינו להיות זר חיים מושלם.
שנינו לא חוגגים ימי אהבה וימי נישואים. ראינו יותר מדי זוגות מסביב שהשקיעו בימי חג ושקעו בימי החול. סחלב בן שנים, שעובר חורפים של שלכת אבל ניצניו שואפי האביב מצליחים להתחדש ולפרוח, עדיף לי בהרבה על זר מזדמן ונובל. לא-חג כן-אהבה שמח לך @guypines
Read more
אחת מתמונות השנה שלי, היא הרגע הזה שבו רותם חברי שולף אותי מהכסא ושר לי - אה, ולעוד 900 איש - את "אל העולם שלך". ההכרות שלנו, שהפכה לחברות, שהפכה למשפחתות, קרתה משום שיום אחד, באביב 2017, חבר זרק לי "רוצה לבוא למועדון לטיני?", ואני עשיתי את הפרצוף הכי אורבאן-אירוני שלי, זה שכל אחד מכיר מחייו של פחח ... אחת מתמונות השנה שלי, היא הרגע הזה שבו רותם חברי שולף אותי מהכסא ושר לי - אה, ולעוד 900 איש - את "אל העולם שלך". ההכרות שלנו, שהפכה לחברות, שהפכה למשפחתות, קרתה משום שיום אחד, באביב 2017, חבר זרק לי "רוצה לבוא למועדון לטיני?", ואני עשיתי את הפרצוף הכי אורבאן-אירוני שלי, זה שכל אחד מכיר מחייו של פחח מה לי ול..., ובכל זאת עניתי: "משונה לי ברמות אבל סבבה". שם באותו ערב שמעתי בפעם הראשונה את "כל כך יפה לך", הדואט הלטיני של רותם ודסמר בואנו, וסימנתי לעצמי את אחד השירים היפים של השנה. וכשאת חושבת ככה על שיר, מספיק מפגש מקרי באיזה אירוע ובום יש לך חבר חדש.
רותם הוציא לפני שבוע את האלבום השלישי שלו, שכבר הייתי שותפה לחלק מהתרגשות יצירתו. יש אותו באפל מיוזיק והוא מגיע עם חיבור ישיר ובלתי אמצעי ללב, וכתוב בכשרון נדיר לניסוח מצב נפשי ומערכות יחסים.
השבוע התחילה שנה חדשה, ואני רוצה לאחל לעצמי ולכם להתלהב, שזה הבנדוד הכיפי והפי אלף בריא בנפשו של להתאהב, להגיד מדי פעם כן לדברים שבאופן אוטומטי אומרים להם לא, להכיר אנשים חדשים, מקומות חדשים וטעמים חדשים, ולחדש משהו בעצמך לעצמך. שנה טובה. @officialrotemcohen @karnicohen @liorbartkovski #2018 #האלבוםהשלישי #כלכךיפהלך
Read more
את הרשימה הזאת של ציוד מציל נפשות כתבה והפיצה אנה בתי בת ה16, שהקימה יחד עם חבריה את ארגון ״ואהבתם״. ...
Media Removed
את הרשימה הזאת של ציוד מציל נפשות כתבה והפיצה אנה בתי בת ה16, שהקימה יחד עם חבריה את ארגון ״ואהבתם״. הם מנסים למנוע את הגירוש המתוכנן של הפליטים האריתראים מישראל לרואנדה, מדינה שאיננה ארצם, שהסכימה לקבל אותם תמורת בצע כסף ויחסים מדיניים. זה לא עניין פוליטי זה עניין הומניטרי. בלי לקבל פה איזשהן ... את הרשימה הזאת של ציוד מציל נפשות כתבה והפיצה אנה בתי בת ה16, שהקימה יחד עם חבריה את ארגון ״ואהבתם״. הם מנסים למנוע את הגירוש המתוכנן של הפליטים האריתראים מישראל לרואנדה, מדינה שאיננה ארצם, שהסכימה לקבל אותם תמורת בצע כסף ויחסים מדיניים. זה לא עניין פוליטי זה עניין הומניטרי. בלי לקבל פה איזשהן זכויות השיתו על הכמעט-עבדים האלה מס שפשוט גוזל מהם כסף חיוני למזון ולגידול נאות של ילדים. גם אם מקומם אינו פה בינינו, גם אם הסתננו לכאן בגניבת גבול, האם אנחנו יכולים לתת את ידינו למצוקה כזאת? ובהמשך לגירוש בכוח של משפחות שלמות לעתיד במקרה הטוב לא נודע, בארץ זרה אחרת מוכת מלחמה בעצמה? ״ואהבתם את הגר כי גרים הייתם בארץ מצרים״. זה מה שנקרא בעיני שכחנו להיות יהודים.
את המזון מהרשימה מרכזים במוצאי שבת בהוסטל אברהם בתל אביב, רח׳ לבונטין 21.
@anna.pines @veahavtem
Read more
הקצה שבו נפגשים רעש ושקט, חיים ומוות. @nickcaveofficial Ph: @guypines
Media Removed
הקצה שבו נפגשים רעש ושקט, חיים ומוות. @nickcaveofficial Ph: @guypines הקצה שבו נפגשים רעש ושקט, חיים ומוות.
@nickcaveofficial
Ph: @guypines
Loading...
פרשת השבוע שלי: כיתה ב׳ אמנויות קיבלה היום בבית דניאל את התורה, עטופה בנייר מוזהב, עם ברכה אישית שכל ...
Media Removed
פרשת השבוע שלי: כיתה ב׳ אמנויות קיבלה היום בבית דניאל את התורה, עטופה בנייר מוזהב, עם ברכה אישית שכל משפחה התבקשה לצרף לספר. זה מה שכתבתי בפנים: “לילי אהובה וחכמה שלנו, את בת של אבא ואמא, זה נכון, אבל את גם בת של עַם, העם היהודי. מה זה אומר בעצם? זה אומר שאת חלק ממשפחה גדולה מאד, עם מיליוני קרובים-רחוקים ... פרשת השבוע שלי: כיתה ב׳ אמנויות קיבלה היום בבית דניאל את התורה, עטופה בנייר מוזהב, עם ברכה אישית שכל משפחה התבקשה לצרף לספר. זה מה שכתבתי בפנים: “לילי אהובה וחכמה שלנו, את בת של אבא ואמא, זה נכון, אבל את גם בת של עַם, העם היהודי. מה זה אומר בעצם? זה אומר שאת חלק ממשפחה גדולה מאד, עם מיליוני קרובים-רחוקים לאורך היסטוריה של אלפי שנים. ולכל המשפחה העצומה הזאת יש דברים במשותף, זכרונות משותפים ומסורת משותפת.
קוראים לנו גם "עם הספר", בזכות ספר אחד, והרבה מאד קריאה ולימוד שבאו בעקבותיו. והספר הזה, התנ"ך, הוא לא רק ספר של חוקים ומצוות שאנשים דתיים מקיימים (ואנחנו פחות), והוא לא רק ספר על גיבור-על אחד בשם אלוהים. הוא גם ספר עם הרבה רעיונות, מחשבות ואבחנות. ספר שמספר את הסיפור המאד מיוחד שלנו בארץ ישראל, בשפה מאד עתיקה, שאנחנו משתמשים בה אפילו היום. ספר שמנסה לתאר דברים טובים ורעים שאנשים עשו, ועדיין עושים, יחד עם המלצות התנהגות שחלק מהן מצוינות אפילו בשבילנו, למרות שהן בנות 2500 שנה.
הקריאה בתנ"ך, הלימוד שלו והניסיון להסביר אותו, הפכו אותנו לעם שמִסֵפר אחד היו לו המון ספרים, עם שמעריך חוכמה, קריאה ולימוד. לכן אומרים שלא רק שעם ישראל שמר על התורה, התורה שמרה עליו, כעם מיוחד, שמעריך את כוח המוח ולא רק את כוח הזרוע.
אז ברוך בואך לספר של עם הספר. אנחנו מאחלים לך ולנו באהבה גדולה שתהיי אדם חושב, קורא ולומד״. שבת שלום 🕍
Ph @guypines
Read more
הסיפור הזה על החסידה שזורקת אצלך חבילה - הוא לא רק השקר הלבן על איך באים ילדים לעולם, הוא גם על החבילה ...
Media Removed
הסיפור הזה על החסידה שזורקת אצלך חבילה - הוא לא רק השקר הלבן על איך באים ילדים לעולם, הוא גם על החבילה הזאת הסגורה שאת מקבלת, ואין לך באמת מושג מה יש בתוכה, מה ייצא ממנה, מי זה שם בפנים? את פותחת את הצרור שהופקד בידייך בזהירות, וממתינה לראות איזה אישיות תצמח ממנו, איזה תכונות יגדלו להיות, איזה כשרונות ... הסיפור הזה על החסידה שזורקת אצלך חבילה - הוא לא רק השקר הלבן על איך באים ילדים לעולם, הוא גם על החבילה הזאת הסגורה שאת מקבלת, ואין לך באמת מושג מה יש בתוכה, מה ייצא ממנה, מי זה שם בפנים?
את פותחת את הצרור שהופקד בידייך בזהירות, וממתינה לראות איזה אישיות תצמח ממנו, איזה תכונות יגדלו להיות, איזה כשרונות יבצבצו, איזה מערכות יחסים, איזה קשיים, על מה החבילה שלי תילחם, מה יהיה חשוב לה? כמו מערכת הפעלה שמעלה אפליקציות ממש לאט, זה לוקח שנים עד שיש תשובות לשאלות האלה.
היום בדיוק לפני שבע שנים קיבלתי את החבילה הקטנה הזאת, לילי, ואיזה עלי כותרת מופלאים יוצאים מהניצן הזה, של חדות מחשבה והומור ומוסיקליות וחברויות נדירות. כמה אני אוהבת להיות שחקנית משנה בסרט הטבע הזה ״ילד גדל לך בחיים״. מזלטוב ללילי שלי. ❤️🌸
Read more
ראוואבי, הבוקר. חמישים דקות מתל אביב, עיר פלסטינית חדשה, אוטופיה מושלמת בפאתי רמאללה, שמתריסה ...
Media Removed
ראוואבי, הבוקר. חמישים דקות מתל אביב, עיר פלסטינית חדשה, אוטופיה מושלמת בפאתי רמאללה, שמתריסה לכולם בפרצוף ולא משחקת את המשחק הפוליטי הסכסכני. זאת הבמה של האמפי, שמשקיפה אל הרי המריבה היפים שבינינו לבינם. היינו אורחיו של היזם, בשאר אל מסרי, איש מרשים, שכמה שתנסי להבין באיזה בית-הקלפים ... ראוואבי, הבוקר. חמישים דקות מתל אביב, עיר פלסטינית חדשה, אוטופיה מושלמת בפאתי רמאללה, שמתריסה לכולם בפרצוף ולא משחקת את המשחק הפוליטי הסכסכני. זאת הבמה של האמפי, שמשקיפה אל הרי המריבה היפים שבינינו לבינם.
היינו אורחיו של היזם, בשאר אל מסרי, איש מרשים, שכמה שתנסי להבין באיזה בית-הקלפים הוא חי, צריך לזכור שהוא מוציא מאות מיליונים מכיסו כדי להפוך את ראוואבי, החלום שלו, למציאות.
מה? יכול להיות שהוא האחרון שמאמין שאם לא מחר אז מחרתיים? כל כך פשוט?
Read more
Loading...
מצד שני! (פרק אחרון בהחלט בסדרה ״הייתי בקובה דקה ורבע ולא הפסקתי מאז ללרלר) זאת התמונה הגדולה: עוד ...
Media Removed
מצד שני! (פרק אחרון בהחלט בסדרה ״הייתי בקובה דקה ורבע ולא הפסקתי מאז ללרלר) זאת התמונה הגדולה: עוד מנה טעימה יותר או פחות, עוד סדין מרשרש יותר או פחות, עוד נוף מרהיב יותר או פחות...בסוף מה שנשאר היא הסתכלות פנימה שאת זוכה לה, עיבוד של תחושות ומחשבות, והסיפור שאת נשארת איתו שעשוי מחומרי גלם של חוויות ... מצד שני! (פרק אחרון בהחלט בסדרה ״הייתי בקובה דקה ורבע ולא הפסקתי מאז ללרלר) זאת התמונה הגדולה: עוד מנה טעימה יותר או פחות, עוד סדין מרשרש יותר או פחות, עוד נוף מרהיב יותר או פחות...בסוף מה שנשאר היא הסתכלות פנימה שאת זוכה לה, עיבוד של תחושות ומחשבות, והסיפור שאת נשארת איתו שעשוי מחומרי גלם של חוויות ורגשות. שום טריפ-אדווייזר לא יודע לדרג את זה.
דוקא בגלל שלא הגענו לקובה כתיירים - רותם צילם שם קליפ לשיר חדש - ראינו אותה בלי מסכות. חיינו בדירה ולא במלון, בשכונה רגילה ולא בכיכר השופוני העירונית, ובמקום קונסיירג' היה לנו שכן מלאך שעם הקפה של הבוקר שאבנו ממנו גם סיפור חיים.
פגשנו כוכבים זורחים, מספרי אחת במוסיקה ובהפקה, שעושים את הבלתי אפשרי בארץ המבודדת שלהם. ובעיקר פגשנו אחד את השני. צחקנו כמו שהרבה זמן לא צחקנו, חפרנו כמו שהרבה לא חפרנו והתרגשנו מצליחת מכשולים באופן ששום גלויה לא תצליח לתעד. נהניתי מקובה? לא בטוחה. נהניתי בקובה? קשה לתאר כמה. לחיי המסע הפנימי! זהו. נחתתי
@officialrotemcohen @karnicohen @liorbartkovski
Read more
Loading...

Loading...