Loading Content...

Sepidrood_fc Instagram Photos and Videos

Loading...


sepidrood_fc اولین پیج باشگاه سپیدرود رشت @sepidrood_fc mentions
Followers: 16,449
Following: 45
Total Comments: 0
Total Likes: 0

آخرين تمرين تیم سپيدرود رشت پيش الگيلانو از ساعت ۹:۳۰ در زمين تربيت بدنى دانشگاه گيلان برگزار مى شود. @Sepidrood_Fc
Media Removed
آخرين تمرين تیم سپيدرود رشت پيش الگيلانو از ساعت ۹:۳۰ در زمين تربيت بدنى دانشگاه گيلان برگزار مى شود. @Sepidrood_Fc آخرين تمرين تیم سپيدرود رشت پيش الگيلانو از ساعت ۹:۳۰ در زمين تربيت بدنى دانشگاه گيلان برگزار مى شود.

@Sepidrood_Fc
Loading...
گزارش ويديوئى تمرين امروز تيم سپيدرود رشت @Sepidrood_fc گزارش ويديوئى تمرين امروز تيم سپيدرود رشت
@Sepidrood_fc
میثم تهیدست:دربی را می‌بریم و به لیگ برمی‌گردیم / بازگشت کریمی به رشت خواسته هواداران و بازیکنان ...
Media Removed
میثم تهیدست:دربی را می‌بریم و به لیگ برمی‌گردیم / بازگشت کریمی به رشت خواسته هواداران و بازیکنان بود. @Sepidrood_fc مدافع سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود خواهان بازگشت کریمی به رشت بودند و برای پیروزی در جام حذفی به مصاف ملوان می‌رویم. میثم تهیدست امروز با اشاره به دربی حساس سپیدرود ... میثم تهیدست:دربی را می‌بریم و به لیگ برمی‌گردیم / بازگشت کریمی به رشت خواسته هواداران و بازیکنان بود.
@Sepidrood_fc
مدافع سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود خواهان بازگشت کریمی به رشت بودند و برای پیروزی در جام حذفی به مصاف ملوان می‌رویم.

میثم تهیدست امروز با اشاره به دربی حساس سپیدرود مقابل ملوان در جام حذفی اظهار کرد: دربی از حساسیت بالایی برخوردار است و هواداران هر دو تیم خواهان ارائه بهترین عملکرد از سوی بازیکنان خود هستند، هواداران سپیدرود حساب ویژه‌ای روی این بازی بازکرده‌اند و بازیکنان نیز مصمم هستند با تمام توان برای پیروزی تلاش کنند.

وی با اذعان به اینکه فوتبال رشت شخصیتی مانند کریمی را کم داشت افزود: حضور ایشان نه‌تنها برای بازیکنان سپیدرود بلکه برای فوتبال رشت مثمرثمر است و فوتبال رشت با کریمی پیشرفت می‌کند.

مدافع سپیدرود با اشاره به اینکه بازگشت کریمی به سپیدرود خواسته بازیکنان و هواداران بود بیان کرد: کریمی باشخصیت و دیسیپلینی که دارد نظم و انضباط خوبی به تیم داده و در همین مدت کوتاه تجربیات خود را در اختیار تیم قرار داده است.

تهیدست تعطیلات لیگ را به سود سپیدرود دانست و افزود: بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با عملکرد مثبت خود بتوانند پاسخ زحمت‌های آقای کریمی و کادر فنی ایشان را بدهند.

وی با اذعان به اینکه سپیدرود ازنظر بدنی در ابتدای لیگ مشکل داشت گفت: در دوهفته‌ای که از تعطیلات لیگ گذشته با انجام تمرینات پرفشار به آمادگی خوبی ازنظر بدنی و فنی دست پیداکرده‌ایم.

مدافع بومی سپیدرود با بیان اینکه سپیدرود به ساحل آرامش رسیده است تصریح کرد: پس از اتفاقات اول فصل و تغییر و تحولات مدیریتی، تیممان به ثبات خوبی دست پیداکرده و ازنظر لجستیکی مشکلی نداریم، بازیکنان ازنظر روحی روانی به آرامش رسیده‌اند و امیدواریم با نتایج خوب دل هوادارانمان را شاد کنیم، می‌خواهیم با پیروزی در الگیلانو با روحیه خوب به لیگ برتر بازگردیم.
@Sepidrood_fc
Read more
ميلاد شيخى سليمانى با اتمام دوره مصدوميت خود با آمادگى كامل در تمرين امروز حاضر شد و هيچ مشكلى براى ...
Media Removed
ميلاد شيخى سليمانى با اتمام دوره مصدوميت خود با آمادگى كامل در تمرين امروز حاضر شد و هيچ مشكلى براى ديدار روز جمعه ندارد. @Sepidrood_fc ميلاد شيخى سليمانى با اتمام دوره مصدوميت خود با آمادگى كامل در تمرين امروز حاضر شد و هيچ مشكلى براى ديدار روز جمعه ندارد.
@Sepidrood_fc
ابراهیمی: بازی با ملوان در جام حذفی حیثیتی است/ پیروزی در دربی رشت روحیه خوبی به ما می‌ دهد @Sepidrood_Fc به ...
Media Removed
ابراهیمی: بازی با ملوان در جام حذفی حیثیتی است/ پیروزی در دربی رشت روحیه خوبی به ما می‌ دهد @Sepidrood_Fc به گزارش "سپیدرود اف سی" بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: بازی با ملوان حیثیتی است و پیروزی در این بازی تاثیر خوبی در روند رو به رشد تیم سپیدرود خواهد داشت. ابراهیمی در مورد دربی رشت که قرار ... ابراهیمی: بازی با ملوان در جام حذفی حیثیتی است/ پیروزی در دربی رشت روحیه خوبی به ما می‌ دهد

@Sepidrood_Fc
به گزارش "سپیدرود اف سی" بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: بازی با ملوان حیثیتی است و پیروزی در این بازی تاثیر خوبی در روند رو به رشد تیم سپیدرود خواهد داشت.

ابراهیمی در مورد دربی رشت که قرار است چند روز دیگر در جام حذفی و بین تیم‌های سپیدرود و ملوان برگزار شود، اظهار داشت: بازی با ملوان همیشه برای ما حساسیت‌ های خاص خود را دارد و خود را برای یک بازی جذاب آماده کرده‌ایم.

وی ادامه داد: پیروزی در بازی جام حذفی و صعود به مرحله بعد انگیزه خوبی بین بازیکنان ایجاد می‌کند. این پیروزی می تواند وضعیت تیم در لیگ برتر را هم بهبود ببخشد. خصوصا این که این بازی حیثیتی است و حساسیت‌های خاص خود را دارد.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود در مورد شرایط این روزهای این تیم خاطرنشان کرد: با آمدن کریمی اوضاع سپیدرود تغییر کرد. همه چیز برای پیشرفت این تیم آماده است. با مبلغی هم که حساب بازیکنان واریز شد از نظر روحی تغییر کردیم و امیدواریم هفته به هفته بهتر شویم.

@Sepidrood_Fc
Read more
مهدوی:با شکست ملوان انتقام دربی فصل پیش را می ‌گیریم / ملوانان به دلیل میزبانی با استرس مواجه هستند ...
Media Removed
مهدوی:با شکست ملوان انتقام دربی فصل پیش را می ‌گیریم / ملوانان به دلیل میزبانی با استرس مواجه هستند و با پیروزی مقابل رقیب سنتی، انتقام شکست فصل گذشته را می‌ گیریم @Sepidrood_Fc به گزارش "سپیدرود اف سی" محمدرضا مهدوی هافبک تیم سپیدرود رشت درباره انتظار هواداران رشتی برای پیروزی در الگیلانو ... مهدوی:با شکست ملوان انتقام دربی فصل پیش را می ‌گیریم / ملوانان به دلیل میزبانی با استرس مواجه هستند و با پیروزی مقابل رقیب سنتی، انتقام شکست فصل گذشته را می‌ گیریم

@Sepidrood_Fc
به گزارش "سپیدرود اف سی" محمدرضا مهدوی هافبک تیم سپیدرود رشت درباره انتظار هواداران رشتی برای پیروزی در الگیلانو اظهار کرد: ملوان هرگاه در دربی میزبان بوده تیم‌ های رشتی توانسته‌اند بازی خوبی به نمایش بگذارند و به همین دلیل به پیروزی مقابل این تیم خوش‌ بین هستم.

وی با اذعان به بدن‌های نا آماده بازیکنان سپیدرود در ابتدای فصل افزود: خداداد عزیزی شیوه خاص خود را در آماده‌ سازی تیم دنبال می‌کرد و بازیکنان ازنظر بدنی در شرایط خوبی نبودند، در اغلب بازی‌ها از اواسط نیمه دوم بدن‌های بازیکنان خالی کرده و نمی‌توانستیم کیفیت خود را به نمایش بگذاریم.

هافبک سپیدرود با بیان اینکه کریمی در تیم تحول ایجاد کرده است بیان کرد: بعد از بازی مقابل پدیده مشهد، کمی فشار تمریناتمان افزایش پیدا کرد که این مسئله در بازی مقابل صنعت نفت نمود داشت، در برابر تیم قدرتمند صنعت نفت به‌تساوی دست‌یافتیم هرچند می‌ توانستیم این تیم را شکست دهیم.

مهدوی با اشاره به اینکه تعطیلات بین لیگ به سود سپیدرود بوده است تصریح کرد: بعد از وقفه‌ای که در لیگ پدید آمد تمرینات تیم با فشار بیشتری انجام شد، علی کریمی تمرینات را در سه خط دفاع، هافبک و حمله به‌ صورت مجزا پیگیری کرد و از آنجایی‌که من به ‌عنوان هافبک دفاعی بازی می‌کنم هم در بخش فاز دفاعی و هم در بخش فاز هجومی تمرینات مدنظر کادر فنی را انجام دادم.

وی با بیان اینکه آمادگی بدنی بازیکنان سپیدرود به مرز هشتاد درصد رسیده است بیان کرد: رفته‌ رفته هر چه از مسابقات لیگ بگذرد در کوران بازی‌ها به آمادگی بدنی صد درصدی دست پیدا می‌کنیم و می‌ توانیم آنچه را که مدنظر کادر فنی است به خوبی در زمین پیاده کنیم.

هافبک کهنه‌کار سپیدرود که بارها سابقه بازی مقابل ملوان با پیراهن داماش و سپیدرود را دارد از حساسیت دربی گفت و افزود: این دیدار برای هواداران هر دو تیم از اهمیت بسزایی برخوردار است، پنج بازیکن سپیدرود سابقه پوشیدن پیراهن ملوان را دارند و سایر بازیکنان نیز دربی را تجربه کرده‌اند که این تجربه به سود سپیدرود است.

مهدوی میزبانی ملوان را به سود سپیدرود دانست و گفت: دربازی‌هایی که مقابل این تیم میزبان بودیم فشار زیادی را متحمل می‌شدیم ولی اکنون ملوانان به دلیل میزبانی در ورزشگاه تختی انزلی...
ادامه را در كانال ما مطالعه كنيد
Read more
Loading...
با پیگیری های باشگاه سپیدرود و مساعدت شهرداری رشت چند دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران محترم سپیدرود ...
Media Removed
با پیگیری های باشگاه سپیدرود و مساعدت شهرداری رشت چند دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران محترم سپیدرود برای همراهی تیم محبوبشان مقابل ملوان بندرانزلی فراهم شده است.لذا آن دسته از هواداران که تمایل به همراهی دارند ساعت ۱۴ روز جمعه درب اصلی استادیوم عضدی حضور بهم برسانند. @Sepidrood_fc با پیگیری های باشگاه سپیدرود و مساعدت شهرداری رشت چند دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران محترم سپیدرود برای همراهی تیم محبوبشان مقابل ملوان بندرانزلی فراهم شده است.لذا آن دسته از هواداران که تمایل به همراهی دارند ساعت ۱۴ روز جمعه درب اصلی استادیوم عضدی حضور بهم برسانند.
@Sepidrood_fc
جام حذفی مرحله یک شانزدهم ملوان بندرانزلی - سپیدرود رشت <span class="emoji emoji1f4c6"></span> جمعه ۲۳ شهریور ⏱ ساعت ۱۷:۴۵ ورزشگاه ...
Media Removed
جام حذفی مرحله یک شانزدهم ملوان بندرانزلی - سپیدرود رشت جمعه ۲۳ شهریور ⏱ ساعت ۱۷:۴۵ ورزشگاه تختی انزلی @Sepidrood_Fc جام حذفی مرحله یک شانزدهم
ملوان بندرانزلی - سپیدرود رشت
📆 جمعه ۲۳ شهریور
⏱ ساعت ۱۷:۴۵
ورزشگاه تختی انزلی

@Sepidrood_Fc
Loading...
باغيرتا يه شهر پشت شماس همه باهم به انزلى ميريم @Sepidrood_fc
Media Removed
باغيرتا يه شهر پشت شماس همه باهم به انزلى ميريم @Sepidrood_fc باغيرتا يه شهر پشت شماس
همه باهم به انزلى ميريم
@Sepidrood_fc
تمرينات ويژه دروازه بانان سپيدرود رشت زير نظر محسن سيدى مربى دروازه بانهاى اين تيم @Sepidrood_fc تمرينات ويژه دروازه بانان سپيدرود رشت زير نظر محسن سيدى مربى دروازه بانهاى اين تيم
@Sepidrood_fc
گزارش ويديوئى از تمرينات بدنسازى تيم سپيدرود رشت زير نظر دكتر نوشادى @Sepidrood_fc گزارش ويديوئى از تمرينات بدنسازى تيم سپيدرود رشت زير نظر دكتر نوشادى
@Sepidrood_fc
حسین زرگر به همراه عیوض محمدی، علی دودانگه و وحید صالحی دیدار مرحله یک شانزدهم جام حذفی بین تیم های ...
Media Removed
حسین زرگر به همراه عیوض محمدی، علی دودانگه و وحید صالحی دیدار مرحله یک شانزدهم جام حذفی بین تیم های ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت را قضاوت خواهند کرد وناظر این بازی زاهد بحرینی خواهد بود @Sepidrood_Fc حسین زرگر به همراه عیوض محمدی، علی دودانگه و وحید صالحی دیدار مرحله یک شانزدهم جام حذفی بین تیم های ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت را قضاوت خواهند کرد وناظر این بازی زاهد بحرینی خواهد بود
@Sepidrood_Fc
Loading...
 #Repost @hamedtabatabaei.coach with @get_repost ・・・ #آموزش_تخصصی #آکادمی_دروازه_بانی ...
Media Removed
#Repost @hamedtabatabaei.coach with @get_repost ・・・ #آموزش_تخصصی #آکادمی_دروازه_بانی #فوتبال #Repost @hamedtabatabaei.coach with @get_repost
・・・
#آموزش_تخصصی #آکادمی_دروازه_بانی #فوتبال
آرمين بيابانى: بازیکنان مورد نظر ما آزاد نیستند و تا نیم فصل صبر می‌کنیم/ امیدوارم در بازی با ملوان ...
Media Removed
آرمين بيابانى: بازیکنان مورد نظر ما آزاد نیستند و تا نیم فصل صبر می‌کنیم/ امیدوارم در بازی با ملوان نتیجه تلاش‌های‌مان را ببینیم ‏@Sepidrood_fc مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: دربرخی پست‌ها بازیکن لازم داریم اما در حال حاضر بازیکنان مورد نظر ما آزاد نیستند و با همین شرایط تا نیم فصل سر می‌کنیم. آرمین ... آرمين بيابانى:
بازیکنان مورد نظر ما آزاد نیستند و تا نیم فصل صبر می‌کنیم/ امیدوارم در بازی با ملوان نتیجه تلاش‌های‌مان را ببینیم
‏@Sepidrood_fc
مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: دربرخی پست‌ها بازیکن لازم داریم اما در حال حاضر بازیکنان مورد نظر ما آزاد نیستند و با همین شرایط تا نیم فصل سر می‌کنیم.
آرمین بیابانی در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال سپیدرود، اظهارداشت: تمرینات خوبی را به لحاظ بدنی دنبال کردیم و تا حدودی شرایط بدنی بازیکنان تغییر کرده است. نوشادی(مربی بدنساز تیم) شرایط خوبی ایجاد کرده و امیدوارم در بازی با ملوان نتیجه این تلاش‌ها را ببینیم.

وی ادامه داد: بازی دوستانه‌ای انجام دادیم و تا حدودی وضعیت تیم را آنالیزکردیم. امیدوارم در بازی با ملوان بهترین نتیجه را بگیریم. پس از این بازی برای ادامه تمرینات برنامه‌ریزی می‌کنیم و شاید اردویی در تهران برگزار کنیم.

مربی سپیدرود با اشاره به نقاط ضعف این تیم گفت: دربرخی پست‌ها بازیکن لازم داریم، ولی در حال حاضر بازیکنان مورد نظر ما آزاد نیستند. از این رو با همین شرایط تا نیم فصل سر می‌کنیم و در زمان مناسب نسبت به جذب بازیکن اقدام خواهیم کرد.

بیابانی با اشاره به پرداخت پول به بازیکنان خاطرنشان کرد: تاریخ و زمان خاصی برای پرداخت پول به بازیکنان مشخص نشده بود. با لطفی که بازیکنان داشتند برخی قرارداد‌ها تغییراتی داشته است. به نظر می‌رسد مربی و مدیرعامل تیم در حال بررسی قرارداد‌ها هستند و به محض این که وضعیت قرارداد‌ها مشخص شود پرداختی‌ها هم صورت می‌گیرد. علی کریمی خودش فوتبالیست بوده و بازیکنان را به خوبی درک می‌کند.
@Sepidrood_fc
Read more
 #Repost @aliiiiiiiikarimi8 with @get_repost ・・・ <span class="emoji emoji1f44c"></span><span class="emoji emoji1f44d"></span>
Media Removed
#Repost @aliiiiiiiikarimi8 with @get_repost ・・・ #Repost @aliiiiiiiikarimi8 with @get_repost
・・・
👌👍
Loading...
پست رامين رضائى مديرعامل سپيدرود رشت در اينستاگرام @Sepidrood_fc
Media Removed
پست رامين رضائى مديرعامل سپيدرود رشت در اينستاگرام @Sepidrood_fc پست رامين رضائى مديرعامل سپيدرود رشت در اينستاگرام
@Sepidrood_fc
 #Repost @yaghoobkarimi8ss with @get_repost ・・・ 🤙🤙
Media Removed
#Repost @yaghoobkarimi8ss with @get_repost ・・・ 🤙🤙 #Repost @yaghoobkarimi8ss with @get_repost
・・・
🤙🤙
 #Repost @amin.javadi10 with @get_repost ・・・ • سختی ها را تحمل کن وقتی به موفقیت رسیدی، یک داستان ...
Media Removed
#Repost @amin.javadi10 with @get_repost ・・・ • سختی ها را تحمل کن وقتی به موفقیت رسیدی، یک داستان فوق العاده برای تعریف ‌کردن داری…1️⃣7️⃣ #Repost @amin.javadi10 with @get_repost
・・・

سختی ها را تحمل کن
وقتی به موفقیت رسیدی،
یک داستان فوق العاده برای تعریف ‌کردن داری…1️⃣7️⃣
Loading...
پايان بازى سپيدرود رشت٤_٢اميد سپيدرود رشت گل:امين منوچهرى،حسين شنانى،پويا نزهتى(٢) گل اميد:رضا ...
Media Removed
پايان بازى سپيدرود رشت٤_٢اميد سپيدرود رشت گل:امين منوچهرى،حسين شنانى،پويا نزهتى(٢) گل اميد:رضا عاشورى،آرمان آبسالان ‏@Sepidrood_fc پايان بازى
سپيدرود رشت٤_٢اميد سپيدرود رشت
گل:امين منوچهرى،حسين شنانى،پويا نزهتى(٢)
گل اميد:رضا عاشورى،آرمان آبسالان
‏@Sepidrood_fc
<span class="emoji emoji1f53b"></span> #بازی_دوستانه بزرگسالان سپیدرود رشت_امـیــد سپــیدرود رشت پنجشنبه 15 شهریور 97 ⏱ ساعت 09:30 ...
Media Removed
#بازی_دوستانه بزرگسالان سپیدرود رشت_امـیــد سپــیدرود رشت پنجشنبه 15 شهریور 97 ⏱ ساعت 09:30 صبح ورزشگاه سردارجنگل رشت 🔻 #بازی_دوستانه
بزرگسالان سپیدرود رشت_امـیــد سپــیدرود رشت
پنجشنبه 15 شهریور 97
⏱ ساعت 09:30 صبح
ورزشگاه سردارجنگل رشت
گزارش ويديوئى تمرين پرنشاط امروز عصر تيم سپيدرود رشت @Sepidrood_fc گزارش ويديوئى تمرين پرنشاط امروز عصر تيم سپيدرود رشت
@Sepidrood_fc
تمرين امروز عصر تيم سپيدرود رشت از ساعت ١٨:٣٠ در ورزشگاه سردار جنگل پيگيرى مى شود. @Sepidrood_fc
Media Removed
تمرين امروز عصر تيم سپيدرود رشت از ساعت ١٨:٣٠ در ورزشگاه سردار جنگل پيگيرى مى شود. @Sepidrood_fc تمرين امروز عصر تيم سپيدرود رشت از ساعت ١٨:٣٠ در ورزشگاه سردار جنگل پيگيرى مى شود.
@Sepidrood_fc
تيم هاى حاضر در مرحله يك شانزدهم جام حذفى به تفكيك استان نكته جالب و كاملا اتفاقى در اين قرعه كشى:<span class="emoji emoji1f61c"></span> از ...
Media Removed
تيم هاى حاضر در مرحله يك شانزدهم جام حذفى به تفكيك استان نكته جالب و كاملا اتفاقى در اين قرعه كشى: از ٥ تيم حاضر در اين مرحله ٤تيم گيلانى به مصاف هم مى روند. @Sepidrood_fc تيم هاى حاضر در مرحله يك شانزدهم جام حذفى به تفكيك استان
نكته جالب و كاملا اتفاقى در اين قرعه كشى:😜
از ٥ تيم حاضر در اين مرحله ٤تيم گيلانى به مصاف هم مى روند.
@Sepidrood_fc
<span class="emoji emoji274c"></span>2 می تونی سرعتت رو برای یادگیری زبان انگلیسی 2 برابر کنی! . <span class="emoji emoji1f53b"></span> برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی ...
Media Removed
2 می تونی سرعتت رو برای یادگیری زبان انگلیسی 2 برابر کنی! . برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان ما در دپارتمان های آکادمی زبان سفیر گیلان تماس بگیرید. (ظرفیت پذیرش محدود است) 32113857 32117815 32117816 32113750 . @guilansafir #گیلان #رشت #سفیر #فشرده_زبان #زبان_انگلیسی ... ❌2
می تونی سرعتت رو برای یادگیری زبان انگلیسی 2 برابر کنی!
.
🔻 برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان ما در دپارتمان های آکادمی زبان سفیر گیلان تماس بگیرید.
(ظرفیت پذیرش محدود است)
📞32113857
📞32117815
📞32117816
📞32113750
.
📚 @guilansafir
#گیلان #رشت #سفیر #فشرده_زبان #زبان_انگلیسی #آموزشگاه_زبان_رشت #آموزشگاه #تدریس #معلم #مدرس #استاد #دانشجو #مهر
Read more
تمرين امروز عصر تيم سپيدرود رشت از ساعت ١٨:٣٠ در ورزشگاه سردار جنگل پيگيرى مى شود. @Sepidrood_fc
Media Removed
تمرين امروز عصر تيم سپيدرود رشت از ساعت ١٨:٣٠ در ورزشگاه سردار جنگل پيگيرى مى شود. @Sepidrood_fc تمرين امروز عصر تيم سپيدرود رشت از ساعت ١٨:٣٠ در ورزشگاه سردار جنگل پيگيرى مى شود.
@Sepidrood_fc
تهی دست: از هفته هفتم لیگ برتر برای ما آغاز می‌شود/ از آبروی سپیدرود در لیگ برتر دفاع می‌کنیم @Sepidrood_Fc تهی ...
Media Removed
تهی دست: از هفته هفتم لیگ برتر برای ما آغاز می‌شود/ از آبروی سپیدرود در لیگ برتر دفاع می‌کنیم @Sepidrood_Fc تهی دست مدافع سپیدرود رشت ابراز امیدواری کرد با حضور علی کریمی نتیجه گیری سرخپوشان تغییرات چشمگیری داشته باشد و آنها فصل را دوباره آغاز کنند. به گزارش "سپیدرود اف سی" میثم تهی‌دست ... تهی دست: از هفته هفتم لیگ برتر برای ما آغاز می‌شود/ از آبروی سپیدرود در لیگ برتر دفاع می‌کنیم

@Sepidrood_Fc
تهی دست مدافع سپیدرود رشت ابراز امیدواری کرد با حضور علی کریمی نتیجه گیری سرخپوشان تغییرات چشمگیری داشته باشد و آنها فصل را دوباره آغاز کنند.

به گزارش "سپیدرود اف سی" میثم تهی‌دست درباره دیدار مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی ما را همه دیدند و کاملا واضح بود که با حضور آقای کریمی همه بازیکنان در بهترین شرایط از نظر روحی و روانی حضور دارند و توانستیم بازی خوبی هم انجام بدهیم و نکته مثبت بازی این بود که پس از پنج هفته که عملکرد خوبی در خط دفاعی نداشتیم دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم.
او ادامه داد: در کار تیمی و انفرادی انسجام لازم را نداشتیم و امیدواریم در آینده چنین اشتباهاتی انجام ندهیم. شرمنده طرفدارانمان هم شدیم که در همه‌ی بازی‌ها با تمام وجود از ما حمایت کردند و شرایط سختی را تجربه کردند.

مدافع سرخپوشان افزود: با قدرت به امید خدا از فردا تمرینات را آغاز می ‌کنیم تا نتایج هفته‌های گذشته را جبران کنیم. از دقیقه ۶۰ به بعد حتی نای حمله کردن در زمین خودمان را هم نداشتیم و به نظرم اگر بدنسازی کافی داشتیم حداقل امتیازهای خانگی را از دست نمی ‌دادیم و سپیدرود قعر جدول نبود.

تهی دست درباره تعطیلات لیگ برتر و تمرینات به همراه علی کریمی گفت: شش هفته که گذشته از هفته هفتم لیگ دوباره برای ما آغاز می‌شود. به آینده امیدواریم و در تعطیلات تمرینات پرفشار با برنامه تعیین شده را پیگیری می‌ کنیم تا هوادارانمان را شاد کنیم. مشکلات پیش از آغاز فصل بیشترین خسارت را به ما وارد کرد و از این به بعد امیدوار به اتفاقات خوب هستیم و هرچه که گذشته یک لیگ دیگر بوده و ما دوباره استارت می‌زنیم.

او درباره اینکه پس از تعطیلات باید با پرسپولیس مصاف بدهند گفت: نمی‌توان گفت با شرایط ایده آل به این بازی می‌رسیم چون یک بازی در جام حذفی داریم و چند روز بعد با پرسپولیس بازی می‌کنیم. ما مطمئنیم تمرینات دقیقی پشت سر می‌گذاریم تا در این دیدار از آبرو و حیثیت سپیدرود دفاع خواهیم کرد

@Sepidrood_Fc
Read more
نورمحمدی : بازیکنان با حضور کریمی انگیزه مضاعفی برای ادامه کار پیدا کرده اند/ بازی خوبی انجام دادیم ...
Media Removed
نورمحمدی : بازیکنان با حضور کریمی انگیزه مضاعفی برای ادامه کار پیدا کرده اند/ بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر در حضور هوادارانمان توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم @Sepidrood_Fc به گزارش "سپیدرود اف سی" رضا نورمحمدی با اشاره به تساوی سپیدرود برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی انجام ... نورمحمدی : بازیکنان با حضور کریمی انگیزه مضاعفی برای ادامه کار پیدا کرده اند/ بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر در حضور هوادارانمان توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم

@Sepidrood_Fc
به گزارش "سپیدرود اف سی" رضا نورمحمدی با اشاره به تساوی سپیدرود برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر در حضور هوادارانمان توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم.

وی در مورد حضور دوباره علی کریمی در سپیدرود افزود: با حضور کریمی شرایط فرق کرد و کریمی انگیزه مضاعفی به بازیکنان داد و حضورش از نظر روحی و روانی شوک مثبتی برای سپیدرود بود. از طرفی هواداران هم استقبال ویژه‌ای به عمل آوردند و همه عوامل دست به دست هم داد تا انگیزه همه دو چندان شود تا بتوانیم اتفاق خوب و مثبتی را برای سپیدرود رقم بزنیم.

مدافع با تجربه تیم فوتبال سپیدرود خاطرنشان کرد: ما باید از این تعطیلات به خوبی استفاده کنیم و از نظر بدنی و تاکتیکی به شرایط خوبی برسیم تا در شروع دوباره فصل نتایج خوبی کسب کنیم و از انتهای جدول جدا شویم.

نورمحمدی در مورد پشتیبانی تیم از سوی مدیریت خاطرنشان کرد: مدیریت سعی می‌کند که در حد توان مشکلات را حل کند، اما متاسفانه مشکلات یکی دو تا نیست. اما نکته مثبت در مورد تیم این است که با حضور کریمی همه چه کادر مدیریتی و چه کادر بازیکنان یکدل شده ایم. بازیکنان هم با مشکلات کنار می‌آیند تا امسال به هر نحوی شده در ادامه لیگ با موفقیت دل هواداران را شاد کنیم.

@Sepidrood_Fc
Read more
. <span class="emoji emoji1f3a5"></span> ویدئو اهدای جام ، جشن قهرمانی تیم امید و تشویق هواداران پرشور سپیدرود 🥇<span class="emoji emoji1f3c6"></span> . @Sepidrood_Fc @Omid_Sepidrood97 .
Media Removed
. ویدئو اهدای جام ، جشن قهرمانی تیم امید و تشویق هواداران پرشور سپیدرود 🥇 . @Sepidrood_Fc @Omid_Sepidrood97 . .
🎥 ویدئو اهدای جام ، جشن قهرمانی تیم امید و تشویق هواداران پرشور سپیدرود 🥇🏆
.
@Sepidrood_Fc
@Omid_Sepidrood97
.
 #Repost @miladsheikhisoleymani4 with @get_repost ・・・ به امید خدا روز به روز بهتر میشیم / <span class="emoji emoji1f4aa"></span>🏻<span class="emoji emoji1f4aa"></span>🏻ما ...
Media Removed
#Repost @miladsheikhisoleymani4 with @get_repost ・・・ به امید خدا روز به روز بهتر میشیم / 🏻🏻ما میجنگیم #Repost @miladsheikhisoleymani4 with @get_repost
・・・
به امید خدا روز به روز بهتر میشیم / 💪🏻💪🏻ما میجنگیم
قرعه کشی مرحله چهارم ( یک شانزدهم نهایی) جام حذفی در فصل 98-97 روز دوشنبه 12 شهریور با حضور تیم های لیگ ...
Media Removed
قرعه کشی مرحله چهارم ( یک شانزدهم نهایی) جام حذفی در فصل 98-97 روز دوشنبه 12 شهریور با حضور تیم های لیگ برتری وتیم های صعود کننده از مرحله سوم جام حذفی برگزار می شود.‏ @Sepidrood_fc قرعه کشی مرحله چهارم ( یک شانزدهم نهایی) جام حذفی در فصل 98-97 روز دوشنبه 12 شهریور با حضور تیم های لیگ برتری وتیم های صعود کننده از مرحله سوم جام حذفی برگزار می شود.‏
@Sepidrood_fc
تولدت مبارک یعقوب عزیز #یعقوب_کریمی @yaghoobkarimi8ss @Sepidrood_fc
Media Removed
تولدت مبارک یعقوب عزیز #یعقوب_کریمی @yaghoobkarimi8ss @Sepidrood_fc تولدت مبارک یعقوب عزیز
#یعقوب_کریمی
@yaghoobkarimi8ss
@Sepidrood_fc
تيم فوتسال بانوان سپيدرود رشت امروز موفق شد با نتيجه ۱۱ بر ۱ دریژنو فرخ شهر را شكست دهد و همچنان مقتدرانه ...
Media Removed
تيم فوتسال بانوان سپيدرود رشت امروز موفق شد با نتيجه ۱۱ بر ۱ دریژنو فرخ شهر را شكست دهد و همچنان مقتدرانه در صدر جدول لیگ برتر قرار بگيرد @Sepidrood_Fc تيم فوتسال بانوان سپيدرود رشت امروز موفق شد با نتيجه ۱۱ بر ۱ دریژنو فرخ شهر را شكست دهد و همچنان مقتدرانه در صدر جدول لیگ برتر قرار بگيرد

@Sepidrood_Fc
دیدار بعدی سپیدرود در یکی از روزهای ۲۲ یا ۲۳ شهریور در دور چهارم جام حذفی می باشد.حریف سپیدرود بعد از ...
Media Removed
دیدار بعدی سپیدرود در یکی از روزهای ۲۲ یا ۲۳ شهریور در دور چهارم جام حذفی می باشد.حریف سپیدرود بعد از برگزاری دور سوم جام حذفی با قرعه کشی تعیین می شود @Sepidrood_fc دیدار بعدی سپیدرود در یکی از روزهای ۲۲ یا ۲۳ شهریور در دور چهارم جام حذفی می باشد.حریف سپیدرود بعد از برگزاری دور سوم جام حذفی با قرعه کشی تعیین می شود
@Sepidrood_fc
تمرينات تيم سپيدرود رشت با صلاحديد كادر فنى دو روز تعطيل مى باشد و از يكشنبه در دو تايم صبح و عصر پيگيرى ...
Media Removed
تمرينات تيم سپيدرود رشت با صلاحديد كادر فنى دو روز تعطيل مى باشد و از يكشنبه در دو تايم صبح و عصر پيگيرى مى شود. @Sepidrood_fc تمرينات تيم سپيدرود رشت با صلاحديد كادر فنى دو روز تعطيل مى باشد و از يكشنبه در دو تايم صبح و عصر پيگيرى مى شود.
@Sepidrood_fc
 #Repost @aminmanochehri with @get_repost ・・・ روزاى خوب مياد ،اما با تلاش <span class="emoji emoji1f4aa"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span><span class="emoji emoji1f499"></span>
Media Removed
#Repost @aminmanochehri with @get_repost ・・・ روزاى خوب مياد ،اما با تلاش #Repost @aminmanochehri with @get_repost
・・・
روزاى خوب مياد ،اما با تلاش 💪🙏💙
علی کریمی:سپیدرود حالا حالاها کار دارد/از نظر بدنی باید شرایط بهتری داشته باشیم @Sepidrood_fc سرمربی ...
Media Removed
علی کریمی:سپیدرود حالا حالاها کار دارد/از نظر بدنی باید شرایط بهتری داشته باشیم @Sepidrood_fc سرمربی سپیدرود رشت اعلام کرد تیمش نیاز به زمان دارد تا به شرایط آرمانی برسد. به گزارشlسپيدرود افسى و به نقل از “ورزش سه”، علی کریمی در پایان دیدار سپیدرود رشت با صنعت نفت آبادان که با تساوی بدون ... علی کریمی:سپیدرود حالا حالاها کار دارد/از نظر بدنی باید شرایط بهتری داشته باشیم
@Sepidrood_fc
سرمربی سپیدرود رشت اعلام کرد تیمش نیاز به زمان دارد تا به شرایط آرمانی برسد.

به گزارشlسپيدرود افسى و به نقل از “ورزش سه”، علی کریمی در پایان دیدار سپیدرود رشت با صنعت نفت آبادان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، عنوان کرد: برای شروع کار ما نتیجه بدی نبود. تیم ما در دو بازی داخل خانه امتیازات را از دست داده بود و شروع بدی داشت. با این حال نتیجه بدی نیست اما باید تلاشمان را بیشتر کنیم.

وی افزود:‌تیم ما نیاز به کار و تمرین دارد. باید تلاشمان را به کار بگیریم تا روزهای بهتری را سپری کنیم. از نظر بدنی باید شرایط بهتری داشته باشیم و این موضوع مستلزم تمرین بیشتر است.

گفتنی است؛ علی کریمی که در کنفرانس خبری حاضر نشده بود، این صحبت ها را در گفت وگو با دوربین شبکه خبر بر زبان آورد.
@Sepidrood_fc
Read more
برنامه هفته ششم @Sepidrood_fc
Media Removed
برنامه هفته ششم @Sepidrood_fc برنامه هفته ششم
@Sepidrood_fc
كعبی:با آمدن کریمی بازیکنان به آرامش رسیده‌اند/ امیدوارم نتایجی کسب کنیم که سرمان بالا باشد @Sepidrood_Fc کاپیتان ...
Media Removed
كعبی:با آمدن کریمی بازیکنان به آرامش رسیده‌اند/ امیدوارم نتایجی کسب کنیم که سرمان بالا باشد @Sepidrood_Fc کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: شرایط بازیکنان سپیدرود با آمدن علی کریمی بهتر شده است و همه به آرامش ذهنی رسیده‌اند. به گزارش "سپیدرود اف سی"حسین کعبی درباره آخرین وضعیت تیم ... كعبی:با آمدن کریمی بازیکنان به آرامش رسیده‌اند/ امیدوارم نتایجی کسب کنیم که سرمان بالا باشد

@Sepidrood_Fc
کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: شرایط بازیکنان سپیدرود با آمدن علی کریمی بهتر شده است و همه به آرامش ذهنی رسیده‌اند.

به گزارش "سپیدرود اف سی"حسین کعبی درباره آخرین وضعیت تیم سپیدرود رشت پس از پیوستن علی کریمی به این تیم اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت بازیکنان به لحاظ فکری و ذهنی با آمدن کریمی بهتر شده است و بچه‌ها به آرامش کامل رسیده‌اند. ما تا الان نتوانسته‌ایم نتایج خوبی کسب کنیم، اما امیدواریم با آمدن کریمی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی افزود: بچه‌ها از نظر ذهنی به فرم اصلی خود برگشتند و برای بازی صنعت نفت آماده‌ایم. ان‌شاءالله اتفاقات خوبی در بازی پیش رو رخ دهد. اتفاقات قبل را هم فراموش کرده‌ایم و به گذشته فکر نمی‌ کنیم. ما بازیکنان خوبی داریم و تمام فکر و تمرکزمان به جلوست. خواسته همه بازیکنان آمدن علی کریمی بود و امیدوارم با آمدن او بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم تا هم سر ما بالا باشد و هم سر کریمی.

کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود در ادامه با اشاره به دیدار هفته ششم این تیم مقابل صنعت نفت آبادان تصریح کرد:‌ صنعت نفت بازیکنان و هواداران بسیار خوبی دارد و مطمئن باشید بازی سنگین و سختی مقابل این تیم داریم، اما امیدواریم مقابل هوادارانمان بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم و استارت‌ پیروزی‌هایمان را از این بازی بزنیم.

@Sepidrood_Fc
Read more
محمد لطفى مهاجم سپيدرود رشت كه سه فصل متوالى در اين تيم حضور داشت پس از اينكه از تيم كنار گذاشته شد تمامى ...
Media Removed
محمد لطفى مهاجم سپيدرود رشت كه سه فصل متوالى در اين تيم حضور داشت پس از اينكه از تيم كنار گذاشته شد تمامى قرارداد خود را بخشيد و از تيم جدا شد. آرزوى موفقيت براى اين بازيكن خوش اخلاق @Sepidrood_fc محمد لطفى مهاجم سپيدرود رشت كه سه فصل متوالى در اين تيم حضور داشت پس از اينكه از تيم كنار گذاشته شد تمامى قرارداد خود را بخشيد و از تيم جدا شد.
آرزوى موفقيت براى اين بازيكن خوش اخلاق
@Sepidrood_fc
تمرينات آماده سازى ايمان صادقى و كوروش ملكى زير نظر محسن سيدى مربى گلرهاى سپيدرود رشت @Sepidrood_fc تمرينات آماده سازى ايمان صادقى و كوروش ملكى زير نظر محسن سيدى مربى گلرهاى سپيدرود رشت
@Sepidrood_fc
تغییر دوباره ساعت بازی سپیدرود رشت_صنعت نفت آبادان در هفته ششم سپیدرود رشت_صنعت نفت آبادان ساعت ...
Media Removed
تغییر دوباره ساعت بازی سپیدرود رشت_صنعت نفت آبادان در هفته ششم سپیدرود رشت_صنعت نفت آبادان ساعت ١٩:١٥ ورزشگاه سردار جنگل ‏ این دیدار كه قرار بود از ساعت ٢٠:١٥ روز پنجشنبه در ورزشگاه سردار جنگل سوت بخورد با توجه به تغييرى كه ظهر امروز در زمان برگزار بازى به و وجود آمده بود اينبار به ساعت ١٩:١٥ ... تغییر دوباره ساعت بازی سپیدرود رشت_صنعت نفت آبادان در هفته ششم
سپیدرود رشت_صنعت نفت آبادان ساعت ١٩:١٥ ورزشگاه سردار جنگل ‏

این دیدار كه قرار بود از ساعت ٢٠:١٥ روز پنجشنبه در ورزشگاه سردار جنگل سوت بخورد با توجه به تغييرى كه ظهر امروز در زمان برگزار بازى به و وجود آمده بود اينبار به ساعت ١٩:١٥ تغيير كرد.

@Sepidrood_fc
Read more
<span class="emoji emoji1f538"></span>نمره بازیکنان سپیدرود از نظر سایت معتبر متریکا تا هفته پنجم مسابقات @Sepidrood_Fc
Media Removed
نمره بازیکنان سپیدرود از نظر سایت معتبر متریکا تا هفته پنجم مسابقات @Sepidrood_Fc 🔸نمره بازیکنان سپیدرود از نظر سایت معتبر متریکا تا هفته پنجم مسابقات

@Sepidrood_Fc
نوین: خیال هواداران راحت، تصمیمی برای بازگشت به سپیدرود ندارم/ هواداران از کریمی و تیمشان حمایت ...
Media Removed
نوین: خیال هواداران راحت، تصمیمی برای بازگشت به سپیدرود ندارم/ هواداران از کریمی و تیمشان حمایت کنند مالک پیشین تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: هواداران بابت انتشار شایعات مبنی بر بازگشت من خیالشان راحت باشد و با حضور کریمی تنها تیمشان را حمایت کنند. محمد نوین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ... نوین: خیال هواداران راحت، تصمیمی برای بازگشت به سپیدرود ندارم/ هواداران از کریمی و تیمشان حمایت کنند

مالک پیشین تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: هواداران بابت انتشار شایعات مبنی بر بازگشت من خیالشان راحت باشد و با حضور کریمی تنها تیمشان را حمایت کنند.

محمد نوین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شایعاتی که در خصوص بازگشت دوباره‌اش به سپیدرود و در دست گرفتن مالکیت این تیم شنیده می‌شود، گفت: این اخبار، حواشی و شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر بازگشت من یا در دست گرفتن مالکیت دوباره تیم شنیده می‌شود به هیچ عنوان صحت ندارد و تکذیب می‌کنم.

وی‌ ادامه داد: هیچ شکایتی نسبت به این مسئله نداشته و ندارم. با کریمی طی روزهای گذشته صحبت کردیم و قرار شد نقدینگی لازم را آماده کنم و هر وقت آماده شد به اتفاق به همراه با کریمی شروع کنیم.

مالک پیشین تیم فوتبال سپیدرود رشت تصریح کرد: من کتباً انصرافم را قبل از بازگشت کریمی اعلام و امضا کرده بودم. مسائلی که از طریق برخی آقایان به وجود می‌آید برای برهم زدن آرامش تیم است که مطمئن هستم با حضور کریمی این اتفاق نخواهد افتاد چون هواداران او را دوست دارند.

نوین خاطرنشان کرد: مطمئن باشید اگر بخواهم حرفی بزنم یا تصمیمی بگیرم، قطعاً با کریمی مشورت می‌کنم. خیال هواداران بابت انتشار این شایعات با وجود حضور کریمی راحت باشد و تنها تیمشان را تشویق و حمایت کنند.
Read more
دعوت به همکاری از یک گرافیست برای حضور در تیم رسانه ای سپیدرود افسی دعوت به عمل می آید. @Sepidrood_fc برای ...
Media Removed
دعوت به همکاری از یک گرافیست برای حضور در تیم رسانه ای سپیدرود افسی دعوت به عمل می آید. @Sepidrood_fc برای کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر مراجعه شود. ايسنتاگرام: @mamad.fcs تلگرام: @Mohamad_jg دعوت به همکاری
از یک گرافیست برای حضور در تیم رسانه ای سپیدرود افسی دعوت به عمل می آید.
@Sepidrood_fc
برای کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر مراجعه شود.
ايسنتاگرام:
@mamad.fcs
تلگرام:
@Mohamad_jg
تمرین تیم سپیدرود رشت فردا (سه شنبه) از ساعت ۹:۳۰ صبح در ورزشگاه سردار جنگل برگزار می شود @Sepidrood_Fc
Media Removed
تمرین تیم سپیدرود رشت فردا (سه شنبه) از ساعت ۹:۳۰ صبح در ورزشگاه سردار جنگل برگزار می شود @Sepidrood_Fc تمرین تیم سپیدرود رشت فردا (سه شنبه) از ساعت ۹:۳۰ صبح در ورزشگاه سردار جنگل برگزار می شود
@Sepidrood_Fc
نامه هفت عضو شورای شهر رشت در خصوص تأمين لجستیک تيم مردمی سپيدرود رشت همزمان با طی تشريفات قانونی بلافاصله ...
Media Removed
نامه هفت عضو شورای شهر رشت در خصوص تأمين لجستیک تيم مردمی سپيدرود رشت همزمان با طی تشريفات قانونی بلافاصله پس از حل مشكل مالكيت اين تيم @Sepidrood_Fc نامه هفت عضو شورای شهر رشت در خصوص تأمين لجستیک تيم مردمی سپيدرود رشت همزمان با طی تشريفات قانونی بلافاصله پس از حل مشكل مالكيت اين تيم

@Sepidrood_Fc
عليرضا عزتى كرامت با نظر مساعد على كريمى به سپيدرود رشت پيوست و به زودى قرارداد خود را با اين تيم منعقد ...
Media Removed
عليرضا عزتى كرامت با نظر مساعد على كريمى به سپيدرود رشت پيوست و به زودى قرارداد خود را با اين تيم منعقد مى كند. @Sepidrood_fc عليرضا عزتى كرامت با نظر مساعد على كريمى به سپيدرود رشت پيوست و به زودى قرارداد خود را با اين تيم منعقد مى كند.
@Sepidrood_fc
على بهارمست سرپرست جديد سپيدرود رشت با حضور در تمرين امروز به شدت مورد تشويق هواداران قرار گرفت. @Sepidrood_fc
Media Removed
على بهارمست سرپرست جديد سپيدرود رشت با حضور در تمرين امروز به شدت مورد تشويق هواداران قرار گرفت. @Sepidrood_fc على بهارمست سرپرست جديد سپيدرود رشت با حضور در تمرين امروز به شدت مورد تشويق هواداران قرار گرفت.
@Sepidrood_fc
يعقوب كريمى با نظر مثبت على كريمى به تيم بازگشت و طى يكى دو روز آينده قرارداد جديدى با تيم امضاء خواهد ...
Media Removed
يعقوب كريمى با نظر مثبت على كريمى به تيم بازگشت و طى يكى دو روز آينده قرارداد جديدى با تيم امضاء خواهد كرد. @Sepidrood_fc يعقوب كريمى با نظر مثبت على كريمى به تيم بازگشت و طى يكى دو روز آينده قرارداد جديدى با تيم امضاء خواهد كرد.
@Sepidrood_fc
با اعلام مالك و مديرعامل باشگاه سپيدرود رشت على بهارمست بار ديگر سرپرست سپيدرود شد. @Sepidrood_fc
Media Removed
با اعلام مالك و مديرعامل باشگاه سپيدرود رشت على بهارمست بار ديگر سرپرست سپيدرود شد. @Sepidrood_fc با اعلام مالك و مديرعامل باشگاه سپيدرود رشت على بهارمست بار ديگر سرپرست سپيدرود شد.
@Sepidrood_fc

Loading...